Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: dub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

tak vzhledem k tomu, že rusko už dávno nasmlouvalo většinu těžební kapacity kazachstánu a dnes gazprom oznámil odkup kyrgyzgaz (tedy ovládnutí dvou základních zdrojů pro plyn pro nabucco), tak nabucco to zcela jistě nebude, ten již zůstane navěky jen drahým rezavějícím tobogánem pro myšáky...

308269

nelze jet dle stávajících smluv, neboť naftogas ukrajina je ukrajinská státní společnost a součástí uzavřených smluv jsou i závazky ukrajinského státu (viz např. již zrušené ustanovení o slevě výměnou za pronájem základny na krymu, atp.).

tudíž by šlo o nový subjekt, bez vazeb na ukrajinský stát, a tudíž vše by muselo být renegociováno...

308275

11.04.2014 18:00

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: Chyba v překladu

dub 89.?.?.?

nikoliv. mohou je akumulovat, aniž by hrozil default, tedy jejich nesplácení.
takže překlad je v naprostém pořádku, i když to možná na první pohled vypadá divně[smích]

308315

11.04.2014 18:09

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: Vyhrozovani,straseni,jako davne nasledky mocneho imperia.

dub 89.?.?.?

nebojte se, navýšení kapacity bajkalsko-amurské magistrály je státní prioritou ruska, včetně vybudování koncového terminálu (přístavního) u petrohradu.
čína se k ní připojí svojí větví, takže časem, budou-li se snažit, bude železniční koridor z petrohradu až do hong kongu/šanghaje. a při troše dobré vůle pak vybudování větve do bombaye.

čína vysokorychlostní vlaky umí, s rychlostmi až 350 km/h. pokud by upgradovali na maglev, bylo by možné se bavit o 500 až 800 km/h. a byly-li by to zvláštní koleje pro každý směr, na které by bylo možno posílat na platmormách automaticky kontejnery, šlo by praktcky o "potrubní poštu" vysoké rychlosti a kapacity, která by totálně eliminovala potřebu námořních tras nejen z asie do evropy (vč. japonska), ale i do amerik, neboť by bylo rychlejší a ekonomičtější přepravit zboži do petrohradského terminálu a odtud přes balt a atlantik do amerik.

takže i zde může být ještě velká sranda a námořní frakce má i zde silné zahnědlo.

308316

11.04.2014 18:30

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

dub 89.?.?.?

představte si, že máte doma dětskou tiskárničku a razítkujete kusy papíru štemplem třeba se mickeymousem a vydáváte to za měnu.
protože jste donutil násilím (vojenskou hrozbou) používat tuto "měnu" všechny a pro všechno, můžete tisknout jak o závod, nemusíte se bát, že byste nesplatil (a) obrovská poptávka, b) můžete si natisknout neomezené množství), a vyměňovat tyto mickyemouse žetony za veškeré reálné statky.

všichni musí tento hajzlpapír akceptovat a tudíž chtějí-li si něco od někoho koupit, musí nejdřív vyměnit reálné statky/bohatství za mickeymouse žetony (prakticky vás jako majitele tiskárny obdarovat svým zbožím výměnou za tento bezcenný papír) a za ten pak koupit od někoho jiného potřebné.
a ten dotyčný utržené mickeymouse žetony "uloží" u majitele tiskárny jako své devizové rezervy, do dluhopisů, čímž vás vlastně nuceně úvěruje a vy jste vlastně všechny okradl totálně, neboť máte jak reálné statky, tak se vám vrátil i hajzlpapír.

takže ve svém důsledku vy jen tisknete, žerete a spotřebováváte reálné bohatství, a ještě máte volné zdroje z uložených "devizových rezerv", abyste je mohl vrážet do budování ještě většího výpalnického aparátu ve formě armády a uskupení jako NATO...

tož velmi zhruba asi tak.

308317

11.04.2014 23:21

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: Hloupý příklad

dub 89.?.?.?

i dolaru, protože by se jim vrátily domů, svět by požadoval své kolaterály, a nastala by v usa taková hyperinflace (hodně peněz, žádné zboží - jsou silně importně závislou zemí), že by bylo jednodušší vydat zcela novou měnu.
a protože by nebyly schopni pokrýt spotřebu, neboť nemají dostatek věcí na výměnu (zbavili se produkční základny), zavládl by tam spolu se zavedením nové měny i tvrdý přídělový systém...
a brzy už nebudeme mluvit v kondicionálu.

308326

12.04.2014 17:00

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

dub 89.?.?.?

zhruba ano, čísla se mírně liší dle zdroje, ale usa skutečně spotřebovávají cca 60% světových zdrojů, přičemž jejich podíl na tvorbě neustále klesá s tím, jak "outsourcují" výrobní základnu.

a ano, bez petrodolaru a dolaru jako rezervní měny by to nebylo možné. velmi hrubě zjednodušeně řečeno, ať to nekomplikujeme, pokud by produkovaly 7%, mohly by, v dlouhodobém horizontu, spotřebovávat v průměru též jen 7%.
takže usa jsou čistým parazitem.

308343

12.04.2014 18:47

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

RE: Ukrajina ma hranice len vramci ZSSR

dub 89.?.?.?

jo, z právního hlediska je tedy součástí ruské federace jako nástupnického státu sssr...
sranda ještě bude[smích]

308347

12.04.2014 18:49

Bruselská demonstrace proti EU

RE: Jak je možné...

dub 89.?.?.?

ten by vám nebyl k ničemu. důležitější je seznam zakázaných témat[smích]
inu kolonie...

308348

13.04.2014 17:22

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

RE: Ukrajina ako sme ju poznali podľa doterajších máp končí.

dub 89.?.?.?

když si chvíli počkají, udělají si ukrajinci pořádek sami.
ta jednotka alfa, která odmítla zasáhnout proti lidem, je jen vrchol ledovce.
a to je mnohem lepší varianta, než kdyby tam museli rusové zasahovat sami...

308391

13.04.2014 17:39

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

dub 89.?.?.?

co kdybyste se na to zeptal číňanů? já jejich devizovou ani monetární politiku nedělam.
ale ono když máte přes miliardu populace a potřebujete pro ni práci (a to primárně aby nezlobila, ne kvůli tržbám), tak chvíli trvá, než si vybudujete silný domácí trh a zorganizujete odbytiště jinde.
ale protože číňan není blb, tak na tom usilovně pracuje, právě proto, aby mohl odeslat hajzlpapír kam patří.

obchodní nerovnováha je způsobena americkou parazitickou nenažraností, kdy kvůli neexistenci výrobní základny, jejíž značnou část přesunuli právě do číny, musí vše dovážet. a těmito kecy se snaží jen svádět vinu za vlastní a sebou vytvořené systémové problémy na jiné a věří tomu jen ignoranští blbové.

a hlavním důvodem, proč usa nutí číňany k posílení kurzu je, že chtějí destimulovat jejich investice v zahraničí, včetně samotné ameriky. neboť silnější dolar a slabší domácí měna stimuluje vývoz kapitálu a zahraniční investice (+ aby ten nahromaděný hajzlpapír udali tam, kde ho ještě berou, a vyměnili ho za tolik potřebné zdroje).
takže opět jen sobecké důvody ve snaze zbavit se (dosti nepříjemné) konkurence - africké a jihoamerické zdroje chtějí emeričani jen pro sebe (vlastně všechny zdroje) a čína jim tam dost nepříjemně bere kšeft - a přejímání již tak zdevastované americké výrobní základny a infrastruktury do cizích rukou. ale to je asi mimo vaše meze chápání...

308394

13.04.2014 19:49

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

dub 89.?.?.?

ale nešikej ty klaune? a čímpak že zajišťujou to živobytí pro 49% populace planety? tím, že se sami obsluhují v hamburgrárnách a mallech prodávajících čínské zboží? nebo tím, že rozbombardovávají ekonomiku v polovině světa?

to, že číňanům roste životní úroveň, je důsledkem jejich práce a produkční základny - nebýt ji, tak vy debilové v emerice chodíte s holou prdelí, doslova, protože těch vašich zbožných 49% se v reálu nekoná (všechno musíte dovážet výměnou za hajzlpapír, jehož akceptování si vynucujete vojenskou silou), jsou to jen zbožné imaginace imbecilů lehožumpy:-;

až, ne jestli, ale až se svět na ten váš hajzlpapír vykašle, a směřuje se tam mílovými kroky, tak tam budete chodit v kůžích a rákosem kolem prdele, protože už si nemáte kde vyrobit ani základní potřeby a ani to tam už nikdo neumí - a dovednosti usměj se, abys dostal větší dýško, vám budou totálně na dvě věci.

a ještě mi prozraďte co je to pšm - nějaký váš vzdělávací institut?

b/w dále houstne:
http://sherriequestioningall.blogspot.cz/2014/04/c...

308402

13.04.2014 20:19

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

dub 89.?.?.?

jo, dokud budeme nesvéprávnou kolonií s vládou zaprodaných vlastizrádců, tak zcela nepochybně budeme, protože v každém koloniálním systému centrum vysává periferie.

to ale vůbec neznamená, že tak bude činit i zbytek světa[smích]

a ani to neznamená, že si centrum svoji moc udrží věčně.

308405

13.04.2014 22:41

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: A je to tady

dub 89.?.?.?

při dnešní úrovni a výkonnosti technologií není dokonce ani důvod, proč v mezistátním vypořádání neúčtovat při zachování směnných poměrů přímo ve fyzických jednotkách. matice jako matice.

řeší se tím i problém rezervní měny a neoprávněných výhod jejího emitenta.

308413

14.04.2014 17:06

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

můžete nám vysvětlit, jakým způsobem je systém, kde má být nová rezervní měna kryta reálným bohatstvím (tedy již existujícími statky, poskytnutými členskými zeměmi) podvodný?
protože ať se na to koukám, jak chci, tak měna krytá reálnými statky je tím jediným řešením, a spravedlivým, protože produkovat statky může každý, tudíž mizí výhoda pro emitenta rezervní měny, a bez existence/vytvoření podkladových reálných statků nelze vytvářet nové peníze.

měl byste si nejdřív o věcech něco zjistit, než začnete se soudy.

308456

14.04.2014 19:47

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

takže vy tu chcete z vážnou tváří tvrdit, že výroba něčeho je omezená?
omezená je pouze zdroji, a právě to vede k inovacím.
pokud bude měna krytá reálnými statky, bude možné vytvářet peníze jen výrobou nových statků. což je v naprostém pořádku, protože nebude moct docházet k neomezenému tištění ničím nekrytého hajzlpapíru, které vede ze systémového hlediska, mimo jiné, k plýtvání a nadspotřebě, protože za znehodnocujících se peněz se je každý snaží vrážet do něčeho trvalejšího, a to i přesto, že to nepotřebuje (viz např. spekulace s nemovitostmi).
systém kreditních peněz stimuluje pravý opak, tedy právě inovace a udržitelný rozvoj. ale to už jsme tu rozebírali.
jedině systém, kde je v oběhu přesně tolik peněz, kolik existuje reálných statků, může být stabilní.

ale pokud si pletete reálné statky se zlatem a myslíte si, že se tu bavíme o zlatém standardu, tak tím by se mnohé vysvětlovalo. jenže to jste vedle.

vašim, a většiny lidí, základním problémem je, že se domníváte, že nejdřív musí existovat peníze (a v neomzeném množství) a teprve pak mohou vznikat reálné statky. jenže to je píčovina ražená stávajícím systémem, aby ti blbější nepochopili, o čem je.

308469

14.04.2014 23:55

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

diskutovat vojto s váma je prokazatelná ztráta času, o čemž jsme se tu všichni bezpočtukrát přesvědčili.
a upřímně je mi jedno, co si vy dokážete nebo nedokážete představit.

jen se divim, jak mohlo lidstvo existovat, dokud někdo nevymyslel systém dluhových peněz. a to bylo někdy tak zhruba před 300 lety[smích]

ale vy vůbec netušíte, o čem se tu bavíme, že?

308488

15.04.2014 15:44

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

lidstvo se posunulo jen díky poklesu moci církve (ideopolicie tmářství) coby totální brzdy myšlení a pokroku, takže lidi mohli začít přemýšlet a myšlenky aplikovat a nebýt za to upalováni jako kacíři. zaveďte opět inkvizici, a budete mít opět temný středověk tak rychle, že se nebudete stačit divit.

a taky motáte spoustu věcí dohromady.
jedna věc je podstata peněz a způsob jejich vzniku, a druhou věcí je způsob jejich používání. a ještě další věcí je nastavení základních parametrů sociálně-ekonomicého systému, ze kterého pak plynou veškeré děje a chování.

a jsou-li vadně nastaveny parametry, nutně a nevyhnutelně je vadné i celé fungování systému, včetně chování lidí, které je z velké části určováno právě nastavením systému a tím, co a jaké chování tento systém stimuluje a naopak destimuluje.

a jedním z hlavních parametrů sociálně-ekonomického systému je právě podstata peněz (dokud se budou používat jako prostředek distribuce bohatství), jejich funkce a způsob fungování.

a jen náboženští fanatici netušící která bije se drží hesla "a nejdříve přišel bůh mamon a řekl budiž úrok" a teprve pak vznikl svět.
normální lidi ví, že nejdříve vznikl vesmír, země, její zdroje, a teprve pak mohl přijít někdo, kdo je začal nacházet, těžit, pěstovat, zpracovávat a vytvářet z nich produkty, tedy reálné bohataství a statky. a teprve tehdy, a jen a pouze tehdy, u něj mohla vzniknout potřeba vyměnit je za něco jiného, a teprve tehdy, a jen a pouze tehdy, mohla vzniknout potřeba použití peněz coby prostředku směny.
takže reálné statky vždy existují dříve, než peníze, a dokonce objem peněz potřebných pro směnu je vždy menší,než objem reálných statků, neboť ne všechny reálné statky jsou určeny pro směnu (vlastního čuníka ve chlívku sežerete sám, tudíž se na trh vůbec nedostane, např.), a ne všechny statky pro směnu se vyměňují pomocí peněz.

ale toto vše jsem tu už probírali mnohokrát.

308523

15.04.2014 21:53

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

krytí peněz reálnými statky sleduje pouze to, aby nebyly peníze vyráběny nad rámec výše existujících statků a aby je nebylo možné "falšovat" (neboť reálné statky nejdou natisknout ani virtuálně namnožit, a na rozdíl od peněz krytých nějakou specifickou komoditou se tak nevytváří problém nedostatku měny, neboť kreditní peníze založené na reálných statcích jsou vždy k dispozici v adekvátním poměru daném množstvím produkce určené ke směně) a zabraňuje se tak monopolizaci tvorby peněz, protože něco vytvářet může každý, na rozdíl od peněžného monopolu.

jinak je to jen nástroj směny, a dokonce ani ne nezbytně nutný, ale než to lidem dojde, potrvá to ještě dlouho. a do té doby je nezbytné zajistit, aby plnily tu funkci, jakou plnit mají, tedy jen účetní jednotka pro zprostředkování směny, a žádnou jinou.

a zbytek téměř souhlas.
nicméně můžete dělat jakoukoliv osvětu, a dokonce i s jakousi účinností, ale pokud necháte systém nastaven tak, že podporuje marasmus a ten se bude vyplácet, tak budete mít smůlu, protože lidi jsou lidi a většina a nich se chová prvoplánově.
takže je nutné vytvořit systém, který bude stimulovat jiné chování a stávající destimulovat. a k tomu se musí domluvit spouta lidí a musí mít i odpovídající moc to prosadit.

308545

15.04.2014 23:58

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Plyn končí

dub 89.?.?.?

má to jeden technický háček - ty trubky jsou postzavený tak, že jimi může proudit plyn jen jedním směrem[smích]
což nakonec přiznali i představitelé slovenska.

308554

16.04.2014 17:30

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Bankovnictví je ten největší a neškodlivější podvod na lidstvu.

dub 89.?.?.?

když to říká expert vašeho ražení[smích]

ale s člověkem, který věří, že nejdříve je třeba vymyslet peníze a půjčit je na úrok, aby mohlo něco vzniknout - což je přesně způsob, jakým vznikají dnešní dluhové peníze - nemá diskuse valný smysl. inu nejdříve přišel bůh mamon a řekl budiž úrok, a pak vznikl svět, že.
obzvlášť když nám tu omíláte poučky, o jejichž obsahu nemáte ani tušení - což plyne z toho, že nejste ani schopen pochopit, že úrok je ničitelem hodnot, protože produkuje inflaci, a protože emitent peněz chce vrátit víc, než vydal, tak nakonec nutně musí skončit vše v jeho rukou jako propadlý kolaterál - chci celou planetu a 5% navíc..

a proto vás s naprosto klidným svědomím v té vaší, sice idiotské a nelogické, přesto však pevné víře, odporující veškerým logickým příčinným souvislostem, rád ponechám.
tím spíše, že plácáte stejné bludy, jako jste plácal před rokem, a jako budete plácat stále, protože nejen, že neumíte myslet, ale vy dokonce myslet odmítáte, protože bezduché papouškování píčovin ze sračkometů je mnohem jednoduší.

čímž bych naši dikusi, postrádající jakýkoliv smysl, uzavřel[mrknutí jedním okem]

308587

02.05.2014 23:31

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

dub 89.?.?.?

vzhledem k tomu, že čurkin mluvil o tom, že v éteru byla při útocích slyšet angličtina, tak je to tutově práce západních zmrdů.

309321

03.05.2014 00:36

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

dub 89.?.?.?

podstatnější je, že image ztratil západ i celá zkurvená demográcie, a to nevratným způsobem.
a prozřelá a demotivovaná populace se podstatně hůř žene do války.

nemluvě o tom, žo po těchle zkušenostech bude ukrajinská populace, až na pár fanatických magorů, považovat po dvě generace slova evropa a západ za ta nejsporostější, tudíž pravděpodobnost, že bude připojena k západu a nato (referenda) úměrně tomu mizí.

ruský stratégy bych rozhodně nepodceňoval...

309324

05.05.2014 17:45

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

dub 89.?.?.?

i kdyby chtěli někomu srát na hlavu tak není na sračkometu, aby o tom rozhodoval.
zákonnou povinností sračkometu je odvysílat předvolební spot evidované strany. nic víc, nic míň.
jestli někoho zaujme je problémem té partaje, nikoho jiného.

ale chápu tvé rozhořčení, neb jako profláknutý eurohujer se při výrazu ne bruseli musíš odporem oklepat a o prebendy strach pocítit[smích]

309630

05.05.2014 17:59

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

dub 89.?.?.?

a hele, blíží se "volby" prasat na krmníky, a honza vstavač je tu na zavolanou jak podle švýcarskýho jízdního řádu, jako vždy[velký smích]

a opět bude žvatlat svoji bezduchou propagandu, bez ohledu na to, že všichni jeho "zvolení" šašci se zdiskreditovali, naposledy "yes we can; change " emerické loutky páně chemo-gmo mňamky babiše. a stále doufá, jako všichni volební dementi, že zde uloví tupá hovada, která mu na to skočí a půjdou legitimizovat bandu dalších prasat na krmníku pracujících pro kohokoliv, jen ne pro ty, kteří jim to hodili...

mít tuto vaši politruckou vytrvalost stoletý stařeček, tak zplodí osazenstvo pro deset jeslí za měsíc[smích]

309631

08.05.2014 18:26

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: Freedom a /K/OSA ZLA.

dub 89.?.?.?

tak me and bobby mcgee jsem slyšel popré od krise kristoffersona, a nutno podotknout, že ačkoliv to po něm určitě udělala ještě spousta lidí, v jeho podání zní obsah nejvíce uvěřitelně[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=Xcj_ZIfRTzg

a má daleko od toho, do jaké souvislosti jste ho postavil vy...

ale to jen tak off topic, když už jste to nakousnul.

309882

09.05.2014 17:38

USA se staly horším policejním státem, než si Orwell dokázal představit

RE: Překotný technický rozvoj zastavit nelze

dub 89.?.?.?

no na toto téma je sice diskuse opravdu zajímavá a nepochybně se procvičí mozek, logika i fantazie, obávám se však, že na této úrovni existence nelze odpověď najít, z podstaty, neboť ta leží minimálně o jednu úroveň systému výše, než se nacházíme...

ale jako kratochvíle nepochybně zajímavější duševní činnost, než většina všech ostatních[smích]

309930

no ona hmota není nic jiného, než mřížka interferenčních bodů určité vibrační frekvence...

takže není ničím vyjímečným, jen další z frekvencí v oné velké show. navíc ji jako pevnou vnímáme pouze my, díky nastavení receptorů.

tudíž přijmeme-li, že hmota a okolní prostředí jsou pouze pro nás vnímatelným projevem jedné z vibračních frekvencí, tak nejde o nic jiného než o existenci na určité frekvenční úrovni, nastavené tak, aby neinterferovala s dalšími.

a pak je jen logické, že vnímáme hmotu = svoji frekvenci vnímané existence.

základní otázka ale stojí, proč tato existence, co je jejím cílem a účelem, popř. co je mimo/nad ní.
a na tyto otázky nelze najít odpověď při sebemenší snaze, neboť se odpověď na této úrovni existence nenachází.
ale opět pořád lepší ji hledat, než se patlat v tom, kolik hrála sprata/slávia... protože minimálně vám při tom hledání mohou dojít některé dříve nevnímané souvislosti komplexnosti tohoto světa. a i to je dobré, protože tím přestáváte být postupně neustále se divící a překvapenou nechápající ovcí.

309952

že vše je iluze je též možné, přesto však odvážné tvrzení[smích]
avšak jako hypotéza proč ne. stejně dobrá, jako jakákoliv jiná...

309959

13.05.2014 18:03

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

RE: Proč je tento článek jen všeobecným shrnutím obecně známých faktů

dub 89.?.?.?

no důvodů pro to může být samozřejmě mnoho, ale napadlo vás někdy, že autoři jisté věci uvádí a neuvádí zcela záměrně? neboť ne pouze západ vede informační válku...[smích]
a čtenáři nezbývá, než si věci přebrat vždy jak nejlépe umí, neboť do hlavy nikomu vidět není (a jestli, tak k tomu potřebujete přístup k jistým přísně střeženým věcem vojensko-bezpečnostnío komplexu - ergo není pro obyčejný lidi).

případně znalejší mohou doplnit v diskusi pod článkem a podělit se s ostatními. v tom je právě výhoda slušných serverů se slušnými diskusemi.

310066

no pokud se mýlit nebudete, tak tentokrát se to původce dotkne taky.
ono rusko už jasně a zřetelně sdělilo, že se usa spoléhají právě na to, že v případě války se konflitky vedou mimo jejich území, ale tentokrát že jsou na omylu a bude tomu jinak - jinými slovy - pokud začnou válku, bude první protiúder zbytku světa primárně na území želvího ostrova. vše ostatní bude podružné.

takže nám nezbývá než držet palce i americkým patriotům, aby se jim podařilo zlikvidovat tu fašistickou psychopatickou juntu u koryta dřív, než ten čudlík dokáže nějak zmáčknout...

310099

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?