Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 379 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Saša.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.04.2012 05:11

K čemu je nám letní čas?

(Letní) čas jsou peníze a pro kurvy i v noci

Saša 24.?.?.?

Letní čas byl zaveden v době první světové války. Pracovní síla je nejvýkonnější krátce po probuzení a za denního světla, což je jediným důvodem proč byl zaveden. Získat tedy z člověka nejvyšší výkon v době přirozené největší fysiologické aktivity. Typicky je výhodný pro majitele fabrik.
Čas je řízen ziskem, dosáhnout ze zaměstnance maximálního výkonu. Častá změna biologického rytmu jako, práce na směny je prokazatelně nezdravá a přispívá k vzrůstu cukrovky typ 2 apod. To však státu a mocným na srdci vůbec neleží. [oči v sloup]

266632

10.04.2012 09:00

K čemu je nám letní čas?

RE: Čekal jsem trochu inteligentnější diskuzi

Saša 24.?.?.?

>Ale co další, ne-ekonomické aspekty?

Pracovat budete v době, kdy to vyhovuje zaměstnavateli. Letní čas nemáte pro radost z dlouhých večerů! Pracovní dobu by bylo možné upravit, lépe spolknete lež, že se v daném pásmu změnil čas, podobně jako když Vám prodají nepatrně menší balení. Stát vyhovuje mocným dostat z Vás optimální a větší výkon a v tom je ten ekonomický aspekt. [chechtot] Žádné "dobro". S průmyslem v Číně, bude práce pro šťastnou většinu ve službách po dlouhých večerech [velký smích]

266643

27.04.2012 14:30

„Syrská opozice“: Mossad, Blackwater, CIA vedená operace v Homs. Zbraně z Izraele

RE: USrael, Saudi Arabia, Quatar a další

Saša 24.?.?.?

>Je škoda Moudrostraku,že jsem na zvědavci nenašel

Pane Jéňo je to třetí příspěvek pod zprávičkou na
tomto odkazu
Tam směrník pana Moudrostraky již není aktuální, ale snad totéž je
zde

267852

29.04.2012 08:42

„Syrská opozice“: Mossad, Blackwater, CIA vedená operace v Homs. Zbraně z Izraele

RE: USrael, Saudi Arabia, Quatar a další

Saša 24.?.?.?

>Rád bych,kdyby jste se vyjádřil editore,proč je toto >smazáno:http://www.zvedavec.org/vezkratce-4946.htm(@LIN
>(MoUdrostrak | 06.03.11 18:27,

Není to smazáno pane Jéňo [zahanbení] (a Vladimíre), pan MoUdrostrak dal nepřesný směrník, na předcházející zprávičku, ale když budete listovat od té zprávy dolů a budete hledat najdete, kopíruji plné znění:

@LIN (MoUdrostrak | 06.03.11 18:27)
Samozrejme jste trefila do cerneho. Staci si vzpomenout na dobu HRDINNEHO HUMANITARNIHO BOMBARDOVANI JUGOSLAVIE... Pakt NATO umyslne zavrazdil vetsinu pracovniku jugoslavske TV. Internet byl ve srovnani s dneskem temer v plenkach - presto bylo rozhodnuto o odpojeni jugoslavske paterni site od zbytku sveta, aby se zverstva Paktu NATO nedostala mezi ostatni pozemstany. Od doby nastupu Putina v Rusku a vzestupu Ciny se zacina hodne v globalnich mediich menit. A Zapad diky tomu pada do propasti vlastnich lzi a krivaren.

Kuriozne ze zaprodanost arabske TV v Saudi Arabia plisni byvaly holporter a zidomil (a exponent "Institjůtu") George Novotny sveho ex-kumpana Vovku Zeleznych: http://georgenovotny.blog.idnes.cz/c/179798/Penize...

267890

29.04.2012 23:47

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Proc?

Saša 24.?.?.?

>Proc se vlastne snazi stat kuraky likvidovat?

Fabrikanti a mocní věří, že pracující plebs místo kouření více vyprodukuje a oni ušetří na topení a chlazení, výměna vzduchu se totiž může minimalizovat. Když mohou omezit svobodu tak daleko, že zakážou i závislost, mohou dav manipulovat, jak se jim zamane.

Dnes je již zapomenuto, jak všemocný Mao v Číně nařídil plácat mouchy, vyhubit je plácačkami. Tehdy jsme se všichni smáli, dnes bychom šli kupovat plácačku. Je to o svobodě a moci. Pamatujte nikdo není bez hříchu a nejen mocní, ale i politici mají imunitu i na skutečné zločiny.

267916

03.05.2012 11:58

Za léčebné konopí

RE: Není pravda, že marihuana není návyková

24.?.?.?

> Sám jsem měl
>potíže se zákonem, když jsem ve vzteku málem umlátil
>dealera co zásoboval tuhle partičku. Stálo mně to 150 tisíc
>Kč jen na náhradách za léčení toho šmejda a pokutách.

Vy si jistě myslíte, že jste normální [chechtot] a to nejste schopen ani přečíst článek [chechtot]

268199

03.05.2012 13:05

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Saša 24.?.?.?

S feminizmem by nebylo nic špatného, kdyby nezaváněl tím –ismem. Abychom pochopili chování muže a ženy měli bychom zavzpomínat na naše prapředky lidoopy. Zatímco naše vyjadřování a abstraktní inteligence učinily značný pokrok, vzájemné reprodukční chování řízené hormony zůstalo na úrovni paviánů. Do jisté míry to pracovalo po tisícletí dobře, důkazem toho budiž, nejen že jsme tu a můžeme se o tom dohadovat, ale jako druh jsme dokonce přemnoženi. Muži a paviáni dost dobře nechápou, že sexuální chování, (láska) ženy má hlavní a jediný úkol otěhotnět a starat se o potomky. Řekněte muži v romantickém okamžiku „chtěla bych s tebou mít dítě“ a on ač má děti rád, pravděpodobně ztratí erekci a bude se o něj pokoušet infarkt, což žena nikdy nepochopí. Pavián a muž díky hormonům a ve své fantazii by nejraději udělal co nejvíce samiček či žen „šťastnými“, ovšem nepřiřazuje k tomu zcela žádnou odpovědnost za výživu potomků a samiček. To by považoval za prostituci a je ochoten za něco takového samičku i ztrestat. Samec bývá větší a dominantní. Víte, že výška muže je rozhodujícím faktorem k jeho úspěchu u žen? U paviánů (a žen) je to také ta dominantnost a na druhém nebo až třetím místě inteligence. Neměl jsem možnost si popovídat s paviánem, ale muži sice obdivují inteligenci, ale vlastní ženu by si oproti sobě přáli méně chytrou. Dnes na jednu stranu obdivujeme matky pro jejich opičí lásku, instinktivní (v zásadě sexuální chování), oběti přece pro děti a na „intelektuální úrovni“ odsuzujeme samce za obdobné instinktivní chování. Mezi rozumem a instinktivním chováním je schizofrenní rozdělení osobnosti! (U obou pohlaví a bez ohledu na inteligenci jednotlivce.) Před lety jsem pracoval mezi ženami a u kafe se mně snad každá svěřovala jak má geniální děti a za manžela looser a blbce. Bylo jasné, že nemohly mít všechny prostě smůlu. Ujasnění příčin by teoreticky mělo vést ke sblížení nebo alespoň ke kompromisu na nějaké dohodě. Je nesmysl měřit svoji pohodu a pohodu potomků penězi nebo se mstít. Nenávist je sestrou lásky. To platí pro obě pohlaví. Teoreticky zákon je na straně ženy! Z biologického hlediska, dítě by mělo patřit matce! Pravděpodobně i ta nejhorší matka bude lepší než otec, ovšem to snad není důvodem, proč by neměl dítě ani vidět?

268206

05.05.2012 19:03

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

Žena, souzená kvůli vlastní léčbě konopím, se oběsila

Saša 24.?.?.?

Žena, souzená kvůli vlastní léčbě konopím, se oběsila

Šikana a iracionální závist nezná mezí.

268402

05.05.2012 19:46

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Saša 24.?.?.?

Paní Jarmilo, přišel jsem prostě se svojí troškou do mlýna. Příspěvek nebyl určen jen Vám, ale měl vyznít, že každý má svoji pravdu, pro pochopení rozhořčení paní Baby a jejích odpůrců. Měl vyznít smířlivě. Muži ani ženy dle mne nejsou špatní a ta „špatnost“ má svoje biologické či vývojové příčiny, kterých si nejsme ani vědomi. Muži a ženy se shodnou buď na intelektuální, nebo sexuální úrovni, rozumu však často vládnou hormony a naše sexuální soužití není zrovna rozumové. O feminismu se zmiňovala Baba Blažková jinde.

268406

13.05.2012 08:52

Palestina, čísla prokleté okupace

Puč proti válce od Uri Avri

Saša 24.?.?.?

Přečtěte si článek bývalého člena Knesetu Uri Avri Puč proti válce.

Zdánlivě méně související je článek Manuál pro zpracování zadržených v internačních táborech (zatím v USA – náš to přítel a vzor!).

Dvě přední "demokracie" s koncentračními tábory.

268846

20.05.2012 18:19

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: EUropy nebyla v rozkladu - naopak projekt EUropy byl nebezpečně dobrý

Saša 24.?.?.?

>My přeci rádi zadotujeme

My zadotujeme i Ameriku v jejím boji s Afghanistánem, vlastně teď budeme podporovat tamní vládní korupci, my víme jak na to, řekl Nečas na shůzce NATO v Chicagu a když uviděl jak tam řádí policie, tak se hned rozhodl policajtům přidat a jejich řady rozšířit.

S USA na věčné časy [zmaten]

269310

23.05.2012 01:16

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: toto bylo napsáno v koments na freeglobe

Saša 24.?.?.?

>"Zatímco masmédia šílí kolem kauzy Rath,
kouřová clona
>vládní delegace z Izraele na
>nejvyšší úrovni podepsala s ČR dohodu o
>podstatném rozšíření letového provozu Tel Aviv - Praha a
>dále dohodu o bytové politice a výstavbě.

>Izrael v případě agrese proti íránu do ČR nalifruje
>statisíce..."

Dále Nečas slíbil na shůzce NATO v Chicagu, že Češi rádi budou finančně podporovat a platit USA za agresi v Afghanistanu miliardy ročně!

Goodbye Euro, Hello Drachma, vykřikuje článek na Yahoo!
Němci nařizují Řekům přejmenovat euro nebo drachmu na Geuro. Kupředu, zpátky ni krok! Nebude to drachma, uděláme křížence eudrachma, dedrachma, pro Itálii deEuroSicko a dovolená prý bude levnější. Nakonec to snad bude auŠekel a v ČR šekoruna.
Nějak to nechápu, nekrásnější země Evropy, kam celý svět jezdí na dovolenou a jen to neuživí 9 milionů Řeků? Oni si nemohou sami vybrat ani státní měnu?
Nezaměstnanost mladých v ČR (a ostatní Evropě) zůstane vysoká i po roce 2016
Některé zprávy jsou cudně skryté, aby otroky nepobuřovaly.

269480

25.05.2012 00:54

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

Saša 24.?.?.?

Pan Bohumil Prdelka upustil od znaku =(!)= vystrčené řitě a hledá lví oko ve Švýcarsku. Velkoryse nás obšťastňuje z různých proxy serverů ve třech a jedné osobě majíce se za Boha. S boží trpělivostí a pílí se snaží diskuzi rozvrátit tím svým lvím a božím okem =(!)= jeho osvícené prdele a tam byste ho měli přátelé poslat a nereagovat na něj.

269626

25.05.2012 09:37

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

Saša 24.?.?.?

>přitroublý blbec, navždy blb. Spoléhání se u zpráv a
>informací na zločinecká média to činí snadným.

Politik má k dispozici propagandu, ta ctí sílu vládce a hlavně peníze. Věděl to již Hitler a tehdy propaganda nebyla tak propracovaně vyspělá.

“All propaganda must be popular and its intellectual level must be adjusted to the most limited intelligence among those it is addressed to. Consequently, the greater the mass it is intended to reach, the lower its purely intellectual level will have to be.” – Adolf Hitler

"Veškerá propaganda musí být populární a její intelektuální úroveň, musí být upravena tak, aby ji porozuměli ti s nejvíce omezenou inteligencí ve skupině pro kterou je určena. V důsledku toho pro dav, musí mít propaganda tu nejnižší intelektuální úroveň k dosažení výsledku." - Adolf Hitler

269644

25.05.2012 13:29

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

Saša 24.?.?.?

Vaše hovadiny pane Bohumile Prdelko =(!)= a inženýre Doufale v jedné osobě, si zoufale troufáte tvrdit, že Vy máte právo kadit, kde se Vám zachce a je Vám ještě ke všemu ubližováno? Zatím Vás nikdo nesmazal a to by se Vám nepovedlo na žádném jiném fóru. Pokorně polibte panu editorovi prodloužená záda a jděte se vykálet jinam, třeba tam budou mít více porozumění pro konání Vaší anonymní potřeby a pavlačového lhaní, že by Vás „svatou to trojici“ mohl někdo vymazat, ač by právem měl! Holt Vaše hovno nesmrdí [chechtot]

269657

26.05.2012 08:57

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Z náctiletého kluka dostane vyšetřovatel beze svědků „přiznání“ jaké si jen přeje neb po vyšetřovateli žádá jeho nadřízený a v tom vidím zakopaného psa. Možné je jistě všechno, ale bolest poraněné ledviny je extrémní a není tedy pravděpodobné, že by zrovna daleko chodil. Mohl asi uklouznout na slupce od banánu [chechtot]

269708

27.05.2012 00:20

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

Saša 24.?.?.?

>Už i Vy máte obavu, že přijdete o svého nepostradatelného a >vpodstatě milovaného nepřítele (žida)?

Mohu Vás ujistit, že mně nejde o Žida, Ukrajince, cikána nebo Roma, mluvím o lidech. To jsou jen Vaše bludné představy a ta touha lživě podsunout.

>Omlouvám se za OT.

Když už máte tu potřebu do mě kopat, proč ten svůj výplod nedáte pod můj dle Vás posedlý příspěvek? Bylo by příliš jasné, z koho z nás mluví žluč a plácá nesmysly, že? Když věříte něčemu, co se stane velmi zřídka, pak Vám bují ta Vaše konspirační fantazie, máte však na ni nárok, nikdo Vám ji nebere, ani já ne! Když se chcete s něčím svěřit, dejte to prosím na správné místo a vynechte z toho ostatní co přišli se svou troškou do mlýna, jinak si můžeme navzájem jen vykládat, kdo je z nás větší blbec.

269755

27.05.2012 00:38

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

>V tom pripade muzete zpochybnit absolutne jakekoliv vysetrovani

Ne zas tak snadno jakékoli, ale vyšetřování v principu dítěte beze svědků a advokáta mohu a pravděpodobnost je na mé straně.

>nikoho nenapadlo, ze ten kluk otocil, protoze skutecne prodaval marihuanu

V tom je právě ta pochybnost o poslední výpovědi neb opět je celkem dobře možné, že prodával marihuanu a oproti tomu nepravděpodobné, že se mladý kluk zmrzačí sám v paneláku a bude to zatloukat. Ta marihuana dává motiv. Ovšem nic netvrdím s naprostou jistotou, jen čemu vše nasvědčuje. Ono je možné, že se do člověka strefí kulovej blesk, ale je to krajně nepravděpodobné! [chechtot]

269756

27.05.2012 20:12

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

> Tak teď Vám tady vyložím verzi taky od kamaráda

Vaše verze se zdá možná. Co snad lze napadnout je, že hoši v tom věku bývají jak z gumy a podobný případ se stane extrémně zřídka. Hoši machrují před někým a kde je tedy svědek? Detektor lži působí především psychologicky a hoch jistě věděl, jakou odpověď od něj chtějí.

Proč policie nezveřejní možnou a přijatelnou verzi? Zřejmě se nechce zrovna chlubit s ilegálními odposlechy a veřejnost nemá zrovna odposlouchávání ráda.

Shodneme se, že systém je prohnilý a bez rýpání do systému bude zahnívat rychleji a více. Systém (a zde policie) má téměř neomezené prostředky k přesvědčení veřejnosti a proč to tedy dělá tak blbě?

269789

28.05.2012 00:06

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

Zvědavec, jak vyplývá již z názvu, se pouze ptá. Odpověď si dává každý sám. Policajti a obzvláště vyšetřovatelé nejsou vždy jen blbci z anekdot. Metody šetření jsou méně důležité než pochopení veřejnosti, že policie jedná správně a to ten zodpovědný za mluvčího policie přeci ví!


Zprávy médií jako TV Nova podávají již předem promyšlený „názor“, někdy stačí číst trochu „mezi řádky“ a jindy si přečíst stejnou zprávu z jiného zdroje a může to znít zcela jinak. Některé zprávy i světového významu pro jistotu ignorují a o manipulaci nemůže být tedy pochyb.

>bez přispění jakéhokoliv žida

Pokud Vám tu chybí Žid, někdo ze čtenářů jistě rád doplní, vožení se po Židech je u čtenářů oblíbenější, než vtipy na policajty. [chechtot] To není chybou Zvědavce, politická agenda Židovského náboženského státu je zcela legitimní informací. Pravděpodobně článku zneužijí, jako důkaz rasové nesnášenlivosti. [naštvaný]

269809

28.05.2012 00:12

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

Saša 24.?.?.?

Média se chtějí a do jisté míry i musí zavděčit svým sponzorům. Policie zase svému politickému vedení. Politické vedení a „sponzoři“ jsou svým způsobem jedno a totéž. Moc a velké peníze jsou zaměnitelné hodnoty, s velkými penězi získáte moc a s mocí zas velké peníze. Nehovořím zde ještě o vyložené korupci, ale politici již ke svému zvolení potřebují hromadu prachů na volební kampaň, teď jsou zde lobbisté, kteří je manipulují za peníz opravdu mocných. Celý systém je postaven na přirozené krkavosti, což sice dobře funguje, ale obávám se, že nás udusí. Ze systému totiž těží méně než jedno promile občanů a ta hrstka, která „si žije stále lépe a radostněji“ se svými příjmy a majetkem se více a více vzdaluje prakticky všem, kteří se marně snaží naskočit do vozu super miliardářů. Rozdíl mezi relativně chudou většinou a opravdu zámožnými stále narůstá. Stejně to pracuje u Reuters a většiny západních médií.

269812

30.05.2012 09:47

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Pan 88 by si měl ujasnit pojmy co je pravděpodobné oproti tomu co je možné. Pro příklad, je možné, že vyhrajete v loterii, je možné, že do Vás uhodí kulovej blesk a tak podobně. Oproti tomu co se stane v každém druhém případě, to je pravděpodobné. Když Vám pane 88 cikáni 100x ukradnou králíka, tak když se Vám ztratí stoprvý králík asi si pomyslíte, že cikáni zas měli hlad, ač je teoreticky možné, že ho lapnul soused. Politici (všude na světě) opravdu lžou často, policie někdy neb má úkol něco vyřešit a zavděčit se přitom chlebodárcům. Většina patnáctiletých oproti tomu zas tak často nelžou a dokonce se ani neopíjí (alespoň tomu tak bylo za mého mládí). Nehledě k tomu, že s tou opilostí fantazírujete, to by jistě bylo zmíněno. Erik má zcela správnou logiku a co vše je rovněž teoreticky možné je Vaše přebujelá fantazie. Vaše konotace není ještě důkaz, ale myslící člověk nebude skákat pod vlak, ač to někteří přežijí.

269971

30.05.2012 19:46

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

>>Erik má zcela správnou logiku
>v čem jako... jak věřit a nemyslet?

V logickém postupu myšlení.

Pane „Přihlížející čtenáři“, podívejte se do naučného slovníku nebo Wikipedie na význam slova “pravděpodobnost” a „ možné/nemožné“ nebo někoho požádejte, aby Vám to vysvětlil. Zvědavec již vůbec ne, ale ani čtenáři Vás nenutí, čemu máte nebo nemáte věřit. Zkuste však s Vaší logikou jednat v běžném životě.

269991

31.05.2012 20:37

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Vážený pane 88, nikdo z nás citovaných se s Vámi nepře o tom, jaká možná byla skutečnost. Celá diskuse je o logice myšlení a pravděpodobnosti. Ano, můžete vyhrát v loterii a žralok může spolknout českou učitelku. Ze zveřejněných zpráv zní povídka o patnáctiletém chlapci podobně a je kontraverzní neb mohl být zájem ji tak presentovat (a to je další důvod k pochybnosti). Nic míň a nic víc. Vy se cítíte dotčen neb „víte z jistých zdrojů“ – no to je Vaše přesvědčení. Policii a médiím by mělo záležet na tom, aby věc objasnila a neztrácela na již tak nízké důvěře. Jsme stále u jednoho tvrzení oproti druhému a Vy jste ve výhodě neb nikdo s určitostí netvrdí, že Vaše verze je zcela nemožná. Zbytečně se rozčilujete, my nemůžeme ověřit Váš „informovaný zdroj“ – stále je to jedna šeptanda oproti druhé šeptandě. Hovoříte z pozice víry a důvěry, ovšem soudný a logický člověk bude stále pochybovat, o té sežrané české učitelce žralokem se to zdá pravděpodobnější – tam je k nesmyslu menší důvod. Obě historky se mohou stát a historicky snad staly.

Přečtěte si zcela nesouvisející jak Rothschildové kupovali Suezský průplav, příjdete na jiné myšlenky a je to z ověřitelného zdroje.

270046

31.05.2012 23:35

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

Saša 24.?.?.?

Dostáváme se daleko od původního tématu. V citovaném článku , Novinky v úvodu píší „Firma RIT Capital Partners, která patří Rothschildům”. V závěru jdou do historie 19. století, kdy Rothschild pomáhal financovat válku proti Napoleonovi. Taktně mlčí o posledních válkách, ale sdělují nám, že chytrý Rothschild, půjčil britským daňovým poplatníkům na koupi Suezského průplavu, což byla brilantní myšlenka oproti nákupu nemovitého průplavu. To je takový „malý úvěr na míru“, drobná investice, kde daňoví poplatníci splácí Suezský průplav, aby ho zaplatili 3x a do samotného splacení stejně vlastníte Suez. Co stálo včera koupených 37 procent jedné firmy od Rockefellerů nestojí ani za zmínku, „Cena“ (skromně) „ nebyla zveřejněna.”

Hm, chudáci Rothschildové a Rockefellerové, stejně jako další banky ve světě se musí se zbavovat majetku, aby posílily svůj kapitál. Neuronil byste slzu? [chechtot]

270059

01.06.2012 02:21

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

Další zdroje v angličtině

Saša 24.?.?.?

Zadejte si do vyhledavače "Flame Israel" a dostanete přes 7 milionů výsledků. Uvádím níže jen asi 3 první.

Nikdy nic nelze říci s naprostou jistotou, ale:

Firma Kaspersky v Moskvě první a jediná našla Flame virus, při vyšetřování infikovaného počítače v OSN. Že si ho nevšimli Američané bezpečností přímo posedlí?

Business Insider: výzkumníci v oboru spojují Flame virus s Izraelem, zatímco američtí počítačoví experti říkají, že nese znaky americké „Národní agentury pro bezpečnost“ (NSA).

Masivně ovlivnil ekonomii Iránu, kde bylo nalezeno nejvíce počítačů infikovaných špionážním virem.

Moshe Yaalon, zástupce předsedy vlády a bývalý military Chief of Staff: "Israel was blessed as being a country rich with high-tech. These tools that we take pride in open up all kinds of opportunities for us."

The Jerusalem Post: Yaalon naznačuje, že Flame je naše práce.

Yetnews (v závěru článku): Flame je virus státní špionáže třetí generace po Stuxnet and Duqu.

270078

01.06.2012 11:05

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

Saša 24.?.?.?

Flame používá programový jazyk Contact /Lua používaný někdy pro hry. Je to prý jednoduchý a kompaktní jazyk. Genialita je v jednoduchosti, nikdo by v tom nehledal virus. Postižených počítačů je (zatím) velmi málo (stovky) a zřejmě byly infikovány úmyslně. Nejvíce postižených počítačů je v Íránu, Sýrii, a několika dalších zemích na středním východě včetně Izraele. Jeden a první počítač, kde Kaspersky našel virus Flame byl nejmenované země v OSN.
Nevím jak obchází síťovou komunikaci, ale na mém počítači je spousta té komunikace povolena jako 2 řádné telefony, Skype a řada dalších programů, zřejmě se nějak instaluje jako povolená aplikace. V tomto okamžiku je krajně nepravděpodobné, že by byl na běžných počítačích jako naše, ostatně prý dnes ho již rozezná i AVG.

270094

02.06.2012 11:14

2% = 49 x nula nula NIC

Pokud rozumíte dobře anglicky

Saša 24.?.?.?

Dvanáctiletá kanadská Victoria Grant natočila video vysvětlující, proč mnoho zemí světa čelí enormnímu zadlužení. Říká: „banky a vláda se domluvily zotročit lid“… Dále popisuje historii kanadského bankovního systému, kde až do roku 1970 kanadská centrální banka měla kontrolu vládních půjček a byla jejich věřitelem. V následujících letech začaly úvěry od soukromých bank na úrok, v kterém musí být zakalkulován zisk ve skutečnosti patřící daňovým poplatníkům. „Jsme okrádáni. Napadlo vás někdy, proč bankéři bohatnou a ostatní chudnou?“ se ptá školačka a pokračuje: „Dnešní banky jsou stejní jak lichváři v bibli a měli by být vyhozeni, jak to udělal Ježíš. Ne, že by nedělali zcela nic, prostě kliknou do klávesnice…“

Snad jen dítě dovede zjednodušit k snazšímu pochopení. Dvanáctiletá holka je schopna slušně vysvětlit jak banky, které tisknou naše peníze a jejich globální banky jsou nejvíce nemorální mafie na naší planetě, odpovědná za masové utrpení a bídu.

270148

03.06.2012 10:16

Nejde o krizi, ale konečně dorazily účty!

RE: Pokud se nepletu ........

Saša 24.?.?.?

Ale pane Alčer, nedávno na schůzce NATO v Chicagu, česká vláda přislíbila v „rámci NATO“ nějakou tu přesně zatím neurčenou miliardu pro Afgánskou loutkovou vládu a její žoldáky. Kníže se nechal slyšet, jak se stydí, že je z malé země a nemůže dát stejně jako „Amerika“. Ještě větší sranda je, že ČR bude finančně přispívat přímo USA v jejím boji s horaly. Bylo to přetřásáno v mediích několikrát, přece podpoříme velkého přítele v nouzi a každá sranda něco stojí. České noviny to sdělují šetrně. Nebo tady http://praguemonitor.com/2012/05/21/pm-%C4%8Dr-ready-negotiate-about-money-afghanistan Jinde zase za to vyfotili našeho prezidenta s velkým Obamou. Vy jste to opravdu nečetl, cituji: Spojené státy chtějí na summitu Severoatlantické aliance v Chicagu od ČR příslib peněz pro afghánskou armádu. „To samozřejmě znamená jistou finanční podporu a o té se bude jednat," uvedl český premiér.

270187

04.06.2012 08:47

Nejde o krizi, ale konečně dorazily účty!

RE: Pokud se nepletu ........

Saša 24.?.?.?

Pro pana Alčera: dle Wikipedie, Česká Republika utrácí na zbrojení a armádu dohromady 1.4% HDP, procentuálně větší část HDP než např. Švýcarsko, Venezuela, Belgie nebo Japonsko a stejně jako daleko bohatší Kanada. Ve světovém měřítku skutečných nákladů, vzhledem k počtu obyvatel a rozloze, vydání Česka je bezvýznamné. Astronomickou částku na zbrojení a armádu dávají Spojené Státy Americké, polovinu celosvětových výdajů Vložený obrázek
Počtem obyvatel k ČR srovnatelné Řecko, na nátlak investujících „spojenců“ zvýšilo vydání na armádu a zbrojení na 3.2% HDP a „spojenci” by je nejraději dnes sežrali samou láskou, ta armáda je použita proti lidem a ani bych se nedivil, kdyby byli okupováni „spřátelenou“ armádou NATO. K čemu a komu NATO slouží? Koho se to vlastně bojíme?

270230

04.06.2012 09:57

2% = 49 x nula nula NIC

RE: Pokud rozumíte dobře anglicky

Saša 24.?.?.?

Bird and Fortune není zas taková sranda jak si lidé myslí, je to holá skutečnost. Zde jsou dvě videa s českými titulky:
http://www.youtube.com/watch?v=jUrC5yd7_F0&feature...
http://www.youtube.com/watch?v=YbD-omir4c0&feature...

270235

Přes 80% občanů si nepřeje být okradeno, jejich zvolení zástupci však hlasují opačně. Na voličích jim nezáleží. Neměli by ti hajzlové být demokraticky popraveni? Budou rovněž kompenzovány historické křivdy církví a navráceny vymámené úplatky za království nebeské?

Pokud se lidé v obci složí na kostel, tak ten kostel snad náleží obci? Ono ovšem nejde jen o kostely, církev ve středověku prý vlastnila čtvrtinu pozemků. Naši poslanci tak vytvořili největší zahraniční nezdanitelnou korporaci v republice. Zvůle jako móda se vrací.

270359

08.06.2012 06:33

Pokládání základů pro preventivní jadernou válku proti Íránu

RE: Novinky.cz: Šéf CIA Petraeus byl na utajené návštěvě v Praze

Saša 24.?.?.?

Jsme zaprodáni. Naši „zákonodárci“ nevědí komu dřív a dál do prdele vlézt. Zradar nevyšel a tak bude bez odmluv výcvikové středisko „NATO“ v Pardubicích. http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/vycvikove...

270360

08.06.2012 07:55

Exekutor na steroidech

RE: Exekutoři jsou zločinci. Všichni!

Saša 24.?.?.?

>Nechápu, proč exekutoři nejsou regulérně zabíjeni

Nemocný je bezprávní systém – exekutoři jsou produkt systému.

To je ten obdiv divokého západu, něco jak dávná americká zlatá horečka -„Klondike Days”. V USA sice systém je založen na vzájemném okrádání a bohatý může okrádat víc, ale přece jenom za ta léta to dostalo nějaká pravidla, ač nerovný systém je v zásadě rovnější než v ČR.

Již když porovnám českou televizní reklamu s reklamou US TV, lžou sice obě, ale ta česká je lživější.
Podobně Google News, americká i česká verze je zkreslená, ale zase ta česká jde o krok dál nějak víc nasazuje a prosazuje „ten správný“ názor. Jsou tedy výjimky, jako http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/50980-muz-...
Nebo snad fotografie plakátu „KALOUSKU MY TI TO TAKĚ SPOČÍTÁME…“
Vložený obrázek

270363

08.06.2012 09:04

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Saša 24.?.?.?

> Karel Marx, synacek zidovskeho rabina

Ale pane Nohejl, ten snílek Karel Marx to ještě myslel dobře, holt neuvážil, že lidé nejsou andělé. Židé jsou obětí lži a zvrácené ideologie. Měli bychom je chválit, jak to jen jde, on ten křesťanský svět není bez chyby a dle pověsti byl založen před dvěma tisíci lety na myšlenkách jiného židovského snílka, který neznal lidskou povahu a neměl ani zdání co z toho pojde.

Tady jsou dobré zprávy a důkaz, že nejsou všichni Židé stejní.
Poslanci izraelského parlamentu proti vůli velkého Netanjahu a zbožnému přání židovských osadníků, nařídil vyklidit domy, které prokazatelně stojí na pozemku, který jim nikdy nepatřil. Benjamin Netanjahu nejdříve vládě pohrozil, že vyhodí z parlamentu všechny ministry a náměstky, kteří by hlasovali pro zákon, který by nedovolil jen Židům postavit si dům na cizím pozemku. Dle něj a jeho vládnoucí strany Likud, všechny pozemky patří Židům, alespoň v “zemi zaslíbené”.

CDC snad varuje před mutilací genitálií, při židovské obřízce vysává rabín ústy krev z chlapcova penisu a dva chlapci zemřeli.

270364

09.06.2012 07:49

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Saša 24.?.?.?

>kao rasisti i šovinisti [uredi]Postoje brojne
>znanstvene publikacije koje dokumentiraju

Citujete nějakého Chorvata – než jsme poznali vrchol přirozeně sobeckého kapitalismu, Marx a Engels byli nepopulárními autory….

Tehdy (r.1840) nebyli v Německu Židé považováni za plnoprávné občany a dle většiny výkladů právě Marx (ve zmiňované Zur Judenfrage/ Židovská otázka) usiluje o jejich emancipaci. Esej byla napsána jako obrana Židů proti stereotypnímu vidění Židů jako obchodníků, jejichž bohem jsou peníze. Výkladů je mnoho a skutečně někteří obviňují Marxe z antisemitismu, ale v jeho době všichni jeho soudobí filosofové vyjadřovali stejný pohled a nebyli si vědomi žádných předsudků proti Židům, byl to pohled té doby. Svým způsobem je to anachronismus, tehdy ještě neexistoval „antisemitismus“.

Než se někdo zeptá, nestuduji po volných chvílích Marxe [smích], ale zdroj je z angl.. Wikipedie [cool] :http://en.wikipedia.org/wiki/On_the_Jewish_Questio...

270412

09.06.2012 10:50

ČSSD významně pomohla k přijetí návrhu zákona na vyrovnání s církvemi

RE: Velký Knír na Hradě

Saša 24.?.?.?

Pane Fohat, možná špatně rozumíte, hlasovali o „návrhu na vrácení zákona k přepracování”
KSČM: 25 ano, 1 nakupuje/kouří
Tedy až na jednoho nepřítomného KSČM hlasovalo proti přijetí zákona o „vyrovnání“ s církvemi!

270420

10.06.2012 10:33

Pokládání základů pro preventivní jadernou válku proti Íránu

RE: Dobře napsaný článek

Saša 24.?.?.?

>Kolik Americane vrazeji penez do zbrojeni v porovnani s ostatnimi zememi?

Vložený obrázek
Vložený obrázek
>Jak to řešit?

Kdyby USA omezilo zbrojení, prudce by to zvýšilo nezaměstnanost v Americe, USA je rovněž největším vývozcem zbraní a deficit by tedy dále rostl. Snížení životní úrovně Američanů by vládě příliš nevadilo, ovšem poklesly by zisky těch nejzámožnějších, což nemohou dopustit.

Jediné „řešení“ je dostat co se dá od svých kolonií „spojenců“, což se již děje. Nějaké mírové řešení je až absurdně legrační a historicky krajně nepravděpodobné. Přece neprodáte Číně třeba Floridu! [chechtot]

Ve Spojených Státech vládnou dvě politické strany („demokraté“ a „republikáni“), obě financované rovným dílem korporacemi a nejbohatšími z bohatých. Ač politických stran je teoreticky celá spousta do federální vlády se prakticky nedostanete bez příslušnosti k jedné ze dvou skoro stejných stran. Krátce vládnou peníze a jen obrovské hromady peněz, voliče zblbnete reklamou a zcela médii placenými ze stejného zdroje.

Ve Spojených Státech vládnou dvě politické strany („demokraté“ a „republikáni“), obě financované rovným dílem korporacemi a nejbohatšími z bohatých. Ač politických stran je teoreticky celá spousta do federální vlády se prakticky nedostanete bez příslušnosti k jedné ze dvou skoro stejných stran. Krátce vládnou peníze a jen obrovské hromady peněz, voliče zblbnete reklamou a médii placenými ze stejného zdroje. Ve Spojených Státech vládnou dvě politické strany („demokraté“ a „republikáni“), obě financované rovným dílem korporacemi a nejbohatšími z bohatých. Ač politických stran je teoreticky celá spousta do federální vlády se prakticky nedostanete bez příslušnosti k jedné ze dvou skoro stejných stran. Krátce vládnou peníze a jen obrovské hromady peněz, voliče zblbnete reklamou a médii placenými ze stejného zdroje.

270447

11.06.2012 21:56

ČSSD významně pomohla k přijetí návrhu zákona na vyrovnání s církvemi

RE: církev je užitečná

Saša 24.?.?.?

>Církev je aspoň k něčemu užitečná

Zajisté nevědomost či víra v nadsmyslno je obrovská zbraň, neboť nenásilně (často ale i násilně) šíří poddanství, nevolnictví a otroctví, kdežto racionální uvažování tomu odporuje.

270511

12.06.2012 10:45

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

RE: je vysloveně odporné

Saša 24.?.?.?

> politicky zvýrazňovat ?

Do musea obětí jistě patří důvod jejich nešťastného obětování, a kdo z toho měl a stále požívá prospěch. Nikomu jinému to neprospělo než náboženskému státu. Již ze samého principu, náboženský stát nemůže být demokratický. V tuto chvíli Izrael urychluje stavbu pěti koncentračních táborů pro až 100 000 „Afrických emigrantů“, (kteří budou střeženi pod širým nebem v 25000 stanech za ostnatými dráty) a v časných ranních hodinách hledá a vytahuje z postelí kolem 4500 Súdánců vládou „odsouzených“ k okamžitému deportování. Deportují se i děti narozené v Izraeli pro zachování židovské identity.

270538

12.06.2012 21:35

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

NATO připravuje rozsáhlou dezinformační kampaň

Saša 24.?.?.?

V několika dnech může CIA nahradit programy Syrské televize a zaměnit je za svou propagandu. Záběry ze studia ukáží masakry, za něž budou vinit Syrskou vládu, shromažďování vzbouřenců ve velkých městech atp.

Tato desinformační kampaň je připravována a řízena přímo z Washingtonu poradcem pro strategické komunikace a národní bezpečnost panem Ben Rhodes. USA/NATO chce připravit půdu pro státní převrat. Bez ohledu na to jaký máte pohled na události v Sýrii, převrat ukončí naděje na demokratizaci v zemi.

Podobné akce CIA nejsou novinkou, obdobně se stalo v Libyi v roce 2011.

Podrobněji na směrníku od pana Fohat http://www.voltairenet.org/NATO-preparing-vast-dis...

270571

13.06.2012 10:28

Ruské varovné výstřely

Spojené státy chtějí ovládnout svět a válka jim vyhovuje

Saša 24.?.?.?

Západní vlády odsoudily masakr v Húle jako jeden muž, síly USA ve stejné době v Afghánistánu usmrtily osm členů jedné rodiny včetně šesti dětí. Syrská vládní vojska byla posléze obviněna z dalšího vraždění, tentokrát v provincii Hama, kde mělo být zabito 86 osob. Ve stejné době bombardování NATO připravilo v afghánské provincii Lógar o život 9 dětí a 18 civilistů. „Metody zabíjení civilistů v Húle, jako stínání hlav, podřezávání krků a hanobení mrtvol, nejsou charakteristické pro Sýrii ani Libanon – jsou v rozporu s tamní odnoží islámu. Pasovaly by spíše na Irák.“ Crooke se domnívá, že tato zvěrstva mohly spáchat irácké skupiny, které ve své domovině bojovaly proti Spojeným státům a jež v Sýrii bojují na straně protivládních rebelů. Masakr civilního obyvatelstva se podle svědectví četných očitých svědků měl uskutečnit v tomto časovém rozsahu. Drtivá většina usmrcených civilistů pocházela z alawitských a šiítských rodin žijících v Húle, kde 90% obyvatelstva tvoří sunnité. Syrský prezident Bašár Asad pochází z alawitské menšiny, zatímco členové opozice se rekrutují výlučně z většinové sunnitské populace. Proč by režim zabíjel vlastní lidi?

270599

14.06.2012 09:39

Ruské varovné výstřely

RE: Spatne datum

Saša 24.?.?.?

> Jedná sa o to, na koho "triko" sa hodí svetový
>konflikt. Nakoniec ako vždy.
>http://www.voltairenet.org/NATO-preparing-vast-dis...

Zmiňovaná zpráva o dezinformační kampani NATO je překlad z Voltaire Network od zakladatele této mírové organizace a novináře Thierry Meyssan. http://wertyzreport.com/2012/06/12/urgentni-nato-pripravuje-obrovskou-disinformacni-kampan/

V tomto okamžiku Al-Jazeera zatím jediná již zaslechla obrovský výbuch v Damašku, žádná jiná stanice o ničem podobném neinformuje. Chtějí poplašit Syřany, aby se přidali k vzbouřencům podporovaným USA.

270643

14.06.2012 10:01

Ruské varovné výstřely

RE: Spatne datum

Saša 24.?.?.?

>Al-Jazeera zatím jediná již zaslechla obrovský výbuch
>v Damašku,

Zpráva je již na světě a skoro se zdá, že Al-Jazeera o ni věděla s předstihem. Promiňte, že odpovídám sám sobě [mrknutí jedním okem]

Syrská tisková kancelář SANA přináší zprávu, že na předměstí Damašku na parkovišti nemocnice vybuchla bomba v autě a byly zraněny nejméně 2 osoby. Není jasné jaký cíl měl výbuch mít.

270645

14.06.2012 10:44

Ruské varovné výstřely

Helikoptéry v Sýrii nemusí být nové, píší New York Times

Saša 24.?.?.?

Helikoptéry v Sýrii nemusí být nové, píší New York Times, „Clintonová to jen troch otočila, aby Rusy dostala do složité situace“. “She put a little spin on it to…” – tak se tomu říká, když lže Clintonová [chechtot]

Ne Rusko, ale Clintonová chtěla "eskalovat konflikt docela dramaticky," a ruský ministr zahraničí obvinil Spojené státy z pokrytectví zcela právem… [chechtot]

270647

15.06.2012 10:57

Rusko odmítá americká obvinění ohledně dodávek zbraní do Sýrie

RE: dotaz na Stworu

Saša 24.?.?.?

Pohled z „druhého břehu“ často ukáže lépe naši polohu, jak to kolem nás vypadá. V Sýrii proběhly volby do parlamentu sedmého května, voleb se zúčastnilo 51% občanů a OSN byla zcela spokojena s průběhem demokratických voleb. SSA (pro ty co neumí česky Spojené Státy Americké) žbrblaly, že asi oposice volby bojkotovala – ovšem i kdyby SSA nelhaly současná vláda byla podpořena.
Pokud budete číst obdobný článek v New York Times a vynecháte každý druhý řádek propagandy, dozvíte se přesně totéž. Clintonová sprostě lhala!

270681

20.06.2012 07:01

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: naboso do ohně

Saša 24.?.?.?

Link opravdu funguje, ale jak Syrská vláda, tak Ruská vláda vyvrací tvrzení Iránu o společném cvičení na území Sýrie. Je zajímavé, že ani mainstreamová media se takové zprávy nechytla. „Hlas Ruska“ se zdá být veden diletantsky a je často v rozporu s obdobnými zdroji v angličtině.

270822

20.06.2012 09:01

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

Saša 24.?.?.?

>Musim priznat ze Putin je daleko prijatelnejsi nez ten lump v
>Bilem dome.

Černý lump v Bílém domě [chechtot] na jeho barvě však zcela nezáleží. Pokrytecká je politika Spojených Států a to nejen současná, ale i historická. Nejrozpínavější stát světa, téměř nepřetržitě válčící, ač nebyl nikdy napaden, s vojenskými základnami rozsetými po celé zeměkouli a neustále rostoucími.

Vložený obrázek

270830

20.06.2012 09:40

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: naboso do ohně

Saša 24.?.?.?

To je zase canc studené války pro obveselení čtenářů. Jedná se o 18 helikoptér vlastněných Sýrií po celé desetiletí. Jásání, že okradli Sýrii a pomohli tak náboženským fanatikům podřezávat méně „zbožné“ stoupence Assada.

Oproti USA, Putin řekl, "že žádný stát nemá právo nařizovat, kdo by měl být u moci a kdo ne, rozhodnout může jen vlastní národ".

270832

22.06.2012 08:36

Útok na média v Americe

Desinformační kampaň začíná

Saša 24.?.?.?

Velkou novinkou je Syrský zběh, který přistál v Jordánsku. Nejdříve AFP (Agence France-Presse) citovala Jordánskou vládu, že MiG-21 byl přinucen přistát v Jordánsku. Pak se to upravilo na nouzové přistání a posléze na zběhnutí. Pilot neví kde je jeho pěti členná rodina nebo odkud je - uvedl dvě různá místa, ale Toronto Star uvádí podstatnější, že „řekl, jeho rodina je pod ochranou vzbouřenců“. AP dokonce uvádí „jeho rodina je známá opozicí k Asádovu režimu.

Jeho rodina je pod ochranou vzbouřenců. Nebyla jeho rodina unesena vzbouřenci? A není jeho rodina rukojmím USA/NATO vzbouřenců? Bez pochyb vzbouřenci jsou neúprosní , lze snadno uvěřit, že zběhl, aby zachránil rodinu.
http://pennyforyourthoughts2.blogspot.ca/2012/06/d...

270927

22.06.2012 10:00

Útok na média v Americe

Svoboda slova, jen když se podřeknou

Saša 24.?.?.?

Čas od času se mainstreamová media podřeknou, pravda je někdy mezi řádky. Možná je to češtinou, ale česká media se mně zdá lezou Spojeným Státům do prdele co nejdále. Omlouvají neomluvitelné. Třeba tady: CIA rozděluje zbraně syrským povstalcům, píše New York Times.

Jiný článek na těch New York Times je (mezi řádky) možná kritičtější. Secret ‘Kill List’ Proves a Test of Obama’s Principles and Will
Článek pojednává o nositeli Nobelovy ceny míru, presidentu Obamovi, jak rozhoduje a dává příkaz k atentátům a zavraždění podezřelých z nějakého spojení s „Al Káidou“. Nemá slitování ani s nezletilými dívkami a státní příslušnost je pro něj zcela nedůležitá.

Včera Obamova vláda zakázala každou zmínku o počtech atentátů CIA a pochopitelně i o jeho osobním schválení budoucích mrtvol. Obama Moves To Conceal Drone Death Figures.

To je ta „svoboda slova“ a Obama je ze dvou kandidátů na Amerického presidenta ještě ten „lepší“/mírnější. [zahanbení]

270931

26.06.2012 10:28

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

Osobně jsem přesvědčen, že vše je organizováno ze Spojených Států. USA je za ta léta expertem ve vytváření revolucí. Podobně nejdříve podporovaly Talibán s kterým dnes bojují, nedávno Albánce v Srbsku atp. Podporují Saudskou Arábii s otřesným režimem, za prachy a pro ovládnutí světa se spolčí se i ďáblem [chechtot]. EU hraje druhé housle a jsou to vazalské režimy, které se spokojí s drobky pro svoji elitu.

USA vedou informační nebo desinformační válku. Často citovaný americký New York Times, dnes přináší článek o důležitosti Turecké hranice se Sýrií, přes kterou jde rozhodující materiál, včetně zbraní, komunikačního vybavení a dokonce i platy pro vzbouřence. „Aktivisté“ vyplácí minimum $ 200 každému ozbrojenci a více velitelům a dokonce „stipendium“ rodinám zabitých. „Aktivisté“ jsou v kontaktu s americkými poradci ohledně vojenské taktiky, pokračuje článek.

V Sýrii je současná nezaměstnanost 30% a jediným cílem článku bude demoralizovat syrskou populaci a získat nějakého „revolučního“ blba. Jinak by přece nepřiznali financování revolucí.

Článek vyšel současně http://www.nytimes.com/2012/06/26/world/middleeast...
A snad Libanonu http://www.yalibnan.com/2012/06/26/turkish-border-...

271150

27.06.2012 05:52

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

> kdo vlastni v Americe noviny , a koho
>pravdu kazou??????

Možná narážíte na článek od Johna Whitley Seven Jewish Americans Control Most US Media, popřípadě heeconomiccollapseblog.com/archives/who-owns-the-m...

Domnívám se, že to jejich židovství je ponejvíce v přeneseném slova smyslu. Ideologie ano, ale „víra“ asi nebude rozhodujícím faktorem. Peníze/zisk a moc jsou zaměnitelné jak synonyma, tito miliardáři chtějí svět oblbnout ve svůj vlastní prospěch. Sionizmus se některým může hodit do krámu, ale v principu by prodali bratra a nejsou to jen Židé.

271197

27.06.2012 21:47

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

RE: Velmi zajimave napsano...

Saša 24.?.?.?

>Dobre si na to pamatuji. Bylo to spis naopak - Recko chtelo ( a to velmi...)

To co čtete je často daleko od skutečnosti, nehledě k tomu, že tehdy lidé měli mylnou představu EU jako protiváhy USA a nikoli jejich služky.

>Kdyz nekdo zacne v 25 letech platit penzijni pojisteni a v 52 jde do penze ….
>velka cast tech, kteri dneska volaji potom, ze by meli dostat toho moc nedali


Mýlíte se, zkušenost soukromého sektoru prokazuje opak! V některých zemích existuje státní v zásadě sociální starobní penze a nezávislá soukromá podniková penze. Po dvaceti letech zaměstnání ta soukromá penze v minulosti byla slušná a vyšší než od státu. Penzijní fond spravují sami zaměstnanci a je investován, samozřejmě předhoní inflaci a umožňuje jít zaměstnancům do slušného důchodu typicky od padesáti let, ale i dříve!

Zapomínáte, že penze (částka uložená na penzi) není vyplacena celá po ukončení zaměstnání, ale zůstává dále investována, skoro polovina zaměstnanců se typicky žádné penze nedožije. Penzijní fondy jsou slušný business, obdobně jako pojišťovny. Stát svým způsobem ušetří, když pošle zaměstnance s nejvyššími platy do důchodu a sníží tak nezaměstnanost a sociální podporu rodinám nezaměstnaných.

271225

28.06.2012 05:32

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

Hypotetická zpráva vznikla v Iránu a v různě přežvýkané formě byla opakována médii. Sýrie prohlásila, že je to nesmysl. Rusko to rovněž vyvrací. http://www.theglobeandmail.com/news/world/syria-de...
http://www.alarabiya.net/articles/2012/06/19/22158...

271241

28.06.2012 09:45

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

RE: Velmi zajimave napsano...

Saša 24.?.?.?

Jak jste chápal myšlenku EU, je Vaše subjektivní chápání. Stejně tak byli mnozí, kteří fandili vytvoření EU, jako ekonomickou protiváhu USA. Pochopitelně nejen Řekové, ale každý národ a určitě všichni co chtěli EU, předpokládali větší blahobyt.

>budte tak laskav a nepiste, ze bych o necem jen cetl

Nemám zdání, kde získáváte informace, není to důležité. Jsem laskavý, [chechtot] „to co čtete je často daleko od skutečnosti” je míněno všeobecně. Nehovořím ani o privátním penzijním pojištění a o „pilíři“ již vůbec ne a pokládám to za okrádání potřebných a daňový únik pro velmi zámožné. Všeobecně nepokládám soukromý sektor za příkladný (naopak), ale věřte nevěřte existují výjimečné firmy, které jsou schopny své zaměstnance zabezpečit v předčasném důchodu. Typicky, zaměstnanec platí jen malou část a zbytek zaměstnavatel. Pravidla mohou být různá, ale v žádném případě si zaměstnanec nemůže částku vybrat, jednak mu celá nenáleží a i kdyby si mohl vzít svůj podíl (např. při změně zaměstnání) tak to bude daňově nevýhodné (dostane stěží třetinu jen toho svého podílu, neporovnatelně malou částku k hodnotě důchodu). Když je toho schopen zaměstnavatel (na naléhaní odborů), proč toho není schopen stát?

>kdyz stat posle sve "nejdrazsi" zamestnance do penze, tak je musi nekym nahradit, ne?

Novému zaměstnanci trvá 10 a více let než dosáhne maximálního platu a dovolené ve své kategorii a je výkonnější (to zas pochopí jen kapitalista, ti to tak dělají).

>V tomto oboru jsem pres 40 let pracoval

Pracoval jste zřejmě v sakra špatné zemi, tím netvrdím, že existují země vyloženě zaslíbené.

>>"umožňuje jít zaměstnancům do slušného důchodu typicky od padesáti let, ale i dříve!"
>- vubec neumoznuje - protoze by tim ztratili podstatnou cast sve jiz take zaplacene statni penze

Na státní penzi není zaměstnanec závislý, důchod je blízký bývalému příjmu. 44 let žiji mimo ČR a zdůrazňuji, že to není pravidlem!

>pak by nebylo divu, ze by tento stat byl ve financnich potizich

Řekněte mně, který západní stát není zadlužený! Nezapomeňte však, že řeč byla o soukromém sektoru, který vzkvétá.

271249

29.06.2012 23:48

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

RE: Tak tenhle dnesni clanek

Saša 24.?.?.?

Izrael pořádal soutěž Miss Holokaust za účasti televize a členů vlády. Celkem se přihlásilo 300 žen, do finále postoupilo jen čtrnáct nejkrásnějších. Chyběla však swimsuit competition. S jistou rozpačitostí zprávu přinesly všechny světové agentury.

Vložený obrázekVložený obrázek


http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-56359590-cerne-saty...
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/184190-v-izr...

271294

30.06.2012 08:05

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

Saša 24.?.?.?

>Tak ho vyměňte.

Když to si holka nevybere. Vy snad nejste oslněn každou novou píčovinou? To je to naše macho, kdo ho má většího, Vy skrblíku! [chechtot] Baba má bohužel pravdu. Asi vedlejší účinky testosteronu. Ženská zas staví pořád hnízdo.

271307

11.07.2012 08:24

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Saša 24.?.?.?

>Vraťme se k té církevní velkozlodějně

Papež Benedict se chce soudit s německým časopisem Titanic, který si dělá srandu z uniklých informací z Vatikánu tak zvané “Vatileaks”. Prý ho urazila titulní stránka časopisu zobrazená vlevo. Časopis Titanic to napravil novou titulní stránkou zobrazenou vpravo.

Vložený obrázek

Butler nebo sekretář papeže vykecal korupci ve Vatikánu, kradení bankou Vatikánu a krytí sexuálních úchylek kardinálů. Papež rovněž najal někoho z FOX News, aby mu napravil reputaci.
http://life.nationalpost.com/2012/07/10/pope-benedict-to-sue-german-magazine-over-satirical-vatileaks-cover/

271824

16.07.2012 10:03

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Totalita...

Saša 24.?.?.?

>...ne...ne ...voni jsou v prdeli...

Líbí se mně tato reakce, skutečně jsou v prdeli, když musí uzákonit víru. Stejné jako Talibán a nejvíce represivní režimy, upalování „čarodějnic“ a křižácké výpravy za středověku. V samotném úvodu článku, jehož zveřejnění je dle odvolacího soudu trestné, je několikrát poukazováno na sionismus, který jediný ze zločinného holocaustu těží. Holocaust, nacismus a sionismus jsou snad synonyma? Soudci nejvyššího soudu vystudovali v Plzni? Dle zákona jim musíme fanaticky věřit, kdepak pochybnou myšlenku o dobrých úmyslech sionizmu a natož ještě diskutovat! Podobně je bezpochyby nezákonné říci, že sociální jistoty za nenáviděného „komunizmu“ byly daleko větší než dneska.

271975

17.07.2012 00:00

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Hnus

Saša 24.?.?.?

Hnus je vytvořit z jedněch obětí modlu, monopol obětování a zapomenout na ostatní oběti nacismu bez rozdílu

Hnus je zapomenout na oběti těch, kteří nás osvobodili od nacismu (23 milionů Rusů)

Hnus je zapomenout na ostatní oběti nacizmu bez náboženských a politických rozdílů (celkem 62 milionů a z toho 10 milionů Číňanů) a upřednostňovat jen některé

Hnus je na obětech nacismu vydělávat a zneužívat je!

Zdroj http://cs.wikipedia.org/wiki/Po%C4%8Det_ob%C4%9Bt%C3%AD_druh%C3%A9_sv%C4%9Btov%C3%A9_v%C3%A1lky

Hnusná msta je po pětasedmdesáti letech stíhat 97 letého nacistu. Životy Židů si zasluhují větší pomsty?

272040

17.07.2012 23:27

Skryté skenery vás prohlédnou ze vzdálenosti 50 metrů

RE: skvělé to mají už dávno ..mám dotaz

Saša 24.?.?.?

http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl...

Musíte mít účet na Youtube, být přihlášen a ani tak to někdy nepracuje. Jsou potíže pokud máte Google + (Plus) z neznámého důvodu atp.

>Pardon,že s tím ruším,ale nemohl by mě někdo poradit jak
>vložit komentář pod skvělý politický seriál na you
>tube?Nikde tam NEMÁM žádné tlačítko "vložit pouze
>"reagovat a ani to nezobrazuje co napíšu..jen všude samé
>exkrementy k prodeji jako filmy a jiné reklamní exkrementy. [zmaten]

>
>Co nebo kde se má zmáčknout žádné tlačítko vložit
>příspěvek tam nevidím?Přitom ostatní přispívají.

272143

19.07.2012 06:32

Lži média fabrikují události

Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Saša 24.?.?.?

Stanou se tak předními a citovanými médii s možností vlastního příjmu. Pokud jsou v zemi 2 strany s potenciálem utvořit jednou vládu, jako ve Velké Británii, Kanadě, Izraeli, USA a dalších, tak i tak zvaná opoziční média, chtějí zůstat u koryta a od vládní hlásné trouby se liší velmi málo. Stát si je hlídá, uvěřili byste, že soud zakáže společnosti BBC odvysílat film založený na rozhovorech účastníků loňských letních demonstrací a nepokojů v Británii? Film je jistě vyvážený a odsuzuje poškozování veřejného majetku! Vlastní příčiny jsou zřejmě příliš politické. Podrobnosti v angličtině na Guardian. Dokonce ukázka musela být okamžitě stažena z internetu! Státní cenzura v „demokratických zemich“ existuje a nesmíte událost ani veřejně připomenout. [zahanbení] Pokud čtete anglicky, všimněte si, že i ten Guardian píše opatrně a neřekne pravdu celou. Podobně české „Lidovky“ stejně jako za minulého režimu budou papouškovat vyložené lži bez komentáře, no a sem tem otisknou co všichni stejně vědí, vtip na zpívající Parkanovou „Dobrý den, mundůre z hvězd a pruhů“ nebo na spícího „knížete“.

Média, která se snaží prezentovat nahou pravdu, jsou označena jako „alternativní“ a je jim dána nějaká velmi hanlivá nálepka. Hlavně jsou odříznuta od prakticky každé možnosti příjmu a jsou nepřetržitě zastrašována možností soudního odsouzení. Čestný člověk nemá ani šanci, nesmí veřejně otevřít hubu.

272227

19.07.2012 09:52

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Saša 24.?.?.?

>Máte pravdu. Myslím, že věnovat pozornost těmto úchylům a
>buzíkům je ztráta času. Vždyť z toho nakonec mají
>radost... [chechtot]

Zcela souhlasím, ale chtěl bych být také veřejně hrdý a mít radost [chechtot]

Na rozdíl od homosexuálů smím do skautu, jen nevím co bych tam hledal.

Teplý co „vyleze ze skříně“ nesmí totiž vlézt do Skautu v Americe. Tedy hrdý homosexuál nemůže vstoupit do Skautu a musí se na oko přetvařovat. Organizace Amerických skautů již před deseti lety v USA těsně (5-4) vysoudila výjimku u nejvyššího soudu, že nemusí brát homosexuály. Tamní skautská organizace poslední dva roky znovu zkoumala jestli je to dobré rozhodnutí a došla k názoru, že ano.
http://news.nationalpost.com/2012/07/17/boy-scouts...
"Zamindrákovaní" heterosexuálové na sebe vzájemně žárlí, nechtějí vidět „konkurenci“ a snad proto nemáme průvody hrdých heterosexuálů?
Kdyby Clinton před léty místo Levinské potkal Levinskýho, kam by mu strkal doutníky? [zahanbení] Nechutný nápad, o tom by se v novinách nepsalo.

272233

19.07.2012 11:22

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Saša 24.?.?.?

>"Čestný člověk nemá ani šanci, nesmí veřejně otevřít
>hubu."

>
>Ta věta má i nemá pravdu, čili je na tom jako ta média.
>Čestný člověk ve společnosti kapitálu?

Hm, hezky jste si zahrál se slovíčky, ovšem více k tématu je, že se vyplácí lhát, krást, za prachy zabíjet dobýváním území atp. Prostě vše co nás neučili v katechizmu, že příroda je krutá a lidé se obrací pro přežití nebo lepší přežití proti sobě. V přirozené hamižnosti hubíme vlastní druh. No jo, ale to není zas žádná sranda, snad až na to, že pan farář taky za prachy lhal.

272241

22.07.2012 10:22

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

Saša 24.?.?.?

>zrejme zertujete.

Pane Radosto, nebuďte směšný, Rusko, Čína a Irán dohromady nevydávají na zbrojení a převraty ani pětinu co USA, odkud nám radostně píšete. Vložený obrázek
Naši tak zvaní přátelé jako Saudská Arábie (Saúdskoarabské království), Bahrajn mají k „demokracii“ daleko dál než Sýrie. Tyto státy tam chtějí svoji odrůdu islámu a pokud se jim to s pomocí US podaří, nadělají daleko víc mrtvol.

272326

22.07.2012 20:52

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

Saša 24.?.?.?

Volby v Sýrii byly relativně nedávno a „západ“ je neshledal ani tak podvodnými jako volby tady v USA. Obešlo se to téměř beze správy. Je zcela jasné, že Spojené Státy chtějí získat do své sféry vlivu a tedy dobít Sýrii, Irán a Rusko. Jak to dopadne s Čínou si netroufám předpovídat, protože by zkrachoval Walmart nebylo by tam co prodávat.

Dle Vaší úvahy Afgánci jsou ještě statečnější a divím se, že neobdivujete jejich zoufalství a hrdinství. Ostatně jsme je – ty Vaše „partyzány“ - proti Sovětům také podporovali. Teď jsou ti partyzáni na dovolené v Guantánamo, dle Vás rekreace na Kubě.

Se zoufalými lidmi cítíte nějak selektivně, v Izraeli se právě upálil již druhý člověk při sociálních nepokojích. V L.A. nedávno policie zastřelila mrzáka. O tragédii v Denveru způsobené „slušným a extrémně vzdělaným člověkem“ ani nemluvě.

Pro pana Jiřího, Wikipedie nelže v náš neprospěch. Rusko a Čína válku právě nechce, víme jak to dopadlo v Libyi. Holt vy si myslíte, že válečný materiál nejde dost na odbyt a co s ním, že? Výsledné mrtvoly se nepočítají, že?

272340

23.07.2012 00:40

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

Saša 24.?.?.?

Radosto ze smrti, Rusko žádné vrtulníky nedodává, to je Vaše lživá propaganda. Civilní obyvatelstvo doplatilo na "osvobození" v Libyi a doplatí i v Sýrii.
Tak zvaní syrští „partyzáni“ financovaní a vyzbrojování Saudskou Arábií právě vybrakovali humanitární pomoc zaslanou OSN do Sýrie. 30 kamiónů potravin a léků pro strádající civilisty. Dalších 9 kamionů vykradli a kamióny zapálili http://www.blisty.cz/art/64220.html - Původní zpráva je z izraelského Haaretz.

Mýlíte se nebo záměrně lžete. Al Kaida je vyzbrojena USA, tedy původně proti Rusům a dnes stále ještě těmi zbraněmi zabíjí americké vojáky.

272350

23.07.2012 08:35

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

Saša 24.?.?.?

Pane Radosto, pamatujete hrozbu použití chemických zbraní a zdůvodnění napadení Iráku, pak Libye a nyní totéž hlásá rádio „Svobodná Evropa“ o Sýrii. Turecko nasadilo na hranice baterie země-vzduch. Dle Vás malá bezvýznamná organizace Al-Kaida odrážela po deset let útok Sovětů a pak dalších dvanáct let USA a NATO. Stejně jako hovoříme o islámských fanaticích, Vy věříte ve vládu Spojených Států. Nezlobte se, ale s fanatiky se nemá cenu bavit. Rusové opravovali syrské vrtulníky, ale žádné nové nedodali, dokonce zatím nedodali ani jejich opravené. Pokoušíte se zkreslit a zalhat a ještě budete mluvit o urážlivém tónu? Snad nejlépe bude říci, že naše názory se rozcházejí a zanechat diskuze.

272367

24.07.2012 09:46

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Už 1300 let Izrael a USA podněcuje Araby proti sobě!!

Saša 24.?.?.?

Během jediného dne, v pondělí vzbouřenci v Iráku zabili 111 osob a nejméně dalších 235 bylo zraněno. Článek bez důkazů podsouvá, že je to dílo Al-Káida. Mluvčí Bílého domu (americké vlády) trval na tom, že ač Irák zůstává pln násilí, není to tak zlé jak to bylo před americkou invazí.

Jinde ve zprávách zdůrazňují, že cílené útoky jsou proti šíitským muslimům. Nejmenovaný irácký úředník sdělil Reuters, že útoky mají vyvolat sektářskou válku mezi šíity a sunnity, chtějí, aby situace byla jak v Sýrii. Politologové a koalice „Stop the War“ věří, že USA nechtějí stabilitu v Iráku, pouze nechtějí, aby se jim situace vymkla z rukou.

272425

25.07.2012 01:43

Skandál kolem LIBOR je rozbuška

Slovensko pomůže státům s vyšší životní úrovní

Saša 24.?.?.?

Parlament schválil smlouvu o vytvoření Evropského stabilizačního mechanizmu. Slováci zaplatí 660 milionů eur.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/271242-slo...

EU není Jánošík a Slováci se musí naučit platit bohatým.

V USA senátor Jon Kyl napomíná, že se nesmí brečet nad střední třídou, lidi by totiž neměli rádi ty nejbohatší z Američanů, zvyšuje to prý ekonomický neklid a podrývá americké hodnoty.

Anglicky na http://www.rawstory.com/rs/2012/07/24/the-rich-are-just-better-sez-jon-kyle/

272449

26.07.2012 10:45

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

Lichva a zisk ze smrti jiných

Saša 24.?.?.?

V nekonečné cestě (super) bohatých za vyššími zisky, korporace kreativně přesouvají zaměstnání do zemí s nejnižší mzdou. Není žádným tajemstvím, že americký průmysl byl zničen destruktivním chováním bohatých. Drtivá většina zboží je vyráběna v Číně, Indii a v několika dalších asijských zemích. To není vše, stejní lidé „investují“ v daňových rájích a politicky se zasazují za nejnižší zdanění v US – několik (málo) jich dokonce změnilo občanství, aby unikli již tak nízkým daním. Titíž lidé prakticky vládnou, bez řádného sponzorství (a hromady $) si politicky v US ani neštěknete. Jak do toho zapadá soukromý bankovní průmysl můžeme jen hádat, vydělává však jak na vkladech, tak na dluzích a to i státních, je to tedy v jeho zájmu.

Americký státní dluh je v současnosti zhruba 71 procent HDP, plus dalších 31 procent HDP "in-house/domácího" dluhu, což americké ministerstvo financí dluží fondu Správy sociálního zabezpečení a podobných fondů. zdroj

Spojené Státy mají dle Wikipedie největší zahraniční dluh ze všech zemí světa (Evropská Unie je na tom podobně).

Spojené Státy utrácí také nejvíce na svoji „obranu“ na světě 4,7% z HDP tj. částka odpovídající výdajům všech ostatních zemí na Zemi. S výdaji států NATO kolem 75 procent bojového materiálu na Zemi. Čeho se tolik bojí? Kšeft se smrtí? Ach ta zbožná země, na každém dolaru: In God we Trust

272516

27.07.2012 22:33

Válka na všech frontách

RE: Al-kajda

Saša 24.?.?.?

President Assad slíbil Kurdům autonomii v části severní Sýrie . Turecko prý v žádném případě nebude tolerovat nezávislé Kurdy v Sýrii a „a vložit se do konfliktu by bylo naše nejpřirozenější právo“, tvrdí Endrogen.

New York Times konečně přiznal, že proti Sýrii bojuje Al-Káida a jde o sektářskou válku, tedy přiznal, že syrský režim má od prvopočátku pravdu. . Spojené Státy podpoří své „partyzánské“ teroristy, aby mohly bombardovat Sýrii. Bez řádné války by USA zkrachovalo, o 40 % zvýšený nákup osobních zbraní (po masakru v Denveru) ekonomii nezachrání.

272568

28.07.2012 06:36

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Teda editore, neblbni!

Saša 24.?.?.?

Článek je dobrý až na poznámku editora a ještě s odvoláním na „Písmo“! Jistě se společnost musí bránit, jenže trestem smrti v zásadě legitimizujeme vraždu. Každý kdo spáchá vraždu, musí být těžce narušeným jedincem, nehledě k tomu, že ve svém šílenství se často smrti nebojí jako atentátníci co se vyhodí do povětří. Bezesporu šílence postrčil fantasmagorický film Batman a scéna z Temného rytíře, kterou již předělávají. Odsoudíme k trestu smrti také režiséra? Fanatismus a zvrhlá ideologie je smrtelně nebezpečná, (snad také zobrazování "lehkého" umírání) a jděte se tedy vzájemně zabíjet – předejdeme tím snad vrahům nebo smrti? Všichni jsme svým způsobem odsouzeni k smrti, proč by se jí měl zrovna vrah bát? Editor se svojí „politicko ne- nebo korektní“ poznámkou šlápl do hovna!

272579

28.07.2012 12:34

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

Saša 24.?.?.?

Čím tupější dav, tím je pro něj trest smrti a smrt více fascinující. Každý si dříve nebo později smrt jednou zažije, ale ta podívaná, o tu přichází. Dávní panovníci Mayů prý pořádali fotbalová utkání a mužstvo co prohrálo, bylo popraveno usekáním hlav. To musela být zábava a ti fandové jak byli vděčni hrdému panovníkovi. V téže době prý obětovali Bohům panny pro lepší úrodu, dav jásal a úroda byla tutovka. Ani za tisíce let se dav nezměnil, ještě dnes se s jásotem davu kamenují cizoložnice a za krádež chleba usekává ruka u našich přátel v království Saudské Arábie a jinde, skoro i v „nejmorálnějším“ státě světa, kde popravují i na dálku z bezpilotních letadel a natáčí filmy pro děti oslavující zabíjení. Neměly bychom Olympijské hry „pro ty děti“ udělat trochu zajímavější? Se vší technologií tlachání na internetu, člověk se nezměnil a dav je stejně tupý. Křesťansko-židovská morálka mu vyhovuje, za mrzký peníz můžete chcípat ve fabrice a chytrý podnikatel se usmívá, popravit blba nebo nevinného je kolaterální škoda, poslanec má svoji imunitu.

272603

29.07.2012 09:08

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Pro srovnání

Saša 24.?.?.?

Holms údajně zabil v Denveru 12 lidí, zatímco Obama je zodpovědný za vraždy tisíců v Iráku, Afghánistánu, Pákistánu, Jemenu a v jiných zemích.

Vložený obrázek

Skupina Ralph Smeed Foundation (na Franklin Road v Caldwell, Idaho) vyvěsila tuto reklamu, kterou chce upozornit na americké vojáky, muže a ženy, co umírají v zámoří.

Obraz Holmse s nápisem ZABIJE 12 V KINĚ S PUŠKOU – VŠICHNI ŠÍLÍ

Obraz Obamy s nápisem ZABIJE TISÍCE JEHO ZAHRANIČNÍ POLITIKOU – DOSTANE NOBELOVU CENU MÍRU

Zdroj v angličtině

Totéž bude platit v českém kráteru o tvůrcích zdravotních a důchodových reforem. Zkrátí to životy tisíců.

272669

31.07.2012 08:38

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

Saša 24.?.?.?

>jen jejich udrzovani stoji uzasne sumy a co z toho ma spolecnost

Především bachaři nejsou nezaměstnaní, bez práce by totiž kradli a zabíjeli, nevykládej mi, že kdo jde dělat bachaře je lidumil. I vodníci se zřejmě drží jak hovno košile jediného a zdánlivého důvodu, že se jim zdá levné vraha zas prostě oddělat. Kdyby to šlo preventivně tak by se o tom snad dalo mluvit, ale skutečně normální člověk nemá touhu zabíjet ani vraha bez důvodu. K žrádlu to není a v makovici musí mít nasráno. Zabijete tedy blba, máte z toho potěšení? Nejste nějak sakra stejní?

272758

31.07.2012 09:23

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

>Marne to okecavate a marne klickujete, marne goglujete, marne
>shanite dalsi omluvy pro ochranu vrahu. Vezen stoji danove
>poplatniky dnes uz tisicovku denne. Tecka!

Jirko, tak pro peníze je trest smrti ospraveditelný?? Stejnou logikou by byla tedy ospraveditelná jeho loupežná vražda, ne? [cool]
Jirko, ten vrah má v hlavě nasráno, jinak by nevraždil.
Kdybychom ho mohli pověsit preventivně, to by byla spokojenost na všech stranách a tak mě napadá, jestli se nemáš jít udat [chechtot]

Ještě, že jen tlacháme [velký smích]

272761

31.07.2012 11:52

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

Saša 24.?.?.?

>Saso , pisete nesmysly

„Myšlení“ vraha musí být na úrovni zvířete, s minimální soudností by to neudělal a zabíjíte kripla nebo nevinného. Touha zabíjet vraha je msta – instinktivní jednání (totožné s „myšlením“ vraha), je jednou chycen a společnost uchráníte doživotím, současně se dočkáte i té Vaší msty, smrti se totiž každý dočká a trest je doživotí. Mimo to (v článku a diskuzi) byla probrána celá řada dalších důvodů, proč je pro společnost výhodnější netrestat smrtí. Je lidštější nepotrestat 10 viníků než potrestat jednoho nevinného. Jsou to obtížné filozofické otázky a předpoklad jakž takž normální společnosti. Jen mě tak napadlo, jak je morální zaplatit kata?

272769

02.08.2012 06:23

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

>nikde jsem nic takoveho nenapsal

Budete se vztekat a dupat nožičkama. Články a statistiky dokazují, že trest smrti je nesmyslný. Etika Vás zřejmě nezajímá, když vypichujete, že „Vezen stoji danove poplatniky dnes uz tisicovku denne”

Zoufalé argumenty aspoň „trošku“ popravovat, vždyť i technicky vyspělé, „civilizované“ státy popravují (často nevinné, blázny nebo děti a bohaté vrahy ponechají na svobodě) ve „výjimečných“ případech. První problém je v té výjimečnosti? Kde nastavíme hranici? že se přizná, je polehčující okolnost a věřte mně, přiznáte se ke všemu. Otázka sadismu nebo počtu obětí? No to snad svědčí jen o vrahově nepříčetnosti. Všeobecně platí, že přimět někoho vraždit je větší zločin než spáchaný zločin tupým vrahem. Koho tedy poženeme k odpovědnosti, v zářném případě vraha z Denveru (Holmse), který zavraždil 12 osob a postřelil dalších 68? Víme, že to udělal pod vlivem filmu a jednu scénu jokera již předělávají. Víme, že se léčil na schizofrenii a jeho lékařka mu dala silné léky pro „komfort“, které někdy zapříčiňuji právě takové chování, (jeho lékařka podobné léky v minulosti předepsala sobě a své rodině a byla za to pokárána), zbraně koupil legálně, do střeleckého klubu ho nevzali, protože se jim zdál divný. Jistě voláte po smrti toho hovada, ovšem větší vinu nesou jiní. Kolik jich popravíme a bude společnost o to bezpečnější?

Vezměme to z opačného konce, kdy se zabití považuje za ospraveditelné. Celkem pochopitelně, když je Váš život bezprostředně ohrožen - pak se však zkoumá nejdříve úmysl, potom kdo měl jakou zbraň, jak byl silný, kde se nacházel a jestli se nemohl nebezpečí vyhnout. To je myšlení normálního a logického člověka, ale mezi tyto lidi vrah nikdy nepatří – může však být něco „mezi“ – bál se, je zvíře atp. Problém tedy je, jak daleko bychom šli s tím popravováním a s přísností oko za oko, zub za zub. Nemusel by zbýt nikdo na planetě. Ethika je mezi jiným také praktická.

272843

02.08.2012 10:10

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

>>Budete se vztekat a dupat nožičkama. Články a statistiky
>dokazují, že trest smrti je nesmyslný. Etika Vás zřejmě
>nezajímá, když vypichujete, že „Vezen stoji danove
>poplatniky dnes uz tisicovku denne”

>
>Vztekate se vy a uplne zbytecne. Nikde nic nevypichuji, jen
>uvadim fakta

Vaše „fakta“ byla uvedena jako „zdůvodnění“ trestu smrti.

>svych smyslenek? Muzete uvest s panem Vitkem nejaky konkretni
>pripad popravy na zaklade justicniho omylu v Cesku?

V Českém kráteru byl trest smrti zrušen ještě za „komunistů“ snad někdy v šedesátých letech. Žil jsem tam jako dítě a několikrát byl na návštěvě. O právu v ČR čtu jen v novinách a mám o něm svoji představu.

>Ktera civilizovana zeme popravuje nevinne

„Civilizované“ Spojené Státy - ano mám právo je kritizovat, protože tam léta po část roku žiji. Za poslední dva roky bylo prokázáno dle DNA snad 14 případů nevině popravených.

>Byl jste nekdy u soudu jako
>porotce a mate alespon mlhave poneti, jak probiha proces s
>vrahem?

Nebyl jsem porotce a mlhavou představu jistě mám.

>Co byste delal s Holmsem?

Poslal ho na uzavřené oddělení psychiatrie.

>Kdo zaruci, ze neutece?

Nikdo, ale je to nepravděpodobné.

> Nakonec jako vzdy si vylejete
>zlost na USA, tak kdo tady dupa nozickama.

Rozčilujete se zbytečně USA znám lépe než ČR. Kupodivu, výše trestů není přímo úměrná kriminalitě, naopak. Obdobně je to s trestem smrti. Jistě musíme trestat, ale měli bychom si být vědomi co vlastně chceme dosáhnout. Jak jsem již psal, popravy nevyřeší, ani nesníží počet vražd, snad i kdybyste popravil polovinu populace. Měl byste pravdu kdybychom mohli předpovídat, kdo bude vraždit, to však bývají právě zastánci nejtvrdších trestů. Někteří, by ze msty chtěli popravit vraha několikrát. Žárlivci dokonce i milovanou osobu... [chechtot]
Popsal jsem Vám, že těch vrahů bylo vlastně daleko víc než jen ten Holms se zbraní v ruce. Stále chcete popravit aspoň toho jednoho a svým způsobem méně vinného než ti druzí [chechtot]
Nezdá se Vám nesmyslnost činu Holmse v kontrastu s ostatními spoluviníky?
Kde a koho byste začal popravovat? Stačí Vám jich jenom pár? Nebude to nefér, že ty další magory nepopravíme? [chechtot]

272848

03.08.2012 06:51

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

>Ted uz prukazne lzete. Naklady na vezneni jsem uvadel jako
Neměly poukázat na tu vysokou cenu? [chechtot]
>Konkretne ktere pripady?
Ke dvoum třetinám světových poprav mladistvých, v posledních deseti letech došlo v USA - včetně pěti v posledních 18 měsících. The 32-page report, 'The exclusion of child offenders from the death penalty under general international law', shows that two-thirds of the world's executions of child offenders in the past decade occurred in the USA - including five in the past 18 months. There have been 20 such executions in the last ten years, 13 in the USA.
Anglická Wikipedie uvádí 39 popravených a průkazně nevinných (v USA), jen v létech 1992 až 2004.
DNA evidence prokázala nevinu v 15 případech.
Retarded Teresa Lewis s IQ 70, byla popravena ve Virgínii v září 2010 (bylo jí 41).
Death Penalty Information Center
http://cs.wikipedia.org/wiki/Trest_smrti
 trest smrti je nemorální (jedná se jen o vraždu na úrovni státu, ten se tedy dopouští stejného deliktu jako odsouzený),
 hrozba justičního omylu (trest smrti je nevratný),
 jedná se o pouhý akt msty (zločincův trest smrti hraje jen určitou společenskou funkci, jelikož dle statistik je popravena pouze část vrahů),
 neexistuje studie, jež by prokázala odstrašující účinek trestu smrti (většina vražd se neplánuje),
 odpůrci trestu smrti oponují i vysokými finančními náklady institutu trestu smrti (především v demokratických státech),
 možná diskriminace (dle statistik bývá trest smrti uplatňován častěji vůči náboženským a etnickým minoritám a vůči chudým, kteří nemají peníze na dobré právníky).
Argument justičního omylu v posledních letech nabírá výrazně na síle, neboť revize rozsudků v USA při použití nových vědeckých metod (analýza DNA apod.) prokázaly značný počet justičních omylů, případně vyvrátily jediné existující důkazy pro vinu odsouzených ve značném množství případů, a to včetně takových, kde byli obžalovaní odsouzeni k trestu smrti. Dále zde jsou obavy ze zneužití trestu smrti k tzv. justiční vraždě.
OSN je proti trestu smrti, Amnesty International Vložený obrázek
Hrozba popravy není mysli těch, co jednají pod vlivem drog a / nebo alkoholu, kteří jsou v zajetí strachu nebo vzteku, těch co zpanikaří při spáchání trestného činu (např. loupeže), nebo těch, kteří trpí duševní chorobou nebo mentální retardací a nejsou plně schopni pochopit záva...

Automaticky kráceno

272883

03.08.2012 06:57

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

Dokončení
Hrozba popravy není mysli těch, co jednají pod vlivem drog a / nebo alkoholu, kteří jsou v zajetí strachu nebo vzteku, těch co zpanikaří při spáchání trestného činu (např. loupeže), nebo těch, kteří trpí duševní chorobou nebo mentální retardací a nejsou plně schopni pochopit závažnost svého zločinu.

Jděte argumentovat s lidmi u Vás v USA, co se problémem zabývají.

272884

03.08.2012 10:19

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Klickujete jako postreleny zajic!!!

Saša 24.?.?.?

>Aha tak pripad Horakova je pro vas priklad justicniho omylu? To nemuzete myslet vazne ani po jointu a patnacti pivech.

Panu 98 bude bližší poprava manželů Rosenbergových ve Spojených Státech. v červnu 1953

Spoluobviněný korunní svědek David Greenglass (bratr Ethel Rosenbergové) odvolal svoje svědectví, chtěl zachránit svůj život a rodinu a celý proces byla honba na čarodějnice. The New York Times napsal, „Případ manželů Rosenbergových stále straší americkou historii, připomínající bezpráví, které lze udělat, když se národ zmítá v hysterii“.

Během popravy zatímco Julius Rosenberg zemřel po prvním úrazu elektrickým proudem, jeho žena ne. Po normálním průběhu tří elektrických šoků, ošetřovatelé odstranili uvázání a další zařízení jen proto, aby lékař určil, že paní Rosenbergová ještě nezemřela (její srdce stále bilo). Byly použity dva elektrické šoky navíc (celkem 5), a na závěr očití svědci s americkým komentátorem, Bobem Considine mezi nimi, oznamovali, jak se jí kouří z hlavy v popravčí komoře.

Byli to poslední Židé popravení americkou administrativou, od té doby jsou popravováni převážně chudí černoši, Mexičané a ostatní gojimové. Izrael rovněž nemá trest smrti, tedy jen pro Židy.

272894

08.08.2012 08:42

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Existuje ještě jeden argument proti trestu smrti,

Saša 24.?.?.?

Ta Amerika podporující teroristy, kteří věší malé děti pro výstrahu po vyvraždění rodiny v Sýrii, Vám pane Jiří leze na mozek. Včera v Texasu zabili/ popravili debila s IQ 61, který si v padesáti cucá palec, propadal v pomocné škole a není proti němu přímých důkazů z vraždy, prý se jí účastnil a manželka spolupachatele svědčila proti němu, že jí prý řekl, kdo stiskl spoušť. Zavraždili policejního donašeče a to musí být na někom pomstěno! Indové nebo Pákistánci, co zavraždili vlastní dceru v Británii trest smrti nedostanou. Nevyřešilo by to jejich představu o tom kdo si „zaslouží“ zemřít, stejně jako Vás, jste zcela stejní.

273129

08.08.2012 10:06

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

Saša 24.?.?.?

Jako vždycky pan MoUdrostrak mě potěšil s Fízl Buk [chechtot] [chechtot] Nemohu se toho zbavit, stále chodí email, kdo všechno chce nebo snad nechce být „přítelem“, že si tam něco nalepil atp.

>Je jen a jen na nás, nakolik si popustíme vlastní kohoutek
>informací o nás. A jestli ho sdílíme s nejbližšími anebo s
>široširým okolím.

Můžete být jak lilie, nevinný jak novorozeně a přesto, vše lze zneužít. Pokud rozumíte dobře anglicky podívejte se na video:


Profesor James Duane vysvětluje proč nikdy nemluvit s policií v angličtině (velmi poučné a zábavné)


a potom na další
Video policejního vyšetřovatele, který v zásadě říká, že profesor má pravdu

Těch sociálních sítí je celá sposta... Dnes je zbytečné, držet posudky (ač jsou víc v oblibě než za minulého režimu) a pro policii je to také jednoducé. Těší mě, že musím být vzorný občan, jsem stále na svobodě [vyplazený jazyk]

273141

18.08.2012 09:32

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: K Africe máme jako

Saša 24.?.?.?

Pan Křivý mě vždy pobaví k slzám, jak je možné, jsou zde škarohlídi?

Vždyť je to legrace a snad i dítě pochopí, že jde o satiru.


[chechtot]

273458

20.08.2012 10:21

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

Saša 24.?.?.?

> Homosexualita se dá v určitém aspektu přirovnat k
>leváctví. Lidé mají vrozený větší sklon k praváctví

V některých zemích existuje „třetí pohlaví“ což jsou transsexuální nebo teplí muži. Na Tahiti se s tím dokonce chlubí, prý domorodá tradice nejstaršího syna vychovat jako děvče, zamění prostě identitu, oblékají a vychovávají kluka jako holku a výsledkem je teplý hoch, vydávající se za ženu a po případě oblažující turisty.
reference
angl. Wiki
Výchova má bezesporu značný vliv. Osobně si však myslím, že to nebyla původní „domorodá“ tradice, ale až po objevení Polynésie v tom byl nějaký zisk, dívka byla prostě cennější a měla to v životě snazší. Možná mylně si myslím, že opravdu domorodé, pro nás „primitivní“ společnosti mají menší procento homosexuality. Snad teprve větší tak zvaně „kulturnější“ společnosti pro ovládnutí své společnosti zavedly sexuální zákony a státní náboženství (které dle zeměpisného položení mělo usnadnit život a hlavně vládci vládnout). Tedy přílišná represe mohla zavinit naše 4% (nebo kolik) homosexuality. Argumentovat lze ovšem i opačně, jsou i tací co obskočí vše, co třepe nožičkama a nevyleze na strom, těch je však opravdu málo a nevím, jestli to lze naučit, tam je třeba nějaká hyperfunkce a ještě mentální postižení.

Teplí jsou často velice inteligentní stvoření a nevidím důvod proč je potírat, stejně jako není žádný důvod, proč je podporovat, zviditelňovat a pořádat průvody hrdosti. Chceme a je třeba více teplých? Dává nám to falešný pocit větší svobody? Jak k tomu přijdou heterosexuálové a ostatní perverti, kteří nemají své průvody hrdosti?

273581

23.08.2012 10:36

Manželstvo ako právny vzťah

Právní vztah? Pro koho vždy byly a jsou zákony!

Saša 24.?.?.?

Sexuální pud je silnější než pud sebezáchovy a právě proto již po tisíciletí se vládci snaží ovládnout různými zákony právě sexualitu svých podaných. Pak teprve totiž opravdu ovládáte dav. Je naivní si myslet, že normy či zákony sexuálního chování jsou ve prospěch lidu. V minulosti a stále u některých našich nejlepších ideologických přátel, sexuální mutilace je stále normou, stejně tak trest smrti za nezákonný sex (v pokročilých USA „jen“ celá desetiletí za dobrovolný sex se 17ti letým jedincem apod.).

Stejně naivní je si myslet, že stát, vládci nebo zákony opravdu podporují rodinu. Výjimečně možná ano, pokud potřebují zvýšit stav poddaných, to je však dnes možné dosáhnout levněji a rychleji imigrací. Obvykle (US, Kanada a další) rodina dvou lidí je více zdaněna než dva svobodní, teprve po narození dítěte zdanění nepatrně poklesne obzvláště pro chudé, aby přežili, vláda je také potřebuje, aby ji volili.
„Manželství“ dvou osob stejného pohlaví, státu (vládcům) přinese více daní a současně vyřeší přelidnění a je pro vládce dobré.
V heterosexuálním vztahu si nemůžete dovolit stejné výstřednosti jako v homosexuálním a pravděpodobně v blízké budoucnosti zákony budou pro heterosexuály přísnější. Nic proti teplým, ale v primitivních společnostech zcela jistě netvořili rodiny.
Se stranou a vládou za vyšší „civilizaci“ a pro vládce dobré zákony! [chechtot]

273750

23.08.2012 10:48

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

Saša 24.?.?.?

> v roce 2010 odsouhlasil Americký Kongres rozpočet na obranu ve výši 725 miliard dolarů.

To jsou výdaje jen a pouze USA. Spolu s ostatními státy NATO je to ¾ výdajů na zbrojení planety Země. Čeho se „NATO“ a vládci tak bojí? [zmaten]

273752

23.08.2012 10:52

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

Saša 24.?.?.?

>Staré Řecko byl v prvé řadě systém otrokářský.

V tom se „demokratický“ systém, ale nezměnil!

273754

26.08.2012 05:34

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Americké zoufalství tkví v totálním zadlužení a úniková cesta je vyvolávání válečných krizí po celém světě!!!

Saša 24.?.?.?

>Ja myslim, ze tak daleko od vas, kde ja ziji jste jeste nebyl

Jiříku, neblbni, Češi jsou všude, po hříchu ti co vyrostli v Americe, jsou v češtině zcela negramotní. Hádal bych, že musíte mít alespoň pět tříd vzdělání a učíte se rád, problém je s tou chytrostí – analytickým myšlením. Věříte všemu, krásně mluvícímu nositeli Nobelovi ceny míru, který podepisuje tresty smrti zásahy z bezpilotních letadel a vraždy zachránců nevinně postižených, v dobré mučení a dobrotivé vraždění. Vaše představa je Amíci dobří, Rusové špatní.

Z Vaší chlouby v dalších příspěvcích vyplývá, že jste américký vlastenec redneck s představou, že Amérika něco rozdává, její president protože je napůl černý musí být komunista nebo přinejmenším socialista, policie je skvělá, když postřelí devět lidí spolu s pravděpodobným vrahem atd.atp.

Učte se dál, chytrost není něco našprtat, ale vědět kde to najít, porozumět a umět se na to podívat z druhého břehu. Myslet si, že Amérika je dobročinnou zemi se vším nejlepším, nejdemokratičtějším a nejdokonalejším není ani hloupost, ale přímo slabomyslnost.

273871

26.08.2012 11:10

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Vystrelit a utect

Saša 24.?.?.?

>Ale kdeze, od te doby co byl polapen bolivijskymi indiany

Anglická Wikipedie nám píše, že CIA agent pro speciální činnost Rodrigues a nacista Klaus Barbie pojmenovaný „řezník z Lyonu“ zorganizovali vraždu básníka a lékaře Guevary. CIA se nikoho tolik nebála jako Guevary. "There was no person more feared by the company (CIA) than Che Guevara because he had the capacity and charisma necessary to direct the struggle against the political repression of the traditional hierarchies in power in the countries of Latin America." 1800 mužů bolivijských speciálních jednotek obklíčilo a zranilo Guevaru. Následující den byl popraven věčně ožralým seržantem Mario Terán. CIA agent Rodrigues ukradl Che Guevarovi hodinky Rolex, které po léta nosil a všude se s nimi chlubil. Dnes některé ukradené Che Guevarovi osobní předměty včetně jeho baterky jsou k shlédnutí v budově CIA (sděluje Wikipedia).

Řada významných osob chvalně obdivuje Guevaru. Například Nelson Mandela: „inspirace pro každého člověka, který miluje svobodu". Jean-Paul Sartre: „nejen intelektuál, ale také nejvíce kompletní lidská bytost naší doby ". Spisovatel Graham Green, Susan Sontag: „"[Che's] goal was nothing less than the cause of humanity itself.",filosof Frantz Fanon a mnoho dalších. V Argentině jsou po něm pojmenovány vysoké školy….. Eh, nebudu opisovat celou americkou Wikipedii, přečtěte si to sám.

273883

26.08.2012 20:30

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Americké zoufalství tkví v totálním zadlužení a úniková cesta je vyvolávání válečných krizí po celém světě!!!

Saša 24.?.?.?

>kterym jsou vybaveny americke dimacnosti je vyrobeno

Náš pilný dopisoval 98/ Jirka za posledních 20 let asi nic nekoupil nebo nedovede číst. Snažil jsem se najít ve Walmart marně najít výrobek USA, ano dostanete zdánlivě „značkové“ zboží Made in China. Občas něco z Indie a Bangladéš. Jen sedmilhář může tvrdit, že ledničky, pračky a zejména televize jsou vyráběny v USA. Bývalá RCA? Podívejte se zezadu je Made in China. Pane Jiří, Radosto nebo jak se jmenujete, vezměte si brýle a přečtěte si nálepku vzadu na tom Vašem kvalitním „americkém“ vybavení domácnosti v té Américe.

>>[chechtot] No a ratat filmovy priemysel je trosku
>>sila.
>
>Tak to uz je ulet

Jó filmový průmysl, to jó, světově první ve vývozu porno a oblbující fantazmagorie pro domácí a zahraniční spotřebu. V USA neuvidíte zahraniční film, ne není to doslova zakázané, ale prostě ho nedávají.

273915

27.08.2012 00:38

Ještě k pochodu bukvic

RE: Věř a víra tvá tě osvobodí!

Saša 24.?.?.?

Směrník od pana Lubro: Prisoners of a White God - Krátký film v češtině, stojí za zamyšlení.

Podobný příběh „zbožného“ zotročení pro peníze probíhá v mnoha drobných obměnách. Svým způsobem je jím i současná finanční krize.

273928

27.08.2012 10:09

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Americké zoufalství tkví v totálním zadlužení a úniková cesta je vyvolávání válečných krizí po celém světě!!!

Saša 24.?.?.?

Vím, že je to zbytečné, pokládáte trolování za své poslání pane 98, ale chtěl jste se učit:

>v tak ubohem marketu jako je nemecky Wall-Mart. Ja tam nekupuji ani zradlo pro psy.

Také tam nekupuji žrádlo pro psy a v Německu, to už vůbec ne.[chechtot] Walmart a rodina Walton zaměstnává jen v USA 1.4 miliónu Američanů, což činí 1% ze všech Američanů co ještě mají zaměstnání. Je to největší zaměstnavatel hned po ministerstvu války (pardon „obrany“). Wal-Mart nebo Walmart vykazuje v USA $15 miliard ročního zisku. (Celosvětově ta rodinná firma vydělává 400 miliard dolarů a zaměstnává 2.1 milionů lidí.)

http://www.statisticbrain.com/wal-mart-company-sta...
Procento Wal-Mart dodavatelů se sídlem v Číně je 80% (ostatní dodavatelé převážně z asijských zemí)
Američané nakoupí ve Wal-Mart každou hodinu každého dne za 36.000.000 dolarů
Celková částka zisku Wal-Mart za každou minutu je 34.880 dolarů
Z každého vydělaného dolaru Američané utratí ve Wal-Mart 8 centů
Procento Američanů, kteří žijí do 15 minut od Wal-Mart je 90%
„Americké“ firmy se přestěhovaly do Číny.

Původní vlastník Vizio zbankrotoval, "American Made" Vizio only employees about 100 employees in the states and has no say over the people or talent responsible for the Vizio phenomenon. Accoding to William Wang, Vizio aspires to be the next Sony by selling their discount televisions at Costco and Wal-Mart. Podobně je tomu s ostatními firmami, v USA zbyla práce ve službách (service industry)

>posedly zavisti a nenavisti ke vsemu americkemu

Po léta část roku trávím na jihu USA, tedy se mne to týká, mám lidi rád a obzvláště Vás je mně velice líto, ne však proto, že žijete v USA.

>Porno se v USA nevyrabi industrialne, je to ilegalni a prijem od hrstky

Něco přes tisíc herců pornografického průmyslu v Los Angeles je právě testováno na syfilis a dostávají antibiotika, aby mohli do 10 dnů znovu do práce a zaměstnavatelé nepřišli o zisk.

273945

27.08.2012 11:28

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Americké zoufalství tkví v totálním zadlužení a úniková cesta je vyvolávání válečných krizí po celém světě!!!

Saša 24.?.?.?

>>Amerika mimo zbraní již nic moc neprodukuje
>
>Zbrojni prumysl v USA tvoji jem malou cast v celkove produkci.

Joker, kujón jeden [chechtot]
New York Times:
Spojené Státy prodaly loni do zámoří zbraně za 66 300 000 000 dolarů
Přes tři čtvrtiny světového trhu se zbraněmi!
http://www.nytimes.com/2012/08/27/world/middleeast/us-foreign-arms-sales-reach-66-3-billion-in-2011.html

273952

30.08.2012 20:12

Líza

Buďme jen trošičku pragmatičtí

Saša 24.?.?.?

V Praze žije na 60 tisíc zdivočelých koček, začíná odchyt a kastrace“

Slušný člověk má instinktivní touhu pomoci zvířeti, být lidský. Společnost však taková převážně není a nakonec i ten humánní jedinec se musí rozhodovat jak jít daleko, aby se nevyřadil ze společnosti. Nikdo z nás nedovede věštit budoucnost, ale kdo měl kočku tak ví, že nekastrovaná kočka venku vbrzku otěhotní a kocour bude samá hnisavá rána od soubojů. Tam je snad jediné pochybení v naivně dobrém úmyslu. Dobré skutky často končí fiaskem a to snad není důvod, abychom se stali necitelní.

274158

31.08.2012 01:11

Líza

RE: Buďme jen trošičku pragmatičtí

Saša 24.?.?.?

> zacal na svem pozemku strilet kocky

To je naštěstí ve většině civilizovaného světa zakázané, dejte nám Vaši adresu. Podobných magorů je spousta, pro nebezpečnost svému okolí by měli být rovněž odchytáváni.
Pravděpodobně by jim prospěl obdobný chirurgický zákrok [chechtot]

274167

31.08.2012 10:08

Líza

RE: Buďme jen trošičku pragmatičtí

Saša 24.?.?.?

>je škodná. Zakousne pro zábavu všechno, na co stačí

Člověk je škodná. Vyhubí pro zábavu všechno, na co stačí.

>jak si třeba hraje s myší?

Ještě v minulém století bylo na Zemi zhruba stejně myší a krys jako lidí. Předběhli jsme je, dnes se odhaduje, že je nás nepatrně víc. Lví zásluhu na tom májí právě kočky domestikované již v době raného zemědělství před více než 10 tisíci lety, kdy nám začaly chránit úrodu před hlodavci a za to se tehdy staly posvátnými zvířaty. Za úspěch lidského plemene vděčíme tedy kočce,[chechtot] ovšem ten náš „úspěch“ přemnožení nám přinese zkázu a tak nepřímo za to může zas ta „zatracená“ kočka. V náboženských bájích, kočky jsou vznešené duše, bohyně lásky, krásy a plodnosti nebo čarodějnice. V době starého Egypta to byly bohyně, tehdy kdo by kočku i neúmyslně zabil, byl ze zákona ukamenován.Vložený obrázek

Naše „kultura“ s tou kočičí je úzce spjata bezpochyby nejen co se týče množení a sexuálních zvyků, ale i co do rekreačního lovení. Ten morálně vedoucí a nejvyspělejší národ kočky předhonil, úspěšně hubí i příslušníky stejného druhu homo sapiens.

Jeden magor se tu dokonce chlubí, že může! [chechtot]

274181

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,26 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,75 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,20 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 737,00 Kč
1 unce stříbra
576,29 Kč
Bitcoin
826 174,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?