Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 40 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Annna.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.05.2013 18:53

Jak mohou bombové atentáty v Bostonu změnit svět k horšímu

Lynč člověka v přímém přenosu

Annna 90.?.?.?

Takový monstr tyjátr jsem snad v životě neviděla. Tisícové armády nadržených magorů všeho druhu s arzenálem, že tam snad chyběla už jen atomovka a systém hvězdných válek. Ulice prázdné, vyklepaní občané zalezlí ve svých barácích u TV. Jak ze sci-fi. Tím nechci v žádném případě hájit vražedníky, ale myslím, že by se měly respektovat nějaké meze a neztrácet úroveň.

289422

17.05.2013 11:18

Pozor na brýle Google

Záření z mobilů a wifi je otřesné svinstvo

Annna 90.?.?.?

Úplně nejlepší je to, že blbové si ty své brýle nesundají z hlavy, a v noci si je úhledně uloží vedle zapnutého mobilu na noční stolek. S takovou jim v těch dutých kebulích zas ještě o něco dřív vyrostou nádory velké jak brambory.

289880

31.05.2013 21:58

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Zakladem krestanskeho nabozenstvi je bible,tak at ji cteme!

Annna 90.?.?.?

Základem křesťanského náboženství není církev, ale VÍRA V BOHA. V Boha věřím sama. Žádnou církev k tomu nepotřebuji. Žádné poskoky v oblečcích, co mumlají bezobsažné texty. Takže to, že nějací kněží jsou zločinci, je pro mne stejné, jako kdyby zločiny dělali instalatéři nebo taxikáři. A zločinci patří za mříže. Nic víc. Takže ať se stavíte na zadní, jak chcete, Bůh je náš Pán. Člověk sám nikdy nic nevytvořil. Ani jediný atom. Jen neustále přetváří a s použitím jednoho udělá druhé. Ale Bůh je Stvořitel. [smích]

290568

03.06.2013 19:49

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Zakladem krestanskeho nabozenstvi je bible,tak at ji cteme!

90.?.?.?

V Boha věřím zhruba od svých 4 let, kdy jsem pomalu začala chápat, že je ještě něco jiného mimo naši hmatatelnou přítomnost. Jsou situace, které prožíváte, nikoli čtete. A k tomu guláši, co píšete: Přece se nejedná o nějaké postavy, ale z našeho pohledu vždy jen o principy. [smích]

290709

04.06.2013 21:19

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Zakladem krestanskeho nabozenstvi je bible,tak at ji cteme!

Annna 90.?.?.?

V dnešním hyperracionálním a informaceni různé kvality zavaleném světě je jen jediná možnost, a to, vycházet ze sebe. Věřit si. Zkoumat svět samostatně. Poslouchat svůj cit. Drsně osekat plevelné křoví na jedno-duché pojmy. Máme na to dost síly, jen to pochopit. My jsme duchové ve hmotnosti, my máme v sobě zabudovanou schopnost chápání širších souvislostí. Ale kdo se o to upřímně snaží? Celý čas věnujeme pouze hmotným záležitostem, běháme jen dokola jako křeček v kolotoči. Tak nikdy nic nepochopíme.

290811

11.06.2013 15:14

Monsanto a její podvodná hra s GMO v Evropě

Jsou to další z řady zločinců, kteří ničí svět rychlým tempem

Annna 90.?.?.?

Vsechno, co zde bylo po tisíciletí, náhle mizí. Ovšem katastrofa je, že ne v jednotivostech, ale doslova všechno kolem nás duplo na forsáž, a řítí se do pekla. Tuto planetu stále rychleji přetváříme v zónu smrti. Jestli s tím opravdu nepřestaneme, bude brzo dokonáno. Jedy sprejované do vzduchu, zničené vody, otrávená země, nemocné rostliny a lidé. Co se to děje, že tak lehko zaprodáváme své duše? Proč si stále něčím zakrýváme oči, a tu zkázu nechceme vidět? Fakt tady jde o život, a my jsme uprostřed bitvy. Ale místo toho, abychom to pochopili, stojíme tam jak ovce na porážku. PROBERME SE!!!

291167

13.07.2013 13:42

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

Za peníze všechno - nebo ne?

Annna 90.?.?.?

To nám nějací vakcinátoři ukazují, že z těch peněz za mrzačení děcek jim zbylo i na advokáty? Prostě že jsou bohatí, a že s námi zatočí, když nebude po jejich? Že musíme věřit těm jejich slátaninám? Divnej svět...

293221

21.07.2013 15:42

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

Annna 90.?.?.?

O duši a duchu jste nikdy nic neslyšel, že? Jinak byste tak pitomě neplácal.

293662

16.08.2013 18:42

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

"Odborníci" z EU jsou zaprodaní pokrytci

Annna 90.?.?.?

My že jsme rasisté? Větší pitomost jsem neslyšela. Proč nám nevadí třeba Vietnamci, Číňané, Ukrajinci aj.? A že s Romy je to jiné? Kdyby se to týkalo "rasy" tak by nám nevadili, ani kdyby byli zelení se žlutým nosem a chodili po rukách. Nám ale vadí, že nemají zájem o práci a vzdělání, a jsou většinově nedůtkliví a mstiví. Nemohu si pomoci, ale nelze se divit, že jejich násilný a neurvalý způsob chování v nás vyvolává odpor. Nemají žádný zájem o soužití s většinou. Jsou jako těla bez duše - jen se vykrmují, množí, popř. ničí, o nic vyššího, ušlechtilejšího nemají zájem. Kde se stala chyba? Máme snad my nastavovat tvář, aby nás do ní praštili? A máme k tomu nastavit záda, aby se pohodlně vezli? Máme je snad prosit na kolenou, aby se ráčili integrovat? Nejde mi to do hlavy. Ty odborníky z EU bych i s jejich rodinami nastěhovala na rok hned vedle nějakého jejich baráku. Jsou to nic než pokrytci, že tak blbě kecají z bezpečí jejich bezpečnostních paláců.

294496

09.09.2013 15:44

Kváskový chleba

RE: stwora, proč lžeš?

Annna 90.?.?.?

Nezlobte se, ale máte otřesné vystupování. A krom toho říkáte blbosti. Dobrý kvasový chléb je časově a technologicky náročný na výrobu. Při tom už není důležité, zda se těsto míchá rukou nebo nějakým mechanismem. Důležitý je samotný proces, také suroviny a správné upečení. Ke chlebu z prášku se přešlo proto, že ho může vyrobit minimálně zaškolená obsluha v malém prostoru. Dnešní chléb je odporný jak na vzhled tak i chuť, jsou do něj přidávány zbytky starých chlebů, už na pultech často obsahuje plísně a když ne, tak záhy zplesniví, je katastrofálně upečený / nedopečený, resp. nedodržuje se logika pečení, z obecného povědomí už téměř zmizelo, jak má vlastně správný chléb vypadat a chutnat. Chléb nekupujeme už asi 15 let, když se náhodou objeví doma, stejně nakonec putuje do kompostu. Je škoda, že se většinově tak ničí suroviny, ale i zdraví lidí, kteří ten šmejd jedí. Dobrý chléb je lék, špatný je téměř vražedný nástroj.

295820

05.12.2013 17:33

Je svoboda zasadit si vlastní semínko základním lidským právem?

RE: demokracie je puvodcem chleva ve kterem ted zijeme.

Annna 90.?.?.?

Ano. Také to tak vidím. Asi nebude lehké to změnit, protože to bude muset vyjít od každého z nás. A asi ze zoufalství, když už nebudeme vědět kudy kam. Ale měli bychom s tím pohnout, než nám mocipáni utáhnou smyčku kolem krku tak, že se už nenadechneme. Viděla jsem v životě už také dost - slavný socialismus i teď tu pseudodemokratickou maškarádu. A z obého je mi na blití. Musíme se vzpamatovat ze sladké dřímoty, neboť to nikdo za nás neudělá. Musíme být samostatní, nespoléhat se na ty nahoře, že za nás něco zařídí k našemu dobru. Morálka je základ, čisté myšlenky, láska a milosrdenství, vděk za to, že můžeme užívat tak nádherných darů, jaké nám tato Země skýtá. To musí být naše cesta. Ne privatizovat vzduch a vodu, ne privatizovat semena, která dala Příroda nám všem.

300337

07.12.2013 17:00

Souložili někdy sociálně ekologičtí Nesehnutí jen tak, pro radost?

RE: Když upadá civilizace,

Annna 90.?.?.?

Kolikrát to tu už bylo, jen se mění forma - Hitlerjugend, Svazáci, Komsomolci, maoisti atd. Ale skvělá profesorka má tah na branku, smýšlí jako führer a mu podobní, když se vyjádřil - mám mladé, mám všechno - myšleno: tyhle nejefektivněji zblbnu, ostatní nepotřebuji. HNUS! [bliji]

300426

19.12.2013 00:51

A není úniku

Zubní pasty bez fluoru

Annna 90.?.?.?

Značky bez fluoru:
Sensodyne no fluoride
Odol Stoma Paradentol
Promise s hřebíčkovým olejem bez fluoru
Parexyl White
Pasty bývají většinou zastrčené dole v regálu, jinak je lze celkem s úspěchem objednat v lékárně nebo na netu.
Zákeřné tzv. "obohacení" mnohdy obsahuje např. i kuchyňská sůl, kde se na některých skvěje ve složení malým písmíčkem vedle jódu i fluor.
Ti výrobci jsou buď blbci nebo zločinci. Pro nás však obojí vyjde nastejno.

300981

31.12.2013 13:54

Evropa bez budoucnosti

Životní způsob bez budoucnosti

Annna 90.?.?.?

Pokračování koloniální politiky a růst na úkor jiných už došel ke svému konci. Podivné teorie o stálém růstu jsou jen řeči, ostatně viděli jste někdy někde ta procenta? Kam se ztratila? V našich konkrétních životech a společnosti je nikde nevidím, zato příšerné dluhy ano. Pokud nepochopíme, že peníze nemají vůbec žádnou cenu, a že náš růst za každou cenu je vlastně ztráta, nic se nezmění. A že místo křečovitého růstu postačí jen pohyb a k tomu kdyby místo lhostejného vykořisťování vládla spolupráce (neplést s rovnostářstvím), pak by byl svět k žití. Kéž bychom se už přestali hnát v koridoru zdánlivě bez možnosti úniku jak dobytek na porážku.

301638

01.01.2014 21:17

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

To nebyla jen nůůůdááá, jak by řekl Homer S., ale skutečné trýznění

Annna 90.?.?.?

Žádný humor, inteligence, myšlenka. Tak blbácké a ustrašené jak z dob stalinského dřevního "komunismu" u nás. Vrchol hororového večera byl ten ubožák àla Zeman. Nevím, co se stalo, že tady dokážeme podělat už úplně všechno. [bliji]

301698

09.01.2014 17:24

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

Že by komediant tolik vadil na židli, co už předtím zahřála odbornice Parkanová?

Annna 90.?.?.?

Nevadí, prostě vadit nemůže. Protože když je něco úplně špatně, tak už je jedno, že v tom guláši je něco o kousek lepší nebo horší. Prostě to, co se děje, jak je spravován stát, co se odehrává v širším a celosvětovém měřítku, je čistá vláda zla, která se globálně ujala moci. My, občané, máme v rukách kromě násilí už jen jeden nástroj - volby. Ale co jsou vlastně volby v naší „svobodné a právní demokracii“? Podivná šaráda, kdy nám „drtivá“ 5% menšina stranických spoluobčanů podstrčí své vyvolené, a my si je můžeme zvolit. Na volebním programu už dávno nezáleží, stejně na volební účasti, slibech a populistickém blábolení. Jde jen o to, aby sehnali dost peněz na přesvědčivý trhák. A protože máme vymyté mozky, vzdělanostně se propadáme a náš zdravý rozum vytěsnily výkřiky zaprodaných médií, obávám se, že to je konečná. Takže komediant nebo křivohubá zrzka - koho to vůbec zajímá? I když si pořád naivně myslím, že je lepší mít ve vládě kultivovanou osobnost umělce než nějaký zakyslý konformní zelený mozek…

302292

18.01.2014 18:26

Nejvyšší soud přisoudil Monsanto vítězství nad farmáři u patentů na GMO osivo a možnosti podávat žaloby

Zaprodaná justice straní "velkým" a jejich sprosté hrabivosti

Annna 90.?.?.?

Země byla již vybudována, když člověk směl na ní procitnouti k vývoji svého vědomého bytí. Člověk nemá žádného podílu na Zemi, smí ji pouze obývat. Čímpak přispěl člověk ke vzniku této planety, aby mu to dávalo právo svobodně o ní rozhodovat! Neustále se hádá o rozdělení majetku, aniž by se staral o to, co tomu říká skutečný majitel. Avšak lidé se tím nechtějí zabývat, protože přesně cítí, jak takové jednání plné závisti a nenávisti směřuje proti vůli toho, který lidem Zemi milostivě propůjčil za obydlí ve hmotnosti. Lidé nechtějí pochopit, že Země patří Bohu se vším, co je na ní, a že oni sami jsou jen hosty, ne však majiteli. A On po nás bude požadovat vyúčtování z jeho majetku, ta doba je již na dohled.[překvapení] Volně vyprávěno z díla Abdrushina.

302768

03.02.2014 17:48

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Umožnit krást v privatizaci byl záměr naší vlády

Annna 90.?.?.?

Výslovně to uvádí jeden z ďábelské sebranky, co byla tehdy u vesla Jan Stráský v rozhovoru pro HN - http://dialog.ihned.cz/c1-59481620-jan-strasky-co-klaus-sam-neciti-nikdy-neposlechne, obzvláště doporučuji lahůdkové texty od 5. otázky dál: "Skoro dvacet let se diskutuje o průběhu české privatizace..."

303912

03.02.2014 20:27

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: OPĚT JAKO MINULE. ŠPATNÉ AXIOMY A Z NICH VYVOZENÉ ŠPATNÉ ZÁVĚRY

Annna 90.?.?.?

Co si vzpomínám, mimo země RVHP se exportovaly náklaďáky, těžké stroje, tramvaje, vagóny, lokomotivy, vodárenské celky pro vodní díla, nadrozměrné speciální součástky a strojírenské výrobky jako obrovské klikovky, výrobky přesného strojírenství, zbrojařská produkce, tkané koberce včetně velkoformátových, obráběcí stroje, celé tkalcovské a spřádací provozy, sklo včetně vysoce jedinečných zpracovaných výrobků, panelové dřevostavby, tkané textilie, oděvy, obuv, chemická prvovýroba, papírny atd. Je škoda, že nám dobré obchody kazila idiotská politika. Kvůli ní jsme se nemohli dostatečně prosazovat na trzích, a také brzdila inovace a design výrobků, přičemž jsme zde měli špičkové designéry. To bylo ostatně poznat, jak se hned vzedmula vlna tvořivosti a příležitostí v 60. letech, je obrovská škoda, že nás tehdy r. 1968 komouši zatípli. Myslím si, že kdyby to tehdy nedopadlo tou okupací a vynucenou "normalizací", která zahubila veškerou aktivitu, rozhled, informovanost a hlavně zbytky morálky, tak jsme nebyli dnes v takovém morálním a hospodářském absťáku.

303936

18.02.2014 17:29

Martin Schulz z EU způsobil během projevu v izraelském parlamentu poprask

Ty jejich jedovaté chlísty, by už naplnily pořádnou žumpu

Annna 90.?.?.?

Místo aby zodpověděli běžný dotaz, vrhli se do odporného, malicherného a bezhlavého útoku. Vedle toho zde existuje množství důležitějších dotazů, které by jim někdo mohl a hlavně měl položit. To by pak toho tazatele rovnou v parlamentu odpráskli a na zbytek světa seslali mor či atomovku, nebo co? To si fakt o sobě myslí, že jsou nadlidi?

304948

20.02.2014 18:01

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

RE: Ono je to o pasivitě občanů. V r. 89 furt Češi seděli na gaučích

Annna 90.?.?.?

Málem mi prasklo břicho, jak jsem vyprskla smíchy. - Cože to ten Havel udělal?

305018

03.03.2014 17:29

Světový boj o moc a pláč demokracie

Je dobře, že tomuto absurdnímu dramatu padá maska

Annna 90.?.?.?

Byla jsem naivní, když jsme vstupovali do NATO. A pouhých 14 dní poté jsem drsně vystřízlivěla, když jsme bezdůvodně "humanitárně" bombardovali v Jugoslávii jiné lidi. Dá se to vůbec nějak omluvit? Co nám ti lidé udělali, že jsme je museli zabít a zničit jim majetek? Vždyť my jsme vlastně banda vrahů s vymytými mozky. Jestli jsou lež, pletichy a podvod synonymum demokracie, může ji vůbec člověk s čistým svědomím chtít? A koneckonců je to, v čem žijeme, demokracie? Na co si to hrajeme? Na co jsme tolik pyšní – na propad morálních hodnot a rozlišovacích schopností?

305877

07.03.2014 19:00

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: MMF se tetelí blahem a cvaká ostrými pařáty nad svou další kořistí

Annna 90.?.?.?

Zase ulovili jednu přihlouplou dojnou krávu. Sice není moc vypasená, ale to těm savým štěnicím nevadí. A zmatení Ukrajinci budou plakat krvavé slzy.

306151

12.03.2014 19:04

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to...

Annna 90.?.?.?

A co dělají s námi ti druzí? Copak se nechovají také jako velmoc a nestojí nám na krku? Mně se ta sovětská etapa děsně hnusila, ale teď se mi to zdá snad ještě odpornější. Vezměte si například úplně tupá a často nevychovaná děcka jako výsledek práce upadlého školství za přispění nevzdělaných rodičů, příslušníků generace žáků a studentů "porevolučních" škol; rozvrat rodiny a morálky; sobectví a peníze jako modla; nemocnost, s níž si neví rady líná a požadovačná banda v bílých hábitech; špatná strava; zkažený vzduch od chemtrails (ostatně všimli jste si, jak zrovna v těchto slunných dnech lítají jak šílenci a práškují); zničení průmyslu a výrob; nezaměstnanost a chudoba 20% národa atd... Mám pocit, se ti komouši sice silně snažili, ale byli žabaři ve srovnání s těmito odpornými darebáky.

306473

18.03.2014 19:56

Další Anschluss na Krymu

RE: Kedy bude konečne na Slovensku a v Česku referendum?

Annna 90.?.?.?

Přesně tak! Jestli si pamatujete, tak tehdy napřed vyvolali takovou trapnou zatuchlou kampaň, a pak najednou přišlo rozdělení. Dodnes si třeba vzpomínám na jednu hlasatelku, takovou svazácky vyhlížející blondýnu, jak v televizi zásadně vyslovovala česko---slovensko s důraznou a nekonečnou pomlčkou apod., tak jsme si říkali, o co tady sakra jde, tak štvát, to vážně? No jo. Vládní smradi to upekli bez cavyků a hlavně bez nás. Já nechápu, o co teď těm demagogům jde. Tak když se Ukrajina bez referenda oddělovala od Ruska, v Evropě a USA čůrali blahem nad skvělou demokracií v Rusku. Teď, když se stát oddělil na základě referenda s tak obrovskou účastí a zásadním souhlasem lidu, tak je to akt agrese hodný zatracení. Naštěstí už chápeme, že naše média a politici jen ohýbají fakta, jak se jim hodí.

306940

23.03.2014 20:09

Juvenilní justice v Norsku

RE: Tak

Annna 90.?.?.?

Vůbec jsem nepochopila, jak v takovém bezcitném formálním hnusu může ten člověk žít. Jak se tam může radovat s rodinou, jak své děti vychová zdravé, samostatné a duchovně pohyblivé, když je anonymní omezení kreténi buzerují málem, kdy mají jít na záchod. Fuj. Podívejte se, jací tupci se generují z těchto dětí! Anonymní nesamostatné stádo s vypláchnutým a pro jistotu vyfrézovaným mozkem, něco jako ten umakartový nábytek z falešného dřeva, ale hlavně že byl sektorový, normovaný. A měli ho všichni. STEJNÝ!!! Ježí se mi všechny vlasy nad tímhle hnusem.

307260

13.05.2014 21:42

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

Zvěstování

Annna 90.?.?.?

Stane se dle vůle Boží. Už ne jinak. Dne 23. února byly zářící meče varování zabodnuty do správných míst. A žádná lidská ruka je nemůže vyjmout. Také i symbol – uzel, v němž se splétaly a spojovaly nesprávné cesty byl zničen. Koho se to týká, neprojde nezasažen. Nepřátelům Boha vypadnou zbraně z rukou, a jejich vůle už nic neznamená. Poslední varování zaznělo. Kdo má vědět, nechť to nyní zví. [překvapení]

310069

11.06.2014 15:38

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

Divíme se, co všechno je v tomto státě možné, ale to jsme si přivodili sami svým nezájmem

Annna 90.?.?.?

Do úvodu jednoznačně zastávám: dlužíš - zaplať! Ale tomu se teď nechci věnovat. Teď bych chtěla mluvit o nemorálním a zavrženíhodném způsobu, jakým exekutorsko-právnická sebranka pod záštitou státu využívá výnosnou záminku = dluh, skrze níž se dopouštějí nevídaných nespravedlností. Je zajímavé sledovat, jak jsou ti zaprodanci zla schopni obrat člověka o vše pod úctyhodným pláštíkem vrácení dluhu věřiteli. Je také zajímavé sledovat věřitele, jak se ve svém "svatém" rozhořčení bijí v hruď s tím, že oni jen hájí svá práva, a přitom je jim naprosto jedno, že se to děje doslova všemi prostředky. V naší společnosti se stále víc dějí zlé a neodpustitelné skutky. Ani omylem nežijeme v právním státě. Žijeme ve státě se zákony nadiktovanými zájmovými skupinami, v tomto případě hamižnými právníky. A tak se ptám, copak se tyto osoby bez svědomí nebojí toho, že se dříve nebo později ocitnou na "druhé" straně, kde budou najednou stát už nechráněni hradbou svých nakradených majetků a mafiánských sítí, a budou jen trpět obtíženi svými ohavnými hříchy, které z nich nikdo nesundá, leda odpuštění všech těch, kterým ublížili?

311479

27.06.2014 23:00

Dotaz české poště

Pošta je v našem Kriplstánu čím dál hnusnější. Ostatně jako skoro všechno ostatní

Annna 90.?.?.?

Požádala jsem manžela, aby při cestě poslal zásilku - výslovně jako doporučený DOPIS. Bublinová obálka A4, uvnitř 2 poskládané letní šátky (celkem na výšku max. 2 cm), váha pod 0,3kg. Myslela jsem si, že to bude stát něco kolem 40Kč. Když jsem koukla na lístek, cena byla přes 70Kč. Reklamovala jsem, že nerespektovali požadovanou službu a svévolně bez dohody s klientem ji změnili. Na to nám drze odpověděli, že to poslali jednoduše jako doporučený BALÍČEK (za dvojnásobnou cenu). A prý že je to naprosto v pořádku. Toto naprosto v pořádku není. Naštvalo by mne to, i kdyby šlo byť jen o jediný haléř. Tady jde o princip - a tím je podvod. Tento hmotný život je přece jen malý úsek života, a veškeré skutky se nám přičítají. Lidé to většinově vědí, a přesto si libují ve lži a podvodu. Kdepak zůstalo: Nečiň jinému, co nechceš, ať se činí tobě? Nechápu...

312398

29.07.2014 13:47

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

Annna 90.?.?.?

Výstižný příspěvek. [překvapení]

314294

07.08.2014 15:56

Varování od ženy za pultem

V obchodech jsou otřesné hnusy. A můžeme si za to sami, že to kupujeme.

Annna 90.?.?.?

Asi před 17 lety jsme dospěli ke stanovisku, že nebudeme podporovat zlodějské praktiky, a tak jsme prvně odmítli kupovat jídlo a věci, co si hrály na "dobré zboží". Ale postupem času se kvalita všeho tak katastrofálně propadla, že v oblasti potravin už řadu let kupujeme výhradně základní suroviny získané povětšinou mimo řetězce. Ovoce, vejce, zelenina = samozásobení. Pěstujeme, zavařujeme, mrazíme, vaříme, pečeme, udíme - a našim jídlům se zase vrátila chuť i vůně. Sice to znamenalo úplně si překopat životní styl, jinak rozdělit čas, aktivně hledat dodavatele plus samotná nálož práce, ale zvykli jsme si, a teď jsme rádi, že ty smradlavé zmetky jdou mimo nás. A navíc kupodivu i uspoříme. [oči v sloup]

315013

18.10.2014 19:50

Ještě jednou volby

Jsem z Moravy

Annna 90.?.?.?

A také již nejsem úplně nejmladší, takže když jedu třeba do pár km vzdálené Olomouce, tak si na to dělám téměř horoskop. A tak abych se vlekla do Prahy kvůli čemukoli, fakt nehrozí. Nicméně - kdybych zahlédla vaše jméno u nás na kandidátce, klidně bych vás volila, protože vaši velmi potřebnou práci sleduji už celé věky. A věřím, že by se stejně zachovala i většina vašich čtenářů. Takže to není o nějaké zákeřné a zásadní neochotě lidí, pouze je za tím nutno vidět prostou realitu. A co se týče počtu získaných hlasů: v P-1 je jen pár voličů, z toho jich cca třetina přišla volit - a kolik jich volilo kandidáta bez kampaně, bez bušení do voličů a bez strany za zadkem. Takže dosažený počet hlasů je výsledně opravdu dobrý.

319317

12.11.2014 18:56

Děsivá fakta o mizení bohatství naší střední třídy

Nadpis: ... v průměru nárůst bohatství o 5 milionů dolarů ...

Annna 90.?.?.?

Domnívám se, že v nadpisu je chybka. Řekla bych, že ten nárůst nečiní jen 5 milionů, nýbrž je o hezkých pár řádů výš.

320915

15.03.2015 17:24

Tak co, vyhrála Syriza?

Řecko je učebnicový případ zavlečení do dluhů s katastrofálními následky

Annna 90.?.?.?

Před pár lety jsem nějaký čas jezdila po řeckých naddimenzovaných a prázdných dálnicích, protože místní jezdili po kvalitních a hlavně bezplatných „national“ cestách. Na dálnicích byl téměř nulový provoz, zato kam jen oko padlo, všude víceproudé tunely, sjížďáky, nadjezdy apod. Bylo to tak absurdní, že jsem se pořád dokola divila, kde na to vzali? Přesněji který lump jim nastrkal půjčky na takovou zbytečnou a šíleně přefouknutou věc? A také i na všechny další obecní stavby a na (tehdejší) neuvěřitelné množství rozestavěných či (nevkusně) renovovaných soukromých domů? A přitom bylo i na skvělé platy ve státní sféře, výsluhy všeho druhu a vysoké důchody. Pořád jsem se rozhlížela, kdy už konečně uvidím nějaký průmysl, zemědělství nebo cokoli, co by (krom turismu) byť vzdáleně vypadalo, že může generovat zisk a naději na splácení dluhu. Ale nic. Nikde nic. Hlava mi to nebrala, než jsem pochopila, že všechno je jinak, než se jeví. No a dnes je všem jasné, že země byla pomocí zaprodaných politiků zavlečena do nesplatitelných dluhů, je na kolenou napospas supům, kteří už své zájmy deklarovali – o tom se sice nahlas nemluví, ale předpokládám, že to jsou územní nároky, práva na těžbu surovin apod. A protože se kromě jiného muselo říznout do živého a začít lidem zvyklým na léta přidávání najednou brát a snížit jejich nereálně nastavený životní standard (a těm nijak nevysvětlíte, že jejich příjmy po dlouhá léta převyšovaly jejich hodnotu na pracovním trhu), tak není překvapením, že 2015 v Řecku vyhráli ti, na které dopadl propad příjmů – a perfidní pleticháři v EU, podporující banksterské upírské dluhové pasti, se najednou diví, že se vyvalil problém, na který všichni doplatíme. Bude zajímavé a hlavně poučné to sledovat.

329225

22.04.2015 02:51

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: prispevok norskeho slovaka

Annna 90.?.?.?

Byli to primitivní vesničané, co po tisíciletí živořili v poměrně izolovaných lokalitách. Ovšem před pár lety přišli k penězům kvůli surovinám, co se u nich nachází. A nepřestali být hňupi s nulovým vzděláním a inteligencí, návyky i kulturou. Ten jejich moderní životní styl je jen slabá vrstvička na povrchu, nátěr, co nemá žádný základ. Jestli jste viděli Světáky, tak viz Marie Curie... Nechápu jak nám kdo tyto a jim podobné severské magory může někdo dávat za vzor. [bliji]

331642

16.06.2015 19:24

Revitalizace Zvědavce

Čtu to kvůli textu, tak se mi líbí funkční design

Annna 90.?.?.?

Šedá sice není nic moc, ale nevadí mi. Řekla bych, že je to i dnes v podstatě pěkný web. Ale když se vkusně vylepší, bude také v pohodě. [překvapení]

334845

15.07.2015 21:21

Konec svobody projevu ve Španělsku

Šílenství. Nepochopitelné.

Annna 90.?.?.?

Doufám, že se ti lidi proberou u voleb. Jinak je s námi konec. Proleze to EU jako rakovina. To je otřesné, co se najednou děje, jako bychom se topili v žumpě.

336637

16.07.2015 22:40

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

Já tady prostě tu záplavu kulturně odlišných individuí nechci.

Annna 90.?.?.?

Prostě tady nechci další vyloučená gheta. Kdesi jsem zaslechla, že prý jich v ČR máme přes 400 - což mi bohatě stačí. Nechci tu potkávat tyhle týpky s jejich hyperplodnými mumiemi, jdoucích 5 kroků za nimi. Jsou mi protivné jejich zvyky, neodpovídají našemu systému hodnot a rovnosti mezi lidmi. Oni své zvyky nezmění, jen budou řvát, abychom změnili my ty své. Takové lidi rozhodně nechci za sousedy. [bliji]

336701

04.08.2015 17:42

Zvědavec má novou tvář

Nový Zvědavec vypadá dobře.

Annna 90.?.?.?

[velký smích]

337551

09.09.2015 16:09

Nové břímě na ramenou Německa

Proč se máme infikovat a trpět jen proto, že EU si na něco hraje? Ať si kolonizátoři v EU léčí své mindráky sami

Annna 90.?.?.?

a hlavně na svůj účet. Ať mi někdo řekne, proč bychom si měli domů nasadit někoho, koho tu nechceme. Když si chtějí Němci a Francouzi rozleptat svoji duši a stát, tak ať si je tam nasadí. Ale já říkám, že TITO LIDÉ DO ČECH A NA MORAVU NEPATŘÍ. Nechci tu mít násilí, kriminalitu a další vyloučené osady k těm, co tady už jsou. U nás je spousta našich chudých, kteří rozhodně vypadají hůř než tahle nezvaná individua. A také tu je obrovské množství lidí na hranici chudoby. JE NUTNO VZDOROVAT PROTEKTORŮM Z EU A NEDAT SE!!!

339284

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?