Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 114 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, E.R., korutan, ppppp.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.11.2015 08:43

Co předcházelo útokům Islámského státu ve Francii

Co opravdu president al-Assad provedl?

korutan 82.?.?.?

V komentářích od těch, co to vidí „správně“ čtu, že použil sarin proti vlastnímu obyvatelstvu, že on může za smrt 300 tis Syřanů v posledních 4 letech. Že je despota a tyran.
Přitom jinde píší, že je prokázané, že sarin použili teroristi podporovaní tureckou tajnou službou a že ve válce padlo 250 tis. Lidí. Že před pár lety vyhrál volby, jejichž transparentnost nebyla zpochybněna. Pak mi také nejde do hlavy, proč lidé z oblastí ovládaných odpůrci al-Assada odchází do měst ovládaných tímto tyranem? Že by Syrský masochismus?
A nebo všechny ty kecy o něm mají stejnou vypovídací hodnotu jako Husajnovy zbraně hromadného ničení, nebo ukrývání Bin-Ládina v Afganistánu? Zase jde o zdroje a prostor? A u něho ještě o čtyřletý vzdor a odpor, za který musí být exemplárně potrestán? Vždyť, kam by woldemordi došli, kdyby se jim takhle postavilo více politiků za národní zájmy těch co je volili!?

Zaplať Pán Bůh, že v Evropě to nehrozí. Tady žádní politici za národní zájmy bojovat nebudou. Vždyť se podívejte, jak bychom dopadli. Stejně jako Lybije, Irák a Sýrie. A to přeci nikdo nechce a tak budeme raději dělat ze sebe blbce a otroky. Hurá do pekel!!!

341952

29.11.2015 23:58

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

82.?.?.?

342539

06.12.2015 11:39

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

RE: Operace s ropou, kterou Kurdská regionální vláda (KRG) vozí do Turecka, je prakticky ilegální;

E.R. 82.?.?.?

Všeobecně na etnika a etnické otázky "se.e pes" a jsou důležitá a jejich práva o to víc,pouze v případě ničení a destrukcí stávajících států,jako záminka(viz.Jugoslávie),pro vytváření nových států vždy na úkor těch existujících se řešení etnických otázek všichni brání,neboť to nikdy nejde po dobrém a vždy je více těch nas.aných,než těch spokojených a to je i případ Kurdistánu,kdy by ti postižení byli hned 4-Turecko (agresivní pochtívající spíš zvětšovat se),Irák,Irán.Sýrie....
V případě Kurdů jsou navíc na překážku dosti rozdílné představy o charakteru budoucího státu a tak lze předpokládat spoustu problémů už jenom uvnitř samotných Kurdů,které nebude bez vměšování z vnějšku vyřešit.
Např.marxistická PKK vs.odpadlík a dnes nevolený diktátůrek s mobilem s předplaceným kreditem od CIA....

342816

16.12.2015 20:50

USA možná zachraňují vítězství pro džihádisty v Sýrii: Jak a proč?

RE: aktívna ochrana

E.R. 82.?.?.?

Tzv."Aktivní pancíř",je jedna věc,která se používá už běžně 40 let a to i na T-72 ,ale i na modernizovaných T-55,T-62 syrské armády,ovšem ne na všech,ale Vy máte na mysli systém instalovaný na T-90 SM.
Jedná se o aktivní systém "ARENA",tvořený radarem,který zaregistruje přílet nějakého PT prostředku,kumulativního,podkaliberního PTŘS atd.a ten dá povel prostředku,který vystřelí proti němu něco jako šrapnel a ty vystřelené fragmenty jej zlikvidují dřív,než dopadne na aktivní pancíř,který je možné překonat za pomocí tzv.tandemového granátu,spočívajícího ze dvou náloží v sestavě jedné střely:první odpálí příslušný segment aktivního pancíře a druhý na již dezaktivovaném místě pancíř probíjí....Tento systém je účinný proti VŠEM STŘELÁM....
Systém Arena se rozpozná tak,že na věži je nástavba vyčnívající nad věž,jako "holubník",má účinnost na 360 stupňů okolo tanku....
Je doplněn ještě systémem "ŠTORA",což jsou dva silné infračervené zářiče umístěné po obou stranách masky kanónu,které vytváří okolo tanku něco jako ič auru a ruší laserového a ič navádění PTŘS.Tohle je asi to,co dohromady s Arenou dává oprori tankům doposud používaných SAA nesrovnatelně větší šanci k přežití při střetu s kozomrdy používanými PTŘS TOW první i druhé generace a co nadchlo v poslední době tolik decimované syrské tankisty.....
Na IT je okolo toho spousta materiálu....

343170

28.12.2015 16:47

Exspiro… conspiratio

RE: Zajímavosti.

E.R. 82.?.?.?

Nevím co "formálně udělal" profesor Klaus vzhledem k minulosti,ale vím,že Babiše stvořil on a ta jeho slavná tzv.privatizace,za kterou měl už dávno viset.....[naštvaný]

343560

02.01.2016 15:06

Hvězdné války a smrt americké kinematografie

RE: SW a propaganda

E.R. 82.?.?.?

Tak koukám Tatrusi,že ta HollýÚdská infantilní píčovina u tebe splnila účel,když jsi kvůli tomu obětoval kus svého života,abys přelouskal další metrák nesmyslů ve formě těch 60 knih....,ale nesmutni,nejsi v tom sám,podle té odezvy a šašků v kostýmech na premiéře jsou vás mraky a o to taky šlo....[velký smích]

343772

02.01.2016 15:10

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Pěkně to

E.R. 82.?.?.?

...a co prusko-francouzská 1870 (a Alsasko)...?![zmaten]

343773

07.01.2016 11:34

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

naštestí je to jen takový scifi pohled

ppppp 82.?.?.?

To, že foton je jednou králík, a jindy slepice je slepá cesta ve fyzice.
Foton se chová jako vlnový balík, a prakticky vždy stejne.
Tyhle rečičky jsou jen pouhým dusledkem odmítnutí teorie vakua a stranickou propagací Einsteina ve všech (i tech neúspešných) smerech jeho objevu.

Minule jsem se pobavil, když jsem v knize Elektrina a magnetismus autoru Fuka, Havelka, která je celkove nadprumerne kvalitní dočetl, že vlastne teleso se nakonec díky relativite pri vysoké vubec nezkracuje/nezplošťuje, ale pouze stáčí, a prý "existencí zkrácení je vyrovnáno prodloužení, které by jinak nastalo". Mel jsem z podobné logiky dost. Je jasné, že temhle poctivým pánum to nedalo, uvedli, kam ve skutečnosti vede konkrétní výpočet, a zabalili to tak, aby normální človek pochopil, že je to celé nesmysl, ale fyzikální cenzor se také nažral.
Dávno jsem podezíral tu teorii, že zkrácení je pouze projev pri merení a ne žádná realita, jak se TR snaží nastínit. A tak to také vypadá i podle tech pánu.
Že do definice relativistické zmeny hmotnosti primíchávají energii, je také podfuk, stejne jako uvádejí dnes závislost klidové hmotnosti na teplote. Pri definici délky se pritom teploty snažíme spíše zbavit, než ji tam vpašovávat.
Stejne je to s "cestováním do minulost" nebo budoucnosti. Príroda čas v našem smyslu nezná a nepotrebuje, ani nejaké jeho plynutí.

Všechny tyhle fyzikální hrátky semtam prinesou hodne zajímavostí, ale v podstate často místo pokroku jen ukusují z toho, k čemu by se jiný nemel dostat.
Nekdy to má společensko-filosofické následky, jako relativizace všeho možného, jak máme na to nekdy i vtipy.
My sme ti, co potrebují ohurovat svet, tak neco zaplaťte. Zatím od dob MM experimentu k velkému pokroku nedošlo, akorát zamontovali bulharskou konstantu do GPS, pritom cest, jak získat výsledek je více i nejspíše lepších.

343954

07.01.2016 11:52

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

RE: Kodaňská teorie

ppppp 82.?.?.?

Nejde úplne o Einsteinovou antitezu. Einsteinova teorie dnes používá pojem "relativizace současnosti", co je dost podobná vec.
Spíše bych rekl, že ti dva stojí na jednom brehu, i když se tvárí, že ne.
Chtejí spíše takhle lidi zbavit rádu. Jakobychom neznali Dány a bludné Holanďany.
Jenže vesmír se spíše chová tak, že nejaký rád prece jenom v nem je, a klidne hodne primitivní a porádne velký.

343957

07.01.2016 14:36

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

RE: ...

ppppp 82.?.?.?

"Vpývanie" je už ale príčinná súvislosť, a tá sa podľa pozorovaní deje len jedným smerom, nie späť (čiže to "vzájomne" je diskutabilné). Preto máme šipku času súvisiacu s entropiou, preto sa príroda správa termodynamicky, štatisticky. Kým sa môže vesmír/príroda/energia kam rozptyľovať, rozpínať, tak čas "plynie" iba jedným smerom, presnejšie podliehame príčinnej súvislosti, ktorá je zatiaľ jednosmerná.
Cestovaním do minulosti/budúcnosti by sme prírodu nútili sa správať vo veľkom objeme naopak, na čo nemáme ani prostriedky, ani energiu, ani poruke miesto, kam odviezť premenenú energiu (nízkopotenciálny jej odpad).

343971

09.01.2016 14:50

Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

RE: Kapitulácia teroristov???

E.R. 82.?.?.?

Původní taktika při řešení problému Syřanů byla převzatá od Rusů,která byla užívaná v Čečně.To znamená totálně zlikvidovat kozomrdské oddíly a provádělo se to odtržením od týlu,obklíčením,rozdělením na menší části a jejich postupná úplná likvidace.
Zpočátku se to také se střídavými úspěchy provádělo,ale s nekonečným a ze všech stran plynoucím zásobováním stále novým materiálem a "biomasou",se to stále stávalo obtížnější,neboť SAA mezitím utrpěla takové ztráty vlivem špatné taktiky boje ve městech,které nestačila nahrazovat a proto se dostala do defenzívy a už se jen bránila a postupně ztrácela až do toho vstupu ruských VKS.....
Vzhledem ke stále trvajícímu deficitu živé síly i techniky,jejichž ztráta činí od počátku konfliktu cca 40% se ani s přispěním Ruska k té původní taktice nemůže vrátit a musí tedy postupovat na co nejkratší frontě a útočit jen na opravdu důležitých směrech s cílem přerušení zázobování a postupného vytlačení kozomrdů z území Sýrie,přestože tito se budou nejspíš vracet odtud,kam byli vyhnáni.Z jihu Jordánsko,Izraelem okupovaná část Golan, záp.Libanon atd.Turecko,Irák....
Dokonce,aby se jich konečně zbavili,museli Syřané přistoupit i na variantu vypustit je na sever pod dohledem OSN i se zbraněmi z oblíčených enkláv okolo Damašku a Homsu,aby tam nepomřelo civ.obyvatelstvo,které si kozomrdi drželi,jako rukojmí a vystavovali je okolo svých pozic zavřené v klecích,jako "lidský štít" před bombardováním......
S těmi vyškolenými kádry,kteří utekli z pod ruských bomb do Turecka se počítá i nadále,jsou přepravování Saudy do Jemenu,kde vypomáhají a tím,že idioty řízená EU dala tomu tureckýmu Hitlerovi 3,5 miliardy eur,má pokryté to přemístění a záchranu us-proxy válečníků k plnění dalších úkolů,dle jeho přání.
A to buď nasadit proti Kurdům z PKK,nebo ochraně ropných cest z Iráku anebo je přesunout na Ukrajinu do Chersonské oblasti,kde už jich má být cca 700 ve spolupráci s vedením krymských Tatarů a s požehnáním siofašistické kyJewské kliky,aby zaútočili na Krym a posílili obranu Mariupolu !
Takže přes Turecko se tyto dva protiruské konflikty slévajé v jeden a jako spojité nádoby se ovlivňují.....
Erdogan si zjevně ukousl moc velký krajíc,který nemusí strávit a může se dostat do takové šlamastyky,že místo novodobé Osmanské říše mu zbyde jen pašalík,s velikostí a významem Bulharska......
Zdá se,že bude velká rošáda a nikde není jistota,že se do ní nezapojí i ti organizovaní,nadržení ochmatici,kterých je dnes v EU víc,než vojáků těch kabaretních armád evropských zemí NATO,vedených gynekoložkama a komediantama z béčkových detektivek atd.,ochmatici,kteří se můžou začít organizovaně zabývat nečím jiným,než jen posedáváním,otravováním ženskejch za současného honění si péra za shovívavého úsměvu mutti Merkel a jejích Kř...

Automaticky kráceno

344109

09.01.2016 19:42

Trnitá cesta do EU

RE: Řešení je snadné a funkční

E.R. 82.?.?.?

Přesně tak,nejlepší obrana je útok....Onehdá jsem jel k doktorovi do velkého města a abych se tam vůbec dostal včas a měl kde zaparkovat,jel jsem na svém "invalidním vozítku" zn.Aprilia Pegaso,neboť se všude protáhne a překoná i glajzy, tak po rozehnání chodců pokračuje po chodníku....pokud jsem jel po vozovce,jel jsem "po italsku"-na semaforu jsem se stavěl vždy do 1.řady i když jsem přijel poslední....toho si všimli hnidopiši v autě s nápisem "pomáhat a chránit" a jali se mě zachraňovat od sebe samého...
Notný kus města jsem jim unikal,aniž bych překročil 50km/h a když mě dostihli u vchodu do špitálu,měl jsem zaparkováno a chtěli papíry.Strčil jsem jim tedy do rukou tu žádanku o vyš.s termínem.Chvíli ma sebe divně koukali a pak spustili to obligátní ŘP + OP +TP...Vše jsem měl,ale řidičák 14 dní propadlý a teď to začalo:"jezdíte s neplatnými doklady,zaplatíte pokutu 2000,- a to jsme hodný a stroj necháte tady a půjdete domů pěšky....",přitom hned vedle špitálu je magistrát,kde prodlužují doklady a já už měl na to prodloužení ŘP vypsanou žádost i s fotkou,což jsem jim ukázal...
Nic nepomohlo,ti smrkáči mleli furt svou,dokud jsem jim nepřipoměl,že ty razítka v řidičáku jsou starší než oni a k doktorovi nejdu ani s rukama,ani s hlavou,ale s prostatou a tu k řízení nijak nepotřebuju a že by mě měli přestat buzerovat a raději jít ochraňovat celistvost a suverenitu státu a šli kontrolovat imiganty, a né buzerovat starýho nemocnýho chlapa,co musí v listopadu jezdit na motorce k doktorovi,aby se tam vůbec kvůli bordelu v dopravě dostal a oni se mohli vyvalovat v nóbl autech popsanejch nesmyslama .....a protože už hůř slyším,mluvím dost nahlas až si někteří myslí,že jsem nasranej a tak se zbalili a jeli tam,kam bych je stejně nutně,bez ohledu na následek,brzy poslal....už nemám čas,ani náladu nechat se pořád stavět do pozoru kvůli každé pí...,proto se ani vedoucímu zájezdu nedivím,že ho ten blbej zapalovač tak "zvedl ze židle"![velký smích]

O těch dnešních absurditách by se ale dalo psát do nekonečna a na vážnější témata....tohle vše jsou jen srandy na prokrvení si bránice,ale občas je to potřeba....,dokud se nestřílí z UZI,jak v tom emerickým filmu se synem toho slavnýho herce,co mu jednu dobu Gottova stará dělala v HollýÚdu matraci....[velký smích][velký smích]

344134

09.01.2016 19:59

Trnitá cesta do EU

RE: Měli by to nějak řešit.

E.R. 82.?.?.?

[velký smích]..No ve vší vážnosti,k těm kontrolám a tomu schovávání té bleskovica a na tom místě zcela jistě spějeme,ale tak mě napadá ,kde ji budou schovávat ti fešáci s kupírovanou oháňǩou?
Ti zase budou mít výhodu a vymoženost jim vlastní z podstaty a proto si chybějící část rovnou budou moci vymodelovat z plastiké trhaviny růůžové barvy a uniknout tak pozornosti ještě s o řád nebezpečnějším kontrabandem....[naštvaný]

344135

11.01.2016 09:30

Rusko ospravedlněno kapitulacemi teroristů v Sýrii

RE: Kapitulácia teroristov???

E.R. 82.?.?.?

....A právě proto,že nebyli žádní odbojáři jich přežilo jen 600,jak píšete....oni si žijí jaksi v jiném světě,je nic nezajímá.kromě nich a proto neutíkali přes Polsko na Východ i Západ,aby bojovali ve Francii,nad Anglií i v Africe i na Východní frontě proti fašistům,je tyhle záležitosti prostě notoricky nezajímají a proto byl jejich osud takový....,jaký bude i těch našinců,co je taky nic nezajímá,kromě televize a to,s kým zrovna šuká Borhyová,proto už v pět ráno čekají na poslední číslo Blesku.....[oči v sloup]

344226

14.01.2016 03:02

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: Trocha srovnání

E.R. 82.?.?.?

Mě ty učený dišputace o tom,která z těch biblí je ta pravá,vystihující okolnosti skonu i myšlenky toho nešťastníka,přibitého na kusu dřeva,připomínají tu scénku z filmu "Císařův pekař",kdy ten řádně potrhlý Rudolf II,prolezlý přijící dumá před řadou mazanic připomínajících Monu Lízu a klade si otázku,která je ta pravá a protože to neví,ale chce tu pravou mít,nechá si všechny....A tak je to i s těmi "moudry",všemi zaručeně moudrými a pravými v té poonděné bibli....A proto je nutno zachovat pro jistotu všechny a věnovat jim všem stejnou pozornost,aby náhodou ta pravá nepřišla zkrátka...a k tomu nám pomáhej Bůh....[velký smích]

344382

21.01.2016 10:51

Zeman boduje u západní veřejnosti

RE: 2 postřehy / poznámky

E.R. 82.?.?.?

..Nejen překonané,ale i zmatečné a velmi manipulovatelné:"co je levicového/sociálního na tom,že chce někdo z obyvatel země a zaměstnanců nadělat otroky a majetek nadnárodních korporací!".....-[oči v sloup]

344737

>môj život závisí od státisícov voličov, ktorí sú mätení od rána do večera, prd vedia a idú hodiť do urny A4 s Ficom alebo Sulikom. Mne ku šťastiu nestačí, že moja rodina slušne vyžije. Som árijec a je mi zle z nešťastia a beznádeje okolo mňa.

Vyššie si nazval spoludiskutujúceho truľom. Potom píšete, že
"mne nestačí, že moja rodina slušne vyžije" a "je mi zle z nešťastia a beznádeje" okolo mňa.

Po tomto premete by som veril, že pojem Árijec a Žid neznamená vôbec nič.
Nechcete poradiť, koho majú voliť ostatní Árijci? Lebo okrem Fica alebo Sulíka (ktorí majú každý svoje nedostatky, jeden má nahovno ministrov, ďalší pekne povie, ale čin vždy nezodpovedá) tam takmer nikoho použiteľného nevidím.

Aby to niekto nevzal ako "nacizmus", pripomínam, že odmietam akékoľvek nálepky, rasista, komunista, nacista, inkvizítor, apod. Nepatria do zákonov, ani do ľudských práv. Tie buď fungujú nezávisle na nálepkách, alebo nie.

Za každou nálepkou a za každým zlým skutkom sa skrýva konkrétny človek, a nie je to iba etiketa. Je zaujímavé, že jedným smerom nálepkovanie funguje, keď je treba niekoho zničiť, obviniť. Keď sa hľadá príčina, kto vlastne chcel niekoho a prečo zničiť, tak sú adresáti nálepiek zrazu nečitateľní.

345040

>Treba skúsiť voliť Kotlebu - on je koniec-koncov JEDINÝ reálny politik, ktorý robí politiku pre národ a nie pre parazitov. Len si pozri www.naseslovensko.net Ako ťa preboha napadlo vyberať medzi Ficom a Sulikom? Obaja su dvoma stranami tej istej parazitickej mince.

Všetci traja majú niečo spoločné, všetci traja na niečom parazitujú, všetciu traja niečo robia celkom dobre, a niečo dosť zle.

Ako semtam naznačujem, Fico nemá dobrých ministrov, Sulík rozpráva dobre ale v podstate ne(do)drží slovo, Kotleba úplne pokašľal problém v K.Hôrke, riešil to nie principiálne, ale populisticky oháňaním sa (samozrejme, že ešte aj zle postaveným) zákonom.

Kotlebu som tiež videl v živej reportáži, a nezdá sa mi, že veci rieši s patričným nadhľadom. Beriem mu iba jeho postoj k eurofondom, kvôli tomu by sa mu nemali vysmievať. Jeho problémom ale tiež je, že stiahol k sebe niektorých primitívnych nacionalistov, ktorí mu budú (a aj ostatným) robiť medvedie služby. Dajme tomu, že po nejakom tom úradovaní v Bystrici aj čosi zmúdrel.

V každom prípade viem, že nebudem voliť exhibicionistické "esá" typu Matovič, Procházka, Lipšic, "ja som sdku", a ich družiny. Tým, že majú toľko zástancov som si aj urobil obraz o okolitej spoločnosti.

Kolega ma upozornil ešte na Danka. Nie som si ním istý, ale niektoré jeho prístupy sa mi vidia správne:
http://www.aktuality.sk/clanok/312770/predseda-sns...

345060

>keby si diskutoval/a k veci, nikto ťa nemaže. Mazanie takých príspevkov má aj logiku - zabrániť zapĺňaniu diskusií zbytočnosťami, ktoré potom prekrývajú dôležité informácie. Internetové diskusie sú oveľa dôležitejšie, ako si myslíš.

Zhadzuješ diskutujúceho, lebo veštíš, čo predpokladá.

>Neviem, či sa mám s tebou ešte baviť, keď hodnotíš politikov podľa príznakov na billboardoch...

bezohľadnosť = arogancia

>NIE, nehodnotíme politikov podľa príznakov. Aspoň my, ktorí funkciu voliča berieme vážne. Problémom ste vy, čo čumíte na billboardy a markízu...

My a vy, ja čumím, ty vážne nečumíš. Toto robia tí, čo sa bez svojho kreditu škriabu po chrbtoch iných.

>NEEXISTUJE ŽIADNY relevantný dôvod na to, aby sa ktokoľvek vŕtal v kohokoľvek súkromí. Chápeš to? Alebo podobne ako mantru "štát je zlý vlastník" papkáš aj niečie výmysly o tom, že politik musí strpieť stratu súkromia. Hovno. Každý človek má právo na svoje súkromie.

Jasne som povedal, že otázka na profil nie je otázka na súkromie.
Ak by si bol taký dôsledný, ako sa robíš, tak by si vedel, že mi podstrkuješ opak tej mantry. Zjavne nečítaš, čo píšem, a hovoríš tu mojím menom.

>Mňa nezaujíma, kto koho preťahuje, ani príznaky/markanty. Zaujímajú ma len skutky a ich následky. A tak by k tomu mal pristupovať každý volič.

Potom by si to mal rešpektovať, a nie posudzovať, ako to robí.

>Keby aspoň každý trochu v rámci svojich možností pohol riťou... Ja napríklad idem kontrolovať priebeh volieb ako člen komisie. V našom okrsku sa falšovať nebude, verím, že to ustriehnem.

To neznamená, že volebný úradník vie o voľbách všetko.

>nebudem riešiť to, že bezdôvodne urážaš mladých, ktorým záleží na tom, ako to tu bude vyzerať aj o niekoľko desaťročí...

Naopak urážaš ty ostatných tým, že tebe záleží na budúcnosti viac.

>Vývoj nacionalistu do zlodeja je číra blbosť, nelogický výmysel s cieľom obhájiť nejaké neobhájiteľné tvrdenie.

Nemáš dosť skúseností, ale už "logicky" vieš.

>netvária sa pri tom, ako keby zjedli múdremu psovi úd, ale majú cit

"My cit máme a vy nie" ...to ponúkaš ako recept? Čo ti vadí na titule? Všetky do jedného mecha? Aj inkvizítori mali cit.

>Ja Slovensko milujem a som hrdý na to, že som Slovák, Slovan. A nie som jediný. Treba sa naučiť rozlišovať milujúcich a "milujúcich", Slovákov od tátokrajinárov.

Lenže ty zjavne ideš "milovať" iba to, čo sa ti páči a s tebou súhlasí, čo je problém. Daj si zrkadlo.
Ja si predsa môžem myslieť to isté. Pojem "hrdosť" si aj zrejme použil na nesprávnom mieste.

>Prepínaný luk raz praskne určite, na nás je, aby to bolo s čo najmenšími škodami na našej strane.

"našej", zase "súkromník" ...načo sa toľko nafukuješ bez príčiny.
Len pozri, ako sa robíš lepší, než ostatní. Podobne sa správa medzi slepými jednooký.

345124

Ešte raz. Kým tu budú pobehovať natoľko samoľúbi a namyslení ľudia, ako ty, tak to tu nevytrhne z biedy ani "ideálny" Kotleba ani nikto iný. O mne ty dokopy nič nevieš, kde som čo s ľuďmi robil, kde kandidoval, ale už sa správaš ako majster Slovenska a trúfneš si ma poučovať v oblastiach, kde si ešte zelenáč, čo prináša ľuďom medvedie služby. Ak by si bol čo len trochu viac pri zmysloch, než bývalí Indiáni, tak by si lepšie chápal, koľko je za tvojím humnom ľudí, a že čosi také sa nedá zavracať ako bača ovce. Ani Jánošíci také niečo neurobia, predsalen sú iné pomery, veľa ľudí a prebujnelý liberalizmus.
Zjavne si si poriadne neprešiel ani jedno sídlisko, inak by si nebol taký expert na celú spoločnosť.
Len by sa zaštrngalo výplatami a hneď by sa vedelo, kto a za čo vie byť Slovák. Si fakt poriadne pozadu v tom, čo a ako píšeš. Dá sa z toho prečítať, že si toho odpracoval a reálne medzi ľuďmi odkomunikoval dosť málo na to, aby si veci mohol čo len o chlp polepšiť.

345125

04.02.2016 14:12

Kdo vlastní virus Zika?

RE: Zlata miliarda ...

ppppp 82.?.?.?

K tomu číslu typu "5".

Dávno som si všimol, že pred ochladením postupuje vždy infekčná vlna, ktorá sa o pár dní prejaví. Mikróby v takej vlne potrebujú nájsť hostiteľa, aby prežili, takže sú vtedy najaktívnejšie. Žijeme predsa v živej, konkurenčnej prírode.

Nie je to žiadnym sprejovaním, ale "kapitalistickým" chodením do práce aj v prípade, že by človek mal zostať doma. Používaním pochybných medikamentov maskujeme príznaky a pomáhame šíriť infekcie. Deti musia do úschovne=školy, škôlky aj choré, lebo sa nemá o ne kto postarať.

Ešte som hádam tiež nezažil čakáreň u lekára, alebo lekáreň, ktorá by mala POVINNE vetrací výmenník. Sme v tomto úplne na smiech, čo robíme.
S chodbami a čakárňami nemocníc je to tiež biedne.
Máme tisíce zbytočných predpisov a bezpečnostných obmedzení, ale to, čo je naozaj treba akoby nechýbalo.

Práve naopak, chemtrails slúži ako ALIBI, zásterka tým, ktorí si ZLE vykonávajú zverené úlohy.

Severný vietor z prechoreného kapitalistického Poľska takmer vždy prinesie nejakú vlnu. Ďalší vplyv si priznajme je pokles koncentrácie kyslíka v dôsledku dopravy, o 1, 2%. Čím prevažne dezinfikujeme mikróby? Takmer vždy kyslíkom. Ešte aj chlórovanie vody neuvolňuje do vody chlór, ale kyslík, používa sa len chlórová zlúčenina ako nosič kyslíka, aby po jeho uvoľnení zostala vo vode neškodná kuchynská soľ. Pri nižšej koncentrácii kyslíka sa mikróbom darí lepšie.
Potom tesné moderné okná. Kto má inštalovaný vetrací výmenník? Opäť klesá koncentrácia kyslíka, a častice vodnej hmly súžia ako nosiče.

Kdeže chemtrails. Škodíme si oveľa jednoduchšie.

345204

04.02.2016 16:01

Kdo vlastní virus Zika?

RE: kde je ten patent?

ppppp 82.?.?.?

Vyhlášení WHO na vás jako konspirační blábol nepusobí? Proč nevyložili karty na stul, ale polovinu jich mají po rukávech? Koho takové polo/pravdy zajímají?

Není vám divné, že za 500 éček si mužete koupit nekde podobný virus?
Budeme teď jako príčinu mozkové deformace uvádet všechny možné koupitelné virusy? Kde je prokazatelná souvislost, když mnohým detem virus nezustal? Proč se chování viru tak významne zmenilo? Když současne s tím, se mely povinne očkovat tehotné ženy?

Proč naráz ten silne indukovaný zájem o postriky na komáry, nebo Gatesovy impotentní komáry, nebo nové vakcíny? Není to umelý odbyt, jako v Chaplinovi? Aby mel ráno práci, tak po večerech vytloukal lidem okna?

Když u nás zavedli povinné denní svícení, okamžite začali současne všechny ridiče dost prísne kontrolovat na rychlost. Pak vyhlásili, že díky dennímu svícení klesl počet nehod. Logika hodná policajtu a tech, co jim správne naslouchají.
Co se bábe chtelo, to se jí snilo.

Normální človek tomu nejspíš rekne maskovací manévr.

345210

No, lepší môžeš byť ako väčšina voličov, a s tým že si zafandíš súhlasím, postupujem niekedy podobne. Zatiaľ tomu ale výsledok nezodpovedá. Lebo porovnávaš svojich pol metra do výšky s mojimi dvomi metrami, a nedokážeš vidieť rozdiel. Pritom mne by nevadilo, keby si skákal hoci tri metre, dohodli by sme sa asi o dosť skôr, než takto.
Nemôžeš sa hnevať, že nejaký lepší muzikant počuje, že ešte hráš falošne. Si asi mladší, a môžeš ma časom predbehnúť. Celkom ale isto nie tým, že sa necháš pokaziť vtiahnutím sa do hlúpeho davu, spolku, ktorý naberá na veľkosti iba tým, že sa stáva monštrom s ešte viac problémami, než pôvodne riešil. Mal by si brať "vážnejšie" myšlienky, ktoré som napísal, lebo mne je jasné, že si dosť mimo, a že ich ani poriadne nechápeš, hneď sa ale podujmeš oponovať. To akokeby som ja revidoval knihu, ktorej relatívne kvalitné vzorce som poriadne nepochopil, ale hlavne, že mám svoje.
Zdá sa mi, že ešte nechápeš dobre korene problémov, a prečo nakoniec aj kvalitní ľudia akoby rezignujú a prispôsobia sa zvyšku. S odstupom času sa ukáže, že iné cesty by mohli dopadnúť ešte horšie. Prvé čo o tom rozhoduje je zdravie, a potom zárobok. Celkom isto nie ideály, tie väčšinou fungujú ako zásterka. Je len dobre, pokiaľ sa niekomu podarí priblížiť ideály "zárobku". Ľudí je ozaj veľa, o životný priestor sa súťaží, a rôzne zbrklé revolúcie častejšie vedú k ešte väčšiemu chaosu. Nebol by si prvý, ktorý utláča ostatných tým, že za každú cenu chce byť lepší, než zvyšok. Zažil som viacero mladých, ktorí mi vo svojej hlúposti za pomoci nesprávne nasmerovaného sebavedomia pokazili poriadnu prácu, a vykonali medvediu službu, však časom zistíš. Pritom nemám najmenší problém s obmedzením hlasovacieho práva.
Ešte raz príklad tá Ukrajina. Koľkí sa tam stali zabijakmi v mene ušľachtilých ideálov, a koľkí nedožili ani 30 rokov. Výkriky nikam nevedú.

345226

05.02.2016 16:46

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

RE: Říše zla není USA.

E.R. 82.?.?.?

A proč by to měl rozlišovat,když na každým americkým baráku i na zchátralé pastoušce z papundeklu vlaje to jejich harlekýnský pijamá a vevnitř se pod sebe posírá 350 kilovej patriotickej negr,kterej nikdy nic kromě bordelu nedělal a přesto dosáhl trojnásobku jateční váhy.
A to proto,že ten jízlivej dědek Sam mu to umožní a dopřeje z toho,co ukradne mimo USA...
A dokud je tam taková pohoda,tak jsou skoro všichni,nejen amíci,tam žijící,náramně spokojený a jedině když jim,jako z Vietnamu začnou jezdit domů Heroes navyklí na heroin,nebo jako mrzáci,nebo v vixlajvantovým pytlu,teprve se probudí a začnou se ptát proč se to stalo a ti chytřejší dávat si věci do souvislostí.....
Dokud se jim to beztrestně daří tak se o to nestaraj.
To samý,jako někteří ti naši aktivisti proti islámu,dokud se mordovalo v Jugoslávii,Rwandě,Líbyi,Iráku a okolí,skoro nikoho to nesralo,ale teď když začínají imigranti honit jejich dcery po ulici se "vstyčeným praporem",tak si začínají všímat,že ty války kvůli o padesátník levnějšímu benzínu neměly smysl a stávají se aktivisty....
Je to celý ujetý,takže se nedivme nějakejm pologramotnejm křovákům,kteří znají jen vesnickýho šamana a v lepším případě úchyla všem vyhrožujícího z mešity,buďme rádi,že jsou tak blbí,ale to nebude a nafurt a už se to i projevuje u těch,co dostali jakési vzdělání v Evropě....[oči v sloup]

345269

07.02.2016 12:44

Strýček Sam v Arábii: „Modernost pro mne, ale ne pro tebe“

RE: Pod jednim obrazkem je uvedeno:

E.R. 82.?.?.?

...a co K.H.Frank,ten taky visel,né ??

...Už tě Karlíčku nepotěší,

že Němec jsi a ze vsi zdejší,

teď oprátku ti na krk věší,

no pozná krk,oč je zadek těžší.....[chechtot]

345313

08.02.2016 15:14

Policie v roli fašistů?

RE: Motivu je tam dost

ppppp 82.?.?.?

Správná poznámka.
Zahalený človek na verejnosti klidne muže být loupežník. Loupežníci a zločinci jinak získávají "zdarma" príležitost být maskováni.

Proto bych s výjimkou karnevalu a podobne organizovaných akcí, nebo v prípadech extrému počasí zakázal veškeré maskování tváre.

Nemeli bychom zde žít jako v okultizmu.

345362

09.02.2016 11:10

Kdo vlastní virus Zika?

kolumbijský prezident

ppppp 82.?.?.?

ohlásil, že z asi 3000 prípadov nákazy tehotných žien vírusom Zika žiadne dieťa nemalo mikrocefáliu. Teda že vírusy v Kolumbii sa správajú inak, než vírusy v Brazílii:

http://www.hlavnespravy.sk/kolumbijsky-prezident-z...

345386

10.02.2016 13:51

Policie v roli fašistů?

RE: Tak už je to venku

ppppp 82.?.?.?

Vím, že se to nenosí a není to moderní, avšak pro tentokrát se prikláním k verzi, že semtam i policie neco udelá dobre.
I když obecne nemám policajty rád, bývají dost hloupí, nekdy i s premršteným egem, a jen si myslí, jak co umí rozlišovat.

http://www.policie.cz/clanek/krajska-reditelstvi-p...

Prijde mi to primerene objektivní a hlavne bez hloupých konspirací. Lidé nadrženi na hollywood furt chtejí nasávat nejaké konspirace, je to jako droga, obyčejným zprávám už ani nejsou schopni verit.

Co mne štve je fakt, že premíra konspirací a fantasií mezi lidmi delá dobré veci medvedí službu. (evidence a nevnucená pravidla pri udelení azylu včetne kvót).

Nemá smysl se rozhádat a nechat za sebe rádit nejaké fašisty s pochybnou minulostí a navíc s MASKAMI jako nosí loupežníci. Zase nekdo kroutí pravidla hry. Máme povoleny demonstrace bez mase, tak proč nedelat, když už, jak je treba. V dnešní dobe je navíc nutné delat ohraničenou uzavrenou společnost, s prezencí, aby šlo dohledat prípadné provokatéry stavící se proti organizaci.

Melo by platit, že anonym nemá co demonstrovat. Anonym je furt jenom anonym, co se za neco potrebuje schovat.

345421

10.02.2016 14:01

Policie v roli fašistů?

Co je to vubec za titul

ppppp 82.?.?.?

"předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu" ???

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sef-U...

Zase nejaký stát ve státu?

Struktura policie je snad čitelná.
Také bych si mohl dát titul "prezident výtokového žlabu ministerstva vnitra".

Tyhle nevolené struktury by si mely dát pohov, nebo je donutit akceptovat výsledky voleb.

345422

11.02.2016 15:51

Policie v roli fašistů?

RE: Tak už je to venku

ppppp 82.?.?.?

Se vám nedivím. Spíše se divím tem, kdo tak dobre dovedou opakovat neco, o čem nemají ani potuchy, ani nejaký nábeh na zkušenosti které pomáhají vyloučit vychytralé manipulace.

Aj jsem ríkal. Policie i když v dosti vecech lže, tak to neznamená, že lže ve všem.

Stejne jako taktika profesionálních lháru je balit 10% lži do 90% pravdy.

Na tohle už dojeli nejenom jednotlivci, ale i celé kultury. Hodne stará a často používaná strategie ješte od dob Babylonu a to i bez internetu.

Veštením se toho víc posere, než napraví, náhoda a tipování dopadá blbe, proto zisky z toho mají vetšinou organizátori.

...Odkazuju pánum tamníže, ať se jdou ventilovat na nekom jiném, nebo kde to tolik nesmrdí. Není normální podsouvat nekomu neco, co nikdy nerekl, to ať si reší s nejakým doktorem.

345469

14.02.2016 13:35

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: Neurotoxické látky spôsobujúce pasivitu ľudí ?

E.R. 82.?.?.?

Jo,gorila?To znám....
Jednou si vyšel soudruh Brežněv mezi lid a navštívil školu.Při prohlídce ho zavedli i do kabinetu pomůcek,on je tak spokojeně prohlíží a občas něco okomentuje až přijde k věci,ukáže na ní a říká: "...vot éto goríla...." a řidící mu nesměle odpoví: "ne,pane generální tajemníku,..to je benátské zrcadlo..."[velký smích][velký smích]

345580

16.02.2016 09:33

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

RE: Rusko a Evropa se navzájem potřebují.

E.R. 82.?.?.?

Ano,ano ty správné a opravdové "krysí závody" o zdroje k luxusnímu životu malé skupinky světových oligarchů a o přežití,té ohromné skupiny "nadbytečných jedlíků",se začaly....
Je potřeba výrazně ponížit spotřebu a tím životní úroveň obrovské masy lidí,hlavně v Evropě a tak tu,nemající vlastní zdoje je potřeba odtrhnout od Ruska a znemožnit jí vzájemně výhodnou spolupráci a její omezené zdroje ovládnout a pod rouškou neefektivity zakonzervovat,pokud ještě vůbec mají nějakou využitelnost.
Toho se dosáhne tím,že se do ní naženou miliony zoufalců ze zaostalé Afriky a válkami zmítaných regionů a ti se o vše postarají.
Uberou místním ve všech oblastech a dostanou je na požadovanou úroveň a navíc ještě přestanou překážet v exploataci svých vlastních zdrojů,ukradených těmi "správnými a potřebnými",jak se děje dnes na Středním východě a v Africe".

A v budoucnu se z toho lidského mišmaše vypěstuje za pomoci primitivního náboženství/ideologie,ta správná a hladová biomasa k uhnětení armády,která by konečně vyrazila na další v řadě Drang nach Ost a konečně udolala toho mědvěda,co si brání ten svůj rozměrný a vším potřebným oplývající brloh.
Ne,že by ta biomasa něco z toho potřebovala,ale její stvořitel se pro to rozhodl,ten své důvody zná dobře a taky za nimi nekompromisně jde a už celou věčnost,takže domnívat se,že toho zrovna teď nechá,je velice pošetilé....

Je jasné,kdo je strůjcem celé této hrůzy a je jen na Evropě a jejích obyvatelích,aby se zachránila a dál pokračovala "svým",co nejvíce autonomnějším způsobem bytí a to nepůjde bez zásadního přehodnocení svých "vztahů" s USA a jewrejstvem za jejich zády a to zintenzivněním,nikoli bojkotem a protivenstvím ve vztahu k Rusku....jiné cesty není,lehce se to řekne,ale hůř provede a to zvlášť s těmi "kádry",co jsou v EU a jednotlivých členských zemí u moci a proto by se k tomu měl využít ten chaos,který tou imigrací zcela zákonitě do Evropy bude zavlečen......
Jiné alternativy ale není .
Rusko se bez Evropy obejde,ale ta bez Ruska chcípne....

345614

16.02.2016 11:25

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

RE: Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu

E.R. 82.?.?.?

Putin to řekl jasně:"pokud je rvačka nevyhnutelná,je nezbytné praštit první..",tak nějak a proto se dá očekávat,že když vyrukuje ta tlupa pomatených Saudů s úplně šíleným Hitlerem s fezem na hlavě,tak je v Sýrii těžko bude moci zvládnout konvenčními prostředky,které tam a nebo v okolí má....
Buď nás překvapí něčím novým,co jistě pobaví i protiruskou koalici anebo použije v nějaké omezené míře i taktické jaderné zbraně,neboť odlehlé pouště Iráku,kterými by saudská kolalice postupovala,by se jevily,jako nejpříhodnější terén.
Jisté je,že Irán by nestál stranou a má to do Iráku i Saudského království jen kousek přes vodu.
Údajně má mít Saudská koalice k dispozici až 350.000 vojáků,20.000 kusů obrněné techniky 2.500 létadel a kvanta vrtulníků.No,ale podle toho,co předvedla zatím v Jemenu zas i přes ty počty tolik hrůzy nenahání....
Snad to tomu spolku pomatenců jejich záměr Kerry rozmluví a Sýrii v klidu,se skřípáním zubů odepíšou,jinak by určitě nastálého zmatku využili Kurdové a zmáčli Erdoganovi koule,že by jsme to jeho zakvičení uslyšeli až u nás anebo je ještě ta varianta,vycházející z tradic turecké armády,že proběhne vojenský převrat a tím se turecká armáda vyhne nesmyslné katastrofě a rozpadu státu.
Samozřejmě,že když to začne naplno v té Sýrii,tak se na to okamžitě naváže útok z Ukrajiny a to v plném rozsahu a možná s nasazením i části NATO....
To v posledních dnech podivné a nezvyklé hemžení i těch našich protektorátních "Háchových melody boys" tomu nasvědčuje.....
No,zatím se to jen v zanedbatelných detajlech liší od předpovědi té slepé bulharské babky Vangy,která dle zkoumání komise gen.štábu armády SSSR prokazatelně věštila s 85% účinkem,takže nám jen zbývá doufat,že se tenkrát spletla a že se ta její předpověď o přetvoření Evropy v místo nevhodné k životu,nenaplní....[oči v sloup]

345620

16.02.2016 21:47

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

RE: Rusko je, bohužel, bez spojenců, konvenční válku dlouho neustojí

E.R. 82.?.?.?

Krásná řeč.....,jako kdyby Borisovi Naděždinovi z úst vypadla (B.N.je známý "měkkoprdelatý" s ručičkama malýma,jako veveka a heboučkýma od toho,že nikdy nic pořádného nedržely,politolog,šéf nějakého toho žvanivého institutu,rád se předvádí v rusiše TýVí a neodmyslitelná postava ruské 5.kolony,mající ve své převodovce jen neutrál a zpátečku).....
Zapomněl jste na ponorky,které samy o sobě,aniž by vypálily vše,co mají ve svých útrobách,mohou celé USA obrátit v "puch a prach",se motají pár kilometrů od USA-podřeží a to stále.
A soudruzi Američani to dobře vědí,takže není třeba se zas tak těch základen bát.
Ony se ty dvě mocnosti se drží navzájem dost pevně pod krkem,tak jim nezbývá,než se okopávat maximálně do výšky holení....
[velký smích]

345637

16.02.2016 21:56

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: Myslím na obyvatele Calais,

E.R. 82.?.?.?

Frantíci?! V jejich případě se o krvi nedá dost dobře mluvit,protože jí mají značně naředěnou vínem,po tom,co jim pustil žilou před dvěma sty lety ten malý Korsičan,museli absolvovat dlouhou tranfúzi a jak je vidět,doteďka se z toho nedostali.....[velký smích]

Když s nimi nehlo ani těch posledních 130 obětí z toho loňskýho listopadovýho pátku,tak je neprobudí asi nic a pokud z nich něco teče a má to červenou barvu,tak lze s úspěchem pochybovat,že je to zrovna krev.

345639

17.02.2016 01:11

Nábytek z Turecka

RE: Túto zásielku

E.R. 82.?.?.?

Další,podobnou zásilku kamionem zadrželi Italové v Terstu a byla určena do Bruselu a deklarovaná byla taky jako nábytek....tam myslím šla správně [velký smích]

345647

26.02.2016 23:17

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Inteligence na ústupu

E.R. 82.?.?.?

Ano,jste domýšlivý a pošetilý a určitě ještě dosti mladý,ale ta pokora jistě přijde a to postupně s dalšími a dalšími informacemi a zkušenostmi....,ale nevěšte hlavu,tím si projde každý,kdo alespoň trochu není ignorant.....[velký smích]

345931

27.02.2016 03:34

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

RE: Ta teorie je pitomost

ppppp 82.?.?.?

>Popíráte, že je nevyčerpatelná a teď se najednou doplňuje....

Pršela nekdy u vás ropa stejne jako voda? Tak až bude pršet, tak se také bude doplňovat.

Protože když nekde navrtáte príliš vydatné studny, tak v ostatních časem voda klesne, nebo až vyschnou. A to se ta voda navíc opravdu doplňuje.

Pane, vy máte logiku jak deravý hadr, a technické myšlení úplne v kýblu. Hlavne, že umíte používat smajly.


To, že se ropa doplňuje je korunovaný nesmysl. Nikdo ten uhlík zpátky nedává, ani vodík. Mám spíše dojem, že nekdo testuje naši prumernou debilitu. Nebo úroveň chemie ze základky.

345935

05.03.2016 11:30

Sýrie – únor, měsíc vítězství

RE: Syrire Asad boj proti terorismu

E.R. 82.?.?.?

Turecko,jaksi vědomně a úmyslně a zcela prokazatelně "maří příměří podepsané Ruskem a USA + ostatními stranami konfliktu" podporované RB OSN a zákonitě musí přijít reakce,když né od USA,tak Rusové určitě brzy napřed něco buď důrazně diplomatického,nebo posléze něco důrazně nediplomatického,za pomoci voj.prostředků,určitě podniknou....
Ten tureckej zblblík je zřejmě už mimo realitu....[oči v sloup]

346384

05.03.2016 13:48

Uvězněn v autě

Tyhle křápy...

E.R. 82.?.?.?

...jsou daň za růst růstu.....Když takové auto neznáte a nejste schopen se jej naučit ovládat i v situacích,"kdy ho posere moucha a ono nejede",tak si jej nekupujte.Může vás ten krám připravit i o život.
Jednak je zbytečně drahý,plný nespolehlivých krámů a funkcí,které nepotřebujete a v konečném efektu brání anebo znemožňují plnit jeho základní funkci a tou je doprava a užitek z ní...
Lidi jsou nenažraní a nepoučitelní...Dodeneška "chodili srát na suchej hajzl a najednou chtělí všechno v tý nejluxusnější verzi a o co je to nadstandard přesně o to chtějí i slevu.A to přeci nejde.....
Napřed,v šourůmu je to perfektní,"vše v elektrice",jak se říká a potom na silnici o půlnoci,v zahraničí,když prší na opuštěné silnici,když člověk navíc spěchá, je to zas pro změnu "všechno v prdeli".....a to se nemusí nic stát.
Ale když se nabourá to auto skoro celý z vixlajvantu,kde je "všechno v elektrice" všude natahaný dráty,ve dveřích,zrcátkách,sicně atd, hned hoří,tak se z toho špatně dostáváte,zvlášť po tom,co rána byla veliká a její důsledky vážné...
Není všechno zlato,co se třpytí a to platí i o autech a podle nich poznáte i celkem dobře odhadnete náturu,marnivost a praktičnost majitele.
A proto je potřeba vybírat auta nejen podle ceny a barvy,ale hlavně podle toho,k jakému účelu jej chci,hodně aut je totiž už dnes něčím,jako ty chytrý telefény,co dělají všechno možný,nemožný i nepotřebný na úkol telefonování.
Auto nacpané podružnými funkcemi je vždy zbytečně drahé,nespolehlivé a náročné na údržbu a ta elektronika jej v žádném případě nedělá spolehlivějším,protože podmínky,za kterých pracuje jsou dosti extrémní a vzpomeňte na to,v jakých podmínkách a prostředí pracují počítače.U aut samozřejmě nejsou tak výkonné,ale bývají vyrobeny ze stejných komponentů,které v běžném autě můžou být vystaveny extrémním změnám teplot s rozdílem až 100 st.C.Těmi výkyvy teplot se elektronika degraduje a postupně stává nespolehlivou a proto držet takové auto déle,než pět let po výrobě je risk zvlášť,když má hodně najeto.
Dnes z moderních aut nemají ani tolik radosti majitelé a provozovatelé,ale hlavně autorizované servisy,které si samožřejmě účtují pomalu sazby,jako právníci i za dolití vody do ostřikovače a o to tu jde především....

346398

06.03.2016 10:13

Uvězněn v autě

RE: Kolik lidí uhořelo zaživa v neodemknutelném voze?

E.R. 82.?.?.?

V té debatě je ukázka toho,jak z blbého,zmetkovitého zamykání dveří lze udělat téma k nekonečným debatám a dišputacím,které zúčastněné zaměstnají natolik,že už jim nezbyde čas na nic jiného,místo toho,aby to výrobci "omlátili o hlavu".A takových "systémů,zpříjemňujících život", je v každém tom krámu spousta.
Důležité je,že zůčastnění mají "smysluplnou" zábavu a nezlobí,nepřemýšlejí o věcech,které se dějí okolo a o to asi taky jde....

Jak praví klasik:"skvrnu nejlépe odstraníte vystřižením postiženého místa..."[velký smích]


Tak i starosti s takovým nespolehlivým ("lagrycovým,pouťovým"a to jsou všechny téměř bez rozdílu a bez ohledu na značku auta,ve kterém jsou namontovány,v zájmu zvyšování spotřeby a růstu výroby až do úplného zblbnutí..) provedením systému si ušetříte amputací zmíněného...

346446

07.03.2016 09:13

Trump a neokonzervativní váleční jestřábi

RE: hodně silácké

E.R. 82.?.?.?

Z dvojky Hitlery C. a Trumpeta s přehazovačkou jednoznačně preferuji a vítězství přeji Trumpovi,ale pochybuju,že přinese změnu.
Od toho mišungového špinavce z Muslimského bratrstva to všichni očekávali taky a většího zklamání se v životě nedočkali,jako u něj....,nejen,že války,které sliboval nezakončil,ale začal ještě navíc nové,za což mu debilní instituce ze stejně debilní EU,dala navíc ještě nobelovku.....

I když Trump vyhraje,tak se nic nezmění,protože buď se zařadí a bude poklusávat jako kladrubskej bělouš v cirkusu přesně tak,jak se bude požadovat anebo mu tu jeho blonďatou čupřinu,o kterou se tak bojí,načechrají zas nějakým výstřelem z obstarožního Mannlicher-Carcana,jako JFK.....a pojede se dál,až do úplného zblbnutí..... [oči v sloup]

346499

07.03.2016 16:29

Uvězněn v autě

RE: Stworovi,

E.R. 82.?.?.?

S tím roztláčením auta je to asi přibližně takhle:musí se když už,tak roztlačovat na vyšší kvalt 3.-4.,jinak hrozí hlavně u neturbo dieslu,že vůbec nepřekonáte kompresi a auto bude stát na místě,se zablokovanými koly jako pařez.A pokud nefunguje žhavení,tak je to dosti problém,aby chytlo např.v mrazu....
U moderního dieslu s elektronicky řízeným vstřikováním bez el.zdroje ("mrtvé baterie") neroztlačíte nic,jen vytlačíte něco tenkého a nevábného do svých kalhot...
U starého dieslu stačí jen malinko el.proudu k otevření solenoidu přívodu paliva do lankem,nikoli přes reostat,ovládaného vstř.čerpadla a motor i bez žhavené,pokud nejsou extremně studené podmínky,chytne po chvilce taky,ale ne "na drc"...

U zážehového motoru s totálně "mrtvou "baterií je nesmysl cokoli dělat,neboť motor se vstřikováním nebude mít ani palivo,ani jiskru na svíčkách,protože vše je závislé na el.proudu a elektronice.
Starou 120 s karburátorem a rozdělovačem roztlačíte i na 2 "ploché baterie,ale musíte mít připojený i třeba úplně vybitý akumulátor,abyste po nastartování nespálili diody v usměrňovači alternátoru.
Obecně platí:čím starší krám a čím míň elektroniky,tím větší šance jej "přemluvit" k životu roztlačením,ale přecejen to chce slušně znát jeho konstrukci a funkci palivové a event.zapal soustavy....
Naprostá většina těch "nových vehiklů" je bez bareky "na odtah".

Daleko jednodušší a osvědčené je vozit sebou tzv."propojovací kabely" v délce min 2m,které se běžně dají koupit u většiny benzin.pump,kde nemají jen pornografické časopisy,prcgumy,ale i něco málo z autokosmetiky a aušusového čínského vercajku,ušetří vám infarktové situace a riskantní eskamotérské kousky někde na silnici v provozu...[velký smích]

346513

13.03.2016 11:24

Rothschildova rodina obviněna

RE: Globalni prediktor

E.R. 82.?.?.?

...zajímavé....asi to tak nějak bude....

ale nejsou to spíš "zřeci" od slova zříti,než "žreci" od slová žrát ?!?![zmaten][zmaten][zmaten][velký smích]

346755

15.03.2016 09:13

Než budete věšet tibetské vlajky...

Pokrytectví,tak na to jsme....

E.R. 82.?.?.?

...my i ta poje..ná EU generálové...Dnes je výročí dne,kdy nás nacisti obsadili,přečemž to stálo mj.360.000 obětí a v tisku nic..

Ale 21.srpna,tak to se z toho pose..m,už čtrnáct dní před a měsíc po a to ve všech médiích a každá žvanivá anorektička ze všech těch smrdutých TV kanálů,si to neodpustí připomenout....

Rád bych věděl,kolik těch debilních fanglově tibetujících starostů vůbec ví,kde ten Tibet je...[naštvaný]

346834

17.03.2016 10:19

Uplynulo deset let od „mimosoudní“ vraždy Slobodana Miloševiče

RE: opět zavádějící článek

E.R. 82.?.?.?

Ano zrádců a občas nějaká ta svině se nejde i v té nejnoblesnější společnosti, tvořené jen samými vybranými charaktery ...,máme s tím vlastní,draze zaplacené zkušenosti,které se doplňijí neustále novými podněty nejen k zamyšlení,ale i k jednání,konečně...
Já bych to jeho tvrzení o zločinnosti Miloševiče nezpochybňoval a o jeho košer zatčení už vůbec ne,zvlášť když to má dotyčný z dobového tisku,čerpajícího nejspíš AP,nebo dokonce od Reutersů,odkud čerpá i tolik úspěšný a čím dál oblíbenější Čulda a to už je co říct.....[velký smích]

..jakže nakonec dopadl ten hajzlík,co ho nechal zbalit a odvléct do Haagu,nebyl tuhej náhodou ještě dřív,než sám Slobo ??!![překvapení]

346913

17.03.2016 15:40

Analýza ruského vojenského stažení ze Sýrie

RE: liliputin nema na vyber

E.R. 82.?.?.?

Synku,s tou žinčicou opatrně,nějak tě to vzalo,ať se z ní ještě neposereš.......[chechtot]

346927

21.03.2016 21:54

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

E.R. 82.?.?.?

Tak to abyste tomu Klausovi postavili pomník,když jste nic nezažili tak pěknýho, než za něj a jeho "privatizace" a to nejlíp ze svýho,protože veřejnou zbírku dělat by bylo dost riskantní,řekl bych přímo "o hubu"....

Tady totiž lidi už jsou na všelijaký sbírky dost alergičtí.
Kdysi se dělala jedna taková na "národní zlatý poklad" a zrovna ten přežil několik okupací a spoustu převratů až do doby,než jej dostal do pazourů právě on,
ten samolibý břídil a jeho kamarádi "fešáci s kupírovanejma oháňkama"...

Zdá se,že jste oba dva příliš oslepeni leskem těch svých hovniválich kuliček,anebo ze strachu o ně se k nim tak tisknete,že už nevidíte nic jinýho okolo....[velký smích]

347042

Ten článek od Grohmanna nestojí ani za fajfku tabáku,natož za diskusi,jsou to opsané názory dvou jeho soukmenovců ze zámoří...,on sám je jen zaúkolovaný "opisovač",ještě o dvě fáze zpožděnej stejně,jako Kchárl Dolejší z BL,cestující po světových bojištích na vlnách internetu tak,jak putoval Baron Prášil na dělových koulích....[velký smích]

347057

28.03.2016 10:59

Chci hlavu Chovance

RE: Bartoš to vyprovokoval cíleně

E.R. 82.?.?.?

Holt,"někdo to dělat musí" a když tam nejdeme my,zaplať pánbů,že tam jde ABB & Comp......a pokud té občanské angažovanosti chceme dát jiný,lepší charakter,musíme se zapojit osobně a s co největším úsilím...a né jen kecat po akci...
To,co min.Chovanec předvedl minule se svými černosotněnci a provokatéry v hnědých bundách a co předvedl posledně,jsou provokace a projevem otevřeného nepřátelství vůči veřejnosti a kritikům bezvýhradního proBruselonského kurzu domácích st.úředníků a politiků a přerůstá to do mocenské zvůle,seroucí z vysoka a morálku i na zákony.

PS:Na Moravsko-Slovenském pomezi bylo v minulých dnech viděno a zadrženo několik skupinek imigrantů,hledajících přístřeší a beroucích lidem za kliky stavení,přikvačivších po svých z Rakouska a Maďarska (údajně bylo zadrženo celkem okolo 8O osob),kteří vyděsili místní ve venkovské letargii setrvávající obyvatele natolik,že mezi nejprodávanější artikl v těchto dnech nepatří propriety k Velikonocím,ale ostnatý drát,pletivo a pořádné zámky na dveře a vrata.
Sám jsem jednu takovou mumii v černém předevčítem po půlnoci málem přejel na silnici od Zojma na Brno zrovna,když na mě šlo spaní....určitě jsem se lekl víc než ona a měl jsem co dělat,abych tam za příkopem neměl pomníček....[oči v sloup]

347181

28.03.2016 15:40

Pro Evropskou unii již visí nápis na zdi

RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli

E.R. 82.?.?.?

Je to tak dva týdny,co přímo úplně zakázali činnost na území Ruska několik převážně amerických "nevládek" s NEDem v čele za působení,které je v "rozporu se státními zájmy Ruska a to nejen na jeho území..."[chechtot]

347193

06.04.2016 11:35

Izrael – Cenzura map

RE: růst Izraele

E.R. 82.?.?.?

Vildo,a kteréhopak boha máš na mysli,toho rohatýho s kopytem,Alláha,nebo Svatou trojici anebo ještě nějakého jiného,o kterém zatím nevíme?!?![chechtot]

347489

14.04.2016 11:51

Proč elity nenávidí Donalda Trumpa?

RE: I kdyby

E.R. 82.?.?.?

K optimizmu zdáse není důvod.
Já bych to těm Američanům i zbytku světa přál,aby konečně kurz USA doznal pozitivních změn,ale při posledních volbách,kdy se do vajthauzu a "orální prcovny" nacpal ten muslimskej židonegr,jsem se utvrdil v názoru,že pokud nějaké změny bude dosaženo,nebude to prostřednictvím voleb a o prospěšnosti,či škodlivosti té změny si netroufám ani spekulovat.

To bylo hysterie,euforie,slz štěstí a povyku vůbec:"udělám pořádek ve zdravotnictví a daních,zavřu Guantánamo,skončím války v Iráku a Afghánistánu a udělám svět lepším...a my to dokážeme...."
A jak to dopadlo?!?!
"Nacpal zlodějským banksterským gaunerům miliardy,se ztravotnictvím nehnul a placení daní zvýhodnil podle požadavků korporací,války neukončil žádné,ale naopak začal nové a mučí a zabíjí se dál a koncentrák zmítající se v chaosu dělá už i v Evropě....."
A proto ani tento nový,poněkud neobvyklý a neočekávaný kandidát zcela jistě nepřinese zvrat a to zvlášť,když mu jde po krku i vlastní partaj,která bude usilovat o to,aby vyhrála osvědčená "nevěstka babylonská" Hitlery C.a po zkušenostech z voleb Bush/Gore lze očekávat i volební podvod a pokud k němu dojde a bude odhalen,snad ten by mohl být tím,co v konečném důsledku změní kutálení se USA přijatelnějším směrem....,
ale i když se ten blonďatej fešák přece jen nastěhuje do Fašingtonu,bude v rozporu s tím co navykládal těm,co je v tom článku nazývají slovem "debil",jen poslušně poklusávat v tom cirkusu strýčka Šloma,pohazovat hlavou s neposlušným příčeskem a řechtat,jako kladrubskej bělouš přesně podle muziky principálů,jinak jeho poslední jízda bude taky na černým voze s černým čtyřspřežím,jako ta v listopádu 63......roll:

347704

15.04.2016 00:51

Proč elity nenávidí Donalda Trumpa?

RE: Je to úplně jedno.....Ále Hovno,nic není jedno....

E.R. 82.?.?.?

Ano,příliš trpné a útrpné...pro někoho ten správný způsob,jak žít,nechat sebou smýkat a třeba i nepřežít....,ale naštěstí vždy je možnost volby a ta je od slova vůle,nikoli od slova vůl,jen ten se jí sám od sebe dobrovolně vzdá....[oči v sloup]

347732

24.04.2016 09:46

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: ad

E.R. 82.?.?.?

Přesně tak,Vy tu nepíšete a nevydáváte články o "konspiračních teoriích",ale ,jak vždy čas ukáže,jsou to články o "konspirační praxi" a proto:jen tak dál,protože "černou kroniku" s tím,co už je zahrané,si můžeme přečíst jinde,anebo to už pociťujeme přímo na sobě.....[velký smích]

347981

01.06.2016 08:35

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

E.R. 82.?.?.?

Přestaň tu předvádět tu naučenou demagogii a drž se faktů!
O agresivitě a cílech USA a jejích připitomělých satelitů není pochyb.O tom svědčí to jejich roztahování se po světě,vyhrožováním nejen toho vola Obamy dokonce na půdě OSN a jeho generálů,všude,kde se dostanou před novináře,ale hlavně to,co předvádí nejen se základnami,ale i přímým,nebo nepřímím zasahováním a to po celém světě.
Samo min.zahr.věcí USA přiznalo,že jen za rok 2014 zasahovalo vojensky ve více,než 130 zemích světa a to buď přímo prostřednictvím nějaké složky americké nacistické branné moci,nebo prostřednictvím soukromých spolků nájemných vrahů,jako je známá Black Water/Akademy,přičemž akce a "bunty",hrubého zasahování do vnitřních záležitostí států přostřednictvím výzvědných služeb a kampaně,prováděné neziskovkami se ani nepočítají.
Tyvšechny by daly za tlustější román,než všechny díly Tří mušketýrů dohromady....

Co se týče jakéhosi narušování vzdušných prostorů ze strany Ruska jsem si nevšiml,jen ukřivděnýho kvíkání letců z NATO,přichycených při provokacích,stěžujících si na nebezpečnost manévrů ruských letadel v jejich blízkosti a nikdy to nebylo jinde,než v mezinárodním prostoru,ale těsně u hranic Ruska,pouze se poněkud vyděsili několikrát piloti Jejího veličenstva v mezinár.vzd.prostoru,když jim Tu-160-ky ukázali,že"jim ty bombardéry lítají rychleji,než Anlánům stíhačky"....

Je znát,že tu směsici propagandy a demagogie máš řádně zpracovanou a to dokonce s prvky rádoby dodávající opravdovou odbornost tomu zmatenému a z kontextu událostí vytrhovanému nakládání se skutečnými událostmi a quasi fakty,ale vše je to snad vhodné jen k presentaci na přednášce mladým,co myslí spíš na šukačku,než by sledovali aktivity našeho spojence na nějaké střední škole,či na webech,jako je např. "Armádní vložka/složky",určených k posílení bojového ducha příslušníků "rychlé erekce",vyslílaných na cvičení do Pobaltí,nebo na misi do Mali a podobně.

Ale mám za to,že to účelové a drzé lhaní a dělání si z "huby prdel",neděláš ani z přesvědčení,pokud ano,tak je mi tě líto,ale z pouhé vady charakteru a odporu k poctivé práci...,což je dnes naprosto převažující trend vzhledem k ubývajícím smysluplným pracovním příležitostem vlivem zvyšující se "technologické nezaměstnanosti"....
Jen se drž,pokud tě neposerou mouchy a nepřejede koloběžka,tak to někam dotánheš a budeš třeba moci jednou nahradit Bendu,nebo Langšádlovou v parlamentu...
[velký smích]

349081

05.06.2016 11:12

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

RE: Savčenková je v podezření z tajné spolupráce s Kremlem.

E.R. 82.?.?.?

Spíš se "inteligentní židé",kteří rozkradli a uvrhli do bídy celou Ukrajinu a vehnali její zbídačené obyvatelstvo do války,bojí zodpovědnosti....
On věděl Puťka proč tam tu potrhlou "svidomou" čertici pouští do manéže,..chce to trochu rozproudit krev v žilách protagonistů i mimo ně,zdramatizovat děj a urychlit vyřešení zápletky....
Pro Porocha a všechny ostatní jewreje měla ta hysterická poběhlice cenu jen jako mrtvá,zabitá Rusy,nebo v ťurmě v Mozdogu..

Ona už se nechala slyšet,že je potřeba parlamentní komise na vyšetření korupce 90.let a že je ochotna,pokud si to bude lid přát,nechat se zvolit za presidenta a položit za Ukrajinu i život.....,což tipuju se jí brzy podaří a to rukou právě někoho,kdo je zaměstnancem toho židovského syndikátu,vládnoucího nejen na Ukrajině.
Už teď je vidět,jak těžkou hlavu z toho pejzatí mají a ví,že v blízké budoucnosti jim půjde o všechno a ona při tom všem zapůsobí,jako katalyzátor a jakým směrem,to mají a musí rozhodnout oni a ta jejich příznačná "inteligence".

Rozhodně to bude opět klasický kus "hybridu"o třech dějstvích -komedie, snoubícím se s dramatem,vyústěný v tragedii,po našem řečeno "Klasický příběh o veliké lásce a ještě větším protivenství" a proto si každý divák dle naturelu a světového názoru přijde na to své.

Ta židovská komedie se furt opakuje,jak ze starého flašinetu,jen tempo té falešné hry od ploužáku po kvapík se přizpůsobuje míře a síle zeleného oblbovadla (ale Apsinth to není) v žilách flašinetáře a duševnímu rozpoložení opice,která připoutaná mu skáče na rameni a vříská a plive na publikum,nevěřícně kroutíci hlavami,ale neschopné tu falešnou hru zarazit....[velký smích]

349243

05.06.2016 11:34

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Válku chtěji Spojené státy americké, ne Rusko

E.R. 82.?.?.?

..taky má v Arménii a Kyrgyzii z důvodů podjebávání ze stran Afghánistánu a některých musulmanských sunnitských býv.sov. republik,podporovaných z USA...
..na tom svém Brzezinského "měkkém podbříšku".....

349245

06.06.2016 10:09

Konec amerického impéria

RE: O hrstku nenasytných vymařovačů se bát nemusíte, amíci jsou stejná oběť jako nyní rozjíždí v evropě

E.R. 82.?.?.?

Ano,správná je ta druhá varianta,varianta toho chaosu a občanské války a to zcela nepochybně a kdo je toho všeho strůjcem a s jakým cílem je taky jasné,neb se tím už ani netají a říká to "naplnou hubu" a při každé možné i nemožné příležitosti....[naštvaný]


http://aeronet.cz/news/video-bizarni-ceremonial-otevirani-gotthardskeho-tunelu-ve-svycarsku-byl-plny-symbolu-satanismu-a-sodomie-illuminati-to-rozjeli-opravdu-ve-velkem-to-musite-videt/

349261

12.06.2016 22:24

Nácvik na třetí světovou válku

RE: Sú fakt tak blbí ?????

E.R. 82.?.?.?

Ano,frakování je pro přírodu naprosto bezpečné a to nade vší pochybnost,zvlášť když se nefrakuje,jen kolem něho tak nějak,jako vedlejší škody,chcípají desítky tisíc lidí kdesi za móřem v chudých zemích.....

349495

19.06.2016 12:55

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: rusofili si musia ujednotit pojmy

E.R. 82.?.?.?

....A zvláště zarážející je uvažování těchto už nikoli užitečných,ale už o stupeň vyšších,"vyloženě škodících idiotů" a to hlavně z Evropy,která v případě té "velké rány" to odsere naprosto nejvíc a nevyhnutelně,aniž by i z "dobrého" výsledku měla jakýkoli profit....v dnešní době plné glorifikování úchylek a zvráceností je to nejspíš takový podivný druh masochismu a obávám se,že těmto deviantním jedincům značně mdlého rozumu je marné cokoli vysvětlovat a v případě jakékoli konfrontace je lépe hned a bez zaváhání sáhnou k rákosce...[velký smích].....a pokud opravdu "k něčemu dojde",budou to právě oni,kteří to schytají a hned z několika stran najednou.

349722

19.06.2016 20:48

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Poťemkinovský plynovod - šidítko pro gojimy

E.R. 82.?.?.?

Ano,právě o to tu celou tu dobu jde:udělat z Evropy Somálsko se vším všudy,kde nesužuje hloupé obyvatelstvo horko,ale mráz atd....a "k tomu nám dopomáhej Bůh..."[oči v sloup]

349742

23.06.2016 22:35

Sýrie – Ruský překvapivý útok prolomil Kerryho zdržovací taktiku

RE: věčná válka.

E.R. 82.?.?.?

..pacholíčku,pacholku,jste nadaným učněm svého mentora mainstreamu,což se vaše házením Ády a Putina do jednoho pytle nadevší pochybnost potvrzuje a je vzdáleno realitě a "podstatě věci" na několik světelných let.....(přesto,že se historie stále opakuje a jako vždy přechází do hysterie,.vždy se najde dost bloudů,kteří si to neuvědomují a tu přes kopírák blamáž absolvují s nadšením znova a strkají rypák do stejného hovna v domění,že jde o úplně něco nového....).

Putin samozřejmě nemá vůbec žádnou motivaci zachraňovat někoho,kdo má pro něj i jeho národ jen slova plná pohrdání a srovnává ho v blbosti sobě vlastní s Hilterem...a má recht....
A pomněte,vy statečný reku nad věcí,že "strach je člověku zdravé mysli vlastní,pokud je při smyslech a jak říkají staří motocykloví závodníci i ti nejstatečnější a nejrychlejší se zpravidla dřív ocitnou za tou tlustou zdí v zahradě smutku k věčnému odpočinku,než dobudou vavřínů vítězství...",proto v zájmu přežití by jste se měl taky trochu bát a nespoléhat na "zdravý rozum" pitomců,kteří dnes třímají otěže moci ve světě ve svých rukou...z valné většiny jsou to totiž šílenci,kteří by neměli řídit ani auto,natož celé státy(da) důvěřivých trdel.....("trdlo"-tlouk,součást hmoždíře k ručnímu drcení např.koření)....[velký smích]

349888

03.07.2016 21:02

Inkluze nebo exkluze?

RE: přivítejme inkluzi

E.R. 82.?.?.?

Ano,je to další skvělá zprávička,s radostí jsem ji uvital a vzpomněl si na účinkování toho us-ozbrojeného panoptika sociálních/asociálních multikulti a interkonfesních chaotů na různých postech a v celé škále hodností v minulých i právě probíhajících konfliktech....Údajně spáchá ročně víc us-vojáků sebevraždy,než padne v boji,nebo při nehodách a prý je to po celém světě a včetně veteránů až 22 denně.....
To,že "individuelní protichemické balíčky jednotlivce" budou muset být doplněny rtěnkou,tělním deodorantem a manikůrou jsou ty naprosto k pousmání problémy.
Ta instituce,ze které šel strach,je už definitivně na cestě k totálnímu zhroucení a tak je to správné,"dokonalostí k zániku"...[chechtot][chechtot][chechtot]

350149

03.07.2016 21:13

Brexit: Jak Britové ztratili důvěru své vlády

RE: Výměna lidu...

E.R. 82.?.?.?

S tím vyháněním Poláků & Comp.z hrdého Albionu to tamní enteligentní domorodci dělají zcela očekávaně,neb jen potvrzují,že že problém naprosto nechápou a jsou již ve stádiu,ze kteráho jim už není pomoci a ten jejich brexit je naprosto správný a prospěšný hlavně pro zbytek EU ...[velký smích]

350150

05.07.2016 10:13

Achillova pata Ruska

RE: Ruska 5. kolona dela prescasy 24/7

E.R. 82.?.?.?

Snad se to v nadcházejících volbách do Dumy trochu probere a ten "pátokoloniální pevel" ubyde natolik,aby už konečně Putin mohl mít dost podpory ke změnám ústavy,hlavě ve vztahu k centrální bance,jinak by mu nezbylo nic jiného,než vojenský převrat s cca 80% podporou obyvatelstva.....,jestli "to" do té doby nezačne,protože se to na východní frontě den ode dne přiostřuje a amíci tam vše potřebné pro válku lifrují vrchem spodem,po trati i vzduchem.....[oči v sloup]

350182

13.07.2016 01:04

USAID a americká nadvláda

V souvislosti s tematem tohoto článku.....

E.R. 82.?.?.?

...je zajímavá zpráva,stará jen pár dní:"Bibi podepsal zákon o povinnosti kontroly činností a financování,prováděných státem,všech "nevládek" působících v Izraeli..."
doufám,že si Emanuel Moravec alias Sralbotka vezme ze svého mentora příklad.

350374

21.07.2016 08:19

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

Názor odjinud:Nová Republika....

E.R. 82.?.?.?

Anonymní20. července 2016 22:42

Vskutku překotné události posledních několika týdnů v Turecku mají hlavního vítěze v Putinovi,kterýžto mistrným a nekrvavým způsobem velice oslabil NATO a jeho chystanou agresi proti své zemi....Velmi oslabil jižní křídlo agresivního NATO a získal vděčnost gaunera,který mu dluží za záchranu života a postavení,gaunera,který měl být proradnými anglosionisty použit jako pěst proti Rusku a pak odhozen stejně,jako svého času pološílený Dolfek H....Kolo dějin se pootočilo a historie se nezopakovala,neb na rozdíl od zdegenerovaných vůdců Západu je dnes v čele Ruska státník hodný svého učitele Stalina,který do těch židů vidí,"jak do hubený kozy"stejně,jako jeho slavný a všemi jeho nepřáteli proklínaný předchůdce....Budou mít podobné místo v dějinách... i Putin bude vždy vzbuzovat tak,jako Stalin emoce a to nenávist všech stále stejných krvelačných sionistů,kterým šlápl na kuří oko a překazil jejich plány o světovládě a naopak vděk všech,kteří jej pochopili a které zachránil od jisté záhuby....a podle vztahu k jim oběma vždy rozlišíme,ke komu se daný emocemi zmítaný člobrda kloní....
Odpovědět

350628

03.08.2016 14:30

Tři kameny evropského Západu

RE: Zapomnelo se na pad imperia zvaneho Evropa

E.R. 82.?.?.?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/259...


Skvělý článek zcela a přesně vystihující modus operandi naší a nejen naší židovsko-sionistické,v článku "progresivustické" neomarxistické mafie,ale kterou zatím bohužel nenazývá tím správným názvem.....i tak vřelé díky zaň....s takovou,věřím,se brzy dolopotíme k bodu,že praví pachatelé toho dnešního až "neskutečného dobra" budou konečně ukázání v plném světle i s firmou....a pochopí to už konečně každý doteď nechápavý blb s volebním právem....[velký smích]

351067

11.08.2016 08:11

Místo jaderného odzbrojení jsou tu americké atomové bomby pro Evropu

Tak těm Polákům..

E.R. 82.?.?.?

...je ty bomby rozhodně potřeba dát a taky bych vůbec neváhal Ukrajincům,ti jsou ještě lepší adepti.....
...v těch podělanejch USA opravdu vládnou debilové a vše spějě k tomu,že je brzo nahradí naprostí idioti v podobě z řetězu utržené Killery a pomatené party,sdílené už drahnou dobu s republikány....to nemůže dopadnout dobře.

Jenom mi furt vrtá hlavou,co sem do Protektorátu vpašovali při těch "dragounských jízdách".Ve Vyškově prý vyložili několik kamionů a záhy byl prováděn nábor mezi býv.vojáky do hlídacích agentur k opětovnému zabezpečení už dávno vystěhovaných a prázdných muničáků v tamějším výcvik.prostoru.....

Bohuš,který je tu osobně vítal a ten zfašizovanej kejklíř,donedávna hrající partyzány,zřejmě zas na nás chystají nějakou "skrčku"...vůbec bych se nedivil,kdyby to jaderný svinstvo natahali i sem....a nemusí jít o volně padající bomby....

351233

19.08.2016 08:59

Vražda - nový trend nepostižitelné stínové moci?

No,když už jsme u těch vražd....

E.R. 82.?.?.?

...tak tady je něco k naší milé Killary,jenž se možná všemu navzdory tou hromadou hnusu,co kolem sebe vytvořila,přece jen proklestí do wajthauzu:

názor odjinud,z NR:

Odpovědi

Anonymní19. srpna 2016 8:47

Dobrý článek je na aeronetu i dnes ohledně demokratky tělem i duší,naší milé Killery a je tam zmíňka o kampani připravované buzíkem Jandou a jeho abtajlungem s cílem zdiskreditovat Zemana....Pikantní je i zmínka o neslavném a vskutku útrpném konci podřízeného Killery,us-ambasadora v Líbyi,který byl džihádisty,"výpěstky" americké demokracie po zavraždění svých bodyguardů 7 hodin mučen,znásilněn,vykleštěn a přinucen sníst vlastní koule,které se našly při pitvě v jeho žaludku (je tam i jeho foto)....a teď si uvědomme,že těm zmrdům,těm "výpěstkům západní demokracie a lidských práv" naše vláda dodávala nikoli jen politickou a diplomatickou podporu,ale i smrtící zbraně a teď jim tu u nás ruku v ruce s EU a Merklovou,vytváří přijímáním imigrantů i předpolí,aby ty své kousky jednou mohli provádět i zde....,ale toho si rozhodně nevšímejte,důležitý je,že ta p.ča Špotáková včera hodila v Riu klackem tak daleko,že byly před ní jen dvě stejný kozy kamerunský a dostala bronzovou mrdajli....a vo to tu gou!!!
Odkaz na ten článek:

http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-hrozi-obzaloba-z-krive-prisahy-ukrajina-se-snazi-ocernit-sefa-trumpovy-volebni-kampane-cz-titulky/

351343

...ale nemůžu si pomoct a vždy vyslovím "svetá sprostoto".....Ano,to máte pravdu,oni Vám to nepřinesli ke schválení, ani Vám nedali o tom žádné potvrzení s pečiatkou ani bez a ani žiadne inštrukcie,takže se nevzrušujte....[velký smích]

a když máte "problém s autorom podsúvanou skratkou v texte" tak si už teď živě dovedu představit,až Vás ten NWO,tedy ty jeho dopady začnou kopat do prdele...,to teprve budete mít problém.....[chechtot]

351492

25.08.2016 00:18

Co objevili hackeři, kteří prolomili server Sorosovy nadace

RE: Odkial na to berie?

E.R. 82.?.?.?

Není to čistě náhodou tím,že patří k těm hochům z dobrých rodin,co mají to "peripetiuum mobile" s klikou na tištění peněz,kterou drží mistr Burns ze Simpsnů,co se jeho předek proslavil výrokem:" nechte mě vydávat peníze a já si šmahem pera koupím celý svět"??[překvapení]

351493

26.08.2016 11:09

Rusko-íránská strategická spolupráce zcela mění situaci

RE: Článek již není aktuální

E.R. 82.?.?.?

Tady je na to odpověď z NR:

Anonymní24. srpna 2016 10:57

Jak je vidět,těch Kurdů je "taky dost"....Proradní bastardi z USA neuspěli s tzv."umírněnou opozicí" s FSA,ta postupně splynula s kozomrdy z Al CIAjdy a ISIL a proto vsadili na hlupáky Kurdy,do kterých až doposud nechali kopat,jak Hussainem,Assadem tak hlavně Turkem...Jenže nyní je potřebují právě proto,aby tam po debaklu FSA a porážce IS a ostatních kozomrdů hájili zájmy USA,dělali trojského koně a jablko sváru všem-Iránu,Iráku,Sýrii i otočivšímu se směrem k Rusku Turecku.Tím se Amíci udrží "ve své hře nasírat všechny a udržovat nekonečný chaos"....Jenže pro Kurdy to bude znamenat,že si to zřejmě hodně a na dost dlouho poserou u všech,z vysněného Kurdistánu stejně nebude nic a přijdou i o možné zásluhy z porážky IS a z nich plynoucí alespoň nějaké naděje na alespoň dílčí autonomie v rámci těch 4 států,kde se jejich minority nachází.
Tím kamarádstvím s USA se nechali zatáhnout do nepříjemností a brzy toho budou litovat....


Momentálně si nikdo,kromě Kurdů,Kurdistán nepřeje a oni sami se svojí snahou o samostatnou státní entitu hodí jen Američanům k udržení se ve hře,aby zas za ně nějaký idiot,kterýmu mazali med kolem huby,chcípal tak,jak to vidíme např na Ukrajině.....[oči v sloup]

351535

01.09.2016 10:05

Brzezinski to s impériem vzdává

Ten zavilý a nenávistiplný nepolepšitelný sionista Brzezinski....

E.R. 82.?.?.?

...se nijak nezměnil a ani jeho cíle a chápání světa,jen protože je realista,poněkud zrevidoval svojí rétoriku,neb situace ve světě a postavení USA se změnilo a to navzdory jeho snažení...musí holt tomu přizpůsobit své chování a přijít na něco jiného,když to doposavadní se minulo účinkem...takoví kriplové,jako on,pokoj nedají nikdy...[velký smích]

351650

05.09.2016 10:00

Podivná demonstrace v Ostravě

RE: Neskutečně trapné

E.R. 82.?.?.?

A co takhle "Pražskej majdan" s tím fekálistou vasrPolákem Tomászem Peszyškim ten Vám nepřipadá trapnej a co takhle "Zastoupitelská kancelář Kurdů" v Paříži,ti taky "oficiálně neexistují,protože to jsou dle Erdogana Turci,ale kopou ho se střídavými úspěchy do prdele už drahně let .....

Napište nám raději o zastupitelské kanceláři Sutetoněmeckého landsmančaftu v Praze a váš vztah k ní.
Jestli ten ostravský pokus je "trapný",tak jaký je tento pražskokavárensko -suděťácký!!??
en je přímo k nasrání a to všech kromě toho výše uvedeného "prajského idiota s Havlem na tričku" a arogantního blbečka Hollana,kterej si dnes v 18:00 v Brně řekne místním o "přeshubu" a pár dalších vzkutku zrádců anebo si myslíte že je v pořádku a dnes i naprosto košer?!

Tzv. DNR přeci reálně zatím existuje i když malá,ale má víc atributů státnosti,než ten náš zubožený Protektorát B.und M.....,má dokonce i svojí armádu a ta má dokonce i jedno,nebo dvě vlastní bitevní letadla a nějakou stovku funkčních tanků a na rozdíl od nás a naší "reálné vlády" i většinu obyvatelstva tu jejich "virtuální" podporujících..... [velký smích]

Ti lidi tam na rozdíl od nás mají víc rozumu a přirozeného pudu sebezáchovy,tak jim to nezáviďte a chystejte se.Brzy dostanete příležitost dokázat,co ve Vás je taky i tenhle vskutku trapnej pašalík Emanuela Moravce alias Sralbotky Bohuše,jenž se zrovna teď nějakou Czechií zove a někteří už si myslí,že je 17.spolkovou zemí Německa,jak snili nacisti a jejich místní kolaboranti.


Vše,se nedělá podle Vašich představ a nečeká se na razítko a povolení "ze shora",to bychom se nikdy nikam nedostali....[chechtot]

351701

22.09.2016 14:35

Slyšíme poslední sloku Ódy na radost: Rekviem za zbabělost!

RE: Otázka.

E.R. 82.?.?.?

V té souvislosti je zajímavé poslechnout si agitační kecy slovutného filosofa Václava Bělohradského,toho času deroucího se na vejměnek do senátu za českou aSociální paDemokracii a Zelené toho na-erůůžovělého Strupnického,který najednou začal tvrdit,že národ ani jeho kultura a vlastní řeč vlastně neexistije,že vše je umělé,vytytené jen hranicemi a že se zrušením hranic a posléze i států je záhodno vše hodit i s dějinami za hlavu a promíchat a rozředit evropské národy miliony cizinců,neboť "bylo rozhodnuto o zislamizování Evropy" a ten starej čurák to říká,jakoby nic a jal se na tom na starý kolena co nejintezivněji zapracovat....Kdybyste,vy Pražáci,na něj při nějaké té agitaci náhodou narazili (kandiduje za vol.obv.Praha 6),tak se ho na to zeptejte,"kdo to rozhodl a kdo ho posílá.." a za mě mu dejte jednu pořáhnou "hrsťó",jak se říká u nás na Moravě....[naštvaný]

352072

24.09.2016 11:33

Proč musely USA skoncovat s příměřím v Sýrii

RE: Rusi zaspali

E.R. 82.?.?.?

Myslím,že v souvislosti s tím proradným americkým útokem na SAA u Deir ez Zoru nějaké hlavy spadly a už se i kutálejí,ale nevím,jestli nebudete zklamán....,měl jsem dojem,že máte na mysli nějaké jiné......
Pokud se zpráva potvrdí,budu alespoň já spokojen:

http://www.hlavnespravy.sk/ruska-odpoved-na-bombardovanie-pozicii-syrskej-armady/835346


http://novorossia.today/140477-2/Jinak ještě pozn."S 400 jsou dislokovány na letišti Chiemim a ten je u Tartusu,tedy vzdálen od Deir ez Zor více než je jejich dosah.Po té poslední zkušenosti to určitě SAA + VKS budou jistě řešit a nejen ony...."


:

352110

25.09.2016 21:55

Obohacování

Ano,ta migrace je bomba !!!

E.R. 82.?.?.?

....myslím tím A-bomba a bude mít pro Evropu stejně devastující účinek.

352147

27.09.2016 15:39

Ženy dobrovolnice v „Džungli“ u Calais mají sex s více uprchlíky denně

RE: nespletl jste si směry ?

E.R. 82.?.?.?

Spíš bych řekl,že : ..."vojsko jde za karvama.."....[oči v sloup]

352190

Němci,stejně,jako my ,si za ten svůj hnůj,ve kterém žijí,můžou sami a pokud se tomu nepostaví a nezačnou tomu čelit,dostanou,co si zaslouží,nic víc,nic míň....

352200

03.10.2016 13:22

Šimon Peres nebyl žádný mírotvůrce

RE: Demokracie + humanismus = záruky mezinárodního terorismu.

E.R. 82.?.?.?

Něco k tomu odjinud,z NR:

Anonymní3. října 2016 11:49

Plán se plní a toto mnohé napoví, šedá eminence Pentagonu a CIA nemluví do větru. Všechny ty "konspirace" se zázračně naplňují.

https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

Anonymní3. října 2016 12:53

Přesně tak,jak píšete 11:49:tady ten starej židovskej intrikán z Maďarska Friedman z "béčka" CIA,kámoš a krajan Sórose jim to říká na plnou hubu "proč,co a jak" a ti notoričtí kokoti si ucpávají uši a zastrkují palice do vlastních prdelí,jen aby na to ze zbabělosti nemuseli myslet a adekvátně reagovat...Co s takovým dobytkem,jedině do kafilérky a udělat z nich žrádlo pro ně samotné,ale předtím je ještě okrást a pak vyhnat chcípat do války proti Rusovi !!!


[velký smích]

352351

06.10.2016 01:16

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

RE: Mašínové na rozdíl

E.R. 82.?.?.?

No,sloužit v jakékoli době v armádě USA ke cti rozhodně nepřidá nikomu a vrahům bezbranných,omámených a svázaných už vůbec ne,leda tak mezi svými,ale proti gustu řádnej dišputát Mikózo.....[oči v sloup] [bliji]

352408

09.10.2016 23:51

Babišovo ANO utužuje korporátní cenzuru a diktaturu v  EU

RE: Divím se

E.R. 82.?.?.?

V té souvislosti je zajímavý článeček na NR i snáslednou,ještě zajímavější diskusí....[oči v sloup]http://www.novarepublika.cz/2016/10/proc-chteji-obcane-na-taborsku-mit-v.html#more

352510

10.10.2016 00:20

Dopis vojáka ze Sýrie

RE: Za tento dopis jsem rád, ale i nerad.

E.R. 82.?.?.?

No,nebuďte tak skroušení,brzy budete moci jeho zkušenosti nabývat taky a dokonce s tím konfortem,že za nimi nebudete muset vyrážet daleko od maminky,do nehostinných exotických krajin....výsledky voleb totiž naznačují,že jak vládnouci debilisment i vůličstvo pro to dělají každý svým způsobem maximum....[chechtot]


Jinak,ten článek je zajímavý a správně po vojensky konkrétní a dá za desítky anállíz všech těch kancelářských expertů,co po vzoru Karla Dolejšího von und zu BL,barona Prášila dnešní atomové doby,cestují za informacemi nikoli na dělové kouli,jako jejich předchůdce,ale šplhají po síti internetu a riskují jen to,že v zápalu boje jim zavřou i vietnamskou Večerku....[velký smích]

352511

22.10.2016 10:16

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

E.R. 82.?.?.?

Nikoli,přátelé,to není jeho problém,znám ho osobně a k těm preferovaným ,jedině správně se ukájejícím ,nepatří i když jsem přesvědčen,mívá taky občas "prdel na dranc"...
Nyní se živí jako šofér kamionu a musí té své kadidelnici nechat občas odpočinout od předlouhého vysedávání na kozlíku a drncání a "vzít jí mezi lidi",aby přišla na jiné mašlenky,než jen trpělivě snášet útrapy v náklaďáku.....

Je to starý vysloužilec a raději by na ty "burany ze středozápadu" vystrkouval něco jinýho,než vlastní prdel,třeba nějaký ten lauf,ale na zatím ještě nedozrála doba,ale jsem přesvědčen že přijde,vše co se okolo děje,tomu bohužel nasvědčuje...[oči v sloup]Tohle je z rozpravy k "náhubkovému zákonu" ze Slovenska a ač trochu kostrbatě přednesené,poznamenané značnými emocemi,stojí za poslech,má to souvislost jak s ABB,tak s tím výtržníkem:


https://www.youtube.com/watch?v=YJwriQun6BM#t=371

352779

23.10.2016 12:41

Pohrdání českou státností

Herman ať dá tomu ...

E.R. 82.?.?.?

svýmu strejdovi koncentráčníkovi (aby nebrečel) tu medaili,co dostal nedávno od těch sudeťáků,od té algemeinescheisse Gemeinde stiftung,nebo jak se ten pochybnej spolek hecířů jmenuje,oni mu jistě promptně dodají za zásluhy další...[velký smích]

352803

24.10.2016 09:12

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

RE: Další politicky motivovaný....

E.R. 82.?.?.?

Hele Borku,ty seš taky buzerant a ještě k tomu s kupírovanou oháňkou,že....?![chechtot]

352840

28.10.2016 10:57

Pohrdání českou státností

RE: Příbuzní jsou důležití

E.R. 82.?.?.?

No,vy dva bezpochyby bystří mládenci prozraďte nám kohopak by jste z těch kandidátů,kteří byli k dispozici,zvolili vy ???[zmaten]

..Když kromě mimo realitu se vznášejícího "potetovaného náčelníka lidožroutů z Papui Nové Guineie,chybějícímu jen v nose kost" a "administrativně odstřeleného" Okamury tam už zbyli jen ti šmejdi přesně z toho "demokratického" spolku fešáků s kupírovanými oháňkami",kteří si dělají zrovna teď prdel z lidí i toho chudáka starýho dědka z Kanady,co ho z toho brzy klepne pepka....

352942

30.10.2016 19:56

Hillary Clintonová a brutální vražda Kaddáfího

RE: Evropa to schytala také

E.R. 82.?.?.?

Muamar Kaddáfí když chtěl přejít na svůj "zlatý dinár" pro celou severní Afriku tvrdil,že bude směnitelný v jakékoli líbyjské bance za zlato z 85% a zbytek v in natura derivátech (výrobcích) z ropy,např.benzín atd,nebo přímo surová ropa.....
...a s tím pochopitelně neuspěl,neboť by "nekale konkuroval" té zlodějské partě obřezanejch paskřivců ve FEDu,kteří každému dávají jen jakýsi slib,kterému nevěří ani oni sami....

353007

08.11.2016 09:50

Hlásenie z Nemecka

RE: Nu to jsou plody

E.R. 82.?.?.?

Přesně tak a tahle otrava pakultury hnusu,zmaru,mrtvol,násilí a všeho,co k němu patří,se šíří do světa z židy vlastněného a provozovaného HollýÚdu a jeho "národních filiálek" a také zpravodajskými agenturami,majícími stejné majitele....

http://www.nwoo.org/2016/11/06/sest-zidovskych-spolecnosti-ovlada-96-svetovych-medii/#more-62633..v tomto odkazu je náhled do vlastnických vztahů "sdělovadel" a producentů rozkladné infekce Západu v zemi neomezených možností,ale značně omezeného nešťastného obyvatelstva,omezeného naprosto ve všech směrech,jemuž se vehementně snažíme přizpůsobit a připodobnit jak tlakem zhora,tak svojí lhostejností a ignorancí..[bliji]

Je proto velmi dojemné,jak Bartoška-"ukousnutá předkožka" s pár hereckými idioty s porcelánovejma zubama a čubkami,co kdyby neměly 6-ky kozy z gumy,tak by si jich ani nikdo nevšimnul, volají do zbraně a děsí se záplavy "východního vlivu",přitom od rána do rána v TV,ve všech vskutku kanálech a stanicích není nic jiného než košer-hnus,mordy a násilí "made in HollýŮd",jako kdyby na světě,krom toho,nic jiného nebylo.....
Oni chtějí ke všemu tomu zmatku a bordelu,co už je ve světě přidat další a proto je bojkotujme,vyhažme televize a rádia a kašleme na ty sobecké,sebestředné štváče a to jejich jimi produkované umění,ať jsou přinuceni "jít o žebrácké holi",nebo najít si pořádnou práci a ne to trdlování,placené z našich daní někým,jako je Herman,který nám za to všechno ještě pomocí sudeťáků "chčije do polívky"...[naštvaný]

353182

Ano,zajímavé....a jak říkává jeden můj znýmý:"kuřte a bude vám kouřeno..."[velký smích]

353198

22.11.2016 18:32

Odsun Němců po druhé světové válce

RE: Můj kamarád Sudeťák

E.R. 82.?.?.?

Ano,je potřeba co nejdřív "dát se k Němcům" a to zvlášť,když jsou již tak skvěle obohaceníí a stále jim to nestačí....
A těch pár cvoků,co v Brně mávali všelijakými fanglemi a vyřvávali "dost bylo Prahy",je potřeba brát jako místní folklor a připomenout jim,kdo všechno v té pojebané Praze dělá bordel a přitom je zrovna od nich z Moravy,jako třeba ten plešatej píčus,co je premiérem,co ho zrovna od nich někdo nejspíš musel volit....[oči v sloup]

353496

28.11.2016 10:19

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

RE: Souhlasíte či nesouhlasíte s Mnichovskou dohodou v r. 1938?

E.R. 82.?.?.?

Co to melete,člověče...NATO je garance pouze neustálých nátlaků,agresí, nervozity a paranoi a pochodů eSSáckých pohrobků,jako v Pobaltí a na Ukrajině...

Ty přiblblé evropské státečky by se v první řadě měly naučit slušnému chování a snažit domluvit a udržovat přiměřeně normální vztahy mezi sebou navzájem a i s Ruskem a nevyskalovat s USA/EU/NATO za zadkem,jako to dělají potrhlí, např.Poláci a ostatní zakomplexované a po prdeji se vrtící postkomunistické zemičky okolo USA a 4.říše....

Ten stav postkomunistické hysterie,nekritických ambicí a ozvěn starých křivd je naprosto zbytečný a uměle pěstovaný určitými silami za asistence místních politiků-psychopatů,silami,které mají své staronové plány s tímto evr.prostorem a na nic přitom neberou ohled..to je HLAVNÍ problém a né,jestli tu NATO bude,nebo nebude....Pokud NATO skončí,tak se snad teprve začnou navazovat opravdu normální vztahy mezi státy v Evropě.

Dostatečným důkazem nesnesitelnosti a neperspektivnosti stávajících vztahů mezi státy v Evropě je imbecilní EU,která čím víc se bude násilím sešněrovávat do "fascia",s tím větším praskotem a doprovodnými efekty se bude rozvalovat,přičemž všechny staré a nevyřešné vzájemné "resty" budou přilévat oleje do ohně.....
EU i NATO mají naprosto opačný účinek,než by Evropa potřebovala,namísto "zklidňování vášní" přilévá jen další a další adrenalín....[naštvaný]

353689

28.11.2016 18:17

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

E.R. 82.?.?.?

Jestli to nebyl ten americkej křáp,co vypadá jako starý letadlo,s kolmým startem a přistáním,co při tom natáčí motory s vrtulema....ten je mimořádně hlučnej,jako několik vrtulníků....onehdá to letělo nademnou a taky v noci a budilo to dojem,že to každou chvilku spadne proti i vůli těch šílenců,co to řídili....

No,co se týče kozomrdů v obklíčeném Hallabu,tak se budou zřejmě přepravovat bez mezipřistání přímou linkou rovnou k Alláhovi pro svou zaslouženou odměnu,sestávající z 72 pannen,stolů plných cukroví a řeky plné vína (přirozeně lihuprostého)....Assadovi vojáci jsou za těch 5 let řádně napružení a zřejmě si ty ptáčky uletět nenechají,svojí šanci už promarnili,když se odmítli nechat přepravit do Idlebu v době toho příměří při příležitosti amerického presidentského šaškecu....[velký smích]

353698

28.11.2016 22:19

Odsun Němců po druhé světové válce

RE: Mate-li co rici -mluvte ale odsuzovat cele narodni seskupeni je blbost

E.R. 82.?.?.?

Jó,zrada se neodpouští nikde....a nebude se odpouštět ani dnes tady....[mrknutí jedním okem]

353703

02.12.2016 12:50

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

Fidel byl kabrňák...

E.R. 82.?.?.?

...a nebýt toho,tak by dodneška Kuba byla jen velké kasíno a bordel v držení židů,jako jsou i celé USA...,židů z Polska Meyera Lanskyho (vl.jm.Max Suchowljansky) a Bugsy Siegela....

Fidel byl revolucionář v pravém slova smyslu,nikoli vedoucí skautů a pokud už měříte někteří mrtvovami a velikostí jejich hromad,tak víc pozornosti upněte na demokraty a jejich vývoz svého "produktu" do světa a nedopočítáte se,pokrytci....[velký smích]

353787

02.12.2016 15:19

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: ideje komunismu

E.R. 82.?.?.?

...a s Bohem je to dokonce nařízeno !!!!


...o proto se s ním,jděte vycpat a nevnucujte jej jiným !!!!

Vy jste právě ti,kteří s lehkostí sobě vlastní si co nevidět nechají vnutit toho posranýho Alláha a budou spokojeně se vstekem a krví podlitýma očima pronásledovat ateisty.....[naštvaný]

Fidela na Vás,Vy potvoro !!![naštvaný][naštvaný][naštvaný]

353792

04.12.2016 21:28

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

E.R. 82.?.?.?

Naopak,diskuse bude čím dál bouřlivější a rozpornější a to dokud tam konečně nevydají dramaty Václava Havla,nepostaví "la(h)vičku Václava Havla" a za Fidela to nevezme Majdalenka Allbrightová.....

353846

...tak to svedem na Assada a Rusáky a komunisty,co jinýho ??!![oči v sloup]


...jako dycky...

353854

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?