Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 3 různá jména: lebleu, Muzicant, ondrej82.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.12.2012 11:50

Američtí vojenští kontraktoři školí syrské vzbouřence v používání chemických zbraní

Pravda o chemickych zbraniach

Muzicant 62.?.?.?

Čím väčšia lož, tým viac ľudí jej bude veriť. Všetci vieme, kto to povedal – ale ešte stále to tak funguje. Bashar al-Assad má chemické zbrane. Môže ich použiť proti svojmu vlastnému, sýrskemu ľudu. Ak tak urobí, Západ bude reagovať. Počas celého roka sme počúvali tieto vety v rôznych obmenách – a Assadov režim opakovane hovoril, že ak – ak – by mal chemické zbrane, nikdy by ich nepoužil proti Sýrčanom.

http://www.protiprudu.org/bashar-al-assad-syria-a-...

280888

Zuza Ryžová je smiešna ako taká trucovitá škôlkárka. „Jakákoliv zmínka o „státu Palestina“ v OSN, včetně použití výrazu „stát Palestina“ v nápisech v Radě bezpečnosti, či použití výrazu „stát Palestina“ na pozvánkách… neodráží souhlas, že „Palestina“ je stát,“ řekla.
Oni fakt majú Valné zhromaždenie za hovno. Keď hlasujú proti a hlasovanie skončí kladne, neberú to tak, že boli prehlasovaní.

283915

04.04.2013 15:13

Země BRICS plánují novou banku, aby obešly Světovou banku a MMF

RE: Prosím,nechte už ty všechny židáčky a zednáře na pokoji a začněte normálně přemýšlet!

lebleu 62.?.?.?

No ja som za, väčšina krajín sveta by sa zrejme na nejakom fungovaní dohodla (veď kto normálny chce nenormálne vzťahy, že?), alééé.. ak aj finančné trhy neovláda / by neovládalo medzinárodné židovstvo, mafie, jaštery alebo Ježiško, tak prečo by si ono nenažrané prasa, "prolhané" a inak neriešiteľne zadĺžené USA, samo jednoducho nepovedalo, že veď má stále najväčší arzenál na svojej planéte, že conquer they must, že their cause is just, že ropa, zlato a vubec vsechno patri im a hlavne in God they trust, takze ked im niekto neda pomerne podobrotky, co je z bozej vole ich, tak ho skosia zbranou podla potreby a zoberu si to sami.
The rockets' red glare, the bombs bursting in air.. to bude krasny pohlad!
Myslime si, ze by sa s nimi niekto pustil do otvorenej vojenskej konfrontacie, dajme tomu, nie v globalnej mierke?
Pricom predpokladajme pracovne, ze ten niekto je o dost racionalnejsi ako mlady Kim Čong-un.

287631

22.04.2013 15:41

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

Žeby to bolo súčinnostné cvičenie?

ondrej82 62.?.?.?

Celý ten tzv. "hon na zločinca" sa podobá skôr na súčinnostné cvičenie jednotlivých zložiek bezpečnostného aparátu. Svoje smernice, návody a postupy vyskúšali naostro. Zároveň si precvičili aj ako správne manipulujú s davom a verejnou mienkou, kde základ tvoril rýchly, usmerňovaný a jednostranný tok informácií - overených, neoverených, pravdy, polopravdy a klamstvá. Proste rýchle zahltenie komunikačného priestoru rôznorodými informáciami (často aj odporujúcimi), ale s rovnakým podtextom, kde rýchlosť slúžila na umlčanie kritikov a na udržanie napätia v spoločnosti.

Výsledok - ďakovné a oslavné chóry nevedomého obyvateľstva.

288657

21.06.2013 13:48

Vyspělé ruské zbraně pro Sýrii

RE: no neviem....

lebleu 62.?.?.?

Jasné, už nás tam všetkých majú. Takže už nám to môže byť jedno. [cool]

291899

27.06.2013 14:42

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: USA nemá dohodu o vydávaní s Rusmi ani s Čínou.

lebleu 62.?.?.?

S takovymi zememi nikdo dohody neuzavira? A ako potom funguje medzinarodny obchod? Bez Ciny alebo bez dohod?
A.. vsade citam, dohoda o vydavani s Hong-Kongom - ja teda nie som odbornik, ale Hong-Kong predsa uz nejaky ten patek patri Cine. Nevie niekto, ako je to s ktorymi dohodami? A ked USA o taku dohodu s Cinou nemaju zaujem, tak teraz to vyzera, ze je to na ich vlastnu skodu. Hoci ak taka zmluva nema byt obojstranna, cudoval by som sa CLR, keby o nu mali zaujem oni.

292267

27.06.2013 15:23

Kde je Snowden?

Staff only

lebleu 62.?.?.?

Pred par dnami som zas cital, ze je uz na Islande.
http://xrepublic.tv/node/3965 Ale, neviem preco, Putin sa mi zda doveryhodnejsi zdroj informacie ako nejaky pirat.
Ale toto tu http://intellihub.com/2013/06/26/in-2009-snowden-s... vyzera celkom zaujimavo (a da sa rozne interpretovat).
My sa mozno skutocnost o Snowdenovi nedozvieme, ale spominani ruski specialisti pravdepodobne uz aj vedia, co potrebovali..
V globale si ale myslim, ze cela zalezitost nie je ani tak vyznamna, ako putava. (A este ze taku dacu s Nastenkou by som bral aj ja.. Vodka tiez moze byt.) [vyplazený jazyk]

292273

15.07.2013 15:44

Řecký dluh zůstává stejný navzdory opatřením

Toto sa už dávno vedelo.

ondrej82 62.?.?.?

Celý ten cirkus okolo gréckeho dlhu je len zhmlievací manéver, ktorý kryje najväčšiu krádež peňazí v dejinách ľudstva a vznik tzv. "dlhového otroctva". Grécko je ako nejaké laboratórium, kde si elity skúšajú kam až môžu zájsť. Rôzne tzv. "reformy ekonomiky, financií, pracovného trhu" sa skúšajú práve tam a ďalej sa potom úspešne exportujú.
Tieto správy by už nás nemali vôbec prekvapovať. Tieto správy len potvrdzujú to, čo sa pred tým len pošuškávalo. Správy o tzv. chybách, ktoré sa cielene a postupne dostávajú na svetlo sveta, sa snažia ospravedlniť počínanie mocných a zapchať huby obyčajnému plebsu. Ich zverejňovanie nie je náhodné a ich postupné zverejňovanie má za hlavný účel ukľudniť a nejako ukočírovať danú situáciu.

293349

13.09.2013 21:31

Dopis syrskému velvyslanectví

Protesty proti vojenskému riešeniu situácie v Sýrii

lebleu 62.?.?.?

http://www.hlavnespravy.sk/protestujuci-ziadali-v-centre-bratislavy-mier-pre-syriu/139035/
http://nadhlad.com/content/proti-vojne-alebo-aj-proti-amerike

296078

03.10.2013 17:34

Proč za mnou Snowden přišel

RE: účinné zastrašovanie

lebleu 62.?.?.?

Nemyslím si viac-menej, že Snowden je podvrh, hra, provokácia, ale viem si predstaviť, aký by niečo také mohlo mať význam. „Pokud jsou ti u moci schopni monitorovat vše, co děláme nebo říkáme, znamená to, že jsme velmi omezeni v tom, co můžeme udělat nebo říct proti nim.“ Ale to funguje, len ak o tom všetci vedia. Takže by to stačilo „uniknúť“ a psychologická superbrzda na (takmer) každého je na svete. Pritom by to celé ani nemusela byť pravda.

297291

11.10.2013 16:25

Jak paní Grande cestovala do USA

správne odpovede

lebleu 62.?.?.?

Osobne sa hlavne čudujem, že sa niekto vôbec snaží dobrovoľne cestovať do Ríše. No ale niekto má dôvody.. Keď už ide, mal by si všimnúť, že je to tam citlivá otázka; najneskôr po takýchto skúsenostiach sa asi naučí vhodne formulovať odpovede.
Jeden známy, srbský občan, cestoval pred pár rokmi zo študijných dôvodov (jadrová a subjadrová fyzika!) priamo do Los Alamos. Dostal sa bez nepríjemností tam aj späť, pretože bol pred cestou správne inštruovaný svojím vedúcim katedry. Ten mu povedal, napriek tomu, že známy mal už len rok do ukončenia magisterského štúdia na mat-fyz: Keď sa ťa budú pýtať, tak nie, nejdeš tam pracovať, a nie, NEVIEŠ NIČ o jadrovej fyzike!

297697

16.12.2013 15:29

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: zdravice italskému lidu...

lebleu 62.?.?.?

Nebo by byl naražen. Na vidle.

300827

03.01.2014 13:31

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Zajímavá zjištění

lebleu 62.?.?.?

Mne zase napadlo, čo robila česká polícia a BIS v budove veľvyslanectva. Teda, keď tam už boli, tak nejaké tie ploštice sa priam pýtajú, o tom potom, alééé.. ako je to vlastne v tomto storočí s nedotknuteľnosťou veľvyslanectva a diplomatov? Či v rámci demolácie systému medzinárodného práva už aj to ide kade ľahšie?

301911

23.01.2014 17:30

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Lietadlá

lebleu 62.?.?.?

A ja som bol vždy v tom, že teórie o chemtrails operujú s tým, že sa používajú len bežné, civilné dopravné lietadlá, ktorým je niečo pridávané do paliva.
http://www.flightradar24.com

303115

14.03.2014 18:16

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Ale daj pokoj..!

lebleu 62.?.?.?

Odpovedzme si úprimne na otázku: Chceli by sme ich do SR?
A násilím, a Stalin... To by sa zle dokazovalo. Veď Smluva zo dňa 29. júna 1945 o Zakarpatskej Ukrajine bola riadne uzatvorená medzi ČSR a SSSR.

306655

02.06.2014 13:05

Proč žádná ruská intervence na Ukrajině neexistuje

v 12/2014 aleb oskôr kríza neskončí!

ondrej82 62.?.?.?

"Ukrajinskú krízu" nemôžeme chápať ako samostatnú, oddelenú krízu. Je to kríza, ktorá je súčasťou, resp. sa podieľa na celkovej kríze. Pri optimistických vyhliadkach, tak kríza, ktorá sa týka len samotnej Ukrajiny potrvá aj niekoľkoko rokov, možno aj desiatok rokov.Ukrajina sa pomaly ale isto posúva k hraničnému bodu rozvratu a kolapsu, po ktorého prekročení, návrat k normálnemu stavu bude obťažny, možno nemožný.

Lenže o Ukrajinu v tomto prípade vôbec nejde. Tzv. "západná elita" vie, že svoj hraničný bod už dávno prekročila a vie, že táto situácia už dlho nevydrží. Pokus o svoju záchranu pomocou tzv. "malých regionálnych konfliktov" im nevyšiel, tak sa snažia o niečo veľké. Lenže aj tu majú problém (prvý pokus v Sýrii im nevyšiel)a k tomu ešťe narazili na rozhodný odpor Ruska a Číny. Teraz, však Rusko a Čína vyrazili do protiútoku na finančnom poli a prijímajú opatrenia, ktoré majú sílu tisíckok atómových bômb. Po pernamentných diplomatických prehrách je varovanie USA jasné - akýkoľvek finančný útok si vyžiada vojenskú odvetu. Kolaps je blízko a žiadny kolaps (hlavne keď sa týka vojenskej superveľmoci) neprebohol pokojne. Toto všetko zhoršuje aj súčasný technologický a sociálny vývoj a stav spoločnosti.

Kríza nekončí - kríza sa ešte len začína!!!

310983

08.09.2014 15:48

Británie je darebácký stát a je nebezpečím pro svět

RE: ...

lebleu 62.?.?.?

Uzbekistanec? A vy ste v škole nemali čítanie?

316968

04.03.2015 16:03

USA chtějí spustit vlnu ruských bankrotů

Ďalší dôkaz, že USA sa zbláznili a správajú sa ako škodná.

ondrej82 62.?.?.?

USA boli Ruskom pred týmto činom varované. Bolo to veľmi ostré varovanie a len hlupák by nepochopil voč kráčí. USA a EÚ si týmto kopú vlastný hrob, lebo spojený útok Ruska a Číny na ekonomickom poli položí túto chamraď na lopatky.

Ako povedal jeden ruský predstaviteľ - ak sa to stane, tak ruský a americký veľvyslanec sa môžu na druhý deň sťahovať a vrátiť do domov lebo už nebude dôvod na ich činnosť. Ostrejšie a zrozumiteľnejšie to už ani nemôže byť povedané.

328254

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?