Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 730 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, čt, čtenář45, já1, Rixi.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.02.2010 16:57

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

Dvě menší úvahy

Rixi 90.?.?.?

Chci jen naznačit dvě věci. Lidé, kteří jsou v dnešní době bohatí, budou vždy obhajovat stávající stav, protože v minulém režimu by třeba takto bohatí nebyli anebo nemohli být, což jim vadí... A dnešní běžní nebo chudší lidé spíše tíhnou k jistotám minulého režimu. Něco na způsob přísloví "Sytý hladovému nevěří, alias bohatý chudému nevěří". Dále proč se pořád vytahují 50-tá léta a podobná hluboká historie. I kapitalismus 19. století měl svou temnou histori, o které se nějak nemluví. A pak, jiná situace byla u nás ve společnosti v roce 1948 jiná v 1968, v 1988 atd. Každý režim se vyvíjí a spíše by bylo zajímavé, jaké by to bylo u nás dnes, kdyby socialismus nepadl. Lepší nebo horší?? A dále, jaký bude stávající kapitalismus za dalších 20 let? Lepší (pro bohaté) nebo horší (pro chudé) ?? To jsou spíše úvahy k debatě.

211942

06.06.2010 17:21

ČLR – USA: Skutečně spolu?

Irán snižuje prodej ropy za Euro

čtenář45 90.?.?.?

Dobrý den, zajímavá zpráva o tom, že Irák se zbavuje Eura a snižuje prodej ropy za Euro.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy.php?id=882c2fb4-c03d-102d-93bc-003048330e04

221364

22.06.2010 18:04

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

já1 90.?.?.?

Vážený pane, jakožto jazykově neznalý, jsem vděčný za každý překlad, i když není česky nejlepší. Proto si, prosím, odpusťte takové zbytečné narážky a zkuste se na méně schopné lidi dívat s nadhledem.. Raději informace s chybami, než žádná.. Nebo nejlépe, nabídněte editorovi své překladatelské a korektorské služby, tím by jste byl podstatně užitečnější..Přeji pěkný den.

222573

25.06.2010 18:12

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

90.?.?.?

Vážený pane, jste velice obratný řečník, ale argumenty si většinou upravíte tak, aby vyhovovaly Vám.. Zde jste zapomněl na zásadní vadu kapitalismu a to je "zisk". Stačí aby nový majitel řekl - nebudu mít zisk 1 mil. měsíčně, ale třeba 0,5 mil. a zbytek rozdělím mezi zaměstnance. Ceny se nezvýší, zaměstnanci Vás budou milovat a vše bude v naprostém pořádku. Tedy něco na způsob "utopického kapitalismu". Ovšem obávám se, že ostatní kapitalisté by Vás brzo roznesli v zubech, protože tahle si to oni podnikání určitě nepředstavují. Bohužel..

222819

Dobrý den, zajímavá úvaha o BP.
http://www.pro-investory.cz/investice_aktualni_analyza/bp_o_co_se_hraje/

222858

13.07.2010 20:34

Svědectví

RE: Naprosto hloupé zvyšování věku odchodu do důchodu!

90.?.?.?

Domnívám se, že uvedené by platilo v případě, pokud budete mít až do důchodového věku zajištěnou práci. Pravý smysl zvyšování let odchodu do důchodu vidím v tom, že když vás třeba v 50-55 letech propustí, že nebudete mít na důchod nárok a v tom stát ušetří. Samozřejmě některé skupiny lidí na tom zase vydělají - takoví vrcholoví manažeři a ředitelé budou s radostí za svůj super plat pracovat i v době, kdy by měli odstoupit a přenechat místo mladším.

223997

30.07.2010 16:04

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Útok globálních klimateroristů na území Moravy v přímém přenosu dnes v noci 29.-30.7.

90.?.?.?

Vážený pane, nedělejte paniku nebo ze sebe neznalého. Uvedené kruhy vznikají interferencí signálů meteorologického radaru a srážek, když je oblačnost přímo nad ním. V tomto místě je radar Prostějov-Skalky, druhý v ČR je u Prahy v Brdech. Přikládám oficiální adresu ČHMÚ na dešťová data. Druhý jev, co se tam často vyskytuje - takové úzké paprsky do dálek, je způsoben zase rušením radaru WIFI vysílači. Zde žádné tajnosti nehledejte.

http://portalh.chmi.cz/redirect/http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/data_jsradview.html

225198

13.08.2010 19:55

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Prosba o názor, vysvětlení

90.?.?.?

Vážený pane, skláním se před Vašimi vědomostmi, i když si nejsem zcela jist, zda jsem pochopil správně jejich hluboký smysl. Ale Vaše myšlenky mě přiměly k tomu, abych se zkusil zeptat na tuto věc, týkající se počátků lidské existence. Je možné, že i Vaše úvahy na toto naráží (byli jsme stvořeni jako otroci..). Nejsem filozof ani historik náboženství, ale laicky se snažím převést text bible do moderních slov. Čili třeba nebe=vesmír, Bůh=představitel mimozemské civilizace, andělé=obyčejní zástupci MC, kteří pracovali na Zemi, vesmírné království=civilizace na jiné planetě (nebo na kosmické lodi..), zahrada Boží (Eden)=genetické neboli výzkumné centrum na Zemi .. Čili směřuji k tomu, zda nějaká mimozemská civilizace kdysi člověka stvořila do dnešní formy (Bůh svořil člověka, aby byl jeho obrazem).. A nyní k jádru dotazu - Adam, Eva, had (ďábel)..
Domnívám se, že Adam a Eva měli být nějaký další vývojový stupeň člověka, více podobný dobrým vesmírným stvořitelům. A pak došlo ke známé události s jablkem (předpokládám že jde o metaforu na něco.., čímž došlo k narušení vědeckého pokusu). Po tomto dochází k jejich vyhnání z areálu výzkumného centra mezi "obyčejné lidi" a další vývoj dle bible. Myslíte si, že to tak nějak mohlo být? A dále - osoba hada (ďábla). Zde vidím podobnost v tom, že to mohl být nějaký sabotér z řad personálu, který nechtěl připustit úspěšné dokončení tohoto tvořivého experimentu. Čili že byli "dobří bohové stvořitelé" a "zlí bohové nepřátelé". Ovšem nechápu, proč po tomto jednom zmařeném pokusu nedošlo k pokračování, a bohové jakoby vše vzdali a opustili své nedokončené dílo. Že by opozice (zlí bohové, ďáblové) byla silnější a dokázala dobré bohy přemoci?? A myslíte si, že tyto temné síly jsou skutečnými vládci nad našimi osudy? Chápu, jsou to otázky na hraně lidských vědomostí, ale třeba zde je prapočátek věčného souboje mezi dobrem a zlem..

226218

14.08.2010 22:44

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Prosba o názor, vysvětlení

90.?.?.?

Předem děkuji panu editorovi, že připustil takové "nepolitické" téma zda na Zvědavci. Dále děkuji panu Kroneosovi za odpověď.
Se sci-fi nemám žádný problém, A.C.Clarke je můj nejoblíbenější autor tohoto stylu. Jen ten Jupiter a Saturn jako hologram je trochu silné kafe, ale kdo ví, zda-li to není pravda. Lidské smysly jsou tak oklamatelné a pak, veškeré vědecké poznatky z vesmírného výzkumu prochází asi velmi důkladnou selekcí, co nám může být sděleno a co ne, a v jakém stupni pravdivosti..
Pokud bude zájem o další diskuzi, tak myslíte to pokračování genetiky v tzv. Indigových dětech?
Takže závěr z tohoto tématu, pokud to dobře chápu - vývoj lidstva zda na Zemi (minulý, současný i budoucí) je tedy veden podle scénáře bytostí mimo naši planetu a v současné době pod vlivem těch "zlých". A nezbývá nic jiného, než čekat na příchod těch dobrých, kteří snad pozvednou lidstvo na další, vyšší stupeň a pomohou nám ke vstupu mezi jiné galaktické společnosti..
A snad jen poslední námět k původnímu tématu článku - proč je lidstvo a jeho zdroje soustřeďováno pod jedno velení? Aby, až nastane "návrat našich vesmírných pánů", mohlo celoplanetární vedení jim říci - Předáváme Vám vládu nad Zemí a doufáme, že za práci pro Vás budeme náležitě odměněni (nebo vzati v milost??). Nebo je cílem soustředit veškeré pozemské zdroje k jednomu cíli - expanzi lidstva (nebo jeho části??) do vesmíru??

226316

16.08.2010 22:36

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Prosba o kontakt

90.?.?.?

Děkuji a bylo by ode mě moc troufalé Vás poprosit o kontakt na Vás?? Má adresa bude u pana editora, pokud vyhoví mé prosbě...

226406

29.08.2010 18:07

Americké oddíly se loučí s Irákem

RE: Podstata a forma

90.?.?.?

Dobrý den, pro pana Editora.

1) posílám odkaz na článek, třeba bude zajímavý
http://dolezite.sk/Byvaly_sef_ISI_general_Hamid_Gul_Buh_pomoz_Americe_156.html

2) měl bych menší technickou připomínku k odesílání příspěvků. Jednou jsem reagoval a pravděpodobně jsem odeslal článek vícekrát, protože jsem postupně opravoval chyby. Podle mě je příkaz "Znovu" a "Ulož" ne zrovna jednoznačný a člověk neví, co jeho odkliknutí udělá.. Aby k tomu nedošlo, jako ideální bych navrhoval tento postup z klasických textových programů pro tisk:
a) reagovat, dole dát odkazy: "Náhled stránky" a "Zrušit příspěvek".
b) po provedení náhledu (jako u tisku) tři odkazy "Opravit příspěvek", "Odeslat příspěvek", "Zrušit příspěvek"
c) při volbě "Opravit článek" opět ad b) až do jeho odeslání nebo zrušení.. Děkuji za pochopení.

226958

05.09.2010 16:42

Spravedlivý stát

RE: jean

90.?.?.?

Máte pravdu v tom, že člověk na současném vývojovém stupni (hned za zvířaty), je tak sobecký, že něco na způsob komunismu nemůže vzniknout. I jeden vlk dokáže zabít tisíc ovcí, čili i jeden chamtivý člověk dokáže obrat o majetek tisíce lidí, pokud se nebudou bránit. Tedy k něčemu takovému může dojít až někdy v budoucnu, kdy materiální hodnoty nebudou cílem života, ale pouze prostředkem. Prostě až lidstvo postoupí o stupeň výše a oprostí se od dnešních přízemních potřeb.
Jinak taky apeluji na znalejší, aby zkusili osvětlit pozadí.. Opravdu to jsou nepozemské entity, dá-li se to tak nazvat?

227582

13.09.2010 20:48

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

90.?.?.?

Heslo "Stát je nejhorší hospodář" je pro některé zaklínadlo. Ovšem stát není nic, jedině obrys hranic na mapě. Za hospodaření státu (dobré nebo špatné) nohou VŽDY KONKRÉTNÍ LIDÉ. Pokud by ministři v čele státu pracovali pro blaho státu (jeho občanů), a ne pro blaho svých kapes, vypadalo by to určitě jinak. A čím chcete stát nahradit? Feudálním panstvím? Nebo rodovým soužitím?

228023

13.09.2010 20:58

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Banky jsou čím dále

90.?.?.?

Dovolil bych si citovat text z deníku E15, který vydává Mladá Fronta, ze dne 9.9.2010:
Realitní trh nabídne brzy zajímavé investiční příležitosti. Podle odborníků se odhaduje, že nyní nastává doba, kdy příjde jeden z vrcholů pravděpodobně největšího přeskupování majetku za poslední desítky let. Na dražebním trhu budou výrazně převažovat transakce, které vedou k uspokojování pohledávek největších věřitelů, jimiž jsou z velké části banky..
Všechno jde podle plánu a banky jsou dobře připraveny..

228025

Jen poznámka - v minulých dnech tu byl odkaz na zajímavou mapu budoucího světového uspořádání a Turecko bylo, jako jeden z mála států, skoro zcela ve stávajících hranicích a jako samostatný stát. Už tenkrát mě to zarazilo, co to může znamenat.

229955

16.10.2010 18:42

Malá úvaha o pyramidách

RE: Vidím to trochu jinak

90.?.?.?

Můj názor je, že celosvětovou elitu může odstranit jen zase celosvětová revoluce. Je ale něco takového samo od sebe možné? Bez nějakého mimořádného impulsu, nebo mimořádné vůdčí osobnosti, která by strhla lidi na celém světě, pravděpodobně ne. A lokální revoluce svět nezmění, spíše budou potlačeny. Křesťané mají v tomto jasno - svět se změní po druhém příchodu Ježíše Krista. Já, jako věřící v mimozemské civilizace, si myslím, že jsme v jejich rukou, ev. v jejich plánech. A sami Zemi nezměníme, v tomto jsem dosti skeptický. Více snad pan Janko, pokud se ozve. Na závěr jen zajímavý dokaz, že by znamení??
http://www.osud.cz/bbc-zacala-vysilat-spot-na-mimozemskou-civilizaci-zeta-reticuli

230130

23.10.2010 21:25

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: a myslím budete zírat

90.?.?.?

Prohlédněte si toto video, poté to musíte pochopit. Je samozřejmé, že v běžných civilních letadlech se to nepoužívá, tam by to bylo nápadné. Na to jsou speciály. A mimochodem, kolik vojenských letadel jste tankoval??
http://www.youtube.com/watch?v=U-TgFX-UkeM&feature=related

230707

24.10.2010 18:07

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: a myslím budete zírat

90.?.?.?

Ano, bylo by logické, že k danému účelu jsou upravena běžná civilní letadla, aby to nebylo nápadné. B747 nebo podobné na nebi nikdo nepovažuje za atrakci, na rozdíl třeba od B52. Stejně tak jsou trysky asi v blízkosti motorů, opět aby to vypadalo "jako běžné páry od motoru". Něco na způsob "nejdokonalejší vražda je ta, která vypadá jako obyčejná sebevražda". O počtu letadel nebo letů nemá cenu polemizovat, to nikdo z nás nemůže vědět. A vojenská? Co víte co lítá v noci.. Prostě kdo tomu chce věřit, důkazy má, kdo ne, toho nemá smysl přesvědčovat.

230793

27.10.2010 20:02

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

90.?.?.?

POUZE PRO PANA STWORU. Dobrý den, měl bych technickou připomínku ke vkládání příspěvků, které podle mě není a) blbovzdorné a b) uživatelsky přívětivé a snadno může dojít k nežádoucím výsledkům. Zcela jednoznačný je třeba tento postup: Reagovat na příspěvek - po napsání "zobrazit náhled příspěvku" - pouze náhled, jak u tisku ve Wordu, po zobrazení pak tři možnosti 1) zrušit příspěvek (nebude odeslán, návrat do diskuze) 2) upravit příspěvek (zpět do fáze psaní a znovu Náhled atd.) 3) odeslat příspěvek (teprve tehdy odejde do sítě ven). Výrazy jako ulož a znovu jsou matoucí a nejasné. A dávat 2x stejný příkaz (Ulož) je nesprávné, protože vždy dělají něco jiného.. Vemte si příklad z Wordu, tam je taky nejprve Náhled a pak Tisk nebo Zrušit.. Jinak děkuji a držím palce.

231181

28.10.2010 18:22

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Editorovi s láskou

90.?.?.?

Vážený pane, věcné argumenty zdejších čtenářů, čili jen laiků, nemohou být NIKDY dostatečné, aby chemtrails nebo i jiné nejasnosti vyvrátily. Nikdo z nás nezná SKUTEČNOU pravdu, to musíte uznat!! Pro zjištění PRAVDY by jste se musel obrátit na příslušná a kompetentní místa, třeba velení NATO, USAF či já vím kam.. A co by Vám asi napsali - to co tvrdíte Vy, že je to absolutní hloupost, že žádné chemtrails neexistovaly, neexistují a nebudou existovat. A teď je otázka, uvěřil by jste jim?? Proto nevyslovujte soudy k něčemu, co sám nemůžete s určitostí vědět. Předpokládám, že na tak vysoká místa kontakty nemáte.

231246

28.10.2010 18:51

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

90.?.?.?

Nevím, napadlo mě, že třeba pan Baroš je jedním z mála novinářů, kteří se nevyhýbají některým oblastem (viz. jeho články, i zde dostupné). Nemohl by třeba něco k tomu napsat??

231248

28.10.2010 19:12

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

90.?.?.?

Omluva - je to pan Bartoš a zde je třeba jeho poslední článek.
Rozhodně stojí za přečtení a za úvahu.. Nemusí to být až tak nereálné..
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/chysta-se-utok-m...

231250

04.11.2010 16:07

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

90.?.?.?

Řekl bych, že nemáte zcela pravdu a tušení, jakou moc mají media. Snad to shrnu v krátkosti známým citátem "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Ne sice pro všechny, ale značná část obyčejných lidí mediím věří (hlavně TV) a mají tendenci je brát jako záruku pravdivosti.

231939

06.12.2010 21:57

Wikileaks = Asanace internetu

RE: Moc hezká spekulace

90.?.?.?

Menší poznámka - nějak se zapomíná, že tyto zprávy nestáhl pan JA, ale nějaký voják Manning. Čili pan JA je pouze zveřejnil, což se sice záslužné, ale větší díl "slávy a viny" má onen neznámý voják. Zde text z Britských listů: "Julian Assange a voják Bradley Manning udělali obrovskou veřejnou službu tím, že na Wikileaks zveřejnili statisíce tajných amerických vládních dokumentů, píše renomovaný americký intelektuální časopis The Atlantic Monthly. Jak se dalo čekat, nikdo za to není vděčný. Bradley Manning čelí 52 letům věznění a je v současnosti zadržován na samotce na vojenské základně v Quantico ve Virginii." Další poznámkou je úvaha - pokud nebyla zveřejněna celá diplomatická korespondence, ale jen jisté "náhodné" výtahy, pak je možné, že někdo mohl udělat selekci a nechat panu Manningovi stáhnout jen vybrané zprávy na vybrané státy či osoby.

233831

13.12.2010 18:35

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

90.?.?.?

Souhlasím s Vámi,při dodržování předpisů žádný problém nehrozí. Dále používání této lži svědčí o morálním charakteru člověka=řidiče - slušný se přizná, zbabělec a lhář zatlouká. A kdo lže tak většinou i krade, jak říká staré české přísloví. Bohužel, morální kvality našeho národa zná asi každý. Dále zde hraje roli právní prostředí a známosti na úřadech - kdo je má,na morálku a dodržování předpisů nehledí. A konečně i finanční situace řidiče, kdy běžná pokuta pro některé nic neznamená. Závěrem malé zamyšlení - leckdy mi taky vadí zbytečně malé rychlostní limity, třeba i v obci se dá použít značka 70 místo 50. Ovšem když byla 60-jezdilo se 70, dnes je 50-jezdí se 60, čili kdyby řidiči jezdili předpisově, je možné rychlosti upravit. Na závěr poměrně důležitá věc - o umístění každé dopravní značky rozhoduje na dopravním úřadě konkrétní člověk + zástupce dopravní policie, kteří svým podpisem (a tímto za to zodpovídají) o umístění značky rozhodují. Mám kolegu, který to dělá a znám jeho myšlení - já povolím někde v obci 70, stane se tam nehoda a proč bych já měl za to nést odpovědnost a měl potíže?? Tak tam nechá 50 a má "klid". Čili zde je i tento lidský faktor.

234179

05.01.2011 20:24

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

90.?.?.?

Ano, uvedené má na svědomí EU, kdy bylo zrušeno české nařízení o dodržování standardních hmotností. CCa 2 roky nazpět. Ještě teď si vzpomínám jak to hlásili v TV a na dotaz, zda se toho nebude zneužívat, někdo odpověděl že "absolutně ne, trh si to pohlídá".
Osobně jsem si toho všiml na čokoládě (Zora - 90 gramů), velikost stejná jako třeba Figaro - 100 g.

235607

14.01.2011 16:16

Ropu se ukrýt nepodařilo

RE: Jak snadno usvědčí kupecké počty autorku z alarmismu

90.?.?.?

Vážený, tak je to přece správné, správný vynález musí patřit do správných rukou.. Přece nejde, aby Češi zbohatli na tak významné věci.. [mrknutí jedním okem]

236046

18.01.2011 17:16

Malé vítězství rozumu

RE: JINÝ POHLED

90.?.?.?

Zapomněl jste na menší rozdíl - dýchat a jíst musíme, a to už od malička. A co jíte a dýcháte nemůžete jen tak jednoduše ovlivnit. Kdežto kouřit nemusíte, pokud si na to od jistého věku nevytvoříte závislost. A na nedostatek kouření nikdy nezemřete, maximálně se můžete zbláznit, když jste velký závislák. Tabák je droga, at si to přiznáte nebo ne a závislost je důkazem toho, že Vás ona ovládá, nebo tedy Vaše tělo-mozek, a ne naopak. Na vyšším stupni lidstva takové problémy nebudou, jenže to je hudba budoucnosti.

236324

19.01.2011 20:08

Malé vítězství rozumu

RE: Ale no tak, klídek....

90.?.?.?

Ano, málokterý kuřák si dokáže přiznat, že je otrokem své závislosti. A málokdo dokáže dobrovolně přestat, to raději si hledá x výmluv, proč kouření neškodí..Protože přestat znamená zvítězit nad samým sebou a to není snadné.. Bohužel je to droga, která ovládne mozek a mozek ovládá tělo. Hodně kuřáků třeba argumentuje tím, že když si zapálí, přestanou být nervozní. Ovšem neuvědumjí si, že nervozita je abstinenčním příznakem, kdy tělo potřebuje svoji další dávku..Avšak každý jsme strůjci svého štěstí. Osobně si myslím, jak je normální nekrást a nelhat, tak je normální i nekouřit, neopíjet se a nebrat drogy. Nic se tím nevyřeší a tělu to určitě neprospívá, když už neškodí. Jinak uvedené téma nemá řešení a na Zvědavci by nemělo být, zbytečně to jitří rány.

236433

Zdravím, na to nelze jednoznačně odpovědět. Zkuste třeba "Mlčení znamená souhlas". Jinak by to vyřešilo hlasování na způsob "Novinky.cz" + nebo - .. Možný námět pro pana editora v rámci ohlašovaných změn..

237673

Pokud chce pan editor něco technického, tak co třeba nějaký pěkný most, jakožto symbol "překonávání překážek". A třeba půlka nějaký starý a druhá současný, jehož konec končí v mlze (v neznámu..) Jako symbol spojení minulosti a současnosti a nejasné budoucnosti.. A motto třeba "Zvědavec - web o věcech, o kterých se jinde nemluví.." Nebo silnější - "web o věcech, o kterých se jiní bojí mluvit". Přeji hodně štěstí a pamatujte, že někdy méně znamená více (myšleno tím změny..) [smích]

237674

10.02.2011 18:52

Na každé prase se někde vaří voda

RE: Nejhorsi na tom je...

90.?.?.?

Pan Vojta je asi opravdu provolatér, nemá cenu mu oponovat.. Jinak k privatizaci asi tolik - Prvotní a největší bylo snaha pana Klause se ZAPSAT velkým písmem do dějin ekonomie, jak úspěšně provedl transformaci ze socialismu do tržního hospodářství..Když se to začalo pomalu kazit, nebyl schopen chyby přiznat a ty zakrýval dalšími chybnými rozhodnutími (nebo vláda ODS, abych mu nekřivdil). Pak tu byl zjevný záměr naše podniky zruinovat (jako možnou konkurenci) a předat je levně západnímu kapitálu. Bez ohledu na důsledky. Dále se skupina jistých lidí cíleně chtěla obohatit. A odklon od Ruska byl taky plánovaný, protože tam by naše výrobky, ne zcela dokonalé, ale do tamních podmínek ideální, brali. Tatrovky byly jako stvořené pro ruské necesty, ale zrovna ji koupil Američan.. Stejně naše Albatrosy - nic moc, ale pro někoho super. Jenže USA nedovolují jejich export, tak podnik zajde na úbytě..Je to smutné čtení.

237871

12.02.2011 19:20

Mubarak padl. Co bude dál?

RE: Čeští novináři

90.?.?.?

Dobrý den, není to sice k tématu Egypta, ale k Řecku a celkem zajimavé.
[url]http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-evropske-unie/recko-nesouhlasi-s-pozadavky-eu-a-mmf/[url]

237974

26.02.2011 19:34

Snímač

RE: Na svoje otisky prstů by člověk měl být opatrný.

90.?.?.?

Ke kartám - většina bankomatů má kameru (na některých je i upozornění, že fotografie je archivována pro naši bezpečnost), takže v databázi (foto, jméno, adresa..) jsme asi už všichni. A co můžou s fotkama udělat příslušné programy, ukazuje tento odkaz.. Zatím jen v té hezčí formě..
http://www.lidovky.cz/unikatni-projekt-podivejte-s...

238669

27.02.2011 18:17

Snímač

RE: Na svoje otisky prstů by člověk měl být opatrný.

90.?.?.?

Vážený, nechci hodnotit Vaši naivitu, protože nevím, ve které zemi žijete, ale v České republice chodí kreditky poštou doporučeně. Nebo se vydávají v bance, kde na žádosti uvádíte i jiné osobní údaje..Takže asi tolik. [chechtot] [překvapení]

238745

27.02.2011 18:32

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: Libye musi padnout na kolena!

90.?.?.?

Mohl bych pana autora poprosit, aby zde nevkládal obrázky v tak velkém rozlišení?? Ony natahují stránku tak, že se texty velice špatně čtou.. Děkuji za pochopení. [smích]

238746

01.03.2011 17:44

Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí

RE: Pokud to bylo vyvoláno.

90.?.?.?

Kdo ví, pokud se řídí nějakým časovým plánem, tak třeba opravdu čekají na nějaké mystické datum.. Co třeba toho 23.12.2012?? Konec světa (Země) sice nebude, ale může začít konec této lidské epochy.. Viz. i příspěvek dříve, který taky zmiňuje rok 2012.. [zmaten] [zmaten] Prostě když nás připravují na konec "světa", kdo ví, co se za tím skrývá..

238823

11.03.2011 19:49

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

90.?.?.?

Važená paní, děkuji za velmi zajímavé postřehy. Bohužel, o tomto genetickém výzkumu se ve veřejných médiích moc nepsalo, což je určitě škoda. Nevím jak ostatní čtenáři, ale osobně bych velice ocenil, kdyby jste třeba napsala samostatný článek k tomuto tématu. Pak je zde otázka - může tento genetický průzkum nějak potvrdit nebo vyvrátit možnost stvoření lidstva, resp. jendotlivých lidských ras, mimozemskou civilizací? Prostě tam, kde vědci tvrdí, že šlo o "náhodnou mutaci", dosadit "vědomý-cílený zásah stvořitele"?? Děkuji předem.

239321

12.03.2011 20:26

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

90.?.?.?

Možná jsme si nerozuměli, myslel jsem to tak, zda lze geneticky dokázat 100% evoluční vývoj člověka na Zemi bez vnějších zásahů, nebo zda lze připustit, že v některých fázích se stalo "něco", co nejde evoluční teorií zcela potvrdit. To "něco" mám na mysli cílený zásah jiné vesmírné civilizace, ne tedy nějakého imaginárního Boha. I když tuším, že Vy to něco nazvete tou "náhodnou mutací"... Že k našemu vytvoření použili jako genetický základ třeba našeho lidoopího předka, to lze připustit. A dále, zda jednotlivé lidské rasy vznikaly postupným vývojem z černé přes hnědou, rudou, žlutou až po naši bílou, nebo zda byly tyto lidské rasy již takto (s jistým účelem) přímo vytvořeny. Zkuste si přečíst tento odkaz, třeba Vás to inspiruje, konkrétně str.31. http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi.... Chápu, je to na hranici našeho chápání, ale přece nemůžeme tvrdit, že biblické texty o stvoření člověka (někým, netvrdím že jen Bohem), jsou bez reálného základu..

239368

15.03.2011 18:34

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

RE: proč si japonci zasloužili

90.?.?.?

Někde v diskuzi byla zprávička, že snad před cca 14 dny se Japonsko a Čína dohodly na platbě v jiné měně než v dolarech.
Nevíte o tom někdo něco?

239574

17.03.2011 18:41

Globální ekonomická krize: Centrální bankovnictví středem moci

RE: Kde je ta apokalypsa?

90.?.?.?

No, pokud mermomocí chcete nějaké datum, tak nabízím dvě varianty - 11.9.2011 a pak 23.12.2012. Možná má někdo zájem, aby se v budoucnu dětem ve škole ty historické okamžiky pěkně pamatovaly?? Uvidíme, co se vleče neuteče.. [smích] [smích]

239710

26.03.2011 17:12

Japonsko ve spárech HAARPyjí

RE: Video HAARP vs. Japonsko

90.?.?.?

Po zemětřesení na Haiti byl někde v diskuzi vysloven zajímavý názor, že HAARP by mohl primárně sloužit k ovlivňování atmosféry a počasí. Jako tektonická zbraň by se spíše hodilo nějaké zařízení někde v zemi, třeba hluboký důl atd. a z něho vhodnými seismickými vlnami napomáhat vzniku zemětřesení, samozřejmě jen ve vhodných lokalitách.. Tím, že takové zařízení není vidět, je možná snaha vše svádět na ten haarp.. Kdo ví, pravdy se těžko dopátráme..

240414

27.03.2011 23:06

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

90.?.?.?

Dobrý den, nevím jak ostatní, ale taky bych občas přivítal články a diskuze na jiné téma, než je politika, krize a mezinárodní situace. Určitě je spousta "zvědavých" témat, která nejsou na veřejnosti moc šířena, ať z historie, z kultury, z oblasti přírodních věd, vesmíru atd.. Minule měl pan editor takové pěkné hlasování, možná by neškodilo nahodit pár témat a pomocí toho vybrat nejzajímavější..Občas mi to zde připadá dosti monotématické.. Možná neuškodí trocha českého humoru.. [velký smích] [velký smích] [velký smích]
http://www.youtube.com/watch?v=Y-cOOpCzudE&feature...

240550

28.03.2011 19:51

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Neznám ideový plán těchto reforem, ale zásadní dotaz je - bylo by NÁM DOVOLENO ty reformy vůbec zavést?? Vždyť víme, že světu vládne dolar a dluh a jeho majitelé zatím nemaji zájem si svou slepici, co snáší zlatá vejce, jen tak nechat zabít (cokoliv v systému změnit). Možná až dolar padne a nastane nová "renesance", že teprve tehdy bude čas "začít znova a jinak". Velmi doporučuji tento článek k přečtení. http://www.blisty.cz/art/57945.html

240614

29.03.2011 17:32

Tragické selhání „post-komunismu“ ve východní Evropě

RE: Zbytecne cerny clanek

90.?.?.?

Zdravím, asi jste chtěl napsat - ŽILO se nám od roku lépe a lépe, ale už to jde zase pomalu z kopce. Nebo jste bohatý a neznáte problémy obyčejných lidí. Mluvte tedy aspon v jednotném čísle, když už. A za rok dva si zkuste na svá slova vzpomenot, jak bude poznat že je hůře..

240680

29.03.2011 20:52

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Rád bych s Vámi souhlasil, ale opravdu si myslíte, že je možno jen tak stávající ekonomický systém změnit? Teoreticky možná ano, ale prakticky o tom pochybuji. Nechci být otrokem, ale to na věci nic nezmění. A když se osvobodí jeden otrok, zhroutí se tím otrokážský systém? Ne, na to musela být pravá doba, jinak byly oběti marné. Jsme jako v klasické řecké tragédii, kde lidští hrdinové bojují s bohy, ale vždy marně, protože nad nimi nemají šanci zvítězit. A jak dopadli ti, co chtěli změnit nebo narušit dolarový systém - JFK, S. Hussain (začal prodávat ropu za eura ne dolary, a v podstatě i Kaddáfí - taky jedna z finančně nezávislých zemí na systému, dále snad jen Írán).. Sílu změnit má snad jen hodně silný protivník - Čína nebo Jižní Amerika, ale i tam to jde těžko.. V tomto si nemá cenu nalhávat, že by naše země prorazila, čili jako by vystoupila ze systému. Možná jste větší idealista, ale zkuste být realista. Já souhlasím s textem, že změna K LEPŠÍMU může nastat až po zhroucení stávajícího celosvětového systému. Do té doby můžete proti němu bojovat "v mezích zákona", více Vám nedovolí. Nebo věříte že ano??

240690

29.03.2011 23:55

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Děkuji za milá slova. Já si věci vykládám tak, že ke každé velké historické změně musí být pravý a příhodný čas a podmínky. Když se chtěli Maďaři osvobodit od nádvlády Sovětů v roce 1956, skončilo to to krvavě. Stejně u nás v 1968 - nebyl ten pravý čas, resp. ti kdo vládnou to NEDOVOLILI. Až SSSR padl (byl padnut), nastal pravý čas na sametové revoluce. Nebo věříte, že to nešlo podle plánu?? Jenže kdo určuje ten pravý čas - ti, kteří vládnou světem a ti konají tak, jak se jim to hodí. I kdyby se celé Česko probudilo a ruku v ruce chtělo zavést nějakou "nežádoucí" ekonomickou nebo finanční změnu, tak to dobře nedopadne. Třeba by to dovolili provést, ale za podmínky, že okamžitě splatíme veškeré dluhy, které máme u světových bank. A jsme v koncích.. Čili šance bude, až se buď probudí celý svět a řekne dost, nebo až se starý systém vyčerpá a zhroutí se, pokud dříve nenastane třeba diktatura NWO.. Ale uznávám, že nejsem asi realista, ale pesimista. Vaši víru Vám závidím a přeji Vám, ať to dobře vyjde. Něco se ve světě a vesmíru děje, ale otázkou je, zda to jde podle plánu nebo proti plánu. To ví jen oni a možná Bohové na Olympu..

240711

30.03.2011 19:47

Tragické selhání „post-komunismu“ ve východní Evropě

RE: Zbytecne cerny clanek

90.?.?.?

ANO, vše se odvíjí od skutečných příjmů. Jinak se na věc dívají lidé z Prahy, kteří mají nadstandardní platy a jinak lidé z chudých oblastí. Je to stejné jak s průměrným příjmem - říká se cca 23 000, ale neříká se, že cca 70% lidí ho nemá a skutečný příjem těch 70% je třeba 10-12 000. A pokud je v rodině nezaměstnaný, je to na mašli. Stejně rozvedené matky s dětmi - tam je klidně (po odečtu nákladů na bydlení a inkaso) čistá částka 2-3 000,- na osobu a měsíc.. Málokdo má předstvu o živoření chudých lidí. Bohužel - sytý hladovému nevěří.

240745

30.03.2011 21:23

Konečná hra: Rozděl, panuj a získej ropu

RE: no nevím...

90.?.?.?

Trochu mimo, ale nevím, kam to zařadit. Velice zajímavý detail - v seznamu odkazů je 2x uveden i zdejší Zvědavec (proto to zde dávám!!). Panu editorovi gratuluji.

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A...

240753

31.03.2011 18:38

Kdo jsou libyjští bojovníci za svobodu a jejich mecenáši?

PROSÍM už neměnte grafiku Zvědavce

90.?.?.?

Prosím pana editora, aby vrátil pokud možno grafiku zpět, toto se nedá číst !! Jednak je text nalepený od kraje do kraje, příspěvky v diskuzi a v komentáři se slívají do jednoho nepřehleného celku !! Prosím, už na nic nešahejte, Zbědavec byl dokonalý a vraťtě se k původní včerejší podobě !! Ne každé upgrade je ku prospěchu !! Děkuji předem.

240831

11.04.2011 19:01

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Před nedávnem jsem našel velice zajímavý odkaz na knihu z roku 2007 (překlad staršího díla), který v kostce o dalším vývoji tvrdí toto - od roku 2011 se krize ještě prohloubí, protože v USA a pak i v Evropě začnou peníze ztrácet svou hodnotu. V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA, stát nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává. To povede k řetězové reakci a chaosu v celé společnosti.. bude docházet k nepokojům a rabování.. vláda se pokusí získat kontrolu nad situací nasazením armády.. hospodářská situace povede k poměrům, které budou připomínat občanskou válku.. tato situace potrvá až do roku 2017. Pak zasáhnou vojenské jednotky spřátelené země ze severu a nastolí opět pořádek.. Podobná předpověď je i pro Evropu, možno přečíst na odkazu níže, hlavně listy v závěru, od. str 144. Kniha se jmenuje Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů. Pro přesvědčené skeptiky, že je hloupost, mám takovýto závěr - máme jedinečnou možnost si v praxi ověřit, zda jsou opravdu věci "mezi nebem a zemí" Rok 2012 není tak daleko, aby se ho většina z nás nedožila a uvidíme na vlastní kůži. Být připraven nikomu neuškodí. Odkaz na knihu je zde. http://www.uloz.to/778017/proroctvi-o-evrope-thoma...

241523

12.04.2011 21:41

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Máte pravdu, třeba si to neřekneme, nebo jen sami pro sebe. Jak se připravit na období nouze tu byla před časem diskuze, závěr snad takový, že se doporučuje navázat blízké vztahy s lidmi, kteří si budou navzájem oporou. Jinak za sebe netvrdím, že se to vše stane, taky bych si přál, aby rok 2012 přinesl globální změnu lidstva k lepšímu, ale zatím situace jakoby potvrzovala pravdivost textu.

241657

12.04.2011 22:07

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Děkuji, pěkně jste to shrnula. Dával jsem odkaz proto, že pokud někdo v roce 2007 napíše o krizi v roce 2011 a kolapsu v roce 2012, tak je to přinejmenším hodno zamyšlení, jestli je to jen náhoda, nebo opravdu nenápadná příprava na zlé časy.. Teď záleží na tom, kdo bude silnější - zda my lidé, kteří tu cestu do pekel nechceme, nebo oni, kteří ji tak plánují.

241659

Máte 100 bodů za Váš velmi mile ironický styl psaní.. Jen tak dál. [smích] [smích] [smích]

242224

19.04.2011 18:32

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

RE: Americký generál mluví o napadení Libye již v roce 2007

90.?.?.?

Zajímavý článek o arabských revolucích a ropě.
Lindsey hovorí (v zhrnutí): ”Povedali mi, že na Strednom východe posledná z krajín, ktorá bude napadnutá je Saudská Arábia. To bude koniec Ameriky, lebo väčšina exportu ropy pre USA ide odtiaľ. Ropa vystúpi až na $150-200 za barel a zlato až na $2000 za ounce. Striebro tiež rapídne zdražie. Drahú ropu Amerika nezvládne a tiež to, že s dolárom sa prestane medzinárodne obchodovať. Povedali mi, že dolár bude do konca roku 2012 mŕtvy! To zasiahne arabské štáty, ktoré nakupovali americký dlh, ktorý sa za noc zmení na bezcenný papier. Hneď nato euro bude mať problém a padne. V USA bude hrozná hyperinflácia. V supermarketoch bude dostatok jedla, ale nikto nebude mať peniaze, aby si ho kúpil. O dva roky, mi povedali, budeme tak chudobní, že nebudeme mať ani možnosť sa búriť. Oni potom prídu ako nejakí záchrancovia a otvoria ropovody v USA na štyroch miestach: na Alijaške, Rocky Mountains, na Severnej Alijaške a v Montane. V tom čase nás už budú úplne vlastniť, aby mohli založiť svetovú menu a všetko riadiť. Toto všetko mi povedali, že sa má stať”
http://dolezite.sk/Pastor_Lindsey_Williams_predpov...

242228

20.04.2011 18:33

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

RE: aspon staryho dobryho Winstona nechte v klidu spat

90.?.?.?

Pozor, za prvním odkazem je tečka navíc a ta znemožnuje najetí odkazu..

242299

22.04.2011 10:57

BRICS a přestavba světa

A je to tady..

90.?.?.?

Je to k Arabským revolucím a nevím, kam to přidat.

Nejvlivnější osobností světa je Wael Ghonim
Wael Ghonim, který založil na Facebook skupinu, jež vyburcovala protesty proti Husnímu Mubarakovi, se stal nejvlivnější osobností světa roku 2011. 21.duben 2011 - 21:20
Vyplývá to ze žebříčku, který ve čtvrtek uveřejnil americký časopis Time. Třicetiletý Ghonim je ředitelem marketingu společnosti Google pro severní Afriku.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/nejv...

242434

Z Vašeho textu mám dojem, že jste se dostal až před dveře 13.komnaty lidstva, ale zase jste je, nám méně znalým, neotevřel. Přitom tam se asi skrývají ta největší tajemství naší existence. Kdo to jsou ti "oni". Nebo máte aspoň nějaký odkaz, kde by se k tomuto dalo něco přečíst?? Děkuji předem.

242464

23.04.2011 15:36

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

90.?.?.?

O potopení Lusitanie byl přímo film, který běžel i v ČR a i tam byla scéna, jak se do lodi nakládají bedny s municí. Ponorka na loď torpédo poslala, ale to by k potopení nestačilo. Příčinou byly právě výbuchy munice v lodi po zásahu.

242514

23.04.2011 15:46

Politický marketing a války v minulém století

RE: Pokračovat...

90.?.?.?

Taky souhlasím, osobně mi už články o politice, ekonomii, válce atd. připadají stále stejné, jen se mění datum, místo, osoby, ale obsah zůstává. A přitom je tolik "zvědavých" témat, které by velmi zpestřily obsah webu. Jeho jedinečností je právě diskuze, protože tolik znalých lidí se nikde jinde pohromadě nesejde... Snad k zamyšlení panu editorovi. Co tak dát hlasovací anketu, co by čtenáři zde přivítali?? Třeba nejsem sám..

242515

Paní Lin, kdysi mi tady dal někdo níže uvedený odkaz a tak ho dávám zase zpět já. Zkuste si přečíst stránky 70-75 a možná Vám to převrátí chápání minulosti lidstva. A pokud je zde někdo, znalý ještě větší hloubky věci, třeba to doplní..
http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi...

242518

24.04.2011 19:28

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: Elita vybira ,co smime cist a co ne,ale,nuti nase deti cist,co oni chteji.

90.?.?.?

Pane Nohejl, prosím, nedávejte obrázky v tak velkém rozlišení, rozhodí to velikost stránky.. Už tu bylo vícekrát upozornění na tuto skutečnost. Co se týče textu, za jakou stranu tedy chtěl generál Patton bojovat? Z textu to nedává smysl, protože snad za Němce nebo Rusy bojovat nechtěl??.

242601

Vážená paní, snažíte se být ironická jako Vopice, ale zatím jste jen obyčejně jedovatě pichlavá. Nebo jinak - nejste placená provokatérka, co má za úkol zdejší diskuze znechucovat?? My Vám taky poděkujeme, když se začnete chovat slušně.

242603

25.04.2011 16:58

Čína ve studené válce vrací úder

RE: Pravicujicim pivnim tatikum to asi zatim nedoslo:

90.?.?.?

Trošku mimo, ale v sobotním Právu je v článku "Nebezpečná pravda" takovýto zajímavý text: Nelze zaříkávat novou krizi prostřednictvím restriktivních politik, které vedly ke krizi 2008-2009. A přesto to všichni dělají. A přesto připravují, řečeno slovy Fréderika LOrdona - katastrofu: druhý propad globální ekonomiky nejpozději do 18-ti měsíců. Čili že by platilo ono "historie se opakuje", tedy 1929-1932 a dále = 2009-2012 a dále?? Jaký je názor na možnost druhé vlny velké krize v 2012? V tomto roce je totiž (pokud si to dobře uvědomuji) jisté výročí - 99.let od podepsání zákona o FED (tuším 23.12.1913??). Pokud připustíme, že někdo má slabost na jistá data, uvedené datum v 2012 se samo nabízí k zapsání do historie!! Ale čím??

242642

30.04.2011 15:33

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

90.?.?.?

Zkuste si odpovědět na otázku - tu ropu od Arabů kupujeme nebo ji spíše krademe, ev. měníme za bezcenné bankovky. Pokud by existoval oboustraně výhodný obchod, muslimové nemají důvod být na Evropany zlí (aspoň myslím..). Jenže Evropa a USA moc často v politice a obchodní politice používá více nebo méně metody nátlaku, vč. ozbrojeného. V tom vídím důvod, že muslimové západní státy moc v lásce nemají - opět nevím, nikdy jsem v arabských zemích nebyl. Prostě západní civilizace se chová povýšeně a to není v pořádku.

242903

30.04.2011 19:21

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

90.?.?.?

Pan Bartoš, jako vždy skvělý.. Doporučuji všem. Paní magistře obzvláště, možná ji po tom zvlhnou oči dojetím..
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/ptejme-se-komu-s...

242919

30.04.2011 22:03

USA riskují válku s Čínou a Ruskem

RE: Východisko z krize ?

90.?.?.?

Není to sice přímo k tématu, ale velice zajímavé stránky o ekonomice včetně USA.
http://www.pro-investory.cz/aktuality/neco_se_deje...

242925

02.05.2011 17:50

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

90.?.?.?

Možná se nemusíte zatím bát, tipoval bych větší akci až na 9.11.2011, v den slavného 10-tého výročí.. Otázkou je, kde se co stane.

243116

02.05.2011 20:32

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

90.?.?.?

Oprava - samozřejmě 11.9.2011.. To už je za chvíli. [smích] [smích]

243152

07.05.2011 17:20

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie

90.?.?.?

Já taky děkuji, protože negativních zpráv již bylo až nad hlavu a je potřeba se věnovat i duchovnu. A doufám, že takových témat bude více, třeba i z jiných zajímavých oblastí, o kterých se zde dosud moc nehovořilo.. Děkuji.

243663

13.05.2011 20:31

Sociální parazité

NE Katastrófa, ale ZÁZRAK

90.?.?.?

Já za sebe chci napsat, že tento článek je doslova revoluční a tímto Zvědavec překročil svůj Rubikon. Pokud jste to nepochopil, tak kromě světa, viditelného našimi smysly, existuje svět i v jiných dimenzích, běžným lidem nezachytitelný. Vámi uváděný pan Koukolík se asi věnuje deprivantům mezi námi - lidmi, ale ne těmi z jiných dimenzí, kteří ale hrají tu zásadní hru o další budoucnosti lidstva: zlí (temní) proti dobrým (světlí)..Třeba takto laický příklad na podobě strategické počítačové hry - kolem nás probíhá "stategická hra" mezi temnými a světlými. To oni plánují další kroky proti soupeřovi, aby eliminovali jeho síly a získali stategickou převahu, vedoucí k výhře. A my lidé je nemůžeme nijak ovlivnit, na volbu dalšího tahu nemáme žádný vliv, kromě jednoho - dodávání energie (životů, kreditů jak chcete) jedné ze soupeřících stran. Negativní energie nabíjí temné síly, pozitivní síly světlé. A v tom je to, jak můžeme ovlivnit další vývoj. Čili utápěním se v negativních emocích jednak nic na dalším vývoji pozemského světa neovlivní (války, krize atd..), ale naopak pomáhá k dalšímu negativnímu vývoji. Kladné naopak. Proto je důležité, aby se lidé vnitřně změnili na kladné (nebo většina, kdo toho bude schopen).. Možná to někdo vysvětlí lépe, za což předem děkuji. A pokud někdo ze zdejších čtenářů je schopen nás neznalé usměrnit na světlou cestu, tak předem za všechno děkuji..K zamyšlení na toto téma doporučiji třeba tento odkaz, který mnohé vysvětlí http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi...

244008

14.05.2011 16:12

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

90.?.?.?

Pane Vojto, máte pravdu, je to velice hodnotný článek, který by měl být přikládán do každé volební obálky, aby si jej lidé před volbami přečetli. Ale nabízí se otázka-co když je úpadek lidstva plánovaný, chtěný a žádoucí?? A není demokracie jen jeden ze způsobů, který je k tomu využíván?? A to, aby zde byla masa lidí zvaných ovčané, kteří drží hubu a krok a neodporují vládcům tohoto světa, zvaných elity, v cestě k jejich konečnému cíli - totalitní světovládě?? A jak se zdá, celkem se jim daří, když ovládají již větší část zeměkoule..

244056

14.05.2011 19:06

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Můj názor je, že Bohem s velkým "B" bych nazval někoho, do stvořil a řídí celý vesmír. Protože to ale fyzikálně není možné (??, nevím, neboť si nedovedu představit jakkoliv vyspělou inteligenci, která by to dokázala), předpokládám, že vesmír vznikl nějak a řídí se podle svých "vesmírně - fyzikálních zákonů", čili sám od sebe. Pak mám bohy s malým "b", kteří představují vedoucí představitele jiných vesmírných civilizací. A tyto vesmírné civilizace jsou (podle textu v tom Amenti) dobré a zlé.. A opět podle toho textu tyto zlé síly (démoni, jak nás naučila říkat církev) ovládli naši zemi a lidstvo. A v současné době má probíhat boj mezi těmi zlými a dobrými silami o cestu směřování lidstva. Přečtěte si to, doporučuji. Čili velký Bůh asi není a mezi malými bohy se vede válka, kterou našimi smysly nedokážeme pozorovat..A záleží na tom, kdo zvítězí, jak v pozemských válkách. Jinak že by naše civilizace byla ve vesmíru jediná, tomu snad nemůže věřit ani největší pesimista. http://www.novinky.cz/veda-skoly/233380-v-mlecne-d...

244066

15.05.2011 16:35

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Amenti je pro mě něco jako pokus o nenáboženské vysvětlení stvoření lidstva a naší dávné minulosti. Prostě slova, že Bůh stvořil Adama z hlíny a Evu z jeho žebra mi prostě nestačí a nevyhovuje, to je výklad pro lidi ze středověku. Ale když se napíše, že lidstvo je výsledkem genetického zásahu vyspělé (mimozemské) civilizace, tak to je něco, čemu můžu věřit. Ano, je to víra, ale snad postavená na logickém základě. A jestli je Amenti pravdivé, to nemohu posoudit, sám nějaké mimosmyslové zkušenosti nemám. Ale tvrzení, že existuje nějaké vesmírné vědění nebo inteligence v jiných dimenzích, se kterými mohou lidé s mimořádně vyvinutými paranormálními schopnostmi hovořit, tomu se dá taky věřit. Jak se píše v úvodním článku, to že svými smysly nevidím třeba mikrovlny, tak to neznamená, že neexistují..Jediný velký a zásadní problém je v tom, jak poznat, že někdo napíše vyloženě blbost a zdůvodňuje to tím chanellingem. Tady by pomohla jen věcná diskuze s lidmi, o nichž předpokládám, že píší pravdu i o takových mimořádných věcech (zážitcích) a nedělají si z nás dobrý den..Proto taky moc nevěřím na stránky typu Osud, apod. Ale bohužel, jak se vyznal pan editor výše, on tomu nevěří a podobná témata nechce dávat.. Což je škoda, ale s tím se nedá nic dělat..90-desátka [cool]

244115

15.05.2011 17:05

Sociální parazité

RE: Zřejmě jsem měl ten článek uvést nějakým vysvětlením

90.?.?.?

Pane Stwora, z Vašeho sdělení vyplývá, že jste na 1000% materialista, což ale nevylučuje, že věci, na které nevěříte, neexistují..Zvědavec je jedinečný tým, že PRAVDIVĚ komentuje, popisuje a zdůvodňuje věci v oblasti politiky, ekonomiky, válek atd.., ale nic víc. Čili obrazně řečeno, člověk, který zde pravidelně chodí, si udělá pravdivý MATERIÁLNÍ základ, ale na DUŠEVNÍ nadstavbu tu už není nic. Prostě v jistém okamžiku poznání čtenáře ustrne a pokud nechce postupně znovu zakrnět, musí hledat jiné zdroje..
K tomu Rusku a Slovanům takováto úvaha.. Že světu vládne elita, která využívá kapitalistický systém a dolar ke svému vládnutí a ovládání, to je každému jasné. V případě, že by USA a dolar padl, nahradí ho třeba juan, rubl, zlato atd.. Ale změní se tím pádem i společenský systém?? To nevím.. Čili místo toho, že nám bude vládnout kapitalista z USA, může nám vládnout kapitalista z Ruska nebo z Číny.. A zase - budou lepší a míň chamtivější? V těchto zemích se kapitalismus vyvíjí zatím jen krátkou dobu, ale jaká bude generace lidí třeba za 20-50 let? Nebudou stejně zblblí mamonem jak lidé na západě?? O tom si moc iluze nedělám, nevím. Jedinou možností, jak stávající zlý světový systém změnit je změna lidí ale V ZÁKLADU, prostě aby se lidstvo jako celek dostalo na vyšší DUCHOVNÍ úroveň. Pak je otázka - je toho schopno postupným vývojem, než se zničí, nebo skončí v NWO, nebo potřebuje pomoc z venčí? A zde je další záhada - co když naše pozemská elita opravdu slouží, nebo je pod vlivem těch temných mimozemských sil?? To jsou otázky, bez jejichž možného diskutování se věcného závěru těžko dobereme..

244118

16.05.2011 21:14

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Děkuji za milá slova.. Na pane aditora se vůbec nezlobím, naopak..Pokud bych mohl poprost o některé Vaše oblíbené stránky, napište mi nějaký dokaz..V tom balastu se těžko hledá ty pravé, však to asi znáte sám.. Děkuji.. [smích]

244207

18.05.2011 19:10

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Děkuji moc.. Kdybych já na něco narazil, dám to třeba někdy příště pod Váš odkaz..

244335

18.05.2011 19:16

Opravdu potřebujeme Mezinárodní trestní soud?

RE: výzva svědkum

90.?.?.?

Zdravím, není to sice k Dallasu, ale když se zajímáte o tyto věci, třeba Vás zaujme toto video. Bohužel neumím anglicky, tak nemohu posoudit celý obsah. První video je kousek s titulky, druhé pak plná verze v anličtině..
http://www.youtube.com/watch?v=pOBjx0ZiMl4&feature..., celé
http://www.youtube.com/watch?v=7vyVe-6YdUk&feature....
Když tak napište, jak to vidíte? Může to být pravda??

244336

30.05.2011 17:17

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

90.?.?.?

Pokud by uvedené napsal anonym, tak je možné usuzovat, že na Zvědavec dotyčná osoba zabloudila náhodně a uvedený text myslí vážně. Pokud je Valda registrovaný, tak asi zde není poprvé, takže je otázka, jak to myslel...To ví nejlépe on sám a třeba řekne pravdu po tom, jak si přečte reakce zdejších čtenářů. Jinak ale jeho názor není v české společnosti ojedinělý, typický ovčan je dokonale zpracovaný televizí a opravdu věří, že boj proti Kaddáfímu je správný.. Krásné případy jsou v diskuzích na Novinkách nebo na IDnes. I když občas už taky v hlasování vyhraje názor, že boje v Lybii jsou nesprávné a že zde jde o ropu. K tomu mě dojal názor jistého mladého muže, který prohlásil, že on (asi myslel Západ) potřebuje benzín do aut a když nedá ropu Kaddáfí dobrovolně, že máme právo si ji vzít vojensky. To nepotřebuje komentář, bohužel.

245132

04.06.2011 17:49

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Samsung moc nevydrzi

90.?.?.?

Chci se zeptat, dá se skutečné vyzařování mobilu nějak amatérsky změřit? Zrovna v níže uvedeném článku se píše o možnosti vzniku rakoviny jejich užíváním..
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clane...

245496

07.06.2011 21:59

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Myslim si

90.?.?.?

Něco podobného. Jaký asi člověk může dělat policistu!!!??
http://www.youtube.com/watch?v=NlAj4zPAglQ&feature...
[pláč] [pláč] [pláč]

245640

10.06.2011 19:29

Pokr

RE: Pěkný článek

90.?.?.?

Ano, velice pěkný článek, který srozumitelnou formou přibližuje dnešní schizofrenický stav světové politiky. Podle mě ale ten pokr tomu dává trochu "zábavný nádech" a přibližuje to normálním lidem. Chápu, že pokud máte IQ 150, tak je to pro Vás pitomina, ale potom zkuste něco napsat sám, už se těším na Váš článek.. Ono kritizovat umí každý, ale vytvořit něco smysluplného už ne.

245794

14.06.2011 18:35

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Nekřesťanské křesťanství

90.?.?.?

Taky se připojuji k prosbě o uvedení webů, kde se řeší tyto otázky, nebo kde lze o podobných tématech více diskutovat.. Děkuji předem.

246005

14.06.2011 22:09

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Dnes jiz chapu...

90.?.?.?

Možná vás zaujme tato stránka o historii Anunaki. Je tam i email na autora.. Třeba by nám pověděl, odkud tyto informace má.
http://www.osud.cz/sites/default/files/historia_an...

246025

Pane Kropáč, zamyslete se nad větou, kterou jste napsal: Bijte nevěřící psy, pokud vám budou brát zemi a náboženství. Jistě si všimnete slova POKUD a pokud to dobře chápu, vyzývá muslimy k OBRANĚ své země a svého náboženství, což není nic špatného.. Jinak řečeno, POKUD my je napadneme, mají svatý úkol se BRÁNIT.. POKUD byl tento citát opravdu takto řečen, tak nemluví o ÚTOKU.. Jinak z minulosti jsme si v křesťansko - muslimských válkách zhruba kvit a pokud čtete Zvědavce pozorně, má být 3WW vyprovokována právě mezi křesťany a muslimy. Čili bych řekl, že je dráždíme schválně (nebo naše elity), aby došlo k tomu (ne)žádoucímu konfliktu..

246334

18.06.2011 16:18

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

V nedávné diskuzi zde dal někdo zajímavý odkaz na "fiktivní" dokument o pádu dolaru, kdy událost má začít dne 19.12.2012..
Zajímavé datum, což o to... Odkaz je http://www.youtube.com/watch?v=2N8gJSMoOJc.. Pak se tam mluví o QE4, což není daleko od pravdy, QE2 končí a na burzovních vebech se pomalu začíná přetřásat možnost pokračování QE3, čili do roku 2012 by to tak akorát vyšlo. Naskýtá se otázka, zda to není příprava na plánovaný konec světa, resp. správně "konec světa, jak jsme ho dosud znali", čili dolar jako rezevní měna.. Jaký je názor zdejších čtenářů na tuto skutečnost? Vzhledem k tomu, že svět jede podle plánu, může být toto mystické datum 23.12.2012 opravdu plánováno jako datum, kdy se to spustí?? Není to sice politické, ale obchodní téma, ale svou závažností by snad stálo za diskuzi..

246336

18.06.2011 23:01

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

K tématu bych chtěl dodat jen to, že mě trochu překvapuje, jak na tuto možnost ekonomického krachu reagujete s ledovým klidem, jako by šlo o akademickou debatu, třeba o volbách nebo o Řecku či Lybii, o Kubě nebo Venezuele atd... V tomto vidím právě strašný rozdíl - k výše uvedeným tématům můžeme akademicky diskutovat, ale běh dějin to nezmění a nevíc tyto události jsou od nás daleko a nějak bezprostředně se nás netýkají.. Ale pokud ta krize v 2012 začne (třeba jako historická obdoba krize 1929-1932-1938), pak jde o nesmírně závažnou věc, která se dotkne každého z nás, a to velmi výrazně. Třeba na Britských listech se o tématu postindustriální společnosti dost píše, čili je velmi pravděpodobné, že se něco děje, ale nikdo neví, kdy to příjde.. Začal jsem toto téma proto, že dopředu o datu spuštění nikdo nic neřekne, můžeme se jen domýšlet a spekulovat, s větší či menší pravděpodobností. Ale kdyby se nám podařilo odvodit, že se třeba s 50% pravděpodobností v tomto měsíci něco stane, tak se na to můžeme nějak připravit (zbýval by jen rok a půl!!), nakoupit zásoby, uspořádat majetky či akcie (pokud je někdo má), zrušit různé penzijní fondy atd.. Zde časový náskok může mít strašný význam. Je to asi trochu naivní myšlenka, ale zde na tomto vebu jsou lidé, kteří mají velké znalosti a dovedou předvídat a nebojí se ve svých názorech experimentovat, protože víme, jaká hra se hraje.. A pokud by se nám podařilo (samozřejmě bez záruky), aspoň tento jeden tah nějak uhodnout a připravit se na něj, pomohlo by to mnoha lidem. Nevím jak pan editor, ale nezaslouží si tato věc samostatný článek?? Opravdu tu jde o NAŠI budoucnost, ne o něco, co jde mimo nás, co se nás netýká.. Děkuji za pochopení..

246360

Pane Kropáč, omlouvám se, Váš příspěvek jsem špatně pochopil.. Reagoval jsem na první větu citace, a on pokračoval dále. Takže korán říká, že v případě napadení se mají muslimové bránit, ale v případě nenapadení mají nabídnout mír.. Takže tedy není vůči křesťanům předem zaujatý, jak se často na diskuzích tvrdí?? A ještě jednou se omlouvám.. Děkuji.

246398

19.06.2011 17:35

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

Děkuji oběma reagujícím za rady, sice v obecné rovině, ale i to je podnětné. Je fakt, že konkrétní podrobnosti nikdo z nás neodhadneme, ale mohla být k tomu určitě zajímavá diskuze..Takže uvidíme za rok a půl, zda měl ten dokument pravdu.. Jinak pěkné zamyšlení je i zde.http://www.blisty.cz/art/59012.html

246401

27.06.2011 19:12

Spadlo letadlo s jadernými experty jen tak?

RE: TU 134

90.?.?.?

Ono 5 sekund není moc, za tu dobu třeba náhradní agregát mohl naskočit, ale už bylo pozdě.. Neštěstí je, že výpadek byl "jak naschvál" ve fázi přistávání, kdy každá sekunda na reakci pilotů je kritická.. A to, že dokázali přistát aspon na dálnici, je spíše hrdinský čin a ne nedostatek zkušenosti - platí pro příspěvek níže.

246913

02.07.2011 00:31

Řecké hodiny tikají

RE: copak to je pomoc

90.?.?.?

Velice pěkný článek o tom, že každý národ má svou pátou kolonu i ve vládě, která hledí na své zájmy a ne na národ (lid).. A taky hezká diskuze..
http://www.outsidermedia.cz/Demokracie-vs-Mytologi...

247162

03.07.2011 11:24

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

90.?.?.?

Pane tmo, nebudte tak arogantní, to se nesluší.. Jinak za socialismu, bavme se od roku 1980 dále, to už taková hrůza nebyla. Obchody (mimo potravin) byly sice poloprázdné, ale najíte se těch televizí, aut atd. ?? A že nebyla muzika?? To je fakt tak životně důležité, to snad nemyslíte vážně.. Kolik Vám je?? A hlavně byly tu základní životní jistoty co teď nejsou - práce, bydlení, zdravotnictví. Vychvalovat teď životní standard může jen bohatý člověk, co nevidí, kam to spěje. Běžní lidé budou časem stejně chudí, jak v socíku, někteří ale skončí jako bezdomovci (víte co to je??). Prostě stávající režim může kladně hodnotit jen bohatý člověk, který by tenkrát bohatý nemohl být. Byl by stejně "přiměřeně chudý - ale ne nuzný", jak my ostatní.. A k panu Čubovi - četl jsem rozhovor s ním a tam vyloženě psal, že po revoluci byl terčem neustálých kontrol, které hledaly chyby a nedostatky. Hlavně některým lidem vadila jeho "vnitropodniková banka".. Takže tlak neustál a Slušovice rozpustil. Někdo si něpřál, že by zde byl příklad, že "třetí" cesta může fungovat. Bohužel, třeba za 10 let dojdete k tomu, že i tento systém za nic nestojí..

247249

09.07.2011 15:31

Cíl: zničit svobodný internet

Poděkování panu Bartošovi

90.?.?.?

Vážení čtenáři, rád bych vás upozornil na další průlomový článek pana Bartoše ve věci pana Stwory. A pokud můžete, napište do odpovědí čtenářů taky své poděkování, jako výraz pochvaly panu Bartošovi.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/stwora-p...

247600

10.07.2011 20:24

Islám jako geopolitický nástroj pro kontrolu Středního východu

Zeman a Korán-Islám

90.?.?.?

Není to sice přímo k tématu, ale dávám odkaz na článek pana Miloše Zemana, který ostře kritizuje islám. Může někdo znalý k tomuto napsat pár řádků?? Třeba by to zajímalo i více čtenářů. Děkuji.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/proc-povazuji-is...

247652

10.07.2011 21:34

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

Technická připomínka pro pana Stworu

90.?.?.?

Dobrý den, měl bych dvě menší technické připomínky:
1 - Bylo by možné, aby se u příspěvků v diskuzi zobrazoval v datu i rok, čili 07.07.11. Naopak čas není snad tak důležitý, nevím..?? Některé diskuze mají svou historickou hodnotu a pokud se neví, kdy se psaly, je to těžké.. Děkuji.
2 - Přivítal bych, kdyby se při přepnutí obrazu z článku do diskuze nezobrazovaly boční lišty (z diskuze, ve zkratce). Tyto zužují efektivní rozsah pro příspěvky a při delší diskuzi jsou pak články moc úzké.. Tím by se prostor podstatně více využil. Taky děkuji za případné vylepšení.

247664

11.07.2011 19:12

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

90.?.?.?

A jaký teda bude ten NOVÝ, opakuji NOVÝ svět??? Bude lepší než tento STARÝ nebo horší než tento STARÝ. Většinou nás straší, že to bude něco na způsob diktatury, kdy každý bude mít svůj čip a bez poslušnosti nedostane nic, třeba peníze z bankomatu. Pokud by takový svět opravdu byl, pak je jedno, jestli se nazývá NOVÝ nebo STÁVAJÍCÍ STARÝ, důležité je, aby vůbec nenastal !!

247735

12.07.2011 21:09

Evropská unie na pozadí Řecka

Zpráva o financích střední třídy v USA

90.?.?.?

Není to sice k tématu, ale stojí to za přečtení. Velice zajímavý článek o finanční situaci střední třídy v USA a o poklesu jejich majetku za doby krize.
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1857552/americk...

247810

15.07.2011 18:39

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: papá Klaus a národní zájmy???

90.?.?.?

Řekl bych, že pan Bartoš nechce vidět to, co pan Klaus provedl v minulosti, tj. jeho zásadní vliv na špatný průběh ekonomické provatizace. Prostě co bylo před rokem 2000 (příklad), pan Bartoš nevidí a nechce vidět, tam si dal svou vnitřní hranici, kterou nechce za žádnou cenu překročit. Taky řešení, zpět se to nedá vzít. A že si teď v politických námětech souzní a vidí v něm svůj velký idol a vzor?? To je možné a nemáme právo mu to brát, ale taky to nic nemění na tom, že kdyby se hodnotila kariéra pana Klause od roku 1989 dodnes, tak klidně může vyjít najevo, že cca 90% jeho činů bylo proti zájmům naší země a našeho lidu, a jen těch cca 10% z poslední doby může být hodnoceno kladně. Prostě pan Klaus jako privatizátor selhal, ale jako prezident může mít v poslední době svou pravdu. Vše stejně časem vyjde najevo, historie se (ne)dá ošálit. A jak se někde psalo, kdyby se nezprivatizovalo podle požadavků západu, klidně mohlo dojít k humanitárnímu bombardování Čech, aby jsme pustili osamostatnit Slovensko.. Jinak pana Bartoše taky oceňuji za jeho odvahu a jen doufám, že to není tím, že je mu DOVOLENO někým tyto čláky psát. Nejhorší je vždy ztráta důvěry..

248079

16.07.2011 22:21

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: papá Klaus a národní zájmy???

90.?.?.?

Chtěl bych ještě doplnit svůj příspěvek o jednu úvahu - jak jsem psal, v době ekonomické transformace udělal hodně špatného. Ovšem naskýtá se otázka, co když to tak mělo být? V duchu přísloví - všechno špatné je pro něco dobré?? Totiž jestli příjde další vlna světové krize, a má být horší než ta první, tak pád na zem je lepší z prvního stupně žebříku, než z nejvyššího. Čili nás pád dolů nebude (možná) tak bolet, jako národy, zvyklé na lepší poměry. A na závěr perlička, za kterou možná sklidím posměch, ale chci ji napsat. Proroctví Palmových listů z roku 2007 předpovídá toto:
"Od roku 2011 podle západního kalendáře se krize ještě prohloubí, protože v USA a potom i v Evropě začnou peníze stále rychleji ztrácet svou hodnotu.
V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA. Stát již nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává.
Úpadek amerického hospodářství a znehodnocení americké měny dolehnou velmi těžce i na Evropu, zvláště na Německo, které je ve velké míře závislé na exportu. V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a v Praze. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou navzájem podporovat.
Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci."
Pokud k tomu tedy opravdu dojde, může být osobní kontakt pana Klause na pana Putina a Medveděva strašnou výhodou. A jak napsala kdysi nějaká paní v diskuzi: "Čím je Klaus starší, tím má lepší názory na svět. A jeho hlavní dějinná úloha pro naši zem ještě příjde!!" Třeba je to nový svatý Václav, který je tuším, patronem Českých zemí?? Uvidíme, tyto roky nejsou tak daleko a většina z nás se jich jistě dožije. Takže pravdu poznáme sami...

248166

17.07.2011 13:12

Okupace Řecka bankéři

Ještě DS Kahn

90.?.?.?

Narazil jsem někde na tento odkaz - pokud je přínosný, prosím o překlad a zveřejnění, neumím dobře anglicky.. Děkuji..
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392463/Vl...

248188

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?