Diskuze k článku

Pro strach židovský

Příspěvků 165

12.6.2004 3:09

Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Chytro sa idem zadlzit, kupim domace kino, zajdem na super dovolenku, najdem si milenku... a ked padnem na hubu, viem kde hladat vinnika - urcite to bola niekoho "lichva", ale nie moja [smích]

29699

13.6.2004 12:29

RE: Pro strach židovský

Rastislav Paluš r (tečka) palus (zavináč) centrum (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29699

Mozem mat na Vas jednu otazocku? Cim sa zivite? Pomohlo by mi to povhopit Vase prispevky. Dakujem

29733

13.6.2004 22:08

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 29733

Odpoviem Vam a dodam este nieco k clanku.

Som podnikatel, zatial len "drobny", ale celkom sa mi dari. Podnikam v oblasti IT a existujem aj napriek konkurencii z Ciny a Indie [smích]. Zacinal som s nulovym financnym kapitalom (a ani som si nic nepozical), mal som iba svoj rozum a ochotu sa slusne bavit s ludmi (zakaznikmi). Nepotreboval som sa znizovat k ziadnym podvodom, ani k nicomu nelegalnemu, ani k podrazom, jednoducho k nicomu, z coho su podnikatelia s oblubou obvinovani. Okrem toho nemam problem s pracou nad ramec "od 9 do 5" - pokial je zaplatena.

A teraz este k clanku:
Som rad, ze ho sem pan Stwora dal. Vzdy je poucne si precitat nieco z minulosti. Clovek sa dozvie ako vtedy ludia mysleli (a zda sa ze myslia dodnes), kto tvoril intelektualnu elitu, ake boli realie atd. priamo "zo zdroja" bez deformacii, ktore zvyknu vytvorit historici.
Text Jan Nerudu je zaujimavy. Myslim, ze celkom dobre formuluje myslenie vacsinovej spolocnosti. Zakladom tohto myslenia je idea, ze ludia su len nevinne obete vonkajsich vplyvov. Vo svojej dobromyselnosti a naivite (implicitne ospravedlnenej!) vlastne len doplacaju na zlo zvonku - tentokrat Zidov. Na druhej strane uznavam, ze Neruda ponuka iste prijatelne riesenie v zmysle "spolcujte sa a konajte" dodam: nikto Vam nebrani, osud mate vo vlastnych rukach! Samozrejme, to konanie je myslene pozitivne ("robte to aj vy"[mrknutí jedním okem] a nie negativne ("likvidujte"[mrknutí jedním okem].
Napriek tomu Nerudovi unikla zakladna pointa celej situacie - a tou je osobna individualna zodpovednost. Teda, ked si niekto pozicia peniaze a potom je "otrokom", tak len on sam si je na vine, pretoze to bolo jeho vlastne rozhodnutie, ktore ho doviedlo do tejto situacie. Obvinit v tomto pripade zidovsku "lichvu" je rovnake ako obvinovat MacDonald z niekoho obezity.
Takisto Nerudova referencia k revolucnemu roku 1848 "Žid na tu dobu byl již připraven, náš lid teprv se začal rozhlížet po světě." - nie je nic ine ako jalovy plac. Tu je najkrajsie vidiet: 'nas dobromyselny holubici narod vs. na vsetko pripraveni Zidia bez zabran'. Este, ze je odstavec ukonceny vyssie spomenutou vyzvou k cinu. Lud bud posluchne, alebo nie. Ak neposluchne vyzvy, ostanu len oci pre plac. Komu niet rady...

Hodnotenia umeleckych a vedeckych schopnosti Zidov su zaujimave, ale subjektivne (aj ked inac to asi ani nejde).

Zaujimava cast je o bankovych operaciach so statom (14). Z dvoch dovodov:
1) Opat je to postavene akoby to cele robili Zidia bez ucasti (a teda spoluzodpovednosti) druhej strany. Akoby Zidia vlastnili nejaky magicky prut, vdaka ktoremu svet bezi podla ich pravidiel a vsetci za len nezucastnene prizeraju.
2) Podobne a dalsie machinacie sa odohravaju dodnes. Deje sa to bez toho aby ludia protestovali, cim preberaju spoluzodpovednost za dany stav. Ide napr. o monetarnu inflaciu - pumpovanie penazi do systemu cez banky, alebo o "poziciavanie" bankoveho zlata, ktore je nasledne s vedomim bank nenavratne predane, atd.

29745

14.6.2004 20:33

RE: Pro strach židovský

eichman adolf 66.?.?.?

Reakce na 29745

Asi slovensky zid a co predavate pan velebny? Asi odpustky ,ne?

29783

15.6.2004 7:31

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29783

>Asi slovensky zid a co predavate pan velebny? Asi odpustky
>,ne?

Co Ty uboziak? Zavidis? Zid nie som. Ak je podla Teba kazdy poctivy podnikatel s cistou myslou Zid, tak potom mas o nich vysoku mienku. Ale skor sa priklanam k tomu, ze si len hlupy.

Mimochodom, ak nerozumies skratke IT, tak radsej nereaguj.

29796

15.10.2011 19:39

RE: Pro strach židovský

Ulmiana Rehak ulmiana (zavináč) email (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 29796

tak tohle je nejtypičštější židovká reakce - žid nie som - a spousta urážek k tomu - ty chudáčku, jsi trapný a židovina přímo kape z každého slova cos tady napsal [chechtot] [chechtot] [chechtot]

255233

9.7.2004 23:33

RE: Pro strach židovský

Shiksa 63.?.?.?

Reakce na 29745

Je nezvykle v teto zumpe narazit na inteligentni prispevky, ale ten Vas k nim patri. Bravo.

30651

12.6.2004 3:14

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdysi,kdosi ,napsal ,ze v zemich ,kde se nevyskytuje ani jedne ,co by se zval zidem,tak,tam neexistuje antisemitismus.Ten ,tak zvany antisemitismus ,zidama-chazarama pestovany je vlastne zbran na odstraneni pozornosti od anti-krestanstvi,provadene ,tak zvanymi zidy.

Anti-Semitism is nothing but the antagonistic attitude produced in the non-Jew by the Jewish group. The Jewish group has thrived on oppression and on the antagonism it has forever met in the world.’ Albert Einstein, Collier's Magazine, November 26, 1938

RABBI : NO GUILT FOR KILLING `UNBELIEVERS'

"It is permissible for the Israel Defense Forces to attack in the course
of warfare a civilian population that is ostensibly innocent of
wrongdoing. The law of the Torah is to have mercy upon and save our
civilians and our soldiers, and this is the true morality of the Torah
of Israel, and one should not feel guilt out of the morality of
unbelievers."

-- Rabbi Dov Lior, Chairman of the Council of Rabbis of Judea, Samaria
and Gaza, issued May 18 as a formal ruling of Jewish rabbinic law.
Quoted in "Settler Rabbi: Killing Civilians Permitted," Forward (New
York), May 28, 2004, p. 5.

29700

12.6.2004 3:37

Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Dnes by za neco takoveho "antisemitickeho" Jana Nerudu bud ukamenovali, nebo zavreli az by zcernal. Kam se hrabe p. Zitko, ci p. Bakalar.

Snad je cenne se podivat zpet, do minulosti. Na zpusob, jakym se nasi predci, ci clenove ceskeho naroda, pohlizeli na zidy sve doby. A potom se zeptat sama sebe otazku: proc tomu tak bylo ??

Zde uvadim dalsi priklad, tentokrate zr "Svetozoru", z roku 1871. Napsano Frantiskem Rohrem.
----------------------------------------------------
(prvni cast)

Život židů v Polště. Napsal Fr. Rohr SVÉTOZOR 1871

V celé Evropě pronáslédovaní nalézali v Polsce nejlaskavější přítulek, jak zákonodárství poLště o tom důkaz podává, tak „že přédnósť jim vyhražena před ostatními občany „. Uvésti. dostačí privilej Bóleslavá knížete Kališského z roku 1264., kterýžto „praywiléj žydowski Boleslawa ksiecia Kaliskiego" (Privilegie židů) uveden ve „Volumina legum" ve sbírce Laského, jehož rozličná vydání "sestavil J. W. Bandtkie ve svém „Jas Polonicum".

Židé ňebyli podrobeni obyčejným soudům, nýbrž výhradnímu dozorství a sondu krále aneb jeho vě-vody: svědectví křestana samého proti židu prohlášeno za nedostatečné; povoleno židům bráti: dle libosti úrokův, i úroky z úrokův a křesťanům přikázáno, pod pokutou peněžitou, pomoci židům, pak-li jim násilí kdo učiniti chtěl, a únos; dítěte zidovského byl co krádež trestán. (Volumina legum I. 312.)

Nesmírná hltavost a škodlivá úlisná podnikavost židův vynutily odpor ostatního. obyvatelstva, skráceného v právech a r. 1496. ustanoveno, že židé nemohou míti větších privilejí nežli křesťané. (V. L. I. 254.). V roce 1538. zabráněn jim přístup k důstojnostem' (Y. L. I. 524), pak výsady, dané jim od kazimíra Velkého, - pokud se protivily právu božskému neb zemskému, zrušeny. Škodlivý vlyv židův, zhoubné působení jich nutilo k dalším obmezením jich, tak že jim zakázáno, najímati mýta, cla, veřejné dávky, a staroství. (.V. L. II., 691, 771, V. 820, VII-.207.)
Nenávist prati židům vzbuzeni jimi samými jich vinou shledává se v obmezeních potomních. Židům bylo rozkázáno, nositi šaty rozeznávající je od křestaňů (V. L. I. 525), a obchod s koňmi byl jim pod ztrátoujich a pod trestem šibenice zapovězen {V L ':II: 607 a zároveň trestem šibenice stíháno :kupování kradených věcí, v případu 'tom, -pakli židé prodavače jmenovati nemohli. (Q. L. 525.)
Židé, kteří žili ve městech a vsích šlechtických, vyloučeni byli z právomocnosti královské, a podro. beni obyčejné právomocnosti šlechty. (V. L. I: 550.) Židům bylo zakázáno' křesťanské služebnictvo . miti, pod trestem 100 hřiven pro žida, a pod tre:stem vězení 6 neděl pro sloužícího, a vyjimečně toliko Vozkův, sládkův a skotákův v službu vžíti mohli. (V:' L°., V: 77[smích] ; _

29703

21.6.2004 18:28

RE: Pro strach židovský

fer 80.?.?.?

Reakce na 29703

Mám knihu o Bedřichu Smetanovi od Zde'nka Mahlera vyd. před sametem.. Tam je faksimile z jeho kalendáře 19. staletí a je tam popis židoviny (lichva) na Hané. V nedávném vydání již tento dokument není...

30035

22.6.2004 23:10

RE: Pro strach židovský

P.Peshmerga, Mgr Paed 69.?.?.?

Reakce na 30035

Ta zmínka o židovské lichvě byla vynechána, protože po "sametové revoluci" se změnili lidé rozhodující o tom, co je publikovatelné a co ne. Předsametový komunistický režim byl silně ne-li protižidovský, alespoň silně protisionistický. Sice ne v té podobě let padesátých, kdy můj bratr na základní škole podepisoval žádosti o nejpřísnější potrestání zrádců (trockistů, titoistů...atd.) židovského původu (Rudolf Slánský a jeho zločinná banda), ale nicméně naše historicky dobré vztahy se státem Izrael (díky Janu Masarykovi) byly po řadu let na bodu mrazu. V letech devadesátých se to změnilo a teď máme i prezidenta židovského původu, pokud mohu věřit všem těm informacím o jeho skutečném původu.

30071

24.6.2004 0:44

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 30071

P.Peshmerga
Protoze zustavam v anonymite,budu slusny.Bude lepsi se zeptat Z.Mahlera,jestli bolsevikum musel lizat paty,anebo po 89tym na nej dohlizel nejaky chazar-zionista.Tot k vynechavce "zidovske lichvy".Nechapu ale,proc michate hrusky s jablky.Vasi oponenti Vam uz mnohokrat naznacili,ze proti zidum v podstate nic nemaji,pokud jsou poslusni bozim prikazanim.Ten,kdo se vozi po jejich zadech nikdy neprizna barvu.Chudaci zidi.2/Dobre vztahy se statem Israel? Co to ma znamenat? Vzdyt mnoho cechu,jeste v letech 70tych,kdyz se divali na mapu,videli tucne napsano PALESTINA.Ale asi vam to moc nerika,a kdyz ano,tak asi tolik jako me,kdyz jsem chodil na zakladku a nekdo se mi snazil neco rikat o Israeli a posilani ceskych zbrani k vrazdeni lidi.Nikdy nepochopite : Kdo po tobe kamenem........Kdyz teda nemci a rusi vrazdili nas zidy,tak my budeme vrazdit,ve jmenu zachovani statu,vse co je pobliz a hybe se to.Jak kraliky.Samozrejme s neskutecnou pomoci chazaru nalezlych do US.To,ze ostatni arabi,svym zpusobem obetovali palestince,je ta posledni tecka.Dal uz ve valce se sionisty nepujdou,Totiz,oni si neumeji predstavit,jak by se chazari smali az by se za pupky popadali,kdyby se palestinci uplne rozplynuli a to jako obcane Jordanu,Egypta atd.Takze zase na oplatku chudaci palestinci.Ale tak uz to chodi.3/Ten president zidovskeho puvodu,to ma byt kdo?Klaus?Prece po otci se to nepocita,a i kdyby,vzdyt to je uplne jedno,jestli je to clen jakekoliv mensiny,hlavne aby jeho srdce bilo pro tuto krasnou zemi,a aby nesilhal smerem k okupovane Palestine,pro upresneni stat Israel.Jsem zvedav,ktery arabsky pravnik se postavi chazarskym a bude je zalovat,treba i pred bohem,za genocidu pachanou na palestincich.Radej uz dost,abych to neprehnal.Ale posledni poznamku si neodpustim.Myslim,jak teda jsem vycitil z vasich prispevku,ze by jste mel byt predevsim cech a pak se zabyvat tim,jakeho jste puvodu.Pokud jste cech puvodu zidovskeho,bojujici za sva prava,budu vam po boku,i kdyz po genove strance s vami nemam nic spolecneho.Ale pokud jste cech,chazar-zionista,lituji.Ti ublizili me i mym detem tak moc,ze neodpustim.

30093

25.6.2004 0:28

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Reakce na 30071

A zde je zaznam zpravy z konce procesu se Slanskym, s dalsimi 7 zidy, a 3 nezidy :
( http://www.coldwar.cz/kold26.htm , Prazsky Web pro Studenou Valku, str. 54 )

"Vcelku proběhly návštěvy bez rušivých jevů, rodinní příslušníci byli na Pankrác dováženi služebními vozidly, před návštěvou byl každý z nich vyzván, aby hovořil pouze o rodinných věcech a aby si odložil kabát a případně kabelku. Všichni odsouzenci upozornili návštěvníky na to, že ještě píšou poslední dopisy, takže jim ještě některé věci vysvětlí v dopisech. Všem návštěvám byl přítomen npor. Josef Lédl, poslední návštěvu měl Slánský ve 22.00 hodin.
Tolik uvádí zpráva k návštěvám. Večer před popravou dostali odsouzení možnost napsat poslední dopisy příbuzným, případně jiným osobám. Této možnosti využili všichni, kromě Slánského. Tyto poslední dopisy jsou přiloženy. Dopisy byly s. Bacílkem zaslány s. Gottwaldovi až dne 13. 12. 1951, tedy po 10 dnech.
V uvedené již zprávě J. Lédla se při líčení výkonu trestu smrti říká:
Při výkonu trestu pronesl ŠLING: "Pane předsedo, přeji komunistické straně, československému lidu a presidentu republiky plný zdar. Nikdy jsem nebyl špiónem." ŠVÁB pronesl: "Ať žije Sovětský svaz, ať žije KSČ. " SLÁNSKÝ pronesl: "Mám to, co jsem si zasloužil." Jinak ostatní odsouzení nepronesli ani slovo a celkově provedení výkonu trestu prošlo bez zvláštních příhod nebo závad.
V závěru zprávy se hovoří o tom, že rakve s těly odsouzených byly spáleny, popel nasypán do papírového pytle a ve večerních hodinách odvezen a rozházen v okolí Prahy do větru.
---------------------------------------------------------
Proc "poprava" a "pohreb" byly provedeny zpusobem jak sepsal J. Ledl ? Ve 3 hodiny noci ? Za zavrenymi dvermi? Aby, krome J. Ledla, to nikdo nevidel ??

Po vykonani rozsudku behem Norimberskeho procesu fotografie obesenych tel Narodnich Socialistu kolovaly po celem svete. Podobne tak i fotografie davem zlyncovaneho Benita Mussoliniho.
Kde je ale nejaka lekarska zparava o smrti 11 povesenych? Kde jsou nejake fotografie obesenych komunistickych lumpu a vrahu?
Prece takovemu teroristickemu systemu jakym komunisticky rezim predevsim na zacatku 50. let byl, by k intimidaci obyvatelstva, k intimidaci dalsich pripadnych "zradcu, zidu (kdyz ti byli vyhlaseni za "kontrarevolucni elementy"[mrknutí jedním okem], "sionistu", takovy jasny DUKAZ trestu (poprava na verejnosti, fotografie, vystaveni mrvol), jako intimidace a zastraseni lidu - VYBORNE POSLOUZIL !
Proc byla "poprava" tajna ?
Co znamenaji slova "CELKOVE", ci "BEZ ZVLASTNICH PRIHOD NEBO ZAVAD" v Ledlove zprave?
Kdyz nekdo rekne "celkove", to naznacuje ze to nebylo uplne 100%. Co se teda nezavazneho pri tech "popravach" vyskytlo? A k jakym normalnim prihodam ci zavadam, ktere nejsou nicim zvlastnim, pri poprave doslo ?
I normalnimu ctenari musi dojit, ze zprava J. Ledla NENI PRAVDIVA !

Co se vubec mezi 22.00 hodinou 2. prosince a 3. prosince casne rano (poprava mela byt za zavrenymi dvermi o 3-ti hodine rani) v Pankracke veznici stalo ?

30120

25.6.2004 0:31

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Reakce na 30071

ospravedlnujem sa povodnemu autorovi prispevku (mam dojem, ze sa zucastnuje na Zvedavcovi diskusii), ale nemohol som odolat a metodou copy&paste som to tu smikol.
takze sorry![zahanbení]

30121

25.6.2004 0:37

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Reakce na 30071

pokracovanie

Stalo se snad to, ze -
a) Nikdo z tech 11 nbyl popraven. V tajnosti v noci byli vsichni odvezeni, mozna odleteli do Moskvy. Ci do Izraele (zionisticti zide byli svemu soukmenovci Slanskemu a dalsim zavazani, co pro ne udelal. Podle Talmudu je trestne kdyz zid by zabil zida). Ci nekam jinam. V novych pusobistich pak ziskali novou identitu, pripadne nove ukoly.
b) 3 nezide (Svab, Frank, Clementis) byli popraveni, ale s 8 zidy bylo nalezeno jako uvedeno v a)
c) Namisto odsouzenych byli popraveni jini politicti vezni (o ty, v te dobe, nebyla nouze. Napr. krestansti duchovni, to by se zidum, v jejich mste, naramne hodilo), a vsech 11, ci alespon 8, potkal osud uvedeny v a)
d) Kdyz nic co je uvedeno v a), b), c) se nestalo, co se tedy SKUTECNE stalo ?

Rada okolnosti totiz nasvedcuje tomu, ze udalosti ze 3. prosince 1952 na Pankraci neprobehly tak, jak komuniste svetu oficielne oznamili.
Proc tela "popravenych" byla "tajne spalena a popel v noci za Prahou rozfoukan vetrem", kdyz napr. Milada Horakova byla pohrbena, a ma svuj hrob?
Kteri dalsi budouci "nepratele rezimu" byli kdy v tajnosti popraveni, spaleni a rozfoukani vetrem jako propaganda tvrdi o osudu techto 11 bolsevickych hrdlorezu ?
Ostatne, mel/ma Svet verit komunistum, verit tomu co 3. prosince 1952 rano jejich propaganda oznamila ?? Bez jakehokoli dukazu ??
Soveti take tvrdili Svetu o 4 milionech zplynenych veznu v Oswietimi, tvrdili ze "vsechny nemecke dukazy o poctu veznu byly Nemci zniceny" - nakonec se to vse prokazalo jako lez (po 1989 Gorbacev predal precizni nemecke zaznamy o umrti v Oswietimi, cca 70 tisic zemrelo, vsemi druhy smrti). A Svet, po 45 let veril Sovetum !!
Samozrejme, normalni clovek by se v te dobe neodvazil Gottwalda a jine komunisty podezirat z nejakeho humbugu. To by z takoveho samotneho jedince udelalo "kontrarevolucni zivel" a dostal by kdyz ne sibenici, tak alespon leta na uranovych dolech ..

V nedavnosti cely svet mohl sledovat nafilmovanou "popravu" americkeho zida Berga, dnes prokazany PODVOD.

Byl podobny podvod nafingovan 3. prosince 1952 se zidy-komunisty z cs. vlady ?
Nacasovani bylo perfektni, a ucel svetil prostredky.
Masy v gojimskem svete zacaly verit tomu, co vedouci zide si prali:
Ze komunismus byl zameren proti zidum, komunismus byl proti pravu Izraele na existenci, komunismus byl ve sve podstate anti-zionisticky.
A "Studena Valka" zacinala nabirat na obratkach ..
(Pzn.: I takove atmosfere, az do padu komunismu, pouze kdo mohl legalne, v statisicich emigrovat do Izraele, do USA, vseobecne na Zapad - byli pouze zide ..)

30122

6.12.2008 21:48

RE: Pro strach židovský

Mgr. Gablech emerygable (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Reakce na 30035

.>Mám knihu o Bedřichu Smetanovi od Zde'nka Mahlera vyd. před
>sametem.. Tam je faksimile z jeho kalendáře 19. staletí a je
>tam popis židoviny (lichva) na Hané. V nedávném vydání již
>tento dokument není...
Jistě že není; pan soudruh doktor Mahler byl dříve jako zuřivý a oddaný bolševik pochopitelně také antisemitou, kldyž ho vyrazili z partaje, musel mlčet, a dnes by jistě rád, aby se mu obojí zapomnělo. Co dříve zdůrazňoval, třeba i nenápadně, nyní stejně nenápadně zatluče.

177684

12.6.2004 3:39

Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

(2 cast, "Život židů v Polště", Fr. Rohr SVÉTOZOR 1871)


Shlédáňó; že židé práva svého zneužívají, tu tutíž ustanoveno, že židé'' jen 20 ze sta úroků bráti smějí jinakže, smlouva neplatná jest: r (V. L. V. -77.) Konečně jen podotýkáme, že přílišným vášním židův ,škodlivým 'obyvatelstvu ostatnímu meze klásti se hleděly tim, že ti, kteří rolnictvím se živiti uvolili, osvobozeni byli, od platu z hlavy; a. od jiných po plátkův 'na šest ;let. (V. F OIII. 147.)

Slovanská dobročinnost. a líbezná srdečnost přijala židy prnásledované, `avšak brzo tuzemcům ujímali práva, -.zkracovali .je, potulovali ,úlisnou snahou svou, tak že sobě vydobyli výsady, že avěděctví křesťaná: tuzemce proti cizozemci' přijatému z milosti, vyhnanému z jeho rodné země psanci - neplatné bylo, ano, přinutili úlisní židé své dobrodince že zákon ná obranu svou omezili: Zkušenosti Of, že Poláci klesli hmotně a mravně velkou vinou židův ;přijatých z milosti; že posud venkovské obyvatelstvo v Polště, ani valná část obyvatelstva městského trpí, úpí pod vplyvem židův znemravňujicím, že" posud nevyvázla valná 'část. z pout schytrale ukovaných, 'posud kořálna židovská v Pólště vládne neobmezěně nad valnou částí občanů, a šlechta hleděvši z poddaných svých vyzískati užitku mnoho, naklonila, se vadám židův, klesla sama, uvrhla se v propast bídy, nemravnosti, odtrhla od sebe národ nešlechtický - a z úkazův, z objevů těch vzchází úpadek Polsky.

Znemravnělá šlechta nehleděla vzdělávati národ a nevzdělaný lid nepodporoval šlechtu nená viděnou, tudíž nutný byl rozklad, z něhož těžili jen židé.

29705

12.6.2004 4:37

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

MASTERMIND OF 9/11! Rabbi Dov Zakheim: Under-sec of Defense
Fri Jun 11, 2004 02:45
69.43.13.1

I believe that Mr. St. John has just identified the Mastermind of the operation of Sept. 11th! READ THIS ARTICLE AGAIN! [http://disc.server.com/discussion.cgi?id=149495;article=57214;show_parent=1]

"In the context of 9/11 it also needs to be pointed out that Rabbi Dov Zakheim was Chief Executive Officer of System Planning Corporation's International Division until President George W. Bush appointed him Undersecretary of Defense and Comptroller of the Pentagon. Not long before Rabbi Zakheim rose to power over the Pentagon's labyrinthine, bottomless accounts, he co-authored an article entitled "Rebuilding America's Defenses: Strategy, Forces and Resources for a New Century" which was published by The Project for a New American Century in September 2000, exactly a year before 9/11; in this article, on page 51, it is stated that "the process of transformation, even if it brings revolutionary change, is likely to be a long one, absent some catastrophic and catalyzing event - like a new Pearl Harbor"! Voila! 9/11!"

Anyone else done any research on this stealthy, never-mentioned "undersecretary of defense" (authority) and controller of the Pentagon (funding/power)? TIME TO PUT THIS NAME AT THE FORE OF CHIEF SUSPECTS---and, without apology, here is a obviously Jewish/Zionist (Rothchild agent) man of authority, with the remote-control expertise (CEO of System Planning Corporation--aircraft remote control tech!), with authority just under Rumsfeld, the PNAC policy WRITER (talk about central figure!), and the power of shifting funds within the Pentagon itself! This suspect shows Motive, Means, and Opportunity...all in ONE MAN! I believe he could very well be THE MASTERMIND OF 9/11! (Amazing how he is never mentioned in press either).
POST ANYTHING ON THIS MAN!! Time to indict, not an Arab, but a Jew!

29706

12.6.2004 15:10

Pro strach židovský

Janosik 212.?.?.?

Dobre je mit pro strach "udelano"
[smích]
http://www.geocities.com/meetetnow/cz.htm

29712

12.6.2004 23:41

Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

KLASA, Neruda byl cesky Henry Ford SR.

29718

13.6.2004 0:50

Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Hloupost. Kdyby Židé byli tak nebezpeční jak se již tisíce let tvrdí, tak by naši předci buď byli úplně pitomí, že by si s nimi již v dávých dobách neporadili nebo by byli úplně debilní, že by se od nich tisíce let nechali tahat za nos, jako dobytek v otroctví. Pokud jsou ovšem nežidovští předkové většiny národů nežidovských tak pitomí nebo tak debilní již po nespočetně generací a Židé těmto pitomcům nebo debilům tak "nebezpeční", pak jsem tedy dobrovolně Židem a říkám - co jiného s hlupáky nebo s debily než je spolu s Židy sdírat z kůže až do živého a nebrat ohledy ani na pravo ani na levo. [velký smích] [velký smích] [velký smích] Pochopili jste? [velký smích] [velký smích] [velký smích] Těším se na naštvané reakce [chechtot] [chechtot] [chechtot]

29721

13.6.2004 17:42

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29721

ale ved uz tolkokrat a nielen nasi predci sa snazili ich zbavit, najdalej to dotiahol hitler (hoci o tych milionoch sa mozme hadat), nehovoriac o tom, ze to ci budu parazitovat, rozhoduju len niekolki a ti sa daju bez problemov podplatit...ved preco ihned po komunistickej revolucii bol antisemitizmus trestany smrtou?

29735

13.6.2004 19:11

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 29735

V tom případě je velmi zvláštní, že přes mnoho pokusů zgenocidovat židovský národ a to jak pogromy nebo holocaustem Židé jako národ a víra žijí na Zemi vesele dále a stále jsou trnem v oku následníkům předešlých protižidovských generací. V čem je potom zakopaný pes? Antisemitismus je blábol pitomců a debilů - a to zcela jistě je, protože jinak by už antisemitismus nebyl, protože by nebyli Židé. Kdyby Židé byli tak mocní, že by mohli zotročit celé generace ostatních ras a národů, pak bych se divil, proč by pro svůj relativně malý počet Židů cca do 30 milionů na světě udržovali 6 miliardovou armádů otroků, přestože by jim bohatě stačilo cca 0.5 miliarda otroků pro naprosto bezstarostný život otrokářů vřetně toho, že by jim při jejich "židovské chytrosti" bylo zcela jasné, že mají surovinové zdroje planety Země na několikanásobně delší dobu než v současném stavu, a tak by se zcela jistě dočkali příchodu svého mesiáše v daleko větším pohodlí a v relativně menším nebezpečí než dnes [smích] [chechtot] [velký smích] . Soudím, že kdyby Židé měli jen 20 procent těch vlastností a schopností, které jim přisuzují antisemité, pak by v žádném případě nenastala populační exploze 18 až 20 století, ba právě naopak by chladnokrevní finančníci, počtáři a vydřiduchové židovské národnosti udržovali lidskou populaci skutečně jen tak, aby zajistili svou superprioritu pro budoucí přežití jejich národnosti a rasy s pomocí otrocké práce nežidů. Jestli mají pravdu kovaní antisemité pak budou muset Židé vybít nejméně pět a půl miliardy lidí - nebo to "nějak" zařídit [velký smích] a jestli pravdu nemají, pak patří antisemité do psychiatrické léčebny. [cool] Položme si otázku na tělo, přátelé, kdo z vás zná osobně jakéhokoli bohatého nebo nebezpečného Žida / a nemyslím úplně superbohatého a teroristu/ jinak než z doslechu, novin, televize apodobně? Pochybuji, že kterýkoli z Vás měl nebo má tu možnost, protože kdyby takového člověka znal, pak by rozhodně asi o něm nemluvil jen jako o Židovi, ale také jako o bohatém člověku a kde kdo by o něm zároveň psal články na téma proč nemám rád bohaté [chechtot] nebo proč nemám rád Židy [velký smích], ale jaksi mi tu chybí články proč nemám rád teroristy nebo proč je lidstvo tak pitomé, že si vymýšlí bajky o pohádkových strašidlech židovské národnosti, což je srovnatelné s woodoo praktikami jiných ras a národností nebo dokonce co se blbosti týká přirovnatelné k Starým pověstem českým Aloise Jiráska, což jsou bajky pro "dospělé" nacionalisty, ve kterých vystupuje létající kůň Šemík, zápasník s prasaty Bivoj, paranoická schizofrenička kněžna /princezna/ Libuše a to prosím pěkně má být zobrazení udatných předků českých. Na co pak mají být třebas čeští nacionalistí hrdí? Nevím, ale vím, že hrdí být nemusí, stačí jim když jsou na někoho naštvaní, třeba na Němce /permanenetně/, na Rakušáky /vzpomeňte obrození a rok 1918/ nebo na Rusy /1968/, na kohokoli včetně Židů. Vždyť čeští a jiní nacionalisté házejí do jednoho pytle Němce a Židy. Prostě stačí jim k existenci jen nepřítel a to jakýkoli.

29738

13.6.2004 20:05

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29738

ja som bol prevcera s jednym na party v USA, jeho meno bolo Rusakov, ihned na zaciatku zdoraznil, ze je zid, po jednej sliovici bol na mol [oči v sloup] bol velmi zhovorcivy a robil som mu radost, ked som povedal jeho meno tak ako ma byt povedane, bol do pohody...to vsak nemozem povedat o tych vplyvnych zidoch, ktorych dennodenne vidim v TV, citam clanky v NYT, to su cirociste klamstva servirovane ignorantskym a neinformovanym americanom, neviete si to predstavit, ked som im aj poodhalil ine nahlady na izraelsko palestinky konflikt, II. svetovu vojnu, demokraciu atd...zo zaciatku sa strachvali o tom rozpravat (pred rokom), teraz ked uz sa zvolebnieva a sucana garnitura ma velke problemy, sa uz zacina otvorene sem tam diskutovat, aj v TV narazite na "extremne" nazory...tie tu boli aj predtym, ale len na internete, teraz sa uz daju vyuzit na zmenu rezimu, ako zidia prezivaju? tak ze su zidia aj miesanci, ved zid je aj ten co ma len zidovsku staru mamu...a nezabudnite na to, ze u belochov je snad najviac zradcov, daju sa najlahsie opit rozkom, naviac citia vinnu a krestanstvo ich v tom len utvrdzuje...suhlasim s tym, ze antisemitizmus je blbost, ale nesuhlasim s tym, ze by mal byt trestny, skuste par rokov zit v USA a pochopite, kto tu vladne, na koho zretel sa prihliada, kto ma peniaze, kym su politici sponzorovany, samozrejme je to volba americanov (ja tu nezostanem ani za milion), ak ste si vsak nevsimli zidia urcuju, kto je nepriatel ameriky, demokracie, spomente na vyhadzovanie arabov z vysokych skol atd...preco si nemozme my vymedzit priatelov resp. nepriatelov? som proti zidovskej takisto moslimskej kulture, ale to neznamena, ze ich zacnem zabijat v ich vlastnej krajine...neprajem Vam aby ste bol v zivote oznaceny za antisemitu, len kvoli tomu, ze nesuhlasite s politikou izraela, alebo Vam vadi kultura zidov

29742

13.6.2004 22:25

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 29742

Vcelku s Vámi souhlasím, ale skutečně jsem si neráčil všimnout toho, že by Židé určovali, kdo je přítel či nepřítel Ameriky. Pokud však vycházíte z toho, že lidé věří tomu co jim naservírují média, pak tomuto dávám zapravdu. Ale to není vina Židů, nýbrž osobní vina těch kdož věří čemukoli co vídí v TV, či čtou v novinách nebo se učí ve školách nebo od svých rodičů.
Napadla mne taková otázečka. Mnoho lidí různých ras a národů vidí v Židech velkého nepřítele, takřka se dá říci, že se někteří lidé v nepochopitelné jednotě schodují na definování společného nepřítele. Ale kdo je protikladem společnému nepříteli? Proč se v podobné vzácné shodě neshodují lidé rozličných ras a národů na největším společném takřka univerzálním příteli? Mám silný pocit, že je to proto, že žádný takový společný uzniverzální přítel prostě a jednoduše neexistuje. To mne nutí k výroku, že tedy neexistuje ani skutečný univerzální nepřítel, tedy, že antisemetismus je blbábolem nad bláboly neboť neumí pojmenovat protiklad, tj. shodnout se na společném příteli. Za sebe prohlašuji, že židovskou kulturu vpodstatě neznám, protože mne nezajímá. To málo co jsem viděl v TV jsem přepnul, protože mne poskakování v krojích jakékoli národnosti naplňuje pohoršením, z literatury si pamatuji, že ač náruživý čtenář, tak jsem Kafkův Zámek sice přelouskal, ale řekl bych, že autor byl psychicky nemocný jedinec, jehož význam se přeceňuje a ze všeho nejvíce se směji "kloboukům", kteří se o víkendu po Vídní šourají ze synagog a působí stejně trapně, jako křesťanské procesí v neděli z kostela či dnes na "boží tělo" či co s muzikou. Za stejně perverzní a nehodné pro mne považuji vzývání jakýchkoli bytostí ze světa pohádek a báchorek, ale když to někomu dělá dobře, tak proč ne. Jenom když s tím neobtěžuje mne osobně, jako například křesťané zvoněním na zvony, muslimové hulákáním z mešit, budhisté s řechtacími modlitebními mlýnky, homosexuálové s love parade, ožralci na ulicích a co je nejhorší, tak jsou plakáty a inzerce v TV politických stran před volbama. Politika je asi ta největší úchylka, ze které je mi tuplem zle a musím říct, že antisemitismus a nacionalismus či jiný takzvaný tradicionalismus nebo dokonce i modernismus považuji za součást politiky a že má jednoznačně politický charakter a obsah.

29746

14.6.2004 0:42

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29746

skoro veskrze (krasne ceske slovo) s vami suhlasim hlavne s tym univerzalnym nepriatelom, jedine co by som trocha namietol, je ze predtym nez som nenavstivil USA, bol som nieco ako kozmopolita, univerzalista, bezboznik atd...stale v dusi ostavam, ale ak mam prejavit trocha sebeckosti ci odpovednosti voci vlastnym detskym potomkom (este ziadne nemam [chechtot] ), tak nechcem aby vyrastali v multikulti spolocnosti, viem, ze je tu hrozba akejsi formy totality ci obmedzenia slobody v "rasovo cistej spolocnosti" (vnucovanie krestanstva od malicka v kostoloch atd.), ale na to je tu cestovanie a poznavanie inych kultur ci nabozenstiev v ich povodnom zazemi...viem, je to trochu despoticke, ale chcem podporovat slovansku kulturu (aj cesku, pozeram napr. len ceske filmy, nikomu ich vsak v amerike nenutim pozerat, cakam az prejavia zaujem, slovenske za vela nestoja resp. je ich ako safranu), citim ze slovania su daleko uprimnejsi (casto pocuvam pripomienky od amikov, napr. "hovoril som ti, ze oni hovoria vzdy co si myslia", niekedy su kvoli tomu problemy, ale ja nemienim zostat v amerike, takze sa priposobovat nebudem az do takeho stadia, ze sa budem usmievat a klamat do oci priatelom), citim, ze ostatni svet by si mal skorej priklad od slovanov (nikomu som to este nepovedal), proste po roku v amerike sa zo mna stal nacionalista nie vsak v politickom chapani slova zmyslu, stale neviem koho volit ked sa vratim...narodne orientovane strany sa zvacsa prilis nevenuju stranke ekonomickej, pravnej atd...zaver? je mi luto, ze sa slovania jednostaj ponizuju voci "zapadnej" kulture, preberaju len to najhorsie v kulturnej oblasti (napr. inteligentni americania nepozeraju TV, ale kolko ich je?, tiez vzdelani priselci ako ja tiez ignoruju TV), jedno je vsak iste vsetky tie televizne programy, ktore formuju maldych ludi, su produktom zidov, pozrite kto je executive producer, kto robil scenar, vlastnici spolocnosti...media menia spolocnost o tom niet pochyb, dekadencia bola vzdy pricinou zaniku civilizacii, nedavno mi jeden brazilec hovoril, ze TV vlastnena americanmi zacala robit nejake americke reality show, ludia to nenavideli, protestovali (stalo sa to aj na slovensku), ale show nezrusili, po roku boli ludia zmasirovani...chapem vsak Vas nazor a keby som bol v dialogu s niekym, kto je viac radikalny nez moje nazory, snazil by som sa mu chvilu oponovat aby nezostal zatrpknuty

29747

14.6.2004 1:24

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29747

Velmi dobre, uprimne a citlive podane, pane barbarian.

29749

14.6.2004 3:49

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29749

dakujem, a nedakujem preto aby som sa sa pochvalil, ci utvrdzoval vo vlastnom pre niekoho mozno pokrivenom usudku...(pochlebovani, je myslim ten pravy cesky vyraz)

29753

14.6.2004 1:29

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29747

>TV vlastnena americanmi zacala robit nejake americke reality show, ludia
>to nenavideli, protestovali (stalo sa to aj na slovensku),
>ale show nezrusili, po roku boli ludia zmasirovani...chapem
>vsak Vas nazor a keby som bol v dialogu s niekym, kto je
>viac radikalny nez moje nazory, snazil by som sa mu chvilu
>oponovat aby nezostal zatrpknuty
[chechtot] Vy ste dobry! Takze ludia to nenavideli, ale pozerali sa na to. A nakoniec po tom "nedobrovolnom" pozerani na americky brak boli "zmasirovani" - nejaka magicka sila, silnejsia ako ich vlastna vola ich prinutila podlahnut...
Ako sa to podla vas udialo? Drzal im niekto hlavy? Alebo boli vsetci na drogach?

Zakladny problem vo vasom texte je v tom, ze vidite "ludi", ale ignorujete "jednotlivcov". Takze ked sa skupina jednotlivcov rozhodne protestovat, tak Vy usudite, ze "ludia to nenavidia". A ked protestujuca skupina nedosiahne svoje, lebo okrem nej existuje aj (dostatocne velka) skupina, ktora sa na to rada pozrie, tak vyhlasite, ze "ludia boli zmasirovani"...

Vlastne ste tymto ukazali jeden z prikladov, toho co som spominal v reakcii vyssie - ignoranciu, ci nepochopenie individuality a individualnej zodpovednosti a skryvanie sa za vyhovorky o vonkajsich vplyvoch.

Mimochodom, prave tieto problemy s uvazovanim su dovodom, preco ani demokracia nemoze dlhodobo fungovat.

29750

14.6.2004 3:32

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29750

ale kdeze oni to nepozerali dost dlho, lenze pocas toho roku si somar zvykne na vsetko, kazdy z nas sa tak chova? ci nie? zda sa mi, ze prilis verite v moc ludu...ono sa to robi tak, ze sa im da na tyzden slovo a potom dovidenia...

29751

14.6.2004 4:20

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29751

Nie neverim v moc ludu (aj tak nic take neexistuje). Som zastancom osobnej zodpovednosti kazdeho jednotlivca. Myslim, ze som to celkom jasne vyjadril aj v predchadzajucich reakciach.

29754

14.6.2004 3:45

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29750

takze ste chcel povedat, ze mam aj ja aj vy pravdu, resp. kazdy ma svoju pravdu, zavisi to na tom, ci islo o vacsinu v brazilii alebo nie (resp. kolko jednotlivcov bolo proti, kolko za, problem je ten, ze mlciaci sa automaticky beru v tychto pripadoch ako skoro za)...skusim sa na ten pripad este popytat, pamatam si len, ze tam islo o ponizovanie ludi, urazky atd...mne to bolo cudne, lebo v brazilii maju reality show, ktore vystrednostou daleko predcia tie americke, hlavne erotickymi prvkami...ale iny kraj iny marv

29752

14.6.2004 4:26

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29752

Nie, pravda je len jedna. Koncepty typu "kazdy ma svoju pravdu" neuznavam. Mozno iny pohlad, ale to je vsetko.
Fakt, ci bola proti vacsina, alebo mensina je uplne irelevantny. Aj keby vacsina mala nieco proti spominanej relacii, nic jej nedava pravo to politickou cestou zakazat. Televizia vysiela to, co zaujima jej divakov. Pokial vysiela nieco, co zaujima len malo ludi, alebo nikoho, tak potom skrachuje (za predpokladu, ze nema umelu ochranu od statu).

Zaver: Ked sa mi nieco nepaci, tak sa toho nezucastnim. Nic mi nedava pravo zakazat inym ludom sa zucastnovat na aktivite, ktora im vyhovuje, pokial tym nikoho ineho neobmedzuju. To plati aj za predpokladu, ze vacsina ludi ma rovnaky vkus ako ja a napr. danu relaciu odmieta.

29755

14.6.2004 14:28

RE: Pro strach židovský

barbarian 68.?.?.?

Reakce na 29755

to je Vasa teoria, ale ani jeden z nas nevie ako to v tej branzi funguje, ale isto mi musite dat za pravdu, ze zo spominaneho prikladu, je zatial pravdiva aj moznost moja...so zaverom v podstate suhlasim, lenze ludia sa nechovaju + a -, a uz vonkoncom nie v oblasti sledovania TV drogy

29772

14.6.2004 13:07

RE: Pro strach židovský

dub 193.?.?.?

Reakce na 29750

asi byste si měl něco přečíst o subliminálech. a když pak zjistíte, kde všude se tato manipulace provádí, možná se budete světu divit opět o něco méně[smích]

29768

15.6.2004 7:34

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29768

>asi byste si měl něco přečíst o subliminálech. a když pak
>zjistíte, kde všude se tato manipulace provádí, možná se
>budete světu divit opět o něco méně[smích]

Ja sa "svetu nedivim". Mozno keby ludia boli ochotni prebrat zodpovednost za svoje konanie, tak by sa nemuseli vecne vyhovarat na tajomne sily, zle bozstva, ufo, spolocnost, bohacov alebo "subliminaly". Potom by aj vam svitlo a konecne by ste pochopili ako to vlastne vsetko je.

29797

15.6.2004 22:08

RE: Pro strach židovský

dub 62.?.?.?

Reakce na 29797

děkuji za radu milý génie a mohu vás potěšit - myslím, že vím o čem to vše je mnohem více, než vy jako velký učitel[velký smích]
možná právě proto jsou naše názory jaké jsou a nemají příliš společných bodů.
kdybyste se totiž vy sám držel své rady, tak bystě těžko mohl brát bláboly oficiální propagandy vážně. nicméně klidně berte, vaše věc, ale nežádejte po ostatních aby opakovali stejnou blbost, když o to nestojí[smích]

29829

16.6.2004 3:27

RE: Pro strach židovský

Rado 24.?.?.?

Reakce na 29829

Nic od Vas neziadam. Ste mi lahostajny...

29839

14.6.2004 1:02

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Reakce na 29746

Magnus, zdravim ta!

29748

15.6.2004 11:51

RE: Pro strach židovský

Tom 213.?.?.?

Reakce na 29738

Kdyby Židé byli tak mocní, že by mohli zotročit celé generace ostatních ras a národů, pak bych se divil, proč by pro svůj relativně malý počet Židů cca do 30 milionů na světě udržovali 6 miliardovou armádů otroků, přestože by jim bohatě stačilo cca 0.5 miliarda otroků pro naprosto bezstarostný život otrokářů

Je vidět, že pan Blbobijec v má ve všem jasno, snad jen s výjimkou zeměpisu. Jinak by asi věděl, že v zemích, v nichž uplatňovali po staletí židé svůj vliv žije asi jen 1/6 obyvatelstva Země.

29802

15.6.2004 15:48

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29802

Milý pane Tome, můžete prosím Vás pěkně, mě nevzdělance a blba poučit o tom, která země na světě je tak vyjímečná, že v ní chybí globální /pro Vás vzdělance zejména "židovský" kapitál/? Nemáte-li ovšem na mysli Anatrktidu - a tam je stejně přítomen, i když tam nežije 5/6 obyvatekstva, I ty semitské arabské kmeny si od svých židovských bratranců rádi nechávají platit v "petrodolarech" a arabské banky jsou korespondenčními bankami bank židovských. [chechtot] Vůbec nemluvím o tom, že celý svět nakupuje od globálních nadnárodních korporací /pro vzdělance "židovských"/ a ještě raději jim prodává za ceny, které určuje kupec /pro vzdělance "židovský" monopol/. Upozorňuji Vás, že pojištovnictví, zasilatelské a spediční agentury, finančnictví, rejdařství a transkontinentální obchodní vazby mezinárodního meřítka skutečně nezapoměly do svých struktur začlenit ani jeden jediný národ a tudíž v těchto již po staletí fungujících mechanismech uplatňují svůj vliv kupříkladu Rusové, Holanďané, Číňané, Indové, Aleuté, Arabové, Japonci, Korejci a další a další. Všichni co mají cokoli ke zobchodování /včetně své práce/ jsou již po staletí /dokonce mnoha tisíciletí/ součástí světové ekonomiky a vzájemné obchodní směny a mezinárodní obchodní politiky. Co vy na to Tome? Kde se já blbeček pletu. Prosím doplňte mé znalosti, sám na to nestačím, potřebuji pomoci od odborníka Vašeho formátu. Pěkný den [velký smích]

29806

15.6.2004 18:42

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29802

Tome a kdyby jsi uvazoval ty, tak bys vedel, ze zbytek ovladaji Cinani, kterym se rika zide Asie. To bys ovsem musel mit vetsi rozhled.

29811

11.4.2005 2:19

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 29738

ty ses tak hrozne (cenzurovano) že to až boli....chtel sem ti neco vysvetlovat,ale ty si jeste na zacatku cesty poznani a na to ja nemam naladu....přecti si vsechny clanky zde,jsou velice podnetne a troufam si tvrdit ze pravdive a objektivni ..proč temeř vsichni odmitaji verit,že se mocni mezi sebou domlouvaj????

48735

13.6.2004 3:33

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz se podivate kolem sveta do vsech moznych byrokratickych dokumentu,kdo vlasten propaguje multikulturni spolecnost ,tak zjistite v pozadi zidy.kdyz nahlednete do dilny zidu -Hollywoodu,tak zjistite ve svech filmech ,co predkladaji krestanum ke koukani,ze ,vzdy to je blondyna s cernym pritelem plane lasky,coz nase TV hraje i v detektivnich filmech, denne,cerny detektiv ,co by boss.Tak tedy,koukneme do Israelu,tam zide zadny multikulturni program ani neukazuji a take neni jediny film ,kde by zidovska zena slala laskou k cernemu,dokonce zapovidaji svatby mezi zidovskou a krestanem a oficialne se vyjadrili,ze pro stat Israel ,neni zadny multikulturni program,coz je zajimave ,jak si zidovsky Holywood dava zalezet na nas ,krestanech.Posledni bastou ,kde neni spolecnost tak promichana je Rusko.
Russian Media Promote Nationalism and White Racial Solidarity
Russian media favor Russians: Jews, globalists worried.According to a new study, national newspapers and magazines are one of the factors behind growing racial solidarity and anti-immigrant sentiment in Russia, reports Maria Danilova for the Associated Press:
"A nearly two-year monitoring of about a dozen nationwide publications, conducted under the auspices of the Union of Russian Journalists, indicated that the main newspapers were promoting fear and hatred toward the mostly Islamic peoples of the Caucasus region, said Suliyeta Kusova-Chukho, president of the Association on Ethnic Problems, who conducted the study."
Tak,v Rusku ,jd ezidum o to vse zmenit a dostat media pod svou kontrolu a otevrit kina pro jed z Holywoodu a otazkou je ,jak tam dostat emigranty z jinych zemi,kdyz ,tam si moc nepolepsi,tak ,jak ruznobarevne Evrope,takovy Amsterdodam ma v porodnici vic cernych deti a muslimskych nez ,krestanu,takze ,dochazi na slova v Talmud,ze znici krestanstvi,s cimzse zide ,tak zvani,ani netaji,nebot sleduji sve ,tak zvane "nabozenstvi" asvet po propagande holocaustu je zaplaven armadou uzitecnych idiotu,kteri nevedi ,ze si kopou hrob spolecne s temi ,proti kterym zbroji v ramci rasoveho spoluziti,Americane by si denne meli opakovat slova Benjamina Franklina,ktery Ameriku varoval,co se stane za 200 roku,kdyz se nezbavi zidu,ze jejich deti avnuci se stanou zidovskymi otroky,coz ,v pripade valky v Iraku je dost padny dukaz,nakonec i pan Buchannan ji to pripomina ai demokraticky-zidovsky senator se nechal slyset k nelibosti vladnouci "Neocon" junty.

29722

13.6.2004 9:56

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 29722

Pane Nohejl, dovoluji si citovat z Vašeho příspěvku:
"co predkladaji krestanum ke koukani,ze ,vzdy to je blondyna s cernym pritelem plane lasky". Zamyslel jste se vážený nad možností, že by dotyčná blondýna byla a to i onen její černý přítel křesťanem? Takže by Vám pane Nohejl, zřejmě křesťanovi, Židé prezentovali vztah mezi dvěma křesťany, kteří jsou jen shodou okolností jiné rasy, ale stejného vyznání? Ba dokonce silně hrozí, že i ti prodejní herci, kteří za mrzký židovský šesták zahrají kdejakou multikulturní perverznost by byli křesťany, jen opět jiné rasy? Nebo je tu snad někdo, kdo se domnívá, že křesťané jsou jen ti, kdož se mezi sebou rasově sexuálně nestýkají a nekříží? Co například křesťanské manželství mezi Germánkou a Slovanem? - Pro mne osobně jsou to jiné rasy stejně tak jako blondýna a černoch.
Dále si dovoluji Vás citovat: " jejich deti a vnuci se stanou zidovskymi otroky...". Tvrdím, že k tomu, aby se kdokoli stal otrokem musí splňovat minimálně tu podmínku, že musí být úplně pitomý a otroctvímilný, neboť kdyby byl svodobymilný vyvaroval by se všeho jednání směřájícího k upadnutí do otroctví. Pokud máte Vy a Vám podobní strach ze Židů - zřejmě proto, že pro Vás křeťana představují mocného nepřítele, kterému asi nesaháte ani pod kotníky, tak potom máte úplnou pravdu a jste se svým strachem v otroctví již nyní. Jsem dobrosredčný člověk a proto se směji stejně tak Židům, tak i křesťanům stejně [velký smích] Jen blbům se směji o něco více, jsou jako dobrá komedie [velký smích] [velký smích] [velký smích] Pane Nohejl, dobře jste mě pobavil [velký smích] [velký smích] [velký smích]

29730

14.6.2004 5:12

RE: Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Reakce na 29730

> křesťanské manželství mezi Germánkou a Slovanem? - Pro mne osobně jsou to jiné rasy stejně tak jako blondýna a černoch.

A jinak krome zrakovych problemu a problemu tykajiciho se zdraveho selskeho rozumu jinymi problemy netrpite?
Slovan & German - maji byti "jina rasa" ????????????????

Co takhle se dnes podivat do USA?
Treba do Texasu (kdysi nemcina c. 1, anglictina c. 2, cestina c. 3, po "kolaches" slinta kazdy nygro, mestizo, "pravy American"[mrknutí jedním okem].
Ci do Nebrasky ? Do obouch Dakot? Do Iowy? Do Kansasu? Tam vsude, kde snad vetsina dnesni bile populace je germansko-ceskeho puvodu, jsou tedy "white" (bili), zido-americkou propagandou jsou uvadeni jako tzv. "anglo-saxon" (coz neni pravda) - a ziji bez problemu. A az dodnes. A mnozstvi parazitu (kteri si rikaji "americane"[mrknutí jedním okem] z jejich polich (coby buranu, tj. "redneku"[mrknutí jedním okem] jsou ziveni jejich zemedelskymi proddukty, protoze bez nich, by obchodem a lichvou zijici paraziti vyhynuli ??????????

Placate, priteli, a ani nevite co placate.
A tim a jen hrajete do noty zidovskym propagandistum (nekde v americkych mestech, z lichvy a obchodu, jako paraziti, zijicich ze zemedelskych produktu teto cesko-germanske smesi), zionistum (kteri tvrdi az dodnes, ze "nacisticti Nemci chteli vyhubit Cechy"[mrknutí jedním okem], a New-World-Orderistum (pohrobci komunismu) !

Ale snad, za svoji snahu, si zaslouzite vylet do Palestiny, dnes nazyvane "Izrael".
Shalom.29756

14.6.2004 7:19

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29756

pane Albert, jinak zdravi mate v poradku? Napiste tedy zcela nenasilne kolik vy znate ras. Ja vam napovim, jsou tri, Vy se je muzete snazit vyjmenovat.(ale prosim piste az po kratke studii tohoto problemu, jinak opet budete vypadat hloupe)

29757

14.6.2004 8:36

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29757

Napiste tedy zcela nenasilne kolik vy znate ras. Ja vam napovim, jsou tri, Vy se je muzete snazit vyjmenovat.
______________________________________________

Omyl pane Vcelicko, nenasilne napsano: ty rasy jsou ctyri ( 4 ). Ta posledni rasa, cili ctvrta ( 4 ), se jmenuje "skokan Vcelicka". Mejte prijemny slunechy den pane.

29759

15.6.2004 2:52

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29759

leffe. proc se furt motas do hovoru, chovas se jako magor..no kdyk vlastne magor jses, ja jsem zapomel [oči v sloup]

29790

15.6.2004 8:11

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29790

leffe. proc se furt motas do hovoru, chovas se jako magor..no kdyk vlastne magor jses, ja jsem zapomel [oči v sloup]
______________________________________________

Včeláku, vždyť ty jsi jen obyčejná díra do zadku ! Doufám, že jsis už konečně přestál cumlat palečky na nohou. Zdraví Lev

29798

13.6.2004 5:20

Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

preklad: ( Ide o kopiu zaslanu na jeden diskusny server )
Ked odoslem akukolvek spravu niekto jej da iny vyznam, to sa stalo zo vsetkymi linkami co som poslal. Takze budem pisat len v cistej anglictine. Je tu DIABOL, NERVOZITA alebo TRASENIE alebo PONAHLANIE SA ... vsetko to same. Nie mier alebo tichy zivot.

Lucifer znamena - nosic svetla. On sa pokusi zapalit nasu planetu aby bola ako slnko coskoro. Budte opatrny a zastavte ho rychlo, najlepsie hned.Ako ? Budte ticho nepremyslajte prilis vela, nepouzivajte externe zdroje informacii a tak podobne.

Je vsade, je to jeho hra ale on nevie zdolat jednu umiernenu dusu. Takze budet taky laskavy a zabudnite na tuto hru a vratte sa spat do ticheho modu vo svojom zivote.

Pomozte si sami aj boh Vam pomoze. To same plati pre nas. Raj je tuto na zemi, my to akurat nevidime. Nerobte vyskumy na oblohe. Je tu moznost prenasat informacie pomocou svetla. On je expert na to, buddte opatrny. Zite obycajny zivot a modlite sa za lepsie casy.

P.S. Ak chcete mozem napisat viac, ale je potrebne rozsirovat pokoj a ticho teraz. Pokuste sa rozsirovat ho okolo seba.

j.

29725

13.6.2004 18:43

Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

No tak nevim,rekneme jednoduse;
proc Cesi a jine narody nedrzeli a nedrzi pri sobe tak jako zide?
Proc se od nich nenaucili to uzitecne?
Kdyby totiz soused pomohl sousedu-ten by nepotreboval lichvare.
Nechci hanet Cechy,jsou taci,co pomohou ale neni jich zrovna vetsina.Spise naopak.Zato udavacstvi,to mnohym Cechum slo naramne.
Anebo situace,kdy soused ma to stesti,ze si pomuze,-dalsi soused mu ze zasti spacha skodu.Tak s takovouto povahou se to opravdu daleko nedotahne.
A jak se zide zachovali k jinym narodum-a jak evropane,kdyz kolonizovali americky kontinent?
Nebraly je mnohe indianske kmeny jako pratele a nenabizeli jim sirokou zemi kol a kolem?
A co kolonizace Afriky,tam byli jenom zide?
Krom toho uzavrena gheta;ja jen vidim emigranty;italy,spanely,turky-vsichni maji svou komunitu a pokud si jeden z nich chce vzit dceru jine narodnosti,jeste dnes ma problemy jak s rodinou,tak s celou komunitou.
Takze ta uzavrenost neni vlastni jen zidum ale vsem emigrantum-snazi se udrzet svou kulturu stuj co stuj.
A podvody nejsou vlastni jen zidum,jen se zeptejte par Cechu,co se snazili poctive zacinat a neco vybudovat a dnes jsou zrujnovani.
Takze ikdyz tento clanek ma na jednu stranu pravdu,,moc dobre vidim,jak zatajuje tu stranu druhou a je dost neobjektivni.
Co se tyce Egypta,moc pohostinna zeme to nebyla,nebot za Josefa prisli zide jako hoste a po smrti farao se z nich stali otroci pro nucene prace.
A historka s obrizkou,ac je velice hezky popsana,-chybi tam taktez,ze cela zidovska komunita viniky ostre pokarala.
Tak jako tak,stary zakon neni poezie o tom jak jsou zide svati,to by tam takove chyby nebyly snad vypsany,ze?
Takze,kdos bez viny,prvni hod kamenem a kdo pise za svuj narod,at si nejdrive zamete pred vlastnim prahem,nebot ackoliv jsme nekolonizovali,ackoliv mame bohatou kulturu a mnoho dobreho,svinstva mezi sebou mame taktez dost.

29737

14.6.2004 13:28

RE: Pro strach židovský

petrxh 195.?.?.?

Reakce na 29737

Co se tyce pomahani sousedum, byl to v Cechach, alespon na vesnici, jeste pred nasilnou kolektivizaci, normalni jev. Hospodari si pujcovali zemedelske stroje a vzajemne si pomahali pri sklizni. A je to normalni i ted, sousede si pujci naradi, matky si pujci obleceni a vybavu pro batolata.

Proste bych to s ocernovanim Cechu zase tak neprehanel. Vubec mi prijde, ze jsme obeti nejake zamerne kampane, jejimz ucelem je snizit sebevedomi tohoto naroda na minimum. Smutne na tom je, ze spousta lidi uz tento nazor prijala.

V nekolika prispevcich bylo podiveni, proc se vsichni tak naivne nechali od Zidu vykoristovat a proc si od nich pujcovali atd. atd. Odpoved je velice jednoducha. Drive si lide proste vice verili, platilo dane slovo a nebyvalo zvykem hledat ruzne klicky v dohodach, aby se dohody nemusely naplnit. To jsme se naucili az v posledni dobe, mozna ze Zide v tomto byli dobrymi uciteli.

29769

14.6.2004 13:49

RE: Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29737

> A podvody nejsou vlastni jen zidum,jen se zeptejte par Cechu,co se snazili poctive zacinat a neco vybudovat a dnes jsou zrujnovani.

To máte tak. Spolupráce plodí lepší výsledky pro skupinu. Ale když v té skupině máte lidi, kteří se necítí být její součástí a jen berou a nevrací, tak máte dvě možnosti:
1. exkomunikovat, izolovat záškodníky (to se nestane, to by byl ANTISEMITISMUS)
2. Stát se stejnou sviní jako oni. A to je prohrávající strategie, protože oni jsou v tom, jak se ukazuje, lepší.

Vlastně jen nenávidím židy z americké administrativy.

29770

14.6.2004 10:34

Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Pro pana Blbobijec,mate to krasne serazene ,proc a jine.
Nahlednete do srchivu a zjistite ,ze tech zidu i kdyby byla polivina ,z tech 30 milionu ,tak nam stejne budou vladnout a stejne nas pozenou do bratrovrazebnych valek,protoze v radach krestanu je plno kolaborantu,(zionsky krestane),jez si delaji citove vycitky antisemitickeho razu ,zatimco zide si zadne vycitky nedelaji a ze spatnosti,co nam provedou jsou dokonce hrdi ,jak to s nami umi valet.
-----------------------
Joseph P. Kennedy, U.S. Ambassador in London during the years immediately preceding WW2 was the father of the famous American Kennedy dynasty. James Forrestal the first US Secretary of Defense (1947-1949) quotes him as saying "Chamberlain (the British Prime Minister) stated that America and the world Jews had forced England into the war". (The Forrestal Diaries ed. Millis, Cassell 1952 p129).
---------------------
Hugh Wilson, the US Ambassador in Berlin until 1938, the year before the war broke out, found anti-Semitism in Germany 'understandable'. This was because before the advent of the Nazis, "the stage, the press, medicine and law [were] crowded with Jews.among the few with money to splurge, a high proportion [were] Jews.the leaders of the Bolshevist movement in Russia, a movement desperately feared in Germany, were Jews. One could feel the spreading resentment and hatred." (Hugh Wilson: Diplomat between the Wars, Longmans 1941, quoted in Leonard Mosley, Lindbergh, Hodder 1976, p252).
____-------------------------
Ted ,nam pan Bush slibil nekolik desetileti valku proti terrorismu a podivejte ,co jsou lide kolem nej,zase zide ,jeden vetsi ,nezli ten druhy a nase"krestanske" a nebo rasisticky oznacene bile vlady a politici se mohou blahem .......jen,aby ,tak zvane "Americe ",ve vlade ,bez Americanu ,pomuzou v ramci spojenectvi,takze lidstvo je nepoucitelne ,"ruska" revoluce 100 milionu,hlad na Ukajine 8 millionu ,prvni svetova valka 55 milionu,plus 20 milionu nasledkem valky-spanelske chripku,druha svetova valka 60 millionu.Politici mluvili na D-day o hrdinstvi vojaku druhe svetove valky,kde se rikalo"Uz nikdy" a Ti ,co tam zvanili vedou treti svetovou valku,ted ,dnes a zitra a nekolik desitek roku,k cemu,aby vyprovokovali Islamsky svet k tomu,ze nakonec prece jen pouziji zbrani hromadneho niceni,jak sami rekli "americti" senatori,pro dobro statu Israel.Mimo jine se Bush ulil z valky ve Vitnamu,proto uklidili jeho osobni papiry o jeho sluzbe vlasti,zbabelec ,kaze o hrdinstvi-Clinton ,ktery utekl od odvedeni do Vienamu ,nakonec prohlasil,ze by za Israel sel bojovat,ted ,uz i Powel rekl verejne ,ze Iraq byl omyl,ale ,co ty tisice mrtvych obcanu,zabitych ve jmenu zidovstva ?

29762

14.6.2004 10:45

Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Hugh Wilson, the US Ambassador in Berlin until 1938, the year before the war broke out, found anti-Semitism in Germany 'understandable'. This was because before the advent of the Nazis, "the stage, the press, medicine and law [were] crowded with Jews.among the few with money to splurge, a high proportion [were] Jews.the leaders of the Bolshevist movement in Russia, a movement desperately feared in Germany, were Jews. One could feel the spreading resentment and hatred." (Hugh Wilson: Diplomat between the Wars, Longmans 1941, quoted in Leonard Mosley, Lindbergh, Hodder 1976, p252).
---------------
Joseph P. Kennedy, U.S. Ambassador in London during the years immediately preceding WW2 was the father of the famous American Kennedy dynasty. James Forrestal the first US Secretary of Defense (1947-1949) quotes him as saying "Chamberlain (the British Prime Minister) stated that America and the world Jews had forced England into the war". (The Forrestal Diaries ed. Millis, Cassell 1952 p129).

Mam ,silny dojem ,ze pan Blbobijec ,jak se oznacil,za takovych padesat roku bude muset zmenit nazory,ale s napravou bude asi pozde,ale take mozna zjisti ,ze podle sveho oznaceni ,bude nucen spachat sebevrazdu.Jeho poznamky ,kdo je z cernych krestan a jine ,nemohou zmenit ,to ,co dnes prozivame adenne vidime na nasich TV ,kdo je pozorny divak a ma trochu prehled ,tak mi zcela rozumi ,co chci rici a na co poukazuji,dokud jeste poukazovat muzem a nase zotpovednost ma svou vahu i kdyz si hodne lidi mysli ,ze jednotlivec nemuze nic zmenit,coz je zajimave ,jak zidovska klika se boji jednotlivce Zundela a dodnes zkorumplovany soud nemuz eodsoudit Milosovice.
Amerika,ktera udelal proces v Nurimberku,tak ,dnes ,sama by dostala vetsi trest nez odsouzeni nacisti,takovy Bush napadle zcela nezakonne jinou zemi na druhem konci sveta ,jez nemohla zadnym zpusobem ohrozit USA,Amerika neuznava zadny mezinarodni soud,muceni veznu ,spolecne se statem Israel si dokonce uzakonili v Pentagonu,takze ,cely svet se ridi zakony dzungle,tomu ,rikam zkutecne pokrok.

29763

15.6.2004 9:58

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 29763

Dovolím si Vás citovat:"zidovska klika se boji jednotlivce Zundela ". Dle mého názoru jde o test veřejnosti. Pokud je Zundel postaven před soud a pronásledován za svou činnost a veřejnost,ač je o jeho případu informována i masmédii, nečiní nic v jeho prospěch /myslím skutečně širokou veřejnost/, tak je jeho případ jednoznačným důkazem toho, že to širokou veřejnost buď vůbec nezajímá nebo je zcela "posraná" strachem nebo dokonce se Židy souhlasí. Jak tomu rozumíte Vy sám je Vaše věc. Já tomu rozumím tak, že Zundel je jedním z mnoha laboratorních králíků na kterém se testuje co všechno veřejnost snese bez toho, aby naznačila hranice toho co se smí a co už je za hranici normálnosti. Zatím to asi vypadá tak, že veřejnost má svůj "rozum" /jsou to přece potenciální otroci [chechtot] / a nedovolí antisemitům jen tak bez postihu provozovat svou ideologii. A pro pó, co byjsme dělali my kdyby někdo přišel s ANTIČECHISMEM a kupříkladu začal vinit ČECHY za cokoli v masovém a globálním měřítku? Podotýkám, že teď nemluvím o Sudetských Němcích a Sudetském problému, ale i tento by se čistě teoreticky mohl stát katalyzátorem k určité vlně "ANTIČECHISMU". CO VY NA TO? Mlčel by jste nebo bojoval proti antičechismu? Zažaloval by jste antičechistu za jeho činnost? To jsem fakt zvědavý jak na to zareagujete. [cool]

29800

14.6.2004 12:25

Pro strach židovský

Titus 65.?.?.?

Ako sa dalo ocakavat pre nas to totalne cudzie aziatske etnikum (ti tzv.vyvoleni)su mimoriadne podrazdeni tymto artiklom.Oni (ti ini)su skutocne velmi podrazdeni a je vskutku komicke ze ta skupina aziatov co organizovane skusa monitorovat a intimidovat Zvedavca sa predstavuju ako len ,,nejaki pobureni nahodni citatelia,,je to skutocne takmer neuveritelne ze tie individua maju odvahu a snazia sa pretvarovat a pisu ich komentare dokonca po slovensky.

29767

14.6.2004 17:08

RE: Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29767

Pane! Možná máte halucinace! Jací Asiati?

29777

15.6.2004 0:15

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29777

Pan nema halucinace, napsal to spravne:
Vetsina dnesnich zidu, tj. AshkeNAZI jsou potomci Chazaru (Khazars), turko-mongolskych kmenu ze stepi Stredni Asie. Tudiz Asiatu, kteri kolem 740 AD za krale (kagan) Bulana byli babylonskymi talmudisty hromadne obrezani a konvertovani na judaismus. Tak se s Chazaru stali zide (yidds).

Ac jejich potomci dnes jsou radne promichani s cleny hostitelskych narodu mezi nimiz tito chazari-zide kdy zili (tj. parazitovali), predevsim v Evrope (Slovane, ale tez Germani), tak presto v sobe tito AskeNAZI zide stale udrzuji asiaticke geny, ktere nevedou jejich predky do Palestiny, nybrz do stredni Asie.

Nedavny geneticky vyzkum skupin zidu z USA, Anglie a Izraele prokazal, ze alespon 50% z techto zkoumanych zidu ma v sobe tyto chazarske geny ze Stredni Asie, z Chazarie (Khazaria).
------------------------------
http://query.nytimes.com/gst/abstract.html?res=F40617FE38590C748EDDA00894DB404482

FOREIGN DESK | September 27, 2003, Saturday
Geneticists Report Finding Central Asian Link to Levites

By NICHOLAS WADE (NYT) 834 words
Late Edition - Final , Section A , Page 2 , Column 3
ABSTRACT - Geneticists studying ancestry of Jewish communities finds unusual genetic signature that occurs in more than half of Levites of Ashkenazi, or European, descent; signature on Y chromosome apparently originated in Central Asia, traces perhaps to one man who lived about 1,000 years ago, and may come from Khazars, Turkic tribe whose king converted to Judaism in eighth or ninth century; DNA variation is common in region north of Georgia that was Khazar kingdom; map; work of Drs Michael Hammer and Karl SKorecki explained (M)29787

15.6.2004 18:45

RE: Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29787

No jo, on vlastně Izrael už je Asie.
Zmátlo mě, že se tady (v Čechách) ten pojem běžně používá snad už jen pro žlutý etnikum...

29812

14.6.2004 18:53

Pro strach židovský

Joshua Chrousteinstein chroust (zavináč) aol (tečka) com 66.?.?.?

Porad se tu nadava na zidy ale ted se dokazalo ani pritel aron nekrad ani synkove nekradli ci nelichvarili vse bylo dle prava zidovskeho to je nejdemokraticttejsiho ze vsech demokracii . Vyspa civilizace v barbarskem svete a proto Americko neboj se Israel stoji za tebou i pred tebou Salam

29778

14.6.2004 23:07

Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

exkomunikovat, izolovat záškodníky (to se nestane, to by byl ANTISEMITISMUS)


clovece,copak Cesi spolupracuji jen se zidy?Co ja pamatuji,tak mne oskubali Cesi.
Take co pamatuji,ze cokoliv se melo rozjet ve skupine,tak se nejak nikomu nechtelo moc maknout.A to byli Cesi.
Ale aby to nevypadalo,ze nadavam na Cechy-znam take takove,co mne podrzeli nad vodou bez "vedlejsich ucinku".
Ale nadavat za svuj srab na zidy se mi zda moc pohodlne.
Mimochodem,kdo zrujnoval moji rodinu byl nahodou antisemitista a Cech.

29785

15.6.2004 19:19

RE: Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29785

Tentokrát jsem to myslel jako odpověď na

proc Cesi a jine narody nedrzeli a nedrzi pri sobe tak jako zide?

Ale jinak je má nenávistná reakce důsledkem opravdu zkurveně hnusně hnusné propagandy, které si všímám v poslední době v novinách: MF-Dnes, Respekt jsou ti nejvíc na blití.

Po pravdě, kdyby mi židé netřískali do hlavy propagandu, a kdybych neviděl, že vládnou americe (toto myslím doslovně), tak by mi o nich v paměti zbyly jen příjemné židovské vtipy a vzpomínka na knihu R.P.Feynmana.

Já jsem člověk, který pozná na sobě manipulaci a jsem na ni dosti alergický. Takže u mě to ředitel židovského muzea Leo Pavlát má rozlitý a s každým jeho uchcáním do novin budu zřejmě židy nenávidět víc a víc. To je realita a můžu stokrát vědět, že za to všichni židi nemůžou. On to prostě kurví!

29817

15.6.2004 5:41

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Aby ,bylo v jadru jasne ,co jsou ti ,tak zvani dnesni internacionalni zide- zionisti a jini.Dnes v Israelu je devet z deseti ,tak zvanych zidy Chazar,tento narod ,ktery se rozpadl mezi Cernym a Kaspickym morem prijal judaismus-Talmud ,ackoliv nikdo ztechto Chazaru nikdy nebyl v Palestine,tito Chazari byli turecko-tatarske hordy,takze dnesni Askenazi a jini jsou potomky chazaru ,kteri si prisvojili Bibli ,jako cast sveho nabozenstvi ,ackoliv o nich v podstate v Bibli vubec neni rec ,hodne jim v tom pomohl krestansky svet ,co z nich timto zpusobem udela "Vybrane bohem",ktery je nikdy ani nemohl vybrat ,ale proc nedrzet nejakou ukradenou doktrinu,kdyz nam to piliticky a nabozensky vyhovuje.Takze to je v kratkosti cela ahola pravda ,kdo neveri ,tak az si najde clanky o Chazarske risi.
Jinymi slovy ,dnesni stat Israel se utvoril ,jako nahradni stat za ropadnuvsi Chazarskou risi.Tomu ,take nemusite verit ,ale skladba "zidu" v Israelu je vice asijatska ,nez semiticka ,takovy Palestinci a Kurdove podle DNA maji vic k puvodnim Babylonskym zidum, nez cely Israelska spolecnost dohromady,takze ,kdyz zide nejsou zide ,tak nikdo z praktickeho hlediska nemuze byt proti nim antisemiticky,kdyz nejsou semiti,antisemiticky bych mohl byt proti Palestincum a Iracanum a Kurdum,tedy v prave podstate ,kdyz zide delaji holocaust na Palestince ,tak oni jsou antisemiticky.To je historicka pravda ,kterou Vam nechce nikdo rict protoze povest o zidech by uplne padla a byl by z toho celosvetovy skandal,ne jenom pro ne ,ale pro nase prodejne a hloupe politiky a uplne bychom znemoznili nase pseudohistoriky.Stat Israel ,zakazal ,oslavy Chazarske rise,aby to nejakeho pripitomneleho kerstana-bileho ,neuhodilo do hlavy a nezacal premyslet,jak je vlasten pravda,tak ,jak mirovy posel Hess musel zemrit ve Spandau vezeni ,tak tohle nesmi ve velkem prijit na verejnost,tato pravda je drzena vsemi ,tak zvanymi zidy pryc od nasich knihoven,z TV poradu,encyclopedii a jine,proste to je tabu !!!!
Dnes ,vsak internet umoznuje lidem sebe vzdelani a projit tou barierou celosvetove cenzury a samy si muzete najit tyto linky a presvedcit se o mysh slovech a tim dostanete uplne jiny pohled na celosvetovou historii ,pro mnohe to vsak bude sok,nebot timto sokem budou muset zvratit uplne svuj pohled na svet a odsoudit sve politiky a ty kolaboranty "zidovstva" ,kteri dovoluji a umoznuji ,aby nas omezovali v prave podstate veci-pravdy. Niceho vic se zid-zionista -Chazar neboji ,jako pravdy.Dnes je situace takova,ze bublina zidovstva-zionistu, je na prasknuti.Jestlize si nekdo falesne mysli,ze zide neovladaji svet,tak ,at si polozi otazku,proc tento artikl nikdy nemohl si precist,proc nemuze videt noviny,kde celosvetove zidovstvo vyhlasilo valku Nemecku ,uz v roce 1933 a proc si zide dosli ,jako prvni odskodneni,kdyz vlastenzacali tu valku,tak ,jak pres USA s Irakem ?Jak muze utocnik ,mluvit o holocaustu-zidu,kteri nejsou zidy?Nebudem platit odskodne i za Tatarske najezdy na Evropu?

29791

15.6.2004 13:40

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 29791

Len pre upresnenie:

Pod pojmom pôvodný Babylónsky žid myslíte niekoho, ako bol Abrahám?

29805

15.6.2004 6:13

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

A Perspective on War Criminals

"By defending the freedom and prosperity and security of Israel, you're also serving the cause of America...I know there are buses outside waiting to take you to Capitol Hill. I'm told -- Howard told me there's over 500 meetings scheduled with members of the Senate and the House. That is good news. I'm sure you're going to pass this message on to them: A free, prosperous and secure Israel is in this nation's national interest."

--- President George W. Bush, Address to the AIPAC Policy Conference, May 18, 2004

Kazdy stat ,kazdy narod ,ktery pomaha "Americe" v Iraku,je kolaborantem zidu,zde mate dukaz ,kam saha ,tak zvana "Americka" zahranicni politika ,je politikou ve prospech zidu,at si ,kdo co rika,ja verim Bushovi!!!!!!!!

29793

15.6.2004 6:38

Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Dobra informace o Chazarech, kteri byli talmudistickymi revolucionaremi z Babylonu obstastneni Talmudem, a obrezani na "Abrahamovy deti" :
http://econc10.bu.edu/economic_systems/NatIdentity/FSU/Caucasus/khazaria.htm

29794

15.6.2004 6:50

Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Jeden z "nejpopularnejsich" potomku Chazaru v Ceske Republice je tunelarsky industrialista Vladimir Zelezny (nar. v SSSR, pry prave jmeno Eisenstock).
Ani p. president Vaclav Klaus neprichazi zkratka, prave jmeno rodiny jeho otce (priemigroval do Nepomuci) bylo Pruzinsky -emigrant zid-chazar z Halice.
A nesmime zapomenout ani na popularniho a nesmirne oblibeneho dalsiho tuneloveho tovarnika, Viktora Kozeneho-Lederera, dnes zaslouzene po tezke praci odpocivajiciho na Bahamach.

29795

15.6.2004 13:07

Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Pane Nohejl,ja s Vamy souhlasim.
Nakonec i v bibli je poznamecka od apostola(Pavla?);"rikaji si zide a zide pritom nejsou..."
a dale proroctvi JK;.."az modla pustositele bude stat tam kde nema..."mne jako interpretace napadlo misto-Irak.vsak jste videli,kdyz ztrhavali sochu S.Hausajna-ze se jim to nepodarilo nijak velkolepe,smejte se nebo ne,videli jsme v tom znameni.
Ale na druhou stranu jsou mezi lidem ti pravi zide;Buh sud zda podle DNA ale aspon podle chovani.Ti co se vykaslali na komunitu,ziji normalnim zivotem a nevyznacuji se buhvijakym bohatstvim,no ale potom maji vubec strach rici na verejnosti ze jsou zide,aby jim to nekomplikovalo zivot.
Prave,kdyby to clovek vzdy dokazal vysvetlit spise vedecky tak jako ve Vasem prispevku bez zaslepenosti vuci vsem zidum,nebot pak se to bere smahem-vinny-nevinny,jako za Hitlera a to ja nemam rada.

29803

15.6.2004 16:09

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29803

Paní Jasmíno,... "rikaji si zide a zide pritom nejsou"... není možné, že by se jednalo o konvertity? Něco jako Sudánští černí Židé? Jako Whoopy Goldberg? Jako v Čechách Petr Muk? A co mesiánští Židé - konvertité ke křesťanství. Ti si také říkají židé /však také rodově jsou/ a přesto jsou křesťané, což mě k apoštolům /nezapomeňme na to, že apoštolové byli Židé a že do cca roku 100 A.D. byli křesťané nedílnou součástí synagogy, ze které byli vyloučeni teprve kolem tohoto období. Není obecně velmi zajímavé, že křest jako první praktikovali opět Židé? Takže defacto se jedná o liturgický obřad s kořeny v judaismu. [velký smích] A arabové? Vzývají stejného boha jako křesťané a židé. Jediný rozdíl je v příchodu mesiáše a v tvrzení příliš pozdního proroka [cool]

29808

15.6.2004 16:56

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29808

Pan Blbobijec krome pobijeni druhych, ve snaze k takove cinnosti vyhledavat obeti, by snad mohl nejdrive sam nahlednout do zrcadla, pripadne i do Noveho Zakona.
Odtamtud by se mohl dozvedet, ze nejenom ze Kristus (Galilejec, z mesta Nazaret), ale ani 11 puvodnich apostolu nebyli zadni "Zide" (Judeanci, v reckem textu Noveho Zakona 'Ioudaios', jak definuje Stronguv Lexicon Rectiny #2453 Ioudaios, tj. 'podle prislusnosti k zemi Judea', ci 'podle nasledovani Judaismu'[mrknutí jedním okem].

Kristus i jeho puvodni Apostolove, kteri zacali sirit Dobrou Zpravu mezi "ztracene ovce Domu Izrael", byli Galilejci; a vsichni, az na jednoho, pochazeli z Galilee.
A Svete drz se - byli to 'Gentilove'! (z rec. textu Noveho Zakona 'ethnos', equivalentni vyraz heb. 'goyim' ze SZ, tj. NARODY).
V te dobe, kdo nebyl Judeanec (podle zeme, ci podle nasledovani Judaismu) byl Gentile (ackoliv mohl byt, jako v pripade Krista, jeho apostolu a nasledovniku - pravy Israelita):
Matyas 4:15
Zeme Zabulonova, a zeme Nephtali, u more, za Jordanem, Galilee Gentilu, lidu ktery odpocival v klidu a uvidel velke svetlo;..

Jediny z apostolu ktery pochazel ze zeme Judea (tj. Judeanec, prelozeno coby Zid, at byl jakekoliv rasy, - Edomita, Ishmaelita, Babylonan, ci multi-kulti, na tom nezalezi) byl Judas (Jidas) Iskariot. A ten se i jako Jidas prokazal.

Slova Jezise Krista ve Zjeveni Sv. Jana, kap. 2 & verze 9, kap. 3 & verze 9 jsou pro dnesni zidy vice jak vystizne:
"A ti co rikaji ze jsou Zide (Judahite, jede z 12 kmenu Israele)
lzou, nejsou, ale jsou sberi (syangogou) Satanovou".29809

15.6.2004 18:34

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29809

[smích] Já jsem fakticky asi debil. [smích] Takže Matouš 1. Kapitola:
"Kniha rodu Ježíše Krista syna Davidova, syna Abrahamova.
2. Abraham zplodil Izáka. Izák pak zplodil Jákoba. Jákob zplodil Judu a bratří jeho.
3. Judas pak zplodil Fáresa a Záru z Támar. Fáres pak zplodil Ezroma. Ezrom zplodil Arama.
4. Aram pak zplodil Aminadaba. Aminadab pak zplodil Názona. Názon zplodil Salmona.
5. Salmon zplodil Bóza z Raab. A Bóz zplodil Obéda z Rut. Obéd pak zplodil Jesse.
6. Jesse zplodil Davida krále. David pak král zplodil Šalomouna, z té, kteráž byla Uriášova.
7. Šalomoun zplodil Roboáma. Roboám zplodil Abiáše. Abiáš zplodil Azu.
8. Aza zplodil Jozafata. Jozafat zplodil Joráma. Jorám zplodil Oziáše.
9. Oziáš pak zplodil Joátama. Joátam pak zplodil Achasa. Achas zplodil Ezechiáše.
10. Ezechiáš pak zplodil Manassesa. A Manasses zplodil Amona. Amon pak zplodil Joziáše.
11. Joziáš pak zplodil Jekoniáše a bratří jeho v zajetí Babylonském.
12. A po zajetí Babylonském Jekoniáš zplodil Salatiele. Salatiel pak zplodil Zorobábele.
13. A Zorobábel zplodil Abiuda. Abiud pak zplodil Eliakima. Eliakim zplodil Azora.
14. Azor potom zplodil Sádocha. Sádoch zplodil Achima. Achim pak zplodil Eliuda.
15. Eliud zplodil Eleazara. Eleazar zplodil Mátana. Mátan zplodil Jákoba.
16. Jákob pak zplodil Jozefa, muže Marie, z nížto narodil se JEŽÍŠ, kterýž slove Kristus.
17. A tak všech rodů od Abrahama až do Davida bylo rodů čtrnácte, a od Davida až do zajetí Babylonského rodů čtrnácte, a od zajetí Babylonského až do Krista rodů čtrnácte."

2. Kapitola"Když se pak narodil Ježíš v Betlémě Judově za dnů Heródesa krále, aj, mudrci od východu slunce vypravili se do Jeruzaléma,
2. Řkouce: Kde jest ten narozený král Židovský? Nebo viděli jsme hvězdu jeho na východu slunce, a vypravili jsme se, abychom se klaněli jemu.
3. To uslyšev Heródes král, zarmoutil se i všecken Jeruzalém s ním." A ty Betléme, země Judská, nikoli nejsi nejmenší mezi knížaty Judskými; neboť z tebe vyjde vývoda, kterýž pásti bude lid můj Izraelský.

A teď pozor učenče Alberte [velký smích] [chechtot] odtud pramení tvoje vlastní dezinformovanost
"Ale uslyšev, že by Archelaus kraloval v Judstvu místo Heródesa otce svého, obával se tam jíti; avšak napomenut byv od Boha ve snách, obrátil se do krajin Galilejských.
23. A přišed, bydlil v městě, kteréž slove Nazarét, aby se naplnilo, což povědíno bylo skrze proroky, že Nazaretský slouti bude.
Matouš 4. kapitola "A opustiv Nazarét, přišed, bydlil v Kafarnaum při moři, v krajinách Zabulon a Neftalím,
14. Aby se naplnilo povědění skrze Izaiáše proroka, řkoucího:
15. Země Zabulon a Neftalím při moři za Jordánem, Galilea pohanská.." No jo, je vidět, že se Kristus účelově stěhoval by se naplnilo proroctví

[velký smích] [velký smích]

29810

15.6.2004 19:12

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29810

[smích] I přišel do Nazaréta, kdež byl vychován, a všel podlé obyčeje svého v den sobotní do školy. I vstal, aby četl.
[smích] Tak ten nežid měl celkem zvláštní své obyčeje. Kampak asi chodil, do nežidovské školy [vyplazený jazyk] ? Jak jsem blbec tak jsem Blbobijec, není-liž již pravdou učený pane Alberte? [mrknutí jedním okem]

29815

15.6.2004 19:16

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29815

I obrátiv se Ježíš, a uzřev je, ani jdou, dí jim: (1:39) Co hledáte? A oni řekli jemu: Rabbi, (což se vykládá: Mistře), kde bydlíš?
39. (1:40) Dí jim: Poďte a vizte. I šli a viděli, kde bydlil, a zůstali u něho ten den; nebo bylo okolo desáté hodiny.
40. (1:41) Byl Ondřej, bratr Šimona Petra, jeden z těch dvou, kteříž byli to slyšeli od Jana, a šli za ním.
41. (1:42) I nalezl ten první bratra svého vlastního Šimona, a řekl mu: Nalezli jsme Mesiáše, což se vykládá Kristus.
42. (1:43) I přivedl jej k Ježíšovi. A pohleděv naň Ježíš, dí: Ty jsi Šimon, syn Jonášův, ty slouti budeš Céfas, což se vykládá Petr.
43. (1:44) Na druhý den chtěl Ježíš vyjíti do Galilee, i nalezl Filipa, a řekl jemu: Poď za mnou.
44. (1:45) A byl Filip z Betsaidy, města Ondřejova a Petrova.
45. (1:46) Nalezl Filip Natanaele. I dí jemu: O kterémž psal Mojžíš v zákoně a proroci, nalezli jsme, Ježíše, syna Jozefova z Nazaréta.
46. (1:47) I řekl jemu Natanael: A může z Nazaréta co dobrého býti? Řekl jemu Filip: Poď a viz.
47. (1:48) Vida Ježíš Natanaele, an jde k němu, i dí o něm: Aj, právě Izraelitský, v němžto lsti není.

No, jo zvláštní, že nežidé takto oslovovali svého Rabbbiho /opět nežida/. Už to mám oni si všichni na židy jen hráli. [velký smích] [velký smích]

29816

15.6.2004 19:23

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29816


Římanům 1."Neboť se nestydím za evangelium Kristovo; moc zajisté Boží jest k spasení každému věřícímu, Židu předně, potom i Řeku"... Tak toto je SUPERSUPER [velký smích] [velký smích]

29818

15.6.2004 19:24

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29810

Blbobijce, nadherne sepsane opravdu, uz ani nemusim chodit do sunday school. Dokonce je naprosto pochopitelne z textu, ze galejnici pochazeli z Galeje coz dokazuje, ze zide nebyli vladnouci trida ale otroci. Bible je proste nadherna vec a da se dokonce upravit k vire pana Nohejla a Alberta. Skoda ze jsem neverec urcite bych dostal v kostele pochvalu [smích]

29819

15.6.2004 19:30

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29819

Víte co je k pobavení? Možná jsou některá individua naštvaná na to že musí do školy 5 dní v týdnu, křesťané k tomu +1 den nedelění školy a židé jenom v sobotu a stačí jim to k "ovládnutí světa" [velký smích] a některým z těch naštvaných to nestačí ani k samostatnosti. [velký smích]

29820

15.6.2004 19:39

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29820

Galatským 1. kap"Slýchali jste zajisté o mém obcování někdejším v Židovstvu, že jsem se převelice protivil církvi Boží, a hubil jsem ji,
14. A že jsem prospíval v Židovstvu nad mnohé mně rovné v pokolení svém, byv velmi horlivý milovník otcovských ustanovení". Tak z tohoto jednoznačně vyplývá, že apoštol Pavel nebyl Žid... [velký smích] Dneska je krásný slunečný a úsměvný den [velký smích]

29821

15.6.2004 19:46

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29810

> [smích] Já jsem fakticky asi debil. [smích] Takže Matouš 1.
>Kapitola:
Asi na tom neco bude, p. Blbobijec.

Protoze zrejme neznalost anglictiny, nezbytna k porovnani daleko presnejsiho textu King James Version s Bibli Kralickou, vam zabranuje postrehnout ze :

1. Judea, nikoliv "Judstvo"
2. Kral Judeansky (vladce v zemi Judea), nikoliv "Zidovsky"
Ostatne sami uhlavni nepritele Krista, NEISRAELITE Farizejci (nasledujici tradice svych vlastnich babylonskych predku, "Tradice Starsich" ktere Kristus tak napadal), Judeanci (preloz. Zide), vedeli moc dobre ze Kristus neni jejich druhu, obvinili jej ze je Samaritan (Jan 8:48).
Po ukrizovani Krista latinsky napis nad jeho hlavou "Iesus Nazarenus Rex Ioudeorum", znamenal "Jezis Nazarensky Kral Judeansky".
Kdyz byvaly bily mayor Deitroitu byl mayorem 90% cerneho mesta, udelalo to z nej automaticky afro-americana?
Ci je-li Cech v CR starostou mesta s vetsinou cikanske populace, dela to z nej automaticky clena majority, tj. cikana?

Jak jste krasne p. Blbobijec uvedl v genelogii: Kristus byl pravy Israelita. Ze ctvrteho syna Jacoba-Israele Judaha, kmene Judah (Judahita), z domu Davidova.
K vasemu zklamani, vetsina populace Jerusalema a Judei Noveho Zakona Israelity NEBYLI; proto ti Krista tak nenavideli. Nejdrive Judeansky-Zidovsky kral Herodes (NEISRAELITA, Edomita jehoz predci byli o 150 let predtim obriznuti Johnem Hyrcanusem na Judaismus) se snazil vyvrazdit israeliticke deti (proc dnes zide neplaci nad "holokaustem" ???).
Pozdeji to byli Farizejove, jako Kafias z klanu Babylonana Hillela) bojici se, "ze oni prijdou o zem a o moc, kdyz Kristus sjednoti mensinu pravych Israelitu v zemi, s vetsinou Israelitu - Deti Boha rozptylenych z zahranici" (viz John 11:45-54, James kap. 1). (10+ kmenu se do puv. zeme z Assyrskeho zajeti nikdy nevratilo)

>A teď pozor učenče Alberte [velký smích] [chechtot] odtud pramení tvoje
>vlastní dezinformovanost

>"Ale uslyšev, že by Archelaus kraloval v Judstvu místo
>Heródesa otce svého, obával se tam jíti; avšak napomenut byv
>od Boha ve snách, obrátil se do krajin Galilejských.

Kral Herodes a jeho dynastie judeanskych (zidovskych) kralu byli NEisraelite. Byli to Edomite (misenci, potomci hebrejce Esau, bratra Jacoba-Israele s Ishmaelity, Canaanity a Hittity):
"Rod Heroda byl zidovsky, rasou, ale ve skutecnosti byli Idumite (Edomite)" (NEBYLI Israelite)
http://www.gracenotes.info/documents/TOPICS_DOC/herod.doc

Nepratele Krista jeho doby nebyli Israelite, a ta vetsina dnesnich zidu, Chazari, ti ani nejsou ti zide z doby Krista.

Ale p. Blbobijec to umi hezky vysvetlit, pekne podle Bible Kralicke, v souladu s partyline politicke korektnosti.
Snad by jste jeste mel navrhnout, ze "mužatka" z Genesis 2:23 Bible Kralicke je vlastne "feministka".
Pi. Kubova a ji podobne feministe by vas za to mooooc meli radi
23. I řekl Adam: Teď tato jest kost z kostí mých a tělo z těla mého; tato slouti bude mužatka, nebo z muže vzata.


29822

15.6.2004 20:25

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29808

No,v ty bibli,bud je to narazka na negativni chovani zidovskych zakoniku"politiku",ze se nechovaji jako se ma chovat zid s tim,ze pokud je zidovsky narod vyvoleny,pak ne,aby by se zide chovali povysene jako elita mezi ostatnimy ale byt jim prikladem skrze jednoho Boha.

A nebo,coz s tim souvisi i prispevek pana Nohejla -jsou to opravdu primisenci,prevzavse judaismus za svuj,co vyskrtli JK.
Nakonec,on JK do nich tehdy rejpal dost odvazne a mel pravdu.
A on take rekl;.."budete-li mlcet,amen pravim ,kameny budou vypovidat."
No,ja nevim,proc se am.armada tak vehementne vrhla po museich v Iraku a nicila takrka vse.A je mnoho jeste hlinenych desticek,ktere nebyly rozlusteny a myslim,ze tam muze byt leccos zajimaveho napsano z historie sumerske kultury,ktera pravdepodobne vede ke korenum veskere lidske populace.

29826

16.6.2004 1:44

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 29826>No,ja nevim,proc se am.armada tak vehementne vrhla po
>museich v Iraku a nicila takrka vse.A je mnoho jeste
>hlinenych desticek,ktere nebyly rozlusteny a myslim,ze tam
>muze byt leccos zajimaveho napsano z historie sumerske
>kultury,ktera pravdepodobne vede ke korenum veskere lidske
>populace.

----------------------------------------------------------------

Kdepak pi., nebo sl. Jasmíno bydlíte, že máte takové důvěrné zprávy o tom jak američtí vojáci ničili a devastovali musea v Iráku ? Pokud vím, tak oni pouze nezabránili "vysoce vzdělaným a inteligentním" Iráčanům v rabování a ničení, i když i to je dost smutné. Stejně jako Turci, ti zničili několik divů světa, když si z mramoru z Diova chrámu postavili třeba chlívek pro kozy. O tom původu celé lidské populace, bych se taky rád něco dověděl, ale už aby to byl někdo z venčí, myslím někdo jako ET.

29837

16.6.2004 8:59

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29837

Aha,a proc tedy zacali nevzdelani Iracane rabovat az po prichodu amiku?
Jak to ze pred tim ty muzea nikdo neraboval?
Predpokladam p.Sidonius,ze vy bydlite primo v Iraku,nebo bychom se meli dohadovat jen o tom,kdo z nas co zrovna cetl nebo videl skrze novinare?Pravda je jen jedna.Pokusme se ji najit.

29844

16.6.2004 18:00

RE: Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29844

Bingo!

Tleskám, fandím, posílám pozdrav ! [smích]

29855

16.6.2004 22:16

RE: Pro strach židovský

/\/\ /\ >< 83.?.?.?

Reakce na 29844

Aha,a proc tedy zacali nevzdelani Iracane rabovat az po prichodu amiku?

No přeci proto, že za Saddáma by byli za rabování iráckou policií zastřeleni. Po příchodu Američanů irácká policie zalezla a rabovači zjistili, že Američané za rabování nestřílí. Tak využili šance.

To ví i ten nejhloupější irácký kriminálník, ale proč to nevíte Vy Jasmino?

29872

17.6.2004 1:34

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 29872

>Aha,a proc tedy zacali nevzdelani Iracane rabovat az po
>prichodu amiku?

>
>No přeci proto, že za Saddáma by byli za rabování iráckou
>policií zastřeleni. Po příchodu Američanů irácká policie
>zalezla a rabovači zjistili, že Američané za rabování
>nestřílí. Tak využili šance.

>
>To ví i ten nejhloupější irácký kriminálník, ale proč to
>nevíte Vy Jasmino?
----------------------------------------------------------------
Protože pí. Jasmína bydlí pravděpodobně v některé ortodoxní arabské zemi a čte hlavně tamnější zpravodajské prameny. Jinak Vám // / >< | děkuji za vysvětlení pro pí.Jasmínu. Nemusím nic dodávat.


29878

17.6.2004 9:23

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29872

Takze Saddam preci chranil jejich kulturu.
Nebydlim v zadne arabske zemi,velice pekny dokument sestavili nemecti archeologove s TV Arte a s irackymi historiky.
To cele se shoduje i s tim,co psali svobodni novinari po int.
Iracti rabovali pekne pod dohledem am.vojaku.
Prave s tim,aby vina padla na ty "primitivni" iracany a svet dal Americe za pravdu.
Jak jednoduche,posbirat ty nejchudsi a za par dolaru je nechat takto vyvadet.Zvlast v dobe,kdy jeste mnoho iracanu verili v am.armadu,ze tam prisla udelat poradek.
Proste manipulace,kterou Vy jste nepochopili.

29894

18.6.2004 9:20

RE: Pro strach židovský

/\/\ /\ >< 83.?.?.?

Reakce na 29894

Takze Saddam preci chranil jejich kulturu.

No samozřejmě, že Saddám byl nevětší ochránce Irácké kultury. Ve dne v noci ji chránil a na nic jiného ani nemyslel, takže vlastně nechtěně zavlekl svou zemi do několika ničivých válek. Dobrák to byl, jak říkáte a velkej ochránce kultury.

Nebydlim v zadne arabske zemi,velice pekny dokument sestavili nemecti archeologove s TV Arte a s irackymi historiky.

Vy jste zase sestavila tatarskou větu složenou. Ale jinak je fajn, že to němci pěkně sestavili.

To cele se shoduje i s tim,co psali svobodni novinari po int.

A co ženatí novináři, ti pravdu nepíšou? [smích]

Iracti rabovali pekne pod dohledem am.vojaku.

Proč by rabovači potřebovali nějaký dohled? Rabovači rabují spontánně, aby si narabovali nějaký majetek a tak se obohatili. A to tak, že samostatně.
Když jim pak imám vypucoval žrádlo a promluvil do svědomí, tak mnozí to co nakradli nosili vrátit před mešitu. [smích]

Prave s tim,aby vina padla na ty "primitivni" iracany a svet dal Americe za pravdu.

No samozřejmě, že ti Iráčané co vyrabovali muzeum a univerzitu nebyli primitivové, ale intelektuální elita národa. To si myslí celej svět. [smích]

Jak jednoduche,posbirat ty nejchudsi a za par dolaru je nechat takto vyvadet.

Úplně to vidím, jak amíci v Abramsu jedou se seznamem z Bagdádský sociálky a objíždějí ty nejchudší: "Tady máš Ibrahime dvaciáše a běž vyrabovat univerzitu." Nasednou do tanku a jedou na další adresu: "Tady máš Sámire Iso pade a padej vybílit muzeum!"

Pásy se protočej a už jsou na další adrese: "Tady máte 100 baků Alibabo se Šežerezádou a běžte do nemocnice ukradnout ten monitor vod počítače. To nevadí, že neumíte číst, jako polovina Iráčanů, běžte a šlohněte ho!". Takhle to asi nějak bylo Jasmíno, ano. Sami vod sebe by přeci Iráčané nikdy nekradli! Nikdo nikde nekrade sám vod sebe bez pomoci Američanů. [smích]

Zvlast v dobe,kdy jeste mnoho iracanu verili v am.armadu,ze tam prisla udelat poradek.

No ale teď už vyvracíte sama sebe. Pořádek tam přeci dělal Saddám, tak jak mohli Iráčané věřit, že ho přišla udělat "am.armada"? To by znamenalo, že tam pořádek nebyl, nebo že vyvracíte sama sebe.

PS: Já si nikdy nemyslel, že žijete v arabské zemi. Podle příspěvků bych to tipnul na Mars, nebo Měsíc.

29919

18.6.2004 10:53

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29919

[chechtot]

29923

18.6.2004 13:33

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 29919

[smích] Dost Dobrý [smích] [cool]

29930

15.6.2004 18:46

Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

"I šli za ním zástupové mnozí z Galilee a z Desíti měst, i z Jeruzaléma i z Judstva i z Zajordání"
Matouš 5 " Nedomnívejte se, že bych přišel rušiti zákona aneb proroků. Nepřišelť jsem rušiti, ale naplniti Amen zajisté pravím vám: Dokudž nepomine nebe i země, jediná literka aneb jeden puňktík nepomine z zákona, až se všecky věci stanou"Alberte toto zavání tím, že se asi vyjadřuje k "písmu" - tedy k židovství, tedy jaká troufálost od "nežida" [chechtot]
Matouš í. kapitola " A když šel odtud Ježíš, šli za ním dva slepí, volajíce a řkouce: Smiluj se nad námi, Synu Davidův."
10. kapitola "Těchto dvanácte poslal Ježíš, přikazuje jim, řka: Na cestu pohanů nechoďte, a do města Samaritánských nevcházejte.
6. Ale raději jděte k ovcem zahynulým z domu Izraelského."
12 . kapitola ". V ten čas šel Ježíš v sobotu skrze obilí, učedlníci pak jeho lační jsouce, počali vymínati klasy a jísti.
2. Farizeové pak spatřivše to, řekli jemu: Hle, učedlníci tvoji činí, čehož nesluší činiti v sobotu.
3. On pak řekl jim: Co jste nečtli, co učinil David, když lačněl, on i ti, kteříž s ním byli?
4. Kterak všel do domu Božího a chleby posvátné jedl, kterýchž jemu neslušelo jísti, ani těm, kteříž s ním byli, než toliko samým kněžím?
5. Aneb zdali jste nečtli v zákoně, že kněží v sobotu v chrámě sobotu ruší, a jsou bez hříchu?" No jo Alberte, apoštolové jako nežidé zřejmě nepodléhali šábesním předpisům, že? Jinak by se farizejové asi trošku vyjadřovali na nesprávnou adresu, že? Nebo dokonce i římˇští okupanti museli dodržovat šábes?


[velký smích] [velký smích]

29813

15.6.2004 19:49

Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Galatským 2. kapitola". Ale já uzřev, že nesprostně chodí v pravdě evangelium, řekl jsem Petrovi přede všemi: Poněvadž ty jsa Žid, pohansky živ jsi, a ne Židovsky, proč pohany k Židovskému způsobu nutíš?
15. My přirození Židé, a ne pohané hříšní,.." Vážně apoštolové neměli s židovstvím vůbec ale vůbec nic společného [chechtot]
A na závěr této reakce na pana Alberta něco malého o tom co je to přijetí křesťanství:
Galatským 3, kapitola "Neníť ani Žid, ani Řek, ani slouha, ani svobodný, ani muž, ani žena. Nebo všickni vy jedno jste v Kristu Ježíši.
29. A když Kristovi jste, tedy símě Abrahamovo jste, a podlé zaslíbení dědicové.". Jste z toho
[zmaten] ? Já si to vysvětluji jako jeden z projevů multikultiteology že kdo přijme křesťanství je vlastně konvertita k židovství a tudíž, že Židé podle tohoto klíďo píďo mohou konvertovat ke křesťanství, protože furto furtisimo jsou símě Abrahamovo, jako jejich jiní křesťanští spoluvěrci. Fuj tajbl ve spolek to je "bordel jak v židovský škole". [velký smích] A tím končím dlouhý výklad Nového zákona v mém výcucu z něj speciálně určený jen pro potěchu slovutného pana Alberta. [cool] [mrknutí jedním okem]

29823

15.6.2004 20:13

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29823

>Galatským 2. kapitola". Ale já uzřev, že nesprostně chodí v
>pravdě evangelium, řekl jsem Petrovi přede všemi: Poněvadž
>ty jsa Žid, pohansky živ jsi, a ne Židovsky, proč pohany k
>Židovskému způsobu nutíš?

>15. My přirození Židé, a ne pohané hříšní,.." Vážně
>apoštolové neměli s židovstvím vůbec ale vůbec nic
>společného [chechtot]

>A na závěr této reakce na pana Alberta něco malého o tom co
>je to přijetí křesťanství:

>Galatským 3, kapitola "Neníť ani Žid, ani Řek, ani slouha,
>ani svobodný, ani muž, ani žena. Nebo všickni vy jedno jste
>v Kristu Ježíši.

>29. A když Kristovi jste, tedy símě Abrahamovo jste, a podlé
>zaslíbení dědicové.". Jste z toho

> [zmaten] ? Já si to vysvětluji jako jeden z projevů
>multikultiteology že kdo přijme křesťanství je vlastně
>konvertita k židovství a tudíž, že Židé podle tohoto klíďo
>píďo mohou konvertovat ke křesťanství, protože furto
>furtisimo jsou símě Abrahamovo, jako jejich jiní křesťanští
>spoluvěrci. Fuj tajbl ve spolek to je "bordel jak v židovský
>škole". [velký smích] A tím končím dlouhý výklad Nového zákona v mém
>výcucu z něj speciálně určený jen pro potěchu slovutného
>pana Alberta. [cool] [mrknutí jedním okem]

Kdyz p. Blbobijec se tak s radosti odkazuje na text Bible Kralicke (protoze zrejme, aby porovnal, anglickemu textu King James Version nerozumi), nasledujici, po opusteni Palestiny, na svych poutich, o te smesi multi-kulti, o Zidech, kteri zustali v Judei, - prohlasil Saul-Sv.Pavel:
1. Tessalonicenským, 2. kapitola
14. Vy zajisté, bratří, následovníci učiněni jste církví Božích, kteréž jsou v Židovstvu (Judea) v Kristu Ježíši; nebo jste takovéž věci i vy trpěli od svého pokolení (svych vlastnich), jako i oni od Židů.
15. Kteříž i Pána Ježíše zabili, i své vlastní proroky, a nás vyhnali, a Bohu se nelíbí, a všechněm lidem jsou odporní,
16. Nedopouštějíce nám mluviti pohanům (gentilum), aby spaseni byli, aby tak vždy doplňovali hříchy své. Nebo vylit jest na ně hněv konečný.

Jen tak mimochodem, "gentile" v KJV neni "pohan" jak se preklada v B. Kralicke. Sectely clovek, znaly anglickeho jazyka (skoda p. Blbobijec), si muze overit, ze originalni vyraz v puvodnim reckem textu NZ je "ethnos", tj. gentilove, NAROD, kmen, lid, NEZIDE (NE-Judeanci). Stejne coby Goyim (hebr. narody) Stareho Zakona. Napr. Abraham byl otcem mnoha 'goyim'.

29824

15.6.2004 22:09

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29824

With respect G-d's commandments, all of humanity is divided into two general classifications: the Children of Israel and the Children of Noah. The Children of Israel are the Jews, the descendants of the Patriarch Jacob. They are commanded to fulfill the 613 commandments of the Torah. The Children of Noah are the Gentiles, comprising the seventy nations of the world.
Am I become like an enemy, by speaking the truth to you?
Galatians 4:16 - Fenton's Literal Bible.
The word GENTILE is not used in any of the ancient manuscripts, simply because there was no such word in the Hebrew or Greek languages. The word GENTILE as used in our modern Bible versions, including the "much loved" King James Version, in the Old Testament, always comes from the Hebrew word "goy," (singular) and "goyim", (plural). It is translated five different ways in the Old Testament, according to Strong's Exhaustive Concordance of the Bible; "goy or goyim (singular or plural)", a foreign NATION hence GENTILE; also figuratively, a troop of animals or a flight of locusts. Usually translated (1) GENTILE; (2) HEATHEN; (3) NATION, and (4) PEOPLE, or (5) ANOTHER." Notice that the Hebrew word "goy, or goyim," is NEVER translated to mean "non-Jew."...or "anyone other than a Jew" the way that our modern "Judeo-Christian" preachers and clergy-people love to have us believe.The word "goy" is found in the Old Testament some 557 times. Thirty times it has been translated GENTILE; eleven times as "people"; 142 times as "heathen"; 373 times as "NATION", and one time as "ANOTHER". But not once as "non-Jew." The Talmudic definition that is used by the Protocols is "non-Jew"... in fact, they more specifically mean: "cattle", "chicken", "sheep" or some other animal. To the TalmudicJudaists who authored both the TALMUD, and the PROTOCOLS, anyone who isn't a Talmudic Jew, is considered less than human - like an animal fit to be milked or beefed. Literally, goyim means &#8220;nation.&#8221; It is also Jewish slang for &#8220;cattle&#8221; or &#8220;animals.&#8221;
The Gentiles are the Non-Jews, a name given by the Hebrews to all those who had not received the law of Moses. Jo a právě po porodu byla "bohorodička" očištěna podle zákona Mojžíšova. Tedy Jude jako hrom. . When Jesus, sending his disciples on their first mission, said 'Go nowhere among the Gentiles, and enter no town of the Samaritans,' the implication recognized Gentile districts in Palestine-Tiberias and Techeae; for example, cities on the Sea of Galilee, Scythopolis south of the Sea, and Sepphoris just north of Nazareth. Galilee was thus surrounded by Hellenistic influence. Foreigners who embraced Judaism were called proselytes. The Jews now as a group are too proud of their privileges to acknowledge Jesus Christ as their Messiah and redeemer. In Paul the Gentiles are usually called Greeks and he is called the apostle to the Gentiles, whereas Peter, etc. preached primarily to the Jews.

29830

16.6.2004 5:36

RE: Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Reakce na 29830

>With respect G-d's commandments, all of humanity is divided
>into two general classifications: the Children of Israel and
>the Children of Noah. The Children of Israel are the Jews,
>the descendants of the Patriarch Jacob. They are commanded
>to fulfill the 613 commandments of the Torah. The Children
>of Noah are the Gentiles, comprising the seventy nations of
>the world.

P. Blbobijec,
Oy gevald!
Tak tohle jste teda musel vobslehnout z nejakyho textu tech tzv. "judeo-krestanu". Ci "zionistickych krestanu" nebo jak si rikaji (predevsim v Emeerice). A ti to zase maji diky jejich $zionistickym$ kazatelum importovano primo z tuzexoveho Talmudu.
Ten vyraz G-d, to je vskutku kosher.
Jen tak se ptam, protoze co jste opajcnul, NIC takoveho v Bibli neni.
Ale chlape (snad nejste zenska, nebo dokonce jeden feminista?), ze vy vazne nerozumite anglictine? Protoze svyma 'opajcovaninama' si protirecite.
Ale jinak se snazite, delate dobrou praci. Moyshe kapoyer, tsedreyt in kop, aber noch goot gezugt.
Shalom nebech

29842

17.6.2004 7:02

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29842

>Ale jinak se snazite, delate dobrou praci. Moyshe kapoyer, >tsedreyt in kop, aber noch goot gezugt.
>Shalom nebech

Albert, du kans auch jidisch sprochen? [smích]

29889

15.6.2004 21:44

Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Co rekli znami rimsti historikove Strabo a Tacitus o smesi tech Judeancu (prelozeno Zide), ktere Rimani vyhnali z Palestiny (70 - 135 AD?
(o zhruba 700 let driv, nez se na scene objevili predci vetsiny modernich zidu - Chazari).

http://www.fordham.edu/halsall/ancient/roman-jews.html

Ctenar obeznamen se zaklady anglictiny muze zpozorovat, s jakym pohorsenim se oba Rimani vyjadrovali nad Zidy, nad jejich nechutnymi zvyky, nazyvaji je "rasou nenavidenou bohy".
Ackoliv se dohaduji o jejich puvodu (z Egypta, z Etiopie, z Krety?, atd.) nikde neexistuje jedina domenka, ze by tito Judeanci (Zide) byli Israelite.
(to netvrdili ani Zide, nepratele Krista, v dobe Krista. Viz Novy Zakon).
Tacitus svedci, ze pocty zidu se zvysuji konertaci z jinych narodu/ras/etnik, vstupem do kultu (judaismus) zapiraji sve rodice, svuj vlastni druh.
Dale krome jineho Tacitus rika:
"Obrizka jimi byla adoptovana k tomu, aby se odlisovali od jinych muzu. Ti, kteri PRIJMOU (!!) jejich nabozenstvi a zpusoby, a maji tuto prvni lekci v nich zainstalovanu, aby opovrhovali vsechny bohy, aby se zrekli jejich vlastni zeme, zapreli sve rodice a vlastni druh. Presto jejich pocet se zvysuje"..."Zidovske nabozenstvi je nechutne a zle".


29828

15.6.2004 22:12

Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Though the word gentiles and the word heathen are used many times in the Bible, the fact is that there are no Hebrew or Greek words that would demand this translation. If the reader will consult a good dictionary, you will find that the word, gentile, is derived from the Latin word, gentilis, and properly understood means non-something. As used by a Jew or an Israelite, it would mean non-Jew or non-Israelite. But they are not the only people who have a right to use the word.
For instance, suppose a Buddhist priest spoke Latin and he wanted to refer to the nations that were not Buddhist, he would call them gentilis. In Hebrew and Greek, there is no exact equivalent to the Latin word gentilis, or the English word, gentile. Nevertheless, if this same priest spoke Hebrew and Greek along with his Latin, and wanted to refer to the nations which were not Buddhist, he would call them goyim if speaking Hebrew, and ethne if speaking Greek, and each time he would naturally include the Jewish and Israel people. Likewise, a Moslem priest could use the three languages and refer to the Jews and Israel as gentilis, goyim, and ethne.One important thing to always keep in mind is that goi and ethnos are collective nouns and cannot properly be translated to mean an individual person. They always refer to a group. There is no such thing as 'A GENTILE' - it is always plural. Gentiles in its plural sense may at times be used to translate goi and ethnos but its use gives an added thought not intended in the original word which cannot in every case be justified.Another important word found in the Hebrew text, which needs only passing notice is the Hebrew word "am" and is found many times in the Old Testament text. It is translated nation only 17 times. It is usually translated people, for it occurs that way 1,835 times in our English text. Occasionally it is qualified by the phrase, "every people," but when it is rendered "the people" it usually means Israel. But this is not the word that has been the source of misunderstanding. Translations of the Hebrew word, goi, and the Greek word, ethnos, have caused the trouble. The Hebrew word, goi, and the Greek word, ethnos, in their singular and plural forms are used in three ways in the Bible: 1. In referring to the Israel and Jewish people. Let us note the verses which follow below, found in both the Old and New Testaments, which refer to either the Jews or Israel as a nation. These verses use either the Hebrew word, goi, or the Greek word, ethnos. In order to demonstrate the absurdity of always translating goi or ethnos as gentile, we suggest that you read the following verses, substituting the word, gentile or heathen, for nation or nations:Genesis 12:2, "And I will make of thee a great nation." (A "great gentile"???)
Genesis 17:4-5, "...thou [Abraham] shalt be a father of many nations." ("father of many gentiles"?)
Genesis 20:4, "Lord, wilt thou slay also a righteous nation?" (try substituting heathen)

29831

15.6.2004 22:15

Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Genesis 25:23, "Two nations are in thy womb..." (Try the word heathen or gentiles here)
Genesis 35:11, "Be fruitful and multiply; a nation and a company of nations shall be of thee."
Genesis 48:19, "...his [Ephraim's] seed shall become a multitude of nations."
Isaiah 1:4, "Ah, sinful nation, a people laden with iniquity..."
Isaiah 10:6, "I will send him against an hypocritical nation..."
Jeremiah 31:36, "Israel...shall cease from being a nation before me for ever." (try gentile!)
Luke 7:5, "For he loveth our nation, and hath built us a synagogue."
John 11:48, "...and the Romans shall come and take away both our place and nation."
John 11:50, "...that one man should die for the people, and that the whole nation perish not."
Acts 24:2, "...very worthy deeds are done unto this nation by thy providence."
Acts 24:17, "...I came to bring alms to my nation, and offerings."From the foregoing verses and many others which could be given, it can easily be seen that the Hebrew word, goi, and the Greek word, ethnos, do not always refer to non-Israel people.2. Now let us read a few verses where the same words are used and, as can be seen, refer very definitely to non-Israel people:
Genesis 14:9, "With Chedorlaomer, the king of Elam, and with Tidal, king of nations..."
Genesis 21:13, "And also the son of the bond-woman will I make a nation..."
Genesis 21:18, "...for I will make him a great nation."
Exodus 9:24, "...there was none like it in all the land of Egypt since it became a nation."
Exodus 34:24, "For I will cast out the nations before thee..."
Isaiah 37:12, "Have the gods of the nations delivered them which my fathers have destroyed...?"
Matthew 10:5, "Go not into the way of the gentiles..."
Matthew 24:7, "For nation shall rise against nation..."
Luke 21:24, "And they shall fall by the edge of the sword, and shall be led away captive into all nations..."
Acts 7:7, "And the nation to whom they shall be in bondage will I judge, said God."
Acts 8:9, "But there was a certain man called Simon, which before time in the same city used sorcery, and bewitched the people of Samaria..."
Acts 10:45, "...because that on the gentiles also was poured out the gifts of the Holy Ghost."In the above verses three words have been used to translate the same Greek word, ethnos, and they are: nations, gentiles, and people.
3. Now we come to the third way in which the words have been used, and that is to describe all nations, which of course always includes Israel and non-Israel nations.
Genesis 22:18, "And in thy seed shall all the nations of the earth be blessed."
Genesis 25:23, "Two nations are in thy womb..."
I Chronicles 16:24, "Declare His glory among the heathen; his marvelous works among all nations."
Psalm 9:19-20, "...let the heathen be judged in thy sight. Put them in fear, O Lord: that the nations may know themselves to be but men."

29832

15.6.2004 22:18

Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

To summarize: the word gentile is derived from the Latin word gentilis and is only one of several words that are used to translate the Hebrew word goi and the Greek word ethnos into English. The best word to use is nations. It would have been better if the word gentile had never appeared in the English text. Neither goi nor ethnos necessarily mean non-Israel, as has been shown above.

Note: The Greek words ethne and ethnos, translated nations or gentiles, are the source of our English word, ethnic, signifying a blood-relative. They certainly do not mean 'heathen' or 'non-Israelite' as is popularly taught today.

29833

15.6.2004 23:41

RE: Pro strach židovský

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 29833

Vážený pane Blbobijče,
nerad zasahuji do Vaší velice fundované diskuze na téma
Židů a bible.
Problém spočívá spíše v tom, že všechny nekalé vlastnosti,
které jsou přiřazovány židům , se stali obecnými vzorci
všeobecného ekonomického chování ve společnosti vůbec.
Proto také se nadnárodní globalizovaný obchod spíše podobá
"židovské lichvě a šejdířství" a lze také dovodit, že většina
globalizovaných společností neplatí daně, ekonomicky
vydírá politické národní útvary a krade, kde se jenom dá!
Takže si dovolím říci pane Blbobijče, že Vaše prohlášení
jsou takové žvásty bez podkladu.
Společnost musí být založena na právu a ne na tom , co si
kdo ukradne, což hlásáte. Chytří si naloupí a hloupí prostě
zůstanou hloupí. Takhle nemůže dlouho společnost vydržet
být v klidu a fungovat bez nějaké poruchy.
Již dochází k vyčerpání zdrojů a "chytří" budou muset
vyvolat nějaké války , aby se jim ještě něco "zadřelo"
za nehty!!!

29836

16.6.2004 9:29

RE: Pro strach židovský

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 29836

Mílý pane Peleško: "Chytří si naloupí a hloupí prostě
zůstanou hloupí. Takhle nemůže dlouho společnost vydržet
být v klidu a fungovat bez nějaké poruchy."
Trošilinečku s Vámi nesouhlasím. Pokud si stojíte za tím, že hloupí zůstanou hloupí, tak nechápu proč by tato společnost neměla vydržet bez nějaké poruchy neboť jak známo tak revoluce hlupáků jim přinášejí jen a jen opět větší bídu. Stačí nahlédnout do minulosti. Řízení revoluce - některými tak nenáviděná sametová - přináší prosperitu, jejíž nejmenší díl samozřejmě připadá hlupákům, ale bylo by zcestné tvrdit, že se hlupáci mají stejně nebo dokonce hůře než před sametem. Velmi by mne zajímalo koho ti chytří vlastně "olupují"? Chudáky? Stát, jak s oblibou tvrdí političtí vůdci hlupáků, i když oni toto stejně tvrdí hlupákům ne z toho důvodu, že by je milovali, ale proto, že je "demokraticky zastupují". Společnost ve které žijeme - a to nejenom ta Česká - nezná žádnou formu zřízení, která by se životaschopně mohla vyvázat z mezinárodních obchodně-politických vztahů. Nebo snad budeme tvrdit že komunističtí Korejci a Kubánci představují vzor právního státu? Komunistická Čína se s kapitalismem sblížila právě proto, aby se nestala zemí hladomorů a bídy. Co Vy na to?

29845

16.6.2004 5:16

RE: Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Reakce na 29833

>To summarize: the word gentile is derived from the Latin
>word gentilis and is only one of several words that are used
>to translate the Hebrew word goi and the Greek word ethnos
>into English. The best word to use is nations. It would have
>been better if the word gentile had never appeared in the
>English text. Neither goi nor ethnos necessarily mean
>non-Israel, as has been shown above.

>
>Note: The Greek words ethne and ethnos, translated nations
>or gentiles, are the source of our English word, ethnic,
>signifying a blood-relative. They certainly do not mean
>'heathen' or 'non-Israelite' as is popularly taught today.Clovece, p. Blbobijec, nespad' jste nahodou v tom blbobiti na hlavu? A nebo doopravdy nerozumite anglicky, a nevite ani co sem volepujete jako holuby na zed? Vypada to tak ..
Ale krasa, nasel jste presnou definici toho vaseho 'pohana' z Bible Kralicke. Dekuji za pomoc!

Gentilis (latinsky), goyim (hebrejsky, goy jednotne cislo), ethnos (recky), nations (angl.), NARODY - tyto vyrazy urcite NEMINI 'pohany' nebo 'ne-Israelity', jak je dnes popularne propagovano.

>

29841

15.6.2004 23:38

Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Internacionalni sjezd ustredniho vyboru Judaistu (clenove z KAZDEHO NARODA pod nebesy, mluvicich rozdilnymi rodnymi jazyky, sjednocenych ideologii Judaismu, tj. uchylnymi ustnimi "Traditions of Elders", tak trpce odsuzovane Kristem) se konal v Jerusalemu jiz v 1. stoleti n.l. :

Skutky, 2. kapitola
5. A zili v Jeruzalémě Židé, oddani muži, z KAZDEHO NARODU pod nebesy.
6. A když se stal ten hlas, multituda se shromazdila, a vsichni žasli, protože kazdy clovek je slyšel mluvit ve svem vlastnim jazyce.
7. I byli vsichni prekvapeni, divili se, řkouce jeden k druhemu: Aj, zdaliž nejsou tito všickni, kteříž mluví Galilejští?
8. A kterak my slyšíme každý v našem jazyce, v kterémž jsme se zrodili?
9. Partští, a Médští, a Elamitští, a kti teří ziji v Mezopotamii, v Judaei a v Kappadocii, v Pontu a v Asii,
10. V Frygii a v Pamfylii, v Egyptě a v krajinách Libye, kteráž jest vedlé Cyrénu, a cizinci z Říma, Zide, i v nově na víru obrácení,
11. Kretští i Arabští, slyšíme je, ani mluví jazyky našimi veliké věci Boží.

29834

16.6.2004 9:36

Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

K otazce zidu je zajimave i toto;
vi se,jakym zpusobem ziskala Lea Jakoba-podvodnym.
On preci slouzil 7let pro ziskani zeny Rachel,kterou miloval.
Lea dala Jakobovi mimo jinych i syny Simeona a Leviho.
Simeon a Levi-to jsou ti,co zaludne zrasovali Sichemity v obdobi bolesti po obrizce,-jak bylo uvedeno uz v clanku.
A Jakob s tim nesouhlasil.
Kdyz nastal cas Jakoba aby ulehl ke svym otcum,zehnal svym detem,jak bylo ve zvyku a takova zehnani mela velkou platnost;
takze rekl jasne,ze se Simeonem a Levim nechce mit nadale nic spolecneho,zavrhnul je.
Avsak z Levijcu-tech zavrzenych vysel Mojzis.
Takze kdyz se nad tim zamyslime....

29846

16.6.2004 16:15

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29846

>K otazce zidu je zajimave i toto;
>vi se,jakym zpusobem ziskala Lea Jakoba-podvodnym.
>On preci slouzil 7let pro ziskani zeny Rachel,kterou
>miloval.

>Lea dala Jakobovi mimo jinych i syny Simeona a Leviho.
>Simeon a Levi-to jsou ti,co zaludne zrasovali Sichemity v
>obdobi bolesti po obrizce,-jak bylo uvedeno uz v clanku.

>A Jakob s tim nesouhlasil.
>Kdyz nastal cas Jakoba aby ulehl ke svym otcum,zehnal svym
>detem,jak bylo ve zvyku a takova zehnani mela velkou
>platnost;

>takze rekl jasne,ze se Simeonem a Levim nechce mit nadale
>nic spolecneho,zavrhnul je.

>Avsak z Levijcu-tech zavrzenych vysel Mojzis.
>Takze kdyz se nad tim zamyslime....

Jasmino, nechci byt rejpavy. Ale aniz asi jste si toho vedoma, tak michate jablka s pomeranci.
Zide NEJSOU Israelite.
A kdyz mi ukazete nekde v Bibli, ze Israelite jsou Zide, nebo ze podobne jako Abram byl prejmenovan na Abrahama, Jacob prejmenovan na Israel, ze i Israelite byli nekde-nekdy prejmenovani na Zidy, nebo ze se stali Zidy - tak Vam poslu odmenu $1000.
Ale ten odkaz musi prijit z Bible, ne z Talmudu.

Prvy vyraz 'Jews' (v hebr. Yhuwdiy),
se poprve v Bibli objevil az ve Druhe Knize Kralu 16:6 (v dobe kdy puvodni Israel, po nesvarech, byl rozdelen na Severni Kralovstvi-Dum Israel skladajici se z 10 kmenu, a Jizni Kralovstvi-Dum Judah skladajiciho se ze 2 kmenu. K rozdeleni doslo cca 930 BC, a jak SZ svedci, Judahite vedli valky proti Israelitum), zhruba az 900 let po zrozeni 12 synu Jacoba-Israele, ve smyslu potomku 4-teho syna Jacoba-Israele (ten syn, 1 z 12, se jmenoval Jehudah), ci jiz jen obyvatele Kralovstvi Judah.

Jacob-Israel byl Hebrejec. Jeho 12 synu (z nichz vzesli kmeny) byli tez Hebrejci a podle patriarcha Israelite, ale pouze jen z jednoho kmene vzesli Yhuwdiy (Judahite), ke vsi smule a zmatku prelozeno universalne coby 'Zide'.
Mojzis nebyl Judahita (chcete-li Zid). Mojzis byl Israelita a Levita (z kmene Levi).

Bible nezaznamenava nikde, ze by 10+ kmenu po unosu Assyrany do Assyrie (722 BC) se kdy navratili na sve puvodni uzemi.
Naopak : NZ zaznamenava slova Krista, ktery svedci, ze prisel "pouze pro ztracene ovce Domu Israele", ze "vetsina jeho stada je rozptylena v zahranici", a pod.
A to bylo v dobe, kdy zem Judea byla 100% naplnena (krome rimskych okupantu) svymi obyvateli, tj. Judeanci, bez ohledu na rasu, na etnicky puvod.
Mnozi tito Judeanci-Zide byli konverti, napr. NE-israelicti Edomite jako napr. Herod a jeho dynastie judeanskych (zidovskyh) kralu, jini byli Baylonci jako ti co vladli chramu a Sanhedrinu a nasledovali sve ustni babylonske tradice, ktere Kristus tak ostre napadal, jini byli Egyptane, Ishmaelite, ale mezi Judeanci byla i cast puvodnich Judahitu a Benjaminitu (Saul-Sv. Pavel) pod.
Pokud tito zili v z zemi Judea, ci nasledovali Judaismus, tak vsichni byli Judeanci, ke vsi smule opet prelozeno universalne coby 'Zide'. Aby se to pozdeji k radosti nekterych a $manipulaci$ druhymi, hezky pletlo ..


29853

16.6.2004 21:17

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29853

$1000?
Jak dlouho mi s tou nabidkou pockate?[velký smích]

29870

17.6.2004 5:57

RE: Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Reakce na 29870

>$1000?
>Jak dlouho mi s tou nabidkou pockate?[velký smích]


Jasmino, az na veky veku. Amen.

Ale odkaz musi pojit pouze z originalniho textu Bible.
A jak jsem stanovil, absolutne ne z Talmudu. Ale ani ne z nejakych dnesne "zmodernizovanych", "diversity-fikovanych", ci jinak politicko-korektne a sensitivne upravenych (dnes totiz prece musime byt vsichni citlivi jak na rasu, tak na etnicitu, na nabozenstvi, a pak navic na sexualni orientaci, na telesnou vyzvu/"challenge" - tj. jako mrzactvi, a podobne) textu originalni Bible.
At by to jiz bylo "zmodernizovano" zidy samotnymi, ci tzv. judeo-krestany, zion-krestany, prestrojenymi komunisty, etc. Na tom nezalezi. Zadna modernizace (Soveti treba modernizovali po druhe svetove valce plynove pece v Oswietimi, jako strhavani sten za ucelem zvetseni prostoru, ci vyrtavani der do stropu na spousteni Cyklonu B, apod.) neni v ramci pravidel teto hry povolena.
Pouze original. That's, what counts in my offer.

Uz se tesim na Vas odkaz z originalniho textu bible, kde se pise ze - "zide jsou vyvoleni", a ze "vsichni potomci 12 kmenu Israele zmenili na zidy". Shalom29888

17.6.2004 7:13

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29888

>Uz se tesim na Vas odkaz z originalniho textu bible, kde se >pise ze - "zide jsou vyvoleni", a ze "vsichni potomci 12 kmenu >Israele zmenili na zidy". Shalom

Pane Albert, takze to bude asi hebrejsky ta original bible, ze ano, to ovladate take jako rec, nebo jen staro-anglictinu z King James version?

29890

17.6.2004 9:29

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29888

Pane Albert,Vy pod nabidkou po mne vlastne chcete,abych se zacala ucit aramejsky.
No to asi opravdu bude na veky veku[chechtot]
ale i tak Vam dekuji za informace.

29895

17.6.2004 16:46

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29895

>Pane Albert,Vy pod nabidkou po mne vlastne chcete,abych se
>zacala ucit aramejsky.

>No to asi opravdu bude na veky veku[chechtot]
>ale i tak Vam dekuji za informace.

Panno ci pi. Jasmino, aramejsky se ucit nemusite. Ostatne to by Vam asi moc nepomohlo, nebot puvodni texty Stareho Zakona jsou sepsany, pokud je mi znamo, v hebrejstine, a Noveho Zakona v rectine. Co potrebujete a co postaci, je pristup k puvodni King James Version a dostatecna znalost jazyka anglickeho.
Proc je text Bible Kralicke nedostatecny, svudny, misty az absolutne nepravdivy, jeden znaly anglictiny muze posoudit sam ..
------------------------------------------------------
JK prisel pro ztracene ovce Domu Israel (Israelity), zatimco Judea a Jerusalem byly 100%, az po usi naplnena Zidy-Judeanci z "kazdeho naroda pod nebesy" (navic mluvicich rozdilnymi jazyky).
Zide se obavaji, ze "JK pujde za ROZPTYLENYMI (Ztracene Kmeny Israele, Ztracene Ovce Domu Israel), mezi Narody (Gentily) a ucit Narody (toho ceho se Zide boji, - pravdu).
Kafias (strujce Kristovy vrazdy) se v Jerusalemu (Judea) obava, ze "JK sjednoti v celek Deti Boha, ktere byly ROZPTYLENE v zahranici".
(SZ kdyz mluvi o Israelitech, casto pouziva vyrazu "Deti Boha"[mrknutí jedním okem].

Matthew 10
[6] But go rather to the lost sheep of the house of Israel.
[6] ale raději jděte ke ztraceným ovcím z Izraelova domu.


Matthew 15
[24] But he answered and said, I am not sent but unto the lost sheep of the house of Israel.
[24] Ale on odpověděl: "Nebyl jsem poslán jinam než ke ztraceným ovcím z Izraelova domu."

John 7
[35] Then said the Jews among themselves, Whither will he go, that we shall not find him? will he go unto the dispersed among the Gentiles, and teach the Gentiles?
[35] Židé si tedy mezi sebou řekli: "Kam se chystá jít, že ho nenajdeme? Chce snad jít do řecké diaspory a učit Řeky?

John 11
[52] And not for that nation only, but that also he should gather together in one the children of God that were scattered abroad.
[52] A nejen za tento národ, ale také aby shromáždil rozptýlené Boží děti v jedno.

Acts 2
[5] And there were dwelling at Jerusalem Jews, devout men, out of every nation under heaven.
[5] Byli pak v Jeruzalémě přebývající Židé, muži nábožní, ze všelikého národu, kterýž pod nebem jest.

King James Version: (St. Paul to) Hebrews
Bible Kralicka: (Sv. Pavel k) Židům29904

18.6.2004 11:12

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29904

Boze,takovy dlouhy duchaplny prispevek jsem vyplodila,kde je?(

No,v tom se mylite,Stary zakon cely (Tanach)je v originale v aramejstine.Tento jazyk se kdysi uzival jako jazyk uredni,az po nem se zacala uzivat Rectina a Latina.
Proc King James version ma byt zrovna ten pravy preklad?
Chci-li vedet pravdu,pak jdu primo k prameni,kde voda je nejcistsi,ne?

29924

18.6.2004 22:32

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29924

>Boze,takovy dlouhy duchaplny prispevek jsem vyplodila,kde
>je?(

>
>No,v tom se mylite,Stary zakon cely (Tanach)je v originale v
>aramejstine.Tento jazyk se kdysi uzival jako jazyk uredni,az
>po nem se zacala uzivat Rectina a Latina.

>Proc King James version ma byt zrovna ten pravy preklad?
>Chci-li vedet pravdu,pak jdu primo k prameni,kde voda je
>nejcistsi,ne?


Panno Jasmino,
Sv. Pavel behem svych tirad navadel sve nasledovniky se slovy jako :

1. Timoteovi, 2. kapitola
11. Ať se žena učí v tichosti a s veškerou poddaností.
12. Ženě pak nedovoluji učit ani ovládat jejího muže, ale ať je v tichosti.
13. Vždyť nejdříve byl stvořen Adam, potom Eva.
14. A Adam nebyl oklamán, ale žena byla oklamána a upadla do přestoupení.

1. Korintským, 14. kapitola
34. Vaše ženy ať při shromážděních mlčí, neboť se jim nedovoluje mluvit, ale mají být poddány, jak říká i Zákon.
35. Chtějí-li se něco dozvědět, ať se ptají svých mužů doma. Je přece hanba, aby ženy při shromáždění mluvily.

Amen.

Co myslite? Mel Sv. Pavel pravdu ?
Nebo, hledeje z dnesniho zorneho uhlu politicke korektnosti, nebyl snad Sv. Pavel osklivy sexista ?
----------------------------------------------------
A. Old Testament
The Old Testament is written mostly in Hebrew, except for the following sections which are written in Aramaic (constituting about one percent of the Old Testament):
(Stary Zakon je ve sve vetsine napsan v Hberejstine, krome vyjmenovanych pasazich, ktere jsou napsany v Aramejsky (dohromady 1% Stareho Zakona)


Genesis 31:47 (two words)
Jeremiah 10:11
Ezra 4[cool]-6:18; 7:12-26
Daniel 2:4b-7:28
http://www.theology.edu/summ3.htm
29955

19.6.2004 12:40

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 29955

O sv.Paulu byla polemika,aleluja[chechtot]
Vychazim z toho co sama citim a myslim ze lide by tak meli take cinit.
Bozi kralovstvi je v nas,coz rekl JK.
Pred nikym se nepovysuj a pred nikym se neponizuj,coz verte nebo ne,je dost tezka uloha,ktera neni jen o tom,jak se chovat k ostatnim ale tez jak brat sama sebe.Je to o tom,mit zdrave sebevedomi a zaroven pokoru.
Ja byt muz a vysoce jesitny,pak se mi samozrejmne Paul zalibi a budu na nej se odkazovat,otazka je,v dnesni dobe,kolik zen by se mnou vydrzelo.
Ja byt zena-ovce,bez vlastni vule,naleznu v Paulovi uspokojeni,ze takova prave mam byt a tim padem se nemusim nijak namahat myslenim.
Ale neco mne zene ke svobode(mysleni),cesta mnohdy nelehka,ktera je o tom;nikoho neomezovat a nikym se nenechat omezovat a to ani mymi vlastnimi.
Tak jsem dospela k tomu,ze kdo je vlastne Paul?Obracen na viru v ev.zrovna jako mnozi jini,jen si dovolil vzit slovo a kazat.
Po nem i do dnes jsou mnozi,kteri kazou.Maji vzdy pravdu?Pochybuji.Jsou to preci jen lide.
Neni zak nad mistra.Proto ja radeji se ucim rovnou od mistra,zaky mohu vyslechnout ale nejdu za nima.
jestlize nekdo chce zit pouze podle navodu-budiz,jeho vec.
Kdo vsak lepsi kuchar?Ten kdo striktne dodrzuje recept,nebo ten,kdo ochuti dle vlastni fantazie?

Se starym zakonem nakonec mozna mate pravdu,rikaji to i zide,ze byl psan v hebrejstine.Ale aramejstina je starsi nez hebrejstina,mimochodem podobna sumerstine.Ve starem zakone jsou nektere pribehy(mala zmena jmen)totozne se sumerskymy pribehy a egyptskymy.
Jako priklad uvedu narychlo Samsona ale je jich vice,musila bych zase hledat.
Otazka je,kolik prebrali zide ze sumerskych pramenu?Mojzis citaval v Alexandrijske bibliotece,ktera pozdeji vyhorela-ci vinou?Co v ni bylo?Sumerske knihy?Vzdyt bohyne Isis je napadne shodna s bohyni Istar.Co se Mojzis naucil v dobe pobytu v egyptskem palaci?O tom jsem psala pred tim a ztratilo se to.
Co kdyz vubec stary zakon byl puvodne psan v sumerstine?A byl Buh s Mojzisem,nebo Mojzis pouzival technologii starych sumeru?

29980

16.6.2004 11:31

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Bible je kniha ,kterou kazdy verici vyklada podle sveho,jinak bibli rozumi jehovisti,jinak protestanti a jinak katolici a ,kdyz mluvite s zidy,tak ,jedni se ji ridi a druzi ji zavrhuji a dokonce rabbin Vam rekne ,ze Jezis neexistoval a druhy rabbin rekne o trestu na Jezise,kde podle Talmud ma byt varen.......Kde se vsak zachytit a nalest pravdu,kdyz tolik veci z lidske historie bylo pro vec vlady-politiky ,tolikrate uzpusobeno k vladnouci strane.Ve starem Iraku,mezi Eufrat a Tigris,v meste Ur se vzdy cela spolecnost zmenila ,jako i jinde podle toho ,kdo se zmocnil vlady,zide -ti biblicky,kdyz jim slo o obchod a nebo o krk,tak se pridali k islamu a mnozi islamci ,kdyz jim opet pod jinym kralem slo o krk ,tak prijai zidovske nabozenstvi.(Na ceske pomery se mnozi naciste ,stali po valce komunisty a ted jsou zase demokrate )Takze ,Bible ,jak ideologie rovnez prodelava zmeny a nebo se uci ,jak se ma vykladat,tak ,jak se maji vykladat zakony,jenze ,kazdy si je vylozi podle sveho,jak se mu hodi,ale jednim voditkem je archeologie,ktera dokazala ,ze kdyz zide prchali z Egypta,jak se tam vyklada ,tak po prechodu pouste ,udajne svobodni ,jenze ,se dokazalo,ze stale byli na Egypskem uzemi ,ktere tou dobou cele toto uzemi ovladalo,druhym prikladem bylo troubeni u bran Jericha ,ale ,opet se dokazalo,ze tou dobou ,co se tam troubilo,uz Jericho z nedostatku vody bylo 400 let opustenym mestem a takovych prikladu je z bible vic ,na psanych stenach pyramid je zcela popsan exodus ,kde si Egyptane stezuji na zidovskou loupez sperku a zlata ,pred tim nez uprchli s lupem do pouste -divny to exodus ,ze ano a ted,tedy skupina znalcu v Egypte zada stat Israel o odskodneni za hromadnou loupez zidu v Egypte,takze se ten bajny exudus ,proste nevydaril,ale myslite si ,ze by zide popravde vylicili svuj utek z Egypta i kdyz existuje sepsana stiznost faraonovi na chovani techto zidu?
My jsme take meli svou komunistickou ustavu ,kde se sepsali vsechna prava a naroky a jak se praktikovala ve zkutecnosti i svobodu slova zarucovala ,ze ano,ale pani Horakova zkoncila se svym nazorem na sibenici,cely svet protestoval a nic to nebylo platne.v Australii ukazuji placici madonu a verici se tam hrnou v zastupu,vzpomeli jsme si na "Cihossky zazrak" a takovych zazraku je hodne ,ale cemu verit a cemu ne v dnesnim zkorumplovanem-tak lidskem svete ?
Co se nehodila se nicilo a nebo prepisovalo,naopak se provadela propagace veci ,ktere by lidstvo za normalnich okolnosti neprijalo i podvody se delali i v te archeologii,proste ,co lide stvorili,tak se vzdy vyskytene pochybna otazka,zda to muze byt pravda a nebo ne,vzdycky se rikalo ,ze Buh je na nebi,ale ,kde je dnes ,letame ve vesmiru a na zemi se vrazdi,jakoby zadny Buh ani neexistoval,i knezi podvadi a pouzivaji nemravne deti,kde je pravda a kde je ten spravedlivy Buh,to by byl nekonecny namet,co ctenar ,to jiny nazor,ale svet je ve zmatku,mame vic terroru ,nez pred bojem proti terroru.Svet vyznava mnoho nabozenstvi,kde je klid na svete?

29847

16.6.2004 11:42

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

FOREIGN DESK | September 27, 2003, Saturday
Geneticists Report Finding Central Asian Link to Levites

By NICHOLAS WADE (NYT) 834 words
Late Edition - Final , Section A , Page 2 , Column 3
ABSTRACT - Geneticists studying ancestry of Jewish communities finds unusual genetic signature that occurs in more than half of Levites of Ashkenazi, or European, descent; signature on Y chromosome apparently originated in Central Asia, traces perhaps to one man who lived about 1,000 years ago, and may come from Khazars, Turkic tribe whose king converted to Judaism in eighth or ninth century; DNA variation is common in region north of Georgia that was Khazar kingdom; map; work of Drs Michael Hammer and Karl SKorecki explained (M)
--------------
Do ,ktere zkupiny zaradi pan Blbobijec celou tu bilou evropskou celadku ,ktera stoleti veri ,ze zide jsou zide a navic "bohem vyvoleni" samozvolenci.Nedojde nakonec k tomu ,ze ten silenec,sadista a vsechno ostatni ,co jsme cetli o Hitlerovi ,nakonec zjistime ,ze blbci jsme my a ze vlastne chytrakem byl on.Takovy ,americky president Trumen ,kdyz pomahal uznat stat Israel,tak hluboc everil,ze pomaha lidem "Bohem vybranych",dodnes mnoho kostelu sveta nekaze nic jineho nez tuto propagandu.Je to divny svet ,kde lez se meni v pravdu a udajna pravda v lez,nezda se Vam vsem ,co toto ctete ,ze nase Zem by se mohla docela dobre jmenovat Velky Kocourkov.
Tak,ted je na nas ,abychom ruzne lzi napravili a pravdu oprostily od lzi,aby po nas nezustalakupa intelektualniho hnoje v kterem nic neroste.
---------------
The Jewish writer Edwin Black notes 'For example, in Berlin alone, about 75% of the attorneys and nearly as many of the doctors were Jewish.' (Black, The Transfer Agreement, 1984, p58).

To cap it all, Jews were perceived as dangerous enemies of Germany after Samuel Untermeyer, the leader of the World Jewish Economic Federation, declared war on Germany on August 6 1933. (Edwin Black The Transfer Agreement: the Untold Story of the Secret Pact between the Third Reich and Palestine (1984) pp272-277) According to Black, 'The one man who most embodied the potential death blow to Germany was Samuel Untermeyer.' (p 369).

29848

16.6.2004 11:57

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The Zionist also had a trade plan with the Berlin government by which German Jews could redeem their property in Nazi goods exported to then British-occupied Palestine. And to top it all off, the infamous SS-Hptscharf. Adolf Eichmann, had visited Palestine, in October, 1937, as the guest of the Zionists. He also met, in Egypt, with Feivel Polkes, a Zionist operative, whom Eichmann described as a "leading Haganah functionary." The chain-smoking Polkes was also on the Nazis' payroll "as an informer."
Brenner isn't the first writer to address the mostly taboo subject of how the Zionist leadership cooperated with the Nazis. Rolf Hilberg's seminal "The Destruction of European Jews"; Hannah Arendt's "Eichmann in Jerusalem"; Ben Hecht's "Perfidy"; Edwin Black's "The Transfer Agreement"; Francis R. Nicosia's "The Third Reich and the Palestine Question"; Rudolf Vrba and Alan Bestic's "I Cannot Forgive"; and Rafael Medoff's "The Deadening Silence: American Jews and the Holocaust," also dared, with varying public success.
After the Holocaust began in 1942, Eichmann dealt regularly with Dr. Rudolf Kastner, a Hungarian Jew, whom he considered a "fanatical Zionist." Kastner was later assassinated in Israel as a Nazi collaborator. At issue then, however, was the bargaining over the eventual fate of Hungary's Jews, who were slated for liquidation in the Nazi-run death camps. Eichmann said this about Kastner, the Zionist representative, "I believe that [he] would have sacrificed a thousand or a hundred thousand of his blood to achieve his political goal. He was not interested in old Jews or those who had become assimilated into Hungarian society. 'You can have the others,' he would say, 'but let me have this group here.' And because Kastner rendered us a great service by helping keep the deportation camps peaceful. I would let his groups escape."
Readers, too, will be surprised to learn, that after the Nuremberg Anti-Jewish Race Laws were enacted in Sept., 1935, that there were only two flags that were permitted to be displayed in all of Nazi Germany. One was Hitler's favorite, the Swastika. The other was the blue and white banner of Zionism. The Zionists were also allowed to publish their own newspaper. The reasons for this Reich-sponsored favoritism was, according to the author: The Zionists and the Nazis had a common interest, making German Jews emigrate to Palestine.
As early as June 21, 1933, the German Zionist Federation was sending a secret memorandum to the Nazis, which said, in part:
"It is our opinion that an answer to the Jewish question truly satisfying to the national state [German Reich] can be brought about only with the collaboration of the Jewish movement that aims as a social, cultural and moral renewal of Jewry- -indeed, that such a national renewal must first create the decisive social and spiritual premises for all solutions..."
Incredibly, Avraham Stern, the leader of the notorious "Stern Gang," late in 1940, made a written propo

29849

16.6.2004 12:07

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

proposal to Hitler, by which the Jewish militias in Palestine, would fight on "Germany's side," in the war against England, in exchange for the Nazis help in resolving the "Jewish Question" in Europe, and their assistance in creating an "historic Jewish state." By this date, German troops had already marched into Prague, invaded Poland, and had built the first concentration camp at Auschwitz. The deranged Stern had further bragged about how the Zionist organizations were "closely related to the totalitarian movements of Europe in [their] ideology and structure." Stern's obscene proposal was found in the German embassy, in Turkey, after WWII.
------------------
Zde by kazdy normalni ctenar ,uz mohl poznat ,jak nas nasi vlastni historici s politiky oblbovali cele roky o takovem holocaustu ,ktery bezi stale na nasich TV a pomalu denne na radiu,zatimco i z rad zidu ,jez vyznavaji Torah-Novy Zakon je psana silna kritika na zionisti a zcela otevrene rikaji,ze stat Israel,pro ktery bojuje USA a spolecne s mnoha pomahaci z jinych zemi ,je nezakonny.
-----------
Rabbini vyznavajici Torah ,kladou otazky zionistum o jejich cinnosti behem druhe svetove valky,kdy spolupracovali s nacisty.
IS IT TRUE that the British government granted visas to 300 rabbis and their families to the Colony of Mauritius, with passage for the evacuees through Turkey. The "Jewish Agency" leaders sabotaged this plan with the observation that the plan was disloyal to Palestine, and the 300 rabbis and their families should be gassed.

IS IT TRUE that during the course of the negotiations mentioned above, Chaim Weitzman, the first "Jewish statesman" stated: "The most valuable part of the Jewish nation is already in Palestine, and those Jews living outside Palestine are not too important". Weitzman's cohort, Greenbaum, amplified this statement with the observation "One cow in Palestine is worth more than all the Jews in Europe".

29850

16.6.2004 16:27

RE: Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Reakce na 29850


>------------------
>Zde by kazdy normalni ctenar ,uz mohl poznat ,jak nas nasi
>vlastni historici s politiky oblbovali cele roky o takovem
>holocaustu ,ktery bezi stale na nasich TV a pomalu denne na
>radiu,zatimco i z rad zidu ,jez vyznavaji Torah-Novy Zakon
>je psana silna kritika na zionisti a zcela otevrene
>rikaji,ze stat Israel,pro ktery bojuje USA a spolecne s
>mnoha pomahaci z jinych zemi ,je nezakonny.

>-----------
>Rabbini vyznavajici Torah ,kladou otazky zionistum o jejich
>cinnosti behem druhe svetove valky,kdy spolupracovali s
>nacisty.

Roberte, Novy Zakon neni Torah. Torah je Pentateuch (tj. prvnich 5 Mojzisovych knih SZ: Genesis, Exodus, Leviticus, Numbers, a Deuteronomy).
Zide ale tvrdi, ze maji take "ustni Torah", tj. Talmud, jehoz ustni verzi coby babylonske "Tradice Starsich" Kristus oznacil za podvrh, a dale rekl, ze cini Mojzisovy Zakony neplatnymi.
O rabinech, kteri by vyznavali pouze psany Torah jsem nikdy neslysel, tim padem by nemohli byt zidy. Oni jsou ale velmi fikani, kdyz reknou ze "nasleduji Torah", tim maji na mysli ten "ustni", Talmud. Nebot dle jejich doktriny, Talmud ma presedenci pred Pentateuchem (psanym Torahem).

29854

16.6.2004 18:12

Pro strach židovský

Dramenbejs 195.?.?.?

Nemá tady někdo text Tory v "neočesaném" překladu?

29856

16.6.2004 18:34

Pro strach židovský

Petros 193.?.?.?

to Magnus Blbobijec:

Citáty z bible jste použil dobře. Bojujete za Izrael - a používáte dobré argumenty - ty biblické (ty ostatní nejsou podle mého názoru úplně OK, ale o tom dále). Než - hluší neslyší a ti ostatní si myslí, že nejsou hluší. Inu, tak to na tom světě je. Ale chybí vám víra v Boha, přesněji Boží láska, tzv. "agapé" - a to dělá vaše příspěvky trochu nevěrohodnými - je to velká škoda. Kristus byl samozřejmě potomek Izraelův (či Davidův přes svou matku) a taktéž všichni apoštolové, včetně zrádce Jidáše - taková je ta naše lidská rozmanitost (docela dobrý výsledek - jen jeden syčák mezi 12, kdoví, jak by to dopadlo dnes, že). Ale Kristus věděl vše a tak to písma předpovídala. Od apoštolů se křesťanství rozšířilo postupně po celém světě - i o tom písmo mluví - "evangelium bude kázáno všem národům".

to Albert:

Dnes je jaksi módní židovstvo strkat do chazarského kabátu. Hnusný židák je ještě více prašivý, když se jeho původ posune kamsi dále do nitra Asie, že. Ale písmo, na které se odvoláváte, píše i o tom, že Bůh opět shromáždí potomky Izraele do jejich původní domoviny - a tam je zdroj víry sionistických křesťanů, které tak neuznáváte. Je to uvedeno v textech proroků, třeba Zachariáše, ale i jinde. Myslíte, že ti dnešní "shromáždění" jsou podvodníci?

A k oběma:

Doporučuji pečlivě přečíst texty v Tóře (5. Mojžíšova, myslím 28), popisující požehnání a zlořečení potomkům Izraele. Tam lze nalézt dost odpovědí na otázky, kterým se věnuje toto fórum.

Petros

29858

16.6.2004 19:22

Pro strach židovský

x zidmilovnik 66.?.?.?

Moc diskuse o rakovine. Je treba najit na ni ucinny lek ktery by ji vypalil i s koreny. Mam napad ale sdelim pozdeji .

29861

17.6.2004 4:32

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdesi jsme cetl,ze ten Torah je nazev pro Novy Zakon,jestli to tak neni ,tak diky Albertovi ,jsme o krok dal.Zide se ohani holocaustem ,ohani se take ,ovsem i vzpominkami na zivot v Nemecku ,kde meli vysostne postaveni,takze ,vubec si na Nemecko nemohli stezovat.Ale ,vezmete tedy jejich vzpominky ,jak jsou propagandisticky zakuklene,kdyz se znimi o tak zvane Kristalove noci,tak ,daji prehled ,co vsechno se jim stalo,ackoliv ,cisla ,ktera jsou uvedena nesouhlasi s oficialnim hlaseni,zde ovsem zapomenou ,ze ,jakysi zid zasrelil velvyslance v Parizi,to preste neni podstatne pro ne a jejich propagandu,opacne,kdyz jeden vystrelil na velvyslance v Londyne,tak okamzite israel mel na mysli PLO a vylil si vztek na Libanonu,kam provedl invasi a nelet bombardovacich letadel atisice ,ackoliv se prislo na to ,lidi za jednoho velvyslance byli pobiti,ackoliv se prislo,ze strelec nebyl clenem PLO,takze ,jaka to spravedlnost v ramci odvety ze strany zidu,Nemecky velvyslanec ,nemel takovou zivotni cenu ,jako Israelsy velvyslanec ,dokonce ,jeste to zahalili do propagnady ,ze se jednalo o zarlivy homosexualni konflikt,aby ,jako tomu dodali svoji prichut propagandy,kolik zidu bylo udajne zabito v Kristalove noci oproti najezdu do lIbanonu necham na ctenarich,jen dodam ,ze tim casem president Regan schvalil "obrannou akci "Israelu.

29884

17.6.2004 5:00

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zidovsky doktori provadeli presne to same ,co nacisticky,jenom za to nebyli poveseni,tak jak v Nurembergu !!!!!!!
One of the most prominent eugenicists of the Mandatory period was Dr. Joseph Meir, a well-known doctor who acquired his education in Vienna, served for about 30 years as the head of the Kupat Holim Clalit health maintenance organization, and after whom the Meir Hospital in Kfar Sava is named. "From his position at the very heart of the Zionist medical establishment in the land of Israel in the mid-1930s, he brought young mothers the gospel of eugenics, warned them about degeneracy and transmitted the message to them about their obligation and responsibility for bearing only healthy children," says Stoler- Liss.

Thus, for example, in 1934 Dr. Meir published the following text on the first page of "Mother and Child," a guide for parents that he edited for publication by Kupat Holim:

"Who is entitled to give birth to children? The correct answer is sought by eugenics, the science of improving the race and preserving it from degeneration. This science is still young, but its positive results are already great and important -- These cases [referring to marriages of people with hereditary disorders -- T.T.] are not at all rare in all nations and in particular in the Hebrew nation that has lived a life of exile for 1,800 years. And now our nation has returned to be reborn, to a natural life in the land of the Patriarchs. Is it not our obligation to see to it that we have whole and healthy children in body and soul? For us, eugenics as a whole, and the prevention of the transmission of hereditary disorders in particular, even greater value than for all other nations! ... Doctors, people involved in sport and the national leaders must make broad propaganda for the idea: Do not have children if you are not certain that they will be healthy in body and soul!"
'Problematic and dangerous'
In its full version, the article, which was published in the "Health Guard" section of the now defunct labor Zionist newspaper Davar, the doctor proposed castrating the mentally ill. Stoler-Liss found many more examples in the "Mother and Child" books that were published in 1934 and 1935 and in journals like Eitanim, which was edited by Dr. Meir.

"The support of Dr. Meir and other senior people in the health system for these ideas has been kept under wraps for many years," claims Stoler-Liss. No one today talks about this chapter in the history of the Yishuv. In the mid-1950s Dr. Meir's articles were collected into a book that came out in his memory. The article mentioned above was not included in it. Stoler-Liss found a card file with notes scribbled by the editors of the volume. They defined the article as "problematic and dangerous." "Now, after Nazi eugenics," wrote one of the editors, "it is dangerous to publish this article."

During the latter part of the 1930s, adds Stoler-Liss, when word came out about the horrors that eugenics in its extre

29886

17.6.2004 5:46

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Proc si myslite ,zide-chazari-zioniste ukradli aznicili pamatky na stare babylonske -iracke zidy ?
Aby svetu,zustali ,jako jediny zide,jenom oni-Chazari,falesni zide,kteri nikdy nebyli potomky Abrahama a nikdy nezili v Palestine.
-------------
Ancient Jewish library Stolen From Baghdad

Baghdad - Iraqi sources have revealed that the Zionist foreign intelligence apparatus known as the Mossad had laid its hands on an ancient Jewish library that was held by the former Iraqi intelligence.

The sources said that a few days after the fall of the former Iraqi regime in April last year [2003] a special Mossad team visited Baghdad and seized the library in cooperation with the American CIA officers.

The ancient Jewish library contained precious and priceless copies of the Torah and the Talmud in addition to other writings in Hebrew that dated back 2,500 years.
The Jews taken captive into Baghdad at that time during the Babylon era wrote down their scriptures while in captivity.

The sources said that the American forces arrested the person responsible for the library after their occupation of that Arab country and forced him to open the doors of the cellar where the library was kept underneath the Iraqi intelligence apparatus' building.

The library was submerged in water after the bursting of the water pipes in the cellar but the books were intact, the sources said, adding that the library was carried in a direct flight from Baghdad to Tel Aviv.

29887

18.6.2004 16:49

Pro strach židovský

Henry Ford 220.?.?.?

Podobné názory měl i další český velikán Karel Havlíček Borovský. Jeho odpor k Židům opět stvrzuje, že údajný pozitivní vztah Čechů k Židům byla pouze účelová propagace protagonistů československého státu. Masaryk si od toho sliboval úspěšné rozbití Evropy. Ve skutečnosti je vztah Čechů a Židů stejný jako u jiných národů.

29935

19.6.2004 5:27

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mluvime ,o rozbiti Evropy,ale ,dnes ,tak zvany neocon planuje jednu svetovou vladu,jejich plany jsou tisicilete a uz zbiva malo,aby prosadili svoji nadvladu nad svetem,Vojaci v D-day uz umirali za jednu svetovou vladu,tou dobou uz se rabbini ve skolach v Americe ,ptali deti,co by tomu rikali,kdyby nastal svetovy mir,protoze by zide byli jedinou vladou sveta,mohli to rici ,nebot i Roosvelt byl zid ,jako mnoho jinych americkych presidentu.Jejich svetova velmoc kontrolovat tisk,TV a veskerou historii a kulturu,to vse jim slouzi k ovladani mas a k ovladani pristi krestanske populace.Takze,odpor k temto ,tak samozvanym zidum-chazarum -zionistum je celosvetovy,neni jenom tam ,kam se nedostali do vladnich posic a nekontroluji media.
Tito asijati chteji vse kontrolovat a byt jedinymi pany sveta-to je ten antisemitismus,ktery jim v tom ma pomahat,aby vsude meli otevrene dvere.
-------
Geneticists Report Finding Central Asian Link to Levites

By NICHOLAS WADE (NYT) 834 words
Late Edition - Final , Section A , Page 2 , Column 3
ABSTRACT - Geneticists studying ancestry of Jewish communities finds unusual genetic signature that occurs in more than half of Levites of Ashkenazi, or European, descent; signature on Y chromosome apparently originated in Central Asia, traces perhaps to one man who lived about 1,000 years ago, and may come from Khazars, Turkic tribe whose king converted to Judaism in eighth or ninth century; DNA variation is common in region north of Georgia that was Khazar kingdom; map; work of Drs Michael Hammer and Karl SKorecki explained (M)

------------Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".

This latest gas chamber revelation is not yet protected by the German law. It will be, if it becomes relevant to support the common knowledge of the existence of the Hitler gas chambers.
----------------
Je ,jen a jen na nas ,jestli si to nechame ve svych zemich ,tak zvanymi zidy rozhazet a nechat je nalest do administrativniho systemu,tak ,jak vidime v Americe a pred tim ,jak udelali"bolsevicky stat" a vystrileli carskou rodinu a maji na konte na 100 milionu obeti z rad pravoslavnych krestanu o cemz se ovsem nesmi psat,dnes ,tito potomci "rudych komisaru" se nacpali do statu Israel,kde chteji z Jerusalemu udelat svetove mesto zidovskeho-chazarskeho imperia,coz ma byt vlastne obnoveni Chazarske rise,pod jinym nazvem ,ale se stejnym obyvatelstvem-geneticky -Chazary.

29975

19.6.2004 9:09

Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Vetsina dnesnich zidu ma chazarske predky; predevsim z Evropy. Ti jsou typicti predevsim tim, ze jsou velmi osklivi. Nejenom fyzicky, ale predevsim moralne.

Nemecti narodni socialiste nam dnes vymiraji. Kdo tedy bude udrzovat odkaz plynovych komor?
Saddam Husain! A kdyz plynove komory mezitim nejsou, vsak ony se behem procesu s nim nejak vystavi!


29977

22.6.2004 7:16

RE: Pro strach židovský

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29977

Alberte napublikuj zde svoji foto at vidime jestli nahodou nejsi chazar. [smích]

30059

22.6.2004 7:39

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30059

Alberte napublikuj zde svoji foto at vidime jestli nahodou nejsi chazar. [smích]
__________________________________________

Chtel bych timto pozadat a zaroven poprosit ctenare Zvedavce o velmi ucinny prostredek pod nazvem DDT, ktery se pouziva proti bodavemu a bzučicimu hmyzu - Apis mellifera. Dekuji.

30061

23.6.2004 1:53

RE: Pro strach židovský

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 30061

Pane Lve,
hubení Apis mellifera a jiných tvorů božích prostřednictvím DDT je již léta v USA a Kanadě zakázáno. Pouze Apis mellifera Africanus je v současné době předmětem rozsáhlého hubení (od Texasu na sever). Ale do této kategorie pan Včelička jistě nepatří, at least not yet.

30073

23.6.2004 2:51

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30073

>Pane Lve,
>hubení Apis mellifera a jiných tvorů božích prostřednictvím
>DDT je již léta v USA a Kanadě zakázáno. Pouze Apis
>mellifera Africanus je v současné době předmětem rozsáhlého
>hubení (od Texasu na sever). Ale do této kategorie pan
>Včelička jistě nepatří, at least not yet.
_____________________________________________________

Vcelicka = Apis mellifera Africanus = Self-destruction.

30074

22.6.2004 7:54

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30059

Vcelicko, kdy jste videl naposledy doktora ? ..... Asi, kdyz jste byl, ve sveraci kazajce.

30062

23.6.2004 7:18

RE: Pro strach židovský

albert 67.?.?.?

Reakce na 30059

>Alberte napublikuj zde svoji foto at vidime jestli nahodou
>nejsi chazar. [smích]

Vcelicko, a proc?
Zrovna dnes mi anglosaxon americky par (pomohl jsem ji s necim), slysevse muj prizvuk, rekli: Vy jste dozajiste Nemec!
Jako mnohokrat predtim, ani nevim proc. Jak z USA, tak v Latinske Americe - z 90-100% jsem obvinen ze jsem Helmut. Germanic teda jsem, diky mym predkum, ale presto vse jsem Cech jako poleno.
Vcelicko staci vam to?
Chazari aby meli germansky look, tak se musi modifikovat. Bud obarvovat vlasy na blond, nasazovat modre cocky, operacne upravovat sikme ci vypoukle oci, obrezavat zahnute nosy aby byly rovne, etc.
Ja to delat nemusim. Zklamal jsem vas?30075

26.6.2004 22:43

RE: Pro strach židovský

Dr. Murt 217.?.?.?

Reakce na 30075

Za to mňa ste veru nesklamal.

Rovnako, ako si každý Čech myslí, že Ázia začína za Hodonínom, verí že by sa mal čím viac podobať na svoj Nemecký vzor (ktoré mu tak rád vždy opucuje boty).

So, schnell, loss, Albert, die Schue fleissig putzen!

30171

27.6.2004 1:06

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Reakce na 30171

Murtik, Schue putze ich dir gerne, falls sie nicht so stinken wie deine Schuhe!

30179

27.6.2004 1:13

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 30171

Pane Dr.Murt
Soudim-li spravne dle slovensky psaneho textu,nemel by jste se michat mezi Cechy a Nemce,jelikoz si vazite sam sebe jako cloveka inteligentniho.Vy jste urcite nad veci a nemusite snizovat a ponizovat sam sebe.Ale prece jen je tu cesticka k tomu,aby tento text mohl od Vas vyjit tak lehkovazne.A to pravdepodobne,kdy by jste urcil sam sebe za Khazar-slovak jew.Samozrejme zionista,tak silny v podpatcich,tak silne podporovan i z dani,ktere ja i ma blizka rodina platime kazdorocne Spojenym statum,Vasi nejvetsi kolonii.
A aby Vam,pane,bylo jasneji,tak ja se citim jako cech narozeny na morave,obcan Spojenych statu americkych, obcan Ceske republiky s geny tak pomichanymi,ani netusite.A me deti?.......A co Vase? Date jim precist Vas prispevek?
Rozdmychavani problemu a pak nasledna valka je tak blizka jejich smysleni.Pokud rozdmychavate,a to za ucelem mozne valky,a pritom nejste Khazar-slovak jew,tak jste mimozemstan a to bych se zacal bat.Zustavam v anonymite,. . . .to jsem se naucil od nich.Ale az prijde Soudny den a pujde o to,kdo z koho,tak ja prijdu s naruci otevrenou a s pokojem v dusi.A to oni opravdu nezvladnou.To je ale asi to jedine, co nezvladnou.Avsak-je to to nejdulezitejsi.Timto podam dukaz o jejich statutu na Zemi.Neni to narod bohem vyvoleny,nybrz Vyberovou komisi SATAN s.r.o.,New york-Trebic-Jerusalem.....a co Vase deti,date jim precist muj prispevek?
Teda,to jsem rozcilil ! No,to bych mel zitra rici mym dlouholetym kamaradum,ti se budou smat a reknou,abych si radej dal s nimi dobrou,nepasterizovanou jedenactku.Tak neprovokujte. Stay cool,dude.>Za to mňa ste veru nesklamal.
>
>Rovnako, ako si každý Čech myslí, že Ázia začína za
>Hodonínom, verí že by sa mal čím viac podobať na svoj
>Nemecký vzor (ktoré mu tak rád vždy opucuje boty).

>
>So, schnell, loss, Albert, die Schue fleissig putzen!

30180

27.6.2004 3:02

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30180

Basama pane - skoda, ze nemate nickname, ale Vy pisete dobre. Tomu Doctore Murti alias Don Rodrigo, je treba jednou za cas vycistit jeho kaceni zaludek. Mate u me pane, palec nahore. [smích]

30182

27.6.2004 10:36

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 30171


>Rovnako, ako si každý Čech myslí, že Ázia začína za
>Hodonínom, verí že by sa mal čím viac podobať na svoj
>Nemecký vzor (ktoré mu tak rád vždy opucuje boty).
----------------------------------------------------------------

Dovolím si to upřesnit, Mr.Murt, pro pražáky ta Asie začíná už za Prahou, aspoň někteří to tvrdí. A to jsem zase potěšen, jak na Vás okamžitě, "brilantně" a s inteligencí jemu vlastní, reagoval pan Lev(ák) převýborný. Úplný Bedřich Kraus von Zillergut. Škoda, že už Hašek nežije, ale i takhle se zasmějeme.[chechtot]


30187

27.6.2004 17:56

RE: Pro strach židovský

Aja 69.?.?.?

Reakce na 30187

>
>>Rovnako, ako si každý Čech myslí, že Ázia začína za
>>Hodonínom, verí že by sa mal čím viac podobať na svoj
>>Nemecký vzor (ktoré mu tak rád vždy opucuje boty).
>-----------------------------------------------------------
>-----

>
>Dovolím si to upřesnit, Mr.Murt, pro pražáky ta Asie začíná
>už za Prahou, aspoň někteří to tvrdí. A to jsem zase
>potěšen, jak na Vás okamžitě, "brilantně" a s inteligencí
>jemu vlastní, reagoval pan Lev(ák) převýborný. Úplný Bedřich
>Kraus von Zillergut. Škoda, že už Hašek nežije, ale i takhle
>se zasmějeme.[chechtot]

>
>
>

..hmmm,tak uz se ozvalo Slovensko a Morava.Ted by to chtelo nekoho z Cech,nejlepe tak z Chebu a posunout tu Asii dal na zapad,ne?

30195

27.6.2004 18:01

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30187

A to jsem zase potěšen, jak na Vás okamžitě, "brilantně" a s inteligencí jemu vlastní, reagoval pan Lev(ák) převýborný. Úplný Bedřich Kraus von Zillergut. Škoda, že už Hašek nežije, ale i takhle se zasmějeme. [chechtot]
_____________________________________________

Jo, jo pane Matousek, jen se smejte, ale ten, kdo se smeje naposled .... Ta vase, mnou pochopena zavist, vas muze jednou zabit. Takze opatrne se zdravim pane Matousek. A mimo jine, kdyby jste neznal par literarnich "velikanu" ( snad diky vasemu ochotnickemu, loutkovemu minidivadelku v Thoronthu Canada ), tak by jste nemel cim argumentovat. Preji vam pane Matousek pevne zdravi, do dalsich let vasi kulturni cinnosti. S uctou, vas Lev. [vyplazený jazyk]

30196

28.6.2004 11:04

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 30196


>>Jo, jo pane Matousek, jen se smejte, ale ten, kdo se smeje
>naposled .... Ta vase, mnou pochopena zavist, vas muze
>jednou zabit. Takze opatrne se zdravim pane Matousek. A mimo
>jine, kdyby jste neznal par literarnich "velikanu" ( snad
>diky vasemu ochotnickemu, loutkovemu minidivadelku v
>Thoronthu Canada ), tak by jste nemel cim argumentovat.
>Preji vam pane Matousek pevne zdravi, do dalsich let vasi
>kulturni cinnosti. S uctou, vas Lev. [vyplazený jazyk]
----------------------------------------------------------------

No tak pane Lev(ák), vono se taky říká, že kdo se směje naposled, tak né proto že nejlíp, ale protože je možná trošku natvrdlej. Netřeba chodit daleko, že jo. Za další, vaše chápání je zcela mimo a velmi sebevědomé, já totiž nemám nejmenší tušení, co bych vám měl závidět, naopak,já to vidím úplně jinak. A s mým zdravím si nedělejte starosti, ani nevíte, jak mi dosti často, posloužíte k veselým okamžikům, což by se ale u vás dalo také kvalifikovat jako "kouzlo nechtěného". A o tom divadélku se račte lépe poinformovat. Je to něco víc než měsíc, kdy tady u nás hostoval pan Ladislav Smoljak, jestli vám to jméno něco říká, a ten loutky nehraje. A taky s těmi městy to máte popletené, on sice pohostinsky hrál i v Torontu, ale já jsem na opačném konci Kanady, což vám samozřejmě taky ušlo, ale co naděláme. A s těmi vašimi přáními, jak bych to řekl ..., no možná víte, kdo to byl Láokoón, takže nějak v tom smyslu, že :"Nepřátelům se nevěří, i když vám přinášejí dary". A ještě je tady ten problém s tím nickem, neboli anonymitou. Nechcete se poučit od pana Valtra, jehož názory souhlasně obdivujete ? Napsal to docela srozumitelně, o těch anonymech, protože kdybyste uvedl své pravé jméno, tak byste si asi víc dával pozor na to, co sem píšete, takhle je to jen psí( ve vašem případě lví) hlas do větru a tak je to třeba i brát, což vám potvrdí i na jiných (renomovaných) místech. Jenže já si myslím, že vám to asi ztěží někdy dojde, vy jste prostě jeden z těch hrdinů, kteří hodí kusem lejna a honem se zase schovat zpátky do davu, hrdinný lve, neníliž pravda ? S tou úctou já jsem opatrný, mám ji většinou pro ty, o kterých si myslím, že si ji zaslouží. Takže se mějte jak chcete, mně je to docela šuma fuk.[cool]

30214

28.6.2004 15:57

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30214

Pane Matousek, jako vzdy mate pravdu. Nakonec se rika, ze detem, opilym a ....., se nema odporovat. No, co nadelam, musim s tim zit. Chtel bych se jen omluvit, ze jsem vase bydleni nejak popletl. To vite - skleroza [mrknutí jedním okem] Myslim, ze to mel byt Vancouver. Sakra, v tak nadhernem meste, ziji takovi "lide", ..ehm.

30221

28.6.2004 20:15

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 30221

>Pane Matousek, jako vzdy mate pravdu. Nakonec se rika, ze
>detem, opilym a ....., se nema odporovat. No, co nadelam,
>musim s tim zit. Chtel bych se jen omluvit, ze jsem vase
>bydleni nejak popletl. To vite - skleroza [mrknutí jedním okem] Myslim, ze to
>mel byt Vancouver. Sakra, v tak nadhernem meste, ziji takovi
>"lide", ..ehm.
----------------------------------------------------------------

No, tak to vidíte pane Lev(ák), co vám na to můžu říct ? Jedině to, že jste "Vonásek". A to kde žijete vy, je taky vaše volba a zásluha, ale pro mne za mne ať je to třeba Magadan, mně je to egál. Radši pište blíže danému tématu, ať z toho není jen "chat", většinu čtenářů nezajímají ani moje ani vaše invektivy.[cool]

30232

29.6.2004 2:30

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30232

>No, tak to vidíte pane Lev(ák), co vám na to můžu říct ?
>Jedině to, že jste "Vonásek". A to kde žijete vy, je taky
>vaše volba a zásluha, ale pro mne za mne ať je to třeba
>Magadan, mně je to egál. Radši pište blíže danému tématu, ať
>z toho není jen "chat", většinu čtenářů nezajímají ani moje
>ani vaše invektivy.[cool]
___________________________________________

Dobrá, dobrá pane Vonásek. Tak teda, vočom to psaní bude ? Jaké thema teda navrhujete pane, když má být dané ?30243

29.6.2004 9:16

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 30243


>Dobrá, dobrá pane Vonásek. Tak teda, vočom to psaní bude ?
>Jaké thema teda navrhujete pane, když má být dané ?
----------------------------------------------------------------
Tak tohle už nebude jen skleróza, to bude ještě Alzheimer a docela obyčejná "retardovanost". Ale mě už to přestává bavit, takovéhle žvástání, asi nejlepší bude se na vás "vy...ignorovat".[vyplazený jazyk]

30252

29.6.2004 15:37

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 30214

Pane Sidonius
Prislo mi trochu lito,ze jste pri cteni meho prispevku nepoznal rozdil mezi mym premyslenim a prozatimnim premyslenim pana Lva.Prozatimnim proto,ze pevne verim,ze mam na to,abych posunul mysleni obou nevrazivych stran.Samozrejme me potesilo,ze pan Lev ocenil muj zpusob vyjadrovani,ale jeste radeji bych byl,kdyby docenil,ze clovek,s tak mozna nedobre namichanymi geny jako mam ja,dokaze napsat prispevek,ktery v nem zije a ne,ktery ma naucen z knih.
Pokud me mysleni nekoho urazi,prosim,omluvte me.Nedelam to umyslne proto,abych skodil mezilidskym vztahum,ale pro lepsi a jistejsi budoucnost mych deti.Mych deti! A kazdy otec musi rozumet.Takze Vas prosim,neutocte na pana Lva a pojdte zacit premyslet a pak Vas treba presvedci pravdivost toho,co pisu.Premyslim,jestli bych se nemel zacit podepisovat nickem Idealista.Radej ne,chci zustat v anonymite, protoze pokud jsou dve strany jako mlynska kola,tak by to byla pro me dost fuska,facha,prace.....Preji pekny den,uprimne.

30258

29.6.2004 17:58

RE: Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30258

........s tak mozna nedobre namichanymi geny jako mam ja,dokaze napsat prispevek,ktery v nem zije a ne,ktery ma naucen z knih.
____________________________________________

Ano pane, toho si na Vas cenim nejvice. Vazim si lidi s vrozenou inteligenci. Pak jsou lide s inteligenci naucenou a citove ( osobne ) nepodlozenou. V jedne vete napisou dve tretiny cizich slov ( jako, ze maji velkou "slovni" zasobu ... ehm ), ktere bude rozumet snad jedno procento ctenaru a zbytek, to bud nepochopi, co ten "ucenec" chtel timto rici a nebo si to i nespravne vysvetli.

Dost nerad to zde nanasim, ale pan Matousek, jelikoz je "poeta" a jak se rikavalo kocovnym hercum, i "komediant", tak on se diva na Svet z jineho, rekl bych, "tvrdeho" uhlu, ale i kdyz pana Matouska v nekterych vecech z jeho zdejsich prispevku uznavam, tak v dalsich 90%, se s nim nemohu ztotoznit a kdyz se da slovo ke slovu, tak pak vznika tento dost nemily konflikt mezi mnou - Lvem a panem Matouskem. Jinak si mylim, ze je vse Ou Kej. [smích]

30262

20.6.2004 5:43

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

"Some of my best friends are Communists."
FDR the Neocons of WWII
.........................
President Franklin D. Roosevelt's Jewish Cabal

by VNN research staff

Some of these Jews were directly responsible for plunging America into WWII by deliberately alienating America from anti-Communist countries such as Germany and Japan long before the outbreak of hostilities. These Jews also pioneered the idea of Big Egalitarian Government in America; some of them were later discovered to have been spies for the Soviet Union.


Franklin Delano Roosevelt (photo at right), president of the United States of America, 1933-1945, was himself partly of Dutch-Jewish ancestry.
1. Bernard M. Baruch -- a financier and adviser to FDR.
2. Felix Frankfurter -- Supreme Court Justice; a key player in FDR's New Deal system.
3. David E. Lilienthal -- director of Tennessee Valley Authority, adviser. The TVA changed the relationship of government-to-business in America.
4. David Niles -- presidential aide.
5. Louis Brandeis -- U.S. Supreme Court Justice; confidante of FDR; "Father" of New Deal.
6. Samuel I. Rosenman -- official speechwriter for FDR.
7. Henry Morgenthau Jr. -- Secretary of the Treasury, "unofficial" presidential adviser. Father of the Morgenthau Plan to re-structure Germany/Europe after WWII.
8. Benjamin V. Cohen -- State Department official, adviser to FDR.
9. Rabbi Stephen Wise -- close pal of FDR, spokesman for the American Zionist movement, head of The American Jewish Congress.
10. Frances Perkins -- Secretary of Labor; allegedly Jewish/adopted at birth; unconfirmed.
11. Sidney Hillman -- presidential adviser.
12. Anna Rosenberg -- longtime labor adviser to FDR, and manpower adviser with the Manpower Consulting Committee of the Army and Navy Munitions Board and the War Manpower Commission.(She indoctrinated the troops - Germany the " Terrorist State " ).
13. Herbert H. Lehman -- Governor of New York, 1933-1942, Director of U.S. Office of Foreign Relief and Rehabilitation Operations, Department of State, 1942-1943; Director-General of UNRRA, 1944 - 1946, pal of FDR.
14. Herbert Feis -- U.S. State Department official, economist, and an adviser on international economic affairs.
15. R. S. Hecht -- financial adviser to FDR.
16. Nathan Margold -- Department of the Interior Solicitor, legal adviser.
17. Jesse I. Straus -- adviser to FDR.
18. H. J. Laski -- "unofficial foreign adviser" to FDR.
19. E. W. Goldenweiser -- Federal Reserve Director.
20. Charles E. Wyzanski -- U.S. Labor department legal adviser.
21. Samuel Untermyer -- lawyer, "unofficial public ownership adviser" to FDR.
22. Jacob Viner -- Tax expert at the U.S. Treasury Department, assistant to the Treasury Secretary.
23. Edward Filene -- businessman, philanthropist, unofficial presidential adviser.
24. David Dubinsky -- Labor leader, president of International Ladies Garment Workers Union.
25. William C. Bulli

30005

20.6.2004 5:46

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


25. William C. Bullitt -- part-Jewish, ambassador to USSR [is claimed to be Jonathan Horwitz's grandson; unconfirmed].
26. Mordecai Ezekiel -- Agriculture Department economist.
27. Abe Fortas -- Assistant director of Securities and Exchange Commission, Department of the Interior Undersecretary.
28. Isador Lubin -- Commissioner of Labor Statistics, unofficial labor economist to FDR.
29. Harry Dexter White [Weiss] -- Assistant Secretary of the Treasury; a key founder of the International Monetary Fund, and the World Bank; adviser, close pal of Henry Morgenthau. Co-wrote the Morgenthau Plan.
30. Alexander Holtzoff -- Special assistant, U.S. Attorney General's Office until 1945; [presumed to be Jewish; unconfirmed].
31. David Weintraub -- official in the Office of Foreign Relief and Rehabilitation Operations; helped create the United Nations; Secretary, Committee on Supplies, 1944-1946.
32. Nathan Gregory Silvermaster -- Agriculture Department official and head of the Near East Division of the Board of Economic Warfare; helped create the United Nations.
33. Harold Glasser -- Treasury Department director of the division of monetary research. Treasury spokesman on the affairs of United Nations Relief and Rehabilitation Administration.
34. Irving Kaplan -- U.S. Treasury Department official, pal of David Weintraub.
35. Solomon Adler -- Treasury Department representative in China during World War II.
36. Benjamin Cardozo -- U.S. Supreme Court Justice.
37. Leo Wolman -- chairman of the National Recovery Administration's Labor advisery Board; labor economist.
38. Rose Schneiderman -- labor organizer; on the advisery board of the National Recovery Administration.
39. Jerome Frank -- general counsel to the Agricultural Adjustment Administration, Justice, U.S. Court of Appeals, 1941-
40. Gerard Swope -- key player in the creation of the N.R.A. [National Recovery Administration]
41. Herbert Bayard Swope -- brother of Gerard
42. Lucien Koch -- consumer division, N.R.A. [apparently-Jewish]
43. J. David Stern -- Federal Reserve Board, appointed by FDR
44. Nathan Straus -- housing adviser
45. Charles Michaelson -- Democratic [DNC] publicity man
46. Lawrence Steinhardt -- ambassador to Soviet Union
47. Harry Guggenheim -- heir to Guggenheim fortune, adviser on aviation
48. Arthur Garfield Hays -- adviser on civil liberties
49. David Lasser -- head of Worker's Alliance, labor activist
50. Max Zaritsky -- labor adviser
51. James Warburg -- millionaire, early backer of New Deal before backing out
52. Louis Kirstein -- associate of E. Filene
53. Charles Wyzanski, Jr. -- counsel, Dept. of Labor
54. Charles Taussig -- early New Deal adviser
55. Jacob Baker -- assistant to W.P.A. head Harry Hopkins; assistant head of W.P.A. [Works Progress Admin.]
56. Louis H. Bean -- Dept. of Agriculture official
57. Abraham Fox -- research director, Tariff Commission
58. Benedict

30006

20.6.2004 5:49

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

58. Benedict Wolf -- National Labor Relations Board [NLRB]
59. William Leiserson -- NLRB
60. David J. Saposs -- NLRB
61. A. H. Meyers -- NLRB [New England division]
62. L. H. Seltzer -- head economist at the Treasury Dept.
63. Edward Berman -- Dept. of Labor official
64. Jacob Perlman -- Dept. of Labor official
65. Morris L. Jacobson -- chief statistician of the Government Research Project
66. Jack Levin -- assistant general manager, Rural Electrification Authority
67. Harold Loeb -- economic consultant, N.R.P.
68. William Seagle -- council, Petroleum Labor Policy Board
69. Herman A. Gray -- policy committee, National Housing Conference
70. Alexander Sachs -- rep. of Lehman Bros., early New Deal consultant
71. Paul Mazur -- rep. of Lehman Bros., early consultant for New Deal
72. Henry Alsberg -- head of the Writer's Project under the W.P.A.
73. Lincoln Rothschild -- New Deal art administrator
----------------
A, ted pro rozptyleni domaci ukol:najmenujte prvnich patnact poradcu "Vaclava Havla" v jeho pocatcich presidestvi.

30007

21.6.2004 11:43

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Dokonce to ,uz nekdo z Americanu poznal,ze Arial Sheron nemluvil do vetru ,kdyz rikal:My vlastnim eAmeriku.
-------------
http://www.apfn.org/apfn/iraq_israel.htm

Our Real Government Is in Israel

by

Annie Oakley

I watched Colin Powell speaking to AIPAC (the Israeli lobby) on a morning C-Span show. I almost threw up. He announced that the U.S. is immediately giving Israel $1 Billion to assist their economy which this war has impacted. The Jews stood and applauded loudly. With a big smile, he said, "And that's not all. The president has asked for an additional $9 Billion in loan guarantees" (which means a non-repayable grant since the Cramden bill -passed some years back- guarantees adequate U.S. grants to pay any Israeli debt. Israel pays us back not one cent -- ever). Cheering and loud applause ensued from the audience.

Then Powell in effect threatened war on Iran. He said they were gaining strength as a threat to Israel. The Jews jumped up and cheered, applauding with the greatest enthusiasm. Powell's speech left the impression the US is taking on the entire Middle East and handing it over to Israeli rule.

Anyone who doesn't see that our real government is in Israel isn't paying attention or is too timid to face the truth.

In contrast to Colin Powell, who has apparently sold his soul for a high political appointment, there is a much more credible military expert, General Barry McCaffrey. When asked, at the start of this "Operation Iraqi Freedom," what he would do if ordered to go in with only the military forces which Rumsfeld determined were "very adequate," he answered, "If I had the nerve, I'd just refuse." An article in USA Today (Ref. 1) stated "One of the TV pundits, retired Army General Barry McCaffrey, made clear Tuesday that he has no intention of submitting to a Pentagon gag order." The gag order of course is not intended for military secrecy, but rather to avoid embarassment for the incompetent military planning of Rumsfeld.

The same article noted "The combative McCaffrey, on the Today show on Tuesday, bristled when host (die hard liberal) Katie Couric referred to 'armchair generals.' Remember, Katie, I'm not an armchair general,' he said. 'I've had three combat tours and been wounded three times.' Of course Bush, Fleischer, Perle and Wolfowitz are never criticized by Katie as possibly... chickenhawks, who never saw combat, but who won't hesitate to send American soldiers into an ill-advised war and dangerous occupation purely for the benefit of Israel.

When I see the control the Jews hold over our nation today, the way they control our wealth, publishing, media, entertainment, news and even our law and courts, I can see why Germany wanted the Jews out. The descriptions of the Jews and their antics, as expressed by Goebbels, are just as accurate today as they were then in Germany. The only difference is that Americans let the Jews get away with everything.

Our young troops are fighting in terrible circumstances, and some are dying, in Iraq, all for the sake of the most brutal, self-serving, parasitic Kráceno (Editor)

30029

22.6.2004 3:28

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Lide se boji zidu,ale i zide se boji zidu.

The Silent Jew- An Open Letter
by Rabbi Joel Timmerman

4/7/03 2:39:13 PM
The Barnes Review

Commentary -- http://tbrnews.org/Archives/a147.htm

Yesterday, I watched with sadness the Challenger tragedy unfold on my
television screen and my heart went out to the families of the dead. But
later in the day, I had a telephone call from a friend with a bitter comment.

He said that the first few hours of the media coverage of the tragedy
dealt with the background and career of an Israeli guest cosmonaut, Colonel Ilan
Ramon, and little mention was made of the backgrounds of the American
crew.

Another friend, a Jew, called me to say: &#8220;Just look at that on the TV! Why
CNN is spending all their time talking about an Israeli war hero. Weren&#8217;t
there any Americans on board?&#8221;

Of course there were Americans on board and this is the subject of my open
letter.

There are several millions of Jews living in the United States. The bulk
of us are Reformed Jews. Nearly all of us consider ourselves to be Americans.
We and our children are proud to have served in the American military and
even prouder to be citizens of the one nation that has welcomed refugee Jews,
fleeing from European persecutions, and permitted them free access to
American society.

A much smaller percentage of American Jews are Zionists. They view
themselves as Jews first, Israeli&#8217;s second and, perhaps, Americans third.
Their complete allegiance is to the state of Israel and not to America.
They send money to Israel and, when they have access to it, military and
commercial secrets. They are the Pollards of this country. They do not represent the
rest of us at all.

The State of Israel has always been a Zionist state. It was born in
violence and hatred. Jews, mostly from Poland, invaded the Palestine area,
killing and maiming anyone who stood in their way: Arabs, British
soldiers, civilians and even high UN officials. Bombings, bank robberies, arsons and
mass murder attended the birth of this state. One man, Menachim Begin,
blew up a hotel full of people and was later made Chief of State!

The Zionists have fastened themselves onto the instruments of power in the
United States, feeling, rightly, that American soldiers, and most
importantly, money, will nurture their state and protect it from their many enemies.

Instead of making efforts to co-exist with their neighbors, Israel has
constantly attacked the impoverished Palestinian Arabs and killed as many
of them as they could. The IDF has had no problem murdering Arab men, women
and children. It has had no problem destroying the homes and businesses of the
reviled Arabs and their sole, stated aim, is to drive the Arabs out of
their homes so that Jews can take them over.

How redolent this is of the attacks by the Nazis, the Poles and the
Russians in recent times past! It is true that the abused child becomes
the abusing parent and Israel has in truth become the National Socialists of
the Middle East.

The Zionists haKráceno (Editor)

30051

23.6.2004 9:32

Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

V celé Evropě pronáslédovaní nalézali v Polsce nejlaskavější přítulek, jak zákonodárství poLště o tom důkaz podává, tak &#8222;že přédnósť jim vyhražena před ostatními občany ...


Ale toto se deje porad.Cizim se pomaha a na vlastni kasle.
Drive se lide aspon pobourili,dnes se na to necinne divaji.
Brumlaji,pravda ale jinak vse nechavaji tak jak je.

30076

23.6.2004 18:27

RE: Pro strach židovský

Blbobijec 212.?.?.?

Reakce na 30076

až na to, že termín občan v té době neznali - a z toho si dovoďte souvislosti.
Můžete prosím doložit, jakým způsobem se cizím pomáhá a na vlastní kašle?

30084

23.6.2004 22:01

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 30084

Termin obcan neznali ale termin "clovek" znali.Z toho si odvedte take souvislosti.
Dokladat nic konkretniho nebudu.Penez ma EU dostatek,posila na pomoc jinym a proti tomu ja nic nemam.Ale ze ty penize jsou vydreny z nekrestanskych dani,kvuli kterym mnozi poctivi evropane ziji pod urovni-to mi vadi.

30088

23.6.2004 23:41

Pro strach židovský

albert 216.?.?.?

Co o zidech rekl Harry Truman


"Zide, jak nachazim, jsou velmi, velmi sobecti. Je nezajima kolik Estoncu, Litevcu, Finu, Polaku, Jugoslavcu nebo Reku bude zavrazdeno nebo bude s nimi spatne nakladano jako s bezdomovci, pokud s nimi, se zidy, bude specielne zachazeno.
Pritom kdyz oni maji fyzickou, financni nebo politickou moc, tak ani Hitler ani Stalin se jim nemuze vyrovnat v surovostech a spatnem zachazeni porazenych."

Harry Truman's Forgotten Diary
http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=918

30090

24.6.2004 9:14

RE: Pro strach židovský

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 30090

Tak to si snad protireci,ne?Prave Hitler nahnal zidy do koncentracnich taboru a do plynu.

30103

24.6.2004 4:45

Pro strach židovský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?"They (the Jews) work more effectively against us than the enemy's armies. They are a hundred times more dangerous to our liberties and the great cause we are engaged in. It is much to be lamented that each state, long ago, has not hunted them down as pests to society and the greatest enemies we have to the happiness of America."

Source: Maxims of George Washington by A.A. Appleton & Co.

Jak je videt ,tak si Americane nevzali zadne pouceni ze slov jejich zakladatele Washingtona,ale ,ono je to i jinde ,svet se nepoucil holocaustem -revoluci v Rusku ,kde na 100 milionu pravoslavnych krestanu prislo o zivot ,nepouci se ani z dejin Ukrajiny ,kde " rudi" komisari hladem zlikvidovali na 8 milionu,takovym zpusobem ,ze i kanibalismus vypukl a svet je porad hluchy a slepi,as i je to tim ,ze si rika "Nas mnogo".
Ted ,uz i Americane zacinaji rozumet Nemcum s jejich problemem v tricatych letech ,kdy nesele jedno procento zidu za podpory z Ameriky ,chtelo Nemcum dirigovat ,co maji a co ne,rikaji tomu antisemismus a to same dnes maji Americane doma s neocon,oni jsou opatrni ,aby nebylo videt ,ze tomu neocon napomohli k vitezstvi pred sedesati roky a ted jsou v te "omacce " take ,kdyz jim 5 millionu zidu obsadilo v jejich zemi vsechna dulezita mista a zenou je na " jatka "ve jmenu Israelu,ktery nema nic jineho na praci ,nez zabijet deti a zeny a chce "vyucit " i Americany,zoldnere Wasingtonu,zoldnere Israelu.Takze,pytle s teli prichazeji domu a mnozi se zacinaji ptat a cim dal tim vice se budou ptat ,cim dele se bude bojovat o olej,pomoci proxi ,jak zduraznil Malajsky premier,ale ne jenom on ,cely svet to tak vidi,ne politici,ty vidi jen jidassky dollar.

30100

26.6.2004 21:16

Pro strach židovský

literarni kritik 160.?.?.?

Prosim vas nechte si ty zidoviny. Vzdyt to pisou vsude. Dneska vi kazdy co jsou zidi zac. Prectete si radeji projev poslance Martina Hohmanna. Tam stoji fakta o tom, kolik zidu stalo u zrodu zidobolsevismu.

Me by spis zajimalo, kdo potvrdi, ze ten Neruduv text neni podvrh? HA?

30170

29.6.2004 15:33

Pro strach židovský

Lev 68.?.?.?

Tak tohle už nebude jen skleróza, to bude ještě Alzheimer a docela obyčejná "retardovanost". Ale mě už to přestává bavit, takovéhle žvástání, asi nejlepší bude se na vás "vy...ignorovat".
Sidonius -- 24...*
________________________________________________

Boze, to trvalo pane Matousek, nez jste to KONECNE !! pochopil. Jsem rad, ze se chcete na me "vy..." a k tomu me budete jeste i ignorovat. Asi si myslite, ze to bude pro mne trest Bozi, kdyz se na me ignorativne "vy...". Ja vam chci, za to jen a jen za podekovat. Ja se totiz na vas muzu "vy..." taktez. Zdař Bůh - Lev

30257

30.6.2004 0:37

RE: Pro strach židovský

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 30257


>Boze, to trvalo pane Matousek, nez jste to KONECNE !!
>pochopil. Jsem rad, ze se chcete na me "vy..." a k tomu me
>budete jeste i ignorovat. Asi si myslite, ze to bude pro mne
>trest Bozi, kdyz se na me ignorativne "vy...". Ja vam chci,
>za to jen a jen za podekovat. Ja se totiz na vas muzu
>"vy..." taktez. Zdař Bůh - Lev
----------------------------------------------------------------

[chechtot],[chechtot],[chechtot], to jste mě dostal. Inu, to je ta vaše přirozená "inteligence".[chechtot],[chechtot],[chechtot]

30277

30.6.2004 21:39

RE: Pro strach židovský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 30277

Panum
Dr Murt,Peshmerga a Sidonius
Klanim se pred Vami.Me prispevky Vam urcite pridaly vseobecneho prehledu,a to aspon tim,ze vite,ze existuje nejaky anonymni pisatel.Ale tim,ze ani jeden z Vas mi nechtel oponovat,jste mi dokazali,ze v hloubi Vasi duse je neco,co takovymi lidmi,jako jsem ja,pohrda.Na to mate plne pravo.Ale aby to nikdo nepoznal,tak se tady priklanite k zabomysim valkam s pany Lev,Valtr atd.Dokonce jsem uz dostal i takovou stihu ( mistni slengovy vyraz-jste Cesi a Slovaci,pochopite ), ze jste vsichni jednoho smysleni a svymi prestrelkami hledate takove jako jsem ja, no a pak......No,ale tak to neni.Ale verte,STB to delala za meho mladi uplne normalne.Ale abych se Vam priznal,stale me nenapadlo se pidit po tom,jaky je na techto strankach rozdil mezi anonymem a nickname.Kdyby jste stali za svymi myslenkami,urcite by jste se nebranili myslence,abychom pouzili techniku a pomoci kamer se vsichni propojili i obrazove.A z oci do oci.Anonym nesteka do tmy,anonym ma tendenci se ukazat s porozumenim a otevrenou naruci.Srdce na dlani.A nakonec.Dnes jsem na financnim urade v CR platil dane z prijmu.Vim,kam ty penize poputuji.Kauza Lauder-Zelezny(10miliard korun) a kauzy teto podobne,privedou tuto zemi tam,kam chteji pouze ti lide,kteri,i kdyz jsou Cesi,vzhlizi k jedinemu,,,,,,ale to uz Vam vasi oponenti naznacili tolikrat.Prominu Vam pouze tehdy,pokud se hlasite pouze k khazar genum a slovenske a ceske jsou Vam na obtiz.Klanim se Vam hlavne proto,ze jste si precetli muj prispevek a nemuseli jste mi zaplatit ani halir.Kazda dobra rada je draha.Ale treba jsem hlupak,ktery si mysli,ze ma recept na moudrost.Idealiste to maji tezke,hlavne v boji s lidskym zlem.Zlem,v tom pravem slova smyslu.Preji pekny den.

30322

16.3.2005 0:48

Pro strach židovský

Marian 66.?.?.?

tento moj prispevok bol vymazany na forum.zoznam.sk
tieto udaje su z oficialnej stranky muzea holocaustu v izraeli;
Za prekald am neodsudzujte...
Podstata planu bola ze za skoncenie deportacie nemcami a vyhladzovanie zidov zidia v slobodnom svete zaplatia "VELKU"sumu penazi v tvrdej mene 2-3 miliony dolarov.Rokovnia o tomto plane pokracovali nieco cez rok...od jesene 1942 do augusta 1943 a vtedy ich Wysliceny skoncil lebo naplanovana platba neprisla..

P O Z N A T E I C H ...Peniaze neprisli...
aky bol dovod...a to ej moj problem s cim sa neviem vysporiadat..!!!

The substance of the plan was that in exchange for an end to the Germans&#8217; deportations and exterminations, the Jews of the Free World would pay them a large sum in hard currency-$2 million-$3 million.

Negotiations over the plan continued for nearly a year, from the fall of 1942 until August 1943, when Wisliceny brought them to an end, because the scheduled payments did not arrive.

Cize chazarovski zidia neboli pre svetove zidovstvo hodni ani 50 CENTOV za kus!!!!!

46167

7.9.2008 21:08

víš hovno, nácku

johana 89.?.?.?

narážím na informaci v perexu, pojem antisemitismus poprvé použil Moritz Steinschneider v roce 1860, takže v době, kdy Neruda výše uveřejněný pamflet napsal, už slovo antisemitismus existovalo

170071

Příspěvků: 165

12.06. 03:09 Rado  Pro strach židovský
13.06. 12:29 Rastislav Paluš  RE: Pro strach židovský
13.06. 22:08  RE: Pro strach židovský
14.06. 20:33 eichman  RE: Pro strach židovský
15.06. 07:31 Rado  RE: Pro strach židovský
15.10. 19:39 Ulmiana Rehak  RE: Pro strach židovský
09.07. 23:33 Shiksa  RE: Pro strach židovský
12.06. 03:14 Robert Nohejl  Pro strach židovský
12.06. 03:37 albert  Pro strach židovský
21.06. 18:28 fer  RE: Pro strach židovský
22.06. 23:10 P.Peshmerga, Mgr Paed  RE: Pro strach židovský
24.06. 00:44  RE: Pro strach židovský
25.06. 00:28 google  RE: Pro strach židovský
25.06. 00:31 google  RE: Pro strach židovský
25.06. 00:37 google  RE: Pro strach židovský
06.12. 21:48 Mgr. Gablech  RE: Pro strach židovský
12.06. 03:39 albert  Pro strach židovský
12.06. 04:37 Robert Nohejl  Pro strach židovský
12.06. 15:10 Janosik  Pro strach židovský
12.06. 23:41  Pro strach židovský
13.06. 00:50 Blbobijec  Pro strach židovský
13.06. 17:42 barbarian  RE: Pro strach židovský
13.06. 19:11 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
13.06. 20:05 barbarian  RE: Pro strach židovský
13.06. 22:25 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
14.06. 00:42 barbarian  RE: Pro strach židovský
14.06. 01:24 Lev  RE: Pro strach židovský
14.06. 03:49 barbarian  RE: Pro strach židovský
14.06. 01:29 Rado  RE: Pro strach židovský
14.06. 03:32 barbarian  RE: Pro strach židovský
14.06. 04:20 Rado  RE: Pro strach židovský
14.06. 03:45 barbarian  RE: Pro strach židovský
14.06. 04:26 Rado  RE: Pro strach židovský
14.06. 14:28 barbarian  RE: Pro strach židovský
14.06. 13:07 dub  RE: Pro strach židovský
15.06. 07:34 Rado  RE: Pro strach židovský
15.06. 22:08 dub  RE: Pro strach židovský
16.06. 03:27 Rado  RE: Pro strach židovský
14.06. 01:02 google  RE: Pro strach židovský
15.06. 11:51 Tom  RE: Pro strach židovský
15.06. 15:48 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 18:42 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
11.04. 02:19  RE: Pro strach židovský
13.06. 03:33 Robert Nohejl  Pro strach židovský
13.06. 09:56 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
14.06. 05:12 albert  RE: Pro strach židovský
14.06. 07:19 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
14.06. 08:36 Lev  RE: Pro strach židovský
15.06. 02:52 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
15.06. 08:11 Lev  RE: Pro strach židovský
13.06. 05:20  Pro strach židovský
13.06. 18:43 Jasmina  Pro strach židovský
14.06. 13:28 petrxh  RE: Pro strach židovský
14.06. 13:49 Dramenbejs  RE: Pro strach židovský
14.06. 10:34  Pro strach židovský
14.06. 10:45  Pro strach židovský
15.06. 09:58 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
14.06. 12:25 Titus  Pro strach židovský
14.06. 17:08 Dramenbejs  RE: Pro strach židovský
15.06. 00:15 albert  RE: Pro strach židovský
15.06. 18:45 Dramenbejs  RE: Pro strach židovský
14.06. 18:53 Joshua Chrousteinstein  Pro strach židovský
14.06. 23:07 Jasmina  Pro strach židovský
15.06. 19:19 Dramenbejs  RE: Pro strach židovský
15.06. 05:41 Robert Nohejl  Pro strach židovský
15.06. 13:40  RE: Pro strach židovský
15.06. 06:13 Robert Nohejl  Pro strach židovský
15.06. 06:38 albert  Pro strach židovský
15.06. 06:50 albert  Pro strach židovský
15.06. 13:07 Jasmina  Pro strach židovský
15.06. 16:09 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 16:56 albert  RE: Pro strach židovský
15.06. 18:34 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:12 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:16 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:23 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:24 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:30 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:39 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 19:46 albert  RE: Pro strach židovský
15.06. 20:25 Jasmina  RE: Pro strach židovský
16.06. 01:44 Sidonius  RE: Pro strach židovský
16.06. 08:59 Jasmina  RE: Pro strach židovský
16.06. 18:00 Dramenbejs  RE: Pro strach židovský
16.06. 22:16 /\/\ /\ ><  RE: Pro strach židovský
17.06. 01:34 Sidonius  RE: Pro strach židovský
17.06. 09:23 Jasmina  RE: Pro strach židovský
18.06. 09:20 /\/\ /\ ><  RE: Pro strach židovský
18.06. 10:53 Jasmina  RE: Pro strach židovský
18.06. 13:33 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
15.06. 18:46 Blbobijec  Pro strach židovský
15.06. 19:49 Blbobijec  Pro strach židovský
15.06. 20:13 albert  RE: Pro strach židovský
15.06. 22:09 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
16.06. 05:36 albert  RE: Pro strach židovský
17.06. 07:02 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
15.06. 21:44 albert  Pro strach židovský
15.06. 22:12 Blbobijec  Pro strach židovský
15.06. 22:15 Blbobijec  Pro strach židovský
15.06. 22:18 Blbobijec  Pro strach židovský
15.06. 23:41 Peleška Milan  RE: Pro strach židovský
16.06. 09:29 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
16.06. 05:16 albert  RE: Pro strach židovský
15.06. 23:38 albert  Pro strach židovský
16.06. 09:36 Jasmina  Pro strach židovský
16.06. 16:15 albert  RE: Pro strach židovský
16.06. 21:17 Jasmina  RE: Pro strach židovský
17.06. 05:57 albert  RE: Pro strach židovský
17.06. 07:13 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
17.06. 09:29 Jasmina  RE: Pro strach židovský
17.06. 16:46 albert  RE: Pro strach židovský
18.06. 11:12 Jasmina  RE: Pro strach židovský
18.06. 22:32 albert  RE: Pro strach židovský
19.06. 12:40 Jasmina  RE: Pro strach židovský
16.06. 11:31 Robert Nohejl  Pro strach židovský
16.06. 11:42 Robert Nohejl  Pro strach židovský
16.06. 11:57 Robert Nohejl  Pro strach židovský
16.06. 12:07 Robert Nohejl  Pro strach židovský
16.06. 16:27 albert  RE: Pro strach židovský
16.06. 18:12 Dramenbejs  Pro strach židovský
16.06. 18:34 Petros  Pro strach židovský
16.06. 19:22 x  Pro strach židovský
17.06. 04:32 Robert Nohejl  Pro strach židovský
17.06. 05:00 Robert Nohejl  Pro strach židovský
17.06. 05:46 Robert Nohejl  Pro strach židovský
18.06. 16:49 Henry Ford  Pro strach židovský
19.06. 05:27 Robert Nohejl  Pro strach židovský
19.06. 09:09 albert  Pro strach židovský
22.06. 07:16 Vcelicka  RE: Pro strach židovský
22.06. 07:39 Lev  RE: Pro strach židovský
23.06. 01:53 P.Peshmerga  RE: Pro strach židovský
23.06. 02:51 Lev  RE: Pro strach židovský
22.06. 07:54 Lev  RE: Pro strach židovský
23.06. 07:18 albert  RE: Pro strach židovský
26.06. 22:43 Dr. Murt  RE: Pro strach židovský
27.06. 01:06 google  RE: Pro strach židovský
27.06. 01:13  RE: Pro strach židovský
27.06. 03:02 Lev  RE: Pro strach židovský
27.06. 10:36 Sidonius  RE: Pro strach židovský
27.06. 17:56 Aja  RE: Pro strach židovský
27.06. 18:01 Lev  RE: Pro strach židovský
28.06. 11:04 Sidonius  RE: Pro strach židovský
28.06. 15:57 Lev  RE: Pro strach židovský
28.06. 20:15 Sidonius  RE: Pro strach židovský
29.06. 02:30 Lev  RE: Pro strach židovský
29.06. 09:16 Sidonius  RE: Pro strach židovský
29.06. 15:37  RE: Pro strach židovský
29.06. 17:58 Lev  RE: Pro strach židovský
20.06. 05:43 Robert Nohejl  Pro strach židovský
20.06. 05:46 Robert Nohejl  Pro strach židovský
20.06. 05:49 Robert Nohejl  Pro strach židovský
21.06. 11:43 Robert Nohejl  Pro strach židovský
22.06. 03:28 Robert Nohejl  Pro strach židovský
23.06. 09:32 Jasmina  Pro strach židovský
23.06. 18:27 Blbobijec  RE: Pro strach židovský
23.06. 22:01 Jasmina  RE: Pro strach židovský
23.06. 23:41 albert  Pro strach židovský
24.06. 09:14 Jasmina  RE: Pro strach židovský
24.06. 04:45 Robert Nohejl  Pro strach židovský
26.06. 21:16 literarni kritik  Pro strach židovský
29.06. 15:33 Lev  Pro strach židovský
30.06. 00:37 Sidonius  RE: Pro strach židovský
30.06. 21:39  RE: Pro strach židovský
16.03. 00:48 Marian  Pro strach židovský
07.09. 21:08 johana  víš hovno, nácku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 2

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 1

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
19,49 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,55 Kč
1 unce stříbra
532,05 Kč
Bitcoin
1 408 631,46 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 14 293