Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 173 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, AK74, Emil |Robot, Emil Robot, Emil Robot-tovaryš, FRANZI, Limpopo, Robot Emil.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.08.2012 22:49

Syrská krev leptá novou čáru do písku

RE: Vojna

AK74 90.?.?.?

Hodně lidí si říká,že se jich to netýká,že se o politiku nezajímají...Ale je jisté,že politika se zajímá o ně a pokud se nebudou aktivně tohoto vztahu zúčastňovat a ovlivňovet jej,tak politika je stejně dožene a dokope,kam chce,právě kvůli jeho pasivitě...prostě se tomu nedá utéct!!Tak jak pouhých 20 let po skončení krvavé 1.sv.války dohlala lidi do další války a vehnala i ty neinteligentnější a nejpacifističtější do zákopů a udělala z nich materiál do toho gigantického "mlýnku na maso"!!Je potřeba mít názor,vědět "co chci" a s kým,nelze spoléhat,že to za mně někdo vyřeší a ještě navíc k mému prospěchu!!Je nutno tomu čelit i za cenu nejvyšší.!!

273117

14.08.2012 15:51

Aspen “007″ Institute

RE: kladečka věncu...

AK74 90.?.?.?

Mám zdvořilý dotaz,zřejmě mi něco uniklo.Co je to,prosím, za zkratkou CFR??? Děkuji předem za odpověď.

273314

15.08.2012 08:34

30 zemí se setkalo v Teheránu jako alternativa útoku na Sýrii plánovaného Hillary Clinton

RE: Musíme všichni věřit ve zdravý rozum

AK74 90.?.?.?

Ano,přesně tak,věřit ve zdravý rozum a "SVÝM" očím a uším a stále si ověřovat zprávy z jiných zdrojů než je ČT a spol.Ta v podání Voldánové a Klepetka předvádí věci doslova a do písmene "na blití"!Zvykl jsem si sledovat SANA,PRESSTV a VOLTAIRENET,tam je možno si kromě angl.jazyka vybrat dokonce i polština a ruština a jsou tam informace přímo z "druhé strany",ale nestranné a bez ideolog.zkreslení.I já doufám,že se lidi probudí a humanita zvítězí nad těmi krvelačnými bestiemi, jejichž šiky dnes do útoku vede ta "Valkýra" Hitlery Clinton.
"HITLERY MUST GO k čertu"!!!

273349

18.08.2012 19:30

Bukvice pochodovaly Prahou

"Buzeranti všech zemí spojte se"!

90.?.?.?

No to byla podívaná.Ti "duhoví mi jsou naprosto lhostejní a způsoby jejich potěšení duševního i tělesného také",ale podpora z oficiálních míst odmítám.
Rozhodně s tím,že imunita národa začíná selhávat a že zřejmě brzy přijde velký společenský zlom v nemocné společnosti zmítané krizemi,lze jen souhlasit.
Rozhořčuje mě ale,že lidí,kterým se zajídá tahle zkorumpovaná společnost a stále se prohlubující krize,bezohledně řešená na úkor občanů,se na protestech,ať je organizuje kdokoli,sejde jen pár,zatím co buzerantů a jejich podporovatelů se sešlo tolik,jako by šlo o nějaký velice palčivý problém!!!
Lidi by se měli začít probouzet a řešit opravdové problémy,nikoli problémy zástupné. [zmaten]

273467

23.08.2012 15:50

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Lhostejnost z pohodlí

AK74 90.?.?.?

Tak nějak to cítím i já.......

273767

23.08.2012 20:32

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Lhostejnost z pohodlí

AK74 90.?.?.?

Ozbrojit se a nachystat cca 500 kg trvanlivých potravin,nějaké higienické potřeby,základní léky,doplnit domácí lékárničku atd.
A mít plnou nádrž a ještě nějakou rezervu.

273781

25.08.2012 10:09

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

Pane Jiří Radosto,
partyzán byl můj strejda který ve svých 21 letech utekl na ze Slov.štátu na Ukrajinu v r.1943/44,kde se přidal k místním obyvatelům k obraně proti okupantům a po příchodu fronty na podzim 1944 se přidal k Čs.armádnímu sboru L.Svobody.

Ty darebáky,neustále mrmlající "alláhu akbar"při řezání hlav civilistům,nebo vládním vojákům,rozhodně nelze nazvat partyzány ani na okamžik,zvlášť,když jsou to přivandovalcí kdoví odkud a vedou je placení agenti CIA a zrádci vlastního národa.Tu verbež,už kvůli prevenci to chce ne porazit,ale vyhubit.

Váš pohled na věci je velice naivní a povrchní a na dálku smrdící indoktrinací mainstreamem a zpravodajstvím CNN,FOXS NEWS,ČT.
V Sýrii nejde o to,kdo tam bude vládnout,jde oto přetvořit Střední východ k obrazu USA a jejich geopolitických potřeb při snaze ovládnout zbytek světa.Lidské oběti,nebo jejich lidská práva,nebo demokracie je něco,oč tu nejde!!Obávám se,že v Sýrii se dnes bojuje za osud celého lidstva,o to,jak bude svět vypadat za nějaký čas.Spousta lidí si to ve své omezenosti a naivitě neuvědomuje a oč jde,zjistí až pozdě.Myslím,že jste jeden z nich.
V lepším případě.Jinak jste provokatér.

Nahoře,vedle nadpisu "Zvědavec"jsou vyobrazeny "pucle",to proto,abyste si obraz světa skládal sám a jednotlivé dílky spojoval a hledal v nich návaznosti,nikoli "věřil každému na potkání,co Vám vykládá",jinak se v tom nikdy nevyznáte.

273839

25.08.2012 23:49

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Americké zoufalství tkví v totálním zadlužení a úniková cesta je vyvolávání válečných krizí po celém světě!!!

AK74 90.?.?.?

....škoda Jirko,že nejsi emigrant a že jsi se neodstěhoval hoodně,hoodně daleko....

273861

26.08.2012 00:37

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

...Jíříku,Jiříku,..tobě ten "Che"Guevara ale leží v břiše.A vtom je ta věc.Ty tu říkáš,že bys proti tankům nebyl schopen jít jen s puškou.Je mi to jasný.Patříš mezi ty,kteří neudějají ani nic pro sebe,natož nezjištně pro druhého.A v tom je rozdíl mezi Tebou a Guevarou.Ten,ač měl v Argentině skvělé zázemí,pocházel z poměrů,které mu umožnily získat vzdělání i společenské postavení,přesto se toho všeho vzdal.Když jako student projel kus Latinské Ameriky,viděl bídu tohoto světa, rozhodl se,že se obětuje pro ostatní,aby se pokusil ten svět a život chudáků aspoň
trochu změnit.Nebyl to na rozdíl od Tebe "maloměšťák" a vidinu pohodlného života a nakonec i život sám,pro tyto ubožáky obětoval.
Takových moc není.A proto,ať se Ti to líbí nebo ne,lidi si ho stejně za jeho oběť,tak jako Krista budou vážit a Ty mu nezáviď.Máš taky možnost se zapojit.Příslib ráje a 70 pannen a trochu hašiše by ti s bojovým pokřikem "alláhu akbar" určitě kuráž dodalo k střelbě ze zálohy i k řezání hlav zajatců.

Jinak,začni počítat oběti americké expanzivní zahraniční politiky a konkrétních osob,kteří za ni mají zodpovědnost,denně jich přibývají stovky,tak ať neztratíš přehled!!!

273865

28.08.2012 10:34

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Vystrelit a utect

AK74 90.?.?.?

Prosím Vás,už neplácejte nesmysly!!!Kdybyste se v tom aspoň trochu vyznal,tak by jste viděl,že co se týče pěchotních zbraní,měli "podvraťáci" v Lýbii kromě vzorů ruské výroby,ukořistěných vládním silám také zbraně jako AK jugoslávské,maďarské a rumunské výroby,taktéž i odstřelovací pušky rumunské na bázi AK,dále pušky FN FAL,její angl.mutaci L1 A1-zavedenou v Saud.Arabii,všelijaké odstřel.opakovací pušky a brokovnice západní provenience k naší ostudě a jako důkaz našeho podílu na těch krveprolitích,podporovaných jak diplomaticky,finančně tak i dokonce zbraněmi i samopaly Sa 58!
Jsou to vzory,které nikdy lybijská armáda vyzbrojovaná Rusy ve svých arzenálech neměla,proto tudíž byly dodány z venčí i s municí a vším,co k tomu patří.
To samé se dnes objevuje i v Sýrii,doplněné o rakouské Steyer AUG,amer.M16,M4,francouzským FAMAS,čínské,nebo egyptské mutace AK se sklopný jehlovým bodákem,také SKS stených proveniencí,dokonce jsem identifikoval i poměrně vzácné,leč ve velkém počtu po listopadu vyvezené československé samočinné pušky Vz52 a dokonce historické StG 44.Minomety s municí a ruční útočné granáty nacházené v hojné míře jsou původu izraelského.

To,co tvrdíte,svědčí o tom,že jste opravdu "tak blbej",nebo "opravdu takovej darebák",pokrytecký,jako je celé NATO a OSN v čele s krvěžíznivou US administrativou!!!

To,že o tom nemluví Jolana Voldánová ve zpravodajství ČT,je stejný problém,jako máte Vy,ale na faktech to nic nemění!!!

A na závěr...Prosím ,neurážejte partyzány tím,že tímto slovem nazýváte ten ksindl a lidský odpad,posbíraný po všech zatuchlých koutech tohoto zhovadilého světa,který v Lýbii a Sýrii dnes vraždí kromě představitelů oficiální moci i civilisty,ženy a děti bez rozdílu náboženství a plení i kostely atd...a to vše v režii Wall Streetu...!!!Neb jejich krev a všechna ta pachaná ukrutenství padají i na hlavu takových "podporovatelů",jako jste Vy....

273997

07.09.2012 21:01

Turecko směřuje do problémů

RE: Otazkou je, jestli nekdo v tehle zone vlivu vubec muze delat co chce

AK74 90.?.?.?

Přečsně vystižen celý problém!!!

274558

08.09.2012 11:53

Turecko směřuje do problémů

RE: Na stole je vznik Kurdského státu

AK74 90.?.?.?

Podle mě není problém v tom,že islám víc sype,ale v tom,že pochopení Marxe potřebuje už nějaký ten intelektruální a vzdělanostní základ,zatímco náboženské bláboly založené na pitomostech typu"neposkvrněného početí",zázracích a planých slibech o posmrtném životě, potřebuje jen mít aspoň trochu vpořádku sluch a nějakou elementární představivost a mizerné životní podmínky.A to vše v dněšních regionech vzestupu islámu je.
Jak lapidárně vyjádřil Voltaire"náboženství je setkání hlupáka s darebákem".A to platí bezezbytku a bez rozdílu o všech náboženstvích a církvích.
Podíváme-li se na SV zpět v čase,můžeme to shrnout asi takhle:neblahé zkušenosti z věčných sporů,válek a kolonialismu,na kterých se zúčastňoval západ,vehnal krátce po rozpadu kolonií a se završením bojů o nezávislost tyto země do spolupráce s SSSR a ostatnímy soc.zeměmi.Ale protože došlo k určitému zklamání z nedostavení se očekávaných výsledků,vracejí se tyto země zpátky ke svým tradicím a náboženstvím,i když to nejsou v žádném případě řešení,která by jejich situaci zlepšila.Mnohde to je naopak několik kroků zpět.

274580

13.09.2012 13:28

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

AK74 90.?.?.?

Při vyzdvihování "Klausova vlastenectví" za hájení zájmů lidu
si vzpomeňte na fakt a okolnosti rozkradení zlatých rezerv ČR,
kterých bylo po rozdělení se Slováky 69 tun.Dnes máme 10,5 tun a jeden a půl st.rozpočtu dluh.
Kde je rozdíl zlata!?
Připomínám,že předsedou vlády v době "výprodeje"zlata byl "vlastenec a guru vědy věd-ekonomie"nikdo jiný než slovy filosofa Ivana Svitáka"zdivočelý účetní" Václav Klaus.Toho času polepšený věřící a "důchodce-čekatel na vejměnek" od Bakaly.
Ministrem financí byl Ivan Pilip,který po historickém se znemožnění US,dostal koryto u MMF.
A do třetice guvernérem ČNB byl Tošovský,kariérista v bankovnictví napříč režimy a vládami,taktéž za odměnu posléze svými obřezanými souvěrci řádně oceněn a zaměstnán v MMF.

274755

13.09.2012 13:34

V první řadě jde o prachy

RE: Pan Editor

AK74 90.?.?.?

K těm státotvorným výrokům naprosto,ale naprosto a ve všem genitálního V.K. bych přidal:"...víc takových Kožených,je to sůl této země...."

274760

13.09.2012 13:43

V první řadě jde o prachy

RE: Neidealizujete si Klause příliš, Vladimíre?

AK74 90.?.?.?

Naprosto souhlasím,jen bych ke slovům ..v ČR nastolil
fašistické vlády...doplnil...klerofašistické vlády....

274762

Po amer.pres.volbách se ve vztahu k Sýrii nic nezmění,tím mám na mysli podstatné věci,krom možnosti přímého vstupu vojsk NATO.
Nejmíň už několik generací politiku domácí ani zahraniční neurčuje "maskot v Bílém domě",takže jeho výměna nemá na celkovou koncepci a cíle nijaký vliv.Toto už všichni,kdož sledují dění okolo sebe aspoň jedním okem,ví!!! [mrknutí jedním okem]

277954

14.11.2012 11:31

Je generální ředitelem Eutelsat Izraelec?

Proč mám poslední dobou dojem,že za každou lumpárnou vidím Žida??!!!

FRANZI 90.?.?.?

.

279064

16.12.2012 11:23

Trh s finančními deriváty, časovaná bomba

Vymrdávají s lidmi,podplácí partaje,vydírají......

Emil Robot 90.?.?.?

A my idioti jim to pořát dokola žereme!!!

Dokonce vítáme kredit.karty s možností jít do mínusu a už se nemůžeme dočkat zrušení fyzických,hotových peněz.Máme,co si zasloužíme-vydírání,korupci,bídu a války kvůli jejich ziskům.

280658

16.12.2012 11:46

Dobrý voják Švejk po sametu

RE: Mlaceni Romu

Emil Robot 90.?.?.?

To máte pravdu,že se tu nesmí hajlovat,zato fašistická praktická politika domácí i zahraniční se tu pěstuje ve velkém a s nadšením.

280659

16.12.2012 12:11

Írán ve strategických plánech USA

Šílená země,ta Amarika.....

Emil |Robot 90.?.?.?

Malý děcka si tam střílejí jak koroptve po desítkách,ale sejmout
toho grázla sionistickýho,Kissingera nedokázali za padesát let.A on se do všeho bude srát a bude srát....až se to tu celý posere!!!

280661

16.12.2012 23:40

Írán ve strategických plánech USA

RE: Skvělé ! Vyznamenáni z Větnamu hodil do bíleho domu přez plot .

Emil Robot 90.?.?.?

Co je skvělé,myslíte,že se s Kerrym směřování Bílého domu uchýlí poněkud jiným,pro obyvatele planety lepším směrem?!

Tenhle americký politický šejdíř naprosto reprezentuje americkou politickou dvouhlavou hydru předvádějící divadýlko o demokracii sedmi miliardám obyvatelům zeměkoule.

On,jakožto guvernér a senátor za demokratickou stranu se oženil s vdovou po kečupovém králi,miliardáři Heinzovi,jež byl dlouholetým senátorem za republikány.Obdoba pol.poměrů v rodině republikána Schwarzenegera a jeho ehefrau Marie za svobodna Schifferová-neteř pilíře demokratů JFK.Ať v USA vládnou demokrati,nebo republikáni,nic se neděje-vše má na povel Kissinger s Brzezynskym a pár jejich poskoků.Republikáni a demokraté-jeden za osmnáct a ten druhý bez dvou za dvacet!!!

280687

17.12.2012 15:43

Dobrý voják Švejk po sametu

RE: Mlaceni Romu

Emil Robot 90.?.?.?

Tady se nehajluje,ba ani na Slovensku ani v Madˇarsku,tam jen ukazují kolko vody bolo vo Váhu za Slovenského štátu a kolik bylo vody v Dunaji za admirála Hortyho.

280715

20.12.2012 22:42

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Skvělá příležitost

Emil Robot 90.?.?.?

Obávám se,že jste špatně poslouchal,nebo ne celé interview.
Putin tam neříkal nic v tom smyslu,že nad Sýrií láme hůl a že jej nezajímá.Naopak se vyjádřil v tom smyslu,že je nutno pro uklidnění situace udělat maximum a že mnohaleté vztahy a zájmy Ruska a jeho občanů je k přispění řešit tuto situaci opravňují.

280921

21.12.2012 13:33

Pozitivní revoluce Karla Janečka

To oč tu běží.....

Emil Robot 90.?.?.?

Chtěl bych upozornit na to,že pořát ještě platí(tak jak zemská gravitace,jako přírodní zákon),že místo ve společnosti a zájmy jedince vyplývají z jeho vztahu k výrobním prostředkům.Jestliže jsem"padrone",mám jiné zájmy,než "arbajt"a tyto zájmy jsou tzv.antagonistické,čili protichůdné.A strany na pravici a levici jsou prostředkem těchto dvou skupin s protichůdnými zájmy k jejich prosazování.To vy všichni víte.Nikdo se nenarodil ani nerozhodl,zda bude pravičák,nebo levičák,ale postupně na základě svých osobních zkušeností dospěl ke svému přesvědčení koho bude volit,kdo bude hájit jeho zájmy.Krátce řečeno platí že:BOHATÝ LEVIČÁK JE ROZMAR A CHUDÝ PRAVIČAK JE IDIOT"!Toto je ve kratce "klasika".
Co je Janeček a jeho okultní spolek?Čí zájmy bude,nebo chce hájit?
Když mu nestačí stávající systém??Volič je zklamán levicí kvůli stigmatu KSČ a impotencí a zkorumpovaností ČSSD a pravicí také, pro její hrabivost,bezohlednost a asociální zkorumpovanost.Koho tedy volit??Další nějakou bezpohlavní,politicky nečitelnou stranu s jepičím životem plnou neznámých šejdířů a pol.recyklátů jako VV.TOP,SZ,ODA,LIDEM,které jen parazitují a zneužívají chaos ke svému urvání kusu z kořisti?Rozhodně ne!!A proto vystupuje z temnot,aby nás zachránil JANEČEK a nějak mi do klasického systému nezapadá,je odkudsi z venku a proto,-kdo je,co opravdu chce (na ty všeob.kecy proti korupci nikdo nenaletí),kdo za ním stojí,jaké má u nás spojence(Autor Bartoš už jednou o nich psal)??Na to se volič musí nejít odpovědi,ale dřív vůbec ani neuvažovat,že by mu měl dát svůj hlas.Vidím v té "apolitické politice"čertovinu,podobné té od Havla(když s Žantovským vnucoval za sebe Albrightovou) a mám obavu,aby tady nebyla jednou další Palestina.Už teď na mě odevšad vyskakuje a mává rukama Kissingerem a McCainem jistě řádně poučený Fischer.

280967

24.12.2012 10:32

Štědrovečerní povídka

RE: haf haf koušou?

Emil Robot 90.?.?.?

Mám stejný dojem.

281025

26.12.2012 12:43

Komu zvoní syrská hrana?

RE: Medzinárodné brigády boli obdobnou bandou hrdlorezov ako

Emil Robot 90.?.?.?

Hele Jánošíku,měl bys na chvíli vynechat tu lavorovicu cos pil o svátcích a dát si na vyčištění střev trochu žinčice,snad tě to dá do latě....a líp ti to po procházce na čerstvým vzdudu bude i myslet a míň "tárať"...

281078

26.12.2012 19:38

Komu zvoní syrská hrana?

RE: Medzinárodné brigády boli obdobnou bandou hrdlorezov ako

Emil Robot 90.?.?.?

Měl jsem stejdu (zemřel v r.82) a on byl tzv.Španělák,prošel s ČS
armádním sborem celou válku až na Duklu,kde byl zraněn a z ruského lazaretu se dostal až v r.47.A za to tvé přirovnání interbrigadistů k těm středověkým náboženským fanatikům by tě zmaloval tak,že by tě nepoznali ani podle DNA.
A co se týče těch "plastelínců",tak našlapuj opatrně,protože po rozdělení republiky mašimi idiotskými a ambiciozními politiky
se už můžete spoléhat jen na ožralýho Slotu a to jenom někdy,abyste se do pozice palestinců brzy nedostali.Dole na Maďarech vládnou paprikáši z Jobiku a jejich fašistické sotně už pochodují.Pak by ti interbrigadisti z bývalé federace určitě přišli vhod.

281086

27.12.2012 17:26

Komu zvoní syrská hrana?

RE: největší tragedii jsou media

Emil Robot 90.?.?.?

Já bych šel hned,než se denně hrabat v těch hovnech tady u nás,tak raději tam být něco platný.Vyučenej jsem tankista s maturitou a zacházet s tím umím ....a mládí v prdeli a do důchodu(kdoví jestli) daleko.Myslím,že i nás tady to za nějaký čas nemine,jestli se nezačneme starat.Ona se ta historie opravdu opakuje.....

281106

28.12.2012 11:58

Izrael je nyní papírovým tygrem

RE: Izrael je v této podobě na konci své existence!

Emil Robot 90.?.?.?

Myslím,že se stále situace mění a dosti v neprospěch Izraele.Svět se opravdu "scvrkává" a problémy se proplétají do jednoho velkého.
Myslím ale že "Bibi"nemusí hned házet flintu do písku Nagevské pouště,protože má silné spojence,kteří ho jistě nenechají na holičkách.USA evidentně slábnou,ale ty okamžitě a plně nahradí Nečasův "Afrika juden korps",v jehož čele by mohla stát naše "8-denní zimní ministryně války",se svým manželem s praxí u Goldman-Sachs jako náčelníkem štábu,který by tvořil ten fraucimor nedoučených právníků v dobře střižených kvádrech z dobrého štofu,co si sebou přivedla do Dejvic,když přebírala moc.Už jí vidím jak by v pozlaceném kyrysu potaženém neprůstřelnou vestou s davidovou hvězdou na prsech č.-1, za halasných fanfár z Nabucca v podání orchestru ND v čele svých šiků mohla vtáhnout do Svaté země a konečně tam udělat pořádek.
Pro její šiky tvožené šauklíři a kejklíři jako je herec Vetchý,nadšený a nesmlouvavý vlastenec a bojovník za hodnoty křesťansko-židovské civilizace (jak se sám vyjádřil),dále pak víkendový bojovník producent Marhoul a jejich kamarády z komparsu z Barrandova,to nebude problém,neb jsou bohem vyvolení.A já,jenž vyvolen nejsem,bych jim tu potichu jen záviděl....

281119

29.12.2012 16:48

Izrael je nyní papírovým tygrem

RE: Alláh Akbar,

Emil Robot 90.?.?.?

Tato pochybnost zní sice logicky,ale všichni dobře víme,že akci "přemluv Bašára"k odchodu má na triku umělecké duo CIA-MOSSAD,že tito dva umělci řídí ochotníky z Muslimského bratrstva a ostatní kompars a že mu poskytují všemožnou podporu.(konkrétně-ruční granáty,minomety s municí izraelské provenience se jistě neprodávají na arabském černém trhu).
Z hlediska Izraele i jeho židovského siamského dvojčete- USA a jeho geopolitických plánů,je určitě lepší spolek sociálně frustrovaných náboženských fanatiků v rozvrácené zemi,ukojitelných penězy z Kataru,které lze zvládnout daleko snadněji,než organizovanou,zkušenou a dobře vyzbrojenou 250.000-covou Syrskou armádou s Ruskem v zádech.

281169

30.12.2012 12:01

Rusko vyrobí dvě nové super rakety, silnější než Satan

RE: Vláda je patrně loutková rozhodují kmotři kteří mají strategii jasnou,protilidovou

Emil Robot 90.?.?.?

A proto pořát a čím víc platí:"Proletáři všech zemí,spojte se,protože všichni darebáci to už dávno udělali"!!!

281187

31.12.2012 15:06

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Co je imperializace normálnosti?

Emil Robot-tovaryš 90.?.?.?

Nejspíš tím míní"přisvojovat si právo rozhodovat o tom,kdo je, anebo není normální."

281234

02.01.2013 13:56

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Trochu manipulativní a nepravdivý

Emil Robot 90.?.?.?

Pod názor pana Heriot se podepisuji a přidávám,že tenhle režim je daleko víc protilidový,než ten minulý a že je,jak nám i čerstvou amnestií opět dokázal pan pr.Klaus,vytvořen darebáky pro darebáky,aproto mi tenhle stát,tahle justice,tahle slavná demokracie může políbit prdel(zatím).Protože se před jistou dobou,kdy se u mne protly ty křivky,už stal de fakto mým nepřítelem a proto se k němu budu taky podle toho chovat.

281381

04.01.2013 11:21

Pokus o obhajobu Klause

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

Emil Robot 90.?.?.?

Pisatel zde má naprostou pravdu i s panem SČ,který píše níže.Za to,co ten starý,ješitný,pomstychtivý blázen z Hradu za celá ta léta nadělal,za škody a křivdy,by měl být napíchnut na kůl a nezaspouží si jej obhajovat.Co vzal do ruky zkurvil,ukradl,nebo nechal ukrást.Každý den se s důsledky jeho "genia"potýkáme.A opravdu nestojí za to se o tom rozepisovat zde.Však on už to někdo jiný sepíše a doloží,tak jak o "bombarďákovi". [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

281585

04.01.2013 12:10

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Ti vzadu...

Emil Robot 90.?.?.?

Vidím to taky tak.A čím dál víc musím dávat,ač neochotně, zapravdu tomu,co před 23 lety říkali ti vysmívaní Jakeš se Štěpánem a spol.A obávám se,že kdyby nastal nějaký zvrat,buď podobrém,nebo pozlém a nastávající dominanci Alibaby Klause a jeho 40 loupežníků bychom se pokusili narušit,zvací dopis už Vondra má jistě sesumírovaný a opět by nás přijeli osvobodit naši přátelé a spojenci "od naší hlouposti",akorát s tím rozdílem,že na tancích by nebyl bílý pruh s červenou hvězdou,ale bílou a ti jejich pasažéři by se "snáma vůbec nesrali",tak jak to vidíme všude jinde,kam se vnutí bez pozvání.A oto tu šlo při tom kvapném vstupu do NATO,EU a rozprodeji stát.a nár.majetku,aby se to stihlo pevně zafixovat do zločinných mezinár.struktur dřív,než lidi přijdou na to,oč vlastně jde a aby jejich vládnutí nebylo možno zvrátit zevnitř.Teď už jsme cizinci ve vlastní zemi,tak proč by tu měli vládnout ti,kterým tu nic nepatří,že!?Teď si Klaus pro potěchu a sympatie národa může hrát na "vlastence",když už je všechno v Prdeli a jsme de facto kolonií.Asi bude muset začít klíčit,teď už nevím,myslím už 4.odboj a začít 2.národní obrození.Dějiny se holt opakujou....

281589

04.01.2013 22:33

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Cela ta politika vnucene demokracie,ktera demokracii neni-je podvod.

Emil Robot 90.?.?.?

V New Yorku je pro případ války nebo napadení potenciálních teroristů mezi obyvatelstvem dost,takže stačí vypnout na chvilku elektriku a zbytek se rozhýbe tím právným sebedestrukčním směrem samo.

281625

05.01.2013 15:37

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Amnestie = poslední Klausův zesměšňující kotrmelec?

Emil Robot 90.?.?.?

Fischer je zcela evidentně "Bílý kůň" BILDERBERGU a Trilaterální komise v čele s H.Kissingerem viz.jeho námluvy v listopadu u Kissingera a pološíleného J.McCaina.A jeho "automatická"podpora některých notoricky známých polit.firem a jejich menežerů zde u nás,to jen potvrzují.Jeho náhradník je profláklý,leč kupodivu vzhledem k blbosti a nezájmu českého voličstva,stále v nouzi použitelný Karl fon Šláfndreck.

281674

05.01.2013 16:00

FSA nadále září jako mrtvá hvězda

RE: Mesiáš

Emil Robot 90.?.?.?

Zcela s Vámi souhlasím.A nedá mi abych nepřipomněl těm,kdož vyčítají Assadovi ten vyjímečný stav trvající už desítky let,že v té nejdemokratičtější z demokracií,kde vládnou veskrze dobrotiví a tolerantní ti,jenž nelze jmenovat,mají v podstatě stané právo (Patriot Act) a to vadí jen opravdu málokomu.

281676

07.01.2013 11:02

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (I)

Je evidentní,že přes veškerou snahu má už USA z hlediska svého

FRANZI 90.?.?.?

výsadního postavení to nejlepší období za sebou.Teď už bude jen relativně k posilování Ruska,Číny,Indie a Brazílie,slábnout.
A Evropa na tom bude zvhledem k omezeným zdrojům,čím dál tím hůře dosažitelným také postupně hůř a hůř,až se stane pro USA naobtíž a stane se z ní podřadný,lidsky i materiálně vyčerpaný region,zmítaný chaosem multikulti a jeho důsledků.

281762

08.01.2013 11:16

Obyčejný rasismus

Nehoráznost vůči té staré paní je pro dnešní poměry a legislativu typická!

Robot Emil 90.?.?.?

Vždyť se s tím každý den setkáváme.Zisky se kapitalizují,ať jsou čerpány od soukromníků,nebo ze státního,ale dluhy,manka,defraudace a náklady se zespolečenšťují!Nakonec ta poslední Klausova akce "volající po krvi"(myšleno té jeho)to jen potvrzuje.Už víc než dvacet let žijeme na hromadě hnoje v podobě legislativy a justice,která pouští žilou všem obyčejným občanům,ale ti stále nejsou schopni si to uvědomit a něco proti tomu udělat,jedině v případě,když se to dotkne jich samotných.

281804

08.01.2013 12:01

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (II)

RE: vedoucí úloha

Emil Robot 90.?.?.?

Já si dokonce myslím,že ta Amerika je ten největší problém téhle nešťastné planety a dokud tahle,Reaganovými slovy "Říše zla",se bude do všeho srát,tak budou jen problémy.Budu mít radost,kdy konečně odejde k čertu ta banda předválečných židů posbíraná po celé evropě v období 2.světové války v čele se zjevnými psychopaty jako je Brzezinski a Kissinger,kteří to mají z velké části posledních 50 let"na triku"a jen mám obavu z těch nových
"jupies"s obřízkou,které si mezitím vychovali.Jinak aby jim radil Miška Gorby,je dobrý nápad.Taková perestrojka po americku,by byla jistě zábavná věc.....A víte vůbec proč má Gorbačov na plešce ten flek?.....No protože když vysedával při seminářích ÚV KSSS horlivě v přední řadě,tak si mu o jeho hlavu "Šílený Joe" Stalin vyklepával fajfku. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

281810

09.01.2013 13:14

Nicolas Sarkozy přijal od Muammara Kaddáfího 50 milionů euro v hotovosti

Te to opravdový a ukázkový "figlio di putana",jak říkají Italové!!!

Emil Robot 90.?.?.?

Od toho psa hrbatýho Sarkozyho ,se nedalo ani nic jiného čekat,než zradu.Je to jeden z nejodpudivějších tvorů,obývajících naši planetu a se správným rodokmenem.Typický mafiánský styl:půjčit si a zbavit se závazku vraždou věřitele.Ta Bruni musí bej taky pěkná coura,když na seba nechala vlízt takovýho zmrda!Tahle tzv.vrcholná politika evropských demokratů je celá už od začatku stavěná na hromadách mrtvol.Je to hnus!!! [bliji] [bliji]

281878

10.01.2013 12:48

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: Já to shrnu:

Emil Robot 90.?.?.?

Pod tohle smutné hrnutí,co napal ROMAN se podepisuji a 3xpodtrhuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

281988

12.01.2013 10:10

Výbušná analýza: Jak se kradlo za Fischera

Ano,Ano,Klaus má pravdu...

Emil Robot 90.?.?.?

Je důležitý,že jsi spokojej s tím,jak takoví pilní Klausové,Freemani a jeho pohrobci dnes s radami,"musíte se víc snažit a šetřit",devastujou to tvoje Řecko.Jdi to poradit jim,až se budou zas mazat s policajtama a házet po nich zápalný lahve.

282104

13.01.2013 10:56

Volební divadlo – první kolo

RE: Trapný cirkus

Emil Robot 90.?.?.?

Mám naprosto stejný pocit rozhořčení jako Vy a ze stejného důvodu,ale pořát jsem doufal,že už konečně ta tupá hovada začínají chápat.Teď už ne......marnost nad marnost.....

282167

21.01.2013 11:23

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Staré křivdy....Dnes je velkou módou "chcát svým předkům na hroby"

Emil Robot 90.?.?.?

Nezpochybňujme,co ve své době udělali naši předkové.Oni jistě měli k tomu,co dělali a udělali "své důvody".Řešme své aktuální problémy.Z historie se poučme,ale nerevidujme ji.
Můj dědek,kterej prošel celou první válkou na ital.a předtím na ruské frontě,se obrací v hrobě a všichni ti jeho padlí kamarádi,mající v každé české a moravské vísce svůj pomník,taky,když slyší to volání po znovuvztyčení mariánského sloupu a ten ryk hovad,volajících po zvolení Schwanzendrecka von und zu Bilderberg za presidenta.Takový marasmus a národní ponížení,které jsme si sami sobě vygenerovali za posledních 2O let,nebylo ani za protektorátu a okupace vojsky VS.To,že již výše zmíněný degenerát ze Švajcu nazývá Beneše zločincem mě nepřekvapuje,ale že mu přizvukuje část naší "kulturní elity"a novináři,podporované značnou částí veřejnosti,svědčí o hloubce našeho morálního pádu.Za to,co se v minulosti stalo,mají vždy zodpovědnost obě strany-"není ohně bez kouře".Starejme se oto,aby naši potomci nás a naši generaciá neměli za pitomce a zbabělce.Už teď to vypadá,že většina národa má místo mozku kus hovna.

282960

22.01.2013 16:49

Zemský škůdce prezidentem?

Zemský škůdce a tlupa poddanských masochistů....

Emil Robot 90.?.?.?

Pokud ta zkamenělina opravdu vyhraje volby a usadí se na Hradě,spíš na nějakém jeho hajzlu,"protože ho tam budou muset držet zavřenýho,aby jim neposral celej šémbrun"slovy vachmajstra z Putimské strážnice.Horší je to poznání,že de fakto není na co si hrát(demokracie,svobodu slova,státní zájem,vlastenectvíatd).Skupina prodejných kejklířů a některých akademiků jen potvrdila to,že jsou lokajové opravdu a sami se k tomu hlásí,trapný Mencl a Svěrák.Teď můžou knížeti pro obveselení metat kotrmelce a plešatej bítmen Janda,mu může přitom brnkat na citéru.Tahle pakultura mi už dávno nic neříká a doufám,že nebude těm šaškům na granty.Mladí a hloupí,kteří nevěří vlastním rodičům,si toho ještě za život užijí dost.Jak budou dnes hlasovat,tak budou zítra žít.Jedno je jisté:krom ostatního kníže jako bludný kámen naší pol.scény nadělal spoustu dluhů např.v ODA je sekyra 57 miliony,měli by se poučit z minulosti,aby si nenadělali do budoucna problémy,oni je budou muset řešit.Ti komedoši jim v tom nepomůžou.Jako správní kejklíři a kolotočáři půjdou parazitovat o vesnici dál a pitvořit se někomu,kdo peníze ještě bude mít.V politice platí že"svěží vítr ze starých prdelí nezavane"a to už vůbec ne z těch knížecích.Iluze které o knížeti mají,je jistě rychle opustí,zbylo-li jim ještě trochu mozku k přemýšlení a nemají jej příliš prouzený THC.

283129

23.01.2013 13:03

Zemský škůdce prezidentem?

RE: Volba prezidenta

Emil Robot 90.?.?.?

Taky mi to tak připadá a Menzel a spol.už provolávají loajalitu nové Říši,tím že podporují toho šmejda.
Před lety,kdy ve vládě byla ODA,jejíž byl Schwarzenberg zakládajícím členem a po které zbyl dluh 57 mil.Kč,byl ministrem zahr.věcí jistý bezvýznamný Bratinka,rozdávající česká občanství s Rumlem "na potkání"zrovna takovým zmetkům,jak je kníže a to kvůli restitucím.A tento zmrd Bratinka se jednou vyjádřil v tom smyslu"že si dovede představit Českou republiku jako jednu zemí spolkového Německa".To mluví za vše.Už ta idiocie,když Havel se Žantovským chtěli za místodržící "Krvavou Madlu",tu jednou byla.
Nevidím mezi nimi rozdíl.
Představme si,že by Husák,když už věděl že to "má za pár" přišel s nápadem,že by to za něj měl vzít Gromyko,bývalý ministr zahr.věcí Sovetského svazu.Jsem přesvědčen o tom,že by jej do 20 minut jeho vlastní spolupartajníci z ÚV zavřeli do toho nejtužšího blázince v zemi.A jak je vidět,část českého národa s některými umělci a dokonce akademiky do toho blázince patří taky,hlavně ti z Havlova fanklubu.

283234

24.01.2013 09:03

Více k pláči, nežli k smíchu

RE: pan Kolar pise clanek o zrejmych vecech uz na prvni pohled.

Emil Robot 90.?.?.?

Pane,nevím kdo jste,dle pravopisu nejspíš starší ročník,ale jste nám se svou blbostí stejně nebezpečný,jak ta fosílie na dálkové ovládání,jež je prosazovaná těmi nejhoršími grázly této planety,řízená ze stejného místa jako ty slavné drony. [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

283328

25.01.2013 21:17

Návrat majora Zemana

Je to vážné téma......

Limpopo 90.?.?.?

Vzhledem k nastalé situaci vně i uvnitř české kotliny,jsem došel k závěru,že je nutno nachystat se na nevyhnutelné a poněkud diverzifikovat svá aktiva a proto "nabízím kupnové knížky z 1.a2.kola privatizace za AK 47".

283493

26.01.2013 23:17

Návrat majora Zemana

RE: Blábol? To sotva.

Emil Robot 90.?.?.?

Arnošt Lustig byl pro mě velkým zklamáním.Napřed jsem si ho velice vážil a považoval ho za moudrého,zkušeného člověka,ale časem,čím víc jsem jej poslouchal a četl jeho články,tím víc jsem ztrácel o něm iluze a přesvědčoval se o tom,že je to vychytralý militantní sionista.Byl pro mě opravdu velkým zklamáním.

283624

28.01.2013 14:47

Nová Bílá hora? Odkládá se!

Minulost

Emil Robot 90.?.?.?

Ač ne vše v minulosti proběhlo podle našich představ,událo se to a je potřeba z toho vycházet.Jistě k tomu,co naši předci dělali a udělali,měli "své"důvody.Nikoli našeptané potřebou EU,nebo někoho jiného.Nezpochybňujme jejich činy a nesuďme je za ně příliš příkře.Protože i nás a naše činy jednou bude někdo posuzovat a mám obavu,že už teď se musím stydět za sebe i mnoho ostatních.A nepřipusťme,aby jim někdo "chcal na hroby."Měli bychom se snažit o to,abychom odevzdali našim potomkům zemi min.ve stavu,v jakém byla,když jsme za ni přebírali zodpovědnost.A obávám se,že už toto nebudeme nikdy moci dodržet.S vou vlastní vinou,liknavostí,nedůsledností a podceňováním rizik a spoléháním se na dobrou vůli sousedů!!
Dodnes je v každé české a moravské vísce pomník padlých v 1.sv.válce.Od 17-ti letých kluků,kteří si ještě ani "nevrzli",
až po 60-ti letý dědky,kteří to neměli zapotřebí(tu válku),otce od rodin a hospodáře,kteří se pro "slávu trůnů"pod velením takových degenerátů jako je Šwancendrek museli navzájem zabíjet, a přitom jim doma příbuzní chcípali hlady.Oni věděli proč zbourat mariánský sloup,i když má uměleckou hodnotu.Ta v té chvíli byla velice relativní.
Přímá volba presidenta se plně osvědčila,přestože byla provázena svinstvy,které ji poněkud zpochybňují,jen minimálně.Kdyby totiž volil parlament plný politických kurev,tak v duchu koal.ujednání by šel na hrad ten nevzdělaný trotl s výrazem a mluvou obecního blba von und zu.
Berme si inspiraci z našich dějin a nenechávejme,aby je za nás a místo nás psali cizí agenti a naši místní kejklíři a komedianti a prodejné děvky.
A mějme stále poruce ty pomyslné kosy a cepy,které v určitém okamžiku můžeme okovat a použít na obhajobu svých zájmů,učme se s nimi i dovedně zacházet.A rozviňme tu přímou demokracii,né tu náhražku,která tu zatím spíš zavazí,než prospívá.

283814

29.01.2013 13:25

¡No pasarán!

NO PASARAN!

Robot Emil 90.?.?.?

Mám zato,že to,čeho jsme byli svědky při první přímé volbě presidenta,mám na mysli ty "tanečky"za použití všech dostupných i zločinných prostředků k prosazení jediného kandidáta,jsou jen důkazem,"že jde do tuhého".Kohorta paskřivců podporou zákona o příme volbě presidenta evidentně "šlápla do hovna".Jak je vidět buď "neví z které do které",nebo si byli přiliš jistí,v tom případě nevím,co je k tomu opravňuje,neboť okamžik zlomu v jejich neprospěch,byl již překonán.
Zřejmě se spoléhali na tzv.angažovanou elitu a její vliv na národ,prostřednictvím masmedií a IT.
Svého času vyletěla raketa s hakenkrajcem po vyhraných volbách v Německu právě proto,že měl Dolfa natažený rádio do téměř každé domácnosti i na venkově a proto bylo vše "on line"a neriskoval,že nějaký nešikovný agitátor NSDAP někoho odradí a ještě dostane přes držku.Dnes s IT,o kterém platí to samé jako o papíru,"že snese všechno",lze a také se povedlo,oblbnout část národa,která je bez vlastních zkušeností a zkušenostem svých rodičů věří míň,než IT-Orákulu,které nelže.
To je evidentně chyba,nevěřit vlastním rodičům a toto je stále více propracováváno,a mladá generace odstřihována médii a štvaná
proti nim.IT podpořený medii se stal dálkovým ovládáním,nikoli "studnicí informací"a pojítkem.Alespoň pro většinu mladé generace.Venkov a střední generace není zatím tak propadlá IT,navíc je zvyklá spoléhat na svůj rozum,proto ta podpora K.S.byla znatelně menší.Ale kdo ví,co bude,až se ten "pokrok"dostane i do zapadlých vísek...Nějaká zbytková setrvačnost tu ještě je,ale "kabel se zkracuje" a dálkové ovládání je čím dál tím přesnější...je potřeba začít počítat s tím,že pouhý souhlas,nebo nesouhlas u voleb,nebude stačit.

Jinak považuji za velice praktické,že militantní nespokojenci,zhrzení tím,že národ zapudil toho génia s výrazem obecního blba, podepisují "antiZemanovku",aspoň o nich bude přehled.

283909

30.01.2013 21:15

Hříchy proti Duchu rozhodly volby

RE: My Češi máme pouze tři skutečné problémy

Emil Robot 90.?.?.?

Ano a když už se nějak rozhodneme a začneme provádět,tak jsme nedůslední...

284019

30.01.2013 21:26

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Emil Robot 90.?.?.?

Před 4 hod.ohlásil gen.štáb Syrské Arabské Armády,že dnes nad ránem obřezanecká luftwaffe na emerických létadlech vybombardovala výzkumné středisko jižně od Damašku a ještě v noci napadlo nějaký,blíže neurčený nákl.konvoj směřující do Libanonu.
Zdá se,že se syrská záležitost opět o stupeň vyeskalovala a na tahu je Irán,který prohlásil,že napadení Sýrie Izraelem bude považovat za své napadení........

284021

31.01.2013 11:40

Srbsko: uranové náručí NATO

Ochuzený uran je žádaný doplněk stravy jakožto těžký kov navíc radioaktivní...

Emil Robot 90.?.?.?

...používá se pro svou vysokou hmotnost k výrobě průrazných střel,hlavně menší ráže a je také součástí slitin pancéřů obrněných bojových vozidel,konkrétně tank M1 Abrams.Tato munice je hojně používaná "osvoboditeli" všude tam,kde se naskytne příležitost.Druhotná nebezpečnost ochuz.uranu je v tom,že při pronikání překážkou pri velké rychlosti,tlaku a teplotě sublimuje do ovzduší,takže na bojiští je prakticky nemožno nalézt zbytky střel,téměř všechen je rozptýlen ve vzduchu,který přítomní dýchají.
Ruská armáda má taktéž rozpracovaných několik typů munice na bázi ochuz.uranu,určené ke stejným účelům,ale nevyrábí je a nepoužívá.
V Itálii je veřejným tajemstvím,že doposud zemřelo na 600 it.veteránů z války v zálivu a to na nemoci a selhání organismu v návaznosti na kontaminaci residui z ochuzeného uranu...je to humus,za jehož používání se staví knížepán,jakožto pokračovatel mírové a humanitární tradice českého disentu vedeného V. Havlem
a podporován uprděnci typu Menzela,Svěrače řitního,Hřebejka atd....

284059

01.02.2013 11:25

Hollande se bojí vlastní armády

Hollande je krysa,tak,jak byl i Sarkozy

Emil Robot 90.?.?.?

v zahraniční politice naprosto zanikly rozdíly mezi pravicemi a tzv.levicemi v podstatě ve všech zemích EU.Všichni jsou více či méně,či ještě více servilní USA a její podpory té"správné věci a zájmů toho správného národa".Tak jak u nás.Jsem rád,že tzv.sociálista Hollande se bojí vlastní armády-má proč,sám nemá čisté svědomí.
Kdepak zůstalo to před dvěma sty léty krásné a nadějné"Liberté,Egalité,Fraternité!!!??"

284110

02.02.2013 10:12

Hoax?

RE: Pravice?

Emil Robot 90.?.?.?

Člověče Vy jste ale matěj.Pravicovost,nebo levicovost neposuzujeme podle toho,v jaké straně někdo byl před 25 lety,nebo podle toho,ve které nohavici má poskládanej" vercajk".
Tenkát tito politici např.Přemysl Sobotka nebyli komunisty,ale jen "u komunistů"a to z pochopitelných důvodů,jímž byl prospěch.
Nevšiml jsem si,že by naše pravice dělala komunistickou politiku,
anebo jen levicovou.Tu nedělá ani ČSSD.To,co dělá ODS a TOP-09,to ožebračování obyvatelstva a rozkládání státu s posilováním moci idiocie s názvem církev,rozhodně není politika levicová a už vůbec ne komunistická.
Partaje bez ohledu na to,jaký mají název a k čemu se hlásí formálně,posuzujeme podle činů.
Jenomže,co můžu chtít po lidech,kteří se rozhodují koho volit 3 dni před volbama a ještě podle doporučení takových gigantů filosofie,jako je Lucie Bílé,nebo Jára Cimrman.Tito "vůliči",od slova vůl,nikoli vůle,budou dál volit podle bilbordů a barvy kravaty.Víte Vy vůbec kterou ruku máte pravou a kterou levou!?
Měl by jste si udělat pořádek v pojmech,než je začnete používat.

284160

03.02.2013 19:59

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

Emil Robot 90.?.?.?

K těm "ILUMINÁTUM" doporučuji i "Pravdivý příběh skupiny Bilderberg" od Daniela Estulina.V knize jsou i zajímavé seznamy účastníků schůzí Bilderbergu,vztahující se i k našemu politickému cirkusu.Šáša,Kodl von und zu,atd.
Zajímavosti seřazené chronologicky a ve vztahu k významným dějinným událostem obsahuje kniha "Synagoga satanova"od Andrewa
Carringtona Hitchcocka-ten jím popisovaný horor není licence autora,ale realita.
Jinak informací je denně okolo dostatek,jen je to chce dávat do souvislostí a mozajka se postupně "vybarví".

284229

04.02.2013 11:33

Britamgate: Organizování útoků pod falešnou vlajkou v Sýrii

Hoši jejího veličenstva...

Emil Robot 90.?.?.?

Angláni byli vždy mistry "podjebávání".Všude odkud odešli,nebo byli vyhnáni,ti šťouralové,pracující v zájmu té zdánlivě o nic se nezajímající bábrli,sídlící ve "Fuckingameském paláci",ač už uplynulo mnoho desítek let,jsou války a petmanentní napětí.Viz.Cejlon/Srí-Lanka,nebo Kypr,Palestina,rozpadnuvší se Indie na Indii,Pakistán,Bangladéš,nebo Afghánistán a Írák.Ani v samotném Severním Irsku není takový klid,jak by se na civilizovanou Evropu patřilo.Oni už jiní nebudou...

284267

04.02.2013 11:49

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: Děvky

Emil Robot 90.?.?.?

Demokracie v americkém pojetí není to,že si svobodně zvolíte ze svých řad zástupce,ale ochota uvolnit obchod pro vnejší kapitál, mající plné pytle mikimaus dolarů.Pokud se jim a jejich bezuzdnému skupování nekrytými penězi podvolíte,jste "ten správný demokrat".Pokud ne,je potřeba poslat tam luftwafe z nejbližší základny US-force,nebo typický obranný prostředek demokracie to znamená letadlovou loď.A kde to nejde Soros tam bude živit "profesionální podjebávače z řad domorodců",disidenty,kteří budou bojovat za demokracii do roztrhání i spodního prádla,jako ty děvky Femen,Pussy Riot atd.
Směšné,trapné pokrytectví,ale na spoustu trotlů to působí,jak je vidět....

284269

06.02.2013 11:27

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

Emil Robot 90.?.?.?

Před nějakým časem jsem četl "Ahmadí-Neřádovu" řeč v OSN k tenkrát aktuální situaci v Lybii.Bylo to velice zajímavé,hlavně to mlčení okolí,ze kterého bylo jen slyšet skřípění zubů sionistů bez rozdílů pohlaví,víry,národnostního a politického původu.
Když se tak dívám na sbírku jeho titulů,tak to až takový barbar a ďáblův pomocník a náboženský tmář,jak ho vykresluje mainstream,asi nebude.V porovnání s naším,lidem zapuzeným kandidátem uprděncem K.S. má ale co dohánět.Vždyť ten je skoro vyučenej hajnej...

284365

07.02.2013 11:44

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

Malá poznámka k tomu vyzbrojování...

Emil Robot 90.?.?.?

Nelze dělat jednoznačné závěry o kvalitě a množtví zbrojních prostředků z pouhého vyčíslení fin.prostředků,za ně utracených.Je obrovský rozdíl zda zbr.materiál nakupuji od své státní firmy,anebo od zprostředkovatele typu Hába a pověřím tím Kalouska,nebo "Arizonskou pěnici",původem podnikovou právničku z drůbežárny kdesi na Šumavě.
Pro porovnání:český stát nakoupil OT Pandur,de fakto osmikolový oplechovaný kamion s 30mm kanonem,7,62mm kulometem modelu z 2.SV,vybavený stabilizátorem a vysílačkou a to bratru za cca 134 mil.Kč za kus.Za stejný peníz se ale dají pořídit 2 kusy T-90 se 125mm kanonem,s možností vystřelovat PTŘS naváděné laserem,12,7 a 7,62mm kulomety,s aktivním ochranou pancíře a s ochranou proti IČ a laserem naváděným střelám.O bojové kvalitě obou prostředků je zbytečné diskutovat.To samé platí i o kulometech "minimi",kterýchžto kus má stát i s patrontaškou a čištěním 830 000,- za kus.Dát to za krám z vixlajvantu a železa o váze asi 8 kg je do nebe volající.Tak můžeme nakupovat a vybavovat náše vládní vojsko jen MY.A všichni víme proč.K pacifikaci místních domorodých nespokojenců to bude stačit a když ne,tak vládnímu vojsku spojenci vypomůžou a osvobodí nás jako v 68.Naše dnešní armáda spíš patří do do resortu min.kultury,neb jde jen o jakýsi druh folkloru či tradic,značně neblaze poznamenaných anglosas. vlivy,vždyť si dnes neuhlídají ani vlastní kasárna a musí si k tomu za drahé peníze najímat soukromé bezpečnostní firmy.To ovšem Ahmadí-Neřád nedělá,proto bych jej vůbec nepodceňoval!!!

Pamatujete jak Kalousek,ten "hlavní zemský škůdce" vyměnil stíhačky Mig 29 a dřevěný vrtulníky z Polska!?
Už jen zato měl stát už dávno před popravčí četou....

284432

07.02.2013 11:54

Spletl se Stwora?

RE: Tentokrát se spletla především média

Emil Robot 90.?.?.?

Jak plyne z našich dějin,každá "panská jednota",ať je tvořena nenažranci,kulturními,vdělanostními,nebo jinými ýbermenši,je vždy hotova spojit se i s ďáblem,jen aby své prebendy uhájila a nemusela se o ně podělit s těmi,které o ně okradla....

284435

Připadá mi,že svojí politikou už od samého vzniku Izraele dělají
Židé maximum pro to,aby zbytek lidstva od občasného popírání holokaustu přešel postupně k jeho schvalování.Měla by se nad tím ta rozumější a zodpovědnější část židovské společnosti začít zamýšlet.A jestli už došli tak daleko,že nejsou schopni si rozsah a rizika svého činění uvědomit,očekávejme velké důsledky nejen na Střední východ.

284438

08.02.2013 11:08

Fond intervencí

Naše Evropa...

Emil Robot 90.?.?.?

...je 5000 lety exploatace přírodních zdrojů skoro úplně vyrabovaná a už před 300 lety byla více či méně závislá na koloniích,o které se mezisebou navzájem okrádaly jednotlivé státy s pomocí válek.To skončilo.Aby se ale dalo přežít a krást dál,musela se Evropa spojit do EU,aby měla více sil a mohla rabovat dál.Jenže už není kde.Jen Afrika,jenže tam se tlačí Čína.
Před více než 20 lety jsem si říkal,"co to bude za hrůzu,až Číňané odloží kola a začnou chtít žít americkým způsobem života"...když je jich víc,než obyvatel Evropy a Severní Ameriky dohromady.A je to tady a k tomu ještě Indie s více než miliardou obyvatel a velice rychle postupující v rozvoji..... Baronka Astonová s tím nic neudělá,i kdyby se posrala.Už teď má ve tváři zcela standartně výraz,jako kdyby se tak už stalo.
Evropa se změní,velice se změní...stává se z ní pomalu "stará vyžilá kurva,která si na stáří nenašetřila a nepodařilo se jí včas se dobře vdát....

284503

09.02.2013 12:31

Vrtěti psem – 1. díl

"Osvětová práci mezi lidem se církvi opravdu daří..."

Emil Robot 90.?.?.?

Nedávno jsem navštívil kamaráda na moravském venkově a když jsme narazili na téma výsledků voleb dověděl jsem se,že jeho 85-ti letá matka,chodící celý život pravidelně do kostala s tím sekla, po oblbovací a agrasivní masáži faráře ve prospěch Kchárla von und zu Bilderberga.A místo pravidelné katolické onánie si v neděli dopoledne pouští CD s motocyklovými závody veteránů TT na ostrově Man.To,co se komunistům nepodařilo za 40 let,dokázali k netajené radosti všech babčiných příbuzných během 14 dnů první přímé volby presidenta,sami flanďáci.Další babka se k ní přidala s tím,že po posledním kázání,při kterém zůčastněné fařář nabádal k toleranci vůči homosexuálům a zdůražňoval důležitost používání ochranných prostředků,přičemž zdůraznil,že ne kvůli zabránění početí(no to dá rozum,jinak by to byl další zázrak podobný tomu tzv."Neposkvrněnému početí"),ale z důvodů HIV.Babka rozhořčeně prohlásila,že o takových věcech se nebaví ani chlapi v hospodě a že ona se do takového kostela stydí chodit,kte se o tom káže.
Takže,další dílčí úspěch,pozdě,ale přece.

284548

10.02.2013 12:47

Komu důvěřují lidé v Evropě

Vše je o korupci a autoritě státu....

Robot Emil 90.?.?.?

pokud si jej (stát)pronajme vždy na určité období banda zlodějů,tak jej vykrade a pokurví legislativu ke svým účelům.
Stát nemůže,i kdyby nebyl zkorumpován dobře,pokud neovládá svou centrální banku a trpí "daňové ráje",ovládat finance a daně.Viz situace u nás,v EU,nebo USA atd."Všichni tancují jak Rockefeller nechá pískat přes Goldman&Sachs a Fed a to v celém světě.Jediná autorita ovládající finance skoro všude na světě je on.
A zase jsme u toho jako vždy -"u žida"!!!

Můj známý říká:"my nebudeme cinkat klíčema,my budeme hrkat vršlusama!!!Proto by každý měl mít něco za stříní,jak mívali naši fotři a dědci,aby bylo pro co sáhnout,až to bude nevyhnutelné.
A ať přebejvá,než aby v rozhodující okamžik chybělo".
A dle mého má pravdu.To,co se ve světě děje,to jen potvrzuje.

284576

11.02.2013 23:01

Komu důvěřují lidé v Evropě

RE: Velice dobrý článek...

Emil Robot 90.?.?.?

Ta politická negramotnost běžného českého,ale nejen českého obyvatelstva je naprosto zoufalá a podle toho vypadá také naše politická scéna a ta tragikomedie,která se na ní odehrává.Já už jsem nad ní "zlomil hůl".

Základní pravidlo zní asi takhle:

"Bohatý levičák je rozmar,
chudý pravičák je idiot".

(připouští se ale výjimky,ale pouze nepatrné)


Platí zde i to,že "ODS a TOP-09 volí jen hlupák nebo darebák!

(tady žádná výjimka neplatí)!

284671

12.02.2013 13:00

Co s cikány?

Co s cigány...

Emil Robot 90.?.?.?

Na to měl recept jen "bolševik",protože to myslel upřímě a dělal to na vědeckém základě a ke všeobecnému prospěchu.
Tady tím tzv.demokratismem a populismem a zneužitím "cigánské otázky" jsme připustili jejich rasovou segregaci se všemi negativy a vrátili se o 100 let zpátky.
Napřed to jsou romové,po nich jdou cizinci a "socky".....
a kvůli "růstu růstu"(dle V.Bělohradského)jsme rázně vykročili k fašismu....bez přívlastků.V podstatě v něm již jsme,ale většina lidí si to vzhledem k zaneprázdněnosti krysími závody "zinkajích Pepíků a lídlujících Mařenek (jak výstižně praví klasik Mou..)ani neuvědomuje,jsa denně matena zkorumpovaným mainstreemem a cynickými šílenci typu Klause,který naprosté zmatení pojmů umocňuje takovými idiociemi,jako například že Havel byl extrémní levičák....

284717

14.02.2013 12:54

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

Emil Robot 90.?.?.?

MoU má pravdu,Vatikán,je jak řekla jedna babka po letošních presidentských volbách,babka,která v kostele proseděla půl života,"só to korve"!!!
No vzpomeňme si na celou její historii(cirkve a jejího vrchniho velení),nebo histerii pokřesťanšťování a rekatolizace a misií,třeba v jižní Americe.Oni sice nemají stíhačky s krucifixem,ale o vazbách těch největších grázlů a Vatikánu je zbytečné se dohadovat,ty jsou jasné.
To,že je ve Vatikánu soustředěno nejvíce pokrytců se zatuchlým
středověkým myšlením,snažících se udržet monopol na myšlení lidí je taky zbytečné rozebírat.Vzpoměme si na "papa Luciana",jediného trochu slušného papeže,který vydržel jen 3 neděle,aby uvolnil místo Polákovi,který dostal mandát od CIA k destrukci soc.tábora,k němuž přes vatikánskou banku tuším Amboziano Veneto,připravili o vklady (2 miliardy dolarů)cca 2 mil.drobných střadatelů,převážně ital.důchodců,věrných katolíků.Neobešlo se to bez mrtvol.Jednou byl nějaký flanďák,ředitel banky a druhou jeho účetní Calvi,po němž aféra dostala své jméno.Ten první byl nalezen oběšený v budově banky,ten druhý uprchl a pak byl uškrcen a pověšen za krk na mostě kdesi v Londýně.
Ono je jich dost,těch uprděnejch dědků z Vatikánu....

284845

14.02.2013 13:34

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Tenhle svět,tahle euroatlantická,židokřesťanská "civilizace"je jeden velkej Horor!!!

Emil Robot 90.?.?.?

Dnes je,jak je vidět,na "západě"a blízkém okolí,možno pro peníze všechno,ale úplně všechno.To,čeho jsme se děsili už jen při pouhém pomyšlení,se dnes děje naprosto běžně.
Mainstream nás denně zasypává stupiditami o tom,jak někdo hodil psa do popelnice a přitom se tu za tichého vědomí vlád a spících poslanců ignorantských parlamentů,sirotci rozebírají na náhradní díly po tisících,aby se zachránily zbytky života nějakým celebritám s kokainem prožranými játry...

284848

15.02.2013 11:09

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

RE: Drang nach Osten nikdy neprestal

Emil Robot 90.?.?.?

Nedávno jsem na YOU TUBE narazil na asi 1 1/2 hod.trvající video,zabývající se tím poválečným Dullesovým plánem na postupný rozklad Ruska,rozdělení po odpadnutí periferií jako Kavkaz,Pobaltí,Ukrajina,Bělorusko a jeho zbylou hlavní část rozdělit na 3 díly.V podstatě tento proces se začal naplňovat
a v době ožralýho Jelcina zbývalo jen plán dorazit do konce.Velmi tomu napomáhala 1.čečenská válka organizovaná CIA přes Saudi.Arábii,penězi a její tajnou službou řízenými AL-Kajdovci a ruskými Židy,hlavně Berezovským,financovanými z USA a v té době opanovavšími skoro celé hospodářství úmyslně rozvracené země.Jak to dopadlo víme.Putin majíc nejlepší přehled o věci,jako šéf FBS de fakto udělal státní převrat a tím Rusko zachránil.Je kolem toho hodně zajímavých detajlů,jako např.smrt gen.Lebedě,kterého si mermo mocí přál západ za Jelcinova nástupce,dále pak průběh 2.čečenské války a vypovězení podjabávacích agentur jako je "Člověk v plísni"atd.a vznik zákona o nevládních agenturách.Ty došly za Sorosovy peníze tak daleko,že zásobovaly chudé ruské školy všech stupňů učebnicemi,překrucujícími dějiny a dehonestujícími ruský národ.
Dále podporovaly "liberální výchovu"s cílem rozmělnit význam vzdělání,roli rodiny,propagovaly promiskuitu a homosexualitu a šířili s tímto kvanta antikoncepce.A ten hromadný vývoz sirotků byl součástí toho plánu.Něco podobného,co dnes vidíme každý den i u nás.Rus je naštěstí jiná nátura a včas se tomu postavil.V kontextu s tím si uvědomuji,"jak hluboko jsme klesli"my a hlavně ti Hřebejci a Menzelové,patolízali,jenž na národu vždy parazitovali a žili jako Menzel z děl,jako byli Hrabal,nebo nacisty popravený komunista Vančura.
Ten film stojí za shlédnutí,jsou tam fakta doložená důkazy a každý,kdo vládne ruštinou se velice poučí a udělá si daleko objektivnější názor,než je mu předkládán našimi sděl.prostředky.
"Ruská problematika"je vejice obšírná a k získání uceleného pravdivého obrazu,je potřeba znát víc faktů,než jen to,co jednou za čas řekne "specialista na Rusko Petránek.

284921

15.02.2013 12:05

Jiná genocida

Bejt starej je nahovno...

FRANZI 90.?.?.?

Je mi šestapadesát,jsem bezdětný vdovec.Před 12 lety jsem musel "stáhnout roletu"své živnosti,protože moje dílna stála na státním pozemku,který jsem musel vykoupit a zaplatit zaň,jak za parcelu v okr.městě+25%za"atraktivitu prostředí!!!
Tím jsem přišel o provozní kapitál a úvěr mi nikdo za snesitelných podmínek nechtěl dát.
Na sociálce mi řekli,že jsem majetný člověk,tudíž na žádnou podporu nárok nemám.
Práci jsem sháněl 4 roky,aniž bych ji sehnal.Buď bylo místo už obsazené(přestože požadavek na ÚP byl evidován),anebo byl plat tak nízký,že při dojíždění 40 km tam a zpět,by mi nevystačil ani na cestovné a příspěvek do fondu oprav v domě,kde vlastním malý byt.Po těch letech chození na "pracák" jsem zjistil,že "tudy cesta nevede",že každý den je menší a menší naděje,že zaměstnání získám a že přijdu i o to málo,co jsem "vybudoval"a skončím pod mostem.Jsem holt moc starej!!
Co mi zbývalo?!Prodal jsem byt,prodal jsem svojí sbírku historických motocyklů(ne moc dobře,je krize a ti,kteří ji dovedou ocenit,jsou na tom mizeně a ti,kteří na ni mají,raději koupí "mazanici od Gotta") a přešel jsem "do ilegality".
Šmelím,dřu,odrbávám daně,výdělek ihned investuji do své nemovitosti(kdysi dílna),abych se zabezpečil "na důchod",který nedostanu.Na příbuzné,kterým jsem v dobrých dobách rozpůjčoval
skoro milion,se spolehnout nemůžu,protože přes veškeré sliby nevrátili ani korunu.Stát, na tenhle sociálfašistický stát,který mě do této situace zahnal,se samozřejmě spolehnout taky nemůžu.A proto mi může políbit prdel...
Proto jsem,kde jsem,pod vlak skákat nebudu,spíš tam brzo někoho strčím...

284923

17.02.2013 12:08

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Emil Robot 90.?.?.?

Tento systém a jeho rétorika i praktické zacházení se zaměstnanci,dokazuje,že jsou pouze a bezvýhradně degradováni na úroveň "hospodářského zvířete".
A tato zvířata se dělí na výnosnější,silnější a otrlejší,těm se dává přednost a na ty,slabší kusy,tzv."chřipkáče",kterých by bylo nejlepší se zbavit a vzhledem k aktuálně prováděné sociál-fašistické politice naší vlády,ale nechápu to prodloužení odchodu do důchodu.Nikdo jim práci nechce dát,ale odchod do důchodu jim prodlouží,protože jej nechce vyplácet!!!K čemu je chce přinutit!?Aby skákali z mostů,asi...A když to nepomůže,tak na ně žřejmě bude muset vybudovat síť "Kafilérních stanic"s podporou mladých konzervativních liberálů,a tak se jich zbavit dřív,než si důchodci,jsa vědomi svých perspektiv a místa ve společnosti,začnou na tělo připevňovat vzbušniny jako argument k jednání se sociálními odbory ve svých bydlištích. [bliji]

285021

17.02.2013 12:35

Matrix

RE: tak ako viete ako

Emil Robot 90.?.?.?

Äno,tak nějak,děcka on pičítačů a FB na víkend do přírody,nikoli do nákupního a pakulturního společenského centra s multi/fucking-kinem a chlapi do hospody na pivo!!!
Žít své vlastní životy ve svém prostředí se svou komunitou a nikoli životy "sdílet" s FB,televizními "denními dávkami emocí/nemocí" a podobnými opiáty a zloději času....

285024

18.02.2013 11:23

Matrix

RE: Mozna nas nekam vedou....

Emil Robot 90.?.?.?

Přesně tak....Kam může dojít lidská společnost,jejíž jedinou hybnou silou je hrabivost??!!........

285085

18.02.2013 14:45

Matrix

RE: Matrix

Emil Robot 90.?.?.?

Souhlasím s Vámi.Ta opravdu správná a pravá TOTALITA teprve začíná.A na rozdíl od minula,technické prostředky jsou tisíckrát efektivnější.A co se týče té "evidence",kdo byl evidován před pučem,tak si zvykl a dnes mu to určitě nevadí.
Lidi nechtěli "diktaturu proletariátu",tak dostali "diktaturu kapitálu"se vším všudy a "demokracii a svobodu a svobodu slova"má každý úměrně naditosti své šrajtofle.
Dnes spousta lidí žije ze dne na den,tak nějak pasívně ze setrvačnosti a bez zájmu,co bude zítra.
Jiná skupina zas lítá(aniž by si ujasnili,co vlastně chtějí) od "ničeho k ničemu",jen aby jim "něco",nebo nějaký zážitek neutekl,jako kdyby měl být co nevidět konec světa.
Je opravdu bizardní obraz....

285102

19.02.2013 12:52

Paralelní finanční svět (II)

RE: Čína se zřejmě už poučila

Emil Robot 90.?.?.?

A to málo zlata,co zlí komunisti stačili i přes velký odpor "spojenců"po vyhrané válce po světě poshánět nazpět ,promrdal KLAUS,PILIP a TOŠOVSKÝ.Ke dnešku máme něco okolo 10 tun.Po rozdělení v 92. nám zbylo 69 tun.Tý kurvy Klausovy a těch jeho zlodějů bez přívlastků ,byl národu "čert dlužen".

285155

08.03.2013 17:41

Venezuela podezřívá Američany z vyvolání rakoviny u Huga Chaveze

RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

Emil Robot 90.?.?.?

Chattáb nebyl podvodník,ty máme my ve vládě a parlamentu,on byl krutý,zbabělý,islamistycký vrah,jehož žáci z Čečny dnes pod černou vlajkou Al-Kajdy mordují v Sýrii.On byl reprezentantem té nejodpudivější a nejzatuchlejší středověké otrokářské společnosti světa-Saudi Arábie,nejskvělejšího spojence US-sionistů na Středním východě.O spolky takových zmrdů se opírá na Středním východě vláda tzv.nejdemokratičtější a nejsvobodnější země světa-USA.

286036

11.03.2013 08:47

USA a Evropa dodávají ve velkém zbraně syrským ozbrojencům

"Podjebávači všech zemí,spojte se!"

Emil Robot 90.?.?.?

Jak jinak:USA,Velká Británie,Katar,Saudská Arábie,Izrael,Jordánsko,Turecko,Chorvatsko,Francie,neutralitou se honosící Švédsko (PTŘS Karl Gustav)a Švýcarsko (ruční granáty)
atd.....už tam chybí jen naši místní "zbrojní magnáti" Hába s Dalíkem,Kalouskem,"Zrzavou Fůrií" Parkankou a neurologem Bartákem a Vondrou.Kdyby jim něco zbylo z naší armády a zbrojního průmyslu,určitě by vypomohli "dobré věci".Chuť vydělat
svým,jak říkají Slováci,"svojským" způsobem by byla,ale už není co zašmelit.Kulomety jsou v deltě Nigeru (ani neví v čích rukou),samopaly v Lybii a tanky T 72,většinou zničené v r.2008 v Gruzii.Mohli by "kozomrdům"darovat ty slavné přebývající bitevníky,nejlíp i s obsluhou,aby se Šláfndreck zalíbil šéfům v Bilderbergu.(Vždyť naši chemici už jsou v Jordánsku nějaký měsíc!Asi učí FSA a Al-Kejdu používat prostředky osobní hygieny).Jistě by to Saudi zaplatili i s pořádnou provizí....

286181

14.03.2013 16:41

Netanyahuův násilnický otisk

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Emil Robot 90.?.?.?

Pro úplnost poznámka:Světový židovský kongres zastřešuje spoustu organizací a je velice agilní zvláště dnes v postkomun.zemích.Jeho předsedou byl svého času,nebo ještě je podnikatel Lauder,financující v době svého vzniku naši/vaši kanální televizi NOVA a stojící za svým souvěrcem Železným,kterýžto při podrazu na svého židovského kápa,připravil nás daňové poplatníky díky prosrané arbitráži o 11 miliard korun.
Za tento skvělý čin,pro dobro českých občanů,byl těmito odměněn zvolením za senátora v okr.Hodonín a za nějaký čas i poslancem do evropského parlamentu.......A pak si tu nepřipadejte jak mezi idioty.... [zmaten]

286319

14.03.2013 17:41

Izrael: de facto člen NATO

RE: Je to stale stejne,vysvetlete volovi,ze je vul.

Emil Robot 90.?.?.?

Teď jsem viděl na ČT24 zprávy,kde mj.ukázali reportáž z výcviku studentů 3.ročníku urgentní medicíny z Jihočeské university.
V "battel dresech",s kevlarovými US helmami a vojenskou výstrojí,za doprovodu střelby,nacvičovali první lékařskou pomoc a ošetření střelných poranění a evakuaci z bojiště.Takové věci nezažili medici ani za "sociálismusu" na soustřdění absolventů VKVŠ.

Čím víc se armáda "scvrkává",tím víc se do její funkce snaží zapojovat civilní sféru....na co se nás snaží připavit a do čeho se máme zapojit...?

286321

15.03.2013 09:17

Papež Washingtonu?

RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

Emil Robot 90.?.?.?

Svatá stolice vždy vypomáhá svým kámošům v kšeftu tam,kde je bota tlačí.Proto byl za perestrojky pro východní Evropu a hlavně katolicky dostatečně zblblé Polsko Vojtyla a nyní pro Jižní Ameriku,o které se svého času zmínil i legendární "CHE Guevara",že je "těhotná revolucí",tento velmi povedený a osvědčený jezuita s fašistickou praxí z Argentíny.Poslední dekádu mám dojem,že papeži nosí pod sutanou rajtky a nápisem na opasku"Gott mit uns".No,uvidíme.Jisté je,že po smrti Huga jisté síly vycítily vhodný okamžik a začínají se mobilizovat k frontálnímu útoku.Čekejme co nevidět další "skrčky" vůči nezávislým režimům Jižní Ameriky.Obávám se ale,že ta velká "rozpracovanost"USA muže na druhé straně nadělat "těžkou hlavu" jim samotným.

286357

15.03.2013 21:50

Papež Washingtonu?

Všimli jste si,že o každém papežském,nebo kardinálském prdu

Emil Robot 90.?.?.?

nás už i v přímém přenosu informují hodiny denně a to všemi způsoby,jak v televizích,rádiu i novinách,ale ti zasraní klerofašističtí novináři se dnes nikde ani slůvkem nezmínili o výročí 15.3.1939.Je to naprosto skandální přístup,svědčící o vážných snahách falšovat historii.Je to hnus,kdo dnes dělá novinařinu....

286407

18.03.2013 09:23

Superstár

Kakaja natura,takaja kultura....

Emil Robot 90.?.?.?

Bezduché honění se s vyvalenejma očima za prachama,ani nemůže vyprodukovat nic jiného,než uspěchané poloplagiátní častušky, často i velice odfláknuté interprety i muzikanty.To samé platí pro herce,vlastně atrapy herců,všichni hrají všechny a ve všem,aby si ufinancovali ty koně a ty svý skandály a mejdany vyplněné životy.Čest výjimkám.Všichni jsou "bez tvarů a bezpohlavní",ve všech těch stupidních reklamách a nekonečných idiotských seriálech,jejichž scénáře píší pětadvacetiletý holky s půlroční stáží v Hollywoodu.Naštěstí televize ná ten červenej čudlík,kterým se dá vypnout,takže to neřeším....Tahle "kvalita"je jen další důkaz o hluboké a "celoplošné"krizi,která postihuje celý svět a promítá se v přeměnu kultury v pakulturu primitivismu (viz rap)násilí,fetování,hlouposti,pornografie,plastických operací a předčasných úmrtí, atd.
Pink Floyd,Deep Purple,nebo Led Zeppelin jsem si užil a konzumaci produktů od vopičáků,kteří se rvou se sfetovaným obecenstvem si odpustím.Konec konců,co může "vylezt"z lidí,jako je Koller z Lucie,který na jedné straně po internetu haleká "Jsme v prdeli"a vyřvává,že "s komunisty se nemluví"a dělá volební agitky pro Šláfndrecka?.......je to jen banda samolibých trotlů....a tak,jak bankovní úředníci,ve skutečnosti jejich jedinými opravdovými produkty je to,co odteče kanalizací..
I když o tom dovedou barvitě vyprávět,jak se nadřou,když pořát dokola jeden druhého vychvalují a předávají si po vzoru Holýúdu nějaké kvazi ceny za umělecký přínos.Je to trapárna!!!

286556

19.03.2013 11:52

Z amerického snu se rychle stává noční můra

RE: Policie v USA

Emil Robot 90.?.?.?

Co k těm ukázkám říct.....obyčejný fašistický vypasený hovada...
Všiměte si,že i u nás se značně přitvrzuje a vnáší neúměrná brutalita při zadržování.I když se zatýkaný nebrání,za idiotského řevu povalit na zem ksichtem do asfaltu,kroutit rukama,nechat bezdůvodně stát v nepohodlné a fyzicky obtížné pozici a znemožnění orientace zaktytím očí,je v tom spousta zastrašování a fyzické šikany dřív,než jej odsoudí.Něco jako v Guantánámu.A všechno nám schválně z preventivních důvodů pro výstrahu stále dokola ukazují,asi si na takové zacházení máme začít zvykat.Měli by si policajti uvědomit,že je rozdíl mezi občany,dopouštějící se přestupků a "profesionálními grázly z přesvědčení"a podle toho jednat,uvědomit si komu mají sloužit,neboť vlády a režimy se mění,ale občané zůstávají stejní.

286648

20.03.2013 09:16

Superstár

RE: Tak to jsem znal se sfingou a s holokaustu uniknuvší Ljubou

Emil Robot 90.?.?.?

Před 11 lety řekl něco jiného,že ho snahy o ovládnutí světa jistými silami znepokojují.To,že vnímá,na rozdíl od ostatních "kultůristů",co se děje ve světě,mě v té době velice překvapilo.Pokud otočil a volil tu polodebilní fosílii,znamená to,že už začal trpět vážnou stařeckou demencí,nebo,že mu z těch jeho bab,co má v baráku,už z "toho jde hlava kolem".... [překvapení]

286733

20.03.2013 09:57

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne

Emil Robot 90.?.?.?

Myslím,že okrást všechny,velké hodně,malé o to málo,co mají je velice dobrý nápad.Oni ti ovčani,i když už do toho hovna šlápli,pořát něvěří,že je to to,co mají na mysli,že to je.Oni si do toho hovna musí strčit celej rypák,aby tomu uvěřili.
Zbavit se těch naivních sametových iluzí je těžké,čím víc do nich investovali ze sebe,tím hůř se jich zbavují.Nakonec ten Jakeš se Štěpánem jim to říkali už tehdy a už tehdy se ve spoustě lidí nacházely pochybnosti,ale kdo by je řešil,vždyť nejsem sám a málem je za to pověsili.Teď,ale sám je každý.Jeden je okraden a zbídačen dřív,druhý později,ale dopadnou tak všichni.A o to tu šlo.Zase až budou všichni,nebo většina na dně a "žrát po sobě hovna",tak se jim rozsvítí!Dívají se na svět přes knedlík,..když je ten knedlík tlustej,tak nevidí nic.Ale když už je tenoučkej a dobře vykynutej,tak přes něj konečně začnou vidět i to,co se děje okolo.

286735

21.03.2013 15:36

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Samej Zid

Emil Robot 90.?.?.?

V Itálii se říká,že s nimi uměl zatočit jen"baffone e baffetto",čili vousáč s knírkáčem,neboli Šílenej Joe a potrhlej čalouník.

Kvůli korektnosti nejmenuji...

286827

22.03.2013 10:39

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

Seš komunista a štváč !!!

Emil Robot 90.?.?.?

Ač jsem nikdy nebyl ani kandidátem do nějaké pol.partaje,před, ani po převratu,tohle slyším vždycky,když se vyjádřím pochybovačně o nějaké "naprosto jasné věci",aby mi po nějaké době
tito partajní turisti a měniči názorů,nakonec dali za pravdu.
Už jsem si na to zvykl a nikomu jic neříkám 2x a už vůbec se s nikým nehádám,ale řídím se dle svých poznatků o věcech,které se nás týkají.
Tento článek do písmene vystihuje i stav naší společnosti.Výroba je "outsourcovaná" kamsi do pr... a když nevydělá výrobní sféra,nemají z čeho žít ani služby,protože si je nikdo nemůže dovolit.Systém,ve kterém žijeme,je dobrý jen pro parazity:banky,právníky a politiky a jejich fíkový list-obutsmana.
Systém se začal zadrhávat v Evropě už před "pádem zdi",jenž tu agonii záp.Evropy posunul,teď došlo i na nás......

286885

22.03.2013 22:27

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Nejmocnější je

Emil Robot 90.?.?.?

Jakékoli náboženství mělo vždy stejnou společenskou funkci a bylo a je to vždy "setkání hlupáka s darebákem",a protože časem a vlivem vědecko-technického pokroku krapet vyčpělo a přestává působit,je nahrazeno "náboženstvím konzumu",které má stejnou funkci,ritály i katedrály a poutní místa,svaté,služebníky boží,mučedníky,proroky a mesiáše a všechnu tu potřebnou veteš....a jak je vidět,tak to funguje a dokonale odvádí pozornost od skutečnosti... [oči v sloup]

286913

23.03.2013 09:26

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

RE: Russian Leader Warns

Emil Robot 90.?.?.?

Celkem logický postup bankovních zlodějů a zlodějských,jim podřízených vlád.Průser,který zavinili zase nechají zaplatit ovcemi.
Pamatuju si,že před 10 lety,když měla Itálie přejít k euru,byl kvůli snížení státního deficitu odložen odchod do důchodu o 2 roky a všechny vklady,každého občana kráceny o cca 2 mil. Lir.,cca 750,- eur.Kdo neměl,zvýšilo se mu odvádění na soc.zabezpečení,nebo daň.Takže tohle je odzkoušené a funguje to.Stejný způsob myšlení státního zloděje předvedl i náš arcilotr Kalousek,rozesíláním těch předvolebních složenek.A místo toho,aby lidi vzali klacky a zmalovali ho tak,že by ho Horácio Kejn z policie Miami nepoznal ani podle DNA,tak ho udělali ministrem financí.Tady,v České kotlině,je asi opravdu nějak otrávený vzduch,když tu lidi tak blbnou..... [bliji]

286933

23.03.2013 10:03

Chemický útok v Sýrii

RE: Bude důležité proti komu levoboček pigmejského flákače drony použije.

Emil Robot 90.?.?.?

Jestli je použije proti kádrům Al-Kejdy,která se vymyká z pod kontroly Saudů,anebo proti Asadovi.Ten první případ by rozhodně prospěl,protoře by oslabil opozici jako celek.Druhý případ by znamenal nebezpečnou eskalaci,která by zatáhla do akce minimálně liban.Hizballáh,mající na drony nějakou tu "Íránskou mast",možná i samotný Írán.Má smlouvu se Sýrií o vzájemné pomoci při napadení z vnějšku.
Další aspekt je i to,že Asad ještě nějaké to "luftwaffe" a PLO má a ty sráče s motocyklovým motorem lze zachtit běžným radarem a při rychlosti 350km/h "sestřelit prakem z větracího okýnka stíhačky".
To je účinná zbraň proti pastevcům s okřápaným AK po dědovi a v sandálech z ojeté pneumatiky,který navíc v noci spí venku před barákem uplácaným z bláta.
Rozhodně by to ospravedlnilo nové zbrojní dodávky PL prostředků z Ruska a způsobilo obrovský povyk ve světě.

286935

23.03.2013 10:33

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: vzdyt to trva jiz pres 300 let

Emil Robot 90.?.?.?

Přesně tak,chce to vidět historické nikoli histerické souvislosti.
Německo do Bismarcka,stejně jako Itálie do Garibaldiho bylo území,jehož obyvatelstvo mluvilo jednou řečí,ale spoustou nářečí a nemělo jednotný stát,který by byl natolik silný,aby mohl dobývat kolonie.Za Bismarcka se to změnilo a proto začalo tzv.německé období velkých dobyvačných válek.1.sv.válka byla kvůli přerozdělení kolonií.A protože Německo válku prohrálo,stále potřebovalo tento svůj problém řešit,proto ten "Drang nach Ost",tam je místa dost,na rozdíl od velkého přelidněného smetiště jménem Evropa,ekonomicky rabovaného 5000 let.
2.sv.válka byla pokračováním té první.Toť v krátkosti k Němcům,nejsou o nic lepší,nebo horší,než např.Španělé,Portugalci,Francouzi,Američani,Angličani(jen ti za své dějiny ve snaze uchvátit svět doposud pozabíjeli okolo 150 milionů lidí),takže Němci,protože začali pozdě,mají pořát co dohánět...... [oči v sloup]

286939

23.03.2013 10:52

Houžvičky

Co Klaus chtěl,nebo nechtěl,je úplně jedno...

Emil Robot 90.?.?.?

jisté je,že udělal se svou "eskadrou smrti"tvořenou poživačnými,vypasenými prasaty,jako je Oulický,Novák atd.,fašouny jako Benda atd. z téhle země kolonii a německý protektorát....je to odporný,ješitný egoista,který svým osobním ambicím obětoval to,co zde po 300 let budovaly celé generace... [bliji]

286943

26.03.2013 09:10

Stopa Turecka-NATO u chemického útoku v Aleppo

RE: bankeri se nezastavi pred

Emil Robot 90.?.?.?

Tenhle zkurvenej svět se od dob Hitlera a spol.vůbec nezměnil a o tom slavném a vytouženém kapitalismu stále platí,že neumí své krize řešit jinak než válkami,je to stále dokola a je jedno jestli jsou u vlády angl.konzervativci,nebo franc.socialisti.Grázlové se vždycky dohodnou...Se slzou dojetí v oku vzpomínám na ten krásný "bipolární svět",v němž zuřila ta "studená válka".

287156

26.03.2013 12:08

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Bože můj: Zemanovy OSTRůVKY POZITIVNÍ DEVIACE...

Emil Robot 90.?.?.?

A k tomu bych ještě a to hned přidal:

-daňové přiznání nad 1O mil.-nevykázané a nepodložené zabavit

-zákon o státní službě s implementovanou osobní zodpovědností
za způsobené škody
-zrušení "daňových rájů"

-pro získání st.zakazky povinnost mít sídlo a platit daně v Česku

-generální zrušení akcií na majitele (pro zpřehlednění majitelů
a rozkrytí vazeb na politiky a pol.strany)
-zákaz "sponzoringu" pol.stran

-automatické zrušení mandátu při "přeběhnutíne druhou stranu" [naštvaný] [naštvaný]

287172

26.03.2013 12:30

Houžvičky

RE: ano houžvičky

Emil Robot 90.?.?.?

Tenhle národ ještě neměl v sobě horšího škůdce,než je tento samolibý,celoživotní "parazit z přesvědčení" příjmením Klaus,
který nás ve svých projevech přesvědčoval o své dobré vůli a vlastenectví,ale ve skutečnosti prováděl se svou kohortou sociálfašistů pravý opak.

287175

26.03.2013 18:01

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: vzdyt to trva jiz pres 300 let

Emil Robot 90.?.?.?

Hele,Ty s tím latinským jistě učeným jmenem,nevím oč Ti jde?
Jestli Ti něco není jasný,tak se stručně a jasně zeptej,ale"neplácej pátý přes devátý" a nepředváděj se jakej ses "písmák".

287196

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?