Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 171 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

už dávno by tihle sebevědomí frajeři s kovbojskými manýry a obdobnými znalostmi zbankrotovali. Takto si chybějící peníze jen vytisknou nebo vytvoří klávesnicí vyvolených.Nedivím se, že spousta zemí už má jejich pokrytectví, nenažranosti a drzostí plné zuby.Všude poučují o svobodě, demokracii a lidských právech a přitom po celém světě beztrestně intrikují,dělají převraty,válčí a parazitují.v jednom kuse hledají, kde by se ještě něco dalo ukrást. Golem teď už na dost vratkých nohou, ale s hodně velkým klackem. Až ty jejich tiskárny Čína, Rusko a další státy vypnou, nastane u nich doma velký úklid.Jejich loutkovodiči budou mít úplně jiné starosti než světovládu. A hodně velký klacek má i Rusko, na to by neměli zapomínat při jeho obkličování.Z ponorek je to k loutkovodičům pár minut letu.

311436

17.06.2014 19:04

Jihovýchod prodán západním naftařským firmám

Jak jinak

217.?.?.?

Kam vkročí noha strýčka Sama,tam zůstane jen vykradená a zplundrovaná země.Její obyvatelé vydaní napospas cizím bankám a korporacím, obyvatelstvo zalité vlastní krví a potem a majdanisti si možná za cizácký žold koupí nové adidasky.Říkají tomu šíření demokracie, svobody a lidských práv. Světovládci za velkou louží zase budou o nějaké ty miliardy bohatší. Americká demokracie v praxi.

311796

19.06.2014 07:59

Jihovýchod prodán západním naftařským firmám

Za vším hledejte peníze a moc

217.?.?.?

a skoro nikdy se nespletete.Prakticky všechno zlo současného světa pochází od mocných bankéřských a aristokratických rodin, vysokých hodnostářů církví a většinových majitelů zbrojovek a nadnárodních korporací (těžba energetických surovin vede), kteří jsou naivními obdivovateli a věrnými poskoky oslavováni jako mecenáši a nositelé pokroku a úspěšnosti.Bez nich by svět byl daleko spravedlivějším místem pro 7 miliard lidí a bez většiny takových hrůz jako jsou světové války, globální krize, krvavé převraty a revoluce atd. Tato světová elita je tak nenažraná, odtažená od života prostých lidí a zrůdná, že právě požírá systém, který ji zplodil, zato permanentně vyvolává světové války,revoluce, krize, převraty, intriky,lži,genocidy, etnické a náboženské konflikty, atentáty a další hrůzy, přičemž to vydává za šíření demokracie, svobody a lidských práv. Na to totiž ovce slyší. Jejich hlavní zbraní jsou média, tiskárny dolarů, kostely a skutečné zbraně, oporou pak naivita lidí, jejich neochota či neschopnost přemýšlet a strach z moci elitářů. Vše ostatní jsou jen bláboly zakrývající buď úmyslně nebo z neznalosti pravý stav věcí.

311888

22.06.2014 21:08

Vláda má starost - co s armádou

Na co armáda ?

217.?.?.?

Snad jedině proti naštvaným občanům, kteří už mají těch nekonečných lží,korupcí, gigantických podvodů a krádeží nedotknutelných darebáků a zločinců po roce 89 plné zuby.To, co z armády zůstalo po převratu, je dobré akorát dělat poslušně službičky pro americké světovládce tu či onde a hájit výlučně jejich zájmy po celém světě. Na co mají armádu platit zaměstnanci ze svých mizerných platů (bohatí v Česku daně většinou neplatí,neboť vykazují v podnikání trvalé ztráty nebo zisky daní v daňových rájích ), když ta pouze chrání zájmy zahraničních nebo zdejších boháčů ?

312161

Amerika se pokrytecky pod rouškou šíření demokracie a lidských práv snaží vyvolat konflikty v Evropě a tím ji oslabit a učinit závislou právě na ní. Světovládci z bank, korporací, vojensko průmyslového komplexu a jejich poradci organizují války a převraty kdekoliv na světě, jen aby zůstali neomezenými vládci světa a ještě posílili své zisky a moc (staré rozděl a panuj v praxi). Pokud Rusko a další země, které už mají dost amerických intrik, agresí a loupeží, vypnou jejich tiskárny dolarů (nebude to snadné), čeká světovládce velký problém doma. Padne-li dolar jako rezervní měna, čeká zejména Ameriku a Evropu dramatický bankrot. Američani i lidé v západní Evropě si zvykli na vysoký životní standard a občanské svobody, a to rychle skončí.Střední třída rychle zchudne a ty občanské svobody už byly výrazně osekány po 11. září 2001,občané jsou šmírováni jako nikdy předtím, tábory FEMA rostou po Státech jako houby po dešti a rozdíly mezi příjmy horního 1% a zbytkem společnosti se zvětšují ďábelsky rychle. Neuvěřitelně dravý neoliberální kapitalismus právě požírá sám sebe a ještě ohrožuje a vysává celý svět.Hraje se o čas. Mnoho lidí už nevěří médiím a politikům pracujícím v režii světovládců a tak světovládcům už nezbývá nic jiného než sázka na otevřený fašismus.Jako na Ukrajině.

312184

24.06.2014 17:49

Gazprom versus Naftogas

Evropa nepochopila,

217.?.?.?

že tahá za kratší konec provazu. Evropa potřebuje daleko více ruský plyn, ropu a další suroviny než Rusko její spotřební zboží a moralizující pokrytectví. Může si ty nablýskané krámy dovézt z Asie.Peníze na to Rusové mají. Být Putinem, urychleně vybuduji potrubí na hranice Číny (Čínani by si to dostavěli v rekordním čase na svém území sami) a vzápětí rychle vypnu ekonomiku pokryteckých služebníků strýčka Sama,který svými kovbojskými intrikami a agresemi chce ohrozit Rusko a současně zlikvidovat Evropu v době, kdy sám je už dávno zralý na bankrot.Za to přinutím Čínu a další odběratele ruských surovin, aby neplatily v dolarech, ale v jiné měně. Tím okamžitě odstartuji nevyhnutelný bankrot Ameriky a celého nesplatitelně zadluženého Západu.Tomu je už dlouho jasné, že nemůže použít jaderné zbraně,i když s nimi haraší po celém světě, protože Rusové by okamžitě odpověděli a život i na území světovými válkami nedotčené Ameriky by se vrátil do prekambria. A křivácké finty Západu se šířením demokracie, svobody a lidských práv prostřednictvím neziskových organizací financovaných západními miliardáři už jsou pro myslící lidi asi tak věrohodné jako projevy lháře Goebbelse o konečném a drtivém vítězství nacistů v březnu 45. Západním světovládcům vždy šlo a stále ještě jde jen o obrovské zisky a neomezenou diktaturu nad celým světem. Pokud Rusko udělá to, co uvádím výše, budou mít západní světovládci velký problém s vlastními ožebračenými a slušně ozbrojenými občany a ne se světovládou.Příprava, financování a pokrytecká podpora fašistického převratu na Ukrajině by mohl být jeden z posledních hřebíků do jejich rakví.

312231

25.06.2014 07:55

Rozhovor, který mne vyděsil

Jen shrnutí smutných faktů

217.?.?.?

To, že jsme poslušnými otroky cizích bank a firem a zdejších mafiánů je soudným lidem jasné už dávno.Ti všehoschopní si tu současnou mafiánskou džungli nemůžou vynachválit a říkají ji pokrytecky demokracie,ti, kteří ještě zcela nerezignovali, se snaží protlouct, jak se dá a ti ostatní jen přežívají(ne všichni) ze dne na den bez vyhlídky na nějaké zlepšení. Obchody jsou sice plné zboží (často předražených, ale pěkně zabalených šmejdů nezjistitelného původu a úplně zbytečného), můžeme jet,kam chceme (když na to máme čas a především peníze), ale taky máme statisíce nezaměstnaných,desetitisíce žebráků a bezdomovců, miliony těch, kteří musí počítat každou korunu, aby vůbec jakž takž bídně přežili,velmi nespravedlivé odměňování za poctivou práci, desítky televizních stanic a periodik s velmi ubohou a prolhanou náplní, naprostou svobodu a beztrestnost pro hodně bohaté gaunery nejrůznější provenience,svobodné volby, které vůbec nic nemohou změnit na osudu těch, co po převratu nekradli, nekorumpovali a nepodváděli ve velkém, mládež vzdělanou jen formálně, která vidí svou perspektivu růžově jen když je na drogách, občany zadlužené na celý život za byt v paneláku nebo domek s jedním schodem v sídlišti na ležato, atd. Kde jsou ty časy, kdy to stálo jen za prd, ale tato země nám patřila.Slušní lidé se mohou zcela právem cítit v této zemi po převratu v roce 89 podvedeni a obelháváni nejrůznějšími politiky a hochštaplery a soustavně okrádáni cizími firmami i zdejšími zbohatlíky. Bohužel, kostky jsou vrženy...

312250

25.06.2014 16:08

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Jen shrnutí smutných faktů

217.?.?.?

Nevím, ze které galaxie jste přiletěl,ale být otrokem v mafiánské kleptokratuře vydávané pokrytecky za demokracii a svobodu je pro slušné a poctivé lidi nesrovnatelně bezohlednější než "trpět" diktaturu komunistických papalášů. S odstupem času vidím, že to od sedmdesátých let byli proti současným gangsterům v kravatách jen neškodní filantropové.A to již pamatuji opravdu dost a komunisty nemusím. Srovnáváte mafiánskou džungli se zoologickou zahradou ! Západ žije už dlouho na dluh (my se rychle učíme) a vycucává zbytek světa jako pijavice, intrikuje, loupí, organizuje převraty a válčí všude tam, kde cítí nějakou tučnou kořist. Má stále ještě technologický náskok (už ne ve všem), tiskárny na dolary, média a hodně zbraní.Oporou jsou mu jak ti schopní úplně všeho, tak ti beznadějně netalentovaní a oslnění pozlátkem Západu. Naštěstí už jeho dominance končí. Luxus jeho elit byl a dosud je velice draze zaplacený živořením, utrpením a smrtí mnoha milionů nevinných chudáků, kterým nezbývá na chleba a kteří hynou násilně jen proto, aby miliardáři měli ještě víc.

312284

26.06.2014 01:02

USA začnou v zoufalství vyvážet svou vlastní ropu

Fašismus na Ukrajině

217.?.?.?

připravený a financovaný západními elitami a pokrytecky vydávaný maňásky loutkovodičů v politice a v médiích za šíření demokracie a lidských práv, bude především pro Evropu, ale i pro "věčné mírotvůrce s velkým klackem" za velkou louží opravdu hodně drahý.Blízká budoucnost bude ještě hodně akční.Jako jediné jistoty v budoucích "báječných" letech, co nám politici slibovali, vidím kousek půdy za chalupou, hromadu dřeva na dvoře a k tomu pracovité ruce. Zlata se nenajíte ani s ním nezatopíte.Na zátop ale pak můžete klidně použít i papírové prachy a z aut udělat kurníky pro slepice.

312312

27.06.2014 16:42

Bretton Woods II a George Soros

Jenom gigantické lotroviny

217.?.?.?

Co vzejde od Rotschildů a jejich poskoka Sorose,z toho kouká jen obrovské ždímání celých států a velké utrpení jejich ovcí nebo taky válka.Je známo, že největší boháči se původem svých peněz nikdy nezabývali a netrápili. Je jisté, že v převratech koncem 80. let v zemích východní Evropy, stejně jako v mnohých válkách měli prsty a své krví a potem nevinných potřísněné peníze (v případě derivátového mága Sorose spíše virtuální), stejně jako ve fašistickém převratu na Ukrajině nyní. Uhlazení zločinci v oblecích za desetitisíce, kteří se neštítí vůbec ničeho a mají přitom plnou hubu demokracie a lidských práv.Je strašnou vizitkou a fatálním selháním lidstva, že dopustilo, aby takoví lidé měli obrovskou moc a bohatství a mohli rozhodovat o osudech celých národů a států jakoby to byly pouhé šachové figurky.

312387

02.07.2014 23:22

Putinovo riziko

Velká chyba

217.?.?.?

Putin se snaží spolupracovat s Evropou. Ta je jen poslušný slouha Velkého bratra za velkou louží, kterému jde jen o to zničit Rusko a dostat se k jeho surovinovému bohatství dříve než zbankrotuje. Pro Rusko je perspektivní partner Asie. Nemá takové dluhy jako Západ, "jede", má čím platit a má hlad po surovinách, které Rusko má. Od Evropy může čekat jen pokrytecké moralizování a podrazy namísto spolupráce.

312563

04.07.2014 01:30

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

Jen další finta elit

217.?.?.?

Elitáři dobře ví, že jejich noblesní sídla by byla po jaderné válce neobyvatelná a obyvatelé těchto sídel ozáření ke kruté smrti. Protože lidé líní myslet naivně uvěřili stokrát opakovaným lžím v médiích elitářů,zoufale nepochopili, že neomezený ekonomický růst vždy narazí vždy na omezené surovinové zdroje a peníze a pohodlí zcela vytěsnily boj za pravdu a spravedlnost ze života lidí, lidstvo představuje skutečnou zkázu života na Zemi. Řeči o tom, kdo má více raket, lodí a ponorek s jadernými hlavicemi mi připadají jako řeči puberťáků o tom , kdo má silnějšího tátu. Až to po jedné schůzce elitářů opravdu začne lítat, skončí rychle všichni. Někteří dříve, jiní o trochu později.Ti, co skončí později, budou ještě závidět těm, co to mají za sebou. Lidé prostě z lenosti, hlouposti a naivity dali ekonomickou a vojenskou moc šílencům a všehoschopným lumpům, kteří toho neuvěřitelně zneužívají a dívají se raději na hlouposti a lži v bedně. Je to pohodlnější než přemýšlet a tvořit něco pozitivní nebo bojovat za lepší a spravedlnější svět pro všechny.Taková snaha by byla naopak černá můra světových elit.

312647

04.07.2014 13:50

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

RE: Jen další finta elit

217.?.?.?

Mám dnes volno, jinak do práce chodím.Ty slinty jsou bohužel smutnou realitou.Někdo ji akorát nechce vidět.

312660

07.07.2014 18:15

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

Demografický nárůst Ruska

217.?.?.?

Brzy bude mít Rusko tak o 3 - 5 milionů rusky mluvících obyvatel více.Nejdéle po následující zimě. A hned většinou dospělých, životem těžce vyzkoušených a drsně poučených o "přednostech" a metodách západní demokracie. Současné ukrajinské vedení bude stále více provokovat ruského medvěda k vojenské akci na Ukrajině či spíše na Krymu a přitom potečou potoky slovanské krve. To je ostatně důvod, proč je mocní loutkovodiči Západu instalovali do funkcí po Majdanu. Dobře ví, že Velký bratr potřebuje velkou válku, jinak rychle ekonomicky zkolabuje a začne velký úklid v jeho zemi. Existuje jistě hodně způsobů,jak ruského medvěda vylákat z brlohu ven, ale žádný, jak ho zahnat zpátky. Historie by mohla vyprávět. Mnozí mocní ale historii neznají a žijí jen svými mocenskými šílenými sny. A ovce sice bečí, ale poslouchají je stejně jako za feudalismu.A proto zase chudí budou válčit, aby elitáři měli více bohatství a moci.A že jich přitom pár miliónů zemře, je pro elity Západu taky dobré. Méně otroků, méně odporu.

312868

08.07.2014 18:05

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Hraje se o všechno

217.?.?.?

Rozhodující je čas. Buď dolar jako rezervní měna skončí a s ním i nesplatitelně zadlužený Západ žijící již dlouho na dluh zkrachuje nebo se Rusko stane jeho další kořistí. Pokud Amerika obklíčí Rusko a to spolu s jinými zeměmi jim do té doby nevypne tiskárny zelených papírků a nevyvine další odstrašující zbraně, Rusko končí, stává se surovinovou kolonii Ameriky a agónie kapitalismu se opět odkládá. Pak bude na řadě Čína a nastává Nový světový řád s jednou vládou nad všemi.Novodobá otrokářská společnost. Nejvíce pravděpodobná je ale globální krize nebo válka s jadernými zbraněmi, po níž se i původci všeho zla změní na radioaktivní prach.

312930

09.07.2014 12:49

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Řešení ?

217.?.?.?

Někde by se mělo začít, a to dost rychle.Nejdříve je třeba vypnout TV (to může každý, kdo ji vlastní) a pak tu tiskárnu FED (to už bude trochu těžší, protože bankéřským klanům, které ho vlastní, se vypnutí takového báječného stroje na ovládnutí celého lidstva hodně nebude líbit a budou iniciovat revoluce, vraždy a války jako na běžícím pásu. Války a krize byly pro ně vždy nejlepším kšeftem. Je to o lidech a jejich hodnotovém systému. Krizi jako řemen se ale lidstvo stejně už nevyhne, na to se moc dlouho státy i ovčani dívali na televizi,naivně věřili lžím, kupovali na úvěry od bankéřů i úplně zbytečné krámy a hlavně zvyšovali dluhy vytvořené ted už jen z namalovaných číslic. Vydávání a půjčování peněz na úvěr udělal z dlužníků dokonalé otroky a z bank nikým neomezené otrokáře. Ale furt lepší krize než světla jasnější než tisíc sluncí. To by na pár milionů let byla konečná asi pro všechny.

312998

16.09.2014 17:39

Účelem sankcí je rozbít vztahy mezi Evropou a Ruskem

Boj o další vývoj světa

217.?.?.?

Bankéři, korporátníci a jejich četné think thanky se snaží zachránit svá neuvěřitelná privilegia a bohatství založené na tištění papírových i virtuálních dolarů podle libosti jakýmkoliv způsobem. Nespočetné války,revoluce,státní převraty,atentáty a další projevy implementace demokracie a svobody made in USA po celém světě už i naivní lidé začínají chápat v kontextu skutečných světovládných snah elitářů. Ti se momentálně snaží zničit konkurenci z EU a především zruinovat Rusko a rozkrást jeho obrovské nerostné bohatství prosazováním sankcí proti Rusku, které mají přerušit čilé obchodování Ruska a zemí EU. Chtějí učinit země EU zcela závislé na obchodu se zadluženou Amerikou pomocí smlouvy TTIP a opět oddálit bankrot. Lidově se tomu říká zabít dvě mouchy jednou ranou.Zdá se, že Rusům a Čínanům (ti mají přijít na řadu hned po Rusech) to došlo daleko dříve než většině politiků EU, kteří strýčkovi Samovi posluhují až na výjimky s neuvěřitelnou servilností proti zájmům vlastních zemí.Proč, to ví nejlépe oni sami.Jestli má někdo šanci na rozbití privátního monopolu několika bankéřských klanů na tištění dolarů, pak je to právě Rusko, Čína a četné další státy, které už mají dost amerického drancování světa pod falešnými a pokryteckými záminkami šíření demokracie, svobody a lidských práv. Nelze ale předpokládat, že je podpoří země EU pod vedením současných politiků, ba právě naopak. O mainstreamových médiích je zcela zbytečné hovořit, protože ta jsou jen hlásnými troubami nenasytných světovládců a pravdu se snaží zatajit a překroutit podle zadání svých chlebodárců.Doufejme, že tento boj o další osud lidstva neskončí jadernou apokalypsou.V jaderné válce by nebylo vítězů, pouze poražených a přeživší by záviděli mrtvým. To by si měli uvědomit zejména ti, kteří kalkulují s tzv. preventivním jaderným úderem a neustále zužují kruh kolem Ruska a Číny.

317531

19.09.2014 20:53

Úloha křesťanství v procesu globalizace

Rozděl a panuj

217.?.?.?

- to je hlavní metoda světovládců a jejich četných poradců a poskoků.Jejich primární cíl je světovláda,různá náboženství a jejich střety pouze jedním z prostředků,jak ji rafinovaně z pozadí dosáhnout.Hlavními prostředky k dosažení světovlády jsou monopol na tištění peněz, úroky, dluhové otroctví jedinců i celých států, intenzivní a dlouhodobý mediální výplach mozků zadlužených ovčanů jedinou správnou pravdou, elektronické šmírování a ovládání ovčanů a řinčení zbraněmi nebo rovnou humanitární bombardování všude tam, kde je cítit ropa nebo jiná tučná kořist nebo kde se utvořilo ohnisko odporu a předchozí prostředky selhaly. Nejde o žádný střet civilizací,náboženství,ras,kultur,etnik a jiné fingované záminky a zástupné důvody,vymyšlené koupenými mozky z univerzit, ale výhradně o uchvácení moci a ekonomické zotročení celého světa relativně nepočetnou skupinou bezohledných psychopatů jdoucích přes miliony mrtvol a stamiliony zničených lidských osudů jakýmkoliv způsobem za šíleným světovládným snem.

317740

a především jeho elity (největší bankéřské klany,majoritní vlastníci bankéři financovaných nadnárodních korporací a další superboháči, jejich poradci a poskoci v manažerských postech a v silových resortech) jsou tak nenasytní a nebezpeční paraziti,že požírají nejen své hostitele, tedy miliony otroků, ale dokonce i celý systém, který je zplodil.V přírodě parazit hostitele nezabíjí, protože je na něm existenčně závislý. Zatímco dnešní otroci jsou záměrně elitami a jejich institucemi a médii vedeni k nejednotnosti, nezájmu o věci veřejné a k honbě za ubohou zábavou a konzumem,nejlépe na dluh, moderní otrokáři se globálně spojili proti zbytku světa a realizují s ním docela úspěšně své šílené světovládné plány. Krize z let 2007 a 2008 zdaleka neskončila, pouze je odsouvána směrem do budoucnosti a také proto dluhy tzv. vyspělých západních zemí,obcí, firem i jednotlivců rostou přímo dramaticky. Hrozí velmi reálné nebezpečí, že právě západní elitáři uvrhnou svět díky mediálním lžím, intrikám a manipulacím do velké krize a války, protože na nich vždy dosud velmi vydělávali, nesplatitelné dluhy by se smazaly a mocní by posílili svou již tak obrovskou moc. Otroci jsou pro ně něco jako přemnožený hmyz, kterého je už nebezpečně moc. Ve své zahleděnosti do sebe zapomínají mocní světovládci na to, že vítězové příští globální války by nebyli žádní nebo by záviděli poraženým. Hrůzy jako krize, státní převraty a války vznikají jen kvůli soustavné patologické touze výše uvedených elitářů po moci a bohatsví a nejednotnosti, neschopnosti a neochotě zbytku lidstva s takovým systémem jednou provždy skoncovat. Je ztěží uvěřitelné, že v 21. století se nechá více než 7 miliard lidí takto ovládat a manipulovat několika tisíci všehoschopných superboháčů a jejich poradců, kteří se povýšili na bohy a již celé století rozhodují o osudu celých států a lidstva jakoby to byly pouhé šachové figurky.

317778

23.09.2014 19:13

Rusko a Čína změní energetickou mapu světa

Nejen

217.?.?.?

Asijské státy, Rusko a četné další státy Jižní Ameriky, Asie a Afriky po celá staletí dojené nenasytným a blahobytným Západem jako kolonie především během několika málo let definitivně vypnou tiskárny dolarů a eur. Ty jsou stále více kryté pouze strachem z důsledků krachu, výhrůžkami a řinčením zbraní nesplatitelně zadlužených zemí Západu. Zbraně schopné zničit protivníka má nejen USA, Británie a Francie, ale i Rusko, a Čína.Elity Západu to snad ??? ví.Vyjádření politiků a generálů o preventivním jaderném úderu na Rusko a zřejmě i Čínu jsou neuvěřitelným hazardem se životem na celé Zemi.Vypnutí tiskáren ze světového četníka a hegemona udělá pouze jednu z velmocí a z blahobytného Západu se ekonomické a finanční centrum světa přesune do Číny a dalších asijských států, především do Indie, Japonska a Jižní Korey. Obyvatelstvo Západu poněkud zchudne a jeho mocná oligarchie bude muset čelit hněvu vlastních, dosud loajálních občanů. Rusko jako dodavatel mnoha surovin asijským státům na tom výrazně neprodělá a díky své velké vojenské síle bude i nadále důležitým hráčem, s nímž musí ostatní velmoci počítat.Svět se stane multipolárním. Prodělá především Evropa, která se poslušně a nesmyslně přidala k americkým sankcím proti Rusku (Majdan americkým plánovačům a těm, kdo ho připravili, podporovali a zaplatili,zase tak moc nevyšel) a tím oslabí své zadlužené ekonomiky více či méně závislé na dodávkách ruského zemního plynu. Závislostí Evropy na obchodování s USA (smlouva TTIP) získá především Čína a Spojené státy zase oddálí o pár let nevyhnutelný krach,zaplatí to ovšem Evropané.To vše na základě elitami USA připraveného převratu na Ukrajině, jehož hlavním cílem bylo zastrašit a zničit Rusko, získat jeho nerostné bohatství a zničit rozvíjející se obchod mezi Evropou na jedné straně a Ruskem a asijskými státy na straně druhé.Tím chtěli západní politici ve službách finanční oligarchie posílit bohatství a obrovskou moc vlastníků západních bank a korporací již dlouho připravených ke světovládě. K těmto dramatickým změnám dojde během několika málo let, nikoliv desetiletí. Krvavé události na Ukrajině, Středním východě a v dalších zemích Asie a severní Afriky tento proces nezabrzdí, nýbrž naopak významně urychlí.Západním politikům již myslící občané neuvěří jejich falešné sliby.Šíření zájmů, bohatství a moci západní oligarchie tvořené majiteli bank, fondů a nadnárodních společností pod pokryteckými záminkami šíření demokracie, svobody a lidských práv do světa již můžou uvěřit jen hlupáci.

317908

24.09.2014 17:02

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

217.?.?.?

Můžete uvést alespoň 5 pravdivých a zásadních důvodů, proč a pro koho je zdejší mafiánský kapitalismus, zadlužená,nejrůznějšími mafiemi rozkradená a zahraničním nadnárodním společnostem v podstatě rozdaná republika nejlepší možná doba ze všech ? Frázemi jako ...dala příležitost schopným, pracovitým a kreativním...ale neobtěžujte.Těch už jsem slyšel a četl moc a každodenní realitě a především pravdě jsou na hony vzdálené. A rozlišujte, prosím, schopné a všechoschopné jedince.Tak do toho,třeba mě přesvědčíte.

317964

25.09.2014 07:56

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

217.?.?.?

Souhlasím. Kecy o demokracii, lidských právech a svobodě ztrácejí na lesku v konfrontaci s každodenní realitou a hodí se leda ke stolkům kavárenských povalečů a žvanilů, kterých se po převratu v roce 89 vylíhlo jako komárů v srpnu. Soudobý kapitalismus je díky vítěznému konceptu neoliberalismu od konce 70.let (už i J. Sachs a další propagátoři neoliberalismu pochopili, že je to cesta do pekel) záměrně nastavený jen pro horní 1% a především pro pár tisíc západních "světovládců", tedy majitelů největších bank, korporací, fondů a jejich poradců, zatímco ostatní lidi ožebračuje tempem dosti dramatickým.Argumentovat tím, že se zvyšuje ůroveň na celém světě, je dosti ubohé, ba přímo goebbelsovské. Bez těch největších pijavic současného světa uvedených výše by svět byl daleko lepší a bezpečnější místo k životu pro naprostou většinu lidstva než je tomu dnes.Pro věčně nenažrané pijavice ovšem horší. Socialismus měl mnoho nedostatků, ale proti současnému mafiánskému a kasinovému kapitalismu to byla klidná zoo proti divoké džungli, v níž větší a bezohlednější predátoři vítězí a jsou beznadějně netalentovanými a užitečnými idioty ještě oslavováni a obdivováni.Nicméně každá sranda jednou končí. Dravý západní kapitalismus právě rychle požírá svou hlavní oporu, tj. střední vrstvy obyvatel a tím i sám sebe. Uboze lže, intrikuje, manipuluje, krade, vyhrožuje, bombarduje atd. To,že kolem sebe kope, loupí a vyvolává války, převraty a revoluce po celém světě s cílem oddálit svůj krach,je jeho labutí píseň. Jde o to, aby to díky vlivu světovládců na prodejné politiky a silové resorty s nebezpečným arzenálem nebyla taky labutí píseň celého lidstva a zejména těch stamilionů nevinných chudáků. Pasivita a manipulovatelnost lidí takovému scénáři velmi nahrává.

318000

25.09.2014 19:33

Podvod zvaný TTIP

Hraje se o čas

217.?.?.?

Hegemonie elitářů Západní Evropy a Severní Ameriky je už velmi dlouho založena na podobných podvodech,mediálních lžích a masážích,intrikách, atentátech,státních převratech,válkách a obrovské armádě. Nejvíce ale na možnosti tisknout si neomezeně peníze mající funkci světové rezervní měny podle svých ryze privátních a sobeckých zájmů a tím vysávat a ničit země celého světa jako kdysi kolonie.Pokud se vysávané státy a především Čína postaví na stranu Ruska, které našlo odvahu vzepřít se západním elitám, a definitivně vypnou tiskárny bilionů skutečných i virtuálních dolarů,mají šanci se novodobého otroctví zbavit. Pokud ale rychle a především masivně nepřejdou v mezinárodním obchodě z dolarů na jinou měnu či na zlatý ekvivalent,padne nejdříve Rusko a později i Čína. Ostatní nejsou vážní soupeři západních elitářů.Cesta ke globálnímu otroctví bude volná.Smlouva TTIP má pomoci oddálit krach zadlužené Ameriky (agregátní dluh Spojených států se odhaduje na cca 60 bilionů dolarů, nikoliv miliard, a to bez závazků zdravotního a sociálního systému) a současně oslabit poslušné evropské konkurenty.Jinými slovy záchranu Ameriky mají zaplatit poslušní vazalové z Evropy. Rusko sice momentálně poněkud tratí, ale žádané suroviny může dlouhodobě posílat do rozjeté a lidnaté Asie (má to ostatně blíže než do západní Evropy) a potřebné úvěry získávat z jejich bank.Za pár let je ani nebude potřebovat. Navíc má moderní armádu schopnou bleskově odpovědět na jakýkoliv útok. Nejdůležitější faktor je nyní čas. Toho elitáři k prosazení světovládných cílů už moc nemají.Proto velmi pospíchají a rozjíždějí jeden Majdan za druhým po celém světě.Staré rozděl a panuj je stále velmi účinné.

318039

24.04.2015 18:28

Pravda je nepřítelem Washingtonu

Svět dopustil, aby se bohatství a moci zmocnili notoričtí lháři a zločinci

217.?.?.?

Prostí Amíci v tom vynikají nad obyvateli ostatních zemí.Klaní se bohatství a moci bez ohledu na cestu, kterou jich bylo dosaženo. Nevidí ty nekonečné zástupy mrtvých, zubožených, hladových a naivně doufají v americký sen.Věří médiím oligarchů jako ovce vedené na porážku pohádkám o rajských pastvinách. Náprava bude zdlouhavá, těžká a vykoupená miliony zničených lidských životů a osudů nevinných a naivních nejen v Americe, ale na celém světě.Obě světové války a nespočet válek lokálních bylo vedeno jen proto, aby bohatí byli ještě bohatší a mocnější.Stamiliony prostých lidí za to zaplatily životy, bídou a utrpením, zatímco boháči ukrytí v bezpečí svých rezidencí si na těchto hrůzách jen fantasticky mastili kapsy.Pokud si toto neuvědomí většina lidí, budou stále jen ubohými ovcemi.

331783

je další finta zámořských elit jak oddálit krach nesplatitelně zadluženého světového četníka a "mírotvůrce" na účet Evropanů pomocí vydíratelných, vystrašených a zkorumpovaných politiků evropských států. Ostatní je jen pohádka pro naivní, která se po realizaci rychle změní v další černou můru Evropy.

331849

30.04.2015 18:57

Francie zaplatí přes miliardu euro Rusku

Sankce proti komu?

217.?.?.?

Dokud Evropané nepochopí, že sankce proti Rusku jsou nejvíce sankce proti Evropě,budou se chazarští predátoři jen chechtat.

332125

09.05.2015 09:29

Proč se NATO děsí Ruska

Přepočítali se

217.?.?.?

Banksteři, korporátníci a neocons nesplatitelně zadlužené Ameriky věřili, že opět oddálí kolaps dolaru a výkladní skříně banksterského imperialismu tím, že tentokrát kompletně vykradou Rusko. Ukrajina měla být pro Rusko ultimátum. Jenže intrikánští Chazaři a jejich loutky v politice a v médiích se tentokrát nějak přepočítali. Putin jim poslal jasný vzkaz, Čína spustila AIIB a zoufalí Amíci dostávají na frak po celém světě, který už má plné zuby jejich arogance, lží, intrikánství,barevných revolucí, gigantických zlodějin, diktátu jen strachem krytých dolarů a "humanitárního" bombardování neposlušných. Je neuvěřitelné, že přestože Amerika ždímala celý svět jako mokrý hadr a chazarská média to pokrytecky velebila jako šíření demokracie, svobody a lidských práv do méně štastných zemí světa, přesto už dávno je tento golem na hliněných nohou zralý na bankrot. Hory zelených natištěných či spíše jen virtuálních papírků se brzy stanou palivem pro kotle nebo budou resetovány jedním tlačítkem pc. Tím Amerika přijde o největší klacek, který používala dlouhá desetiletí na celý svět. Jejich technologická převaha ve vojenství (to je ten druhý klacek) je další mýtus, kterému stále ještě mnozí naivkové věří stejně jako americkému snu. Svatá prostoto! Nejdražší jsou americké zbraně zcela jistě, ale jejich efektivita v relaci s náklady připomíná americké zdravotnictví.To, že NATO jsou Spojené státy už dávno je veřejným tajemstvím. Svět čeká krach dolaru, pád rozežraného golema na držku a za velkou louží nastane velký "úklid". Banksteři to velmi dobře ví, proto rostou "rekreační" tábory Fema a vyzbroj policie jako houby po dešti pro ty méně naivní, zatímo beznadějně naivní Amíci budou dál přemýšlet, jak banksterům splatí další a další hypotéky z nikdy neexistujících peněz.

332508

Naložit válečné štváče Kalouska, Kharla, Štětinu, Klvaňu a další pražské kavárenské povaleče a poskoky Bilderbergu do předražených letadel Casa, vybavit je plnou polní, pamperskama, kartony chlastu a hlavně Kalouskovými padáky a poslat je zatočit se zlými Rusy. Rusové by se pobavili a slušným lidem v této zemi by se konečně ulevilo.

332782

15.05.2015 18:39

Další diplomatické vítězství Ruska

Jen aby

217.?.?.?

SS se díky místním náckům na Ukrajině a v Pobaltí zabydlely, nyní hledají, jak Rusko srazit na kolena a následně kompletně vykrást. Za opilého Jelcina dostaly Rusko na stříbrném podnosu za pár beden chlastu, ale nastoupil Putin a Rusko se opět stalo vojenskou mocností s obrovským potenciálem růstu. Po světovládě prahnoucím chazarským a západním loutkovodičům a jejich poskokům v politice nelze věřit ani jméno, natož nějaké sliby či přísliby. Dokud svět obchoduje převážně v dolarech, mají stále ještě obrovskou moc. Teprve až dolar definitivně skončí jako světová měna,prasknou všechny ty gigantické bubliny a podvody s ratingy a finančními deriváty,média přestanou ovládat prohnaní chazarští oligarchové,okupace, vměšování do cizích států, intriky a agrese nebudou vydávány za šíření demokracie, svobody a lidských práv, ale označeny jako zločiny proti lidstvu, Amerika bude muset řešit vnitřní ekonomické a sociální problémy a chazarské elity budou muset prchat před okrádanými a rozhněvanými lidmi, Amerika si nebude moci dovolit hrát si na světového diktátora,pak teprve si může svět moci oddechnout od amerického neokolonialismu zvaného NWO. Dříve určitě ne.

332919

16.05.2015 08:33

Byl jsem v opeře

Ráj pro všehoschopné zmetky, očistec pro slušné a poctivce

217.?.?.?

Tak vypadá dnešní svět postavený na neoliberalismu a demokracii podle západních elit hlásících se většinou k sionismu nebo k iluminátům. Jejich příslušníci se seskupili do elitářských spolků, které jednají o osudu států a světa výhradně za zavřenými dveřmi(proč asi?) a povýšili se na bohy s právem rozhodovat o osudu lidstva. Média mainstreamu a tiskárny virtuálních i skutečných dolarů a eur jsou jejich hlavní nástroje k ovládání porobených otroků. Když ani to nepomáhá, nastoupí tajné služby,sankce,intriky, státní převraty, žoldáci a "humanitární" bombardování. Komanče jsem neměl rád, ale od 60.let byli proti těmto prohnaným, bezohledným a věčně nenažraným zrůdám s uhlazeným vystupováním a elitním vzděláním podstatně lidštější.

332946

17.05.2015 19:57

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

217.?.?.?

Vámi papouškované mantře (nic jiného to není) o nadřazenosti tržních sil státní regulaci mohou věřit jen beznadějně naivní. Bohužel je jich ještě hodně, zejména mezi mladými, nezkušenými a nemyslícími. Určitě ji ale donekonečna opakují ti, kteří po plyšáku bez skrupulí rozkradli a cizím společnostem a firmám prakticky předali vše, co se dalo.Asi ne bez osobního prospěchu. Když uvádíte jako příklad ty špatné a "neprodejné" Tatrovky,před velkým listopadovým podvodem se jich vyrábělo téměř deset tisíc a byl o ně v Rusku, Číně a v dalších zemích obrovský zájem, protože fungovaly i v tamějších drsných podmínkách.

333046

17.05.2015 20:41

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

Válka - falešná naděje západních světovládců před bankrotem Západu

217.?.?.?

Nesplatitelně zadlužený Západ blahobytně žil a stále ještě žije na účet zbytku světa. Nyní se jeho takzvané elity snaží zachránit tím, že vyprovokují velkou válku s Ruskem a Čínou až do padnutí posledního evropského otroka, a to opět za zájmy a zisky prohnaných chazarských a západních intrikánů.Ty hrůzy v celém světě jsou především jejich dílo.Vládnou pomocí jen strachem krytých peněz a úroků z nich,pomocí médií, zkorumpovaných politiků, lží, intrik a vojenských agresí. Jejich hlavní heslo bylo a stále ještě je Rozděl a panuj. Dvakrát to těm zrůdám vyšlo, doufám, že potřetí k tomu nedojde.Už jen proto, že tentokrát by to byl i jejich konec. Naprosto definitivní a zcela zasloužený.A oni se mají hodně rádi.

333047

19.05.2015 19:06

Banky vládnou světu. Kdo vládne bankám? (I)

Kdo vládne světu?

217.?.?.?

Pár desítek rodinných klanů vlastnících největší banky, investiční fondy Black Rock, Vanguard, Fidelity a State Street a FED, kteří jsou známí, stejně jako jejich potomci již od roku 1913. K tomu si přidejte vlastníky největších korporací Západu a tajenka je téměř rozluštěna. Tam jsou kořeny a příčiny mnoha hrůz současného světa.

333171

20.05.2015 18:01

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Velmi spekulativní článek

217.?.?.?

Velmi spekulativní je především ekonomika Velkého bratra, plná bublin, bezcenných dluhopisů a fiktivních dolarů,gigantických ratingových a účetních podvodů,astronomických objemů finančních derivátů, za nimiž není žádná reálná hodnota, neboť jsou to pouze sázky na růst či pokles hodnoty akcií a komodit. I hloupý sedlák ví, že krach je nutný a restart starého systému nemožný. Nikdo myslící totiž už po krachu slibům profláknutých podvodníků neuvěří. Nevím, jak dlouho ta kára plná podvodů ještě pojede, ale vím, že dlouho to nebude trvat.Tím dlouho myslím desetiletí. Události na Ukrajině,v Sýrii,v Jemenu, dramatický pokles cen ropy atd. krach Západu jen výrazně urychlí.

333203

22.05.2015 16:01

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (1)

K čemu je dobré strašení válkou a připomínání válek ?

217.?.?.?

Když starý poskok Rothschildů, intrikán Soros varuje před třetí světovou válkou a ekonomickým úpadkem Číny, je to jen proto,že se snaží odpoutat pozornost naivních a poslušných gojimů od skutečných původců a iniciatorů válek, tedy od svých šéfů a přátel a taky od situace Západu, který je díky nenasytnosti zrůdných elit těsně před bankrotem. Z jeho snahy zapojit Čínu do MMF plyne, že tyto zrůdy Západ už vycucali do mrtě a teď mají chuť na bohatství Asie. Válka by se jim velmi hodila, protože by spláchla věřitele a oni by se zase ukryli v bezpečí a pořádně napakovali.Problém je v tom, že Čínani nejsou tak hloupí jako potomci kovbojů. Kdyby nebylo těch 300 nejvlivnějších rodin Západu, žádná světová válka by nyní nehrozila.Rozebírat sto let starý atentát je přehrabování staré veteše.Kdo obě světové války rozpoutal a proč je už dostatečně známé. Smysl má řešit současnost,která připomíná Titanic naložený dynamitem, na němž chazaři z bezpečné vzdálenosti organizují velkolepé ohňostroje s cílem rozpoutat chaos a válku, protože otroků je už nebezpečně mnoho a mnozí z nich už ví, kdo všechny ty hrůzy zavinil a proč.

333393

24.05.2015 20:27

Nastane nový pogrom židů?

Proč jen židů?

217.?.?.?

Hon je třeba udělat na všechny ty prohnané zmetky a zrůdy, které skrytí ve svých rezidencích a úřadech vyvolávají soustavně a záměrně po celém světě desítky let chaos (ten doslova milují),intrikují,lžou,loupí, vymýšlejí a financují války,revoluce, krize, Majdany, vysávají celé státy jako nenasytné pijavice,fantasticky bohatnou na hrůzách, smrti a utrpeních prostých lidí, která sami způsobili, posílají celé národy naivních prosťáčků do válek za výlučně své zisky a zájmy, a to vždy pod falešnou vlajkou. Prostí lidé jsou pro ně jen přemnožení otroci a hmyz, kterými pohrdají poté, co je vyždímali jako mokrý hadr nebo padli za zájmy elit. Nejsou to jen židi, patologičtí a bezohlední chamtivci mají více vyznání a ideologií.Z hlediska morálních principů podobný lidský odpad představují i jejich četní poskoci a pohůnci v dobře placených funkcích v médiích, politice, manažerských funkcích, ve státní správě a v justici.Po ovoci poznáte je spolehlivě, i když se maskují líbivými slovy a uhlazeným chováním. Je ovšem nepopiratelným faktem, že mezi mocnými bankéři,mediálními magnáty, politiky a superboháči je židů, zejména těch konvertovaných, opravdu mnoho. Proč tomu tak je, je úkol například pro nezávislé historiky,soudce,psychology a ekonomy.Největší zlo současného světa ale představují boháči různých vyznání, zejména ze zemí na svou hegemonii uvyklého Západu, který je před finančním kolapsem. Oni si totiž tito zločinci z celých států udělali svou, ryze privátní firmu.Privatizace zisků a socializace ztrát se tomu správně říká. A také příliš velký na to, aby padl.Normálnímu slušnému člověku by se ze všech utajovaných svinstev mocných elit, která mají na svědomí, udělalo velmi zle. Elitářům však ne, protože se považují za vyvolené a nadřazené a svědomí už dávno vyměnili za peníze a moc.Je to forma globálního fašismu, založená na privatizaci celých států pomocí fiktivních peněz a důvěry naivků v média mainstreamu, která téměř beze zbytku kontrolují a ovládají.

333478

30.05.2015 08:57

USA zahájily nový útok na Rusko

USA nebo elity Západu?

217.?.?.?

Už dlouho naivní a nemyslící celého světa obdivují Velkého bratra za velkou louží. Údajně nejlepší demokracii, největší svobodu,toleranci, prosperitu atd. Jako vždy, ve skutečnosti je všechno už dlouho jinak.Demokracie znamená vládu lidu (opravdu krásně to zní), ale Americe vládnou již sto let nadnárodní privátní korporace, FED a další banky a jejich většinoví vlastníci bez ohledu na to, koho na základě nejlepší TV show zvolí do Bílého domu ti naivní a nemyslící.Pokud se nájemník Bílého domu pokusí omezit vliv a zisky velkých zločinců z bank a korporací, dopadne jako JFK nebo mu třeba podstrčí fešnou pokojskou či stážistku bez morálních zábran. Svoboda jednotlivce končí hned u pozemku souseda a privátních vlastníků pozemků, protože na nich vás může klidně majitel odstřelit jako zajíce. Tolerance je další velký hit a mantra, ale už skončila. Místo ní vznikly koncentrační tábory FEMA po celých státech pro nespokojené jako houby po dešti. Špiclování díky NSA je totální, platební karty, mobily, e maily, kamerové systémy atd. o vás řeknou mocným vše potřebné a ihned. Prosperita vypadala báječně dokud člověk ignoroval smutná fakta ze světa. Prostí Amíci jsou ždímáni jako mokrý hadr (fast foody jsou dalším americkým vynálezem jak to ždímání ještě prodloužit), státy, kde je co pod falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv co uloupit, jsou bezohledně drancovány od konce 2. světové války, evropské země nevyjímaje, zejména ty slovanské. Po drancování v nich zůstává spálená země, bída, války, mrtví, zmrzačení,lidé bez domovů, nezaměstnaní, utečenci prchají, kam se dá. A stále to nestačí, protože mezitím zrůdné globální elity se sídly na Západě rozkradly,pardon zprivatizovaly,a to na základě vesměs falešných a neplatných ekonomických a sociologických teorií celé státy a naivním a nemyslícím nechaly jen astronomické dluhy, hypotéky z nikdy neexistujících peněz a povolávací rozkazy do válek za výlučně své zisky. Tento systém z hlediska mocných zločinců dosud uznávaných za bohy Západu nemá chybu.

333739

02.06.2015 20:35

Začne šílený Míša další válku?

RE: Anellus

217.?.?.?

Čas je tedy na straně západních světovládců ? To myslíte vážně? Jde jim o to rozpoutat válku ve světě, nejlépe v těsné blízkosti Ruska a Číny ještě dříve než definitivně krachne dolar a euro podložené už jen soustavným lhaním ratingovek a médií a dosud všemocné elity Západu budou zděšeně prchat před dosud sice hodně naivními, ale naráz ožebračenými, naštvanými a v zámoří i slušně vyzbrojenými vlastními občany do odlehlých koutů světa.

333917

05.06.2015 20:11

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

Hoax

217.?.?.?

Maximálně vakuová bomba střední velikosti. Ještě pár takových výkřiků do tmy a ze Zvedavce se stane neverohodná drbna. Jsou jiné události, které mainstream pejzatých intrikánů záměrně ignoruje a které zřetelně signalizují, jak je nebezpečí poslední války největší od karibské krize v roce 1962 a pro Západ i svět nastává situace, která je kritická. Ekonomicky i vojensky. Nablýskaný, žoviální, ale také nesplatitelně zadlužený Západ drží při životě jen podvody ratingových agentur, účetní podvody a triky,imaginární dolary a eura vytvořené jen klávesnicí, gigantické bubliny s finančními deriváty a lži médií, centrum moci se stále jasněji a nezadržitelně přesouvá do Asie. Nyní už západní loutkovodiči z bank, korporací a think tanků spoléhají jen na dosavadní naivitu a lhostejnost konzumu na dluh uvyklých otroků a imaginární vojenskou převahu. Zkrachovalý systém a relativní mír ve světě se může sesypat jako domeček z karet jejich jedinou provokací velkého rozsahu pod falešnou vlajkou. V éře jaderných zbraní nemůže být vítězů. Obávám se, že poslední nadějí šílených světovládců ze Západu na zachování jejich neudržitelné hegemonie je právě vyvolání velké války. Snad zvítězí rozum, ale jistý si tím zdaleka nejsem. Určitě nejsem sám, kdo má z dalšího vývoje velké obavy.

334127

05.06.2015 21:40

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

RE: Hoax

217.?.?.?

Napsal jsem maximálně. Spíše bomba či raketa s konvenční náplní. Jaderná bombička by mohla i šíleným světovládcům nahnat strach z odvetného úderu. A oni se mají setsakra rádi.

334132

07.06.2015 22:35

Sú konšpirácie nutným zlom?

Konspirace

217.?.?.?

Myslícím je už dávno jasné, že skutečné konspirační teorie předkládá naivním otrokům mainstream jako jedinou správnou pravdu ve snaze podpořit zločince a šílené mystifikátory reality toužící po světovládě. Zatím jim to dost vycházelo, ale nastal bod zlomu. Lidé už mají plné zuby jejich pokrytectví a hrabivosti. Tzv. konspirační teorie se více či méně blíží pravdě, které světovládci všemožně zesměšňují a pranýřují.Vzpomeňme na slova M. Gándhího: nejdříve vás ignorují, pak zesměšňují, pak s vámi bojují a pak vyhrajete.Lidstvo čeká těžký boj s těmito zrůdami a pak vítězství. Ale nebude to snadné, pohodlné ani rychlé.

334216

11.06.2015 19:00

Globální obchodní válka USA/EU proti BRICS

Moc globálních elit

217.?.?.?

plyne především z naivity, ustrašenosti, nevědomosti a lhostejnosti miliard okrádaných ovcí.Pravda,prolhaná média a poskoci globálních elit mají na současném zoufalém uspořádání světa obrovský podíl. Pokud se stáda ovcí podaří někdy probudit z nekonečné lhostejnosti, apatie a nevědomosti (zatím jsem skeptický), moc a bohatství elit rychle skončí. Elitáři to dobře ví, ovce nikoliv. Elitářů jsou stovky a jejich vděčných a zkorumpovaných poskoků ve vládách, parlamentech, ve vedení bank, institucí a firem pouze miliony,zatímco ovcí jsou miliardy. Zatím se však zmohly jen na bečení a dál slouží jako obrovský zdroj zisků a kanonfutr pro ty věčně nenažrané.

334519

14.06.2015 20:28

Stěhování národů může znamenat konec světa!

Svět v pohybu

217.?.?.?

Dnes už je všem s fungujícím mozkem jasné, kdo rozjebal celý svět a proč. Jsou to vlády Velkého bratra za velkou louží, které šíří chaos,převraty,revoluce, války, intriky jako na běžícím pásu po celém světě pro zisky a moc jejich pánů, tj. globálních korporací a největších bank. Nekonečným žvástům o šíření demokracie, svobody a lidských práv věří už jen jen ti těžce intelektuálně znevýhodnění a v této zemi je účelově šíří kavárenští povaleči, mediální presstituti a havloidní fronta jako užiteční idioti Velkého bratra, protože zřejmě čekají prebendy popř. výnosné funkce v amerických koloniích po celém světě od těch, kterým účelově tak rádi lezou do análu. Ať si všechny to odrbané zoufalce z Afriky a Asie vezmou do charatitivní péče klany Rothschildů, Rockefellerů a dalších světovládců , kteří ty hrůzy prostřednictvím nastrčených politických loutek záměrně vyvolalávají a také jejich užiteční idioti, včetně těch zdejších.

334691

ale o vykrádání a o zotročování zemí, které mají nerostné bohatství nebo jiné komodity, které přinášejí světovládcům fantastické zisky. S tím stojí a padá prosperita naivními hlupáky obdivovaného a dosud ještě nablýskaného Západu. Pro svůj plebs hodí bankéři a majitelé korporací jen drobné na nákup svých nablýskaných krámů s kurvítkama, na něž jim bankéři ochotně poskytnou lichvářské půjčky. Neokolonialismus pod falešnou rouškou demokracie, svobody a lidských práv jako vyšitý. Čína s Ruskem už jejich fígle dobře prokoukla, a proto je západní elity tak nenávidí. Ruské jaderné hlavice a rozjetá čínská ekonomika jsou pro západní predátory příliš velké sousto. To není Lybie, Afghanistán nebo Irák. Postupně budou mít Čína a Rusko na své straně stále více Západem vykradených a jejich bankami zotročených států. Západ a jeho věrné kolonie čeká v případě, že Rusko a Čína ustojí ten nátlak,mediální lži a zpravodajské a vojenské provokace a intriky, dramatický pád. Šílení západní světovládci to dobře ví, a proto chtějí za své zájmy a zisky nahnat miliony naivních a lhostejných evropských otroků do sebezničující války s Ruskem a Čínou a sami se pro jistotu potichu a zadními dveřmi zapojí do asijských finančních a ekonomických institucí. Dvakrát se jim povedlo otroky nahnat do války za své zisky a moc. Tentokrát jim to snad nevyjde,protože by to byl definitivní konec i pro ně, ale jistý si tím nejsem. Hlupáků je totiž hodně a kobyla když dodělává, nejvíc kope. Tato byla navíc zvyklá na to, že ji každý uhne z cesty a mnozí vypočítavci ještě vlezou do zadnice...

334834

17.06.2015 20:01

Áno, máte pravdu, je to plánované…

Cíle jsou jasné

217.?.?.?

Dlouhodobým cílem západních elitářů je ovládnout a vysávat celý svět bez možnosti jakékoliv obrany otroků. Dříve k tomu sloužily MMF, WB, OSN a největší predátoři mezi západními bankami a nadnárodními korporacemi.Po zničení a vykradení východního bloku, pilnou prací a nenasytností elitářů vznikly zejména v Asii bohaté státy. Nyní jim jde o to vytvořit na světě co největší chaos. Války a zničení Afghanistánu, Iráku, Lybie, nyní Ukrajiny a následné exody zoufalců ze zničených zemí jsou světovládci předem plánované procesy,jak tento chaos urychlit a eskalovat, protože nesplatitelně zadlužený Západ nemá moc času ani možností, jak udržet hegemonii. Chtějí si podrobit ty neposlušné(Rusko a Čínu) dříve než jim shoří bianco šek na tištění pouze virtuálních dolarů ryze privátním FED. Podporou fašistických zvěrstev na Ukrajině udělal zoufalý Západ fatální chybu. Odhalil svou skutečnou tvář a cíle a ukázal, že se neštítí použít jakékoliv prostředky. Nikdo slušný a myslící těmto falešným a pokryteckým propagátorům demokracie, svobody a lidských práv už nemůže věřit. A právě a pouze na důvěře dnes ještě stojí kolabující dolar jako světová rezervní měna. Dříve byl podložený zlatem,později důvěrou lidí ve všemocnost Západu, nyní už jen údajnou vojenskou převahou, mediálními sračkomety, intrikami a podvody. To je na udržení trvalé nadvlády nad světem zoufale málo.

334957

21.06.2015 18:18

Může Sýrie přežít?

Nejen Sýrie

217.?.?.?

může přežít, ale i další země pod diktátem světovládců Západu. Stačí začít přemýšlet, kdo všechny ty hrůzy na světě vyvolává a proč to dělá, vyjít do ulic, zbavit zločince v drahých oblecích a s vybraným vzděláním a chováním jejich obrovské moci a uloupeného bohatství a především změnit pravidla hry, kterou si za staletí prohnaní mocní prosadili díky zkorumpovaným politikům a ovce naivně, odevzdaně a lhostejně akceptovaly. Protože však miliardy lidí žijí v zoufalé nevědomosti a další miliardy se zajímají jen o to, jak vydělat, ušetřit či jen prostě přežít současnou globální kleptokraturu, můžou si zločinci se světovládnými ambicemi dál kout pikle, škubat otroky, obelhávat je svými médii, organizovat a financovat války, převraty, chaos, náboženské a etnické konflikty pod falešnými vlajkami a fantasticky na tom vydělávat.Ve vyspělých zemích jsou voliči spoluviníky současného stavu světa,v němž zisky privatizuje stále užší skupina boháčů a ztráty jsou předloženy k úhradě otrokům. Když ani to nestačí, posílají je světovládci do válek za výlučně své zájmy a zisky.

335176

Stačí se podívat na mapu táborů FEMA po USA a na ten chaos, války a převraty ve světě a pochopíte, že mocí a bohatstvím posedlí geronti ovládající Bilderberg,CFR a Trilaterální komisi to myslí se svou světovládou smrtelně vážně. Téměř nic se v současnosti neděje náhodou. Celý ten současný světový chaos a var vymysleli a zorganizovali pomocí svých poskoků v politice, médiích a v tajných službách oni, aby mohli nastolit svoji globální hegemonii silně připomínající Hitlerův neuskutečněný sen. Amerika a západní Evropa je sice nyní jejich centrem, ale klidně změní bydliště, protože jim jde především o moc nad světem a ne o jednotlivé státy. Nyní jim nejvíce překáží v jejich záměrech ruské jaderné hlavice a Čína, která díky jejich chamtivosti, ale i pracovitosti Asiatů vyrostla na ekonomickou a finanční jedničku, zatímco na účet zbytku světa žijící Západ se propadl do nesplatitelných dluhů a falešných účetních a bankovních triků. Pokud se k Rusku přidá Čína a další země, Západ prohraje. Pokud ne, je s nimi konec. Po zdolání těchto překážek by cesta ke světovládě byla zcela volná, protože otroci jsou nepoučitelní,a to i v kulturní a vzdělané Evropě, v níž už otroci dlouhé roky válčili dvakrát,a to pro zájmy a zisky světovládců. Lidé opakovaně naletěli politikům a bohatým zločincům, kteří je hnali do válek pod falešnými a pokryteckými záminkami, jen aby na těch hrůzách boháči zase vydělali. A ti je naivně poslechli. Bohužel. Nyní hrozí, že se to stane potřetí. Tentokrát už naposledy.

335349

09.07.2015 18:11

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

Kolaps finančního systému měl být řízený,

217.?.?.?

ale po převratu a krvavé občanské válce na Ukrajině se vlivem Ruska, Číny a mnoha dalších států, které už mají světového diktátu a bezbřehého intrikování a vykořisťování ze strany západních loutkovodičů plné zuby, řízení finančního kolapsu poprvé vymyká banksterům z rukou. To je pro ně zcela nová situace. Ruské jaderné zbraně a dynamické ekonomiky asijských států jsou pro nesplatitelně zadlužený a na úkor zbytku světa dosud žijící Západ poněkud jiná sousta než Afghanistán, Irák, Lybie, loutkové režimy v Africe nebo banánové republiky střední Ameriky. Zbývají mu jen intriky,kontraproduktivní sankce, export barevných revolucí,instalace zkorumpovaných politiků do funkcí, zfalšované ratingy, účetní triky a podvody a pokrytecká mediální propaganda. Tyto fígle a čachry s čísly jsou už ale hodně profláknuté. A na udržení hegemonie Západu a především Ameriky je to příliš málo. Toto století proto nebude americké jako to 20., ale asijské. S tím nic neudělá ani údajná vojenská hegemonie Spojených států, pokud západní světovládci nejsou sebevrazi. Věřím, že nejsou. Je zřejmé, že současnou a především budoucí globální finanční a ekonomickou krizi (je stále jen odsouvána!) ve světě zavinila především nenasytnost a chamtivost západních bankovních a korporátních elit a jejich ideologů. Nový systém musí být postavený na jiných principech než ten současný ( především skutečné rovnoprávnosti a suverenity států), jinak se bude krize a nebezpečí globálního konfliktu brzy opakovat. Především ale nesmí být centrální banky ve vlastnictví rodinných klanů jako dosud, protože tato skutečnost predikuje obrovské pokušení ke zneužití takto získaného bohatství a moci.

336271

26.11.2015 20:34

Turecko a sršní hnízdo

Špatné cíle

217.?.?.?

Ti, kdo hrůzy současného světa plánují, organizují financují a neuvěřitelně z nich profitují, sedí v rezidencích a vypadají jako uhlazení a slušní lidé. Ale jsou to nelidské zrůdy, které si díky vlastnicví centrálních bank, zejména FED, médií a koupených politiků, udělaly z lidí celého světa jen poslušné a zadlužené ovce. Tyto zrůdy je třeba nemilosrdně zničit všemi způsoby, a to co nejrychleji. Všem ostatním se bude dýchat a dařit lépe.

342366

03.12.2015 19:29

Trocha biblického ponaučení

Kdo a proč ?

217.?.?.?

V 21. století je na pováženou,proč lidstvo už dávno nepřišlo na to, kdo všechny ty hrůzy současného světa vyvolává, financuje, kdo z těch hrůz neuvěřitelně profituje a proč to dělá a neposlalo tu odpornou sebranku bezohledných zločinců definitivně na smetiště dějin. Žabomyší spory o Bibli či Korán nic z toho neřeší, ale pouze nahrávají loutkovodičům, kteří ukryti za oponou tyto šílené hry s lidstvem už hodně dlouho hrají.Dokud lidé nepřijdou na to, kdo a proč je vymýšlí a nesmetou tento lidský odpad provždy do moře, nebude na modré planetě nikdy dobře pro slušné lidi, ale jen pro zrůdy a jejich přisluhovače to bude ráj.

342703

05.12.2015 19:09

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

Fatální omyl

217.?.?.?

Pleteš se, Jacobe. Ty zrůdné a namyšlené elity Západu, které přemnoženým otrokům chystají Armageddon a sobě ráj a panování na Zemi, budou jeho první obětí. Jejich jména i úkryty jsou již známé. Ostatně nejsou neprůstřelní a nikdy nebyly. i kdyby měly komfortní bunkry v nejzapadlejších místech ( Kanady, Nového Zélandu, Patagonie etc.) Dnes existují zbraně,o nichž nemáš ani ponětí. Oni taky ne. Záviděly by mrtvým, ale příliš pozdě. Snad to ví nebo jim to rychle řekni.

342786

06.12.2015 20:33

Soumrak filosofie a věčné náboženství

Plky

217.?.?.?

Kdo není na hlavu padlý a zblblý mediální propagandou, ten už dávno ví, že blahobytnému a současně nesplatitelně zadluženému Západu zvoní hrana a jde mu nyní hlavně o to, jak vykrást obrovské ruské nerostné bohatství a tím znovu oddálit svůj nevyhnutelný bankrot a krach dolaru jako světové rezervní měny Západ žije už dlouho na dluh a spoléhá na to,že vykrade další porobené státy.Ostatně dějiny prostáčky obdivovaného Západu se jen hemží vykrádáním a zotročováním porobených zemí bez ohledu na počty obětí.Dříve se tomu říkalo kolonizace, nyní pokrytecky šíření demokracie, lidských práv a svobody. Válka s islámem byla stvořena elitami Západu s cílem rozsít po světě chaos a strach (rozděl a panuj) a zdůvodnit astronomické výdaje na zbrojení před vlastními občany. Vylekaným ovcím se totiž dobře poroučí, utahují opasky a vládne.A následně celé hory prachů putují na konta největších zločinců, kteří všechny ty války, krize, revoluce a konflikty plánují a organizují.

342844

Goebbelsovská média vlastněná chazarskými magnáty nám neustále vtloukají do hlav, jak je na tom zlé Rusko špatně, jak rozjetá Čína je vlasně jen nedemokratickou rozvojovou zemí a jak "skvělý" Západ je ten nejlepší. Mlčí však o tom, že tzv. elity západních států vyvolaly dvě světové války, nespočet krizí, lokálních konfliktů a tzv revolucí (ve skutečnosti státních převratů) jen proto, že chtěly uchvátit moc a ovládat a vlastnit celý svět. Ve skutečnosti jsou tyto elity jen neuvěřitelnými zrůdami, hyenami a intrikány, kterým myslící člověk nemůže uvěřit ani jméno, natož to, co hlásají.Západ je nesplatitelně zadlužený, de facto před krachem. Imiginární ,většinou jen klávesnicí vyvolených vytvořené a jen strachem z důsledků krachu kryté peníze emitované FED, Bank of England, ECB atd., které báječně sloužily k zotročování a vykrádání mnoha států světa po celá desetiletí, jsou odsouzeny k zániku.Zoufalé elity Západu se nyní snaží vyvolat konflikt s Ruskem a s Čínou, aby zabránily svému krachu a krachu dolaru, který tak dobře posloužil k zotročování světa.Pokud lidé tyto zrůdy definitivně a rychle neodstaví od moci a nepošlou je tam, kam už dávno patří, bude s listvem v nynější podobě brzy konec.Ta další válka by už byla jen s holemi a kameny v radioaktivní poušti.

342921

09.12.2015 19:48

Není třeba litovat Evropu, ale sebe…

Rok 2016

217.?.?.?

Zachraň se. kdo můžeš. před "spojenci", tj. zloději,lháři, intrikány a "elitami" Západu. Zoufalé a ustrašené zrůdy lidstva kolem sebe kopou a rozjíždějí jeden konflikt za druhým ve snaze panovat a vlastnit celý svět.Věřit už jim může jen idiot nebo jejich naivní poskok.

342961

09.12.2015 20:38

Není třeba litovat Evropu, ale sebe…

Sen a realita

217.?.?.?

Měl jsem sen. Zdálo se mi, jak všichni ti Rothschildové, Rockefelleři, Lazardi, Warburgové a mnozí další bohové krachujícího Západu, finančníci a bývalí vlastníci největších korporací mrzli pod mosty v ošuntělých kabátech a žebrali o příspěvek na polévku a na WC, protože museli lidstvu zaplatit škody, které mu svou patologickou nenažraností, intrikánstvím a touhou po světovládě způsobili.V tom jsem se probudil, pustil televizi a vidím, jak se evropští i zdejší řiťolezci,údajní zástupci lidu, tak předhánějí v servilnosti k největším intrikánům,loupežníkům, diktátorům a válečníkům světa, že jim z té americké zadnice nečouhaly ani jejich naleštěné polobotky. Šel jsem zase spát.

342963

10.12.2015 20:00

Plíživá válka Ameriky v Sýrii

Krach se blíží

217.?.?.?

Idioty a poskoky mocných opěvovaný a na dluh žijící Západ vidí jedinou příležitost v tom, jak oddálit svůj krach,rozparcelovat a vykrást ruské nerostné bohatsví.Dělal to tak vlastně vždy, pouze se tomu dříve říkalo kolonialismus a nyní šíření demokracie. Skutečné "elity" Západu a loutkovodiče všech politiků (až na pár čestných výjímek) tvoří několik chazarských klanů, které se neštítí žádné špinavosti.Možná ještě neví, že už mají na sobě viditelný terč. I jim je jasné, že jaderný Armageddon je definitivní konec i pro jejich světovládu. Pokud Rusko neustoupí jejich médiím, intrikám a všemožnému nátlaku, a v to doufám, pak celý svět čeká krize, proti níž byla ta na počátku třicátých let minulého století jen rozcvičkou na dětském hřišti.Jednoznačnými viníky této krize je nenažranost a domýšlivost západních "elit". Ostatně jako vždy. Hodnotu bude mít jen půda, zdraví a jakékoliv zbraně k ochraně vlastního života a majetku. Ostatní harampádí bude bezcenné. Pořád je tato hrůza ale lepší alternativa než radioaktivní poušť, v níž přežijí jen odporní švábi.

342983

11.12.2015 20:19

Plíživá válka Ameriky v Sýrii

RE: Terorismus je nepřítel č. 1

217.?.?.?

Ano,terorismus chazarských klanů vlastnících média, banky a korporace užitečnými idioty a přisluhovači opěvovaného a nesplatitelně zadluženého Západu,zejména pak Ameriky, jsou skutečně zlo v té nehnusnější a nejkoncentrovanější podobě. Vlastní neuvěřitelně naivní Ameriku, pracují pro ně armády, tajné služby, média a politici Západu a ze zákulisí a svých rezidencí rozjíždějí jako o závod války, etnické a náboženské konflikty, státní převraty,atentáty, genocidy a jiná zvěrstva, jen aby mohly dál vykrádat celý svět a vládnout mu. Je na na čase tomu udělat přítrž, jinak přežije jen hmyz odolný vůči radioktivnímu záření.

343001

13.12.2015 18:29

Ničení Sýrie, aby se vytvořil Sunistán

Největší nepřítel

217.?.?.?

chazarských klanů ovládajících banky, korporace, média. tajné služby, politiky a armády Západu je ...vyřčená a ovcemi pochopená pravda. Tyto klany vlastní díky židovskému vynálezu - úroku- většinu světa, nyní chtějí ten zbytek. Rusko diplomaticky a strategicky dobře vyzbrojené je proti, fabrika a banka světa Čína opatrně vyčkává, protože vlastní moc dolarů a chtějí je výhodně investovat. Měly by v tom rozmýšlení hodně pohnout, jinak skončí jako ostatní kolonie chazarských zrůd po celém světě. Pro konečný cíl Chazarů- vlastnit a ovládat celý svět - totiž pilně makají největší banky, korporace, média, tajné služby, armády a politici celého Západu a mnoha dalších států, které již tyto klany zcela ovládají.

343053

13.12.2015 18:54

Ničení Sýrie, aby se vytvořil Sunistán

Největší nepřítel

217.?.?.?

chazarských klanů vlastnících největší banky, korporace, média, tajné služby, armády i politiky Západu a mnoha dalších zemí je ...vyřčená a stádem otroků konečně pochopená pravda. Tyto klany vlastní a ovládají většinu světa, teď chtějí ten zbytek. Strategicky dobře vyzbrojené Rusko je proti a největší fabrika světa Čína vychytrale vyčkává, aby mohla výhodně investovat hory přebytečných zelených papírků. Měly by v tom rozvažování rychle pohnout, jinak skončí jako ostatní kolonie konvertovaných chazarských zrůd.

343054

14.12.2015 18:32

Válka na obzoru: Je příliš pozdě ji zastavit?

Ještě je to možné,ale ne pravděpodobné

217.?.?.?

ale to by konzumu a médiím propadlé ovce musely zapřemýšlet, které zrůdy to neustále vyvolávají konflikty ve světě a proč to dělají.Jinak ovce čekají zase jatka a krize,zatímco zrůdy v pozadí si budou dál navyšovat bohatsví a moc. Miliardám oklamaných a soustavné ždímaných ovcí už ,bohužel, nevěřím, že to dokáží. Přitom by stačilo tak málo.

343081

15.12.2015 00:40

MMF vstoupil do studené války; odpustil Ukrajině dluh vůči Rusku

Zrůdy jsou v koncích

217.?.?.?

Putin snadno prohlédl chazarskou svoloč a jejich dítě ISIL. Teď zrůdy mající na sobě cenný terč jen kličkují a čekají svou popravu. Zcela právem za hrůzy, které po celém světě rozpoutávaly po celá desetiletí kvůli své nenažranosti a patologické touze po světovládě.

343098

hlavně zachraňují všemi těmi válkami, revolucemi, tajnými armádami chazarů, intrikami a propagandou petrodolary jako světovou rezervní měnu, tedy zájmy privátních vlastníků FED, jejichž poskoci dnes opět jednají o zvýšení či nezvýšení úrokových sazeb. Petrodolar je hlavní nástroj k vysávání, vydírání a zotročování zbytku světa rodinnými klany konvertovaných chazarů a Rockefellerů.Když nestačí petrodolary, nastoupí na scénu prolhaná chazarská média,tajné služby, neziskovky financované stejnými klany a humanitární bombardování suverénních států bez mandáto OSN bombami, na nichž je napsáno přinášíme vám svobodu a demokracii, tak poděkujte a zaplaťte za zničené země, krize, bídu, smrt a utrpení. Kdo těmto zrůdám ještě věří a fandí, nezaslouží slitování. Bud je idiot nebo podobná zrůda.Pouze s podstatně menšími konty a bohatstvím.

343166

a jejich přicmrdávači neocons kopou jako pominutí,aby odvrátili porážku, ale marně. Už jsou profláknutí, evropské kolonie začínají přemýšlet, kdo všechny ty hrůzy a proč spískal. Věřit jim může jen hlupák nebo jimi placený přicmrdávač.Ten už také nevěří, ale musí.

343215

17.12.2015 21:23

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

Putin má Západ v hrsti,

217.?.?.?

ale nejsem si jistý, že si to uvědomuje. Na jeho místě bych křivácké a nesplatilelně zadlužené západní Evropě zavřel na půl roku kohouty a sledoval bych,jak se pokrytecký a falešný Západ topí ve svých podvodech, lžích a namyšlenosti. Rusové by těch pár měsíců přežili (jsou na strádání, na rozdíl od na účet zbytku světa luxusně žijícího a rozmazleného Západu zvyklí ) a Západní Evropa by klečela před Ruskem na kolenou. Americké kolonie v Evropě by krvácely a jejich pánové za velkou louží by konečně pochopili, že prohráli. Dolar by šel do kopru a chazarské plány na zotročení světa by jednou provždy skončily na smetišti dějin stejně jako Hitlerovy plány.

343218

18.12.2015 17:55

Tankery se vracejí

Dlouho nebudou

217.?.?.?

Až zločinecké "elity" světa konečně pochopí, že jejich šíleným a smrtícím hrám pro vlastní zisky a moc s miliardami otrokú a "podlidí" ovládaných přes hory pouze virtuálních peněz a úrok z nich je konec, ropa a jiné suroviny (a tím i ceny všeho zboží) půjdou tak nahoru, že půjdeme po výplatě žebrat.Pak teprve nastane hon na tyto zločince. Dříve ne. Lidé jsou nepoučitelní.

343253

jsou pouze zdivočelá a namyšlená smečka, která jedná tak, jak jedná, na pokyn svých pánů v pozadí - banksterů, majitelů korporací, továren na zbraně, starých aristokratických rodů, chazarských médií, které patologicky touží po světovládě. Už dávno jsou jejich jména i rezidence známé a v další světové válce, do níž ustavičně ženou stamiliöny naivních evropských, muslimských a amerických otroků svého finančního úžernictví, by byly nejhledanějšími terči. Pouze o tom při své aroganci, omezenosti a namyšlenosti ještě neví. Je na čase jim to jasně a srozumitelně sdělit.

343413

24.12.2015 09:00

Soros tahá za nitky na obou koncích syrského uprchlického chaosu

Zločinec a poskok Rothschildů,

217.?.?.?

za nímž a jím financovanými neziskovkami je mnoho fašistických Majdanů,teroru, barevných revolucí, lží, podrazů, křiváren, tečou potoky krve a stále dále vyvolává utrpení a smrt miliónů nevinných pod pokryteckou a veskrze falešnou vlajkou šíření svobody a lidských práv. Skutečný cíl je rozšířit po světě chaos, strach, teror a krize, protože jen v tomto prostředí se jeho pánům Rothschildům a Rockefellerům podaří ovládnout a vlastnit celý svět.Slušný, myslící a informovaný člvěk si musí před touto chazarskou fosilií a zrůdou a jeho mnoha prasárnami jen odplivnout. Jeho bohatství je podobně jako bohatství Západu více méně virtuální a je založeno na podrazech na burzách, úvěrovém úžernictví a čachrech s finančními deriváty, což je báječný virtuální produkt kasinového kapitalismu v posledním stadiu před krachem.

343442

a s ním i okrádané, obelhávané a zastrašované miliardy lidí celého světa by si měly hodně rychle uvědomit,že loutkám chazarských oligarchů ve funkcích čelných politiků Západu, nelze věřit ani jméno, natož jejich sliby, smlouvy, prohlášení, rozhovory atd. Nejen uvědomit si, ale na základě toho i jednat.Poskoci chazarských zrůd jen pilně či pod nátlakem plní to, co jejich loutkovodiči ukrytí v pozadí, tj, většinou chazarští banksteří,většinoví vlastníci nadnárodních a vojenských korporací, investičních fondů a médií, mají za svůj prvořadý cíl: zcela vykrást ruské nerostné bohatství, přinutit následně vychytralé Čínany a zbylé vzpouzející se státy k vazalství a k poslušnosti a zejména oddálit krach už jen strachem z důsledků krachu krytého dolaru a západního samopožíracího kapitalismu postaveného na neoliberélním konceptu či spíše dogmatech. Ty se stále jasněji ukazují jako neudržitelné,protilidové, lživé a vedoucí k zotročení a ke genocidě většiny lidstva. Buď nastane světovláda všehoschopných prohnaných chazarských zrůd nebo postavení těchto původců většiny současných globálních problémů před mnonárodnostní tribunál a jejich okamžité a spravedlivé potrestání, tak zní nejvíce aktuální problém naší doby. Hraje se vabank a čas zbývající do rozuzlení globálního dramatu se velmi krátí.

343452

29.12.2015 19:11

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

Války v minulosti

217.?.?.?

měly a vždy posílily moc a bohatsví chazarské mafie ovládající přes banky, korporace, celosvětově působící organizace a média Západ. Současné války ( Irák, Afghanistán, Libye, Ukrajina, Sýrie a také intenzivní mediální a propagandisstická válka ) mají za cíl podmanit si a ovládnout především Rusko a Čínu jakožto největší překážky na jejich cestě ke světovládě a nastolit pod chazarskou světovládou fašistický NWO. Zatím to ale vypadá, že spíše dojde ke krachu dolaru a k bankrotu nesplatitelně zadluženého Západu jakožto hlavního centra této mafie. Můžeme čekat opravdu velké stěhování chazarských zločinců do zbytku světa, především pak do Asie, protože jim nikdy nešlo o prosperitu amerického či evropského lidu, ale pouze o vlastní moc, bohatství a světovládu. A také můžeme očekávat mnoho zločinů proli lidstvu pod falešnou vlajkou. Nynější tajnými službami ( frakcemi CIA, Mossadu ad.) organizované a řízené stěhování islamistů do EU, je další trik chazarských zrůd, jak vyvolat chaos a poté prostřednictvím koupených a vydíratelných politiků nastolit diktaturu. Chaos, politika rozděl a panuj, finanční vydírání zbytku světa přes ničím nekryté a stále více jen virtuální peníze, vojenské zastrašování a mediální lži goebbelsovského střihu jsou hlavní zbraně těchto zločinců. Chazarská kobyla dodělává, ale stále je velmi a velmi nebezpečná.

343621

30.12.2015 10:39

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

Prezident Zeman

217.?.?.?

opravdu není loutka a hlásná trouba zdejších kolaborantů a namyšlených jelit z pražských kaváren, kterým z profláknutých amerických zadků nevyčnívají už ani boty. Většina z toho, co prezident řekl, sedí jako příslovečná p.del na hrnec, zatímco pseudointelektuální žvásty a kritika prezidenta z úst povalečsské páté kolony jsou jen jejich ubohou a zoufalou snahou zavděčit se svým chlebodárcům a podporovatelům ze Západu, kterým zvoní hrana. Zdejším jidášům taky, pouze to ještě neví.

343654

02.01.2016 08:37

Hvězdné války a smrt americké kinematografie

Americké b(l)ijáky

217.?.?.?

a jejich sci - fi pohádky o tom , jak namyšlení potomci někdejších dobrodruhů, lidí utíkajících před zákony a zlodějů půdy, koní, zlata a ropy zachraňují svět, jsou dobré pouze pro primitivní bezmozky přežrané hamburgery a nacucané coca colou, popř. burbounem. Sledovat je, je ztrátou času. Chazary vlastněný a ovládaný Hollywood produkuje stále více seriálů a filmů, které jen kazí morálku a dobrý vkus, vymývají mozek hodně sebevědomou a přitom dost naivní propagandou a kradou čas. Kdysi tam točili i některé dobré filmy. Ale to už je minulost.

343755

03.01.2016 21:15

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

Největší teroristi

217.?.?.?

jsou a vždy byly tzv. "elity" hlupáky a přisluhovači obdivaného a uctívanéhho Západu.Dříve vlastnily kolonie, nyní závislé země. Terorizovaly a dosud terorizují svět prostřednictvím už ničím nekrytých dolarů či později euro (na na dolar měly od roku 1913 privátní monopol), lichvářskými úroky z půjček, goebbelsovskou popagandou, úchylnou morálkou a filosofií, která si ve skutečnosti v ničem nezadá s tou fašistickou a extrémně rasistickou, přes četné mezinárodní organizace, které založily a slouží výlučně jejich zájmům a když ani to nepomohlo, nastoupili všehoschopní poskoci ze CIA a Sorosovy neziskovky,aby zorganizovali státní převraty v zájmových zemích pod vesměs falešnou vlajkou, popřípadě začalo "humanitární " bombardování zemí, které se vzepřely diktátu nebo na jejich území bylo velké nerostné bohatství nebo prostě měly jen strategickou polohu. Zrůdy a uctívači satana,které se cítí býti nadlidmi. Za jejich bohatstvím a neuvěřitelnou mocí tečou doslova řeky krve nevinných a naivních otroků,je za ním nespočet zničených lidských osudů. A svět jim ty šílené prasárny a lži stále žere. Neuvěřitelné v 21. století. V lidstvo už nevěřím, je to slepá vývojová větev přírody, která ohrožuje nejen samo sebe, ale i vše živé. A to vše jen proto, aby lidské ??? zrůdy vlastnily a ovládaly celý svět.

343826

05.01.2016 20:15

Třináctý týden ruské intervence v Sýrii: demaskování lží

Západním politikům,

217.?.?.?

vesměs ve službách přestárlých Rothschildů, Warburků, Lazardů, Kuhnů, Loebů, Goldmanů, Sachsů, vlastníků korporací a evropských aristokratů, už nemůže věřit nikdo, kdo má mozek a paměť. Zvoní jim hrana. "Elity" Západu, ve skutečnosti však zločinci a původci většiny zla na této planetě, chtějí ovládat a vlastnit vše, nebudou mít však nic.Putin a jeho poradci ty politické poskoky Chazarů, iluminátů a dalších tajných bratrstev a lóží a jejich neuvěřitelné lži,pokrytectví a intrikánství snadno a rychle demaskovali před celým světem. Špinavosti a intriky se velmi brzy obrátí proti zločineckými elitám Západu a jejich politickým prostitutkám jako bumerang. Obyvatelé dosud stále ještě blahobytného Západu jistě ví, že skončit jako radioaktivní biologický odpad ve službách jejich bezohledných a namyšlených elit je podstatně větší zlo než výrazně snížit svoji dosavadní vysokou životní úroveň, financovanou zbytkem světa, proto nesplatitelně zadlužený a na účet zbytku světa žijící Západ musí konečně přiznat svůj krach. Proto čekejme v nedaleké budoucnosti dramatickou světovou krizi. Pak teprve obrátí lidé svůj hněv tím správným směrem. Snad. Alespoň v to ještě věřím, i když jistý si tím nejsem.

343885

je jen nejvyspělejší kolonie Ameriky v Evropě, jejíž čelní politici poslouchají ,až na čestné výjímky, své zámořské pány a loutkovodiče jako dobře cvičení pejskové a tzv. svobodná média jsou jen hlásnými troubami cílů elitních zločinců Západu.Je zřejmé, že údajná vyspělá demokracie Západu je jen stínohra a divadlo, občané toho ani v Německu moc neovlivní, vše podstatné určují ti, kdo mají dlouhé peníze a vlastní nadnárodní společnosti. Dokud bude dolar světová rezervní měna, nic se na nesvéprávném postavení evropských kolonií nezmění.

343936

07.01.2016 19:46

Putin bojuje se stranou války na všech frontách

Obama

217.?.?.?

jen soustavně papouškuje to, co mu chlapci z Brooking Institut a Chatham House,nepokrytě kopající pouze za elity Západu ( Rothschildy, Rockefellery, Vanguard, Black Rock, nadnárodní korporace) napíšou. Putin má taky své hodně dobré poradce, ale na rozdíl od Obamy mu jde především o to, aby před tou loupežnickou a intrikánskou chazarskou a iluminátskou svoločí a jejich soustavnými útoky na Rusko uchránil vlastní národ. Obama a západní politici ( Cameron, Merkel, Hollande aj.) už zcela nepokrytě jdou proti vlastním národům a kopou za největší zločince lidstva v kravatách, v drahých oblecích a s luxusními sídly, které si intrikami, úroky z neexistujících peněz a násilím drze přivlastnili a ovládli velkou část světa,zatímco Putin kope za obyvatele Ruska a brání se jedné provokaci západních megazločinců za druhou. Vše ostatní jsou jen mediální mlhy a nestoudné lži, k nimž se přidala i zdejší média a mnozí politici ve službách či ve vlastnictví západních elit.Chtít po zdejších médiích a většině politiků objektivní popis současného dění ve světě, je čiré bláznoství a naivita.

343982

To platí pouze pro objekty letící rychlostí světla po celou dobu své existence, a ta změna je pouze možností nikoliv skutečností. Článek je zbytečný a uniká mi, proč ho sem editor zařadil.

344040

11.01.2016 20:57

Sýrie 2015 – rok zlomu, 2016 – rok zúčtování

Důležitý je adresát zúčtování

217.?.?.?

Účty za všechny ty oběti a strádání nevinných by měly dostat především všichni původci a zosnovatelé všech krvavých válek,náboženských a etnických konfliktů, Majdanů a barevných revolucí, ekonomického zbídačování a zotročování celých kontinentů, mediálních lží a masáží, intrik, atentátů na nepohodlné politiky atd, vesměs ukrytí v zákulisí mocenských struktur. Tyto hrůzy vyvolávali jen proto, aby rozšířili vlastní obrovské bohatsví a moc, a jejich řeči o lidských právech, demokracii a svobodě byly vždy jen pokryteckou a falešnou záminkou pro rozsévání všech těch hrůz. Myslící lidé už dávno ví, kteří zločinci by měli oprávněně dostat účty za tato zvěrstva, i kde mají tito své nóbl adresy, ale zatím nevidím ani pošťáka, který by západním "elitám" ty účty doručil, natož soudce, kteří by je poslali tam, kam už dávno patří, tj do kriminálů nebo rovnou na šibenice. Smutným faktem je, že kdyby původci mnoha obrovských utrpení v tomto šíleném světě měli zaplatit všechny jimi způsobené škody a strádání nevinných otroků, byli by z nich takoví žebráci, že by si museli půjčit i na zpoplatněné veřejné záchody. Obávám se ale, že díky zkorumpovaným a vydíratelným politikům, soudcům, mediálním prostitutům a vypočítavým pracovníkům zkorumpované státní správy, a to po celém světě, bude účet za všechna ta svinstva zločineckých "elit" Západu zase vystaven pouze naivním a nevinným obětem těchto zrůd. Strašně rád bych se mýlil.

344270

13.01.2016 21:20

„Smrtící dary“ od Spojených států hrozbou pro lidstvo

Je nebezpečné být nepřítelem "elit" Západu,

217.?.?.?

ale ještě daleko nebezpečnější je být jejich přítelem.Na to by měli pamatovat zejména ti servilní a vydíratelní politici a pracovníci médií, kteří jim soustavně lezou do análu. Svět může uživit i 10 miliard lidí, ale nemůže nikdy uspokojit patologickou touhu několika stovek či tisíc superboháčů po bohatství a globální světovládě, kterou už zcela nepokrytě a beze studu prosazují ohněm, mečem, mediální masáží, intrikami, korupcí a horami lží a polopravd. Jimi a jejich poskoky prosazovaná a šířená "pravda" je postavena na horách lží a polopravd,na utajování důležiých faktů, které se jim nehodí tzv. do krámu, jimi proklamovaná "láska" je postavena na nenávisti až za hrob a pohrdání nadbytečnými otroky. Demokracie, svoboda a lidská práva jsou jejich oblbeným zaklínadlem a mantrou,ve skutečnosti však tyto pojmy, na něž lidé dobře slyší, jen neuvěřitelně zdiskreditovaly. Kde ucítily "elity" velké zisky, zůstávají za nimi jen miliony mrtvých, bezpočet zničených lidských osudů a vykradená země či její ruiny. Výlučně pro vlastní zisky a moc soustavně vyvolávají prostřednictvím oddaných posluhovačů v tajných službách po celém světě války, státní převraty, krvavé etnické a náboženské konflikty, krize,střety odlišných kultur a náboženství atd. Zatím ale nevidím takové síly, které by je dokázaly zastavit a jejich plány proždy překazit.

344372

14.01.2016 18:21

Centrální banky jsou nepředvídatelná monstra

Centrální banky jsou předvídatelná monstra,

217.?.?.?

jejich šéfové udělají vše proto, aby jejich vlastníci byli spokojeni, a to bez jakéhokoliv ohledu na zájmy občanů.

344416

které už velmi dlouho ovládají a vydírají Západ a většinu světa, je třeba co nejrychleji odstavit od podlými intrikami,úskoky, podvody a úroky z neexistujících peněz získané neuvěřitelné moci všemi možnými způsoby.Miliardáři, co jsou hlupáky obdivováni ve Forbesu jako schopní frajeři, jsou pouze jejich poskoky a protěžovanými spratky a chráněnci. Jsou to staré spřízněné klany bankéřů, průmyslníků a aristokratické rody, které ve skutečnosti vlastní a ovládají svět v 21. století. Kromě beznadějných idiotů a zkorumpovaných poskoků (od zkorumpovaných a vydíraných politiků po naivní nýmandy a zoufalce) už myslící lidé snad ??? konečně pochopili , co je to za sebranku a všehoschopné zrůdy. Tyto "elity" ( ve skutečnosti nejodpornější zločinci, kteří vlastní či kontrolují a tím i řídí nejmocnější banky, korporace a investiční fondy) soustavně vyvolávají války, revoluce,státní převraty, konflikty, krize, protože z neštěstí stovek miliónů naivních otroků už velmi dlouho neuvěřitelně tyjí a v jednom kuse loupí po celém světě. Odporné a pokrytecké zlo v té nejkoncentrovanější podobě, které už mělo dávno skončit na smetišti dějin.Prý "elity" tzv. vyspělé demokracie, kterou však hnusně zneužily k dosažení svých sobeckých a úchylných cílů. Od státního převratu 11.9.2001 je to největší hrozba pro veškerý život na Zemi a globální diktatura v té nejodpornější podobě.

344441

20.01.2016 08:37

ISIS: Dorazil americko-saúdský mor do Indonésie?

Vydržet !

217.?.?.?

Chcípající kobyla, která chce neomezeně diktovat a poroučet celému světu a už nemá kde krást, dodělává.Tentokrát doopravdy. Kope, intrikuje, provokuje, manipuluje s burzami a akciemi, podvádí s účetními čísly, své pocity a dojmy vydává za neotřesitelná fakta, vyvolává Majdany a války výhradně pod falešnou vlajkou, státní převraty, vydává příkazy a rozkazy, vydírá a kupuje politiky, mobilizuje své think tanky,koupené agenty tajných služeb, poskoky a užitečné idioty v politice a v médiích,doslova žene jimi ovládané neziskovky, ratingové agentury, mediální sračkomety atd na plný plyn. Marně. Celá jejich dosavadní dominance postavená na úrocích z neexistujících peněz,ekonomickém vydírání a zotročování, vykrádání bohatství celých států i kontinentů, vojenské agresi,tisíckrát opakovaných lžích, intrikách a gigantických podvodech se dramaticky blíží svému konci.Vše, co je postavené na podvodech, lžích a intrikách, jednou spadne jako domeček z karet.Tuto banální pravdu už velmi dlouho ignorují a snaží se její platnost oddálit ad absurdum. Že ta naivita, důvěřivost a pasivita se velmi nevyplatí i miliardám nevinných otroků, je zřejmé. Ale říše zla stvořená zločineckými "superelitami" Západu výlučně k obrazu svému, se rychle blíží svému definitivnímu konci.Staré aristokratické, bankéřské a průmyslnické rody dobře ví, co vše mají na svědomí. Chce to jen vydržet a nenechat se zase obelhat, vydírat a zastrašit. Zbytek už zařídí sami podvedení a ožebračení obyvatelé Západu. Hodně rychle.

344684

23.01.2016 10:27

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

Světové burzy

217.?.?.?

cenných papírů se rychle mění v burzy bezcenných papírů.Skutečnou hodnotu brzy budou mít jen půda,voda, vzduch, zdroje energie,nerostné suroviny, vlastní střecha nad hlavou, jídlo a zbraně.Tedy základní prostředky nezbytné pro přežití v džungli kapitalismu. Ostatní vymoženosti západní civilizace budou prakticky bezcenné. Kdo to výše uvedené bude mít, je za vodou, ostatní na Titanicu, na jehož luxusních horních palubách se ještě vyhrává k tanci a v podpalubí už se lidé topí.Sluníčkáři, havloidy a bezmozky vysmívané Rusko to vše má a pokud si tam nenechají udělat pokryteckým krachujícím Západem další Majdan, vyjdou z hyperkrize jako vítězové.

344810

23.01.2016 19:31

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

RE: Světové burzy

217.?.?.?

Takový zákon by byl pro každou vládu (i připravovanou světovládu bankéřů a korporací) rychlá a naprosto definitivní sebevražda, to snad víš, Jacobe.Lidi jsou sice pasivní a naivní ovečky propadlé konzumu, ale ne všichni a je jich přes 7 miliard, zatímco samozvaných pánů světa, intrikánů a majitelů všeho možného jen ne čistého svědomí je maximálně pár milionů, spíše však několik tisíc.

344820

26.01.2016 17:57

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

Bohatí a superbohatí

217.?.?.?

požírají nejen ty chudé a chudší, ale především samotný kapitalistický systém, který jim umožnil neuvěřitelně zbohatnout na práci a vykořisťování miliard naivních a poslušných otroků a na vykrádání bohatství států i celých světadílů.Nyní právě neuvěřitelně bohatí a nenažraní požírají systém, který je zplodil Pod falešnou vlajkou se naivní a poslušní otroci vždy nechali bohatou a vypráskanou lidskou svoločí vlákat do dvou světových a bezpočtu lokálních válek za astronomické zisky výlučně těch superbohatých zločinců.Proto miliony otroků ztratily životy, zdraví, osobní štěstí. A toto je prý nejvyspělejší tvor na Zemi. Ach jo.

344910

29.01.2016 19:34

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

RE: A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

217.?.?.?

To čeho jsme svědky v přímém přenosu, je zoufalá snaha nesplatitelně zadluženého, namyšleného a dosud blahobytně žijícího Západu a především jejich zločineckých fosilních "elit" udržet si dominanci nad světem, na kterou byly mnoho desetiletí zvyklí. Zločinci konečně pochopili, že končí jejich světovládný sen, tak kolem sebe ze zoufalství kopou jako zběsilí, vyhrožují,vyvolávají Majdany a války jako na běžícím pásu, intrikují, lžou o závod ve svých, tedy mnoha médiích, vydírají a zastrašují politické poskoky a manipulují na burzách s cenami všeho možného. Rychle se ale současně přesouvují do nového globálního finančního a průmyslového centra světa, tedy do Asie. Velmi neradi. Švýcarské, britské a americké adresy si velmi oblíbili a tamní prostředí a klima jim vyhovovalo.

344970

jsou po roce 45 hlavními válečníky a agresory ve světě. Jsou jako syn a jeho otec, přičemž otec už připomíná poslušné kuře amerického orla. Tento symbolický predátor a hegemon světa se ale v současnosti mění spíše ve vypelichanou přežranou slepici zvyklou ovšem žít ve zlatém kurníku. Jejich "elity", k nimž se rády a zištně přidaly další bankéřské, průmyslnické a aristokratické rodinné klany Západu, stejně jako novodobí miliardáři a vlastníci největších investičních fondů, už rozehrály dvě světové a nespočet lokálních válek a krizí jen proto, aby mohly rozšířit své obrovské bohatství a moc.Války a krize byly pro tyto mocné zločince ukryté v bezpečném závětří a v pozadí mnoha hrůz, vždy tím nejlepším byznysem. Tito superzločinci stále ještě ovládají, zastrašují a vykrádají svět přes zkorumpované a vydírané politiky, přes vlastnictví nádnárodních firem, médií, přes četné agenty tajných služeb, přes neziskovky i obyčejné užitečné idioty v nižších funkcích. Nedejte se okamat jejich údajným filantropismem, rozdají vždy jen nepatrný zlomek toho, co ukradli a vyždímali z otroků. Jejich hlavním nástrojem však jsou privátní tiskárny FED a ECB, které emitují neomezené množství papírových a hlavně virtuálních dolarů a euro, krytých už jen strachem z důsledků globálního krachu. Myslící lidé se svědomím však už mají plné zuby jejich nekonečných intrik, lží a podvodů, jejichž přímým i nepřímým důsledkem jsou desítky milionů mrtvých otroků a stamiliony zničených lidských osudů.Je nejvyšší čas hnát tyto z hlediska vyššího principu mravního lidské zrůdy k odpovědnosti za způsobené zlo a škody. Pokud se to rychle nepodaří, stane se lidstvo fatálním omylem a slepou vývojovou větví matky přírody.

345019

03.02.2016 20:11

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Cílená destrukce Západu

217.?.?.?

je cestou k avizovanému nastolení NWO. Chaos, ekonomické a finanční krize, lokální války a náboženské a etnické konflikty, stěhování bombardovaných národů Asie a Afriky do evropských kolonií atd. je přesně to, co k nastolení svého globálního diktátu, tedy NWO potřebují, a proto je soustavně přes koupené poskoky vyvolávají. Tyto hrůzy jsou naprogramovány "elitami" Západu, ale tento řízený a termínovaný proces je blokován a ohrožen vojensky sílícím a tím i nebezpečným Ruskem,které za Putina vstalo z popela a ekonomicky i finančně silnou Čínou."Elity" jsou poprvé v historii existenčně ohroženy Proto ta neuvěřitelná hysterie proti Rusku a jeho soustavné obkličování a manipulace s kurzem juanu v posledních dvou letech. Obkličování Ruska je současně obkličováním Číny, která ovšem opatrnicky vyčkává, jak dopadne Rusko a chce ještě výhodně investovat obrovské dolarové přebytky. "Elity" vyvolaly přes koupené a vydírané evropské politiky, jimi vlastněné či kontrolované banky, korporace, média, neziskovky, burzy a tajné služby doslova hon na Rusko a skrytě i na Čínu, protože jim jde o všechno. Buď budou, tentokrát z Asie, vládnout celému světu nebo se v brzké době stanou masově nejhledanějšími zločinci současnosti. Dokud je dolar většinou zemí používán v mezinárodním obchodě, můžou si rodinné klany vlastnící FED emitovat papírové a především virtuální dolary jak potřebují a jsou v bezpečí. Ostatní si musí dolary vydělat prací nebo prodejem surovin a plodin. Pokud dolar jako rezervní měna světa padne, Západ dramaticky zchudne, protože se ukáže jak byly údaje o ekonomice Západu dlouhodobě, podvodně a úmyslně falšovány do černých čísel a většina gigantických bublin praskne. Proto si "elity " Západu budují pozice v Asii, protože hněv podvedených a ožebračených obyvatel Západu by dlouho nepřežily.

345164

05.02.2016 18:50

Kdo vlastní virus Zika?

Zika

217.?.?.?

je hlavně další strašák a rozmělňovač pozornosti naivních oveček, který vypustily do éteru přes vlastněná média všehochopné "elity" Západu, zoufale se snažící udržet při životě šílený sen o vlastní světovládě.

345274

06.02.2016 21:34

Strýček Sam v Arábii: „Modernost pro mne, ale ne pro tebe“

Po ovoci poznáte je

217.?.?.?

Potomci největších zlodějů půdy, zlata, nerostů, ropy a vůbec všeho, co se dá výhodně zpeněžit, kteří se díky tomu stali finančními "elitami" Západu, prosluli vždy intrikánstvím, podvody, drzostí a především neuvěřitelnou vychcaností. Ksindl zabalený v hermelínu, pyšnící se tituly z prestižních univerzit a ukrytý v luxusních rezidencích, však zůstane přes všechno maskování zase jen ksindlem. Nejrůznější útoky a kvičení proti všem, kteří ohrožují jejich zisky a moc, se nakonec obrátí proti nim, přestože jejich loutky v politice a v médiích dělají vše, co mohou, aby stokrát opakovanou lež změnily na jedinou pravdu a z odhalené pravdy zase udělaly lež. Být nepřítelem těchto "elit" je nebezpečné, ale jěště daleko nebezpečnější je být jejich přítelem, neboť jsou to psychopatičtí křiváci a podrazáci, co se pro mamon a moc neštítí vůbec ničeho. Středověké monarchie ležící v písku a na ropě to brzy poznají, stejně jako Turci, na vlastní kůži. Jejich pohlavárům to velice přeju, prostým lidem těchto zemí ne.

345302

08.02.2016 17:52

Policie v roli fašistů?

Něco je hodně špatně

217.?.?.?

Miliardy lidí pracují až dřou, aby si vydělaly na holé přežití a hypotéky, jiní jen intrikují, lžou, podvádějí a okrádají naivní a poslušné ovečky až na dřeň a velmi bohatnou. Ti první jsou ostrakizováni,zesměšňováni, vydáváni za lůzu, primitivy a spodinu společnosti a zločinci a nebezpeční psychopati v drahých oblecích se stávají nedotkntelnými elitami velice nemocné společnosti. Ti první utápějí zoufalství v práškách, drogách či chlastu, ti druzí už neví co roupama dělat a koupit. Není už v 21. století třeba tuto do očí bijící nespravedlnost jednou provždy odstranit spolu se zkorumpovaným, loupežnickým a vše živé ohrožující systémem, který zplodil dvě světové a nespočet lokálních válek jen proto, že ti superbohatí chtěli ještě více nebo dokonce všechno a nyní opět hrozí, že v zájmu zachování bezohledného kořistnického systému vyvolají válku poslední ? Zkuste o tom popřemýšlet, ale rychle. Času zase tak moc není.

345365

10.02.2016 19:38

Privatizace je strategií atlanticistů pro útok na Rusko

Putin není Jelcin

217.?.?.?

Putin a jehoho poradci dobře ví, že skutečným vládcům Západu, tj.sionistům ukrytým v pozadí politických a ekonomických jednání, nelze věřit ani jméno,natož nějaké smlouvy, dohody či sliby.Tolikrát slibovali a vždy jen intrikovali, podváděli a kradli. Svou neuvěřitelnou vychcaností a patologickou touhou po bohatství a po moci ztratili důvěru slušných a myslících. Proto udělá vše proto, aby nemohli vykrádat ruské bohatství více než dosud. Stačí, že v režii sionistů ožebračuje Rusko od dob věčně opilého Jelcina ruská centrální banka a pátá kolona tamějších oligarchů. On už si to pohlídá, protože dobře ví, že křivácký nesplatitelně zadlužený Západ zoufale hledá nové zdroje, které by se ještě daly ukrást a tak oddálily jeho nevyhnutelný a dramatický bankrot.Zmanipulovaným číslům takzvaných analytiků už věří jen beznadějně netalentovaní a z povinnosti pak ti, kteří na krachující Západ vsadili vše.

345434

15.02.2016 22:40

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

Spolupráce, nikoliv konfrontace Evropy a Ruska

217.?.?.?

je přesně to, co potřebuje Evropa a přesně to, co nepotřebuje stále více na dluh žijící Amerika, která si ze států Evropy udělala poslušné kolonie,z evropských politiků jen poskoky a vazaly a z neposlušného Ruska chce udělat pouhou surovinovou základnu pro udržení své dominance a udržení dolaru jako hlavního nástroje ekonomického vydírání a zotročování světa co nejdéle to půjde.Slabá Evropa plná uprchlíků ze zemí Asie a Afriky a Rusko na kolenou je přesně to, co západní elity chtějí, protože právě toto posílí jejich vliv ve světě. Dokud obyvatelé Evropy nepřinutí své politiky hájit skutečné zájmy většiny občanů Evropy proti sobeckým zájmům privátních klanů vlastnících FED, velké banky, nadnárodní a zbrojní koncerny, bude svět stále na pokraji globálních krizí,válek a masových exodů. Západní média tento zjevný fakt úmyslně přehlížejí a bagatelizují. Není se co divit,když si uvědomíme, kteří lidé je vlastní či alespoň ovládají. Smutné je, že toto ví i mnoho politiků, ale nejsou s to se svévoli novodobých kolonizátorů postavit.Příčiny jsou různé. Od osobní zbabělosti,zkorumpovanosti, kvůli vlastní minulosti či jen proto, že si chtějí co nejdéle udržet plná koryta.

345609

17.02.2016 20:56

Nábytek z Turecka

Co je od Erdogana

217.?.?.?

je vždy křivé jako turecká šavle.

345663

18.02.2016 20:00

Jak mi Putin zkazil šuk

Kdyby jen šuk

217.?.?.?

On ten západními fosiliemi proklínaný Putin hlavně velmi účinně kazí světovládný sen šílených deprivantů, zločinců a gerontů na globální diktaturu. Myslící lidé už dávno pochopili, že říší zla jsou právě tito prohnaní šílenci a všemi mastmi mazaní intrikáni bez vlasti, se vzděláním na prestižních školách a navenek uhlazeným chováním, kteří se však neštítí žádné špinavosti pro dosažení svých úchylných cílů.To, čeho jsme a ještě budeme svědky a,bohužel, zřejmě i oběťmi, je globální hra mafiány, zkorumpovanými, zastrašenými a idioty glorifikovaných špinavců o moc a bohatství, která vede už celá desetiletí k hrůzným válkám, krizím,státním převratům,barevným revolucím, genocidám,etnickým a náboženským konfliktům, k utrpení a smrti stamiliónů nevinných a naivních novodobých otroků.Oblíbené triky špinavců jsou především šíření jejich vlastního pojetí demokracie, svobody, lidských práv, a to intrikami,propagandou, ohněm a mečem, multikulturalismus, rozvrat klasické rodiny, feminismus, terorismus, homosexualita, debilizace mladých lidí prostřednictvím těžké závislosti na internetu a sociálních sítích a ůpadkovou pseudokulturou, goebbelsovská propaganda postavená na tisíckrát omílaných lžích vydávaných za jedinou možnou pravdu, dekadentní kultura, hypotéky pro naivní otroky i celé státy. Když to všechno jěště nestačí, nastoupí jejich poskoci pro špinavou a mokrou práci a dochází k vraždám nepohodlných politiků a k "humanitárnímu" bombardování těch států, které se odmítly podrobit jejich diktátu nebo států, kde je ještě co ukrást. A to je prý to nejlepší, co lidstvo dosud vymyslelo. Neuvěřitelné v době, kdy lidé létají do vesmíru !

345747

24.02.2016 20:39

Dekódování americké Říše chaosu

Chobotnice

217.?.?.?

ukrytá vždy v pozadí,už ovládla celý nesplatitelně zadlužený a neuvěřitelně pokrytecký Západ. Teď chce celý svět.Ti, kteří jsou proti ní nebo se jen ocitli na šachovnici zrůd se světovládnými ambicemi, jsou dehonestováni, vražděni, "humanitárně" bombardováni, ekonomicky a finančně zotročováni až na dřeň, špiclováni, vydíráni, korumpováni, zastrašováni, mediálně obelháváni a manipulováni atd. Přitom stačí tak málo. Zveřejnit jména a adresy těch zrůd. Více než sedm miliard otroků by je mělo konečně umravnit.

345851

neumlčí ani tisíce takových poskoků "elit" krachujícího Západu jako je sociolog Gabal.Myslící lidé, kteří ještě nevyměnili svědomí za osobní prospěch, už dávno ví, kdo je největším agresorem, loupežníkem, intrikánem a lhářem na světě od roku 1945 i proč to dělá. Lži a intriky vydávané za jedinou pravdu, hory nenávisti a "humanitární" bombardování nepohodlných pokrytecky vydávané za lásku a šíření svobody a demokracie, vykořisťování naivních otroků až na dřeň vydávané za nezištnou pomoc a filantropii,neomezená diktatura nejbohatších rodinných klanů Západu drze vydávaná za nejdokonalejší demokracii,jakou lidstvo dosud vytvořilo, zastrašování, vydírání, korumpování,manipulování a obelhávání lidí vydávané za jejich svobodu a lidská práva. Současný kapitalismus končí na patologické nenažranosti jejich elit, to je fakt, který neokecají ani tisíce přicmrdávačů, kterým ze zadnic nejbohatších a nejmocnějších vyčnívají akorát polobotky. Neoliberální kapitalismus a demokracie , svoboda a lidská práva - to prostě nejde dohromady, i kdyby tisíce koupených sociologů, politiků,presstitutů ad. tvrdilo pravý opak. Absolutní privatizace zisků a socializace ztrát je projev tyranie, nikoliv demokracie. Kvadratura kruhu, která je v rámci stávajícího systému neřešitelná.

346069

03.03.2016 18:30

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

Od zdi ke zdi, ale hlavně do novodobého otrokářství

217.?.?.?

Západní civilizace jakoby zešílela,vše je naruby, zanikají rodiny, dramaticky se mění sociální role mužů a žen,cílevědomě se likviduje úroveň školství, sociální a občanská práva jsou ohryzávána na kost, děti stále více vyrůstají v neúplných rodinách, média jim vymývají mozky úpadkovou kulturou a propagandou multi kulti společnosti,učí se již od mládí žít podle reklam na hypotéky, které jim banky a média soustavně vnucují na každém kroku jejich života a tím z nich činí poslušné a pracovité vazaly a otroky. Jinými slovy, lidé a zejména ti mladí, jsou vedeni k plnění funkcí novodobých otroků vyvolených světovládců. Ta mediální masírka a záplava nových zákonů a nařízení vlád, co poslední dvě desetiletí zaplavila Ameriku a jejich evropské kolonie, to není náhoda či neumětelství politiků a vládních byrokratů, to už je nastolování nového světového pořádku v plném proudu, a to pod diktátem starých elitářských klanů, které chtějí konečně vlastnit celý svět, neomezeně mu vládnout a beztrestně jej vykrádat podle libosti. Vše ostatní je pouze kouřová clona k odvedení pozornosti otroků od podstaty připravovaného globálního otroctví a forem jeho nastolování.

346271

05.03.2016 19:35

Je možný soustavný růst bohatství?

Každý růst má své meze ...

217.?.?.?

Pokud jde o to vykrást další zužitkovatelné a především zpeněžitelné produkty přírody, určitý, a to časově velmi omezený růst je ještě možný. Tímto se jistě řídí bezohlední finanční predátoři, jejichž heslem je po nás potopa a žijeme právě teď. Další generace, nyní bezstarostná a se sluchátky v uších, je ale budou proklínat. Ještě větší problém je s distribucí bohatství. Stále více a rychleji dochází k tomu, že nově vytvořené hodnoty si bezostyšně přivlastňuje stále užší elitářská minorita psychopatických vlastníků bank a korporací,kteří fyzicky na nic nesáhnou, zatímco miliardám naivních, udřených a poslušných otroků jsou odsypávány na lékárnicjých vahách odvážené drobečky (Západ) nebo posílány jen lži,intriky, "barevné" revoluce a "humanitární" bída či dokonce bomby (zbytek světa). To nemůže z dlouhodobé perspektivy dopadnout dobře. Psychopatickým zločincům je to však jedno. Ostatním by nemělo, zejména pokud mají děti, mozek a svědomí

346417

08.03.2016 20:23

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

BL

217.?.?.?

Kdysi jsem je četl, poté, co se tam hlavním dopisovatelem stal K. Dolejší a J. Čulík zřejmě dostal instrukce a asi i finanční příspěvky od patologických zločinců Západu se světovládnými ambicemi, tam ani nekouknu. Není proč, pravdu se tam člověk stejně nedozví, pouze to, co chtějí mocní boháči Západu. A o tom už dostatečně ovce informují média mainstreamu jako o jediné možné cestě ke "světlým" zítřkům. Pravda se stala pro mocné prohnilého, zkorumpovaného a pokryteckého Západu skutečně velkým nepřítelem a hrozbou. Myslícím lidem se svědomím doporučuji oficiální média ani BL vůbec nesledovat, maximálně předpovědi počasí, a i ty je třeba posuzovat s určitou skepsí .Nezničí si nervy a žaludek. Lépe si přečíst dobrou knihu, projít se přírodou nebo kutit doma či na zahrádce.Jako kdysi za komunistů.

346567

10.03.2016 19:25

Finanční systém je větší hrozbou, než terorismus

Finanční systém

217.?.?.?

je zbraň především chazarských banksterů k zotročování, kontrole a neustálému vysávání bohatství světa. Je plný účetních podvodů, intrik, korupcí a vydírání,falešných ratingů, obsahuje gigantické "bubliny" (např. finanční deriváty), jejichž prasknutí se dá svými důsledky přirovnat k jaderné válce, že se jeho krachu všichni bojí. I ti, co nic nemají. A v tom je jeho síla i slabost. Banksteři velmi dobře znají jeho slabiny,ví,že systém založený na emitování nekrytých a stále více jen virtuálních peněz je dlouhodobě neudržitelný, a proto se snaží o rychlé zavedení bezhotovostních plateb na celém světě a nastolení svého NWO. Rusko je proti, protože vše, co potřebuje, může mít z vlastních zdrojů nebo si koupit z Asie a krvavých chazarských intrik si ve své historii užilo až až. Čína zatím vyčkává, protože má obrovské přebytky dolarů, ale je jí jasné, že v případě krachu Ruska by byla na řadě ona. Evropa díky svým politikům a jejich lokajským vazbám na Ameriku, hraje zatím roli poslušné americké kolonie. Hraje se vabank, účel světí prostředky, všechno, co zachrání dolar a dominanci Západu, je dovoleno a médii velebeno. Ostatní jsou ostrakizováni, zastrašováni a " humanitárně" bombardováni pod tuze pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv.Zatím to intrikánům vycházelo, ale tentokrát výsledek zdaleka není jistý. Jednou ale určitě pohár přeteče a pak bych nechtěl být v jejich kůži.

346666

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?