Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 436 příspěveků, 30 různých jmén: <nic>, Antony, asdf, asdf1234, asdffk, F. A. von H., hc, hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, MartinX, Mor, Mr. & Mrs. Smith, nedasa, NoName, OSAák, Pájas, Tonda, TonyTony, xzx, Zdenda, zyxx, zzzzzzzzzzzzz.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

To teda je problém, pretože to svedčí o sledovaní internetu, čo je známe. Ale ak sa zelení dostali k logom stránok s nie českou doménou, stránok registrovaným mimo ČR, tak to už je fakt problém.

193792

01.08.2009 20:21

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

20 let trestné činnosti OSA

OSAák 193.?.?.?

Autorská práva v ČR a zločinné praktiky OSA
http://www.jirihradec.com

196960

19.08.2009 11:34

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

jansmith1984 193.?.?.?

Na tvoji reakci pod tímto článkem bych 85ko nereagoval (souhlasím s mirdou, že místo mluvení do šuplíku, který se neumí podepsat mohu dělat užitečnější věci). Ani tvá přímá výzva (co já na to) by nebyla nezbytným důvodem, tedy tím zvláštním smyslem, kterým podmiňuji své odpovědi na příspěvky "superanonymních" ajpin...[smích]

A reaguji vlastně proto, že se opět naskytla příležitost (a to je smyslem k reakci stejně jako tomu bylo v naší dřívější debatě o nicku či "superanon" ajpině) demonstrovat, jak máme v zásadě odlišnou filozofii vnímání Světa, tedy virtuální reality, do které sme se narodili. Bylo tomu tak i v dřívějších polemikách s Josephem a je tomu tak (kupodivu?) i s tebou 85ko a proto tě po zkušenostech považuji, s dovolením, za Josephova klona.


A nyní k tématu. Máš pravdu, že po přečtení článku Andrew Gavin Marshalla (nyní jeho II.ho dílu) nastupuje otázka "jak dál" a já dodávám, že to je pravděpodobně i smyslem autorova snažení, tudíž aby si čtenář tuto otázku položil.

Autor může, ale nemusí nabízet řešení, a to z jednoduchého důvodu, že na tuto tvořivou cestu by se už měl (po absorbování nezbytných informací) vydat každý hloubavý a nezávislý člověk, který nemá nevratně vypraný mozek mainstreamem, už pokud možno samostatně.Tvůj návod 85ko, že by pro čtenáře bylo možná lepší jak píšeš: "si další cestu programově zakázat a neobírat se tím" je podle mne přesně to, co si přejí lidé (ovčáci) stojící v pozadí všech těch zmiňovaných a na první pohled málo patrných SOUVISLOSTÍ a v závěsu za nimi i jejich servilní a všeho schopní lokajové.

Je to proto, že jim tím občanstvo svou pasivitou a tudíž snadnou manipulovatelností umožňuje v těchto pokryteckých (pro moc a peníze do těch správných kapes) aktivitách historicky, bez rizika prozrazení vlastní identity a stále radostněji a stále dokola, pokračovat.


V tvém přístupu ke tvé identitě zde na Zvědavci (nick ano/ne) spatřuji 85ko podobnou motivaci jakou je ta jejich.

Zasahovat do dění z poza opony (zde do diskuze) a bez toho, aby ostatní měli možnost sledovat jejich (zde tvou) názorovou integritu v čase a přiřadit ji ke konkrétnímu člověku tj. tam siobankéři, korporaci nebo mafiánovi (zde nicku) v těchto aktivitách pro matení nevědomých spoluobčanů pokračovat. Zde na Zvědavci vás ale stíhá stín vědomé pozornosti ostatních diskutujících a "beztrestné" klouzání po povrchu vám nekompromisním upozorňováním na tyto snahy není umožněno.

Závěr? Žádný programový vnitřní zázaz se, jak píšeš: "tím zaobírat"...! Ale naopak upření pozornosti na lidi za oponou, čtení nezávislých materiálů, seriozní diskutování o nich a učení se rozkrývat SOUVISLOSTI.


To je podle mne to Carpe diem v praxi 85ko a bylo i smyslem této mé reakce.

jansmith[smích]

198158

Souhlasím jean.larouxi. Každé násilí vytváří zase jen násilí či bolest cítících bytostí, a to bez ohledu jaké ušlechtilé a údajně prospěšné cíle pomocí své ideologie či jinak nabízí.

jansmith[smích]

198160

19.08.2009 22:16

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

jansmith1984 193.?.?.?

Píšeš pěkně 85ko, ale něco mi říká, že falešně. Minimálně v tom, že si zde v diskuzi poprvé a naposledy.


A i kdyby to co tvrdíš byla pravda, tak nějakým zvláštním způsobem máš podobný styl (i výkání) jako ostatní 85ky, které se zde v diskuzích odmítají identifikovat nickem (který je ostatně stejně bezpečně anonymní jako "superanonymní" ajpina 85.?.?.? a jediné co nick umožňuje je vysledovat dlouhodoběji názorový profil oponenta).

Nic více a nic méně. A tudíž tvé vysvětlování, že: cituji "To je důvod, proč nemíním uvádět svoje jméno" je stejně farizejské jako obviňování hestroye z extrémistických názorů. Nebo to neplatilo na hestroye, ale na dědu mráze? Je pravda, že hestroy občas vypění, ale férovost se mu upírat rozhodně nedá. A pokud omezí své emotivní výpady, jeho argumenty jen posílí...


Nakonec tady je vidět další důkaz, že lidem schovaným za tzv. superanonymní ajpinou (kteří navíc vědí, že nick zde na Zvědavci není nic proti ničemu) se nedá důvěřovat a že to je z jejích strany jen Josephácký styl snahy o pokračování diskuze jinými prostředky...[smích] A Peace s nimi, alespoň je legrace...

jansmith[smích]

198197

19.08.2009 22:34

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co jsi napsal mirdo, cituji: "Spielberg zapomněl na jejich zákeřené metody - oklamat "nepřítele" a nebo se tím sám řídí? Možná sám dobře ví, že jeho filmy jsou jenom fikcí, ale když to sype, tak proč se nepřidat?" bych jen dodal, že byť jsou filmy většinou fikce (vyjímečně se objeví něco podle zkutečné události a aby to navíc nebylo cíleně zkresleno), tak paralelně s tím, že se na nich do té správné kapsy vydělává že?, se vždy s jejich pomocí dá i úžasně podprahově manipulovat lidkým podvědomím a emocemi.

Nevědomá mysl ovčana je tak spolehlivě bezbranná vůči těmto sofistikovaným metodám ovládání, že je nemyslitelné, aby je ideologové ve své propagandě cestou spřátelených a nikoli nezávislých režisérů (umělců), pokud ne přímo, tak autocenzurou, nevyužívali.

jansmith[smích]

198198

20.08.2009 00:12

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

jansmith1984 193.?.?.?

Já si myslím Karle z Čech, že byť máš v zásadě pravdu v tom, že to mají "kluci" a jejich servilní lokajové hooodně tzv. zmáklé, tak pokud by se většina občanstva osvobodila od naučeného tj. většinového (a bohužel patřičně deformovaného) koncenzu vnímání reality, tak by se Voldemortí, po tisíciletí zdokonalovaný, Systém velmi rychle zhroutil jako domeček z karet.

A možná by to tu většinu tzv. běžných lidí zase tak moc nebolelo, protože pokud by se zbavili ovčího přístupu a začalo by jim být jasné, jak a proč věci fungují, rozhodně by tomu přizpůsobili i nezbytné kroky, které by již nedovolily, aby je případní noví ovčáci jako již tolikrát v historii znovu zblbli a zneužili.


To že člověk začné chápat souvislosti a osvobodí svou mysl od náchylnosti nechat se manipulovat (stává se tzv. vědomým) způsobí, že začne nahlížet na věci s nadhledem a jedná v souladu s požadovaným záměrem. Platí to stejně pro vědomí jednotlivce, tak pro vědomí skupinové a této podmínky nebylo doposud v dostatečné míře nikdy dosaženo...

Aby se k tomu vytvořily předpoklady (to ale neznamená automaticky úspěch), tak je k tomu potřebná mentální ale i jiná energie právě té nadkritická množiny populace a té je možno se přiblížit jedině výchovou tj. srozumitelným předáváním nezpochybnitelných informací ve formě na propagandě nezávislých faktů, zbavených chyb sebestřednosti a ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ.


Myslím si, že pocit, že jim na našem názoru vůbec nezáleží je chybný, protože pokud by tomu tak bylo, neztráceli by roky časově náročnou propagandou (skrze ovládaná média) plus utajováním své identity (např. díky investigativcům po dlouhých letech odhalená skupina Bilderberg Group) a šli by na věc mnohem razantněji.

Právě proto, že vědí, jak snadno je tzv. většina manipulovatelná a že trpělivost růže přináší, provádějí zásahy do ekonomiky (viz. vznik FEDu či politika neokolonialismu), sociálních a jiných vazeb postupně a tlakem, který jim je většinový, cíleně pokryteckými náboženstvími a jinými instrumenty zmatený ovčan, ochoten absorbovat. Ani oni si podle mne nepřejí předčasné GAME OVER, armagedon, globální revoluci nebo vlastní odhalení, které by smetlo i je samotné nebo jim přinejmenším ten jejich tak dlouho "opečovávaný" a pro život vyvolených příjemný rybníček zaneřádilo.

jansmith[smích]

198208

20.08.2009 18:53

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

jansmith1984 193.?.?.?

Josephe alias 85ko ty jsi opravdu nezmar...[smích]

A to nejen v neustále protahovaném OT kolotoči a v urputném vykání, ale i práci sis s modrým zvýrazněním, pro rozbor textu oponenta tak užitečným dal... Doufám, že to případní zdejší čtenáři ocení. Dokonce i hořící keř tě inspiroval a divím se, že si nepřidal ještě i košér zmínku o "Mojžíškovi"..[smích]

Máš ale smůlu, byl si demaskován a ať zde v diskuzích napíšeš pod ajpinou 85.?.?.? cokoli a jakkoli se budeš vykrucovat, že Josephem nejsi (ale že jsi jiná, po diskuzním kontaktu s jinými zvědavci toužící 85ka), toto stigma ti již zůstane.


Ať tedy do budoucna buď k věci nebo OT napíšeš moudro nebo rádoby moudro, tak pod 85kou budeš již "navždy" (pro mne rozhodně) nedůvěryhodným a pokud tento fakt případným jiným 85kám (které naší polemiku jistě zaregistrovaly a rády by se seriozně zapojily do zdejších diskuzí) nepřekáží a budou zde bez nicku pod ajpinou 85.?.?.? dále pokračovat, musí počítat s tím, že stigma Josepha padne i na ně.


Aby toho OTéčka již bylo dost, tak v tomto vlákně s tebou na téma "anonajpin" tímto končím.

Carpe diem Josephe a Peace s tebou.


jansmith[smích]

198276

K tomu co jsi napsal pietro by bylo dobré asi zmínit ještě další, ne tolik patrný důvod, proč se vyvolení a jejich lokajové podle mne historicky chovají tak jak se chovají (zmínil si Parkanovou, Bendu, Schwarzenberga, Kalouska......Havla? a já dodávám, že tyto exponenty vidím jako ty možná přesvědčené, ale rozhodně nejen za sebe, ale i za "vyšší" zájmy kopající lokaje).


Takže.
Je to přístup vyvolených k penězům nebo k tzv. bohatství, kterým dle jejich interpretace jejich jediný Bůh odměňuje schopné příspušníky svého vyvoleného národa a potvrzuje, že tím v praxi správně naplňují toru (talmud?) a jsou správně loajální těm správným náboženským a dalším ideím???


Tisíciletá historie lidské rasy dokumentuje, že někým zdokonalovaný Systém se idejemi vyvolenosti řídí a že prvotní záměr naakumulovat Světové bohatství a tudíž MOC postupně co do nejmenšího počtu rukou se každým dnem přibližuje.


Máme nějaké příklady nebo jen teoretizujeme?

Podle mne názorným příkladem jsou židovské dynastie Rothschildů a jejich agentů Rockefellerů (Morganů, Warburgů, Loebů atd. atd.), a to jakým způsobem svůj majetek tyto rody získaly, jaká prohlášení se za nimi táhnou a jak tyto a další zpřátelené dynastie po dlouhá léta ovlivňovaly světovou politiku. (Viz: imperiální války, genocidy a pokrytecké zotročování bezbranných viz. novodobá otrokářství).

No a v přímé návaznosti, jak skrze bankovnictví, které postupně tyto rody zmonopolizovaly (vznik FEDu MMF) dominovaly i ekonomice (tj. Zlatému teleti boje o energie, ropu a další komodity).

Ostatně nejsou i o tom poslední zde zveřejněné články Andrew Gavin Marshalla?


jansmith[smích]PS:

(Co se týče otrokářství, tak bych Vojtovi49 přál (napadlo jej jako akademického diskutéra něco podobného vůbec někdy?), aby se do takových poměrů jako černošský nebo jiný otrok narodil a pak by mě zajímaly jeho dedukce na téma evoluce či společenského vývoje, který není nikým pro moc a peníze do těch správných kapes ovlivňovám a jde to tak nějak automaticky, "radostně" a přirozeně...[smích])

198342

21.08.2009 17:50

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Vojto. Je milé, že jsi jak píšeš ze zdvořilosti zareagoval, ale pokud možno si nezapomeň ještě jednou projít ty dokumenty p.Marshalla (a nejen je).

Otázky, které pokládáš (stále řeším vnitřní rébus, jestli to děláš z legrace nebo to myslíš opravdu vážně), jsou z velké části zodpovězeny v těch odkazovaných dokumentech. A nejen v nich, jak se můžeš z raekcí mnoha zdejších zvědavců sám osobně přesvědčit.


jansmith[smích]

198354

28.08.2009 18:52

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Opravdu?

jansmith1984 193.?.?.?

Ale neplýtvá Jindro. Tady vůbec nejde o Semeráda a řekl bych, že Rene ví přesně co dělá. Kromě Semeráda si to totiž přečte spousta dalších návštěvníků Zvědavce a jak jsem psal jinde, Semerád tedy skrze své reakce (podobně jako Vojta a jiní diskutéři jinde) pomáhá vzniknout dalším dopřesňujícím úvahám a informacím, které by jinak pravděpodobně nezazněly a další čtenáři diskuze (kteří by si je měli pro lepší chápání souvislostí přečíst) by si je nepřečetli.

A vvvvoo tom bych řekl, že to je...[smích]

jansmith[smích]

198895

28.08.2009 19:37

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Kosher nostra na postupu

jansmith1984 193.?.?.?

Řekl bych danielo, že vždy pokud to jen trochu jde je třeba být adresný a neházet všechny lidi do jednoho pytle.

Židé jsou podle mne historicky zaměřeni na shromažďování majetku proto, že věří ideologii, která jim takové chování cukrem a bičem po tisíciletí podsouvá a samozřejmě i proto že cítí, že život v nadbytku je pohodlnější a v případě krize se znáze přežije. Jako příklad si vzpomeňme na bohaté židy v Německu a jinde v Evropě, kteří díky svým penězům včas emigrovali do zámoří a unikli osudu za vznik velkého Eretz Izraele obětovaných soukmenovců.


V materiálně nastaveném Světě, kde jsou na prvním místě peníze a hmotné statky, potom dlouho dlouho nic a až potom nějaká nadstavba jako etika, morálka a upřímný (nikoli pokrytecký) soucit s druhými tomu ani být jinak nemůže.

Pokud by stejné ovládací náboženské a mocenské programy jako ty pro "vyvolené" byly dlouhodobě uplatňovány vůči jinému národu (etniku), buď si jista, že by se takový národ (etnikum) choval v bledě modrém stejně jako židé. Vše je o výchově a tudíž i o motivaci. Stačí se rozhlédnout a nemůžeme se divit, že se touto cestou uctívání Zlatého telete vydali i takovým Systémem tlačeni a systematicky motivováni nežidé. Ostatně, křesťanství je stejné, protože povstalo z judaismu.

Jediný rozdíl mezi židy a nežidy ve vztahu ke křečkování je v tom, že židé jsou důslednější, více drží při sobě a proto jsou v tom "hrabání" tzv. napřed. Jinak, protože peníze přeci nesmrdí, tak mafiánské metody jdou napříč etniky a jak někdo napsal KošerNostra je jen klonem Cosa Nostry nebo Jakuzy atd...

Důležité je, že i mezi židy jsou lidé, kteří s takovým přístupem (např. sionistickým) z nějakého důvodu nesouhlasí (někteří to i za cenu osobních problémů a nenávisti od soukmenovců prezentují navenek) a vůči těmto by bylo takové zevšeobecňování nespravedlivé.


jansmith[smích]

198899

31.08.2009 09:43

Nezaměstnaní nad propastí

Statistika nezaměstnanosti v USA

Honzajs 193.?.?.?

Nezaměstnanost v USA je kolem 9,5%. Na první pohled nic hrozného. Druhý pohled je už horší. Publikovaná stávající nezaměstnanost (U3) je VĚTŠÍ než v prosinci 1930. Proč prosince 1930? Červen 2009 je 14 měsíců od vrcholu průmyslové produkce, prosinec 1930 byl vzdálen 18 měsíců od vrcholu průmyslové produkce. Nezaměstnanost se tedy vyvíjí nyní hůře než v počátcích Velké krize. Zajímavé, že o tom se nikde moc nepíše...

Širší míra nezaměstnanosti (U6) vystoupala nad 16%. Rozdíl je způsoben lidmi, kteří vypadli z evidence nebo kteří nemohou sehnat plný úvazek a proto pracují na zkrácený.


Birth-Death model upravující nezaměstnanost podle potřeb je kapitola sama pro sebe.

199095

01.09.2009 21:36

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

jansmith1984 193.?.?.?

Žádná vláda jedněch nad druhými, kdy jeden je Systémovým opatřením vyvýšen nad druhým a má nad ním moc není přirozená. Přirozená je pouze z určitého (deform.) pohledu vnímání, poplatnému Systému, který ji legalizuje a ze kterého povstala a nejvíce ji prosazují ti, kteří z ní mají hmotný či společenský prospěch.

Přirozená je pouze synergie a spolupráce založená na pochopení, moudrosti a dobrovolnosti!!!


Píšeš HHBB o tom, že ženy výkonnou moc po mužích vyžadují, ale jako bys nechápal, že to není TA výkonná moc, jak o ní hovoří a jak ji prosazuje archaický Lhotákův patriarchát a jak ji propaguje deformovaný způsob vnímání průměr. humatona.

Ty si vážně myslíš, že Systém, který společně s R.Lhotákem nyní obhajujete je ten, který je schopen přivést mezilidské a partnerské vztahy k HARMONII???


A kdy k tomu má jako dojít, když to za X tisíc let, co je pokrytecky a silou prosazován žádnou harmonii nenastolil a spíše naopak prohluboval bolest a pokrytectví??? Příklady radši vynechám.

Proč myslíš, že se i zde ve vlákně našlo tolik žen, které s Radimem L. nesouhlasí??? Je to proto, že by jeho pohled nadvlády mužů nad ženami (samozřejmě posvěcený systémovými zákony a tudíž údajně zaručující harmonii) vyžadovaly??? Ty si mě tentokrát vážně "dostal"...[smích]

Už to tady na Zvědavci zaznělo v debatě o DUALITĚ. Žijeme tisíce let v systému, který funguje (a většina cítí, že nikoli dobře) na principu chybně chápané a tudíž zneužité duality. Silou a demagogií prosadily nerovné postavení muže a ženy do Systémů zejména církve a důvody proč se tak stalo někde rozebírá pí.Jarmila.

Za všechny hovoří snaha vytlačit osoby ženského pohlaví ze vzdělávacího procesu, který byl pouze pro muže a navíc ženy obvinit se spřízněnosti s dáblem. Ještě ti nedochází ta bžunda HHBB?..[smích][smích]No nic, nechám toho, protože pokud můžeš napsat, že Lhotákův článek je vcelku čtivý a jde k jádru věci, tak to znamená, že jak pro Radima, tak ani pro tebe nemá žádná další osvěta momentálně smysl.

Jakkoli mne jiné tvé příspěvky v jiných vláknech zaujaly a v zásadě jsem s nimi souhlasil, tak nyní musím s lehkým úsměvem konstatovat, že tentokrát zde něco nesedí. Už jen tvůj poslední odstavec, kde mi podsouváš snahu vytvořit na fóru, cituji: "nějaký mejnstrým" je klasické Vojtěchovo, Lhotákovo "klouzání po povrchu" a tudiž si s nimi tímto můžeš podat pravici.

Copak je poukázání na množinu oponentů p.Lhotáka v tomto vlákně nějaký "mejnstrým"???...[smích] A copak autor není součástí článku a debaty, kterou vede??? Vždyť vše co píšeme a říkáme je odrazem naší mysli, našeho charakteru a našeho způsobu vnímání reality.


Vidím, že dokážeš být veselá kopa HHBB a nad věcí bys měl být tentokrát spíše ty...[smích]

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

199306

02.09.2009 13:06

Jak jsem si kupoval počítač

No ja neviem

193.?.?.?

chlapi ja vám vôbec nerozumiem. Počítač na domáce používanie ani neviem že mám. Odkedy mám XP ani neviem čo je formatC. Tak možno raz za rok - dva kedy už sám nemám prehľad čo tam je. Data zálohované na externých diskoch. Za celé roky mi antiviry nehlásili jediný vir. Tak ma otravný NIS 2009 dožral tak, že teraz nemám žiaden antivír. Môj osobný neodborný názor je, že pri normálnom surfovaní aj keby nejaký virus došiel, tak ho mám na háku, pretože aj keď mi padne celý systém, za 10 minút ho mám nanovo z image. Síce potom venujem nejaký čas na doinštalovanie nejakých gamesiek, ale to mi až tak nevadí.

A ak niekto do toho vidí, tie dristy v EULA, nainštaloval som ZoneAlarm a myslím si, že nejaký mrkvosoft cez neho neprejde. [mrknutí jedním okem]

199361

02.09.2009 18:32

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: no nevím...

jansmith1984 193.?.?.?

Zase mi Radime pro rovnováhu nedá, abych se nevyjádřil k tomu co jsi napsal.


Operuješ zde termíny, cituji: "duchovno, vnitřní emocionální rozvoj překračující hranice nízkých sobeckých potřeb a nabádáš k otevřenosti k tajemstvím přírody, její mystice a poezii" a přitom vše co od počátku zveřejnění svého článku na Zvědavci podle mne činíš je, že podprahově propaguješ čirý materialismus, boj o moc a kontrolu nejen nad majetkem, ale i vůlí systémově bezbranných a tudíž podřízených. Co jiného je totiž tvému srdci blízky PATRIARCHÁT, který nikdy v minulosti k harmonii mezi pohlavími a otevřeným (nikoli pokryteckým) mezilidským vztahům nevedl. Možná jako mezistupeň nějaký smysl ve své době měl, ale že by to byl ideál, kterým by měla lidská komunita navždy fungovat, tak to ani náhodou.


Mnoho tvých oponentů se ti snaží naznačit, že žiješ v bludu a obhajuješ pravdy, které s humánní společností založené na ROVNOSTI a synergii mezi lidmi, bez ohladu na pohlaví, rasu, či národnost, nemají nic společného, ale ty se stále jako dávný Koniáš snažíš prosadit svou.

Dochází to až do tak patologické roviny, že ti nečiní problém (stejně jako to dělali staři inkvizitoři) použít obrat, cituji: "nejnižší fyzické potřeby Vašeho ubohého těla." a ještě chybí, abys jako Jindřich František Boblig z Edelstadtu Strigu obvinil z čarodějnictví, zblbl nějako ovce a aby jste ji jménem pravdy a jediného Boha jako služebnici Ďábla postavili na hranici...[smích] Ostatně i její nick je přeci znamením ďábla nebo ne???...[smích][smích]


Neber si to osobně, ale podle mého názoru z toho všeho činí tak bohapustý farizejismus nebo nevědomost nejhlubšího zrna, že jen slepý a hluchý by si ji nevšiml.

Že ty ve věci partnerských vztahů nebo Vojta49 ve věci genocidy nad Palestinci takto zmateně smýšlíte je již všem vnímavým čtenářům (kteří diskuze na Zvědavci pravidelně sledují) dostatečně jasné a důvod, proč ti zde ve vlákně nedám pokoj je jediný.


Musí existovat rovnováha, na které je založen i náš Vesmír, která lidem jako ty na faktech a argumentech, které je velmi obtížné zpochybnit (proto se o to ani nepokoušíš) znemožní manipulovat čtenáři, kteří možná v těchto věcech nemají až tak jasno.

Navíc je i zábava, tahat za ocas pokrytce nebo přesvědčené "guruy" a nakonec je to i plně v souladu s posláním webzinu Zvědavec, na kterém se díky charizmatu editora máme možnost pohybovat. HHBB mi sice vytknul ve vztahu k tobě moralizování, ale já bych to spíše nazval mentorování pro dobrou věc, protože i o tom být adresný a nekompromisní je férová diskuze, která bývá samozřejmě potrefeným husám velmi nepohodlná.

A Peace s tebou.jansmith[smích]

199390

02.09.2009 19:18

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

jansmith1984 193.?.?.?

Taky si myslím Jindro, že se mi to s těmi "akademiky" povedlo, i když na druhou stranu za tím žádný kalkul nebyl.

Prostě to tak při klepání do keybordu přirozeně vyplynulo. Rád nazývám věci (i pomocí ironie nebo humoru) pravými jmény a tyto prvky jsou podle mne paradoxně při debatě s pokrytci nebo tzv. (zatím) zmateně hledajícími mnohem účinnější, než hodinové sofistikované disputace. Proto si myslím, že stojí za to je občas do debaty přihodit.


I tato tvá odpověď Vojtovi je velice výživná a je na ní úžasné, jak jednoduchými, srozumitelnými fakty, které prakticky nelze bez kouřové clony pokrytectví a klouzání po povrchu zpochybnit, dokáží s klidem v duši nastavit zrcadlo lidem, kteří se buď v problematice neorientují nebo naopak by ji rádi ostatním předložili optikou propagandy, která je z nějakého důvodu uchvacuje.


V jiném vlákně se takto pomocí své ideologie patriarchátu realizuje Radim Lhoták a když jeden prochází jeho reakce a potíže, na které díky svým oponentům v diskuzi naráží, tak je to jednak legrace a druhak příjemný pocit, že díky internetu přibývá lidí, kteří dokáží tyto "akademiky" rozporovat takovým způsobem, že buď vůbec nereagují nebo jen jako kafemlejnek opakují svoje pokroucené poučky.

A k Vojtovi a problému v Palestině? Je to podle mne přesně tak jak píšeš. Jedním z ovládacích programů mocných a jejich lokajů je kromě velmi užitečného zevšeobecňování i snaha udělat s obětí agresory (zde teroristy) a naopak. Osvědčená praxe už za nacistického Německa a nyní můžeme pozorovat podobnou snahu mainstreamu ve věci nasazování na Rusko.

Je legrační a smutné zároveň jak farizejové z řad politiků a novinářů obviňují Rusko z komplotu s Hitlerem a že vlastně tímto způsobem vyprovokovalo WW2. Jako v případě konfliktu mezi Izraelci a Palestinci se neberou v úvahů VŠECHNY historické souvislosti a jako vždy je za tím snaha dle osvědčeného "Rozděl a panuj" strany rozhádat (zde Polsko - Rusko) a na vzniklých problémech košér profitovat.

Ještě, že v čele Ruska jsou nyní charizmatičtí státníci (nikoli jen politici) Putin a Medvěděv a v čele státu není nejmenovaný kolaborant a opilec. Jedině díky tomu se tento farizejismus lokajům v médiích nedaří beztrestně rozsévat, i když pokud by nyní ještě šéfoval Jelcin, pravděpodobně by se o to z pochopitelných důvodů nepokoušeli. Nebyl by důvod, protože Rusko by správně zařezávalo.


jansmith[smích]

199391

05.09.2009 01:16

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

jansmith1984 193.?.?.?

Pro upřesnění, státní orgán zabývající se vnitřní bezpečností (rozvědkou a kontrarozvědkou) NKVD nebyl toliko ruský orgán, ale tak nějak sovětský, což je "nepatrný" rozdíl a šéf NKVD L.P.Berija (nastoupil po Ježovovi, kterého popravili v r.39) byl podobně jako Stalin Gruzinec a nikoli Rus (narodil se v Abcházii).

Doufám, že to náš po polobotky do US zadečku zabořený mainstream nezapomene (v rámci obvyklé démonizace Rusů) po odvysílání filmu Katyň zdůraznit...[smích]


jansmith[smích]

199592

07.09.2009 20:06

Černé moře se stane centrem ekonomických válek

RE: Kolik milionu lidi vlastne zaplatilo zivotem v tomto boji o moc a mamon?

jansmith1984 193.?.?.?

Hezký souhrn mirdo. Doufám, že si jej Vojta, Osel, Vanguard nebo Van Guld přečtou dříve, než zase vyrukují s nějakými filozofickými dotazy a polemikami.

jansmith[smích]PS:
Zítra 8.9. ve 20hod dává ČT1 dokument BBC s názvem: "Konspirační teorie o 11. září 2001"

http://tv.sms.cz/index.php?P_id_kategorie=56456&P_...

199713

10.09.2009 20:16

Boj o místo v pekle

RE: Takova mala sonda do vysich pater toho pekla.

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud někdo napíše, cituji: "nejlepší poslanec je mrtvý poslanec" a myslí to vážně, tak tím jen demonstruje vlastní zmatenost a neschopnost uvědomit si, co znamená podporovat princip zevšeobecňování nebo tzv. kolektivní viny. I když si o integritě mnoha zákonodárců žádné iluze nedělám, tak takoví nejsou rozhodně všichni a vyhodit je všechny šmahem z oken na sudlice je dalším aktem snahy o dosažení spravedlnosti NARUBY nebo nepochopením principu DUALITY (který byl na Zvědavci již v minulosti rozebírán).

Vyjadřovat takový výrok naopak z legrace je možná pokus o vtip (WL rád žertuje, že ano?), ale zároveň je i nevědomým a podprahovým podněcováním nevědomé lidské mysli k násilí, které patří do stejné kategorie podprahově propagovaného násilí, jak to činí cestou různých zpráv, filmů (film.dokumentů) hlásná trouba mainstreamu tj. televize a tzv. kulturní tvorba obecně. Cílem je zblbnout ovce, ukázat jím nepřítele nebo brnkat na jejich po předcích a výchovou získané zvířecí pudy a instinkty (či negativní emoce) a tím je opět lépe ovládat a v rámci politiky uctívání zlatého telete samozřejmě vydělat.


1. krokem na cestě osobního růstu KE ZMĚNĚ nejdříve SEBE SAMA a až následně DRUHÉHO je pochopit, že myšlenky mají moc a dokáží se zhmotňovat. 2. že každé zevšeobecňování (generalizace) je jen vodou na mlýn různým farizejům a ideologům (historie je toho plna), kteří mohou skrze něj snáze ovládat zmatené masy k obrazu svému.

A 3. postupným (nikoli posledním...[smích]) krokem je si uvědomit, že každé násilí (byť v myšlenkách) generuje opět jen násilí (historie je toho plna) a že se původci takového konání dříve nebo později vrátí.

A vvvoooo tom to je...


jansmith[smích]

PS:
Něco ke čtení: DON MIGUEL RUIZ - Kniha moudrostí starých Toltéků "ČTYŘI DOHODY"
http://garp.ic.cz/?page=4dohody

200065

11.09.2009 13:54

Boj o místo v pekle

RE: Takova mala sonda do vysich pater toho pekla.

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně WL, s tím se dá souhlasit.


Že většina poslanců stejně jako většina politiků jsou jen figurky a že systém zastupitelské demokracie je opět jako všechno co mělo kdy sloužit tzv. dobru a spravedlnosti zneužit je také jasné a o tom řeč nebyla. Nazveme-li je čerty nebo ještírky problém také neřeší a že jde z určitého pohledu o podvod navlečený do dresu demokracie je také zřejmé.

Důležité je, že ke změně nedojde bez změny Systému z dola, což je na jinou debatu, a to i proto, že většinový člověk, který je nespokojen takřka za každého režimu (příčinou jsou geneticky získané a nesprávnou výchovou sofistikovaně přiživované zvířecí pudy a instinkty) by musel začít se změnami nejdříve SÁM U SEBE (ve svém způsobu myšlení a vnímání reality) což se mu až na malou část probouzejících tak nějak nechce, že?...[smích][smích]

A jak by také mohl ve větším měřítku chtít, když je po věky od těchto snah přímo nebo podprahově pokryteckými "autoritami" a zneužitými (i náboženskými) ideologiemi odrazován a místo toho jsou mu (mimo jiné) přímo pod nos (v dnešní době komercí i jinak) předkládány stále hrubší dráždidla, pastičky ega využívající jeho tendence k podléhání závislostem, které se navíc dají (a co je důležité legálně a tím pádem košér) tak snadno např. zpeněžit.

Když se k tomu přidají tvz. ovládací programy (např. brainwashing v médiích), ovčanovi se ve správnou chvíli ukáže nepřítel nebo původce jeho nespokojenosti a vyprovokují jeho negativní emoce, cesta za mocí v jakémkoli dresu je volná.


Řeč a má námitka byla o tom, že podněcovaní k násilí (byť nepřímo humorem) je zase jen negace, která k harmonii a dosažení např. společenské rovnováhy spravedlivou cestou nevede a nakonec opět způsobí jen nějakou jinou formu násilí.

Historie je toho plna a ke tragickému zneužití i dobrých myšlenek pro cíle ovčáků dojde i proto, že k jejich prosazení byly vyžity právě negativní emoce jako např. strach a závislost, což vedlo k verbálnímu a fyzickému násilí (v rámci využití jednoho z ovládacích programu ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ i proti nevinným!!! nebo těm co byli ve špatnou dobu na špatném místě), a to veškeré snahy o změnu k lepšímu zprofanuje.

Cílů mocných již bylo ale dosaženo. A protože prodložená ruka na cestě k moci -lidové masy- provedly změny pomocí negace (verbálního i fyzického násilí), zlo se nakonec obrátilo proti nim a svoboda/spravedlnost, o které snily, zmizely opět v nedohlednu.

Buďme proto velmi přesní v tom jaké myšlenky a slova vnitřně i navenek (byť z legrace) pronášíme, protože myšlenky a slova se dokáží (mnohdy velmi negativně) zhmotňovat. Znovu připomínám knihu "4 dohody" a v této souvislosti zejména dohodu č.1.


jansmith[smích]


"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

200136

12.09.2009 18:49

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlasím s tím, co jsi na adresu svobody projevu a Zvědavce coby politicky nekorektního webzinu napsal mirdo a jen doplním, že pokud mám jako čtenář těchto diskuzí na tyto věci stejný názor, potom bych měl umět, na podle mne neobjektivní a podjaté příspěvky některých pisatelů, i adekvátně reagovat.

Není to jen o kultuře projevu, která by měla jít ruku v ruce se svobodou projevu, ale i o tom, jak v debatě prezentuji sám sebe a myšlenky/názory, které považuji za správné...


Pokud se rozhodnu reagovat, tak přijetí svých názorů rozhodně nedosáhnu (a mohu mít 1000 krát pravdu) vulgárními a agresivními příspěvky, které oponenta o jeho omylu nebo zaujatosti nepřesvědčí (naopak z něj před ostatními vytvoří oběť útoku) a pouze tím ukazuji sám na sebe, na svou vlastní nejistotu nebo emocionální rozkolísanost, kterou sebevědomý pisatel nepodléhající sebedůležitosti, sebelítosti a nedopouštějící se zbytečných komunikačních chyb netrpí. A o to více je neprůstřelný a o to účinněji nastavuje zrcadlo těm, kteří si to pro svou nevědomost, podjatost nebo pokrytectví (kterým se snaží ostatními manipulovat) zasluhují...


Když se k tomu přidá i fakt, že (coby pisatel, kterému jde o férovost) nenapomáhám po vzoru různých Josephů útočnými reakcemi vytvářet z diskuze na Zvědavci nízkoenergetickou žumpu, ale naopak seriózní zdroj myšlenek a informací, potom to je myslím docela pádný důvod k zamyšlení. A to zejména za situace, kdy narůstá siosnaha editora zdikreditovat, čímž se zvyšuje povědomost o Zvědavci na veřejnosti a návštěvnost nových čtenářů, kteří si o tomto webzinu a jeho osazenstvu teprve názor vytváří, se zvyšuje.


jansmith[smích]"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

200188

15.09.2009 15:32

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

jansmith1984 193.?.?.?

Maličká korekce google. Ten chlap, co podle tebe argumentuje jako "hystericka baba" nechce nastolit matriarchát, ale naopak by se rád vratil k feminizmem nenahlodanému patriarchátu, jaký fungoval za 1.republiky nebo ještě dříve.

Totiž k verzi, která říká, že hlava rodiny (otec) má vždycky pravdu (a to i kdyby to byl magor na entou..[smích]) a manželka a děti mohou maximálně tak držet krok a šoupat nohama. Stejný princip jako kněz nebo tzv. pastýř, kterému musejí ovečky věřit a poslouchat jej bez jakékoli šance na vlastní názor.

Zajímavá podobnost není-liž pravda?jansmith[smích]

200398

19.09.2009 13:09

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, hotovostní piloti zasahují 24hod denně do několika minut od poplachu a v USA a Kanadě není oblast, kde by nebyli schopni zasáhnout do 10min (ať nežeru do 20min...[smích]) od vzletu.

Styl jakým fungoval 11. září 01 NORAD a US AirForce je výsměchem všemu co o nejúžasnějších amerických rambech světový mainstream (Hollywood) od svého vzniku pro potěchu ovcí, lokajů a patriotů produkuje.


Úplnou náhodou??? byli zrovna ten den hotovostní stíhači záměstnání nějakým cvičením na druhém konci Ameriky a ačkoli by pro ně nebyl problém dostihnout podezřelé letouny do několika minut od vyhlášení poplachu, nikdo je neaktivoval.

Proč asi, že?


Za takový organizační paskvil, který vedl ke zmíněným následkům by musel resignovat (pokud ne přímo prezident USA) minimálně Ministr obrany (Rumsfeld) a všichni nejvyšší pohlaváří NORADU, potažmo US leteckých sil.

Zkus si Semerade zjistit, kdo z nejvýše zodpovědných byl nějak tehdy potrestán, a to minimálně odchodem z funkce a potom plkej ty svoje pokrytecké rozbory. Nezapomeň se take zamyslet nad tím, proč si atentátník za kniplem k útoku na Pentagon po velmi komplikovaném a na pilotáž náročném přiblížení vybral právě opačnou stranu budovy než tu, kde měl kanceláře ministr obrany Rumsfeld a navíc tu, která byla v dlouhodobé rekonstrukci a tudíž minimálně obsazena personálem.

Ten sebevražedný pilot musel byl vážně magor, když si dal tak záležet, aby způsobil v Pntagonu menší škody než bylo možné. Škoda, že FBI za několik minut po útoku zabavila všechny záběry kamer v okolí. Třeba bychom mohli vidět, co to za tím kniplem sedělo za exota...[smích]

A tohle jsou jen jediné malinkaté indicie na inside job z mnoha, které již byly tady na Zvědavci i jinde tisíckrát pojmenovány.


Jen ovce nebo kolaboranti mohou stále dokola jako flašinet obhajovat oficiální verzi vyšetřování útoků (nebýt námitek a rozhořčení pozůstalých po obětech a aktivistů, tak by Bush s Chaneyným ani žádné vyšetřování nenařídili) a přesně to celé zapadá do farizejského přístupu, kterým jsou nejen USA dlouhodobě mediálně i jinak ovládány.

jansmith[smích]

200762

21.09.2009 22:10

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

jansmith1984 193.?.?.?

Podle mne to je tak, jak píše 85ka.


Odmítnutí je opět jen projevem nepochopení a útěkem od reality (nikoli té virtuální of course) a jedině pochopení, tj. přijetí vede k moudrosti, lásce či vhledu a každý nechť si sám dosadí co považuje za vhodné.

Většinově se tak neděje zejména proto, že něco odmítnou nebo zavrhnout (svým způsobem negovat) je jednodušší než námaha spojená se studiem a prací na sobě vedoucí k poznání, k pochopení a v nejlepším případě k přijetí. Pozor, aby nedošlo k mýlce, 85ka správně připomíná, že příjetí neznamená souhlas či následování...a přijít na to, co to opravdu znamená už musí každý sám.

Je dobré pamatovat i na to, že rádoby vtipný humor, který není motivován pochopením, láskou či snahou o dobro pro všechny zúčastněné může působit negativně a v podprahových dimenzích z dlouhodobého hlediska i destruktivně.


Lecos zajímavého k tématu pochopení říká i Jiddu K. a lidem jako on se rozhodně vyplatí naslouchat.


jansmith[smích]

200905

23.09.2009 20:14

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Josephe. Zůstaneme u těch hadic a Peace s tebou.


Jansmith[smích]

201011

25.09.2009 22:22

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

Projev

jansmith1984 193.?.?.?

Už se těším, až si plné znění projevu přečtu (nebo alespoň odkaz na něj) v českém siomainstreamu (MFDnes, Lidovky, Týden.cz, iHned.cz, Hosp.noviny apod.)...[smích]

Počítám, že místo toho si ovce počtou jak, cituji: " Vakcína proti prasečí chřipce zřejmě vystačí pro dvojnásobek Čechů". To je bžunda, ááálelujáá.


jansmith[smích]

201091

29.09.2009 14:55

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

jansmith1984 193.?.?.?

Hezké videjko.

jansmith[smích]

201345

01.10.2009 21:19

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

jansmith1984 193.?.?.?

Je vidět xmane, že nesleduješ diskuzi na Zvědavci dlouhodobě a tudíš posuzuješ ostatní poněkud zkratkovitě.

Mirda je tady poslední, kdo by házel všechny židy do jednoho pytle a snad trpěl nějakou rasovou, etnickou, náboženskou či jinou předpojatostí.


Nevěříš? Najdi si čas, projdi diskuzi zpětně a pak se připrav na můj tradiční dotaz, který najdeš v archivu směrem k nickům jako Vojta49, Vanguard, Osel a pod. Můžeš překvapit a odpovědět na něj dříve než ti jej položím a sám jsem zvědav, jaká odpověď to bude...


jansmith[smích]

PS:
(Protože podle ovoce poznáte je...[smích])

201483

02.10.2009 22:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Není za tím nic tajemného HHBB. Jednoduše to chce nebýt tzv. "hovado" a začít se změnou minimálně tím, že budu sám sobě i v komunikaci s druhými VŽDY říkat pravdu. A pokud se bojím (protože tady jde o STRACH a nic jiného), tak raději neříkat NIC.

Myslet Pravdu, mluvit Pravdu a konat Pravdu. Pořád je těžké to pochopit???? nebo budeme stále dokola filozofovat o tom co vlastně Pravda je a jestli to není náhodou Zlo?...[smích][smích] jen abychom si nemuseli příznat (to je to lhaní sám sobě do kapsy, kdy bílá je černá a černá je bílá), že mě Pravda vlastně nezajímá a raději se vždy nějak vymluvím, schovám za eufénismy nebo jinak využiji svou deformovanou, ale sofistikovanou lidskou mysl, abych získal profit o který mému egu v zásadě jde.

Upozorňuji, že nemluvím o polopravdách, milosrdných lžích a podobných výmluvách ega, které je používá k tomu, aby snáze ovládalo svého nevědomého hostitele.


Dalo by se to vyjádřit i jinak: Ke konání DOBRA (tj. Pravdy) stačí i to, že nečiním jiným to, co bych nechtěl aby se činilo mně. Mrkněme do Gazy a jinde po světě (např. na poměry na průmyslových jatkách a do labolatoří, kde se aplikuje např. vivisekce) jak tento princip funguje mezi farizeji (kteří mají plnou hubu pravdy, lásky, demokracie a spravedlnosti - pro moc a peníze do té správné kapsy).


Kolik minut tohoto videa vydržíš a s jakými dalšími filozofickými postuláty po jeho shlédnutí ještě přijdeš???
Earthlings / Pozemšťané (angl.titulky).
http://video.google.com/videoplay?docid=6361872964...


Ještě to stále není jasné?...[smích] Mám sem dávat nějaké další příklady ze života pro méně chápavé (či pro klouzače po povrchu) nebo je to už zbytečné...?jansmith[smích]

201542

03.10.2009 23:27

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE:No přeměnily se na žen-min pi a jsou v Číně

jansmith1984 193.?.?.?

Hezká odpověď Vojtovi Lotrasi. Já se k tobě přidám až mi Vojtěch (dá li Pánbůh...[smích]) nejdříve odpoví na mé předchozí (Gaza) dotazy.

On sice raději, než by nejdříve odpověděl, pokládá své nové "únikové" dotazy, ale tady mu to tak lehce neprojde...[smích]


jansmith[smích]

201563

04.10.2009 22:32

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

jansmith1984 193.?.?.?

Tohle si napsal pěkně HHBB a rád to podepíšu.


Jinak, nic proti filozofování. Ne nadarmo jsi to dal do uvozovek a jsem si jist, že to patřilo (správně) mně, i když si stále myslím, že je důležité se ve filozofování pro filozofování takzvaně neutopit...[smích]

A Peace s tebou a nemyslím to tentokrát ironicky.


jansmith[smích]

201685

07.10.2009 18:36

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Jak je to vlastně s krizí a jejími příčinami

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsal Laskavý jenom doplním, že i tady na Zvědavci byl nedávno uveřejněn seriál článků, který lecos názorně vysvětluje, ale tyhle komplexní materiály Vojta a někteří další zdejší zvědavci nečtou, ale o to raději diskutují...[smích]

Články jsou dostupné v archivu a autorem je A.G. Marshall:1. díl - Globální moc a globální vláda: Evoluce a revoluce systému centrálního bankovnictví.

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO.

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy.

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou.

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit.jansmith[smích]

201965

08.10.2009 23:34

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně Josephe. Hezky, barevně a voňavě jsi to uzavřel..[smích] a Peace s tebou.

jansmith[smích]

202051

Zdá se mirdo, že se s HHBB ohledně hodnocení (B.Fulforda) shodujete. Pro něj je to týpek a ani ty bys pro něj ruku do ohně nedal.

Dobrá, možná máte pravdu oba, možná ani jeden, pro mě je důležitá jeho minulost, jeho background a co nahlas říká. Tedy, bez emocí a přílišné tendence věci komplikovat mohu těžko o někom (jako HHBB) říci, že je vypravěč s psychotickým projevem nebo naznačovat, že jeho pocit, že mu jde o kejhák je přehánění, když veřejně říká přesně to, co se E/elitám asi vůbec nelíbí. Pokud si to plkají nějací bezejmenní diskutéří po internnetu, tak dobře, ale pokud to říká někdo renomovaný, tak tady končí legrace.

Sám víš dobře a občas to připomeneš, že lidé Systému opravdu nebezpeční, pokud je nelze zkorumpovat nebo zdiskreditovat, bývají často odstraněni a JFK je tvůj velký příklad. Myslím si, že Fulford a další oponenti nadnárodní chobotnice, kteří navíc vidí za oponu, musejí přesně vědět jestli jim něco hrozí nebo nehrozí a jedna z možností jak se bránit je o tom NAHLAS hovořit.

Pro HHBB je to psychotický projev a ačkoli by na něj měl Fulford z hlediska stresu, který musí léta snášet plný nárok, žádné patologické indicie něčeho podobného z jeho projevu nečtu.


Řeknu to jinak. Fulford měl jako příslušník zlaté mládeže jedinečnou možnost si celý život v klidu užívat bohatství a protekce své famílie a on "psychotik" si místo toho vybral život investigativního novináře, který riskoval výhružky smrtí a do dnešních dnů (jako M.Moore) nepřestal nastavovat E/elitám zrcadlo.

Dva příklady co říká za všechny:
1. The 9/11 terrorist attacks were an "inside job" carried out by the US government as a false flag attack to bring about new imperial mobilization.
2. In 2009 Fulford has stated that the US, using a secret military program known as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) have been able to alter the climate, and using high power microwave energy induce earthquakes including the Asian Tsunami and earthquakes in Japan and China.

A jako perlička jedno jeho vyjádření:
My goal is to counter U.S. propaganda and expose the Japanese people to the truth so that they may free themselves from the colonial yoke and use their $5 trillion in overseas holdings to end world poverty and save the environment.


TO BE CONTINUED

202054

DOKONČENÍ:


Ty si společně s HHBB vážně myslíte, že ten rozhovor s D.Rockefellerem v listopadu 2007 byl propagační ve prospěch D.R.?

Já o tom silně pochybuju a věřím tomu, že ho tam Fulford jako vlezlý novinář odchytil a protože to bylo jen 2 roky po tom, co skončil ve Forbesu, lidi od "Rockyho" a "Rocky" sám mu to interview umožnili. Stačí si všimnout, jak samotářská celebrita bohatství a moci David R. opakovaně pokukuje někam za kameru jako by očekával nějaký signál, pomoc nebo nápovědu. Už se nemohl zvednout a odejít, kamera běžela a on potřeboval zachovat dekórum. Na tom rozhovoru je vidět, že D.Rockefeller není vůbec v pohodě, že se z toho snaží nějak se ctí vymluvit a že mu Fulford situaci nijak neusnadňuje.

Píšeš, cituji: "...nastupují ty jeho lži. Mír, prosperita, demokracie, suverenita národů atd." a můžeš mi říci, co tam jako měl D.Rockefeller říkat??? Měl připomenout starší výrok o nutnosti drastického snížení populace nebo že nutnost vakcinace proti prasečí chřipce je hoax, aby se napapaly systému nakloněné farmaceutické koncerny?...[smích]


Vždyť přesně s ideály míru, prosperity, demokracie a suverenity národů šermují všichni sociální inženýři a váleční štváči (vzpomeňme na Gazu a jak vznikl stát Izrael). Už si někdy viděl nebo slyšel, aby plebsu naplno říkali, že jim jde o MOC a peníze do těch správných kapes a že až jejich tažení skončí, tak možná polovina ovcí, co jim tleskají (jako v reklamě na Hemerait...[smích]) tady už nebude???


Možná je to blázen, možná je to hráč, možná ne. Každopádně říká takřka do puntíku to, co zde v debatách říkáš i ty a další diskutující, které pro jejich přehled a úsudek mezi ovce a pomatence já osobně rozhodně nepočítám a myslím, že by se mu mělo naslouchat.

jansmith[smích]


PS:

Pro pořádek hlavně pro HHBB připomínám ještě jednou to druhé video:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

202055

To, co si napsal o intuici mirdo podepisuji a díky za další zajímavé shrnutí o Fulfordovi.

Přivedlo mne opět k zamyšlení, jak to vlastně toho 11/9 opravdu bylo a protože to je nyní částečně OT, tak jen poznámka.


Nechce se mi věřit, že by vláda USA (Bush, Cheney, tajné služby atd.) na útocích jen pasivně spolupracovali. Vše nasvědčuje tomu, že plány na invaze do A a I byly připraveny dávno před tím a jediné co bylo potřeba, bylo pomocí nějakého šoku mobilizovat, učinit povolnou a řádně proti (na ropě sedícím) "jeskyňářům" do běla rožhavit veřejnost.

Aspoň tak chápu z kontextu tvé vyjádření "spolupracovali" a podle toho co jsi napsal a jak jsi odmítl výraz "inside job" a tím i výroky B.Fulforda a dalších oponentů oficiální verze vyšetřování usuzuji, že vládu USA z tohoto komplotu fyzicky vyjímáš a místo toho jej podle tvého přesvědčení zorganizoval a provedl někdo, kdo vládou, výkonnými složkami, tajnými službami viz. jejich nevědomost a žádná informovanost v den útoků, jen šikovně manipuluje.

Chápu to tak správně? Pokud to tak je, potom padá teorie nanotermitu a řízené demolice WTC 1/2/7, protože ten by se do budov společně s výbušninami bez přímé účasti tajných služeb a tím vlády US (Cheneyho) podle mne nedostal. Ostatně pokud se nemýlím, tak šefem Security ve WTC 1/2 byl tehdy někdo z familie Bushovců (G.W.Busch jr. musel být tedy informován) a WTC7 byla tajnými službami přímo prošpikována.

Každopádně, že Fulford hovoří o HAARP si ocenil a tudíž ten člověk je pro mne i nadále relevantním zdrojem informací a názorů.


Ještě by mne zajímal tvůj názor na M.Moora. Jedná se podle tebe tedy o férového zastánce spravedlnosti a lidských práv nebo je to podobně jako Fulford jenom levicový "blázen" nebo hráč (podle HHBB lehký psychotik..[smích]) , kterému se sice vyplatí naslouchat, ale jinak je to jen nevěrohodná figura, která pravé Ovčáky pomocí svých filmů záměrně nebo nevědomě kryje???

Zase dodám, že pokud by tomu tak v případě M.Moora bylo, těžko by mohl natočit např. SiCKO tak, jak jej natočil (kde varuje a rozkrývá na do těch správných kapes založeném košér ZISKU systém Řízené péče). A nebo to byla z jeho strany jen pro peníze krycí spravodajská hra? Jak to tedy je? Jsou Fulford a Moore jen pomatenci, kterými jako s vládou USA jen někdo šikovně, pro své vyšší zájmy, na šachovnici postrkuje a nebo je všechno JINAK???...[smích]


jansmith[smích]

202166

10.10.2009 17:37

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu, jak napsal Rene "neotevírat" bych dodal "ale připomínat"!!!

Někteří čeští a někteří Evropští spoluobčané mají krátkou paměť a někteří ji pro majetky a peníze do těch správných kapes nemají vůbec.


Proto je třeba historické a někomu nepříliš příjemné informace (s nadhledem, třeba s humorem, ale důsledně a nekompromisně) stále připomínat, aby si někteří rádoby vlastenci, ve skutečnosti prospěcháři a kolaboranti, nemohli jak jde čas stále více farizejsky tzv. vyskakovat.

O záležitostech spojených se soužitím Němců, Poláků a Čechů v českých pohraničích (Sudetech) před, v rámci a po WW2 se zatím diskutovat může (košér ideopolicie na tyto kontroverze jako např, v citlivých věcech holokaustu ještě pod trestem embargo nevyhlásila), a tak je dobré -jak se to děje i zde- tato fakta a SOUVISLOSTI stále připomínat.


jansmith[smích]

202175

K tomu co zde bylo kozorohem a mirdou uvedeno bych přidal jeden zajímavý dopis:


Citace:
Ministerstvo zahraničí

2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva, následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno kabinetem.

„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině, a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodilo občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině, nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“

Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Váš upřímně

Arthur James Balfour.
jansmith[smích]


PS:
Převzato z http://audiklub.cz/prispevekt67104&sid=9024a73468d...

202224

Díky mirdo za tvůj poslední doplňující příspěvek (i za jméno Marvina P.Bushe co by šéfa bezpečnostní agentury Securacom ve WTC) a není důvod, abych se se vším, co jsi napsal neztotožnil. Detaily o činnosti M.Bushe jsou např. tady: http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/911secur...

Naopak, vše co jsi uvedl beru jako relevantní a podnětné informace, které nejsou v kontradikci k ničemu, o čem se bavíme.


Pro mne je důležité, že "an inside job" ve věci útoků z 11.září nebyl ve tvých příkladech jednoznačně odmítnut a je jedno, jak hodně byl tehdejší prezident G.W.Bush přímo nebo nepřímo do děje zainteresován nebo jestli s ním "někdo" jen tzv. postrkoval jako s marionetou. Vláda není jen prezident, ale spousta lidí kolem (vice prezident Cheney, Rumsfeld atd.atd.) a pokud by Bush o ničem nevěděl (o čemž silně pochybuji, zase takový mamlas nebude), tak to z něj odpovědnost za vše co se dělo "před, při a po" nesnímá.


Pokud mají kritici a oponenti Oficiální verze vyšetřování pravdu (a s nimi i celosvětově narůstající počet občanů), termín "inside job" je plně na místě a B.Fulford s ostatními kritiky se žádného mlžení nedopouští. Druhá věc je, proč on a další nejdou více do hloubky (tak jak to děláš ty viz. tvé "šuplíky" zde), ale pro to bych měl také možné vysvětlení.

Buď tito oponenti (Jones, Moore atd.) o dalších vazbách a souvislostech nemají dostatečně obhajitelné důkazy, které by mohli ke svým tvrzením přiložit a odrazit jimi očekávaný frontální útok (není žádná legrace naplno poukazovat na vazby na sioizrael) NEBO na více šokující detaily ještě nedozrál čas a nevědomou a brainwashed veřejnost raději připravují postupně.


Možná je prvním krokem dostat i díky sharingu informací na internetu nejdříve pod drobnohled aktivované veřejnosti tehdejší hlavouny v US vládě&Co., která vydávala pokrytecká prohlášení a válečná a legislativní rozhodnutí (viz. Patriot Act atd.) a teprve až budou tito lidé vyšetřováni a USVĚDČENI rozjet další KOLO s cílem otočit reflektor i na lidi za Oponou (mastermind), na které se tak nějak nesmí ani pomyslet. (Otázka je jestli je to v US pokryteckostánu vůbec v nejbližších letech možno dosáhnout). Je evidentní, že už PRVNÍ krok se přes veškerý "křik" rodin po pozůstalých a aktivistů jeví jako běh na hoooodně dlouhou trať.

Co se týče M.Moora, tak pochybuju, že by jej někdo z lidí za oponou sponzoroval, protože výroba jeho filmů je silně nízkonákladová a pouze zadarmo na internetu prezentovány nejsou. Většinou běží v normálních kinech po světě a prodávají se i na nosičích, takže Moore může na tom být finančně (tj. i se svou nezávislostí) úplně v pohodě.


Uvidíme, necháme se překvapit jak budou věci pokračovat, důležité je sledovat "cvrkot" a souvislosti na faktech stále dopřesňovat.


jansmith[smích]

202239

11.10.2009 21:42

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak Rene. Pokud OTEVŘÍT, tak SE VŠÍM VŠUDY, ale o tehle variantě bojovník za práva sudetských Němců Joseph, alias superanon ajpina 85.?.?.? neupustil ve svém příspěvku ani zmínku...[smích]

Jen by mne zajímalo, jestli Joseph takto havlovsko bursíkovsko schwarzenbergovsko posseltovsky agituje pouze z naivního přesvědčení (z neznalosti historie a VŠECH souvislostí) nebo je na celém tomto farizejství kolem LS také nějak hmotně zainteresován.

Nebo mu křivdím a existuje třetí možnost? A Peace s ním.


jansmith[smích]

202243

12.10.2009 14:17

Michael Moore píše Obamovi

RE: Obama si cenu zaslouží

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře napsané Laskavý. A pokud není prez.Obama jen dvojitým agentem, tedy figura v rukou finanční a jiné oligarchie (mafie), která má jen mediálně nahradit zprofanovaného a zakrvaveného Bushe, Cheneyho, Rumsfelda atd. a v agenturních úkolech dále (stále radostněji) pokračovat, tak mu podle mne nic jiného nezbývá, než činit změny opatrně, postupně a až s narůstajícím osobním vlivem nad chobotnici důsledněji.

Ostatně si myslím, že budoucnost možná už brzy ukáže, jak dalece je tato nová "lidštější" tvář US politiky pevná v kramflecích a jestli si tu dynamitovou cenu pro dobro VŠECH zúčastněných opravdu zasloužila.


Kritizovat je lehké, ale chtěl bych vidět některé zdejší kritiky, jak by se chovali na jeho místě, zvláště, když MUSÍ spolupracovat s lidmi jako je personální šéf Bílého domu (ředitelem kanceláře - Chief of Staff), nadelegovaný prezidentův "stín", Rahm Israel Emanuel.

jansmith[smích]

202276

12.10.2009 19:49

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně napsáno djb a odhaduji, že k podobnému závěru mířil v jiném příspěvku i Rene Bartosek.


Nedivím se, že tyto morální, etické a nakonec i právní argumenty nechce Joseph 85.?.?.? slyšet, ale stále si naopak (a stále dokola) vede svou o posseltovské nutnosti umožnit navrácení majetku údajně nespravedlivě potrestaným sudetským Němcům.

Uznávám, že se s tzv. Benešovými dekrety svezli i lidé, kteří nebyli nacisty nebo příslušníky hitlerjugend či nepatřili k henleinovské Sudetendeutsche Partei a nikoho nezabili a nevyhnali, ale v takovém případě je odpovídající řešení, které popsal djb o tom, že by válečné reparace "svých" (dle rozhodnutí mocností odsunutých) občanů mělo hradit Německo, a to přesně tak, jak bylo donuceno činit např. ve věci odškodnění židovských obětí tzv. holokaustu.

A pokud se bavíme o "A", tak potom musí zaznít i "B" a toto odškodnění by mělo náležet nejen židovským obětem, ale VŠEM postiženým obětem WW2, tedy i příslušníkům sovětských národů, Polákům, Čechům atd.atd.atd.


A teď se zeptám, stalo se tak nebo narozdíl od vyvolené menšiny, která inkasuje i po 60letech, ostatní oběti a jejich rodinní příslušníci tzv. utřely?


jansmith[smích]

202298

13.10.2009 21:23

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

A o tom to je a už to ve vlákně zaznělo.


Izrael nuke zbraně má a pokrytecky je nepřiznává, aby nemusel dodržovat dohody, které by po přiznání (aby si zachoval tvář) byl nucen podepsat a tím pádem pustit do svých zařízení mezin. inpektory - jak běžně činí Irán.

Není to podobné pokrytectví, kterého se dopouštěl v případě invaze do Gazy, kdy IDF použila v husté zástavbě proti bezbranným civilistům mezinárodními úmluvami zakázané zbraně (např. bílý fosfor), aby se potom spekulovalo, že úmluvami o válečných zločinech není vázán, protože je nepodepsal???


Nebo je podepsal a jen je tak nějak košér nedodržuje?


BTW nejde o nuke zbraně pro Irán, ale o mírové využití jaderné energie, kterou Irán jasně deklaruje a které je mu v rozporu s mezin. úmluvami USraelem upíráno. A nebo dobrá..[smích], mějte si jaderné elektrárny, ale palivo budete za draho nakupovat. Navíc s rizikem, že když se nám košér znelíbíte, tak vám příděl utneme...[smích]

Nebo irku západní demokrati a bojovnici za pravdu a spravedlnost nabízejí Iránu palivo do reaktorů ZDARMA a na dobu neurčitou?


Rozumím tomu, že se Izrael Iránu obává (asi má špinavé svědomí), navíc mirda jasně vyjmenoval další důvody proč je Irán někomu trnem v oku, ale nemel by náhodou Izrael nejdříve tzv. vstoupit do sebe a až potom farizejsky pokukovat po ostatních???


jansmith[smích]

202375

14.10.2009 20:02

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Koukám, že si Joseph změnil superanon ajpinu z 85.?.?.? na 90.?.?.?..[smích]


Těžko říct, jestli jde (jak s ironií napsal djb) o předka nespravedlivě odsunutého sudeťáka, okradeného o dům a zemřelého v Německu v bídě, ale rozhodně používá stejné formulace jako bojovník za "pravdu" a "spravedlnost" Joseph 85.?.?.?. blahé paměti. Pro ilustraci je dobré si připomenout něco z výrazového repertoáru jeho příspěvku: chudáčku, neznáš, neumíš, spodiny, myšlenková impotence, osobní napadání.

Legrační na tom je, že člověk s takovým přístupem (kdy obviňuje oponenta z napadání a přitom se tak chová sám) se zde v diskuzi snaží vyvolat dojem, že mu jde o spravedlnost pro nevinné..[smích]


Dovedu si představit, proč lidé jako on tak hlasitě volají po urychleném podepsání LS (i zradar tady měl být přeci co nejdříve), zatímco Posseltovsko Bursíkovsko Schwarzenbergovsky útočí proti jejím oponentům (Klausovi) a proč jim tak vadí Klausova podmínka, že by se do už tak zprofanované LS musela zapracovat nezpochybnitelná doložka o neprolomitelnosti BD.


"Podle ovoce poznáte je."

jansmith[smích]

202480

14.10.2009 20:44

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Vojto, ty jsi mě zase "donutil" k úsměvu..[smích]

Ty si vážně myslíš, že důchodci nebo rodiče s dětmi tj. tzv. potřební občané, kteří obrátí v ruce i tu 30ti kačku (a odhaduji, že bude hůř) patří mezi ty, kteří oficiálně prosází ročně 100mld Kč?

Slyšel jsi už něco o fenomenu, kterému se říká pračka špinavých peněz a že z těch tebou uvedených herních 100mld ročně může být velká část pouze vypraná a to je také stěžejní důvod pro existenci heren, kasín apod.?


A že se najdou lidé, kteří herny, kasína, burzy, Sazku, Forex chtějí? No samozřejmě, ale rozhodně to nejsou VŠICHNI lidé, jak jsi to v souladu s klasickým principem zevšeobecňování zde podal ty.

Naopak. Většině občanů je enormní nárust těchto košér podniků jako herny a kasína buď lhostejný nebo jsou PROTI a že tím pádem vzniká tlak na zastupitele, aby je ve svých obcích zakázali nebo nepovolovali je evidentní. Kdo tlačí zastupitele, aby tento způsob podníkání tolerovali? No přece stát (roste přeci HDP, že?) a mafie, které v tom perou peníze a jako opodstatnění mají procenta na poplatek pro údajnou charitu...

A výrok, že menšina má štěstí je také výživný. Jakou menšinu která má štěstí a jaké štěstí máš na mysli? Nejsi to náhodou ty, který zde v debatách jako správný materialista periodicky kroužíš kolem filozofování o víře jako o něčem, co patří možná do ezoteriky či mystiky, ale nikoli do běžného života a nyní ti nevadí použít výraz štěstí, který tam patří také? Nebo ty jsi měl na mysli jen víru hráčů v pomyslné štěstí, že určitě vyhrají ve sportce..?


Závěr? Není to tak jak píšeš, že jsme tak VŠICHNI uzpůsobeni a že by to tak muselo být stále, i když samozřejmě cíleně přímou nebo podprahovou reklamou a mainstreamem nabrkávané animální pudy a instinkty člověka nikdo nepopírá. Lidé nejsou jak jsi napsal "stupidus" proto, že by takoví měli být z hlediska genetiky, evoluce či přirozeného výběru, ale ti méně odolní se tak chovají proto, že jsou k takovému přístupu cíleně a systematicky Systémově falešnými nebo ve výchově nevědomými autoritami pro MOC a peníze do těch správných košér kapes vychovávání a podněcování.

Házet všechny do jednoho pytle je ovládací nástroj zevšeobecňování a stavět např. reformu postupně rozkrádaného českého zdravotnictví na 30,- výpalném pro chudé doktory a lékárníky je výsměchem na entou.


jansmith[smích]

202483

15.10.2009 19:08

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Poslední vaše věta, paní Jarmilo, vše vysvětlila (byť možná maličko expresivněji)...[smích]


Co se týče mého času, tak si nemyslím, že ho s Vojtou nebo s Josephem nebo s kýmkoli jiným zde ztrácím a odpověd proč tomu tak je dává právě výše zmíněná poslední věta.

Navíc "dát dohromady" na oponenta z jistého pohledu náročnější repliku pro mne není žádná vysilující časová či jiná námaha a pokud má člověk čisté svědomí a jasnou hlavu, tak to jde samo..[smích] Kdybych to chtěl parafrázovat, tak bych mohl napsat, že se u mne jedná o channeling a argumenty či myšlenky mi do klávesnice "naskakují" samy.

Teď vážně. Stačí se uvolnit (tzv. přibrzdit nebo lépe zastavit vnitřní dialog), zbavit se emocí a předpojatosti a vytvoření podobného příspěvku jako ten Vojtovi je otázkou několika málo minut.


Je to přesně o tom, co jsem zde již několikrát připomínal a co by podle mne měli mít na mysli všichni seriózně uvažující zvědavci, a to že není účelem zde s různými "agenturními" farizeji či jen nedostatečně informovanými diskutujícími v hádkách bojovat, či je donekonečna (většinou marně) přesvědčovat.

Podstata je v tom, že tito tzv. košér oponenti si neuvědomují, že byť mohou mít z pocitu osobní zanícenosti dojem, že v debatě dosahují svého nebo pokud přišli s košér motivy, že se jim daří diskuzi narušovat, je tomu právě naopak.

Svým přístupem (založeném většinou na egu a na sebedůležitosti) slouží vlastně jen jako pomyslný katalizátor ke generování dalších a dalších podnětných a ještě cílenějších rozborů a názorů k jednotlivým tématům, které webzin Zvědavec.org poskytuje (samozřejmě za předpokladu, že se najde erudovaná protistrana..[smích]) a pokud se jejich oponenti nenechají vyprovokovat nebo neutečou se slovy, že je třeba tyto provokatéry ignorovat, tak vlastně pomáhají druhé straně diskuzi zkvalitňovat a OŽIVOVAT. Navíc by podle mne upadnutí do jednotného názorového proudu debatu na Zvědavci "umrtvilo" a to i proto, že by vedlo k sebeuspokojení, k nudě a možná k myšlenkové stagnaci.


Takže pokud jde o mne, tak má "maličkost", i když to tak na první pohled může vypadat, nic ve skutečnosti přímo Vojtovi nebo Josephovi (či komukoli jinému) nevysvětluje, ale skrze ně hovoří k ostatním čtenářům majícím zájem naslouchat a kteří si ve své většině ty "perly" (čímž s vámi souhlasím), pokud budou chtít, již jistě vyberou sami.

Viděl bych to tak, že ve vláknech je možno paralelně rozvíjet jak něčí podnětné myšlenky, tak i využít něčí diskuzní "zmatenost", fabulování či přímé pokrytectví k tomu, aby podnětné myšlenky vznikaly.

A co je nebo není podnětná myšlenka nechť si rozhodne každý vážený čtenář Zvědavce sám.


jansmith[smích]

202569

15.10.2009 19:19

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

A tak TO JE, ať již si Netanjahu nebo zde v diskuzích lidé od Vanguard s.r.o říkají co chtějí.

Internet a sharing nemilosrdně nejen toto pokrytectví (pro větší moc a zájmy E/elit) odhaluje a již není možné jako v minulosti povědomí a názory lidské rasy 100% ovládat.

A i v tom spočívá naděje pro lidskou civilizaci na této Planetě. Uvidíme.


jansmith[smích]

202571

Pokud vím, tak kulkou zavražděni nebyli, ale copak se vraždí pouze střelnou zbraní?

Mafie vraždí střelnou zbraní nebo jinak prokazatelně pro úsporu času nebo aby tím něco demonstrovala nebo pokud jde o klasickou kriminalitu. Boj tajných služeb mezi sebou viz. Viktor Čistič z Brutální Nikity.

Pokud jde o vyšší zájmy na tzv. nejvyšších úrovních, tak vražda jako vražda vypadat nesmí a buď si jist, že tajné služby a mafie za oponou mají dost znalostí a prostředků (i finančních), aby to zaonačily pokud je zájem tak, aby tzv. dobře bylo.


Proto, jak se ti snaží naznačit mirda, se tyto sofistikované kauzy většinou provalí mnohem později než k nim došlo (a většinou proto, že promluvil někdo tzv. zevnitř) a čím je záležitost více "košér", tak se tato doba (i díky záměrně stanoveným mnohaletým lhůtám o utajování vyšetř. spisů viz. JFK) prodlužuje. I Kajínek nebo Mrázkův duch by mohli vyprávět, přitom druhý nemůže a prvního nikdo bez pomoci poslouchat nebude, dokonce ani nový proces pro jistotu neotevře.

Nikdo z veřejnosti se v dohledné době tedy nedozví (pokud nepromluví někdo zevnitř), jak to bylo např. s dopravní nehodou nepohodlného Dubčeka (mimochodem pokud by žil, tak by se Havel prezidentem stal velmi, opakuji velmi těžko), stejně jako v případě princezny Diany, která si plánovala, k velké radosti královské rodiny...[smích] to marry muslima a povít mu potomka nebo v případě Benazir Bhutto, která byla zabita při sebevražedném bombovém útoku v Rávalpindí (o pozadí atentátu, jak proběhl a kdo a proč za ním pravděpodobně stál se psalo i zde na Zvědavci). Pro tebe jako v případě 9/11 samozřejmě konspirace založené na víře, viď?


A Karel? Možná máš pravdu a zrovna on jediný zemřel přirozenou smrtí, přesto jak se nezkorumpovatelně navážel do polistopadové nomenklatůry reprezentované jedním českým, později za bushe a jeho pány kopajícím, bombometčíkem.

Něco pro ilustraci:
http://users.skynet.be/roger.romain/bush-havel.jpg


jansmith[smích]

202589

16.10.2009 13:26

Malicherné problémy naší blaženosti

Článek je blábol

Jan Zelený 193.?.?.?

Dočetl jsem to až k tezi od ruských kořenech komunismu a odpadl jsem. Pro informaci autora článku - komunismus je výslovně protiruský a je charakterizován jako genocida Rusů. S ruskou kulturou národem apod. nemá nic společného.

202636

18.10.2009 00:06

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

S tvrzením, že je to plýtváním energií nesouhlasím HHBB a jsem si jist, že pokud by neexistoval (jak si zmínil) nějaký plán, tak bys to nedělal a tím netvrdím, že by to z tvé strany musel být nutně akt vědomý.

Postupně jsi se zde na Zvědavci podle mne vyprofiloval v člověka, kterému se vyplatí naslouchat, jakkoli některá tvá vyjádření a úvahy znějí mým uším i intuici "na hraně" a nutí mě být více ve střehu.

Možná to je v mém případě i důvod, proč tě zde mám potkávat, tj. myšlenkově a názorově neustrnout a zůstat otevřený všemu novému, na první pohled málo patrnému a za normální situace nečitelnému zadním komorám vnímání.


Proto byla pro mne zajímavá i tvá poslední debata s mirdou, protože jak jsem psal jinde cítím, že právě takový přístup generovala. Ty jsi pro mne (viz. použitý termín "úrovně".) takový nick janko v jiném podání. Janko používá často výraz "vrstvy", kterému rozumí jen málokdo, který je ale možná Pravdě velmi blízko nebo na druhou stranu "tragicky" daleko.

Pamatuješ na naši debatu o Pravdě, Podstatě a Filozofování?


Když odbočím k praktickým věcem, tak to vše je i příkladem, jak superanon diskutující sami sebe coby hodnotné zvědavce deklasují. Je to proto, že znemožňují (pravděpodobně z nějaké vnitřní obavy) ostatním sledovat názorovou kontinuitu oponenta a tím si jednotlivé puzzle debaty lépe skládat. Pokud bys ty osobně zde ve vláknech pod takovou superanon ajpinou vystupoval, byl bys pro mne buď sofistikovaný (podotýkám nikoli vulgární...[smích]) Joseph nebo naopak extrémně podnětný a relevantní pisatel (vždy by záleželo na konkrétním příspěvku, kdy ty z mého pohledu relevantní s přehledem dominují).

Díky tomu, že se za takovou berličku (superanon ajpinu) neschováváš si mi umožnil poznat, že se svými názory pohybuješ někde mezi (spíše v pravo) a budu vědět, že jestli se tady na Zvědavci vyplatí někomu naslouchat a čerpat od něj pro vlastní chápání SOUVISLOSTÍ něco opravdu ZÁSADNÍHO, tak to budou lidé jako ty, mirda, plus několik málo dalších zvědavců.


Na závěr snad jen k tvému výroku, že je toto fórum nacpáno legendami a historkami.

Jestli to tak opravdu je nebo je nacpáno něčím jiným je podle mne věcí názoru a úrovně vnímání reality a většina z nás je zde ať vědomě nebo nevědomě proto, aby pochopila jak tomu je opravdu. Že se ale jen o legendy nebo mýty nejedná dokazuje kvantum současných i historicky nezpochybnitelných faktů/informací a tato fakta (společně se sharingem informací a energií, která v tom je) nám mají pomoci najít změnu a nikoli jen sofistikovaně prázdně filozofovat.

Změnu, která nám (této civilizaci obecně i naší Planetě) zároveň pomůže zvrátit postupnou (pro MOC a peníze do těch správných kapes) morální a jinou destrukci. A k tomu nám dopomáhej bůh_bůh v nás.


jansmith[smích]

202752

19.10.2009 15:07

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Řekl bych mtk, že odpověď na otázku, kterou jsi položil můžeš hledat i v diskuzi mirdy a HHBB o něco výše ve vlákně.


Mirda tam popisuje, jak se vývoj od nepaměti pravděpodobně ubíral a jak se tzv. chobotnice v čase vyvíjela (podotýkám, že podle mě výraz chobotnice odpovídá, protože lidé, kteří ji v rámci tzv. E/elit reprezentují jednak s max. nasazením konspirují (tj. pro posílení MOCI a vlastního materiálního bohatství utajují vazby a spojení jednotlivých chapadel) a druhak s POKRYTECTVÍM o vyšším poslání či pravdě a lásce..[smích] používají bez jakýchkoli skrupulí i mafiánské metody jako korupci, vydírání, vraždy a cestou propagandy i přímé nebo podprahové manipulace s vědomím tzv. obyčejných lidiček - brainwashing).

Všimni si také rozdílu v pojetí HHBB, který tyto záležitosti vidí jinak než mirda, více klouže po "vrstvách" filozofování a duchovních principů a doporučuje se orientovat více na sebe sama, což by pravděpodobně dle jeho názoru podle ezoterických a duchovních hledisek mělo vést lidskou rasu k potřebné nápravě. Tzn. neposilovat svou pozorností zlo a negativní energie, ale působit právě naopak.


Na druhou stranu mirda, byť vliv a přínos duchovních aspektů a přístupů (práce na sobě) nepopírá, doporučuje (z důvodu nedostatku času, vlivem stále narůstajících globálních hrozeb) nespoléhat se v zájmu zachování lidského druhu na této Planetě jen na tzv. duchovní cestu, ale souběžně s tím doporučuje zaobírat se i praktickou stránkou věci. Tj. studiem historických a všech ostatních souvislostí a mimo jiné nekompromisně rozkrývat právě ty VAZBY, které mají být plebsu v rámci zachování MOCI a s tím souvisejícího destruktivní hry nebo "vyšších cílů" zatajeny a tím být připraven a nebýt jako ovce nakonec překvapen.


Osobně mi je mirdovo pojetí pro jeho transparentnost a jasný "ZÁMĚR" věci řešit KOMPLEXNĚ bližší. HHBB je zajímavý partner, který nutí oponenta, aby předmět zájmu obracel a zkoumal z více úhlů, ale svým pojetím klouzání po povrchu a vyhýbání se pojmenovávání indicií, souvislostí a vazeb PŘÍMO a v debatě transparentně je pro mne jako člověk méně důvěryhodný.


Tvá poslední věta je moudrá a asi bych se jí držel. Stále je ale třeba mít na paměti to, co opakovaně připomíná mirda, že hodiny pro každého z nás, potažmo pro celou lidskou rasu na této Planetě tikají stále rychleji a já dodávám, že čas je to jediné co opravdu máme a pokud si jej necháme proklouznout mezi prsty, nebudeme mít kromě profilozofovaného života nakonec NIC.

jansmith[smích]

202823

19.10.2009 20:16

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímalo by mne HHBB, proč se stále zaměřuješ na podružnosti a to co je důležité odsouváš v debatě do pozadí. Chceš se rozboru jádra pudla, který přesně pojmenovala i pí.Jarmila z nějakého důvodu vyhnout? Už jenom chybí, abys odklouzal k ironii a nakonec z debaty utekl, stejně jak jsi vyhrožoval při naší dřívější disputaci o Pravdě.

Mne opravdu více zajímá (i když filozofování a duchovní pojetí je také důležité viz: např. Nietzsche v jiném vlákně..) jaké jsou vazby, které jste s mirdou v dřívějších příspěvcích napíchli a zejména, která skupina E/elit, JAK a PROČ (podle vás dvou) globálně dominuje. Jinymi slovy je tou "řídicí" silou, hýbatelem nebo jakkoli to sám třeba nazveš... Nebo nic takového neexistuje a mirda a další zvědavci a odborníci tady a jinde po světě vaří z vody???

To by ale musel vařit z vody i A.G.Marshall, který ve svém posledním příspěvku tady na Zvědavci tyto záležitosti (zase jinými slovy) rozebírá viz: http://www.zvedavec.org/komentare/2009/10/3348-imp...

Zkus postudovat.


Je to přesně jako s tím tvým výrokem o zlu, který jsem já ve své reakci na tebe pouze jinými slovy (s důrazem na jiné souvislosti) převyprávěl a ty jsi v reakci sklouznul k hodnocení o povrchnosti..[smích]

Klidně si to mysli, ale pokud se tedy v tomto případě bavíme o té tzv. chobotnici, tak copak můj výklad není s tvým v podstatě totožný, i když opět převyprávěný jinými slovy?

Budeme se tady přetahovat o slovíčka a formulace, zatímco na podstatu a tudíž důvod, pro který tady předpokládám všichni jsme (a proč jsem se zde zapojil i já) zapomeneme?

Já tedy nezapomenu a jen ti pro pořádek připomenu, že tebou vypíchnuté emoce či vlastnosti, cituji: obdiv, strach, závist, nenávist, zloba, servilnost atd. jsou právě tím projevem pozornosti nebo jinými slovy zaměřováním se, kterým (jak si správně zmínil) tu "chobotnici" jako nevědomé lidské bytosti živíme. Důležité jako "B" je ale připomenout, že i kdybychom se jako většinoví lidé takto nechovali, tak ona by nezmizela. Naopak by fungovala úplně stejně nebo možná maličko jinak, ale rozhodně, jak nás učí dějiny vesele a "stále radostněji".


Nějaký závěr? Samozřejmě, že se zde jak říkáš nejedná jen o hru s penězi, ale v prvé řadě o hru s duší a že pokud na to přijdeme, můžeme se od těch, co zachází s mocí i leccos přiučit a případně i leccos překonat, tedy hlavně sebe.

Podstatné ale není vyslovit po hlubokém filozofickém zamyšlení toto moudro, ale právě tak jak se o to pokouší mirda a další nezávislí, nekompromisně rozklíčovávat VAZBY, které za tím stojí (které nám všem mají zůstat skryty) a což je podle mne to, čemu ty se evidentně vyhýbáš.


jansmith[smích]

202841

19.10.2009 21:08

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Co takhle ubrat smajlíky HHBB.?..[smích] Pokud je pravda jak stále zdůrazňuješ, že to není osobní, tak proč stále kroužíš kolem podstaty, která zde byla v začátku debaty mezi tebou a mirdou naznačena jako (sorry za vyjádření) "slepice kolem flusu"?

Abys mne zase nechytal za slovo, tak podotýkám, že vím jak to lidové rčení správně zní, tedy: "skočit po tom jako slepice po flusu" a převyprávěl jsem jej záměrně, protože ty se podstatě debaty (jako ta "má" slepice kolem flusu), také v kruzích vyhýbáš.


Pokud ti jde jak píšeš o názorové klání, tak v pořádku, ale ber na vědomí, že já (a počítám, že i mnoho dalších zvědavců) do názorových klání nechodí pro to adrenalinové nebo pro někoho egouspokojující klání, ale proto, abychom si porovnali názory a posunuli svůj "slučovací bod" žádaným směrem.

Ty tak ale činíš minimálně (pokud vůbec) a spíše rád, jak již ti bylo nejen mnou dříve řečeno, kloužeš filozoficky (nebo duchovně?) a patřičně sofistikovaně po povrchu. Ty tomu říkáš po vrstvách/úrovních a ještě si to v jednom ze svých příspěvků zhodnotil, jako správný přístup. Možná by ses měl přidat k některým dnešním politikům, kteří dokáží také udělat s bílé černou a naopak a vždy odpovědět (viz. tvá poslední reakce na mne), aby tzv. dobře bylo...[smích]

Dokonce podsouváš mně i mirdovi nějaké čistky, ačkoli v tomto směru ani od jednoho z nás něco podobného ani vzdáleně nezaznělo a jediný důvod, který mě pro to napadá je ten, že ti primárně vadí naznačované linky na R+R&Co. Možná se podvědomě obáváš nějakých nových pogromů proti "vyvolené" rase a máš pocit, že budou silou myšlenky světových diskutujících přivolány. Pokud to tak je, tak věz, že ani mou ani mirdovou myšlenkovou energií být přivolány nemohou, protože my tímto směrem neuvažujeme. Prohlašuji to i za mirdu a jsem si jist, že se mnou souhlasí.Nechme ale toho a znovu tě vyzývám, aby ses vrátil k podstatě debaty, která zahajovala toto vlákno a přímo odpověděl (pokud odpověď znáš) na dříve položené dotazy.

To je podle mne férový přístup a pokud toto dokážeš, tak s tebou budu (budeš-li mít zájem) velmi rád v budoucnu smysluplně filozofovat, a to slibuji o čemkoli, co uznáš pro sebe za zajímavé. A nestane-li se nebo z této debaty utečeš, nevadí. Tato polemika patřila z mého pohledu rozhodně mezi ty nejzajímavější a těším se, až zase vklouzneš do nějakého jiného vlákna.


jansmith[smích]

202844

19.10.2009 21:34

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně Rene. To je radost pro mé "staré" oči číst tvé příspěvky..[smích] Jen Houšť a Větší kapky, protože to je podle mne jediná cesta, jak dále odhalovat pokrytectví zdejší Voldemort s.r.o skupiny, nastavovat ji zrcadlo a posunovat tím povědomi lidské rasy vpřed k vědění.


Není dobré je ignorovat, stejně jako je nelze umlčet zbytečnými emotivními výpady. Jediné co na ně platí jsou asertivní a opakované reakce plné dalších a dalších faktů, které nemohou zpochybnit a které paradoxně svým nevědomým přisluhováním ovčákům dále generují.

Jediné jak mohou reagovat je buď z diskuze utéci nebo stále dokola opakovat své tendenční názory, kterými si ale tvář před ostatními zvědavci nezachrání. Mnoho relevantního již bylo totiž řečeno a většina (i nových) čtenářů Zvědavce slepými a hluchými ovcemi rozhodně nejsou.


jansmith[smích]

202846

20.10.2009 14:28

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá sebekritika HHBB. Problém je, že ani zmínka o přecenění tvých schopností se ti nedá věřit jako upřímná.


Rád (jako tvůrci evangelií/Bible, místo abys věci nazýval pravými jmény) používáš jinotaje, přirovnání a podobenství, ale stejně jako Bible jimi čtenářům (hledajícím) pochopení neusnadňuješ, ale z pragma důvodů naopak znesnadňuješ. Problém tohoto přístupu spočívá v tom, že podobenství, jinotaj či přirovnání si ve své podstatě může každý vyložit po svém, podle svého úhlu pohledu a co je projevem POKRYTECTVÍ i podle zájmů svých nebo zájmů těch, které z pozice lokaje záměrně nebo nevědomě zastupuje.

Došlo k tomu i v tomto vlákně, kdy se původně na dřeň jdoucí debata záhy změnila na filozofování a od hledání podstaty sklouzla. Sám si odpověz kdo z aktérů tento trend nastoupil a snahu svých oponentů o návrat k "jádru pudla" vždy sofistikovaně odrazil.


Paní Jarmila znovu jasně "vypíchla" o co tady v debatě jde, tedy o praktické hledání odpovědí na pokrytectví a problémy lidské civilizace a jediné čeho se jí od tebe dostalo bylo další přirovnání..[smích]

Dobrá, nic proto tomu. Jen by to nesmělo být přirovnání zavádějící a přesně jako celá tvá prezentace v tomto vlákně odklouzávající od otázky Cui bono?.


A abych nehovořil v náznacích, tak nyní konkrétně:

Zvířecí ovce, která nám slouží jako přirovnání k ovci lidské jistě být ovcí chce, i když to neřeší a jen svůj život na nevědomé zvířecí bázi žije.

Co si ale ani na té nevědomé zvířecí bázi rozhodně nepřeje je, aby byla držena někým v houfu (v ohradě), aby byla v rozporu s volností v přírodě exploatována někým, kdo si osobuje z pozice inteligentnějšího tvora rozhodovat o jejím bytí či nebytí (tj.člověkem) nebo aby k tomu, aby bylo dosaženo její poslušnosti byl využíván donucovací prostředek, kterým je ovčácký pes.

Cítíš ten rozdíl HHBB?


Podobné je to u lidských ovcí. Lidská bytost si nepřeje žít svůj život jako ovce, která je těmi vyvolenějšími stále dokola manipulována a zneužívána a pokud s tím na nevědomé bázi souhlasí, tak jedině proto, že je tak od nepaměti (pro MOC a peníze do těch správných kapes) VYCHOVÁVÁNA!

Aby mohla svůj osud jak správně píšeš ZMĚNIT a přestala ovcí být, musela by mít ty SPRÁVNÉ informace a motivaci, která by ji k tomu vedla.

Tou motivací je správná VÝCHOVA, která je od nepaměti Ovčáky dávkována lidem deformovaně. Ovčáci totiž velice dobře vědí, že pokud by lidské ovce prozřely, skončila by jejich vyvolenost v pozicích ovčáků nebo honících psů-lokajů.


A rozkrýt, kdo je tím Ovčákem je i smyslem našich debat zde. Nikoli utíkat se (viz ego a varování Jiddu K.) k filozofování duchovním mlžením nebo jinotajům a tím Ovčákům VŠE na věčné časy a nikdy jinak usnadňovat.

jansmith[smích]

202879

20.10.2009 16:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Přemýšlím Josephe, jak dalece jsou tvé reakce a přirovnání zde myšleny upřímně a jak dalece máš snahu jimi podněcovat lidské Vědění tj. snahu dobrat se Podstaty nebo jak dalece jen jako věrný souputník HHBB sofistikovaně nefilozofuješ.

Hodně mi svým projevem připomínáš jednoho nejmenovaného zvědavčího přítele p.V a u superanon ajpin jeden nikdy neví...[smích]


V zásadě je to ale jedno, a tak pojďme k té dřeni.

Podstata sdělení, které jsem směřoval na HHBB je ta, že duchovní přístup hledání sebe sama a chápání světa kolem nemůže být podle mne využíván izolovaně na vnějších okolnostech a pokud je využíván samoúčelně, tak působí ještě více zavádějícím způsobem.

Jako správný ilumináti..[smích] se snažíš, jak jsi napsal: "nasvěcovat" pochopení jiných a paradoxně nebereš v úvahu jejich myšlenky a zkušenosti, které skrze diskuzi tobě i jiným sdělují. I to je v pořádku, každý diskutuje a používá takové argumenty, jinotaje, fakta a přirovnání, jak to odpovídá jeho myšlenkovému zaměření a způsobu, kterým vnímá realitu.

Co v pořádku není, je ale jak působí na druhé (zejména na ty, kteří ještě tápou a jsou tzv. vurnelable různým sofistikovaným mlžením nebo oklikám) a čemu svým působením ať již záměrně nebo nevědomě pomáhají.


HHBB se zde v mých očích vyprofiloval jako nedůvěryhodný "filozof" a nejen že jsem mu to férově řekl, ještě jsem mu to na praktických příkladech zdůvodnil. Předpokládám, že si naší polemiku sledoval, a tak je na tobě jestli se mnou souhlasíš nebo ne.

Předpokládám ale, že se mnou souhlasit nebudeš, protože stejně jako to udělal HHBB ve své fabulaci (kdy podsouval, že bychom mirda a já snad mohli mít něco společného s nějakými čistkami), tak ty jsi k tomu přilepil naprosto absurdní obvinění z exorcismu a jak jinak bez toho, abys vzal do úvahy fakta a VŠECHNY vstupy, které jsem tobě i HHBB poskytl.


Nevadí, těžko od lidí s podobným smyšlením a přístupem jaký zde oba prezentuje očekávat zdravý rozum a snahu věci ZJEDNODUŠOVAT, když ani jedno ani druhé přesně těm silám, které mají exorcismus jako ovládací nástroj ovcí (tj. různým zprofanovaným náboženstvím a podobným planetárním OVČÁKŮM) není vlastní.

Má logika (a pro jistotu jsi nezmínil INTUICI, že?), kterou se snažím dostat na dřeň se ti nezdá a proto raději pomáháš vnucovat tu, která nemá věci (jak jsem psal prve) zjednodušovat, ale naopak zmatenost a podřízenost tzv. běžných lidí na manipulacích mocných/vyvolených POSILOVAT.

Dobrá, každému co jeho jest. Pro pořádek si ještě vyhledej mou poslední reakci na "sebekritiku" HHBB pod reakcí pí.Jarmily, protože tam je ještě několik souvislostí, které platí i na tebe a nemá smysl, bych je tady opakoval. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

202885

23.10.2009 09:47

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Bereš si věci moc osobně prostej člověku a nechtěl jsem tě naštvat.


Jediné o co mi šlo bylo, aby ses zamyslel nad tím jak uvažuješ a jaké myšlenky a názory potom vypouštíš mezi ostatní. Myšlenky mají energii a ty negativní nebo pokrytecké se dokáží velmi nepříjemně zhmotňovat.

Nechci ti opakovat, že není vůbec důležité kolik má jansmith roků nebo dětí a jestli má holou prdel místo zlatých cihel nebo jestli je materiálně zabezpečený nadprůměrně (což asi je, prtože jinak by nemohl věnovat tolik času těmto debatám a místo toho by musel "fedrovat" 14hod denně někde v kolbence...[smích])


Nejde o inteligenci, protože i lidé velmi prostí (a ti většinou paradoxně mnohem více než ti tzv. inteligentní) dokáží citem rozpoznat co je správné a co z hlediska mezilidských vztahů (etiky, morálky, obyčejné lidské harmonie)správné není a podle toho se chovají. Právě proto jsou velmi často právě oni (tj. tzv. obyčejní lidé obecně) těmi inteligentními za mamonem se honícími tzv. vyvolenými "deprivanty" různými způsoby zneužíváni a co je vrcholem pokrytectví, mají navíc Ovčácky pokřivenou výchovou vnucený pocit, že to tak je správné, že to tak má BÝT.

NEMÁ prostej člověku a aby si to lidé (lidské bytosti) bez rozdílu inteligence uvědomili (inteligence totiž není vstupenkou k moudrosti), k tomu pomáhají i tyto debaty na Zvědavci a kdekoli jinde po Světě. Pomáhají i k tomu, aby si lidé uvědomili pokrytecký přístup Ovčáků a jejich lokajů k většinové populaci, kteří se tváří, jako by jim na ostatních záleželo, ale ve skutečností myslí 99% svého času jen svůj vlastní benefit (prospěch). Ostatně pí.Jarmila to názorně ve své reakci na tvůj příspěvek popsala a já ji za to děkuji.


Pokud si tedy nabyl dojmu, že se snažím nad tebou dominovat, tak nikoli. Bavím se s tebou úplně stejně, jako s kýmkoli jiným tady a nepřeji si nic jiného, než abys se nad tím co bylo řečeno bez pocitu sebedůležitosti a sebelítosti zamyslel, stejně jako si uvědomil, že mamon nebo hromada cihel nejsou vstupenkou ke spokojenému životu.

jansmith[smích]

203034

23.10.2009 16:51

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, byznys je košér byznys i co se týče internetu (a Wall Street nebo Forex by mohl vyprávět) a proto D.Rockefeller a lidé, kteří to mají z pozice lokajů v popisu práce již přemýšlejí, jak internet za výdělečného a nepřerušeného provozu (pokud se týče pro NĚKOHO nepříjemně svobodymyslných názorů) účinně kontrolovat.


Co se týče jádra debaty tohoto vlákna, tek je vidět, že se od Josepha a HHBB již těžko nečeho zajímavého (kromě pobrekávání nebo opisování viz. Gumpův výrok..[smích]) od nich dočkáme a mou předchozí reakcí na mtk a nyní na tebe mirdo přecházím jinam.

Doufám, že si toto vlákno projde hodně nezávislých zvědavců a je na nich, aby si sami zhodnotili, zda-li se od skupiny kolem Hábečka (kromě jejich rádoby duchovních mouder, útěků od topiku a snahy stále mlžit a klouzat po povrchu) něco opravdu, pro pochopení SOUVISLOSTÍ, dozvěděli.


A se všemi "klouzači" se loučím svým oblíbeným pozdravem: Peace s vámi přátelé.

jansmith[smích]

203059

23.10.2009 17:45

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

To je fajn HHBB, že si se zase objevil. Těšil jsem se na tebe a jsem zvědav, jestli se tvé vstupy a naše případná polemika konečně dočká něčeho hmatatelnějšího, než tomu bylo ve vlákně "Necháme si líbit útok na hlavu státu?", kde se pro tvou evidentní nechuť jít pod povrch nezadařilo.


Jendův věk jsi trefil takřka na den (nebo na rok nebo na dekádu?..:[smích])) a tak je myslím čas přestat psát v debatách "oslavné ódy" na janasmithe a vykrucovat se a raději se pustit do analýzy nebo syntézy? (vyber si) diskutovaných informací a souvislostí. Co říkáš?

Nebo opět zdejším zvědavcům společně s tvým dvojčetem Josephem nepřímo doporučíte, aby se za oponu nedívali, protože to je pravděpodobně ztráta času a jak si se vyjádřil, cituji: "Právě ta představa Velkého nepřítele dokáže dokonale vymýt mozek."??


Ještě je tady další možnost, že kromě podobenství, jinotajů a přirovnání, lidem, kteří mají zájem se něco dovědět, blíže popíšeš metody duchovního růstu a práce na sobě, které tak rád ve svých příspěvcích (bohužel po "guruovsky" mlhavě) zmiňuješ.

Ale prosil bych bez klouzání, konkrétně, s přímými odkazy a praktickými příklady, když už podle toho co podsouváš klasická syntéza, analýza nebo porovnávání nezpochybnitelných historických faktů (jako jedna z cest) k pochopení stavu našeho Světa a Voldemortího marasmu (kterým je po věky E/elitami obšťastňován) podle tebe člověka nepřivede.

Jen buď tak hodný a neuteč pokryteckým výrokem, že si tyto prožitky a pochopení musí realizovat každý sám a že zkušenosti a rady jsou nesdělitelné. To by byla již opravdu bžunda na entou..[smích]


Uvidíme a sám jsem zvědav s čím přijdeš a kam zdejší debaty, jak si se vyjádřil: posuneš...


jansmith[smích]

203065

25.10.2009 01:16

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

jansmith1984 193.?.?.?

Mě si neunavil janko a přečetl jsem si to dokonce.


S tím co popisuješ jsem se v jiných variacích a maličko jiných souvislostech již v minulosti setkal a tudíž by mne nenapadlo to shodit se stolu, byť věřím, že někteří nejmenovaní oponenti by tak ve své sebestřednosti učinili okamžitě a střelhbitě...[smích]

Od jisté doby vím, že svět ve kterém žijeme nemusí být tou skutečnou realitou a jak se k té skutečné realitě a vrstvám dostat, o tom jsou i duchovní návody a myšlenky těch moudrých.


Každý, kdo na cestu ke skutečné realitě (nikoli udržení te virtuální) vykročil a uvědomil si, že pozorovaný objekt se může měnit podle zaměření pozornosti pozorovatele je vydávání soudů ve věcech, které popisuješ velmi opatrný (jestli by tak vůbec učinil) a je otevřený všem alternativám.

jansmith[smích]

203161

27.10.2009 23:34

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak danielo. Docela by mne zajímalo co na to Striga odpoví, ale pokud ji už nyní někde v ústraní hanba nefackuje, tak ji už asi není pomoci.

jansmith[smích]

203405

29.10.2009 20:38

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Takhle se z toho nevyzuješ HHBB..[smích]

Nepotřebuji bonmot jako ten povedený z CapsLockem..[smích] Odpovídat na otázky je projevem sebevědomí a opravdových znalostí. A navíc je to férový přístup.

Takže ještě jednou: konkrétní info, výroky, aktivity Rona Paula. Stačí v bodech.

Máš je nebo nemáš? To co vygoogluji bych si rád porovnal s tvým názorem. Bojíš se srovnání jako v případě definice ega..[smích]? Věřím, že ne a těším se na konkrétní informace.

jansmith[smích]

203638

30.10.2009 13:48

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Ty si mně nepochopil HHBB?..[smích]

Je od tebe milé, že jsi mi nechal odkaz k samostudiu, kde mohu mimo jiné sledovat kolikrát a v jaké věci RP volil Yes a kolikrát Nope, ale mne zajímala TVOJE argumentace, TVŮJ konkrétní pohled a zejména podložené relevantními podrobnostmi.


Takže jako už tolikrát dříve zase NIC...[smích] a opět potvrzení, že kromě náznaků, které se dají nazvat (jako v případě tvých dřívějších snadno zpochybnitelných ovčích přirovnání) "klouzáním po povrchu" z tebe nic (nebo možná jedině omylem) konkrétního nevypadne.

Je mi jasné, že jsi opatrný. Už několikrát se ti přímé vyjevení tvých názorů a argumentů dle reakcí tvých pozorných oponentů (nikoli neprávem) nevyplatilo a tak si zvolil metodu politiků, tj. hodně a sofistikovaně mluvit, ale nic k věci vlastně neříci.


I tak to jde a k tomu ti dopomáhej řádový maltézák flashnutý jezuitou...[smích]


jansmith[smích]

203697

31.10.2009 19:07

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Je to přesně naopak HHBB.

Chtěl jsem po tobě, a to od počátků našich polemik tady, abys k náznakům a jinotajům (které si každý dle výšky své inteligence může vyložit jak chce) doplnil i své NÁZORY a vyložil souvislosti jak jsi k nim dospěl.

O tom je i genius loci a smysl těchto debat na Zvědavci.


Ty se takovémuto (já říkám férovému) přístupu vyhýbáš a jen vytváříš "vlny", které posunu vědění kupředu nepřispívají. To že se "jádru pudla" vyhýbáš problém není. Možná to je tvůj styl a únik a snaha působit dojmem "znalce" je cesta (tvého ega) o seberealizaci.

Problém je, že neodpovídáš na dotazy a své náznaky (dotazy, které tě o to žádají) nedokážeš rozebrat a obhájit. Záměrně píši "nedokážeš", protože pokud bys to dokázal, jistě bys neměl důvod tak neučinit a nesnažil se je ignorovat.


Ale nechme toho. Tímto příspěvkem končím svou debatu s tebou v tomto vlákně (ostatně je to stále dokola o koze a voze..[smích]) a pokračoval bych jedině, pokud bys konečně a sebevědomě začal k debatě přistupovat dle genius loci tohoto webzinu.

jansmith[smích]

203767

06.11.2009 21:20

Ďalší hon na čarodejnice

článek o zatýkání členů white justice

193.?.?.?

http://svobodnyprostor.wordpress.com/2009/11/05/navrat-do-padesatych-let

204311

20.11.2009 13:27

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Je to pořád dokola HHBB..[smích], tím ale neříkám, že to je ztráta času. Naopak, baví mě to a věřím, že i ostatní čtenáře.

Jak jsem psal jinde, jsi zajímavý týpek a občas se v rámci "klouzání", které produkuješ objevují i zajímavé úvahy.


V jiném vlákně VIZ: ("Deset ekonomických chyb, kterých se dopouštíme od roku 1774".), se také v jednom ze svých příspěvků (v reakci na kingpina) zajímavě rozepisuješ, ale "deformací či defektu", na který se tě snažím upozorňovat v podstatě od prvních chvil, kdy jsme se tady začali bavit, jsi se nezbavil.

Maličko jsi možná pod tlakem oponentů omezil klouzání a rádoby filozofování (které mnozí diskutéří a mlžiči sofistikovaným pojetím dokáží vydávat za moudra..[smích]), ale i tak ti stále chybí to, o čem je Zvědavec a debaty na něm.


Víš o čem mluvím HHBB nebo nechceš vědět?

V tom příspěvku rozebíráš vliv půjček na ekonomiku (rakouskou školu) a vlastně se s tebou dá souhlasit. Ano, půjčky, jak jsou do Systému zakomponovány jsou nutnou součástí jeho pokryteckého košér přežití. Podotýkám, že jsou jen jedním kamínkem puzzle, bez jehož složení CELÝ obraz správně pochopit NENÍ MOŽNÉ.

Jejich nastavení a jak to souvisí s lichvou a shromažďováním majetku E/elitami na úkor celku (kde bohatí nebo jak o sobě smýšlejí: vyvolení, díky nastavení monetárního košér systému/Systému, v čase stále radostněji bohatnou a chudí jsou šul-nul nebo chudnou) už raději nerozebíráš.

Nebo rozebíráš? Ostatně, nejsi tady jediný s tímto přístupem a je to logické, protože jen tento přístup umožňuje některá fakta na úkor jiných IGNOROVAT, vyhýbat se "jádru pudla" a vydávat podružnosti za Podstatu. Krásně se to ukazuje v pro někoho velmi nepříjemných debatách, jakými jsou např. útoky 9/11, Gaza, LS apod...


Je až legrační (a to bylo příčinou i polemik z mé strany vůči tobě), jak jsi v tom svém příspěvku použil výraz "B" a přitom se zoufale (i když se sofistikovanou noblesou) vyhýbáš právě tomu "A", o které tady na Zvědavci těm vnímavějším primárně JDE. Pokusíš se to nějakým bonmotem nyní popřít nebo nepokusíš? Pokud ano, tak to jen dokreslí to, o čem mluvím.

Jmenoval jsi mirdu a podsouváš, že patří mezi poblázněné konspirátory. Podle mne je mirda naopak jeden z několika málo zdejších Zvědavců, kteří se snaží (narozdíl od tebe a tobě podobným) hovořit nejen o "B" (což jsou důsledky), ale pro tuto civilizaci, pokud se nechce terminovat se snaží do hloubky hovořit zejména o "A" (což jsou příčiny a KDO a PROČ je historicky vyvolává).

To Be Continued

205349

20.11.2009 13:27

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:


Mirda jde na dřeň a férovost s jakou se snaží hledat Pravdu z něj narozdíl od tebe a tobě podobným vyzařuje na sto honů. Pomocí historických a jiných faktů (nikoli jak to děláš podjatými přirovnáními a podobenstvími občas ty) rozplétá vazby, které mohou těm vnímavějším pomoci celý problém při troše zájmu a nezávislého úsilí dříve nebo později POCHOPIT a možná také dříve nebo později najít řešení pro dobro všech zúčastněných. Nikoli tedy pro benefit jen těch historických a hlasitě mlaskajících farizejů.

Ty občas, aby se neřeklo naznačíš něco o illuminati, řádech nebo jezuitech, ale tím to vyšumí, protože opravdové "A", které by mohlo vést ke konkrétním lidem a skupinám a tím je demaskovat se u tebe nenosí.

Vlastně celý ten tvůj odkazovaný příspěvek je o tom. Naznačuješ něco o silách (že existují všichni vnímavější pochopitelně vědí i bez tebe), ale abys je adresně pojmenoval, tak to ani náhodou. Nebo je to tak složité, že to ani pojmenovat nejde? Nebo to nemáš to v popisu práce???


Tohle přesně udělal ve své době J.Hus a další velikáni a dopadlo to tak, že lokajové Systému přesně v korelaci se zadáním se již postarali, aby nepohodlní a na masy nepříjemně působící svou adresnou kritiku rychle ukončili. V dnešní době se to takto veřejně již nenosí, ale mossad a CIA apod. by mohly vyprávět...[smích]Ptal ses mě HHBB, cituji: "Jendo, a ty jsi to první? – tedy ta „pokrytecká E/elita“ (co to vlastně vůbec je za blábol) Nebo to druhé? – tedy ta „zmanipulovaná, brainwashed a nevědomá většina“ a mě jansmithe by docela zajímalo, kam patříš ty a tobě podobní.

Pokud tě opravdu zajímá můj názor, tak podle mne ani já ani ty do těchto dvou skupin patřit nebudeme.


Rozdíl mezi námi dvěma je pouze v tom, že u mě jde o cílené pojmenovávání pokrytectví E/elit a těch za Oponou (někdo mě dokonce označil za drakobijce..[smích]) a ty jsi klouzající "filozof", který se pojmenováváním Podstaty cíleně, sofistikovaně a možná agenturně vyhýbá.

Podsouváš ostatním pocit (a nejsi zde sám), že cesta není v hledání Příčin (tedy "A"..), ale že je nutno (když už), tak do nekonečna a filozoficky rozpitvávat bez naději na koncenzus "B" (tj. následky) a tak jak bylo tzv. běžným lidem tlačeno oficiálními náboženstvími od nepaměti do hlavy, moc o realitě nepřemýšlet a soustředit se na sebe a své nitro.

Tohle je ale jen jedna z částí naší cesty osobního růstu a bez toho, co uvádím výše (tj. bez pochopení SOUVISLOSTÍ) k opravdově změně nedojde. Již několik tísíc let tímto jednostranným a ovčím způsobem lidé uvažují a výsledkem je krvavá historie plná POKRYTECTVÍ a násilí na bližních (kdy se samozřejmně s hrdým čelem hlasá OPAK) a ani do budoucna to na pozitivní změnu nevypadá.

Nebo vypadá HHBB?????????...[smích] A Peace s tebou.


jansmith

205350

20.11.2009 20:32

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Nestrácím s tebou čas aristokrate. Tady totiž nejde jenom o tebe a pokud bys monitoroval mé debaty např. s Vojtou, už bys to věděl.


Co ale napsat k tomu dalšímu co jsi napsal.....

Historii mých názorů číst nechceš a raději bys nějaké shrnutí.

Dobrá. Nejjednodužší pro mne i pro tebe bude, když si přečteš mou poslední reakci na HHBB ve vlákně "Hodina času".

Je to docela dobré shrnutí a mohlo by tě uspokojit. A Peace s tebou aristokrate.


jansmith[smích]

205374

20.11.2009 20:34

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Víš jak to je s respektem mirdo...[smích][smích]

Já bych více ocenil, pokud by aristokrat projevil více Vhledu a pozornosti vůči tomu, co se mu snaží ostatní sdělit.


Ostatní mi je "šumák"..[smích] a to se týká i toho respektu.
Jinak, rád tě tady vidím.

jansmith[smích]

205375

20.11.2009 21:34

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře 85ko (tedy Josephe/ne Josephe)...[smích] Vidím, že historie se v tvém případě opakuje, stejně jako tomu bylo v debatě s jinými oponenty, jakými byl např. Joseph, jiné 85ky nebo někteří jiní nickové blahé paměti a asi toho necháme. Co říkáš?

Ne nadarmo zde vystupuješ pod superanon ajpinou. To asi, aby bylo obtížné dohledat tvé diskuzní "kořeny", viď?, ale i tak dobře.


Ve své předchozí reakci jsem se ti snažil objasnit svůj pohled na věc a zejména, že mým zájmem není volat po násilných revolucích nebo se ustanovovat do jakékoli bývalé nebo případně nové..[smích] funkce. Jde mi o výměnu relevantních a na pokrytecké a mlaskající vrchnosti nezávislých informací, ale nic z toho tě evidentně nezasáhlo.


Místo toho rozebíráš mé slovní obraty jako např. výraz puzzle (který je mimochodem velmi příhodný) a označuješ mou odpověď jako vytáčení? a vyhýbavou...

Dobrá, když si to myslíš, tak budiž ti to přáno. Nebudu tě přesvědčovat a ponechám na případných čtenářích, kteří nás možná monitorují, jaké stanovisko k tomu zaujmou.


Před časem jsem napsal, že reakce na superanon ajpiny (které mají vnitřní problém se identifikovat alespoň nickem) budu zvažovat jedině v případě, že to bude mít zvláštní smysl. Třeba v tom, že takovýto diskusní "Joseph" debatuje na úrovni a o věcech "jádra pudla" a je možno se od něj i něčemu přiučit.

To ale není tvůj případ, jak jsi ostatně svou poslední reakcí na mne potvrdil. Funkci žalobce nebo prokurátora si ponech pro sebe (a sobě podobným) a pokud máš potřebu připravovat nějaký "celoplanetární prezidentský dekret", tak vzhůru do něj, ale beze mne.


Možná to jen hraješ, ale pokud jsi nic nepochopil Ivánku (viz. Mrazík a dědeček hříbeček..[smích]), tak Peace s tebou.

A to je slovy Forresta Gumpa asi všechno, co bych k tomu ve tvém případě chtěl říci.


jansmith[smích]

205378

20.11.2009 22:50

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak HHBB, je to přesně tak jak píšeš. Úžasně jsi nás a hlavně džonsmise odhalil a už se těším na tvá další diskusní "moudra"..[smích]

A Peace s tebou...

jansmith[smích]

205385

22.11.2009 13:26

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Omyl mtk, internet nespustili R&R Ltd.


Internet je reliktem studené války a měl primárně slouřit ke komunikaci mezi centry strategické obrany v případě jaderné války (tj. EMP - elektromagnetického mimpulzu.)

EMP likviduje polovodiče a jinak sofistikovanou elektroniku (nikoli už kupodivu elektronky), a tak vojenští pánové a odborníci (nikoli košér investoři, kteří z odborného hlediska většinou nevědí, která bije) hledali cesty jak toto riziko obejít a učinit komunikaci nezranitelnou.


Později se stalo pouze to, co nikdo ANI INVESTOŘI nepředpokládali, že internet zažije obrovský, z počátku neodhadnutelný, rozvoj (že začne žít vlastním životem) a až zjistili, že není možno je normálními způsoby kontrolovat, BYLO JIŽ na účinná opatření POZDĚ. Nelze zkoupit jako mainstream a nelze podrobit tak účinné autocenzuře.


To neznamená, že kluci investorští..[smích] nestíhají vlak a že se nepokoušejí najít cesty jak pohyb zejména antikošér informací na internetu kontrolovat. Jsou ale ve velkém DILEMATU, protože by jej samozřejmě na druhou stranu ale rádi co nejlépe finančně zužitkovali.

O tom tady na Zvědavci ostatně již nejedna debata proběhla a není to tak dávno, co to v jednom vlákně rozebíral i džonsmith a mirda...[smích]


Takže mtk, žádná školácká chyba. Internet má pro "košér" E/elity i velké výhody a cesty jak jej z hlediska kontroly pro někoho velmi nepříjemných informací postupně okleštit jistě po orwellovsku naleznou. Nepohodlné informace a zdroje, které je poskytují dát třeba na černou listinu, onálepkovat a kriminalizovat. Ostatně editor tohoto webzinu (kde se kupodivu tak rádi zviditelňují i různí Voldemortí lokajové nebo sofistikovaní filozofové jako např. HHBB a další) by mohl vyprávět.

A pokud jde o byznys, tak si možná nedovedeš představit, jak obrovský objem obchodů se skrze internet celosvětově děje a stále narůstají (např. burza, Forex apod.), což jsou, pokud jsi INSIDER, úžasné možnosti jak se instantně napakovat a což je ostatně i podstatou Systému, který je pokryteckými a velmi často košér podvodnými metodami na této Planetě od vynalezení "malých zelených papírků" E/elitami a Oponáři zdokonalován. To je také důvod, proč nelze internet jednoduše vypnout, protože tím by E/elity z vaničky vylily i dítě.


Kam ale tento Systém tuto Planetu a civilizaci vede vidíme při studiu historie a pokud nejsme ovce nebo lokajové a máme otevřené oči, tak i studiu současnosti.

A to jsou ty PUZZLE, které tak dráždí některé superanon 85ky (Josepha/neJosepha, HHBB a některé další nicky) a které se skřiveným úsměvem tak rádí parodují.

jansmith[smích]

205450

22.11.2009 23:31

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

V jiné odpovědi v tomto vlákně jsem ti na podobně modře proloženou otázku: "co je ta DŘEŇ?", ODPOVĚDĚL milý HHBB. Že pochopit nadsázku v podobě cibule bude vytvářet problém tvému souputníku aristokratovi se nedivím. Že to bude ale problém i pro tebe mě udivuje a že jsi to opět použil k odklouzání naopak nikoli..[smích]


Pro tebe je to blábol, pro mne meritum věci a názor jak to je bych nechal na případných čtenářích, kteří naší polemiku možná monitorují.

Přidal jsem ti tam toho k zamyšlení více (dokonce tvé oblíbené řády a lóže), tak si to dohledej a pokračovat můžeme tam.


Stejně si mě ty můj milý klouzači prve obvinil, že odbíhám od tématu a ty by ses jej tak rád držel, viď?, tak naši debatu nebudeme půlit a sejdeme se dáli pánbůh tam, souhlasíš?Snad jen k Husovi. Ty si opravdu myslíš, že z jeho pohledu smrtelného člověka nedojel? Ty si myslíš, že by svou smrt raději nevyměnil za život? Pochybuji, že v ní spatřoval prvek mučednictví, jak jej chápeme my.

On totiž nešel proti katolické církvi a náboženským dogmatům, které hlásala, ale proti POKRYTECTVÍ jejich špiček a způsobům, kterými pro peníze a majetky zneužívala svou MOC a nevědomost oveček.

Opakuji, on nebyl v zásadě proti hlavnímu proudu, ale proti establishmentu (tehdejší náboženské mafii), který jej pro MOC a peníze do těch správných "košér" kapes upravil k obrazu svému a který pokřivil myšlenky Krista. A jako skromný člověk podle mne (ostatně v bolesti na hranici je to již jedno) měl jistě jiné myšlenky.


A kde vidím východisko a jaké jsou cesty z tohoto marasmu? Já už jsem ti na to několikrát odpověděl, ale od tebe v tomto smyslu doposud nikdy NIC kromě filozofování a mlžení např. kolem jezuitů nevypadlo.

Dokonce i ty tvé (jak jsi napsal) drobky, o kterých tak neodbytně jinými slovy jinde v tomto vlákně mluvila 85ka (Joseph/neJoseph) jsem tam rozebral. Na jeho legrační podsouvání (tak jak se o to snažíš nyní ty) jsem mu tam odpověděl v tom smyslu, že ani mě ani mirdovi nejde o MOC ani o nějaké funkce nebo košér peníze.

Pokud jsi to četl a přesto to zde podsouváš, tak to už je opravdu více než bžunda a jen to dokresluje tvou motivaci a myšlenkové pochody..[smích]


Dokonce jsem snahu získat od tebe nějaké odpovědi v jednom z příspěvků parafrázoval na pinpongáč letící na tvou stranu.

Pamatuješ? Kromě modře prokládaného mlžení, odpověděl jsi? I tak je to s tebou tady zábava a doufám, že se baví i ostatní.


jansmith[smích]

205470

23.11.2009 15:57

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Tohle hodnocení je už lepší Josephe/neJosephe, i když to o márnici bylo taky dobré...[smích][smích]


Užij si to a těším se, až se zase střetneme nad nějakým dalším hlubokomyslným a duchovně ozářeným problémem.

A podobně jako s HHBB a jeho bonmotími smajlíky, kterého sobě "originálním" způsobem kopíruješ, Peace s tebou.

jansmith[smích]

205546

24.11.2009 16:10

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Jak říkal herec Kodet v Pelíškách mirdo: "dávám HHBB týden, maximálně dva",..[smích][smích] aby z něj něco vypadlo.

Tedy Kodet v tom filmu říkal: "dávám mu (sovětům) rok, maximálně dva", ale já tak trpělivý asi nebudu.

Jedno je jasné. Sofista HHBB tlak neustál a pokusil se nějak se ctí z debaty vycouvat. Zkusil to, co již tolikrát v nepříjemných polemikách před tím, tj. buď zabalit svůj odchod do bonmotů nebo (jak jsi poznamenal v tomto případě) do rádoby inteligentního okecávání a vymlouvání se na další své koníčky.


Legrační je, jak za něj ihned zaskočil náš přítel 85ka-Joseph/neJoseph, viz jeho poslední dvojpříspěvkový rozbor směrem k tobě a dokonce zapojil i latinu sine ira et studio, což mohl rovnou přeložit jako bez hněvu a bez vášně.


Co k tomu dodat. Tihle chlapci jsou vážně legrační...[smích]

Nejen HHBB ve své obraně R+R Ltd. podsouval čistky, ale samotný Joseph/neJoseph několikrát zmínil výraz jako "exkomunikace" a v jednom se svých starších příspěvků to na džonsmithe zkoušel i obviňováním z exorcismu...[smích] A nyní, řekněme o pár týdnů později volá po atmosféře klidu a míru jako by neviděl, že naše rétorika je na vnitřním klidu založena.

Přečetl jsem si tu jeho slohovku a je to podle mne slabší a méně sofistikovaný odvar toho, co zde předvádí HHBB a (jak sem poznamenal jinde) o to raději by 85ka diskutovala.


Člověk by s ním i povyprávěl, ale copak se dá na takové klouzání a mnohdy motání rozumně reagovat? Tihle lidé Podstatu vidět nechtějí (je to podobná sorta zmatených nebo agenturních diskutujících jako Vojta, Vanguard, Van Guld nebo xman apod.), notoricky odklouzávají nebo tvrdí, že PRAVDA není pro VŠECHNY nýbrž jen pro VYVOLENÉ a diví se, že zde na Zvědavci příliš pochopení pro své mnohdy cílené MANIPULACE nezískávají. Čím více jim odpovídáš, tím více to šmodrchají a natahují a ještě se cítí dotčení.

Na Nezvědavci je to asi nebaví, protože tam se nehledá, ale zvrací a vulgárně útočí a možná i jim je z těch tamních sr-ček přeci jen šoufl. A tak se pod zástěrkou hledání informací (které ale nechápou, nevidí nebo NECHTĚJÍ vidět) chodí zviditelňovat sem.

Nevadí, budiž jim to přáno, občas z nich vypadne něco zajímavého.


jansmith[smích]

205626

25.11.2009 12:40

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

jansmith1984 193.?.?.?

Zase omyl z nevědomosti nebo propaganda. Vyber si Erwine...[smích]


Kristus (a pokud je všechno tak, jak se to traduje, kdy to říkají i z historie takřka vymazáni gnostikové a tudíž se tomu dá věřit) nechtěl být nikdy hlavou jakékoli církve a tudíž ji NEMOHL, jak legračně podsouváš ani milovat.

Žádná církev, majetky, žádné paláce a plné sklady zlata, ale pouhá pastorační činnost ve skromnosti a pokoře. Podívej se na oficiální církve, jak to je s jejich skromností a hranou pokorou, kdy její činovníci hlásají vodu, ale od nepaměti ruku v ruce s ostatními světskými E/elitami pijí víno a shromažďují krvavě a intrikami MOC. Všimni si jak se jejich pokrytectví o Pravdě, lásce (a dnes o demokracii) manifestuje na praktických činech. Od historie do současnosti je to skrze války a násilí, zatímco navenek se hlásá opak.


Církev a oficiální náboženství plné předsudků a pokryteckých dogmat z jeho učení o rovnosti mezi lidmi a lásce k Otci "Bohu" (kdy ten bůh nemusí být nutně děda na obláčku) učinili pro MOC, peníze do těch správných kapes a náboženskou dominanci na Planetě až Kristovi následovníci (disciples).

Možná to mysleli dobře a na tehdejší brutální dobu to byl velký pokrok, rozhodně se jim ale nepodařilo vytvořit TO, o čem Ježíš podle gnostiků a možná evangelií kázal a rozhodně to nebylo proto, že by si to tzv. obyčejní lidé nepřáli.

Už tehdy profitovala propaganda a demagogie jako nástroj ovládání nevědomých a vystrašených mas (oveček) a ani do dnešní doby se tento princip ve své podstatě nezměnil.


Stejné je tomu i v případě patriarchátu, který vzešel z judaismu a jeho "dětí" křesťanství a islámu (nikoli z Ježíšova učení, které hlásalo rovnost mezi pohlavími). Nastuduj si z nezávislých pramenů osud Máří Magdalény, kdo to byl a jaký měla vztah k Ježíši (a on k ní) a jak se na to skrze prsty dívali ostatní apoštolové.

Tisíce let byly ženy na základě této účelové deformace vytlačeny z možnosti rozhodovat o sobě a o způsobu života lidských komunit a až poslední doba začíná tyto věci pomalu narovnávat. Samozřejmě často deformovaně (opět jde o MOC a peníze do těch správných košér kapes) a vede to do druhého extrému, kdy se mezilidské vztahy pokřivenými vlivy pseudoautorit a podjatého mainstreamu uvolňují nikoli k lásce a vzájemnému respektu, ale k dalším závislostem.

Příkladem je mediální propaganda např. homosexuality (která je pro 4% populace vrozená a tolerantní normálně orientovaní lidé s tím nemají problém, ze které se ale podprahově stává přirozený životní styl, který má být roven běžným vztahům mezi pohlavími). Že to s přirozeným životem většinové části lidských bytostí nemá nic společného už pseudoautority a sociální inženýři již tak nějak nehovoří..
jansmith[smích]

205679

11.12.2009 21:26

Osvobozen!

Nie je čo riešiť

nedasa 193.?.?.?

prokurátorská špinavá banda spolu s dementnými vyšetrovateľmi od polície si z práva a spravodlivosti robia kariéru a biznis.

Tak ako díler bude núkať s presvedčením hovno a pomenuje ho elixírom mladosti, tak táto banda bez ohľadu na spravodlivosť a zdravý rozum sa bude drať dopredu, len aby mala súboj s obhajcami a sudcami.

Už dávno je všeobecne známe, čo je súdny spor. Je to súboj medzi obhajcom a žalobcom. A tie svine z toho majú nenormálny biznis a žiadnu zodpovednosť. Bolo by načase, aby už ich zopár dostalo "tvrdý rozum" do hlavy.

Ako je možné, že počujeme vetu :"nájdi si dobrého právnika". Táto veta je jedna obrovská špinavosť robiacu zo spravodlivosti hnijúcu zdochlinu. Takže keď nemám prachy, nemám nárok na spravodlivosť, lebo dobrí právnici sú dobre platení!!!

Takže v tomto tie špiny existujú, bez akejkoľvek zodpovednosti a s pocitom vlastnej nedotknuteľnosti. Neexistuje aby super advokát so super prokurátorom bojovali medzi sebou. Potom je tu ten akože super sudca ktorý to rozhodne? A čo je sudca pán boh? A potom prídu trápne odvolacie súdy, ktoré častokrát rušia rozhodnutia prvostupňových. Niekedy je to najvyšší a niekedy ústavný. Takže tam vyššie sú ešte múdrejší????????


Ako môžu potom títo hlupáci a zločinci v talároch a uniformách beztrestne šikanovať obyčajných ľudí, pričom si tykajú s mafiou a sú na ich výplatných páskach?

206818

15.12.2009 13:54

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

To je právě záměrný nebo nevědomý omyl HHBB. Zvláště tvá poslední věta.


Voldemortí Systém (a je z jistého pohledu jedno, kdo za ním historicky stojí), který je E/elitami a jejich lokaji radostně a s písni na rtu od nepaměti udržován (jak píšeš) v chodu a sofistikovaně vylepšován, potřebuje právě OVČÍ přístup nevědomých, nábožensky i jinak oblbovaných, pasivních a pokud možno vystrašených lidiček, který ty za ovčí pravděpodobně nepovažuješ.

Lidé, kteří začínají vědomým způsobem třeba na netu hromadně voldemortí Systém a jeho POKRYTECTVÍ s jeho škodlivostí a dlouhodobou neudržitelností nezávisle na pseudoautoritách studovat a chápat, by se podle tebe měli zřejmě i s Trevorem vrátit zpátky do stáda a už v žádném případě získaná fakta nesdělovat ostatním...[smích]

Co jiného byl tvůj názor z jedné starší diskuze, že Pravdivé informace NEJSOU PRO VŠECHNY a tudíž jsou podle tebe pravděpodobně jen pro Vyvolené?


Je to tak HHBB? Chápu to správně? Protože co jiného vyzařuje historie tvých příspěvků zde na Zvědavci než snaha pozornost probouzejících se (dříve ve své nevědomosti stále dokola podváděných a pokrytci zneužívaných lidí) odklonit od Podstaty problému a strašit (jak si se pokusil) např. čistkami a pogromy?

Existuje na to bonmot a ty máš bonmoty rád, viď..[smích], který zní: HLAVNĚ NEJMENOVAT!


Pan Plzák, "úspěšný to raditel" lidským duším, psychiatr a psycholog měl na to slogan, kterého autorství údajně později popřel: tj. ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT a odhaduji, že podle toho se mu jako "odborníkovi" (asi podobně jako Nietzschemu) dařilo v osobním životě.


Podle tvé filozofie (a ty rád filozofuješ) měl pravděpodobně Hus ve své době držet ústa a Bruno odvolat a všechny novodobé nezávislé zdroje informací by měly umlknout, protože se na té mizérii vlastně podílejí. Je to tak?

Neměl by zavřít krám i p.Stwora a Zvědavec skončit, protože svými články ten antisemitismus a Pokrytectví E/elit vlastně živí a k nápravě Světa podle tebe dojde dříve nebo později jedině tehdy, když se o jeho nepravostech (a ZEJMÉNA PŮVODCÍCH těch nepravostí) NEBUDE otevřeně MLUVIT?..[smích]


Není hledání informací a řešení v reálném čase vlastně kontraproduktivní a nebude lepší nechat se zavřenýma očima a ucpanýma ušima novodobým Voldemortům volnou ruku???

Vždyť oni chtějí pro tzv. běžné lidičky historicky jen to nejlepší a pokud by jim to někteří šťouralové, jak si legračně napsal, cituji: "svou „konspirátorskoupropagandou" nekazili a nenapomáhali tak stejně nevyhnutelnému rozpadu, již dávno by se rozdali a udělali z planety Země (made in diskutér Abc) Ráj na Zemi. Tak co, je to tak příteli?..[smích]

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

207025

17.12.2009 12:33

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

Záleží, co si představuješ pod pojmem "konspirátorská propaganda".

HHBB tuto nálepku použil ve vztahu ke kozorohovi a protože kozoroh tady na Zvědavci (na rozdíl od mého přítele sofisty a mlžiče HHBB) dlouhodobě platí za důvěryhodného diskutujícího, tedy osobně i jeho příspěvky za "konspirátorskou propagandu" nepovažuji.


Pokud si HHBB myslí, že kozoroh čerpá z tzv. konspirátorských webů a že jeho informace jsou tzv. mimo mísu, nechť to doloží. Pokud se mu to povede stejně, jako v jiných sporných případech, tak spojení: kozoroh a "konspirátorská propaganda" je opět jen nálepkou a pocit HHBB, který je generovaný z nedostatku vlastních relevantních argumentů.

Stačí ti to tak? Tím netvrdím, že neexistují weby, kde se podobně jako v oficiálním mainstreamu pravda v rámci propagandy a ideologického boje záměrně a brutálně a košér způsobem nepřekrucuje nebo nezamlčuje. Samozřejmě. A jeden "konkurenční" z názvem nezvědavec nebo web pí. Tidlidi jsou toho názornými ukázkami.

Proto si zdroje informací vybírám a nevěřím všemu, co mi někdo s odpuštěním nablije..[smích]Já myslím, že je to jasné a pokud nemáš něco opravdu závažného k tomuto tématu, tak bych tuto polemiku již nenafukoval.

jansmith[smích]

207237

17.12.2009 17:42

Ateistický národ v banánové republice

RE: husita je na vině

jansmith1984 193.?.?.?

Tady dochází bych řekl k nepochopení 88ko...[smích]


Pokud bys studoval Husa a zejména Komenského, tak bys viděl, že pokud je Husitství něčeho reformou, tak JE snahou o reformu křesťanských hodnot a NEJEDNÁ se skrze něj o popření křesťanství jako takového. Co je popíráno a když to nešlo jinak tak mečem "vyargumentováno" je farizejství a pokrytectví převážně římskými katolíky ukradených a zneužitých křesťanských ideálů, které E/elity a jejich lokajové zvláště v době Husa už natolik zprofanovaly, že někomu došla trpělivost...[smích]

Možná bys stejně tak mohl obvinit národy protihitlerovskou koalice, že vystoupily (když už nebylo zbytí) proti násilnické nacistické ideologii ozbrojeným způsobem a samy také paralelně napáchaly spoustu zbytečného zla.


Tedy ještě jednou. Husitům podle mne NEŠLO o nenávist ke křesťanství a Husitství NENÍ předchůdcem bolševizmu. Jen lidé, kterým leží v žaludku poválečné uspořádání Evropy a role Československa v něm (jako např. p.Posseltovi a lokajům kolem) by rádi husitské tradice v myslích Českého národa zdiskreditovali a proto je možno sledovat, jak se v siovizi poslední dobou různé košér narážky na Husity objevují.

Dokonce nejsou peníze na zachování státní památky Žižkova rodiště v Trocnově, zatímco např. synagogy a různé jiné "příbytky" Páně [smích] se rekonstruují a dotují horem dolem.


A VŘSR a bolševici? Tady se opět jedná o zneužití jedné ideje a o tom bylo na Zvědavci již v minulosti mnohé řečeno.


jansmith[smích]

207277

23.12.2009 13:18

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Vidíš mtk? Tímto svým tvrzením si se ve smyčce vrátil k tomu, co zde na Zvědavci od počátku říká skupina kolem Mirdy.

Tedy nikoli o problémech a voldemortích vazbách mlžit, ale nazývat věci pravými jmény (tzv. padni komu padni) bez ohledu na ideokruhy, politickou stranu nebo vyznání.


Všimni si, že v případě, že zazní v nějako relevantní souvislosti jméno skupiny kolem R&R Ltd., okamžitě se zde ústy lidí kolem HHBB a dalších zdvihne vlna odporu a strachu před pogromy nebo čistkami, jako by tyto R&R skupiny historicky nic zásadního v ekonomice a politice neovládaly a pokud přeci trochu ano, tak jen proto, že jsou loutkami v rukou "jezovitů"..[smích]


A vvvoooo tom to je. Bavit se o těchto vazbách, žádnou z inkriminovaných skupin z hledáčku nevylučovat a dávat dohromady PUZZLE, které nakonec umožní zrození celkového OBRAZU, a to klidně i s myšlenkou na ty případně ještě výše za Oponou.

Podle HHBB žádné takové skupiny s globálním vlivem neexistují a jsou jen výplodem chorého mozku, stejně jako byl zřejmě chorý Brahe se svou teorií, že Země není placatá.


Nebo přijde doba, kdy bude debata o vlivu některých skupin na jádro diskutovaného pudla jako např. R&R Ltd. a podobných mafií stejně jako debata o 6mil variantě označena za antiseminismus a košér zakázána? Uvidíme, ale myslím, že umlčet a zastavit už díky internetu a novým probouzejícím se avatarům nepůjde. Naopak.


jansmith[smích]

207767

23.12.2009 23:08

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

jansmith1984 193.?.?.?

Kdo je původcem toho zla aristokrate?


Tak přesně o tom jsou mimo jiné i debaty na Zvědavci. Tyto debaty jsou často monology zdejších účastníků samých se sebou (přestože navenek vypadají jako dialog..[smích]), kdy se v zásadě snaží vyznat jen ve vlastním myšlenkovém a egem podmíněném MITOTE.

Najdou se zde i diskutující, kteří Mitote zvládají a kteří původce voldemortího zla, který většinovou populaci od nepaměti sužuje, dokáží na faktech a souvislostech POJMENOVÁVAT. Vedle nich zde ale působí několik dalších diskutujících, kteří si ale snahy o přímé pojmenovávání někomu nepříjemných Vazeb a Souvislostí z nějakého důvodu nepřejí, bagatelizují je a když to jinak nejde, tak hledají únik v bonmotech nebo klouzavých podobenstvích.


Zvědavec a další nezávislé webziny jsou něco jako novodobá škola života, kde se čtenáři (jak bylo v minulosti mirdou zdůrazněno) učí navzájem od sebe a kde se zájemci učí jak přistupovat k informacím či různým protichůdným názorům. Učí se tak nezávislosti na propagandě, ideologiích a sofi rétorice tzv. E/elit-jejich lokajů, která nemá za cíl hledání Pravdy/Podstaty, ale naopak např. cestou někým vlastněného mainstreamu její zneprůhlednění.

Proto také nechuť některých diskutérů, viz. přítele HHBB..[smích] bavit se o tzv. Voldemortech, protože to je příliš nebezpečné pro ty, kteří z těchto pozic již po tisicíletí manipulují a vysávají většinové (v nevědomosti udržované) obyvatelstvo. Copak koniášovský výrok HHBB-Vyvolených, že "Pravda není pro všechny" znamená něco jiného??


Podle těchto sofistů (kteří zde v debatách vystřídali legrační a možná agenturní dávno profláknuté figurky) zlo a nespravedlnost vůči bližnímu tzv. SHORA vlastně neexistuje a pokud ano, tak si za něj mohou tzv. běžní lidé sami. Je to přesně ten pocit, který do podvědomí lidiček od věků násilím nebo brainwashingem tlačí různé mocenské "autority", zprofan. církve ap.

Tj. nehledat původce nepravostí, POKRYTECTVÍ a vyložených lží v žádném případě i mimo sebe tj. u PSEUDOAUTORIT, ale naopak je hledat JEN v sobě a věřit tomu, že vysvobození z tohoto slzavého údolí přijde (při patřičné pokoře a servilnosti vůči vrchnosti a jejím pravidlům/zákonům) jako odměna s přesunem do věčného Království nebeského..[smích]

Nebo mohou zde sofisté včele s HHBB jasně bez mlžení PŘEDLOŽIT svou představu Podstaty a Původce nepravostí, které určují vývoj naší tzv. rozumné civilizace, když výraz "zlo mocných" relativizují? Vyjádřili se zde již takto někdy nebo hrají hru těch, kteří by rádi Podstatu udrželi mimo pozornost ovládané a po věky zneužívané většiny???


Historie se opakuje, a to i co se týče metod působení na lidské emoce a závislosti. Jen doba, Ovčáci a lokajové se mění a nástroje a sofistikovaná rétorika se přizpůsobuje.


jansmith[smích]

207824

24.12.2009 11:36

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně mtk. Nebudeme nezávisle a kriticky studovat Podstatu, ale aby nám to tak nějak správně košér vycházelo, tak změníme optiku...[smích]


Pokud si měl ale na mysli změnu způsobu vnímání reality (od virtuální, někým mediálně i jinak podporované k reálné), tak to souhlasím, protože většina tzv. běžných lidiček ji má přizpůsobenu většinovému (stádnímu) konsenzu a můžeš se mě zeptat, kdo za touto Pokryteckou výchovou a zneužíváním podvědomí většinové populace pro MOC a peníze do těch správných kapes od nepaměti stojí...[smích]

Aha, sorry, teď jsem si vzpomněl na přítele HHBB, tedy vlastně nikdo a pokud přeci jen někdo, tak "jezoviti".


jansmith[smích]

207880

24.12.2009 12:09

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Začínáš být stále legračnější Médo..[smích]


Jak chceš aktualizovat Systém, když nevíš kdo jej vymyslel, kdo za ním stojí a jako jediný vlastník vlastní skryté, neveřejné "kódy" k jeho správě?

Tady se nejedná o open-source systém (OSS), ale o něco jako Widle, které jsou zajištěny autorskými právy a každá snaha se do source-kódu dostat je kriminalizována.


Už sem se na to jinde zeptal i tvého souputníka mtk, KDO a PROČ a JAK z toho ven? Ale žádná smysluplná odpověď nepřišla.

Jak by také mohla, když hábečkáři nehledají cesty k Podstatě, ale naopak se urputně a s příchodem HHBB o to sofistikovaněji snaží od hledání Podstaty odklouzat a tak ji zrelativizovat, že tato snaha pro absolutní skepsi zúčastněných Zvědavců tzv. vyhnije..[smích]

Bohužel nevyhnije, a to ani zde na Zvědavci a potažmo ani celosvětově, protože jak s nadsázkou říkám: "SETI" mozek a kvas který generuje ze nedá zastavit a akceleruje.

To je jediná věc, které se Voldemorti opravdu obávají, že se o nich začne veřejně a nahlas hovořit nikoli ideologicky pochvalně, ale naopak nezávisle kriticky a proto i tolik lokajů, kteří se snaží tyto tendence sofi uverbalizovat a pokud to nejde, tak bagatelizovat, označit za konspirační a ve finále kriminalizovat.


A Peace s nimi,

jansmith[smích]

207892

27.12.2009 01:43

Proč pevný dolar předznamenává útlum v roce 2010

RE: USA páchájí ekonomickou sebevraždu!

jansmith1984 193.?.?.?

Všechno beru Oracle, jen chci připomenout, že pokud se bavíme o Voldemortech (a má pracovní definice v jednom ze starších příspěvků), tak R&R a spol. jsou k této skupině mafií, které profitují na úkor CELKU, dle doložených informací plně začleněni.


Když pominu všechno ostatní, tak stačí způsob, kterým R&R Ltd. přišli k majetku, jakými kroky historicky organizovali světové bankovnictví (a s jakými důsledky na tzv. většinovou populaci) a jak mohou tím pádem skrze peníze ovlivňovat světovou politiku. Pochopitelně nejsou jediní na špici, ale rozhodně tam patří a dělají všechno proto, aby jejich aktivity nebo plány byly nepřehledné a tzv. košér se pro MOC a peníze do těch správných kapes VYPLÁCELY.

Nebo např. roky veřejnosti utajovaná Bilderberg Group či poradci US prezidenta jsou zájmovým spolkem zahrádkářů bez jakéhokoli vlivu? Nebo několikrát zmíněný tatík a dle mainstreamu altruista Soros je pouhý skalničkář? Aha, já zapomněl na hábečkovy jezovity, kteří do Bilderberg pravděpodobně infiltrovali a R&R jsou na mocenské šachovnici jen bezbrannými obětními beránky KC establishmentu, kde G.Soros je pro vyváženost dvojitým agentem k moci se deroucích islámských fundamentalistů..[smích]


Ještě jednou pro všechny zde diskutující. Debata by měla zahrnovat všechny: Padni komu padni. Žádná z mocenských E/elit nemá před nastavením zrcadla imunitu a žádná z nich není na těchto úrovních bezbrannou ovcí, která neví která bije. Nebo si někdo upřímně myslí, že ano?

jansmith[smích]

208082

27.12.2009 12:00

Interview s Evou Golinger

RE: Zni to jak pohadka,ted jde jen o to, jak to lide zneuziji,jako vse ostatni.

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak, nějak tak to bude janko.

Navíc kozoroh velmi dobře shrnul Situaci a SOUVISLOSTI a na příkladě Venezuely opět připomněl něco, na co Pražák (jako jeden z možná nevědomých lokajů Voldemortů nebo někteří další zdejší diskutéři) tak nějak košér zapomínají, a to co se stalo s demokracií např. v Chile za vlády demokraticky zvoleného prezidenta Aliendeho.


Je to pořád dokola. Pokrytectví a bez ohledu na tzv. obyčejné lidi boj o MOC a peníze do těch správných kapes a je úplně jedno, které struktury mezi Voldemorty patří (pracovní definice v jednom z mých starších příspěvků) a jak vysoko v pyramidě fungují. Jedná-li se o KC, R&R s.r.o. nebo třeba zednáře s jezovity dohromady a debaty novodobých Neoů (díky Médovi za debatu o něm) jsou nejen na Zvědavci, ale celosvětově o tom, aby si lidé uvědomili a pochopili Souvislosti, kdo s nimi a PROČ jako ve filmovém Matrixu manipuluje a jako Trevor vystoupili (protože smrt ukončí vše a může přijít každou vteřinu) dokud je čas ze stáda.A vzkaz všem, kteří sdílejí farizejské heslo některých zdejších sofistů o tom, že, cituji: "Pravda není pro všechny".

Zklidněte se, pomoci nějaké vhodné meditace sestupte do nižších hladin vědomí..[smích] a nad tím výrokem se nepodjatě a bez přebírání manýrů Vyvolených ZAMYSLETE.

Ještě stále máte pocit, že to je SPRÁVNÝ přístup, notabene na začátku 21.st, ve věku šíření svobodných informací na internetu, kdy zejména náboženští Voldemorté díky zájmu stále většího počtu lidí o FAKTA a nikoli planá filozofování a braniwashing ztrácejí mediální vliv?

Farizejství, které ústy některých Vyvolených hlásá vodu, ale pije víno je i v očích nevědomých a dokola propagandou, dogmaty, demagogiemi a podporou závislostí ovládaných ovcí stále zřetelnější, a to je jedna z věcí, která může v rámci správné "práce na sobě" MOCNÉ pokrytce v jejich "rozletu" přibrzdit.

jansmith[smích]

208104

27.12.2009 16:13

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Zase je to trochu jinak mtk.


Když se vrátím o pár přísp. výše na úplný začátek debaty o Neovi (Matrixu), tak vidím větu, cituji: "Pro ilustraci použiji analogii na trilogii Matrix.".

Kde v ní vidíš, (jak píšeš) že tento holyvůdský trhák beru až tak vážně a nechávám se "vést"??


Copak použité výrazy: "ilustrace na analogii s Matrixem" jasně neříkají, že mi jde o POROVNÁNÍ přístupu film. rebela a avatara (a protivníků, se kterými v kyberprostoru setkává) s reálnými lidmi v našem tzv. skutečném životě, tj. třeba i s účastníky diskuzí na Zvědavci??

Nejde tedy o to (chceš-li), jestli a jak (jak píšeš) tvůrci filmové trilogie zamlžují, křiví pravdu a odvádějí pozornost od podstaty nebo nakolik jsou naopak vnitřně integrovaní a upřímní, ale o to jak se v SYSTÉMU (Matrixu) chovají postavy, kterým vdechli život.

To JE ta analogie na chování skutečných lidí ve skutečných podmínkách našeho společensk.Systému (tj. opět Matrixu, na který ale nekoukají v kině, ale sami v něm -povětšinou patřičně zblblí a nevědomě- hrají)..[smích]


A pokud nebudeme planě filozofovat a házet bonmoty a raději se zamyslíme nad Podstatou, tak bychom se měli zamyslet nejen nad farizejským tvrzením Voldemortů, pseudovyvolených, pseudoguruů a jejich lokajů o tom, že "Pravda není pro všechny", ale také nad poslední větou Modlitbičky, která se ti, jak píšeš, líbí a která zní "Let there be peace everywhere".

Nakolik světoví MOCNÍ a jejich LOKAJOVÉ tuto větu převzatou ze sanskrtu s voláním o Pravdě a Lásce dnes a denně skloňují a nakolik ji pro MOC a peníze do těch správných kapes farizejsky, s voláním po míru, od nepaměti krvavě porušují??

Patří tito MOCNÍ historicky mezi altruisty, kterým jde o blaho CELKU nebo naopak mezi Voldemorty, kteří si nepochopením principu Duality učinili z Planety jedno velké s.r.o., ve kterém si z pozic Vyvolené aristokracie nebo košér fin.magnátů vytvořili z většinové populace a tzv. obyčejných lidí kanonen futr a dojnou krávu?

Opět analogie na Matrix, kde si stroje ze SPÍCÍCH (nevědomých) lidí -tzv. bezduchů- vytvořili zdroj el.energie a skrze program (v našem světě skrze pokřivené svaté knihy a mainstreamovou propagandu, polopravdy a vyložené lži) je ovládají.


V jednom ze svých posledních příspěvků píšeš, cituji: "Na Zvědavci se zvedl dost prudký a hlavně neproduktivní odpor k aktualizeci názorového diskurzu." a společně s Médou a některými dalšími se pravděpodobně domníváš, že tou AKTUALIZACÍ bude vyškrtnutí určitých vlivných SIL z debaty. Tj. Sil a struktur, o kterých se tak nějak (viz. Pravda není pro všechny) nesmí KRITICKY nejen v mainstreamu hovořit. Tedy bavme se o čemkoli, jen ne o Voldemortech (kde R&R Ltd. jsou jen jednou skupinou deroucí se na špici) a kteří podle HHBB vlastně ani neexistují..[smích]

A Shanti s nimi.


jansmith[smích]

208117

27.12.2009 23:03

Interview s Evou Golinger

RE: nemozem z niektorych prispevkov IV.

jansmith1984 193.?.?.?

Taky se přidávám k díku za to, co jsi sem z pozice někoho, kdo je "na místě" postnul canario447. Velmi zajímavé a poučné a jak o tom píšu v jiné reakci, opět další názorná kostička PUZZLE, která demonstruje, jak fungují světové finanční a jiné E/elity (tj. Voldemorti, kteří ovládají skrze lokajské novináře a autocenzuru byznys a mezin.politiku), o kterých by se nemělo tak nějak mluvit, že Médo? nebo v mainstreamu patřičně deformovaně a demagogicky.


Doufám, že si to POZORNĚ přečtou lidé kolem přítele sofisty HHBB, protože to je názorná ukázka, jak se bavit otevřeně o všem a jak nesklouzávat k tisícileté metodě tzv. Vyvolených, tj. k ohlupování lidí tvrzeními, že "Pravda není pro všechny".

Venezuela podle mne riskuje osud Chile a Chávez osud S.Allendeho nebo nějakou vnější intervenci či košér válku např. s Kolumbií - protože Rozděl a Panuj fungovalo doposud vždy spolehlivě, ale také mám pocit, že doba se změnila/mění, a to je asi jediná naděje pro tamější obyvatele, region a vlastně celý náš Svět. Uvidíme.

jansmith[smích]

208164

28.12.2009 21:14

Několik vánočních postřehů

RE: Docela mě těší, pane autore...

jansmith1984 193.?.?.?

Pěkně napsáno Lin a rád se s tebou ohledně úvahy na téma Vánoce (slavení Vánoc) ztotožním. Je hezké Vánoce a nový rok slavit, jen je třeba si uvědomit, jak snadno jeden při tom může sklouznout a tím podporovat Pokrytectví těch, kteří si i za využití Vánoc (pro MOC a peníze do těch správných kapes) udělali z této Planety s.r.o.


Možná si to přečte abc a někteří další a zamyslí se, jestli jim někdo pomocí biblí (evangelií) tak trochu netlačí "klíny do hlavy".

Tím nechci říci, že ve svatých knihách není mnoho moudrého a poučného. Jen jsou podávány a vykládány matoucím způsobem a tak, že to k prospěchu a odstranění pokrytectví a pochopení této naší legrační civilizace (plné spousty bigotně věřících nebo opačně ateistických oveček, které obojí skupiny jsou viz. historie i současnost ochotny uvěřit čemukoli, co je správně zabalené...[smích]) příliš nepřispívá.

Mimochodem korán, talmud, tóru (tj. striktně monoteistická učení, přežívající díky chybně pochopenému principu Duality) nevyjímaje.


Už nevím jestli si to byla ty, kdo naší civilizaci přirovnal k dětem nebo daniela, ale rozhodně je to tak. Až se děti vymaní (a to studiem Souvislostí nikoli modlením nebo zmateným filozofováním) z vlivu pseudoautorit, zbaví se své nevědomosti a ovčího syndromu - pak dospějí.

Snad k tomu dojde dříve, než je pokrytečtí Vyvolení (E/elity) nebo propagandou zblblí "rodičové" (ego), v očekávání příchodu Mesiáše nebo s dolárky místo očí nekonečně stoupajícího HDP, nezahubí.

A Peace s nimi a tobě hezký nový rok.


jansmith[smích]

208236

30.12.2009 20:33

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavé informace mirdo, díky.


Když je řeč o korporacích a finančních oligarchiích, na něco jsme před časem narazili v debatě s mtk a tedy KDO je celosvětově vlastníkem většiny vlivných globálních mediálních korporací (i regionálních), TV kanálů nebo tištěných či internetových periodik, kdy p.Murdocha nebo v ČR TV Novu kdysi startující společnost CMI prezidenta Světového židovského kongresu p.Laudera uvádím jen pro ilustraci. (Mimochodem, společnost CME v ČR provozuje televizní stanice Nova, Galaxie sport nebo Nova Cinema a má údajně televize ještě v dalších pěti zemích střední a východní Evropy. Paráda, co říkáte přátelé?)

Je evidentní, že o způsobu, kterým mainstream informuje veřejnost a jak na veřejnost svými pořady působí rozhodují skrze peníze a tím pádem přímo nebo podprahově skrze autocenzuru tvůrců pořadů, novinářů, komentátorů apod. právě jeho VLASTNÍCI. Nebo je tady v debatě někdo, kdo je přesvědčen, že tam pracují na vrchnosti nezávislí novináři, kteří o sobě nezapomínají ovcím prohlašovat, že jsou hlídacími psy demokracie??..[smích]


Stojí za úvahu, jak je tedy možné, že je kupříkladu Hollywood a mainstream dlouhodobě plný pokryteckých polopravd nebo vyložených lží, kdy Pravda zejména v médiích občas uváděná slouží jen jako omáčka právě těm polopravdám nebo lživé propagandě, stejně jako je "v bedně" hlavní film v podstatě jen navíc jako křoví pro komerční reklamy, které jsou jim pro peníze do těch správných kapes (často arogantně zesíleným zvukem) prokládány?

Copak je vlastníkům jedno, CO a JAK se v jejích TV kanálech nebo periodikách uveřejňuje, hlavně když to sype? Samozřejmě že ne. Další otázka. Jsou tito lidé řízení, placeni nebo jinak ovládání filthy bohatými "jezovity/KC", když jsou sami svými aktivitami neuvěřitelně bohatí a navíc pokud se bavíme o R&R Ltd. jejich orientace na Izrael a tudíž sionismus je jejich na odiv dávanou příslušností k Vyvolenosti bez diskuze?

Proč židovští VLASTNÍCI ve svých mediálních impériích NEPROSADÍ ve vlastním zájmu opačný přístup, tedy seriózní a vyvážené zpravodajství (padni komu padni - a to i o praktikách Izraele nebo o tom, kdo z nich samotných činí v očích veřejnosti nevinnou oběť) a v neposlední řadě místo těch na temné strunky oveček brnkajíce neprosadí i HODNOTNÉ pořady, které většinového občana krví, úchylným násilím a dalšími úchylkami neohlupují a nepůsobí na něj v podprahových úrovních negativně? Co říkáte v této souvislosti na v debatách probírané téma o podvržených, ale dnešní realitu odrážejících Protokolech Sionských mudrců?


TO BE CONTINUED

208401

30.12.2009 20:33

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ

Ptám se, co je vede k tomu, že se tímto způsobem podílejí na brainwashingu spoluobčanů? Je to proto, že peníze přeci nesmrdí? nebo proto, že pro Ž/ž je získané bohatství darem Jahveho za to, že se v rámci své víry i jinak dobře "otáčejí"? Není v tom ale náhodou i sobecká podpora dalších vlivných tzv. Voldemortů (E/elit), které mají potom s tzv. obyč.lidičkami při prosazování svých polit. i jinak pochybných záměrů snažší práci?


V jedné debatě o sionismu a Izraeli padla narážka, cituji: "je nájemný vrah viník nebo oběť?". Mirda postavil ve své reakci zadavatele i náj.vraha nekompromisně na stejnou úroveň a já bych se touto optikou podíval i na zmíněné mediál.magnáty. Znamená to tedy, že tito vlastníci, kteří jistě vzhledem ke své boží vyvolenosti nejsou IQ tykve (nebo ano?) se chovají a řídí svá impéria tak jak je řídí proto, že jsou zmatenými obětmi někoho ještě výše v pyramidě? Koho tedy? Jezovitů?

(Já vím, že těmi tzv. jezovity už lezu možná někomu na nervy..[smích], baví mě ale testovat odolnost přátel Médi a HHBB na jendovy láskyplné "provokace" a snahu tepat železo a ochotu oponenta ke sdílnosti dokud je žhavé. Doufám jen, že to nijak nepostihne duševní zdraví mých ctihodných přátel..[smích])


Pojďme si to říci přímo. Není tomu tak, že jsou naopak s plným vědomím PLATNÝMI členy historické voldemortí PARTY (jedno, jestli tam patří aristokr.rody, jezovité, illuminaty, různé řády či tajné lóže aj.), o jejíchž rozklíčování a pojmenování se někteří zde pokoušíme?? (jež by je mohlo coby zrcadlo přemístit pod drobnohled zneužívané většiny - Pozor, nikoli, aby proběhly čistky či pogromy, které jak víme z historie zadavatel skrze možná zneužitého, ale i tak náj.vraha organizoval vůči vlastní komunitě - viz. WW2 a 6mil varianta).

Ptám se. Bude zde i na základě výše uvedeného přetrvávat názor, že jednání, kterým R&R Ltd. skupiny skrze mainstream manipulují veřejným míněním je jednání nevinných obětí kočírovaných SHORA?

Dobrá. V takovém případě by ale bylo záhodno přijít KONEČNĚ do debaty s konkr. argumenty, vazbami a historickými i současnými Souvislostmi (jména, adresy, č.bot a soc.pojišt..[smích]) a nikoli se bohorovými a mlžícími pokusy pokoušet stavět je v pyramidě nad R&R Ltd.sk. a tím je odsunovat mimo zorné pole lidí, kteří jim začínají vidět "do žaludku".

Znovu připomínám. Farizejské, samovyvolenou Vrchností po tisíciletí podsouvané tvrzení, že Pravda není pro všechny je POKRYTECKÉ a NEOBSTOJÍ. Je dobré si také připomenout, že touto pokřiv.filozofií se od nepaměti řídí nejen nábožen.establishment zprofanovaných vyznání a také někým vlastněný a ovládaný mainstream, v jehož případě se jedná o další důkaz UKAZUJÍCÍ na Óbrboháče a jejich Lokaje (jak je vtipně a s láskou..[smích] otitulovala pí.Jarmila).


jansmith[smích]

208402

31.12.2009 16:13

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

RE: A výhled na moře by si nepřál?

jansmith1984 193.?.?.?

Podle mne peníze v Systému (tak jak je nastaven - přeneseně majetky) jsou předpokladem MOCI na každé úrovní, protože čím jich je více - tím větší MOC.


Od jisté úrovně již ale MOCNÍ peníze nevnímají jako HLAVNÍ CÍL (mají jich tolik, že je nepočítají), ale zaměřují se pro potěchu EGA na tzv. VYŠŠÍ CÍLE.

Peníze/majetky by začali počítat jedině v okamžiku, že by jimi vlastněný objem začal klesat k psychologické hranici, kdy se z nich opět pro ně stává HLAVNÍ CÍL potřebný ke konstantnímu udržování MOCI (požitků apod.). Je jasné, že toto omezování bohatství (majetku, peněz) je od jisté úrovně jen teoretické a bez změny Systému k tomu nemůže za normálních okolností dojít. Jak naznačil Rene, transformovaly se do ryzí MOCI. Tato na penězích (jak je chápou tzv. běžní lidé) již nezávislá MOC není imaginární, ale opět ji reprezentují KONKRÉTNÍ LIDÉ a konkrétní zájmové skupiny, které lze pojmenovat a vystavit pozornosti většinové a po věky zneužívané populace.Pokud jsou MOCNÝMI tzv. altruisté, jejich HLAVNÍ CÍLE se orientují na zlepšování mezilidských vztahů a poměrů ve Světě.

Pokud jsou MOCNÝMI tzv. Voldemorté, jejich HLAVNÍ CÍLE (kdy objem vlastněných peněz je již tak vysoký, že pro ně pozbyl psycholog.váhy) se orientují na negativní ovládání mas, jejich zneužívání a manipulování pro potěchu vlastního EGA, ukojení vlastních pochybných představ o fungování Světa a možná pro pocit zvrácené zábavy (viz. deformující působení mainstreamu nebo příklad z historie zvrácené zábavy E/elit viz. gladiátorské souboje a jejich doprovodný program).


K oddělení těchto dvou základních kategorií MOCNÝCH od sebe a jejich pojmenování slouží podle mne z dobrých důvodů i debaty na Zvědavci, byť jsou zde i zvědavci, kteří tyto snahy o pochopení SOUVISLOSTÍ nedoporučují a raději ostatní (v souladu s pokryteckými radami náboženských vůdců) orientují POUZE na vlastní nitro.Pokud jde o Billa, tak ten podle mne k MOCNÝM, jak je chápeme (tj. voldemortím manipulátorům) nepatří. Vzhledem ke svým schopnostem vytvořil v rámci pravidel Systému "impérium", které může být použito, jak k altruistickým cílům, tak voldemortím.

Pokud bude toto impérium používáno k altruistickým cílům, tj. Billovy technologie budou lidstvu pomáhat na cestě k humanitě, vědění a dosažení spravedlnosti, potom je i Bill altruista.

Pokud toto impérium skrze jeho možnosti ovládli nebo postupně ovládnout voldemortí E/elity, potom je Bill pouhým (byť velmi bohatým) Lokajem mocných, jako je tomu i v případech dalších světových byznysmenů.

My two cents.

jansmith[smích]


PS:
Pokud nikdo kdo reprezentuje MOC jak popisuji neexistuje, potom je blíže pravdě Vojta49 a možná tím lépe pro VŠECHNY zúčastněné.

208448

02.01.2010 20:18

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Je tady jeden problém příteli Takyjeden a ten problém se zde snaží pí.Jarmila, byť možná zbytečně expresivně -bez zbytečných servítek a sofistikovaného filozofování- sdělit.


Tady na Zvědavci a nejen zde již padlo tolik informací, názorů a FAKTŮ o tom, že oficiální světová náboženství (kdy KC je jedním z několika nejzprofanovanějších) jsou z 99% nástrojem MOCI E/elit (s největší pravděpodobností viz. historie tudíž i mocných Voldemortů), že nevidět tyto Souvislosti o něčem vypovídá...[smích]

O tom, nakolik jsou tyto E/elity zneužívající víru v Boha, naději na posmrtný život nebo příchod mesiáše (první nebo druhý) ke svému profitu elitami tzv. voldemortími nebo jen zblblými se toho zde v článcích i debatách "postlo" již také dost a dost.


O tom, že existují (sorry za výraz) tzv. flanďácí, kteří v pozicích nikoli E/elit, ale tzv. obyčejné populace věří upřímně tomu, co jim bylo VÝCHOVOU NĚKÝM od mala či jinak naočkováno není pochyb (upozorňuji, že pokud by tito lidé byli od narození vychovávání např. k uctíváni pohanských Bohů, bez jakéhokoli zaváhání by uctívali je. Memy, příklad, výchova pseudoautoritami je to, oč tu běží...[smích])

Není ani pochyb o tom, že mnoho toho, co je ve svatých knihách či evangeliích různých náboženství uvedeno je tzv. univerzální Pravda. Problém je v tom, že tato Pravda, jak jsem psal jinde, cituji: "je matoucím a pokryteckým způsobem zakomponována do takového množství dezinformací, nesmyslných dogmat, strašení, klouzajících podobenství, mýtů a pohádek pro děti i dospělé, které se staví do pozice reality, že ji mnohdy nechápou, autocenzurou chápat nechtějí a nevyznají se v ni ani ti, kteří ji hlásají.


Proč myslíš, že jisté struktury ve vedení oficiálních náboženství (jejich establishment) a jejich dobře pracující Lokajové od věků, se slovy o Pravdě, Lásce a k bližnímu svému, hlásají názor, že, cituji: "Pravda není pro všechny"?? Budeme zde disputovat o tom, že za touto pokryteckou doktrínou pomocí násilí nebo sofi brainwashingu oveček od nepaměti naprosto cíleně NEJDOU?? Není dost příkladů z historie i současnosti?

Je dobré si opět uvědomit, že stejně jako v jiných záležitostech (které mají potenciál poskytovat Vyvoleným MOC a peníze do těch správných kapes), jde jen o další příklad zneužití a pokřivení něčeho, co ve své ryzí formě hlásá úplně něco jiného, než ovečkám předávají pokrytecké/farizejské náboženské špičky a jejich úplatní nebo taktéž brainwashed Lokajové.


Toto si uvědomit je jedním z prvních kroků k Pravdě a Svobodě, o které jsem si jist mnoho věřících i nevěřících často vědomě nebo nevědomě "rozjímá".


jansmith[smích]

208653

03.01.2010 12:14

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě s Novým rokem zdravím Mirdo, starý cyber-kamaráde [smích] a těším se v novém roce, dá-li pánbůh..[smích], na další webovské debaty.


Zvědavec se postupně vyprofiloval v zajímavé, široké veřejnosti již známé diskusní fórum, kdy pokrytecká a zejména po vzoru pí.tidlidi pro-sio úderná síla některých diskutérů se po nastavení zrcadel (doufejme, že nikoli jen dočasně..[smích]) stáhla zpátky do žumpy - a tím nemám na mysli jen "konkurenční" web s podobným jménem. Je to i proto, že přibylo diskutujících s velmi hodnotnými příspěvky k zamyšlení a reakcemi, a debaty již není možno vést v příliš okatě plytkém a od Podstaty odvádějícím klouzavém a záměrně konfrontačním tónu.


Z jistého pohledu jsou hodnotné i příspěvky přítele Vojty, protože (byť nevědomě a mnohdy s legračně neotřesitelnou sebejistotou o vlastní pravdě) nutí ostatní čtenáře Zvědavce vypadnout z myšlenkových stereotypů, argumenty druhých podrobovat nezaujatému zkoumání a ZAMÝŠLENÍ a tudíž jen souhlasně (podle zastávaného světonázoru) jak je zvykem v mainstreamu automaticky nepřikyvovat.

Že to v případě Vojty49 a některých dalších ctěných nicků přináší riziko nesení vlastní debatní kůže na trh je také pravda a tito diskutující oponenti proto rozhodně zaslouží úctu za to, že se zbaběle (a tak nějak pokrytecky, že?) neschovávají za superanon ajpiny a své názory (které sice často, viz. debata o definici ZISKU, ujíždějí) nemaskují do nepřehledného MITOTE příspěvků bez nicku.


Na závěr se připojuji k tvé výzvě Vojtovi, cituji: "Dívej se na svět s otevřenýma očima" a věřím, že si ji vezmou za své i ostatní účastníci zdejších polemik, bez ohledu na svůj názorový dres, nábož.vyznání, sympatie k politické straně či hnutí, číslo bot, krevní skupinu nebo byli či nebyli očkování proti někomu košér penízky vydělávající swine chřipce.

Shanti.

jansmith[smích]

208693

03.01.2010 18:14

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za reakci Takyjeden, kterou jsi tady srozumitelně a jsem přesvědčen, že férově a nejen pro mne vyjádřil.

Pokud se týká mého pohledu na probíhající, jak píšeš: dechristianizaci, tak k tomu není mnoho co dodat. Je to odvěký boj ideologií (zde náboženských - těch, kdo je zneužívají) pro MOC a peníze do těch správných kapes, kdy se stylem příliv-odliv úspěchy (dominantnější vliv) po věky střídají s porážkami a "kanonenfutrem" jsou pro OVČÁKY od nepaměti právě ty tzv. obyčejné a patřičně zblblé lidičky.


Podle mne se křesťanská víra (tak jak je opět lidmi vymyšlenými a pro benefit E/elit přepisovanými svatými knihami hlásána) pro své pokrytectví a rozpor s Ježíšovým učením sama odsoudila k dřívější nebo pozdější rekonfiguraci, tj. k návratu k původním hodnotám. Pokud ale tato civilizace nemá zaniknout, tak musí podle mne dokud je čas přejít k hodnotám, které Ježíšovo učení o třídu PŘEVYŠUJÍ.

Stejné je to i s ostatními světovými oficiálními náboženstvími, které vznikly a chovají se v bleděmodrém stejně jako v šatech křesťanství zprofanovaná KC a které se maličko odlišným brainwashingem snaží o dosažení stejných cílů.


Doba se ale změnila, nečekané technologické "zázraky" zvrátily monopol na pravdu (vznikl internet), většinová populace se v rozporu s tisíciletou stagnací začíná stále rychleji a do větší hloubky zamýšlet nad SOUVISLOSTMI a KDO a PROČ jí od věky manipuluje (a zneužívá ji) a k čemu to povede se můžeme jen dohadovat.

Osobně si myslím, že internet již není možno a ani v budoucnu nebude možno 100% kontrolovat a cenzurovat (objem dat se násobí, Eschaton akceleruje) a pokud by se o to někdo pokusil, tak jedině jeho vypnutím s rizikem urychlení rekonfigurace a teď nemám na mysli jen "rekonfiguraci" oficiálních náboženství, ale Systému jako takového.


Pokud si ale většinová populace (mimo práce na sobě - tímto zdravím přítele HHBB, Médu a mtk..[smích]) SPRÁVNĚ a vědomě neodpoví na otázku KDO a PROČ (tj. neodmítne pokrytecký princip voldemortích E/elit, že "Pravda není pro všechny" a bude se jako v minulosti jen nevědomě uzavírat do svého nitra), žádné trvalé společenské změny k lepšímu pro všechny zúčastněné nenastanou a jen se zopakují chyby minulosti, vedoucí maximálně ke krvavému nebo řízeně sametovému předání MOCI mezi Ovčáky, nikoli tedy k rekonfiguraci SYSTÉMU ze sobecky neudržitelného na udržitelně humánní.

(Kdo není schopen se poučit z minulost, je nucen ji opakovat).

jansmith[smích]

208718

04.01.2010 15:50

Vážený pane prezidente, přeji Vám vše dobré v roce 2010!

RE: idealista.../ OK

jansmith1984 193.?.?.?

Že V.Klaus NEPATŘÍ mezi ty, kterým jde o spravedlnost pro VŠECHNY a prosazuje "určité" košér ekonomické teorie je jasné Gibi (vždyť mu jako správnému ekonomickému teoretikovi jde primárně o ZISK a nekonečně stoupající HDP a peníze podle něj přeci také nesmrdí, že?).


Zařadil se (po velkém úsilí..[smích]) z tzv. obyčejného človíčka mezi "elitní" špičky, které mají možnost z titulu své pozice (funkce) do věcí mluvit (a občas je i maličko ovlivňovat) a tak toho pro potěchu svého ega (možná i pro pocit státnickosti a zapsání se do dějin) v rámci zviditelňování koná.


Nechci mu křivdit, možná mu jde o dobro pro občany ČR, ale v mých očích se zdiskreditoval nejen svými výroky, ale zejména způsobem, kterým spolupracoval se zahraničnímu E/elitami a Voldemorty na rozebrání ČR.

Pro někoho to jinak nešlo, naopak ČR v té době údajně zachránil od ekonomických šoků a destruktivní inflace (navíc odporoval pravdoláskovcům, aby ji nacpali do neokonzervativně liberální US prd-le kompletně). Podle mne to ale bylo (jak už to obvykle v životě bývá) zase jinak. Stačí připomenout pokrytectví kupónovky, jeho idol zloděje Koženého apod.


Naopak sympatická je jeho snaha podkuřovat eurohujerům, Posseltům a globálním oteplovačům, ale jak dalece v tom je z jeho strany zase jen nějaký kalkul těžko říci.

A Peace s ním.


jansmith[smích]

208802

05.01.2010 00:01

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Ale no tak mtk. Zase si tady, jako to máš ty po hábečkovsku rád, budeme dokazovat CO JAK KDO myslel, příteli??..[smích]


Copak to není JEDNO jestli šlo o "domnívám se" nebo o "tvrdíš"? Ale když jinak nadáš a aby byla tedy diskuzní legrace, tak ti sem postnu, co znamená výklad slova "domnívat se". Chceš?

Tak tedy mimo jiné znamená: soudit, myslit, počítat, předpokládat, mít zato.
VIZ: ABZ slovník http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/domniv...

Tak co, mtk, kdo z nás klouže od Podstaty??..[smích]Ale nechme toho a pojďme si popovídat ne téma podsouvání a víry. Nejdříve se tě zeptám:

Pokud by nebylo oněch podle tebe konspirativních webů a dokumentů. Soudíš, myslíš, počítáš, předpokládáš, máš zato, že bychom dnes měli vůbec o čem debatovat?


Kde by ses chtěl dostat k informacím, které nastavují mocenskému establishmentu a Voldemortům zrcadlo a o jejich sviňárnách informují nevědomý a k náboženským a jiným pseudoautoritám po věky vzhlížející plebs?

Nebylo by to přesně tak, jak by si Ovčáci nejraději přáli, tedy aby jediným informačním kanálem pro Ovce byl mainstream nebo kazatelny Ovčáků, tedy jednolitý proud polopravd, lží a propagandy, a to bez jakékoli nezávislé alternativy??

Odpověz si sám příteli.


A R&R Ltd.?? Zase budeme HLUBOCE disputovat o tom, co znamená výraz, cituji: "spiknutí", místo toho, abychom hledali Souvislosti a Vazby, které se těchto struktur také bytostně týkají??

Abych tě uklidnil. Netvrdím, že R&R Ltd. mafie mohou za všechen marasmus našeho Světa. Problém je komplexnější, ale tyto struktury se na tom marasmu velmi aktivně podílejí, a proto bychom se o nich (ať se to tobě a některým dalším hábebečkám líbí nebo nelíbí) bavit měli a nikoli je stále jako nevinné objeti někoho nad nimi nebo kdo dle HBčka neexistuje, od debaty ochraňovat.


Ty rád mluvíš jako jejich advokát obecně a já se naopak snažím o příklady. Chceš nějaký? Není to tak dávno, co tady v diskuzi někdo připomněl, že těsně před koncem 2.sv. války US Voldemorti (z bysnys nikoli vojenskotaktických důvodů) nechali zbombardovat skoro do mrtě plzeňskou Škodovku (netvrdili někde po pokrytecku, že to byla navigační chyba?..[smích]), za to ale Rotschilldy vlastněné Vítkovické železárny a hutě v Ostravě se pokud se nepletu celou válku nijak zásadně nedotkli, zato v r.1944 bombardováním těžce poškodili obytné centrum Ostravy (zase navigační chyba?).

Ještě nic mtk??


Na závěr mám pro tebe v reakci na tvé, cituji: "Kdo nemele s námi, mele proti nám" říkanku. "Né-melem nemelem, né-melem nemelem, zé-bralá nám voda mlejn". Líbí? Pořád nic? A Peace s tebou.

jansmith[smích]

208858

05.01.2010 11:23

Že by nová normalizace? Kdo kritizuje Lisabon a Unii, jde od válu

RE: nic nového

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá odpověď kubrte..[smích] a já bych se jen tvého oponenta zeptal, jestli někdy slyšel/slyšela něco o pojmu novinářská "autocenzura", kdy pro pozici nebo placení hypotéky se píše přesně to, co rádi vidí editor nebo vlastník.

Ale nezeptám, protože to evidentně nemá smysl a Andreejka bude muset ještě nějakou dobu k pochopení Souvislostí samostudovat.


jansmith[smích]

208894

06.01.2010 17:12

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Můžeš prosím tě mtk dopřesnit JAKÝ "respekt" budí ten, který podle tebe, cituji: "dokáže manipulovat myšlenkou" a ČÍ respekt?? Je to totiž podle mne důležitá věc k zamyšlení.


Budí respekt v zblblém a nevědomém manipulovaném? nebo v podobně (pocitem výjimečnosti a geniality postižených) ostatních o moc soutěžících voldemortích manipulátorech?

Mám to chápat tak, že ten, kdo podplácí, tuto obdivnou emoci nezasluhuje a naopak ten, kdo manipuluje myšlenkou ano? Nebo jsi to ty, kdo lidi, kteří manipulují myšlenkou (a protože jsi to ve svém příspěvku spojil s penězi a majetkem, tak předpokládám, že manipuluje negativně/sobecky) obdivuje?

Nezdá se mi to, a tak jsem docela zvědav na tvůj případný rozbor a hned předesílám, že podle mne si takoví manipulátoři (např. bankéři, finanční poradci, analytici trendů, komentátoři dění) rozhodně žádný respekt nebo obdiv ve smyslu, který toto slovo vyjadřuje nezaslouží.


A pokud jde o peníze a majetek, tak z tohoto pohledu nejsou (jak uvádíš) rozhodně sekundární a už vůbec ne podřízenou záležitostí, protože jsou nezbytnou podmínkou MOCI, byť od jisté úrovně již jejich výše nerozhoduje.

KC nebo co parafrázuji pojmem "jezoviti" by mohli jen těžko ovládat takový obrovský počet občanů (podobně jako R&R Ltd. mafie), pokud by v čase neshromáždili tak neuvěřitelný majetek a vliv, se kterým mohou konat takřka vše, co se jim zamane. Jen pud sebezáchovy je brzdí v rozletu, protože pokud by rozpoutali síly, které se vymykají i jejich vlivu (např. jaderná apokalypsa), mohli by si zbourat i svoje po věky budované a opečovávané bábovičky...[smích]

Každopádně po finanční nebo materiální stránce jsou na vrcholu a to je i ta ryzí MOC, do které se ty peníze a majetky od jisté výše (jak jsme si vyměnili s Renem) přetransformovaly.

Ve vlákně (Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje) jsem v této souvislosti s ním maličko podiskutoval (byť jednostranně..[smích]), a tak případně mrkni.


A na závěr mého vstupu pokud jde o Óbrboháče, tak si buď jist, že časů mají DOST, a to i proto, že na "správu" svého kolosu mají dostatečný počet Lokajů a výkonných pracovníků, zatímco oni svůj intelektuální potenciál mohou věnovat JEN opravdu STRATEGICKÝM rozhodnutím.

Závěr? Tzv. Óbrboháči neboli klidně Voldemorté (kteří podle HHBB neexistují a má to být blbost) s těmi, co dokáží manipulovat myšlenkou JEDNO JSOU a rozhodně by neměli být jako "jen" bohaté a prázdné skořápky (jak je tady v debatách občas podsouváno) podceňováni...

jansmith[smích]

209062

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?