Newyorský vakcinační pas COVID

Článek na Zvědavci (https://zvedavec.org)

URL adresa článku:
https://zvedavec.org/komentare/2021/04/8664-newyorsky-vakcinacni-pas-covid.htm

Paul Craig Roberts

Guvernér New Yorku Andrew Cuomo zavádí covidové pasy, v nichž bude zaznamenáno očkování nebo nedávné negativní testy. Bude sloužit jako povolení ke vstupu na různé akce nebo místa jejich konání. Podívejte se na toto.

Bude tento pas skutečně efektivní nebo jeho účel spočívá v tom, abychom si zvykli na způsob života ve stylu „předložte mi vaše doklady, prosím“?

Údajně kombinace lidí, kteří jsou očkovaní, s lidmi, kteří se zotavili z infekce, vytváří „skupinovou imunitu“. Pokud tomu tak je, jaký je potom smysl tohoto pasu?

Existují věrohodné zprávy, že někteří lidé, kteří byli očkováni, přesto onemocněli covidem, což vyvolává pochybnosti o efektivnosti vakcíny. Existují i další zprávy, že protilátky, produkované vakcínou, nevytvářejí dlouhodobou ochranu.

Jak starý musí být test na covid-19, aby byl pas platný? Vždyť člověk může mít negativní test a nakazit se covidem po cestě domů. Pokud budeme spoléhat na negativní test podle pasu, platnost pasu po určitém stanoveném období vyprší, a poté bude muset být pas obnoven na základě nového testu.

Je zde také problém s tím, že rozšířená testovací metoda PCR produkuje falešné negativní výsledky a falešné pozitivní výsledky. Jinými slovy, jsou informace, kvůli nimž je pas vydáván, platnými informacemi?

Můžeme se pasu vysmívat jako hloupé a nadměrné reakci na virus, který je ve většině případů stěží nebezpečnější, než chřipka, nebo můžeme pas chápat jako kontrolní opatření proti naší svobodě pohybu a sdružování. Bude jistější, když zvážíme tu druhou variantu.

Policie má již dostatečně velké pravomoci k tomu, aby mohla vniknout do domovů bez soudních příkazů, aby zastavovala a kontrolovala lidi na ulicích bez soudních povolení. K omezení občanské svobody je použita „pravděpodobná příčina.

Jsem přesvědčen, že covidové pasy nebudou sloužit žádným zdravotním účelům, a že by veřejnost měla protestovat proti zavedení tohoto vnitrostátního pasu ve stylu Sovětského svazu.

Jakmile bude covidový pas zaveden, bude to požehnání a přínos pro farmaceutickou lobby Big Pharma. Bude nařízeno každoroční přeočkování, bez něhož vyprší platnost pasu.

Mějte na paměti, že Florida nenařídila lockdown, ani nošení roušek, a nemá horší infekčnost a úmrtnost než státy, které lockdown dodržovaly.

Všimněte si také, že mnoho vysoce kvalifikovaných odborníků kritizuje lockdown, nošení roušek, aplikování nevyzkoušených vakcín a zákaz užívání bezpečných a účinných způsobů léčby, jako jsou HCQ a ivermectin. Proč bylo jejich mínění cenzurováno a proč byly tyto informace před veřejností utajovány? Jediné vysvětlení, které mně napadá, je, že covid je využíván pro nějakou neznámou agendu. Neměli bychom být klamáni a lákáni ke spolupráci v rámci této nevyjasněné agendy.

Demokracie, která cenzuruje tvrzení odborníků a zakazuje veřejnou debatu, je tak na cestě k tomu, aby se stala policejním státem.

Veřejnost, která může být organizovaně donucována na základě strachu k tomu, aby se nechala očkovat vakcínami, které mohou být nebezpečnější, než samotný covid, není veřejností, která může očekávat, že bude nadále žít ve svobodě.

New York’s COVID Vaccine Passport. Show “Your Papers Please” Way of Life vyšel 29.3.2021 na Global Research. Překlad v ceně 167 Kč Zvědavec.

Článek byl publikován 1.4.2021


© 2021-1999 Vladimír Stwora
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.