Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: Maut.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.12.2008 20:12

Američané honí bin Ládina jen naoko

RE: Keby vec nebola taka krvava

Maut 88.?.?.?

Nejenom Benazir Bhuttová, která uvedla pro BBC a Al Jazeera datum smrti 14.-15. prosince 2001, místo mezi Tora Bora a pakistánskou hranicí, důvod - zdravotní stav a nemožnost pokračovat v útěku, jmenovala i velitele Usámovy ochranky, co bin-Ladinovi údajně zkrátil utrpení na jeho vlastní žádost. Potvrdil to i bývalý italský politik Francesco Cossiga v Corriere della Serra už v roce 2002 s tím, že s tím byl seznámen na veliteství NATO. Ve stejném roce uvedl Mossad ve svém oficiálním prohlášení, že všechna videa s bin-Ladinem počínaje rokem 2002 jsou falza. Svět chce být klamán, ale takhle debilně.......

179151

10.02.2009 21:12

USA a Rusko si vzájemně vyhrožují vojenskými základnami v Gruzii a v Abcházii

RE: Gruzijci nehrajou dobreho pokra

maut 88.?.?.?

Musím se zastat Gruzínců i vedení ruského státu. Po tom, co Rusové přežili atentát na vlastní svobodu a ekonomiku v průběhu 90. let , v němž byly hlavními aktéry Goldman-Sachs a jeho čiperní "vyvolení" agenti, kterým se dnes říká "oligarchové", nemusí nikdo Putinovi vysvětlovat, co dělá, když 6 členů gruzínské vlády vlastní izraelský nebo americký (což je vlastně jedno) pas a dostává 2.plat od jistého dobromyslného a charismatického Sorose. Gruzínský národ s tím nemá co společného, a pokud mne pamět neklame, ani za cara Rusové s Gruzínci nikdy neválčili, naopak byli křesťanští spojenci v moři Islámu. A propo, myslíte, že Rusové nenávidí český národ proto, že prohrál boj s rakovinou, která dnes ničí Gruzii? Nejspíš nás jen litují .....

183480

a děkuji Kilroyovi i Zvědavci za otištění článku Justina Raymonda. Sleduji ho pár let, ale co ten pán napíše, to sedí. je to první liga. Jinak kompletní text Putinova vystoupení v Davosu by měl být povinným čtením pro všechny, co ještě nechápou, že od pádu Říše římské tu takový systémový globální průser ještě nebyl. ... A až dorazí i na naši ulici hlad a nenávist, bude pozdě se snažit to pochopit. Zatím jako ovčané žijeme v "pavučině lží a iluzí" a kráčíme lisabonskou cestou právěk tomu, před čím Putin varuje - bildergergské variantě SSSR.

183638

27.02.2009 18:11

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

Stojí za to si tyhle věci připomínat

Maut 88.?.?.?

Vede to k zamyšlení nad validitou Marxových závěrů a občerstení znalostí Leninova Státu a revoluce. Neb dnešní globalisovaný neokoloniální systém zřejmě končí (imperial overstretch)stejně tak jako, doufám, Rotschildův trockistický internacionalismus nesený dříve na bodácích největších nepřátel NWO - Rusů a nyní Američanů. Když se dva kvůli třetímu perou, ten třetí se směje a inkasuje. Co dál - globální siofašismus, nebo návrat k vlastní kultuře, restaurace funkcí OSN, mezinárodního práva, respektu mezi různými kulturami a národní i náboženské toleranci? Oboje zřejmě bude stát hodně krve. Jde o velké peníze. Obecně : velké peníze=velká moc a z toho plynou ještě větší peníze a neomezená moc - jinými slovy diktatura chazarských elit. Jeden stát na planetě (NWO)= jedna měna=SUPERSIGNORAGGIO, frakční rezervní systém planety v prackách, vláda globální korupce a vydírání a stintající Rotschild a jeho parta u kasy a kormidla- to přece stojí i za další světovou válku, zvlášť když ji povedou gojimové mezi sebou (tak jako vždy). Svoboda ovčanů ohraničená plným talířem-tedy někde?

184948

04.03.2009 13:06

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

Kdy to začalo ?

Maut 88.?.?.?

Skvělá diskuze. Všechno souvisí se vším a všechno někdy začalo. O tom bych rád dal pár postřehů. 1) Již v roce 1973 si mi řekl trenér hokejové přípravky kladenského SONP (šlo o osmileté děti): "Přijímám jen kluky z vesnice-doma musí něco dělat, mají lepší fyzičku, týmový duch, jsou ochotni obětovat hokeji vlastní pohodlí, mají lepší morálku a odolnost pod stresem. S těmi městskými pohodlnými primadonami, co mi odmítají jet v sobotu na zápas, protože musí s rodiči na chatu, kde se zase jen válí, neztrácím čas." 2) Jako student jsem jezdil na pionýrské tábory jako vedoucí. V roce 1977 jsem měl 9-10 leté kluky z Příbrami. Zlom a neuvěřitelný kontrast s předcházejícími roky. Nechuť k jakéholi činnosti, pozerství "znudění životem", "tak nás bav", první případy projevů nadřazenosti jedinců z titulu postavení či majetku rodičů, první výhrůžky " že jestli nebude po jejich (nebudou se moci flákat a kouřit za stany), rodiče si to se mnou vyřídí".
První kontroly rodičů v táboře, jestli snad jejich dětím někdo neubližuje. Projevy absolutního sobectví a neochoty podřídit se kolektivu (i při fotbálku)i snahy partiček omezovat svobodu ostatních. Za tohle nemohla škola. Tohle se do společnosti dostalo z rodiny, která začala přenášet odpovědnost za výchovu morálního jedince na školu a sama začala vidět svoji hlavní roli v tom, že děti budou hmotně a finančně zajištěny, všechny jejich nároky (včetně toho, že se nepodílejí na fungování/práci rodiny-nemají v rodině povinnosti). Kolektivistická podstata základní školy se v konfliktu s kolapsem výchových funkcí rodiny a nástupem kumzumerismu ukázala jako neschpná nahradit funkční rodinu. Z těch dětí vyrostla první generace sobeckých, individualistických kunzumentů (nikoli občanů), kteří pohrdají generací rodičů, zkušenosti předků považují za nepřenosné, vnímají všechna práva, ale odmítají povinnosti, rodinu již nepovažují za základní a nutnou stavební jednotku společnosti, obec je místo, kde spí, nikoli komunita, národ či vlast jim nic neříká. Je jim dnes kolem 35, vychovávají si děti, které jim nezaplatí ani domov důchodců. Ale na to nemyslí, oni žijí dnes. Mezigenerační solidarita mezi asociály? Možná to ještě jednou té generaci narozené v padesátých letech vyčtou a zřejmě i právem. Jsou jejím produktem.(generalizaci se nedalo vyhnout)

185505

13.03.2009 13:01

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Maut 88.?.?.?

Chas Freeman je také Žid, ale evidentně americký patriot, který vidí, kam sionismus kráčí a svět s sebou vláčí. Není v americké židovské komunitě sám, kdo se bojí budoucích důsledků trockistického budování Nového světového pořádku. Není sám, kdo nechce 3.SV a s ní spojený Velký Chaos, který je podmínkou pro vznik Nového Rotschildova světového pořádku. Skutečnost, že AIPAC útočí na Freemana za použití všech hnusáren v jejich arzenálu něco významného naznačuje. Blíží se den D. Máme za rohem další 9/11 mnohem gigantičtějšího rozměru s důsledky za rámcem představivosti. Ve svojí funkci by Freeman asi mohl zpochybňovat zfabrikované argumenty pro další připravovanou válku, tu velkou. Zároveň zaznačuje, že sionistickým vůdcům definitivně vybuchly pojistky, ztratili pud sebezáchovy a nebo si myslí, že už ho nepotřebují. Takhle ukázat špinavé prádlo Americe i celému světu svědčí o tom, že hrají va-bank a podlehli vlastní propagandě, kouzlu vlastní všemocnosti na věky věků. Zatím každé impérium založené na okrádání, korupci a vydírání padlo. Historie, ta skutečná, ne ta vítězi přepisovaná a vymazávaná, se opakuje, ať se to líbí nebo ne. Všechno už tu bylo, a kdo se není ochoten poučit - bude krutě poučen. My gojimové jsme naivní, manipulovatelní,až moc tolerantní, zkorumpovatení, ale i debil se ošije, když ho někdo mlátí klackem po hlavě a ještě se mu směje. Ten americký začíná být dost naštvaný, už hledá viníky své mizérie a skoro každý má doma bouchačku.....Bůh žehnej Americe!

186485

16.03.2009 13:05

Hon

Poslední vítězství

Maut 88.?.?.?

Zajímavá a poučná diskuze v níž, dle mého názoru, chybí jeden zásadní moment. Jako Mistr Jan a Horáková, tak i Polednová neodvolala. Nekála se. Neztratila integritu. To se neodpouští. Polistopadová média, ve snaze vytvořit nové mučedníky totality, odhalila řadu argumentů a důkazů o protistátní činnosti Horákové a jejího manžela, které dávají Polednové za pravdu.Byla vinna. Stát, který ve stejné době vyzbrojoval a cvičil Irgun, Haganu a Stern s posvěcením od Moskvy byl k nepřátelům nelítostný. Na prahu smrti Polednová dosáhla toho, že politická stupidita současných politických stran, práce státních zástupců a soudců "na politickou zakázku", předposranost prezidenta a prokázaná neschopnost celého systému řídit se selským rozumem, vyzněla jako obžaloha zkorumpovaného systému, který se uchýlil ke stejným praktikám 50. let, které chtěl v osobě Polednové odsoudit "pro výstrahu". Je to neuvěřitelná prohra toho, co si u nás říká demokracie, právní stát a humanita, a satisfakce pro právníka, který zřejmě v posledním velkém aktu svého života pokořil svoje soudce a demagogický politický systém. Rozsudek by měl být chápán jako výstraha - o transformaci cinkání klíčů v cinkání okovy. O tom, jak nám republika hnědne, smrdí a účel světí prostředky. Výstraha všem, co si ještě myslí, že spravedlnost je pro všechny, slepá, bez klokaní kapsy a že v případě potřeby elit nemohou být na zakázku zničeni - materiálně, lidsky i společensky. I za použití zákonů z 19. století, je-li třeba.

186650

17.03.2009 20:17

Dopady globalizace

To je "hustý"

Maut 88.?.?.?

Těžké čtení, těžké se vymotat z té nabízené pavučiny beznaděje,či svěrací kazajky, která deklamuje : smiřte se zlem, přijměte zlo, udělejte si z života dobrovolně peklo a zajistěte si místo co nejdál od čertovských kotlů, kolaborace a nesvoboda Vás dovede k brnám pozemského naplnění! Přes řadu zajímavých postřehů se autor presentuje jako apologetik a propagátor Nového světového pořádku (vypadá to, že je mu tuze vyvoleně příjemný), akademický systémový inženýr bez chápání komplexnosti života na ulici a nesystémově iracionálního jednání společnosti lidí a dále sociální inženýr (kolik již už selhalo). Z historie si pro podporu svých hypotéz vybírá, co se mu hodí. Gándího hnutí položilo britskou globalizaci, národně-osvobozenecký boj v Jižní Americe či Africe ho míjí, význam americké revoluce nix, třídní boj jako reakce na neúnosné životní podmínky a vykořisťování nebyl a nemůže být. Tvrdím, že globalizace je extrémní formou kapitalismu s rasistickou neokoloniální podstatou - a teď ten strejda Marx - globalizace je svým hrobařem, protože jde proti přirozené kolektivistické (chcete-li stádní) nátuře homo sapiens,který se po tisíce let bouří proti vrchnosti, a jejímu násilí, proti přírodě, jejímž základním zákonem je "zákon zachování rovnováhy" a to i v sociální oblasti (není snad rozumná distribuce bohatství podmínkou sociálního smíru? Nebyly USA systémově nestabilnější v 60. letech minulého století, předtím, než Reagan a jeho parta doširoka rozevřeli nůžky mezi bohatými a chudými? nepřipravují se náhodou v USA dnes na bouře, občanskou válku i proto, že jen Rockeffer vlastní v USA přes 60% všeho, na co oko pohlédne, vládu, soudy i Kongres včetně? .. a mohl bych pokračovat.) Ta banda z Wall Streetu, co z kapitalismu-původně efektivního autoregulačního nástroje využívání zdrojů v závislosti na reálných potřebách a tvůrce užitných hodnot vytvořila kasino s označenými kartami, stojí na stejném myšlenkovém základě sociálního a systémového inženýrství, pohrdajícího Človekem obecně, gojimy obvzláště. Nějak se jim to vymyká z rukou. Poslední věc : to přesvědčení autora, že policie a armády zajistí stabilitu globalizovanému systému v tváří v tvář zcela zákonitému diskontentu (v podmínkách globalizace GLOBÁLNÍMU DISKONTENTU !!!) S generální stávkou si neporadí sebevětší armáda a sebevíc fízlů. Chleba neupečou. Občanská neposlušnost v globálním měřítku - co myslíte, pane Lukeš, co s tím papá Rothdchild bude dělat. Myslím, že neví, co bude dělat až lidé podlehnou panice a udělají "run", ne na jednu, ale všechny jeho banky. A až si lidé uvědomí, že když si založí vlastní banky na bázi peněžních družstev, do kterých přelijí svoje úspory, nebudou muset platit nesmyslné poplatky, dostanou vyšší úroky,resp. podíly na zisku, nebudou muset bát bankrotu, získ...

Automaticky kráceno

186778

20.03.2009 12:52

Amerika je nevolníkem Izraele

Trochu jinak

Maut 88.?.?.?

Amerika je především obětí vlastních vyvolených parazitů již od dob Andrew Jacksona. Tvrdil to již Franklin Delano Rosenfeld v dopise iluminátskému bossovi plk.Housovi. Izrael je kolonií a bunkrem, poslední výspou těch samých parazitů. Tady bych se Izraelců, nikoliv jejich zkorumpovaných rasistických elit, zastal. Podstatou svého státu jsou odsouzeni k věčnému válečnému stavu, ghetoizaci, vládě násilí a rasové nesnášenlivosti, fanatismu talmudského Velkého Izraele. Mír není cestou jak udržet vojenské ležení pohromadě. Mír není cestou jak udržet příliv dolarů ze státních kas i soukromých fondů do jejich ekonomiky. V míru nelze zabírat novou půdu.
Blíží se nám summit G-20. Týden před summitem si u strejdy Rotschilda dávají schůzku iluminátské špičky a budou nabíjet pistoli, kterou 2. dubna 2009 dají k hlavě těch nechápavých a vzpurných gojimů. Najdou se hrdinové? Že se blíží další, mnohem větší 11. září, opět v režii Mossadu pod cizí vlajkou, je jasné. Pakistánci, Iránci, nebo snad ...hrůza mě jímá -Rusové? Není náhodou právě tohle tou kulí? Když člověk sleduje, co se děje na finančních trzích, s cenou zlata, šílenost "quantitative easing" od Japonska po USA, prohlášení Netanjahua, sebevražednou šílenost akcí AIPCu proti Freemanovi, zdá se, že panika vrcholí a blíží se zlomový okamžik, není cesty zpět. A to je potřeba "shock-and-awe", aby se všichni dívali někam jinam. Je nutno ovčanům předhodit zrůdného nepřítele, aby se nezabýval terminální fází vlastní rakoviny.

186932

11.05.2009 16:10

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Petice...

Maut 88.?.?.?

češi mívají takový zvyk se jednou na cca 20 let vyhecovat k tomu, aby si ten svůj chlívek vypucovali. ten domácí chlívek je důvěrně známý, dosažitelný, postižitelný je ten, co v něm kálel. O vině i trestu rozhodujeme my. To je suverenita. Po LS už nebudeme rozhodovat o tom, zda a kdy chlívek patří vyčistit, co je hovno, co parazit a kdo to kálí a kdo bude pykat stanoví pan Rothschild a jeho melody boys. A až příště skoná naše trpělivost, zatlačí nám vyvolení celé Evropy hlavu do vlastní močůvky a zavezou náš chlívek i s námi vyvoleným hnojem z celé Evropy. Za zvuků ódy na radost a jasu iluminátských 12 kvězd. To je ten nejtriviálnější rozdíl ...

190882

14.05.2009 15:44

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Maut 88.?.?.?

Vojta49 -Vaše příspěvky volají po tom, aby je člověk z principu ignoroval. Hádejte proč. Ale pro Vaši informaci, stálým členem nejvyššího orgánu Iluminátů pod názvem The Majesty´s Twelve je jakási čínská rodina jménem Li. Údajně hospodařila s financemi čínských císařů již od 18. století a svůj globální význam si, v pozadí, uchovala až do dnes, komunisté nekomunisté. Četl jste něco z Konfucia? Asi ne, jinak byste nemohl psát ty bláboly výše i níže. Mimochodem, snažil jste se někdy zjistit něco sám a pochopit, že byl a je nebetyčný rozdíl mezi myšlením a cíli českých, ruských a už vůbec nemluvím o čínských komunistech? Proto taky ta Kominterna moc nefungovala, vědí? Ne, voni nevědí, oni jen ze zásady přihlouple prudí!!

191144

18.05.2009 19:55

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: nechtěl bych být v kůži papeže

Maut 88.?.?.?

Hezky napsané. Chci jen vložit moment, který je pro pochopení činů Vatikánu zásadní. A to majetek a finance Vatikánské banky, která patří majetkem k deseti největším finančním institucím na světě, přestože se o tom mlčí a v žádném "korektním" seznamu na ni nenarazíte. Když chcete s vlky býti, musíte s nimi výti. Chcete-li profitovat na finančních trzích, musíte být insidery, a za to musíte zaplatit - penězi i loayalitou. A sama Italská republika je partnerstvím mafií a židovských bankéřů už přes 500 let. Tak si ve Vatikánu vyskakujte, když stačí vytáhnout jen ODESSu, aby z nás Holocaust Industry transformovala do milionu špinavých Benediktíků.

191413

19.05.2009 21:12

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Maut 88.?.?.?

Nadace toho samého Rockefellera ve spolupráci a za finančního přispění dalšího Chazara - Billa Gatese - vybudovala na jednom neobydleném Špicberském ostrově v hoře semenovou banku s parametry protiatomového krytu s pancéřovanými vraty. Sváží tam geneticky neupravená semena všech hlavních plodin, stromů a rostlin z různých konců světa. Proč asi? Pro koho? Pro jaký scénář? Už někdy někdo viděl Chazara cpát fůru prachů do něčeho, co nebude potřebovat, co mu nevynese ještě větší fůru peněz a moci?

191490

19.05.2009 22:21

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

RE: Izrael?

Maut 88.?.?.?

No to záleží na tom, komu slouží Mossad. Že ten má namočené pracky v Bombayské provokaci až po ramena a že má výrazný vliv na indickou extrémní pravici se zdá být mimo jakoukoli pochybnost. Hypotéza, že by Indie využila situace a zaútočila na zbytkový Pakistán patří spíše do hollywoodského trháku. Indové jsou takoví Italové Asie. Kromě vždy kvalitního letectva, raketových a jaderných sil, je pozemní armáda spíše operetní záležitostí velkých gest a nízké bojeschopnosti, motivace, orientální discipliny, ochoty k obětem a žádné národní aspirace k teritoriální expanzi. I domácích islamistů mají plné kecky. Pro Indii mají Chazaři jiný recept - geneticky upravená osiva a hladomor. To druhé tak fungovalo i za Britů. Balkanizace Pakistánu nedává moc smysl, je-li hlavním cílem destabilizace bývalé sovětské střední Asie, západních provincií ČLR a vyvolání epicentra světové války s Ruskem kolem Turkmenských těžišť (viz Brzezinski). Kudy by pak vedli Rockefellerové plynovod do Karáčí (balkanizaci iránu si nedovedu představit!), když by se Afgánští Paštunové a Paštunové se Severních teritorií rozhodli ignorovat stávající jim Brity nadiktované hranice a začali svůj džihád? A Rusové si zopakovali Americký žertík s financováním a vyzbrojováním protiamerického paštunského odboje výměnou za to, že radikální islamismus a profesionální džihádisti zapomenou na ruský měkký podbřišek? Á propó, jak se jmenuje ruská obdoba Stingeru? To by pak byl hrob bílého muže !!!

191496

21.05.2009 12:01

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Maut 88.?.?.?

Správně, Bilderberg je především koordinační orgán americké a evropské větve Iluminátů. Můžou se tam občas dostat i "niemandi" z titulu teritoriálního zastoupení. Diskutují se náměty jak dál a jak lépe. Co a kdo pro to udělá, aby to klaplo. Následně think-tanky splodí plán, zdroje, prostředky, a Majesty´s Twelve to schválí a určí den D nebo neschválí. Realizace jde přes Trilaterální komisi, CFR a jejich ekvivalenty v Evropě. Dál to jde systémem padajícího .... A kdo si fakt myslí, že ta setkání nejsou globálně významná, ať se raději podívá zpětně, co z jejich programových položek bylo zrealizováno a co ne. Evropská ústava i Lisabon se tam upekl, ne?

191628

28.05.2009 15:13

Náčelník štábu Colina Powella: Mučení umožnilo zahájit iráckou válku

Je to pořád dokola to samé

Maut 88.?.?.?

Citace :
It is probably one of the most comprehensive internet exposures of the non-ethical foundation of Jewish ideology and politics. It clearly links the spiritual with the praxis. It affirms what I, myself, have argued for years:

Jewish collectivism right, left and centre is a total disaster. The exclusively racist tribal mindset is a true opponent of the universal and of humanism. Whether it is the Zionists in Palestine, the Bolshevists in Ukraine, Neocons in the white house...the outcome is always the same: plunder, carnage and death. Konec citace.

Všem doporučuji prostudovat text "Holocaust And Holodomor
(Origins Of Anti-Semitism)" autor Haitham Sabbah z 24.5.2009 v rubrice Gilada Atzmona na www.rense.com. Je to dlouhé, profesionální a pro mnohé to bude okénko do skutečného světa.

Dnes jsem se vytočil do běla. Ráno jsem narazil na článek v Britských listech "České historické lži" od jakéhosi Krchlíka a v trafice jsem shlédl obálku posledního Reflexu s balvanem v tričku popsaným chazarskými hesly, filosofií pánů světa. Jako gojové, jako střední třída jsme již dlouho v třídní a rasové válce, o které raději nechceme vědět, prohráváme ji vlastní důvěřivostí,vírou v dobro tam, kde neexistuje a nikdy neexistovalo, vlastní nevzdělaností a neschopností odlišit lži a legendy od pravdy, a parazit už nás nejen vyssává, ale ještě se nám vysmívá, plive do ksichtu a kope do koulí. Je čas nabíjet. Evropu obchází duch Bohdana Chmelnického a nejen tu východní. Ztratili pud sebezáchovy, nebo se jen chovají stále podle stejného historického vzorce, co si přinesli ze Zlaté Hordy? Ten výše uvedený text na to odpovídá mimo jakoukoli pochybnost.

192194

28.05.2009 18:24

Vzhůru do vaječné revoluce!

Páchnoucí omeleta

Maut 88.?.?.?

Text autora i následná diskuze mě tentokrát zklamala. Je ze suterénu. Jen k některým názorům:
a) Vajíčková akce je spontánní asi tak jako VŘSR nebo přijetí zákona o Federal Reserve Board. Vždy potřebujete někoho, co to vymyslí, zorganizuje, zafinancuje a najde blby, co netuší, k čemu a komu to slouží.
b) blábolení o tom, že by EU poslanci by měli být jen pravičáci je v situaci, kdy je základní boj veden ve všech partajích na frontě mezi internacionalistickými chazary s bolševickým vivem operandi a zastánci národního státu/odpůrci NWO, je totálně mimo mísu. Ta Vaše bilderbergská pravice nemá jiný cíl než ta chzarská parta kolem Paroubka. Prostudujte si kandidátku KSČM do EU a zjistíte, že i KSČM není výjimkou, domácí boj o národní stát prostě vzdali. Proč? If you cannot beat them, join them. Kandidátka tomu odpovídá.
c) ve velké hře, tak jako v šachách, se občas obětuje figura (Paroubek), aby pak jste mohli zvolat MAT! Nikomu není podezřelý fakt, že česká média ve vyvolených rukou prakticky neútočí na to, co Paroubek a jeho boys dělají (s tím je přece u pánů spokojenost), ale že útoky jsou na osobu, její vlastnosti a chování? Nechovají se ti ostatní bastardi stejně? Či hůře? Přesto je útok veden selektivně, političtí protivníci se distancovali od autorství, ale sviňárnu neodsoudili. To je český politický unikát v rámci celého světa. Z Paroubka udělali hromosvod, který společenskou nespokojenost s rozvratem státu, tunelařením a korupcí svádí od hlav těch ještě větších sráčů.
d) napadlo Vás, že ta vajíčková válka je při neochotě policie zasáhnout nějak divná? Jestli někde neleží na stole parlamentní návrh českého Patriot Actu, seznamy "teroristů", co vyjadřují nespokojenost s režimem, opatření k omezení občanských svobod, přístupu k internetu, posílení policejního státu a neomezeného špiclování? A že se přímo nabízí možnost využít vajíčkové války k tomu, aby naše chazarské elity využily vajíčkové záminky k proválcování "zachování pořádku a obrany demokracie" před řádícím mobem za souhlasu té většiny, co si o metačích vajec myslí, že je to póvl a exces zlaté mládeže? Nestačí Vám, že již máme jako jedna z 12 evropských zemí zákon penalizující kritiku vyvolených, jejich lží, legend a podvodů sazbou 0,5- 2 roky natvrdo?
Prosím, vystupte ze suterénu, tady se zřejmě hraje o Vaši vlastní kůži. Nebo Vám nestačilo, že ať již bylo v Kubicově zprávě cokoli, faktem zůstává, že státní moc-policie aktivně a účinně vstoupila do politického boje způsobem hodným gestapa? Co ještě budete chtít, pochodňové pochody vyvolených - abyste poznali jak vypadá siofašismus? Nebo pohled na svět skrz mříže?

192218

02.06.2009 15:58

Rothschildovská chobotnica

RE: Američani neumějí číst, kdyby uměli, nebyli by tam, kde jsou dnes.

Maut 88.?.?.?

Řekl bych, že, obecně vzato, socialismus padl kvůli přecenění kolektivistického charakteru homo sapiens, chazary vytvořenému systému nad zákonem a goji stojících nomenklatur bránících přirozenému pohybu/výběru ve společnosti, eliminované regeneraci vládnoucích struktur při absenci benefitů zapojení všech občanů do společného díla prostřednictvím maximální míry přímé demokracie a mechanismů důsledné kontroly odpovědného a hospodárného řízení státu, potlačování funkcí národního státu ve prospěch instituciované internacionalizace .....a na straně druhé podcenění sklonu některých kultur i morálně nevyvinutých jedinců k parazitnímu životu na úkor druhých. Dnes již víme, že kapitalismus v soupeření se socialismem (tedy jeho silně zpotvořené formě)byl "na huntě" již kolem roku 1982, a od té doby kráčel obtěžkán dluhy a parazitním Wall Streetem za oslavných fanfár po pádu SSSR přímou cestou a stále rychleji na hřbitov dějin. Ten zpotvořený socialismus (dtto zpotvořený kapitalismus) vymysleli a vybudovali pro sebe vyvolení a oni mu též na příkaz z Londýna podřízli krk. Až přijde čas, podříznou krk i jimi vytvořenému multikulturalismu, protože jejich cílem je nadvláda jedné rasy a jedné kultury. Kapitalismus narazil, mimo jiné autodestrukční a hnilobné trendy, na nepřekonatelné bariéry dalšímu rozvoji-tedy i na ty, s kterými si bez genocidy neporadí. Je jimi demografický vývoj, omezenost a lokalizace surovinových zásob, nemožnost trvalého růstu na dluh a úkor ostatních, rozpor mezi reálnou výrobní ekonomikou a spekulativní financializací, vzrůstající neschopnost vyrobit dost potravin pro všechny a stále větší povědomí celých národů, že svoje kultury, co jejich předci budovali evolučně i revolučně někdy i 4 tisíce let nevymění za otroctví NWO ani kdyby měli chcípnout. Program : mír (Lisabon přináší militarizaci Evropy a dovede nás s kvérem do ruských stepí), tolerance národnostní, politická i náboženská (co máme co kecat Bhůtáncům do toho, jak mají žít), dobré sousedské vztahy globálně, spolupráce místo konfliktu, vydírání, kolonialismu a genocidy a mít možnost odmítnout účast na něčem, co je proti morálce, právu (i mezinárodnímu)i zájmům mého národa. Bez převedení bankovnictví a financí z role všemocného vládce do role služebníka občana i národního státu, totálního zrušení toho současného kasína a paraziťárny se však nikam nepohneme. Je opět doba pro vytažení praporu s nápisem "Rovnost, volnost, bratrství", s kterým si Rotschildovova smečka vytřela zadek. Nasraných je, nejen v Evropě, již dostatek. Všechny ty jejich vyvolené modely počítají s tím, že když to bouchne jen v jedné zemi, potlačí to koordinovaným tlakem zvenku (stačí zemi třeba vyhladovět). Nepočítají s lavinou, dominovým efektem. Tam je šance. Ale být lepší, budovat něco kvalitativně perspektivnějšího s ji...

Automaticky kráceno

192511

09.06.2009 12:05

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Maut 88.?.?.?

Vy, Urse, o tom nevíte (asi to ani nepochopíte), ale i Vy máte řadu zásadních, život ohrožujících problémů :
a) nejste-li Chazar, problémy křesťanského Ruska jsou i Vašimi problémy
b) máte-li na trupu hlavu, nemáte v ní aktivní mozek
c) máte u hlavy chazarskou pistoli s emblémem NATa a NWO v Evropě v poklusu
d) až vystřelí, vylétne Vám druhým uchem jen hovno
.......... ale to už Váš problém nebude !!!

192890

Člověk by se málem rozplakal dojetím. Tak ona je ta Rothschildova děvka nakonec božím bojovníkem? Upřesnilo to nemorální prase, s kterým či čím bohem svoje prasárny konzultuje?

193322

24.06.2009 15:34

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Tahle zprava uz tu byla

Maut 88.?.?.?

Jak překrýt hoaxem skutečnost.
To, co tady bylo vloženo nějaké bezvýznamné mluvčí a doplněno o pár zkreslení, ve skutečnosti prohlásil osobně izraelský premiér Ariel Sharon na veřejné tiskové konferenci v roce 2001. Abych diskuzi oživil přidám ještě jednoho Šarona :"Even today I am willing to volunteer to do the dirty work for Israel, to Kill as many Arabs as necessary, to Deport them, to Expel and Burn them, to have everyone Hate us, to pull the rug from underneath the feet of the Diaspora Jews, so that they will be Forced to run to us crying. Even if it means Blowing up One or Two Synagogues here and there, I don't care." (Sharon, 1982).
A závěrem jednu chuťovku a sběratelskou raritu :“The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia, is going to become Reality for the whole world.” — The American Hebrew [Magazine], 10, Sept. 1920. A to už hoax fakt není.

193934

29.06.2009 11:00

Nový strážce myšlenek

Nutné změnit optiku

Maut 88.?.?.?

Jen tři poznámky :
a) v každém režimu mají nejlepší uplatnění osoby bezpáteřné, profesionálně schopné až všehoschopné, pracovití a nemyslící, chcete-li fanatičtí zastánci "statu quo" a pozor teď to přijde .. s máslem na hlavě, které z nich dělá poslušné sluhy obávající se o svoje korýtko. Ideologizující ču politizující aktuální omáčka mění jen chuť, ale nemění podstatu. Čím se Komorous zásadně liší o všech těch ostatních parchantů, co si dnes říkají "elita"?
b) Pokud budeme všichni stále používat revoluční optiku náhledu na to, co se stalo před 20 lety, nikdy nepochopíme o co šlo, a proč jsme se po dvou dekádách dostali tam, kde jsme. Dějiny KSČ jsou nacpány interními boji o moc mezi trockistickými internacionalisty, kteří se vždy opírali o chazary ovládanou Moskvu a komunisty prosazujícími vlastní "národní" cestu k socialismu. Jalta těm druhým zaťala tipec víc než dokázali domyslet. (Kdopak to řídil procesy na začátku 50. letech, než na stejnou medicínu dojel sám? Ale v na konci 60. let už byli zase na koni a na konci 80. let u vesla.) Gorbačevova návštěva v Praze byla jasnou instruktáží Moskvy, Londýna a New Yorku prvním a zdrcující ranou pro druhé. V novém světě nemohli mít místo. První převzali tiše moc, začali budovat "mosty", za "komunistické peníze" vytvořili think-tank Prognostický ústav ČSAV nacpaný, pro nové podmínky, přijatelnými vyvolenými (téměř bez výjimky) a financovali převratové kádry, jejich přípravu na převzetí moci a jejich finančně ani organizačně/bezpečnostně neomezené instruktážní cesty na Západ, hlavně ke Goldman Sachsovi a k CitiGroup. Možná jde o světový unikát, kdy si režim, nominálně "komunistický", při elitní organizaci tytu Akademie věd, pěstuje své "mydláře" a Stb na to, na rozkaz 13. odboru ÚV KSČ vedeného vyvoleným Hegenbartem and Co., ke svému úžasu, nesmí ani dohlížet. Takže, navrhuji z toho projektu úplně vynechat skutečné české a vymírající komunisty a stupidní antikomunistické tanečky na komunistickém hřbitově, a začít si klást otázky Z REÁLNÉHO SVĚTA jako : kdože to u těch jednacích stolů v roce 1989 na obou stranách seděl, když tam čeští a slovenští komunisté (ti národní)nebyli? Proč to proběhlo tak sametově s požehnáním vládců světa ze všech světových stran? Kdo od té doby vládne a jak (a nemyslím tím politické strany)? Proč se potomci 400 tisíc umučených omlouvali Sudeťákům aniž by uslyšeli omluvu od nich? Proč slovenské křesťanské a národní strany tak bojovaly o odtržení od českého chazarstánu? Proč jsme dvacet let tak servilní vůči všemu, co přijde z USA, VB a Izraele? Proč jsme přijali přístupové dohody k EU, které z republiky učinily eldorádo pro plenění a devastaci celých sektorů ekonomiky a donutily nás předat bankovnictví do předem zvolených a vyvolených rukou, zruinovat zemědělství, odevzdat v...

Automaticky kráceno

194252

Dobře, Cype, a jak vysvětlíte to obkličování Ruska a Číny a vytváření podmínek pro první úder taktickými i strategickými prostředky, válku o dominanci ve vesmíru, stategickou obrannou iniciativu a rvačku o surovinové zdroje od Afriky po Arktidu? Jak vysvětlíte útok BRIC na USD? To je přece hřích Saddámův, ten nejvyšší a neomluvitelný. Něco mi uniká .... K té základně - Rusové podávají jen provaz k NATO strangulaci nápadně připomínající ten, co Amíci dodávali spolu se stingery afgánským mujahedinům v 90. letech nebo tomu ruskému, co měl takový úspěch ve Vietnamu. Kdo si hraje (na dluh), nezlobí. Ať si tedy hraje (a utrácí) raději na afgánském písečku, než na ruském. Time is of essence.

194471

12.08.2009 21:26

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

Maut 88.?.?.?

Čechomil : Do nedávna jsem si myslel, že to vylézání pánů světa na pódium, na světla ramp a evidentní netrpělivost a rostoucí agresivita jejich výkonných útočných skupin je daná generační výměnou v jejich strukturách. Egocentrismus a arogance vítězů, majitelů světa. Možná je to ale i něčím jiným - nemají už moc času a stojí ve slepé uličce. 1) Jimi vymyšlený a zrealizovaný model kasínového kapitalismu na bázi Ponziho pyramidy dojel na konečnou, přestává být koho okrádat, dalším krokem je světová válka, nic menšího slepou ulici neuvolní. 2) V podmínkách vlastnictví státu (vládci světa)ztrácí vlastnictví kapitálu smysl, výběr daní je jistější podnikání (s výběrem garantovaným orgány státu) než než jakákoliv jiná podnikatelská činnost vč. bankovnictví. 3)Chazary systematicky rozložená židokřesťanská civilizace je v hajzlu. No, pusťte si toto video a pochopíte - čass i prostor se krátí http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU) Událost typu WTC 11/9 je zřejmě za dveřmi, podmínky pro nastolení VELKÉHO CHAOSu jako zásadního předpokladu pro skokovou realizaci další fáze implementace NEW WORLD ORDER jsou naplněny. Že by v září?

197741

28.08.2009 18:07

Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže

Kristova noho!

maut 88.?.?.?

Jak čistý pramen v poušti. Tatra hned zkrásněla. Přejícně závidím a přeji statečným plnohodnotnou, nedevalvovanou svobodu. Domov a ne poddanský chlívek.

198889

31.08.2009 13:07

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Autorovi

Maut 88.?.?.?

Milá Strigo, to, co popisujete je důsledkem řízené kreativní destrukce společnosti (té žido-křesťanské)trvající už přes 300 let. Nevyhnula se žádné oblasti lidského žití. Atomizace a alienace společnosti je jen jeden z cílů. Na jiném blogu mě jeden sionista doslova vyhecoval k tomu, abych si ve svém pokročilém věku sehnal a prostudoval Protokoly sionských mudrců vydané v roce 1905. Promítnul jsem si do textu reálné dějiny světa 18.-21. století a doslova jsem zcepeněl. Jsou tam odpovědi nejen na události, co se již staly, ale i odpovědi na to, co nás nespíš čeká. (Z dílka vane supeintelekt kombinovaný se selským rozumem, prognostika par excellence a nelidský nadhled, bezuzdná krutost a mamon, věčná rasová nenávist) Neb cílem je osvíceně a s oslavováním mas se vrátit tam, odkud naše "západní" civilizace vyšla na sebevražednou pouť před 300 lety. K selskému rozumu, řádu přírody, silné rodině, coby základu společnosti, k spolupracující komunitě, k rozdrcení liberalismu a bezuzdného individualismu. Nejdřív musí ovšem chazarští vládci dosáhnout toho, aby nespokojenost propagandou odlidštělých současníků se systémem dosáhla takové úrovně, aby přijali království Sionu jako jediné možné východisko z neúnosného utrpení. To utrpení a velký chaos máme ve dveřích, jen o tom, naivní a oblblí masově distribuovanými lžemi a koncentrací na vlastní konzum, nevíme, či odmítáme vědět. Takže, ty naše "nepotřebné" zkušenosti a "outdated moral principles" se ještě mohou hodit i našim potomkům. Kulisy dějin padají jedna za druhou, ale sociální inženýrství jede zatím dál .... BTW diskuze výrazně lepší než článek sám.

199114

16.09.2009 20:30

Ústavní krize se prohlubuje

RE: Obyčejně je všechno jinak, než jak na první pohled vypadá

Maut 88.?.?.?

S titulkem souhlasím. Se závěry ne.
Podle mne je to skutečně lahůdková a dlouho připravovaná, velmi promyšlená a časově vhodně zahájená akce našich chazarů.
1) Vehnání OSD a ČSSD do situace, kdy musí spolupracovat na řešení důsledků rozhodnutí ÚS a jeho pánů, tedy do situace, kterou spřátelená média prodají jako oposmlouvu, má nahnat voliče zprava i zleva do té nově vzniklé zločinecké organizace. Hle, ctnostná, zásadová a odpovědná alternativa k proradnosti,ideové vykořeněnosti, chamtivosti a zkorumpovanosti ODS a ČSSD, které prodají za volební hlasy i matku! Čerstvé bláto na tšchto stranách má zakrýt četné zásadní vady na kráse bilderbergských sviňáků.
2) Hlavní cílem akce je zřejmě rozbití ODS, protože ÚVV ČSSD drží chazaři pevně v rukách a jejich nadšený souhlas s Lisabonem z nich dělá loajální pěšáky NWO. V ODS zřejmě vrcholí interní boj mezi Bémovým chazarským eurotýmem a liberálními zastánci národního státu a jeho suverenity. Zdá se mi, že Topol už na to nemá nervy a mozek (i když ze zvyku kydá na socdem), vzdává to, couvá z lokální politiky, zrazuje "svoje" křídlo v ODS a jako jidášský groš dostane teplé, bezvýznamné křeslo v Bruselu. Kecaly bez páteře ala Špidla tam milují, pracuje se s nimi jako s modelínou. Pokud to nepomůže k převzetí moci Bémovy party v ODS, považuji za pravděpodobné, že tato parta přejde pod vyvolený prapor pana knížete, čímž zbytek ODS redukuje do statutu KDU-ČSL, sekty, jakéhosi bezvýznamného přívěsku typu Unie svobody, který se uvaří ve vlastní šťávě kolabujícího keynesiánského, ultraliberálního světa globalizace a financializace. Ti, co z ODS eventuálně odejdou, se vynoří jako čistí, do ničeho nenamočení, znovuzrození, morální a perpektivní v TOPu, převezmou otěže a knížátko pošlou do noclehárny. Dnešní nespolehlivé, ulhané a neseriozní vedení ODS už Lisabonu a království Sionu nebude stát v cestě, média otočí, vytáhnou na zbytkovou ODS všechnu dosud nepublikovanou špínu (vč. Kubiceho) za posledních 20 let, státní zástupkyně jim dá seznam, do čeho by se mohla pustit, a budou prosit, aby mohli dožít život v tichosti na svobodě kdesi v šumavském pralesu. --------- Cesta ke SVĚTLu bude volná.
Nesouhlasím s dogmatem, že ústava je svatá, nedotknutelná kráva. To nám z TV obrazovek tlučou do hlavy autoři ústavy, hlavně Cepl. Je-li ústava špatně, nejasně napsaná, chybí-li tam podstatné části, je-li to zmetek, něco v ní chybí, je nutno jí doplnit a precizovat, ať si její nadutí autoři kdákají, co chtějí. JINAK TO PŘECE NEJDE !!!! Kolikže to mají Američané dodatků k ústavě? Která chorá právnická hůava vymyslela dělení na tvrdé jádro a měkký obal ústavy? Je jedna ústava a to dělení, které ani zákonodárci nekodifikovali, tudíž není, je jen avanturistickým a velkopanským fušováním pár vyvolených do systému zastupitelské de...

Automaticky kráceno

200524

14.10.2009 13:14

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

Maut 88.?.?.?

Faktická poznámka : na fotce není Heydrich, ale rodinný přítel Havlových v uniformě Oberscharfuhrera (nadporučíka) SS, podle nášivek na uniformě příslušník Sicherheitdienstu. Dle svědectví služebných mu Vašík říkal "Onkel" - strýčku.

202428

20.10.2009 16:36

Dolar se nezhroutí

RE: Čína

Maut 88.?.?.?

V podstatě souhlas. Čína se ale kvapem blíží k okamžiku, kdy sponzorování Wall Streetu,jeho banksterských elit a válečné mašinerie bude ekonomicky i geopoliticky "dražší" než odpis již nyní prakticky bezcenných US Treasuries a weimarizace US ekonomiky. Nezapomeňme, že postup vládců na Středním Východě odřezává Čínu od ropy a dalších surovin. Proto ty obří kontrakty s Ruskem. Dovedeme si zároveň představit kolaps vnitřního trhu USA, když by najednou z obchodů zmizelo 80% sortimentu spotřebních výrobků - od dámských vložek po baterie? A jak drahé by pro ně bylo, získat náhradní dodávky, pokud by nedošlo ke "kompetitivním" devalvacím v celém světě, což je šílená, zlodějská alternativa nové syntetické světové měně? Osobně si myslím, že začátek konce dolaru nastane v okamžiku, kdy budou US Treasuries poprvé denominovány v juanech. To přestane veškerá legrace a budu jen čekat na bankovní prázdniny v USA.

202886

21.10.2009 15:36

Dolar se nezhroutí

RE: Jízda tunelem

Maut 88.?.?.?

Zaujal jste mne. Osud dolaru, zlata je mi víceméně jasný. Zázraky se v ekonomice nedějí. Zníte, jakoby jste byl schopen predikovat osud CHF. Vis-a-vis kompetitivní devalvace, BIS, pozici trezoru v těžkých dobách, silné expozici švýcarských iluminátských superbank derivativní bombě, Save Heaven statutu. Začínám si myslet, že ti parchanti hodlají skolit vše, i vlastní nukleární kryty. Můžete upřesnit Váš příspěvek a načrtnout, predikovat CHF budoucnost v tom nadcházejícím velkém bordelu, jak ji teď vidíte? I když chápu, že máme říjen, jsme skutečně ve smradlavém tunelu a zítra může být vše jinak. Je to samý "smoke-and-screen".

202947

23.10.2009 19:12

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

Žaloba na Rockefellerovy farmaceutické parchanty

Maut 88.?.?.?

Nevím, jestli mi to editor povolí, ale našel jsem materiál, který odhaluje, že nejde jen o ten olej, nejde ani jen o rtuť, co se přidává do multivakcín v koncentraci 200 x vyšší než maximálně povolené, a to i kojencům, kterým bourá imunitní systém už v kolébce a způsobuje řadu poruch včetně autismu. Ví se to už 30 let, viz slyšení sen. Kennedyho v US Kongresu, a nic se neděje, žádná náprava. Proč? Je to v systému. O jakém systému se píše v níže uvedené výtahu z článku "Complaint Against Genocide and Other Crimes against Humanity Committed in Connection with the Pharmaceutical 'Business With Disease' and the Recent War Against Iraq. Tato žaloba byla podána u International Criminal Court v Haagu lékařem Matthiasem Rathem jménem celého lidstva 14. června 2003. and others on behalf of the people of the world The Hague, June 14, 2003
úplný text: http://www.laleva.cc/The_Hague/hague_complaint.pdf
http://www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/About_Dr_Matthias_Rath/dr_rath.htm Snad mi pan editor umožní zprostředkovat český překlad výtahu žaloby, i když asi silně překročí povolený rozsah. Výňatek z první důkazní části žaloby
1. Důkazy o genocidě a dalších zločinech proti lidskosti spáchaných v souvislosti s farmaceutickým "obchodem s nemocemi"
Uvedené specifické důkazy prokazují, že obvinění jsou odpovědní za záměrné udržování a rozšiřování chorob s cílem vyvolat nové choroby a rozšiřují použití léčiv, kdysi registrovaných pro jedinou chorobu, na tolik dalších onemocnění, jak je jen možné.
K dosažení těchto strategických cílů obvinění v globálním rozsahu navrhli, realizovali, řídili a organizovali podvodné obchodní schéma, jehož ekonomický dopad nemá obdoby v celé lidské historii.
1.1. Úmyslné rozšiřování (spektra) chorob
V následujícím specifickém důkazu ukazujeme, že obvinění vědomě udržují a rozšiřují současná nejběžnější onemocnění navzdory tomu, že by těmto chorobám mohlo být efektivně předcházeno a mohly by být z velké části vymýceny, což by zachránilo milióny životů.
1.1.1. Koronární srdeční choroby
Základní příčinou chorob srdeční tepny a infarktů je strukturální oslabení a narušená funkce arteriální stěny, což se - podobně jako kurděje - projeví při dlouhodobém nedostatku vitamínů a dalších nepostradatelných živin.
Farmaceutické přístupy k prevenci a léčbě kardiovaskulárních onemocnění však tyto příčiny úmyslně ignorují a raději se zaměřují na ošetřování symptomů, jako například snížení hladiny cholesterolu v krvi.
Zatímco se záměrně vystříhají léčby onemocnění, kvůli níž jsou prodávány, vyvolávají škodlivé vedlejší účinky těchto farmaceutických drog nová onemocnění. Celkový celosvětový počet obětí kardiovaskulárních chorob v důsledku těchto úmyslných zločinů obviněných předsta...

Automaticky kráceno

203067

26.10.2009 14:35

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

Asi ne, a když, tak jen někde

Maut 88.?.?.?

To obkličování vojenskými základnami, na který lze bleskově instalovat a zpovoznit palebné prostředky 1. úderu, to zkracování bezpečnostního pásu ruské obrany pomocí barevných "revolucí" se nedělá a nefinancuje pro srandu králíkům. Voldemortové plánují na 50 let dopředu a s penězi to umí. Zbytečně zdroji neplýtvají. Takže, podle mne, je to nutná kulisa ověřené taktiky vyvolávání existenčního STRACHU, vydírání silou, korupce a vymáhání ústupků stylem : "Když nám nedáte, co chceme, budete odpovědni za masakr, který my následně budeme muset udělat, aby všichni věděli, že svoje vydírání myslíme vážně.".
Problém je v tom, že ta skvělá iluminátská logika zgegenerovala do podoby "pravdou je to, o čem sami tvrdíme, že pravdou je". Ilumináti nikdy nebyli dobří v respektování, studiu a pochopení nežidovských kultur, zvláště těch východních, které považují za barbarské a vhodné k vyhubení. Jejich účelové elitistické vychování a vzdělání jim nezprostředovalo podstatu i reálie Napoleonova i Hitlerova fiaska od Moskvou a Stalingradem, strategie spálené země, sebeobětování totální partyzánské války, nechápe, čeho jsou ti méněcenní Slovani schopni, když bojují za vlast, za právo žít po svém. Přehlížejí další specifika hnusné, ne high-tech pěchotní guerilové války, kterou nyní bolestně objevují v Afpaku. Je v podstatě jedno, zda bude ta další velká válka nukleární, biologická či jiná. Stále bude platit, tuším, Suvorovova poučka, že válku jste nevyhráli, dokud Váš pěšák neobsadí dobyté území a neudrží svoji moc nad tímto územím a jeho obyvateli. Někoho zbombardovat do nevidím, na to ti chazarští parchanti kapacitu i morálku mají, ale co už nemají, je mančaft. Kvalitní, něčím jiným než prachy motivovaný, okupace schopný, negenocidální soubor. Někteří záložáci už točí pátou i šestou "tůru" na Středním Východě, a mají toho plné kecky. Kdyby věděli, že je příštím cílem Rusko, Čína, nebo obě dvě tyto země, budou si sionisti muset postavit ke kvérům svoje hollywoodské kádry. Třeba supermana, Arnolda, rangera Walkera, a skvadru ze Star Trek. Ale pravděpodobnější je, že na ty Rusy poštvou západní Slovany - no nebylo by to kouzlo?

203259

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 272,33 Kč
1 unce stříbra
548,46 Kč
Bitcoin
733 204,41 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?