Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 50 příspěveků, 1 jméno: Rene Bartosek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.11.2011 03:38

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Aby to fungovalo musí být chléb a hry. Lidi s plným žaludkem si myslí, že by to měli být hry a jetště jednou hry a zase hry a když to jinak nejde, tak i ten chleba. S prázdým žaludkum dochází k radikální změně názorů. Není to legrační, že Island nikdo nebombardoval, pouze ticho po pěšině. Tomu se říká ztráta iniciativy, nemoct si dovolit zničit zemi se stotísícem obyvatel. Vyšlo by to totiž zatraceně draho a počítat jedna plus jedna, umí i tragikomické figurky jako Barroso nebo Van Rumpuy se svou reprezentativní rezidencí za 200 miliónů. Prej eurobyrokrati budou stávkovat za zvýšení platu. Ten Brusel nachází se to ještě v Evropě zmítané krizí? Skvělí materiál na řízení centralizovaného multinárodního impéria. Ve srovnání s tímhle R-U monarchie v roce 1913 šlapala jako švýcarské hodinky. Ledaže by kluci a holky od Goldman Sachs aspol., chtěli Evropu a velmi rychle i zbytek světa dostat do chaosu, z kterého mají v plánu vytvořit ten globální neofašistický lágr. Mno, uvědomělí optimisti jsou sem tam i užiteční. [velký smích] [velký smích]
http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/jak-je...

257526

23.11.2011 17:31

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Rene Bartosek 76.?.?.?

Takže JFK měl koule, souhlasím bez toho by se neodvážil nahradit FED a získat pod kontrolu zpátky dolar. A podle okolností za jakých byl zavražděn se odvážil hodně. Hromada týpku na horním levlu má problém s promiskuitou, DSK není ani první ani poslední. To máte tak velikost energetických center v Indii jim říkají čakry, v Číně velké akupuntkturní body..., povětšinou roste proporčně a máte přímou vazbu mezi Visuddhi čakrou ( krk ) ovlivňující myšlení na fyzickém levlu a sex čakrou. Umělci to dokáží transformovat do kreativity, ale pokud nevíte aspoň intuitivně jak s tím naložit, tak i lidé s železnou morálkou mají problém. Hlavní potíž je aktivovat srdce a propojení "nahoru", to jsou klíče na transformaci sexuální vitality. Jde to i intuitivně, takže i ideologicky čistí materialisté jsou taky ve hře.

Jestliže se dostanete vysoko v mocenské struktuře a nejste pouze užitečný idiot určený k oběti na šachovnici nebo degenerativní produkt pokrevní linie ( i to se semtam stane ), pak vám to myslí řekněme o něco lépe než běžnému průměru populace a z toho plyne vazba, buď si s tím umíte poradit jinak než fyzicky nebo neumíte.

Já nehodnotím JFK pouze podle jeho osobních slabostí a chyb. A není jednoduché rozvinout srdce, když jste vychovaný v rámci mocenského klanu, kde vám od mali4ka vtloukají do hlavy a rozdělují lidi na panskou rasu a podlidi. Dívám se na celkový součet plus a mínus. A pokud vezmu v úvahu, že narušením kontroly FED nad nekrytou měnou JFK strhl někomu masku a připravil tu samou skupinu mocenské elity o drahocený čas, který potřebují k zavedení globální fašistické totality právě teď, pak před Johnem Fizgeraldem Keneddym hluboce smekám a věřte, že je před někým jenom tak hlavu neskloním. Pro darebáky co chtějí hrát vabank mám pouze pohrdání a z hlediska spiritualního lítost. JFK nezemřel zbytečně.

257564

23.11.2011 17:38

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jo, doufejme, že naši mocní na to přijdou včas. Jednat věc je mít moc něco udělat a druhá věc je uvést v život na základě volby správná rozhodnutí. Navíc to často vyžaduje odvahu a neprovází to obvykle zrovna madšený jásot davů. Pokud to byl tedy váš úhel pohledu? Někdy se to obtížně odhaduje. [mrknutí jedním okem]

257565

23.11.2011 18:15

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Alexo vím, že v Indii spáchalo sebevraždu díky zapletení se "zelenou revolucí" 200 000 farmařů a bude jich více. Hodně sebevražd bude z různých praktických důvodů skrytých. Kolik jich je v Číně to nevím, semtam zahlédnu nějaké informace jak z důvodů manipulace překupníku, někdo po roce práce zruinovaný "tržní" cenou si sáhne na život. Do zemědělství jsou předražené průmyslové vstupy, v rámci překupníku a řetězců zapomeňte na férovou cenu, imperativ trhu o snižování nákladů vede k plundrování půdy, bez hnojiv je to velmi rychle poušť. Chemické jedy způsobují ekologickou devastaci, trisktní je stav půdních mikrooroganismů. Prej jsou superodolné kdysi vcelku neškodné balterie E. coli, z důvodu špatného užívání antibiotik lidmi, jenomže antibiotika jsou ve velkém už "preventivně" aplikována dobytku, vyskytují se v mase, mléku... Vynikající odkaz tuším od pana Fohata.
http://www.youtube.com/watch?v=8_Kz0QppkL0

To je širší úhel pohledu, pokud to vezme čistě individualně. Jestliže ten "šťastlivec" z venkova při cestě za štěstím byl nucený prodat svou farmu na venkově, poněvadž náklady ve městě jsou vždy značně vyšší oproti vesnici, tak teď když lidičkové z fabrik dostanou hromadně padáka, zas tak moc šťastní nebudou. Hromadný exodus z měst vystřelí ceny na venkově prudce nahoru. Spekulanti jistě mají radost z příležitosti vydělat. Kolik lidí se nedokáže vrátit zpět na venkov a nebude si moct dovolit žít ve městě? Nevím, dost bezvýchodná situace, že ano? Třeba v Iowě stoupla cena půdy dvakrát a to tam mají zákon, že půdu může vlastnit pouze rezident státu Iowa, pokud velké korporace toto omezení volné ruky trhu už neodstranili. A to se zatím zas tak na první pohled moc neděje.

257569

23.11.2011 21:37

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Kapitalismus minimálně 50 let neexistuje, žijeme v korpokracii, která dále není schopna udržet stávající model v chodu. Zřejmě jste ten dokument neviděla. Škoda, já vím dvě hodiny času. Táhne se to jako červená nit celým tím příběhem. Jméno Coline Sereau a jiné jména, jednou budou znát budoucí generace. Já jenom kouknul trochu ostřeji na to štětstí čínského venkovana, který mušku zlatou našel na chvíli v tom městě za pásem ve fabrice. A jedná se problém, který překračuje hranice Číny, takříkajíc všeobecně. S výjimkou "zaostalých" zemí jako např. Kuba, kde už tou tvrdou fází problému prošli a přežili na vzdor tvrzení, že bez zelené "revoluce" a ropy a jiných vymožeností pokroku to nejde.

257578

23.11.2011 22:00

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Co by si asi hezkého pověděli lidičkové na bombardováni Islandu v tom čtvrtém pokusu o rajch na věčné časy a nikdy jinak? Hlavně v Norsku, které je v rajchu napůl, stejně jako Švédsko, byť je napůl na jiný způsob. Jak to zdůvodnit propagandisticky? Navíc žoldáci z Blízkého východu tzv. al´- kejda, by se tam dopravovali obtížně místní klima by jim nesvědčilo a byli by nenápadní jako velbloud na bruslích. Co by na to řeklo asi euro s dolarem? Impérium není zas tak busy, prostě za hromadu trablí málo muziky.

Sice Island je takticky velmi zajímavé místo, ale není to zas tak nezbytně nutné, když tam není nikdo jiný. S patou kolonou to holt neprošlo, a ...Někdo jiný má tolik soudnosti, že se domluvil s Norskem na využití Arktidy, koneckonců Norové dokázali přežít tisíce let i bez ropy a zemního plynu. Za to v Kanadě uvažují o nákupu nebo pronájmu jaderných ponorek třídy Ohio nebo Los Angeles, prej za přátelskou cenu. Pamatuju, že to vyjde draho i na provoz. V jelcinovslé dekádě ponorky třídy Tajfun dle NATO byli na odstřel třeba v přístavu v Murmaňsku a Ukrajina, která vehemntě chtěla půlku TU-190 se jich ráda zbavila po deseti letech neprovozu.

257579

24.11.2011 17:45

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Aha, chápu. Takže raději čtete, to má výhodu, že znáte daleko více podrobností a napadnou vás souvislosti, které se i do vynikajícího dokumentu nepodaří nebo nedají vložit. Informace v dokumentarní podobě jsou totiž koncentrované a zjednodušené do srozumitelné formy pro širokou laickou veřejnost. V tomhle konkrétním případě, pokud má člověk nadstandartní vlastnosti z oblasti chemie, genetiky, biologie, plus znalosti zahraničních jazyků na úrovni odoborných textů, poněvadž v češtině z toho bude zlomek a ví po čem má přesně šáhnout bez nějaké rešerže. Tak bych to čtení střelil od boku tak minimálně na 100 hodin. [mrknutí jedním okem]

257604

25.11.2011 16:28

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Abych byl upřímný osobně neznám nikoho, pokud někdo vůbec existuje kdo by načtení tohodle dokumnetu stihl za 100 hodin. Pravděpodbně i lidé vystupující v dokumentu, kteří se ze svého úhlu pohledu s tím dlouhobě zabývají by to nestihli v širším záběru, který nabízí ten filmík. Ono tam bude hodně statistických dat a to je teprve nezáživný žrout času. Právě proto, že vás nějaký pátek odtud znám a cením si vás, jsem to trochu rozebral, šlo my o malý impuls k zamyšlení. [smích] A taky jsem tomu možná udělal malou reklamu, uvídíme zda se ten odkaz v zemích českých stane čtenější. V těch regionech, kde lidi vytvoří komunity spotřebitelů na místní menší farmáře či jejich združení, tak bude transformace probíhat méně tvrdým způsobem. Komunita okolo mě s tím právě začíná v Chicagu. [smích] [mrknutí jedním okem] A čas není zrovna to, čeho by bylo nazbyt.

257646

25.11.2011 16:30

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

Rene Bartosek 76.?.?.?

Komunita, které jsem členem tam mělo samozřejmě být. Ego se musí držet na kratším řetězu. Dobrý sluha, špatný pán. [mrknutí jedním okem]

257647

28.11.2011 23:27

Globální finanční diktatura a Írán

RE: Globální světové židovské? diktatuře

Rene Bartosek 76.?.?.?

Svůj osud si lidská civilizace bude muset rozhodnout sama!! Nikdo ji za ni nevybojuje.

257803

30.11.2011 01:06

Globální finanční diktatura a Írán

RE: Globální světové židovské? diktatuře

Rene Bartosek 76.?.?.?

Mylně jste si to vyložil. Tady na Fórum si říkám lu-tze. Ale skutečně pokud se nestaneme bezpečnostní hrozbou pro někoho za humny, ve smyslu civilizace, která nedosrostla morálně svému technologickému vývoji, tak si to budeme muset vyšavlovat sami. Jestli to chcete rozebrat, tak na Fórum. [mrknutí jedním okem]
https://forum.nozonenet.com/index.php?PHPSESSID=jl...

257854

30.11.2011 20:34

Bankéři se zmocnili Evropy: Převzala ji Goldman Sachs

Perfektní analýza.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Naprosto přesně vypíchnutá myšlenka. Jaktože Němci jako nejsilnější ekonomika v EU nebyli schopni udat své dluhopisy a a zbankrotovaná Itálie je bez problůmů prodala? Tož to, ať mi někdo vysvětlí jak funguje ten neviditelný trh. [velký smích] [velký smích] V plné nahotě se ukazuje, že zadlužení do zahraničí je velmi nebezpečná věc, ale jsou země která mají minimální dluhy nebo své dluhy drží pevně jejich centrální banka, z toho plyne nezávislost.

Jedna věc je přinutit k něčemu vrcholné politiky a druhá věc je přinutit 100 miliónů Němců, aby se vzdali své národní identity, převedli do Bruselu zbytky své finanční nezavislosti a začali na základě masivního centralního přerozdělování finacovat bankrotující regiony Evropy. Sice bankéři drží obrovskou, ale budou si muset vybrat buď budou držet jednotnou centrální měnu nastavenou na chod vyspělého severu Evropy a to si vynucuje obrovské přefinacování, což vyvolá bez ohledu na politické špičky v Evropě revoluce a chaos. Nebo můžou držet měnu nastavenou na ekonomicky slabší subjekty, což zruinuje vyspělé realné části ekonomiky na Severu neschopné konkurovat Číně, Indii... Chaos v Evropě znamená pád FED i dolaru jako světové měny.

Přejít zpět na koexistenci eura a národních měn je stále nejlepší alternativa. V každém případě by ti, co se jich to týka měli dát nekompromisně najevo, ať každý zapomene na nějakou lokální válčičku jako alternativu dalšího vývoje. Jediná možnost jak se vyhnout třetí světové válce, pokud nechtějí bezpodmíněnčně kapitulovat a vydat se na milost a nemilost. Pravda milost je slovo, které někatří lidé významově nedokážou pochopit.

257910

01.12.2011 00:57

Bankéři se zmocnili Evropy: Převzala ji Goldman Sachs

RE: Perfektní analýza.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pochybuju, že masmédii zpracovaný konzumistánec by rád zaujal moje místo. Mluvím teď o hamburgerové cultur influence. Mám toytu Corrolu ročník 95 a můj jediný telefon je mobil Nokia 1661, byl jsem nucený udělat před rokem a půl upgrade, plán 1000 minut na rok. Těm co kračí s dobou, jsou vždy in fandím. Díky tomu jsem za svůj upgrade dal 20 babek. [velký smích] [velký smích]

Žiju skromně, maso jsem silně omezil a pracuju, abych se dostal na nulu. Bednu nemám, závislosti na něčem jiném taky ne, chleba jsem začal péct doma. Farmaceutický průmyls nepotřebuju. U doktora jsem naposledy byl před několika lety, poněvadž cvičím, nejsem ve stresu, nemám nadváhu, piju vodu jenom tak nebo s citrónem, čaje, kafe nepřeháním to... a ke všemu se umím léčit bylinama a energeticky. Pravda tepla voda z kohoutku, elektřina... to je luxus. Bez hromady jmenovaných věciček se můžu obejít. Ze začátku nepohodlné, ale je to pouze otázka zvyku.

Chci, aby přestala skrytá destabilizace třetího světa a plundrování jeho zdrojů. Za prvé je to nemorální, za druhé to má negativní vliv na vitalitu populací zpohodlnělých lidiček na západě, za třetí to bankovní mafii a korporacím pomáhá ke snadným ziskům nepodloženým patřičným výkonem, což hromadu negativních důsledků. Vede to dlouhodobě k bordelu, v kterém jsme až po uši všichni globálně. Možná by to na chvíli dokázala zpomalit instalace fašismu, ale ten vede pro změnu k válce. Takže ?..... Nevadí mi, že sociální stát bude mít k dispozici pouze regionální zdroje, zdaleka to neznamená, že to musí být o tolik méně, ale bude stát na pevných základech soběstačnosti. Francie není zemědělský soběstačná!! Dost šokující zjištění, ale dá se to otočit. 70-80% obilovin nemusí sežrat dobytek chovaný nelidsky průmyslově na maso.

Hmm, své místo na můj úkor, mojí rodiny a mých přátel apod. by si přišel vybojovat nějaký "revolucionář". Tak bych pro něj měl takový stručný vzkaz. FUCK OFF!!! Při technologické převaze si s tím není třeba dělat starosti. Ono i při technologické převaze bez genocidy nejde obsadit třeba Pakistán.

Demografie, jestliže první svět přestane být jedničkou v úrovni žití, demografické vlny začnou směřovat úplně jinam. Zajímavá už teď začíná být Brazílie, tak jak kdysi byly pro Evropany zajímavé Spojené státy. Obnovení vitality původních západních populací změní demografické trendy a dojde z dlouhodobého hlediska desítek let k nenasilné asimilaci. Ten regionální stát nebude mít totiž zdroje ma podporu vychcanosti, ale pouze na solidaritu. Multi-kulti agenda tváří tvář krachu globalizace shora bude nezajímavá. Soros aspol. nejsou hlupáci jsou to velmi inteligentní lidé, než by podporovali něco co ztratilo jakýkoliv smysl.

257938

01.12.2011 01:40

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Neco tam chybi

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jenomže po kolapsu Říma nám bankovnictví na několik stovek let nějak vymizelo. Za půjčování na úrok se sekali hlavy, lidi si holt lecos uchovali na nějakou dobu v kolektivní paměti. [mrknutí jedním okem]

257941

01.12.2011 03:50

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

A řekl to čtyřhvězdičkový generál, který velel destrukci Jugoslávie jako nepřiputsné alternativy po pádu východního bloku má velkou váhu, podobnou jako únik od bývalého šéfa Mossadu. V roce 2007 to šlo bagatelizovat, na konci roku 2011 vzhledem na sled událostí neubývá než to brát smrtelně vážně.

Výsledky voleb v Egyptě mluví jasně na jakékoliv sekulární státy s loutkovým prozápadním režimem může každý zapomenout. Finta koupit i druhého koně v dostihu v podobě vlivu Baharajnu nebo muslimské země jako Turecka nebude fungovat. Baharajn si to nemůže dovolit z důvodu lidských zdrojů, nemluvě o tom, že moc režimu je křehká podobně jako v Sýrii, kde minorita v zemi drží moc. Třeba jenom Tuaregů na Sahaře je 1.5 miliónu, kmenové společenství. Počítám, že kluk v 15-ti, kdy začne být považovaný za dospělého dostane místo maturitního vysvědčení kalašnikova s nábojemi.

Uvídíme jak dlouho si Katar může účinně hrát na vojáky. Ankara určitě mnohem déle, ale je to velmi vysilující. Stačí se podívat kolik to stojí USA, koneckonců i SSSR zaplatil za Afganistán svoje. V Ankaře by měli vzít v potaz, že v EU o ně není zájem. Bez spojenců to nevydrží dlouho nikdo. Dokonce ani někdo tak velký jako Spojené státy. Jestliže Turecko rozbije potenciál spolupráce v muslimském světě, tak západ má o něj zájem pouze jako člena NATO. Vsadit všechno na globalizovaný fašistický lágr shora? Good luck.

Sice lodě Severní flotily míří na přátelské cvičení do středozemního moře, ale v případě Sýrie bude použitý odlišný scénář. Poněvadž režim plukovníka Kadáfího byl mnohem pevnější zevnitř než syrský režim vládnoucí menšiny. Bylo nutné masivní bombardování ze strany NATO. Jinak nebyla šance, že by aktivity tajných služeb s najatými žoldáky vedly k pádu režimu. A nutno říct k Damšku, že se naučili vládnout pitomě, dle hesla co nejde silou jde větší silou. K tomu už tahle "strategie" vede, že v hierachii se drží vysoko řezníc. A Assad s tím narychlo těžko, co může dělat. Vzhledem na fakt, že zběhlo velké množství vojáků a vytváří se z ní inervenční armáda pro regulární občanskou válku tomu, tak bez ohledu na západní propagandu je.

Rusko, Čína i Indie se s tím, že nechali padnout Kadáfího dostali do pozice, kdy nemají na výběr zrovna extra dobré vynucené tahy. Sice jsou schopni zabránit přímé zahraniční intervenci, ale tady občanská válka má sílu odstranit režim i bez "humantarního" bombardování. S rostoucí brutalitou, kterou není problém přes operace tajných služeb stupňovat bude Asadova pozice, čím dále více komlikovaná. Toto nelze přímo ovlivnit, tlak lze vyvinout v jiných částech šachovnice. Loutková vláda v Sýrii nebude schopna udržet moc, situace se bude dlouhodobě podobat Libanonu. Na druhou stranu USA mají opěrný bod na Kubě, ať se to místní vládě líbí nebo nelíbí.

...

Automaticky kráceno

257945

01.12.2011 03:50

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

RE: Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

Moskva s Pekingem má dostatečná vyjednavací páky, ať se k moci dostane kdokoliv. Navíc praporek na hodinách padá někomu jinému. Hráči vabank budou blokovat jakékoliv politická jednání opozice a Asada. Bez Asada bude stabilizace Sýrie nemyslitelná. Alávité jsou srozuměni s tím, že jejich mocenská kontrola Sýrie končí, ale nemíní se nechat pověsit na stromech, jak se to momentálně děje v Libyi.
http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/sergei-...

257946

01.12.2011 15:47

Bankéři se zmocnili Evropy: Převzala ji Goldman Sachs

RE: Perfektní analýza.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Ta konkrétní otázka v těch 6 miliardách nebyla dvakrát vidět. O Němce bych se zrovna nebál, vyhrabali se ze země zničené válkou, popularitou po nacismu taky dvakrát v Evropě nazářili. Není to poprvé ani naposled v dějinách, kdy se skrze svoje pozitivní národní rysy dostali z bláta nahoru. Ukážu na R-U, centrum vždycky zleniví. Holt lidi nechtějí makat rukama, ale budou si ochotně kazit hřbet a zrak nad lejstry na ouřadech i pouze evropské mocnosti, budou dělat do kultury služeb a jiných odvětví, na které musí jak správně říkáte někdo vydělat ručičkama. Taky jsem zapoměl na nezamětnané všichni kultúru a uředníky s korytkářema dělat nemůžou. Holt jsou mezi náma prej socky, které nemají dostatečně gumovou páteř a jiné přednosti a místo mlaskání u koryta se z nich stávají bezdomovci. Prosím pěkně, to v jakém stavu je právní systém v ČR, včetně exekučního zákona za to nemůžou ani Marťani, ani Němci. Mno, zpátky k meritu věci. Nevypadá to, že současné Rakousko se vylidnilo a někdo zaujal místo Rakušanů na slunci.


Tady je jeden unikatní blbec, který by popravoval stávkující před zraky jejich rodin. Unikatní se jeví v tom, že to řekl v bedně. Kdepak se na něj hrabou řezníci třetího světa, ti mají tolik rozumu, že sadisticky laděný teror zahrnující blízké "provinilců" používají při horších prohřešcích. Mají v tomhle smyslu recht, jinak by je brzo nahradil jiný řezník, pár jich vždy čeká na klopytnutí. Možná by Jerry Clarkson měl načíst něco o třetím rajchu, kde se popravoval provinilec i s rodinou, ale tuším to nebylo za stávku, říkalo se tomu všemu sabotáž. Mno, dneska je každej potencionální terorista v tej rozvinutej pravdoláskokracii. Tak místo slovo stávkující používat slovo terorista. Přece jenom to zní lépe, terorista byl demokraticky bez soudu popravený před zraky své rodiny. Mno, pšítel britského premiéra?... Nebylo by od věci slyšet o čem hezkým si povídá pan premiér čistě soukromě neformálně s pšáteli, jako pan Clarcson.

257972

01.12.2011 16:01

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Když se chce odstranit režim v Libyi, Sýrii a především v Iránu, tak to na šachovnici stojí oběti nějakého materiálu. Navíc optimisti si vždycky myslí, že nahradit někoho jako Mubaraka někým s kým budou spokojeni ještě více není zas tak velký problém. V reálu se to nakonec ukáže jako čistá utopie, jak se to právě teď děje. Zajímavější je Libye, tam jsou optimisti skoro všichni. Přece když nám tenhle týpek leží v žaludku, tak ho vždy dokážeme nahradit někým pro nás lepším. Afganistán, Irák v plné nahotě ukazují, že realita je opět někde úplně jinde. Když totiž vybombardujete zemi na úroveň doby kamenné, tak místní lidé si to dlouho pamatujou a to je velký problém pro jakoukoliv loutkovou vládu. Jakmile odejde podpůrná okupační armáda, tak... v Libyi zatím žádná dostatečně významná okupační armáda není. Probíhá občanská válka. Kdo myslíte, že v ní vyhraje?

257974

01.12.2011 20:42

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

RE: Jedna věc je ale nelogická, nemyslíte?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jo, optimisti si myslí, že zavedou globální lágr postupně přes lokální konflikty a postupnou likvidaci překážek. Pesimisti, že si myslí, že k tomu bude nutný totální kolaps systému a z toho bordelu se má vynořit ten nový pořádek. Takže na Blízkém a Předním východě se má vyzkoušet, zda bude při neúspěchu fungovat pesimistický scénář. V Rusku, Indii, Číně z perspektivy chaosu v takovém rozsahu od Středozemního moře po Tibet budou mít jistě náramnou radost. Co si asi o variantě B budou myslet v Rijádu a Ankaře až se v tom budou máchat ve vlastní šťávě taky? Ono to nebude moc dlouho, protože to neúprosně bude směřovat k třetí světové válce. Takže realisti si myslí, že to bude tečka za lidskou civilizací. Jestli na to nemáme transformovat systém ne nexpanzivní, tak prostě po právu jako civilizace končíme. Možná nějaké zbytky populace dostanou šanci na další pokus, možná...

257979

02.12.2011 17:47

Libye a Sýrie: Plán neokonzervativců zaútočit na sedm zemí během pěti let

RE: Pozoruhodný komentář .

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pravda v Evropě i jinde si lecos budou muset ujasnit o té budoucnosti velmi dynamického charakteru. Velká hra se totiž hraje na více polích než na kterých leží Sýrie a nepočítají se v ní pouze kanóny a rachejtle. Neprodejnost německých dluhopisů by nám o tom mohla vyprávět. Němci už schválili další ponorku třídy Dolphin za přátelskou cenu, ale to jsou takové drobáky ve velké hře. Jde o mnohem více než zanedbatelné navýšení rachejtlí lokální mocnosti jako Izrael.

Pokud jde o rachejtle zrovínka teď se vynořila zajímavá studie, že Čína jich má desetkrát více než se optimisticky předpokládá. Vůbec by mě to nepřekvapilo. Při gigantickém nárustu průmyslové kapacity Číny to nebylo problém vyrobit, obvzlášť když Čína zvládla masovou výrobu hromady velmi pokročilých technologií, poněvadž jinak by nemohla být aféra v Kongresu, že americké špičkové zbraňové systémy obsahují několik stovek nepříliš spolehlových komponent. A po humanitárním řešení v Jugoslávii, Afganistánu,Iráku... měl Peking silné důvody pro vážné zamyšlení o budoucnosti. Kunfucius byl filosof, stratég, politik, duchovní mistr, ale rozhodně nebyl jehně, které jde tupě na porážku.

Jedničková kvalita byla určena vždy pro ten první svět a jako předražený luxus pro ten zbytek. V lepším případě pro západ to Číňani lépe vyrobit neumí. Ale nemyslím, že by v tomto případě trápila vyšší pořizovací cena při výrobě, ale zboží druhé kvality i při kvalitní výrobě vznikne taky. Nepříliš veselé se to jeví, že se to týká i strategického nuklearního arsenálu USA. Ono za studené války bylo největší riziko technické selhání vojenských systémů. Struktura velení je logicky silně lokálního charakteru, takže nižší velní může odpálit v jistém případě svůj arsenál nezávisle. Na centrální porady prostě není čas. Když jsme u toho času, tak stáří některých těch problematických čínských komponent v amerických systémechse pohybuje okolo 10 let. A byli schopni lecos vyrobit i dříve. CIA dlouhodbě tvrdí, že zveřejňovaný čínský rozpočet na obranu neodpovídá realitě nemluvě o tom, že v Číně jsou náklady na výrobu rakety nesrovnatelně nižší než v USA. Ohledně surovin si nemusí dělat nikdo starosti. Čína naopak některé strategické suroviny pro elektrotechnický průmyls kontroluje.
http://www.novinky.cz/ekonomika/252376-evropa-cinu...

257996

03.12.2011 22:53

Bankéři se zmocnili Evropy: Převzala ji Goldman Sachs

RE: Perfektní analýza.

Rene Bartosek 76.?.?.?

To tvrzení o popravách bylo vytrženo z kontextu a jednalo se o satiru. Pořad jsem neviděl, ale optimisticky doufejme, že ano. Protože kontext důsledků při takové blbosti v blízkosti britského premiéra smrdí všeobecným průserem s globálně neúnosně navýšením radioaktivity pro druh homo prej sapiens rovnou smrtící. Bakterie si toho možná ani moc nevšimnou.

258020

05.12.2011 06:35

Protesty v Sýrii: Kdo počítá mrtvé?

Hezkej mediální ksicht toho aktivisty v článku.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Dělali módní výběrové řízení? Naší Madle se Had taky líbil mnohem více než Rugova? Kdyby Thaciho více nebavilo dělat skutečného narkobarona a kšeftmana s lidsdkýma vnitřnostma, tak mohl udělat prej díru do světa i v houly wúúdu. [bliji]

258048

06.12.2011 00:09

Rusko by mohlo uštědřit NATO smrtící úder, říkají analytikové

RE: tiskové zdroje

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pakistánský generál ve výslužbě si může dovolit říct lecos. Obvzlášť, když velel ISI v letech 1987-89, tehdy velmi těsná spolupráce se CIA. Ví jak funguje systém a jistě udělal některá nezbytná opatření, aby náhodou někdo neudělal nějakou hloupou fatální chybu. Na rozdíl Benazír Bhuttové ví, co si může dovolit veřejně říct a ví, že pro některé řeči musí mít velmi padné důvody, aby to pustil na světlo boží. SSSR byl v podobné situaci jako USA v Afganistánu dnes, taky zhruba po deseti letech vítězství.

Zkusím hádat má generál Gul ještě známé v CIA? Poklábosí s nějakým zajímavým jenom tak u kafe? Pravda i kdyby se proti nám spiklo jaro, léto, podzim zima a el kejda, tak patróny se tam přes Rusko dopraví. Počítám, že nejvíc nenápadný budou permoníci, když je budou v myších dírách nosit po jednom. Můžou nechat doletět do Afganistánu s husami na zimním tahu pro konečné vítězství prapor libyjských demokratických doprovolníků. Ať klidně vezmou přes Rusku, v Kremlu jim lecos dlouží. I když se obávám, že jim to spočítají v Sýrii. Velmoce nemají rády, když jim boty očurává něco mezi zakrslým podvraťákem a přerostlým potkanem.
http://en.wikipedia.org/wiki/Inter-Services_Intell...
http://en.wikipedia.org/wiki/Hamid_Gul

258077

07.12.2011 22:34

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Náš humanista nemůže skončit bez povolení, kdepak jednou se upsal a sám o sobě nemůže nic. Zajímavé presidenta Medveděva uvítal šéf protokolu a ruský velvyslanec na letišti. Kdo víc pořebuje koho, Praha Rusko nebo Moskva nějakou východní gubernii EU? Vypadá to, že když přijde befel, tak v lati stojí všichni. Co myslíte, že pohotovost čínského námořnictva, ruské armády.... je takové divadlo pro masy?

Jistě přes alternativní weby běží desinformační válka, zatím monitoring problémistů... ale něco se tam musí předhodit, co má nějakou informační hodnotu. Ale i tak sílí názor po tvrdé cenzuře. To mi přijde jako hodně hovězí nápad. Copak já, já jsem v IT tupej, ale takovej mladej 16-ti letej "usmrkanec"? Kdo jim položil na netu server VISA při habaďůře s wikileaks, strejdové s pupkem jako já určitě ne? Co to bylo? Takový praktický test na negativní reakci? Až zavedou skutečnou ostrou cenzuru, tak jsem moc zvědavej co budou dělat ti mladí "usmrkanci", co je pro ně IT víceméně něco stejně potřebného k životu jako vzduch a to v masovém měřítku. Pak na monitoring a jiné srandy bude potřeba něco více než nějakých 200 webů. [velký smích] [velký smích]

258161

07.12.2011 23:01

Jaderná válka na obzoru

RE: pred vlastnim prahem

Rene Bartosek 76.?.?.?

Volby v Rusku a nepochopená ruská duše. Gorbatčov vyzývá k opakování voleb. Co je hodně zajímavé a trochu jsem si přitom poprskal monitor, tak Lieberman se setkal s Putinem za zavřenými dveřmi a prohlásil, že volby v Rusku proběhli demokraticky, spravedlivě a svobodně. Mluvil o tom s každým izraleským pozorovatelem voleb a byl to jednotný názor všech. Nevím o čem pěkném si za těma zavřenýma vratama povídali. Ale volby nejsou to, co Kreml zrovna pálí, mají mnohem důležitější problémy na stole. Premiér Putin musel být "diplomaticky" mimořádně přesvědčivý. A mám takový pocit, že Lieberman jako bývalý vyhazovač v moldavské SSSR bude patřit mezi dobré znalce charakteru i té ruské duše. Iránské jednotky mají bojovou pohotovost a probíhají nějaké přesuny rachejtlí.
http://www.blisty.cz/art/61322.html

258164

08.12.2011 04:04

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Máte pravdu nemám žádné právo upřít nikomu svobodnou volbu, ani Havlovi. Byli doby, kdy jsem ke svým instiktům a intuici byl hluchý a slepý. Kdysi jsem toho člověka opravdu obdivoval. Taky jsem byl hodně mladý a kulové věděl o světě. Pak se mi postupně začali otevírat oči, i díky tomu, co ať řízeně či neřízeně prosakovalo na net, díky tomu že jsem začal poslouchat intuici a znovu číst mezi řádky. Tady je zajímavý experiment. Ateisté kříčí hurá. O svobodné volbě. Před rokem bych patřil k té samaritanské většině. Dneska vím, že mám právo obětovat pouze svůj život, pokud nestojím o velmi vážné trouble s negativní karmou na generace do budoucna. Nevím nic o těch pěti o jejich karmě, kterou si nesou. Zajímavý by byl srovnávací experiment, kdyby byla možnost za těch 5 obětovat sebe sama. Lidi mají rádi hrdinství, aspoň v bedně.
http://www.osel.cz/index.php?clanek=6017

Máte naprostou pravdu, že setkání s myšlenkovými přístupy značného množství obyčejných lidiček může být velmi mentálně bolestivé. Jedno rande vú mám čerstvě v paměti, ale to mlčení té a ignorance většiny je děsivější. Na blbosti vymytého mozku se totiž dá pracovat, už popíchnutí samolibého ega je významný impuls. Víte, včera jsem se náhodně dostal k těmhle videím, a přestože jsem otrlý cynik, tak nad některými fotkami jsem se rozplakal. Z nějakého zvlaštního důvodu se mi tam míchalo video s největším beďarem na světě, vidělo ho zhruba za dva roky 20 miliónu lidí. Tyhle videa mají nízkou sledovanost. Člověk s žebráckou miskou získává pokročilou stealth technologii, stáva se de facto neviditelný.Ale přes všechnu propagandistickou masáž něco v lidech intuivně vytváří obrovskou rezistenci. Vždycky moc šla s tím, že manipulovala se spiritualitou, jak se jí to hodilo do krámu. Tihle jsou první, co šli přímo otevřeně proti spiritualitě a blíží se čas, kdy se ukáže jak moc tahle taktika byla efektivní, strategií bych to zrovna nenazýval.[mrknutí jedním okem]
http://www.osel.cz/index.php?clanek=6021
http://www.youtube.com/watch?v=yNaGr_biP6k

258172

08.12.2011 04:56

Jaderná válka na obzoru

RE: pred vlastnim prahem

Rene Bartosek 76.?.?.?

Zřejmě ten osobní pohovor byl nezbytně nutný. Lidé v Kremlu patří k těm velmi dobře informovaným. A splést si velkou šachovnici se stolkem na poker by byla opravdu chyba s fatálními následky. Některé věci se říkají hezky z ksichtu do ksichtu a Lieberman je velmi dobrý poslíček pro některý druh zpráv, lepčího by premiér Putin těžko pohledal.
http://www.blisty.cz/art/61333.html

258173

08.12.2011 06:40

O médiích bez servítků

Pana Hájka,

Rene Bartosek 76.?.?.?

Nedělám si o horních patrech politiky a moci iluze, ale některých lidí si prostě cením. O médiích měl pan Hájek jednu vybornou debatu o své knize, kterou oponoval nějak osel, co si tu knížku ani nepřečetl. A když to Hájek během debaty ukázal, tak ten vůl mu odpověděl, že si ji zběžně prolistoval v knihpucetví, poněvadž do takového škváru nemíní investovat 300 Kč. Úroveň zpravodajství tuším to byla ČT, ale ať někomu nekřivdím, tak ono to je jedno, skutečně představuje blízkou budoucnost, kam se řítí západní média, kde to je oněco málo lepší. Propaganda je tam totiž více sofistikována a prošpikována semtam i pravdou. Nejnebezpečnější je totiž poloviční pravda nebo poloviční lež, každý ať si vybere co je propagandisticky lepúší formulace, s nějakým skrytým manipulativním záměrem. Lidi tomu totiž spíše uvěří. Klasická praktická ukázja je odpověď tiskové mluvčí ČBK. Cituji:

„Za Českou biskupskou konferenci bych Vám chtěla odpovědět, že si zakládáme na tom, že na našich webových stránkách jsou uveřejňovány jen pravdivé informace," reagovala pouze na otázky redakce Vývodová.

Otázka však v tomto konkrétním případě nezní, zda jsou tam nepravdivé informace, ale zda svěcení Halíka proběhlo v roce 1978 v kolínské arcidiecézi. Pokud neproběhlo, tak kdy k tomu došlu, na listině totiž není uvedeno datum. Jestli až po tom, co Hájek vyslovil pochybnost o Hálíkově kněžství, pak církev kryje něco... Jakákoliv listina bez data, místa a náležejícíh podpisů je pouze cár papíru, to mě aspoň přednášeli na historii na UP.

258176

08.12.2011 21:39

O médiích bez servítků

RE: Pana Hájka,

Rene Bartosek 76.?.?.?

No, bať více Havlů, Swarzenbergů a Vondrů, to českej národ povznese rovnou do nebes, protože fyzicky přestane existovat. Teďka velkej demokrat analyzuje demokracii v Rusku, spolu s politology. Nevím tedy z jakých informačních zdrojů o ruských volbách humanista vychází, zda je propaganda na FOX News nebo něco na ten způsob, ale v USA se otevřeně zavádí fašismus a demokrat Havel s demokratickými politology to zřejmě ani nezaregistrovali. Na druhou stranu ještě větší demokrat z perly demokracie Izraele, neodpustím si uvést celou citaci:

..."NRG Ma'ariv: Ministr zahraničí Avigdor Lieberman, který je na návštěvě Ruska, se setkal dnes večer s ruským premiérem Vladimirem Putinem. Lieberman řešil nedávné volby v této zemi a konstatoval: "Byly to spravedlivé, svobodné a demokratické volby". Lieberman řekl, že z Izraele se zúčastnila skupina pozorovatelů. "Mluvil jsem s každým z nich jednotlivě, a požádal je o věrohodnosti voleb a čistoty," řekl ministr zahraničí. "Jejich odpovědi byly jednoznačné - že volby byly spravedlivé, svobodné a demokratické. Protože věřím názoru našich pozorovatelů, pak stejná je i má odpověď.".... [velký smích] [velký smích]
http://www.facebook.com/jinezpravy.cz

Je prostor i pro reakci při další rychlé změně větru, chyby pozorovatelů. Ono vítr se nám točí v oku bouře, která se lehce může zněnit v hurikán s radioaktivním spadem. Např. šéf NATO Rassmusen tvrdil, že Rusko nemá zbrojit a raději věnovat zdroje na rozvoj ruského lidu. Což je eufemismus, který znamená padněte na kolena hubou do bláta, ať vás můžeme vyrabovat jako za Jelcina. Aby o dva dni později sdělil světu, že NATO nebude ignorovat obavy Ruska z globální protiraketové obrany Ruska. To už se Lieberman jistě plný dojmů a aktualních informací vrátil zpátky do demokratického světa po přátelské debatě s premiérem Putinem za zavřenými dveřmi. Ministryně zahraničí Clinton podporuje právo Rusů na lepší budoucnost, takový naprosto nezávazný kec.

Sice je možné ovlivňovat zahraniční politku západu k jeho vlastní obrovské škodě, ale není možné přinutit Rusko, Čínu ani Indii, aby doprovolně bez odporu tolerovaly geopolitické tahy západu vedoucí k pozici, kdy nebudou schopni vést efektivně odstrašující úder v případném globálním konfliktu.

Ale zameťme po bolševicku před vlastním prahem, EU má v plánu závest centralizované impérium pouze za souhlasu nevolených eurokomisařů a předsedů vlád, s tím, že obejde národní parlamenty a o referendu nemůže být ani pomyšlení. Velmi demokratické, to Hitler se na post kancléře dostal v řádných volbách. Pravda pak postupoval obdobně jako naši eurodemokrati a zavedl fašistickou diktaturu.
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5707.htm
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5695.htm
http://www.novinky.cz/domaci/253028-jsou-to-jejich...

258211

08.12.2011 21:49

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: i z vraku se dá hodně poznat

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jestli to chápu dobře, tak z hightechnologie na bázy stealth vyrobené ve velké měřítku se může stát hromada šrotu za těžké prachy? Někde jsem zaregistroval, že Izrael bude nakupovat F-16, F-15. Zdůvodění problémy s vývojem tuším motoru na F-35, ale to mlžou být jenom takové kecy.

258212

08.12.2011 21:55

Jaderná válka na obzoru

RE: pred vlastnim prahem

Rene Bartosek 76.?.?.?

NRG Ma'ariv: Ministr zahraničí Avigdor Lieberman, který je na návštěvě Ruska, se setkal dnes večer s ruským premiérem Vladimirem Putinem. Lieberman řešil nedávné volby v této zemi a konstatoval: "Byly to spravedlivé, svobodné a demokratické volby". Lieberman řekl, že z Izraele se zúčastnila skupina pozorovatelů. "Mluvil jsem s každým z nich jednotlivě, a požádal je o věrohodnosti voleb a čistoty," řekl ministr zahraničí. "Jejich odpovědi byly jednoznačné - že volby byly spravedlivé, svobodné a demokratické. Protože věřím názoru našich pozorovatelů, pak stejná je i má odpověď."

Víte on pan Kotrba bývá dobře informovanej, jak jsem za ty roky co čtu, co píše stačil zjistit. Ale třeba je to kachna, ale podle toho co čerstvě povídal Rassmussen za NATO nemyslím.
http://www.facebook.com/jinezpravy.cz

258213

09.12.2011 14:57

Co nyní udělaly centrální banky světa?

Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

A jak si ty velké necky jmenujou? Titanic? ČSSD dle Sobotky se strašně chce podílet na další hlubší integraci. Doufám, že to bude ústřední slogan volební kampaně. Ne, že bych z téhle vlády bojující zuřivě s korupcí byl nadšený. Jedni skoro jako druzí, stejná sebranka bezcharakterních darebáků u koryt, ale tihle mají vlastní padné důvody nejít do EU. Jde totiž o domácí koryta, o který je zájem v Bruselu a jinde. Jedno Řecko jako odstrašující případ jaký má vztah centrum k periférii bohatě stačí. Norové naprosto proti jakémukoliv dalšímu sbližování s EU, Švédové proti přijetí eura. Teď mluvím o lidičkách a ne nějacích panácích typu současný italský nebo řecký premiér. Mají recht od něčeho velké, oc jde ke dnu je třeba mít i bezpečnou vzdálenost, aby je to nestáhlo pod hladinu taky. To není ale případ ČR, která je ekonomicky fatálně provázaná s Německem.

Vo co vlastně jde? Jde o čas, darebáci kteří sní o světovládě, usnuli na vavřínech po pádu východního bloku. Samozřejmě, že vědí, že systém nekrytých peněz potřebuje na obnovení vitality velkou válku, ale mysleli že po pádu SSSR si budou moct kdykoliv se jim zachce provést dostatečně velký "lokální" konflikt, zničit ty co by odmítli šlapat dle jejich not, včetně Ruska, Číny, Indie a třeba Marťanů. Kdyby tady byli a nechtěli poslouchat, co se jím řekne. Jugoslávie, Afganistán, Irák, Libye taková předehra k velké tragédii.

Jenomže Rusko povstalo z mrtvých jako fénix, v Pekingu, Dilí a jinde jistě spadl tehdy i dnes šutrák od srdce. Snaha destabilizovat současné Rusko po vzoru "arabského" jara během voleb nebo po volbách skončila naprostým fiaskem. Přestože Moskva je silně zaměstnána mezinárodní situací na hraně globálního konfliktu, tak dle všeho provedli velmi důkladnou analýzu toho, co se stalo v arabském světě a reaguje velmi precizně na základě této analýzy.

Zmáčknout jaderný knoflík je o hubu, a nepochybně Lieberman přinesl pozoruhodné nové zvjesti podle toho, jak mu cvakala prdel, když veřejně vychvaloval demokratičnost ruských voleb. Takže se budou "tisknout" nové prachy, přinese to možná trochu času kartelu okolo centrálních bank. Samozřejmě to bude mít důsledky. To už tak v pokru bývá, že někdo je ochoten dát všanc ve hře střechu nad hlavou a i svoje nejbližší připsat na směnku za nekřesťanský úrok.

258245

09.12.2011 15:02

Pokerová hra na šachovnici

RE: Írán není chráněn

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jenomže momentálně je řeč o globálním jaderném konfliktu. Reakce Číny i Ruska jsou velmi výmluvné, takže v takovém případě se Irán i celá lidská civilizace může jít s nějakými žolíky vycpat.

258247

09.12.2011 18:00

Pokerová hra na šachovnici

RE: Írán není chráněn

Rene Bartosek 76.?.?.?

Zuřivě se tady diskutovalo před pár měsíci o tom jaké hrubé chyby se dopustili k Pekingu a Moskvě, když obětovali na šachovnici Kadáfího. My jsem probírali relativně krátkodobé dopady. V Rusku v ten samý čas analyzovali prosincové volby a jiné faktory a určitě šli několik tahu za tento časový horizont z krátkodobého pohledu. "Pád" dronu v Iránu nepochybně byl jedním z těch dlouhodbých tahů a plánoval se už před tím, než se nad Libyí v propagandistickém prostoru začali stahovat mraky.

Čekalo se až se situaci dostane do potencionální předpokládané pozice a ta při plánovaném útoku na Irán musela nastat. Nemohlo se to obejít bez průzkumných letů. Silně pochybuju, že bez silné pomoci Moskvy by byl Irán sám schopen získat ten dron. A ztráta toho dronu je dlouhodobě více než pád režimu v Libyi. Rozdíl mezi prachsprostým převlíkáčem kabátů, taktikem a skutečným stratégem spočívá v tom na kolik tahů dokáže správně odhadnout vývoj partie. VK je u nás silně neoblíbený, to už se dá od těch které o několik tříd převyšuje očekávat. Dobrý politik nemusí být skutečně jak vystížně napsala paní Švihlíková na BL špičkový ekonom nebo jiný expert, ale musí umět vidět daleko dopředu.

V Rusku jsou šachy natolik oblíbená hra, že v ní jsou co se týče všeobecné obliby mezi obyvatelstvem. Existuje šachovnice a ŠACHOVNICE, na té o rozměrech 8 krát 8 byl Kasparov génius, na té VELK0 stojí za starou bačkoru. Ten kdo vidí na horizont budoucích generací a zabývá se politkou se stává státníkem, ale takových bohužel pro nás všechny se vyskytuje v dějinách civilizace pomálu a tito lidé zřídka stávají na vrcholu moci.

258253

09.12.2011 19:04

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

V 3D světě platí pravidla, které se nedají jenom tak obejít. Jednou z vlastností lidského těla je, že když překoná nějaký obtížný problém, tak dojde k pocitu uvolnění i sebeuspokojení. Já jsem živý důkaz, že jako tělo tak nejsem úplně imunní vůči propagandě, viz to odvážné tvrzení ..."usnuli na vavřínech"....
řekněme, že došlo ke ztrátě tempa a to často má zásadní vliv na průběh partie, když za deskou sedí dobří hráči.

Ta mladší část KGB. Určitě technologická a informační revoluce sebou přináší na TOP kostky úplně nové členy mocenské elity. Prostě pokud si do vedení tajných služeb budete dosazovat lidi podle řitního alpinismu v kvalitách třeba Vondry, tak za nějaký čas podle toho dopadnete. Samozřejmě ve fungující struktuře jsou tito lidé asimilování a ti co mají páteř odstaveni nebo zlikvidování, alespoň ti co se podaáří bezpečně identifikovat jako málo uvědomělé. Během kolapsu SSSR však došlo ke zhroucení stávající mocenské struktury. A přece si nemyslíte, že putinovská generace si vzala krumpáče a lopaty a šli kopat kanály? Někteří skončili v různých mafiíích, někteří vsadili na oligrachy a někteří se rozhodli jít do rizika, že převezmou zpátky v Rusku moc.

Jistě analyzovali velmi pečlivě už v roce 1990-91 za jakých podmínek je to možné. Zatímco Berezovskij se ostatními oligarchy serval o pytlík s třiatřiceti stříbrnými, tak přišel Putin a ti co stojí za ním, nabízený pytlík s 3 krát 11, jak píšete vy odmítl. Psům, kterým sebral pohozenou kost od páníčků, o kterou se rvali nabídl dohodu. Berezovskij musel zdrhnout do Londýna, ale stále si myslím je na seznamu, protože je to otázka principu. Chodorovskij bručí v base a asi tam zhnije bez toho, že by Rusko muselo přijmou protiteroristický zákon, který by to umožňoval, jak se děje v USA.

Teď jsme v nepříjemné situaci. Finační systém, který stále pevně drží moc může restartovat pouze obrovský pouze lokální konflikt, jak si někteří myslí. Taky vlastnost lidského těla optimismus. S lokálním konfliktem ve vhodné oblasti se to má tak, že Čína a Rusko se dostanou do pozice, kdy nejsou schopni odstrašit případný první úder. Jsme tedy v situaci, kdy rozmazlénému frackovi seberete jeho "oblíbeného medvěda". Co myslíte jak na tom je se sebekontrolou?

258254

09.12.2011 19:04

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Jako spiritualní bytost vám říkám, že negativní energie od jisté limity můžou získat velkou sílu, mají inteligenci, vůli a velmi by rády získali ještě více moci a kontroly? Fyzický osud lidské rasy jim je naprosto ukradený, o spirituální mají velký osobitý interes. Ti co jsou nahoře moceneské pyramidy jsou spirituálně všichni velmi vysoko, bez vyjímky. Jestli v něco věří nebo nevěří, není podstatné. Ale ve fyzickém těle jdou zkorumpovat nejenom na fyzické úrovni, ale na mentální i spiritualní úrovni bytí. Aby někdo spirituálně vysoko ztratil sebekontrolu je velmi obtížné, ale není to nemožné. Pak lidem buď Bůh milostiv. Jistě z fyzického pohledu na věc máme problém pouze v případě masového selhání technologie, ale věřte mi Youstoune pohybujeme se na hraně. Mnoho bytostí se tomu právě teď staví na všech levlech bytí a stojí je to hodně energie a usilí. Vy jste taky jedna z těch bytostí a zdaleka nekladete odpor jenom fyzicky.

[mrknutí jedním okem]

258255

10.12.2011 16:59

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

Rene Bartosek 76.?.?.?

No nevím, pro Prahu 30 000 odborářu nebylo nic moc. Pro Moskvu to bude, jako když plivne. Ale účast byla předběžně přislíbena na sociálních sítích, tam toho lidi naslibujou hodně, taky třeby i několik desítek profilů může obhospodařovat jeden živý člověk nebo dneska už software jak nedávno, uděleli experiment na universitě tuším v Kanadě.. Tady jsou vyjádření mezinárodních pozorovatelů, možná nejsou všechna. Co do USA? Tam mezinárodní pozorovatel netřeba, zaprvé je to demokracií demokracií, teď se zavádí demokratická novinka, která ruší právo habeas corpus. Fašistickou nebo bolševickou či jinou diktaturu, která by zrušila právo habeas corpus znám. Upřímně řečeno neznám žádnou, která by toto právo habes corpus nezničila. Teďka se budu moct chvíli podivovat na demokracií bez habeas corpus. Ne moc dlouho jedná se o velmi nestabilní přechodný stav, jaký bude výsledný stabilní systém ještě uvidíme. A za druhé volební hlasy počítají v USA mašiny a ty jsou neomylné, co se jim zadá to spočítají.
http://www.czechfreepress.cz/rusko/volby-v-rusku-p...

258286

12.12.2011 02:16

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Trochu zamyšlení

Rene Bartosek 76.?.?.?

Nedělejte si iluze, Američané neví, že Němci byli v druhé světové válce proti nim. A mám nepřijemný pocit, že by jste věděl o dějinách mnoha evropských národů možná více než místní lidičkové. S tím rozdílem, že kde je krám na nějaké krámy budou vědět, ale motor vám v garáži nesloží a rovnice s technologickými postupy z rukávu, taky sypat nebudou. Pokud jde o lidský faktor, tak západ je na tom ohledně přizpůsobení na tvrdý časy dost mizerně. V tom bych rozhodně slabou stránku neviděl.

To, že se mezi demonstranty se dávají různé volavky a provokatéři je jasné jako facka, ale jak ukazují tyhle e-maily západ se úplně seknul v mentalitě lidí východního bloku. to sampzřejmě není chyba analytiků, museli by je poslat do terénu, aby ten korupční bordel zažili na vlastní oči. Ani lidi z místního prostředí moc nepomůžou, mají podvědomou tendenci to lakovat na růžovo. Jó to disidenti jako havlovci si za prachy ze zahraničí žili jako prasata v žitědě a disidenti jako Pavel Wonka umírali v krimanálech nebo žili jako psi. Ti totiž měli charakter, jak je vidět tak tvrdý konzumistánec z drsného východu, chce svoje prachy na dřevo od každého kusu. [velký smích] [velký smích]

Mezi nima jsou na ulici naivní troubové, který nedochází vo co vůbec jde, tak jsem byl za plyšáků jeden z mladých užitečných idiotů. Měl jsem štěstí mohl jsem skončit velmi rychle v maringontce, pokud by se místní panstvo nerozhodlo pro změnu a Gorbačov nepohrozil konervativnímu křídlu, že sovětské jednotky potlačí jakýkoliv pokus o násilí proti obyvatelstvu. Paradox dějin tanky dostali Husáka, Jakeše, Bilaka.. k moci a taky jim ji nedovolili udržet. Ale tihle troubové mají mnohem větší štěstí, poněvadž pokud by si Putin důrazně nepromluvil s Liebermannem, tak by ji stříleli jako králíky snajpeři. Taky paradox policajti, který mají befel dávat velké bacha na demonstranty, aby je nesřílel nikdo ze střech. Přichází těžké časy, ale o Rusi při jejich mocenském vedení bych si nedělal zas takové starosti.

258362

12.12.2011 02:49

Co nyní udělaly centrální banky světa?

Velmi srozumitelně a lidsky podáno.

Rene Bartosek 76.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/proc-b...
S tím, že před soud a do basy nikdo kdo nese skutečnou odpovědnost nepůjde.Zádný takový západní stát, kterých se týká neznám. Ale je možné, že účetní jako nemonti aspol. i v privatní sféře se do basy dostanou, sice jenom dělají co se jim řekne, ale nikdo jich příliš litovat nebude. Oni taky nemají slitování s chudáky, kteří za to jejich účetnictví platí masově velmi draze. Výmluvná byla ta scéna, kdy se ministryně v Itálii před novináři rozbrečela, ale drábové finačního impéria prošli tvrdým sítem výběru než se dostali nahoru, z těch jenom slza nevypadne. Vemte bohatci pár tisíc a nic se mu příliš nestane, udělejte to chudákoví a může to zabíjet. Bylo by, ale rozumné pochopit, že až lidem dojdou dírky na utahování opasků začnou trable. Těch co obrátí ze zoufalství zbraň proti sobě a svým dětem bude opravdu málo. A já myslím, že skutečná elita to chápe velmi dobře. Jistě má plán b, c... podle toho jak se vyvíjí velká hra. Nelehký život lidiček, ale i učetních v tvrdých časech. Jeden nikdy neví komu zvoní hrana. Hra s nekrytými penězy v každém případě končí, zaleží na tom, jak ten konec proběhne.

258364

12.12.2011 15:49

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky vedou při o politice jak o fotbalu

Rene Bartosek 76.?.?.?

Mýlíte se, rozdíl mezi maňáskem tipu Havel figurami na šachovnici jako Putin nebo Medveděv je nebetyčný. Ze stejné sorty hracích kamenů na úrovni gubernie jsou třeba Havel s Vondrou, o něco je převišuje Babiš a několik tříd nad nima je VK. Kameny jako VK mohou být povýšeny na figury velké desky, pokud se rozhodne pro variantu b,c... Nikdy se nezahazují do koše, jeden nikdy neví, kdy se budou hodit.

Za hrací deskou sice sedí jiní skuteční hráči, jak o tom píše pan Kysučan a tenhle pán podle toho co píše je velmi dobře informovaný na fyzickém levlu pravdy, ale i na mentalním a intuivně i na třetím levlu pravdy. Navíc se mi líbí styl jakým to je napsáno. Podat informaci takovým způsobem, aby se líbila je fundamentální krok, který by rádi ovládali hlasné trouby progandy. Neříkám že všechno je pravda. Propagandisté těží ze síly a z výhodné pozice, nepotřebují jemné umění, a lidé s takovými schopnostmi nerostou na stromě. I přes sofistikaci, propaganda působí jako slon v porcelánu, přestože existuje rozdíl mezi propagandou a tupou propagandou.

Šachový mistr i Kunfucius i s menším množstvím materiálu na desce jsou stále protivníci, kteří si zaslouží respekt a to je dobře. Ani já nemám v úmyslu se dívat jak lidská rasa spěje do záhuby. A být vámi, tak se někdy zkusím podívat informaci z jínýho úhlu pohledu než z toho fyzického, jestli máte potřebnou schopnost. Tady je takový tah velmi malou figurou menší než pěšec, a v šachové anotaci by se k němu připsalo několik vykříčníků.

Cituji: ...."Ruské volební výsledky budou pozastaveny, dokud neproběhne vyšetřování výsledků sporných součtů volebními orgány, prohlásil mluvčí Vladimira Putina. Ruský prezident Dmitrij Medveděv nařídil vyšetření všech obvinění z podvodů v parlamentních volbách"....

http://www.facebook.com/jinezpravy.cz

258392

12.12.2011 16:34

Nyní je čas připravit země o suverenitu

Cameronovi

Rene Bartosek 76.?.?.?

podle všeho v Británii postáví jednou pomník. Blbý kecy o plánu B bych si raději odpustil, na to by Sarkozymu jenom ve Francii nestačilo, aby povolal do služby všechny policajty, co jsou momentálně v důchodu. Obvzlášť, když vůdčí osobností má být myslitel jako van Rompuy, který měl při krizovém sumitu strašnou starost, zdy mu někdo postaví reprezantivní rezidenci za 200 melounu toho euro. Nemůžou poslat tanky a "humanitárně ochránit" ani Řecko. Lidi v západní Evropě sice uvěřili válečné propagandě o Jugoslávii, ale u Řecka to neklapne, poněvadž těžko najít evropana, který tam nebyl aspoň jednou na dovolené. 100 000 amerického vojenského personálu v Evropě je jako když plivne, nejlepší když se něco semele je zůstat hezky v klidu a nepochybně velení v Pentagonu to ví. I když panuje oprávněná nervozita, protože při problémech v Evropě bude horko i ve Spojených státech.

Na vyrovnáné rozpočty je pozdě, to měli požadovat někdy v 90. letech jako to chtěl VK, kdy to bylo z čeho financovat a neexistovali obrovské korupční rozpočtové bubliny. Holt u koryt v těch happy časech expanze do protoru trhů východního bloku, ať už šlo o zahraniční trhy nebo přímo vnitřní trh RVHP byla tlačenice. Druhý problém vyrovnaných rozpočtů je ten, že na vyrovnání se mají podílet především obyčejný lidičkové. Stojí tady otázka nerovnoměrného ekonomického výkonu. Němcům ještě možná zůstanou na opasku nějaké volné dírky na utažení, i když těžko říct, protože jak se jednou začnou ve velkém s oficiálním požehnání "tisknout" peníze, tak to jde rychle. V každém případě na periférii by si lidičky ten opasek museli dávno obtočit kolem krku a to masově nikdy doprovolně neudělají. Což znamená jisté důsledky.

Teď nezbývá než se přestat držet jako hovna eura za každou cenu. Euro samo o sobě není schopno příliš dlouho existence z důvodu silné ekonomické nerovnoměrnosti Evropy, která je stále silně národních charakteru. Silný rozpor mezi tlakem na centralizaci, která bez dostetečné politické podpory obyvatel není možná vynutit ani tanky, nemluvím o efektivitě byrokratů v Bruselu spravovat impérium. Evidentně na to totiž nemají. Bodejť špičky v evropské politice na Brusel neminí vsadit. Ale Sarkozy to může ukázat jak to myslí s tím evropanstvím, ať se vzdá kandidatury na francouzského presidenta a usiluje o post eurokomisaře. Podobně Merkelová a na úrovni české gubernie třeba Swarzenberg ze Sobotkou.

Pevný extrement lze ještě dočasně a opatrně uchopit, ale u průjmu už se není čeho chytit. Zdanit finančí "průmysl" na konci letu letadla, lze jenom krátkodobě, když jsem o tom někdy mluvil, tak to tak vždy bylo myšleno. Zásadní je fundamentální změna systému na nexpanzivní, nemůže to jít nidky ruku v ruce s expanzivním finančním systémem fraktalních rezerv, jak se snaží protlačit při záchraně eura, ať to stoj...

Automaticky kráceno

258393

12.12.2011 16:35

Nyní je čas připravit země o suverenitu

RE: Cameronovi

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pevný extrement lze ještě dočasně a opatrně uchopit, ale u průjmu už se není čeho chytit. Zdanit finančí "průmysl" na konci letu letadla, lze jenom krátkodobě, když jsem o tom někdy mluvil, tak to tak vždy bylo myšleno. Zásadní je fundamentální změna systému na nexpanzivní, nemůže to jít nidky ruku v ruce s expanzivním finančním systémem fraktalních rezerv, jak se snaží protlačit při záchraně eura, ať to stojí co to stojí. Má to být riskantní manévr, který má odlehčit už tak tvrdý dopad. Pokud by to trvalo moc dlouho, tak hrozí že se ulomí křídla. Systém fraktalních rezerv je jako otesánek s nekotečním apetitem, ostrouhejte ho teďka o 3% a velice brzo začne kvičet, že potřebuje záchraný balíček, jinak je všecko... Cpěte mu dlouho do chřtánu a vítejte zpět ve výmarské republice. A ohrožení Evropy zkázou. Skoro jsme se rozplakal. Evropa se dvakrát servala ve světové válce, ale zbytek světa držela pevně pod krkem. Pravda stisk poněkud povoluje. Sklutečná ekonomická emacipace zemí třetího světa, hlavně latinská Amerika jihovýchodní Asie má obrovskou dynamika, existuje snaha zakonzervovat bídu v Africe, ale už to není díky Bohu, co to bývalo.

258394

12.12.2011 16:53

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: Zbraně proti zbraním...

Rene Bartosek 76.?.?.?

V Texasu a jine na jihu USA se zbraní lze chodit po ulici. V Chicagu ji musíte mít v kufru auta nebo rozebránou neschopnou střelby uvnitř. Na vesnici se na dodržování zákona, dívá volněji. Samotný zákon tuším dává flastr dva roky za nepovolené ozbrojování. Jednotlivě zbraně jdou odebrat, ale zkusit to masově znamená úplně jiný druh sport. Respektive se jedná o fušování do folklŕu a kultúry. A to není jenom tak, obvzlášť když lidičky cítí ve velkém v kostech, že šťastné časy jim na dveře neťukají. To jsou pak velcí tradicionalisté. Odzbrojit ve velkém lidi jde v happy časech, pokud nejsou na zbraně moc zvyklý, poněvadž pak se začnou masově ptát proč? a je taky po ptákách. Co klaplo v západní Evropě a Británii, kde i sběratelé museli odevzdat zbraně neklaplo v USA.

A zkoušet sionistické metody odzkoušené na Palestincích bych nikomu v USA nedoporučoval. Když Pakistán pouze přestal kooperovat, tak shořelo nějaké to zásobování benzínem do Afganistánu za pár dní a ukazuje se, že Islambád má na to vynutit si vyklizení letecké základny, když opravdu chce. Jak se s tím srovnáji maňásci AIPAC v Kongresu a Senátu jako třeba Mc Caine nevím, poněvadž ti zřejmě nechodí moc často na čerstvej luft do skutečného světa. Na lobistickckých večírcích všecko vypadá jednodušeji a ideologie to vidí podobně, obvzlášť když je vyspělá a dostatečně uvědomělá. [velký smích] [velký smích]

258398

13.12.2011 15:55

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: A je to zde zase...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Tohle je oficiální podoba zákona, která prošla Senátem. Pokud to president podepíše, tak to má platnost. Vzhledem k tomu, že se žádný soud nekoná, tak žádný soudce nebude rozhodovat v případě použití tohoto zákona o konfliktu s Konstitucí USA. Kde se na to hrabe Kafkův proces. [bliji]

258464

13.12.2011 16:01

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Pokračování

Rene Bartosek 76.?.?.?

To děláte chybu, já lidi jako Visinger čtu jako důležitý studijní materiál, aspoň tolik abych věděl, co potřebuju vědět. O vojenské technice něco ví a často mi to jako laikovi stačí, abych byl v obraze. Jeho ideologické naázory jsou zajímavá pomůcka, jak by mohla myslet jistá sorta lidí i na hodně vysokých postech jinde. [mrknutí jedním okem]

258466

13.12.2011 16:30

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: A je to zde zase...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Zkuste se nedívat na útok na Irán jako na jednotlivý tah, podívejte se na něj jako vzájemně provázánou síť důsledků. Tady jsou naznačeny, některé nejvíc viditelné. Situaci v Rusku se nepodařilo destabilizovat, v Egyptě, Lybii se optimismus začíná měnit v noční můru. Taky druhá strana když vidí akci, tak reaguje. Např. Čína v Pakistánu, Pro útok na Irán i jiné významné situace musí být zrealizována řada podmínek. A pokud se jedné ze stran podaří naaranžovat vhodnou pozici a s tím, že druhá strana to nebyla schopna blokovat, tak jenom hlupák nebo někdo s malou sebekontrolou musí použít na závěr sílu v podobě bomb, když je odstrašujícíh příkladů přespříliš, tak přestávají fungovat. Problém je ten, že se nacházíme ve fázy konce systému fiat money, a tam není jisté nic. Za normálních okolností, kdyby systém mohl dále pokračovat by skoro nikdo významný neslyšel líbívé kecy uvědomělých často ideologickcýh optimistů, to je náš skutečný problém iracionalita ve velké hře na fyzickém levlu.

258469

23.12.2011 18:42

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Ja se docet

Rene Bartosek 76.?.?.?

To se podívejme. Nejsem expert na církevní právo. A zádušní mši v nejvýznamější české katedrále arcibiskup za světského sloužit může? Pokud by se objevil v médiích křestní list, tak doufám že na něm nebude chybět datum anebo poznámka byl vystaven in memoriam.

259381

24.12.2011 16:20

A do nového podobne

Atma Namaste.

Rene Bartosek 76.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=YcgNJ7cgDVs&feature...

259462

24.12.2011 22:10

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Rene Bartosek 76.?.?.?

Pravda mám toho na triku v tomhle životě i v jiných hodně. Ale nikdy jsem nezaprodal rodnou hroudu, přátele a vůbec lidičky všeobecně, ale především jsem nezaprodal sebe sama. Zaprodat sebe sama znamená ztratit svobodnou volbu v zásadních životních rozhodnutích!!Když se upíšete, tak je velmi obtížné se z toho vyvlíknout. Málokdo to dokáže. Třeba tady Michael Jackson a jiní co se upsali, tu sílu v sobě našli, ale jisté kruhy nezapomínají. Michael zaplatil životem, ale vzal si zpátky svobodnou volbu do vlastních rukou. Kdyby něco takového dokázal Havel, pak by měl můj respekt, takhle mi ho ve vnitřní rovině je upřímně líto. Taky jsem se podíval na film Občan Havel, jak poradil pan "kysučan". Rozumím teď více, co se stalo Václavu Havlovi, ale to nic nemění na moji povinosti stát na fyzickém levlu za svými názory. Narodil jsem se totiž 28. září, jsem pevně spojený s egregorem sv. Václava. Plyne z toho spiritualní síla, ale taky služba. Někdo by rád pouze sílu bez povinosti, ale tak to nefunguje.
http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/odhalen...
http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/odhalen...

259490

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?