Diskuze k článku

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Příspěvků 44

1.6.2004 3:42

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz nahlednete zpet o nekolik desetileti,tak zjistite zajimavou vec ,ze totiz cely krestansky svet pred nasilnym utvoreni statu Israel ,nemel ve svete nepritele a cely muslimsky a nebo islamsky svet byl v pratelskem pomeru k "zapadnim" demokraciim.Utvorenim statu Israel ,se zapocal proce s terrorismu ,na cemz stoji stat Israel ,kdyz vyvrazdili spoustu arabskych vesnic,mnohe z techto vesnic dali zidum utociste v dobe ,kdy z Ruska utikali mnozi zide pred revoluci,rovnez mnoho arabskych komunit prijalo zidy po prvni svetove valce,ale vyhlazenim vesnice Der Yassin ,kde vybili zide -zionisti-Stren Gun vse zive,tak stat Israel se stal prvnim terrorismem vzniklym statem a otazkou je ,kdo prvni unesl letadlo,kdo prvni vybusninou znicil letadlo,kdo prvni pouzil terrorismu proti zastupci Ligy Narodu?
Shodou okolnosti ,tento zastupce ,byl ochrancem zidu v dobe nacistickeho obsazeni Evropy a nakonec byl od zidu-zionistu ,takto odmenen !!!!
Pred terrorismem utvorenym statem Israel Amerika nikdy nemela problem se zasobovanim olejem,Britanie se stala dohlizitelem nad palestinskym uzemim vlivem Arabu proti Turecke nadvlade.Cely svet je dnes otrasan vybuchy terroristu ,vic ,nez pomateny Bush prinesl seznam zemi ,ktere potrebuji "osvobodit"a nastolit "zapadni -kolaboranskou vladu" ,kterou drive Amerika nepotreboval,nebot oleje bylo pro vsechny dost,jediny zid Rumsfeld stale bubnuje na bubny valky,tak ,jak ted ve vojenske akademii ,kde doslova prohlasil novym vojenskym dustojnikum ,ze : Valka proti terrorismu teprve zacala!!!!!"
Nejvetsi terrorista je Ramsfeld a cela zidovska klika v Americe.
Rumsfeld Says" War on Terror' Just Beginning
http://news.yahoo.com/news?tmpl-story&cid-564&u-/nm/20040529/ts_nm/iraq_usa...

29371

1.6.2004 6:04

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29371


>Kdyz nahlednete zpet o nekolik desetileti,tak zjistite >zajimavou vec ,ze totiz cely krestansky svet pred nasilnym >utvoreni statu Israel ,nemel ve svete nepritele a cely >muslimsky a nebo islamsky svet byl v pratelskem pomeru >k "zapadnim" demokraciim.Utvorenim statu Israel ,se zapocal >proce s terrorismu ,na cemz stoji stat Israelano pane Nohejl pokud mate spatne oci a dohlednete pouze na nedavnou historii... Rad bych si od Vas precetl vysvetleni proc treba nedrzite nenavist vuci Italum...zapomel jste, ze rimane krmili sve lvy krestany? A co treba pan krestan Cortez ktery vymlatil "miru milovne" Inkas ?? Pokud stale ukazujete do historie nevybirejte pouze Vam privetive state.

29375

2.6.2004 15:41

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 29375

>
>>Kdyz nahlednete zpet o nekolik desetileti,tak zjistite
>>zajimavou vec ,ze totiz cely krestansky svet pred nasilnym
>>utvoreni statu Israel ,nemel ve svete nepritele a cely
>>muslimsky a nebo islamsky svet byl v pratelskem pomeru >k
>"zapadnim" demokraciim.Utvorenim statu Israel ,se zapocal
>>proce s terrorismu ,na cemz stoji stat Israel

>
>
>
>ano pane Nohejl pokud mate spatne oci a dohlednete pouze na
>nedavnou historii... Rad bych si od Vas precetl vysvetleni
>proc treba nedrzite nenavist vuci Italum...zapomel jste, ze
>rimane krmili sve lvy krestany? A co treba pan krestan
>Cortez ktery vymlatil "miru milovne" Inkas ?? Pokud stale
>ukazujete do historie nevybirejte pouze Vam privetive state.


No fčeličko, a kým jiným, než křesťany měli Římané své lvy krmit? Přece by je nekrmili svými spoluobčany nebo lidmi ze spřátelených národů. Křesťané byli nepřátelé a rozvraceči Římské říše a římští lvi měli chuť k jídlu. Bohužel Římané v té době již degenerovali a tak byli v hubení křesťanů nedůslední, takže křesťanství se stalo nakonec státním náboženstvím Římské říše a svět na to doplatil 15 století trvajícím bojem křesťanů za ovládnutí světa, který má na svém kontě desítky milionů mrtvých.
Ano, v minulosti křesťanský svět neměl srovnatelně silného nepřítele, kterého by se musel jakkoli obávat. Křížové výpravy, vyvražďování Indiánů i upalování kacířů v Evropě bylo zapomenuto, když křesťanská církev byla odstavena od státní moci. Kristův řád zůstal jen nadějí černých otroků na amerických plantážích i později svobodných černochů, bičovaných a upalovaných Ku-klux-klanem.
Dnes moderní lidé se nevracejí ke křesťanským tradicím, ale dále do minulosti k předkřesťanským kořenům. V čechách to je k minulosti Slovanské a Keltské. Jen bigotní křesťané, speciálně křesťané západní - katolíci i protestanté - se vracejí k židovským kořenům své víry, ke Starému zákonu a k jeho netolerantnosti ke všemu, co není opěvováno Biblí.
Bylo by na světě mnohem míň utrpení, kdyby staří Římané věrni svým tradicím důsledně a řádně plnili své civilizační poslání a své lvy pořádně křesťany krmili.
Bohužel se to ale nestalo a tak dnes bigótní mormon z Texasu vyhlašuje křížové výpravy proti muslimům na podporu fašistických židů v Izraeli a pro získání válečné kořisti. USA ještě do pozice civilizovaného státu nedospěly. Stále tam myšlení většiny lidí ovládá tmářská církev a za normální se pokládají barbarské způsoby chování a jednání lidí mezi sebou.
Bezostyšné uplatňování a prosazování práva silnějšího i v mezinárodní politice pochopitelně nezískává ani USA ani Izraeli mezi inteligentními lidmi příznivce.

29404

3.6.2004 11:55

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

milo admsoft (zavináč) atlas (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 29404


>No fčeličko, a kým jiným, než křesťany měli Římané své lvy
>krmit? Přece by je nekrmili svými spoluobčany nebo lidmi ze
>spřátelených národů. Křesťané byli nepřátelé a rozvraceči
>Římské říše a římští lvi měli chuť k jídlu.

Píšu 5 z dějepisu. Takovou neznalost jsem snad ještě neviděl (mimo Nohejla)

29431

2.6.2004 17:01

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

P. Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 29375

Pane Včeličko,
než vypustíte něco do světa, račte si laskavě překontrolovat informace. Hernán Cortez nikdy nevymlátil mírumilovné Inky, protože v risi Inku (od dnešního Peru na jih) nikdy nebyl. Cortez maximálně porazil Aztéky a Maya indiany.Ale ani ti Aztekove nebyli zrovna mirumilovni, totez plati o risi Inku (neustale obcanske valky). Pokud jde o vymlaceni Inku, to ma - spolu s nestovicemi,tuberou atd. na svedomi jisty Francisco Pizarro (1474-1541), ktery se v roce 1531 dostal do dnesniho Peru.
Mimochodem, dnesni Italove maji daleko k puvodnim Rimanum, jen si povsimnete tech rozdilu mezi Italy na severu a na jihu (arabsky, recky vliv).

29405

3.6.2004 5:22

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29405

Pane Peshmergo omlouvam se [zahanbení] vymluv bych nasel hodne [pláč]

29417

2.6.2004 23:20

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

P. Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 29371

Pane Nohejl,
vaše teorie o tom, že teprve po vzniku státu Israel se zase obrátil moslemský svět vůči křesťanům či Židům je úplně bludná. Pokud jste četl Korán (blessed be that mother of all books, "Alláhu akbar wa Muchamádu rassullah"[mrknutí jedním okem]a o tom silně pochybuji, pak byste věděl, že Korán je nezměnitelný a veškeré ty nenávistné súry, a je jich hodně, proti Židům a křesťanům existovaly již od 7. století našeho letopočtu, od té doby co Mohamed zjevil poselství boží svým bratrům velbloudářůmˇ.

29412

1.6.2004 5:17

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

To nam,krestanum musi rikat prominentni zid z USA ,ze zid ev Israelu jsou puvodci valek,to,co nejsou schopni nasi politici rici,beztoho ,ze se musi prevlict do cisteho?Solidarita s Palestinci je vlastne solidaritou Palestincu k hluchemu a slepemu krestanskemu svetu-pokud ,vubec jej muzem nazvat "krestanskym",ktery je vice-zidovskym.
--------------
Prominent US Jews, Israel
Blamed For Start Of Iraq War
By Nathan Guttman
Haaretz Correspondent
5-31-4

WASHINGTON - As the argument in the United States over the necessity of the war in Iraq and the manner in which it was waged intensifies, and as the presidential election date draws nearer, those who have tried to accuse Israel or the U.S. Jews of pushing the administration into battle are once again sounding their voices.

In the American Jewish community, they warn it could get worse.

The most blatant example in recent weeks was an article written by veteran Senator Ernest "Fritz" Hollings (Dem.-South Carolina), who charged in an article published in a Charleston newspaper at the beginning of the month that behind the decision to go to war was "President Bush's policy to secure Israel."

In his article, Hollings mentions the names of three prominent Jews, from the neoconservative stream in the administration, as those responsible for pushing for the decision to go to war in Iraq.

Two weeks later, Hollings stepped up to the podium in the Senate and delivered an emotional address in which he defended his statements, attacking the Jewish establishment and repeating the main thrust of his claims.

Hollings has been the most outspoken U.S. official against the alleged Israeli-Jewish connection to the war; but a week ago, the issue was also picked up by retired general Anthony Zinni, a well-known and esteemed figure from the center of the American political spectrum.

In an interview with CBS's "60 Minutes," Zinni, who, with Tom Clancy, is about to publish a book in which he harshly criticizes the war and Bush's team, said there were a number of neoconservatives who had promoted the idea of the war in Iraq with the purpose, among others, of "strengthening the position of Israel."

Zinni mentioned the names of five representatives of the neoconservative stream - all of them Jewish. He did say, however, that the religious or ethnic affiliations of the members of the administration were of no bearing on the matter.

Despite the significant difference between the statements of Zinni and those of Hollings, certain members of the U.S. Jewish community are beginning to feel a little uncomfortable.

"The fact is that this claim is out there," says the national director of the Anti-Defamation League, Abraham Foxman, on the charge that the Jews and supporters of Israel were the ones who pushed the U.S. into the war. "We were pointed out at the beginning, and it's easier to blame us when things go bad," he adds.

The claims about the Jewish-Israeli link to the war were raised even before they were voiced by extreme right-wing spokespersons such as Pat Kráceno (Editor)

29372

1.6.2004 8:52

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Richard richardmaly (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Toto je typicky pohlad antisionistu a rozpravanie dejin z pohladu Palestincanov. Malo by sa zmienit ze prival Zidovskeho obyvatelstva tam je uz od polovice 19. storocia. Ze v Jeruzaleme mali Zidia pocetnu prevahu uz od 1875. V Clanku nebolo spomenute ze uzemie Izraela bolo dohodnute medzinarodnymi zmluvami v roku 1922 a ze hranice statu Izrael nie su pevne stanovene, pretoze to odmietaju Arabske staty.

Zobrazovat historiu iba pohladom Palestincanov je nebezpecne, pretoze Palesticania neponukaju ziadne riesenie existujucej krizy. Od 30-rokov minuleho storocia odmietaju akukolvek dohodu o rozdeleni uzemia (co uz je teraz tak ci tak tazko realizovatelne) a ich jedinym cielom je vyhnanie vsetkych Zidov z Izraelu (co mozu Zidia len velmi tazko akceptovat).

29379

1.6.2004 14:31

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Ister ister (zavináč) xko (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 29379

Budu reagovat prostými fakty: sčítání lidu r 1922
arabové 660 641
židé 83 790
cizinci 7 617

r. 1931
arabové 848 507
židé 174 606
cizinci 10 101

r. 1944
arabové 1 196 824
židé 528 707
cizinci 4 098

Balfourskou deklaraci z roku 1917 jsem zmiňovala.
Byla vydána celá řada rezolucí Ligy národů, později OSN izraelci nerespektovali ani jednu jedinou.

29380

2.6.2004 0:33

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29380

jeste v teto statistice by bylo zajimave videt kolik procent zidu prijelo z SSSR. Jak vam jiste pan Nohejl dokaze, nejedna se o potomky 12 zidovskych kmenu. Coz v tomto pripade je velice dulezite

29394

2.6.2004 1:28

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 29394

Pan Nohejl je úplně patologicky uchvácen Židy. Vidí je na každém kroku, za každým "světovým svinstvem", no prostě za vším. Kromě svých příspěvků v australské češtině - což je liguistický fenomén sám o sobě - přepisuje nesmírný počet článků o Židech, které pochopitelně získává z těch největších židobijských plátků, které se moc neliší od bývalých nacistických novin a časopisů (Arijský boj.....).

29397

1.6.2004 14:38

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 29379

Bohuzel neni tomu zcela tak. V roce 1948 pri vzniku statu Izrael OSN jasne reklo, ze vzniknou dva staty, stat Izrael s priblizne 60% uzemi o ktere se jednalo a stat Palestina na zbytku. To se nikdy nestalo, ale nebylo to proto, ze odmitli Palestinci, odmitl to Izrael a po valce v roce 1967 zabral dalsi uzemi ( Golanske vysiny, Zapadni breh, Pasmo Gaza ). Je toho dost. Doporucuji si precist knihu Dejiny statu Izrael od Ericha Ternera, docela pekne shrnul historii te oblasti od doby pred asi 4000 lety do roku 1991 ( kniha vysla jiz pred deseti lety, nejsou v ni tedy zminovany nejnovejsi udalosti v regionu ).

29381

1.6.2004 23:51

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

Jarda z Písku 160.?.?.?

Reakce na 29381

A Izrael byl v této válce útočník nebo obránce? A co dělali Palestinci těch 19 let pro to, aby vybudovali vlastní stát?

29392

4.6.2004 1:32

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

P. Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 29392

Většinou obránce, ale někdy i útočník, aby se nemusel stát eventuálně obráncem. A co dělali Palestinci?, místo používaní těch miliard dolarů od OSN, Europské unie, Saudské Arabie a arabských emirátů, atd. na zlepšení života svých lidí, hodně toho ve vedení rozkradli a převedli na švýcarské bankovní účty, a zbylou část pak věnovali na podporu teroristických akcí.

29446

3.6.2004 13:51

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Dony 212.?.?.?

Reakce na 29379

Myslim, ze se v tech cislech trochu rozchazite. V knize Atlas Zidu je uvedena mimo jine, ze v osmdesatych letech 19. stol zilo v Palestine cca 5% Zidu. Prvni jak rikate prival Zidu do Palestiny nastal kolem r. 1895..... O jakych mezinarodnich smlouvach to mluvite?! Vzdyt Palestina nebyla v roce 1922 ani celistvy stat se zastoupenim treba v Lize Narodu. Byla pod mandatem Velke Britanie. Takze byly-li uzavirany nejake smlouvy, tak jiste bez pritomnosti Palestincu a zcela jiste tyto smlouvy nemely pro Palestince priznive vyhlidky do budoucna. Neco jako "O nas bez nas...."

29432

1.6.2004 16:11

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

J. T. 194.?.?.?

Autor opomněl napsat, že organizátorem demostrace byla také KSČM

29383

1.6.2004 18:16

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 29383

Ano, plivni si, když nemáš argumenty... [oči v sloup]

29384

2.6.2004 1:55

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 29384

>Ano, plivni si, když nemáš argumenty... [oči v sloup]
----------------------------------------------------------------

Ale pokud je to pravda, tak to vůbec žádné plivání není, pane bubenabasa, jenom to mnohým leccos napoví. A když už to berete jako plivání, tak to s tou KSČM nějak souviset bude, ale to zase tak moc nepřekvapuje, alespoň mě ne. Nebo snad ta KSČM je tak vynikající ?

29398

1.6.2004 22:30

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Ister ister (zavináč) xko (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 29383

To jsem si nevšimla, a to jsem byla mezi organizátory.

29390

2.6.2004 0:10

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

djb 194.?.?.?

Reakce na 29383

hledal jsem v halonovinach i na vebu kscm, ale nikde nic. Nevyznam se ale v techto webech, treba to tam nekde je.
Nicmene a co ma byt? Az KSCM zorganizuje sbirku na podporu nejake detske nemocnice, tak Vy tam pujdete a polozite bombu??

Nekdy nejde o to KDO neco dela, ale CO dela.

29393

3.6.2004 10:40

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

HonzaK sk159 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 29393

OK, tak vas zajima predevsim, CO delaji ci v nedaleke minulosti udelali komuniste. Ja si to dobre pamatuju. Zanedbam-li (iracionalne) minulost, co si lze od KSCM slibovat v budoucnosti ? Projdeme-li si, co maji v programu, co hlasaji ve svych rozhovorech se studenty na vysokych skolach, na webovych strankach. Tohle je prvni radek sekce Dokumenty na jejich strance:

"Za základní příčinu stupňujících se problémů světa i naší společnosti považuje KSČM kapitalismus."

http://www.kscm.cz/news.asp?menu=1&necId=286&necId2=286

At si hlasaji co chteji, at si veri idejim, jakym chteji. Kdyz vsak rika devětadvacetiletý komunista Zdeněk Štefek - kandidat do EP: "Lidé musí mít ještě vyšší motivaci k práci než teď. Dnes jsou nejvíce motivovaní vlastníci podniků. Ale když ten podnik budou vlastnit dělníci přímo, motivaci mít budou. Když budeme mít podporu většiny, půjde to po dobrém. Menšině se to asi nebude líbit a jde o to, jestli se s naším řešením spokojí. Novodobá historie ukazuje, že když menšina nesouhlasí, nastává boj."

viz http://www.kscm.cz/news_detail.asp?menu=1&necId2=545&necId=520&newId=1512

A nasledne pojdme promyslet, jak velkou ostudu si asi urizneme, pokud s takovymito lidmi budeme spolupracovat pri organizaci jakekoli akce. Ja chapu, ze NSDAP organizovala fantasticky koncerty Richarda Wagnera, ale ze bych je chtel s nima spoluorganizovat, to by me nenapadlo ani ve snu.

P.S. Jestli bude KSCM prevadet soukrome firmy do delnickych rukou, tak nastane boj, to si muzou byt jisti, na obranu sebe a sveho majetku pred agresorem ma kazdy z nas prirozene pravo. Pral bych si, abyste i vy uz meli pro takovy pripad doma svou zbran.

29430

3.6.2004 23:16

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

djb 194.?.?.?

Reakce na 29430

Nechci se dostat do nejake sahodlouhe diskuze o kscm, nelibi se mi co delali, nelibi se mi spoustu veci co delaji, ale tady byla rec JEN A POUZE O JEDNE KONKRETNI DEMONSTRACI.Se kterou navic asi kscm nemela nic spolecneho, ale s jejiz myslenkou souhlasim.
A pouze k teto demonstraci se take vzathoval muj prispevek.
Co delaji kscm jinak je jejich vec, ale i tak Vam dekuji za informaci.

29444

2.6.2004 9:54

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Erik 217.?.?.?

"simulace spoutaných zajatců s páskama na očích"
Ještě mi chyběla simulace sebevražedných atentátníků opásaných výbušninou, pokud možno v podání malých dětí. V Palestině a arabském světě je tento způsob propagandy poměrně běžný, proč se nepoužil také u nás? Obraz doby by byl úplnější...

29401

2.6.2004 12:28

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,na Vase informace a nazory je nejlepsi lek primo z Israelu,kde Vas ,miluji a maji velice radi.Ja nemam nenavist,ja jen konstatuji fakta dodane mi zidy!!!!!
---------------
Israeli Professor:
'We Could Destroy All European Capitals'


By Nadim Ladki
2-6-3


(IAP News) -- An Israeli professor and military historian hinted that Israel could avenge the holocaust by annihilating millions of Germans and other Europeans.

Speaking during an interview which was published in Jerusalem Friday, Professor Martin Van Crevel said Israel had the capability of hitting most European capitals with nuclear weapons.

"We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome. Most European capitals are targets of our air force."

Creveld, a professor of military history at the Hebrew University in Jerusalem, pointed out that "collective deportation" was Israel's only meaningful strategy towards the Palestinian people.

"The Palestinians should all be deported. The people who strive for this (the Israeli government) are waiting only for the right man and the right time. Two years ago, only 7 or 8 per cent of Israelis were of the opinion that this would be the best solution, two months ago it was 33 per cent, and now, according to a Gallup poll, the figure is 44 percent."

Creveld said he was sure that Israeli Prime Minister Ariel Sharon wanted to deport the Palestinians.

"I think it's quite possible that he wants to do that. He wants to escalate the conflict. He knows that nothing else we do will succeed."

Asked if he was worried about Israel becoming a rogue state if it carried out a genocidal deportation against Palestinians, Creveld quoted former Israeli Defense Minister Moshe Dayan who said "Israel must be like a mad dog, too dangerous to bother."

Creveld argued that Israel wouldn't care much about becoming a rogue state.

"Our armed forces are not the thirtieth strongest in the world, but rather the second or third. We have the capability to take the world down with us. And I can assure you that this will happen before Israel goes under."

29402

3.6.2004 5:37

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29402

pane Nohejl opet se optam Z JAKEHO DUVODU STALE SLEDUJETE ZIDY !
Je mozne, ze mi opet odpovite, ze nechcete odpovidat primo.
Neni mi jasne, co Vas udivuje na tomoto prohlaseni.

>"Our armed forces are not the thirtieth strongest in the >world, but rather the second or third. We have the capability >to take the world down with us. And I can assure you that this >will happen before Israel goes under."

V prvni rade, Israel urcite nezanikne. Druhorade zase zde davate slova cloveka ktery vidi deset metru pred svou synagogu.
Dal tento clovek videt nechce. Nejak mi pripomina vas.
Proto mi pripomina Vas.

29418

3.6.2004 0:28

simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Peter Veliky 198.?.?.?

Ano pane Erik:
Proc tam asi nemeli simulaci muhamedskych zajatcu jak masturbuji ? Moc by se to lidem libilo, kdyby meli na sobe ruda tricka se srpem a kladivem, to by bylo divadlo! ([smích]
Oni tam opravdu byli i komousi?! Jak mohli poradatele si nechat zkompromitovat tu svou muhamedanskou slezinu zlocineckou organisaci KSC??
To uz asi nikoho jineho nemohli najit.

29414

3.6.2004 4:13

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29414

Péťo,Péťo, co tak simulaci, chrabrych izraelskych vojaku, jak strili do palestinskych deti ( ty po me kamenem a ja po tobe kulkou ). A co tak vybuldozerovat pul maticky Prahy Izraelskymi buldozery. To by melo aspon šmrc.

29416

3.6.2004 6:48

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29416

co takhle napsat neco moudreho, nebo nejaky vlastni nazor na vec, misto rejpani do kazdeho leffiku [oči v sloup]

29420

3.6.2004 7:06

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29420

co takhle napsat neco moudreho, nebo nejaky vlastni nazor na vec, misto rejpani do kazdeho leffiku [oči v sloup]
_____________________________________

OK Vceldo, jak si prejete. Budu teda psat neco moudreho a svuj vlastni nazor na vec, bez rejpani, abych vam vyhovel: NESERTE SE ZDE DO KAZDEHO - i do svych soukmenovcu. Zacinate to prehanet. Vratte se, odkud jste prisel ( prosim ), na mikinova "Nezvedavce", tam vas ceka vas idol a Buh vsech zatracenych - Jirka mikin - šalom

29423

3.6.2004 7:32

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29423

>co takhle napsat neco moudreho, nebo nejaky vlastni nazor na
>vec, misto rejpani do kazdeho leffiku [oči v sloup]

>_____________________________________
>
>OK Vceldo, jak si prejete. Budu teda psat neco moudreho a
>svuj vlastni nazor na vec, bez rejpani, abych vam vyhovel:
>NESERTE SE ZDE DO KAZDEHO - i do svych soukmenovcu.
>Zacinate to prehanet. Vratte se, odkud jste prisel ( prosim
>[mrknutí jedním okem], na mikinova "Nezvedavce", tam vas ceka vas idol a Buh
>vsech zatracenych - Jirka mikin - šalom

Leffe, na Mikinova nezvedavce uz link nemam, dokonce jsem uz zapomel, ze nejaky je. Na druhe strane nemam absolutni tuseni jak jste prisel na to, ze se mam vratit odkud jsem prisel, to snad nechte na majiteli tohoto webzinu panu Stworovi.
Vidim, ze kdyz vam dochazi dech, ze zacnete mluvit nesouvisle o nejakych soukmenovcich a to ma byt jako kdo? Jedine co snad by jste nemel, si brat Bozi jmeno nadarmo, to se nevyplaci ani nevercum !!! salam a lejkum

29425

3.6.2004 7:43

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29425

Bože odpusť mi, ale to je vůl !

29426

3.6.2004 8:02

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Sidonius 24.?.?.?

Reakce na 29426

Bože odpusť mi, ale to je vůl !
Lev -- 68...*
----------------------------------------------------------------

Dej ti Pámbu štěstí, do rypáku pěstí !

29427

3.6.2004 16:36

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Lev 68.?.?.?

Reakce na 29427

Dej ti Pámbu štěstí, do rypáku pěstí !
_____________________________________

Zdenku Matousku, jsem jediny !, ktery vam zde odpovida na vase "jemnustky". Ale presto - je dulezite, se neposrat vzteky - Buh vas opatruj a hlavne pozor !! na dalsi "heart attack" infarkt.
29436

3.6.2004 18:47

RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 29436

>Dej ti Pámbu štěstí, do rypáku pěstí !
>_____________________________________
>
>Zdenku Matousku, jsem jediny !, ktery vam zde odpovida na
>vase "jemnustky". Ale presto - je dulezite, se neposrat
>vzteky - Buh vas opatruj a hlavne pozor !! na dalsi "heart
>attack" infarkt.
----------------------------------------------------------------

Velmi silně pochybuji o úpřimnosti Vašeho "Bůh Vás opatruj", a kromě toho Vy reagujete skoro na všechno co se zde šustne, jako každá hladová a podrážděná šelma, ještě že ten řetěz je dostatečně pevný.Jinak moje reakce jsou úplně jiného rázu, zatím bych to spíš mohl považovat za jakousi terapii, neboť po přečtení některých příspěvků mám někdy návaly smíchu, včetně Vašich a ctěného pana Nohejla z Užhorodu. Takže o moji drobnost nemějte péči, ono se najde ještě mnoho dalších trilobitů, kteří mě mohou poněkud upravit srdeční tep, Vás z toho jednoznačně vylučuji, ale určitě budu rád dál číst Vaše přispěvky, nepodléhejte depresi a pište co nejvíc, hrdinný Lve schovávající se za nickname." [cool]

29438

3.6.2004 6:38

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyby, buldozery znicily pul Prahy ,tak pan Vcelicka by se stale ptal,co ze stale mame na tech Israelcich,kdyz nahlednete nekam jinam ,kde zidi sami rikaji,za cim vsim jsou,a Vy to okopirujete,tak stejne na Vcelicku nestacite,on Vam rekne ,ze jste posedli zidama,ze nic jineho neumite psat,kdyz najdete clanek od zidu,zadny jiny ovsem nesmite pouzit,to da rozum,to byste si dvojnasobne ublizil,tak rovnez neco na Vas hodi,oni se nezajimaji ,co je napsano-dokazano,to nema nic spolecneho s jejich mysleni,oni k tomu nejsou a nikdy nebudou,jenom nebudou kritisovat ty zidovske linky a ty rabbiny,to si nedovoli a nebo jsou na jejich strane a nevedi ,jak dokazat sve naklonosti k "Bohem vyvolenym" samozvolencum.
--------------
WWI
"Full Responsibility for the First World War, lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers. They are responsible for Millions of dead and dying."


(US. Congress-Record 67th Congress, 4. Sitting, Senate Document nr. 346)


WWI
"The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia , is going to become Reality for the whole world."


(The American Hebrew Magazine, 10. Sept. 1920)


WWII
"By using the new atheist exile politics they [the Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second World War ... The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ..."


(Rabbi Schwartz, New York Times, Sep. 30, 1997)
Pan Vcelicka nevi,ze zahynulo 100 milionu ruskych ,pravoslavnych obcanu pod vedenim zidovske kliky,kterou nemame sledovat,on nevi,ze jen na Ukarjine zahynulo hladem na 5-8 milionu lidi vlivem zidovskych -rudych komisaru,ktere nemame sledovat a tahle celatka vladne ve Washingtonu,coz on nevi,ale nemame je sledovat ,co delaji s Amerikou a Amerika ,co dela s Irakem,tam ti mrtvi ,nic Vcelickovi nerikaji,nejakych 500 000 deti ,ktere umreli hlady,to nebyli "vcelickovi deti",jako nebylo tech 100 milionu,takze ,Vcelicka se bud estale ptat ,proc ........a s tim umre,tisic roku ,zadny pokrok v jeho mysleni.

29419

3.6.2004 7:03

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

pane Nohejl nevim, na rozdil od vas ziji v Americe. Ted se priznejte proc vy se schovavate v Australii a neprijedete bojovat proti zidum do Ameriky. My zde totiz mame uplne jine problemy s urcitosti mame vice Portorikanu nez zidu. Ja jsem se vlastne zacal seznamovat s nejakym zidovskym "problemem" az po te, kdyz jsem zacal cist vase prispevky. Problem s vasimi prispevky vidim v tom, ze jsem v nich nasel primo lzi. Nemohu vam tedy verit, ze v pripade, ze o veci nic nevim mohu vasi informaci vzit jako pravdivou. V kazdem pripade vidim, ze mate ze zidu nesmirny strach, no to ja jsem mel z cernochu nez sem se prestehoval.

29422

3.6.2004 14:12

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 29422

>pane Nohejl nevim, na rozdil od vas ziji v Americe. Ted se
>priznejte proc vy se schovavate v Australii a neprijedete
>bojovat proti zidum do Ameriky.

Proč by se proti Židům v USA mělo nějak bojovat? Když nevadí američanům, tak proč by Židé v USA měli vadit komukoliv jinému. Vždyť je dobře, že jsou právě tam. Aspoň mohou američany dojit nezprostředkovaně.
Avšak i mezi Židy je dost slušných lidí, kteří si zaslouží úctu a obdiv. Náš národní hrdina Žid Železný docela slušně podojil američana Laudera. To, že naše bezpáteřní vláda Laudera odškodnila na základě podvržených vylhaných dokladů, je jiná kapitola.

29434

3.6.2004 20:13

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29434

>>pane Nohejl nevim, na rozdil od vas ziji v Americe. Ted se
>

>>priznejte proc vy se schovavate v Australii a neprijedete
>>bojovat proti zidum do Ameriky.
>
>Proč by se proti Židům v USA mělo nějak bojovat? Když nevadí
>američanům, tak proč by Židé v USA měli vadit komukoliv
>jinému. Vždyť je dobře, že jsou právě tam. Aspoň mohou
>američany dojit nezprostředkovaně.

>Avšak i mezi Židy je dost slušných lidí, kteří si zaslouží
>úctu a obdiv. Náš národní hrdina Žid Železný docela slušně
>podojil američana Laudera. To, že naše bezpáteřní vláda
>Laudera odškodnila na základě podvržených vylhaných
>dokladů, je jiná kapitola.


Karle musi to byt opravdu zajimave na te Ceske vesnici..to odskodneni se urcite stalo diky zidum ve vlade. Mozna, kdyz mate oznaceny vsechny inzenyry ING zacnete znackovat zidy at v tom mate prehled.

29440

4.6.2004 4:05

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,kdyz vidite v Americe vselijake jine narodnosti,Portorikance a nebo Mexicany a i cernochy ,tak nahlednete do dejin ,proc se New Jersy pristav drive jmenoval zidovsky a nahlednete ,kdo bojoval za rovnopravnost ,najdete si zaznamy a jmena lidi ,co delali demostrace,ze vsechny narodni mensiny maji pravo,takovy protirassisticke predsednictvo cernochu bylo ve svem predsednicvi ,zastoupeno ,kym asi,myslite?Najdete si to a uvidite sam ,kdo ,za cim vezi i ve vasich starostech v Americe.
Doporucil bych Vam knizku ,kterou mozna najdete i na internetu od "americkeho zida " ,ktery Vam v ukazce ,jak dostali zide Palestinu ,nastini,co Vas ceka a co Vas nemine.
Knizka se jmenuje "The Origin of the Palestine-Israel Conflict.
Take to vydali knizne [vyplazený jazyk]ublished by Jew for Justice in the Middle East P.O.Box 14561,Berkley,CA 94712
Jedte dnes do Californie a uvidite sam ,jak Bush Vam vsem Americanum pomaha ,jako ten nas "predstavitel " tady,jehoz rukou je ovsem jeden a ten samy "cert" co Vy tam mate,tak ,ten nam tu dela rovnez soudce a spravedlnost,ted zada ,aby vsichni ,kdoz jsou oznaceni z terrorismu nemohli byt propusteni na kauci,samozrejmne ,ze ne ,on je zid a koho chyti ,tak je muslim,takze at zije Israel,proto je vsude mame na nejvyssich mistech a je uplne jedno ,kde zijete,tan samy dobrak cele roky pre dterrorismem propagoval multikulturni spolecnost.Australni ,vubec nevedi ,do ceho lezou,farmari padajia opousteji sve farmy a my-Australie ,odstranenim Saddama jsme ztratili jen v obili na 600 milionu dolaru,co nam nikdo nezaplati-tedy,zaplati se ta ztrata,ale z nasich kapes.

29447

8.6.2004 5:43

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

• “[In 1944,] During U.S.-British negotiations over the control of Middle Eastern oil, President Roosevelt sketches out a map of the Middle East and tells the British Ambassador, ‘Persian oil is yours. We share the oil of Iraq and Kuwait. As for Saudi Arabian oil, it's ours.’”-- Revolutionary Worker #1125, Timeline of Empire, 11/4/01

• “How many people know, for example, that Iran had a democratically elected government until the U.S. and British governments engineered a coup to install the tyrannical Shah of Iran in 1953?”-- Harry Browne, Libertarian Party presidential candidate in 1996 and 2000, 4/9/04

• “1978: As the Iranian revolution begins against the hated Shah, the U.S. continues to support him ‘without reservation’ and urges him to act forcefully against the masses….. On September 8, 10,000 anti-Shah demonstrators are massacred at Teheran's Jaleh Square.”-- Revolutionary Worker #1125, Timeline of Empire, 11/4/01

• “It is during the 1980s in Afghanistan that [Osama] bin Laden and many other radical Muslims receive reconnaissance, arms, explosives and guerilla tactics directly from CIA operatives. It is blatantly obvious that not only did the CIA bring together, organize and train radical Muslims to fight Communism but inadvertently provided the blueprint from which bin Laden formed Al-Qaeda.”-- Kristin M. Thomas, Capital City Free Press, 5/04

• “The real damage the C.I.A. did was not the providing of arms and money, but the privatization of information about how to produce and spread violence — the formation of private militias — capable of creating terror.”-- Mahmood Mamdani, political scientist and cultural anthropologist at Columbia University, quoted in NYTimes , 4/10/04

• “September 22, 1980: Iraq invades Iran with tacit U.S. support, starting a bloody eight-year war. The U.S. supports both sides in the war providing arms to Iran and money, intelligence and political support to Iraq in order to prolong the war and weaken both sides, while trying to draw both countries into the U.S. orbit.”-- Revolutionary Worker #1125, Timeline of Empire, 11/4/01

• “1988: The Iraqi regime launches mass poison-gas attacks on Kurds, killing thousands and bulldozing many villages. The U.S. responds by increasing its support for the Iraqi regime.” --Revolutionary Worker #1125, Timeline of Empire, 11/4/01

• “I think this is a very hard choice, but the price -- we think the price is worth it.”-- U.S. Secretary of State Madeline Albright, when asked about the death of 500,000 Iraqi children due to sanctions, 60 Minutes, 5/11/96

• “We'll be rid of [Saddam] soon enough. And in his place we'll install a pro-western dictator, who will be good for you and good for us.”-- Rep. Tom Lantos (D-CA), ranking Democrat on the House International Affairs Committee, to Collette Avital, a visiting Israeli Knesset member, quoted by Pat Buchanan froKráceno (Editor)

29539

17.6.2004 13:28

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Krígl michael (tečka) parda (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Psiakrewcholerasedziemkurewchujajego!
Dočetl sem článek a nevěřím svým očím. Je tohle možné? No nic, v souladu se zdejším kodexem nebudu radši psát nic o autorce (i když - vlastně si nemyslím, že je blbá, jenom asi čte moc noviny a sleduje bednu, ke všemu je asi dost mladá), ale článek je skutečně hloupý. Dokládat to důvody nehodlám, pokud by snad někoho skutečně zajímaly, může mi napsat, adresu přikládám.
Z mnoha důvodů pars pro toto - studuju historii. Ten článek je prostě nesmyslná snůška zmanipulovaných polopravd.

29898

23.6.2004 12:59

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

trodas 82.?.?.?

Mam dojem, ze mezi Palestinci a Zidy je cosi spatneho, nicmene tu chybi objektivni pohled na vec. Jak to vidim ja, tak z Zidovskeho statu vychazeji i lecjake dobre produkty, jako treba studiove scenery a osvitky Scitex, ale ze by neco udelali Palestinci, o tom jsem neslysel.
Teda krome nejakeho sebevrazedneho bomboveho utoku, ze [mrknutí jedním okem]

Takze se ptam, co je pro lidstvo jako celek prinosnejsi, mit Israel ci Palestinu.

Odpovidam Israel.

...neverim moc na Zidy ovladajici politiku USA a zahajujici valky s Irakem - i kdyz mozne to samo je...

Ja si jen vybiram mezi zmagorenymi silenci mavajicimi AKcky a mene silenymi Zidy, za nimiz jsou alespon nejake produktivni vysledky.
Pokud Imamove neprestanou nabadat a doslova vymazavat mozky mladym Palestincum, aby se obetovaky v hrdinskem zapasu, tak nenastane klid - pokud teda Zide nevybiji vsechny Palestince...

...nebo este jinak. V roce 1948 byl zalozen Izrael. Za 48h celil utokum 6 sousedicich statu. Od te doby na nej zautocili jeste tusim 5x [překvapení]
Divi se nekdo Izraelcum jeste, ze jsou militantni? Proc po nich US tak chce, aby se stahli z Golanskych vysin? Aby je z tama zase mohli silenci ostrelovat?
IMHO nakaslat!
Pokud se (Palestinci) neumite dozadovat svych prav SLUSNE, nema cenu se s vami SLUSNE bavit. ...kde mam tu M16... [naštvaný]

30081

7.2.2005 13:45

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Culex 62.?.?.?

Zabudol si podotknut, ze ti palestinski utecenci, nie su utecenci z Izraela, ako tvrdis, ale naopak, uteneci z 'opacnej strany'. Hlavne z Jordanska. Izrael ich prijal do svojho, hoci nevymedzeneho, statu a tu dostali status palestinskych utecencov. A teraz si predstav, ze niekoho si pozves k sebe domov a ta v tvojom byte nahana s nozikom, pistolou alebo bombou a tvrdi, ze kupelna, spalna, kuchyna a obyvacka su jeho. A najlepsie, keby si rovno vypadol z okna.

42573

Příspěvků: 44

01.06. 03:42 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 06:04 Vcelicka  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 15:41 Karel z Čech  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 11:55 milo  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 17:01 P. Peshmerga  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 05:22 Vcelicka  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 23:20 P. Peshmerga  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 05:17 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 08:52 Richard  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 14:31 Ister  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 00:33 Vcelicka  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 01:28 P.Peshmerga  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 14:38  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest
01.06. 23:51 Jarda z Písku  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest
04.06. 01:32 P. Peshmerga  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest
03.06. 13:51 Dony  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 16:11 J. T.  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
01.06. 18:16 Dramenbejs  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest
02.06. 01:55 Sidonius  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest
01.06. 22:30 Ister  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 00:10 djb  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 10:40 HonzaK  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 23:16 djb  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 09:54 Erik  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
02.06. 12:28 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 05:37 Vcelicka  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 00:28 Peter Veliky  simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 04:13 Lev  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 06:48 Vcelicka  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 07:06 Lev  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 07:32 Vcelicka  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 07:43 Lev  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 08:02 Sidonius  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 16:36 Lev  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 18:47 Sidonius  RE: simulace spoutaných zajatců s páskama na očích
03.06. 06:38 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 07:03 Vcelicka  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 14:12 Karel z Čech  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
03.06. 20:13 Vcelicka  RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
04.06. 04:05 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
08.06. 05:43 Robert Nohejl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
17.06. 13:28 Krígl  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
23.06. 12:59 trodas  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny
07.02. 13:45 Culex  V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 672