Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, lu.bro.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.12.2011 12:04

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Já to řeknu!!!! HE HE!!!!

lu.bro 85.?.?.?

„Sir, já s vámi nebudu diskutovat. Pokud ji neschováte, informuji kapitána letadla.“

Brzy jste ukončil rozhovor. Zajímalo by mne co by udělal kapitán. Zatáhl ruční brzdu a řekl, že pokračovat v cestě bude teprve tehdy až típnete to elektronické čiko? Nebo by Vás vyhodili z okna? Nebo co by vlastně udělali?

Stačilo možná k té fiktivní cigaretě připnout nějakou kartičku aby to vypadalo jak stará trubička na měření alkoholu v dechu ne? Pak byste mohl tvrdit, že kontrolujete hladinu alkoholu v krvi, že pokud se zvýší chováte se pak agresivně a nepříčetně. A momentálně je to již na hranici ale, vlastně si klidně dáte ještě skleničku: "nalejete mi prosím???"

[chechtot] [chechtot]

257960

01.12.2011 12:08

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Já to řeknu!!!! HE HE!!!!

lu.bro 85.?.?.?

Ještě jedna věc!!! Mám takového anti ovci strejdu. A ten je provokatér od mala!!!!

V práci jim provádějí časté kontroly na bráně a hrabou do všech věcí. Posledně si uplácal z papíru a nabarvil model hovna. Vypadá skutečně nechutně a realisticky. Dal ho do krabičky a nosí ho v tašce, čeká na vlezlé ruce, které všude hrabou a otvírají i doklady, různé předměty a osobní věci na bráně. Prostě čeká až veme do ruky tu krabičku a začně jí otvírat s dotazem, "co tam máte?" a on s klidem odpoví "HOVNO!!!" [chechtot]

Nechcete si pořídit něco podobného na cesty???? [chechtot] [chechtot]

257961

06.01.2012 08:37

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

Plaťte chátro....

lu.bro 85.?.?.?

Obracím se na všechny, kteří si koupili ovocný stromek v ovocné školce. Nese Vám jablka? Měli byste tedy každý rok platit znova a znova za to že jste si mohli ten stom koupit a ukusovat z plodů výzkumu genetických vědců.

Má smysl ještě něco dodávat? A pořád budou lidi, kteří chválí jak je to konečně supr a svobodné. A jakékoli články a názory tohoto typu považují za konspiraci. Já tvrdím jednu věc. Samezřejmě se jedná vždy a pouze o konspiraci.... Ve středověku byl konspirátor ten kdo tvrdil, že země je kulatá. Později byl konspirátor ten kdo tvrdil, že vietnam nenapadl žádné plavidlo USA, že je to pouze záminka pro vtržení USA do vietnamu. A byla spousta takových konspirátorů.... A jsou i dnes. A tyto dnešní konspirační teorie budou ještě tak 50 let konspiračními teoriemi, než se odtajní a zveřejní. A co pak?

260240

13.04.2012 08:01

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

85.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Vy jste tam, kde chtějí abyste byl. Gratuluji!!!
Jste občan na svém místě. Kdyby se k moci dostal nový Hitler tak budete hajlovat s ním. Kdyby se vrátili komunisté, budete první v řadě pro přihlášku do strany. Uvědomte si, že Vy tady nediskutujete. Vy jen provádíte propagandu.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

266856

13.04.2012 08:30

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

85.?.?.?

Díval jsem se na ty fotky!!!!!
Neskutečné kolik lidí se přišlo ujistit, že je skutečně mrtvý!!!!

266857

30.04.2012 14:11

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Nic noveho pod sluncem ...

85.?.?.?

A já dělám ve školství a tady kouří jen děti. Učitelé mají kouření zakázáno a celkově platí, že do 300m od školy se nesmí kouřit. Učitelé tedy utíkají do patřičné vzdálenosti, zatímco děti kouří na WC, před budovou, vedle budovy a to i za dozoru městské policie. Ta s tím samozřejmě nnic nedělá, protože obvinit mladistvého???

Já si pamatuji časy, kdy učitelé běžně ve sborovně kouřili a žáci kouřili tajně v křoví a báli se toho, že je někdo uvidí. Dnes? žáci kouří veřejně a učitelé v křoví. Tak kde máme tu svobodu?

267969

30.04.2012 14:19

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Je mi veľmi ľuto, ale nemôžem súhlasiť s autorom

lu.bro 85.?.?.?

Je to tažké kolego. Znám lidi, kteří mají rakovinu hrtanu a přitom nekouřili. Co se týká alkoholismu tak bych se také rád dověděl, co tedy je závislost a co není. Je známé že jedno pivo denně pomáhá na trávení, očistu organizmu, ledviny a td, ale zárověň se říká, že jedno pivo denně jíž dělá z člověka alkoholika. Tak mi to prosím vysvětlete. Oba odborné názory prosazují lékaři.

Jak je to tedy?

267971

30.04.2012 14:28

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

lu.bro 85.?.?.?

Jarmilo!!!!!! Neříkejte, že byste chtěla kouřit medvídka!!!! Už vidím kam by někteří vtipálci namontovali náustek a pak byste nesměla používat e-cigaretu ani venku!!!

Zas na druhou stranu, při jakémkoli pokusu shatit Vám kouření e-cig můžete nechat na patřičné osobě ať shodnotí, kterou závislost zrovna eliminujete a která z nich je v dané lokalitě zakázána. [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

267972

30.04.2012 14:58

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: To přece není e-cigareta

lu.bro 85.?.?.?

No... pěkné. Možná byste tedy "své děti" neměl posílat do hospody, abyste je ochránil. Protože zákazy se vztahují hlavně na tato zařízení. Další věc je pak, že zákaz prodávání cigaret a alkoholu se posunul (u cigaret) na 18 let. tedy máte dost času tvořit v domácím prostředí osvětu. Co tak řidičský průkaz? Budete bojovat proti vydání ŘP svým dětem vzhledem k narůstajícímu počtu mrtvých na silnicích? Řekněte až vypustíte děti ven nechám auto v garáži abych je neovlivnil jízdou na červenou nebo tak něco. Také mám děti a když jdu do restaurace tak aspoň do nekuřáckého salonku. Také jsem zažil jednoho co seděl na baru jedl a strašně se vztekal, že vedle něj někdo sedí a kouří... kroutil hlavou a rozhazoval rukama. No co bych k tomu řekl? Tak si vař doma idiote. Sedni si do nekuřáckého a neseď na baru. Je to jako s těmi dementy co se vystěhují na vesnici pro kvalitnější životní prostředí a pak píšou udání na místní zemědělce, že hnojí pole smradlavým hnojem... Tak asi ty krávy nežerou parfemy. A čím se to pole má asi hnojit??? Chemií??? Stejne to je s hospodou. Tam se prostě od pradávna chodilo pít a kouřit. Pokud si chcete vychutnat gurmánské chvíle pozvěte si na zahradu Babicu, nebo Polraicha ať Vám uvaří.

Bydlím v MS kraji. Když tady byl Chalupa ministr ž. prostředí a Heger min. zdravotnictví, tak se shodli, že problém chatrného zdraví lidi není špatnými podmínky ale špatnou životosprávou. Máme nejhorší stav ovzduší v republice a oni řeknou toto a zakážou kouření v restauraci???? Doktoři sami říkaji, že pokud byste vykouřili každý den 5 cigaret, nejsou schopni poznat, zda stav plíce způsobilo kouření nebo místní ovzduší.....

Prosím tedy všechny co bojují proti kouření aby nejprve vyřešili tuto situaci a tento problém, který se tentokrát týká všech. Kuřáků, nekuřáků, dětí, senioru ba co víc, dokonce zvířat a ryb.

Pak až vyčistíte ovzduší a prašnost na světě máte mé svoléní střílet kuřáky!!! Ale nechat se tak lacině koupit primitivní propagandou.... Měli byste se nad sebou zamyslet. Nesmím pálit listí na zahradě, ale bioodpad je palivem budoucnosti... Co to je bioodpad? (prosím ať mi neodpovídá Kateřina Jacques)

267974

21.05.2012 09:28

Boj o moc ve světě pokračuje

Snížení zbraní?

lu.bro 85.?.?.?

Nejvíc se mi líbí jak se každý ohání snižováním jaderných zbraní a bezpečnějším světem. Nejbezpečnější byl ten svět paradoxně za dob studené války, protože velmoce před sebou vytahovali počty zbraní a přesně se vědělo kdo co má. Dnes? Podepsali dohodu o celkovém počtu a snížení jaderných hlavic. No a co? Když jsou jaderné hlavice 100x silnější než v 60-80 letech???

Hlavní je selský rozum. Představte si, že jste ozbrojen a kolem Vás se nastěhují rodiny nepřízpusobivých. Pořád Vám koukají přes plot, a přenášejí zbraně od jednoho souseda ke druhému. Vy vytáhnete zbraně pře dům aby viděli, že máte také arzenál potřebný na obranu a pokračuje to tak do doby než ti sousedé příjdou s nabídkou o snížení počtu zbraní. Jako kvůli míru chápete???

No už letííííím a zakopávápm všechno střelbyschopnééééé!!!!! A hned jim doložím doklad o ekologické likvidaci, aby měli jistotu, že já s nimi mám fakt mírové úmysly....

Jak dlouho ještě požiju??? [chechtot] [chechtot] Nevěřím, že počty zbraní jsou sníženy ani na jedné straně. Spíš jsou vyškrtnuty ze seznamu. Schovány a naopak připraveny ke startu!!!

269367

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?