Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.01.2013 08:56

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

Nepište janko o magnetismu, když o tom dohromady nic nevíte a nečerpáte ze zkušeností. Fungujete zde jenom jako megafon, který zreprodukuje jakoukoli pitomost.
Mám dost zkušeností na to, abych vaše výroky takto označil, ale nemám zde prostor psát knížky, nebo dokola opakovat totéž.

Magnetismus a magnetická síla samy osobe neexistují, jsou jenom projevem toku elektricky nabitých částic. To práve vy tady propagujete skostnatelou nebo šarlatánskou fyziku a mluvíte o jakémsi vyváženém silovém poli mezi planetami. To tak být vubec nemusí, nemusí existovat žádná odstredivá síla v rovnováze s gravitační, postačí vhodne krivý prostor, a každé planete se bude zdát, že cestuje setrvačností po prímce. Je to vecí modelu a popisu, mel by jste si v tom udelat občas porádek a míň o tom jen mluvit.

Keshe JE podvodník, nemužu za to, že nemáte dost souvisejících zkušeností aby jste to mohl odhalit. Stejne jako se zatím jeví jako podvod i E-cat. Jednou pochopte, že kde jde o peníze, tam se nekterí lidé nezastaví pred ničím, a pomáhají jim práve takoví jako vy. Dekuju ale za inspiraci.

282571

17.01.2013 13:15

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Takto to není

ppppp 78.?.?.?

Podsúvaš mi, čo som nepovedal a oberáš ma tým o príspevok, viac slušnosti by nezaškodilo.

282587

17.01.2013 13:23

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Takto to není

ppppp 78.?.?.?

Myslíte si, že by tech 140000 čísel nekdo prepsal reálne z obrazovky? Do toho se nikdo zdravý nepustí. Tomu bych uveril, kdyby ty data poskytli elektronicky. Mužete upresnit?

282588

17.01.2013 13:41

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

ppppp 78.?.?.?

Pane, máte v nick "aristokrat" a sotva ho ctíte. Než "prímá demokracie", tak mluvme radši o monarchii. Ubyde korupce, zlevní provoz státu.

Prímá demokracie je jedna z hovadin nejvetších, vhodná pro balamucení lidí ve stylu "svoboda, rovnost, bratrství...".
Jak chcete donutit "ulici" aby umela prímodemokraticky rozhodnout o čemkoliv? Vždycky bude závislá na dodaných informacích, co dodá NEKDO. Nebude ty informace mít v kombinaci s vlastními zkušenostmi, a budou opet jenom rozhodovat nečím nakrmení šašci, kterí nemají odkud vedet, co pomáhá společnosti jako celku. Vetšine také na podobné úkoly chybí vzdelání, takže výsledek prímé demokracie je težký prumer, kde je vliv veškeré inteligence zcela potlačený. Vládnout bude ten NEKDO, kdo celé šaškárne dodává informace. Prímá demokracie je tedy jenom další spolehlivý zpusob, jak zabezpečit ANONYMIZACI vládnutí, kde opet nebude videt, kdo je za to vládnutí vlastne ODPOVEDNY.
Je se treba vrátit k funkčnímu školství, tam je dost času formovat struktury a profese, tam je nejvetší prostor pro nejakou demokracii. Ať nerozhodují diletanti z ulice. Nač si zvát do rozhodování balast a komplikovat rozhodovací procesy. Už teď se nekterí za svá rozhodnutí bojí a potrebují je skrýt, v tom to je. Prímá demokracie je jenom o další anonymizaci, verejnosti lze nakukat prakticky cokoliv, a ješte by bylo treba kontrolovat další manipulace.

282591

17.01.2013 13:51

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

Pokud na nejaký text reagujete, ujistete se, že jste ho aspoň zhruba pochopil, a nepište pak od veci jako o tech magnetech, žárovkách, a težkých predmetech, co lítají. Podsouváte mi úplné blbosti už i v rámci té selské logiky .

Pro vás je magnet asi takovou záhadou, jako v kterémsi století flogiston. Si povšimnete, že príroda váš pojem "magnet" nezná. Nezná ani pojem "supravodivá cívka". Delá to totiž stejne, pomocí proudu, jen vy stále tvrdíte neco jiného a pripisujete jí nejaký magnetismus.

282594

17.01.2013 17:45

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

podobný jako bezeztrátový tok párovaných elektronu v supravodiči, nejde o klasické vodivostní proudy, furt je to jen proud, stejne odpovídám níže, ale opakuju se, pokud by se mohla prehlédnout jasná odpoveď na jasnou otázku... je dobre si zvyknout na to, že v uzavreném objemu materiálu magnetu proste teče proud jako v supravodiči, nic zatím tomuto výkladu neprotirečí, všechno se projevuje tak, jakoby tomu tak opravdu bylo.
Úbytek energie v magnetu po pritažení a nárust po odtažení predmetu od magnetu hradí mechanická práce, stejne, jako je tomu v generátorech. Stejný princip konverze elektrické práce na mechanickou. Magnet lze v tomto smyslu také považovat za pružinový akumulátor.

282608

18.01.2013 10:42

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica x Hutka

ppppp 78.?.?.?

podepisuju, neumí porádne hrát, ani zpívat, text je také natvrdlý, a hudbe chybí motiv... hruza, našprtal "3" akordy, hraje jako s hrábema, proste v porovnání s co jen trochu umelci jeden des, výmena rezervy ješte z nikoho neudelá automechanika

282686

18.01.2013 22:41

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

ppppp 78.?.?.?

Paní Jarmilo, dovolte mi ríct, že mám o Švýcarské demokracii lepší informace, než vy. Po ukončení fakulty jsem pracoval 3 roky v závodu o více než 1000 zamestnancích, který prevzali Švýcari, vetšina z tech, co mela vliv v mém obzoru žila ve Švýcarsku. Tu fabriku postavili tady predtím lidé, kterí dávno nežijí, a videl jsem jaký jim zustal duchod. Švýcari koupili 40%, doinvestovali na naše peníze predraženou linku, která nebyla nutne potrebná, protože se pak na cene produktu stejne podepsali jiné veci. Tím se lehce prehoupli nad 50% a fabrika byla jejich, pojistili na 60%. Mel jsem z ní akcie, dividendy nevidel. Prišel stredoškolák, co neumel ani polovinu z toho, co já, jsem žil praxí a nebyl vubec papírový inženýr, a chtel školit, co mám delat a jak. Nad sebou mel další manažery, kdyby neco, jejich inženýri zústávali u nich doma, všichni bránili úspešné aplikaci dostupných domácích, nebo zahraničních produktu, a vnutili své vlastní, asi 3x predražené, v dobe nasazení ješte zčásti nefunkční, se dodelávalo za pochodu. Když opice, tak opice, tupé obsazení pozic seshora, žádný dusledek kvality. Pokud nedošlo k logickému vyústení a zásadnímu stretu, tak jsme spolu i mluvili.

To, o čem tu nejen paní Jarmilo mluvíte, není prímou demokracií, ale v první rade mentalitou a kulturou národa, a lokálními zvyky. Vy mi dáváte kurz zatím nepoužité demokracie, zkusila jste si na vlastní kuži tu známou, co máme doma, zastupitelskou? Máte o tom vedomosti a zkušenosti, aby jste mohla srovnávat? Já ano, sedel jsem jako poslanec 4 roky, ne v base. Chcete ríct, že v zastupitelské dnes není možné to, co v prímé demokracii možné je? Aby šlo odvolat poslance, nebo garantovat na postech odborníky? Reknete cizí slovo a všichni najednou pustí do gatí? Ne, budou si je držet o to pevneji. Tyhle laciné názory beru jen jako další náboženství v poradí.

Zkuste nekdo naznačit, jak výšeuvedený mechanismus byl možný jen proto, že my jsme zde meli cojávím anarchii, a oni tam prímou demokracii. Bavili by se vubec s náma o tom podniku, kdybychom tady tu prímou demokracii už meli? Je to o tom, jak reagují vlastní lidé, o porádku, a ne o systému, o jakési alibistické demokracii. Je to o respektování tradice, pracovních pozic a kvalifikace a ne o jakési šedé a anonymní demokracii. Je to o tom, že kdo na pozici být nemá, ať tam není. Ať zkusí nekdo napsat, že když se zavede prímá demokracie, "hydu" v česku významne ubude. Pak jsem se mýlil.
Ruzné linky a teorie jsou v nedefinovaném prostredí k ničemu, rozhoduje mentalita, kultura, prax, zkušenosti. Pokusy delali alchymisté vždy rádi, pokud nenesli odpovednost. Celé to slouží jenom na zasvinení vody, protože nekterým se v takové lépe loví.

282749

19.01.2013 02:06

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

ppppp 78.?.?.?

dekuju... jsem vul, mel jsem výše radši reagovat jednou vetou, že za všechno muže náš málo výkonný počítač... copak u nás shazujeme lidi ze židle pomocí počítače a Švýcari ne? Ti radši prímo?
...ne já, to auto dostalo smyk...copak nám nekdo v naší neprímé demokracii brání informovat lidi? Kdo to je? Nebylo by levnejší opravit defekt, než kupovat nový auto? Nebo hledet po veteránovi jako rollroysnegger [velký smích]

282761

20.01.2013 17:50

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: Je otázka s kým?

ppppp 78.?.?.?

"chceme se vrátit k eleganci francouzkého baretu nabo buraské ruské ušance ???"

diskusi o estetice a odevním prumyslu zakládejte, až pár čepic ušijete, zpusobem "jako" by to umel každý

fakt nevím koho emoce si tímhle prejete šponovat, šlo by klidne ríct, že i mole by si umely správne vybrat, stejne jako v jiných oblastech prumyslu

pro vás tak tranzistorák na jedno sešlápnutí, co bych ješte mel k tomu dnešnímu prumyslu [velký smích]

282875

20.01.2013 23:34

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

ppppp 78.?.?.?

Jak docílit, aby lidi jako Vy o nečem rozhodovali.
Nezalekla by jste se pak vlastních slov? Dalo by se to vlastne "ríct" i verejne?

282904

21.01.2013 14:53

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

ppppp 78.?.?.?

na omezení chamtivého konzumu opravdu nejsou treba vudci...
ale hospodarení na zajištení jisté perspektivy v konkurenci o zdroje si vyžaduje schopnost rozhodovat...
správné rozhodování je v udržitelném hospodárství prímo nutností, stejne tak v prípade kolektivní obrany vuči nájezdum.
Nekdo proste rozhodovat musí, lidi nežijou jako zcela rovnocenní, na jedné úrovni, nejaké struktury a odpovednosti jsou nutné i vertikálne... ne struktury mohou za náš stav, spíše to obsazení a práce s nimi... tady nejde o verejné sebehlásání, ale zapojení se do společenství, Indiáni meli také své struktury, neznám bezstrukturní kmeny, které by mely šanci existovat, struktury si budují i psy, nebo slepice, i když neríkám, že optimální. Asi je to prirozené, pomáhá to nejako prežít celku. No a vté prírode existují také docela tvrdá pravidla... jde nekdo po ulici, a pokud se mi nelíbí, tak ho proste skonzumuju... takže nerekl bych, že kultura je totéž, co príroda

282980

22.01.2013 00:22

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

ppppp 78.?.?.?

v tom se shodujeme od začátku, že ignorovaný kus nikoho nepovede, jenomže problém spíše je, proč máme tech neignorovaných kusu ve společnosti vždy tolik, rollsrojsnegger je jenom ...bobule uprostred

s tema rodinnýma klany nesouhlasím, tam se také nedá dobre zarídit, aby si nekterý z členu klanu nezačal o sobe myslet neco mnohem více, než ostatní, tam není proti manipulaci také žádná pojistka... melo by se jít možná na ty profese (prapuvodní delba práce), na co máme ty školy, stejne vychovávají prevážne profese a ne rodiny, i když by možná hodilo i toho

283044

23.01.2013 10:39

O Zemanovi, Schwarzenbergovi a mafiánech

RE: Zbytečné starosti

ppppp 78.?.?.?

komunikuje? dekuju, když jen to [velký smích] , no a nedelám to sám

Neco jako omezit dárky ano. Pak prijde na radu sortiment na trhu. Místo vyšší kvality, spolehlivosti, opravitelnosti, dostupnosti šíre sortimentu, "ať se v tom déle hrabou, jako na smetišti, určite neco najdou". Potraviny hromada značek, a druhu, kdy se spotrebitel dlouho rozhoduje, a v tom počtu se statisticky často rozhodne nesprávne. Nároky na bytové vybavení, normy, je toho moc, a opet filosofie plýtvání, odbočení od úspor. Materiály se používají kolikrát více podle penez, než podle účelu. Pak prumysl, opet normy dožadující se prvku a souvislostí, které prispívají spíše komfortu, než účelu a bezpečnosti. Kanceláre stále používají hromady papíru...je toho docela dost, co s tím souvisí. No a nakonec bychom tady meli společnost, kde by vetšina cosi užitečné delala [velký smích]

283218

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 0

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?