Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, hady, Martin 3897352, pas, peter264, petero, uzub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.05.2014 14:36

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

RE: Ad Kaliningrad

petero 193.?.?.?

Z vašej strany je to nedopovedané. Lebo nespomínate budovu WTC7, ktorá spadla rýchlo, takmer voľným pádom a bez toho aby do nej niečo narazilo. Spadla a za taký pád predsa nemôže to že o sto metrov ďalej spadli dve dvojičky. To padajúce trosky z nich rozčesli budovu neďaleko stojacu WTC4 takmer napoly, ale ostala stáť a nespadla. Ale tá WTC7 spadla bez toho aby ju niečo poškodilo a len zopár miestnych vybitých okien od tlakovej vlny pri páde tých dvoch čo do nich narazlili lietadlá. A toto sa ako dá obhájiť? Nijako!

309811

26.05.2014 07:36

Mluvit o vlastnictví médií je antisemitské?

Kritika.

uzub 193.?.?.?

Sú dobrí ľudia a sú aj zlí, v každej spoločnosti. Dobrých chválime, zlých kritizujeme. Ale ako vidno z článku neplatí to asi o každom národe. Ak sa kritizuje nejaký zlý Rus, všetko v poriadku. Ak sa kritizuje zlý Maďar, všetko v poriadku. Ak zlý Francúz takisto všetko v poriadku. Ale ak sa kritizuje zlý žid? No tak moment, to v národe židovskom sú len dobrí a neomylní ľudia? To ak dôjde ku kritike žida, tak ten čo kritizuje je hneď označený ako antisemita? Veľmi, veľmi čudné. Tu si jeden národ vybudoval čosi ako ochranný mechanizmus. Vy môžete byť dobrí aj zlí, ale my židia môžeme byť len dobrí a kto by kritizoval čo i len jedného z nás je antisemita! Ako tak po sebe čítam napísané, tak ja vlaste asi tiež osočujem jeden národ čo má len a len dobrých ľudí a tým pádom je nekritizovateľný a ja som ten zlý, lebo uvažujem v rovine že v židovskom národe môže byť niekto zlý. A to uvažovanie je zlé, opovrhnutiahodné a možno aj trestné.

310668

13.08.2014 09:29

Náhorní Karabach a dominová destabilizace katastrofy

Najvyšší čas pre Rusko

uzub 193.?.?.?

Je najvyšší čas, aby Rusko vytiahlo eso z rukáva v podobe taaktických atómových rakiet na Kube. A toto eso teda riadne ukľudní USA a prinúti ho zaradiť spiatočku pri rozdúchavaní konfliktov v Európe, v štátoch susediach s Ruskom, aby destabilizoval Rusko a zároveň si otovoril cestu k začatiu III. svetovej vojny, ako jedinej alternatíve k záchrane svojej americkej ekonomiky, po pyramídovej hre zvanej americký dolár.

315332

04.09.2014 07:24

Západní doublethink slepě na cestě k válce

Rakety na Kube.

uzub 193.?.?.?

Podľa mňa ruské rakety krátkeho prípadne predĺženého doletu cca do 700 - 800 km na Kube už sú. Jedná sa v predvoji o kontajnerové raketové systémy club. A po zabezpečení do palebného postavenia potom môže Rusko až vypovie zmluvu o raketách stredného doletu priviezť na Kubu aj tieto. A to naopak skľudní USA v rozmiestňovaní PRO v Európe, kde je rozmiestňované už bez vymýšľania si čosi o iránskom a severokórejskom nebezpečí jednoznačne proti Rusku.

316706

05.09.2014 07:57

Británie je darebácký stát a je nebezpečím pro svět

Dokáž že si to neurobil

193.?.?.?

Usa ajeho sopjenci túto metódu používajú na štáty ktoré chcú zničiť odjakživa. Obvinia štát z nejakého skutku - skutkov a potom keď sa tento štát bráni, tak pred svetovou verejnosťou vyhlasujú že sa vyhovára, že jeho dôkazy sú nedostatočné a podobne. Toto môžu tvrdiť preto, lebo oni ak niekoho obvinia že niečo spáchal, on musí dokázať že to neurobil, A to je ejdna z najťažších vecí. No veďže nech Vám skúsi dokázať žena že nebola neverná. to má priniesť potvrdenie od kolegov z práce, od poštára od susedov, že s ňou nič nemali? Darmo Saddám Hussain kričal nemám zbrane hromadného ničenia, aj tak ho nadadli. Darmo Rusko tvrdí, že nemá svoje vojsko na Ukrajine, USA to vždy prekrúti. Pritom oni tam majú kadejakých Blacwater žoldnierov a podobne. A keď na strane vzbúrencov príde nejaký rus brániť korene svojej štátnosti na Ukrajinu, tak oni sú schopní to vyhlasovať za ruskú anexiu na juhovýchode Ukrajiny. A tak je to so všetkým s tými USA.

316775

Ale je toho viac. Napríklad to chemické poprašovanie z lietadiel - chemtrails je tiež riadne skytá bomba, lebo v tých práškoch ktoré sa sypú z lietadiel nám na hlavy môže byť od jednoduchých chemikálií až po dvoj a viac zložkové jedy, kedy potom stačí ak sa skombinuje dodanie ešte jednej, alebo viacerých látok napríklad cez potravinový reťazec a príde taká pandémia že hneď budú zabité dve muchy jednou ranou. Farmaceutické firmy si namastia vrecká na prasknutie a vyľudnia pol Európy, aby bolo miesto pre moslimov v Európe. Lebo predsa len moslimovia sú pre určitú skupinu boháčov ovládajúcich svet cez financie prijateľnejší moslimovia, ako Európania. Aby sa raz a navždy konečne vytratilo tej skupine z očí to, čo nechcú vidieť a predsa musia už dlhých 2000 rokov.

317631

02.03.2015 11:40

USA chtějí spustit vlnu ruských bankrotů

Tak moment

peter264 193.?.?.?

Veď na Ukrajine je kľud. Konečne sa začala plniť dohoda z Minska II. A USA chcú na Rusko tvrdšie sankcie, dokonca tlačia aj na EÚ. Ale EÚ poukazuje na to, že na Ukrajine je mier, tak prečo ďalšie protiruské sankcie? Čo teda ostáva USA? Pritlačiť na ukrajinského prezidenta Porošenka aby zasa začal strieľať na Donbas, aby nebol mier, lebo potom EÚ nechce pritvrdzovať sankcie na Rusko. Má to teda to USA ale starosti. Tak oni investovali 5 miliárd dolárov do Ukrajinských udalostí a nejaká dohoda z Minska II im tie plány USA predsa neprekazí. A ešte tá spurná EÚ, čo nechce sankcie na Rusko lebo sa nebojuje. To aby si všetko na Ukrajine zariaďovali USA, ešte aj obnovovanie bojov, aby sankcie na Rusko mohli pokračovať. Asi sa im v USA zasa derie na pery tá známe veta, ktorá prvýkrát zaznela v telfonáte od V. Nuladovej o tom čo si myslí o EÚ.

328079

27.04.2015 07:56

Co Putin chce?

Ohrozenie zeme.

pas 193.?.?.?

Ake je to tak len z jednej desatiny ako je to tu napísané, tak je prezident Putin v obrovskom nebezpečenstve. Lebo Spojené štáty by takmer všetky prekážky zdolali jedným šmahom. A to tak, ak by sa im podarilo spáchať na prezidenta Putina atentát. A nebolo by to nič nové. Oni v záujme peňazí bežne strieľali aj svojich vlastných prezidentov. Viď J.F.Kenedy. Preto je nesmierne dôležité, aby prezident Putin žil. Lebo ak by sa ho podarilo američanom odstrániť, tak by to znamenalo len jediné. Minútu po zničujúcom výstrele na ruského prezidenta Putina by odštartovali ruské strategické termonukleárne rakety na Spojené štáty a začala by krátka, smutná a posledná epizóda ľudstva. Začala by tretia svetová termonukleárna vojna a s ňou i koniec toho života na zemi, ktorý sme poznali doteraz. Lebo ak by bol odstránený Putin, nič by už nezadržalo tie ruské sily vo vojenských kruhoch Ruska, ktoré volajú po tvrdšom jednaní s arogantnou Amerikou.

331863

04.05.2015 07:23

Zápalná oběť

EÚ a bezpečnosť

hady 193.?.?.?

Keď sme vstupovali do EÚ a NATO, politici sa dušovali ako je to dobre. Teraz nás už čaká len blahobyt v EU, bezpečný život pod dážnikom NATO, sloboda slova, cestovania, no prosto raj na zemi. Realita? Tak čo sa týka bezpečnosti a hrozby vojny, nikdy to nebolo také nahnuté, ako sa hovorí v tom vtipe. Zle je, lebo o tretej svetovej vojne sa už rozprávajú aj blondínky v pražskom metre. Ale bez srandy, tretia svetová vojna už nie pomaly, že či bude, ale kedy bude. A najhoršie na tom je, že podnecovateľom k tomu podľa všetkých činov čo robí nie je Rusko ale práve naopak USA! Kľudne nás tu v Európe sa nechá uškvariť v nukleárnej vojne na pôde Európy. A o blahobyte pre všetkých, slobode slova a iných sľúbených vychtávkach demokracie alá USA, škoda reči. Plané sľuby a realita na míle vzdialená.

332265

Soroš v zastúpení bojuje za niečo iné. Bojuje on a jeho predkovia už rovných 1982 rokov a nie a nie to poraziť, vymazať zo sveta. Aby už konečne nemali na očiach to, čo sa im pripomína celých 1982 rokov. Hoci pápež Ján Pavol im odpustil, ale oni sami sebe nie. Prvoradým cieľom je vymazať zo sveta kresťanstvo. Ničením morálky v západnom štýle sa ukázalo síce účinnejšie ako zakazovaním kresťanstva v komunizme, ale aj tak to nevedie k výsledku. Aj ničenie tradičných rodín, aj feminizmus aj iné podobné aktivity nevedú k potrebnému cieľu. Tak bude potrebné zmiešať kresťanskú kultúru Európy s moslimami, zmiešať rasy kde bude zo zmiešanej krvi človek už len moslim a dovtedy kým bude posledný kríž zdobiť nejaký chrám. Toto je cieľom ľudí čo stoja za peniazmi Soroša, za jeho skutkami.
Soroš touto činnosťou narobí veľa nešťastia v Európe aj vo svete, ale vyhrať sa mu nepodarí. Lebo jeho súper je nad jeho sily. A to je dobre.

341612

09.11.2015 07:59

Den, kdy dílky zapadly do sebe

Ukazuje sa totiž, že Európska únia má celkom inú úlohu.

193.?.?.?

My, ľudia žijúci v Európe sme si pôvodne mysleli, že Európska únia je tu preto aby sa mali ľudia lepšie, aby mohli cestovať a žiť kde chcú bez obmedzení, aby pohyb ľudí a kapitálu bežal bez problémov, aby ľudia tu v EÚ sa mali lepšie. Čas ukazuje celkom iný účel pre ktorý únia bola "vyrobená". Pre blahobyť a bezpečnosť teda nie, to by sem neťahali mraky prisťahovalcov odvšadiaľ a bezhlavo, lebo tým skutkom sa ten blahobyt vzďaľuje a nie približuje. Vyzerá to tak, že budú brať do EÚ všetko a v čoraz väčšom tempe aby nahnali do košiara čo najviac národov, kde by boli pod dorozom, kde by už nemohli robiť to čo chcú oni samotné národy ale aby robili len to čo sa im dovolí, čo sa nariadi z Bruselu to sa bude smieť, to sa bude musieť robiť. Keď sa povie rovné uhorky, tak budú len rovné. Smiešne nie? No možno len dovtedy, kým nepríde z Bruselu príkaz umiestnite na svojom území pol milióna migrantov, nesmiete siať nič iné ako GMO osivá. Musíte dovoliť stavať mešity. Pošlite svojich mužov bojovať do tej a tej krajiny kde máme my záujem. A tak budeme síce bývať v Európskej únii, ale nebudeme už bývať na Slovensku, v Čechách, ani v Maďarsku. Budeme beztvará masa ľahko ovládateľná, ktorá sa nebude vedieť zjednotiť ani dohodnúť a bude porobená na dlhé stáročia. Lenže ríše tu boli fyzicky, aj plánované, čo mali vydržať tisíc rokov a skončili v prachu dejín. Mimochodom, nepripadá vám takto, že odľud Hitler chcel takmer to isté, čo robia páni v Bruseli?

341614

18.11.2015 08:17

Signalizuje poslední porada v Kremlu změnu kurzu?

Nemyslím si, že to bude nadlho

193.?.?.?

Rusi použijú všetko najlepšie čo k dispozícii majú. A to sú veci o ktorých sa len rozpráva. Darmo zalezu teroristi do skál, darmo do púšte. Ak Rusi použijú psychologické zbrane, tak sa tam zbláznia. Ak by toto nestačilo, tak sú schopní použiť lokálne neutrónové bomby a vykynožia tú háveď teroristickú z ich skrýš. Teraz už nevládne v Moskve skostnatelý komunista Brežnev, ale super stratég Putin. A mať veliteľa ktorý myslí na mnoho ťahov dopredu, ktorý presne vie čo chce je na nezaplatenie. Preto verím, že Rusi teraz po zistení, že ich lietadlo zhodili teroristi už nemusia takto okolkovať ako doteraz a ich masívne útoky na teroristov všade kde sa budú vyskytovať pomôžu Sýrskej arabskej armáde natoľko, že bude postupovať omnoho rýchlejšie vpred ako doteraz. A ešte aj skutočnosť, že francúzi sa pridajú k bombardovaniu teroristov v Sýrii spolu s Rusmi znamená, že práve oni Rusi budú koordinovať kde sa bude bombardovať. Na záver ešte jedna zaujímavosť. Tú poznámku prezidenta Putina, že zastaví všetkých a pomstí sa im, že nenechá bez odplaty nikoho kto pomáha teroristom čo zničili Ruské lietadlo je vo veľkej miere adresované podporovateľom IS a to konkrétne Saudskej Arábii a Kataru. Ak mali tú drzosť vyhrážať sa Putinovi pred olympiádou, že budú teroristické útoky počas olympiády ak bude Rusko podporovať Asada, tak to ešte mohlo ostať bez odozvy zo strany Ruska. Ale teraz! Až sa mihne možnosť, že teroristi na Sinaji mali peiaze, alebo hocičo od Saudov, ak zamočia svoje špinavé paprče do podopry teroristom a budú prekážať Rusku v boji, tak potom pochopia tie púštne krysy, čo je to hnev Ruského medveďa.

342007

26.01.2016 07:47

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

To je ale vec

193.?.?.?

Ak sú bohatí takí bohatí ako sa píše a bohatili asi preto, že to čo vlastnili predtým sa im málilo. Znamená to, že to bude pokračovať, že bohatí budú bohatnúť nadalej, pokiaľ bude komu čo brať. Utrpenie tých všetkých ostatných bude čoraz väčšie. Ak napr. zistí zbrojárska korporácia, že zbrane nejdú na odbyt, že je málo vojen, tak zopár vo svete vyvolá a zisky budú pokračovať. A farmaceutická brandža? Čo ak urobí to isté. Zistí, že má málo ziskov, tak vyvolá nejaké epidémie po svete a peniaze sa len tak pohrnú. Ved v laboratóriaách majú v trezoroch toľko nebezpečných chorôb, že by s nimi vymordovali pol sveta. A takto môžeme pokračovať. Ak má taká malá skupina toľko penazí, má aj obrovskú moc, kupuje si nielen tovar, ale aj politikov, ktorí potom riadia štáty a ich ekonomiku nie na prospech väčšiny jej občanov, ale práve na prospech tej malej super bohatej skupinky. Potom parlamentné voľby sú potom len tragikomickou fraškou - bábkovým divadlom

344884

27.10.2016 09:27

Spoluprací s Washingtonem v Sýrii se Rusko ocitlo v pasti

Nemyslím si, že prezident Putin koná neuvážlivo

Martin 3897352 193.?.?.?

Podľa mňa jeho kroky sú zvážené zo všetkých možných uhlov. Toto jeho napohľad naivné správanie má iste hlbšiu myšlienku. Trebárs Rusko ešte nie je tam, kde chce byť v iných oblastiach a preto potrebuje čas. Možno potrebuje aby teroristi boli skoncentrovaní na jednom mieste. Možno čosi ako v britskom seriáli profesionáli, kde polícia nasadí volavku - na odstrel a potom monitoruje činnosť zločincov. Jednoducho doteraz vždy Putinove kroky sa časom ukážu ako riadne premyslené a logiku majú až po čase. Natotata obviňovať teda Putina z dôverčivosti a naivity je pritiahnuté za vlasy.

352914

Človek je tvor veľmi prispôsobivý. Prežije aj horšie veci ako toto.

353543

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?