Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 1 jméno: pje.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.10.2015 23:08

Podrobnosti Transpacifického partnerství o autorských právech unikly

USA mají starosti

pje 93.?.?.?

Jako obvykle USA ordinují svou degenerativní medicínu jiným, coby tu nejlepší. Psychopatický charakter potvrzen a na zdraví USA se to již brzy ukáže bez závoje propagandy.

341095

27.10.2015 23:47

Lež jako nový světový řád?

RE: Nový světový řád jako vzestup k vyššímu poznání

pje 93.?.?.?

Nemyslím, že je Vaše závěrečná otázka namístě. Nejde totiž o společenský řád, ale o mravní principy, které mnohé takové řády buď upevní nebo jejich absence změní v neřády. Začnu lidskými bestiemi - jejich chování je samotné degraduje na tvory nehodné civilizovaných práv člověka. Pak tu jsou lidé s omezenou dispozicí (IQ, EQ, SE...), kteří si své narození nezvolili a jsou schopní se s pomocí civilizovaně chovat. Ty lze vést k jednoduchým činnostem jako zdroji jejich obživy. Pak tu máme směs s průměrnou a mírně nadprůměrnou dispozicí s různými sklony. Tyto lidi je třeba vést k pochopení a sdílení mravních principů a učit je samostatnosti v jejich rozsahu dispozice, aby nemuseli být trvale vedeni. Těch 10% vysoce nadprůměrně inteligentních, vzdělaných a potenciálně i mravných lidí je nezbytné zavázat k mravnému a plně odpovědnému užívání jejich dispozic ve prospěch celé společnosti, a tím i jich samotných. Svoboda odpovědných je vždy omezena na individuální úrovni ohleduplností a na společenské pak vědomím nevyhnutelnosti směřování. Mimochodem, elita je ta vysoce inteligentní a multidisciplinárně vzdělaná část populace, která tyto dispozice používá ve shodě s mravními principy, tj. podmíněně, jinak jde o pseudoelitu namyšlených diletantů.

341097

27.10.2015 23:52

Lež jako nový světový řád?

RE: že proměna novinářů z hlídacích psů demokracie v ochranku gaunerů už dokonána jest.

pje 93.?.?.?

Lenka Procházková kromě psaní i v témže duchu koná, velevážený. Dokažte, že stojíte za totéž, ne-li za více, a konejte, pouhým psaním se svět nezmění.

341098

29.10.2015 22:38

Sýrie – přehledná analýza bojů

jednání kolem

pje 93.?.?.?

Rusko kromě mediálně vděčného bombardování teroristů především vede intenzivní jednání s představiteli okolních států o tom, aby tyto státy přestaly jakkoli podporovat tvrdé i měkké protivládní a protilidové teroristy. Turci si zadělali na obrovský domácí problém a brzy přestanou mít čas řešit nejakou logistiku a výcvik pro Daesh a další hrdlořezy. Tlačí na ně Rusko, Írán, v poslední době i Jordánsko, Irák a Egypt. Davutoglu přestává dostávat od svých chlebodárců prostředky na podporu militantů a ekonomika jde od deseti k pěti. Erdogan se střelil do vlastní nohy a nyní řeší současně Kurdy, domácí opozici, volby i svého premiéra. Ukázka totálního selhání strategie. Irák je již jednou nohou v koalici s Ruskem, což podporuje koordinačně informační centrum v Bagdádu. Saudům se hroutí dosavadní rezervy a tempo pádu do zadlužení se prohlubuje, což blokuje akceschopnost při podpoře souvěreckých hrdlořezů v Sýrii. Princátka již vědí, že je nejvyšší čas otočit kormidlem, jen při tom zapomínají, že i Al Caponeho dostali na daňové delikty. To bude v následujícím období zásadní změna v okolním prostředí syrského vládního (a vládně-opozičního) boje s terorismem.

341150

13.11.2015 09:21

Můj komentář ke zrušené výstavě aktů v knihovně Akademie věd

Poznámka nepuritána a nekuřáka

pje 93.?.?.?

Plně souhlasím autorem článku. Akty prosím, ale nikoli na místech důstojnosti a vážnosti. O kouření jen tolik, že mezi inhalací škodlivin přímo a po jejich částečné filtraci pajšlem inhalujícího je pouze nevýznamný kvantitativní rozdíl, šiky imunity odvádět k takovým externím šokům znamená je postrádat jinde, kde jsou potřeba permanentně vzhledem k obecné kvalitě životního prostředí a běžné stravy. Prosím proto editora, aby omezil své osobní preference a použil výhradně své brilantní kritické myšlení.

341773

03.12.2015 22:44

Jaceňjukovo ultimátum ohledně ukrajinského dluhu Rusku

Epizoda

pje 93.?.?.?

Jaceňjuk nepřežije do jara a jeho řeči mají cenu suchého z nosu. Pak ti, co převezmou na Ukrajině vládu, přijmou ruskou nabídku a na platbě se jistě domluví. Kdo to bude? Chytří vědí...

342712

05.12.2015 16:33

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

Dobré postřehy

pje 93.?.?.?

Pochopitelně že řadu operací Tureckého režimu lze předem dobře odhadnout, známe-li motivace a cíle. Jenže sultanát zcela přeceňuje své dohody s USA a zcela podceňuje fakt, že RF kromě S400 dosud v Sýrii neumístila své nejmodernější a nejefektivnější zbraně. Krysí tunely jsou zcela nekonkurenční logistickou trasou oproti víceúrovňovému zásobování SAA a VKS RF, které přetnout tak jako ony tunely prostě není možné.Však ono obyčejným Turkům brzy docvakne, co si to zvolili za idiota a sultanát se ocitne ve vnitřním trůnotřesu.

342779

07.12.2015 12:51

Erdogan vydírá spojence z NATO

malinko jinak

pje 93.?.?.?

Erdogan se pokoušel hrát svou vlastní hru, aniž by věděl o reálném vývoji mocenské pozice USA a souvisejících ekonomických problémech. Nyní je v těžké situaci, kdy mu v jeho sultanátu začíná narůstat mnohem vážnější hrozba než nějaká PKK. Navíc netuší, že je předmětem bedlivého sledování a že se jeho hříchy již pečlivě sčítají tak, aby o plody součtu nebyla ochuzena turecká veřejnost. Sultanát se třese v základech, ač to ještě není plně vidět.

342863

08.12.2015 12:59

Devátý týden ruského zásahu v Sýrii: Říše vrací úder

Výtečný Putinův projev

pje 93.?.?.?

Rusko jasně sdělilo Turecku a šaškům v jeho vedení i světu současně, že ti odpovědní za zákeřný sestřel SU-24 i Airbusu nad Sinají jsou odsouzeni nést tvrdé následky, zatímco lid Turecka má příležitost si to se svými zrádci a lháři vyřídit po svém. Saker tentokrát komentuje věci velmi zasvěceně a přesně.

342898

13.03.2016 17:33

Jednadvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Klid před bouří?

Celkem správně

pje 93.?.?.?

Autor je vcelku slušně informovaný, proto má dobrý důvod ke strategickým úvahám. Jenže chybí mu průprava DVTR a KSB a pečlivá reflexe těchto teorií v zrcadle praxe, tj. reálného vývoje skutečnosti. Wahabističtí Saudové rozhodně nemají nic, co by mohli vrhnout do Sýrie, aniž by přišli o jižní, původně jemenské území, kde jim hůře vyzbrojení Hútové uštědřují jednu porážku za druhou. Dále, podepsaný protokol o příměří má zcela jasný aspekt, totiž jednoznačně kvalifikuje jakoukoli tureckou či saudskou invazi na syrské území jako ozbrojenou agresi se vším, co pod tímto pojmem rozumí mezinárodní právo. Rusko a Írán pouze čekají na případné eskapády Ankary a Rijádu, aby téměř v reálném čase předložili nevyvratitelné důkazi o agresi, jejím rozsahu a charakteru. To by dnes znamenalo především zásadní změnu postoje EU k Turecku a Saudské Arábii a současně zrušení protiruských sancí, protože EU si dnes prostě nemůže dovolit tolerovat ozbrojenou agresi svého spojence do třetí země. Dále, na podobný moment čekají Kurdové s požadavkem okamžitého zřízení Kurdistánu na jimi obývaném území Turecka s možným přesahem do Iráku a Sýrie (zde ale až po volbách a případných ústavních změnách). Takže, studujme!

346760

21.04.2016 22:54

Světová válka začala

Pravdivý článek

pje 93.?.?.?

Jediné, co v něm chybí, je alespoň náznak faktu, že USA již ztratili vliv na globální vývoj a od globálních elit dostaly za uši. Peněz se jim nedostává. Proto je tandem Kerry - Biden jako součást globálních elit smířlivější, alespoň po dobu nepostradatelnosti Ruska v globálním mandátu zabránit válce, Sýrií počínaje. Náklady na obklíčení Číny a Ruska smrtelně dusí národní ekonomiku USA, US dolar je politicky předražen a zájem o něj upadá každým dnem.

347902

02.05.2016 21:21

Kariérní růst v medicíně, matrice chování — a očkování

RE: Víra hory přenáší

pje 93.?.?.?

Velmi trefné, Pavle... Podvědomí není cizí mocnost, aby se lidský jednotlivec nemohl zbavit ďábelských matric ve svém podvědomí a vložit nebo příjmout tam andělské.

348191

02.11.2017 12:01

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

Říkám totéž - potěší, že je nás více

pje 93.?.?.?

Franz Hörmann přesně charakterizuje peníze v jejich nahotě mocenského nástroje elit. Jedinou chybu činí, hovoří-li o normativním přístupu jako o "božské" tvorbě pravidel. Jenže právě poznání, že peníze jsou mizerný zprostředkovatel směny, protože musí být mocenským nástrojem řízení má především osoby s profesorským titulem k formulaci takového alternativního systému, který poznané a nevyhovující nahradí všeobecně vyhovujícím, plně funkčním a mocensky nezneužitelným. Zde pak musí profesory, kteří si až příliš hlídají svá teplá akademická místa, zastoupit jiní vědoucí. Proto v ČSNS máme funkční systémovou alternativu připravenu k použití v rámci legislativního procesu.

S bitcoinem a jinými kryptoměnami je spojena iluze mocenské nezneužitelnosti. Přitom stačí, aby se na kryptoměnových burzách prosadil tzv trenmaking (vytváření trendů růstu a poklesu kurzu obchodovaného aktiva). Takže k tomu stačí, aby kdokoli u sebe či syndikovaně nahromadil dostatečně velké množství kryptoměny, tu pak vrhl na trh (prodal ji) a tím inicioval trend poklesu kurzu této kryptoměny. Každý, kdo také chce vydělat, se snaží prodat také ještě na počátku trendu, kdy je cena ješte stále dost vysoká. Tím se vytváří trend jako lavina. trend končí, kdy stejný trendmaker ze svého výnosu z prodeje nakoupí většinu kryptoměny nyní prodávané na trhu za minimální kurz. Výsledkem je exkluzivní obohacení trendmakera a několika nejrychlejších trendkeeperů a současně rozkolísaný kurz kryptoměny, který ji činí nespolehlivou. Trendmaking lze omezit maximálním objemem obchodu na jednoho obchodníka za stanovenou delší dobu. Všechny burzy a jiné finanční trhy se tomu úporně brání, naopak leckdy preferují pouze velké hráče stanovením minimálního objemu obchodu.

Takže je třeba celý finanční systém zásadně změnit, kryptoměny nic kromě omezení bezbřehé peněžní emise neřeší.

360856

02.11.2017 18:22

Zbraně pro budování říše nebo národní osvobození?

RE: hruza

pje 93.?.?.?

Guru se pozná podle toho, že neplácá bez argumentů. To za prvé. Za druhé, článek je přehledný a vcelku vysoce realistický až na úroveň viditelnou většinou z nás. Tam, tedy na úrovni impérií typu kolonialistické Velké Británie a následně globálně parazitických USA (SSA po našem) viditelně prosazuje koncepci svých domácích po světovládě toužících elit, tam v pozadí stojí globální elita, pro většinu globální populace neviditelná, která celý ten globální ovčinec řídí. Vynikající ruská teorie Koncepce společenské bezpečnosti je vysoce objektivním zdrojem informací o skutečném způsobu řízení socioekonomických supersystémů. Proč vysoce objektivním? Protože jde o doslova sbírku poznatků vnímavých lidí, kteří si povšimli, že s určitým zpožděním dochází k událostem, které běžní analytici a zpravodajci vůbec nezaznamenali a které mají vliv na události následující. Dobří pozorovatelé jsou skvělí reportéři pravdy, pokud současně uplatní kritické myšlení a nepodlehnou povrchnosti a fikci. Takže studujme KSB a současně se pozorně rozhlížejme a stejně pozorně naslouchejme všemu, i tomu, co se na první pohled jako důležité nejeví. Vaší pozornosti doporučuji třístranné jednání Putina, Alieva a Rúháního a prohlášení Chameneího.

360860

24.11.2017 15:35

Velký rozklad Západu: K čemu vedou špatná rozhodnutí?

Povrchní

pje 93.?.?.?

Soustředit se na krátkodobé povrchní symptomy Trumpova angažmá v roli transformačního nástroje USA z globálně parazitické a destruktivní síly drancující vlastní i cizí zdroje v dryhořadou lokální velmoc stabilizovanou zdrojově na výrazně snížené úrovni. Kdyby se ti, kteří to s USA dovedli až k rozhodnutí globálních elit odejmout USA roli globálního policajta a hegemona pro katastrofální dopady úkonů v oné roli, urychleně stáhli kamsi do bezvýznamnosti, Trump a jeho lidé by si snáze se socioekonomickou situací USA poradili. Takto Trump musí denně čelit útokům na sebe a své lidi a taktizovat a manévrovat a tím i oddalovat stabilizační transformaci. Zcela v jiné roli jsou ostatní západní "demokracie", kde vládne nikoli deimos, ale domácí "elita", mnohde z hloupé setrvačnosti stále na slovo poslouchající tu starou z USA. Tam se v plné nahotě ukazuje, jak domácí elity zrazují své země a svůj lid místo aby jej pozdvihovaly na svou sníženou elitní úroveň ke společenskému prospěchu a návratu důvěry ve vládnoucí. Když vládnou intoxikovaní penězi a mocí, ani jejich mentální schopnosti je nemohou zachránit od rozhodnutí, která nakonec dostihnou tvrdě je samotné.

361167

28.03.2018 15:14

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

To neznáte zabezpečené freemailové služby?

pje 93.?.?.?

Osobně mám pro takové případy, jaké popisujete, účet na Unseen.is a Protonmal.com a díky kryptování vícevrstvého přístupu a samotného datového toku jsem mimo všetečný hledáček tábora Temnoty.

363303

28.03.2018 15:15

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: To neznáte zabezpečené freemailové služby?

pje 93.?.?.?

Protonmail

363305

28.03.2018 15:17

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: jiná platforma komunikace ?

pje 93.?.?.?

Telegram a níže uvedené kryptované freemaily. Jabber má technické a lidské problémy...

363306

22.12.2018 23:37

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Globální Principál tlačí

pje 93.?.?.?

Trump jako jeho nástroj na pacifikaci a lokalizaci USA, která napáchala ve světě mimořádné škody a chaotizaci, kterou si GP nepřeje, neb mu kazí globální řízení. Proto na Trumpa setrvale tlačí, aby veškerý zahraniční kontingent stáhl a nový nevysílal a aby udělal pořádek v proxy koraktaci tajných služeb k jejich kontraktorů (např. Academi, bývalý Blackwater).

368652

30.12.2019 09:40

Šlépěje

Povídky ze dvou kapes

pje 93.?.?.?

Tyto dva sborníky povídek mám od Karla Čapka nejraději. Jsou inteligentní, hluboce lidské, ukazují kontrast mezi neradostnými osudy jedněch a vědomím čestné povinnosti druhých. Probouzejí kritické myšlení, zvědavost a nespokojenost s povrchními vysvětlenímími. My, Češi v Čechách, na Moravě i ve Slezsku máme čestnou povinnost svorně uvědomovat naše nevědomé bližní o skutečném stavu světa, o zhoubnosti euroatlantického systému, o KSB a DVTŘ, o národně sociální ideji a o tom, že za nás nikdo Změnu neuskuteční. Spojujme se, pracujme poctivě, nebojujme, když můžeme spolupracovat. Váš učitel a konceptuál PJ

375609

11.01.2020 22:14

EU přepsala evropské dějiny

Dějiny jsou bojem proti Slovanům

pje 93.?.?.?

Skutečné dějiny patřily Slovanům, kteří spolupracovali v Eurasiii s mnoha jinými etniky v rámci celku, krému první vydání Encyclopedia Britannica dalo jméno Velká Tartárie (Great Tartary), dříve známá jako Rassenie a Skýtie. Již v dalších vydáních ale byl tento svaz vymazán a nahrazen zdánlivě drobnými státečky. I údajný vpád Ta(r)tarů do Moscovie, protože je zcela z artefaktů nepochybné, že nejen Tamerlan byl Slovan, nikoli Asiat. Podivné události za Napoleonova tažení na Moskvu (proč ne na hlavní město Petrohrad?) vedly k ještě podivnějšímu požáru města a k vyhoření cenných artefaktů v kamenné knihovně. Zfalšované dějiny, zfalšované pravoslaví i islám, zflašovaná finanční a ekonomická data - co toto falšování spojuje? Mocenská globální politika atlantických psychopatů a jejich imperiálních i republikánských nohsledů. Mnoho z toho lze objevovat v seriálu Zkáza Velké Tarárie na blogspotu.

375915

21.04.2020 15:37

Ani chřipka, ani španělská

Pročpak se v USA tak daří psychopatům?

pje 93.?.?.?

John D. Rockefeller Jr. je muž zvláštního výrazu. Jeho vnučka Eileen s ním jako současná správkyně Rockefellerovy nadace nechce mít nic společného. Pokud porovnáte výraz JDR s JVS, zjistíte, že JVS postrádá rysy psychopatie, zatímco JDR je přímo vyzařuje. Autor článku má na JVS zjevně poněkud stereotypní prefabrikovaný názor - "byl to totalitní diktátor a masový genocidní vrah", jak praví příručky euroatlantických nohlsledů. Kdo nepátrá po nezfalšovaných dějinách, je nucen číst ideologické příručky, třeba tu o kultu osobnosti JVS, který ze všeho nejvíce nesnášel plazící se před ním pochlebovače a ony strůjce "kultu". Zato JDR konal v naprostém souladu s těmi, kteří mají genocidy a současný davo-elitářský systém na svědomí. Jakoby nestačilo z psychopatické bezhohlednosti zničit dávnou Atlantidu, dnes se snaží zničit Euroatlantidu, tedy tamní nic netušící populaci, o "zvěři" v Africe, části Asie a Jižní Ameriky nemluvě. jenže právě psychopaté jsou těmi, kdo se chovají jako zvířecí predátoři a implementovaným lidským IQ, zato bez EQ a SQ.

K současné pandemii pouze tolik, že z těch 30 US vojáků na vojenských hrách ve Wu-Chanu zbyli ti, kteří na typické příznaky COVID-19 onemocněli již při návratu poté, co byli předtím dislokováni poblíž jisté profláklé biolaboratoře s pověstnými úniky "mikrochovanců", či, chcete-li, mikrobiotů. Že pár mikrobiotů zanechali i ve Wu-Chanu na půdě tamní US ambasády, hezky ve schránkách na nebezpečné biolátky, jež se pak po spěšném odchodu pracovníků ambasády našly zakopané na pozemku ambasády, je hotová věc. Americký lékař, který měl v péči navrátivší se armádní sportovce, potvrdil jak úmrtí tak těžké průběhy infekce v této skupině.

378830

21.05.2020 19:15

Ostatně soudím, že Rus musí být vyprovokován

Přesně tak.

pje 93.?.?.?

Uvolnění bezcenných emisí peněz při současně rostoucích peněžních rezervách elit je poslední kapkou destrukce současného globálního systému. Kryptoměny? Ty stejně jako jakékoli jiné "elektronické" peníze na účtech vyřeší fyzika.

379575

28.05.2020 21:29

Trump v roli Hérostrata

Co málokdo chápe

pje 93.?.?.?

Trump je dobrý herec, který umí více rolí. Málokdo ale ví, že jde o nabubřelého burana jen na oko - že je Trump dobrý, na USA dokonce vynikající stratég se schopností neukazovat své karty zejména těm, které jako škůdce světa a své země postupně se svým týmem eliminuje. Hlasité volání po záporných sazbách není nic jiného než Overtonovo okno, známé třeba pod úslovím "stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Záporné úrokové sazby totiž činí finanční instituce, jež nakupují úvěry a dluhopisy, hostiteli, kteří jsou vysáváni s cílem jejich plné eliminace. Ta globální finanční kabala je takto postupně zbavována toho nejcennějšího - zdrojů své moci. Snad Trump pochopí, že sloužit Globálnímu Principálovi není o nic lepší než sloužit zmíněné kabale a že s pomocí Putina dokáže vymanévrovat i GP tak jako se o to snaží i Si. Svět si totiž zaslouží konečně jiný osud než davo-elitářský psychopaty řízený systém.

379723

28.05.2020 21:30

Trump v roli Hérostrata

RE: 0

pje 93.?.?.?

Neopustili formát a to je bude stát veškerou moc...

379724

28.05.2020 21:49

Kissingerova oslavná řeč

Kissinger je nebezpečně chytrý

pje 93.?.?.?

Tento stařík má, jak se zdá, v sobě duši skutečného Atlanta. Stratég do posledné molekuly svého já v zásadě sděluje obavu, že lidé pochopí, že globalizace jako objektivní proces může být uchopena a řízena někým jiným než je on a jeho Atlantský duch. To je ta obava z návratu pevnosti národního státu, který si pak s obdobně opevněnými jinými státy postupně buduje přátelské vztahy na férovém základě vzájemného respektu a výhodnosti. Můžeme to vidět na nejlepším stratégovi současnosti - V.V.P. Tento muž přitom vůbec nevypadá na státníka takového formátu a dokonce mnoho jeho krajanů jej nechápe a někteří jej dokonce při své bezedné hlouposti chtějí svrhnout. V.V.P. buduje pevnost na obranu toho, co je spojeno s násilně vykořeněným předchůdcem jeho federace - Velkou Tartárií. Právě jeho a tuto mohutnou a neustále mohutnějící pevnost má na mysli Kissinger. Doře si totiž uvědomuje, že proti pevnosti řízené V.V.P. nemá žádný liberalismem se falešně zaštiťující parazitický systém naději na přežití.

Je smutné, že autor článku nechápe a vlastně ani chápat nemůže ani Kissingera v celém jeho komplexní existenci, ani V.V.P. a jeko federaci, natož geniální koncepci společenské bezpečnosti. Přitom tato koncepce je mnohem mocnější než celý regiment Kissingerů i s jeho atlantskými mentory.

379725

28.05.2020 22:07

USA a EU - přicházejí velké změny?

nadpis stačí

pje 93.?.?.?

Velké změny vskutku přicházejí, ale začít tím, že Biden a splo jsou globalisté, je zásadní nevědomost. Biden reprezentuje domácí psychopatickou a parazitní elitu USA s aambicemi uchovat si pro sebe globální přítomnost a parazitování na celém světě. To je to, co končí. Chce to prakticky každý - Globální Principál (skuteční globalisté), V.V.P. s koncepcí zásadně odlišnou od té biblické, kterou po tisíce let prosazuje GP, chtějí to i strukturní nástroje GP - Trumpova skupina v USA a Si a jeho skupina v Číně. Vzhledem k objektivním skutečnostem je vysoce pravděpodobné, že V.V.P. již získal pro svou koncepci Siho, a pro její část i Trumpa. Záleží na tom, nakolik se u konkrétních státníku rozvine jejich osobní vědomí skutečnosti a jak se v něm odrazí potřeba návratu k lidskosti v plné šíři. Sílí i volání po eurasijské spolupráci ze strany řady lidí v Evropě. V čase přetížených a rychle se vyčerpávajících zdrojů je totiž férová spolupráce mezi národy a státy jediným módem udržitelnosti a základem pro udržitelnou lidsky důstojnou budoucnost.

379726

04.07.2020 15:37

Ruská despocie a EU demokracie

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

pje 93.?.?.?

Nechcete nebo nejste schopen pochopit, že v RF má od roku 2000 VVP trvalou vysokou lidovou podporu díky své politice a že to je jakési trvalé referendum? Technokracie moci zná jen její formální technologie, fialový pán je jejich typickým reprezentantem.

380381

04.07.2020 15:41

Ruská despocie a EU demokracie

RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...

pje 93.?.?.?

Gorbačov stihl rozebrat SSSR, Jelcin málem i to, co po něm zbylo. Rusové dobře vědí, proč dávají takovou důvěru VVP a proč za největší postavu svých dějim právem označují JVS. To jsou jediní vlastenečtí a řízení suverénní země schopní státníci modernich dějin Ruska. My jsme toho svého ještě nenašli, iluze o TGM jsou jen iluzemi.

380382

04.07.2020 15:45

Ruská despocie a EU demokracie

RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.

pje 93.?.?.?

Stačí znát KSB a globální politiku a víte, co potřebujete i to, co potřebují jiní, což vy asi nepotřebujete. Informace se válejí na internetu, stačí je jen sbírat, ověřovat a zpracovávat do mozaiky.

380383

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?