Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 537 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.08.2009 07:55

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

>Je zbytečné pane kozorohu dělat blbce jenom z žen. Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen.[smích] A tak je tomu i v případě očkování. Není to tak, že by se ženy do očkování nadšeně vrhaly, zatímco prozíraví muži chrání své děti před očkováním.
-------------------
Ať to čtu, jak to čtu, tak tam v tom kozorohově příspěvku nic o urážení něžného pohlaví nevidím. Natož, že by z žen kozoroh dělal blbce. Každý z nás má určitou důvěru k lékaři, až se něco tragického v rodině a nebo sobě samému přihodí. A kozoroh nám zde uvedl několik příkladů z jeho vlastních zkušeností. Vyhledávejme fakta, ale nikoliv ta, která nám tady někteří diskutující, ať už záměrně a nebo nevědoucně jako fakta předkládají. Pár poznatků k tématu přiložím i já. Byla tady debata o protitetanovém očkování s neočekávanými a nepříjemnými následky.

Eugenika a snižování populace. První video v článku (deset minut) je dokumentární snímek popisující založení Organizace spojených národů. OSN byla založena za zančného finančního přispění Johna Davida Rockefellera, jehož poslání nespočívá pouze v trvalém udržení světového míru, jak veřejnost neustále ujišťuje, ale především v něčem mnohem humanitárnějším. Podle jeho vize nás naše planeta už všechny nemůže uživit.

K tomuto účelu Rockefeller založil American Eugenics Society - AES (americkou společnost eugeniky), finančně se podílel na založení "New York Academy of Medicine" a přitom samozřejmě nezapomněl nechat sestavit osnovy výuky s důrazem na jeho vizi - udržení životaschopnosti naší planety. Nemusím snad ani připomínat, že farmaceutický průmysl je řízen stejnými lidmi a motivován se stejnými úmysly - s cílem snižování lidské populace. Více v článku.

Rockefellerovy humanitární akce v praxi znázorňuje spodní video v článku. Příběh se odehrává v Thajsku, kde těhotné ženy kmene Akha se musí podrobit protitetanovému očkování a to naprosto bezdůvodně a jenom proto, aby mohly získat ID průkaz pro budoucí dítko (pravděpodobně rodný list). Téměř ve všech případech - krátce po očkování - následuje bolestivý potrat. Ženy, které jsou v pokročilém stupni těhotenství rodí mrtvé děti. Více v článku.

P.S. Přátelé, mnohým z vás dlužím odpovědi z předchozích diskuzí. Omlouvám se za hraní mrtvého brouka. Nemám patřičné podmínky k tomu, abych v diskuzích setrval. Zvláště v tomto hektickém období. [mrknutí jedním okem]

197525

10.08.2009 08:15

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>Tak u viru HIV jsem přesvědčena na 100 procent, že byl vynalezen někde v americké laboratoři.
----------------
Na toto téma mám nějaké dokumenty v pdf a odkazy na články napsané lékaři. Lékaři, kteří mají odvahu o tomhle hovořit. Potvrzuji váš příspěvek, paní Jarmilo. Je to malinko mimo téma (bavíme se o chřipce), ale alespoň tohle. Byl to tehdejší ministr obrany Robert McNamara, který v roce 1969 získal od kongresu deset milionů dolarů na výzkum a vývoj bakteriologických zbraní. Z těchto peněz později, už jako prezident Světové banky financoval vývoj viru AIDS. Byl zaveden zkušebně v San Francisku mezi homosexuály a také v Africe. Ostatní tak jak jste to napsala vy.

197527

10.08.2009 15:40

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>Tak to je nad slunce jasné pane Mirdo....
--------------
Zhruba tak před dvěma lety, když jsme tady v diskuzi prohodili pár slov na téma AIDS a HIV a někdo napsal, že to bylo uměle vytvořeno v laboratoři, tak jsem si říkal - co je to za blbost(!!!,????). Proč by to někdo dělal? Nejdříve tímto způsobem vyvraždit většinu černé populace v Africe a potom organizoval finanční sbírky a posílal tam lékaře na pomoc těm umírajícím nebožákům? To byla ta nadace Bushe staršího a Clintona na pomoc pacientům s AIDS v Africe. Tehdy jsem se přidal do táboru pana Koubka, že AIDS (HIV) musela přeskočit - jak on tvrdí - z opice na člověka.

Stále mi to však vrtalo v hlavě a tak jsem začal vyledávat a sbírat informace, jak to vlastně bylo? Teď už mne pan Koubek s těmi jeho omlouvajícími a "znaleckými" teoriemi nepřesvědčí. Naskýtá se tedy otázka: "Proč to asi dělá"?

197575

10.08.2009 16:48

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

>...maminky se zajímají o zdraví svých dětí stejně intenzivně jako tatínkové.
-------------------
Jako děcko jsem trpěl častými záněty středního ucha a byla to vždy moje máma, kdo se mnou mašíroval k lékaři. Nemám tušení, jak to měli naši zorganizované a teď už je pozdě se zeptat. Vydrželi spolu celý život, jako ty dvě labutě. Pochybuji, že by si rodiče hodili mincí a "hlava" jde s dítkem k lékaři a "lev" do práce? Někdo tomu říká "panna" a "orel"...záleží asi s jakou mincí se háže? Vyrůstali jsme holt v poněkud konzervativní společnosti, ale nikdo tady netvrdí tady tohle:

>Nejsou to jen takové nemyslící pipiny u sporáku, které slepě věří všem koncernům a veškerému povinnému očkování, takže potřebují nad sebou dozor svých moudrých mužů.[smích]
---
A nikdo to zde ani nenapsal. Ještě jednu perličku. Asi tomu nebudete věřit, paní Jarmilo, ale představte si, že se v dnešní době (kdy má každý možnost juknout na internet), stále ještě najdou lidi, kteří bezmyšlenkovitě zakoupí tablety "Tamiflu", s bláhovou nadějí, že jim to pomůže proti chřipce. Já vím...neuvěřitelné, ale pravdivé [velký smích]
[mrknutí jedním okem]

197578

10.08.2009 18:11

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

No vidíte, paní Jarmilo...a já jsem psal o zdejší kanadské společnosti, že lidé dokonce volají do rádia a snaží se informovat ostatní posluchače, kde lze ještě zakoupit Tamiflu a přitom to jsou převážně chlapi, kdo se o to zajímají.

Jinak si ale musíme uvědomit, jakou máme my kliku teď v době internetu. A taky, že tady máme Zvědavce a můžeme si o různých věcech poklábosit. Varovat ostatní. A jak to tady už několikrát "jansmith" výstižně napsal: "Diskutujeme zde převážně proto, abychom se jeden od druhého naučili". Tohle se mi tak líbí, že bychom měli založit na fórum Zvědavce větev citátů slavných lidí a tohle tam šoupnout. [velký smích] Pokud to tam už samozřejmě někdo nedal?....dlouho jsem na fórum nebyl. Zase si dám na chvíli pauzu. Chytl mne pracovní zápal. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

197589

11.08.2009 03:04

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>...jak mi vysvětlíte umělý vznik viru HIV?
-------------------------------------------
Zkusme to třeba tady: The History of the Development of AIDS. Současně si Jiří
všimněte údajů z roku 1918. Cituji:
"Chřipkový virus, který usmrtil miliony nic netušících lidí, byl ve skutečnosti geneticky vytvořený chřipkový virus modifikovaný ptačí mycoplasmou. Na takto vytvořený virus nemělo lidstvo doposud vytvořenou imunitu".
V podstatě s tímto ani nejsme mimo téma. Jinak si porovnejte údaje uvedené k roku 1969, které jsem uvedl v mém příspěvku shora.

Měl jsem několik dalších odkazů na články pojednávající o podrobnostech výše uvedeného téma, ale z nějakého záhadného důvodu už nejsou funkční. Alespoň tedy tohle:

žaloba na kriminálníky farmaceutického průmyslu
- velmi zajímavé. Jak ale chcete zastavit zločince, když si sami vytvářejí zákony. Tady je nový zákon ke schválení:
HPV vaccination a propaganda frčí na plné obrátky. Očkování se doporučuje i mladým mužům. Údajně mohou rakovinu děložního čípku chytnout od své partnerky. U mužů to vyvolá rakovinu penisu. Tož to je cosi, co za naších mladých let nebývalo. Firma Merck, která HPV vakcínu Gardasil vyrábí, popírá nebezpečné vedlejší účinky a propaganda frčí na plné obrátky dál... PodrobnostiTADY.
Zde jsou další prasárny.

Takže Jiří, jak lze pozorovat z vaších příspěvků, Vy ty zločince obhajujete a pochybuji, že to bude z nevědomosti? Omlouváte jejich úkladné zločiny. Před nedávnem nastala záměrná kontaminace protichřipkové vakcíny firmou Baxter a vy jste to v diskuzi pohotově nazval: "porušení pracovního procesu" a nebo nedodržení bezpečnostních předpisů. Otázka tedy zůstává:
Proč to děláte?

197610

16.08.2009 05:51

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Situace se hodne zlepsila...aspon v Cr

Mirda 24.?.?.?

>co keby sme rozsirili tu vasu uslachtilu ideu na cely svet? kazdy dostane cislo, uniformu a vrece na hlavu a budu sa pocitat uz len myslienky.
---------------------
S tím se už počítá, pane google. Další generace počítačů tohle vyřeší. Čtečka na klávesnici a pro přístup stačí skánovat prst a fertig. Při nákupu počítače zákazníkovi zdarma implantují pod pokožku RFID čip a už není ani nutné si pamatovat heslo. To bude zakódované v tom čipu. A nejen to heslo. Tam bude zakódováno všechno možné i nemožné a dokonce kdo shrnuje a kdo už shrnovat nemůže [velký smích] Kdyby se někdo šprajcnul a chtěl si ponechat ten starý počítač? I tohle mají vyřešeno. Ten "starý" už jednoduše fungovat nebude.

Ale k článku: "Amerika padá na držku" a to tak RYCHLE, že to ani nelze sledovat.

197977

16.08.2009 08:31

Kdyby Gruzii vyšly její plány, Arménie by byla ve válce

Možná to bylo úplně jinak?

Mirda 24.?.?.?

Co když ta válka v Osetii a v Abcházii byla vyvolána ze zcela jiného důvodu, než jak se píše v článku? Proč by to dělali? Proč by chtěli vyvolat válku s Arménií? To už vůbec nedává smysl. Izrael už delší domu vyhrožuje s napadením Iránu a jako záminku uvádí, že do půl roku bude mít Irán atomovou raketu. Už na tom pracuje. Půl roku je však stále půl roku a někdy i déle, až se naskýtá otázka: "Proč jim to tak dlouho trvá"? "Ale Irán na tom pracuje", neustále vyhrožuje válkou Izrael. Skutečnost, že Izrael vlastní odhadem 400 raket s atomovou hlavicí, o tom se strategicky mlčí.

Amerika se sama útoku na Irán zúčastnit nemůže a to hned z několika důvodů. Jednak byla (a stále ještě jsou) US vojska plně vytížena v Iráku a potom na další válčení už nejsou prachy. Amerika je na pokraji bankrotu a Američané to vědí. Kongres si už netroufá odkývnout další válku, když už po celé Americe probíhají v ulicích veřejné demonstrace proti válce v Iráku. Ať si tedy Izrael poradí sám. V roce 2006 prez.Bush podepsal souhlas s útokem a dal tímto Izraeli volnou ruku. Když chtějí válku, ať si tentokrát válčí sami.

Plány pro útok na Irán již byly vypracovány a proběhlo i několik strategických vojenských cvičení. Bojové letouny určené pro útok na Teherán byly specielně vyrobeny firmou Lockheed Martin typu F-16I Sufa (Storm):

Vložený obrázek

Plán útoku byl však vyzrazen a jak již víme, po zásahu vojsk Ruské Federace, šakal stáhnul ocas mezi nohy, olízal si svoje rány a v mezičase pomatený Saakašvili spolknul i svoji kravatu. Útok na Teherán se nekonal. Více tady:

Israel and the Tehran Attack
.

197982

16.08.2009 08:39

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: KEBY SOM BOL JA PREZIDENTOM USA,

Mirda 24.?.?.?

>Obama jeste nevi do jaky sracky slapl!
----------------------------------------
Ten to moc dobře ví. Vždyť si ho na to vychovali.
Vložený obrázek

197984

16.08.2009 19:52

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

>V mém případě jsem se pouze pokusil vyjádřit svůj názor na diskuzní "superanonymitu" 85tek a že mě osobně nick diskutujícího pro zpřehlednění vlákna a posloupnosti diskuze vyhovuje.
------------------
Souhlas Jendo s každou větou tvého příspěvku. Nechci to tady celé kopírovat... Ta disluze s anonymními pětaosmdesátkami mi připadá jako hulákání do vrby. Ale co potom, když každá vrba má číslo 85 (????) a každá vrba vypadá stejně. Má to vůbec význam se pouštět s číslem do seriozní diskuze? Tímto se i vytrácí motiv - výměna názorů. Je to stejná vrba, se kterou jsem diskutoval včera?

Pokud si zdejší pánové přejí hrát na schovávanou, tak je to jejich škoda, ať už je to lenost, arogance a nebo záměr (strategie). Myslím si, že nejen já osobně, ale i ostatní čtenáři neradi hovoří s prázdným šuplíkem, natož z něho čerpat informace [chechtot] [velký smích]...

198006

17.08.2009 02:46

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

>...Je to dovoleno a tak si hrají. Svým způsobem jejich škoda.
---------------
To je úplně stejné, jako na maškarním bále. Po protančeném večeru, až do okamžiku, kdy si dáma konečně sundá masku, tak nemáš ani tušení, koho držíš v náruči? Nakonec zjistíš, že to ani dáma nebyla [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kliknul jsem si na to video/audio na YouTube už z pošty. Neuvěřitelné. To jsou ti naši ochránci zákonů (!!!) Doposud jsem si myslel, že platí: "tvrdá práce - hrubý jazyk", což tak nějak pasovalo na horníky v ostravsko-karvinských dolech. Ale tohle??? a u policie???? Nechtělo se mi tomu ani věřit a myslel jsem si, že trpím halucinacemi. Dokonce jsem začal blouznit i o létajících autech. Poraďte mi, pane Sašo. Jsem to jenom já??? Co tam vidíte vy?

P.S. Omlouvám se moderátorovi za O.T., ale jednou za čas je potřeba ten přetlakový ventil napětí uvolnit. Právě se stalo. Trošička humoru nikoho nezabije. [velký smích]
Jendo, pokud tohle čteš, tak opět souhlas. A je to přesně tak, jak to naznačil ve své reakci kolega dole - mlácení prázdné slámy. Na ty pisatele "zpozabuku" (85 a jiné anonymy) reagovat na vlastní nebezpečí [chechtot] [velký smích] a také...chybami se člověk učí. Ať si každý sám zjistí, je-li sporák rozpálený. [mrknutí jedním okem]

198025

17.08.2009 03:12

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

To nebyl ten odkaz. Tady to je:
Flying car.

198026

17.08.2009 04:41

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

Mirda 24.?.?.?

>"Seděl jsem sám v přeplněném kupé" je z povídky "Mé příhody z dětství" a pojednává o OBEZITĚ! ne o osamění...
--------------------
To je úplně jedno. To pasuje i na osamoceného člověka. Je to přesné a výstižné vyjádření stavu dnešní uspěchané a vzájemně odcizené společnosti. Rezignace na život a nebo přinejmenším rezignace jednoho ke druhému. Lidi bloudí plnými ulicemi tam a zpátky a bez úsměvu. Šedé dny všedního života a každý den se jako vejce vejci podobá.

Navíc - jak lze u kolemjdoucích pozorovat - objevila se nová choroba tohoto přetechnizovaného století. Každý druhý si při chůzi drží jednu ruku u ucha. Sám, za svým cílem. Zamyšlen a jakoby s klapkami na očích při chůzi řeší problémy svoje a nebo problémy toho druhého na opačném konci bezdrátového spojení. Je natolik zamyšlen, že ani nevnímá své okolí a nevšimnul si, kolik zajímavých příležitostí k seznámení mu po cestě uteklo.

A jaké navrhuji řešení? Zajít si mezi lidi. Zamotat se do davu a jen tak, bez mobilního telefonu, ať neztratíme tu "naši" příležitost. Do parku se psem na procházky, na seznamovací večírky s tancem, na sportovní utkání a nebo se do nějakého sportu osobně zapojit. A už vůbec není na překážku, když dotyčný ten sport neovládá. Právě naopak...to je ten pravý důvod k seznámení. Ta naše nemotornost mnohdy jiným lidem imponuje. Upřímně se zasmějí a s radostí pomohou zvládnout i neproveditelné kousky "záludného" sportu. Chce to jenom nápad a vyzkoušet si reakci okolí. Přihlásit se například do různých zájmových kurzů, ať už nás to táhne, nebo nikoliv. Osobně jsem si udělal (mimo několika jiných kurzů) i kurz uměleckého zpracování keramiky. Nejenže jsem si vyrobil pár zajímavých předmětů, ale poznal jsem i zajímavé lidi. Přiznám se, byl jsem tam jediný chlap mezi snad patnácti ženskými.

P.S. A nezapomenout - vždy s úsměvem. Rozdávejte radost a radost se vám vrátí. [smích]

198027

17.08.2009 05:11

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Proč jen v ČR ?

Mirda 24.?.?.?

>...Me by zajimalo, co by vydedukoval odbornik z toho, co o sobe zverejnil autor inzeratu.
---------------------------
Pan google se zatím neozval. Možná by stálo za zvážení rozjet seznamku na fórum Zvědavce. Se vším všudy i s fotografií v bikinách. Samozřejmě bude záležet na vydavateli Zvědavce...co vy na to, paní Ajo?

198028

17.08.2009 06:12

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: podelim se se svou zkusenosti

Mirda 24.?.?.?

>...odepsal jsem zene skoro o 9 let starsi.
--------------------------
Zajímavý příběh a se šťastným koncem. Děkuji za sdílení a současně přeji, ať vám to spolu hodně dlouho vydrží. Mám podobnou životní zkušenost. Ta "moje" byla taky o devět let starší. Tehdy mi bylo 23 a na věkovém rozdílu mi vůbec nezáleželo, jelikož by to do ní nikdo neřekl a já jsem vypadal na svůj věk starší. Nebylo to však na inzerát, ale sestra sousedky. Byla to krásná žena a vím, že mi ji kamarádi záviděli. Prožili jsme spolu nádherné tři roky života a hodně jsem se od ní naučil...i to domácí vaření. Každou dovolenou jsme strávili společně až přišla ta její žárlivost. Ta nás oddělila od sebe. Nedokázal jsem v tom svazku pokračovat jako pes u boudy. [pláč] [smích]

198032

17.08.2009 08:09

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Precetl jsem vetsinu prispevku

Mirda 24.?.?.?

>...Pokud jde o Cesky ktere se uvazi jit za muzem do Kanady, slysel jsem par neuspesnych historek. Dost se jich brzy vratilo s tim, ze v "Kanade neni zivot".
---------------------------------
Znám osobně takový případ, ale k tomu se vrátím později. Člověk je společenský tvor. Ať se nám to zamlouvá a nebo nikoliv, my človíčkové potřebujeme jeden druhého ke vzájemnému a zdravému vývoji. Nejen prací živ je člověk atd., atd., ale především - a to je v našem životě to nejdůležitější - obklopit se úzkým okruhem dobrých kamarádů. Dobrých, poctivých a upřímných kamarádů, abych se přesněji vyjádřil. Společné zájmy a přibližně stejnou intelektuální úroveň. Trávit odpočinkové chvíle volna společně. Sdílet společně radosti i strasti a navzájem si pomáhat. Sejít se na společné večeře, na kafe a nebo v létě opékat vuřty. Shlédnout společně video, zahrát si šachy a nebo karty, nikdy však nehrát o peníze. Snad jenom o drobňáky, jinak se může kamarádství zbytečně a hloupě rozpadnout. Záleží na povaze, ale tohle nelze předvídat (je to prokázáno). Popovídat si o problémech, jinými slovy - probrat společenské drby. Podle zájmů a podle situace. Tomuhle se říká - užitečné a kvalitní trávení volného času...takové uvolnění duše a posílení psychiky člověka. Tímto bych navázal na druhou část mého příspěvku.

Někdo má raději samotu a někdo by se ze samoty zbláznil. I ten samotář potřebuje kontakt s okolním světem. Teď si představte Kanadu. Obrovské rozlohy a mimo město - kde nic, tu nic. Půl hodinka jízdy po dálnici a samá pole. Sem tam v nedalekém hájku u dálnice malé stavení - farmářský domek. Potom benzínová pumpa se smíšeným zbožím a zase několik domků a jízda pokračuje dál po dálnici. Značka snížené rychlosti oznamuje, že se opět setkáte s lidskou civilizací. Projíždíte malou vesničkou, kde mají dokonce i školu a malý hotýlek s restaurací, několik rodinných domků a dálnice pokračuje max. povolenou ryhlostí dál a zase - po obou stranách dálnice samá pole. Tak tohle je ta Kanada. Mimo město - kde nic, tu nic. Samá pole.

Hodina a půl jízdy po dálnici a přijeli jsme k domku místního policisty, který se oženil s Češkou. Podal si inzerát a ozvala se mu jedna rozvedená žena z Ostravy. Pěkný, středně veliký domek se všemi vymoženostmi moderního bydlení, ale hluboko v lese. Žena zvyklá na společenský život velkoměsta a teď byla zastrčená daleko od lidí v lese. Společnost jí dělal její nový manžel a taky srnky a zajíci i lišky tam pobíhají. V zimě potom medvědi a snad i vlci? Ta paní se vrátila zpátky domů - do Ostravy a to se stejným tvrzením, že v "Kanadě není život". Asi měla pravdu, já bych na samotě taky nevydržel.

198036

19.08.2009 21:37

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Mossad je pověstný infiltrováním opozice a jejím postupným ovládnutím. A přiznejme si, odvádějí pro Izrael skutečně záslužnou práci...se vším všudy. Jak se také někdy říká - sakumprásk.. Všechno na co chytnou, všechno je důsledně naplánováno s cílem oklamat "nepřítele" a svést vinu na někoho jiného. Svět si to už s těmi arabskými teroristy vyřídí, ať už se jedná o Mnichovskou olympiádu v roce 1972 a nebo o útok 11. září 2001 v New Yorku. A také všechno ostatní "před" a "po" zmíněných událostech a také všechno ostatní, co bude následovat.

Přesně podle jejich strategie: "Dva se perou a třetí se směje" a nebo, jak píše ve své knize bývalý agent Mossadu Viktor Ostrovský: "Klamem a lstí vedeme války". Na to asi Steven Spielberg ve svém filmu zapomněl(!?!?!) Zapomněl na jejich zákeřené metody - oklamat "nepřítele" a nebo se tím sám řídí? Možná sám dobře ví, že jeho filmy jsou jenom fikcí, ale když to sype, tak proč se nepřidat? Dělají to i ostatní jako např.takový Elie Wiesel. Spielberg sám kdysi při rozhovoru v mediích prohlásil: "Nikdy nepřipustím, aby se moje děti dívaly na moje filmy". Zřejmě se ubreptnul a moc dobře si uvědomuje, že "svět" chce být klamán.

Kdo ve skutečnosti stál za útokem na sportovce v Mnichově? Kdo to zvěrstvo naplánoval a přitom k útoku zneužil několik nic netušících Palestinců? Kdo založil teroristickou organizaci
"Cerné září"? Kdo je Abu Nidal - v arabštině: "Otec boje o existenci". Je to arabský terorista a nebo skrytý agent Mossadu? Posuďte sami: Abu Nidal at the Munich Olympics 1972 a nebo více
TADY.
Oba odkazy jsou v angličtině a zapněte si zvuk.

198195

20.08.2009 02:37

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>Nevědomá mysl ovčana je tak spolehlivě bezbranná vůči těmto sofistikovaným metodám ovládání......
--------------------------------------
Nejsou všichni ovčané stejní. Byl jsem se podívat na Švindlerův seznam. Mne takové filmy zajímají už z důvodů svého studia historie. Mimo technických předmětů, byl dějepis můj nejoblíbenější předmět a tak to ve mně jaksi zůstalo. Ale to byl jiný dějepis, jak jistě sám víš. Teď to studium historie nemá konce. Tolik různých verzí se na člověka najednou nahrnulo, že si musí jeden opatrně vybírat a vylučovat (nehodící se šktněte) [chechtot] [velký smích] a také mít současně na paměti naše známé úsloví: "Quo Bono" - kdo má z toho prospěch a také: "Proč by to dělali"?

Už se mi jednou stalo, že jsem byl skálopevně přesvědčen o mé vystudované verzi té "pravdivé" historie o záminkách rozpoutání druhé světové války, když mne můj důvěryhodný kamarád upozornil: "Zapomněl jsi tam na Gliwitze". To tady sice nepatří, ale uvádím to proto, abych poukázal na to, jaká úmorná a nekonečná práce to je, dopátrat se té "skutečné" pravdy.

Kdo si dnes vezme knížku do ruky? Kdo si udělá osobní průzkum na internetu v dnešní uspěchané době? Proto tady máme k dispozici TV zpravodajství a filmový průmysl, aby tohle lidem usnadnil. Když však znáš pozadí (zákulisí) historických událostí zpacovaných ve filmovém dokumentu a máš tím pádem možnost porovnávat, tak si pokaždé uvědomuješ ten obrovský zločin takovouhle žumpu nalévat lidem do hlavy jako skutečnou pravdu. Jinymi slovy "HNUS". S čím se to tedy musíme potýkat??? Proto máme mezi námi tolik ovcí. Tolik spokojených ovcí, které si neuvědomují, že TV a film je pouze pro zábavu a pro matení mozků. Proto se takové ovce přímo brání poznání, neboť jim to rozbíjí tu jejich zaruku spokojeného života.

Chtěl jsem v mé reakci psát o něčem jiném, ale o holocaustu na stříbrném plátně toho bylo už dosti řečeno a tak jsem se zatoulal do podobného tématu. Vymývání mozků. Jinak díky Jendo za reakci.

198217

20.08.2009 02:48

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

>...palestinskou muslimskou špínu je potřeba držet na řetězu a když se utrhne tak nekompromisně sestřelit.
----------------
Koho se tady snažíš vyprovokovat ty hovado? Už se ti to podařilo. Já takhle normálně k lidem nehovořím, ale v podstatě ty nejsi ani člověk, takže si to muhu klidně dovolit a vůbec, co si vlastně dovoluješ ty ███████ a nebo o tomhle nevíš ty ubohý ████████. Snad ani nevíš proč se ten věčný konflikt vede? Proč sem vůbec lezeš ty ███████? Moderátor promine. Snažil jsem se mu ušetřit práci.

198218

20.08.2009 04:14

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

>Proč by sem neměl lézt? Nebo sem mohou jen lidé s názorem
>"nebohý palestinci - zlý Izrael"?
-----------------------
To nebyl názor, to bylo vyzývání ke genocidě. Jak typické pro nácky jako jseš i ty. Takové zrůdné ███████████████ a zločince tady opravdu nepotřebujeme. Teď je mi už jasné, proč si J.D.Rockefeller myslí, že naše planeta je přelidněna. Pro taková
██████████ a šílence, kteří se lidem pouze podobají, tady skutečně mezi civilizovanou společností místo není. Takže se i ty podle toho chovej, jinak tě ty ████████████ nahlásíme na ADL a JDL, že provokuješ lidi k nenávisti. Číst sice umíš, ale jenom něco, tak opatrně. Máš hubu plnou jedu, tak si zajdi vykloktat. To ti pomůže.

198220

>Pane Pergill, smím se zeptat, jestli jste četl článek, na který reagujete?
--------------
Trevor mi oznámil, že Pergill s ovčákem navzájem spolupracují.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Tolik už toho na toto téma bylo napsáno, tolik informací lítá po internetu a Pergill slepě, bláhově a houževnatě bude obhajovat MONSANTO a opakovat nám tady na Zvědavci mainstream. Je to nevědomost a nebo záměr? Může to být i nedostatek vitamínu ß-carotene a Pergilský už ani nevidí, co říká? [chechtot] [velký smích]

MONSANTO používá k prosazování svých zákeřných cílů stejné mafiánské metody, jako FED a ropné společnosti pana Rockefellera. Vydělat za každou cenu i cestou přes mrtvoly. Bývalý právní zástupce firmy MONSANTO, Michael Taylor, byl jmenován do funkce zástupce šéfa FDA (Food and Drug Administration). Do této funkce ho jmenoval sám ilegální prezident Spojených států Barack Hussein Obama. To tady v historii lidstva ještě nebylo, aby se do funkce hlavy státu dostal cizinec. Nakonec proč ne? Funkci premiéra ČR taky dělá cizinec. Otázkou však zůstává: "Pro koho vlastně pracují"?

Udělali si kozla zahradníkem. MONSANTO si pomocí svého červa v FDA podpisuje schválení protokolů k prodeji GM potravin na americkém kontinentě a současně se tlačí i na evropské trhy. Stalo se proti očekávání, že Evropa nemá o GM produkty zájem. Co na to MONSANTO? Evropská komise pro mezinárodní obchod porušuje mezinárodní smlouvy výměnného obchodu a WTO - World Trade Organization se rozhodla podat žalobu. Kam jsme se to dopracovali, když bude zákazník souzen, že nemá zájem o naše zboží. Není tohle naposrání?????? Není tohle úplně postaveno nahlavu?????

World according to Monsanto (pět dílů v angličtině)
Mafiánské metody Monsanta
Napravo najdete pokračování i další videa. Když tak zkuste i tohle:http://www.healthtalkhawaii.com/Health_Talk_Hawaii...

198224

20.08.2009 05:31

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

Poslyš V.L. Než se pustíme do další debaty, tak mi odpověz na jednu otázku. Víš kdo to byl Abu Nidal? Nechal jsem výše odkaz a pokud rozumíš anglicky, tak si to prostuduj. Potom se na toto téma můžeme spolu bavit. Mimochodem, dotázané téma je tématem článku i této debaty. Já ničí pravdu neprosazuji. Proto jsme tady v diskuzi, abychom si probrali veškeré alternativy a pravdy se jaksi dopídili spolećně. Proto tady jsme. Já jenom odsuzuji hulváty, kteří nenávidí Palestince. Tak si představ, kdyby ses tam narodil ty a nebo ten hulvát o poschodí výš. Mluvil bys jinak, to ti zaručuji. O tom jsem přesvědčen.

198226

20.08.2009 06:08

Loučení ptáka

RE: K zamyšlení

Mirda 24.?.?.?

>mluvíte mi z duše
---------------------
Vždyť ty žádnou nemáš. [oči v sloup]

198228

20.08.2009 15:23

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

Diky vsem v tomto vlakne za reakce. Uz mne zase neprepina klavesnice na cestinu, tak jenom kratce a s prispevkem se ozvu pozdeji. Medo, ty jiste vis, ze se Wikipedia presyva na jemne zrno. Co neni koser, to tam nenajdes. Tady hovorim predevsim o odkazu na USS Liberty. Bylo to jinak. Wikipedie uz byla i souzena za mazani a prekrucovani informaci, ale o tom pozdeji. Ale i tak diky za vycerpavajici reakci. Jenom bych tady pridal seznam zlocinu, ktere byly provedeny organizaci "Black September" po Mnichovske olympiade. Musime se tedy neustale orientovat logikou: "Kdo z toho ma prospech"? - Qui (quo) Bono. Abu Nidal byl Palestinec, ale soucasne clenem Mossadu. Sarkozy je/byl clenem Mossadu a je to Francouz, ADL je pobocka Mossadu, Southern Poverty Law Centre je organizace Mossadu, v krestanskych kostelech jsou nacpani do kazatelen sionisti a spolupracuji s Mossadem, administrativa Bileho domu jsou z casti agenti Mossadu, stejne tak osazenstvo Pentagonu. Agenti Mossadu jsou infiltrovani vsude. Je tedy zrejme, ze Mossad je mezinarodni zlocinecka organizace a nelze prisuzovat akci podle narodnosti nekolika zucastnenych zlocincu. Ostatni priste. Po snidani se jdu se hrabat v ovladacich panelech.

198262

20.08.2009 17:21

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

Mirda 24.?.?.?

>Izraelská verze demokracie má daleko k té naší, už z toho prostého důvodu, že je nákodovaná starozákonním násilným myšlením, které se díky tvrdé tradiční výchově v izraelské populaci v průběhu časů příliš nezměnilo.
-------------------
Tu fotografii jsem už dříve viděl a je dobře, že jsi to sem dal, Méďo. Ať si všichni pisatelé zde na Zvědavci, ti z druhého tábora připomenou, odkud to zlo pochází. Chudáci děti. Takhle dětem sionisti již odmalička vymývají ty jejich malé mozečky propagandou násilí. Co z nich potom vyroste? Jenom zločinci a násilníci. Agenti Mossadu infiltrovaní do organizace Hamas dělají to samé v dětmi v Palestině, pod záminkou skautského výcviku, ale v podstatně menším měřítku. Vychovávají si potencionální teroristy k útokům na Izrael. Takhle jim ta Nakba nikdy neskončí. Ale proč se tohle děje? Komu ten věčný palestinsko-izraelský konflikt vyhovuje a zneužívá k tomu děti na obou stranách konfliktu? Kdo to všechno už přes šedesát roků financuje?

Jestlipak zdejší čtenáři vědí, že Izrael doposud nemá vlastní ústavu? Ústava určuje přesně vymezené hranice státního útvaru. Proto tu ústavu doposud nemají. První ministerský předseda Izraele, Benjamin David Gurion prohlásil, že ústavu sepíší, až Izrael dosáhne svého plánovaného území, což je zobrazeno na izraelské státní vlajce. Dva modré pruhy a uprostřed davidova hvězda. A tohle je ten plánovaný Velký Izrael, země bohem přislíbena (jak mnozí sionisti prohlašují). To je ta země rozkládající se mezi dvěma řekami - Nilem (Egypt) a Eufrates (Irák).

Proto ty věčné teroristické útoky a to z obou stran. Uměle vytvořená a financovaná opozice dává pouze záminku k pokračování v rozpínavosti státu Izrael. A bohužel...zneužívají k tomu děti na obo stranách konfliktu. V Izraeli i na okupovaném území v Palestině - v největším koncentračním táboře světa.

198265

20.08.2009 17:38

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

Mirda 24.?.?.?

>Kdybyste se nebál nějak identifikovat, pak bych vás nemusel přiřadit k jiné 85. Nebaví mě pořád klikat na IP, abych věděl, s kým komunikuji.
--------------------
Já už jsem to vzdal Jindřichu. Když se hlupáci hodlají schovávat v anonymitě, tak nemá význam na ně vůbec reagovat. Původně jsem si občas kliknul na IP, ale odečetlo mi to všechny příspěvky, jako přečtené a už jsem neměl tolik času všechno pročítat znovu. Když se jedná o sto nepřečtených a padesát už dříve přečtených příspěvků, tak to z časových důvodů vzdávám. Když se chtějí schovávat, ať se schovávají...je to jejich strategie záměrně vytvářet chaos v diskuzích a já už to jejich tlacháni ani nečtu.

198266

20.08.2009 17:44

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Nebojte se, není čeho...

Mirda 24.?.?.?

>Skvělá slova. Mohla by se tesat. Jen zatím stále postrádám to podstatné. Onu "myšlenku v hlavě".
----------------
Neprovokuj Vojto. Už z tebe lezou zase ty samé vojtoviny.
Bavme se radéji o něčem mnohem zajímavějším. Jak bylo v lese?

198268

21.08.2009 20:25

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Mirda 24.?.?.?

>....Skutečně nechápu, proč procesy, které mají ve svých důsledcích pro masy lidí pozitivní důsledky jsou "principielně špatně".
-----------------------
Je toho odstatně víc, co nechápeš Vojto. Už zase provokuješ? Bavme se o něčem konstruktivně prospěšnějším. Jak bylo v lese? [chechtot] [chechtot] [velký smích]

198363

>Vy jste fakt srandista. Pukám smíchy.
-------------------
On si Pergillskej pořád neúnavně mele to samé. Ještěže tady nepropaguje masové vyvražďování muslimů. On nemá zájem o diskuzi, jinak by mi odpověděl na ty odkazy (videa), které jsem v mém příspěvku uvedl a místo toho, jako to Rudé Právo za totality - prozpěvuje si pořád stejnou ohranou písničku. Ale sranda s ním je, s tím souhlasím paní Jarmilo. Taky pukám smíchy. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

198366

22.08.2009 05:04

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Mirda 24.?.?.?

Mirdo, Vojta je vážně "komik" a s každou jeho další reakcí v tomto vlákně stále intenzivněji řeším rébus, v jakém poměru to hraje (a baví se tím) a v jakém poměru své úvahy a dotazy myslí vážně...
----------------
Trefa do černého, Jendo. Tohle je ta správná charakteristika Vojty. Ano, Vojta je komik. Je to komediant se svérázným sarkastickým humorem. Ta jeho notoricky předstíraná nevědomost ho odhalila. Vojta není hlupák, jak jsem si o něm dříve myslel, on tady jen hraje dvorního šaška. Jediný jeho postoj, který si osobně hodnotím je skutečnost, že se neschovává v anonymitě. Alespoň máme přehled, kdy se od sdrdce zasmát, komu poradit a koho politovat. Kdo má zájem o seriozní debatu a kdo jenom popichuje? Z časových důvodů ty hlupáky v anonymitě už ani nečtu, ale vojtoviny, jak na ně narazím, tak se tomu s chutí zasměji. Když víme, že humor je nejlepší lékař, tak si Vojta opravdu odvádí záslužnou práci a já mu za to (světe div se - změnil jsem názor)....ano, já mu za to děkuji. [velký smích] [mrknutí jedním okem]
VOJTO, vytrvej a nenech se odradit. My tě tady potřebujem.

198377

22.08.2009 05:59

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Mirda 24.?.?.?

>Pan Mirda má svatou pravdu!
---------------
Nikdy, ale nikdy jsem v životě nelhal, paní Jarmilko. Když ovšem někdu později tvrdím opak mého původního tvrzení, tak to znamená, že jsem se mýlil a nebo jsem změnil názor a dám to každému najevo. Tady jste Vojtu sama odhalila:
On až příliš okatě ze sebe dělá prosťáčka.
Tohle nelze přehlédnout a tímto se Vojta odkopal. Ale proč jsem se do diskuze vloudil je tohle vaše sdělení:

>Průvodkyně nás v zámku provedla po obrazárně, kde jsou vystaveni předci Schwarzenberga. Jak jsem tak viděla ty jeho vymalované předky, tak jsem si silně uvědomila, že tihle lidé typu Schwarzenberga jsou silně svázáni s minulostí- oni uvažují totálně jinak než my, běžní lidé, kteří své předky neznáme.
----------------------
Nejen to, ale když se zaměříte na ty jejich zdegenerované ksichty, tak si zákonitě musíte uvědomit, co všechno oni museli podniknout, aby ten jejich mamon zachovali v rodině. Oni se pářili a ještě i páří vzájemně ve vlastním rodu a mnohdy i ve vlastní rodině, aby se jim penízky nerozkutálely. Ne všichni, ale podle ksichtu je hned poznáte. Taková procházka po zámcích a hradech vám o historii dosti napoví i bez průvodce.

Rodinný klan Rothschildů tohle potvrzuje. To byla ta jejich "Mantra", kterou následným generacím předal do vínku Amschel Mayer Rothschild - "za každou cenu se musí zachovat rodinný majetek v rodině". Několik počátečních generací to přísně dodržovaly, až později, když si uvědomily kam to povede, tak se začali pářit ve větším rodinném okruhu, dokonce i momo rodinu. Když se podíváte na obrazy jejich podobizen, tak je to poznat. Vypadají jako vyorané opuchlé žížaly a to jsem ještě přesvědčen, že ten malíř dostal navíc bonus, aby je nakreslil (přikrášlil) v tom nejlepším světle. Teď to je podstatně snadnější. Používá se k tomu photoshop.

>Již v brzké době budu mít možnost zhlédnout ten film o vzniku života a pak Vám dám vědět, co si o tom myslím.
-----
Nezpomeňte i na mne. Budu vděčný. [smích]

198378

22.08.2009 15:50

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>...Pokud vím, tak CCCP se nejprve USA zeptal, jestli jim to nevadí a USA prohlásili, že je to věc sovětů a nebudou se do toho plést.
---------------
Bude také zcela jistě záležet na tom, kdo a s jakým cílem popisuje ty tzv. zaručeně pravdivé historické události. Pokud zase já vím (četl jsem o tom), tak v osmašedesátém roce, právě v období invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa probíhalo v pohraničních oblastech Západního Německa cvičení armády Severoatlantického paktu NATO. Jak se psalo v článku: "Nemůžeme si dovolit vtrhnout do Československa jenom proto, že tam nastala invaze vojsk Varšavské smlouvy. Československo je jejím členem a nejenže by to bylo v rozporu s mezinárodními smlouvami, ale současně by to bylo považováno za vzájemné vyhlášení války mezi oběma světovými mocnostmi současně. Znamenalo by to válku mezi Amerikou a Sovětským svazem na území Československa. Ke zdůvodnění naší intervence potřebujeme jako záminku vnitřní ozbrojený odboj. Potřebujeme prokazatejný důkaz, že se domácí obyvatelstvo invazi brání. Potom zakročíme".

Není to doslovný překlad. Takhle nějak mi to utkvělo v paměti, ale jak jsem již napsal, záleží na tom, kdo a s jakým cílem tyto události popisuje. V částečně odtajněných vládních archivech USA a CIA jsem také viděl mapy Evropy za období studené války. Rozporcovaná území, ale nikoliv podle sféry vlivu, ale podle sféry zájmů. Celé území Československa, ale i Polska bylo označeno stínovou šedou barvou, jako území zájmů CIA a CFR pro jejich geopolitickou důležitost. Nakonec se jim to v roce 1989 podařilo.

198408

22.08.2009 16:45

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Ten můj příspěvek samozřejmě nevylučuje tvoje tvrzení, djb - o jejich souhlasu s invazí. Možná k tomu i došlo (k těm dostazům), ale mělo to trochu jiné pozadí. To jenom, abychom měli před očima celý obraz.

Není to sice přímo k článku, ale úzce to s tím souvisí. V průběhu jednání v Čierné na Tisou se Brežněv domáhal od Dubčeka, že pokud se nezbaví ve své vládě dvou soudruhů a to Smrkovského a Kriegla, tak mu ten jeho "Socialismus s lidskou tváří" neprojde a dojde k invazi vojsk Varšavské smlouvy. Copak asi Brežněvovi vadilo na oněch dvou zmíněných soudruzích? Nebyl to náhodou jejich židovský původ? Nebyly to náhodou snahy Západu pomocí infiltrace ve vládě rozbít sféru vlivu východního bloku a zavést v Evropě americký způsob demokracie?

Nemám na to přímé důkazy, ale tak nějak mi vychází, že Sověti byli ochotni tu uzdu sevření částečně povolit a nechat nás napospas tomu socialismu s lidskou tváří, ale jak už víme, revoluce nikdy neprobíhají zespodu a Dubčeka k tomu pouze zneužili. Nebyli to však Sověti, kdo ho zneužil.

198416

22.08.2009 19:00

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

Mirda 24.?.?.?

>Už jinde jsem zkoušel naznačit strukturu moci, kde je zcela jasné, že zpravodajská služba je jednotná světová síť, jejíž činnost je koordinovaná až na samém vrcholu.
-----------------
Tohle tvrzení je silně diskutabilní. Někdy to dokonce tak i vypadá, že tajné zpravodajské služby spolu navzájem spolupracují. Tahle hra jede už poměrně dlouho mezi agentůrou CIA a Mossad. Tyto agentůry se neoficielně označují - soukromé armády J.D.Rockefellera a kalnu Rothschildů a to v uvedené posloupnosti. Ve Velké Británii, pro donucovací metody a prosazování svých zájmů, používá klan Rothschildů tajné služby pro vnější záležitosti MI6. MI5, pro vnitřní záležitosti, je pod kontrolou vlády a královské rodiny.

Pokud docházelo ke spolupráci KGB a CIA a nebo i Mossadu, tak se tak dělo pomocí podvojných agentů - tajná spolupráce pro obě strany, ale nikoliv ve velkém měřítku. Už vůbec se nejednalo o společné zasedání obou agentur a po školení si chlapci zašli společně na pivo [velký smích]. Četl jsem výpovědi bývalého šéfa gestapa Heinricha Muellera, který se po válce ukryl ve Švýcarsku pod falešným jménem Schwartz a od roku 1948 pracoval jako agent pro CIA. Byl určen pro spolupráci s východním blokem. Mueller měl osobní kontakty na agenty NKVD, později KGB, nikoliv však na celou jejich agentůru.

Mueller byl osobním přítelem tehdejšího amerického prezidenta Herryho Solomona Trumana a to na takové úrovni, že se na návštěvu prezidentské kanceláře dostavil v nažehlené gestapácké uniformě a seknul Trumanovi pravicí ukázkový nacistický pozdrav "Heil Hitler" a Truman mu ho opětoval. Pitomci jedni, takhle si hrát...teď už by jim to neprošlo [chechtot] [chechtot] Ještě by stálo za zmínku, že Mueller po sobě dokázal poctivě zametat stopy. Už po válce si nechal postavit falešný hrob, kde bylo uvedeno jeho jméno s datem narození i úmrtí (1945) a po exhumaci byly v rakvi nalezeny pozůstatky třech různých lidí, avšak nikoliv kosti šéfa Ggestapa H.Muellera. Když po něm šli lovci nacistů (Elie Wiesel a jiní), tak Mueller osobně sepsal "tajný" záznam do archivů CIA, že byl agentem Stalina, KGB ho nalákala do Sovětského svazu a v tichosti, v roce 1954, Muellera zprovodila ze světa. Tyto archivy byly jako z udělání a v potřebné době odtajněny pro veřejnost, samozřejmě jako dezinformace.

Ale teď zpátky k Putinovi. Nikdo nikdy nemůže s jistotou říct, co se komu honí v hlavě a zda-li má Putin zálusk na kožené křesílko, jako šéf jedné světové vlády? Sledováním světového dění a postupným vývojem událostí i uvnitř Ruské Federace o tom silně pochybuji. Spíše bych řekl, že Putin je veliký státník a úspěšný diplomat, který se těší velké oblibě a to nejen u všeobecné populace, ale i u nově vzniklé (ruské) průmyslové elity. Nechme se však překvapit. Možná to jenom hraje? Nakonec jsem už napsal, že Putin je vynikající diplomat. [mrknutí jedním okem]

198424

22.08.2009 19:27

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

Mirda 24.?.?.?

>...co to má Putin na té kravatě? Jsem už dost starý a špatně vidím. [mrknutí jedním okem]
----------------
Buď to bude "Playboy Bunny a nebo znak svobodných zednářů? Kdo ví, taky špatně vidím. [velký smích] [mrknutí jedním okem] Možná to ani sám Putin neví? [chechtot]

198425

>Nemá smysl se tu plácat po ramenou a říkat, jak jsme ty židy odhalily. To bychom mohli rovnou do jedné řady s nábožnými fundamentalisty všeho druhu. Totiž tak přesně vyznívá analýza od pietroo. Tímto tedy reaguji na oba příspěvky.
-----------------
Po ramenou se plácat nemusíme, ale myslím si, že bychom si tady v diskuzi měli poukázat na potenciální nebezpečí náboženských extrémismů, ať už se jedná o křesťanství, islám, judaismus a nebo cokoliv jiného, co by mohlo ohrožovat a co také ohrožuje zdravou existenci naší lidské civilizace. Přiznejme si...nás to ve škole neučili a proto bude jistě záhodné si to probrat alespoň tady na veřejném diskuzním fóru. Pietroo to už poměrně podrobně rozvedl a "jansmith" náležitě doplnil, takže si nemusím a ani nebudu přihazovat polínko do diskuze, ale rád bych se vyjádřil k několika bodům tvého příspěvku, HHBB.

>...Pak se jako obvyklý motiv uvádí mamon. Už jsem to naznačil minule, že sloužit mamonu znamená sloužit jiným… Ale komu?
------------------------------
Tohle je zdánlivě "nábožensky-neutrální" záležitost (choroba). Každý z nás - bez rozdílu náboženství - má tendence mít se dobře. Vést šťastný a spokojený život a tohle bych klidně svedl na vrozený instinkt...lze to vypozorovat i ve volné přírodě a my se od zvířat příliš nelišíme. Zaleží tedy hlavně, jakým způsobem člověk toho svého štěstíčka dosáhne. Naprosto nezáleží, kolik má kdo peněz. Rozhodující je, jak k nim dotyčný přišel.

Nemusíme si nic zapírat, ale existuje náboženství propagující pravý opak a to: "Nejen poctivou prací živ je člověk". Jako příklad uvedu Kol-Nidre, což je v synagoze pronášena modlitba, že jakákoliv smlouva uzavřená s nežidem, může být porušena - vynulována. Bůh tohle připouští a "hříšníkovi" bude odpuštěno. Netvrdím, že se tímto řídí všichni židé, ale myslím si, že je záhodné si tohle připomenout, mít to na paměti a být opatrný. Tohle bude pravděpodobně také důvod, proč jsme se dostali do dnešní celosvětové krizové situace. Přispěli jsme tomu naší nevědomostí a nechali jsme tomu volný průběh. Nikdo však není záludností vlivu mamonu ušetřen. Např. Rockefeller a J.P.Morgan nejsou původem židé a stejně tomu propadli, jako mnoho dalších.

>Sloužit mamonu znamená sloužit jiným...ale komu?
----------------------
Můžeme to klidně nazvat duševní porucha a nejsme daleko od pravdy. Je to schopnost/neschopnost našeho ega/mysli, dokázat se ovládnout. Dokázat si řict: "Tak dost, už mi to stačí". Nejprve se musíme zamyslet - co je to ten pocit štěstí? Štěstí neroste na stromech a ani ho nemáme v peněžence. Stěstí znamená rozdávat radost a pomáhat druhým. Tohle nás uspokojuje. I samotná práce poskytuje uspokojení a součastně prostředky ke spokojenému životu. Každý z nás máme nějaký životní cíl a každý jednotlivý krů

198437

- pokračování -

Každý z nás máme nějaký životní cíl a každý jednotlivý krůžek k jeho dosažení (i po materiální stránce) nám dává pocit radosti a štěstí. Pro sebe i pro své potomky.

Co se potom stane, když tohle všechno chybí? Když někdo získá bez zvláštního přičinění tolik peněz, že mu už v podstatě žádný jiný cíl v životě nezůstal. Má všechno, co potřebuje...až na ten pocit štěstí. Takový člověk se stal otrokem mamonu. Stává se z něho psychopat a pocit štěstí nalézá už jenom ve více mamonu a další luxusní barák a další luxusní auťak a jachtu a ještě letadlo a více peněz a více peněz a více peněz, ale v tom to štěstíčko není zabaleno, tam to není. Nakonec chce i celou zeměkouli...Jinými slovy, jsou to bohatí chudáci a podle toho i jednají. "Když se chceš mít jako prase v žitě, tak se musíš chovat jako prase". Samozřejmě, že existují i výjimky. Další bod:

>...Tímto odpovídám i na Marxe a i na to, odkud jeho filozofie vyplývá. Je to dáno i tím, co a kde studoval a pod jakým byl vlivem....
-----------------
Už jenom heslovitě. Učitel Karla Marxe se jmenoval Moses Hess, ale teorie i principy komunismu byly v lidské společnosti v té době již použity v praktickém životě a dokonce se úspěšně praktikují do své naprosté podstaty dodnes. Zpracování komunistického manifestu dostal Karel Marx jako práci na zakázku placenou z finančních fondů rodinného klanu Rothschildů. Ovšemže v zastoupení přes jinou organizaci. Rothschildi na veřejnosti nevystupují (nevystupovali), jak to přikazuje rodinná mantra pro zachování jejich kleptokracie a k zajištění jejich budoucí vlády nad světem.

198439

Tady už skutečně není co dodat. Pěkně jsi to napsal Jendo a já to tady pro všechny ještě jednou zopakuji.

>Pokud budeme pouze akademicky rozprávět a nebudeme nazývat věci (a pokud možno co nejpřesněji) pravými jmény nebo se z nějakého důvodu budeme tvářit, že neexistují, těžko se v potřebné míře pochopením problému poučíme a budeme schopni (zároveň, co řekněme duchovně pracujeme na sobě) uvažovat nad řešeními, která by mohla dlouhodobě přinést změny k lepšímu pro všechny zúčastněné...

I to další moudro ze tvého hořejšího příspěvku se bude tesat do žuly:

>"Nejde o to kritizovat nebo hledat nenávistně vyníka. Jde o to pojmenovat SOUVISLOSTI, poučit se a pokud to půjde tak nedovolit, aby se historie za stálého smíchu "vyvolených" opakovala."

P.S. Jak vidím, tak z nedostatku času mi uniká zajímavá diskuze. Napsal jsi, že to tady napíšeš ještě jednou a přitom já to čtu poprvé. Budu se muset polepšit.

198450

23.08.2009 06:12

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, to nebylo: V průběhu jednání v Čierné na Tisou jak pises, ale v Cierne pri Cope. Dej si fakta dohromady nez neco pises, protoze jestlize je jedna pulka nespravna, tak se muze pochybovat i o te druhe pulce. [smích]
---------------------------------------
To je sice pravda, že moje příspěvky takhle ztrácí na věrohodnosti, ale na skutečnosti to vůbec nic nemění. To setkání se konalo a je už úplně jedno, zda-li se to odehrálo o padesát kilometrů dál ve vedlejším městečku. Stále si ale myslím, že se opravdu konalo v Čierné nad Tisou. [smích]

198453

23.08.2009 06:34

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Pokud vím, tak prezident Johnson obdržel písemný dotaz (oznámení?), myslím od politbyra KSSS o připravovaném vstupu spřátelených vojsk VSmlouvy do ČSSR a odpověděl také písemně něco v tom smyslu, že se USA nebudou vměšovat do záležitostí východního bloku, s údajnou snahou tím zabránit WW3.
-------------------
Až jsi mi to připomenul, Jendo, tak se mi rozsvítilo světýlko. Četl jsem i tohle a pokud si vzpomínám, tak někdy v květnu se konalo tajné zasedání členských zemí paktu NATO, kde se rozhodovalo, zda ponechat Československo ve sféře východního bloku a nebo provést vojenskou invazi a vyrvat tu zemičku v srdci Evropy ze spárů velikého medvěda. Všechno je předem naplánováno a nic se neděje náhodou. Rok 1968 mi připadá, že to byla stejná léčka, jakou ušila CIA a Zbigniew Brzezinski na Sověty v Afganistánu v roce 1979.

Tolik jsme prahli po volnějším režimu a už to i vypadalo, že nás skutečně "postihne" více svobod pod názvem "Socialismus s lidskou tváří" a ona to byla jenom taková hra. Žádné referendum se nekonalo. [pláč] [smích]

198454

23.08.2009 06:56

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

Mirda 24.?.?.?

>Cenzurováno. Další vaše propagandistické příspěvky vzhledem k vašemu vyloučení pouštět nebudu. editor
-------------
Jsem proti cenzuře, ale jízdní řád se dodržovat musí. Jednou za čas je potřeba ty parchanty vyházet. Díky editore. Méďo a tobě děkuji za kompliment.

198455

23.08.2009 07:37

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

>Prosím Vás Mirdo, můžete mi blíž přiblížit tu situaci s kazatelnami sionistů spolupracujícími s Mosadem? Protestanti s kterými jsem se osobně setkal, podporovali Izrael díky své interpretaci bible.
-------
Omlouvám se Pavle za pozdní odpověď. Skáču tam a zpátky a tohle mi jaksi uniklo. Tady jste si odpověděl sám:

>Považovali za "Boží vůli" aby jej a jeho občany podporovali.
--------
Myslím si, že to bude pouze sionistická propaganda. Jak jistě víte bible má tolik interpretací, kolik je interpretů.
Jeden ze známých křesťanských sionistů - extrémistů, John Hagee (máte-li zájem, zkuste si ho vygooglovat), tak ten tvrdí, že se všichni židé musí dostat do Izraele, aby nastal ráj na zemi a proto jim musí křesťané pomáhat. John Hagee a jeho náboženská sekta věnovala miliony dolarů, už v období studené války na emigraci ruských židů ze Sovětského svazu do Izraele a ta jeho podpora neustále pokračuje. Ne všichni židé však mají o stěhování zájem. Především ti, kteří mají domov tam, kde se narodili a kde mají svá občanství. A také ti, kteří sledují ten věčný izraelsko-palestinský konflikt a nemají zajem žít na trvalém bojišti. Osobně znám několik židovských rodin, kteří se do Izraele z Ruska přestěhovaly a krátce nato přijely do Kanady. Nechaly se nachytat. Znáte to: "Když ptáčka chytají pěkně mu zpívají". Sledoval jsem několik TV programů na toto téma a i jinak mám podrobné a stále čerstvé informace přímo z místa bojů (z Izraele), tak máte-li více dotazů a budu-li vědět, ochotně odpovím. Mirda

198458

23.08.2009 07:47

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Nejako sa nám miestni i cezpoľní sionosti na stránkach

Mirda 24.?.?.?

Ono to někdy na člověka příjde ta bezradná aptie a vůbec se Gibimu nedivím. I já mám takové mátožné dny bez energie a věnuji se raději fyzickým aktivitám a na sčotu jenom přebírám poštu.
Gibi, hodně štěstí v životě a až si oddechneš, vrať se. Budeš nám tady chybět. Mirda

198459

23.08.2009 18:06

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>čierná nad tisou = čierná pri čope je to pouze jiný název pro stejnou obec
---------------
Díky za objasnění. Myslel jsem si, že dvaasedmdesátka jenom provokuje, ale někdy z něj vypadne i kloudná věta, takže člověk nikdy neví?

198490

23.08.2009 18:55

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>O jakym memorandu mluvis?
-------------------------
REFERENDUM - kdy lidé v demokratickém systému rozhodují svým hlasem, co se bude dít. Rejpale, jak už ti to "jansmith" dole objasnil, nic se neděje náhodou. Všimni si posloupnosti datumů historických událostí:
1918 - založení Československého státu (rozhodnuto v Americe).
1938 - Mnichovská "mírová" konference, kdy mělo dojít k rozpoutání druhé světové války ve stylu: "Jen si příjďte pro Sudety a poznáte, co se stane". Válku to však nevyvolalo (proti houževnatým snahám Emanuela Moravce), tak se použila druhá varianta a to zablokování Danzig korydoru, který umožňoval Němcům přístup do východního Pruska. Zapomeňme na Gliwitze. To byla uboze naplánovaná záminka, která válku definitivně nerozpoutala. Velká Británie s Francií vyhlásila Německu válku a krátce nato Němci napadli Polsko (1.září 1939). Tím to začalo.
1948 - Znárodnění průmyslu a nastolení totalitní vlády KSČ. Krátce na to spadla železná opona, ale to nebylo v plánu. To si jenom ti "domácí" ohradili svoje pískoviště.
1968 - Pokus o převrat se zneužitím nespokojených davů s režimem. Pro upevnění moci KSČ, nastala tvrdá normalizace.
1989 - Rozklad východního bloku za aktivní účasti CIA a jejich infiltrovaných agentů ve vládě KSČ a samozřejmě, stejná startegie se odehrála i v ostatních zemích východního bloku včetně Sovětského svazu. Dej si do souvislostí jenom dvě věci: Gorbačev = sv.zednář, Havel = sv.zednář.

Jak si můžeš všimnout, jakoby se všechno opakovalo téměř přesně po dvaceti letech. Myslím si, že i sametovka byla v plánu na rok 1988, ale z nějakého důvodu se to o jeden rok odložilo. Téměř to vypadá, jako by si "někdo" psal do kalendáře předem připravované dějinné události? Rejpale, teď se zamysli...kdo to
je ten "Někdo"?

A k té tvojí úvaze - "nebýt 68, tak tady nejsme". Asi ne. Ta třetí světová, která by z toho s největší pravděpodobností vznikla?....to bychom si tu asi takhle do klávesnice neťukali?

198493

23.08.2009 19:03

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>No, dovolím si pochybovat, že by se o nějaké invazi do Československa v NATO uvažovalo, pokud bylo Československo členem Varšavské smlouvy. To by znamenalo válku se SSSR.
----------------------------
Tohle si zcela určitě i uvědomili ti váleční plánovači a proto k vojenské intervenci nedošlo. Jenom se čekalo na záminku. Ale o tomhle jsem se myslím už zmínil v mém předchozím příspěvku.

198494

24.08.2009 07:55

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Takze rok 1948 a rok 1968 byl jen v "roli" komunistu? Nikdo jim v tom nepomahal?
--------------------------
Rok 1948 (znárodnění), bylo v režii Stalina, ale byl to jiný komunismus, než ten internacionální. Snahy o převrat projevili někteří členové vlády z řad vyvolených "Trockistů" (agentů CFR), ovšem bezúspěšně a za to padaly hlavy. Potrestáni trestem smrti byli (Rudolf Slánský, Klementis, Šlinga a spol). Alespoň se to tvrdí...já u toho nebyl.

Rok 1968 nastala podobná situace a v tajně připravované kontrarevoluci byli zapojeni Arnošt Lustig, Rudolf Slánský ml., Josef Smrkovský, František Kriegel, V.Havel a docela určitě většina těch "umělců" Pražského Jara. Všichni stejné krevní skupiny. Agenti KGB zcela jistě měli informace o chystaném převratu a připravované intervenci spojenectví NATO, proto ty plány s invazí.

Ostatní už víš Rejpale z mého dřívějšího příspěvku. Teď už jenom můžeme spekulovat, co by se asi stalo, kdyby nastal převrat a už tehdy bychom mohli ochutnat tu západní "demokracii" amerického stylu? Jak by pokračoval vývoj, kdyby se do toho zvenčí nešťouralo a Dubček by vyhověl požadavkům Kremlu, tzn. vyházel by ty soudruhy "agenty" z vlády? Nastalo by skutečně uvolnění režimu, jak se to slibně nazývalo -"Socialismus s lidskou tváří"? Co by nastalo, kdyby se ozbrojené složky Československé armády postavili na odpor invaze, to jsem už napsal výše. Když si dáš dvě a dvě dohromady, tak ti zákonitě vychází, že jsme byly na pokraji třetí světové války. Jak lze tedy sledovat, dostali jsme se z důvodů následné tvrdé normalizace z louže do bláta, ale čí zásluhou?

Nemusím snad ani připomínat, jak by vypadal ten americký styl demokracie, kdyby se to v tom osmašedesátém "podařilo" a přešli bychom do spojenectví NATO? Dovolím si typnout - stejný bordel jako dnes, jenomže o čtyřicet let dříve. Tímto samozřejmě nechci nijak obhajovat bolševický režim bývalého Československa. Přiznejme si však - něco dobrého pro národ skutečně udělali. Možná vás to některé překvapí, to "něco" dobrého pro společnost a pro pracující se postupně uplatňovalo na obou stranách táboru, jako zdravá konkurence - "my jsme ti lepší". Teď už ta konkurenční soutěživost padla a všude je nehorázný bordel a je to vidět.

198524

24.08.2009 08:08

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>tenhle odkaz jsem vyčetl v jedné diskusi tady, na Zvědavci, proto jej připojím na závěr Vašeho rozhovoru, díky za něj jedné dámě.
---------------------
Analýzu od Miroslava Dolejšího jsem četl už myslím dvakrát o to hned v počátkcích internetového sdílení informací. Odkaz mám, ale i tak vám děkuji. Doporučuji k nakouknutí i ostatním čtenářům a především Rejpalovi. Tady to je ještě jednou a klikací:
http://casodej.cz/analyza17.htm

198529

25.08.2009 04:56

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Ja uz jsem to cetl, ale zase ne vsemu se da verit.
----------------
Rejpale, tady musí zapracovat selský rozum. Číst, číst a číst...až potom si uděláš vlastní názor.

198612

25.08.2009 17:30

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>...smekám, takhle tu asi veřejně moc lidí "nemyslí"...máte asi hezky "dlouhý voko" Mirdo.
---------------------------
Vidím jim až do žaludku, Janko [velký smích]. Já si myslím, pokud si dobře pamatuji, že my dva jsme si spolu dříve tykali. Takže neporušuj mezinárodní dohody, Janko [mrknutí jedním okem] Tolik komplimentů se na mou hlavu v diskuzích ještě nesesypalo...díky Janko. Hodně čtu a hodně si pamatuji a taky se sanžím používat selský rozum - to je to moje dlouhé oko [chechtot]

Mám ještě další kartu v rukávu, jako důkaz zákulisních tahů, které vedly k invazi v osmašedesátém. Proč by asi minulý rok politický poradce Václava Havla, člen Bilderbergů, Jiří Pehe cestoval po Americkém kontinentě na výročí okupace a přednášel krajanům o podrobnostech Pražského jara? Osobně jsem se jeho přednášky zúčastnil. Přesvědčoval nás, že to byl ze strany občanů spontánní projev nespokojenosti s režimem (což bych s jistotou i spolknul), ale rovněž poukázal na to, že Pražské jaro v žádném případě nebyla židovská záležitost. Tak teď si vyber [chechtot] [chechtot] Možná by stálo za zmínku, že Jiří Pehe sám patří do toho jejich "sdružení". [mrknutí jedním okem] [velký smích]

198662

25.08.2009 17:47

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Ja nejsem jeste v duchode, takze az tak moc volneho casu na cteni nemam.
----------------
Rejpale, stal ses obětí systému. Jsi přesně tam, kam nás chtějí dostat. Práce a hry, chléb a víno, splácet dluhy a na sebevzdělávání už moc času nezbývá. Nikdo nic neví, nikdo se o nic nezajímá a nikdo do nich nebude rejpat. Vybral sis špatný nick, Rejpale [velký smích] Jedinou útěchou ti může být, že tímto trpí převážná většina ovčanů. Takový už je život. Neber to osobně, jenom jsem ti chtěl otevřít oči.

198663

25.08.2009 18:08

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

>Mno, řekl bych, že záleží na žebříčku hodnot, který má každý v sobě výchovou ,dědičnými dispozicemi i nabytými životními zkušenostmi vypěstovaný.
---------------------------
Pěkně jsi to Vojtovi napsal. On si snad ani neuvědomuje, že tím jeho sarkastickým humorem s jeho soustavným provokováním se v podstatě stává součástí onoho celosvětového problému.

>Proto ani nečekám, že to, co jsem napsal pochopíte.
--------------
Vojta není hlupák, ale mohu se mýlit. Díky za výborný komentář.

198667

25.08.2009 21:08

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

>...Vojta hloupý určitě není!Jemu to opravdu myslí. Pouze trochu jinak. A i proto se s ním míjíme.
-------------------------------------
Montážník (dole v příspěvku) to vystihl přesně. Vojta je jenom prachobyčejný provokatér. Otázkou pouze zůstává, je-li to jeho záliba a nebo mu za to platí? Možná skutečně bude lepší ho ignorovat i když jsou ty jeho šťouchance a podrážení nohou mnohdy humorně zbarvené? [smích] [velký smích]

198680

26.08.2009 06:32

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>....Kdybych nechtel, tak sem psat nebudu, ale zase takovou radost lidem treba jako Google neudelam.
----------------------
Vůbec nejde o to, udělat někomu radost a nebo někoho urazit. Četl jsem tu diskuzi a trošíčku jsi to tam zašmodrchal s tím tvojím dědou (nebo pradědou) a Google si jenom rejpnul. Chtěl jsem se přidat, ale čekal jsem, jak se z toho vykroutíš sám? [chechtot] [velký smích] BTW, nechal jsi tam odkaz na blog o českých legionářích v Rusku za bolševické revoluce. Kdybys měl přehled, tak ho tam dávat nebudeš. Nezakládá se totiž tak úplně na pravdě. [mrknutí jedním okem]

198696

26.08.2009 07:46

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Hezky si to shrnul Mirdo. Máš očividně přehled, který kdyby měl každý, nebyli bychom tam kde jsme.
---------------
Díky za kompliment a souhlas s tvojí reakcí, až na tohle:

>...Vono to ani jinak mnohdy nejde, lidi revoluci prostě nezačnou, pokud jim to někdo nezorganizuje tak nebude. Ta kubánská je možná jediná samorostlá.
---------------
Ani ta nebyla samorostlá. Kuba byla rájem Američanů pro levnou zábavu a k nasávání přírodních zdrojů. Prezident Batista jim to zarazil, tak musel od vesla. Za důkladné pomoci (i finanční) si tam CIA nasadila revolucionáře Fidela, aniž by tušili, že Castro tíhne ke komunismu. Krátce po jeho zvolení, jelikož se vztahy k Washingtonu ze strany Fidela nezlepšily, začaly se vyvíjet snahy, jak Castra odstranit. Bylo provedeno celkem devět pokusů o atentát. Viz akce "Bay of Pigs", "Mongoose" a další. Stačí jen trochu zagooglovat. TADY máš výpověď bývalého agenta CIA. Z pochopitelných důvodů nezachází do podrobností, ale lze to tam vyčíst. Částečně přímo, částečně mezi řádky. Antiseptiku, hodnotím si tvojí reakci na Vojtu o několik poschodí níž. [mrknutí jedním okem] Je potřeba mu trochu přitnout tipec [velký smích]

198700

26.08.2009 07:52

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

Takže nikoliv Vojta, ale paní Jarmila je tady provokatér [mrknutí jedním okem] Že vám to vůbec stojí za čas a námahu na toho grázla reagovat, paní Jarmilo? Já jsem si vždycky myslel, že chybami se člověk učí? [smích]

198701

26.08.2009 08:11

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

Mirda 24.?.?.?

>Řekl bych, že zpravodajský servis pracuje po jiné linii, než je bankovní klika.
-----------------
Mýlíš se, příteli HHBB. Kdo si myslíš, že nechal zavraždit J.F.Kennedyho a proč? Kdo to provedl? Nebo věříš tomu, že to udělal Harwey Lee Oswald? Máš mnohdy zajímavé příspěvky, ale konspiračky zřejmě nejsou tvoje parketa? Důležité zprávy nejsou na prodej, to máš pravdu, ale i tak se dostanou ven, jak se říká na světlo boží. Nepodceňujme tíhu lidského svědomí. Až pomine nebezpečí ze ztráty zaměstnání a nebo těsně před smrtí, skoro každý se rozpovídá. Říká se tomu - odlehčit si svědomí. Ne všichni jsou psychopati, kteří ani neví, že svědomí existuje, ale ti, co to dělají za prachy, ti žiji sice v blahobytu, ale životem psance. Není to snadný život a taky není čemu závidět.

198704

26.08.2009 08:13

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

>No jo no, já se polepším.
-------------
Beru vás za slovo [smích]

198705

26.08.2009 08:19

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

Mirda 24.?.?.?

>Nic si nevymyslim, pridavam jen co jsem nasel na netu. Jestli mas neco lepsiho, sem s tim [mrknutí jedním okem]
---------------------------------
Tohle jsem nenapsal a to bude asi také důvod, proč ty nejsi Rejpal, ale všichni ostatní jsou rejpalové [chechtot] [chechtot] a rejpají do Rejpala. Já se s tou historií bolševismu v Rusku ozvu až o tom bude článek, tady jsme mimo téma. [mrknutí jedním okem]

198706

27.08.2009 06:01

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, čekal jsem od diskutéra tvého formátu jinčí kalibr, než úskok OT. Konspirační hardcore už nečtu, začal mě nudit....
--------------------------
To nebyl v žádném případě úskok, ale otázka přímo k věci. Já bych mohl zaujmout stejnou taktiku jako ty, HHBB a pustit se do tebe s tím, že máš v tom zmatky, jelikož konspiračních teorií na stejnou událost je tolik, že z toho jde jednomu hlava kolem a proto to nečte. Ale zdržím se toho, nemám v úmyslu tě napadat. Začnu tedy s trochou teorie a použiji případ vraždy J.F.Kennedyho, na což jsi mi přímo neodpověděl.

Jaká je definice spiknutí? Kdyby vraždu provedla jenom jedna osoba, tak je to prachobyčejná vražda. Když se prokáže, že to udělali osoby dvě a více, tak je to spiknutí. V případě vraždy Kennedyho to v žádném případě nemohl udělat Harwey Oswald. On ani nevěděl, proč ho policie zabásla. Důkazy jasně ukazují na minimálně dva střelce, ale bylo jich víc. Viděl jsem v telce dvě různé verze Hollywoodu s otevřeným koncem (vrah byl neznámý), ale obě prokázaly, že to bylo spiknutí. Vrah nebyl sám. Viděl jsem na toto téma film kospirativce Alexe Jonese, který docela přesvědčivě objasnil, že ta vražda měla souvislosti s invazí na Kubu (Bay of Pigs). Přečetl jsem snad desítky článků a desítky výpovědí lidí, kteří tu vraždu na vlastní pěst vyšetřovali a potkal je podobný osud, jako J.F.K. Po takovém "studiu" přichází na řadu selský rozum a snažíš se najít souvislosti, důvod, jakým způsobem a komu na tom nejvíce záleželo. Chce to hodně číst a taky přemýšlet, ale tohle - jak říkáš - ty tohle nečteš a začalo tě to nudit. Tak jo, souhlas. Nejsme tady ve škole a reakce se neznámkují. Proč se potom pouštíš do diskuze na téma, o kterém nemáš ani páru? Jenom sis to myslel, že ano?

Nebudu zde popisovat podrobnosti oné vraždy, jelikož jsme s tím O.T., ale mám o tom docela slušný přehled, jak, proč, kdo a pro koho to udělal a to přímo vylučuje tvoje tvrzení, že tajné služby nemají s Rothschildy a Rockefellerovci (mezinárodními bankéři) nic společného a tohle byl právě ten důvod, proč jsem na tebe reagoval. Nic ti nevytýkám a nic se neděje. Proto tady dikutujeme, abychom si věci ujasnili, případně se shodli a nikoliv, abychom se rozhádali a navzájem se uráželi. Tady ovšem nehovořím o Vojtovi. Ten do svazku konspirativců nepatří. Současně děkuji i Jankovi za jeho reakci. [smích]

198761

27.08.2009 06:25

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

Perfektní reakce, ale bohužel, to na Vojtu neplatí. Co na něj platí bude asi ten, kdo mu za ty jeho diskuzní žvásty platí [chechtot] [velký smích]

198762

27.08.2009 17:09

Naši synové byli oloupeni o své orgány

Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

Asi tak před třemi lety jsem narazil na internetu na několik článků popisujících ty nejstrašnější hrůzy, které se mohou v lidské společnosti vyskytnout. Články se zabývaly vraždami za účelem krádeží a následným prodejem lidských orgánů. Pamatuji si na ty články, jako bych to četl minulý týden. Bylo to neuvěřitelné a šokující.

Kdo ze čtenářů ještě nezná Oprah Winfrey, tak Oprah je známá a populární moderátorka TV show v americké televizi.

Vložený obrázek
Pro více informací (v angličtině) si klikněte na obrázek.

O co se jednalo? Oprah Winfrey založila v Africe několik útulků pro syrotky -malé africké černoušky. V útulcích měli všechno potřebné - ubytování, stravování a školu a všechno bylo financované z fondů, které Oprah založila a z velké části sama z vlastních peněz dotovala. Pevně věřím, že Oprah neměla ani tušení, že se ten zákeřný obchod s lidskými orgány odehrává právě v těchto jejích útulcích. Když aféra praskla, tak v médiích proběhla zpráva, že se jednalo o ojedinělý případ pedofílie a dotyčný "vychovatel" byl po zásluze potrestán. Konspirativci však onu aféru popsali trochu jinak. Jednalo se o "legální" adopci afrických syrotků a to do různých rodin, v různých zemích. Tři tisíce dolarů za dítko, které potřebovalo nový domov. Potřebovalo někoho, kdo by se o něj postaral a poskytnul mu lepší začátek svého doposud nešťasného života.

Konspirativci v uvedeném článku zašli ještě dále. Jednalo se o francouzský manželský pár, který adoptované díko z Afriky odvezl přímo do nemocnoce v Tel Avivu a o dítěti už nikdo nikdy neslyšel. Těchto případů bylo několik a přestože nebyly přímé důkazy, článek se zabýval celou sítí světového ilegálního prodeje za účelem transplantace lidských orgánů. Jak se říká: "na každém šprochu pravdy trochu"...přece jenom ti konspirativci měli pravdu. Ten svět je skutečně už tak prohnilý, že se něčí život jednoduše obětuje na prodloužení života někoho jiného, který si tu vraždu dokáže zaplatit. [pláč]

198824

28.08.2009 13:08

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

Mirda 24.?.?.?

>>Mirda napsal: "Viděl jsem na toto téma film kospirativce Alexe Jonese"
>Reakce HHBB - to je přesně to, co jsem měl na mysli jako zdroj, ale jsou i "tvrdší" borci.
------------
Jak lze pozorovat, tak vytrháváš věty z kontextu jak se dá, abys nemusel napsat: "mirdo, máš recht, asi tak nějak to mohlo být". Já samozřejmě nečerpám jenom z informací Alexe Jonese, vždyť jsem to jasně napsal a ty na tomhle bazíruješ.

>>Mirda napsal: "Nebudu zde popisovat podrobnosti oné vraždy, jelikož jsme s tím O.T."

>Reakce HHBB - proto jsem to označil za úskok, nemám už mnoho šancí ti to tu objasnit v barvitých detailech, ale brzy se určitě najde nějaká příležitost.
------------
Uvedl jsem to jenom jako příklad a to přesně pasuje do téma naší diskuze, podrobnosti už jsou O.T. Mně nemusíš nic objasňovat.
Mně je celkem jasné, že ti, tzv. "hledači pravdy", aby získali na věrohodnosti, tak tě nalákají na 75 procent pravdy a pak tě zavalí nesmysly. Dělají to téměř všichni, ti zaručeně odvážní odhalovači konspirací. Ať už je to Alex Jones, Robert Fisk, David Icke, Hal Turner a jiní. Po čase už dokážeš rozpoznat, co vzít za bernou minci a čemu se pousmát. Až potom z toho skládáš tu svoji mozaiku, jak se to asi událo. Ale opět...je to všecho pouze pravděpodobnost. Pravdu nikdy přesně nezjistíš (jak už napsal Antiseptik dole), ale selský rozum ti napoví a takhle se dokážeš alespoň pravdě na píď přiblížit. Pokaždé si polož otázku: "Kdo má z toho prospěch"?

Janko v reakci dole ti to napsal jasně, proč se dějí ty vraždy státníků, kteří položí ruku na tu husu, která snáší zlatá vejce.
J.F.Kennedy nebyl jediný v historii. A tohle byl přesně ten důvod, proč jsem se zde pustil s tebou do debaty. Napsal jsi, že nevěříš tomu, že jsou tajné sítě napojeny na mezinárodní bankéře. Jinak díky všem za reakce a omlouvám se za moji pozdní odpověď. Často se zatoulám jinam a mnohdy ani nedosáhnu na počítač.

198872

28.08.2009 14:30

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Mirda 24.?.?.?

Opět jste to perfektně vystihl:
Naproti tomu vám není dáno pochopit, že ten opravdový úspěch je někde jinde.
---------------------
Jenomže Vojta tohle pochopit ani nesmí. Jansmith už Vojtu dokonale odhalil. Každý morálně založený - a tedy z našeho hlediska - normální člověk si nemůže a ani nedokáže zakrývat oči před zločiny sionistického režimu v Izraeli. Denodenně před našima očima probíhá už šedesát let novodobý holocaust Palestinců a převážná většina normálního světa tuhle genocidu odsuzuje. Jansmith Vojtu požádal o stejné gesto, ale Vojta tohle nedokáže. A proč? Přece nebude kousat ruku, která ho krmí.

198877

30.08.2009 16:10

Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže

RE: Komunismus?

Mirda 24.?.?.?

Tohle se ti povedlo, Jindřichu. Je dobré si věci uspořádat podle velikosti [chechtot] [chechtot] [velký smích]

199026

30.08.2009 16:19

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

Až teď, když to čtu podruhé, tak jako by mne horkou vodou polil.
Syrotek není odvozen od slova "SÝR", takže samozřejmě s měkkým: sirotek. Jak tady už někdo napsal? "gramatické chyby snižují důvěryhodnost příspěvku", tak příště si musím dát záležet na utvrzení důvěryhodnosti.

199027

30.08.2009 16:29

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

Steve, ale na jedno jsi zapomněl. Když už se ta demokracie exportuje do tolika zemí, tak proč to nějak neurychlit. Třeba to hnedle házet na lidi z bojových letounů? Kde se flákáš, kluku? Čeká tady v diskuzích na tebe hodně práce. Hledá se někdo schopný reakcí na Vojtovy žlučovité bludy a vím, že ty to dokážeš. Tak s chutí, s humorem a tobě příslovečnou vervou do toho. Good luck a jen mu dej, co se do něj vejede. On si to zaslouží. [chechtot] [velký smích]

199028

30.08.2009 17:23

Nadávka „bílá svině“ nemá rasový podtext

RE: Je úplne jasné, že nemenovaná entita /a o to drzejšia/

Mirda 24.?.?.?

>...Viete, on ten humbuk okolo "holokaustu", už nezaberá. Možno by bolo dobré sa spýtať Věry Tydlitátovej, ako to vlastne je. Ona rada vysvetlí.
----------------------
Možná to Věrka ani sama neví a propadla propagandě? [chechtot]
Od roku 1942 do roku 2001 zahynulo v koncentrácích šest milionů židů, pak si to sami změnili na čtyři miliony (viděl jsem plaketu v Osvětimi) a nakonec si uzákonili opět těch šest milionů. Čert aby se v tom vyznal. Ať si v tom sami udělají pořádek, jinak se člověk může dostat do průseru [velký smích] Kupředu levá a zpátky ani krok. [mrknutí jedním okem]
Gibi, líbí se mi tvoje příspěvky a na Vojtu nedej. Vojta ani neví, o čem je řeč.

199036

31.08.2009 07:22

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

>Víš o tom nějaké podrobnosti nebo sem zachytil jenom nějaký antiamerický šum?
-----------------------
Co se týče Vietnamské války, tak jsem nikdy podrobnosti nevyhledával. Nemohu tedy vyvrátit, ani potvrdit. Ale s přihlédnutím k naším současným vědomostem z války v Iráku, tak to, co se dělo v Abu Ghraib nám dává poněkud jiný pohled na hrdinné vojáky a proto bych tu příhodu z Vietnamu, kterou jsi Jendo uvedl, rozhodně nevylučoval.

P.S. Sledoval jsem tvoji diskuzi s Vojtou [velký smích] Jak to děláš, že se Vojta pokaždé zastydí a už se neukáže? [mrknutí jedním okem]

199077

31.08.2009 07:49

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, připadá mi to, že vás tady Vlasec jenom hloupě provokuje. To kdyby teprve uměl anglicky, tak nebude ze sebe dělat nechápavého a přečte si to v originále. Už jsem vám to chtěl dříve napsat, ale doposud jsem neměl k tomu příležitost. Sedí mi v poště nekolik vaších reakcí, na které vám dlužím odpověď, tak to napíšu tady. Máte skutečně skvělé příspěvky a takhle bych si já osobně představoval diskuzi na vysoké úrovni. Někdo nakousne téma a téměř pravidelně - jako obvykle - pan Saša rozvede a doplní o odkazy. Jen tak dál a díky za rozšiřování našich obzorů. [mrknutí jedním okem]

199080

31.08.2009 14:17

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

>má to promakaný [chechtot]
--------------------------
Má to Jenda promakaný. Dokáže hrábnout Vojtovi do svědomí a je ticho po pěšině. S takovou si Vojta nic nevydělá. [chechtot] [velký smích]

199126

31.08.2009 15:49

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Mirda 24.?.?.?

Ten můj příspěvek, na který reaguješ byl původně asi tak dlouhý, jako ten tvůj a téměř ve všech bodech se shodoval. Potom jsem si však uvědomil, že je to poněkud O.T., tak jsem to zredukoval pouze na krátkou odpověď. Ve všem se tedy shodnem, ale jelikoš jsi zmínil Hollywood, tak to nepatrně rozvedu. Ne, že bych nějak zvlášť holdoval filmové "tvorbě" Hollywoodu (víme svoje a beru to spíše jako zábavu, než poučení), tak musím konstatovat, že přece jenom jim tam ta pravda mnohdy pronikne. Pravděpodobně nechtěně...pochybuji, že by to byl záměr.

Když sleduji historické filmy o druhé světové válce, tak porovnávám stříbrné plátno versus vlastní vědomosti získané nekončícím samostudiem historie. A výsledek? Hollywood je dokonalá a promakaná (převzato od Médi) prádelna mozkových závitů. Na druhé straně, jak jsem se už výše zmínil a tohle se týká právě války ve Vietnamu, některé pasáže poctivě a pravdivě vyjádřují tvrdou realitu skutečných událostí, mnohdy prolínané autentickými záběry, jako třeba ve filmu Forrest Gump a i v jiných žánrech, převážně dramatického zaměření, ale i v komediích např. Cheech and Chong.

Jenom krátce se chci zmínit o armádní strategii utajení vojenského tajemství i za cenu vlastních ztrát. Ukázka byla uvedena právě v tom filmu "Forrest Gump", kdy po přestřelce zůstalo v lese stále ještě několik zraněných amerických vojáků a vědomě a záměrně začala "čistka" napalmem. Všechno spálit i s těmi zraněnými vojáky. Jak je vidět, tak ne vždy platí ten jejich slogan: "No man left behind" (žádný muž nezůstane na bojišti). Když se to vezme do důsledků, tak by to mělo znít: "žádný živý muž nezůstane na bojišti. O to se postaráme".

Tohle se skutečně v armádě praktikuje kdykoliv je potřeba a to dokonce i v současné válce v Afganistánu. Takže některé ztráty jsou vlastní a úmyslné. Takový už je život a osud žoldáka.

199130

31.08.2009 18:39

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Tak moment...

Mirda 24.?.?.?

Další z Jendových diskuzních skvostů, který ve mně obohatil moje "duševno" a dal mi podnět k zamyšlení. Díky Jendo. Proč ale reaguji? Neci se nijak vetřít do tvé přízně, ale aniž bych předtím četl tento tvůj příspěvek:

>...Kdo shlédl film Forrest Gump si jistě pamatuje na poručíka...
----
tak jsem se jako z udělání v jiné diskuzi o stejném filmu sám zmiňoval. Už to tak asi bude - jsme spolu na stejné vlnové délce. Uvedený film jsem viděl snad už třikrát a pokaždé tam najdeš něco nového, co ti dříve uniklo. Nebudu se opakovat, jenom zde plácnu tu slavnou a pravdivou větu Toma Hankse: "Life is like a box of chocolates. You never know, what you gonna get" ("Život je jako bonboniéra s různou náplní. Nikdy nevíš, kterou si vytáhneš"). [mrknutí jedním okem]

199148

04.09.2009 02:57

Výbuch letadla nad Lockerbie je součástí většího příběhu

4 x "Proč"...

Mirda 24.?.?.?

Bývalý agent Mossadu - dezertér - Viktor Ostrovský se sám nabídl, že se zúčastní osudního řízení a prokáže, že oba obažalovaní občané Libye nemají s teroristickým útokem a výbuchem bomby v letadle Pan Am 103 nic společného. Viktor Ostrovský měl prokazatelné důkazy. Hodlal potvrdit, že zpravodajská informace poslaná následující den po tragedii z Tripoli (Libya) agentuře v Berlíně, byla falešná. Typická operace pod falešnou vlajkou. Vyslaná zpráva zněla: "Úkol splněn", což byl prokazatelný důkaz účasti na etroristickém útoku. Na této skutečnosti by nebylo nic neobvyklého, jelikož se teroristé často k činu hrdě přihlásí, aby dali najevo, proč k útoku došlo. Jenomže obě agentury sdílených informací byly agentury mezinárodní teroristické organizace Mossad a stopy útoku tímto podvodem ukázaly na Libyi. Bylo také prokázáno, že tuto zločineckou akci provedla organizace "Černé září", pod vedením agenta Mossadu jménem Abu Nidal - ve zejší diskuzi již známý organizátor útoku na sportovce Mnichovských olympijských her v roce 1972 a mnoho dalších teroristických útoků.

Bomba umístěná v letadle jedním z tureckých zaměstnanců letiště ve Frankfurtu, pracujících v oddělení na překládku zavazadel, byla načasována k výbuchu, kdy letadlo bude již nad Atlantickým oceánem a bude pokračovat v letu na New York. Z důvodů jednohodinového zpoždění však došlo k výbuchu ještě nad pevninou a tak měli vyšetřovatelé práci poněkud snadnější. A nebo byl pachatel už předem určen? Jak dopadlo vyšetřování už známe z hlásné trouby a mozkové prádelny mezinárodních médií a jako pachatelé útoku byli označeni...kdo jiný, než muslimští Arabové. A teď už k těm čtyřem otázkám "Proč"?

PROČ nebyl Viktor Ostrovský připuštěn k soudnímu přelíčení, když měl - jak tvrdil - prokazatelné důkazy?
PROČ se letecká společnost Pan Am rozhodla přenechat vyšetřování tohoto teroristického činu týmu izraelských vyšetřovatelů, přestože Pan Am je americká letecká společnost a jak známo, Američané mají svůj vlastní tým odborníků pro vyšetřování leteckých neštěstí?
PROČ prezident Libye Muammar Khaddafi zarytě mlčí, přestože musí znát skutečného pachatele? A poslední proč...
Proč reportér "Globalresearch", Eric Margolis potvrzuje ve svém článku tu oficiální a smyšlenou verzi tohoto teroristického útoku?
Podrobnosti TADY (v angličtině).

199514

05.09.2009 18:17

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

Mirda 24.?.?.?

>Vojta není dementní a číst umí...
----------------------
Hluboké znalosti psychoanalýzy Zigmunda Freuda nám nepomohou v řešení mnoha zapeklitých životních situací. Až teptve životní zkušenosti nám napoví. A jak známo, diplomacie nám běsnícího a rozpustilého spratka neuklidní. Jak bys to Jendo řešil ty, když rozpustilý spratek (přestože vlastní děcko) soustavně vytahuje v hračkářství z regálu hračky a háže je po ostatních zákaznících a na několikeré nadmíru moudré a vysoce diplomatické upozornění nereaguje? Myslím si, že jediné řešení bude - naplácat na zadek a když to nepomůže, tak metodu zopakovat a opět naplácat na zadek. Nic jiného totiž nefunguje. Stejně tak s Vojtou a jemu podobným. Proto musím souhlasit s "Gibi", který v jiné diskuzi zvolil poněkud razantnější řešení.

Co takhle způsob, které navrhuje kongresman James Traficant, distrikt Ohio u jednání vládního výboru pro etiku? Volný překlad - "Pane předsedo, žádám vás, abyste nebral v úvahu, co představenstvo rady předneslo. Asi měli něco "veselého" k obědu?...Ignorujte jejich důkazy a já osobně bych je připoutal k plotu a budou-li znovu lhát, tak jim nakopu do koulí".

Abychom však nediskutovali jenom o jiných lidech (to se nedělá [velký smích] ), proto se vraťme zpátky k Vojtovi. Vojta se sám přiznal, že odkazy nečte a v jiné diskuzi jsem zjistil a jak už i ty sám Jendo moc dobře víš, Vojta dokonce nečte ani ty odkazy vlastní. V jeho mimořádné a úmorné "snaze" vyvrátit moje argumenty mi v diskuzi plácnul odkaz, který v podstatě potvrdil to, co jsem sám tvrdil v samotném počátku uvedené diskuze, na což Vojta prvotně reagoval. Z toho plyne poučení:
"Vojta nemá zájem o slušnou a inteligentní diskuzi, přestože se on sám takhle přetvařuje". Není za to placený. Jeho poslání je diskuze rozvracet a odpoutávat pozornost od diskutovaného předmětu. Proto jakákoliv reakce na ty jeho rádoby-inteligentní oplzlosti mu jenom přisypávají další šekely do měšce a kdokoliv z diskutujících, kdo na ty jeho provokace naletí, tak Vojtovi tím nechtíc a nevědomky v jeho zaměstnání napomáhá.

Ať se tedy každý sám rohodne - reagovat, či nereagovat? Nemohu se momentálně rozpomenout, jak se říká lidem, kteří dělají pokaždé to samé a očekávají jiný výsledek? [chechtot] [velký smích] A ještě pár slov k článku. Osobně děkuji Kateřině Amiourové za vysoce hodnotný a poučný článek.

199617

07.09.2009 13:53

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Mirda 24.?.?.?

>...Vypadá to přesvědčivě, a je fakt, že teorie čistě židovského spiknutí má hromadu trhlin.
------------------------------
Trevor mi v zákoutí pošeptal, že Vatikán v tom jede taky. Údajně na tom NWO spolupracuje s klanem mezinárodních bankéřů. Teď nevím, kdo usiluje o křeslo jedné světové vlády? Pepa Ratzinger a nebo Rothschild? Židy z toho spiknutí proti lidstvu tedy můžeme klidně vynechat, přestože Trevor neustále předhazuje Protokoly sionských mudrců, ale jak mu mám teď vysvětlit, že protokoly byl podvrh, když se všechno podle protokolů postupně naplňuje? Čert aby se v tom vyznal. [velký smích]

199690

07.09.2009 16:00

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

Mirda 24.?.?.?

>...chci zde objasnit, jaký podvod na lidu byla třeba rancouzská
>revoluce.
-------------------
Tak jsme si probrali francouzskou revoluci (pěkně objasněno, paní Jarmilo) a jenom bych to o pár poznatků doplnil. Ano, hlavním důvodem francouzské revoluce bylo "zbavit" aristokracii vlády a nahradit šlechtu svou vlastní kleptokracií. Na vysvětlenou: "Kleptomania" znamená: "Ukradni co můžeš", což je heslo mezinárodních bankéřů. Těch Vojtových "úspěšných" podnikatelů, ale to on spíše jenom provokuje (musí - je to jeho zaměstnání). Zpátky k těm revolucím.

Základem je uměle vytvořit společenskou krizi a posléze nabídnout řešení. Vytvořit agitační spolky, navnadit davy k revoluci a pomocí prostého lidu svrhnout vládu. Dva se perou a třetí se směje. Není toho sametovka v ČR příkladem? Stejně jako byl vybrán V.Havel pro sametovku, tak pro tu francouzskou revoluci byl vybrán nadaný a úspěšný právník Maximilien Robespierre, šéf spolku Jakobínů. Aby se Robespierre udržel ve vládě, tak nastolil vládu teroru. Během asi pěti týdnů poslal na gilotinu na 1300 odpůrců revoluce. M.Robespierre byl také nazýván "Ten nepodplatitelný", ale zcela jistě proto, že už měl za své krvavé skutky zaplaceno předem. Od toho, kdo si tu revoluci objednal. Otázka k zamyšlení - co mají Havel a Robespierre společného? Oba patřili (patří) do tajného spolku svobodných zednářů. Na rozdíl od Havla se však Robespierre ve vládě dlouho neudržel. Davy procitly z iluzí lepších zítřků a v roce 1794 si musel šéf Jakobínů sám pokleknout ke gilotině.

>...Podmanění celých národů internacionálními bankéři probíhá jak na běžícím pásu. Používají u toho stále stejné finty...Zaplatí si pár hrdlořezů jako v případě bolševické revoluce v Rusku...
---------------------
Stejná finta, jiné období a jiná země. Vytvořit ekonomickou krizi, oblbnout davy a nabídnout řešení. Nechat lid svrhnout vládu a posléze převzít vedení. Příprava na Velkou bolševickou v Rusku nastala již v březnu roku 1917. Skupinka "revolucionářů" pomocí svých pokrevních soudruhů ochromila veškerou dopravu. Ochrnuté zásobování vytvořilo nedostatek přísunu materiálů a fabriky zastavily výrobu. Lidé přišli o práci. Nedostatek potravin na trhu a hlad navodil tu pravou atmosféru k vytvoření revoluce, která byla zahájena výstřelem z křižníku Aurora a útokem na Zimní palác. Naprosto stejná situace se opakuje nyní - o téměř sto roků později - v Americe. Uměle vytvořená ekonomická krize teď už v globálním měřítku. Druhý výstřel z Aurory zazněl 11. září 2001 v New Yorku a následoval útok na Afganistán a posléze Irák. Nastala nekonečná válka s vymyšleným nepřítelem. V globálním měřítku s globálním terorismem.

199697

07.09.2009 17:13

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Mirda 24.?.?.?

>...A co má společného toto následující spojení? Lee Harvey Oswald měl za ženu Marinu Oswaldovou, neteř plukovníka KGB Vasilije Chritinina, který byl podřízený Kima Philbyho (SIS/KGB, jezuitský “Cambridge Spy Ring” a maltézský rytíř), blízkého přítele a spolupracovníka Jamese Jesuse Angletona CIA/NKVD/KGB/Mossad šéf všeho možného a maltézský rytíř, muž Vatikánu). No, společné mají nejméně to, že určitě nejsou židé…
------------
Je vidět, HHBB, že přehled máš, ale musíme si dát věci do spivislostí. Nezpomeň, že za peníze koupíš nejen mlčenlivost, ale i poslušnost a ochotu na čemkoliv spolupracovat, i když by se jednalo třeba o vraždu prezidenta Spojených států J.F.Kennedyho. Jistěže ani Oswald, ani Philby a ani šéf CIA Angelton nemuseli být židé, aby se podřídili příkazu "shora". Prachy hovoří a raději se zeptejme, kdo to v pozadí financuje? Napojení Oswalda na KGB byla předem připravena startegie. Když Oswald žádal na americké ambasádě v Moskvě zrušení svého (amerického) občanství, tak celé jednání bylo zaznamenáno na bezpečnostní kamery. Stejně tak i jeho jednání s KGB. Z nějakého "záhadného" důvodu si však Oswald emigraci do Sovětského svazu rozmyslel a vratil se do Spojených států. Byla mu nabídnuta práce agitátora/propagátora kubánského revolučního hnutí v Americe. Oswald rozdával kolemjdoucím na ulici letáky propagující kubánský komunismus. A zase - všechno na kameře, aby byly důkazy. Začíná to zapadat do souvislostí? Kuba??? KGB???

Oswald byl vybrán jako volavka a současně i jako oběť. Nakonec ani samotní agenti CIA netušili pravý důvod, proč svého prezidenta zavraždili. Přečti si výpovědi bývalého agenta CIA Roberta T.Crowleyho, které byly vydány knižně spisovatelem Gregory Douglassem. Tady jsme s tím O.T.

199703

07.09.2009 17:19

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Mirda 24.?.?.?

Oprava. V první větě má být: "do souvislostí". Spivislostí je samozřejmě překlep.

199705

07.09.2009 19:20

Černé moře se stane centrem ekonomických válek

RE: Kolik milionu lidi vlastne zaplatilo zivotem v tomto boji o moc a mamon?

Mirda 24.?.?.?

>...takze konflikt v oblasti Cerneho more je vice nez pravdepodobny, cast ropnych poli v carskem Rusku byla majetkem Rockefelera, nebo snad ne? Stalin vyuzil nelidskych pracovnich pomeru techto delniku k revolucnimu hnuti.
-----------
Pěkně jsi to kozorohu objasnil. Jenom drobná oprava. Nebyl to Stalin, ale Lenin, Trocký, Kameněv, Kerenský, Kaganovič, Sverdlov a další, jako jedni z hlavních organizátorů bolševické revoluce. Stalin se objevil na scéně až v roce 1925, po smrti Lenina (r.1924). A co se týče ropy? John David Rockefeller st., zakladatel Standard Oil Corporation, vlastnil na přelomu dvacátého století zhruba dvě třetiny veškerého světového ropného průmyslu. Kde to alespoň trochu zapáchalo ropou, tam se objevil Rockefeller. Už v období carského Ruska, v oblasti Kaspického moře (neboli Kaspické ropné pánve), začal Standard Oil Co. těžit ropu. Současně do této oblasti zavítala i ropná společnost klanu Rothschildů v předstírané konkurenci. Jen tak naokraj. Standard Oil Co. se později přejmenoval na Esso a ještě později na Exxon Mobil, což zůstalo doposud. Rothschildovy ropné společnosti se jmenují Chevron (Shell).

Po bolševickém "znárodnění" průmyslu byl J.D.Rockefeller bolševiky odškodněn. Jeho soukromá banka v Petrohradě mu byla ponechána v jeho soukromém vlastnictví a to až do období vlády Nikity Chruščeva. Tehdy to byla jediná soukromá banka v Sovětském svazu. Přestože Rothschildova banka FED-u, Khun&Loeb (osobně její majitel Jacob Schiff) financovala bolševickou revoluci, tak se Rothschild ohledně odškodnění s bolševiky nedkázal dohodnout a až teprve někdy roku 1920 (snad 1922 ?) o náhradě rozhodl soud. Podobně dopadl Rothschild i v bývalém Československu, kde od roku 1844 vlastnil ostravsko-karvinské doly, včetně Vítkovických železáren. Po znárodnění průmyslu ho komunisti vypráskali z republiky. Samozřejmě ne doslova. K vyrovnání dluhů za znárodnění došlo až v roce 1982, kdy bylo Československu navráceno zlato, které bylo před válkou odvezeno "do bezpečí" do Švýcarské (Rothschildovy) banky. Rothschild tedy znárodněním o svůj majetek nepřišel a odpočtem fiktivní a značné částky zlata si nechal svoje ztráty i s úroky zaplatit.

199711

08.09.2009 06:07

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Mirda 24.?.?.?

Prvně ti odpovím na příspěvek o pár poschodí níže a potom se vrátím krátce k tomuhle.

...a ještě upřesňující dodatek
Mirda: "kdo usiluje o křeslo jedné světové vlády"?
HHBB: Nevím kdo ještě, ale toto určitě neřeší v Římě. Tam je to dáávno vyřešeno. Papež je velekněz pontifex maximus sedící na papežském trůně a jako nejvyšší soudce Sancta Sedes je neomylným zástupcem Ježíše Krista na Zemi.
-----------
Nebyl bych si tak jistý, HHBB. Kolik bylo pepežů otrávených, když se postavili na zadní? Ani John Paul II. (Karol Vojtyla) neumřel přirozenou smrtí. Možná tě i překvapí, že Jan Pavel II. byl po matce žid (Katčinská) a samotný Vatikán je židozednářská lóže. Takže ať už jsou nebo nejsou "svatí" kardinálové v rouše papežském Bohem posvědceni, každopádně nejsou první v pořadí na trůn jedné světové vlády. Ale v tomhle se asi shodnem? Teď k tomuhle příspěvku:

>Nic jako „bývalý“ agent není. Proto je dobré to číst s tímto vědomím.
----------------
Dobře. Nebudu trucovat a rád se nechám poučit. Jak bys HHBB nazval člověka, který dlouhá léta pracoval pro CIA, ale odešel do důchodu? A nejen to. Ještě než odešel do důchodu, tak si přivlastnil dokumenty CIA a to právě těch případů, na kterých se osobně zúčastnil, jako byla vražda J.F.K., dlouholetá spolupráce s "bývalým", tedy chtěl jsem říci - se zemřelým šéfem Gestapa, Heinrichem Muellerem a to byly celé štosy dokumentů. Několik beden. Dotyčný agent v důchodě, který už se CIA nespolupracoval, dostal rakovinu a věděl, že si už dlouho nepožije. Proto se chtěl těch dokumentů zbavit a domluvil se se spisovatelem Gregory Douglassem, že vydá knihu o těchto událostech, ale až po jeho smrti. Což se také stalo, když v roce 2002 Robert T.Crowley zemřel. Co ho k tomu vedlo, nevím? Vím však, že mnoho lidí se chtějí vypořádat se svým svědomím a právě před smrtí je na to nejvyšší čas.

Jinak uznávám tvoje rozsáhlé vědomosti, ale jak jsem už dříve napsal, dej si to do souvislostí. BTW, "bývalý" agent CIA Robert Crowley byl osobně zúčastněn na vraždě J.F.K a ani nevěděl, proč to udělali. Bylo to navlečeno na vymyšlenou léčku a tak zavraždili (podle Crowleyho přesvědčení) zrádce vlasti, který spolupracoval s Nikitou Chruščovem). S tím jsme však již O.T.
Máš-li zájem o podrobnosti, zajdi si do archivu mojích příspěvků. Už jsem tady o tom jednou podrobně psal. A na závěr bych tě chtěl trochu nasměrovat. Možná jsi to nevěděl, ale krátce po vraždě, ještě v letadle z Dallasu do Washingtonu, viceprezident Lyndon B.Johnson vydal příkaz ke stažení zelených bankovek vydávaných jako státní peníze, což osobně zařídil příkazem vlády J.F.Kennedy. Lyndon Johnson tedy o vraždě musel předem vědět. Znal důvody a musel tedy znát i toho, kdo si vraždu objednal.

199740

12.09.2009 05:00

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Obžaloba na politickou objednávku...

Mirda 24.?.?.?

Ústava není nástrojem vlády na udržení poslušnosti všeobecné populace. Ústava je nástrojem lidu, aby si "svojí" vládu udrželi ve vyhraněných mantinelech.

Samotná vláda České republiky se však stala popíračem ústavy. Jak známo, ústava ČR zaručuje svobodu projevu v jakékoliv formě, ale znenadání si vláda přidala dodatky, které ústavu doslova popírají. Je to přímo perverze zdravého rozumu(!!!) Nelze to nazvat jinak, než výsměch do očí domokracie. Ale jakápak demokracie? Ta se ještě ani nestačila opeřit a máme tady opět totalitu. Ideopolicie určuje o čem se smí hovořit a co už je trestné. Přesně jako kdysi za totalitního režimu diktatury komunistické normalizace. Ani Gestapo nepřipustilo opoziční názor a odvážlivec byl tvrdě potrestán. Zdá se mi, jako by společnost postoupila z bláta do louže a zase zpět - z louže do bláta. Nic se tedy nezměnilo a jsme tam, kde jsme začali.
Je čas začít jednat.

Jak lze nazvat zákon, který popírá ústavu? Jednoduše : "PROTIÚSTAVNÍ ZÁKON"! Proto bylo v Kanadě rozhodnuto, že zákony potlačující svobodu vyjádření, také falešně nazývané zákony proti nenávisti, jsou protiústavní a kanadský Tribunál pro lidská práva tento "zákon nenávisti" nechal zrušit. Jakákoliv svoboda projevu - včetně sdílení informací po internetu - ve zdravě fungující společnosti nesmí být omezena. Jak je vidět, tak v Kanadě máme stále ještě jakýsi náznak demokracie. Ta však není zadarmo a lid si svoje svobody musí vybojovat. Mám pro vás výzvu, přátelé žijící v České republice. Nemyslíte, že ten kanadský případ by mohla být vaše motivace a velice příhodný příklad k následování?

Vůbec nepochybuji o tom, že celé tohle divadlo okolo Zvědavce je politický proces k umlčení nepohodlných názorů. Kdo to ve skutečnosti rozjel, to se asi nikdy nedozvíme, ale že za tím stojí židé je jenom záminka, která by se i dala očekávat. LPA a i sám pan Jakeš musí přeci vědět, že dokumenty z druhé světové války byly částečně uvolněny z vládních archivů (rok 1999), a počty obětí byly již oficielně zredukovány, především co se týče obětí židovského původu. Je tedy naprosto přirozené, že se o této revizi historie objeví na internetu i několik článků poukazujících na tuto skutečnost. Co je však nepochopitelné, proč se samotní židé této revizi tolik brání a jak sami na svou obhajobu tvrdí, že i jenom jediný zavražděný člověk je přece zločin. O tomhle snad přeci nikdo nepochybuje???

Už se nepíše rok 1933 a nejsme v Německu. Přehoupli jsme se do jedenadvacátého století, ale vůbec nic se nezměnilo a židé byli, stejně jak tomu bylo i v nedávné minulosti, opět zneužiti. Tentokrát si jako záminku vzali na přetřes počty obětí druhé světové války. Obžaloba se odvolává na historické údaje, které upřesnil Norimberský ...

Automaticky kráceno

200169

12.09.2009 05:05

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Obžaloba na politickou objednávku...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Obžaloba se odvolává na historické údaje, které upřesnil Norimberský Tribunál. Kolik už bylo takových historických událostí, kdy se postupem času a historickým bádáním potvrdilo, že rozhodnutí Norimberského soudu bylo podloženo falešnými a vylhanými důkazy, mnohdy získané nelidským a neskutečným mučením? Jako jeden z mnoha příkladů bych mohl připomenout genocidu dvaceti tisíců obětí v Katyňském lese. Jak už je v těchto dnech všeobecně známo, tato genocida byla provedena tajnou policií NKVD, ale přiznání k tomuto zločinu bylo vynuceno na veliteli koncentračního tábora Osvětim. Byl jím Rudolf Höß. Při výslechu dokázal vzdorovat surovému kopání do svých genitálií i následné jejich rozdrcení vojenskou botou vyšetřovatele, ale po vyhrožování, že když výpověď přiznávající vinu Němců na události v Katyni nepodepíše, tak bude celá jeho rodina zavražděna - až potom tuhle vynucenou výpověď podepsal.

Jak příznačné je potom porovnávat závěry Norimberského soudu k potrestání vydavatele Zvědavce? Vůbec nic se nezměnilo - historie se opakuje se vším všudy a odvíjí se nám přímo před našima očima. Hodně štěstí Vladimíre, ať vám to dobře dopadne.

200170

12.09.2009 17:33

Pochybuji…

Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

Asi tak před čtyřmi až pěti lety, když jsem posílal mým kamarádům a členům rodiny v České republice odkazy na zajímavé články na Zvědavci, tak kupodivu, téměř žádná odpověď s odevzvou
se mi nevrátila. Dopisy tam a zpátky pokračovaly dál, ale diskuze o politice byla marná. Říkal jsem si, "to je dobře". Doma musí být asi všechno v pořádku a odkazy jsem omezil jen na ty - podle mne - ty přímo na tělo, co ťaly do živého. Pokračovalo to dál jen zřídka a jedním směrem. Mně se naopak poštovní schránka plnila srandičkami, různými pps a vtipy a to dokonce i vtipy na politické osobnosti, dají-li se zrádci národu osobností vůbec nazvat? Světe div se...situace se změnila (!!!) Došel mi z domova odkaz na Zvědavce a to hned od několika lidí nezávisle na sobě. A nejen to. Lidi jaksi nejsou zvyklí při přeposílávání pošty mazat adresy původních odesílatelů a tak lze snadno zjistit, kde všude ta pošta cirkulovala. A s podivem mohu potvrdit - ano, cirkulovala a dosti dlouho. "Tohle je tam od vás z Kanady. Podívej se na to, co se u nás děje"???, zněla doporučení v poště.

Následující řádky nemají zdánlivě se zaměřením Zvědavce nic společného a přesto se to Zvědavce přímo a silně dotýká. Stejně jako mnoho jiných lidí, tak ani já osobně jem neměl tušení, kdo byl Ernst Zundel, až začalo v Kanadě s tímto revizionistou a nebo popíračem oficielní hostorie (vyberte si co chcete) soudní vyšetřování a později se to loutkové "soudní" představení přesunulo do Německa. Až potom se člověk začne zajímat proč jim někdo takový, jako je Zundel překáží? Až potom nastane příliv otázek proč se tohle všechno odehrává? Za co je uvězněn (?)...a uvažující člověk se nestačí divit. Stejně tak je to i se Zědavcem.

Dobře si pamatuji, že vydavatel nechtěl na svém webzinu reklamu.
A je to tady, ať chce a nebo ne. Zvědavec se dostal přičiněním jiných do světel reflektorů a do podvědomí lidí. Uvalenou a podlou žalobou se stal Zvědavec neočekávaně průkopníkem boje o svobodu projevu a boje proti nešvarům společnosti a přesně tohle je Zvědavcovo poslání a přesně tohle je také tématem převážné většiny zdejších článků. Nemusíme se pokaždé ve všem shodovat, ale musíme se smířit s tím, že i ten druhý má právo na vyslovení svého názoru. Ať už se nám to líbí, či nikoliv? Svoboda projevu platí pro všechny stejně.

200186

12.09.2009 21:29

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

Díky Jendo za reakci. Moje odmlčení v diskuzích není zapříčiněno nezájmem v diskuzích pokračovat, ale je podmaněno nedostatkem času a často se mi stává, že se ani nedostanu k počítači. Mohu tě však ujistit (i ostatní diskutující), že reakce na moje příspěvky si přečtu v poště a vesměs se spolu názorově shodneme. Jistě mi dáš Jendo za pravdu, že kdybych na tuhle naší shodu soustavně v mých reakcích upozorňoval, tak se tady oba stanem nadmíru podezřelí [velký smích] a Trevor by nás označil za spolupracující konspirativce. Proto ten občasný nesouhlas [chechtot]

Jsem samozřejmě zastáncem slušné a férová diskuze, ale současně neodsuzuji nikoho za virtuální facku oponentovi, když si to jako provokatér Vojta (a jiní) zaslouží. Musíme se prodírat kupředu a k tomu je nutné mnohdy i odložit bílé rukavičky. Diplomacie a jemné zacházení s tím, kdo si to nezaslouží a jejich diskuze nestojí ani za psí štěk, nic nevyřeší a jenom jim přihrává do té jejich strategie odvádění pozornosti od diskutovaného předmětu. Proto jsem už dříve navrhoval : "Na provokatéry NEREAGOVAT", ale je to samozřejmě každého volba. Je to nakonec jenom můj názor a nikoho k tomu nenutím. Každý se musí sám rozhodnout. [mrknutí jedním okem] [smích]

P.S. Vzkaz pro Aju. Sakra, ani já jsem ten palec nenašel. Díky za kompliment Ajo. [smích]

200191

12.09.2009 21:48

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

>Zajimave je, ze kdyz ja tady neco napisu, tak se na me vsichni "sesypou" [oči v sloup] Nemam nahodou take narok na vysloveni sveho nazoru? [mrknutí jedním okem]
-------------------
Tohle se ti povedlo Rejpale. [chechtot] [chechtot] Udeřil jsi tímto hřebíček přímo na hlavičku. To je to kouzlo diskuze. Když s tebou někdo nesouhlasí, tak se zapojí do debaty a snaží se tě přesvědčit, že se mýlíš a nebo si upravit názor vlastní. Jiná věc bude, když něco prohlásíš a vzápětí na to, obdržíš od soudu obsílku se soudní obžalobou za nesprávný názor. Tohle je už samo o sobě projevem nenávisti. Neuznávat názory někoho jiného. Možná tě to překvapí, ale takoví lidé skutečně existují. [pláč] [smích]

200192

14.09.2009 04:58

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

>A myslis si, ze pan Stwora se soudnimu rozhodnuti prispusobi?
----------
Článek, který byl použitý jako záminka k umlčení Zvědavce už lítá po netu delší dobu a v originále. Tam nebude ten zakopaný pes, ale to jistě víš, Rejpale? Od toho jsi Rejpal.

>Nemyslim si, ze by chtel jit do "bane".
------------
Kdo by taky chtěl jít bručet? Buďme však optimistější a nehovořme hned o galejích a nebo uranových dolech. Musíme jenom doufat, že to odvolání (nebo odpor - jak tomu říkají) vezme rozumný soudce i advokát a uvědomí si tu absurditu celého případu a založí obžalobu/žalobu tam, kam patří - do odpadkového koše.

>Urcite bude ve svych prispevcich a clancich "opatrnejsi".
----------------
Tady ale vůbec nejde o to, být opatrnější. Opatrnější před čím? Před kým? V diskuzích se samozřejmě objevily kolikrát i hnusné příspěvky, převážně však vyhrožování a nabádání k vyvraždění Arabů a Palestinců. Ale to byla jenom provokace. Tomu se v diskuzích nevyhneš, když chceš respektovat svobodu slova pro každého. I z druhého tábora se objevili výpady na židy, nikdy však vyzývání k jejich vyvraždění a nebo popírání holocaustu (vždyť je na tohle přece zákon!?!?!). Alespoň já osobně jsem se s tím v diskuzích na Zvědavci nikdy nesetkal. Mohu se však mýlit, už se mi to v životě několikrát stalo (Arkan (T.M.).

Problém bude asi v tom, že někteří židé nevědomky zaměňují kritiku - přestože kolikrát velmi nepříjemnou - za projevy nenávisti, jelikož kritiku nesnesou a ty pocity nenávisti to v nich skutečně vyvolá....S tím se však každý člověk musí vypořádat sám. Lze to však natrénovat, nikoliv se hned soudit. Selský rozum mi napovídá, že v tomhle má prsty někdo jiný a židé byli k tomuto účelu jenom zneužiti. Pro společnou věc a na výzvu, židé opravdu podniknou neskutečné věci. Prostuduj si historii a zjistíš, kolikrát se tohle již opakuje? Musím však zdůraznit, že nejsou všichni židi stejní a to hovořím z mojích vlastních a příjemných životních zkušeností. [mrknutí jedním okem]

200250

14.09.2009 17:32

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

>Není to tak zcela nevědomé....
----------------------------------
Špatně jsem se vyjádřil. Snad by mělo být: "podvědomě", ale tohle není až tak neobvyklá reakce u lidí a netýká se to pouze židů. U mnohých lidí vede kritika k nápravě (pokud ji uzná za oprávněnou) a u druhého k pocitům nenávisti. Lidé všeobecně nemají rádi kritiku a někteří ji dokonce nesnesou. Ale jak jsem již napsal, - záleží na tom, jak se s tím ten dotyčný vypořádá? A právě tady bych mohl poukázat na to, co nás odlišuje.

Myslím si, že hlavní důvod bude ve výchově se zaměřením na principy (pasáže) talmudu. Uvedu příklad. Když budu dítěti odmalička vtloukat do hlavy, že patří do klubu vyvolených a že je něco "navíc" a potom později v životě zjistí, že tomu tak není a že jsme si všichni rovni, tak máme u takového dítěte na komplex méněcennosti zaděláno. Inteligentní člověk se s tím dokáže vypořádat, ale mnozí to řeší projevem nenávisti ke kritice a v extrémních případech jsou schopni oponentovi i plivnout do obličeje. S takovýmto nevkusným projevem se u jiných lidí zřídka kdy setkáme, snad jedině u dětských šarvátek. A právě tohle je nesporný a přímý důkaz, kdy došlo ve výchově ke zničení zdravého charakteru. Takový člověk v životě nikdy dál nepostoupil a pliváním druhému do obličeje se chová jako rozpustilý spratek i v věku dospělosti.

Sašo, díky za zásobu poučných odkazů. Přečetl jsem si je všechny a právě tohle bylo motivací k mému příspěvku a v podstatě i potvrzením skutečné reality. Jenom bych k tomu dodal, že to mají úplně postaveno na hlavu. Nejprve si musí udělat pořádek doma a až potom lze úspěšně zahájit pozitivní propagaci Izraele. Jinak to zbytečně vyvolá "antisemitické" reakce, což se prokazatelně a opodstatněně děje. Sarah Paulin něco podobněho nazvala: "Je to jako bychom čuníkovi namalovali rypáček rtěnkou". [smích]

200306

14.09.2009 17:58

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Mirda 24.?.?.?

>...Po tom odvysílaném pořadu ČT24 k "problému" Zvědavec bych si tím vůbec jist nebyl. Jasně se pokoušejí manipulovat lidi a v tom pořadu nazvali pana Stvoru ''popíračem holocaustu''...
--------------------
Tohle je právě ta zákeřná propaganda totalitního režimu. Jako za bolševika a jak lze pozorovat - nic se nezměnilo. Jak jsem již napsal - musíme jenom doufat. A musíme také doufat, že si lidé Zvědavce přečtou a vytvoří si sami vlastní názor. Potom snad rozhodne zdravý rozum a lidé začnou jednat? Je načase změnit nátlakem na vládu ústavu a vypustit podlé a ubohé dodatky, které ústavu popírají. Pokud se tohle nepodaří, tak jsme zpátky v totalitě a demokracie se stane utopií. Tohle se týká všech lidí, i těch, kterým Zvědavec v současné době nevyhovuje. "Když se kácí les, tak létají třísky" a jak už z historie víme, každá totalita jednou skončí a nastane lámání chleba.

200309

21.09.2009 22:12

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: Byl bych

Mirda 24.?.?.?

>...Z uvedeneho odkazu nelze nic srozumitelne a ucelene vycist.
------------------
René, ale co bys taky mohl od velitele transgalaktické flotily očekávat? Teď už mu dokonce i zešedivěly vlasy - jak tvrdí - takže to svedeme na strejdu Alzheimera. Nejenže už byl jednou ze Zvědavce vyloučen(druhý se shora ze dne 23.02.08), ale Víťa se za ten rok vůbec nezměnil a provokuje a provokuje a provokuje. Posuď sám - z barmana velící důstojník [chechtot] [chechtot] [chechtot] Klikni na obrázek.


Vložený obrázek

200906

22.09.2009 04:56

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

Sarkozy a Evropská Unie....

Mirda 24.?.?.?

Jedním z předvolebních slibů, kterým chtěl Sarkozy uchvátit svoje voliče bylo tvrzení, že ústava Evropské Unie bude napsána takovým stylem, aby tomu rozuměli i prostí občané. Po zvolení francouzským prezidentem Nicolas Sarkozy otočil o 180°. Možná také zapomněl, kdo ví?...ale později, už jako prezident, když se o ústavě začalo rozhodovat, tak prohlásil: "Ústava je natolik složitý soubor zákonů, že tomu prostí lidé nemohou pozorumět, proto referendum nebude".

A taky nebylo. A nebylo v žádném jiném státě EU kromě Irska, jelikož to občanům Irska jejich ústava zaručuje. NE doposud znamenalo NE, ale to platilo v minulém století, nikoliv však pro schvalování Lisabonské smlouvy. Ta se musí protlačit stůj co stůj a tak si tu demokracii občané Irska musí pořádně vychutnat. Pořád dokola, jako by to mělo nahradit všem ostatním členským zemím v EU, že se jinde referendum nekonalo.

Až dopopsud se v naší krátké historii Československého a později Českého státu na politické scéně neobjevil prezident, který by hájil zájmy národa. A je to tady - pan prezident Václav Klaus. Konečně tady máme nového českého krále, ať už to dělá z jakýchkoliv důvodů. [smích] [pláč] [smích]

200913

22.09.2009 06:12

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Mnoo, a co dál?...

Mirda 24.?.?.?

>...V kazdem pripade pravo drzet nosit zbran je velmi dulezite privilegium svobodne spolecnosti...Ve Svycarsku i USA si dobre ozbrojene narody sva privilegia svobodnych lidi potencialne podrzi nejdele.
------------------
Když se voda vaří pomalu, žába si zvykne. Jedna věc je druhý dodatek americké ústavy o právu držet si osobní zbraň a jiná záležitost bude, jak tohle obejít? Ty tam René žiješ, tak jistě víš? Barack Husein Obama, údajně narozen v Keni, ale přesto US prezident (?????????) nabízí hned tři řešení najednou.

A) II.dodatek ústavy se vztahuje pouze na osobní zbraň, ale nikoliv již na munici. Na co ti potom budou kolty bez nábojů?

B) Po vytvoření Severoamerické unie se sjednotí nejen státy Mexiko, Kanada a USA, ale i jejich zákony a vytvoří se zákony nové. Samozřejmě americká ústava se tím pádem ruší.

C) V případě vyhlášení stanného práva ústava pozbývá platnosti a veškerá rozhodnutí provádí prezident (mezi námi konspirativci - stejně rozhoduje politický poradce a viceprezident. Obama jenom příkazy vykonává). V období stanného práva kongres nerozhoduje (ale to už nedělá i nyní, takže se nic na situaci nemění).

Blackwater je sice - jak píšeš: "kapesních rozměrů", ale v současné době se už provádí nábor do národních gard a stejně jako u Blackwater, zájemci nemusí mít americké občanství. Stačí být svalovcem bez morálních zásad a svědomí. Jeden ze způsobů, jak to řešit (a to nejen ve Spojených státech, ale i v Evropské Unii), je osekat chobotnici chapadla a snížit velikost a pravomoci Velkého Bratra. TADY je jednoduchý návod (pětiminutové video v angličtině).

200917

22.09.2009 07:14

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Sarkozy a Evropská Unie....

Mirda 24.?.?.?

René, díky za zajímavé a velice povzbudivé odkazy. Je vidět, že stále ještě ve společnosti převažuje zdravý rozum. Jakým houževnatým způsobem tu Lisabonskou smlouvu protlačují (dokonce i za cenu vyhrožování), to jasně nasvědčuje, jaký moloch ta Evropská Unie má být a kdo za tím stojí? Datum vytvoření unie bylo stanoveno na červen tohoto roku, takže se už jede na přesčas a po termínu.

Tady už neplatí naše známe "Rozděl a panuj". To už bylo. Rozděl a panuj nastalo rozkladem komunistických režimů východního bloku. Nasadit si kóšer politické figurky (nebo kóšer nakloněny) a vzhůru ke sjednocené Evropě. Čili - sjednoť a panuj a při tomto procesu bezpodmínečně odstranit národnostní cítění, kulturní tradice a pocit sounáležitosti. V první řadě zrušit národní měnu a vytvořit závislost na evropském měnovém fondu. Potom už zůstane jenom malý krůček k vytvoření jedné světové vlády. A jak už známe z historie....tzn. uměle vyvolat ekonomickou krizi ve sjednocené Evropě (EU) a posléze nabídnout řešení - NWO. A je to (!!!)

200919

22.09.2009 15:16

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Je, cas jit od piva a TV sportu a rici sve , NE politikum.

Mirda 24.?.?.?

Znáte to, paní Jarmilo: "Kdyby volby měly o něčem rozhodovat, tak už je dávno zrušili" (nápis na stěně - neznámý autor). Pravda pravdoucí, že ano? Už i Stalin kdysi prohlásil: "Nezáleží na tom, jak lidé volí, důležité je, jak se spočítají hlasy". A ještě jeden citát: "O volbě do funkce hlavy státu nerozhodují voliči. O tom je rozhodnuto předem na zasedání skupiny Bilderberg" (Mirda - tohle je z mojí hlavy [velký smích] ).

Někdy se však stane, že jim ta myška proklouzne. Potom přichází na řadu několik obehraných, stále se opakujících, ale účinných triků, jako jsou - úplatky, vydírání, společenské znemožnění, šťóurání do minulosti a nakonec sexuální intriky s následným odhalením). Když už ani tohle nezabere, tak se jednoduše prohlásí: "Dotyčný ztratil důvěru vlády a prozatím bude vládnout Jenda Mojžíšek Fisher". Jméno vybráno zcela náhodně a nemá nic společného se světovým politickým děním a nebo s politikou v ČR a už vůbec ne s názorem zdejších diskutujících, natož s názorem vydavatele Zvědavce. A potom prý - nic se neděje náhodně???

200943

24.09.2009 14:54

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Sarkozy a Evropská Unie....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, možná by tě mohl zajímat tento článek: "The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich in the EU"......Velice zajímavé.
------------------------------
Jindro, je to zajímavé, ale musíme se na historii dívat, jako na předem připravený scénář, kdy se na základě neočekávaných okolností nepředvídaně improvizovalo a to se týká všech účastníků na politické scéně, ať už hovoříme o Hitlerovi, Stalinovi, Churchillovi a nebo F.D.Rooseveltovi. Během WWII. nastalo několik neočekávaných zvratů na straně Stalina i Hitlera, že si člověk musí položit otázku: "Komu to prospělo"?...a nebo "Kdo si to objednal"?

Několik slov k tomu článku. Uvedený článek je mírně zavádějící (jak se o tom zmiňuje jeden pisatel v diskuzi pod článkem), přestože obsahuje informace o skutečných historických událostech. O snaze založit Evropské společenství ( "Společnost uhlí a ocele" ) a to již během války v roce 1944, o tomhle jsem se ve zdejší diskuzi dříve zmiňoval a pokud si pamatuji, tak o tom tady psal i kozoroh. Článek však postrádá jména hlavních účastníků, kteří tohle všechno financovali a plánovali.

Majitelem I.G.Farben byl toho času klan Rothschildů a finanční instituce Bank of Frankfurt - majitel Max Warburg, byl rovněž Rothschildův agent (spolupracovník). Ve Francii to byla zase banka J.D.Rockefellera, která částečně financovala Třetí říši. Rockefeller odmítl Hitlerovi prodat technologie zpracování ropy na pohonné hmoty (rafinerie), proto začal Hitler vyrábět benzín a naftu z uhlí a až později přitoupil na smlouvu o nákupu pohonných hmot od Rockefellera.

Zdalipak víš, Jindro, proč se tomu říkalo "Společenství uhlí a ocele"? Majitel ostravsko-karvinských dolů a Vítkovických železáren byl Rothschild, takže tohle by nám mohlo vysvětlit ten název, kdo to organizoval a taky, odkud Hitler dovážel to uhlí? Znám podrobnosti, ale nechci zabíhat příliš do historie válečného období. Tento článek je o EU a Lisabonské smlouvě. A na závěr. Myšlenka čtvrté říše nevymřela. Čtvrtá říše se v současné době uskutečňuje a to na Severoamerickém kontinentě. SSA - Sovětské státy americké s fašistickým a totalitním režimem.

p.S. Omlouvám se za pozdní odpověď. Někdy mi to zkrátka nevýjde.

201039

24.09.2009 20:59

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Sarkozy a Evropská Unie....

Mirda 24.?.?.?

>Konecne jednou v tom clanku napsali pravdu ze Auschswitz nebyl extermination camp....
-----------------------
I já si takových informací všímám a podle toho hodnotím autora článku a jeho věrohodnost. Nechtěl jsem se ve své reakci o tom zmiňovat. Někteří lidé jsou na takováto sdělení hákliví. To jsou ti, u kterých pravda vzbuzuje pocity nenávisti a proto si tu svoji pravdu uzákonili. [smích] [pláč] [mrknutí jedním okem]

201049

27.09.2009 07:31

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: Tak trochu out off topic

Mirda 24.?.?.?

Desátý dodatek americké ústavy zaručuje jednotlivým státům vystoupení z unie, bude-li ohrožena jejich nezávislost federální vládou. Pravomoci přecházejí na místní (vládní) instituce a potažmo do rukou občanů. TADY jsou podrobnosti a seznam států, které podepsaly (a nebo se rozhodují podepsat)nezávislost.

201160

27.09.2009 16:10

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>...Podle mě vystihuje docela dobře situaci. Včetně bezzubé OSN, která se už dávno zpronevěřila svému původnímu účelu a hájí NE zájmy národů, ale ekonomické zájmy jejich vlád (některých).
--------------------
OSN se nezpronevěřila svému původnímu účelu. Pravda...někdy se nedaří, ale jinak jede OSN tvrdě za svým cílem. Co se nepodařilo uskutečnit první světovou válkou, to se uskutečnilo tou další - založení státu Izrael. Stačí se podívat na znak OSN:
Vložený obrázek

a nelze si nevšimnout rozdělení zeměkoule na sedm pravidelných 33° úhelníků, což je symbolika svobodného zednářstva. Tohle by nám mohlo napovědět, kdo stál za založením OSN - jako oraganizace jedné světové vlády.

Nekonečnými válkami za udržení světového míru, což je skutečné poslání OSN a kdo na to upozorní, tak se automaticky řadí mezi ty tzv. nezbedné státy, jako v současné době Irán a jeho prezident M.Ahmadinejád. Ubožáci, kteří během jeho proslovu demonstrativně odešli ze sálu nám jenom potvrzují, že je to právě Irán, kdo má zájem na udržení světového mír a přátelskou spolupráci mezi národy. Mahmoud Ahmadinejad si zaslouží úctu a poklonu celého mírumilovného světa.

201184

27.09.2009 17:54

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>...vysvětlit! [mrknutí jedním okem]
--------------------
Vysvětlení najdeš TADY (ve druhé polovině stránky). Ještě by stálo za zmínku, že J.D.Rockefeller, člen sv.zednářstva, věnoval na výstavbu sídla OSN pozemek na ostrově Manhattan v New Yorku a byl jedním z hlavních iniciátorů založení.

201193

27.09.2009 19:11

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

Člověk se musí až pousmát, když sleduje ty reakce těch, komuž se veřejně vmetle pravda do očí. Pravdu, kterou nadále neunesou a tak musí zahanbeně odejít. Vystihl jsi to Jendo přesně tady:

>...Přímé diskuze se bojí jako čert kříže....Bojí se SLOVA, bojí se zrcadla, které jim nastavuje jejich pokřivené huby a hlavně se bojí, že by se o ten projev mohli zajímat nevědomí občané...
------------
To jsou ti pokrytci, kteří vytrubují do světa mír a demokracii, a přitom rozsévají všude nenávist a rozdávají smrt. Na tajných zasedáních Bilderbergů, CFR a Trilaterální komise planují další války. Za jidášský groš slouží svému "páníčkovi" a jako projev vděčnosti, odejdou ze zasedání OSN, když na to jejich pokytectví někdo upozorní.

>Říkají tomu demokracie, boj za pravdu, lásku či spravedlnost..[smích][smích].
------------------------------
Když se chceš dozvědět, co se děje za kulisami, zeptej se kulisáka [chechtot] Válečný zločinec a prokrytec Václav Havel jednou prohlásil: "Pravda a láska zvítězí", přitom zapomněl dodat, čí pravda zvítězí a nikdy by si nepřipustil, že i ta láska k penězům může být pomíjivá. A co se týče té demokracie??? V období druhé poloviny minulého století (od založení OSN - musíme se držet tématu [smích] [velký smích] ) Amerika vyvezla už tolik demokracie, že jim doma nic nezůstalo. Nastává vzrušující doba. Stáváme se svědky formování nového společenského řádu, dalšího Rothschildova experimentu. Začíná se formovat nový Sovětský svaz Amerických republik.

P.S. Nepatrně O.T. Nevíte někdo, co se stalo s Vojtou? Začínám mít o něho obavy. Dlouho se zde neukázal [chechtot] [chechtot] [velký smích]

201201

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?