Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 400 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.07.2011 09:12

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: Filmové události, které se staly

MoUdrostrak 90.?.?.?

Filmoví tvůrci to mají rádi...

Buď se chtějí zavděčit některým (i třeba utajeným) sponSSorům a/nebo doopravdy na něco poukázat. Skrývačky a tajenky pak šíří resp. jemně naznačují na večírcích. Pašují (roz. schovávají) si do záběrů své děti i děti přátel, autory předloh a scénářů, příbuzné.

Určitě 9/11 nebyl v Terminátoru "náhodou" - a ani náhodou to po letech "neprasklo".

Ani filmy s Arniem nebyly točeny "náhodou". Vždy Arnie prohlašoval, že ve zlém "socialistickém" Rakousku se dusil, nemohl dýchat - a teprve v "ZEMI NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ" našel vlast - a v Californii zvlášť.

Vložený obrázek

Během natáčení filmů poplatných emerickému kultu agreSSe, války, dobývání a vraždění se Arnie přepečlivě připravoval na "HVĚZDNOU KARRIÉRU" guvernéra Californie. Na konci jeho "governování" je Californie zruinovaná na odpis/bancrupcy...

Je tedy dost dobře možné, že pisálkové scénářů filmů věděli, kdo vede štědrou ruku filmových mecenኊů, sponSSorů a "investorů". Prošli jim rukama statisíce scénářů (nejen o "zlých"
Čecho/slovácích
DDRónech
RuSSech,
Srbech,
Iráčanech,
Afgháncích,
BEZ DCEREK NEODEJDU,
Libyjcích a
Severokorejcích a
Číňanech a
Arabech a Palestincích forever)
ze kterých jim bylo jasné, kam svět míří - a že šance na realizaci 9/11 je otázkou KDY a ne ZDA!!!

A proto neautocenSSurně otiskli do filmů i četné stopy vedoucí k zadavateli "budoucnosti" všech oVčanů.

248771

23.07.2011 09:39

Aké je to učiť čiernych študentov

RE: Ke kritikům autora článku.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, nevládnou nám žádní "IDIOTI", ale HRÁČI

Oni vědí, kam svět ženou. Sami sice mají domů po světě, že ani nevědí přesně kde, aut, služebnictva, milenek, nemanželských dětí, nezaplacených účtů u dodavatelů

ALE

- Nic z toho si pořádně během života neužijí.
- Nesnaží se vládnout pro žádné "ideály".
- Ani pro "mamon"...

Důležitý je pro ně pocit "moci". Udržet na konci provázků SaŠŠku Vondrů, který by za jiných okolností musel letět na minutu do tepláků. Nebo zařídit, aby NášPánKnížePán vykecal Čunka z klepet trestu za korupci a Čunkova strana spoluhlasovala pro zRADAR. Či Řekům "prodat" akcie, které "zajistí", že Řekové za pár měsíců budou "rádi" za ztráty těchto akcií vydávat "dobrovolně" své ostrovy, přístavy, letiště, infrastrukturu...

Sociopat z IMF, FEDu, WB, Bilderbergu...není v žádném případě IDIOT!
Je to jen HRÁČ, propadlý se vším všudy-vá své vášni!
Ať to stojí, co to stojí!
Důležitá je HRA!

248772

24.07.2011 10:14

Policejní stát chilských liberálů

Crónica de UNA FUGA - HISTORIE JEDNOHO ÚTĚKU - Chronicle of an Escape

MoUdrostrak 90.?.?.?

Fčera, v sobotu večer ČT2 ne/autocenSSurně a nepravicujícně(sic!) uvedla argentinský film o mučeních za své předlouhé pravicující diktatury.

V argentinské rovněž autocenSSurní kinematografii existuje jen málo snímků snažících se reflektovat neradostnou minulost.

http://www.csfd.cz/film/227362-buenos-aires-1977/

The film was Argentina's entry for the 2007 Golden Globes Awards for the Best Foreign Language Film, and director Israel Adrián Caetano was nominated at the 2006 Cannes Film Festival for a Golden Palm.

Vložený obrázek

Film jsem si nechal nahrát, už jsem ho i s funkčními českými titulky obdržel. Pouze nevím, jak a zda ho lze nasdílet příp. dál.

Pravicující pivní zinkající Pepíci a Lídl-ující Mařenky, co za "zlého Bolševííííka" naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu, mohou detailně shlédnout blízkou budoucnost "práce" MoUdrých Teamů budovaných ODS., jakmile se Žů-Žo capitalism vyžije v nekončící kriSSi do dalšího sub-levelu[smích]

Film bude dobrým osvětlením, proč pravicující a zbídačující poučky IMF, WB a Prof. Big Toonnela skončily (nejen) v Jižní Emerice tak neslavně - a proč jde CELÝ TŘETÍ svět tak vehementně DOLEVA [mrknutí jedním okem]

O to více my nýč-ko pravicujme - humanitárně bombardujme - tunelujme (dokud je ještě co!) [vyplazený jazyk]

248830

25.07.2011 07:15

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

"Oslo" není konspirací?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím souhlasit s paní Lin, panem Sašou a dalšími "pochybovači". Pan Editor vyústil svůj článek ve volání po trestu smrti až neobvykle příkře.

Internet už se začíná plnit pochybovačnými indiciemi (netvrdím zároveň, že jsou všechny již nevyvratitelně ověřené!):

Např. Larry Matějka na iDnes/Norský masakr zasáhl celý svět, lidé VOLAJÍ PO SMRTI pro Breivika Osamělý střelec? Oswaldovská tradice???
Je mimo diskuzi, že syn Norského diplomata Breivik je obětní beránek... Jeden člověk zastřelil 90+ lidí??? Teorie osamnělého střelce? Trochu to připomíná Fort Hood shooting, Reagana, JFK... Teorie, které technicky nesedí, ale v případě Breivika už to zní jako opravdový nesmysl... Svědkové tvrdí, že střelci byli minimálně dva. Potom tu máme bombové cvičení norské policie den před útokem, které probíhalo cca 700 m od místa výbuchu je obvyklou indícií pro false flag... Oficiální historka se jeví čím dál tím víc umělou konstrukcí.
Zato vyplouvá na povrch pravděpodobný motiv. Jednak jde o zastrašování premiéra v souvislosti se stahováním letadel z Libyjské operace a vzkaz Holanďanům, Italům a dalším: dělejte, co se vám řekne. A potom změna obrazu teroristy směrem k "bílé Al-Qaedě," tolik potřebná pro další omezení občanských svobod.
http://tarpley.net/2011/07/24/norway-terror-attack...


Zpracování lidské mysli (i COLLECT-ivního vědomí) je stále důkladnější a propracovanější: Když začaly JůYsEj bombardovat afghánské vesničany, jeden známý který jinak nemá o Emeričanech žádné iluse, se mi svěřil: "...Ale VŽDYŤ ti Afghánci "rádi" bijí veřejně na ulici ženy - ukazovali to včera v TV..."

Když mi pan Editor "zakazoval obrázky", tak jsem si na jednom konci úvah začínal i pohrávat s myšlenkou, jestli nakonec i on nestojí na druhém konci barikády - a obrázky byly účinnější, nežli kolik on smí pro upouštění "páry" nebečícím oVčanům povolit.

Breivik byl "mužem symbolů" = křesťanství, zednářství, zio-niSSmus, pravicující poučky Prof. Big Toonela & Co... Lehce ovlivnitelná emotivní oběť. Miloval rituály. A zlí immigranti mu narušovali usedlý styl světa okolo sebe.

Vložený obrázek

Takovému vypjatému uzlíčku nervů bez vlastního EGA, stačí podstrčit pár podprahových obrázků nebo odkaz na nějaký "film kde zlí palestinci ubližují blonďákům" - a už se veze... A lze ho v delším čase směřovat a postrkovat.

False flag je nyní již za poslední léta zákonem - otevřeně hrajou jen naivové a vzácně čisté duše... Proto mi reakce pana Editora tolik překvapila...

248917

25.07.2011 08:56

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: O ČEM SE NEMLUVÍ

MoUdrostrak 90.?.?.?

Oto, můžete prosím, odkrýt Vaše statistiky?

Já našel naprosto jiná čísla a procenta (2010):

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Year Muslims Percent
1980 1,006 0.02%
1990 19,189 0.45%
2000 56,458 1.30%
2010 98,953 2.03%

Pokud jde o nově příchozí, nejvíce "nových" Muslimů "dopravilo" do Norska tažení proti Jugoslávii (In the 1990s there was a wave of asylum seekers from the Balkans. In recent years most immigrants arrive as part of family reunification)

Taková ta AlbaniSSace Skandinávie, packed by NATO [mrknutí jedním okem]

248924

25.07.2011 09:06

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: poSSér - se zednarskou satnickou a vzornou Prof. Big Toonnelovskou knihovnickou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevim, zda primo zde, ale nekde je i psano, ze je nerealne:
1) zosnovat SAM a provest vybuch v Oslo,
2) prejet nekolik set km ne sever (v Norsku jezdi vsichni zelvi rychlosti a cesty jsou sice skvele, ale neskutecne unavujici - proto i ta prisne dole drzena maximalni rychlost),
3) preplavit se na ostrov - a tam
4) pozabijet SAM temer sto obeti behem par desitek minut...
I dobre vyskoleny a vycviceny zoldak by s tim mel problem to ustat, vcetne jeho zbrani, ktere by nesmely vysadit...
Natoz pravicujici a panbickarsky poSSér - se zednarskou satnickou a vzornou Prof. Big Toonnelovskou knihovnickou[pláč]

Na druhou stranu si rikam, zda gameSSky a score hracu vyhodnocuji "analItYcY" Vrchnosti - a ty nejlepsi pripadne verbuji za kniply dalkove ovladanych humanitarnich bombarderu Predatoru (jak priznacne) a dalsich zbrani Pravdy&Lasky....

248926

25.07.2011 13:44

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Zajímavá úvaha.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pořád mi chybí opodstatnění sebeozbrojování:

JůYsEj má vysokou úroveň násilné kriminality a vražd, přestože tam "MůŽE KAŽDÝ (přece-vá!) BÝT OZBROJENÝ"

Střelec z Osla neměl naprosto vůbec žádnou jistotu, že mezi mladými politiky nebude někdo s pistolí a ani by ho to v plánu podle všeho neovlivnilo. Stejně tak, jako únosci letadel "nečeší", že na palubě bude pravděpodobně jeden nebo dva Air Marchalové.

Přesto je kriminalita v JůYsEj daleko vyšší, nežli kdekoliv jinde ve "zlých" sociálních státech nebo dokonce v benevoletních dictatorshipech typu Singapore apod.
[zmaten] [zmaten] [zmaten]

248966

26.07.2011 08:03

Ještě jednou masový vrah Breivik

Nejen Operace GLADIO, vzrůst pravicujícího extremismu a falešná "OPERA-ce" v Norsku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor ne/vědomě od prvopočátku zapomíná na téměř copy rysy Opera/ce v Norsku s Opera/cí GLADIO :

V době, kdy nynější pravicující zinkající pivní Pepíci a LíDL/ující Mařenky za "zlého Bolševíííka" naslouchali zbožně, hrdinně a undergroundově KOCáB/u, probíhaly v tehdejší Západní EUropě terroristické (resp. False Flag) akce pod řízením italské větve ilegální(sic!) sítě NATO - od 1990 již veřejně známe jako akce Operace GLADIO .
Z těchto zločinů vlády a většina médií obviňovala tehdejší levicující a komunistické radikály.

Vlna terorismu řízená "za plentou" Lotkáči Operace GLADIO výrazně a "úspěšně" ovlivnila EUropskou politickou atmosféru nejen Itálie, Francie a Německa 70. let.

Co jediné se u "Norské operace" liší, je cíl. Tímto cílem je bezesporu Pravicující ExtremiSSmus, který posiluje rychle a nezvladatelně v celém (doposud "rozvinutém") světě.

Cizí ani české servery ani na okamžik nepochybují, že jde o False Flag:

1) Otec "vraha" je ex-diplomatem, bezesporu s propojením na NATO a Loutkáče.

2) Akce "vraha" je natolik brillantní, že by se za její réééžiji nemuseli stydět ani skuteční strůjci 9/11 či "zavraždění zlého Ussámy v on-line přenostu z Bílého Domu"

3) Cílem "vraha" BYLY PŘECE DĚTI (na Národní zemřel stjůdent Martin Šmíd, zlí Srbové provozují konzentráky a Iráq má (přece) zbraně hromadného ničení...). Emoce diváků nade vše[pláč]

4) Falešné teroristické útoky následované intenzivními propagandistickými kampaněmi jsou jednou z mnoha metod používaných vládou k neutralizaci politické opozice.

Breivik je zřetelně nastrčeným panákem v operaci Gladio za účelem zničení politické opozice bankéřů.

V příštích dnech můžeme očekávat další falešně zkonstruované teroristické útoky.
Média vykreslí oponenty bankéřského podvodu jako teroristy zabíjející děti.

Pro globální elitu je maSSová vražda svedená na politické protivníky legitimním nástrojem v plánu převzetí ekonomik a nastolení světové totalitní vlády a bankovního systému fungujícího jako v neofeudalismu. http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/886-...

Proto je včerejší reakce pana Editora pro většinu z nás tolik zarážející... [zmaten]

249065

26.07.2011 08:09

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: poSSér - se zednarskou satnickou a vzornou Prof. Big Toonnelovskou knihovnickou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Střílel jste někdy ze samopalu nebo jiné rychlopalné zbraně?
Nesl jste někdy náboje alespoň na deset minut následné kontinuální střelby?

Btw. párky mám sice rád, ale raději něco kulantnějšího[smích]

249066

26.07.2011 08:16

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Sašo, už od prvopočátku mi pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

U pana MUDr. Romana Jocha by možná před použitím bylo třeba vpravit více, nežli méně testosteronu k náležitému pochlapení.

Samozřejmě Liga proti antisemitiSSmu či pohovor s utajeným Lourkáčem z MoSSadu je jak pohlazení polního kuráta před ztečí "zlého" Bělehradu, Baghdádu, Kábulu či Tripolisu.

249067

04.08.2011 07:42

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, ač velmi, velmi, velmi nerad, musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i, anžto tvrdí:

...vztah českých občanů ke korupci je definován českou minulostí. Čeští oVčané si na korupci zvykli za komunismu, kdy existovala tzv. druhá ekonomika, která byla založena na korupčních principech...
...čeští oVčané jsou na korupci zvyklí a jsou s ní smíření...


Vážený ex/soudruhu Babáčku, korupce byla v českém prostoru hluboce zakořeněna daleko, daleko, ale daleko před "zlými" komunisty:

Proč řádně fungující státní správa v České republice, která neplýtvá státními penězi a váží si těch, kteří na nezákonné praktiky upozorňují, je v Čechách hudbou daleké budoucnosti? Proč se naši politici bojí standardních evropských poměrů a změny, které by k tomu vedly, považují za příliš složité?

Důvodů je samozřejmě řada: První důvody jsou historické. V Čechách a na Moravě nevyrostla v 17.století bohatá měšťanská vrstva, která by mohla oponovat císařskému dvoru, šlechtě a duchovenstvu, jako tomu bylo ve staré Evropě, ale naopak došlo k tomu, co se nazývá někdy „druhé nevolnictví“. Většina pozemků patřila jen několika rodinám jako byli Schwarzenbergové, Lobkowitzové atd.

Jinými slovy nezrodila se tu občanská společnost, která by si osvojila základní právo „ius resistendi“, tedy právo odporu. Díky tomu již za Rakouska-Uherska měl úředník vyšší moc než soudce, a to u nás přetrvává do značné míry dodnes: justice se emancipuje jen velice pomalu. První republika trvala velmi krátce a bohužel, jak historici připomínají, viz třeba Jan Tesař v Mnichovském komplexu, korupce tehdy silně kvetla: vládla v ní prý stejně jako dnes do značné míry mimo jiné betonářská lobby.

Podobně devastující bylo prostředí třetí republiky od května 1945 do února 1948: Veřejná diskuse od prvních květnových dní roku 1945 nedovolovala odkrývat hlubší souvislosti, nepěstovala kritické myšlení a nezkoumala možné důsledky mstivého, lajdáckého a často i velmi zbabělého jednání.

Vyjímečně (ÚMYSLNĚ) nepoužívám vlastní slova, nýbrž naprosto, naprosto, ale naprosto otevřený zdroj: http://www.rozhlas.cz/komentare/portal/_zprava/710...

249816

04.08.2011 08:03

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

MoUdrostrak 90.?.?.?

Právě IDIOCIE českých pivních zinkajících Pepíků a Lídl/ujících Mařen/ek, co za "zlého" Bolševíííka naslouchali hrdinně a uderrgroudově Kocábu, může za obrovský "rozkvět" korupce i nyní.

Btw. fčera si jepičí Toopolánkův ex.ministr Dopravy za ODS Řebíček (a stamilionový velký neviditelně akciový Kouzelník par excellence) zakoupil forbalovou SLAVII. http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-lig...

Naprostá většina "vil" Na Ořechovce, Podbabě a v prvorepublikových "Satelitech" = Říčanech, Černošicích, Jevanech apod. byla za "hodné" První republiky vystavena keťasům z WWI a úplatným deputátům z první republiky.

Konjunktura za "hodné" První republiky (a produkce "úspěšných" malých poctivých kapitaliSStů, živnostníků a úředníků, coby vyjímek, potvrzujících pravidlo) trvala jen necelých deset poválečných let, nežli "prosperitu" smetla Velká kriSSe.

Je to jeden z mála bodů, ve kterém muSSím podpořit názor pana ProfeSSora Big Toonnela .... a souhlasit tím vyjímečně i s majoritní klakou jeho místních adorantů.

Proto jsou slova a argumenty pana Babáčka jen mlácením prázdné slámy.

Čeští pravicující oVčané i jejich deputáti

VĚDÍ, CO SE vždy VYPLATÍ:

CORRUPCE, CORRUPCE, CORRUPCE...!


Nejspolehlivější (A BEZPEČNÝ) výtah NAHORU (ještě během života a zabezpečení potomků v Rodinných Orlících i Toskánských Špindlech) .

"Zlí" COMMUNisté byli jediný, kteří ten zlo/řád dočasně rozkopli a solidaritu a sociální smír se pokoušeli zavést (neúspěšně?!).

Mají to hluboce zakořeněno po generace. Stejně, jako sklánění hlav před Vrchností = NasimiPányKnížePány, NašimiPányPreSSidenty, Svastikou, Adminy, Rudou hvězdou, Zlatým teletem, Pravicujícími Poučkami...

i velkým Jehovou v jakékoliv podobě...

Pan Babáček by si měl dát znovu 1. a 2. stupeň dějepisu [mrknutí jedním okem]

249819

10.08.2011 21:38

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: ... zásoby metanu, plynu 24x silnějšího než je oxid uhličitý, hlavní viník skleníkového efektu.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Richard Gilík pracuje jako překladatel do AJ. Vystudoval obor teologie – český jazyk a strávil řadu let v zahraničí

To je překlad ne/technika...

Správnější by bylo česky konstatovat, že Metan CH4 dokáže 24x účinněji zachycovat sluneční záření, nežli Oxid uhličitý CO2.
Naštěstí však je Metan uložen (prozatím) v Permafrostu.
Pokud by byl ne/oteplovači ovolňován v zájmu Pracky trhu ve větší, nežli snesitelné míře, lehce by mohl poměry na Matičce Zemi de/stabilisovat...

250428

10.08.2011 21:43

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Vodná para

MoUdrostrak 90.?.?.?

Steve, přiznejte konečně, že nemáte ANI PÁRU o výhodách poboček Yad Vashem v každé vesnici...

Vyřešili bychom i výzkum ne/oteplování, protože veškeré dotace a poplatky z provozu zelených předtištěných nekrytých papírků by končili konečně nepokrytě a nezakrytě na jediném správném shromaždišti...

Na co přerozdělovat, když vše může být rychlejší a effektivnější! [vyplazený jazyk]

250430

11.08.2011 16:20

Homo consensionis – člověk konspirační

Mnoho povyku pro nic?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

V estonské vládní budově se střílí, lidé skákali z oken. Svědek mluví o teroru
V budově estonského ministerstva obrany se střílelo. Úředníci v panice vyskakovali z oken. Policii se podařilo evakuovat všechny zbývající osoby a celou oblast uzavřela. Nyní zasahuje protiteroristická jednotka. Předpokládá se, že střelec je stále uvnitř budovy.
11. 8. 2011 | poslední aktualizace: 11. 8. 2011 16:12

http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-52556360-v-estonske...

250554

11.08.2011 16:33

Homo consensionis – člověk konspirační

Každý businessman... si vsadí na kauzalitu jevů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý businessman obvykle nalíčí na kontrolu z finančáku "past", "falešnou stopu", zingrlátko...

A finančáci, zoll/níci a jiné shabes/GOJ/im (všude po světě) se do osidel chytají, nežli by rozkrývávali daleko prekérnější zákruty kontrolovaného subjektu.

Prostě to tak funguje, je to osvědčené (tečka)!

Pokud bychom na druhou stranu přijali teorie pana Editora, museli bychom škrtnout mnoho empirických řešení z praktického života - možná i kvantovou fyziku, hypnózu, akupunkturu...

Právě před několika desítkami minut (11. 8. 2011 | poslední aktualizace: 11. 8. 2011 16:12 - http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-52556360-v-estonske-vladni-budove-se-strili-lide-skakali-z-oken-svedek-mluvi-o-teroru) začali lidé v Estonsku skákat z oken, protože je tam někdo za živa střílí a koSSí...

Pan Editor viděl v Norském "hrdinném" MaŠŠínu individualistického exota... A nevěřil, že by mohlo "jít o plán".

Bude zajímavé, co nám k Estonskému MaŠŠínu přinesou "nezávislá" média...

a co pak dodá i pan Editor...

250556

12.08.2011 08:08

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

Brilantní překlad + výčet (okopírování) výrazů z Urban Dictionary http://www.urbandictionary.com/popular.php?charact...

JINAK ALE ŽÁDNÉ SDĚLENÍ[smích]

Británie je kastářská. České holky tam jezdí a jezdívaly okoukávat:

1) Paláce, sídla - a rodinné Orlíky a Toskánské Špindly bohatců

2) Lákavou subkulturu na sociálnu přežívajících barevných immigrantů a minorit

Život v článku "chráněné" a vzývané Britské Střední Třídy byl vždy o několik levelů mizernější, nežli Střední Třídy ve "zlé" socialistické Skandinávii, Německu, Francii - a jinde.

Byl nepřitažlivý právě proto, že v Británii je po věky společnost kastována (nejen v přežívající Sněmovně Lordů a dolní komoře "navolenců od socek").

"Holky z Česka" jezdívávaly do Británie očumovat rodinné Orlíky a na podpoře přežívající pitoreskní immigranty. V obdobných čtvrtích na podpoře nepřežívajících immigrantů v JůYsEj by totiž nejenže nomohli v emerických ghettech "očuvatat", ale patrně by přisly českém dámy nejenom o kabelku a věneček...

Nyní pravicující David William Donald Cameron (z Etonu a Oxfordu) , pra/potomek Williho IV. a irské herečky Dorothey Jordan http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/art..., se rozhodl vzít/oSSekat pitoreskním immigrantům "sociálku".

Protože je "Sir" David William Donald Cameron narozen 1966 a NIKDY nepoznal bídu okolo sebe, čekal že podle Pravicujících Pouček se "zlí" poflakujícíc se immigranti zvednou - a vytvoří si pro sebe "sami od sebe" pracovní místa. A místo příjmu "sociálky" začnou platit daně. A ejhle, oni raději "zaútočí" na vlastní "Střední Třídu"!

Zaútočili na tu "Střední Třídu", která jim "Sira" Davyho Williama Donalda Camerona navolila - pod heslem: méně daní = více blohobytu (kde jsem to tak slyšel...?!).

Vložený obrázek

A co jako autor článku čekal?! Když vidím ve zpravicovaných českých městečkách rostoucí počet zavíraných obchůdků, kompenzovaný nepřetržitým počtem nových heren, zastaváren a romských dealerů pervitinu, marihuany a drog, je mi jasné, že dopad Pravicujících Pouček brzy postihne i "blahobytnou" Českou Střední Třídu.

Tu Českou Střední Třídu, ze které jezdí/valy české holky okukovat immigranty do Británie. Tu Českou Střední Třídu, která volila ODS+ a Daně-. [mrknutí jedním okem]

250623

15.08.2011 21:09

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: Rozděl a panuj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dost to poslední dobou flákáte - jen samé štěky... co na to Vaši Loutkáči a chlebodárci?!

Pochody hrdých teplých - znak naší doby
251018
RE: Rozděl a panuj
Tvrdit že za pádem Říma stála homosexualita je nanejvýš naivní a směšné.
15.08.11 13:45
Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy
249321
RE: Re/STRUCT/ion internetu?!
Snažně vás prosím, pište už jako člověk. To vaše neustálé JůYsEj, pravicující, tunelující, atd atd. Už mě s tím pěkně štvete a sám se přede všemi schazujete.
28.07.11 14:06
Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle
248933
RE: Poklidny zivot v zemi,kde obcani maji svobodu,privadi jine k nepricetnosti.
Existuje ještě jiný zdroj jeho členství mezi svobodnými zednáři mimo této trapně dětské fotomontáže? Co vůbec všichni máte proti zednářům, to se tak bojíte problému a jeho řešení že si musíte vymýšlet nesmyslnosti a házet všechno na ty chlápky co nejsou vidět?
25.07.11 10:21
Aké je to učiť čiernych študentov
248806
Zvědavec má schizofrenii?
Na jednu stranu nekritické agitování pro islám a na druhou stranu článek plný rasismu nejhrubšího zrna. Končím s vámi
23.07.11 18:41
Bude Írán další obětí války o ropu?
248514
RE: Zakošerování Íránu
Dneska byl přetížený internet. To světové Židovstvo nám určitě brání v toku informací abychom se nic nemohli dozvědět!!!

Právě vám byl úspěšně vymyt mozek.
20.07.11 23:10
Bude Írán další obětí války o ropu?
248476
RE: No, myslím že občané českého státu
tohle jsou kecy, nemáte ani představu kolik se toho ukrývá v Kanadě a v Rusku v permafrostu. Ikdyž s tím vyděláváním s vámi souhĺasím.
20.07.11 15:28
HIV=AIDS, pravda nebo podvod?
248240
RE: Pravda je tam někde venku ....
Nevíte vůbec nic. Jen se domníváte. A domníváte se sakra hodně.
18.07.11 11:07
Kameny s doporučeními v Georgii
248238
Je to nevyhnutelné
Už vidím jak se ve 25. století přou stovky národních států o to či ono na Zemi Vždycky to k světové vládě směřovalo (je to koneckonců i logické, i bez neprůstřelného NWO). Jsme jedna rasa a tak tomu i zůstane.
18.07.11 11:03
Okupace Řecka bankéři
248068
RE: Řešení je v dvojitém systému bank
Tohleto je naprostý nicneřešící nesmysl! Tohle je jako seškrábnout škraloup z kakaa, ale do meritu věci jste se bohužel nedostal!
15.07.11 17:50

251067

02.09.2011 08:06

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý r.k., důležité je se řídit Počkami a také číst Hayek/a (Friedrich August von...).
O tom je to celé!
Nejde zinkat (nebo Lídl/ovat) jen trochu...

Hrát si na Capitalism ...a přitom nechat při živote zlý sociální stát!

Např. takové Hollandsko - obdivuhodně pravicuje/bombarduje...ale zakazuje hodným řetězcům na svém territoriu stavět hypoše (hypper/markety)![zahanbení]

Vložený obrázek

Pfuj!

Nebo ta zlá socialistická přerozdělující Scandinávie ... hřeje na svých prsou zlá družstva![zahanbení]
Mladé konSServativce na ně!

Kdyby četli pozorně Poučky a také Hayek/a ((Friedrich August von...)...měli by dávno jak zlé ne/hypermarketující Hollandsko, tak zlá socialistická, přerozdělující a družstvující Skandinávie skvělou a zářivou životní úroveň, jako Země Prof. Big Toonnela...autora Pouček a horlivého čtěnáře Hayeka ((Friedrich August von...) [mrknutí jedním okem]

A o TOM to JE! Poučky se mají plnit bez držkování! [vyplazený jazyk]

252397

08.09.2011 08:46

Za koho kope Ondřej Neff?

Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neff vždy horoval pro tunelování, defraudace, megarozkrádačky (sám se aktivně účastnil rozkrádání majetku Socialistického svazu mladých). Neff je ryzím příkladem českého ex-komsomolského pravicujícího sociopata par excellence.

Neff vykřikoval orgaSSmy během humanitárního bombardování Jugoslávie Paktem NATO. Psal komsomolské častušky pro odtržení Kosova coby-vá daru pro/emerické albánské narkotrafikantské sběři.

(Cenzurováno. Tohle byl nevkusný útok. Editor.)

Přesto, nebo možná díky tomu o to silněji, zůstává Neff plamenným opiniomakerem zlodějen, vraždění, ničení, dobývání, válek a morální devastace.

Vložený obrázek

Není tedy divu, že takové (Cenzurováno. Neurážejte. Editor) Neffovi není Zvědavec.org po chuti. A může se zcvoknout vzteky, že na Zvědavec.org pařáty jeho kriminálnických kumpánů a živitelů nedosáhnou.

Pro každého, kdo ví, co je Neff zač, musí Neffovy plivance na Zvědavec.org být tou nejlepší satisfakcí, že Zvědavec.org má smysl podporovat!

252702

08.09.2011 09:38

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

musím s Vámi souhlasit (Zbytek příspěvku cenzurován jako nevkusný a hrubý. Editor)

252709

12.09.2011 07:20

Zbankrotovaná Říše udržuje tisíce základen v zahraničí

Pro/humanitárně bombardující Olga Krupauerová v Českém(?) rohlasu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo dohlíží a vede submiSSivní české pivní Pepíky a Lídl/ující Mařen/ky k horování pro humanitární bombardování, vraždění a drancování blízkých i vzdálenějších národův a státův?!

Hermani, Pánci, Bubeníci, Štětináči, Lahváčové/Veškrni a další Shabes/GOJ/im... Ti jistě...

Ale za zmínku stojí i další pomahači. Fčera, tj. 9/11 měla hodinu k projevování ód na Našeho Bratra NEJVĚTŠÍHO - bankrotující JůYsEj - ex/"zpravodajka" Českého rozhlasu v JůYsEj Olga Krupauerová.

Obligátně začala láskou ke Spojeným státům Emerickým, pýchou na své emerické syny, na Emeričany... A na to, jak zlý útok na 3.000 Emeričanů hrdinně zvládli.

Ani slovo o tom, že JůYsEj vraždí PO STALETÍ každoročně sta tisíce civilistů po celém světě, ničí cizí infrastruktury, vysávají cizí nerosty a přírodní bohatství.

Zajímavý byl konec pořadu, kdy se "hrdá Emeričanka" Krupauerová přiznává, že už ROK žije ve zlých Jižních Čechách, že běžní Emeričané dnes honí místo "dýmů/krásy" splácení hypoték, lékařů, školného - a dalších "nám" samozřejmých věcí.

Krupauerová - horovala VŽDY pro NATO, humanitární bombardování Jugoslávie, Afghánistánu - a dnes se zachraňuje i se svými Emerickými synky v Jižních Čechách.

Dost zvláštní životní parallela...

Vložený obrázek

Doufám, že v nepříliš vzdálené době Češi po/řeší své Quislingy a jejich všehoschopné posluhovače
- včetně mediálních frequentatek "nadání" pana Fulbrighta.

253136

12.09.2011 14:47

Zbankrotovaná Říše udržuje tisíce základen v zahraničí

RE: Pro/humanitárně bombardující Olga Krupauerová v Českém(?) rohlasu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas s Vámi!

Každý humanitátní bombardérista má Kainovo znamení v podobě studia, stáže nebo trainingu v JůYsEj těsně po Plyši.
Prof. Big Toonnel, Dlouhý & Co. i před Plyšem.
Není příliš překvapující, když během studia na hodném Západě dostane student nabídku od tamních "složek". Bývalo to tak i ve zlém socialistickém Česko/slovensku za zlého Bolševííííka, co naháněl hodného Kocábu. Záleží na člověku, zda podlehne nebo si zachová tvář (a svědomí).

Daleko divnější je, jak byli prosévání frequentanti před jejich zařazením těsně po Plyši - zda to bylo náhodou? Nebo byli již pro dráhu Jidášů někým předurčeni...?

Ale vždy spolehlivě funguje ověření: humanitární bombardérista a válečný štváč/ka = absolvent studia v JůYsEj.
Či dokonce v Městě Jeruzalémě = http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/irena-kalhou... , Hlavní analytička Prague Security Studies Institute. , která s kolegy kryla a kryje v českých diskusích "Arabské jaro"...

253166

12.10.2011 20:37

Stevia

Stevia jiz i u Palladia!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stevia uz dorazila i k Palladiu!!!

Kdyz jsem sel iDnes okolo Trziste na Namesti Republiky a.k.a. Farmarskeho trhu, zahledl jsem, ze tam UZ TAKY MAJI Stevii.
Takze kdo potrebuje, urcite ji ve svem nejblizsim okoli sezene.

255061

12.10.2011 20:41

Stevia

RE: jedna vec je sladkosť, iná vec je energia

MoUdrostrak 90.?.?.?

Holocaust polecil dejiny a polecil i cely Svet!

Holocaust na vsechny dnesni i budouci neduhy lidstva!

Vyvařejte Šotkem,
perte Helladou!

Vyprané natunelované peníze a zpravicované obecné statky vždy konSServujte pak Holocaustem!

Ten funguje [vyplazený jazyk]

255062

17.10.2011 10:22

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

Hra na zdrzovanou...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jde jen o hru na zdrzovanou pro pravicujici oVcany.

Chamtivost, nenazranost a idiocie zapadniho sveta a "civilizace" uz narazila na globalni hranice.

Pravicujici a Lidl/ujici oVcane jsou vodeni na provazku, jak pes za vurtem. Preoreme parkrat Afriku, Stredni Vychod... Pak se uvidi.

Dulezite je pravicovat, humanitarne bombardovat ... a tunelovat erar, dokud je jeste CO [oči v sloup]

The word 'tunnelling' was probably first used in this way in the Czech Republic (tunelování in Czech, tunelář for the person committing fraud) during the first half of the 1990s, when several large, previously privatised banks and factories unexpectedly went bankrupt. It was discovered later that the managements of these companies were deliberately transferring company property and real estate into their own private businesses, sometimes in offshore locations.
The term became a common label for this kind of criminal activity among Czechs and Slovaks. The term subsequently appeared in specialized literature in English, and then in a broader literature during the Asian financial crisis in the late 1990s.
The Brno unique slang Hantec used terms "tunel" and "křivé tunel" (crooked tunnel) and "vařit křivé tunel" (cooking crooked tunnel) for cheat or dirty trick not only financial category before term tunneling, from the 1960s.
[edit]Examples

The most common scheme in Central Europe in the post-privatization era was transferring funds and property from high cash flow corporations to companies privately owned by the very same management. Transfers were accomplished via huge loans that were issued without any expectation of repayment, via massive overpayment for outsourced services, or simply by selling a corporation's real estate for a fraction of its market price. The main conditions enabling such a fraud is weak law against conflict of interests, non-existent legal liability of managers for leading their employer towards bankruptcy, and incompetence of financial authorities.
A typical example was the huge industrial complex Škoda Works in Plzeň, Czech Republic, which was tunneled by its top manager. The fraud, together with failures in management strategy, resulted in bankruptcy (2001) and then restructuring of the company. The manager was later acquitted by a court, which claimed that "such practices were common at the time".[1]


http://en.wikipedia.org/wiki/Tunneling_(fraud)

255320

17.10.2011 14:02

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

RE: Hra na zdrzovanou...

90.?.?.?

A proto mi "nebaví" hamounit, protože žádná "hranice" neexistuje. Buď hamouním, nebo nehamouním - nic mezi tím není... Každý, kdo pravicuje, pomáhá hamounění, protože vzývá individualismus, kdy hamounit je potřeba, protože se nemohu spolehnout na nikoho jiného, nežli sám na sebe - a ostatní jsou mi ne partnery, ale vlky.

Buď mi někdo "unavyšuje" v akciovce (a pak ji pravicujícně vySSaje a vytuneluje), nebo zaplatí disidenstkého synka a kovaného křesťanského ODSáka JUDr. Marka Bendu k prolobování squeeze-outu... I největší "Autorita" 99% Zvědavců = Prof. Big Toonnel a jeho nesmrtelné Poučky jsou nyní vystaveny na pranýř, protože ani jako PÁN PreSSident České republiky se nezdržel on a jeho nejbližší okolí kupčení s odpustky ( majitel ICOMu, který zaplavuje pravicující města svými autobusy na "vysoutěžených" linkách, mlaďoučká korupci administrující a vyžadující ex-důstojnice Cizinecké policie a další exceSSy...).

Nezbývá proto nic jiného, nežli být agreSSivnější, nežli okolí. Nikdy nevím, kdy se mi s odporem nahamouněné prostředky budou hodit na odpustek, až někoho přizabiju, okradu nebo si pravicujícně k něčemu pomohu.

http://zpravy.idnes.cz/sesel-se-s-ministrem-vnitra-tyden-pote-dostal-milost-pc9-/domaci.aspx?c=A080416_162133_domaci_cen

http://zpravy.idnes.cz/viniky-miliardovych-podvodu-dopadla-policie-leopoldovi-jsou-za-mrizemi-1ot-/krimi.aspx?c=A110426_155921_jihlava-zpravy_dmk

http://zpravy.idnes.cz/policistka-rekla-lekari-ze-ji-koupili-milost-u-klause-dostala-ji-p82-/domaci.aspx?c=A111017_103518_domaci_kop

http://www.blesk.cz/clanek/radce-penize/10031/kolik-stoji-prezidentska-milost.html

Ani ten sobě nejbližší hnůj nejsou oVčané schopni prozřít, odkoupnout - místo toho jej adorují a submiSSivně opakovaně volí. Komu není rady, tomu není pomoci...

A proto pravicujme, tunelujme a humanitárně dobývejme - dokud je ještě CO [vyplazený jazyk]

255336

25.10.2011 09:08

Umělá opozice Nového světového řádu

Článek jsem raději ani nebodoval

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět souhlasím s panem Editorem. Článek je poplatný pravicujícím B. Bartošům, Machům, Ševčíkům - a dalším najemným či užitečným idiotům.

Deregulace stojí za vším, co globaliSSace přináší: hroutí se rodinné firmy, komunity, bezpečnostní standardy - a zejména rodinné vazby a reprodukční motivace.

Vložený obrázek

A to jen a jen proto, aby neexistoval strop pro pravicující vySSávání, ovládání a akumulaci oběživa - ať reálného, nebo virtuálního a ničím nekrytého.

Kdo dnes drží dluhopisy, závazky a hypotéky?! Pravicující či již zbídačení oVčané?! Naopak! Dluhopisy, závazky a hypotéky drží banky a jejich prostřednictvím hodní "investoříííí" a "akcionáříííí" tj. obvykle penzijní fondy, ze kterých byly vykradeny skutečné tam NUCENĚ vložené a nastřádané prostředky. A nahrazeny byli toxickými a pochybnými akciemi bank.

Pravicujících a soukromých "bank", ve kterých se MÁ DÁTI nerovná DAL!!!! A tyto banky jsou nyní odkázané na znovunalití reálných aktiv od vlád nebo upravicovaných oVčanů!!!

Co je na tom složitého?! Dnešní kriSSe je jen megakriSSí české kriSSe za Klausovy korupční, klientské a tunelářské hrůzovlády z 90. let. Která naštěstí, díky ČNB, skončila jen devastujícími KlauSSovými bankrotářskými balíčky. A byla vystřídána 8 lety prudké prosperity za středolevých vlád.

Vložený obrázek

Bez DEregulace, by banky ve světě musely sledovat striktně kapitálovou přiměřenost stejně, jako ji dodnes jsou přinuceny dodržovat české pobočky těchto bank v důsledku neblahých zkušeností řádění Klause, jeho pravicujících moUdrých sponSSorů & Co. z přčd dvaceti lety. A nesměly by přijímat toxické deriváty jako krytí...

255900

25.10.2011 10:33

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co to otočit?!

Zlý Kaddhaffí, co:

1) Poskytoval ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye vzdělání v zahraničí, zdravotní péči ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levné byty ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levnou energii ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, příjmy z investic (nejen z prodeje ropy) rozděloval VŠEM oVčanům zlé Džamahůrye apod.

se dočkal od zpravicovaných oVčanů lynče...

ČEHO by se měli brzy dočkat tedy např. pp.
Lahváč/Veškrna,
Klaus,
GroSS,
Toopolánek,
Galousek,
Vondra & Co.

od dopravicovaných oVčanů ČR?!

Vložený obrázek

255905

25.10.2011 16:52

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

či nějakého rozloženého Bankstéééra [zahanbení] [zahanbení]

255931

01.11.2011 10:44

Záhadná ruská duše

RE: K tomu srpnu 68

MoUdrostrak 90.?.?.?

Z pohledu Čecha je 68' tragédie.

Na druhou stranu ve stejné době hodní Emeričané vraždili chemickými zbraněmi Vietnamce po milionech. Hodní Emeričané vraždí NON-STOP každoročně minimálně statisíce nezůčastněných civilistů. A proto jsou největším spojencem a Bratrem České republiky...

S odstupem je ale důležité pochopit, čemu se zlí Rusové obsazením Československa bránili:

1) Jumanitárnímu bombardování Paktem NATO a'la Jugoslávie sebe nebo svých satelitů.

2) Nasazení a aktivování hodných Khodhorkovských, Veškrnů, Vondrů, Khasparovů-Weisteinů, Vodrů a další sběře v dreSSu "dýmů/krásy"

3) Vyrabování a privatiSSaci - stačí dnes srovnat vyrabovanou (dříve) prozápadní Ukrajinu a zlou nevyrabovanou Bělorus.
Btw. ve zlé Bělorusi dnes gastarbeitují nejen Ukrajinci, ale i hrdí oVčané EU z Litvy a Lotyšska.

Z pohledu Rusa (a možnosti se chovat po Emericku) byla zlá okupace ČSSR v roce 1968 skutečně chirurgickou operací s maximálním ohledem na pacienta...

256368

01.11.2011 17:09

Záhadná ruská duše

RE: K tomu srpnu 68

MoUdrostrak 90.?.?.?

Netvrdím, že "vděční". Na druhou stranu nás Rusové chránili ještě pár let před nástupem Veškrnů, KnížePánů, Bakalů & Co.

Taky mi připadal Východ "nudnej", taky jsem nenáviděl kvůli/vá 68' Rusy, nebyl jsem jim ani schopný odpovědět, když se mi na něco někde na ulici zeptali, jak jsem je nenáviděl. Ale díky Bohu (a rodičům) nebyl pro mne Západ zakázaným ovocem. Takže jsem ještě tenkrát mohl srovnávat z obou stran. A i přes konzum (který jsem si taky užíval) jsem viděl Východ už tenkrát jako spravedlivější a lidštější systém. I s tou šedí, průměrností a nudou.

Bohužel, jsem si myslel, že po Plyši vznikne nějaká synergie (jako je dneska např. v Německu). Kdybych tušil, že se mýlím, odstřihl jsem se od pravicujícího, lídlujícího a bakalujícího se Česka už dávno... Teď si ten blížící se "konec světa" spíš zvráceně vychutnávám. A nic budovat už mi nebaví. Mám všeho dost, jak materiálně, tak prožitkově...za sebou... i okolo sebe[pláč]

A propos, zkuste se zeptat průměrného oSSis (ehem. DDR), jestli by od výdobytků zlých ParteiGenoSSen bral něco zpátky do svého dnešního Aldi ráje... Ne nadarmo ve světě frčí Ostalgie... http://cs.wikipedia.org/wiki/Ostalgie

Materiálně oSSis nestrádají, ba naopak. Zato se prý cítí jak gool v plotě...

http://blisty.cz/art/19971.html

256401

02.11.2011 09:32

Záhadná ruská duše

RE: x

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pohled na Brezneva se odstupem doby také už mění. Stále se diskutuje jeho původ + důvod, proč nedovolil k nasazení armády jak ruské, tak polské, proti Solidarności.

Vzdyt preci/vá podle vsech poucek z tabora "dýmů/krásy" by mel byt Breznev a CCCP ztelesnenim vsech zel a demonu. A zaminka jako Solidarnośc by mela byt iHned duvodem k pachani vsech moznych zverstev zleho communismu...?!

Hodne badatelu se shoduje, ze Breznev nebyl zadnym rudym demonem, ale obratnym klickarem a opportunistou. Proto za jeho panovani CCCP (a tabor miru) stagnoval. Na druhou stranu bylo vse velice stabilni (i ta nuda a sed).

Teprve, kdyz se z Brezneva (a jeho kamosu) stali geronti - a k moci se dostali rozjasani komsomolci, co nikdy nepoznali poradne valku a jejich po zapadnim konSSumu nenasytne RaiSSy, zacal CCCP vyklizet Afghanistan, Etiopii, MoSSambik, Angolu, Nicaraguu, Jemen + dalsi territoria, kde zabranoval hodnemu Zapadu a "dýmů/krásy" v hodne exploataci tamnich surovin a kontrole strategickych cest.

Vložený obrázek

Cesi, bohuzel, maji zleho demona Brezneva spjateho s '68. Na druhou stranu si neuvedomuji, ze nezli zly Breznev svolil k okupááááciji kontrarevolúúúúúcie, non-stop upozornoval obrozene ceske soudruhy, aby dali vse do poriadkúúúú. Teprve, kdyz se ubezpecil, ze behem nekolika mesicu zasednou v CSSR do vlady Veskrnove, KnizePani, Tigridé & Co., tak vyslal zlé rudé tanky...

Celou dobu se západní rozvědky neptali "ZDA", ale "KDY"?! A proto take s hodnými JůYsEj zlí Rusové vstup do CSSR predem konSSultovali, aby nevyvolali dojem, ze jde o utok na Zapadnuju Jevrópu a proti "dýmů/krásy". [mrknutí jedním okem]

256435

02.11.2011 13:53

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

velice NAIVNÍ...

První, k čemu každý "kapitalista" v podnikání dospěje je přece MĚNIT PRAVIDLA HRY... Proto nikdy nemůže kapitalismus ani dospět k jinému výsledku, nežli ke krizi, bídě a válkám.
Jakmile někdo získá dominantní roli, odklidí soudce/regulátory z cesty a/nebo je paralyzovat. Na to nikdo nikdy žádný "lék" nevymyslel, nevymýšlí a nevymyslí!

Je úplně jedno, jestli nějaký Bakala spolu/založí, podmázne nebo chytí do chomoutu tři čtyři strany, nebo si pro/volí presidenta, který dosadí předsedy nejvyšších a ústavních soudů apod. Kapitalismus musí vždy zajít na principu maximalisace zisku bez kde ber - a stůj co stůj.

Vložený obrázek

Investoři a majitelé akcií nikdy nekývnou na couvnutí před principy, nebo pravidly apod. Nepleťme si top-management a akcionáře. Nejsou na jedné lodi! Manažer může být postižen ztrátou pozice a kariéry nebo odvoláním investory. Vždy má proto snahu ohýbat pro své přežití právní rámec a "pravidla hry"...

A nasadit si i Ronnieho...k paralyzovani regulace a dohledu...

256455

02.11.2011 16:12

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Jeane, netvrdím, že DOHLED není možný. Jen tvrdím, že ne za kapitalismu.

Kapitalismus je SOUTĚŽ kdo/s koho. Není "nastavený" aby ŠKODIL. ŠKODY jsou jen collaterální efekt, stejně jako mrtví při humanitárním bombardování. Nejsou CÍLEM, ale vedlejším produktem. O to je to ale HORŠÍ...protože každý tvrdí, že nestojí za to je eleminovat. Anebo kvůli NIM něco nedělat či měnit...

Typickým příkladem je nynější causa Sazky. Staré židovské rodiny z londýnské City a Brighton Beach se rozhodly, že přes své proxies Kelnera, Vítka & Co. odeberou pravicujícím českým Pepíkům a lídlujícím Máničkám zdroj financování sportu a státního baugetu = zprivatisují zisky.

Aby skutenčně Bohem a Knihou stanovení "zájemci" uspěli, "ztratila/opozdila" se NA SOUDU při přihláškách vyvolaného konkursu jedna z pohledávek protistrany.

Elegantní, jednoduché, bezbolestné... Aby ale tento trik obhájili, museli mít osnovatelé ještě pod palcem odvolací soud.

Nic není pod palbou miLLiard a medií ne/možné... Povězte mi upřímně, kde tady vidíte šanci, aby nějaký "regulátor" mohl zasáhnout?!

Během několika málo měsíců a let budou všechny zisky dříve směřující do sportu a státního budgetu ZPRIVATIssOVÁNY. A neštěkne ani pes. Stejně jako u vodovodů, kanalizací, elektráren, ČSA, České pošty, Lesů ČR a možná že i toho "našeho" Budváááárku[smích]

Až nebude kudy kam, servou se o drobty a "kdo/s koho" za pomoci "obranných" Gripenů, Pandurů a zblblých zbídačených a zverbovaných Pepíků. Vždy tomu tak bylo, je a bude... Za hodného kapitalismu... Jako collaterální (nechtěný, ale tradiční) efekt

256468

02.11.2011 19:49

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Jeane, opravdu se v tomhle velice těžce budeme domlouvat. Vaše víra v "čistý" "konkurenční" "kapitalismus" je reálná.

Já tvrdím, že ne. Asi jako perpetuum mobile, které také může existovat jen v ideálních podmínkách, tak stejně tak FUNKČNÍ kapitalismus může existovat jen ve zbožných přáních. A/nebo jen velice, velice, ale velice dočasně. A to JEN v podmínkách ROZPÍNAJÍCÍHO se TRHU. V podmínkách, kdy jsou generovány příležitosti.

Řekněte mi např. upřímně, jak řešíte vánoční dárky?! Všude je všechno némlich jedno a to samé! Po celém světě! Težko koupit něco, co bude skutečným překvapením. Co obdarovávaný neviděl v Adventu někde na pultě - byť na druhém straně zeměkoule. A nemusel pak hrát u stromku či pančuchy tyjátr, jak je překvapený a jak se mu to líbí...

To je vrcholnou známkou (alespoň podle mne) a důkazem, že jsme dospěli do stádia monopolního a patového kapitaliSSmu. Ze kterého už není úniku, protože jeden "nejúspěšnější" zválcuje a pohřbí všechny ostatní. Svět se přestal "byznysově" rozpínat. Narazil na ohradu. A proto je nynější krise nevyléčitelná - a bez resetující války je to krise definitivní. Místo exploze, zažijeme implozi. http://cs.wikipedia.org/wiki/Imploze Místo INFLACE, nyní se třeseme všichni před DEFLACÍ. A nevíme, jak se jí bránit.

Když se kolegové a přátelé upínají ke mě pro radu, tak jim neradím - kdy a CO "půjde nahoru...".

Vložený obrázek

Radím jim, a sám se spoléhám, na investice a počiny do projektů, které půjdou "dolů" pomaleji, nežli jejich okolní prostředí. A zatím mi to vynáší, protože se moc nejde nesplést...
Vždycky jsem k businessu přistupoval spíše filosoficky. A dokonce jsem ani nechtěl vydělávat - jen se bavit a hrát si. A proto jsem byl "jiný" a míval snadno úspěch tam, kde se jiní mořili a museli tvrdě makat.
Proto i teď pozoruju s pobavením implozi světa okolo sebe. A bavím se a jsem uspokojený... I když hořce...

http://www.ceskapozice.cz/en/business/markets-fina...

256487

03.11.2011 09:48

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Asi nejsem sám ( nejsem jediný), který Vám neporadí.

Od mladých slyším: " Titanic jde dolů, zachraň se kdo můžeš! ". Nespoléhej se na stát, ani na kohokoliv, a nahrabej si pod sebe, kolik stačíš. A když toho bude dostatek, tak snad VELKÝ RESET přežiješ...

Jakmile se začalo "pravicovat" tzn. dávát Predátorům Bianco Šek na vyplundrování zisků - a zevšenárodnění ztrát, bylo jasné, jak to dopadne. Návody Warrena BUFFETa, aby každý "majetný" dal půlku majetku opět "národu" jsou už velice pozdním čůráním do stepního požáru.

MoUdří, včetně např. Jirky Kunertů tvrdí, že každá kriSSe končilam dosud válkou nebo inflací...anebo obojím. A že to na válku "zatím" nevypadá... Takže bychom měli čekat na inflaci?!

Ale i kdyby iflace přišla, co potom?! Pokud se bude pokračovat "hodným" kapitaliSSmem, sešněrovaným poválečnými nebo poinflačními zlými regulacemi, bude trvat jen několik let max. jednu generaci, nežli hodní hoŠŠi angažují Ronnieho Reaganů a on regulace odstraní. A hodný kapitaliSSmus se bez zlých regulací velice rychle promění opět v něco podobného současné kriSSi (anebo kriSSi z doby před WWII - moc se od sebe ve fundamentu neliší).

Vložený obrázek

Nevěřím v to "dobré" a "samoregulující" v lidstvu. Stále častěji vídávám "NOVÉ" Číňany, Rusy a zejm. Indy po celém světě, opojené konSSumem a svoji koupěschopností. Nevěřím, že si každý, kdo ještě může, utáhne sám kohoutek, aby ostatní přežili.

Podle mne dojde k velké válce o zdroje a energie. Možná nebude rychlá, ale bude jako vír, který nasaje a zatočí se všemi. Pak možná (kdo to přežije) bude mít šanci se zamyslet jak dál...

Zatím se vír točí stále rychleji. Osu nemá daleko od Tel Avííívu.

A proto: Pravicujme, tunelujme a humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

256505

09.11.2011 08:59

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

MoUdrostrak 90.?.?.?

To si děláte z lidí jundu?! [chechtot] [překvapení] [chechtot]

Kdysi jsem narazil na článek, jak za hodné suverenity ČR před vstupem do zlé EU si nějací Češi odpracovávali u zlého německého zubaře ošetření jednoho z nich tak, že mu skládali uhlí.

Zlý Němec málem přišel o diplom, musel zaplatit daňový nedoplatek a penále.
Češi dostali zákaz Německa (a EU) na několik let a byli šupem vyhoštěni.

Dnes, ve zlé EU, už to Čechům ani jiným cizincům v rámci a po vstupu do zlé EU nehrozí.
Ale doktor by dostal flastr za daňový únik a vynucování naturálního plnění asi taky...

Další perličkou berňáků je šťárání se v nákupech firem u Macra/Metra. Pokud narazí na věc, očividně pořízenou pro soukromou potřebu, najdou se i tací úředníci, kteří ji chtějí rodinným příslušníkům a/nebo zaměstnancům dodaňovat jako naturální příjem. Bez ohledu na to, že si to u pokladny někdo hradil z nefiremních financí...

Příklady:
Akciová společnost prodává svým zaměstnancům batohy za výrobní cenu. Zaměstnanec si koupil sportovní batoh za cenu 400 Kč. Prodejní cena batohu je 833 Kč včetně DPH.

Do zdanitelné mzdy zaměstnance započte akciová společnost 433 Kč (rozdíl z běžné prodejní ceny). K datu prodeje má zaměstnavatel povinnost přiznat daň na výstupu, ovšem z prodejní ceny 833 Kč. Daň na výstupu činí 133 Kč. Daňovým dokladem, který se v tomto případě použije, je doklad o použití. Jeho povinné náležitosti jsou uvedeny v § 29 zákona o dani z přidané hodnoty.

http://www.podnikatel.cz/clanky/zdanujete-svym-zam...

Jeden pro druhého klidně pracovat můžeme, ale otázkou ještě zůstává, za co se bude pak svítit na ulicích, sekat tráva podle dálnic a silnic, financovat nové rodinné ProMoPra, Orlíky, Toskánské Špindly

Vložený obrázek

...... a hlavně mezinárodní soudní pře zlých nedoprivatiSSovaných národních podniků - těch našich zlatých Budváááárků, Budvááááárků...

256835

09.11.2011 09:08

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený paní Jarmilo, ač s Vámi obvykle na 99% souhlasím, v tomhle jste vedle, jak ta jedle:

1) Viděla jste někdy v hodných hypermarketech někde v EU ovoce nebo zeleninu (či další výrobky) Made in Israel?!
Přesto je EU nejvýznačnějším odběratelem...
CO je psáno, nemusí být dáno

2) Navrhujete bártrovat většinu služeb a plnění. Ouha, i to je dodanitelné a velice snadno tvrdě postižitelné. http://zvedavec.org/nazory-4707.htm#ptr256835

3) Čína právě zavádí omezení bulváru a Růžových zahrad v hlavních TV. Číňanům ale právě o to víc začne zakázané ovoce chutnat. Naši Predátoři pasti a pastičky založené na dekadenci umí líčit velice , velice, ale velice obratně... Kdepak ty slovenské dramatické pondělky asi tak jsou?! A kdo po nich vzdychá?!

4) Bez kreditek, úvěrů a cashe se asi dá žít. Ale jaksi probytně/pospolně[smích]

256838

11.11.2011 08:47

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pros and Cons:

Pros:
- Pan Babiš je uznávaným Velkým Chemikem s letitými zkušenostmi v mezinárodním businessu
- není klasickým Privatisátorem a nevylezl po zádech politiků, kterými by si dláždil cestu
- za vše vděčí svému rozhledu a nadhledu (či rozhledu a nadhledu svých loutkovodičů)
- jistota, se kterou podniká i nyní vylézá ze své ulity, napovídá že měl a má blízko k zvláštním službám - a ty si k sobě nepustí - a ochranou ruku nedrží nad nikým, kdo by jim (i s pracně vybudovanou pyramidou) shořel jako galule (Bursík či Bárta)
- pan Babiš má typicky protikrizové obory podnikání - pokud by byl a zůstal "zalezlý", nemá moc co ztratit - spíše může získat - vše napovídá tomu, že se nyní spíše brání/musí bránit nájezdu Predátorů, kteří v jeho "Říši" cítí poslední možné tuneloviště - a proto je pan Babiš nucen se pragmaticky spojit se potenciálem "běžných" oVčanů
- pan Babiš je spontánní typ - není sociopat, uvážlivě vážící slova kterými hypnotizuje své oVce ( Nečas, Sobotka & Co.). Pan Babiš je Velký Chemik
- pan Babiš neskrývá, že ANO 2011 je jeho "produkt". U Věcí Veřejných si pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařenky mysleli, že jde o Holky Svlečené vedené fascinujícím Radkem Džonem... Až po volbách valili pravicující bulvy ... a chystali (museli) si chystat portmonky[smích]

Cons:
- pan Babiš není přílišný "idealista", ale na druhou stranu i má svoji "mez"
- pan Babiš okázale hlásá, že riskuje před muškami pravicujících a tunelujících Kmotrů a Predátorů (ale jak uvádím výše, je spontánní extrovert a Velký Chemik)
- pokud pan Babiš nezíská dostatečnou sílu, bude se muset ohnout a handlovat s Nečasy a Sobotky - takže by podle mne měl dostat důvěru, protože s ostatními to "horší už být nemůže"

256908

11.11.2011 12:22

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

90.?.?.?

Vidíte snad, že by ANO 2011 byl produkt/koncept pro pravicující zinkající pivní Pepíky a lídlující Mařenky?

Pan Babiš byl "nachytán" s p. Pecinou (ex-ODS, nyní ČSSD) a údajně kooperoval před Unipetrolem i s panem GroSSem. Neslyšel jsem nikdy o nich, že by se tito socanští pánové zaštiťovali pravicujícími Poučkami Prof. Big Toonnela či Hayekem, Friedrich VON... [vyplazený jazyk]

Proto se domnívám, že je pan Babiš ryzí pragmatik [mrknutí jedním okem]

256920

11.11.2011 13:00

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Rozdělení moci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Marten264, celou historií lidstva se vine boj mezi těmi, kteří by nejraději SAMI CELÝ svět vlastnili - a těmi, kteří by celý svět rozdali (bez zásluh) VŠEM. Určitě je přijatelné hledat konsensus mimo tyto extrémy - tj. někde uprostřed.

Vložený obrázek

Hayek, Friedrich VON hlásal, že nejlepším "zaručeným receptem" je VOLNÝ TRH, avšak(!) uvnitř důmyslně nastraženého právního rámce.

Prof. Big Tooonnel (jeho pravicující vzývači i zahraniční loutkovodiči a zadavatelé) přesvědčili pravicující a zinkající pivní Pepíky a lídlující Mařenky, že nejlepším řešením je ZHASNOUT, utéct právníkům a každý tunelovat - co to dá.

Česko/slovensko (i další ex-sovětské satelity) byly po Plyši laboratoří toho, co se dnes děje celosvětově - či Euro/Atlanticky. Jinak řečeno: míry, nakolik si lidé dají (pod palbou pravicujících a proegoiSStických) Pouček™ "nas*at na hlavu".

Proto je Toonnel již ryze českým historickým pojmem. http://en.wikipedia.org/wiki/Tunneling_(fraud) Proto za českých pravicujících a zbídačujících hrůzovlád "EgoiSSmem proti Solidaritě" šlo vždy vše do hnoje, zatímco ve Slovinsku non-stop vedeném zlými ex-komunisty tomu bylo naopak. Češi horovali pro Texasky - a Poučky[smích]

Nejde o nic a nic jiného, nežli o privatiSSaci Zisků - a znárodňování Ztrát. Proto se správně ptáte: " Kdo ovláda v Česku (EU) základní zdroje ? Potraviny, elektrika, voda...."

Např. o tunelu se solárními elektrárnami jsem věděl rok dva před první realizací. Lobbisté si chočili ty, kteří měli pro solární megatoonnel zvednout ruku.

Protože HLAVNÍM problémem dýmů/krásy je, že politik je korumpován a vydírán AŽ poté, co zaujme místo ve sněmovně. Do té doby se (nováček) domnívá, že lobbisté a "partaj" jsou "hodní kámoši". Anebo "že to sám ustojí" jako Melčák či Pohůnka a další. Proto systém "dýmů/krásy" nemůže mít žádné východisko. Jen vydřidušský kapitaliSSmus, chronické kriSSe, bídu a (načas) resetující války...

256922

11.11.2011 14:55

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Autor je vtipálek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vojta je sedmilhář - nejprůkaznějším je rozhodnutí BěloRuska z před několika dnů opustit závislost na ratingových agenturách "dýmů/krásy".
A spolehnout se nově na rating Dagong Global Credit Rating Co., based in Beijing... http://europe.chinadaily.com.cn/business/2011-11/0...

Vložený obrázek

Tzn. nediplomaticky znamená, že BěloRusové vystrčili na "dýmů/krásy" pozadí - a již nikoho na Západ od svých hranic nepotřebují a nebudou mu poklonkovat - natož se nechávat vydírat / a vySSávat..

Už není ani třeba dodávat, že ve zlém Lukašenkovu BěloRusku gastarbeitují oVčané EU z Litvy a Lotyšska.
O životní úrovni zlého BěloRuska oproti dříve pravicující a se Západem se zahazující Ukrajiny raději ani nemluvě...

Kam dále směřuje zlé BěloRusko? O tom žádná[smích] http://philatelynews.com/2011/belarus/joint-issue-...

Nejen my ne/philla/telisté se máme na CO TĚŠIT!

Vložený obrázek

256930

11.11.2011 15:59

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: ???

MoUdrostrak 90.?.?.?

On viděl jen 250,000,000 EUR

Typický pravicující sociopat s Poučkami Prof. Big. Toonnela na nočním stolku, obrázkem Hayeka, Friedricha VON

Vložený obrázek

a zastydlou vírou v jumaniární bomby a EMERICAN DREAM

256933

11.11.2011 16:04

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Vi nekdo,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale co to, [překvapení] [překvapení] [překvapení]
no to to [zahanbení] [zahanbení] [zahanbení]

http://www.reformy.cz/zpravy/americky-sen-drsny-an...

256934

13.11.2011 08:06

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: MO je vtipálek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Od té doby, co zlý Lukašenko panuje v BěloRusku je/bylo HDP neustále rostoucí:

Vložený obrázek

Není na škodu srovnat "panování" zlého Lukašenka s Poučkováním Prof Big Toonnela za jeho pravicujících a zbídačujících hrůzovlád do 1998
/ a nyní jeho pravicujícího a dalíkujícího KomSoMolu od 2006:

Vložený obrázek

256970

13.11.2011 11:35

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kysučane,

možná máte pravdu - a já se poněkud mýlím. A pan Babiš je bílým koněm hodných kucííí z wolf/strýtu.

Na druhou stranu i hodní kucíííí z wolf/strýtu, brajtnbýč, ze sity - různí Madoffi, Železní, Kožení & Co. TAKÉ požírají jeden druhého.

Spíš se držím vlastní teorie, že pan Babiš s nimi BYL před lety na jedné lodi (i on to připouští).
Ale oni pak jím začali opovrhovat, protože on byl zavrtaný v chéééémiji - a ONI (a jejich loutkovodiči) vydělávali na podvodných arbitrážích, solárkách a rozkradení nemocnic PO DESÍTKÁCH MILLIARD - a pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševííííka naslouchali hrdinně a undregroudnově Kocábu jim výstavbě nových rodinných Orlíků a Toskánských Špindlů náruživě ještě tleskali... Stačilo ukázat Luckůůůů Tálmánkovou, Holky Veřejné a NašehoPánaKnížePána...zasněného pod krvavě vydřeným Orlíkem (ne krví jeho přeTků).

Co mne k tomu vede:

1) Pán Babiš je a byl očuchávaný ekonomickou STB. Ti byli důkladní a skutečně chránili česko/slovenské zájmy. S mlátičkami z klasické STB neměli nic moc společného. Také jsem je měl z p.delí a něco o tom vím, co všechno dokázali...

2) Pán Babiš nemá za sebou plejádu zbankrotovaných firem (jako např. hrdina pravice Ing. Rtm. Myrek Talmánek/Toopolánek, Miroslav Macek a další kucíííí z ODSky). Na co pan Babiš sáhl, to vzkvétalo - pokud se k tomu dostal (např. kauza Unipetrol mluví sama za sebe - stačí posoudit, jak bez zlého Babiše nyní "vzkvétá" Benzina...

3) Ostatní tunelujou, pak Babiš KUMULUJE. Není příliš závislý na vazbách na státní zakázky. Nedělám si iluze, že musí mít NĚKOHO zády. Na druhou stranu se od zlatého středního proudu "Kucííí z Prognosťáku a ODSky" vydělil už před lety.

Neexistuje NIKDO, kdo by byl čistý jak lilie. Takový dnes spolehlivě míří coby potrava k exekutorům a pod most. Každý kdo podniká "optimaliSSuje", outsourcuje daňové základy apod.

Ryba smrdí vždy od hlavy - sám píšete, že pan Babiš do svého impéria přetahoval od konkurence manažery... Proč by to dělal, když by jako "kucíííí z ODSky" mohl najíždět na státní podniky a dosazovat do nich Kočárníky, Dyby, Řápkové, Kocourky, Romany

Vložený obrázek

a další génie, co na nás vyskakují z megabordů a PR článků nezávislých pravicujících žurnalistů.

Vložený obrázek

To, že pan Babiš řídí své impérium bez skurpulí, ale naprosto (od tunelářů, defraudantů a pravicujících sociopatů) odlišným a vlastním rukopisem, mi dává naději, že se více mýlíte Vy - a méně mýlím já...

256975

13.11.2011 20:46

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale já Vám netvrdím, že pan Babiš nemá své/ho Loutkovodiče...

Třeba přes zákaz se zlou íránskou ropou obchodující emerický žid Marc Rich http://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Rich má i USraelské oVčanství...
A s panem Babišem je spojovala je poštovní schránka ve Švýcarsku, kde se pak skrýval léta i Tommy Pitrů...

Vložený obrázek

V tom samém Švýcarsku, kde končí milliardy z budgetu a kapex českých pravicujících a zinkajících pivních Pepíků a lídlujících Mařenek, kteří za zlého Bolševííííka naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu...

Jen tvrdím, že pan Babiš místo tunelování dle slavných Pouček Prof Big Toonnela naopak kumuluje. A naprostá většina jeho firem vzkvétá.

Vy mi podsouváte, že z pana Babiše dělám Anděla!

Vždy tvrdím, že za KAžDýM větším majetkem MUSÍ BÝT ZLOČIN!

http://www.stewwebb.com/obamas_crystal_nacht_american_people_under_attack_09262010_files/image020.jpg

Ale pak už byste si musel rovnou "uvázat mašli" - zvlášť, když uvážíte existenci

The secret Iran Israel oil pipeline and Marc Rich the king of oil...

Vložený obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=FaxwuW4qww8

To i na Zvědavce muSSí být síla! [mrknutí jedním okem]

A neptejte se mi, co (nejen) o tom více vím...

256997

13.11.2011 23:11

Kam se ztratili lidi?

Pravicujici Cesi a bolsevisujici Slovinci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejlepe je vzdy srovnavat pravicujici Cesko s kolektivistickym Slovinskem.

Zatimco se cesti pravicujici a zinkajici pivni Pepici a lidlujici Marenky, co za zleho Bolseviiiika naslouchali hrdinne a undergroundove Kocabu, zaklinali Pouckami Prof. Big Toonnela z Hradu, ve Slovinsku temer non-stop byli u vlady jen a pouze zli postkomuniste.

Vložený obrázek

Cesi zaprodali temer VSECHNY svetozname brandy (CKD, Zetor, CZ, JAWA, Tesla, Leciva, CSA, Tatra, Praga, Avia, Sigma, Jednota, Crystalex, Pramen, Jablonex, Poldi, Karlovarsky Porcelan a stovky dalsich)hodnym privatiSSatorum a tunelarum,

zatimco necele dva miliony Slovincu, pod vedenim zlych postkomunistu dodnes sve brandy zvelebuji - a ty dobyvaji svet - nejen portmonky vytunelovanych a zbidacenych Cechu, robotujicich nyni v nemeckych, cinskych a indickych montovnach a otrokarnach za zlomecek mzdy prumerneho Slovince...

Vložený obrázek

Pravicujme, tunelujme, humanitarne bombardujme - dokud je jeste CO! [mrknutí jedním okem]

257004

14.11.2011 21:22

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, pan kolega mkadlec Vám de facto odpověděl za mne.

Když opustíte (i na krátký čas) pravicující, zinkající a záští se zalykající pivní české Pepíky a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu - tak v naprosté většině světa narazíte na pohodové, usměvavé a obvykle i přející lidi.

Většinou si tenhle fakt uvědomíte při odjezdu. Ale o to horší je to při návratu - kdy opět musíte okolo sebe snášet zakaboněnce, kteří (jak praví pan Babiš) se "nahoře" hrbí a "dole" šlapají.

Když se mi někdo v daleké cizině zeptá, co to VůBEC je - to "check" Republic, kde se nalézá a jak se v ní žije, tak někdy odpovídám, že dle statistik je to přibližně 26. nejrozvinutější země světa. A její hlavní město Praha je napůl cesty mezi Berlínem a Vídní...

Pak si uvědomím ten propastný rozdíl, který vyzařují domorodci, Němci a Rakušané ve srovnání se zakaboněnými (a jakoby věčně naštvanými) pivními Pepíky a lídlujícími Mařenkami.

Pak si čas od času někde daleko pustím Švejka, nebo nějaký díl z Ságy Homolkových - a divit se rychle přestanu. A i se mi stýská...

Čeští pracicující a zinkající pivní Pepíci a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu se dokonce DOŽÍVAJÍ méně let, nežli Lybijci za Khadhafiiho nedávné 40 lete hrůzovlady a terroru.

Češi se vůbec během pravicující honby za mamonnem a otročení v indických, čínských, německých (a mexických http://eps.cz/cz2071764pr/pripady/ ) a dalších cizáckých montovnách a robotárnách neuvěřitelně huntují.

Není divu, že jim už na úsměv, optimismus, radost ze života nezbývá energie.

Nepracují, aby žili - Češi žijí aby pracovali (a pravicovali pro větší glory nových rodinných Orlíků a Toskánských Špindlů své Vrchnosti...). Pan Babiš měl opět pravdu...

257036

15.11.2011 09:14

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, vždy ale platí pravidlo, že národ má takovou vládu, jako si zaslouží.

Srovnejte např. Island, Švýcarsko, Slovinsko - a pravicující a egoiSSující Irsko, Itálii, Česko...

Úmyslně se snažím porovnávat porovnatelné s porovnatelným!

A) Každý mi říká, jak obdivuje, že "zlí" židé jsou navzájem svorní, solidární, podporující se...

B) Ihned (on/ona) ale dodává, že sám/sama "pravicuje", přemlouvá (svoji) bábu s dědkem ... a touží po státní zakázce...

Pokud židé "ovládli" hodný svět, tak toho dosáhli velice jednoduše - navzdory vlastní solidaritě vnutili světu ideu individuliSSmu, egoiSSmu a sobectví. V Česku ještě umocněného o "pravicování" - ber kde ber...

Vždy vzpomínám na stesky jednoho českého pravicujícího privatiSSátora, že dostal (jeho česká tunelářská gruppa) ve Slovinsku v 90. letech přes prsty při dobývání nějaké papírny či tiskárny http://zvedavec.org/nazory_4716.htm#ptr257004

Patrně balkánsko-buranští horalé ve Slovinsku mají jiné korrupční levely, nežli hrbící se a dole šlapající pravicující a zinkající pivní čeští Pepíci a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííííka pilně, hrdinně a undergroundově naslochali Kocábu - a INDIVIDUALIssMU [mrknutí jedním okem]

Dechofky v pravicujícím Česku, narozdíl od alpských horalských buranů a Balkánu či buranského Islandu, rozhodně nefrčí...
U pivních Pepíků a lídlujících Mařenek frčí Kocába a tvrdý vykořeněný rock.

TAK SI HO (a Kocábu) při řezání si vlastní větve v podobě "zlé" collectivistické a socialistické EU naplno UŽIJME!

Vložený obrázek

Do plno/syta [vyplazený jazyk]

257056

15.11.2011 19:23

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená paní Jarmilo, nezlobte se na mne, ale patrně byste měla věnovat více pozornosti českému tisku - např. ryze pravicující Respekt uveřejnil článek:

N(ostalgie) a spacáky na Wall Street 30. 9. 2011(!!!) 10:18 - Magdaléna Platzová

Sedmnáctého září totiž jižně od muzea, v Manhattanském finančním okrsku, vypukla časově neomezená demonstrace Američanů, kteří mají podle svých vlastních slov dost toho být devadesáti devíti procentní mlčící většinou manipulovanou jedním procentem nejbohatších, politicky mocných osob. Policisté jsou všude: legitimují, zastrašují, zatýkají. Jen tuto neděli zatkli přes osmdesát lidí a na internetu kolují záznamy nepřiměřené (a nám z bývalého východního bloku nepříjemně povědomé) policejní brutality.
Hlavním sponzorem výstavy je nadace ruského(!!!) plynného magnáta a sběratele umění Leonida Michelsona)
http://respekt.ihned.cz/poznamky-z-new-yorku/c1-53...

Vy pláčete nad Vašimi undergroundovými deníky, jiní jsou dnes v kolébce kapitaliSSmu biti pendreky jako žito.
Nechápu, proč tedy bojujete včerejší bitvy, když okolo sebe máte autentično, kořeněné kromě policejní represe a bití i špehováním, lichvou, exekutorstvím, maSSovou nezaměstnaností a placeným dárcovstvím orgánů a krve.

Vložený obrázek

To ani za zlého Bolševííííka nikdo s nevyhulenou pamětí nezažil, anebo Vy snad jóóóó?!

Nemálo bývalých DDRonů holduje http://cs.wikipedia.org/wiki/Ostalgie

Vy kopete do mne, jako do pošťáka, co přináší Vám nepohodlné zprávy a pravdy...

Dovolte mi nad Vaším karatelstvím pokrčit, pokrčit, ale opravdu pokrčit obočí [překvapení] [cool]

257087

15.11.2011 19:45

Válečná mračna nad Íránem

RE: Iran je neokupovatelny

MoUdrostrak 90.?.?.?

No nevím, i za WWII byl germanofilský zlý Irán okupován společně Rusy a Brity, protože jinak by to jedna nebo druhá mocnost nedopustila.

Írán je příliš velké "smítko" na rovnováze sil v oblasti. A Íránci díky hodnému Shahovi nesmírně jak Emeriku, tak USrael milují. A raději strpí islámskou diktatůůůůru mollahů, nežli by znovu upadli do sionistického otroctví jako za Shaha.

De facto je Íránská revoluce asi nejúspěšnější revolucí posledních dvou století. Dnešní Írán je velice vyspělá a kulturní země. Každý Íránec mi vždy potvrzuje, že by raději žil méně striktně, nežli v Islámské republice. Ale chápe, že je to daň za to, že je Írán skutečně samostatný a jeho obyvatelé si užívají blahobytu a svobod naprosto neporovnatelných se Saudskou Arábií - o Íráku, Afghanistánu a dalších emerických vitrínách poslední doby ani nemluvě.

Nikde se ve "svobodných" médiích nesmí příliš zdůrazňovat, že v Íránu je největší počet zahraničních azylantů na světě - nejen milionů uprchlíků před "dýmů/krásy" a jumanitárním bombardováním z Afghanistánu, Pákistánu či Íráku, ale i z jiných končin světa...

http://www.unhcr.org/cgi-bin/texis/vtx/page?page=4...

257090

16.11.2011 11:59

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: co se v Iránu děje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Iran se stal (i diky vnejsim sankcim) jednou z nejvyspelejsich zemi dnesniho sveta:

1) Ta auta nejsou "francouzska". Jde o licenci. Vyrabi je ve statisicovych seriich spolecnost Iran Khodro. Krome francouzskych Peugeotu a Citróóónů vyrábí i dalsi svoje značky. Iran je uz na tom tak dobre, ze nektere vyrobni proceSSy autsourcuje do zemi jako BeloRusko, Egypt, Pakistan a dalsich. A zameruje se zejm. na vyvoj a management. Iran je (pres sankce) 12. nejvetsim producentem aut na svete! I to svedci o vykonu uzavreneho iranskeho trhu. Krome Iran Khodro pusobi a vyrabi se v Iranu i brandy jako napr.: Volkswagen, Nissan, Toyota, Kia Motors, Proton, Chery (China) and many other established producers of light and heavy vehicles such as Renault (France), BMW, Mercedes Benz (Germany), Daewoo and Hyundai (South Korea)

2) Vyroba aut je 2. nejvyznamejsim odvetvim Iranu iHned po tezbe a zpracovani ropy a zemniho plynu. Rozhodne neni Iran zadnym DisneyLandovskym loutkovym pidiemiratem...

3) Iran ma jednu z nejvyspelejsich solidarnich medicin ve svete. Proto kazdy Iranec ma dozivotne zabezpecenou peci o sve zdravi, bezplatne vzdelavani a socialni podporu. Navic diky spickove medicine se v Iranu leci statisice Arabu ze Zalivu i dalsich proemerickych paSSaliku. A Iran ma diky tomu obrovske prijmy za jejich leceni, lazne a rehabilitace.

4) V Iranu jsou bezne k dostani i oficialne tam "zakazane" zapadni kulturni upadkove knizni nebo hudebni a filmove braky. V Tehranu jsou bezne i alkoholove a drogove parties. Obcas je policie rozesene - vzdy je tomu teprve az ve stadiu, kdy si stezuji na hluk a obtezovani sousede. Je to taktika - umyslne zadna prevence - a jen mirna represe, aby si Iranci stale pripominali, jaky byl Iran meganevestinec a drogove doupe za hodneho Shaha.

5) Nenavist kazdeho Irance k USraeli a Velkemu Satanu je uprimna a nelicena. Na druhou stranu Iranci touzi "ochutnat" i zakazane ovoce. Proto si odskakuji do Istanbulu nebo do nekterych hampejzu v Zalivu. Kdyz se vyskotaci a nasledne vyzvraci, opet se radi vraci do jistot a iranske blahobytne, ale laskave nudy. O to je laskavy Supreme Leader Ayatollah Seyyed Ali Khamenei pri dohledu na blahobyt VSECH Irancu pevneji v kramflecich, nezli byl Zly Bolševíííík, nutící tak Papíky a Mařenky naslouchat Kocábu...

Vložený obrázek

Iran je tak suverenni a ultramoderni zemi, ac v nicem neustopil z idei zakladatele unikatni islamske republiky - Ayatollaha Sayyed Ruhollah Musavi Khomeiniho.

Pokud se nekde ve svete nekdy navazalo na myslenky husitstvi - tak je tomu prave v blahobytnem a suverennim Iranu...

257123

16.11.2011 23:33

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: co se v Iránu děje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na takovy zoufaly vykrik ani nemusim vytahovat nektery z mych paSSu. Na to staci i treba pan Editor (ci BIS, NSA, MoSSad...) a pohled na nekterou z mych mnoha IP addreSS, Vy zoufalce.

Zatimco Vy si utirate pravicujici jedove slinty, ja si obcestuji nekolikrat zemekouli kolem dogola...

Proto se mohu uprimne tesit z krachujiciho Pax Americana v primem prenosu. Neznam vetsiho ograSSmu. A v dobe humanitarniho bombardovani Yugoslavie jsem ani nedoufal, ze se ho doziju - i kdyz jsem o nem byl presvedceny!

257143

17.11.2011 09:54

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: co se v Iránu děje

MoUdrostrak 90.?.?.?

>emigranti neprotestuji proti Velkemu Satanu a
>ziji v USA spokojene. Temer vsichni nebyli v rodnem Iranu desitky
>let. V USA mohou protestovat proti velkemu Satanu a nikdo by je
>za to nevesel na jeraby, nenechal je mizet v likvidacnich
>koncentracich a nestrilel by do nich jako tomu je v Iranu. A kdyz
>tedy na uzemi Iranu operuje tolik agentu CIA a Mosadu, proc
>Ahmedinezad porad zavira, unasi a vezni nevinne turisty?

Lzete, jako kdyz Ne/zvedavec a.k.a. LehoZumpa ci CIA, MoSSad tiskne[smích]

V L.A., Torontu, New Yorku ziji Iranci, kteri muSSeli za hodneho Shaha hledat kvalitni vzdelani v zahranici - a prave jim se za hodneho Shaha domu jaksi nechtelo.
K nim se po Islamske revoluci pridali i ti, kteri uz zly islamisticky Iran opustili: shahovi kati z hodneho SAVAK http://en.wikipedia.org/wiki/SAVAK, sociopati, defraudanti, NasiPaniKnizePani, tunelari, korrupcnici...

Zajimave je, ze napr. jeden z nejlepsich "kamaradu" hodneho Shaha H.E. http://en.wikipedia.org/wiki/Hossein_Fardoust se stal po zle Islamske revoluci reditelem zle SAVAMY (islamistickeho nasledovnika hodneho SAVAKu) - natolik tedy museli nejlepsi kamaradi hodneho Shaha pred zlymi islamisty emmigrovat do L.A.[smích] A natolik jim bylo s islamisty ZLE[smích]

Takze si to laskave srovnejte v hlave, nezli sem zacnete cintat: Bud islamiste vyhladili v konzentracich 6.000.000 hodnych royalistu a pravicujicich lichvaru, defraudantu, tunelaru - a/nebo jich 6.000.000 vyhnali do hodneho L.A.
Oboje je nemozne[smích]

Kde jste sebral, ze hodni emmigranti "NESMEJI" do zleho islamistickeho Iranu je mi jeste vetsi zahadou?!

Kdyz hodni Emericane ze CIA vyslali hodnou iranskou emmigrantku http://commons.wikimedia.org/wiki/Anousheh_Ansari do kosmu, bezne po ulicich v Iranu byly jeji fotky a casopisy i TV prinaseli s ni rozhovory.

Ne/zvedavce a.k.a. Lehozumpu ceka jeste dlouha cesta... [vyplazený jazyk]

257165

22.11.2011 16:47

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

MoUdrostrak 90.?.?.?

CO s částkou (kromě sponSSorského daru ve výši 1M pro Zvědavec.org) učiním, pod jakým svými daňovým domicilem si ji započtu či zdaním, si ponechávám výhradně svému uvážení.

Zadání je jednoduché, aby nebylo rovněž jednoduše ohnutelné pravicujícími sociopaty a Predátory.

Částka 6.000.000 je taktéž jednoduše odvoditelná, protože se díky 6.000.000 pan Editor nesmazatelně zapsal do historie - nejen české / a nejen žurnalistiky.

Vložený obrázek

Zvědavec.org tedy obdrží 1.000.000 CZK (resp. 666.666.666 IRR či 66.666.666 toman).

Z tohoto důvodu je tedy, bohužel, částka a výše neměnná.

P.T. oponent budiž se toliko pravicujícím sociopatem, hltačem Nezvědavec a.k.a. Lehožumpa a/nebo Pouček Prof. Big Toonnela a/nebo Hayek, Friedrich VON dobrovolně a místopřísežně deklarovati, by já po nálezu notáře mohouce klidně, spravedlivě a spokojeně spáti. [vyplazený jazyk]

257490

22.11.2011 22:08

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zajímavé jsou vzpomínky Aristoteles "Ari" Onassise, který pojmul za choť vdovu po Kennedym - "božskou" Jackie[smích]

Okolo Kennedyů byly vždy vraždy jak na běžícím pásu. Už taťka J.F.K. Joška byl považováný za Mafiána par excellence: "...At the repeal of Prohibition, Kennedy and FDR's son James Roosevelt traveled to Scotland to buy distribution rights for Scotch whisky. In addition, Kennedy had purchased spirits-importation rights from Schenley Industries, a firm in Canada..."

Pikantní je, že nejen J.F.K. patřil mezi lamače ženských srdcí. Aristoteles "Ari" Onassis nikomu nevyvracel, že ještě za života J.F.K. byl obšťastňován na své jachtě ve švédských trojkách ženou J.F.K. "božskou" Jackie i s její sestrou "PrinceSS" Caroline Lee Bouvier Canfield Radziwillovou.

Vložený obrázek

Údajně se prokletí rodu Kennedyů (roz. snahy jejich mafiánských konkurentů vyřadit je ze hry nebo alespoň omezit jejich moc) se následně přeneslo i na do té doby opatrnickou rodinu Onassisů. Aristoteles "Ari" Onassis patřil do té doby mezi vyjímečné Predátory, který více lidi sbližoval, nežli rozděloval - či na život a na smrt popouzel proti sobě. Kennedyové však byli zvyklí jít až na dřeň - a stejně tak proti nim museli táhnout jejich rivalové.

J.F.K. byl předvtělením Billy/ho Clintona a agreSSivitou si s ničím nezadal s Georgem W. Bushem či HuSSejnem Obamou....

Jen ti zlí RuSSáci ho bohužel/bohudík tehdy drželi na uzdě...

257510

24.11.2011 22:35

„Supí kapitalismus“: Nová bankovní katastrofa Islandu

Dopravicovali a dotunelovali jsme? Úkolem pro nadcházející léta je navrácení prosperity a moci 99 procentům

MoUdrostrak 90.?.?.?

Není to tak dávno, co jsem bohužel, muSSel konztatovat, že česká pravicující média už začala předjíždět Zvědavec.org např. v sebemrskačských odSSudcích plodů "génia" Ronnie Reagana.

Vřele doporučuju: http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-53803680-jeffr...

....Historikové si všimli...(S)tojíme na konci třicetileté Reaganovy éry, která vyvrcholila raketově rostoucími příjmy pro horní jedno procento a drtivou nezaměstnaností či příjmovou stagnací pro velkou část ostatních.
Všeprostupujícím úkolem pro nadcházející léta je navrácení prosperity a moci oněm 99 procentům.
Před třiceti lety vynesl tehdy nově zvolený prezident Ronald Reagan osudové hodnocení: "Vláda není řešením našeho problému. Vláda je problémem." Daně pro bohaté se snížily a spolu s nimi i výdaje na veřejné služby a investice vyjádřené jako podíl na národním důchodu.
....
Reaganova diagnóza byla zoufale mylná. Prezident naprosto přehlédl skutečný problém - vzestup globální konkurence v informačním věku - a bojoval se strašákem v podobě vlády. O několik desítek let později platí Amerika za tuto mylnou diagnózu daň, přičemž národ je pozoruhodně nepřipravený čelit globálním hospodářským, energetickým a ekologickým problémům naší doby.
....
Vložený obrázek

Washington stále roztáčí reaganomiku. Federální rozpočet na nemandatorní neobranné výdaje - do kteréžto kategorie spadají dálnice, železnice, školství, profesní výcvik, výzkum a vývoj, soudnictví, NASA, ochrana životního prostředí, energetika, finanční úřady a další položky - byl seškrtán z více než 5 % hrubého domácího produktu na sklonku 70. let na dnešní zhruba polovinu. A po uzákonění rozpočtového stropu na základě srpnové dohody se domácí nemandatorní výdaje podle Bílého domu sníží do konce desetiletí na méně než 2 % HDP. Vláda zemře na fiskální udušení...


Už jsme dopravicovali, dotoonnelovali? Ale jistě ještě můžeme chvíli humanitárně bombardovat[smích] Enjoy it!

257621

24.11.2011 23:51

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kysučane, nikdo nemá "jen" černé nitro... Ani já, ani Vy, ani Kennedy, ani např. Íčko Langerů...

Každý, kromě touze po majetku, po moci, po úspěchu, páchá/me i dobro. Nebo se o to (alespoň) snažíme.

Např. hodný J.F.K. chtěl povznést Střední a Jižní Emeriku a Caribic. Dílem ze strachu z kopírování Kuby na další territoria Západní Hemisféry, dílem pro část svých idealistických voličů. Proto např. byl Emeričany odstřelen dominánský Pinochet a megavrah Truchillo. A následně to od Kennedyho chráněnců a exekutorů na Trujilla po jeho smrti schytali i emeričtí latifundisté usazení v Dominikánské republice a emerická otrokářská filiálka United Fruits ...

Jen tahle část Kennedyho "zlo/činů" a "snažení" by stála za atentát na něj u bez/mozků a sociatů, obdobným těm "českým" z LehoŽumpa a.k.a. Nezvedavec.org.

Vložený obrázek

Už za Ceasera bylo řečeno, že i Císař Římský může ovlivnit jen max. 10% dění okolo sebe. V 90% je ve vleku událostí.

I proto mi Vaše poznámka ...A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí... připadá zbytečně jedovatá a nepatřičná.
Ale nezlobím se.

Božská Jackie byla taková chytřejší malo/česká a bakalovská Maláčová - zjevem, ambicema i plytkostí. A přesto ji svět klečel dlouho u nohou...

Ale to už jsou velice, velice, ale velice předloňské sněhy... I já jsem o někdejší Jackie jen slýchával od svých rodičů a až v dospělosti zaregistroval, že právě zemřela.

Nu což, stačí, že v nejčerstvější současnosti každý den mám lepší a lepší náladu - když se podívám na nyní se v přímém přenosu hroutící se JůYsEj... Velký Satan chcípá a kope okolo sebe, vySSávaný až do poslední kapky KhaSSary... Nelituju toho, že jsem kdysi vzal do ruky Žida SuSSe, Židovskou válku nebo shlédl Kupce Benátského... Dnešní svět mi připadá jako Božské Díííívadlo...

257627

26.11.2011 08:53

O strachu

Existencialismus

MoUdrostrak 90.?.?.?

Při vší úctě k paní Alex, její článek se jeví, jak celý obšlehlý či naroubovaný na Existencialismus. A všichni následní diSScutéři její článek i vyšetřovali a zkoumali stejnými stezičkami, kterými se před 100 lety ubírali kritici existencialismu - a/nebo interní rivalové jednotlivých existencionalistických proudů...

Samotný jeho závěr: Volba paní Alexy 2: Musíme se změnit!
...mi připomíná: Utečme ze školy!, kdy každý čeká a vymlouvá se, "že uteče ze školy - jen - když - UTEČOU VŠICHNI"...

Nejvíce se mi líbil příspěvek KillRoye http://zvedavec.org/nazory_4731.htm#ptr257558, který naprosto správně diagnostikoval, že nejrychlejším lékem na současný marrast a miSSerii je Vladimir Vladimirovich.

A to z jednoduchého důvodu: Predátorům, privatisátorům (zisků) a znárodňovatelům (ztrát), sociopatům v bílých límečcích a těžce postiženým gamblerům caSSinového capitaliSSmu, kteří sedí co nejblíže u banku, je naprosto, naprosto, ale naprosto jednou, koho si pravicující a lídlující Pepíci a Mařen/ky navolí za depjutáty.

Vložený obrázek

Gambleříííí rádi utrousí pár desítek či stovek předem nahraných biliónů k tomu, aby po jakýchkoliv volbách "dýmů/krásy" si přes lobbisty přesadili Melčáky, Pohůnky, Paroubky... ve schematu tak, aby "maSSina roztočila ruletu správným směrem".

Jen velice silný "vyhazovač" v podobě Vladimira Vladimiroviche, dokáže "čistit" stůl a bank od nejzchátralejších krupiérů a gamblerů typu Khodhorkhovského, Kasparova (a.k.a. Garry Kimovich WeinSteina) & Co.

Zástupy oVčanů, tlačících se do caSSina s emerýkn drým na faSSádě, jsou nekonečné...

A až dojde k patu mezi gamblery (a vyhazovači dojdou síly), vždy je po ruce obvyklý reSSet - nyní v podobě WWIII... A karty na emerýkn drým se rozdají Pepíkům i Mařen/kám - znovu a znovu.

Strachu z reSSetu a WWIII je potřeba se vzdát - je jedinou jistotou a nadějí lidstva (na čas) [mrknutí jedním okem]

257668

26.11.2011 09:34

O strachu

RE: 48 příspěvků

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poslyšte, proč mi je tedy dál zveřejňujete, když

a) "jsou nad počet"

a

"jsou jen tlachavé" ?!

Nezveřejňujte je nad 10. Budu od 11. vždy diskutovat jinde.

Stejně tak jako již Vám nyní finančně (po Vašem vděku) nepřispívám. O peníze nejde, ale vláčet se k nenáviděným přepážkám za nevděk rozhodně nemíním...nejsme masochista.

Opravdu Vás nechápu. A nerozumím Vám, co Vám při kopání do mých kotníků jde...

257670

01.12.2011 07:58

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená Bábo, muslimky sice nelezou/nemusí lézt "na kozy", přesto nebo právě proto mají daleko větší porodnost a širší rodiny. Na druhou stranu by si pravicující Pepíci a lídlující Mařenky měli včas zvykat, že po exodu nejschopnějších nepravicujících českých lékařů se o ně brzy budou v privatisovaných lékařských velkorobotárnách řetězců starat námezdní lékaři z velice exotických končin světa - a "Apologizing" bude častější více, nežli dříve zkušené diagnozy zlých nepravicujících českých lékařů.

Co se týká článku pana Editora, nechápu, proč se kontrolorce, co mu prokázala velice lidskou a vstřícnou laskavost, mstí (nevědomky?) tím, že jí patrně u jejího mezinárodního(?) USraelského zaměstnavatele připraví o prémie, kariérní postup či možná o práce?! Většina "světových" letištních securit je buď přímo nebo zprostředkovaně vlastněná USraelskými společnosti - buď kvůli/vá vývoji a testování v praxi šmírovacích zařízení - a/nebo je to prostě korupční nekonkurenční deal, podobně jako zbrojařina, illegální transplantace či runy na fondy a státní a veřejný "zlý všelidový" majetek...

Ta zmiňovaná "spisovatelka", protekční dítko soudruha Pááávky Kohoutů Tereza Boučková (zasloužilá "diSSidentka" trápená Zlým Bolševííííkem) jen popisuje svoje lidské selhání. Lidé, vychovávající celoživotně potomky např. s Dawnovým syndromem či jiným postižením zaslouží obdiv. Boučková jen opovržení... A ještě se na tom snaží rýžovat...

U nože nechápu fakt, že ho pan Editor v Amsterodamu sám nahlásil... Co by mu asi tak s nožem udělali? Sebrali? A takže o něj přiznáním taky přišel... Mohl možná dostat šanci - jako v Praze... Nejlevnější nože Victorinox v Emerice (možná i na světě...) jsou v (indiánských?) duty free shopech u přechodů z hodného pravicujícího JůYsEj do zlé socialistické a přerozdělující Canady. Např. Duty Free Americas
1400 State Route 9, Champlain, NY 12919, JůYsEj +1 518-298-4081 ‎Občas si tam nějaký čas od času dopořídím (za ztracené a sebrané ochrankami na letištích)... Na letištích je z pochopitelných důvodů v duty nenabízejí[pláč] Takže zbývají jen takováto zastrčená místa na planetě[smích]

257952

06.12.2011 08:49

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Problémem je eskalace.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, bohužel se ve vší úctě domnívám, že pan Saša má pravdu:

1) Kdy (kromě obskurního 9/11) kdy někdo unesl velké dopravní letadlo a trefil se s ním do osy výškové budovy (a jako emballage vyhazoval z pilotního okénka své nekonspirační paSSy)?

2) Každý další tzv. "pokus" pro pobavení i vystrašení P.T. publika byl prováděn šílencem škrtajícím o podpatek - či NAOPAK synkem vysokého člena eatablishmentu, kterého na palubu letadla propašovala záhadná osoba s krytím tajných služeb (Jemen...).

3) Najděte mi jiný případ, který by odůvodňoval oscannování VŠECH cestujících v letecké dopravě, prosím. Ve všech někdejších únosech šlo vždy o propouštění politických vězňů a nikdo letadlem do výškových administrativních budov, či jaderných elektráren apod. nepráskal.

4) Možná Vám připadá, že "černý na palubě" je bezpečnostní riziko. Prosím, uvědomte si, že na jiných polednících a rovnoběžkách jsou "černí" daleko četnějšími leteckými paSSažéry, nežli na koupáckých výletech pravicujících Pepíků i lídlujících Mařenek do Turecka, Řecka, Ýdžipta či na Kanáry. A nemusí jít o příliš vzdálená letiště. Už ve zlém sociálním Německu nastupuje do vnitroeuropských letů daleko více "černých", nežli v hodné homogenní ČR - a nikdy "se nikomu nic nestalo"...

5) Letadlo jako ideální zbraň může připadat. Ale zkuste si zdarma stáhnout nějaký simulátor. Či si při letu všimněte, jak to letadlem při finálním přistání (vedeném po paprsku a zkušenými piloty) ŠIJE. Kolikrát na hladkou a dlouhou plochu letiště "dorovnává", přistává s cross-wind na jednu nohu.
---------------
a pak zkuste po pár letových hodinách na profi trenažéru vlézt do letadla, proletět se protivzdušnou obranou měst a strategické infrastruktury - a mýrnyx týrnyx se trefit někam, co vidíte z úhlu pohledu z kabiny POPRVÉ ve svém životě...

Vložený obrázek

A co z dálky vypadá, jak sirka a je obtékáno vzdušnými proudy nejen horizontálně, ale díky městskému odpadnímu teplu i vertikálně. Kupte si na čínském e-shopu model a zalétejte si mezi vyššími paneláky. Aero se nevyplatí při "útocích" na vzkvétající "dýmů/krásy".

Navíc, jakmile vypadnete za hranice "dýmů/krásy" ihned máte okolo sebe lidi, kteří vibrují naprosto jinou energií - bez zášti, zloby, žluče a agreSSivity. Přečtěte si doporučení vlád "dýmů/krásy" pro cestovatele a spočítejte si na prstech ruky, kam byste neměl cestovat. Vyjdou Vám jen nejzuboženější země světa = zubožené humanitárními bombardování od Paktu "dýmů/krásy".

Ve všech ostatních se budete po pár dnech cítit daleko bezpečněji, nežli na Václavskýýým Václaváááku, gde Kocába se bál člověkůůů [mrknutí jedním okem]

258090

09.12.2011 08:16

Pokerová hra na šachovnici

Írán není chráněn "jen" vojensky - největší ochranou Íránu je Hormuz a zájmy Ruska a Číny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Írán má tři žolíky:

1) Největší Íránským žolíkem je Hormuzský průliv. Pokud Írán potopí v Hormuzském průlivu jeden až tři (i vlastní tankery), bude svět po několik měsíců bez dostatečných dodávek ropy. Nejen ten "hodný" svět Západní, ale i ten "zlý" svět (Indie, Čína, Korea, Japonsko...). Navíc v proemerických ropných paŠŠalíkách v Zálivu typu Bahrainu a spol. žije a působí silná šíítská populace a proíránská lobby - stejně jako v Iráku či Lebanonu. Samozřejmě, že má Írán velké zkušenosti s boji proti emericko-irácké agreSSi, která měla svrhnout islámskou republiku po vyhnání krvelačného autokratického proemerického Shaha.

2) Druhým mocným žolíkem je staletá bitva (a vyvažování vlivu) o Střední Východ mezi zlým Ruskem a hodnými Anglo-SaSSy. Írán je bez podpory všech zainteresovaných vojensky neobsaditelný (jak dokazuje např. Afghanistán).

Vložený obrázek

I za WWII se museli na okupaci pro německého Íránu domluvit Rusové s Engličany. A Rusové určitě nemíní si nechat obsadit jižní hranici a Írán neprodyšně Paktem "dýmů/krásy". Stačí, aby Rusové uzavřeli zásobovací koridory okupačním vojskům Paktu NATO v Afghanistánu, a Afghánci vyhladovělé žoldáky vykuchají za jeden dva týdny jako králíky.

3) Třetím žolíkem Íránu je narůstající přátelství se zlou Čínou, která určitě nemá zájem Predátorům a "dýmů/krásy" ulehčit attack a humanitární zbombardování své zájmové sféry.

V Persii byly vynalezeny šachy. Každý Íránec je skvělým obchodníkem, diplomatem i intrikánem od útlého věku stejně, jako Číňan matematikem a organisátorem či Rus básníkem, malířem či skladatelem.

258236

10.12.2011 09:42

Pokerová hra na šachovnici

RE: Írán není chráněn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Málem jsem se zakutzkal: Prof. Big Toonnel je/není "...prachsprostým převlíkáčem kabátů, taktikem a skutečným stratégem spočívá v tom na kolik tahů dokáže správně odhadnout vývoj partie...".

Prof. Big Toonnel je především proxina. Lépe, nežli při krytí návštěvy Dmitri Anatoljewitsche už to dokazovat nemusel. A to proxina loutkovedená stejnými Loutkáči, jako je vedený další genius "neviditelný" Petr Kellner. Ne náhodou jsou oba geniálně předvídaví. Ne náhodou byli a jsou oba obklopeni, podpíráni a kryti dalšími "prognostiky" a "génii" typu Kočárníka, Ransdorpha, Dyby, Dlouhého & Co.

Ne náhodou Prof. Big Toonnel "dostal" od Kellnera před příletem Dmitri Anatoljewitsche "knihofnu" http://www.ceskapozice.cz/en/news/society/richest-..., ne náhodu si Kellnerovo mužstvo pronajalo Hrad na Xmass Party a dovezeného Stinga http://www.ceskenoviny.cz/news/zpravy/sting-to-sin......

Ti, kdo vodí "geniálního" Dmitri Anatoljewitsche, vodí i "geniálního" Romana Arkadjewitsche, stejně tak vodí "geniálního" a "neviditelného" Petra Kellnera, Kočárníka, Dybu, Ransdorpha, Dlouhého & Co.

Vložený obrázek

Každý myslící rybář občas rozhodí návnadu na pravicující zinkající pivní Pepíky a Lídlující Mařenky, co za zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu...Kocába se ohrála ... Prof. Big Toonnel a neviditelný Petr Kellner jsou ale věční a nerozborní... stejně tak jako jejich zázračné "odhadování partie.." [mrknutí jedním okem]

Írán vždy stál mezi dvěmi impérii - zlým Ruským a hodným Anglo-SaSSkým. Nyní po Íránu vztahují pracky opět dvě predátorské síly - jedna přes hodný Wall Street a hodnou City a druhá přes zlý Kreml.

Vložený obrázek

Obě "neviditelné pracky" jsou ale vedeny Loutkáči stejného khaSSarského etnika či sekty. Jedni bez dvou za 18, druzí za 20.

Geniální Prof. Big Toonnel podporu Dmitri Anatoljewitschi s přivelením PPF a "neviditelného" ustál .....tak teď zase "jednu" o Roubíčku a Khonnovi, sím [vyplazený jazyk]

258272

11.12.2011 19:50

Pokerová hra na šachovnici

RE: Írán není chráněn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Magne, nešlo o glorifikaci pana Babiše. Vzal jsem odkaz "ber gde ber", abych to nemusel složitě opisovat. Že šlo o jeden odkaz mainstreemově-pravicující a jeden "babišovský" už zařídila jen hodná neviditelná ruka internetového trhu linků[smích]

Btw. zlý Írán je zářný příklad zkušenosti s "dýmů/krásy" na plnou páru. Hodný proemerický a prosioniSStický Shah Mohammad Rézáááá Pahlaví se utápěl v posluze jak Tel-Avivu, tak Washingtonu, až se za "císařským" Rolls-Roycem prášilo. A zlí Íránci ho za tu "prosperitu" - roz. zbídačení, negramotnost a olbřímí korupci ne/vděčně odměnili...

Vložený obrázek

Když zvítězila islámská revoluce a byla nastolena do dnes prosperující islámská republika, nestačili popravčí čety odměňovat shahofské korupčníky, mučitele z hodného Savaku a privatiséry...

Vložený obrázek

Ne náhodou vySSílá CIA svoji rádiovou relaci "dýmů/krásy" z havlofské peleše Pravdy & Lásky

258352

12.12.2011 03:31

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky vedou při o politice jak o fotbalu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky vedou při o politice jak o fotbalu:

1) Je jasné, že Putin je (také) loutka - i Medvedeff (soft).

2) Je jasné, že Yablogo, Weismann/Khasparoff, Khodorkhovskyi & Co. jsou také loutky (hard)

Vložený obrázek

Od mala vtloukají učitelé (i faráři, rabíni a mollové) tupounům do hlavy Poučku (asi jedinou pravdivou), dící že:

"Podle SKUTKU jejich, poznáte JE!"

Rusové už DÁVNO prohlédli Vladimira Vladimirowiche, tak Dmitri Anatol/JEW/itsche i další Loutky.

Ne náhodou po smrti Brežněva umírali ruští/sovietští vládci stejně rychle, jako papeži - až bylo "převoleno" k obrazu svému.

Už tehdy byli v Rusku/CCCP připraveni trojští koně (stejně tak jako své Trojany měli pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky v ČSSR na sebe nachystány v "Prognosťáku" ).

Důležité je jen jedno: nezávidět nové rodinné Orlíky, Toskánské Špidly a obrněné Modravy.

A klopit, makat, nemudrovat a nezastavovat se! Kupředu pravá, pravá, pravá...

Vložený obrázek

Fandit můžete Petrovi nebo Karlovi,

ikony Vám ale budeme naSSazovat MY!

258365

15.12.2011 07:30

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Nejak mi uniklo :-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já jsem článek pochopil. Směřuje (filosoficky) k Sustainability http://cs.wikipedia.org/wiki/Udr%C5%BEitelnost.

Že je Sustainability (prozatím) jen zbožným přáním, svědčí rozbití současné EU opět na prvočinitele. A zahájení dalšího kola "soutěže" na úkor kvality (a udržitelnosti) života. EUropské pojetí Sustainabiltity se opíralo o empirii, že ve "vyladěném" prostředí (sociálním státu) produkuji takovou vysokou kvalitu ( jemné mechaniky, léků, projektů a high-tech), že na mé výrobky čekají tisícikilometrové fronty ostatních pozemšťanů - viz. např. vědeckotechnická produkce Skandinávie nebo Německa či severní Itálie či potravinářství Holandska, Belgie, Francie, Itálie a Španělska.

A za tyto špičkové výrobky směňuji pro mne potřebnou produkci indických a čínských sléváren, hutí, chemických polotovarů, které nechci z racionálních důvodů dovolit produkovat na mém "vytůněném" territoriu. Dobrým příkladem je např. produkce jeansů:

Bavlna z Turecka+utkání v Indii+ušití v Číně=cesta okolo světa za spotřebitelem v EU.

Je jasné, že se zánikem EU a zotročením EUropanů na úroveň průměrného Inda či Číňana zmizí i veškerá privilegia pravicujících EUropanů.

Mezitím právě Čína buduje silný sociální stát. Nahrazuje domácí péči o prarodiče plošným sociálním pojištěním a sociálními službami - aby se dříve montující a šijící Číňan mohl nyní a do budoucna soustředit "v klidu" na high-tech.

Vložený obrázek

Čína již outsourcuje "nevýhodnou" produkci do Vietnamu, Indonésie
a/nebo do pravicujícího Česka - např. výrobu TV do robotáren ChangHong k pravicujícím Pepíkům a lídlujícících Mařenkám v Nymburku.

Vložený obrázek

Naprosto stejné plošné sociální zajištění jako někdejší EU a nynější zlá Čína, už dávno zavedla Islámská republika ve zlém Íránu - proto dnes Írán vyrábí svá auta v Egyptě, Pákistánu nebo Bělorusku - a díky technologické vyspělosti, kterou si vypěstoval v technologikých centrech v Íránu, zejm. na universitě v Isfahánu, si zlý Írán dálkově stahuje z oblohy hodné Predátory vyrobené hodnými emerickými pravicujícími otroky na pásech v emerických robotárnách.

258601

16.12.2011 07:21

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

Krachující a bankrotující JůYsEj už nejsou schopni ofensivy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Krachující a bankrotující JůYsEj už nejsou schopni ofensivy do centra GeoPevniny Euro/Asie, na kterou vyrazily po spácháni 9/11 před deseti lety:
1) Čína během té doby deseti let jen sílila a přitahovala JůYsEj roubík (nepomohlo zinscenované "povstání" a "barevka" Ujgurů, Tibeťanů, zostouzení čínských olympijských her...).
2) Írán se během posledních deseti let stal jednou z nejvyspělejších zemí světa - jak technologicky a vědecky, tak vojensky i sociálně, což určitě nebylo cílem JůYsEj ani USraele.
3) Rusko ve spolupráci s Německem (a zejm. ehem. eFDeJot PropagandaLeiterin GenoSSin Merkel), se stalo po právu vlastníkem EUropy - menšího ruského poloostrova.
4) Největší poskoci Emeričanů a USraele (a autoři prvních Konzlagerů) - Angličané - jsou naprosto na periferii vlivu jak EU, tak ve světě. A Emeričané se o ně ani nemohou opřít, natož uhájit vliv zrůdných Engličanů v EU a v globálních hrátkách.
5) V celé Jižní Emerice vyrostlo po desetiletích zrůdných pravicujících deforem, emerického neokolonialismu a nasazování proemerických dictátorů velice silné sdružení států se silně protiemerickým založením a otevřenou rétorikou.
6) V Africe si dál tamní vlády systematicky podmiňuje Čína.
7) Eustrálie se pomalu, ale stejně systematicky proměňuje v čínskou materiální základnu. Mandarinština patří k nezbytným kvalifikacím premiérů či ministrů zahraničí Eustrálie.
8) Emeričané se pokouší ovládnout a protičínsky a protirusky nasměrovat státy ASEAN. Na embaSSádách těchto států vedle vlastní vlajky už vlají i vlajky ASEAN v době, kdy se Emeričané pokouší rozbít EU, aby nebyla tak snadno řiditelná Ruskem a ehem. eFDeJot PropagandaLeiterin GenoSSin Merkel. Čím více se ale Emeričané pokouší lézt ASEAN do řitního otvoru, tím více dostávají diplomaticky, ale velice typicky asijsky citlivě šach a šach (viz. návštěva Hitlary Clinton v době návštěvy běloruského premiéra v Myamaru http://zpravy.idnes.cz/su-tij-vecerela-s-clintonov... ).
------------
------------
Sečteno a podtrženo: čím více se bankrotující JůYsEj snaží, tím více upadají. Pracka zlodějské opice je chycena v ořechu. Číňané odklánějí postupně výrobu na svůj prudce rostoucí vnitřní trh a na trhy, které platí skutečnou hodnotou - a ne pouze zeleně potištěnými papírky a nekrytými dluhopisy. Rusové si k tomu všemu kupují do vlastnictví i strategické produktovody a distributory.

Čína zavádí čínský rating (Čína nikdy nic nedělá překotně předčasně - o to pro pravicující EUropany a Čechy hůř).

Kdo toužil vidět JůYsEj po zásluze potrestány za staletí 24/7 humanitárních agreSSí, bombardování a vraždění poníženy, rozloženy a vySSáty = už se dočkal [mrknutí jedním okem]

258645

16.12.2011 07:58

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Nejak mi uniklo :-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto správně: sociální stát od dob železného BiSSmarcka a EU pozvedla EUropany na nejvyšší žebříčky kvality života na zeměkouli.

Proto bylo třeba EUropany Bushem, Thatcher, Šarkécym a Poučkami Prof. Big Toonnela zpravicovat - a opět zbídačit, aby EUropané pokorně otročili své Knihou ustavené Vrchnosti jako postavičky v románech kritického realiSSmu Charlese Dickense.

Co by asi tak Vrchnost s blahobytnými 350M EUropanů si počala?!

Jak by a PROČ by se s nimi měla o blahobyt dělit?!

Jak by k tomu přišli hodní Emeričané, aby se EUropa stala cenově nedostupnou odměnou (pokud 50 let otročení bez dovolených a s bídnou emerickou lékařskou ne/péčí vůbec přežijí) v době penSSe - jak tomu Emeričané byli zvyklí?!

Vložený obrázek

Chytrým a všeho/schopným EUropanům již zbývá jen: pravicovat, toonnelovat, humanitárně bombardovat - dokud je ještě CO! [vyplazený jazyk]

258647

18.12.2011 10:02

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Nejak mi uniklo :-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Martene, děkuji za nabídku zajít na kafe. Velice jste mne potěšil, doopravdy!

Jak jistě pozorujete, nepřispívám na Zvědavec.org, aby mne "měl někdo rád" - snažím se seč to jde naopak o rozpoutávání disputací a kolokvií. Provokuju zastydlé pravicující Pepíky a lídlující Mařenky, co za zlého "nesnesitelného" Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu... Snažím se o nahazování co nejvíce míčků...

Nepředpokládejte ale, že Vám u kávy dám recept na nápravu dnešního světa. Když jsem se před mnoha lety ujistil, kam svět míří, vzpomněl jsem si na postavu Petronia z Quo Vadis. A začal, vedle do té doby mnou upřednostňovaného celoživotního vzdělávání, striktně užívat života na plné pecky.

Pro to nejhorší co nás a naše potomky čeká, jsem si vytvořil co nejmohutnější časovou konSServu zážitků a prožitků. Nic jiného "spolehlivého" jsem totiž pro sebe vymyslet nedokázal.

Snažím se pohledu na hroutící se civilizaci užívat jako perverzní divák. K tomu sklízím plody investic a sázek na projekty, které jsem včas pořizoval naprosto v rozporu s tehdejšími "ratingy" a zvrácenými pravicujícími stády.

Po oprášení i start-upech všemožných domicilů mi stejně nejmilejším místem na celé zeměkouli zůstala Bismarkovská sociální a vzdělaná EUropa, kam se strašně rád vracím. Celý svět k tomuto modelu vzhlíží, považuje ho za jediný pevný bod ve vesmíru, o který se jakákoliv sebevzdálenější země může spolehlivě opřít, kdykoliv pomyslí na zajištění blahobytu a prosperity.

Pravicující čeští pivní Pepíci a lídlující Mařen/ky Bismarskovský model státu vidí jako největšího nepřítele lidstva. A hltají defraudantsko/tulelářské Poučky Prof. Big Toonnela i Hayek, Friedrich VON. A řezají si pod sebou usilovně větev.

Včera heeekal v Tahu "dámou"(sic!) idol pravicujících Pepíků i lídlujících Mařen/ek, ex-poradce Vency Lahváče Veškrny, hlavní makroekonomický stratég ČSOB, ProfeSSor na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a na University of New York in Prague a NERV/ista, Tomáš Sedláček řka"...krize zasáhla nejprve neregulované JůYsEj, poté takřka neregulovanou hodnou Británii...a přeregulované a ostouzené sociální Skandinávie sae téměř nedotkla...". http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10315089302-...

Proto hlásám jediné MoUdro uplatnitelné

Vložený obrázek

mezi Poučkující a Hayek/ující pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky:

Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

258703

18.12.2011 15:49

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Konkurence

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pořád se tu probírá zlý Írán: Pojďme současný blahobytný a high-tech zlý Írán prozkoumat a vyšetřit z hlediska jeho "světa" konkurence...

Hodný proemerický autokratický dictátor Shah Mohammad Rezá Pahlaví miloval vše emerické, západní, globální a sionistické. Z tohoto důvodu se rozhodl uzavřít tradiční íránské městské baSSary

Vložený obrázek

- a naučit tehdy pravicující Íránce nakupovat v milovaných suppermarketech.

Vložený obrázek

Statisíce baSSaristů a na ně navazujících povolání a dodavatelů OKAMŽITĚ přislo o zdroj obživy - z rozhodnutí pravicujícího Shaha kořistily řetězce, západní dodavatelé a výrobci. A Írán se zmítal během několika let v sociální kriSSi, která později vyústila v dodnes úspěšnou a prosperující islámskou revoluci.

Dnes je zlý nepravicující a islamistický Írán plný jak hypermarketů,

Vložený obrázek

tak i zlých baSSarů a baSSaristů či malých obchůdků, které odčerpávají trhu práce - či chcete-li nezaměstnanosti - jinak patrně obtížně zaměstnatelné méně vzdělané Íránce.

MoUdrý vůdce (Supreme Leader) Ayatollah Seyed Ali Hoseyni Khāmene'i podporuje malo/baSSarníky, městské a vesnické baSSary právě proto, protože ty by nikdy v tlaku "JEN" suppermarketů obstát nemohly.

Pro mne z toho plyne ponaučení, že Neviditelná Pracka Trhu (a "konkurence") bez přívlastků plodí jen nezaměstnanost, bídu a války.

258710

19.12.2011 08:25

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Podobnost čistě náhodná,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Iuri Irsenowitsch Kim si zaslouží obdiv nejen všech Korejců. Severní Korea resp. její nejsevernější část u čínsko-ruského pomezí patří mezi nejatraktivnější a nejstrategičtější milimetry současného světa.

Odděluje prudce se vzmáhající Čínu od přímého přístupu k Japonskému moři. A stejně tak je z tohoto důvodu Severní Korea je katalyzátorem vlivu Japonska, bankrotujících JůYsEj, Jižní Korey, Číny a Ruska pro celý Tichý Oceán.

Vložený obrázek

Věřím, že si v posledních desetiletích u dynastie Kim podávali dveře dohazovači všech zúčastněných stran a hráčů. Přesto Kimové (narozdíl od válečného zločince a štváče Vency Lahváče Veškrny či jeho alkoholického a křiváckého pobratima Yeltzina) nikdy nezaprodali zájmy korejského lidu.

Čest památce Iuri Irsenowitsch Kima a mnoho štěstí jeho krajanům v cestě prosperity na nejprogresivnějším koutu naší planety!

258861

20.12.2011 07:42

Jak Maliki a Írán přechytračili USA u stažení jednotek

Írák a Írán jsou přirozenými spojenci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Írák a Írán jsou přirozenými geostrategickými spojenci, naprosto stejně, jako např. Češi, Slováci, Rumuni, Ukrajinci a Srbové, které spojuje maďarská iredenta.

Írák, Írán, Turecko, Sýrii spojují nejen v tom případě Kurdové (a vlastizrádné ambice v každé zemi), ale právě to, že na Kurdy hledí hodní USraelci, Emeričané, Engličané i Francouzi jako na nejsnadnější paklíč k zemím bohatým na ropu a možný nástupní prostor k útoku na zlé Rusko a jeho bohatství.

I proto se hodný Západ pokouší poštvat proti sobě Turecko a zlou Sýrii, protože v případě Irák/Írán to už jednou přes svého vaSSala Saddáma HuSSeina ozkoušel - a Íránci vypráskali irácké žoldáky i jejich emerické "porradce", že nestačili brát zatáčky.

Z těchto důvodů jsou Írák/Írán proti sobě nepoštvatelní - a ihned mají tendenci uzavírat přirozené koalice proti hodnému sionísmu, hodnému Západu, Kurdům, Saudským (sionistickým) Arabům a dalším.

Bude to ještě zajímavá geostrategická partie. Zvlášť, když na zlém íránském plynu, íránských vyspělých technologiích, investicích, financích, universitách a vědomostech je dnes již závislý celý Střední Východ a Střední Asie [vyplazený jazyk]

Vložený obrázek

Kde hodní bankrotující Emeričané nedají (anebo nemají) = dá iHned zlá Čína, zlé Rusko nebo zlý Írán.

Tak to dnes je! [mrknutí jedním okem]

258992

20.12.2011 21:13

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Odcházení

90.?.?.?

Karel Kryl byl 1. bojovníkem a HRDINOU IV. odboje...

Proto je Karel Krylů havloidními médii autocenSSurován stejně, jako diSSkuse pod adoračními a servilními články o Venci Lahváči Veškrnovi.

Většina slušných lidí, co prošla v emigraci "svoboděnkou" v Mnichově, tak svědčila, že Karel Krylů byl jediná ne/svině mezi opportuniSSty, křiváky, kariériSSty a podrazáky, které tradičně zaprodanecká média

Vložený obrázek

recruitují
a
přitahují.

259081

21.12.2011 08:16

Síť globální korporátní vlády

Nic nového pod sluncem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když se "zjevil" PolterGeist, všichni nábožně tápali, KDO, KDY, PROČ? Resp. KDO za PolterGeist stojí...

Dnes už je jasné, že šlo o sebepředstavení skutečných sebevládců světa. Jediný problém je v tom, že se nepředstavovali proto, že dospěli do úspěšné fáze o ovládli svět.

PolterGeist vypustili jen z jediného důvodu: Soudruhům z TelAviv, City, Brighton Beach, Wall Street a Bilderbergu se začaly zadrhávat kolečka: Čína se chystala dokoupit poslední státy Afriky - a zlé Rusko nabídlo za zbankrotovaný Island 4.000.000.000 USD jako první splátku.

Vše od té doby: Súdán, Libye, Sýrie jsou jen pokusy zbankrotovaného Pax Emericana o poslední kopy, nežli vhodí ručník do ringu a/nebo naplno rozpoutá WWIII.

PolterGeist bylo jen takový pokus o zavrčení - asi stejný, jako když před pár lety muselo v Číně přistát hodné emerické špionážní letadlo - a Emeričani dupali nožičkou "...že si vyprošují vstup zlých rudožlutých šikmookých Číňanů" na palubu/výsostné území... Jak to dopadlo vědí všici: Emeričané nejenže nezabránili ani vstupu na palubu, ani detailnímu okopírování každé pídě letadla - ještě museli postupně letadlo na čínském území do posledního šroubku demontovat a odvést si šrot v krabicích.

EUropská nátura by možná letadlo zabavila nebo zničila: zlí Číňané letadlo využili k potupnému a bolestnému ponížení celého Pax Emericana. Stejně tak zlá Čína, zlé Rusko a zlý Írán i celý BRICs neničí Pax Emericana jedním superattackem na dollar, yen či won... Ale vychutnávají si agónii a nechávají krizi kontrolovaně eskalovat stejným způsobem, jako když cyklón nabírá energii aby smetl vše okolo sebe.

A s tím si západní filosofie conqustu nedokáže poradit: Západ vždy jen hubil a maSSakroval. Nedokázal nikdy aSSimilovat jako dokáží Orientálci. Vždy, když vidím nejen v pupku EUropy a Světa - v matičce Praze další nový asijský obchod, tržnici, restauraci či dokonce poslední dobou už i kavárnu(!) v samém centru - potvrzuji si, že VŠE je na dobré cestě.

Vložený obrázek

Takže závěrem "síť globální korporátní vlády" možná sebezdevastovala Pax Emericana, svět ale díky bohu zatím začíná patřit někomu jinému. Stejně tak, jako tomu je v centru Sydney, Singapore a dalších úkázkových vitrín a Ku'dammů Pax ChinoiSSe [vyplazený jazyk]

259126

21.12.2011 18:43

A od zítra se nařizuje truchlit

Havel, Tunel, Rolins-Štonz

MoUdrostrak 90.?.?.?

ZdebiliSSovaný národ, který před dvěma dekádami dobrovolně odevzdal klíče od 40 let nezadluženého státu nastrčeným ShabesGOJim, pláče a naříká - a zinká opět klííííči.

ZdebiliSSovaný národ opět zinká - a znovu jak narkoman touží po době, kdy zdebiliSSovaný národ za 40 let nezadlužený vysoce vyspělý sociální stát handloval jeden ZDARMA koncert Rolins-Štonz, pornografii v trafikách i televizi, kasina a herny na každém rohu
- samozřejmě se statisícovými armádami nezaměstnaných,
- za přeplněné úřady práce, statisíce exekucí a exekutorských úřadů,
- za zastavárny, vymahače dluhů a zprivatiSSování, vytunelování
- a zdefraudování VŠEHO - včetně jednoho z nejskvělejších solidárních zdravotních systémů na světě.

ZdebiliSSovaný národ zinká opět klíči - a platí zbaběle tisíce korun ročně tunelářům, solárním zlodějům a podvodníkům.

Vložený obrázek

ZdebiliSSovaný národ opět zinká klíči největšímu lháři, podvodníku, válečnému zločinci a válečnému štváči.

ZdebiliSSovaný národ opět zinká klíči - a doufá, že opět vykšeftuje - za 90.000.000.000 CZK "dobrovolně" odevzdaných Církvi Svaté = jeden ZDARMA koncert Rolins-Štonz [vyplazený jazyk]

259163

01.01.2012 21:04

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Bartošku, velice mne mrzí Vaše exhaltované nepřátelství. Já na Vás argumenty, porovnáváním jablek s jablky, hrušek s hruškami - a Vy na mne s urážkami...

Okolo nás je zničené potravinářství, meducína, pharmacie, systém EFEKTIVNÍCH podpor pro postižené či potřebné.

Zčásti je to ÚMYSLNĚ - předávkujme nepřizpůsobivé dávkami - a lidé (pravicujícíc oVčani) nedovolí ze závisti podporovat i skutečně potřebné = oVčani nebudou chtít platit daně v řádech tisícikorun - a my (Loutkovodiči a naši Shabes/GOJ/im je nebudeme platit v řádech milliard a stamilionů.

Zčásti je to pak díky systému = ZISK je až na PRVNÍM MÍSTĚ - a proto pře/medikovávejme a každému vyřežme pajšl, aby bylo co vykázat - a bylo na PORSCHE, dlouhonohou aSSistenku, POJIŠTOVNU, golf, školné pro pravicujícího potomka...
-----------
Ale nezlobte se na mne, pane Bartošku, Vy zlostně a nepřátelsky VYLÉVÁTE s VANIČKOU i DÍTĚ.

Před pár lety v hodných (ještě) nebankrotujících slavných JůYsEj každý dostal stejnou škatulku léků = White American, Black American, Asian American, Native American, Alaska Native, Native Hawaiian, Pacific Islander. Protože NIKOHO nenapadlo, že jsou léky a jejich cílení geneticky podmíněny.

Dnes je naprosto běžné, že lék má nejen "nežádoucí VEDLEJŠÍ účinky". Ale také "nečekaně žádoucí VEDLEJŠÍ účinky". Tzn. že například dobře indikovaný lék, který sníží krevní tlak, dokáže paralelně nečekaně u pacienty i snížit kožní vyrážku apod.

Je to proto, protože působí na gen, či za gen, který u pacienta působí jak na tlak, tak na vyrážku. Proto je nyní běžné, že skutečně odpovědný lékař mění nasazené léky do té doby, dokud nenalezne náležitou odezvu. Jednou se třeba dožijeme doby, kdy každý vyfasuje lék podle DNA.

Nikdy Vás nenapadlo, že je divné, že ve zlých nepravicujících diktatůůůrách je meducína na vyšší úrovni, nežli v bohatších zemích jedoucích na/za "dýmů/krásy"?! Byl jste někdy (přes zlou sociální Canadu) na zlé Kubě, či bez záletu přes Canadu na hodném Haiti, hodné Džemejce či jiných pravicujících koupacích ex/koloniích?!

Vložený obrázek

Viděl jste SICKO http://sickothemovie.com/trailer/ = na jedné straně bankroty a zničená zdraví hodných Emeričanů + na druhé straně vysokou úroveň meducíny na zlé Kubě či ve zlé sociální Francii?!

Nechápu, proč Vám nejde pod nos, že "chudá" země může díky vhodné alopatické meducíně a pharmacii to natřít zemi plné "dýmů/krásy"?!

259985

01.01.2012 21:15

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Mrhálku, odpověď typická pro cynického pravicujícího protunelářského sociopata:

Ohromit výpisem z Google, štěky, JEN nahrávka zlého Michálka...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Je jasné, že jaký PÁN, takový muSSí být i kmán...

Nic jiného od Vás nikdo nečeká.

Ještě že je to tak "zábavné" - jen za pár set milliard a rozkradený a předlužený jen "jeden" praviucující stát ( a stádo v něm...)

Vložený obrázek

259988

02.01.2012 11:29

2012: Svět nad propastí

Chuť do války

MoUdrostrak 90.?.?.?

ProfeSSionalizace armád hodného Paktu NATO přinesla kýženou možnost stimulovat výší ŽOLDU nájemné žoldáky při zadání - VŽDY pod praporem "dýmů/krásy" - maSSového vyvražďování civilistů (viz. např. http://en.wikipedia.org/wiki/Fallujah ) i dobývání cizího nerostného a zejm. energetického bohatství. A rozsévání celosvětového terroru, politiky dělových člunů ( http://en.wikipedia.org/wiki/Gunboat_diplomacy ) a výpalného.

Naštěstí nás těší, že jsme ČEŠI... A jako po staletí "správně" geneticky pozměněným defeatistům:
1. Uhodnout
2. Vyhovět
3. Přežít

nám NIC (kromě obtíženého svědomí) NEHROZÍ!

Venca Chemapol/Lahváč Veškrna, Saška Křivohub i Madlénka Korbel - nás VČAS převedli za bojové linie na vítězný břeh...

Vložený obrázek

Musíme jen pravicujícně doufat, že po Plyšííí, barevných revolucích a erebských jarech - i Rusové, Íránci, Číňané a Latino-emeričané včas prohlédnou - a pod vedením svých Lahváčů, Křivohubů a KhaSSparoff/Weinsteinů:

1) UHODNOU
2) VYHOVÍ
3) PŘEŽIJÍ

a svá nerostná a energetická bohatství odevzdají do SPRÁVNÝCH neviditelných RUKOU - a nepošlou nám díky za šíření "dýmů/krásy" na naše pravicující a Dětkou a Bábem zegoiSSované hlavy.

Jen mám malou obavu, co s námi bude, až nás už coby/vá námezdný a žoldácký Kanonenfutter nikdo/vá nýčko potřebovat nebude?!

Až bude VŠE pro "dýmů/krásy" definitivně dobyto a dodranzováno?!

260015

02.01.2012 12:06

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Jen Tak(-u), bohužel právě panu Bartoškovi vadí lidé jako já, kteří vidí v pravicování (a egoiSSmu) nástroj, jak porcovat stádo oVčanů, aby nemohlo stát při sobě.

S panem Bartoškem jsem se pokoušel používat argumenty, ale oplatou mi byly osobní útoky.

Už s ním nemíním dále zahazovat čas, protože i pouhé jeho "...Ohledně argumentace ad persona nechte na hlavě ten váš úlisný styl vážený, René, važený pane Bartošku a ještě chybí drahý příteli... Mno, něco o řečnických tricích vím, navíc já vnimám negativní energie...".

Kdyby byl více všímavý, dávno by si všiml, že na jakékoliv stránce vlevo nahře existuje rubrika Z DISKUSE.

Takže kdykoliv pan Bartošek začíná repliku podrážděným osobním útokem, já naopak KOHOKOLIV zdvořile oslovuji, aby mohl včas repliku patřící jemu zachytit. Připadá mi to zdvořilé, ohleduplné vůči partnerovi v diskuSSi i ostatním.

Bohužel, i v tom pan Bartošek vidí úliSSnost, řečnický trik a (moji?) NEGATIVNÍ ENERGII. Kdybych byl poháněný "negativní energií" co bych tady dělal? A proč bych se tady vypisoval a ztrácel čas?!

Patrně pro někoho jsou lahve VŽDY poloprázdné - zatímco jiní se jen snaží spatřovat poloplné - a hledat a budovat mosty - místo zlosti a sváru...pravicování a egoiSSmu...

Je mi líto, že jsem se v panu Bartoškovi tak spletl a dlouho si ho do dnes považoval. Zejména, když on se vždy a všude ohání vírou v "dýmů/krásy" - "... Zapamutejte si velmi dobře, že já bud vždy hájit individuální volbu lidí jak největší privilegium a to v jakékoliv otázce a je mi úplně jedno jestli to bude proti korporátnímu fašismu nebo bolševické diktatuře..."

A ve skutečnosti pak z něho vytryskne gejzír zloby, nenáviSSti a neSSnášenlivosti k argumentům druhého...[pláč]

260018

03.01.2012 18:24

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane René, už jsem byl rozhodnutý se odmlčet, ale prosím:

Všichni - Vy, my, já, zdejší přátelé - zde kritiSSujeme (?!) "naše milce" za to, že se při vyvražďování, genozidě původního etnika a terroriSSování celého lidstva - jejich banksterstvím, lichvou, globálním penězokazectvím, podvodnými bailouty, toonnely, bídou, sankcemi, blokádami, válkami a zejm. "humanitárním bombardováním" - opírají o "vyjímečnost jim darovanou BOHEM" a o spisy a DOGMATA v několik tísic let staré KNIZE...

To jediné + Holocaust Industry™ = jim umožňuje páchat zvěrstva na 700 násobné majoritě (cca 10.000.000 VYVOLENÝCH:7.000.000.000 GOJ/im).

BagateliSSují jako Collateral Damages oběti svých zvěrstev, ohýbají média, popírají statistiky i naprosto jasná a daná srovnání hrušek s hruškami, jablek s jablky a třešní s třešněmi - padni komu padni...

Je mi velice, velice, ale velice líto, že i Vy se opíráte o nezjevitelné a neměřitelné "PRAVDY", Vaši velkou mentální a spirituální sílů...

Slušné, naprosto pozitivně určené oslovení, považujete za jízlivost a zdroj negativní energie a ideologického fanatiSSmu...

Je mi velice líto, že můj do nedávna velice oblíbený a uctívaný diSSkutér - se změnil po obrazu Vyvolených, co mají "jim Bohem určené GOJ/im" - jen za bezduchá tažná a obslužná zvířata... [pláč] Co nerozumějí jejich KNIHÁM a božskému sioniSStickému POSLÁNÍ...

260083

03.01.2012 21:33

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane René, já Vám, ani nikomu jinému na zemi víru neberu. Během dovadního života jsem viděl věci "neuvěřitelné", ale stejně tak neuvěřitelně věcí a UDÁLOSTÍ, které víru popíraly. Věřím, že jsou "dimense", které dnešní lidstvo není schopno pojmenovat, uchopit, využít...

Ale nejsem schopen tolerovat odsouzení a ostuzení exaktně prokazatelných milníků, které povyšovaly kvalitu života lidstva (oheň, kolo, páka, střelný prach, pára, elektřina, roentgen, antibiotika, atomová energie, krevní náhrady, internet, on-line trading a další a další).

VŠE lze zneužít! Od toho je zde SYSTÉM, aby zabránil svým nastavením prevence i REPREssE zneužití a zneužívání... A naopak vhodnou TOLERANCÍ zabránil i zneužití REPREssE.

Vy jste s vaničkou vyléval i dítě - a proto jsem s Vámi začal argumentovat. Místo argumentů, jste zvolil osobní útoky a dehoneSStaci.

Mám za sebou nespočítaně letů letadlem. Byly doby, kdy jsem se bál jak malé dítě - a byly doby, kdy jsem si lety opojně užíval a vychutnával. Přišly ale i chvíle, kdy jsem musel volky/nevolky letět i s teplotou, nějakým zánětem, skleslý, vysílený... A díky těm letům na pokraji vegetativního stavu jsem zjistil, že vypjatost někdejších chvíl "tušení" či "euforie" byla nahodilá, podle chemie, co jsem měl za "normálna" právě v mozku a v těle. A začal si létání užívat k přemýšlení a práci - a přestal se bát, či si užívat - i bez teplot, otrav organiSSmu a za "normálna"...

Připodobnil bych to k "vrcholovému sportu"... Pokud se nahecuje jedinec či team - a vyhraje - věří, že je to správnou "nahecovaností". Pokud prohraje, je o to skleslejší... Pokud ale si sport užívá, nemůže být skleslý, protože mu nestačili síly či postřeh - a právě prohrál... Prostě si užil sport jako takový...

Proto dělím pozemšťany na lidi a lidi, národy a národy... Některé existují proto aby přemýšleli, konstruovali, vyvíjeli, veselili se, užívali si života - a jiné, aby jen a jen "produkovali", kořistili, dominovali, koloniSSovali, humanitárně bombardovali a sioniSSovali na úkor druhých...

Víra by měla být apriori použita pro vnitřní veSSmír - proto nemám problém si vážit "neškodného" orthodoxního žida v Brooklynu a opovrhovat orthodoxním na fondech a komoditách pákově spekulujícím a v predátorské síti zapojeným rovněž židovským Predátorem za klávesnicí také v Brooklynu.

Stejně jako je oheň zlý pán a dobrý sluha a/nebo antibiotika či psychofarmaka - je hodný žid a ZLÝ žid - a prospěšná víra a ničivý sioniSSmus, křesťanský fanatiSSmus či hinduistický nacionaliSSmus...

A stejně tak jsem nevěřil svým očím, když jste dělal kříž nad alopatickou medUcínou a pharmaciíí - jen proto, že SYSTÉM ohýbá jejich uživatele je přemedikovávat a překonSSumovávat...

260094

03.01.2012 21:33

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

...Ale stejný SYSTÉM dokáže (zatím) zabránit (v dostatečné míře) požárům, jaderným katastrofám, nadužití roentgenu... Ale (zatím) neřešil/nesměl již řešit - od doby "hodného" Ronnieho Reagana přemíru "pák" v on-line tradingu ...

Vše je v SYSTÉMU, v nastavené prevenci, repreSSi i toleranci...

Ne ve wehrzeugu (už od doby pazourku...) - a stejné je to s přemírou víry a "tušení"... a tužby[smích]

260095

03.01.2012 22:13

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane ppppp, nastupující éra je (naštěstí) érou aSSijskou (Pax ChinoiSSe) - zlý Číňan (totiž) umí pracovat A UVAŽOVAT, jak s hodnou energií, tak i s její zlou sestřičkou...

Hodný Japonec se ukájí nad krásou, i nad zvrhlostí... A nestydí se za to... A nekaje se za to... A páchá "jumanitární" agreSSi ve jménu "poslání" a nadzemSSké "vyjímečnosti" a "víry"...

>Citujem:
>Jakoby míra stresujících a neharmonických podnětů člověka činila >daleko odolnějším, namísto aby ho devastovala a život mu >zkracovala.

>Nesúhlasím, je to príliš nekonkrétne, neboli by ani civilizačné >choroby. Škodí ako málo práce, tak aj veľa s ohľadom aj na jej >štruktúru.

Moje reakce na pana Reného ale poukazovala na srovnání jeho odevzdanosti všehomíru "za každou cenu" a "aktivismu" v boji s nemocí či nepřízní usudu... Řka, že srovnáním délky dožití a soběstačnosti u seniorů, jsou na tom ti z průmyslových regionů lépe, nežli ti senioři z regionů "rajských".

Je to i proti mé vůli a vidění ideálního světa - ale je tomu TAK.

I největší "romantici" okolo mne na zimu prchali z rajských míst na zeměkouli - do divadel, plesů a smogu, hluku, exhalací... Zkuste žít jako senior pár měsíců na božském Tahiti či v Caribicu, Alpách, v Kérkonoších, Beskydech... A porovnávejte "stav" seniorů okolo sebe s těmi Ňůjorku, Paříži, Mnichově, Veróně, Vídni, Praze, Brně... Nejen statistiky - ale i hlubší pozorování se nebudou lišit...

Par René trachoval pro "zdravou" stravu, vzduch, pohyb...proč to u těch seniorů nefunguje?! Zato streSS a menící se podněty (i důvody k milým/i nemilým překvápkům) jim kvalitní samostatnost v pokročilém stáří NAOPAK prodlužují?!

O to šlo - a nikoliv o míru či ne/míru "práce"...

260096

04.01.2012 22:12

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane René, Vás odkaz na http://www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=lidsk... jsem si přečetl.

Přesto mi nic nového nevzal, ani nepřinesl.
z/Měřitelnost člověka?! A co to mění?!
Údajní "Bozi" ho (lidský biostroj) nebyli schopni bezchybně naprogramovat.
A my se máme snažit ho bezchybně přeprogramovat?!
Evolucí nám pro ten účel se navyšuje kapacita?!

Opravdu mi to nic nového nepřináší. Byli praotcové, kteří na nás založili těsto - a pak zakysli u nějaké jejich "gameS/Sky" či na nás zapomněli a/nebo do nich práskl meteor...

Dobře, ale co to má společného s prostupujícím Bohem?! Jsou nějaké důkazy, že nás "hněte", sleduje, vede, přeměřuje a hodnotí...?!

Nezlobte se na mne, ale "Boha" v tom nevidím. Možná velice pozitivní pokus o zachování života ve veSSmíru za každou cenu. Ale to je tak všechno.

To neznamená, že bych chtěl žít "bez/božně", šířit "negativní" energii a "blbou náladu"... Naopak: vše vidím obvykle okolo sebe poloplně (a ne poloprázdě). A s narůstajícím tlakem roste i moje re/aktivita. Dělám dobré skutky (v rámci možností a kapacit) - a sklízím za to (opožděně a) občas vděk. A někdy i pro/fit[smích]

Proto ani nikomu, z jakéhokoliv kulturního okruhu, Boha neberu. Jen neSSnesu zaklínání se Bohem, odkazování se na Boha při odsudcích čehokoliv.

Stejně tak jako rád páchám dobro (například útoky na pravicující pivní Pepíky a lídlující Mařenky),

Vložený obrázek

tak obdivuji morálně obdivuhodné jedince a komunity.
Např. Amish ve slavných bankrotujícíích JůYsEj a/nebo pana Mahmouda Ahmadinejada, který přestože je preSSident jednoho z nejmocnějších a nejvýše rozvinutých a skutečně bohatých států planety, tak spí na tvrdé zemi ve skromném zděděném bytě, vzdal se preSSidentského platu, žije z 250USD vyplácených za profeSSůru na juniversitě a daruje svůj automobil na humanitární účely... http://www.knowledgebase-script.com/demo/article-4...

Vše, co kdy on o světě okolo nás kázal, se do puntíku nyní vyplňuje a je horŠŠí, nežli jsme čekali... Proto mohu věřit na vnuknutí, či tušení... Ale neznamená to, že jsem ochoten uvěřit v samojediného "Boha" neomylného a všemohoucího. Věřím v progreSSi, sílu myšlenky, solidarity, souznění... A možná síly v paralelním světě okolo nás. A mohou být i inteligentní a zčásti nebo zcela ovlivňovat náš svět. Přesto zatím jejich bezprostřední vlivy (prozatím) nejsou stále exaktně nezpochybnitelné.

260186

04.01.2012 22:32

Rozděl a panuj

RE: Článek nebyl myšlen jako roznětka nekonečného obviňování mezi Slováky a Čechy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, opět s radostí s Vámi souhlasím, protože máte naprostou pravdu. A je mi mdle od žaludku, když některé výše uvedené "perly" zkouším přečíst.
Nedivím se, že už i pan Editor vytáhl na diSSkutéry s hromy a blesky.
Domnívám se, že pro podobné rozvracející diSSkuse by mělo být použito tlačítko "nahlásit příspěvek" a následovat rychlý zákrok v blokaci poťouchlého nebo i duchem omezeného zanašeče zloby a sváru...

260191

05.01.2012 09:09

Řecko v chaosu

Řecko je testovací zemí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto souhlasím s panem Editore v jeho doslovu, že Řecko bylo/je testovací zemí NWO.
Na druhou stranu je viditelná snaha Německa (resp. jeho hospodářských elit) nepoložit Řecko definitivně.

1) Němci měli přes Řeky a Řecko vždy skvělé nástupiště do třetího světa. Kolonie Řeků jsou nejen v Německu, ale i v celém Středomoří, v arabském prostoru i oblasti Afrického rohu a jinde ve světě. A Němci dobře věděli a vědí, že to z Německa, co uspěje na řeckém trhu je záhy řeckými expatrioty reexportováno dále do světa - i do importně citlivých zemí jako je Lebanon, Nigérie a další. A může jít i o zbraně, nejen o klasický "hodný export".

2) Řekové byli vždy RuSSofilní. A Němci jsou přirozenými strategickými spojenci Rusů - nejen díky energetické závislosti. Propojení přes Řeky ještě více upevňuje Německé postavení u Rusů.

3) V Řecku končí či přes něho proudí velká většina německého exportu do Východního Středomoří. Kolaps Řecka by znamenal značné problémy pro německé realizace expreSSních doprav a byl komplikován náhradními směrováními přes non-EU.

4) Ne náhodou zlí Číňané, další přirození spojenci Německa a Rusko proti NWO, iHned nabídli v počátku řeckých problémů odkup celého Řecka s tím, že si z Řecka (jeho termínálů a přístavů) vybudují další vlastní singapooriSSované logistické předmostí - pro Afriku, EUropu... Nejen z toho důvodu musel být uspíšen nástup zpěváků, herců a dalších Veškrnů k podpoře odtržení Súdánu, humanitárnímu rozbombardování zlé Libye a zažehnutí barevné revoluce ve zlé Sýrii a škrcení zlého Íránu.

Podtrženo a sečteno:

VŠE na první pohled vypadá ne/vábně. Střízlivým pohledem ovšem každý, kdo absolvoval zeměpis na prvním stupni muSSí iHned a iDnes zpozornět a jásat, protože boj epicentrum geostrategických hrátek je už u samých hranic EU. A nepříliš vzdálen od pravicujících zinkajících Pepíků a lídlujících Mařenek.

A ti, místo aby se báli a zažínali svíčky za Vencu Veškrnu, by měli jáSSat, že je to s NWO natolik nahnuté, když muSSí zlou Čínu, spolčenou se zlým Německem a RuSSkem eliminovat tak blízko či uvnitř Euro-Atlantické civiliSSace.

Hodné dříve slavné a nyní bankrotující JůYsEj se hroutí samo do sebe, stejně jako jeho pravicující diktaturiáty. A s tím slábne i vliv hodných Neocons.

Zůstává JEN vojenská maŠŠinérie, žoldáci a pár pomýlených pravicujících Pepíků. Rozbořený sociální stát, miliony nezaměstnaných a exekuovaných - a billiony nekrytého oběživa,

Vložený obrázek

vše s nebývalou energetickou a surovinovou závislostí.

Doufám, že sek. NWO jsou už téměř sečteny - a RuSSové, Čínané, Íránci a další lidé dobré vůle na Zeměkouli nic v posleních tazích vůči NWO nepokazí [mrknutí jedním okem]

260204

06.01.2012 09:25

Řecko v chaosu

RE: Pokud banka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Válka nás vysvobodí!

Vždy v historii hodného neregulovaného trhu, když se stále opakující se kriSSe dostávaly do nezvladatelných stádií, přišla

1) Nová expanSSe (pokud bylo kam...)

a/nebo

2) Restující válka (pokud byla dostatečně dlouhá a měla dostatečný dopad)

a/nebo

3) Očistná hyperinflace (pokud hodní "inveSStoři" nedali přednost válce nebo nedokázali pohnout oVčany k expanSSi a výbojům)

--------------

Zadlužení, předlužení, zahypotékovaní a zaleasingovaní pivní zinkající pravicující Pepíci a lídlující Mařeny, co za zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu, konečně pochopí, že JEDINOU cestou je věnovat své synky a svědomí Matce Válce - a cestě za TRHEM a ZDROJI

Na Sibiř, do EmeSSonie, do Efriky - zbankrotované JůYsEj už jsou zu Grunt - a Trh, Tržík, Tržíček pro horních 600.000.000 pasažérů z ÝjÚ a slavných JůYsEj nám (neSSnesitelbě) vázne...

A nedává hodným inveSStorům a Neviditelné Pracce Trhu - ČÍSLA, ČÍSLA, ČÍSLA...

260243

06.01.2012 10:07

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

Každý pravicující Pepík či lídlující Mařenka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý pravicující Pepík či lídlující Mařenka touží po tom, aby si mohl co nejvíce vykolíkovat Věcí Veřejných.

Proč se iDnes a iHned divíme, že "NĚKDO" má chuť si vykolíkovat CELOU ZEMĚKOULI, oVčany a živou i neživou přírodu?!

Vložený obrázek

Vždyť je to pravicující, je to podle slavných Pouček Prof. Big Toonnela a v duchu Hayek, Friedricha VON...

PROČ se tedy divíme?!

Co Trh dělá a Neviditelná Praccka přemiSSťuje, je jen a jen dobře!

Jen VÍCE a HOUŠŤ!

260251

09.01.2012 17:52

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

V Poučkách Prof. BýkTunela a svazcích Hayek, Friedricha VON

PŘECE[smích]

260525

09.01.2012 18:21

Diskuze upadá

RE: Antiokultistická routine

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kde najdu "říkající" obrázky?

Za nápad - i barák v Praze!

260531

09.01.2012 18:51

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kolik Vám je?! Umíte číst?!

Hluboký meditativní stav - Po okultních cestách kráčejí i celebrity. Ty můžou vzhledem ke své popularitě napáchat dost velké škody.
Zatímco hollywoodský Tom Cruise má svou scientologickou církev, jeho český kolega Jaroslav Dušek má své Toltéky – dávný indiánský kmen, jehož učení vede člověka po osobní cestě v souladu s vesmírem i s přírodou, a to bez kněží, oněch dealerů Boha, kteří mají prebendy v náboženstvích lidu Mojžíšova.
Proto když Dušek jede na zájezd do Izraele, vybíhá z autokaru do pouště a rozmlouvá s kdejakým kamenem.
Zato ve starém Jeruzalémě, kde se dá nealternativní mystika ve vzduchu krájet, se blahosklonně pošklebuje duchovně konformním účastníkům zájezdu, kteří si jdou prohlédnout Zeď nářků či chrám Božího hrobu. Sám zůstane v hotelu.

Mimochodem, žádní Toltékové nikdy neexistovali. Vymyslel si je mexický léčitel don Miguel Ruiz jako terapeutickou pomůcku. Proč ne? Jaroslav Dušek to novinářům nezdůrazňuje, a ti tak na existenci Toltéků věří.
"Toltéci – to je šamanismus. Je to krok zpět, lidstvo to má dávno za sebou," usmívá se zakladatel a šéf Univerzity Nové doby Milan Calábek.
O životě dle Toltéků Jaroslav Dušek vypráví i na sousedských návštěvách.

Poskytuje cenné rady: například komáří bodnutí bolí jen člověka, který nenahlédl, že posláním komárů na tomto světě je sát lidskou krev. Stačí jen pochopit řád přírody, vnitřně se s ním ztotožnit a vpich sosáku ani neucítíme.

Budiž.
Nedávno se však Jaroslav Dušek jedné reportérce svěřil, že podle Toltéků je zdrojem veškerého života slunce. To ono nám dává sílu, ani jíst bychom vlastně nepotřebovali.
Jenže v naší racionální éře stojí mezi námi a životodárnou hvězdou kosmetický průmysl, přesněji opalovací krémy. Racionalisté nás straší rakovinou kůže, ale jde jim jen o jejich pochybný byznys.
Herec si to ověřil v praxi. Celé léto se ve Středomoří opaloval bez krémů, chytil krásnou barvu a je zdráv jako tuřín. Jen ať to reportérka zkusí, uvidí sama.
Tak z toho už by mohla koukat pěkná polízanice...


http://xman.idnes.cz/okultni-terapie-jako-poutova-...

260539

09.01.2012 19:00

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Právě jsem Vám poslal message o Jaroslavovi a jeho loutkovodiči... přes Krista Našeho Pána, máte to tam u něho N?AH?O?Ř?E ve schránce/mail boxu

Pravdu díte, že "...Tento život totiž nemá žádný význam, opravdový život věčný přijde až po smrti..."

Tak na co to sem psát. Počkáme s tím až N_A_H_O_R_U [smích]

Vložený obrázek

260541

09.01.2012 19:08

Diskuze upadá

RE: Antiokultistická routine

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Hestroyofský Multinicku, pasažére na volňásku,
CO (samozřejmě kromě O_K_U_L_T_N_A ) není KOPIE?!

Za nápad - i barák v Praze!

260544

09.01.2012 20:13

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Při nenávisti lze zažít stejné orgastické stavy jako při zamilovanosti. Proto ženy nejprve vyhází za manželem, který je upgradoval za mladší, prádlo. A pak s nějakým zapomenutým kouskem spí ve vychladlém loži...

Důležité je si vytvořit vlastní vnitřní vesmír. A v něm si pořádně uklidit, zpytovat si svědomí a měřit vůči němu svět vnější. A nejednou zjistíte, že jste na vnějším světě, A JEHO PŘÍZNI, velice, velice, ale velice málo závislý.

Vložený obrázek

Východní národové s tím mají ještě menší bolehlav - vezměte si třeba jin a yang. Nejde kráčet jen po jedné straně cesty - a sloužit ostatním jako trhací kalendář. Stejně tak život v nekonečné agreSSi je zničující.

Hlavně si z toho nedělejte hlavu. Sedněte na letadlo, vyražte do Íránu na lyže nebo snowboard. A zjistíte, že jste se ve Vašem pocitu co výše sdělujete - vůbec, vůbec, ale vůbec nemýlil [mrknutí jedním okem]

260556

09.01.2012 21:41

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ohoho, když tělu bývá dobře, trpí (obvykle) duše. Vezměte saky paky, zaleťte daleko do Tichého Oceánu na nějaký malilinkatý ostrůvek. Vžijte se do tempa domorodců či starousedlíků - a za pár týdnů budete zase zpátky a v pohodě. Slibuju!

Pokud Vás žádný ostrůvek nenapadá, nějaký rajský Vám rád doporučím. Na co Tibet, roznícené nitro a chlad uvnitř i zvenčí?!

Anebo zůstává ten snowboarding či skiing v Íránu. Írán a Íránci jsou balsámem na duši! Ovšem pozor, na kanadský, britský či JůYsEj pas... Všechny ostatní, včetně australského či EUropských ale jsou ok. Dobrý lék je i pár dní v Aquabě a pár hodin v Eilatu. Hodně se ve Vás správně srovná. Ani Ceuta a Tetouan nejsou k zahození.

Lepší, nežli o sobě - je přemýšlet o lidech v kontrastních, střídajících se pohledech a atmosférách. Daleko rychleji najdete pak těžiště lidství - i sama sebe (emotikon se zdviženým palcem)... [mrknutí jedním okem]

260573

09.01.2012 22:03

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, díky za skvělé verše v postslunovratovém čase severní polokoule!

Neváhejte, v Íránu budete mít mnohé dveře i srdce do doširoka otevřeny! Nejen na snowboardingu a skiingu[smích] Slibuji!

Vložený obrázek

260579

10.01.2012 09:06

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane L.C., jak můžete poznat sám sebe, když se nebude mít s kým poměřit?!
Věřte mi, že nejlepším porovnání sebe, svého života, úspěchů, proher, snů a možností a schopností, je právě kontrast na hranicích různých kulturních a etnických okruhů. Tehdy se Vám zapnou dosud netušené receptory a začnete svět a lidství prožívat naprosto jinak, než-li v multikulturialistické kaši.

260623

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?