Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.05.2012 19:45

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

Z celého srdca Vám úprimne želám, aby ešte v tomto živote zažil na vlastnej koži to, čo zažije priemerný Palestínčan na okupovaných územiach. [smích]


PS: Viem nie je krásne čo mu želám, ale jeho podpora tej genocídy mne trhá žily.

268918

Zlatý komunisti a tým nemám na mysli tích prospechárov čo po plyšaku zasadli do teplých miest, ale tích z presvedčenia.

Banán u nás nie je základná potravina a sklad s hajzelpapierom vyhorel, a čo sa tíka slobody prejavu to tiež nemáme, namiesto vezenia (pre koho ako-viď prípad pána Stworu) nás čaká sociálne vyhnanstvo a značka "extrémistu", keď nehlásame uzákonené "pravdy".


PS: Keby starším ročníkom povedali, že im bude chýbať predchádzajúci režim, tak by toho dotyčného by mali za blázna.

268944

15.05.2012 12:42

Saif al-Islam Kaddáfí a zákulisní boj o jeho osud

RE: Pres vsechny pravnicke klicky a podrazy,jsou na Kadaffiho kratky.

Oracle 178.?.?.?

Korporátny systém bol na vrcholu koncom 80. a začiatkom 90. rokov potom to šlo dole vodou, síce počas prvých rokov vojny proti terorizmu chytil druhý dych, ale po 2008 to ide zas dolu vodou a po tomto roku to bude padať volným pádom.

Dôvod je ten, že v USA nevzniká toľko pracovných miest ako klesá zamestnanosť, to znamená, že ľudia vypadávajú z databáz úradov, 2,5 milióna občanov USA berie stravné lístky ako podporu od štátu a dostáva lacný palivový olej od Venezuely [vyplazený jazyk].

V Grécku mnoho detí je podvyživených a k tomu spolu s Talianskom a Španielskom je na prahu občianskej vojny, a tá vojna určite vypukne keď za
a) vyhlásia bankrot a prestanú vyplácať sociálne dávky, s tým že nemajú na to peniaze, ale na sanovanie bánk budú ísť nehorázne peniaze (Klausov bankový socializmus na steroidoch)
b) nastane globálny finančný kolaps (nastane keď človek vie čo hľadať, tak dôkazy nájde).
Tak či onak, Francúzi sa k nim pridajú hoci aj zo solidarity. [mrknutí jedním okem]

268959

15.05.2012 13:02

Dopis paní Peckové

RE: ??

Oracle 178.?.?.?

Na Vás stopercentne platí: "Dobrí kresťan, mizerný človek." a na tom nič nemení koľkokrát idete na spoveď, koľko zdravášov odrecitujete či aké veľké sumy darujete cirkvi, lebo správate sa ako posledný chuligán a "zamindrákovaný prudič".

268960

15.05.2012 22:30

Sázka na Zvědavce se vrací

Čo Vám toľko trvalo?

Oracle 178.?.?.?

Mali ste žiadať o dary hneď po zrušení predplatného, treba na úvodnú stránku vyvesiť červený nápis nápisom "Please donate" alebo niečo podobné (červená farba tam byť musí).

268987

16.05.2012 09:51

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Měl jsem dojem, že Zvědavec přešel na život z reklamy

Oracle 178.?.?.?

Pán editor je naivný rytier pravdy, človek by si myslel, že ten kto pamätá (hoci aj z rozprávania) tie monsterprocesy z predchádzajúceho režimu alebo videl tie súčasné s predstaviteľmi bývalej Juhoslávie, tak keď ho zažalujú za uverejnenie prekladu článku ktorý vyšiel inde prejde okamžite do protiútoku, lebo títo mafiáni nehrajú čestne.

Rada pre pána Stworu, keď uverejňujete nejaký článok (hoci aj preklad), ktorý ste nepísali vždy napíšte "Uverejnený článok nemusí súhlasiť s názorom editora". Mimochodom nie ste v situácií keď môžete odmietať sponzorské dary od kohokoľvek(hlavne od Mou, i keď občas pripomína zaseknutý gramofón).

PS: Mou i keď nedá Vám nekonečné množstvo príspevkov, pošlite mu tých 1M. [mrknutí jedním okem]

269019

16.05.2012 22:18

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Mozna muzu pomoci usetrit

Oracle 178.?.?.?

Skúste vysloviť verejne pochybnosti o nejakej uzákonenej pravde, alebo len uverejniť preklad kontroverzného článku, ako to urobil pán Stwora a uvidíte aká je tu sloboda. [cool]

Skúste to isté urobiť vo vymenovaných krajinách, nič sa Vám nestane, kritika režimov "tu" alebo "tam" je tak či onak zakázaná (buď Vás média označia za nepríčetného, alebo Vás odvedie polícia, v konečnom dôsledku je to jedno), takže v tomto zmysle sme na tom rovnako.

269067

17.05.2012 11:04

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

To je fuk odkiaľ pochádzajú, boli tam skôr ako súčasná "majorita", a "majorita" podľa žiadneho skutočne ľudského zákona (nie podľa starého zákona) nemá právo vytláčať (rozumej hnať ich do giet a tam ich zabíjať bielim fosforom, ako počas akcie Liate olovo- len taká pripomienka) čo sa podľa tejto mapy aj deje:
https://pospolitost.files.wordpress.com/2008/06/pa...
Vložený obrázek

PS: Tento príspevok má za úlohu priviesť veci na pravú mieru.

269092

17.05.2012 12:49

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

>Oracle - TAKTO se nesiri ani rakovina !! Jak se teto nemoci rika
>??

Blbosť, sionizmus, politická korektnosť, pravdaaláska, AIDS (či iná pohlavne prenosná alebo virálna choroba), sklerozis multiplex, ja to teda neviem a Vy? [zmaten]

269098

17.05.2012 16:57

Boj o moc ve světě pokračuje

RE: je

Oracle 178.?.?.?

>Tak ale nechapu tohle
>
>http://www.vlastnihlavou.cz/cinska-karta-fedu-juan...

Ale budete, keď Vám to vysvetlím. [mrknutí jedním okem]
Ide o jednoduchú vec, Čína, Rusko a India vedia, že "západ" (Mou to môže potvrdiť) buď infiltruje a uplatí centrá moci alebo ich zničí. Rusy sa vybrali cestou priameho boja (zakazujú protesty za "demokraciu" atď), Čína sa rozhodla, že naoko prijme Vami mienenú ponuku západu (v skutočnosti je to diverzia), ona je najzraniteľnejšia z celej trojice, kvôli jej hospodárstvu postavenej na exporte, preto hrá o čas a snaží čo najlepšie využiť situáciu vo svoj prospech (čo iné by sme mohli čakať od aziatov), India zas sa tvári "ja nič, ja muzikant, u mňa žiadne mocenské centrum nie je".

V skutočnosti tieto tri mocnosti sa dohodli na tom, že čiastočne zaplnia politický vákuum a stanú sa novou chrbtovou kosťou globálnej ekonomiky po krachu západu, sú na to verejné a tajné dohody (čaká sa len na okamžik kedy sa tie dohody zverejnia poprípade začnú podľa toho aj postupovať).

269103

17.05.2012 20:47

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

>demencia?
Skôr Creutzfeldt-Jakobova choroba, známe aj ako BSE u dobytka.

269117

18.05.2012 00:07

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

Palestínčania sú na tom asi ako židia v Terezínskom koncentračnom tábore, s tým rozdielom, že tích židov nikto nesypal bielim fosforom ako počas Palestínčanov počas akcie Liate olovo, a nezmenšovali rozlohu toho tábora viď stavanie stien okolo Palestínskych osád a nedávne vyhlásenie Izraelskej vlády, že rozhodli zvýšiť počet ilegálnych osád (podľa medzinárodného práva je to stále okupované územie zo Šesťdňovej vojne) v pásme Gazy-dajako ste na to zabudli, síce o oboch udalostiach ste boli informovaný. [oči v sloup]

Napriek tomu, že Terezínsky koncentračný tábor patril medzi "luxusné" tábory a bol dobre zásobovaný (aspoň v tom období keď sa to použilo na propagandu), bol to stále koncentračný tábor.
V podobnej situácií sa nachádzajú Palestínske osady, občas nedostanú palivo, kancelárske a školské potreby, lieky, potraviny (sú čiastočne sebestačný) a lekársku pomoc len kvôli tomu že nejaký sviniar s úradnou mocou rozhodne že je to pomoc teroristom a preto to nepustia dnu. (Keď príde na bezprávie, nedokážem uchovať chladnú hlavu).
Vy demagóg jeden zlatý podporujete nacistický režim, lebo nielen Palestínčanov ale aj kresťanov trápia, tiež je tu o tom článok. Prečo mám ten pocit, že po vyriešení "Palestínskej a arabskej otázky", príde na rad "kresťanská otázka"?

Ad České životy, väčšina zomrie na dôsledky svojho jednania ako opitosť, drogy, nepozornosť, nedodržanie pravidiel cestnej premávky atď, a niektorí zas doplácajú na cudziu nezodpovednosť, alebo boli v nesprávny čas na nesprávnom mieste, žiaľ. [pláč]

PS: Čakám že Izrael zaútočí na Sýriu alebo rovno na Irán, niekedy v budúci mesiac (priveľké ticho okolo toho), tentoraz ale nemôže rátať s podporou USA (Mit Romney kvôli tomu aj vyhrá, lebo sľúbi vojenskú podporu pre Izrael, čo je dobré podľa AIPAC-u a dostane kvôli tomu pozitívne mediálne ohodnotenie), totiž USA nemá ani zdroje ani podporu zo strany Ruska a Číny.

269122

18.05.2012 17:04

Boj o moc ve světě pokračuje

RE: je

Oracle 178.?.?.?

Pokiaľ dobre pamätám, Iránsky plyn a snáď aj Ruská ropa ide do Indie cez Ruské potrubie, ktorú postavili Číňania, toľko o konkurencií medzi Indiou a Čínou. [velký smích]

269167

20.05.2012 13:30

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Nie je ďaleko od pravdy, v "demokratických" a starovekých Aténach občania odhlasovali jednu vojenskú výpravu za druhou (zväčša proti susedom), aby si mohli privlastniť nejaký hodnotnejší kus z vojnovej koristi, Rímska republika detto a o USA tiež netreba robiť ilúzie.

269301

20.05.2012 16:51

Palestina, čísla prokleté okupace

RE: Neutuchající palestinská propaganda

Oracle 178.?.?.?

>Nejhorší nesmysly vypustí blábolista, který si myslí, že
>je informovaný, ačkoliv vůbec informovaný není, nebo
>formalista, který hledí na detajly, ignorujíc jádro
>problému.

>
>Tak například v blistech, tuším že včera vyšel článek
>Martina Kunštěka. Nebyl o holokaustu ani o nutnosti hájit
>vlastního hajzla, ale o mentalitě zrádce, takže oba kritici
>článku, Cvek i Dolejší střílejí mimo. A stejně, milí
>Vojto, míjíš svůj cíl i ty sám.

Pekne napísané, snáď len toľko dodať "čím väčší hlupák, tím viac rozumu chce rozdať", takého pred časom pán editor aj umravnil.

>
>Palestina je jediným velkým koncentračním táborem, i když
>více než "modernímu koncetráku", vynalezenému Brity v
>Burské válce a zdokonalenému Carem a fuhrerem, podobá se
>spíš Indiánským rezervacím ve Spojených státech.
>Nicméně, ač forma je odlišná, účel je stejný. Tečka,
>puktum.

Aj zlatá klietka je len klietka, v našom prípade ide o 10 metrov vysoký neprechodný plot okolo okupovaného Palestínskeho územia (odsúdila ju OSN ako protiprávne, Izrael to nerešpektoval a použil znova výhovorku "nutnej obrany" ), ktorá zhodou okolností oddeľuje niektorých majiteľov od ich pôdy (dostane ju nejaký privandrovalec z USA). Ďalší kúsok je búračka niekoľko storočného olivového sadu a prislúchajúceho domu, občas aj majiteľmi občas a pritom zomrie aj nejaký ten ľudskoprávny aktivista z USA a mohol by som pokračovať do úmoru vo vymenovaní kúskov "nadradenej a vyvolenej rasy" pre ktorých sme len hovoriacim dobytkom.

Stále prajem Vojtovy aby zažil na vlastenj koži a v tomto živote to čo priemerný Palestínčan, poprípade zažil obťažovanie zo strany českej exekučnej mafie. Viem, že mu prajem samé "príjemné veci", ale na druhej strane aj on obhajuje samé "príjemné veci". [mrknutí jedním okem]

269306

21.05.2012 15:36

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

RE: Sprosta kradez (a vrazda)

Oracle 178.?.?.?

On ten pán nie je ďaleko od pravdy, skúste pozrieť do nejakého priemyselného veľkochovu typu USA(či na mäso alebo pre mlieko) a nie na tých miestnych farmárov s tuctom kráv.
Ide o to, že obaja popisujete inú realitu, vy toho malého farmára ktorý skutočne stará o ten dobytok a on toho majiteľa veľkochovu.

269385

21.05.2012 15:45

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Vedľa ako tamtá bedľa, v príspevku na ktorý reagujete nie je ani slovo na podporu Rímskeho katolicizmu, počas vojny a vlády Franka značná časť kléru bol na strane fašistov (skryto alebo otvorene).

PS: Aténčania neboli len demokrati ale aj náboženský fanatici, Sokrata obvinili aj za to, že presadzuje uctievanie cudzích bohov, hoci chudák sa chcel len dopátrať pravdy.

269387

21.05.2012 23:47

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Frankov režim využíval katolicizmus ako nástroj na donášanie a jeho psycho-techniky ovládania más, ale Španieli stále prahnú po sociálnych istotách, čo bola jedna z hlavných zložiek nacistických režimov, druhá bola skoncentrovanie celej politicko-ekonomickej moci do rúk úzkej skupiny, Hitler a Franko veľmi dobre vedeli balansovať medzi ekonomickými záujmami elity a sociálnymi potrebami obyvateľstva, pričom obaja potláčali (a to dosť krvavo) svojich oponentov. Najhoršie na tom je, že sociálne istoty zmizli v Španielsku (a v celej Európe), ale ten fašizmus zostal.

Čo sa týka rímskokatolíckej cirkvi, ten pod rúškom viery zhromažďoval/zhromažďuje ekonomickú a politickú moc takmer 2 tisícročia, 95% kléru je tam pre moc a pre peniaze. Rímskokatolíckej cirkvi vždy šlo o moc a peniaze do ich kosher vreciek, nech hocikto tvrdí opak, oni boli prví čo zradili učenie Ježiša (vlastne bol to Šaul z Tarzu, ale to je detail).

269412

22.05.2012 11:12

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

RE: Sprosta kradez (a vrazda)

Oracle 178.?.?.?

Ja som viac menej reagoval na TENTO PRÍSPEVOK.
> Doporučuji nejdříve číst, pak reagovat.
Vy by ste mali zas zobrať k srdcu svoje vlastné odporúčanie, najlepšie od začiatku aktuálneho vlákna. [velký smích]

269440

22.05.2012 12:13

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

>Pavel je smyšlená postava, stejně jako Ježíš a bez
>římské církve byste se o nich nikdy nedozvěděl...

No počkať, väčšina legiend má základ v pravdivých udalostiach, prvé žido-kresťanské sekty museli vzniknúť na nejaký podnet (z ktorých vznikli prvé kresťanské cirkvi ako Kopt, Aureliánci či katolíci)

>postavit "sociální jistoty" na armádě - jak dlouho to asi
>může fungovat... myslete trochu...

Francov režim vydržal takmer 40 rokov, kým ho nezradil Španielský kráľ. Druhá signifikantná vec je, keby Francov režim neposkytoval ako-tak dôstojnú obživu vlastným obyvateľom, tak netrvá asi 40 ale 10-15 rokov (príkladom je celá južná Amerika kde ľavicové režimy a fašistické či pravicové režimy podporované USA sa striedali každých 10-15 rokov), prosím myslite trochu... [mrknutí jedním okem]

>samozřejmě že tu fašismus zůstal, všude kde dominuje
>"parlamentní demokracie" jako způsob vlády, jedná se o
>osvědčený starořímský model...

>a s fašismem se samozřejmě pojí i křesťanský globální
>korporativizmus, který dominuje právě od meziválečné
>doby...
Iste systém zostal, ale je rozdiel, či vedúcu úlohu zohrával cirkev (a tým bolo uzákonená silná dvojitá morálka), alebo banda všetkého schopných karieristov (tiež banda s dvojitou morálkou, ale nikto súdny od nich nečaká nič lepšie).

269443

22.05.2012 20:32

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Ad Ježiš, máte snáď problémy s pochopením písaného textu?
Jasne som napísal "nejaké učenie jedného človeka musel dať základ existencie kresťanstvu", ďalšia vec je, že podľa dokumentárneho filmu "Ježíš v Indií", americký film s Českými titulkami, existujú písomné dokumenty, že muž s menom Ješu (pôvodne meno Ježiša) nielen existoval, ale po ukrižovaní a po údajnom vzkriesení (niektoré drogy dokážu priviesť človeka do kómy napr. extrakt mandragóry) sa vrátil do Indie a tam pokračoval vo svojom učení. Najpikantnejšie na tom je, že Rím o tom vie ale kvôli "peniazom a moci do správnych kóšer vreciek" pravdu za žiadnych okolností neprizná.

Ja som poukazoval na to, že Francov režim využíval klér, samozrejme za niektoré protislužby, ale klér nebol vo všeobecnosti vo vedúcej pozícií(aspoň nie otvorene).

Ad obživa počas Franca ľudia mali čo jesť a nebývali v slumoch (to som mal na mysli pod ako-tak dôstojným životom), lebo veľmi dobre vedel, keby nechal vzniknúť hladomor a slumy, tak má na krku povstanie. Mimochodom nacistické Nemecko počas Hitlera mal podobný "sociálny" systém.
Mimochodom v Maďarsku (je to za rohom), v Česku (ešte nezačala kosiť exekučná mafia) reálne hrozí, že ľudia nebudú mať čo jesť alebo budú žiť v slumoch typu 3. svet, PIGS detto, lebo fašizmus.

269457

22.05.2012 21:38

Operation Unthinkable

RE: Dva se perou a treti se tomu smeje za rohem-dejiny rozdeleneho sveta

Oracle 178.?.?.?

Nacisti a fašisti sa mydlili medzi sebou, a sekundovali im socialisti (podľa mena to boli sovieti, ale to je detail).

269464

22.05.2012 21:40

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Pardon mal to byť Issa namiesto Ješu.

PS: prosím definovať pojem "dobrý kresťan".

269465

22.05.2012 23:46

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Oracle 178.?.?.?

Poviem 2 veci, chytrejší to pochopia ihneď Vy asi nie:
1) Váš nik je piktogram pre riť.
2) Nomen est omen.
[velký smích] [vyplazený jazyk]

269474

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?