Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2012 09:18

Útok na média v Americe

Po prečítaní niekoľkých odstavcov som vedel kam tento článok smeruje.

Oracle 178.?.?.?

Začnem trochu mimo, žiadne médium (noviny, web stránky či televízia) nemôže byť objektívny, dôvod je jednoduchý reportér, redaktor a vydavateľ je postihnutý subjektivitou, reportér je subjektívny, redaktor je subjektívny a vydavateľ má svoje obchodné záujmy.

Čo sa týka americkej tlače, ten zas kvôli zlučovaniu vydavateľstiev a televíznych staníc na začiatku 90. rokov 20. storočia sa vytvoril monopol niekoľkých firiem na informácie.
Z tohoto vyplýva, že redaktori sú je prekádrovaný na na n-tý stupeň (majiteľ mediálnych firiem-majiteľ kontrolných baličiek firiem a zadávateľ lobingov- sa uisťuje, že sa do novín/televízie sa nedostane informácia ktorá by poškodilo jeho obchodné záujmy) a jednak pokiaľ robí (investigatívny) novinár problémy na základe nejakej výhovorky ho vyhodia a dostane sa na čiernu listinu, a nielenže nedostane nikde prácu ale nepublikujú ani jeho články, preto z existenčných dôvodov musí osvojiť novinárske maniere z bývalého východného bloku (v našich končinách nemusí osvojovať také maniere, lebo to už majú osvojené).
Toto je tá slávna sloboda slova a slobodné média v nielen americkej praxi, preto treba hľadať objektívnu pravdu na "konšpiračných" weboch a na Ruských stránkach.

270928

22.06.2012 21:04

Útok na média v Americe

RE: Svoboda slova, jen když se podřeknou

Oracle 178.?.?.?

Ono som to aj napísal, novinárske maniere z bývalého východného bloku, len to obdobie sa rôzni, u "nás zúria" 50. roky 20. storočia, u nich "zúria" 80. roky. [cool] [velký smích]

270963

23.06.2012 10:17

Na správné straně historie

RE: Sýrii jako Libyi

Oracle 178.?.?.?

Rusko Putina nie je Rusko Jelcina (na ktorú tá západná zberba spomína v slzou v oku). Ďalšia vec je, že Rusko je vedomý toho faktu, že Sýria je strategickým záujmom Iránu a Irán je potrebný k ochrane južných hraníc (len zbaviť sa toho kravatožrúta).

270977

24.06.2012 15:56

Na správné straně historie

RE: Zde je počátek všeho! Už to píší i na IDNES!!!

Oracle 178.?.?.?

Iste na jedlo, vodu a vzduch ešte nepotrebujeme brať pôžičky s úrokom, zatiaľ.

271016

24.06.2012 16:16

Na správné straně historie

RE: stihomam

Oracle 178.?.?.?

Rok 1492-v tomto roku Kolumbus nielen "objavil" Ameriku, ale aj vyhnali moslimských kalifov zo Španielska, následne ostávajúcich moslimov a židov prinútili či pod hrozbou smrti, či zavedením zvláštnych daní ich konvertovať na kresťanstvo, aspoň na povrchu.

V nasledujúcich rokoch istý Torquemada- spovedný kňaz Kataríny Aragónskej začal inkvizíciu voči tým ktorý síce NAVONOK sa hlásili ku kresťanstvu, ale v tajnosti praktikovali islam alebo judaizmus.
(Torquemada má aj prsty vo vyhnaní židov zo Španielska a následný masaker na lodiach smerujúcich do španielskych kolónií v novom svete.)

Síce teraz nehrozí inkvizícia zo strany cirkvi ale sú rodiny (napr. Nečasova kde sa slávi Mojžíšek), ktoré síce sa hlásia ku kresťanstvu ale nasledujú judaistickú alebo sionistickú ideológiu.

271018

24.06.2012 18:07

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Oracle 178.?.?.?

Zaujímavá hypotéza, žiaľ len čiastočne pravdivá. no historické fakty a analýzy ukazujú na to, že učenie Issy z Nazaretu bol zneužitý a jeho sekta infiltrovaná.
Infiltrácia (ak môžeme veriť zdrojom) nastal po tom čo Šaul z Tarzu (Rímsky občan a farizej) na trojdňovej ceste údajne prechodne oslepol a následne stal sa kresťanom Paulom-prvý zdokumentovaný prípad keď sa zo psa sa stala slanina, ak môžeme veriť zdrojom. Podľa mňa tomu farizejovi a narcisovi niekto dal rozum, a nebol to ani duch svätý ani anjel či čert/diabol.
Ostatný učenci nebránili aby iné národnosti prijímali kresťanstvo, ale tí čo chceli vstúpiť do kresťanských siekt museli prijať židovskú vieru/zvyky.
Šaul bol za to aby tí ktorí chcú prijať kresťanstvo, nemuseli prijať židovskú vieru a zvyky, odôvodnil to tým, že údajne sa zniesol z nebies anjel a ponúkol mu bravčové, on nato že je to nečisté, anjel na to že je to čisté lebo "pán" to očistil.
Ďalšia vec je, že v Ríme bolo viacero kultov Isisov kult, Mythrov kult či Cézarov kult a mnohý Rimania striedali členstvo v mnohých kultov asi tak často ako niektorý ponožky.
Takže je logické predpokladať na základe cirkevných obradov, uctievaniu svätých, Paulovho evanjelia a spisov kanonizovaných cirkevných mysliteľov (napr. Tomáš Akvinský),že Šaul a jeho nasledovatelia pribrali prvky z mnohý vtedy rozšírených a populárnych kultov, len preto aby jednak zvýšili objem veriacich a jednak tí nový veriaci sa cítili doma (samozrejme platí že čím viac členov v kulte tím viac peňazí a moci v kóšer správnych vreciek).

271030

24.06.2012 22:41

Na správné straně historie

RE: stihomam

Oracle 178.?.?.?

Pravda o islame, ale inkvizítori predsa ich naháňali spolu so židmi, žiaľ nemám prístup k inkvizičným spisom ale pokiaľ viem inkvizítori kontrolovali či daná domácnosť konzumuje z tej šunky čo je vyvesená pod strop (a beda tomu kto nejedol).
Čo sa týka judaizmu pravda, skôr sa tu spomínalo ľudia s "judským vierovyznaním".
Čo sa týka moslimov ktorí nekonvertovali odišli do hôr farmárčiť, žiaľ boli neskôr zmasakrovaný kresťanskými žoldákmi.

271068

26.06.2012 19:02

Na správné straně historie

Predchádzajúca odpoveď zmizla.

Oracle 178.?.?.?

Zadáte do Googlu "roman cults" a vyhodí tam aj toto.
V tom linku je vymenovaných niekoľko populárnych kultov, ktoré boli populárne pred tým, že sa stal štátnym náboženstvom (tieto kulty boli staršie ako kresťanstvo). Môžete porovnať:
-Izisov kult s kultom panny Márie (prvá bohyňa rodička tá druhá bohorodička)
-Mithrovo rituálne jedlo a sväté prijímanie
-kult Ježiša a kult Dionýza, ktorý bol brutálne zavraždený a vstal sa z mŕtvych (autor toho pojednávania chváli cirkevných otcov, obzvlášť Šaula z Tarzu)
Všetko čo som vymenoval jasne ukazuje na včlenenie cudzích prvkov do kresťanského kultu za účelom zvýšenia popularity, zaujímavé je, že ranný kresťania nemali radi tieto kulty, lebo robili posmech z kresťanských rituálov (môžete to dočítať v spisoch ranných kresťanov-v teologických učebniciach či v učebniciach zaoberajúce sa históriou kresťanstva).
Šaul z Tarzu je zaujímavá figúrka, prvá vec je, že to bol Rímsky občan, farizej a prenasledovateľ kresťanov, druhá vec je, že údajne videl znamenie na nebi a na tri dni oslepol a následkom toho sa z neho dobrý kresťan Paul-mám podozrenie že to bol človek kto mu dal rozum a nie nejaká nadprirodzená bytosť.
Jeho činy sú (môžete to dočítať v Paulovom evanjeliu):
-zrušil prijatie židovských zvykov pred prijatím kresťanstva (praktizované ostatnými apoštolmi)
-zrušil obmedzenie týkajúce sa bravčového mäsa a vodných živočíchov bez plutiev a šupín, údajne na vyššie vnuknutie
- napísal (nepresne citujem) "vykúpenie sa dá dosiahnuť len prostredníctvo Ježiša(a cirkvi), ten kto pokúša dosiahnuť vykúpenie z hriechov samostatne je zatratený"
-Paulovo evanjelium je plné dogmatizmu, keď to porovnáte s ostatnými evanjeliami zistíte, že je to pračka na mozog, výtvory jeho nasledovníkov, cirkevných otcov detto.
Na Konštantínov popud sa konal Nícejská synoda, kde bibliu čiastočne prepísali, scenzurovali a vieru v reinkarnácií (časť pôvodného učenia) vyhlásili za kacírstvo(tiež sa toho môžete dopátrať). Egyptský gnostici s tým nesúhlasili, boli zmasakrované, Aureliánci sekta neuznávajúca princíp pontifikáta-pomazanca (napr. Vandali) zas boli prenasledovaný a vyhnaný, dodávam len že titul pápeža je pontifex maximus, pôvodne slúžil na označenie veľkňaza Rímskeho náboženstva.

Čo sa týka Vašej osoby, ja Vás považujem za človeka, ktorý z lenivosti nielen nie je ochotný pátrať pop pravde, ale je lenivý aj rozmýšľať, a keď niekto prestane rozmýšľať sám za seba tak bude sa otročiť na iného (tak mu treba), neprajem Vám NWO, ale zaslúžite si to.

271173

27.06.2012 16:46

Na správné straně historie

RE: Predchádzajúca odpoveď zmizla.

Oracle 178.?.?.?

Prvá vec mám chladnú hlavu, problém je v podstate katolíckej cirkvi a jej protestantských odnoží.
Začnime s tým že mi odpoviete na otázku: prečo okrem získania nových ovečiek by priberal jedna židovská sekta helénske prvky ak vieme, že obyčajný priemerný židia pohŕdali helénskou kultúrou?

Dovoľte mi použiť použiť malý príklad zo života (udo to bude mať rád), DJ na začiatku diskotéky urobí "mash up" napríklad z Enyy,z The Prodigy a z Yonderboy, to má za úlohu stmeliť to nesúrodé publikum do jednotného davu ktorá zas skáče na hudbu so 150 BPM (úderov na minútu). To sa stalo aj počas začiatku kresťanstva, najprv urobili rôznorod "mash up" z rôznych helénskych kultov s akože učením Issy (ranné obdobie kresťanstva-začiatok je Šaulovo pripojenie k hnutiu a končí to Nicejskou synodou) a potom pápežovia len sa starali o to, aby bola "muzika" so 150 BPM a ľudia skákali na to, no v podstate istej časti tá "pesnička" znepáčila v časoch reformácie, ale stále skáču na "muziku" so 150 BPM.
O toto ide počas reformácie niektorým znepáčilo sa to, čo hlása cirkev a preto odišli, ale to nechceli pripustiť peniaze a mocichtivý jedinci, tak sa mydlili medzi sebou a ľudí to zomlelo, nakoniec sa to skončilo Vestfálskym mierom. Najhoršie na tom je, že väčšina protestantských cirkvý používa Šaulov program (alebo program toho kto mu dal rozumy).
Použijem ďalej tú diskotékovú analýzu, židia skáču na 180 BPM, kresťania skáču na 150 BPM a moslimovia skáču na 120 BPM "muziku" (ad hoc príklad), čo sa stane keď pustíme na seba davy ktoré skáču rôznymi rýchlosťami? Udupú sa navzájom.

Aristokrat: viera vám dá krídla a oslobodí, náboženstvo vás ujarmí s okovami z dogmát. Inak súhlasím čo hovoríte o kresťanstve. Podľa mňa NWO je plánovaná ako otvorená diktatúra a otvorené otroctvo, zatiaľ ľudom dovolia si myslieť, že sú slobodný.

271213

06.07.2012 09:14

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Oracle 178.?.?.?

Je to viac než tých 1000 rokov, ilumináti naozaj existujú len cca 200 rokov ako akési nadradený orgán starších tajných spolkov, pokiaľ im predpokladáme štruktúru starých mafii (záväzok mlčanlivosť-istá forma omerty, infiltrácia rôznych zoskupení-ako v New Yorku infiltrovala mafia odbory atď), tak sú akousi obdobou Výboru New Newyorských mafii.
Skutočná otázka nie je "kto sú ilumimáti?", ale "kto stojí za ich ideológiou, kto stojí za vytváraním podmienok pre tvorbu týchto organizácií, kto stojí za zdokonalovaním tvorby imperii a aplikovaní tých istých vzorcov?".
Lebo predpokladať, že všetko sa deje náhodou a nie je za tým program starý niekoľko tisícročí (program je síce starý ale dosť dlho sa darilo modernizovať implementáciu-v dnešnej dobe sa to praská vo švíkoch-akési grafické rozhranie) je blaženosť typu Vojty.

271579

07.07.2012 09:31

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

Oracle 178.?.?.?

Nono, neurážajte kmeňových šamanov, tí sú pre kmeň potrebný, liečia (ochorenia ktoré poznajú), komunikujú s duchmi predkov a prevádzajú rituály ktoré držia spolu komunitu.
Nehovoriac o tom že šamani (medicinmani) neustále musia dokazovať svoje schopnosti a svoju prospešnosť pre kmeň, narozdiel od moderných "šamanov" (PR pracovníkov majúce na starosť riadenie spoločenských procesov) a bankárov sú pre DANÚ spoločnosť prospešné.

Ale to všetko je druhoradé skutočná otázka znie (ako to som položil v diskusií s aristokratom) "kto je zodpovedný za to, že sa opakujú tie isté vzorce po tisícročia, kto je za to zodpovedný za spoločenské podhubie dávajúca vznik tajných spolkov, kto je za to zodpovedný, že nemáme iný dosah politikov ako krvavé revolúcie a prečo sú len vládcovia a ovládaný a nie vodcovia a vedúci (medzi ovládať a viesť je značný rozdiel)?".
Pozrime sa na to zblízka, naivita spôsobená zlou informovanosťou ľudí je len časť príbehu (blbí sa ovládajú lepšie, to je fakt, blbí a naštvaní sa ovládajú ešte lepšie, však pre vládcov je výhodné mať tupé a zle informované ovečky), ďalšia zložka je, že neexistuje legálny dosah na "vládcov" (ovládajú tak akurát svoje vylučovanie, a ani to nie vždy), tí nový "vládcovia" preberajú maniere svojich predchodcov, alebo začnú správať oveľa horšie (Robespiere, Napoleon, Lenin atď), tajné spolky pretrvajú bez väčších zmien (zrejme majú prsty v revolúciách) a mohol by som vymenovať ďalších x vecí ale stále by som nebol len pri príčinách.
Príčina je podľa mňa to myšlienkové podhubie, ktoré bolo pestované tisícročie (akási matica, grafické rozhranie, operačný systém) a využíva naše prirodzené pudy a ľudské chovanie, neviem kto to bol presne, ale hocikto napísal tento "program", veľmi dobre poznal ľudí.

271621

07.07.2012 09:43

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Oracle 178.?.?.?

Jadrový výskum robili, podľa výsledkov najnovších historických pátraní z roku 2005, 2 skupiny nacistických vedcov:
1. skupina bola Heisenbergova, nedokončený reaktor a bomba, všeobecne známi
2. skupina bola Diebnerova, ten mal dokončený reaktor a aj odskúšanú malú bombu podľa očitých svedkov úspešne, skúšali účinky na väzňoch z koncentráku-Američania zas na vlastných vojakoch, sú aj materiálne dôkazy, ale veľká časť dokumentácie zmizla a aktéri o tom radšej mlčali.

271623

07.07.2012 14:36

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

Oracle 178.?.?.?

Vy demagóg jeden zlatý aby Vás vyobjímala svokra, či medveď grizli. [smích]

Dlh Japonska je zväčša vnútorný dlh, to znamená, že väčšinu Japonským štátom vydávaných dlhopisov vlastnia subjekty z Japonska, to znamená firmy so sídlom v Japonsku, japonský občania atď. Z tohto dlhu bolo vystavené v rámci verejnoprospešných projektov infraštruktúra japonska, žiaľ západným neoliberálnym ekonomickým mozgovým trustom toto počínanie nepáčilo a vyvinuli značný tlak na to aby to zatrhli, čo sa aj podarilo.
Čo sa týka USA a zbytku sveta (okrem Číny, Ruska a ostatných krajín s pozitívnou rozpočtovou bilanciou), ich dlhy vlastnia Čínske banky, Americké banky alebo Európske banky, vynára sa otázka odkiaľ majú tieto banky na nákup dlhopisov a kto sú ich majitelia?

Čo sa týka Kampranda , Baťu, Onassisa atď, oni vybudovali impérium v priebehu svojho života, ale o bankároch o ktorých je reč sú členovia elitného rodu, ktorý zdedili a rozšírili enormný majetok a sú tak bohatý, že vlastnia Forbse, ktorý ten Vami citovaný rebríček zostavia.
Aby Vám to zaplo hlavný redaktor ani nedovolí aby sa členovia týchto rodov dostali do prvých 20-50 (ak vôbec dovolia aby sa ich meno spomenul), veľmi dobre vie, že by sa dostal na blacklist nielen v USA, ale aj vo zvyšku sveta.

271635

07.07.2012 20:01

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

Oracle 178.?.?.?

No Američania urobili len 15 kilotonovú atómovku, Nemci menšiu, takže z diaľky to vyzeralo viac-menej ako výbuch veľkej kondicionálnej bomby, síce nasledovala tá typická žiara atómový hríba, ale skúšali to v noci uprostred lesov Nemecka, takže minimalizovali svedkov a ľudia vtedy a niektorý ani dodnes nevedeli o čo vtedy šlo.
Predsa boli stopy po tímu:
1)žiairiaci odpad z laboratória, ktorá chemickým a izotopovým zložením odpovedá odpadom z reaktoru
2) podľa očitých svedkov v jednu noc nastalo denné svetlo
3)podľa ďalšieho očitého svedka-barónky-vtedy 6 ročné dievča, po tom výbuchu okenné sklá v kaštieli žiarili niekoľko dní-pravdepodobne kvôli ionizačnému žiareniu nastala sekundárna ionizácia
Žiaľ väčšina dokumentov sa zničilo a aktéri radšej o tom po zbytok života mlčali-ale Hitler niečo kecal o super-zbrani ktorá zvráti vojnu, pravdepodobne bol oboznámený s výsledkami.

Ja teraz len špekulujem, tá nemecká atómvka nebola klasická, kde niekoľko podkritických časí sa spojí, ale hybridný typ, kde energia z riadeného/neriadeného štiepenia excituje atómy niektorých izotopov a po tom tá energia sa vyžiari vo forme gama žiarenia, samozrejme pri tom vznikne aj sekundárne žiarenie a prvky s krátkou životnsťou (alfa a beta žiarič).
Táto špekulácia má reálne opodstatnenie jednak Nemci boli v niektorých veciach pred spojencami a jednak pred pár rokmi sa objavila správa, že George Bush mladší dal pokyn na vytvorenie atómovej zbrane nevyužívajúca atómové štiepenie. Princíp tejto zbrane je jednoduchý, atómové jadrá jedného izotopu (nepamätám si ktorého) sa nabijú energiou, ktorá sa vyžiari vo forme gama žiarení, táto zbraň spadá mimo konvencií s Ruskom, takže jej ďalší výskum a vývoj má zelenú.

271645

08.07.2012 12:33

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Oracle 178.?.?.?

Áno, strašiak musí byť dobre viditeľný, ako inak by strašil? [zmaten]
Ale pre obyčajné ovečky na to slúžia politici, teroristi a podobná háveď (stredný manažment-capovia mafie), pre sofistikované ovečky sú tu R&R, Bilderberg a co. a podobný konšpirátori (CEO firmy-donovia mafie).

Nikto vlastne nevie kto sakra je vlastníkom firmy, kto im umožnil (okrem naivných más) získať tak veľkú moc, kto je za to zodpovedný, že sa opakuje prakticky tá istá pesnička(okrem naivných más) a kto vlastne vlastní naše myšlienkové pochody?

V tomto prípade Kysučan má pravdu, niekto (na tom nezáleží ako sa volá) ušil na nás škaredú búdu a riadi deje vo svete bez odpovedajúcej štruktúry, len vďaka tomu, že nás vytrénoval ako Pavlov toho psa(to znamená že cvičí nielen s ovečkami, politikmi, teroristami, ale aj R&R, Bilderbergom a Co.).

271675

08.07.2012 14:09

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

Oracle 178.?.?.?

Vy starý slepý demagóg aby Vás svokra alebo medveď grizzly vyobjímal (obe sú rovnako smrteľné), odpovedal som na vaše otázky tu.

Vy tvrdíte demagogicky, že tam bola tvrdá hierarchická skupina, akoby ste spomínali na to, v skutočnosti jediný kto bol pevne daný bol šaman-medicinman kvôli "nadprirodzeným" schopnostiam a náčelník ktorého po uvážlivom výbere zvolili, inak kmeň rozhodoval ako celok, konečné slovo mal náčelník, ktorý niesol kožu spolu s ostatnými na trh.

Otázka úroku, keď dáte do prázdnej nádoby desať kociek s rovnakými rozmermi, dokážete vybrať 11 kociek s pôvodnými rozmermi(veľkosť a hmotnosť)?
Odpoveď je jednoznačné nie, a to sa deje aj s peniazmi, dokážete vrátiť len toľko, koľko bolo emitovaných, keď chcete vrátiť viac, máte problémy a veľké problémy.
Aby som trochu osviežil pamäť tu prítomným, štáty nevydávajú peniaze priamo, oni vydávajú dlhopisy s x percentným úrokom, ktoré kupujú rôzne banky, za to štát získa peniaze, z ktorých platí svoje fungovanie.
Vynárajú sa 2 problémy:
1)štát môže naraz vrátiť len toľko, koľko emitoval a to z našich daní, úroky sa pripíšu k ďalšiemu prakticky nesplatiteľnému dlhu
2) úroky sú zväčša zložené, takže exponenciálny nárast dlhu

USA niekoľkokrát urobil tú fintu, že staré 20-30 ročné dlhopisy splatil z príjmov z predaja novo-emitovaných dlhopisov. To spôsobilo, že okrem FED-u prakticky teraz nikto nekupuje ich vládne dlhopisy (FED nie je štátna banka, ale súkromný subjekt vlastnený veľkými bankami a kde sa jeho prezident sa automaticky schvaľuje prezidentom USA).
Druhá smrteľná pasca je frakčná rezerva +úroky, kde jednak banky pripisujú na účet žiadateľa o pôžičku danú sumu (urobia to len škrtom pera-nech to skúsi iný subjekt ako banka, zavrú ho za podvod), pričom banke stačí mať 1-2% hotovosti na účte v národnej banke. Z toho logicky vyplýva že prakticky ľudí nielen okrádajú a podvádzajú (za nič žiadajú niečo-plody vašej práce), ale aj ožobračujú celú ľudskú spoločnosť (odniekiaľ musíte zobrať na úroky- to spôsobuje nielen bezohľadnosť voči ľuďom ale aj pľundrovanie planéty hlavne v krajinách 3. sveta).

Takže pán Vojta, Vaša logika je neplatná!

271680

10.07.2012 10:43

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Oracle 178.?.?.?

Ale spôsob a smer ako krypliť svoje deti, to určuje platený poskokovia "elity". [mrknutí jedním okem]

271776

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?