Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 255 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Kysučan.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.11.2011 17:05

Světová měna a světové dluhy

RE: Mo - goebbelsovský propagandista nevalnej úrovne

Kysučan 85.?.?.?

Asi jediné, v čom máte úplnú pravdu je, že správne sa píše Fed a nie FED, ale je to tak zaužívané, takže v tom budem pokračovať.

FED - bol veľmi špekulačne vytvorený v r. 1913 a mal vtedy cca 300 akcionárov (akcia stála 100 vtedajších USD), samozrejme tých úplne špecialne "vyvolených".Tieto akcie neboli nikdy verejne obchodovateľné! FED vlastne predstavuje medzinárodný finančný kartel, ktorý "zbiera" na úrokoch stovky mld USD/rok a rozdeľuje ich svojim akcionárom! Určite nie obyvateľom USA, aj keď qvázizisk(to, čo zostane po obrovských finančných machináciach), skutočne odvádza do rozpočtu USA. Schéma "tvorby a zberu" FED-u je veľmi jednoduchá (v jednoduchosti je krása...☺):Kupuje dlh vlády USA (ovčanov) za peniaze, ktoré sám vytvára z ničoho a necháva si za to platiť od nich (ovčanov) úrok! Podobne postupujú centrálne banky v takmer všetkých štátoch na Zemi (Rusko alebo Čínu nevynímajúc). FED je jedným z hlavných nástrojov globálnej E-LITY na ožobračovanie bežných ovečiek.Účtovné knihy FED-u nikdy nikto z bežných smrteľníkov nevidel a ani neuvidí...Tobôž kongresmani(česť výnimkám)- tí veľmi dobre vedia, kto ich vlastne platí a nezničia svojho zámestnavateľa ... [smích]
Kto bol vlastníkom FED:
Rothschild Bank of London
Warburg Bank of Hamburg
Rothschild Bank of Berlin
Lehman Brothers of NY
Lazard Brothers of NY
Kuhn Loeb Bank of NY
Israel Moses Seif Banks of Italy
Warburg Bank of Amsterdam
Goldman, Sachs of NY
Chase Manhattan Bank of NY
J.P. Morgan of NY
Samozrejme tie už od r. 1913 doznali mnohých zmien vonkajších štítov (Rotschield)► sfúzovali alebo boli premenované, či skúpené.
Rodiny, ktoré vlastnia FED: Stillman, Harnman, Jiullard, Schiff, Ryan, Rockefeller, Baker, Pyne, Sterling, Morgan, Rothschild, St. George.
Mnohé sú známe,mnohé sú úplne mimo akéhokoľvek záujmu médii - možno skrytá ELITA.

Ako teda Američania môžu zastaviť tých, ktorých cieľom je svetová globálna vláda?

V prvom rade musia ľudia pochopiť a odhaliť ich neľudskú devastačnú činnosť, a potom požadovať skutočnú ZMENU!
V r. 2013 končí storočná koristnícka zmluva vlády USA s FED.Ak by zmluva nebola ďalej predlžená, tak sa pyramída s Hórovym okom zrejme rozsype veľmi rýchlo!!!
Bankovky Federalnej rezervy, ktoré sa nazývajú USD (áno, sú to bankovky súkromného finančného kartelu, podobne ako J-EWRO), by skončili a tým aj veľmi silný oporný bod na ICH ceste ku globálnemu zotročeniu bežných ľudí. PYRAMÍDA by dostala veľké trhliny, ktoré by mohli viesť k jej totálnemu zrúteniu. Preto toľko tanečkov okolo prakticky bezvýznamného Grécka(z globálneho pohľadu)... [smích]
Elitárne rodinky si trošku hrajkajú hru, kto si viacej podojí..

256640

05.11.2011 22:22

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,

samozrejme predpokladám, že Vaše meno vôbec nie je také prozaické, akým sa predstavujete tu na Zvědavcovi.
Musím smeknout klobouk a uznať, že sa vo svojom remesle vyznáte!!!
Troška som si pozrel s kým mám tu česť, t.j. aké príspevky ste na Zvědavcovi čitateľom predostrel.
Hmmm...
Expert na očkovania, GMO, HIV, vraždíci okurky...Inde to bolo viac menej trošku trápne, ako reálne...
Musím uznať, že Vaše vzdelanie v určitých oboroch je mimoriadne vysoké v porovnaní s bežnou populáciou. Predsa si farmakokoncerny alebo GMO producenti nebudú platiť len tak nejakého sráče... [smích]
Odhadujem, že máte vo svojich kruhoch vysoký rating, ale žiaľbohu hráte to na nesprávnej strane ĽUDSKOSTI...
Pokuste sa zamyslieť nad svojou protiľudskou činnosťou, veď určite máte "duševne" na viac, ako podporovať tých, čo to nemyslia s bežnými ľuďmi úprimne!
Bežní ľudia už prestávajú veriť HOVNU, ktoré je krásne zabalené, alebo veľmi učene predostreté (Váš prípad).
Snáď už pomaly nikto neverí globálnemu otepľovaniu vplyvom ľudskej činnosti,výhodám akéhokoľvek očkovania pre blaho ľudí, či iných verejnoprospešných aktivít...
Pán "filantrop" Bill Gates to povedal za Vás..."...ak odvedieme vskutku skvelý kus práce na nových očkovacích látkach… môžeme znížiť [počet obyvateľov sveta] o 10 až 15%".

Tento výrok zjavne znamená, že očkovanie je prostriedkom na zníženie počtu obyvateľov. Je ním rovnako tak aj “zdravotná starostlivosť”, o ktorej už viacerí tušia , že ide skôr o systém “chorej starostlivosti”, ktorý v skutočnosti viac ľuďom ublíži než pomôže...

Prehodnoťte prosím svoju vedeckú (ne)poctivosť...

256655

07.11.2011 19:19

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Occupy Wall Street je už osedlaný kôň = TROJSKÝ KONÍK

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Kysučanka [smích]

Takže diskusie na Zvědavcovi čítajú aj Kysučanky.To ma teší, ak nick zodpovedá persone. [smích] Z ktorej časti Kysúc pochádzaš?

Pýtaš sa na môj názor na peňažnú reformu,ktorá je navrhovaná a popísaná na danej stránke.
Ani som to nemusel veľa študovať.Je to tam krásne napísané a dá sa to vyjadriť známym postupom niektorých hypermarketov:
Ak máš pokazený obsah, tak čo s ním urobíš? Prebalíš ho do krajšieho obalu, aby to pokazené bolo viacej skryté a ľudia to kúpili, reklamovať budú len niektorí... [smích]

Takže navrhovanej reforme nejde:
1)o zrušenie úrokov
2)o znovuzavedenie zlatého štandardu
3)o väčšiu reguláciu ekonomiky...(práve naopak)
4)o zakázanie úverovej,či investičnej činnosti bánk
5)o znárodnenie bánk
6)o zavádzanie neziskového bankovníctva
7)o zavádzanie LETS systémov...
8)o odpúšťanie dlhov
Prvoradým cieľom je udržiavať stanovenú mieru inflácie!!!

Tudiž - téměř všechno špatně Velebnosti!

Čiže status quo ostáva nezmenené.Úrokovo-inflačný model by pokračoval ďalej! Základom skutočnej reformy by malo byť zrušenie úroku (môže byť aj postupné), čím by došlo k stabilizácii a poklesu cien tovarov. Úrok totiž predstavuje nikdy nevytvorenú hodnotu, ktorá slúži na obrovské obohacovanie veľmi úzkej skupiny ľudí a v konečnom dôsledku spôsobuje infláciu, čiže zdražovanie tovarov a služieb (všimni si, kde sú najvyššie platy - v bankovníctve a poisťovníctve ► nie náhodou).
Ďalej sa popisuje činnosť centrálnej banky, ktorá by bola mimo dosahu štátu a neuvádzajú, kto túto banku bude vlastniť (tak je to aj teraz).Je potrebné, čo najskôr zrušiť súkromné centrálne banky a previesť ich pod kontrolu ľudí, to by mal byť ďalší základný bod skutočnej reformy.
Množstvo peňazí v obehu by malo byť prísne kontrolované a naviazané na určitú jednotku, ktorá zodpovedá výkonu danej ekonomiky ( možno súhlasiť napr. s elektrickou energiou, zlato je už anachronizmus).Banky je treba previesť skôr na investičné spoločnosti, ktoré môžu tvoriť zisk, ale musia sa podieľať aj na stratách - proste ako bežná spoločnosť.Úspešný projekt - v prospech drvivej väčšiny ľudí = pekná odmena ...atď.

A v časti Zástancovia tejto reformy je vyobrazených 20 ľudkov, tipni si, koľko z nich je z fajty "vyvolených" guruov? [smích]

256740

07.11.2011 20:18

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,

ďakujem za odpoveď a teší ma, že moje extrapolácie sú nesprávne a že ste skutečný Koubek (skúsim si Vás vyhľadať na nete, veď človek s tak širokým odborným rozhľadom musí aj niečo publikovať, či byť akademicky činný, atď...).A nechápem, prečo ste potom v súvislosti so svojim priezviskom narazil na Jáchyma Kohna (žeby podvedomie?)?
Pevne verím, že Vaše ďalšie príspevky tu na Zvědavcovi budú aj na iné témy, ako obyčajne tie kontroverzno-konšpiračné, ktorým tak radi podliehame a snažíme sa hľadať pravdu. Vo všetkých tých, čo som vymenoval ste stále na jednej strane barikády a máte veľké množstvo oponentov (žeby kolektívne vedomie ľudí bolo ► Koubek versus ostatní = nevedeckí tupci)?
Hmmm...Asi to tak s vedomím,podvedomím a spracovaním informácii mozgom človeka nefunguje!

Veľmi dobre viete ako svet "beží" (už asi dlho pobehujete po tejto planéte) a čo za peniaze dokážu ľudia urobiť (aj predať za 30 strieborných, vraždiť, klamať, podvádzať...atď.). Čím vyššia inteligencia, tým veľmi tenšia hranica k psychickým problémom - vedci teda nie sú žiadna výnimka (napr. ktorí vedci pri globálnom otepľovaní majú teda pravdu ? Kto je teda vedec, kto pavedec, alebo niečo iné???).

Link na výroky B. Gatesa aj s odkazom na originálne video (čudujem sa, že ho so svojim rozhľadom nepoznáte...):
http://www.prvnizpravy.cz/sid=8abf610ee4df81437b9e888fbe11ce63/zpravy/ze-zahranici/bill-gates-priznal-vakciny-maji-snizit-populaci/

Je to na Vás, ako zo svojimi vedomosťami naložíte a aké to bude mať pre Vás dôsledky.

256743

08.11.2011 23:25

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,

ďakujem, že ste ma ušetril vyhľadávania, pretože ste vlastne potvrdil,že aktívny obhajovateľ vakcinácie, či GMO Jiří Koubek je jenom na Zvědavcovi... [smích]
Píšete, že Vaša téza je, že neexistuje žiadna konšpirácia, proste všetko podlieha iba prirodzenému vývoju. S tým takmer absolútne súhlasím.
Proste vývoj poznatkov o skutočnej(pravdivej) veci, či deji je na ľuďoch a ich vnímaní reality a zákonitosti vývoja...Ak si budú ľudia myslieť, že napr. očkovania im pomôžu prekonať prírodu(Boha), ktorá im dala imunitu do vienka a oni s ňou mrhajú, pretože nežijú s ňou v súlade (určite sa zhodneme na fakte, že divo žijúce zvieratá žiadnú vakcináciu alebo lieky nepotrebujú ► príroda sa o to stará úplne bez vplyvu /pa/vedcov sama), tak budú veriť Vám... [smích]
Ak časom ľudia pochopia určité úmyselne zatajované vedomosti a zákonitosti a odbúrajú viacero stresových situácii, ktoré im vystavuje "nepriaznivé" okolie, tak zistia, že príroda je ich lekárom a žiadne vakcíny alebo GMO potraviny, či klamstvá o ľuďmi vyvolanom globálnom otepľovaní jednoducho nepríjmu... [velký smích]

Proste ľudia typu Billa a Melindy Gates nebudú mať jednoducho šancu pokriviť ich vedomie(momentálne ešte skôr nevedomie) v prospech určitých jedincov, ktorým sú poplatní...

A že sa snažíte stále obhajovať niečo, čo už je pre niektorých "vidiacich" alebo "polovidiacich" (ako ja) takmer úplne neobhájiteľné je už len vec Vášho svedomia...

Určite poznáte biblickú zradu Judáša, ktorému veľkňazi(dnešná diskrétna elita), ponúkli 30 strieborných a on zradil...Bill už vplyvom inflácie dostal min. 30 mld. kedysi strieborných dolarov(toliarov) a musí odvádzať určitý desiatok...
[velký smích]

Et tu, Brute?

256818

10.11.2011 22:35

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

RE: Kdo může vynést ven informace o plánování útoku na Irán?

Kysučan 85.?.?.?

>Po tiskové konferenci účastníků G20 v Cannes, Obamovi se
>Sarkozymu omylem mikrofony rychle nevypli a novináři si
>vyslechli, jak Obama vyčítá Sarkozymu, že mu Sarkozy včas
>nesdělil, že Francie bude hlasovat pro přijetí Palestiny do
>UNESCO a začali si podávat Netanyahu.

>
>Sarkozy: „Je ne peux plus le voir, c’est un
>menteur“ Nemohu toho lháře ani cítit.

>
>Obama: „Tu en as marre de lui, mais moi, je dois traiter
>avec lui tous les jours!“ Vy ho máte dost a já ho musím
>poslouchat každý den.Na tomto "odposluchu" je niekoľko zaujímavých prvkov:

1)Prečo bol ten rozhovor vlastne pustený medzi plebs?
2)Koľko takýchto "veľmi zaujímavých odposluchov" majú tí, čo "riadia" bábky ako Obama alebo Sarkozy, či iných k dispozícii?
3)Prečo musí "šéf" najsilnejšej krajiny na svete poslúchať každý deň iz-Ra-elského premiéra?
4)Poslúcha denné telefonáty alebo je len každodenný poslušný mopslík?
5)Sarky nemôže svojho súkmeňovca ani cítiť a Obamovi je asi ešte "hnusnejší"...
6)Je zrejmé, že hlavní aktéri rozhovoru sú ako bežní ľudia a za chrbtom si ponadávajú na šéfika [smích]
7)Netanyahu klame - jako když tiskne...Tí dvaja samozrejme nie sú oveľa lepší.

Niekedy po útokoch na dvojičky mal Bush Jr. vážny prejav pred Kongresom. Počas prejavu pristupil k nemu tuším personálny šéf Bieleho domu a pošepkal mu, že mu volá Ariel Sharon.Bush prejav prerušil a odcupital ako poslušný pejsek a neskôr prejav dokončil...

Väčší pes vždy jeb. ,ako sa hovorí u nás v krčme... [velký smích]

Celkom jasne to naznačuje, ako je usporiadaná politická hierarchia.
Určití "novinári" a takmer iste vybrané tajné služby by nám o plánovaných útokoch na Irán vedeli povedať oveľa viacej, ako Obama a Sarkozy, pretože tí sa to dozvedia asi až vtedy, keď už bolo rozhodnuté...

256891

10.11.2011 23:40

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,


>Jen mě fascinuje jedna věc - proč si myslíte, že váš
>názor na věc je ten správný? Řekl bych, že je to spíše
>otázka víry než nějaké racionality založené na důkazech

Pri najbližšej príležitosti(ak sa taká vyskytne) sa na Vás pán Koubek pripravím aj s viacerými dôkazmi, aby ste nemal pocit, že je to u mňa len otázkou viery a neracionality.Chce to však viacej pohody a času a nielen spontánne písať...
[smích]

Ale pár aktuálnych informácii:

► Baxter sťahuje 300 000 dávok vakcín proti chrípke Preflucell pre veľmi veľké nežiadúce účinky v GB
► WHO(!) oznámila, že očkovací program proti hepatitíde B je pravdepodobne príčinou šírenia tejto nákazlivej žltačky
► Epidémia osýpok v Kanade postihuje prevážne ľudí, ktorí boli proti osýpkam plne zaočkovaní
► Dánska štúdia potvrdila, že po zakázaní thimerosalu (cca 50% obsah ortuti) výrazne klesol počet prípadov autizmu
► Americká štúdia uvádza, že spojitosť medzi autizmom a rastom zaočkovanosti detí (od zač. 90-tych rokov) je štatisticky významná
► Vláda USA vyplatila 83 rodinám odškodné za autizmus spôsobený očkovaním
► Prehlásenie švajčiarskej detskej lekárky: Neočkované deti majú jednoznačne najlepšiu šancu tešiť sa z vynikajúceho zdravia. Akékoľvek očkovanie znižuje šance na dobré zdravie.
► Práca novinára Dana Olmsteda, ktorá ukazuje neuveriteľnú absenciu autizmu v neočkovaných komunitách Amišov (náboženská skupina, ktorá okrem iného zásadne odmieta akékoľvek očkovanie) v Pennsylvánii a Ohiu.
► "The Truth About Gardasil" ("Pravda o Gardasile" )popisuje mladé dievčatá, ktoré dostali jednu alebo všetky tri dávky Gardasilu, trpia extrémnymi nežiadúcimi účinkami, vrátane záchvatov kŕčov, infarktov, autoimúnnych chorôb, chronickej únavy, straty vlasov, bolestí hlavy a srdca, svalovej slabosti, rozrušeného menštruačného cyklu, halucinácií a ohluchnutia, či dokonca ochrnutia, ako aj mnohých ďalších. Niektoré dievčatá po tomto očkovaní dokonca zomreli.

Atď. pán Koubek...Samozrejme by sme sa mohli baviť aj o genetike a jej vplyve na vznik určitých postihnutí,aj o pokusoch na väzňoch v koncentračných nacistických táboroch a o využití nacistických poznatkov vo farmakologických firmách v USA a Nemecku...
Eugenik Bill Gates to myslím vyjadril veľmi jasne, jeho obhajoba z Vašej strany troška postrádala elementárnu logiku!

256894

11.11.2011 16:27

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím MoU,

s úsmevom som si prečítal Váš príspevok.Z toho, čo ste o p. Babišovi napísal, je pravdivého veľmi málo.Ako to môžem tvrdiť?
Ja ho totiž poznám od r. 1992, ako aj trošku jeho rodinné a podnikateľské pomery.

Taký stručný obraz:
► Jeho otec Štefan bol komunistický prominent, ktorý pracoval pre OSN, zastupoval ČSSR pri rokovaniach GATT, či v Európskej hosp. komisii (iste je jasné, že kto pracuje v takýchto funkciách musí byť echt...).Matka A.Scheibner(nie nehľadajme všade nejakého judaistického potomka) do r. 2008 tvrdo riadila celú rodinu. Andrej doma vždy len prikyvoval...
► Mladý Andrej tak mal možnosť študovať vo Francúzsku, či Švajčiarsku a vie perfektne po anglicky, nemecky a francúzsky
► A.Babiš v r. 1985-1990 pracoval ako obch. zástupca Petrimexu (jediný PZO v SR) v Maroku
► Vo viacerých zoznamoch figuruje ako agent ŠtB - v Cibulkových pod menom Bureš (čo myslíte, aký človek mohol v komun. ére zastupovať štát v rôzných kap. krajinách...?)
► V r. 1991 sa stáva riaditeľom skupiny Hnojivá(32) v PZO Petrimex
► V r. 1993 zakladá Petrimex dcérsku spol. Agrofert v ČR
► Následne po zmene na a.s. v r. 2005 potichu zvyšujú Babiš, riaditeľ Petrimexu Rakický a ešte jeden riaditeľ zákl. imanie Agrofertu z 1 mil. Kč na 4 mil. Kč a súkromné osoby sa stávajú majoritnými vlastníkmi Agrofertu, stále pod rúškou, že Agrofert patrí Petrimexu. Vydierajú dodávateľov z pozície šéfov Petrimexu a nahrávajú Agrofertu zopár desiatok miliónov Kč.
► A.Babiš sa sťahuje do Prahy po totálnom kolapse Petrimexu, ktorý zanechal cca 3 mld. Sk nedobytných pohľadávok
► Agrofert sťahuje špičkových pracovníkov Petrimexu a Chemapolu a používa na svojich konkurentov novodobé praktiky konkurznej mafie (skúpenie nevýznamnej pohľadávky a insolventné riadenie - napr. HS Křinec,Agropol)
► Podvodne získava majoritu v podnikoch ako Lovochemie, Precheza
► Financovanie Agrofertu zabezpečuje Citibank, cez švajč. firmu Ameropa
► A. Babiš podporuje štedrými dotáciami hlavné politické strany - ODS i ČSSD (neskôr i SMER a SDKÚ v SR)
► za podvody v kauze Unipetrol je na A.Babiša v Poľsku vydaný zatykač, ktorý je ešte stále platný
► Moravia Energo - kauza Gross - Babiš je priamo úmerná
► A.Babiš nie je chemik, z chémie neovláda takmer nič...
► A.Babiš je typický predátor, ktorý využivá akúkoľvek šancu skočiť obeti po krku (má veľmi dobrých poradcov, hlavne právnikov, ale aj mnohí odborní šéfikovia sú na úrovni ☺)
► A.Babiš by ako normálny manager na strednej úrovni skolaboval hneď v prvom kole na K.O.!Je ako manager totálne neschopný!!!

Záverom by som chcel zdôrazniť, že strana takéhoto človeka, ktorého heslo je "Dejte jim víc" (na ponosy vrcholových managerov, že zahr. korporácie podplácajú) asi nebude úplne v poriadku v prepojení ekonomika - politika... [smích]

Nemôžte MoU veriť všetkému, čo p. A. Babiš vyhlási ...

256935

11.11.2011 22:33

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

Kysučan 85.?.?.?

Ospravedlňujem sa za chybný údaj prechodu vlastnických práv Agrofertu - správne ma byť r. 1995 a nie 2005.

MoU dúfam len, že nerobíte PR novému hnutiu ANO (akce nespokojených ovčanu)?!
Strašne mi to pripomína hnutie Occupy Wall Street alebo hnutie (za chvíľu strana) multimilionára Obyčajných ľudí Matoviča (za ktoré idú kandidovať viacerí trojskí koníci z judaistickej OKS v SR).

Multimilionári v SR (Matovič), multimiliardári v ČR (Babiš) a kozmopoliti ako Edko Chmelár (okupácia J§T) idú bojovať proti nespravodlivosti a korupcii! Práve tí, čo patria medzi hlavných korupčníkov, klamárov, podvodníkov a hlasné trúby...
[velký smích]

Svet je na ruby! Ruby zabil Oswalda, fiktívneho vraha J.F.Kennedyho!


Veríme ešte politikom MoU alebo udo1 ? Alebo len znova poučka z vyššieho politologického marketingu - každý národ má politikov akých si zaslúži?

256945

13.11.2011 18:43

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím MoU,

>To, že pan Babiš řídí své impérium bez skurpulí, ale
>naprosto (od tunelářů, defraudantů a pravicujících
>sociopatů) odlišným a vlastním rukopisem, mi dává naději,
>že se více mýlíte Vy - a méně mýlím já...

Hmmm...nechám to na posúdení čitateľov, či to píšete je nádej,sarkazmus, výsmech pravde alebo patríte k fajte, ktorá veľmi dobre vie, čo píše! Nechce sa mi už okolo tejto témy viacej "tvoriť".

Veľmi dobré počteničko o tunelároch, defraudantoch, zlodejoch, sociopatoch, vraždách a mrtvolách, zatykačoch, prepojení politiky a ekonomiky a pohádka o hodných podnikatelich je České tunely 1 a 2, kde pán Babiš figuruje na čestnom 3. mieste v dieli č.2:

http://nr1a.com/tunely.htm

Tam si určite každý nájde svojho obľúbeného čistokrvného alebo polokrvného chazarského koníka...stačí vsadiť [smích]

Alebo pre lepšie ozrejmenie aj článok z r. 2002 Who is Andrej Babiš (vtedy bolo asi možné napísať aj niečo, čo sa blíži k realite):

http://www.petrol.cz/noviny/clanek.asp?id=2628

256986

13.11.2011 20:27

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek (ako aj anonym90),

ako sa hovorí, že je lepšie 1x vidieť, ako stokrát prečítať, vložím sem odkaz na video, kde vystupujú viacerí lekári(ktorí pochopili a prešli na druhú stranu barikády) a odborníci z viacerých krajín sveta. Nebudem tu teda vkladať odkazy na rôzné články a štúdie a VY budete odpovedať "svojimi" štúdiami.

Doporučujem každému si toto video pozrieť a zvážiť zdravým rozumom to, čo nám autori videa chceli povedať! Video je ešte z roku 1998, ale je stále veľmi aktuálne (dozviete sa tam aj skutočnosť, že projekt prasačia chrípka bol už raz "na svete" a skosil aj mafianskeho bossa Gambina... [smích] ).

Je to o zdraví každého z nás, o zdraví našich detí, či vnukov!
Pretože sa za chvíľu môže stať, že už nebude detí, alebo budú rôzne postihnuté (Bill Gates, keď hovoril až o 15 % redukcii ľudí, to nehovoril len tak do vzduchu, a to, že tak koná už pekných pár rokov s obrovskými sumami v rádoch desiatok mld. USD, ma vedie k úvahe, že nebude len nevedomý užitočný idiot...).
Čo je ešte v dnešnej dobe veľmi alarmujúce je skutočnosť (čo toto video ešte nepostihuje), že "moderné" vakcíny obsahujú geneticky mutované prvky, ktoré môžu nezvratiteľne zmeniť DNA človeka!

Odkaz na predmetné video:

VAKCINACIA.

256993

15.11.2011 10:28

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím MoU,

tak teraz už je to jednoznačnejšie vyjadrenie:

>Ale já Vám netvrdím, že pan Babiš nemá své/ho
>Loutkovodiče...

>
>Jen tvrdím, že pan Babiš místo tunelování dle slavných
>Pouček Prof Big Toonnela naopak kumuluje. A naprostá většina
>jeho firem vzkvétá.

Súhlas, jeho snaha je budovať svoje IM-périum (so všetkými praktikami novodobej maffie, kde bol v prvopočiatkoch aj Toonnel) a nielen rozkrádať už vybudované a posielať prašule do Schweizu, či Liechtensteinu.
Trend maximalizácie ziskov v jeho firmách však zatiaľ ide na úkor kvality konečnej produkcie.
Ja napríklad výrobky firiem z koncernu Agrofert zásadne nekonzumujem (viacej chémie = menej výživných a pre človeka prospešných látok)!

>Vy mi podsouváte, že z pana Babiše dělám Anděla!
>
>Vždy tvrdím, že za KAžDýM větším majetkem MUSÍ BÝT
>ZLOČIN!

Ďakujem za info na spojenie Babiša s Richom. Skutočnosť, že sa s Iránom v pozadí veselo obchoduje nie je pre mňa novina.Veď aj jedna zo základných poučiek Vášho "obľúbeného" prof. Big T. hovorí, že "pecunia non olet" (peniaze nesmrdia). Prečo by mali chlapci chazarskí nechávať plynúť zisky z nerastného bohatstva Iránu len do arabašských kešení. No nie?

>A neptejte se mi, co (nejen) o tom více
>vím...

Sledujem, že máte dobré informácie. Pracujete, alebo máte kontakty na ľudí, ktorí sa živia spracovávaním, analyzovaním a syntézou špecifických informácií?

[smích]

Čo viete o tom, že Irán už dlhšie vlastní zopár jadrových bombičiek a celé dianie okolo iránskeho jadrového programu je len súčasť širšieho globalizačného divadielka s väčšími ziskami takých Richov a jemu podobných (vyššia riziková prirážka)?

257059

15.11.2011 16:51

Konec zázračného léku

BizniSS a zdravie

Kysučan 85.?.?.?

Dnes sa stal obchod s ľudským zdravím jednou z najziskovejších oblastí (ne)ľudského pôsobenia určitých predátorov.
Prečo? Lebo človek a jeho zdravie sa stali tovarom, podobne ako peniaze,sex,vojny,náboženstvo...
"Keď zomrie človek, je to tragédia.Ak ich zomrie milión je to štatistika."(Lenin)
Chazarský degenerát to vyjadril veľmi presne.Čo je to stovky alebo tisíce mŕtvol a desaťtisíce alebo státisíce rôznych postihnutí pre farmakologické firmy? To je len štatistika - 0,1 alebo 0,12 % z pacientov užívajúcich nejaký "liek".
Zdravo uvažujúci jedinec už vie, že telo človeka sa lieči SAMO. Čiže "liek" je len nejaký prostriedok, ktorý má napomôcť k tomu, aby sa telo dostalo do nejakého rovnovážnejšieho stavu - tzv. symptomatická liečba. Obyčajne sú vedľajšie a nežiadúce účinky bagatelizované...
Niekedy však mŕtvoly prevážia a nasledujú súdne procesy, kde málokedy vyhrá človek, obyčajne vyhráva vždy farmakologická hydra! Ale niektoré sú veľmi známe:
Vioxx - firma Merck
Prexige - firma Novartis
Prozac - fima Eli Lilly
Prečo vyhráva? Pretože zisky v mld. USD vysoko prekračujú náklady, kde sú započítané i súdne a mimosúdne vyrovnania!

Žiaden zázračný liečik nefunguje.Mnohí budete namietať...bolí ma zub, tak si dám nejaký Brufen a bolesť je preč. Jasne, ale telo vám bolesťou dalo naznámosť, že niečo nie je v poriadku a vy sa to snažíte oklamať "liečikom".Alebo dostanete chrípku (aj prasačiu).Ako sa hovorí - liečená 7 dní a neliečená tiež 7 dní.
Chrípka vám jednoducho hovorí, že váš imunitný systém je veľmi slabý...atď.
Starí grécki lekári ala Hippokrates hovorili, že 90% chorôb je prejavom vašej psychiky! Mali veľkú pravdu...
Chorej psychike človeka nepomáhajú ani psychofarmaká (psychoterapeuti poznajú príčinu, ale stále nevedia prísť na pôvod) - 13 komnaty judaistických potomkov, ktorí to majú 6x viacej, ako bežná populácia o niečom vypovedajú...

Neverte liekom, vakcínam, lekárom(sú zneučení) - verte svojmu zdravému sedliackému rozumu. A hlavne nikomu nezáviďte tie špinavé nakradnuté miliardy alebo milióny, nedajte sa ovplyvniť re-klamami rôzného druhu, kde farmafirmy hrajú významnú úlohu, Tv správy berte s nadhľadom smejúceho sa opozičníka, buďte stále optimisticky naladení, v rodine sa snažte dosiahnúť mier a harmóniu a užívajte si život.
Choroba je prejavom, že neviete žiť a psychické choroby sú obyčajne prejavom, že neviete žiť s okolitými bežnými ľuďmi a niečo zásadné vám uniká...Tak uniká aj zberateľským a (ne)ľudským jedincom ich zdravie, ich potomkovia a nakoniec aj zdravý rozum...
Akým mečom bojuješ, takým aj zhynieš... [smích]

257077

15.11.2011 21:45

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Lin,

asi nemáte pravdu... [smích]

Pravda vždy nakoniec vychádza na svetlo Božie (ako sa hovorí)...Človek je vlastne voči tomu do určitej miery bezmocný, ak chápete.Každý musí prejsť "očisťovacím" procesom. Niekto tu a niekto inde!
Baba reagovala, hoci nemusela... Ale ľudské podvedomie je tak nastavené...
Kto je bez viny, nech hodí kameňom!

257106

15.11.2011 23:00

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Baba,

ja som len obyčajný Kysučan, nie pán (skúste niekedy len obyčajný Kysučan...☺). Ja Fakebook nemám a ani nikdy mať nebudem.A prosiť niekoho tiež nebudem. Nemajte mi to za zlé, ale proste viem prečo... [smích]
Vaše príspevky sa mi mnohokrát veľmi páčia, preto som vlastne aj reagoval na nejaké to prepieranie Vášho spodního prádelka... [smích]
To, že reagujete na vesničanku, ktorá sa Vám prihovára určitým moravským dialektom asi nebude náhoda.Vlastne asi tušíte o akú osobu sa jedná. Ja nie som sudca, aby som súdil, či je to pravda alebo nie! A ani to nechcem robiť!
Skúste sa povzniesť nad určité ľudské nedostatky. A ak máte svedomie čisté, tak vždy zvíťazíte nad ľudskou neprajnosťou a ohováraním.Cítim však z niektorých Vašich príspevkov, že Vás niečo zožiera ...Čím skôr sa toho zbavíte (vo svojej psychike), tým Vám bude lepšie na duši.

A nikomu sa nemusíte ospravedlňovať (sme len ľudia, ktorí robia občas chyby)!

257110

17.11.2011 18:45

Konec zázračného léku

RE: Zajímavý článek o testování léků a opět Gardasil na scéně..

Kysučan 85.?.?.?

RE:Anonym 90

Lieky, vakcíny a mnohé potravinárske výrobky majú jedno spoločné. A to, že obsahujú syntetické chemické látky, ktoré sú pre ľudský organizmus cudzie a telo proti ním bojuje. Podľa vašej genetickej predispozície a počtu interakcie cudzej chemickej látky v ľudskom tele sa po čase prejaví nejaká choroba alebo telo to nevydrží a človek zomrie!
Napr. liek Vioxx (Merck) má na svedomí odhadom 50 000 mŕtvol a množstvo ďalších postihnutí.Tento "liečik" proti vymyslenej chorobe(zníženie cholesterolu) má veľmi negatívne účinky na onemocnenia srdca a zápaly kĺbov. Tí, čo mali už problémy so srdcom veľmi rýchlo dostali akútny infarkt a tí slabší jednoducho zomreli! Až takýto počet mřtvych donútil firmu Merck v r. 2005 tento JED stiahnúť z predaja (generoval vyše 3 mld.USD zisku/rok).
Alebo obyčajný acylpyrín spôsobuje pri dlhšom používaní onemocnenie srdca , ciev a infarkt.

Farmaceutický priemysel nie je odvetvie na ochranu zdravia, ale investičné odvetvie, kde trh je ľudské telo a hnacím motorom sú zisky. Tie zostávajú alebo sa zvyšujú, keď sa telo nevylieči a ste tak dlhodobo nemocní, pričom pri vhodnej kombinácii vám spôsobia "liečením" ešte ďalšie choroby!

Očkovanie je chrbticou zdravotníckeho systému. Bez očkovania by sa náklady na zdravotnú starostlivosť znížili, pretože celá spoločnosť by bola zdravšia. Vymenili sme ovčie kiahne za autizmus, chrípku za astmu, nákazy uší za cukrovku. Tento zoznam pokračuje ešte dlho. V úsilí o odstránenie malého počtu pomerne neškodných mikróbov sme vymenili dočasné ochorenia za všadeprítomné, celoživotné choroby, poruchy, dysfunkcie a zdravotné postihnutia.
Alebo ďalšia obeť Gardasilu:Trinásťročná školáčka Lucy Hinks nemôže chodiť ani hovoriť po tom, čo absolvovala očkovanie proti HPV, ktoré ju malo ochrániť pred rakovinou kŕčka maternice.
Jej rodičia súhlasili s očkovaním na základe informácií, že vakcína má málo vedľajších účinkov. Dievča v dôsledku ťažkej reakcie na očkovanie spí až 23 hodín denne.

Projekt Cal-Oregon sponzorovaný Generation Rescue (Záchrana generácie) robil prieskum medzi rodičmi zaočkovaných aj nezaočkovaných amerických detí. Výsledky 17.674 skúmaných detí ukázali, že:

u očkovaných detí bol o 120% vyšší výskyt astmy,
u očkovaných chlapcov bol o 317% vyšší výskyt ADHD (hyperaktivita),
u očkovaných chlapcov bol o 185% vyšší výskyt neurologických porúch,
u očkovaných chlapcov bol o 146% vyšší výskyt autizmu.

No a ešte sa pozrite na to čo jete a pijete, pod tzv. E-čkami sa nachádza množstvo syntetických chemikálii, z ktorých niektoré sú klasifikované ako JEDY. Určité lobistické skupiny podobne ako vo farmách presadili ich používanie, pretože generujú vyšší ZISK!

Teraz to všetko skombinujte náhodne dohromady a pridajte k tomu stres a chorý človek s rôznými čudesnými chorobami je na svete [naštvaný]

257185

18.11.2011 16:37

Konec zázračného léku

RE: Zajímavý článek o testování léků a opět Gardasil na scéně..

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Kosk,

skúste trošku popremýšľať o "epidémiach", ktoré ste určite zažil. T.j. prasačia a vtáčia chrípka, kde tá prasačia bola vyhlásená Svetovou zdravotníckou organizáciou(WHO) za pandémiu!!! Mali ste pocit, že bola nejaká pandémia, okrem toho, že Vám to média (tie sú viacmenej vlastnené rovnakou skupinkou ľudí, ako farmakologické firmy vyvíjajúce vakcíny, lieky...) stále tvrdili? Prešli 2 roky a čo ? NIČ! "Strašný" vírus H1N1 spôsobil, že sa z jednotlivých štátov(aj Vašich peňazí) prelialo niekoľko desiatok mld. USD do (ne)správnych vreciek...

Prakticky neočkovaná, dobre odsledovaná populácia sú Amishovia:

Napr. :
V této komunitě jsou vakcinace novorozenců obtížně realizovatelné, protože porody obvykle probíhají v jejich domácnostech, obvykle za účasti porodních asistentek.
Kombinovaná vakcinace proti hepatitidě B bývá vnucována s odůvodněním, že údajně chrání novorozence proti onemocněním jater, která se však nejčastěji přenáší pohlavním stykem nebo injekčními jehlami mezi narkomany. I kdyby tyto vakcíny účinkovaly, měly by být naprosto zbytečné u dětí, jejichž matky nepatří mezi rizikovou populaci. Právě tyto vakcíny spolu s ostatními toxickými druhy, které bývají bezohledně aplikovány novorozencům, bývají spojovány s nárůstem výskytů autismu a syndromu náhlého úmrtí (sudden infant death syndrome – SIDS).

Dan Olmstead – autor internetových stránek „Věk autismu“ provedl v roce 1995 průzkum v oblasti Pennsylvánie, která je hustě obydlena Amiši a nalezl zde pouze tři případy autizmu. Přitom jedním z nich bylo čínské dítě, kterému bylo aplikováno několik vakcín ještě předtím, než bylo adoptováno do nové rodiny Amišů. Další byl celkem vzácný případ dítěte z rodiny, která podlehla masové propagandě a nátlaku lékařů a nechala své dítě naočkovat. U tohoto dítěte došlo k autizmu velmi brzy potom. U třetího zaznamenaného případu se autorovi nepodařilo zjistit žádné okolnosti, které mohly vést k onemocnění.

Okrem toho Amishovia žijú veľmi zdravým spôsobom života a napr. taký výskyt rakoviny je u nich o 72% nižší, ako bežný priemer.

Nepodliehajte všade prítomnej propagande, ktorá u "liekov", vakcín a propagovaní "chorého" životného štýlu je až údesná!

Ohľadom vakcín si pozrite video VAKCINACIA, ktoré som uviedol v komentároch k článku Vakcína Gardasil...z 1.11.2011 a porozmýšľajte zdravým rozumom. Máte to tam aj s komentármi rôznych grafov bežných chorôb lekármi, ktorí pochopili, ako ich systém oklamal.

A nepodliehajte žiadnej panike, ak budete žiť aspoň relatívne zdravým spôsobom života (fyzická aktivita,dobrá psychická pohoda v rodine bez závisti a stresu,konzumácia potravín a nápojov, bez chemických aditív...), nebudete lekárov,lieky a vakcíny vôbec potrebovať!

257259

18.11.2011 18:45

Sametové rozkradení republiky

RE: No pak je to zcela jasné

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím antiseptik,

dúfam, že už chápete, že všetko v novodobých dejinách je plánované... [smích]
Vôbec nie je náhoda, že tu máme ľudí,napr. ako Obama, Klaus, Putin, Al Gore alebo Assange, či Breivik...Alebo rozprávky o Jesusovi, mesiášovi, hodných kapitalistech, UFO, Benediktovi, teroristoch, Bin A-Ladinovi, Apokalypse, r. 2012...
Tí, čo využívajú naivitu a "sprostosť´= neinformovanosť" davu budú mať vždy navrch, ak nepochopíme...
Koľkí z Vás tu cinkali na námestiach v r.1989? A čakali ste, že sa za chvíľku vyrovnáte tým za západnými hranicami. Ako nás páni bradatí prognostici, ako Komárek alebo Fedor Gál (bradatým prorokom nikdy neverte) programovali ► za 5 až 7 rokov dobehneme v životnej úrovni Rakúsko... [velký smích]
A terazky plačeme, že to alebo ono.
Tí, čo vedia, vždy oklamali "svet". Klamú ho aj naďalej a vytrvalo zvyšujú mieru klamu. Včerajšie propagandistické filmy na oslavu demokracie po 17.11.1989 mi už dokonca pripomínali úroveň slaboduchých propagandistických diel socialistického razenia (autori obyčajne sú tí istí).
Vy antiseptik žijete v Kanade a ako píšete máte sa relatívne dobre, ale správne so stavom neľudskosti vo svete nesúhlasíte.
V tom s Vami plne súhlasím.
Ale na koho sa máme vrhnúť? Na tých vybratých a vyselektovaných klamárov, ktorí sa nazývajú politici, alebo na bežných bankárov, alebo na klamajúcich sionistických novinárov, či na judaistickú hereckú zberbu ?
Aká je v tom prípade šanca na úspech, keď majú v rukách všetky silové nástroje?
Nemýľme sa s paralelou tzv. revolúcie 17.11.89 - "Máme holé ruce". Ak by chcel režim zasiahnúť, tak máme zo všetkých "revolucionárov" ala Havel,Ruml,Dienstbier,Schwarzenberg,Čarnogurský,Kňažko,Mikloško,Gál dávno panoptikum voskových mŕtvol!!!
Prečo teda títo "revolucionári" zvíťazili? Pretože už dopredu vedeli (boli informovaní), že tí, čo akože riadia ČSFR, tiež vedia... [smích]
Skutočnú Revolúciu(ľudsky pozitívnu zmenu) je teda možno robiť až vtedy, ak aj bežní ľudia(ovečky) budú vedieť alebo aspoň silno tušiť, ako sú klamaní (jednoducho musia byť dobre a dostatočne informovaní)!
Ináč je čokoľvek odsúdené na absolútny krach!

257268

22.11.2011 16:42

Konec zázračného léku

RE: Zajímavý článek o testování léků a opět Gardasil na scéně..

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Kosk,

možno Vy ešte tápete (nechávate sa očkovať...), ale neprisudzujte to prosím aj mne.

Najprv si musíte uvedomiť, čo je to imunita človeka alebo zvieraťa (človek je len vyšší druh zvieraťa).
Myslíte si, že keď španielska chrípka kosila desiatky miliónov ľudí v r. 1918-1919 dotklo sa toto ochorenie aj voľne žijúcich zvierat? Vírus H1N1...ten umelo nafúknutý z tej prasačej!
Ako vyzerala hygiena, výživa, stres alebo úroveň ľudí na sklonku 1. svetovej vojny?
Pozrel ste si video, na ktoré som tu nechal odkaz?

Čo myslíte, kto bude mať prirodzene vyššiu imunitu:
► človek "požierajúci" výdobytky modernej technologickej spoločnosti s množstvom chemických látok v potravinách a nápojoch
► človek s vyššie uvedenými charakteristikami, ktorý si nechá ešte dobrovoľne(!) vstrekovať ďalšie ľudskému organizmu cudzie chemické látky a patogény vo vakcínach
► človek, ktorý žije spätý s prírodou, konzumuje prírodné(bio) potraviny a nápoje (také už vlastne ani neexistujú, pretože už sú do určitej miery kontaminované vplyvom technologického "pokroku" ) a kašle na celú propagandistickú mašinériu médii

Preto som vybral ako vhodný príklad Amishov...Aká je pravdepodobnosť výskytu javu, že Amishovia budú do značnej miery zdravší, ako tí požierači Happy meal u McDonalda?
Na to si odpovedzte sám...

Viete...ja som žil v mladosti na Kysuciach, čo je taký Bohom zabudnutý kraj(našťastie) a také civilizačné "výdobytky", ako autizmus, detská skleróza, hyperaktivita, rakovina...som skoro vôbec nezažil!

Aby ste chápal Kosk. Ja nič netvrdím na základe nejakých prukazných experimentu. Ja to tvrdím, na základe školy života a informácii, ktoré sú už na nete bežne dostupné.

Každý si je strojcom svojho zdravia sám, ako aj zdravia svojej rodiny (napr. ak žena nielen počas tehotenstva fajčí, droguje...asi ten potomok nebude úplne zdravotne v poriadku)!
Ak konzumujete chemicky upravenú stravu, necháte sa oblbnúť informačnou mašinériou a nechávate sa očkovať a konzumujete liečiky farmakologických firiem, tak len "veľmi dobrá genetika Vašej DNA" dokáže zabrániť obrovkému zdravotnému poškodeniu Vás a Vašich potomkov...
A o to vlastne ide...
Je to vlastne len upgradovaný "nacistický program" výberu vhodných jedincov...
Boh každému dal možnosť výberu!

257489

23.11.2011 12:02

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Kysučan 85.?.?.?

Liebe udo,

wie geht es dir in Afrika ? Urlaub oder Afrikakorps oder ...?


>Ein Reich, ein Volk, eine (Welt?)Union!

Gute Idee!

Otázkou je ► Prečo Island môže a povedzme Grécko nie?
Island je strategický ostrov a je najstaršou parlamentnou "demokraciou", nemá armádu, nie je ešte člen 4. Reichu a dokonca už nemá ani americkú základňu s jadrovými zbraňami(od r. 2006).
Žeby to bolo len v tom, že bežní ľudkovia na Islande sú už tak uvedomelí, že si jednoducho zobrali moc do svojich rúk a Fuhrer na nich kašle, pretože má iné problémy?
No neviem...

Vieš veľmi dobre, že ak Fuhrer bude chcieť, tak islanďania budú mať 1 tresku na prídel a 4. Reich im povedzme vyhlási embargo, lebo majú nezaplatené úroky z úrokov, alebo pre hocičo iné, veď dôvod sa vždy nájde...

Takže Holmes, prečo nám tí Islandsmani ukradli stan a nikdo ich neprenasleduje? Sirius (▲) na nich nepozerá?

Oh, my God!

257551

23.11.2011 14:07

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Mou,

takže írsky fešák J.F.Kennedy a grécky "fešák" Aristoteles(!) Sokratis(!) OnaSSis.
Prečo si vlastne ten škaredý "diabol" Onassis pojmul za choť "škaredú" Jackie s absolútne neženskou postavou,takmer žiadnymi prsiami, dlhými neženskými rukami (drápy), ktoré vždy schovávala do rukavíc, tenkými nohami, ktoré skrývala pod dlhou sukňou a bola určená len na splodenie určitých potomkov (podobne, ako Lady Diana...)?
Väčší predátor jednoducho prebral svoju korisť...
[velký smích]
A prečo si ju fešák J.F.Kennedy vôbec zobral? Pretože to dostal nariadené od svojho taťku Joea ( Jackie pochádzala zo starej šľachtickej rodiny po otcovi, ktorý v čase sobáša bol už totálny alkoholik a nedokázal svoju dcéru ani doviesť k oltáru a jej matka bola židovka Levyova).
J.F.K. je teda vlastne určitý SYMBOL degenerácie (trpel Addisonovou chorobou a niekedy sa nedokázal ani pohybovať a bol sexuálny maniak ). K jeho obetiam patrili vždy krásne ženy - napr. Ive Arvadova (nemecká špionka),Judith Cambellova (súložili ju aj mafiánsky boss Giancana alebo Sinatra ), či Marilyn Monroe (tú súložil aj jeho brat Bob).Mnohokrát poslúžili aj pekné prostitútky pre High society, aj v Bielom dome, kde Jackie bola len pár desiatok metrov od bazénu, kde si to John užíval...Agenti FBI, ktorí J.F.Kennedyho odpočúvali mali o zábavu postarané (obyčajne akt netrval dlhšie ako minútu, ale obdivovali jeho veľmi časté opakovanie...☺ ).

Trošku aktualít:
Dnes je v SR na pretrase odpočúvanie novodobých mafistov, ako riaditeľ TV TA3 (Gučík) alebo novinárov sionistických plátkov...
Odpočúvaní a sledovaní sme už dnes všetci!
Kto odpočúva a kto nakoniec padne - vždy len slabší článok reťaze!

Ak sa však vzoprieš skrytej ELITE, tak z teba urobíme prederaveného pajáca a tvoju manželku bude obšťasňovať ešte väčší SSatan [smích]
Nie je predsa možné tlačiť peniaze bez úroku! Nicht war?

Otec J.F.Kennedyho Joe zbohatol v časoch prohibície v USA na čiernom mafiánskom obchode s alkoholom a prestrelky medzi gangmi Kennedy a Al Capone bývali úplne bežné.
A mafistická parta Giancanu po dohovore s Joeom Kennedy umožnila vytvoriť amerického politika Nr.1 J.F.Kennedyho...

A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... [smích] Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí...

257556

24.11.2011 23:06

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René!

Nejsou koule, jako koule [smích]

Ja Vám nechcem brať J.F.Kennedyho, ako symbol odporu proti neviditeľnej sile v pozadí.
Čo to som o klane Kennedyovcov a zvlášť o JFK prečítal. V podstate sa to dá vyjadriť nasledovnou bipolaritou:

► Na jednej strane (tak ho aj prezentovali média) usmievavý, vtipný, inteligentný a charizmatický človek a politik, milujúci svoju ženu a deti, davmi oslavovaný prezident riešiaci s prehľadom viaceré krízové situácie.

► Na druhej strane fyzický chorý človek, často trpiaci veľmi silnými bolesťami, so silnou sexuálnou deviáciou, ktorý chcel posúložiť každú peknú ženu, ktorá sa okolo neho mihla (psychická choroba),nemilujúci svoju ženu, prezident, ktorý urobil veľmi veľa elementárnych chýb, čo sa mu nakoniec stalo aj osudným (postupne zbieral černé puntíky).

Čo myslíte René, ktorá verzia je bližšia k reálnej pravde?

A myslíte si vážne, že narušil kontrolu FED (ruky neviditeľnej bankovej mafie)? Greenback-y sa nedostali ani do obehu...

Mne osobne je tiež v niektorých veciach sympatický, hoci ako Človek zlyhal...

257623

25.11.2011 19:01

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

keďže tvrdíš, že Island je cvičný polygón (podobne ako Grécko) z viacerých hľadísk, tak som sa na neho pozrel trošku bližšie. No, myslím si, že krajina tresiek je ešte len na začiatku dlhej cesty a mnoho Sirén, Charýbd a Skillov bude ešte pripravených ich zviesť zo správnej cesty. A Kyklop ešte stále vidí (možno menej jasno, ale vidí slušne aj na Islande).
Však posúďme nasledovné údaje:
ISLAND
► 103 000 km² a cca 320 000 obyv. (= malé mesto, čo je zrejmá výhoda)
► Priem. čistá mzda v r. 2010 bola cca 1 100 EUR , ceny sú približne dvojnásobné ako u nás
► Island v r. 2008 zasiahla ťažká kríza bánk, štát ich zoštátnil a mena (ISK) skolabovala:
zatiaľ čo v r. 2007 bolo EURO za 87,6 ISK, tak teraz je 159 ISK, čiže devalvácia o vyše 80 %.
To tvrdo zasiahlo najmä bežných obyvateľov, keď následne prudko stúpla inflácia a ceny. Tí sa začali búriť a protestovať.
► HDP na obyv. klesol z 48 000 EUR(2007) na 29 900 EUR(2010), počet zahájených stavieb bytov klesol z 4 446(2007) na 317(2010)
► Island je vo všetkých spolkoch Kyklopa (NATO,OSN,ILO,FAO,MMF,WTO,...), okrem EÚ (avšak člen Schengenu) , tu však novozvolený(!) parlament po kríze v júli 2009 podal prihlášku do EÚ, hoci to podporuje oficiálne len jediná strana, ktorá dostala 30% hlasov (?)
► Prezidentom je Grimsson (prof. politologických vied) – starý matador, ktorý bol poslancom už v r. 1978 a bol i 4 roky min. financií ( blízka odbornosť v porovnaní so vzdelaním..☺). Vetoval viacero zákonov a nariadení vlády, ale aj referendum o odmietnutí Islandu platiť dane...(stará lavírujúca štruktúra Kyklopa).
► Voľby v apríli 2009 vyhrala Soc-dem. aliancia (30%), tá jediná deklaruje vstup do EÚ a po kríze získala + 3,2 % (divné).
Strana nezávislosti dlhodobo naviazaná na USA (23,5%) stratila 13 % a stratila i vládu, pretože bola u moci, keď Island skrachoval.
Ľavicoví zelení (21,5%) vznikli len v r.1999 (podobnosť napr. so vznikom Zelených v ČR) získali +7,3 % a vytvorili so socdemakmi menšinovú vládu.
Pokroková strana (14,8%) získala + 3,1% - tradičná poľnohosp. strana - odmieta vstup do EÚ
Občianske hnutie, ako nová strana získala 7,3% (to je veľmi málo na občiansku zmenu...)
Menšinová vláda je v permanentnej kríze, každá strana parlamentu má antagonistické programy a ciele, ale napriek tomu prežila zatiaľ viacero hlasovaní o dôvere. Okrem socdemakov sú všetky strany proti vstupu do EÚ (je to nanajvýš populárne...ale parlament to hravo zvládol a aj napriek výraznému nesúhlasu občanov podal Island prihlášku do EÚ...čas).
Volieb sa zúčastnilo 84,5% voličov . Vyše 90 % Islanďanov používa internet (1. miesto vo svete). Informovanosť by teda mala byť vysoká...
►Novú ústavu napísanú v podstate na podnety občanov, ktorá by mala deklarovať priamu demokraciu, musí ešte schváliť parlament ( uvidíme...)

257649

25.11.2011 19:04

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

► Najvýznamnejší obch. partneri sú NL (skoro polovica vývozu), D a GB
► Spor Icesave – spor s NL a GB o vklady v skrachovaných bankách, ktoré prevzal štát. Ľudia si presadili nezaplatenie týchto súkromných vkladov v 2 referendách ( štatút referenda spočiatku vetovala stará štruktúra Grimsson). Spor sa vedie o min. 4,11 mld. USD (poistná čiastka náhrad), pričom celková výška pohľadávok je 8,1 mld. USD. Momentálne skrachované banky vlastní štát, ktorý už rozpredáva v rámci čiastočnej privatizácie zdravé časti bánk (Kyklop vždy zožerie len zdravého barana, odumreté časti nechá ovciam). V súčasnosti je Island v pozícii licitujúceho a lavírujúceho hráča voči ESA, ktorá neuznala jeho argumenty (ide asi len o to, koľko nakoniec zaplatí...ako vždy ...napr. NOVA alebo Sazka).
► Island si na riešenie krízy požičal 2,1 mld. USD od MMF a 2,75 mld. USD od severských krajín a Poľska (ruskú pôžičku odmietol - ?). Bank of Iceland (národná banka) je predsa stále v rukách Kyklopa...
► V posledných 2 rokoch vláda vytrvalo "žmýka" ovčanov. Škrty boli urobené vo všetkých vládnych výdavkov (najmenej v soc. oblasti – 1,5%), dane pre ovčanov stúpli o cca 9% (daň z príjmu fyz. osôb sa pohybuje podľa výšky príjmu od 37,2 do 46,1 % (!) , ale daň pre právnické osoby sa nezmenila a ostáva 20%), DPH stúplo o 5,5 %, zvýšili sa výrazne i dane a ceny u energií, alkoholu, tabaku, ako aj iné dane...Tu Kyklop postupuje jednotne v každej krajine a Island nie je výnimkou, ovčania s mrmlaním súhlasia a moc neprotestujú...

Takže, držím Vám palce Islanďania!

257650

25.11.2011 20:07

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím MoU!

>Vážený pane Kysučane, nikdo nemá "jen" černé nitro... Ani
>já, ani Vy, ani Kennedy, ani např. Íčko Langerů...

>
>Každý, kromě touze po majetku, po moci, po úspěchu,
>páchá/me i dobro. Nebo se o to (alespoň) snažíme.[smích] O tom absolútne nepochybujem!

A píšete:

"Už za Ceasera bylo řečeno, že i Císař Římský může ovlivnit jen max. 10% dění okolo sebe. V 90% je ve vleku událostí."

Osobne si myslím, že to bude ešte o niečo nižšie percento.A ak zoberiem do úvahy povedzme ČR, tak to budú možno už len promile.

A k nasledovnému:

" I proto mi Vaše poznámka ...A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí... připadá zbytečně jedovatá a nepatřičná.
Ale nezlobím se."

Som rád, že sa nehneváte, nebolo to ani cieľom (sledujem, že ste tolerantný MoU).
Ale podľa Vašej inteligencie sa nedivím, že ste moju možno štipľavejšiu (ospravedlňujem sa) poznámku U(SS)A versus U(SS)R pochopili veľmi dobre.

No a Jackie je len a len, ako mnoho ďalších "celebrít", iba mediálne vyfabrikovaný "polotovar", slúžiaci pre konzumáciu emócii davov, ktoré moc nepremýšľajú a konzumujú.
[smích]

A že dnešný svet je len Divadlo na provázku s.r.o.(Vy iste dobre tušíte koho), to s Vami plne súhlasím. Veď všetci tu na svete hráme nejakú rolu...Ale ja osobne tomuto divadlu príliš neholdujem.
Bez postavy hajzlbaby by sa napr. na SSvetovom SSummite žiaden prominent ani poriadne nevys.al...
Správne vylučovanie je totiž veľmi dôležité pre dobré fungovanie žliaz s vonkajšou i vnútornou sekréciou a je jedno, či sa to týka belocha, černocha, emeričana, žida(aj benátskeho), či rudocha... [smích]

257654

29.11.2011 20:05

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Kysučan 85.?.?.?

Who is Naomi Wolf?

Pochádza zo židovskej rodiny. Jej matka je antropologička a autorka knihy Lesbická komunita a otec je rumunský žid Leonard(samozrejme si zmenil meno - Ludovic) a je známy autor horrorov.
Naomi vyštudovala Yale (Skull§Bones) v obore angl. literatúra a neskôr dostala Rhodesovo štipendium(to dostávajú len nádejní adepti na klamanie ovečiek) na Oxforde.
Je to veľmi známa feministka (3.vlna feminizmu) a autorka mnohých podivných článkov a kníh, ktoré sa venujú lesbičkám, pornografii,feminizmu,potratom, sexuálnemu harašeniu ...
Pracovala ako politická konzultantka v kampaniach Billa Clintona, Al Gora alebo H.Clintonovej...(za manžela si vybrala písateľa prejavov Billa Clintona Davida Shipleya, s ktorým sa samozrejme už rozviedla).

Asi ani viacej netreba, aby si rozmýšľajúci človek domyslel, že takýto WOLF ho asi nebude informovať úplne správne... [velký smích]

Kde je teda v tomto článku problém?

Naomi "zistila" o čo vlastne hnutiu OWS ide a to jej otvorilo oči:
OWS chce, aby politika nebyla řízena penězi, aby nebylo možné na politické kampaně poskytovat neomezené sumy.

OWS chce reformu bankovního systému, aby banky by nemohly na sebe brát kvůli zisku rizika, která vytváří deriváty z čistého luftu a likvidují komerční banky a spořitelny.

OWS chce zakázat členům kongresu schvalovat zákony ovlivňující korporace ve kterých mají investiční podíl.

Ak teda o toto ide OWS, tak hnutie (to asi vzniklo spontánne) je už úplne ovládnuté, infiltrované a sleduje ciele elít, pričom využíva energiu nespokojných ovečiek.

Čiže už nie sú problémom bankári a finanční mágovia z Wall Street (o skutočných zločincoch z pozadia nadnárodných konglomerátov a bánk nikto v OWS ani nebrechol), ale na vine sú už nenažratí a skorumpovaní politici - aké prozaické a jednoduché no nie? Koľko "ukradol" Gingrich? 1,8 mil. USD. Koľko dostávajú vrcholoví bankoví kejklíři, aj keď priviedli banku do krachu (samozrejme plánovane)? 50-200 mil. USD ?
A koľko zhrabnú na úrokoch tí jednookí Kyklopovia? Bilióny USD?
Tak prečo nedať Naomi Wolf 15 000 USD, aby im slúžila...

Ovečky sú už riadne nasraté, tak prečo to nevyužiť - len námatkovo:

USA - OWS
ČR - popredný korupčník Babiš ide do politiky na vlne antikorupcie a kritike všetkých politikov (ako Naomi)
SR - iniciatíva 99% oviec predstavila svoje judaistické tváre po reklame v sionvízii Markíza (cca 220 tis. EUR/mesiac)- Sido, Radačovský,Mrázik,I.Weiss...
Ovečky, ak sa dáte stále ovládať, tak vás vždy nejaký WOLF oklame...


[velký smích]

No more comment on...

257847

01.12.2011 12:22

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: K Naomi Wolf a OWS

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím starý doktor,

pre začiatok začnem otázkou. Čo majú filmy End of America, Endgame,Zeitgeist,Ring of Power a mnoho ďalších spoločné(tzv. spinové diela)?

Napadá ma taký úsmevný ľudový vtip:Americká ústava zaručuje slobodu prejavu,nezaručuje však slobodu po prejave. [smích]

Prečo teda tí autori ako Naomi, Michael Moore, Alex Jones a ďalší voľne pobehujú po svete,nik ich výrazne neprenasleduje, robia prednášky, angažujú sa do volieb, píšu a natáčajú "konšpiračné" filmy a reportáže?
Asi jedine preto, že ich diela nehovoria úplnú pravdu, resp. pravdu podávajú tak skreslenú, že výsledný efekt je, že stádo oviec je ešte viac zmätené a už vôbec nevie, kde je košiar a bez domestikovaných wolfov si netrúfa ani premýšľať!

► End of America - kniha a film Naomi WOLF(2007-2008)

len veľmi heslovite o tomto "veľdiele":
- Naomi rada porovnáva fašistické Nemecko a Taliansko s USA (veď je židovka a tí téme fašizmus a holohoax venujú neskonale veľa času)
- zabudla v r. 2007 napísať, že nielen ríšsky snem, ale aj pád dvojičiek je false flag
- zabudla napísať, kde ako prvé vznikli koncentračné tábory
- zabudla napísať, že USA boli fašistickým štátom už dávno pred 2. svet. vojnou (Monroeho doktrína - USA ako policajný štát záp. hemisféry,eugenické programy,pokusy na ľuďoch, väzňoch, vojakoch,sila korporácii a dosadzovanie "správnych" politikov(napr. Standard Oil),Panamský prieplav,neskôr McCarthyho hon na čarodejnice...)
- odkedy fungujú tajné služby so zberom citlivých informácii na nepohodlných ľudí? - žeby sa Naomi len teraz prebudila?
- kontrola tlače je pod ktorou sebrankou (to čo vyplodila je skôr ako čierny humor)
- a dúfam, že nepochybujete, že zákon v celej histórii ľudstva nikdy nebol v prospech bežných ľudí(samozrejme treba pritvrdiť muziku, ale to sa deje po celom svete úplne plánovane)

Ľavicoví judaistickí "myslitelia" typu Naomi Wolf, či Immanuel Wallerstein (keď som si pozrel jeho tvorbu na Britských listoch, tak na mňa vyskočila reklama s Marxom, ktorý mal havlovské V-čko [velký smích] )...


OWS združuje určite veľa inteligentných a premýšľajúcich ľudí. Prečo doteraz nevyhlásili nejaké svoje desatoro, čo vlastne skutočne chcú pre ľudí dosiahnúť?

Napr. :

- ukončenie zmluvy s Federálnymi rezervami v r. 2013
- emitovanie USD, bez úrokovej záťaže
- zrušenie daňových rajov a bankového tajomstva
- zrušenie fiktívnych a špekulačných finančných nástrojov
- zavedenie mzdového stropu pre finančných a korporátnych managerov
- zavedenie registra skutočných majiteľov firiem
- požadovať platenie daní korporáciam tam, kde zisk vytvorili
- ukončenie všetkých vojen, ktoré USA vedú
- výrazné zníženie vládnych vojenských výdavkov a ušetrené peniaze použiť na rôzné skutočne ľudské rozvojové projekty
- silná demonopolizácia informačného kartelu

Ale, to by im asi skutočne išlo o život!

257962

01.12.2011 22:23

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

Kysučan 85.?.?.?

Čo sa na tomto Zvědavcovi človek všetko nedozvie... [smích]

Trebárs, že v GB nepoužívajú kozy a personál nemocníc sú s prepáčením ovečky s kalkulačkou,zhabané veci na letiskách slúžia výmennej šedej ekonomike, nožíky radšej do lietadiel nenosiť, nanajvýš tak na lokálkach v Afrike a milionár MoU nakupuje v duty free shopoch,podporuje indiánov a robí im reklamu ... [smích]

Ale odľahčuje to (človek sa niekedy aj zasmeje), ako to nebýva bežné u všetkých tých pochmúrnych článkov, predikcií a negatív, ktorými sme denne obklopení.Zisťujeme, že sme ľudia s množstvom podobných bežných problémov, i keď niektorí prežili aj zaujímavé story...

Babko (pokus o zjemňujúce oslovenie báby - možno iný by bol vhodnejší, ale nenapadá ma) - dúfam, že sa na mňa nehneváte, keď som Vám ostal v pamäti. Určite som nemyslel vtedajšiu reakciu s akýmkoľvek zlým úmyslom.
Škoda, že nemám ten Fakebook. Mohli by sme si možno virtuálne pokecať, pretože Vaše životné príbehy sú veľmi zaujímavé a netradičné.

Prajem dobrú noc

Kysučan

257984

02.12.2011 20:42

Poslední zpráva MAAE obsahuje pochybné informace

MAAE - koho je táto organizácia ?

Kysučan 85.?.?.?

►MAAE a Irán je už dlhoročne obohratá story
►Napadnutie Iránu je už aktuálne vytrvalo cca 5 rokov, každú chvíľku čitám, že už-už na neho zaútočime, spolu s našim kamarátom Izraelom [smích]
►Prečo Irán nemôže mať jadrové zbrane a taký Pákistán(vyskúšal ju v r. 1988) ich má odhadom 40-50
►Podľa istých vojenských odborníkov(nebudem menovať) Irán vlastní jadrovú zbraň od r. 2005...
►Irán sa po nástupe Mahmúda Ahmadínedžáda a jeho duchovného poradcu ajatolláha Mesbaha Jazdiho(radikálny mučenícky smer Mahdí), ktorý je šéf Národnej bezpečnostnej rady(predtým šéfik tajných služieb - ako ináč) stal "podivuhodným" teritóriom
►Taký Pákistán je zatiaľ ešte verný služobník, slúži aj proti bratom z Afganistanu, aj keď viaceré trenice sem tam vyplávajú na svetlo božie (prezidentom je Ásif Alí Zardárí, ktorý je vdovec, pretože jeho manželka Bénazír Bhuttová - študovala na Harvarde a Oxforde - bola v r. 2007 pre výstrahu zavraždená MI6 za spoluúčasti pákistánskej tajnej služby)
►Kto je vlastne Mahmúda Ahmadínedžáda :
- The Daily Telegraph prišiel v r.2009 so správou, že je žid
- Podľa dokumentov sa Ahmadínedžád menoval pôvodne Saburdžian. Je to tradičné meno iránskych Židov pochádzajúcich z mesta Aradan.
- Rodičia Ahmadínedžáda si podľa denníka zmenili priezvisko v súvislosti s prechodom na islam. Damien McElroy, odborník na iránske židovstvo: koncovka -džian dokumentuje, že ide o Žida, ktorý dodržuje židovské obrady.
- Ahmadínedžád nikdy nepopieral, že jeho rodina si zmenila priezvisko po tom, čo sa v 50. rokoch minulého storočia presťahovala do Teheránu.
- Iránsky blogger, ktorý žiadal objasniť prezidentov pôvod, je už dlhšie za mrežami...
►Ahmadínedžád nemá žiaden problém verejne pomenovať holohoax za podvod alebo útok z 11.9.2001 za prácu CIA a Mossadu

Cestovateľský plán skutočných autorov sionských protokolov sa začína pomaly naplňovať - boj kresťanov proti moslimom ( ktože nám ho napomáha naplňovať v Iráne?):
►Anders Behring Breivik nebol v čase útokov duševne spôsobilý, taký je záver psychiatrov(tak dokonalo ten útok, na prevážne islamských prisťahovalcov naplánoval, až ho vyhlásili za psychicky chorého...☺).Dobrý kmotor(Mossad) sa vždy postará o svojich picciotto(strelcov)
►Henry Ford: "Tento spis je příliš strašnou skutečností, aby byl vymyšlen, příliš pevně založen, aby byl pouhým dílem myšlenek, příliš hlubokým ve své znalosti tajných pramenů života, aby mohl spočívat na podvodu".
►V inom článku je tu aj "cestovateľský" plán: Lýbia,Sýria,Libanon...a IRÁN
►Tajné služby = štát v štáte = výkonná úderná a informačná základňa pyramídy jednookého KYKLOPA (pozerá na vás z 1 USD bankovky alebo aj v rímskokatolíckych kostoloch, či z mnohých filmov alebo clipov)

Nemyslím si,že im chceme znova skočiť jednoducho na udicu , keď je tam taká slabá návnada...

Automaticky kráceno

258002

02.12.2011 21:19

Syrská časovaná bomba

RE: který perverzní úchyl tohle vymýšlí!

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

ešte stále arbeituješ na africkom kontinente?

Prečo si myslíš, že Hillary C. vôbec išla do politiky?
Veď musela to všetko už doma "prežiť a stráviť" aj s Monikou L. aj s Billom aj s mnohými podvodníkmi, s ktorými spolu paktovali, ešte keď Bill bol len adept na arkansaského guvernéra?
Alebo Kyklop ovláda ich "temnú minulosť" a sú "dobrovoľne" prinútení škeriť sa ako cvičené opičky?
Ja osobne si myslím, že b) is richtisschsch?!

Čo bráni Rusom a Číňanom, aby urýchlene otvorili oči plebsu???
Viem, že Kyklop vlastní asi rozhodujúce média, ale vždy existujú formy a prostriedky, ktoré dokážu veľmi rýchlo iniciovať ľudí aj za hlbokej hibernácie Kyklopa a popri skale do jaskyne...
[smích]

Assad and co. už to asi nestihnú...

Sledujem, že si veľký optimista a veríš, že Kyklop už je starý a opotrebovaný a už dobre nevidí. Že už zožral toľkých baranov Odyseovi, že je lehce unavenej po jídle a sníva sa mu, že zajtra si dá ďalších štyroch na raňajky...
Ale on určite čítal, ako dopadol Kroisos, keď sa išiel prebrodiť cez Halys za pomoci Thálesa z Milétu.Ale je možné, že už zabudol a z Délf dostal oveľa pozitívnejšiu veštbu... [velký smích]

Kiežby...

258003

06.12.2011 18:34

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Jaderná válka na obzoru - skutočne?
Ak by niekto patril k skutočnej vládnucej Elite chcel by "zasrať" Zem, na ktorej žije rozmanitým jadrovým odpadom ? Po takej jadrovej vojne by už možno neovládal ani svoj močový mechúr... [smích]
A takto slúži toto vojnové harašenie, aby sa niektorí vyvolenci dobre nabalili, na úkor daňových poplatníkov(bežných ľudí- vyvolenci totiž žiadne dane neplatia).

Tak, tak - pavouk asi sedí v Európe a USA používa ako svoj klacek (vyše 50% celosvetových nákladov na zbrojenie)...
To odkazované video je zaujímavé z viacerých hľadísk:

Kto sú hlavní aktéri:
ALEX JONES - americký moderátor rádiových talkshow
- filmár faktografických filmov a dokumentov (napr. Endgame)
- pravicový „konšpiračný“ teoretik
- správca portálov Infowars a PrisonPlanet
- „veľký“ americký vlastenec, ktorý si veľmi rád kopne do Ruska
- na viacerých am. weboch sú jeho portály označované ako CIA Fakes a on ako CIA rat (potkan)


HAMID GUL - starý veterán tajnej služby Pákistanu (ISI)
- veľký kamarád USA v boji proti ZSSR v Afganistane
- „otec“ Talibanu
- človek stojaci za teroristickými útokmi proti Indii v r.1989
- po prvom atentáte na B.Bhuttovu ho obvinila ako autora – o 2 mesiace ju ISI v spolupráci s MI6 zabila
- prezident Mušaráf ho nechal zatknúť, ale na tlak taj. služieb bol prepustený
- častý hosť na CNN, Al Jazeera...

Čo myslíte?
Pozriete sa do telefonného zoznamu a zavoláte si nejakého bývalého šéfika tajnej služby a on vás bude familiárne oslovovať Alex a posplietate pravdu s klamom a dáte to na konzum ovečkám.
Alebo dostanete číslo od zamestnávateľa (povedzme CIA) na ďalšieho zamestnanca v žolde (trebárs Hamida Gula) a vytvoríte talk show s rovnakým obsahom. Video má za pár dní všetky možné jazykové titulky a šíri sa po alternatívnych weboch...

Skutoční bojovníci za pravdu sú vždy prenasledovaní (trebárs revizionisti alebo protivojnoví aktivisti), ich stránky sú zakazované, diskriminované, hackované...a ich správcovia sú častými hosťami na súdoch (povedzme Stwora)...
Alex Jones je podľa mňa vyložene falošný bojovník za pravdu, ktorého napriek jeho širokej „tvorbe“ nikdo zjavne neprenasleduje.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští!

258118

06.12.2011 20:20

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Kysučan 85.?.?.?

Ďakujem za kompliment Jarmilka (troška sa ospravedlňujem za ten eufemizmus, ale Jarmilka mi zostalo po dobrej a milej kolegyni). Nemôžete to s chválou až tak preháňať...
[smích]

Všeličo by sa dalo napísať oveľa lepšie - a hlavne, aby sme dokázali oddeliť pravdu od lží, na čom je postavená ich mocenská pyramída.
Čo obdivujem na tých judaistkach, ako povedzme Naomi alebo Bobošíková je, že sú úžasne výkonné, tlačia sa(sú tlačené) do médií, do politiky, ovplyvňujú mnoho oviec a ak majú ešte pekný face, tak im mnohí aj uveria(!). Postupujú jednotne a to sa môžeme od nich učiť. Bohužiaľ, im len nemôžeme všeličo veriť!

Ozaj, veď my sme pôvodom skoro rodáci.Divinka je od Kysúc len čo by kameňom dohodil.Ten kaštieľ musel byť kedysi veľmi pekný. "Pekné" sú aj zvyšky po chemtrailsoch nad ním (myslím na tej veľkej fotografii)...
[smích]

Ako sa darí v dnešnej dobe potomkom šľachticov zo Slovenska v Čechách?

258123

07.12.2011 20:48

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím starý doktor,

presne tak, ako píšete: ]"Otázkou dnes je, co je a není dezinformace."
Elitári sú vždy o riadny krok popredu.
S rozvojom internetu im bolo jasné, že aj bežní ľudia (nielen špičky, tajné služby,slobodomurárskí - politici a členovia vo významných managerských funkciách, vybrané novinárske a akademické persony...) sa postupne budú dopracovávať k poznaniu pravdy, resp. k silnému priblíženiu sa k nej.

Čo urobíte? Zahltíte ich informáciami, mnohokrát pochybnej kvality. Pravdu samozrejme obalíte jemne skresľujúcimi malými lžami,čím mnohokrát dosiahnete presne opačný efekt a stádo znova naletí...
Dnes sa odhaduje, že cca 80% informácií na weboch je klamlivých a zavádzajúcich a cca 50-60% diskutérov nie sú reálni ľudia! Sú to skutoční majstri v klamaní.
Tajné služby(hlavne CIA a NSA) spravujú odhadom len v USA vyše 200 "alternatívnych webow". Informácie sa potom lavínovite šíria na ďalšie skutočné alternatívne weby a výsledkom je znova len dezinformačná pyramída tých, ktorí nás už klamú a podvádzajú tisíce rokov [smích]
Presne, ako píšete ► musíme povaliť tú "čiernu" informačnú pyramídu a z každého ich "diela" si vedieť vyextrahovať to cenné, čo tam museli zákonite povedať. Bez toho, by im totiž akákoľvek propaganda, už veľmi ťažko prešla do podvedomia a vedomia človeka. Ale oddeliť pravdu od rafinovanej lži pre mnohých ľudí nie je vôbec jednoduché!
Takže presne, ako u tajných služieb: pozorne sledovať a prehodnocovať!!!

Veď sa zamyslíme nad skutočnosťou, prečo neboli mnohí "fiktívni disidenti", ako napr. Havlovci, Dienstbierovci, Rumlovci, Šabatovci a iní, v SR napr. Čarnogurský alebo marxistický profesor Kusý mučení alebo vraždení...Skutoční disidenti(tzv. naivné a nevedomé křoví) boli kruto prenasledovaní, týraní a dlhodobo väznení!
Jednoducho, komunistické špičky cez svoje tajné služby veľmi dobre vedeli, že sa potýkajú s veľmi silnou skrytou silou, ktorá "pracuje" bez ohľadu na nejaké politické zriadenie... Takže tiež len sledovali. Václava Havla, ktorého pripravovali ako nádejného adepta a neskôr aj použili, uväznili, aby z neho urobili istého martýra a symbol protikomunistického odporu...hah. Chudák, slúži im dodnes, hoci už by nemusel.

Tu si treba všimnúť, že plánujú takých min. 20 rokov dopredu!
Keď sa niekto pritrafí, že by im mohol skrížiť plány (Dubček), tak ho jednoducho odstránia. Treba si ešte všimnúť, akým spôsobom sa to deje. Ak je to na výstrahu pre nejakých ďalších odvážlivcov, tak sa to udeje verejnou popravou (J.F.Kennedy,Benazir Bhuttova alebo Indira Gándiová). Ak je to len pochybenie a nepochopenie úlohy danej persony, tak sa to udeje nejakou "nehodou" (Dubček alebo Haider).Ak je to v nejakom širšom meradle snaha o zblíženie národov a preklenutie určitej animozity, tak spadne celé lietadlo (poľská družina pri lete do Katyne).

Smutné, ale...

Automaticky kráceno

258158

07.12.2011 23:50

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

píšete, že "náš" humanista (môj určite nie, ani inštinktívne u mňa nikdy nebol) už nemôže nič, pretože sa upsal ďáblovi...
Ale môže, je to len a len na ňom! Bohužiaľ, slúži až po hrob.

Nemá potomka (ani umelé oplodnenia Dášenky nepomohli) - Vy, ako ezoterik viete, že Václavove poslanie na matičke Zemi (asi po zásluhe )definitívne končí...Ani Irena Obermannova nepomohla(aj to jej meno veľa vystihuje, pre tých, čo vedia premýšľať...) [velký smích]

Pohotovosť čínskeho námorníctva a ruskej armády:
Určite to nie je len divadlo, nemám to overené z viacerých zdrojov, tak by som to zatiaľ nekomentoval ( v pozadí, môže byť viacero verzií...).

Ad cenzúra:
Pochopiteľne sa v elitárnych kruhoch až tak nepredpokladalo(?!), že aj po mnohostrannej špecifickej "mediálnej masáži" mnohí ľudia pochopia, že povedzme Obama, Havel, alebo Sarkozy, či Merkel sú len pomerne ľahko odhaliteľné a ovládateľné "bábky systému nášho Veľkého brata"...
Ale stále je to málo...Sklamaní ľudkovia po zlých životných skúsenostiach idú voliť znova len tých istých , len v inom prevedení = novovyskakujúcich "panderlákov"(napr. TOP 09,Babiš, hnutie 99% oviec , či Obyčajní ľudia v SR...). NEPOCHOPILI! Prečo cenzúrovať internet???
Keď tak niekedy počúvam chudáka Schwarzenberga, tak mi ho je aj ľúto. Dostal sa do "politických exkrementov" a musí ešte stále verne slúžiť, aj keď by si už ako starej (trošku senilný) dědek raději pospal a užil si starobu...
Koľko % ľudí verí ešte stále nejakému náboženstvu? Koľko % ľudí číta bulvár? Koľko % ľudí sleduje sionsprávy a tie sú pre nich alfou a omegou?
Koľko % ľudí vlastne dokáže triezvo rozmýšľať a dať si určité veci dohromady a konať, ako by skutočný človek mal konať ? Napriek tomu, že máme už pomerne neobmedzený prístup aj ku kedysi hlboko utajovaným informáciam???

Čo myslíte René, prečo ?

258167

08.12.2011 23:02

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Re[překvapení]racle

Aká je spoločnosť, takí sú aj ľudia, ich politici, ich zdravie, ich konanie, ich vôľa, ich vzťahy...
Tí psychopati za oponou toto všetko už dávno vedia, a preto tomu, k ich ceste k svetovláde, "zdárne" napomáhajú - degradáciou morálky, kultúry, školstva, zdravotníctva, potravín, športu, vytváraním falošných ikon (celebrity), falšovaním správ, histórie ...atď.
Čo s tým ? Čo môže jeden človek urobiť ? Ako môže projektovať svoju budúcnosť ? Ak budeme čakať na mesiáša, tak dopadneme tak, ako píšete Oracle - tým budíčkom.
Taký malý príklad:
Pochopili ste, že dnešné komerčné "potraviny" už nie sú potraviny, ale skôr by som to nazval "otraviny". Sám proti gigantickým producentom a hypermarketom veľa nezmôžete. Ale môžete svojimi vedomosťami ovplyvniť svoju rodinu, kamarádov alebo kolegov.To môže mať potom pyramídový efekt. Prestanete kupovať "žrádlo" povedzme u McDonalda alebo od Babišovho Penamu, či Hyzy a začnete podporovať skutočne vlastných ľudí - maličkých okolitých farmárov, ktorí ešte dokážu produkovať pomerne zdravé jedlo. Čo sa po určitom čase udeje? Povedzme McDonald zavrie krám (ako v Japonsku) alebo manageri vyhodnotia vytrvalý pokles predaja ich "otravín" a na vrcholovej porade povedia šéfikom, že národ to ich "žrádlo" už nechce konzumovať.Možno prvá reakcia bude, že treba zvýšiť náklady na reklamu (Kupujte výrobky z našich regiónov = reklama Babišovho koncernu v SR).
Predaj ďalej klesá...Prichádza inovácia výrobkového portfólia a na výrobkoch sa objavujú podivuhodné nápisy:
- natur
- produkt zdravej výživy
- bez umelých konzervantov
- bez umelých farbív
- bez glutamanu
- vysoký podiel mäsa a pod.
Čo nám to vlastne predtým predávali a čo sme to vlastne jedli?

Prestanete kupovať bulvár - za chvíľku zanikne.Prestanete pozerať priblblé TV seriály - nahradia ich. Prestanete kupovať bankové produkty - banky sa budú musieť zmeniť. Prestanete chodiť do kostola, či synagógy - vyschnú príjmy.
A tak je to obrazne so všetkými aspektami života!

V štátnom rozpočte SR na r. 2012 je plán výdavkov na štátny dlh vo výške 5,4 mld. € !
To je skoro rovnaká suma, ako výdavky na školstvo(2,4 mld €), sociálne veci (1,96 mld. €) a zdravotníctvo (1,5 mld. €) dohromady!!!

Tu je zakopaná najväčšia zdochlina jednookého šakala, ktorému viacerí verne slúžia.


[smích]

258218

08.12.2011 23:51

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Dubček sa zdá byť napriek "svojej histórii" čestným, pomerne jednoduchým človekom, ktorý mal určité zásady a s mnohými neľudskými praktikami ponovembrového režimu nesúhlasil (prepustenie väzňov,podivná privatizácia,rozdelenie ČSFR,vplyv CIA a KGB a skrytý boj o korytá...kto zvíťazil je dnes už určite jasné). Ako bývalý gen. tajomník KSČ veľa vedel zo zákulisia, ale dejinne nepochopil, že silnejší pes vždy...

Tých dôvodov, prečo ho odstránili je viacero. Napr. bývalý agent ŠtB v NDR J.Banáš (otec nosatej mediálnej hviezdy Adely v SR) píše vo svojej knihe :

Hypotéz okolo nehody Dubčeka bolo viacero, konzultoval som to s mnohými ľuďmi. Mne to najviac vychádza tak, že by za tým mohla byť ruská tajná služba, lebo Dubček mal ísť svedčiť ako svedok v procese, ktorý vyvolal Jeľcin, keď prezidentským dekrétom zakázal Komunistickú stranu Sovietskeho zväzu. Prirodzene išlo o peniaze, majetok KSSZ, niekoľko miliárd rubľov. Jedna z častí obžaloby boli aj tzv. zahranično-politické aktivity KSSZ, k nej boli pozvaní niekoľkí svedkovia. Určite viem o troch - bývalý poľský premiér Piotr Jaroszewicz, bývalý šéf komunistickej strany Afganistanu Nádžibulláh a Alexander Dubček. Dlho váhal, či tam pôjde. Nakoniec sa predsa len rozhodol, že pôjde svedčiť v neprospech KSSZ, ale už sa tam nedostal... Mysteriózne je, že Dubček mal autonehodu 1. septembra v roku 1992, zhodnou okolností na Deň slovenskej ústavy, o štvrť na desať pri Humpolci, keď sa ponáhľal do Prahy na predsedníctvo Federálneho zhromaždenia. V ten istý deň - v noci na 1. septembra bol neznámymi páchateľmi vo Varšave spolu s manželkou, dokonca aj so psom, zavraždený druhý svedok procesu Piotr Jaroszewicz. Dva týždne na to bol brutálne popravený v Kábule tretí svedok procesu Nadžibulláh. To je zvláštna zhoda okolností...

Alebo:http://lipa.wz.cz/read/dubcek.html

Či spomienky jeho talianskeho priateľa:

Množstvo ľudí na Slovensku je aj napriek oficiálnym výsledkom vyšetrovania presvedčených, že to nebola obyčajná autonehoda, ale dôkladne pripravený atentát.

Na plné ústa to povedal Vittorio Caffeo z talianskej Bologne, Dubčekov dlhoročný priateľ. Bol jedným z mála ľudí, ktorým sa podarilo navštíviť Dubčeka v čase, keď ležal v pražskej nemocnici a mohol ešte rozprávať. "Okolnosti jeho havárie sú veľmi podivné. Vie sa o tom, že sedel vzadu, keď auto havarovalo, ale už sa nevie o tom, že záchranka vzala najskôr iba šoféra. Dubčeka nechala tam. Hoci ležal neďaleko a kričal o pomoc. Sám mi o tom hovoril. "Kričal som asi hodinu, ale akoby ma nikto nepočul. A pritom som ležal od auta asi dvadsať metrov. Potom som stratil vedomie," vravel mi v nemocnici. Tvrdím, že to nebola nehoda, ale atentát," zdôrazňoval Caffeo rok po Dubčekovej smrti.

258224

09.12.2011 17:00

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

>Vo co vlastně jde? Jde o čas, darebáci kteří sní o
>světovládě, usnuli na vavřínech po pádu východního bloku.
>Samozřejmě, že vědí, že systém nekrytých peněz
>potřebuje na obnovení vitality velkou válku, ale mysleli že
>po pádu SSSR si budou moct kdykoliv se jim zachce provést
>dostatečně velký "lokální" konflikt, zničit ty co by
>odmítli šlapat dle jejich not, včetně Ruska, Číny, Indie a
>třeba Marťanů. Kdyby tady byli a nechtěli poslouchat, co se
>jím řekne. Jugoslávie, Afganistán, Irák, Libye taková
>předehra k velké tragédii.

Čokoľvek sa v politike udeje je dopredu plánované...Vôbec si nemyslím, že tí darebáci usnuli na vavřínech.Oni plánujú pekných pár rokov dopredu a takúto situáciu mali vo viacerých variantoch na plánovacích doskách. Nepodarilo sa odstaviť novú (mladšiu) vetvu KGB, reprezentovanú navonok Putinom od vesla, aj keď zaznamenali čiastkový úspech.Jednotné Rusko stratilo 12 miliónov hlasov a dostalo sa pod 50%. To je dosť, takže treba zvýšiť rétorickú agresiu...Hillary,McCain,KiSSinger a ďalší sa nechali počuť.
Putin okamžite reagoval, že drvivá väčšina obyvateľov si neželá "farebné revolúcie" a spolu s Čínou "zachrastili" jadrovými zbraňami.

Takže - intuícia mi hovorí - žiaden strach z jadrovej vojny.To si nikdo v súčasnej situácii nedovolí, pretože to by mohlo mať nedozerné následky pre všetkých, ale hlavne pre tých, čo sa už dlho živia parazitizmom ( na úkor množstva tých, čo im musí stačiť na život cca 2 USD na deň - koľko to bolo v tom videu - 3 mld. ľudí?). Oni, aj so svojou periférnou klikou, by prišli o to najcennejšie, čo ich k tomu vedie - hračka s ovcami a neskonalý blahobyt.
A stlačenie jadrového knoflíku je podľa neoverených informácii veľmi dobre zabezpečené! Nestačí len pár politických alebo vojenských psychopatov...Tam sa konečné potvrdenie dostáva až k skutočným ELITÁM a je jedno, či je to v USA, Izraeli,alebo v JAR, či Pákistane!
Ak by ste bol skutočne elitárnym hráčom, tak to predsa nenecháte povedzme na Obamovi, ktorému platíte mesačný žold 33 000 USD (3x11), alebo Foghovi Rasmussenovi v NATO, ktorý ani nevie poriadne po anglicky ??!
[velký smích]

258250

09.12.2011 23:55

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

súhlasím, že na oboch stranách sú vynikajúci "šachoví stratégovia a hráči". Tí sú vždy v pozadí a obyčajne nikdo o nich moc nevie (nanajvýš blízke okolie a aj to len niečo). Tí, čo sú na očiach verejnosti sú v hre len pešiaci (povedzme, ako píšete Vondra, alebo aj Havel, či ktorýkoľvek politik, napr. Putin bol len plukovníkom KGB). Veď takého Vondru by ste si určite nedosadil niekde, kde treba poznať ofenzívne a strategické možnosti súpera, predvídať jeho kroky, ciele, úskoky, triky, poznať jeho slabé a silné stránky. Na to sú síce analytici , ale tí vidia len parciálnu časť problému. Skutoční hráči , ktoré túto hru hrajú sú vlastne neviditeľní (ako keď hráte proti počítaču - nevidíte, kto a čo do neho inštaloval).Šach je v skutočnosti vlastne boj dvoch nepriateľov s rovnakým mužstvom na začiatku,kde určitú výhodu má ten, ktorý začína a útočí...► nepripomína vám to dnešnú situáciu? Možno len stým rozdielom, že ten biely má viacej figúr, pretože v priebehu hry už viaceré súperove získal . Ten sa potom častokrát uchyľuje k šachovaniu (slovnému chrasteniu pechotnými a taktickými zbraňami), ktoré protihráč ľahko pokryje.
Silné figúry sú vždy utajované a pracujú bez nejakého stresu v zákulisí tajných služieb → do popredia vystavujú len pechotu.
A kde je kráľ alebo kráľovna nie je úplne jasné.

Centrálne banky sú silné figúry. A ak tie začínajú konať pomerne jednotne a koordinovane, znamená to, že asi zaúradoval kráľ! Neverím, že v hre nie je viacero možných scénarov, ale situácia je veľmi nejasná a môže dôjsť k rôzným pokračovaniam, ktoré ešte teória neoverila.
Hlavní protagonisti napr.:
- môžu hru hrať na ostrí noža a ešte viac zbedačovať ľudí ( silná inflácia, až hyperinflácia)
- môžu strategicky manévrovať a povoľovať trošku uzdu a obetovať nejakého pešiaka (Grécko,Portugalsko... čiastočné odpustenie dlhov krajín...)
- môžu obetovať aj silnú figúru za cenu získania pozičnej výhody
(banky a prechod na spravodlivejší systém prerozdeľovania)
- môžu však dostať aj mat (ale to by ľudia museli pochopiť princíp hry a momentálne to tak ešte nevyzerá)

258261

14.12.2011 16:20

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

trošku by som polemizoval s tvrdením, že určitá ELITA prišla k bohatstvu len vďaka investičným bublinám. Za tým je totiž celý komplex prvkov a funkcií spoločenského poznania, ktoré fungujú v určitých koreláciach a umožňujú ovládať nevedomú tlupu ovečiek. Tu nezastupiteľnú úlohu hrajú média, veda (niekedy skôr paveda) a systém vzdelávania (ten funguje na princípe, že ovečky treba naučiť to, čo je pre nich výhodné) a pochopiteľne aj tie, ktoré ste vymenoval, ako "úrovne abstrakcie". Táto hra je už veľmi stará a neustále sa zdokonaľuje [smích]
Levely sa zvyšujú a taktiež aj levely pochopenia hry pre bežné ovečky.
Elitárny pohľad je potom jasný ► Ak ten "dobytok" nie je schopný pochopiť, ako ho ťaháme za nohu, tak nemá právo na takmer nič iné, len na to, čo mu dovolíme. A to nehovorím o nejakej triede na nižšich spoločenských rebríčkoch (tá defacto vôbec nemá šancu sa organizovať a pochopiť viaceré šikovne skryté aspekty svojho fungovania nevedomých a užitočných idiotov), hovorím o ovečkách, ktoré majú VŠ vzdelanie a mnohí aj ďalšie akademické vzdelanie.
Ad)Virtuálna hodnota...
Hmmm...ešte stále je možné za ktorúkoľvek menu kúpiť čokoľvek na svete (u nekonvertibilných mien je to trošku ťažšie, ale dá sa). Čiže, tie meny sú ešte stále reálne = je možné za ne zaobstarať reálne hodnoty! Pochopiteľne ► adepti na globálne ovládnutie sveta ich musia držať pri živote, pretože za ne potrebujú nakupovať reálne statky. Veď od r. 2009 čítam na alternatívnych weboch, že USD sa za chvíľu zrúti a bude dobrý len na použitie na WC (nedoporučujem,papier nemá požadované vlastnosti) [smích]
A...nič. Samozrejme ani (J)E(W)URO tak rýchlo neskrachuje.
Ak by ste bol ELITA-rným hráčom, tak necháte svoju novovyvinutú hračku, ktorá slúži ako test pre ďalšie globalizačné procesy, len tak odrovnať? Ak má problémy, tak zasiahnete a pribehne na pomoc FED alebo i Japonská národná banka, či iné
[smích]

V tom zmysle je názov článku hlboko zavádzajúci (bankstri kontrolujú len svoje pieskovisko).
A Bretton-Wood(sky) systém je už dávno prekonaný a nahradený, čiže nemôže skolabovať.

A žiaden strach z 3. svetovej vojny. Pevne verím, že mnohí skutoční vodcovia ešte národných štátov(nie vonkajší politici, hoci, tí sú ich určitým obrazom), ale aj rôznych tajných služieb, či špičkových výkonných orgánov ELITY sú na takej výške spoločenského poznania, že to jednoducho nedopustia.
Teraz by im na rozdiel od 1. či 2. svetovej vojny išlo skutočne o kejhák. A to si veľmi dobre uvedomujú.

Preto sa neustále snažia dosiahnúť tzv. ROVNOVÁHU STRACHU, aj keď, čo sa týka materiálnej a sofistikovanej prevahy je situácia viac menej jasná. Určite nemusím písať,ktoré štáty za tými rovnovážnymi závažiami stoja a kto je na ktorej strane rovnováhy... [smích]

258551

14.12.2011 20:30

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl - ale všetko má nejaký zmysel...

Kysučan 85.?.?.?

Neviem, či viete aristokrat, kto je autorom(?) tohoto článku.

Takže poďme na to: Leonid Ivašov je starý matador, ktorého novodobé sionmédia nazývajú ruským jastrabom... [smích]
Je to generálplukovník a šéfik akadémie geopolitických vied. Podotýkam, že Putin bol predtým, ako ho kooptovali na "najvyššie miesto" v Sojuze len plukovník KGB... Levašov je už troška iný level. Slúži hlavne k dopracovávaniu geopolitickej rovnováhy a k "rovnovážnemu strašeniu" zbraňami hromadného ničenia.Jeho level je ešte samozrejme o niečo nižší, ako ten, kde sa odohrávajú rozhodnutia, ktoré sú navonok prezentované Ruskom(Medvedevom, Putinom alebo Lavrovom).
Keď tak čítam tie reakcie čitateľov na volebné výsledky v Rusku a Putina,Mironova,Nemcova,Javlinskeho,Žirinovskeho...☺


Rusko a jeho predstavitelia sú pod tvrdým útočným tlakom BIELEHO v šachovej geopolitickej hre. Samozrejme, že tá hra sa odohráva na úplne inej doske, ako nám je navonok prezentovaná...
Rusko v skutočnosti nemá ani JEDNEHO skutočného spojenca! Snaží sa o spoluprácu s Čínou, celkom sa mu niečo darí poriešiť aj s Indiou, s Iránom alebo Brazíliou.
Treba si uvedomiť, že keď padne Rusko, tak sme ako ovce vystavené na úplnú porážku globálnych fašistov, ktorí reprezentujú navonok skrytú ELITU pod "démonkratickou vlajkou USA alebo EÚ". Nepozerajme teraz na to, kto je alebo nie je chazar-aškenazi(v Rusku je ich cca 20% obyvateľstva - ak berieme do úvahy 1/4 genetický materiál - ktoré majú ich gény a zo slovanských štátov sú na tom "najhoršie" Čechy, kde je ich génofond zastúpený na 8-9%...). Najslovanskejší národ sú podľa genotypu Slováci a Maďari...☺

Napr. tu citovaní autori L.Ivašov alebo na druhej strane Webster Tarpley už v r. 2005 strašili vojnou s Iránom v horizonte dní...
A stále NIČ...

Tzv. teória Rovnováhy strachu v reálnom prevedení...
[velký smích]

258575

14.12.2011 22:04

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

začnem otázkou. Who is Robert McNamara? Za vlády J.F.Kennedyho bol tajomníkom na Ministerstve obrany USA. Spolu s J.F.K. a jeho bratom riadili operáciu blokády Kuby, po tom, čo zistili, že sa im situácia absolútne vymkla spod kontroly - urazili všetky vtedajšie vojenské špičky USA!!! J.F.Kennedy predtým radšej tr.kal všetky krajšie babenky, ktoré sa zjavili v jeho okolí a na správy z tajných služieb mu tak nezostávalo veľa času. Mal tajné kontakty cez sieť agentov CCCP priamo na Chruščova, kde významnú úlohu hral práve McNamara(tiež Ír, ako pôvodný Kennedyho klan). Erotoman J.F.Kennedy prerušil na 14 dní(!) svoje súložné operácie a riadili s Mc Namarom "záchranu" USA. Vtedy sa dokonca aj vyjadril, že prvýkrát ľutuje, že bol zvolený za prezidenta...Okrem toho McNamara hral významnú úlohu pri Vietnamskej vojne a bol "špinavým" agentom General Dynamics pri zakázkach pre armádu (napr. F 111, ktoré bolo úplne fiasko voči ponuke Boeingu), viackrát bezúspešne vyšetrovaný senátnou komisiou. Za "zásluhy" bol v r. 1968 menovaný za prezidenta Svetovej banky (do r. 1981)!!!
Veríte mu, že CCCP malo už vtedy jadrové rakety na Kube? Ja nie.

IRAK

- vytvoríte CIA bábku Saddama Husseina
- nakŕmite ho zbraňami(samozrejme s pekným ziskom) a ten zaútočí na Irán, kde nemáte kontrolu
- vojna sa tiahne 8 rokov a obe krajiny silne utrpia
- potom mu oficiálne predhodíte Kuvajt (čoby provinciu Iraku), pretože ho už nepotrebujete a potrebujete sa ho zbaviť
- Saddam naletí, nabehne do Kuvajtu, a potom sa nestačí čudovať, čo následuje ► vojna v Perzskom zálive a jeho zámestnávateľ ho predal USA
- skusí vystreliť pár SCUDOV na Izrael a čaká, že sa ho niekto pre boha ujme
- smola - embargo - vycicanie Iraku
- Saddam nepochopil, podobne, ako Kaddáfi a skončil rovnako ♀

NOBELOVA CENA

- sa momentálne udeľuje len tým, ktorí verne služia SATANOVI (Elitám) a prispievajú výraznou mierou ku klamaniu ovečiek
- ak Nobelovu cenu mieru udelia povedzme Arafatovi,Peresovi,Kissingerovi,Gorbačovovi,Ahtisaarimu,Obamovi tak absolútne nepochybujte...

WE ARE CHANGE - iste silne cítite tú zmenu k lepšiemu, k mieru, k ľudskosti... [velký smích]

OBAMA nemôže takmer nič - aj keď sa ide vyčúrať, tak mu na pipíka kuká jeho osobný strážca [smích]

A absolútne nepochybujte, že každé jeho slovo do akéhokoľvek komunikačného prostriedku je zaznamenávané!

258579

17.12.2011 19:08

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

o konšpiračných teóriach, tajných spolkoch, boji dobra a zla ...by sa dalo popísať tisíce strán. Skúsim teda len heslovite:

► V podstate sa jedná o boj o svetovládu, pod fašistickým vedením skrytých ELÍT → jeden štát, jedna mena, jedno náboženstvo, atď. ,s absolútnym zotročením ovečiek. EÚ s nevolenými predstaviteľmi na čele je taký cvičný polygón.
Rôzné celosvetovo fungujúce formácie sú už dávnejšie vytvorené, ako napr. OSN, Svetová banka,MMF, BIS, WHO...
Napr. :Určite ste si všimli, keď sa vytvorila falošná "prasačia chrípka", ako všetky krajiny pekne nakupovali, pod diktátom WHO, vakcíny (okrem Poľska - tak aj predstavitelia dopadli).
► Illumináti, slobodomurárske tajné spolky, rôzné beta, kappa, psí, omikron ...združenia, náboženské kliky, tajné služby...
Navonok sa ľuďom zdá, že moc je v rukách politikov.Málo kto však už vie, že aby niekto mohol vykonávať určitú vyššiu pol., či managerskú funkciu musí byť v nejakom tajnom spolku.Potom má vždy nad sebou nejakého vyššieho "brata", ktorý ho v určitých podstatných veciach riadi(koľko na priamo je ťažko povedať).
Tieto nie príliš humánne spolky medzi sebou normálne bojujú, kto viacej oklame ovečky a zmocní sa väčšieho balíka [smích]
Preto je aj taký špinavý politický boj. Dosadíte za politikov vhodné figúrky a tie vám potom prinášajú rôzné špinavé zlaté vajcia a hlavne ovečkám ani muk.
Napr. slobodomurárske rozkradnutie vých. Európy, obzvlášť Ruska je toho dobrým príkladom. Dosadíte V.Havla čoby rytiera Kadosha a zberáte ovocie...
USA boli od začiatku projektované, ako slobodomurársky štát (sú ich tam milióny).
► Čo hľadať a čítať. Na to neexistuje žiadne univerzálne pravidlo.Ako píšete, každý si musí to puzzle poskladať sám, pričom ten sedliacky rozum a neustále vzdelávanie a hľadanie pravdy je veľmi dôležité.
Také jednoduché pravidlo je, že tí čo sa snažia priblížiť k objektívnej pravde sú tvrdo prenasledovaní.To sa však nedá povedať povedzme o profesionálnych zahmlievačov pravdy a obyčajne agentov tajných služieb, ako Alex Jones,Lindsey Williams(obaja jezuiti),Noam Chomsky,Estulin,Chossudovsky ai.
►Úrok a deriváty
Úrok sa nedá v podstate nikdy splatiť,pretože vo svojej podstate predstavuje nevyprodukovanú hodnotu(následkom je inflácia, čiže znehodnocovanie produkcie).Deriváty slúžia na ešte väčšie a rýchlejšie obohacovanie určitej skupiny, ktorá vie, ako sú nastavené pravidlá tejto pyramídovej hry.Keď poznáte pravidlá, tak viete, kedy treba opustiť potápajúcu sa loď. Pyramídové hry sú vo vých. Európe veľmi známe.Pár stoviek mld. zmenilo majiteľov do zopár vreciek a milióny ovečiek doteraz smutne bľačí (preto ani napr. v SR nemohli byť zverejnené mená tých na zakódovanom CD, ktorí sa napakovali v BMG investe, pretože by to zatriaslo s prezidentom alebo mnohými poprednými politikmi).Pri derivátoch sa hrá...

Automaticky kráceno

258687

18.12.2011 19:19

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

RE: Anonym 90

Charakterizoval by som to asi nasledovne: Na každém šprochu pravdy trochu!

Hlavní aktéri (len veľmi schematicky):
DAVID WILCOCK
– psychológ, spisovateľ, filmár
- ezoterik a fantasta (napr. r. 2012)
- vyhlasuje, že je reinkarnáciou proroka Edgara Cayesa

BENJAMIN FULFORD
– dlhoročný finančný novinár (klamár) Forbesu v Japonsku
-„konšpiračný teoretik“ celkom fantastických variácii
- jeho fantastické predpovede sa ...našťastie nenapĺňajú
- je pod ochranou mnohofarebného veľkého DRAKA - symbol úpadku
- pripomína mi takú komickú figúrku, ktorá slúži na novodobé strašenie a mätenie ľudí (pochopiteľne slušne platenú)
- v mnohých veciach hovorí celkom pravdu, avšak posúva ju do absurdistanu

Svojho času som Fulforda prestal sledovať, ale pamätám si jeho spoločnú fotografiu s vyškierajúcim sa Davidom Rockefellerom (žeby si prišiel pre inštrukcie ?).

Čiže máme do činenia s 2 novodobými profesionálnymi dezinformátormi, ktorí veselo vytrubujú do sveta rôzné kompiláty pravdy a lži, bez toho, aby im niekto siahal na život alebo zdravie...
To o niečom jasne vypovedá.

Nepochybujem, že keď si to ešte raz celé pozorne prečítate a zvážite pre a proti, tak nájdete niekoľko desiatok fikcií a evidentných klamstiev...
[smích]

258743

22.12.2011 21:20

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Kysučan 85.?.?.?

Jarmilka,

Václav Havel bol len slobodomurársky pešiak, ktorý bol len na okraji šachovnice...
Slobodomurárske kruhy ho teraz "symbolizujú" a skutočná elita si mädlí brucho, pretože "požiera" aj tie pozitívne, ako aj tie negatívne emócie, čo im robí veľmi dobre! On v skutočnosti, čo sa udialo v Československu alebo následne v ČR, nemohol takmer vôbec ovplyvniť...

Sklamal asi ako ČLOVEK, ktorý už mohol na sklonku svojho života urobiť určitú retrospektívu. Nemal rodinu, potomkov, ale neurobil to.
Možno aj preto sú do určitých funkcií vyberaní ľudia, ktorých dedičný genotyp im to asi ani neumožňuje a slúžia SATANOVI až po hrob.

Osloboďme sa od negatívnych emócii. Nie nadarmo sa hovorí, že o mŕtvych len dobre. Má to určite aj veľký "spirituálny" význam.

Nechajme, nech ho súdi Najvyšší...

259311

23.12.2011 22:17

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Kysučan 85.?.?.?

Taktiež prajem krásne prežitie Vianoc (trošku pozor, keďže to je naprogramovaný sviatok okultných elitárnych síl... [smích] ) v kruhu Vašej rodiny a hlavne veľa zdravia, spokojnosti a radosti zo života Jarmilka.
Na bohatého Ježíška ja už moc neverím a moc som mu neveril(asi intuitívne), ani ako malý sopliak. Vyhýbal som sa kostolu a spravodajskej okultnej službe (spovedi), ako sa hovorí - čert krížu... [smích]

Včera som si pozrel film Občan Havel. I keď je to cieľavedomo spracovaný film, všetkým doporučujem si ho pozrieť. Je tam jasne vidieť, že ktorýkoľvek politik je len človek, so všetkým, čo k tomu patrí. Okolo neho krúži veľa supov (obyčajne bradatých a na hlave vyplznutých judaistov), ktorí ho "štelujú".
A ak je ľahko ovplyvniteľný slobodomurársky šašek, ako píšete, tak ho vždy dotlačíte (aj pod vplyvom alkoholu) tam, kde ho potrebujete mať. Je tam veľmi dobre vidieť, aký je chudák neistý a roztrasený (napr. mnoho popísaných papierikov s inštrukciami a poznámkami, pobehovanie pred významnými návštevami...atď.), aby bol korektný a neosobný...
Silnejšie osobnosti, ako napr. Zeman, či Klaus ho dostali vždy do úzkych. Potom "bratia" alebo Špaček museli zasahovať...

Ale, ako obyčajný človek sa mi páčil. Bez nejakých vnútorných problémov by som s nim vypil nejaký Fernet alebo pivečko a podiškuroval by som s človekom Havlom a určite vo "svojej spoločnosti" bol veľmi dobrý spoločník... Myslím si, že sa dostal do "hry", kde nevidel únik a nedokázal sa toho zbaviť do konca svojho života (proste vzorný sluha - ELITÁM).
Pre tých, ktorí vidia trošku aj za oponu, je tam veľmi dobre spracovaná pasáž s Billom Clintonom (mimochodom veľmi inteligentný človek s IQ cca 160), kde je ukázané, že je to mimo vševidiaceho OKA - normálny a zábavný človek, ktorého "dostali" cez jeho podvodíky v mladosti...

Kto sa raz dostane do osídiel OKA, obyčajne už nemá veľa možností úniku. Musí proste slúžiť, a potom sa mu postarajú o určitú glorifikáciu (Havel) alebo zatratenie (Stalin, Hitler).

Verím, že Kyklopovské OKO (♥) za chvíľku vypichnú novodobí Odyseovia!

259393

25.12.2011 16:39

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

sledujem, že patríte k nemnohým (tým sa nechcem kohokoľvek osobne dotknúť), ktorí dokážu v dnešnej dobe dez-informačnej vojny pochopiť a previazať si celkom hodnotné informácie v spleti dezinformácii a klamov...

Len veľmi málo ľudí je pripravených " vidieť, počuť a porozumieť ". Ľudský mozog je zázračný strojček, ale zároveň aj ten, ktorý môže byť najviac "ošizený".

Z psychologického hľadiska nie je totiž možné niektoré nové informácie len tak absorbovať, bez toho, aby človek nezmenil zásadne svoj život. Mozog sa musí preprogramovať, musí sa zbaviť obrovského množstva balastu, ktorý sa na neho programovane nalepil počas jeho života. To nie je vôbec ľahké!
Najľahšia cesta je to jednoducho odmietnúť a pokračovať vo vychodenej ceste.
Potom je tu ďalší problém vlastného EGA, ktoré vytrvalo bojuje proti novým informáciam, proti novobjavujúcej sa "pravde".
Veľká väčšina ľudí jednoducho nechce zmeniť svoj pohľad na svet, je systémovo naviazaná na klamlivý SYSTÉM, a nedokáže sa ,alebo nie je ešte pripravená na odpojenie. Stále verí falošnej ilúzii, falošnému obrazu reality...

Pravda a láska...je falošná ilúzia! Ale taktiež je falošná ilúzia, že je za tým len jeden alebo niekoľkí konkrétni ľudia...napr. Václav Havel!
Systém vytvárania ilúzii a klamu je dnes veľmi prepracovaný a hlavne dobre živený špinavými peňazovodmi a zasvätenou sebrankou. Pochopiteľne je potom dopátrať sa alebo priblížiť sa k pravde pomerne ťažké, aj v dnešnej dome informačných technológii, keď človek v zrýchľujucom sa sociálnom čase, nemá obyčajne dostatok času zvážiť a popremýšľať o tom, čo sa mu predkladá pod nos...

Na V. Havla tu za poslednú dobu nakydalo stovky nickov, ktorí sa tu dlhodobo žiadnou podnetnou myšlienkou (ak vôbec nejakou) neprejavili...
Odpojenie od klamlivého systému nie je o tom, že sa preklopíme do iného klamlivého subsystému... [smích]

Na sklonku roku prajem všetkým čitateľom Zvědavca viac jasnozrivosti, viac pohody a zdravého životného štýlu, menej stresu a klapiek na očiach, veľa porozumenia a ľudskosti k určitým ľudským nedostatkom.

Tak, ako si budeme formovať svoje okolie, tak sa budeme mať!

Kysučan

259524

25.12.2011 19:31

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

predpokladám, že si ešte mladý človek plný sily a chuti zmeniť to, čo je vo svete zlé, choré a falošné. Kľudne mi môžeš tykať, neviem prečo ma tu vytrvalo oslovujú ako starého pána... [smích]
Ja som ešte relatívne veľmi mladý človek, ktorý má ešte veľa pred sebou a menej za sebou... [smích] Ale to len na okraj.

Ilúzia, klamstvo, politici, národy atď.

Oracle, politici boli vždy spojení s vytváraním falošnej ilúzie, pretože sú za to v podstate platení skrytou formou moci!
Už si nepamätám (nechce sa mi to momentálne vyhľadávať), ktorý americký prezident prehlásil...V pozadí existuje strašná sila, tisíc krát silnejšia, ako si dokážeme predstaviť, ktorá núti všetkých sebabohatších milionárov, či politikov o nej hovoriť len veľmi tichučko, pošepky (nebude to doslovný preklad, ale to čo mi ostalo v pamäti)...
Veľmi dobre si ešte pamätám napr. "Slovensko za chvíľu bude druhé Švajčiarsko"(Mečiar) alebo "Budete mať dvojnásobné platy" (Dzurinda),"Pravda a láska, vždy zvítězí nad lží a nenávistí" (Havel)...
Proste je to len vytváranie ilúzie...
Nesúď politikov, ale systém, ktorý ich núti k takýmto vyjadreniam a činom. Iste - politik, ktorý by sa vo svojom mozgu nechcel dopracovať k určitým vrcholovým pozíciam, prakticky neexistuje!
Ale...
Chceš byť slávny, chceš "vládnuť" miliónom ľudí? V poriadku. Ale dostaneš do vienka aj obrovskú zodpovednosť...a to nie je len tak.
Sleduješ 13. komnaty rôznych "celebrít" ? Iste, aj mnohí politici a ich rodiny sú postihnuté (ale oveľa menej, ako masmediálne celebrity a športovci, ktorí "poberajú" neskonale oveľa vyššie príjmy = zodpovednosť za klamanie ovečiek).

Napr. Špaček (hlavný Havlov koordinátor) má syna, ktorý je homosexuál...(žiadne pokračovanie rodu Špaček)
Klaus má syna, ktorý je znetvorený (pokračovanie degenerácie)
Havel...žiaden potomok, ani niekoľkonásobné umelé oplodnenie Dášenky nepomohlo...(ani Obermannova nepomohla)

Predstavme si, že sa zíde na Václaváku alebo na námestí SNP desaťtisíce-stotisíce ľudí, ktorí budú kričať a štrngať kľúčami..."My vám už neveríme, klamete celý národ, choďte do čerta..." Ale, to by musel niekto organizovať a ľudia by museli pochopiť, ako sú klamaní...
Ale ani to nestačí! Ak sledujete, ako to vyzerá v Grécku alebo Taliansku, kde sa vlastne k moci dosadili nevolení protagonisti ELÍT, napriek mnohomiliónovým generálnym štrajkom, tak začnete pochybovať...

Čo myslíte Oracle, alebo aj ostatní, ako je možné zvíťaziť nad lží a nenávistí a vôbec nad "špinavou" ELITOU ?

(2 slova vypuštěna moderátorem)

259534

25.12.2011 22:37

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Čí image?

Kysučan 85.?.?.?

Big sister,

hovorí sa v bájach, že pokropil ho živou vodou (aby ste trošku chápal = dal mu informácie z prvej ruky).

Ak nechcete chápať "živú vodu", je to len a len Váš problém, ja s tým už nič nenarobím...

Proste nie je možné, každému vysvetľovať, zač je toho loket. I keď sa to mnohokrát snažím vysvetliť veľmi zľahka a polopatisticky, nepochopenie už nemôžem toľkokrát vysvetľovať, k tomu sa musí každý trošku " prebojovať " sám.

Skúste ešte raz, verím, že sa k podstate dostanete...

Základ je nespochybňovať určité in-formácie, ale si ich overiť!
Potom môžeme debatovať na určitej hladine poznania a vzájomne sa niečim obohatiť...
Neberte to v zlom, je to len taký návod, ako sa dopracovať k rýchlejšiemu poznaniu reality.

259542

27.12.2011 15:23

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

LEVELY

Určite ste už viacerí videli egyptskú pyramídu s oddeleným Hórovym (alebo“ božím“) OKO-m na 1 $ bankovke.
Koľko má levelov ? Je ich tam 13 – nešťastné číslo (pre ovečky). Tá bankovka je úplne prešpikovaná symbolikou.
Máte tam zakomponovanú egyptskú (☺) pyramídu moci, dvojramenné váhy (symbol ne-spravodlivosti), kľúč (symbol moci, ovládania, tajomstva), Dávidovu hviezdu (symbol vyvolených), sovu (symbol múdrosti) a množstvo ďalších – treba si vyhľadať dobrú analýzu a trošku sa zamyslieť.
Tieto symboly sa nachádzajú na symbolickej 1 USD bankovke = USD, ako projektovaná svetová mena a peniaze, ako prostriedok k ovládnutiu tých najspodnejších levelov (= nechápajúcich ovečiek), s cieľom zabezpečiť pre OKO v konečnom štádiu vládu nad celým svetom!

Pokúsim sa o určité priblíženie pochopenia levelov poznania :

► žijete spokojne vo svojom makrosvete – pracujete, konzumujete, čumíte do TV, užívate si
► raz sa zahľadíte na pokožku svojej ruky bližšie a vidíte, že sa skladá z množstva rôznych plošiek, rýh, drobných chĺpkov...
► kúpite si silnejší optický mikroskop, odtrhnete kúsok vlastnej pokožky a pod mikroskopom pozeráte a nestačíte sa diviť. Vaša pokožka je určitý vlastný mikrosvet, ktorý si žije svojim vlastným životom – vidíte tam rastlinky, pobehuje tam mnoho podivuhodných živočíchov, objavujete skryté štruktúry, vidíte bunky a jej časti...
► idete ešte ďalej a kúpite si elektronový mikroskop a dopracujete sa až k jadru a elektrónom
► a nakoniec hľadáte tzv. božskú časticu (Higgsov bozón), ako teraz židia v CERN-e

Huh...ale som bol kedysi sprostý a naivný... A tak je to aj s poznaním myslenia človeka, jeho ovplyvňovania (politika, reklama = opakované klamanie), s poznaním fungovania prírody a spoločnosti.
Keď viete, aké know how použiť, aby ste sa so svojimi „vyvolencami“ dokázali riadiť spoločnosť - ten nevedomý dobytok (v tom majú tí rabíni, čo tu viacerí odkazujete - pravdu) a žiť na ich úkor...Dobytok potom ide na porážku a „vyvolenci“ (samozrejme len tí nie moc fundovaní) sú sem tam zholozhoaxovaní.
Tí na vyššom leveli sa len vhodne presunú (napr. Einstein alebo MoU – ov obľúbenec Lion Feuchtwanger – kto mu asi dal meno Lion...☺, ale vo svojom diele Jud Süß, ich popísal cielene veľmi dobre, asi ako rabínsky potomok Karl Marx nám dal tiež návod, ako na to...).

Alebo slobodomurárske stupne:
► 1. – 33. stupeň – gojskí slobodomurári
► 34. – 66. stupeň – judaisti
► 67. – 99. stupeň – výlučne rabíni
► 100 = to OKO ( najvyššie pozemské riadenie sveta)

Falošní humanisti (ako napr. V. Havel) sú v tej prvej slobodomurárskej skupine : „Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí“. Ako tu niekto správne poznamenal, ten výrok je absolútne pravdivý

259649

27.12.2011 15:27

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Ako tu niekto správne poznamenal, ten výrok je absolútne pravdivý (tí slobodomurári v lóžiach, ktorí sú zároveň aj zvolenými politikmi, či vybranými funkcionármi OKA alebo vrcholovými managermi sú naučení hovoriť určité mantry, ktoré sú pravdivé, aby nemuseli znášať dôsledky...). Havel totiž nikdy netvrdil, že sa to udeje za jeho „pseudovlády“...a to, že to ovečky zle chápu, je už len ich problém. Samozrejme je to nehumánne, ale takto to funguje, aby boli ochránení od určitých postihov najvyššieho riadenia (BOH)!

Čiže vrcholoví politici = zasvätení slobodomurári vytvárajú len určitú ilúziu pre ovečky vo svojom obhospodarovanom košiari, aby vchádzali bez bázne do chrámu (ohrady) a plnili svoju nevedomú spoločenskú funkciu užitočných idiotov!
Keď nevieš a nerozumieš, tvoj postih je minimálny (blahoslavení chudobní duchom, nech ich je kráľovstvo nebeské). Ak však vieš ( si zasvätený), tvoja zodpovednosť za svoje konanie výrazne stúpa.
Chceš byť slávny, chceš byť špičkový politik, chceš byť slávny herec...OK, ak chceš (projekcia mozgu a zdedená DNA...) môžeš dosiahnuť takmer všetko, čo sa vo svete dá dosiahnuť . Ale...obrovsky stúpa aj tvoja zodpovednosť za nevedomé ovečky. To si mnohé celebrity, športovci, milionári... (čoby novodobé vzory správania...) vôbec neuvedomujú, až keď zistia, že žijú v zlatej klietke, z ktorej prakticky niet úniku (napr. Elvis Presley, Marilyn Monroe, J.F.Kennedy, M.Jackson, či Miloš Kopecký, ktorý opitý v ND v zákulisí , keď mal ísť na scénu vykrikoval = tak pracoval jeho mozog: „Ja ti ho tam našroubují, já ti ho tam dám“...☺).

Tí, čo prenikli na vyššie levely pyramídy nie sú žiadní blbci. Musia sa tam dopracovať svojimi vedomosťami, svojou vôľou (projekciou mozgu) a potom im vyšší LEVEL „vypomôže“ = dostávajú sa už do osídiel OKA...
Pyramída moci je však mimoriadne krutý PÁN...OKO vás potom neustále sleduje.a koordinuje. Musíte plniť to, čo sa od vás očakáva ! Bratia v 34. – 99. leveli sú vám za zadkom a riadia vaše kroky...Tak, ako riadili Vaškove.
Ak nepochopíte, tak „Ad mortem festinamus“ – ponáhľate sa smrti oproti....

Preto od politikov a zasvätencov neočakávajte, že príde zmena...Nie je to v hierarchickom usporiadaní moci jednoducho možné!

Musíte všetci dole, na určitom stupni poznania meniť svoje okolie!

Iná cesta bohužiaľ asi neexistuje!!!

259650

27.12.2011 21:58

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

Big sister,

skúste sa neskrývať za anonymitu?! Veď na to určite máte...

Kto je vlastne BOH? Pod takýmto označením neznámej entity je to asi najjednoduchšie.

Ten kresťanský, alebo JAHVE, alebo ALAH, alebo Manitou...? Tých označení Najvyššieho je nekonečné množstvo...

Všímate si počiatočnú iniciatívu Jana Pavla II o zblíženie všetkých náboženstiev pod jednu strechu - Assisi? Všímate si globalizačné procesy pod kuratelou niekoľkých desiatok nadnárodných spoločností : napr. D.Rockeffeler svojho času prehlásil:
"Konkurencia je horšia ako rakovina"...atď.

Trošku sa zamyslíme.

BOH môže byť len jeden, konkurencia a plýtvanie obmedzenými pozemskými zdrojmi je úplne jasná, slobodomurársky výtvor ala konzumné a neudržateľné USA musí pomaly končiť...

ONI(▲) veľmi dobre ovládajú zákonitosti BOHA, spoločnosti a celého vesmíru.Preto sú skryté ELITY, pretože to už dávno vedia a pochopili. Svoje znalosti bohužiaľ používajú proti bežným ľudkom. Čo je ich obrovskou chybou!

ONI(▲) vôbec nechcú komunikovať s BOHOM, oni ho celé tisícročia používajú a zneužívajú!!!
BOH ste Vy, žid , kresťan, aborigén,indián, Austrálčan , Číňan, skala, tráva, celá pozemská príroda, vesmír...ONI svoje vedomosti však chcú využiť a použiť, aby mohli žiť bez problémov na úkor mňa, teba, vás a vo všeobecnosti nevedomého stáda.
Sú si však veľmi dobre vedomí, že nemôžu ísť úplne proti božskému trendu, a preto sa to celé snažia "hodiť" na polovedomú tlupu ich služobníkov na nižšich leveloch, ktorí im viacmenej slúžia = rabíni → judaisti → slobodomurári → politici → športovci → celebrity → kňazi → vedci → biznismani...
Potom tých, vyššie vymenovaných BOH postupne odmeňuje za "zásluhy" proti ľudskosti a humanite!!! To sú napr. tie tzv. 13. komnaty, ktoré sa bežne neodhaľujú.
Napr. judaisti majú 6x viac duševných porúch, ako bežná populácia (veľmi bežná je homosexualita = ich DNA už ďalej nepokračuje). Nosaté judaistické dievčatká a bradatí chlapčekovia si nedokážu nájsť partnera alebo ich striedajú, ako na bežiacom páse (herci...), alebo trpia rôznými psychickými poruchami a ich deti sú potom narkomani, sebevrahovia, degeneratívne postihnutí (trpia napr. Napoleonovským komplexom - Lenin, Stalin,Sarkozy, Putin, Medvedev, Dzurinda ...ai.).

Čiže odpoveď znie: ONI môžu pracovať proti BOHOVI a snažiť sa o svetovládu, ale...

ICH polovedomí a nevedomí služobníci, napr. povedzme Havel si to potom odse.ú = žiadne pokračovanie degeneratívneho rodu Havel...
Ale určite aj ELITA dostane svoje do vienka, len o tom moc nevieme.

Je to proste určité zákonité očisťovanie ľudského (božieho) genotypu !§!

259679

29.12.2011 17:51

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Dnes k tomuto článku neprispejem komentárom, ale uvediem sem niekoľko otázok na premýšľanie:

1) Kto asi platí Adriana Salbuchiho a jeho kamarátov (napr. Alex Jones, či Jeff Rense) za ich rôzne, aj spoločné výtvory ?
2) Kto je šéfik zahr. redakcie Financial Times – Gideon Rachman (z r. 2009), ktorého Adrian cituje pri nasmerovaní článku k svetovláde ?
3) Sú hazardéri svetovej globálnej moci zakopaní vo vládach významných západných mocností (skutočne) ? A prečo si potom ďalej odporuje (aj keď je ešte asi ďaleko od pravdy) ?
4) Koľko % uvedeného v článku je pravda, koľko polopravda a koľko fikcia (lož) ?
5) Vidíte v článku nejaké riešenia pre dezorientované ovečky od takého fundovaného ekonóma ? // Od apríla 2009 kolovalo po alternatívnych weboch jedno z jeho videí o globálnej kríze, kde aj 1 riešenie ovečkám ponúkol ► ľudia v EÚ a USA si podľa neho mali vybrať všetky peniaze z bánk, pretože systém sa za chvíľu zrúti...//
6) Z akej dielne asi pochádzajú novodobé strašiace mechanizmy na ovečky, vo forme povedzme :RFID čipy, zrútenie USD (EURA), pandémie , depopulácia, r. 2012, UFO, príchod Mesiáša, Nibiru a ďalšie sci-fi a hoaxy?
7) Koľkí z vás ste si už DOBROVOĽNE zakúpili zopár čipov, z ktorých niektoré vás dokážu odpočúvať, sledovať alebo lokalizovať vašu polohu ...▲ ?
8) Pozná Adrian vrchné poschodia riadiacej pyramídy (FED, CFR, Bilderberg, či Vatikán sa tam asi ešte zďaleka nenachádzajú...) ?
9) Viete vysvetliť prečo má vrchný šéfik FED-u Ben Shalom Bernake ročný plat len cca 200 tis. USD, Obama len cca 396 tis. USD, zatiaľ čo kdejaký vypatlaný potetovaný futbalista zoberie 5-10 (i viac) mil. USD, alebo podvodník – riaditeľ Freddie Mac Richard Syron poberal vyše 18 mil. USD... Soros koštuje niekoľko mld. USD a o ďalších na vrchných pyramidálnych poschodiach sa ani nič moc nedozviete?
10) Aký plat by ste udelili Adrianovi Salbuchimu ?
[smích]

259786

30.12.2011 18:38

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

RE: anonym 178

Ste jediný, ktorý zareagoval na môj príspevok, ktorý trošku aj núti premýšľať a dávať si niektoré informácie dohromady. Možno viacerí sa radšej nevyjadria...
Ono je oveľa ľahšie sa vyjadrovať k bidetom, záchodom a k bežnej hygiene, aj keď to beriem ako tému na koncoročné odľahčenie, ale i poučenie... [smích]
Mám totiž s tým "problémom" mnoho skúseností... [smích] Ak sa na výkonnej rade ala Commitee 13 jednalo o vážnom probléme, ktorý mal hodnotu mnohých miliónov (Sk, neskôr i EUR), tak som vždy videl sklonené hlavy alebo sklopené oči a len niekto niečo rozumné k tomu povedal. Ale ak sa jednalo povedzme o prideľovanie WC papiera na pracovníka, tak bola všeobená, plodná a tvorivá diskusia... [velký smích]

Jobs a jemu podobní majú veľa dobrých daňových poradcov,ale to len na okraj.
Na wikipédii nájdete len info, ktoré je kosher...

Povedzme pyramída illuminátov , ktorú už viacerí iste videli a dostáva "priestor" aj u novodobého bestselleristu slobodomurára Dana Browna:

Pyramida na jednodolarové bankovce je rozdělena do třinácti tajných stupňů, nad nimiž bdí vševidoucí oko, což se zjevně kryje s odkazem Písma svatého na panství Antikrista ke konci času. Také ilumináti jako John Todd nás sami ujišťují: „Oko na vrcholku pyramidy je Lucifer."

Vysvetlenie:

OKO = SATAN = BOH (Budha,Alah,Jahve...)v novodobých sfalšovaných náboženstvách = skrytá dnešná skutočná ELITA


Podle přiznání Ayn Randové, bývalé milenky Phillipa Rothschilda, má třináct stupňů mj. i následující význam:

rada 13
rada 33
klub 500,
B’nai B’rith
Grand Orient
komunismus
skotský (zednářský) obřad
(zednářský) obřad York
rotaryáni, lioni a YMCA - hlavním cílem je věroučná jednota (ekumenismus) Je třeba vědět, že vedle mnoha dalších je i tato organizace výkonným orgánem zednářského plánu na vytvoření jakési „supercírkve", která má neutralizovat různá náboženství a konfese (modré lóže)
zednáři bez zástěry
humanismus

Takže.Dnešní vami zvolení politici sa nachádzajú takmer na spodu illuminátskej pyramídy ► "modrá je dobrá" = ODS v ČR alebo SDKÚ v SR. Tam sa nachádzajú aj ďalšie politické strany, ktoré vám klamlivé média dávajú pod nos!

Komunizmus je treba chápať ako marxizmus = judaistický plán vyššieho levelu na zotročenie ovečiek (dnes napr. MoUdrostrakom ospevovaná Čína, ktorá je ešte vyšším hybridom neľudského prieniku kapitalizmu a marxizmu).

Viacerí poprední politici sa postupne dostávajú do vyšších podlaží pyramídy ( povedzme Klaus - B’nai B’rith ), ale tým sa stávajú ešte viac previazanými otrokmi pyramídy moci, z ktorej už potom niet úniku (napr. Havel)...

Len smrť vás oddelí od OKA... [smích]

259871

30.12.2011 20:34

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím abc

>Hodne sa tu na Zvedavci píše o priamej demokracii, ako o
>budúcom spôsobe vlády. Môžem vás ubezpečiť, že Boh má
>pre nás niečo lepšie a to je "priama teokracia", v ktorej bude
>Boh "každému všetkýcm". A preto sa oplatí skúmať vieru na
>Božích dôkazoch.

Ktorého BOHA vlastne zastupujete?

"Priama teokracia" je taký novodobý pojem... [smích] Dajte sem nejakú "učesanú" definíciu, čo si pod tým máme predstavovať!
A akú vieru to vlastne máme skúmať?

Alebo hovoríte len k Hebrejom ? ► 11:1 To je silne vysoké skóre, skoro by som povedal, že hral favorit s úplným outsiderom...
[smích]

Myslím si, že Žižkov zvíťazí, ale Sparta (GRECO) ho riadne potrápi. Ale kľudne je možné, že nakoniec triumfuje úplne podceňovaný Slovan ... [velký smích]

259884

30.12.2011 22:41

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Ako funguje OKO

Pred niekoľkými dňami sa dostali , ako sa hovorí, na svetlo božie, informácie, ktoré sú podľa mňa pre pochopenie skrytých dejov za oponou mimoriadne dôležité, ba priam existečne dôležité!!!

Tajná služba (pravdepodobne SIS) odpočúvala jedného z hlavných protagonistov skupiny PENTA (pentagram = vyvolenci OKA) - J.Haščáka. Máte to v rubrike Ve skratce "ITP GORILA a GORILA 1".
Nikto sa k tomu nevyjadril!!! Aké príznačné...máte pod nosom skutočne veľmi dôležité informácie a nikto si ich ani nevšimol, resp. neokomentoval (vďaka sxg, i keď som ich už predtým čítal inde), radšej sa venujete rôznym absolútne podružným témam...

Doporučujem každému prečítať povinne za domácu úlohu, aby ste pochopili, ako funguje dnešná spoločnosť, politické strany, tajné služby, prokuratúra a spravodlivosť(sic), ako sú vhodní a prepojení ľudia dosadzovaní do určitých postov, ako to asi funguje na spodných rebríčkoch pyramídy, kde pár " priamo riadených vyvolencov OKA z napr. v SR PENTA alebo J§T dokážu okradnúť s prehľadom celú krajinu!!!

Pre nezasvätených:

PENTA = SDKÚ (priame ovládanie politických nominantov, napr. ala Uhliarik, ktorý dostal správne prezývku Pentliarik, či nechválne známy finacminister SDKÚ Palacka...ale spadajú tam všetci,vrátane KDH, vrátane madam Sorosovej = alkoholičke Radičovej...v osídlach OKA a pod tlakom je to však veľmi ťažké...)
J§T = SMER ( rovnaké pravidlá, ako u SDKÚ, akurát GORILA sa ich týka len okrajovo...).Ale celkom zaujímavé informácie, ako napr. Europoslankyňa Beňová chcela rozťahovať nožičky pred každým bohatším judaistom, až si nakoniec tľapla so štvrťžidáčkom Flašíkom, ktorý dokázal okradnúť občanov SR min. o 200 mil. Sk.

Veľmi zaujímavé a podnetné čítanie a informácie, ktoré sa pravdepodobne zahrajú, ako obyčajne, do autu...

Nedivte sa, že politici pracujú proti vám, keď na takéto informácie nevznikla celospoločenská revolúcia a nevyhnala ich od válovov svinským krokom!!! Hlavné politické strany sú platené menším OKOM (niekde pod stredom pyramídy), a tak aj sa k tomu stavajú a budú v tom len pokračovať, pokiaľ sa nespamätáme a nebudeme už priamo v gete!

Budíček!!!

259893

01.01.2012 23:01

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

prajem Vám a všetkým zvědavcom šťastný r. 2012.

Tento rok, ak sledujeme, aký sa mu mediálne dáva mystický, apokalyptický, cielene negatívny...rozmer bude pre ďalšie smerovanie ľudstva asi dosť významný. Ale žiaden strach, možno sa len (ne)spravodlivé váhy mierne posunú. Neočakávam žiadne katastróficke scénare, veď okrádanie ovečiek sa ďalej musí realizovať a v chaose jednoOKO(í) najlepšie vidí... [smích]

Plán OKA je rovnako platný v ČR, SR, PL, či na Ukrajine alebo v Bielorusku, len je tam určitý časový posun.

"Illuminátska pyramída", čo som tu napísal je platná asi v rangu 1.-33. slobodomurárskeho zasvätenia. Tie informácie už sa pomaly dostávajú na svetlo. Sú už pomerne ľahko overiteľné, okrem tých najvyšších stupňov - viď napr. cielený článok A.Bartoša k lóži B’nai B’rith.

OKO - rodiny - kmotrovia - výkonný management -...-ovečky

Ono je to asi veľmi špecificky previazané.

Veľmi zjednodušené porovnanie je to napr. s pyramídou modernej mafie:

Kmotor(don)
Námestník kmotra
Poručíci (obyčajne špičkoví právnici alebo ekonómovia z Harvardu alebo iných prestížných škôl)
Suttucapo alebo len capo (veliteľ desiatky soldati, ktorí majú za úlohu určitú zverenú oblasť - vydieranie, kasíno, drogy...o činnosti druhej skupiny prakticky nevedia)
Picciotti alebo soldati (výkonní zabijaci,vydierači,drogoví dealeri...obyčajne ani nepoznajú námestníka)

Ako asi viete, tak donovia mafie sú pomerne vysoko postavení slobodomurári, previazaní pupočnou šnúrou s politikmi a inými výkonnými orgánmi OKA.

Napr. známa taliansko-vatikánska lóža P-2 (teraz napr. Berlusconi): Banco Ambrosiano - Calvi, "boží" bankár Marcinkus, bankár a "spevák" Michele Sindona, sicílsky slobodomurársky padrino Stefano Bontate a americký don Gambino...
Prepojenie Vatikán-bankári-politici-mafia je tam úplne zrejmé!
Ale to sme stále len na strednej úrovni PYRAMÍDY...

Povedzme, ako u Gorily v SR :
Haščák je tak na úrovni capa, jeho poručík sedí možno v Bruseli alebo v Londone(potrebujete mať problémy so sopľavými odpočúvačmi alebo sledovačmi z SIS? - zavolá si Haščáka do svojho čistého a prevereného zámočku, dostane pokyny aj s Powerpointovou prezentáciou a odvedie povedzme tridsiatok -politici, ktorí sú "zaplatení" a vedia kto je Haščák držia hubu a natrčajú klokanie vrecko na "milodar") a don spokojne sedí pod gaštanom vo Švajčiarsku a sem tam sa zíde so svojimi 10-timi ďalšimi "priateľmi" a poinformujú sa ako sa im HRA o OKO ďalej vyvíja a komu treba pristrihnúť krídielka, alebo či netreba napr. zo Zanzibaru vytvoriť daňový ráj, aby automatická pračka na zlaté vajcia spokojne fungovala bez problémov ďalej... [velký smích]

Alebo, či si Obama a KiSSinger plnia úlohy, či príjem za hašiš z Afganistanu je postačujúci na plnenie ďalších zodpovedných úloh CIA a Mossadu...

259995

02.01.2012 17:41

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Re: Anonym 90

Taktiež zdravím v Novom roku.

Biblia je (ako takmer všetko) sfalzifikovaná (iste to tu bolo viackrát podrobne rozoberané).Určite však je tam napísaná časť pravdy, pretože ináč by to ovečky nemohli len tak "skonzumovať".

Tiež mám rád sci-fi a aj Zecharia Sitchin mi niečo hovorí...

Spýtam sa takto. BOH stvoriteľ všetkého (ten skutočný - jediný) je taký slabý, že ho porazí nejaký odpadlý jeho podriadený - SATAN, v bojovom zastúpení dobrých a zlých anjelov ? Dáva to nejakú logiku ?
A potom, keď si už tí "poctiví na Zemi" nebudú vedieť dať rady, s tými bradatými vyvolenými satanovými služobníkmi, tak príde Božia hviezdná pechota a všetkých tých "zlých" uvrhne do Tartaru a budú trpieť mukami Tantala a Sizyfa... [smích]

Veľmi pochybujem, že to tak BOH zariadil!

Objavil sa tu ďalší článok k r. 2012 od podriadeného Alexa Jonesa - píše nám Kurt Nimmo - 2012: Svět nad propastí

Aby ste viacerí mali priestor na premýšľanie nad skutočnosťou, prečo OKO vidí rovnako dobre v Jeruzaleme, Vatikáne, či USA..., tak tu vložím odkaz na stránku, ktorá obsahuje množstvo fotodokumentárneho materiálu, ktorý mnohokrát vypovedá lepšie ako písaný text.Hneď na úvodnej stránke uvidíte Alexa s rohatou symbolikou, stačí sa trošku zahĺbiť do textov a foto a možno(?) viacerí trošku prehodnotíte svoje semitské a antisemitské postoje... [smích]

http://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm

260031

02.01.2012 18:40

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

trošku budem oponovať. To OKO je mimoriadne dobrej konštrukcie. Vidí trojrozmerne, možno až x-rozmerne a má schopnosť vidieť i v IR a UF spektre ► vidí všetky ľudské nedostatky a slabosti, vidí aj to, čo je bežnému človeku neviditeľné(skryté).

A preto je na hlave Kyklopa, ktorý je prapotomok Kronosa - prvého svetovládcu. Ktorý, aby sa zmocnil vlády nad svetom, vykastroval svojho otca a oženil sa so sestrou Rheou. Potom uvrhol kyklopov a hekatoncheirov do Tartaru. Neskôr ho však vlastný syn Zeus porazil a uvrhol tiež do Tartaru (revolúcia požiera svoje deti).
Zeus oslobodil hekatoncheirov a kyklopov a tí mu dali za odmenu blesky. Zeus sa stáva PÁNOM SVETA...v reáli ešte nie, ešte mu niečo chýba!

Ak ste videl film Diablov advokát, tak tam je veľmi dobre spracovaná sonda do ľudského svedomia (podvedomia,nevedomia), ako to asi vyzerá v praxi:
Ste úspešný absolvent Harvardu - dostávate skvelý job - peniaze sa stavajú voči vášmu svedomiu - kurvičky túžiace po peniazoch,sexe sa začínajú okolo vás točiť - predáte svoje svedomie, svoju rodinu za peniaze a sex... ► SATAN (OKO) vás úplne ovládol a stávate sa súčasťou HRY, z ktorej obyčajne nie je návratu a len smrť vás potom od OKA oddelí...
Potom, ak ste bol verným služobníkom, tak z vás podobní zapredanci vytvárajú SYMBOL (KULT) a vypravujú vám lode s kvetmi po Labe alebo idú premenovať letisko. Keď sa napr. pozriete na Kocába a trošku si pozriete jeho životnú (ne)cestu, tak vám musí prísť zle...
Máte pravdu, žijú v kleci, ale obyčajne len oni vedia, ako to na nich dolieha a ako musia trpieť.
Ale možno ani moc netrpia a užívajú si,ako povedzme J.F.Kennedy alebo aktuálne Berlusconi - 8 až 11 kurvičiek poteší, aj keď OKO vidí...
Sem tam sa to moc nevydarí, ako napr. u žida Strauss-Kahna, ale...
Môžme si položiť otázku: Akých to zvrátených vlastne ľudí (Kronosov,Zeusov) si dosadzuje OKO do popredných funkcií?

To príslovie by som skôr obrátil: " Si múdry, ako ďaleko si schopný dovidieť".
V tom dedovom ponímaní je to moc negativistické... [smích]

260035

04.01.2012 17:59

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím abc,

ďakujem za cirkevný výklad Biblie (= Božieho slova), ktorá bola stáročia upravovaná, prepisovaná ,ideologizovaná atď. Skvelé Božie slovo dokaličené nedokonalými ovečkami...
Vyše 2 000 rokov žido-kresťanského biblického konceptu Vám dáva za pravdu, že treba sa zveriť Stvoriteľovi... [smích]
Čo to stále častejšie počúvam od kruhov námestníka (ne)Boha na Zemi Ratzingera?
Ein Reich - Ein Volk - (Eine Bank) - Ein Führer

Takže tak... No super vymyslené!


> Toto je váš najväčší
>problém aj všetkých zvedavcov, ktorý o inšpirácii Biblie
>pochybujú. Keby ste toľko času ako venujete svojim blábolom
>venovali štúdiu Biblie, boli by ste na tom omnoho lepšie. Ale
>vám to vyhovuje, lebo by ste nemali o čom písať.

Škoda, že Vás abc popri štúdiu "Božieho slova" nenaučili aj určitým elementárnym pravidlám slušnosti voči oponentom .
Myslím si že, témy Biblia a holohoax sú nekonečné a stále je možné nájsť zdroj akejkoľvek inšpirácie pre blaho ovečiek a hlavne VLKA v rouchu beránčím...
Milióny zneužitých detičiek, upálených čarodejníc, zneuctených ľudí, stovky miliónov zabitých ľudí v boji proti križiakom, Inkom, Indiánom, moslimom...3 mld ľudí, ktorá musí vyžiť z menej ako 2 USD na deň...Boh mi vnukol, aby som napadol Irak (Bush Jr.) alebo aktuálne...Boh vytvoril USA...atď. To všetko má na vine SATAN, že abc?
Kde je SATAN už mnohí Zvědavci vedia alebo aspoň silne tušia...

[velký smích]

Čo som sa však už naučil mimo Biblie je to, že s ľuďmi Vašej kategórie je prakticky zbytočné polemizovať. Buď to robíte nevedomo (vtedy Vám aj skutočný BOH odpustí), alebo to robíte vedomo (cielene na Zvědavcovi). Veď moje príspevky alias bláboly vôbec nemusíte čítať a môžete pevný duch viery posiľovať trebárs na Sme, alebo .týždeň, alebo na Magnificate, či inde.

Ďakujem za diskusiu

Kysučan

260149

04.01.2012 18:37

Rozděl a panuj

RE: ceski nacionalisti

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím lucifuge,

ach jaj...

Ten článok p. Víta je veľmi zlý, ba vedie až k tomu, že tí, čo by mali držať pospolu proti spoločnému nepriateľovi sú ním rozoštvávaní na nacionálnej báze. A to vôbec neberte tak, že som Slovák!
Nie je to aj trošku účel(ovo) napísania takéhoto paškvilu? Okrem množstva nepresností, nepochopenia plánovaného vývoja v Európe, podstrkovania jednoduchých (ne)právd, či poloprávd , autor absolútne necitlivo rieši rôzné problématické veci, ktorým (asi) vôbec nerozumie.
Ani sa mi tento paškvil nechce nejak podrobnejšie komentovať, pretože by si to vyžiadalo možno 5-6 príspevkov.

Dám tu len jednu rozvitú otázku ( blízku našim národom ):

Na Slovensku vládl nacionalista Mečiar a v Čechách pragmatik Klaus. Nakonec se oba domluvili a ke dnu 31. prosince 1992 rozdělili náš stát na dva samostatné státy. Udělali to bez souhlasu lidí.

Myslíte si, že tí dvaja vyššie spomenutí v článku mohli niečo ovplyvniť ? Čo myslíte, s akým predstihom sa plánujú takéto veci, ako je rozparcelovanie Vých. Európy?

260154

12.01.2012 19:50

Církev nemá žádné právo na restituce

CIRKEV

Kysučan 85.?.?.?

Čo je vlastne a komu slúži akákoľvek cirkev?

Je to tajná spoločnosť?

Odpoveď znie ÁNO. Je to tajná okultná spoločnosť, slúžiaca na ovládanie ovečiek...Rímsko-katolícka má však v dnešnom svete určitý primát.
Kde sú dnešné sídla skrytej moci:
1)USA - Washington DC - silový prvok ovládania sveta
2)GB - London City - finančný prvok ovládania sveta
3)Vatikán City - spirituálny prvok ovládania sveta

Iste budú viacerí namietať, že pokyny určitým "svetovým" personám idú z Jeruzaléma alebo z Tel Avivu...Kto však stojí za Tel Avivom? Mohol by židovský štát vzniknúť, ak by to určité skryté ELITY nechceli?
Určite nie. Vo svete sa nič nedeje náhodou.Ani Obama, ani Sarkozy, ani Putin nie sú tam, kde sú len tak zo svojej vôle, niekto musel vždy prikývnuť, aby tam boli. A tomu potom slúžia, ale bežný ovečkatý ľud to nie je...☺

A ani náboženstvá nevznikali len tak, že si pár jedincov povedalo, že teraz založíme nejakého Jahveho alebo Ra alebo Jupitera, či Baala.Všetko má svoj vývoj, svoju históriu a genézu.

Ak vstúpite do ktoréhokoľvek chrámu "božieho", tak na vás pozerá stovky, ak nie tisíce okultných symbolov. Napr. OKO, trojuholníky(pyramídy), hnevajúci sa boh, všelijakí pochybní svätí vo výklenkoch, ukrižovaný Iesus s nápisom I.N.R.I., všelijaké P-čka,slniečka,kríže,hadi,draci,lebky a kosti atď.
Myslíte si, že nejakí USA židia tie mnohé tisícročia staré okultné symboly umiestnili na dolárovú bankovku ?

Skúste sa pozrieť do ktorehokoľvek lepšieho kostola svätej cirkvi rímskej a objavíte tam množstvo symbolov, ktoré sú symbolmi dnešných slobodomurárskych, ale aj globalných finančných, či priemyselných spoločností.

Má teda cirkev právo na reštitúcie?

Samozrejme, že má. Ona to právo nikdy nestratila, pretože svojimi nevedomými a polovedomými vyššie zasvätenými ovečkami sa v každom režime snažila o to isté, ako slobodomurárski zasvätení politici, ktorí sú na očiach verejnosti.
T.j. oklamať a udržovať ovečky v stave určitej nádeje a hibernácie.Zatiaľ, čo VLK(OKO) má plné brucho a žere všetko, čo mu príde pod nos. Teraz mu dajú nažrať v ČR, potom prídu na radu
ďalší maltézski alebo nemeckí rytieri, či iní...

Ovečkám ostanú len lebky a kosti (Skull§Bones=symbol Ozirisa, boha mŕtvych), ak sa pomerne rýchlo nespamätajú!
Irak, Afganistan alebo Lýbia sú toho posledným príkladom...[naštvaný]

260855

16.01.2012 20:35

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: Koordinácia a kooperácia s Maďarmi, Nemcami,..

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

vo veľkej väčšine musím súhlasiť. Treba využiť sily tohto ZLA pozitívnym smerom, keďže všetci sme na jednej lodi, ktorá sa uberá na plytčinu, ak už nie je na nej...
Preto skutočne netreba rozvíjať akúkoľvek nacionálnu nevraživosť, pretože bežní ľudia sú všade rovnako vyciciavaní, ako ovce s už prázdnymi vemenami...☺
A to môžem trošku vyhlásiť, pretože už zopár rokov kooperujem s niekoľkými bežnými ľuďmi v Maďarsku (taký nedokonalý cezhraničný LET systém) a poznám ich bežné problémy, ktoré sú diametrálne odlišné od viacmenej šovinistickej politiky maďarského establishmentu. Mnohí majú rovnaké existenčné problémy, ako je to v SR, či CZ alebo inde.

Ad politici: Skús mená nejakých zodpovedných a odvážnych politikov v HUN, CZ, PL a SK, nech sa niečo podučím.> Horné
>sadzby doživotia bez možnosti zníženia trestu by však mali
>dostávať aktívni iniciátori a len kľúčové
>novinársko-bankstersko-politicko-úradnícke zombiautomaty.

>(4) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa
>páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

>a) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu, alebo
>b) ako člen nebezpečného zoskupenia.

Napr. FED dosiahol v r. 2011 pri výnosoch 83,1 mld USD zisk len 76,9 mld USD!
Oproti tomuto globálnemu strojčeku na peniaze je "naša" PENTA len taký mladý šimpanzík... [smích]

Ozaj, ak si dobre spomínam, svojho času si tu napísal, že ...počkajme ako sa to vyvinie, všetky strany majú určité materiály a ...zdá sa, že Pentagramička je priamo riadená GP...
Odkedy si vedel o ušku, ktoré sa nazvalo Gorila? Vieš niečo o ďalších uškách (SMER je podozrivo ticho...)?

Ak už teraz nedôjde k určitým exemplárnym riešeniam a trestom, tak bude ťažko očakávať nejakú pozitívnu zmenu v dohľadnej dobe.
VLCI budú ďaleko opatrnejší a ohlodajú ovce až na kosť, vedomí si svojej určitej "imunity"...

261184

17.01.2012 16:05

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: padam od smiechu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo!

>Maď-ari sú nám navyše etnicky veľmi príbuzní. Je to
>poturčené (pomaďarčené?) zväčša pôvodné obyvateľstvo
>karpatskej kotliny-kraja u hôr, medzi horami, gorami= U-horska,
>či podľa južných Slovanov U gorska. Sú to naši bratranci,
>ktorím bol nanútený iný-vzdialený jazyk. Jadro kočovníkov
>bolo použité na dlhodobé účely európskej globalizačnej
>politiky a tiež z veľkej časti podprahovo zneužité

Podľa posledných výskumov haploskupín sú Slováci a Maďari najslovanskejšími národmi(mitochondriálna DNA, dedená po matke)...! Geneticky majú Maďari oveľa bližšie k Slovákom, ako napr. Slováci k Čechom.

>Treba sa pýtať s čím u Orbána súhlasiť, s čím nie a aké
>alternatívne, ďalšie kroky by mal spraviť. Tak je nevyhnutné
>vychovávať aj našich politikov a keď sa s existujúcim
>reprezentačným(?) materiálom ďalej ísť nedá, bude treba
>vzbudiť(vychovať) viac chápajúcu a morálne vyššiu vlnu
>politikov nových. To je zároveň odpoveďou na tvoju dolnú
>otázku Kysučan.

Ďakujem za filozofickú odpoveď, ktorá veľa hovorí a zároveň nehovorí nič...☺

Vy ako think-thank máte určite na kvalitnú analýzu krokov, ktoré urobilo Maďarsko individuálne. Je len škoda, že sa k viacerým podnetným krokom nepripojili (ne)zodpovední politici v SR, ČR, či PL...

Keďže sme v téme útoku OKA na HUNGARIU, tak uvediem, čo sa mi na krokoch "Orbánovej vlády" obzvášť páči(iste budeš súhlasiť, že Orbán ako persona tie kroky nevytvára a je tam cítiť určitý rukopis silnejších bratov v pozadí globálneho virvaru...):

► Vlastníctvo pôdy a vodných zdrojov je v ústave zakotvené, ako národné dedičstvo.

► Ročný úrok nad 30 % bude trestným činom (ešte pomerne slabota).

► Centrálne určovanie výšky poplatkov za vodné, stočné a odvoz odpadkov.

► Jednorázové splatenie hypoték v CHF a EUR s kurzami hlboko pod trhovými, s povinnosťou komerčných bánk ich akceptovať, a tým pádom prerobiť (napr. kurz HUF/EUR bol určený na 250, pričom sa aktuálne pohybuje okolo 310...V dobe väčšiny vzniklých pôžičiek bol pod 200 HUF).

► Manželstvo je spojenie muža a ženy.

Aký to rozdiel napr. v porovnaní s pseudokresťanskou, modrou slobodomurárskou SDKÚ v SR, ktorá svoju predvolebnú kampaň v Modre nezačala nejakou peknou slovenskou ľudovou piesňou, alebo V dolinááách..., ale satanistickou skladbou od AC/DC - Highway to hell !

Ale všetko so všetkým primerane súvisí. A tak dúfam, že pôjdu veľmi rýchlo do pekla... [velký smích]

Takže sa teším na vašu analýzu posledných maďarských krokov proti globálnemu predátorovi, ktorá by mohla napomôcť aj budúcej vláde SR, aby bola odvážna, proľudská a zodpovedná a vyhla sa chybám, ktoré maďarská vláda ešte stále robí (vedomo, či nevedomo ?)...Chybám a kontraproduktívnym krokom, ktoré robia som sa radšej nefilozoficky vyhol.

261231

19.01.2012 14:50

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Ako už vieme, tak plány ELÍT globálneho rozsahu dostávajú ucelenejšie rysy už niekoľko desaťročí pred ich uskutočnením. Niečo z blízkej histórie:

► Predstava vytvorenia EÚ bola na zasadaní Bilderbergu prezentovaná už v r. 1957 (v hlavách elít musela byť už dávno predtým).

► Mapy povojnového usporiadania po II. WW (pomerne presné) sa objavili ešte pred jej vypuknutím a pomerne presné, ešte počas nej.

► Vytvorenie slobodomurárskych USA, ako globálneho imperátora a presun viditeľnej moci z GB na USA – to je už o storočiach projekcie...

Symboly $ a € - majú v sebe zakódované (mimo iného) aj sionizmus, capital transglobálnych firiem, sionistických klanov, bánk, cesty bohatstva z juhu na sever a z východu na západ, cesty zároveň symbolizujú rozdelenie sveta (kedysi znak USD boli 2 zvisle priamky pretínajúce S, teraz je tam už len 1 – asi predpokladaný koniec cesty USA ► Čína ?).
Ak si tieto dva symboly spojíte, tak sa dopracujete k už skoro uzavretej 8 = cesta k svetovláde sa pomaly uzatvára...

► Vízia globálnej meny a globálnej centrálnej banky sa objavuje už niekoľko rokov (aj Benedikt XVI čoraz častejšie volá po takýchto inštrumentoch). Čiže môžeme si tipnúť o koľko desaťročí sa globálna mena stane realitou.

Napr. na stretnutí G8 v r. 2009 nám globálnu menu predstavil ruský(!) medvedík – Dmitrij Medvedev:

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/medvedev-pr...

Čo je vidieť na tom obrázku (skrytá komunikácia elít cez média):

G – starý okultný symbol slobodomurárov = geometrio, gnozis, god. Ináč boha nazývajú murári ako Veľkého architekta vesmíru ► teda niečo iné, ako fantómových bohov, ktoré predkladajú ovciam !

8 – geometria (dokonalosť) spojená s očakávaným prekrytím symbolov $ a € a uzavretím kruhov = globálne ovládnutie sveta

Medvedev – prečo práve on? - je veľmi symbolické a nechávam priestor na premýšľanie

Minca – Unity in Diversity s 5 hviezdičkami a TEST = zatiaľ len testovanie

SME súčasťou HRY.
Ak ste na pyramíde dostatočne vysoko, tak ovládate povedzme ratingové agentúry, média, politikov a politických krikľúňov ala SoroSS, či KiSSinger. Vsadíte do projektu povedzme 10 mld USD, použijete na menový pár EUR/USD páku povedzme 1:100 a projekt spustíte. Za pol roka znížite kurz z 1,45 (leto 2011) na povedzme 1,3 EUR/USD a máte 100 mld USD. Potom cestu obratíte a znížite rating USA a spustíte rovnakú karavánu strachu a ekonomických nobelistov a guruov ala Stiglitz , Rogoff, či Roubini, ktorí budú vykrikovať o kolapse USD...atď.
Potom už len rozmýšľate, koľko dáte na novú jachtu, kde si kúpite nový zámok, koľko odložíte pre CIA a Mossad, koľko dáte do neziskoviek, koľko dalajlámovi, koľko satanistom, koľko Obamovi a mormónovi Romneymu a novým disidentom ala Havel v Bielorusku alebo v Sýrii, či Mjarnmarsku.

261351

19.01.2012 20:34

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Ak odkaz nefunguje skúste (tam je toho však napísané podstatne menej):

http://www.cez-okno.net/clanok/medvedev-ukazuje-no...

Ešte pre doplnenie obrázku - teraz som si všimol, že je tam aj rok hore nohami a celý ho zámerne nevidieť (2060 alebo 2080?)... [smích]

261374

20.01.2012 17:00

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

HRA je H-RA (Hórus-Ra)... [smích]

"Neziskovky" sú výraznou špecialitou a špecifickosťou VLKA v rouchu beránčím alias JUP-itera, či Ozirisa. Boh mřtvych cez zapredancov jeho kultu nás denne presviedča, že láska je vraždenie, sloboda je otroctvo, vojna je démonkraticky prostriedok na dosiahnutie mieru a poprípade, že peniaze nesmrdia...

Neviem adekvátne posúdiť, či špičkové "neziskovky" narábajú s ešte väčšimi rozpočtami ako veľké banky alebo menšie štáty.Z oficiálnych informácii najväčšie vlčie nadácie pracujú s rozpočtami 10 až 50 mld USD (napr. nadácia Billa a Melindy Gates, Rockefellerova nadácia...).Ich "bohumilá" činnosť je orientovaná poväčšine na eugenický fašistický program so širokým záberom degradácie humanity. Ale súhlasím, že miera chápania skutočnej reality je vlastne aj príčinou, že takéto organ-izácie ešte môžu fungovať a pod pláštikom nevinnej ovce sa tváriť, že chcú veľa dob-Ra ( aj malá a neskúsená Červená karkulka VLKA odhalila, čudujem sa, že starí corgoni ešte stále nič nevidia, hoci keď ukázali gorilu, tak niektorí pretreli svoje oKo...).

Svojho času nie príliš inteligentný George War(l)ker Bush prehlásil (nebude to úplne presný citát):" Ak by ľudia vedeli, čo to vlastne robíme, tak by nás obesili na prvý strom"...

Ja mu plne verím... [velký smích]

Ad arabi, muslimovia: Prachy sú prachy... a momentálne asi ani najlepšie náboženstvo na svete veľa nezmôže a je do určitej miery vedomo paralyzované.
Každá "revolúcia" prináša len väčšie utrpenie pre bežné ovečky (viď nárast nezamestnanosti a chudoby v dnešnom Tunisku, či Egypte, ale to si teraz hovoria aj mnohí kľúčikári nežnej rev-evolúcie). Zato štáty, ktoré robia rektoskop OK-U (zasvätené a kooperujúce kráľovské dynastie, napr. v Maroku, Saudskej Arábii, Jordánsku, či emíri v Kuvajte alebo Dubaji)sa s týmto fenoménom až tak nepotýkajú a nemajú až takú obavu o svoj kejhák = CIA a Mossad pracujú na rozvrátení iných, napr. aktuálne Sýrie, či Iránu.

Homo homini lupus je dnes hlavné motto novodobých šakalov v žolde Ozirisa a jeho syna Hóra.

Amonov baránok boží nech im svieti, nech ich duše odpočívajú v pokoji...Fujtajbl... [smích]

261408

20.01.2012 19:58

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

RE: brainwashing na veľmi slabej úrovni

Kysučan 85.?.?.?

Ajajaj AIA,

len veľmi rýchlo som to prebehol. Už dlho som sa nestretol s tak úbohou znôškou malinkej pravdy a strašného blábolu...

Vôbec sa nečudujem, ak to niekde aj niekto vydal v ČR. To je totiž "odpad" najhrubšieho zrna, ktoré dokázalo preniknúť do tlače a na alternatívne weby!!!

Ale mnohí kabbalisti, ktorí tu na tomto webe veľmi "slušne" vystupujú by tomu vedeli dať zelenú...V tomto vedomom blábole však nesedia ani základné historické udalosti, ktoré si môžete ľahko overiť, pretože to už nie je možné skamuflovať a oklamať...(a tých sú tam desiatky len po cca 5 min. prebehnutí)!

Voči tomuto "dielu" nejakého Jan van( [smích] ) Helsing sú rozprávky veľmi inteligentným dielom ľudovej múdrosti a tvorivosti... [velký smích]

261423

27.01.2012 09:52

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

sledujem, že ste "odhodil" časť svojho EGA (prihlasovacie meno).

Vo všeobecnosti je farmaceuticky priemysel (áno - je to priemysel, ktorý generuje vysoké zisky) a vakcinácia, ako jej súčasť, pomyselným bojom DOBRA a ZLA. To ZLO v našom prípade je maskované konaním fiktívneho dobra. Veľmi dobre opísal praktiky v tomto nie príliš humánnom odvetví John Virapen v knihe: Nežiadúci účinok SMRŤ.
Nepochybne však tento priemysel aj zachraňuje životy ľudí.

BOH dal človeku slobodnú vôľu.
Ak je človek nešťastný,materialisticky založený, nevyrovnaný a nevedomý,tak choroby na seba nenechajú dlho čakať.Začne konzumovať liečiky, s obavy pred kdečím si necháva pichať rôzné vakcíny a neustále sa so svojimi chorobami (on si je ich príčinou) k svojmu "nevedomému" lekárovi vracia a pomáha celému systému generovať ZISK. Veľmi dobre to opísal, aj svoju cestu poznania, MUDr. Ján Hnízdil - jeden z mála lekárov, ktorý si svoj titul zaslúži:
http://dolezite.sk/MUDrJan_Hnizdil_jeden_z_mala_le...

Je na každom človeku, aby si zvolil svoju cestu, pátral po príčinach svojich chorôb, či nedostatkov...
Nemnohí potom zistia, ako boli klamaní a ako prestať podporovať, alebo aspoň minimalizovať, akúkoľvek nehumánnu činnosť.Ide to však len cez spoznávanie duality celého vesmíru a svojho JA.
Môže sa vám podariť zistiť, že k svojmu šťastiu mnoho matérie nepotrebujete a farmakologický priemysel a lekárov už takmer vôbec nie, pretože sa stanete vlastným lekárom!

Ináč - najšťastnejší ľudia na Zemi sú na ostrove Vanuatu. Tam domorodí obyvatelia žijú ako jedna veľká rodina! [smích]

261740

27.01.2012 15:37

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

S čím sa v dnešnom svete čoraz bytostnejšie stretávame je boj DOBRA a ZLA.

Málokto dokáže preniknúť cez čoraz silnejšiu a nepreniknuteľšiu pavučinu ZLA, ktorá nás obklopuje, pretože ZLO je veľmi rafinované a dokáže sa už takmer dokonalo maskovať za najlepšie skutočne ľudské vlastnosti - za DOBRO.

Pre viacerých nebude prekvapením, že koexistencia DOBRA a ZLA je vlastne božím programom oddelenia zrna od pliev...
T.j. vývojový program zdokonalenia ľudí na základe chybovosti ich konania...Celý vesmír je vlastne postavený na dualite.

Napr. sa zamyslíme nad skutočnosťou, prečo je vo Vatikáne na námestí sv. Petra egyptský obelisk (znázorňujúci falus = penis), ktorý slúži na oslavu boha Ra (dovezený z Heliopolisu), uprostred veľkej zahrádky - kruhu, ktorý znázorňuje ženský pohlavný orgán = vagínu.
Máte tu dualitu vesmíru, ako vyšitú (tandém). V náboženstvách však máte svätú trojicu. V tom rímsko-katolíckom je to Otec(Boh) jeho syn(Iesus) a duch svätý (bez mena)...
[smích]
Ajajaj, ako primitívne nás klamú tí ELITÁRI...

Vysvetlenie je veľmi prozaické. Že ste tu na tomto svete môžete vďačiť otcovi, matke a BOHU...Čiže správne by tá kamuflovaná biblická triáda mala znieť otec(falus) - matka(vagina) - syn alebo dcéra (ich plod lásky)... [smích]

Ale to len na úvod k HONG KONGU a iným skrytým "záhadám". A aj trošku k inému pochopeniu a otvoreniu očí sem vložím asi najlepší internetový súhrn v skratke,ktorý som našiel, a ktorý sa týka skrátených komentov vídeí, ktoré boli v poslednej dobe vytvorené človekom (aj keď s niektorými sa dá polemizovať a doba už ukázala, že nie sú vždy úplne presné):

http://movie.subtitlr.com/subtitle/show/497644

Verím, že to trošku pomôže pootvoriť oči, ako sa vyvíja ZLO, za posledné roky...Dáva nám však všetkým priestor na to, aby sme sa jasne vyhranili a určili si ďalšiu cestu!

261755

27.01.2012 20:47

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

nechajte pána Koubka (s veľkou pravdepodobnosťou MUDr. a možno aj CSc., či DrSc. - v službách ...), je to jeho cesta.Podľa toho ako odborne sa prejavuje, ešte nenašiel správnu cestu k pravde...
Ale zároveň množstvom oponentských príspevkov, ktoré poukazujú na jeho podivuhodné "odborné" znalosti, ktoré sa snažia obhájiť prakticky neobhájiteľné mŕvolky, objavujúce sa za farmakokoncernami,či GMO producentmi veľa vypovedá a ukazuje trošku správny smer, kde by sa ľudia mali uberať.

Ja hovorím, že viacej takýchto Koubkov (Kožených...), aby mohli ľudia precitnúť a pochopiť...

[smích]

Môj syn mal taktiež alergie, ale som ho dokázal psychicky preprogramovať a teraz je takmer tejto "civilizačnej choroby" zbavený (objavujú sa mu len občas podivuhodné útvary po imunologických detekčných vpichoch = telo ich s veľkou pravdepodobnosťou ešte po mnohých rokoch nedokáže vylúčiť - asi ako vakcinačné adjuvanty plné podivuhodných chemických látok).Vtedy zapracovala mimo môjho vedomia úzkostlivá maminka, pretože vedela, že by som s tým nesúhlasil. Ale po učitej dobe nelepšiaceho sa stavu pochopila. Samozrejme som mu všetky antialergiká vyhodil dávno do koša...

A...vôbec mu nechýbajú, ako aj iné liečiky "modernej" medecíny novodobých medicimbalov... [smích]

Dobre nastavená psychika, životná pohoda , bez závisti voči materialistom, bez prehnaného ohovárania chýb iných ľudí a odpustením všetkých pokleskov, ktoré sa voči vám dopustili iní, je kľúčom k zdravému a plnohodnotnému životu Vás a Vašich detí.

Vaše deti sú vlastne Vaše priamo prepojené telo a na nich sa obyčajne prejavujú viaceré nedostatky ich rodičov (napr. dedičné choroby sú dobre popísané, ale prakticky úplne utajované sú dôsledky nepríliš humánnych vlastností a činov ich rodičov a forma trestu, ktorá sa prejavuje na potomkoch - judaisti nech sú nám výstrahou).

Prajem pekný víkend

Kysučan

261775

30.01.2012 16:39

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

určite sa na viacerých veciach zhodneme, aj keď Tvoj kód sa číta podstatne ťažšie, ako povedzme Da Vinciho kód...
[smích]

H-Ra DROGY A SEX

Nuž asi tak, ako píšeš – všetko je na povrchu a zasväteným členom kultu Amon-Ra (sociálnopatologickí kulturálni inžinieri) postačilo dobré pozorovanie a pochopenie javov v prírode a medzi ľudskými ovečkami.
U naturálnych polyteistov napr. ovládal svoje ovečky šáman (ten ktorý vie), ktorý bol defacto kňaz, liečiteľ, čarodejník, či prorok v jednej osobe. Každý si ho uctieval a bál sa ho aj načalnik kmeňa. Dokázal ovečky dostať do tranzu (zmena stavu vedomia) a poprípade aj do katalepsie, čo je napr. aj symptóm miznúceho kokaínového opojenia. Šaman bol ako veľmi silná osobnosť pre ra-amonistov nebezpečný, a preto bolo treba jeho polyfunkciu rozdeliť do viacerých parciálnych subfunkcií , a tak vznikli funkcie, ako napr.:
► „boží služobník“ = kňaz – duchovný pastier oviec, oddeľujúci ovečky od TATKA
► lekár – človek oddeľujúci duševný a fyzický rozmer človeka
► novinár – mééédiálny čarodejník a klamár
► športovec a muzikant – človek uvádzajúci ovečky do tranzu
► holy-woodsky režisér – svätý „prorok“ vedúci ovečky do záhuby
► slobodomurársky mafistofeles – obchodník a distribútor drog na potrebné zblbnutie baranov
► bordeldáma – spája drogy a platený sex a prerušuje cestu k TATKOVI

atď.

Dnes už je verejným tajomstvom, že v obchode s alkoholom a drogami boli zapletené viaceré kráľovské a šľachtické rody, či použijúc Steveho kód – havelovskí obchodníci. Napr. Monacké kniežatstvo bolo svojho času ako jedno z hlavných drogových prekladísk a distribučných centier na svete. Preto aj po zásluhe šéfikovi dali titul knieža...
[smích]
Viceprezident USA má napr. v hlavnej náplni svojej funkcie koordináciu drogového dealingu po svete (Afganistan, Sicília, Panama, Kolumbia...).

Nuž TATKO asi už bude troška naserkošený, nevieme však kedy jeho program má expiračný dátum. Ak však uvážime, že čas je relatívny a neexistuje...tak si dáva riadne na čas... [smích]

261936

31.01.2012 14:48

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Dap,

pán "psychológ" Henry Makow (podľa priezviska pôvodom asi ruský chazar) patrí do čeľade CIA Rats (psychologické operácie proti ovečkám). Je to konvertovaný judaista(s tým sa ani neskrýva) a spolu s Noamom Chomskym a ďalšími patrí podľa ich "bratov" k tzv. "sebazničujúcim sa židom"... [smích]
Ale nikdo ho neprepadol, nevyrazil mu zuby, ani mu nepodpálil dom...Je pod ochranou vševidiaceho OKA.
Server savethemales.ca patrí CIA...

Ani sa nečudujem, že sa Vám chce z jeho psychopatických zvratkov zvracať... [smích]
Už len ten úvod - 50 ročný psycho(jung)mann si ide zakladať rodinu...A ďalej ani nekomentujem, pretože by sa mi chcelo zvracať tiež.

Ich HRA je veľmi zákerná (viď napr. hodnotenie článku 1,3).Ale myslím si, že zdravo a sedliacky uvažujúci človek túto špinavú hru hravo prehliadne...

Veď čo by sme tu my normálni samčekovia robili na tomto svete? Súložili so zvieratami ako v Starom zákone alebo vlastné ženy predávali egyptským (jewropejským) monarchom alebo splodili syna s 90-ročnou Sárou a potom ho chceli zabiť (Izák)? [smích]

262005

31.01.2012 18:31

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym62,

obyčajne neodpovedám anonymom (veď prečo hovoriť k bútľavej a bezmennej vŕbe), ale Vy píšete pekne a spisovne po česky, aj po slovensky (čiže dedukujem, že ste nezabudol na svoje korene a ste učenlivý... [smích] ).
Dokonca ste ma aj svojho času upozornil, že oslovenie babko(Blažkovej) je nie príliš vydarené... [smích]
Keď chápete, niekedy je prostriedok účelom a niekedy naopak a zasa oslovenie baby(čítaj bejby), či baba nie je adekvátne, a preto tam bol predtým - pokus... a blabla → účel to splnilo, ak chápete...(a to nehovorím, že babenka /= familiárne oslovenia rúčej žienky/ Blažková, ktorú život tvrdo preskúšal a niekde nasmeroval tu svoje životné peripetie musí rozobrať, aby sa jej dušičke uľavilo a zároveň boli mementom pre ostatných - všetko so všetkým patrične súvisí...).

Osobne mám veľmi ďaleko od krvavočerveného videnia...Ba takéto videnie zo svojej podstaty človeka hlboko odsudzujem. Ja len upozorňujem z akej "dielne" takéto články vychádzajú, aby sa ľudia zorientovali a začali používať svoju bohom danú výbavu...A v čom ten článok škodí? Myslíte tu otázku úplne vážne?
Keďže ste mi správne vytkol nepresnosť..."sebanenavidiaci" , tak skúste len tak ad hoc urobiť slušnú analýzu takéhoto pofiderného článku a ja potom budem robiť kritika na voľnej nohe... [smích]
Aby ste urobil kvalitnú a pre seba "nezáväznú" analýzu musíte byť veľmi zdatný, dostatočne v problematike podkutý a chce to veľa času. Čo obyčajne veľa smrteľníkov, ktorí sa musia živiť aj ináč, ako vypisovaním rôzných pofidérnych článkov a reakcií, rutinne len tak nedokáže.


>Ale aj keby všetko to, čo im vyčítate, bola pravda, musíte
>uznať, že občas aj oni potrebujú pustiť pravdu von, aby
>ovečky prilákali k dojičke a strihačke (ako to robil napr. P.
>Schutz na SME.sk - prorezimne noviny dnes s nulovym vplyvom na
>verejnu mienku).

Tomuto nie moc dobre rozumiem. Akým - im ? Pravda a klam sú dve roviny, ktoré sa sem tam prelínajú, resp. sa pohybujú veľmi blízko. A SME je ešte stále "mienkotvorný", na ktorom fičí množstvo ľudí a sem tam, keď zablúdim na diskusiu k nejakému článku, tak mám dojem, že ich práca je veľmi "vydarená" a ovečky ešte stále nevedia, kde je ich košiar...

262031

31.01.2012 18:50

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

keď si už správne načal naše končiny ► Turecko a Kosovo (tak k tomu mám 2 osobné trošku úsmevné - René mládenca príhodi a skúsenosti.
Turecko je jediná islamská krajina v krvilačnom spolku Kyklopa (NATO) ! Zaiste nemalú úlohu tam zohrali „bratia“ označovaní ako Dönmeh ( premenoval som ich na transvestitov ).
Kryptohavlovci sú rozlezení po celom svete a plnia svoju netatkovskú úlohu a mnohí by sa čudovali , keby vedeli ich skutočné počty... (len námatkovo - v SR napr. Lipschütz ► nie Lipstein, to bola len paralela ☺, či Ha-rabín, alebo paneuropan Czernogurszky).
V sicílskom mafistickom žargóne boli osoby privážajúce surové ópium označovaní ako „turci“, potom nastúpili „chemici“ a konečný tovar kupovali „bratanci“ ( američania , s obyčajne sicílskymi predkami). V 70. – 80. rokoch sa „investovaný“ milión zhodnotil na 10 až 15 miliónov podľa kvality, pričom obrátkovosť bola aj 20 krát za rok... S Tureckom mám spojený aj svoj jediný fyzický kontakt s drogou. Kamarát z gympla bol ešte za socíku na cyklistickom sústredení v Turecku, a keďže mu v Carihrade na každom rohu ponúkali heroín, tak si 1 balíček kúpil a v náhradnej galuske ho prepašoval. Potom nám ho slávnostne predviedol, pokyvkali sme hlavami a „talizman“ sme mu nechali nedotknutý...

Turecko už pochopiteľne nezodpovedá dnešnej zrýchlenej dobe, a preto bol vytvorený „multifunkčný hnisavý a jedovatý“ vred na tele Európy ► KOSOVO
Bola vybudovaná ďalšia vojenská základňa Kyklopa v Európe ► Bondsteel (James Bond a Stalin v konjunkcii). Hlavný drogový program: nakládka – Bagram, čiastočná vykládka – Bondsteel, konečná vykládka – Fort Lauderdale.
Pred nejakým časom som hral šachy na nete s kosovským občanom (tuším nick Avocati), ktorý písal celkom slušne po slovensky, tvrdil, že študoval 2 roky v SR a potom i obchodoval s našimi firmami. Časom som z neho vytiahol, že pracuje v Bondsteel a nakoniec sa ma pýtal, či nekúpim kvalitný heroín, že o nejaký ten mesiac bude na Slovensku...
Drogy pochopiteľne hrajú v hre OKA významnú úlohu. Priemerný vek dožitia narkomanov fičiacich na tvrdších drogách sa pohybuje okolo 27 rokov, nehľadiac na devastáciu ich blízkeho okolia a rodiny. Veď nie len tak z dlhej chvíľky si dlhé roky madam Radičová a mister Havel chodili „pofajčiť“ na „renomovaný“ drogovo-tranzový festival Bažant POHODA v Trenčíne, určený na deštrukciu mladej generácie...No a maestro organiza-torro Kaščák je z rovnakej línie bohu(ne)milých „havlov“.

Na dôvažok si mi dal ešte domácu úlohu...Budem sa musieť na ňu zodpovedne pripraviť, aby som nepohorel na skúške formácii, ktoré Ty už máš v malíčku . Predpokladám, že si nemyslel Havla s kratkými gačurami (služobníka), ale hebrejského Hevela (Ábela). V tom prípade si musím po dlhých rokoch znovu prečítať biblickú skazku o bratovražde i podumať...

262035

01.02.2012 17:51

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

no čím viac premýšľam nad tým pomerne jednoduchým biblickým príbehom Kaina a Ábela, tak ma napadajú čoraz fantastickejšie prepojenia ( tie tu pre istotu neuvediem ). Snáď sa niečo podarilo...
[smích]

Identifikácia predprogramovaných dejových postáv:

BOH – požaduje od svojich vnukov obeť, prijíma rituálnu krvavú zápalnú obeť od Ábela, ktorý obetoval najtučnejšie nevinné zviera (barana) a ohrdol plodmi zeme od Kaina, nechal Ábela zabiť Kainom, preklial a vyhnal Kaina a dal na neho znamenie → Kaina tak môže každý zabiť (sic) , ale privodí si na seba 7- násobnú pomstu...
Otázka teda znie, kto je týmto biblickým bohom?
Absolútna láska, duchovná, najdokonalejšia bytosť nachádzajúca sa mimo priestor a čas, stvoriteľ a spasiteľ človeka ? Hmmm...tak, ten to asi nebude.
Náš TATKO nepotrebuje obete a krvavé ( či už zvieracie alebo ľudské) už tobôž nie. Nenechá predsa zabiť svojho vnuka a druhého označí a vyženie...takto žiaden správny dedo nekoná!
Čiže máme do činenia s krvilačným, krutým, súdiacim a trestajúcim bohom. Takto môže konať len boh zla, temnoty, smrti, krutosti...Z tých mýtických asi najlepšie označenie tejto entity sedí na semitského boha – MOLOCHA alebo BAALA (symbol krutosti, zápalných obetí, najmä ľudských - šoa...vo všeobecnosti boh požierajúci svoje deti).

ÁBEL
– symbol nevinnej obete. Je pastierom (podobne ako patriarchovia a otcovia Izraela, napr. i Dávid), čo evokuje, že krvavé obete sa budú regrutovať z potomkov týchto pastierov.
Ábel poslúchol Molocha a obetoval mu to najlepšie, čo mohol – tučného barana. Tu bude aj spojitosť s obetovavanými nevinnými baranmi (nevedomí ľudkovia), ako aj s obetovaným Iesusom (Baránok boží, ktorý sníma hriechy sveta). Samozrejme človek, keď sa narodí tak žiaden hriech nemá a je čistý, ako ľalia – programovanie pocitu hriechu medzi ovečkami (ale to už bolo začaté u Adama a Evy).
Moloch nezakročil pri zavraždení Ábela – nechal ho obetovať, má krv rád (vie predsa už dopredu, ako bude Kain reagovať).
Ábel bol pastier oviec, veselo si pri nich popiskoval = oveľa ľahšia pracovná činnosť, ako u Kaina, ktorý v potu tváre musel drieť na poli, aby mal nejakú úrodu. To mi evokuje myšlienku, že Molochovi budú obetovaní tí, čo prichádzajú k hmotným statkom ľahšou cestou, pretože sa stávajú obeťami závistlivých a zneuznaných Kainov (Kajínkov).

KAIN – symbol bratovraha, zla v človeku (je v biblickej koncepcii počatý z diabla...) → roztáča špirálu násilia a krvavého vraždenia pod taktovkou Molocha . Je vyhnaný a stáva sa Ahasverom, ktorého je možné kedykoľvek zabiť...Čiže je tiež len obeť ! A kedykoľvek môže byť obetovaný, keď bude mať krvilačný boh smrti hlad...


Ad Gorila: No, keď si pozriem kto sa mi to za 99 % baranov prihovára , napr. Mgr. Alena Dušatková, prezidentka Byzantských rytierov Svätého hrobu v Jeruzaleme...

262147

01.02.2012 17:54

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

...bývalá riaditeľka Akadémie Istropolitana (tam vidím aj hrob aj Jeru-šalim...) a poznám pozadie kryptohavla I.Weissa a tok špinavých peňazí na kampaň, tak tu je to jasné.
U „Obyčajných ľudí“ vidím Mojžiša na čele kandidátky, potom 6.66 je Eugen Korda, č. 9 je bananista a komická figúrka na provázku z Kozej – Hlina, a nakonci je úderka od trojských koníkov, so štvoricou ich prismrdávačov + vymývač mozgov Ra-kús a záver obsadil TV manekýn...Celkom obyčajní ľudia ...ďakujem neprosím.
Norika to už je o najspodnejších pudoch ľudskej ríše a Anka Belousovová nemá žiadnu šancu.

Čiže zostávajú už len starí „zlodeji“... Žiadna politická zmena totiž pre takmer rovnaký dav zákonite nepomáha ( SaS, SOP, ANO, či VV alebo TOP09 sú toho pomerne čerstvým príkladom...).
SMER jednoznačne vyhrá, ide len o to, koho si vyberie, alebo či si bude môcť vybrať.
Asi budeš súhlasiť (a v tom držím Lipšicovi palce), že treba niečo vyšetriť a niektorých potrestať, pretože ináč tu skutočne môžu kryptoši vyvolať veľké vášne, ďalší Klondike a nebodaj aj to najhoršie. Keď tak čítam niekedy diskusie v SME, ktoré to programovo rozvirujú (veď patria k rovnakej sekte Dönmehov), tak mnohí nemajú ďaleko k rôznym pitomostiam, ale objavujú sa tam aj sporadicky triezve hlasy.
Normálnemu človeku je jasné, že zlo sa len zlom odpláca a násilie plodí len ďalšie násilie a pomalé uťahovanie oprátky ovečkám. V tom sa Moloch veľmi dobre vyzná, a keď už nič nepomáha tak prídu hošani z oSSadu a niečo zinscenujú...

262149

02.02.2012 20:17

Dračí tanec v Negev

Prichádza červený DRAK

Kysučan 85.?.?.?

Pred očami sa nám vyvíja nový globalizačný fenomén – dračí hybrid = ČÍNA, a keďže sa vo svete nič nedeje náhodou, tak...

Zopár faktov:
► počet novodobých otrokov – 1,35 mld, z toho cca 800 mil. v produktívnom veku (veľmi slušná produkčná základňa)
► oficiálna miera nezamestnanosti – okolo 10 %, skutočná sa pohybuje nad 20 %, pričom mnohí pracujú len sezónne
► cca 10 % ľudí žije pod hranicou biedy
► cca 2/3 Číňanov nezarába ani 100 USD mesačne (priemerný zárobok sa udáva 1500 USD za rok)
► v mnohých otrokárňach sa pracuje12 – 14 – 16 i viac hodín denne (skvelý „komunizmus“...)
► Čína je 2. najsilnejšou ekonomikou sveta
► podľa časopisu Forbes najvplyvnejším mužom sveta je čínsky prezident Chu Ťin-tchao, ktorý vykonáva takmer diktátorskú kontrolu nad 1,35 miliardou ľudí, jednou pätinou svetovej populácie. "Na rozdiel od západných náprotivkov môže Chu presmerovať rieky, budovať mestá, uväzniť disidentov a cenzurovať internet bez zásahov otravných byrokratov a súdov."

Čína = ráj pre biznismanov, elitu, špekulantov...peklo pre bežných obyvateľov. Čína je model, ako si predstavujú vládci za oponou globalizovaný svet. Ak sa plánovane zrútili „komunistické“ režimy vo vých. Európe a v ZSSR, tak čínsky model ostal zachovaný a neustále je plánovane akcelerovaný...

Trošku aktualít pre úvahu nad skrytými väzbami:
► V nov. 2011 uskutočnil návštevu Číny Obama – kláňal sa tam tak hlboko(!) Chuovi, že by sa za to nemusel hanbiť ani rímsky edil, keď predstúpil pred caesa-ra, mnohokrát sediaceho na tróne (čítaj hajzlíku), čo bola celkom bežná prax
► Obama sa 14.2. stretne v Bielom dome s čín. viceprezidentom Si-Ťin-pchingom = na Obamu stačí čínsky viceprezident
► Momentálne škemrá (žiada o pomoc) v Číne Merkelova → odpoveď Číny ...“ Čína pravdepodobne nekúpi veľké množstvo eurobondov, kým Európska únia nepreukáže väčšiu jednotu v reforme svojho finančného systému.“
► Kto zlikvidoval Kodaňský summit o klimatickom podvode ? - samozrejme Čína, pričom s Obamom rokoval úradník(!) : Při vyjednávání v pátek v noci se čínský premiér Wen Jinbao osobně vyjednávání neúčastnil a vyslal úředníka z čínského ministerstva zahraničí, aby seděl proti Obamovi. Diplomatická urážka to byla zjevná a byla brutální, stejně jako to, že nejmocnější politikové světa museli sedět a čekat, zatímco čínský delegát šel vedle telefonovat se svými "nadřízenými". [smích]
► Pri delení koristi v Iraku získalo najbohatšie ropné pole Rumaila konzorcium BP (Rothschild) a China National Petroleum (asi polovica aktuálnej ťažby Iraku), ďalšie polia ťažia čínska CNPC, či SINOPEC.Pre koho to vlastne museli americkí rambovia vyzabíjať vyše 1,3 mil. Iračanov ???
Hmmm...
Uvidíme, ako sa bude deliť korisť v Líbyi a ako sa budú vyvíjať „nové výšiny“ vzťahov s „bradatými súdruhmi“ ...

Automaticky kráceno

262379

06.02.2012 22:07

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

RE: Co dělali doteď ? Spali ? ...Nepriateľ nikdy nespí

Kysučan 85.?.?.?

Ak sa pohráme troška zjednodušene so symbolikou, tak možno začneme trošku tušiť, prečo armáda RF nakupuje techniku od predátorov a kto stojí v pozadí...

Čo má spoločné Pentagon a armáda RF?

Globálny parazit, ako spomína udo, nepozná hranice štátov a vo forme lokálnych fašistických spolkov operuje hocikde na svete.
Symboly týchto spolkov majú logá napr. v tvare pyramídy, slniečka, oka, či pentagramu (napr. Pentagon, alebo teraz v SR pretriasaná Penta).

PYRAMÍDA - OKO - PENTAGRAM = staroegyptský symbol boha Hóra

Na vlajke USA je pentagramov plná spústa, na vlajke ZSSR bol 1 veľký krvavý a žlto orámovaný, na vlajke EÚ ich je 12 žltých a okrem iného znázorňujú zemegulu (našťastie ešte nie sú spojené, ešte im niečo chýba...).
Zatiaľ čo z vlajky Ruska pentagram zmizol, armáda RF si ho doteraz ponechala ako svoj odznak = vplyv globálneho fašistu tam bude ešte asi veľmi silný.

USA Globalwaffen SS sú "vydareným" pokračovateľom tradície, metód a technológie ich školiteľov, čo u ruskej armády nie je možné povedať (tuším mt-svk tu dala aj odkazy s obrázkami, ako armáda RF pomerne žalostne vyzerá).

A ako prišli školiteľské kádre do USA už asi viacerí čítali (tu si treba všimnúť, že už v r. 1942 vyjednával budúci šéf CIA Dulles s nacistami vo Švajčiarsku a pracovalo sa už na pláne proti Stalinovi):

http://www.krvavavojna.estranky.cz/clanky/letectvo...

Hold, na ceste k svetovláde je potrebné využiť všetky prvky matice, ktoré človek vymyslel, bez akéhokoľvek ohľadu...
A znefunkčnenie armády súpera, či určitá závislosť je len veľmi vítaná príležitosť, ako nechať slniečko vykukovať troška viacej spoza pyramídy... [smích]

262735

07.02.2012 21:27

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

RE: Co dělali doteď ? Spali ? ...Nepriateľ nikdy nespí

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

treba to brať ako úvahu. Nepochybujem, že ruský generálny štáb je na výške, ako aj český, či iný.
Ale:
Napr. v ČR má napadajú kauzy Tatra, Pandur, CASA, či Gripeny, v SR napr. MOKYS od izrael. firmy, či vojenské člny bez motorov, nakúpené drahšie ako rovnaké s motormi,takmer nefunkčné izraelské vysielačky alebo aj kauza "Dzurindovej skupinky".
Myslíte si, že v Rusku to bude ináč? Historicky je v Rusku mnoho miliónov Dönmehov, niektorí majú impéria v mld USD,niektorí z nich kupujú a predávajú zbrane a zbraňové systémy...Nikdy neviete pre koho pracujú (aj Stalin radikálne čistil generálny štáb). Niekedy ani inteligentný gen. štáb a inteligentný vodca veľa nezmôže.
Neraz som čítal vyjadrenia mnohých ruských vyslúžilých generálov, čo tvrdili, že stav je niekde až žalostný a mali podozrenie, že sa tak deje do určitej miery zámerne. Isteže aj financie hrajú svoju úlohu. A po odchode Jeľcina sa všetci nestratili do USA, GB, či Izraelu...Sú tam a akú hrajú úlohu, ukáže až čas.

262785

09.02.2012 22:18

Tak už to víme

RE: je to problém

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Kateřinko,

vyhnem sa tým sprofanému osloveniu babko, či bejby... [smích]

Pravica a ľavica...jin a jang...dobro a zlo...boj protikladov...atď.

Vox populi, vox dei (Hlas ľudu, hlas boží)!

Čoho sa méédiálny dei(samozrejme ten nepravý,ktorý poslal Médeu, aby uspala draka = ľud, obyčajných ľudí) bojí?:

► aby si ľudia mysleli, že sú len obeťami svojich tiel
► aby ľudia boli zmätení a dezorientovaní, aby nevedeli čo musia zmeniť
► aby ľudia boli dezinformovaní a bez potrebných informácií
► aby ľudia boli rozdelení a neustále bojovali medzi sebou
► aby ľudia boli nezodpovední a naozaj si mysleli, že za nich môže niekto rozhodovať
► aby ľudia boli zúfalí a v beznádeji, vtedy im môžete dať svoje odpovede a oni budú počúvať

A potom prídu "štúdie" a následné články nevedomých, alebo skôr zmanipulovaných pisálkov, ktoré sa predkladajú ovciam na konzum...
[smích]

Niekedy mám dojem, že tých manipulatívnych méédiálnych článkov novodobých "čarodejníkov" tu exponenciálne pribúda...
Niekedy to diskusie dávajú na pravú mieru, niekedy, keď je ťažká téma ani nie.

V USA - v šľachtiteľskej stanici novodobej demokracie (čítaj démonkracie)sa cielene vyvinuli iba 2 strany...

Jedna má vo svojom logu slona a druhá osla (somára,mezka)...
Obidve sú však z jedného Diogenovho súdka. Ide len o to, či sa "ľud" cíti byť slonom v porceláne alebo oslíkom... [smích]

262919

10.02.2012 19:12

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: NEPRAVDIVE INFORMACIE

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím AD,

ak žijete v Sýrii, mohli by ste uviesť aj iné informácie, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi potrebné pre osvetlenie dejov, ktoré sú skryté za dezinformačnou oponou.Vymenoval by som napr., čo sú pravdivé a čo nepravdivé informácie...

Vyhľadal som si informácie o slovenskej delegácii v Sýrii, ktorá sa uskutočnila 11. - 18.12.2011.Ten článok mi totiž ihneď pripomínal účelový "taký česko-slovensko-havlovský" kompilát a ani to video nebolo nejak "v poriadku".

Narazil som pritom na skvelé video, ktoré si myslím, že pomôže mnohým, aby pootvorili oči a prenikli za špinavo vytváranú hmlu, ktorou sa nám snažia méédia zastrieť správne videnie sveta okolo nás.Mnohí sa tu snažia diskusnými príspevkami uviesť viaceré veci na správnu mieru, ale 1x vidieť je lepšie, ako sto krát prečítať...

Snímam klobúk pred Veľkým muftim v Sýrii. Je to mimoriadne vzdelaný človek, so všetkým, čo k tomu patrí!!!
Ak by služobníci "satana" v podobe povedzme Benedikta XVI (Ratzingera), či loutky dalajlámu a iných ha-rabínov povedali verejne len 1/10 toho, čo povedal verejne mufti, tak sa PYRAMÍDA s OKOM zrúti neuveriteľne veľmi rýchlo!

Odysseova cesta trvala vyše 20 rokov a v prenesenom slova zmysle bola aktivovaná operáciou globálnych fašistov pod rovnakým názvom - operácia Odysseus pri koristníckom prepadnutí Líbye a pokračuje ďalej. Teraz je na rade Sýria, potom Irán...
Cestovateľský plán podvrhnutých sionských protokolov sa začína naplňovať = vyvolanie 3. svetovej vojny, medzi kresťanstvom a islámom, s anihiláciou židovského národa umelo implementovaného na ich rozhranie.
" Skvelá " myšlienka ich skutočných autorov! Ich predikcie sú založené na hlbokom chápaní ľudskej nedokonalosti - hamižnosti, chorobnej ctižiadostivosti, nevedomosti a klame.

Prosím pozrite si video Veľkého muftiho, hlboko porozmýšľajte, čo vám chce ten Človek povedať...A šírte to video ďalej, aby za chvíľu už nebolo neskoro!
Aby ho zastavili, zabili mu aj syna. Jeho si netrúfli zabiť...Myslím si, že skutočný BOH ho do určitej miery chráni.


http://www.youtube.com/watch?v=ihmDssi2-IQ

263001

14.02.2012 17:50

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,

>Jsou mnohem horší pijavice než ředitelé nakladatelství.

Myslím si, že určite sú a to mnohem...
Prvé miesto podľa mňa obsadili suverénne úrokoví "špecialisti", ktorí dohnali dnešné ľudstvo k hlbokému dilematu, či pokračovať v dnešnej mafistickej forme "krvného obehu" (čítaj peňazí), alebo , či už nie je čas na zmenu. Každá kríza je príležitosť, ak sa jej chopia správni ľudia...Ale, ako to tak vidím, tí dobrí a skutočne správni ľudia sú stále cielene hibernovaní...

Popredné miesta určite obsadzujú farmakologické a gentech firmy , ktorých ste žiaľ hlbokým zástancom.Zatiaľ, čo tí prví majú na svedomí stovky miliónov ľudských životov, tak tieto sa zatiaľ pohybujú len v rádoch miliónov obetí(možno už desiatok). Svojho času som spolupracoval s poprednou svetovou gentech firmou a tak som mal možnosť preniknúť trošku do zákulisia.Mal som možnosť nazrieť do testov rôzných popredných globalizovaných firiem. Nechcem ľudí strašiť, ale slúžime týmto globálnym fašistickým spolkom len ako pokusní králici...Mnohokrát si svoje "zverstvá" vyskúšali priamo na ľuďoch a dotiahli to až k masovej aplikácii, keď sa určité výdobytky zámerne zveličujú a negatíva zámerne hlboko bagatelizujú ( výsledkom sú "nové civilizačné" choroby, ako autizmus, detská cukrovka, hyperaktivita, rozmanité rakoviny, alergie už takmer na všetko, neplodnosť, nárast homosexuality a rozmanitých duševných porúch...).
Pochopiteľne knižní vydavatelia sú niekde na konci rebríčka, keď sa ich obete počítajú pomerne ľahko len na obyčajnom sčote...

Tu sa v skutočnosti hrá o úplne niečo iné, čo Vy veľmi dobre viete!

Tu sa hrá o to, či bude vôbec možné nejaké pravdivé informácie šíriť ďalej, alebo tu nastupia len rôzné klony spravodajských služieb ala Alex Jones, Henry Makow, Noam Chomsky, Medical Journal, Wall Street Journal, Pravda, Rudé Právo, Mladá Fronta, či rozmanitý bulvár a vydavateľstvá pod správou globálneho frontu proti ľuďom a ľudskosti!

Ame(o)n!

263222

14.02.2012 20:32

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: Komentář k článku o slovenské delegaci na návštěvě v Sýrii

Kysučan 85.?.?.?

Milá Dita,

z Vášho príspevku mám skôr dojem, že Dita znamená :
Dez - info - territorial - agent

Dobrí agenti pracujú dnes s náplňou 80-90% pravdy a zbytok tvorí camouflage. Výsledkom je, že ľudia reagujú podľa pravdepodobnostného vektora príslušnej spravodajskej služby. Ono (nie Yoko) to nakoniec vyznieva tak, že ovečky uveria novým kamuflátorom na alternatívnych weboch.
U vás je to skôr tragikomické ► treba ešte navštíviť veľa kurzov manipulácie oviec. U nicka AD (Anno Domini), ktorý sa k tejto téme podobne, ako vy , vyjadril až "prvý" krát pri svojej sesii na Zvědavcovi to bolo o niečo vierohodnejšie...(samozrejme takýto pri diskusii, ani neodpovedajú).
Fujky...

Pri Sýrii sa v skutočnosti hrá o veľmi veľa!

Ak Lýbiu nechali Rusko a Čína zožrať globálnemu predátorovi (uvidíme, ako sa mrchožrouti podelia o korisť), tak pri Sýrii to už tak nie je.
Čiže ide o veľa. A to z viacerých hľadísk. Samozrejme netreba Rusku a Číne veriť, že im ide len o "obyčajnú" Sýriu.
Sýria sa zdá byť aramejským kľúčom (Jesusovym) k Odyseovej ceste a Trojskemu koňovi (ten sa presúva z Tróje do Homsu)...
Prelomenie kľúča bude mať nedozerné následky na celú planétu.
Bude to mať za následok eskaláciu násilia plánovanej vojny civilizácii (pseudokresťanstvo versus islám).
Tu významnú úlohu hrá pôvodom "havlovský" štváč svetovej verejnej mienky v Iráne = Ahmadínedžád.

Verme, že Sýria to ustojí, i keď to bude veľmi veľmi ťažké!

263232

16.02.2012 19:09

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím AIA

V dnešnej dobe informačných technológii nie je už možné pravdu úplne skryť, písať len klamstvá. V minulosti, keď čítať a písať vedela len úzka skupina ľudí(šľachta,kňazi,filozófi,umelci...), tak ovládať ovečky bolo úplne jednoduché. Pravda bola skrytá a ovečkám božím boli poskytnuté len tie informácie, ktoré vyhovovali a ostatné sa starostlivo ukryli (mnohokrát aj za symboliku, ktorú ovládali len zasvätení - toto ináč platí aj v súčasnosti, keď cca 90 % utajených informácii medzi skrytou elitou sa vymieňa priamo pred vašim zrakom...) [smích]

Dnes sme konfrontovaní úplne opačným protipólom = informácii exponenciálne pribúda, čiže ľudia sú pomaly rovnako dezorientovaní, tentokrát nadbytkom informácii, ako tomu bolo kedysi.

Na tom sú založené tzv. psyops (psychologické operácie) tajných služieb a hlavných médii kontra ovládané ovečky. Veď je to úplne jednoduché:
Do kotlíka hodíte pravdu (čím viac, tým lepšie a ovečkami konzumovateľnejšie) a primiešate korenie a mandragoru (lož a skrytý "jed" ). Zamiešate a podávate... [smích]
Za veľmi krátky čas bude nové video povedzme Alexa Jonesa na takmer všetkých alternatívnych weboch (častokrát už na 2. deň sú opatrené titulkami,s množstvom jazykových mutácii).
A ovečky, ktoré sa už prestávajú obávať pekelného ohňa, sa začínajú bať plodov Alexovej práce...napr. už dlhodobo straší s FEMA kempingom aj s pripravenými rakvami, nukleárnou vojnou, Iránom, hájikom u Bohemiansov , vírovými depopuláciami...atď.

Uvediem tu niektorých najznámejšich dnešných mystifikátorov (mnohí si tam svojho určite nájdete):
Alex Jones, Noam Chomsky, Amy Goodman, Jeff Rense, Naomi Wolf, Michael Moore, Daniel Estulin, Aaron Russo, Benjamin Fulford, Webster Tarpley, Henry Makow, Jesse Ventura, David Icke, Michael Tsarion, David Wilcock, Eckhart Tolle, Paul Craig Roberts...

Napr. A. Jones: http://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm

Noam Chomsky: http://drewnathan.blogspot.com/2007/02/noam-chomsk...

Ak sa niekto z vyššie menovaných kdekoľvek objaví, tak treba zbystriť pozornosť a začať používať mozog na vyššie obrátky... [smích]

263466

16.02.2012 22:18

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Re: jansmith

Myslel som si (no jo no, viem, že myslieť znamená h.ovno vedieť), že Vy ste už ako sa hovorí nad vecou a dokážete lži rozpoznať, resp. pri pochybnostiach si ich overiť.

Napr. M.Moore: Od neho som si pozrel svojho času filmy Fahrenheit 9/11 a Sicko. Pri tom prvom na prvé pozretie som tých klamstiev napočítal celkom dosť, teraz by ich už bolo na desiatky (človek sa neustále učí konfrontovať pravdu).
Veď len zvážte, že multimilionársky filmový producent natočí "štvavý" film o Bushovi a veselo zarába ďalšie milióny...
Skúste natočiť pravdivý film o Havlovej ceste životom a ponúknite ho hociktorej TV a stavím sa, že sa stanete milionárom v počte hodín, ktoré si odsedíte, ak to prežijete ešte počas natáčania... [smích]

Tu je len taký stručný výčet jeho mystifikačnej úlohy (samozrejme si treba uvedomiť, že on pracuje pre OSLA = Demonkraticka partei USSA a bude dosť vysoko v murárskej hierarchii):

http://www.lokutus.cz/635334-michael-moore-by-zasl...

E. Tolle: toho som nikdy nesledoval, ale svojho času som sa od neho do niečoho začítal, a keď som tam videl r. 2012, prechod do 4. dimenzie, vzostup vedomia...tak som ani nepokračoval, pretože by som si pripadal ako na stránkach bývalého majiteľa bordelu Maška - osud.cz... [smích]

Re: AIA

Chce to možná ešte niekoľko rokov štúdia a konfrontácie pravdy a lži AIA (žiadne obavy r. 2012 určite nekončíme). A čo sú pomluvy a čo pravda (resp. jej značná časť) si musíte vyfiltrovať Vy sám vo vlastnej hlave. Myslím si, že mnohé info, ktoré ste Vy nazval pomluvy sú slušné analýzy a treba s nimi pracovať a zapojiť ich do kontextu dejín, prečítaného, diskusií, analýz...
Ale nič v zlom. Na svete máme miliardy veriacich ľudí a každý verí iným bohom , svätým a rôznym prorokom. Tých, čo ste vymenoval berte ako cvičených "prorokov". Začnite tým, že si pozriete ich životopis, ich diela a začnete rozmýšľať, prečo sú tam kde sú a prečo píšu(hovoria) to čo píšu, kto ich platí a prečo ešte žijú(!)... [smích]

263485

17.02.2012 18:55

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

snáď nechcete mystifikovať Vy mňa, ako aj ďalšich čitateľov
[smích] [smích] [smích]

Treba ešte Honzo študovať ďalej, aby ste sa dopracoval k tomu, aby Vaše argumenty boli bez overovania veľmi vierohodné, čo samozrejme ani zďaleka nie sú!
Vôbec nie je dôležité, či M.Moore je alebo nie je murár, ale čo v jeho tvorbe je lož, klam, podvod...(chytáte sa malých mušiek, ktoré nie sú v jadre veci podstatné).
Ako som písal...dobrý mystifikátor pracuje s 80-90 % podielom pravdy. U Moora je to podstatne menej, ale Vám to evidentne nevadí. Ani, prečo to robí, čo tým sleduje a ako to asi vplýva na bežných ľudí. Tí si povedia...no jo no, ten Michael má pravdu, že pri tom ich mnohými malými a veľkými klamstvami dostal do omylu je pre Vás bezpredmetné.
Ani sa mi nechce k tomu ďalej niečo písať. Michael Moore je vo všeobecnosti veľký klamár a podvodník a ktokoľvek chce si môže nájsť na internete desiatky dôkazov a videi ako klame a mystifikuje...

Prečo to robíte Vy je otázka? Nebudem na ňu odpovedať...
[smích]

Čo sa týka Tolleho. Máte pravdu, s jeho dielami ma nič nepúta.
Na druhej strane však celkom dobre poznám analytikov, ktorí sa danou problematikou zaoberajú a tam je jasne zaradený.

Malý úryvok z jeho tvorby:

"Zajímavé je, že se můžete dívat na někoho či na něco, ať je to cokoliv, a víte, co to je, bez jakéhokoli jména či nálepky ve vaší mysli, aniž by něco vyvstávalo jako myšlenka. Takže se seznamujete s odlišným způsobem poznání věcí a lidí – poznání, které není pojmové, není myšlenkové.
Přijde den, kdy se tohle bude učit ve škole jako jedna z nejdůležitějších věcí. Ne jedna z nich, ale ta nejdůležitější věc v růstu vědomí lidské bytosti. Protože tím překračujete své založení, či vzorce svého založení, které vytvářejí osobu vašeho Já, pocit svého Já. Vaše Já se ještě příležitostně může prosadit a převládnout, ale vy jste už dosáhli rozhodujícího bodu a jste schopni existovat jako čistá svědčící přítomnost. To je nádherné, největší věc, která se vám může přihodit.
A pak jste schopni si ji udržet i tváří v tvář nějakému nepokoji kolem sebe. A už dále neživíte nevědomost nebo šílenost světa. (Jakmile totiž reagujete, živíte opět šílenost světa.) To je léčení v hlubším slova smyslu. Léčíte svět, bez myšlenky ."

Liečte svet jansmith radšej nejakou progesívnou myšlienkou, pretože i myšlienky sú hmotné = zhmotňujú sa vašim konaním, v našom prípade napr. písaním... [smích]

Ďakujme E. Tollemu za jeho veľmi "moudré" slová...

Amen

263557

17.02.2012 21:47

Kolaps současné civilizace

RE: Názor(spôsob skladnia faktov) a vnímanie(osobný postoj) M.R.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

>Otázkou zostáva, prečo je postoj M.Rupperta tak
>histericko-apokalyptický a komu tým slúži?

>..netvrdím samozrejme, že to M.R. robí plne vedome..

No jasne. Safety first...
[smích]

Kto je Michael Ruppert?

Keď som ho zadával do vyhľadávača Google (číta už myšlienky... [smích] , tak sa mi po vyplnemí Michael Ru...objavil na 1. mieste) = Michael R. je už Lumen (čítaj osvietený)! Môžme si len položiť otázku prečo ?

Michael je bývalý dôstojnícky policajt (a že policajti sú hlúpy...), ktorý pracoval v DEA (protidrogové oddelenie) v LA a ako 55 ročný sa stal autorom From The Wilderness, kde popísal ako veľký odborník praktiky CIA, drog (tu súhlasím), ekonomiky, korupcie a alternatívne teórie na útoky 11/9.
V r. 2009 sa stal odborníkom (film Collapse) na takmer všeobecnú apokalypsu , kde nechýbajú mnohé strašiace katastrofické vízie vlastné novodobým strašiakom z tajných služieb (časť je uverejnená v tomto článku).
V r. 2006 bol veľký "odborník" M. Ruppert obvinený zo sexuálneho obťažovania a ušiel do Venezuely...Potom zaplatil pokutu 125 000 USD atď...

Chudák nevedomý (polovedomý), nevie pre koho pracuje, peniaze berie v ktorejkoľvek krajine a snaží sa ľudstvo poučiť o strašnom konci ku ktorému kráča...

Takže takto sú ti polovedomí vhodení do víru udalostí?

Ja viem, že Ty VEDOMÝCH berieš len na špičke PYRAMÍDY, ale potom treba plebsu poskytnúť dobre chápateľnú paralelu, aby si nemysleli, že Ruppert je ten, čo koná v záujme bežných ľudí, pretože chce ľuďom niečo povedať a ukázať im správny smer (to je samozrejme lož, pretože pravdepodobne dobre vie, že peniaze od strýčka Sama neprichadzajú len tak sami od seba, pretože je dobrý spolupracujúci policajt so samoštúdiom o oil peaku a iných výsostne odborných témach...hmmm).
Čiže slúži a vie asi celkom dobre definovať KOMU. Možno nevie komu ten KOMU slúži...

[smích]

263571

19.02.2012 23:09

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Honzíku,Honzíku... [smích]

Skúsim to takto. Komu slúži Hollywood ? Alebo komu slúži Steven Spielberg trebárs s filmom Schwindlerov zoznam? Komu slúžia masmééédia ? Komu slúži stále z tisícich stránok pretriasaný holohoax ? Obyčajným ľuďom ? Hmmm...
To je masívne masírovanie oviec klamlivou propagandou! A tá odjakživa slúžila elitám! Jedno z 10-tich prikázaní hovorí aj o tom, že NEOKLAMEŠ blížneho svojho...Oviec sa to samozrejme netýka...
[smích]

A komu slúži M.Moore, ktorého Holy-wood ocenil mnohými cenami?
Vo filme Fahrenheit 9/11 mu napočítali 69 lží. V filme Sicko, ktorý "mnohým ľuďom otvoril oči" je to napr. takto:
http://www.be-something.com/2007/06/27/a-list-of-l...

Nechávam to na uvážení čitateľov, či jeho klamstvá slúžia bežným ľuďom alebo je vedomý(polovedomý) kooperant s lokálnymi ELITAMI, ktorý ku svojim desiatkam mil. USD prišiel vďaka poctivej a svedomitej práci pre blaho tých, ktorí jeho tvorbu sledujú!

A E. Tolle a ani tí ďalší páni ma skutočne neoslovujú a nebudem sa nimi zaoberať ( pretože by mi to zaberalo čas ), s odvádzaním ľudí od skutočne dôležitých vecí...Ale každý si dnes môže vybrať, čomu chce veriť... [smích]
A vôbec si Honzíku nemyslím, že mám přemudřelou mysl. Ja tiež hľadám a učím sa, ale akékoľvek lži ma už ako človeka moc neoslovujú, pretože sú starou základnou metódou práce tých za oponou (viď napr. média, politici, náboženstvá, história, novodobí guruovia...atď.).

Ale súhlasím, že na vrchol vedie veľa ciest. Mnohé sú ťažké a mnohé extrémne ťažké, pretože vedú cez čistú ľudskú dušu, bez klamstiev, zavádzaní, mätení , a tak sú vystavení častým ľadopádom, lavínam a niekedy aj yetimu... [velký smích]

A peace so všetkými a samozrejme aj s Tebou Honzíku.

Kysučan

263683

21.02.2012 22:21

High-Tech podvod v Homs?

RE: Sýrie

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

>Oni se z toho z přehledem vylžou, Lin, a pokud to z nějakého
>důvodu nepůjde, tak budou dělat mrtvého brouka a brainwashing
>pojede, jako by nic, laze dál, protože bežné "ovce", které
>by mohly neco zachytit, rychle zapomenou.....[smích]

>
>Vždyť to tak v souladu s tezemi Protokolů lokajové Systému a
>mediální prostituti (čest vyjímkám) dělají od nepaměti a
>je jedno, jestli jsou Protokoly padělky nebo ne, protože to
>podle nich v reálném životě (který tak upřednostňuje nad
>duchovnem kamarád Kysučan) funguje...[smích]

Výborne! Veru tak to funguje.
Dr. Goebbels nie nadarmo študoval, keď ako Reichsminister pre propagandu prehlásil:
"Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou."

Prečo by to nemalo ďalej platiť. Vidím Honzíku, že som Ti utkvel trvalo v pamäti (duchovní učitelia hovoria, že treba žiť v prítomnosti a netreba sa do minulosti vracať, pretože si tým človek ubližuje - to je len taká mala rada duchovného heretika... [smích] ).Herr Goebbels radí klamať veľmi často, hneď som si spomenul na držiteľa Oscara (za klamanie), o ktorom sme viedli debatu. Ale poznajúc príslovie o dvoch tvrdohlavých osloch, tak ako slabší som ustúpil a nechal to tak. Teraz vidím, že dub veľmi dobre odhalil nitky a "motív" !
Duchovní učitelia tiež hovoria, že myšlienky si človek musí strážiť, nemyslieť negatívne a ak sa niečo zle stalo, tak sa netreba zlostiť a svojho "zlého oponenta" stále spomínať = sťahuje to potom čakry a karma priťahuje zlo...
ÁÁ... ešte ma napadlo, že duchovní učitelia už blízko deliacej dimenzie hovoria, že všetko je DOBRO (len neviem , či som to dobre pochopil, možno by som toho Tolleho mal začať študovať).
Potom už len vstúpiť do inej dimenzie, o čo sa nám bez problémov postarajú spriatelené dobré armády NATO alebo dobrí chlapci z tajných služieb, či spolupracujúcej mafie...

Sýria je dnes popri Iráne téma goebbelsovskej propagandy č.1.
Čiže, lži bude pribúdať, aby došlo k vyhrotenie situácie, zvyšeniu chaosu, rozvratu morálky a aby platení povstalci dostali väčšiu odvahu k vnútornému rozkladu štátu. Možno ani intervenčný vojenský zásah nebude potrebný a vojna sa vyhrá na dez-informačnom poli.Potom stačí zopár "havlov" a ďalší démonkraticky štát bude v centrále pyramídy odfajknutý, ako splnený čiastkový plán. Homs je dnes kľúčom k Sýrii!

A mier v srdci všetkým, aj nepriateľom a aj Tebe Honzíku... [smích]

263808

24.02.2012 19:27

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

Kto dnes môže urobiť revolúciu v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Dnes už vieme, že za každou revolúciou ( radikálnou zmenou ) stojí vždy v pozadí nejaká temná iluminátska ( čítaj osvietená ) sila. Napr. Veľká francúzska revolúcia, Americká vojna za nezávislosť, VOSR, „nežná“ revolúcia alebo rôzne farebné revolúcie, či tzv. Arabská jar.
Aby mohla vôbec akákoľvek „revolúcia“ vzniknúť, musí byť v pozadí vždy nejaký „osvietený“ mozog, ktorý organizuje a skutočne riadi veci v zákulisí, v hlbokom utajení ( chápe a ovláda zákonité procesy na matičke Zemi – že pri tom sem tam zahynie pár miliónov ľudí, to sú pre neho len straty nevedomého dobytka...). Viditeľní a čiastočne informovaní organizátori ( obyčajne slobodomurári a judaisti ) slúžia ako pomocníci = vodcovia svojho stáda. Nevedomé ovečky potom tvoria tú mohutnú potrebnú masu, ktorá ide za vodcami stáda a poprípade štrngá kľúčikmi...Hlasné trúby tých osvietených ich potom presvedčia, že Víťazný február alebo Nežná revolúcia bola dielom ľudu... [smích]
Nič na svete sa nedeje náhodou. Ak šľachta bola brzdou ďalšieho pokroku, tak sa zrealizovala franc. buržoázna revolúcia, potrebujete vytvoriť dominantný štát bez národnostných a iných väzieb – vytvoríte USA s pokrokovou ústavou, potrebujete odskúšať nový model ovládania ľudí – urobíte VOSR, je komunizmus vo vých. Európe už brzdou zlodejských globalizačných procesov – spustíte vlnu nežných a farebných revolúcii ( s Čínou máte iné plány – tam komunistické otroctvo zachováte )...atď.

USA boli projektované ako slobodomurársky štát, ktorý mal prevziať dominantnú úlohu Veľkej Británie, ktorá už z viacerých hľadísk nemohla túto úlohu zvládať.George Washington, jeho
vrchní velitelia, Jefferson, Franklin, Lincoln boli vysoko postavení slobodomurári, to je dnes už viac menej známe. Samozrejme tí, ktorých vidíte dnes ako zástupcov USA tam patria tiež ( dnes sa odhaduje, že v lóžiach v USA je cca 2 mil. ich obyvateľov – mnohí len radoví ).

Kto je však šéfom USA ? Obama to asi nebude... [smích]
Pozrime sa trochu na základnú symboliku, ktorá veľa vypovedá o tom, odkiaľ pochádzajú tí, ktorí v skutočnosti ťahajú nitky za svetovou oponou ( len pre zaujímavosť, označenie web je totožné, ako názov najnižších staroegyptských kňazov na mocenskej pyramíde = spôsobilí ):

Vlajka USA : 50 pentagramov ( v čase vzniku ich bolo 13 = číslo symbolizujúce moc,silu) , ktoré sú starým slobodomurárskym magickým symbolom boha Hórusa (aj Šalamúnov kľúč)
Znak USA (veľká pečať) : pyramída s vševidiacim ( Hórovym) okom , orol (Fénix), 13 pentagramov vytvárajúcich Dávidovu hviezdu, 13 listov, šípov, úrovni pyramídy...atď., nápis Novus ordo seclorum – nový poriadok vekov (NWO) a Annuit coeptis – on schválil započaté.

263947

24.02.2012 19:31

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Edgar Hoover, ktorý bol šéfikom FBI od r. 1924 do smrti r. 1972 ( nedovolil si ho odvolať žiaden prezident, pretože mal spis so „špinavými“ informáciami na každého významnejšieho Američana ) prehlásil:
„V mocenských kruhoch neexistuje žiadne tajomstvo, len ľudia, ktorí sa tvária, že nič nevedia.“

Pred časom bolo v masmééédiach v móde hnutie Occupy Wall Street. Jednou z postavičiek, ktorá toto hnutie spolufinancuje je „financminister“ farebných revolúcii Soros. Veľkým speakerom OWS je obtlstlá postavička Michael Moore, ktorý „okupuje“ Washington, Flint, Denver, San Francisco, Portland, NYSE...
Alebo preferovaný republikánsky kandidát na prezidenta – mormón Romney ( Mormóni očakávajú znovuzriadenie Siónu - Nového Jeruzalema - práve na americkej pôde v Independence v štáte Missouri. Mormónske obrady sú sčasti upravenými obradmi slobodomurárov.).

Takže, čo myslíte. Kto pri dnešnej vzdelanostnej úrovni bežných Američanov môže urobiť revolúciu v USA a koho na zákonite prichádzajúce zmeny používa ? Kto ovláda Šalamúnov kľúč ?

Tak , ako to vyššie napísal michallll – bez evolúcie myslenia bežných ovečiek to asi nepôjde...
[smích]

263948

25.02.2012 22:41

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

sledujem, že ako volebný agent si veľmi presvedčivý... [smích]

Tak nám zdeľ, koho budeš voliť Ty v ČR (prosím mená), prípadne by si volil v SR, aby sme sa aj my ostatní dozvedeli, kto nie je pokrytec, kto to bude s bežným plebsom myslieť úprimne a dobre, nedá sa skorumpovať a nebude kooperovať a kolaborovať s mocnými tohto sveta. Kto vlastne podľa Teba nie je lokaj kosher SYSTÉMU?

Kto bude dodržiavať prísahu a bude rozhodovať podľa svojho vedomia a svedomia?

P.S.:Niekedy to totiž vyznieva, že buď ich vedomie je nízke alebo svedomie mizerné... [smích]
A je jedno, či sú pri moci modrí, červení alebo čierni, stále to vyzerá, že slúžia niekomu za hranicami štátu.Iným, ako tí, ktorí ich volili.

263996

27.02.2012 16:40

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Re: anonym 85

No jo anonyme ( alias ten který ví – a asi už zabudol, čím bol) vo viacerých veciach sa mýlite.
Z Vášho príspevku je celkom zrejmé, že u Vás evolúcia od opice po skutočného človeka ešte musí zapracovať, ale nič v zlom. Niekedy umiernená irónia je prospešná, ale sarkazmus, by mal so slovníka skutočného človeka zmiznúť.

Ak by ste sa chcel trošku povzdelávať, tak doporučujem nasledovné knihy:
Manly P. Hall : The Secret Teaching of All Ages, 1928 ( Tajné učenie vekov )
The Secret Destiny of America, 1944 ( Tajný osud Ameriky )
Allen E. Roberts : The Craft and Its Symbols, 1974 ( Spoločenstvo a jeho symboly )
Freemasonry in American History, 1985 ( Murári v americkej histórii )
Robert A. Cambel : Our flag, or the Evolution of the Stars and Stripes, 1890 ( Naša vlajka alebo vývoj hviezd a pruhov )
Thomas Paine : Common Sense, 1776 ( Zdravý rozum )
Age od Reason, 1794 ( Vek rozumu )
Antony C. Sutton : America s Secret Establishment..., 1983 ( Americká tajná vládna moc... )

Napr. jeden z otcov zakladateľov USA Thomas Paine v Common Sense napísal : „ Biblia a Zákony sú bremenom pre svet, dedičný hriech , opis Ježiša Krista ako Božieho Syna a jeho smrť, spasenie pomocou tých nezvyčajných prostriedkov sú všetko rozprávkové výmysly, pochybné vzhľadom na múdrosť a moc Všemohúceho. Jediným pravým náboženstvom je deizmus, čím myslím vieru v jediného Boha a napodobenie jeho morálneho charakteru alebo riadenie sa podľa toho, čo nazývame mravnými cnosťami.“ ( r. 1776!)

Ďalej som nič nepísal o symboloch na 1 USD bankovke...
Veľká pečať ( znak USA ) bola tvorená 6 rokov ! ( 1776-1782) a podieľali sa na nej 3 komisie a 14 tvorcov. Napr. prvá komisia bola zložená z Franklina, Adamsa a Jeffersona a pracovala najprv z biblickými a klasickými motívmi, vrátane „detí Izraela v púšti“...
Na 1 USD bankovku sa dostala až v r. 1934, kedy Franklin Roosevelt (murár 32. stupňa) navrhol, aby Veľká pečať bola umiestnená na bankovku. Roosevelt bol nadšený znázornením vševidiaceho OKA, ktorý je zobrazením Veľkého architekta vesmíru ( síl, ktoré ovládajú tento svet ). Tento národ (USA) bude v plnej sile svojej moci schopný prevziať vedúcu úlohu medzi národmi, a tak nastolí – nový poriadok vekov!
Antony C. Sutton napr. vo svojom diele Americká tajná vládna moc opísal základnú filozófiu organizácie na dosiahnutie absolútnej moci – ak ovládate náprotivok (napr. ovce, národ), ovládate podstatu výsledku...

264070

27.02.2012 16:42

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Nič vo svete sa nedeje náhodou. Jednotlivé komunity
( domácnosti, spolky, weby, národy...) sú permanentne monitorované , vyhodnocované a riadené. Podľa toho, kde evolúcia alebo degresia postúpila sa ordinujú liečiky novodobými „vykladačmi pravdy“. Zatiaľ teda snívať o nejakej „skutočnej“ revolúcii je ozaj len sen, stále riadený tými, čo skutočne vedia (to bol aj zmysel môjho príspevku ).

Na záver: Najprv sa netreba báť ( ani svojho nicku - ten který ví ), potom sa treba vzdelávať, potom treba meniť seba a svoje okolie, dosiahnuť vyššiu mieru pochopenia vecí a dejov, zbaviť sa rôznych náboženstiev a dogiem, začať veriť jedinému Bohu, že to myslí úprimne a dobre (napriek hrôzam, ktoré denne vidíme) a konať tak, aby ste sa cítil ako človek a nie ako zviera (opica)...

264071

28.02.2012 19:27

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Re 2: anonym 85

Tento Váš príspevok je zlý, ba ešte horší ako ten predtým. Evidentene máte problém porozumieť určitým veciam, sarkazmus je Vám vlastný, vzdelávať sa nechcete, všetci sú hlupáci a tárajú nezmysly... Asi neviete ako fungujú zákony vesmíru (prírody), či od nich odvodené spoločenské alebo ekonomické zákony.
A ste pomýlený v mnohých veciach:
- skúste si prečítať, čo je mantra, skôr ako to slovo použijete
- ja nie som postihnutý žiadnym náboženstvom a nie som apoštolom
- Boh môže byť objektívne len jeden
- užitočnosť knihy môžete posúdiť, až keď si aspoň niečo z nej prečítate a viete pochopiť, čo je tam napísané (darmo budete čítať o diferenciálnych rovniciach, keď máte problém pochopiť obyčajnú rovnicu)
- mnoho tajomstiev už je odhalených a mnohé ešte čakajú na odhalenie, aby, ako píšete, ovce mali možnosť prestať byť ovcami (mnohé knihy, ktoré popisujú alebo sa bližia pravde nemajú žiadnu publicitu a reklamu, resp. ich nezoženiete a častokrát majú problémy ich autori)
- slobodomurárov so svojimi symbolickými gestami, symbolmi na nich a v pozadí máte dennodenne na očiach, ak pozeráte TV a čítate noviny (napr. poprední politici a skrytá elita komunikujú priamo pred Vašim zrakom, mimo Vášho vedomia)
- na 1 USD bankovke je tých symbolov oveľa viac ako na Veľkej pečati
- tí, ktorých ste spomenul, ako blbcov, či tárajov boli mimoriadne inteligentní ľudia, ktorí vedeli, "odkiaľ fúka vietor"
- a zastávam názor, že dobrý človek by nemal mlčať

A bolo by toho za tie 2 Vaše príspevky ešte oveľa viacej.
Chce to skutočne len chcieť...stať sa človekom ten který ví.
Nikto iný to za Vás nemôže urobiť. Ale ak chcete zostať opicou, ja Vám v tom brániť nebudem, môžem Vás nanajvýš poľutovať.

Nikdy však nie je neskoro!

264153

01.03.2012 11:39

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

Ty starej diskusnej kamaráde. Ty si ešte stále nevylial vaničku aj s tým Fat Man(om)???... [smích]

Škoda, že si nezačal citáciou, hneď toho prvého diskusného príspevku:"one thing that both conservatives and liberals agree on , Michael Moore is an annoying idiot."
Ale hneď z vrchu tej stránky OWS - zaťatá pěst dělnické třídy udeří ...The revolution continues worldwide!
Kde som to už videl a počul? Žeby sa konečne začala permanentná celosvetová revolúcia Leva Trockeho?
Osoba Miška Mouru, ktorý kade chodí tade klame, je celkom v súlade s programovým zameraním tých matrixačov, ktorým slúži pre ich ciele.
Ako asi vyzerá chudáčik z 99 % oviec:
http://newsbusters.org/blogs/noel-sheppard/2011/10...
Je tam tiež veľmi zaujímavá diskusia, kde ma zaujal napr. príspevok:
"The reason Michael Moore is adored by the useful idiots of OWS is because his fellow travelers in government, academia, Hollyweird, and the MSM hold him up as an icon for their Marxist revolutionary agenda."

Alebo Miško, ako bojovník proti korporáciam a veľký moralista je akcionárom(spolupodielníkom) týchto spoločností,ktoré veľmi často kritizuje (napr.diabolske firmy ako Halliburton,Pfizer, GE, AOL, McDonalds...)a je tam toho viacej, čo vypovedá o jeho charaktere:
http://archive.newsmax.com/archives/articles/2005/...

Honzíku, mne ten Miško pripadá čoraz viacej, ako užitočný bohatý idiot (cca 50 mil. USD), ktorý plní zverenú agendu, tvári sa ako ľudomil a pritom zavádza ovečky, ktoré mu skáču na lep. Pochopiteľne, aby sa vydával za beránka, musí neustále klamať...Veď zaiste chápeš, že Matrix sošky Oscara neudeľuje len tak hoci komu.

Na záver slova pesničkového klasika:
"Beránka vlkům se zachtělo.
Bratříčku, zavřel jsi vrátka? Bratříčku, nevzlykej neplýtvej slzami ...

Česť práci a mier všetkým, samozrejme aj Tebe Honzíku...


[smích] [velký smích]

264349

01.03.2012 15:35

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

naši južní bratanci si sem tam uľavia - az angyalát, a kutyafáját neki...
[smích]
Gratulujem k objavu nového veľkého slovenského „filozofa“ , ktorý síce nemá správny rytmus života (Pa-trik sa javí ako nie príliš dobrý vzor pre mladé nevedomé opičky), ale s tými slovami je možné len súhlasiť.
Tiež som si všimol Tvoje pojednanie o Karlíkovi Marxovi s Miškom Kesudis, kde si „trpel syndrómom nemilosrdnej sebakritiky (autoregulácie?)“, že si tomu venoval mnoho príspevkov, aby Miško pochopil, že nie si až tak moc zmätený, nepripravený, nevidiaci ...
Aspoň že anonym 90 nás má rád...
[smích]
Nechcel som sa vám pliesť do debaty, ale Marx je veľmi zaujímavá kontroverzná historická postavička, opletená rôznymi mýtmi, ktorá bola použitá a v konečnom dôsledku priniesla Molochovi vyše stovky miliónov obetí. Marx kritizoval nemilosrdne všetkých okolo seba, takmer všetky jeho významnejšie diela mali v názve kritiku ( patrí tam aj Kapitál: kritika politickej ekonómie, 1867), ale zabudol kritizovať seba.

Preto konštruktívna kritika a sebakritika áno, avšak kritika s červeným súknom pred očami vedie často krát k deštrukcii logického myslenia kritika, a kritizovaný sa o sebe dozvie veci, ktoré by ho ani vo sne nenapadli a sú ďaleko od reality (učedník – asi učeník, fara, vychrlý- asi vychrtlý...). A keď sa niekomu šliapne ešte na jeho idol (modlu), tak to niekedy býva ako rozprava s náboženským fanatikom o negácii jeho Boha. Ale takí sme my opičiačkovia na planéte Zem. Anonym 85 to v princípe na počiatku asi myslel celkom v dobrom, len potom skĺzol k zvieracim inštinktom...
Ozaj, keď si už narazil na liberálov a konzervartívcov a máš styky s predstaviteľmi špinavého divadla, ktoré sa nazýva politická scéna. Aký máš názor na :
- SaS – Sulík – Kočner
- 99 % oviec a ich podvodíky
- Obyčajní ľudia – Matovič – detektor – odchod vyvolencov a podlampáčov
- SMER – Babiš a celkovo "sponzoring" politických strán

Vďaka za prípadnú odpoveď

Kysučan

264379

02.03.2012 20:03

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

nooo niekedy musím sňať klobúk, čo všetko "kybernetickí filozofi" = lodivodi po ceste k múdrosti( taký voľný preklad ) ovládajú.
To, že pre Teba je slovo vlastne určitý kód som si už zvykol a snažim sa ho lúštiť... [smích]
Ale, že poznáš aj Pat-(t)rik-ovu tvorbu ma prekvapilo. Ja len z negatívnych reakcií na jeho osobu, zo strany mojich detí (nevplýva na nich podvedomo dobrým pocitom, že predstavuje to, čo by bolo pre mladú generáciu prínosom). Potom som si spomenul, že si svojho času písal, že veľa pracujete s deťmi. Iste (Patrik) pozná mééédia aj z iných stránok, ako bežný smrteľník a súhlasím, že všetko dobré(ľudské) u ktoréhokoľvek človeka treba podporiť. Všimol som si, že nerád hodnotíš určitých ľudí, pretože by si musel vyjadriť svoj aktuálny postoj a hodnotenie daného okamihu, radšej to skôr filozoficky posunieš do nejakej polohy (isteže existujú aj zriedkavé výnimky).

Re:politické strany
Po toľkých "školeniach a lekciach" by Tvoja konkrétna odpoveď neslúžila ani tak mne, ako prípadne iným čitateľom (potenciálnym /ne/voličom v SR). Asi by im bolo čo to vhodné a zrozumiteľné povedať k aktuálnej situácii.A nevidím lepšieho!
Ty ideš až k jadru cibule (samozvaným otrokárskym mudrcom z Heliopolisu ). Myslím si, že predsa by len bolo treba najskôr poodhaliť vrchné vrstvy cibule, ktoré sú v priamom kontakte s bežnými ľuďmi, aby sa troška vedeli zorientovať.
Samozrejme, ak vychádzame z poznania, že všetky pol. strany sú len adaptačné moduly rovnakého konceptu, tak nie je o čom hovoriť. Ale ľudia musia žiť dnes, zajtra i o rok... Niekedy je u nich aj dôležité, ako budú žiť, pretože u mnohých je to už na hranici prežitia.A evolúčna zmena, ak budem optimista, je beh min. na strednú trať (2 generácie).
Celkom sa mi páči Budajova Zmena zdola, ibaže asi na parlament nedosiahne.
Skôr ma význam ozaj ísť od malých samospráv a tlačiť tých, čo sa prejavia ako silní a morálne schopní ľudia, čoraz vyššie. Ale to potrebujú mať aj podporu oviec a v nezanedbateľnej miere aj zvýšenú mieru ich chápania (peniaze, pekná vizáž, vzletné slová...často krát víťazia).

Voda síce vzlína zo spodu, ale vie napáchať aj pekné škody. Preto treba budovať kvalitnú izoláciu od nekalých vôd...
[smích]

264519

06.03.2012 23:53

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

vďaka za stručnú analýzu. Škoda, že p. Stwora neuvedie aspoň nejaký seriál (tých 2 000 strán by sa dalo za nejakých pár rokov slušne zvládnuť...ale asi nie je /osvietená/ vôľa, a tak budeme čítať plody práce rôznych mystifikačných klonov, kde obyčajne hľadať pravdu je dosť obtiažne a trpia tým skoro všetky alternatívne weby).
Som v súčasnosti v pomerne silnom časovom strese.
Prihlásim sa, ako mi to situácia umožní, mailom.

Kysučan

264798

13.03.2012 20:31

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

už kričím - už som pomerne rédy.Nemal som posledné obdobie moc vydarené (svokra odišla k Veľkému Manitouovi), ale tak to už vo svete chodí a treba pracovať a žiť ďalej...

Re:Kosser paprčky
Hej, hej, bolo by veľmi žiadúce, aby aj v SR alebo ČR novodobé, neustále hľadané správne kladivo na čarodejnice konečne dobre uderilo po správnych paprčiach(i kosher). Možno ešte lepšie by bolo aj po papuli, aby sa mozgové synopsie kosser prisluhovačov prepli k ľudskejšim asociáciam. A tí Unter(ober)scharffüreri und Balamuten(jonglieren)füreri už mávajú zajačie bobky (napr. ľudkovia pracujúci v Pentagramičke hovoria, že je tam momentálne neuveriteľné "dusno" [smích]...).

Re: dzedzina, či valal a príroda

S troškou nostalgie spomínam na mladé léta mého života v krásnej takmer nedotknutej kysuckej prírode. Na chytanie pstruhov v bystrinách, na zbieranie húb, na poľovnícke postriežky s mojim otcom, na pozorovanie života v prírode, ktorý si žije svoj vlastný divoký život (spolu s otcom som robil fenologické pozorovania pre SAV), na brodenie sa metrovým snehom ku krmelcu, aby sme pomohli životu strednej a vysokej zveri v našich lesoch.
Duch prírody je proste nekonečný...
No a ľudová tvorivosť, tá je úplne neobmedzená. Sem tam mojim detičkám zahrám niečo ľudové a rytmické na gitare(niekedy i vlastnú improvizovanú verziu) a vidím, ako im to vylúdi spontánny úsmev a zahrajú im správne žilky... [smích]
Dokonca som ich navnadil na pekné pesničky mojej mladosti, a tak ich vôbec neinšpirujú satanistické a degradujúce tvorby ala Lady Gaga, či Madona alebo rôzne slovenské klony novodobých opičiakov.

Ako sledujem, Ty si tiež nejaký byzy? (od 7.3. žiaden príspevok)

Ak si v poho, pošlem Ti maila.

Kysučan

265181

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?