Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 208 příspěveků, 34 různých jmén: <nic>, albert moravia, bernardotte, českafojakdobrafojak, daniel2, duhastercht, esfahán1980, George Olmertovich Bush, chameleon, chameloeon, Jaroslav Kažík, keporkak, larnaca, lycantrop, mangonella, marekmarkovy, menderes, peninsular, pragmatik, ri, ricko, rickover, rickwhiteman, richard II., richard2, richarddruhý, richardII, richardiii, Rudolf Bačík, Rudolf Bačík., Ruolf Bačík, také i kristina:))), toník, Závodní Prase.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.07.2006 12:53

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Hyenismus

rickwhiteman 86.?.?.?

Zájem na útoku na WTC měl bin Ládín a alkajdá, s iráckou válkou se nepočítalo, ta vyplynulea ze situace, nečekali, že USA na masakr tisíců svých občanů odpoví silou a za jejich vrahy si dojde, ve své podstatě neuvažovali až zas tolik blbě - dokud alkajdá vyhazovala do povětří americká velvyslanectví - Keňa a Tanzánie, lodi apod. nijak ostře nereagovali a zkušenost z Evropou která na vraždy svých občanů alkajdisty nereagovala nikdy jim mohla napovídat, že USA bude mlčet. Zmýlili se - Afghánistán i Irák nečekali. No a zbyla jim jen smyšlená propagadistická internetová pohádka, že si "US vyhodily WTC sami" a naděje, že nějaký dement tomu možná uvěří.

111701

02.10.2006 20:11

Izraelský rabín vyzývá k vyhlazení všech palestinských mužů

Jen řekl to samé, co

rickover 86.?.?.?

bez povšimnutí říká Ahmadínežád, Naralláh, Hamás, a spousta dalších, včetně zdejších nazi o vyhlazování všech Židů (tj. včetně žen a dětí, prý jsou to také "bojovníci"). Tak v čem je vlastně problém, že na palestinské ženy a děti ("bojovníky" odpoví-li se na islám stejným metrem) zapomněl? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

118212

06.10.2006 15:43

Prekazí Rusko túto vojnu?

RE: Zajímavý názor

86.?.?.?

Naivko, kde jinde než tady najdeš spolehlivě antisemitské, antiamerické a antikřesťanské stránky, kde jinde chceš hledat teoretiky, co by chtěli vidět "usáky", "židistánce" a naši civilisaci down: nezapomeň, že nacisté, komunisté a muslimové mají stejné nepřátele i stejné cíle [chechtot] [chechtot] [chechtot]

118526

07.10.2006 16:29

Prekazí Rusko túto vojnu?

RE: Zajímavý názor

rickover 86.?.?.?

Přečti si Tajné dějiny jezuitů - tam zase zjistíš, že přesně to samé, co Protokoly mudrců Siónských přisuzují Židům, uvedené veledílo přisuzuje jezuitům. Někdy je dobré přečíst si více knížek a nebýt fanatik, pak jeden na propagandu o agentech Mossadu/jezuitech převlečených za Araby/jezuity tak snadno nenaletí.[chechtot] [chechtot] [chechtot]

118614

07.10.2006 17:03

Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

Milý pane Stworo,

George Olmertovich Bush 86.?.?.?

Vy jste jenom zcela nedůvěryhodný fanatik, co nenávidí smyšlený údajný USrael a jeho údajné smyšlené neocons světové spiklenecké centrum, žijete zcela mimo realitu a zveřejníte jen to, co se Vám hodí, i kdyby šlo o sebevětší prokazatelnou lež - nejen vymyšlený Havlův projev, ale i viz příspěvky, co se týkají války v Libanonu, Iráku, Afghánistánu apod. Věřím Vám, že jste nenaletěl, ale desinformovat jste chtěl, stejně jako v ostatních případech, úmyslně. Ale nijak Vám to nevyčítám, naopak chválím Vás, pane Stworo, děláte dobře: naši nacisté a komunisté mají alespoň svoji stránku, kde se mohou vykecat ze svých pomatených bludů o židoamerickém spiknutí a naplánovat si nádhernou geopolitiku, ve které se Rusové, Číňané, muslimové a celý zbývající svět, včetně Aštarovy vesmírné flotily létajících talířů na ty strašlivé USáky a židáky domluví, ty hrozné draky zničí a naše komunofašisty jmenují gaulajtry a tajemníky, jako výraz vděčnosti za to, že si na stránkách pana Stwory zabojovali proti těm sionistickým židoUSákům. Ti ostatní si mnohdy rádi přečtou ty úžasné nesmysly a upřímně se nad nimi pobaví, rád Vás nemám, ale fandím Vám. S pozdravem Váš podepsaný velitel spiknutí.
P.S. Jsem velmi zvědav, jak tohle projde Vaší cenzurou, jste chlap, co nesnese kritiku, co...nebo ne[smích]

118617

08.10.2006 19:31

Není důležité, co řekl Havel

Pamatuji si velmi dobře Václava Havla

rickover 86.?.?.?

i listopad 1989 (tehdy jsem dokonce byl členem podnikového stávkového výboru a občanského fóra[smích] takže pár slov k Havlovi:

1) V letech 1968 - 9 ho Dubčekův režim ignoroval, proto si klidně jezdil do ciziny nejen on i např. Klaus.
2) Před 1989 byl skutečně státem pronásledovanou osobou, Chartu 77 mu režim nikdy neodpustil, i když vzhledem k tomu, že každé jeho zatčení bylo okomentováno v západním tisku a politickém spektru si k němu nedovolili to, co si běžně dovolovali k "neznámým disidentům" - viz vražda pana Wonky. A spoustu podobných věcí, co zavál čas. Každý politický vězeň totiž opravdu neměl známé na Svobodné Evropě.
3)Pokud budete tvrdit, že Charta 77 a Několik vět nebyly v zásadě protikomunistické dokumenty, spíše vyzývaly rudou vládu k dodržování vlastních zákonů, v jistém smyslu budete mít pravdu. Jenže bolševici měli natolik paranoidní strach o moc, že protistátního spiklence dokázali udělat i z ochmelky, co v hospodě vypráví politickou anekdotu (za tohle se skutečně zavíralo, říkalo se tomu trestný čin pobuřování), proto ač chartisté nebyli v pravém slova smyslu antikomunisté, stali se symbolem antikomunismu.
4)Havlovo "sametové" převzetí moci? Nebyl jsem nadšen a nejsem nadšen ani nyní, že rudý mor nebyl vymýcen. Jenže ta druhá alternativa byl zásah armády a občanská válka. Co je horší? Nevím, soudit nechci. Jen upozorňuji, že 17.11.1989 byl ve skutečnosti vnitrostranický puč v KSČ, co se organisátorům vymknul z rukou, původně měl být vykopnut a lidem předhozen Jakeš a Štěpán, a režim měl být nahrazen "perestrojkou po česku" (předseda vlády slušovický Čuba, mezi věrchuškou např. Mohorita, Ulčák abych jmenoval známější-tehdy-jména...), která měla bolševiky zakonzervovat u moci. S chartisty počítali jako s křovím, tuze se divili, když to pak neukočírovali[smích]
5) Havlova amnestie - koncem prosince 1989 došlo ve věznicích ke vzpourám vězňů a co bylo horší, policie odmítala jakkoliv zasáhnout, protože "nějaký Havel nám nevelí", poté v lednové amnestií 1990 řada soudů a soudců ÚMYSLNĚ pouštěla na svobodu lidi, na které se amnestie NIKDY nevztahovala, tj. na trestné činy vraždy, znásilnění a pohlavního zneužívání. Takže problémy s aminou řešte ze soudci, nikoli s Havlem. Úmyslné nedodržení zákona o amnestií a záměrné propouštění vrahů, co měli zůstat sedět, byl jeden z posledních pozdravů KSČ československému lidu, mělo to Havla a nekomunistické politiky zdiskreditovat, bohužel řada lidí na provokaci KSČ opravdu naletěla. Ještě připomínám, že dost lidí, co měli na amnestií nárok, naopak nechali záměrně sedět.
6) Nutná připomínka k policajtům: tehdy to byla skutečně nezvládnutelná svinská rudá verbež, nového českého republikového ministra vnitra Hradílka
zcela odmítli poslouchat jako nadřízeného, česká policie byla v rukou komunistů ještě řadu měsíc...

Kráceno (Editor)

118697

08.10.2006 19:33

Není důležité, co řekl Havel

pokrač:

rickover 86.?.?.?

6) Nutná připomínka k policajtům: tehdy to byla skutečně nezvládnutelná svinská rudá verbež, nového českého republikového ministra vnitra Hradílka
zcela odmítli poslouchat jako nadřízeného, česká policie byla v rukou komunistů ještě řadu měsíců po listopadu, federální ministr Sacher, když se pokoušel vyhazovat estébáky, musel k tomu použít samopalníky, soudruzi se klidili do důchodu až pod hrozbou nabité zbraně. Situace se začala zlepšovat až za Rumla. Termínem zlepšovat myslím fakt, že policií postupně začali ovládat nadřízení, nikoli kamarádi z uličního výboru. Za Grosse se opět vrátila stará praxe, kdy policie pracuje na politickou objednávku. (Viz odposlechy opozičních politiků - ale i např. bývalého husitského patriarcha Schwarze, presidenta Klause a některých novinářů na příkaz ČSSD pro jejich vnitřní potřebu, nedělám si iluse, že ODS se nepokusí o to samé.)
7) Rozdělení republiky: Platí to samé, co jsem řekl o "sametové revoluci". Jednou alternativou bylo to, co si dohodli mezi sebou Klaus, Havel, Mečiar a spol., druhou byla občanská válka - ač to zní neuvěřitelně, existovali tehdy vlivní lidé, co opravdu byli ochotni válčit se Slováky o jejich požadovanou nezávislost. Myslíte, že jugoslávská cesta by byla lepší, schází vám ty desetitisíce mrtvých? Třetí cesty nebylo, Slováci tehdy skutečně chtěli většinově samostatnost, ne společný stát s námi.
8) Havlovo moralisování a presidentování - mnohdy nechutné, ale furt se to dalo poslouchat a snést lépe než rudé žvásty, to platí i o většině našich polistopadových politiků. Nejsmutnější je fakt, že Havlova jistá průměrnost a neuchopitelnost ho v prostředí našich ostatních politiků opravdu transformovala na velikána. Je skutečně jedním z největších polistopadových politiků, mimo Havla, Zemana, Klause, Luxe, Bendu a Grebeníčka je a po roce 1989 i byl zbytek naší politické scény jenom hnůj. Tihle alespoň měli formát, ti ostatní byli a jsou jen ubozí a trapní paroubci. Posuzuji formát politiků, nikoli své politické sympatie, proto se nedivte, že antikomunista jmenuje Grebeníčka[smích].
9) Kritisovat něco, co se událo před 17 lety je jednoduché, mnohé věci člověk pochopí, až když nejsou aktuální, tehdy jsme prostě neměli dost kvalitních lidí k lepšímu převratu. Kdyby ti, co tehdy seděli, kritisovali a čekali na zázraky, zdvihli své zadky a šli nám pomoci, je možné a domnívám se, že i jisté, že by se leccos udělalo kvalitněji a rychleji. To platí i pro dnešní dobu. Pokud se vám bolševici ve státních strukturách nelíbí, tak je nevolte, z těch struktur je vykopejte sami a nestěžujte si trapně, že někdo před 17 lety bolševiky zapomněl postřílet - je fakt, že kdyby něco opravdu šlo tak jednoduše udělat, jak si u počítačů myslíte, možná byste se divili.

118698

20.10.2006 12:13

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

rickover 86.?.?.?

To je samozřejmé - vždyť přece měli v lágrech nevyčerpatelný dostatek lidského materiálu. A nejen 3.říše i věrný japonský spojenec prováděl v lágrech v MandžuKuo biologické a lékařské pokusy, včetně pitev zaživa na lidském materiálu. Takže tedy, jak jsem to pochopil: všechny ty podvodné kampaně za ochranu zvířat jsou v rukou nacistů[smích]abyste znova mohli dělat pokusy na lidském materiálu: na Židech, na Číňanech, na válečných zajatcích USA a GB - nic proti pokusům na lidech, ale pro změnu by mohl jako lidský materiál být použit nacista.

119617

26.10.2006 21:53

Jen 16 % Američanů věří oficiálnímu mýtu o 11. září

Jen upřesnění:

rickover 86.?.?.?

JFK nebyla vládní (tj. US) operace, akci provedla KGB a Warrenova komis to ututlala, aby mezi USA a SSSR nedošlo k jaderné válce. Tohle se vědělo již v 60.letech, dodatečné kamufláže na tom nic nemění.

120074

04.11.2006 17:15

Senátní dějství ústavní krize

Jasný vzkaz

rickover 86.?.?.?

od voličů dostal Paroubek a ČSSD - aby předali moc vítězi parlamentních voleb, tj. ODS (ať již si o téhle partaji myslím cokoliv). Paroubek to neučinil dodnes, je to výsměch voličům, výsměch ústavě, výsměch demokracií, prostě to nevadí, že jsem prohrál volby, u moci zůstanu, někoho podplatím, někoho zastraším, volby nevolby, veřejnost nám nadlidem z ČSSD do toho kecat nebude.

120663

04.11.2006 17:33

Ad: Je to střet civilizací

Zcela určitě věřím

rickover 86.?.?.?

mohamedánovi Lhoťanovi jeho výmysly o Mossadu[smích] Ano, zajisté New York (3000 zavražděných), Beslan (přes 300), Madrid, Bombaj a Bali (200), Londýn a Dillí (50), Thajsko ( 1 700), Východní Timor (250 000), Súdán (2 milióny), Biafra (2 milióny), Arménie (1 500 000), Indie (50 - 70 miliónů jen za vlády Velkých Mughalů), Srbsko, Bosna, Bulharsko, Valašsko, Uhersko, Byzancie, Persie, Říše Visigótů (milióny až desítky miliónů mrtvých) to samozřejmě udělal Mossad[smích], Bush[smích] a jezuité[smích], eventuálně se to udělalo samo[smích], nebo k tomu vůbec nedošlo[smích] kdepak naši mírumilovní, diskriminovaní a ubližovaní mohamedáni. [chechtot] [chechtot] [chechtot] jenom ten Korán, jak je mírumilobný [chechtot] [chechtot] [chechtot]

120664

04.11.2006 17:41

S blogery jako s teroristy

Za veřejnou obhajobu teroristů

rickover 86.?.?.?

bych klidně dával i trest smrti. Nechápu duševní procesy člověka, který např. vidí létat do povětří vlaky v Madridů plné nevinných cestujících, žen, dětí a takový čin schvaluje a raduje se nad ním, že je to prý "odboj". Přesně na tyhle lidé, na obhájce teroristů je třeba se tvrdě zaměřit, obyčejným teráčům stačí zotavovna Guantanámo.

120665

09.11.2006 16:27

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

rickover 86.?.?.?

Naprostý souhlas. Díky legálním interrupcím alespoň nemusíme řešit tisíciletou otázku, jak zareagovat, když k nám přijde milenka a řekne "čekám dítě, musíme se vzít, kde budeme bydlet, kdy půjdeš naše požádat je o moji ruku" apod. Dříve jsme si museli naše milenky opatrně a pečlivě vybírat, doprošovat se sexu, být zdvořilí, charakterní, pracovití, dvorní a chlapsky plnit své sliby. Nyní díky tomu, že jste nám skočily na laciný špek (tj. na vylhaný heft, že potrat je prý "vaše právo"[smích], si můžeme konečně zašukat kdykoliv s kýmokliv a bez jakékoliv omezení, bez zodpovědnosti k vám i k dětem a bez jakéhokoliv nudného požadavku na slušné jednání od nás. Ještě jednou vám zdvořile děkuji za váš angažovaný příspěvek a vyjadřuji plný souhlas s interrupcemi.

121012

15.11.2006 15:02

Tragédie, fraška, a to nejhorší teprve přijde

Ale

rickover 86.?.?.?

to vůbec nejhorší bude, až vám tu mohamedánskou svini Saddáma Hussajna konečně po zásluze zhoupnou na špagátu, to bude zase zoufalého řevu českých bolševiků, nacistů a islamofašistů, moc se na ten okamžik těším [chechtot] [chechtot] [chechtot]

121447

16.11.2006 12:56

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

tyhle kydy si pamatuji,

86.?.?.?

když jsem kdysi četl Lenina: imperialismus je cizopasící, zahnívající a odumírající. Akorát, že ten soudruh to napsal před sto lety a kde nic tu nic - i ten bolševismus, dokonce i v Rusku, se nám propadl do horoucích pekel a "zkáza" USA se stále ne a ne konat, i když USA se měly podle "vědců" zhroutit již někdy před těmi sto lety [chechtot] [chechtot] [chechtot]

121502

17.11.2006 13:51

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

RE: Vim, ze par lidi tady sleduje burzu a nektere komodity na trhu.

86.?.?.?

Raději bych byl ten, co má normální barvu kůže. Ale může to dopadnout i jinak, mohamedáni kompletně vychcípají na ptačí chřipku, levičáci a fašisté na AIDS a na světe budou konečně psychicky normální lidé. A ti se budou panem profesorem a jemu podobnými upřímně bavit.

121560

18.11.2006 14:05

Démon Kracios

Takže

rickover 86.?.?.?

jak jsem pochopil, lepší je teda to otroctví.... takže autore: Mazej na plantáž, špíno podřadná, a když nebudeš pořádně makat, hodím tě pro výstrahu ostatním zaživa svým psům k žrádlu, jo a tvoji ženu a dceru dneska vošukám, zítra je vošuká můj kůň a ty mu také nastavíš prdel, pokud ne obě zabiju, pokud ano pozítří je prodám - nějaký problém, rabe? [naštvaný]

121611

23.11.2006 15:42

Jako za bolševika...

RE: krokodyli slzy

rickover 86.?.?.?

(Zrušeno. Urážíte diskutující)

122090

02.12.2006 14:20

Zápas o příští generaci

RE: Dzihad

rickover 86.?.?.?

Nic proti tomu, souhlas, tak ať na nás přestanou mohamedáni házet bomby, sesbírají si svých pět ramadánů a vypadnou z Evropy a bude klid.

122646

02.12.2006 15:32

Zápas o příští generaci

RE: Dzihad

rickover 86.?.?.?

Jenže Amíci a Israelci si nezačali jako první to je ten rozdíl. Ale hlavně mohamedánská sběř nemá v Evropě co dělat, to je naše země a naše země patří nám, ne jim, mají své státy - ať se všichni ti "nepostradatelní" a "diskriminovaní" pseudopřistěhovalci seberou, vezmou si s sebou tu směšnou modlu, toho pedofila a tu snůšku nesmyslů a táhnou, odkud přivandrovali, nepotřebujeme je tu a scházet v Evropě nebudou.

(Upozornuji vas, ze vyroky typu "mohamedánská sběř" nebudu vice akceptovat. Mame-li byt tolerantni, pak musime byt tolerantni ke vsem, coz znamena OPRAVDU KE VSEM. Priste vam takovy prispevek neprojde. Tentokrat jej vsak ponechavam, aby ctenari pochopili, kdyz bude vas prispevek zrusen, proc tomu tak bude. E)

122652

07.12.2006 17:54

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: Politickym veznum na Kubu

86.?.?.?

Nejen na Kubě jsou političtí vězni, ale také anpř: Čína, KLDR, Vietnam, Laos, Barma, Indonésie, Irán, Sýrie, Súdán, Lybie, Eritrea, Somálsko (ta část, co mají pod kontrolou džihádisté), Zimbabwe, Hisbulláhstán, Hamastán.....to by se našlo politických vězňů, kdyby se opravdu chtělo hledat. Jenomže problém - v komunistických a islamistických zemích a v levicových vojenských diktaturách nevadí, ani když se tam vraždí, natož jenom zavírá. Takže k "solidaritě s vězni svědomí" zbývají jen popírači holocaustu - se divim, že k tomu nepřidal ještě teráče z Guantanáma [chechtot] [chechtot] [chechtot]

123045

09.12.2006 13:52

Sebevražda protiválečného demonstranta

Protiválečný aktivista spáchal sebevraždu?

86.?.?.?

To je ale zcela v pořádku, naprosto mu to schvaluji a upřímně mu gratuluji za jeho odvážné a správné rozhodnutí. Kéž by si všichni protiváleční aktivisté jeho typu vzali z něho následováníhodný a positivní příklad.

123149

11.12.2006 21:06

Nálada v Latinské Americe jako po studené válce

RE: sliby

86.?.?.?

Pokud si vzpomínám, hochu, tak Tvoje definice Nicaraguy možná platila leda tak za Somozy. Nevzpomínáš si náhodou, která parta vocasů a budižkničemů zorganisovala tzv. Sandineros, rozpoutala v Nicarague krvavou válku a nastolila jim tam marx-leninský režim? Nevzpomínáš si náhodou na Varšavskou Smlouvu, SSSR a na ty všeliké revoluce, co v Jižní Americe prováděl ten tzv. "lýýýd". Ještě Ti pár komunistických agresí připomenu: Farabundo Martí - Salvador, FARC a M 19 - Kolumbie, Sendero Luminoso - Peru, Montoneros - Argentina, jenom abys věděl, kdo tomuto regionu neustále držel ruku na krku a snažil se mu bránit v rozvoji, těch mrtvých, co soudruzi povraždili šlo do statisíců. Zklidni si hormonky, reparace by Nicaragua mohla oprávněně požadovat od nás, byli jsme jako členský stát Varšavské Smlouvy jedni z těch, co jejich zemi zničili. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

123305

Ale on to zas tak špatný nápad není - víš, jak nádherná, kulturní a bohatá země by se z toho za jednu generaci stala, namísto těch pustých a prázdných pouští, oživených leda tak výcvikovými tábory různých těch Hisbulláhů, víš jak by si Arabové polepšili - v žádné blízkovýchodní zemi se muslim nemá tak dobře jako 1 milión israelských Arabů, ať již materiálně, nebo po stránce občanských svobod (jediné, co je právně odlišuje od majority, je fakt, že nemají povinnou vojenskou službu, ale Židé a Drůzové ano). A nejen muslimové, víš jak by si oddechli libanonští křesťané. No jo, hezký sen, ale zpět do reality - problém je v tom, že "Velký Israel" je antisemitský propagandistický výmysl a blábol, stejně jako obsah Protokolů mudrců Siónských, nebo, že zadělávají macesy krví křesťanských (popř. muslimských) panen. Takže smůla. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

123306

A jak souvisí s těmi jmény?

123409

"...v arabskem svete nejsou univerzity ze?..." - Samozřejmě, že jsou a i celá staletí předtím i byly: studijní obory: 1)Korán 2)Džihád s nevěřícími 3)Zbraně .... Víš, on ten VUML byla také ta "universita" a soudobá genderová studia jsou také ta "věda", u některých věcí prostě záleží jen na úhlu pohledu[smích] Že jsou Arabové svým chováním na úrovni středověku to bych nesouhlasil, oni se jen od 7.století nijak nezměnili, to srovnávat nejde, ostatní kultury se vyvíjely, oni ne, i tu naftu jim musí vytěžit gastarbeitři, jak jsou nad věcí. A svět opravdu udělá nejlépe, když se na ně vykašle, mimo džihádu nic neumějí ani nikdy nic neuměli, takže mít připravenou vlastní armádu k jejich eventuálnímu odražení postačí a jinak ať si dělají ve svých zemích co chtějí, nijak je nepotřebujeme a my ani nemáme žádné právo je k něčemu měnit. Araby, co nalezli do Evropy vypakovat k nim domů, mešity zbořit a přestat jim vyplácet podporu, nemáme na druhé straně žádný důvod si je nějak vydržovat, k ničemu užitečnému nám nejsou, zločinců, co jsou schopni odpálit bombu ve vlaku plném nevinných cestujících máme dost svých, dovoz dalších ze zahraničí nepotřebujeme, nejsme žádná senkruvna, aby si u nás Asie a Afrika odkládaly nějaký svůj nepotřebný odpad.

123412

23.12.2006 13:21

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

Celý svět se leda směje "vědeckosti"

86.?.?.?

uvedených "argumentů. Alespoň ten vzdělanější, co má ve zvyku používat vlastní mozek, ne čekat, co něčemu řekne levičácká propaganda a pak to donekonečna odpapouškovávat. I sám chudák Usáma bin Ládín na jedné své kazetě v Al-Džazíře "konspirační" teorií odmítl, kazíte mu "dobrou" pověst nejúspěšnějšího teroristy všech dob: [chechtot] [chechtot] [chechtot]

123926

03.01.2007 17:44

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

Omyl již v první větě

86.?.?.?

Celý svět nesledoval se "zděšením", sledovali jen členové strany BAAS, alkajdisté, komunisté a fašisté, ostatním, byl nějaký Hussejn buď absolutně lhostejný, nebo mu to přáli, jako iráčtí šiité a Kurdové, mimochodem obojí pravověrní muslimové[smích], kteří humanismus režimu pana Hussejna poznali na vlastní kůži, stejně jako "odbojovou" práci tzv. "iráckého odboje". A spousta dalších se upřímně bavila a baví vaším nezměrným vztekem, a z celého srdce vám ho přeje, stejně jako já, když jsem si četl článek, musel jsem se až smát nahlas, pukněte tím vaším bezmocným vztekem, jste jak naši komančové [chechtot] [chechtot] [chechtot] Jinak vážení muslimové, pisatelé příspěvku, nějaký váš svátek cca pět miliard lidí, tj. cca 85 % světové populace absolutně nezajímá a co při něm prožíváte je jen a pouze váš soukromý problém. Co se týče "barbarství" - buďte rádi, že vám toho vašeho Hussajna jen oběsili a popřáli mu před smrtí gehennu, mohli ho popravit, jako dával popravovat on sám: mohli vám ho zaživa zahrabat do země anebo vám ho zaživa rozpustit v kyselině sírové ponořováním hezky pomalu nohama napřed, nebo s ním zacházet jako s dítětem, tj. jako on zacházel s dětmi svých odpůrců - předhodit ho živého a spoutaného vyhladovělým psům, anebo použít metodu "iráckého odboje" - nejdříve hezky znásilnit a potom pěkně pomaloučku upižlat tupým nožem hlavu, anebo pěkně po vojensku, jak to dával dělávat on sám - mohli vám ho nechat nalokat se yperitu - pokud je podle vás šibenice "barbarský lynč" jak byste asi nazvali toto? [velký smích] [velký smích] [velký smích] Na závěr: Ta vaše vymyšlená čísla jsou stejně směšná, jako ty vaše uměle doupravené fotografie z Libanonu - nikoho slušného již vaše propaganda dávno nezajímá, stejně jako nikoho slušného již dávno nezajímá, koho nějaká bezvýznamná parta džihádistů a leteckých pirátů nazývá "válečným zločincem" (P.S. Proč Blaira, je to roztomilý dhimmi, co vám poslušně jde na ruku? Jo aha, Korán říká, že nemáte zrádcům poskytovat odměny, v tom je Korán velmi moudrý, to je pravda, ale přece jen...buďte taktičtější [chechtot] [chechtot] [chechtot] .)

124658

03.01.2007 21:43

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Omyl již v první větě

86.?.?.?

Loutková okupační vláda nebyla dosazená žoldáckou vrahounskou
americkou armádou, ale zákonně zvolena v řádných volbách, za účasti více politických stran, kterých se zúčastnilo přes krutý teror alkajdistů a baasistů 73 % všech oprávněných voličů. U smyšleného údaje, že bylo zavražděno bylo cca 650 000 Iráčanů, uber jednu nulu, ať to alespoň řádově odpovídá, zavražděni byli alkajdistickými a baasistickými komandy, stačí denodenně sledovat události v Iráku, aby člověk věděl, kdo tam odpaluje bomby mezi iráckými civilisty. Údaj, že více jak 5 miliard lidí na planetě vůbec nezajímá křesťanství si oprav na cca necelých 4,5 miliard. Irák nebyl bezdůvodně přepaden a okupován, Saddám Hussajn si po porážce vojsky OSN ve válce o Kuvajt dělal z resolucí OSN srandu, irácké zbraně hromadného ničení "zlikvidoval" jejich "tajným" přesunem do Sýrie a to ještě ne všechny, řada dělgranátů se sarinem se po invasi našla, finančně a výcvikem podporoval palestinské teroristy, nepropustil kuvajtské válečné zajatce a dal USA lacinou záminku k válce, můžeš za to Hussajnovi poděkovat. Systematicky je dnes Irák opravdu ničen, a to alkajdisty a baasisty za hojné účasti palestinských, jemenských, syrských, západoevropských a iránských "dobrovolníků", obrať se na ně, až přestanou odpalovat bomby mezi Iráčany, ničení a vraždění v Iráku pomine. Kdy fašista Bush bude viset nevím, jednak každý, kdo je proti vám, není fašista, nehledě na to, že Hitler byl váš spojenec, se kterým jste si rozdělili Evropu. Osobně bych přál USA a naší euroatlantské civilisaci, aby příští president USA vyvolával u vás podobné reakce, jako vyvolává nynější pan president USA G.W.Bush [velký smích].

124672

04.01.2007 17:52

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: V čem je problém???

86.?.?.?

Že by také ti strašliví Židé [chechtot] [chechtot] [chechtot]

124749

08.01.2007 17:28

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

Nadpis článku tvrdí

86.?.?.?

ža Hamás uzná Israel, v textu soudruh z Hamásu zase tvrdí, že Israel neuznají, to znamená, že Zvedavec v nadpisu lže.

125164

16.01.2007 18:45

Scéna je připravena

No dejme tomu, źe USA

86.?.?.?

na ty dementní středověké raketojaderné fanatické islamofašistické dědky, co tam Peršanům v roce 1979 "pomohli" dosadit k moci státy Varšavské Smlouvy, Francie, Velká Británie a Arafátovi Palestinci opravdu vlítnou. A co se stane pro mne jako Čecha tak strašlivého? Vůbec nic. A pro Peršany a pro normální lidi celého světa? Zas jedna pošahaná diktatura z éry studené války půjde od válu, podobně jako šel Saddám Hussajn. A zas jedna islamofašistická debilita půjde od válu, podobně jako šel Taliban a UIC. Akorát pár diplomatických protestů od Ruska a Číny, bezmocný a vzteklý řev bruselských multikultůr,jejich islamistických protektorů, bolševika Chavéze a články na Zvedavci, to USA ustojí. A když nevlítnou, sesype se to v Teheránu později. Vivat USA, máš mojí plnou podporu a důvěru.

125792

25.01.2007 19:58

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

A co nám odpůrci radaru "zapomněli" říci:

marekmarkovy 86.?.?.?

Pokud ještě k tomu radaru bude náležet uvažovaná základna v Polsku s odpalovací zařízením antiraket, tak
1) Iránské Shahaby odpálené z Iránu na Prahu (muslimové, jak přispívatelé zvedavce velmi dobře vědí a znají, viz "irácký odboj" a jeho tradiční exploze na tržištích plných Iráčanů, mají jinou taktiku, snaží se přednostně vyvraždit civilní obyvatelstvo, lhostejno, zda vlastni nebo cizí), nebo jiné velké české město budou sestřeleny.
2)Shahaby odpálené z Iránu na evropská velkoměsta stihne stejný osud.
3)Shahaby odpálené z Iránu na USA a Kanadu stihne to samé.
4)Rusko a Čínu přejdou chutě na případně velmocenské hrátky s Českou Republikou, viz studená válka a západní Evropa.
5)Podstatným způsobem se zvýší bezpečnost celého západního světa.
5)V České Rebublice se výrazně zvýší výskyt neuróz a žaludečních vředů v řadách českých i nečeských, avšak zde pobývajících komunistů, fašistů a islamistů.

126792

bydlíš v ulici, kde se to hemží teroristy a vojáci prohledávají tvůj dům, měl bych radu: což takhle, kdybys těm teráčům přestala poskytovat svůj dům jako úkryt, vojáci je tam pak přestanou hledat. Pakliže je to vymyšleno jako propaganda, je to tklivě a hezky napsané, fakt, uznávám....asi tak jako byly nádherné ty zfalšované fotky z Libanonu, leč nikdo normální se na levičáckomohamedánskou propagandu nechytne.

127176

21.02.2007 11:36

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

Člověk se musí jenom smát

86.?.?.?

antiamerické hysterií[smích]))vietnamskou válku nevyprovokovaly USA, ale komunistický Severní Vietnam, který v roce 1956 zaútočil na Jižní Vietnam, USA se zapojili do konfliktu na základě žádosti legální vlády legálního Jižního Vietnamu dlouhá léta poté, korejskou válku nezačali USA, ale útok komunistické Severní Koreje na JIžní Koreu, USA se do konfliku zapojili až po útoku, n žádost legální vlády legální Jižní Koreje a navíc na základě resoluce RB OSN, aghánsko-sovětská válka nikdy neexistovala, existovala jen válka mezi komunistickou vládou Afghánistánu + SSSR vs. afghánští protikomunističtí povstalci: SSSR KGB SSSR provedl v 70.letech v Afghánistánu převrat, kdy dosadili k moci Daúda, když nebyl schopen prosadit bolševisaci země, vyměnili ho Tarakím, pak Amínem a nakonec vstoupili do Afghánistánu na základě žádosti Amína, zabili ho a nahradili Karmalem, USA začali vyzbrojovat afghánské protikomunistické povstalce až za Reagana v 80.letech, jejich člověkem byl Masúd, nikoli bin Ládín, který se objevil až v 90.letech po odchodu SSSR z Afghánistánu a tak bych mohl pokračovat donekonečna...kdybyste alespoň dokázali ve svých antiami příspěvcích nelhat a nepadělat historií, možná byste pro vaši věc udělali lépe...[smích]))

129318

22.02.2007 14:49

Hon na sexčarodějnice: dva případy

RE: zneuzivani deti?

rickover 86.?.?.?

Milý texasčížku - jsi vedle. Debilita a dementnost US pedofilománie a pedofilofóbie nemá souvislost s žádnými "týranými a zneužívanými dětičkami" - ty si rač všechny strčit do míst, kde záda pozbývají své slušné jméno, v případě ČR i v případě USA, nějaký aktivisty vylhaný nárůst počtu "trpících dětiček" kdekoliv na světě mne skutečně absolutně nezajímá. P:S: Když jsem kdysi četl Kaplického Kladivo na čarodějnice, zaujala mne scénka: měšťan č.1: kde je inkvisitor? měšťan č.2: Chvála Pánu Bohu již není, na císařský rozkaz byly všechny jeho podvodné procesy zastaveny. Američanům upřímně přeji statečného člověka, který podobně jako to v uvedeném díle udělal J. V. císař Leopold II., konečně všechny ty vaše podvodné procesy s "pedofily" a "sexharašiteli", všechny ty vaše seznamy "pedofilů" a celou tu dementní neamerickou, antiamerickou a anticivilisační atmosféru ukončí. A nám přeji, abychom se v tomhle po vás neopičili a pedofilofobní atmosféru nechali za Atlantikem.

129369

28.02.2007 16:39

Zvířecí holocaust

RE: Od tématu vůbec neutíkám

rickover 86.?.?.?

Tvoje příspěvky mi připomněly jednoho milovníka pejsků a vážné hudby, co současně plánoval vyvraždění celých národů - máte stejný druh myšlení.

129683

28.02.2007 16:53

Psáno před rozsudkem

Vážený popírači holocaustu,

rickover 86.?.?.?

ten kriminál tobě i tobě podobným sedí. Jednou z největších podlostí, co může člověk člověku udělat je lhát. Platí to i pro účelové lhaní a překrucování dějin. Platí to i pro popírání předem naplánované genocidy Židů a Slovanů - my jsme měli přijít po nich, pro Čechy ve střední Evropě není místo, jak ujistil i soukmenovec Heydrich. Platí to i o lhaní, že těch 6 miliónů Židů, které jste prokazatelně zplynovali a vystříleli nikdy neexistovalo. Je fakt, že je hnusné, že se trestá pouze lhaní o údajné neexistenci holocaustu Židů, že se smí veřejně lhát, že nikdy neexistovala genocida Arménů, Vendée, nebo že WTC si odpálili USA sami. Ale důležité je, že alespoň jedna historická lež byla potrestána, třeba časem přijdou na řadu i ty další.

129684

28.02.2007 17:09

Komu patří poslanecký mandát?

RE: Souhlas

rickover 86.?.?.?

Já vidím jeden zásadní problém: pan Paroubek, když se rozhodl neuznat výsledky voleb a půl roku jsme díky jeho mocichtivosti neměli vládu s mandátem od voličů, totiž rád prohlašoval, že s pomocí KSČM a několika přeběhlíků z ODS/Zelených sestaví vládu a aby ho na základě tohoto tvrzení Klaus pověřil sestavením takové vlády. Topolánek ovšem Paroubka přechytračil a udělal to samé, čím Paroubek vyhrožoval, takže Paroubek uklouzl jen na vlastní banánové slupce, kterou chystal ostatním. A tady je onen problém, pokud se chytračilo ze strany ČSSD, nikomu to nevadilo, pokud to samé udělá ODS je oheň na střeše. Uznávám, že mne šokuje česká politická scéna, kde poslanec zvolený za stranu X znenadání po svém zvolení prohlásí, že se stal členem strany Y a že tahle praxe by měla zmizet, jenže ti "zrádci" nevystoupili z ČSSD (byli vyloučeni) a neřekli, že zakládají novou stranu, nebo že přestupují do jiné. Pouze odmítli hlasovat jednotně po linií stranického sekretariátu a pokud je skutečně otrávil Paroubkův styl jen jim za to tleskám - Paroubkova nenažraná mocichtivost a jeho fýrerprincip šokuje i v českých poměrech. A jednotného hlasování jsem si užil za bolševiků - ale i za Paroubka, dodnes vzpomínám na předvolební parní válec KSČM + ČSSD.

129685

10.03.2007 17:15

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

No

rickover 86.?.?.?

dobře, ale je mi to zcela jedno - přesněji řečeno je mi zcela jedno, co si o radaru myslí Rusáci, ti by měli raději vzpomenout na rok 1968 a šoupat nohama. Takže ať si ho u nás Ami klidně postaví, na iránské Shahaby bude fungovat docela obstojně.

130526

10.03.2007 17:38

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

Za vlády Talibanu

rickover 86.?.?.?

(hnutí založené v roce 1994 saudipenězmi a částí pákistánské tajné služby o dva roky později dobyli Kábul a převzali moc)v Afghánistánu zavedli následující úpravy:
Ženy se museli povinně zahalit do burky, nesměly pracovat, řídit auto, chodit do školy a jakkoliv se vzdělávat, nesměly se objevit na veřejnosti bez doprovodu mužského člena rodiny
Pro všechny tj. muže i ženy platilo: zákaz sledovat TV, video, filmy, poslouchat hudbu, mít internet, zákaz tancovat, zákaz hrát šachy a karty, pouštět draky, zákaz alkoholu, pro muže zákaz se holit a být na veřejnosti bez turbanu.
Vzdělání přístupné pouze mužům bylo v celé zemi omezeno na studium Koránu, v zemi se byly zavedeny výkony trestu smrti kamenováním a shazováním z výšky, jinými tresty bylo bičování a usekávání končetin. Mimo běžnou kriminalitu se trest smrti vztahoval na mj. odpadlictví od islámu, homosexualitu a také tzv. "nevěru" (tj. předmanželský, nebo mimomanželský sex) Poté, co na Taliban udeřili USA, celý režim se zhroutil jako domeček z karet, přestože se tehdy Ami prorokovala tvrdá porážka, Afghánci za Taliban zrovna moc nebojovali. By mne zajímalo, u vášnivých českých obhájců Talibanu, PROČ Afgháncům takový režim přejete, znova jim ho vnucujete, to je tak nenávidíte, vám připadá takový režim normální[smích])))chtěli byste něco takového zavést i u nás, že je tak obdivujete? [bliji]

130531

13.03.2007 16:50

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: www.aljazeera.com

rickover 86.?.?.?

"...Tehdy policie našla na ulici opilého a nahého muže. Jeho ruce byly spoutány a v ústech měl gumový míček. I přes opilost, byl muž údajně schopen podat policistům údaje o své totožnosti a postavení..." - mno, mne by spíš napadlo, že velvyslanec, co má spoutané ruce a v hubě míček, prožil něco zcela jiného, než orgie sádlo-máslo a určitě není odvoláván z důvodů sexorientace zvláštního ražení. I když chápu, že levičácké novinky to záměrně presentovaly po svém.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

130722

23.03.2007 19:26

Ekologie je kardinální problém doby

RE: budoucnost

86.?.?.?

Správně činíte soudružko editorko, to by tak hrálo, kdyby nám tady nějaký drzoun tu ničemnou bolševickou, nacistickou a mohamedánskou sběř nazýval pravým jménem [chechtot] [chechtot] [chechtot]

131541

08.04.2007 16:08

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Rusi idú príkladom

rickover 86.?.?.?

Přesně řečeno, jenže tady na téhle stránce je většina přispívatelů přesvědčena, že když terorista provede "revoluční akci" tak se mu ještě zatleská.

132475

09.04.2007 18:14

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Pro pány Sid, Rickover a ostatní

rickover 86.?.?.?

Proč ten dvojí metr EU? Každý chrání svého spojence: Hamás vraždí Židy a to antisemitské EU nijak nevadí a považují za nepřítele číslo 1 USA, což evropským "spojencům" rovněž nijak nevadí, zatímco mudžahedíni vedou boj proti islamofašistickému režimu, což EU, která dělá Ahmadínežádovi - viz poslední akce proti 15 britským námořníkům, nikdo z evropských "spojenců" se Britů nezastal, Američané byli jediní - podržtašku šíleně vadí. [bliji]

132518

09.04.2007 18:28

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

Ator článku záměrně lže:

rickover 86.?.?.?

Pokud ne, chtěl napsat obvyklou propagandistickou slátaninu a žádnou palestinskou učebnici nikdy neviděl. Israel, West Bank a Gaza je na PALESTINSKÝCH mapách označované jako jedno jediné území, "okupované", o existence Israele nikde ani slovo, navíc žádná palestinská vláda nikdy neuznala právo Israele na existenci. O palestinských, dětičkách producírujících se pod vedením dospělých instruktorů v perfektních maskovacích uniformách šitých na míru se samopaly v ruce a střílejícími do cvičných terčů, popř. v TV veřejně recitujících básničky o židovských prasatech a hlásajících, že se chtějí stát sebevražednými útočníky se lze nejlépe dozvědět z palestinských zdrojů. Oni o sobě tohle otevřeně říkají, že mnozí z nás jsou naočkováni rudoprávní nenávistí k Israeli a USA a nechtějí nic vědět, za to Palestinci nemůžou. A dementní Evropská Unie tuhle svinskou propagandu nalévanou palestinským dětem do hlav platí, nechápu proč. [bliji]

132520

Toho jsem si všiml již v 70. a 80.letech - každý terorista, každý letecký pirát, co vraždil na Západě byl "nevinný" a i eventuální doznání bylo "vynucené" a hlavně nesměl být potrestán, protože musely být odstraněny "příčiny" jeho jednání, obvykle chudoba, USA, nezaměstnanost, Israel, imperialismus, apartheid a podobná vědecky dokázaná strašidla. Dneska je to u alkajdistů to samé, doufám, že tomu podařenému "nevinnému" dají pořádný flastr a upřímně mu přeji, aby v krimu uklouzl na umývárce.

133087

28.04.2007 13:41

Jose Padilla a žaloba stavěná na cuketách

RE: Já jen vzpomínám,

rickover 86.?.?.?

Ano, přesně tak. A tady u toho teroristy je to to samé - já si třeba vzpomínám na 70. a 80.leta, podobnost čistě náhodná, ETA, IRA, RAF, Rudé Brigády, Prima Linea, palestinská OOP a podobné spolky vraždily po celé západní Evropě, ale když byl někdo chycen, ten řev o "nevinných"... [bliji] [bliji] [bliji] Je to to samé, akorát s islamistickým, nikoli komunistickým znaménkem: všichni teráči z Guantanáma jsou "nevinní" [bliji] [bliji] [bliji]

134148

28.04.2007 13:44

Dopis anonymního amerického vojáka z Iráku: Oznamujeme jen desetinu svých mrtvých

RE: Bohu žel - to je slovo proti slovu !

rickover 86.?.?.?

Je to alkajdistický propagandistický žvást a výmysl stejně jako "655 000 mrtvých Iráčanů". pro naše komunisty a fašisty je to ovšem "pravda" [chechtot] [chechtot] [chechtot]

134149

03.05.2007 13:45

Byl tvrdý zásah policie v Brně namístě?

Ty dementní nacihuby

rickover 86.?.?.?

z Národního Odporu - není to ten spolek, jehož členové se hlasitě nabízeli Ahmadínežádovi, že za něho půjdou bojovat? Pěkní "vlastenci" [chechtot] [bliji]

134492

právě takoví mudrlanti jako Holbrooke, který ze zášti k vlastní zemi je schopen udělat cokoliv, na jemu podobné si vzpomínám ještě z útlého mládí, z doby vietnamské války. [bliji] P:S: A mír v Bosně? Zakonservoval islamisty a postavil USA do role viníka, namísto západní Evropy, která celou Yugo válku totálně zpackala. [bliji]

134573

04.05.2007 11:32

Rozdělení a krádež

Lživé jsou již první věty příspěvku:

rickover 86.?.?.?

tzv. "Palestinci", přesněji palestinští Arabové na dotyčné území přitáhli v rámci arabského džihádu v 7.stol. n. l. a kulturně, ani geneticky nemají nic společného s jakýmkoliv předešlým obyvatelstvem. Židé se na toto území dostali v letetch cca 1200 až 1300 př.n.l., tedy o dva tisíce let před Araby. Židovský stát zde existoval s přestávkami až do časů Říma, kdy byl jimi jako prefektura Judea anektován, ve 2.stol. n.l. Římané po porážce židovského povstání si vymysleli název Palestinae a území takto přejmenovali, židovské osídlení tu přetrvalo až do 20.stol., vlastníci se měnili (Římané, Byzancie, Chalífát, Turci, křižácká Levanta, Egypt, Turecko). Poslední vlastník - Turecko - o toto území přišel v důsledku prohrané WW1, území se stalo Mandátním územím Společnosti Národů pod svěřeneckou správou GB. Nástupnická organisace SN - OSN po WW2 rozdělila území na státy židovský a arabský, z historického hlediska těmi okradenými byli Židé (West Bank je nedílnou součástí jejich historického území, OSN udělala asi to samé, jako kdyby sudeťákům dali východočeský kraj a odtrhli ho od Čech). Z hlediska Židů šlo v Israeli o obnovení státní samostatnosti, z hlediska Arabů o dárek OSN v podobě dalšího uměle vytvořeného arabského státu. Že si Arabové tohoto nevážili a naopak chtěli a doposud chtějí celý Israel vymazat z mapy světa je jen jejich problém. Pokud by "Palestinci" byli normální národ, jejich stát by existoval již více jak 50 let, stejně jako Israel.

134574

06.05.2007 17:11

1. máj v Brně - popření demokratických principů

RE: Zda se mi to nebo tady nackove prskaj??:))

rickover 86.?.?.?

Ale má pravdu, to víš, že si pamatuji na různé komentáře, jak je to dobře, že to těm "feťákům" nandali[smích])). A navíc Národní Odpor vyplodil aktivisty, co veřejně žádali, aby mohli jít bojovat za Ahmadínežáda - takže nikoliv vlastenci, ale vlastizrádci. Takže si postěžuj, jak jsi pronásledovaný, dobře ti tak a celý ten vlastizrádný hnůj zvaný Národní Odpor klidně ať třeba postřílí.

134757

06.05.2007 19:29

1. máj v Brně - popření demokratických principů

RE: Zda se mi to nebo tady nackove prskaj??:))

rickover 86.?.?.?

Každý Čech, který je ochoten bojovat v řadách islámu proti komukoliv je VLASTIZRÁDCE. Islám jinověrce buď vyvražďuje nebo je vyvraždí po předchozím zotročení, Čech, který bojuje v řadách islámu, připravuje genocidu českého národa, po vzoru např. arménské genocidy. A za takovouto vlastizradu patří jen kulka u nejbližší zdi.

134766

06.05.2007 19:41

Rozdělení a krádež

RE: Dukaz zidovstvi pro nastavajiciho manzela se nepovedl.

rickover 86.?.?.?

Před cca 1000 lety vymřelí Chazaři, (smazáno - bez osobních urážek, prosím-pozn.editor), neměli nic společného ani s Židy, ani s Mongoly a Tatary. A dokonce ani nesužovali Evropu, Chazarská Říše udržela své území (dolní tok Volhy a Donu, svahy Kavkazu) proti náporu arabských džihádistů a zabránila tak těmto hordám proniknout do Evropy přes Velkou Step. Takže Chazarům bychom měli být vděčni za jejich statečný boj, český národ by bez jejich boje možná vůbec nevznikl. A mohamedáni nezapomínají na dávné bojovné káfiry, nedivím se jejich nenávisti, divím se jen lžím českých nacistů, co se paktují s mohamedány, odvěkými nepřáteli evropské civilisace, čeští vojáci od Moháče, Vídně i Zenty se musí v hrobech obracet. Jste mi to pěkní "vlastenci" - vlastizrádný humus, hnůj a hnus. [bliji] [bliji] [bliji]

134767

08.05.2007 13:23

1. máj v Brně - popření demokratických principů

RE: Zda se mi to nebo tady nackove prskaj??:))

rickover 86.?.?.?

Talmud nic takového neobsahuje. Zato Korán přikazuje mohamedánům vyhubit VŠECHNY nevěřící. Nejprve si přečti víc, než pouze Protokoly Siónských mudrců a pak poučuj. A Kristem se neoháněj už vůbec. A vztahy mezi křesťany a mohamedány[smích])) Myslíš, že jsme zapomněli na desítky miliónů našich bratří a sester vyvražděných a zotročených ve jménu Alláha v severní a východní Africe, v Sýrií, Anatolií, Mesopotámií, Iberií, na Balkáně, v Rusku, Persií, Indií, na naše dávná zničená města, vesnice a domy, na spálené svaté spisy a zhanobené posvátné chrámy a hroby? Nezapomněli jsme na minulost a nezapomínáme ani na arménskou, biaferskou, východotimorskou a súdánskou genocidu křesťanů ze strany mohamedánů a sledujeme i současný alkajdistický a baasistický teror vůči našim assyrským bratřím a sestrám v Iráku. Podobně jako na mohamedánský genocidní teror a vyhlazování nezapomněli naši přátelé a spojenci zoroastriánci, buddhisté, hinduisté a Židé. P:S: A ani jsme nezapomněli na teror vůči Svaté Církvi ze strany svobodných zednářů, bolševiků a nacistů, stejně jako Židé nezapomněli na Voltairův antisemitismus, Dreyfusse, pogromy, holocaust a stalinský rudý teror, abych ve výčtu těch, co Židy i nás pomlouvali, uráželi a vraždili a činí tak doposud, kvůli mohamedánům neopomněl i atheisty, zejména ty bolševické a nacistické, co si s mohamedány tak podivně a náramně dobře přizvukují. Takže Židy nás nestraš, ti na rozdíl od výše zmíněných křesťanům, ani ostatním Čechům neubližovali a neubližují.

134880

08.05.2007 13:49

Prosím, Bože, včely ne

RE: Hynou, protože jsou to ruské včely.

rickover 86.?.?.?

Možnost tiché biologické války bych zcela nevylučoval[smích] Zejména proto, že např. politika EU zaměřená na dlouhodobé snižování stavu naší domorodé populace a dovozu mohamedánských přistěhovalců je klasickou tichou a nenápadnou genocidou, spojenou s tichým a nenápadným nahrazením původní populace jinou, tedy v podstatě jde o regulérní tichou biologickou válkou, kterou proti domorodé Evropě vedou vrcholné evropské struktury marxistického typu. Takže když vyhlazují nás, proč ne včely, jejich masový úhyn bude mít těžký dopad na naši výživu a tím pádem i na nás. Záleží samozřejmě v kterých zemích to je, aby si člověk tipnul, odkud vítr vane: pokud tedy příspěvek není poplach, ale pravdivý, pak zasažené oblasti USA, Kanada, Brazílie, Evropa a Tchajwan eventuální možnou bioválkou proti včelám by odpovídaly, že za tím je Brusel, Moskva nebo Mekka. P:S: Putin ale nemusí o věci vědět, Rusko je veliké a bolševiky prolezlé.

134882

08.05.2007 14:20

„Nová generácia ruských atómových zbraní by Európu ohrozovala“

RE: Kde je logika?

rickover 86.?.?.?

"...A hlavně nevim, koho napadla taková kravina, že Irán či někdo jinej vyrobí zepar (třeba 5) raket a ty odpálí na USA či Evropu!
Myslíte, že jsou iránci idioti? Na to nepotřebujem odvetný uder USA ani NATO, na to by stačil jaderný úder Francie, aby jim z Iranu nic nezbylo!!!..."
[chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jako vtip to ujde, ale Irán má, milý pane, ve své ústavě povinnost rozšířit islám do celého světa, jejich Revoluční Gardy to mají ve své přísaze a vedení iránského státu to ani neskrývá. Proč si asi vyvíjejí jaderné zbraně, k čemu asi potřebují vyvíjené Shahab 4 s plánovaným doletem 3 500 až 4 000 km, proč tolik poplachu a lží okolo plánované protiraketové základny ve střední Evropě, která zcela zjevně může udělat z iránských Shahabů šrot, zato ale nemůže Rusy ničím ohrozit, pokud si tedy Putin opravdu nenaplánoval rozdělit se s ajatolláhy o Evropu, jim západní, nás zpět pod ruskou nadvládu - zájem Rusů, aby Evropa neměla ochranu před iránskými Shahaby je podezřelý, obzvláště, když si antirakety urychleně pořizují i Indové a Israelci (oba vlastní) a Turci (dovoz). Pokud jde o vaši poznámečku směrem k Francií - co myslíte, že se stane, když iránské Shahaby 4 dopadnou na některý z následujících cílů: Praha, Bratislava, Varšava, Budapešť, Kijev, Bukurešť, Sofia, Minsk, Wilno, Riga, Tallin a Vídeň. Napovím vám - ze strany Francie se nestane absolutně nic. Všichni měli možnost pozorovat, jak si tento stát vykládá plnění spojeneckých závazků, všichni, nejen dříve Beneš a nyní Bush, Putin, nebo Ahmadínežád, proto neuvažujte ani omylem, že by naši francouzští "spojenci" provedli po zničení Prahy odvetný úder na Irán, nebo kohokoliv jiného. Jediný stát, který by se nás v takovém případě zastal by byly USA: samozřejmě, pokud by ustály zuřivý řev EU, GB, F, NATa, Ruska, Číny - a přirozeně i našich komunistů - že "nevyprovokovaným útokem na nevinný Irán a drzým vměšováním se do bezvýznamného konfliktu mezi Českem a Iránem, který je přece nemusí vůbec zajímat, ohrožují USáčtí barbarští imperialisté světový mír."

134884

08.05.2007 14:27

Rozdělení a krádež

RE: Dukaz zidovstvi pro nastavajiciho manzela se nepovedl.

86.?.?.?

Moderní židé jsou přímí potomci starozáákonních Mojžíšových Izraelitů, nemuseli se proto "líhnout", pane antisemito[smích])

134885

11.05.2007 15:55

Britský voják odhaluje hrůzy války ve „strašné“ Basře

To bude "bývalý voják"

rickover 86.?.?.?

asi jako je Paroubek demokrat. Sice nebyl ani v army ani v Basře, ale krásně o tom umí vyprávět tu "pravdu". [chechtot] [chechtot] [chechtot]

135171

11.05.2007 16:13

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: Chtějí nás vykynožit

rickover 86.?.?.?

Ano "...tichá a plíživá genocida bílé rasy..." [chechtot] Vzpomněl jsem si na jistého pana HAVLA, nikoli expresidenta, ale aktivistu zeleného hnutí a za ochranu zvířat, shoda jmen je náhodná: rodilý Čech bílý jak zákon káže a pan inženýr mne vysvětloval, jak bílá rasa škodí světu a proto je třeba ji vyhladit, po mém upozornění na barvu jeho kůže a na jeho národnost mne ubezpečil, že se nemusím bát, že české území zůstane neosídleno, že tady budou bydlet Číňané a černoši, toto vše mi sděloval ve stavu střízlivém a zjevně při plném duševním zdraví. Takže oni se s tím v soukromém rozhovoru s tím koho si (mylně) vytypují ani netají. Všechny ty zednářské lóže, co navenek vystupují jako obhájci práv žen, dětí, zvířat, homosexuálů, mohamedánů atd., všechny ty aktivistické levičácké, nacistické a promohamedánské spolky mají za cíl nás tiše a nenápadně vyhladit, ač je to naše vlastní krev. A ještě jednoho si všimněte, všichni tihle lidé nenávidí USA, papeže a Israel, tuší v nich soupeře, který by jejich plán mohl zvrátit. No uvidíme, třeba se bílá rasa vzchopí a návratem ke křesťanství a jeho hodnotám jim udělá čáru přes rozpočet.

135175

11.05.2007 16:18

Otevřený dopis starostovi Městské části Praha Klánovice Ing. Ladislavu Hrabalovi

RE: Nohu z plynu pane Vrbo

rickover 86.?.?.?

Milý pane: Demokracie MUSÍ mít pojistná ventil před Hitlery, Leniny a Ahmadínežády...a také před jejich přičinlivými podržtaškami ze spolků typu AFA. Jinak její existence postrádá smysl.

135177

11.05.2007 16:31

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

Ano samozřejmě:

rickover 86.?.?.?

Určitě se k vám soudruzi aktivisté přidám. Ale až poté, co mi vysvělíte k čemu potřebuje Irán vyvíjené rakety Shahab 4 s plánovaným doletem 3500 až 4000 km a jaderné zbraně, proč pan Ahmadínežád svým stoupencům oznámil cca před 6 měsíci začátek jaderné války vedoucí k vítězství islámu na celém světě do dvou let a čím se má moje vlast bránit, až po ukončení vývoje potřebné technologie Irán udeří a Rusko vznese své požadavky vůči Evropě a Evropská Unie zase vznese své požadavky vůči obyvatelstvu EU. A vzhledem k tomu, že nehodlám žít ani pod komunisty ani pod mohamedány a na rozdíl od vás nejsem vlastizrádce, proč bych tady nesměl mít radar a v Polsku antirakety, které chystanou operaci Ruska a Chalífátu proti Evropě - včetně přičinlivých bruselských podržtašek - překazí.

135179

11.05.2007 16:37

Bývalý irácký kolaborant odhalil, jak Američané vyvolávají sektářské násilí v Iráku

RE: Informační hodnota článku je nula

rickover 86.?.?.?

Přesně tak - a navíc propagandisté blábolí nesmysly, když si myslí, že v zájmu USA je v Iráku vyvolat nepokoje, které celou akci proti Hussajnovi znevěrohodní. Násilí v Iráku objektivně nahrává cílům Bruselu, Moskvy a Mekky, nikoliv Washingtonu.

135180

13.05.2007 13:39

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Ano samozřejmě:

rickover 86.?.?.?

Právě do doby, než si Irán obstará potřebné jaderné zbraně tady lidé, dbající o bezpečnost Čechů chtějí postavit radar a v Polsku antiraketovou základnu - obojí je totiž potřeba stavět hned, v okamžiku, kdy nepřítel již má jaderné rakety připravené k odpalu je pozdě. Irán zcela veřejně (viz Chomejního projev v Quomm 1980) vyhlásil, že jeho cílem je nastolit islám na celém světě, mají to v ústavě i v přísaze Revolučních Gard, není důvod jim nevěřit, ať si myslím o Ahmadínežádovi co chci, varují nás předem, slovem i písmem.
Pokud nevidíš, co Irán dělá v Iráku, Libanonu, Gaze, Somálsku, protři si zrak - a ani v iránsko-irácké válce není zcela jasný viník: Hussajnův Irák sice vypálil první výstřely, ale celé měsíce předtím se z Teheránu valila lavina válečných výhružek na adresu Iráku i ostatních arabských zemí Zálivu, takže není vyloučeno, že shromážděné Revoluční Gardy pouze předběhl (tady pravda nikdy nevyjde najevo, podobně jako v otázce zda 22 .6 .1941 opravdu Hitker zaútočil opravdu nečekaně, nebo zda Stalina přechytračil a předběhl, jak tvrdí Suvorov)
A co se týče Israele, vždy začali válčit, až když byli napadeni, pokud Arabové nechají tuto zemí na pokoji, bude na Blízkém Východě mír, pokud ne bude válka, Židé se nenechají vyvražďovat jako ovce, mají zkušenosti z WW2 i z pogromů v Rusku a ve Francií koncem 19.století. A že mají zájem na míru i mnohokrát prokázali viz mírová smlouva s Egyptem a Jordánskem + jejich jednostranné stažení z jižního Libanonu, West Banku a Gazy + Palestinci nedodržená dohoda z Osla.
P:S: Víš v čem je největší problém? Že dobu od 70.let osobně pamatuji, takže se nenechám lacino obelhat[smích]))

135276

13.05.2007 13:53

Polemika o transhumanismu

:)))))

rickover 86.?.?.?

"...Nejsme ale v současnosti za pomoci moderního zemědělství, medicíny a technologie obecně nadlidmi v porovnání s takovým neolitickým lovcem-sběračem? Minimálně se dožíváme dvojnásobného věku. Ztratili jsme proto něco z citu nebo lásky?..."
Tohle mne opravdo dostalo[smích])))
a) v neolitu existovali i pastevecké a zemědělské kultury, lov a sběr byl projevem primitivismu.
b) dožíváme se V PRUMĚRU dvojnásobného věku
c) ano, hochu, ztratili jsme téměř veškerý cit a lásku, jsme si nevěrní, rozbíjíme dětem rodinu, nejsme ochotni postarat se o své rodič, děti jsme prohlásili za "shluky buněk" a vraždíme je ještě v lůně jejich matek a staré a nemocné spoluobčanu zase vraždíme v programech euthanasie, vymysleli jsme si gilotiny, genocidy, revoluce, komunismus, fašismus, svobodné zednářství a islám.
Tohle a spoustu dalších věcí neolitický lovec-sběrač neznal.

135279

13.05.2007 19:46

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Ano samozřejmě:

rickover 86.?.?.?

V roce 1948 byl Israel napaden okamžitě po vyhlášení nezávislosti Egyptem, Jordánskem, Libanopnem, Sýrií, Irákem a Saudi - docela slušná koalice.
V roce 1956 vyhlásil Egypt blokádu Tiránské úžiny - blokáda je válečný akt, následovala válka (do ní se ovšem zamíchali GB a F kvůli znárodněnému=ukradenému Suezskému průplavu.
V roce 1967 následovala rovněž blokáda Tiránské úžiny a poté válka Israele s Egyptem, Irákem, Sýrií a Jordánskem.
V roce 1973 válka po útoku Sýrie a Egypta.
V roce 1982 po mnoha letech otřelování Israele válka s Arafátovými hordami okupujícími Libanon.
A nedávno po mnohaletém ostřelování Israele válka s Hisbulláhem okupujícím Libanon.
Ani v jednom jediném případě NEBYL Israel útočník. Takže máš smůlu.
Nebezpečím pro dnešní Židy není Israel, ale davy mohamedánských šílenců snažících se 60 let vyhladit Židy z mapy světa, v jistém smyslu se dá i řící, že spousta mohamedánů jsou obětmi pletichaření svých vlastních vlád. Desetitisíce Jordánců, Libanonců, Kuvajťanů a Iráčanů povražděných palestinskými hordami ze svých pokrevních bratří zrovna radost neměly. V Israeli žije 1 milión Arabů, co mají plnoprávné občanství z výjimkou povinné vojenské služby, jejich životní úroveňa stupeň demokracie jim Arabové v ostatních státech jen závidí.
6 milónů Židů zavražděných nacisty ti připadá málo, "žádné nebezpečí", no jo smůla[smích])), velkolepý plán vyhladit všechny Židy se neukutečnil, konečné řešení židovské otázky nevyšlo. A ke konečnému řešení české otázky ani nedošlo[smích]))ač Čech podle Hitlera nemá ve třední Evropě co pohledávat, jsme tu. A Židé také.

135292

14.05.2007 11:03

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslně

Soudruh senátor

rickover 86.?.?.?

na sebe upozornil již dvakrát, poprvé, když zradil své bojové kamarády z vietnamské války, podruhé když neunesl tíhu volební porážky a pokusil se "vyhrát" pomocí volebního podvodu. Takže úvahami tohoto muže není třeba se zvlášť zabývat.

135334

14.05.2007 11:08

Gruzínský prezident na Petříně

Pokud

rickover 86.?.?.?

president svrchovaného státu, jakým bezpochyby Gruzie je, pobývá v cizí zemi, náleží mu ochrana bez ohledu na to, zda jde o pobyt soukromý, nebo oficiální. A na snaze Gruzie dostat se do NATO v podstatě není nic divného, chtějí si pojistit nezávislost proti rozpínavému ruskému impériu. A na spojeneckých gestech České Republiky vůči Gruzií také není nic nenormálního, ukazuje to jen, že na rozdíl od "spojenců" typu Francie,Německa, Španělska a Itálie se dokážeme chovat.

135335

15.05.2007 16:34

Gruzínský prezident na Petříně

RE: Ad ricover

rickover 86.?.?.?

Na pobožnosti mi bylo dobře, děkuji za optání, leč my katolíci nemáme ani synagógy, ani rabíny, u nás se říká kostel a farář.

135391

15.05.2007 16:45

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Ano samozřejmě:

rickover 86.?.?.?

Pouč mne, prosím, nevzdělaného a hloupého, kdy Israel - ministát o velikosti cca půlky Moravy - na někoho zaútočil, kdy někomu vyhrožoval smazáním z mapy světa, kdy a komu vyhrožoval jadernými zbraněmi a pokud možno použij jiný zdroj, než komunistickou propagandu z let před 1989, kterou jako starší člověk, co pamatuje 70.léta znám zpaměti. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

135393

15.05.2007 16:54

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

RE: vzkriesenie dedičného hriechu?

rickover 86.?.?.?

Francouzští zednáři z konce 18.století, co se rozhodli vyhladit evropskou židokřesťanskou civilisaci a jejich pokračovatelé v podobě nacionalistů, bolševiků a fašistů ona semena zaseli. A Německo nechť poděkuje za bezpodmínečnou kapitulaci 8.5.1945 a její následky Hitlerovi a všem kdo ho tehdy i dnes podporují. A těm, kdo by ho chtěli oživit i třeba pomocí výmyslů typu tohoto "právního sporu" anebo spíše připravovanou islamisací Evropy, v čemž se Německo spolu s Francií velice silně angažuje. Takže až meč islámského džihádu dopadne na Němce, budou mít zas jen to, co sami chtěli a co sami sobě připravují, viz eurabie...

135394

18.05.2007 17:34

Co sděluje Sarkozy?

RE: satansky pozdrav, ne

rickover 86.?.?.?

Mimo jste i Vy[smích])) Svobodní zednáři sice nemají nic společného ze Židy, to je pravda, ale je to extrémně protikřesťanský mezinárodní spolek s cílem vyhladit křesťanství (a i Židy jako předchůdce křesťanů) z mapy světa. Nemají a neměli nikdy nic společného s žádnými "ochrankami prchajících templářských rytířů", ani "staviteli chrámů" apod. Mezi jejich nejznámější akce patří Velká Francouzská Revoluce, ale angažovali se i před ní (zrušení jezuitského řády - opory Církve)a také poté (mexická "revoluce", Velká Říjnová Socialistická Revoluce). Vedle praktického života jsou i literárně činní - nejznámějšími jejich díly jsou Protokoly mudrců Siónských a Tajné dějiny jezuitů. Jsou organisovaní ve stylu tajné služby, vyhledávají členy pouze z významných členů společnosti (politici, generálové, mediální a finanční magnáti, vysocí duchovní) sami si vytipují a nabídnou členství, přihlásit se k nim nelze. Za vyzrazení důvěrných informací trestají provinilce smrtí (někdy dávají zabitému do kapsy kus cihly jako symbol). Původně se jednalo o protestanty, katolíky bylo zakázáno přijímat a přísahalo se na zničení katolické Církve, později bylo možno přijímat i katolíky (díky tomu pronikli do hierarchie), ale o náboženství u nich nejde, formálně jsou neutrální, špičky svobodných zednářů jsou ale podezírány ze satanismu, včetně praktikování krvavých lidských obětí - jednoznačné důkazy pro toto však chybí.

135628

25.05.2007 11:31

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

Ano samozřejmě, jednalo se o

rickover 86.?.?.?

antisemitský útok - pouze zapomněli na jedny ze tří antisemitů, na komunisty. Synagógu podpálil buď komunista, nebo nácek, nebo mohamedán, mimochodem tohle trio se podepisuje také na hanobení našich kostelů, Židé nejsou jediní, koho urážejí, pomlouvají a hanobí posvátné chrámy. P:S: V Iráku se několikrát stalo, že alkajdisté odpálili i mešitu, důvodem je, že část sunnitských mohamedánů považuje šiity za kacíře, ale běžné to není.

136142

26.05.2007 15:38

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

RE: Ano samozřejmě, jednalo se o

ri 86.?.?.?

Zajímavé, nevšiml jsem si, že by SSSR a státy Varšavské Smlouvy byli na straně Israele, pokud vím lezli do zadku Arabům[smích]) A dnešní komunisté jsou také jedna ruka s mohamedány a neustále napadají Israel[smích]) Takže s těmi vašimi židy je to jen pohádka pro Neználky[smích]).

136198

29.05.2007 12:31

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Jsem pro radar

rickover 86.?.?.?

1) Území ČR bude ochráněno před iránskými raketojadernými údery - za předpokladu, že v Polsku budou antirakety, samozřejmě.

2) Význam ČR v rámci Evropy a NATO nesmírně vzroste, neboť zařízení zabezpečí ochranu před iránskými Shahaby i celé Evropě - za výše uvedeného předpokladu.

3) Rusku bude existence tohoto zařízení připomínat, že ČR již opravdu není a nebude v ruské sféře vlivu

4) Dlouhodobě se stabilisuje demokracie v ČR - ve státech, kde jsou vojenské základny USA zpravidla nedochází ke komunistickým převratům.

5) Zvýší se bezpečnost ČR před napadením jinými státy - dotyčné země budou VŽDY muset uvažovat, co v takovém případě udělá USA, nyní jsme sice členy NATO, stejně jako USA, ale "spojenci" typu Francie, Německa, Španělska a Itálie se dost odkopali, proto je třeba radar i spešl dvoustranná smlouva s USA, po vzoru Poláků - netýká se teheránských fanatiků, ti chtějí rozpoutat jadernou válku i za cenu možného zničení jejich vlastní země.

6) Kladným rozhodnutím ČR dokáže Bruselu, Moskvě, OSN i mohamedánům, že musí počítat s tím, že naše země má vlastní nezávislou zahraniční politiku, že jsme samostatný stát a ne poslušná loutka bruselských multikultůr a nejrůznějších nátlakových lobby.

7) Vzhledem k tomu, kdo je "proti radaru" - viz článek prokáže vláda ČR obyvatelstvu ČR, že není prodlouženou rukou KSČ, že názor komunistů je nezajímá, že je nezajímají ani ruské výhružky, že skutečně myslí na naši bezpečnost a z hlediska bezpečnosti, že dokáží uvažovat i o tom, co by mohlo nastat za pět let - tím se zvýší i důvěra občanů ČR v demokratický systém.

136343

29.05.2007 12:45

Horší než si kdo umí představit

Ano,

rickover 86.?.?.?

ten pán vidí, co vidět chce, budiž: 1) má na to právo, 2)chápu, Hussajn byl miláček evropské levice, byť hrál vlastní hru a z evropských užitečných idiotů měl leda srandu - a přirozeně i profit, ze kterého ostatně těží baasisté a alkkajdisté v Iráku dodnes.
Ze svých mladých let mám ale zkušenost, že pokud opravdu člověk chce mít přehled, co se kde doopravdy děje, musí se seznámit i se stanoviskem druhé strany, proto jsem nejen pravidelně četl Rudé Práva, ale také poslouchal Hlas Ameriky a vlastní názor jsem si dělal až po delší době.
Takže: http://www.eurabia.cz/ShowArticle.aspx?ArtId=939
Autor není Angličen, pochází z Blízkého Východu.
Jen zkouška pro většinu zdejších. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

136344

07.06.2007 12:17

SME zavádzajúco informuje o terorizme

To si pamatuji ještě z doby bolševismu:

rickover 86.?.?.?

každý chycený terorista byl vždycky "nevinný" [chechtot] [chechtot] [chechtot] Doufám, že toho "Mustafu" co nejdříve vydají do Alžírska, snad ho dokáží potrestat alespoň tam, když se západní Evropa jako obvykle vzpěčuje.

137109

07.06.2007 12:37

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

Vaše úvaha nedoceňuje

rickover 86.?.?.?

to podstatné, důvod proč to všechno vzniklo: Dnešní Putinovo Rusko opakuje Brežněvovu politiku, co si pamatuji ze 70. let - destabilisace Západu prostřednictvím intensivního vyzbrojování protizápadních států v "rozvojovém světě", dnešní Rusko vyzbrojuje Sýrií a Irán nejmodernějšími zbraňovými systémy, a to i na úkor vlastní armády a otevřeně kalkuluje s iránským raketojaderným útokem na Evropu. Takže umístění protiraketové obrany Evropy v Rusku v rámci "důvěry" by bylo sice krokem politicky hezkým, ale protiraketová obrana Evropy pod kontrolou Ruska by byla zcela nefunkční, iránské Shahaby by v takovém případě dopadaly na evropská velkoměsta zcela bezpečně. Pokud jde o strašák ruského preventivního útoku, jestliže bude systém protiraketové obrany Evropy v rukou USA, jednalo by se v takovém případě o přímé napadení USA a Rusko ví, že v takovém případě by USA odpověděly a z Ruska (a ovšem i z celé planety) by zbyla radioaktivní poušť, takže jen strašák, Rusko chce přežít, v tom se liší od postoje mohamedánů. Mohu ovšem doporučit Rusku, aby tedy v rámci budování té "důvěry" zastavilo dodávky svých nejmodernějších zbraní do "darebáckýh států" a spolu s USA provedlo jaderné a raketové odzbrojení Ahmadínežádova a Asádova režimu, pak by opravdu radar + antirakety v Evropě potřeba nebyly. Ale to se ruským imperialistům pochopitelně chtít nebude. [chechtot] Co se týče Severní Koreji jejich terčem je Japonsko a Jižní Korea, Evropa může pustit KLDR z hlavy, USA a Dálný Východ ovšem nikoli, ale od toho je USA protiraketový systém na Aljašce..

137112

09.06.2007 13:16

Venezuela bez černobílých brýlí

RE: No jo

rickover 86.?.?.?

Americké TV stanice i média štvou proti Bushovi denodenně, aniž bych kdy slyšel, že kterákoliv médium má s vládou potíže. V zájmu pravdy dodávám, že přesně stejně jako proti Bushovi štvaly US média proti Johnsonovi, Nixonovi a Reaganovi, byly to i ty samé "argumenty", stejná slova, jenom jméno presidenta se měnilo. Zato tahle venezuelská TV nijak neštvala proti soudruhovi Chavézovi, pouze si dovolila namísto záběrů 24 hodin denně Chavézových rudých hord pouštět dětské pohádky a telenovely, tohle se ovšem v zemi socialismu neodpouští, naše normalisační TV, kterou dobře pamatuji, také musela denodenně otravovat diváky bolševickou propagandou a obrázky vzájemně se olizujících soudruhů, co si tak rádi tleskali sami sobě.

137248

09.06.2007 13:34

Poláci a Rumuni potvrdili existenci tajných věznic CIA na svém území

RE: Problém je,

rickover 86.?.?.?

Vlády Polska a Rumunska Martyho "zprávu" jednoznačně odmítly, patrně mají, milý pane, lepší informace, než tenhle podplacený ideový spolupracovník alkajdistických teroristů. Na druhé straně lze ale k Martyho "zprávě" dodat asi toto: Pokud měla, nebo i má CIA opravdu věznice pro alkajdistické teroristy, ať si je klidně má a ať si tam s těmi teráči dělají, co chtějí, jejich práce, na rozdíl od "práce" soudruha Martyho a jemu podobných, chrání i bezpečnost mojí a mé rodiny. Pokud vás zaráží moje příkrost vůči teráčům, nedivte se, pamatuji dobře 70. a 80.léta, kdy v té době převážně marxističtí teroristé řádili v západní Evropě, ve Střední a Jižní Americe, Africe i Asií, pamatuji si ty nesčetné davy postřílených, nebo výbuchem roztrhaných lidí, na unesená letadla, na zavražděná rukojmí, na propagandu Rudého Práva, co tyhle odporné, sprosté a zbabělé teroristické vrahy žen a dětí označovalo za "partyzány", "povstalce", "vlastence", "nevinné" apod., pamatuji na zbabělost tehdejší západní Evropy, co se bála teroristy i zatýkat, natož trestat. Takže svůj názor na teroristy jsem si udělal a dnes se jich zastávat také nebudu. Pokud jim CIA "ubližuje", tleskám jim za to, konečně je na světě někdo, kdo se teráčů nebojí. Smrt a zkázu všem teroristům, marxistickým i mohamedánským.

137249

19.06.2007 14:40

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

Hamás se nechal zvolit do vlády

rickover 86.?.?.?

a pak jeho státy EU, Iránem, Ruskem a Sýrií zřízená, financovaná a perfektně vycvičena a po zuby vyzbrojená soukromá armáda tvrdě zašlápla a vyvraždila v Gaze své politické partnery od Fatáhů. To vypadá jen zdánlivě nelogicky, ale je to jen aplikace staré marxistické poučky o přerůstání buržoasní revoluce v socialistickou, bolševikům se také doporučovalo naoko spolupracovat s vybranými proti zavrženým a ve vhodné chvíli své partnery zašlápnout, u nás tohle provedli v roce 1948, v Iránu se tohle pokusili provést v letech 1978 až 1980, jenže islamofašista Chomejní byl rychlejší, své podařené "spojence" předběhl a zašlápnul sám - moc jsem se tehdy upřímně radoval a bavil nad plačtivými a marnými protesty Moskvy kvůli v Teheránu věšeným soudruhům, co se před popravou veřejně "doznávali" ke spolupráci s KGB [chechtot] [chechtot] [chechtot] - dostali po zásluze, nikoho z nich nebyla žádná škoda, leč jejich vrazi představovali přesně ten samý odpad lidské společnosti.

Fatáh i Hamás jsou profesionální zločinci a teroristé jedni i druzí, Fatáh byla přesně ta státy Varšavské Smlouvy v čele se SSSR zřízená, financovaná, perfektně vycvičená a po zuby vyzbrojená soukromá armáda, která pod vedením nositele Nobelovy ceny míru Jásira Arafáta na přelomu 60. a 70.let surově vraždila v Jordánsku místní občany, pokusila se Jordánsko vojensky obsadit a udělat si z něj Fatahstán, byl to ten samý Fatáh, který posléze v 70. letech zaútočil na Libanon, způsobil smrt desetisíců Libanonců a zničil jim celý stát, byl to ten samý Fatáh, který v 60. až 80.letech unášel US a západoevropská letadla, jak na běžícím pásu, vraždil cestující i členy posádkek a ten samý Fatáh, co se celému světu skvěle předvedl zbabělým vyvražděním israelských sportovců na OH v Mnichově 1972. Že je nyní v Gaze jejich kolegové z Hamásu vraždí, je pro ně určitě nemilé, ale je to svým způsobem historická spravedlnost, vykonává ji Hamás, spolek co neumí a nikdy neuměl nic jiného, než vraždit israelské civilisty na autobusových zastávkách, v restauracích a dětských diskotékách, spolek, co je to samé, co Fatáh.

Pro palestinské Araby v Gaze + West Bank, i pro ostatní lidi na celém Blízkém Východě by bylo nejlepší, kdyby se Hamás i Fatáh vzájemně mezi sebou vyvraždili do posledního, pak by snad mohl být podepsán mír mezi Israelci a jimi - stát, vlajku, presidenta, parlament, vládu, ozbrojené síly, území i mezinárodní uznání Arabové v Gaze i na West Banku mají, postačí jen uznat Israel, jedna jediná podmínka míru - pokud by to udělali před cca 60 lety, mohl celý region celou tu dobu žít v míru.

137833

20.06.2007 12:31

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: Hamás se nechal zvolit do vlády

rickover 86.?.?.?

Hluboký omyl,pane, nejsem Žid, jsem katolík a árijský Čech, dokonce i jako árijec vypadám[smích]))) Narodil jsem se, pravda, v Československu v době, kdy jako bolševický stát podporoval palestinské teroristy nositele Nobelovy ceny míru Jásira Arafáta, ovšem surové vrahy libanonských, ordánských a israelských žen a dětí, entitu zbabělých leteckých pirátů zvaných "Palestinci" jsem osobně z hlediska vyššího principu mravního nepodporoval ani tehdy, byl jsem vždy na straně jejich nesčetných obětí. A tak tomu je i zůstane.

137895

20.06.2007 12:53

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

Omyl, pane Lhoťane:

rickover 86.?.?.?

Do roku 1989 tehdejší Československá soialistická republika neprováděla na Blízkém Východě vyváženou politiku, prováděla radikálně antisemitskou a antiamerickou, zaměřenou na vývoz komunismu do regionu. Podporovala, financovala i vyzbrojovala (nejen) blízkovýchodní teroristy, zejména Arafátův Fatáh i diktátorské režimy, které tam instalovala KGB (Násir, Bumedien, Asád, Kaddáfí, Kásim-Árif-abú Bakr-Hussajn, Chomejní, Daúd-Tarakí-Amín-Karmal-Nadžíbulláh). Chápu, že byli lidé, kterým se to líbilo, ať již se shlédli v marxismu, anebo šli svoji vlastní cestou a byli vděčni (a hlavně měli srandu) z užitečných československých idiotů.
Naopak, teprve po roce 1989 jsme začali dělat vyváženou politiku, konečně jsme uznali i Israel, konečně bylo možno slyšet i druhou stranu a konečně mohli mluvit i ti - viz já - kterým se vývoz komunismu a podpora teroristů a diktátorů (nejen) na Blízkém Východě nelíbila a považovali ji za ohrožení zájmů i dobré pověsti své vlasti.
A islám, resp. "islamofašismus"? O jeho pověst se zasloužili iránští ajatolláhové, Taliban, Dárfúr, Biafra, jižní Súdán, Thajsko, Filipíny, Londýn, Paříž, Madrid, Bombaj, Bali, Hamás, Hisbulláh a van Gogh, nikoli západní politici, nikoli Topolánek.
A Gaza - ať si tam mezi sebou dělají co chtějí, jako Čecha mne to nezajímá a jako křesťana mne zajímá osud 2 000 tamních křesťanů, kterým Hamás vyhrožuje likvidací. (Snad se jim zadaří včas utéci do bezpečí do Israele, nebo do Jižní Ameriky, kam utíkají mohamedány vyhánění blízkovýchodní křesťané.)

137896

25.06.2007 12:27

Krize v Gaze - made in Izrael

Dotaz pro autora článku:

rickover 86.?.?.?

Já jsem Čech a křesťan. Mohl by jste mi, prosím, vyjmenovat nějaký logický důvod proč bych měl podporovat nějaký Hamás, nějaké Palestince, nějaké mohamedány?

138368

27.06.2007 17:43

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

Já pamatuji

rickover 86.?.?.?

dobu, kdy ruská ekonomika byla druhá největší na světě a řešili jsme v počtech na ZŠ, kdy bude první, podle mojí početnice se tak mělo stát v roce 1972 [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Takže bych Putinovým plánům až tolik nevěřil, stejně jako za komunistů i nyní je to založeno na předpokladu, že "správné" státy porostou a "nesprávné" budou upadat. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jinak ale časem skutečně dojde ke změně poměrů Čína a Indie posílí ve starých průmyslových odvětvích (ocel, energetika, cement, šaty, boty), Evropa půjde do pekel a USA zůstanou v čele technologického pokroku následované Israelem, Tchajwanem, Jižní Koreou a Japonskem. Rusko přežije, leč podnikaví Brazilci ho převálcují s nadhledem - státní ekonomika vždy vedla k úpadku, pane Putine i pánové z Bruselu.

138564

28.06.2007 13:24

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Ještě k 11. září

rickover 86.?.?.?

Poté, co mohamedánské komando nalétlo v unesených letadlech do obou WTC mrakodrapů a do Pentagonu (letadlo, co mělo spadnout na Bílý dům se zřítilo po potyčce pasažérů s únosci - nebo si ho tiše sestřelili USA sami?) byli jak mohamedáni, tak jejich bolševičtí a nacističtí přátelé překvapeni tvrdou reakcí USA. Čekali, že se nic nebude dít, podobně jako za Clintona (WTC v garáži, Nairobi, Tanzánie, Jemen cca 500 mrtvých Američanů), ale ono to dopadlo jinak: Al-kajdá se přihlásila, Bush vzápětí vyzval afghánský Taliban k vydání pachatelů, ten to bryskně odmítl, následobvalo US ultimátum a nakonec úder, který Taliban smetl, stejně pak naložili s Hussajnem, co platil rodinám sebevražedných atentátníků. Pochytané alkajdisty odvezli na Guantanámo. Tiše zatleskali Ethi a Somálsku za zašlápnutí UIC a pomohli jim s nimi. Přivedli tím islamofašisty do prekérní situace, spousta výcvikových táborů byla zničena, spousta ozbrojenců pobita, strategická situace se vyvíjí v jejich neprospěch. Naši bolševici přišli po roce s výmyslem (zveřejnilo se to ve Francií), že si US WTC i Pentagon sbourali sami, účelem výmyslu bylo jejich islamofašistické kamarády "vyvinit". Takže od roku 2002 máme "konspirace CIA", paradox je, že sám bin Ládín protestoval a znova zdůraznil, že je to jeho dílo - celkem pochopitelně, z jeho hlediska se nemá zač stydět, nemá důvod to popírat.

Takže nad konspirací k 11.9.2001 mávni rukou, je to stejně věrohodné, jako vodníci na Vltavě. [chechtot]

(Prosím oponenty p. rickovera, ale i ostatní čtenáře, aby na tento příspěvek nereagovali. Rozbor událostí týkajících se 11. září nepatří do této diskuse. Příspěvek, mimochodem plný pejorativ, zveřejňuji jen proto, aby autor nenabýval pocitu, že je "cenzurován" pro své názory. K uvedenému tématu má každý dost prostoru se vyjádřit např. ve fóru. Děkuji. B.v - editor)

138623

17.07.2007 15:24

Rusko nabízí Americe svůj nejlepší radar

Ovšemže:

rickover 86.?.?.?

Radar včasné výstrahy - no prosím budiž: ale k čemu je radar včasné výstrahy bez střeleckého a bez antiraket[smích])) Neberu, pane Putine, info typu "za pár minut vám to tam spadne", je z hlediska mojí bezpečnosti k ničemu, to mimochodem máme již nyní - US družice včasné výstrahy. My potřebujeme ještě něco, co útočící iránské Shahaby sestřelí.

139923

17.07.2007 15:28

Neokonzervativec Bill Kristol očekává Bushův útok na Pákistán

RE: Musharaf je náš

rickover 86.?.?.?

Intervence proti státu vlatnícímu jaderné zbraně se dělá zbraněmi, pane, dokonce vzhledem k technologií nemusí být jaderné, každá raketa, každé letadlo nesoucí jadernou zbraň je sestřelitelné a každý sklad jaderných zbraní je zničitelný.

139924

22.07.2007 18:53

Britové budou cvičit v Čechách irácké a afghánské okupační jednotky

Nádherný článek

rickover 86.?.?.?

[chechtot] Akorát nechápu, kohože to irácká a afghánská armáda "okupuje", svojí vlastní zemi lze vlastní armádou nějak "okupovat"? [chechtot] [chechtot] [chechtot] , inu co nadělám, česká armáda také vlastně "okupuje" Českou Republiku a naše volby také vlastně byly "svobodné" a "demokratické" pouze za komunistů.

Afghánci kašlali a kašlou na Taliban a Iráčané zase na Hussajna, těch pár bezvýznamných talibanských, baasistických a alkajdistických pobudům, co se zmůžou leda na to odpálit tržiště plné Afghánců, popř. Iráčanů afghánská a irácká armáda za pomoci svých spojenců vystřílí a Evropanům, co podporují Taliban, alKajdu a BAAS zbyde jen pocit bezmocného vzteku, který jim upřímně přeji.

140246

26.07.2007 11:24

Reaganův úředník: Bílý dům připravuje nové 11. září

RE: Cenzura

peninsular 86.?.?.?

V tom máš problém, cenzura je i jinde, než na zvedavci, necenzurovaně můžeš zatím psát do lidovek a idnes.
Tady u zvedavce se řídí zásadou, že je možné lhát a vulgárně urážet Židy a USA, avšak nikterak se nesmíš dotknout mohamedánů, je to na základě toho, že stwora je stwora a zdejší fórum je rájem nácků, islamofašistů a komunistů, nás normálních je zde málo. Takže buď se s tím smiř nebo odejdi.
P:S: Jsem zvědav, zda mi cenzor tohle pustí[smích])))

(Pustí, na svůj názor máte právo, nicméně pro příště bych doporučoval neurážet. B.v. - editor)

140513

27.07.2007 13:22

Jak se pod tíhou argumentů snižují počty mrtvých v Osvětimi

Nikoli pod "tíhou argumentů",

rickover 86.?.?.?

Osvětim je velice snadno doložitelná i prokazatelná jako např. genocida Arménů muslimy, genocida křesťanů Římany a spousta dalších historických událostí. Popírači holocaustu ale používají celkem jednoduchý trik: V roce 1945 se číslům tolik nebránili, v Evropě bylo tehdy milióny lidí, kteří mohli říci - počkejte, co to kecáte, já v koncentráku také byl a vím, co se tam dělo. Dnes samozřejmě křičí, že žádný holocaust skoro nebyl, protože očití svědci téměř vymřeli. A lhát se může, až když zemře poslední svědek, pak je možné prohlásit všechny dokumenty za "zfalšované". Tohle věděli i staří Římané, proto, ač křesťany obviňovali ze všeho možného, nikdy je nenapadlo tvrdit, že Ježíš Kristus neexistoval.

Takže za takových deset let se na zvedavci- future objeví článek, v němž se dozvíme, že v Osvětimi nikdo nezemřel ani sešlostí věkem. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

140615

30.07.2007 13:09

Protest proti perzekuci židů vyznávajících Tóru v „Izraeli“

redakce:

českafojakdobrafojak 86.?.?.?

můžete mi vysvětlit, z jakého důvodu píšete Israel v uvozovkách, je to jen projev vašeho antisemitismu, což takhle kdyby někdo napsal v "Rusku", v "Iránu" apod. se stalo to a to, to by nešlo?

140793

01.08.2007 13:33

Co taková slušná dívka jako já dělá na takovémto místě?

?ilá slušná dívko z Kanady:

rickover 86.?.?.?

Mne zase od dětství vrtá hlavou, proč, když všechno vlastní Židé, nedokázali ani zabránit holocaustu a ani antiisraelské propagandě 95% všech médií.
Zkuste si přečíst Protokoly mudrců Siónských a Tajné dějiny jezuitů, zjistíte, že svět řídí zcela jiné síly, než židé, nebo křesťané[smích]))

140922

02.08.2007 14:54

Naše gratulace občanům Turecka

Ano islamofašisté

rickover 86.?.?.?

jen otevřeně ukazují své smýšlení, pro Turecko i Evropu to znamená obnovení tureckých válek a turecké imperialistické agrese na Balkán. Jenže, hoši, ještě je tu turecká armáda, už vás odstavila od moci dvakrát, pokud budete islamisovat Turecko udělá to potřetí - a dá-li Bůh, zatočí s vámi stejně tvrdě jako tehdy Atatuirk, pamatujete se na ten výprask?

140988

07.08.2007 16:39

Probíhá v Iráku holocaust?

Za Hussajna probíhal

rickover 86.?.?.?

v Iráku holocaust tamních Kurdů a šiitů, krvavý baasistický režim zabil milióny Iráčanů. Ovšem to tehdy našim "humanistům" nikdy nevadilo a doposud nevadí, Hussajn byl kamarád komunistů, tak se mlčelo. A o zločinech Hussajnova i předcházejících baasistických režimů se mlčí dodnes, ještě že máme irácké stránky v angličtině a jůtůbů[smích]))

Dneska tam mají Iráčané po desetiletích režim, který si konečně sami zvolili, Husaajn byl za své zločiny oběšen a zbývající baasisté a alkajdisté se zmohou leda na to, občas odpálit bombu na tržišti, nebo v mateřské školce a naši "humanisté" mají obavy o "holocaust" v Iráku [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen na okraj - jsem starší, proto dobře vím, čí byl Hussajn kamarád, komunisté se s tím nikdy ani netajili, Irák byl podle nich "socialistický stát" - ostatně podle toho, jak se choval ke svému obyvatelstvu i socialistický nesporně byl - ale Hussajn hrál svoji vlastní hru, ve které sám využíval komunistické hlouposti, stejně jako kamarádi komunistů Bumedien, Násir, Asád a Chomejní. Jediný na koho se mohli komunisté opravdu spolehnout byl kamarád Arafát a ze začátku i kamarád Kaddáfí, ten do doby, než mu zamítli vstup Lybie do Varšavské Smlouvy, měli obavu, že agresívní a zcela nevypočitatelná zahraniční politika lybijské diktatury by mohla SSSR a Varšavskou Smlouvu jako její členský stát vtáhnout do nepředvídaného konfliktu s NATO a USA v nepravý čas, Kaddáfí od té doby také hrál i hraje vlastní hru, nicméně kamarád zůstal. A pokud bych připomněl Irák, všichni iráčtí kamarádi komunistů od svržení monarchie pučem tj. postupně Kássim, Árif, abú Bakr i Hussajn byli sví, i přesto, že stranu BAAS založila a financovala KGB, puč proti iráckému králi a jeho vládě zorganisovala také KGB a všichni zmínění baasističtí diktátoři a masoví vrazi iráckého lidu ochotně přijímali od států Varšavské Smlouvy peníze, zbraně, zboží i investiční celky, konec konců i proč ne, bylo to zadarmo, hloupý kdo dává, hloupější, kdo nebere. Tenhle odstavec je proto, pokud by mi někdo začal "vysvětlovat", že Hussajn kamarád komunistů vlastně nebyl, pamětníkům se těžko lže [chechtot] [chechtot] [chechtot]

141267

13.08.2007 12:52

Africké země směřují k unii

poznámka čtenáře k poznámce pod titlem:

rickover 86.?.?.?

Pokud nejde o rudý propagandistický blábol o těch strašlivých USA imperiálistech typů, jakých jsem se v Rudém Právu načetl v 70. a 80.letech něurekom, pak představa, že celá Afrika je opravdu pod kontrolu USA je pro naší euroatlantskou civilisaci naprosto SUPER a neskonale lepší alternativa, než kdyby byla Afrika pod kontrolou Ruska, Číny, popř. mohamedánů, nemyslíte?

Jak spolu dát dohromady bolševicko-rasistickou Zimbabwe, islamofašistickou Lybií, křesťansko-demokratickou Ethiopií, protektorát multiKongo a ostatní africké státy pod jednu střechu sice nevím,ale eventuálním snahám Ami: go, USA, go.

141648

07.09.2007 19:46

L. Paul Bremer: Bush je lhář

Obrovsky jsem se pobavil:

rickover 86.?.?.?

Takže nikoli "partyzáni", ale bývalá Hussajnova armáda. Jenže to se přece ví dávno od začátku, že nejde o žádné "povstání iráckého lidu proti okupantům", ale že jde o baasistické a alkajdistické teroristy, stačí jen podívat, kohože ti "partyzáni" vlastně zabíjejí.

K tomu rozpuštění Hussajnovy armády: Chyba to nebyla, to chytřejší a prozíravější dělají vždy a dělali to odjakživa, protože se odedávna ví, že starého psa novým kouskům nikdy nenaučíš. Po vítězství nad nacistickým Německem spojenci rozpustili Wehrmacht + Waffen SS a nový Bundeswehr se budoval od píky na zelené louce, i díky tomu je dnes Německo demokratické a ukázalo, že rozpuštění původních sborů bylo správné. A samozřejmě rozpouštění starých armád jako celku používá i druhá strana, například Rudí Khmérové nezařadili kambodžskou armádu do svých jednotek, protože věděli, že s demokraticky smýšlejícími vojáky by komunismus nevybudovali. Voják je člověk a jako člověk má i svůj politický názor, proto do demokratické armády nepatří komunisté, nacisté a islamofašisté a do komunistické armády zase nepatří naopak demokraté, opustit tuto zásadu znamená ohrožení systému, komunisté to dobře ví, všichni, demokraté by se to měli naučit vědět, všichni.

Chybou tedy bylo, že ani Američané, ani nová demokratická irácká vláda se nepoučili u komunistů. Tím absolutně nemyslím, že měli všechny bývalé Hussajnovy vojáky, co jim padli do rukou kompletně vyvraždit i s celými rodinami, jak se stalo rudou rukou celé kambodžské armádě, leč vojáci Hussajnovy armády + tajné policie měli být internováni v zajateckých táborech, tam by byli svoji mezi svými, mohli by vést mezi sebou vášnivé politické diskuse a nikoho by tím nijak neohrožovali, tak jako nikoho neohrožují alkajdisté, pokud jsou tedy tam, kde mají správně být - v bezpečí na Guantanámu.

143364

07.09.2007 21:09

K odchodu britských vojáků z Basry

Američané to měli vzít do rukou sami, anebo

rickover 86.?.?.?

zaangažovat spolehlivého spojence (Polsko, Jižní Korea), západoevropské státy NATO Hussajnův režim nadšeně podporovaly a dodnes podporují v Iráku jeho loyalisty - viz např. tvrdé výtky iráckého premiéra Málikího vůči Francií během nedávné návštěvy nového francouzského ministra zahraničí.

Takže pokud by se třeba Britové chovali opravdu tak, jak je popisováno, nic překvapivého - i aféra se zajetím britských námořníků Ahmadínežádovými Revolučními Gardami konec konců ukázala, že bojeschopnost elitního Královského námořnictva a profesionalita jeho příslušníků je nulová.

Je příznačné, že problémy má demokratická vláda Irácké Republiky se "spojenci" typu Francie, Itálie, Španělska, GB a většinou členů Demokratické strany USA. Je to ale vážné varování i pro nás, ukazuje to jednoznačně, že pokud by kdokoliv a jakkoliv zaútočil na Českou Republiku, naši západoevropští "spojenci" z NATO nehnou prstem a pokud budou vládnout z Bílého Domu noví Carterové, i USA se mohou stát otazníkem. Toto ponaučení se totiž zdaleka netýká jen dnešní situace okolo Iráku, pamětníci dobře vědí a pamatují si, jak se vůči demokratickému Jižnímu Vietnamu a USA zachovala tehdejší západní Evropa, vzpomínají na gesta, která tehdy učinili Israeli jeho tehdejší "spojenci" GB + Francie. A pokud lze dovodit ze sítě, paměť na úlohy a postoje západní Evropy v určité choulostivé době neselhává ani Iráncům, Barmáncům, Biafřanům a mnoha dalším.

Buďme Evropany a jednejme kontinentálně, to musíme, jsme malý stát, sami bychom se neubránili, mj. i díky tomu, že velká část našich spoluobčanů nemá v sobě zakotvenu zodpovědnost vůči vlasti, jako mají Israelci, Taiwanci, nebo Jihokorejci - viz veřejné mínění v otázce radaru - ale buďme velice bdělí před současnými vládnoucími elitami západní Evropy, dnešní západní Evropa již dávno není ta západní Evropa, kterou naši otcové a dědové v 50.letech tolik obdivovali, bohužel.

143368

12.09.2007 16:55

Většina lidí požaduje odchod cizích vojsk z Iráku

No jo, no jo:

rickover 86.?.?.?

Já vím, přání otcem myšlenky, šíleně se bojíte toho, že by se Bushovi jeho cíl - demokratická a liberální arabská a islámská země uprostřed okolního arabského a islámského středověku s jeho kamenováním žen a trestem smrti za odpadlictví od islámu mohl opravdu zadařit. Inu i opravdu mohl, zatím totiž jediná válka kterou v Iráku prohrává, je mediální. Jenže v mediální válce budou Američané (a také celá naše euroatlantská civilsace, včetně našich poboček v Israeli, na Taiwanu, Jižní Koreji apod) prohrávat vždy, pokud dopustí/me, aby 95 % světových i místních médií vlastnili komunisté. Amerika i my tohle máme možnost vědět již od doby vietnamské války, kdy se už konečně poučíme?

Jádro problému je ale v tom, že jediný, kdo má právo žádat USA o odchod amerických vojsk z Iráku je současná legální irácká vláda a nikoli nějaké zmanipulované veřejné mínění kdesi a kdekoliv - a zejména to mimo Irák. Takže Iráčané mají šanci se s alkajdisty a baasisty vypořádat bez ohledu na vzteklé Rusko, Francií, Brusel, Teherán, Damašek a jim podobné. A Bush koneckonců také. Již teď ostatně patří navěky mezi veliké americké presidenty po WW2, stejně jako Reagan, starý Bush, Kennedy, Johnson, Eisenhower a Truman.

143697

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 77 čtenářů částkou 12 265 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 0

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?