Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.04.2011 03:56

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Saša 74.?.?.?

Neberte každou zprávu jako skutečnost. Obama nám toho slíbil a nalhal až to není pěkné. To jsou takové hrátky. On dovede nádherně mluvit, ale skutek utek, z předvolebních slibů se neuskutečnil jediný.

241770

O důsledcích radioaktivního zamoření můžeme jen spekulovat. Důsledky používání ochuzeného uranu, v proti-tankových zbraních, jsou známy z Iráku a jsou děsivé. Při diagnostických testech se chrání štítná žláza a reproduktivní orgány. Je známo, že dávka ozáření je kumulativní. Nevím, jestli je dobře bagatelizovat. Člověk je však tvor optimistický a je to jediné co nám zbývá, panika k ničemu nevede.

241774

Video: Busby: 400,000 to develop cancer in 200 km radius of Fukushima
The ministry said the level of dangerous iodine-131 was 88.5 bequerels per liter in a sample of water taken about 30km east from the crippled Fukushima-1 power plant, which is 2.2 times the government’s upper limit for wastewater from nuclear facilities. Samples taken 15km from the plant showed radiation levels 23 times the upper limit. The level of cesium-137 was also the highest observed so far, but was below the legal limit. Japan’s Nuclear and Safety Agency says radioactive substances seem to be flowing and diffusing northward.

241782

René zkontrolujte jestli jste schopen otevřít jiný *.pdf Poslední prohližeč od Adobe je tuším Acrobat X, ale stejně dobré nebo lepší a rovněž zdarma je třeba
PDF-XChange Viewer

241964

16.04.2011 06:34

Případ nepovšimnuté knihy

RE: Je pravda,

Saša 74.?.?.?

>deti za rodice nemohou.

Děti za rodiče nemohou, ale tyhle „děti“ se chovají jak rodiče. Nejsou to geny, ale vychování k lakotě.

241965

Pane Quido2,
všechny knihy podobného obsahu jsou únikem od skutečnosti, je to záliba ve čtení „ušlechtilých“ frází. Zdánlivě jste v jiném světě, můžete to nazývat "filozofií", ač je to v zásadě víra. Směs morality s abstraktním Bohem. V jádru je to duševní onanie. Cíl života s výjimkou jisté smrti nenajdete. Chápu Vaši potřebu „hledání“ a pokud Vás hledání uspokojí, opravdu je to fajn. Ovšem člověk může být čestným, morálním a žít šťastně i bez tohoto „cíle“. Zde se většinou snažíme o politickou diskuzi a Vaše „cítění“ není žádané. Výstižně to vyjadřuje Pan Tom. Pan Aristokrat si plete ateisty s fanatiky, ač ti připouští, že nevíme vše a nikdy vědět nebudeme.

242043

>Z této diskuse není možné vyloučit náboženství.

Pokud náboženství nevyloučíme, tak se budeme jen hádat o racionalitě nebo iracionalitě různých myšlenkových směrů. Budeme bezvýsledně pátrat, kdo vlastně napsal nebo první vyprávěl jednu nebo druhou svatou knihu, kdo ji přetvořil a zpotvořil. Prostě boj jedné propagandy (můžete zaměnit za ideologii) proti druhé. Budeme se snažit jen jeden druhého překřičet. Tak nelze vést debatu. Vím, že to myslíte dobře a jste v zásadě dobrý člověk. Všeho se smíte dotknout, ale nelze z toho vycházet.

242083

19.04.2011 20:22

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Saša 74.?.?.?

Přečtěte si pana Křivého pozorně, absurdita je druh humoru, stolice a oblíbená knížata. [chechtot]

242238

20.04.2011 08:16

Případ nepovšimnuté knihy

RE: *Kniha popisuje následek*

Saša 74.?.?.?

>Adolf Hitler….se modlil a

> zakončoval projevy slovy "Nechť vám Bůh žehná"

Stejně jako dodnes a vždy američtí prezidenti God bless you! K mučení, bombardování horalů a kde koho je to „požehnání“ nějak potřebné. Rozhodně to přináší jedněm sice smrt, ale požehnané peníze zbrojnímu průmyslu. Za opojnými slovy o šíření té svobody a demokracie se toho zaboha skryje.

242264

>Socialistický může být společenský systém,
>nikoliv však kapitalistická vláda.

Socialismus je dnes „strašák“, ale každý stát je do jisté míry socialistický ve smyslu sociální. V USA vyčítají „socialismus“ Obamovi, protože navrhl všeobecné zdravotnictví. Komunismus dal socialismu pachuť a jde samozřejmě o míru „socialismu“. Albert Einstein: “Skutečným účelem socialismu je překonat predátorskou fázi lidského vývoje.” Názvy politických stran jsou zavádějící jako jejich hesla a často mají málo společného s politikou strany. Socialismus vznikl v osmnáctém století, ale již řečtí filosofové jako Plato a Aristoteles (350 let př. n. l.) měli „socialistické“ myšlení.

242304

21.04.2011 02:50

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Saša 74.?.?.?


Ve válce v Iráku šlo Britům o ropu, je tu nový důkaz

Opravdu zajímavé, že ani v Čechách se to nebojí napsat, tak najednou nešlo o žádnou „svobodu a demokracii“!
O černé zlato šlo v Iráku - tak jako v případě dalších válek na Blízkém a Středním východě. Autor zřejmě dělá reklamu kolegovi Martinu Novákovi na jeho celkem tendenční knihu Ropa a krev.

Co se v této zemi děje, je pokus USA o novou kolonizaci, která se děje v zájmu ropy, byť nabývá trochu jiné podoby než dříve. Vybombardovali zemi do doby kamenné. Na ulici se nemůžete bezpečně pohybovat, na každém rohu vás kontrolují vojáci. Všemu vládne strach, korupce dosahuje nepředstavitelných rozměrů. Jak tam asi může vzniknout svoboda a občanská společnost? Na ulici se nemůžete bezpečně pohybovat, na každém rohu vás kontrolují vojáci. Všemu vládne strach, korupce dosahuje nepředstavitelných rozměrů. Jak tam asi může vzniknout svoboda a občanská společnost? Říká irácký básník Saadi Yousef.

242324

22.04.2011 00:00

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Saša 74.?.?.?

>takový idioti aby si mysleli že ta válka bude "skoro zadarmo"
>zase nejsou

Voliči jsou a vláda buduje impérium.

Zde (v Americe) politici otevřeně tvrdí, že si Irák “osvobození” zaplatí ropou a prostí lidé (tedy voliči) se diví, že se tak neděje a USA je ve finanční krizi.
http://www.alternet.org/blogs/peek/83690
http://www.usatoday.com/news/washington/2003-10-16-congress-iraq_x.htm


Presidentský kandidát Donald Trump: Pokud nesebereme Iráku ropu, američtí vojáci zemřeli nadarmo!

242406

22.04.2011 00:29

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Saša 74.?.?.?

>vždyt za náklady na tu válku

Pro voliče se to musí podat jako, že nám všichni berou ropu. V USA je veřejná doprava mizivá a vzdálenosti veliké, závislost na benzínu je cítit v peněžence.

Presidentský kandidát Donald Trump: Pokud nesebereme Iráku ropu, američtí vojáci zemřeli nadarmo!

Trump naléhal, že nebudeme-li "brát olej, 5.885 amerických vojáků zabitých v Iráku by zemřelo nadarmo , chci aby jejich rodiče byli hrdí" …. mezi jiným se nechá slyšet politik: „vítězi patří kořist“ dále dodává i kdybychom měli udělat další invazi do Iráku .
Komentátor si přisolí, kéž bychom šli za ropou do Libye…atd. atp.

242408

25.04.2011 23:38

Čína ve studené válce vrací úder

RE: Pravicujicim pivnim tatikum to asi zatim nedoslo:

Saša 74.?.?.?

Bývalý kandidát na prezidenta Spojených Států (SSA/USA), John McCain chce atentát na Muamara Gadafi.

Vložený obrázek
Terorista? Vzbouřenec čajových dýchánků? Nevím jestli je to komické, ale vláda SSA čím bude ve větším průseru, tím bude víc kopat.

Nové zprávy WikiLeaks:
Bushova a Obamova vláda vědomě a po léta věznila a mučila na Guantánamo 150 zcela nevinných lidí. Mezi nimi 89ti letého afgánského vesničana a 14ti leté unesené dítě. Někteří byli uvězněni prostě proto, že nosili hodinky Casio, značku co prý používala al-Qaeda. Jiní byli prodáni Americkým okupantům, jako vzbouřenci. Neměl by jim někdo prodat atentátníka McCaina?

242653

26.04.2011 07:59

Konfiskace libyjských státních investičních fondů

USA zabijí pro dolar

Saša 74.?.?.?

14. srpna 2009, před 20ti měsíci americký kandidát na prezidenta a senátor John McCain, v Libyjské Tripoli chválil Muammara Gadhafi jako “Afrického mírotvůrce“. Hillary Clintonová Gadhafiho považovala “za důležitého spojence ve válce proti terorizmu“ a zdůraznila, že „společní nepřátelé upevňují přátelství“. McCain označil „vzájemné vojenské vztahy jako silné“ a poukázal na „výcvik libyjských důstojníků v amerických vysokých školách, jako nejlepší program pro libyjskou armádu“. Za pouhých 20 měsíců v Benghází, stejný senátor McCain požaduje atentát na svého přítele Gadhafiho.

Senátor je zastáncem velkých ropných společností v USA: ExxonMobil, Chevron, ConocoPhillips, a další. Pouze v předvolební kampani senátora dostal "dary" milionů dolarů. Na oplátku, McCain podporoval jejich žádost o snížení daně z ropných společností a umožnění více vrtů, na čemž se vydělaly miliardy dolarů. Finanční prostředky poskytnuté Chevronu byly použity ke zřízení Mezinárodního republikánského institutu, jehož předsedou je McCain, s posláním "podpory demokracie", ve skutečnosti dláždit cestu pro americké společnosti v zemích bohatých na ropu. Zejména v Iráku, jehož invaze byla silně podporována McCainem v roce 2003. Stejný příběh a stejný podíl dnes v Libyi. Anglicky zde.

242662

26.04.2011 19:46

Irák je americká kolonie, které vládne islámský režim, říká Sádí Júsuf

RE: selektivni pamet senilniho pana

Saša 74.?.?.?

Pane Zdenek Z, paradoxně, za vlády „krutého diktátora“, občané Iráku byli bezpečnější, co se týče ohrožení na životě a zdraví. Drtivá většina diktátora podporovala. Podporovaly ho i věrolomně „demokratické“ Spojené Státy. V zájmu „svobody a demokracie“ US vybombardovali Irák do doby kamenné, okradli o ropu a nastolili stejně „demokratickou“ vládu jako v USA. Tedy vládu „demokratické“ diktatury, kde tiše můžete někdy a něco říci. Buďte bez starosti, dva nebo 3 iráčtí poslanci sice řekli, že Američani spáchali v Iráku genocidu, ale o tom se mluví i v USA a zamete se to pod stůl. Bylo to přece v zájmu „dobra a lásky“ k ropě. Spojené Státy přece každého milují k samotnému sežrání.

242708

26.04.2011 20:11

Konfiskace libyjských státních investičních fondů

RE: Aha CFA.

Saša 74.?.?.?

Každé impérium jednou padne. Spojené Státy se zakopávají sami. Ač mají obrovskou rozlohou, přírodní bohatství, sobecká politika krkavosti a touhy po světovládě je zadusí. Ta „demokracie“ dvou stejných stran Republikánů a Demokratů je jednou udolá. Nikdo jim to nepřeje, pane „mo 85“.

242710

27.04.2011 02:00

Irák je americká kolonie, které vládne islámský režim, říká Sádí Júsuf

RE: selektivni pamet senilniho pana

Saša 74.?.?.?

Irácký básník se cítil Iráčanem a do Iráku jezdil, ne zrovna za diktátorem, ale má rád lidi a zemi. Nahrazení jedné diktatury druhou a horší, zničení bohaté země není pokrok. V Iráku jde stále o kejhák a zdraví. Na štěstí ČR nemá ropu, na víc Švejkové obdivují USA, vše americké, (silnice co postavili po druhé světové válce oproti Evropě v poloprázdné obrovské zemi atp.) do prdele by jim vlezli. Mezi Irákem a ČR je zatím obrovský rozdíl, přes to pane r.k.188 shodou osudu jsem v Čechách (v ČSSR) prožil jen dětství, cítím se Čechem a rád jsem tam jezdil. Pokud je tohle schizofrenie, pak si snad nasaďte svěrací kazajku. [vyplazený jazyk]

242730

28.04.2011 21:31

Irák je americká kolonie, které vládne islámský režim, říká Sádí Júsuf

RE: selektivni pamet senilniho pana

Saša 74.?.?.?

Iráckou ropu těží “světové” společnosti a zisk je především těchto společností. Jinými slovy, Irák žádnou ropu ani netěží a ani neprodává. My dva, se pane Z. Z. nikdy nedomluvíme, to je jako vyvracet čtvrtině Američanů, že Obama se narodil v USA. Když budete číst americký tisk, můžete se tam dočíst o volání politiků o zaplacení Iráku svého „osvobození“ Spojeným Státům do posledního centu. Nechte si svoji víru, že USA činí jen samé dobrodiní a nechte mně věřit, že dobývání vzdálených zemí postaví USA na nohy, jinak jsme s tou ekonomií v háji a vraždili jsme nadarmo. [zahanbení]

242815

01.05.2011 06:57

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

NATO dobývá ropu a Libyi

Saša 74.?.?.?


NATO “hrdinně” zavraždilo 3 Gaddafiho vnoučata a jeho syna Saif (29let).


Bombardování z letadel není vraždění? „Povstalci“ neloupí a nevraždi? Ach, musíme přesvědčit svět o našem dobru a tak Velvyslankyně USA Susan Riceová v OSN tvrdí, že Kaddáfího síly "dostávají Viagru".

242949

01.05.2011 18:06

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

NATO napadne Libyi a pak se diví, že málo chrání její diplomatické mise

Saša 74.?.?.?

Dav zvandalizoval Italské velvyslanectví v Tripolis a residenci britských diplomatů. Prý je to porušení mezinárodních závazků, která snad absurdně platí, když se tyto mocnosti pokouší o atentát na Kaddáfiho a popravují mu malá vnoučata.

Zloděj křičí "chyťte zloděje".

242976

01.05.2011 18:30

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

Začíná invaze nebo zbombardují další zemi do doby kamenné?

Saša 74.?.?.?

Po pro-Kaddáfi demonstraci, při které byly poškozeny budovy Italského vyslanectví a Britské mise, Britské úřady odvolávají své diplomaty z Tripolis. Mise OSN je prý připravena také k evakuaci.

242982

01.05.2011 19:21

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

RE: NATO dobývá ropu a Libyi

Saša 74.?.?.?

Reuters: NATO zbombardovalo školu pro děti s Down's Syndrom. „Humanitárně“ zbombardovaná škola pro postižené děti.

242988

02.05.2011 09:41

Sázka na mezinárodní banditismus

Obama se bije v prsa

Saša 74.?.?.?

Sám president Obama si přikládá zásluhy za zabití (tedy vraždu bez soudu) kulhavého Bin Ladina. Televizní stanice přerušily vysílání a čekaly přes hodinu na slova presidenta: „dal jsem rozkaz…“ a „po deseti letech máme mrtvolu v našich, US rukách“. V pozadí poblblý dav jásá před Bílým Domem. Davy rychle zapomínají, v den „9/11“ nebyla k mání jediná stíhačka, všechny byly na cvičení NORAD, po útoku se veřejně mluvilo o „varování“ CIA, vláda USA o tom musila vědět a nese tedy spoluvinu. Strašně se ji to hodilo k ostřelování horalů. Žádná vděčnost Kaddáfimu, který islámské fanatiky pokládá za společné nepřátele. O Kaddáfim mluvil Obama o den dřív, ne jedním dechem, zakončil slovy „Bůh nám žehnej, Bůh žehnej Americe!“ Chtěl bych vidět reakci v Islámském světě, pravděpodobně obdobně jako papež mají jednoho svatého navíc, tam byl Osama chápán jako Robin Hood. State Departement honem varuje Američany, mimo USA moc nevycházet, Homeland Security je v pohotovosti atd.

Agatha Christie napsala před půl stoletím: "Zůstává nám pocit, že válka nic nevyřeší, vyhrát válku je stejně katastrofální jako ji ztratit“. Stejně tak bombardování Libye nic neřeší, umírá jen více lidí.

243041

02.05.2011 11:45

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Kat presidentem?

Saša 74.?.?.?

Co mne překvapilo, jak se nositel Nobelovi ceny míru hrdě hlásí k roli kata, „dal jsem rozkaz…“ a „po deseti letech máme mrtvolu v našich, US rukách“... „Bůh nám žehnej, Bůh žehnej Americe!“

Davy před Bílým domem křepčily... Alah Akbar [zmaten]

243050

02.05.2011 12:01

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Nevim nevim

Saša 74.?.?.?

Obama v proslovu zněl, že osobně nařídil popravu. Po více než hodině napínání, že nám to oznámí sám president Obama jsem proslov sledoval v přímém přenosu. Když Obama nařídí tak Osama nemůže stanout před soudem, kdo ví co by říkal. Co kdyby se ukázalo, že to není on? Nebo by se nějak prokec, že celá jeho rodina odletěla ze Spojených Států, prostě kdo ví?

243051

02.05.2011 15:28

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Nevim nevim

Saša 74.?.?.?

Pro Mrkvu z proslovu:

I directed Leon Panetta, the director of the CIA, to make the killing or capture of bin Laden the top priority of our war against al Qaeda,
I met repeatedly with my national security team as we developed more information about the possibility that we had located bin Laden hiding within a compound deep inside of Pakistan. And finally, last week, I determined that we had enough intelligence to take action, and authorized an operation to get Osama bin Laden and bring him to justice.
Today, at my direction, the United States launched a targeted operation against that compound in Abbottabad, Pakistan.
they killed Osama bin Laden and took custody of his body.
May God bless you. And may God bless the United States of America

243092

05.05.2011 09:52

Pouze „důvěřiví“ Američané věří v zabití bin Ladina, říká britská novinářka

Ministerstvo pravdy je pomatené

Saša 74.?.?.?

Slyšel jsem, že Donald Trump vyžaduje úmrtní list Usama bin Ladina. To není žádná sranda, několik Republikánů v Congresu nevěří v jeho smrt. Taky, čím by jsme se strašili, snad zemřel dle US zpravodajství již 4x. Americký „lid“ chce vidět mrtvoly. Teď mluvčí Bílého domu každou hodinou popisuje ten „hrdinný“ zásah jinak. Co to Obama viděl v přímém přenosu? Jednou se to odehrálo v milionové residenci a podruhé v domku za 80 tisíc bez AC. Jednou ho chránila ochranka a podruhé byl beze zbraně, jednu ženu zastřelili a druhou prý jen postřelili.
No photo, no body. No Problem. Just lie and say "trust us, we're the government."
Dvanáctiletá dcera, říká, že prosila, aby nezabíjeli tatínka.

243405

05.05.2011 23:38

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Nejsme v době před dvaceti lety...

Saša 74.?.?.?

>.. jsme v době před 60 ti lety. [pláč]

Ne, ve středověku. Nesmíte si ani pomyslet, vyhlásí vás za čarodějnici a je vystaráno. Budou se pálit knihy nebo se již snad pálí a Země je placatá!
Řičet s nimi, jinak na pranýř, mohl byste mít pochybovačně rouhavou myšlenku. Břídilové byli inkvizitoři, nacisti a komunisti...

243454

06.05.2011 20:21

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dopis čtený u soudu jako důkaz obžaloby:

Saša 74.?.?.?

Moderátorů je několik. Čtenáři přispívají 24 hodin denně. Moderátor má možnost zveřejnit/nezveřejnit/ponechat pro dalšího moderátora.
Moderátor je moderátorem svým způsobem dočasně - může nevděčnou úlohu vzdát nebo editor může pověřit jinou osobu/-y.

243591

07.05.2011 03:24

Třetí obhajovací řeč

RE: Možná OT , ale dejte si pozor!

Saša 74.?.?.?

Některé prohlížeče/browsers obsahují nastavitelné varování před navštívením některých webových stránek. Například MSIE 9 má v nastavení tak zvaný „SmartScreen Filter“, který posílá směrník ke kontrole s databází Microsoftu již prošvihnutých stránek, které v minulosti obsahovaly malware nebo přesměrování bez vědomí uživatele. Pravděpodobně je kontrolován textový obsah, když hláška říká: „se nachází obsah z webu“. Předpokládal bych, že je to něco nalepeného ze zmiňovaných stránek, ovšem buďte ubezpečen, že Zvědavec neobsahuje žádný malware!

243622

07.05.2011 08:31

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: George Bilin...

Saša 74.?.?.?

George Bilin se na videu kasá jak pytlačí a chytá zvířata do želez. To je „kariéra a chytrá palice“.

243630

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?