Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 569 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, mtk.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Je možné nahlédnout ještě o řád výše? Myslíte, že nebýt křesťanství se všemi jeho deriváty, byla by bledá tvář lepší? Ježíšek jako takový v Číně nepochodil, zato net, penízky, kapitálo-komunismus ano. Uvažuji o tom, zda není "white power" ježíškovi nadřazen. Možná to není až zas tak podstatné, jen se některé jevy možná lépe vysvětlují. "Vlastnosti" křížáka, mohamedána či jehudy věrně popisují vlastnosti jejich téhož původce.
P.S.Už podle reakcí je znát, že tematicky se jedná po hovínko, které tu většině smrdí, ale ještě něco přihoďte.

278200

>Ani nás, tedy Českou Republiku, do členství EU nikdo nenutil. Pokud vím, tak bylo navíc překvapivě vypsáno referendum a sfouklo se to na první ťuk.
Reklama na prací prášky a coca-colu vás taky nenutí, pouze masíruje, přesněji řečeno znehybňuje, mozkové ústrojí. Proto si lidé vybírají podle reklamy, proto máme EU.

278204

03.11.2012 11:18

Jak demokracie umírají

RE: Upton Sinclair: Presidentův agent

mtk 88.?.?.?

Tak tohle tipuji na příspěvek roku.

278275

To je jasné vašnosto: křesťanstvo si židy vyfabrikovalo, aby mělo na koho,co svádět svou bídnost; a indiány vyhubilo (páč se ukázalo, že vyhubit bude efektivnější než-li obracet na "správnou" víru), aby mělo kam i se svými židy expandovat. A běžte si pro vejplatu.

278276

03.11.2012 12:33

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

mtk 88.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

278280

Pokud místní zdejší reagují na světlo (nežid) a tmu (žid), tak ještě projevují známky života a existuje jistá šance na nápravu... prý. A nablblej konspirátor si žida nevymyslí, tomu ho musíš přinést v předžvýkaném stavu a nacpat mu ho do mordy. Žvýkat už sám zvládne...prý.

278310

06.11.2012 10:44

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

mtk 88.?.?.?

Osobně bych v tom nechal jistou variabilitu, tam kde to zní přijatelně přechylovat, tam kde ne, nechat původní tvar; eventuelně nechat možnost výběru. Ová- nepovažuji ze degradaci jména. A určitá benevolence vychází kupř. z jiných názvů: zatímco ňu jork je ok, tak Mnichov neexistuje stejně jako Prag. Je nám něco po tom, že někdo neumí vyslovit h či ř? Co je to Dvoržak? Čeština přechyluje, je to její vyjímečnost. A komu se to nelíbí, nechť má možnost u cizích jmen nepřechylovat, ale neměl by se zlobit, že někdo druhý tu možnost k přechylování si ponechá.

278501

06.11.2012 12:07

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

mtk 88.?.?.?

Vy byste si zkrátka přál, aby zvědavec zosudovatěl, zmatrixovatěl, aby se pokud možno všude objevovala stejná nabídka bludných teorií uvádějící fantasmagorické nátury do extáze. Jistě je tam k nalezení spoustu věcí k zamyšlení, ale ty bludy, řekl bych, převládají. Nechte osud osudem a zvědavce zvědavcem. Zvědavci bohatě stačí jedná bludná teorie o židobankéřospiknutí, která jím cloumá dostatečně na to, aby se tu ještě diskutovalo a probíralo ufo.

278508

06.11.2012 12:14

Balkanizace Evropy

RE: Redakční poznámka

mtk 88.?.?.?

Tímto jste potvrdil ovšem výtku Vodníka: česky je to Vlám hovořící vlámsky. České slovo flám není ani Vlám ani les Flamands, nýbrž ta pařba. Ale s jazykozpytcem to prodiskutováno nemám.

278509

08.11.2012 18:38

Balkanizace Evropy

RE: Redakční poznámka

mtk 88.?.?.?

dobrý [smích] [cool]

278702

08.11.2012 19:14

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

mtk 88.?.?.?

mno, sektu židofobů zde shledávám také. [mrknutí jedním okem]

278707

08.11.2012 19:48

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

mtk 88.?.?.?

>já mám na polistopadový vývoj jiný názor já jsem rád že se tady dělo to co se tady dělo že byla zničena průmyslová páteř ČR a tím byla podtržena pevná půda pod nohama měštácké společnosti která od té doby neodvratně zaniká že jsou ničeny národní státy dochází k mísení národů a jediné co má smysl je jednotlivec a jeho názory že krachuje kapitalismus a není zachranován nějakým státním protektivismem apod to vše přináší s sebou i hodně negativního ale to je normální každá celospolečenská změna přináší nová ohrožení ale i nové příležitosti

to je zas úlet, aristokrate [cool], ale beru do svého portfolia, originální, palec nahoru. [smích]

278712

09.11.2012 10:24

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Churchill byl také pěkná

mtk 88.?.?.?

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.
Něco tak stupidního se člověk může dočíst již jen na nezvědavci. Pán přichází odtud? Dáváte na stejnou úroveň vojáky (často dobrovolníky) se zbraní v ruce a chutí si zastřílet do živého a civilisty se svými rodinami, kteří s válkou ani nesouhlasí?
Očividný útok na civilisty s minimálním zájmem ochromit vojenský potenciál protivníka (= Hirošima, Nagasaki, Drážďany) vy považujete za legitimní válečnou operaci? Vy jste zelená palice, že jo? Kolikpak máte zářezů na pažbě?
[bliji]

278774

09.11.2012 18:12

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: jak zaseli, tak sklidili

mtk 88.?.?.?

>Nebo víte o jiném způsobu, jak je dostat pryč?
Nebudete se mnou souhlasit, ale máme vládu, jakou si zasloužíme.

278819

13.11.2012 12:29

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

Pravda k volnému nahlédnutí je pro blbečky, co nejsou schopni zapojit vlastní rozum, připravená na zlatém podnose ke zblajznutí. Ale myslet občas bolí, proto většina dává přednost tomu zlatému podnosu. Ti co tupě chodí volit ods a čssd jsou stejní otroci jako ti, co bezmyšlnkovitě žerou židozednářský spiknutí made in Pro fide catholica. Že vás to baví tlít jak šutr stále na jednom fleku.

279001

13.11.2012 12:42

Německé zlato a USA

RE: A co že furt ti Poláci tak blbnou s tou Émerikou?

mtk 88.?.?.?

mno, lepší pindy z vlastní hlavy, než-li traktáty z druhé ruky. Vy taky radši ty duševně pošramocené kroužky? A že je skoro každý polák alespoň osminožid (či jak to ten ruský vědec myslel)? Panečku, to je traktát! Zarámovat, pověsit na zeď a každý den předčítat dětem. [oči v sloup]

279002

14.11.2012 13:16

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

Za gramatickou chybu se omlouvám. S pozdravem styčný důstojník pro střední Evropu Jehudi Menuhin.

279075

14.11.2012 21:20

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

>Opet se nekdo snazi vytvorit dojem, ze vsichni zide jsou vlastne hodni a demokraticti a nevim co jeste. M
Údajní židé jsou hodní a zlí zrovna tak jako křesťané, budhové či negrové. Jestli jste dosud nepoznal hodného žida, máte výrazné mezery v pozorování dění kolem.
>Nepotrebuji nazory Izraele, abych si o nem nemohl vytvorit vlastni obraz.
Defektní a geopoliticky poněkud bezvýznamný stát Izrael bude pravděpodbodně vymazán z mapy světa, až k tomu nadejde ten správný čas. Jestli jste si nevšiml, tak Izrael nemá žádný zájem na pádu syrského režimu, o který naopak tak vehementně usiluje EU+US. Zřejmě nemají židé z Izraele dostatečně silné páky. Pořád nic?

>A nikdo mu to uz nikdy z hlavy nevymete, stejne jako to nevymete me.
Když je víra zažraná, tak nepomůže ani ariel. Pochopitelně, že Vám nikdo nic z hlavy nevymete, pokud o to nebudete usilovat sám, a to je plně jen na Vás.

>Nemecko a zide si pouze odpocatku konkurovali. To byl jediny duvod sporu. Oba chteli totez - buzeraci Evropy.
To je skvostná myšlenka. Máte nějakou ucelenou hypoptézu k této věci, kterou byste byl schopen zde sdělit?

279112

14.11.2012 21:50

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

mtk 88.?.?.?

A to má jaký podtext, že anténa padala první? Dík za vysvětlení. [smích]

279117

14.11.2012 22:40

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

>Piloti na uzavřené silnici mohou udělat chybu a nejsou odpovědní za to co se stane, protože jaksi závodí. To je rally. Pořadatel řádně označil nebezpečený úsek = nepochybil.
Poslyšte, co kdybych si uzákonil, že před vašim domem někde na veřejné komunikaci budu moci testovat kufříkové atomové bombičky, šlo by to i v Nevadě, ale u vašeho baráku to bude taky ok; no, možná sem tam nějaká bouchne. Co byste na to řekl? Jistě, blbý příklad. Ovšem motoristické zádody nejsou nikerak ve veřejném zájmu, proto by možná bylo docela vhodné, aby by organizátoři měli v povinnosti žádat o souhlas přilehlých případných usedlostí. Tenisté mají své kurty, fotbalisté hřiště a proč se závodníci-motoristé mají prohánět po veřejné komunikaci? Ciklisté budiž, tam je riziko nízké, ale tunová kára při rychlosti 160km/h? Doporučení: Závoďte na vyhrazených okruzích, kde každý příchozí si je vědom rizika. Pokud se chcete prohánět po vesnicích, potom slovy klasika: závodníci-motoristé všech zemí ... táhněte do prdele.

279126

15.11.2012 06:11

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

No vidíte, a já měl na mysli každou usedlost zvlášť. To, že zastupitelstvo něco schválí, je věc druhá - "my máme mandát, můžeme si dělat co chceme", to jsou ty výdobytky našeho pojetí demokracie. Pokud existuje možnost, že všichni, jichž se to týkalo, vyjádřili souhlas (o čemž silně pochybuji), pak ano, mají, co chtěli. Já osobně bych s něčím takovým nesouhlasil, a o zastupitelstvu, co rozhodlo jinak, bych si myslel své, tak jako většinou dosud. Zareigstroval jste, že restituce byly schváleny přes evidentní odpor značné části obyvatelstva? To je ta dobrovolná dohoda obou stran? Ale abych byl korektní, přiznávám, že jsem vesměs odpůrce motoristických sportů, zvláště těch, co lezou mimo vyhraněné území (zabezpečené okruhy atd.), takže tím je moje argumentace determinována.

279148

15.11.2012 06:18

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

mtk 88.?.?.?

Dálnice přes svá nebezpečí může a má sloužit všem, chtějí-li. Rally slouží velice úzkému okruhu nadšenců. Neměl byste to míchat dohromady.

279150

15.11.2012 06:29

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

A jaký má poločas rozpadu kámen? [mrknutí jedním okem]

279151

15.11.2012 06:49

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

mtk 88.?.?.?

>A pokud neznate pricinu, proc Nemecko a Izrael jsou konkurenti, pote jste nejspise prospal dejepis, mate pred ocima vlci mlhu, nezijete v EU, kde tezi z krize opet pouze Nemecko, nebo jste jednoduse zid a pravda neni vase parketa.
Určitě nejsem Žid, protože mám pochybnosti, zda nějaký Žid kdy spatřil světlo světa. A už vůbc nejsem žid, protože se distancuji od jakéhokoliv naboženství a náboženské propagandy, kterou tady předhazujete. Křesťan potřebuje k životu svého nepřítele (Žida, posléze žida), z toho dovozuji, že jste křesťan, a pokud ne, tak vykazujete jeho příznaky (=za můj srab může "žid", nikoliv já).
Z toho vyplývá, že jsem prospal dějepis. Křesťanský dějepis. A to pro mě není až zas taková ztráta.

279152

15.11.2012 12:01

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

mtk 88.?.?.?

Máte pravdu, Korutane.

279178

16.11.2012 17:52

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

mtk 88.?.?.?

>Takže - když se jedou závody, zůstávají povinnosti chodce, ale povinnosti řidiče se ruší.
Toto je zajímavý postřeh.

279264

16.11.2012 19:48

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

mtk 88.?.?.?

>Protikresťanský extrémista súcíti s nebohými obeťami? [cool]
Chce tím křižák naznačit, že s nebohými obětmi soucítí jen dobří křesťané?

279269

17.11.2012 10:42

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: sorry, vidíme to s přáteli jinak, dávám za 4-

mtk 88.?.?.?

Díky za odkaz, rozumné čtení.

279282

18.11.2012 22:23

Barevné revoluce: Argentina další na řadě?

RE: sorry, vidíme to s přáteli jinak, dávám za 4-

88.?.?.?

"Pravděpodobně budou následovat koordinované útoky, včetně sankcí, izolace, politických útoků, útoků na měnu a samozřejmě USA organizovaných nepokojů v ulicích, které mohou sahat od toho, kdy protestující jen zablokují dopravu, po eskalaci násilností zahájené nyní již nechvalně známými „záhadnými střelci“ používanými USA v nekonvenčním válčení k destabilizaci, rozděleni a zničení zemí."

Ten rozdíl bych viděl v tomto: zatímco zdejší článek straší barevnou revolucí, zničenou zemí alla Sýrie, temnější článek vychází z jiných předpokladů. Argentina, jakožto člen BRICS, je, jak vychází z článku, silnější hráč, syrský scénář zdá se být méně pravděpodobný než ten, který autorka nastiňuje - totiž, že to Argentina politicky uhraje ve svůj prospěch.

279313

24.11.2012 13:00

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

takto naivní černobílé vidění obrazu světa může vyplodit jen dítě anebo senilní stařec. Jinak to snad ani není možné. [zmaten]

279524

25.11.2012 19:06

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

A proč by jako měl být Netanjahu řízen katolickou církví? V tom, že to je zločinec, není vůbec sám. Když už máte potřebu hledat kdo koho jak řídí, tak mi odpovězte, kdo řídí Kim čong-ila? Žeby nějakej žid či jezuita? V histori Číny nebo jihoamerických indiánů by se taky nalezlo spousta zločinců, ale jen trouba z toho bude vinit jakýsi neexistující národ (a jeho ideologii)z blízkého východu. Podle mě, ti vaši zločinci, jsou naši bílí bratři, a jestli se schovávají (či neschovávají) pod nějaký ideologicko-náboženský pláštík, je mi šuma putna. Když vidím klerofašistickou snahu udělat žida i z Hitlera či Stalina, tak je jasné, odkud vítr fouká - "bledá tvář" si myje ruce.

279555

25.11.2012 19:11

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

A už jste si odpověděl na otázku, kdopak je tak mocný, že může všemocné židy vyhostit, a kdo tak vždy v minulosti udělal, když to začalo jít od 10 k 5? Kdo vždy v minulosti hodil vinu na tyto poskoky?

279556

26.11.2012 18:08

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

>tolik blábolících sayanim
Dube, nedal sis někde ruma od Draka? Já myslel, že tě všudypřítomné oko žida už dávno opustilo...

279602

26.11.2012 23:19

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

přesně toto mě napadlo také, ale kliknete-li na ip 89 a na nick dub, je tam jistá kontinuita. Poslední dub s ip 89 má 33 příspěvků do teď. Je tu někde ten dub před tím? Halló, dube?!?

279623

26.11.2012 23:38

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

>Odkud mám čerpat? Z vesmíru nebo akáši, či z kávové sedliny?
nejlépe z vlastní hlavy, a pokud to nejde (tak jako u mě), zaměřím se na ty, co zásadně čuraj proti větru v zájmu toho, aby si to uspořádali podle "svého". A jsou zde tací, pravda, nicky nehrají roli, je třeba sledovat myšlenkový tok, sledující souvislosti (=pravdu?) tam, kde ji takřa nikdo jiný nehledá. Spousta věcí Vám uniklo od jistých dob. Nicky se mění, postoje revidují, poctivá snaha zůstává = myslet sám.
P.S. Katolické prameny jsou i ty, které se tak zjevně vůbec netváří. Jako příklad bych uvedl ty neonacistické, zásadně liší se jen v detailech (např. že pan Adolf byl takyžid, dokonce ročildovej, což náckové pochopitelně odmítají)

279625

28.11.2012 17:37

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

> ale já mluvila o čerpání informací, které dají "rozběhnout" myšlenkovým pochodům ohledně souvislostí a vlastního úsudku. Ale prvotně se nějaké informace (podněty) musí do té hlavy odněkud dostat...
A já mluvil o těch čurajících proti větru, pokud to potřebujete sesumírované, vyzdrojované a na stříbrném podnose předložené na nějakém webu, tak nemohu sloužit. Precizně zmáklé to mají právě ty nejobskurnější stránky: Spiknutí proti bla bla bla...
> že "dobrý katolík" je alias pan Křivý, čímž se mnohé vysvětluje.
Nemá smysl se pídit v identitách, když pominu krávovinu o nasazených agentech mossadu, tak anonymita má zřejmě pro někoho svůj význam. Ale vzala jste to za správný konec. Petr Křivý je ohromný sympaťák.
>Svým vstupem do diskuse jsem chtěla "naznačit", že přít se o levici, pravici, židy, křesťany, volby, nevolby - to je nanic, protože všichni jsou "v plánech" naší předrahé západní civilizace předurčeni jako kanonenfutter a voli do chomoutu.
No prosím. Já bych do toho ovšem zahrnul celou kristovu civilizaci (tím ji odděluji od civilizace žluté a černé). "Západ" je sice motorem, ale aby ta celé kára byla schopná pohybu, je třeba i zadních ojnic. Rozhodující ale je, že na to nekoukáte tak, že nám nějací zlí židobankéři kazí naši skvělou společnost.

279712

28.11.2012 17:58

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

>a co se naopak stane, když ho pustí k vodě? [mrknutí jedním okem]
Izrael lehne popelem i s proradnými židy, za padesát let bude odhalen pomník 6mil holokaustu, a hned na to vyrukuje Nohejl, že židé se opět zmocnili světovlády. Prostě "za-stav-te-ten-bu-char... [smích]

279715

28.11.2012 19:02

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

A jste ochoten přistoupit na to, že Vás si ten Váš Bůh po Vaší smrti vezme s sebou do svého království (eventuelně odkopne do pekla, neznám Vaše zásluhy), zatímco mě nechá zcela napokoji obrátit se v prach i se svou duší? Anebo bůh schlamstne bez pardonu úplně všechny a všechno?

279720

29.11.2012 03:36

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

Je dobře, že jste to sem postnul, ať každý vidí, jak dementním bludům jsou lidé ochotni věřit. Jak snadné musí být vládnout lidem s takovou mozkovou výplní. Nepřiletěl jste z indického středověku? Ti, co vymýšlejí peklo pro druhé, si ho zpravidla sami nejvíce zaslouží. Tak si to tam pak pěkně užijte! [smích] [mrknutí jedním okem]

279740

29.11.2012 18:29

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

>Nebo se s nimi rozloučit. Nikdo je nenutí "ve spolku" být.
To každopádně, jen bych dodal, že leckteří ve spolku nejsou, ale zato jsou na seznamech těchto spolků. Asi si doplníte, kdo je na seznamech, a kdo ty seznamy vytváří.

279769

01.12.2012 04:55

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

mtk 88.?.?.?

>Tak majú zasa skutoční kresťania pomôcť zvrátenému islamu nastúpiť cestu prorokovu
Více až vše-značnými pojmy se to u Vás jen hemží, mohl byste mi, prosím, jmenovat jedno konkrétní jméno "skutečného křesťana" (krom Vás a Kysučana, pochopitelně...)??? Vynechte akademickou omáčku, stačí jedno či dvě jména (případně nějaký odkaz), koho Vy osobně znáte (nebo mu důvěřujete) a považujete za "skutečné křesťany".
Nejdříve si jízlivě a povýšeně (k mé necti) odpovím sám. Můžu? Pokud se rozhodnete reagovat, tak tu vychrlíte elaborát nesrozumitelných slovních a větných spojení, vymyšlených konotací a ukončítě to narafičeným trumfem - globální prediktor, alias znachar. Ale třeba překvapíte. Byl bych Vám za to upřímně vděčný.
P.S. Mohl jsem si odpustit útočný tón, ale skutečně by mě zajímala Vaše odpověď na můj trojotazníkový dotaz. Díky [smích]

279800

01.12.2012 05:21

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Ty voe, a jak to ti židi dopustili, když ovládají celý svět? Vědče, napište tu, kdo hlasoval pro a kdo proti, ať vidíme koho židé ovládají a koho ne, co? "Pomsta Izrealu" je taková, že US momentálně zvysoka prdí na snahu Izraele jít Íránu po krku, jak se vyjevil údajně tuplovaný žid Brzezinsky (což neznamená ovšem, že US po krku peršanům skutečně nejdou - vypadá to však, že si z Iraele chtějí udělat nárazníkovou zónu), stejně tak jako Západ (skrz naskrz prožidovělý) podlamuje pozici Izraele tím, že podporuje pády okolních (= relativně stabilních, vůči palestinsko-izraelským otázkám rezervovaných) režimů. A tím utahuje uzdu kolem (zmršeného, ale) státu Izrael. Kde udělali kristovi soudruzi chybu, že jim skomírá logika? Budou to muset dohnat desítkami nových vydání defektní "literatury faktu" pro fide catholica pro Vás?

279802

01.12.2012 16:58

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Aha, takže když o sobě někdo prohlásí, že je např. zionista, tak mluví pravdu, protože to zapadá do jakési teorie, ale když prohlásí něco, co do té teorie nezapadá, tak se to vysvětlí tím, že lže. Prostě si tu realitu takhle kroutíte sem tam, dokud vám nevyleze to, co chcete. Hm, zajímavý přístup. Už to začíná být tak okaté, až je to blbé.
Anebo máte jiné vysvětlení toho, jak poznáte, kdy "zlý žid" lže a kdy mluví pravdu? Zatím postupujete tak, volbu pravda/lež dosazujete podle moudrých příruček, které vám někdo naservíroval. Co kdybyste nějakým dospělejším způsobem prokázal, že ten váš zbyšek lže?

279815

02.12.2012 13:47

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

mtk 88.?.?.?

Tak na tom se definitivně shodnem. [smích]

279856

05.12.2012 20:38

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

mtk 88.?.?.?

Viděli jsme slovo boží.
k věci: víš kulový, zda je vesmír věčný a nekonečný. Zbytek už netřeba vůbec komentovat.

280056

05.12.2012 21:04

Pustošení aglomerací, čili „krvavé hranice“ Evropy

RE: Havel chemoterapie

mtk 88.?.?.?

Havel byl starý, pátrejte spíše po Luxovi. Osobní stanovisko: popral bych se o život s rakovinou, ne s chemoterapií. V druhém případě to nemáte ve vlastních rukách.

280058

05.12.2012 21:15

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

mtk 88.?.?.?

To ale není vůbec špatný nápad řešit spiknutí proti hňupstvu pilulkou. Zvědavci do řady, hačat a papat! [smích]

280061

06.12.2012 14:35

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Janeček? Proradný šmejd

mtk 88.?.?.?

V čase 1:56:45 na dotaz, zda se nový volební systém prosadí, Janeček bryskně reaguje: "No ten se prosadí, to je ...[věta nedokončena, patrně "to je jasný"] ", vzápětí, aby tuto okatou jistotu zvěrohodnil dodává: "respektive, ten se prosadí, to záleží na nás..." Jak to bylo s tím Freudem a přeřeknutím? [mrknutí jedním okem] Vypadá, hovoří, artikuluje tak trochu jako ňouma. Tohleto skutečně stačí k výlovu rybníka?

280128

06.12.2012 16:03

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

mtk 88.?.?.?

>Solženicyn premiešal všetky dohľadateľné komponenty, čo by sa mohli aspoň obtrieť o jav súvisiaci so židmi, do jedného celku
Jak to víte? Vy jste to po něm všechno dohledával? Houbeles, žejo? Napodobovat kvákání žáby svede leckdo. Opravdu tak zoufale potřebujete k přemýšlení Solženicyna?

280137

06.12.2012 16:57

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

mtk 88.?.?.?

>(sam Landa je Zid, jeste jeho dedecek se jmenoval Landau)
Mohl byste uvést, z kterého zdroje jste toto vyhrabal? Protože, to jméno je asi jediný (a ještě prachmizerný) znak ž(Ž)idovství na Landovi, jinak je to veškerými projevy retardovaně zažraný bílý křesťan až po uši. Stejně jako ti, co vzápětí přiběhnou s cejchem ž/Žida (jakožto synonyma pro "zlo" v obecné rovině), objeví-li u někoho příznaky "zlodušství". Křesťanská mentalita v odhalování hříchů světa má tragicky defektní kauzalitu: člověk - zlý člověk - žid. [oči v sloup]

280142

07.12.2012 00:16

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

mtk 88.?.?.?

>různými "energiemi" a "dimenzemi", nad kterými fyzikům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, ale co se dá dělat, nezbývá než si jen potichu opakovat, že je to sice hrůza (podobná tomu, jako když někdo s absolutním hudebním sluchem slyší falešné tóny) ale oni tím přece myslí něco
Použil jste analogii, která může být zbraní dvousečnou.
Na vysvětlenou: rozlišujeme sluch tzv. absolutní a relativní. Absolutní sluch je naladěn na určitou frekvenci (spojenou s představivostí, pěstovanou od narození), tudíže absolutní sluchař vám určí výšku kteréhokoliv tónu, ovšem při "komorním a" 440 Hz, plus minus 5 Hz. Za Bachovy epochy (17-18..stol.) "komornímu a" náleželo +-415 Hz (dokladem jsou kupř.historické varhany). Absolutní sluchaři vám určí výšku tónu - ovšem v dané frekvenční dohodě (tedy v tom, v čem "vyrůstali"..). Vše ostatní, pohybující se mimo půltónovou relaci, vám označí jako "falešné". Znám případy, kdy absolutní sluchaři trpí při zvuku tramvajového kolejnicového skřípání, kdy nezní ani "a" ani "gis", ale něco "mezi".
Naproti tomu relativní sluchaři nejsou zcela schopni (ale mohou, jistým tréninkem) přiznat kterémukoliv tónu jeho výšku (dle platných momentálních norem), vnímají však především intervalovou shodu, ať je nastavení "komorního a" jakékoliv.
Výstup:
1/Falešné tóny odhalí oba typy hudebně slyšících.
2/"komorní a" při prekvenci 425 Hz zní absolutnímu sluchaři nízko (tedy falešně), zatímco relativnímu sluchaři čistě.
Patrně jste to tak vůbec nazamýšlel, ale vaše analogie udělala z oněch "fyziků" jisté škatulky v "jisté frekvenci".
Chci jen poukázat na různorodou jakost měřícího přístroje a lidského vnímání, přičemž Jankovy fantazie momentálně považuji za stařecké bludy.

280168

09.12.2012 15:55

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

mtk 88.?.?.?

>židospiknutí i křestanské poukazování na něj jsou ve skutečnosti jedna a ta samá věc
ano, leze tak nějak všeobecně z té naší skvělé bílé civilizace. Zajímalo by mě, zda i u žlutých se objevují podoobné paranoické tendence.

280321

09.12.2012 20:09

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Nejdříve to tu zaplavil Rothkranz, teď zase Klimov. Kristova propaganda (ať ze západu nebo východu) se spustila na plné obrátky.
S jedním rozdílem, východní blok si vymyslel chazary, západní blok spoléhá na staré semity.
Takže, bylo nebylo: na pidi územi Judee a kdesi u Krymu se zrodily zlé lidské klany (testy DNA dokáží jejich zlo dešifrovat), které dnes nesou veškerou zodpovědnost za mizérii celého světa. Ti první to vymysleli, a ti druzí to zbaštili a nakazili se (jak se dostalo zlo do jejich genů dosud není spolehlilvě objasněno, i kvalitně prošukaná populace musí natáhnout nějaké ty nežádoucí dobré geny; anebo že by ty zlé geny měli nějakou přednost?; možná jezdí zásadně po hlavní). Pak se rozprchli do celého světa, otrávili pár studen ke kříži modlících se a ... chopili se vlády a všechny hodné obyvatele planety takto zotročili. Předtím, pochopitelně, vymysleli peněžní systém, kapitalismus, podporovali všechny heretiky, vtrhli do Ameriky, vymlátili indiány, z Afriky natahali hordy černých otroků, vypěstovali Hitlera a Stalina a spustili generálku na Armagedon. Iniciovali průmyslovou revoluci, která vedla postupnou cestou až ke štěpení jádra, a tento geniální "židovský" vynález hodili ke konci generálky (na Armagedon) vzpurným japončíkům na hlavy. Aby nebyli moc nápadní, vybudovali gulagy a hlavně koncentráky, kam nahnali své méně schopné bratry (či málo zlé??) a tam je mučili. Nejhorší ze všech, jak jinak, byli židovští bachaři. Také vymysleli a vybudovali komunismus ... a pak ho zase zbourali, aby nám sem do ČR mohli podstrčit Pružinského (z jeho ksichtu jaksi není jasné, zda je semita nebo chazarita, je to k vzteku, ale vypadá jako obyčejný středoevropan).
Dobrou noc, děti. Zítra si povíme tu stejnou pohádku, ať vám to pěkně nateče do hlaviček. Polibte ježíškovi skobu na zkrvavené nožce a hajdy na kutě...
A ufoni z Marsu na nás čumí, co je to tu za potrhlé mraveniště.

280330

09.12.2012 20:30

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Všechno špatně Vladuno, Západ je zlý, Rusko je hodné, tak to tady prostě je. [mrknutí jedním okem]
Mezi námi, že těm dvěm velkoříším o cosi společně jde, na to jste zřejmě kápnul.

280334

09.12.2012 21:01

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

A u koho ty dluhy Rusko má? A proč je tedy jednoduše nesmaže? A proč prodává ropu a plyn svým úhlavním nepřátelům? Proč se cpe do WTO? Proč nepřistoupí na bezúročnou měnu? (vzhledem k své nerostné soběstačnosti si může dělat co chce, anebo ne?) Děkuji za zodpovězení dotěrných otázek.

280337

09.12.2012 21:12

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>A vaše morální kritérium je už úplně k smíchu. Zvláště ve vysoké politice.
Tyto dvě věty dohromady dávají nějaký smysl?
>Nasměrování miliardy muslimů proti Rusku je jedním z cílů politiky USA.
To vám řekl Klimov?
>Buď provokujete, nebo jste méně inteligentní.
Dovoluji si vás upozornit, že váš předřečník tu sdělil svůj názor, zatímco vy jste se nezmohl na víc, než sdělit tu názor jistého Klimova. Hádejte, kdo projevuje více inteligence? Člověk vlastního rozumu nebo papoušek?

280339

09.12.2012 21:26

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Grigorij Petrovič Klimov nemá s Rothkranzem nic společného -
Jistě. Píší o židech, co zotročili svět, ale jinak nemají nic společného. Jsem rád, že jsme si to vysvětlili.
>on píše o "vyšší sociologii", kde židy definuje jako sektu dědičných degenerátů.
Fajn. Rád bych se dozvěděl, jakým procesem zdegenerovali semité a chazarité navzájem, a proč se hovoří o půlžidech, čtvrtžidech, osminožidech, přičemž celožid vznikne po matce, ikdyby se spářila s gorilou.
>Klimovovy knihy byly v době vydání bestsellerem.
To je taky děsivé. Bestsellerem je i Harry Potter aspol. a svého času i bible. To má být podpora relevance argumentu?

280340

09.12.2012 22:36

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

tak já se tedy přiznávám, děd Šolomon, praprabába Rachel. A nastuduju Klimova, abych taky mohl začít věřit. [oči v sloup]
Rothkranz s Klimovem jsou současníci, narozdíl od Grygara s Koperníkem. A Saturn s ostatními planetami jsou zde na Zvědavci malé neviňátka, narozdíl od ... Vnímáš ten rozdíl, dube? Nebo budem pokračovat ve slovíčkaření?

280345

10.12.2012 21:06

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Hm, tomu říkám vlastenec. [cool]

280369

12.12.2012 12:44

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>Jako by byl "nekdo" nad Amerikou i Ruskem nebo jakoby existovala urcita tajna dohoda opravdu jen na te nej-nej-nejvyssi pozici.
To jsme zase ale tam, kde jsme byli - všemocné oko (ať už "žida" či kohokoliv jiného). To je zas to dosazování někoho velice temného za oponu, o kom nemáme pražádné tušení. Třeba je to dvouhlavá saň. No, nevím...
Podle mě tvoří východ a západ jakýsi blok, který se tu schází, tu rozchází, soupeří i spolupracuje, i spolu válčí. Nicméně si nemůžete nevšimnout, že se všichni velcí globální hráči různými formamii paktují. Máme tu G8, OSN, BRICS a kdesi cosi, kde usedli všichni (nebo někteří) za jeden stůl a pokračují ve svých ideologických třenicích. Nazveme to třeba "světovládou" - o své místo na výsluní usilují všichni. Odmítám věřit, že za tím stojí jakási sekta z blízkého východu.

280426

12.12.2012 18:47

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Hezky se to čte. Jen co je pravda.

mtk 88.?.?.?

Koho dílo je voda si netroufám soudit, ale peníze jsou celkem prokazatelně dílem člověka; a přisuzovat je dílu jakémusi satanovi (fantazijnímu výpotku opět člověka) je výskledkem náboženského omezení mysli. Lidstvo čeká ještě dlouhá cesta než se oprostí od podobně ubohých svůdných dogmat. Pakliže to vůbec stihne. Lidé, smýšlející jako vy, budou muset vymřít jako dinosauři, aby byla nějaká šance na záchranu.

280440

12.12.2012 19:22

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

RE: Jistá forma všeobecné kontroly internetu již existuje

mtk 88.?.?.?

>To se jistě mocní klepali hrůzou,že je také jinde vynesou lidé na vidlích.
Ano, bylo to tak, i okna se u nás doma třepala, jak se oni hrůzou klepali, a když si všichni s úlevou oddychli, tak se spustila téměř vichřice! Celý Systém byl na spadnutí, každý druhý Pražan se už chystal chopit vidlí, pečlivě uschovaných v suterénu či na balkóně. Protože Island, to je pupek světa! ... nehrabe vám?

280443

12.12.2012 23:00

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Chlapi, odhalili nás, mizíme!

280458

12.12.2012 23:16

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>a v poslední době se tu takových jedinců s takto charakteristickými příspěvky vyrojilo jako maku, hned jak izrael potřeboval vyžehlit veřejné mínění po posledním útoku na gazu a vyslal do boje své sayanim.
Jistě, vyrojím se tu, kdykoliv Zvědavec zveřejní něco takového. Prostě to máš vědecky zmapovaný, ale přitom jsi jaksi zapomněl zapojit dlouhodobější paměť a to, čemu se říká "střízlivé uvažování". Na paranoidní kecy o "sayanim" si machr.
>"argumenty" jako onen páně mtk, že když někdo píše o stejné věci jako někdo jiný, je s ním spolčen a je to agent vatikánu
Vidím, že tvoje rozlišovací schopnost je na úrovni horké-studené, světlo-tma. Mít něco s někým společné a být s někým spolčen je to stejné??? A kdepak jsem psal, že Rothkr. a Klimov jsou agenti Vatikánu? To, že mají společnou určitou agendu, či ideologii, neznamená, že jsou spolčeni. Je schopen tohle dub pochopit? "Dub vidící za každým dubem žida jistě nemusí být spolčen s Jansmithem vidícím též za každým dubem žida, žejo, zato mohou mít společnou ideu: žid za každým dubem." Ber to jako analogii, je možné, že ti dva "učení" křesťanští pánové by si taky vjeli do vlasů, přestože mají mnohé společné. Ještě máš na nose pořád černobílé brýle?

280460

12.12.2012 23:28

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

>Neni to pro mne studijni priorita cislo jedna, takze netlacim na pilu, ale pokusim se najit odpoved od "popiracu" americkeho pristani na Mesici, proc je Rusko [SSSR] neshodilo, kdyz to byl podvod a Rusove to mohli [tak predpokladam ja] dokazat.

Je to docela závan čerstvého vzduchu, že si nejste jistý, "jak to je", narozdíl od místních věřících, co mají ve všem jasno. Přistání na měsíci jsem odložil ad acta, není dostatek věrohodných informací, Armstrong už nám to nesdělí; když cítím, že nejsem schopen tu věc vnitřně sám rozseknout, nechávám ji otevřenou. Popírači amerického přistání zřejmě udělají vše proto, aby posílili svou pravdu o podvodu. S odpovědí od nich mě někdy seznamte.

280462

13.12.2012 00:33

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>argumentace klimova je jak výcuc ze stránek spiknutí proti Církvi (a lidstvu)...
je a není:
http://leva-net.webnode.cz/
Na toto jsi určitě narazil. Bylo to zajímavé čtení o mongolech do doby, než tito pravoslavní zasadili narození J.K. kamsi do 11.stol. Světlana Levašov na to přišla tak, že měla nadpřirozenou schopnost komunikace se záhrobím, a tam se všechno dozvěděla - zlí spiknutí bezvěrní vatikánci zatajili pravý původ J.K. a celou síť zvláštních vyslanců v tajemných klášterech (rozuměj mimozemských civilizací). Tam se také dozvěděla šokující informaci, že J.K. nebyl žid (safra, to jsou aliby!). Pak ji tajné služby údajně odpráskli. A mýtus se může rozjet. (Východ má proti západu skluz tak 50-60let, literatura Spiknutí proti hňupstvu a tykvi pochází v průměru od pol.20.stol výše.) Je to možné, aby jsme byli tak defektní civilizace?? "Mám strach" zmínil "arijského učence" (obecně) - je to trpké poznání, takový ten nechtěný kukuč do zrcadla... žid, arijec, slovan ... jedno a totéž.

280466

13.12.2012 11:44

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Dojal jste mě k slzám, vaše ušlechtilé poselství předám v centrále. A přimluvím se za vás u našeho Pána.

280482

13.12.2012 12:13

O čem k čertu je frakování?

RE: Podivný článek

mtk 88.?.?.?

>Třetí potravinová revoluce, aneb Proč nejde o průmysl, ale o krk
I mě se soused zatím stále směje, že místo kultivátorem, či traktůrkem, ryju ručně, nestříkám a hnojím jen tím, co se mi urodí na kompostu. Z druhé strany pak slyším souseda podivení, že nemám všude trávník a bazén, tak jako on. A vůbec nejméně popchopitelné pro ně je, že mě ta lopotina ještě docela baví. [smích]

280484

14.12.2012 11:00

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Jenom mám trošku obavy z jedné věci, na na nějakých (asi Chazary podstrčených stránkách, kam sami nechodí) se píše, že "Gregory Klimov In 1949-1950 worked in the CIA top secret team code name - Harvard Project",myslím ale, že to je nějaká manipulace na znejistění degenerátů nižšího řádu, pan akademik by se určitě k nějakým tajnůstkáškým techtlemechtlům nezaprodal.
Chvíli jsem si pohrával s možností, že si to i přečtu, ale číst výkaly nemocného dědka z CIA je zřejmě ztráta času, to raději půjdu leštit chodník v majetku obce. Vpodstatě mi stačí tvůj výcuc, bekoto, takže ď. [smích]

280555

14.12.2012 11:19

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Letmý pohled na odkaz, a hned jsem narazil na "globálního prediktora", tedy to je přesně ten velebníčkůj blábol, co zde vědecky razí kys-udo-čan.

280556

14.12.2012 21:58

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

mtk 88.?.?.?

Ale jim dáváš zabrat.[cool] Souhlas. A propos, na jiném místě píšeš, že "demokracie je nástroj, který je v současnosti špatně užíván." Když to dám do souvislosti s "kryptofašistickou měšťáckou lůzou", tak mi z toho vychází, že je tragickým omylem už to, že je demokracie vůbec aplikována na takto definovanou podstatnou část společnosti... ?

280588

14.12.2012 23:42

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: ZNIČENÍ ŠKOLSTVÍ

mtk 88.?.?.?

>To vše zapadá do programu zničení bílé rasy, křesťanství a celé naše civilizace.
Program zničení bílé rasy má bílá rasa sama ve vínku, dá-li se to tak říct. Zřekne-li se smyslového postižení - křesťanství (judaismu, islámu), potom třebas i nalezne rovnováhu v soužití na planetě Zemi, a vše dobré (je toho jistě dost), co bílá civilizace přinesla na svět, bude zúročeno. Je-li křesťanský defekt nezměnitelným příznakem bílé civilizace - nabízí se: "jasná hvězda svítí krátce." A bělo-křesťanská expanze by vydala na středně velký kvasar. Ohni a meči se dosud relativně ubránila jen asijská část žlutých (rudokožci měli, bohužel, smůlu, že byli příliž free a dlabali na mrtvolu přibitou na kříž). A černí jsou pro jistotu otroci i s celým kontinentem. Tento názor je s.r.o. [mrknutí jedním okem]

280594

15.12.2012 00:35

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

mtk 88.?.?.?

>2. pritom sami len parazituju na "mestakovi", bez neho by nemali co do ust.
Sorry, ale zdá se mi, že jste to vůbec nepochopil. Mohl byste vysvětlit, jak "rusák, bezdomovec, cizinec, dredař, vlasáč, narkoman, ekolog, negr, muslim, skopčák" + "jiný podvratný živel" parazituje na "měšťákovi???? Bez "měšťáka" by rusák, negr, ekolog, cizinec, dredař, vlasáč, muslim, skopčák neměli co žrát?? Možná jste chtěl hovořit o cikánech (kde by se kontinuita dala nalézt), ale nějak jste to zapomněl zmínit. A celkově, aristokratův přízpěvek byl docela o něčem jiném, viděl bych v tom jistou metaforu.

280597

15.12.2012 10:07

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Aristo tu aj vymenoval hlavných ídeových nepriateľov
To zní skoro jako "třídní nepřítel". Kam máš našlápnuto? [překvapení]

280620

17.12.2012 01:42

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Preformulujme teda ideového nepriateľa na Konceptuálneho oponenta [smích]
To vypadá na vstřícný a umírněný tón, ovšem po předchozím škatulkování na tvrdo:
>skúste prehodnotiť svoje bývalými formami fašistických diktatúr "preventívne" naočkované stereotypy
Mohl byste mi na názorných ukázkách demonstrovat, kde se v mých názorech projevují „preventivně naočkované stereotypy fašistických diktatur“?? Ocejchování nějakým atributem fašismu považuji za dost závažné obvinění, proto bych požádal o zevrubnou analýzu mých textů, abych měl vůbec na co reagovat. Ono cejchování (bolševikem, pravičákem, socanem, židem, agentem mossadu) je zrovna tak jednoduché, tudíž rozšířené (a pro bílou civilizaci příznačné) - jako je stupidní. Bohužel tak někdy činím také; nicméně každý takto postižený má možnost klást útočníkovi otázku: proč? Vašeho „konceptuálného oponenta“ bych bral, kdyby nepředcházel ten předchozí lapsus.

Btw. Dovolím si Vás považovat za názorově nepůvodního plagiátora (navíc opojeného svou "pravdou", to ale zdokumentuji někdy jindy, jelikož jsem agentem mossadu, mám na práci i jiné "gojimy" než je udo). Pro toto:
1. „Obr.: schéma řízení v antickém Egyptě ( prediktor1 + prediktor2 = tandem <-> faraon <-> státní aparát <-> ... )“
2. „Jestliže takto koncipovaná správa (konceptuální vláda)“
3. „Jestliže tyto dvě skupiny hierofantů (prediktorů) nedošly ve svých míněních ke shodě“
4. „Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace. Prvními obětmi tohoto projektu byli dávní Judejci, na které byla vložena mise šíření projektu zotročení světa“

Toto jsou ukázky z http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-s.... Tu vaši řeč, zejména terminologii, dle mého soudu, jste vyčetl z těchto (a podobných) zdrojů - tedy z ruských (ruskojazyčných?). Kupodivu jste prohlásil, že jste konkrétně tento leva-net nestudoval (dokonce jste napsal plurál - kdo vy?, je snad "udo" tým???). Rusko (jako údajná spása světa) teď "frčí", je to vidět i na autorství článků na Zvědavci: Klimov, Levašov a jiní křesťané, co teď tlačí propagandu z Východu. Tento východní stream je ohledně "pravdy" stejně tak cenný/bezcenný jako ten západní. Guláš pravdofikce, ale to Vám asi nevymluvím...
p.s. a nebuďte tak povýšený, pane

280692

17.12.2012 18:58

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Tak co, dáme zase pohádku na dobrou noc? Tu o zlém židovi? Já vím, že tu máš nejradši. Tak klikni sem, a už nevotravuj. [oči v sloup]

280721

19.12.2012 14:56

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

RE: maysky kalendar

mtk 88.?.?.?

Toto je kvalitní přízpěvek. [smích]

280816

19.12.2012 16:10

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Zľahčovanie, zahmlievanie, popieranie kľúcovej role tzv.židov pri systematickej fašizácii spoločnosti nepovažujete azda za kolaboráciu Mtk?
V tom případě jste fašista, dle Vaší logiky. Vy totiž, z mého pohledu, "zlehčujete, zamlžujete a popíráte klíčovou roli bílé rasy ve fašizaci společnosti - a jejího nástroje křesťanstvím, s odnožemi judaismem a islámem." Vidíte ten problém? Váš postup je typický (křesťanský??) pro mentální vnímání reality "naší" civilizace - bipolarita. Z reality se vypreparují dva principielně protikladné fragmenty, které jsou ostře postaveny proti sobě - tak zde máme boha-ďábla, dobro-zlo, pravici-levici, lidstvo-židovstvo, což vede v konečném důsledku k černobílému vnímání světa: "pokud nejsi s námi, jsi proti nám".
A vůbec to nesouvisí s fašizací společnosti, kterou pozoruji taktéž. Souvisí to s vaší mentální postdispozicí, která vede k zavádějícím závěrům - "popíráš-li klíčovou roli židů ve fašizaci společnosti, jsi fašista." Nepřítel mých názorů je mým nepřítelem. (místo:nepřítel mých názorů je nepřítelem mých názorů. tečka)

>Všetko tu je a buď to vidíme a chápeme, alebo nie, resp.nechceme vidieť a chápať.
Opět bipolarita - buďto já anebo ty. Udo vidí, chápe, ostatní nevidí, nechápou, resp. nechtějí vidět, nechtějí chápat. Zřejmě si vůbec nepřipouštíte, že byste se mohl mýlit, a přesto se podle mě mýlíte. Já si to vysvětluji tím, že jste přejal myšlení někoho druhého, jehož myšlenky Vám vyhovují; Vy si to vysvětlujete tak, že jsem na pomýlené straně fašistických tendencí, eventuelně přímo agent "něčeho". A definitivní úder tomu dá paní jarmila argumentací: "Milý hestroyi, dříve jsem vás měla ráda ..." A je vymalováno, nepřítel byl markován a pokud možno zneuctěn. Tímto odpovídám i méně Vašemu souputníku nadanému, kysučanovi.
Chtěl bych Vás upozornit, že mainstream a alterstream má jednu společnou vlastnost: davové myšlení. "Klíčová role židů ve fašizaci společnosti" je toho důkazem. Hrne se to záplavou ze Západu, z Východu. Důkazy?: "toto je žid!, anebo:
>dostatočne exaktne popisuje objektívnu realitu.
Zajímalo by mě, co je na leva netu exaktního. Žádné zdroje, žádné odkazy, pouhá konstatování typu - "Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace", jakožto naprosto nezdokumentovatelná prohlášení. To "vědci" z Pro Fide Catholica jsou daleko exaktnější. Stačí mrknout na poznámkový aparát Diktatury humanity J.Rothkranze zde. Tomu říkám exaktní práce - a přesto je to defektní manipulace. Vedle toho jsou věřící na leva netu chudými a neschopnými příbuznými.
No, ale proti "exaktnosti" žádný dišputát.

280818

19.12.2012 22:21

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

>Na druhé straně - pokud by nikdo do chudých zemí neumístil výrobu čehokoliv, byly by ty chudé země ještě chudší a tamní lidé v ještě větší míře nezaměstnaní a k smrti hladoví.
Mám tomu rozumět tak, že kdyby bílej smrtihlav nechal Afriku Afrikou, tak by místní "zaostalé kmeny" zemřeli hladem? Jakože by přestali lovit? (místo vydělávání peněz?). A Indiání by před příchodem bílého spasitele také uhynuli v "nezaměstnanosti", poté, co by vyhubili bizony pro kuži, aby poté neměli co žrát? Budu plagiátorem neznámého osvíceného (rozuměj iluminovaného) vynálezce geniálního terminus technikus pro osvědčené kádry Vašeho druhu - "arijský učenec". Toť Vy. [chechtot]

280833

19.12.2012 23:46

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Za život som spoznal viacerých tzv. židov. Boli aj dobrí - aj zlí. Ale musím objektívne povedať, že tí s nie veľmi ľudskými morálnymi hodnotami prevažovali a prevažujú.
hmm. solidní výzkum, nepochybně "exaktní". No já přidám taky exaktní výzkum: setkal jsem se kdysi s jedním prokazatelným židem (totiž: dopředu jsem tím byl obeznámen) - měl na hlavě tu věc, byl siloně vousatý a tuším měl skobu, ale to si nepamatuju přesně, zkrátka škardej chlap. Konal něco jako vysvěcení znovuotevření synagoogy ve městě, takový ten lehce "poťouhlý" vousatý stařec, co mumlal jakousi cizí řečí, znělo to jak hysterické kvílení staré báby, zřejmě v tom byl i pokus o zpěv, což jsem z muzikologického hlediska obtížně dešifroval. Nikdo z přítomných netušil, co asi mumlá do etéru. Ale řekl bych, že to bylo něco ve smyslu: jesus krist ejakulát ist, gojimové našimi otroky... atp. Možná proto mi jeho řeč připadla tak vzrušená. Tolik k mému exaktnímu výzkumu. Považuji ho za nezpochybnitelný a nevyvratitelný. JuhoMorava pozdravuje Kysuce.
[mrknutí jedním okem]

280846

19.12.2012 23:49

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

Nu, kliknul jsem na ip velebníčka až poté, co jsem odkomentoval, chtěl jsem to dokomentovat, že jsem nechtěl komentovat herr tmo, ale nechtěl jsem překomentovat; což se stalo až nyní. omlouvám se

280848

20.12.2012 00:03

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

mtk 88.?.?.?

Já bych Vás upřesnil: láska s.r.o. A neříkejte že ne. [mrknutí jedním okem]

280849

20.12.2012 00:29

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

mtk 88.?.?.?

Madam Blažková, co soudíte o tomto případu: bývalá žena po T.Řepkovi je nespokojená s výživným pro své děti 100 tis kč měsíčně, a chce z toho vytřískat více, protože řepka vydělal asi více než udal. Co vede člověka k tomu, že hamižně pokukuje po ještě větším (pro obyčejné lidi) než královském příjmu? Jedná se o ten óbrmatroš? Můj rozbor: omezený, ale kvalitní fotbalista si vzal za ženu omezenou ženskou. Svou omezeností a nenažraností by mohli pořádat dostihy.
P.S. to, že ve "funkcích" jsou převážně muži, svědčí jen o nedostatečném egu žen, až toto bude jednou napraveno, budou konečně i ženy stejné skety jako muži. Když v potrefeném islámu "kamenujou", tak vidíte kamenovat i ženy. Demence nechodí jen po mužích, chodí po lidech... ikdyž uznávám, že velikost svalů má s velikostí demence v dosavadní historii pozoruhodně přímý vztah ...

280852

20.12.2012 21:36

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

>Tato reakce je tak hloupá, že se na ni nedá odpovědět.
>A pokud Evropané nenechali Afriku Afrikou, tak k tomu měli
>jistě pádné ekonomické důvody. Jen to rozhodovalo a jen to rozhoduje -poptávka, trh.
To je přesně ten důvod kritiky. Co na tom nechápeš? To že ty jsi na to hrdý, je tvůj problém a problém tvojí víry. Hlavně svou víru nevnucuj druhým - ale chápu, že to pro tebe bude složitý úkol, misionáři![bliji]
>nejlepší je blábolit za klávesnicí počítače (výdobytku PRÁVĚ TÉ ZLOČINNÉ CIVILIZACE, na niž tak nadáváš)...
Takže klávesnice mě zavazuje milovat jejího stvořitele, velebníčku? Božská to logika!
>teple díky ničení životního prostředí.
Topím dřevem. Jestli víš o zdroji tepla, které nezatěžuje životní prostředí, tak sem s tím. Jinak opět zcestná argumentace od tématu. Jak to souvisí s drancováním nerostných surovin 3.světa? Nijak.
>nalhávej, že vůbec nežiješ na úkor nějakého Afričana nebo Číňana [velký smích] Žiješ jen díky tomu, že je vykořisťuješ, přímo i nepřímo.
Částečně souhlas. Rozhodnutí jednotlivce všeho se zbavit a odstěhovat se někam do divočiny není řešení pro celou společnost. Prvním krokem je shodnout se, že něco děláme špatně.
>Vsadím se, že bys ze svého komfortu neubral nic, kdyby ti někdo řekl, co všecko máš na úkor jiných lidí světa a na úkor ničené přírody (když už to teda nevíš sám). Jsi tedy neználek a pokrytec.
Vsázet se můžeš s kým chceš, ale jediné co ti zbude, je to, že víš lautr hovno, co bych kdybych, protože mě neznáš, stejně jako já tebe. Prostě tu metáš názory typu: neználek. Vytýkáš blábolení, a sám blábolíš, typu: pokrytec.
Nějakým způsobem se pokouším, tu úspěšně, tu méně úspěšně tyto věci řešit, vykládat to křesťanským pošahancům tvého druhu je však plýtváním energie. Jsi jak ti oborníci na pravdu z pro fide catholica, co všechny nepohodlné šoupnou do pytlíku s židama...
Pomodli se do tmy, a chrápat! [oči v sloup]

280913

26.12.2012 16:58

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

mtk 88.?.?.?

18.11. Soudruhu jansmithi, Vy můj věčný příteli a kamaráde, komunisty nebudu nikdy volit, i kdyby jste se na ptáka postavil. Na Okamůru Vám taky seru. 31.10. Já rovněž nevím jestli je Jenda soudruh, ale náruživě a nepřetržitě propaguje KSČM- z toho jsem usoudila, že je asi u nich.... Soudruh Jenda mě zde neustále napadá a zesměšňuje i v mé nepřítomnosti, kdy s nikým nediskutuji. 30.10. Ježíšikriste Panenko Maria skákavá, dejte už mi pokoj s těmi Vašimi kecy!!! My dva se spolu nikdy nedomluvíme, tak si mě nevšímejte a já si nebudu všímat Vás. 28.10. Tohle ovšem jansmith nikdy nepochopí, ten snad celý život bude skákat nepřetržitě těm zmrdům na špek, chodit je furt jak ten největší pitomec volit 16.4. Při Vašem robotickém stylu psaní by ztratil smysl pro humor i Jaroslav Hašek nebo Vlasta Burian- a poslali by Vás stejně jako já tam kam patříte. 15.4. Tak ale už toho všeho mám vážně dost! Neber si mě furt do huby kreténe jeden kreténskej. Já jsem žila v socialismu 38 let tak mě nepoučuj debile jeden odpornej, a nekňuč tady pořád furt dokola o tom, že je třeba volit komunisty. 12.3. Vy nijak nereagujete na žádné mé argumenty, nevedete se mnou dialog, ale stále používáte jen ten svůj monolog- čili chováte se jako ten příslovečný kolovrátek. 11.3. Jděte už do háje zelenýho i s tím svým věčným pokryteckým kamarádstvím a mírem, cvoku!!!.............konzistence vašich postojů stojí a padá s vašim prostoduchým heslem: kdo není se mnou, je proti mě. Stačilo, aby Jansmith souhlasil s přímou demokracií, a hned: "kam vítr, tam plášť". Nedal bych si s tím práci, kdyby mě to nepraštilo do očí. "Dnes" mažete med kolem huby tomu, jehož jste "včera" zavrhovala... Za osobní příspěvek OT se omlouvám.

281080

29.12.2012 12:27

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

To je vskutku pozoruhodný seznam - zatímco Napoleon nese zodpovědnost za mrtvé během tažení Evropou, Hitlerovi je toto odepřeno, a proto je (jakožto white) na chvostu seznamu. A dělení na židy, asiaty, černochy a bělochy je grandiózní intelektuální počin. Kdyby blbost uměla létat, Nohejl a jeho zdroje by dávno překonali gravitaci a expandovali do vesmíru. [oči v sloup]

281150

30.12.2012 13:00

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Děkuji za důkladný rozbor. Budu potřebovat více času na zvážení všech vašich argumentů, pak se ozvu. Jste běloch, černoch, asiat nebo žid?

281188

01.01.2013 19:22

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Mě by zajímalo, zda sám vůbec tušíte, proč jste vstoupil do diskuze. Jádro sporu spočívá v tom, že "židé" v nohejlově seznamu jsou vedeni jako zvláštní entita odlišná od rasy černochů, bílých a žlutých. Pakliže žid je stoupenec víry a Žid je příslušníkem národnosti (rasy?), mohl byste vysvětlit vaši větu: žid/Žid je potomek náboženské skupiny? Z jakého smysluplného důvodu jste použil vícevýznamové spojení žid/Žid??? Vy ty potomky náboženské skupiny ještě nějak vnitřně dále dělíte? A bibličtí Židé jsou jen papírovou záležitostí, protože věříte v pravost bible (jo?, ne?). A poslední dotaz: příslušnost k náboženské skupině je dědičná?
Hoši, měli byste uspořádat koncil, na kterém byste jasně definovali žida, Žida a biblického Žida, aby každý uvědomělý člen klubu white power uctívačů mrtvoly přibité na kříž měl jasno, a nemusel být svědkem vašeho zesměšňování zde.

281303

02.01.2013 11:24

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

>Čo sa týka dedičnosti členstva v náboženskom zoskupení, tak jedným príkladom je židovské náboženstvo (dedičnosť po matke) a druhým zas moslimské náboženstvo (dedičnosť po otcovi) a ani kresťanstvo nie je výhra, lebo tam zväčša niekoľko dní po narodení na vás vylejú "svätenú" vodu kňaz niečo zarecituje a ste kresťanom.
No, já hovořil spíše o té biologické dědičnosti, a vy na mě s náboženskými bláboly. Proč tím vůbec argumentujete? Mě je úplně u zadku, zrovna tak jako Přírodě, že žid je po matce, muslim po fotrovi a křesťan je cáklý nějkou břečkou, a DNA je to taky šumák. Nejedná se o dědičnost, ale o předávání hlouposti tradicií z pokolení na pokolení.
A "transformace národa na sektu"? A to má být jako co? V současnosti je dost obtížné definovat pojem národ, a vy už víte, jak se "něco" v prvním tisíciletí, o čem nejsou věrohodné historické zprávy, transformuje do sekty. Prostě vaříte z vody, a to tak divoce, že přes stoupající páru nevidíte na metr před sebe.
Další z obratů vašeho věštění z křišťálové koule: "ani čert sa v tom nevyzná"; "ktorá skončila niekde asi v 11.storočí".
Vaše "židovská teorie", to je taková ta chůze po zamrzlém rybníku v dubnu. Minimálně byste si měl vyjasnit klíčové pojmy a způsob, jakým je používáte. To ale znamená kritický postoj ke zdrojům, z kterých čerpáte - z vaší hlavy to totiž není.

281366

02.01.2013 11:42

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

mtk 88.?.?.?

>Když někdo tvrdí, že je běloch a při tom je evidentní černoch, co s tím nadělám, můžu si akorát myslet, že je to sice divná víra, ale pořád víra.
[chechtot] [cool]

281368

03.01.2013 18:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

mtk 88.?.?.?

Zpočátku jsem váhal, které straně dát více za pravdu, tento zevrubně analytický názor to částečně rozsekl - jedná se o to, zda systém reformovat nebo destruovat? Reforma znamená evoluční průběh, destrukce znamená revoluční průběh. Jsou revoluce dílčím hybným momentem evoluce? (lze to pozorovat v uplynulém dvoutisíciletí?) Dokáže si někdo představit náhlou dekonstrukci současného globálního (třebas jen euroatlantického) systému? Jaké mohou být důsledky rozpadu systému jeho ignorováním? Co bude fungovat a co ne? Co se může stát s miliony lidmi uzamčených v metropolích fakticky značně závislých na fungujícím systému? Mohla by stačit politicko-monetární revoluce?(= jedná se o parciální, byť ztěžejní, část systému jako takového?) Lze se poučit z minulosti? Pokud ne, jedná se o strategii "pokus - omyl"? Leckdo tvrdí, že současný systém je nereformovatelný - oč se takové tvrzení opírá? Kolik a jak rozsáhlých (neúspěšných) pokusů o reformu můžeme evidovat?
P.S. Kolik otázek ještě zbývá? [smích]

281517

03.01.2013 20:14

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

>Ne každý má čas a náladu
Ten čas je snad (s vážnými výhradami) i přijatelný, ta nálada - to je, bohužel, přesně ten aristokratův "měšťák". Jenže ono to není ani tak o náladě, jako o schopnosti a zralosti. Většina lidu nemá na to, aby měla z vlastní vůle lepší vládu - čas si najdete, třeba nebudete spát (stojí to za lepší vládu?) - ale schopnost a zralost? Předpokládám, že jste si udělala (jako já) přibližnou statistiku z okruhu "lidu", co aspoň trochu znáte (podělte se).
Vztah k politice vynechám - účast a výsledek voleb je dostatečně patřičným argumentem. Zato bych zmínil neotřelý vztah k pet lahvi.
Zápletka: Majitelé vinařských závodů v malém městečku usoudili, že 24-ti hodinová funkce vrátného je neproduktivní, proto těmto vrátným přisoudili funkci nonstop prodejce sudového vína. Prostě si ve 3 ráno vzpomenete, že máte chuť na víno, a víte kam jet - 45kč/litr za přijatelnou kvalitu. Toto místo stalo se "čerpací stanicí" převážně domorodců. Tato čerpací stanice dodává výhradně ve vlastních obalech (1 a 2/L pet lahve, patrně z důvodu, aby si vychytralejší občané nenosili atypické naddimenzované nádoby, a nekradli [smích]..). Nepřekvapením bylo, že při své druhé návštěvě jsem přinesl ty stejné (vymyté) pet lahve ke znovu doplnění, k překvapení ovšem obsluhy - nikdo to tak totiž nedělá. Jednou naplněné pet lahve končí v komunálním odpadu (ať už tříděném či netříděném). Zřejmě se nikdo z kupujících nezajímá o vznik a zánik takové pet lahve. Můj kolega-pamětník dokládá praxi před 45 lety - během roku vyprodukovali 200litrovou nádobu odpadu, který nebylo možné už upotřebit, recyklovat atd., a ten se odvezl na skládku (jistě, vše se tenkrát dodávalo většinou v papíru). Podotýkám za rok. Tohoto kolegu však tato vědomost nikterak nenutí chovat se jinak, než je dnes běžné - nakupovat vyhazovat.
Možnosti nápravy -
1/ osvětou přimět nakupujícího k hospodárnosti
2/ zákonem přimět nakupujícího k hospodárnosti pod trestem
Třetí možnost je, že tento nakupující si najde čas a náladu, aby se takto začal chovat sám od sebe; to však nenastane, ježto se jedná o hloupého měšťáka?
Lidé se o tyto věci nezajímají buďto z důvodu, že nejsou dostatečně inteligentní, anebo, že jsou ignoranti. Vzhledem k tomu, že i ve veřejnoprávní TV jsou výzvy ke třídění odpadků - odezva není všeobecná, nýbrž výběrová. Problémy s recyklací můžete doplnit vlastní hospodárností. Podnětů na šedou kůru mozkovou je, dle mého, názoru dostatek. Co nás vede k takové ignoraci? Vrchnost? Zákony? Systém? Paraziti?
Nebo - naše obecná průměrnost?

281528

03.01.2013 20:49

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

A ty zálohované pet lahve v Německu si vydobyli občané v demonstraci, či uvědomělou praxí přinutili výrobce ke změně strategie, anebo přišla směrnice z "vrchnosti"?

281533

03.01.2013 22:32

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

>A co s takovými uděláte? Vezmete jim volební právo? Na základě jakých kritérií? Míra měšťáctví?
Ukazuji na limit možností volebního práva, míra blahobytu s tím nemá nic co do činění. Dalo by se říct, čím větší blahobyt, tím větší míra ignorace. Já nehovořil o lidech na pokraji nouze, či hladomoru, jestli jste obklopena pouze takovými, tak vám doporučuji zajet na Jižní Moravu. Možná jsme tu něco jako Manhattan v ČR, ale já tu vaši bídu kolem sebe nevidím. Co vidím, je přeplněné parkoviště den co den u tesca, hromadu lidí nakupujících a přežírajících se. Co je to za lidi? Že by turisté z Nového Zélandu? Ale tímto se nehodlám uchylovat k černobílé apologii čehokoliv. Vámi zmiňované problémy nezpochybňuji.
>Pane, do mě se nemusíte vandrovat.
Po Vás je mi houby, komentuji to, co píšete, ne Vás. Ale je možné, že po románových rozhovorech s habanem jste citlivější
>Příliš často si říkám, že kdyby nás takových bylo víc, co si nehodlají nechat srát na hlavu, svět by byl o něco snesitelnějším místem.
Nebyli, nejsou, a v dohledné době zřejmě nebudou. Můžete doložit "lepší" vizi?
>PET lahve?
Nebylo to primárně o pet lahvi, bylo to o schopnosti "lidu" nést zodpovědnost za své jednání
>V TV je osvěta, OK, jenže naše ekologická hnutí a naše jediná zelená strana se stihla kompletně zdiskreditovat.
Mě nezajímá zdiskreditované ekologické hnutí, mě zajímá, co udělám já, Vy, ten, ona
>Lidi jsou fakt rádi, že žijou. Aspoň trochu, aspoň nějak. Umím tomu porozumět. Já nevím, co pro ně udělat. A nemyslím si, že si zaslouží takhle žít. Nejsou špatní, jsou jen zoufalí, protože mají zdánlivě na výběr z možností Špatně nebo Špatně.
Mohla byste mi sdělit, kde žijete, že je u vás tak všeobecná chudoba? Žijete v obci, kde nejezdí auta? Která by dovážela zásoby do obchodů? Do kterých by lidé nechodili nakupovat? Mohla byste popsat předvánoční situaci u vás v obci? Obchody zkrachovaly? Všechny hospody u vás zavřeli? Ptám se vážně, protože jestli existuje taková oblast, kde většina obyvatelstva slavila narození ježíška pod mostem, chtěl bych to vědět.
>BTW - systém záloh na PETky není od věci, ale neřeší to igelitky a šampóny [velký smích]
Ano, některé věci jsou opravdu těžko řešitelné, v zásadě můžete maximálně částečně snížit dopad (odpad). Nicméně případ pet lahve byl do jisté míry metaforický příklad toho nejjednoduššího. Prostě si budeme muset počkat, až nám to vláda nařídí.
A to je jádro věci, kterou jsem zde chtěl sdělit. Souhlasíte anebo myslíte, že máme na víc?

281539

03.01.2013 22:56

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

1. řešení se neosvědčilo 2. řešení je praxe dodnes. 3. řešení v současnosti je přihlouplá utopie (anebo předmět brzkého zázraku či předaleké budoucnosti)
4. řešení: Jsem pro. Zrušíš peníze ty anebo já? Hodíme si penízem? ...
Mě to vychází tak, že pokud ten segment, kterému říkáme elita, přijde k rozumu, tak tady na té planetě nějakým způsobem přežijeme (anebo dojde k výměně degenerátů za stravitelnější formu "elity"..), pokud ne, tak se vrátíme do doby kamenné, což je pro lidský druh taky snesitelná varianta. Nemám důvod sdílet mesiášské názory, že lidstvo procitne ze zabedněnosti. Až se to začne projevovat, začnu o tom uvažovat. A jestli máš elementární potuchu o tom, jak zrušít peníze, sem s tím, jsem celej ucho.

281542

04.01.2013 01:49

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

> Předmětem diskuse bylo původně, zda jsou Češi flákači a zloději. Já jsem přesvědčena, že nikoli, ale že si někdo dává sakra záležet na tom, abychom nabyli přesvědčení, že je tomu tak.
Ano, téma se poněkud přesunulo jakoby o level výše - já se nerad účastním diskuze, co Češi "jsou" anebo "nejsou" (bonmoty o flákání a kradení mají nulovou informační hodnotu), zajímá mě, co "lidé" jsou a nejsou (pochopitelně v mantinelech toho, že nejlépe mohu pozorovat Čechy), s tím, že lidé v USA, Německu, Česku, Japonsku mají parciálně odlišný přístup řekněme ke všemu, zároveň však mají podstatné společné rysy. Vaše teze (kvůli které zde diskutuji) - "čas a nálada" lidu obecného něco řešit - mě implikuje obraz, že tzv. "elita" a "ten zbytek" jsou dvě oddělené věci. Já se domnívám, že se jedná o (až nepříjemně) spojité nádoby. Jestli (čechomoravané) máme horší vládu než Němci nebo Švédi, tak se taky ptejme, v čem jsme sami horší. Jestli celá euroatlantická vláda stojí za prd, tak si položme do hloubky otázku, co jsme vlastně zač. Já totiž nevěřím, že oni "paraziti" jsou jiného druhu. Jsou stejného druhu, jen jsou jednak v pozici "parazitů", a jednak zřejmě více inklinují k parazitismu. Nedokážu to vjadřít procentuelně ani dát statistiku, je to můj nejasný dohad. Spiknutí jakéhosi biblického národa považuji za uhozený výplod stejně uhozených ideologických konstruktérů.
Ostatní Vaše texty jsou na diskuzi při osobním setkání (výsledky po vlastní zkušenosti jsou nedocenitelné), důsledná konverzace přes psaný text na omezeném prostoru vede většinou k nedorozumění nebo stop od editora.
Vyjasnění názorů přes mail je nicméně solidní kompromis [smích]

281553

04.01.2013 23:28

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

mtk 88.?.?.?

>jediné co zůstane, bude zlegalizovaný majetek v řádech miliard stbáckých kámošů svině z hradu, naprostá deziluze občanů a pár pseudoantikomunistů, co budou pořád dokola chválit pana prezidenta, bolševického grázla, jehož jediný úkol z KGB je totální rozvrat společnosti, její deziluze z "kapitalismu" a následné navrácení k bolševismu, tentokráte světovému (Operace Golgota).
Já vím, že tichá voda břehy mele a častá krůpěj kámen proráží, ale jen houšť a větší kapky! ... Tak vlku do toho, ať se za kočárem práší. Synu! děláš to dobře, zabavit dav i umělce... [velký smích] [velký smích] [velký smích] [cool]

281628

06.01.2013 17:56

Nicolas Sarkozy nařídil zavraždění Hugo Chaveze

RE: Již

mtk 88.?.?.?

Ten chlap má ručičky, jakoby ho právě pustili z koncentráku, sotva by udržel špuntovku, natož kulomet. [chechtot]

281718

07.01.2013 20:42

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim Západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou

mtk 88.?.?.?

hergot chlape, dopište to. [mrknutí jedním okem]

281781

10.01.2013 23:56

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Samé kecy.. a už 22 let !

mtk 88.?.?.?

>No já po zkušenostech z posledních let už teď budu volit JENOM Komunisty. Protože ti zmrdi toužící po moci, už od nich všichni odešli a založili si svoje vlastní "Ovčansko demagogické" nebo "Šokiálně demagogické" klany.
No jasně! Zbyli už jen poctivci z prognostického ústavu (stejná líheň s Klausem, Zemanem, Dybou, Komárkem) Ransdorf s Dolejšem (korupčníkem) nebo estébák V. Filip. Kuté charaktery!! Z bláta do louže, ode zdi ke zdi ... komu není rady, tomu není pomoci [oči v sloup] [oči v sloup]

282037

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?