Diskuze k článku

Kovidové běsnění

Příspěvků 25

25.2.2021 1:25

Na Novem Zelande

vvv 185.?.?.?

Tam zavreli cely Auckland kvuli trem "pripadum." Ne nemocnym, ale kvuli trem lidem, co testovali pozitivne. Cili zrejme to vzdali, a NZ uz neotevre nikdy. (Ovsem to pro jelita platit nebude, soukromemu letani se bude darit.)

V Israeli pry falsujou covidove dokumenty ve velkem. Cesi, Moravane, Slovaci, pripravte se, aspon nejaka zivnost tu bude!

386898

25.2.2021 10:15

RE: Na Novem Zelande

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 135.?.?.?

Reakce na 386898

Nový zéland je sídlem Globálního prediktora. Asi to tam uzavřeli proto, že když se to lidi hromadně dozví, tak by je tam hromadně letěli umlátit čepicema, za to co tu ti hajzlíci tisíce let provádí. [velký smích]

Na Novém zélandu se tedy ničemu moc nelze divit. Zvláštní ale je, že GP nechal zviditelnit NZ v trilogii Pán prstenů. Jeden by předpokládal, že tohle je pro něj nežádoucí. Asi chtěl do země nalákat dost servisní elity a posluhovačů co bude potřebovat. Nebo jen geneticky různorodé lidi na "náhradní díly" ?

386903

25.2.2021 2:54

O dolezitosti kapitanskeho mostika,

eli 58.?.?.?

sme sa oboznamovali uz ako deti v cetbe popularnych Verneoviek. Na vodcovskych schopnostiach kapitana, bola odkazana cela posadka. To platilo
v pociatkoch moreplavby niekedy 3000 rokov pred Kristom a plati to aj 2021 rokov po nom.
Virusove pandemie mozno porovnat k burkam na mori, prichadzaju a odchadzaju. Kolko obeti si vyziadaju, zalezi na schopnostiach kapitana. V casoch covidovych, na kapitanskych mostikoch stoja vlady, ktore tam nie su nahodou, tie sme si zvolili my sami. Ak by sme boli k sebe len trosku kritickejsi, tak za to sialenstvo(na ktore autor clanku kladie hlavny doraz), sme ciastocne zodpovedni. Organizovat opatrenia na moznu liecbu a zabranit sireniu nakazy je nutnost, ktoru nemozno zanedbat, ale tu zjavne ide len o pozicie na kapitanskom mostiku.
Zivotne skusenosti a dostupne medialne zdroje, nam umoznuju zaujat optimalny postoj k takymto udalostiam. Co vlada robi pre spolocnost a co pre upevnenie svojej moci, predvadza uz doslova transparentne. Ja osobne by som priznal urcity kredit Ceskej vlade, ktora je v porovnani s inymi, pomerne dost demokraticka. Opozicia, este stale plni ulohu strazneho psa aj ked s obmedzenou efektivnostou, co uz o ziadnej z krajin Anglo-Chazarskeho imperia, nemozno tvrdit.

386899

25.2.2021 8:07

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 386899

S těmi verneovkami to není spatná inspirace. Tehdejší kapitán, zejména britského válečného námořnictva, si dovedl vynutit poslušnost. Takových deset ran devitiocasou kočkou by přesvědčilo každého, že je lepší opatření dodržovat.

386901

25.2.2021 10:26

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Valínek 80.?.?.?

Reakce na 386901

Samozřejmě je lepší opatření dodržovat-jakékoliv. Třeba 1 rouška, 2 roušky, kupte si respirátor. Rok 2022 - 2 roušky je málo, kupte si 2 respirátory, říkají to světové studie a experti- uznávaní. Další krok - kupte si skafandr, poněvadž dosavadní opatření nestačí. Vir mutuje a mutace mutují a ty zase mutují atd. Takže musíme přitvrdit, nedodržujete opatření, ale spolu to zvládnem. Musíme všichni dodržovat opatření. To je základ. Rok 2023- děti už by měly konečně chodit do školy. Plánujeme to od 1.1. 2023. Ouha situace se zhoršila, Ćekají nás pekelné týdny, zní z televize. Ovčaní- aha, to je zlé, musíme více dodržovat opatření. Možná otevřeme malé obchody, provozovny, sportovní akce, možná ne, možná jo,ne,jo,ne. Situace vážná .....................[oči v sloup]

386904

25.2.2021 11:07

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Valínek 80.?.?.?

Reakce na 386904

pokračování- Testujeme ostošest, kdo nechce, nemůže do zaměstnání, jít na procházku, vlastně vylézt z domu. Důchody nížší, zdravotní pojištění vyšší, poněvadž mutace mutací jsou mnohem covidovatější ( jedovatější ), daň z příjmu vyšší, výplaty nížší. Však my vás ovečky ostříháme tak jako tak. Tomu se nevyhnete i kdyby jste měli na hubě 3 respirátory ve dne v noci, důsledně dodržovali hygienu a dodržovali vládní opatření,vládní opatření a nejnejnejtvrdější opatření co svět světem stojí.
Další fáze - očkování, hle umírá stále více a více lidí. Očkováných i neočkovaných, Jakto ? Pro pána krále, jak se to mohlo stát, ptají se všichni ovčani i neovčani, testovaní i netestovaní, očkovaní i neočkovaní.
Vždyť nosíme respirátory tř.3 a to 2 na sobě, tak,hernajs, proč umírají, řekněte mi pane proč? Vždyť dostávají tu nejlepší péči, mohou si poležet o pár dní déle, protože co kdyby... Přece nebudeme léčit prkotiny. Covid má přednost.

Jedině naši "spasitelé" se neptají, víte proč- jede se podle scénáře- Otázka zní - komu tahle divadelní tragédie- pro nás obyčejné lidi, komedie pro koho? Kdo z toho bude mít prospěch? Kým jsou řízeni naši a světoví papaláši- loutky,kdo je ovládá ?

386910

26.2.2021 9:37

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Jarda z Brna 37.?.?.?

Reakce na 386910

Stále stejné pošetilé otázky - proč proč proč? Proč si lidé nechtějí přečíst dopis od milujícího Otce Stvořitele? " Celý svět leží v moci toho ničemného". Proto. "Váš protivník ďábel obchází jako lev a hledá koho by pohltil ". Proto milej pane. "Běda zemi a běda moři, protože k vám byl svržen ďábel a ví že má krátký čas ". Takže asi tak milý pane, proto se to všechno děje. Vyvrcholením bude zničení pozemských vlád a nastolení boží svrchovanosti. Mírní lidé si oddechnou a ničemní budou zničeni spolu se systémem který tak hloupě podporují. Tož tak.

386935

25.2.2021 15:17

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Jura z pod Grónia 37.?.?.?

Reakce na 386901

Jistě, je lepší protiepidemická opatření dodržovat... Ale KUR.A všichni. Tak jak to bylo na jaře 2020. To byly zavřené i podniky, výrobní závody a hlavně byly zavřené letiště, byly zavřené hranice pro kamiony a když tak byly taková opatření, že prostě nejezdili sem tam a zase tam a sem. Silnice byly úplně prázdné (to se měli řidiči alespoň možnost vyblbnout) skoro žádný případ úmrtí, to se nešikanovalo s nějakými covid pasy a cestováním s kovidovým příslibem (jak za sodíku s devizovým příslibem). To nebylo tolik lidí ve frontách na výtěr nosního otvoru!! pravda je taková, že pořád máme z počtu provedených testů 30% pozitivních. Až budete stát ve frontě na kovidový příslib, uvědomte si, že každý třetí Vás rouška ne rouška, respirátor ne respirátor nakazí. A třeba zrovna Vy vyjdete jako třetí ve frontě, tedy pozitivní a bez kovidového příslibu a pojedete ... však víte kam!!

386918

26.2.2021 7:10

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

Valínek 80.?.?.?

Reakce na 386918

Testy jsou na nic, prostě na ho... Však to víte, každý to ví. Tak o co jde? Prodat co nejvíc testů, to každý ví. Jak ještě po roce může někdo věřit tomu, že papalášům jde o nače zdraví! To je obchod, jejich peníze a naše poničené životy. To každý vidí.Vlastně ne, jen ten co si nechá výmýt mozek propagandou z televize, ten si nechá nabulíkovat prostě vše.
a proč jsou testy na nic, to taky skoro každý ví. Protože mají velkou chybovost. Takovou, že jsou prostě k ničemu. Je mi smutno, že tolik lidí ještě věří opatšením, testům i vakcínám. Tady se hraje úplně jiná hra, záchrana našich životů a zdraví to není.

386930

25.2.2021 15:18

RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 386901

Já bych byl spíš pro 50 ran pro covidioty, díky kterým tu tento fašismus prochází.

386919

25.2.2021 8:46

kdo je porad voli?

wes 81.?.?.?

Volby by mely byt verejne, ne tajne. Jak jinak to vedet, nebo overit. A nemely by byt prime, zadna prima volba prezidenta, nebo poslancu parlamentu. Jenom ty mistni.
Jinak je to vic reklama, nez volby.
Uz leta je to o nastaveni furt nejak hnusne zmenenych pravidel a pak vyuzivani dvojiho metru. Obvykla strategie nekterych skupin, ktere jsou tu vsude rozlezene. Nejlepe to je asi videt v podnikatelskem obchodnim rejstriku. Pak v mediich.
Pokud chci vedet kdo s kym, hned oteviram podnikatelsky rejstrik a hledam, co jde. Mozna i ten casem zavrou jako zbytecny komfort.

386902

25.2.2021 10:41

RE: kdo je porad voli?

Bauer 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 386902

Bjuďte radi, že (zatiaľ) sa v Česku alebo na Slovensku pozriete do obchodného registra zadarmo. Skúste to isté urobiť v Nemecku.

386907

25.2.2021 11:18

Je to pravděpodobně konečná fáze nastolení globálního koncentráku v režii "elit"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Laboratorně modifikované viry (ne jeden), které mohou opravdu zabíjet, hromadná výroba jako ekologických elektrických a hybridních vehiklů místo dosavadních čoudících vehiklů na deriváty ropy ( významném zdroji bohatství právě těch "osvícených elit"[mrknutí jedním okem], zavírání tepelných a jaderných elektráren,větrníky a solární panely místo obilí, covid pasy, úplné zrušení papírových a kovových peněz, bezhotovostní platby, plošné zavádění 5 G sítí, globální cenzura internetu a sociálních sítí, kamerový systém všude,kde je více lidí, masový import imigrantů z Asie a Afriky do Evropy a "latinos" do USA, jediná "pravda" těch nedotknutelných a vyvolených, jediné globální bankovnictví,jedna vláda,jedna armáda a média těch samých "vyvolených a nedotknutelných" vládců, programovaný úpadek vzdělávacích systémů (chytré masy otroků mohou být pro vládce hodně nebezpečné ), drastické sankce za nedodržení nařízení mocných a další šílenosti současnosti směřují k jedinému cíli. K vytvoření globálního elektronického koncentráku v režii převážně nosatých "elit" světa. Vítejte v novém světovém řádu pro 21.století. A to ať chcete nebo nechcete. S živými rebely a odpůrci tento "ráj na zemi " v blízké budoucnosti vůbec nepočítá. S miliardami otroků a s demokracií také ne.Práci otroků zastanou robotizované systémy s prvky umělé inteligence, DNA lidí bude modifikována např. metodou CRISPR k obrazu vládců. Zbývá ještě poručit větru, dešti,přírodě a Slunci. I na tom se pracuje.

386911

25.2.2021 12:27

RE: Je to pravděpodobně konečná fáze nastolení globálního koncentráku v režii

Valínek 80.?.?.?

Reakce na 386911

Dobrá práce
[cool]
Každé slovo, každá věta je logickým pokračováním předchozí. Všechno to tu máme, ale ještě jsem nikdy nečetl všechny tyto věci v jednom odstavci. Tají se mi dech z toho co jste napsal,roušku na sobě nemám, přesto se mi těžce dýchá a kapou mi slzy........[pláč] Snad to nebude tak zlé, pokud v sobě opravdu velká většina najdeme to lepší já a pozitivní vibrace.

386914

25.2.2021 12:48

Ako s handrou cez hubu pole orat.

AntePortas 109.?.?.?

Ked vznikne nieco s otvorenym intervalom pre kazdy casovy okamih, nazvem to skusobne kovid, je temer vylucene, aby ho dokazalo nieco dorovnat. Ved ako dorovnat interval moznosti od 0 po nekonecno v kazdom okamihu? Zial, nejde to, pretoze tazko sa da racionalne reagovat na nieco, co v kazdom okamihu nema tvar ani podobu. A tak tomu zodpovedaju aj veskere protiopatrenia. Nazvem ich slusne. Nezmysly.
Kedysi davno tu tiez zili ludia. Mali vo zvyku prinasat obety. Nielen z prostredia flory a fauny, ale aj obete ludskeho druhu. Neboli to vsak len nasilne obete cudzej krvi, boli ti aj dobrovolne obete vlastnej krvi. Tieto ciny dnes oznacujeme za brabarske, nepochopitelne. Isteze. Dnes si staci obliect teplaky a ist si nakupit do obchodu. A este si k tomu pribalit handru cez hubu. Da sa to zvladnut bez problemu, kedze prejst zopar krokov s handrou cez hubu nie je ziadny atleticky vykon. Ale co takto sa vziat aj s ostatnymi z toho obchodu a s tou handrou cez hubu ist poorat pole? T
Uz asi viete, preco ludia z minulosti nenosili handru cez hubu. No stale este neviete, preco prinasali ludske obete. Ani ta najvacsia ludska namaha tu nemusi stacit na prezitie. Oni to velmi dobre vedeli a preto prinasali obete vlastnej krvi. Museli, lebo mali strach z toho, ze zivot s nimi vypecie.
Co si myslite, ze bude s obhajovacmi handier cez hubu a nezmyselnych opatreni? Handra cez hubu je absolutne nevyhodna. Neda sa cez nu jest ani pit a neda sa v nej dlhodobo tazko pracovat. Jej nevyhody su nezlucitelne so symbiozou. Nosit rusko je tak velkou chybou, za ktoru sa bude musiet zaplatit. Cena este znama nie je, ale raz bude. Ludia z minulosti neboli hlupi, preto prezili. Dnes ludia nosia handru cez hubu a aj tak umieraju. Je mozne, ze niektori z nich zaplatili zivotom prave za tu handru. Svet chyby neodpusta.
Je lahko vykrikovat po inych, co maju robit. Obvinovat ludi bezdokazne zo smrti inych. Je to lahke, pretoze uz netreba tvrdo makat, uz netreba orat pole. Staci sediet na riti a sekirovat ostatnych. Otazne je, dokedy. Kazdy za svoje chyby zaplati a mozno sa onedlho dozijeme toho, ze bude platit vlastnou krvou sam od seba, dobrovolne.

386915

26.2.2021 15:27

RE: Ako s handrou cez hubu pole orat.

Ander Kixa 178.?.?.?

Reakce na 386915

Bodaj by si mal pravdu

386949

25.2.2021 13:27

Konec dějin

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaním světě Světa Kapitálu bez jakékoliv duchovní a duševní hodnoty. Nemají pro lidi nic hodnotného ti Vládcové Temnoty, kteří sedí na vrcholcích Pyramidy Moci v celém Západním Světě s jeho prolhanými démo(n)kratickými hodnotami.

Poprvně v moderních dějinách díky internetu víme, že tito světovládní parchanti připravovali nejnovější smrtící hodnotu Západního Světa - bakteriologickou zbraň kovidního typu již dlouho před rokem 2020. Současně vyvíjeli dlouho před vypuk-nutím kovidní krize v r.2020 rádoby vakcíny proti jimi vyvinutému umělému kovidnímu viru s "vedlejšími" smrtícími účinky na genovou podstatu lidí, zacílenou na vybrané oblasti populace (proti rasám Židů, Slovanů, Arabů - jak jinak, když OSN-WHO je ovládáno mohamedánskými elitami Světa Kapitálu).

To všechno víme díky informacím z internetu od hodnotných důvěryhodných vědců hlavně ze Západní strany Světa Lidí, kde ta zločinecká grupa Světovládců Temnoty má svá hlavní sídla.
Také poprvé v dějinách díky internetu víme, že světovládní parchanti si v Evropě vybrali jako mluvčí Bábu Merkelovou, která podobně jako kdysi Hitler dnes rozeštvává Německý národ proti nám a jiným národům a využívá k tomu "výhodné mega-půjčky" kvůli eliminaci škod páchaných tzv.EU a Bábou Merkelovou a spol. kvůli prodraženým nesprávným vadným vakcinám a kvůli lockdownům a jiným středověkým modernizovaným metodam "boje s pandemií vygenerovanou Světovládci Temnoty".
Na splácení těchto nesplatitelných výhodných půjček nelze použít zdroje státu z privatizace. Tak pravila loni Bába Merkelová a spol. a sdělila nám to ústy nášho premiéra a věrného sluhu Světa Kapitálu.
To všechno víme díky internetu. Ale vládnoucí parchanti ve funkcích státních úředníku vesele a bezostyšně ve jménu zákona a našeho "zdraví" dál trápí národ nesmyslnými málo účinnými lockdowny podle vzoru "kost" a "nikdy lockdownů není dost". A to všude v Západním Světě, ke kterému údajně patříme. Upevňuje to soudružskou Moc všech, kteří "slouží své neomezené lidumilné světovládě nad světem budoucích a současných porobených národů", mezi které jsme se díky našim slepým servilním vůdcům propracovali i my.
Když byl kdysi Hitler na vrcholu své "moci" zakládal současně Konec dějin tehdejšího Německa. Stejně je to dnes, když Bába Merkelová a spol. chrochtá blahem, jak se prostřednictvím iluzorní tzv.EU a pomocí kovidu povedlo pohrobkům Hitlerova Německa vzkřísit IV.EU-Velkoněmeckou Říši. Tím vykopali na světlo novodobý Konec dějin Německa a současně urychlili konec dějin USA a spol. a jejich služky OSN.a spol.
Kovidové běsnění jako projev ztráty rozumu je projevem pádu celého systému běsnícího věčně nenažraného Světa Kapitálu a dějin jeho ctitelů.

386916

26.2.2021 18:35

RE: Konec dějin

Ander Kixa 178.?.?.?

Reakce na 386916

Tvoje znalosti dejin 3. ríše a spájanie súvislostí až po vznik tebou vyfantazírovanej 4. ríše sú úžasné.
Ja sa už dávno nedivím že 70% populácie sa teší na očkovanie...

386953

25.2.2021 13:27

Jiskřička?

Jan Hanuš 193.?.?.?

Tak si stojím ve frontě na Úřad a pozoruju vyděšena očka lidí okolo. A najednou mě ta huba zradila, a já si řečním a nadávám. Celkem jsem čekal, že mě vyfackují, ale ono ne. Nejdřív opatrně pokukují jeden na druhého a pak najednou bác, nasranost se vyvalila. Kupodivu ne na mě, ale na vládu a kovid podvod. Možná to bylo jen štěstí, ale taky možná jiskřička naděje.

386917

25.2.2021 22:30

banky si mnou ruce nad hloupou českou vládou

Adamkos 185.?.?.?

Raději než 30 doláčů za jednu vakcínu platí stát dvě miliardy denně za uzavírku[velký smích]
A pak choděj..dělat vostudu a brečet do izarele.
Tam již pošlou 5 kusů. Že se nestyděj... .[bliji]

386922

26.2.2021 0:08

Už to tu bylo,

Jan Hanuš 193.?.?.?

ale nějak to asi zaniklo. Někdo tu psal, že tím šťouráním v nose se poruší ochranná vrstvička a sajrajt se může dostat snadno do krve. Když se někdo řízne do prstu, tak se to hned dezinfikuje a lepí se náplasti, a každý to chápe. Co ale s rozrýpaným nosem, když se tam nejde dostat? Leda zašpuntovat následně, třeba by to pomohlo.
Na Slovensku mají záhadně nejvíc nemocných a čirou náhodou rozrýpali nejvíc frňáků. Když připustím, že nezfalšovali data, tak mě jiné vysvětlení nenapadá.

386927

26.2.2021 7:24

35 příznaků možné komplikace,či smrti po očkování

Vítězslav 46.?.?.?

https://qanon.sk/covid-19-mrna-vakciny-nie-su-lega...

tabulka na konci výživného článku

386931

26.2.2021 14:52

tak ja sa nestíham čudovať

Ander Kixa 178.?.?.?

neverím vlastnym ociam co tu citam v diskusii.
Takze si podržte gate a sledujte:
Virus vyvolavajuci tzv. Covid19 neexistuje! Nikto ho doteraz neizoloval, čo v odbornej reči znamená, že nedokázal jeho existenciu!
Tu to máte zhrnuté jediným normálnym česko-slovenským mozgom aj so zdrojmi:

www.pavelkamas.cz

386947

26.2.2021 17:55

orgie slabomyslnych

rosco 185.?.?.?

vzdy kdyz politicti tajtrlici vymysli nejakou absurditu, rikam si ze vetsi hovadina uz nemuze prijit, pokazde se mylim. Parlament spanelske provincie Galicia prave odsouhlasil povinne ockovani pro vsechny, odmitnuti bude pokutovano az 60000 euro. Pocitam ze Spanele budou na Frankuv rezim jeste vzpominat jako na stare dobre casy.
[bliji][bliji]

386950

27.2.2021 12:24

To jsou zase pindy.

Frank51 89.?.?.?

A jaké řešení nabízí autor?

386968

Příspěvků: 25

25.02. 01:25 vvv  Na Novem Zelande
25.02. 10:15  RE: Na Novem Zelande
25.02. 02:54 eli  O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 08:07 Qwe  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 10:26 Valínek  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 11:07 Valínek  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
26.02. 09:37 Jarda z Brna  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 15:17 Jura z pod Grónia  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
26.02. 07:10 Valínek  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 15:18 RomanTička  RE: O dolezitosti kapitanskeho mostika,
25.02. 08:46 wes  kdo je porad voli?
25.02. 10:41 Bauer  RE: kdo je porad voli?
25.02. 11:18  Je to pravděpodobně konečná fáze nastolení globálního koncentráku v režii "elit"
25.02. 12:27 Valínek  RE: Je to pravděpodobně konečná fáze nastolení globálního koncentráku v režii
25.02. 12:48 AntePortas  Ako s handrou cez hubu pole orat.
26.02. 15:27 Ander Kixa  RE: Ako s handrou cez hubu pole orat.
25.02. 13:27 svatoslav.butora  Konec dějin
26.02. 18:35 Ander Kixa  RE: Konec dějin
25.02. 13:27 Jan Hanuš  Jiskřička?
25.02. 22:30 Adamkos  banky si mnou ruce nad hloupou českou vládou
26.02. 00:08 Jan Hanuš  Už to tu bylo,
26.02. 07:24 Vítězslav  35 příznaků možné komplikace,či smrti po očkování
26.02. 14:52 Ander Kixa  tak ja sa nestíham čudovať
26.02. 17:55 rosco  orgie slabomyslnych
27.02. 12:24 Frank51  To jsou zase pindy.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 126 čtenářů částkou 26 334 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 1

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
30,10 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,93 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 040,92 Kč
1 unce stříbra
539,30 Kč
Bitcoin
860 865,68 Kč

Poslední aktualizace: 28.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 997