Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 190 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, janko.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.10.2006 22:07

Klausovy námluvy s Paroubkem

RE: Politicky nekorektní bulvár

janko 85.?.?.?

Gejdošu, zklamal jste mě, čekal jsem od vás hlubší vhled.
Je fakt, že pan Král to trochu přehnal, je to jeho stigma. Ale obávám se, že trefil úlohu Topola pro tu bandu vzadu v ODS, ta ho lvům předhodila už předem. Oni teď hrají poslední kartu, komunál, když je nepodrží - tak začnou všechna ta nenápadná svinstva, díky kterým se dostali ke svým pozicím, dostávat na veřejnost. Je to tatáž karta, kterou hraje i USA a ti, kdo si z bible udělali nástroj k bohatství. Kalousek opět včas přehodil svým zmizením vyhybku, věděl, kdo bude hrát příští kolo.
No a když je komunál podrží, máme tu demokratůru s lidskou, spotřebitelskou tváří jak vyšitou. Přesně, jak si zasloužíme, protože jsme zapomněli čtení mezi řádky.

Klause asi Král tipnul dobře, ale Paroubka vidím jako schopnějšího - a kupodivu i férovějšího. Maska hajzla mu vyhovuje, vede k podceňování. Má radar na nasranost lidí, od určité hranice přestávají peníze hrát tu jejich stálou roli, něco se holt někdy už koupit nedá.

Navíc už dost schopných lidí čeká, až se tihle modří rychlokapitalisti mezi sebou vymlátí a nastane čas pro normální vztahy.
Zpravodajské pohádky o teroristech dobře odhadl "had", nevím, na kolik lidí tahle šaškárna zapůsobí. Je ale možné, že pro větší účinek tam lidi převlečení za muslimy, nejspíš z tajných služeb, něco bouchnou. Nás, blbečky je přeci nutné držet ve strachu, že?
Nestačím se divit, co jsou media schopná narvat lidem do hlávek,...
Ano, jde do tuhého, ale ne tam, kde nám to nabízejí. Jsou přeci kouzelníci, vědí kam nasměrovat pozornost.

118640

27.10.2006 10:50

EU má brány široce otevřené

mix

janko 85.?.?.?

Pokud si uvědomíme, že tato civilizace vypadá jako rozpadajcí se, můžeme hledat nástroje, které ji obnoví. Systém křesťanství je založený na na dvou principech směny hodnot.
Jakýkoliv posun vývoje čehokoliv je "obohacen" o tzv. přidanou hodnotu, neboli zisk pro toho, kdo posun způsobil. Přitom konečnou, poslední platbu za vývoj církev posunula za předěl, zvaný smrt. (blaženost v báni nebeské v nepřímé úměře za útrapy v životě). Vyčerpanost tohoto systému je patrná na směnitelné hodnotě peněz. Vede k zadluženosti všeho a všech ve směru k budoucnosti.
Tento stav, vedoucí ke krachu systému, lze zpomalit tím, že levná pracovní síla zmenší velikost dluhu - samozřejmě opět na úkor těch dole, kdo systém drží nad vodou svou denní prací.

Teprve návratem k jiné formě "bartrové(bratrové!) výměny" se systém začne čistit. Peníze emigrantů, posílané domů, jsou spojené s inteligencí, pramenící z pochopení příčin nerovnováhy (potřeby zachovat polaritu chudých a bohatých), vzešlé z funkce "přidané hodnoty" v podobě bezpracného zisku. Rozdíl mezi ziskem přiměřeným a nepřiměřeným pak imigranty dovede k nalezení méně nenažraného systému, který vzejde z toho našeho.

Málokdo si uvědomuje, že muslimská víra má některé použitelné prvky i pro nás. Po současném "laškování" z obou náboženství vzejde cosi použitelného. Ale nevím, jak dlouho to bude trvat. Lidi jsou zblblí televizí, kterou řídí zástupci dožívajícího systému.

120104

27.10.2006 11:27

Mýtné brány aneb Velký bratr tě vidí!

a co takhle začít myslet...

janko 85.?.?.?

Stále víc toho víme o světě okolo nás. Zákon akce a reakce platí. Proto se nedivme, že svět chce vědět totéž o nás. A svět jsme my. Mě docela vyhovuje, že spolu se slušnými lidmi se bude monitorovat i pohyb grázlů.
Obavu o kontrolu svého pohybu, který považuje za soukromý, může mít jen někdo, kdo nemá čisté svědomí či úmysly. To je logika, se kterou se obtížně polemizuje.
Tak se laskavě zařaďte, kam patříte. Hledejte důvody k obhajobě svých tajností. A když žádné nemáte, nemá ani "protistrana" důvod k vašemu sledování. A když máte co tajit, tak jen podporujete tenhle pokřivenej systém svou pokřiveností ve stejném stylu.
Vykydat si svá myšlenková klišé nelze řešit nalezením nepřítele.
A začít lze hledáním pozitiv. Brány i satelity umožní např. okamžitou reakci do navigačních dat při havárii na dálnici. A spoustu dalších.
Těším se, že se tu objeví i lidi, co umí nejen nadávat na pokrok. Někdo asi zapomněl, že každá nová myšlenka i projekt nejdříve narazí na nepochopení své užitečnosti, lenost myšlení se přikloní k tomu, na co je naučená.
Policajti se budou "mstít" jen tomu, kdo si o to koleduje - třeba tím, že jezdí jako prase.

120107

27.10.2006 16:33

Mýtné brány aneb Velký bratr tě vidí!

RE: a co takhle začít myslet...

janko 85.?.?.?

Všechny důsledky měly své příčiny a mají je stále. Určitě by se na mně něco křivého našlo, ale moc toho asi už nebude. Během svého už dost dlouhého života se mi vyplatilo přistupovak ke každému pokud možno vlídně. Opak se mi vždy vymstil.
Z toho vyvozuji, že jakási spravedlnost funguje, ale má dost dlouhé vedení. A to bychom se dostali až ke karmickým souvislostem, to sem asi nepatří.
Ani byste nevěřil, co s vaším okolím třeba udělá vaše osobní snaha udržet koutky ůst nahoru, v náznaku úsměvu. Můj xicht na to nebyl stavěný, ale naučil jsem se to.
A pak to už šlo samospádem. Taky raději potkáváte lidi s úsměvem, ne? Načuřenost plodí stejné ovoce - opět načuřenost. Jsme soustavou vzájemných zrcadel. To, co vidíme na druhých toho máme sami přebytek. A rozdáváme.

120128

28.10.2006 12:02

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Levicaci vsech zemi, spojte se!

janko 85.?.?.?

jurgene,ty ťuhýku, kdo by asi z američanů ještě chtěl pracovat, když to můžou udělat mexikáni.Ti udržují jakštakš chod hospodářství, dělají hodnoty rukama, ne kecama a přemisťováním číslíček...

120193

28.10.2006 21:24

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: 2007

janko 85.?.?.?

Petře, vidím, že jste asi ještě nečetl "angelologiu" od "svetla".
Máte oba velmi dobrý vhled, ale upozornil bych na větu "světla", která mluví o neustálé změně polarit stále větších celků, které jsou příčinou posunů.
Sleduji situaci z pozice "nulového bodu" rovnováhy.
Naštěstí lze mnoho energetických procesů "odžít" právě jen v energetické hladině, proto překládám popis vašich armagedonů do jiných souvislostí. Rytmické cykly už pracují v obou prolínajících se strukturách. Vesmír není hloupý.
Těší mě, že jsou tu lidi, vnímající synchronicity i ve vrstvách planetárních obalů. Ale vrstvev, zrcadlících stupně inteligencí ve vesmíru je ještě o dost víc.
Určitě si o tom ještě popovídáme.

Omlouvám se za "scestný příspěvek", stránky čtou lidí s různým vhledem do prostoru.
A děkuji Stanovi a dalším za odpovědný rozklad situace.
Mnoho pohledů za kulisy nabídne jen další kulisy, nakonec zůstanou jen symboly pro zápis myšlení. Překlápění dobového povědomí o tom, co je dobré a co špatné funguje samozřejmě i pro historii společných jmenovatelů, peněz. Jejich dnešní virtuálnost propojuje vrstvy vědomí.Na jedné straně těch, kteří jsou za stav zodpovědní nahoře, ale i těch dole, nás.
Relativní blízkost Hebrejců, odpovědných za princip "přidané hodnoty", která nás dovedla do této říše dluhů, se v další informační vrstvě projevila jako urychlovač projektu, zvaného "člověk". A tak to jde dál a dál, mezi recyklacemi okrajových prvků (přírody, která je nám nejbližší vrstvou "živosti") ty velké energetické struktury hledají stále nové formy samořiditelnosti. Bůh už je mimo tento vesmír.
A odtud vede cesta k formování nového paradigmatu, v tom současném on byl metou, ke které směřovalo naše poznání.

Vývoj nejspíš proběhne víceméně v klidu, povětšinou zde, na internetu.

Ale mohu se mýlit, to je můj vklad do budoucnosti.
"Všeho do času".....řekly si informace, když se prvně potkaly.

120221

30.10.2006 12:22

Putina se pokusili ve Finsku okrást

hráči

janko 85.?.?.?

souhlas, Putin spoléhá na předjezdce v Iránu. Klaus to stačí sledovat a dělá přechodový můstek k Paroubkovi, který zná Putinovy karty, má stejné.

Jen to zatím tak nevypadá. V rovině energií je to zřejmé, ale slova následují později.
A vyhodnotit bordel, který vzniká tím, že některé činy předcházejí slova o nich, to jsou také šachy.

Vyčerpanost energie peněz (stavu kapitálu ve zdrojích) se projevuje přesunem k hodnotám spokojenosti (pohybu dvou subjektů na sobě závislých), peníze jako společný jmenovatel důvěryhodnosti se z virtuality čísel a papírových smluv přesouvají pomaloučku k hodnotám daného slova, úsměvu apod.

Redakci děkuji za připomínku úlohy Klause, jeho "velké třísky" mohou symbolizovat i velikost "nového lesa"

120364

30.10.2006 21:56

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: hráči

janko 85.?.?.?

Karty jsou pro mmě něco jako směřování. Putin i Paroubek jdou za lidmi víc vlevo, ale Putin v mnohem širším pojetí, zahrnujícím to "vpravo" také.
U nás "pravo" zajišťuje Klaus. Vcelku jde o přesun původní, indoevropské "energie a kultury" jakýmsi "kmitem" od východu (čínská císařství) na západ (technologie do a z USA) zpět na východ.
Můžeme to považovat i za druh spirály vývoje, ale jde spíše o kmit. Spirála "funguje" v nižších informačních či energetických vrstvách. (Kmit je předpokaldem rotace, ne naopak)
Nevím, jestli vás má odpověď uspokojila. Všichni představujeme svou činností jakési kulisy, vnímatelné v různých informačních vrstvách. Pro mne byl velkým přínosem článek a diskuze o stavu financí ve světě, o přesahu této formy "společného jmenovatele hmoty a myšlení". Situace se vyhrocuje, to vnímá už dost lidí. Ale málokdo si připustí i optimistický scénář. Pro barieru ve vědomí je realitou i prožitek "možného" - a tím se vlastně realizace něčehotakového oslabuje. Stupňování strachu vždy vedlo k překlopení systému. Naši vládci si naštěstí tuto skutečnost uvědomují pouze ve vzestupné linii. Skutečností ale je, že jsme překročili bod rovnováhy. Stav informací v prostoru si vyžádal zpětný pohyb. Kupodivu to souvisí i s tezemi o ohraničení velikosti vesmíru - o jeho směřování k "pulzaci" se dozvíme poět až po několika letech, potřebných k pozorování.

Obávám se, že zde působím spíš trochu chaosu, než vnesení nosné linie vývoje. Vnímám souvislosti tak sobě vzdálené, že běžný čtenář si asi při čtení spíš klepe na hlavu. to nevadí, někomu se obzor otevře, jinému stačí ten, co má.

120416

30.10.2006 22:19

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

Jarmilko,

janko 85.?.?.?

Vidím, že jste geniální od přírody, protože jen takhle tvrdohlaví lidé dovedli naši kulturu tam, kde je.
Že jste si opět nevšimla možnosti, že člověk za plentou může napsat na jednu půlku takové číslo a na druhou úplně jiné, to se stále opakuje. Mně nadáváte zlodějů, když jsem váš,vcelku dobrý nápad zbavil podobných kravin. To je pro lidi vašeho typu příznačné.
Nevím, jestli mám pana Stworu otravovat ještě svou verzí systému, jak provádět volby mezi třemi subjekty. Ten váš je použitelný pouze v rámci jednoho subjektu, kterým je stát. Ten můj je vhodný i pro obce, regiony či firmy.

Zdejší diskutující by sice mohli návrhy porovnat, ale i to je málo pro jejich uplatnění. Já tu cestu znám a postupně ji budu realizovat. Srovnání obou návrhů si může udělat kdo chce, pokud pro redakci Zvědavce bude zajímavé zveřejnit i "konkurenční" návrh.
Diamant se od uhlíku liší strukturou, ne tím, že vychází ze stejného prvku.
Ale přeji vám i sobě samozřejmě dost energie k tomu, aby z našich sporů vzešel návrh, akceptovatelný pro lidi i pro vrchnost.
Pokud mě redakce vyzve k publikování, zveřejním i seznam nedostatků a kladů obou návrhů. Aspoň bychom mohli dělat cosi perspektivního. Protože já se také mohu mýlit.

120427

30.10.2006 22:50

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

janko 85.?.?.?

[smích], mohu něco jiného než souhlasit??

120433

31.10.2006 00:59

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

janko 85.?.?.?

milý rudý zabijáku,
Přečteš-li si pečlivě text návrhu, tak ten druhý, údajně stejný kousek volební poukázky má sloužit jako kontrolní při případné reklamaci, nalezené na internetu. (budu mávat jiným lístkem, se stejným PINem,vóólby jsou zfalšované, podívejte se!!!!). Tím, že na lístcích i na internetu je stejný identifikační kód ,ale na kažeém listě budou jiná čísla kandidátů, tím je volba sice neplatná, ale zjištěná až po volbách, po sčítání!!!!

Je třeba dodržet vše online, to ta ženská holt nezvládá.
Musí existovat duplicita pomocí NEZPOCHYBNITELNÉHO PRŮPISU. Když se ty její lístky potkají po volbách, a bude každý desátý mít své poloviny různé, k čemupak by takové volby byly? To lze elegantně využít skupinou lidí, kteří se domluví na tom, že tímto způsobem volby po jejich uskutečnění zpochybní.

Ale to tý ženský mohu říkat horem dolem, je slepá a hluchá
......a geniální.

120439

31.10.2006 20:14

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko, taxnova:

janko 85.?.?.?

Jestli mazanej volič či skupina bude tvrdit, že pin je sice stejný, ale ona že opsala špatně kandidátovo číslo, je tu stále stejný problém. Neplatnost volby. A to po volbách!. Po součtech!, s odevzdanými penězi!!.
Následují soudy, která půlka lístku je pravdivá, jestli se "spletl" volič nebo zapisovatelka. Protože podpis voliče či jiná identifikace chybí. PIN jen dokazuje, že existují dva stejné lístky, nic víc. Za plentou mohu napsat cokoliv kam chci, nikdo nevidí, jestli švindluju.
Paňátno?
Kontrola se musí provádět rotací, ale to bys nepochopila.
Mimoto, mezi různými subjekty účetnićtví musí mít KAŽDÝ Z NICH DOKLAD O PROVEDENÉ TRANSAKCI nominální hodnoty. A zde jsou tři skupiny (firmy), zadavatel = stát, síť pošt (vydává peníze proti ADRESE!!! NA POUKÁZCE a po kontrole OP. Třetím subjektem je zákazník, přijímající či vydávající peníze (volič). Nedostane-li pošta doklad od voliče, nemůže pošťačka prokázat, že je vydala. A tak dál i směrem k zadavateli.
Unavuje mě opakovat vám základní věci, týkající se putování peněz MEZI RŮZNÝMI SUBJEKTY.

Klidně si vezměte ten můj návrh a dostaňte ho mezi lidi. Já z toho zbohatnout nechci.
Kdo ten váš návrh (o systému netřeba mluvit, k tomu to má daleko) pochválí, tak sám projevuje nedostatek kombinačních schopností, vedoucích k možné manipulaci.

Račte dámo studovat účetnictví MEZI firmami, nikoliv ve firmě. A počítat s tím, že Češi vždy přijdou na to, jak cokoliv "přečůrat". Musíte tuto schopnost mít i v sobě. Zatím projevujete naivitu až záviděníhodnou. A geniální, samozřejmě.

120531

31.10.2006 20:21

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Možná

janko 85.?.?.?

neboj se, situace je taková, že události se zařizují samy. Není vždy dobré začínat u "kováře", kovaříček stačí.
Už jsem Jarmile navrhl, že ten její návrh lze využít v průzkumech, lidi by se aspoň naučili reagovat a vnímat CENU SVÉHO HLASU, protože to, co bych jí navrhl by byla soutěžní hra o hodnoty poukázek. Žádná loterie.
Třeba na to přijde sama - nebo to jako obvykle už kdysi dávnou zamítla.
KOMU NENÍ RADY.....

120533

31.10.2006 20:36

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

janko 85.?.?.?

všiml sis, že tvá spravedlonst je také "řeznická"?
Zrušit výhody, trestat.
Kdo bude trestat? Ty? My? Kdo je "lůza" která vejde do ulic? A přesně v ten moment, kdy to mediální manipulátoři potřebují, aby pod bordelem v ulicích schovali návrh další vyčůrané mezírky do zákonů?

Já svůj plán mám, chceš-li pomoci, najdeš mě na webu.

120535

31.10.2006 20:43

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

janko 85.?.?.?

no, Jarmilko, zdá se že ses taky trošku "odkopala", podej si s MU ručku.
Politika i obyčejný život je o vyjednávání. To ty neumíš a ani nejsi ochotna se to učit. Tak se nediv, že události pak půjdou mimo tebe.
Za tykání se neomlouvám, jsme jedna rodina, já gauner, co krade a opravuje tvé nápady, ty bys zas ráda za řezníka, ráda trestáš, aniž bys znala větší objem souvislostí.

Nebudu se divit, když tento příspěvek bude smazán, anžto je o lidech a ne o tematu. Ale bohužel ta vázanost obou je silná.

120537

31.10.2006 21:18

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: pane Koňasi

janko 85.?.?.?

cituji z "reformy":
...Lístky z uren by měly souhlasit s údaji zanesenými pokladníky do počítače. Účetní výsledky by se totiž sečetly a strana Má dáti by musela souhlasit se stranou Dal v databázích počítačů.....konec citátu.

Pokladník spadl z nebe na poštu nebo kde si ten chytrej internet sám zapíše číslo pinu a číslo kandidáta? To jste fakt tak hloupá, že nevíte, co jste do textu napsala?

A banky se pěkně za peníze voličů napakujou, co ? Stačí si po sobě přečíst co jste psala teď.
Pro mne jste poněkud nedovtipná osoba, omlouvám se, už nebudu reagovat. Triumfem hlupáka je najít si nepřítele, vzdávám se.

120542

31.10.2006 21:50

Senátní dějství ústavní krize

RE: To vše se dít nemělo......co se tedy dít mělo - podle autora?

janko 85.?.?.?

Ano, pan Král má stále stejný filtr na hodnocení událostí.
Změny v politické situaci jsou sice nenápadné, ale značné.
Budu rád, když si toho autor stále stejných článků všimne.
Mediální masáž u něj překlopila hodnotící úhel do opačného extrému.

120545

31.10.2006 22:06

Senátní dějství ústavní krize

RE: No jo

janko 85.?.?.?

..nevím, jak na severu, ale tady u nás jsou ouřadové zcela ve vleku těch, kdo mají kamarády výš ve stranickém aparátu, který zrovna "zkoalicoval", zákon padajícího hovna funguje stále, jen nenápadněji. Proto se čekalo na volby, vynucenou podporu zdola.
Mají, co chtěli.
Ale nemusí být tak špatně, svůj tip na šéfstvo už jsem psal.

120546

asi budu působit jako ne zcela příčetný člověk, ale událkosti posledních dnů signalizují, že dohnívající NWO hraje svou poslední kartu. Saddámovo odsouzení je tím dělítkem "zrna".
Kupodivu události ve světě značně souvisí i s událostni doma, Vašík bude nucen určit "ručičku", která vybere novou vládu.
Jsem zvědav, jestli se má předvolba potvrdí.
(premiérka Němcová + Paroubek šéf ve sněmovně).
Strukturovaná soustava vazeb mezi myšlenkami nás řídí víc, než jsme schopni si připustit. Tyto soustavy svým způsobem sleduji - a o výsledky se mám s dalšími podělit. Do jaké míry souvisí "chytrá" autonavigece s událostmi ve světě, to je pro značnou část populace dokonalá krávovina. Ale:
V jisté době bylo podobnou "krávovinou" placatá Země nebo slunce, obíhající zeměkdouli.
Stojíme před prostupem bariery ve vlastním vědomí, pochopením své účasti na dění v tak velkém prostoru, který svými vědomostmi umíme obsáhnout.
Omlouvám se za "lehce" vybočující příspěvek.
Rock fehler (chybějící skála) svým jménem, v tomto kontextu vnímaném, oznamuje fakt, že systém, který pomocí víry (+ círve) a zkoumání hmoty dosáhl na hranice zacyklení soustavy vnímání a myšlení (v podobě avizovaného NWO). Tak vývoj inteligence ve vesmíru formulovali kněží v Egyptě a pomocí Hebrejské energie (a lidí!!) byl dovedený ke své cílové podobě právě pomocí "entity" v podobě práce s penězi, ty jsou platným společným jmenovatelem vložené (??) energie. Deficit "společného jmenovatele" poslouží zároveň jako zdroj informačnho "přesahu", který pomůže formulovat nové paradigma o úloze člověka v prostoru, kterému říkáme vesmír. Ale to je na jinou diskuzi.

120771

05.11.2006 22:02

Rockefeller předpověděl válku proti Afghánistánu a Iráku 11 měsíců před 11. zářím

RE: ....je to logické.... :-)

janko 85.?.?.?

...obávám se, že nejde o podložení, snad spíš o "zrcadlo".
Zrcadlo má tu vlastnost, že fakta, jím zobrazená, mají jistou souvislost se skutečností. Tím to ale končí. Rozdíl mezi skutečností a tím, co z ní lze ostatním "zobrazit" pomocí zrcadla, to lze velmi jednoduše lidem vnutit. Bitva o zdroje je zrcadlem, které ukáže v plné nahotě techniky, kterými se tyto zdroje získávájí.

A pak to už půjde samo.
K lepšímu, jak jinak.
janek

120774

...no, úraz = Unfall (chyba = Fehler)
Snažil jsem se navodit souvislost se strukturou, kterou kdysi formulovali Hebrejci (židi) spolu s Konstantinem do její dnešní podoby NWO. NWO mělo být tou skálou,za kterou už v tehdejší době nebylo pokračování. Dnes se forma toho pokračování už blíží"na stůl".
Jméno vždy symbolizuje úkol, který ten který člověk má na tomto světě. Křovínek tu skálu nedokončí, ona jemu i dalším podobným bude chybět právě jeho přičiněním. On (angl.) opravdu představuje "křoví", které po odstranění(obejití)nabídne jiný směr vývoje. Mělo by se to podařit už v těchto volbách.

(Ne nadarmo se "vojna s blbostí" nakonec musela extrahovat (z odpovídajícího egregoru) až do člověka, který jí věnoval začnou část své energie).

120795

09.11.2006 11:50

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

asi nevyzradím žádné tajemství, ale věk kali-jugy nezačíná, končí. Do hmotného světa se projevuje se zpožděním, daným setrvačností lidského myšlení, vzorců chování.
Rozhraním byla data 1991 - 2002. Celý systém našeho letopočtu je jen projevem vztahu myšlení předchozích etap. Program pro tuto civilizaci přinesl Imhotep v podobě svých chrámů, byly tehdy dostupnou formou "tranzistoru", proud pro přenos informací v chrámech představovali lidé, kněží.
Dnes v tranzistorech běhají informace pomocí jiné energie, podobné té naší, lidské. Křemíkové technologie se postupně propojují s těmi lidskými (uhlíkovými = myšlením) pomocí samospádu řídících složek, jednotlivých informačních vrstev.
Slova a příběhy o fyzice prostoru ducha a prostoru hmoty postupně dostávají nový kabátek.

120987

11.11.2006 00:49

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

nevím, co si kdo z vás "pobere", ale zkusme to:

před matematikou, kterou známe cca 2000 let, platila jiná, daná součtem číslic a výsledkem byla hladina poznání, dovršená tím či oním procesem.
Letopočet 3102 je svým způsobem (součtem) šestkou, číslem člověka, prvku uhlíku, za kterého se tato = naše inteligence zrodila. Letošní rok 2006 je osmičkou, známe ji v ležaté podobě jako nekonečno. Součtem těchto dvou letopočtů (5108)dostaneme "pětku". Tu demonstruje nejen našich pět smyslů, nástrojů k poznávání prostoru okolo nás, ale i pět prvků struktury, zvané matematika (1+1=2).
Matematika je symbolikou logiky, kterou používáme.
Věk kali-jugy je pak v součtu číslic devítkou (432000), ta symbolizuje přesah "nekonečna"(osmičky), devítka je zdrojem nerovnováhy, potřebné k vzniku pohybu. Nerovnováhu zde představují tři nuly na druhé strane od myšlené osy tohoto čísla.
Takto "přečtené" letopočty a číslice pak znamenají ukončení jedné etapy tím, že dojde k dekódování logiky, ukryté v symbolech pohybu, těmi jsou písmena. Číslice jsou symboly stavu(hmoty i jiných entit).

Asi tu nejsem schopen popsat dynamiku, ukrytou v etnickém jazyce, vše se časem dozvíte. Projevený svět je říší symbolů, každé slovo je egregorem pohybového potenciálu, přístupného vědomím člověka. Jen je zapotřebí větě např. "budiž světlo" dát odpovídající technický potenciál, výklad. To bohužel zatím naráží na dogmata třistaletého vývoje vědy o fyzice prostoru. Je popisovaná pouze jazykem matematiky, tudíž jednostranně, modelováním a výrobou nástrojů k potvrzení modelu, ne skutečnosti. Matematikase ověřuje opět matematikou, výpočty, rovnicemi. Funguje v cyklu, kde výběrem komodit lze "dokázat cokoliv. Sedm axiomů matematiky doplňuji svým, osmým, spojujícím tento "jazyk" s jazykem etnickým.

A každý pojem (slovo) přitom představuje objem "informací v pohybu", např.slovo čas, směr, pohyb, teplo, tlak.....
Z těchto pojmů lze setavit polaritní "pohádku o vzniku vesmíru", která nahradí tu stávající, postavenou na prioritě hmoty. Vše je energie v pohybu, tudíž model statické formy jádra atomu je neplatný. Za čas přijmete můj model vývoje inteligence ve vesmíru, ale nelze to uspěchat.
Jde o překonání bariery ve vlastním vědomí, vytvořené nánosem informací, jejichž platnost je omezená časem. Zaměkoule není placatá a vesmír je inteligenctní, roste spolu s námi. V rámci vztahu jin - jang se tak vytváří v rozpadajícím se systému nová strukutra, postavená na vztahu dvou prvků, jejichž pozorovatelným efektem je růst inteligence, schopnosti rozhodovaqt se ve změti informací.
Uhlík s atomovým číslem 6 a křemík se skrytým atomovým číslem 5 (jeho atomové číslo je 14) vrátí lidstvo ke kořenům svého vzniku,k pochopení účelu vlastní existence.

A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její...

Kráceno (Editor)

121137

11.11.2006 00:50

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

......


A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její cestu k samořiditelnosti. Samořiditelnost představuje dnes člověk a jeho snaha o ovládnutí pohybu na Zemi pomocí křemíkové technologie - počítačových sítí. Jsme jen laboratoří vesmíru, nástrojem k jeho lepší funkci.
Vysvětlivku nebo lépe "pochopivku" budu postupně spolu s dalšími "blázny" publikovat.

121138

19.11.2006 23:08

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

RE: TITANIC

janko 85.?.?.?

Vladuno, možná na to pifko půjdeme spolu, a Petra Gejdoše vezmeme ssebou.
Omlouvám se, pokud můj příspěvek bude nesrozumitelný.
Písmena i číslice jsou databází informací, lze je číst pomocí "abecedy lidštiny". Celá tato civilizce je projektem, kterým vesmír či "jsoucno" chce dosáhnout další kvality vývoje. Sumerové, Hebrejci a další "jazyky" (dnes angličtina a binární jazyk počítačů) nás vedou k pochopení struktury, ve které žijeme. Informační vrstvy hmotných hominidních civilizací a další vrstvy jejich nehmotných "otců a dědů" tuto naši hru sledují a dosti podrobně řídí. Nic se neděje náhodou, vše má přesně vyznačený úkol.

Virtuální dluh peněz (nahrazují, jsou společným jmenovatelem hladiny poznání), stěhující se zpět "na východ" jen dokončuje cyklus civilizace, datované někdy před cca 12000 lety. Vlivem ostatních zvukových jazyků na sanskrt - a ostatních psaných jazyků na runy vznikla latinka a její upgrade - čeština.
Jakkoliv se vám to bude zdát nesmyslné, máme nástroj na globální změnu struktury exitence, která, pokud vím, zatím v této galaxii nemá obdobu.
To, že nám věda už dlouho zatajuje podstatu gravitace a z ní pramenící možnosti - to dovedlo "projekt Člověk" do stadia, kdy v maximálním rozpadu a vzepětí končícího systému vzniká a emergentními hladinami prorůstá systém, který jej nahradí.

Mnoho hrůz si můžeme ušetřit tím, že je prožijeme podobně virtuálně, jako dluhy různých zemí doma u televize. Tím pádem zmenšujeme jejich reálnou podobu. Jde stále jen o čerpání mentální a emoční energie pomocí okolní hmoty.
Stojíme před barierami ve vlastním vědomí, celá struktura naší existence je nastavena na "posouvání boha" do oblastí, kterým nerozumíme. Pochopit tuto planetární soustavu jako "výrobek vyspělejších entit posatvených na uhlíkové bázi" - to asi není dnes obecně přijatelné. Ale bude. Datování letopočtu, nárůsty symetrií synchronicit (to není překlep) signalizují pozitivní změnu.
U slov OLAM a OLÁM je klíčovým prvkem ona čárka nad písmenem Á. Písmena okolo středu slova (LA)vypovídají o "práci na věčném začátku", právě čárka nad písmeny jsou výsledkem "upgrade" jazyka, krátké (A)zančí jeden z tří začátků abecedy, čárka jej "umocňuje do nekonečna".
Každý nepatrný bod každého písmene představuje neuvěřitelnou databázi informací, potřebnou k jeho pozici v písmenu.
Ale to je na dlouhé vyprávění. Jen naznačuji, že jsou na cestě mechanizmy, které pomohou stávajícímu systému rozpad struktury postupně změnit na tvorbu nových fraktálů společnosti. Kritický bod celkové rovnováhy byl načtený a nastavený pomocí různých skupin lidí na celém světě v tento pátek a sobotu (17.a18.listopadu). Uvidíme, jaké výsledky přinese. Mohu vývoj jen sledovat pomocí symetrií a výchylek a pohybů geomagnetického pole Země.

121734

20.11.2006 21:56

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

Jiříku, časem poznáš, jak důležitý je každičký bod kteréhokoliv písmenka. Spor ohledně zřec a žrec vyjadřuje míru inteligence diskutujících. Kdo správně pochopil smysl dohližitele, který zřel, zrakem kontroloval situaci - ten projevil inteligenci.
Trvat na Jiráskovi je sice hezké, ale to by mohla také Země být ještě placatá, že?
Přesmyčka, záměna písmenek vystihuje povahu českého etnika, umíme s vynaložením co nejmenší námahy dojít k výsledkům, které by jiného nenapadly. A to se projevilo i v jazyce. S nejmenším pohybem písmen se mění emoční dopad významu slova.
(třeba Polívka x poblívka), MOUDROST x MOUDR(z)OST. Zkuste si zvuk takových slov.
Není od věci si přečíst knihu A. Horáka "O Slovanech úplně jinak". On první pochopil princip slabičného písma, jeho druhou polohu, opačný význam symbolů pro ty, kteří vládnou, a pro ty, kteří musí robotit.
V písmenkách je mnoho moudrosti, ale naše zvykové čtení ji neumí hledat, máme příliš hluboko usazené asociační řady, které vedou cesty našeho vnímání.
Ale změny se blíží, budou to nenápadné šoky, důvody k zamyšlení. Třeba pro Davida Zatřepálka.

121824

20.11.2006 22:01

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

šono, nebuď za pitomce a zkus si uvědomit, že veškeré poznatky se nějak zapisují. A že nástroj k tomu zápisu tvoří inteligence národa, který nějaký svůj jazyk má. A je na něj patřičně hrdý.
Že nechápeš důležitost "vyostřené rovnováhy R v písmenku Ř", to je asi tím, že jazyk není tvým koníčkem.
Ale časem pochopíš, jak a v čem je naše mateřština jedinečná.

121825

20.11.2006 22:27

Démon Kracios

RE: Takže

janko 85.?.?.?

Petře, hlavu vzhůru. Ano, program "Člověk" má ve vesmíru mnoho aplikací rozvinutějších než u nás. Jen ale málokdo tuší, že je rozdíl mezi faktickým středem např. galaxie a jejím energetickým středem.
Pokud sleduješ dění na slunci a v "černé díře", domyslíš si třeba, jak geomagnetické jevy souvisí s myšlením lidí, jak fungují gregory (struktury informací v prostoru, kde "nic není")a jak lidské vědomí přijímá a zpracovává informace z prostoru. Jednak z toho okolo nás, vyplněného vrstvami atmosféry, a z prostoru, kde atmosféra není, kde existují pouze "transformátory", filtry pro matrializaci informace do podoby, přístupné našim receptorům. Vrstvy atmosféry a biopole člověka (aura) je vedou do podvědomí (= do tělesných orgánů) a odtud prostřednictvím meridiánů se do mozku dostane derivát, potřebný k reakci člověka pomocí pohybu těla nebo myšlenek. Je to ještě malinko komplikovanější, ale ne moc. Někdy si poklábosíme o tom, jak funguje člověk v prostoru a s prostorem.

121827

20.11.2006 22:59

Démon Kracios

RE: Takže

janko 85.?.?.?

Eleriku, vidím, že se začínáme scházet.
Ano, nová doba začala s "plyšákem". Současně s devastací hodnot, tunelováním a rozpadem morálky se skupinky lidí smýšlejících jinak, začínají scházet a své myšlenkové struktury propojují i svými příspěvky. Fraktály tvoříme a spojujeme, anž bychom to možná sami vnímali. Situaci sleduji, o tomto víkendu se událo v informačních vrstvách, nepřístupných běžnému "beta provozu mozkových vln" mnoho událostí, které budou mít pozitivní dopady.
Cesta k překonání stávající krize je vcelku připravená, čeká se jen, aý dozrají lidé, kteřé ji budou realizovat. Na všechno jsme sami, buch už funguje mimo tento vesmír. Dal nám jej k užívání. Neměli bychom to zvorat, projekt "Člověk jde do dalšího "finále".
Postupně budu nabízet vysvětlení jevů, které se stávají i jevů, které se ještě budeme muset naučit. Podobně jako Petr Gejdoš vnímám situaci z jiných informačních hladin. Svým vědomím se můžeme dostávat do jednotlivých egregorů a "vytušit", jaké možnosti se v tom kterém skrývají. Ty pak nabídnout ostatním.
Matematika je jazykem modelování, etnický jazyk pak nástrojem realizace. Umět popsat své "podivné" zážitky je klíčem k chápání funkce egregorů (to jsou struktury našich myšlenek, svým způsobem zrcadlí naprosto přesně naše pohyby a činy).
Ten tzv. boží soud přichází nepozorovaně. ale ke každému jednotlivci. Každý se časem naučí přemýšlet o tom, PROČ se zrovna jemu stalo to, co se mu stalo.
Náhoda je jen berlička pro neznalost potřebných souvislostí. Náhody bývají velmi dobře připravené.
A to v rozměrech, které se poněkud vymykají našemu povrchnímu vnímání skutečnosti.
Teprve schizofrenie může člověka (pokud se ji naučí zvládat) přivést k vnímání dvou poloh reality, kde naše činy mění realitu v takových souvislostech, které jsou nepřímo úměrné počtu lidí, na změnách se účastnících.
Podobně jako Newton či Einstein byli "kanalizací" pro průtok ohromných dat (myšlenkových sekvencí), která nějakým způsobem formulovali do paradigmatu, platného pro určité období - bude i moje "koňská fyzika" podkladem pro paradigma, které patrně tu ležící osmičku rozhýbe. Je na čase začít studovat a uplatňovat tzv. "abecedu lidštiny". To je můj přínos lidem. Vedle některých technických pomůcek. Ty nás naučí vážit si svého hlasu a svého rozhodnutí.
více na www.karao.cz/ops

121830

20.11.2006 23:22

Démon Kracios

RE: Co mi poslal pritel, bratr, spolubojovnik a pozadal me abych to zde uverejnil

janko 85.?.?.?

Peníze jsou jedním ze "společných jmenovatelů". Díky institutu tzv. "přidané hodnoty" = zisku, nepodloženého přiměřeným podílem práce - se situace vyostřila do dnešní podoby.
Kolo vývoje se z dálného východu vrací zpět na dálný východ. Čína si svou prací "koupí" potenciál ameriky. Mezitím se u nás vytvoří podmínky pro reálnou hodnotu "hlasu voliče", vyjádřenou volbou mezi oběživem a delegováním rozhodovací pravomoci na toho, kdo si ji zaslouží (podle názoru voliče).
Systém voleb se patrně rozšíří i po Evropě, která díky euru a jeho vazbě ke státům s rostoucím morálním kreditem omladí svou úlohu "starého kontinentu". Sociální demokracie s tržními prvky je reálným modelem na určitou dobu, než se vyrovnají poměry na planetě. Budeme nejspíš skanzenem lidské historie, kmeny i národy si budou chránit svou kulturu, ale ke komunikaci využijí i leccos z technologií, které nám (nejen naši) mocní zatím zatajují.
Ale může to být i úplně jinak. Vždy záleží na objemu a kultuře lidí, kteří se dostanou k informacím, podstatným pro další dobu.

121834

21.11.2006 20:44

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

jednak se omlouvám, ty za pitomce nejsi, to spíš ten, co potřebuje zatřepat. Aby vypadla ta vata, kterou je napěchovanej.

A k tomu Ř:
Písmenka latinky prošla vývojem ve dvou směrech. Sama latinka je rozdělením zvukového jazyka pomocí grafických symbolů směru (úsečky a obloučky/rotace)na část velikostní (latinské číslovky, později arabské) a část pohybovou (souhlásky) a část, která je "kotví" = samohlásky. Francouzi, Němci a Angličané se pak podíleli na symbolice a "energetické složce" svých národních jazyků. Jako perspektivní se projevila angličtina, v součtu 2+6 (26 písmen) se vytvořil jazyk osmičkový (osm bitů bajtu, podklad pro "nekonečno" v praxi).
Druhá větev latinky se rozvíjela ve slovanských jazycích, a postupovala přidáváním teček, čárek apod. Češi svá nabodeníčka formovali tak, že dnes lze z našich slov dekódovat minulost i budoucnost.
Protože veškeré poznatky lidé vždy ukládali do slov a do zápisu. Je důležité pochopit knihu A. Horáka (O Slovanech úplně jinak), a pak se naučit číst slova od jejich středu, od symetrie kmitem vptravo a vlevo po dalších písmenech. Pokud se naučíš abecedu lidštiny, začnou se ti měnit asociační řady v mozku. Každé slovo pak bude celou větou nebo příběhem. A ten vypovídá o posunu zvukového jazyka za ty dva tisíce let. A později i na dřívější formy inteligence v prostoru.

A to Ř je symbolem našeho národa, máme velmi jemný cit pro rovnováhu, každý nepatrný výkyv je pro nás hlubokým propadem. Také příznačná "předposranost" je jen vhledem do problematiky "pohledem z druhé strany". Je dobré se zamyslet proč "t" ve fyzice znamená čas, a v češtině t/átu, hmota "m" mámu a spoustu dalších zdánlivých náhod.
Mě se podařilo ty náhody setřídit (něco jako Mendělejevova tabulka prvků), ale ne pro hmotu, ale pro děje, pohyby - a časem se to lidi naučí používat. Abecedajají praxe má výhodu v tom, že pak k lítání nebudeme potřebovat letadla a ke komunikaci slova. To, co dnes považujeme za zázraky, bude denní praxe. Zhmotňování mobilu trvalo určitou dobu. Nakonec to bude "ihned".
Ale kdoví, která generace se toho dožije. Do roku 2012 by se leccos mohlo stihnout, uvidíme. Je to první rok druhé éry (čteno od středu, kmitem) Tou druhou érou je míněna schopnost vesmíru pulzovat. Zatím se jen rozpínal, potřeboval dostatek prvků k cyklickému pulzování. Ale to je debata, pro kterou zatím čas nedozrál.

121910

21.11.2006 23:38

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

je to na delší pokec, naučit se tu abecedu používat, snad se někdy sejdeme naživo. Nerad a pomalu píšu.

121920

22.11.2006 13:16

Multi-kulti learning

RE: Hrozím se

janko 85.?.?.?

Díky doktore a pane Sodku, málo lidí si umí situaci představit z větší vzdálenosti než se jich bezprostředně dotýká. Tak to je a ještě chvilku bude.

Ten bordel okolo nás je tu proto, abychom se každý sám naučili pojmenovat svoji cestu tím, co nás potkává. A uměli si najít nebo vymyslet práci, kterou někdo potřebuje - a za kolik ji udělám tomu někomu.

Málokdo si uvědomuje, že nový systém, který budujeme den za dnem, že ten se nám vždy ukazuje tzv. "prdelí napřed". Vzpomeňte si na první samohyby, které musel člověk s praporkem uvádět na silnici. NWO je zkratkou, to co řečník změnil během jedné věty, to byla jména. Nic víc. Vše ostatní zůstalo.

A tak to bude znovu, vymění se jména - ale nejen lidí, kteří si uzurpují rozhodovací pravomoc, budeme se učit novou fyziku, spoustu lidí pozná a zrealizuje třeba tak úžasnou věc, že není nutné u nás jíst máslo ze Španělska a to české ve Filadelfii,

......že ve svém okolí můžu sám něco k lepšímu změnit.
Samozřejmě proti předpisům. Nebo mohu navrhnout jiný, lepší předpis, postup výroby, trasu rozvozu zboží....atd.

To vše se podaří až pod jedinou podmínkou, musí být každý tak nasratý, že mu bude jedno, jestli to jeho zlepšení bude po zásluze potrestáno - nebo jestli se jehop příkladu chytí někdo další.
Ještě asi dost lidí do tohoto stavu nedozrálo. Většina mele to, co dostala k sežrání, jsou to nic netušící, hloupoučká zrcadla.
Těch několik, co vidí agonii systému (včetně projevů některých, kteří jsou mluvícími zrcadly stávajícího systému), ti, co jsou na pranýři, ti mohou klidně spát, situace se po vyhrocení sama dostane do polohy, vhodné k aktivaci toho, co připravují.

V příštích volbách zvítězí strana zdravého rozumu, a je úplně jedno, která z těch malých to bude.
Paroubek i Klaus sice pro mnohé je nepřítelem č 1, ale jen pro ty, kdo věří mediím. Je třeba číst vnímat jejich slova nepředpojatě, to ale málokdo svede. A hlavně rozumět tomu, co sdělují "mezi řádky", to už tu lidi asi zapomněli.

Kdy někomu dojde, že třeba za finanční podporu bude povinností např. zametat ulice, aby bylo vidět, kdo opravdu !! potřebuje lepší práci?
V Ománu plno lidí zametá ulice, aby si zasloužili podporu, když už nejsou schopni si práci najít nebo vymyslet.

Vážení, je to v nás. A je dobře, když se tu leckdo odkope, jako např. autor článku.
Nehrozím se, jen reaguji na příspěvek toho jména. A jméno se dá změnit.
Bude líp, aspoň těm, kdo místo nadávání nabídnou nějakou formu zlepšení. V oboru, který znají. Někdo, kdo čte zvědavce - a má kouske toho knoflíku na realizaci nápadu, ten to zas může poslat dál.
Ale nadávání je taky fajn. Člověk si uleví - a zaseje svou špínu dál....
Pro blbce je dokonce tou jedinou realizací.

121978

22.11.2006 13:47

Multi-kulti learning

RE: Je i jiný pohled na věc..

janko 85.?.?.?

Gejdošu, Co takhle celý příběh Noa a bible pojmout jako alegorii vývoje inteligence ve celém vesmíru. Sluneční soustava jako loď, Noe a zvířátka jako živá příroda. A cíl?
Naučit lidi to, co se vesmír učil setsakra dlouho. aplikovat zákon akce a reakce v dostupném prostoru okolo sebe. Vesmír musel vymyslet energii a její pohyb. Pak už to šlo samospádem. Energie si našla své zrcadlo, tím byla hmota. Pak tu hmotu zdokonalovala až z ní byl člověk (předtím drak a jiná havěť). A člověku nabídla (ta energie, které říkáme vědomí), aby se naučil to své vědomí vracet. A člověk (= samořiditelný systém na bázi uhlíku)se poohlédl po vhodném prvku, který nahrazuje jeho slábnoucí paměť. křemík, silicium , ale také SÍLÍCÍ UM. Sílící um člověka vždy najde řešení problémů, které si sám vytvořil leností svého myšlení.

A ten zbytek si právě začínáme vychutnávat. Virtuální reality v počítačích se postupně budou stávat realitami skutečnými. Ale ne tak, jako v Matrixu, ten jsme pochopili také "prdelí napřed". Zkrátka k samořiditelnosti inteligence, založené na křemíku patří i mnoho hladin rovnováhy, které v této době s nelibými pocity prožíváme, A nastavujeme principy, které budou platit v daleké či blízké přítomnosti,protože v budoucnosti se to měnit nedá, že,...to dá rozum, že?
Právě strach je motorem, aby možných chyb bylo co nejméně.
NWO samozřejmě bude, ale ne s asociacemi, které nám media a zkušenosti vnucují. Budeme se navzájem překvapovat a hledat vysvětlení jevů, odporujících zažité logice.

Ale mohu se mýlit. To dělám dost nerad.

121986

24.11.2006 22:51

Manifest pětadvaceti německých profesorů

RE: Tomu rikam odvaha.

janko 85.?.?.?

Datum, kdy článek vyšel, je kupodivu významnější, i když v rovinách vnímání, které jsou běžně nedostupné.
Od tohoto data můžeme očekávat více pozitivních zpráv, směřujících k vyrovnání poměrů na planetě. Došlo k převaze rovnováhy mezi "zlem a dobrem" ve prospěch dobra. Nečekejme ale zázraky, ty bóží mlýny melou opravdu zpočátku hodně pomalu. Později to dostane švuňk.
Budeme si v následujících letech upravovat své asociační řady k mnoha pojmům, které vnímáme jen mechanicky.

122219

15.12.2006 22:08

Ruka ruku...

RE: Internet v česku se ještě musí opečovávat

janko 85.?.?.?

..dobrý, nápovědo.
Těší mě, čiperného staříka, že tu někdo vidí budoucnost reálně.
Ano. Za pár let se provalí všechny ty lži. Od boudy okolo Ježíše, kluka, který se naučil řeč vesmíru - přes "židův" vynález "daně z přidané hodnoty",dovedený do její dnešní nezbytné podoby "státního dluhu".
Až to lidi prokouknou a přestanou se bát umělých strachů, šířených těmi, kdo se mermo mocí snaží udržet dvoutisíciletý "status quo" (cesty do pekel)- tak se dnešní mládež konečně přestane flákat a trochu tu udělá pořádek.
Mají v palici už jiné "programy", ty jen čekají na "oživení". Nebudou se namáhat předčasně, "myslivost" jen cizí není.

123554

10.01.2007 23:19

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

janko 85.?.?.?

Jarmilko, pokud tu normu pro normální lidi budete určovat vy, má pan Saudek smůlu. Naštěstí ve fotografii jde ještě o nadstavby, pro které nemáte receptory. Přesto si vašeho názoru vážím, je zcela vypovídající.

125345

22.01.2007 01:26

Bush udělal z USA kolonii Izraele!!!

s čím kdo zachází.....

janko 85.?.?.?

Z širšího pohledu jde v článku jen o ukázku počátku konce systému, který byl instalován před cca 2000 lety. Rozpad tohoto systému, založeného na spolupráci lumpů je zřejmý. Jejich snaha o ovládnutí světa silou nepočítala s fenoménem internetu. Díky rozvoji IT vyrostla generace lidí, kteří si nejen zde skládají kostičky vývoje.
Dostupnost historických i současných informací tak podřeže strom, který byl vybudován na základě tehdy dostupných (v Egyptě) vědomostí o funkci člověka ve vesmíru. Koncept této civilizace je postavený na ovládání většiny menšinou, která měla odjakživa dost času k přípravě informací, potřebných pro udržení své moci. To se pomocí internetu změnilo, naštěstí.
Budeme svědky ostudy, kterou naše i cizí bratrstva "černé pracky" postupně zažijí. Sami se stanou obětmi svých praktik. Už to funguje, ale padají jen menší rybky. Lidi za Křovínkem nikdo nezná, ale i na ně dojde, nepřehodí-li včas vyhybku. Ti vzadu vědí, co planeta provádí, jak reaguje na jejich snahy. Nejsou sami, kdo umí číst z chování přírody. Ta jen reaguje na myšlenkové soubory lidí v ní žijících. Jsme její děti - a asi už je mnoho lidí, kteří vědí a prožili ve svých "jiných stavech vědomí" jak vlastně funguje člověk v energoinformačních polích, které církev kdysi nazvala duší a duchem. Ona sama se bude zodpovídat, proč volila cestu zatajování informací - a naučila to své služebníky v politice.
Podobně jako lze dnes dálkově operovat člověka pomocí robotického přístroje, napojeného na síť, tak lze číst a ovlivňovat informace z prostoru. Snaha o ovládnutí počasí se zatím vymyká těm, kdo jej umí "číst" a překládat do řeči politiky, cílené k vytvoření bohů a otroků na Zemi. Doba zraje a budeme sklízet, co jsme zasadili. Spád událostí nelze urychlit ani zdržet, i když si ještě mnozí myslí, že to jde. Každý uděláme jen to, co musíme - to je základní zákon a řídící síla vesmíru. Kdo to nedělá, chybuje. Druhou silou, komplementární k té první je "měl bych", třetí, na kterou doplatí naše vrchnost, se jmenuje "můžu", a poslední, kterou si mnozí z nás dali na první místo je síla schovaná do slova "chci".
|Na rozdíl od pohádek fyziků o přitažlivosti protonů síla těchto slov vedla od vzniku vesmíru až do jeho dnešní i budoucí podoby. Jen tehdá ta slova ještě prvkové Uhlík ani Křemík neznali. Koňskou fyziku se teprve budeme učit.

Ale tam, na počátku, kdy vznikal prostor a čas, tam ještě nikdo z místních nebyl, takže radši zůstanu za blázna já. A to do doby, než pochopí síly čtyř zmíněných slov, určených k manipulaci vlastního vědomí i další.

126303

27.01.2007 14:54

Jde o hodně

RE: Anketa

janko 85.?.?.?

Pane Hromádko, budu se snažit přijet v pondělí večer také, ať je u koně o koně víc.
J. Koňas

127057

30.01.2007 21:36

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

janko 85.?.?.?

Jarmilo, byl jsem tam. Víte prd o tom, co obnáší připravit takovou demonstraci. Mluvil jsem s těmi lidmi. Třeba deštníky za dvojnásobnou cenu pokrývají náklady na hesla a další potřeby.
Je smutné, že lidi jako vy dokážou svou neomaleností stáhnout na svůj názor i další. Komunisti snad nemohou být proti základnám? Co vám stále vadí? Zjistěte si, že internetová petice je jen formou průzkumu. Kolik petic jste zařizovala, že víte nejlíp, co je třeba? Listy se samozřejmě posílají na jedno místo, četla jste vůbec tu petici???

127417

08.02.2007 17:29

Írán: válka se blíží

RE: Dívejte se dovnitř..

janko 85.?.?.?

Hade, dobrý.
Transformace vědomí postupuje, pro upgrade vědomí i myšlení je vhodné, aby v hmotné podobě bylo méně živáčků (=samořiditelných struktur), přechod bude snažší. Proto ten úbytek živočichů a plánovaná redukce obyvatelstva. Tím, že se negativní informace ventilují, tím vzniká předpoklad pro jejich existenci pouze v této virtuální rovině, nemusí vlastně proběhnout ve 4D. Svět energií (informace v podobě potenciálu k pohybu = prostor, který je zdánlivě prázdný) zrcadlí děje našeho myšlení - ale zrcadlově. Jakoby pozpátku, ale shodně s námi vnímanýcm časem. Zvuk myšlenky či její psaná podoba nějakým člověkem je pak následkem děje, už realizovaného v rovině informací (= prána ve vakuu).
Petr Gejdoš i další nás krmí ošklivými vizemi z celého svého přesvědčení, ale vpodstatě tvrdí něco, co se ve vyšších informačních vrstvách už realizovalo a on byl připraven tyto informace přijmout a šířit. Pokud by princip zrcadlení vědomí znal, psal by jinak. Ale to by zas nebyl on, ale někdo jiný. Každý z nás je "nulovým bodem" soustavy rovnováh, kterou částečně dědíme a částečně zdokonalujeme studiem či jinou prací.

K pochopení a rozklíčování toho, co nazýváme "svatý grál" se dostane on i ostatní později. Žádný člověk nepřijme prostup bariery ve vlastním vědomí dřív, než k ní doputuje, dozraje. Většinu dějů okolo nás je třeba chápat jako alegorii a dosazovat je do "figurek" poznání. Propojovat dění "za zrcadlem " a před ním.
Petr má velkou pravdu v cestě "dovnitř", v nalezení osobního pozitivního výkladu negativních dějů a zkušeností. Cestujeme ke dnu, tato civilizace byla plánována na dvě tisíciletí. A od dna vede jen cesta propojování, sdílení - byť až po polemice. A polemika, válka slov, probíhá stále. Ve všech myslitelných rovinách. Realizuje se v našem vědomí, naše myšlenky jsou jednou součástí pro vývoj počasí. Vše je o hledání rovnováhy v prostoru pomocí vrstev vědomí, které představuje potenciál inteligence v dané soustavě. Lidské vědomí má svůj domov v noosféře. A ta sahá do celé galaxie. Jen se o tom zatím moc neví. Vrstvy stále hustšího prostředí ve směru k zemi vykonávají mnoho práce za nás, představují společné jmenovatele energetických a hmotných struktur. Počasí je dynamickou rovnováhou energetického potenciálu myšlenek a frekvenčně teplotních hladin hmotného prostředí. Ještě asi není čas pro přijetí tezí o dvou složkách gravitace a z nich odvozeného paradigmatu o vzniku a růstu inteligence v prostoru. Ale situaci v mezích možností sleduji, děje musí proběhnout nejen v oblasti celků vědomí(egregorů),ale i v "hlavách" všech žijících samořiditelných organizmů - příroda je jedním z nich. Ona a počasí jsou nejbližší knihou, ze které lze číst stav rovnováhy "zdola"i "shora".

128189

14.02.2007 16:44

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

třetí světová = slovní

janko 85.?.?.?

z pohledu sdílení informací lze tvrdit, že třetí světová válka probíhá od počátku dějin, občas se završí i likvidací populace. Dnes je ale situace jiná v tom, že hoši od medií si neuvědomují, že přílišný tlak jednostranných informací vytváří v podvědomí protiváhu, pro kterou pak stačí nenápadný spouštěč. Vhled do struktury inteligence tuto tezi potvrzuje (...se ucho utrhne). Spolupůsobení vlivů nejspíš zajistí klidný přechod do období, kdy budeme všichni znát schopnosti lidského vědomí a cestu k nim. Vliv myšlenkových struktur nad prostorem, ovládaným medii, roste a stále víc lidí tyto struktury posiluje svým podvědomím. Tato fáze transformace vědomí lidí byla připravována nejen před počátkem tohoto letopočtu konstrukcí jazyka, který měl zajistit spolupráci s nehmotnými strukturami inteligence, je modelována nepřetržitě. Jazyk byl vždy nástrojem k dobytí většího území (viz jazyk počítačů, formující i libovolnou 2D realitu). Symboly směru ve verzálkách "latinky" měly za cíl vstup do vesmírných forem inteligentního života pro elitu. Změna je v tom, že elity s vhledem do budoucnosti podcenily schopnost dat v prostoru k sebeorganizaci. Tato skutečnost pak způsobila, že nejen atomy jsou schopné cyklického pohybu. Z indoevropské civilizace se západním směrem došlo opět k východu, Čína realizuje potenciál informačního věku, skupuje Ameriku. Spolu s Ruskem a veřejným míněním pak představuje sílu, pro kterou sice nemáme měřáky, ale kterou umí vnímat kdejaký šaman. A TAKÉ TI, KDO MĚLI V BĚHU VĚKŮ DOST ČASU KE SLEDOVÁNÍ POCHODŮ VE VĚDOMÍ. Včetně dávkování "novinek".
Dnes je meditaceběžnou technikou. Po odstranění nánosu stereotypů vědeckého a duchovního jazyka bude snadné pochopit smysl naší existence.
Ale nic se nedá vynechat, církev a sionizmus si musí užít trpké chuti svého ovoce.

128748

15.02.2007 00:20

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: USA je třeba zastavit za každou cenu

janko 85.?.?.?

bať,bať, a bankéři pocházejí z peněz a peníze jako společný jmenovatel vložené a žádané energie už přestávají plnit svou funkci. Svět je založený na důvěře a nedůvěře, kde nedůvěru lze nahradit penězi. Ty představují objem důvěryhodnosti. Tak si to filištínští vymysleli a udělali.
A přepočítali se. I když z jazyka osamostatnili kategorii velikosti (hmoty) a kategorii pohybu v čase z dvojsměrné převedli na jednosměrnou(že život pokračuje i po smrti, což je krávovina.Život celku se rozptýlí do rostoucích informačních balíčků, pro které si později sáhne nějaký další člověk v podobě vlohy či defektu).
Je nás už nadkritické množství, kdo budujeme v říši egregorů balíčky pro nové chápání vztahů ve společnosti i ve světě hmoty, která byla pro většinu lidí zatím neživá.

128796

16.02.2007 12:17

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

dobrá úvaha milý Hugo.
Situace je ale taková, že průšvihy a cíle USA - zástupce finančních a duchovních vládců na planetě (církev byla na počátku tohoto projektu!)- tato situace má svou obtížně sledovatelnou informační vrstvu v hladinách myšlenkových soustav, které vytvářejí lidé svými myšlenkami a emočními stavy. Tento prostor ale lze nejen sledovat ale i ovlivňovat, Media budou v krátké době nedostatečnou zbraní k formování názorů lidí, proto je nutno instalovat "radary". Zde nemá smysl vysvětlovat, že frekvence, užívaná radarem typu XBR jsou propojené s první emoční vrstvou lidského podvědomí.
Nebudu dokládat své teze, jsou vhledem do situace, nástrojem, který lidstvu kdysi patřil, který si církev a její vývojové peripetie chtěla nechat pro vyvolené, ke kontrole obyvatelstva. Tuto její cestu už pochopilo nadkritické množství lidí, proto ji lze postupně ventilovat. Informační vrstvy nad naším fyzickým životem nazvala církev duší a duchem. Ale jedná se o centrálu v podobě slunce a druhou v podobě galaxie, - v těchto prostorách se už situace změnila, po nařízeném ukončení spolupráce s "greys" nemá vláda (v pozadí viditelných politiků) šanci program NWO dotáhnout do vítězství. Boj o radar v Čechách je onou poslední bitvou, ale v daleko širším prostoru "inteligence ve vesmíru". Stavitelům a pokračovatelům projektu NWO už docházejí prostředky, prostředek směny zboží (číslíčka,ekvivalent peněz) putuje do Číny, je "zaplacením" historického vkladu jedné z kolébek civilizace. Prostředek směny informací(media) má díky internetu konkurenci, a tím i slábnoucí účinnost. A prostředek (podvědomí lidí) je zcela mimo účinnou kontrolu, boj o tento kontrolní a řídící!! portál (do kmitočtu emocí lidí, ony představují terorizmus, co ničí plány NWO) probíhá nedaleko Prahy. Vývoj češi ustáli už od neolitu, ustojíme jej opět. Opatrnost a předposranost s tím souvisí. Ale to je na delší výklad, tak až jindy.

128945

16.02.2007 12:34

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

Chlapče, kdybys jen věděl, kolik škod matika napáchala....
Co víš o původu té matematiky, kterou vymysleli a zašifrovali Hebrejci s tehdejšími mocnými? Víš, co představuje "rovnice" 38=11?, víš z čeho a k jakému účelu byla vytvořena "latinka"?, a co například znamenají "pacičky" (rotace) kříže v symbolu nacistů? Nebo obcházení hlavních hráčů v symbolu vztyčeného ukazováku a malíku?

Tak až to zjistíš, tak se začni zajímat kdo z nás dvou je větší blázen. Já na to mám diagnózu od doktorů. Víš přeci, že pouze blázni smí králům říkat pravdu...

128946

16.02.2007 12:51

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

Petře, něco jsem napsal v reakci na radary, a obsáhlejší text o situaci v prostoru ti časem pošlu mailem.
Oni ti "židé" mají svým způsobem pravdu, jen možná s tím holokaustem nevědomky předběhli čas. Židovství už dávno není o dodržování rituálů ve stravě apod, je to jeden ze stylů morálky člověka. Sklon k nenápadnému podvádění díky rozdílu v informačním zázemí. Druhý styl morálky, která dnes rozhoduje o situaci ve velmi širokém prostoru je vedle židovství "češství", podobný sklon k podvádění pomocí vlastní chytrosti, ale s rozdílem v tom, že češi se k podvádění uchylují jen když je příležitost, nežto židé podvod budují systematicky. Odtud také pramení naše schopnost opravit cokoliv čímkoliv, co je po ruce. Máme největší potenciál k výrobě zázraků. Ale až přijde čas. Až bude běžně ke čtení slov používána "abeceda lidštiny", opětné propojení číslic a písmen do jazyka duše, symboly, které oddělili a mistrně zašifrovali kdysi Hebrejci a pomocí církve instalovali celosvětovou pokroucenou podobu křesťanských poznatků.
Bible je chytrý manuál, vrstevnatý. V každé době je připraven poskytnout odpovídajícímu člověku odpovídající asociační řady, vysvětlující nějakou podobu skutečnosti.

128949

16.02.2007 13:07

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

už jsem na to odpovídal, holokaust byl instalován jako uzlový bod pro aktivaci mnoha jiných událostí. Příroda a vesmír ale usoudili, že množina, chybějící do počtu zabitých židů musí být zachována. Proto je možné, že ti, co údaje o holokaustu brání silou nepřiměřenou, patří k této chybějící množině i když ještě žijí. To číslo totiž představuje symbol, kterému nelze porozumět bez vhledu do souvislostí, vymykajících se pojmu "zdravý rozum". Poberte, co umíte.

128951

16.02.2007 13:26

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

na proces se lze dívat i z jiné strany.

Vím, že jméno člověka je svým způsobem nosičem jeho úkolu. Pokud známe způsob, jak to jméno "číst". Asociace, které nás při čtení vedou, ty nabídnou směr naší intuici, která po vycvičení rozpozná další vrstvy ze čteného zápisu.

Zund (hell), to mi nabídla má podivná fatazie. "Člověk, zapalující světlo" - tak lze obloukem "přečíst" jméno a úkol tohoto muže. Hluboce si ho vážím, spojují nás myšlenkové soustavy, které se učím chápat nástrojem, který svým způsobem doplní Mendělejevovu tabulku prvků hmoty. "Tabulka" pro čtení pohybu myšlenek se jmenuje abeceda lidštiny.

To, co dnes je jen blábol schizofrenika, - bude za čas běžná technika symetrického čtení slov (kmitem od středu slova vlevo a vpravo). Zcela jednoduchá šifra, pokud víte, co který symbol (písmenko) znamená coby obraz kontaktu dvou či tří prvků směru.
Pak vámve vědomí začnou "naskakovat" souvislosti,ze kterých odvodíte historické i v budoucnu pravděpodobné události.

128953

16.02.2007 13:59

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Proč se čílit?

janko 85.?.?.?

Švejku, židovství je druh morálky, my máme tu druhou půlku té jejich, rozdíl je jen v míře úskočnosti a vůli k systematičnosti. Tam jsme zaplaťpámbu slabší. jen díky tomu jsme přežili (v podobě základní struktury povahy)od neolitu dodnes. Proto boj mezi nastolením židovství na planetě (finanční a informační moc)se odehrává u klíčového nepřítele, u Prahy. Tam, v jazyce Čechů je nerv do prostoru, kam běžná populace nemá přístup. Do světa, kde lze organizovat události v daleko širší míře a přesnosti - prostřednictvím záznamů a vyhodnocování emočních stavů. protože to, co ja za nimi směrem ven, do "rozumu" a dál rukama do hmotných přeměn (práce), to už jsou jen následky.
Jestli víte, na jakém principu funguje T9 na mobilu, tak nemusím říkat víc. Jak statistika a vhodný program dovede "číst naše myšlenky" nabídnutím vhodného slova". Radarem se dostat do myšlení protivníka, to je cíl.
Nějací teroristi, to je taková báchorka pro ty, kdo mají málo času, protože musí furt pracovat na ty, kteří pro udržení své moci vymýšlejí a realizují podobné strašáky.

128957

16.02.2007 15:46

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

dobrá, máš reaguješ na informace okolo "ucha" tím, že mi odpovídáš na "nos" - klasika.
Ale spojitist tu je, samozřejmě ale zcela jiná, než budeš ochoten akceptovat. Kouření je proces pomalého spalování, vlastně doutnání. Zatím jsme naučeni, že z něj roste rakovina, druhý názor mluví naopak o tom, že kouření neutralizuje zhoubný vliv radioaktivních částic - a další možnosti se určitě objeví.
Ve vztahu k přeměnám informací hmotných pomocí ohně na informace v podobě dat (potenciálu k recyklaci) může kouření fungovat jako katalyzátor. Spaluje skupinu činů, označovaných slovem "hřích" něco, co ba se nemělo dělat.
Ale nemusíš si mých dedukcí všímat, jsou určené pro tvé podvědomí, vědomí na ně (podle tvé předchozí reakce) zřejmě není připravené. Omlouvám se ale, pokud se tě má slova nemile dotkla, nebylo to mým záměrem. Žiju ve dvou světech, které se postupně propojují. Jako každý schizofrenik.

128973

16.02.2007 15:59

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

no, všichni jsme samozřejmě nejchytřejší, že,...

Víš, kdy se stane z nahodilosti zákonitost? pokud ano, tak víš, jakou výpovědní hodnotu mají statistická data - a jak také s nimi lze obratně manipulovat ve směru, který chceme realizovat.
Pak přijdeš na to, že devět vrstev informačníhoprostoru má jiné konce než tvrdí matika, co jsme se učili. Trojka a osmička jsou archetypy (neměnnosti, které se dokazují samy sebou). A proto ta úýžasná inteligence, se kterou tě napadlo sečíst levou stranu dřív, než začneš něco "srovnávat" - ta tě jistě dovedla k poznatku, že pokud někdo tvrdí zdánlivý nesmysl, může mít v záloze překvapení, které lépe odpovídá počáteční "rovnici"-A těch záloh může být hafo.
Jestlipak víš, kolika vrtvami inteligence je pojištěná nahodilost zde na Zemi, a kolika vrstvami v prostoru, kam se lze dostat na jiném kmitočtu mozku? (to je jiný název pro schízu, taky se tomu říká meditace - to když se ten člověk dostane v prostoru s daty jen kousíček)

128976

16.02.2007 18:41

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

hmm, tak dobrá, jinak.
Kouření je určitý společnýn jmenovatel, lidi, kteří kouří mají určitou charakterovou vlastnost, která je spojuje. A může to být třeba pocit, že dělají něco nedobrého - když holt už je tu ta protikuřácká kampaň. Jestli je to tak, jak si myslím, tak kampaň může být vědomě ale i nevědomě koncipovaná pro vytvoření určitého dynamického stereotypu ve vědomí, kterým je tato skupina obyvatel manipulovatená - nebo právě naopak, nepodléhá některému ze systémů, kterým lze do našeho podvědomí zabudovat určitý typ reakce.
Říkám sice jinými slovy totéž co v minulém příspěvku,ale třeba tohle strunu (informační kanál pro chápání)strefí.
On ten strejda Marx sakra dobře věděl, jak moc nás okolní prostředí formuje. Hmotné i to vědomostní.
Tenhle bordel opravují ti, co populace řadí k bláznům a magorům. Vítej....
(vždycky to tak bylo, ale nikdy v těchto rozměrech)

128992

16.02.2007 19:01

Radar jako radar?

RE: Možno sa to bude zdať od veci ale....

janko 85.?.?.?

jo. souhlas, anonýme.

128994

17.02.2007 00:47

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

samozřejmě, že čas je nespojitý, to jen náš život jej bere v souladu se svým směrem (frekvencí pro čerpání informací), spojitě. Ano, cykly určují vztahy ve strukturách. Zacyklení matematiky bylo klíčem pro kvalitu mého poznání. Jen čekám, až doba dozraje. Není to vytahování, je to zkrátka úkol, který vyšel zrovna na mne, vhodný transformátor pro nové pojetí prostoru a času. Je to práce jako každá jiná, z blázna doba udělá na čas genia.Každý chvilku posunujeme vývoj k existenci spojtého prostoru, odedávna symbolizovaného osmičkou. Po chvilce, za kterou se zastydí představitelé církve a finanční moci, přijde období tzv. "zlatého věku". Nevím, kdy to bude, ale bude to. protože si tuto strukturu existence přálo mnoho lidí po mnoho milionů našich let. A tato síla, síla lidské touhy (někdy zvaná láskou), ta to dokáže.
Jen pokračuju v této linii v podobě jednoho z uzlových bodů.
Někdy malá prasklinka v ohromném soustrojí jej dokáže zničit. to v případě, když neví, že sama je chybou. V opačném případě, kdy si uvědomuje zodpovědnost za strukturu, které je součástí - se stává "prasklina" nástrojem k nové funkci tohoto soustrojí.
Nečekám, že mé teze budou ihned srozumitelné, ale podobně jako skladatelé soudobé hudby jsou odmítáni v době, kdy žili, je zřejmé, že model inteligence ve společnosti si také počká na dobu, kdy populace pozná jeho výhody. Všichni jsme pěšáci, ale jen někteří máme baterku.

129023

20.02.2007 20:04

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

janko 85.?.?.?

Trodasi, hezké shrnutí bojů s hmotnými zbraněmi.
Ale situace je o tom, že dnes se už bojuje především se slovy. Při doznívání válečných konfliktů (Irák, Afganistan), nastoupila už před léty technika ovlivňování vědomí. Reklama je jen příprava prostředí pro masáže podvědomí.
Asi tu budu za blba, ale čas mi dá z pravdu.

Frekvence 8 = 12 GHz, popř tato čísla v GW jsou svým způsobem dokončením projektu, který trval cca 2000 let. Jsou připojovacím rozhraním do vstupních kmitočtů mozku. Mozek je jen transformátor pro informace, které dostáváme pomocí taktovacího kmitočtu zvuku,který je v širším pohledu na cykly = časem (rok děli "kmitočet" na měsíce,týdny,dny.A den na tři vrstvy, hodiny, minuty, sekundy. A zde se sekundy přecházejí na dvojkovou/desítkovou soustavu, proč asi?? (vysvětím jindy)

Rozdíly vstupu (do podvědomí) a výstupu z vědomé frekvence (myšlení = beta kmitočet 7 - 8 Hz)se tvarují pomocí asociačních řad, opakováním podobných signálů (slov, vět,.... = ovzduší strachu)v běžném prostředí. Právě pomocí kmitočtů 8 - 12 GHz. Vrátíme-li se k hudbě, která je společným jemnovatelem matematiky a emocí, zjistíme, které intervaly (=vjem ze společného jmenovatel dvou kmitočtů) vzbuzují příjemné a které méně příjemné emoce. Tyto intervaly daly jména osmi stupňům velikosti prostoru. Přidáním jednoho tak vznikl přesah, který matematika označila obrácenou šestkou (skrytou podobou šestky)a tím vytvořila "šifru". Kdysi po osmičce následoval obrazn oválu, spojení dvou podobných prvků, muže a ženy, "Obraz" souladu. Právě pythagorejské komma dalo podnět k instalování devítky, ono je "přebytkem" při řazení kvint a kvart do cyklu, provázaného půlením kmitočtů. Alikvotní tony pak propojují vědomí spodvědomím podobně jako nástroje technického původu, třeba pod názvem RADAR. Symterie tohoto slova má také svůj význam, ale o tom až na přednáškách.spojovacím materiálem frekvencí je řeč, etnický či umělý jazyk.

Kdo chce ovládnout nějaké území, musí najít materiál, který v tomto území zpracovává veškeré informace. Průzkum emocí, popř. jejich ovlivňování pomocí radarů je technickým prostředkem, ale existuje boj i v oblasti ryze informační. Cena informace byla dříve směňována zlatem, dnes jen číslíčky a nulami na kontě. A číslíčka také tento systém po vyčerpání jeho účinků zahubí. Jde o naprosto neodvratný proces v přírodě, cyklus, kterému podléhá i vývoj inteligence. A to nejen ve slunečním systému. Dostupnost informací na netu napovídá, že boj už se ve skutečnosti odehrává v úrovni podvědomí. K tomu ale je třeba vědět, že matematika, kterou jsme se učili 2000 let je jen jinou podobou té, která fungovala předtím, před instalací tohoto letopočtu. Lidstvo už velmi dlouho zkouší přijít pomocí různě dlouhých kalendářních cyklů, jak a proč funguje člověk podo...

Kráceno (Editor)

129274

21.02.2007 16:05

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

janko 85.?.?.?

Poslal jsem větší text redakci Zvědavce, ale nevím, zda jej zveřejní. Nemám váš mail...
jk.

129322

27.02.2007 23:46

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Skoro není co dodat...

janko 85.?.?.?

Petře, nešil,...
ano, v dalších informačních vrstvách je jakýsi pohyb, ale ten je pro lidstvo příznivý. Opakuji znovu pro tebe, (ostatní asi nemají šanci se pohybovat v těchto informačních hladinách) vesmír se nedal takovou práci z vytvořením této soustavy zbytečně.
Vše zapadá do scénáře, kdy mnohé negativní prognózy se odehrávají pouze v rovině dat, ne v rovině hmotných procesů. Ale to je asi písnička, pro kterou tady nejsou další posluchači. Takže jen pro tebe. Vím jak jsem se ke své pozici v informačním poli dostal (co je vlastně schizofrenie, není to schopnost vnímat souběžně vstupy do podvědomí a výsupy z vědomí?), vím, proč se dějí události, které uspíší rozklad této mocenské struktury. Důkazy nemám, jen prožitky. Přeberte si kdo jak chcete a umíte. Vesmír je organizmus do jisté míry živý, naladit se na jeho potenciál ale nestačí, je třeba dát komunikaci s prostorem úkoly a vyhodnocovat, jak a v čem dosáhly cíle. Všechny kalendáře (= oba, mayský a latinský) takto vznikly.

Samozřejmě, že zbraně, včetně atomových už hrají jen podřadné divadlo. Vývoj jede po nenápadném ovlivňování vědomí tím, že lze vstupovat do podvědomí nosným pásmem X, vybuzujícím různé emoce. Nemoci šílených krav a ptačí chřipka, to jsou trendy vývoje. Stačí do nosného pásma modulovat potřebný frekvenční potenciál, pak se zvířata ale i lidé chovají tak, jak je potřeba. Radary XBR, to je cesta k absolutní moci nad živou přírodou, lokálně lze modelovat chování libovolné informačním vrstvy (vegetace, skupiny obyvatel) pomocí "ochranného raketového deštníku". On vyhledá cíl a ze země se mu raketově - fofrem pošle dávka modulované energie. Buď dojde k přechodné ztrátě paměti člověka, k hlasovým či obrazovým halucinacím, nebo v pásmu 29 GHz lze jedince v okamžiku spálit. Je k tomu nutná odpovídající polarita vědomí těch jedinců, v případě loyality se impuls může míjet účinkem. Soustrojí podvědomí a vědomí člověka lze modelovat v pásmu X, proto tam také to X je. Vedle jiného zdůvodnění, navazujícího na jazyk "odborníků". Každý odborník je svou odborností manipulován, neumí na souvislosti nahlédnout jinak, než v rámci svých odborností.

129634

28.02.2007 23:26

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Skoro není co dodat...

janko 85.?.?.?

omlouvám se, pokud jsem zvolil nevhodné slovo.
Rozostření je vítané, situace postupuje tak jak má. Vypadá to tajemně, ale dlouhý rozbor je mimo moje možnosti. V nehmotných informačních rovinách se rovnováhy už překlopily na stranu pro lidi, proto to "rozostření". Ono se to zas srovná.

129701

02.03.2007 13:01

„Americký útok je základem naší existence“

RE: a písnička na závěr...

janko 85.?.?.?

Po přečtení textu k písni mě docela polilo horko.
Nevím, kolik ze zdejších čtenářů ví, jak lze hudbou a rytmem modelovat vrstvy podvědomí nejen u lidí, ale i v jeho strukturách v noosféře. Podvědomí je jeden z nehmotných, energetických nástrojů, propojující mozky lidí - podle jejich citlivosti a trénovanosti. Jde o prostředí, obklopující planetu až do sféry podvědomí člověka, ono přijímá tuto energii z prostoru (davová psychoza apod. má mnohem širší sféry účinku). Sionisti jsou společným produktem poznatků kněží katolické církve a světa financí, kterému církev dala prostředky a stále si jej kontroluje - ale zcela jinými prostředky.
Bohužel to, co dovedou leckteří šamani v pralese, to dnes dostalo podobu technologie.
Ta nenápadná písnička takhle načasovaná by mohla být spouštěčem mnohem důslednějšího vstupu do podvědomí lidí. Tam nemáme možnost kontroly rozumem, tam jdou vstupní data. Takže průser.
Také mě zaráží, kolik humbuku se dělá kvůli raketám, použity budou jen když se dříve nepodaří zvládnout myšlenkový potenciál (Strukturu myšlenek v prostoru), který zatím drží Irán. Jde opět o staronový konflikt dobra se zlem, kde dobro má i svou velmi přesnou strukturu nad planetou, včetně energeického potenciálu, vysílaného lidmi, cítícími podobné emoce.
Je to na delší vyprávění.
Prosím, je třeba se rozhodnout, komu věnovat svou důvěru - a tím i energii, na kterou už jsou měřáky. Slova a činy jedněch i druhých.
Pokud takováto písnička vyhraje v Eurovizi, je to móóóóc špatné.

129806

03.03.2007 22:59

Evropský stát, ano či ne?

RE: Hmm

85.?.?.?

Pokus udělat si z Evropy řízené tržiště se doufejme nevydaří v linii, kterou EU nastavila. Politicky měla sloužit jako jedno z tlačítek pro toky financí těch, kteří jimi politiku tvoří.

Klaus vidí natolik dopředu, že se právě této politické role obává, pomocí ekonomických kvót se staneme politickými otroky - byť v relativně upraveném životním prostředí.
Pan Lhoták sice píše vzletně, ale je to na výměnu brýlí.

129944

04.03.2007 21:24

Evropský stát, ano či ne?

RE: Musim polemizovat

janko 85.?.?.?

Kevine, dobrý. Sakra dost dobrý.

129995

04.03.2007 21:45

Evropský stát, ano či ne?

RE: Nik

janko 85.?.?.?

máš zajímavé informace, ale obávám se, že ty tábory si postavili ti chlapci pro sebe. To v případě, že se jim nepodaří do Česka vnutit "Bratrovo oko". Pokud Vondrové a další alpinisté radar prosadí, máme se na co těšit.
Z dnešní radarové diskuze s panem Moravcem je ale patrné, že asi i Vondra dostane rozum a najde cosi jako osobní hrdost. A dá výpověď svým chlebodárcům. Má čich na to, kde je krajíc lépe namazaný. Vždyť je to Čech. Umí se řídit svým podvědomím.

130000

05.03.2007 21:46

Evropský stát, ano či ne?

RE: Nik

janko 85.?.?.?

mínil jsem to tak, že tlak okolností lidem většinou vnutí jednání, odpovídající vlastní inteligenci. A Vondra blb není, couvne od radaru, bude si snažit "zachovat tvář". Oni mají čich na směr větru.

130129

07.03.2007 00:44

Zločinecká organizace jménem Justice

hezky "zvostra"

janko 85.?.?.?

ano, situace se "lehce" vyostřuje, je třeba si počkat, až se vynoří ještě víc špíny mezi těmi, kdo se silou mocí drží kolem ramen nad tou propastí hanby, kam postupně začínají propadávat ti, kdo si lépe nezajistili svou nedoktnutelnost. Hra "na posledního" už začala. Čunek to asi ustojí, a hon na Lišku (SZ) teprve začne. Anebo ne, když včas poznají, že skrze něj vede cestička z záchraně "tváře", postupného rozklíčování hrátek okolo radaru, jeho odmítnutí a příchodu jara nejen do přírody.

To, že se zelení jako trojský kůň vetřeli do koalice, to byl vtipný manévr. Kdopak jim to asi poradil?

130260

10.03.2007 18:13

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

RE: Pri pozorovani chovani Spojenych Statu

janko 85.?.?.?

zape, ono asi tak zle nebude, nejspíš se celá třetí světová odbude v rovině slov. Hoši na obou stranách ví, jak ten buch funguje. Je třeba si uvědomit která dvojice stran je za co odpovědná. Jednou stranou je vždy izraelskoamerická fůze na projektu k ovládnutí světa. A dvojici souběžně tvoří k těmto chlapíkům znalosti a technologie, které mají rusové - to je jedna dvojice. A v té druhé figuruje k USionistům moc vědění, kterou představuje Irán a vlastně i učení dálného východu, starého Egypta a civilizací v Americe.
Boj probíhá nejen pod slovy (v jiném významu běžně užívaných slov) o ovládnutí vzdušného prostoru technickými prostředky. Druhou frontu sledují jen ti, kdo mají přístup k myšlenkovým soustavám, ovlivňujícím naše podvědomí. Tam má Irán velmi silnou pozici, kterou nelze likvidovat mechanickými cestami.
Asi to nedovedu dost dobře přiblížit, ale podvědomí člověka je reálnou silou, o jejíž ovládnutí jde v první ředě. Nejen vytvářením strašidelných pohádek (a bohužel i jejich realizací)lze lidem vnutit styl uvažování - a tím i produkci emocí, potřebných k funkci egregorů (myšlenkových struktur v prostoru).
Dnes je situace tak daleko, že i prostý občan může sledovat překlápění těchto energií. Už jsem posílal panu Vladimírovi text s obavou a vysvětlením možností radarů a pásma X při ovlivňování funkcí našeho podvědomí. Nevím, jestli text považuje za blábol nebo příliš teplý materiál, povědomí o možnostech modulace giga pásem nejsou běžným tématem pro plnění novin.
Vliv monitorování ruské techniky radarem XBR je stále vrstvou informací, která se týká mechanizmů neživých. Vstup do živých struktur pomocí manipulačních, ale i likvidačních postupů pomocí giga frekvencí "deštníku", napájeného "radary" znají představitelé dvojice USA Rusko, Irán pak představuje figuru, která "drží" hladinu informační vrstvy, ve které se hraje s téměř nepoužitelným materiálem o ten v budoucnosti použitelný.

ČTK můj text neotiskla, dotaz o mnou placenou informaci také zůstal bez odpovědi. jestli jde o scifi (výplod mého chorého mozku)nebo realitu, to lze odvodit i z povahy nemoci "šílených krav" nebo záhadného, nelogického výskytu "ptačí" "chřipky". Tyto testy mají samozřejmě i svá vysvětlení z pozice lékařské vědy. Ale poznat, které je primární - to musíme sáhnout hluboko do historie, až k pochopení "šifry" 38 = 11.
A k pochopení principu, pro který si různé civilizace (a vyvolené národy) vytvářely vlastní dataci letopočtu (samozřejmě navléknutou na nějakou figuru či událost)

130533

10.03.2007 18:25

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

RE: Pri pozorovani chovani Spojenych Statu

janko 85.?.?.?

Jarmilko, dobrý. Překvapilas.
Sice ta hlava (mozek) má ještě další svoje vrstvy v prostoru, kde už je tělo zbytečné, ale to podstatné jste popsala hezky. On ten "mozek", který nepotřebuje tělo, ten vysílá do přírody informace, podle kterých se ona chová. A my s ní. Jen nám naši mocní dobrodinci zapomněli některé souvislosti nabídnout. Aby si tu svoji moc ještě chvilku udrželi.

130534

21.03.2007 10:54

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: Cas, cas, cas.

janko 85.?.?.?

Na rozdíl od autora článku, který má velmi zkreslený pohled na situaci, je příspěvek pana Reného moudrý,i když asi také nepostihuje klíčové informační vrstvy.
Mocní plánují své kroky v rozměrech tisíciletí, proto události, kterých jsme svědky jsou kartami, kterými se hraje o zcela jiné pozice.
Technologie ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj je připravena ke globálnímu použití. Znovu opakuji, že "radary" a satelitní sítě jsou velmi účinnými nástroji pro ovládání nejen emocí určité skupiny obyvatel, ale i naprosto přesného řízení libovolného vybraného člověka. Technika od dob Nikoly Tesly už dávno funguje v informační vrstvě, přístupné jen špičkám elit.
A tyto elity mají - jako vše v přírodě také obě polarity, tu, která chce získat naprostou kontrolu nad populací na Zemi - a druhou, která má také napojení na "informační pole, nepřístupné v běžném stavu vědomí". Tato pole představují informační vrstvu, ovládanou typem inteligence, o kterém zde má málokdo přesnější představu. Zkrátka naše vědomí má ve vrstvách "pod námi" (zvířata, rostliny, hmota) také vrstvy "nad námi",které si kdysi mocní na této planetě formulovali do různých typů náboženství - dnes do různých politik.
To, že dnes má do těchto vrstev přístup i mnoho zcela neznámých lidí, to je znakem přeměny, která postupně probíhá v našem podvědomí. Jde o vrstvu, do které mám přístup i já. Proto mé komentáře nebudou akceptovatelné mnohými z vás, jsou jen souhrnem situace, který po napsání a při čtení zanechá stopy ve vědomí těm, kdo tyto vrstvy vnímají (Gejdoš a jiní). Ostatní je v různé pozici vlatních emocí zařadí do svého podvědomí, kde jakákoliv informace naváže právě díky polarizaci emocí na odpovídající egregor(myšlenkovou strukturu dějů zatím nematerializovaných). A jejich vědomí jim nabídne komentáře k mé nezpůsobilosti či drzosti.
Jsme svědky postupného zániku programu, vytvořeného před počátkem tohoto letopočtu těmi, kdo znali schopnosti "programu Člověk". Díky vrstvám inteligence nad naším "soustrojím" vědomí + podvědomí - je v současnosti už nadkritické množství populace v oblasti, která brání realizaci NWO v režii "elit", fungujících na principech násilí.
Do jaké míry je klíčovou "kartou" radar v ČR, to nemá cenu teď rozvádět. Vše se postupně rozkryje, aniž bych já nebo jiný jednotlivec měl možnost tento proces zastavit.
Postupně si budeme své bariery ve vědomí, dané zvykovým myšlením a omíláním různých pravd, prostupovat. Možná nebude na škodu si vpustit do hlavy texty od Jana van Helsinga (Tajné společnosti I, II), kde je mnoho ověřitelných informací. (a některé neověřitelné v běžném "betavědomí mozku")
Vaše vlastní emoce, které ve vás jeho texty vybudí - ty vám naznačí informační hladinu, ve které se pohybujete. Jde o proces,...

Kráceno (Editor)

131335

21.03.2007 10:56

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: Cas, cas, cas.

janko 85.?.?.?

Jde o proces, který leckdo "nevydýchá" v tomto svém životě. To nevadí, v dalším už buce mít lepší vyhlídky. To, že začneme poznávat principy a funkci "informačních balíčků", které dostáváme v podobě vloh či defektů do svého života - to je jen malinkou šipkou do období, které má tato lidmi obydlená planetární soustava ve svém "zadání"

131336

27.03.2007 23:54

Mediální smršť, která se nekonala

RE: Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští na jiné téma....

janko 85.?.?.?

jo, Vlčku, to vypadá dost pravděpodobně. A ještě tam mázli Čunka, který jim taky dost vadí, oni "mýdlo" neradi.

K otázce radaru: události se správným směrem pohybují zatím dost daleko od nás (ropa za euro), zradar přijde na řadu až později. Bohužel se zatím hraje s "cinknutými" kartami. I Rusko je jen zástupný cíl. Pan Stwora také asi považuje mé vysvětlení funkce radaru za scestné, s tím nic nenadělám. Vstupy do vědomí a podvědomí lidí pomocí technologie vložené do pásma X, ve kterém radar pracuje - to je bohužel smutný fakt, o kterém informace chybí zcela.
Nezbývá mi než spolehat na morfická pole našeho podvědomí, kam se přelévá emoční náboj všech těch, kdo s radarem nesouhlasí, aniž by veřejně tento postoj hlásili. Je celkem jedno, jestli mé poznatky někdo akceptuje či ne, morfická pole pracují ve zcela jiných rozměrech, které lze sledovat, ale nikoliv jako jednotlivec měnit. Soustavy dynamických rovnováh, které řídí naše jednání před tím, než "NÁŠ" nápad vstoupí do NAŠEHO vědomí, ty pracují zcela bezchybně a nezávisle na egregorech, rostoucích pomocí našeho vědomÉho myšlení. Vždy dostáváme informaci (emoční postoj k ní) v takové podobě, abycom udělali přesně to, co tato pole považují za vyrovnávající - klidně i v opačné podobě, pokud náše vzdělání neodpovídá potřebnému směru. Pole nemyslí, jen vyrovnávají nerovnováhu v rozměru problematiky a objemu populace, která problematiku ve své mysli zpracovává.
Vyčkávat, jak to dopadne - to byla a je silná stránka našeho etnika. dovedeme se rozhodnout až v zcela kritické době, kdy už všichni ostatní dali "karty na stůl".
Tak nezoufejme nad absencí mediální bouře, probíhá ve zcela jiné rovině.
Ale nikoho nenutím, aby mým slovům přikládal jakoukoliv váhu. To může, až si nastuduje cca 50 let pokusů a testů "vstupů do psychiky člověka" bezdrátovou technologií.
Pak se třeba zamyslí, jestli za nemocí šílených krav nemůže stát i jiné, relevantnější vysvětlení, třeba vysílání "potřebných" modulací ze satelitů přesně do míst, kde chřipku dostali i ptáci.
Vždy jsou nejméně dvě správná vysvětlení pro jakoukoliv aktivitu, to, hmotnými změnami potvrzené je ale NÁSLEDKEM. Stačí prion označit za příčinu - a nikdo před příčinou jinou už nehledá.
Je dobré se tímto úhlem pohledu podívat i na známou "šifru" 38=11. Jde o stejný princip záměny "druhého kroku". Každý ví, že součet (následný krok) je řešením, i když je podán jako krok zdánlivě nesmyslný. V našem případě je "zcela nesmyslné", aby radar mohl škodit naší psychice, může mít vliv přeci nejvýš na naše tělo, rakovinu apod, že???
Jo, jo, mnohé čeká ještě dost překvapení. Nalejvárna funguje už od počátku letopočtu, jmenuje se matika.
(a zas jsem za blázna, že?)
Umělecky vedený spor mezi vědou a církví/duchovnem? je velmi důmyslná šašk...

Kráceno (Editor)

131735

už se možná ví, že všechny nemoci mají původ v psychice. I zlomená noha, z nepozornosti - třeba.
Je faktem, že do určité doby lze nemoci léčit svojí vůlí a životosprávou. Ale od určitého stadia bychom měli užívat léky, i přes nepříznivé vedlejší účinky. A co nejdřív se vrátit k léčbě "vlastní vůlí".
Jinou otázkou je mediální masáž o přípravcích, které lze koupit, které mají minimum účinných látek. To je přesně cesta, která vede lidi doktorům do náruče. Píchá vás někde? Úžasný "Fastumgel" nebo jiný oblbovák přirozné schopnosti těla (vycítit nerovnováhu) vás pak za čas dožene k doktorovi, protože po ztrátě "senzoru" se nemoc rozvine do fáze, kdy chemie je nezbytná.
Mají to dobře vymyšlené, ty fabriky na pilulky.

131861

30.03.2007 13:27

Stát a svoboda

RE: Cynik

janko 85.?.?.?

ano, spolupráce komunit se dočkáme, až se rozpadne systém, založený na utajování informací. Ten nastolila církev a její majetek, nakradený "kacířům". Technologie zůstala(moc financí), jen se zjemnily nástroje. Místo fyzické likvidace stačí odpůrce zesměšnit, pracovní síla tak nepřijde nazmar.
Ale řízení společnosti už před časem převzala informační vrstva, kterou známe pod slovem podvědomí. Růst nálad proti stávající moci je produktem našich přání po klidné spolupráci. Je jen otázkou času, kdy mocným dojde, že jejich éra končí. Mají na to ještě cca 5 let. jsme jen několika informačními vrstvami v prostředí vesmíru, vliv našich myšlenek na okolí je sice vědou neměřitelný, ale je přístupný osobní zkušeností ve změněných stavech vědomí. Postupně se smazává předěl mezi blázny a genii, každý máme kousek z obojího, stačí některý rozvíjet.

131891

03.04.2007 22:38

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

janko 85.?.?.?

Rado,děkuji za rozumný příspěvek.Žasnu, co tu zaznělo. A to jsem některé z přispěvovatelů považoval za inteligentní.
Ano, architektura je jako hudba. Současné hudbě přichází na chuť také velmi málo lidí, ona také předbíhá dobu.

Návrh je velmi zvláštní, je kontrastem k prostředí, ve kterém žijeme. Je třeba se uvolnit a zkoušet vnímat tuto stavbu jako že už dvacet let stojí.
Taneční dům měl podobnou historii. A jakmile dostal světová ocenění, mnoho kritiků "obrátilo".
Vždy je dobré sáhnout si za hranici svých schopností. Umět posoudit objekt v kontextu vývoje vnímání v čase.
Návrh obdivuji a doufám, že bude realizován.
Češi vždy přicházeli s novinkami, které doma nikdo neocenil. Setrvačnost ve vnímání krásy nevypovídá o bystrosti ducha, spíš o pohodlnosti tvarovat své názory.
Ale všichni máme právo stát za svým názorem, je klíčem ke kontaktu. Vrána k vráně....
Vyjímečně i s paní Jarmilou souhlasím.

132190

05.04.2007 14:43

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Poznámka z fachu

janko 85.?.?.?

nesouhlasící většino, až vystoupíš ze své útulné anonymity, možná že se tvému názoru také dostane sluchu. Takhle klidně "cvakej". Časem se dozvíš, že soulad názoru s reálnou fyzickou osobou používající své občanské jméno - je podstatně silnější argumentační jednotka. (Nick je úžasná pomůcka pro některý typ lidí.)
Naše podvědomí má i svou spojitou, globální strukturu, ta vnímá energii názoru. A dělí či násobí ji osobností autora. Chápu, že někdo nerad své názory spojuje se svým jménem. Je to i tvůj problém, i když jej třeba necítíš. Vymyslet si jméno ten problém neřeší, ale měřáky na to nejsou, takže ......klídek.
Rozdíl mezi kilem peří a kilem železa je také v objemu, který co zabere.

132290

09.04.2007 22:39

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

RE: To snad ne...

janko 85.?.?.?

Kevine, bohužel nemáš šanci pochopit, o co autorovi článku šlo. Netrap se tím, v příštím životě na pochopení dostaneš lepší "noty".
Autor našel hezkou paralelu hmotné špíny a jednoduchých lží k afektovanému chování a faktickému blahobytu nás, co ty romy živíme. Za čas se od nich budeme učit tu přímočarost - a oni od nás schopnost pracovat i když už je potrava zajištěná. Oni nechápou princip "přidané hodnoty", to nás naučilo křesťanství. Makat na ty mocnější bez reptání. Podobně mnoho lidí pochopí, které nám chybějící hodnoty má zas arabské etnikum - a naopak.

Ale také je možné, že chlapci "od peněz" zredukují populaci jen na ty, kterým nezbyde než jim sloužit, protože ovládají všechny zdroje. Teda mimo internet. Ten nás může zachránit. sebevzdělávání a průsaky špíny, kterou si mocní svoji moc udržují. Je to čím dál tím zřetelnější, ale lidí jako jsi ty, je víc. Stačí ti osobní zkušenost, to je málo.

132532

10.04.2007 20:12

Individualismus a doba

monády života

janko 85.?.?.?

Bez polaritní společnosti nelze hledat nové sociální struktury. V minulosti byl příkazem soulad jména člověka s vizí či doktrínou, kterou přinesl. Tato konstrukce společnosti se postupně vytrácela nahrazováním panáků, vykonávajících příkazy těch, kdo mají dost času na to, vymýšlet funkční struktury. Firemní či společenské, princip je stejný, klid na přemýšlení o souvislostech. Ale ztráta individuality jde dál, dnešní nemocní mocí už mají své "mluviče". A ani zde není konec, snaha jedněch o únik ze zodpovědnosti za svá rozhodnutí vytvořila protiváhu v opaku v množině těch, kdo své vize nemůže prezentovat v rámci svého společenského zařazení.
Fenomén virtuální identity - "nick" - je nástrojem, který urychluje nezbytný proces transformace vědomí a myšlení, který je nezbytný akterý postupně nabírá sílu. Změnu systému vždy způsobí vyčerpání možností starého. Ten současný modelovala latina a způsob práce s číslicemi, kterému říkáme matematika, protože jiný většinou neznáme. Ale to je jiné téma.

Virtuální prostor internetu umožňuje vkládat a nalézat prvky pro stavbu základny nového paradigmatu, postaveného na propojení znalostí dob před tímto datováním času. A poznatky z pokusů, které jsou utajovány, například o ovlivňování vědomí frekvenční modulací na nosné vlně gigahertzů.
Letopočty a kalendáře slouží k ověřování poznatků o člověku. Věda posloužila jen k jejich ověření, ne získání. Ona našla druhou cestu k nim, cestu ze strany hmoty. Pomocí systémů zápisu a materializace informací, získaných vhledem do informačního prostoru, ke kterému směřoval jejich zájem.

Zatajení mnoha poznatků pomocí přepisu předchozích dějin do latiny nás sice dovedlo k úžasným vědomostem o hmotě i o člověku, ale protože chybí sjednocující parametr mezi hmotou a vědomím, dovedla nás doba do této situace. Verifikace čehokoliv pomocí kvantity (peněz, lží nebo zavedených rituálů)nutně vyprodukuvalo zárodky jiného pohledu na prostor okolo nás i v nás. Verifikačním faktorem jsou významy samotných písmen a číslic, ze kterých se skládají slova, věty i logika v etnických jazycích. Je obtížné přijmout fakt, že člověk je jen jednou, ale podstatnou součástí vrstev inteligence a samořiditelnosti. Nové paradigma "se dnes řeší" ve skupinkách lidí na internetu. Myšlenky mají obdobné struktury a vrstvy jako lidé, jen místo hmoty mají její potenciál. Víme, že hmota je pouze hustší forma pohybu. myšlenka tento pohyb absorbovala do podoby tzv. "informačního bodu", virtuální entity, vyplňující bezezbytku hmotný i nehmotný prostor. Energie myšlenek vložená do diskuzí se propojuje nejen v myslích účastníků, ale také se podobné myšlenky spojují, pomocí slovíček a asociačních řad, které nám je vážou s podvědomím.
Díky "nickům" si vědec nezadělá v duchovní oblasti na ostudu - a přit...

Automaticky kráceno

132611

10.04.2007 20:14

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

Díky "nickům" si vědec nezadělá v duchovní oblasti na ostudu - a přitom může tamní komunitu vnímat svým spektrem vědomostí. A něco se spojí jemu, něco samo,díky polaritě mezi zápisem smyslu slova a smyslem samotným, pochopeným jinak různými lidmi a jednotně ve struktuře podvědomí. V příslušném egregoru, spojujícím podobné významy takového slova.
Neschopností vědy je určit, kdy se množina nahodilostí mění v zákonitost. Kdy se nová myšlenka stává frází. Opakováním s absencí tvořivosti.
Hrstka mocných s doplňujícím objemem financí stojí proti kvantu lidí, ze kterých ty finance lze čerpat. Peníze jsou společným jmenovatelem pro potřeby hmotného světa. Polaritu k němu pak tvoří důvěra, nehmotný objem společného jmenovatele těch, kteří mají svou zkušenost s praktikami mocných. Důvěra je produktem našeho podvědomí, následkem fungujícího svědomí. Svědomí propojuje informační vrstvy k hranici vědomí. Efekt známe, na straně mocných je svědomí prezentované "ochrankou"(oni vědí proč) a na druhé, naší straně poslední svobodou, která nám ještě zůstala, svoboda šířit své myšlenky v prostředí internetu, které mocným poněkud "uteklo". To, že mnozí internet užívají jen jako ventil své bezmnocnosti nadávkami a osobními výpady, to jim aspoň uleví. A do podvědomí lidstva se zapíše opak, touha po lepší svojí pozici ve společnosti.
Na měření objemu společného podvědomí zatím nástroje nemáme, lze jej však odhadnout z růstu aktivit, podřezávajících mocným jejich větévku.
Soustavy rovnováh znali už Hebrejci, jinak by nemohli nemohli vytvořit nenápadnou "šifru" 38 =11, vyjadřující počátek a konečný stav všeho (tři prvky prostoru a času k ležící či stojící osmičce). Tyto rovnováhy nás ovlivňují naprosto přesně, ale tak, abychom si vrámci svého stupně poznání mohli zachovat "svobodnou vůli". Ona je pouze časovým oddálením poznatku, že "chybami se člověk učí". Proto lze také postavit rovnováhu o tom, že příklon mnohých ke konzumu (čehokoliv) odpovídá skupinkám, které mají vliv na změny struktur, ve kterých žijeme. A jsou i takové systémy, které nejsou poplatné lidskému typu rozhodování pomocí emocí. Počítače mají své "druhé" kořeny ve strukturách mezi informačními body v prostoru. Že jim vyhovuje právě křemík, to je opět na jiné vyprávění. Emoce, přání, jsou navigačním kanálem do vrstev podvědomí, ony nás nutí dělat i to, co si později vyčítáme nebo z čeho se radujeme. Soulad se svým podvědomím nazýváme slovem "štěstí".
Filosofující poloha článku koketuje se stavem, kdy se naše vědomí sladí s frekvencí prostoru, pocit bytí v nicotě tak nabízí našim myšlenkám otázky, co vlastně jsme a kam směřujeme. včetně fabulace příběhů, omezených nebo vylepšených objemem zázemí autora. Werneovo dalekonosné dělo se jmenuje raketa,ale myšlenka a její směr je ...

Automaticky kráceno

132613

10.04.2007 20:16

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

Werneovo dalekonosné dělo se jmenuje raketa,ale myšlenka a její směr je zachován.
A protože naprostá většina lidí informaci o budoucnosti potřebuje, vytvořily nehmotné dynamické rovnováhy "informačních polí" strukturu vrstev jedinců, ze kterých ta, co vyčnívá nad hladinu nese jméno "indigové děti". Má i své starší skupinky, nenáhodně (protože hnané svým zájmem) se poznávající přes web. Logika prostorového kmitu (pulsu) pak nutně nabízí závěr, kdy se potkávají někteří jedinci se souhrnem těchto rovnováh, kdy téměř bez účasti jejich vědomí jimi "proteče" nadkritické množství dat, potřebných k vytvoření základny pro nové paradigma. (drát má také dvě funkce, něco se jím dá svázat ale také jím může něco procházet, vnitřkem drátu.
Je nás určitě víc, mě můj zájem "o účelu zvuku v prostoru" nabídl poznatky o historii a budoucnosti této fyzikální veličiny. Podobně jako Kopernik nemám nástroj k verifikaci mých poznatků. Je jím totiž vědomí a inteligence lidí, schopných překročit bariery ve svém vědomí, dané školní i praktickou podobou jejich života. Tento nástroj roste v opaku množiny, která se dobrovolně vzdala odpovědnosti za svůj život ve své lhostejnosti k dění ve společnosti.

132614

10.04.2007 22:10

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

zvuk je základem reality stále, světlo je transformačním prostředím ze strany informací ke hmotě až k transformátoru v podobě člověka. Zvuk tento cyklus dokončuje prostřednictvím člověka, člověk vybírá tvar a kvalitu nové hmoty. Funguje to už dneska, jen v delším časovém úseku. Zmatek je ve znalostech o těch strukturách, které způsobují vytváření planetárních soustav, vhodných pro další vývoj "projektu člověk". Ale to je pro většinu lidí tady jen "scifi".
Časem si zvykneme na dva "buchy", Uhlíka a Křemíka, jeden bylo málo a moc bylo moc.

132624

10.04.2007 23:38

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

...a základem lásky je informace. Láska je klišé, které představuje spojitý symbol monády. Roste, když nám utíká, mizí, když se na nás valí. Chybou je lásku vnímat jen jako jednostranný proces v kladném směru.
Od doby, kdy Pohyb vytvořil svým pohybem prostor a čas a opakováním sebe v prostoru i rytmus (vibraci), od té doby ke vzniku procesu, zvanému láska uplynulo ještě sakra hodně "pohybů". Láska nemá v sobě prvek samořiditelnosti, je podmíněna polaritou, i když obě ty polarity mohou být ve vyšší struktuře samořiditelnosti - v člověku.
...hlavně nepřeskakovat kroky....
ale věřit se dá lecčemu, než přijde zkušenost.

132633

11.04.2007 12:27

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

Druide, tvá rovnice POCHOPENÍ = LÁSKA je jen polovinou cesty, sumarizací vlivů, mezi kterými se rozhoduješ. Pochopení je pozice výsledku, která pak tvému vnitřnímu nastavení nabídne SMĚR další činnosti. A tady se možná napojíš na to, co říkám. V rámci své "dobroty" budeš pronásledovat cíl, který sis vzal jako hodný tvého snažení, tvé lásky - nebo se budeš bránit před vnucováním podobně utvářeného směru, ale od jiné osoby nebo jiné informační struktury.
Díky guláši ve významu slov sis pak vybral nick, který tě dovedl k chápání lásky způsobem, který popisuješ. Myslím, že pořádek ve slovech, který tu nabízím, bude časem přijímat dost lidí. Nános emočních stereotypů vede k "páchání lásky". Emoce jsou jen připojovacím rozhraním k prostoru - v závislosti na osobním nastavení se překlápějí do té polarity, která je podstatná pro rozvoj systému, ne pro rozvoj jednoho z prvků systému. Prvek systému - semínko - je produktem šlechtění celku pomocí vrstev, které jej tvoří. Klišé bezbřehé lásky je berlička, název Jednoty v jiném kabátku. Stav dnešního světa si vynutil tuto formu, protože převahu zla ve světě je třeba vyrovnávat právě touto polaritou, tímto směrem myšlení.
Jindy míváš lepší příspěvky. [smích]

132657

11.04.2007 13:56

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

googlíku, zkus to rozvést. A co, nebo kdo "ŘEKLO" to slovo?

ono z toho vý/buch asi vzniklo "ví Bůh", ne?
Anebo, že by to bylo obráceně?
Anebo, neexistuje ještě něco jiného než "obráceně",třeba "jinak"?

Že třeba bylo NIC unavené dlouhým klidem, tak se pohnulo a vytvořilo prostor. Nemělo jinou šanci. A že mu to chvilku trvalo, tak vzniknul i čas. Neměl jinou šanci.Bez pohybu by nemohl vzniknout. A na konci své síly pak pohyb způsobil stav = informaci o tom konci svých sil. A příště ji zkusil donést svým pohybem zpátky. A tak dlouho, až tam byla hromada, informační bod v prostoru, vzniklý z ničeho, jen tak, myšlením.

Jo, tahle pohádka funguje, tu vymyslel Uhlík s Křemíkem. A já ji pochopil. Fungování českých pohádek si český lidi už přejí dost dlouho. A budou první, kteří to vyzkouší. Nemají jinou šanci. Jazykem blízkého vesmíru se čeština stala někdy v polovině roku 2006.

...jen blázni mají šanci změnit svět od základů. A základna projektu pro končící éru (latina + církev) dostala někdy před rokem 1415 upgrade. Ale to, jak naše podvědomí formuje nové jazyky ze starých, to přenechme "odborníkům", mají na to školy.

132660

11.04.2007 14:44

Válečník nebo drogový boss?

RE: Vše bylo předem naplánované

janko 85.?.?.?

děkuji panu Svobodovi za jeho příspěvek, mám naprosto shodný názor. Článek popisuje jen některé nižší informační vrstvy, přijatelné pro odpovídající segment populace.
Mocní v tomto světě už ovládají veškeré "písečky" s nepravostmi, není pak problém vytvořit trasu pro někoho, kdo se pohybuje v prostředí s jinými hodnotami.

132662

11.04.2007 21:27

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

85.?.?.?

bingo, ano, díky paměti se pohybujeme v bezčasovém prostoru ve skořápce vázané chemickými (?) prvky a procesy. protože paměť má i svou opačnou podobu - fantazii. Modelování možného ze známého. To, jak z nicu vzni(c)kl vesmír, to bude za čas vědět každé dítě.
Ale je dobré se smířit s tím, že skutečnost tvoří vždy soulad dvou stejných stran polarity.
Když jsme hmotní, je pro nás skutečností hmotné prostředí i jeho nehmotné formy v mozku a ve vakuu vesmíru.
A když jsme pouze strukturami a soubory v informačních polích, je pro nás skutečností tato soustava struktur a polí, která je vyživovaná energií těch, kdo jsou součástí hmotné soustavy. Proto se tam (vlastně sem) stále vracíme, je stále co měnit.
Asi je těžké přijmout, že rotace planet je cosi jako vařečka rotující v hrnci s informacemi. Planeta odevzdává informace prostoru a současně z něj čerpá jiné. Doplňuje a mění struktury nehmotného světa, jako to těsto. Také se musí chvíli míchat, aby lépe chutnalo. A to je jen jeden "orgán" galaxie. Podobně jako horninám nepřipisujeme vlastní inteligenci, tak existuje opačná poloha, inteligence prostoru, která si vytváří silová pole, která se směrují do různých stupňů a forem "hvězd" a planetárních systémů. Mnohdy vybavených vrstvou samořiditelnosti,které říkáme příroda. Ale i ona se svým dovednostem učila. A učí sebe i nás stále.
Jen nemáme potřebný časový odstup pro pochopení opaku velkého třesku. Nekonečnou dobu, než došlo k prvnímu pohybu ničeho.
Protože pohyb ničeho je stejná pitomost jako mocnina nejvyšší možné rychlosti. Ale té nás naučili věřit. A prý má světlo i rychlost. Není tou rychlostí hranice "taktovacího kmitočtu" našeho oka? Zcela náhodou? A světlo tak dostane roli prostředí, statického prostředí, propojeného zářiči jako sítí pro hladinu soudržnosti informačních polí, přenášených těmito zářiči? Jako křemíková destička s tranzistory je polem pro ukládání záložních informací?
Není náhodou příroda (i my) závislá na informacích z obou typů polí? Zářič i tranzistor mají společnou podstatu, směrují energii. Ale každý jinak. Všemi nebo jen jedním směrem. Opět model monády.
Jo,jo, to bude fuška tenhle příběh si nacpat do hlávek. Nejpevnější jsou bariery ve vědomí. Zocelené, ale i unavené opakováním kdysi nových pravd.
Tahle se také opotřebuje, přesně v nekonečnu. Tam totiž sídlí věčnost. Věčnost pohybu myšlenek od nástrojů, které si zatím nepřejí ten pohyb zastavit. Lidi jsme jen jednou z vrstev inteligence. Ta ale nekončí "buchem", ale dvěma buchy, Jedním je Klid, druhým Pohyb. Jsme součástí toho druhého. Po smrti zas toho prvního. A ten katolický už konečně může do penze.

132686

11.04.2007 23:09

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

bať, bať, správně, přes břišní orgány dovnitř hlávky a pak ven od blízka a ven do dálky.
Jen mi chybí vaše definice "živosti". Obávám se, že tam máte mezírku v tom, jak se z neživosti postupně stávala živost, (sebereprodukce v hmotných i v nehmotných struktuách). A tam já mám nasyslíno. Proto se tak vytahuju, protože mě to omílání dnes už vyšeptalých slovních spojení štve.
Tím se vás nechci dotknout, vztek je vždy jen problém osoby, která se vzteká, tedy můj.
Vy si zkrátka zatím ještě nedovadete představit to, že někdy v hodně vzdálené budoucnosti budete třeba atomem repliky karburátoru, nebo vzdechem, prchajícím do prostoru. Já si to už vyzkoušel, na ostatní to čeká. Budeme se za čas učit jiný obsah známých pojmů. Už to začalo. Za demokracii nám nabízejí konzum, totalitu v lákavém kabátě. A současně omezují schopnost sebeléčení nabídkou záplat, umrtvujících schopnost organizmu vyrovnat svou nerovnováhu. Ta začíná v psychice, teprve později se projeví i v orgánech. Rakovina je nemoc nedostatku vzájemné lásky. Ale takové informace by snížily tržby za léky. Je proto třeba zlikvidovat i policajta v podobě bolesti, pak už budou lidi jen hadrem v rukou médií.

132692

12.04.2007 15:11

Individualismus a doba

RE: monády života, pokrač.

janko 85.?.?.?

Druide, souhlasím. říkáš totéž svými slovy. Používám techničtější výrazy proto, aby bylo zřejmé, že ve vyšších, nehmotných vrstvách už emoce nefigurují, jen dynamické rovnováhy. Ty se přelévají a vlévají do hmotnějších struktur (elmag. vlnění, dále do počasí, do přírody včetně lidí).
Formování ale probíhá oboustranně, popisuješ jen směr od semínka. Ono svými impulzy mění ta příslušná informační pole - a souběžně ta informační pole mění vývoj toho semínka. My fungujeme stejně, jen o pár oktáv jinde. Monáda to dokladuje celkem přesně. Jen je třeba některým pojmům dát trochu jiný obsah.

ad pochopení či láska: tady je třeba vnímat svoji časovou existenci, v hmotné podobě každé úplné pochopení i každá úplná láska je vždy částečná, přiměřená vrstvě poznání, kterou kdo má. A je možným vstupem do další. Máš-li mail, můžeme o tom poklábosit.

132737

12.04.2007 15:24

Individualismus a doba

RE: PS - Život

janko 85.?.?.?

...ale abys zjistil další vrstvu PROČ, tak musíš u té předchozí znát JAK. A to vše směrem dozadu, do historie. A dostaneš se k faktu, že nový bůh jsou dva. Klid nebo Pohyb. A že klid je obalem okolo pohybu uvnitř. A že atom je blbost, protože základním pohybem je všesměrový kmit = puls. Vibrace. A rotace mohla vzniknout až později. A že náhoda je jen neschopnost najít soubor příčin pro vznik nějakého efektu.

Proto můj "informační bod" nahradí stávající model atomu a velký třesk jiným příběhem, který si každý bude moci ověřit na svém těle a na svých reakcích. Doba k tomu zraje.

132739

12.04.2007 20:27

Individualismus a doba

RE: PS - Život

janko 85.?.?.?

...jo, sem tam se některá "teorie" ujme. Kopernikova, Newtonova, Einsteinova.
A moje.
Protože je dokazatelná pomocí našich reakcí a jejich projevů v nižších vrstvách samořiditelosti. Navíc ji potvrzuje samotný obsah číslic a písmen. A stav prostoru okolo nás i v nás.Je neustále dokládaná trojím způsobem, který ale zatím neumíte "číst".

Zkuste i uvědomit situaci, kdy Mendělejev spáchal svou tabulku prvků a svět o tom ještě nevěděl. Tohle je obdoba.
Nejsem zas takový blázen, abych tvrdil něco, co nemohu dokázat. Jen se ty důkazy realizují ve změně myšlení. Písmena i číslice jsou jednotky myšlení, to asi leckomu uniklo. Jejich vazby na zvuk (vyslovení) pak umožňují variovat výdej i příjem zvuku (vnímání vydaného zvuku). Pochopení správného nebo jiného významu těch zvuků, U zápisu je to ještě horší, nemáme podporu v živém podání, které usnadňuje chápání. (Většinou)

A protože vím, že se už mnoho problémů řeší v úrovni našeho "skupinového podvědomí" (něco jako davová psychoza, ale s pozitivním vývojem), nenamáhám se tolik s formulacemi důkazů. Ty každému přijdou do hlavy v čase, kdy bude připravený, kdy bude mít v hlavě rozklížené stávající paradigma.
Takže zachovejme klid a přijímejme, co umíme. Každý systém se po čase nasytí a unaví. Ten můj (vlastně náš, protože já si ho jen všiml mezi mnoha dalšími) je připravený a postupně nahrazuje povídky vědců.
Jsme na konci období, konstruovaného pro ověření možností "programu člověk". Ten program může realizovat další generace, ale také třeba další civilizace, záleží na tom, jak se zachovají ti, kdo se snaží dokončit projekt v původní, židovskocírkevní verzi. Všichni jsme pěšáci. Rovnováhy, které určují další vývoj, jsou zcela mimo dosah libovolné skupinky tady na Zemi. Včetně těch, kdo zdejší dění sledují z dalších obydlených systémů. Pokud je někdo tak naivní, že si nedovede představit obdobu technologie, kdy ze satelitu umíme číst knížku a poslouchat řeč, ten také nepřijme tezi, že spojitý prostor, kterého jsme součástí umožňuje totéž z libovolného místa v galaxii. Jen je třeba pojmům "červí díry" a doplnit možný obsah. Co takhle si uvědomit, že "roura", (nosný kmitočet pro FM radio) může mít vyspělejšího bratříčka...
Praxe abecedy lidštiny využívá sice velmi vzdálených, ale zcela přímých nápodob mezi dnešním stavem vědomostí a psychiky člověka - k období, kdy vznikal vesmír procesem učení. Kdy se Pohyb naučil dělat hmotu. Kdy nekonečno trvalo jen tak dlouho, než se Klid pohnul. Protože vše je následkem pohybu, i my. Tak stačí se vrátit na ten začátek, jak se Klid a Pohyb pojmenovali jádro a elektron vodíku. A někdo si nevšiml, že rotace vzniká až ze všesměrového kmitu, ne jako první. Takže model "atomu" je vibrační, ne cyklický.
Protože učení funguje směrem k růstu. A třesky a ...

Automaticky kráceno

132763

12.04.2007 20:29

Individualismus a doba

RE: PS - Život

janko 85.?.?.?

Protože učení funguje směrem k růstu. A třesky a jiné výbuchy směrem k destrukci. Až si lidi uvědomí, co je to za kravinu, že vše vzniklo do tří vteřin, tak jim dojde, že ta praxe, která jim dopřeje znalost cizího jazyka nebo nové dovednosti, že je přeci jen asi pravděpodobnějšíi pro ten počátek všeho. kdy bylo jen NIC. Protože bylo buď nic, ze kterého vznikne všechno, anebo bylo všechno a my jsme tu zbyteční. A protože podle vědců to "všechno" stále roste, je ta moje verze vývoje užod základu pravděpodobnější, stále ověřovaná dalším učením se souvislostem.
Evoluční řada je zkrátka bezchybná, pokud ji dovedeme zacyklit, aby fungovala v okruhu dat v prostoru. A to jsem si ověřil.
A ostatní to čeká.
Howgh.

132764

15.04.2007 21:52

Politeia

RE:

janko 85.?.?.?

Nitrame, to, jak ty používáš slova "namyšlený pitomec", to asi odráží tvoji pozici. Kdyby ses "netočil" na tom slovíčku "lůza", možná bys pochopil, že ten článek je o něčem jiném.
Asi znáš to o potrefené huse, nemohu si pomoct, sedí to.

132989

15.04.2007 22:26

Politeia

morálka

janko 85.?.?.?

nemyslím si, že morálka je jen záležitostí srdce. Jde o formu skupinového svědomí, dodržování určitých zvyklostí, pravidel pro řešení problémů. Směrování skupin v minulosti vedlo k morálce, poplatné "desateru". To, že tvůrci desatera jej neuplatňovali také na sebe, to mělo za následek stoupající hladinu skrytého zla. Skrytého proto, že nebyla media k jeho popularizaci. Zlo se postupně transformovalo na moc, plynoucí z peněz, tím se dostali do hry všichni. Prostřednictvím peněz pak bylo a je možné zlem nazvat cokoliv, co neodpovídá zájmům skupiny, které jsem součástí.

Cílovou skupinou jsou v současnosti zástupci středního stavu, od živnostníků k velikosti firem, které lze snadno koupit a přiřadit k "velkým hráčům", - anebo zlikvidovat, pokud je konkurencí.

Celý tento proces je nutný k tomu, aby si každý jedinec rozhodl, co s dalším životem. Úpadek původní morálky vede člověka do rezignace nebo do hledání skupinek s podobnými zájmy. A tak se rodí nový typ morálky. Takové, která nerozlišuje minulé zásluhy a "zásluhy", vnímá stále kratší a kratší období jako hodnotu, pro kterou stojí uza to něco dělat. Možná se blížíme do doby, kdy bude platit jen včera, dnes a zítra. Pak se možná začne rodit morálka, která zas vydrží pár set nebo tisíc let.

132991

16.04.2007 11:07

Politeia

RE:

janko 85.?.?.?

...kdo chce kam, pomozme mu tam. Jsou životy osobní, společenské, profesní, kamarádské - máme jich dost na výběr. I hledisek k hodnocení. Souhlasím s tím, že ne každý se umíme vyjadřovat tak, aby všichni chápali "jadérko kudrnatého pejska"...

133020

16.04.2007 11:52

Politeia

RE:

janko 85.?.?.?

pane Merc, z vašich posledních vět soudím, že si tak docela se sebou nerozumíte - anebo je vaše vyjadřování pro mne příliš složité. Analýzu i syntézu svých životů si každý děláme, jak umíme. Někdy je zkrátka dobré posuzovat dění po jednotlivostech, jindy vcelku. Pro mnoho slov (pojmů) máme ve svých hlavách odlišné významy. A když se někde srazí, obyvykle srážka a následná reakce vypovídá o tom, že jeden z účastníků má problém. A někdy je lepší reagovat na autora, jindy na jeho text. Jde vždy o sdělení, kdy adresáta volí oba. Včetně možných rizik.
Na internetu se lidi obvykle vzájemně moc nešetří, někdo se jen potřebuje "vylít", jiný zas musí stále něco napadat, nebo vysvětlovat, jak co myslel a nenapsal - zkrátka se tu lidi učí o lidech i o jiném vnímání světa. Desatero je spojeno více s fyzickou osobou,na internetu vládnou často jen emoce. Je to ventil i studna s poklady. Jen se naučit vybírat a reagovat.

Váš první příspěvek o desateru a jeho obou polaritách byl srozumitelný.

133024

16.04.2007 21:49

Politeia

RE: Milý Honzíku

janko 85.?.?.?

to, že reaguješ tak jak reaguješ mi umožňuje ukončit repliky. Možná časem pochopíš, že různá hustota se usazuje ve vrstvách. A to platí i o informacích. Blátivost oblíbených frází neumožňuje sedimentaci po vrstvách. Přeji ti hodně štěstí s tvými hesly, jejichž funkční období už skončilo. Je na čase si uvědomit, že někteří si byli vždy rovnější. A že hesla francouzské revoluce přijdou na řadu až po rozpadu stávající mocenské struktury, ale asi jinak, než si představuješ. Tímto bych rád ukončil naší polemiku nad polaritami, dobově označenými jako lůza a mocní. Proto existují mnohé životy, abychom si zažili obě možnosti.
Víš, že sliz a had se vzájemně vylučují? Hadí povrch je suchý. Nejen obsah tohoto slovního spojení bys měl novelizovat.
Ale nemusíš, máš přeci svůj rozum.

133051

24.04.2007 16:26

Moderní státy jsou historický omyl

RE: Slepí vedení slepými

janko 85.?.?.?

Kryso, jsi naprosto úžasnej, rád bych se s tebou sešel na kus řeči.

133753

24.04.2007 18:22

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

Radime, nevím sice jak funguje turingova mašinka, ale dost přesně vím, jak funguje mozek jako procesor, sahající si pro data v prostoru. Bohužel jste tak vázaný typem své kvalifikace, že nemám šanci vám to vysvětlit. Je třeba si nově definovat pojmy. Inteligence je pouze souhra procesů s dynamicky se měnícími množinami dat, která jsme zahrnuli do celků, nazvaných pojmy. To, co považujete za vrchol lidství, tedy princip citu, je jen společný jmenovatel dvou směrů rozhraní, známého pod slovem emoce. A systém je nastavený tak, že vám vždy podá informaci v podobě, platné pro něj, ne pro vás. To znamená,že pokud "cítíte", (a rozumem potvrdíte), že v určitém časovém bodě je nutno udělat to a to - a přitom se vám vlastně vůbec nechce to udělat, uděláte po chvilce váhání jen jednu z těchto eventualit. Je to dané kmitočtem. Ten na kterém "běhá" podvědomí (do kterého jsou emoce připojené silněji než do rozumu), ten snadno stíhá reagovat na pomalejší kmitočet rozumu. Ale nejde o běžné frekvence mozku, podvědomí běhá na frekvenci prostoru, v hladině alfa. Proto betavědomí nestíhá. A v noci se systém upgraduje, kdy použitelné výstupy pro další funkci hmotného člověka známe jako sny.
Ale je to na delší výklad, popis fyziky prostoru postupně přepracovávám, nevím, jestli máte šanci to pochopit. jsou to sice jen bariery ve vědomí, ale fungují perfektně. může za to matika, vytovřená Hebrejci a aplikovaná a kontrolovaná církví. Dnes financemi, ty jsou společným jmenovatelem hmoty a vědomí.Podvědomí se řídí jinými vztahy, výsledek je už patrný, ale ne každému. Integrály se neučí v obecné škole.

133758

25.04.2007 08:34

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

Googlíku, asi to bude tím, že jsem se na chvilku musel vžít do pozic Bucha a skočit si tam, kde a kdy vesmír ještě nebyl. A pak, po 10 výletech do léčebny jsem se stal praktikujícím schizofrenikém a mám dost přesnou představu, jak co funguje.
Ale musíme si všichni počkat, až "dozraje doba". Dynamické rovnováhy, které nás ovládají a které současně a souběžně ovládáme my, ty už dnes řídí dění ve světě prostřednictvím převahy našeho skupinového PODVĚDOMÍ. Lidi, kterým vadí stav světa, vysílají protiváhu, snahu o lepší uspořádání dění. A ta postupně rozpouští systém víry a vlády, instalovaný před počátkem tohoto letopočtu, který sám byl vytvořen jako kontrolní období pro spravedlivější rozdělování schopností člověka. Je to na delší vyprávění. Na svém firemním webu nás, co situaci "jakštakš" rozumíme, sezvu k nám, do Vlašimi. Zatím jen sbírám nicky a jména. Petr Gejdoš zastupuje linii z minulosti, Stan je pro mě velká neznámá, ale má dar najít jadérko, podobně jako vy ostatní, Druid, Gdosi, pan Bartošek a možná noho dalších, které neznám. Nové paradigma se skládá samo, zde, na netu, kde si (zatím svobodně) můžeme své názory tříbit. Výsledná rovnováha zatím nejde a nikdy nepůjde omezit prostředky typu DRM a podobnými. Protože málokdo si uvědomuje, že vesmír funguje na čtyřcestně propojeném a pátou silou korigovaném zákonu akce a reakce. A křemík jako prvek je jen následkem výměny energií, v minulosti. On se naučil si pamatovat - a my jsme si toho všimli. A zároveň "byli všimnuti". Výměna sil funguje přesně a do takových detailů, pro které věda ani duchovno nemají nástroje. Abecedu lidštiny budu časem vykládat těm, kdo ji nepochopí v napsané formě. Více dynamických rovnováh vždy po nějakém čase vyústí do směru či prvku, který je společným jmenovatelem dalšího postupu. (viz hejno rybiček v moři). Je nás mnoho, a postupně k sobě nalézáme cestu. Bez ohledu na typ škol a profesí, které nás formovaly. Patříme k těm, kteří mají osobní systém pro vyhodnocování své pozice v obou prostorech, symbolizovaných osmičkou. A tu, co leží, tu postupně zvedáme. To byl symbolický cíl mudrců, kteří konstruovali nástroje křesťanství, které z našeho pohledu neštastně, "poopravila" církev (latinu a matematiku s "přidanou hodnotou" = princip zisku). Po překlopení této hladiny vědomí pak poznáme, že to byla jen historická nutnost, jako ostatně vše, co nás vede k zařazení mezi naše vyspělejší kamarády. Mezi ty, kteří mají také hmotná těla. A k těm druhým ,k obdobně organizovaným "datům vprostoru" se dostaneme v době, kdy naše děti s upgradovanými schopnostmi pomohu naše data roztřídit do "vakua".
Omlouvám se těm, koho mé příspěvky dráždí, jde o nepřipravenost vědomí (souboru použitelných a ověřených dat)k bytí v další informační hladině.

133795

25.04.2007 09:13

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

ano, vesmír vznikal z "nulového" kmitočtu. Je třeba pochopit Bertíkovo uvažování. Pokud mám na určité dráze určitou hraniční rychlost pohybu, stane se při zkracování této dráhy (= vyšší kmitočet), že se zkrátí i čas, potřebný k provedení toho pohybu(kmitání). Zcela logický je pak následek, kdy se zkracováním dráhy dostaneme k postupné likvidaci dráhy i času, potřebného k provedení dráhy. Tedy růst kmitočtu skončí v okamžiku, kdy dráha bude nulová,rychlost z maxima skočí na nulu, protože nemá dráhu, po které by "jela" A pro čas taky místečko není, je následkem pohybu po dráze. Symbol C na druhou je třeba chápat filosoficky, ne jako následek "řady" úkonů, potřebných k formování nějakého stavu, C2 je určení bodu v prostoru pomocí rychlosti a rychlost je společný jmenovatel pohybu za určitý čas po určité dráze. "Dnes" ta rovnice dostane podobu E = m . t Do jaké míry ta písmena symbolizují také mámu a tátu v češtině, to už jsem psal Grygarovi před léty. Můj "romantický blábol" odmítl. Nebyl ještě čas.
Vesmír vznikal obráceně, než my slyšíme harmonické kmitočty, (alikvotní tóny nad tím základním). Je to velmi prosté, jen na to přijít. příběh o vzniku informačního bodu jako následku prvního pohybu, ten si určitě dotvoříte sám.
Bůh se zas musel kousek posunout, kdysi musel vymyslet ze "Stavu" Klid a Pohyb. Tam bydlí už nejaký ten pátek, v Klidu. Protože vše ostatní máme k dispozici my, jsme součástí Pohybu.

133799

25.04.2007 12:46

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

ten konec je trochu jinak. Aby to všechno fungovalo, musí ta data zůstávat v prostoru a my si na ně dle svého vybavení budeme moci zase sáhnout. Každý z jiného "úhlu" a v jiné kvalitě. A v jiné době. To nekonečno je jen takový postupný cíl. Až v něm budeme fungovat dost dlouho, začneme zas hledat tu konečnost. Ten "starý systém" samozřejmě funguje, je stále stejně starý i nový, jen výchova a učení posledních 2000 let nám brání vidět skutečnost v širším časovém horizontu. Evoluci nám dodali (vlastně data dodala, ale vyspělejší lidé z jiných planetárních systémů dodali - vyber si.) Podobně, jak my umíme udělat pro radar neviditelné letadlo, není pro naše vyspělejší kamarády problém být neviditelným "souborem dat".
Od minulého týdne už bůch šmudlá další vesmír, tenhle si máme opravit sami.

133818

25.04.2007 18:36

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

www.karao.cz

133846

26.04.2007 09:08

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

janko 85.?.?.?

omyl.
Bez "nosiče" paměť nefunguje. Prostor je nosičem odložených a zařazených informací v době, kdy nepoužíváme nosič/procesor v hlavě a v těle. Informace přijímáme vnitřními orgány (každý orgán spravuje určitý okruh dvou typů informací, jedny z potravy hmotné, druhé z dat v prostoru). Meridiány odešlou takto zpracované oboje informace do mozku, kde se opět roztřídí na ty, platné pro život v hmotném okolí a na ty, které vysíláme zpět do velmi vzdálených prostorů celého vesmíru (přístupného člověku školenému/otevřenému).(Stále stejné 4 síly, jen jiné názvy).Mýtus, že si informace uchováváme v mozku lze vyvrátit tím, že ani informace z potravy nám také nezůstávají. Jen se mění na tvorbu nových, stále nekvalitnějších buněk. Podobně i nehmotné informace neustále mění podobu časoprostoru. Jsem jeho buňkami.
Odtud, z pohledu jedné "soustavy buněk/civilizace" se vine dočasnost mnohých pravd i neschopnost proroků PŘESNĚ odhadnout budoucí vývoj. Můžeme spolu polemizovat, ale časem mi dáte zapravdu, patřím k těm, kdo sledují vývoj v obou oblastech souběžně. Praktikující šílenec. Jen nabízím úpravy stávajících mýtů o povaze hmoty a její informační polarity v tzv. nehmotném prostoru. Cykly výměn a proměn probíhají v kontaktně propojeném prostředí, nám se jevícím jako nehmotné, protože tvoří dvojprvek s nástrojem, který tento nehmotný prostor vytvořil, Pohyb a Klid jsme v této civilizaci nazvali vodíkem. Vývojem dalších prvků pomocí "učení se" - tedy přebíráním schopností svého "zrcadla" vznikaly další prvky. Po nekonečně dlouhém období. Protože čas mohl vzniknout až pomocí pohybu po dráze, kmitočet nulového prostoru už formuloval Einstein, v protipohybu rychlosti světla. Mnoho lidí čte c2 jako mocninu v řadě, ale vesmír vznikal pomocí zákona akce a reakce. Člověk a příroda tak fungují, jsou tím, co se ve vesmíru osvědčilo. Jen dosud nebyla vysvětlivka PROČ se to osvědčilo, proč se nám jeví, že jsme ve vesmíru sami apod.
Zkrátka malým dětem sirky do rukou nepatří. A přichází doba, kdy se budeme ty sirky učit používat. Výuka pomocí času vždy za nějakou dobu vyprodukuje cosi nového, nový přístup k věcem a dějům, které tu už jsou velmi dlouho, evoluce nemá mezeru, pokud si za boha dosadíme KLID. Protože vše ostatní je v pohybu, který musel být i na začátku. A víme, máme ověřeno, že pohyb vytváří stopu, informaci o své dráze. A na konci té dráhy vzniká informace o konci této dráhy. Takže objem informací, potřebný k formulovaní "informačního bodu v prostoru" si dáš dohromady sám, pomocí směrů ven a dovnitř. Je jich docela dost, nekonečno začíná pulzujícím bodem v prostoru. Prázdnou nulou. A v současnosti je už naplněná a připravená k nekonečné řadě variant. Zatím známe inteligenci jen u uhlíku, to jsme my. Křemík se jí učí, ale on učí i nás, nemůžeme si ...

Automaticky kráceno

133903

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?