Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 109 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, kyticka, VaclavK.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.09.2011 11:40

Moje manželka je Cikánka

Článek podvraťácký nepochybně je, ale...

kyticka 88.?.?.?

ale on je asi tak stejně podvraťácký, jako když jedna nejmenovaná ministrně nejmenované mocnosti prohlásila na půdě OSN, že svého času Kaddáfího vojáci fasovali viagru a zůčelem prograqmového znásilňování potlačovaných rebelů!!! a to agentura Reuters roznesla po celém světě jako fakt rychlostí blesku. Tedy článek nepochybně psal někdo, kdo má alibistických (ne)řešení cikánánské otázky dost, kdy velmi přesně vystihnul jak to asi tak cikáni ve skutečnosti vnímají. Takový článek je potom možno považovat za jednu z metod, jak vyprovokovat společnost, zejména vládu, aby se konečně touto otázkou začala duchaplně zabývat!!!

253970

22.01.2013 14:40

Zemský škůdce prezidentem?

RE: síla práva

kyticka 88.?.?.?

k řečnické otázce:
...nebo jste snad od Zemana slyšeli, že chce vrátit Česko mezi ty slušnější země?

Ano slyšel!!! Jasně srozumitelně a zřetelně. Také jsem jasně slyšel Schwarzenberga. Tak si to prosím poslechněte!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pYn20SBN6vw

Zemana naleznete v druhé polovině, knížete na začátku.

283121

15.10.2013 05:09

Sociální demokraté v Senátu odstřelili klíčový návrh zákona pro boj proti korupci

Senátoři mají rozum že ten paskvil nepustili dál

VaclavK 88.?.?.?

Zýkon na ochranu udavačů mi připomíná Džamiliny populistické výplody typu návrhu zákona který umožňoval nezletilci, kterého nepustili na diskotéku, aby udal rodiče, že jej týrají - nedej bože aby dostal výchovný pohlavek. Nakonec jiný článek z dílny autora (autorky) byla také pěkná blamáž - viz http://www.zvedavec.org/komentare/2013/05/5502-cesti-poslanci-vevropskem-parlamentu-zradili-ceskou-republiku.htm
Zde zase pro změnu kritizoval (kritizovala) jak Čeští europoslanci zradili republiku. Opak byl pravdou. Europoslanci naopak zamezili, aby se úředníci Evropské komise mohly v neprolomitelnosti Benešových dekretů šťourat. Zákon na ochranu udavačů by akorát naši občanskou společnost ještě více vzájemně rozeštval. Jako prostředky proti korupci si dovedu představit opatření, která významně zvýší osobní odpovědnost pravomocných osob při jejich rozhodování, ale na druhou stranu například i stanovení pravidel pro výši oficiální provize za úspory (výnos) plynoucí ze správného rozhodnutí úředníka. I to ale bude v ČR problém. Od Bílé hory je naše občanská společnost velmi nemocná. Léčení je a bude zdlouhavé. Víte jaký je rozdíl mezi Němcem a Čechem. Němec: Pravidla jsou od toho aby se dodržovaly a byl pořádek. Čech: Pravidla jsou od toho aby se porušovala. Tak tady bych začal.

297873

15.10.2013 06:20

Sociální demokraté v Senátu odstřelili klíčový návrh zákona pro boj proti korupci

Senátoši mají rozum - správné rozhodnutí

kyticka 88.?.?.?

Zákon pro ochranu udavačů mi připomíná Džamiliny populistické výplody jako například návrh zákona, kdy mohl nezletilec, kterého nepustili na diskotéku, udat své rodiče, že jej týrají - nedej bože aby dostal výchovný pohlavek. Udavačský zákon by akorát naši občanskou společnost ještě více vzájemně rozeštval.

Nakonec i předchozí článek autora (Maru) "Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku" byla blamáž. Europoslanci naopak zamezili aby se mohli v neprolomitelnosti Benešových dekretů šťourat úředníci Evropské komise.

Jako opatření proti korupci si dovedu si představit významné zvýšení osobní odpovědnosti (trestní, ale zejména majetkové) u zodpovědných osob za přijatá rozhodnutí, ale na druhou stanu i například stanovení přesných pravidel pro udělení oficiální provize za úspory (výnosy), kterých bylo rozhodnutím úředníka dosaženo. Ale i toto bude u nás problém. Česká společnost je od Bílé hory velmi nemocná. Léčba je náročná a bude ještě dlouho pokračovat.

Víte jaký je rozdíl mezi Němcem a Čechem? Němec je v principu od mala přesvědčen, že pravidla jsou správná věc, aby byl pořádek a proto je třeba je dodržovat. Čech je vnitřně přesvědčen, že pravidla jsou od toho aby se porušovala, tedy pernamentně přemýšlí o tom jak je obejít a jak s ostatními vyčůrat. Náš národ musí znovu vyzrát. Tady bych začal - tedy v rodině každého čtenáře, diskutéra, autora zde na zvědavci.

Tedy ne Švejk je hrdina, ani Cimmerman. Cizinci jen kroutí nevěřícně hlavou, jak můžou být tito dva vyčůránci takřka národním vzorem charakteru, na které jsme nezkonale hrdí. Pokud byl Cimmerman v opozici - byla to sranda (i nyní si takové Dobytí severního pólu s pobavením rád poslechnu), jakmile jsme ale získaly možnost svobodné volby, najednou to nějak celé nehrálo - včetně vrchního pravdoláskaře, posměváčka nyní kvůli Karlovi ukřivděného Zdeňka Svěráka.

297874

21.12.2013 18:29

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Nebojte, bude líp...

kyticka 88.?.?.?

Rozumná úvaha s tím zvratem jako u sinusoidy. Jinak ta věštkyně má něco do sebe. V odkazovaném článku (je z 5.12.2013) předpovídala, že v Egyptě letos napadne sníh. Naposled se tomu stalo před 100 lety a ejhle v Egyptě před několika dny sněžilo!!! Koukněte na odkaz:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_16/Egyptska-kralovna-proroctvi-upresnila-svou-predpoved-na-rok-2014/

301210

21.12.2013 18:34

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Nebojte, bude líp...

kyticka 88.?.?.?

Funkční odkaz:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_16/Egyptska-kralovna-...

301212

12.02.2014 13:05

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Otvaraci Ceremonial

kyticka 88.?.?.?

Archiv ČT Sport. Je tam vše včetně občasných blbých keců komentátora na téma zlé Rusko: ???????? [naštvaný]

(Tento příspěvek jsem začal psát výše uvedenými větami, kdy jsem kompletní ceremoniál cca 2. den ZOH v Soči sice dost komplikovaně, ale přece, v archivu ČT Sport našel a zhlédl. Leč dnes jsem tam již nic nenašel. Tedy ČT cenzuruje - jak jinak, že [zmaten] )

V tuto chvíli jsou dostupné jen výseky (zapálení ohně, sestřih, nástup české výpravy atd...) viz:
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/videoarchiv/nejnov...
-> nutno se proklikat na datum 7.2.2013 k 18:00

Někdo celý 3 hodinový záznam stáhnul. Má to sice 10 GB ale snad to tam bude, tak stahuju.:
http://www.ulozto.cz/xaaexf2G/zahajovaci-ceremonia...

304486

12.02.2014 13:31

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Zahájení bylo nechutné

kyticka 88.?.?.?

USA a Británie jsou vyličovány jako ráj. Standartně jsou vynechávány milióny původních obyvatel Ameriky, Austrálie, Číny a Indie které byly vyvražděny (celá populace severoamerických indiánů a domorodých Australanů), vyhlazeni podsunutými omamnými látkami (takto byla zdecimovány 2/3 populace Číny před, v průběhu a po opiových válkách v letech 1800 vedených Východo-Indickou společností, Britskou korunou za Britské právo proti vůli Čínského císaře do Číny dovážet a prodávat v rámci svobodného a demokratického obchodu opium), genocidní hladomor a otrocká práce celé populace obyvatel Indie pod správou stejných struktur jako v případě Číny). Z novodobých dějin například holokaust civilních obyvatel Drářďan plus utečenců a raněných z celého Německa na konci 2.SV provedený bombardovacími svazky VB a USA.

Tak nevím drahý autore příspěvku. Máte jistě pravdu o nezmiňovaných exesech co se udály v Rusku při zahájení ZOH. Jen by mě zajímalo, jestli jste se stejně rozčiloval při zahájení LOH v Londýně, že na sebe Britové rovněž nekydali jak před 200 lety vyvraždili půlku planety!

OH je o sportu a ne o politice. Tak tak bych to taky nechal Ty chytrolíne. Nastuduj si trochu dějiny, než začneš o jedné mocnosti tvrdit, že je skvělá a o druhé že je ultra zlá.

304489

12.02.2014 14:44

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Otvaraci Ceremonial

kyticka 88.?.?.?

Díky a to za všechny. Nicméně na stránkách ČT určených přímo pro ZOH 2014 to bylo rovněž a tam už to jak výše píšu chybí.

304499

23.02.2014 07:27

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Návrat k základům?

kyticka 88.?.?.?

Naprostý souhlas!

U mě k podobnému prozření došlo již před několika lety. Za komančů jsem poslouchal jako řada ostatních Hlas Ameriky, Svobodnou Evropu a podobně (pro mladší generaci - západní rozhlasové stanice vysílající Česky), kdy z čehokoliv čím nás tehdy krmili v Televizi a Rudým Právu, kteréžto bylo uvařeno soudruhy z TASS (Tisková Agentura Sovětského Svazu) se mi zvedal žaludek.

No a někdy okolo roku 2007 jsem si naprosto nevěřícně uvědomil, že jsem si nikdy ani ve snu nepředstavoval, že nastane doba, kdy se mi dělá podstatně hůře nad ňamkama současných médií z kuchyně Reuters, kdy proto abych se něco rozumného dozvěděl o tom co se děje ve světě, pokorně 20 let po revoluci naladím Moskvu a rád si poslechnu něco od současného TASS (ITAR-TASS), případně Peking.

Tedy kromě svobodného Zvědavce a jiných obdobných webů,
Ruský mainstream Česky: http://czech.ruvr.ru/
Čínský mainstream Česky: http://czech.cri.cn/

a přirozeně vždy pro porovnání jak to vidí
Český mainstream (neboli Reuters): http://www.novinky.cz/
[mrknutí jedním okem]

305181

24.02.2014 15:10

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

Jo jo bude ještě srandy kopec.

Krym se bouří a chce domů do Rusi,
viz:
http://www.youtube.com/watch?v=4hWZ0As52PU

Halič se hlásí ke svému pravému osvoboditeli ( pro neznalce azbuky - pod portrétem vůdce je napsáno "GITLER VIZVOLITEĽ" )

Vložený obrázek

viz:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1503-...

Tedy jak jsem se někde vtipně dočetl: "Velkou kolu, hodně popcornu a v klidu se usadit. Na ukrajině to ještě bude hodně napínavý příběh."

305269

24.02.2014 20:01

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

I to je možné, ale pak by bylo dobré kdyby jsi dal odkaz na fotku bez fotonamontovaného Hitlera ale skutečně na radnici visícího obrazu Bandery. Do té doby je možno Tvůj příspěvek považovat jen za blábol.

305282

24.02.2014 20:44

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

Tak jsem to našel. Fotka je údajně z 19.1.2014, viz:
http://www.panoramio.com/photo/103069085

Dle polepenosti zdí je fotka s Hitlerem s velkou pravděpodobností z pozdějšího data.
Jde-li o fotomontáž či nikoli si nedovoluji rozhodnout.
To by musel objasnit nějaký expert a náležitě zdůvodnit.
Nicméně na fotce čtu Taras Ševčenko což byl Ukrajinský básník.
Z pozdější doby jsem žádnýho Banderu nenašel. Jen toho Hitlera. Tak nevím, je to na Tobě "anonyme" z 18:15.

Vložený obrázek

305284

26.02.2014 10:45

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Dokonalá analýza současné situace včetně výpovědí skutečných špionů a dalších důkazů

kyticka 88.?.?.?

Odkaz je na ruský pořad (jde o soubor kde je sloučen celý seriála cca půlhodinových dílů).

Jede o dokumentární film s podrobnou, řadou důkazů podpořenou, analýzou problematiky dobývání Ruska ze strany západních oligarchů (jak je vtipně zde v jiné diskusi někdo nazval KFO) od dob cara Mikuláše skupinou Trockého, přes Jelcinovskou éru, kdy se v té době KGB podařilo zajistit plány západních tajných služeb na rozpad Ruska na mnoho bezvýznamných pidistátů k r. 2015, zákulisí boje o Putina v prvních volbách, až po současné nedávné protesty proti zvolení Putina presidentem, s nafilmovanými záběry jakým způsobem jsou najímáni a vypláceni demonstranti, včetně výpovědí placených naháněčů na FaceBooku - Tedy aktuálně mechanizmy na základě kterých na 99% fungoval Majdan, kdy Rusko se dostatečně včas ochránilo před nevládními "humanitárními" organizacemi svým zákonem o cizích agentech a potlačením nepokojů hned v zárodku.

Film má dvě nevýhody:
1) Dohromady má 5 hodin, takže si je třeba opravdu najít čas jej shlédnout.
2) Je Rusky, ale ačkoli jsem ve škole Ruštinu flákal, je to velmi srozumitelné a po těch 5 hodinách jsem si na ní nakonec zvyknul, asi jako kdybych to poslouchal v hodně východňárské Slovenštině.

(Nakonec jak sleduji cenzuru - například od včerejška na Nivinkách.cz, budeme muset tu ruštinu asi zase brzo oprášit pokud se budeme chtít něco rozumného dozvědět.)

http://www.youtube.com/watch?v=yZxAm2qFD6Q

Opravdu stojí za to ten čas obětovat a kouknout na to. Film plně vysvětluje veškeré souvislosti uvedené v tomto článku a mnohem více, což se týká i naší politické scény. Prakticky dokládá dohady a teorie řady zde a jinde diskutujících konkrétními důkazy.

305379

27.02.2014 12:16

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

Jak se měnila mapa východní Evropy v průběhu posledních let

kyticka 88.?.?.?

Evropa 1914 před 1. sv. válkou:
Vložený obrázek

Evropa 1938 před 2. sv. válkou:
Vložený obrázek

Evropa 1945 po 2. sv. válce:
Vložený obrázek

Rakousko-Uhersko - správní členění před 1. sv. válkou
Vložený obrázek

Rakousko-Uhersko - etnické členění:
Vložený obrázek

Tak té věštkyni začínám pomalu věřit:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_05/Egyptska-vestkyne-...

305442

12.03.2014 10:34

Venezuela 2014

Jak se dělá revoluce - ptejte se vždy jak by měly býti věci přirozeně

kyticka 88.?.?.?

Informace přímo z ústředí takové jedné malé nevládní organizace.
Film je se slovenskými titulky.
http://www.youtube.com/watch?v=WCiCFJxqSfU

Mimo jiné, hned na začátku filmu si všimněte jednotné symboliky všech "revolucionářů" a to "zaťaté pěsti" a poté to srovnejte s podezřelým symbolem, který je pod každým článkem, dle témat článků, svobodného webu http://www.czechfreepress.cz/ , například konkrétně zde:
http://www.czechfreepress.cz/valky/valka-svetovych...

Už na podobné téma zde zazněl názor o Britských Listech, kde je jeden článek OK, druhý článek MANIPULUJÍCÍ

Tedy přátelé pozor!!! Hlavní taktika manipulátorů je "rozděl a panuj" (přesněji řečeno "rozeštvi lidi navzájem proti sobě a potom je můžeš hravě ovládat => dva se perou třetí se směje). Tedy přátelé znovu pozor - stále buďte ve střehu, ať se z Vás nestanou užiteční blbci v cizím zájmu.

Společný, všeobecně přijatelný, ideál je cesta k porozumění. Naslouchejme přírodě. To co je v přírodě normální "přirozené" tak to asi bude přirozené i pro lidi. Například položte si otázku jsou v přírodě normální homo vztahy? Je v zájmu přírody homo nebo hetero? (No a tímto způsobem se můžete zeptat na cokoli - tedy vždy v čím zájmu se to či ono děje a je-li to v souladu s obecnými přírodními zákony - tedy například i na události na Ukrajině nebo ve Venezuele.)

306446

14.03.2014 10:04

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Na protestující v Kyjevě stříleli z kanceláře velitele Majdanu - Čurkin

kyticka 88.?.?.?

Vložený obrázek
Vitalij Čurkin
Foto: EPA
Vitalij Čurkin
Na účastníky protestních akcí a příslušníky pořádkových sil v Kyjevě stříleli z kanceláře tak zvaného velitele Majdanu, který teď stojí v čele ukrajinské bezpečnostní rady.

Prohlásil to vyslanec Ruské federace při OSN Vitalij Čurkin na čtvrtečním zasedání Rady bezpečnosti světové organizace.
„Násilné činy spáchané v Kyjevě vyžadují pečlivé mezinárodní vyšetřování“, zdůraznil Čurkin a upozornil na to, že obrázek kyjevské a západní propagandy naprosto obrací naruby informace o tom, že jak po příslušnících pořádkových sil, tak i po protestujících stříleli jedni a titíž provokatéři.
Převzato z: http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_14/Na-protestuji...

306606

14.03.2014 13:34

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

kyticka 88.?.?.?

Veškeré reakce i protireakce je třeba posuzovat komplexně. Tedy drahý autore příspěvku napiš jak správně strategicky by mělo reagovat EU a USA v případě, že by Rusko několik let vycvičovalo pro-Ruské bojůvky, kdy by následně tyto bojůvky spolu s pro-Ruskými nevládními organizacemi několik měsíců okupovali molotovovými útoky vládní budovy v Kyjevě pod pohrůžkou, že se musí Ukrajina stát členem společenství Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Čína, Indie, atd..., kdy posléze by tyto bojůvky svrhly vládu a pod kalašnikovy donutili parlament zavést zákon o zákazu Ukrajinštiny (ale i Maďarštiny atd...) ve prospěch Ruštiny a další drakonická opatření.

Jak strategicky správně by v takové případě mělo jednat EU, Maďarsko, potažmo USA, kterým by do situace na Ukrajině teoreticky nemělo nic být (zde předpokládejme, že Ukrajinští Maďaři by požadovali, že takto to dál nejde a že chtějí domů do Maďarska). Přikládám dva filmíky.

První je o tom jak nevládky svrhly režim v Srbsku. Jde o pořad přímo z nitra takovéto nevládní organizace. (slovenské titulky):
http://www.youtube.com/watch?v=WCiCFJxqSfU

Druhý je o tom jak nevládky fungovaly v Rusku dokud jim Rusko nezatlo tipec zákonem o cizích agentech:
http://www.youtube.com/watch?v=yZxAm2qFD6Q

V tom druhém je sloučen seriál pořadů do jednoho videa. Opravdu to stojí za to, najít si čas a kouknout na to. Pořad dává věci do historických souvislostí od roku 1915. Je to sice Rusky, ale přesto je to velmi srozumitelné. Zejména pro starší generaci co se Ruštinu učila ve škole.

306624

14.03.2014 13:48

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

kyticka 88.?.?.?

Zde bych ještě doplnil, že prakticky druhý den po našem vstupu, začalo NATO bombardovat Srbsko, kdy se následně vepsal do světových dějin náš "humanitární bombarďák" svým nesmrtelným výrokem!!! [mrknutí jedním okem]

306627

15.03.2014 03:21

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Za naciste lhali -to vime, ale ze to mohou delat demokrate-to ne

kyticka 88.?.?.?

No a zde si položme základní otázku. Kdo v současnosti hájí tradiční anticko-křesťanské hodnoty muž+žena+děti=rodina a kdo multi-kulti-homoušské. V čím zájmu bylo vzájemné zničení 4 císařství v 1.SV a jejich následné rozkouskování na haldu pidistátů.

Kdo musí udržet dolar jako celosvětovou měnu za každou cenu, pakliže má být možno kdykoli jeho dotisknutí v libovolné množství za účelem nákupu strategických ekonomických odvětví privatizovaných Bambunistánů, financování nevládek, uplacení politiků nebo nelze-li to zaplacení specialistů na náhlé srdeční příhody nebo smrtelné dopravní nehody. Pokud by svět odstoupil od doláče a byl by pouze národní měnou USA, už by se jejich dotisk na výšeuvedené speciální operace projevil megainflací tohoto státu a totálním krachem dávno.

Zatím kdo to zkusil musel jít. Od začátku - ano jako první byl Hitler - takřka nikdo nezná jak to bylo s hospodářským zázrakem Německa před 2.SV - odstřihl Marku od světových měn a začal ji tisknout sám pro podporu stavebnictví (dálnice) a rozběhu domácího průmyslu. Na to mu byla vyhlášena obchodní válka. Všichni pouze ví jak Německo skončilo a že Hitler byl megavrah. Bylo jeho velkou chybou, že ukázal prstem na celý národ a ne na konkrétní jednotlivce.

Z nedávné současnosti: Kenedy - začal tisknout Dolar jako státovky, Husajn - chtěl přestoupit na Euro, Kaddáfí - chtěl vypsat nové výběrové řízení na odběratele ropy a nechat si platit ve Zlatém Dináru, respektive na Juan.

Výjimkou byl jen ultra-mega-vrah Stalin, když zjistil o co jde Trockistické klice. Ten to jediný zatím ustál, ale jen za cenu drastických, nepřijatelných metod.

No a nyní se Dolaru postavil Putin respektive BRIC plus Írán, respektive Sýrie.

Jinak s těmi vrahy. O metodách Hitlera a Stalina si nedělám naprosto žádné iluze. Nicméně kolik mrtvol a zničených životů má za sebou partička okolo FEDu?

A to začněme ještě dříve - komu patřila Východo-Indická společnost, respektive které království jako jediné ustálo svůj majestát a ve spolupráci s kým. Kdo prakticky skoupil celý Anglický průmysl když rozhlásil, že u Vaterlo vyhrál Napoleon a Angliská burza se na krátkou dobu propadla prakticky k nule.

Vzhledem k současné situaci Dolaru se přátelé obávám, že současná krize na Ukrajině je právě ideální příležitost k rozpoutání, pro uvedenou partičku nanejvýš potřebné, 3.SV. Moc času jim totiž nezbývá a ačkoli Rusko a Čína zbrojí jako diví, zatím na tom nejsou ještě tak dobře aby si takový podnik proti "svobodnému světu" mohli dovolit.

306696

15.03.2014 03:24

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Pokračování reakce

kyticka 88.?.?.?

Nicméně k vrahům 2.SV. Tenkrát ale nebyl internet a když byl někdo pod masáží tak potom absolutní. Obávám se že provést celosvětovou osvětu tenkrát nebylo možno.

Mimo jiné, kdo vlastní agenturu Reuters a jiné již od konce 18. století.

Internet je naše záchrana. Podobně zevnitř rozložil kdysi knihtisk již zahnívající křesťansko-katolický systém. Nyní se to snad podaří internetem. Lidi (zatím jen někteří) jsou již v obraze. Ti moc dobře ví proč se chystá další možná konečná světová válka.

Zbraně jsou ale bohužel nyní podstatně ničivější a už není třeba mobilizovat ročníky. Ty by se v současnosti zejména na západě již bouřily. Nyní to bohužel může spustit pár profíků skrze své elektronické hračičky.

306697

16.03.2014 20:08

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

kyticka 88.?.?.?

Milý drahý MartineO. Stačí aby jsi donutily pod pohrůžkou invaze producenty zdrojů, aby obchodovali za Dolar. Potom právě například Čína musí tu ropu kupovat právě za dolary, aby mohla vůbec nějakou výrobu provozovat (nejde jen o ropu, ale i o rudy atd...)! Každý stát si přirozeně Fiat měnu tiskne, ale musí ji udržovat v rovnováze ke své vlastní produkci, jinak by skončil hyperinflací. FED může ale tisknout z pohledu státu USA mimo rovnováhu, jelikož se ten vícetisk rozpustí do celého světa. K tomu aby svět Doláč neopustil slouží US Army a ta hlídá zejména producenty zdrojů - viz výše.

Podstatné ale je, že tuto hru hraje několik oligarchckých rodin s úzkými vazbami na Izrael. Tedy politika USA není politikou Američanů, ale politikou těchto oligarchů a to již přes 100 let. Díky celosvětovému dolaru jsou řadu let již tak mocní, že mohou přes speciální fondy uplácet celou US administrativu včetně kongresu (respektive tam sedí jejich lidé) a to bezbřehým tiskem této měny kdykoli je to potřeba.

Akorát v poslední době se jim to jaksi vymyká z rukou (příliš silné ekonomické celky jim chtějí s tím dolarem seknout) a tak tlačí svět do 3.SV.

Nakonec 2.SV válka začala naprosto stejně. Stalin se vymknul jejich kontrole povražděním Trockistů a Hitler odstřihnul Marku od světových měn. Vše ostatní následovalo až poté.

Mám strach. Když bylo Německo na hospodářském vzestupu pořádalo v Mnichově Olympiádu a v USA o Hitlerovi psali jako o muži roku. Nyní vidím to samé u Putina. Postavil Rusko na nohy stal se mužem roku a uspořádal Olympiádu.

306798

21.03.2014 07:52

Válka v Sýrii: je plánován nový úder proti Assadovi

RE: Bylo potřeba vyšachovat Rusy. Teď bude úder na Sýrii.

88.?.?.?

Pánové, na toto bych reagoval takto:

Jaké přesně strategické záměry ve skutečnosti ve své globální hře partička okolo FEDu s námi všemi hraje nikdo přesně znát nemůže.

Jde o úklady nejlepších profesionálů s nejvyšším vzděláním v oboru prognostiky - vědě o manipulaci, teorií her, scénářů a dalších metod této velké šachové partie a to s tradicí trvající v moderních dějinách okolo 200 let (viz např.: Velká šachovnice - Z. Brzezinski http://www.kosmas.cz/knihy/60609/velka-sachovnice/), která pravidelně své kádry doplňuje skrze instituce jako je např. vysokoškolský klub Lebky a Hnáty (informace možno vyhledat např. na: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/)

Tato partička má navíc hojné zastoupení jednotlivci národa, který má tyto metody přímo vkomponovánu ve svém náboženství, jehož kořeny sahají až do dob Babylonské říše (Kabala).

Přirozeně se jedná o konspirace (a to tentokrát myslím ve skutečném smyslu tohoto slova), s nejvyšším stupněm utajení, kdy je však k těmto přímo záměrně vedeným krokům uvedené partičky nutno započítat ještě významný faktor vysoké míry "vohnoutismu" ze strany jejich loutek (zejména jimi placených politiků).

Nicméně při vyhodnocování faktických dějů okolo nás při použití minimálně metod Occamovy břitvy http://cs.wikipedia.org/wiki/Occamova_b%C5%99itva nebo matematických limit (nelze-li úlohu vyřešit přímo např.: 1 děleno 0, tak nalezněme příklady blížící se takovémuto limitnímu případu a z toho vyvoďme výsledek => dělíme-li číslo 1 stále menším číslem vychází nám číslo stále větší => 1 děleno 0 = nekonečno) lze vyvodit, že co s námi hoši z FEDu hrají za hru předně nevíme, ale vše nasvědčuje tomu, že jim jde přesně (mimo jiné) o to co jste pánové výše napsali!

Nyní však proti nim nestojí samouci - původně člen podsvětí Stalin a původně malíř pokojů Hitler (se všemi nepřijatelnostmi kterých se dopustili), ale profesionální parta okolo Putina s nejlepším možným vzděláním SSSR (KGB a GRU) viz. Akvárium - V. Suvorov https://www.kosmas.cz/knihy/129845/akvarium/

Nástin souvislostí viz. http://www.dolezite.sk/Kdo-v-soucasnosti-haji-trad...

Tedy: Dolarová partička nám naposledy vzkázala prostřednictvím svých poskoků v souvislosti s Ukrajinskou krizí: "Do prdele s Evropu". Odpovědí by mělo být: FEDe kašleme ti na dolar. Američani udělejte si doma pořádek ať s Vámi můžeme začít poctivě obchodovat jako s každým jiným a ku prospěchu všech. O válčení tady nikdo nemá zájem!

307130

22.03.2014 22:49

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

SPÍŠE SE PODÍVEJME, KDO JE HLAVNÍM HRÁČEM V NIČENÍ TRADIČNÍCH HODNOT

kyticka 88.?.?.?

Ty řeči co tehdá vedl na balkóně byl doopravdy balzám. V souvislosti s jeho osobou se ale nezpochybnitelně ukázalo, že to byly pouze a pouze žvásty. Novodobá historie ukázala, že Havel byl trapný slaboch mdlého ducha, pečlivě opečovávaná loutka, hérec, který dostal životní roli v první experimentální barevné revoluci v dějinách.

Kdo jsou však od Napoleonských válek vrchní loutkovodiči! Rothschild a jeho potomci, Rockefeller a jeho potomci, Warburg a jeho potomci a několik dalších, včetně několika starobylých šlechtických rodů.

O těch se v médiích nedočtete, ti jsou totiž jejich skutečnými vlastníky. Jo a mimo jiné jim říká pane také ta proslavená tiskárna zelených papírků co si ji o vánocích léta páně 1913 nechali Americkým kongresem legalizovat. To se nám to po tomto datu celosvětově válčilo, když rotačka zatočila kdykoli to bylo třeba!!!

307207

24.03.2014 13:04

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

Číňané Putina před 2,5 roku varovali: Opatrně, Američané chtějí zahájit světovou válku !

kyticka 88.?.?.?

Zároveň Číňané Putina varovali, že USA se snaží rozpoutat světovou válku. Což myslím nikdo nemusí Putinovi dvakrát vysvětlovat, je mu to jasné.
Čína začíná výrazně vstupovat do situace kolem Ruska.
Vložený obrázek
Podle těchto dvou článků je před podpisem dohoda o dodávkách plynu pro Čínu, což znamená, že Putin zřejmě brzy zavře kohoutky Evropě. To by samozřejmě znamenalo podle některých odhadů až 50% nárůst cen paliv a plynu v České republice. Největší ekonomiky světa, mezi něž dnes patří vedle Ruska a Číny již také Indie, nebo mnohé jihoamerické země v čele s Brazílií, se zřejmě pokusí odříznout dolar jako hlavní rezervní měnu. To v konečném důsledku bude znamenat bankrot Spojených států a občanskou válku na americkém kontinentu, nepokoje lze očekávat také v Evropě. Hovoří se o tom, že nejméně 3 státy us federace by mohly vyhlásit referendum a odtrhnout se od federálního zbytku.

Zbývající informace zde:
http://www.osud.cz/cinane-putina-pred-25-roku-varo...

307292

26.03.2014 00:56

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Středověký katolický systém skutečně rozložil i knihtisk

kyticka 88.?.?.?

Pod článkem, který jste odkázal odkazem v "konspirační teorie" je jeden zajímavý diskusní příspěvek. Dovolím si jej sem vložit:

"Stanislav Hošek - Český těšín
Trochu jinak. Úterý, 11.Října 2011, 13:39:50
Konspirační hypotézy mají jedinou chybu, personifikují. Ovšem nikdo nemůže popřít minimálně dvě skutečnosti. Za prvé: Superboháči existují a jejich vliv na vlády jednotlivých států, ale i na soustátí je nepopiratelný. Za druhé: Představitelé nejvlivnějších lidských skupin se prokazatelně scházejí, minimálně v Davosu. Pro mne z toho plyne, že při těch seancích se nebaví o ženských a chlastu, ale o metodách jak si udržet svou nadvládu. Už v roce 1991 jsem jako odborový funkcionář veřejně napsal, že význam Marxova hesla „proletáři všech zemí spojte se“ nejlépe pochopili jejich protivníci. Měli to totiž mnohem snadnější, je jich mnohonásobně méně a navíc mluví už dokonce stejným jazykem, angličtinou."


K tomuto bych dodal: Pokud mě řada "slovutných odborníků" přesvědčuje, že mi před domem běhá velmi vzácná kočka, kterou když pozoruji, zjistím, že štěká, chytá pošťáka za nohavici, při močení zvedá nohu u patníku a když jí hodím klacek, tak mi ho přinese k noze, tak to "odborníci - neodborníci" asi nebude kočka ale pes! Navíc pokud (a takové případy v našem reálném světě nezpochybnitelně existují) mi nějaká autorita otevřeně (ze zákona) zakáže tu "kočku" vědecky zkoumat, asi není něco v pořádku.

307371

26.03.2014 12:09

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: EU je cílený projekt

kyticka 88.?.?.?

Přesně tak!

Hledejme kořeny zla!

CENTRÁLNÍ BANCE ROTHSCHILDŮ MAJÍ ÚDAJNĚ ZBÝVAT UŽ JEN 3 ZEMĚ, KTERÉ NEVLASTNÍ

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3720-centralni-...

ROCKEFELLEROVÉ: SVĚT PATŘÍ NÁM

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3711-rockefelle...

307398

16.04.2014 00:32

Příštích 24 hodin je pro Ukrajinu klíčových

Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

kyticka 88.?.?.?

Dalo mi dost práce to nalézt, nakonec se mi to povedlo. Zde dávám odkaz jak začala 2.SV. Skutečné příčiny vpádu Německa do Polska.
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...
Na UA je to zatím jako přes kopírák, pouze s tím rozdílem, že Rusko zatím nezaútočilo.

Kdo má asi zájem o tuto válčičku, malou 3. světovou, komu se hroutí celosvětová měna, když všichni již ví, že je to měna falešná, umožnující úzké skupině bankéřů její dotisk mimo pravidla hry, kdy takto platí svým loutkám všude po světě, aby reálné bohatství směřovalo tam kam má, na což ostřížím zrakem dohlíží US army.

Kdo rozeštval již roku 1848 křesťany proti sobě kvůli jazykovým odlišnostem? To co se děje nyní na Ukrajině se přesně dělo před začátkem 2. světové války. Národnostní rozeštvání navzájem, plus snaha některých znovu sjednotit po 1.SV vítěznými mocnostmi rozsekanou Evropu a Arábii na stovky pidistátů do jednoho státního útvaru plus odstřižení se od celosvětového bankovního kartelu.

To ale nebylo z pohledu FED bankéřů možné, zase mít na dvorku nějakého konkurenta, když ta 1.SV pro ně dopadla tak příznivě. Osobně v těchto chvílích velice reviduji kdo byl vlastně v té 2.SV zlej.

Zejména si je třeba uvědomit, že v těchto dnech, ačkoli je konflikt UA v přímém přenosu, přes 80% ovčanů EU díky mediální masáži proklíná zlého Rusa. A proč? ... Protože proto! Jak potom můžeme mít objektivní informace o tom co se ve skutečnosti dělo v a okolo Hitlerovského Německa. Dějiny píší vítězové.

Churchill pravil: „Nepřítel nelze porazit tak nějak napůl, toho je třeba porazit, ponížit a pomluvit.“ !

308556

21.04.2014 02:04

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Dolar padá volným pádem a tiskařům z FEDu již moc času nezbývá, proto tlačí na pilu co to jde. Konečný cíl - VÁLKA!

Do Češtiny přeložené video, zcela polopaticky vysvětlující podstatu všech nedávných válek USA. Analyzuje v jak nebezpečné situaci se právě nacházíme. Pouze rozvážnost Putina stojí v cestě aby zmanipulovaní Ukrajinci, aniž by si to uvědomovali, spustili rozbušku 3.SV.
http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

A jak to v těchto dnech vypadá v praxi? "Před manželkou zavraždili milicionáře v Doněcku". Ať jde pouze o součást informační války "héreckou scénku" za účelem rozeštvat Ukrajince tak, aby na sebe už konečně začali střílet, nebo skutečnou popravu, jde stále o stejný scénář viz video výše. Svůj účel to plní! Vyprovokovat za každou cenu občanskou válku a vtáhnout do ní Rusko za účelem rozpoutání 3. světové.
https://www.facebook.com/photo.php?v=1020342744034...

Hloubavější čtenáře odkazuji k popis situace jaká byla před napadením Polska Německem r. 1939. (I zde platí to samé. Díky manipulacím s výkladem dějin je těžko říct jak to bylo doopravdy, nicméně je to úplně jiný pohled než jsme se učili ve škole, který však dává logiku.)
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...

Pevně věřím, že se Rusko vyprovokovat nenechá. Přece jen Putin není Hitler, pouze je postaven do stejné situace! A jak to před druhou světovou válkou začalo? Stejně, Hitler po prohrané 1.SV odstřihnul Německo od mezinárodního bankovního kartelu a postavil jej na nohy. Na to mu již krátce po jeho zvolení byla vyhlášena informační a obchodní válka. Opět odkaz na informace o kterých lze pochybovat, však stejně jako lze pochybovat o oficiálním výkladu příčin a průběhu 2.SV ze strany vítězů, nebo jak lze pochybovat o tom, že do Pentagonu narazilo obrovské dopravní letadlo, které celé beze stopy zmizelo v díře cca 6x6 metrů (celý blok se zřítil až cca 30 min po nárazu).
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Putin rovněž po prohrané studené válce postavil Rusko na nohy a v těchto dnech jej odstřihává od Dolaru. Nicméně lze předpokládat, naštěstí pro nás všechny, že jako absolventem nejkvalitnějších škol pro zpravodajce SSSR, je plně obeznámen se všemi historickými souvislostmi a že si je vědom toho, že FED-loutkovodiči západního světa pouze čekají na to, aby na Ukrajinu zaútočil a tím jim dal oprávnění rozpoutat, opět zde v Evropě, světovou válku, daleko od Amerického kontinentu.

Těch paralel se situací před 2.SV a dneškem je tolik, že to bere dech a to včetně západem pomlouvaných Olympiád v Mnichově a v Soči!

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje ...

Automaticky kráceno

308784

21.04.2014 03:31

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Dokončení:

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje lidem celého světa jeden obrovský "brain storming" a to je naše šance!

Ve zcela shora odkazovaném krátkém videu jsou mimo jiné uvedeny 3 fáze, kterými v dosavadní historii musela projít většina významných společenských změn. Dovolil bych si zde vyslovit domněnku, že moc internetu je dostatečně velká, aby v dostatečně krátkém čase došlo k uvědomění dostatečného množství populace, aby k šílenství, jak nyní hrozící války proti Rusku nedošlo, ale aby nedošlo v budoucnu ani k nějaké ozbrojené občanské válce přímo zde v EU. Jsem přesvědčen, že ne všichni naši politici jsou uplacení agenti. Řada z nich stejně jako většina řadových občanů pouze netuší pod palbou mediální masáže kde je skutečně zakopaný pes.

Česká televize v současnosti informující v duchu válečné propagandy je ovládaná nikoli redaktory, ředitelem, ale Radou pro rozhlasové a televizní vysílání - a to jsou politici.

Popovídejte si také občas se svými vlastními dětmi. Budete překvapeni co si domů ze školy nosí za celospolečenské povědomí.

Přímá demokracie proklamovaná stranou Úsvit je sice hezká věc, ale aby fungovala, to musí nejprve běžní občané plně chápat o čem vlastně hlasují. Její uplatňování ve stylu "Volím Karla! ... Proč? ... Protože je to cool!" Je o hodně nebezpečnější než současný systém. Zde je role blogerů a diskutérů - v osvětě. Jinak by jste byli překvapeni jak je na rozdíl od nás Švýcarská společnost uvědomělá. Velmi často se tam pohybuji. K tomu ale zde v Čechách a na Slovensku musíme nejprve dozrát.

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Osobně si myslím, že EU je dobrá věc. Současné její vedení je však neakceptovatelné. V EU vládne Evropská Komise složená z nevolených korporacemi dosazených úředníků. Ti jsou autory všech Euro-nařízení. Evropský parlament (tam budeme volit) v tuto chvíli pouze Komisi sekunduje s právem případně neschválit některou ze zaváděných norem. Tyto normy si však musí k projednávání extra vyžádat. Neučiní-li tak Komisí vydaná norma platí. Volte politiky kteří jsou v obraze. Například Jan Keller viz:
http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSevyQM

308786

21.04.2014 11:58

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Smysl má volit kohokoliv, kdo přistupuje k dění okolo nás profesionálně, realisticky, vyjadřuje elementární poctivost a sociální inteligenci. Tj. veškeré své kroky dělá tak, aby byly ku prospěch jeho, ale i ku prospěchu ostatních. To na rozdíl od sociálních banditů, ti veškeré své kroky dělají tak, aby byly výhodné pouze pro ně, bez ohledu poškodí-li své okolí. V každé společnosti se ještě nachází užiteční blbci a nebezpeční stupidi - to není nadávka, ale sociologická kategorie pro ty, kteří nejsou schopni změnit své dřívější postoje, ačkoli se vnější vlivy změnily diametrálně.

Příklad stupidního postoje je "Nemám rád Rusy protože k nám vtrhli r.1968". Současní Rusové nerovná se bolševici. Moderní Čínský komunismus (podotkněme fungující) též není bolševismus Mao-Ce-Tunga. Putin není rasista ani fašista a to že háji Ruské zájmy je snad znakem moudrého vládce! Pro mne navíc hájí přirozené hodnoty jako táta+máma+dítě=rodina a společnost která by měla vést k sociálnímu smíru. Současná politika EU pod přímou taktovkou USA, kterým vládne bankovní oligarchie několika rodin vlastnících FED, přímo navádí k rozvratu morálnímu i sociálnímu.

Smysl má podporovat kohokoliv kdo se snaží nalézat řešení aby ČR ale i EU, jakož i vztahy se sousedním Ruskem fungovaly. Keller není Sobotka ani Zaorálek. Není až tak podstatné kdo z jaké politické strany je. Klaus je pravicově založený euroskeptik, ale rozhodně ne euroničitel. Babiš je oligarcha, ale místní a dodržuje pravidla hry. Zeman je proevropský levičák, kdy však připomeňme jeho rozumný návrhy na vytvoření družstevního obchodního řetězce, zajišťujícího prodej výrobků zejména z místní produkce.

Ještě ke Švýcarům. Pro většinu Švýcarů platí, že důsledně dodržují pravidla, toho kdo je v jejich okolí porušuje, velmi asertivně vyzvou k nápravě. To je asi nejpodstatnější na rozdíl od v Česko-Slovensku rozšířenému - pravidla dodržují jen blbci, když někoho "vočůrám" tak jsem hrdina. Švýcarovi je jedno jestli mluví Francouzky, Německy nebo Italsky. Všichni se cítí jako Švýcaři a vzájemně se podporují. Většinový Švýcar si koupí věc pokud ji opravdu potřebuje. Ne co půl rok nový model mobilu, když starý je stále plně funkční. Většinový Švýcar si vždy raději koupí výrobek ze švýcarských firmy (nejlépe od souseda) než zahraniční. Samospráva zpravidla upřednostní stavbu obchoďáku švýcarského majitele než nadnárodního koncernu. Švýcaři se cítí většinově křesťany, ostatní náboženství respektují (první dotaz při ošetření v nemocnici je na víru pacienta, to aby v případě potřeby byly dodrženy elementární náboženské zásady ošetřovaného - vepřové Judaistovi nebo Arabovi, jakož hovězí Hinduistovi automaticky nenaservírují), ale stavbu mešit na svém území neakceptují.

308800

23.04.2014 18:11

Čtvrtá politická teorie

Úvaha jaksi nebere v úvahu, dle výsledků velmi životaschopný, moderní Čínský komunismus

kyticka 88.?.?.?

Prvotní komunismus realizovaný hrubou silou v Rusku (je jedno jestli na objednávku Německa - Lenin, nebo na objednávku Rockefellera - Trockyj a jeho stovka dovezených v dnešním slovníku teroristů a nebo šlo-li o spontální vůli lidu v duchu přírodních zákonitostí přechodu společnosti od prvobytně pospolné, přes otrokářskou, nevolnickou, imperialistickou k spravedlivé komunistické, jak nás učili za socialismu) byl systém hodící se tak pro mravence nebo včely. Všichni slouží systému a nikdo nic nesměl vlastnit. Pro lidi nefunkční model. Tento prvotní komunismus (bolševismus) se rozšířil i do ostatního socialistického tábora. Jeho variací byl i Čínský maoismus.

Po rozpadu SSSR čínští komunisté, ponaučeni z neštěstí Ruského soukmenovce, zareagovali velmi progresivně. Původní 3 pilíře komunistické společnosti pracující inteligenci, dělnickou a rolnickou třídu dodali o pilíř 4., a to o podnikatele.

Tímto dosáhli společnosti, kde může každý jedinec dosáhnout svého individuálního uspokojení dle svých schopností. Tím, že si Číňané podrželi systém vlády jedné strany se prakticky přiblížili k systému církevnímu, podobnému katolické církvi ve středověku, kdy strana své členy celý život vychovává k tomu aby v budoucnu rozumně vládli nad celou čínskou společností. Takto zajistili předávání a vylepšování vládního know-how z generace na generaci bez uplatnění práva dědičného.

Podnikatelé dědičné právo ale zachováno mají. Podstatné však je, že je podnikatelský pilíř účinně regulován a to zejména tak, že strategická odvětví jako jsou suroviny, média, školství ... není možné v Číně privatizovat, to aby nedošlo k imperiálnímu vykořisťování celé společnosti ze strany několika oligarchů. Strategická odvětví drží v rukou pevně strana (stát) a takto zajišťuje ostatním férové podmínky. Podnikatelé mohou své schopnosti ukázat výhradně ve spotřebním průmyslu a nestrategických službách. I spotřební soukromý průmysl je značně antimonopolně regulován. Václav Klaus by měl mít z takovéhoto konzervativně tržního hospodářství jedině radost.

To že v Číně neprobíhají "svobodné volby", jejichž výsledek by závisel pouze na tom, který oligarcha (zahraniční nevládní organizace) dá víc na kampaň, jako je to na západě, dává současné komunistické straně Číny prostor v poklidu strategicky rozhodovat na desítky let dopředu.

V rámci strany se prosazují pouze ti nejschopnější, kde rozhodování o úředním postupu je na základě demokratických principů. Asi stejně jako když arcibiskupové volí nového papeže.

No a na závěr snad uvést, že katolická církev je zde již cca 1700 let. Současný Čínský model komunismu, založený v principu na moudrosti rady starších, se mi tedy jeví jako značně progresivní s výhledem do budoucna na mnoho staletí.

308894

23.04.2014 18:25

Čtvrtá politická teorie

RE: Úvaha jaksi nebere v úvahu, dle výsledků velmi životaschopný, moderní Čínský komunismus

kyticka 88.?.?.?

Ještě doplním.

Zdá se, že to konečně pochopili i naši Čeští vládci, minimálně tak, že se rozhodli s Čínou strategicky obchodovat, viz:
"Vláda končí s kritikou Pekingu kvůli Tibetu"
http://www.novinky.cz/domaci/334309-vlada-konci-s-...

Konečným cílem je konečně poslat k čertu chlapce z FEDu a jejich pravdoláskažské humanitárně bombarďácké loutky.

308897

15.05.2014 10:00

FED je velký podvodník

RE: Skutečně je to jisté ?

kyticka 88.?.?.?

Odpověď se pokuste nalézt zde (jak je ten FED svět stabilní):

Přednáška Prof. Ing. Petera Staňka CSc., host.prof., slovenského ekonoma a prognostika, pracujícího v Slovenskej akadémii vied.

Vložený obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=OveC1PIBcwA

Přednáška stojí opravdu za shlédnutí. Velmi přesná analýza současného stavu spolu s velmi pravděpodobnou prognózou na nejbližších 10 let, navíc velmi vtipně podaná.

310130

15.05.2014 10:23

FED je velký podvodník

RE: Možná akutalizace k článku

kyticka 88.?.?.?

Takže jestli tomu dobře rozumím, vše nasvědčuje tomu, že tajný agent FEDu Kalousek s podporou svých stejně zaprodaných Schlafenbergů a dalších (o kterých se nesmí mluvit) potajnu, na příkaz banksterského komitetu Rothschild & spol., nejprve zadotoval potápějící se USA nákupem jejich dluhopisů z rezerv ČNB (respektive rezerv ČR) a následně, aby běžný občan ČR nepoznal, že kupuje kontaminovaný produkt (dolar), emitoval české dluhopisy v Kč, to proto, aby nákupem USA dluhopisů vzniklou díru v ČR financích zalepil.

To je super informace pro každého kdo si ty české dluhopisy koupil!

310133

12.06.2014 06:45

Ukrajinský prezident byl kdysi agentem amerického ministerstva zahraničí

Nejlepší aktuality z bojů Ukrajině

kyticka 88.?.?.?

Asi nejlepší aktuality z bojů na Ukrajině lze nalézt na tomto zpravodajském portálu. Nutno však konstatovat, že je pro Novo-Ruský, tedy je nutno informace z něj chápat tak, že jsou výhradně z pohledu odtržených východních oblastí Ukrajiny:

http://rusvesna.su/news

311517

16.06.2014 07:47

Jihovýchod prodán západním naftařským firmám

Chudáci Ukrajinci - pravděpodobně ale nejenom oni

kyticka 88.?.?.?

Útok na tuto zemi byl naplánován a je prováděn ze všech směrů. Postupem se dozvídáme, že pro objekty na Krymu byla vypsána ze strany USA již v roce 2013 výběrová řízení pro projekty na zbudování nové US námořní akademie. Půda pod nohama Donbasu byla přidělena Shell... Obávám se však, že toto jsou pouze takové maličkosti, oproti tomu co se ve skutečnosti na nás chystá!

http://dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-zachr...

311699

07.07.2014 07:30

„Bitva o Evropu“ zuří

Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

kyticka 88.?.?.?

O tom, že vyřazení dolaru z obchodů za suroviny (ropa především) zasadí BRICS FED banditům smrtelnou ránu, bylo již psáno mnohokrát. Po shlédnutí níže odkázaného videa (Jevgenij Alexejevič Fjodorov - poslanec Státní dumy Federálního shromáždění RF, předseda výboru pro ekonomickou politiku a podnikání Státní dumy FS RF) se vám odkryje další významný mechanismus jak je dolar držen při životě (jde opravdu o velmi překvapující až neuvěřitelné informace o tom jak skrytě a profesionálně FED okupaci celého světa provádí).

Odkázané video přímo souvisí s ve článku uvedeném pokutování Francouzské banky ze strany USA, respektive FEDu.

Tímto znovu vyvstává otázka proč devalvovala před několika měsíci Česká koruna, proč se prodaly české zlaté rezervy a jak je to vlastně s emisí České koruny do naší ekonomiky. Co je vlastně v zákoně o České národní bance napsáno? Naši politici (těch několik rozumných jedinců) by si měli předkládané informace ve videu zodpovědně prověřit a to zejména k české legislativě!

http://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

312848

08.07.2014 14:32

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 1

kyticka 88.?.?.?

Poznámka úvodem. V příspěvku používám pojem žido-bandita, případně žido-bankster. Tímto myslím tu část židosvké společnosti, která zastává krajně xenofobně-egoistické postoje jak k ostatní židovské společnosti jakož i k lidem celého světa. Tento druh lidí se vyskytuje v každé společnosti, kdy v současné době již 100 let takřka celý světový bankovní systém ovládá právě takováto skupina ultraegoistů, která svými nehoráznými činy již nejednou zapříčinila jak zkázu řady národů, tak i zkázu svých vlastních mírumilovných soukmenovců. Vysvětleno zde "Cipollovy zákony lidské stupidity": http://blisty.cz/art/34902.html

a) Výchozí situace
V obou případech zejména Britská koruna a USA v područí žido-banditů (jde pouze o několik rodinných klanů) zkolonizodala celý svět, který bezprizorně vysává.

Německo Před I.SV tvořilo se svým v té době již více méně vazalem Rakouskem-Uherskem silný ekonomický celek střední Evropy, kdy do říše patřilo již několik staletí mimo jiné celé současné Polsko a velká část současné západní Ukrajiny jakož i celé Čechy. Za hlavní dorozumívací jazy byla přijata Němčina.
Rusko - respektive SSSR před pádem železné opony: Tvořilo se svými vazaly silný ekonomický celek východní Evropy a severní Asie, kdy na území SSSR soužili staletí obyvatelé mnoha národností. Za hlavním dorozumívacím jazyk byla přijata Ruština.

b) Příměří po válce
Německo a Rakousko-Uhersko nebylo po vojenské stránce dobyto (frontová linie byla ve Franci, Itálii a na hranicích s carským Ruskem), ale pro neúnosnost vnitřní situace přstoupili v Compiègnském lese na příměří s vírou v dosažení spravedlivé dohody.
SSSR a vazalové nebyly ve studené válce dobyty, ale pro neúnosnost vnitřní situace přistoupili na příměří s vírou v spravedlivou vzájemnou spolupráci.

312914

08.07.2014 14:35

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 2

kyticka 88.?.?.?

c) Poroba
Německo sraženo zcela na kolena skrze reparace, odebrání historických území Pruska (cca 700 let) ve prospěch do té doby samostatně neexistujícího Polaka, instalování tak zvané západní demokracie s důsledkem rozkladu společnosti, opanování bankovního systému skrze zahraniční sio-bankstery, který vyvrcholil za hospodářské krize hyperinflací a ekonomickou katastrofou. Rakousko-Uhersko rozbití na řadu pidi-států tak zvaně dle národnostního sebeurčení. Pro území původního německého císařství jakož i Rakouska však platilo, že převážná část obyvatel již za staletí přešla na Němčinu.
Rusko rozpad východního bloku, rozpad SSSR, instalování tak zvané západní demokracie s důsledkem rozkladu společnosti, naprostý rozklad hospodářství, instalování zahraničního sio-banksterského ovládání ruské centrální banky, ekonomická katastrofa, tlak na rozpad zbytků Ruska na další menší státní útvary.

d) Vůdce
Německo - Adolf Hitler s otevřeně hlásanou ideou zvednutí národní hrdosti a rasové jednotnosti plus přímým ukázáním prstem na sio-bandistické původce zničení německého císažství (národa) a s ideou obnovení Svaté říše Římské, ale postavené na principech původní antické říše římské, která byla držena nikoli skrze katolickou církev jako federace katolických království ale skrze vojensky silné legie (3. říše), tedy společenství nacionalisticko-socialistické s fašistickým společenským uspořádáním. S touto ideou sepsanou v jeho knize Mein Kampf legálně vyhrává r. 1933 demokratické volby.
Rusko - Vladimír Putin, právník, špion KGB později její šéf, Starosta Petrohradu, Jelcinem dosazen za premiéra, po jeho abdikaci úřadující president, posléze v roce 2000 zvolen řádným prezidentem. Pro jak svět tak ruský lid neznámá osoba.

312915

08.07.2014 14:38

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 3

kyticka 88.?.?.?

e) Vzestup

Německo Ihned po nástupu Hitlera k moci odstřihává Deutsche bank od mezinárodních finančních šachů, tiskne nezávislé poukázky na peníze za poctivě vykonanou práci a tu zajišťuje zejména rozvojem stavebnictví (dálnice, atd..), obdobně rozjíždí průmysl, vyhlašuje sociání programy, pracovní tábory pro mladé nezaměstnané, později zavádí povinnou dovolenou, dětské zotavovny a celý výchovný proces mládeže. Za to je již krátce po jeho nástupu kmoci americkými siobandity Německu vyhlášen židovský džihád, mediální štvanice (REUTERS je Rotschilldů od cca r. 1890.) a zejména obchodní blokáda německého zboží. Přes toto všechno Německo prosperuje a bohatne. S židovskou obcí se naopak snaží spolupracovat na uskutečnění jejich snu mít vlastní stát (zprvu Madagaskar, posléze Palestina), kdy v zájmu politiky svůj k svému, mají nacisti zájem německé židy motivovat aby se do své vysněné palestiny vystěhovali). Postupně začíná obnovovat armádu. V Norimberku legálně mění demokratické zřízení na diktaturu jedné strany. Na vrcholu vzestupu pořádá demonstrativně nejdražší olympiádu do té doby.

Rusko Ihned po nástupu Putina velmi opatrně začíná nastolovat politiku národního uvědomění a v principu se hlácí k tradici Pravoslaví (které je de-fakto pokračovatel Východo Římské - Byzancké říše). Jako první si podává k Rusku neloajální oligarchy a postupně ze svého okolí vypuzuje FED-USA loutky. Získává zpět pod státní kontrolu klíčová průmyslová odvětví, zejména zdroje. Postupně začíná obnovovat zhroucený průmysl a podporuje ruské domácí investice. Postupně začíná vždy s využitím nějaké USA provokace budovat moderní ruskou armádu (napadení Osetie ze strany USA-Gruzie v den zahájení Olympiády v Číně). Zde je již tandemu Putin-Medvěděv v principu vyhlášena plnohodnotná válka (radar v ČR atd...). Posléze 2012 likviduje strůjce 5. kolony v Rusku (povinná proklamace nevládních organizací USA působících v Rusku jako "cizí agent". Zakládá BRICS. Jako poslední se mu koncem roku 2013 daří změnit statut Ruské národní banky jakož nezávislé na FEDu. Pořádá demonstrativně nejdražší Zimní olypiádu na světě.

312916

08.07.2014 14:44

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 4

kyticka 88.?.?.?

f) Těsně před válkou
Německoko Žido-banditistické celosvětové štvaní proti Německu kulminuje (Zde podotkněme, že tím, že ukázal Hitler na celý židovský národ jako na strůjce zla, nikoli pouze na jeho banditistickou leč krajně nebezpečnou minoritu značně svým soupeřům nahrál. Rovněž jeho teze o nadřazené árijské rase jakož protiklad národa vyvoleného je nepřijatelná). Zejména v uměle vytvořeném Polsku (t.j. včetně po 1. válce administrativně k Polsku přiřazeném Slezku a Prusku dochází k pogromům na německy mluvící Poláky jakož i tam minimálně půl tisíciletí žijící Němce. Zde Hitler zaútočil, II. světová válka na sebe nenechala dlouho čekat.

Rusko V uměle vytvořené Ukrajině, která historicky byla z půli vždy Pravoslavé Rusko (Kyjevská Rus) a z druhé půle střídavě Papeženská Litva, Polsko, Rakousko, Prusko nebo Maďarsko (krátce i Čechy, jakož i Velká Morava) začaly pogromy na rusky mluvící "Ukrajince" jakož i na Rusy tam více než 1500 let žijící. Putin takticky vyčkává, kdy otázka Krimu byla díky námořní základně nutná a díky autonomnímu statutu Krymu v rámci Ukrajiny i legalizovatelná.

g) A jak to bude dále...
Zde by stálo ještě za zmínku, že Putin narozdíl od Hitlera má všechny potřebné triumfy v ruce a to jsou nekonečné zásoby surovin a nezávislého čínské spojence s technologiemi jako dobrého souseda. Podotkněme, že před II. světovou válkou díky absolutní námořní blokádě dalšího konkurenta anglo-sionistů průmyslového císařského Japonska bylo toto k válce rovněž fatálně donuceno. V takové situace ale Putinovo Rusko není. Druhým, ale to významnějším triumfem Putina je skutečnost, že současný sio-bandistický západ je těsně před kolapsem, kdy sio-bandité za 100 let své vlády postupně začaly typicky banditisticky vysávat i lid přímo na svém teritoriu, kdy kolaps západu je za dveřmi. Putin tedy může vklidu vyčkávat. Císařské Japosnko kdysi nemohlo, Hitlerovské Německo možnost vyčkávat mělo, ale je pravdou, že vyčkáváním by se Polsko administrativně okupující Slezsko a Prusko samo za života Hitlera nerozpadlo. U skolabované Ukrajiny je to otázka více-méně jedné dvou zim, jakož pád dolaru je v reálném dohledu, tedy není v silách ani USA ani EU ji jakkoli na truc Rusku uměle držet nad vodou. Tam myslím v těchto dnech Putin zejména cílí. Vyřadit dolar jako světovou rezervní měnu.

Je však otázkou nezaútočí-li USA pod tíhou kolapsu jejich loutkovodičů samy od sebe. V poslední době to již několikrát předvedly.

312918

08.07.2014 16:39

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 4

kyticka 88.?.?.?

Srovnáním jsem chtěl pouze říct, že oba vůdci měli stejného protivníka a že existovala velmi obdobná situace včetně jejího vývoje v době jejich nástupu k moci.

Polsko jako samostatný státní útvar před 1. světovou válkou neexistovalo stejně jako jako samostatný státní útvar neexistovalo království České a už vůbec ne a to již velmi dlouho v rozsahu Saského a Pruského území - cca 700 let. Polsko bylo velmi dlouho vnitro kontinentální útvar. Kdysi dávno ne, ale kdysi dávno bylo území současného Polska domovinou germánských kmenů. Slovani jej obsadili až při stěhování národů. Stačí trochu nahlédnout do učebnic dějepisu.

Příspěvkem jsem chtěl poukázat na to jak velmi obdobnou situaci proti prakticky stejnému protivníkovi řešil tito dva vůdci do bodu Putin současného stavu a Hitler před napadením Polska. Karel IV. ani Lincon podobnou situaci řešit nemuseli.

To kam to po zaútočení Německa na Polsko Hitler nakonec dotáhnul, k jakým všem zvěrstvům, naprosto neobhajuji. Nicméně protivník byl shodný a nespravedlnost, která se udála Německu po I. světové byla rovněž s osudem Ruska plně shodná.

Napravit nespravedlnost je obhajitelné. Metody jsou již věc druhá.

312925

09.07.2014 23:18

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Rusko robí veľa chýb

kyticka 88.?.?.?

Jenomže to by se dostal Putin přesně na úroveň Hitlera jak jsem psal výše. Ukrajinu by sice svým Blizkriegem hravě převálcoval během několika týdnů, ale významná část její obyvatel by jej, jakož všechny Rusy nesmiřitelně nenáviděla, plus by byl takto vnímán převážnou částí západního světa (Uvědomte si přátelé, že my tady na svobodném webu máme více méně jasno, jak se věci mají ale zkuste si promluvit s běžnými občany. Zjistíte, že mainstream stále plně ovlivňuje minimálně 80% populace).

Důsledkem toho všeho by byla absolutní mediální kampaň, po které by následovala regulerní válka NATO-USA proti Rusku, tedy regurelní III. světová, kterou chtějí sio-bandyté stůj co stůj vyprovokovat. Oni musí, jinak dolar není možné zachránit (Nehledě k řadě sice trochu konspirativních, přesto však ne zcela nereálných indicií o bandito-elitami plánovaném snížení populace Země na 500.000 obyvatel!)!

Putin, ať je tragédie Novorusie sebe smutnější jim pomoci nemůže (pouze skrytě, ale to musí zejména sami Novorusové, chtít masově pozvednout zbraň). Jediné co může je svou zdrženlivostí přesvědčit EU, že bychom zde na evropském kontinentu měli spolupracovat jakožto přirození sousedé a zároveň postupně všem Evropanům, jakož Severoameričanům otevřít oči, aby sami obyvatelé těchto zemí, zejména USA měli zájem ze svých vlád vykopat pijavice, které rozsévají již minimálně 200 let po celém světě bídu a smrt.

Ukrajinu a Ukrajince musí nechat vyhnít, aby sami přišli na to kde je zlo a kde bratrství.

313030

10.07.2014 00:41

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Rusko robí veľa chýb

kyticka 88.?.?.?

Ještě upřesním: Nyní je nutné pouze vyčkat aby zejména Majdanovci měli prostor sami dojít k tomu, že byly "bandity" zneužity jakož "užiteční blbci" ve hře, kde vůbec nešlo o Ukrajinu a Ukrajince. Podrobnosti viz. "Cipollovy zákony lidské stupidity" zde:
http://blisty.cz/art/34902.html

313034

11.07.2014 14:33

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

kyticka 88.?.?.?

Tak to prr. Propagace holokaustu na ruby od soudruhů ze sionu je plně v souladu se slovem božím! Na to žádný gojím nesmí zapomínat. A k tomu znevažování sexuální volnosti už vůbec prr. Také by jsi diskutére mohl dopadnout jako tady ten xenofob, jehož příběh si můžete pro výstrahu přečíst v odkazu níže.

Also! Kte vlastne pracujete Kolege Robert Nohejl? Odpovezte a nichts se Vam sestane. Zde duhova mravnostni Geheime Staats Polizei!

http://www.postoy.sk/content/slovensky-it-manazer-...

313130

14.07.2014 12:54

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

kyticka 88.?.?.?

Otázky jsou legitimně položeny - prosím... Odpověď netuším. Ale Vy jako by naznačujete, že ji znáte. Tedy prosím o Váš výklad na otázku
1. PROČ JE VÝHODNÉ BÝTI PALESTINCEM?
2. Kdo je tedy vlastně podle Vás financuje?


Jinak VW - tedy nevím o čem až tak byla řeč, ale co je tunelováno není Škoda MB a ale český stát. Koncern odebírá od českých subdodavatelů řadu komponentů. Tyto jsou dodávány za levno do Německa. Z Německa se za draho prodají do Boleslavi a zde se vloží do hotového auta. Takto je zisk MB za každé prodané auto minimalizován a zisk koncernu se sídlem v Německu maximalizován. Od tohoto zisku se odvíjí to kde koncern VW odvede daně. Většinu v Německu, takřka nic v Čechách. No a tady se pak divíme, že nemáme na platy učitelů policajtů a hasičů.

Tedy co je aktuální otázka pro naši vládu (nezdá se mi, že by ji však takto chtěli řešit). ZARAZIT VYVÁŽENÍ ZISKU VYTVOŘENÉHO ZDE V ČR DO ZAHRANIČÍ. A to ti Němci, to je ještě velmi slušný způsob tunelování ČR. Nakonec tady díky tomu, že jsou sousedi zase řadu prostředku utratí, respektive navíc zaplatí povinné německé odvody do EU a z EU se sem formou dotací zase peníze vrátí (byť na tyto prostředky se dostanou zpravidla jen spřízněné mafie - zpravidla stavební).

Podstatně horší je tunelování ČR podobnou formou někam do daňových rájů, a to nikoli s cílem alespoň zde nějaká "auta" trvale vyrábět, ale s cílem vyplundrovat a zahodit.

Abych to ale nezakecal. Tedy prosím kolego Vojto, odpovězte na výše uvedené otázky, které jste si řečnicky sám položil. Myslím, že by to většinu diskutérů zajímalo!

313246

15.07.2014 01:37

Washington svou arogancí zničí vlastní říši

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313274

15.07.2014 02:02

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství

kyticka 88.?.?.?

Tento příspěvek jsem napsal u článku ze včerejška, kdy jsem musel reagovat na přispěvatele, který v diskusi v pohodě prohlásil, že známý projev Havla o tom jak se nebude zdražovat, nebude nezaměstnanost a že zlí komunisti s tím jen straší a že bude prezidentovat jenom chvilku a určitě odstoupí, kdyby něco ... - že je to známý HOAX, který se nikdy nestal.

Příspěvek byl v podstatě o užitečných idiotech, respektive hloupnutí české mládeže zapříčiněné destrukční systémovou chybou v našem školském systému. Příspěvek dávám sem, protože nepřímo s článkem souvisí, kdy se ptám "Kde se vzali ti užiteční idioti z Majdanu". Po pravdě to nevím, ale vím kde se berou u nás v Čechách. Citace příspěvku:

313275

15.07.2014 02:06

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

kyticka 88.?.?.?

Citace příspěvku:

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (
Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313276

15.07.2014 02:38

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

kyticka 88.?.?.?

Pokud máte zájem sledovat on-line zprávy z konfliktu na Ukrajině, doporučuji web Hlas Sevastopolu:

http://www.voicesevas.ru/

Prakticky nonstop jsou tam každou půlhodinu nové zprávy z probíhajících bojů plus jiné související aktuálnosti. Stačí kliknout na hned první odkaz:

Война на Юго-Востоке Онлайн dd.mm.2014 Хроника событий (пост обновляется)

Případně lze nahlédnout do archivu dle data níže.

313277

15.07.2014 12:35

Washington svou arogancí zničí vlastní říši

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Pan Stwora má pravdu, ten tupoun mi jaksi utekl. Urážet by se nemělo. Nicméně tvrzení pana diskutujího "anonym" v příspěvku 313261 o hoaxu mne opravdu nadzvedlo, mimo jiné to v souvislosti, že občas jsem svědkem erudovaných názorů současných pětadvacátníků a mladších. Výplach mozku, kterým za dobu školských studií prošli je u většiny z nich naprosto neprůstřelný.

Možná že jsem diskutéra napadl neoprávněně, ale jeho tvrzení má veškeré znaky elementární neznalosti, hlouposti a nízkého věku - tedy absolventa novodobého vzdělávacího systému ve stylu "Volím Karla! Proč? Protože je to Cool".

Ještě k diskusnímu příspěvku "anonym", který se vyjádřil: "Havel za niečo z toho bojoval? Sleduj činy, nie reči." nutno podotknout, že ve finále Havel schvaloval a propagoval HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ. Mě to zní jako schvalování holokaustu Srbského obyvatelstva, nehledě k tomu, že motiv bombardování (masakr v Srebrenici) se po čase ukázal opět jako již v mnoha případech politiky vlády USA, zcela vylhaným. To nehledě k nejnovějším informacím přímo z úst jeho největšího kamarádíčka Schwarzenberga, že o tom bombardování rozhodli pánové z Trilaterální komisi.

313301

16.07.2014 22:31

Je mi líto učitelů

RE: placená služba

kyticka 88.?.?.?

Systém a podporu musí mít v rukou pevně stát. Rodiče ve valném počtu případů jsou těžce nekompetentní.

Jak je v článku psáno. Pan učitel měl dříve respekt jak u žáku tak u rodičů. K tomuto respektu existoval celý komplex výchovných prvků, kdy rodiče navíc celoživotně vychovával pan farář kam každá rodina minimálně jednou týdně chodila na kázání. Toto již (pan farář) v současném moderním světě není zcela možné. Funkci pana faráře plní prakticky nyní televize. Zde však výchovné motivy pořadů chybí. Převažuje povrchní zábava a propagace pseudomultihomohumanismus - prakticky názorové proudy vedoucí k totálnímu rozvratu společnosti.

Osobně vidím dvě hlavní systémové chyby našeho školského systému. Učitelé základních škol by o tom mohli vyprávět romány.

1. Pedagog, a to ani za podpory dalších odborníků nemá právo přeřadit nepřizpůsobivého do zvláštní školy. Takový výtečník pak destruuje výchovně-vzdělávací proces celé třídy a to tak, že ani sám Komenský by s tím neměl šanci hnout.

2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé
Na II. stupni základních škol se prakticky nedá učit. Všichni alespoň trochu talentovaní přestoupili na osmiletky a ve třídách zůstávají ti průměrní spolu s těmi co ze zadních lavic hlásí "Ty pičo, jestli budeš drzá, počkej venku, rozbijem ti držku" (přirozeně určeno učitelce).

Mělo by se zahájit obrovský celo společenský tlak na ministerstvo a politiky obě výše uvedené destrukční opatření zavedené u nás přáteli z hnutí "pravdy a lásky". Ti co zůstávají na II. stupni základních škol je prakticky medián populace, tedy prakticky náš národ. Školství v tomto duchu ještě 20 let a většinoví Češi se stanou přihlouplá sebranka vohnoutů televizních. Absolventi osmiletek v dospělosti se z naší vlasti odstěhují. Co by tady taky asi pohledávali.

Pokud osmiletky ponechat, tak pouze pro opravdu statistická 2% geniálních dětí a to potom internátní - myslím že by v každém kraji postačilo otevírat jedna - dvě třídy ročně.

Opatření navíc nenese žádné náklady, jde tedy pouze o to nalézt politiky, kteří budou mít odvahu vytěsnit pravdoláskařskou loby.

Jde opravdu o hodně - o duši národa. Již jednou v minulosti jsme se stali málem "Němci". Využijme osudem znovu nám poskytnutou šanci být v Čechách česky mluvícím svébytným národem.

Popřemýšlejte o mnou popsaných příčinách a důsledcích a pokud se s mým názorem ztotožníte, každý sám, jak nejlépe umíte, tlačte na změnu.

313368

16.07.2014 22:44

Je mi líto učitelů

RE: Práca dieťa vychováva

kyticka 88.?.?.?

Pozor,

sport je nejúčinnější a nejpřirozenější výchovný prostředek pro získávání poctivého přístupu k životu. Ve sportu se nedají až tak šidit pravidla jako v jiných činnostech. Buď gól dáš nebo dostaneš. Výsledek závisí na tom jak jsi trénoval a ne na tom aby to bylo humanitárně spravedlivé a nediskriminující.
(Mluvím o školském sportu a to nejlépe soutěžním, např. školní liga florbalu - ne o profi lize dospělých).

Také se ve školských osnovách nehovoří o "tělesném vzdělávání" ale "tělesné výchově". Český jazyk je předmět vzdělávací, kdy výchovně již na žáky působí méně.

313371

20.07.2014 11:28

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

kyticka 88.?.?.?

...opakovaně Polsko a Litva to vždy na pokyn Papeže za účelem potlačit Pravoslaví. Konflikt se táhne prakticky od roku cca 380, kdy souvisí s rozpadem Říše Římské na západní (Řím) a východní (Byzanc - nyní Istambul). K otevřenému nepřátelství došlo cca v roce 1000 při takzvaném velkém schizmatu.

Prakticky šlo o boj východního Říma se západním, kdy západní byl převážně útočný. kdy jej značně postupem doby kontaminovalo židovství. Rusko se ke kořenům pravoslaví navrací a to včetně ochrany tradičních hodnot táta+máma+děti=rodina. Západ je rozvrat všeho ve stylu rozeštvi a panuj.

Přitom ortodoxní elitářské rodiny (zejména židovské) západu pro své potomky důsledně hájí tradiční hodnoty včetně dědických, ale svým otrokům žijícím též na západě vymývají mozek multi-homo-pahumanitou. To aby se náhodou mezi nimi nenašli nějací konkurenti, co by náhodou své potomky také snad chtěli vést k předávání řemesla z otce na syna.

Na Ukrajině je historická hranice těchto dvou kulturních směrů. Východ Ukrajiny byl vždy Pravoslavé Rusko, západ byl Katolický a vlastnila jej střídavě Litva, Polsko, Maďarsko, Rakousko a Německo, krátce dokonce částečně i Česká koruna.

Všeobecně šířené povědomí o agresivně rozpínavém Rusku je výsledek minimálně 100 leté dlouhodobá masáže anglo-sio-sasů.

Kdo však historicky vyvraždil půl planety při svých koloniálních výbojích? Anglie! (a později její pokračovatel USA)

313581

20.07.2014 11:38

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

kyticka 88.?.?.?

Doplnění a kdo ovládl bankovní systém jakož i většinu průmyslu Anglie plus nyní ovládá FED. Kterýto čertmani zase ženou svět do války.

Běžný Angličan ani Američan to asi nebude, Sio-bankovní bandité jim ale nejprve musí řádně vymýt hlavy, aby na toho zlého Rusa vyrazili, co si chrání jen svou domovinu od nájezdu korporárních-FED-loupežníků.

313582

20.07.2014 21:26

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

kyticka 88.?.?.?

Ano, pokud to nebylo záměrné s cílem poškodit obránce Nové Rusi, mají Vaše závěry logiku.

Agresor jsou ale fašouni z Kyjeva. Ti jako první násilím převzali moc a agresivně zakázali Ruský jazyk, kdy východ jim nikdy nepatřil, byl vždy Ruský a k umělému útvaru Ukrajina se dostal pouze administrativně.

Toto rozeštvání zosnovala vláda USA za účelem postavit bratrský stát proti Rusku za účelem jej vykrást plus zamezit spolupráce států EU s Ruskem. Nyní si navíc zachraňují dolar. USA ovládá pouze několik sio-bandistických rodin. Nebýt jich je na světě klid.

313622

20.07.2014 22:12

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

kyticka 88.?.?.?

Odpověď naleznete zde:
http://blisty.cz/art/34902.html

Jde o klasický případ stupidity. Stupidita není nadávka ale psychologická kategorie. Ve studii se rovněž dočtete jak se mění vedení společnosti postupem doby. Nejprve ji vedou sociálně inteligentní, později se tam cpou bandité, jako protiváhu si bojující strany přiberou na různé řídící funkce užitečné idioty a nakonec to skončí na stupidech. V tuto chvíli se již společnosti totálně hroutí.

Těmito fázemi probíhá jak sdružení zahrádkářů, tak i říše. Ta západní je právě před pádem a ta východní na vzestupu.

313625

21.07.2014 09:36

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

Tlačme na změnu - začněme těmi nejvíce destruktivními příčinami úpadku základního školství

kyticka 88.?.?.?

Článek je výborný. Plně analyzuje stav školství jakož příčinu úpadku naší společnosti.

Zda-li má být na školách více disciplíny nebo lásky, zda-li zavést problémovou výuku, nebo podpořit tělesnou výchovu pro poctivější přístup k životu, nebo naopak zamezit soutěživosti. Toto jsou otázky, které je nutno řešit, kdy vše je ale zbytečné je-li výuce na ZŠ přímo "humanitárně" bráněno.

Naše základní školství leží v troskách, ne protože se tam učí špatně nebo dobře, že učí špatní nebo dobří učitelé, ale proto, že "NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH MAJÍ UČITELÉ ZNEMOŽNĚNO PROVÁDĚT SVÉ POVOLÁNÍ JAKO TAKOVÉ". Co je tedy třeba v první řadě změnit, je umožnit učitelům vůbec nějaký pedagogický výkon podávat!

Dvě hlavní příčiny destrukce našeho základního školství:

1. Pedagog, a to ani za podpory dalších odborníků nemá právo přeřadit nepřizpůsobivého do zvláštní školy. Takový výtečník pak destruuje výchovně-vzdělávací proces celé třídy a to tak, že ani sám Komenský by s tím neměl šanci hnout. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si i ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé

Na II. stupni základních škol se prakticky nedá učit. Všichni alespoň trochu talentovaní přestoupili na osmiletky a ve třídách zůstávají ti průměrní spolu s těmi co ze zadních lavic hlásí "Ty pičo, jestli budeš drzá, počkej venku, rozbijem ti držku" (přirozeně určeno učitelce).

Mělo by se zahájit obrovský celo společenský tlak na ministerstvo a politiky zrušit obě destrukční opatření zavedené u nás přáteli "pravdy a lásky". Žáci kteří zůstávají na II. stupni základních škol jsou prakticky medián populace, tedy prakticky náš národ. Školství v tomto duchu ještě 20 let a většinoví Češi se stanou přihlouplá sebranka vohnoutů televizních. Nejlepší absolventi osmiletek v dospělosti se z naší vlasti odstěhují. Co by tady taky asi pohledávali.

Pokud osmiletky ponechat, tak pouze pro opravdu statistická 2% geniálních dětí a to potom internátní - myslím že by v každém kraji postačilo otevírat jedna - dvě třídy ročně.

Opatření navíc nenese žádné náklady, jde tedy pouze o to nalézt politiky, kteří budou mít odvahu vytěsnit pravdoláskařskou loby.

Jde opravdu o hodně - o duši národa. Již jednou v minulosti jsme se stali málem "Němci". Využijme osudem znovu nám poskytnutou šanci být v Čechách česky mluvícím svébytným národem.

Popřemýšlejte o mnou popsaných příčinách a důsledcích a pokud se s mým názorem ztotožníte, každý sám, jak nejlépe umíte, tlačte na změnu.

313654

28.07.2014 07:28

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Vše v článku je neodiskutovatelně pravda až na jednu maličkost, respektive dvě.

1. Článek nevysvětluje proč to před tím ti zlí Clintonové a Bushové, ale zejména nyní Obama a jeho smečka dílem banditů, dílem užitečných blbců a dílem stupidů dělá?
(http://blisty.cz/art/34902.html)
Hlavní aktéři:
a) pro USA a svět: John Kerry, Marie Harf, John McCain a další...
b) pro ČR: Karlem Schwarzemberg, Alexandr Vondra, před tím Václav Havel, ale i např. Jiří Pehe ...
c) pro Ukrajinu zejména Arsenij Jaceňuk, Petro Porošenko ...
d) plus všichni ostatní nasazení jako 5. kolona, špiclové a vykonavatelé cizí vůle ve všech vazalských demokratůrách (ale někde i otevřených diktaturách) světa

Ti všichni to dělají proto, že v cizích službách bojují za záchranu dolarové nadvlády nad světem a právě Putinovo Rusko je hlavním iniciátorem odklonu půlky planety od této falešné, okupační a svět zotročující měny.

2. Článek z výše uvedeného tudíž dále nevysvětluje v čí prospěch chystají uvedení humanisté regulérní 3. světovou válku. Komu se zhroutí panství minimálně posledních 100 let pečlivě budované, v moderních dějinách prakticky však již cca od roku 1750?

Vrchní bandité kteří ovládli již takřka celý svět: OSM RODIN! 80% vlastnictví New York Federal Reserve Bank – ta zcela nejmocnější pobočka FEDu – má v rukou jen osm rodin, půlka z nich sídlí v USA a půlka v EU. Jsou to:
USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž
- Rothschildové - Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...
Pokud by nebylo výše uvedených nebyla by ani 1. ani 2. světová válka!
V současnosti se buď podaří zemím BRICS realizovat projekt jiné než dolarové světové měny, kdy ostatní země se k tomuto projektu přidají a výše uvedení vrchní bandité zmizí z následujících dějin světa, nebo vrchní loutky FED bankéřů ještě pře tím stihnout vyvolat stejně jako v roce 1939 armagedon.

Stane se tak ještě letos nebo počátkem roku 2015.
a) buď padne dolar a svět si oddychne
b) nebo bude 3. světová válka


Řešení je jednoduché: Pošleme ve všech zemích (zejména v EU) pokud možno ihned všechny loutky USA-FEDu k vodě a do dvou let zmizí i vrchní světové pijavice. Ano bude ozdravná krize, zejména v USA, ale proč bychom ji měli prodělávat i my zde v Evropě ve formě válečného konfliktu ve prospěch několika mega-sio-banditů??? Zdá se snad někomu že přeháním? Věřil by snad před rokem kdokoli z Luganska, že jim tam letos budou lítat na město rakety z Kijeva?

314188

28.07.2014 15:08

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: co by měl putin dělat

kyticka 88.?.?.?

Podrobnosti dokreslující videoodkaz zde: Proč si "stěžuje" Strelkov
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-si-stezuj...

314209

28.07.2014 15:16

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Ledy se snad již začaly hýbat.
Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS, které ovládá Rusko!
http://aeronet.cz/news/zdeseni-a-sok-ve-fedu-nemec...

314211

28.07.2014 15:41

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Určitý návod je zde:
http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

Masově šířit osvětu, oslovovat nezaprodané politiky, jedině ti mohou zatlačit na zastavení šíření bludů primárně v médiích (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání vládne ČT ne až tak její zaměstnanci) a se stejnou důležitostí napravit šíření bludů v našem školství, přednášky na vysokých školách stran nezávislých osobností, zejména na pedagogických. Prakticky prosadit a použít ty samé metody, které hned po roce 89 na nás nasadili naši kolonizátoři. Jako první začaly různé nevládky působit na pedagogických fakultách a takto vychovali generaci učitelů, kteří v současnosti vymývají mozky našim dětem!

Nepodaří-li se to pak již zbývá jedině revoluce - což není nic dobrého, nebo jim ta 3. světová projde a pak již bude všechno jedno.

314213

28.07.2014 15:50

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Pouceni z historie,mista stejna,akteri se stridaji,jmena se meni.

kyticka 88.?.?.?

Jaká byla situace mezi Německem a Polskem v předvečer války. Toto jste ve škole určitě v dějepise neprobírali! Dosaďte si pro pochopení dnešní situace za Polsko Ukrajinu a za Německo Rusko a bude vám vše jasné. Nejpodstatnější ale je kdo se tenkrát jako dnes postavil bankovní mafii a kdo konkrétně tenkrát jako i dnes tu bankovní mafii konkrétně představoval.

http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...

314214

28.07.2014 16:33

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

VAROVÁNÍ PŘED HROZÍCÍMI TERORISTICKÝMI AKCEMI KYJEVSKÉ JUNTY

kyticka 88.?.?.?

Podle našich informací nacisté z Kyjevské junty plánují v několika následujících dnech provedení většího teroristického činu. Nebo i sérií teroristických činů. Bude to na území Ukrajiny.

Pánové Avakov a jeho asistent Škrirjak na to provedou přípravy v masových médiích. Cílem toho bude obvinit Rusko z teroristických akcí a zavést na území Ukrajiny režim totální diktatury. Konečným cílem bude vytvořit podmínky pro vojenskou intervenci NATO, a zvláště pak polsko-litevského kontingentu.

A tak se ukrajinští nacisté rozhodli jít ve šlépějích svých předchůdců – německých nacistů. Ti teď budou realizovat operaci analogickou s Požárem Reichstagu. Vše, co o nich lze říci, je, že půjdou ve stopách svých předchůdců.

Ve městě Pavlograd v Dněpropetrovské oblasti se připravují strašlivé provokace. Rozsah těchto provokací, co se týče obětí, má mnohonásobně překročit počet obětí pádu malajského Boeingu!

Kolomojskij spolu s Kyjevskou juntou připravili skupiny rusky mluvících militantů, kteří maskováni za příslušníky milicí v Pavlogradu zorganizují „noc dlouhých nožů“. Zemřou stovky mírumilovných civilistů! Tohle bude zrežírováno jako že „odveta“ za ty, kdo zemřeli v Luganské a Doněcké republice.

podrobnosti zde:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4517-varovani-p...

314216

28.07.2014 19:31

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Pouceni z historie,mista stejna,akteri se stridaji,jmena se meni.

kyticka 88.?.?.?

O tom jak 24 brezna 1933 zidovsky celosvetovy kongres vyhlasil valku Nemecku se můžete dočíst například zde:

https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

314222

29.07.2014 00:42

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 2

kyticka 88.?.?.?

Psal jsem o době před 1. SV ne o 10. století. Zde máte mapu evropy jak se vyvíjela za posledních 1000 let:
http://vimeo.com/89394659

314237

29.07.2014 16:09

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

RE: USA JE ZEMĚ NEŽÁDOUCÍ - Terra non grata

kyticka 88.?.?.?

Pokud není otázka pouze provokativní, tedy Vám to není opravdu upřímně jasné, tak trochu komplexnější vysvětlení je v tomto článku:

"Dolar, respektive USA, může zachránit pouze 3 světová válka"

http://dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-zachr...

314323

29.07.2014 16:52

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

Putinův projev Mnichov 2007 před 40 dalšími státníky celého světa

kyticka 88.?.?.?

Již tenkrát naprosto přesně celému světu vyložil oč tu běží!

http://www.youtube.com/watch?v=Ay9CMGRElCU

a jaké motivy vláda USA má? Již jednou to zde na Zvědavci bylo publikováno, tedy kdo to ještě nečetl, pravděpodobně nazrál čas aby se s níže uvedeným dokumentem seznámil:

http://www.blisty.cz/art/72695.html

314325

30.07.2014 10:27

Izrael si klestí cestu Palestinou krádežemi a vražděním

Francie posledních dnů: „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“

kyticka 88.?.?.?

Minulou neděli podle serveru The Algemeiner pochodovaly ulicemi Sarcelles, kde žije početná židovská komunita, stovky arabských a severoafrických mladíků a pokřikovaly hesla jako „Smrt Izraeli“. A nezůstalo však jen u verbálních výpadů. Popelem lehl největší lokální košer obchod a lékárna, která patřila židovským majitelům.

Podobné akce se neodehrávají jen na okraji Paříže. Zprvu poklidné protesty se zvrhly v násilí na náměstí Place de la Bastille. Demonstranti za pokřikování „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“ útočili na židovské obchody i jejich majitele. „Jsme ve Francii v posledních dnech svědky počátku francouzské Křišťálové noci?“ ptá se židovský umělec a aktivista Ron Agam.

Úryvek z článku, který byl zveřejněn 28. července 2014 na I-DNES.CZ

http://zpravy.idnes.cz/rust-antisemitismu-v-evrope...

314393

31.07.2014 03:42

Třetí světová válka již začala

Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

kyticka 88.?.?.?

Včera a předevčírem se udála řada velmi významných zvratů:
1. Rusko ze svého území sestřelilo 3-4 balistické rakety středního doletu mířící z Ukrajiny k Ruským hranicím.
2. V troskách dopravního letadla se našly průstřely po 30mm munici kterou jsou vyzbrojeny ukrajinská Súčka
3. Po celé západní Ukrajině blokují zejména ženy mezinárodní silnice jako protest proti mobilizaci, kdy odvodový komisariát pro Mukačevo nakonec prohlásil, že nebude plnit Porošenkůvy mobilizační rozkazy
4. Opolčenci přepadli kolonu US poradců a zajali pod Izumem u Doněcka amerického generála
5. Po tom všem Kerry prohlásil, že Ukrajina je připravena s okamžitou platností složit zbraně a jednat o federaci a to je to nejpodstatnější (tedy pokud je to pravda)

Nejkomplexnější informace o tom všem jsou pravděpodobně patrné z rozhovoru slovenského Svobodného vysielača (kavalitně vysvětleny veškeré souvislosti se závěrem "Amerika s Ukrajinou se z toho posraly a vzali zpátečku"
https://www.youtube.com/watch?v=GMOILDtmIdc#t=239

CNN okamžitá reportáž o střelbě Ukrajinců balistickými raketami přímo z Pentagonu
http://www.youtube.com/watch?v=y9-8KvtfjZA

O sestřeleném dopraváku ukrajinskou stíhačkou:
stručné informace Česky
http://www.novarepublika.cz/2014/07/nemecti-expert...
více informací Anglicky
http://hat4uk.wordpress.com/2014/07/28/new-mh17-se...

Jakou nakládačku dávají západo-ukrajinky odvodovým komisažům je například zde:
http://cassad.net/tv/videos/612/

O zajmutí amerického generála (Rusky ale v překladači Chrome čitelné obstojně):
http://etoonda.livejournal.com/428165.html

No a nejdůležitější na závěr - co na nás chytá Rusko?´Výborná analýza s prognózou:
http://leva-net.webnode.cz/products/rusky-plan-na-...
aktuálně se v Dumě RF realizuje zákon o seznamu "států-agresor", kdy prvním krokem je úplný zákaz působení amerických poradních firem na území Ruska
http://www.youtube.com/watch?v=7CDFxNj7cKc

314452

31.07.2014 12:20

Třetí světová válka již začala

RE: Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

kyticka 88.?.?.?

O tom přepadení US generála podrobnější informace zde:

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/3359-partiza...

" ... Průzkumné a sabotážní skupina Slavjanských partyzánů zaútočila na konvoj amerických vojenských instruktorů. Během útoku byli zabiti tři američtí důstojníci. kdy jeden z nich byla pravděpodobně žena. Kromě toho, byl zraněný generál Ki Randy Allen ... "

Vložený obrázek

314485

02.08.2014 17:16

Třetí světová válka již začala

RE: zadna valka neni a nebude

kyticka 88.?.?.?

Problem je v tom, že banditi mají tendenci uchopit moc jak v kolonii tak i v u kolonizátora. V kolonii sice musí bandita u moci poslouchat kolonizátora, ale krom toho na svém teritoriu ždíme ostatní až za hranici hladu. Také se zpravidla v kolonii on sám až tak nezdržuje ale raději někde na území kolonizátora.

Kolonizátor (jako stát) skrze svého banditu u moci ždíme všechny kolonie na max, to skrze své loutky, svůj lid také, ale protože obyčejní občané žijící na území kolonizátora, částečně využívají podílu na loupení v koloniích, tak se i oni mají proti obyčejným občanům z kolonií podstatně lépe. Zde platí "CHLÉB a HRY".

V současnosti se ale děje v USA to, že se jim vzbouřili kolonie a tak jejich bandité jednak začali podstatně více ždímat svůj lid (na chléb a hry již není pro všechny - zajeďte si pane Karle4 do Detroidu na dovolenou!), kdy je navíc připravují na to aby za ně ve jménu svobody, humanismu a demokracie nastoupili do zbraně a kolonie opět narovnaly hezky do latě.

V tom je rozdíl mezi USA a Mexikem.

Rusko přestalo být kolonií teprve nedávno, takže ani většinový občan na tom zatím ještě není zdaleka tak jako většinoví občan USA, který stále ještě tyje z kolonií. Putin v Rusku ale rozhodně není bandita, nýbrž sociálně inteligentní, kdy si okolo sebe již dokázal vytvořit velmi silný tým stejně smýšlejících jedinců a to včetně ruských oligarchů. Oligarchy bandity Putin pozavíral, užitečné blbce ve službách kolonizátorů donutil používat pod likvidačníma pokutama stigma "cizí agent" a rozhodně je vyhnal (již velmi významný počet) z vedoucích funkcí Ruského státu.

Dokud se toto nepodaří v naší společnosti, tak kolonií budeme stále. Například pana Babiše lze pokládat za sociálně inteligentního oligarchu, takže zde je naděje. Pan prezident je rovněž sociálně inteligentní. Nejsou jediní, ale mají proti sobě stále mocnou armádu domácích oligarchů banditů, užitečných blbců - cizích agentů, banditů - cizích agentů a dokonce i stupidů. V této situaci musí vhodně kličkovat a posilovat řady sociálně inteligentních patriotů ve státní správě.

Nakonec koukněme na pana Klause. Přes jeho chyby i klady, do napadení Osetie Gruzií se nevyjadřoval, a snažil se v tom kličkovat. Ten Gruzínský útok i pro něj byl asi již moc, protože po něm začal již velmi otevřeně nazývat veškeré dění okolo nás pravým jménem a to dělá do dnes. Také ho za to okamžitě začaly všichni kamenovat, všichni cizí agenti a samozřejmě stupidové.

Zde dávám odkaz na jeden starší článek zde na Zvědavci (Pokus o obhajobu Klause): http://www.zvedavec.org/prispevky/2013/01/5270-pok...

Stupid není nadávka, ale sociologická kategorie. Zde je to vše vysvětleno: http://blisty.cz/art/34902.html

314619

03.08.2014 08:03

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: OK

kyticka 88.?.?.?

Zde máte krokovací mapu Evropy jak se vyvíjela za posledních 1000 let. Krokovat lze rok za rokem, kdy však díky tomuto zejména v obdobích, kdy byly velké a rychlé změny území, ne zcela přesně odpovídají údaje v odkazované mapě s daty kdy se tak skutečně stalo. V principu je však tato mapa správná, kdy je nutno rovněž vycházet ze skutečnosti, že na řadu událostí mají různí historikové odlišné názory.

Každému doporučuji si ji pustit, zastavit a následně krokovat po letech. Vše je velmi relativní, pakliže někdo tvrdí o někom, že je to jeho historické území a druhého nikoli. Ti současní tzv. Ukrajinci, jsou spíše Polsko-Litevci, kdy si ale naprosto neoprávněně nárokují území, která jim nikdy nepatřila, ale byla vždy spíše Ruská. K těmto územím přišli pouze díky administrativnímu rozdělení SSSR. Krym to je do očí bijící neoddiskutovatelná záležitost. Území Novorasije připojili administrativně Lenin+Stalin. Již při rozpadu SSSR to byla de-fakto krádež. Nikomu (kromě Krymčanů) to tenkrát nevadilo dokud ti ze západu, co mluví jiným nářečím Ruštiny, nezačali pod patronací CIA-nevládek štvát proti těm co mluvili Ruštinou regulérní.

Nejpodstatnější je hranice mezi Pravoslavou a Katolickou kulturou. Ta zejména dělí Ukrajince. Jde o v cca 350 roce rozděleni Říše Římské na východní (Byzanc nyní město Istambul) a západní (město Řím) část. Křesťané obou říší v pojetí výkladu bible se natrvalo rozkmotřili v roce 1000 (velké schizma). Pak spolu začali válčit a to pokračuje na Ukrajině právě i v těchto dnech v režii Sio-FED banditů, protože v jejich životním zájmu je jitřit staré rány za účelem udržování chaosu (rozeštvi a panuj).

http://vimeo.com/89394659

314645

03.08.2014 09:15

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: z června 14...

kyticka 88.?.?.?

Jde o záznam projevu u kulatého stolu. Velmi velmi alarmující! Prakticky je předvečer 3. světové války. Rusko už nemá kam ustupovat.

Pro lepší přístup odkaz uvádím znovu, aby šel prokliknout:
https://www.youtube.com/watch?v=wzEZY70NW7g

Poslechněte i další videa z kanálu Irena Aneri:
https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...

Apel na vlády a politiky ČR a SR velmi aktivně odmítnout jakékoli podněty ze strany USA a EU do tohoto konfliktu naše státy zatáhnout. Iniciovat kroky k vystoupení z NATO s cíle připojit se k politickým postojům Rakouska se svojí vojenskou neutralitou.

314649

03.08.2014 10:55

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: kruci,ta pravda BOLÍ...

kyticka 88.?.?.?

Jde o film "Jsou mezi námi" nebo také pod jiným názvem "Oni žijí".

Výborný film z roku 1988 o páté koloně, jejích metodách ovládání o současné situaci v 2014 a jejích příčinách. Jen je třeba dosadit za mimozemšťany ty správné zde u nás žijící spoluobčany.

Všem doporučuji shlédnout:
http://www.ulozto.cz/xNfJozh/oni-ziji-sci-f-cz-avi

Je vidět, že přímo v Americe řada tvůrců plně chápala oč u nich běží. Tenkrát se ale nehroutil dolar a tak FED - "mimozemšťané" byli neprůstřelní. Nyní jsou. Jen jde o to aby se jim nepodařilo v křeči za přežitím nás všechny pohřbít v atomovém armagedonu.

314655

03.08.2014 11:19

Třetí světová válka již začala

RE: zadna valka neni a nebude

kyticka 88.?.?.?

Děkuji za uznání. Ještě bych si Vás dovolil odkázat na jeden jiný můj příspěvek, kde to komplexněji vysvětluji.

první část:
http://www.zvedavec.org/nazory_6111.htm#ptr314576
ale zejména druhá část:
http://www.zvedavec.org/nazory_6111.htm#ptr314584

314656

05.08.2014 07:42

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

Aktuální informace o Ukrajině

kyticka 88.?.?.?

Zdroj: http://www.zvedavec.org/nazory_6087.htm#ptr313298

Pro Novoruské informační weby (kdo nezná azbuku - překlady od prohlížečů - např. Chrome jsou vcelku čitelné)

http://voicesevas.ru/ - asi nejaktuálnější

http://rusvesna.su/

http://cassad.net/

http://www.anna-news.info/

http://novorossia.su/

http://novorus.info/

http://www.oplot.info/

http://glagol.in.ua/

http://borotba.org/

http://antimaydan.info/

---------------------
Druhá strana
noviny ukrajinské:


http://www.ukrinform.ua/

http://www.pravda.com.ua/rus/

http://www.unian.net/

http://www.epravda.com.ua/rus/

http://banks.kiev.ua/

http://112.ua/

Generální prokuratura Ukrajiny:
http://www.gp.gov.ua/ua/actual.html

navrhované zákony:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc555

Rada národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny:
http://www.rnbo.gov.ua/

314814

05.08.2014 12:01

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

Kde jsou příbuzní obětí z Boeingu.

kyticka 88.?.?.?

Již krátce po havárii na Ukrajině jsem zaznamenal názor, že sestřelené letadlo je falešné a že cestující malajské linky v Holandsku (pravděpodobně agenti CIA) nastoupili do letadla stejných aerolinií, ale které bylo uneseno cca před 3 měsíci, kdy s ním odletěli neznámo kam. Toto nad mořem již dříve ztracené "letadlo-duch" v Amsterdamu přistálo po výměně se skutečnou linkou, která místo na mezinárodním letišti přistála na tajné základně při cestě. Odkud také startovalo letadlo "duch", aby přistálo jako pravidelný let.

Skutečnou linku, která operativně přistála na tajné základně (pravděpodobně v Polsku) naložili mrtvými těly a výbušninami pro simulaci útoku raketou BUK (Tu raketu která za sebou vleče obrovský chvost spalin totiž rovněž prokazatelně nikdo v okolí sestřelu neviděl). Následně se obě letadla ve vzduchu opět vyměnila. "Duch" startující z Amsterdamu s falešnými cestujícími (agenty CIA) přistál na základně a skutečná linka, která nikdy do Holandska ani nedoletěla vyrazila s mrtvými pasažéry a jedním BUKem na palubě nad Doněck.

Dokonce jsem nalezl web, kde nějaký mladík porovnával fotografie obou Malajzijských letadel a dokazoval na krytu podvozku předního kola a odlišnostech modro-červených pruhů u svislé ocasní plochy obou letadel, že tedy k výměně ve vzduchu skutečně došlo.

Celé toto považuji za velmi přiškrcené za pravdu, ale přece jenom v těchto konspiracích zazněl jeden významný argument. Kde jsou články o příbuzných obětí ze sestřeleného letadla? Pokud spadne letadlo, tak stránky mainstreamu zaplňují v obrovské míře rozhovory s pozůstalými. Naopak jsem zaznamenal, že všem obětem (co je blogeři identifikovaly podle záběrů pasů hned po havárii) byl založen někde na sociální síti den před havárií účet - žádní přátelé, žádné kontakty nic!

Pietní akce jsem možná je jen nezaznamenal, ptám se jen pro kontrolu, protože zrovna tak divné to bylo s těmi 4 unesenými letadly 11.9.2001, kdy do Pentagonu prokazatelně žádné dopravní letadlo nenarazilo a to co mířilo na Bílý dům, kdy spadlo někde do polí udělalo v zemi díru asi jako by tam spadla větší Cesna (malé letadlo pro cca 10 lidí velikosti stihačky SU-24).

Když už jsem si trochu pohrál s těmi ne zcela pravděpodobnými teoriemi, ještě přikládám odkaz na odposlech rozhovoru Porošenka a Obamou, kde Porošenko vysvětluje proč museli to letadlo sejmout stihačkou a ne podle plánu.
http://outsidermedia.cz/sv%C4%9Bt-rusk%C3%BDma-o%C...

Ty rozhovory s pozůstalými Ukrajinské havárie by mne ale opravdu zajímaly. Prve zmizelému letadlu byly stavěny pomníčky, pořádány masové pietní, akce atd, atd... Možná vše toto zaniká v podstatně závažnějším tématu - bude-li nebo nebude-li 3. světová válka, ale přesto se ptám.

314845

06.08.2014 16:19

Kdo je nepřítel?

Plocha Gazy má byť redukovaná o 44%

kyticka 88.?.?.?

Vložený obrázek

http://www.protiprudu.org/plocha-gazy-ma-byt-reduk...

314944

14.08.2014 09:20

NATO štve Rusko do války

Vtípek - jak pravdivý

kyticka 88.?.?.?

Vložený obrázek

315384

15.08.2014 04:35

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

Dva velmi závažné filmy k šíření

kyticka 88.?.?.?

Odkaz na dva filmy jejichž účel je seznámit pokud možno co největší část západní populace se skutečnostmi, která se právě odehrávají na Ukrajině a jakož regulérní předehra 3. světové války, která je ze strany jestřábů a dolarovou-banko-mafií opět naplánovaná především zde v Evropě. Videa jsou velmi závažná a jsou určena pro šíření mezi občany EU aby zastavili servilnost svých politiků vůči USA, které nutí EU do nesmyslných protiruských postojů a to pouze proto, že vládci USA mají/měly záměr:

1. Ihned od počátku roku 1989 Zcela zničit konkurenta Rusko a následně vykrást Sibiř.

2. Po řadě hrubých finančních chyb které se projevily v roce 2008 dolarovou krizí v urychlené míře rozpoutat brutální chaos v každé zemi, která měla v úmyslu odstoupit od dolaru jako světové měny.

3. Protože se Rusko nevzdalo a samo dle plánu nerozpadlo, rozpoutat proti němu regulérní 3. světovou válku, kdy se stratégům CIA za dvacet let příprav podařilo dokonale vymýt hlavy celé generaci současných ukrajinských pětadvacátníků, aby Rus ze západu (hovořící nářečím ukrajinským) vražedně nenáviděl Rusa z východu (hovořícím nářečím Moskevským). Kyjevská Rus jakož Ukrajina byla od Ruska střídavě odtrhávána jako součást Polska, Litvy, Německa, Rakouska, Maďarska prakticky po dobu celých posledních 1000 let.

Stejné snahy byly uskutečňovány hned po 1989 i v Československu, kdy na základě stejného minimálního jazykového rozdílu mezi dvěmi nářečími Staroslovanštiny - Slovenštinou a Češtinou začala být živena Česko - Slovenská nenávist ačkoli jsme prakticky všichni původně příslušníky jediného národa Velkomoravského (pomlčková válka v názvu našeho společného státu atd...).

První film je německý a jmenuje se volně přeloženo
Ukrajina v předsálí pekla srozumitelně
Německý originál Slovenské titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=t2kDXtWUPkM
Slovenský dabing:
https://www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA

Druhý film je velmi srozumitelnou Ruštinou Jde o varování občanů EU, že ani Ukrajinci přesně před rokem si ani ve snu nepředstavovali, že do roka a do dne bude jedna část Ukrajiny bombardovat druhou a že pokud občané EU nezastaví své politiky, tak hrozí že do roka se budou bombardovat EU s Ruskem - to v zájmu rozeštvávačů z USA.
Европа, смотри, как тебя будут убивать
Evropo, koukej, jak tě budou pobíjet
http://politikus.ru/video/26948-evropa-smotri-kak-...

315445

15.08.2014 10:49

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: S malou výhradou,

kyticka 88.?.?.?

Tektonická oblast je Ukrajina již od dob Římské říše - boje mezi její Západní (Katolickou) a Východní (Pravoslavou) částí. Tento historický rozdíl který musel mezi Rusy ze západní Ukrajiny a Rusy z východní Ukrajiny a Ruska za nejméně posledních 1000 let vzájemného odloučení vzniknout (jak jazykově, tak i nábožensky) je v současnosti Nevládkami z USA již 20 let umně přiživován až do podoby agresivní genocidy směrem na Rusy prováděné již v únoru na Majdanu, dále v Oděse a posléze genocidou v Novorusii.

Schema rozkolu křesťanství "Velké schizna - 1054":
Vložený obrázek
Pro Ukrajinu přesnější graf viz Unie 1596
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c9...

Problém je v tom, že Haličané, kteří se prohlašují za pravé Ukrajince (to jsou ti historicky katolizovaní Rusové stran Litvy a stran Polska) si nárokují oblastí východní Ukrajiny, které jim historicky nikdy nepatřily ale vždy byly Pravoslavé a Ruské - Krym zejména. Tato území (nazývejme to pravým jménem) ukradli při rozpadu SSSR, kdy jim spadly do klína jen díky administrativnímu uspořádání Ukrajinské socialistické republiky v rámci SSSR.

Vymyté mozky mlaďochů ze západu Ukrajiny jaksi nechápou, že je ve škole od narození učili o jakési Ukrajině současných hranic jakož o neměnném dávném domově Ukrajinců, který nikdy neexistoval. Problém je v tom, že oni jej takto chápou celý svůj krátký život (stejně dlouhý jako život té jejich náhodně vzniklé Ukrajiny - respektive Ukrajiny vzniklé z dílny CIA-USA, když instalovali do vedení SSSR škodnou Gorbačova a následně Jelcina za účelem vyvolání rozpadu a rozvratu mezi Rusy)

Krokovací mapa Evropy za posledních 1000 let (při zastavení lze krokovat po jednotlivých letech - díky tomu není vždy přesná zejména území za 2. světové války která se měnila v průběhu jednoho roku musel autor pro grafickou přehlednost roztáhnout do delšího časového rámce):
http://vimeo.com/89394659

Poznámka závěrem: Tak jsem si zase pustil dříve oblíbený seriál 30 případů majora Zemana. Kolik před Havlovo pučem neuvěřitelných pravd v tom seriálu nyní po 25-leté zkušenostmi lze nalézt je až k nevíře. Nyní je mi již 100% jasné proč oblíbené detektivky chtěla pravdoláskařská klika řízená CIA, ihned co se dostala k moci zakázat. Bylo to přesně o nich. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu, ale "Věčná sláva majoru Žitnému z STB!"

315465

16.08.2014 12:33

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

kyticka 88.?.?.?

Děkuji za všechny za překlad. Jsem rád, že je nás stále více co nemají pouze ruce v klíně a alespoň tímto způsobem šíří mezi ostatní nezávislé informace. Na video se pokusím upozornit více posluchačů, nebo snad pan Stwora, pokud jej uzná publikovat jako samostatný článek.

Ještě jsem narazil na jedno do Češtiny přeložené video rozhořčené Ukrajinky, tentokrát z kanálu Ireny Aneri
"Vyměnili jsme vládu zlodějů za vládu vrahů" zde:
https://www.youtube.com/watch?v=29wyD1E0a98

315512

09.09.2014 08:43

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 88.?.?.?

Špatně jsem se vyjádřil. Chtěl jsem říci toto:

Politici, vysokoškolští profesoři jakož i novináři by měli již konečně rozpoutat veřejnou diskusi, kdo za útokem 9/11 stojí. Měli by se začít ptát našich přátel v USA, jak nám to vysvětlí.

Tedy myšleno tak, aby se Česká vláda začala zcela legitimně ptát vlády USA jak nám svá neobhajitelná tvrzení o tom, že do Pentagonu narazil B757 vysvětlí.

Vlády celé Evropy by se měly začít ptát vlády USA, kdo tuto akci pod falešnou vlajkou z vládních činitelů USA zosnoval.

Vlády celé Evropy by se měli zcela legitimně dožadovat, aby současná vláda USA umožnila mezinárodní vyšetřování za účelem odhalení konkrétních osob těchto zločinů, které byly předehrou k dalším, tentokrát již válečným zločinům, které měly za následek miliony mrtvých.

V případě, že toto vláda USA neumožní, měly by všechny vlády Evropy zahájit kroky k ukončení přátelství s USA, kdy prvním krokem by mělo být vyloučení USA z NATO, jakožto nespolehlivého člena.

317011

09.09.2014 22:58

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 88.?.?.?

Kolego ppppp, abychom tuto diskusi o nepodstatnostech, zda-li je rozhodující jiný zoom zde zveřejněné foto-sekvence, nebo kdo co řekl, nebo neřekl, ukončil. Odkaz byl na tento film:
http://www.youtube.com/watch?v=FbUdrUMgFo4

Fotky jsem sem do diskuse následně vložil jen jako jakýsi triler k výše odkazovanému filmu, pro zaujetí čtenářů, zejména těch, kteří ještě problematiku 11/9 nestudovali. Mnou zveřejněnými fotkami a video-sekvencemi jsem pouze upozorňoval na největší do očí bijící nesrovnalosti oficiální verze vlády USA, to proto, aby si každý našel čas a shlédl právě odkazovaný film, kde je velká řada dalších argumentů (tento film je jen jeden z mnoha obdobných k tématu 11/9).

Tedy, napsal jste, že jste to video celé viděl, ptám se tedy na Váš osobní názor.

a) Narazil podle Vás do Pentagonu B757
b) Pokud podle Vás do Pentagonu B757 nenarazil, co to podle Vás bylo.

Znovu zdůrazňuji, ptám se na Váš osobní názor. Tedy kam se osobně Vy jako občan kloníte, ne na nějaké důkazy a fakta.

Na otázku a) prosím odpovězte "ano, ne, nevím, spíše ano, spíše ne".

Odpověď na otázku b) nechávám na Vás.

Velice by mne Váš názor zajínal, případně i Váš názor na příčinu pádu dvojčat a následně budovy č.7.

317071

10.09.2014 13:33

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: jo, jo, tohle se ve školách evropské unie děti neučí

kyticka 88.?.?.?

Pro rychlý přehled o tom, kdo na koho kdy v minulosti útočil a kdo se bránil, respektive po předchozím útoku na něj, útočníkovi sebral.

Krokovací mapa vývoje státních útvarů Evropy za posledních 1000 let. Tuto mapu jsem jež několikrát do různých diskusí vložil. V neděli však na portálu vimeo.com náhle zmizela!

Mapu vkládám znovu tentokrát z youtube.com. Pro jistotu všem doporučuji si toto poučné videíčko stáhnout na své disky. Evidentně někomu v současné době vadí!
https://www.youtube.com/watch?v=u1sjHGODFHg

Upozornění:
Mapa není co do datumů přesná. Zejména v období 1. a 2. světové války rozhodně územní změny nesedí k rokům kdy se staly. Je to posunuto v čase dozadu nebo dopředu - jinak ale vše sedí, a to i v období středověku. Každý si to může zkontrolovat podle dalších historických kanálů.

Mapa je velmi kvalitní názorná pomůcka pro získání rychlého přehledu o tom co se za posledních 1000 let v Evropě dělo. Dobré je ji zastavit "pauze" a myší jezdit po časové liště.

Další kvalitní článek k Polskému tématu vyšel zde:
Polský trojský kůň
http://aeronet.cz/news/polsky-trojsky-kun/

Dále bych rád upozornil čtenáře na dva kvalitní historické velko filmy. Ano může někdo namítnout, že jde o Ruský Hollywood, ale přesto jsou schopny doplnit každému mozaiku dějin.

Admirál (o Kolčakovi, který bojoval proti Rudým a jak jej Masarykovi ČS legie zradily)
http://www.csfd.cz/film/234479-admiral/

1612: Kronika smutných časů (O tom, jak Polsko zase jednou jako obvykle útočilo na Moskvu a o nástupu Romanovců na carský stolec)
http://www.csfd.cz/film/235544-1612-kronika-smutny...

Filmy se určitě dají stáhnout na nějakém portálu typu http://www.ulozto.cz/, kdy můžou posloužit minimálně k příjemnému strávení dvou večerů. Nakonec toho originál Amerického Hollywoodu jsme myslím všichni nabaženi již všichni dost.

Chtělo by to zase stejně jako v roce 1989 malou alespoň názorovou změnu. Stále velmi významná část naší společnosti žije v domnění, že to v Rusku vypadá tak jak popisuje "nejlepší redaktóóór státní televize hrdinného lidu Kazachstánu" ve filmové komedii Borat http://www.csfd.cz/film/223672-borat-nakoukani-do-...

317122

25.11.2014 07:33

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Novináři - ORIGINÁL HOVORŮ Z LÁN

kyticka 88.?.?.?

Záznam rozhovoru s presidentem Milošem Zemanem z Lán. Bez cenzury!
http://www.youtube.com/watch?v=xFb_34Pgi1Y

Tomáš Garrigue Masaryk: Nebát se a nekrást.

Miloš Zeman: Nebát se nazývat věci pravým jménem.

... a potom tady máme ještě jednoho pokrytce mdlého rozumu, slabocha a zaprodance, zejména však pokrytce, jehož rodné jméno si nezaslouží býti vyslovováno, jelikož si vysloužil nové, jeho charakter všeobjímající a to: Humanitární bombometčík.

Tak kdepak máme popelníček pane řediteli!?!

Vložený obrázek

321927

27.11.2014 00:55

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Žluté noviny,žluté ANO.

kyticka 88.?.?.?

K pochopené geneze obrody Ruska doporučuji poslechnout veškerá videa různých ruských politiků, která neúnavně překládá paní Irena Aneri na svém kanále: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...

Zde bych poukázal zejména na do češtiny přeložené rozhovory s Jevgenijem Fjodorovem a po té se Sergejem Glazjevem.

Za poslechnutí stojí veškeré rozhovory (snad vyjma satyry německé herecké skupiny - ty jsou pouze na zasmání nad tragedií dnešní doby).

Potom by Vám již mělo vše zapadnout do jedné mozajky. To co se dělo v Rusku se dělo a děje i u nás v bývalém východním bloku. V Rusku se proti tomu postavil jako první Putin a za více než 10 let se mu podařilo svůj národ z chomoutu okupantů úspěšně vymanit. Nyní se zdá, že se o něco podobného snaží i náš pan prezident Zeman. Proto ta již několikaletá hysterie proti Putinovi, jakož i současná proti Zemanovi, potažmo maďarskému jakož i slovenskému premiérovi.

Na úvod stojí za shlédnutí toto video s Fjodorovem:
https://www.youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ
a prostudovt tento rozhovor s Willi Wimmerem (státním sekretářem ministerstva obrany Německé spolkové republiky z let devadesátých): http://www.blisty.cz/art/72695.html

Na kanálu Irena Aneri jsou k nalezení i jiná vedea, která jsou pouze převzatá, kdy poslední je o Lukašenkovi, jak vyhodil z Bílé Rusi amerického diplomata protože mu u něj doma organizoval 5. kolonu a vozil jim peníze.
https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...
Video "Лукашенко выгнал американского посла к себе домой в Америку Обама в шоке!!!" v překladu zní "Lukačenko vyhhal amerického posla k sobě domů do Ameriky Obama v šoku!!!"

Bohužel naši političtí vůdci zatím v takovém postavení nejsou, aby z republiky vykopli nevládky typu Opona a jejich donátory z řad velvyslanectví USA. V Maďarsku jsou na tom o poznání lépe a i Srbové se v těchto měsících začali vzpamatovávat.

Tedy snad se u nás na východě Evropy začíná vše obracet k lepšímu, bude to ale ještě boj, viz Pražský Majdan 17.11.2014 proti Zemanovi. Humanitární Bombometčíci kterým se nadává sprostým slovem "Havloidi" zahájili ofenzivu proti naší státnosti. Cílová skupina naše mládež. Vykopejte Hvloidy z našich vysokých škol. Jsou to v lepším případě užiteční idioti duchem žijící stále v r. 1968 v ČR obsazeném brežněvovými vojsky, v horším přímo placení agenti FED-CIA.

Podstatné je ale, aby se proti politice USA vzbouřila celá Evropa. Nadějí je Francie a Německo. Pokud se tak nestane zatáhnou nás bandité z FED-USA všechny do 3. světové války. Znovu apeluji přečtěte si rozhovor s Wimmerem. Pak pochopíte jak to s námi velký bratr - soldeska ultra egoistických banditů co obsadila vládu USA hned od začátku (r.1990) upřímně myslela.

322059

04.12.2014 07:50

Posviťme si na americkou ambasádu!

Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1

kyticka 88.?.?.?

Vypadá to, že pokus o český „majdan“ byl nastartován*. Účastnit se nebo pořádat protidemonstrace je velmi neúčinné a časově náročné. Neúčinné proto, protože jakákoliv demonstrace sama o sobě nic neřeší, demonstrace se pořádají jen pro vytvoření mediálního obrazu pro předem schválené scénáře. Dlužno poznamenat, že často pro vytvoření mediálního obrazu pro zahraniční publikum, takže snažit se pokus o „majdan“ neutralizovat protidemonstracemi je naprosto bezperspektivní - co není v médiích, jako by nebylo. Pokud se na jednom náměstí sejde desetitisícová demonstrace na podporu Zemana, a na vedlejším se sejde 10 odpůrců (spolu s 20ti policisty a 50ti novináři), mediálně existovat bude jen akce odpůrců. Příklady tohoto jsme viděli už mnohokrát.

Jediná efektivní cesta neutralizace pokusu o „majdan“ spočívá v rozbíjení informačních modulů (v tomto případěn: „Zeman – ruský agent“, „Zeman – sprosťák“ atd.), na kterých je postaven, a ve změně celkového informačního prostředí.
Takto to bylo „gaučovými vojsky“ uděláno při pokusu o „bolotnou revoluci“ v Rusku 2012, kde organizátoři museli třikrát měnit informační moduly (informační pozadí), protože blogosféra a „gaučová informační vojska“ rozbili ty moduly, na kterých to organizátoři scénáře vybudovali. Tím proces ztratil energii, byl zdiskreditován a ve výsledku vyšumněl do prázdna. USA plánovačům s jejich vynaloženými miliardami se ve výsledku nepodařilo nic, kromě vlastní diskreditace.

V jakém státě se nemůže odehrát barevná revoluce? - V USA, nemají tam totiž americkou ambasádu...

V praxi existuje jediná cesta, jak toho dosáhnout – působit na informačním poli, tj. chodit na fóra a sociální skupiny stoupenců opačných názorů a působit tam v principu třemi způsoby:

- pokládat nepohodlné otázky;
- dávat věci do souvislostí, vysvětlovat širší kontext;
- vysvětlovat probíhající procesy a procesy řízení;

Jde hlavně o navázání kontaktu, komunikace, jinak to v principu může mít opačný účinek, utvrzení se ve "své pravdě".

Vyvolávat spory je kontraproduktivní, reagovat na osobní útoky je kontraproduktivní, přesvědčovat je také kontraproduktivní. Obecně nechat se zatáhnout na osobní rovinu je čistě kontraproduktivní. Cílem není přesvědčit, ale zpochybnit obraz událostí, který vytvářejí iniciátoři pokusu o „majdan“, zasít pochybnosti. Pokud je někdo přesvědčen o vlastní pravdě, je ochoten jít bojovat i za cenu možnosti vlastní smrti, pokud má i malé pochybnosti, zda náhodou nepůjde riskovat jen za větší zisky oligarchů, pravděpodobně to neudělá.

322653

04.12.2014 08:08

Posviťme si na americkou ambasádu!

Způsoby neutralizace pokusu o majdan 2

kyticka 88.?.?.?

S fakty je na místě opatrné zacházení – pokud uvést 10 faktů, z nich 9 pravdivých a 10. bude omyl, zpochybní to všech 9 předcházejících.

Při pokusu o „majdan“ organizovaný zvenku vždy záleží na obyvatelích dané země, zda bude pokus úspěšný, ale ne v tom smyslu, kdo uspořádá větší demonstraci. Pokud se podaří rozbít (či průběžně rozbíjet) informační moduly, na kterých pokus o barevnou revoluci stojí, bude zákonitě neúspěšný. Nejde o „heroické“ nasazení několika jedinců, nejde ani o nějakou organizovanou činnost (žádná organizace či organizovanost není třeba), jde toho dosáhnout jen jedním způsobem: individuální aktivitou dostatečného množství lidí (..."gaučových vojsk").

Pokud byl dán povel na organizaci "českého majdanu", toto je jediná cesta - iniciátoři mají drtivou převahu v prostředcích, mají na své straně mainstream média , "naši" veřejnoprávní televizi, mají "v kapse" velkou část tzv. "elity". Ale nemají "v kapse" internet, nemohou nikomu zabránit působit individuálně na informačním poli. Způsob efektivní neutralizace scénáře je následující: změnit informační prostředí tak, aby v něm byl nadále nemožný.

Související články:

- Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí ( http://outsidermedia.cz/ned-se-d%C3%ADv%C3%A1-po-%... )

- Mail z Prahy
( http://zvedavec.org/prispevky/2014/11/6224-mail-z-... )

- Šestibodovy plan: Navod ke svrženi prezidenta ( http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/435028/Sestibodovy... )

- Reportáž psaná na obrátce: Rudé gardy lži a nenávisti provedly generálku na puč. Veřejnoprávní masakr na Národní. Proč jdou prezidentu Zemanovi po krku? ( http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/134... )


Zdroj: Hox - http://leva-net.webnode.cz/products/spusten-pokus-...

322655

24.12.2014 09:15

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Ten článek je naprosto neskutečný blábol

kyticka 88.?.?.?

Ještě několik takových článků a Zvědavec bude na úrovni osud.cz a podobných opravdu "alternativních" médií, kde se dočítáme o tom jak vesmírní lidé pod velením Aštara-šantara (nebo jak se ten jejich kapitán jmenuje?) přiletí zachránit lidstvo, nebo že anglická královna je mimozemšťan z rodu ještěrů zamaskovaných jako lidi.


Tedy asi takhle přátelé:

USA: když si udělaly v 2008 neskutečnej průser na poli hypotéčních derivátů, tedy ten průser začal praskat a investiční banky co v tom lítaly (bylo jich pět,kdy tyto nejsou FED, tedy nemohou "tisknout" doláče) byly příliš velké než aby padly, prostě megamajitelé FEDu, co mimo jiné měly v těchto 5 bankách podíly, prostě přes kongres USA (kde sedí jimi zaplacení poslušní typani, v té době značně vyděšení) prosadili, že jednu banku odstřelí a ty 4 zachrání stát USA, tím, že jim půjčí, kdy ten zadluženej stát USA si ale na tu záchranu půjčil z FEDu, který ty prachy prostě a jednoduše vytisknul a za úroky státu USA půjčil. Byl to megabalík peněz a víte proč ten dotisk s doláčovým kurzem vůči ostatním měnám ani nehnul. PROTOŽE DOLÁČ NENÍ JEN V USA, ALE JE NATISKLEJ V CELOSVĚTOVÝM MEGAOBJEMU JAKO PETRODOLAR A NAVÍC JAKO POVINNÁ REZERVNÍ MĚNA VŠECH KOLONIÍ USA!!!

Rusko: No tak v Rusku, díky poklesu ceny ropy se dostal do průseru mega státní podnik Rosněft. Možná taky špatným hospodařením, možná jen tou cenou ropy. Pokud USA a FED a spol útočili na Rusko, tak právě tím, že útočili na Rozneft tím, že zmanipulovali cenu ropy (po dohodě nebo na příkaz museli Arabáči vychrlit tolik barlů, aby cena aspoň na půl roku padla), protože věděli, že má Rusko skrze Rozněft megadluhy (podotýkám v rovnováze při ceně ropy, která byla před rokem). No a Rozněft najednou neměl ty zisky co normálně a dluhy v doláčích bylo nutno zaplatit, no a tak RCB vytiskla rubláče, za ty nakoupila doláče a dloužek zalepila (stejně jako to udělali FEDáči v 2008 pro ty svoje 4 banky). JENOMŽE TY DOTIŠTĚNÝ RUBLÁČE SE NEMAJÍ KAM ROZPUSTIT JINAM DO SVĚTA NEŽ V RUSKU - PROTO RUBLÁČ KRAPET HAPAL) Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/109372-co-d...

Věc je krapet složitější, to jen tak pro pochopení polopaticky a hospodskou mluvou. Základ je vymanévrovat dolar jako svěvou měnu, protože díky tomu může USA (myšleno několik majitelů FED) kdykoli porušovat pravidla a nikdo to ani nepozná. Když je porušilo Rusko (bylo k tomu donuceno), tak se to projevilo ihned. No a to je celý ten kolonialismus USA, kterému se Rusko postavilo.

323966

08.02.2015 10:04

A s nimi přišlo peklo…

Jak zastavit invaze Ruska do jiných zemí...

kyticka 88.?.?.?

Obama: "Mrs. Smith, Máte šťastnou rodinu?"

Mrs. Smith: "Ó zajisté. Mám čtyři syny a vynikajícího muže!"

Obama: "A kde jsou teď?"

Mrs. Smith: "Nejmladší syn John se teď nachází v Iráku. Druhý syn Mike v Afghánistánu, třetí Bill je teď v Kosovu a nejstarší Peter se teď chystá na Ukrajinu..."

Obama: "A kde je váš muž?"

Mrs. Smith: "Ten je teď na turné po celém světě a přednáší na téma 'Jak zastavit invaze Ruska do jiných zemí'..."

Vložený obrázek

vtípek z webu:
http://www.dolezite.sk/Jak-zastavit-invaze-Ruska-d...

326595

10.04.2015 10:26

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

kyticka 88.?.?.?

Trochu si rozšiřte hledí.

Mluvím o tom, že jsem tu vedle sebe žily rodiny po tisíciletí jako dobří sousedé. Postupem doby díky mocenským změnám tyto české rodiny začaly postupně jedna po druhé přecházet na němčinu jako jazyk ale stále spolu v poklidu žily vedle sebe. Ano přistěhovali se k nám i nové rodiny z území Polska, Chorvatska, Itálie a i Německa a Rakouska. Toto se dělo 1000 let zpět.

Po bílé hoře se začali teprve nenávidět katolíci a potlačení vyznavači církví českých. Zde za začaly i jisté jazykové odtažitosti, kdy německy mluvící byli spíše opravdu přesvědčení katolíci a česky mluvící byli spíše násilně rekatolizovaní.

V době kdy se začalo již vše uklidňovat (pozdní baroko) a přirozeně a bezkonfliktně se opět začalo přecházet na němčinu jako dorozumívací jazyk začaly zejména v benevolentním Rakousku začali právě čeští obrozenci jitři staré rány a ty sousedy co zde 1000 let v míru pospolu žily vzájemně rozeštvali což vyvrcholilo v roce 1848. Kdyby český národ stejně jako rakouský národ (mluvím o celé východní části Rakouska, ne o Tyrolách, Sazburku a Voralbergu) jakož Slezané přešli na němčinu jako doruzumívací jazyk, nebyla by možná ani 1. ani 2.SV, Praha by byla od roku 1800 metropole světového významu, střední Evropa by byla mocným a bohatým státem, který by určoval notu kultury a ekonomické prosperity celému světu.

Vše co se dělo po roce 1848 byl částečně živelný a částečně ze zahraničí živený nárůst soustav 5 kolon, které v případě česky mluvících Švejků nakonec velmi napomohli rozpadu mocnářství které bylo před tím ku prospěchu všech jeho příslušníků. A zde se ptám kdo měl zájem Evropu takto rozkouskovat a kdo tomu napomáhal. Jsou to ti samí co z nás nyní udělali kolonii. Ti samí co nyní chtějí udělat svou kolonii z Ruska. Hledejte mezi bankéřskými klany GB a USA.

Jak říkám již po několikáté co historik to jeho verze výkladu dějin. Co vítěz to jeho verze výkladu dějin. Sledujte celkové trendy a ne detaily. Potom lze získat určitý rámec o tom jak se věci asi tak přibližně odehrály.

Například výklad poprav v Katyni. Opravdu upřímně nevím kdo ty poláky popravil. Nejprve, že to byli Rusové (mrtvoly vykopal Wermacht). Potom, po 2. světové, že to zase byli Němci (a přiznali se k tomu). Po roce 1991 zase že to byly Rusové (a přiznali se k tomu) a nyní v roce 2015 se zase ozývají z Ruska, že to byly Němci, že přiznání bylo falešné a politicky vynucené (nakonec o tom nedávno rozhodl nějaký soud).

To samé z nedávna. Kdo sestřelil ten Boeing nad Ukrajinou. Verzí je mraky, důkazy někde v Anglii (co tam vlastně dělají), Malaisie (malý stát - také kolonie) do toho nemá co kecat a Rusko, které je halasně obviňováno, do vyšetřovacích spisů nesmí ani nahlédnout.

330852

10.04.2015 10:27

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 88.?.?.?

Tedy to co píšete, kdo byl před 2SV zlej, jestli Sudeťáci, nebo Pražáci je zbytečné zkoumat. V té době se obě strany nenáviděli a dělali si naschvál. Já se ale ptám, kdo je je rozeštval.

To samé a ještě hůře se dělo v Polsku a to samá a ještě hůře se nyní děje na Ukrajině, kde o hlavních rozeštvávačích díky internetu není pochyb již nyní. V dobách kdy nebyl internet jsme vždy až posuzovali z odstupem doby katastrofické následky. Nyní se tomu ještě dá zabránit. Myslím 3. světové.

330853

15.04.2015 08:44

Oklamané Polsko (IV)

RE: Nema to spravnou podstatu historickeho problemu,tim je to i znehodnocene.

kyticka 88.?.?.?

Jak Židé vyhlásili Německu svatou válku

https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Pár úryvků z odkazovaného článku:

„Judea vyhlašuje Německu válku! Židé celého světa, spojte se! Bojkotujte německé zboží! Demonstrujte!“ – všechny hlavní titulky Daily Express, 24. března 1933.

„Toto vyhlášení války proti Německu, jsme nyní povýšili na „svatou válku.“ Tato válka skončí zničením Německa.“ Dr. Franz J. Scheidl, Geschichte der Verfemung Deutschlands.

„Válka v Evropě je v roce 1934 nevyhnutelná.“ – H. Morgenthau, ministr financí Spojených států, Hearst Press, září 1933 (také citováno v „The Palestine Plot“ od B.Jensona, strana 11 (vydáno Johnem McKinleyem, 11-15 King Street, Perth, Skotsko).

„Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.“ – Emil Ludwig Cohn v Les Annales, červen 1934 (také citováno v jeho knize „The New Holy Alliance“).

„My Židé přineseme Německu válku.“ – David A. Brown, národní předseda Židovské sjednocené kampaně, 1934 (citováno v „I Testify Againts The Jews“ od Roberta Edwarda Emondsona, strana 188 a v „The Jewish War of Survival“ od Arnolda Leese, strana 52).

„Chceme vyvolat hlubokou nenávist k Němcům, k německým vojákům, námořníkům a letcům. Musíme je nenávidět dokud nezvítězíme.“ – Lord Beaverbrook (citováno v „Niemals!“ od Heinricha Goitsche).

„Je zde pouze jediná síla, která se opravdu počítá. Je to síla politického nátlaku. My Židé jsme nejmocnější lidé na světě, protože tuto moc máme a víme jak ji použít.“ – Vladimir Jabotinsky, Jewish Daily Bulletin, 27. července 1935.


Ale jak jsem již uvedl mnohokrát. Co historik to verze dějin, co vítěz to verze dějin

Jinak abychom se nedostali zase někam kam nechci. V každém národě, společenství, spolku ale i třeba spolku včelařů máme sociálně inteligentní jedince, bandity, užitečné idioty a stupidy.

http://blisty.cz/art/34902.html

Jde o to kdo je právě v té které skupině u moci.

Pokud se bohužel u tohoto vzdělaného národa dostali k moci asociální bandité, které zajímá primárně pouze jejich prospěch na úkor všech ostatních a tito své kořistění přepísknou, vždy vyvolají mocnou vlnu odporu. Následky pak nesou všichni ačkoli s banditismem neměli co do činění, jen připustili že je ovládli asociálové.

Obávám se, že je v rukou výjimečných jedinců tohoto národa, aby napravily některé své, z řetězu utržené ovečky. Tentokrát by již nemusel přežít nikdo.

Který kriminálník je nebezpečnější, ten jednoduší, který vám ukradne peněženku v tramvaji, ten chytřejší, co vytuneluje nějakou tu firmičku nebo ten vzdělaný co kličkami v zákonech, které proloboval na státní úrovni, vykrade celá území!

331178

29.05.2015 08:22

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 1

kyticka 88.?.?.?

Již jsem to sem dával jednou, přesto v zájmu nalití si čistého vína o naší minulosti si dovoluji své názory znovu zopakovat a trochu rozšířit.

Každý by si měl uvědomit, že my takzvaní západní Slované a východní Germáni jsme prakticky jeden národ, u kterého se po 1500 let pouze různě přelévalo, zda-li se v tu či onu historickou dobu dorozumíval spíše Germánsky nebo spíše Slovansky. (původně okolo roku 500 slovanizovali východní germány slovanské kmeny z východu, potom zase okolo roku 1300 přes drang nach Osten zpět germanizovali již slovansko-germá nské míšence západní germáni. S koncem 2. světové války zase došlo ke slovanizaci takřka celé střední Evropy, kdy ale pozor celá východní část Rakouska a prakticky celé východní Německo v roce 1000 mluvilo Slovanksy, nyní jim však říkáme Němci, kdy nám bylo minimálně po celou dobu 20 století ze strany různých pátých kolon (Masaryk byl mimo jiné agent Británie a zednář), později vítězi obou světových válek podsouváno, že jsou ti co mluví Německy našimi krajně agresivní nepřáteli a to i ti co se vždy cítili Čechy, kdy jen v průběhu generací začali ve svých rodinách mluvili Německy.

Přesto že každý z nás Čechů je původem napůl germán a na půl slovan, stačil jen trochu jiný výklad Kristova učení (Husitství - později Rekatolizace po Bílé hoře) a ačkoli jsme více méně po celá tisíciletí žili společně v míru ať jeden soused mluvil doma aktuálně spíše Německy a druhý spíše Česky, kdy prakticky všichni znali oba jazyky a ačkoli jsme si uprostřed Evropy i přes určité odlišnosti ve víře kulturně prakticky totožní, stejně to nezabránilo konfliktům, které vyvrcholily vzájemnými pogromy před, za a po 2. světové válce.

Těm v jejichž zájmu toto vše bylo, stačilo prakticky vždy vymýt mozky jen jediné generaci školáků (20 let) skrze pokroucený výklad historie jimi v první řadě kontaminovaného školství a najednou se zde objevila jednostranná nenávist převychovaných vůči těm jejichž otcové spolu s otci převychovaných chodili generace po společné práci poklábosit do hospody.

333701

29.05.2015 08:35

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 2

kyticka 88.?.?.?

Pohleďme na současnou Ukrajinu jak dokonale stačilo přesvědčit převychovávané, že zabít Rusa je historicko-srdcařská touha každého pravého Ukrajince co svět světem stojí. Ano Ukrajinci mají pravdu, že oni jsou (ačkoli historicky jako ukrajinský stát nikdy neexistovali) původními nejčistokrevnějčími Slovany a to díky díky takřka nepřerušené slovanské kontinuitě původně Kyjevské Rusi, následně Polsko-litevskému království, potom Rusku a SSSR, kdy současní Rusové (Moskali) jsou zase na rozdíl od nás germáno-slovanů spíše tataro-slovanští míšenci.

Proč o tom mluvím? Protože stejně tak havloidní zlo vymylo hlavu našim současným třicátníkům a mladším jak buzi-multikulti je cool a naprosto normální. Pohleďme jak zvrhlé názory mají někteří rektoři našich vysokých škol.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rek...
kdy navíc aktivně lobojí aby jim podobní naše vysoké školy ještě více kontaminovali!
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rekto...

Pokud budou takovéto "osobnosti" nadále zastávat nejvyšší místa našeho školství, kam to asi jako evropané dopracují naše děti. Přesně sem!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

Takže si sem nyní nasadíme podle plánu USA haldy nevzdělaných, kulturně neadaptovatelných, krajně nebezpečných, velice plodných rodin, které jsou navíc hned od počátku čistokrevnými příživníky.

Je třeba Evropu řádně oslabit, aby nemohla konkurovat dolarovému hegemonovi a jak popisuje autor článku, ji dovést k ještě k většímu rozvratu a zmaru než se jí stalo ve 20 století.

Současnou Evropu řídí dílem mantinelové mdlého ducha, dílem zaprodanci FEDu, kdy nám vysvětlují, že ty haldy islamistů co utíkají k nám ze zemí, které jim FED-USA rozbombardovali ve vylhaných válkách. Jsou naši přátelé, co nás obohatí a že jim máme povinnost humanitárně pomoci, když oni jim před tím humatitárně rozbombardovali domovy.

Opravdu super dvě mouchy jednou ranou. Ropa nadále proudí do USA za falešné dolary a potenciální konkurent EU bude vnitřně rozvrácena nepřizpůsobivými-

Je komické, že přesně proti těm samým bankovně-mafiánským rodinám co tzv. "západní demokracie" již 100 let ovládají, svého času bojoval jak ten zlý Hitler, tak i náš císař František Josef.

333702

29.05.2015 08:38

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 3

kyticka 88.?.?.?

DOKONČENÍ:

Od rozpadu Rakouska-Uherska a prohrané první světové války jsme si my Češi, ale i všichni středoevropané pomohli opravdu jen co je pravda! Pravda je taková, že tuto první válku jsme prohráli a po ní se z nás stala partička rozhádaných, nesamostatných, ne akce schopných a ovladatelných státečků. Vládnou nám zpoza oceánu asociálové, kterým jsme dobří jen jako otroci, případně jako kanonenfuter proti jejich dalšímu konkurentovi Rusku a Číně.

Pokud se máme postavit znovu na nohy, tak je třeba se kouknou pravdě do očí vzhledem k naší minulosti a ne jen omílat do nekonečna stále jedny a ty samé z kontextu vytržený a pokrouceného historické paskvily, které nás naučili ti co nás ve 20. století porazili.

333703

29.05.2015 09:09

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 4

kyticka 88.?.?.?

Ještě přidám, něco, co je potřeba vidět, vědět a znát ze současné Itálie.

Nedopusťme aby probrání se do reality u nás v ČR vypadalo tak jako se již stalo současným Italům, že se náhle zamykají v domech, aby se jim nic nestalo.

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEigkko

Potom na problémy s našimi cikány, které prezentují například takovéto vtípky,

Vložený obrázek

budeme vzpomínat, jako na zlaté dobré časy!

333706

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?