Diskuze k článku

Pandemie potvrdila, že život není fér

Příspěvků 20

18.2.2021 7:50

Život je fér, co není fér, je vláda

Franziska Milde 194.?.?.?

Rozumím vaší naštvanosti, ale dovolím si vymezit se proti vašemu konstatování, že důchodci žádnou změnu nezaznamenali. Je pravda, že důchod pravidelně chodí na účet. Ale to je asi tak všechno, co z dřívějška zůstalo. Mluvím za sebe, jako důchodkyně. Vnoučatům základní školou povinným nahrazuji z nemalé části školu, zrušené kroužky a sportovní tréninky. To je pro mne ta lepší část života. Co mi chybí, je rok zavřený rehabilitační bazén, už dvakrát zrušený termín k zubaři, zavřené opravny, o kadeřnictví ani nemluvím. Známým jsem dala na vědomí, že na pandemii nehraju a kdo mne chce vidět, je u mne vítán. A zjistila jsem, že jen málo lidí se odváží vystoupit ze svého vězení. Na základě vlastní zkušenosti vím, že to, co se děje živnostníkům ve službách, gastronomii i jinde, není důchodcům ani úředníkům lhostejné. I když druhotně, jsou postiženi také.
Přituhování zesiluje, proto je teď jednota důležitá víc než kdy jindy. Nenechme se strhnout k vyčítání, osočování a žalování.

386684

18.2.2021 16:00

RE: Život je fér, co není fér, je vláda

Sárina stanablazickova (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 386684

Přečetla jsem si již několik článků pana Uhlíře a musím reagovat na jeho nesmysly. Měla jsem tu možnost se sním seznámit a věřte, že jeho přístup ke každému opačnému názoru je otřesný. Jeho vinou Trikolora v Jižních Čechách prakticky krachla, teď mu do toho hodila vidle i favoritka Kerlesová, se kterou objížděl města a agitoval. Pokud bude příležitost, tak popíšu situaci v Třeboni. Nyní k článku. Větší snůšku nesmyslu jsem dlouho nečetla. Je to plivání na seniory, učitele a všechny zaměstnance. Sám pan Uhlíř sedí doma nebo v provozovně, bere covid podporu, a asi tak z čeho? Z daní, které platí zaměstnanci. Nikdo nikomu nemá závidět a tepat za to, v čem žije. Článek pana Uhlíře považuji za svinstvo, rozvracení a rozšťourávání lidí, aby si vzájemně si záviděli a nenáviděli se. Já si třeba myslím, že podnikatelé dostávají dotace, na které nemají mnozí nárok. protože by stejně buď zkrachli nebo podnikají sezónně, ale přesto nebudu psát takové štvavé a zuřivé invektivy na líné podnikatele. Zpětně články toho pána jsou tak všechny laděny. Tak i jednal v Trikoloře v Třeboni a na okrese Jindřichův Hradec.[mrknutí jedním okem]

386698

19.2.2021 0:04

RE: Život je fér, co není fér, je vláda

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 386698

Cituji pana Uhlíře : "....Zatímco část našeho obyvatelstva během pandemie zůstala za 100 % platu doma, podnikatelé a jejich zaměstnanci finančně krvácí a musí bojovat o to, aby vůbec uživili rodiny. Nesmyslná opatření snad budou již brzy minulostí.
Důchodci a úřednici žádnou změnu nezaznamenali. Život průměrného důchodce pandemie z finančního hlediska nijak zvlášť nezasáhla...."

Zmiňuje tam také zaměstnance (část zaměstnanců...ovšem pravda je ta, že někteří sedí doma a nedělají nic , přičemž jim je vyplácena mzda, díky státním dotacím) , nejen podnikatele.
Seniory skutečně finančně nijak zvlášť "pandemie" z finančního hlediska nezasáhla, pokud to porovnáme se situací těch, kterým je zakázáno vykonávat jejich podnikatelskou aj. činnost..
Znám osobně několik úředníků, kteří si libují - plat jim jde ve stejné výši, nikam do terénu nemusí, hodin úředních nepřibylo, ba naopak (což tepe autor článku zcela po právu). Mají se dobře, i ochranné pomůcky jim pravidelně dodává stát, z veřejných peněz.
No a učitelé, kteří to rozbalí v 8.00 a zabalí v 13.00 ? Těm (a neschopnosti systemizovat , zorganizovat a prezentovat a provést " distanční výuku" v podobě odpovídající úrovni začátku 20. let 21. století) se smějí už i žáci základní školy, takové příklady " učitelů a učitelek" sice táhnou, ale víte asi kam..
Někteří lidé pak mají potíže se zkontaktováním " svého" praktika, prostě " je nedostupný nebo vypnutý". A pak ho vidí v televizi stát ve frontě na lyžařský vlek....

Neděje se mnohé z tohoto obecně, všude...ale to neznamená že tomu tak někde není. Přejme si, aby těch míst - kde se to děje, u nás bylo co nejméně, nic víc v tomto zřejmě dělat nemůžeme (ještě snad si z toho tropit žerty) , zejména ti z nás, kterým se příčí udávání konkretních osob.
Prskání a pomlouvání těch, kteří o tom něco někam napíšou , je v tomto ohledu naprosto zbytečné,

Hezký den.

386711

18.2.2021 9:05

Vysvětlení stavu je nasnadě

Zdezek 91.?.?.?

Dnešní Parlamentní listy přinášejí mimořádně kvalitní interview s Tomášem Krystlíkem, obzvláště mne zaujala a oslovila část o pendlerech.Volně převyprávěno obsahuje inkriminovaná pasáž toto:
Ve městech Tschechei se již již daří dostat Covidschlamperei pod kontrolu,nástroj původně určený ku kydání hnoje do toho ovšem hází vesničané .Vidláci, řepáky z toho nevyjímaje,z příhraničí pocházejí z náplavy v letech 45-48 kdy Sudety znovuosidlila sociálně slabá svoloč.Její potomci nyní nedodržují pravidla nastavena v 4.Reichu,co to melu,v EU.Zavření hospod nerespektují, sdružují se jinde,kalí jak v nehlubším míru,řvou,oslintávají se a navíc zpívají.Když jim pak dojde chlast,tyto socky přechází vratkým krokem přes čáru ze Sudet do Vatterlandu kde kupují levnější a kvalitnější Schnaps und Wein.Vzhledem k trojce klokočící v žíle se motají,nedodržují 2 metry Distanz a tím pádem infikují rodilé Deutsche mimořádně zákeřnými kmeny Covidu importovanými do Tschechei až z dalekého Albion und Südafrika.
Kdo je k tomu navádí není definováno ale hádal bych že to bude Putin.

386688

18.2.2021 13:26

RE: Vysvětlení stavu je nasnadě

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 386688

Ale to píšete o cajzlích z Práglu? Ti nechtějí dodržovat nic a otravují ostatní části republiky.

386691

18.2.2021 19:06

RE: Vysvětlení stavu je nasnadě

zdezek 91.?.?.?

Reakce na 386691

Ne pane kolego,mrkněte prosím na Parlamentní listy, po všeobecné zkušenosti s kritickým průběhem začátku II.vlny pandemie práve v Praze mne autor překvapil tím, že jako šiřitele kovidu uvádí vesničany.
Cajzli v Práglu ať si poletují s čunodeklem když si navolili to, co jim z Rathausu teď vládne, na lontu jim na to hážou bobek.
Taky se to dá napsat expresivněji.
Hezký večer.

386704

18.2.2021 15:10

Je to nemocný člověk.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 386688

Jeho sen dělat nějakého podržtašku novému Hiterovi se snad nevyplní nikdy, natož ještě za jeho bídného života.
Přeji mu, aby - až bude ležet v nějakém hospicu, nepečoval o něj někdo, o kom tvrdí, že jde o " sociálně slabou svoloč"- Někdo, kdo není ryzím křesťanem - a tedy nenastaví druhou tvář (ale naopak mu vypne kyslík nebo kapačku). Přeji mu křesťanské zaobcházení.
Pokud pak jste to vy - známý zde to propagátor krystlikovštiny, který užívá (" pouze převypráví" ) takovýto jazyk, tak mé přání prosím přesměrujte na svou osobu. A mé hodnocení také.
Pán s tebou, dobrý muži.

Douška.
Pan Stwora je úžasně tolerantní člověk. Líbí se mi, že uveřejní i takovýto příspěvek, protože k násilí (např. vůči osidlencům pohraničí, které potřebuje i ten dnešní " rajch" ) se v něm nevyzývá. Zatím.
[velký smích]

386697

18.2.2021 20:41

RE: Vysvětlení stavu je nasnadě

rosco 185.?.?.?

Reakce na 386688

parada, Kriplik alias ritni cerv soukmenovce Posselta vstoupil do Corona sekty.
Pouze vypatlane palice mohou tuhle corona saskarnu brat jeste vazne, objevuji se tisice novych mutaci, existujicich pouze v mozcich zkorumpovanych pseudo vedcu a presstitutu. Soude podle tech panickych blabolu lzidomedii, musely by se uz mrtvoly valet po ulicich.Staci kdyz nekdo uklouzne na slupce od bananu a mohl za to covid .
Lidi proberte se, tady nejde vubec o zdravi, stari umiraji uplne stejne jako na chripku, nasledkem primarnich nemoci a vekem. Pokud nekdo neveri ze doktory lze korumpovat, staci mrknout na doku Arte TV :Cholesterin der grosse Bluff"

386708

18.2.2021 11:36

Kšeft businessmanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

https://tadesco.org/nepochopitelne-rozkazy-akcioni...
https://pravyprostor.cz/zpravodajsky-koncert-tv-no...

386690

18.2.2021 13:38

Tak to je hrůza.

Frank51 89.?.?.?

Důchodci, z nichž drtivá většina tady dřela po celý aktivní život, dostali svoje důchody. A co takhle politické neziskovky, komedianti, různé agentury, přeplacení profesionální sportovci?

386693

18.2.2021 17:47

Zachraň se, kdo můžeš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Současný neoliberální kapitalismus, ovládaný všehoschopnými zločinci, intrikány a psychopaty, stále více připomíná Titanic na své první a zároveň poslední plavbě. Na horních palubách se sice ještě tančí v honosných róbách a v rytmu valčíku, ale v podpalubí se lidé topí a nyní i hodně dusí. Zapomeňte na falešné sliby i výhrůžky (ne)mocných mocných a sami se postarejte o sebe a své nejbližší. Půda, selský rozum a pracovité ruce vás zachrání, ostatní je zbytečné, povrchní a nedůležité. Ti, kteří tomuto nevěří, těch nebude škoda. Stejně jako psychopatů se světovládnými ambicemi, kteří se považují za vyvolené a nedotknutelné bohy a nyní hrají opravdu vabank. Jako vždy, pod falešnou vlajkou a s velice vzletnými hesly, jimiž se v agónii vlastního stáří a umírání stále ohánějí. Měli dost dlouho šanci své hory hříchů odčinit, ale neučinili tak.

386702

18.2.2021 19:43

naopak, život je velmi fér

ping789 31.?.?.?

liščí majitele králíkárny už přestalo bavit se o ignoranty králíky starat a rozhodli o zrušení králičí farmy , už není kam vyvážet hnůj, dokonce to králíkům oznámili na nástěnce, pohodný s dodávkou už přijel a králíci chroupou, podupávají a králíci intekektuálové se dohadují o to, jak precizně definovat sousloví " výkup kožek" a jestli citáty Starého zajíce nebyly zkomoleny , pohodička klídek, senochrupové milí , bude líp, kdo nezažil - neuvěří těm konspiracím [mrknutí jedním okem] ve sněmovně kun, když jim přece kompenzace za kožich a játra odhlasovala...

386705

19.2.2021 9:28

Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

AntePortas 109.?.?.?

Vekovy priemer europskej populacie sa blizi k 45-tim rokom. Priemerny vek porodnosti k 30-tim rokom. Priemerny vek dozitia k 75-tim rokom.
Naoko su to len cisla. V skutocnosti su to rozhodujuce faktory pre smerovanie civilizacie.
Clovek sa cely zivot usiluje efektizovat svoje cinnosti. Zvysovat produkciu pri nizsej namahe a skracovat cas na cinnost potrebny. Po urcitom obdobi dosiahne optimum a to sa stane normou do buducnosti. Nepotrebuje uz ziadne zmeny, lebo svoj system vybrusil do maxima. Cim je clovek starsi, tym sa stava statickejsim. Zavedie zvyky, ktore potom naokolo presadzuje, lebo ich empiricky povazuje za to najlepsie. Zacina tym trpiet dynamicka zlozka spolocnosti. Ludia, ktori este nemaju svoj system, ale hladaju ho. Mladi.
Dnesni mladi ludia vstupuju do zabetonovaneho systemu. Do sveta ohraniceneho styrmi stenami. Stanovene pravidla ich obmedzuju na kazdom kroku. Ich jedinou moznostou sebarealizacie sa stavaju media, iluzia. Realny svet je pre nich uzamknuty. Nemaju moznosti ako ho zmenit, pretoze proti nim stoji presila. Hromady starych, ktori nechcu ustupit zo svojich pozicii. Svet sa tak postupne stava statickym, pretoze jeho dynamicka zlozka nema uplatnenie. Civilizacia straca hybnost a vlastnou vahou sa zacina bortit.
V clanku sa pise najma o dochodcoch, uradnikoch, pracujucich, strednej triede, ale pri detoch sa pise o akychsi skodach. Skody na majetku, skody na detoch. Je v tych spojeniach vobec nejaky rozdiel? Nie. Deti sa stali majetkom. Uz nie su ludskymi bytostami. Spravili z nich majetok. Zakazuju im hybat sa, zit. Nesmu chodit do skol, za kamaratmi, za rodinou, do kin, divadiel, na sportoviska. Vzali im vsetko realne, aby im dali len iluziu. A tak sedia deti na internete. Ich zivot sa rozplynul v datach virtualneho sveta. A to vsetko len zo strachu a zbabelosti starych. Nastastie, tento svet chyby neodpusta a za toto pride spravodlivy trest.
Dnesne diane je vysledkom prerodu dynamickej civilizacie na staticku. Zivot je pohyb a bez dynamiky ziadny pohyb nie je. Nebude pohyb, nebude zivot.

386719

19.2.2021 21:38

RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 386719

Prosím vás, v které době nevstupovali mladí do zabetonovaného systému? Děkuji.

386734

20.2.2021 12:38

RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

AntePortas 188.?.?.?

Reakce na 386734

A v ktorej dobe bol vekovy priemer obyvatelstva 45 rokov?
Papier znesie vsetko. Realita vsak nepusti. Clovek je aj hmota a ta sa riadi prirodnymi zakonmi. Cim hmotnejsie teleso, tym vacsia sila. Hmotne telesa tvoria sustavu a v nej sa pohybuju okolo taziska sustavy, rovnovazneho bodu. Ten sa meni v zavislosti od uskupenia hmoty a je najblizsie najhmotnejsiemu telesu. Dianie v sustave tak diktuje najhmotnejsie teleso. Ale. Sustavu moze preskupit aj menej hmotne teleso, ak ma vysoku hybnost. V takom pripade moze tazisko rychlo menit svoju polohu. Nej sa musia prisposobit vsetky telesa a to rychlo. Velke telesa sa vsak rychlo pohybovat nemozu a tak ich roztrha na kusy. Potom sa hmota znova preskupi do novych telies.
Dnes vzniklo nove teleso s vysokou dynamikou. Covid. Avsak, toto teleso nebude mat dlhu trvacnost. Telesa drzi dlhodobe pokope len symbioza. Covid ma vsak mnozstvo obmedzujucich, nesymbiotickych pravidiel. Stava sa tak rychlo statickym a onedlho ho to roztrha na kusy.
Cely system funguje v spolocnosti takto:
Vytvori sa informacia. Jej zdroj je prva castica telesa. Jeho dynamika je rychlost sirenia sa. Cim viac nosicov, privrzencov, ziska, tym bude mat vacsiu hmotnost. Cim vacsiu hmotnost ziska, tym sa bude znizovat rychlost jej sirenia, dynamika. Onedlho sa stane statickym a o jeho osude rozhodne miera symbiozy, vyhod. Ak nevyhody prevysia vyhody, zacne sa rozpadat. Tak skonci svet covidu aj rusok a tiez aj svet volieb. Svet si najde ine optimum.
Dynamicky prvok sa vytvara jednoducho. System vzdy tlaci, aby si clovek vybral jednu zo stran. Lenze minca sa bude gulat tam, kam ju povedie jej hrana, Teda, staci si nevybrat ani jednu zo stran. Clovek tak sice zostane v systeme, ale nebude sucastou ziadneho velkeho telesa. Potom je to len otazka, kolko ludi si ziadnu stranu nevyberie. Ak ich bude dostatok, velke telesa sa budu musiet preskupit. Cize, ak sa niekto chysta ist volit lavicu alebo pravicu, mal by porozmyskat aj o tej tretej moznosti.

386753

19.2.2021 21:52

RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

ping789 91.?.?.?

Reakce na 386719

spravedlivý trest ? trest každopádně, spravedlivý nevím, obávám se, že jste vytáhl na světlo hrozivé svinstvo duševní eugeniky, úbytek dynamiky je zjevný na povrchu, nenechte se mýlit zdánlivou statikou, tlak pod povrchem mladych generací roste, vše je plánováno se zrůdnou dokonalostí šachové partie, natlakování nad všechny meze, např. posunutí věkové hranice pro odchod do penze zastavilo kariérní posuny v pracovním procesu a způsobilo to zabetonování "starých" a vznik jedne ztracene generace plné hněvu, nyní se se zrůdnou lstivostí připravuje svazácký dorost připravený na novou roli supportu elysií, který je a bude tak zpracovaný, že vyhubení "starých" ani nezaznamená, přinejlepším s poukazem, že si to zasloužili za to zkurvení planety, sebe sama a jich - mladých svazáků, kterým chtěli upřít budoucnost, myslíte, že mladým španělům budou na Mallorce chybět drzí teutonští penzisté ? nebudou ani omylem, protože jejich tzv. peníze už nebudou nic znamenat, když vidim ty vyděšené zrůdy s hadrama na xichtě, co prodali své děti za chazarské sliby, tak žádný trest pro ně není dost velký aby byl spravedlivý

386735

20.2.2021 3:25

RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 386719

Zajimave.
Zrovna jsem dosel ke stejnemu zaveru, kdyz jsem si delal datovou analyzu - toho jaka hudba se vysila na verejnopravnich kanalech.
Vyslo mi z toho, ze pokud chces aby hrali tvoji muziku (rekneme ze jsi talentovany zpevak), je zapotrebi aby jsi žil mimo ČR, zpíval anglicky a bylo ti 4O let a vic.

Když v roce 1964-65 a zacala vyhravat radiem odrhovačka "Červená řeka", tak bylo Heleně Vondráčkový 17 let.

Kdyby se posunula strojem času do dneška, z tý doby, nebo omládla. Tak se dneska v životě neprosadí, protože rádio je obsazené gerontofilama.

A to všechny tři kanály. NA ČRO2, Hrajou pro lidi 60 -70, na jedniččce Radiožurnálu 40-50 a dokonce na rádiu Wave je to obsazená Huličema, který zestárli, co tam pouštěj svoje Tuc - tuc, ale už na tom "mladým rádiu" seděj 15 let... A je jim 30-35 let...

A rádio pro děti Junior na tom není o moc líp. Zpívá jim tam šedesátiletá Dáda Patrasová (nic proti) a čtyřicetiletej Klus.

Jo, jako maj dneska YT a mobily, ale vážně rádni poslouchá milion lidí denně.

Pokud je člověku 15-20, tak je vážně zabetonováno...
Je to jiný než dřív.

Navíc každá předchozí generece u nás v ČSR měla co dvacet let revoluci a ta smetla starý lidi (přeskočme důvody) na jejich místa se vydrali ambicózní mladí kariéristi, i talentovaní. Tahle generace na svoji revoluci už deset let čeká a nedočká se jí... Ty lidi tam budou až do důchodu.

386741

20.2.2021 18:31

Kult mládí ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 386741

Máte na mysli i nacionálně-socialistickou revoluci ?
Ta přece také adorovala mladé, zdravé, životaschopnější...
Posléze je nahnala na jatka (částečně i ty staré)..

Hezký den.

386763

21.2.2021 11:42

RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 386741

Já vám rozumím ale zkuste hledat práci když je vám od 45 nahoru, společnost vám dá jasně najevo výhybku že jste na vedlejší koleji. Mladým dneska v rozletu nic nebrání, práce a kariéra je všude, a to ještě nemusí jít po škole na 2 letou převýchovu buzerací (ZVS). O tom že spousta z nich je zajištěna od 18 kdy dostanou byt a BMW co by potomci hajzlů z 90. let ani nemluvě.

386788

21.2.2021 7:21

Chudáci podnikatelé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Podnikatelé nikdy nic nevydělali a celý život jen dřeli na pracující, kteří nic nedělali a dnes berou peníze zadarmo. Tak proč podnikáte, hlupáci? Jděte makat jako zaměstanci. Nidko vás k podnikání nenutil a nenutí, dělat můžete jít kdykoliv, tak jako všichni ostatní, tak se netvařte ublíženě. Tak skvělé lidi, jako jste vy jistě každý rád zaměstná a dá vám královské mzdy. K tomu, aby jste začal podnikat potřebujete podmínky a štěstí a ne každý na to má povahu. Ale skončit můžete jistě bez problémů. Je to jen vaše volba.

386779

Příspěvků: 20

18.02. 07:50 Franziska Milde  Život je fér, co není fér, je vláda
18.02. 16:00 Sárina  RE: Život je fér, co není fér, je vláda
19.02. 00:04 Joseph Chlor  RE: Život je fér, co není fér, je vláda
18.02. 09:05 Zdezek  Vysvětlení stavu je nasnadě
18.02. 13:26 Frank51  RE: Vysvětlení stavu je nasnadě
18.02. 19:06 zdezek  RE: Vysvětlení stavu je nasnadě
18.02. 15:10 Joseph Chlor  Je to nemocný člověk.
18.02. 20:41 rosco  RE: Vysvětlení stavu je nasnadě
18.02. 11:36  Kšeft businessmanů
18.02. 13:38 Frank51  Tak to je hrůza.
18.02. 17:47  Zachraň se, kdo můžeš
18.02. 19:43 ping789  naopak, život je velmi fér
19.02. 09:28 AntePortas  Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
19.02. 21:38  RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
20.02. 12:38 AntePortas  RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
19.02. 21:52 ping789  RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
20.02. 03:25  RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
20.02. 18:31 Joseph Chlor  Kult mládí ?
21.02. 11:42  RE: Ked stari prevysia poctom mladych prichadza koniec.
21.02. 07:21  Chudáci podnikatelé

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,12 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,27 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 539,87 Kč
1 unce stříbra
569,60 Kč
Bitcoin
1 053 675,06 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 425