Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 558 příspěveků, 3 různá jména: Jana Hanzlíková, Jana Hazlíková, Moiry.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.11.2012 08:21

Jak na ně

RE: Češi jsou ve své podstatě pitomci

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Váš příspěvek je v podstatě výstižný, jen bych doplnila, že konzumenti závislí na supermarketech, televizi, pohodlném bydlení a biči státních institucí jsou úplně všude a není to jen české specifikum. Nemá smysl se bavit o nich ani s nimi. Jsou zbytečnou zátěží pro veškerý vývouj a pěšáky první linie při případné přírodní katastrofě.

278881

28.12.2012 08:26

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

Čert aby se v tom vyznal.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Co když je to naopak a střílí nezfetovaní? Kam až může zajít frustrace normálního dítěte ze stáda otupělých vrstevníků?

281113

02.01.2013 08:14

Bude hůř než za Husáka. Proč?

Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Článek se snaží vzbudit nadšení ze současného režimu, ale myslím si, že svojí kvalitou a roztříštěností nepřesvědčí.
Pokud bilancuji prožitá léta, musím uznat, že osmdesátá byla fakt nejlepší. Politické klima bylo díky perestrojce v SSSR pohodové, nechyběly peníze ani úsměvy. Člověk vypadl z práce s čístým stolem a beze strachu, že na něj kolegové uchystají nějaký podraz. Po práci se dalo s chutí, elánem i fantazií tvořit vše, co tehdejší trh nedokázal nabídnout. Dnes nemáme fantazii, tvůrčí elán peníze ani pohodu. Do jisté míry je to intenzivní mediální masáží, která od devadesátých let dokonale zdevastovala funkční mezilidské vztahy. Účel je průhledný. Nahnat občany do stáda poslušně putujícího do záhuby pod taktovkou NWO.

281355

02.01.2013 17:11

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nechápu. proč jste svůj dlouhý, leč nesrozumitelný příspěvek navěsil právě k mému názoru.
Na faktu, že kvalita lidského života není závislá na počtu zbytečných věcí, ale potřebuje především kvalitní mezilidské vztahy není nic fašistického.
Ohledně rozdílu mezi režimem před rokem 1990 a nynějším, nevidím ve vládnoucí garnituře rozdíl. Židobolševici tenkrát sloužili vyšším zájmům stejně jako dnes, jen s tím rozdílem, že ti co se ve vládě, parlamentu a senátu v posledních 22 letech producírují , zahodili v roce 1989 stranickou legitimaci a mají plnou hubu opět neexistující demokracie. Ignorovala jsem je tehdy a činím to i dnes. Tahle republika byla, je a bude ve sračkách jen pro ty, kteří čekají od špinavých politiků zastání a spásu. Lidé, kteří spoléhají na vlastní zodpovědnost přežili, žíjí a opět přežijí a v budoucnu to nebude o penězích, ale o funkčních rodinách, zdravých potravinách, ochraně před všudepřítomnými jedy a obraně před hladovými tlupami zklamaných doufačů v nikdy nekončíci komfort.

281392

03.01.2013 18:08

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

V osmdesátých letech nebylo narozdíl od dneška antidepresiv třeba.
A ohledně tvoření si laskavě znovu přečtěte můj příspěvek. Píši po práci, čili ve svém volném čase. Raději si dojděte svému psychiatrovi pro recept na pilulky těžšího kalibru.

281518

03.01.2013 18:23

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Typický pražák zná cestu z králíkárny k MHD a zpět, pak ještě k nejbližší hospodě a nejbližšímu supermarketu. Je věčně přednasranej, nevidí, neslyší a tváří se vznešeně [chechtot]

281521

04.01.2013 06:47

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Pokud si položíme otázku, z jakého důvodu se od padesátých let dosud nezměnily osnovy vyučování dějepisu 20. století na školách všech stupňů, a najdeme na ní správnou odpověď, nebude pak vůbec nutné diskutovat o rozdílech mezi komunistickými a kapitalistickými režimy. Další manipulací v dějepise, je neustále vyzdvihování pogromů na Židy a důsledné utajování informací o vyhlazování jiných skupin obyvatelstva. Pak Vám možná dojde, že je všechno řízeno jedinou pradávnou taktovkou a vše ostatní jsou jen nepodstatné aféry pro odklonění pozornosti od daleko vyšších a nebezpečnějších aktivit psychopatů považujících se za bohy.

281565

04.01.2013 07:06

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: ucitele jsou dobre placeni

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ohledně dějepisu učitelé už sto let učí to,co musí, bez ohledu na to, co vědí. Nikdy nezapomenu na výrok našeho velmi statečného profesora češtiny z roku 1974. "Největší katastrofou pro národ je stav, kdy se lůza dostane k moci." Měl na mysli husity, kteří zničili doklady o české historii vypálením klášterních archivů. O době předtím teď není co učit. Vždy několik gymnazistů pochpoilo, že šíp jeho myšlenky proťal i dobu tehdy současnou a dosud s tím žijí. Kromě toho odsuzoval i zbohatlíky deroucí se k moci bez potřičného vzdělání a morálních kvalit. V tomto ohledu byl progresivně nadčasový.

281566

04.01.2013 07:18

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Souhlas [smích] První podnikatelé tenkrát nosili fialová saka a rekrutovali se z řad komunistických prominentů. Polovina jich skončila v Orlíku a přeživší zbytek v řadách kmotrů. Ostatní museli čekat na vrácení majetku v restituci, což nebylo hned. Ti s nulovou startovní čarou si vzali na svůj podnikatelský záměr bankovní půjčku a dodnes makají jak barevní a donekonečna toho molocha platí, často i s exekutorskou marží.

281567

04.01.2013 09:52

Klausova amnestie dává velkou logiku

Jak se to vezme

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Propustit tisíce lidí z teplé basy první týden v lednu mi příjde jako genocida.
Jenže něčím se amnestie vyvolených na které čekají vytopené vily a zašité miliony zakrýt musela.

281578

08.01.2013 19:54

Pokus o obhajobu Klause

Prstíčkem budete hrabat

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jestli bude prezidentem židobolševik Fischer, můžeme to tady zabalit a uvolnit naši krásnou zemi všude putujícím potomkům chazarského národa. Kostky byly vrženy už v době, kdy jako prozatimní předseda vlády nebyl napadán a osočován médii, jako všichni předsedové vlád před ním i po něm. Pak už stačí jemná a promyšlená masáž v blesku a televizních novinách a zírám, kolik spořádaných prosťáčků, kteří znají cestu jen z práce a do práce, se rozhoduje volit právě tohoto mediálního hrdinu. Pak budou bezmocně zatínat pěsti, až jejich idol schválí každičký krok vedoucí k jejich totálnímu zotročení. Bude pozdě vzpomínat na prezidenta Klause, kteremu sice šli obyčejní lidé bokem, ale stát udržel v důstojné pozici. K čemu jsou média, která nedovedou napsat o tom, že Francouzi a Maďaři zakázali na svém území pěstování GMO plodin, že předseda vlády v Bulharsku odměňuje ministry podle výsledků a že v Tel Avivu Izraelci protestují proti politice Netanjahu? Připomíná mi to Rudé právo a černobílou televizní obrazovku hustící do malých dětí válečné hrůzy s hrdinými rudoarmějci a fašistickými bestiemi.

281829

09.01.2013 17:24

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Problém je v tom, že na téměř zglobalizované planetě není kam. Poslední svobodné země jsou pod palbou. Když si vládcové světa umanou, humanitárně je pošlou ke dnu. Haarpem, raketami nebo ekonomickou blokádou. Za všechno může zachovaná kupní síla poslušných oveček, kteřé bláhově věří, že svůj komfort ustojí navěky. Bez jejich poslušně odevzdávaných výplat by zdroje vládců světa brzy vyschly.

281897

10.01.2013 06:24

Jsem žid, proto nevolím Fischera

RE: Jsem Čech, proto nevolím Fischera

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Vemi ráda bych s Vámi souhlasila. To by ale kromě póvlu nahoře nesměl v Čechách fungovat póvl dole, který hltá předkládané mainstreamové zprávy a vždy půjde tam, kam ho nasměrují. Tento póvl chce momentálně volit Fischera, protože mediální manipulace fungují. Pohodlní spodní pologramoti jsou nesmírně žívnou půdou pro pologramoty vládnoucí. Oba póly jsou na sobě existenčně závislé.
Nemá smysl dělat čistky odshora.

281948

10.01.2013 16:30

Jsem žid, proto nevolím Fischera

RE: Jsem Čech, proto nevolím Fischera

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Filmů tohoto typu existují desítky. Jenže v téhle době plné egregoru zla, kdy lidé vysílají na popud médií výhradně negativní emoce se i ten nejpohodovější člověk, který už přepral svoje strachy a září láskou zasekne. Někdy mi to příjde jak souboj Titánů. Trnitá cesta života a mazlavá skluzavka do zatracení. To druhé je pro zdegenerované pohodlnější. Nikdo je myslet nedonutí.
Komfort pro ně znamená rozvalit se s laciným pivem, talířem růžového slizu a popcornem z GMO kukuřice před televizní obrazovkou. Tihle nezavibrují ani náhodou.

282000

10.01.2013 19:29

Jsem žid, proto nevolím Fischera

RE: Hovoril jsem se znamym

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Přesně. Média vlastní Židé a ovládáni mas mají vychytané.
Co je v televizi, je svaté. Do druhého kola se dostane Fischer se Zemanem, pak o Zemanovi napíšou, že je pedofil nebo jiná zrůda, dílo se vydaří, koza se nažere a vlk zůstane celý.

282024

12.01.2013 06:33

A vy jste náčelník Papuánců?

Svět se vážně bude divit

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Přečela jsem si článek a všechny příspěvky a docházím k názoru, že navštěvovat web pana Stwory a jeho věrných je ztráta času. Vědomí mnoha voličů v české kotlině se zabývá i jinými přednostmi než bohatstvím a vizáží. Koho asi volily davy mladých lidí, které poprvé zaplavily volební místnosti? Proč ho volili lidé, kteří tetování bytostně nesnáší? Proč ho volili lidé, kteří pamatují
I. republiku? Protože právě zlaté tele a glorifikace vizáže zavedly svět do sraček, ve kterých se teď topí.

282099

13.01.2013 22:26

Volební divadlo – první kolo

RE: OKAMURA = JEJICH POJISTKA?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reaguji na ....
"Další věc. Prezident zemře a bude tlak po mladém prezidentovi. A mají zde připraveného Okamuru, Dintsbiera a Franze."

Věštba, že český president zvolený v lednu 2014 nebude nadlouho má něco do sebe. Jen doufám, že do té doby nestihle překopat Ústavu ve prospěch sudetských Němců.

282233

18.01.2013 03:19

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Namísto hysterického zaujetí kandidáty na funkci presidenta České republiky bude efektivnější věnovat svoji pozornost svým dětem, rodičům, manželkám, partnerům, kamarádům a všem, které máme rádi. Ti dva pomatení starci si rozhodně naši pozornost nezaslouží.
Zeman je provařený a ten starý reptilián mele z posledního. Tak jako tak se za presidentování jednoho z nich dokončí pád prohnilé politiky v české kotlině. Pak možná i ti tupí namyšlení voliči knížete procitnou ze své povýšené fabulace. Stejně už není co rozkrást. Zdroje pro obnovu této donekonečna drancované země byly vždy v lidech (s tím se počítalo a počítá a počítat bude) a je na nás, zda svoji energii tentokrát využijeme pro sebe nebo opět zmarníme ve prospěch nových vládců, kteří nám nabídnou otroctví pod rouškou blahobytu.

282648

18.01.2013 03:30

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

S křížkem po funuse

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Pane Stwora, proč jste tenhle článek nenapsal před týdnem?
Namísto toho jste se zabýval vizáží profesora France.

282649

18.01.2013 08:31

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ve smyslu Vašeho článku jsem minulý týden několikrát argumentovala
v okruhu svých známých. Neúspěšně. Teď jsou hrdí, že jsou opět in.
Lidé rozhodnuti volit Karla Schwarzemberka jsou kolem padesátky s relativně dobrým ekonomickým zázemím a typickou nevědomou nadřazeností. Tenkrát mi přišli ubozí a ten výsledek jsem, stejně jako Vy nečekala. Bohužel nejen ve velkých městech, ale i na venkově voliči mediálnímu teroru poslušně podlehli, možná i se svými mladšími rodinnými příslušníky. Zvídavě studenty bych však z účasti na této vlastizradě neobviňovala.

282663

18.01.2013 08:57

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Tak to je a vždycky bylo. Mocní jsou mocní, protože u nich žebroníme o kus žvance, který bychom si v pohodě zajistili i bez nich. Mocní jsou mocní, protože jim miliony lidí neodevzdávají jen svoje výdělky, ale i duševní energii. Z toho, že si normální obyvatelé planety jednou všichni uvědomí svoji cenu a unesou vlastní zodpovědnost mají mocipáni nějvětší bobky. To by ale většina lidí nesměla kopírovat jejich nenažranost. Nemyslím si, že Němci mají zájem posunovat historické hranice. Oni jsou totiž už
20 let uvnitř a domů si posílají zisky. Za tím účelem si vydržovali disident a dnes už toho k dokončení moc nezbývá.

282666

18.01.2013 09:09

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: Hodně zásadní příspěvek!

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Souhlasím v plném rozsahu. Nevím, kdo a proč se hodlá zúčastnit druhého kola prezidentských voleb. Pro mě je přijatelnější kníže ve smyslu poslední věty Vašeho příspěvku. Farmacie je mocná, přírodní zákony neúprosné, únava materiálu zjevná.

282670

18.01.2013 09:44

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Od dob bolševika jsme naučení nazývat státní a český majetek naším.
Ani tehdy to tak nebylo a dnes mi podobné slovní vazby příjdou směšné. Naše je jen to, co si vezmeme do hrobu.

282680

18.01.2013 09:58

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Mediální hysterie rozpoutaná kvůli amnestii poškodila především ODS.
Havel po svém zvolení amnestoval nejhorší vrahouny. Jen do 5 km od nás se staly dvě bestiální vraždy. Urýrali dvě mladé holky, které předtím uvázali v lese ke stromům a jiný zase zabil a okradl na pakovišti řidiče kamionu. Podobných zvěrstev dokonaných bestiemi puštěnými Havlem ze řetězu musely proběhnout stovky. Média tenkrát mlčela.

282684

21.01.2013 06:51

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Člověk zrozený z lásky a vychovaný v souladu s přírodními zákony nemá potřebu o něčem rozhodovat, ani svoji životní náplň veřejně hlásat. Pokud tak činím, je to jen pokus přesvěčit ty, co ještě za něco stojí, že všichni, kteří mají potřebu rozhodovat a vládnout jsou podporováni energií většiny. Všechny říše v historii byly vydlářděny kostmi bezejmených otroků a vládcové vstoupili do dějin.
Uznávám jen jednu nádhernou a dokonalou říši a tou je příroda, která má schopnost všechny uživit za předpokladu, že svojí ignorancí necháme vyhynout všechny, kteří se snaží urvat víc.
Na první pohled neškodné rozhodnutí přijmou vlastní zodpovědnost a nenechat sebou manipulovat může v případě většiny postupně ekonomicky paralyzovat globální mocenská uskupení. Na omezení vlastní konzumace není třeba vůdců.

282930

21.01.2013 06:59

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Všichni chtěli žít

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Křivdy nikdy nepáchali zoufalí pěšáci. Ti byli jen výkonnými a obětovanými jednotkami vyšších zájmů přímych předků těch, kteří dnes vymýšlejí další války. Dokud budeme řešit periferie, nic se nezmění.

282931

21.01.2013 13:12

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Raději Slovensko a Zakarpatskou Rus

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Mapa České repuliky okleštěné o příhraniční oblasti mě neděsí.
Ve hře jsou kraje hemžící se Cikány a docela se těším, až je němečtí restituenti naučí makat na svých horských políčkách. [chechtot]

282970

21.01.2013 19:59

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Za jediné funkční považuji rodinné klany, nedotknutelné hranice teritorií a barterový obchod.
Když jste načal živočišné struktury, dovolím si položit otázku: Může vést smečku nebo stádo nebo roj ignorovaný kus?

283011

22.01.2013 07:24

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

O tom, jak se silné kusy v rodinném klanu umí prosazovat, bych mohla vyprávět [oči v sloup] Jde o to motivovat je k využití jejich energie správným směrem. Nikoliv však k získávání hmotných statků na úkor kohokoliv včetně vnějšího prostředí.
V současné populaci se vyskytuje příliš velké procento lidí, kteří jsou kdykoliv připraveni ožebračit druhé ve jménu vlastního prospěchu. Pokud špičkové vyškolený obchodní agent nepřestane v praxi používat svědomí, končí s prodělkem a firma pokračuje vymýváním mozečků dalších potencionálních agentů v příslibu lehce nabytého bohatství.
Je na čase odklonit směr a sestřelit peníze z vrcholu žebříčku hodnot. Pěkně odzdola a každý za sebe. Pro začátek stačí věnovat svým dětem pochopení a lásku namísto drahých dárků.
P.S: Krásně se s Vámi komunikuje
[smích]

283082

23.01.2013 19:31

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Trh je výkrmna globalizačního vepře a k tomu jsou potřeba miliony otroků pracujících za částky postačující k regeneraci sil. Vygenerované zisky se sbíhají jak horské bystřiny do řek a několika málo veletoků směřujícím stále do stejných nádrží. Z těch se investuje do dalšího ovládnutí lidských zdrojů. Pod vidinou blahobytu novodobí otroci odevzdávají svoji životní energii výměnou za za poukázky na jedovaté jídlo, zmetkové zboží a předražené služby. Sami na sebe pletou bič.
Pro uspokojení životních potřeb staší v příznivém společenském klimatu 2 hodiny denně. Ušetřený čas se dá použít k rozvoji zakrnělých mozkových funkcí.

283280

25.01.2013 07:30

Demokracie, terorismus a tajný stát - 1.díl

RE: Loutky

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ta nesnesitelná atmosféra trvá už 10 dní. A před prvním kolem voleb to bylo ještě horší. Místo slunečního svitu padají velké kapky vody při -6 stupních celsia a kdoví jaké sajrajty do nás v té věčné mlze a temnotě sypou. Lidé se plouží jako mátohy, většina má ústa do podkovy, oči bez života a výraz beznaděje. Ze všech rohů se šklebí vylepený kníže, co už se nemůže dočkat, až navrátivší se sudeťáci naučí cikány v pohraničí jiným móresům a prosťáčkové se dohadují, zda volit jeho nebo Zemana. Za pár dní propukne z příčiny odepření slunečního svitu chřipková epidemie, jakou tu nepamatujeme. A lidé, místo toho, aby baštili vitamíny, věnovali se sami sobě a svým blízkým, donekonečna vysílají svoji pozornosti energii volbě presidenta, jakoby to byl právě on, kdo je spasí.

283438

03.02.2013 15:49

Hoax?

RE: Pravice?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Dohady, zda je lepší levice nebo pravice jsou o ničem. Ustupování vyšším zájmům plní koryta bez rozdílu.

284215

08.02.2013 08:26

Spletl se Stwora?

Poznámka

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Srovnání iluminátských matraček typu Peake se zmijemi je urážkou zmijí.

284491

09.02.2013 21:07

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Neplodnost je stopka daná přírodou. Konec rodokmenu. Tečka. Pokud si člověk nedokáže zachovat vlastní reprodukční schopnost, těžko může vychovat zdravé dítě i za předpokladu, že ho bude skutečně milovat. A těm debilům, co dávají vlastní děti psychopatům k adopci se fakt divím. Nafackovat vykastrovat.
Úplně stejně ale odsuzuji i dárce spermatu a dárkyně vajíček.
Jak mohou svůj po staletí udržovaný genetický fond poslat do světa bez kontroly? Kde pramení neúcta k předkům a opovrhování vlastní budoucností. Ve vítězství konzumu nad láskou?

284555

11.02.2013 09:24

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

Kdoto dělá a proč?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Tady jsou psychotronicky ovládané celé národy. U nás to bylo evientní zejména před oběma koly presidentských voleb. Přes sebevětší snahu jsem nedokázala vyprodukovat jedinou pozitivní myšlenku. Potkávala jsem rezignované lidi s ústy do podkovy, nikde nebyl slyšet smích, i dětský pláč v lékařské ordinaci zněl rezignovaně. Strach, odevzdání, potřeba ochrany. To jsou emoce, které musí být do lidí pomocí psychotropních zbraní neustále pumpovány. A do toho úplná absence slunečního svitu. Ti,kteří vědí, určitě disponují přístrojem na odrušení této frekvence o nízkém kmitočtu a také si dost často zaletí na osluněnou pláž.
Někdy se divím, co všechno je průměrný středoevropan schopen vydržet. Tohle nebude konference o zákazu psychotronických zbraní, ale o jejich zdokonalení. EU, USA, Čína i Rusko mají stejné pány.

284616

11.02.2013 15:41

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Samotný fakt, že podceňujete všeobecně známé poznatky o cíleném poškozování lidské populace neznamená, že Vás se to netýká.
Mikrovlné trouby, zbytečná očkování, závadné potraviny, GMO, chemtrails, fluorizace pitné vody, farmaceutické přípravky s vedlejšími účinky, nasírací televizní zprávy, rozvrat mezilidských vztahů....to je jen část prostředků tiché genocidy, která probíhá právě tady a teď. Chránit sebe a svoje rodiny s hlavou v písku nelze.

284640

11.02.2013 19:12

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: Kdo to dělá a proč?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

A jsme u toho. Naše mysl pracuje na 85% a více na automatiku. To Vám příjde normální? Aby mysl pracovala na automatiku, musí být předtím řádně eliminována patřičnými výplachy. Je žádoucí nevidět, neslyšet, makat, komzumovat, baštit předepsané pilulky a zírat na debilizátor. Pak mozek pracuje na 7%, což je potřebná norma použitelného lidského zdroje.

284657

12.02.2013 11:53

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: Kdo to dělá a proč?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Vážený pane, můj debilizátor je 3 roky vypojen ze zásuvky, tak na Vaše doporučení fakt čekám. [chechtot]

284709

17.02.2013 13:47

Matrix

Myslí si, že jsme blbí jako oni chytří

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Češi od lednových voleb už podruhé dokázali, že podlehnutí matrixu je jim na hony vzdálené. Množství těch rozumných se rovná minimálně jedné polovině národa. Jen se se svými názory nechlubí a naoko se řadí do davu. Na tento měsíc nám byla naordinována chřipková epidemie. V lednu, který je měsícem se statisticky nejvyšším počtem slunečních dnů nám dovolili zahlédnout slunce 2 x na několik hodin.
Při nedostatku slunečního svitu chybí vitamín D a imunita dramaticky klesá. Regály v lékárnach praskaly pod tíhou coldrexů, panadolů a nekonečného množství dalších jedů, farmaceutické splolečnosti očekávaly obrovský bussines, ale ten se nekonal, nekoná a konat nebude. Lidé prokoukli tu jejich špinavou hru a celé rodiny baští rybí olej. Chřipková epidemie se v české kotlině nezabydlela, a tak dostali mocipání další ťafku do rozdychtěných ksichtů. Nezmohli se na nic lepšího, než příprvek omega 3 z obchodních sítí začít stahovat. Pozdě [chechtot]

285029

02.03.2013 15:34

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

Samoživitelky si nevydělávají na šminky

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Autor článku vychází z potřeb zaměstankyň, které svým platem vytvářejí rodinnou finanční nadstavbu. Na to, aby za menší platy mohly pracovat i ženy samoživitelky nemáme v Čechách potřebnou občanskou legislativu. Kdyby museli čeští muži po rozvodu platit bývalé manželce celoživotní bezvýhradní rentu podobně, jako je tomu v sousedním Německu, stavěli by se k manželství a ke svým rodinám rozhodně zodpovědněji, než je tomu dosud.

285611

02.03.2013 15:41

Znečištěná Amerika

RE: Glyfosáty

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nežijete v tomto omylu sám. Je bohužel ještě dost lidí, kteří této nehorázné a nebezpečné lži věří.

285615

02.03.2013 16:06

Západ je rozhodnut likvidovat lidská práva

RE: Trefa

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Současná doba není výjimkou. 95% lidí na tom nikdy nebylo jinak. Jen neměli čtyřiadvacetihodinový přístup k debilizátorům vnuceným do každé domácnosti za účelem permanentního strašení. Měli čas na lásku, na své děti, na zpěv, tanec a přírodní souznění. Byli svobodní, protože byli šťastní. Nám dnes nezbývá, než smířit se s rolí, o které už víme, vzdát se zotročujícího konzumerismu a žít přesně jako oni. Těch proklatých 5% proklatě stojí o naši pozornost. Bez ní bídně zhynou.
Světlo nakonci tunelu narozdíl od Vás vidím. Můžeme si stokrát myslet něco o tupých ovcích, ale lidem svítá. Svoje postoje veřejně nehlásají, ale snaží se podle nich žít. Přibývají.
Existuje pořád dost velký dav, který se zběsile někam žene a peníze jsou na vrcholu žebříčku hodnot. Vůbec nezáleží na množství peněz, pro které ničí sebe, své zdraví a svoje rodiny.
Svělem na konci tunelu jsou pro tyto neperspektivní hlupáky právě poukázky na materiální uspokojení. Jsou pěšáky v první linii války o přežití lidstva. Se zlatem se špatně plave.

285618

08.03.2013 09:09

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

Vizitka právního stavu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

EXEKUCE znamená nápravu nebo vymožení práva. Současné dění, kdy se tímto právnickým termínem ohrazuje kdejaký podvodník za účelem nekontrolovatelného zisku nemá termín exekuce s právem nic společného. Čím dál víc lidí likviduje rej nenažraných bestií využívajících skuliny v narychlo sešitém zákoně schváleném lidmi, kteří ho nikdy nečetli.
Prožíváme dobu, kdy doktoři práv porušují složené přísahy a využívají svých vědomostí pouze za účelem vygenerování svých maximálních zisků a ještě si za to nechávají od klientů platit.
V právnických kruzích je právo zatracováno do stavu nenalezení.

286011

19.03.2013 08:36

Superstár

Bez mas si ani neškrtnou

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Všechny tyhle přiblblé soutěže sponzorují miliony diváků zasíláním hlasovacích sms zpráv na konta pořadatelů soutěží. Do finále se ale stejně dostanou jen ti předem určení a všichni ostatní soutěžící jsou jen komparsem tyátru a užitečnými kašpary pro přesun miliard do kapes vyvolených. V případě, že zvítězí skutečný talent čeká ho hvězdná dráha jen v případě, že se nechá zmanipulovat ke službě vyšším zájmům.
Je to jen jeden z případů, kdy masy svojí pozorností ochotně podporují systém, který je řadí do kategorie užitečných vazalů.

286634

24.03.2013 10:09

Šílenost úsporných opatření

RE: Co dál?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Chytré ovce na všechno se.ou, zajímají se jen o svoji kvalitnější pastvu. Postupně se z nich stávají ovce zdravé, divoké a nezávislé. U 50% lidí funguje pouhá hra na stádo, svoje názory si ze strategických důvodů na čelo nepíší. Spojování s nepoučitelnými a pohodlnými nemá smysl a hulákání v ulicích už vůbec ne.
Co dál, je na každém z nás.

287015

Článek se snaží vystihnout současnou situaci, kdy se lidé odvracejí od vůdčí role státu a uvědomují si vlastní zodpovědnost za budoucí vývoj jejich mikrosvěta. Tento trend existuje a nutně vyústí v anarchii. Vláda, které si nikdo nevšímá vlastně neexistuje.
Jen mě v této souvislosti napadá, kolik členů perspektivních mini a mikrosystémů bude schopno změnit názor v situaci, kdy nabídne lukrativní spolupráci některá z mocných korporací [oči v sloup]

287178

06.04.2013 20:21

Padesát stupňů šedi / temnoty

To si s chutí přečtu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Dovolím si zveřejnit své postřehy z pozorování živočichů.
U hmyzu bývá zpravidla dominantní samička a nezřídka samečka při nebo bezprostředně po páření rovnou pozře. Plazi a obojživelníci provozují skupinový sex. Kohouti a další ptačí samci mi příjdou při pojímání sadističtí. Samec savce je dominantní, člověka nevyjímaje. Dominance muže ke skutečné lidské sexualitě patří bez ohledu na to, zda někoho fascinuje, pobuřuje nebo uráží.
Smysluplnost a kvalita lidského milování se od výše konta neodvíjí. Ze strachu o moc je lidská sexualita zkreslována, pošlapávána a trestána od začátku věků. Nějaká knížečka už to fakt nevytrhne.

287754

21.04.2013 12:36

Hitler vyhrál válku

Dlouhodobá strategie

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Taktika dobytí území po prohrané válce musí být třpytivá, medová a útok musí přeskočit minimálně dvě generace.
Přesně takhle si v současnosti amíci podrobují Vietnam.
A přitom by úplně stačilo vážit si opravdových hodnot a ignorovat podsouvaná pozlátka. Lidská náchylnost k hromadění věcí a preferenci vizáže se stala celosvětovou epidemií s nedozírnými dopady na přírodní prostředí.
Hamižnost je ztělesněním ďábla v každém z nás na základě genetické úpravy od těch, kdož jsou určeni k službě vyvoleným.
Osobně si myslím, že ta nemoc není tak hrozná. Dá se při troše rozumu, sebekázně a schopnosti milovat docela dobře vyléčit. V tom je síla každého jedince a šance změnit epidemii konzumu za pandemii života.

288556

21.04.2013 13:02

Totalita

Totalita je jen jedna

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Žid a židobolševik pocházejí ze stejného pelechu a nikdo, kromě nich tady už po staletí politiku nedělá.
"Ústav na zamlžování původu totalitních režimů" je naprosto zbytečný, protože vylhaný dějepis je pro mnohé guru a z pravdivých artefaktů už není co zničit. Silně pochybuji o tom, že by se našla v tomto úřadu židle pro skutečného odborníka v oboru historie.

288557

26.04.2013 09:07

Tři diagnozy

RE: Kecy kecy a zase jen kecy

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nadpis nade vše výstižný. Kecat o účasti na demonstraci nebo marně vybírat z volebního lístku je k ničemu. A navíc v článku je naprosto jasně vyjádřeno, že k nápravě musí každý začít sám u sebe a nezávisle na okolí. V současné době si bude možná připadat jako zatoulaná včela, která potkává jen další odpadlíky od roje, který se šílenou rychlostí žene do záhuby. Šanci na přežití nedává ani jedna volba. K tomu, abychom se zastavili je nezbytné skopnout z vrcholu pyramidy hodnot peníze, image a ego. Pak se možná rozhlédneme a dáme přednost srdci před mozkem utýraným elektrošoky, tlačítky a displeji, který bude nutné očistit proudem slz lítosti i znovunalezené radosti ze života.

288865

12.05.2013 08:19

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

Většinu lidí zásadní problémy nezajímají.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Zkuste navázat komunikaci na téma Monsato, roundap, chemtrails ap. s člověkem mezi 30 a 40 lety. Ve většině případů Váš pokus přejdou pohrdavým úsměvem. Mají přece úplně jiné starosti. Bohužel i takové, jak zůstat v jejich otrocké honbě za materiálními zisky zdraví a plodní. Jen prostě nemají čas uvažovat v souvislostech.
Nepochybuji, že se ochotně připojí k jakékoliv revoltě za uhájení svých ekonomických zájmůa a falešného komfortu jejich plastikových životů.
Zkuste navázat komunikaci o nutnosti třídění odpadů s člověkem nad 60 let a vysměje se Vám, zkuste navázat komunikaci o vedlejších účincích léků s človekem nad 70 a dopadnete stejně.
Probuzených lidí je stále víc a víc napříč všemi generacemi, jen bohužel stále málo na to, aby dokázali mediálně rozbejkovaným stádům pošlapávat nenahraditelné hodnoty.
V Maďarsku a nově v Polsku už se s Monsatem rozloučili. V Bratislavě se bude konat demonstrace za zdravé potraviny.
Asi jen Češi mají své dobrodince, kteří je levně krmí, tak co by si stěžovali. Jen tak trochu cestou mezi supermarketem a apatykou zahnívají zaživa a pak zbytek energie pošlou v podobě emocí na potřebná místa při sledování hlavního vysílání tv zpráv.
Apokalypsa se neblíží. Právě probíhá. Zdravé jádro přežije navzdory všem židovským snahám o totální genocidu gojímů prostřednictvím jedovatých potravin.

289586

12.05.2013 08:29

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE:

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jasně, že se z nich nepo.., a dál se budeme snažit o přiozený životní styl. Ale všímat si jich musíme. Tady nejde ani tolik o EU. Ta jen tanči v režii vyšších zájmů, které mají v plánu vyhubit lidstvo, kterým opovrhují, které je pro ně smrdutou hemžící se masou odporného hmyzu, který je nutné zlikvidovat. Pokud se jim to podaří, Monsato pošlou k ledu a vyčištěnou planetu zaplaví semeny původních rostlin, které si pro tyto ůčely pečlivě uchovávají.

289587

18.05.2013 09:03

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Asi ne

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Žít jako žena a zemřít jako žena. Žít jako muž a zemřít jako muž.
Človek se rodí v dokonalé formě božího obrazu a jakýkoliv zásah očkováním počínaje a chirurgickýcm "vylepšováním" a umělým plozením konče je porušování přírodních zákonů, které se vymstí.
Nemyslím si, že se slavnu herečkou je to tak horké. Spíš mi příjde, že je nezbytně nutné zastřít a odsunout do pozadí daleko podstatnější události. Nebo jsou snad brutální policejní represe lidí demonstrujících za klasickou rodinu v pořádku? Komu vadí funkční rodiny? Distributorům drog? Finančním supům?
Nebo všem mocným, kterým se nedaří nahnat všechny do matrixu, protože ještě nezemřala láska?

289940

30.05.2013 14:50

Hrozba celosvětové sodomie

Život je o reprodukci

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Do semínek ukládá rostlina to nejlepší, co za příslušnou vegetační dobu vyprodukovala. V kritických podmínkách stihne vykvést a reprodukovat těsně před úhynem. Mnoho živočišných druhů každoročně cestuje kvůli páření z jednoho konce planety na druhý. Samečci prosazuje uplatnění svých genů boji na život a na smrt a pro mnohé samičky je den kladení vajíček nebo zrození mláďat jejich dnem posledním. V jiných případech rodiče riskují životy při shánění potravy pro vyvíjející se mláďata.
A já se ptám: Jak do toho všeho zapadá ctihodný homosexuální pár?

290493

30.05.2013 20:40

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Pamatuji restauraci v hotelu Luxor na Václavském náměstí sedmdesátých let, kde se tehdejší teplouškové scházeli a také vesnické staré mládence, kteří nebyli hloupí ani oškliví, jen neměli nikdy o ženy ten přirozený funkčně agresivní zájem. Znala jsem také kluka, který se navzdory své orientaci oženil, zplodil dva syny, kteří s odstupem jednoho roku umřeli hned po narození. Tenkrát jsem pochopila, co znamená stopka od přírody.
Jsem schopna i pochopit jejich nechutné pochody hrdosti v kontextu s utrpením všech takto postižených lidí, kteří byli v minulosti nemilosrdně pronásledováni a likvidováni. Nikdy se ale nesmířím s tím, aby tato v současnosti privilegovaná sexuální úchylka stírala rozdíl mezi mužským a ženským principem existence. Bez toho totiž nemá život na Zemi smysl.

290514

31.05.2013 07:39

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Dost možná to byla restaurace hotelu Evropa [smích]

290533

31.05.2013 07:56

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Diky za poklonu. Jenže objektivní analýza stavu nestačí. Je nutné vypátrat proč se to děje a co tím sledují a čím přitvrdí.
V poslední době je těh snah o rozvrat lidského společenství příliš mnoho. V návaznosti na souběžné oslabování imunity, plodnosti a potravinové soběstačnosti to tipuji na genocidní snahy elit. V letech 2008 - 2009 se s předstihem měnil zákoník práce a teď nám pod zástěrkou změny zákona o odpadech č.182/2001 má začít masivní výstavba nových a výkonnějších spaloven odpadu. Neustálé mediální víry kolem smyšlených teroristů, feministek, buzen a podplacených celebrit mají jen otupit naši ostražitost.

290534

02.06.2013 12:48

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jemnohmotných prvků je daleko víc. Jen se občas navzájem vylučují.
Největší hrozbou pro jemnohmotné prvky je elektrosmog, tak převládá to falešné ego. Typický příklad vykonstruované nerovnováhy ženoucí lidstvo do záhuby.

290625

04.06.2013 22:14

Již brzy v práci zastaráte, nebo už jste

RE: Roboti podporují evoluci

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Z jaké hlavy? FANUC je přece řídící systém CNC strojů [vyplazený jazyk]

290816

05.06.2013 08:00

Již brzy v práci zastaráte, nebo už jste

RE: Roboti podporují evoluci

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Člověk, který má denně k dispozici čerstvé organické jídlo, pramenitou vodu a dost času na vnímání universa bez rušivých elektromagnetických vln je neskutečně bohatý.
Pak mu vnutí coca-colu, televizi, vzdělání a mobil.......

290834

06.06.2013 09:33

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

Postřeh z reality

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Funguje to od roku 2009 skoro všude. Firmy, které v době první krize měly problém s úhradou stotisícové faktury si od té doby dokázaly postavit nové haly, vyměnit strojní park a získát další zakázky. Jak je to možné?
Banky dokázaly svými pobídkami zaúvěrovat konečné zákazníky, dodavatele vstupů, výrobce i dodavatele technologií.
Mezi tím pendlují dopravci s automobily pořízenými na leasing.
Zvenku to přece musí vypadat, že prožíváme konjunkturu. Každá z firem fungují tomto systému má pouze mínusové položky na výpisu z bankovního účtu.
Nikde nic. Do plusu jdou pouze úroky z úvěrů.
Podobný pohled se naskytne i při průjezdu krajinou. Statisíce nových domečků jejichž majitelé splácejí hypotéky z výplat vyprodukovaných uvěrovým kolotočem svých zaměstnavatelů. Jedinou skutečnou hodnotou jsou pozemky, na kterých domy stojí, ale i na těch možná ještě visí dluhy developerů. A bývalí majitelé pozemků? Ti své peníze podložené jedinou skutečnou hodnotou ulozili do bank a teď se třesou, jestli je ještě nekdy uvidí.

290895

09.06.2013 08:20

Konspirace není žádná teorie – Insider Světové banky

RE: Jde o naprosto zásadní informaci, která může být světovou rozbuškou!

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Někdo začne sportovat a někdo zase chlastat. Při nadbytku peněz se společnost vyselektuje úplně stejně, jako při jejich absenci.

290995

10.06.2013 21:28

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: to by tak ešte chýbalo!

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Trefné, dokonalé, výstižné. Narozdíl od dlouhosáhlých polemik o ničem [smích]

291102

11.06.2013 00:48

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

Tudy cesta nevede

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Lidstvo se už pár stovek let ubírá k nepropustné skále uzavírající slepou uličku, do které zatvrzele kráčí.
Smytí rozdílu mezi šťastnými a méně šťastnými otroky je jen další variantou choreografie labutího tance v tónech a rytmu otrokářů cíleně ženoucích davy do jisté záhuby.
Na co je průmysl chrlící největší šmejdy všech dob a zemědělství produkující nepoživatelné potraviny?
Je snad smyslem života 5 x zdaněná almužna určená pro regeneraci sil na dobu 30 dní?

291111

11.06.2013 13:14

FDA schválil první GMO chřipkovou vakcínu

No a co?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Dokud člověku zůstane zachována sebemenší možnost volby, mohou si schvalovat vakcíny jaké chtějí.
Daleko nebezpečnější je vražedná chemie, kterou plošně hustí do lidstva i do přírody všemi možnými prostředky v atmosféře naprostého utajení a bez možnosti obrany.

291157

11.06.2013 13:22

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Nemyslete

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Selský rozum je guru. Na řešení problému naopak nestačí překombinovaná kombinace zbytečných poznatků cíleně nabinkaných do hlav studentů ekonomie za účelem totálního vykořenění funkčních myšlenkových pochodů.

291158

11.06.2013 13:38

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: *A jako bonus – všichni bychom se měli lépe.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Touha.....se mít lépe v kombinaci s tupostí a pohodlností znamená co? Elitám se zkrátka podařilo vyrobit velmi početnou skupinu lidské populace dle svých představ napříč celou planetou. To se jim musí nechat. Tyto masy patří do kategorie poslušných konzumentů a z ideologického hlediska už jsou v podstatě mrtví.

291160

14.06.2013 07:09

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Intuice

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

V žádném případě se nechci oněch teatrálně zatčených mudlů zastávat, ale podvědomě tuším, že je to hodně špatně.
Podle mě tohle všechno zinscenovali stejní psychopati, kteří se intenzivně, leč marně, snažili vynést figurku knížete do funkce presidenta. Tohle je další rošáda za účelem uchopení moci.
Pokud budou opět neúspěšní, příště poteče krev.

291385

14.06.2013 22:52

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Intuice

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Mediální cirkus mě zatím utvrzuje v původní verzi.
Nic konkrétního nezveřejnili. Zatím kydaji jen špínu.
Zhruba před týdnem jsem uvažovala o tom, co budou chrlit, až povodně ustoupí, a je to tady.

291454

15.06.2013 07:42

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Intuice

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Kalousek přepřahuje. Nejsem si ale jistá, zda mu tentokrát budou stačit opratě.
Nejvíc mi vadí davy mediálně zmanipulovaných občanů vyžadujících odchod současné vlády. Nebyly ty povodně náhodou uměle vyvolané, aby se dalo na strunu pomyslné jistoty brnkat intenzivněji? Tahle vláda není o nic lepší ani horší než všechny předchozí. Jen se tu zase využívá hlas zmateného lidu neschopného vlastního úsudku. Na tahu je prezident Zeman.

291468

17.06.2013 17:46

Podvodná operace NSA? Autentičnost uniklých dokumentů PRISM obklopena otázkami

Král děsu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

nastoupil ve shodě s Nostradamovým proroctvím v poslední dekádě 20. století a máme ho tady. Však si poskytovatelé internetových přípojek a mobilní operátoři dávají záležet na tom, aby sféra jejich vlivu pokryla celou planetu a přijímače si mohl dovolit úplně každý a úplně všude. Kdo se mu neklaní, bude stát vždycky mimo hlavní proud dění, ale také ho na oplátku nemůže Král děsu špehovat. Pro komunikaci nejintimnějšího charakteru platí stejně jako dříve, tichá řeč z očí do očí v prostoru bez svědků a odposlouchávacích zařízení. Pokud jsme líní, musíme se špehováním počítat.

291660

19.06.2013 08:19

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

Lidé jsou jen oni

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Obyvatelstvo planety je pro korporace klíčovou surovinou přinášející zisky po celou dobu svého otrockého žití. Živá využitelná hmota. Od kojenecké stravy přes využívání svalových energií a mozkových kapacit v atmosféře pravidelné konzumace služeb a výrobků, až po pohřebnictví. Celé období života musí být otrok závislý na produktech farmacie. Je proto nanejvýš žádoucí odstranit z potravinového řetězce všechny organické potraviny a ještě jim ukrást možnost jejich pěstování.
Indie bije do očí, ale děje se to úplně všude.
Většina Indů se před komplikovaným a krvavým nástupem vlády korporací v jejich zemi neřešila, zda mají na den jeden nebo dva dolary. Organické potraviny rostly všude v dostatečném množství.
Co už po staletí pohání psychopaty, aby rozvracely pradávné kultury zprvu pomocí lstivých misionářů a v posledních desetiletích televizí v každé chatrči? Miliardy lidí už jim položily na oltář své kompletní životy, přepočtené na dolary a pořád to nestačí? Jen hrstka lidí na téhle planetě se nenechá manipulovat a to jen proto, že už tím prošli. Zbytek se zatím žene za pozlátky. Moudrých vládců zemí zatím svobodných kvapem ubývá.

291735

19.06.2013 14:49

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

RE: Co už po staletí pohání psychopaty, aby rozvraceli ......

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ano. To je zásadní otázka, kterou jsem položila do diskuse, protože odpověď na ni mě moc zajímá a věřím, že se tu najde dost lidí, z jejichž názorů si dokážeme sestavit prvotní mozaiku příčiny lidského utrpení. Zatím mě napadá, že ONI nabídnou novou hračku a jednou z vlastností přirozeného člověka nezkaženého vzděláním je zvídavost.
Nedávno jsem shlédla film "V zajetí bílého Boha". Tam divoké kmeny žádné hračky nechtěly.
Měla jsem možnost venkov v Indočíně navštívit. Jen tak, s batohem a rodilým průvodcem. Ti lidé vůbec nejsou chudí jejich životy mají řád a bezkonfliktní průběh. Jen jim nové hračky státem posvěcená média vtloukají do hlav bez ohledu na to, jaký režim tam právě vládne. Chapadla korporací dosáhnou v zájmu svých zájmů úplně všude. Při pohledu na krásného, zdravého a plynně anglicky hovořícího kluka v jedné vietnamské vesnici v podhůří, který žádostivě hltal jakýsi krvák na obrazovce plazmové televize umístěné v bambusové chatrči se mi chtělo brečet. Nevím proč. Jen tuším.

291746

20.06.2013 12:09

Vyspělé ruské zbraně pro Sýrii

RE: Dalsi Vietnam ...

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nejdřív USA a pak Rusko. MIGY se osvědčily a z druhé generace vietnamských vojáků naverbovaných ve věku mezi 15 a 18 lety díky zkoušce sovětské techniky většina přežila.

291816

20.06.2013 12:18

Musíme platit daně? Já říkám ne!

K čemu daně?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nemám vůbec nic proti placení daní státu, který vede politiku v souladu se zájmy občanů.
Za stávající situace si státní kasa od občana nezaslouží ani korunu.
Házení plateb daní na podnikatele jako pokus o bolševický teror.
Jedinou spravedlivou daní je DPH. Konzumuješ - plať.

291819

20.06.2013 12:44

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

RE: Lidé jsou jen oni

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nezastávám se vlka (i když ty zvířata ctím), nelituji ovce a už vůbec nelze srovnávat samozvané světovládce pastýři.
Hmotný zisk už ty stvůry snad ani nemůže uspokojovat. Plyne nudně a stabilně. Není to náhodou o moci nad většinou, o radosti z úspěšné manipulace, o příležitosti beztrestně ubližovat? Nezabíjí je náhodou pozitivní energie obyčejného lidského štěstí? Nepotřebují ke své prosperitě naopak negativní vyzařování tragédií a lidskou krev?
Ono někdy stačí se rozhlédnout v blízkém okolí a pozorovat tu zbohatlou lůzu, jak bezcitně a povýšeně se dokáže chovat k lidem , zvířatům a přírodě jen proto, že se jim finančně daří.

291821

24.06.2013 12:55

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

RE: Co už po staletí pohání psychopaty, aby rozvraceli ......

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Nedávná zpráva to tom, jak Židi odpráskli "jiného" Žida u zdi nářků poněkud zapadla. Ale kdo ví, co z toho zase vznikne. Tenkrát také Židé ukřižovali Žida a pak se děly věci... [překvapení]

292094

25.06.2013 07:24

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

Se srocením davů počítají

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Otevřenými protesty v ulicích měst se nikdy nic nevyřešilo. Efektivní byly jen v případě pomoci při výměně vládnoucích klak.
Jediné, co bude psychopaty hodně bolet je pokles jejich zisků, na které se korunku po korunce, dolárek po dolárku ... všichni lidé pravidelně skládají. Bude asi ještě hodně dlouho trvat, než jednotlivci pochopí tuto svoji sílu v počtu dostatečném pro protest, jehož účinek bude mít váhu a časem i kýžený efekt.
Bez peněz a pozornosti miliard lidí nemohou mít psychopati dost prostředků a energie na svoje aktivity.
Zatím to funguje tak, že neustálým mediálním vytáčením do stavu permanentní nasranosti jsou směrováni k vybití zlosti tím nejméně škodlivým způsobem. Zatím to funguje tak, že se protestuje za vyšší platy, ale i ta trocha peněz, která tvoří dávku, důchod nebo výplatu pravidelně končí na účtech těch, kteří tady zatím všemu vládnou.

292136

27.06.2013 07:15

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

A pak se může ozvat ještě zbytek světa a majitelé bank a korporací kompletně zbankrotují. Největší genocidu lidstva páchají napříč věky i planetou právě Židé.

292232

27.06.2013 17:42

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ani se Vám nedivím, že považujete můj krátký příspěvek za těžce stravitelný blábol. K pochopení je třeba uvažovat ve velmi širokých souvislostech a je více než pravděpodobné, že nebyl určen právě Vám.

292285

27.06.2013 17:50

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Vážený pane, nejspíš jste také dost sečtělý, proto mě dost překvapuje, že jste schopen útočit naprosto idiotskými osobními invektivami. Přitom bychom mohli vcelku rozumně diskutovat na některé z témat nadnesených ve Vašem příspěvku.

292286

27.06.2013 18:13

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: Se srocením davů počítají

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Problém je v tom, že donekonečna omílaná vláda lidu alias demokracie jsou jen kecy. Žijeme v nejdokonalejším otrockém zřízení všech dob. Bláhově si myslíme, že jsme svobodní, lezeme dobrovolně do různých pastí a oprátek, ochotně plodíme další otroky, kteří jsou zbavováni přirozené inteligence očkováním už v krátce po narození a necháme se manipulovat médii v dobré víře, že všechno, co státní instituce dovolí, je v našem zájmu. Jen hrstka jedinců chápe, že je to právě naopak. Většina, bohužel nechápe vůbec nic. A tak svoje obavy, strachy a rozhořčení ventiluje třeba na demonstracích, pokud se najde někdo, kdo určí prostor a čas. Ten někdo, bývá zpravidla tím, který masy zneužije ve svůj prospěch. Fungovalo to tak vždycky a nevidím důvod, proč by tomu v současnosti mělo být jinak.

292288

27.06.2013 21:57

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Vážený pane Vopice, perlíte dějepisem učňovského školství, který nemá s historií ani pochopením geopolitických souvislostí pranic společného.
Svoje hvězdné projevy si laskavě ušetřete pro někoho, kdo Vaší mentalitě porozumí.

292304

27.06.2013 22:37

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

V románu "Egypťan Sinuhet" je detailně popisováno období zmatků, intrik a bojů kolem názvu boha Amon - Aton. Egypt je znám desítkami bohů a teď najednou jeden? Kdo mohl mít zájem na jediném bohovi? Právě v té době měl podle Starého zákona vyvést Mojžíš Židy z Egypta. Tuto událost však autor v románu neuvádí. Přesto Vám tuto knihu doporučuji k přečtení. Je podrobná a nadčasová. Podkladem pro ni údajně byly sepsané paměti vyhnance nalezené na papyrových svitcích.
Autentičnost zdrojů při svém pátrání v historii příliš nerozlišuji. Sázím na rozličnost a větší počet zdrojů. Informace občas do mozaiky zapadají.

292306

29.06.2013 15:56

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Papouškovat účelová fakta encyklopedií umí každý trouba.
Přemýšlet v širokých souvislostech je dar, který jste narozdíl od většiny zde diskutujících bohužel neobdržel, a evidentně Vás to dost trápí.
Problém má vždy ten, kdo útočí. Ne naopak.

292421

01.07.2013 20:36

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: Se srocením davů počítají

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Ahoj Ondraaschi,
víš jaký je rozdíl mezi Židem a Čechem? Žid nikdy nepomluví svého soukmenovce. V sounáležitosti a dodržování pevných pravidel je obrovská síla.
Území, kde žijeme bylo v pradávnu osídleno početnými kmeny Keltů, kteří proti sobě neustále bojovali a do toho se vmísily slovanské kmeny, které mezi sebou též neustále bojovaly. Jejich řemeslná zručnost, zemědělský um a porozumění přírodním zákonům včetně umění magie jim bylo prd platné, protože se nikdy nedokázali proti nepříteli zvenčí sjednotit. Fungovali jako zásobárna pro germánské i římské vetřelce.
Tak je tomu bohužel dodnes.
Televizi nemám, stejně jako Ty a pečlivé si vybírám, co čtu. Při styku se svými známými však nestačím žasnout, jak je naše společnost vykořeněná a názorově nesourodá. Jen nepatrná hrstka lidí je schopna samostatného myšlení, ale i mezi těmi se najdou
jedinci s ukončeným vývojem, pevnými zásadami a neschopností překročit svůj vlastní práh. Za této situace jsou vztyčovány bariéry i v samotných rodinách. Přirozený pud sebezáchovy pozoruji jen u větší části jedinců nad šedesát a pod pětadvacet let věku. Mezilidská komunikace v české kotlině je na bodu mrazu a problémy umocňují především nemocní lidé, kterým zatím nebyla sdělena diagnóza. Nešťastní, nejistí, permanentně přednasraní v arogantní opozici ke všemu a ke každému, kdo má jiný názor a návrh řešení potřebují vybít svoji nashromážděnou negativní energii. Chvástáním, bitkami na sportovních stadionech, konzumací sexu nebo třeba agresivní jízdou na dálnici.
V tomto kontextu je pravá demokracie utopií a systém, který se za ni vydává jediným možným režimem schopným udržet toto nesourodé stádo na řetězu. Je to smutné, ale optimismus prýštící z kontaktu s hrstkou podobně smýšlejících lidí není s přihlédnutím ke stavu myšlení většiny populace na místě.

292513

02.07.2013 19:26

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: Se srocením davů počítají

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Asi bude lépe, když svůj osobní problém vyřešíte tam, kde vznikl a nebudete anonymně a trapně obtěžovat a urážet lidi, kteří ho nezpůsobili. Zkráceně řečeno: Hádejte se doma se svou starou, pokud nějakou máte.

292582

02.07.2013 19:44

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: Se srocením davů počítají

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Co Já? kamarády si vybírám ještě pečlivěji, než tu četbu, jsou celoživotní a považuji je za perly na svém náhrdelníku. Jenže, jak píšeš - stádo individualistů.
Co se stane, když si osobní zodpovědnost začne připouštět stále víc lidí? Maximálně založí nějaké uzavřené soběstačné klany. A skončime zase u Keltů. [chechtot]

292583

05.07.2013 07:30

Islamistická strategie Washingtonu po svržení Morsiho v krizi

Sosákům zvoní hrana

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Tentokrát to vypadá, že si země středního východu určily rozumná a jasná pravidla vzájemného bytí.
Další pokus nahlodat některou ze zemí zevnitř už asi Obamovi neprojde a vyhladit je plošně si díky existenci Izraele v ohnisku dění nikdo netroufne.
Zbývá jen zbabělá EU, která si nechá všechno líbit a pár zemí na východě, které ještě nestačily prozřít.

292740

06.07.2013 11:12

Výchova žumpalistů Babišem

Citát

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

"stromy rostou čím dál víc a pak je čeká pád ......"

292801

07.07.2013 20:28

Islamistická strategie Washingtonu po svržení Morsiho v krizi

RE: Sosákům zvoní hrana

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

"" Dlouhodobé partnerství mezi Spojenými státy a Egyptem jsou založeny na společných zájmech a hodnotách, a budeme pokračovat ve spolupráci s egyptským lidem s cílem zajistit, že egyptský přechod k demokracii uspěje. "TISKOVÁ ZPRÁVA 03.07.2013 http://www.whitehouse.gov/the-press-office/2013/07/03/statement-president-barack-obama-egypt "

To je jen další ohraná fráze.

292881

09.07.2013 16:14

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

To někdo vymyslel pro sebe

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Tatíček fiktivně zaměstná synáčka nebo dcerušku a práci odřou stejní voli, jako předtím. Fakt nechápu, jak tohle mohlo na MPSV projít.

292988

09.07.2013 20:34

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: pracovní doba

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Než jezdit pouhých 20 + 20 km denně do práce kvůli výdělku za 4 hodiny při dnešních cenách pohonných hmot, je lepší zůstat na těch dávkách.
A to někteří otočí za den kvůli práci vlastním autem i 100 a víc. Zkrácené úvazky se vyplatí jen v případě dosahu MHD.

293002

12.07.2013 09:40

Korupce v přímém přenosu

Zatemnění pozornosti.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Opožděné sponzorské miliony pro Jana Fischera jsou diskutabilní, podezřelé a hrozící korupcí. V mediálním oblaku rozpoutané hysterie však probíhá tichá výměna ministra zemědělství, kam si Andrej Babiš uvádí koně cvičeného pro svoji stáj. A ze dne na den bez ohledu na výsledky zjištění státní potravinářské inspekce už je opět všechno maso dovezené do Čech kontaminované.
Nejvíce zkorumpovaným ministrem bude Toman.

293153

15.07.2013 17:28

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

Tři zlaté vlasy děda vševěda.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Začalo to dárcovstvím spermatu a vajíček, který byl prvním testem úrovně lidstva v otázkách vlastní sebeúcty. Jen málo jedinců si uvědomovalo hodnotu svého rodokmenu a zodpovědnost ke svým potomkům. Neplodné páry si rychle zvykly, že pro ně za úplatu existuje řešení. A teď jdou ve své drzosti ještě dál. Na co se 9 měsíců stresovat, když lze zakoupit hotový a prověřený lidský exemplář? Možná se časem dočkáme i toho, že bude možné uvalit exekuci i na nezletilé děti.

293357

17.07.2013 05:23

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: pracovní doba

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Chápu, že nově vybudované čtvrti navenek vzbuzují pocit luxusu.
Ty nové úpravné domečky však obývají lidé, zatížení hypotékou na deset i více let. Není co jim závidět.
Ale ona ta závist k lidem z fiktivně bezpečných a bezstarostných panelákových brlohů vždycky patřila a patří. Z práce k televizi,víkendová kultura v obchodním centru dostupném MHD, zbožňování celebrit, věčné kritizování bez znalostí faktů, neúcta k přírodě, pláč nad titěrnými složenkami a povyšování nad venkovem.

293410

19.07.2013 07:40

Kdo zabíjí mužství v Česku

Všudepřítomný strašák feminismu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Feministky jsou zbytečnou skupinou ujetých a nepoužitelných příslušnic ženského pohlaví a jejich nenávistné výkřiky na adresu mužů nemohly a nemohou klima společnosti ovlivnit. Jsou pouze reakcí na podobně extrémní skupinu mužů, kteří jsou podobně vykolejeni a mají svým brutálním chováním na vzniku tohoto hnutí lví podíl.
Značit cejchem feministek samoživitelky, které s maximálním vypětím sil staví svoje otcem opuštěné děti do života bez opory a jakéhokoliv zázemí je od autora článku prasárna nejvyššího kalibru.
Bez ohledu na skutečnost, zda tíha výchovy v neúplné rodině spočívá na bedrech matky nebo otce, znamená to vydělat dva platy, a umět zastat obě rodičovské role. Díky jejich úsilí velmi často putují do života lidé mnohem charakternéjší, skromnější a nezřídka i vzdělanější a úspěšnější než jejich vrstevníci, kteří byli denně nuceni vstřebávat atmosféru nenávisti svých nerozvedených rodičů a účastnit se falešného divadla navenek.
Nezbytnost splynutí mužského a ženského principu byla narušena zejména po válečných konfliktech, kdy bylo mužů málo a ženy byly nuceny je nahradit i ve standartně mužských profesích.
V historii nikdy neproběhla doba vyhynutí žen, a tak muži svoji schopnost vychovávat děti a současně odklízet trosky a budovat nový svět nemohli nikdy prokázat.
Snahy o rozvrat českých rodin v devadesátých létech pouze markantně zesílily volnou distribucí produktů pornoprůmyslu i cíleným psychologickým působením tehdy natočených filmů.
Základ této destrukce byl však položen už za Gottwalda.

293498

20.07.2013 11:47

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jenže ono je to obráceně. Rozkrok může být uspokojen pouze tím, s kým je radost žít. A právě v tom je podstata problému mezi jiny a jangy opačnou polaritou potřísněnými. Pak se nelze divit, když si chlap narazí chlapa oplývajícího ženskými prvky a po mužatkách vyjíždějí submisivní lesbičky.

293600

21.07.2013 14:04

Minimální mzda nebo almužna

Ono je to jedno

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jestli jedni vyžijí s pár tisícovkami, ti, co mají 2 - 3x víc peníze stejně utratí za nekvalitní šunty a ještě nosí nos nahoru.
Při agresivním tlaku na naše peněženky si málokdo na horší časy něco ušetří. Bude hůř a lidé zvyklí vyžít s málem získají výhodnější startovní čáru.
Dávno už mají své zahrádky, jsou zdravější, tak o co jde?
Peníze budou z vrcholu žebříčku priorit smeteny a to hodně brzy.

293658

22.07.2013 17:24

EU zakázala spolupráci s izraelskými subjekty na okupovaném území

RE: Chazarské naplaveniny v Palestině

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Jo, jo, hlavně že se v dějepise učí účelové nesmysly a to nejpodstatnější vědění pro lidstvo je utajováno postupně všemi režimy.
V raném středověku muselo být hodně veselo, a proto asi někomu hodně záleželo na tom, aby všechny dokumenty a artefakty z této doby nenávratně zmizely.

293745

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?