Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 72 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, A. D., smutný klaun, smutnyklaun, Václav1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.01.2013 06:30

A nemají Němci pravdu?

Každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží ?

smutný klaun 217.?.?.?

Mnoho Čechů pod vlivem médií vlastněných Němci a Američany a pod vlivem reklamy šířící konzumní styl života v zájmu ještě vyšších zisků nadnárodních společností a domácích všehoschopných podnikavců totálně zblblo. Kdysi vzdělaný a šikovný národ neuvěřitelně naletěl podvodníkům vydávajícím pozlátko za zlato, kterým šlo a jde jen o vlastní zisk, a proto se stále více lidí propadá do bídy a do zoufalství. Dříve chyběly mandarinky, banány a toaleťák (plus ještě mnoho dalšího), dnes ale zažíváme drsný mafiánský kapitalismus na vlastní kůži se všemi jeho negativními důsledky, které jsou daleko horší než jsme si uměli vůbec představit. Občany této země vysávají nadnárodní společnosti,které za babku koupily kdysi prosperující státní podniky, zdejší podnikatelé,kteří privatizovali po česku za naprosté právní tmy, nejrůznější profesní a zahraniční mafie i politici v nejvyšších státních funkcích. Dobře se mají především všehoschopní nažehlení darebáci a jejich poskoci v manažerských funkcích,zatímco mnozí slušní a pracovití lidé živoří a žijí ze dne na den. Mnozí už rezignovali na svá práva, která jsou bohatými a vrchností navíc stále více účelově oklešťována, nechali darebáky v kravatách dvacet let beztrestně rozkrádat stát, podvádět, korumpovat a lhát, a to vše v gigantických rozměrech. Podlehli líbivým slovům polistopadových politiků a nejrůznějších kariéristů a důsledky toho všeho budou platit ještě vnoučata těch slušnějších spoluobčanů.Darebáci z principu neplatí nic, ti jen inkasují.

282834

21.01.2013 20:26

TOP 09 – hlavní zemský škůdce?

TOP 09 - mistrovský Kalouskův fígl

smutný klaun 217.?.?.?

Kalousek byl u lidovců odpískaný, tak si rychle před volbami v roce 2010 založil svoji odnož ODS, k níž již stejně dávno inklinoval s módním názvem TOP 09.Že to byl projekt spíchnutý horkou jehlou, o tom není třeba pochybovat. Ale vyšel stoprocentně. Díky zbohatlíkům a mladým naivkům bez životních zkušeností se Kalousek opět stal klíčovým hráčem na politické scéně. Knížete využil jako bohatého maskota,který je takzvaně nad věcí, stranu stejně jako vládu zjevně šéfuje on.Už pokolikáté se kvalifikovaný chemik a ekonom samouk stal v této rozkradené ,do zahraničí rozprodané a zadlužené zemi špičkovým odborníkem na finance. Jeho FAU drží zdejší kmotry a zbohatlíky tak pevně za koule, že mu zobou z ruky i když by ho nejraději zabili. Pokud bude věčně spící a nesrozumitelně žbrblající feudál proněmeckého zaměření a požehnaného věku se třemi pasy zvolen především mladými voliči prezidentem zdejšího absurdistánu, dá se očekávat jmenování Kalouska premiérem ještě v první polovině roku 2013.Skutečným vítězem prezidentských voleb tak bude vedle Schwarzenberga především Kalousek.

283014

23.01.2013 23:34

Zemský škůdce prezidentem?

Média a obdivovatelé dělají pro Karla vše, co můžou...

smutný klaun 217.?.?.?

Není divu. Vlastníci v Česku vydávaných tiskovin jsou vesměs německé, rakouské a švýcarské mediální koncerny. Karla podporují bohatí,kteří se klidně spojí i s čertem, aby nepřišli o majetky získané za naprosté právní tmy, mladí bez zkušeností, kteří se snaží být "in" a žijí svůj americký sen,sebevědomí intelektuálové a umělci, kterým imponuje jeho bohatství, žoviálnost a šlechtický původ. Přitom tito jeho často fanatičtí a vzdělaní stoupenci zcela vědomě ignorují a bagatelizují to, že vrátil do vrcholné politiky chemika Kalouska, hlasoval pro všechny zákony, které z chudých udělaly žebráky a bezdomovce, pro církevní restituce, které naprostá většina společnosti odmítá a udržuje při životě vládu, která by ve všech slušných zemích musela pro nekonečné průšvihy odstoupit již dávno. Jeho zpochybňování Benešových dekretů, silně proněmecké a asociální postoje musí nahánět hrůzu všem slušným Čechům. Jeho fanatickým a agresivním stoupencům rovněž nevadí, že zde žil až po roce 89,že nemá vysokoškolské vzdělání, že je ve velmi pokročilém věku,má tři pasy, že mu při řeči téměř není rozumět, že jeho otec byl ve Vlajce,že v rodině jeho manželky byli aktivní nacisté, že obrovské majetky na území Česka získal podle rakouských zákonů a že pro obyčejné lidi této země neudělal za dvacet let v politice prakticky nic. Stoupenci Karla se ještě podivují nad tím, že některým Čechům toto může vadit. Tím jasně prokazují, o co jim vlastně jde a na čem a na kom jim naopak vůbec nezáleží.

283299

24.01.2013 22:43

Boj o hrad je psychologicko-manipulativní souboj o voliče řízený televizními moderátory

Neuvěřitelný slib médii protěžovaného Schwarzenberga

smutnyklaun 217.?.?.?

Když pan Schwarzenberg v závěru poslední televizní debaty na ČT1 sliboval, že pokud bude prezidentem, bude prezidentem všech Čechů, zejména těch, kterým se moc nedaří,nevěřil jsem svým uším. Nabízí se otázka, proč jako poslanec a ministr hlasoval pro zákony protlačené v parlamentu pravicí a nařízení pravicových vlád, které těmto chudákům jenom braly a naopak neprosazoval zákony, které by účinně zamezily rozkrádání státního majetku a státních rozpočtů darebáky v dobách, kdy ještě bylo co krást? Jako uchazeč o prezidentskou funkci by měl vědět, že jako prezident pro chudé nemůže udělat vůbec nic, zato jako dlouholetý poslanec parlamentu a ministr v několika vládách udělat mohl, ale neudělal.Jako dlouholetý poslanec za převážně pravicové strany (čeští zelení jsou podle hlasování rovněž pravice) naopak nese svůj díl viny na tom, že se z velkých tunelářů a podvodníků staly elity mafiánského systému, v němž žijeme a ze slušných lidí naopak žebráci a chudina.

283410

25.01.2013 18:32

Návrat majora Zemana

Vítěz prezidentských voleb znám předem ?

smutnyklaun 217.?.?.?

Fanatismus a nadšení voličů Karla nezná mezí, zdá se, že vítěz je známý předem, i kdyby se na něj provalilo cokoliv. Nekritický obdiv všeho, co je spíše k pláči, signalizuje, že masivní a promyšlená mediální kampaň ve prospěch Karla na naivní Čecháčky stále zabírá.Když si uvědomíme, že zejména hlavní tištěná média jsou vlastněná německy mluvícími vlastníky, začneme chápat, proč a za koho média "kopou". Není ani tak důležité, kolik kníže dostane hlasů zbohatlíků, zfanatizovaných studentů, vypečených podnikavců a naivních hlupáků, ale kdo ty hlasy bude předávat a sčítat na centrálním úřadu. Po "objektivním a vyváženém " zpravodajství hlavních médií v posledních týdnech si již nedělám vůbec žádné iluze, a to o ničem. Pro případ, že by Karel dostal přece jen méně hlasů než Zeman, jsou pravděpodobně připraveny i četné alternativní scénáře napadení regulérnosti voleb. Karel prostě nesmí prohrát.

283478

28.01.2013 18:50

Tak tedy Zeman

RE: Nevím tedy jak Vy,

smutnyklaun 217.?.?.?

Nesouhlasím.Husitům mnoho jejich současných kritiků nesahá z hlediska morálky ani po kotníky.Podle Vašeho příspěvku ta byli netáhla, kteří zpustošili zem a prodejní žoldáci.Já to vidím jinak.Husitství považuji i přes vypálené kostely za světlou etapu českých dějin, které byly velmi bohaté na pokřivené charaktery, které šly zrovna s tím, kdo byl právě u moci.V minulosti a především v dnešní době bych při troše snahy našel pro své tvrzení nespočet příkladů. Postava Mistra Jana Husa by mohla být pro všechny Čechy vzorem statečnosti.Je smutné, že ty Čechy, kterých si vážili v civilizovaném světě (např. Hus či Komenský) jsme nechali upálit či ze země vyhnali a ještě dnes je mnozí Češi zatracují. Místo nich se vzorem dnešních mladých stali Kožení a jemu podobní.Podle toho to také v této zemi vypadá.

283831

29.01.2013 15:07

¡No pasarán!

RE: Já mám dnes problém

smutnyklaun 217.?.?.?

To nebyla náhoda. Psychopati a sociopati ohánějící se pravicovými dogmaty a mající bohatě naplněné bankovní účty vidí ve svobodném přístupu k necenzurovaným informacím velkou překážku ve svém tažení za ovládnutí všeho a všech. Pokud jejich sobecké cíle něčí názory a příspěvky odhalují a tím i ohrožují, zablokují mu jejich mouřeníni s IT dovedenostmi přístup k určitým stránkám či způsobí poruchu.

283920

01.02.2013 15:44

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Co článek opomíná a co vidím jinak...

smutnyklaun 217.?.?.?

Svět se mění velice rychle a dramaticky.Tradiční výkladní skříně kapitalismu (USA, záp. Evropa) rychle upadají, ekonomickým a finančním centrem světa se stává stále zřetelněji Asie, zejména ta kapitalisty nemilovaná Čína, která jim měla znásobovat jejich zisky. Je s podivem, že tolik amerických nositelů Nobelovy ceny za ekonomii neřeklo svým mocným krajanům, že praním košil a rozvážením pizzy stát nezbohatne.Nebo byli bohatí kapitalisti Západu hluší a byli zaslepeni jen vidinou tučných zisků z přestěhování celých odvětví průmyslu do kdysi rozvojové Číny? To už je teď ale nepodstatná otázka.
Německo se z poraženého státu již dávno stalo hlavní ekonomickou silou v Evropě. Pokud budou chytřejší než dosud Rusové, mají díky obrovskému nerostnému bohatství zajištěnou hodně dobrou budoucnost.Češi lítají tradičně ode zdi ke zdi(kam vítr, tam plášť), ale špatně a především pozdě určují směr větru.

284116

02.02.2013 10:27

Hoax?

Jde o hodně...

smutnyklaun 217.?.?.?

A to úplně všem. Těm, kteří zde třiadvacet let ve velkém beztrestně kradli(pardon, tunelovali), podváděli na daních a clech, korumpovali a lhali až se hory zelenaly již nejde jen o hlasy voličů, ale především o velké majetky, peníze a moc,které tímto získali. Mnohým z nich zřejmě i o kriminál. Poctivým lidem jde zase o chleba a střechu nad hlavou, protože četné mafie jsou stále při chuti, za uplynulá léta si zvykly , že jim beztrestně prošlo všechno a naivní občané neuvěřitelně dlouho baštili jejich fígle a "objektivní pravdy " koupených odborníků i s navijáky. V oblbování mas a v utahování opasků nevinným a naivním chudákům se lidé schopní úplně všeho stali v zemích bývalého východního bloku skutečnými přeborníky.
Hlavní tištěná média (vesměs ve vlastnictví německy mluvících cizinců) hrají rovněž o velké peníze a majetky českých občanů.Sázka na dálkově řízeného Karla, studenty a umělce tentokrát nevyšla, tak je třeba rychle zastavit prvními přímými volbami zvoleného Zemana (nebezpečný precedent ty přímé volby), a to jakýmkoliv způsobem.Současné "elity" ale zapomněly na několik podstatných faktů nebo je prostě ignorují. Mnozí chudí lidé už nemají kam ustoupit,v krizi se sociální problémy vždy vyhrocují(až praskne bublina či spíše trik s finančními deriváty, budou světová ekonomika a tím i křehký dosavadní sociální smír v troskách) a mnozí slušní a do podvodů a zlodějin nezapojení lidé neztratili soudnost a paměť (výplachy mozků a implementace nových morálních principů po převratu byly sice permanentní a neskutečně intenzivní, ale zdá se, že někteří lidé si ještě uchovali zdravý selský rozum i tradiční morální zásady).
Mocní a bohatí spoléhají na to, že až se dříve či později celá pravda provalí, bude vše již dávno zapomenuté,vyprané do čista, promlčené a tím i nepotrestatelné. Ignorují rovněž fakt, že soudobý kapitalismus žijící jen díky stále větším dluhům, připomíná těžkého pacienta na jednotce intenzivní péče. Systém, v němž vítěz bere téměř vše a svým vděčným lokajům a novodobým nevolníkům dává jen drobečky z bohatého stolu, je dlouhodobě neudržitelný. To si jistě světoví elitáři uvědomují taky.Z naivity a z hlouposti je rozhodně nepodezírám. Proto se obávám záměrně rozněcovaných sociálních, etnických, náboženských konfliktů i velkých krizí a válek se všemi jejich negativními důsledky pro běžné smrtelníky, které by jim velice přišly vhod a které se v minulosti již tolikrát osvědčily jako sice dočasné, ale elitám velký zisk přinášející řešení v podstatě neřešitelných rozporů soudobého kapitalismu.
Ve hře je hodně.Věřit mainstreamovým médiím a mocným ale může v současnosti ze slušných lidí pouze ten, kdo rád strká hlavu do tlamy hladového tygra. Naivních hlupáků je však na světě stále ještě moc.

284161

03.02.2013 20:35

Světová válka tiskařských strojů

Deriváty- virtuální peníze a riskantní sázky

smutnyklaun 217.?.?.?

jsou jen další trik, jak vydělat obrovské peníze prakticky z ničeho a oddálit(ale také spustit) krach bankrotujících zemí Západu.Je to časovaná bomba globálního charakteru, jejíž detonátor ovládají jen ti nejbohatší z hodně bohatých. Opce, swapy, warranty, floors atd. jsou pro laiky složité až nepochopitelné, ale dá se to shrnout do dvou slov - gigantické kasino. Je v tom asi 700 bilionů dolarů. Dříve byly měny států podloženy zlatem, později vírou v národní ekonomiku či prací(to si ještě mnozí z nás pamatují), dnes už jen strachem z doby, kdy to všechno praskne.Prasknutí bubliny finančních derivátů znamená finanční a hospodářskou apokalypsu světa.Přežijí jen ti, co vlastní něco hmatatelné a ostatními ceněné (stavby, půdu,vodu,nerostné suroviny,továrny vyrábějící opravdu kvalitní a potřebné výrobky).To zřejmě v minulosti i nyní majitelé vagónů skutečných či virtuálních dolarů kupovali a stále kupují ve velkém po celém světě.Tištění ničím nekrytých peněz může fungovat jako katalyzátor výrazně urychlující prasknutí této bubliny.

284230

06.02.2013 19:29

Spletl se Stwora?

Tentokrát se spletla především média

smutnyklaun 217.?.?.?

Vsadila na nenávistnou, hysterickou a velmi agresivní kampaň vůči Zemanovi a jeho stoupencům, na naivní studenty bez existenčních starostí a na známé osobnosti, které se za účasti médií hlasitě postavili za milovaného Karla. Média jistě mají obrovskou moc, ale tentokrát podcenila stupeň znechucení většiny národa politikou a činy českých pravičáků. Když si zjistíme, kdo média v Česku vlastní, začneme leccos chápat.Jsou to především německy mluvící lidé.
Když někdo, kdo kandiduje za prezidenta, vytvoří stranu s Kalouskem a hlasuje s koalicí,na níž vyplouvá jeden obrovský skandál za druhým,s koalicí, v níž je strana, kterou nikdo při parlamentních nevolil,když udržuje tento slepenec ve stadiu klinické smrti celé dva roky,když hlasuje pro zákony, které jdou vyloženě proti slušným občanům této země a dělají z nich žebráky,pak lze jen těžko věřit slovům knížete, že by chtěl jako prezident pomáhat hlavně těm, kterým se moc nedaří. Výsledek prezidentských voleb ukázal, že pravicová politika v Česku už ztratila stoupence i mezi hodně naivními občany, přestože kníže nepochybně patří k těm slušnějším pravičákům. Média přesvědčila nerozhodnuté voliče, aby šli volit. Zemana.

284392

10.02.2013 17:40

Vrtěti psem 2. díl

Nejde jen o prezidenta

smutnyklaun 217.?.?.?

Výsledky podzimních voleb do třetiny senátu, do krajských zastupitelství i lednové volby prezidentské ukazují jeden důležitý fakt. Stále více občanů si začíná uvědomovat, že současný systém je v porovnání se socialismem let osmdesátých daleko bezohlednější, asociálnější a především nespravedlivější.Média minulý režim soustavně kritizují, a to úplně ve všem, zatímco nesčetné lumpárny prováděné během největší loupeže od Bílé hory vydávají za kosmetické nedokonalosti jedině správného systému.
Čeští pravičáci masivně podporovaní vesměs pravicujícími médii zcela jinak konají než hovoří.Oslavují a všemožně zavádějí americký ekonomický systém ve všech sférách v době, kdy Amerika je na výrazném ústupu a kdy ekonomickým a finančním centrem světa se stává dynamická Asie.Hovoří o osobní zodpovědnosti,o volném trhu bez přívlastků, který vše vyřeší, o svobodě atd. Ve skutečnosti ale za mnohými z nich zůstávají od roku 89 obrovské a nepotrestané tunely, daňové úniky, podvody a korupce v řádu bilionů korun. Prostý občan, který se na rozkradení a výprodeji republiky nepodílel a jemuž jsou pouze předkládány stále vyšší částky k placení za vše opravdu potřebné, už má systému, v němž bezohledný vítěz bez jakýchkoliv morálních zábran bere vše, plné zuby.Naivních hlupáků i těch, kteří z výše uvedených zločinů více či méně profitovali a stále ještě profitují, je v však v této zemi velmi mnoho.

284586

12.02.2013 10:11

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

Nálepkování

smutnyklaun 217.?.?.?

Po převratu se velmi rozšířilo dělení lidí na pravičáky a levičáky.Jako vždy, je všechno poněkud jinak.Od převratu zde bylo tolik především majetkových zločinů, že transformace socialismu v kapitalismus spíše připomínala obrovský výprodej za dumpingové ceny a divokou loupež za bílého dne a v kravatách v duchu hesla "Urvi, co můžeš, ale nenech se chytit a když tak pořád zatloukej".Důsledky jsou vidět všude.Co za něco stálo, je buď ve vlastnictví zahraničních firem nebo zdejších privatizátorů. Státu zůstaly především nemalé dluhy,ale máme již stovky miliardářů a asi 17 tisíc dolarových milionářů.Na druhé straně žijí statisíce lidí v nedůstojných podmínkách a jejich počet rychle roste,nepočetná střední třída rychle chudne,chybí peníze na důchody,zdravotnictví, školství, vědu, kulturu, dopravu atd.Majetek a peníze státu a slušných občanů se velmi rychle přesunuly na konta a do vlastnictví cizáků a zdejších boháčů, a to vše při absencí vhodných zákonů.Zákony, které toto vše beztrestně umožňovaly byly zřejmě šité na míru loupežníkům.
Lidé, kteří s tímto vývojem nesouhlasí (a je jich už opravdu velká část společnosti, nejde tedy o žádnou marginální skupinu) jsou především těmi, kteří při transformaci ignorovali zákony a dobré mravy, označováni za bolševiky, socany a levičáky, kteří se o sebe neumějí postarat, jsou líní a neschopní.Média a lokajové mocných jim v tom vydatně pomáhají a mnohé zločince a podvodníky oslavují jako velmi pracovité a schopné elity zdejšího mafiánského systému.Přitom mnozí z těch, kteří toto kritizují, opravdu nejsou ani bolševici ani levičáci, ale jen je štve,že lidé, kteří již přes dvacet let drze a ve velkém okrádají stát a své spoluobčany, dávno nejsou v kriminále, ale naopak se stali mocnými a bohatými elitami společnosti.Tito všehoschopní lidé také naprosto zdiskreditovali pojem pravice v Česku, o čemž svědčí hluboký propad preferencí tzv. pravicových stran.Trik s TOP 09 (jen další klon ODS, podobně jako v minulosti US, ODA ad.) zabral. Zřejmě budeme svědky zakládání pravicových stran s novými názvy, ale se starými ksichty a osvědčenými triky v pozadí.

284696

21.02.2013 20:20

Co po kapitalismu?

Krach kapitalismu lze odsouvat, ale nejde mu zabránit

smutnyklaun 217.?.?.?

Pokud lidé nevytvoří systém, který bude spravedlivěji rozdělovat vytvořené hodnoty než soudobý kapitalismus a nebude přitom šetrnější k přírodě,čeká lidstvo a vše živé apokalypsa. Je ale jasné, že ti kteří v současném kapitalismu, v němž vítěz bere téměř vše, velmi profitují, nebudou mít k tomuto sebemenší ochotu. Mají obrovské peníze a moc, kontrolují média, politici jim zobou z ruky.Změna systému jejich dominantní postavení silně ohrožuje, proto změna systému musí přijít zdola. K tomu ale dosud chybí konkrétní programy a schopní vůdci. Přitom jisté řešení by bylo.Vzít z obou systémů (kapitalismu a socialismu) to pozitivní a propojit to. Nevím, zda by tento kočkopes mohl dlouhodobě fungovat( v Číně zatím funguje), ale jinou možnost nevidím.Zázračné a ozdravné reformy kapitalismu bez válek a revolucí jsou stejnou utopií jako komunismus.Kapitalistický systém v dlouhodobé krizi nevymyslí nic jiného než války, po nichž často následují revoluce.Ta další válka by ale mohla být definitivně poslední.

285274

11.03.2013 01:23

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde...

smutnýklaun 217.?.?.?

Stejně tak by se dalo říct, že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. A to, že chce být prezidentem dolních deseti milionů v zemi, která patří nadnárodním společnostem, cizím bankám a nejrůznějším mafiím, je mi sympatické, stejně jako to, že ve svém inauguračním projevu kritizoval kmotry, nácky a mediokracii v zahraničním žoldu.Když si vzpomenu na nechutnou štvanici, kterou na něj zejména před druhým kolem prezidentských voleb rozpoutala zde působící média vlastněná převážně německy mluvícími vlastníky, vůbec se mu nedivím, že některým médiím nechce poskytovat rozhovory.Naopak servilita a nekritický obdiv většiny médií, zmanipulovaných studentů, některých umělců, zbohatlíků a jejich potomků k nesrozumitelně žbrblajícímu knížeti byly doslova bezbřehé.Některé výroky K.S., které si u soudného člověka zasloužily alespoň udivený výraz, odměňovali obdivovatelé knížete nadšeným potleskem. Proč asi? Já už jsem vysvětlení našel.

286172

07.06.2013 05:23

Tři diagnozy

Názory politického představitele své doby

A. D. 217.?.?.?

Co je morálně špatné nemůže být politicky správné.
Práce pro národ nemůže být spojena s finančním zájmem.


pí. Čangajšková.

290934

14.06.2013 19:36

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Moc si od toho neslibuji

217.?.?.?

V této zemi se od převratu beztrestně stalo tolik obrovských tunelů, podvodů, korupcí a dalších lotrovin v řádu bilionů korun,že zbohatlíci a mafiáni budou držet při sobě i kdyby se v jiné situaci s velkou chutí sežrali. Dobře ví, že pokud se uvolní lavina, snadno je smete. A to oni nedopustí. Do menších či větších lumpáren bylo v této zemi po převratu zapojeno možná až dvacet procent národa (s rodinnými příslušníky), kteří státu a spoluobčanům pouštěli a dosud pouští neuvěřitelně žilou, kde to šlo. Jednalo se o daňové a celní úniky, privatizace státního majetku za hubičky, převádění majetku a finančních toků z jedné firmy do dalších,defraudaci evropských dotací, předražené státní zakázky,odpisy majetku,luxusní osobní spotřebu dávanou do nákladů firem, korumpování politiků a úředníků atd.Tyto lumpárny se dramaticky rozšířily po celé zemi jak horizontálně, tak i vertikálně. Vzpomínám na italský film ze 70. let, který se jmenoval Vyšetřování skončilo, zapomeňte. Tak to dopadne i v Česku,ale rád bych se mýlil.Jednou ty lumpárny ale stejně prasknou. Hraje se o čas.

291448

19.06.2013 19:28

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

Hry mocných

217.?.?.?

Superbohatí a mocní tohoto světa hrají s lidstvem šachové hry, jejichž cílem je ovládat a vlastnit stále větší část světa.Lidstva rychle přibývá, což se jim nehodí, protože udržet v poslušnosti stále větší stádo ovcí pod rouškou demokracie (ve skutečnosti je demokracie západního střihu krutá totalita velkého kapitálu, který nezná hranic a velmi často vzniká jen klávesnicí počítačů vyvolených) je stále obtížnější.Proto cokoliv, co sníží výrazně počet lidí na Zemi a na čem se dají vytřískat obrovské peníze, je pro ně velmi dobré.Osvědčená byla válka(za císaře pána a jeho rodinu), ale ta je v době mezikontinentálních jaderných zbraní nebezpečná i pro ně.Proto ovládají či vlastní banky, farmaceutické firmy, výrobu paliv a energií, pozemky, potravinářské koncerny, surovinové zdroje, média, komunikace, zbrojařské firmy atd.Jejich cílem v oblasti zdravotnictví je léčit nemocné tak, aby na tom oni nehorázně vydělali a pacienti drahou léčbu stejně nepřežili. Krmí prostý a chudý lid potravinami, k nimž pes čichne a znechuceně odchází, protože jsou nacpané jedovatými éčky a nekvalitními náhražkami,prosadili přidávání toxického fluoridu sodného do zubních past(zářivý úsměv nade vše),konzervantů do běžných potravin,masivně šíří do světa drahá očkování plná těžkých kovů, naopak přirozenou prevenci a léčbu pomocí vitaminů, stopových prvků,léčivých bylin a přírodních preparátů zesměšňují, protože se takové přípravky nedají patentovat a nedají se z nich vytřískat takové astronomické zisky.Současný svět je zkrátka založený na klamání a okrádání prostých a naivních lidí těmi bohatými a mocnými, kterým slouží média, politici, manažeři, prodejní vědci a umělci. Ideálem bohatých a mocných je poslušný člověk, který je formálně vzdělaný, ale moc nepřemýšlí a rád se opičí po druhých, neustále kupuje na úvěry z bank často zbytečné a poruchové krámy, a proto musí celý život jen splácet dluhy s lichvářskými úroky, makat jako robot a držet ústa a krok. Říká se tomu pokrytecky být "in" a je to pro bohaté ideální občan novodobého otroctví 21.století.

291757

21.06.2013 17:31

Musíme platit daně? Já říkám ne!

Daně placené slušnými občany končí na privátních účtech všehoschopných zbohatlíků

217.?.?.?

Rozkradený a zadlužený stát potom nemá na důchody, investice do vzdělání, zdravotnictví, vědy, kultury, infrastruktury. Až pojedete kolem okázalých vil s naleštěnými fáry za miliony(a to je jen špička jejich majetku), bude vám jasné, kde skončily majetky a peníze státu a poctivých plátců daní, tedy především zaměstnanců a proč na vše skutečně potřebné chybí ve státní pokladně peníze. Další příčiny jsou v tom, že velké firmy byly v podstatě darovány zahraničním koncernům, které zisky převádějí do mateřských zemí,zde mají neuvěřitelné daňové prázdniny, pravičáky milovaný západní kapitalismus připomíná Titanic po srážce s ledovcem a prostí lidé naprosto rezignovali na svá těžce vydobytá práva a nechají se soustavně podvádět darebáky a médii.

291912

25.06.2013 20:36

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

Kdo jsou temné síly zla?

217.?.?.?

Na to si přemýšlivý a nezaujatý člověk udělá názor sám bez pomoci médií a koupených odborníků. Za vším je patologická touha po moci, penězích a majetku a také strach o neuvěřitelná privilegia.Ostatně jako vždy v minulosti.

292164

Svět řídí a zásadně ovlivňují mnozí asociální psychopati, kteří se svévolně povýšili na bohy.Dokud tito lidé budou mít obrovskou moc a vliv, nebude na světě dobře. Pro ně je svět jen velká šachovnice, s lidmi, vládami i s celými státy hrají své mocenské hry, jejichž cílem je růst zisku a moci jen pro nejbohatší. Zbytek lidstva vedou naprosto bezohledně do krizí, bídy, utrpení a válek.

292397

Americké aristokracii slouží nejen NSA, ale i CIA,FBI a další federální služby (a je jich opravdu požehnaně),armáda, kongres, senát i vláda. Tamější oligarchové vládnou neomezeně přes peníze (skutečné i fiktivní) celé zemi a aspirují být neomezenými vládci celého světa.Ekonomicky však americké korporace i banky poslední roky začíná válcovat Čína a velkým trnem v oku je jim také nepříjemný jaderný arzenál Ruska. Nebýt těchto dvou zemí,celý svět by dnes byl říše strýčka Sama.

292609

09.07.2013 15:36

Výchova žumpalistů Babišem

Čí chleba jíš, toho píseň zpívej

217.?.?.?

Nepochybuji, že píšící modří komsomolci a pravdoláskaři, se opět přizpůsobí novému chlebodárci.Pružný charakter již prokázali mnohokrát.

292987

23.07.2013 23:57

Kdo zabíjí mužství v Česku

Neustálá honba za penězi a úspěchem za každou cenu

217.?.?.?

jsou hlavní příčinou toho, že muži jsou frustrovaní, vyčerpaní a stále častěji je v zaměstnání a v rodině dostihují a často i předstihují ženy, které byly dlouho podceňované právě muži. Nedostatek víry u mladé a střední generace je sice faktem, ale nikoliv příčinou frustrace mužů. Tak to může interpretovat jen hluboce věřící a především katolická církev, jejíž moc v současnosti klesá, což ona nelibě nese. Muži se prostě musí vyrovnat s faktem,že ženy se jim v mnoha směrech vyrovnají a v lecčem je i předčí. Kapitalismus umí lidi pěkně vycucat a potom je jako nepotřebné a neefektivní odkopne. A muži to nesou evidentně hůře než ženy.

293800

24.07.2013 16:18

České zdravotnictví

V této zemi je tunelování a rozkrádání státního vyvolenými legální

217.?.?.?

Má to však několik podmínek.Hlavní z nich je, aby vyvolený byl voličem či lépe sponzorem pravice bez záznamu v trestním rejstříku. Ve zdravotnictví se točí hodně peněz, proto nejrůznější pravicové mafie toto důležité odvětví považují za důležitou sféru zájmů a zdroj obrovských zisků. Na klíčová místa, kde se rozhoduje o toku peněz, dosazují své lidi.Většina lékařů a zdravotníků v tom nejede a zaslouží uznání za záchranu životů a zdraví, žáby na prameni sedí na úřadech, kde se o přidělování a toku peněz rozhoduje. Na potřebné léčení nemocných pak stále častěji chybí peníze, které končí na privátních účtech vyvolených a mafií. Principy tržní ekonomiky prosazované pravicí podle amerického vzoru jsou namířené proti zájmům běžných občanů a slouží výlučně zájmům vyvolených a mafií.V konečném důsledku jsou velmi nehumánní a české zdravotnictví velmi prodražují.

293836

25.07.2013 17:25

České zdravotnictví

RE: Soukromé zdravotnictví je zločin

217.?.?.?

Obhajoba současného systému je dlouhodobě neudržitelná. Celý tento mafiánský systém je jen o tom, jak přechytračit spoluobčany a stát. Kdo to umí a na státu a spoluobčanech si parádně mastí kapsy, ten na současné poměry nedá dopustit a donekonečna omílá mantru o hrůzách socialismu.Pravdu tím ale nezmění.

293887

26.08.2013 18:20

Kurz Washingtonu směrem k hegemonii je kurzem k válce

RE: Kdo má z válek, převratů, revolucí tučný zisk a další výhody ?

217.?.?.?

Vaše obhajoba mocenských elit a jejich zájmů je prostě neobhajitelná.Možná se k nim počítáte, ale obávám se, že vládci a do velké míry i vlastníci současného světa mají poněkud jiné možnosti než Vy.Nejsem ani líný ani hloupý,vzdělání mám hodně nadprůměrné,do hospody nechodím, učím se celý život, ale to jak si mocní tohoto světa pohrávají s celými národy a státy, tak toho se opravdu děsím. Kde je záruka, že tito boháči a mocní nejsou ve skutečnosti asociální a egoističtí psychopati? S řečmi o trhu, který vše řeší na mě nechoďte. Na tuto lež jsem již alergický.

294960

26.08.2013 20:26

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

Reflex a JXD je nejlepší nečíst

217.?.?.?

Ztráta času, peněz a pachuť v ústech z těch rádoby intelektuálních, ve skutečnosti však jen ubohých blábolů těžkého a soustavně provokujícího závisláka.

294977

Obávám se, že za většinou konfliktů, válek, revolucí, převratů ve světě jsou velcí boháči a jejich ideoví vůdci, kteří se světem a s celými státy hrají šílené hry často globálního charakteru, jejichž konečným cílem je jejich světovláda a růst již tak obrovského bohatství relativně nepočetné skupiny superboháčů. Těmto mocným loutkovodičům je jasné, že cesta k tomuto cíli musí v přelidněném světě ve věku informačních technologií vést jedině zákulisními intrikami a mediální masáží. 7 miliard lidí se jim nehodí, protože kontrolovat a ovládat takovou masu lidí je stále těžší.Také velmi dobře ví, že stav, kdy relativně úzká skupina mocných a superbohatých diktuje světu svou vůli a z velké části jej vlastní, je dlouhodobě neudržitelný a pro většinu lidstva nepřijatelný. Proto vsadili na líbivé tony o demokracii,svobodě a dodržování lidských práv, jejichž prosazování i ohněm a mečem je dobrým trikem k prosazení vlastních zištných cílů. Jejich zájmům slouží za peníze nejrůznější tzv. bezpečnostní služby,armády,chytré hlavy, média. Politici jsou jen jimi nastrčené loutky, které prosazují především to, co je v zájmu boháčů.Války, převraty, revoluce jsou přesně to, co jim jejich skrývané skutečné cíle pomáhá dosáhnout.Sníží se tím počet obyvatel,vyprázdní se vojenské arsenály zbraní před uplynutím jejich použitelnosti a podpoří se tak zbrojní výroba,ze které mají rovněž obrovský zisk. Že při bezohledné honbě za svým světovládným cílem trpí a umírají miliony nevinných lidí nemluvě o devastaci přírody je pro ně zcela nepodstatné.

295288

03.09.2013 19:13

Progresivní daň je zločin

Progresivní daň je na Západě běžná

217.?.?.?

Rovnou 15 % ní daň tady zavedli tzv. pravičáci,aby bohatí měli ještě více milionů a miliard než předtím.Od roku 89 by se hlavní snaha zdejších "pravicových" stran dala popsat jako snaha vytvořit od nuly co nejrychleji a jakýmkoliv způsobem úzkou vrstvu velmi bohatých lidí, kteří budou spolu se zahraničními firmami v této zemi fakticky neomezeně vládnout a ostatní občany či spíše poddané nemilosrdně ždímat. Je jasné,proč peníze chybí na vše opravdu potřebné, zejména když zisky z velkých firem, kdysi českých, nyní vesměs patřících zahraničním společnostem, plynou do zahraničí a státní rozpočet je navíc tunelován zdejšími pravičáky, kteří nemají a nebudou mít nikdy dost.Vše ostatní je jen pravicová propaganda založená na tisíckrát omílaných lžích, které jsou vydávány za jedinou pravdu.

295498

05.09.2013 19:23

Připravte se na smrt petrodolaru

Když kobyla dodělává, nejvíc kope

217.?.?.?

Pád dolaru jako světové rezervní měny je americkými superboháči a loutkovodiči neustále a všemožně odsouván, ale je dříve či později nevyhnutelný.Zejména asijské země přebírají vedoucí roli jak ve výrobě, tak i v obchodě a v bankovnictví. Až se tak stane, bude z hegemona světové ekonomiky pouze jedna z velmocí.Velkou neznámou je, jak se nejmodernějšími technologiemi vyzbrojená supervelmoc s tímto vyrovná.Obávám se, že velká válka by pro americké boháče a loutkovodiče mohla být lákavou nadějí, jak se opět stát světovým hegemonem.Velkou neznámou je též chování amerických voličů při pokračujícím poklesu relativní ekonomické síly vlastní země. Jejich víra ve vlastní vládnoucí elity je bezbřehá a poněkud naivní a stále ještě nahrává tamějším elitám. Otázkou je ,jak dlouho tomu mýtu o americké nadřazenosti ještě budou ochotni věřit.

295629

06.09.2013 20:11

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: neni to zas tak horke

217.?.?.?

Obávám se, že stejně jako naprostá většina zdejších pravicujících soukmenovců přání vydáváte za realitu. Někdy ale ani skalní víra v nadřazenost USA jako ideového vzoru nepomáhá. Čas ukáže nejlépe, jak na tom Velký bratr vlastně je, a to jak s ekonomikou a financemi, tak i s tou jasnou technologickou dominancí.Obávám se, že tento čas se ani nemusí počítat na dlouhé roky. Mnohé evropské a asijské země už nejsou chudými, pasivními a zaostalými konzumenty amerických výrobků a technologií, nýbrž mají vlastní dynamicky se rozvíjející výroby, relativně zdravé finance i vlastní, hodně pokročilé výzkumy a technologie, včetně těch vojenských.Svět se opravdu rychle mění i když mnohým se to evidentně nelíbí.

295699

08.09.2013 21:34

Bývalí američtí zpravodajští důstojníci varují Obamu

Za chemickým útokem v Sýrie jsou ty síly, které z války čekají obrovský profit

217.?.?.?

Vylučovací metodou se původci tohoto a mnoha dalších předchozích válečných konfliktů dají zjistit poměrně snadno.Jsou to stále ti samí a zranění ani smrt jim ve válečných konfliktech nikdy nehrozily. Zato ze smrti a utrpení nevinných lidí měly a mají zisky přímo astronomické a jejich moc tím vždy neuvěřitelně narostla. Mocenské hry, které hrají s národy a státy jako se šachovými figurkami, jsou akutním nebezpečím pro celý svět.

295783

Komando placené v dolarech lépe či hůře provede naplánovanou provokaci a vyvolá záminku k napadení suverénního státu.O masáž mozků ve prospěch agresora se postarají "objektivní" média vlastněná mediálními magnáty, koupení odborníci a další přisluhovači. Zjistit skutečné viníky je přitom velmi snadné. Jsou to stále stejní loutkovodiči, kteří z naplánované provokace, následných vojenských zásahů a především z instalací poslušných vlád a režimů mají obrovské zisky a posílení již tak obrovské moci.Ostatní obyvatelé planety na tyto ďábelské hry mocných totiž více či méně doplácejí,nejvíce pak vlastními životy a utrpením ti nevinní a bezbranní. Scénář, který se v různých modifikacích stále opakuje a viníkům beztrestně prochází, svědčí o tom, že většina lidstva není schopna či ochotna přemýšlet a rezignovala před mocí velkých peněz.

295890

14.09.2013 09:26

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: .. byla pouze odlozena.

217.?.?.?

Ano, byla pouze odložena.Důvod k pozdějšímu útoku ochotně poskytne jiné komando placené dolary. Ale útok na Sýrii budou USA již těžko obhajovat jako boj za lidská práva naverbovaných žoldáků, celému světu bude jasné, že to je další akt agrese provedený výlučně v zájmu amerických boháčů a mocných.Z hlediska šachové partie dobrý tah Rusů.

296108

15.09.2013 20:57

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: To je dobrý vtip,

217.?.?.?

Němci Rusy taky podceňovali a jak v Rusku dopadli, ví celý svět.A to byli Rusové za Němci na počátku války opravdu dost pozadu.Pouze zdejší pravičáci bezmezně obdivující upadající velmoc jako nepřekonatelný vzor vojenský a lidský potenciál Ruska soustavně podceňují a bagatelizují kvalitu ruské výzbroje.Vojenské a kosmické technologie Rusů s daleko menšími výdaji na zbrojení jsou nyní prakticky srovnatelné s těmi americkými nebo alespoň představují obrovskou hrozbu pro USA v případě války. Američané to na rozdíl od Vás ví.Proto jsou pro ně Rusko a dále Čína (její výzbroj vychází velmi často z ruské) hlavní nepřátelé, stejně jako v časech studené války.

296183

20.09.2013 18:13

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

217.?.?.?

Nenažranost boháčů je opravdu hlavní příčinou strádání stamilionů lidí na celém světě. To neokecáte, ať se snažíte sebevíc. Boháči nejsou žádní filantropové, ale bezohlední jedinci posedlí mocí a penězi, kteří jdou za svým zištným cílem bez ohledů na druhé. To, že bohatí ždímou z lidí, co se dá, to je rovněž nepopiratelný fakt.Už Balzac dobře vystihl podstatu kapitalismu,v němž za velkým bohatstvím je velký zločin.Dnešní kapitalistický systém,v němž vítěz bere téměř vše a těm, kteří vytvářejí svou prací skutečné hodnoty, odsype jen drobečky z bohatě prostřeného stolu,ten je bez použití násilí dlouhodobě neudržitelný.Bohatí už to ví dávno a protože jich je oproti chudým nesrovnatelně méně,využívají k oblbování a ždímání chudáků všemožné triky a fígle a především média. S prosazením neoliberálního konceptu od konce 70. let kapitalismus rychle požírá sám sebe. O vývoji světa dnes rozhodují desítky či maximálně stovky nejbohatších.To, co psali komunisti o socialismu byla pohádka, ale to,co napsali o kapitalismu, je téměř beze zbytku pravda. P.S.: Pokud patříte k těm ždímajícím nebo k jejich dobře placeným lokajům, pak ovšem Vaši argumentaci chápu.

296535

22.09.2013 20:50

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

217.?.?.?

To, co vydáváte za fakta, je pouze Vaše víra, kterou šíří všichni bohatí jako jedinou skutečnou pravdu. Nenažranost boháčů a jejich patologická touha po moci byla a stále je hlavní příčinou válek,konfliktů vydávaných za etnické, náboženské, sociální atd., krizí, revolucí, bídy, utrpení a smrti mnoha nevinných a bezbranných.Historie podala již mnoho důkazů. Kdo je ovšem nechce vidět, nevidí a vidět nebude.S tím nic neudělám. Bohatí jsou navíc tak zbabělí, že za výlučně své zištné a mocenské zájmy posílali a posílají do válek chudáky, kteří často ztratili a ztrácejí to jediné, co měli. Vlastní život.Faktem také je, že myšlenky sociální spravedlnosti jsou pro boháče trnem v oku.Stále se sice ohání lidskými právy, ale vždy z nich vypouštějí právo na důstojný život všech lidí. To by totiž na ně zbylo podstatně méně než dosud a než mají v plánu. Proto tyto myšlenky neustále zesměšňují a silně nenávidí, intrikují, korumpují politiky atd.Nehodlám Vás přesvědčovat, reakce na Vaše příspěvky je evidentně ztrátou času.

296645

22.09.2013 21:04

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

217.?.?.?

A ještě něco. Pletete si důsledky a příčiny.Miliardáři v Číně jsou jen důsledkem toho, že Američani si nechtěli mazat ruce špínou a vyvezli celá odvětví průmyslové výroby do Číny. To, že zbohatl Čínan X.Y. bylo jen proto, že jeho touha po moci a zbohatnutí byla v daném regionu největší.Určitě musel být i schopný, neřku-li všehoschopný. To není nenávist ke schopným, to je fakt.

296647

22.09.2013 21:48

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

217.?.?.?

Bohatí z USA, ale i z Evropy vyvezli mnoho průmyslových výrob do Asie především proto, že tamější dělníci pracují jen za nepatrný zlomek toho, co Američan či Evropan. Takže zase ta nenažranost boháčů, žádná filantropie či sociální stát stojí za současnou krizí Ameriky a Evropy. Někde udělali boháči ze Západu chybu.Průmyslovým, obchodním a bankovním centrem světa se proti jejich vůli stává Asie.

296650

24.09.2013 19:56

V předvečer války

Když boháčům hrozil bankrot nebo klesly zisky, vymysleli válku

217.?.?.?

... a poslali do ní chudý "kanonfutr".Za bukem počkali na konec a shrábli zisky. Důvodem, proč zatím nerozjeli tu třetí světovou, je zcela oprávněná obava, že tuto válku by nemuseli přežít se vším svým bohatstvím ani oni.

296757

20.10.2013 23:30

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Nejvíc se bojím toho, že mnozí lidé přestali myslet a ztratili paměť

217.?.?.?

Vždy, když slyším krásné projevy budoucích politiků a porovnám je s jejich skutky po jejich zvolení, je mi smutno.Lidé v této zemi jsou prostě nepoučitelní. Místo aby lháře, zkorumpované podvodníky a všechny ty, kteří umožnili rozkradení a výprodej státního majetku zdejším mafiánům a zahraničním firmám doslova za hubičky hnali k zodpovědnosti,občané volí s železnou pravidelností zase ty, kteří jim po volbách jen utahují opasky či spíše oprátky.Po každých volbách jsme slyšeli, že jsme moc projedli a užívali si, a proto si zase musíme utáhnout opasky. Musí totiž hodně zbýt pro četné zbohatlíky, politiky a nejrůznější mafie. Státu a nezámožné většině občanů v této zemi už nepatří téměř nic, pouze dvoubiliónový dluh, který zdejší úspěšní privatizátoři a pravicující soukmenovci ohánějící se svobodou a demokracií dávají po volbách platit těm, kteří nic neukradli, nepodváděli, nelhali a také bohužel nepřemýšleli.Svobodu si tito lidé vyložili jako beztrestnost za nejrůznější hospodářské zločiny a z demokracie(doslova vlády lidu) udělali vládu velkých peněz, jejichž původ nesnese denní světlo.Ve skutečně právních státech by mnozí z těch, kteří na nás před volbami shlížejí z bilboardů, měli velké problémy s justicí a s policií již dávno před volbami,takže na bilboardech by prostě nebyli, protože by měli zcela jiné starosti.V této zemi jsou ale v klidu. Dobře ví, že četní gauneři a naivní hlupáci si je zase zvolí.Stačí hodně slibovat nebo založit stranu s líbivým názvem, hezky mluvit a dobře vypadat. Úspěch je vždy zaručený.

298279

23.10.2013 22:43

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Kdo nejde k volbám, nemá právo si stěžovat

217.?.?.?

Volby jsou jediná příležitost slušných lidí říci zdejším polistopadovým "elitám", co si o nich myslí. Protože mafiáni,tuneláři, podvodníci, korupčníci a lháři půjdou k volbám v jednom šiku, musí jít ti dvacet let okrádaní, podvádění a obelhávaní občané k volbám taky.Rozhodnout se musí každý sám a na předvolební průzkumy a doporučení nejrůznějších "expertů" se nesmí ohlížet, neboť existují tři druhy lží: lež, hnusná lež a předvolební průzkum. Pokud někdo zase naletí slibům a líbivým řečím pravicových šíbrů a přitom nepatří k těm uvedeným výše,je pouze k politování stejně jako ten, kdo při volbách zůstane sedět doma. Posledních sedm let pravičáckého řádění totiž silně připomínalo genocidu prováděnou na slušných a bezbranných občanech tohoto rozkradeného, vyprodaného a zadluženého státu, zatímco "elity" už neví,co dělat s penězi bezohledně vyždímanými ze státní kasy a z těch, kterým opovržlivě říkají socky. V přírodě parazit svého hostitele nezabije,zdejší elitáři bez mrknutí oka a výčitek svědomí ano.

298477

16.11.2013 19:50

Komu USA dluží? (II)

Amerika dluží všem, ale drží v ruce největší klacek

217.?.?.?

Jejich dravé elity si koupily Ameriku a velkou část světa za peníze, které si od roku 1913 monopolně tisknou po tisících miliard nebo je v posledních desetiletích vytvářejí pouze klávesnicí. Svět podle elit je džungle, kde vítězí všehoschopní. To, že miliony lidí umírají hlady, na banální léčitelné nemoci nebo nedostatek čisté vody,ve válkách,v uměle vyvolaných národnostních, náboženských a sociálních konfliktech a že stamiliony lidí žijí v zoufalé bídě a bez sebemenší naděje na lepší život, je odvrácená strana okázalého přepychu a obrovského bohatství a moci relativně velmi úzké skupiny elitářů. Je to současně ostuda současného světa, který je schopen díky vědě například létat do vesmíru. Vítězové v tomto světě berou vše,ostatní jim dobrovolně i nedobrovolně platí jako mourovatí a slouží jako novodobí otroci.Ti lépe situovaní jako otroci konzumu, který jim vnucují média a reklama. Pro české pravičáky a zdejší média je to obdivovaný vzor a jediné správné uspořádání světa. Alespoň do té doby než budou sami sežráni silnějšími a bezohlednějšími dravci v této džungli.

299615

27.11.2013 22:17

Oligarchie versus planeta Země

RE: Demokracie

217.?.?.?

Demokracie je především líbivým slovem, které umně zakrývá podstatu a principy fungování současného velmi nespravedlivého a kořistnického uspořádání světa. To učinilo modlu z peněz a z konzumu. Světu dnes fakticky vládne pár tisíc superboháčů, kteří zbytku lidstva vnutili pravidla hry výhodná jen pro ně.Politici jsou pouze poslušnými loutkami v jejich rukách. Uspořádání světa nesvědčí pro často opakované tvrzení, že lidé jsou díky rozvoji mozku vrcholem ve vývoji živé přírody, ale spíše pro tvrzení, že lidstvo představuje slepou vývojovou větev, po jehož dominanci nastane všeobecná zkáza a chaos.Druhá věta termodynamiky se naplní. Ale třeba se mýlím.

299982

30.11.2013 10:13

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: DOPORUČUJI PRO ZAJÍMAVOST

217.?.?.?

Čína už se z neokoloniální země stala velmi významným hráčem na světové politické a ekonomické šachovnici a Rusko má díky Putinovi, obrovskému přírodnímu bohatství a jaderným zbraním velkou šanci vymanit se z amerického područí. Proto ta neutuchající hysterie amerických loutkovodičů proti Rusku a Číně pod záminkou nedodržování lidských práv.Tyto státy jim totiž kazí plán na světovládu. Jinak už celý svět tancuje jak Velký bratr píská a FED tiskne hromady nekrytých peněz, za které si zatím kupuje, co chce. Ostatní země bývalého východního bloku novodobými koloniemi zůstanou ještě dlouho.Je stále jasnější, že vítězný neoliberální koncept dramaticky vyostřil hlavní problémy současného kapitalismu, který je bez použití násilí dlouhodobě neudržitelný.

300094

02.12.2013 08:58

Domovy seniorů

Ráj a očistec

217.?.?.?

Současný systém je ráj pro bezohledné a především všehoschopné gaunery, pro ostatní spíše očistec vydávaný ovšem gaunery a médii za demokracii a ráj. Kdyby slušným lidem v roce 89 tehdejší vůdcové na rovinu řekli, co pro ně po převratu chystají za novinky, lidé by schovali klíče do kapsy a šli by domů. Výprodej a rozkradení státu, stejně jako vykrádání peněženek slušných lidí by se nekonalo.Velký podvod by skončil dříve než by začal.A to se nesmělo stát. To, že staří a nemocní jsou pro tento systém nežádoucí přítěží, je smutná pravda. Nedají se již ždímat a naopak vyžadují péči a náklady. Odvrácená strana nablýskaného pozlátka soudobého kapitalismu orientovaného jen na peníze,zisk a úspěch.

300167

08.12.2013 09:56

Satanův plán

Ďábelský plán elitářům zatím vychází

217.?.?.?

Lidé jsou dnes zaměstnáváni vším možným (vyděláváním stále většího objemu peněz,kulturou,sledováním médií, školou atd.) aby neměli čas přemýšlet, reklama a média jim vnucují zbytečné věci, které vůbec k životu nepotřebují, banky a jiní lichváři jim vnucují peníze, aby si mohli tyto krásné, složité (tím i poruchové)a hlavně nepotřebné věci koupit,napálení konzumenti potom musí makat a platit jako mourovatí a nesmí remcat, aby nepřišli o mizerně placený džob. Kultura plná násilí,obscénností,deviantů a psychopatů slušně vymývá mozky především mladé generaci a vnucuje jim zvrácený hodnotový systém. Bohatí tyto zbytečnosti buď nekupují nebo na ně prostě mají a televizi kromě zpráv nesledují. Dobře ví proč.
Protože těch nemajetných a chudých je drtivá většina (auto a byt v paneláku nebo domek na vsi nepovažuji za bohatství), je třeba poštvat jednu skupinu proti druhé (politika je k tomu obzvláště vhodná), rozbít tradiční rodinu (stále více dětí se dnes rodí a vyrůstá v neúplných a tím i ve zranitelnějších rodinách), vytvořit vzdělávací systém, který z mladé generace udělá jen nemyslící roboty, konzumenty šuntů s kurvítkama a dekadentní kultury plné násilí,pornografie a vnějších efektů, kteří příliš nemyslí a zvládají pouze úkony servisního charakteru potřebné pro zachování a rozšíření bohatství a moci elitářů (bankéřů, majitelů korporací, jim oddaných vědátorů a poradců). Podle toho, co vidím kolem sebe, elitářům jejich ďábelský plán na ovládnutí nemajetných stamilionů lidí zatím vychází. Oni velmi dobře ví, že jinak než pomocí jimi vlastněných médií, PR agentur, bank, korporací, úpadkové kultury,církví a vzdělávacího systému poskytujícího pouze povrchní znalosti a dovedenosti servisního charakteru tu lúzu na otěžích dlouho neudrží.Pak už zbývá jen otevřené násilí a diktatura jako řemen, včetně koncentráků a stanného práva nebo velká válka, která je ovšem v éře jaderných zbraní velkým rizikem i pro elity.

300460

17.12.2013 19:53

Střet civilizací podle Vladimira Putina

Řekl to pěkně

217.?.?.?

Je stále jasnější,že Rusko s příchodem Putina do Kremlu přestalo být snadnou a bohatou kořistí pro zejména americké banky a korporace a stalo se spolu s dynamicky se rozvíjející Čínou hlavní překážkou k nastolení americké světovlády. Ruský vojenský a surovinový potenciál stejně jako ekonomickou a finanční sílu Číny musí zadlužená Amerika se spoustou bublin a odsouvaných problémů se skřípěním zubů respektovat. Zatímco boháči v Americe maskují své světovládné choutky a vojenské agrese bojem proti islámskému terorismu,Putin hlavní střet civilizací nazval pravými jmény.

300918

24.12.2013 20:25

A není úniku

Reklama i zubaři klidně doporučují zubní pasty s fluoridy

217.?.?.?

Není nad to, když i mrtvola má zářivě krásný úsměv!

301346

30.12.2013 13:07

Ukrajina: Východní kořist NATO

Peníze a moc

217.?.?.?

hledejte téměř za všemi hrůzami,které trápí lidstvo po celou historii lidstva (války,hladomory, revoluce,zoufalá bída v mnoha zemích světa,ekonomické krize,etnické,náboženské,sociální konflikty) a skoro nikdy se nespletete. Když v pozadí těchto hrůz způsobených výhradně lidmi jako loutkovodiče najdete opravdu bohaté pány a dámy s patologickou touhou po moci a bohatství a s uhlazeným vystupováním na veřejnosti, pak to ještě s vaším uvažováním není tak špatné. Vždy z toho totiž ti nejdravější z nich mocně profitovali. V případě Ukrajiny a nynějších výbuchů v Rusku nejde o nic jiného než o ruské suroviny(opravdu velká kořist), území a trh (opravdu velké) a v neposlední řadě o ruské ozbrojené síly (opravdu těžká a nebezpečná překážka pro nastolení světovlády elitářů).Výbuchy v Rusku před zimní olympiádou i poněkud zpackaná revoluce na Ukrajině jsou podobně jako barevné revoluce z téže dílny. Tajné služby a armáda pracují pro vládu, vláda pracuje pro bohaté loutkovodiče. Pyramida moci vyobrazená na zelených papírcích už hodně dlouho.

301588

31.12.2013 00:12

Ukrajina: Východní kořist NATO

RE: Peníze a moc

217.?.?.?

S tím chlastem si začal moc brzy!

301614

01.01.2014 20:44

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

Žumpa v TV

217.?.?.?

jen odráží ekonomický, mravní, kulturní a hodnotový úpadek v současné české společnosti.Důsledek toho, když se privatizují bilionové majetky za naprosté právní tmy,nerozlišují se čisté a špinavé peníze,existuje jedině správná ideologie a její propagátoři můžou beztrestně dělat úplně všechny lumpárny,zatímco kritici jsou uráženi, vláčeni médii a vyhazováni ze zaměstnání,když tunelování, daňové úniky, lži a korupce se stanou běžnou součástí podnikání a peníze jsou vždy až na prvním místě.Národ,který podvodníkům v kravatách naivně naletěl a svou pasivitou jim umožňoval po dvě desítky let se fantasticky napakovat na jeho účet,může ale naříkat i sám na sebe.

301695

06.01.2014 19:05

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

Kdo má z terorismu prospěch, je v pozadí

217.?.?.?

Výbuchy v Rusku před olympiádou v Soči určitě potěšily vládce většiny světa za velkou louží.Cokoliv,co neposlušné a rostoucí Rusko poškodí, je pro ně dobré. Od nich fouká vítr.

302139

09.01.2014 18:45

Jak americké NGO rozvrací Francii

Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

217.?.?.?

Téměř celý svět tancuje, jak bankéři a majitelé největších korporací pískají. Překážky v nastolení světovlády jsou hlavně Rusko za Putina se svým jaderným a nerostným potenciálem a formálně komunistická Čína s obrovskou ekonomikou a počtem obyvatel.Další rozvíjející se a početné státy (Indie, Brazílie ad.) takovou překážkou zdaleka nejsou. Dokud je dolar světovou rezervní měnou, můžou elitáři v poklidu žít svůj šílený světovládný sen. Zatímco ostatní si musí dolary vydělat, elitáři si jich prostě vytvoří celé hory buď klávesnicí nebo v jejich tiskárnách. S pádem dolaru jako rezervní měny hra končí.Kardinální otázkou pro celý svět tedy je, zda dřív padne dolar nebo se elity ujmou globální světovlády.

302297

10.01.2014 21:37

Jak americké NGO rozvrací Francii

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

217.?.?.?

Souhlasím s tím, že všechna ta kvantitativní uvolňování jsou v konečném důsledku likvidace dolaru jako světové měny řízené právě FEDem. Nějak mi ale hlava nebere, proč by si všemocní oligarchové a superboháči likvidovali tak báječnou a velkou samoobsluhu, v níž si můžou koupit celé státy a jejich vlády jako hračky za peníze, které si vytvářejí dle libosti pouhým stisknutím klávesnic.Z hlouposti ani z filantropie elity nepodezírám, musí v tom hrát roli ještě něco, co jim za tu konečnou likvidaci dolaru stojí. Nemůžu se stále zbavit dojmu, že za tím vším je právě překotný nákup všeho cenného po celém světě za silně znehodnocenou měnu dokud to ještě jde. Ale můžu se mýlit.

302341

12.01.2014 18:00

Politika roku 2014 a v následných letech

Rýsuje se globální diktatura jako řemen

217.?.?.?

založená na koncentrovaném vlastnictví peněz,médií,výrobních prostředků,půdy,vody,surovin, zdrojů energie, nemovitostí atd. v rukách největších superboháčů a na dominanci jimi ovládaných či vlastněných centrálních bank a úřadů. Komu se to nebude líbit(jedincům i státům),bude pod rouškou šíření lidských práv a svobod humanitárně bombardován, zavřen do koncentráku nebo odsouzen k vyhladovění.Ti největší oponenti pak zmizí z povrchu země.Všichni budou sledováni(karty, mobily,kamerové systémy, internet, satelity), masírovani a školeni jedině správnou mediální propagandou a syceni kulturou založenou na násilí a povrchnosti, budou rovněž početně posíleny a moderně vyzbrojeny policie a armády.Ostatně v mnoha vyspělých zemích se toto již děje. Máme se nač těšit.

302418

13.01.2014 21:21

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

Kapitalismus si říká demokracie

217.?.?.?

Může existovat skutečná demokracie (původně vláda lidu, dnes prezentovaná jako soutěž politických idejí a stran ve volbách do zastupitelství) v systému založeném na privatizaci zisků stále užší skupinou boháčů a socializaci ztrát, v systému kde peníze a majetek rozhodují a ovládají naprosto vše ? Kapitalismus si již dlouho říká demokracie, protože to krásně zní a lidé na to slyší, zatímco slovo kapitalismus je v myslích lidí spojené s vykořisťováním a útlakem většiny občanů menšinou bohatých,s válkami, v nichž za zisky boháčů umírají chudí a naivní. Tato záměna vzájemně se vylučujících pojmů je jen další promyšlený podvod elit k zastření podstaty a principů fungování kapitalismu.

302475

26.01.2014 11:55

Ukrajina dnešních dnů

Stále stejný scénář

217.?.?.?

Všechny ty revoluce s nejrůznějšími přívlastky v zemích bývalého východního bloku i v arabských státech mají stále stejný scénář. Organizační a především finanční podporu tzv. opozice pod rouškou šíření demokracie a lidských práv v těchto zemích s cílem podrobit si tyto země a vydrancovat je ekonomicky.V případě Ukrajiny jde navíc o oslabení Ruska, které je spolu s Čínou největší překážkou pro ovládnutí světa.Že se z naprosté většiny lidí v těchto vydrancovaných zemích stanou v podstatě otroci,kteří do ničeho nemohou zasahovat a budou relativně stále chudší, je zcela evidentní. Když se podíváme, kdo tyto opozice v nejrůznějších zemích podporuje,(totéž bylo ve 2. polovině 20. století se státy Latinské Ameriky, Asie a Afriky),je jasné odkud fouká stále vítr.Hlavní organizátoři a jejich ideologové jsou ukrytí v pozadí a stále stejní.Peněz,špičkové techniky, médií a nejrůznějších služeb na to mají k dispozici více než dost. Jediné, co jim chybí, je dostatek času, protože svět se rychle mění, a to poněkud jinak než by si přáli.

303293

27.01.2014 23:15

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

Velká hra mocných pokračuje...

217.?.?.?

O zbídačený lid Ukrajiny Západu vůbec nejde.Demokracie, svoboda a lidská práva jsou jen osvědčenou zástěrkou pro organizování a financování tzv. revolucí všude tam, kde boháči cítí velkou kořist a posílení svého vlivu. Bankovním a korporátním oligarchům Západu jde především o to, jak oslabit politický a vojenský vliv nenáviděného sousedního Ruska a dostat se k jeho nerostnému bohatství.Hrají svoji globální hru zacílenou na maximalizaci zisku a moci pro sebe. Za Jelcina se jim to málem povedlo,pak jim to Putin překazil, nyní to zkoušejí znova, tentokrát přes Ukrajinu.Nepokoje na Ukrajině mají sloužit k výměně volbami řádně zvoleného, ale Západu nepohodlného Janukoviče za prozápadně orientovanou loutku.Pokud je na náměstích sto tisíc rebelů,je to sice hodně, ale z 50 milionů obyvatel Ukrajiny dost málo.Kdyby demonstranti udělali policistům v Americe jen zlomek toho, co na Ukrajině, tak jsou již dávno po smrti. Naivní Ukrajinci možná věří, že připojením k EU by si pomohli k lepšímu životu.Co má ještě nějakou cenu, to by okamžitě dostaly za pár šupů západní banky a korporace, zbytky by vzápětí rozkradli tamější mafiáni a řadovým Ukrajincům by zbyly jen oči pro pláč a ještě větší bída. Podobně jako občanům států bývalého východního bloku, kteří se naivně nechali omámit pozlátkem a následně ztratili prakticky všechno.

303393

28.01.2014 19:47

Janukovičův poslední krok by mohl učinit rozdělení Ukrajiny nevyhnutelným

Finanční klany opět v akci

217.?.?.?

Na další západními finančními oligarchy připravené a zaplacené revoluci, tentokrát na Ukrajině je vidět, že obrovské hromady peněz vytvořené z úvěrů a především z fiktivních peněz (tedy z ničeho reálného) zmůžou opravdu hodně. Další obětí šílených světovládných plánů několika rodinných klanů finančníků je 50 milionů Ukrajinců. Hlavním cílem je ale samozřejmě Rusko.Proto v blízké době očekávám další barevnou revoluci, tentokrát v samotném Rusku. Jak to dopadne tam, záleží hlavně na Putinovi. Pokud stejně jako na Ukrajině, bude to jasný důkaz, že lidé jsou nekonečně naivní(drtivá většina) a morálně zkažení( početně zanedbatelná menšina) a představují slepou vývojovou větev přírody.V případě velké války pak i zkázu celé živé přírody.

303466

Doučte se pravopis!

303478

30.01.2014 18:26

Globální terorismus a Saúdská Arábie: Bandarova teroristická síť

Despocie sloužící ještě větší despocii

217.?.?.?

Až jednou prasknou všechny lumpárny a intriky nenasytných asociálních psychopatů, kteří uvrhli lidstvo do válek a bídy jen proto, aby se splnily jejich megalomanské šílené sny, bude jim celý svět malý. Ta doba se nezadržitelně blíží.

303632

01.02.2014 15:07

Ukrajina: Destabilizace v běhu

Cílem je Rusko

217.?.?.?

Všechny státní převraty na přelomu 80. a 90.let v bývalých socialistických zemích, barevné revoluce v zemích bývalého Sovětského svazu, arabské jaro a další změny režimů se odehrály a stále odehrávají podle velmi podobného scénáře.Všechny tyto akce se odehrály a dějí pod rouškou šíření demokracie, lidských práv a svobody,což zní velmi dobře, lidé na to slyší a ti naivní i hodně dlouho. Nespokojenci a žoldáci financovaní Západem pomohli tyto země(rozuměj kořist) rozvrátit zevnitř a vyvolat chaos a po "vítězné" revoluci rychle nastoupily západní firmy a banky a doslova za pár šupů koupily a získaly prakticky vše, co za něco stálo.Bankéři si jsou velmi dobře vědomí toho, že dluhy Západu jsou nesplatitelné, a to už od pádu socialismu v zemích východního bloku(nešlo jen o vnitřní a vnější zadluženost federálních států USA a západní Evropy, ale i jejich měst, regionů, firem a jednotlivců).Dokud je dolar světovou rezervní měnou, tisknou je a generují pouhou klávesnicí tak rychle, jak to jen jde. Zatímco ostatní státy si peníze musí vydělat,ti nejmocnější si je prostě vytvoří jen klávesnicí. Je jasné i hodně naivním a netalentovaným, že toto nejde dělat donekonečna.Tím spíše je to jasné skutečným vládcům států(prezidenti a ministři to nejsou, to jsou pouze jejich loutky).Pád a následné vydrancování zemí bývalého východního bloku, arabských států bohatých na ložiska ropy a plynu tento krach jen o několik desetiletí odložil.Hraje se především o čas a nyní o nerostné bohatství a vojenskou sílu Ruska, které je spolu s ekonomickou a finanční sílou Číny poslední vážnou překážkou před nastolením světovlády bankéřů a korporací nad celým světem.O čas proto, že buď se povede světovláda mocných nebo nastane finanční a ekonomický krach Západu a s ním i většiny světa.Po tomto krachu má největší šance na vůdčí roli ve světě hlavně lidnatá a dynamicky rostoucí Asie, především pak Čína a také surovinami bohaté Rusko.A bankéři Západu to dobře ví. Proto ten spěch i na Ukrajině.

303757

se zase budou přepisovat učebnice novodobých dějin,možná se lidé konečně dozví, kolik peněz a majetků naši pravicující soukmenovci po sametu skutečně rozkradli, získali podvody, korupcí, prodali za pár drobných a nějakou tu provizi cizincům či jenom suverenitou sobě vlastní prostě prošustrovali. Taky tam třeba bude, kolik za jejich lumpárny a neumětelství museli zaplatit poctiví plátci daní, proč si mnozí důchodci, rodiny s dětmi a invalidé mohli koupit buď léky nebo jídlo a proč se v té době báječně dařilo hlavně všehoschopným lumpům a kteří politici to tak zařídili. Nepochybuji, že bystřejší občané to již dávno dobře ví. Než pravda o době po sametu spatří světlo světa, bude to ještě chvíli trvat.Doba k tomu totiž ještě nedozrála.Ale,že se lidé jednou dozví pravdu, o tom nepochybuji.

303808

03.02.2014 18:54

Práce na hovno

Chyba je v systému

217.?.?.?

To,co si říká západní demokracie a svoboda, je ve skutečnosti bezohledná a globální diktatura bank a nadnárodních korporací. Ony mají skutečnou moc v každém tzv. demokratickém státě, politici jsou jen jejich poslušné a trpěné loutky,do bank a korporací tečou veškeré zisky, zatímco ztráty platí ve všech státech světa novodobí otroci v podobě daní a rušení sociálních práv a jistot, za které bojovaly celé generace předků. Díky masivní mediální masáži to však mnohým otrokům ještě nedošlo. Kolik válek a agresí po 2. světové válce vyvolaly tzv. země zla (Kuba, Irán, KLDR, Rusko)a kolik válek, agresí,revolucí, etnických a náboženských konfliktů vyvolaly či připravily jen médii dlouho předkládaný vzor demokracie a svobody, tedy USA? Fakta jsou neúprosná. Systém je prostě od konce 70. let 20. století (vítězí koncepce neoliberalismu prosazená právě bankéři a vlastníky korporací) nastaven tak, aby byl nejvýhodnější právě pro ty nejbohatší, zatímco stále více lidí i států se díky tomu propadá do chudoby a bídy. Růst bohatství bank a korporací je ve stávajícím systému podmíněn právě nesplatitelným zadlužováním států, regionů, měst, firem a jednotlivců a příčinou budoucího krachu celého systému.

303922

06.02.2014 19:45

Pogromy v Kyjevě financovány Spojenými státy americkými

Neuvěřitelné v 21. století !!!

217.?.?.?

V éře, kdy lidé létají do vesmíru, staví obrovská díla a zkoumají strukturu elementárních částic hmoty, je lidstvo ovládáno několika desítkami neuvěřitelně bohatých rodin, které si z lidí prostřednictvím fiktivních peněz udělaly otroky, zdroj obrovských zisků a z vlád jen poslušné loutky, plnící jejich rozkazy. Miliony lidí umírají každý rok hlady, stamiliony lidí živoří a přežívají v zoufalých a nedůstojných podmínkách a pár desítek neuvěřitelně bohatých asociálních rodin rozhoduje o bytí a prosperitě celých států, miliard lidí i veškerého života na Zemi. Něco je hodně, ale opravdu hodně špatně nastavené.Prý je to to nejlepší, co lidstvo dosud vynalezlo. Takové tvrzení je k pláči. Pokud je to, co se nazývá lidstvem, příslušníky rodu Homo sapiens, musí se uspořádání lidské společnosti radikálně a velmi rychle změnit. Jinak ten latinský název příslušníků lidského rodu není na místě! To, co se nyní děje na Ukrajině je pouze v zájmu těch několika desítek rodin, které se povýšily na všemocné Bohy a usilují o světovládu. Většina lidstva na to jen doplatí. A tak to je i s válkami, krizemi a etnickými či náboženskými konflikty, které jsou vyvolané uměle a vždy slouží jen k udržení a posílení moci těch nejbohatších.

304212

12.02.2014 08:54

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

Zahájení bylo nechutné

Václav1 217.?.?.?

Sovětský svaz byl vylíčen jako ráj. Byly vynechány milióny lidí, které byly v SSSR umučeny. Je to urážka obětí komunizmu.
Že v USA vysílali ceremoniál později, bych chápal jako podporu her. Zajistili přístupnost pořadu většině diváků odpoledne a večer, při přímém přenosu na americký kontinent v 6 ráno by se nikdo nedíval. Co bylo vynecháno nemůžeme posoudit, přenos do USA jsme neviděli.
Celý článek je nechutně zmanipulovaný.
Václav

304479

20.02.2014 23:19

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

RE: Ono je to o pasivitě občanů. V r. 89 furt Češi seděli na gaučích

217.?.?.?

Větší pitomost (nebo spíše provokaci?) jsem nečetl a neslyšel ani nepamatuju.A že jich z médií, od politiků a od nejrůznějších koupených odborníků zaznělo opravdu mnoho, stejně jako vyložených lží.Lidé v bývalém východním bloku prostě už na hrůzy kapitalismu zapomněli,naivně naletěli západnímu pozlátku a slibům politiků.Teď už jen drbou hlavu, co se to vlastně po převratu v roce 89 stalo, sedí na gaučích a zírají na průvan v peněženkách a ubohosti v televizi. Kromě mafiánů, zlodějů, podvodníků. Ti měli takové žně, o jakých se jim ani nesnilo a nemůžou si vymoženosti mafiánského kapitalismu vynachválit.

305036

21.02.2014 12:15

Nová americko-ruská studená válka

Zatím studená

217.?.?.?

Poté, co Putin ukončil hospodářský a vojenský úpadek Ruska a rázně zabránil totálnímu vydrancování obrovského nerostného bohatství Ruska západními bankami a nadnárodními společnostmi, je Rusko a Putin úhlavním nepřítelem loutkovodičů se šílenými světovládnými ambicemi.Současně jim tím sebral obrovské prostředky k oddálení krachu nesplatitelně zadluženého Západu, který stále silněji připomíná potápějící se Titanic.Na horních palubách se stále tančí v přepychových róbách, ale v podpalubí už je moc vody a lidé se topí. Hraje se o čas, který pracuje proti loutkovodičům hrajícím s celým světem velmi nebezpečnou globální hru s nepředvídatelným koncem.Paradoxně mír jaderných zbraní v této eskalované studené válce zatím udržuje jejich neuvěřitelně devastující účinnost na všechno a všechny živé.Kardinální otázkou ale zůstává, zda a jak dlouho tento mír vydrží.

305074

22.02.2014 20:15

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

Chudáci Ukrajinci

217.?.?.?

Strýček Sam a jeho mouřeníni zase řádí. Tentokrát na Ukrajině. Jeho rukopisy jsou podobné jako vejce vejci.Za nesmírným bohatstvím a mocí amerických oligarchů je tolik krve a utrpení nevinných po celém světě, že je to do nebe volající.

305155

26.02.2014 23:52

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

Může

217.?.?.?

Protože naivní lidé na fiktivní peníze vytvořené pouhou klávesnicí Rockefellerů, Rotschildů, Mellonů, Warburgů, Kuen Loebů a dalších oligarchů tohoto šíleného světa založeného na penězích a na úroku stále ještě věří.A zatím je jich stále ještě hodně. Že si mocí a majetky opilí oligarchové v podstatě bezcenné a ničím nekryté peníze vytvářejí asi jako obrázkový toaletní papír, mnohým lidem ještě nedošlo.Proto byly a jsou všechny ty sametové a barevné revoluce, arabská jara atd.Vystřízlivění z krachujícího amerického snu bude pro naivní důvěřivce kruté, pro ostatní hodně bolestné.

305426

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?