Diskuze k článku

ČR ústy Petříčka porušuje hlavní cíl Charty OSN, jímž je udržení Míru

Příspěvků 21

30.1.2021 6:06

OSN je banksterský podnik a Petříček je poskok banksterů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

OSN ovládají banksteři. Pozemek pro budovu zajistil Rockefeller. Zmiňovat moudraVůdce (nejspíš Hitlera) a svědomí (morálku) nedotknutelných je buď hrubá neznalost, nebo záměrné oblbování. Hitler byl jen zfetovanou loutkou určenou k utracení. Svatá Sekta má vymyté mozky tal.mudem, třeba gój je podle této vznešené nauky prašivý pes nebo špinavé prase - morálka ano, ale ta jejich zrůdná a podlá. Dodnes oblbují hol.kauzou, ale vždy zapomenou dodat, že to byla jejich SSvatá vrchnost, kdo spáchal světová lidská jatka, a báječně na haldách mrtvol posílil svou moc (viz Deschner, Moloch)

Petříček (z progresivistické, probanksterské partaje) jako uvědomělý idiot v době korona-podfucku se sere do Afriky, že prý kvůli pomoci, snížení nutnosti migrace z důvodu hladu. Jenže krimigraci páchají zase SSvatí svého neviditelného boha, ještě si za ní nechávají od krimigrantů tučně zaplatit, v tisících dolarech. Žádní hladoví žebráci, ale invazivní válečníci jsou Svatou Sektou pašováni do Evropy. Petříček k naší škodě rozdává v Africe peníze - desítky miliónů, i v Mali, kde vraždili naši hrdinní žoldáci.

OSN - zásady:

Zásada svrchované rovnosti států.
Zákaz použití síly či hrozby silou vůči jinému státu.
Zákaz nevměšování se do vnitřních záležitostí států.

Ty tři "zásady" jsou jen podvod SSvaté sebranky, lest a klam k oblbování gojimů

386116

30.1.2021 6:40

Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

ma viac hospodarsky charakter, ako ten vojensky.
Americky dolar, je stale celosvetovou menou a tejto dominantnej pozicie sa nemieni vzdat.
Silna pozicia Ameriky v ekonomickom a vojenskom smere, je dolezitym prvkom vo vztahu k ostatnym clenom spolku v zapadnom svete. Je poterebne udrzovat
v celistvosti obranny pakt NATO, pretoze zisky z predaja zbrani ostatnym clenom spolku, udrzuju tento komplex pri zivote.
NATO, by nemohlo existovat bez nepriatelov. Za ideologiu zbrojenia su velke zisky
a tie urcuju aj politicku orientaciu v kapitalistickych velmociach, ako Amerika
a Rusko.
Stanovy OSN, nikdy nezabranili tymto velmociam vojenskym tazeniam, proti inym krajinam.
Tato organizacia je bezmocna od jej zalozenia, plni len fiktivnu predstavu pravnej podstaty jej poslania. Autor clanku, sa zmienuje aj o nenavistnej kampani proti inym velmociam, ako Cina a Rusko. Kto vladne v Cine a kto vladne v Rusku? Cina ma svoju progresivnu ideologiu, ktora ju(podobne, ako v porevolucnom Rusku), vedie k nevidanemu rozvoju a prosperite. Sucatne Rusko, bolo o tuto ideologiu okradnute a dnes tam vladne ta klasicka svojpravnost oligarchie.
Mocenska elita v Rusku, sa doslova separovala od spolocnosti. Odobrala jej nielen pravo disponovat s prirodnym bohatstvom vo svojej krajine, ale aj pravo volit svojich zastupitelov do mocenskych struktur.
Tzv. nezavisle media ronia slzy nad zlodejcinou v Amerikych volbach, ale o tej v Rusku, sa tajomne mlci. Svojvolne predlzovanie volebneho mandatu a pokusy o likvidaciu opozicie, sa povazuju za akysi vlastenecky akt Putinovej vlady. Neobhajujem zapad, vladne tu ta ista moc elit, ktora zbedacuje spolocnost, ale nahlad autora clanku na toto tema hranici s pokrytectvom.

386117

30.1.2021 11:06

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 386117

Neni mi jasne jak se dalece oddelila mocenska oligarchie v Rusku od lidi , kdybyste mohl popsat detaily.

Putin se asi zmeni na diktatora behem doby predpokladam , bude se nazyvat generalisimus Putin ?? ci ayatolah Putin ci jednoduse Vudce ci ??? Ducce???

Pytlik

386121

30.1.2021 13:44

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

Reakce na 386121

Nechapem, akych detailov o separacii moci od spolocnosti v Rusku, po dvoch dekadach Putinizmu, sa dozadujete? Vratte sa naspat do doby nastupu jeho moci. Po dvoch volebnych terminoch ako prezident, presiel do pozicie premiera, ale
v pozicii moci zostal i nadalej. V tom case sa tvaril este ako demokrat a jeho popularita bola na prijatelnej urovni, ludia jednoducho verili jeho slubom. V rokoch 2011-12, zacali prve vacsie protesty verejnosti, proti jeho vlade aj napriek tomu, ze prevzal televiziu pod plnu kontrolu svojej vlady, este pri nastupe k moci.
To vlastne bol prvy krok k separacii spolocnosti od monitorovania aktivity jeho vlady.
Oligarchia ktoru zastupuje, vlastni takmer vsetky medialne prostriedky v Rusku, nehovoriac o prirodnych zdrojoch, ktore boli Ruskemu narodu touto kastou odnate. Separacia Ruskej spolocnosti od prirodnych zdrojov, je snad tou najvacsou separaciu v Ruskej historii.
Dalsie prezidentske volby su stanovene na rok 2024, ale uz teraz sa spekuluje o dalsom predlzeni prezidentskeho mandatu Putina, az do roku 2036. Teda hlas naroda, nie je vitany.
Ako mozno takuto mocensku zvolu, podla vas chapat?

386125

30.1.2021 19:36

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 386125

No, tím "hlasem národa", co by měl být vnímán, máte na mysli tu prodejnou kurvičku Navalného, vydržovaného chazary a anlosaskými sionisty, to by měl být spasitel Rusů a ten, co je vytrhne z okovů místních chasidských oligarchů i s veškerými mu oloupenými a drancovanými zdroji??!!

386133

31.1.2021 1:20

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

Reakce na 386133

Vydržovaného chazary a anlosaskými sionisty? Ako by ste charakterizovali tych, ktori vydrzuju sucastneho spasitela Rusov? Usadil sa v Kremly dozivotne a likviduje kazdeho, kto sa postavi proti nemu. O Navalnom mozno povedat, ze je "Last Man Standing."zbytok opozicie je bud mrtvy, alebo zalezeny hlboko pod povrchom spolocenskej aktivity. Myslim, ze hrubo podcenujete intelekt Ruskeho naroda. Dokaze si vytvorit mienku o vsetkom, nielen o tom, co prichadza od zapadu.

386141

31.1.2021 11:55

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

R.E 37.?.?.?

Reakce na 386141

Putina dosadili do doživotního křesla chasidští oligarchové, pevně ovládající ruskou ekonomiku a finance a právě proto, že Jelzman byl jen poskok stejně, jako je ten Navalný, sionistů anglosaských a chazarských a ohrožoval jejich majetky a vliv, byl odstraněn ...

Opakuju to už poněkolikáté: veškerá protivenství v celém světě jsou jen projevem vzájemné řevnivosti a boje o uchvácení Zeměkoule a jejích zdrojů mezi dvěma vzájemně soupeřícímy skupinami židů- chasidy a chazarskými anglosionisty!!!

Pokud tohle nechápete, nechápete ani roli té kurévnky Navalného, které každý den na rozvracení Ruska posílají jeho sponsoři miliony v dolarech a bitcoinech, aby mohl financovat ty kravály prováděné tupou a zkaženou mládeží a starými, notorickými pitomci z přesvědčení...a nikdy se v tom nebudete schopen vyznat a ani v tom, co se děje u Vás na Slovensku a kdo za tím stojí.

A o národech si nedělejte iluze, ty ani jejich jednotliví příslušníci to stejně, jako Vy nechápou a proto nejsou schopny/ni na to adekvátně reagovat...a to platí o národech a jedincích obecně všude a to bez ohledu na jejich kulturní, sociální a civilizační úroveň...a platí to i o jistém baronu Prášilovi toho času, prskajícího odkudsi z oPičích hor, zvaných též Švýcarsko, jež slouží těm dvěma židovským nenažrancům jako neutrální území, jednací stůl, kde se spolu domlouvají, jak s námi gójimy vyjebou a zrovna před pár dny tam prezentovali ten slavný "Reset"...

386152

1.2.2021 3:40

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

Reakce na 386152

S vasim Nahladom naprosto suhlasim. Jednu aj druhu stranu ovlada ta ista rodina, ktora je rozdelena rivalitou v boji o svetove zdroje. To som tu uz spomenul aj ja. Tu nehra udajna prostitucia Navalneho, ziadnu ulohu.
Presuv vlastnictva prirodnych zdrojov Ruska, od jedneho zlodeja k druhemu, zostane stale len kradezou a tuto skutocnost Navalny, velmi transparentne zviditelnuje. Ci to uz robi vedome v zaujme Ruskej spolocnosti, alebo s nejakym krytym poslanim, nie je dolezite, pretoze po dvoch dekadach o agende Putinovej vlady a umyslu zapadu, je uz Ruska spolocnosti dobre informovana.
Masove protesty v podmienkach Ruskej zimy, svedcia o odhodlani Rusov s tymto stavom skoncovat.
Ta klasicka zaslepenost, ci tupost mas(sposobena zeleznou oponou), ktora viedla k padu systemu sovietov, sa uz definitivne rozplynula v minulosti. Dnes, uz svet pozna obe strany mince.

386163

1.2.2021 11:15

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 386163

Svět nezná nic!
Ta tupost mas je obecná, nebo spíš všeobecná, jak jsem výše už napsal a je VŠUDE i na Západě a nejen na bývalou Železnou oponou, jinak by si to všechno svinstvo na Západě lidi nenechali na sobě dělat a volili by si úplně jiné strany a to platí zcela jasně ve všech zemích EU.

Znova opakuji: davy jsou debil a nechají se manipulovat a vodit na vařený nudli mainstreamem!!!

Je to dané tím, že jednotlivci, absolutní většina, si nejsou schopni ujasnit SVÉ priority dle KSB a podporovat jeden druhého v jejich prosazování, jsou jen individualisticky soběčtí a egoističtí a to je něco naprosto jiného, to je slepá ulice, na konci které je NWO!!!

Jak říká Pjakin: "nado čitať tolstyje knígy.." a ne nasávat píčoviny z ČT, jak to dělají našinci a to platí i v tom Rusku a na tu kurévku Navalného se vysrat, je to falešný prorok a marioneta sionisických korporátů (jak byl i Havel), ten by je zavedl zase zpátky do 90.let, kdy chcípali hlady a umírali po tisících v židovských proxyválkách na vlastním území...
Chasidy v chomoutu držené Rusko za moc nestojí, ale je to zatím pořád lepší, než to Jelzmanovské a o to tam dnes jde, opět se do něj vráti za pomoci toho šaška Navalného a různých studentů Šmídů, kteří to dělají jak z blbosti, tak za peníze, které přibývají na "transparentním kontu" Navalného po milionech každý den...
Jak řekla před pár dna Fuckavá Vicki Nuland, navracející se do státní služby: "...a teď je na řadě Putin!"
"Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou", když to nepůjde přes Navalného a majdan, jako za Trockého, půjde to přes tupce NATO, jako kdysi přes Hitlerem sjednocenou Evropu a to i s tím "finálním endlózungem untermanšů dle Plan OST i řezáním suchých větví..."

Žádný boj lidu a vlastenců s korupcí, to je směšné a nudné, kdyby to nebylo tak nebezpečné...stačí se podívat hned vedle na Ukrajinu, jak to tam vypadá, kam ten "boj s korupcí" sionisti s Nulandovou a "místními vlastenci" už zatáhli...a které se v poslední době praktikami "matovičovské libtardí chunty" čím dál víc začíná podobat i Slovensko...o to se teď bojte a na korupci v Rusku se vykašlete, tu si tam Putin pořeší i bez Vás.

386175

1.2.2021 13:11

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

Reakce na 386175

Narod, nie je tupe stado. Ak za idiota nepovazujete sam seba, potom sa za takeho nepovazuje ani ten druhy. Ludia nie su hlupi, su len opatrni. Zodpovednost za seba a svoje rodiny, je pricinou k opatrnosti. Pokial narod nedojde do stavu beznadeje, tak sa do nasilia hrnut nebude. Ak pride do stavu, kedy nebude mat co stratit, potom ho uz nikto nezastavi.
Nametom celej tejto debaty, je vlastne Putinova pasivita, co ste este asi ani nepostrehli.
Ak by sa tuto korupciu snazil nejakym sposobom riesit, tak by uz po nej nezostala ani stopa.
Nepoculi by sme ani o Navalnom, ani o protestnom hnuti v uliciach Ruskych miest.
Je u moci uz dve dekady a korupcia sa rozmaha priamo pod jeho vedenim. Ak by tu kazdy drzal hubu a krok, potom by vsade zavladol absolutny diktat a zvola moci. Spomenuli ste Slovensko, ale vobec nechapete o co tam ide. Reagujete ciste len na ten opici vreskot tych, ktorym Matovic sliape na otlaky. Bol zvoleny na zaklade slubov, ze sa vyporiada s korupciou a svoje slubyaj plni. Vysetruje sa policia, sudnictvo a cela ta byvala zlodejska banda v politickom a hospodarskom sektore. Vela svinstiev napachanych touto bandou, sa postupne zverejnuje
v dennej tlaci, zatial co u vas vsetko mlci. Ak chcete poukazovat na nezameteny chodnik do susedovho dvora, musite si najskor ocistit ten svoj. Som si vedomi toho, ze sa hladaju rozne zamienky, ktore moze pouzit jedna strana proti druhej. Navalny sluzi na utok, ale aj na obhajobu. Zalezi na tom z ktorej strany, sa na jeho aktivitu pozerate.
Boj o svetove zdroje nezacal vcera, bol tu pred Putinom a bude pokracovat aj po nom.
Tvrdenie, ze Putin zachranuje Rusko, je podvod. On to Rusko vydiera stejnym sposobom, akoby to robil aj ten zapad. Rusko nusi prevziat naspat pod svoju kontrolu, ten komu patri.
Podarilo sa to raz, podari sa to opat. No Blood, No Guts, No Glory.

386177

1.2.2021 14:46

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 386177

Melete furt dokola to samé, aniž jste vůbec pochopil, co jsem o Putinovi a okolnostech jeho vládnutí a situaci v Rusku a jeho vztahu ke zbytku světa napsal...

Lidi nejsou opatrní, ale zbabělí a ignorantští a někteří tupí, jako hovada bez schopnosti a minimálního zájmu se nějak sami snažit vyznat se v dění a nějakým způsobem jej ovlivnit podle svých zájmů...jen tupě čekají co z toho všeho vzejde a odpovědnost za nežádoucí a špatné věci se vždy snaží shodit na někoho jiného a nechtějí vzít zodpovědnost ani sami za sebe a proto nechají o sobě rozhodovat kdejakého psychopata...Žiju a řeším věci mezi lidmi a tak jich znám hodně a taky vím, jak jednají a co si myslí...

Ten váš Matovič se jen pakuje a "nešliape nikomu na otlaky", jinak by musel šlápnou na krk Kiskovi a nejen jemu, ale i polovině ministrů své vlastní vlády a dokonce i své staré a sám sobě. On si jen jako představitel jednoho gangu lumpů vyřizuje účty s gangem vládnoucím v předešlém období a to hanebně za zneužití státního aparátu, národa a prosťáčků, jako jste Vy...
...a protože zdejší české obyvatelstvo je velmi svými vlastnostmi i schopnostmi podobné tomu na Slovensku, jsme na tom obdobně, jen ten náš premiér musí přistupovat k provádění mu daných instrukcí a i vlastních zvrhlých nápadů daleko opatrněji, než ten váš, neb není na začátku vládnutí, nýbrž má před volbami a netěší se tu nijak zvlášť velké oblibě...

386180

1.2.2021 17:24

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 386180

Pane "eli", ještě ani nezvadly květiny na pohřebních věncích nebohého generála Lučanského a vrchní inkvizitorka Kolíková podrobila útrpnému právu dalšího nešřastníka a to daleko křehčí a lehčeji zlomitelnou Moniku Jankovskou, bývalou náměstkyni min. spravedlnosti, aby se s takto získanými "svědectvími" mohlo zaútočit na to "největší zlo", které kdy Slovensko postihlo a to členy býv.vlády SMERu-SD v čele s Ficem...
Zřejmě s tím souhlasíte a budete z toho mít upřímnou radost až jí, té 50-ti leté hladovku držící ženě navlečou nějakou palečnici a krapet jí zmáčnou ty "otlaky".

Vám zatím nenasazují palečnice, ale plošné testování a očkování vymáhané vydíráním a vyhrožováním se Vás už určitě dotkly a taky ten zákaz vycházení řízený a kontrolovaný přes SMS vašich mobilně-debilních telefonů, ale nebojte, brzy se dostanete i vy pěšáčci na řadu boje proti korupci, proti tomu nikdy nekončícímu a vždy za každého totaliního režimu vděčnému vnitřnímu nepříteli.

Slovensko dnešních dnů jen dokazuje, jak dalece se v něm indukují veškerá opatření, která uplatňuje Bidon proti opozici v USA, jen mi to připadá, že s řádným předstihem, jako kdyby mělo právě to Slovensko být "předskokanem", zahřívacím kolem změn a fašizace, jakou má projít celá Evropa...
Ten boj s korupcí není nic jiného, než eliminace konkurence a utužování mocenských pozic dle návodu globálčiků NWO pod názvem "Great Reset"...a je to to samé, co má dovléct do Ruska ta kurvička Navalný...

Koho to aktuální dění na Slovensku zajímá, je tu odkaz na dnešní tiskovku Fica, která mluví za všechno:

https://www.youtube.com/watch?v=8i9jImSiOCs

386184

2.2.2021 1:21

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

eli 58.?.?.?

Reakce na 386180

V kazdej debate, sa pouzivaju argumenty a protiargumenty, to je vlastne to, co tie debaty robi zaujimavymi. Chyba je v tom, ze tie argumenty a protiargumenty, nemusia byt vzdy pravdive, teda aspon z pohladu jednej, ci druhej strany. Kazdy
z nas, si pocas svojho zivota utvara nejaky nazor, ktory sa nemusi zhodovat
s nazorom ineho.
To je prirodzena vec, kazdy z nas zije podla svojho presvedcenia a predstav. Tu ide o vymenu nazorov a nie o ich vnucovanie inym. Mozno argumentovat aj tym, ze ja mam pravdu a ty sa mylis.
Velmi casto sa stava, ze tie debaty koncia chrlenim nadavok a urazok na vsetky strany, ak jednoducho nedojde k nejakemu kompromisu. Myslim, ze sa v debate na toto tema nezhodneme a nema cenu v nej pokracovat.

386199

30.1.2021 18:10

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

jaki 99 46.?.?.?

Reakce na 386121

Ja bych mel malicky priklad. Navalnyho video o tom krasnym palaci co ma patrit Putinovi, a koluje kolem sveta. Natoceno nekde v Kalifornii a okomentovano Navalnym na podzim ve Schwarzwaldu Kirchzarten s více než 42 milionů kliknutím na YouTube za pouhé dva dny. Jak pisou noviny Schwarzwälder Bote 22.01.2021. Je to pekny, jednou to budou mit jako my Hradcany. Presto bych ocekaval, aby Kreml uvedl vec na spravnou miru a rekl komu to patri.

386132

31.1.2021 0:28

RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 386117

Je i další problém i s tím sídlem.

Dokud byla předchozí společnost národů umístěná v Ženevě, v neutrálním Švýcarsku, které nemělo velmocenské ambice a neúčastnilo žádných vojenských eskapád a nebylo členem ani jednoho z mocenských bloků, a ačkoliv bylo sídlem významných bank co jistě financovaly leckoho, šlo stále ještě o jakousi nezávislou organizaci.

Šlo o všem už tenkrát o papírového tygra, kterého nerespektovaly některé velmoci (Německo vystoupilo) a aspirující velmoci se navzdory vůli přání prezidenta , díky Kongresu z důvodů svých rostoucích velmocenských zájmů nepřipojily (USA).

V současnosti je to o to horší, že OSN sídlí na výsostném území kontrolovaném jednou z hlavních velmocí a v její jurisdikci a a pod jejím dohledem a kontrolou, takže je i iluzorní mluvit o nezávislosti. Navíc kromě finančních toků které jdou taky směrem od USA k OSN. Čili ve skutečnosti je to tak že OSN je víceméně vlastněna a ovládána jedním jejím členem, pro svoje zájmy...

To se projevuje milóny drobných nebo závažných ústrků, kdy je toho využíváno k politickému ideologickému a náboženskému boji, například tím že různým státníkům a diplomatům jsou odpírána víza a nemohou se zúčastnit zasedání, a taky tím že díky sídlu na "domácí" půdě jsou všichni kompletně pod neustálým dozorem a šmírováním, snahám o diskreditaci, kompro, verbovku atd. hromadou stovek a tisíců lidí z bezpečnostních složek (F.B.I., NSA atd), což by v případě sídla někde jinde nebylo technicky možné už jenom z personálních důvodů.

I to docela ohrožuje tu nezávislost té organizace. Je třeba si říct, že organizaci ovládá ten kdo jí platí a ten kdo jí poskytuje sídlo. A to jsou státy.

Ostatně i sami zakladatelé USA dobře věděli proč nechtějí aby hlavní sídelní město jejich vlastní země - federace sídlilo na území jednoho konkrétního státu unie, aby tím nenaraostal příliš jeho moc. Proto vytvořili ditrikt DC, který se rozkládá v neutrálním trojmezí třech, nebo čtyřech států aby nepatřil nikomu a dokonec obyvatelé byli omezeni na právech (třeba volebních).

S OSN je to podobné. A kromě se to blíží té situaci ze třicátých lete, protože i když nakonec vydá nějakou rezoluci, jsou státy které se tím vůbez nevzrušují. Jak východě (středním), tak na západní polokouli. Rezoluce sem, rezoluce tam.

386140

30.1.2021 8:02

Oprava

Jája 85.?.?.?

Bod 3: Zákaz vměšování...
Petříček je jen užitečný idiot přednášející noty tak, jak mu páníček dodal. V tomto Banánistánu nic nového pod sluncem... [bliji]

386118

30.1.2021 16:53

Brzy nastanou velké změny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Pro obdivovatele dosud všemocného Západu to budou přímo šoky. A nebudou pro ně vůbec příjemné. Mocenské centrum 21. století bude prostě v Asii a namyšlený Západ to buď pochopí a uzná a začne s Asií spolupracovat nebo skončí v dramatickém úpadku a v obrovském chaosu. Politici, kteří vsadili na vítězství Západu a jeho zločineckých "elit" a soustavně jen okopávají Čínu a Rusko,kde mohou, ti nemají dlouhou budoucnost. Petříček je jeden z nich. Mír je cenná hodnota, ale je nutné přesvědčit i chamtivé "elity" Západu, že v jimi vyvolané velké válce (pod nějakou uměle vytvořenou záminkou ) tentokrát opravdu nemůžou vyhrát. Přesvědčit o tom "elity" Západu bude ale velice těžké, ne-li nemožné, protože dosud jim vše vycházelo podle plánů. Proto svět bude ještě nějakou dobu na prahu poslední války v dějinách lidstva.

386130

31.1.2021 20:08

RE: Brzy nastanou velké změny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 386130

Nastanou ale nebude to příjemné tedy pro nás. Proč jen |Alexandr I. Ruský car neposlechl Kuuzova a hnal Napoleona až do Paříže. Kdyby byl Alexandr politik a ne vul a kurevník tak za horka podepsal s Napoleonem mír a šli společně na Brity a bitva u lipska by se nekonala bez Rusu by ji aliance třebaže svatá vyhrát nemohla. Británie by sto let nevládla světu neokupovala by Cínu a Indii?Rotchildové by nemohli investovat v Americe. Francie by sjednotila kontinentální Evropu příbuzenskými svazky Napoleonovy rodiny a bylo by to všechno ulně jinak ale kdyby jsou chyby.Rusko už takovou chybu neudělá aby duvěřovalo naivně parchantum ze západu. Cvičte své mozečky vážení Cechové a Moravané a vubec všichni Slované.

386156

30.1.2021 21:24

"Zákaz nevměšování se do vnitřních záležitostí států." ?

Karlolito 85.?.?.?

To snad ne. Řekl bych, že má být "Zákaz vměšování...".

386136

31.1.2021 6:53

Ten

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

těžce debilní sociopat stále dokazuje že je válečný štváč a že jich je moc na to aby to byla náhoda. Pořád se balí slova na tyhle švábisty typi vystrčila a idiota prahy hřiba. POBLÍT, POSRAT A ZAKOPAT behemoty zrůdný!!!

386144

31.1.2021 18:08

"Nepovolená demonstrace" je nesprávné označení

Petros Michailidis 90.?.?.?

Sice to s nasměrováním článku nijak nesouvisí, ale mne to vždycky nutí toto nesprávné vnímání opravovat. Nevím, jak jinde na světě, ale ve většině evropských zemí, Rusko nevyjímaje, se shromáždění (demonstrace) oznamují. A úřad má jedinou pravomoc s definovaným zdůvodněním takové shromáždění zakázat.
Pokud tedy někdo píše-hovoří o nepovolené demonstraci, má na mysli buď neohlášenou nebo zakázanou demonstraci.

Kladu si pořád otázku, kde se v nás ta poníženost bere, že musíme mít demonstraci povolenou nějakým úřadem. Nikoliv přátelé! My jenom oznamujeme. A úřad, chce-li zakázat, musí zákaz zdůvodnit. Zákon mu jasně vymezuje, z jakého titulu může takové shromáždění-demonstraci zakázat.

386155

Příspěvků: 21

30.01. 06:06 Pátá Mojžíšova 7:24  OSN je banksterský podnik a Petříček je poskok banksterů
30.01. 06:40 eli  Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
30.01. 11:06  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
30.01. 13:44 eli  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
30.01. 19:36 R.E.  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
31.01. 01:20 eli  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
31.01. 11:55 R.E  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
01.02. 03:40 eli  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
01.02. 11:15 R.E.  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
01.02. 13:11 eli  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
01.02. 14:46 R.E.  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
01.02. 17:24 R.E.  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
02.02. 01:21 eli  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
30.01. 18:10 jaki 99  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
31.01. 00:28  RE: Vojensko priemyselny komplex v Amerike,
30.01. 08:02 Jája  Oprava
30.01. 16:53  Brzy nastanou velké změny
31.01. 20:08  RE: Brzy nastanou velké změny
30.01. 21:24 Karlolito  "Zákaz nevměšování se do vnitřních záležitostí států." ?
31.01. 06:53  Ten
31.01. 18:08 Petros Michailidis  "Nepovolená demonstrace" je nesprávné označení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 306