Diskuze k článku

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Příspěvků 194

17.11.2004 5:19

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busche

leho 143.?.?.?

Co k tomu dodat, snad jenom to, ze tohle je knizka nejakeho blouznivce, co si vsechno vybajil ve svy nemocny mozkovne. Mozna jeste mnozi pamatuji, jak se driv psalo za komunistu o Reaganovi, coz bylo mnohdy dost podobne. Tenkrat ale takova dilecka mela alespon jasny cil: Ocernit prezidenta aby ztratil veskerou kredibilitu a tim padem nemohl delat svou politiku, ktera pak vedla k odstraneni komunismu. Otazka je, jaky maji cil tyhle dilka dneska? Cemu to vlastne slouzi? Mozna, ze se objevuji jenom ze setrvacnosti, co se zacalo v 80. letech je jeste dneska tezke zastavit...

36961

17.11.2004 9:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

lukas :) 81.?.?.?

Reakce na 36961

Nabizi se jedna otazka - co kdyz je to pravda? co ten clovek dokaze napachat za ty dalsi 4 roky jako prezident? Myslite, ze si ty vsechny veci vycucali z prstu?

36970

17.11.2004 14:51

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 36970

Vycucali z velke casti. Clovek ani nemusi mit osobni skusenosti nebo zname, staci kdyz cte treba Mitrochina nebo treba od Karla Pacnera "Ceskoslovensko ve Zvlastnich Sluzbach" a diva se na svet otevrenyma ocima. Takove veci do me kdysi hustili na marxaku na technice v Dejvicich.

36990

17.11.2004 17:03

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 36990

>Takove veci do me kdysi hustili na marxaku na technice v Dejvicich.

Mno, že jste, pane leho, nahuštěnej nějakou zvrácenou ideologií je z Vašich příspěvků celkem jasné, aniž byste se o tom musel zmiňovat. Škoda, že do Vás nenahustili také trochu základní české gramatiky - asi věděli, že ji v "amerických akademických institucích" nebudete potřebovat. BTW, ještě jste mi neodpověděl, v kterýchže těch institucích jste pracoval (a jako co, to bylo také zajímavé); to jen proto, abyste rozptýlil můj dohad, že jste ukecanej hóchštaplér.

37003

18.11.2004 15:27

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37003

>BTW, ještě jste mi neodpověděl, v kterýchže těch institucích
>jste pracoval (a jako co, to bylo také zajímavé); to jen

Necitim se povinen odpovidat na vsechny vase otazky.

>proto, abyste rozptýlil můj dohad, že jste ukecanej
>hóchštaplér.

Vase dohady jsou mi naprosto ukradene.

37089

19.11.2004 19:45

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37089

Jestlipak na snímku poznáte seržanta leho ?

http://img2.kompost.cz/images/images11/obr_63411.jpg

37195

18.11.2004 1:33

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 36990

Já si nemohu pomoci, ale Bush na mně dělá dojem člověka
s nějakou lehčí formou epilepsie.
Nerad bych se mýlil, ale tam někde lze dohlédnout jeho
malou empatii, která může být právě zapříčiněna lehkou mozkovou
disfunkcí. Není to velký problém,takových lidí chodí po světě
hodně / mozek prostě není u všech lidí přesně dovyvinut
do normálních parametrů /, ale že by zrovna s touto diagnózou
musel být americký prezident, to vážně nevím.
A potom také je na místě pohovořit o způsobech trestů v mládí!
Je známé , že Hitler by svým velice despotickým otcem mlácen
v dětství býkovcem z kůže nilského krokodýla a následky znáte!!!

37032

17.11.2004 13:11

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 36961

No, ze muze byt to dilo zavadejici je jedna vec. Na druhou stranu jestli je aspon cast pravda tak v bilem dome sedi opravdu podivna karikatura na cloveka.

36985

17.11.2004 13:32

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Had 194.?.?.?

Reakce na 36961

Pane leho,
příliš na tom nezáleží,co Vám napíši, neboť zde stejně bude a zůstane svěřepé bušení jedné strany (Bush je zmetek) proti druhé (Bush je skvělý).
Ale přesto neodolám a prosím o upřímnou odpověď.
Reaguji na Váš příspěvek tedy i proto, abych se svým oznámením zároveň zeptal. To oznámení je: Bush je démon-bojovník (pretta). Slovo démon zkuste nechápat biblicko-nábožensky, ale jako suché konstatování kvality bytosti, jejíž hlavní metou je jakákoliv forma boje a v tomto boji spolu s mocí nad ostatními spatřuje hlavní smysl své existence a zároveň hluboké uspokojení - přizpůsobí si a nalezne tedy okolnosti tak, aby mohl bojovat. Zároveň se snaží všemi dostupnými prostředky, které mu umožňuje jeho postavení (což je v tomto případě vlastně na špici světa)podporovat vývoj zbraní, aby tyto byly dokonalejší a dokonalejší a lépe a lépe vraždily.
Všichni, kteří s tímto tvorem souhlasí, se vezou na podobné vlně a v různé míře v sobě rozněcují bojové choutky a dle míry v jaké těmto bojovým, vraždivým náladám a "tlakům" v SOBĚ vyhovují, tak se stávají také těmito bojovnými démony, nebo tedy démoníčky [smích] ...
Kecy o oprávněné obraně demokracie, svobody, práv na své jedině pravé vyznání atd. ty jsou již tisíce a tisíce let stejné...a krev teče, teče a teče.
Ještě jednou upozorňuji, že Vás nechci nasírat, jen mě zajímá, jak na takové sdělení může reagovat Váš lidský typ.
Děkuji.

36986

17.11.2004 14:56

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 36986


>Ještě jednou upozorňuji, že Vás nechci nasírat, jen mě
>zajímá, jak na takové sdělení může reagovat Váš lidský typ.

>Děkuji.

Takove sdeleni mi rika, ze nezijete v tomto svete. Jste ovlivnovan zcasti konspiracnimi lunatiky a zcasti antiamericky zamerenymi zpravodajskymi mediemi. Chtelo by to trochu cestovat, cist spravnou literaturu jako treba Churchilla, Benese, Mitrochina a vnimat historii takova jaka byla, nikoliv interpretovanou lidmi, kteri maji nejakou vlastni agendu ci se jenom chteji stat slavnymi.

36991

17.11.2004 16:01

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Had 194.?.?.?

Reakce na 36991

Děkuji za odpověď, nezklamal Jste.
>Takove sdeleni mi rika, ze nezijete v tomto svete.
A kdo to tedy naťukal do klávesnice - PC - poslal?
Žiji v tomto světě tak reálně, jak jen lze - normálně pracuji, neporušuji zákony, nevraždím, plním povinnosti dané mi "osudem" pokud možno bez reptání a ještě k tomu přidávám zvědavost a "koníček" - proč vůbec žijeme, jak to, že žijeme, co je ŽIVOT atd.
Ani konspirační lunatice, ani antiamerická média se moc snažit nemusí mě ovlivňovat - sleduji se značnou lhostejností všechny mně dostupné vnější zdroje informací, v tomto mě zajímá, jaký zaujímám (pozoruji své reakce) k těm zprávám bezprostřední postoj a záměrně tento postoj koriguji a směřuji k oné lhostejnosti, ze které pak vyplývá i neovlivnitelnost.
Nespoléhám se na učence, přečtené a mozkem zkonstruované myšlenkové stavbičky,chci sám poznat a vidět maximum - mysl používám k nejzazší možné mezi, pak se přidávají jiné poznatky a vjemy, které odpovídají dění z hmotného světa, resp. toto dění formují.
Nebudu popírat existenci "jiných světů" jen proto, že my to intelektuální(?) hmotařství vnucuje a že se toto namyšlené univerzitní vysvětlování zákonitostí života staví jako jediné, jedinečné apod. Ne, to už tu bylo jak v církvích, tak i politice.
Kvalita poznání života není závislé na počtu kilometrů v nohách, ani ve čtení Mitrochina, Churchila apod. Na cestování bych v současnosti potřeboval trochu více prostředků, ale ubezpečuji Vás, že jsem viděl přece jen více než rodnou vísku a její záhumenky.
Vám bych zase doporučoval literaturu, která dává návody k přímému prohlédání skutečnosti, ne jen intelektuální cvičeníčka.
Poznání všeho je v nás samotných.
To ovšem extravertně zaměřeným jedincům, uznávajícím jako poznání "skutečnosti" poklep kladívka na kámen, zní nepochopitelně.
A jestliže tento způsob poznávání života "oznámí": "Bush je démonický bojovník-pretta" a přidají se i oficiální kapacity(viz. článek, dle Vás blábol) a navíc potvrdí mi můj postřeh i jiní podobně pracující jedinci... mám klepat kladívkem na kamínky?
Samozřejmě Vám to nevnucuji. Každý si musíme odžít to svoje.
Byl jsem jen zvědavý.

36998

17.11.2004 23:56

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Had 194.?.?.?

Reakce na 36998

Pokud to někdo četl, tak se omlouvám za chyby:
>Ani konspirační lunatice.
..konspirační lunatici...
>jen proto, že my to intelektuální(?) hmotařství vnucuje
...jen proto, že mi to ....
>Kvalita poznání života není závislé
Kvalita poznání života není závislá...
>A jestliže tento způsob poznávání života "oznámí":
Tím tedy myslím právě ten způsob poznávání, jehož východisko se dá formulovat, že jeden každý z nás je studnicí všeho, tudíž i moudrosti, poznání, ale i záporných hodnot. Tedy lze pak vidět "povahu" člověka o dost přesněji než třeba dokáže standartní psychologicko-psychiatrický posudek. A zajímavé v tomto případě je, že to tyto standartní postupy potvrdily. Pouze používají samozřejmě své výrazivo.
To bylo obsahem mého sdělení, snad jsem to nyní pro pořádek rozmotal, když už tu bude mé "moudro" zase chvíli bloumat...

37024

18.11.2004 1:26

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Druid 62.?.?.?

Reakce na 37024

Zdravim Vas Hade,
sam sobe korektorem? Je videt, ze na sobe stale pilne pracujete. [mrknutí jedním okem] Jen ty "standartni" priste zmente na standardni. Leda, ze by to byla fotografie pred rozvinutou standartou.

37031

18.11.2004 8:35

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Had 194.?.?.?

Reakce na 37031

Díky. [smích]

37072

18.11.2004 16:08

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 36998

Ja se v zadnem pripade nepovazuji za akademika, snazim se byt praktik. Vychazim predevsim z faktu, ktere potvrzuji me oci. Vidal jsem kdysi vychodni Evropu, raj delniku a rolniku. Kdyz jsem prijel na Zapad okupovany americkou armadou, tak ten raj me pripadal jak zumpa. A podobne je to dneska se Strednim Vychodem: Izrael vypada temer jako evropska zeme: Clovek tam muze jit do hospody, povykladat o vsem a o nicem, vzit treba sebou sexy manzelku a nic se nedeje. A taky je tam pekne cisto a poradek. A kdyz to srovnam s arabskymi zememi? I kdyz ty arabske zeme jsou treba pohadkove bohate z ropy, ve srovnani s Izraelem me pripominaji tu zumpu. A jeste k tomu tam clovek nevidi zenskou tvar, hospody neexistujou, taktez kina, hudba, o svobode slova ani nemluve. S kym tedy budu sympatizovat? Muzete hadat 3x. Nazory akademiku, co hloubaji jestli americka okupace je pro cloveka dobra a nebo zhoubna povazuji z techto duvodu za zcela smesne...

37096

18.11.2004 19:06

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37096

Nazory akademiku, co hloubaji jestli americka okupace je pro cloveka dobra a nebo zhoubna povazuji z techto duvodu za zcela smesne...I bez akademiku, prumerny ctenar vi, ze kdysi byla americka
okupace v Nemecku a v Japonsku. Zda se, ze ta okupace temto
dvema zemim docela dost pomohla. Voni ti americti imperialiste
ovladani tou zidovskou chaskou, nejsou vzdycky tak moc
negativni.

37107

19.11.2004 2:50

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37107

>I bez akademiku, prumerny ctenar vi, ze kdysi byla americka
>okupace v Nemecku a v Japonsku. Zda se, ze ta okupace temto
>dvema zemim docela dost pomohla.

Mno, to se zdá možná Vám, pane Mikine. Japoncům a Němcům se třeba zdá zase něco jiného.

37127

19.11.2004 6:46

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37127

pane Taborsky, jak to ctu pan lojza nemluvi o snech a pokud neslouhlasite s fakty, ktere jsou primo ocividne. Podejte prosim hlaseni o propagange, ktera dokaze, ze jsou na tom Nemci nebo Japonci hur, nez byli pred napadenim amerikou. Jiste jste videl film Mys ktera rvala.. pokud ne, vrele vam ho doporucuji k pochopeni problemu. Nezoufejte, Florida dostane ted premie za dobre vykonanou praci. Uz dvakrat jste volili naseho draheho presidenta [chechtot]

37144

19.11.2004 12:38

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

leho 168.?.?.?

Reakce na 37127

>Mno, to se zdá možná Vám, pane Mikine. Japoncům a Němcům se
>třeba zdá zase něco jiného.

Leda tem na drogach se muze zdat ze je jim hure nez pod Americanama, a to zvlaste Nemcum. Rozdil mezi Vychodnim Nemeckem a Zapadnim je stale hodne videt a myslim si, ze Nemci vidi to samy co vidi ostatni lidi.

37162

19.11.2004 15:17

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37162

Pan Jiri Taborsky jak jsem si prosel jeho prispevky
na Zvedavci a ve Sprse jeste ani jednou, opravdu ani
jednou s nikym nesouhlasil. Jen sam se sebou.
Pokuste se trebas napsat, ze ve dne je svetlo a v noci
je tma a uvidite jeho odezvu.

37175

19.11.2004 15:57

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37175

A to je to Lojzo, co se mi prave, na panovi Taborskem moc libi. ..... Podivejte Lojzicku, ja zde na priklad pritakam polovine zucastnenych na Zvedavci a kolik zdejsich pisatelu, me nama pro to rado ?!? .... Jooo Lojzku, zalibit se vsem, se povede, malokomu. [velký smích]

37176

19.11.2004 17:07

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37162

Já:
>>Mno, to se zdá možná Vám, pane Mikine. Japoncům a Němcům se
>>třeba zdá zase něco jiného.
Lojza Mikin:
>Leda tem na drogach se muze zdat ze je jim hure nez pod
>Americanama, a to zvlaste Nemcum.
Mno, to je, co jsem napsal, ne? Nemusíte mi to potvrzovat.

37179

19.11.2004 17:28

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37107

Mnaja... Dodnes blahorecim Dolfimu Hitleru! Naucil nas jezdit vpravo, polozil zaklad dalnice Praha-Ostrava a zavedl u nas Svatek matek (to je ten, co jsme radi vymenili za MDZ)...

37183

19.11.2004 20:26

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37107

>I bez akademiku, prumerny ctenar vi, ze kdysi byla americka
>okupace v Nemecku a v Japonsku. Zda se, ze ta okupace temto
>dvema zemim docela dost pomohla. Voni ti americti
>imperialiste ovladani tou zidovskou chaskou, nejsou vzdycky >tak moc negativni.
>
>
Americká okupace Německu i Japonsku jistě pomohla a to nejen odstranit škody, které americká armáda těmto státům způsobila.
Ovšem jsem přesvědčen, že není okupace jako okupace. Němci i japonci měli po prohrané všeobecný pocit viny za to, že válku sami rozpoutali. A celý ostatní svět je v tomto pocitu utvrzoval a požadoval na nich opatření, která by rozpoutání další války znemožnila - demilitarizace, denacifikace ....
Konal se Norimberský proces se zločinci z poraženého Německa. Lidé v Německu i v Japonsku chápali, že musí za svojí vinu nést odpovědnost a sami měli zájem, aby jejich stát je do další války nevehnal.
Irák je však v trochu jiné situaci. Žádnou válku nerozpoutal, ale byl vojensky napaden, hospodářsky zničen a přírodní bohatství tam rabují americké firmy.Navíc nebyl předmětem odsouzení mezinárodním společenství, nýbrž naopak skoro celý svět kritizuje více či opatrněji bušistán za zbytečnou vojenskou agresi, provedenou v rozporu s Chartou OSN do členského státu.
Němci i Japonci okupaci vzali jako spravedlivé nutné zlo, které musí v zájmu své nápravy vytrpět. Proto se bezvýhradně podřídili. Irák je v naprosto odlišné situaci. Jak se okupaci podřizuje, vidíme dnes a denně. Zabíjením okupantů a jejich přisluhovačů.

37197

20.11.2004 18:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 37197

Pane Karle,
vy uz nepisete zde sve "nazory". Vy primo "soptite"
chorobnou nenavisti ke vsemu co je spolecneho se
svobodou, demokracii, USA a vubec pokrokem. Vam jeste
nedoslo, ze je treba se zbavit teroru a strachu v
dnesnim svete. Ze to, ze Spojene Staty se vydali
do boje proti tomuto zlu vam neda spat. Vam jeste
nedoslo a urcite nikdy nedojde, ze 90 % Arabu po
celem svete chce rovnez zit v pokoji a miru. Vy se
budete do posledni chvile zastavat toho zbytku
fanatiku, vrahu, hrdlorezu co se nestiti zabijet
nevinne decka v autobusech, ve skolach. Je jim jedno
jestli zabiji 50,000 uredniku nekde v New Yorku,
ci vykoleji vlaky, vyhodi do povetri mosty ci ato-
move elektrarny. Vam se to nepodari, ale jsou lide
kteri nemysli jen "primarne" na tu ci onu udalost.
Jsou lide, kteri berou udalost ci udalosti v celem
komlexu. Jako trebas proces civilisace, ci filosofii
dejin lidstva, nebo proces evoluce humanismu. S tako-
vyma lidima by jste se vy, nikdy nedomluvil.
Mozna, ze za tim stoji tech 40let komunismu. Ktery vas
naucil nenavitet vse co ma neco spolecneho s Amerikou.
Nedostatek osobniho vzdelani? Ci neschopnost konecne
pochopit, ze svetova velmoc jako jsou US si nenecha
vzit sve privilegia nejakou bandou hrdlorezu.

37248

22.11.2004 16:00

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37248

>Pane Karle,
>vy uz nepisete zde sve "nazory". Vy primo "soptite"
>chorobnou nenavisti ke vsemu co je spolecneho se
>svobodou, demokracii, USA a vubec pokrokem.

>Nedostatek osobniho vzdelani? Ci neschopnost konecne
>pochopit, ze svetova velmoc jako jsou US si nenecha
>vzit sve privilegia nejakou bandou hrdlorezu.
>
>
No vídíte, stačilo napsat poslední větu. Ta vyjadřuje vše. Předchozí dlouhý text jste si mohl ušetřit. Takhle jste se jen ve svých myšlenkách pěkně zamotal. Co má společného svoboda, demokracie, pokrok s privilegii světové velmoci Bushistánu? To jde dohromady jako oheň a voda. Může být jenom jedno: buď privilegia nebo svoboda, demokracie a pokrok. Vám jde především o ta privilegia.

37352

18.11.2004 23:42

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37096

> Izrael vypada temer jako
>evropska zeme: Clovek tam muze jit do hospody, povykladat o
>vsem a o nicem, vzit treba sebou sexy manzelku a nic se
>nedeje.
[chechtot] v hospode povykladat o vse a o nicem,samozrejme hebrejsky [velký smích]


> S kym tedy budu sympatizovat?
>Muzete hadat 3x.
[překvapení] staci se jednou podivat na tvuj hnedy nos[překvapení]

>Nazory akademiku, co hloubaji jestli
>americka okupace je pro cloveka dobra a nebo zhoubna
>povazuji z techto duvodu za zcela smesne...
[pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [pláč]
slzy pozustalych irackych civilistu
okupanti prisli stavet hospody,kina

Ale diky,leho.
Vzdyt ty vlastne kopes za nas a strilis fantasticke goly! [mrknutí jedním okem]
Hrajes na druhe strane a davas vlastni goly!
Ses agent W4C,nebo agent s teplou vodou [velký smích]

37121

19.11.2004 12:41

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37121

>>vsem a o nicem, vzit treba sebou sexy manzelku a nic se
>>nedeje.
>[chechtot] v hospode povykladat o vse a o nicem,samozrejme
>hebrejsky [velký smích]

Vidim ze vas asi nenapadlo, ze Izraelci jsou vzdelany narod a vetsina dnesnich Izraelcu ovlada plynne anglicky a i dalsi jazyky. To ovsem nelze rict o jejich arabskych soudruzich, ze ano...

37163

19.11.2004 13:29

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37163

> vetsina dnesnich Izraelcu ovlada plynne anglicky a i dalsi
>jazyky.
Ale leho, [smích]
Nejde o ne a jejich anglictinu,ale jaxi se mi nechce verit,ze bys nevyuzil takove prilezitosti ke zdokonaleni tveho materskeho jazyka.
Kdybych byl ja na tvem miste,urcite bych te sance vyuzil.
Z CSSR do USA a pak do ISRAEL,no a pak jeste ty tve slovni obraty,neco jako:
Tady u nas v Americe......
Ceeče,....nejak se mi to nezda.Takovy slovni obrat Cesi po patnacti letech ve Statech teměř nepouzivaji.
Snad jen leho,nebo Kropackovo dite [velký smích]
Nic ve zlym,...ja si myslim,ze nas tahas za nos.
A nakonec ho budes chtit zatocit do tvaru cislice6.
P.S. Tvuj zold jde z penez danovych poplatniku USA,ze jo?
[pláč] Hmmmm [pláč]
Zdar,...a vydrz,..at je trochu legrace[chechtot]

37166

19.11.2004 13:32

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37163

Jo,..a tykej mi.
Kdyz pisu tobe,najednou jsem cely ve Statech.A tam si tykame,ne? [cool]

37167

19.11.2004 2:44

RE: Zase kecáte. seržante.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

Reakce na 37096

>Ja se v zadnem pripade nepovazuji za akademika, snazim se
byt praktik.
Mno, mně to taky připadalo divný, když jste tu psal, že jste "aktivní v akademických institucích".

>Kdyz jsem prijel na Zapad okupovany americkou armadou,...
Když Vy jste přijel na Západ, tak už dávno nebyl okupovaný americkou armádou, seržante, to jen mimochodem. Možná, že to ale nebyla zrovna ta americká okupace, co dostalo Německou Spolkovou Republiku na špičku západní Evropy. Byla to snad také sovětská okupace, co dostalo na špičku východní Evropy NDR?

>I kdyz ty arabske zeme jsou treba pohadkove bohate z ropy, ve srovnani s Izraelem me pripominaji tu zumpu. A jeste k tomu tam clovek nevidi zenskou tvar, hospody neexistujou, taktez kina, hudba,...
To mluvíte o Libanonu, Syrii, Jordánsku a jiných sekulárních arabských zemích anebo o našich spojencích jako Saudská Arábie?

>Nazory akademiku, co hloubaji jestli americka okupace je pro cloveka dobra a nebo zhoubna povazuji z techto duvodu za zcela smesne...
Mno, pro Vás, jako pro každý jiný zelený mozek, je okupace samozřejmě ten nejlepší způsob šíření svobody, demokracie a dobroty. Taková protektorátní pohodička, žejo. A ten ksindl arabskej je nám eště nevděčnej.

37126

19.11.2004 5:49

RE: Zase kecáte. seržante.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37126

>>Kdyz jsem prijel na Zapad okupovany americkou armadou,...
>Když Vy jste přijel na Západ, tak už dávno nebyl okupovaný
>americkou armádou, seržante, to jen mimochodem. Možná, že to
>ale nebyla zrovna ta americká okupace, co dostalo Německou
>Spolkovou Republiku na špičku západní Evropy. Byla to snad
>také sovětská okupace, co dostalo na špičku východní Evropy
>NDR?

I spickova NDR byla ve srovnani se Zapadnim Nemeckem pekna zumpa. Nemecko bylo okupovane jeste minuly rok v prosinci, to jsem videl na vlastni oci a pokud vim, je okupovane dosud. Taktez americke zakladny jsou ve vetsine zemi NATO.

>To mluvíte o Libanonu, Syrii, Jordánsku a jiných sekulárních
>arabských zemích anebo o našich spojencích jako Saudská
>Arábie?

Ano, o Saudske Arabii taktez. Oni jsou zatim spojenci, jelikoz nase auta porad jeste jezdeji na benzin. Auta a kamiony mimochodem u nas v Americe taky rozvazeji rohliky a mliko do kramu, takze bez benzinu bysme byli pekne namydleni. A u vas v Cechach tomu tak neni?

>Mno, pro Vás, jako pro každý jiný zelený mozek, je okupace
>samozřejmě ten nejlepší způsob šíření svobody, demokracie a
>dobroty. Taková protektorátní pohodička, žejo. A ten ksindl
>arabskej je nám eště nevděčnej.

Kdybyste tam nezamichal ten zeleny mozek tak nemate argument. Vojaci jsou u vas v Cechach vzdycky blbci, ze ano. U nas v Americe je tomu jinak a vy si asi neuvedomujete, ze americti vojaci mimo jine vynalezli a dali svetu Internet abyste tady ty svoje blaboly mohli sirit po celem svete. Ktera jina armada dala svetu neco podobneho??

37143

19.11.2004 7:05

RE: Zase kecáte. seržante.

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37143

pane Leho a to si rikate vojak? Cetl jste dejiny tanku? Neni snad na prvni strane kryty vuz Jana Zizky? Nedali snad husite nazev pistoli? Na to, ze jste vojak by ste mel znat aspon historii vasi zeme. Souhlasim, ze americky vojak je spickovy, ovsem zatim jeste ne tak spickovy jako vojak Israelu. Mame se tedy co ucit [smích] Doufam, ze se US Army zacina ucit Cinsky, v brzku to bude potrebovat. Zkuste se treba naucit cinky, NEMLAT ME CEPICI JA SE VZDAVAM. To vam urcite bude stacit, mozna vam to zachrani zivot.

37146

19.11.2004 14:53

RE: Zase kecáte. seržante.

Druid 62.?.?.?

Reakce na 37143

>U nas v Americe je tomu jinak a vy si asi neuvedomujete, ze >americti vojaci mimo jine vynalezli a dali svetu Internet abyste >tady ty svoje blaboly mohli sirit po celem svete.

pane Leho, vetsi nesmysl jsem uz dlouho necetl. "Americti vojaci vynalezli..." [chechtot] vy jste vazne vrah [chechtot] [chechtot] A co vlastne vynalezli... jednicky a nuly? draty? TCP/IP protokol? HTML? Pane Leho armada skupuje a financuje ale to je tak vsechno! Pohov.

37174

19.11.2004 16:03

RE: Zase kecáte. seržante.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37174

>co vlastne vynalezli... jednicky a nuly? draty? TCP/IP
>protokol? HTML? Pane Leho armada skupuje a financuje ale to
>je tak vsechno! Pohov.

V Cesku samozrejme, tam armada nevytvari vubec nic, to je pravda. Ale ktera instituce vypracovala specifikace TCP/IP?? Muzete hadat 3x...

37177

22.11.2004 23:16

RE: Zase kecáte. seržante.

Druid 62.?.?.?

Reakce na 37177

pane Leho, prectete si jak to je s tou armadou co vytvari...

Historie TCP/IP
• protokol NCP
– sloužil k experimentálnímu ověření, nebyl vhodný pro rutinní použití
• protokoly TCP/IP vznikly jako "řádná náhrada" NCP
– pro rutinní použití sítě ARPANET (později přeměněné v Internet)
• vývoj protokolů TCP/IP
– zajišťovala akademická sféra
– platili vojáci (skrze agenturu ARPA, přejmenovanou na DARPA)
– 1973: představa TCP/IP poprvé prezentována (konference v UK)
– 1974: koncepce TCP/IP publikována v IEEE Transactions on Computers (Cerf, Kahn)
– 1977: první praktické zkoušky
– 1978-9: TCP/IP získává dnešní podobu
– 1980: DoD akceptuje protokoly TCP jako perspektivní
– 1982: DoD přikazuje použití TCP/IP u všech sítí, nově připojovaných k Internetu
– 1.1.1983: celý Internet přechází na protokoly TCP/IP

37377

19.11.2004 17:25

RE: Zase kecáte. seržante.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37143

>vy si asi neuvedomujete, ze americti vojaci mimo jine vynalezli a dali svetu Internet
Přesluhující četaři Leho, internet vynalez´ Al Gore v předvolebné kampani 2000 a to už byl dlouho v civilu.

37182

19.11.2004 18:21

ROHLIKY?

Dan danielzyka (zavináč) seznam (tečka) cz 67.?.?.?

Reakce na 37143

"...u nas v Americe taky rozvazeji rohliky..."

ROHLIKY? A kde konkretne "u vas v Americe"?

37190

19.11.2004 20:38

RE: Zase kecáte. seržante.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37143

>U nas v Americe je tomu jinak a vy si asi neuvedomujete, ze
>americti vojaci mimo jine vynalezli a dali svetu Internet
>abyste tady ty svoje blaboly mohli sirit po celem svete.
>Ktera jina armada dala svetu neco podobneho??

Seržante, nepřeceňujete se tak trochu? Který zelený mozek někdy něco vynalezl? O ničem takovém jsem ještě nikdy neslyšel. Pravdou však je, že armáda platí vědce, aby pro ní vynalézali. Mezi vědcem a zeleným mozkem je jistý drobný rozdíl, normálnímu člověku na první pohled patrný.

37199

20.11.2004 10:20

RE: Zase kecáte. seržante.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37199

>vynalézali. Mezi vědcem a zeleným mozkem je jistý drobný
>rozdíl, normálnímu člověku na první pohled patrný.

Kolikpak osobne znate americkych "zelenych mozku", ze to tak dobre vite?? Predstavte si, poznal jsem uz hezkych par dustojniku, co maj Masters z universit jako treba Berkeley a jsou experty ve svem oboru, jako treba chirurgove, pocitacovi inzenyri a tak dale. Vy holt zijete ve svete zelenych mozku, my tady zijeme totiz uplne nekde jinde. Je mi vas v ty prtavy nedulezity zemicce hodne lito...

37233

22.11.2004 15:52

RE: Zase kecáte. seržante.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37233

>Vy holt zijete ve svete
>zelenych mozku, my tady zijeme totiz uplne nekde jinde. Je
>mi vas v ty prtavy nedulezity zemicce hodne lito...

Nebudete tomu jistě věřit, ale nám "v ty prtavy nedulezity zemicce" je zcela jedno, koho je seržantům v zadluženém pupku světa líto.

37350

19.11.2004 6:53

RE: Zase kecáte. seržante.

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37126

pane anonyme to nemyslite vazne, vy vlastne placate vetsi bludy nez serzant Leho, vy dokonce prirovnavate rusko s amerikou..
Nejste nahodou potomek nasich osvoboditelu? Snad vam nemusim vysvetlovat, ze je velky rozdil mit chudeho bratra versus bohateho okupanta. No mozna, ze vam to vysvetlit nepujde.
preji tedy stastny den

37145

19.11.2004 17:57

RE: Zase kecáte. seržante.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37126

Ooops, zapomněl jsem kliknout na podpis pod mým předcházejícím komentářem.

37189

19.11.2004 19:01

RE: Zase kecáte. seržante.

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37189

Přesluhující četaři Leho, internet vynalez´ Al Gore v předvolebné kampani 2000 a to už byl dlouho v civilu.
Taborsky

RE: Zase kecáte. seržante.

Ooops, zapomněl jsem kliknout na podpis pod mým předcházejícím komentářem.
Taborsky


Vy se uz nemusite podepisovat, vas prispevek uz pozna
kazdy pane generale.

37191

21.11.2004 5:52

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Pasant2 212.?.?.?

Reakce na 37096

Uz sleduji vase prispevky na Zvedaci delsi dobu... no, my pro takove "praktiky" mame lepsi vyraz: Vohnout. Vohnouti se vzdy prizpusobi tak, aby prolezli cestou nejmensiho odporu. V tomhle smyslu cini vohnouti temer cele obsazeni ceske vlady, a nejen ceske, ale i vlad vsech ostatnich vlezdoprdelku, kteri kooperuji se zemi jez se dopustila lupicskeho prepadeni ciziho statu, v nemz se coby okupant dopousti genocidy a valecnych zlocinu proti obyvatelstvu, ktere vykonava sve svate pravo a brani svou vlastni zem temer holyma rukama. To jsou fakta, ktera nelze oddiskutovat.
Z psychologickeho hlediska je ovsem Vohnout vaseho typu tak trosku vyjimka..... zda se, ze to ve vas prece jen hloda, jinak byste nelezl sem a nediskutoval, ze? Takze ono vam neni tak jedno, co si o vas kdo mysli. Kdyby bylo, byl byste spokojen sam se sebou a cucel trebas na pornostranky misto toho, abyste si tu namahal mozek tim, jak projevit co nejvic arogance. [mrknutí jedním okem]
Na druhou stranu je take mozne, ze touzite po pozornosti, a tak jednoduse provokujete abyste si byl jist tim, ze se nekdo ozve. Pak uz nasleduje obvykly ritual vypozorovatelny u vsech vasich prispevku.
Tak, to je, co jsem vam chtel rict. A neodpovidejte. Diskutuji jen s lidma, kteri maji co rict.
---
Pane Hade, mam pocit, ze jsem ve Vas objevil dvojnika; shrnul jste to opravdu nadherne! [velký smích]

37266

19.11.2004 19:54

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 36991

>Chtelo by to
>trochu cestovat, cist spravnou literaturu jako treba
>Churchilla, Benese, Mitrochina a vnimat historii takova jaka
>byla, nikoliv interpretovanou lidmi, kteri maji nejakou
>vlastni agendu ci se jenom chteji stat slavnymi.


Pane leho, vaše doporučení číst správnou literaturu, tady čtu snad po desáté. O to nic. Zajímalo by mě však, zdali případně znáte i nějaké další autory správné literatury, než jen uvedené tři?
Po pravdě řečeno nedovedu si ani představit, co to je ta správná literatura a jaká je literatura nesprávná. Jaká jsou kritéria správnosti a nesprávnosti literatury? Rád bych se poučil.
Děkuji předem za odpověď.

37196

20.11.2004 16:38

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

leho 168.?.?.?

Reakce na 37196

Tyhleti tri panove totiz neco byli a dva z nich byli tvurci svetove politiky. Churchillovo dilo je velmi pozoruhodne a bohate na fakta, pro vetsinu lidi muze byt nudne se probirat desitkami dopisu a memorand, ale pozorny ctenar si z toho udela velice dobry obrazek jak zapadni vlady funguji. Mitrochin byl pilny a velice odvazny prepisovac celeho archivu KGB do roku 1984 a prinesl nam jedinecne svedectvi o politice te doby. Ja nevidim, jak by si normalni clovek po precteni tehle knizek mohl myslet, ze okupace americkou armadou prinasi jenom zlo a stradani, napriklad. Srovnejte trebas s literaturou toho typu co nam nabizi Zvedavec. Myslim, ze rozdil je obrovsky...

37241

17.11.2004 8:07

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Tom 24.?.?.?

>Otazka je, jaky maji cil tyhle dilka dneska?

Dneska tyhle dílka nemají žádný cíl. Bloumají jen tak internetem, semtam-tamsem. Vyčkávají. Až připojením té jedině správné a korektní kritiky, dostanou filosofický nádech. Člověk se hluboce zamyslí nad ozdravným komentářem, dojetím zapláče a spolu s krknutím si položí otázku:"Blít či neblít?"

>Cemu to vlastne slouzi?

Slouží to ke zdravé životosprávě. Ale až po zapití korektní šaraticí (litr per pajšl) to má ten správnej efekt!

36969

17.11.2004 18:42

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Tom 24.?.?.?

Reakce na 36969

Eh, sakrblé!

Toto byla odpověď na první lehův komentář. (zapomněl jsem kliknout na "Reagovat"[mrknutí jedním okem].

BTW oceňuji vaše ozdravné komentáře, pane leho. Člověk se po nich uvolní, horem i dolem a mysl se rozjasní. Zdá se, že mnozí ještě nedocenili váš přínos a někteří si z vás dělají dokonce i šoufky. Nepochopili, blouznivci, že jednoznačně negativní kritikou je vedete k tomu, aby se nad článkem hlouběji zamysleli a sami si vyhledali informace, které dokládají, že článek nepsal nějaký blouznivec co si všechno vybájil ve svý nemocný mozkovně.

Nikdo po vás nechce abyste zde odhaloval svá játra, své soukromí. Když už ale napíšete:

"Na strednim vychode jsem byl nekolikrat, jak na dovoleny, tak sluzebne a v Izraeli taktez a to pouze sluzebne nekolik mesicu."

tak to vypadá naozaj blbě, že jste byl služebně v Izraeli, když k tomu nedodáte - komu vlastně služebně sloužíte.

37011

18.11.2004 15:40

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

leho 168.?.?.?

Reakce na 37011

>tak to vypadá naozaj blbě, že jste byl služebně v Izraeli,
>když k tomu nedodáte - komu vlastně služebně sloužíte.

Mam dojem, ze komu slouzim jsem tu jednou tady napsal a docela vas chapu, ze to nevypada nejlepe. Myslim si ale, ze mam duvod to nenapsat a take me je celkem jedno jak ja vypadam, muj cil je oslovit zvlaste nezucastnene ctenare a aby premysleli o tematu z jine stranky nez z te Zvedavcovy.

37091

18.11.2004 18:19

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37091

>"...muj cil je oslovit zvlaste nezucastnene ctenare a aby premysleli o tematu ..."

Ano! Přesně takto jsem to myslel, pane leho. Aby čtenáři po přečtení vašeho komentáře začali přemýšlet [cool]

37102

18.11.2004 20:10

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37091

oslovit zvlaste nezucastnene ctenare a aby premysleli o tematu z jine stranky nez z te Zvedavcovy.

Mohu se dotazat?Kdo je nezucastneny ctenar?


37113

19.11.2004 12:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

leho 168.?.?.?

Reakce na 37113

>Mohu se dotazat?Kdo je nezucastneny ctenar?

Treba ten, co jenom komentare cte, ale nikdy nic nenapise, ze ano...

37164

19.11.2004 14:29

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37164

>>Mohu se dotazat?Kdo je nezucastneny ctenar?
>
>Treba ten, co jenom komentare cte, ale nikdy nic nenapise,
>ze ano...

...tak to ano,dekuji.Vysvetlit se ten obrat dal ruzne,ted je to jasne.

37172

19.11.2004 3:05

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37091

>Mam dojem, ze komu slouzim jsem tu jednou tady napsal a
>docela vas chapu, ze to nevypada nejlepe. Myslim si ale, ze
>mam duvod to nenapsat a take me je celkem jedno jak ja
>vypadam, muj cil je oslovit zvlaste nezucastnene ctenare a
>aby premysleli o tematu z jine stranky nez z te Zvedavcovy.

Rozumím-li tomu správně, tak chcete oslovit čtenáře z pozice anonyma, který si soustavně průkazně kálí do huby; odmítá odpovědět komu slouží a vůbec na jakékoliv otázky k tomu, co tu prohlašuje; je mu jedno jak vypadá a tváří se přitom, jako by sežral Šalamounovo hovno. Mno, na takové oslovení jsou čtenáři jistě hrozně zvědaví.

37128

17.11.2004 10:32

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busche

viktor, jazykočistič 160.?.?.?

Pro pana Stworu: Máte tam BusCHe a ne Bushe v titulku...

36978

17.11.2004 14:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 36978

[zahanbení] Ooops. Už jsem to opravil.

36988

17.11.2004 14:26

Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Peter veliky 205.?.?.?

Nenechali na nem ‘nit suchou’…

Jeste tam chybi ze zarucenych pramenu, ze v jeho peti letech trhal mucham a chroustum nohy, vybiral si ‘susne’ z nosu a jedl je.
Zajimalo by me zdali by Zvedavec otiskl essay, ktery by Bushe chvalil. Zde se nemuze pan Nohejl pridat s nadsenym souhlasem, vzalo by to I tu trochu vaznosti tehle charakterzace Bushe – ze jo !

36987

17.11.2004 14:45

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 36987

>Zajimalo by me zdali by Zvedavec otiskl essay, ktery by
>Bushe chvalil.

Ano. Okamžitě. Ale kdo by ji napsal?

Jinak souhlasím, že Bush je snadný cíl a je to trošku nefér, takhle do něj mlátit. Ale když on tu kritiku skutečně přitahuje jak magnet.

Na druhé straně se nebojte. On nám to vrátí i s úroky. Stonásobně. [smích]

36989

17.11.2004 15:02

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

leho 168.?.?.?

Reakce na 36989

Treba by stacilo se podivat na http://www.powerlineblog.com . Powerline odhalil hloupe a falesne dokumenty o Bushove vojenske sluzbe. Pisi tam velice zajimavi lide, vesmes silne pravicove zamereni, jez pravdepodobne Zvedavec nikdy publikovat nebude, ze ano...

36993

17.11.2004 15:14

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 36993

Víte, s těmi falešnými dokumenty je to možná také trošku jinak. Četl jsem několik článků, které naznačují, že to byla past připravena Karl Rovem a reportéři televizního pořadu "60 minut" jim to sežrali i s navijákem. Např. tady: http://www.buzzflash.com/contributors/04/09/con04385.html

36994

18.11.2004 15:59

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

leho 168.?.?.?

Reakce na 36994

>http://www.buzzflash.com/contributors/04/09/con04385.html

Uryvek ze zmineneho clanku:

"The whole affair seems to bear what is known as "The Mark of Rove," as in Karl Rove, senior advisor to President Bush; Karl Rove the grand wizard of dirty tricks."

Ve volnem prekladu to znamena neco jako "...afera se zda byt neco co je znamo jako "Stopa Marka Rowa"..." Takze ono se vlastne nekomu zdalo o stope pana Marka Rowa. Sny se skutecnosti nemaji zpravidla nic spolecneho, jak znamo, ze ano...

37093

17.11.2004 17:20

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 36993

>Treba by stacilo se podivat na http://www.powerlineblog.com
>. Powerline odhalil hloupe a falesne dokumenty o Bushove
>vojenske sluzbe. Pisi tam velice zajimavi lide, vesmes silne
>pravicove zamereni, jez pravdepodobne Zvedavec nikdy
>publikovat nebude, ze ano...

Na tom odkazu, který jste uvedl, mne do hned očí praštila podstatná chyba: Pod vlající americkou vlajkou je poslušně ztrnulej prápor izraelskej - mají tam to jejich grafické motto jasně obráceně. Nebo, že by to byl jen zamlžovací trik pro blby?

37004

17.11.2004 18:03

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37004

Nebo, že by to byl jen zamlžovací trik pro blby?

Pane Taborsky, vy v zadnem pripade nejste blb. Vy se
s tim nemusite vubec trapit. At se s tim trapi lide
co neovladaji gramatiku a nemaji dostatecne vzdelani.


37008

18.11.2004 7:44

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37008

je spíš k pobavení, rozhodně ne k trápení. Včera sem postoval náš četař z povolání Leho, nechť je blahoslavena jeho zelená duše, odkaz na zdroj jeho mouder, Power Line. To je tedy síla! A "hrdý přítel Israele", jak hlásá motto na izraelském práporu.

Mno, a náš délesloužící četař, jinak též samoprohlášený aktivista v amerických akademických institucích doporučuje, že k nalezení pravé pravdy stačí jen se na jeho zdroj podívat. Mno, tak jsem se podíval a opravdu mi to stačilo.

Text pod barevnou fotografií malých (skleněných!!) ampulek hlásá, že naši námořní pěšáci našli ve Feludži 40 ampulí bojového plynu Sarin.

No, konečně! Bush a Wolfowitz a Rumcajs měli pravdu! Saddám měl ZHN! Mno, akorát, že nápis na obalu v azbuce (nesrozumitelné oblbovaným americkým konzumentům sionistické propagandy) praví: Porjadok raboty c indikatornymi trubkami smotri v instrukcii-pamjatke (Postup práce s indikátorovými zkumavkami viz v instrukcích). Tedy ne plyn, ale indikátor na jeho zjišťování a to navrch se záruční lhůtou prošlou třicet roků! To je chucpe i pro nejprolhanější propagandisty.

37068

18.11.2004 9:01

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37068

Větší fotka je tady

http://www.usatoday.com/news/graphics/phantom_fury/flash.htm


a 14 dalších i s tanečkem v plynových maskách. (narolujte dolu a klikněte na další stranu. Bylo to na str. 2, fotky jsou doplňovány)

http://editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=EventImagesSearchState|1|-1|30|0|0|1|0|0|0|51700734|0|0|0|0|0||-8193|0|0|0&p=7

37075

18.11.2004 16:03

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37075

Tušil jsem, že to ten "sublink" nevezme ...

v levém sloupci "search" napište SARIN

37095

19.11.2004 3:25

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37095

Mno, to je krásná sranda - překládat ruskej návod k použití v plynový masce!

37129

18.11.2004 15:59

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37068

Včera sem postoval náš četař z povolání Leho, nechť je blahoslavena jeho zelená duše

A to jen proto, ze ma jiny nazor nez "jeho exelence"
sam petihvezdickovy general Jiri Taborsky !!!!

Pane Taborsky, divite se, ze s vami nikdo
neargumentuje ?

37094

19.11.2004 3:37

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37094

>A to jen proto, ze ma jiny nazor...!!!!
Nikoliv pro nesouhlas v názorech, pane Mikine, ale proto, že je to propagandistický podvod, který tady náš přesluhující četař rozšiřuje.

>Pane Taborsky, divite se, ze s vami nikdo neargumentuje ?
Vidíte, o tom jsem nikdy nepřemýšlel. Ale asi máte pravdu, protože to, co tady vyvádíte Vy, nemá nic společného s argumentací - jinak bych Vám musel odpovědět, že zase kecáte.

37131

19.11.2004 1:49

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Druid 62.?.?.?

Reakce na 37068

>Text pod barevnou fotografií malých (skleněných!!) ampulek hlásá, >že naši námořní pěšáci našli ve Feludži 40 ampulí bojového plynu >Sarin.

pane Taborsky, znam tyto ampule velmi dobre. Jsou to samozrejme detekcni trubicky pro zjistovani pritomnosti bojovych plynu a jsou ruske provenience. Ale pokud si prohlednete etiketu na prostrednim obale tak nahore je napsano: Sarin Soman V-gase. (proc se tedy domnivaji ze se jedna pouze o sarin? [zmaten] i ten nejnatvrdlejsi marinak musi mit hned jasno v tom co drzi v ruce Vlevo je baleni opatrene anglickou etiketou s textem: "For working instructions refer to the instructions-leaflet" predpokladam, ze oblbovani americti konzumenti umi alespon anglicky. Ta etiketa je evidentne mladsi nez ta ruska? Muzu se Vas zeptat kde se tam vzala? Pro koho je napsany instructions-leaflet v anglictine?

37125

19.11.2004 17:32

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37125

Pane Druide,

ptáte se mne na věci, o kterých nic nevím. A já jsem tu blboučkou propagandistickou kachnu nevypustil.

S bojovými plyny jsem nikdy nepracoval, ale podobné jednoduché indikátorové kolorimetrické přípravky na zjišťování a určování plynů se používaly a dosud používají i v mnoha civilních oborech. Kdysi jsem si některé, abych ušetřil, připravoval sám. Dnes se ovšem většinou používají sofistikované, mnohem přesnější analytické aparáty (jako třeba ty mobilní, s kterými tam machrují pro divadýlko naši mariňáci v maskách pro divadýlko na těch obrázkách, na které postoval link Tom - a to je tedy trapas non plus ultra, protože ti mariňáci jsou údajně ze speciální chemické jednotky a museli, jak jste správně napsal, na první pohled vědět, o co se jedná).

Ovšem, na rozpoznání této idiotské propagandy nepotřebuje mít nikdo ani ty nejmenší odborné znalosti, stačí umět číst němnožko rusky. Já jsem zdaleka nebyl ani první, ani jediný, kdo si toho všiml (viz diskuse na tema oněch obrázků na různých webzinech). A i některá media své původní zprávy o nálezu sarinu dodatečně dementovala.
(pokračování)

37184

19.11.2004 17:39

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37125

(pokračování 1)
Výrobce (na obalech vlevo nahoře) je zřejmě červeně zcenzurován a vypadá na obou obalech stejně. Zda je to výrobce sovětský nelze podle fotografií s jistotou říci, nakonec ani, zda jsou etikety originální, i když alespoň ta německo-ruská vypadá velmi věrohodně (už proto, že je to ta zrádná a kdokoliv to narafičil, neuměl rusky). Já bych hádal, že to byla výroba východoněmecká, podle způsobu psaní výrobního (nebo expiračního) data v levém spodním rohu obalu detekční soupravy s etiketou v angličtině (rok záruční lhůty na německo-ruské etiketě je zakryt).

>...pokud si prohlednete etiketu na prostrednim obale tak nahore je napsano: Sarin Soman V-gase. {(proc se tedy domnivaji ze se jedna pouze o sarin? [zmaten]
Nemám tušení, proč se to domnívají. Mno, možná, že to propagandisté jen přehlédli. Anebo spoléhali na to, že to přehlédnou čtenáři anebo si budou myslet, že je to koktejl nervových plynů. Čert ví.
(pokračování)

37185

19.11.2004 17:49

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37125

(pokračování 2)
>Vlevo je baleni opatrene anglickou etiketou s textem: "For working instructions refer to the instructions-leaflet"
predpokladam, ze oblbovani americti konzumenti umi alespon
anglicky.
To bych předpokládal také, alespoň většina z nich. Jenže ten anglický text na etiketě neříká, že to není plyn, ani co to je. Pouze připomíná, aby si uživatel přečetl (zřejmě v balení přiložené) instrukce. Běžný americký konzument dezinformací bude věřit, že je to plyn, protože je to napsáno v textu pod obrázkem (v některých mediích je alibistickým trikem označován jako suspected sarin).

>Ta etiketa je evidentne mladsi nez ta ruska?
Možná. Vypadá tak.
(pokračování)

37186

19.11.2004 17:52

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37125

(pokračování 3)
>Muzu se Vas zeptat kde se tam vzala?
Můžete, ale to Vám ani při nejlepší vůli nemohu říct. Třeba to přišlo s nervovým plynem, který jsme Saddámovi dodávali. Opravdu nemám ponětí.

>Pro koho je napsany instructions-leaflet v anglictine?
To taky nevím. Možná, že jsme se jen vysmrděli z našich starých zásob plynů a poslali jsme to Saddámovi sakumprásk s našimi nálepkami a instrukcemi. Anebo to tak Saddám schválně objednal, aby to pak vypadalo, že na Izrael shodili ten Sarin Američani. Anebo to východní Němci napsali anglicky, protože to neuměli napsat arabsky. Čort znájeť.

Ovšem, pointa celého tohoto propagandistického debaklu je, že ruský text na německo-ruské etiketě jasně označuje obsah jako indikátorové tuby, nikoliv jako bojový plyn Sarin. Kdyby do toho lidi nešťourali, tak jsme se mohli dozvědět víc, až by to zase jako důkaz pro ospravedlnění války v Iráku předváděla naše nová ministryně zahraničí v OSN. Mno, škoda. Kdyby o tom rozhodoval četař Leho, tak by už pár novinářů, včetně pana Stwory, za tuhle zradu postavil ke zdi.

Mně osobně na tomhle propagandistickém debaklu vadí to, že se na nás zase celý svět bude dívat jako podvodníky a voly, kteří dělají ještě idiotštější falešnou propagandu než bolševici.

37187

19.11.2004 19:07

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37187

Mně osobně na tomhle propagandistickém debaklu vadí to, že se na nás zase celý svět bude dívat jako podvodníky a voly, kteří dělají ještě idiotštější falešnou propagandu než bolševici.

K tomu mam jen dodatek. To by jste musel byt
obcanem USA, pane Taborsky. A me preci nerikejte
ze obcanem USA jste, kdyz tento stat primo nenavidite.
Nebo, ze by jste mel nejaky rozpad mysli ?????
Vadu ve vasem charakteru ???

37193

20.11.2004 0:51

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37193

Lojzo Mikine,

Vy v Canucku si s mou láskou k ménu státu, Floridě, nemusíte dělat vůbec žádné starosti.

37219

21.11.2004 17:31

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37219

A to vite, ze si nedelam pane Taborsky. V zadnem
pripade ne. Nemejte obavy. Spim, chutna me jist
ziji bez stresu. S tim se musite vyrovnat sam,
jak umite tuto hru hrat. Pro me, by to proste
nebylo.
Ja jsem se stare skoly. Ja kladu na prvni misto
lidsky charakter. Vy se divate na jine hodnoty
naseho zivota. Ale to uz je otazka vaseho vlastniho
svedomi. S takovyma Cechama jsem se setkal vsude.
Jak doma tak v emigraci. Tak ze vam docela rozumim.

37288

21.11.2004 5:08

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Druid 62.?.?.?

Reakce na 37187

pane Taborsky, dekuji za obsahlou odpoved. Pokud jsou propagandiste ignoranti a konzumenti jeste vetsi pak je to v poradku. Jen bych si chtel upresnit jeste jednu vec. Vas puvodni preklad popisu fotografie znel:

>Text pod barevnou fotografií malých (skleněných!!) ampulek hlásá, >že naši námořní pěšáci našli ve Feludži 40 ampulí bojového plynu >Sarin.

ale text pod fotografiemi v obou odkazech byl ozvlastnen o onu kouzelnou vazbu "of suspected" ktera ve vasem prekladu schazi. Priznam se, ze moje anglictina je mizerna ale ne zase tolik abych toto mohl ignorovat. Muzu se vas zeptat jak by jste tu vetu prelozil celou? Tento prekladatelsky orisek bych rad nabidnul i jinym kovanym jazykoznalcum.
P.S.: Kolik tresni, tolik visni.

37262

21.11.2004 7:40

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37262

Pane Druide,

v původním stručném komentáři jsem jsem neuvedl "onu kouzelnou vazbu ´of suspected´", protože jsem necitoval/nepřekládal text doslovně (jinak bych ho byl uvedl jako citaci v uvozovkách). V kontextu byl ten termín zcela bezpředmětný; pro vysvětlení jsem se o něm ale zmínil v mé podrobnější odpovědi na Vaše otázky v druhém pokračování mého textu: "(v některých mediích je alibistickým trikem označován jako suspected sarin)".

Za bezpřednětný ho považuji proto, že, jak jste správně uvedl, "i ten nejnatvrdlejsi marinak musi mit hned jasno v tom co drzi v ruce: tedy v tomto případě indikátorové ampule a nikoliv ampule se sarinem - suspected nebo unsuspected nebo bez jakéhokoliv adjektiva.
(pokračování)

37269

21.11.2004 7:46

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37262

(pokračování 1)
>>Text pod barevnou fotografií malých (skleněných!!) ampulek
>hlásá, >že naši námořní pěšáci našli ve Feludži 40 ampulí
>bojového plynu >Sarin.
>ale text pod fotografiemi v obou odkazech byl ozvlastnen o
>onu kouzelnou vazbu "of suspected" ktera ve vasem prekladu
>schazi... Muzu se vas zeptat jak
>by jste tu vetu prelozil celou? Tento prekladatelsky orisek
>bych rad nabidnul i jinym kovanym jazykoznalcum.
Předně, nejsem jazykoznalcem a ještě méně kovaným. Jde-li Vám o slovo "suspected", pak překlad ve slovníku byste asi našel jako "podezřelý", "podezíraný", "předpokládaný", "zdánlivý", "pravděpodobný", "domnělý", "dohadovaný" a tak podobně. Vyberte si termín, který se Vám líbí nejvíc a dosaďte si ho před termín "bojový plyn sarin". Lépe česky by to ale asi znělo opisem, třeba jako "...40 ampulí bojového plynu, podezřelého být sarinem". Ale v každém případě by to byl nesmysl, víme-li jak vypadá sarin a jak vypadá indikátorový materiál. Já bych to volně (a přitom nejpřesněji) přeložil "...40 ampulí tak vroucně ždaného sarinu".

37270

19.11.2004 16:25

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37068

To je celkem osvedceny trik nadavat kdyz nemame zadne argumenty. Jenom bych chtel dodat, ze www.powerlineblog.com vec s ampulemi opravil. Priznam, ze puvodni zprava byla pekna pitomost.

Zda se mi, ze Zvedavec a jeho priznivci moc nefandi Izraeli. Procpak? To radsi fandime magorum explodujicim v autobusech jeruzalemske MHD?

37178

19.11.2004 17:13

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 37178

>To je celkem osvedceny trik nadavat kdyz nemame zadne
>argumenty. Jenom bych chtel dodat, ze www.powerlineblog.com
>vec s ampulemi opravil. Priznam, ze puvodni zprava byla
>pekna pitomost.

>
>Zda se mi, ze Zvedavec a jeho priznivci moc nefandi Izraeli.
>Procpak? To radsi fandime magorum explodujicim v autobusech
>jeruzalemske MHD?

Pane leho,fandi se na hokeji ci fotbale(pokud mate nejaky oblibeny sportovni klub vic nez jiny,zkuste si odpovedet na otazku proc).

V otazce Izraele a Palestiny jde snad spis o hledani "pravdy" a reseni neresitelneho,nez o nejake fandeni.
Behem druhe Intifady,ktera zacala v zari 2 000,zatim zahynulo zhruba 3x vice Palestincu,nez Izraelcu.
Kdo tady stoji na strane,jak vy rikate "magoru",kteri se opasaji vybusninou?
V cem je smrt palestinskeho civilisty rozdilna od smrti civilisty izraelskeho?Snad v tom,ze jednoho zastrelil izraelsky vojak,druheho palestinska bomba?Oboji je odporne,zbytecne a jak vidite,nic to uz po leta neresi a tem mrtvym na jedne i druhe strane je to uz dneska fuk.

37180

20.11.2004 16:53

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37180

>V cem je smrt palestinskeho civilisty rozdilna od smrti
>civilisty izraelskeho?

Obrovsky rozdil je predevsim v tom, ze tercem Palestincu jsou hlavne civiliste, zeny a deti bez rozdilu veku. Jednou taky dokonce explodovala palestinska bomba na uversite, jak znamo. Palestinsti terroristi se dokonce ani nezdrahaji obetovat vlastni zeny a deti jez uzivaji jako zive stity. Jeden z prikladu je zabiti 12 kluka pri prestrelce s izraelskymi vojaky v roce 2000. Tenkrat to navlikli jako ze ho zastrelila IDF, jenomze dodatecne se prislo na to, ze to tak nemohlo byt a rozborem situace se zjistilo, ze kluk byl zastrelen Palestinci. Naproti tomu IDF se ze vsech sil snazi se vyvarovat zbytecnych obeti ze stran civilistu, jenomze to je mnohdy zcela nemozne. Zvedavci to urcite neni znamo, ze IDF vysetruje kazdy pripad kdy prisel nejaky palestincky civilista o zivot a nekdy i svoje vlastni vojaky dala pred soud. Tohle se ale od Zvedavce nikdy nedozvime, ze ano...

37242

20.11.2004 17:58

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37242

Obrovsky rozdil je predevsim v tom, ze tercem Palestincu jsou hlavne civiliste, zeny a deti bez rozdilu veku

Teroristicke akce jsou mi krajne odporne prave proto,ze se dotykaji civilistu.
Palestina nesmi mit armadu a dost tezko si predstavuju,jak se Palestinec opasany vybusninou priblizi k izraelskym kasarnam(ve smyslu-boj proti armade).
Co byste jim poradil,jakou taktiku zvolit?Maji se myslenky na Palestinsky stat vzdat,nebo jakou formou o nej maji usilovat?

(Palestinsti terroristi se dokonce ani nezdrahaji obetovat vlastni zeny a deti jez uzivaji jako zive stity. Jeden z prikladu je zabiti 12 kluka pri prestrelce s izraelskymi vojaky v roce 2000. Tenkrat to navlikli jako ze ho zastrelila IDF, jenomze dodatecne se prislo na to, ze to tak nemohlo byt a rozborem situace se zjistilo, ze kluk byl zastrelen Palestinci.)

Ci-li,chcete rict,ze mtvi Palestinci jsou jen sami teroriste?

Naproti tomu IDF se ze vsech sil snazi se vyvarovat zbytecnych obeti ze stran civilistu, jenomze to je mnohdy zcela nemozne. Zvedavci to urcite neni znamo, ze IDF vysetruje kazdy pripad kdy prisel nejaky palestincky civilista o zivot a nekdy i svoje vlastni vojaky dala pred soud. Tohle se ale od Zvedavce nikdy nedozvime, ze ano

A jak to,prosim vas,Israel Defence Forces zvladnou?Jako treba tyhle tri Egyptany?
http://www1.idf.il/DOVER/site/mainpage.asp?sl=EN&id=7&clr=1&docid=35410.EN
Pravda,nebyli to civiliste a jak se doctete na prilozene adrese,vlastne to byla temer jejich vina,byli moc blizko izraelske hranice.
Na vami zminene informace nam netreba Zvedavce,docteme se o nich jinde,predevsim v politicky korektnim tisku.
Vy si necenite lidskeho zivota,vy si cenite jen nekterych zivotu.A vase selekce je znacne zuzena.

37244

21.11.2004 10:05

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37244

>Co byste jim poradil,jakou taktiku zvolit?Maji se myslenky
>na Palestinsky stat vzdat,nebo jakou formou o nej maji
>usilovat?

Mohli treba respektovat dohody z Osla v roce 1992 a mohli mit svuj stat. Ale oni porad jeste chteji zahnat Zidy do more, ze ano...

>
>Ci-li,chcete rict,ze mtvi Palestinci jsou jen sami
>teroriste?

Ne ale je nekdy hodne tezke se trefit jenom do militantu kteri odpaluji rakety a kteri jsou obklopeni zivymi stity v podobe zenskych a deti, napriklad. Kdyz nezlikviduji militanty, tak izraelsky zeny a deti budou obeti a v opacnem pripade nektere palestinske zive stity budou zasazeny. IDF ma za ukol branit vlastni lidi, nikoliv zive stity palestinskych terroristu.

>Vy si necenite lidskeho zivota,vy si cenite jen nekterych
>zivotu.A vase selekce je znacne zuzena.

Ja si necenim zivotu terroristu, to je pravda. Naproti tomu u vas je OK zabijet zeny, starce a deti pokud to ma za cil ustanoveni palestinskeho statu. Jaky si myslite ten stat bude kdyz bude postaven na milionech zavrazdenych starcu, zen a deti?

37276

22.11.2004 1:24

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37242

Četaři Leho,
co kdybyste sem dal link na nějaké odsouzení izraleského vojáka za zabití palestinského civilisty (který by nebyl jen sranda)?

37298

19.11.2004 21:53

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37178

>To je celkem osvedceny trik nadavat kdyz nemame zadne
>argumenty. Jenom bych chtel dodat, ze www.powerlineblog.com
>vec s ampulemi opravil. Priznam, ze puvodni zprava byla
>pekna pitomost.

Člověče seržante, vždyť vy jste to musel poznat na první pohled, že se jedná o detekční trubičky, naprosto stejné, jakými byla vybavena naše armáda po dlouhá desetiletí. Barvou a počtem proužků se trubičky odlišovaly na různé bojové otravné látky. Používaly se již do ručních chemických průkazníků, později byly automatické průkazníky v chemických OTčkách. U nás to musí poznat každý, kdo byl na vojně. A nemusel být jen u chemiků - specialistů, protože chemického průzkumáka měla i každá bigošská jednotka.
Seržante vy si z nás normálně střílíte a smějete se, když vám někdo naletí.

37202

21.11.2004 6:06

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Pasant2 212.?.?.?

Reakce na 37202

Presne tak. A pri blizsim pohledu clovek navic pozna, ze uz jsou asi 30 let prosle! Muzealni kousky [vyplazený jazyk]
Pro usanskou propagandu to ovsem naprosto staci. 99% mizerne vzdelanych volicu jim sezere i s navijakem, ze byly konecne nalezeny tak dlouho hledane WMD. [pláč]

37267

21.11.2004 13:07

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37202

Tak za 1. jsem zpravu zachytil az druhy den, jelikoz ja nemam cely den surfovat po internetu a stourat se ve vsech zpravach. Za 2. ja v Ceskoslovenske Lidove Armade nikdy neslouzil, pred touhle sluzbou jsem totiz utek za kopecky, na rozdil od jinych. Ja bych nikdy nesnes bojovat za CSSR a jeji vydobytky socialismu, ze ano...

37277

22.11.2004 1:42

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37277

Jakou zprávu jste nezachytil, seržante Leho? Vždyť jste to byl Vy, kdo sem dal ten link na tu debilní propagandu! Hlásá to i titulek komentářů, které sem neúnavně postujete jak kanonýr Jabůrek! Vy musíte mít mozek už úplně tmavozelenej.

37300

20.11.2004 3:39

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 36989

Bush nám vrátí hovno.
A mám takový dojem, že stejně brzo skončí.
Ona se nám začíná trochu potácet ekonomika a na to jsou
v USA docela citlivý.

37222

17.11.2004 14:59

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Modráček 62.?.?.?

Ačkoliv Bushe bytostně nesnáším kvůli jeho zahraniční politice, v jednom se ho tentokrát musím zastat. Jedná se o jeho přístup ke zločincům odsouzeným k nejvyššímu trestu. Oceňuji, že snad nikdy neudělil odsouzenému milost. To se počítá. Odpůrci trestu smrti mě můžou...

36992

17.11.2004 17:49

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 36992

Pochybuji, že podepsat rozudek smrti je oceněníhodný morální klad, zvlášť když se přitom někdo holedbá svým křesťanstvím. Civilzovaná společnost zná adekvátní alternativní tresty. Podepsat trest smrti dovede kdekdo; Stalin a Kaganovič podepisovali sumární rozsudky smrti po tisících. Článek se ale nezbývá moralitou trestu smrti ale Bushovým cynismem v otázkách cizího života a smrti.

37006

18.11.2004 12:27

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 37006

Pane Táborský, položím Vám blbý dotaz a Vy mě jistě svojí odpovědí roznesete na kopytech (škoda, že mi to nebude líto).

Co je nemorálního na podepsání rozsudku smrti pro vraha (a prosím nemíchat sem rozsudky smrti nad politickými vězni v totalitních státech)?

Byl to vrah, kdo vraždil a zbavil jiného a jeho blízkých radostí života pro svůj prospěch. Odvoláváte se na morálku a na křesťanství, ale doslovný překlad z aramejštiny čtvrtého (?) přikázání je nezavraždíš.
Mimochodem již Tomáš Akvinský ve 12. století prohlásil, že zabít vraha je jako zabít divé zvíře a společnosti to prospěje.

Děkuji za odpověď.

P.S. Kdo byl Tomáš Akvinský jistě víte, takže Vás nebudu ztrapňovat vysvětlováním jeho role v katolické věrouce.

37087

19.11.2004 23:40

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37087

Pane TramTome,

Váš dotaz není v nejmenším blbý. Naopak, uvedl jste velmi fundamentální morální i praktickou otázku a postavil jste mě do velmi obtížného postavení, mám-li na ni odpovědět, protože nejsem schopný si udělat vlastní názor, který by mne samotného uspokojil.

Nevím ani, zda nějaká jednoznačná, absolutní odpověď je možná. Záleží nepochybně na situaci každého jednotlivce, jeho indoktrinaci a zásadách společnosti, ve které žije.

Kdyby někdo provedl nějakou úmyslnou extrémní násilnost někomu z mé rodiny a jeho vina by byla nepochybná, pak bych byl asi trestu smrti nakloněn více; obávám se dokonce, že bych ho mohl bez výčitek svědomí zabít jakýmkoliv způsobem sám, i když je to proti mé indoktrinaci a v zásadním rozporu se zásadami společnosti, ve které žiji a kterou respektuji. Ale jako porotce bych ve většině případů nemohl nehlasovat pro doporučení trestu smrti.

Proti trestu smrti vidím dva silné argumenty - morální a praktický:
(pokračování)

37214

20.11.2004 1:02

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37214

>Ale jako porotce bych ve většině případů nemohl nehlasovat
>pro doporučení trestu smrti.
Správně má být: Ale jako porotce bych ve většině případů nemohl hlasovat pro doporučení trestu smrti.

Také se omlouvám panu TraTomovi, že jsem se překlep´ v jeho nicku.

37220

19.11.2004 23:43

RE: K trestu smrti

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37087

(pokračování)
Popravit nevinného člověka, což se ne zcela vyjimečně u nás stává, je nejtěžší ukřivdění, jakého se může společnost dopustit. Neumím si představit, jak se v takovém případě vyrovná se svým svědomím soudce, prokurátor, porota; a jaká tragedie to musí být pro rodinu nevinně popraveného.

Praktický argument je v tom, že popravou je obyčejně kriminální případ uzavřen. V opačném případě může zločinec po letech začít vypovídat o důležitých skutečnostech - důležitějších než vykonání kapitálního trestu na něm - které by s ním jinak odešly do hrobu.

Již z výše uvedeného je, doufám, jasné, že se neodvolávám na křesťanství. Pozastavil jsem se jen nad cynismem, dogmatismem a patologickou neomylností bývalého guvernéra Bushe, s jakými rozsudky smrti podpisoval. A není také náhodou, že naši nejhlasitější náboženští bigoti podporují trest smrti a války.

37215

24.11.2004 14:16

RE: K trestu smrti

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 37215

Na popravy nevinných je můj názor zcela jasný a asi i Váš.

Avšak zůstaneme-li u zločinů prokázaných (otisky prstů, DNA, kamery, a nevím, co ještě), pak mě skutečně nenapadá polehčující okolnost pro vrahy, násilníky, únosce, dealery drog a podobně.

Vraždí, znásilňuje, loupí, unáší-li někdo pro svůj prospěch, nezaslouží si soucit, který odepřel jiným.

To se nám jen snaží namluvit politická multikulturní koreknost, která se očerňováním oponentů snaží zakrýt vlastní morální prázdnotu.

37459

26.11.2004 9:23

RE: K trestu smrti

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37459

Právě o to prokázání zločinu běží a průkazní řízení je čím dál tím méně průkazné. Dnes může být obviněná osoba shledána vinnou i na základě nepřímých důkazů nebo na základš tajné evidence.

37581

17.11.2004 15:57

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

ladA 193.?.?.?

podle me, vladnout takovej hromade lidi, jako je USA, nemuze delat "normalni" clovek. hadejte, kym prosazovanej. vudce, samcu, bojovnik, krev stonasobna :]]
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=100473
ten pohled Condolizy proti Putinovi...
jen doufam, ze si ze stredni evropy neudelaji frontu.
ladA

36996

18.11.2004 4:08

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 36996

Kousek od tebou nalinkovane zpravy se povalovala zprava o humanitarni katastrofe ve Fallujah... Zejmena posledni odstavec o brutalnim obsazeni nemocnice ve Fallujah americany a irackymi vladnimi jednotkami me sebrala... Proc ty doktory amici vlastne bili, proc nemohl porodnik ani dokoncit porod a s novorozencem jeste stale spojenym s matkou v rukou byl spoutavan a bit? To uz tem amikum fakt chybi posledni zbytky soucitu? Jak se doma muzou americane divit, ze se setkavaji ve svete se stale mensimi sympatiemi, kdyz je prave jejich synove ve svete reprezentuji takovym zpusobem? Letmo si vzpominam na serii dokumentu BBC o 2WW, kdy z vypovedi svedku tech nejvetsich zverstev hitlerovskych vojaku vyplyvalo, ze to byli vlastne mili a mirumilovni lide... Rekne dnes snad nekdo o nekdejsim prislusniku SS, SA ci Wehrmachtu v kontextu tehdejsich valecnych udalosti neco dobreho? Na co se to vlastne tedy chce tech 50% Krovakovi naklonenych americanu pasovat? Hmmm...

37043

17.11.2004 16:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

albert 216.?.?.?

Po ovocích jejich je poznáte ..
G.W. Bush je verny odraz soucasne arogantni americke spolecnosti.

Genialni slova (Matous, 7. kapitola)
15. Pilně se pak varujte falešných proroků, kteříž přicházejí k vám v rouše ovčím, ale vnitř jsou vlci hltaví.
16. Po ovocích jejich poznáte je. Zdaliž zbírají z trní hrozny, aneb z bodláčí fíky?
17. Takť každý strom dobrý ovoce dobré nese, zlý pak strom zlé ovoce nese.
18. Nemůžeť dobrý strom zlého ovoce nésti, ani strom zlý ovoce dobrého vydávati.
19. Všeliký strom, kterýž nenese ovoce dobrého, vyťat a na oheň uvržen bývá.
20. A tak tedy po ovocích jejich poznáte je.

36999

17.11.2004 17:33

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jarka 160.?.?.?

No a jsme u toho....vzdelani zakladni i kdyz vysoka skola nedava patent na rozum a IQ podle meho nazoru dost nizke, to znamena, ze si leci jakysi mindrak....Ale tu hlavni praci zabijet....za nej udelaji jini!!
Afganistan rozlozeny na kamen a co ceka Iracany??? Co ceka dalsi civilisty, dalsi matky s detmi?
Co bude dal? Iran? Syrie? Nebo Palestina? Tu asi nenapadne, tam uz staci Ariel....
Bushe nemam rada, moc valci, moc nechava zabijet...
Podle Novinek p. Margaret Hassanova je pry mrtva..Nechapu to..

37005

17.11.2004 18:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Hyperboreus 160.?.?.?

Žiješ v Matrix ,LEHO,vzbuď se už konečně!!

37007

17.11.2004 20:32

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

trodas 82.?.?.?

Ted jsem v TV zahledl jak se amici chovaji v Falluzi a jak ji srovnavaji se zemi... pardon, "dobyvaji"... [překvapení] [pláč]
Je mi tech lidi tam velice lito. Co komu tak spatneho udelali?

Ze jsou tam pry stovky (v puvodni sprave DISKET!!!) CDcek se zaznamy o rukojmich? A k cemu by to unoscum prosimvas bylo?! [oči v sloup] Videl to nejaky nazavisly novinar? Ne. Aby to nebyl vykonstruovany dukaz...
...anebo ze by Amici likvidovali neprijemnou konkurenci jejich nechvalne proslulemu vezeni?! [překvapení] ...to uz je prilis cerny humor...

A nasledne strih, sup, a Bush keca o "mirovem reseni"... [překvapení] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]
V ten moment jsem dostal desivy zachvat vzteku nad tim, jak muze byt nekdo tak uhlanej, hnusnej, plohlanej zkurvenej hajzl!!! [naštvaný] Dostal jsem chut ho zabit tak velkou, ze se vubec nedivim skupine sledovanych osob, ze v nich obraz GWBushe vyvolaval agresivitu... [naštvaný]
Tak uz jsem se dlouho nedozral, a dalsiho 3/4 roku se na TV ani nehodlam podivat. Ani nahodou. Zdravi mam jen jedno.

37015

17.11.2004 22:28

jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.

Peter veliky 205.?.?.?

Vy jste asi nevidel zaznamy muiren a popravist. To ho asi nenasralo, to je normalni, to se da ocekavat prece od naroda jako jsou Iracani - ze jo.
Americkej marine kterej pomohl na onen svet jednomu z tech hrdinu, co se schovavali v mesitach a strileli z nich na vse, dokonce i na zeny ktere stali v lajne na potravu. Ja tez dostal DESIVEJ NAVAL VZTEKU ale smeroval jsem ho kam patri.
Vy jste tam v CSSR jeste porad nakazeni komunistickou propagandou ktera Vas naucila nenavidet vse co pochazi z USA.
Ja rval vzteky, kdyz jste pokrikovali po ulicich v 89 roce ze '...Nejste jako oni...' Ted nam jeste budete duverne nakukavat, ze tu pani Hassan urcite zabili amici sami, aby vyvolali jeste vetsi nenavist proti muhamedum.
Nemohu pochopit naivitu nekterych lidi zde.

37020

18.11.2004 0:01

RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.

Had 194.?.?.?

Reakce na 37020

Petře veliký,
raději předesílám, neboť i zdejší virtuálno houstne sice ne výrazivem samotným, leč "tónem", nechci Vás pranýřovat, vytočit, hádat se, prsit se atd.
>Ja tez dostal DESIVEJ NAVAL VZTEKU ale smeroval jsem ho kam patri.
Kam a jak Jste to provedl?

37025

18.11.2004 4:17

RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37020

Unika Vam zakladni skutecnost. V radach irackeho odboje se neexponuji nekdejsi spicky Hussajnova rezimu (ac lze predpokladat, ze americane svym konanim jiz stacili zpusobit, ze i jeho nekdejsi zavili nepratele dnes reviduji nekdejsi postoje), a ze situace ve Fallujah vyeskalovala na soucasny stav po udalostech, kdy americke vojsko pred nekolika mesici prave ve Fallujah zmasakrovala prodemokratickou nenasilnou demonstraci (a to byli naprosto jasni civiliste). Hodne to ilustruje veta karikatury, ktera me nedavno vylezla v palici - nad dvema hradami mrtvych stoji dva americti vojaci: "Hele, serzo! Tamhleti o demokracii nestali a tamti si ji zas, kurva, nedali vymluvit..."

37045

19.11.2004 22:01

RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37020


Asi takhle si to bušisti představují:

http://img2.kompost.cz/images/images25/obr_63425.jpg

37204

17.11.2004 22:30

Co komu tak spatneho udelali?

Peter veliky 205.?.?.?

To mate odvahu se ptat?!?!?! Cet jste dnesni Lidovky, kde popisuji odhalene zverstva v Faluji? Komu chcete nadavat do Zkurvence?

37021

18.11.2004 4:30

RE: Co komu tak spatneho udelali?

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37021

Snad Vas neudivi, ze mne Vase reakce na reakci Hadovu ani nezarazila a nedivim se, ze Vas jeho necitliva irpentinence, ba ironie ponekud vyvedla z miry. Prave ve vyse uvedenm clanku jsme se dozvedeli preci, ze podobne nemocni lide, jako Vy ci GWB, reaguji v techto vypjatych situacich mirne neadekvatne... Uz jste si vzal prasky? Nezbylo nic v misticce?

37047

18.11.2004 3:58

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Hugo 83.?.?.?

Snad je to skutecne jen pocit, ale skutecnost, ze unosci zakryvaji sverepe na videonahravkach svou totoznost za kukly, ac je udajne dobre znama, ze obetmi unosu se az s doocibijici pravidelnosti stavaji predevsim osoby, jez neskryvaji ci dokonce demonstruji sve protivalecne postoje (a to uz od prvniho uneseneho americana, na nejz pozdeji prosaklo, ze byl pro sve protivalecne postoje kratce pred unosem vysetrovan NSA ci CIA) a tyto jsou pak zpravidla tez zabijeny, ve me zanechavaji obavu, ze z velke casti nejsou tyto unosy organizovany (a mozna i provadeny) irackymi povstalci, a ze cely humbuk kolem nich byl iniciovan spise prave snahou odstranovat nepohodlne s pompou. Neniliz nejlepsim alibi skutecnost, ze je politicka vrazda cinena verejne prave protistranou?

37041

18.11.2004 5:45

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tak, nam Petre Veliky vysvetli,co dela ten agent Mossadu ,s tim arabskym jmenem,v arabskem obleceni a mluvicim arabsky a arabsky se chovajicim ,co dela v tom letadle o 11 septembru,co narazilo do WTC ?
Co delali ty nahoci Hamass,co rekrutovali Palestince do teto svetove roztrubovane terroristicke organisace ,kdyz po zatceni palestiskou policii se zjistilo,ze vsichni verbiri jsou zide ,clenove Mossadu?
Co, dela to komando smrti ,co pouziva kanadskych a novozelanskych cestovnich pasu na vrazdeni kritiku Israelu,poves nam neco o tom ,radi si to precteme.
Co ty obchody s dragama jez jsou ted hlavnim prijmem zidu-chazaru,ty vselijaci "ukrajinci" co verbuji devcata do israelskych bordelu,co ten klub ,co dela videa s detmi ,kde dochazi ke smrti chlapce a nebo devcete,co by italsti obchodnici,kteri drzi sabes a vsechno chteji kosher ?
Mezi nami,tva propaganda je dobra tak do Jerusalem Post.

37053

18.11.2004 10:10

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37053

Fiiiiha! Koukam, ze toho vis vice, nez americka vladni vysetrovaci komise vedena Henry Kissingerem! Pofidej! Bo Jirka Krovak vysetrovani stopnul driv, nez dosla komise k nejakemu zaveru! [mrknutí jedním okem]

37082

18.11.2004 10:13

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37053

Jinak, z velke casti mas !mozna" recht... Bohuzel nejni zatim vule to cele rozklicovat...

37083

18.11.2004 10:19

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Hugo 83.?.?.?

Reakce na 37053

O obchodovani americke CIA s drogama by mohli povidat lide, kteri se zabyvali pripadem smrti dvou patnactiletych chlapcu v Mene v Arkansasu. Byli nekompromisne umlceni (mimochodem sherif, vysetrujici tento pripad byl nakazen dopisem obsahujicim spory Antraxu) - dodnes se boji zainteresovani mluvit o uloze G.W.Bushe v tomto pripadu, ackoliv puvodne mel slouzit k diskreditaci Billa Clintona... [mrknutí jedním okem]

37085

18.11.2004 6:40

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Margaret Hassan execution: Anatomy of a CIA-DIA-Mossad Counterinsurgency operation?
« H » email link
Margaret Hassan execution: Anatomy of a CIA-DIA-Mossad Counterinsurgency operation?
.
November 17, 2004
“It is with profound sadness that we have learnt of the existence of a video in which it appears that our colleague Margaret Hassan has been killed. We are shocked and appalled that this has been the apparent outcome of her abduction,” CARE International said in a statement released yesterday. “Through her courage, tenacity and commitment, she assisted more than seventeen million Iraqis living in the most difficult of circumstances.”

37059

18.11.2004 18:40

Jen tak na okraj

Dan danielzyka (zavináč) seznam (tečka) cz 67.?.?.?

Jen tak na okraj ... domnivam se, ze zensky ekvivalent psychiatra neni psychiatrička, nybrz psychiatra.

37103

19.11.2004 17:17

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Michal J. 160.?.?.?

Osobně jsem přesvědčen, že to individum, které opět zastává funkci prezidenta USA je jen odporný fašistický diktátor, Hitler v tom nejhorším smyslu. Bohužel, s celou tou bandou, která ho podporuje a vojenskou a ekonomickou mocí, kterou disponuje je nebezpečný celému světu.

37181

21.11.2004 13:16

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

leho 168.?.?.?

Reakce na 37181

Bush je hlavne nebezpecny Talibanu a Al-Kajde. Dle clanku a reakci na ne, vetsina zvedavcovych priznivcu se pocita k temhle dvou skupinam. A kdepakze ma Amerika ty koncentraky co likvidujou miliony nejakych narodnostnich mensin, kdyz ne zidu??

37278

22.11.2004 2:08

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37278

Seržante Leho,

ten Váš známý, co strká ucho do polífky členům Bushovy ochranky, by Vám mohl říci, že Bush je nebezpečný hlavně sobě samému. Už se nám jednou málem ukuckal na preclíku.

>Bush je hlavne nebezpecny Talibanu a Al-Kajde. Dle clanku a reakci na ne, vetsina zvedavcovych priznivcu se pocita k temhle dvou skupinam.
Seržante Leho, jistě víte, že podle zákona je Vaší povinností okamžitě nahlásit nadřízenému orgánovi každého, kdo se "počítá k temhle dvou skupinam". Jinak jste v tezkym pruseru.

37305

22.11.2004 2:21

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37305

pane Taborsky, vsimam se, ze tvrde slapete po serzantovi Leho, tvrdite, ze bydlite na Floride, jste ve state kde je preBushovano, snad jste take americky obcan, vubec tedy nechapu, proc v kazde odpovedi panu Leho nadavate. Mate snad neco proti nasim vojakum? Nevite, ze vojak nesmy myslet, ze je mysleno za nej. Co chcete dokazat tim, ze urazite nasi armadu?

37308

22.11.2004 3:56

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37308

Takovy je uz pan Taborsky. Ty dobre veci bere na ty
ostatni pliva. A beda, kdyz mu to nekdo napise. Pak
je jeho nepritelem. Proc se teda poustet do debaty s
lidima jeho typu ? Proc se nechat urazet takovyma
lidima u kterych mira sebeduvery se stala az socialne
nepripustnou ?

37315

22.11.2004 6:12

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37315

Lojzo Mikine,
Vy píšete skoro tak pěkně, jako Milouš Jakeš nebo pan doktor Řehořek-Brodský či pan doktor Včelička. Jo, intelikent, ten se hned pozná.

37320

22.11.2004 8:50

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37315

pane Lojzo, vy uz by jste se mel naucit, ze urcitym lidem se nema odporovat a specialne ne detektivum kteri vypatrali, ze jste Lojza Mikin...nevim co to znamena ale vypada to uctive [smích]
Dokonce nas pan Taborsky nazyva inteligenty a nezapomel, ze ja mam doktorat...no to je pamet, to se ovsem nekde tenkrat schovaval, protoze si na nej nepamatuji. [chechtot]

37327

22.11.2004 15:36

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37327

>Dokonce nas pan Taborsky nazyva inteligenty a nezapomel, ze
>ja mam doktorat...no to je pamet, to se ovsem nekde tenkrat
>schovaval, protoze si na nej nepamatuji. [chechtot]

Pane doktore Včeličko, proč Vám selhává paměť, o tom se mohu jen dohadovat. Smím-li tedy připomenout, tak Vy jste tady vystupoval jako Dr. Včelička (internista, jak jste upřesnil) a Dr. Seremed (což žádné upřesnění nepotřebuje). Jeden můj židovský přítel mi jednou vysvětloval, že to je taková židovská obsese si psát před jméno Dr., čehokoliv, třeba i witch doctor. Prokazují tím tu jejich proverbiální intelikenci, co maj´rovnou od Jehovy.

BTW, nenazýval jsem Vás inteligenty, jak mi podsunujete, ale intelikenty (kredit: Tom). Tak si to někam zapište, když Vám neslouží paměť.

37348

22.11.2004 16:20

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37348

Pane Táborský, pro Dr. Včeličku stejně jako pro Bilaka je brojler jako bojler.

37356

22.11.2004 19:28

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37356

>Pane Táborský, pro Dr. Včeličku stejně jako pro Bilaka je
>brojler jako bojler.
pane Karle z Cech, urcite budete mit pravdu, kdyby nekdo nepropasoval zaznam na kazete vaseho zasedani, nevedel bych o cem zde pisete. Stejne si ale myslim, ze to byl soudruh Jakes a ne soudruh Bilak, ktery mluvil o bojleru.
Take jsem si nedavno v Lidovkach precet, ze za rozsirovani tohoto pasku byly davany ctyri roky na tvrdo. Snazte se tedy psat srozumitelne z te vasi zahumenky.

37362

22.11.2004 22:47

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37362

>>Pane Táborský, pro Dr. Včeličku stejně jako pro Bilaka je
>>brojler jako bojler.
>pane Karle z Cech, urcite budete mit pravdu, kdyby nekdo
>nepropasoval zaznam na kazete vaseho zasedani, nevedel bych
>o cem zde pisete. Stejne si ale myslim, ze to byl soudruh
>Jakes a ne soudruh Bilak, ktery mluvil o bojleru.

>Take jsem si nedavno v Lidovkach precet, ze za rozsirovani
>tohoto pasku byly davany ctyri roky na tvrdo. Snazte se tedy
>psat srozumitelne z te vasi zahumenky.

>
>

Omlouvám se pane Včeličko, máte pravdu, šlo o Jakeše. Ovšem pásek běhal od října či listopadu 1989. Vaše informace o 4 letech je tedy naprosto mylná. Ovšem ani před listopadem by za rozšiřování takového pásku nemohl být nikdo soudně trestán. Nanejvýš člen KSČ mohl dostat stranický trest za rozšiřování stranického materiálu nestraníkům.

37374

23.11.2004 0:13

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37374

pane Karle z Cech, zajiste prijimam vasi omluvu, vim ze jste inteligentni (toto neni brown nose), pouze jste desinformovan (hlavne o USA). Snazim se tedy tuto chybu s vami napravit. Kazetovou pasku tohoto prosluleho recnika soudruha Jakese, jsem ziskal jeste pred rokem 1989, nepamatuji si presne kdy to nekdo do USA privez, ale odhaduji rok 1984. Podud jsi najdete trosicku casu, zajdete si na Lidovky a najdete si rozhovor s vasim prednim politikem ktery prave o teto pasce mluvi a take podotyka, ze za to tenkrat bylo ctyri roky krimu. Necemu co je napsane v ceskych zdrojich duverovat musim, nevidel jsem duvod, proc by onen pan prave pridaval tuto vetu v Lidovkach, kde jsou vsichni znali ceskych pomeru a kteri by se mu zajiste vysmali.
Pokud nebudete tento rozhovor schopen najit, pokusim se ho najit pro vas ja. Bambusu zdar

37380

22.11.2004 19:18

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37348

pane Taborsky, jsem maximalne prekvapen, ze mate zidovskeho pritele. No asi nekteri se prateli s temi co nenavidi.
Jak se jiste vsimate, sveho titulu jsem se zbavil hned na pocatku, hlavne proto, ze to zde nekterym ctenarum vadilo. Pokud nevite proc doktor pridava titul ke svemu jmenu, tak asi vam zadny doktor nebude schopen pomoc. Paklize dovolite, vysvetlim vam to. Pokud prisaham, ze pomohu kazdemu cloveku ve zdravotni nouzi, je take dobre,to dat na vedomi titulem pred jmenem. Nejedna se tedy o instalatera ale o cloveka, ktery vam muze zachranit zivot.
Co se tyce me cestiny, omlouvam se, nestudoval jsem v Cechach znam cestinu ze zakladky. Co se inteligence tyce, neni vazana na gramatiku, gramatika je "inteligence" naucena. Vy jak se vsimam, tu vrozenou postradate. Toto neni nasiraci prispevek, je to pouze muj nazor.

37361

22.11.2004 22:01

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37361

pane Taborsky, jsem maximalne prekvapen, ze mate zidovskeho pritele. No asi nekteri se prateli s temi co nenavidi.

To je stejne jako s jeho obcanstvim. Ameriku nenavidi
ale obcanstvi ma. To je ten typ lidi.

37369

22.11.2004 22:31

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37361

Zdravim,pane Vcelicko
Prosim,berte to jako soukromou otazku a zcela mimo misu.
Je nekdo ve Vasem blizkem okoli z ostravska?Vy jste prazak,jak jsem pochopil.
Dekuji za odpoved,...ale nevyzaduji.Respect.

37371

22.11.2004 23:55

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37371

>Zdravim,pane Vcelicko
>Prosim,berte to jako soukromou otazku a zcela mimo misu.
>Je nekdo ve Vasem blizkem okoli z ostravska?Vy jste
>prazak,jak jsem pochopil.

>Dekuji za odpoved,...ale nevyzaduji.Respect.

pane Idealisto, nevim proc mluvite o respektu, na vase polozene otazky rad odpovim. Ano, v mem blizkem okoli jsou pratele z ostravska, je to videt v mem psani? Take mate pravdu ze ja jsem prazak, ovsem v Praze mi tvrdi ze jsem New Yorkcan [smích]Co se tyce vasi soukrome otazky, vice soukrome jste ji jiz podat nemoh
[velký smích]
good day

37379

23.11.2004 8:23

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

Reakce na 37361

Poslyšte Včeličko,

Vy jste už trapnej, s jakou bezbřehou chucpe tady vymlouváte Vaši negramotnost na to, že jste nestudoval v Čechách nebo nechodil do českých škol. Když jste jezdil v Čechách do práce na motorce, jak jste tady někde psal, tak Vám muselo být nejméně šestnáct. Asi víc, nevím jak dlouhá byla tehdy povinná školní docházka, to není tak důležité - ale kdo nebyl dost inteligentní naučit se do šestnácti let v českých školách českou gramatiku a mrzačit pak mateřský jazyk jako Vy, tak by se mohl těžko naučit anglicky tak, aby mohl vystudovat medicinu na americké univerzitě, pane "doktore". Vaše výrazivo jako chyrurg, ciklus, bronchytida, sistem, sinagoga, Egipt a podobně jsou známkou negramotnosti nejen v češtině. A to máte ještě chucpe psát, že ovládáte polštinu, angličtinu, ruštinu a němčinu (Bomen und Meren), žejo.

Čeština Lojzy Mikina je taky bída a utrpení, ale u něho se to snese, protože o sobě nepředstírá, že je intelikent, jako Vy nebo seržant Leho. Neznám žádného vysokoškoláka, který by o sobě napsal takovouhle dacanskou nejapnost: ">Pokud prisaham, ze pomohu kazdemu cloveku ve zdravotni nouzi, je take dobre,to dat na vedomi titulem pred jmenem. Nejedna se tedy o instalatera ale o cloveka, ktery vam muze zachranit zivot."
A mimochodem, v Americe se akademická hodnost uvádí za jménem, ne před, a to jen při publikování odborného textu a v telefonním seznamu.

37392

23.11.2004 12:21

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 37392

Presne tak pane Taborsky. Jiz nekolikrat jsem mel na Zvedavci "horkou krev" s panem Vcelickou, ktery me radeji ignoruje, coz je pro me i dobre. Nasel si ale jine objekty, viz pan Karel z Cech ( pan Vcelicka se vysmiva, jeho - Karlove, pestitelske zalibe ) a jini zdejsi pisatele, kterym dava ruzne nesrozumitelne otazky, kde "naznacuje", ze nicemu nerozumi, ze potrebuje vysvetleni k tomu, ci onomu. Pak pan Vcelicka dava vsem !! rady a pouceni, bez rozdilu "kridel" - levicaci, pravicaci a stredaci [smích].

Vite pane Taborsky, bez nejake "osobni" urazky pana Vcelicky, tento prispevek v podstate neni nasiraci, ale pan Vcelicka mi pripada jako VIP = Very Important Person. Proste napsano: bez pana Vcelicky, si nemohu predstavit Zvedavce.

37395

23.11.2004 17:39

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37395

Musim s vami velice souhlasit. Bez pana Vcelicky by
opravdu nebyl Zvedavec Zvedavcem. Ale kdo udelal pana
Vcelicku Vcelickou ? Nafoukany a domyslivy "radoby
intelektual" pan Taborsky, nebo pul stoleti politicky
spici pan Karel ?
Budis jim vsem a dalsim prano aby pokracovali ve svych
diskusich. Vymena nazoru i kdyz jsou navzajem proti -
polne je vlastne zaklad demokracie.
Proste i pan Karel ba i pan Taborsky jsou VIP.

37409

23.11.2004 12:53

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37392

Čeština Lojzy Mikina je taky bída a utrpení, ale u něho se to snese, protože o sobě nepředstírá, že je intelikent, jako Vy nebo seržant Leho. Neznám žádného vysokoškoláka, který by o sobě napsal takovouhle dacanskou nejapnost.

Poslyste Taborskej,
znate vy vubec nejakeho vysokoskolaka ? A kdyz nahodou jo,
jak dlouho by se s vami takovy vzdelanec bavil ? Jak dlouho
by to trvalo, ze vy by jste se nad nim nezacal ukazovat
ze jste to prave vy, "co zezral vsechnu lidskou moudrost".
Ja si nemyslim, ze zadny vysokoskolak by se s vami, tolik
zamindrakovanym clovekem vice nez dvakrat bavil.
Prestante konecne urazet lidi kolem sebe. A snazte se
vyrovnat s tim svym komlexem menecenosti bez ponizovani
jinych lidi.

37396

23.11.2004 15:14

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37396

">znate vy vubec nejakeho vysokoskolaka ? A kdyz nahodou jo,
>jak dlouho by se s vami takovy vzdelanec bavil ? Jak dlouho
>by to trvalo, ze vy by jste se nad nim nezacal ukazovat
>ze jste to prave vy, "co zezral vsechnu lidskou moudrost".
>Ja si nemyslim, ze zadny vysokoskolak by se s vami, tolik
>zamindrakovanym clovekem vice nez dvakrat bavil."

Lozjo Mikine,

Vy jste hrozně nepozornej čtenář. Vy jste si nevšiml, že jsem Vám tady složil upřímnou poklonu, že nejste takový hóchštaplér jako Dr. Včelička a seržant Leho a Vy za to na mne, že jsem tak zamindrákovenaj, že by se se mnou žádný vysokoškolskej vzdělanec víc než dvakrát nebavil. Mno, tak to vidíte, a vůbec jste si přitom nevšiml, že se se mnou nespočitatelněkrát povídá nebo povídal, většinou z vlastní iniciativy, výkvět internetové intelikence: Dr. Včelička, Dr. Brodský, Dr. Murt, Dr. Řehořek, Dr. Seremed... A takovej Dr. Benway a Dr. Michaela Tomanová si se mnou dokonce povídají na Sprše, i když tam už dávno nejsem. Neumíte si představit, jak dobře to dělá mému égu.

37402

24.11.2004 14:54

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37361

Pane Včeličko, na váš mě určený příspěvek se již nedá reagovat a tak to píši sem.
Rozhovory v Lidovkách jsem si přečetl, o Červeném Hrádku mluví několik politiků, ale nikdo z nich neuvádí, že za rozšiřování byl trest 4 roky. To jste si zřejmě spletl s něčím jiným. Stejně tak - jak roky běží, tak nám události splývají - konference na Červeném Hrádku byla někdy v létě 1989. Tedy pásku z ní jste nemohl mít již v r. 1984 - pokud jste se ve svém příspěvku nepřepsal v letopočtu.
Nejsou to však věci podstatné, abychom kvůli nim ztráceli čas dlouhým hledáním v archivech. Za podstatné naopak pokládám, že jako lékař poskytnete bližnímu svému veškerou potřebnou pomoc, bez ohledu na to, zda je bušista, sionista nebo palestinský bojovník za svobodu svého národa, či dokonce člen Talibanu nebo bojovník Al-Kajdy. Tak je to správné, protože v tomto duchu jste přísahal.

37464

22.11.2004 5:58

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37308

>Nevite, ze vojak nesmy myslet, ze je mysleno za nej.
Pane doktore Včeličko, já nevím, zda seržant Leho smy nebo nesmy myslet, jasné je, že nemysli.

>Co chcete dokazat tim, ze urazite nasi armadu?
Naši armádu urážíte Vy, když tady veřejmě prohlašujete, že seržant Leho a naši vojáci nesmy myslet. Kromě toho tím taky vyzrazujete vojenské tajemství - a na to buďte moc opatrný, seržant Leho by Vás za to mohl postavit ke zdi.

37319

22.11.2004 8:16

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37319

Voják nemyslý. Má tvrdý žyvot.

http://www.canadiandissident.ca/images/basra_Child.jpg

37323

22.11.2004 8:42

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37319

pane Tabosky nezklamal ste vidim, ze po me opakujete i tvrde Y [chechtot]

37326

22.11.2004 9:07

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37308

> Co chcete dokazat tim, ze urazite nasi
>armadu?
Pane Vcelicko
Myslim,ze leho je jen nastrcen k diskreditaci US army.Proto mu taky tykam a pisu s malym zacatecnim pismenem.A navic, jeho prispevky jsou tezce diletantske.....Anebo je to fakt upne tezce zelenej mozek,takovy ten echt.

37330

24.11.2004 19:40

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37330

Pane Idealisto, prosím vás, neshazujte tady seržanta leha. Vždyť on bude muset o svém působení na Zvědavci napsat závěrečnou zprávu a kdyby se tam zmínil o tom, že jsme ho nebrali vážně, tak by ho mohli vyhodit od zkoušky a musel by opakovat ročník. To by pak byl ještě aktivnější.

37480

25.11.2004 1:49

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37330

Ano, slysi takove nejake "divne hlasy", ktere mu
rikaji co ma delat ci nedelat. Vy pane Idealisto
taky nekdy slysite takove nejake divne hlasy, co
vam rikaji jak mate psat ? Proboha proc kdyz nekdo
ma jiny nazor, proc takove individum jako vy, ho
musi zhodit ? Udelat s neho diletanta, cloveka se
zelenym mozkem ? Mozek ECHT ??? A to napisete vy ?

37507

22.11.2004 10:01

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37308

>neco proti nasim vojakum? Nevite, ze vojak nesmy myslet, ze
>je mysleno za nej. Co chcete dokazat tim, ze urazite nasi
>armadu?

Ale Vcelicko, vidim ze taky zijete ve svete zelenych magoru. Vas prispevek povazuju za sarkasmus, presto ale si neodpustim jeste nejakou tu vlnku. Predstavte si, ze jeden z duvodu proc je nase armada nejlepsi je, ze informuje o situaci cely retezec veleni, tzv. "chain of command" coz zahrnuje i toho posledniho vojina. Pred akci se zpravidla velitel batallionu pta vsech, zdali maji k danne akci nejake pripominky, vcetne vojinu a ti kolikrat tyhle chvile vyuzivaji ke kritice vedeni. V akci pak se ocekava od kazdeho, tj. i od toho posledniho vojina, osobni iniciativa a to hlavne v pripade, ze podminky na bojisti se zmeni od puvodniho planu. V historii mame takovy priklad, tusim ze to bylo na Okinawe, kde vojin (PFC - Private First Class) velel jednu chvili 3000 marinaku, jelikoz vsichni vyssi dustojnici a poddustojnici padli. Taktez, jak uz jsem se zminil, mezi dustojniky a i mezi poddustojniky-serzanty je mnoho drzitelu diplomu Masters a i doktoratu z prestiznich univerzit. Zeleny svet v Americe je totiz uplne jiny nez svet zelenych tupcu v Cechach. Bohuzel vetsina priznivcu Zvedavce si nedovede predstavit jiny svet nez svet zelenych magoru co v zivote zadnou bitvu nevideli. Je mi vas uprimne lito...

37335

22.11.2004 14:21

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37335

> Bohuzel vetsina priznivcu Zvedavce si
>nedovede predstavit jiny svet nez svet zelenych magoru co v
>zivote zadnou bitvu nevideli. Je mi vas uprimne lito...
leho,vrazdeni tech,kteri nechteji okupanty, neni zadna bitva.
Prachsprosta jatka,...a jeste za nase penize.[zahanbení]
[pláč] [pláč] [pláč] [zahanbení] [pláč] [pláč]

37342

22.11.2004 15:05

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37335

>Taktez, jak uz jsem se zminil, mezi dustojniky a i mezi poddustojniky-serzanty je mnoho drzitelu diplomu Masters

Seržante Leho, čím víc sem píšete Vaše komentáře, tím víc začínám věřit, že držíte MS v BS.

37345

22.11.2004 16:27

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37335

Seržante leho, my ty vaše mariňáky známe jen z amerických filmů. Nemyslící stroje, znající jen vojenský dril a v poklusu vyřvávající vojenská hesla. Skutečný vrchol debility. Myslet mohou jen ve svém volnu a to jen s povolením svého nadřízeného seržanta.

37357

22.11.2004 18:58

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37335

pane Leho, neziji ve svete zelenych magoru, dokonce se priznam, ze o zelenych magorech vim velice malo. To ze vojak nesmi myslet, je jasne snad kazdemu. Pokud by kazdy v batalionu mel svuj nazor, nejspis by nedoleteli ani do Iraku.
Dale se vam zcela priznam, ze si nedovedu predstavit situaci ve ktere bych namiril na cloveka zbran a vystrelil. Vubec uz si neumim predstavit, ze bych chodil od baraku k baraku a strilel na to co se hejbne. Myslim, ze k tomu je nutne se ucastnit skoleni vyplachovani mozku. Na druhe strane, kdybychom nemeli statecne vojsko, dopadli bychom jako Cesi. Z dejin vime, ze v Cechach bojuji pouze lapkove jako Zizka a Janosik. Vojaci, kteri opravdu chteli bojovat proti zlu, nastupovali do armad jinych statu. Zatim jsem si nekoupil stuhu SUPPORT OUR TROOPS ovsem mohu vam oznamit, ze je vidim na padesati procentech aut
je tedy jasne, ze pan Taborsky je americka vyjimka. Podle toho, ze tak dobre ovlada cesky pravopis, bych soudil, ze je v USA pouze kratkodobe. Nejspis ceka az opet zvitezi strana a vlada.

37360

23.11.2004 10:04

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

leho 168.?.?.?

Reakce na 37360

>pane Leho, neziji ve svete zelenych magoru, dokonce se
>priznam, ze o zelenych magorech vim velice malo. To ze vojak
>nesmi myslet, je jasne snad kazdemu.

Vcelicko, driv si taky lidi mysleli, ze Zeme je placata a taktez to bylo jasny kazdymu, ze ano. Predstavte si, nedavno dokonce k nam prijel velitel divize (generalmajor) a meli jsme s nim docela zajimavou diskusi a i vojini se pridali. Kdo neveri at tam bezi...

37394

22.11.2004 16:17

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37308

>nechapu, proc v kazde odpovedi panu Leho nadavate. Mate snad
>neco proti nasim vojakum? Nevite, ze vojak nesmy myslet, ze
>je mysleno za nej. Co chcete dokazat tim, ze urazite nasi
>armadu?

Pane Včeličko, vy jste to vystihnul. Americký voják je jen nemyslící stroj na zabíjení civilistů, který nenese žádnou odpovědnost. Sláva slavné americké armádě! A tak v bushistánu prezident vyznamenává nemyslící stroje. To by se v jiném státě stát nemohlo, vyznamenávat stroje.

Ovšem i v USA staré vysloužilé nebo porouchané válečné stroje jdou do šrotu spolu s ostatním šrotem.

37354

19.11.2004 20:36

to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Peter Veliky 205.?.?.?

Nazyvat nekoho individiem, kterej je president o moc vetsiho a lepsiho statu (slozenim obyvatel) nez je CSSSR je prinejmensim sproste.
Volilo ho miliony lidi a vedeli proc.
Cesi jak je zname by ustoupili muhamedum zrovna tak jak to udelali Spanele anebo Filipinci.
Zajimalo by me co by Cesi delali kdyby tez meli neco takoveho jako 9/11 ?
Kanadane, jsem za tech 36 let zjistil jsou tez na te same urovni inteligence. Dokonce si zvolili do parlamentu kravu, ktera prohlasila, ze nenavidi '...ty americke bastards...' Dnes konecne ji vyhodil prime minister z funkce, asi proto ze se Kanadani boji o sve penezenky, ponevadz 80% businesu delaji z USA.
Pro zajimavost, okrsek kterej ji zvolil do parlamentu je predmesti Toronta 'Mississauga' a dnes psali v novinach ze 50% obyvatel te lokality jsou 'visible minorities'. (politicky koretne receno - imigranti s jinou barvou kuze).

37198

19.11.2004 21:54

RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37198

Nazyvat nekoho individiem, kterej je president o moc vetsiho a lepsiho statu (slozenim obyvatel) nez je CSSSR je prinejmensim sproste.

Individuum je z latiny,znamena "jedinec" a neni na nem nic sprosteho.

Cesi jak je zname by ustoupili muhamedum zrovna tak jak to udelali Spanele anebo Filipinci.
Zajimalo by me co by Cesi delali kdyby tez meli neco takoveho jako 9/11 ?


Mate na mysli odchod Spanelu z Iraku?A co ma okupace Iraku spolecneho s 9-11?

Dokonce si zvolili do parlamentu kravu, ktera prohlasila, ze nenavidi '...ty americke bastards...' Dnes konecne ji vyhodil prime minister z funkce,...a vcera dupala pred TV kamerami po figurce W.Bushe.Nemam reditele zemekoule v lasce,ale tady musim s vami souhlasit,byla trapna.Pusobila dojmem,ze neni ani tak zasadova,jako se spis chce udelat zajimavou.Povedlo se.Mela svych 5 minut slavy a sla.


37203

20.11.2004 3:40

RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37198

>Pro zajimavost, okrsek kterej ji zvolil do parlamentu je >predmesti Toronta 'Mississauga' a dnes psali v novinach ze 50% >obyvatel te lokality jsou 'visible minorities'. (politicky >koretne receno - imigranti s jinou barvou kuze).

pane Petre veliky, chtel jste tedy pro uplnost upresnit, ze prave pan Stwora a zvedavec vznika v tomto predmesti? Neni tedy neobvykle, ze ma pan Stwora radost, kdyz vidi bilou divku s bilym ditetem. Je zcela mozne, ze pani ktera skace po figurkach prosluleho G.W.B. nekdo preklada zvedavce. Dalsi co vas jiste potesi, ze kanadska vlada povolila vysilani Fox news v Kanade. Do tohoto momentu demokraticka vlada Kanady toto vysilani zakazovala. Ovsem proslula Arabska stanice tam uz vysila dlouho.
[chechtot]

37223

21.11.2004 13:51

RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Buran z Vidlakova 66.?.?.?

Reakce na 37223

Kdyz uz je rec o Fox-News.

Dnes vecer (21-NOV.)bude vysilana reportaz z Francie o antiamerikanismu.
Pokladaji to za patologickou kondici neboli nemoc vetsiny intelektualu. Mozna , ze se tam hodne prispevovatelu do tohoto fora pozna!

Jean-François Revel and Philippe Roger have intelligently researched this phenomenon [7] [8]. France does not come off well. Anti-Americanism is diagnosed as a pathological condition of old lineage which feeds on a witch's brew of hypocrisy, resentment, illiberalism, and a deep-rooted aversion to change.

Trudging through its affliction, however, France has remained rather fond of America. A May 2000 SOFRES poll revealed that only 10 percent of its citizens dislike the United States [8]. French anti-Americanism is mostly an elite sport.

37279

21.11.2004 1:49

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Co si takhle poslechnout i jine radio:
Benjamin Freedman: Defector from Jewish Supremacism
by Kevin Alfred Strom

American Dissident Voices Broadcast of November 20, 2004

Welcome to American Dissident Voices. I'm Kevin Alfred Strom.

NINE YEARS AGO I introduced American Dissident Voices listeners
-- and the Internet -- to that amazing individual, Benjamin
Harrison Freedman, when I published his 1961 speech made at
Washington, DC's Willard Hotel for the first time in printed form
under the title "A Jewish Defector Warns America." Later we also
published and broadcast Freedman's "The Hidden Tyranny Revealed."
Freedman was a wealthy Jewish businessman of New York City who
operated at a very high level in the Jewish and Zionist power
structures in the early part of the twentieth century, but who
broke with the Jewish supremacists after World War II, converted
to Catholicism, and spent the remainder of his life -- until the
mid-1970s -- warning Americans of the great danger of allowing
our media and government to be dominated by Jews. He also
promoted, long before Arthur Koestler and his The Thirteenth
Tribe, the idea that a large proportion of Jews are not of Middle
Eastern but rather of Central Asian Khazar ancestry.

Our publication of these pieces created quite a bit of
controversy, and that controversy -- and the ideas espoused by
Freedman -- will be the focus of today's program. Some have
written to say that they don't believe Freedman's revelations of
Jewish intrigues that led to both World Wars and American
subservience to Israel -- and that they therefore dismiss his
warnings of a Third World War to come in the Middle East. Zkraceno

37256

21.11.2004 19:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Aja 24.?.?.?

Mohli treba respektovat dohody z Osla v roce 1992 a mohli mit svuj stat. Ale oni porad jeste chteji zahnat Zidy do more, ze ano...

Nemate "klapicku" na odpoveded,volim tuto cestu.
Pokud se tak docela nemylim,v Oslu se jednalo pouze o Gaze a Jeruzalemu.

Ne ale je nekdy hodne tezke se trefit jenom do militantu kteri odpaluji rakety a kteri jsou obklopeni zivymi stity v podobe zenskych a deti, napriklad. Kdyz nezlikviduji militanty, tak izraelsky zeny a deti budou obeti a v opacnem pripade nektere palestinske zive stity budou zasazeny. IDF ma za ukol branit vlastni lidi, nikoliv zive stity palestinskych terroristu.

Nechte je tedy bojovat armadu,proti armade.Nakonec se stejne jedna o valku,ne?

Ja si necenim zivotu terroristu, to je pravda. Naproti tomu u vas je OK zabijet zeny, starce a deti pokud to ma za cil ustanoveni palestinskeho statu. Jaky si myslite ten stat bude kdyz bude postaven na milionech zavrazdenych starcu, zen a deti?

1)Vkladate mi do ust(ci klavesnice) neco,co jsem nerekla(nenapsala).
2)Opet pouzivate bolsevickou retoriku.
3)Myslim,ze vzajenou diskuzi muzeme timto ukoncit.Jste prilis snadny terc,fanaticky priznivec reditele zemekoule a kdo s vami nesouhlasi,patri k Al Kaide(jak jste se nekde v diskuzi vyjadril).
Zdravim vas Aja

37290

21.11.2004 19:55

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37290

pani Ajo, vy mate prakticky nejlepsi reseni, kdyby bylo mozne, postavit palestinskou armadu ktera pak vyrazi do boje s Israelem a vysledek by uzavrel cely problem. Bohuzel jak vidite, neni to mozne, valka to neni, je to pouze sistematicke vrazdeni jedne strany a druhe strany. Jak jiste vite, nedeje se to pouze v Israeli ale take v jinych castech sveta. Israel diky zidovske populaci je nejvice viditelny. Kdyz postavite zida vedle palestince jsou si velice podobni vzhledem, oba maji jak rika albert sestkove nosy. Dovedete si predstavit jak by to dopadlo kdyby se Francouzi zacali mlatit z Anglanama? Mohli by si vyhlasit valku kdo bude ridit Kanadu.. bylo by zajimave kdyby francouska "mensina" mela svoji armadu [smích]

37292

21.11.2004 20:02

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

trodas 82.?.?.?

Hugo - mam stejne pochybnosti o verhodnosti unosu. Je tu prilis mnoho podvrhu - jak s podrezavanim, tak s nezverejnenim dokumentu, tak s MP5kou (coz neni zbran pouzitelna v Iraku Iracany - proste proto, ze do ni SSSR nedodaval nikdy munici, zato maji dost munice do AK47-AK74), tak s podovne svetlymi dlanemi, a tak dale...
Cely to docela smrdi. Proc by zabijeli lidi, co jsou s Iracany a jsou proti valce? Vzdyt by byli sami proti sobe...

leho - GWBush je hlavne nebezpecny celemu svetu a americanum zvlaste. Al Keide naopak vyhovuje. Dokud nenapadnul Irak, tak byla podpora techhle silencu z Al Keidy u bodu mrazu (v Iraku a Saudske Arabii), zatimce dnes pres 50% obyvatelu podporuje Bin Ladina. Je to lepsi situace? Nemyslim si. Bush tu vedomne vytvari VELKY problem. A emerika nepotrebuje koncentraky - staci si udelat jeden velky koncentrak z napadene zeme, no ne? [naštvaný] ...jak muzete byt jen tak slepy... To je ta propaganda v US vazne tak strasna, ze vymyva mozek tak moc?! [překvapení]

Peter Veliky - co bychom delali, kdyby se nam dostalo 9/11...? Radovali bychom se, ze ubyly dve velke, osklive a stare budovy. A ted vazne. Ona rizena demolice z 9/11 2001 byla nicim mene, nez vyvrcholenim shany vlady USA o vytvareni nepritele, proti kteremu by se dalo bojvat. Cesko 9/11 nikdy nezazije, protoze nikdy nepodporovalo (nevycvicilo a nevyzbrojilo) partu SILENCU - aby je pak zradilo a popudilo proti sobe jak to jen slo...

37293

22.11.2004 1:56

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

British Jewish MP tell Palestinian leaders “Israeli behavior are an abomination”
By
Oct 7, 2003, 19:12Occupied Jerusalem - Palestinian officials on Tuesday met with British Jewish Member of Parliament Gerald Kaufman in Ramallah, asking him to press British Prime Minister Tony Blair to fulfill his promise, made prior to the Anglo-American war on Iraq in Spring, to force Israel to end its occupation of the West Bank and Gaza Strip.

PA Chairman Yasser Arafat told Kaufman that the new Palestinian government, sworn in today, was committed to a negotiating settlement with the Zionist regime.

Arafat also told Kaufman that Israel was causing “untold pain and death and suffering to the Palestinian people.”

Kaufman demanded an end to the Israeli occupation and persecution of the Palestinians, saying Palestinians were entitled to an independent state of their own.

He described Israel’s institutionalized occupation and repression of Palestinian civilians an “abomination.”

Two years ago, Kaufman compared Israeli Prime Minister Sharon to Nazi leader Adolph Hitler, saying “Sharon has made the Star of David look like the Swastika of Hitler.”

Bude ,take financni odskodneni za Palestinsky holocaust ?
Bude se to ucit ve skole a stavet holocaustova musea za zidovske penize ?
Bude v radiu a v TV kazdy den neco o ukrutnostech zidu-zionistu na Palestincich?

37302

22.11.2004 2:37

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


The Committee of Rabbis in Judea, Samaria, and Gaza, writes, "Everyone who has faith in his heart ... will not countenance betrayal of the divine promise of the Jewish people."

Professor Hillel Weiss, said Ma'ariv, spelled out what this meant: "The purpose of the armed struggle is to establish a Jewish state in all the territory that will be captured, from the River Euphrates [in Iraq] to the Egyptian River [Nile]."

For good measure, Rabbi Haim Steinitz, writing on behalf of the rabbis of the Beit El settlement, explained, "In general, the Euphrates and the Nile are the main points of refe! rence, as well as the Mediterranean and the Red Sea." That takes care of the western border. There is some dispute about the eastern border. Most West Bank rabbis say the Kingdom of Israel "should rest on the upper Syrian stretch of the Euphrates. Others, wrote Ma'ariv, "take a broader view with a border that runs down to the mouth of the Persian Gulf."

One rabbi calls for the military conquest of all Arab countries. Even this was not enough for Rabbi Zelman Melamed, who wrote: "It is not impossible that the Jewish people will have the ability to threaten and put pressure on the entire world to accept our way. But even if we acquire the power to seize control of the world, that is not the way to realize the vision of complete redemption."

Rabbi Yitzhak Ginsburg says he knows in the near future the Land of Talmudic Terrorists calling themselves "Israel" is about to expand. "It is our duty to force all mankind to accept the seven Noahide laws, and if not -- they will be! killed." - Love thy Neighbor ? .......

37309

22.11.2004 8:57

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 37309

a dale pokracuje... to uz je ovsem pane Nohejl v dejinach

It takes roughly one news cycle for preposterous theories to become received ideas before they become incontrovertible facts in the Middle East corridors of power. Palestinian Security Chief Jibril Rajoub said matter-of-factly, "Bush is facing elections and I believe he needs operations like this to justify his aggression in Iraq and to justify his defense of the Israeli aggression in Palestine." Next, an Egyptian spokesman took up the refrain on national TV.

37329

22.11.2004 16:17

to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Peter Veliky 205.?.?.?

Nazyvat nekoho individiem, kterej je president o moc vetsiho a lepsiho statu (slozenim obyvatel) nez je CSSSR je prinejmensim sproste.
Volilo ho miliony lidi a vedeli proc.
Cesi jak je zname by ustoupili muhamedum zrovna tak jak to udelali Spanele anebo Filipinci.
Zajimalo by me co by Cesi delali kdyby tez meli neco takoveho jako 9/11 ?
Kanadane, jsem za tech 36 let zjistil jsou tez na te same urovni inteligence. Dokonce si zvolili do parlamentu kravu, ktera prohlasila, ze nenavidi '...ty americke bastards...' Dnes konecne ji vyhodil prime minister z funkce, asi proto ze se Kanadani boji o sve penezenky, ponevadz 80% businesu delaji z USA.
Pro zajimavost, okrsek kterej ji zvolil do parlamentu je predmesti Toronta 'Mississauga' a dnes psali v novinach ze 50% obyvatel te lokality jsou 'visible minorities'. (politicky koretne receno - imigranti s jinou barvou kuze).

37355

24.11.2004 15:57

RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37355

Že Bušistán je větší jak ČR, to nepochybně, ale podle čeho se má poznat, že je také lepší? Podle složení obyvatelstva jako píše Peter? Jaké složení je lepší a jaké horší? V tom by nám měl Velký Peter udělat trochu jasnějc.

No a že bušíka volily miliony lidí a věděly proč - no ukrajinského prezidenta také volily miliony lidí a věděly proč. No a co z toho? Až budou volit prezidenta v Rusku, tak také budou volit miliony lidí a budou vědět proč. Co nám tím chtěl básník Peter říci?
>Zajimalo by me co by Cesi delali kdyby tez meli neco takoveho jako 9/11 ?
Je to naprosto zbytečná otázka. Něco podobného 9/11 nás nemůže potkat, protože nemáme snahu násilně zavádět ve světě pořádky podle našeho gusta. Jsme totiž povětšině demokraté, na rozdíl od jistého zámořského z Izraele řízeného státu, oplývajícího poněkud méně přemýšlivými osobami s právem volebním, pro které podstata demokracie spočívá v možnosti televizního sledování umělecké předvolební show.

37470

23.11.2004 5:19

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


Zionism's Useful Idiots
By Kurt Nimmo
Dissident Voice.org
11-22-4

That's you and me, taxpaying US citizens.

We're useful idiots for the Zionists in Washington and Tel Aviv. Useful because our hard-earned paychecks can be harvested to pay for war and mass murder in the Middle East, idiots because we don't do anything about it.

So outraged were the Sons of Liberty over British taxation without representation, they pitched a whole lot of Darjeeling tea into the Boston Harbor.

Now?

We're couch potatoes, useful idiots more interested in Bachelor Bob than the possibility of an apocalyptic war that will consume the lives of our children and our wealth.

So, usefully idiotic are we that treacherous neocons no longer bother to offer threadbare lies to cover their murderous tracks.
In other words, laws reached by international consensus, agreed upon by the vast majority of civilized people on the planet for centuries, are little more than doormats for Zionist gangsters such as Richard Perle, Douglas Feith, Paul Wolfowitz, to name but the most obvious, and their bosses, Donald Rumsfeld and Dick Cheney. Like their philosophical and spiritual swami, Ariel Sharon, these criminals not only thumb their noses at their foes, but also target them for assassination if they get in the way.
Instead of telling lies and building half-ass fabrications in preparation for committing war crimes and crimes against humanity in the name of a clan of Likudites in Israel and corporate mobsters close to the Bushites in America, the neocons now seem more than happy to tell the truth and let the chips fall where they may.

Zkraceno


37387

23.11.2004 20:19

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Tom 24.?.?.?

Jak byl udělán a naprogramován G.W.Bush, se dá snadno vydedukovat. Avšak:

>Bez pana Vcelicky by opravdu nebyl Zvedavec Zvedavcem. Ale kdo udelal pana Vcelicku Vcelickou ? Nafoukany a domyslivy "radoby intelektual" pan Taborsky, nebo pul stoleti politicky spici pan Karel ?


Pánové? Netuším, který z Vás dvou či rukou nerozdílnou, jste udělali Dr Včeličku. Kdybyste byli od té dobroty a vysvětlili, nebo byť jen naznačili ctěnému čtenářstvu jakže takový výkon vzniká? Ptám se skrzevá časté a zcela originální výrony páně Dr Včeličkovy na tomto foru.

37411

23.11.2004 23:17

RE: Jak se dělá Včelička?

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37411

Jo, Tome, vědět, jak se dělá Dr. Včelička, to by byl kšeft! Umíte si představit, co by za něj dalo Radio Jerevan?

Pan Karel z Čech si možná myslí, že je to dálkově řízenej Šáronův plivník. Mno, já si myslím, že Dr. Včelička je jen zastydlá hříčka evoluce a až nám, nedej Pámbů, expajruje, tak bude vystavenej vycpanej ve Smithonian a možná, že si ho od nich koupí Bush do prezidentské kníhovny. Ale to bude muset Včelička do té jeho politicky osvětové tvorby ještě pořádně šlápnout.

37413

24.11.2004 3:03

RE: Jak se dělá Včelička?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 37413

>Jo, Tome, vědět, jak se dělá Dr. Včelička, to by byl kšeft!
>Umíte si představit, co by za něj dalo Radio Jerevan?

>
>Pan Karel z Čech si možná myslí, že je to dálkově řízenej
>Šáronův plivník. Mno, já si myslím, že Dr. Včelička je jen
>zastydlá hříčka evoluce a až nám, nedej Pámbů, expajruje,
>tak bude vystavenej vycpanej ve Smithonian a možná, že si ho
>od nich koupí Bush do prezidentské kníhovny. Ale to bude
>muset Včelička do té jeho politicky osvětové tvorby ještě
>pořádně šlápnout.
----------------------------------------------------------------
Pánové, pánové,
jste všichni na velkém omylu, Dr.Včelička je přímý potomek našeho slavného všeuměla a myslitele, Járy Cimrmana. Kdybyste nebyli tak zahleděni do toho svého a jediného bodu a trošku se porozhlédli, tak jistě spatříte i něco víc. Jenže vy pořád jen ty maličkosti a podružnosti, a když už nevíte co, tak flák tam pár židovských narážek a je to. Možná byste se s ním měl dát dohromady Tabórskyj, třeba by vám, nebo vaší dceři, pomohl s těmi zákusky, jak se je snaží tvořit z excrementů. Možná jste viděl film o Ivanu Čonkinovi, tam byl taky jeden badatel, co zase z lejna pálil kořalku. A vy tady pořád nějaký narážky na naše bratry ze starého zákona apod. Vy si rád děláte srandu, ale nemáte vůbec rád, když si ji dělá i někdo jiný, nota bene když se to týká vás, že jo. Tak vzůru do latríny ! Načerpat nový materiál a inspiraci ! [chechtot]

37422

24.11.2004 3:57

RE: Jak se dělá Včelička?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37422

>Tak vzůru do latríny ! Načerpat nový materiál a inspiraci !

Pánové, mějte strpení. Teď tam čerpá Dr Včelička. Pan Sidonius právě načerpal ...

37426

24.11.2004 4:21

RE: Jak se dělá Včelička?

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37422

Vy zase dneska záříte duchaplným humorem, pane Zmatoušek! Jak jsem na Vás mohl zapomenout při výčtu internetových itelikentů? Mno, ještě, že jste se o to přihlásil.

37431

24.11.2004 7:04

RE: Jak se dělá Včelička?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 37431

>Vy zase dneska záříte duchaplným humorem, pane Zmatoušek!
>Jak jsem na Vás mohl zapomenout při výčtu internetových
>itelikentů? Mno, ještě, že jste se o to přihlásil.
----------------------------------------------------------------
No já se vůbec nedivím té vaší zapomětlivosti, vždyť jste si tady sám několikrát stěžoval na toho němce, co vám ztěžuje život, Alzheimera, anebo že by to byly ty "zákusky" ? Ale podle toho, jak tady odhalujete jisté přispěvatele, např. Mikina, tak se musím té vaší "inteligenci" usmívat, IQ asi very high = Genetic weirdo. No jasně, kam se na vás hrabem, že jo ? Mně se taky moc líbí, když tady můžu zase číst vaše duchaplnosti, von pan Lévi néni to pravý, vořechový, a už taky nějak vynechává. Dříve byl pilnější, ale vono je tady dost jinejch, kvalifikovanejch bidelníků. Já nevím na co si někteří stále stěžují, vždyť je to všechno jenom fraška, a oni by tady z toho chtěli mít nějaké taneční hodiny pro pokročilé s Mr.Guth-Jarkovským. Takže natankovat fekálmašiny a jedeme dál, močálem černým, kolem posraných skal. Vono de stejně jenom vo hovno. Hoj.[velký smích]

37438

24.11.2004 14:35

RE: Jak se dělá Včelička?

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37438

Pane Zmatoušek,

Vy zase dneska přebubláváte vtipností. Poptejte se u velvyslance Mikina, nepotřebují-li tam u nich kultúrního atašé.

37462

24.11.2004 15:35

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37411

>>Bez pana Vcelicky by opravdu nebyl Zvedavec Zvedavcem. Ale
>kdo udelal pana Vcelicku Vcelickou ? Nafoukany a domyslivy
>"radoby intelektual" pan Taborsky, nebo pul stoleti
>politicky spici pan Karel ?

>
>
>Pánové? Netuším, který z Vás dvou či rukou nerozdílnou, jste
>udělali Dr Včeličku. Kdybyste byli od té dobroty a
>vysvětlili, nebo byť jen naznačili ctěnému čtenářstvu jakže
>takový výkon vzniká? Ptám se skrzevá časté a zcela
>originální výrony páně Dr Včeličkovy na tomto foru.

Tak nevím, na koho konkrétně je otázka směřovaná, ale pokusím se odpovědět za sebe. Jsem přesvědče, že pan Včelička skutečně existuje a nebyl nikým uměle utvořen. Vyskytoval se zde na Zvědavci jako american, Dr.Vcelicka, Drahomir Vcelicka, Neseremed PhD, Seremed PhD, vas Vcelicka, Vcelicka dávno předtím, než jsem na Zvědavce zabrousil. Tudíž odmítám odpovědnost za jeho vznik. S umělým vytvořením pana Včeličky zde přišel pan Lojza Álois, zvaný Mikin. Je proto především na něm, aby svojí představu o vytvoření Dr. Včeličky blíže vysvětlil.
Osobně prohlašuji, že mám k panu Včeličkovi kladný vztah, protože stejně jako Lojza Álois Mikin má péči o mé další vzdělávání. Navíc slibuji, že pokud se mi podaří po půlstoletém spánku se probudit, budu se snažit o svůj další politický růst, abych Lojzu Áloize dohonil i předhonil.

37466

24.11.2004 3:09

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Rozumni lide by meli zastavit Bushe driv ,nez znemozni zivot na teto planete.

Biological samples taken from Iraqi civilians present during the Shock and Awe bombing campaign against downtown Baghdad and its government and telecommunications facilities are positive for Depleted Uranium. It is not possible to know the source of inner-city civilian contamination as virtually the entire city is contaminated. Unlike biological and environmental samples collected in Afghanistan, Operation Enduring Freedom, the team did not find deposits of Non Depleted Uranium. A biological sample taken from one Al Basra citizen, who was exposed to the urban bombing campaign in that city, has an unusual composition of isotopes showing an enriched, as opposed to a depleted or natural, ratio of 235U/238U. The enriched uranium was found in a person exposed to and living adjacent to the same battlefield led by the British Desert Rats, south of Al Basra. According to the DUOB (Depleted Uranium Oversight Board) of the UK Ministry of Defence, urine samples taken from members of the UK 1st Armored Division that fought the approach to Al Basra and occupied the city are excreting non-depleted uranium several hundreds of times the British biological norm. Smaller total uranium levels positive for DU have also been identified by the MOD in the UK forces that served in the Az Zubair – Basra – Shat Al Arabi area.

37423

24.11.2004 6:21

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

- Konzulát Valašského království v Dawson City

Mikin Bilina, P.O. BOX 541, Dawson City, Yukon Territory YOB160, Kanada, e–mail: mikin@yknet.yk.ca, Hovoří česky a anglicky. Otvírací doba různá. Časový posun: – 9 hodin

37436

24.11.2004 6:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37436

Hmmmm .... to zní hezky - pan konzul Valašského království

http://valasske-kralovstvi.cz/extra/konzulaty

Nějak mi vyplynulo, že má Nezvědavec websajtku, proto jsem se ptal na link.

37437

24.11.2004 9:43

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37437

Zdravim Tome. Zde mate link na "Nezvedavce". Je to velmi "duchaplny", webovy platek:
http://home.comcast.net/~leona717/Nezvedavci/Nezv.htm

37447

24.11.2004 14:30

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37437

Tak som tam kurva kókal po kralovi Bolkovi a nikte nik. Si kurva leži kajši ozřalé. Kurva, ten velvyslánec v Dawson City, Mikin Bilina, no to je kurva pjervša prča. Pišó tam v rubrice kultůrne: Žadne kultůrne udalósti. No kurva, v kajši dupě sa pšegrambuje velvyslanec Mikin zjeho valašskó gramatikó?

37461

24.11.2004 17:28

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 37461

Tak som tam kurva kókal po kralovi Bolkovi a nikte nik. Si kurva leži kajši ozřalé. Kurva, ten velvyslánec v Dawson City, Mikin Bilina, no to je kurva pjervša prča. Pišó tam v rubrice kultůrne: Žadne kultůrne udalósti. No kurva, v kajši dupě sa pšegrambuje velvyslanec Mikin zjeho valašskó gramatikó?

No, tady neni treba zadneho komentare. Vy opravdu mate
velice positivni vstah ke vsem lidem.

37473

24.11.2004 19:13

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37461

>Tak som tam kurva kókal po kralovi Bolkovi a nikte nik. Si kurva leži kajši ozřalé. Kurva, ten velvyslánec v Dawson City, Mikin Bilina, no to je kurva pjervša prča. Pišó tam v rubrice kultůrne: Žadne kultůrne udalósti. No kurva, v kajši dupě sa pšegrambuje velvyslanec Mikin zjeho valašskó gramatikó?

Teda pane Táborský, Vy perlíte! Odkud to máte zažité? To se přece nedá naučit.

37478

29.11.2004 19:01

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37478

>>Tak som tam kurva kókal po kralovi Bolkovi a nikte nik. Si
>kurva leži kajši ozřalé. Kurva, ten velvyslánec v Dawson
>City, Mikin Bilina, no to je kurva pjervša prča. Pišó tam v
>rubrice kultůrne: Žadne kultůrne udalósti. No kurva, v kajši
>dupě sa pšegrambuje velvyslanec Mikin zjeho valašskó
>gramatikó?

>
>Teda pane Táborský, Vy perlíte! Odkud to máte zažité? To se
>přece nedá naučit.

Tome,

dlužím Vám odpověd už, myslím, od středy. Vzdával jsem čtyři dny díky a teď jsem Váš komentář nemohl najít a tak ho teď s mou odpovědá připojím mimomísně k diskuzi k tomuto novějšímu článku, abych Vám ušetřil hledání. On je vlastně ten článek také trochu na národnostní tematiku.

Hned jste poznal, že jsem nechodil do valaššských škol a že to nemám naučené, ale “zažité”. A kurva kaj! Keď jsem slóžil v Mošnove, tak zme vyražáli do Valašska na spanilé jezdy, do Nového Jičína, do Kopřivnice, do Štramberka, do Hukvald a někty až do Rožnóva, a po okolnich dědínach, kte boly bardzo pekné galánečky, krv a mliko, vykermené na pohankové kaši a ovčim mliku. Tak tam som si jednó udlóbnul šikovnú galánečku, Maryčku, odkajší pod Mrduskó a keď zme lozli na seno kajšim vikýřom s takým legračným kabřincem, zabudli zme v tem fofru za sebó vytahnót žebř. (pokračování)

37792

29.11.2004 19:04

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 37478

(pokračování)
A to byl, kurva, osudnej omyl. Tata se šel podivat, proč štěka pes, zmerčil ten kurva žebř a hned mu zapalílo. Odstavil žebř, pustíl čuvaša z řatěza a utikál pro help. Za chvilu sa hemžil dvór sósedáma s vidléma a rozporkáma, možno i s valaškáma. Přistavili včil ten žebř zpatky a polez dole, ty sopláku pojebány, abytě cholera skrentíla a všetké te ostatné valašské vyráze. Že mi splatijó za poctivost cérečky a za tu kravu, co scipla. Neveděl som , kurva, v tem čase, na co scipla ta krava, ale veděl som, že cérečka už poctiva nebýla a tak mi bylo nad zončnu jasne, že si len vymyšlajó zamínku, kai ma zvalchovat.

Včil co? Ale Maryčka neztratíla rozváhu, odklopíla taký dekl, co shazujó dole seno kravam do žebříny a tamutó zme zlezli do chliva. Pak mi otevřéla taká malá dvirká s fošnó na hromadu hnojá a muvi utikéj co ti nohy stačijó.

Mno, a teď přijde pan Zmatoušek, že prý moje “valašská gramatika”, získaná s nasazením vlastního zdraví ve výše uvedeném rychlokurzu je “slátanina hanácké, ostravské, polské a slovenské hatmatilky”. No, co by chtěl? Vlevo je Haná, nahoře Chacharsko, vpravo Polska a Slovensko. Měli by tam snad mluvit rumunskou valašštinou?

37793

25.11.2004 0:39

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 37461

>Tak som tam kurva kókal po kralovi Bolkovi a nikte nik. Si
>kurva leži kajši ozřalé. Kurva, ten velvyslánec v Dawson
>City, Mikin Bilina, no to je kurva pjervša prča. Pišó tam v
>rubrice kultůrne: Žadne kultůrne udalósti. No kurva, v kajši
>dupě sa pšegrambuje velvyslanec Mikin zjeho valašskó
>gramatikó?
----------------------------------------------------------------
Tak tohle mě moc potěšilo. Nevím odkud ráčíte pocházet p.Tab-or-sky, ale takováhle slátanina hanácké, ostravské, polské a slovenské hatmatilky mi vůbec nejde dohromady s vaším IQ. Tu "valašskou gramatiku", o kterou jste se pokusil, absolutně neovládáte. Asi tak nějak, jak si někteří "čeští lingvisti" myslí, že mluví rusky, ale jde z nich jen zkomolená slovenština. Jinak Bolek Polívka už byl dávno sesazen, je vidět, že tady taky máte mezery, zvící ozónové díry nad Antarktidou. Radši nám sdělte nějakou vaši website, ať se máme čím pokochat, či poučit. Nebádáte nad něčím zajímavým ? A kromě toho si myslím, že tentokrát jste patrně pozřel víc chlastu, než Bolek, anebo :" ta Zoncna u vas na Floridě tolik "rumpluje", že už ste z toho celé šédrem a zralé na šaškec ?" [velký smích]

Pro neználky.
Zoncna = Slunce / Rumpluje = pálí, pere, bije / šédrem = Na křivo / šaškec = blázinec.

37501

24.11.2004 19:44

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Tom 24.?.?.?

Nezvědavec - Neškoda Netalentu.

Je až udivující, s jakou primitivní zavilostí útočí na Zvědavce. Myslel jsem si, že ta doba, kdy se demagogicky útočilo na Západ, odešla s "Jasánkem", kterého tak uboze paroduje. Nezvědavec, bagrista lidských duší, to otočil. Jednoduše, kdo vznese jakoukoli kritiku proti jeho vymodlené Americe, je jeho nepřítel. Nepřipustí si, a nevidí, primitivní hovado, že dnešní Amerika praktikuje komunistický totalismus v celosvětovém měřítku.

Nezvědavče:

Bagruj, bagruj vykrůcaj,
svoju prdel nakrůcaj.
Co nemáš v hlavě, máš v keli,
myslím si něco o prdeli.

37482

24.11.2004 21:44

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37482

Tak,to bychom meli a ted se, Tome, pokuste vas pristi vytvor, v zajmu plurality nazoru(a predevsim Jasankovych versotepanek)zverejnit na Nezvedavci.

37491

24.11.2004 23:11

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37491

Paní Ajo,

obávám se, že Vás (v zájmu plurality) zklamu. Nezvědavec je nic, výblitek zakomplexovaného, černobílého mozku. Byly to 3 minuty ztraceného času a není tam nic, co by mě zujalo natolik, abych se tam ještě někdy vracel.

Až Nezvědavec předvede lepší stránku než má Zvědavec, co do obsahu i grafiky, možná bych se nechal ukecat.

37496

24.11.2004 22:06

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37482

Jo Tome. Lojza se nam prozatim neozval. [zmaten]

37492

24.11.2004 22:30

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Lev 82.?.?.?

Hadejte kdo k nam prijde na veceri ?

http://www.mujweb.cz/cestovani/mikin/M%206.jpg

.... no mikin, přeci !

37494

24.11.2004 23:13

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37494

Pro mikina nevařím. Udržuji si teplotu na normálu [mrknutí jedním okem]

Jo, a díky za ten link.

37497

24.11.2004 23:17

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37494

Nevim, co se deje, ale vypada to tak, ze pokud se neukaze mikin na snimku, tak na zadnou veceri k nam neprijde a to me strasne s... ! [naštvaný]

37498

25.11.2004 1:32

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 37498

On se objeví.

View>Page Source (Ctrl+U)
Edit>Find (Ctrl+F) napiste mikin >kliknete Find Again a jeste jednou

napotreti se trefite na URL

http://www.mujweb.cz/cestovani/mikin/M%206.jpg

(ted by se mel objevit)
pokud ne, zkopypastujte link (hrozny slovo, kredit Taborsky) [smích]
do horni lajny a kliknete na Enter

Na HTML editoru vypadl znak "%" (procenta - kdyby se nezobrazil znova).

P.S.
Panu Stworovi dekuji za bozskou trpelivost [mrknutí jedním okem]

37505

Příspěvků: 194

17.11. 05:19 leho  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busche
17.11. 09:43 lukas :)  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 14:51 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 17:03 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 15:27 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 19:45 Karel z Čech  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 01:33 Peleška Milan  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 13:11  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 13:32 Had  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 14:56 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 16:01 Had  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 23:56 Had  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 01:26 Druid  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 08:35 Had  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 16:08 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 19:06 Lojza  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 02:50 Jiří Táborský  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 06:46 Vcelicka  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 12:38 leho  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 15:17 Lojza  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 15:57 Lev  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 17:07 Jiří Táborský  RE: Okupací k vyšší životní úrovni!
19.11. 17:28 Hugo  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 20:26 Karel z Čech  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
20.11. 18:43  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
22.11. 16:00 Karel z Čech  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 23:42 Idealista  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 12:41 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 13:29 Idealista  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 13:32 Idealista  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 02:44  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 05:49 leho  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 07:05 Vcelicka  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 14:53 Druid  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 16:03 leho  RE: Zase kecáte. seržante.
22.11. 23:16 Druid  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 17:25 Jiří Táborský  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 18:21 Dan  ROHLIKY?
19.11. 20:38 Karel z Čech  RE: Zase kecáte. seržante.
20.11. 10:20 leho  RE: Zase kecáte. seržante.
22.11. 15:52 Karel z Čech  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 06:53 Vcelicka  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 17:57 Jiří Táborský  RE: Zase kecáte. seržante.
19.11. 19:01 Lojza  RE: Zase kecáte. seržante.
21.11. 05:52 Pasant2  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
19.11. 19:54 Karel z Čech  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
20.11. 16:38 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 08:07 Tom  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
17.11. 18:42 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
18.11. 15:40 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
18.11. 18:19 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
18.11. 20:10 Aja  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
19.11. 12:43 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
19.11. 14:29 Aja  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
19.11. 03:05 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc
17.11. 10:32 viktor, jazykočistič  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busche
17.11. 14:43 Vladimír Stwora  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
17.11. 14:26 Peter veliky  Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 14:45 Vladimír Stwora  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 15:02 leho  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 15:14 Vladimír Stwora  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
18.11. 15:59 leho  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 17:20 Jiří Táborský  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 18:03 Lojza  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
18.11. 07:44 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
18.11. 09:01 Tom  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
18.11. 16:03 Tom  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 03:25 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
18.11. 15:59 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 03:37 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 01:49 Druid  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 17:32 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 17:39 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 17:49 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 17:52 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 19:07 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
20.11. 00:51 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 17:31 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 05:08 Druid  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 07:40 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 07:46 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 16:25 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 17:13  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
20.11. 16:53 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
20.11. 17:58 Aja  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 10:05 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 01:24 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 21:53 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 06:06 Pasant2  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
21.11. 13:07 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 01:42 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
20.11. 03:39 Peleška Milan  RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)
17.11. 14:59 Modráček  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
17.11. 17:49 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 12:27 TraTom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
19.11. 23:40 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
20.11. 01:02 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
19.11. 23:43 Jiří Táborský  RE: K trestu smrti
24.11. 14:16 TraTom  RE: K trestu smrti
26.11. 09:23 Jiří Táborský  RE: K trestu smrti
17.11. 15:57 ladA  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
18.11. 04:08 Hugo  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
17.11. 16:03 albert  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
17.11. 17:33 Jarka  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
17.11. 18:03 Hyperboreus  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
17.11. 20:32 trodas  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
17.11. 22:28 Peter veliky  jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.
18.11. 00:01 Had  RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.
18.11. 04:17 Hugo  RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.
19.11. 22:01 Karel z Čech  RE: jak se amici chovaji v Falluzi ... Pan Trodas.
17.11. 22:30 Peter veliky  Co komu tak spatneho udelali?
18.11. 04:30 Hugo  RE: Co komu tak spatneho udelali?
18.11. 03:58 Hugo  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 05:45 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 10:10 Hugo  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 10:13 Hugo  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 10:19 Hugo  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 06:40 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
18.11. 18:40 Dan  Jen tak na okraj
19.11. 17:17 Michal J.  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
21.11. 13:16 leho  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
22.11. 02:08 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 02:21 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 03:56 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 06:12 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 08:50 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 15:36 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 16:20 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 19:28 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 22:47 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 00:13 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 19:18 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 22:01 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 22:31 Idealista  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 23:55 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 08:23  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 12:21  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 17:39 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 12:53 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 15:14 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
24.11. 14:54 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 05:58 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 08:16 Tom  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 08:42 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 09:07 Idealista  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
24.11. 19:40 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
25.11. 01:49 Lojza  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 10:01 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 14:21 Idealista  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 15:05 Jiří Táborský  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 16:27 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 18:58 Vcelicka  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
23.11. 10:04 leho  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
22.11. 16:17 Karel z Čech  RE: Lehova blboučká židovská propaganda
19.11. 20:36 Peter Veliky  to individum, které opět zastává funkci prezidenta
19.11. 21:54 Aja  RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta
20.11. 03:40 Vcelicka  RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta
21.11. 13:51 Buran z Vidlakova  RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta
21.11. 01:49 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
21.11. 19:03 Aja  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
21.11. 19:55 Vcelicka  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
21.11. 20:02 trodas  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
22.11. 01:56 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
22.11. 02:37 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
22.11. 08:57 Vcelicka  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
22.11. 16:17 Peter Veliky  to individum, které opět zastává funkci prezidenta
24.11. 15:57 Karel z Čech  RE: to individum, které opět zastává funkci prezidenta
23.11. 05:19 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
23.11. 20:19 Tom  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
23.11. 23:17 Jiří Táborský  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 03:03 Sidonius  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 03:57 Tom  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 04:21 Jiří Táborský  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 07:04 Sidonius  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 14:35 Jiří Táborský  RE: Jak se dělá Včelička?
24.11. 15:35 Karel z Čech  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
24.11. 03:09 Robert Nohejl  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
24.11. 06:21  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
24.11. 06:43 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 09:43 Lev  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 14:30 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 17:28 Lojza  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 19:13 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
29.11. 19:01 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
29.11. 19:04 Jiří Táborský  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
25.11. 00:39 Sidonius  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 19:44 Tom  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
24.11. 21:44 Aja  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
24.11. 23:11 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 22:06 Lev  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bush
24.11. 22:30 Lev  Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
24.11. 23:13 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.
24.11. 23:17 Lev  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe
25.11. 01:32 Tom  RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 861,34 Kč
1 unce stříbra
543,32 Kč
Bitcoin
828 556,31 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 677