Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, HHBB, jansmith1984, krp, Mgr. Jemelík, Vopice, zzz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.04.2011 09:18

BRICS a přestavba světa

RE: Blíží se zánik severoatlantického impéria ?

Mgr. Jemelík 199.?.?.?

Nevím od kdy si tykáme.
Nevím, s kým si mě pletete.
A do třetice: o té rozšířené definici Apokalypsy jsem nevěděl, takže díky.

Jste nějaký útočný.


J.

242566

24.04.2011 09:20

Politický marketing a války v minulém století

RE: Těžká otázka

Mgr. Jemelík 199.?.?.?

Jde o to, jak to realizovat. Myslím, že by se pár ochotných rukou přidalo, ale někdo by to měl rozhýbat.
J.

242567

24.04.2011 09:21

Politický marketing a války v minulém století

RE: Těžká otázka

Mgr. Jemelík 199.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

242568

01.05.2011 20:35

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

HHBB 199.?.?.?

Bartošku, když už na něco reaguješ, tak si to aspň přečti.
Jestli někdo nazve náboženství vírou, je již věc těch dalších, že to akceptují. Pro mě to je jen "víra". Komu však chybí víra, pro něj je "víra" dost dobrá.
Jestli náboženství nestaví na pocitech, pak staví na rozumu a pravdu může mít tak jako tak každý, kdo je rozumem nadán a jeho tvrzení nebudou o nic slabší, než tvrzení kohosi, že svět někdo uplácal v sedmi dnech, nebo že jen on je z ducha. [mrknutí jedním okem]

242998

29.05.2011 13:33

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

199.?.?.?

Ale jak dlouho se nad tím chcete pohoršovat? Vždyť jste úplně polapená do smyčky uvažování v penězích. Vžijte se do opačné pozice, řehtala byste se sama sobě, až byste se za břuch popadala.
Vymslí si to, vyrobí si to, draze si to koupí a nakonec se tím otráví...no nekupte si to, když je to tak drahý, tak to musí být i báječný... [mrknutí jedním okem]
...
Podívejte, moc dobře si pamatuji, jak lidé plakali, že nemají krásné barevné igelitové tašky a nějaká pilule za sedm kaček je netankovala, protože ta v té barevné krabičce je dražší a tudíž lepší. Dnes by raději oželeli barevné tašky a chtěli by svůj zasmrádlý kotec s lacinými pilukami...
...
Povím Vám to jinak. Je to, jak to má být. A i ty pilule jsou pořád ještě laciné. Prakticky každý v mém okolí běží při píchnutí k dochtorovi, ať se stará a rychle podá zázrazčnou meducínu. Prostě se nad tím nerozčilujte, je to zbytečné. Lidé jsou manipulovatelné věřící stádečko. Když je naučíte, že ta injekce je fajn, tak se s ní budou bodat dokud nezhebnou, a ještě s tím pobodají své děti. Kdyby chtěli brečet, tak jim strčí gumový roubík.
...
Všichni, co si napekli, si musí vyžrat do posledního drobku. Tisíce let ochotně padají před pánem na kolena, věří všemu více než sobě. Nemám proto potřebu pořádat "pochody za záchranu lidstva". Všem se vrací to, o co si skutečně koledují. Ještě s tím chvíli pokračujte, a toho svého Loutkáře s měšcem a mastičkama si už neodpářete.

245038

20.06.2011 18:42

Revitalizace sídliště Rochlice v Liberci

u nás se taky kácí jak o život

199.?.?.?

Já v našem městě pozoruju podobné kácecí šílenství. Keře srovnali se zemí všude kde to šlo, včetně krásného mohutného tisového "křoví" které přežilo bolševika, ale už ne modrobolševika (u nás taky vládne ODS a její nové satelity). Odstraňují stromy které překáží reklamním poutačům. Třicet let jsem kolem toho stromu chodil a teď zmizel kvůli nějakému chamtivému hajzlovi. A ještě mají tu drzost vykládat v radničním plátku, že jsme partnerské město v rámci jakési mezinárodní akce Zelené město. Fujtajxl.

Asi se bojí, že se lidi na.serou a začnou je na těch stromech věšet. A vlastně mají proč. Na jeden strom se vejde mnohem víc zkorumpovaných politiků a zastupitelů, developerů a podobné svoloče, než na kandelábr.

246486

18.07.2011 15:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

AIDS, KONDOM a snížení porodnosti

199.?.?.?

Jenomže tí můdri ludia na AIDS založili svoji vědeckou kariéru a mají z toho slušné peníze. Kdyby byl tento podvod odhalený, tak by jejich kariéra skončila a oni by šli o žebrácké holi.

Voldemorti neříkají "nebuďte promiskuitní", ale naopak, když použijete KONDOM, tak se nemusíte bát AIDS ani jiné pohlavní nemoci, takže můžete šukat každý s každým, jak králíci na mezi a být promiskuitní dle libosti. A ještě se díky kondomu drasticky sníží porodnost, což je jejich plánem.

Nevidíte, že kampaň proti AIDS šla vždy ruku v ruce s kampaní za používání kondomů? O věrnosti tu mluvila vždy jen katolická církev, které se voldemorti přes jejich média akorát vysmívají.

248263

Jsem zvědavý, kdy půjdou po serverech, které zmíněný článek přetiskly nebo citovaly (moc jich není, ale jsou). Na to jsem opravdu zvědavý, teď už víme, že otisknutí tohoto konkrétního článku je trestný čin. Takže když uvidíte totéž na jiném webu a nenahlásíte to, imo se dopouštíte napomáhání. Jo, a protože jak víme, odkaz na "nelegální" obsah je zločin, měl by se nahlásit i ten!

254339

07.11.2011 21:46

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: vite jak se pozna, ze vakciny jsou opravdu bezpecne?

jansmith1984 199.?.?.?

Měsiční limit by neměl být problém. Když editor vidí, že je debata konstruktivní a autor si jen "neplácá játra", tak nebývá tak striktní.

Mě osobně váš názor na "prasochřipku" (jako Systémová záležitost ANO či NE atd.) zajímá, a tak jsem zvědav, jaké argumenty ve věci hodných nebo zlých vědců nebo hodných nebo zlých farmafirem a korporací, kterým jde o dobro lidstva a Nošovic[smích] a nikoli skrze budoucí nárust "prevencí" poškozených pacošů Zlaté tele, přinesete. Do té doby, Peace s vámi.


Jinak, co se týče reakcí vědců, tak zde se nedá zevšeobecňovat. Mnoho odvážných a dostatečně nezávislých, by se jistě uplatit nebo zastrašit nenechalo, ale co ta druhá (za peníze, prependy a případný pocit vyvolenosti) všeho schopná, velmi dobře hájená a honorována množina??? Která skupina vědců, se podle vás podílela na vývoji a distribuci velmi lukrativní vakcíny proti prasochřipce???..[smích] Jen ČR za ní vyhodila do kanálu X miliónů Kč, což je podle mne na druhou stranu lepší, než ji narvat do naších dětí.... Kdo byl za tyto a další vyhozené peníze v mafiánském kosheristánu ČR (a jinde) kdy potrestán??? Cui bono??

jansmith[smích]

256748

16.02.2012 19:31

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 199.?.?.?

Můžeš na konkrétních příkladech, kysučane, explicitně, popsat v čem například Michael Moore nebo Eckhart Tolle mystifikují a patří mezi psyops, které jedou na ruku E/elitám??

Předem díky kamaráde a Peace se všemi,

jansmith[smích]

263470

13.03.2012 23:54

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 199.?.?.?

Vy mne nenecháte se odmlčet, kamarádi??..[smích]

Pro Oracla, k té něčí zmatenosti...[smích] V klipech Vaského se mluví o Dzurindovi, Chmelárovi, Gálovi, Gorile, ÚROKU A EKONOMICKÉ REFORMĚ nebo T.Baťovi. Naopak o Ficovi a SMERu sem tam nezaregistroval ani slovo. A SMER neprožívám, jen říkám, že levice z hist.podstaty brání (proti kosher predátorům) zájmy společnosti jako CELKU a snaží se udržet v chodu sociální stát. Proto je dobré ji volit a nenechat se zblbnout demagogy a zůstat sedět doma na prd-li...

A ještě k tobě, djb, kamaráde. Ve Švýcarsku voliči zamítli zvýšení dovolené z jednoho prostého důvodu. Někdo férový a zodpovědný jim vysvětlil, že důsledek prodloužení dovolené o dva týdny bude znamenat zvýšení nezaměstnanosti, a to byl důvod, proč to u (o poznání solidárnějších a méně zblblých) Švýcarů v referendu neprošlo.

To znamená:
1. ve Švýcarsku vyšší povědomost o souvislostech u běžných občanů a žádné kosher překrucování nebo zamlčování faktů (kterého se v českých a slovenských farizejských podmínkách dopouštějí lokajové kosher Systému - navíc po polobotky zabořeni v prd-lích USraele) jen tak neprojde..[smích]

2. ve Švýcarsku funguje celkem dobře přímá demokracie (hovoří o ni i RUDOLF VASKÝ) a lidé vědí, že sedět doma se nevyplácí. Sezení na prd-li se běžným lidem nevyplácí ani u nás, v zemích, kde přímá demokracie zatím není (fakta hovoří jasně, ale vysvětlete to dezorientovaným naivům).


Závěrem ještě pár odkazů pro ty, kteří nemají nevratně "zapouzdřené" mozky.

Jde o video "paní Jarmily" v mužském podání. George Carlin - JÁ NEVOLÍM! Ten mluvka plamenně hovoří o tom, že NEVOLÍ a je na to hrdý. On za nic nezodpovídá, protože On nikoho nevolil, Jeho se to netýká, On je z obliga... Jak jednoduché - pro pitomce jako on....

Už ale neřekne, že ho kosher lokaji dosazena neoliberální vláda semele úplne stejně, jako všechny ostatní obyčejné občany. Ať už si to přizná nebo ne, i ON je součástí Systému a důsledků, které svou volební pasivitou dopustil. Na druhou stranu je možné, že ten člověk (psyops) pracuje v souladu s kosher médií na přesvědčování levicových ovcí k sezení doma. A poslední možnost je, že je to jen obyčejný pitomec...[smích] To je totiž přesně to, co predátoři od ovcí potřebují. K obojímu mu "blahopřeji" a Peace s ním.


Jediné, co by mohlo zařídit, že vlády zvolené malým počtem hlasů nebudou LEGITIMNÍ, by mohla být revoluce (viz. Rudolf Vaský). Samozřejmě nikoli krvavá, ale řekněme důsledná. Sabotování voleb a pozdější rozumování na netu o virtuální LEGITIMITĚ toho nedosáhne ani náhodou:

A ještě jeden R.Vaský: Rudolf Vaský - Kulturny Dom Ružinov 30.Septembra2011- Konferencia o priamej...


jansmith[smích]

265192

15.04.2012 18:29

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

jansmith1984 199.?.?.?

DOKONČENÍ:


V reálném životě se totiž nepočítá (řekněme) DOBRÝ ÚMYSL a rétorika, ale jedině a POUZE konečný VÝSLEDEK a to je také důvod, proč je mnoho farizejů a lokajů kosher Systému za své skutky a činy (ve společenských Systémech kterékoli historické etapy s vysvětlením, že to mysleli dobře) morálně, právně i jinak NEPOSTIŽITELNÝCH.

A proč narozdíl od opravdových filozofů a bojovníků za PRAVDU a LÁSKU (J.Hus a jiní) většinou umírájí v dostatku a obklopení ještě většími pokrytci než jsou oni sami (Veškrna&Co). Stačí se koktavě omluvit nebo prohlásit, že něco nedomysleli a gloriola v očích zmateného plebsu, a důsledky jejich činů vůči běžným občanům, ale přetrvávají.


A náš spor? Zda-li zvednout prd-l a JÍT k volbám nebo na ní SEDĚT a kňučet na internetu [smích] bych uzavřel mou vlastní parafrázi na diskuzi s djb a pí.Jarmilou pod článkem o veverkách:

>Tím, že nepůjdeš k volbám a nepodpoříš síly, které se tě jako obyčejného občana zastanou, NIC NEZLEPŠÍŠ, a to ani kdyby takových jako Ty bylo 90%. Systém a pravicová kloaka si s tebou vytře prd-l O TO SNÁZE a navíc budeš nucen O TO DÉLE snášet kosher reformy lidí, které jsi svým pasivním alibismem pomohl do funkcí instalovat.

>Na Islandu a Slovensku to občané pochopili a pokud NEMÁŠ NA VÍC (jak Systémem zatřást nebo jinak změnit k lepšímu), tak běž a pomož pokrytcům (v případě ČR jako Nečas, Kalousek a děvky veřejné) při řádných nebo předčasných volbách alespoň natáhnout HUBY....[smích]


Je mi jasné, Kysučane, že mé argumenty tvým slučovacím bodem nepohnou, na to se pohybuješ příliš "vysoko" nad zemským povrchem, ale za tu trochu času s laskavým svolením editora věnovanému osvětě, a konečně i LEGRACI (stejně jako když JDU k volbám a ALESPOŇ tím natáhnu neoliberálním farizejům jejich křivé HUBY), mi to stojí.......[smích]


A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

266981

12.11.2012 18:16

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 199.?.?.?

Souhlasím s každým tvým slovem, dube. Obdivuji tvoji trpělivost vysvětlovat pádnými argumenty, přes které vlak nejede, něco někomu, kdo je schopen maximálně do omrzení opakovat dokola to samé, vyhýbat se skutečným argumentům, neodpovídat na základní otázky (jako například co Jeník Smisů dokázal svojí účastí ve volbách atd.).

Místo toho se opět dozvíme to samé, občas s nějakou obměnou. Inu, Jeník Smisů je něco jako MoudroSSSSSSStrak. Oba píší dokola a do naprostého zblbnutí pořád nemlich to samé, občas prohodí pár vět, přidají nějaké nové jméno do svého seznamu, ale to je tak vše.

Skutečně, obdivuji tě. A k tvé závěrečné větě, to jsi trefil do černého. Ale o tom ví Jeník své. Samozřejmě, že se od něj žádné odpovědi nedočkáš, jen opět zopakuje to, co tu napsal již stokrát. Já od něj vyžaduji stejné odpovědi, jako ty, samozřejmě bez jakékoliv odpovědi. Ale to je o Jendovi již notoricky známé.

A ty, Jeníku, náš věrný a dobrý příteli a kamaráde, už jsi podal nějaké trestní oznámení, místo toho, abys čekal na volby a na to, že to někdo udělá za tebe? Nepodal? No tak to se ale nemůžeš divit, že to je pořád v hlubší prdeli. To bys mohl také čekat věčnost, na svého spasitele, který tě konečně každé čtyři roky nepodfoukne a neudělá z tebe naprostého debila.

278943

03.03.2013 01:43

Židé Haredi konfrontují zmilitarizovaný sekulární sionistický stát

RE: a co nyní pro nás

zzz 199.?.?.?

honění ano, ovšem jen tehdy bude-li banán správně eurouhnijně zahnutý [chechtot]

285656

24.10.2013 23:27

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: ANO, zřekněte se svého práva a NEVOLTE

jansmith1984 199.?.?.?

Já ti rozumím, dube, kamaráde.... není jednoduché se v tom chaosu zorientovat a citlivým jedincům (mezi které se řadí mnoho volebních disidentů) z toho pramenící pocit deziluze navíc způsobuje vnitřní bolest, ze které hledají úniku....


Editor sem postnul článek z d-fens a zde je z něj podle mého jedna zásadní informace:

Jaké rozhodnutí je vlastně správné? Správné rozhodnutí je to, kdy můžeme říct svým blízkým, koho jsme volili, aniž bychom pak čtyři roky museli pak lézt kanálem a při pohledu do zrcadla se děsit, jak velkej jsem hejl. Myslím, že voliči Věcí veřejných nebo ODS vědí, o čem mluvím. To je hlavní cíl hry z pohledu voliče. Pokud někomu povede neudělat ze sebe maškaru a navíc ještě pomoci dostat do sněmovny člověka, který není zmrd (většinou bez ohledu na politickou příslušnost), je to jedině dobře.


Je to jasné?

Vyzýváš mne (podobně jako pí.Jarmila), abych jmenoval koho doporučuji volit... To já ale neudělám, protože bych tím ovlivňoval vaší svobodnou vůli se samostatně rozhodovat. Není dobré narušovat princip, který je u každého z nás jedinečný. Navíc, pozor na citát, který jsem zmínil jinde, že chytrý nemusí nutně znamenat to samé co moudrý....


Jestli jako chytrý člověk volit nepůjdeš, tak je to stejně jedno [smích] ..... a pokud se jako moudrý člověk rozhodneš svůj hlas nezahodit, tak vypni mysl a rozhoduj se podle své intuice, chceš-li podle svého srdce ... viz. informace výše... a tak to je....


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

298546

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 1

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?