Diskuze k článku

Nekončící Covid

Příspěvků 66

13.3.2021 1:51

Ten starý pán se zbláznil?

Gój 46.?.?.?

Plácá nesmysly.
Covid Sars je totiž biologická zbraň k dosažení ultra komunismu, pardon sdíleného kapitalusmu. Great Reset! Otrokářského zlořádu přeplněného lžemi, podvody a zločiny.

Jediná možnost proti mutujícím virům je očkováni ??? Podobné blbiny tlachají zaprodanci. „Mutující vir“ je prostě další kmen, jed z bankstery kontrolovaných laboratoří. Těžko to pochopí zaslepenec s vizí jakéhosi universalismu. Banksteři a jimi ovládaná satanistická svoloč, pátá kona, není universalismem, ale pokrokovým otrokářským zlořádem.

387264

13.3.2021 7:58

RE: Ten starý pán se zbláznil?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 387264

Nevim sice zda ten virus je umele vyrobeny ale jinak souhlas, ostatne nehraje to vubec roli. Zadna skutecna nadmerna umrtnost se nikde nekonala, pokud ano, jsou to obeti zdevastovaneho zdravotnickeho systemu, predevsim diky volnemu pracovnimu trhu v Eurosojuzu kde zdravotni personal bere nohy na ramena smerem do zemi s vyssimi platy, to neplati jen pro CR, zdravotni system v UK byl v zalostnem stavu uz desetileti, podobne Italie nebo Spanelsko.Vypada to ze na nic jineho nez na covid uz se neumira, statistici umi zrejme lepe lecit nezli doktori, pocitam ze pacient takto vyleceny z rakoviny bude stastny kdyz umre na covid.
Je naprosto jasne ze cele to Muppet show bezi pod heslem: zachranme celosvetove financni pohrebiste zvane bankovni system, jako prijemny vedlejsi produkt si vyrobime takovou malou diktaturku. Nikdy jsem netusil, kolik nedocenenych komiku se skryva v politicke branzi.
[chechtot][chechtot][chechtot][velký smích]

387269

13.3.2021 10:40

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 387269

Přesně tak. Ta banda se snaží udržet svůj monopol na tištění falešných peněz. Proto potřebují koncentrák ve kterém nikdo ani nepípne.

Autor článku předstírá, že to ta příroda....blaa,bla bla nám dělá naschvál, a zachrání nás očkování. Mohl by se ucházet o nějaký vládní post.

387273

13.3.2021 19:08

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 387269

netušil kolik komiku se skryva mezi politiky ? Zajimalo by mne spíše kolik se mezi politiy skrývá normálních čestných lidí. Ten celosvětový Augiášuv chlív se stejně bude v dohledné době čistit a dezinfikovat snad to část normálního lidstva přežie snad........

387297

13.3.2021 10:41

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 387264

Asi tak. K čemu tu máme tu pseudo-vakcínu když je tu co pár měsíců nová mutace (údajně) ?
Tady něco fakt nesedí. Respektive nic tu nesedí.

387274

13.3.2021 14:36

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Margon 176.?.?.?

Reakce na 387264

Už mnohokrát zaznělo, že při pitvách nebyl nikdy žádnej covid nalezen. Proto jsou pitvy pseudocovidových mrtvých zakázány. Covid je jen přejmenovaná chřipka typu A a B. Nic víc. Tečka. Celá ta směšná pseudopandémie je jen nástroj pro Great Reset a namastění kapes farmakolobby. Celá ta komedie s přeplněnými nemocnicemi a kolabujícími krematorii je jen zastrašování. A svědci covidovi to žerou i s navijákem. Viděl snad někdo ty přeplněné nemocnice ??? Viděl někdo ta kolabující krematoria ??? NE. NIKDO je neviděl. Jsou to jen fantasmata, Nikdy nikdo neviděl ani ten koronavirus. Je to jen počítačový model. Proto nemohou být ani účinné vakcíny vyrobené z protilátek skutečných lidí. Proto mRNA vakcíny z opic, či potracených lidských plodů generované softwarovými programy. Lidi, myslete hlavou. Není jeden jedinej důkaz, že nějakej covid existuje. !!!

387282

14.3.2021 19:39

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Karel43 37.?.?.?

Reakce na 387282

Důkaz? Spousta lidí kolem mě byla nebo je nakažena. Průběh od mírného po hodně těžký. Kdyby to byla chřipka, tak se to takhle nešíří (za uplynulých řekněme 10 v mem okolí chřipku prodělali tak dva lidé!)
Vy mi netvrďte, že o nikom nakaženém nevíte. Leda byste žil v úplné izolaci a s nikým nekomunikoval.
Ten virus existuje a je to pěkné svinstvo. Já věřím tomu, že unikl z laboratoře, ať už čínské nebo jiné, měl by za to někdo nést sakra odpovědnost!

387315

14.3.2021 21:02

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Teoretik64 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 387315

...navíc nepamatuji, že by epidemie jakékoli nemoci trvala rok (v této chvíli). Virus je evidentně umělého původu, chytře sestavený, aby bylo možné dle vývoje - včetně reakce obyvatelsta toho kterého státu a národní mentality lidí - šlápnout na plyn, ponechat volnoběh či přibrzdit. Celkový nesmírně sofistikovaný plán, jehož cíl je zřejmý, a hovořil o něm i Vladimir Vladimirovič na Davoském fóru, prostě jako jeden z článků obsahuje tohle 'sáhnutí na zdraví' lidem. Ti jsou všude v civilizovaných zemích vystrašení nejvíce právě ...z nemocí, bolesti a smrti. Asi jen tak se dnes dají zavést fašistické režimy. (Pochopitelně, že falšování voleb je též na pořadu dne.)
Snad jen jeden příklad za všechny, který dokazuje nesmírnou sofistikovanost a dokonalou promyšlenost celého plánu. Snad každému, co se o svět kolem zajímá, musí být jasné, že ekonomika vyspělých zemí (mimo Čínu) by se maximálně do několika let zhroutila. To by ale znamenalo i zchudnutí multimiliardářů, tedy správců naší planety. Covid vyřeší či odloží i tento problém. Zkrátka vše do sebe zapadá jak puzzle. Kdepak, nikde nic neuniklo, nýbrž bylo vypuštěno. Cui bono? Určitě nikoli Číně.

387319

15.3.2021 12:46

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Vlastimil Podracký 217.?.?.?

Reakce na 387264

Zbláznil se pan Gój. Věří nedokázaným věcem. Kdyby se tak choval v životě, a věřil každému hospodskému žvástu, tak tu už není. Nedokázané, ale pravděpodobné věci mohu brát v potaz jako možné, nikoliv jisté. Já se řídím realitou ne slepou vírou v jakési nedokázané bláboly.

387330

15.3.2021 18:46

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Gój 46.?.?.?

Reakce na 387330

Pane Podracký,
těší mě, že jste se obtěžoval číst názory na Váš článek. Mohu Vám doporučit články Ládíka Větvičky, Koronapodfuck. Nebo používejte svůj rozum. Event 201 byla náhoda? Volební podvody s korespondenčním hlasováním kvůli kokotaviru také? Green Deal? Great Reset? Výplaty nemocnicím na lůžku s intenzivní péčí - přes půl miliónu týdně za pacienta s „covid-19“! „Opomenutí“ hlavních ohlupovacích prostředků doporučit lidem vitamíny C a D? Isoprinosine nebo imervektin, když je zle? A bankstery zázračně rychle připravené vakcíny, pro jistotu podobného složení jako ty šmejdy uměle upravené z „mokrého“ netopýra? Za ty vakcíny dobrodějové neručí! Také zázrak? Sars je patentovaný vir - jen tak k těm Vašim „hospodským žvástům“. Ti samí šmejdi předstírají velikou starost o blaho černoušků, islamistů nebo 69 pohlaví v Evropě, obývané i v této chvíli ještě převážně heterosexuálními bělochy. Úžasná propaganda k tomu - kdejaký užitečný idiot (jinak inteligentní člověk) tlačí ovčanům do hlavy, že není jiné možnosti, než se nechat opíchat tou spásnou, geneticky zmanipulovanou jedovkou. Za tím jsou mně známí giga zločinci, banksteři a jejich společníci. Vyhledejte si Black Rock. Rockefeller..., že koronafašismus je vysoce organizovaný zločin, nemůže být hospodský žvást. Hospody jsou vládními zločinci zavřené. Vy příště využívejte i tu prolhanou propagandu, nikoli ke svému oblbnutí, ale pro pochopení globalistickými bankstery organizovaného zločinu. Řiďte se realitou, prolhanou propagandu hlavních sdělovacích prostředků a pokrokových stran a straníků v klidu obraťte, pak budete blízko skutečnosti.

K Vašemu Universalismu. Je to blbost. Banksteři a jejich sluhové nás týrají několika milióny diktátů - norem, nařízení a zákonů, které si vymýšlejí ke své potřebě, a kdykoliv je překroutí podle své aktuální lačnosti.

K Vaší knížce Návrat k domovu; „Domov je pocit...hnízdo k výchově dětí...jakási povinnost k rodičům a tradicím“. Šmejdi, kteří nám právě vládnou, mají morálku vůči nám naprosto zvrácenou. K evoluci a našemu domovu také. Jsou to šílenci posedlí svou vyvoleností (a pohrdáním námi) a neustálou revolucí.

Skoro si myslím, že si ve svém věku můžete dovolit Bakalu nazývat gaunerem, stejně tak jeho soudruhy z Aspen Institute. Prohlídněte si ty zaprodance banksterismu.

387338

15.3.2021 23:16

RE: Ten starý pán se zbláznil?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 387330

"Zatím se strategie překonávání pandemie drží zaběhnutých schémat. Pokud je už nálož viru v populaci tak velká, že nemocnice nestačí přijímat ohrožené pacienty,"

To ma byt realita? Zatim jeste nikde ke skutecne pandemii nedoslo, podle WHO umira na TBC rocne zhruba 1.8 mil. lidi, na chripku 1.5 a nikdo zadnou pandemii nevyhlasoval, jedine pro Covid zcista jasna snizila WHO hranici pro vyhlaseni pandemie a ejhle miliony blbcu k smrti vydesenych kazdodennim strasenim presstituty blbnou na kvadrat. Ani se nikde nekonala zadna umrtnost ktera by tyhle slabomyslna omezeni svobod opodstatnovala. Svedsko na priklad temer zadny lockdown nemelo a umrtnost se oproti minulym letum ani nepohnula. Preplnene nemocnice nejsou nasledek corony, nybrz notoricky zdevastovanych zdravotnich systemu jako ma UK nebo Italie a nyni i CR.

387349

16.3.2021 11:59

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Podracký 217.?.?.?

Reakce na 387349

To je téměř propagandistická redukce reality. Tento virus je mnohem nakažlivější než ostatní chřipky přesto je spíše méně nebezpečný. Dá rozum každému (pokud myslí vlastním rozumem), že kvůli nakažlivosti jsou tato opatření zamezující stykům, nikoliv kvůli chřipce samotné. Jiné země nemusely třeba dělat taková opatření, protože mají jiné místní paradigma (velké vzdálenosti) nebo také netestují. Jediné nebezpečí je hromadné nakažení, které potom způsobí kolaps celé společnosti. Řídím se odborníky, kterým věřím a ne pohádkami na internetu.

387362

16.3.2021 16:31

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Gój 46.?.?.?

Reakce na 387362

Nebo nejsou pod banksterskou kovid správou jako v Bělorusku. Nejsou sočástí téměř celosvětové vakcinační mafie. „Stašné“ výsledky nákazy (tím uměle páchaným virem) jsou dány především podvodným systémem strašení s názvem PES. K čemu všemu se „odborníci“ propůjčí. Podle větru propagandy plápolají; „Není jiná cesta než vakcinace". O to se nyní hraje. Údajný nedostatek očkovacího jedu je jen hrou s budoucími obětmi. V plánu je sostavné očkování. Miliardy očkovacích látek. S různými názvy, ale mnohdy se stejnými zločinci v pozadí, jako Gates, BlackRock. Velké budovatelské plány; Great Reset, Green Deal a Agenda 2030.
Pokud pan Podracký čerpá moudra z těch odborníků, kteří jsou na pokrokové ČT, tak 1+1 může být cokoli, ale málokdy 2.

387375

17.3.2021 16:19

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Podracký 217.?.?.?

Reakce na 387375

Pane Goj, to je stále dokola stejný blábol. Vy věříte nedokázaným teoriím jako "písmu Svatému", přitom to nedává smysl ani dítěti. Neřeším problém pandemie, připouštím, že mohla uniknout z laboratoře, ale nikdo nebude likvidovat vědomě svoje lidi - Čína, Rusko. Samozřejmě, že na vakcinách chtějí vydělat. Ale vědomě zničující vakcíny jsou nesmysl. Čína a Rusko nebudou likvidovat svoje obyvatelstvo. To, co říkáte jsou nesmysly. Já nevěřím ČT, já věřím svému rozumu.

387403

17.3.2021 20:00

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Gój 46.?.?.?

Reakce na 387403

Písmu Svatému věřím, byl to nástroj k ohlupování, jako nyní kovid propaganda (nebo soustavné lži o vzniku světových válek, „sametovém převratu - od socialismu k pokrokovému liberalismu, ke „kamarádství“ Babiše s Monsanto, a s Gatesem).

Co mají v plánu mocipáni v Rusku nebo v Číně? Udržet se u moci.
Očkovací látky od globalistických mocipánů, BlackRock, Rockefeller jsou součástí Velké přestavby: „Kdybychom odvedli opravdu dobrou práci na nových vakcínách, zdravotní ‚péči‘ a reprodukčním ‚zdraví‘ - mohli bychom snížit populaci...,“ jak přednášel pokrokář Gates na konferenci o klimatu v roce 2010. On má tak velkou starost o skleníkové plyny, že vyhlásil termín pro uhlíkovou neutralitu.
Těžko uvěřit, že ničemové, kteří napáchali nevratné škody na životním prostředí po celé planetě, vypustili milióny tun jedů, zničili obrovské lesy, pralesy, zabetonovali milióny hektarů orné půdy, soustavně provozují války - tak tito šmejdi mají neutuchající starost zachránit obyvatelstvo v jejich vlivu před virem „z čínského netopýra“. A to novým typem vakcíny, za který pro jistotu jejich s.r.o., s bílými koňmi ve výkazech, ani neručí. Jestli „únik“ viru byla náhoda, tak Ježíšek nosí dárky.

Prostudujte si projevy a činy těchto „lidumilů“ a „ochránců“ planety. Plánovačů miliard vakcín a propagátorů očkovacích pasů.
Věříte svému rozumu, to je podle mě v pořádku, ale poslechněte si rozhovory se Soňou Pekovou. Nepohrdejte ani články Ládíka Větvičky. Nemusíte jim věřit. Jen si to v klidu prohlédněte, promyslete.

„Kdo bude nezištně vychovávat děti...Kdo bude vyvíjet, když morálka je vytěžená? I pomoc bližnímu se stala předmětem byznysu,“ to jsou Vaše věty. Ti, kteří provozují koronateror, Green Deal, Great Reset, WEF, WHO, FED - to jsou snad největší ničemové přirozenosti a svobody. Páchají závislost lidí na své zvůli, pokrokové otroctví!

387405

18.3.2021 7:59

RE: Ten starý pán se zbláznil?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 387362

"Řídím se odborníky, kterým věřím"
vy zrejme verite jeste i na Jeziska,rychlejsi nakazlivost u viru ktery je pro naprostou vetsinu populace neskodny ma pouze jeden dusledek, brzke ziskani prirozene immunity pro celou populaci. Kolaps rozhodne nezpusobil virus nybrz debilni zakazy politickych sasku, ktere maji zcela jine cile nezli zdravi populace. Ostatne existuji tisice lekaru kteri ty bachorky popiraji.Mimo to to neni prvni podvod ktery WHO a napojene pharma koncerny a jejich politicke loutky vyprodukovaly. Cholesterinova pohadka bezela nekolik desetileti a prinesla miliardove zisky, a kdejaky blb ktery cumel do bedny ji veril, vcetne spousty doktoru. Viz Arte TV Doc : Cholesterin, der grosee Bluff.

"Jiné země nemusely třeba dělat taková opatření, protože mají jiné místní paradigma (velké vzdálenosti) nebo také netestují."
Jasne staci netestovat populaci bez symptomu a "pandemie" je fuc.
Aniz to sam chapete vystihl jste to presne.
[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

387412

18.3.2021 9:43

RE: Ten starý pán se zbláznil?

R.E 37.?.?.?

Reakce na 387412

Ano, to "řízení odborníky", nebo bych spíš řekl "řízení odporníky" si můžete sledovat na tomto případu jednoho alternativce, kterému utrápili k smrti v plzeňské fakultní nemocnici matku na kovidě a na něj ještě zavolali panské pacholky, aby ho vyvedli ven, aby měli v té přeplněné nemocnici klid na práci...
Je to sice trochu delší, ale vypovídá tom o hloubce krize, kterou námi financované a idioty a dealery západních "lékových" dryjáčnických korporací řízené zdravotnictví prožívá, než se po babišovsku "vyčerpají" všechny rezervy a chcípne na ten kovid, jako ti dnešní obyčejní pacoši (nikoli klienti, neb klienti nejsou ti marodi ve špitálech, ale štamgasti v hampejzech) s mizernou imunitou a spoustou rizikových faktorů...

https://www.youtube.com/watch?v=J6aBcrz7yJI

To je jeden z příkladů, realných příběhů,kterých se denně určite odbývá víc, jinak by lidem tak nejbalo, aby stoupl počet sebevražd na trojnásobek a nebyly plné ordinace cvokařů, jako nikdy...
Něco podobného zažili mí příbuzní, žijící v okrese Cheb a neshodlo se to pouze tím finálem...
Ona ta Plzeň a záp.Čechy vůbec začíná být, nebo spíš už dlouho je oblast taková, jak by řekli naši slovenští přátelé, "taková svojská " a to velice...


PS: doufám, že pan Podracký se neřídí názory právě takových odborníků, jakým se jeví být právě ten šéf té plzeňské 1. Interní kliniky FN prof. MUDR Matějovský Pí-ejč-dý, jinak by riskoval v případě nákazy koronáčem svůj život...

387418

18.3.2021 20:51

RE: Ten starý pán se zbláznil?

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 387418

Pocházím z Varů a mám zkušenosti s léčením mojí mámy i informace od spolužáků. Tady frčí prachy víc, než kdekoli jinde. Bohužel to dělají i Rusové, protože jsou zvyklí platit na dřevo. Doktoři si rychle zvykli, bez všimného nemá nikdo moc šanci. S kovidem to bude podobný.

387434

13.3.2021 3:15

Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty

Karel Tomaštík 31.?.?.?

Sekta svědků koronavirových je naštěstí pro lidstvo velmi málo kreativní, takže používá pouze osvědčené způsoby manipulace tak, jak je popsal Hans Christian Andersen v pohádce Císařovy nové šaty.
Matka Příroda je dokonalý konstruktér, takže své dílo neustalé testuje, stéjně jako například konstruktéři automobilů, jen tak lze zkonstruovat dokonaléjší dílo.
Jelikož přírodní zákony jsou nám pevně dány, můžeme je pouze respektovat.
K testování živých organizmu používá Matka Příroda, mimo jiné i viry.
Konstruktéři ze Sekty svědků koronavirových se snaží vyvivinou nové viry, které by spůsobily skutečnou pandemi. Naštěstí pro lidstvo jim přírodní zákony neumožňuji zkonstruovat "perpetum mobilum".
Trochu se obávám, jelikož vesmír je nekonečný, tudíž Matka Příroda tu má nekonečný počet laboratoří typu Země, že pokud by ji laboratoř Země drobátko bouchla, že by ji to příliš nezarmoutilo.

387266

13.3.2021 10:53

RE: Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 387266

Nemá. Planet typu Země je v galaxii málo. Je to unikátní planeta kde jsou sesbírány formy života s celé galaxie (tedy ty uhlíkové formy).
I proto byl aktivován záchranný protokol planety.
A na Zemi se houfně inkarnují "záchranáři" nejen z celé galaxie, ale i z okolních galaxií. Vyjímečně i z paralelních dimenzí a budoucích časových os. (čas totiž objektivně neexistuje)

Proto jsou dnešní malé děti "nevychovatelné". Protože ony se nedají tak snadno zdeformovat.

A proto zlo co sídlí na planetě vymyslelo na děti roušky a pak očkování, aby je aspoň poškodilo tělesně, zabrzdilo jejich vývoj, snížilo jejich mentální a duchovní kapacitu a ztížilo jim tak uskutečnění jejich poslání co tu mají.

387275

13.3.2021 19:37

RE: Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 387275

Já jsem slyšel dokonce, že když několikrát před spaním vyšlete myšlenku, že se chcete kontaktovat s rasou ze své domovské planety ze které jste se inkarnoval tady na Zemi, tak vám dotyční dají znamení ve snu do něklika dní. Nebo vám dají znamení jiné.
Ale chce to být intuitivně naladěný.
Kdoví, třeba je na tom něco pravdy.

387299

13.3.2021 7:21

riešenie existuje

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Riešenie existuje a je ním celoplošné nasadenie účinných nešpecifických neselektívnych generických antivirotík - Isoprinosine a Ivermectin, tak liečebné ako aj preventívne, zdravej populácii. Ale to by "pandémiu" ukončilo behom dvoch, troch týždňov a to je politicky nežiadúce a nepriechodné. Pokazilo by to miliardové kšefty s testovaním a očkovaním a navyše by už nebol dôvod udržiavať "núdzový stav".

https://www.hlavnespravy.sk/starosta-becik-ktory-s...

387267

13.3.2021 9:27

RE: riešenie existuje

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 387267

To Vaše řešení by mohlo být účinné, ale nic z toho nebude, neb je to ryzí antisemitismus, protože by to znemožnilo uvrhnout státy i s celým obyvatelstvem do dluhového otroctví a pak zkoupení za exekuční ceny majiteli světového finančního monopolu a tiskárny na peníze...a to nelze z ryze humánních důvodů přeci dopustit...
Ti tzv. bohem vyvolení to díky idiotům, jako jsou naši ministři a politici i státní úředníci až konče tupými "okovanými hlavami" z řad uhersko-hradišťské městské polízanice mají tak ošéfované, že když se to jejich "perpetuum mobile" jen trochu a na okamžik dá do pohybu, sypou se jim tuny a tuny majetku lidí ve všech formách a podobenstvích do jejich depozitů...a o to tu jde a té příležitosti ihned využívají tací paraziti, jako je náš Bakšiš a jeho abteilung, který je řízen z ASPENU a k blbosti ovčanstva se k tomu ještě hrdě hlásí...
Jen včera v okamžicích zveřejnění zprávy, že se v červenci bez půjčky od žida zhroutí náš rozpočet rozdala ta prasečkářem Bakšišem vypěstovaná tlustá prasnice Schillerová jen svým poskokům 11,5 mil korun na odměnách, přičemž jedna z takových odměn dosáhla 715.000,-Kč...
No a pak že je prej krize a že nevyjdeme do konce roku...


PS: tak se mi zdá, že autor článku byl už kdysi něčím špatným očkován a trpí nějakou těžkou formou autismu...

387270

13.3.2021 17:33

RE: riešenie existuje

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Reakce na 387270

Nikto nemá väčší strach zo smrti ako starý človek, ktorý vie, že koniec sa približuje a chcel by si ešte požiť. Preto tá tlačenica kvôli "včeličke".

387288

13.3.2021 17:43

RE: riešenie existuje

Ander Kixa 178.?.?.?

Reakce na 387270

Najdôležitejší postreh z tejto "pandémie" je, že gójovia sa stále menaučili správne nosiť jarmulku.
Vkuse si ju dávajú na hubu.

387289

13.3.2021 10:16

Co to tady kdo plácá s očkováním

F&T 45.?.?.?

Přesně tohle je cílem elit do lidí ve stresu napíchat jedovatou látku!
Ty lockdowny a škodlivé náhubky mají jediný účel lidi postrašit aby byly k očkování povolnější.

Po té vakcíně umírají lidé: https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-pre-senior...

Ve výsledku očkování řeší gigantické zisky pro farmalobby, která ty jedy vyrábí.

I u nás jsou schopní lidé vyvinout funkční vakcínu, ale to zakázali.

COVID skončí buď totální ekonomickou krizí a pak ty s horším průběhem prostě nechají pochcípat a zdravotní péče nebude pro nikoho.
A nebo totálně profízlovanou společností, kde si bez očkovacího pasu nekoupíte ani rohlík. Ale ta druhá varianta nebude ekonomicky stabilní a může přejít do státníhio defaultu.

387272

13.3.2021 11:14

RE: Co to tady kdo plácá s očkováním

omar 46.?.?.?

Reakce na 387272

Máte pravdu, propaganda ide ako píla do dreva.
Ak si pozriete video z tohto linku, tak sa musíte opýtať, ako je možné, že ľudia, ktorí zažili socík, mohli takto doslova a do písmena zošalieť:

https://www.cas.sk/clanok/1100434/tlacenica-a-chao...

387278

13.3.2021 11:55

RE: Co to tady kdo plácá s očkováním

F&T 45.?.?.?

Reakce na 387278

V každé společnosti jsou lidi statisticky rozděleni. A jsou v ní i slabší jedinci, kteří by klidně dneska šli s mávátkem volat sláva KSČ, kdyby se režim nezměnil.

Takovíto jedinci dnes poctivě čekají na vakcínu. Vakcína má dva sporné body: 1, Jestli opravdu před Covidem chrání? Ta ochrana není vůbec jistá. Spousta lidí COVIDem onemocněla po vakcinaci. 2, Jaké jsou vedlejší zdravotní následky v krátkodobém i dlouhodobém horizontu?

Dostanou, co chtěli - neotestovanou experimentální vakcínu a poslouží jako laboratorní myšky. Co když potom budou mít trvalé zdravotní potíže jako bonus?

Odolávat více jak roční masírce lží a teroru vyžaduje velkou odolnost. Ti o něco starší už podlehnou. Víte jak jsou na tom lidi v domovech důchodců, když už rok nesmí vidět své příbuzné?? Ti už jen čekají na smrt a přejí si zemřít! Psychická újma je daleko horší než úmrtí s koronavirem, který se do těch domovů důchodců dostal stejně i přes zakázané návštěvy. Efekt opatření naní ani nulový, ale je záporný.

387279

13.3.2021 14:45

RE: Co to tady kdo plácá s očkováním

ping789 31.?.?.?

Reakce na 387279

autor článku je již stár, kdyby se necpal se svými senilitami do veřejného prostoru, měl bych s ním soucit, takhle nikoliv, tahle generace pomatenců vytržených z chazarské reality je svým způsobem houposti ještě nebezpečnější než vládní zločinci, bláboly o tom, že budeme-li hodní na muchomůrku bílou přestane být jedovatá jsou čiré zlo, bez ohledu na motivy pisálka

387283

13.3.2021 17:47

RE: Co to tady kdo plácá s očkováním

Ander Kixa 178.?.?.?

Reakce na 387279

stres je najlepší katalyzátor zničenia imunity.

387290

13.3.2021 19:25

RE: Co to tady kdo plácá s očkováním

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 387279

Když tu těch 30 let pozoruju co tu ti demokratičtí kapitalističtí gauneři vyvádí, tak mám taky chuť vzít mávátko a volat "sláva KSČ".

A čmárat po zdech "Gusto vrať se, tvůj krajan Bureš se zbláznil"

387298

13.3.2021 11:11

Prachy, prachy, prachy.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Stačilo by utnout přítok peněz všem, kteří z kovidu těží a virus by rázem zmizel. Máme asi zidealizované představy obecně, ale hlavně o doktorech. Ptal jsem se tuhle jednoho studenta medicíny, proč si ten obor vybral. Odpověď byla jasná: "Chci se mít dobře a dobře zajistit rodinu." Zaškrtnutím správné kolonky pro pojišťovnu nateče víc peněz firmě - nemocnici. Udělal by to každý, komu by to bylo dovoleno.
A ti nahoře, včetně nějaký Schillerový a vedení nemocnic, si mnou ruce a počítají korunky. Oni přežijí déle a lépe. Aspoň tomu zatím věří.

387276

13.3.2021 11:12

zneuzita epidemie

wes 81.?.?.?

V prvni rade je treba nastavit opatreni, ktera jsou realne a neslouzi zajmum politiku.
Rouska plosne jsou nesmysl, protoze nijak neresi napr. kychaní, kasel, ktere prolezou mimo nej a jsou hlavnim zdrojem aerosolu. Bezpriznakovy zadny infekcni aerosol netvori. Dokonce i priznakovy, jak uvadeji nektere zdroje jsou nejvice infekcni 2-7 den. Infekcnimu pritom opet rouska nepomaha, protoze se jenom reinfikuje. Aerosol je prece treba oddelit a ne recyklovat. Na to mame KAPESNIK, na ktery jsme zanevreli, ac jde doposud o nejucinnejsi sber aerosolu.
Statni urady v panice v podstate zakazali pouziti KAPESNIKU. Rouska i zde nic moc: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7010e3.ht...
Pak je to vetrani, prece otevrene okna sme nahradili klimatizaci, a ta byva kvuli cene bez vymenimu na cerstvy vzduch, pouze recykluje objem vevnitr. Dekujeme za pokrok. Stejne tak dopravni prostredky.

Pak co chceme ockovat, kdyz jeste ani poradne nevime, jakou paseku nadelaji spike proteiny alespon pul roku vyrabene nasimi GMO bunkami. Stejne tak se muze stat, ze si na ne nas imunitni system zvykne jako balast, a po prijezdu skutecneho virusu zacne i tento povazovat za pouze bezvyznamny balast.
Opet politika a kseft vede nad opravdovym vyzkumem.

Je dost dobre mozne, ze by slo (podle mnoha odborniku jiz umely) virus zvladnout pouze dobre nastavenymi opatrenimi a podpurnymi leky. Protoze to dnesni ockovani zasadni zaruky nedava. Sputnik je take v dusledku mRNA vakcinou, akorat ma mozna lepsi nosic a lepe udelanou retez sekvenci. Mozna ty novejsi vakciny budou lepsi:
https://lozierinstitute.org/update-covid-19-vaccin...
V konecnem dusledku vsak konecnou praci stejne musi odvest nase vlastni imunita. Tak proc si tedy skodime navic, zavadime dalsi zateze?

387277

13.3.2021 12:50

RE: zneuzita epidemie

Danz Piesku 178.?.?.?

Reakce na 387277

V podstate súhlas.
Drobná chybička v druhom linku - nadbytočný break, stačí odmazať, hodil som si do bookmarkov.
Ja by som "opatrenia" označil ako turbo blbosť.
Rozdiel medzi kapesníkom a turbom je činnosť rpg ventilu u turbo motorov. Vylúčený vírus sa vďaka rúšku zadržiava a vracia späť, čím reinfikuje hostiteľa, ktorý sa ho dýchaním i kýchaním pokúša zbaviť. Aerosol cez rúško, a to i FFP3, prechádza, lebo čím účinnejší filter, tým vyšší odpor a tým viac podfukovania i odfukovania. Lietadlové lode (kvapôčky) zadrží, osobné autá s mikroteroristami (aerosol) v pohode prepustí. Rozdiel v náloži s rúškom a bez rúška sú desiatky sekúnd. Open space a obchodný dom je v podstate to isté = uzavretý (no dobre, čiastočne otvorený) klimatizačný systém v ktorom vírusy recirkulujú. Všimli ste si, že malé obchody uzavreli ale covid centrá typu LIDL, Tesco... zostali otvorené? 500 ľudí v predajni Kaufland je normálna záťaž, majú spočítané voľné parkovacie miesta na tabuli , t.j. môj odhad je pomerne presný. V hypermarkete som už tri mesiace nebol. Lenže, kam majú ľudia chodiť nakupovať? Zostali len o niečo menšie veľkokapacitné predajne.
Hlavná šanca covidu je v tom, že ľudia ľudia zblbli. Čítanie Vergília v originále je rovnaká utópia ako dobrá úroveň znalostí deskriptívnej geometrie a integrálny počet s Laplaceovou transformáciou. U lekárov sa ešte nejaký latinár nájde, v dnešnej Wiki-generácii hľadať logiku podloženú slušnou znalosťou matematiky? Možno na Univerzite tretieho veku sa nájdu nejakí pamätníci.
Hlavné zbrane proti covidu sú zdravý životný štýl a posteľ. Hlavnou chemikáliou ďaleko pred isoprinosínom a ivermektínom (oboje som si v rámci občianskej sebeobrany zaobstaral) je obyčajný acylpyrín (vo svete známy ako Bayer Aspirín) bojujúci o tie isté receptory ako koronavírusy. To, čo sa voľakedy označovalo a aj zvládalo ako iné respiračné ochorenia, je dnes tak obrovský problém, že sme sa v úrovni ľudských práv vrátili do 19. storočia.
Na záver koment k odstúpeniu baptistického ministra.
https://twitter.com/hashtag/Fauci?src=hash&ref...
"Nemám žiadne príznaky. Načo robiť test?" Anthony Fauci.
Testovanie je cesta premorovania populácie. V tom sme celosvetoví lídri, teda aspoň v úmrtnosti na 1000000 obyvateľov.

387280

13.3.2021 15:33

Buďte v klidu, trubci.

Zdeněk Černý 86.?.?.?

Když čtu příspěvky k tomuto tématu, tak chápu proč klidně zavřeli školy. Nejsou třeba, dost hlupáků už zaneřádilo současnou generaci a Zvědavce, i když zřejmě nějakým oborem "prošli". Vážně žasnu.
Ta představa, jak by se dnes mělo začít očkovat proti obrně, vzteklině, neštovicím, tetanu apod. Začínám Babiše litovat, že musí řídit tak tupý národ. Pro zde diskutující - málo chytrý, nechápající, genderově vyvážený ..... a pokud možno protikomunistický -) [oči v sloup]

387285

13.3.2021 19:00

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 387285

Vážený mysliteli a " budelípovče" z Anofertu. Ty vámi vyjmenované nemoci, co se podařilo lékařské vědě zvládnout, jsou postaveny svojí konstrukcí na bázi DNA, a tyto viry nemutují a tudíž se v čase nemění! Kdežto viry na bázi RNA a to jsou chřipky a také covid-19, ty se v čase sakra mění a pak je problém na ně vytvořit očkovací látku. Jste schopen to pochopit, a nikoho tady neurážet, když o tom opravdu hic nevíte?

387294

14.3.2021 10:37

RE: Buďte v klidu, trubci.

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 387294

Dobře. Jaká je Vaše profese a jaké máte vzdělání?

387306

14.3.2021 11:53

RE: Buďte v klidu, trubci.

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 387294

Když už chcete někoho odborně poučovat, musíte se sám orientovat.
Kolega namátkou vyjmenoval, jako příklad, nemoci, které se podařilo očkováním zvládnout. Zmínil jak virové RNA a DNA, tak i bakteriální.
Virus dětské obrny, kterou zmínil, například je virus RNA a přesto byla vytvořena funkční vakciná s celoživotní imunitou.
Virus spalniček, sice nezmínil, ale i to je RNA virus a vakcina poskytuje celoživoní imunitu. Dalo by se takto pokračovat více.
Chci tím říci, že možnost vytvořit vakcinu nesouvisí s tím zda je virus RNA či DNA, jak tvrdíte. Čili pro virus Sars-Cov-2 není zatím důvod domnívat se, že nelze vyvinout funkční a bezpečnou vakcínu.
Tím netvrdím, že dosud předkládané, zejména od Pfizeru takové jsou.

387311

14.3.2021 19:55

RE: Buďte v klidu, trubci.

wes 81.?.?.?

Reakce na 387311

Nejste ponekud mimo tema?
Soucasne problemove mRNA vakciny nejsou vakcinami v predeslem slova smyslu, ale jsou to latky, ktere geneticky zmeni, predela nektere nase ockovane bunky tak, ze zhruba pul roku budou vyrabet spike proteiny - jehlicky virusu, ktere maji drazdit nas imunitni system jako neco, co dela skodu. Organismus si ale stejne tak muze zvyknout, ze v podstate neskodi a nedelaji nic. Protoze neprobehly na lidech testy, tak nevime az tak dobre, co se udeje, muzeme pouze predpokladat.
Staneme se tedy necim jako GMO. Podobne funguje dokonce i Sputnik, jehoz vedlejsi ucinky jsou obecne mirne, mozna kvuli lepsimu vyberu nosice, nebo sekvenci.
Takovehle vakciny vubec, ale vubec nemuzete srovnavat s temi predeslymi.
Neumite vubec ted jeste rict, co se stane s organismem zaneradenym spike proteinama, a jak zareaguji veskere imunitni slozky.

387316

15.3.2021 7:32

RE: Buďte v klidu, trubci.

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 387316

Tak určitě nejsem mimo téma, ani poněkud. Bavíme se snad o vakcinách. A psal jsem, že nepovažuji zejména Pfizer za bezpečné a spolehlivé, Což ovšem nevylučuje, že takové nemohou být vyvinuty
Jinak se vším, co jste napsal naprosto souhlasím. Máte přehled. A máte plnou pravdu, že mRNA vakciny, včetně Sputniku, vlastně vakcinami v původním smyslu slova nejsou. Jsou to biopreparáty vyvinuté k určitém genetickému zásahu do našich buněk.
Ale na druhou stranu mají za úkol navodit imunitu, takže v tomto smyslu se asi dá říci, že vakcinami jsou. Nové generace.
Nicméně Rusové tu klasickou vakcinu používající přímo antigeny vyvíjejí a čínský Sinofarm přece takový je.

387325

15.3.2021 4:53

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 387311

Najděte si na netu dva články od Milana Calábka, tam to celé přehledně vysvětluje.
Nejde o poučování, ale o realitu a velké nebezpečí pro lidskou populaci. Ti idioti z vojenských chem.laboratoří do viru covid-19 zamontovali i komponenty od viru HIV, na který je lékařská věda krátká a tak končí veškerá legrace.

387323

15.3.2021 5:14

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 387311

Trochu máte pravdu, ono je to ovšem mnohem složitější už u samotných virů RNA, které mají další hlubší členění a někde věda si s nima poradla, ale jen vÿjímečně
viz nástin složitosti této říše:
RNA viry jsou viry, které ve své částici (virionu) obsahují ribonukleovou kyselinu (RNA). Dělí se na viry s dvojšroubovicí RNA, jednovláknové +RNA viry (jejich RNA má "sense" charakter, takže může být rovnou transkribována) a jednovláknové -RNA viry (jejich RNA má "antisense" charakter, takže musí být přeložena do mRNA). Viry nesoucí RNA, které ji ale zpětně přepisují do DNA, se většinou vyčleňují do vlastní kategorie retrovirů (např. HIV) a slouží jako předloha pro přepis do další molekuly RNA (vytvoření nového viru) a pomocí ní je v procesu translace vytvářen cílový protein.

387324

15.3.2021 16:35

RE: Buďte v klidu, trubci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 387324

Zdravím. Děkuji za poučení, ale nepotřebuji, v této problematice se dosti vyznám, jinak bych o ní nepsal.
Meritum je, zda je možno vytvořit funkční vakcinu proti RNA virům, kdy se kolega domníval, že nelze.
A to lze, příkladů je více, uvedl jsem tuším dva.
Konkrétně ke Covidu-19, čínský Sinofarm se zatím jeví jako velice dobrý a Rusové rovněž vyvíjejí klasickou vakcínu...

387335

17.3.2021 1:28

RE: Buďte v klidu, trubci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 387311

Co to blabolite? Na co vakciny vytvareji dozivotni imunitu? To citujete co? Kdyz i ty oficialni slinty vyrobcu tvrdi neco o 20 letech max? Jedine nestovice vymizeli a i to je sporne. Museli bychom totiz zvazit vsechny argumenty. Napriklad proc i jine nemoci,na ktere vubec ockocani neexistuje, proc presto vyskyt v populaci klesal a nadale klesa?

387391

13.3.2021 19:02

RE: Buďte v klidu, trubci.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 387285

" představa, jak by se dnes mělo začít očkovat proti obrně, vzteklině, neštovicím, tetanu apod "
tys tady chybel ty "Einsteine", zrejme si pletes hodinky a holinky.
Pouze blbec ockuje proti chripkovym virum typu A do kterych Covid patri a ktere temer kazdou sezonu mutuji a sance na vyhubeni viru je nulova.U spousty jedincu muze ockovani naopak vypuknuti nemoci vyvolat nebo posilit Zatim co jedinec jednou nakazeny nestovicemi (ockovanim) je uz nikdy nedostane. Sance na vymyceni obrny je tez rozhodne dana a ockovani tedy ma smysl.
Krome toho se jeste nikde na svete nepodarilo covid 19 celkove izolovat, pouze jeho frakce, podle toho to pak vypada s ucinnosti ockovacich ser.
Nech si ten sajrajt pichnout pro jistotu 10x, nejlepe do hlavy.
[chechtot][chechtot]

387295

13.3.2021 20:22

RE: Buďte v klidu, trubci.

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 387285

Někdo musí bejt blbej, jinak by ti SSamovyvolení géniové ze SSatanovy SSynagogy nevynikli.
Na řadě jsou pravidelné otravy přemnoženého dvounohého dobytka, gojimů, košer mRNA vakcínama, na splnění vymodleného mojžíšského plánu; "...přejdeš Jordán, aby sis podrobil pronárody...Hospodin, tvůj Bůh ti je předá, abys je pobil. Vyhubíš je jako klaté (bible, Dt7,2)". SSvatí svého boha jsou tak blízko genocidního cíle.

>Když čtu příspěvky k tomuto tématu, tak chápu proč klidně zavřeli školy. Nejsou třeba, dost hlupáků
Když čtu Klostermanna, tak chápu, proč se podepisovali někteří gojimové ještě počátkem dvacátého století třemi křížky. A; proč tak snadno naběhli SSvatým "lidumilům". Školství (podobně jako SSdělovací prostředky hlavní debilizace) je v pařátech xindlo-zmrdů. Školy, SSoudruhu ze SSvaté žumpy, xido-fašisti zavřeli, protože to je součástí plánu na prosazení absolutní vlády proradné SSvaté SStrany . Xid Babiš opakovaně potrvrdil, že má skvělé vztahy s Xzraelem.

>Ta představa, jak by se dnes mělo začít očkovat proti obrně, vzteklině, neštovicím, tetanu apod. Začínám Babiše litovat, že musí řídit tak tupý národ. Pro zde diskutující - málo chytrý, nechápající,

Zde se vyskytují i velmi dobře chápající . Tohle není očkování proti obrně, i když i o tom lze s úspěchem pochybovat - v souvislosti s progresivním hromadným vrahem Gatesem. Covid-19 je organizovaný zločin obřezaných zmrdů (Rothschildů, Rockefellerů, Schwaba, Gatese a další SSvaté SSebranky) proti gojimům. K "přirozenosti" covid virů se vyjádřila Soňa Peková. Věřím jí, protože jsem tupé, hloupé gójské hovado.

Deschner, Moloch (str.195): "Od antiky bylo běžné vykořisťovat národy zbrojením a válkami, nechávat je symbolicky i fakticky krvácet. Bankovní expert O. M. Blessing napočítal o Konstantina, prvního "křesťanského" císaře, do druhé světové války 815 velkých válek s následným bezohledným odíráním těch, kdo přežili, "pomocí inflačních a měnových reforem". A během celého 20. století podporovala obrovská hydra mezinárodní finanční moci konflikty doutnající mezi různými státy a štvala proti sobě navzájem více či méně odírané a dušené protivníky, podílela se na vzniku válek..."
SSvatá SSekta je s gojimy ve válce - tentokrát ve válce sanitární!
Shalom

387300

14.3.2021 15:58

RE: Buďte v klidu, trubci.

Ander Kixa 178.?.?.?

Reakce na 387300

387314

13.3.2021 17:57

Prdlačky, nebyla a není žádná tato kovid-epidemie ani pandemie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Pan Podracký klesl na ůroveň Svědků Covidových.

Bububububu!

387293

13.3.2021 19:03

Na vakcinaci nevěřím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Vakcinace je dalším omylem lidstva, kdy se člověk snaží být chytřejší než Bůh a myslí si, že pokud se zaočkuje a vytvoří si "imunitu" proti 99 nemocem, že nezemře na 100. nemoc. A pokud zemře předčasně, tak možná jenom proto, že jeho imunitní systém byl hloupě zneužit a bude již vyčerpán vytvářením protilátek proti infekcím, které v reálném životě nepotkal.

A divil bych se, kdyby některé vědce (vrahy v bílých pláštích) z farmaceutických firem nenapadlo před "pandemií", nebo nejpozději během ní, že výroba nových mutací mediálně úspěšných virů jim zajistí parazitické zisky na věčné časy a nikdy jinak.

387296

13.3.2021 21:32

Kokotavirus.

zdeněk412 2a00:x:x:x:x:x

Bez ohledu na "covid" jsou tu dva problémy. Jeden řešitelný a řešení druhého neznám.

Za vlády pravice bylo zlikvidováno cca 40% akutních lůžek, včetně mnoha menších nemocnic. I velká nemocnice v Orlové (2 000 lůžek) a teď se vše vozí do fakultní v Ostravě a ta trvale nestíhá.

Takže za prvé je urychlené budování nových nemocnic, nových škol pro sestry (doktorů je zatím dost) a razantní zvýšení platů sestrám, aby neutíkali do zahraničí ! Za ty dluhy v bilionech by bylo mnoho nemocnic i sester !!

Za druhé. Nemocnice jsou obchodní společnosti které mají generovat zisk, ne léčit lidi. Pacient je pouze prostředek a je třeba ho léčit, ale ne vyléčit. Ten zisk ovšem negeneruje personál, ale obsazená lůžka, za ty pojišťovny platí. Prázdné lůžko, žádné peníze. Proto je potřeba lůžka udržovat stále skoro plná, hlavně ta drahá na JIP a ARO. Primář nebo přednosta kliniky by letěl, kdyby obsazenost neudržoval co nejvyšší ! Proto jsou nemocnice dost plné celoročně, i když není žádná "pandemie", jen o tom není třeba psát. Teď se to zneužívá na vyvolávání strachu a paniky.

Na ten druhý problém řešení neznám.

Jsem důchodce a celý život jsem působil v managmentu různých nemocnic, takže vím o čem mluvím. Jeden čas jsem pracoval i pro firmu, která vyvážela sestry do zahraničí, ale rychle jsem toho nechal. Ovšem ta firma funguje dodnes a mnoho jí podobných.

387302

14.3.2021 8:39

No jistee. Budeme zit vsetci ako starci lebo toerancia.

AntePortas 188.?.?.?

Ked sa povie pandemia, znamena to nieco extremne. Pri chorobe je pandemiou nakaza aspon 1/2 populacie s 1/10 nebohych v obdobi niekolkych mesiacov. Covid ma u nas vraj statisice nakazenych a necelych 10 tis. nebohych za 1 rok. Svojim rozsahom umrti tak nedosahuje ani uroven rakoviny ci srdcovo-cievnych ochoreni. Z tohto pohladu nemozno hovorit ani o epimedii a vzhladom na pochybnosti o pricine umrti ani o chorobe vacsieho rozsahu.
To, ze sa reciam o pandemii Covidu tak dari ma jediny dovod. Je nim prestarnuta populacia. Cim je clovek strasi, tym je riziko umrtia vyssie a tym sa zvysuje aj strach zo smrti. Prestarnuta spolocnost bude teda primarne riesit problem starostlivosti o zdravie. Ten moze nadobudnut extremne podoby. Zial, boj o zdravie sa prenesie na vsetky vekove skupiny. Jednoducho, coraz viac ludi bez ohladu na vek zacne mysiet a napokon aj zit ako starci. Spolocnost tak zdegeneruje az dokym sa neznizi vekovy priemer obyvatelstva na prijatelnu mieru. Teda bud starsie generacie vymru bez nahrady alebo sa urychlene zacne rodit viac deti. Je len na ludoch, co si vyberu. Pokial budu pokracovat v covid hysterii, bude to ta prva moznost.

387304

14.3.2021 10:00

Nekončící covid

Jan Skarban 46.?.?.?

Mrzí mě, že autor ten svůj článeček píše - jakoby věřil na mutace jednoho a téhož "jarního koronaviru". To, že to co tvrdí dr. S. Peková, že za každou "koronavlnu" odpovídá vždy nový "model" koronaviru SARS-CoV je smutná pravda. To, že jiní mikrobiologové mlčí, neznamená, že s tisíckrát opakovaným tvrzením všichni souhlasí. Tu a tam vám v soukromí sdělí, že její tvrzení je pravdivé - ale s dodatkem : ale to nedá říkat nahlas. Na otázku, jak lze prokázat, že koronaviry 2., 3. i 4. vlny nepocházejí ze svých předchůdců - dostanete odpověď, že jim chybí jakákoli stopa po mutacích svých předchůdců. Prostě daný koronavir až doposud po pár měsících ztratí své síly, a to právě mutacemi. A pokud je někdo zvědavý, jak dlouho budeme strádat - ať sleduje obavy a hlavně předpovědi Billa Gatese. A pokud jde o výklad vzniku koronaviru SARS - ať si najde 1. číslo časopisu Vesmír r. 2003 a v článku Jana Konvalinky a Ladislava Machaly se dočte, že koronavir Sars-CoV zasáhl jih Číny a Honkong již na konci roku 2002. Tehdy byl málo nakažlivý, ale i tak zahubil dost lidí. Vrátil se v roce 2019 s výbavou "nového typu proteinu S (také se píše spike protein), ten má krýt povrch oněch chomáčků na jeho kulovitém tělíčku a onou bílkovinou prochází do buněk. Stačí ji trochu pozměnit a u většiny lidí dojde k nákaze, i když si lidé už prošli covidem starší vlny.

387305

14.3.2021 10:44

Genetičtí inženýři v žoldu zločineckých "elit" se hodně zviditelnili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

stále dalšími "výrobky" biohazard laboratoří. Jsem přesvědčený, že to,co lidstvo nyní decimuje zdravotně, psychicky, ekonomicky a sociálně nejsou ani tak mutace přírodního koronaviru z netopýrů, které skutečně existují, nýbrž především další a další produkty splácané (pardon modifikované) v tajných laboratořích financovaných Rothschildy, Rockefellery, Gatesem a dalšími boháči.Tedy stejnými lidmi, kteří financují i vývoj a výrobu vakcín a léků proti Covidu ,ale současně mají v dlouhodobém a utajovaném plánu výraznou depopulaci lidstva. Pikantní, ale v tomto světě už běžné pokrytectví a křivárna mocných hajzlů. Hlavní cíle nynější pandemie jsou dva. Zachránit finanční systém Západu, který už je víceméně virtuální a jede jen na dluh budoucích generací a účet zbytku světa a současně vybudovat globální elektronický koncentrák zcela v režii majitelů klíčů od bank, nadnárodních korporací, obřích investičních fondů a šlechtických sídel. A je úplně jedno, jestli mu budou říkat nový světový řád, inkluzivní kapitalismus, velký reset nebo zelený úděl. Podstata bude stejná,bude to globální koncentrák. Když k současné pandemii přidáte nynější masovou migraci lidí s naprosto odlišnou kulturou, vzděláním, zvyky a vyznáním do Evropy a severní Ameriky, podporovanou a financovanou stejnou "elitou", která mnoho zemí dlouhodobě vykrádala a zotročovala až na dřeň, případně nechala svými poskoky vybombardovat do doby kamenné, překotný přechod automobilek na výrobu elektrických vehiklů připomínající skok do propasti, podporovaný zase právě těmi "elitáři", kteří vydělali hory peněz právě na končícím uhlovodíkovém mejdanu lidstva, obrovské uhlíkové daně, které povedou k bankrotu celých států, podpora menšin a 69 pohlaví,militantní feminismus, řízený úpadek školství a kultury, bagatelizování významu klasické rodiny a státu a další šílenosti,jichž jsme nyní svědky, začíná nabývat zrůdnost záměrů "elit" docela konkrétní a nehezké obrysy. Věřit zločineckým "elitám" a jejich poskokům stejné krevní skupiny ,ale s výrazně nižším kontem, můžou už snad jen intelektuálně handicapovaní nebo ti, kteří jsou do jejich bohatství a moci beznadějně zamilovaní.Bohužel, takových je ještě strašně moc.

387307

14.3.2021 11:02

RE: Genetičtí inženýři v žoldu zločineckých

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 387307

Jsem přesvědčen, že ze všeho nejvíc a hned je potřeba spálit na popel všechny ty banky a tím zmizí i ta dryjáčnická kafilérie, odkud ty netopejří vylítávají a dokud ji nevypáléme, tak vylítávat budou dál a ve větším množství a ještě s více jedovatějšími zuby a pak zmizí jako mávnutím kouzelného proutku i takové problémy, které navozují ti chaoti s odstátýma ušima a v červených svetrech a jejich tupí pouliční sběrači psích hoven a knechti v černých montérkách s americkými čepičkami na dutých hlavách se konečně začnou chovat ke svým živitelům slušně, jak se patří..[naštvaný]

387309

14.3.2021 11:16

Narazil jsem na tuto statistiku

jakobi 46.?.?.?

Umrtnost na 100.000 obyvatel za rok 2020 stoupa ci klesa rovnomerne jak v kterem state. Zvysena umrtnost v roce 2020 neni nikde zretelna. Na rok 2021 si musime jeste pockat. http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=26&c=ez&a...

387310

14.3.2021 13:08

porovnani vakcin

wes 81.?.?.?

Zde je porovnavaci tabulka vakcin :
https://lozierinstitute.org/update-covid-19-vaccin...
Z tabulky plyne, ze i Sputnik je v dusledku mRNA, akorat maji mozna lepe vyladeny nosic a lepsi sekvence, kdyz maji mene nezadoucich ucinku. Rusove vsak maji i dalsi typ. Bezpecnejsi mozna budou novejsi vakciny z oslabenych viru, nebo zadne.

Rouska se ukazuji jako malo ucinne:
https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7010e3.ht...
Ty kapesniky asi opravdu budou lepsi.

387312

14.3.2021 15:34

kedy skončí plandémia?

Ander Kixa 178.?.?.?

Iba idiot si môže myslieť, že kovid vymysleli na to, aby sa za rok skončil. Máme sa na čo tešiť.
Fantastická doba, nič lepšie sa nemohlo stať. Ideálna príležitosť na spoznanie ľudí. Blízkych, známych a v neposlednom rade politikov.
Ja si to niekedy užívam

387313

14.3.2021 20:52

Nenachádzam inú logiku vakcinácie, než to, že je to dobrý kšeft?

Lubosmat 2.?.?.?

Nútia nas k vakcinácii, lebo jeden človek s príznakmi ochorenia zo 100 môže na následky ochorenia zomrieť. Oćkovanie nie je bez rizík, lebo jeden človek zo 100, u ktorého sa vyskytne nejaký vážnejší problém (nepredvídaná reakcia), môže na následky očkovania zomrieť.

Paradox toho je v tom, že nektorí ľudia na vírusové ochorenie už zomreli, ale po podaní vakcíny zomrú naviac ďalší, čím sa v konečnom dôsledku počet obetí zvyšuje.

Donekonečna sa operuje s účinnosťou očkovania, ale operuje sa prevažne s hypotézami, málokedy s ekvivalentnými vzorkami populácie nevakcinovanými a vakcinovanými.

Zoberme si napríklad besnotu, je to tiež víruové ochorenie a prenáša sa slinami. Očkuje sa preventívne po pohryzení alebo kontakte s chorým jedincom. Pri neliečení je takmer 99% mortalita zaručená. Tak prečo sa potom neočkuje proti besnote celá populácia? Besnota sa tiež vyskytuje všade vo svete.

Teraz tu máme ochorenie, ktorého smrtnosť je okolo 1% a preočkovať sa má zrazu celá populácia. Niečo tu strašne zapácha aj vo svetle toho, že ochorenie sa dá účinne liečiť lacnými antivirotikami.

387318

15.3.2021 13:31

CO SE V ČR ZA POSLEDNÍ ROK STALO.

leoš 217.?.?.?

Soustředěný tlak globální a hlavně velmi aktivní domácí hygienicko-farmaceuticko-mediální mafie záměrně ochromil pod záminkou covid pandemie normální administrativu a znemožnil řízení státu v rámci právního řádu.
Vláda ani za rok nezajistila lidem žádné účinné léky na covid, ale místo toho vyhlásila nouzový stav, což je v podstatě puč proti demokracii, zavedení tyranie a nekontrolovaného státního nebo policejního násilí a represí.
Nouzový stav se stal řadou pouhých příležitostných opatření bez vnitřní souvislosti a jasné vymezené zákonné odpovědnosti, která podléhá soudu - tedy skutečnou živnou půdou obludné svévole a korupce.
V nastalé právní anarchii se veřejný, sociální, politický i ekonomický život v ČR začal nezadržitelně rozkládat. Již rok nežijeme v právním řádu, ale v systému, kde šílenci mohou denně vydávat další nesmyslná a zdraví poškozující opatření, která se ani nenamáhají nějak zdůvodnit, a která navíc policie stále vice vymáhá pomocí brutálního násilí. Během jediného roku jsme tak z demokracie klesli na úroveň hitlerovskeho Německa okolo roků 1933-1934.

Tohle je můj názor, který nikomu nevnucuji a zajímá mne, jak to vnímají ostatní.

387331

15.3.2021 16:09

RE: CO SE V ČR ZA POSLEDNÍ ROK STALO.

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 387331

...já to vnímám stejně !!!

387334

15.3.2021 19:56

Jsem zděšen

Erwin 194.?.?.?

z toho, jaké sračkočlánky sem editor vkládá. Autor článku jakoby rok žil na jiné planetě. Nebo měl alespoň vypnutý mozek a zakázán přístup k informacím mimo ČT.
Jenom perly - nestíhá se očkovat, protože vakcína se musí držet na velmi nízké teplotě; nemocnice jsou schopny naočkovat max. 300 pacientů denně; je nutno zmrazit styky, aby se nákaza nešířila...je nutno uvolnit pandemická opatření zamezující styky atd. atd. - nejkrásnější je ovšem autorova víra, že očkování je řešení.
Před nějakým časem jsme tu debatili o pohybu virů na určité vzdálenosti. Uvedl jsem výsledek pokusu s kouřem z doutníku a jeho šíření v prostoru. Pan simonx měl k tomu věcnou a logickou poznámku: vzhledem ke skutečnosti, že viry jsou o řád či dva menší než nejjemnější částečky kouře, opouštějí tedy viry naše těla navázány na mikrospokpické kapičky vody při výdechu (vidíme zřetelně sami - rosí se zrcátko). Tyto poměrně velké “útvary” zachytí respirátory nebo padají rychle k zemi a viry se tak šíří odlišně od kouře.
Já osobně jsem takový argument přijal. Ale poněvadž, stejně jako říkával soudruh Gorbačov, je třeba nejen důvěřovat, ale i prověřovat, uničil jsem totéž.
Zeptal jsem se tedy přítele lékaře. Položil jsem mu dvě záludné otázky:
1. Putují z našeho těla viry výdechem navázány na kapičky vody (tedy ve formě aerosolů)?
2. Jak to, že jsem dostal chřipku poté, co jsem prochladl, aniž bych se setkal s bacilonosičem (vironosičem)?
Protože ale jeho oborem nejsou viry a téma ho zaujalo, slíbil, že se zeptá kolegů.
Odpověď byla následující:
Viry opouštějí naše těla výdechem převážně ve formě aerosolu. Zaujalo mě slovo převážně. Na dotaz, co je tím míněno, bylo odpovědí, že se šíří i volně. Z kolika asi procent přítel nezjistil. Myslím, že toto měl pan simonx uvést, stejně jako to, že dochází k rychlému odparu vody (řádově desetiny sekund) a viry mohou téměř okamžitě cestovat pomocí proudění vzduchu. No a pokud je odborník, jako že zřejmě ano, měl sdělit, že aerosolové částice (do 0,5 μm) v podstatě k zemi nepadají.

No a s tím souvisí druhá odpověď. Protože je v ovzduší a samozřejmě i v našich tělech obrovské množství nejrůznějších virů, můžeme lehce onemocnět. Postačí, pokud se v nás viry rozmnoží nad nějaké kritické množství. To jim umožní snížená tělesná teplota při podchlazení (a samozřejmě další vlivy např. slabá imunita). Nízkou tělesnou teplotu prý virové milují. No a pak se milují a množí. Na obranu jsou pak povolány zálohy, tělesná teplota prudce narůstá atd atd. Dál to známe.

Nejzajímavější na celé naší debatě bylo kamarádovo tvrzení, že prý přenos virů bez použití zcela hermetických skafandrů nelze zastavit.

387339

15.3.2021 19:58

pokrač.

Erwin 194.?.?.?

Opět důvěřuji, ale prověřuji.
Zatím se mi dostává velmi rozporuplných informací. Zajímavé je, že si protiřečí především informace, které jsou na netu z roku 2020 a 2021.
Informace z roku 2019 a starší hovoří o obrovkých obtížích, jak zabránit šíření virů.
Je vidět, že moderní medicína obrovsky pokročila kupředu. Stačí si dát hadru na tlamu. Vlastně dvě.

387340

15.3.2021 20:08

S předchozím příspěvkem souvisí tento další

Erwin 194.?.?.?

Se zájmem jsem si přečet práci nebo vlastně překlad práce od Společnosti pro výzkum aerosolů (ach ten název).
http://cas.icpf.cas.cz/download/aerosol-covid-prek...
Zahraniční autoři jsou sice zuřivými Svědky kovidovými, článek je plný jejich primitivní propagandy a všelijakých dalších blábolů, ale je zde i zjednodušené vysvětlení jistých vztahů a veličin.
Cituji některé věty:
Člověk vydechuje během normálního klidového dýchání sto až několik set aerosolových částic na litr vzduchu…. Mnoho studií o vydechovaných aerosolových částicích měří kvůli přístrojovému omezení pouze velikosti částic nad 0,3 μm nebo 0,5 μm, a z toho důvodu uvádí zjevně nízké koncentrace vydechovaných částic. ...Současné studie ukázaly, že počet vydechovaných částic může v případě infekce dýchacích cest dramaticky vzrůst na hodnoty několika desítek až stovek tisíc částic na litr vzduchu.

Trošičku to shrnu : měří se aerosolové částice nad 0,3 - 0,5 μm. Těch je ve výdechu 0,1% !!!. Zbytek je pod 0,5 μm – tedy 99,9 % vydechovaných aerosolových částic je menší než 0,5 μm. Pozn. - kovid má 0,12 - 0,14 μm.

V nehybném vzduchu dopadne aerosolová částice o velikosti 0,5 μm na zem z výšky jednoho metru za 39 hodin. Menší samozřejmě ještě později (tatáž studie).
A ještě jedna informace z tohoto článku : z aerosolové kapičky o velikosti 10 μm se odpaří voda za 0,1 s.
Co asi zůstane po odpaření vody je snad jasné – mechanické částice (prach apod.) a samotný virus.
A kde asi zůstává po výdechu virus, když se samotná kapička aerosolu udrží sama o sobě ve vzduchu 39 hodin i bez toho, ani kdyby neexistovalo žádné odpařování a kdyby neexistovalo žádné proudění vzduchu?
Správně, Svědci, padá volným pádem s tíhovým zrychlením 9,81 m/s prudce k zemi.

Na tomto videu je krásně vidět neuvěřitelně vysoká účinnost a vzduchotěsnost roušky a respirátorů při výdechu a lze též pěkně pozorovat odpar aerosolových kapiček (v teplejším prostředí je odpar samozřejmě rychlejší, ale zase by to nebylo tak hezky vidět).
https://www.youtube.com/watch?v=_fPfGU1MizY

387341

15.3.2021 22:27

Je zajímavé,

Frank51 89.?.?.?

kolik se najde žvanilů, kteří nikdy nepoznali, co je to opravdu práce, ale stále o ní kecají. A Podracký je právě tento typ. Žvanil a a kecal a dokonce i prý konzervativní myslitel. No potěš koště.

387345

16.3.2021 6:45

Jak se panika vyrábí sama.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Před pár dny, vyprávění druhé, kamarádka:
Manžel to v nemocnici nezvládá, pořád přesčasy, plno práce, doma jen spí, dokonce to chytil a byl strašně unavený. Hrůza, skoro spolu nemluvíme. Ten kovid se nedá zvládnout.
Vyprávění první, 5 let zpátky:
Manžel dělá v nemocnici pořád přesčasy, věčně není doma. To je fajn, vydělá spoustu peněz, všechno zaplatí a já mám svojí výplatu jako kapesný. Mám plno času jen na sebe a tak běhám po obchodech a koupím si, co se mi zachce. Je to ideální, chlap nemá doma otravovat, má nosit peníze.
Ta kačena evidentně zapomněla, že o tom samém už mluvila a přepnula se sama od sebe do propagandistického módu. Nikdo jí k tomu nenutil.

387354

16.3.2021 17:11

Proč nikoho nenapadlo nikdy napsat o licenci ?

Adam+ 2a02:x:x:x:x:x

Už jsem psal, že epidemie potrvá 10 let a vyžádá si miliardu mrtvých.
TAK PROČ SI NEKOUPÍ SAKRA LICENCI A NEVYROBÍ OKAMŽITĚ 100 MILIONŮ VAKCÍN PFAIZRU?
Nikdo to nikdy nenapsal ani to žádného novináře ani politika nenapadlo !!!
Nakoupit licenci a začít hned ve velkém vyrábět.
Například Německo vedlo 2 světovou válku a v první polovině vyhrávalo na body a nedokáží si vyrobit 100 mil vakcín ?

387380

Příspěvků: 66

13.03. 01:51 Gój  Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 07:58 rosco  RE: Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 10:40  RE: Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 19:08  RE: Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 10:41  RE: Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 14:36 Margon  RE: Ten starý pán se zbláznil?
14.03. 19:39 Karel43  RE: Ten starý pán se zbláznil?
14.03. 21:02 Teoretik64  RE: Ten starý pán se zbláznil?
15.03. 12:46 Vlastimil Podracký  RE: Ten starý pán se zbláznil?
15.03. 18:46 Gój  RE: Ten starý pán se zbláznil?
15.03. 23:16 rosco  RE: Ten starý pán se zbláznil?
16.03. 11:59 Podracký  RE: Ten starý pán se zbláznil?
16.03. 16:31 Gój  RE: Ten starý pán se zbláznil?
17.03. 16:19 Podracký  RE: Ten starý pán se zbláznil?
17.03. 20:00 Gój  RE: Ten starý pán se zbláznil?
18.03. 07:59 rosco  RE: Ten starý pán se zbláznil?
18.03. 09:43 R.E  RE: Ten starý pán se zbláznil?
18.03. 20:51 Jan Hanuš  RE: Ten starý pán se zbláznil?
13.03. 03:15 Karel Tomaštík  Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty
13.03. 10:53  RE: Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty
13.03. 19:37  RE: Hans Christian Andersen - Císařovy nové šaty
13.03. 07:21 Malý a zvedavý  riešenie existuje
13.03. 09:27 R.E.  RE: riešenie existuje
13.03. 17:33 Malý a zvedavý  RE: riešenie existuje
13.03. 17:43 Ander Kixa  RE: riešenie existuje
13.03. 10:16 F&T  Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 11:14 omar  RE: Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 11:55 F&T  RE: Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 14:45 ping789  RE: Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 17:47 Ander Kixa  RE: Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 19:25  RE: Co to tady kdo plácá s očkováním
13.03. 11:11 Jan Hanuš  Prachy, prachy, prachy.
13.03. 11:12 wes  zneuzita epidemie
13.03. 12:50 Danz Piesku  RE: zneuzita epidemie
13.03. 15:33 Zdeněk Černý  Buďte v klidu, trubci.
13.03. 19:00 Maximus1  RE: Buďte v klidu, trubci.
14.03. 10:37 Qwe  RE: Buďte v klidu, trubci.
14.03. 11:53 Heriot  RE: Buďte v klidu, trubci.
14.03. 19:55 wes  RE: Buďte v klidu, trubci.
15.03. 07:32 Heriot  RE: Buďte v klidu, trubci.
15.03. 04:53 Maximus1  RE: Buďte v klidu, trubci.
15.03. 05:14 Maximus1  RE: Buďte v klidu, trubci.
15.03. 16:35  RE: Buďte v klidu, trubci.
17.03. 01:28  RE: Buďte v klidu, trubci.
13.03. 19:02 rosco  RE: Buďte v klidu, trubci.
13.03. 20:22 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Buďte v klidu, trubci.
14.03. 15:58 Ander Kixa  RE: Buďte v klidu, trubci.
13.03. 17:57  Prdlačky, nebyla a není žádná tato kovid-epidemie ani pandemie
13.03. 19:03  Na vakcinaci nevěřím
13.03. 21:32 zdeněk412  Kokotavirus.
14.03. 08:39 AntePortas  No jistee. Budeme zit vsetci ako starci lebo toerancia.
14.03. 10:00 Jan Skarban  Nekončící covid
14.03. 10:44  Genetičtí inženýři v žoldu zločineckých "elit" se hodně zviditelnili
14.03. 11:02 R.E.  RE: Genetičtí inženýři v žoldu zločineckých
14.03. 11:16 jakobi  Narazil jsem na tuto statistiku
14.03. 13:08 wes  porovnani vakcin
14.03. 15:34 Ander Kixa  kedy skončí plandémia?
14.03. 20:52 Lubosmat  Nenachádzam inú logiku vakcinácie, než to, že je to dobrý kšeft?
15.03. 13:31 leoš  CO SE V ČR ZA POSLEDNÍ ROK STALO.
15.03. 16:09 R.E.  RE: CO SE V ČR ZA POSLEDNÍ ROK STALO.
15.03. 19:56 Erwin  Jsem zděšen
15.03. 19:58 Erwin  pokrač.
15.03. 20:08 Erwin  S předchozím příspěvkem souvisí tento další
15.03. 22:27 Frank51  Je zajímavé,
16.03. 06:45 Jan Hanuš  Jak se panika vyrábí sama.
16.03. 17:11 Adam+  Proč nikoho nenapadlo nikdy napsat o licenci ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 236 263,04 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 664