Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 793 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.07.2010 16:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Propaganda všeho druhu už dávno nade mnou ztratila veškerou moc. Stejně jako třeba reklama, ta si u mne ani neškrtne. Řídím se výhradně svým vlastním selským rozumem a svou intuicí.

Zkuste někdy přemýšlet jinak a nepředstavovat si pod názvem Rusko jen těch pár lidí soustředěných kolem Putina. Kolik to může být lidí, kteří ve skutečnosti ovládají celé Rusko? Dvěstě? Třista? Tisíc? Jakobyste nevěděl, že stačí rozmístit pár spřízněných rošťáků na klíčových pozicích a tito lidé pak drží v hrsti celý stamilionový národ bezmocných občanů- našich bratrů Slovanů.

Než nastoupil Jelcin k moci, odehrál se předtím boj o parlament. A právě v té době se doopravdy a autenticky bojovalo o to, kdo ovládne Rusko. Zvítězili Jelcinovci a to NAPOŘÁD a až doteď. Takže v této chvíli už je dávno dobojováno, teď už jen loutkaři tahají ze zákulisí za nitky a tahají celý svět za nos.

Jak známo, vládci světa rádi vypracovávají scénaře na dvacet let dopředu. Jelcinovci si uvědomili, že udělali chybu, když se tak otevřeně prodrali k moci. A i z různých dalších důvodů to začalo být pro ně nevýhodné. Uvědomili si, že jednak ztrácí sympatie celého světa, a jednak už nebudou moci hrát oponenta vůči americké oligarchii. Proto se někde v Bilderbergrup či jinde tajně dohodli, že zcela změní taktiku. Dohodli se že dosadí do funkce dokonale kádrově prověřeného Putina, který začne hrát na strunu vlastenectví a bude se naoko tvářit jako opozice k současným světovládcům. Jako bývalý agent a komouš to umí Putin dokonale. Zavřeli jednoho Chodorovského, který jim šel beztak na nervy a ostatní miliardáři se dobrovolně uchýlili do světa, neboť jim a jejich bratřím bankéřům stejně tak jako tak celý svět patří.

Co se týče Číny, můj názor je ten, že je rovněž zcela v moci vyvolených. (Stejně jako třeba Indie či Pákistán atakdále).Těch pár zkorumpovaných komoušů, co jim to tam hlídá a za mrzký peníz tajtrlíkuje, to nejsou žádní skuteční světoví vládci.

Tímto zároveň odpovídám i panu Quidovi.

223239

03.07.2010 08:07

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím pane Antiseptiku, že s tou mašlí můžeme ještě počkat, a to i přesto, že světovládci až na malé výjimky, již ovládají takřka celý svět. Ono je totiž v celku jedno, jestli té které jednotlivé zemi neomezeně vládnou místní diktátoři, uzurpátoři a zloději, nebo diktátoři nadnárodní. Obojí je stejná parazitická pakáž, která vysává lid. Naše malá zemička ty místní diktátory ani neměla, ta byla vždy pod nadvládou diktátorů nadnárodních. Nejprve pod rakousko-uherskými mocnáři, potom chvíli pod americkou oligarchií, pak chvíli pod nacistickým Německem, pak 40 let pod nadvládou sovětských soudruhů (přičemž ale oni byli potají celou dobu řízení americkou či spíše jinou oligarchií), no a teď zas 20 let pod americkou, či spíše jinou nadvládou.[smích]

Proč světovládci hrají divadlo? Aby ospravedlnili uměle vyvolané války mezi zeměmi. Aby mohli neomezeně čerpat ze státního rozpočtu na zbrojení a ty války a z toho všeho dál neomezeně bohatnout. Se vším co jste napsal dále, souhlasím. Každý rozumný parazit si svou oběť pěstuje, ne že ji zruinuje až tak, že pak sám zahyne. Jsem do budoucna optimistická, domnívám se, že se světovládcům jejich tisíciletý sen zavést na celé zeměkouli jednu světovou vládu a NWO nikdy nezdaří. Těch proměnných je příliš mnoho na to, aby se jim tak absurdní starověký nesmysl podařil. Jednou na to možná přijdou sami, že konečně dostanou ROZUM a celá planeta si pak oddechne.

Co se týče prodejných politiků, možná by bylo dobré, kdyby se na internetu ujmulo pro ně označení- politické prostitutky. Asi by třeba Kalouskovi nebylo milé, kdyby byl takto na internetu veřejně všude označován, což by si tento gauner za tu svou složenku rozhodně zasloužil. Nebo třeba Topolánek, který věnoval MMF 26 miliard euro a po splnění zadaného úkolu si šel bydlet s celou rodinou spokojeně do své přepychové vily v Toskánsku.

223249

03.07.2010 16:45

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu pane abc, na Bibli skutečně nedržím a ani nevěřím.[smích] A taky nevěřím žádným okultním vědám. Ovšem čemu věřím je to, že se „elitám“ jejich NWO nikdy nepodaří zavést. Ale stejně jako Vy se domnívám, že finanční kolaps, prasečí chřipku i ekologickou katastrofu vyvolali světovládci úmyslně, aby urychlili své plány. Ovšem jak už jsem psala, je příliš mnoho proměnných, které způsobí, že se jim celosvětová nadvláda nikdy nepodaří.

Pokoušeli se o to již několikrát. Nejprve to zkoušeli po zlém, to když nastolili totalitní nacismus. S pomocí nejstrašnějšího teroru se snažili dobýt celý svět. Nepodařilo se. Tak to zkusili s totalitním komunismem, kdy se snažili „po dobrém“ přesvědčit lidi propagandou, že komunismus je super. Nepodařilo se. A víte proč? Lid je totiž smějící se bestie, která své utiskovatele vždy nějakým způsobem převeze. Jak se říká, šedá je teorie, ale zelený je strom života. Nový světový řád, jakým byl ten jejich komunismus, který jsme si na vlastní kůži zažili, byl neúspěšný hokus-pokus, který se jim totálně nezdařil, a proto ho taky nakonec zrušili. Měli to sice všechno pěkně od kulatého stolu vymyšleno- ale až na to, že to v reálu nefungovalo.[smích] Představovali si to totiž všechno jak Hurvínek válku. Že od narození do lidí nacpou propagandu, že práce šlechtí člověka a nejlepší co člověka může v životě potkat je plnit plán na 100 procent a stát se uznávaným úderníkem. Ovšem nějak jim to nevyšlo. Lidi se jim na práci vykašlali a řekli si, ať makají komunisti, když je do té práce tolik nutí.[smích]

Okultní satanisti jsou velmi směšní, protože svým myšlením jsou pořád někde ve středověku. Když se odstraní všechna organizovaná náboženství světa, to bude pro lidstvo to nejlepší co se může stát. Řeknu Vám na rovinu pane abc, že pokud Bůh tady nechal tolik tisíciletí řádit ty největší zločince pod sluncem a slušné lidi nechal masakrovat, tak je to skutečně velmi podivný bůh. Celá staletí nezasahoval a nakonec zasáhne? Proč nevládnul spravedlivě hned od samého začátku? Ať jde takový bůh s prominutím do hajzlu!! Promiňte, ale já v tak nespravedlivého boha nevěřím, takže se mě netýkají ani všechna ta boží přikázání a já nevím co, na co věříte Vy. Pane abc probuďte se!! Nenechte se oblbovat manipulátory z NewYorku. Děláte jim akorát jen užitečného idiota. Taky jsem nějakou dobu dělala užitečného idiota- to když jsem věřila, že svou činností v politické straně něco změním.

223257

04.07.2010 17:10

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Dostal jste mě pane abc. Na tento příspěvek, co jste mi napsal, mě nic kloudného nenapadá. Snad jen to, že zlo na Zemi nedělá nějaký abstraktní Satan bojující proti Bohu, ale konkrétní lidé z masa a kostí, kteří nemají žádné nadpřirozené schopnosti. Proč to zlo ti lidé vědomě dělají? Inu proto, že buď byli od ranného dětství velmi špatně vychovaní, nebo proto, že to jsou od přírody (geny) svým psychickým založením deprivanti, čili psychopati. Pan profesor Koukolík tento druh lidí velmi dobře popsal. Oni mají výhodu oproti normálním slušným lidem v tom, že jsou bez citu a tak jdou přes mrtvoly. Z toho důvodu normální slušní lidé nemají proti nim šanci a prohrávají na celé čáře. Zvláště když se ti psychopati spolu již před několika tisíci lety spojili a domluvili se na společné strategii. Jako organizovaní zločinci spolu spolupracují proti zbytku lidstva- právě z toho důvodu mají oproti normálním lidem obrovskou moc. Moc a majetek si předávají dědičně z generace na generaci a tak většinová společnost, což je 99,9 procent lidstva proti nim nemá šanci. Se satanem bych ale tyto lidi nespojovala, jsou jen psychicky těžce ujetí, nic víc.

Zapomeňte na to, žádný Kristus nepřijde a nevysvobodí nás ze zakletí. To jsou jenom pohádky pro dospělé.

223296

05.07.2010 07:43

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se pane Hade, výchova má na člověka vliv obrovský. Jak už jsem psala jinde, až 70 procent duševních pochodů je ovlivněno specifickou lidskou kulturou (vtištění memů v raném dětství) a jen 30 procent je vrozených (geny).

Mnoho životních dějů se dá vyjádřit Gaussovou křivkou. Touhle křivkou můžeme vyjádřit i poměr vlivu memů a genů na člověka. Pro naprostou většinu lidí (dejme tomu pro 90 procent) platí pravidlo Gaussovy křivky, že výchova v dětství je ze 70 procent zformuje do žádané formy. Pak ale existují lidé napravo a nalevo Gaussovy křivky, kteří jsou extrém. 5 procent lidí nalevo jsou svým založením jako houba, že do sebe nasávají všechny vlivy výchovy, takže výchova je zformuje až třeba z 90 procent. A pak je 5 procent naprovo druhý extrém, to jsou lidé, kteří jsou svým založením tvrdí a nepřístupní jako kámen, a tak na ně výchova nepůsobí, tam z 90 procent skutečně působí jejich vrozené vlastnosti.

Světoví vládnoucí deprivanti pocházejí ze všech tří typů lidí, tedy buď že je ovlivňuje velmi špatná výchova od raného dětství, nebo že jsou tvrdí od přírody. Zlo v lidské společnosti vítězí z toho důvodu, že má z matematického hlediska vždy převahu nad dobrem. To z toho důvodu, že si psychopati (zlo) vždy pomáhají k vítězství nad slušně vychovanými a mírumilovnými lidmi (dobro) těmi nejkřiváčtějšími metodami a soustavně slušné lidi již celá tisíciletí i nemilosrdně hubí. Tím se stává, že evolučně (přírodní výběr) přibývá na Zemi křiváků a deprivantů, kdežto slušných lidí ubývá.

Co s tím? Aby byla většina řadových lidí slušných a nad nimi vládli ti nejhorší křiváci a deprivanti- jak sám v reálu vidíte, to je cesta, která vede do pekel a ke zničení lidstva. Dole na Zvědavci, ve Chvilce zamyšlení je napsáno toto: Demokracie ve svém stávajícím stavu, obzvláště v rámci anglicky mluvícího světa, je politický systém, který se specializuje na umísťování neschopných, nekvalifikovaných a pochybných charakterů do vedoucích pozic.

Ano, pyramidový systém moci, založený na tom, že pár světových hajzlů dosazuje pochybné charaktery do klíčových pozic, že si prostě všechny své bezcharakterní lokaje koupí, takže pyramida funguje až do těch nejnižších pater- to je to nejhorší, co mohlo lidstvo potkat. Tak a teď nasadím svou vlastní propagandu: jedině přímá demokracie by mohla tuto zvrácenost napravit, že by široké vrstvy obyvatelstva s pomocí hlasování na internetu si sami rozhodovali o všech aspektech života. Neboť zlo se neodstraní tím, že 99,9 procent lidí se bude chovat slušně a nad nimi bude tvrdě vládnout 0,1 procenta mocných deprivantních superboháčů (systém ovce a jejich ovčáci). Zlo se odstraní tak, že se rozbije pyramidový systém vládnutí a místo něho nastoupí přímá demokracie, kde každý člověk bude mít svůj kousek moci.

223321

05.07.2010 07:45

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Nevzpomínám si pane abc, že bych kdy musela manžela přesvědčovat o smyslu mých zálib a koníčků, nebo ho seznamovala s tím, co vyvádím na Zvědavci.[smích] O tom před ním radši mlčím a on se naštěstí o mé internetové aktivity nestará.
Prozradím Vám tajemství: Smyslem života je život sám, dál už v této věci žádné další záhady nehledám.
Co se týče náboženské propagandy, tak jsem velmi šťastná, že jsem tomu v dětství unikla. Flanďáci mi nestihli v socialismu vymýt mozek, což se třeba mému staršímu bratrovi nepodařilo. Ten je tou jejich propagandou duševně postižený dodnes a bude až do smrti.

223323

06.07.2010 07:07

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Vtip je v tom pane janko, že já nevěřím ani na převtělování, takže o tomto tématu se se mnou příliš nepobavíte.

Pyramidy uvnitř pyramid by také nic nevyřešily. Opět by to byl pyramidový způsob moci, kdy malí lokajové musí poslouchat větší lokaje, ti větší lokajové ještě větší lokaje a ti největší lokajové musí poslouchat tajné společnosti, jak o nich mluvil Kennedy. Tito skuteční světovládci a loutkaři, skrytí již celá tisíciletí za oponou, organizovaně vládnou. Z toho důvodu je nazývám organizovanými zločinci a ne diskrétními elitami, jak je nazval profesor Keller. Proto jedině přímá internetová demokracie, tak jak jsem ji vynalezla já, může změnit celý svět.[smích] Jedině moc rozprostřená jako síť, nikoliv jako pyramida, může zachránit svět. A všechny řeči o tom, že lid je blbej a neuměl by si vládnout, jsou pochopitelně naprosto bezpředmětné a vedou je ti, kteří jsou najati jako placení lokajové mocných.

Podívejte se třeba na příběh takového Trautenberga. Člověk by si řekl, proč si dědek nad hrobem již nedá pokoj s politikou, proč si neužívá posledního zbytku života někde v překrásné přírodě u moře, když je to miliardář? Z jednoduchého důvodu: On nesmí a nemůže. On je pevně zapojen v pyramidě moci a musí sloužit svým chlebodárcům, kteří mu vrátili majetek, až do své smrti. Dělá to kvůli svým dvěma synům, kteří tím pádem mají dovoleno být bohatí a podnikat.

223372

06.07.2010 07:31

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Pane Hade, Vy popíráte vliv výchovy, ale vězte, že nejen člověk, ale všichni vyšší savci mají mozek uzpůsobený tak, že část chování mají vrozenou, ale část chování se musí naučit v raném dětství. To z toho důvodu, aby se ty vyšší inteligentní organismy uměly vždy pružně přizpůsobovat změněným životním podmínkám. Kdyby měly veškeré chování vrozené, neuměly by se v čase přizpůsobovat a často by zcela vymřely, jak se nižším organismům v přírodě běžně děje. Štěně co dělá všude loužičky se musí naučit, že doma je dělat nesmí, pouze venku. Dítě se toho musí naučit mnohem víc než štěně, protože má vyšší rozumové schopnosti. Zatímco u psa vrozené chování převyšuje nad naučeným, u člověka je to naopak. Pes i dítě se vychovává s pomocí podmíněných reflexů, tak jak to objevil již kdysi dávno I.P. Pavlov. Správné chování je odměňováno, špatné chování je trestáno. Tak se v raném dětství vytvoří v mozku trvalé spoje mezi synapsemi, tento proces se nazývá vtištění (impriting). A jak řekl Freud (v čemž měl výjimečně pravdu), ve třech letech je již dítě psychicky dotvořeno.

Také existuje psychický proces, který se nazývá dynamický stereotyp. To se v mozku vytvoří učením naučené cesty, že člověk pak spoustu činností dělá naprosto automaticky, aniž by nad tím musel pokaždé znovu přemýšlet. Pokaždé vezme vidličku a nůž do správné ruky, nikdy se nesplete, je to zautomatizovaná, naučená činnost. Tímto způsobem se dá naučit v raném dětství i tzv. Morálka.

223373

09.07.2010 16:46

Ve jménu kuřáků!

RE: zajtra je na rade káva?

Jarmila 88.?.?.?

Dobře jste celý ten problém popsal a vystihl. Ano, mocní tohoto světa jsou již celá staletí mistři v naplňování hesla Rozděl a panuj. Davy je prostě potřeba mezi sebou neustále a pořád rozeštvávat, aby se nemohly proti svým utiskovatelům spojit. Z toho důvodu je třeba, aby byla společnost všemi směry nepřetržitě co nejvíce rozhádaná a atomizovaná.

Původně jsem si myslela, že mě nemohou nikdy svou propagandou proti kuřákům poštvat. Ale mýlila jsem se. Jejich tažení trvá příliš dlouho, a tak už ovlivnilo i mne. Před několika dny jsem si všimla, jak mi jejich kouření vadí. Byla jsem na své příbuzné nevrlá, za to, že v hospodě kouřili. Hned jsem si v duchu říkala, že mě příští den bude kvůli nim bolet hlava. Přitom jsou to ti samí příbuzní, u kterých mi to 30 let absolutně nevadilo. A hle, najednou mi to vadí. A to je vliv té jejich propagandy, o které si myslíme, že nás nemá šanci ovlivnit.

Jimi protěžované skupiny nakonec také nedopadají díky jejich činnosti dobře- a oni to moc dobře vědí, a z toho důvodu je taky záměrně protěžují. Vědí, že se časem hněv společnosti obrátí na tyto uměle protěžované skupiny- takže opět a zase i tímto opačným způsobem naplňují heslo Rozděl a panuj.

Jeden čas jako by se všichni novináři domluvili a jako jeden muž začali tažení proti psům. Nebylo dne, aby se člověk někde nedočetl, nebo aby to nehlásili ve zprávách v debilizoru, že byl někdo pokousán psem. To mě tenkrát napadlo, jak je možné, že tak zčistajasna psi najednou víc koušou než jindy. Ale psi víc nekousali, to jen všichni novináři od svých šéfredaktorů dostali příkaz psát víc článků proti volně pobíhajícím psům. Bylo to proto, že ti nahoře prostě potřebovali jen zavést všeobecné čipování psů, a tak proti nim nejprve s pomocí své propagandy vytáhli do boje.

223647

10.07.2010 07:47

Ve jménu kuřáků!

O psy tu teď momentálně nejde

Jarmila 88.?.?.?

Chtěla jsem jen upozornit na to pane protone, že než vrchnost přikročí k nějakým chystaným restrikcím, tak tomu obvykle předchází promyšlená masívní mediální masáž mas. Takže v případě psů, když chtěli posranci zavést jejich čipování, tak aby si naklonili širokou veřejnost na svou stranu, tak rozpoutali napřed v mainstreamu promyšleně vedenou hysterii proti psům. Já si na to moc dobře pamatuji, tenkrát jsem ještě diskutovala na Neviditelném psu a většina diskutérů již byla mainstreamem patřičně zmasírovaná a s čipováním souhlasila. Já jsem v tom ale viděla temnou předzvěst toho, že jednou budou čipovat i lidi.

Klasickým příkladem masírování mas mainstreamem bylo i 911. Americká CIA spolu s Mossadem zbořily tři mrakodrapy i s lidmi, aby následně mohla všechna americká masmédia masírovat lid, že je potřeba utužit zákony a sebrat jim plno občanských práv a taky že je potřeba zakročit preventivně proti teroristům v Iráku a Afghánistánu. Uspěly, těsně po tomto obludném činu popularita Bushe stoupla a mohl bez problémů začít válčit.

Co se týče kuřáků, nevím co si o tom všem o mám myslet. Na jedné straně je v Americe až nenormálně pronásledují a na druhé straně v tom žádné systémové kroky nepodnikají. Je v tom stejná nenormálnost jako když tam doživotně zavřou ženskou za to, že ukázala čtrnáctiletému klukovi svá prsa a na druhé straně tam dovolí, aby se homosexuálové veřejně producírovali po ulicích a veřejně si vzájemně, no však víte co.

223705

11.07.2010 10:01

Průhledné lži

Můj názor

Jarmila 88.?.?.?

„Bráno z druhého pohledu možná se pletou všichni a probíhá něco, v čem je více smrti a destrukce, než si svět dovede představit-jako v Mexickém zálivu.“

Z vojenského hlediska je rozmístění systému protiraketové obrany v Evropě naprosto nesmyslné. Také ale zároveň víme, že americká vojensko-průmyslová korporace je nejmocnější korporací na světě. Co z toho pro mě vyplývá? Můj názor je ten, že mocní američtí zbrojaři se jen obohacují na úkor všech zemí, do kterých lifrují za šílené prachy zastaralou vojenskou techniku, aby z těch starých křápů ještě dodatečně vytřískali balík peněz. Místo na smetiště ty staré krámy prostě prodávají a nutí kupovat podřízeným vládám jiných států všude po světě. Pro sebe si ponechávají jen nejmodernější výkřiky vojenské techniky, které se snaží co nejvíce utajit, aby nikdo ve světě neměl tušení, jaké zázraky již tato vojenská technika dokáže (třeba s přesností na milimetr vlítnout do mrakodrapů uprostřed hustě obydleného města).

Americká oligarchie spolu s americkými zbrojaři má již celou Evropu včetně celé evropské EU dávno pod kontrolou. Pravda, polská loutková vláda se poněkud vzpírala a hrála si na vlastence- taky za to byla po zásluze potrestána a byla nasazena poslušnější loutka. Jak již jsem psala, nevěřím ani Putinovi, je to totéž, jako by mě někdo nutil věřit estebákovi a komunistovi Junkovi z Chemapolgrupu. Tudíž se domnívám, že ruská oligarchie je také pod kontrolou mocných amerických zbrojařů a ve skutečnosti POTAJÍ s americkou a izraelskou oligarchií spolupracuje. Ale navenek se tváří jako soupeř.

Iluminátská korporace British Petroleum zahájila 20.4. (na počest narození Hitlera) světovou katastrofu, jejímž cílem je prohloubení světové krize a chaosu. Cílem široké sítě amerických základen v Evropě může tak být nejen prodej zastaralé techniky, ale i to, aby chátru v průběhu budoucího chaosu držely pevně na uzdě. Americká oligarchie se poté přemístí ze zničené a zasviněné Ameriky do čistého Ruska a bude pokračovat ve vládnutí světu odtud.

223832

16.07.2010 11:44

Dejte si rajče

RE: to je co za hoax?

Jarmila 88.?.?.?

Taky se mi zdá, že ten postup s rajčaty není pravda. To by se jim příliš všechno prodražilo, dělat s nimi takové složité procedůry. Nejlevnější přece je, rychle je již zralé a červené natrhat a hodit rovnou do obchodu. Taky by mě zajímalo, jakým způsobem je jim tedy vstříknuto to barvivo do kůže? Že by injekčně? Nebo se jen tak vymáchají v červené barvě? Prostě mi to celé připadá jako blbost.

Záhadou pro mě je tzv. čerstvé mléko. Přestala jsem kupovat to trvanlivé a vrhla se na to zdravější čerstvé. JENŽE! Ono je to čerstvé mléko taky nějaké divné. Místo aby normálně zkyslo, tak zhořkne úplně stejně jako to trvanlivé. Podívala jsem se na jeho záruční dobu a zjistila jsem, že je dlouhá- mléko vydrží neotevřené 14 dnů. Takže je to svým způsobem podvod, není to mléko čerstvé, ale je to mléko taky trvanlivé. V současné době tedy není v obchodech k mání autentické čerstvé mléko, to je k mání pouze u zemědělců, kteří ho vozí do těch svých automatů na mléko v některých městech. Koupila jsem si dneska kyšku a zdá se, že ta jediná je vlastně autentické čerstvé mléko, které se nechalo volně zkysat. Asi prostě začnu kupovat jen kyšku nebo kefír, i když jsou oproti mléku značně předražené.

No a ještě sem dám trochu osvěty ohledně rostlinných tuků:
http://www.kulturistika.com/velka-cholesterolova-l...

A na závěr v moři samých špatných zpráv řeknu jednu pozitivní: Nad Prahou už asi 14 dnů jsem neviděla ani jeden chemtrails. Že by s tím konečně přestali?

224226

17.07.2010 09:23

Dejte si rajče

RE: to je co za hoax?

Jarmila 88.?.?.?

Každé skladování čehokoliv leze do peněz. Čili mně se to nezdá ani s tím skladováním zelených rajčat, Davide. Vzpomínám si, že když jsme měli na podzim na keřích nedozrálá rajčata, že jsme celé ty keře vytrhli a pověsili je v chatičce „hlavou dolů“ k dozrání. Rajčata postupně dozrála, ale ty keře byly zcela vyschlé. Když si ale koupíte rajčata v obchodě i s větvičkou, tak ta větvička není uschlá, ale normálně zelená, živá, čerstvá.

Jo, kozí mléko, to znám. Pila jsem ho kdysi v dětství na vesnici u tety čerstvě nadojené, ještě teplé a moc mi chutnalo. I mlsnou kozu jsem měla moc ráda. Dávala jsem ji různé pamlsky a těšilo mě, že jí všechno tak chutná. Píšete, že Vám kozí mléko vydrží nanejvýš tak tři dny. Ano, to je přesně známka toho, že se jedná skutečně o čerstvé mléko. Teď jsem prohlédla „čerstvé mléko“ od výrobců a zjistila jsem, že tam není ani datum výroby. Je tam jenom datum záruky, dokdy se to má spotřebovat. To samé platí i o té kyšce, acidofilním mléku, kefíru i bílých jogurtech. To znamená, že oni ty „čerstvé potraviny“ koncipují jako konzervy, které se po otevření mají rychle spotřebovat. Ty jejich „živé“ bílé jogurty mají měsíční trvanlivost, což kdysi u skutečně živých jogurtů neexistovalo. Nevím, jestli si pamatujete na ty jogurty ve skle, jak dole ve spodu byla ta marmeláda, stály tenkrát Kčs 1,10. Když se včas nesnědly, tak se prostě zkazily, na povrchu se vytvořila vrstva vody a pod tím nevábný zkrabatělý zažloutlý jogurt. To samé mléko (to v pytlíku stálo tenkrát 1,90 a to plnotučné ve skle 3,10), když se včas nevypilo, tak zkyslo.

Co se týče chemtrails, tak si myslím, že jsou tvrdou realitou. Vloni jsem si dělala každý den poznámky do kalendáře a zjistila jsem tuto skutečnost: že chemtrails nějakým způsobem ovlivňují počasí. Vždycky totiž když byla obloha nad Prahou křížem krážem protkána čárami, tak se příští den zatáhlo a bylo zataženo. Tím pádem slunce málokdy dlouhodobě svítilo a to mělo za následek, že rostliny živořily. Jak se říká, kde nechodí slunce, tam chodí lékař a to platí nejen pro lidi, ale i prosperitu rostlin. Však jsem vloni na Zvědavce psala, že mi kvůli tomu zplesnivěl na zahrádce řepík lékařský. Jo, auta v zimě víc kouří, ale nezanechávají za sebou stopu celý den.

224284

19.07.2010 06:54

Kleopatra se vrátila!

RE: trumfování

Jarmila 88.?.?.?

Blbé tedy je, že ta útulková kočka Ida potřebuje lidskou lásku a péči víc než Klea.

224422

19.07.2010 13:46

Kleopatra se vrátila!

RE: trumfování

Jarmila 88.?.?.?

To je od Vás moc hezké, že jste zařídil, že se Ida do útulku nevrátí.[smích]

Když jsem viděla ty fotky Kleo a Idy, zatrnulo mi smutkem u srdce. Obě kočky se podobají našim kočkám- které však už od letošního roku spí na zahradě věčným spánkem. Napsal jste, že se Ida líže na břiše, až ho má holé. Domnívám se, že je to u ní neurotické nutkavé jednání a je způsobené tím, že prožívá často úzkost. Pravděpodobně byla příliš brzy, ještě jako malé půlroční kotě, kastrována. Od té doby „si líže ránu“. V útulku nezažila lásku a byla silnějšími kočkami stále odstrkována od jídla, což má za následek, že se přejídá, takže bude časem velmi tlustá- jako byla naše Pipina. Lidí se bojí, proto občas na obranu sekne drápkem. Vsadím se, že se i nerada chová a je přitom stále ve střehu.

224440

19.07.2010 15:42

Kleopatra se vrátila!

RE: trumfování

Jarmila 88.?.?.?

To sekání drápkem se dá časem normálně odnaučit. Ona tohle jednání považuje za normální komunikaci, protože takhle se k sobě ty kočky v útulku chovají, ona neví, že se to ve vztahu k lidem nesmí dělat. Je zřejmé, že v útulku žila od samého začátku, od úplně malého koťátka, že nebyla vychována lidmi, ale kočkami. Naše Pipina to měla taky tak.Takže je jasné, že to nemyslí zle, ale až bude mít nějakého páníčka, tak ten ji bude muset teprve naučit slušnému chování, že se lidi sekat drápkem nesmí, jinak za to ona sama dostane pohlavek a vynadáno.

Já myslím, že je to vůči kočkám velký předsudek, že jsou vázány víc na místo než na člověka. Naše kočky byly vázány vysloveně na nás a Macík, ten byl vysloveně jako pejsek, ten za mnou i všude chodil a miloval mě láskou nehynoucí.[smích] Co je ale velmi nebezpečný předsudek je to, že kočky mají devět životů. Hodně lidí na to pak spoléhá a nejde s kočkou ani k veterináři, v domnění, že se z nemoci nějak sama dostane. Nedostane! Je to stejně zranitelné zvířátko, jako každé jiné.

No a nebude Vám vadit, že Vám tam pak v Kanadě bude Kleopatra chytat chudáčky ptáčky na zahradě?

224446

si pořídím tričko s krysou co drží šesticípou rudou hvězdu a nápis Krysy všech zemí, spojte se!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

224461

21.07.2010 14:29

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Píšete úplné nesmysly a kraviny, plné naučených frází a předsudků někde vyčtených. Patrně jste sám nikdy kočky neměl, protože absolutně neznáte jejich náturu, takže víte naprosto kulový.

My jsme měli 20 let tři kočky. Tu první jsme získali tak, že k nám vlezla do bytu ze střechy a už u nás zůstala. Měla naprostou volnost, mohla svobodně přes okno chodit ven sem a tam, přesto se většinu dne zdržovala v bytě. Když jsme se však přestěhovali do nového bytu, kde tu možnost chodit ven kdykoliv se jí zachce, ztratila, přesto jí to nevadilo. Usuzovali jsme tak z toho, že nestála u dveří že chce ven, ani neskákala z okna. Disciplinovaně chodila na zahradu s námi jen tehdy, když se nám to hodilo a nikdy neutekla.

Kočka není žádné zvláštní zvíře, žádný exot, který by se kdovíjak lišil od psa. Kočka umí také žít ve smečkách, jestli jste si nevšiml, v kterých se rovněž dodržuje určitá hierachie jako u psů. Pes není vždy submisivní, pes i kočka jsou takoví, jak si je vychováte. Klidně si ze psa můžete vychovat diktátora, který v bytě poroučí a nepustí Vás ani do křesla, stejně jako i z kočky se může stát diktátor nebo submisivní poslušná micinka. Kočka, která je zvyklá v bytě, vůbec netouží chodit ven. To se stalo s naší „útulkovou“ kočkou, která byla tak šťastná, že má domov, že se z toho ráje nechtěla vůbec ani hnout. Párkrát jsme ji vzali na zahradu, ale byla tam značně nesvá a schovala se do chatičky. Když jsme ji konečně vzali zpět domů, tak bylo vidět, jak ji spadl kámen ze srdce, že je zase zpátky v bezpečí. Ta Vaše perská kočka vyskočila z třetího patra ne proto, že ji to tak táhlo ven, ale proto, že měla nezodpovědného majitele, který ji včas nenaučil, že je nebezpečné i jen se naklánět z balkonu. Tříleté dítě Vám taky vyskočí z okna a není to tím, že by chtělo ven, ale tím, že je nevědomé. Takže znovu opakuji, mluvíte nesmysly, když tvrdíte, že kočka potřebuje dvůr a zahradu. Nepotřebuje. Celý život může prožít jenom v bytě a je maximálně spokojená. Pes je taky lovec a průzkumník a kdybyste ho z bytu zničehonic vyhodil ven do boudy, tak by se Vám pěkně za to poděkoval. Navíc pes je naprosto ta samá osobnost jako kočka, nedělejte z něho takového pitomce. Všechny naše tři kočky byly na nás naprosto a totálně závislé a né že né- čili je to opět stejné jako u psů.

O kastrování se s Vámi asi nedá vůbec rozumně mluvit. Kočka tím neztrácí svou přirozenou povahu, její povaha je stejná jako před kastrací. Hodně žen ve středním věku je také kastrováno a nevšimla jsem si, že by tím ztratily svou povahu. Když nevykastrujete kocoura, tak Vám bude močit a značkovat všude po bytě a když nevykastrujete kočku, tak Vám třikrát do roka povine mláďata. Tak si vyberte pane chytrej. Macík byl vykastrovaný 17 let a rozhodně to žádný ubohý přežívající uzlíček nebyl. Byl ...

Automaticky kráceno

224631

21.07.2010 19:49

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Mám dlouholetou zkušenost, že kočka může celé roky koukat z nezajištěného okna, když je dostatečně poučena. Zatímco Macík to měl naučené již od své mámy, že musí na okně sedět opatrně, tak Pipina měla zpočátku tendence ohánět se na okně po mouchách. Až když jsem vždycky byla poděšena a kárala ji za to, že je neopatrná, tak pochopila, že na okně musí sedět klidně a nesmí se vyklánět, protože jinak by se jí mohlo něco špatného přihodit..

S tou výchovou kočky se s Vámi neshodnu. Kočka se dá normálně vychovat, ale od psa se liší tím, že na ní nejsou vidět žádné emoce. Zatímco u psa je vše velmi snadné, že když má radost, tak vrtí ocasem a když je smutný, tak na nás dělá smutné psí oči, tak u kočky nevidíme naše výchovné působení, což nás mate a zdá se nám, že nemáme na ni žádný vliv, a tudíž je jakási svobodomyslná a na nás nezávislá. To máte jako s medvědy. Na jejich tváři taky nemůžete vidět žádné emoce, ale to neznamená, že neprožívají stejně jako psi někdy radost a jindy smutek. Takže kočky se vychovat normálně dají a naše kočky dokonce s námi běžně komunikovali. Všimly si, že se mezi sebou dorozumíváme, tak se začaly s námi dorozumívat taky. Macík, když chtěl něco důležitého říct, tak ze sebe vydával: mrrrrk, mrk mrŕŕŕrŕk, mrk. A Pipina když nám něco sdělovala, tak říkala: píííp, píííp (odtud jméno Pipina. Skočila třeba do vany a začala pípat, což znamenalo, abychom ji otevřeli vodu z kohoutku. Nebo u okna vyskočila na židli a zapípala, což znamenalo, abychom jí otevřeli okno. Macík jednou veledůležitě cosi sděloval a vypadalo to, že ho velmi rozčiluje, že mu nerozumím. Pak mi to došlo. Přišla sousedka a řekla mi, že u nás už před chvíli zvonila, ale za dveřmi jen mňoukal kocour. Macík mi tedy důležitě sděloval, že zvonila ta sousedka.

224647

21.07.2010 19:58

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

No jestli ta má nepřijatelná agresivita vůči Vám náhodou nepramení z toho, že jsem si přečetla Vaše názory ohledně sudetských Němců [chechtot] . A jak napsal pan hestroy, že s Vámi zbytečně ztrácím svůj čas- tak se mi zdá, že má pravdu. Tudíž nezlobte se, velice se Vám omlouvám, ale skutečně s Vámi nebudu již dále diskutovat, protože mi nestojíte za to, neb to také považuji za ztrátu času.

224649

22.07.2010 16:32

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Ano, přesně tak to je pane hestroy, když se člověk chová ke zvířatům s respektem a jako k sobě rovným, tak ho za to mají moc rády a umějí si s člověkem i povídat. Naše kočky si s námi skutečně pořád povídaly a abychom my tupci pochopili co chtějí, tak kolikrát musely k mluvení ještě přidat i řeč těla. Macík když chtěl jít ven na zahradu, tak vždycky udělal na mě takové šíleně prosebné oči, utíkal ke dveřím a zpátky a mluvil na mě to své: mrŕŕŕŕŕk, mrŕŕŕk. V obýváku máme houpací křeslo, z kterého se muž dívá na TV. Ale když už se schylovalo k desáté hodině, tak přicházel Macík a drze na něj dělal to své mrŕŕŕk- prostě muže nabádal, ať už jde hezky spát, protože on si jde do křesla na noc lehnout. Pipina zas měla ve zvyku, že jakmile nastalo ráno, roztáhla se muži na jeho pracovním stole jak široká tak dlouhá, přes všechny jeho papíry, protože ji bavilo, že ji muž jako nadává a odstrkuje, ale přitom různě muchluje a hladí. No zkrátka mohla bych o našich kočičkách vyprávět hodiny.

Nedávno jsem byla překvapená u sestry. Před dvěma lety jsem jí hlídala 14 dnů jejího psa, když byla na dovolené. A ten Míša mě okamžitě poznal a tak šílel radostí, až z toho sestra byla docela otrávená. [smích] To samé u druhé sestry. Tam když přijedu na Moravu, tak ten její pes je z mé přítomnosti vždycky velmi nadšený. A není to jenom tím, že mu podstrkuji dobrůtky, ale je to tím, že s ním jednám lidsky.

Kočičky si dlouhou dobu pořizovat nebudeme, protože se budeme ještě dlouho vzpamatovávat z odchodu našich členů rodiny.

224695

22.07.2010 20:08

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Hm, je vnímavý a dokáže se vcítit do mentality a duše zvířete. Skvělý! A mohl byste tedy pane Vladimíre dát lepší návod, jak zamezit tomu, aby se kočky nemnožily?

Měla jsem možnost pozorovat divokou kočku před kastrací i po kastraci. Ujišťuji Vás, že po kastraci nijak netrpěla, naopak si polepšila. Před kastrací, když to na ní přišlo, tak byla šílená. Válela se po podlaze, divoce mňoukala, všechny nás svým problémem obtěžovala, až utekla nakonec ven a svůj problém vyřešila. Vyřešila ten problém tak, že nám doma porodila 5 koťat. Byli jsme bezradní, nevěděli jsme co máme dělat. Internet tenkrát nebyl, že bychom se dozvěděli všelijaké moudré rady co s tím, ale zato jsme měli od prapředků informaci, že se koťata topí. Tak holt muž vzal kýbl a koťata topil. Co pak řekl, to mi vyrazilo dech a dlouho mě traumatizovalo. Tam bylo jedno narozené kotě velmi životaschopné, bylo dvojnásobně větší než ostatní koťata. A to kotě bojovalo o život, vyplavalo na povrch a chtělo žít. Muž ho musel zatížit, aby taky odešlo. Když viděla Minda, že jí koťata zmizela, za několi měsíců rodila zas. Taky jsme to utopili. Pak jsme se rozhodli ji vykastrovat. Byla jsem domluvená s doktorem a šla jsem k němu se svou matkou. Mindu jsem měla jen tak schovanou pod kabátem (byla zima), ani jsme tenkrát neměli přepravku. V tom za mnou máma říká: vždyť ona rodí, podívej se, vypadlo z ní kotě. Zvedla narozené kotě a že ho hodí do popelnice. Ježíšikriste neblbni mámo, to nemůžeš! Vrátili jsme se rychle domů a jedno z těch dvou koťat muž opět musel utopit. Macíka jsme ji tedy nechali. Pak jsme ji urychleně nechali vykastrovat a byl pokoj.

Minda jako vykastrovaná nijak netrpěla. Neměla ty šílené stavy, kdy se na koberci zmítala a otravovala svým problémem všechny okolo. Byla z ní kočka, která si vychutnávala, že zakotvila u lidí, kteří se o ni dobře starají. Svou specifickou povahu nijak nezměnila, byla stejná před kastrací i po kastraci. Akorát že již nebyla tak vášnivá, ale domnívám se, že nad tím změněným stavem nijak zvlášť nedumala.

224705

22.07.2010 21:16

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Tak to já fakt nevím, co by si kočka radši zvolila. Zda velmi pohodlný život jako vykastrovaná, či divoký život jako divoká a nevykastrovaná. Mně to spíš připadá, že chlapi, když si pomyslí, že by měli být vykastrovaní, tak se příliš vžívají do těch koček a úplně šílí nad tím, jací jsou ty kočky chudáci.[smích] To mi říkal tenkrát ten veterinář, když kastroval Macíka: Já to tak strašně nerad dělám. Jenže realita je jiná. I my všichni lidé žijeme ve virtuální realitě, v matrixu, že vůbec netušíme, že kdybychom byli přírodní lidé spjati pevně s přírodou, že bychom se měli podstatně líp. My jsme totiž také již několik tisíc let šíleným způsobem vykastrováni! Tou lidskou kastrací je lidský ROZUM, který se vydělil z přírody a má spoustu různých umělých morálních omezení, která z člověka dělá oproti původním přírodním lidem, žijícím přírodně v tlupách, v podstatě všestranného chudáka a kastráta. Člověka, kterému třeba není po chuti, že ženy střídají muže. Jsou to podle něho kurvičky. Teď si představte, že by takto uvažovali kocouři, že by tu naši Mindu odsoudili za to, že tak šílí a že ji ta příroda takto vybavila.[smích]

Několik let jsem krmila z okna divokého kocoura Ferdu a nezdálo se mi, že by si žil lépe než naše vykastrované kočky. V zimě mrznul a vlastně jeho velkou záchranou jsem byla já, že jsem mu každé ráno z okna házela maso. Pak mi jedna paní říkala, že skončil tak, že když už byl moc starý, nastěhoval se do opuštěné psí boudy a jedna stařenka, co jí patřila ta zahrada, mu nosila jídlo. Jak skončil svůj život jsem se nedozvěděla.

224709

23.07.2010 07:36

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

To mi kdysi za svobodna donesla jedna holčička z domu těhotnou kočku z venku, že si ji u mě na chvíli nechá, než přemluví matku, aby si ji mohla nechat. Ještě ten večer kočka u mě porodila koťata. Měla jsem možnost pozorovat růst koťat a jak se o ně máma stará, protože jsem kočku u sebe nechala i se všemi koťaty. Pak ale nastal problém: Co s nimi? Bylo jich pět, nepřetržitě spolu skotačily a byly překrásné. Tři koťata se mi podařilo darovat lidem v práci, ale dvě zbývající už se mi nedařilo nikam umístit. Až jedna kočičářka mi doporučila jednu babu, prý se o ně postará. Baba přišla, šoupla krásná koťátka do pytlíku a víc jsem se nedozvěděla, co se s nimi stalo. Snad je neprodala do laboratoře na pokusy? Tu dospělou kočku se mi taky podařilo dát do dobrých rukou, vzal si ji jeden dobrosrdečný kuchař z vesnice a vždy mě informoval, jak se jí daří.

Ovšem jedno kotě dopadlo špatně. Vzal si je taky jeden volnomyšlenkář a humanista z práce, který razil názor, že kočka musí mít svobodu. Dal kotěti jméno Bertík (od slova Liberty) a nechal ho často volně pobíhat po baráku. Až se nějaký zlý člověk naštval a kocoura vyhodil z okna na chodník. Dotyčný volnomyšlenkář ho našel na chodníku pod zaparkovaným autem umírajícího. Tolik tedy k falešným humanistům.

Ještě se vrátím k té kočce. Bylo to krásné pozorovat, jak se stará o ta koťata, jak rostou jako z vody, jak s mámou komunikují a pijí mlíčko. Kolikrát jsem se celé noci nevyspala, protože kočka i s koťaty mi poskakovaly po posteli a přes mou postel chodívaly při měsíčku na střechu garáže. Když se vracely, huply mi obvykle rovnou na břicho. Kočka své dětičky často napomínala a usměrňovala je, aby tolik nedováděly. Byla to asi vyhlášená krasavice, protože jednou na ni ťukali v průběhu noci tři kocouři! Ale ona si jich nevšímala, nechtěla jít za nimi ven, protože měla spoustu práce kolem těch koťat.

224724

23.07.2010 17:53

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

Jarmila 88.?.?.?

Pokud se Kleopatra někdy nevrátí, tak to bude znamenat, že ji přejelo auto. Jinak se Vás bude držet zuby nehty, s tím počítejte.To je naprosto jasné, že dnešní kočky nemají nic společného s divokými zvířaty. Žijí s lidmi už pěkně dlouhou dobu, už od dob starého Egypta, takže jsou to zdomácnělá zvířata úplně stejně jako psi.

Co si chudák malá mezi těmi kanadskými kastráty počne? Bude si je namlouvat a oni nic. Taky by mě zajímalo, jak se k ní zachovají ty Vaše psice. Jestli ji náhodou nebudou brát jako vetřelce?

224758

26.07.2010 16:35

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Fašizmus - nesouvisí to s nadřazováním rasy?

Jarmila 88.?.?.?

Oni se vyvolili jako správní namyšlení hlupáci sami, Vesmír a přiroda je v tom naprosto nevinně.

224925

29.07.2010 07:52

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: chemtrails= kapitalni kravina

Jarmila 88.?.?.?

Tak nad Prahou se již celý měsíc nevyskytl ani jeden chemtrail. Zajímalo by mě, jestli v ostatních českých městech lidé pozorují totéž. Díky tomu, že obloha není křížem krážem znetvořena těmi divnými bílými, donekonečna se rozpínajícími čárami, tak je po velmi dlouhé době neuvěřitelně krásně modrá, což je jev, kterému člověk díky chemtrails již docela odvykl.

Domnívám se, že možná dostali patřiční rozprašovači příkaz shora, aby přestali práškovat, kvůli katastrofě v Mexickém zálivu. Světoví vládci chtějí vědět, jaký dopad tato katastrofa bude mít na světové počasí, chtějí mít nezkreslené výsledky, proto momentálně rozprašování chemtrailsu zakázali.O tom, že světu vládnou organizovaní zločinci svědčí i to, že místo aby si ředitel BP šel sednout do chládku, tak dostal zlatý padák za své zásluhy pro lidstvo, v přepočtu na české peníze dostal 350 milionu korun.

Píšete, že práškování lidstva je neuvěřitelně obrovsky složitá operace. Vidíte, a tuto obrovsky složitou operaci si američtí zbrojaři vyzkoušeli beztrestně veřejně ve Vietnamu, kde na obyvatelstvo 10 let vypouštěli herbicidy Agent Orange, ve velkém. Výsledek je ten, že dodnes je krajina velmi poškozená a rodí se tam zrůdy- a koho to zajímá? Vietnamská vláda o tom drží ústa a krok, jinak by nastaly proti Vietnamu velké sankce. Také světový mainstream o tom mlčí, jako by se nikdy nic nestalo.

O zboření třech mrakodrapů za bílého dne musí dodnes rovněž vědět obrovské množství lidí. A vidíte, přesto do dnešního dne, čili takřka po deseti letech, nikdo z těch vědoucích lidí nevyzradil ani nudli. Jak je to možné? Je to možné proto, jelikož tajné služby všech států jsou pod nadvládou jediné globální tajné služby (CIA+Mossad), která drží všechny děje na planetě pevně v rukou a pevně pod pokličkou. Kdyby tomu tak nebylo, kdyby existovaly nezávislé tajné služby, tak bychom se třeba dozvěděli od ruské nebo čínské tajné služby, jakým způsobem to zbourání baráků bylo provedeno. Ale celý svět se nedozvěděl odnikud vůbec nic, přestože 7 miliard obyvatelstva nepochybuje o tom, kdo ty mrakodrapy zbořil. Ovšem celosvětová oficiální propaganda stále trvá na oficiální verzi, že ty mrakodrapy zbořilo pár fousatých muslimů. Jak směšné!!!

225093

30.07.2010 07:51

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: cokoliv = kapitalni kravina

Jarmila 88.?.?.?

Je nesnadné se v dnešním světě plném manipulací a propagandy vyznat. Ovšem lidé, kteří si za všech okolností ponechávají svůj zdravý selský rozum (jako třeba v mém případě [velký smích]), se nakonec dokáží orientovat v tom, kde je pravda a kde je lež. Jestliže se celosvětově všichni politici, novináři, generálové, tajné služby, atakdále, veřejně v mainstreamu bojí i jen ceknout o tom, že se jim to jaksi nezdá, že by pár vousáčů za bílého dne zbořilo tři mrakodrapy, pak je pro mne pravda naprosto jasná: byl to inside job a bylo do toho zapleteno velmi mnoho lidí. A ti všichni lidé drží ústa jako hrob, protože kdyby nedrželi, okamžitě by přišli o život. Je mi také jasné, kdo nechal zavraždit Kennedyho a jeho milenku (bankéři) nebo již dávno vím, že Američané na žádném Měsíci nebyli (protože se kosmonauti vyhýbali veřejným besedám jako čert kříži). Nebo je mi také jasné jak to bylo s prasečí chřipkou. Že jsou farmaceutické korporace tak mocné, že mají v hrsti nejen politiky v jednotlivých zemích, ale poroučejí i celé té slavné organizaci WHO.

I v případě chemtrailsu je to pro mě osobně vcelku jednoduché. Pokud dejme tomu se nad Prahou ještě další dva měsíce žádný chemtrails neobjeví, ale pak se náhle po dvou měsících zase objeví, tak budu mít jasno v tom, že skutečně s tím počasím dělají nějaké pokusy. A skutečně nás práškují nějakými postřiky.

Ještě bych chtěla podotknout, že vládci světa v žádného boha nevěří, ale jsou omámení svou vlastní mocí nad planetou, že si sami hrají na bohy. Bohové (židovský, křesťanský i muslimský) se jim však náramně hodí k tomu, aby si s jejich pomocí lépe podmanili miliardy lidí. Jestliže na význačných postech je dosazeno hodně židů či jezuitů (a v muslimských zemích hodně muslimských hodnostářů),tak to jsou lidi, kteří jim dělají jen poslušné lokaje. To máte jako kdysi s komunisty. To byli taky jen obyčejní dosazení velmi poslušní lokajové mocných, kteří za dobré koryto těm výše postaveným vládcům v mocenské pyramidě sloužili do roztrhání těla, aniž by ideám komunismu kdovíjak sami věřili.

225147

30.07.2010 07:56

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: chemtrails= kapitalni kravina

Jarmila 88.?.?.?

Je smutné, že ani přímá demokracie ve Švýcarsku není nijak dokonalá, protože její výsledky se dají lehce zmanipulovat. Jestliže totiž konečné výsledky hlasování nelze nijak všeobecně zkontrolovat, pak je ta slavná přímá švýcarská demokracie pro kočku.

225148

30.07.2010 13:13

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: chemtrails= kapitalni kravina

Jarmila 88.?.?.?

Tak zajisté, že v malých švýcarských obcích se podvádět nedá, tam si ty výsledky hlasování lidé lehce ohlídají. Ovšem při celonárodním referendu, tam už je to podstatně horší, že áno. Lidé poštou zašlou své ano nebo ne, ohledně nějakého zákona- ale co se potom dál děje s jejich hlasem- to se již nikdy nikdo nedoví, ty můj kvítku medový. Protože všechny ty hlasy z celého Švýcarska putují někam do centrálního statistického úřadu, kde sedí úzká skupina lidí, která už si s těmi výsledky poradí, jak uzná za vhodné. A lid ví zase gumu, zda podváděli či nikoliv, protože si nemůže nic zkontrolovat.[vyplazený jazyk]

A nad Švýcarskem žádný chemtrails neexistuje? Nikde žádné čáry, jenom krásná čistá modrá obloha?

225186

11.08.2010 08:25

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Revoluce a puče

Jarmila 88.?.?.?

Vzniká otázka, jak dlouho vlastně tajné společnosti manipulují s lidstvem? Je to jen několik století, nebo je pravdou to, že už nejméně 3000 let?

Revoluce je charakterizovaná jako spontánní lidové povstání. Pokud se nejedná o lidové povstání, tak se jedná o puč, který je charakteristický tím, že jej organizuje úzká skupina lidí, která pak strhne k akci i nespokojené nevědomé masy. Z tohoto hlediska v historii lidstva se nikdy o žádné revoluce ve skutečnosti nejednalo, ale vždy to byly puče, které byly rafinovaně organizované těmi tajnými společnostmi. Lid totiž není nikdy schopný sám sebe spontánně zorganizovat k revoluční činnosti, vždy je k tomu naveden tou úzkou skupinou spiklenců. Takže francouzská revoluce nebyla ve skutečnosti žádná revoluce, ale puč, kde úzká skupina bohatých mocných bankéřů a kapitalistů se rozhodla svrhnout krále a šlechtu. To samé v Rusku bolševická revoluce nebyla žádná revoluce, ale opět puč organizovaný úzkou skupinou lidí( a my už dnes víme díky internetu kdo), který svrhl cara.

Mocní bankéři a kapitalisti všude ve světě svrhli šlechtu, aby se teď sami chovali jako šlechta, která si své bohatství a svou absolutní, neomezenou moc rovněž předává dědičně. Co dál? Kdo svrhne ty světové bankéře a kapitalisty, když teď již víme, že lid toho není schopen?

225977

11.08.2010 09:39

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Jarmila 88.?.?.?

Které duchovní máte na mysli? Rabíny, jezuity nebo muslimy? Kdybych se měla napevno rozhodnout, kdo z nich má tu největší moc manipulovat s lidstvem, rozhodla bych se bez váhání pro tajné rabíny, nikoliv jezuity, nebo muslimy. Sdílím názor jansmitha, že tajní rabíni, převlečeni za jezuity a muslimy, již hluboko v minulosti ovládli katolickou i muslimskou církev. Tím převzali rafinovaně moc nad dvěma miliardami lidí. Celá katolická korporace v čele s šéfikem papežem je prý tajným majetkem Rothischildů- a jsme opět u mocných superboháčů bankéřů a ti sami sebe pochopitelně svrhávat nebudou.

225981

11.08.2010 11:34

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Jarmila 88.?.?.?

No právě! Jako první byl vynalezen monoteistický judaismus. Pak ovšem byl po čase ve světě značně zprofanován a neoblíben, proto bylo potřeba svou moc rozšiřovat jinou cestou. Proto tajní rabíni v čele s Pavlem z Tarsu rozvinuli křesťanství, aby ovládli širší pole působnosti. Domnívám se, že taky Mohamed byl jejich agent, který byl štědře odkudsi dotován, aby prosadil novou víru, která by se hodila do orientálních zemí. Bez obrovského množství peněz totiž nikdy nic samo od sebe nejde prosadit. Takže Mohamed by mohl vyskakovat jak čertík z krabičky, kdyby neměl za sebou kapitál, byl by jen směšnou pouliční figurkou.

Dobře si prostudujete historické pogromy na židy. Vzhledem k tomu, že lid je VŽDY pasivní a nikdy se sám od sebe nikdy k ničemu nezorganizuje, tak ani pogromy nevznikaly jako nějaká spontánní revoluce ze strany lidu. Bylo to ve skutečnosti vždy tak, že zadlužení panovníci, kteří dlužili židovským bankéřům, se s nimi spikli, obrali rukou společnou a nerozdílnou řadové bohaté židy o majetek, vyhnali je ze země a pak se hezky šábli na půl. Panovník nic nedlužil a bankéři byli rovněž nadmíru spokojeni.

225988

11.08.2010 15:55

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Jarmila 88.?.?.?

Ano, monoteismus byla totální revoluce, ale nevynalezli ho jako první Izraeelité. Jako první monoteismus vynalezl faraón Achnaton- na což jsou dnešní Egypťani patřičně hrdí, neboť ho mají vyobrazeného takřka všude. Faraón Achnaton se snažil zrušit všechna dosavadní božstva a nahradit je jediným univerzálním slunečním bohem Atonem. Bylo to čistě z praktických důvodů, aby ušetřil na různých oslavách různých bohů. Tato monoteistická myšlenka byla sice geniální, ale tehdy předčasná a to se mu vymstilo. Kněžím se jeho nápad nelíbil, zničili ho, a i jeho syn Tutanchamon zemřel v mladém věku- nad čímž si vědci dodnes lámou hlavu.

Této originální monoteistické myšlenky se chytli Izraelité a místo boha slunce Ré vynalezli jahveho, nebo jak se ten jejich bůh jmenuje. Ovšem byli již tenkrát tak nechvalně agresivní a po majetku hamižní, že se vynořil Ježíš a chtěl to všechno uvést na pravou míru. Nepodařilo se. Ježíš zemřel a vynořil se Pavel z Tarsu, který vše co se dalo překroutit tak překroutil.

Myslím, že to byl udo, kdo zde na Zvědavci správně poznamenal, že křesťanství bylo vynalezeno a v průběhu věků zdokonalováno k tomu účelu, aby vytvořilo armádu velmi poslušných otroků. Jiná armáda otroků ale byla vychovávaná jiným směrem. Bylo jim od dětství sugerováno, že jsou bohem vyvolení, aby mohli řídit ty poslušné otroky. Takže taky fanaticky sloužili svým manipulátorům, až do roztrhání těla. Takže trvám na tom, že již od starověku svět řídí tajní rabíni.

Zde Achnatův monoteistický bůh:
Vložený obrázek

226008

11.08.2010 16:23

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

kdybych měla absolutní moc, tak bych nechala na celém světě zavést přímou demokracii. Lid by si sám přímo o všem rozhodoval, žádný zastupitelský podfuk by nepotřeboval. Mocenská pyramida superboháčů- mezinárodních bankéřů a jejich placených přisluhovačů všeho druhu, by se tím rozbila, a mohli by si to své zlato strčit víte kam?

226010

11.08.2010 19:18

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Víte co je na celé věci přímo tragické? Že tady dělám už pět let, slovy pět let, osvětu ohledně přímé demokracie a nikdo dodnes ze Zvědavců nepochopil. Přitom se tu vyskytuje tolik chytrých chlapů. Dočista mě dorazil, jinak velmi chytrý Jean Laroux, který se mě ptal, zda si na něj pamatuji. Jasně že si pamatuji, ale jeho nevědomost mě tak strašně otrávila, že jsem nebyla schopná dál na Zvědavce psát. Stejně mě otrávil i ten čulibrk ze Švýcarska, kterého jsem se konkrétně ptala, jak je to se sčítáním KONEČNÝCH hlasů někde v té statistické centrále. Ale on pořád mlel jen o tom, že si to někde v obcích sčítají sami a že je nemožné přitom švindlovat.

Je neuvěřitelné, že z tolika chytrých lidí, co se tu na Zvědavci vyskytují, nikoho dodnes nepadlo- do pytle, když mají tu přímou demokracii ve Švýcarsku už asi 150 let, proč nebyla zavedena v celém civilizovaném světě? Co těm hlavounům v tom brání? Anebo si snad i všichni Zvědavci myslí, že jsou Francouzi, Angličani, Švédi a já nevím kdo, všichni blbější něž nějací Švýcaři?

Prosím Vás, autorit skutečně není třeba. Vše se statisticky vyřeší hlavně tím hlasováním mnoha lidí. Zvítězí statisticky vždy a zákonitě to nejlepší řešení. Co je to za autoritu ti naši poslanci a vláda? Prodejné svině na entou!

226026

11.08.2010 19:48

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Kapry v metru jsem dneska nepotkala, protože jsem tam nebyla. Zato jsem tam potkala jednoho křivohuba, který by rád u nás zřídil americké radarové centrum. Říkala jsem mu: Prosím Vás pane Křivohube, ale vždyť si to většina občanů u nás nepřeje. Ale on mi odpověděl: Ale přeje, protože nám strašně všichni důvěřují a hlavně- všichni ti pitomci potřebují vedení.

226028

13.08.2010 10:38

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Co to zase melete za nesmysly pane Vojto? Vy vždy a zásadně všechno absurdně překroutíte na úplnou hovadinu- to by člověk fakt vyletěl z kůže. Celá slavná zastupitelská demokracie je obrovský podvod na entou. Lid může v zastupitelském podvodu vždy volit koho chce, stejně vždycky prohraje. Kdežto ONI, vládnoucí světoví mafiáni, oni vždy zásadně vyhrávají. Vyhrají v příslušné dané době tak, jak to zrovna v té době potřebují. Stalin potřeboval, aby vyhráli komunisti, tak vyhráli komunisti. Pak zase soudruzi z Moskvy potřebovali, aby komunismus padnul, tak komunismus padnul. Proto jsem svůj první diskusní příspěvek nadepsala Revoluce a puče, protože ani sameťák nebyla žádná revoluce, ale komunistický puč číslo 2.

Takže tak jako neexistují žádné revoluce, ale jsou to ve skutečnosti vždy puče, tak neexistuje žádná zastupitelská demokracie (je to protimluv), ale je to ve skutečnosti vždy totalita jako prase. Demo-kracie (vláda lidu) existuje pouze a výhradně jen přímá. A s přímou demokracií nemáte žádné zkušenosti, tak ji nemůžete ani kritizovat. S přímou demokracií mají na celém světě zkušenosti pouze Švýcaři- a ti si ji nemohou vynachválit. Psala jsem o přímé demokracii, nikoliv o zastupitelském podfuku- tak si toho račte všimnout.

Jinak jsme OT a nemíním o tom nadále s nikým diskutovat.

226176

13.08.2010 10:42

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Žádný protimluv v tom nespatřuji. Já bych se přece té absolutní moci dobrovolně vzdala ve prospěch přímé demokracie.

226177

13.08.2010 18:06

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Jste stejný provokatér jako Vojta. Nazdar!

226206

13.08.2010 18:14

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, ti co nám zde již 20 let vládnou, to je velmi chytrá a hlavně naprosto nezkorumpovatelná menšina. Jeden intelektuál vedle druhého. Ta úděsná plejáda zmrdů nalevo i napravo, co se tu již vystřídala. Zdá se Vám, že Švýcaři trpí, když tam již 150 let mají přímou demokracii a sami si ti většinoví tupci schvalují zákony?

226208

13.08.2010 18:48

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Jde o obsah, ne?

Jarmila 88.?.?.?

Strašně by mě zajímalo pane HHBB, co si myslíte o všech těch strašných událostech kolem Stalina? Vsadím se, že ti tři co zavraždili carskou rodinu byli ve skutečnosti skrytí jezuiti- vše ostatní je pomluva. Také hromadný vrah Trocký a všichni ti příšerní a šílení vrazi kolem něho byli jistě jen obětí pomluv. V Katyni samozřejmě vraždili buď jezuiti nebo Rusové, kdo jiný. Atakdále, atakdále.
http://www.protiprudu.info/diskusia/?subpage=forum...

226214

13.08.2010 20:25

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Prosba o názor, vysvětlení

Jarmila 88.?.?.?

Teď ještě zbývá otázka, odkud se vzali ti „obyčení lidé.“ Zdá se, že nebyli božského původu, takže logicky vznikli Darwinovou evolucí ze zvířat. Pak ještě zbývá vysvětlit tu prvopočáteční maličkost, jak přeskočila jiskra z neživé hmoty na živou, a proč se tomu tak stalo, když bohové z výzkumného centra, ti dobří ani zlí, v tom prsty neměli. A teď, co čert nechtěl, Adam i Eva se s těmi obyčejnými lidmi, vzniklých ze zvířat, v průběhu dlouhých staletí prokazatelně množili jak vzteklí. Teď jsou všichni geneticky tak dokonale vzájemně promíchaní- bohové, lidi, dobří, zlí, židi, jezuiti, křesťani, muslimové, že už se v tom opravdu ale vůbec nikdo nevyzná.

226225

14.08.2010 07:04

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Pochopitelně se strašlivě mýlíte. Nejhorší spodinou není lid,ten by si sám sobě vládl velmi dobře, kdyby dostal tu možnost.Nejhorší spodinou jsou ti co nám vládnou, protože byli pečlivě vybráni jako lokajové mocnýcných- těch pravých vládců za oponou. Byli vybráni právě pro to, že jsou bezcharakterní spodina.

226252

14.08.2010 12:08

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Ech! Znovu zjišťuji, že S Vámi je zbytečné ztrácet čas. Vyjmenujte mi alespoň JEDINÉHO člověka z těch prodejných kašparů nahoře, koho považujete za slušného a já Vám hned vzápětí prozradím, co je to za bezcharakterní zkorumpovanou prodejnou svini, jo? Platí? Alespoň jediného! Vy mi něco povídejte o spodině dole, když ta nejhorší spodina je nahoře. To nejsou lidé vybraní jako jedni z nejlepších z nás, ale jsou vybraní ti nejhorší z nejhorších.

Kdyby si lid nemusel povinně vybírat ve volbách buď čerta nebo ďábla, podle jejich slibů, které stejně nemusí nikdy plnit, ale přímo sám rozhodoval o zákonech, tak by již společnost celého světa byla úplně někde jinde. Byl by to ráj na Zemi. Přečtěte si komentář pana djb, ten to vysvětlil docela hezky.

226272

14.08.2010 13:53

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Ptala jsem se Vás na jednoho kvalitního člověka z té "elity" nahoře,co nám vládne. Proč jste ho nenapsal? Jestliže jste většinové občany nazval lúzou, chci znát plno jmen kvalitních lidí, kteří jsou oprávněni pro své obrovské morální a jiné kvality té lúze vládnout. Já tvrdím, že tihle lidi dosazeni uměle nahoře, jsou ještě větší lúza než ta lúza dole, tak mi dokažte že ne.

226280

14.08.2010 13:56

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec nejsem optimistka. Vycházím jen z toho, že když někde existuje přímá demokracie a funguje to, tak už ten systém měl být dávno zaveden všude.

226281

14.08.2010 17:37

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Víte co? Uděláme to takto. Je vidět, že je to žhavé téma a že spousta lidí by ráda k zastupitelskému podfuku a k přímé demokracii vyjádřila svůj názor. Tak to uděláme tak, že k tomuto tématu v blízké době napíšu článek a pokud mi ho pan Stwora zveřejní,tak pak můžeme pod tím článkem dle libosti diskutovat až do alelujá. Teď jsme mimo téma, tak toho nechme. Souhlasíte?

226295

14.08.2010 18:13

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

Jarmila 88.?.?.?

Konečně rozumná řeč.[smích] Takže Vy zde veřejně přiznáváte, že zastupitelská demokracie je podvod a svět je řízen ze zákulisí mocnými nevolenými loutkaři, kteří jsou navíc krajně bezcharakterní a tak nějak se vlastně dodnes řídí protokoly oněch dávných vychytralců. No a to je přesně to, co dnes spousta lidí tak nějak již dávno intuitivně cítí taky. A proto jedině přímá demokracie může zachránit svět.[smích]

226299

21.08.2010 07:35

Eva Cironisová

RE: Altruismus v nas

Jarmila 88.?.?.?

Trošku se mýlíte, je to poněkud jinak. Ano, 10 procent lidí jsou grázlové a 10 procent lidí jsou velmi altruističtí. Ale těch 80 procent lidí je PŘIMĚŘENĚ, průměrně altruistických, nejsou ke svým spolubližním lhostejní. Mají v genech pomáhat jiným, vždyť miliony let lidé žili v tlupách, kde byli na sobě vzájemně závislí. Co se týče voleb, tam už je dávno historií ověřeno, že je to sprostý podvod na občanech a že je VŽDY jedno, koho občané zvolí, protože je to VŽDY v jejich neprospěch. Ti nahoře nemohou nikdy prohrát, kdežto občané prohrávají VŽDY. Takže jim toho kníže a VV nevyčítejte, je to zbytečné, v tom problém nevězí. Správně by VŠICHNI občané neměli k volbám chodit vůbec. A taky málokdo souhlasí s humanitárním bombardováním a Kalouska má celý národ rád jak osinu v prdeli (pardon), přestože průzkumy (které si on zaplatil) hovoří o nejoblíbenějším politikovi. Pokud nevěříte, že jsou volby podvod, přečtěte si mou podkapitolu, nazvanou Zastupitelský podvod: http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm

Ono ani s tím odevzdáváním celé výplaty manželce to není v reálu tak horké. A krom toho manželka taky odevzdává svou výplatu do společné kasy. Všechno je dobrovolné, na čem se manželé dohodnou, tak to mají, tak z mužů nedělejte nějakou oběť.

Upřímnou soustrast všem příbuzným paní Cironisové a posílám jí písničku na její poslední pouť:
http://www.youtube.com/watch?v=5qzcQRRTVuU&feature...

226632

21.08.2010 07:39

Eva Cironisová

RE: Altruismus v nas

Jarmila 88.?.?.?

Zapomněla jsem zvýraznit tu kapitolu:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm

226633

25.08.2010 06:56

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste si to v tom dětství všechno představoval jak Hurvínek válku a zdá se, že si to tak naivně představujete dodnes.

Ryba smrdí vždycky od hlavy, za všechny nešvary ve společnosti mohou vždy a zásadně ti, kteří o fungování společnosti rozhodují- to znamená ti kteří nastavují parametry Systému. Shodou okolnosti zrovna tito vládci planety a jejich poslušní přisluhovači v jednotlivých zemích jsou největšími parazity- kam se na ně hrabou chudáčkové Romové. Stamiliardy jen lítají, když všemi směry vysávají daňové poplatníky. Ono totiž to zbrojení, ty hvězdné války, ten neexistující terorismus, ty neexistující výlety na Měsíc i silný represivní systém, namířený proti daňovým poplatníkům, který si paradoxně musí sami poplatníci hradit ze svého, něco stojí. Když se porovnají náklady, kolik vyčerpají Romové a kolik ti paraziti nahoře, tak bych to tipla 5 procent proti 95 procentům. Tak se radši zamyslete, jak zatočit s těmi parazity nahoře, co nás pořád tak sužují a vysávají a nezabývejte se podružnostmi.

226745

25.08.2010 17:00

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

Jarmila 88.?.?.?

Se zlými vládci planety se nebudu zdržovat, neb je tady řeč o nich prakticky pořád, takže ze sebe nedělejte hlupáka a alespoň si poslechněte přednášku profesora Kellera.

Zmíním se jen o místních vyžírcích, kteří slouží jako lokajové těch planetárních mocných vyžírků. Jsou jimi beze zbytku všichni naši politici do jednoho- a to už celých 20 let od sametového puče. Někdo tady nechal link na Blisty, kde byl krásný článek o tom, co se místním vládnoucím vyžírkům za 20 let podařilo prošustrovat. Bohužel už ten článek nemohu najít. Ale ono stačí i jen ten 1,3 bilionu dluhu a naprosto zdevastovaný a rozkradený český průmysl.

Můžete si sám porovnat škody způsobené Horváthem, Oláhem a Lakatošem, se škodami, jež jen tak namátkou, jak si zrovna vzpomenu, vyjmenuji: Topolánek (podepsání 26 miliard eur pomoci Řecku), Paroubek (rozkradení miliard), nákup gripenů poslanci (naprosto na hovno), ukradení 175 tun českého zlata kdovíkým (snad Tošovským), činnost kouska Kalouska, který rovněž rozkradl miliardy a pak národu rozesílá složenky, privatizace po česku (Klaus a spol.), předražené dálnice, LTO, atd, atd.-byl by to velmi dlouhý seznam. A teď vyžírkové, co nás vysávají coby veledůležití manažeři. Za všechny vyjmenuji pouze ředitele ČEZu, který bere stamiliony jako plat jen za to, že nám, daňovým poplatníkům nepřetržitě zvyšuje cenu za elektřinu. Kdo je tady větší vyžírka státu- on a jemu podobní, nebo Lakatoš?

226764

25.08.2010 18:49

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak. Kdo chce vidět, ten vidí, a kdo nechce vidět u nás tu spoušť, ten jen provokuje. Mě ještě napadlo, že jeden ředitel ČEZu vydá se svým neúměrným platem ( který pobírá prakticky za nic), za 1000 Lakatošů, co berou měsíčně podporu 5000 Kč. Pokud takových podobných manažerských vyžírků máme v republice pouhých 1000, pak vydají se svými platy za 500 000 Lakatošů( kterých víc v naší republice není).

226769

27.08.2010 10:33

Lži o mešitě na Ground zero

RE: Židovské lži a báchorky

Jarmila 88.?.?.?

Napadla mne otázka proč Kennedyho kdysi odpráskli tak teatrálním způsobem? Proč ho třeba jen tiše neotrávili, nebo tak něco podobného? Myslím že to udělali proto, že to byla veřejná a demonstrativní výstraha VŠEM nejvyšším politikům celé Ameriky, aby si již nikdy nedovolili vyskakovat si na skutečné vládce Ameriky. A 911 zase byla veřejná a demonstrativní výstraha všem tajným službám světa, že Mossad s CIA jsou nejmocnější tajnou službou světa, takže je budou všichni poslouchat a respektovat, nikdo se nesmí vzpouzet, jinak budou zničeni. Dali prostě tímto neskutečným činem najevo, že vůbec nikdo na ně ve světě nemá (ani Rusko ani Čína), protože pro ně není nic nemožné. A viděli to všichni, že dokázali zbořit tři mrakodrapy za bílého dne i s lidma a udělat díru do nejhlídanější budovy světa- a celý svět si s tím dodnes láme hlavu. Z toho důvodu jsem pevně přesvědčena, že oddělali i polskou vládu a ruská či polská tajná služba se neodvážily k tomu ani pípnout.

226824

30.08.2010 08:16

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Bruselští poskoci mocných

Jarmila 88.?.?.?

Stárnoucí populace a nízká porodnost znamená, že migrační pracovníci budou nezbytní, aby v dlouhodobém pohledu pomohli EU.

Oni ti vládnoucí šmejdi tvrdí, že populace stárne a je nízká porodnost- z toho důvodu prý musí sem navážet imigranty. Proč tedy tolik mladých lidí nemůže zaboha sehnat jakoukoliv práci? A to nejenom manuální, ale třeba jen i nějakou krátkodobou brigádu, aby si přivydělali. Dokonce ani vysokoškoláci se nechytají, nemohou sehnat slušnou kvalifikovanou práci. A proč? Protože práce je čím dál méně, práce není a nebude. Zvláště když starým lidem odkládají odchod do důchodu. Takže výsledek je ten, že sem navážejí imigranty schválně, aby po všech stránkách zničili celou společnost.

Pan tmo mi nevěřil, že ryba smrdí vždy a zásadně od hlavy a že za všechny existující problémy ve společnosti vždy a zásadně je zodpovědna ta smrdící hlava, nikdy ne většinová společnost, která je pak nucena se v těch špatně nastavených podmínkách plácat. Já už si často připadám jak někde v Rusku, jak kolem mě všude v tramvaji či na ulici zní ruština. Jaký to má smysl, že mě v restauraci obsluhuje vykořeněná a nešťastná Ukrajinka (nebo Ruska) a špatnou češtinou se mě ptá, co si dám k jídlu, když by to místo ráda přijmula kterákoliv nezaměstnaná Pražačka či mimopražská nezaměstnaná?

226990

31.08.2010 07:51

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Bruselští poskoci mocných

Jarmila 88.?.?.?

No vždyť z toho důvodu jsem napsala ten nadpis: Bruselští poskoci mocných. Takže jsem si již dávno vědoma toho, že všichni politici jsou jen poskoci těch mocnějších za oponou. Bruselští poskoci, kvůli zachování svých koryt, poslouchají příkazy shora a ty příkazy přicházejí od americko-izraelské finanční oligarchie.

Bylo by škoda, aby zapadla druhá přednáška Andreasse Clause, spousta lidí se domnívá, že je to ta první přednáška, kterou už viděli. Ale v téhle druhé, v niž pojednává o krizi, a o dvanáctihvězdičkovém EU, je ještě vtipnější než v té první.

http://mustwatch.hztz.cz/film/andreas-clauss-o-pen...

227068

31.08.2010 08:01

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Bruselští poskoci mocných

Jarmila 88.?.?.?

Tak samozřejmě neumím rozeznat Rusku od Ukrajinky. Ale Ukrajince-muže rozeznám na první pohled, aniž by promluvili. Oni totiž mají takové typicky šišaté hlavy.[smích] U Ukrajinek se nepozná, zda mají rovněž šišaté hlavy, protože jsou vlasaté. Ruštinu nemusím nijak zvlášť oprašovat, protože lze Ukrajincům i Polákům rozumět- jsme holt Slovani a tak se domluvíme.

Každý nadává na muslimy, jak nás šíleně ohrožují, ale tady v Praze zatím žádné nevidím. Ale co není, může být, že.

227070

31.08.2010 08:07

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Len tak dalej

Jarmila 88.?.?.?

Pokud Slováci a Češi neměli referendum, tak nelze mluvit o tom, že si odtržení od sebe přáli. Historie nás učí, že seshora lze uměle s pomocí tajných služeb a masmédií vyprovokovat a prosadit úplně cokoliv.

227071

31.08.2010 16:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: SROVNÁNÍ S MAŠÍNY

Jarmila 88.?.?.?

Když problém přeroste do nějakého neúnosného stádia, stane se někdy, že aktéra se zmocní určitý druh šílenství. On ten neřešitelný problém nakonec vyřeší iracionálně- napřed vraždou a pak sebevraždou. Ta současná tragédie mi připomněla dva případy, které se u nás staly v minulosti. Kdesi na ostravsku radní tak dlouho mučili občana, šikanovali ho a okrádali ho o jeho akcie, až se vydal na radnici a jednoho z nich tam na místě zastřelil- a pak sebe. Jiný případ se stal, že mladý ambiciózní managor vyhazoval z práce dlouholetého, asi padesátiletého tiskaře, který v tom podniku makal od vyučení. Nelítostného mlaďocha zastřelil a sebe snad taky, už si to nepamatuji.

227144

31.08.2010 17:12

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Len tak dalej

Jarmila 88.?.?.?

Proč bych s referendem neměla šermovat? To je přece zásadní! Když chtěli mocní rozdělit stát, měli se nejprve zeptat občanů- když máme tu údajnou demográcii. Jenže oni se nezeptali. A Vy jste zde také napsal kraviny o tom, že se Slováci chtěli trhnout. Možná že chtěli- tak měli ale uspořádat referendum a teprve potom byste mohl říkat, že Slováci chtěli.

227146

02.09.2010 07:35

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

Jarmila 88.?.?.?

Když ty vyžírky nahoře vyžerou většinu bohatství (95%), kdežto ti chudáci dole jen asi 5%, tak kritizujte především ty vyžírky nahoře, ne ty chudáky dole. Kritizovat někoho i za stavební spoření je naprosto směšné. Bankéři ty peníze, co tam lidé mají na stavebním spoření,které nesmí po určitou dobu vybírat, mezitím mnohokrát zmnohonásobí, takže rozhodně stát ani oni nejsou škodní.

Jak je možné, že jsme za bolševika s mužem dostali 30 tisíc bezúročnou novomanželskou půjčku, za kterou jsme si pořídili celé základní vybavení do domácnosti- ale teď něco takového pro mladé začínající manžele neexistuje? A to nám z té půjčky,kterou nám poskytli bez jediného úroku ještě odečetli 4 tisíce za dvě narozené děti. Myslíte si, že jsme tenkrát byli vyžírkové? A proč komunisti nenadělali dluhy, ale tihle je dělají ve velkém, přestože mladým neposkytnou ani nudli? A proč celosvětově vzniká situace, že střední vrstva a chudí čím dál víc chudnou, kdežto bohatí čím dál víc bohatnou? Já Vám řeknu proč: protože je to záměr. Není to tím, že by ti dole méně pracovali a byli čím dál větší vyžírkové.

227312

02.09.2010 11:25

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

Jarmila 88.?.?.?

Také přeji dobrý den,
to jsem ještě zapomněla napsat, že jsme s mužem jako mladí dostali od státu byt v paneláku 3+1 ZDARMA. Tím samým způsobem v socialismu běžně zdarma byt od státu obdrželo statisíce českých občanů. A nyní, v údajně výnosném kapitalismu (výnosném jen pro cizí korporace a místní velkozloděje) něco takového není možné, naopak mnoho mladých lidí má hypotéku na byt, takže se stali otroky bank.

Říkáte, že vyžírka je ten, kdo chce víc, než na co je ochotný si vydělat. Už jsem to tu psala, že takovými typickými vyžírky jsou ředitelé ČEZu, plynáren, vodáren a tisíce jiných vypasených byrokratických úředníků, kteří berou milionové platy, za něž rozhodně neodvádějí přiměřenou práci, ale věnují se okrádání řadových lidí a jejich buzeraci. Tito lidé rozhodně nevydělávají poctivé peníze.

Jako byste netušil, o čem je dnešní sociální systém. I kdyby nakrásně drobní vyžírkové chtěli dojit stát- tak ti velcí vyžírkové nahoře jim to rozhodně neumožňují. Sociální dávku 4000 Kč měsíčně nepovažuji za částku, z které by se mohl občan-vyžírka rozšoupnout. Zvláště když minibyt ho stojí asi 7000 Kč. Ta galerka nahoře už neví, kde by občany ještě oškubala. Například dodnes nikdo nechápe poplatky u doktora- ani doktoři sami. Jeden z nich mi napsal, že se cítí jako prostitutka, když musí z občanů tahat ty poplatky. Matkám sebrali peníze, důchodce oškubali, studentům chtějí zavést školné, penzijní fondy vykradli, prostě všemi směry národ dusí a dojí- ale Vy nemáte nic jiného na práci, než kritizovat ty největší chudáky.

227331

02.09.2010 11:31

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

Jarmila 88.?.?.?

Jo ještě jsem se zapomněla zmínit o volebním systému. Volebním systémem se zde vůbec neohánějte, to je podvod na entou. Je naprosto jedno,komu lidé dají hlas. Vždy tam nahoru budou instalovány ty největší pijavice a zloději, bez ohledu na výsledek voleb.

227332

02.09.2010 19:07

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jaká bude reakce?

Jarmila 88.?.?.?

To už tam máte doma dalšího domácího násilníka? To by znamenalo, že je nějak Kateřino přitahujete. Nebo že oni přitahují Vás.[mrknutí jedním okem] No, ale asi máte na mysli toho nějakého starého násilníka. Takže omluva za nejapnou poznámku.

227388

02.09.2010 21:00

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

Jarmila 88.?.?.?

Ano, indiáni přišli odněkud. Kráčeli ze severu a postupovali krajinou- ovšem kde nebylo do té doby nikde ani jediného lidského živáčka. To znamená, že nikoho nemuseli zabíjet, protože to oni se stali těmi nejpůvodnějšími obyvateli z těch nejpůvodnějších.[smích] To samé třeba aborigidiové v Austrálii.

Další zajímavost- Všimněte si, že indiáni mají rysy Inuitů. No ovšem, jsou to původní Inuitové. No a Inuitové se podobají Asiatům. No ovšem, jsou to původní Asiati. A proč vlastně vznikli šikmoocí lidé s havraními vlasy? Inu, protože žili původně v oblastech věčného ledu a sněhu. Šikmé oči vznikly jako obrana proti šílenému mrazu a bílému odrazu sněhu a havraní vlasy hřály hlavu stejně, jako hřeje černé peří hlavu černobílým tučňákům.

227399

02.09.2010 21:09

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

Jarmila 88.?.?.?

To myslíte vážně s těmi přídavky na děti? Je vidět, že jste bezdětný. Jinak byste takto necitelně nemluvil. Si myslíte, že rodění dětí a jejich výživa a výchova je jen nějaký ženský koníček, který nepotřebuje žádnou podporu od státu? To byste se pane hestroy moc divil, jaký přepych to je, pořídit si děti. Ti rodiče vychovají nové otroky státu prakticky ze svého. Ty přídavky jsou jen takové velmi směšné přilepšení.

227400

03.09.2010 07:54

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Nejspíš potkali jak

Jarmila 88.?.?.?

Vy musíte mít vždycky něco extra.[smích] Můj názor je ten, že bílý muž falšuje ve velkém nejenom historii, ale už i prehistorii. Počítám, že se zanedlouho objeví kostra bílého muže i v Austrálii a aborigidiům se tím dokáže, že tam nebyli první.

Od té doby, co jsem se od jednoho antropologa dozvěděla, že nás establishment tahá za nos se současnou „pravou“ Věstonickou venuší, ( pravá Věstonická venuše prý byla za války zničena v bombardovaném vlaku), tak již oficiálním vědcům, kteří poctivě slouží vládcům světa, věřím ve sporných věcech máloco.[vyplazený jazyk]

227420

03.09.2010 18:32

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

Jarmila 88.?.?.?

Kdybych nemusela odevzdávat státu půl peněz, pak bych skutečně nepotřebovala na děti(budoucí daňové poplatníky) nějaké přídavky. Jenže o tom jste se Vy nezmínil.

227468

04.09.2010 08:38

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Jarmila 88.?.?.?

Nevím jak ty lidi definovat, ale jedno je naprosto jisté, že oni sami se navzájem vyhledávají, podle nějakých poznávacích znameních se poznávají, drží všichni při sobě a vzájemně si poskytují protekci, čímž si vzájemně pomáhají k nejvýnosnějším korytům- a to platí i pro kulturu. Mnozí z nich jsou velmi nadaní, jenže nadaných lidí je v populaci strašná spousta, ale ti nejsou nikdy k těm výnosným místům připuštěni, protože nemají to velké ani malé ž. Já dneska vůbec nemusím číst nějaké seznamy židů, poznám je bezpečně už sama po čuchu. Poznám je podle toho, jak se chovají, kým se obklopují a koho vehementně prosazují a propagují. Tak například Halina Pavlovská z nějakého mně neznámého důvodu si stále do svého pořadu zve vyvolené- jak to ta ženská tak přesně ví, kdo je kdo? Má své tajné soukromé seznamy? A mohla bych pokračovat o dalších lidech, novinářích, spisovatelkách, atd., u kterých jsem sama poznala, že tvoří vzájemné bratrstvo. Zatím nemám jasno, kdo je spisovatelka Bára Nesvadbová. Ale podle jejího nemorálního rozhovoru v mainstreamu je to kráva na entou. ta se k tomu mafiánskému bratrstvu může klidně přiřadit.

Čili oni sami se odhalují, protože se chovají jako rasisti, kteří do svého výnosného uzavřeného spolku málokoho, kdo není ž/Ž, pustí.

U autora článku mě zase zarazilo, že ačkoliv ve svém článku zmínil dva Zemany, tak toho nejdůležitějšího, přímo geniálního, nezmínil: režiséra Karla Zemana.

227491

04.09.2010 10:55

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Jarmila 88.?.?.?

Nejkratší báseň světa:

SSSR
se sesere.

Egon Bondy

227498

08.09.2010 15:52

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Jarmila 88.?.?.?

A zde ještě kratší:

ha
ha

227760

08.09.2010 16:54

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Evropské banky jsou totálně v rukou Židů

Jarmila 88.?.?.?

No ale pane Biikupppe, měl byste si konečně uvědomit, že za všemi těmi globálními bankstery, kteří s námi mávají, je ještě vyšší, velmi utajená moc a tou je velký Jezuita. [velký smích] On už Vám to pan Méďa, mtk a aristokrat vysvětlí, že tomu tak skutečně je.

227766

10.09.2010 20:25

Spravedlivý stát

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že tmo a anonym 88 jsou pořád a stále jedni a titíž lidé, co se tady v různých obměnách stále dokola objevují. To znamená Joseph ala Pepek Vyskoč a jeho věčný souputník 88, kdy se navzájem vždy v diskusi podpírají jak dva jednonozí.

U tmo je typické, že šíleně opovrhuje většinovou společností.Je to pro něho jen lúza, která není schopná si vládnout, ale zato je kupodivu schopná makat jak barevná na ty parazity, kteří jí vládnou. To samé platí i pro jeho souputníka: i on velmi opovrhuje plebsem, který prací vytváří skutečné hodnoty. A připomenu do třetice i dalšího výtečníka, který vždy opovrhuje normálními lidmi- Vojta 49.

Tak otevřeně přiznávám, že já zase velmi opovrhuji tmo, který se domnívá, že paraziti, kteří nevytváří žádné hodnoty, jen vytváří peníze ze vzduchu, což je aktivita, která by měla přináležet státu, nikoliv soukromníkům, jsou obdivuhodní broučkové. [bliji]

227891

13.09.2010 07:43

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Můj názor je ten, že by se měl nejen u nás, ale na celém světě zrušit podvodný, zkorumpovaný pravolevý stranický systém a místo něho by se měli ucházet o post do poslanecké sněmovny a do vlády v náročných konkurzech občané sami za sebe. Krajští vítězové z konkurzů by se pak utkávali v TV při veřejných besedách a lid by pak ve volbách rozhodl o těch nejlepších z nejlepších.

Mnohokrát tady padlo tvrzení, že přímá demokracie nic neřeší, že prý by si lid nebyl schopen sám vládnout. V tom případě nechápu, jak je možné, že ve Švýcarsku přímá demokracie již tak dlouho bezvadně a bezchybně funguje jak švýcarské hodinky:

http://setfree.sweb.cz/texty/svyc_demokracie.htm

227970

13.09.2010 20:36

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Ten stranický podvod spočívá i v mnoha dalších aspektech, nejen v tom, že straník-poslanec je povinen jako loutka plnit příkazy ústředního výkonného výbor své strany. Počítejte se mnou: všechny strany dohromady u nás nemají víc jak 150 000 lidí. Z těch 150 000 lidí jen ale každý desátý je aktivní člen strany, všichni ostatní jsou jen pasivními členy strany- jsou ve straně zapsaní jen formálně. Takže to je ve skutečnosti 15 000 lidí, kteří jsou v politice aktivní. Těch 15 000 lidí se dělí na nezasvěcené nadšence (takzvané užitečné idioty), kteří ve stranách pracují ZDARMA proto, že jsou idealisti a chtějí pro společnost něco udělat, a na zasvěcené agenty (někým potají PLACENÉ), kteří vlezli do té které strany kvůli naprosto přesným důvodům, které chtějí prosadit, až se dostanou k moci. V každé straně tito placení agenti zaujmou přední místa, protože jsou na rozdíl od užitečných idiotů, kteří pojímají činnost ve straně jen jako svého koníčka až po svém zaměstnání, neuvěřitelně výkonní. Tito agenti se dostanou logicky na přední volitelná místa kandidátek. Do voleb nastupuje asi 30 stran. Jenže díky rafinované pětiprocentní klausuli automaticky z voleb vypadne 20 nejmenších pidistraniček. Zůstane jen 10 stran, které mají na kandidátce asi po 30 členech, to znamená dohromady 300 lidí. Takže ze 150 000 členů stran se to všechno ve skutečnosti „smrsklo“ na volitelnou pozici pouhých 300 lidí. A z těch 300 lidí jen těch prvních deset má naději na zvolení- všichni ostatní dělají jen trapné nevolitelné „křoví.“ Takže 7 milionů voličů je násilím nuceno, že si nemůže vybírat toho nejlepšího člověka mezi sebou, to znamená mezi těmi sedmi miliony lidí, ale musí jít k volbám a vybírat ze 30 nabídnutých lidí! (všichni do jednoho agenti lobistů nebo nadnárodních korporací). Nebo si snad někdo myslí, že Paroubek, Topolánek, Nečas, Kalousek, Vondra, Havel, kníže či John je to nejlepší co tento národ má? Mimochodem, ten posledně jmenovaný, již chce opět, stejně jako kdysi Gross, zlegalizovat zde veřejně sexuální otroctví, to znamená zlegalizovat prostituci. Není nad to, vytěžit miliardy i z prostituce, že pane Johne? To by mě zajímalo, kdo si s naším národem pořád tak zahrává? Jsme něčí laboratoří, kolik toho my Češi sneseme? [bliji]

228021

14.09.2010 07:27

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

To víte že mám přesnou představu pane Vanguarde. Už se spolu známe tady ze Zvědavce nějaký ten pátek, takže jistě si pamatujete, že mnoho let pořád dokola špekuluji nad internetovou účetní přímou demokracií.[smích] Nechtěla jsem se o tom ale ve svém diskusním příspěvku podrobně rozepisovat, proto jsem použila slovo konkurz, i když o konkurz by se ve skutečnosti nejednalo. Máte postřeh, všiml jste si toho.[smích]

Je to příliš dlouhé, abych to zde podrobně popisovala, proto to zatím nechme být. Do měsíce to zveřejním na svém webu včetně vzhledu krajských volebních poukázek. Máme 14 krajů, z každého kraje by vzešlo z vítězných voleb 30 vítězů, to by bylo dohromady 420 kandidátů. Těchto 420 kandidátů by se utkalo ve volbách s pomocí speciálních volebních poukázek v celostátním kole. Žádné strany by tedy neexistovaly, jenom abecední seznam těchto 420 krajských vítězů, očíslovaných od jedné do 420. Z nich by bylo zvoleno do parlamentu 200 lidí. Někdo tady psal, že by zrušil buď parlament nebo senát- souhlasím s tím, dvě komory jsou zbytečné a nákladné.

228053

14.09.2010 14:19

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

To je zbytečné tam teď nahlížet pane Vanguarde, protože tam mám ještě tu starou verzi, která je založena na stranickém systému. Z toho důvodu to musím úplně celé předělat- ten podvodný stranický systém naprosto zrušit.

Předběžně si ty krajské volby představuji takto: Jako kandidát na poslance by se mohl přihlásit každý bezúhonný, nikdy netrestaný občan od 30-60 let, nejméně středoškolského vzdělání. Musel by však složit manipulační volební poplatek 20 000 Kč. Z těchto vbraných poplatků by se ty krajské volby pořádaly. Taky by ty peníze sloužily jako důkaz toho, že to kandidát myslí s volbami vážně a ne jen jako případnou legraci.

Mé následné propočty a odhady vypadají takto: V každém kraji je průměrně 500 000 voličů. Od 30-60 let středoškoláků a vysokoškoláků je tam dejme tomu 250 000 voličů. Do voleb by se pravděpodobně rozhodl jít jeden člověk ze sta. (protože lidi jsou šetřílkové a jen jeden člověk ze sta by se asi rozhodl obětovat pro nic za nic těch 20 000 Kč za poplatek). To už se nám okruh zúžil na 25 000 lidí. Když by se volby pořádaly v 50 největších městech kraje po pětiseti kandidátech, tak z každého města by vzešel jeden jediný vítěz, který by získal nejvíc hlasů. Z těch 50 vítězů by ale 20 kandidátů, kteří měli nejmenší počet hlasů automaticky odpadlo- zůstalo by oněch 30 vítězných kandidátů z každého kraje, kteří by se utkali v těch celostátních volbách.

Teď ještě finanční stránka celé věci: na volebních manipulačních poplatcích by se v jednom kraji vybralo 500 milionů korun. Za ty by se vytiskly volební poukázky v hodnotě 10 Kč, které by se zaslaly poštou voličům. Tyto speciální volební poukázky jsou složené ze dvou úplně stejných částí, oddělené perforací. Volič by jen v bance nebo na poště dvakrát vyplnil číslo jediného kandidáta (třeba pana Jana Skočdopole, který má číslo 323), čímž by kandidátovi věnoval 10 Kč z volební poukázky. Jednu půlku lístku by si nechal jako doklad a tu druhou vhodil do urny. Na internetu by si pak s pomocí PIN kódu ověřil,že skutečně zvolil pana Skočdopole. Volby v každém kraji by tedy proběhly v podstatě zdarma.[smích]

228079

14.09.2010 15:34

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto snadno. Napsala jsem, že by se volby konaly asi v 50 větších městech v každém kraji. Dejme tomu, že by ta větší města byla tak velká jako je třeba moje rodné město Krnov. To znamená nad 30 000 obyvatel. Nebudete tomu věřit, ale i v tak velkém městě se lidé v podstatě vzájemně znají. Když nic jiného, alespoň si předávají vzájemně drby o známých osobnostech- že ten a ten radní je hajzl a manželce zahýbá s tou a tou.[smích] Čili kdyby si mohli krnovští občané vybrat z 500 kandidátů, tutově by si vybrali toho nejlepšího z nejlepších. Rozhodně by nepodléhali nějaké přiblblé reklamě, i kdyby si nakrásně nějaký místní hajzl oblepil celý Krnov plakáty, jak je úžasný a skvělý. Od úst k ústům by se neslo, že to není pravda.

Podívejte se třeba na poměry tady v Praze. Přestože starosta Prahy 5 Milan Jančík měl všude bilboardy velké jako kráva, jaký je to bodrý a milý chlapík, přesto volby prohrál na celé čáře. Octl se na posledním místě. Ovšem jeho kumpán Bém nelenil a stejně ho do funkce opět dosadil bez ohledu na výsledky voleb.

Důležité také je, že by se rozbil ten podvodný mafiánský stranický systém.

228091

14.09.2010 16:32

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Média by si mohla tlačit myšlenky jaké chtěla, to by nemělo vliv na to, že by lidé v Krnově a jinde podlehli nějaké propagandě a zvolili si místního hajzla místo charakterního člověka. Kromě toho kdyby existovala přímá demokracie tak jako ve Švýcarsku, tak by i ti poslanci zvoleni z řad nejcharakternějších občanů, které tato země má, měli tak jako tak minimální pravomoci. Protože nejdůležitější by byla vůle lidu projevená v referendech. Ty referenda mám rovněž koncipovaná tak, že by stát nestála ani korunu a trvala by pouhé dva dny.

Ten budoucí obsah mé nově zpracované kapitoly o přímé demokracii bude tento:
Obsah: Přímá demokracie ve Švýcarsku... Úvodem o našem návrhu přímé demokracie...Všeobecné referendum...Univerzální použití referend...Volby politiků do parlamentu...Volby na místní úrovni...Odvolatelnost politiků...Přímá volba prezidenta...Připomínková řízení občanů k  navrhovaným zákonům...Hlasování odborníků...Z historie vynálezu....

228100

14.09.2010 16:44

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Tuhle námitku jsem čekala.[smích] Prosímvás, když se půjdete ucházet o místo nějakého manažéra se stotisícovým platem v nějakém veledůležitém podniku, tak tam přijdete v teplákách a budete blekotat, že máte na to místo stejný nárok jako vysokoškolák, který dřel mnoho let, aby konečně začal slušně žít? Místo poslance je ta nejodpovědnější práce ze všech a potřebuje tu nejvyšší úroveň. A pokud ten dotyčný uchazeč nemá ve třiceti letech ani blbých 20 000 na manipulační poplatek, tak to svědčí o tom, že je to neschopný hňup, který by se o takové místo neměl vůbec ucházet. To byste taky mohl tvrdit, že i bezdomovci by měli mít nárok se přihlásit do soutěže o prestižní místo poslance. Vy děláte, jako by částka 20 000 byla totéž jako milion. Prostě přeháníte.

228101

14.09.2010 19:21

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Jak jste přišel na těch 60 000 Kč? Mohl byste mi to nějak víc vysvětlit? Já jsem psala o volbách v krajích jednou za čtyři roky do poslanecké sněmovny- a to by Vás přišlo jen na těch 20 000 Kč za volební manipulační poplatek. Kdybyste v těch krajských volbách vyhrál a dostal se mezi těch šťastných 420 kandidátů postupujících do státních voleb, tak byste pak už dál neplatil ani halíř. Dál už by to vše bylo v režii státu. Naopak byste měl šanci- tak nějak jako v loterii- vyhrát pěkný balík peněz. Kdybyste totiž ve státních volbách zvítězil a stal se z Vás jeden z těch 200 zvítězivších poslanců, tak byste dostal jako odměnu všechny peníze, které Vám v peněžní poukázce v ceně 10 Kč věnovali Vaši voliči. To znamená, že kdyby Vás například volilo dejme tomu 300 000 voličů, tak byste dostal jako odměnu 3 miliony korun.[smích] A ještě by z Vás byl poslanec. A nejlepší na tom je, že stát by na tom taky neskutečně ušetřil. Stranám totiž stát po volbách musí vyplatit za každý hlas 100 Kč, to dělá potom po volbách asi 500 milionů korun. Kdyby ale soutěžili jednotlivci, nikoliv strany, tak by jim stát celkově vyplatil jen 35 milionů korun. Čili by ušetřil zhruba 450 milionů korun.

228106

15.09.2010 07:19

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Co máte pořád s tím rozvodem? Domníváte se, že občané u politika obdivují, že svou dosavadní manželku kopne do zadku a opatří si mladou a vypočítavou kravku, která tvrdí, že na svém postarším pupkatém manželovi zbožňuje jeho sexy mozek? Občané tohle jednání na politikovi neobdivují, ale odsuzují- jenže co mají dělat? Odvolat ho nemohou a do masmédií jejich odsuzující názory zkorumpovaní novináři nepustí. Naopak ustavičně píšou, jak je český lid ve všech směrech liberální.

Váš návrh jsem si přečetla, ale nelíbí se mi. Je nepřehledný, vznikl by z toho jedině internetový chaos, kde by se nakonec nedalo nic pořádně zkontrolovat a dohledat a hlavně- časem by se mohlo všemi směry švindlovat. Kdežto můj návrh je velmi jednoduchý, všemi směry přehledný a hlavně vždy kýmkoliv a kdykoliv na internetu zkontrolovatelný, přičemž by se nedalo ani v žádném směru podvádět, protože je vše založeno na penězích a zdokumentovaném účetnictví.

228120

15.09.2010 07:23

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Oprava v počtech: 100 volitelných loutek, nikoliv 30.

228121

15.09.2010 17:33

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak pane Antiseptiku, taky si myslím, že dvacetitisícikoruna není tak veliká, aby rozházela žižkovského Pepíka.[smích] Ohledně té kandidatury na poslance si myslím, že je přece jenom lepší ta varianta, kdy se určitý člověk sám rozhodne do toho jít. On pak má vůli za tu svou kandidaturu bojovat jako lev, kdežto kdyby ho tam tlačila nějaká parta dobrých kamarádů, tak by se cítil tak nějak znásilňován. [smích] Ale tuhle variantu mám vymyšlenou v jiném kontextu. Že totiž až by bylo občany zvoleno těch 200 poslanců ze všech těch 14 krajů, tak potom v kompetenci těch nově zvolených poslanců by bylo oslovit různé odborníky, zda by nechtěli jít do vlády a dělat ministry. Pak by z mnoha navrhovaných odborníků mohli v parlamentu odsouhlasit konkrétní lidi, kteří by byli zvoleni do té vlády a na tu funkci ministrů.

Dneska jsem přišla na další velké vylepšení své reformy: že totiž ty volby v krajích by byly konečné, žádné státní už by se nekonaly. Z každého kraje prostě 15 vítězů, což by činilo 210 poslanců -a stát by tím, že by se žádné další kolo státních voleb nekonalo, ušetřil miliardu korun. A pan aristokrat mě inspiroval k dalšímu vylepšení. Že totiž by byly jakékoliv volební bilboardy a reklama, hyzdící českou krajinu svou neobyčejnou stupidností, ve volbách přísně zakázány. Místo toho by byl každý kandidát, který by se chtěl dostat do parlamentu, povinen zřídit si web, ve kterém by zveřejnil své curriculum vitae. Na svém webu by se mohl vyřádit svobodně do sytosti jak by chtěl a dělat si reklamu do alelujá. Já když jsem dneska jela Prahou a viděla ty neuvěřitelně debilní volební bilboardy s texty jako- nesnáším korupci a zatočím s ní, nebo- zaručuji se za všechny reformy, a navrch všechny ty svatouškovské ksichty o kterých předem vím, že jsou to ti největší hajzlové, tak už zase z toho bliju. A ty jejich fráze jsou zase naprosto ty samé nicneříkající fráze jako komunistů, kdy člověk všude četl, že leninskou cestou vpřed a splnili jsme pátou pětiletku na 300 procent. Je to otevřené pohrdání voličem. To by mě zajímalo, co je zač ta Markéta Reedová, která se tak vehementně cpe na primátorku a kdo za ní stojí, co platí ty miliony za bilboardy? O Rudolfovi Blažkovi již dávno vím, že je to hajzl- ale bilboardech se tváří jako neviňátko či tak trochu záhadně jak Mona Lisa.

228153

16.09.2010 17:33

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Jarmila 88.?.?.?

Dovedl byste pane Peptalkine vymyslet lepší způsob, jak zabránit různým šprýmařům, aby se nehlásili ve velkém na úřady jen tak z legrace, že to zkusí na poslance?

Nějaké prvopočáteční síto existovat musí, aby se zabránilo tomu, že se na poslance bude hlásit kdejaký šprýmař. To máte podobné, jako když se pořádají soutěže ve zpěvu. Napřed musí soutěžící projít konkurzem, kde porota rozhodne, zda soutěžící nezpívají falešně a zda jsou způsobilí postoupit do dalšího kola. Ale kdyby měl existovat nějaký konkurz na poslance, kde by nějaká porota rozhodovala, kdo je na poslance způsobilý a kdo ne, tak tam by mohly vznikat různé levárny a klientelistické protekce a „tlačenky“ , což by bylo od základu špatně! Takže je jasné, že tudy cesta nevede. Konkurzy na poslance by rozhodně nebyly to pravé ořechové. Kdežto drobná finanční zábrana ve formě dvacetitisícového poplatku, který by navíc byl celý vložen do provozu voleb, je naprosto ideální. Srandisti by automaticky odpadli a ti chudší, co by to mysleli s kandidaturou na poslance vážně, by si těch dvacet tisíc mohli půjčit třeba od kamarádů, nebo by si na ně v průběhu čtyř let, než se budou konat volby, našetřili sami.

228209

22.09.2010 17:03

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Jarmila 88.?.?.?

Pane seniore, já a moje rodina se máme materiálně lépe než za bolševika- přesto jsem z tohoto úděsného režimu co tu nastal nešťastná. Ani se mi nechce popisovat proč, vždyť už to tu všechno zaznělo již nesčetněkrát.

228502

22.09.2010 17:19

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Jarmila 88.?.?.?

No vidíte, a právě ty vztahy jsou úplně ze všeho nejdůležitější. O lepším jídle nemluvte, to není jídlo, to je žrádlo, co kupujeme v obchodech.

A co říkáte na to, že nám takřka denně sypou na hlavu chemtrails? Příroda díky tomu čím dál víc chřadne a chcípá- ale Vy se spokojeně rochníte, jak si dobře žijete a jste slepý a hluchý a nevidíte nic.

228504

23.09.2010 08:53

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Jarmila 88.?.?.?

Již půl roku si sama zaznamenávám svá pozorování ohledně chemtrails v Česku. Vypozorovala jsem toto: Asi před třemi měsící přesunuli sypání sajrajtu na naše hlavy na noční hodiny (asi aby lidi neřvali). Jen občas, když se jim to v noci z nějakého důvodu nehodí, tak výjimečně práškují přes den. Například z posledních dnů mám vypozorovány tyto skutečnosti: V pondělí byl prováděn masivní postřik už hned od rána. Výsledek byl ten, že ve dvě hodiny odpoledne byla již původně naprosto modrá obloha bez jediného mráčku kompletně zatažena. Příští den v úterý po celý den ani jediná chemtrailsová čára (asi měli svině volno). Z toho důvodu zůstala překrásná modrá obloha až do večera, jen semtam někde PŘIROZENÝ mráček. Ve středu zrána jen semtam velmi ojediněle nějaká ta čára (asi se některé svině vraceli odněkud ze základny a dočišťovali cestou nádrže), jinak překrásně modrá obloha. Tato překrásně modrá obloha, bez jediné čáry, jen semtam ojediněle PŘIROZENÝ mráček, zůstala až do večera.

Prostě jsem za toho půl roku přesně vypozorovala tu souvislost, že když mohutně chemtrailsují, tak se obloha hned nato zanedlouho zatáhne a je konec se sluníčkem. A jaký že je rozdíl mezi přirozeným mrakem a tím umělým? Ten přirozený je ojedinělý naducaný, trojrozměrný, plující si individualisticky po obloze jako za mého dětství. Ten umělý je doširoka rozplizlá přímka, stýkající se s jinými doširoka rozplizlými přímkami. Dneska je opět krásně, jen zrána ( z noci) zanechali pár umělých rovných mraků. Je úplně stejná teplota jako v pondělí, přesto všechna letadla, která teď zrána za sebou nechávají bílou přímku- tak ta přímka okamžitě mizí. Takže zatímco v pondělí se přímky ve stejné teplotě měnily dlouhé hodiny na rozplizlé rovné mraky, až se ve 2 hodiny definitivně zatáhlo, tak dnes ty bílé přímky okamžitě mizí, takže z toho mi vyplývá, že dnes bude pěkně až do večera. Takže jak vidíte, už umím předpovídat počasí.

A teď účinky chemtrailsu na přírodu. Prý na nás postřikují hliník, baryum a stroncium. Nejenže tyhle chemikálie nedělají dobře lidem, ale ničí i přírodu. Rostliny ztrácí svou přirozenou imunitu. Hrušky jsou již druhý rok napadené rzí hruškovou. Víno je zcela zničeno, protože je napadené plísní. Mnoho bylin na zahrádce je rovněž napadené plísní. Rajčata jsou poďobaná, jako by byla spálena nějakou chemikálií. Švestek letos bylo dost, ale objevila jsem na nich podivný jev. Byly potažené jakýmsi bělavým práškem. Když jsen ten prášek stírala prstem, tak se ze švestky drolil a odpadával a ulpíval mi i na ruce. Zkontrolovala jsem švestky v obchodě- na nich takový prášek nebyl. Také při mytí oken jsem si všimla zvláštního jevu. Dříve mi okna po umytí zůstala dlouho čistá. To už je minulost. Teď stačí jedno zapršení a na oknech ulpí bílé kapky,...

Automaticky kráceno

228542

23.09.2010 08:54

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Jarmila 88.?.?.?

Teď stačí jedno zapršení a na oknech ulpí bílé kapky, jako by mi je někdo pocákal rozpuštěným vápnem. Těch podivných jevů je příliš mnoho, nemohu je zde všechny popsat.

Rochnění: Tím jsem měla na mysli, že má někdo takovou filozofii- já se mám dobře a do ostatních mi nic není. Já takovou filozofii nemám, mně vadí vidět kolem sebe neštěstí.Taky je to strkání hlavy do písku, kdy ten dotyčný nechce nic vidět a nic slyšet, protože on se má momentálně dobře, tak nač by se zneklidňoval nějakým všeobecným rozkladem společnosti?

Tímto odpovídám i ostatním diskutérům.

228543

23.09.2010 12:54

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Jarmila 88.?.?.?

Znáte tu pohádku od Wolkera o milionáři, který ukradl lidem slunce? Tak současná globální finanční „elita“ se rovněž rozhodla světové populaci ukrást slunce. Protože ví, že kde nechodí slunce, tam chodí lékař. To platí pro lidi, zvířata i rostliny. A tak chemtrailsují půlku světa, aby zakryli slunce mraky a bylo co nejvíc dní pod mrakem. To se pak odráží na zdraví rostlin i lidí. Myslím si, že není náhodou, jak masmédia nás neustále nabádají, abychom se co nejvíc po celý rok vyhýbali slunci, neslunili se a pokud ano, abychom se pečlivě mazali těmi jejich předraženými sajrajty s co nejvyšším UV faktorem. Vsadím se, že nad Izraelem se chemtrails nevyskytuje. Škoda, že si to nemohu ověřit a alespoň 10 dní tam pobýt.

Ale nechme to zatím být, bavme se radši o tuneldědkovi. [mrknutí jedním okem]

228553

24.09.2010 13:56

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Buďte tak moc laskav a nepomlouvejte ho! Je to správný, velmi chytrý a charakterní kluk. Za to jakou zrůdu měl za otce, za to on skutečně nemůže. On i jeho matka jsou v tom tutově nevinně, protože kdyby se něčeho dopustili, tak už by to z nich zkušení kriminalisté dávno vytáhli. Jeho otec dopadl tak jak dopadl proto,jelikož se ke všem lidem choval jako agresivní hovado. Záhadou je, proč ti dotyční pachatelé zabili i jeho družku.

228621

24.09.2010 14:26

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Přiznám se, že o Trodasově případu jsem se dočetla na Nezvědavci. Nezvědavci to tam rozsáhle škodolibě rozebírali a při té příležitosti jsem se dozvěděla, že je ve vazbě nejen Trodas ale i jeho matka.

Vzhledem k tomu, že od té doby už uplynulo hodně času, tak předpokládám, že syn i matka jsou již dávno z vazby doma.

228624

24.09.2010 15:22

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Napadají mě tři alternativy.

1. Otec trodase zabil svou družku, někde ji zakopal a pak sám zmizel někam do ciziny (možná do Ameriky), aby se vyhnul trestu.

2. trodas a jeho máma dokázali, že jsou v tom nevinně, jsou doma, ale trodas se již nikde na internetu po té ostudě nechce v ničem angažovat a cokoliv vysvětlovat.

3. trodas a jeho máma byli usvědčeni a jsou skutečně zavřeni.

228631

25.09.2010 07:45

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Třetí varianta je prakticky nemožná, protože kdyby to udělali, tak by je kriminalisti do měsíce levou zadní usvědčili. Je nemožné, aby laici půl roku odolávali a v něčem se neprokecli.

Nejpravděpodobnější je ta první varianta, že ten jeho otec v nějakém náhlém vzteku zabil svou manželku. Třeba mu řekla, že od něho odchází, nebo tak něco. Vždyť víme, co byl zač. Pak ji zahrabal někde v lese, sebral pas a zdrhnul do Ameriky. Tam se někde potlouká a načerno pracuje.

Ještě je čtvrtá možnost, že on i jeho žena byli zabiti a odklizeni profíky, nějakými nájemnými zabijáky. Vždyť nepřátel měl dost, protože byl celý život křivý jak šavle.

228692

Ano, patrně jim jde o to, vytahat za trest z pana Stwory co nejvíc peněz a natahovat soudy donekonečna, aby ho drželi co nejdéle ve stresu.

228693

25.09.2010 16:46

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Omyl!!! Můžete volit koho chcete a vždy dopadnete naprosto stejně. Kdy proboha tohle lidé konečně pochopí? Proč musím pořád číst dokola na internetu již 20 let primitivní řeči, že za neutěšený stav mohou voliči, ať volí koho zvolí? A vrcholem pitomosti je obviňovat chytré lidi, kteří to vše již prokoukli a té frašky jménem volby se neúčastní a ty pravolevé figurky, voděné na provázku loutkaři ze zákulisí, nevolí. Pochopíte to taky jednou Eriko?

228721

25.09.2010 18:16

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

No a to právě je celý ten podvod, který strašlivá spousta lidí dodnes stále není schopna jaksi pochopit- že si z nás mocní zkrátka dělají šílenou srandu s těmi svými volbami. A to je na tom velmi smutné. Že zatímco lidé chápali, že komunistické volby byly sprostý podvod, tak teď nechápou, že ty kapitalistické jsou také ten samý sprostý podvod. Jestliže jsou platné volby i kdyby přišlo pouhé 1% voličů, tak o čem to svědčí? Že si z nás dělají normálně prdel. Protože kdyby to mocní mysleli vážně, tak by ty volební podmínky vypadaly ze zákona totálně a naprosto jinak. Si vemte, jak jsou neskutečně přísní v případě referenda. [bliji]

228728

25.09.2010 18:55

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Neděkujte za dopověď, snad jednou taky na to příjdete, že volby jsou skutečně obrovský švindl a nebudete se tomu řehtat, abyste mi dal najevo, jak jsem blbá.

Teď si tady zvečera momentálně studuji nanočástice, jistě to taky budete považovat za směšnou volovinu a budete se tomu zase vesele řehtat:
http://orgo-net.blogspot.com/search/label/Chytr%C3...

228730

25.09.2010 19:27

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Uznávám, že howno mít a smutný být je blbá kombinace i situace.[smích] Ale zároveň mám pocit, že teď si to u mě žehlíte.[smích]Ale dobrý, nechme toho. Hlavně že jsme zajedno, že jsou volby obrovský podvod na voličích. Snad to jednou uzná i chytrý jansmith.[smích]

228735

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?