Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.08.2011 22:36

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý HHBB, Bába Blažková na to jde selským rozumem " od lesa " a proto Tvoji demogogii stírá i bez mého přičinění[velký smích]

Standardní EUropské poměry = cena služby/produktu + úplatek (5-10 max. 20%).

Pro tupé hlavy:

EUropské poměry = cena za km dálnice v Německu

Pravicující české poměry = cena za km dálnice = Česku

Nic víc, nic méně není třeba dodávat... ( pro nevěřící pravicující Pepíky/Tomáše http://www.bezkorupce.cz/wp-content/uploads/2010/0...

P.S.: do nástupu pravicujících vlád bylo v Česku "jen" 8% oVčanů, žijících pod hranicí chudoby, což byl pozitivní rekord Scirocco/Dalecco , nejen po EU: http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/podle-nemeck...

Postupně se počet chudých pravicujících Čechů začíná zvedat tak, jak roste disproporce v distribuci "bohatství mezi oVčany" http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/ctyri-z-dese...


= Bakala domácí versus přes 40.000 jeho pravicujících každoměsíčních "tržních" nájemníků jako výstižný příklad "podnikatelského výkonu"

Pravicujme/tunelujme/corrumpujme/humanitarne bombardujme (dokud je JESTE co) [mrknutí jedním okem]

249873

05.08.2011 09:58

Stanové městečko u New Jersey

RE: Krize v USA se prohlubuje,počet příjemců potravinové pomoci stoupá a dnes činí již 46 milionů osob.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Dobroději, bohužel se v něčem velice, velice, ale velice mýlíte (jinak se zbytkem naprostý souhlas):

vybydlené a zkrachované JůYsEj nemá už kam klesat!

Při jedné z posledních investičních porad před několika týdny jsem byl dotázán partnery, zda přijde další "sjezd" během prázdnin, či po nich?!

Odpověděl jsem jednoduše: stačí si Emeričané dozateplit "lepenkové villy", když "to" vypukne až po prádninách?!

Co se děje v pozadí SKUTEČNÉHO(!!!!!) trhu s komoditami během posledních několika dnů, sem raději ani psát nebudu (nevěřili byste mi - zeptejte se raději sponSSora webu, který se tu reklamou před ptát týdny mihl - asi bude mít ještě přesnější čísla pro pravicující zbídačené Česko, nežli já).
Dochází i on-line ke zhoucení realitního trhu v NYC, který jediný v JůYsEj ještě částečně (po krátkém po kriSSovém zotavení díky nájmům) odolával.

http://europe.wsj.com/home-page

Blíží se (bohudík/bohužel) chvíle, kdy již zvolám Pravicujme/tunelujme/humanitárně bombardujme-pokud někdo ještě ví "CO"!

249900

06.08.2011 22:23

Permakultura - životní styl budoucnosti

Permakultura je UTOPIE!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Permakultura je UTOPIE!

1) Už jsem to sem psal: http://zvedavec.org/nazory_4530.htm#ptr249199
Pokud "dojede" náš uhlovodíkový mejdan před zabezpečením dostatku energie z jiných zdrojů, oblast na sever od Alp a Richmondu se ponoří do hladu a nedostatku energie. Průmyslová výroba takřka vymizí i v teplejším pásmu. A díky nedostatku energie a klimatizování se tam stane velice nepřesnou a nespolehlivou. A s mizernými výrobky, léčivy, službami.

2) Predátoři v úrodných oblastech nastolí pravicující neo/feudaliSSmus. Pravicující oVčané/otroci budou stejně ne/náchylní k revoltě jako nyní, když jde po desetiletí úplně, úplně, ale úplně o všechno.
PROČ BY SE ZA "PERMAKULTURY" měli Predátoři, Vrchnost a Shabes/GOJ/im chovat "lépe", "krotčeji" a "udržitelněji", nežli na vrcholu tuneliSSmu/bombardériSSmu?!

3) Nedostatek kapacit a prostředků ve vývoji léčiv, jejich dopravě a distribuci nastolí v teplejším pásmu růst nemocí z parazitů a špatně čištěné vody.

Vložený obrázek

"Permakultura" je utopií nedouků, kteří nikdy nežili po více týdnů ve zvlhlém prádle, příbytku a v tropech nebo subtropech (pokud tam vůbec během svého prožluklého života zavítali!) byli zhulení od rána do večera a moc všeobecného rozhledu o světě tam nenadbrali! [oči v sloup]

249978

06.08.2011 22:52

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět musím souhlasit s panem Editorem. A píšu to i v replice pod včerejším článkem:

Permakultura je Utopie nedouků, kteří NIKDY po více týdnů nepřežívali ve zvlhlém prádle, příbytku, prostředí.

A pokud někdy zavítali i do subtropů a tropů, tak tam byli nonstop zkulení a příliš rozhledu si tam nenavýšili.

Vložený obrázek

Pokud dojde k nedostatku energií, zhroutí se doprava, severní a jižní mírný pás se takřka vylidní během několika let
- a v subtropech tropech budou lidé přežívat bez kvalitních léčiv s parazity, nedostatkem vody a s Predátory, Vrchností a Shabes/GOJ/im nastoleném neo/feudaliSSmu pro větší rodinné Orlíky a Toskánské Špindly!

Pravicující Ovčané se nebrání poslední desetiletí, kdy šlo a ještě jde o VŠECHNO, nebudou se bránit / ani až budou zubožení. [mrknutí jedním okem]

249980

06.08.2011 22:59

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: Krize

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas: Ještě v 2008 mohli Predátoři "časovat", kdy "spustí vlnu" - např. podržením VŠECH, jen "náhodou" Lehman Brothers NE!

Ale od té doby uplynulo mnoho špinavé vody v Hudsonu i East River [vyplazený jazyk]

A ostatní svět už se připravil: JůYsEj už nejsou "v akci", nýbrž jen usilovně šlapou vodu z posledních sil.

Proto Rusové mohou na kolapsu JůYsEj nejen geostrategicky obrovsky vydělat - a za pár barelů humanitární ropy chřadnoucímu zrůdnému Pax Americana si zakoupit zpět Aljašku a jako přídavek i CELOU EUropu, která je stejně jen menším ruským poloostrovem[smích]

249981

07.08.2011 10:37

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Že v současných podmínkách "života na okraji bohaté velekonSSumní společnosti" přežije, neznamená, že AŽ to BOUCHNE, tak bude naprosto stejně žít dál!!!

V Rumunsku, Gruzii, Arménii aj. DODNES žijí sedláci půl roku na pastvinách v horách

a aby neumřeli zimou, hladem nebo nestrádali, MUSÍ zimu přečkat "v odporné civilizaci" pod horami.

I ve "slavném" Švýcarském Spříseženectví se museli sedláci dávat najímat/naverbovávat na zimu do vojsk nejen okolních států!
Btw. Od té doby se tradují v různých zemích tzv. udatné Švýcarské gardy

Že někdo přežije DNES na pokraji společnosti (vybaven mnoha jejími nástroji, produkty, ochranou a záložní pomocí) neznamená, že by přežil i po pádu tuneliSSmu/bombardériSSmu v počtu 1-2 milliard obyvatelmírného pásma.

Ve celém středověku a raném novověku žilo na celé ZEMI ani ne 500.000.000 obyvatel.
Dnes je nás 14x VÍCE!
Bez obřích vlečných rybářských sítí, gigantických traktorů, obřích zavlažovacích čerpadel, hnojiv a léčiv - A zejm. bez komfortního topení a klimatizace by se brzy život středověku opět podobal.

I s Predátory, Shabes/GOJ/im a Vrchností!

Jen by se v každé zubožené osadě tyčily pobočky Yad Vashem s OBŘÍ POKLADNIČKOU permanentní sbírky na Holocaust, namísto kostelů, mešit, či podobných chrámů VĚČNOSTI [mrknutí jedním okem]

249999

07.08.2011 10:48

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Celé je to podvod pro naivy!

...Ein anderer Kritikpunkt betrifft den angeblich übermäßig massiven Maschineneinsatz durch Holzer...

http://de.wikipedia.org/wiki/Sepp_Holzer

Opět jen jedna z mediálních sensací a podvodů na pravicující oVčanské čtenáře či diváky [bliji]

250000

07.08.2011 11:11

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

A ještě další perla:

Největší evropskou hvězdu permakultury jsem si nemohla nechat ujít, přestože šlo o záležitost dosti drahou,
kurzovné na tři dny plus strava stály 300 euro. Sepp Holzer pak všechno doplňoval a odpovídal na dotazy. Pro nás zasvěcenější nic moc nového, hovořil dosti obecně – naslouchat přírodě, vžívat se do ní, pozorovat ji, nebojovat s ní atd. Celkově působil dojmem zemitého rakouského sedláka, který využívá své chytrosti k tomu, aby se co nejlépe uživil.
............
čekala jsem, že budeme aktivně řešit různé úkoly přímo na pozemku, ale první den jsme stále někde postávali v mrazu kolem Seppa a on vedl dlouhatánské a značně repetitivní monology, zase na té obecné úrovni. I na konkrétní otázky odpovídal velmi obecně, takže to pro mě byla zkouška trpělivosti
................................

Také kázal vyhloubit bagrem na pozemku tři metry hlubokou rýhu, ve které se měla skoro určitě objevit voda – neobjevila se,
............
Na kurz přijelo (2000 km autem od Moskvy) i šest Rusů – anastazijců z tamního Centra Seppa Holzera. Vysvětlili nám, že v Rusku je asi 80 anastazijských osad, v každé několik desítek rodin, ale že ti lidé se narodili „na asfaltu“ (tj. ve městě) a z pozemků se nedokáží uživit. Centrum se snaží zprostředkovat jim Holzerovo know-how. Někteří anastazijci se ale uzavírají do sebe a nekomunikují s nikým, protože v posledních letech hnutí získalo vinou skandalizujících médií image náboženské sekty. Před 15 lety byla situace mnohem lepší, hnutí se těšilo popularitě. Prý jen asi deset procent anastazijců žije na svých pozemcích nastálo, ostatní dojíždějí („dačniki“). Autor Anastasie Vladimir Megre se s Holzerem nikdy nesetkal, prý žije v Německu a spíše se skrývá.

http://permakultura.cz/index.php?option=com_conten...

250004

07.08.2011 19:24

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jak "jednají"?! Žádný ekozemědělec by nepřežil, pokud by nebyl obklopený konSSumem, dotacemi, vysokými výkupními cenami díky jednotné zemědělské politice EU.

Každou chvíli mi některý spřátelný "alternativec" vypráví zvěsti o kamarádovi, co se vykašlal na práci, začal obdělávat s přítelkyní nebo manželkou pole - a po roce a něco zjistil, že bez dotací a předjednaného výkupu od "zlých" nealternativců (alternativci obvykle mají s koupí drazších produktů VĎY problémy) by nepřežil. A alternativně by umřel hlady!

Tak na mne, prosím, moUdře laskavě neprskej. Protože KDYBY TO BYLA CESTA, určitě by permakulturistů přibývalo mírou větší, nežli malou. Jde ale jen a jen o sprostý kšeft pro otuplé naivní oVčany: [url]http://zvedavec.org/nazory_4551.htm#ptr250004[/ulr]

250064

07.08.2011 19:50

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já mám úplně jinou zkušenost s "brahmány". Nikdy jsem je neviděl vykonat nic jiného, nežli zastrašovat a vydírat své krajany, žebrat a uspokojovat tělesné potřeby obtloustlých a obstarožních "meditujících" žen ze Západu - a počítat v ústraní "vykoledované" a vysouložené obolusy...

Vložený obrázek

Ale co nebylo, může jako zázrak i být... Pokud by to ale mělo s "brahmány" skutečně ve vlivu na zemědělství fungovat, museli by se tamní zemědělci topit v blahobytu - a zatím?!

Nic nemám proti "ekozahradám". Na druhou stranu iHned na počátku filmu je hlásáno: s podporou Magistrátu Prahy etc. A vypadá to jako z poplatnických peněz bezrizikově provozované mejdanové doupátko...

Na filozofii permakultury mi vadí zejména fakt, že aby získali permakulturisti dotace a obří vstupné na podvodná show a presentace, tvrdí, že permakultura je CESTA. Přitom nejsou bez vybírání dotací a obřích vstupných za podvodné presentace, schopni přežít ani od podzimu od jara. A lživě tvrdí, že permakultura by byla schopna nahradit současnou přetechnizovanou a vyžilou civilizaci.

Tvrdím, že nebyla. Permakulturisté by jen přivedli lidstvo do slepé uličky - a pak by se šíleně zhulili, aby unikli skutečné realitě. Bez dotací, garancí rizik, obřích inkas ze vstupných na podvodné "přednášky" ... a bez fotrovských prkenic!

250069

07.08.2011 20:09

Role muže a ženy v rodině

Výhodou muže je, že vždy může ženu upgradovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Výhodou muže je, že vždy může ženu, pokud s jejími funkcemi není spokojen, upgradovat.

Jak žena stárne, šance na upgrade od úspěšných a zabezpečených mužů postupně mizí.

Proto moUdrá žena o své funkce pečuje s vypětím všech sil, aby mužovo rozhodnutí k jejímu upgrade co možná oddálila.

Takový je dnešní svět. A děti, společné majetky, dluhy a další závazky žádný vztah a svazek spoutat nedokáží.

Ač to z počátku málokterá přizná, nejvíce žena touží po sebevědomém a přísném pánovi, který by se stal smyslem jejího života. A nejvíce opovrhuje mamánky.

Je to z jednoduchého důvodu: Čím sebevědomější je její partner, tím doufá, že budou v životě průbojnější (a úspěšnější) i jejich společní potomci. Proto žena dokáže tolerovat mužovy nevěry a raději se o něho rozdělí s dalšími ženami, nežli by riskovala upgrade jinou.

Na druhé straně pro muže je nesnesitelná představa, že by měl zabezpečovat jako trubec cizí kukačku, co by žena někde od jiného muže obtěžkala.

Stať a moralistické "cvíčo" pana Lhotáka mi připadá jako z jiného (asexuálního) veSSmíru - asi stejně bizarní a obskurní jako ne/vztah Maud Brewsterové a Humphrey Van Weydena z Mořského Vlka od Jacka Londona...

Možná by nebylo od věci, kdyby si pan Lhoták včas dal dohromady, jak "on to (vztahem k ženám či [zahanbení]mužům:p[smích] vůbec má".... [mrknutí jedním okem]

250078

07.08.2011 21:20

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane René, nejenom Mormoni, ale třeba i Amish, jejichž produkty i já vyhledávám. Ale to nemá nic společného s přežitím dnešního počtu obyvatel. I Amish v kritických chvílích zajdou do nemocnic, opírají se z nemalé části o dnešní výzkum a vědu (i když se snaží navenek vypadat jako "nepolíbení"). A to nejdůležitější: nepřispívají na obranu a vnější části infrastruktury.

Kromě toho jsou semknutí právě proto, protože umožňují dospívajícím jedincům dočasně komunitu opustit a "nastavit si individuální zrcadlo" a hodnotový žebříček ve vnějším prožluklém světě tuneliSSmu/bombardériSSmu. Většina se jich pak vrací zpět do lůna Amish. Černé oVce samy odpadnou.

Tenhle "ideální (ale upracovaný) ráj" by asi byl velice těžko udržitelný globálně. Černé oVce by "ráj" velice, velice, ale velice ovlivňovaly. A nikdy by nemohl být tak svobodomyslným a lehkoběžným jako je uvnitř hroutících se a bankrotujících JůYsEj [mrknutí jedním okem]

250090

07.08.2011 21:35

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Člověk se "mění"?!

Nikoliv, jen pár vychcanců a naivů "dojí" dotace a ještě naivnější donátory a návštěvníky podvodných přednášek. Nejen proto, že mám celkem dostatek půdy na různých místech světa ( z velké části ne vlastním přičiněním), dokázal jsem se častokrát unášet představami a kalkulacemi, zda bych byl na jednom místě schopen přežít, pokud bych byl odkázaný "jen na půdu".

Možná bych dokázal hlady a zimou neumřít pár zim. A to jsem měl ryze skautskou výchovu ještě dříve, nežli jsem uměl číst a psát. Nedokážu si vůbec představit, jak by dnešní jedno/potomkové rodiny (pokud vůbec mají děti...) se přenesly přes nápory nemocí, záplav, neúrod, loupeživých band a nedostatku farmacie, chemie a energie.

Možná by přežil tak 1/1000 nebo 1/10000 současných pozemšťanů žijících v mírném pásu.

250091

07.08.2011 21:45

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Oracle, viděl jsem už během života velký kus světa. Přesto nebo právě proto je mi na první pohled jasné, PROČ je permakultúra "IN". Je to jen a jen pro zástupy naivů, kteří permakulturníky šatí, dotují, vyživují a sexuálně potěšují. Stačí popojet na Podkarpatskou Ukrajinu a poptat se v některé vesnici, kdo dokáže vyžít "jen ze záhumenku". Bez práce ve městě, v zahraničí, darů a podpory od příbuzných, známých a sousedů nebo bez důchodu a příjmů od státu. Nemyslím si, že by člověk napočítal do několika tisíc na v celém regionu. Stačí se podívat na bídu zapadlých hnízd v Gruzii, Arménii, Střední Asii, And, Jižní Koreje a/nebo i Řecka či Balkánu vůbec. Úmyslně se vyhýbám v posuzování subtropům a tropům, protože ty mají zase naprosto jiná specifika, aby lidstvo přežilo v přibližně nynějším počtu pozemšťanů.

250092

07.08.2011 22:18

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená paní Lin, už ve Starověku léčili lékaři např. hysterii masáží dělohy hysterické ženy:http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=623&recor...

Dokonce i nepříliš vzdáleném XIX. století: "Masáže probíhaly ve vší počestnosti. Lékaři používali k výkonu pouze své ruce. Žádné divoké radovánky se tedy v ordinacích nekonaly. Přesto ale byl tento způsob léčby ženami hojně vyhledáván, a doktoři tak měli doslova plné ruce práce. Měli problém obsloužit denně velké množství pacientek, a tak se začaly vyrábět první pohyblivé vibrátory, které byly považovány za lékařské nástroje. Byly to většinou velké stroje poháněné párou, později benzinem a elektrikou(sic!). Některé byly i na ruční pohon.

Tak to vidíte. Chudinky naše prapraprababičky. Když si chtěly užít nějakou tu „pěknou chvilku“, musely se chovat jako hysterky a chodit k doktorovi."


Sex je prostě sex, láska je láska a manželství je manželství. Všechny tyto množiny se mohou různě vzájemně protínat - mohou, ale nemusí. Kolikrát žena zažije první skutečný orgaSSmus až ve zralém věku: a pak už na žádné "duchovno" nikdy slyšet nebude.[velký smích]

Sebezáchovný pud (a pud záchovy rodu) je totiž tím nejsilnějším - ať chceme nebo nechceme [mrknutí jedním okem]

250101

07.08.2011 22:29

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro mne za mne, když se najde dost oVcí jako jsi Ty, aby je sponSSorovaly nebo platily za přednášky stovky euros - proti ghustu žádný dišputát [chechtot]

250102

07.08.2011 22:50

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já s Vámi souhlasím. Ale na druhou stranu Irokézové žili na kontinentu s tehdejším počtem ani ne pár desítek milionů obyvatel.

Indové obývají pásmo, kde jsou i 3-4 sklizně ročně (záleží i na druhu plodiny). Přesto teprve moderními metodami došlo k několika znásobení indické populace. Dříve byla Indie naopak proslulá obrovskou úmrtností a hladověním.

Jsou to určitě vodítka a návody, ale ne přenositelná řešení pro dnešní dobu, rozsah populace a problémů.

Navíc "zemědělec" byl vždy submiSSivní tvor, lehce zotročitelný "lovcem(bojovníkem)"

Tak tomu bylo, je a bude. I v blízké budoucnosti, až nastane boj o půdu, vodní zdroje a transportní koridory. Zemědělci budou opět jako vždy podléhat lovcům, Predátorům, Shabes/GOJ/im a Vrchnosti. Nebudou si rozhodovat sami o sobě - ani o "permakultuře"

250106

08.08.2011 08:39

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená paní Lin, rozhodně jsem to neměl v úmyslu.
Ten odkaz měl jen posloužit k posunutí Vašeho argumentu, že DUCH je NADE VŠE!
Není a nemůže přirozeně být. Slečna v rozpuku je schopna popřít rodiče, jen aby dosáhla nepoznaného tělesného blaha, které jí vkódovala do podvědomí příroda. Žena středních let po prvním prožitém orgasmu v životě opustí děti i "hodného" manžela. Seniorka se stane citovou a/nebo majetkovou obětí maSSéra, promiskuitního šéfa sekty, léčitele.
A žádný Duch, ani rácio je nazachrání - zachránit je může jen včasný a "úspěšný" sex. Aby se nestal nepoznaným "zakázaným ovocem"...[velký smích]


Samozřejmě by mne zajímalo: "...To "něco" střídáním partnerek muže oslabuje..." Pokud Vám dobře rozumím, hodnotíte NĚCO, co z pozice ženy těžko můžete posoudit:

Orientální vládci měli a mají stovky manželek, kurtizán, souložnic... A i stovky potomků. Užívají si do pozdního věku. Nemohou si ani dovolit "selhat". Neustáli by to a post si neudrželi.

Stejné je to u alfa samců typu např. Ing Myrka Toopolánka - ač postižen diabetem a věkem, vystaví svůj "prut" vedle lehce oděné prostitutky v jednom z Berlusconiho Rodinných Orlíků pro snímky paparazzijů. Stejně tak Prof. Big Toonnel se předvede ob rok s letuškou

= a pravicující oVčané - jak pivní Pepíci, tak Lídl/ující Mařen/ky - dostanou očekávaný podvědomý signál: koho VOLIT za vůdce!

V každé hierarchii ten, "kdo množí", je vhodným VůDCEM.
Naopak, ten, kdo je "kapoun", patří do archivu nebo (v horším případě) k nádobí...

250129

08.08.2011 08:48

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Jezířkáři, rozumím tomu tedy správně, že tvrdíme totéž:

Permakultura není CESTOU pro současný počet obyvatel planety Země?!

A vegetuje jen díky dotacím, vstupnému a donátorům?!

250132

08.08.2011 10:37

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Blaho řeckého lidu ??? Cože?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Luxore, nebylo by lepší doporučení panu Vodopádu, aby přemluvil německé důchodce ke spoření na důchod JEN v průběžném penzijním systému?

Ale co by pak pravicujícím oVčanům Predátoři, Shabes/GOJ/im a Vrchnost na stavbu nových rodinných Orlíků a Toskáských Špindlů rozkrádali?!

250144

08.08.2011 10:46

Role muže a ženy v rodině

RE: neschopné líné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bábo Blažková, domácí násilí má mnohdy spouštěč v ne/ochotě žen ho řešit v prvopočátku. Mnohým se "tvrdší ruka" i zpočátku líbí. Eskalují mnohdy "itálie" pro pouhopouhé vzrušení. A nedokáží ten práh mezi "itáliemi" a skutečnou brutalitou odhadnout a řešit.

Na náhodou i u S/M praktik platí pravidlo STOPKY.

Na každý ecxes musí být dva: jeden, který je v akci - a druhý, který přijímá. Stejně jako v každém nerovném postavení - ať už při podpisu nerovných smluv, otrockých pracovních pozic nebo startu do dluhových pastí.

Či odpravicování akumulací/tunelování pro rodinné Orlíky a Toskánské Špindly!

Vždy existuje nějaké řešení: jiný partner, emigrace, rekvalifikace...

250147

08.08.2011 12:28

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nesmysl! Sepp není o nic větší "génius", nežli jakýkoliv jiný vychcaný sedlák, který k zemědělství přimíchal i mediáliSSmus a kaSSírování idealistických naivů a vystrašených bulíků.

Nebojte se přiznat, že Vás článek, ODHALENÍ Seppových "PRAKTIK" a postřehy autorky ranil - o to víc, že autorka měla s čím srovnávat.
Jak můžete tvrdit, že zrovna já "nemám rád samozásobitelství"?!
V rodině jsem na straně zeleninových koutů a záhonů, přestože zeleninu nemusím, oproti převaze vzývatelů (a zejm. vzývatelek) konservativních okrasných zahrad! Naštěstí záhony pak neobdělávám.
Ale pohled na ně, stejně jako na plodící vysokokmeny mne naplňuje pohodou víc, nežli na japonský nebo anglický styl.
Když pan Editor řešil ex-post ortel nad svým stromem, také jsem mu nepochleboval, protože se biju i o mé (nejen plodící) "vlastní" stromy s mým okolím do posledního dechu. A připadalo mi, že on byl v boji o jeho strom na své nejbližší okolí příliš měkký, laskavý a shovívavý...

Proto jsem nemusel Seppa a jeho "knihu" dlouho "šacovat" a rychle uhádl, která tluče. Článek autorky (která není začátečnice(!)) mi jen dal šanci se ochránit proti nařčení, "že Seppu ne/znale a "urbano/laicky" ubližuji".

Že autorka Seppa "pochopila" a nelitovala několik set euros, neznamená, že ho vyzdvihuje. Naopak celkem jasně popisuje cirkus s pramenem/nepramenem, neplodné a nekonkrétní oblbování a zabíjení času draze zahlujících a zevlujících účastníků.

Je jasné, že jako MoUdrostrak musím povyšovat obsah nad formu (což není ani na Zvědavec.ORG příliš obvyklé), protože jinak bych byl brzy pivním zinkajícím pravicujícím Pepíkem, co za zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchal Kocábu, věřil Pracce Trhu a adoroval Prof. Big Toonnela a jeho Poučky.
A to by bylo - jako závdavek pro uspokojení současným stavem světa - i toho, co by mne v blízké budoucnosti čekalo, velice blbou prognóSSou [mrknutí jedním okem]

Pravicujme, zpoplatněně přednášejme, podvodné knihy vydávejme, tunelujme, humanitárně bombardujme
- dokud je ještě KOMU, KOHO a CO! [oči v sloup]

250158

08.08.2011 14:21

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Jezířkáři, jj - to je zaase něco podle mého ghusta!

Asi jsme v tomhle stejná krevní skupina[smích]

Doporučuji na oplátku např.: http://www.landartgenerator.org/blagi/

250177

08.08.2011 14:25

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

MoUdrostrak 90.?.?.?

Z toho pána by ale pan Prof. Big Toonnel radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně NEMĚL!

Moc a moc to zavání technologiema sociálního státu Německa, Skandinávie apod., po kterých touží a jediné je ochotné platit ZLÁ RUDÁ COMMUNIStická Čína!

Pro pana Prof. Big Toonnela jsou jedinou "pravou" potravou toxické finanční deriváty a kouřící komíny! [bliji]

250178

08.08.2011 14:46

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Luxore, pane Marťasi, jste již (s velkým prominutím) opravdu, opravdu, ale opravdu mimo míSSu!!!

Nejlepší Parmapermapermaterracultůůůru nabízím již jen já - ve spolupráci s věhlasným panem Seppem, volejte iHned a iDnes

1-123-123-800

Permacultůůůůre Numbers for Worldwide Future Communications

P.S: Cena volání "jen" 800 Amero/min.

Důležité upozornění: pokud hovor přerušíte během 150 minut úvodního poučného Seppova slova, neváhejte začít s hovorem od počátku [mrknutí jedním okem]

Volající budou slosováni o nejcennější cenu - 10 vyloSSovaných Bulíku obdrží KNIHU s vlastnoručně vloženým mým a Milost/páně Seppovým vyliSSovaným permakultůůůrním lejnem!

250180

08.08.2011 15:33

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vytřískali jsme s pp. Luxorem a Marťasem na Perma/Kal/ČR Road Shows

na několik nových rodinných Orlíků

i

na mnoho pravicujících Toskánských Špindlů!

Ó, my se máme! [mrknutí jedním okem]

250188

08.08.2011 21:39

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená paní Lin, to že to "tak vidím" neznamená, že s tím souhlasím. Nebo že se toho striktně držím.

Prostě podle toho se rozhoduji, když chci odhadnout motivace někoho okolo sebe, kdo může ovlivnit mé plány a záměry. A málokdy jsem překvapený!

Jedna věc je držet se moralit - jako pan Lhoták.
Druhá věc je chápat se "vznešených" hodnot (jako Vy).
A naprosto něco jiného je brát život takový, jaký je = živočišný, pudový, prvoplánovitý...

Pamatujete na Lorda Petra Dorothy Sayersové z před téměř cca 100 lety?! A na jeho poučky o reklamě a marketingu?

Reklama a marketing už tehdy byly "laděny" na maSSy. Ne na paní Lin nebo pana Lhotáka. Protože jak pan Lhoták, tak paní Lin jsou okrajem mezi jinak stádovitým a oVcovitým davem těch, které potrřebujeme maSSOvě ovlivnit.

Vložený obrázek

Nic víc, nic méně.
A Vrchnost i její Shabes/GOJ/im to vědí a řídí se tím, když vylepují "JISTOTY DESETINÁSOBKU", NašehoPánaKnížePána, odhalený ztopořený úd Ing. Myrka Toopolánka nebo letušku po boku Prof. Big Tooonnela...

Že pan Lhoták "nebude chápat", Vy budete povýšeně zhnusená a já se budu jízlivě chechtat na osudu lidstva příliš moc nezměni [mrknutí jedním okem]

250238

08.08.2011 21:49

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená bábo Blažková, Vrchnost to tak chce a tak to bude. Pornografie (pro maSSy) především!

Jedna věc je, že Vrchnost a její Shabes/GOJ/im na pornografii profitují.
Druhá věc je, že jejich vlastní matky, ženy a dcery drží zkrátka. Dokud není die "tokhter" pod čepcem, smí ještě poznávat život. Ale jakmile se vdá (samozřejmě ne za GOJ/im), je střežena jako oko v hlavě.

O lecčems to vypovídá.

Na druhou stranu, podívejte se dnes na burzu, co se od pátku všechno stalo s pomíjívými materiálními věcmi.

Když nemůžu usnout, postím si film mých "hříchů". A za chvíli spím v rukou "vzpomínaných andělů" jak dudek.

Až jednou budu starej oplzlej dědek, nezbyde mi nic jiného k potěšení, jen ty vzpomínky. Proto jejich revizi provádím už dnes, kdy je čas ještě sem tam něco dosud neobjeveného absolvovat a "do filmu" na stáří si do/nahrát [zahanbení]

Už roky žiju tak, abych byl schopný tomuhle prožluklému světu s klidem v srdci zamávat - a ničeho nelitovat...

Proto se na jeho konec celkem perverzně těším. A byl bych moc šťastný, kdybych ho ještě stihl. Ať to zní sebešíleněji,,, [mrknutí jedním okem]

250241

08.08.2011 22:04

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

MoUdrostrak 90.?.?.?

WholeFoods jsme tady už asi před půl rokem zpropagovali.
Naštěstí, lze ještě občas utéci před polystyrénem do EUropy nebo i dál na Východ. A přivonět k potravinám a připomenout si jejich chuť z dětství.
Což se mi v krachujících a on-line bankrotujících JůYsEj nedaří už ani ve WholeFoods. Z WholeFoods se stal řetězec BaťoStrojů - nejen na Union Square. Jen ten streSS - zda se ve WholeFoods "správně zařadím" před pokladnou podle poskakujících návěští, mne zbytečně zvedá adrenalííííín.
Řešily se tu i nevybíravé praktiky zaměstnavatelů k zaměstnancům v Amish krámech.

Amerika už nemá nez/kur/vené místo ani v ne/polystyrénu...

Zbývají už JEN francouzští "zlí" socialističtí zemědělci a jejich ne/hygieničtí polští kolegové. A možná zatím i Austrálie.

Jinak je s gurmetstvím ve světě téměř Ámen!

Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme, polystyrénujme, moSSantujme - dokud je ještě CO!

250245

09.08.2011 09:36

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: 46 příspěvků od začátku měsíce - je teprve 8. den

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poslyšte, vážený pane Editore - jde Vám o počet a/nebo o obsah?

46 (příspěvků) : 8 (dny) = 5,75 (příspěvku na den)

5,75 příspěvku denně

= 0,24 (příspěvku) za hodinu

tj. cca 1 příspěvek za 4-5 hodin


Můj největší zdejší přítel HHBB má od počátku měsíce příspěvků pod nickem HHBB(!) 26 - mimo nick HHBB raději počet jeho příspěvků nesumarizuji...
Nejsem tedy zdaleka určitě nějakým REKORDMANEM...
Ani co do počtu příspěvků - natož v útočnosti, svárlivosti nebo zasévání rozkolu a nepohody.
Velká část mých příspěvků je zdrojovaná, některé jsou opatřeny i obrázky - hluboko pod normou Vámi vyhlášenou (width="600").

Můj opakovaný dlouhodobý abonnement a Váš ceník se rovná hodnotě/ceně webhostingu na předních světových serverech pro téměř neomezený počet obrázků, dat, shlédnutí a přístupů.

Nedivte se, že mi Vaše politika účelového klacku není skutečně po chuti, protože se vymyká všem fairovým zvyklostem "mezi chlapy"[pláč]

Již minule jsem Vám navrhoval a nabízel, abyste mé opakovaně zmarňované subscriptions + finanční dary transparentně převedl na Vámi vybraný dobročinný účet - a můj účet poté spravoval jako omezený, dle Vaší libovůle +-10 příspěvky měsíčně.

A vypořádali se mezi sebou fair a chlapsky, jak se to mezi muži sluší a patří. Domnívám se, že intriky, zlovůle a zástupné důvody jsou spíše doménou zhrzeného ženského či spíše i dětinského světa - a mezi fairovými muži by neměly co pohledávat.

Budu si Vás o to víc vážit a neodradíte tím případné další návštěvníky, kteří by zvažovali "předplatné a sponsoring okusit".

Mně o peníze vždy šlo jen v první řadě. Ale ty z mého pohledu zanedbatelné částky jsou pro mne daleko důležitější z hlediska principu a očekávané svobody slova a názoru. Prosím, dokažte to laskavě i Vy, že jsem se při jejich poukazování nemýlil.

250285

09.08.2011 10:21

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, musím spíš souhlasit s panem Sašou, i když ani Vaše argumenty nepovažuji za nerozumné.

Ale: Velký business nemusí dle Pouček platit daně. Bohatí nemusí platit daně resp. si je smějí optimalizovat do daňových rájů, nadací apod.
Vždy bývá pravicujícím argumentem, že "bohatí stejně nahamouněné ne/daně proinvestují, utratí za luxus - a zaplatí při tom VAT/DPH.

Ale přece to samé, a ještě v hustější míře, zaplatí i taxikář, řemeslník, obchodník...?! Také nahamouněné ne/daně utratí?! A při směně zaplatí VAT/DPH.

Navíc "bohatec" si obvykle zoptimalizuje i VAT/DPH (prostitutku jako tlumočnici, svatbu dcery jako "business event", dovolenou jako služební cestu včetně diet... Což je One Man Company obvykle nedostupné.

Pokud vím, tak v Řecku nenahání (resp. neměli teď nahánět) kvůli-vá daním "malé živnostníky", ale Lékaře s milionovými příjmy, Advokáty, Makléře a právě lidi s nadprůměrnými příjmy, kteří je obvykle ulívali opět právě do zahraničních fondů apod.

V žádném případě nešlo o "taxikáře...", kteří:

1) Odváděli svých 500-1.000 EUR (bohatci naopak čerpali zhusta i "vratky")

2) Udržovali místa pro opraváře, pojišťováky, pumpaře, cestovní ruch

3) A z každé útraty a nákladu jim byla odvedena VAT/DPH státu...

250288

12.08.2011 19:51

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane r.k., velice si vážím Vašeho příspěvku a potvrzení zpravicování/zgamblerizování menších českých měst.

Btw. před časem jsem se připletl ke "kázání" jakéhosi kočovného Emeričana, co se snažil pozvedat jazyk Shakespearův "osvobozeným" pravicujícím českým Pepíkům a Lídl/ujícím Mařen/kám. Vysvětloval jim technickou "vacabulary" tím stylem, že nyní (za hodného Plyše) již mají pračky, vysavače, mixéry a podobné "vý/dobytky", které za zlého Bolševíííka neměli. A dokonce se "podívají i autem k moři"!

A Pepíci a Mařen/ky mu nadšeně kývali a dělali stádně Ou/Jez(!), protože netušili, co jim vůbec říká... Nevydržel jsem to a vstoupil mu do monologu a zeptal se ho, jestli ví, jak dlouhá byla fronta za zlého Bolševíííka k moři?

Když byl z toho vyjevený, tak jsem mu odvětil, že začínala v Praze, Brně nebo Bratislavě. A končila v Rostocku, Štětíně, Burgasu či Constanzi, protože na dovolenou k moři jezdila téměř každá česká rodina. A pračku nebo mixér také neviděli Češi po prvé po Plyši ve Vídni.

A ty trotlové by mu to bývali byli klidně-vá odkývali...

250678

12.08.2011 19:52

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

vOcabulary

250679

12.08.2011 19:54

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když tedy "kradou" a "rabují" bohatí resp. Zlatá Mládež, proč chtějí pravicující politici ZA TREST brát dávky "sockám" místo třeba majetků bohatým?!

250680

12.08.2011 19:58

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, naprostý souhlas!

Převážná většina "Emeričanů" v první linii, jsou mnohdy ne/oVčané bankrotujících JůYsEj - např. i Poláci & Co. Za příslib oVčanství, zahlazení trestu apod.

USA nabízejí občanství za vstup do armády. Velký zájem mají Poláci ( http://www.rozhlas.cz/zpravy/amerika/_zprava/89235...

250681

12.08.2011 20:09

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Každý businessman... si vsadí na kauzalitu jevů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prozatím se jakýkoliv záhadný "eskalační jev" (Lusitania, Tonkinský záliv, šrapnel na sarajevské tržistě, ZHN v Iráku, 9/11 etc.), po čase VŽDY nevyvratitelně auto/demaskoval jako Inside Job Made in USA, CIA, MoSSad...

Proč by tomu nemělo být i nadále?!

250686

13.08.2011 13:50

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Na dvě věci zapomněl

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bábo, opět máte více méně pravdu.

Jen bych rád dodal, že jak v Británii, tak v krachujících a bankrotujících JůYsEj, jsou immigranti v n-té generaci obvykle potomci britských či emerických domorodých Shabes/G0J/im z Indie, Pákistánu, Korey, Afriky, Vietnamu... - kteří museli vzít před vlastními spoluOvčany "roha", když se ti spolu-oVčané zbavovali kolonialiSSmu a imperialiSSmu.

Protože byli zvyklí žít v Indii, Vietnamu etc. jako "nadřazená" Shabes/GOJ/im kaSSta, očekávali i v Británii, kam je "hodní" boSSové s sebou vzali, že se svezou na zádech druhých.

A ejhle, oni, jejich děti, vnuci a do/importovaní příbuzní vegetují v raSSových a sociálních ghettech.

Podobné je to i zpravicovaném a zbídačeném Česku, odkud naprostá většina schopných Ukrajinců je už dávno na Ukrajině nebo v Rusku či na Západě. A importováni jsou přes vydřidušské a pro/korupční české immigrantské zákony příbuzní, pěšáci a služebnictvo ukrajinských mafiánských bossů.

Slýchávám to dnes a denně od českých firem nebo zastoupení západních firem v Čechách, co chtějí pozvat na stáž experta z Východu, jakým martýriem a ponižováním muSSí procházet.

Onehdá jsem slyšel i příběh Jižní Korejky, co si vzala Čecha (oba vysokoškolsky vzdělaní) a nebyla s to si v Česku dotáhnout do konce povolení k pobytu.
A čeští Shabes/GOJ/im úmyslně bránili spojení rodiny.
Připomínám, že Jižní Korejci do EU cestují bezvízově a nemohlo jít v žádném případě o "účelový sňatek".
Ta šílená STORY je on-line i k mání na stránce Českého Rozhlasu: http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/reportaze/_zprav...
Audio: http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player-2...

Pokud ale půjde o mafiána z Východu, podplatní čeští Shabes/GOJ/im mu za vzjatku rádi umetou cestičku...

Proto v Česku také bodou převažovat "bojovníci"

250734

14.08.2011 10:12

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Antiseptiku, souhlas...
Na druhou stranu, lidstvo se chová tímto způsobem opakovaně od věku věkův...
Podobně jako kvartální alkoholik, který si musí po rauši sáhnout na dno, aby si opět uvědomil kým je, kde je a kam směřuje...
Současný problém tkví v tom, že lidstvo je poprve v kondici zničit samo sebe. Nevěřím, že by se Číňané drželi své pověstné orientální zdrženlivosti, pokud by jim Predátoři začali sfoukávat oheň v krbu. Či by se Latinská Emerika nechala znovu zbídačovat a ujařmovat za pomoci právě tam - na jejím osudu - prožluklých Pravicujících Pouček...

Vložený obrázek

Vrchnost, její Predátoři a Shabes/GOJ/im hrají již nějaký pátek (pár desetiletí) vabank s těžce zinklými kartami. Resp. se snažili pod pláštíkem GlobaliSSmu zatáhnout celý svět do podvodného caSSina.
A převážná část nezgambleriSSovaného světa léčku prohlédla. A Vrchnost, její Predátoři a Shabes/GOJ/im již obehrávají jen sami sebe a pravicující oVčany - lokaje v přežívající v zinklém caSSinu.

Nikdo jiný totiž jako příslušníci "Západu" nejsme - jsme jen a jen ubozí, zlomení a vyšeptalí lokajové, kteří pomáhají blýskat falešná zingrlátka.
Vše, co je nyní ve vrcholném stádiu úpadku, propagoval Ronnie Reagan řka: "Emeričané, přestaňmě fucking vyrábět - a začněme se jen tak mezi sebou fucking obsluhovat."

Pane Vrchní, prosím ještě jednou... Účet prosím, ale až "zhasnou"...

250866

14.08.2011 13:02

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

Množí se "převlékací" a "přestupné" tituly, jak houby po dešti...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, musím konstatovat, že se množí "převlékací" a "přestupné" tituly - coby-vá konkurence Zvědavce, jak houby po dešti.

Před rokem, dvěma všichni unisono jen a jen pravicovali, vzývali Pracku Trhu, Poučky Professora Big Toonnela a lísali se k Paktu NATO, zRADARu, Israeli, k JůYsEj.

Každý snil svůj Emerican Dream, obdivoval láce v Lídlu a Bau/Maxu. Upisoval se k hypotékám na další a další byty a "domky" pro sebe, své děti nebo prostě "na šmelinu". Nájemní komsomolští hypotékující, leasingující, úvěrující a (samosebou) pravicující "žurnalisté" typu Adama B. Bartoše kočovali od redakce k redakci, a páčili od editorů i zadavatelů témat a PRek desetitisícová a statisícová výpalná...

Oproti tomu "dobře namazanému stroji" stál jen Zvědavec, Blisty a na prstech jedné ruky počítatelné entusiastické české a slovenské(!) webziny.

Najednou se ale postupně začaly objevovat úkazy typu: Česká posice, Parlamentní Listy a další tituly. Patrně se blíží "přestup" a je nutno se připravit na převlečení kabátů české kotlině. Pokolikáté už?!

Proto najednou Zvědavec nestojí po boku Blistů osamoceně jako vyvrhelové. Na druhou stranu ale ani zatím nemusí stavět do dveří inzertního oddělení bodyguardy. Možná jeho doba brzy přijde. Anebo ho převlékači se svými "obrozenými" tituly oběhnou a zmizí v dáli k mandarínským, brazilským, ruským a dalším investorům a jejich lokálním proxy.

Byla by škoda, kdyby se měl Zvědavec vypařit nebo rozplynout mezi "převlékači", kteří chrlí desítky článků týdně. Na druhou stranu nejmladší a také další nejvíce produktivní o něco starší generace třicátníků, či čtyřicátníků raději politiku neřeší. Museli by buď přiznat vlastní názorovou prohru nebo se stydět podívat do zrcadla. Navíc nemají problémy s texty v cizích jazycích. A ti co jazyky neznají, by stejně měli problém pochopit obsah článků na Zvědavci.

Starší generace jsou buď už pensisté, čekající netrpělivě na úlitbu za svých okleštěných důchodů na zpravicované DPH. Nebo jsou to jen o něco mladší lidé, kteří mají děs z čeho na důchod našetří.

V tomto kontextu je težké prognózovat, s jakým ohlasem se appel pana Editora setká u čtenářů Zvědavce, když jej nebyli ochotni podpořit ani v době, kdy němeli tak "vysoko do žlabu" - a kdy navíc byl Zvědavec osamoceným vojákem v poli/ i v příležitostech číst a sdílet kritický ne/sglajch/šalt/ovaný názor.
Přitom stačí si narazit klobou či čepici víc do čela - a zajít do libovolné pobočky RB - a poslat pár korun... Pár korun, které stejně pivní Bau/maxující Pepík či Gott/ující a Lídl/ující Mařen/ka utratí za třpytivé cajky, co za pár týdnů či měsíců skončí v popelnici...

http://www.reformy.cz/zpravy/bilderberg-chce-valku...

250891

14.08.2011 22:58

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale, ale Vojto, pan Quido nepoukazuje na výlevy ze své hlavy, ale na informace, které dosud nebývali známé. Z dnešního pohledu je velice složité potvrzovat/nebo vyvracet/ údaje, které v době vzniku byly velice těžko ověřitelné.

Stejné je to např. s národnostními historickými mýty versus dnešní úrovní poznání genetiky. Proto si pan Quido určitě nezaslouží Vaše jedovaté pravicujícíc úslinty typu: "Nesmysly"

250950

15.08.2011 11:47

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

Rozděl a panuj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět musím souhlasit s panem Editorem, paní Jarmilou i panem Sašou.
Producírování 4% nemá naprosto žádný jiný důvod, nežli rozeštvat "dolních" 10.000.000 v ČR mezi sebou.

Odmala jsme v dějinách historie přesvědčováni, že jednota je silou. Vrchnost a Shabes/GOJ/im se srocují v Bilderbercích, Trilaterálách, Lion's Clubech apod.

Podřadných 10.000.000 GOJ/im je do/rozřazováno do ODA,4/coal, moUdrých biomaSSných zelených, TOPek, VVéček - nyní prý Jirka Paroubků startuje obdobu VVéček i nalevo.

Producírující homos neslouží k ničemu jinému, nežli fragmentaci a paralysování majority mezi sebou. A rozsévání nenávisti...

Málokterá země (a majorita) na světě byla k homos tak vstřícná, jako Česko a Češi. Už za "zlého" Bolševíííka existovaly/byly trpěny podniky pro homos. Homo/pornoprodukce je dnech "pýchou" Čech a Prahy zvlášť na celosvětové úrovni!

Homosexuálové jsou přítomni ve všech komunitách, včetně i muslimů či Arabů, Turků... Proč ale muslimové, Arabové, Turci zaujímají v EUropě větší váhy?!

Odpověď je jednoduchá: Jejich kulturní okruh nepovýšil nikdy homos chování na rovnocenou příčku s heterosexuály a posláním zachování rodu...

Vložený obrázek

Proto EUropské národy "vysychají" obklopeni Homo Pride Marši - a muslimové zaujímají bez jediného výstřelu jejich prostor.

Už Řím býval promiskuitní, promořený prostitucí a homosexualitou. A jak dopad'?!

251006

18.08.2011 19:05

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zdravím srdečně, pane Luxore! Bohužel panu Vojtovi nesedí na jeho pravicujícím výšplechu téměř nic - kromě monotónnosti opsané z Pravicujících pouček. A důvod je velice jednoduchý: výšplech Vojty není opřen o reálný svět.

Ve "zlé" socialistické přerozdělující a vysoce zdaňující Skandinávii je zboží, služby a cena práce vysoce vysoce nad světovým průměrem - i průměrem nejrozvinutějších zemí světa. Všechny možné "podpory" pro Vojtou opovrhované "socky" několikanásobně přesahují průměrné české platy - či platy v "hodných" pravicujících státech. Ve Skandinávii jsou běžní 40 letí "stjůdenti" na zlém sociálu...

Přesto o "předražené" produkty ze Skandinávie se perou spotřebitelé na CELÉM světě - nejen ve zlé rudé Číně... Produkty otrockých montoven z hodného pravicujícího a zbídačeného Česka jsou prodejné, jen když jsou garantovány zlým socialistickým přerozdělujícím a vysoce zdaňujícím Německem. Jinak by do nich dnes již nikdo ve světě už ani nekopl...

Tolik rozdílu Vojtových zbožných přání a bolestivé reality...

251276

19.08.2011 10:31

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý HHBB, nevím, čemu máš důvod se smát...

Švédsko je na to "tak strašně špatně", že jeho veřejný dluh meziročně vzrostl o "strašných" 0,4%. Pro srovnání dluh Tvého vzoru krachujících, ale stále hrdinně pravicujících JůYsEj se "vyšvihl" o 20,9%, pravicujícího Česka o 10,5%. Btw. veřejný dluh "zlého" socializujícího Německa dokonce poklesl o -3,8%...

Čímpak to asi tak bude, že "zlé" socialistické Švédsko i Německo nezvyšují dluh v době, kdy by se k nim měli všichni "hodní" investoři obrátit pozadím?!

251318

19.08.2011 18:19

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Aristokrate, asi jsem úplně, úplně, ale úplně mimo.

Ale tak mi laskavě vysvětli, PROČ je slavné JůYsEj na huntě?!

A PROČ naopak "zlé" socialistické vysoce zdaňující a přerozdělující Švédsko má nejvyšší ekonomický růst, nejvyšší míru inovací a nejvíce konkurenceschopné hospodářství z celé EU?!

Zdroje: "Sweden tops rankings of global technology report for first time; Ireland remains at 24th rank behind Belgium and United Arab Emirates". Finfacts.ie. Retrieved 2011-03-11.
"The Swedish Engineering Industry". Ab.se. Retrieved 2011-03-11.
"CIA – The World Factbook – Country Comparison :: National product real growth rate". Cia.gov. Retrieved 2011-03-11.
INNOVATION UNION SCOREBOARD 2010. The Innovation Union's performance scoreboard for Research and Innovation. (PDF) 1 February 2011. ec-europa.eu. Retrieved on 2011-08-17.
Klaus Schwab (Ed.) The Global Competitiveness Report 2010–2011. weforum.org]. (PDF) . World Economic Forum (2010). Geneva. ISBN 92-95044-87-8. Retrieved on 2011-08-17.


"Sweden has moved ahead of Singapore and the United States to claim 2nd position this year. The country benefits from the world’s most transparent and efficient public institutions, with very low levels of corruption and undue influence and a government that is considered to be one of the most efficient in the world: public trust of politicians is ranked a high 3rd. Private institutions also receive excellent marks (ranked 3rd), with firms that demonstrate the utmost ethical behavior (ranked 1st), strong auditing and reporting standards, and well-functioning corporate boards. Goods and financial markets are also very efficient, although labor markets lack flexibility. Combined with a strong focus on education over the years (ranked 2nd for higher education and training) and the world’s strongest technological adoption (ranked 1st in the technological readiness pillar), Sweden has developed a very sophisticated business culture (2nd) and is one of the world’s leading innovators (ranked 5th). These characteristics come together to make Sweden one of the most productive and competitive economies in the world" http://www3.weforum.org/docs/WEF_GlobalCompetitivenessReport_2010-11.pdf

Můžeš mi cokoliv z toho vysvětlit, pls?! [mrknutí jedním okem]

251338

19.08.2011 20:30

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Aristokrate, které tedy tipuješ, že budou v pohodě, pls...?

Vložený obrázek

251345

20.08.2011 09:23

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, v časové tísni jsem přehlédl Vaši repliku, takže odpovídám až s opožděním.

Já nevyčítám Vojtovi, že lže a překrucuje (jako např. HHBB a jeho klony). Vojta úmyslně ignoruje, pokud se něco povede, ale neopírá se o jeho názorové fundamenty. Či ty Vojtovy fundamenty (dogmata a "Poučky" ) empiricky popírá... V tom je rozdíl mezi HHBB a Vojtou.

Pokud budu typickým českým pivním Pepíkem, co za zlého Bolševíííka naslouchal jen Kocábu - a nyní pravicuje, seč se za kočárem práší - a přitom se propadá se svým okolím do stále hlubšího morálního i existenčního bahna, budu se také muset opřít o dogmata a "Poučky". A zbožně doufat, že vydrží... A že jsem slepě vsadil na správnou kartu...

Naprosto něco jiného ale je, pokud začnu posuzovat svět okolo sebe oproštěný o Kocáby, dogmata, "Poučky" - a mediální lži a manipulace...

Okamžitě si v tom případě všimnu (a musím všimnout - pokud nejsem dogmatik a "Poučkář"), že např.:
1) Slovinsko je na tom lépe, nežli Česko, přestože trpělo po Plyši několik let embargem na celou zbytkovou Jugoslávii, nemělo ani kuponovou privatizaci, ani pravicující vlády a zejm. "Poučky", Kožené, Krejčíře, Pitry & Co.
2) Zlý socialistický sever EUropy (a zlé socialistické Německo) jsou na tom v čase daleko lépe, nežli hodný thatcherovský Albion, Irsko, Pobaltí - a i Česko.
3) Zlé nedoprivatizované Polsko se přes krizi lehoučce přehupuje v každém okamžiku neskonale snadněji, nežli hodné rozkradené Česko, Slovensko nebo Pobaltí či hodný proamerický rozkradený Balkán.
4) Kolonie a ostrovy (zámořská území) zlé socialistické Francie trpí menší kriminalitou a naopak se těší vyšší životní úrovni a blahobytu, nežli dependance hodného Albionu. http://www.nationsonline.org/oneworld/territories....

Mohl bych pokračovat dál a dál...stejně by to Datistu typu Vojty nepřesvědčilo - Poučka je Poučka, Recept je recept, Dogma je dogma. Že na ten "recept" zemřel Vojtův pacient nejmilejší a Kocábou nejopěvovanější = slavné neregulující JůYsEj - a dále pacienti Island, Irsko a další a další je jedno. Nepasuje to na "Poučky", tak to ani nesmí být de lege artis medicinae/facultas economicae

Těm pacientům, co naopak NEPOLYKÁNÍM RECEPTů a "Pouček", prospívají, je potřeba iHned a iDnes vyčítat vše možné, aby se platnost "Pouček" a smrtonosných receptů ještě na pár let udržela - nežli Vojta zemře nebo alespoň odkráčí mimo produktivní svět.

Takže kašleme na empirické vyvrácení Pouček - a naopak snášejme oc nejvíce ARGUMENTů (na první pohled racionálních), které ale selektivně straní Počkám a/nebo se o Poučky fundamentálně opírají. Že zemře dalších pár podle Poušek kurýrovaných pacientů vem čert. Hlavně, že se ProfeSSůra udrží (do penze či do rovu)...

251389

20.08.2011 10:07

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, nenechte se rozhodit, protože o nic jiného jemu ani nešlo - argumenty mu stojí totiž na velice demagogickém písku - a vůči lékařům zvlášť:

>Mne na lekarich vadilo to, ze, jak nekteri rekli (primitivne) v
>TV, je stve, ze nemaji stejne prachy jako Jagr. Skutecne, to
>prirovnani jsem slysel. Vyuzili situace a svuj hlad po penezich
>dali najevo "odchodovou" akci. Odsuzuji je za to proto, ze
>vystudovali zadarmo a takto vyuzili demokratickych vymozenosti
>poukazem na platy lekaru z jinych zemi, kteri vsak museli za
>studia platit. A ministr zdravotnictvi vyuziva duveryhodneho
>image k tomu, ze jim, na ukor ostatnich, pridava - vsichni
>ostatni budeme v oblasti zdravotnictvi platit kdejake navyseni -
>v jadru tim se uhradi onen jejich kapric.

Bankéři a banksteři, či lékárníci, technici, architekti, právníci nebo projektanti a další snad neštudovali za zlého Bolševííííka ZADARMO?!

A dnes mají obvykle příjmy /podle parity kupní síly/ srovnatelné nebo dokonce (právě díky paritě kupní síly/ převyšující země, kde se za studia platilo. Zkuste průměrného projektanta nebo technika poslat do JůYsEj - a vyškrábe Vám oči. Protože by si okamžitě společensky ublížil.

Znám dost případů známých, kteří se po pár letech a založení rodiny vrací ihned do zlých post/communistických Čech, protože vědí, že by s tamním neo/liberálním příjmem nebyli schopni dopřát svým dětem takové kvalitní vzdělání i PRÁVĚ špičkovou lékařskou péči, jako s mírně nadprůměrným příjmem v Čechách. A k JůYsEj (i jiným "perlám" neoliberaliSSmu) se raději obrátí ne/pravicově pozadím.

Což se ale o lékařích říci nedá. Protože VŽDY a VŠUDE stojí lékař v každé společnosti na vrcholu piedestalu důvěry, odpovědnosti, ale i příjmů a společenského zařazení.

Jen v pravicujícím Česku byli nemocniční lékaři nuceni přihlížet, jak je pravicující a tunelující managementy tlačí stát se spolupachateli rozkradení veřejného zdravotního systému. A zároveň krýt a být spolupachateli podvodných zakázek na účet pravicujících oVčanů - a mít za to nestydatou mzdu, kterou lze dosáhnout v jiných oborech s daleko nižším vzděláním i společenskou odpovědností a vážností.

Proto jen pravicující omezenec může tuhle očividnou disproporci považovat za doktorský "kaprííííc"... [mrknutí jedním okem]

251392

20.08.2011 16:51

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane 46...* i já Vám děkuji Vám za seriosní repliku [mrknutí jedním okem]

Skutečně jsem to psal tak, jak jste to pochopil. Pokud někdo "pravicuje", neměl by trpět disproporci. A u lékařů zvlášť.

Btw. pokud by mělo dojít k děleni na pravici a levici, asi bych se celým svým dosavadním životem měl postavit spíše napravo. Pokud si dělám z dnešních hurrah pravicujících "komsomolců" šoufky, vede mne k tomu jen a jen vlastní egoismus:

Nechci se dožít stavu, že se budu brodit kriminalitou a lidskou beznadějí jako v zemích, kde vládne po staletí a desetiletí jen neviditelná pracka trhu: v "křesťanské" subsaharské Africe, "demokratické" Indii, pravicujícími deformami a poučkami zbídačelé Jižní Emerice či obludných ghettech Detroitu, Philly a dalších "perel" trhu/trhů bez přívlastku.

Více pravice, znamená pro mne osobně, více nákladů na alarm, zabezpečení a samozřejmě i pojistné. A nebezpečí zvracení nad svým středně vzdáleným či vzdálenějším okolím. Určitě pro mne neznamená víc pomíjivých cajků, větší objem válců v autě nebo luxusnější dovolenou. Pravicující individuum je pro mne ten, kdo se nemůže dočkat, až ghetto s nepřizpůsobivými bude na periferii každého českého/středoEUropského města a vesnice... Kdysi pazderny s ubožáky byly součástí sebemenší EUropské vesnice. Naštěstí z nich během "zlého" welfare vymizely. Individua dělají vše proto, aby se pazderny, zastavárny, exekutorny a ghetta staly opět běžnou součástí skvělé současnosti i budoucnosti...

251420

20.08.2011 17:42

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět Vojto povyšujete formu a lpění na "Poučkách" nad obsah...
Je jasné, že ve frankofonním světě je nedůstojné/ba urážlivé i oslovení křestním jménem, zatímco v anglo/saSSkém či skandinávském prostředí je "tykačka" navýsost běžnou a normální.

Protože internet dorazil do českých končin z anglo/saSSkého prostředí, jednoduše do něho přechází i neformální styl.

Nic není trapnějšího, nežli technické tituly na českých vizitkách a v českých adresářích nebo dokonce Mgr/ování na zvoncích a na privátních dveřích.

Vždy si vzpomenu na jednoho člověka, co si "vystavoval" na dvéééře JUC. A nevěděl, která bije. Můj příbuzný a mentor, který mne prováděl v Čechách dětstvím a sám spíše své tituly skrýval a používal jen když to bylo nezbytné, měl na moji otázku jednoduché vysvětlení: "To je vůl, který neudělal druhé státnice - a ještě to hlásá do světa".

Zajímavé je, že ve skutečně "kolegiálním" světě přichází nabídka tykačky velice brzy. Na počátku mé profesní pouti mi taky bylo blbé si tykat s kmety i kmetkami, které mi mohli být prarodiči. Ale nyní i od náctiletých vyžaduju v neformálním či kolegiálním styku striktně, aby mi tykali a oslovovali křestním jménem. Lépe se pak i po delším období navazují kontakty a hovory. A daleko rychleji se míří k meritům věci.

Něco jiného je být zdvořilý, a něco jiného chodit okolo kaše a rozpliznout debatu do zbytečných okecávaček.

251423

20.08.2011 19:08

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, ať se snažím maximálně kriticky cokoliv na Vámi sdílených teoriích najít k vyvrácení, tak stále odolávají...

Bohužel jsem ale zahlcený jinými "světštějšími" řešeními, které mi ani tak nezahlcují časově, jako selektivním blokováním hlubší pozornosti podle priorit. Nejsem příliš zdatný v multitaskingu... A na Vás by opravdu potřeboval jeden nerozparcelovaný den, abych se do všeho mohl pohroužit.

Vím, že jste mi nabízel kontakt a já ho tehdy nerad, ale musel upozadit (pravděpodobně jsem byl někde na delší cestě).

Koupě domény stojí pár korun a webhosting jakbysmet. Pan Editor by možná poskytl slevu na reklamní odklik pro další zdejší návštěvníky a zájemce, aby sám nenesl plnou odpovědnost. Rád Vám na takový projektíček nějakou stovku/tisícovku v prvopočátku přispěji. A domnívám se, že nebudu sám...

A Vy byste zase pana Editora mohl velice zřetelně nalinkovat na Vašem webu... Možná by to bylo nejkulantnější řešení, které by zachovalo dobré vztahy a dalo šanci více prozkoumat Vámi šířené myšlenky.

Nevylučuji i opravdu velice silnou podporu, pokud se potvrdí, že se na Vašich myšlenkách dá šířeji stavět.

251432

20.08.2011 19:20

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Panove Luxore a MoUdrostraksi! Prave jsem sem odeslal nazor,
>nasmerovany tak zhruba na vas oba.

>Vite, co? Asi mame duvod byt spokojeni s nasi dobou a mistem, kde jsme se narodili a dal prozili nase zivoty, nebylo to az tak
>nesnesitelne. Predstavte si jenom valku, zemetreseni, tsunami,
>hladomor, opravdove financni krize, kdy se stoji fronta na kilo
>mouky, atd., atd.

Vážený pane 46.* , co je více Bakaly?!
Nežli více vil se sedmimetrovými zdmi, ochrankami, střílnami - ale i 40.000 zotročených nájemníků.
A Bakalou s rodinou schovaným ve Švýcarsku...

>Meli jsme v podstate stesti odzit (komunismus,
>nekomunismus, kapitalismus, nekapitalismus) ty nase zivoty tak,
>jak jsme je dosud odzili. Kez by nedoslo (kvuli nasim potomkum)
>k vyrazne zmene. Co vic si lze prat?

To můžu Vám jen podepsat [mrknutí jedním okem]

251435

21.08.2011 11:02

Dopis, který potěšil

Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vše, za čím cizinci do Čech jezdí ( Pražská památková reservace, Karlsbad, Český Krumau, Kutten/hora, Krkonošské chaloupky...) jsou dílem ne/čechů.

Většina "Zvědafců" obdivuje Švýcarsko a jeho prosperííítu. Švýcaři se sice uprostřed Středověku úspěšně vzbouřili proti "cizácké" Vrchnosti. Ale až do předminulého století dřeli takovou bídu s nouzí, že se muži museli nechávat verbovat na zimy do cizích žoldáckých vojsk, aby jejich rodiny nepomřely hlady.

Pokud Švýcarsko začalo něčím vynikat, bylo to zprvu díky různým "bláznům" a "snílkům", kteří ve Švýcarsku získávali "zlý" ASYL před pronásledováním ve svých rodných končinách. Díky tomu nejlepší chemici, jemní mechanici, lékaři, "zlí" pharmaceuti, knihtiskaři a další "zlí" cizinci pozvedávali Švýcarsko na světovou úroveň.

Skutečný rozmach Švýcarska ale přišel až s "luftováním" se nejprve britské industriální a bankovní smetánky v horských lázních. Do té doby ty vesnice byly nejchudšími místy na světě - a proto je nikdo nemínil vojensky obsazovat a vySSávat.

Pořád mi není jasné, jak by chtěla xenofobní část Čechů prosperovat?! Pokaždé, když jedu okolo krásného Národního divadla, vzpomenu si, že to měla být meta podtrhující, že Češi se umí sjednotit k něčemu opravdu srovnatelnému se světem.

Když projíždím o pár minut později okolo fotícími cizinci obklíčeného Tančícího domu ("zlý" cizák Gehry + "zlý" přivandrovalec Milunic), musím bohužel konstatovat, že Národní divadlo bylo asi jediným výkřikem do tmy.

Proto jsem musel nad pisatelovými důvody se zamyslet, jestli by chtěl proměnit Česko v rukou Čechů do vybydlené Kavkazské nebo Balkánské doliny/ ryze České kotliny/.

Kotliny, která by byla stejně zbídačená a odporná jako většina zpravicovaných českých maloměst, městeček a městySSů - plných heren, zastaváren, v rukách "českých" Kožených, Krejčířů, Pitrů, Řebíčků... ?!

Pokud se pisatel pochlapil k tomu, aby takhle Česko před "zlými" cizáky ochránil, pak čekají Česko a Čechy brzo krušné Kavkazské a Balkánské časy...

Btw. Pan Editor mi před několika dny stopil odkaz do VE ZKRATCE, který byl o faktu, že se Česko nyní těší nejmenšímu zájmu cizinců - právě kvůli nesmyslně přísné politice vůči cizincům. A díky tomu Škoda Auto, IBM a další pilíře "českého" hospodářství začínají mít problémy s přílivem kvalitních mozků. Češi je asi dodat nedokáží...

Vložený obrázek

251479

21.08.2011 11:40

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko,

TU+SEN+í...

To je to, co nedokáží ŽÁDNÍ skeptici vysvětlit.

Collectiv/ní vědomí...

Někde se něco stane (Tonkinský záliv, granát na Sarajevské tržiště, 9/11, Breivííík (a.k.a. Norský MaŠŠín), vzestupy a poklesy cen ropy, akcíí, komodit...) a velké množství lidí různě rozesetých po planetě si je jisto, že ty jevy a události mají jiné pozadí, nežli to oficiálně vytrubované do světa.

S internetem je jeden problém: dobře se na něm diskutuje nebo vyhledává. Ale abych se Vám přiznal, ke skutečně důkladnému nasátí problematiky a rozhodování se s chladnou hlavou musím spíše zalézt do pohovky nebo i do postele. Proto funguju tak 30:70 (ntb:pda). Nejdůležitější smlouvy si raději i tisknu a pročítám v listinné podobě.

Pokud potřebujete diskusní fórum na úrovni Zvědavec a výše iHned, iDnes a ZADARMO, neexistuje nic ve světě lepšího, nežli http://www.phpbb.cz/ . Pokud se spokojíte s jednodušší verzí a funkcemi, zkuste http://www.slunecnice.cz/sw/k-board-diskusni-forum...

phpBB je velice robustní a rozsáhlé, přesto je jeho instalace uživatelsky tak friendly nastavená, že se rozjede samo v nejpříznivější konfiguraci. A ladit ho mlžete až během testovacího provozu. Navíc s phpBB má naprostá většina přispěvatelů zkušenost a nemusíte ztrácet čas s vysvětlováním registrací, práv, bonusů apod. Stejně tak bleskově přidělíte moderátorská práva Vašim "přisluhovačům" a omezíte vstupy LehoŽumpistů etc. A nemusíte nic programovat, ani žádným lemplům kontrolovat a ladit code.

Rozjeďte to během několika desítek minut - a přispěvatelé se Vám pohrnou. Další nespornou výhodou je jeho lokalizace po celé planetě, takže i když návštěvník přijde z cizí jazykové oblasti, intuitivně se v českých buttonech bude spolehlivě pohybovat.

Bez diskusního fóra je dnes vše odsouzené k zániku a ztrátě návštěvnosti...

Učme se od Zítřejších našich Bratrů a dominantních obyvatel Glóbu: http://www.mrven.com/?p=250

251480

21.08.2011 12:18

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ákrane, Ákrane, já jsem se strašně dlouhou dobu bál přenášet. Protože jsem měl strach, že mi zatopí někdo úplně stejně, jako jsem zatápěl já, když jsem seděl na druhé straně barikády - a coby-vá fracek potřeboval sbírat body od nohatých kolegyň a i souputníků.

Postupem doby, jsem se stejně tomu nevyhnul. A nechal se strhnout příkladem mých zkušenějších kolegů a kolegyň, kteří si tykání u mne dokonce i vynucovali. A proto tykání a vykání považuju za stejný rozdíl, jako když si nasadím sluneční brýle méně čiré a více čiré.

Pokud jsem ve společnosti a musím vést, okoukal jsem kdysi jeden fígl: nabídnu sám tykání s opcí, že pokud někdo vyžaduje, aby mu bylo vykáno, nechť podtrhne své jméno na vizitce na stole (nebo předsune srolovaný list papíru před vizitku z materiálu, která by podtrhnout nešla). Je jasné, že na akademické půdě nebo "velice" učených společnostech to aplikovat nejde, ale na profesionální věcné bázi je tykání si dnes standardní.

I do šosáckého zpravicovaného Česka ale proniká varianta a'la Quebec - jen trochu upraveně: Johne, Vendelíne, Anno, Pavlíno + vykání. Takže to vidím na 1-1,5 generace a Češi si budou také tykat.

Miluju France d'outre-mer. Kupodivu všude tam si tykám/je mi tykáno, jakmile začnu (kromě úřadů nebo hotelů a restaurací) něco věcného řešit ( boutiky, půjčovny, taxi na delší dobu...) - což je v kontinentání Francii něco nemyslitelného. Jak nesnáším cokoliv anglo/saSSkého, tak styl "Hej Ty spolu/oVčane" mi připadá pro zdravou budoucnost lidstva fine. Možná ho také vymysleli "zlí" socialističtí Francouzi za Revoluce?!

251483

22.08.2011 10:13

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, opět jste to shrnul na jedničku: pan Trucující Soudce ignoruje fakt, že pan Editor nic nemá "proti židům", jinak by sem nepouštěl/nebo i sám nevkládal články od mnoha židů, kteří jsou Chazary haněni jako tzv. "Self-hating Jews"

Podle akademického autora W. Finlaye označení „sebenenávidějící Žid“ „je často používáno rétoricky k diskreditaci Židů, kteří se liší svým životním stylem, zájmy nebo politickými postoji od jejich obviňovatelů“.[2] Tento termín má dlouhou historii v debatách o roli Izraele v židovské identitě, kdy je používán proti židovským kritikům izraelské vládní politiky. http://cs.wikipedia.org/wiki/Sebenen%C3%A1vid%C4%9...

Je něco jiného kydat špínu na někoho, kdo místo kostela, či mešity (nebo nákupáku) chodí do synagogy... A něco jiného je oprávněně krizovat agresivitu a genozidu páchanou Státem Israel a ultra-zioniSSty.

Vložený obrázek

A jak Vrchnost a její Shabes/GOJ/im, tak Pan Judge se snaží demagogicky míchat vše v jednom prožluklém hrnci - a neoprávněně obviňovat pana Editora i nás ostatní.

251576

22.08.2011 10:25

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

Válka "jumanitární" muSSí být!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Válka muSSí být! Jen "jumanitární" válka je schopna jako živá voda vzkřísit emerický hospodářský sen a emerické zbrojofky - a dát práci vele/vzdělaným emerickým oVčanům!

Hlasujme pro "jumanitární" válku, pišme pro "jumanitární" válku - šikujme se proti rudým, žlutým, černým, ruSSákům, arabášům, muslimákům - a všem, co v "jumanitární" válce nevidí svůj cíl.

Vložený obrázek

Jinak "Poučky" a Ýmriken Drýýýýýýýýým nespasíme!

A Velký Israel plný "dýmů/krásy" pro všechny naokolo nenastolíme...

251578

23.08.2011 09:19

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

Vrchnost a Shabes/GOJ/im se nestiti zadne zvrhlosti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Par hrdlořezů Paktu NATO pro šíření "dýmů/krásy" se se závěrem Rammadánu propašovalo do Tripolisu, kropilo humanitárním ostřelováním civilisty a posílalo fotky médiím a svým Loutkáčům

Vložený obrázek

z TelAvivu, Langley a židovské londýnské City.

251631

24.08.2011 09:38

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

MoUdrostrak 90.?.?.?

>c) utvrzuje me to v potrebe zucastnit se dalsich voleb a dat
>sanci, novym tvarim (v tom je posledni sance neco zmenit), coz ty
>soucasne papalase netesi -

Ehm, v posledních "českých" pravicujících volbách neslavili vítězství "Nové Tváře", ale pokud nejsem stižen paralýzou mozku, tak bujaře slavili naopak Kmotři a lobbisté ve Žlutých Lázních,

že jim/sobě pravicující oVčané navolili jim nastrčené "Nové Tváře".

Vložený obrázek

I kdyby se "omylem" mezi nastrčené Nové Tváře přimíchaly některé Nové Tváře autentické, trvalo by lobbistům zavést "pořádek" pro větší glóóóry "dýmů/krásy", větší Rodinné Orlíky, Toskanské Špindly a BioMaSSu v kuloárech parlamentu pouhých pár desítek hodin, max. dnů [mrknutí jedním okem]

251723

24.08.2011 09:59

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

RE: Mnoho lidi v USA vi,ze klid do nekolika desetileti nebude.

MoUdrostrak 90.?.?.?

KapitaliSSmus nikdy nic jiného, nežli periodické kriSSe, bídu a nekonečné války nevyprodukoval.

Jako bez rozdílu teplot nemůže vzniknout cyclone, tak bez kriSSí, válek, ničení a mrtvol by nemohl přežít (a z čeho stále dokola se refreshovat) kapitaliSSm.

Ne náhodou byl Charles Marx vyhodnocen jako největší myslitel druhého tisíciletí. Teprve na dalších místech se v anketě umístily takové osobnosti, jako Isaac Newton, Albert Einstein a Albert Schweitzer.
Určitě to nebylo "z lásky k Marxovi". Ale proto, protože jeho palčivé pravdy/kritiky jsou i po 200 letech právě stále dalšími praktickými úkazy POTVRDITELNÉ a NEVYVRATITELNÉ.

Vložený obrázek

Ne náhodou Shabes/GOJ/im v Google úmyslně Orwellovsky zmizíkují filosofa Charlese Marxe http://www.google.cz/search?aq=f&sourceid=chrome&i... ,

aby nemohl svést pravicující oVčany z cesty k větší a větší "dýmů/krásy"

251724

24.08.2011 12:34

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

RE: Mnoho lidi v USA vi,ze klid do nekolika desetileti nebude.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak, pane Sašo, Západ se v Libyji naprosto zdiskreditoval.
Stejně jako Iráčané nyní vzpomínají se szou v oku na "zlého" Sadááááma, za kterého měli životní úroveň srovnatelnou s Kuwaitem či Saudskou Arábijí, budou nyní již "pravicující", fejsbukující a pornující Libyjci vzpomínat za pár měsíců a let na "zlého" Plukovníka.
Plukovníka, který jediný v dějinách lidstva realizoval Přímou "dýmů/krásy"... Resp. jedinou úspěšnou, která z chudobince světa za "hodné" italské a britské koloniální okupace Tripolska a Kyrenejky, učinila hrdou všelidovou džamahýrii s dobou dožití oVčanů delší, nežli mají oVčané v pravicujícím a zbídačeném Česku...

251736

24.08.2011 12:37

Zprávy z tiskové konference Dr Mousa Ibrahima

RE: Czech News TV

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hrdinský čin a skvělý link, taky díky!

251737

25.08.2011 10:31

300 let spiknutí

Bilderberg je "jen" ovládacím pultem "gamesky" s nekončícími levely - nahoru i dolů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Janko tvrdí, že podobně jako "holka" Kočí, nasazená ODS do dreSSu Holek Veřejných, se gameSSka Vrchnosti jednou zadře. Protože do svého stroje moci/gameSSky zařazují čím dále více pák a proměnných...

Dovolím si panu kolegovi Jankovi oponovat, protože Vrchnost se ke světu a GOJ/im chová naprosto stejně, jako laborant ke svěřené myši. Bez citů a emocí, ale i bez zloby a "zlého úmyslu".

Vrchnost chce náš "blátivý" svět pozvednout k "vyŠŠím metám".
Bohem nám seslaná Vrchnost opovrhuje jednoduchostí a primitiviSSmem.
Vrchnost miluje chrámy konSSumu, obří velkorypadla, obří tankery, obří harvestory ... ale na druhou straně JEDNODUCHOU distribuci krmení a podestýlky pro testované GOJ/im v laboratořích Vrchnosti.

Jen nesvéprávný laborant by nechal myŠŠi/GOJ/im umřít mezi pokusy hladem nebo nedostatkem. Proto když si jedna skupina myŠŠí vedená zvlčilým Krysákem/Khadhaffim "ohne" produktovod Vrchnosti do svého hnízda více, nežli jiné myŠŠi v okolí, Vrchnost a její Shabes/GOJ/im zakročí (vždy humanitárně)!
A ohnou produktovod nejen zpět pro blaho Vrchnosti, ale i myŠŠáků/GOJ/im, kteří by jinak mohli v privilegovanějších částech pokusné klece trpět nedostatkem.

Neměli bychom proto naší Bohem seslané a v KNIZE ustanovené Vrchnosti a jejím Shabes/GOJ/im spílat a vzpouzet se. Ale místo toho bychom měli být rádi, že o nás a naše pupky a sklepy plné harampádí Vrchnost a Shabes/GOJ/im svědomitě pečují. Pokud by nepečovali, jejich gameSSky bychom určitě do tak vysokého současného levelu nepřežili.

Proto nemohu s panem Jankem souhlasit, že se o nás Vrchnost nebude DÁL starat a o naše tašky, vláčené našimi Lídl/ujícími Mařenkami z Rohů Hojnosti. Ty nezůstanou NIKDY PRÁZDNÉ! I kdyby v nich měla být jen ochucená montážní pěna!

Moc hezky se o nás naše Vrchnost a Shabes/GOJ/im stará. Pohleďte, co pro NÁS za posledních zmiňovaných 300 let vybudovala za EL-DORADO!

Vložený obrázek

Pro plné rozlišení El Dorada klikněte ZDE:http://jenny.frederikm.de/wp-content/uploads/2011/...

A Vy jste tak nehodní!

251817

26.08.2011 11:40

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

V.H.V. h.c. mult. je "JEN" slabším odvarem "strýčka" a homosexuálního promiskuita a collaboranta Miloše Havla

MoUdrostrak 90.?.?.?

Za zlého Bolševíííka zlí Bosševíííci a STBáááácíííí tvrdili dnešním hodným, zinkajícím a pravicujícím pivním Pepíkům a Lídl/ujícím Mařenkám, že Venca Lahváč Věškrna je poflakujícím se a za nepřátelské sponSSorské stříbrné kolaborujícím Jidášem.
Stejný Jidášem, kterým byl jeho strýček a homosexuální promiskuit Miloš Havel, který nejprve collaboroval s Němci za záchranu "české" roz. SVÉ cinematografie, aby na sklonu války "povstal" proti zlým Němcům a o pár měsíců později se již lísal do řití zlých Bolševíííků.
Když ho zlí Bolševííící odkopli, naštvaně emigroval a skončil jako pouliční květinář v Mnichově.

Nejtragičtější je případ oběti Miloše Havla - herečky Anny Letenské. Poskytla pomoc lidem, kteří zaútočili na Heydricha, a nacisté ji popravili v Mauthausenu. V té době točila pro Miloše Havla film Přijdu hned režiséra Otakara Vávry.

Do ateliérů ji vozilo gestapo a všichni věděli, co ji čeká. Vávra na to vzpomíná jako na nejhorší zážitek svého života, ale Miloš Havel ji ze ziskuchtivosti nutil natáčení dokončit - a pak ji Miloš Havel nechal - s klidným pravicujícím svědomím podnikatele chránícího svůj ZISK - svými kamarády z gestapa odvézt na popravu.

Vložený obrázek

Hárující pivní Pepíci a Lídl/ující Mařenky raději naslouchali hrdinně a undergroudově Kocábu, nežli zvěstím o ne/rodu Havlovu.

A TEĎ se DIVÍ???!!!

Láska je Nenávist, Pravda je Lež,
Prosperita je KriSSe a
Válečné vyvraždďování je ZISK a Svatá Humanitární MiSSe

Nic víc, nic méně [mrknutí jedním okem]

251909

26.08.2011 18:52

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

PRAVICUJME-čecháčKUJME! (tunelujme-i historii)[mrknutí jedním okem]

Andula - Besuch in einem anderen Leben
Dokumentární
Německo, 2008, 84 min
Hrají: Hannah Herzsprung, Zita Kabátová, Eva Gerová, Otakar Vávra, Jiří Letenský, Anna Letenská
http://www.csfd.cz/film/264764-anna-letenska-komic...
Vložený obrázek

Je poněkud paradoxní, že právě německá strana dokázala zpracovat osudy nacisty popravené herečky Anny Letenské v tak vysoké kvalitě. Chronologický a vyčerpávající rejstřík je doplněn řadou unikátních výpovědí příbuzných (kteří se v českých dokumentech vůbec nevyskytují) i německy hovořící Kabátové a Gerové.
Divák se dozví mnoho neznámých faktů o jejím soukromém životě (o kterém se také mnoho nemluví) [mrknutí jedním okem]

251948

26.08.2011 20:28

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Nejsme v tom sami

MoUdrostrak 90.?.?.?

I.M.H.O. Nejen oVčané ehem. DDR, ale i oVčané ehem. Haupstadt der DDR jsou natolik otřeseni vývojem Věcí Veřejných, že iDnes je Berlín rozdělen mezi West a Ost.

Lidé se "nekamarádí", nepracují "na druhé straně", taxikáři sice vysadí klienta na "na druhé straně", ale pak se vrátí na štáfl na tu "správnou" stranu svou stranu města.

Ossis v domcích, Wessis ve vilách
http://blisty.cz/art/19971.html

251954

26.08.2011 20:47

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Nejsme v tom sami

MoUdrostrak 90.?.?.?

"OPSANÝ KRUH. Oprávněné byly zato obavy východní Němky Doreen Prestelové. Její otec žije v Kleinmachnowě od roku 1962, matka od roku 1972. Pohoda v domě, obývaném spolu s dalšími dvěma rodinami, skončila s revolucí. Nedlouho po ní obdrželi všichni v domě příkaz k vystěhování. Dům šel do dražby. Prestelovi si nestěžovali. Dostali odstupné (na ježka ostříhaná dcera mluví o částce 20 tisíc marek) a šli ze 62 metrů čtverečních za 69 východních marek do novostavby o ploše 84 m2. "Naši platí 689 eur, což je pro ně tak akorát únosné. Otec je dlouho bez práce." Krátce po přestěhování dala Doreen obci vale a šla za výdělkem do Mnichova. "Vydržela jsem to něco přes půl roku.

Bylo to hrozné. Bavořané jsou neurotiční, vystresovaní, prostě divní. Tady jsou lidé mnohem příjemnější," srovnává. Strach z nejistoty, co ji doma čeká, se potvrdil - nebyla práce.

Hledání trvalo tři roky a vyplnila ho rekvalifikace přes pracovní úřad. "Byla to dobrá zkušenost," uznává Doreen, která zakotvila před čtyřmi lety ve svazu juda v Postupimi. V 25 kilometrů vzdáleném městě působí jako kancelářská síla a trenérka. Její svěřenkyně Yvonne Bönischová získala na letošní olympiádě v Aténách zlato: vůbec první na hrách pro Německo a první pro jeho ženské judo. "Náš starý dům? No jistě, občas se na něj zajdu podívat. My měli pěknou zahradu, oni ji tak hezkou nemají," hodnotí mladá žena, která bydlí v pronajatém bytě na Zehlendorfer Dammu. Bývalí sousedé, kteří zůstali na původním místě, pořádají občas nějakou tu party. Zvou staré i nové známé, včetně Doreen a jejích rodičů. "Oslavy u nich, to se ještě dá. Ale na náš pozemek bych už asi nevkročila. Přišlo by mi to divné," dodává zastřeným hlasem."

251955

27.08.2011 16:15

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevšiml jsem si, že by soudruh režisér Otakar Vávra byl příbuzným soudruha Václava Lahváče Veškrny...

Vložený obrázek

Proto nechápu Vaši snahu o odbočení tématu od collaborantské a zaprodanecké rodiny Havlů?!

252027

27.08.2011 16:26

Merkel chce zničit Srbsko zcela

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Srbsku by stacilo, aby zneplavnilo Dunaj u Bělehradu a tamtéž rozetlo i zlou rudou Titovu Magistrálu .

A všechno proplouvající/projíždějící zboží za těžkou úplatu převáželo mezi břehem EUropským a Orientálním.

Během několika málo desítek hodin by národy EUropy klečely před zlými Srby a prosily je o odpuštění.

Vložený obrázek

Bohužel/bohudík Srbové jsou dobráci a demokraté a věří tomu, že někde v pozadí to s nimi nakonec všichni myslí dobře. [překvapení]

Nežli se o skutečnosti přesvědčí, už bude pozdě...

Pravicující Tadič je jen další z Quislingů - Srbové (natož Kosovští) mu žíly netrhají stejně, jako zRADARu Vodrovi Češi.

252028

27.08.2011 19:57

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jene, SOUHLAS!

Btw. zle nedoprivatiSSované a nedopravicované Polsko bylo v kriSSi jedinou zemí EUropy, které nepokleslo hospodářství.
I nejpravicovatější anal/itYcY souhlasi, ze to bylo diky tomu, ze zbyvajici nemale "zle! statni vlastnictvi Polsko ochranilo od her spekulantu a pravicujicich Predátorů.

Zpět do budoucnosti

Konvenční lidové mínění má dnes za to, že kuponová privatizace stála snad za všemi maléry české ekonomiky v posledních letech. Ale kdepak! Uvedený scénář kontrafaktuální historie se skutečně stal - částečně doma, částečně jinde. Privatizace s využitím maximalizace přílivu přímých zahraničních investic skutečně byla příčinou vlny finančních a bankovních krizí v Asii. Scénář české bankovní a měnové krize byl ostatně velmi asijský.

Poláci skutečně použili variantu kuponové privatizace, byť v menším měřítku.
Především ale varšavská burza byla (zlými nepravicujícími(!!!) a ne/Poučkujícími Poláky) na rozdíl od pražské přísně regulována(!!!).
Investiční fondy ještě přísněji.
Polsko nezažilo na trhu cenných papírů žádné tunelování.
Faktem zůstává, že skandály způsobené neexistující regulací kapitálového trhu během 90. let způsobily českému kapitalismu takové morální i materiální škody, že potrvá ještě dlouho, než budou napraveny.

http://www.vlada.cz/cz/ppov/ekonomicka-rada/clanky...

252040

28.08.2011 08:42

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý r.k., Česi NAOPAK "Poučkovali" a pravicovali - a nyní, po boku bratrů z bankrotujících post/reaganovských JůYsEj, sklízejí trpké plody.
Podle výsledků voleb po Plyši jen demagog Vašeho ražení (či plytkosti obecného rozhledu) může tvrdit, že "si Češi DÁL snili Český socialistický Sen".

Stačí srovnat se zlým Slovinskem, vedeným non-stop po Plyši zlými post/Bolševíííky, jaký měly vliv na Česko Poučky, "balíčky" a toonnelova/vlády Prof. Big Toonnela - a jaký vliv měly na na Slovinsko vlády zlých post/Bolševííííků...

Btw. v té době se v Polsku střídaly vlády všech možných barev - takže stačilo v Česku "nežít svůj pravicující sen" - a bylo by dobře/lépe.[mrknutí jedním okem]

Nevím, kam se opět snažíte přes Vaše demagogické oslí a kozí lávky dolákat pana Editora?! [překvapení] [zmaten] [oči v sloup]

Článek je o des/iluSSi ve vyplundrovaném Česku po n-vládách pravicujících (a toonnelujících) "národovců" - se srdcem na "pravém" místě[vyplazený jazyk]

Takže srovnání se zlým Polskem, které po Plyši nikdy ne/poučkovalo, málo pravicovalo, málo privatiSSovalo i "národovcovalo" (kromě ostudné étude bří. Kaczynski/ch) - navíc Polsko ZLE proti/poučkově VŠE REGULOVALO.

1) A tak zlí ne/poučkující a málo privatiSSující Poláci sklízejí během kriSSe a dalších očekávaných kriSSí zasloužené plody nebývalé prosperity.

2) Zatímco Češi čumí jak procitlá telata na rozkradená VLASTNÍ pro/poučkovaná vrata.
-------------------------------------------------------------
The Polish government is doing everything it can to ensure Poland sails unscathed through the current economic turbulence, Polish Prime Minister Donald Tusk told politicians in the Sejm on Friday August 19 2011.

Vložený obrázek

“The task of every responsible government, and of every responsible political formation is to protect their homeland from the threat of chaos, the threat of nervous impulses … because they can have a very serious impact on the global and the local economy,” Mr Tusk said.

He added that although life in a crisis can never be easy, Poland remains a stable and responsible country, and is prepared for the eventuality of a second wave of global financial crisis. There is no indication that Poland is threatened with recession, he said.


http://www.wbj.pl/article-55716-pm-tusk-poland-rea...

252067

28.08.2011 16:01

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Trauma z Paroubkiády

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já Vám teda nevím, holkýýý i kucíííí, já když tedy vidím v Nově nebo Blesku:

1) paroubkovu bradavicííí,
2) panděróóó
a/nebo, ó Bóže(!),
3) diorskou botičku jeho dcerky,

tak se radši nechám pravicově vytunééélovat!

i na Islandu[mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

252085

28.08.2011 16:07

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

omyl, prečtěte si laskavě jeho text v originálu

Soudruh režisér Otakar Vávra jej raději pravicujícně autocenSSuroval, aby nedostal soudružku manželku režisérku Jitku Němcovou na pravucující black/list ... a její filmy do treSSoru anti/"dýmů/krásy", stejně jako své vlastní historické filmy... [zmaten] [pláč]

252086

29.08.2011 22:22

Merkel chce zničit Srbsko zcela

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Karle Černý, velice se Vám divím, že Vám "vadí" moje pravicování, poučkování, zinkání, pepíkování, mařenkování ... a horování pro zlou Čínskou lidovou republiku, vedenou zlou Commun/istickou stranou Číny [překvapení] [překvapení] [zmaten]

Zejména, pokud Vám pravice, Poučky, tunelování, zinkání ... a boj proti zlým čínským commun/istům leží velice, velice, ale opravdu velice a bytostně v srdci a na srdci [mrknutí jedním okem]

Vždyť přece/vá desítky zdejších pravicujících diskutérů deklarují, že právě moje ssyčení, pepíkování, mařenkování a pravicování...je ochraňuje před čtením mých příspěvků. A že je rovnou aurocenSSurně raději přeskakují.

Proto byste mi měl být vděčen, že nemohu pravicující Pepíky a Lídl/ující Mařenky nikterak/o svést z jediné správné - Poučkami vytyčené - cesty. Cesty, která vede k bankrotu a'la JůYsEj = náš Věčný Vzor z písní hrdinného Kocáby.

Děkuji všem, kteří se mi zastali. A velice rád bych si početl podnětné příspevky Vás, milý a vážený Karle Černý.
Přes úpornou snahu jsem jich nenašel v celé historii Zvědavce více, nežli by se vešlo na počet prstů jediné ruky. Prosím, dejme se utkati v argumentačním duelu - ke kterémuž Vám drahé pravicující Poučky budiž oporou nejpevnější [vyplazený jazyk] [velký smích] [cool]

252183

31.08.2011 10:38

Izrael vede válku proti íránským vědcům

USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

MoUdrostrak 90.?.?.?

> Zatímco Izraelci nemohou realisticky očekávat, že vážně poškodí > > íránskou jadernou a širší vědeckou infrastrukturu prostřednictvím > vražd, věří se, že doufají v to, že znervózní elitní íránskou > > > vědeckou komunitu tím, že budou zasívat strach a teror, s > > > > > vyhlídkou, že to některé tyto muže a ženy donutí svoji práci > > > opustit.

Pokud vůbec kdy měl Západ podporu mezi Íránci, tak právě vyvoláváním terroru v posledních letech ji ztratil.

Za hodného Šáha vládli v Íránu Emeričané coby-vá poradci nejkrutější tajné služby v dějinách lidstva - SAVAK. Horních 10.000 Íránců stavělo okázalé rodinné Orlíky a Toskánské Špindly. A zbytek 50-60.000.000 bědoval v nuzotě, nebo v proemerických kobkách a mučírnách Savaku.

Dnešní Írán, za vlády zlých ayatollahů, je prudce bohatnoucí země. Jen za poslední rok - dva se jak platy, tak ceny zečtyřnásobily. Takže Írán přestává být pomalu, ale jistě magnetem pro západní batůžkáře. Zato stále více přibývá (i přes embargo od západní dýmů/krásy) nových aut, domů, továren, letišť, špičkových nemocnic a universit ... Zlý ayatollahovský Írán bohatne naprosto stejným tempem, jako se hodný Západ i jeho "dýmů/krásy" ponořují do kriSSe a bídy.

Pokud by to jen trochu šlo, určitě by Írán čekal osud zlé (nyní již hodné) Libye. Ale Írán má desetkrát víc obyvatelstva, nažli Libye. Obyvatelstva, které se pamatuje doby nerozborného přátelství Šáha a USraele. Doby SAVAKu a emerických mučitelů, coby poradců SAVAKu.

Proto jen naivní blázen by se mohl domnívat, že USraleským terrorem lze zbrzdit vzestup zlého Íránu...

Vložený obrázek

252270

31.08.2011 21:19

Bárta + VV

Situace byla/je daleko prozaictejsi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, obávám se, že situace v české kotlině byla daleko prozaičtější:

Pořádění tlupy Toopolánek/Dalík málokdo věřil, že má ještě pravice oporu u zbídačovaných a otunelovávaných pravicujících oVčanů.

Proto pan Bárta je dílem společenské objednávky pro znehůvěřilé a vychládající pravicující oVčany stejně, jako politický turista Kníže nebo stejně rychle putující Nejlepší Minister Financí a Padáků v Galaxii.

A to vše jen proto, aby pravicující a zinkající Pepíci a Lídl/ující Mařenky daly Kmotrům prodloužení k doražení Solidárního zdravotnictví, Lesů (České republiky), České pošty, ČSA ... a i toho Budváááááááááááááááááárku.

Nic víc, nic méně [mrknutí jedním okem]

Pravicující to žerou a klíče od fakultních nemocnic, Budvááááááárku či stromů a pil ve strachu ze zlé bradavice nebo diorské botičky Paroubka Kmotrům přes navolené deputáty, lobbisty a pravicující žurnalisty v předklonu odevzdávají.

Pro větší Glory nových rodinných Orlíků i Toskánských Špindlů i Hřebičkovo Slávie! Jakýpak to býval Budvááááááárek [oči v sloup]

252312

01.09.2011 07:19

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo sem ten článek v/pustil? [zmaten] [překvapení] [zmaten]
Vždyť je plný levicující touhy po "přerozdělování"!!! [bliji]

Jak někde ve zlé socialistické Skandinávii, která by se měla dneska zmítat v kriSSi - a ona, mrška, místo toho drze drtí prima rate ve finančnictví...

Copak je sexy, ABY SE MĚLI VŠICHNI DOBŘE?! [oči v sloup]

K čemu/ke komu by pak oVčané vzhlíželi?!

Ke konci zlého Bolševíííka v Česko/slovensku dostávali Pepíci a Mařenky, co hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu, od zlého přerozdělujícího Bolševííííka 150.000 Kčs prémii za vytvoření jedné bytové jednotky, 300.000 Kčs prémii za vytvoření jednotek "d/vouch".

A Pepíci a Mařenky raději volili zinkání, pravicování, Poučky, hypotéky, Úřady práce, zastavárny a exekutorské návštěvy! Undergroudové hrdinství se cení!

Díky tomu mohli již BauMax/ijící Pepíci i Lídl/ující Mařenky fandit Kocábu při prodeji Fondů TREND, při love story Kocáby se se/x/retářkou - i při smiřovačkách Kocáby se zbídačujícími a bobtnajícími ghetty nepřizpůsobivých...

Vložený obrázek

Kampak s rovnostářstvím! Každý by budoval SVÉ 1-2 bytové jednotky, bydlel ve svém, neměl by ani na 40.000 bytů, ani na doly - ani na MiSSku [pláč]

Nevyhánějme nejmilejší všeho/schopné bydlet se svými rodinami AŽ do Švýcarska! Počkejte, až na pana Editora za otisk takovýchto socializačních, pro/taxačních a rovnostářských článků přijdou fanouši autora Slavných Pouček!

Vložený obrázek

Peníze nesmrdí - ani v množství větším, nežli malém!

Zapáchá vždy jen rovnostářství a přerozdělování jednotky budujícím Pepíkům a Mařenkám - bez jekotů Kocáby!

252332

01.09.2011 07:24

Bárta + VV

RE: Situace byla/je daleko prozaictejsi

MoUdrostrak 90.?.?.?

To byl můj laskavý úmysl: Jsou vidět "jen" Mařenky, Pepíci, Špindly i Orlíci...

A Státní Lesy, ČSA, Česká pošta i ty bývalé zlé všelidové fakultní nemocnice nejsou pro Pepíky a Mařenky pro polykání tak potom palčivé... Ani ta hřebíčkova Slávka!

Jen ten Budvááááárek, jen ten Budváááááárek
[mrknutí jedním okem] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

252333

01.09.2011 07:59

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Írán zejm. strategicky ovládá Hormuzský průliv. Stačí větší konflikt v Hormuzském průlivu - a větší část světa je bez ropy nejen z Íránu, ale i Kuwaitu, Íráku a dalších ropných pro/západních emirátských pašalíků v Zálivu.

Vložený obrázek

Proto nebyl Írán zatím napaden. Protože žádný "analitYk" si netroufne namodelovat, co by paralyzování Hormuzu ve světě nastalo. Nejen pro hodný Západ, ale i pro Japonsko nebo zlou Čínu, kdyby na několik měsíců byl Hormuz paralyzovaný.

V konečném důsledku by možná pro Rusko z hlediska geo/strategie byla válka Západu s Íránem v tom případě prospěšná. Rusko by mohlo skrytou podporou Íránu konflikt prodlužovat - a tím Západu i Číně přivírat kyslík. A samo na nedostatku ropy ze Středního Východu obrovsky profitovat.

I z tohohle důvodu jsou jednoduché úvahy o útoku hodného USraele a hodného Západu na Írán nemístné a jen laické. Navíc Západ teĎ bude mít velké problémy s pacifikací Afriky, ve které určitě Rusko i Čína neopomenou Západu vymáchat držky za zničení svých investic nejen v Libyi...

252336

Vážená paní Lin, bohužel musím pobaveně podotknout, že jste se ve Vašem příspěvku vrátila v kruhu[smích]
Začala jste lamentováním nad dnešním světem[smích]
A skončila lamentováním nad světem minulým[smích]

Vůbec ale netvrdím, že nemáte pravdu!

Jen byste si měla uvědomit, že dřívější sepětí rodiny=rodičů a dětí bylo zejména a díky právě tomu tehdejšímu/minulému světu.

Vždy, když cestuju někam hodně daleko, tak na první pohled poznám, jestli okolo mne sedí cestující ze současného a/nebo "minulého" světa. Děti ze světa "minulého" totiž reagují na gesto rodiče. Děti ze světa současného neutiší ani armády letušek s cingrlátky - natož výhrůžky, křik a lamentování rodičů.

V rozvojovém světě totiž rodiče nerodí děti proto, aby "měli děti". Ale aby se jejich děti měly lépe, nežli se meli/mají oni. Proto se jim věnují, proto si od života "utrhávají". V letadle je kolébají, šeptají jim pohádky, hrají si s nimi - učí je život...

Vždy, když letím a zahlédnu okolo sebe zlé šikmooké děti, jak se spletou a na vietnamské či čínské rodiče promluví německy nebo česky, mám obrovskou radost, že svět směřuje do správných rukou.

Je tedy skoro jedno, co si myslí -náctileté diskotékující české pipky.

Důležité je, že devátým nejčastějším příjmením v Česku je Nguyen http://zpravy.idnes.cz/nguyen-je-devatym-nejcastej...

A jeho nositelé nejspíše nebyli vychovávání diskotékujícími, pravicujícími a egoiSSujícími rodiči...

252342

03.09.2011 08:56

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

Svět se řítí do pekel, pojďme na tom vydělat, radí v tajné zprávě analytik Goldman Sachs (a Bakalova iHned)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Novinářům amerického deníku Wall Street Journal se tento týden dostala do rukou zajímavá zpráva.

Jejím autorem je analytik banky Goldman Sachs a říká ve zkratce toto. "Ano, víme, že se teď všechno řítí do pekel, tak toho sakra využijte a vydělejte na tom."

Evropské banky budou potřebovat jeden bilion dolarů - tedy v podstatě státní záchranu. Ještě zajímavější na celé zprávě je, že je tajná. Určena byla jenom významným klientům banky, především hedgeovým fondům. Pro srovnání - nedávná oficiální zpráva banky například o švýcarském franku napsala, že je jednou z nejvíce nadhodnocených měn na světě. Jinými slovy: rozhodně do něj neinvestujte.
Source: http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-komentare/c1-5273...

MoUdrostrak dodává: Přijde (očistná) válka - a bude zase dobře!

Capitalism nikdy nic jiného periodicky nevyprodukoval, nežli opakující se a eskalující kriSSe, bídu a resetující války[smích]

Ex-genstab CR Chieff a ex-CEO USraelského Housing & Construction v jedné osobě Jiří Šedivý - http://www.novinky.cz/ekonomika/5691-arbitraz-kvul..., už zavelel pravicujícím oVčanům - pivním zinkajícím Pepíkům i Lídl/ujícím Mařenskám, aby připravili své potomky coby-vá cannon-fodder, pro větší glory USraele a Jeho Knihu: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/sedivy...

252457

03.09.2011 19:05

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Svět se řítí do pekel, pojďme na tom vydělat, radí v tajné zprávě analytik Goldman Sachs (a Bakalova iHned)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, když takový pán a ex/potent jako Jirka Šedivých řekně, že se bude rrrrukovat, tak velká vojna dicinky, dicinky, dicinky bude. Ať chcem nebo nechcem!

Vložený obrázek

Tatíci pravicující Pepíci budou synátorům při recruitu zinkat a maminky coby-vá šťastně Lídl/ující Mařenky i slzu uroní.

A možná zazpívá i Kocába! Na Václavskim Václavágu...

252473

04.09.2011 10:07

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co pořád máte proti válce?

Už válka v Gulfu se pravicujícím zinkajícím Pepíkům i tehdy--vá ještě ne/Lídl/ujícím Mařenkám líbila, protože byla v PŘÍMÉM PŘENOSU a v PRIME TIME[smích]
Jako kdysi-vá v ColoSSeu...

Důležité je, kdo v circusu stojí u kaSSy:

Vložený obrázek

252494

10.09.2011 10:18

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

RE: Je to smutné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sice Švýcarsko (a přímá dýmů/krásy) je nádherná ideal, ale:

1) Právě zlá Kaddhafiovská Libye měla "přímou dýmů/krásy"... a jak se zdá, lidé za ní příliš nebojovali (a ani nyní nebojují) - maximálně demonstrovali (sice ve statisících).
Ale statisícové průvody v Sarajevu si pamatuju i z TV v době zasévání divide et impera do multinacionální Bosny a Hercegoviny. Přesto Predátory a Humanitární bombardéristy nezaplašily...

2) I vysněné Švýcarsko od věky věkův přes Villiho Tella bylo jedním z nejchudších míst planety. Na zimu se nechávali (MUSELI nechávat) "nezávislí" sedláci verbovat do cizích armád, aby jejich rodiny v "přímé dýmů/krásy" vůbec zimu přežily. Teprve luftování hodných britských industriálních a banksterských Predátorů (s počátkem před cca 150 lety) udělalo ze Švýcarských zbědovaných vesnic El/Dorado cobyvá úkryt všech lupů a lumpů celého světa (nejen Tommyho Pitrů či Bakaly a Maláčové).

Přímá "dýmů/krásy" nic moc sama o sobě pro oVčany neřeší! [zmaten]

..............................

Každé pravicujícími oVčany "obdivované" místo na zeměkouli: TadjMahal, Monaco, Las Vééééééééééééégas, HongKong, Singapore, Atlantic City, MarBella, Londýn City, St. Peterburg apod.
Vložený obrázek
VŽDY vděčí "Vyjímečné místo" za vyjímečnost tím, že z nějakých důvodů přitahovalo Predátory, podloudníky, banstery, pašeráky, neplatiče daní
- a z toho vystavělo svoji vyjímečnost.

Proto: pravicujme, tunelujme, defraudujme - stavějme nové rodinné Orlíky, Toskánské Špindly - a těšmě se z nebeské MONEY, která na nás díky NAŠÍ horlivé četbě Hayek/a (Friedrich August von) a Pouček Prof. Big Toonnela (zatím) PADÁ [mrknutí jedním okem]

252928

20.10.2011 04:43

Zločiny neoliberalismu

Gde nebylo Klause a jeho protunelarskych "Poucek" - RE: Neoliberalismus nefunguje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proc ale srovnavat socialni Nemecko a jeho 17. spolkovou zemi - vytunelovanou a pravicujici CR?!

Staci srovnat CR a Slovinsko!

1. Ve Slovinsku nikdy nepoznali pravicujici Poucky.

2. Po Plysi tam temer kontinualne vladli a vladnou jen zli Postkomuniste - nikdy nebylo pravicovano.

3. Naprosta vetsina jugo-slovinskych brandu z dob zleho Bolsevika zaujima predni svetove postaveni - Elan, Sava, Lek, Gorenje a dalsi... Srovnejme s pravicujicne vytunelovanymi Teslami, Romo, JAWA, Crystalex, Zetor, Karlovarsky Porcelan etc. etc.

4. Ve Slovinsku je prumerna mzda vyssi, nezli v prilehlych regionech Rakouska a Italie.

Ve Slovinsku tamni pribrzdeni horale a Balkanci nikdy po Plysi nepravicovali, netouzili po nizkych danich, levne pracovni sile z Ukrajiny, nevzyvali Poucky.

Proto je uroven slovinskych vesnic a malomest takova jaka je. Proto je kupni sila Slovincu takova jaka je.
Proto Slovinci vyhaneli nejen ceske privatiSSery svinskym krokem.

Cesi si mohli ustlat daleko komfortneji, nezli embargem a delenim Jugoslavie po Plysi postizeni Slovinci.

Cesti pivni Pepici a Lidlujici Marenky si dvacet let propravicovali a propouckovali pod vedenim "kluku" z PrognoSStaku.

Jak si gdo pravicove ustele, tak si vytunelovane bude muSSet ulehat. [bliji]

255583

21.10.2011 09:12

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Evropa a Západ už jsou přežitkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Evropa a Západ už dosáhly zenitu - a proto VYMÍRAJÍ.

I ve slavných bankrotujících a hroutících se JůYsEj nahrazují Hispanos a Asiaté bělochy.

Vložený obrázek

Proč by tomu mělo být v Evropě jinak, když po téměř století vzývala Emerický Dream?!

V Emerickém Gotlíku národů běloši v gongurenci neprospěli. Proč by tedy měli běloši prospět v Evropě?

Identita, ne/identita, pohlaví, ne/pohlaví - stejně je to jedno.

Přírodě přirozenější etnika to řešit nebudou, až bělochy na severní pologouli nahradí...

255697

22.10.2011 20:09

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

MoUdrostrak 90.?.?.?

On má pravdu jak Aristokrat, tak Jarmila.

Podmínky pro rodinu se nezvratně změnily. Dříve byly rodiny po tisíce let de facto vzájemně konkurenceschopné. Elit bylo poskrovnu + ještě navíc nebyly schopné destabilizovat prostředí ostatním natolik, aby to bylo fatální. A proto ženám "stačilo" zplodit potomka s průměrným jedincem.

Dnes "alfasamec" ovládá maSSy ostatních (příklad hodný pan Bakala versus 40.000 jeho zlých nájemníků a další tisíce nevolníků v jeho dolech a dalších otrokárnách). Proto se dnešní ženy/samice upínají k ekonomicky výkonným "idolům", kteří by jim (a potomkům) měly zajistit co největší odolnost vůči dopadům Bakaly & spol.

Proto dnes není nic "divného", když schopný jedinec založí rodinu, okolo 7 let věku dětí upgraduje svoji partnerku za mladší . Někteří hodně "schopní" to zvládnou za život 3-4 krát - a jejich vnuci jsou starší, nežli synové - a ne o málo...

Oproti tomu existují armády egoistických trubců, informatiků, datistů, a informačních idiotů, kteří ženám nestojí za pohled ani na vteřinu = http://www.youtube.com/watch?v=q0A2ezWhxKE Neviděl bych tedy za tím "špatnost" jednoho pohlaví.

Ale jen zpravicovanou a segoisovanou realitu dneška [mrknutí jedním okem]

Pravicujme - tunelujme - humanitárně bombardujme (dokud je ještě CO!)

255773

23.10.2011 10:07

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

90.?.?.?

Vážená paní Jarmilo, hodný pan Bakala není "Hlava", ale je jen Loutka. A to Loutka nasazená Loutkovodiči do první linie proti zasockovaným, ale zatím ještě blahobytným a zlým Bolševíííkem rozmazleným pivním Pepíkům a Lídlujícím Mařenkám, co za toho zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroudově Kocábu...
Jinak by hodný pan Bakala neexpedoval rodinu do Švýcarska... To dělávali (a dělají) jen pravicující potentáti třetího světa, když už nedokážou od zbídačelé lůzy ochránit svoji rodinu za 7 metrovými zdmi rodinných Orlíků a Toskánských Špindlů... Ukrývat rodinu ve Švýcarsku znamená, že v domovině provozuji nejméně 100 zpoplatněných transfůzních stanic.
Nitky všech "zázračných" Kellnerů, Vítků, Bakal & Co. končí VŽDY na stejném místě - na Brighton Beach a v Londýnské City. Odtamtud jsou loutkovedeni starými židovskými rodinami, původně pocházejícími z Blízkého Východu... http://henrycharbit.crazybillionaire.org/henrychar...

A k tomu trápení mladých rodin Zlými Bolševíííky: Pokud si dobře vzpomínám, každý kdo stavěl, dostal 150.000 Kčs nevratnou státní dotaci. Několik novomanželských půjček až do výše tuším 50.000 Kčs bylo samozřejmostí na zařízení bytu a pod. Proto jsou Češi dobře zasockovaní - a Bakalové, Vítci & Co. je mají stále o co ohoblovávat...

Jinak souhlasím vřele s Vámi, že manželství je v dnešní době velice riziková strategie pro život. Každý jsme nyní naučeni pravicujícně kalkulovat - má dáti/dal.

A jakmile poklesne po pár desítkách měsíců vztahu tlak v potrubí (chámovodů či penězovodů účtů za kožichy a šperky) - vy/outsourováváme vztahové "smlouvy" k zástupům čekajících rozhýkaných a rozzářených zlatokopek/oplešatělých obdivovatelů-sponSSorů.

Vložený obrázek

Standardy "z Dallasů" konečně dorazili i do české kotliny... [mrknutí jedním okem]

Kdo by v takové "Zlaté době" blbnul a riSSkoval s "RODINOU"?!

255791

24.10.2011 08:36

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostá většina záběrů z "erebského džara" je trhaných, nekvalitních... Demonstrace na podporu syrského presidenta jsou pak podvodně vydávány v médiích "dýmů/krásy" za lidové povstání proti syrskému presidentu.

Jsme svědky fejků, kde údajně NobeliSSta Obama a Hillary sledují popravu oSSamy v přímém přenosu.

Na druhou stranu Plukovníku Muammaru rozbombardoval Pakt NATO na padrť zemi, kterou Plukovník pozvedl z někdejšího chudobince světa na jednu z nejvyspělejších zemí na světě - s délkou dožití oVčanů delší, nežli mají pravicující čeští pivní Pepíci a Lídlující Mařenky...

Proto bych se nedivil, kdyby se skutečně rozhodl bojovat až do konce. Protože právě fotkou na své hrudi s lybijským vězněm vedeným hodnými italskými kolonizátory na řetězu popravu, dráždil Kaddáfí mezinárodní společenství.

Vložený obrázek

Věděl tedy, kam nyní tvůrci historie s Lybií znovu směřují. A nedělal si iluze o svém možném osudu v pařátech a'la "dýmů/krásy".

Stačí se podívat, jak dopadla pod humanitárníma bombama lybijská města.

http://zpravy.ihned.cz/svet-afrika/c1-53335110-kad...

A je jasné, čemu zlý Plukovník za svého života vzdoroval...

Nám nezbývá, nežli se na hrudi a na srdci s Poučkami našeho Velkého ProfeSSora Big Toonnela k Jeho a naší vzývané Velké Pracce Trhu pomodlit: Pravicujme, humanitárně bombardujme a tunelujme (dokud je ještě CO)!

255824

27.10.2011 06:53

Arabské jaro

Evropa byla (a zatím je) slepice snášející zlatá vejce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Evropa byla (a zatím je pro Rusko) slepice snášející zlatá vejce...

Evropa nemá šanci se bránit geostrategicky, když nemůže ani zabránit přílivu aSSylantů.

Na druhou stranu právě asylanti (Z CELÉHO SVĚTA) jsou lakmusovým papírkem a důkazem faktu, že EUropa je (prozatím) nejskvělejším místem na zeměkouli. Se všemi klady i zápory vychází nejlépe.

Vojenskými výboji nemůže EUropa příliš získat. De facto je EUeopa stejně jen menším ruským poostrovem. A je závislá na blahovůli Ruska, které EUropu geostrategicky i ENERGETICKY zajišťuje (viz. např. Čečensko a Čína).

Vložený obrázek

Dokud budou Rusové EUropu shledávat jako líheň kultury, vědy, vývoje a inspirace, bude EUropa zajištěna proti vychladnutí a vylidnění.

Ač málokdy souhlasím s panem ProfeSSorem Big Toonnelem, výlet který uspořádal ruSSofobním EUropanům do jednoho z nejvýchodnějších europských měst - Khabarovsku, byl pro mnohé z nich velice, velice, ale velice užitečnou lekcí z geostrategie a geografie.

256033

27.10.2011 07:40

A co dál, Stworo?

Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz jsem radil panu Editoru nekolikrat: cim vetsi by byl na mne ze strany shabes/GOJ/im v ceske soudni mafii tlak, s o to vetsi "pakou" bych reagoval = napr. vydavanim knih o svem PROCESU.

Kdyz kdekoliv - sebedale - ve svete o sobe prohlasim, ze mam neco spolecneho s Ceskem a Prahou, iHned vetsina vzpomina na zidovskeho Nemce ci nemeckeho Zida Kafku a jeho Proces.

Urcite by takova kniha byla hitem, pokud by se dobre sepsala - a VHODNYMI(!) kanaly celosvetove distribuovala. Panu Editoru by vydelala nejen na vedeni PROCESU, ale troufam si tvrdit ze i par jeho dedicum by zajistila spokojeny veget do budoucna.

Svetu stale chybeji silna "temata" v literature. Na druhou stranu naprosta vetsina clanku, co drive a nyni Zvedavec publikuje, je uz predstizena SKUTECNYM denim v celem svete.

Proto bych pretavil sikanu ze strany shabes/GOJ/im v Soudni mafii v nejlepsi cestu, jak si knihu/-y zpropagovat. A cim vice by mi sikanovali, tim vice bych produkoval. Produkoval tak, aby dilko/saga byla zkousnutelna nejen pro me sympatiSSanty, ale i pro sirsi publikum.

Co se tyka meho sponSSoringu Zvedavce, jsem stale pripraveny v nem pokracovat. Na druhou stranu si rikam, na kolik jsem ja (ci par podobne prispivajicich) zarukou toho, ze tech par tisicovek dohromady za mesic je schopno pana Editora pred shabes/GOJ/im a Soudni mafii ochranit?! Do toho prispiva i castecne fakt, ze mi v jednom momentu pan Editor vytykal i "vysoky pocet" prispevku v diskusich, ktere se rovnaly jednomu prispevku za 4-5 hodin. Pak sice pan Editor uznal svoji preunahlenost, ale horkost jeste ve me jeste pomalu dozniva.

A (nejen diky velkemu poctu delsich cest)v poslednich tydnech mi to znechutilo prispivani - jak diskusemi, tak zabihanim do ceskych bank k financnim prevodum (pulrocni predplatna asi zmenim na mesicni, protoze uz si chci vice drzet kontrolu nad chapanim sponsorstvi a poctem prispevku v diskusi...).

Domnivam se, ze praci na knize by pan Editor zkompenSSoval svuj vnitrni pretlak zpusobeny zaprodaneckymi ceskymi(?!) shabes/GOJ/im v Soudni Mafii, obstaral by si velice komfortni livelihood (nejde pak jen o prodej knihy, ale i o interview a popularitu a benefity za napr. prednasky a celosvetove turnee obecne...). A v neposledni rade mel vetsi klid na prime, ci pres nastrceneho prostrednika, zprostredkovane rizeni Zvedavec.org.

Domnivam se, ze pokud s tim (knihou a zmenou taktiky) nezacne asap, tak brzy vhodne okno a doba nadobro pomine. Deni okolo a rychly vyvoj stavu sveta a udalosti okolo nas, udela z clanku ve Zvedavec jen obsah pro badatele. Uz nyni si pan Editor stezuje na rostouci nezajem ctenaru. Uz je totiz nema moc cim sokovat. Soky za okny jsou dnes jiz silnejsi, nezli sebelepe koncipovane clanky na Zvedavec.... [oči v sloup]

Od této chvíle je K. procesem zcela pohlcen K. začíná dokonce přemýšlet o tom, jestli vážně něco špatného nespáchal...

256037

27.10.2011 07:41

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naváže proto styk s Titorellim, který je soudním malířem a má mezi úředníky mnohé známé...
Titorelli zasvěcuje K. do vnitřních procesů soudu a vykládá mu, jak beznadějné je přání uniknout z koloběhu procesu...

Brzy poté dá K. advokátovi výpověď. ...


V předvečer narozenin dorazí do jeho bytu opět dva neznámí muži a odvedou K. za město, kde mu v kamenolomu probodnou srdce nožem a navléknou vše tak, že to vypadá jako sebevražda. ...

Dokonale zmanipulovaný K., který už naprosto uznává svoji vinu, i když neví, z čeho byl vlastně obviněn, se všemu podvoluje a umírá víceméně dobrovolně...

256038

27.10.2011 08:06

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Prerod pravicujiciho adama B. bartose<"

MoUdrostrak 90.?.?.?

KapitaliSSmus (neregulovany) nikdy nic jineho, nezli kriSSe, bidu a paty, koncici vzdy resetujicimi valkami nevytvoril.

Kdysi zly Roosevelt musel zachranovat Emeriku New Dealem (kdo z zinkajicich, krachujicich a pravicujicich Cechu vi, co (a proc?!) byl New Deal?!)...

Vložený obrázek

Po WWII EUropu musel zachranovat Marschaluv plan, jinak by skoncila misto prosperujiciho kapitaliSSmu v bide ci jako dalsi sovetska republika...

Presto stale jsou nasazovani adamove B. bartosi, aby oVcanum tvrdili, ze kapitaliSSmus je ou-kej... Jen je potreba ho vzit poradne do ruky... a nechat ho "tvorit"...

Opet "tvorit" kriSSe, bidu a valky [oči v sloup]

256041

27.10.2011 08:48

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já se Vám, paní Jarmilo, divím...

O Hitlary Clinton bylo vždy známo, co je zač. Její Billy byl jen její loutkou, takový herec z reklamy na holící strojky.

Ještě před jeho innaugurací byla známý skandál http://en.wikipedia.org/wiki/Whitewater_controversy , umírali svědci, co se s Hitlary Clinton a Billem zapletli.

Přesto Emeričané, jako nejtupější národ na zeměkouli si Hitlary Clinton a její loutku prodavače holících strojků zvolili.

Když po bombardování Jugoslávie prodavač strojků Billy a Hitlary Clinton odcházeli z úřadu, dali v poslední den preSSidentské milosti a pardóny lidem s kriminálnickou minulostí. Přesto to o pár měsíců pozdějí Emeričanům nevadilo, aby Hitlary Clinton zvolili za senátorku - a později ji dali i dostatek preferencí do boje o presidentství.

Hitlary Clinton je přesným přeobrazem idiocie a tuposti dnešního Emeričana stejně, jako Billy byl projekcí a omezenosti zejm. dnešních Emeričanek a od kterých dostal svoje hlasy.

Emeričané jsou oSSedláni těmi, které nesmíme mimo Zvedavec.org autocenSSurně jmenovat.

Vložený obrázek

To, že se nechali osedlat, vyšacovat, do morku kostí zadlužit a nyní ostudně před celým světem zbankrotovat, svědčí o tom, že nikdy nečetli (ZATÍM stále nezákázaného) Žida SüSSe z pera žida Liona Feuchtwangera a nikdy nebyli v divadle na (ZATÍM stále nezákázaném) Kupci Benátském od Billiho Shakespeara.

Ale kdo četl Feuchtwangera či bill na Shakespearovi z dnešních pravicujících pivních Pepíků či Lídlujících Mařen/ek?!

256047

27.10.2011 09:23

A co dál, Stworo?

Mozna by stalo za zvazeni, nakolik se da primknout pripad pana Editora k ocekavanym krokum krivohuba Vondry

MoUdrostrak 90.?.?.?

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/vondra-celi-trestnim-oznamenim-kvuli-vyznamenani-masinu_215799.html

Podobnost "kauSS" vice, nezli nahodna...

256049

27.10.2011 10:34

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny Jardo666, domnivam se, ze genozidou a terrorem, ktery potomci "holocaustniku" provozuji v raSSistickem statu USrael na domorodem obyvatelstvu i pachaji na sousednich a i vzdalenejsich statech, mnohonasobne prekrocili urpeni prisuzovane prezivsim ci neprezivsim holocaust.

Vložený obrázek

Panu Editoru a pritomnym na Zvedavec.org jde jen a jen o mereni jednim metrem. Padni komu padni. Nikde jsem na vlastni oci nevidel, ze by pan Editor zpochybnoval Holocaust ci bagatelizoval pocty mrtvych nebo postizenych.

Na druhou stranu uz dneska nikdo nepochybuje, ze se Holocaust zmenil v Holocaust Industry stejne, jako erotika se zmenila v pornograficky business. Obe provozovane zejm. (stejne jako caSSinovy kapitalismus) zejm. jednim vyvolenym narodem.

Holocaust provozovali i Britove vuci Indum, Britove vuci Burum/Afrikancum, Britove vuci AborigineSS, Britove vuci Maorum a zejm. Emericane vuci
Indianum...

Udajne i Turci vuci Armenum a Armeni zase pred nedavnem vuci Azerum... A Cesi vuci Markomanum i Kvadum... Ale zejm. zli Srbove vuci hodnym a mirumilovnym KosoWARs.

Nikdo si ale na tom nezalozil Holocaust Industry BusineSS. Jen jediny vyvoleny (udajne) Narod... A proto je Zvedavec.ORG tak pro premyslive ctenare vyjimecny a pritazlivy.

256065

27.10.2011 10:47

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, jistě víte, že si velice vážím Vašich hlubokých znalostí. Přesto si myslím, že pan Editor by neměl sepsat faktografii svého Procesu. Ale spíše absurdní pokračování/alegorii na tolik světem zbožňovanou Kafkárnu.

Zejm. když i strůjci Holocaust Indrustry BusineSSu si i na kafkárně přihřívají svoji nechutnou hamiždnost.

Viz. např. Marta Slánská/Železná/Davouze
http://revue.idnes.cz/zelezna-jsem-rada-ze-si-vybr...
či
http://www.svedomi.cz/aktuality/a2003/emv_030930_s...

256066

27.10.2011 15:23

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, samozřejmě s Vámi souhlasím, že by stručná faktografie k uvedení do děje neměla chybět. Ale kniha nesmí být snahou "o popis". Lidé dnes milují autentičnost - ich formu.
Jedině ta je dokáže strhnout a napnout. A pokud bude napojená na Kafku,

Vložený obrázek

Prahu, Havla, židofskou komunitu v Praze a obecně, tunelování prosperujících podniků a bank, prorůstání zločinu do džastis a politiky ... tak jen o to lépe. A musí být laděna absurdně, aby strhla i teenagery a jejich pedagóóógy.

256104

27.10.2011 15:42

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, nemusím Vás určitě přesvědčovat, že si Vás vážím. Ale v tomhle případě s Vámi souhlasit nemohu...

Největší díla kultury nevznikla od autorů, když leželi v pohodě na peci nebo v daňovém a tunelářském ráji. Obvykle nejlepší díla byla východiskem a výkřikem v nouzi a depresi.

Proč by absurdní společenský autentický román nemohl vzniknout ve zbídačovaném Česku z pera židovskou lobby a jejími shabes/GOJ/im v justičtní mafii šikanovaného Čecho-Kanaďana?!

Domnívám se, že pan Editor má velký vypravěčský talent. Kniha může např. zpočátku vycházet na Zvedavec.org a paralelně i v engličtině, ruštině, španělštině, arabštině, mandarínštině, perštině a francouzštině na globálních nekorektních serverech. Teprve až se oprubuje její čtivost, může její zbytek být nabídnut ve formě knihy či e-booku s předstihem oproti např. o rok posunutému dokončení publikování na serverech opět zdarma.

Vložený obrázek

Jde jen o dovypilování konceptu, dramaturgie tohoto projektu. Pokud bude nasměrován na globální záběr, tak ze 7.000.000.000 pozemšťanů nějaká ta zlatka vypadne. Určitě je nás tu pár, kteří bychom byli schopni pomoci s překlady z češtiny do některých jazyků. Nebo alespoň jako rodilí mlufčí s korekturami. A na nekorektních zahraničních serverech by se také pár ochotných rebelujících jedinců našlo.

Šikofné naklíčování s franz kafka, jewish, lobby, banster, fraud, prague, europe, tragicomedy, theatre of the absurd, pact nato, vaclav havel, toonneling, corrupt a zejména [cool]HOLOCAUST[cool] a holocaust industry by udělalo divy. Věřte mi!

256107

27.10.2011 21:23

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, už od dětství mám hluboce zakódovánu mantru: ".......A na Počátku bylo Slovo...."

A proto Slovu (a vůbec síle Informace) věřím, že má čarovně neohraničenou moc. Během života jsem zažil stovky (možná i tisíce) neskutečně inteligentních lidí. Kterým ale chyběla schopnost self-promotion...

Na druhou stranu jsou určitě narcistní jedinci, kteří by s panem Editorem iHned a iDnes měnili - jen proto, že by se přes jeho causu a podobnost s Procesem od Dr. Franze Kafky okamžitě nesmrtelně zviditelnili.

Vložený obrázek

Co se týká "vejvaru", cokoliv, co jsem v životě podnikl naplno a důsledně, tak nakonec přineslo ovoce i ve finanční satisfakci. Někdy to trvalo, táhlo se to... Proto věřím, že pokud by se pan Editor začal podobenství s ProceSS ( http://de.wikipedia.org/wiki/Der_Process ) od Kafky věnovat naplno - poháněn představou vyřizování si účtů s židofskou lobby a jejími Shabes/GOJ/im v Soudní Mafii, určitě by zažil i finanční success. A doživotně se zbavil existenční tísně...

Kafka je téměř ve všech pozemských kulturách nevídaný POJEM... A proč toho nevyužít, když Shabes/GOJ/im nahráli na smeč?!

256135

27.10.2011 23:32

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Začínáte si opět koledovat o definitivní ztrátu sponsora?!

První varování...

256140

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?