Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 64 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, john, john bombardon, John.B, John.B., john.bombardon., johnbombardon.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.09.2005 10:43

Pojednání o homosexualitě

tolerantům obecně

john bombardon 82.?.?.?

Citování z písma trochu matoucí,jinak tleskám.Zarážející jsou spíš útoky mnohých diskutujících. Hezký profil toho kolik lidí má pod kůží zažranou dojemnou toleranci natlučenou do hlav mediálním kladivem. Rád bych viděl jejich reakce při zjištění že si jejich dospívající syn začíná malovat nehty.Tihle lidičkové by si měli položit otázku proč má homosexualita v médiích takový prostor, proč se nám někdo snaží namluvit ,že je to naprosto normální, jen at si mladí vyberou svoji sexorientaci, to je ten vzkaz medií.Dobře čtěte, nikoliv vzkaz homosexuálů ale vzkaz medií, čili někoho kdo stojí za tím.A v tom vy moji tolerantní holoubci je den point.Jsme manipulováni aby z nás bylo poživačné stádo bez hrdosti a morálky. Tomu se totiž dobře vládne.Hezký den.

71722

27.09.2005 10:37

Kdo ovládá Ameriku? III.

reakce na 72567

john bombardon 82.?.?.?

Mohl bys mi přiblížit Kemo, který film máš na mysli.Nemyslíš doufám toho ,,vojína Briena,,ve kterým tam uvědomělí američtí vojáci plácali těm hloupým němcům na tanky ty ponožky s dynamitem. Tohle propagandistické dílko o tom že pro Ameriku je parádní zemřít bych být tebou konfrontoval například s knihou Hlava XXII.

72598

03.10.2005 13:52

Další ostuda české policie:

reakce na 72924

john bombardon 82.?.?.?

Věřím že ŠSSD i ODS se nad vaší důvtipnou analýzou tetelí blahem.

73123

25.10.2005 13:10

Paroubek válcuje Topolánka

vlk jako vlk

john bombardon 82.?.?.?

Čemu se pořád divíte.K pochopení české politiky stačí vzít do úvahy to že všichni kdo se nahoru dostanou jsou jedna postkomunistická banda vyškolená v pragnostickém ústavu(a i jinde)a zaúkolovaná dělat práci kterou dělá.Všichni ti hoši pracují na tom aby v tomhle bolševickém skanzenu naučili" zvířata pracovat více a jíst méně".(to ne já, to Orwell)a ty kydy o daních ,právu,svobodách a hlavně neustálé propírání nějakých afér to je jenom muletka která to zakrývá.Doufám že tady není nikdo, kdo by věřil ,že tam je někdo kdo nekrade.A asi tu nebude ani mnoho takových kteří by tvrdili že to jde posledních 10 let v té naší kotlince k lepšímu.Je zajímavý jak málo lidí napadne že za to vmůže ta smečka jako celek .Smečka mezi sebe vezme jenom vlka,lhostejno jestli si bude říkat třešnový plod,červený květ nebo modrý pták.Osobně věřím tomu že tyhle přiblblý symboly pro nás měli vymyšlený už dávno před tou t.z.v.sametovkou.Ted nastane obvyklý scénář předvolební a to je strašení komunisty, modroptáci budou mobilizovat,Pánové z růže budou myslet na mladá manžeství a na důchodce,lidovci budou brát na pomoc třeba d'ábla a komanči budou křepčit kolem volebních ohnů a ječet táhlé písně o tom že kapitál nefunguje. do toho všeho nás budou zasypávat údaji t.z.v.průzkumů veř. mínění a predvolební špínou, která se jako zázrakem vyhne těm opravdu podstatným tunelářským kauzám(proč občanovi připomínat IPB , kterou zatraceně zaplatí,když je tady Standův byt)a už se blížím ke svému politicky ne příliš korektnímu závěru že k volbám půjdu a hlas dám jakékoliv pidistraně která mně osloví svým programem i když to bude hlas ztracený, Protože častá argumentace typu"když nedáš hlas ODS je to jako bys ho dal komárům" a naopak je přesně ta volební pastička kterou na nás smečka nastražila aby se měla do smrti dobře.

75429

01.12.2005 15:52

Jíme potraviny z ropy

Hladomor a eugenika

john bombardon 82.?.?.?

„Jak snadno by to mohlo vést k pročišťování na principu eugeniky.“

Čeho se ten autor tak bojí?Vždyť jasně vidno zříti , že jím předpovězená prořezávka bude sama o sobě eugenická až až .
Co by se asi stalo po zhroucení systému socialního a zdravotního který by hladomor způsobil. Zkuste hádat. Tak proč se bát nejakých proeugenických a potažmo přemnožení brzdících opatření typu ( Chceš děti? Tak si je uživ jak umíš a od nás milánku nic nečekej) Protože za stávajícího systému ti co makají
s jazykem na vestě vyvedou jedno mládě a vysátí daněmi a dřinou a zodpovědností natáhnou brka v šedesáti aby nezacláněli. Tato životní řehole je ovšem znevážena těmi odpočinutými kteří sekají haranty jak Baťa cvičky. Z těchto harantů však vyrostou zase odpočinutí kterých tak bude víc , zatímco těch udřených bude méně. Sakra… co jsem tím vlastně …chtěl říct???

81270

17.12.2005 10:57

Průzkumy veřejného mínění

Pouze pro Kema.

john bombardon 82.?.?.?

re: Kemo-" ty úspěšné volby v Íráku musí džihádisty pěkně srát"konec citátu.

Kemo ty seš fakt mantinel. Ty úspěšné volby v Íráku byly asi tak úspěšné jako nmoho jiných úspěšných voleb např. v Česku za Dr. Husáka.A já se ty lišáku obávám že to dobře víš,jenom Tě za ty kecy někdo platí.Že Ty máš za úkol ty extrémně zvědavé a nespokojené zapisovat na manžetu.Mohl bys prosím Tě u vás v institutu ztratit slovíčko jako že já extrémně zvědavej ani nespokojenej nejsem.Dík.

Tvůj oddaný John

83981

19.12.2005 09:51

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

Lehovi

john bombardon 82.?.?.?

Leho zdá se že s tebou dnes nikdo nesouhlasí.Kema si vzal volno a ty jsi na ty antisemity zůstal sám. Co kdybys dneska(zcela vyjímečně) vypotil nějakou souhlasnou reakci za Kema. Slovník máte podobnej tak si toho možná ani nikdo nevšimne.
Tvůj oddaný John

84362

17.01.2006 18:11

Více lží o Íránu

o tom Nulliusovi (NN)

john bombardon 82.?.?.?

Pánové a dámy ignorujte toho šakala.On si tu jenom léčí zastydlou pubertu.Já myslím že má ptáka blbce a že mu chodí do kapsy na drobky. Ten nedostatek lásky, sexu a lidského tepla si kompenzuje tím dobýváním světa.Nebo mu v mládí někdo polámal hračky nebo jinak ublížil.Dle mého názoru polemika s ním stejně není nijak přínosná a když tu nenajde oponenta přestane ho to bavit a půjde si slepit ty hračky.

( V případě že je za ty výblitky placen to ovšem nezabere)

88754

25.01.2006 17:39

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

Protixenofobní příspěvek

john bombardon 82.?.?.?

Nechápu co proti těm cikánům pořád máte. Když budete tvrdě a poctivě pracovat ,tak se budete mít tak dobře jako oni........a oni ještě líp

90341

25.04.2006 08:56

Jsem a vždy budu demokrat!

Julius

john bombardon 82.?.?.?

Na Fučíka mi nešahejte, ten udal nejmíň tři komunistický buňky než ho zařízli. [velký smích]

104272

23.05.2006 09:48

Pohlavek jako zrcadlo

Reakce na 106757

john bombardon 82.?.?.?

Docela souhlasím s keysem. Jim (ODS) se nechce vyhrát a dělat nějaké razantní kroky k lepšímu.Na to tam ostatně nejsou. Jsou tam od toho, aby jak praví Orwell v knize Farma zvířat " naučili zvířata pracovat více a jíst méně " Oni ti kluci mezi sebou zase uhrajou nějakou plichtu , rozdělí koryta a budou se v tom hnoji válet další čtyři roky.Proto tyhle jejich předvolební tance. Věřím i tomu že i tenhle pohlavek je předem zrežírovaný, zrovna jako" zbití" té nezbedné Katušky atd.A pro ty lidičky co se pořád odvolávají na slušnost bych dodal, že naše slušnost (tedy vlastnost neumět se chovat k nim zatraceně neslušně)je kartou se kterou hrají.Pro tyhle Ráthy a Langery a většinu ostatních vlků slušnost = slabost. Slabost kterou oni evidentně nemají.Proto v téhle trapné potyčce nestraním nikomu z nich a je mi pouze líto časů kdy panstvo chodilo do sněmů opásáno kordy a pro čest svých dam bylo ochotné se navzájem i zapíchnout.

106781

04.06.2006 21:13

Po volbách

Záměrně uhraná plichta

john bombardon 82.?.?.?

Tak a je to .Starej John Bombardon to říkal.Uhrajou plichtu a pofičíme doleva . Budou nás dál vesele buzerovat a zadlužovat (což mají v popisu práce)a roztáčet ten pseudodemokratickej dekadentní chaos a bordel ze kterýho je na blití( což mají v popisu práce taktéž) To že nebude mít ten tzv.středopravý slepenec většinu je zbaví smutné povinnosti zrušit např. ten konunistickej zákoník práce , nebo zákon o registračních pokladnách a vůbec povinnosti udělat cokoliv z věcí slíbených před volbami. Další čtyři roky k dobru. A ty Paroubkovy tanečky kolem regulérnosti voleb bych nebral moc vážně. Prostě mu to šoupli do scénáře tak tu komedii hraje.Všem kteří se nechali ztumpachovatět a volili některou z parlamentních stran přeji hezké čtyři roky. John.

107671

12.06.2006 12:32

Paví ocas

chudák žížalák

john bombardon 82.?.?.?

Chudák Žížalák..nebo Žížalek. Být jím tak tu motorku použiju k útěku od té paní.

108017

28.06.2006 09:32

Zakažte kouření na veřejných místech!

Pro Šárku

john bombardon 82.?.?.?

Reakce na 109184

Ahoj Šárko. Připomněla jsi mi jednu pěknou písničku od K.K.
Já před necelou hodinou jsem měla konflikt s rodinou
Prý nesluší se na dívku jíst gulášovou polívku
V bifé bez gardedá-á-á-á-my
V bifé bez gardedá-á-á-á-my
Teď v báru Petra Gottlieba už milenec mně nelíbá
Ten pán se ke mně nehlásí vždy velmi tiše prohlásí
Zlé pryč a pán Bůh s ná-á-á-á-mi
Zlé pryč a pán Bůh s ná-á-á-á-mi.
A nyní k tomu kouři. V hospodách se vždycky chlastalo a kouřilo a když to taková jemná duše jako ty nesnáší tak tam holt nemá chodit. Tebe ,jak mi připadá baví spíš to zakazování-že jo. „a just nebudete hulit pacholci , protože mně to smrdíííííí, a vám to ještě ke všemu evidentně chutná“Určitě souhlasíš taky s tím bodovým systémem na silnicích(pokud jsi z česka a nejsi řidička). „Jen ať všem těm pirátům poberou řidičáky a auta smrdíííííí a řidiči jsou pakáž.“ A určitě budeš souhlasit(pokud nejsi lyžařka ) s tím že lyžaři, ty čuňata, nemají na sjezdovkách chlastat a mají mít všichni ti darebáci helmu.(mimochodem tohle tažení očekávám tuto zimu, páč už nás na to připravovali zimu minulou v reportážích o nebezpečnosti takového počínání) Ty totiž moje milá budeš souhlasit úplně se vším co z medií vypadne.A věřím tomu že až bude stát u sjezdovky na tryskových lyžích Izraelské výroby za 320000 tisíc policajt v neprůstřelné vestě s balonkem v levé a kulometem v pravé budeš se cítit o hodně bezpečněji a zdravěji.A již pílím k závěru a tím chci říci, zě tu nejpodstatnější myšlenku toho článku jsi tak nějak minula, protože člověk pochopí jen to na co doroste. A ta myšlenka je že nejde o kouření, ani škodlivost ani zdraví, ale o buzeraci v té nejryzejší formě. Buzeraci jejímž účelem je decimovat sebevědomí lidiček.Ostatně každý zákon který ta zaprodanecká banda přijímá je stejného ražení. Trochu jsem ujel od Kanadského zákona o kouření ale v podstatě je to o tom samým.

109198

30.08.2006 16:57

Pokus o protest

provokace

john bombardon 82.?.?.?

Jak to tak čtu, napadá mne následující. Někdo tady píše,že holý lebky jsou infiltrované Biskou, čemuž není tak těžké věřit a hned se nabízí možnost, že na každou takovou nepohodlnou demonstraci jich pár pošlou aby ji zdiskreditovali. Média potom můžou mlít něco o neofašistech a úplně zamlžit smysl té akce. Jup! Johne, tobě to pálí!

115463

20.09.2006 19:10

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

řešení

john bombardon 82.?.?.?

Většina lidí tady s despektem mluví o cikánech, ale problém je samozřejmě někde úplně jinde. Každý politik ví, že se s tímhle etnikem nedá nic vyhrát, že to bude stát prachy a zase prachy a že etnické napětí bude vzrůstat. Tak proč to dělají. Proč např. zvedají porodné když i debil ví, že bejbyboxy budou praskat ve švech, ale bílé bejby z nich nevypadne. Kdo četl Bakaláře, dočetl se tam to, co všude možno zříti a sice to že cikáni používají(stejně jako jiná etnika podobné inteligence) t.z.v.
r-strategii. To znamená, že když jsou zdroje, tak se namnoží, když nejsou , mají utrum . Nemyslí příliš na budoucnost svých dětí, ostatně ty jsou jen jejich byznys(čím víc dětí, tím větší sociálka)znám jich hodně, ale týden dopředu myslí jeden z deseti.Tak a teď, když jsme si to shrnuli, položme si tu otázku
PROČ to ti politici dělají.Proč nás zadlužují předrahou sociální politikou vedoucí ke katastrofě? Pro koho dělají, když to evidentně není pro nás? Kdo je platí, nebo lépe kdo nám je zabalí v televizi a novinách a pošle ke zvolení. Pro koho je příznačné, že žije z rozvratu a taky nám rád půjčí.Kdo vymyslel tenhle multikulti ksindl a MNOHO DALŠÍCH DESTRUKTIVNÍCH "ISMŮ"?
Závěr je jednoduchý. Aby došlo k řešení tohoto problému je třeba vyházet tu bandu zaprodanců, zrádců a zkorumpovaných zlodějů ve vládě. Maďaři koukám už toho mají taky dost a vzali to za jiný konec než my Čeští knedlíci u nás v kotlince.

117191

05.10.2006 08:59

Dilema kanadských médií

pro Jarmilu.

John Bombardon 82.?.?.?

Takže my tady žijeme civilizovaně, kdežto ti" zlí talibánci bijí ženské a vraždí je jako dobytek". Myslím Jarmilo že jste pěkně překrmená tím co nám tady lejou do hlav z těch ulhaných beden na civění. Jak vůbec můžete takhle arogantně soudit kulturu o které pravděpodobně nemáte ani páru, ze svých trapně feministických hledisek. Češi totiž, stejně jako ostatní bílé národy vymírají, protože jim (a hlavně jejich ženám) dostali do hlav toho femi-červa, a obávám se že ta pravá paráda v podobě amerického militantního feminismu teprve přijde.Nás moje milá, díky takovým jako jste vy, ani nikdoi nemusí práškovat, protože pokud se vztah muž-žena nedostane o 100 let zpátky tak za pět generací už práškovat nebude koho. S dokonalou úctou, Váš oddaný John. P.S. JAKO POVINNOU ČETBU DOPORUČUJI "Důvěrné rozhovory" od Erasmus Rotterdamský. [vyplazený jazyk]

118391

13.10.2006 09:11

Rakety povstalců způsobily peklo na americké základně v Bagdádu - pokračování

Nějak moc podařenej útok.

John Bombardon 82.?.?.?

Jakto že na Antiwar.com o tom není ani řádka. Ví to někdo? [zmaten]

119013

22.11.2006 09:21

Multi-kulti learning

Pro tolerantního pana Sodka

John Bombardon 82.?.?.?

Pane Sodek tohle mi nedělejte. Četl jsem Váš příspěvek při snídani a málem ji zvrátil. Vy jste chlape neskutečné blábolidlo. Kromě Vašich urážek autora jsem v příspěvku nenašel žádný důkaz toho jak príma to bude až nás tady v kotlince bude stejně(nebo míň) než např cikánů. Já totiž na cikánské ulici bydlím a tak bych potřeboval školení od někoho kdo to vidí z nadhledu a v širších dějinných souvislostech, zkrátka někoho jako jste Vy. Za Vaše cenné rady bych Vám jich rád asi 300 poslal bydlet do sousedství, abyste si taky užil té multi-kulti parády.

121955

21.03.2007 08:47

Kauza Čunek

za torpédování multikulti se platí

John Bombardon 82.?.?.?

samozřejmě nejde o tu pixlu na fotce ani o půl koule ve strožoku (mimochodem směšná částka v porovnání s tím jak si pomohli jiní) jde o to že jako první ukázal cestu z té multi kulti sračky. A ta cesta (dámy prominou to ošklivé sloveso) je separace. Jenomže to už by nás ta parta nemohla tak efektivně vyžírat. Starší kmene si to uvědomili a jejich tamtamy už znějí až v Ženevě( výbor pro odstraňování rasové diskriminace) a tam jim ochotně naslouchají páč naslouchat utiskovaným menšinám mají v popisu práce. Ale k tomu Čunkovi, chtějí ho exemplárně zničit, aby nikoho dalšího nenapadlo ani ve snu něco podobnýho.
Tady máme prostě naordinovaný rozvrat a to by tak scházelo, aby jsme si tu dělali pořádek. Rozvrat si rozvracet nedáme.A to je všechno od vašeho Johna.

131332

10.05.2007 18:10

Hnutí k potlačení rodičovské autority

Chtějí nás vykynožit

John Bombardon 82.?.?.?

Když si dámy a pánové odmyslíme ty jemné nuance kolem práv kohokoliv ( nejen dětí) a popatříme shora na ten kolosální bordel, který nám tady ta banda zaprodanců , kriminálníků a zrádců(naši t.z.v. demokraticky zvolení vůdcové) plánovitě a postupně zavádí na cizí rozkaz, tak mi vychází jenom jediné.

CHTĚJÍ NÁS VYKYNOŽIT A NAHRADIT NĚJAKÝM LÉPE OVLADATELNÝM ETNIKEM ZVYKLÝM POSLOUCHAT.

Proto tlačí systém ve kterém mít rybjonka bude přepychem. Proto se snaží vzít rodičům možnost vychovávat děti podle jejich představ aby stát mohl ty děti indoktrinovat bludy liberalismu a spirála toho chaosu se roztáčela dál.

Proto se snaží z našich dětí nadělat buzeranty a lesby ( zde bych rád rodiče odkázal na útlou knížečku s názvem "důvěrně a otevřeně" kterou mi syn nafasoval v 6té třídě, hlavně kapitola o homosexualitě je velmi poučná a již první věta nás nenechá na pochybách jak to s těmi dětmi myslí.
Píše se tam. " milé děti, existuje ještě jeden druh lásky POUZE na první pohled nenormální...blablablabla...a doplněno krásným obrázkem dvou mužů z nichž jeden vaří a druhý si čte noviny , prostě idylka homosexualnaja).

Proto se snaží podlomit rodičovskou autoritu, poštvat děti a rodiče proti sobě.

Proto se snaží poštvat ženy proti mužům, proto ta medializace domácího násilí.

Proto celá válka s drogama je jedna obrovská tragikomedie, proto ten oblbující výchovný systém,
Proto ta všudepřítomná buzerace, proto ta absurdní složitost našeho žití( vystresovaný krysy se holt míň množí)

atd.atd. a kdybych se rozkrájel tak jediný co mi z toho vychází je tichá a plíživá genocida bílé rasy. Vidím kolem sebe tolik nešťastných, vykořeněných a bezdětných lidí a ten sešup bude teprve nabírat rychlost. Máme se nač těšit.

A to je vše od vašeho Johna

135095

11.05.2007 09:53

Hnutí k potlačení rodičovské autority

Pro anonymouse

John Bombardon 82.?.?.?

Pane anonymous, Vaše ideje jsou krásné a ušlechtilé. V případě opravdu vyzrálých jedinců (rodičů) a nezměrné trpělivosti by dokonce mohly fungovat. Jenomže obecně to nefunguje vůbec. Celý systém je postaven na nadřízenosti a podřízenosti a když nám Ti liberálni věrozvěsti vykládají, že máme všichni stejná práva ( všimněte si že o povinnostech ani nepípnou) tak vytvářejí (ať už vědomně nebo z blbosti) chaos. Mimochodem, znáte nějaký stát, kde by měli dva presidenty nebo dva nebo víc parlamentů se stejnými pravomocemi? Tak proč se nám to někdo snaží zavádět v rodinách? No proto že to vůbec nefunguje. Stačí pohled na statistiky , dětská zločinnost, násilí na školách atd atdod té doby co v 60tých letech tuhle agendu v USA našlápli. Teď se ty zrůdnosti valí sem do česka.

135146

25.10.2007 13:08

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

O otrocích obecně.

John Bombardon 82.?.?.?

Když nabídnete otrokovi splnění jednoho přání, co řekne?
Že chce být svobodný?
OMYL!!!!!
Řekne , že chce být otrokářem.

145891

31.10.2007 00:18

License to Kill

světlo a teplo

John Bombardon 82.?.?.?

někde jsem četl , že matky dávají dětem teplo a otcové světlo. To, že je při rozvodech někdo chce o to světlo připravit zcela přirozeně zapadá do konspiračních teorií o cílené výrobě manipulovatelných ovcí. Stačí když se podívám jakým způsobem moje bejvalky vychovávají naše dětičky. Jinak Vojto díky za příspěvek.

146175

20.11.2007 10:42

Práva cikánů

strašidelné zákulisí

john bombardon 82.?.?.?

souhlas s prvním příspěvkem. cikáni jsou jací jsou a jiní nebudou. otázka je kdo využívá jejich mentalitu k tomu aby z nich udělal klacek na majoritní společnost. ti co chodí na zvědavce to asi tuší. je třeba si všimnout že ten strašně zlý rasizmus který je hlavním mediálním tématem je cíleně vyráběn těmi samými médii. to, že nám neustále ukazují jak cikán vybydlel byt a dostal druhý, jak napadli personál nemocnice, jak se s neuvěřitelnou drzostí cpou k našim penězům atd, atd. Jim zase vymysleli vyhlazovací tábor v Letech a diskriminaci a kdovíco ještě.
účel toho humbuku je pro mně jasný.Poštvat ty etnika proti sobě. všude stejný recept, pánové. Suniti-šíiti, cikáni-češi, má to stejný rukopis. nikdy se nic nevyřeší , jenom problém narůstá k bodu zlomu.
Přitom je řešení tak snadné. žij si jak chceš, ale za svoje,
měj dětí kolik chceš ale uživ si je sám . od nás nic nedostaneš.
jenomže politici jednoduché recepty nemají, jenom složité a hlavně drahé, a na ty je si třeba půjčit fůru peněz a už jsme zase sakra u těch bank, o kterých jsem vůbec nechtěl psát, ale když ono to u nich všecko vždycky začíná a končí.

(Článek je zařazen v kategorii HUMORU – moderátor.)

147570

20.11.2007 12:13

Práva cikánů

humor?

john bombardon 82.?.?.?

nám , kteří žijeme na cikánské ulici ten článek moc humorný nepřipadá. je celkem přesným popisem stávající situace.

147581

30.11.2007 17:59

Žalobníček s cejchem práskače

a co peníze.

john bombardon 82.?.?.?

Nohavica si vydává svoje věci sám. Nemůže to být taky důvod k povolení odstřelu ? Nebo je příliš nezávislý , nevím , něco ,, jim,, na něm vadí. Televize se o něj taky dvakrát neperou. Jinak když jsem viděl , že spousta novin téhle srandě věnuje třeba celou dvoustránku,( a znalci problematiky jako Ďedeček, Burian, Dobeš a jiní si dojemně notovali jak to bylo od Jarka odporné ) tak tak mně nikdo nepřesvědčí , že je to osobní Hutkova iniciativa. Spíš se kloním k názoru Janka, že k tomu byl dotlačen . Celý to smrdí.

148304

09.12.2007 23:44

Mariiny vánoce

Na zdraví Marie

john bombardon 82.?.?.?

Depresivní historka. Ovšem , mohla ho opustit,a ještě se mu vysmát, nebo ho mlátit válečkem, nebo si dělat cokoli její ctěná libost, když byl chlapík taková sviňucha. Znám jednoho mantinela který má o 15 let mladší ženu. Vztah běží už jen svou setrvačností a dá se říct, že spolu žijí ze zvyku. Tento pán podstoupil operaci zvanou ,,lifting očních víček,, po které vám na tři dny zavážou oči a vy jste nahraní. No a první den své slepoty se pohádal s tou svojí břehulí a ona odjela trucovat k matce. Tak strávil 3 dny v bytě s popálenými prsty (když si vařil kafe) a omlácenými holeněmi od židlí ( když se někam vydal) atd,atd. A když se ženuška vrátila tak ji ani nezabil, ba ani fíkusem ji neuhodil. A zde se dostávám k meritu věci a to sice že každý prožije život podle toho , jak velkého debila ze sebe od těch ostatních nechá udělat. Na zdraví Marie...a Vám pěkné svátky.

148879

22.01.2008 13:48

Holocaust® v Gaze

esa z rukávu

john bombardon 82.?.?.?

Vladimíre, vidím že jde do tuhého když na Vás nasadili taková esa jako Esorimmera.

152359

04.02.2008 12:01

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

stejná lajna

john bombardon 82.?.?.?

žádné strachy , u nás to máme nalajnovaný stejně. Taky tomu velí ta samá parta.

153265

23.05.2008 15:42

Soud dal za pravdu mormonské polygamní sektě

odpověď mormonské ženy

john bombardon 82.?.?.?

Měla mu říct " Oč je to nenormálnější než svatby buzerantů ??"

161732

30.05.2008 12:01

Pane prezidente, konejte!

Václav je nejlepší, my sme tu zbyteční

john bombardon 82.?.?.?

Paní Jarmila má pravdu. Náš Václav král je jeden z té party hned 2x vyvolený. Jednou těmi našimi zastupiči a podruhé bohem. Mele pantem, kalí vodu ale vždycky tam kde o nic nejde. Jak začne jít tak sklapne patky jako teď v případě toho radaru před tím Dickem ..Chaneym. Nebyl on nakonec taky jeden z těch co po sametu sborem mečeli " už nikdy nedopustíme aby noha cizího vojáka...blablabla". Ale jak jsem někde čet názory moudrých lidí se vyvíjejí a i král Václav se přes všechny ty peripetie dobral ke kýžené katarzi, a sice že noha ba ani celý voják nevadí , jen když v klidu dožije na prezidentském křesle.Tím chci říct , že množící se názory že je " jiný, lepší" mi připadají srandovní. Prostě i on hraje podle napsaného scénáře aby nám dal iluzi že za nás někdo kope. Tak pravil John. Hovgh!

162150

06.07.2008 17:07

Stručný návod jak kastrovat muže

Pouze výhody pro ženy

john bombardon 82.?.?.?

já bych to jako výhodné pro ženy moc neviděl.Znán spoustu vypráskaných a líných samiček, které byly tak nesnesitelné, že je muži vykopli. ( tady souhlasím s autorem článku v tom , že stát přímo iniciuje rozvody tím , že ženám slíbí, že se o ně postará, přihraje jim děti a z manžílka vymačká slušné alimenty a ony se cítí tak silné v kramflekách , že s nimi nikdo nevyjde). Druhá věc je , že je to na ně past a většina těch telat na to skočí.(neříkám všechny, říkám většina) Jenže si při té seberealizaci nespočítají, že ta jistota co jim otloukají o nos je jenom jistota živoření v bídě,(pokud manžílek nebyl tenista nebo režisér) bez opory chlapa a vůbec bez životního směru a cílů.Znám několik takových existencí co mají na všecko odpověď, ale tahají děti z podnájmu do podnájmu, a mění jednu práci za druhou a jsou tak psychicky v háji , že jsou na psychiatra.Chlap se otřepe vyvodí z průšvihu důsledky a jede dál, ale ty osamnělé ženy co znám se všecky tak nějak divně motají a ovšem za nic na světě by nepřiznaly, že jim chybí chlap(jinými slovy opora a vedení, ať se feministky zalknou)Tím chci říct že jejich je většinou ta prohra. Chlapova prohra je potom většinou v tom sledovat, jak mu z dětí vyrůstají vypráskaní a líní haranti, neboť moudro praví že MATKY DÁVAJÍ DĚTEM TEPLO A OTCOVÉ SVĚTLO (čti řád). A protože důsledky téhle hry může každý vidět, je dobré položit si otázku KDO? A PROČ TOHLE SVIŇSTVO TLAČÍ?

164618

11.08.2008 08:20

Rusko opět na „Temné straně síly“

pro ADU

john bombardon 82.?.?.?

mně to nedá. Potká v česku mandelinka bramborová ( rozuměj ,, americký brouk,, ) štěnici a povídá. Čest prejšn, kde je tady pole bramborejšn ? A štěnice na to. Ja něznaju, ja tože turist.

167676

16.09.2008 08:27

Cenzurou k lepšímu světu

Ono jim to bohužel funguje.

82.?.?.?

Abychom se přes všecky ty peripetie dobrali ke kýžené katarzi je třeba mít stále na zřeteli kdo a proč tu agendu za takový prachy tlačí dopředu. Tady by stačilo kouknout kteří pánové jsou největšími donátory těch feministických spolků. Provázanost kroků, vedoucích v poslední době k rozbití tradiční rodiny je do očí bijící. Všecky ty harašmenty, domácí násilí, týrání dětí,feminismus atd. jsou kroky směřující k rozbití rodiny a depopulaci. Je to forma biologického válečnictví a skupina osob která to provádí je snámi prakticky ve válečném stavu. Jejich cílem je demoralizovat společnost a ořezat naše stavy. Tak to vidí John.

170706

16.09.2008 11:08

Cenzurou k lepšímu světu

pro paní Strigu

john bombardon 82.?.?.?

Paní , je mi líto že Vás naštvaly ty naše macho příspěvky a děkuji za ten Váš , takový milý a příjemně žensky submisivní.

170721

17.09.2008 11:39

Cenzurou k lepšímu světu

Pro paní Striga

john bombardon 82.?.?.?

Paní, rád bych s vámi podiskutoval, ale musím makat jak Čert na alimenty a standart dvou Vám podobných zbloudilých duší, které tím pádem mají spoustu času nám to nandat na netu. S dokonalou úctou Váš oddaný John.

170823

28.09.2008 09:17

Čím krmí americká televize své diváky

Hombre má recht

john bombardon 82.?.?.?

Účelem toho sviňstva je dostat nám do hlav strach a chaos. Prostě nás demoralizovat. Když jsem před 7 lety já , zlý šovinista vyháněl svoji uvědomělou a seberealizovanou (nicméně línou a hádavou) ženu , dal jsem jí na cestu bez hádky i tu bednu , bez které nemohla denně 3-5 hodin existovat. Tím jsem zabil dvě mouchy jednou ranou. Po dvou letech bez bedny jsem zjistil , že už ( když se k bedně někde dostanu) ty zvratky nejsem schopen ztrávit. Léčba je ukončena. Kašlu jim na jejich přelhané historické dokumenty,zviřátka i cestománie , protože negativa jednoznačně převažují.Je to zákeřná bedna na výrobu otroků. Děsivé ovšem je, že i velmi chytří lidé kterým to říkám , to prostě nechápou a podceňují vliv který to má na jejich myšlení ( o jejich dětech nemluvě).

171862

23.10.2008 09:02

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

otroci

john bombardon 82.?.?.?

a taky je účelem snížit průměr IQ národů. Debilům se vládne líp. Když není po ruce vhodná genocida aby se vyřezala inteligence a přirození vůdci, tak se to namixuje černochy ,nebo romy, a produktivní většina se vystresuje a upracuje tak ,že se nemnoží. Aby to fungovalo líp tak se jim propagandou, reklamou a vzděláním ( hlavně dětem a ženským) vymyjí mozky aby už mezi sebou nedokázali kooperovat ani v rodinách. Výsledky máme denně před očima. Bububu!! Držte si klobouky....

173695

13.11.2008 07:55

Těžký život státního úředníka

banda drahých darmošlapů

john bombardon 82.?.?.?

Všecko to zapadá.panáci nahoře jsou placeni za zruinování(zadlužení) nejen jedinců , ale i celých států, takže vytvořili systém který prožere budoucnost a my se staneme loutky v rukou věřitelů.Hezký den, jdu makat na ten bordel. [bliji]

175683

06.01.2009 13:16

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

Tomu slintalovi zima nebude!

82.?.?.?

Mezi jinými ujci i náš jmenovaný slinta plival udatně na Rusko tak ať tam teď jede vysomrovat nějaký extra plyn na topení.

179836

22.01.2009 06:32

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

Nenapravitelný optimista

john bombardon 82.?.?.?

Pane Stwora to jste vy ten nenapravitelný optimista. Vy opravdu věříte ,že ten Obama má sám za sebe nějaký plán na zlepšení situace pro běžného člověka v zemi. Vždyť to je jenom další loutka . Tentokrát nám vybrali někoho atypického aby to evokovalo v těch našich kebulích změnu a naději aby Ti obchodníci s časem mohli tou muletou ještě chvilku mávat než se to sesype. Taky je varovným signálem že k tomu pustili černocha . Myslím že když se situace bude vymykat kontrole tak ho odprásknou a vyrobí takovou malou občanskou válku. Černí a bílí se začnou mydlit a vyvolení se budou smát za bukem. Vždyť je to pořád dokola.

181730

26.02.2009 16:16

Michail Chazin: „Zákaz valuty v Rusku dnes není aktuální“

Optimistům.

john bombardon 82.?.?.?

Po přečtení několika optimistických příspěvků musím reagovat. Jsem asi echtpesimista ,protože mi více konvenují předpovědi těch největších havranů. A tak mi vychází ,že se nic k lepšímu obracet nebude!! Proč by taky mělo, když celý systém je postavenýá na lži , násilí, na v dějinách nevídaném ohlupování otroků,korupci a defraudaci globálních rozměrů ( tím myslím tištění ničím nekrytých zelených a jiných papírků, za které si určitá parta vrahů a defraudantů skupuje tu naši kuličku), na pomalém otravování populace jedy které produkují potravní giganti, na rozkladu morálky a relativizaci všeho toho sviňstva.Ne nic se měnit nebude a ta parta nahoře to ví a proto nám utahuje ohlávku. Proto nám vyhlásili válku a říkají té tragikomedii válka proti teroru.To abysme drželi huby a ráno poslušně vstali do rachoty. Jedeme z kopce a natištění dalších nekrytých papírků na tom nic nezmění. To ředitelé zeměkoule jenom hrají o čas.Přeji hezký den.

184786

24.07.2009 12:29

Úloha moci

otroci

john bombardon 82.?.?.?

To mi připomíná jedno moudro." Když se zeptáš otroka co by si přál, neřekne že být svobodným, řekne že být otrokářem".

196293

29.07.2009 08:25

Máme se připravit na válku s Romy?

vyhynieme

john bombardon 82.?.?.?

Gojime, gojime, skoro jsi mě rozplakal. Vše je zbytečné ach jo, zabalme to a ulehčeme loutkářům tu práci. Předejme romákům co jsme vybudovali a pojďme si to houfně hodit do lesa. Budiž nám útěchou ,že ti cigáni zmizí z dějin hned po nás. Elity , které je používají ke strašení právě takových vybátých gojimů jako jsi ty, totiž mebudou mít žádný zájem tu bandu živit. Indiánům vystříleli bizony a cigány jenom odstřihnou od dávek a bezplatného zdravotnictví. To bude stačit. Takže hlavně oni ( na tomhle bordelu tak profitující romové) by se měli modlit, aby to ta iluminátská banda ještě dlouho nevyhrála. Co se pak týče tvých defétistických nálad, mohu tě ubezpečit, že zákony univerza jsou nadřazeny přáním parazitických oligarchií a na každé prase už někde řezník brousí nůž.

196576

04.11.2009 13:34

Prezident podepsal

náhodička

john bombardon 82.?.?.?

už vás někoho vy zvědavci napadlo ty hvězdičky na vlajce EU spojit několika čárami?? to je ale náhodička žáááno ??!! už jsme v pytli přátelé.

204120

04.11.2009 18:04

Prezident podepsal

reakce na 204124

john bombardon 82.?.?.?

milý anonyme, asi nevíte co na té vlajce hledat. zkuste hvězdu v téže poloze jako na vlajce zde často jmenovaného státu. [zmaten]

204159

18.12.2009 08:57

Nejde jen o klimatické změny. Tohle je boj o předefinování humanity

Fuj !

john bombardon 82.?.?.?

souhlas s FZ. Článek je emotivní a matoucí.Viděl jsem hořet naftová jezera v Kuvaitu, družicové snímky z těžby ropy v Alžíru na nichž spalování plynu svítilo jak město Paříž, Kácení pralesů a taky pár záběrů z Afriky při nichř tuhne krev v žilách a ve všech těchto aktivitách mají prsty ti korporátní vlci a zkorumpované vlády které nám kážou o ekologii a nutí třídit plechovčičky a sbírat psí hovna. Celá tahle šaráda je o ekonomické kontrole a kševtování s odpustky ( emisními ovšem)a možná taky koresponduje s šílenými depopulačními plány jistých kruhů.

207360

30.01.2010 08:58

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

zarach

john bombardon 82.?.?.?

Jenom jestli jsme na ten měsíc nedostali zaracha. Děly se tam divné věci když tam amíci přistáli poprvé. Taky se potom při " stěhování" ztratila většina nahrávek a filmů z té akce.A vůbec , vždyť je to přes čtyřicet let a s dneštní technikou se dá podobná akce sfouknout za zlomek ceny.
Taky si myslím pane Stwora, že i z vojenského hlediska by se pro ten měsíc našla nějaká práce a ta vykutálená parta by se dokázala nabalit i na militarizaci měsíce. Však oni už by nám to nějak vysvětlili proč tam tečou miliardy. Třeba se tam ukrývá nepolapitelný Bin Ládík, nebo tam rusové chtějí těžit kriptonit atd.
Nejsem žádný ufolog ale tady něco nehraje a mně připadá že nejde jen o ty dolárky.

211011

15.02.2010 08:20

Zednáři v GE Money Bank?

hvězdička.

john bombardon 82.?.?.?

Už jsem to tady psal, když spojíme čárami hvězdičky na Evropské vlajce vznikne nám jedna taková větší šesticípá. A víte jak ukrajinci nazývají ten náš propletenec?...Jewrejska unija. Jup!!

212589

19.02.2010 09:45

Jsem homofob? Podle příručky ano

Něco pro odlehčení

john 82.?.?.?

Víte kdy se na Neverlandu chodilo spát. Když se velká ručička dotkla malé.

212960

01.03.2010 08:10

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

Krátká paměť ???

john bombardon 82.?.?.?

Tak za prvé , ty socialistické volby."... občané tam chodili ne ze strachu ,ale z lhostejnosti a aby je nikdo neotravoval (čož se stejně nedělo)..." Tak já byl asi ta vyjimka co ji otravovali a lezli několikrát až domů a hrozili mojí matce že z toho budu mít potahovačky když jsem nevolil. A za další " Věci se pro většinu občanů postupně zlepšovaly ...." to už je docela srandovní. Ony se totiž nelepšily, systém se rozkládal a bylo čím dál hůř. Takže prosím neidealizovat ten paskvil.

Druhá věc je popis dneška se kterým vcelku souhlasím. Jen se každý bojí napsat kdo ten bordel řídí. On to totiž není žádný systém volné soutěže , ale diktát jisté mafie o které se nesmí mluvit. I já se bojím ,tož jdu pojíst chleba z otrub a hajdy na panské.

213739

16.03.2010 08:24

Dopis prezidentovi

Rozdíl mezi pravicí a levicí

john bombardon 82.?.?.?

rozdíl mezi pravicí a levicí je ten, že jedni nás ke srázu vedou pomaleji a druzí rychleji. V jejich kradení rozdíl není a v ideologii taky ne páč obě strany vyznávají ideologii " ohloupit a oloupit". a pak se nám společně chechtají až se jim břízky třesou.

215073

02.09.2010 09:17

Vybrané ukazatele sociálně ekonomického rozvoje České republiky

Pán si ráčil přispat.

john bombardon 82.?.?.?

Nezaměstnanost 7.5 % , pán si ráčil přispat... asi tak 15 let.

227321

02.02.2011 17:48

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

Něco na odlehčení

johnbombardon 82.?.?.?

Pane Larouxi s těma klíčema jste mi připomněl:
Sedí v česku dva bezdomovci před Tescem a jeden povídá. " Jo taky jsem v devětaosmdesátým cinkal klíčema...byly od chaty, auta a bytu"

237496

25.03.2011 13:15

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

NĚCO TU SMRDÍ

john bombardon 82.?.?.?

Prerov: už týden leží v komatu 27 letý muž, který se připletl v nádr. restauraci mezi dva vybuřující cigány. Oba jsou vyšetřováni na svobodě. Něco tu smrdí-že?

240300

02.11.2011 08:56

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

Polopravdivá slátanina.

John.B. 82.?.?.?

A já blb z toho ráje ( socialistického) utekl do Kanady. Článek je plný polopravd a propagace socialismu, což je ideologie k oblbnutí mas vytvořená těmi největšími kapitalisty aby zbytku těch menších kapitalistů ukradli majetek a vesele vládli světu.

Střílení z Aurory je krásným příkladem toho jak se to dělá.Tam si dělný lid socialismem opravdu polepšil.

A co se týká výčtu těch profesí tak podle autora KGB žádné nájemné vrahy neměla a těch 30 milionů lidí umřelo předčasným stářím.

256433

02.11.2011 15:15

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

polopravdivá slátanina

John.B 82.?.?.?

Pane Atillo vy si mě asi s někým pletete. Zkuste trochu postudovat a můžeme pak o problému zkecnout.

Pane Larouxi, od reálu vzdálen moc nejsem neboť už pár let žiju zpět v kleptokotlince. Nechtěl jsem v příspěvku vychvalovat kapitalismus, jen poukázat na to , že ta korporátní se státní správou prorostlá hydra má s kapitalismem volné soutěže málo společného.
To mě ovšem nenutí abych se slzou v oku vzpomínal na Jakeše.

256465

16.01.2012 21:13

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

Já smekám

john.bombardon. 82.?.?.?

Pane Křivý, já před Vámi smekám. Vy jste potměluch k pohledání.

261187

31.01.2012 19:02

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

čirá zhrzenost

john bombardon 82.?.?.?

Lin, trochu jste se odkopala. Takhle nenávistné příspěvky od Vás neznám. Takže muži jsou k ničemu a bejbátko si uděláte ze skumavky, a máte po starostech s chlapem.

Vzhledem k Vaší inteligenci o Vás nemám starost, Vy se uživíte levou zadní a po postojích které tu zastáváte je dnes poptávka, a dobře placená. Ovšem 90 procent žen se levou zadní neuživí a blahé doby pohupování na soc, programech je za námi. A tož si myslím ,že nás čeká náramná veselice a dámy budou muset se svých truc postojů notně slevit, jakož i z nároků na ty svoje " velké děti".

S pozravem John.

262036

01.02.2012 00:19

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

"Manžel. který není schopen pro ženu a děti hnout prstem (a ještě je věčně v práci) by požadoval příliš kdyby chtěl aby kvůli němu žena přinášela oběti".

Ha, ha , to je fakt veselé.


A co tam ten manžel věčně v té práci dělá, se ptám? Nehýbe tam náhodou prstem aby zajistil děti a aby ženuška mohla dělat pamprdámu tak, jak ji to naučili ve škole, v TV,v ženských časopisech a v reklamách?

Lin, všecky ty spolky co se starají o práva žen někdo platí, a za tu dobu co vám ten někdo ta práva zajišťuje, vzrostla rozvodovost a výchova dětí mimo celou rodinu do znepokojivých rozměrů.Také drasticky klesá porodnost( což je samozřejmě hlavním cílem té zrůdné agendy). Vystresované krysy se holt tolik nemnoží. myslím krysy obého pohlaví, abyste mně neneřkla ze šovinismu( nebo jak se všechny ty moje úchylky jmenují)

Než začnete zase někde shazovat Makowa, kterémuu mimochodem nesaháte po kotníky( a to mám jinak o Vašich příspěvcích vysoké mínění) ta by možná bylo dobré si ho trochu pročíst.

A nyní přeji dobrou noc. Maskulinní John.

262069

01.02.2012 09:47

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

Pro pana Hestroye

82.?.?.?

Pane, děkuji , že jste mi odhalil, jaký jsem hlupák a nedouk.

Nicméně k tématu jste toho moc neřekl. Bylo by dobré citovat kde Makow píše , že ženy jsou tažná zvířata dobrá jen k mytí nádobí. Já tam nic takového nečetl.

Také se ptáte jestli jsem žid nebo křesťan ( jako by to byl předpoklad pro týrání žen) Prostě to máte trochu popletené.

JInak Vám přeji pěkný den.

262100

01.02.2012 10:53

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

No a tak jsem si přelítl ten Váš odkaz na Makowa. Díky že jste mi otevřel obě oči.

Je to zajisté "male sovinistic pig" jak říkají feministky a středověký tmář. Bu bu bu hrůza!

A teď vážně. Někdo si dal opravdu práci s tou jeho diskreditací. Věty vytržené z kontextu a takové pěkné líbivé komentáře ke každé....Koho mi to jenom připomíná. A hlavně ta dojemná obava o ta práva a svobody a pořád dokola. On ten Makow některé lidi musí děsně štvát , že?

A vy pane hestroji ( vy politicky korektní rejpale) nám snaživě podsouváte ten blivajz. To už mi zasmrdělo sírou.

A tak jsem si přelítl ještě pár Vašich příspěvků a podezření se proměnilo v mdlobnou jistotu, že už si nemusíme psát, neb jsme si už vše podstatné řekli.

S pozdravem " čest Vaší dobře placené práci" se loučí John.

262107

01.02.2012 19:04

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

john bombardon 82.?.?.?

Véžený pane inženýre Zoufale.

Asi nemám smysl pro humor.Nebo jsem spíše unaven poštěkáváním takových demagogických blábolidel.

Jaksi jste mně zaškatulkoval mezi ženské otrokáře a podsouváte mi věty které jsem neřekl.

Váš příspěvek by byl legrační , kdyby nešlo o docela vážné věci.

Takže stručně. Jestli necítíte sevření toho sociálního inženýringu (vy s vaším vzděláním byste měl inženýring poznat) a ten rozvrat všech jistot, na kterých lidé staví svoje životy, tedy pokud se vám zdá vše v pořádku, potom musíte být slepý nebo ..nedovtipný a měl byste vrátit titul zpět do Plzně.

JInak se to jmenuje politická korektnost. Jsou tam pro nás uchystány ještě onačejší věci než jen to, že nalhali ženským že nic nemusí a všecko můžou. O té jste ,tuším , také nikdy neslyšel.

No nevadí, to doženete. Jen trochu snahy.Je toho plný net(zatím)


A to je vše inžo. Loučí se John.

262157

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 1

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,66 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,72 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 112,16 Kč
1 unce stříbra
547,66 Kč
Bitcoin
801 415,54 Kč

Poslední aktualizace: 27.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?