Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

>S uvolňováním lidí od práce se počítá, to je klasika. Taky
>si nemyslím, že by museli kvůli tomu zdegenerovat, ale taky si
>nemyslím, že by měli kvůli tomu jenom konzumovat technologie,
>můžou třeba nějakou další vymyslet, vylepšit nebo můžou
>zpívat na kůru, šak to je lidská volba. Když se podaří,
>třeba díky těm technologiím aby lidi měli více času na
>sebe, můžou se chovat i normálně. Třeba bude víc mudrců a
>myslitelů, kteří budou chápat svět v mnohem širším
>záběru a souvislostech. Souhlas.

Znie to síce krásne, ale má to háčik (skôr je to kotva), a to je že nám vládnu psychopati a nič im nebráni aby uvoľnených ľudí označili ako nepotrebných jedákov a nezačali hubiť ako háveď, viď Knižnica palmových listov.

Na to aby sa vami opísané zmeny uskutočnili, musí sa totálne prebudovať systémy spoločnosti a to psychopati po dobrom nedovolia. Takže sú tu 2 možnosti:
a) celosvetová revolta- zomrie kopa ľudí
b) dôsledkom niektorých zmien sa zomrie kopa ľudí- musí sa znova všetko vybudovať od základov

242833

No pre mňa zastupiteľstvo a morálka nejde dohromady, takže asi to bez dostatočného množstva krvi nejde dohromady.
Totiž systém moci je ako veľké tupé zviera, urobíte BU-BU-BU a buď vás rozdupe alebo sa poserie, a to rovno na vašu hlavu.

Pravým spúšťačom bude asi zrútenie ekonomiky USA a viery v USD, toto vyvolá dominový efekt a ľudia sa začnú vypytovať, "čo to sakra tí tam hore robili, že nedohliadli na zrútenie ekonomiky?".
Tak či onak každý odnesie zrútenie ekonomiky, i tí čo naplánovali krízu, a to viac ako naplánovali lebo "osvedčené metódy" nezaberú a ani nemôžu zabrať.

242873

30.04.2011 00:10

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

Ja si myslím, že USA zbankrotuje.

Oracle 95.?.?.?

Keď do Líbye vstúpia pozemné jednotky OSA, Francúzska a Británie tak to vyvolá protesty a Čína a Rusko urobia určité kroky. Totiž BRICS sa dohodli na tom minule že budú postupovať spoločne proti ekonomicko-politickým zájmom "elít" USA, síce nič také sa v médiách neblyslo (a ani nemohlo) ale dá sa odtušiť o čom bol summit BRICS-u v meste Sanja.

Pravdepodobne BRICS nielen nebudú obchodovať medzi sebou v USD ale sa jej celkom zbavia, zbavia sa zásob a nebudú prijímať platby v ňom.

V konečnom dôsledku USA ide ku dnu, to spôsobí že Izrael stratí svojho jediného "priateľa" a podporovateľa, to oslabí židovskú lobby v celom svete, po tomto každý ich krok bude monitorovaní a bude sa hľadať zámienka zo strany Arabských štátov na to aby mu "osladili" takým spôsobom ako im to "osladzoval" on im, možno dôjde k zrušeniu štátu.

242876

30.04.2011 09:02

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

RE: Vim velice malo

Oracle 95.?.?.?

Po 1. niečo ako anglo-saská elita neexistuje, v Euro-Atlantickej civilizácie (okrem členov BRICS a ďalších "neposlušných" krajín) je len jedna elita, a to je tá sionistická čvarga (na to aby ste boli sionista nemusíte byť židom, a to povedal jeden Američan pred AIPAC a zožal za to búrlivé ovácie).

Po 2. židia nerobia len "white colar crime" viď situácie v Izraeli, okrem toho roznecujú vojny, unášajú civilov a vraždia civilov v zahraničí a v medzinárodných vodách.

Po 3. veľmoci nevládnu sebe ale vládnu v nich sionisti cez lobing, a väčšina sionistov má dvojité občianstvo, druhé je to Izraelské.
Všetci vieme že nafta je dosť výnosná, takže vyvoďte z toho záver.

242890

01.05.2011 09:24

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani

Oracle 95.?.?.?

Zabudli ste na to, že BRICS nie je len Brazília ale (hlavne) aj Čína a Rusko, jeden má dolárové rezervy ktorého sa pomaličky zbavuje druhý má suroviny. Tí dvaja môžu urobiť 2 veci potopiť dolár a pomôcť si navzájom a ostatným členom BRICS v nadchádzajúcich ťažkých časoch.

Čo som prečítal o Peru (ďakujem za článok), mi hovorí (medzi riadkami a vo svetle terajších udalostí), že nová politická špička sa pripravuje na možnosť, že budú musieť zaobísť bez USA a pripojiť sa k BRICS.

242954

Súhlas, preto som napísal niekde, že bez haldy mŕtvol a riek krvi to nepôjde zmeniť. Totiž s tými psychopatmi nahore po dobrom nejde.

Druhá vec je, že niekto na to poukázal v diskusií pod článkom "Co je to demokracie?", že nejde o to kto nám vládne (lebo vždy boli vodcovia a vedení, s tým sa nedá nič urobiť) ale v akom systéme by sme boli v harmónií navzájom a s okolitou prírodou.

Odpoveď na túto otázku leží v projekte rodových statkov a osád.

243003

Pokiaľ neviete o čom je reč, tak k tomu sa radšej nevyjadrujte.
Prosím Vás toto je presne ten prípad. [cool]

243275

07.05.2011 10:51

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

Oracle 95.?.?.?

Ja by som s tou ulicou nebol taký istý.
Pamätáte na Grécko, keď boli tie veľké stávky a protesty.
Ako niektorý policajti v civilu provokovali k násilnostiam a rozbíjali kde čo, potom išli mlátiť protestujúcich a boli pri tom prichytení pri čine, [velký smích] alebo stačí spomenúť Anglicko keď policajti "náhodou" limuzínu presmerovali s princom Charles-om a Camiílou a hodil do nich jeden "demonštrant" kameň, alebo spomínate si na demonštrácie vo Francúzsku?

My preto nejdeme do ulíc, lebo jednak vieme, že to nič nevyrieši a jednak len si narobíme väčšie problémy. To neznamená, že súhlasíme, len to že radšej volíme pasívnu rezistenciu až do doby, kým nepríde čas na tvrdý smrteľný úder ktorým skolíme tento zločinný systém.

243635

07.05.2011 19:33

USA šíří chaos ve střední Asii

RE: Mno, napíšu jednu z dalších úvah o ničem,

Oracle 95.?.?.?

>V Egyptě, kde Mubrark byl hozen přes palubu, došlo k odklonu v
>bezemezné podpoře siomistů. Stejný osud "talibanizace"
>čéká i Libyi, pokud opozice vytvořená CIA, MI 6 náhodou
>vyhraje aspoň nad tou východní části. Taliban byl kdysi taky
>spojenec. Zajímavá bude reakce opozice spojená se smrtí bin
>Ládina. Vypadá to, že Bílému domu se podařilo vytvořit
>neudržitelnou pozici v islamském světě bez masivního
>konfliktu. Co na to další hráči na velké šachovnici?

Nasierať sa dá kdekoho, len musíte rátať s následkami i keď máte najväčšiu (atómovú) palicu na svete a svojich spojencov aj tak nesmiete poštvať proti sebe.

Teraz USA poštvali proti sebe väčšinu moslimských spojencov, totiž elity spriatelených krajín ako Saudská Arábia teraz sa pýtajú či oni sú na rade v hre s názvom "Zvrhni svojho spojenca diktátora". Samozrejme sú uisťovaný "Americkými elitami" že nie, (sú Americký asi tak americký ako pán Stwora rodený Kanaďan, čo si má myslieť človek po tom čo jeden z nich vyhlásil "že USA síce je fajn, ale aj tak vyberie Izrael" a má dvojité občianstvo USA-hádajte čo) ale ja na ich mieste by som im neveril ani nos medzi očami.

243672

07.05.2011 23:36

Třetí obhajovací řeč

RE: Voltaire a já Vám držíme palce..

Oracle 95.?.?.?

Súhlasím s Vami, pravda, ktorá musí byť uzákonená nie je pravda.

Preto sú pre systém nebezpeční ľudia ktorý kladú otázky, lebo uvažujú a uvažujúci človek sa ťažšie manipuluje a oberá sa o peniaze.

243683

10.05.2011 00:21

Amerika: „Kráska“ nebo „tchyně s hřmotným hlasem“?

RE: je hezké nadávat na vlády

Oracle 95.?.?.?

Aké zdravé myšlienky sa presadili a kde? [zmaten]
Ja sa tam presťahujem, len my povedzte kde sakra sa presadili tie zdravé myšlienky voči vôli väčšiny v rámci euro-atlantickej civilizácie (lebo máte na mysli euro-atlantickú civilizáciu že?).

Zdravá myšlienka je tiež humanitárne bombardovanie Juhoslávie a Líbye, alebo Iraku pri výdatnej podpore všelijakej ľudskej verbeži typu Al-kájda či "obchodníka" Hašim Tači.

Áno rýpem do Vás, lebo hlásate tie masmediálne nezmysli ako nejaký užitočný idiot, ktorých máme po krk. Tie Vaše "zdravé myšlienky" priviedli ľudstvo na pokraj samozničenia, tie Vaše "zdravé myšlienky" vytvorili sebazničujúci systém, akýsi leviatan ktorý pohlcuje svoje časti(ľudí).

243807

10.05.2011 19:26

Válka a globální ekonomická krize: Kolaps americké životní úrovně

RE: Penz -dolaru je dost,ale jdou do kapes bohatych,aby byli bohatsi.

Oracle 95.?.?.?

> Tazko sa o tom s ekonomickymi
>liberalmi bavit lebo na jednej strane je to pravda, na druhej
>(tak ako pisete), je to velky bullshit.

Ani tí superboháči nepredstavujú Až tak veľký problém vo všeobecnosti, problém predstavujú finančníci. Totiž síce ich primárna činnosť je poskytovanie služieb, ale oni to zneužili a berú si nehorázne peniaze za všetko, viď tie "zlaté padáky" pre CEO takmer skrachovaných bánk po štátnej podpore, atď.

Takže negeneralizujme.

243861

10.05.2011 20:05

Amerika: „Kráska“ nebo „tchyně s hřmotným hlasem“?

RE: je hezké nadávat na vlády

Oracle 95.?.?.?

Ja o voze ty o koze.

Vy tu miešate jablko hruškami a ešte si tu aj posmievate. Pretože treba nutne rozdeliť náš technický vývoj a sociálny vývoj. Ten prvý by mohol byť rýchlejší ten druhý by mohol zostať tak ako bolo (istými obmenami samozrejme kvôli nárastu populácie). Pretože vždy u nich šéfujú najschopnejší (a naozaj musia ním byť lebo aj oni riskujú svoju kožu spolu s ostatnými), kým u nás šéfuje pán knieža, Sulík, Dzurinda, Havel, Joch a tí grázli ktorý im dávajú peniaze na voľby.

Druhá vec je že nenadávam na nikoho keď niečo zbabrem alebo mi niečo nevyjde (len na seba), myslím si že to bolo od Vás typický "podľa seba súdim teba".
Podľa Vás čo je také pozitívne, len tak mimochodom?

Ad HHBB:
Asi pri tom veľkom brojení voči KC, Vám tak trochu uvaril mozog.
Jednak som leviatan použil vo zmysle príšery ktorá požiera seba-sama (kresťanské chápanie), jednak ten môj emocionálny výlev bolo nariekanie nad ohavnosti a monštruóznosti systému (viď zakazovania diskusie na určité téma, používanie iónovej ortuti vo vakcínach, -eugenická- sterilizácia chudobných žien atď) a nad tým faktom že tento systém sa zrúti pričom môže stiahnuť so sebou aj celé ľudstvo (na betón stiahne so sebou mnohých, ale bude to ich vlastná hlúposť).

243864

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?