Diskuze k článku

Kozel zahradníkem v Bílém domě

Příspěvků 19

7.1.2021 12:01

Falšování voleb demokratickou stranou bude mít trvalé následky v rozvratu USA

Wesley 68.?.?.?

“Demokraticky’ zfalšovanými volbami se Amerika dostala na pokraj všeobecného rozpadu demokracie. Lze jen těžko věřit, že by si Američané za normálních okolností zvolili takovou globalistickou loutku i s multi-rasovou marxistkou jako více-prezidentkou, a přitom zavrhli program “Make America Great Again.” Každy v Americe ví, co Obamův multi-kulti globalismus za osm let vlády, i s částečně dementní loutkou Joem Bidenem ve funkci víceprezidenta, napáchal.
Dali by se na to téma psát dlouhé knihy s rozbory situace z různých pohledů, což je budoucí úkol pro historiky. Nás obyčejné lidi ale nic dobrého v tomto složitém a kriminálním období nečeká.

385458

9.1.2021 4:38

RE: Falšování voleb demokratickou stranou bude mít trvalé následky v rozvratu USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 385458

Omyl, je a existuje taky druhý pohled na věc. Že prý bude brzy celá Amerika tyto cinknuté volby oslavovat a to bez poraženého prezidenta, který právě globalismu tolik moc překážel. Říká se té slávě Inaugurace nové zvoleného prezidenta.[chechtot]

385539

7.1.2021 12:02

Normální situace

Šifrin 77.?.?.?

Nevím, proč autor předpokládá, že v tom oligarchistánu by to mělo fungovat "slušně". Tam to od samého počátku takové nebylo, naopak zcela běžná je situace, že se se vším manipuluje za účelem dosažení "žádaného výsledku". Jen se to nedělalo tak okatě a formálně se schovávali za nějaké "cukrbliky". Pokud máte zájem, koukněte na pospolne.cz - kniha Manipulace vědomím.

385459

7.1.2021 14:39

RE: Normální situace

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 31.?.?.?

Reakce na 385459

Naše společnost dospěla do hraničního stavu. Monopol pohlavárů biblického projektu zotročení lidstva ve jménu Boha vedl k tomu, že 1% lidstva vlastní více než 90 % všeho majetku na světě, technologie využívá jen pro sebe a ničí tak planetu a co je nejhorší, tohle 1% si myslí, že pohlaváry přechytračí. To, že chtějí snížit počet obyvatel a geneticky je modifikovat, nezajímá ani jednoho, ani druhého, ale zajímá to Alianci a tak zřejmě zasáhla. Pokud to co se teď děje je pod patronací Aliance, tak by se mělo vše v dobré obrátit, i když v gesaře i nesaře je obnovení šlechtických titulů, což je jako zdvižený ukazováček, ale vše ostatní bude krok kupředu.

385469

7.1.2021 12:57

US-gerontokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Americký prezident Joe Biden - 78 let
Prozatímní předseda amerického Senátu Chuck Grassley - 87
Mluvčí Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosi - 80 let
John Kerry, zvláštní vyslanec pro klima, 77
Ministr zemědělství Tom Vilsack - 70
Americká velvyslankyně při OSN Linda Thomas-Greenfield - 69 let
Ministr pro bydlení a rozvoj měst Marcia Fudge - 68
Ministr obrany Lloyd Austin - 67
Janet Yellen, sekretářka ministerstva financí - 67
Ministr zdravotnictví Xavier Besser - 62
Energetická tajemnice Jennifer Granholm 61
Tajemník vnitřní bezpečnosti Alejandro Mallorcas - 61
Ministr vnitra Deb Haaland - 60

385460

7.1.2021 17:04

RE: US-gerontokracie

janmax 213.?.?.?

Reakce na 385460

Jo, vypadá to jako v polibdíru SSSR před rozpadem

385472

7.1.2021 13:28

Demokracie a luza.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 73.?.?.?

Pan Kalousek povida neco o luze, ktera pry dle jinych znesvetila Kongres. Nevim jestli by ozraly jako ta svine, kdyz sdeluje svetu svoje "moudra", jak u neho je semtam pravdepodobne casteji zvykem s alkoholismem v poslednim stadiu, ale to uz mam....No, jestli Buh da a ja budu nazivu, tak se zajedu najisto podivat do rodne zeme, navstivim pana Kalouska a zeptam se pekne z ksichtu do ksichtu, jak to myslel. Zvednu rukavici za tu luzu, kdyz si hraje na tu aristokracii. Prej je velkej a dokonce i chlap, kdyz bude chtit, muze mi to predvest, ja jsem naprosto tuctoveho vzhledu.

President Andrew Jakcson rekl, kdyby lid USA vedel, jakym zpusobem funguje centralni banka necekal by na volby a se zbrani v ruce by tahl ke Kongresu. Zrusil centralni banku, posunul o 25 let obcanskou valku a zachoval celistvost USA. Za to byl pravdepobne otraveny. Doufejme, ze "elita" USA neztratila zbytky zdraveho rozumu a chape, ze Trump je nedoktnutelna osoba. Nebude zadna msta proti nemu, zadna tahanice po soudech a jine kokotiny, co muzou napadnout mravni odpad, ktery pro me presentuje Pelosi. Jeji velicenstvo arogance reklo, at si odvede ty lidi. Tihle kongresnici z washingtonske zumpy nedokazali nic jineho za posledni mesic, nez zvanit o tom jak povedou zahranicni politiku jako za Obamy a jak vsecko bude krasne zelene i ruzove, jedina zminka o vnitrni situaci v USA byla, ze pokud existuji problemy, tak za to muze Trump a jeho chyby.

Evidentne tito nacancanni salonni "revolucionari"nevi jaka je skutecna situace na ulicii, v jakych podminkach jsou ti, co se skutecne zivi praci v primarni a sekundarni sfere ekonomiky. a ted, kdyz jim to vybuchlo do ksichtu.... Nebetycny rozdil mezi provokovanymi a podporovanymi a radoby by rizenymi nepokoji, provazene rabovanim a vypalovanim mest. Tato "luza" se nezajimala o vykladni skrine luxusnich obchodu, protoze se zajima o ukradene volby. Kdyz se podivam na infowars, tak ani ojedinele provokace policajtu, ani snaha namixovat loutkovodice mezi demnstratnty nedokazala usmernit masu lidi, protoze pocty byli prilis vysoke. Stovky protestujicich by nikdy nepronikly dovnitr budovy Kongresu. Uvnitr byla strelena mlada holka do krku a zemrela. Co jsem videl videa, tak to byl excident. Tihle policajti nebyli nikdy trenovani na to, ze budou mit konflikt s mladymi Americany chudnouci stredni tridy, ktere bezpecne policajt rozezna od bandy zfeteovanych ideologickych fanatiku promichane s krimanalnicky, kteri se chteji prizivit, plus jako krovi nejake ovce s vymytymi mozky. Ale velicenstvo Pelosi, dalo rozkaz odklidte tu luzu.

P.S. Okamzite prestante cenzurovat Trumpa nebo rozzureni Amici s prvnimi mucedniky, vam z Kapitolu udelaji kulnicku na drivi do konce mesice. At si rika, co chce a modlete se, aby vam burza nesla do paniky.

385466

7.1.2021 15:25

RE: Demokracie a luza.

frankie 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 385466

Burza ani ne ale ulice,
it mean us WASPs

385470

7.1.2021 21:51

RE: Demokracie a luza.

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 385466

...jááá natýrlich, dasss wird noch zééér interessannnnt..." co se bude dít v těch veskrze posranejch USA, které dnes popřely samy sebe on-line, alespoň co se týče té tolik proklamované demokracie, kterou z nějakého nepochopitelného důvodů vnucují všem na potkání...a přestože tomu čeští političtí pitomci a notoričtí amero-fi(e)li(a)ci nepochopí a neuvěří ani za 100let...

Co bude Trumpeta a jeho fanglemi mávající abtajlung dělat??!!
On zřejmě bude muset požádat o politický azyl v nějakém z těch států, které ho zvolily a které nemíní ten volební podvod strávit, např. Texas a k němu se můžou přiklonit i další státy s podobnými zkušenostmi s federálem a Fašingtonem pod vedením démonkradů a bude to jako Ukrajina vs. Donbas po tom fašington-fašistickém sionistickém puči v r. 2014...

To, co se stalo včeral to není ničeho konec, to je naopak začátek té spráné pravé "Velké jízdy", na kterou jsme se vždy tak těšili a kterou si zcela plně zasloužíme...

[velký smích]

385479

7.1.2021 22:49

RE: Demokracie a luza.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 73.?.?.?

Reakce na 385479

Pak si drzme cepice ponevadz to zacina byt hodne z kopce na konci cesty je zatacka, a pokud minem ten maly mostek do budoucnosti, tak si uz nemusime delat vubec zadne starosti. Zvanila o teroristech apod. dneska z rana Oprah se svoji suitou medialnich loutek, to me neprekvapilo. U Bidena jde o to jake mu daji prasky a co pusti do cteciho zarizeni, starostku Washingtonu chapu jeji kuze je v sazce, ale pak se nam pridala vcelku velka smecka, co nechape ze v krizovych obdobi se vladne zcela odlisne nez za "normalnich casu".. Vite ono ti lidi s tema fanglema jsou jenom takovy vice radikalizovany vzorek, vcelku beznych lidi, co si skutecne musi 5 dni v tydnu odkroutit v praci a nemaji svoje jisty, protoze je neplati goverment at jako zamestnance nebo socialni parazity. Docela to byl pro vetsinu z nich krusny rok. Maji starost o zdravi, vzdelani svych deti, o svobodu, jak zaplati vysoke dane za barekco se zadluzili na 30 let, co s dluhem za studia, jak se vyhnout vakcine... Proste se obavaji o budoucnost. Ti obycejni neobycejni lidi jsou vsude stejni. Z benefitu imperia, svetove obchodni meny nemaji nic, pouze nesou naklady.

Jindra II. si kdysi pustil hubu na spacir, kdo ho toho mnicha zbavi. Ctyri bezmozci si chteli vylepsit skore na nastence, odpluli do Anglie a Becketha podrizli v katedrale. Jindra byl sic pekny lotr, ale ohledne politiky i moci mu to palilo vice nez dobre. Okamzite pochopil v jakem prusvihu lita. Taky odplul do Anglie, 3 dni se postil, zinene rouchu, popel na hlavu, kajicne modlitby u hrobu noveho "svateho" pred zraky cele Anglie a Evropy. Co myslite, kdyby se Trumpovi neco stalo? Co bude rychlejsi pad burzy, dolaru nebo Americani s flintami hromadne v ulicich? Samozrejme vsechny tyto jevy nastanou skoro soucasne. Kdepak Trump politicky azyl nepotrebuje! Ten je ted svatejsi nez greta thunngberg. To, ze novemu nejdemokratictejsimu vedeni nedochazi elementarni politicke souvislosti.... Ja jsem si velmi jisty, ze jim to nekdo velmi brzo dovysvetli na soukromych hodinach.

385485

7.1.2021 13:40

KOZEL ZAHRADNÍKEM V BÍLÉM DOMĚ

frankie 2a00:x:x:x:x:x

Po tom ce se stalo za morem vcera, nema vubec smysl o mladem Bidetovi diskutovat, ale mam osobne dva nazory

prvni: tata to ututla
druhy: tata to ututla
treti : tata to ututla
dalsi: uvidime po inauguraci
dalsi uvidime co udela Texas
potom: az to tata zabali, uvidime co udela pani Harrisova
potom: uvidime jestli a co bude delat Trump
potom: uvidime jak demokrati se budou chovat k policii

a jak to dopadne v Seattle, a Kalifornii, a hlavne Texas a Florida

takze co se stane s mladym je naprosto nepodstatne, tam jde o dve silove skupiny a vlastne ani ne o jednotlivce, a mozna to bude zajimave

385467

7.1.2021 14:14

Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý

Velekněz Ratata 90.?.?.?

Pokud by si svobodymilovné USA všimly, co tyranské USA provádějí v USA, tak už by dávno intervenovaly, aby USA osvobodily od tyranie USA.

385468

7.1.2021 19:06

RE: Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý

ping789 31.?.?.?

Reakce na 385468

tak vítězem ceny "idiot roku 2020" se stává Donald Trump , s Hankou Zagorovou budou pozváni do tévé pořadu ke Krausovi a tam si zazpívají

385476

7.1.2021 20:08

RE: Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 385468

Ono se také říkalo, že jediná země, kde nemůže nastat oranžová revoluce jsou Spojené státy. Protože tam není velvyslanectví Spojených států...

385477

7.1.2021 17:07

Nepotismus

Joseph Chlor 89.?.?.?

je nedílnou součástí liberálního kapitalismu a nelze jej jako takový hanět či pronásledovat. Nebo -li pokud má každý nárok na to usilovat o štěstí a toto štěstí je za soutěže o fiat měnu zatíženou úrokem do velké míry identifikováno s individuálním(ale třeba i rodinným nebo korporátním ) úspěchem (tedy nahrabat peněz a na peníze navázaných aktiv co nejvíce) v této soutěži a pokud takto úspěšní jedinci jsou stavěni na piedestal režimu a masmedialně zpracovaného individualního i celospolečenského vědomí....tak pak je těžko vytýkat někomu to, že se narodil či vyrůstal v rámci rodiny, kteréžto některý její člen již úspěchu dosáhl.
A tedy nabyl tak i podílu na moci, která bývá s úspěchem v této soutěži spojena (což ale nemusí být pravidlem, mafie může vytáhnout nahoru i člověka průměrně úspěšného, hlavně aby plnil zadání).
Příležitosti prostě nejsou rovné pro každého. To byl blábol z prahistorie mafianského kapitalismu , když se potřeboval veytablovat coby systém humánní demokratický.
Proto je nepotismus legální, do velké míry legitimní (opět z hlediska ekonomiky využívání zdrojů co nejefektivněji - nač budovat nové, když už je zde staré) a zdá se že i čím dál tím více přijatelnější i z hlediska mas.
Že je pak nepotismus také globalizován ? Proč by neměl být, proč by měl být vyňat z tohoto procesu ?
Pokud se neprokáží kriminální skutky , tak je nepotismus nutno přijmout jako průvodní jev systému, který svou usilovnou (klidně se kvůli ní i zadlužíme, zaprodáme, shodíme kolegu...) poptávkou a netečnou apolitičností úspěšně udržujeme při životě. Pokud jsme i producenty, tak samozřejmě i svou nabídkou a svou propagandou. A v tomto případě mnohdy i svým aktivním politikařením.

385473

7.1.2021 22:03

Harrisova,trojsky kun DEEP STATU.

novak133 2603:x:x:x:x:x

Podle me DEEP STATE tohle vsechno naplanoval,protoze,kdyz bude mlady Biden zatcen a obvinen tak s nejvetsi pravdepodobnosti jeho otec polozi funkci prezidenta spojenych statu a na jeho misto nastoupi Harrisova coz bude pro USA naprosta katastrofa.Kdyby ta zenska kandidovala ve volbach jako prezidentka tak by ji Trumph s nejvetsi pravdepodobnosti porazil,protoze ta Harrisova je extrem i pro spoustu demokratickych volicu!!!

385480

7.1.2021 22:17

kozel zahradníkem je slabý škůdce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Z ae
https://aeronet.cz/news/video-tento-projev-donalda...
mor á lez
Je to jednoduché, je to tvůrce hodnot pro všechny a to prostě v medializačních business nemůže projít protože operatéři tvorby čehokoliv (dělníci postaru) jsou předmětem optimalizací řekněme ostatních řekněme “vzdělaných kteří samozřejmě ví co musí a nikdo jim nebude určovat chování ke “zdrojům.

0 OdpovězUpravLed 7, 2021 21:43

Takže ty volby jsou jen potvrzením vítěztví eg nad blahobytem všech. Trh, ten milovaný tržíček ale zase po vysychajících penězovodech kde všude po světě mají grandiózní šanci na systém ukr který instalovali víceméně kde všude i u nás "šperkovými businessmany.
https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 time 5:18
A ještě na dokreslení obrázku zázraku industriálu jsem dám .

Aldo
Kdo profituje ze zločinu: bohatství Bezosa, Muska a Zuckerberga vzrostly během „pandemie“ o téměř 1 trilion $!
”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’comment image?resize=740%2C431&ssl=1

Mezitím co miliony lidí bojují s chudobou a se obracejí k potravinovým bankám pro příští jídlo, skupina amerických finančních elit zaznamenala jak jejich osobní bohatství dosáhlo nevídaných nových výšin.

Koronavirus zpustošil svět a rodiny po celém světě žijí na hraně přežívání.

Ale pro 614 miliardářů v Americe, od doby kdy byl virus poprvé zaznamenán, se jejich bankovní účty rozrostly o 931 miliard dolarů!

Ve Velké Británii jsou potravinářské banky používány více než kdy jindy – čísla ukazují nárůst distribuovaných balíčků potravin o 61%.

Pro srovnání, je to šest balíčků hladové rodině každou minutu.

Mezitím šéfové technologických společností, jako jsou Microsoft, Google a Zoom, zaznamenali, že jejich zisky během uzamčení vzrostly, uvedl UniLad.

USA Today identifikovala 30 miliardářů, kteří z „pandemie“ měli největší užitek, včetně Elona Muska, Marka Zuckerberga z Facebooku a Amazonu Jeffa Bezose.

Jejich společný růst bohatství ve výši 90,1 miliard USD představuje téměř 10% z celkového nárůstu, z něhož mají prospěch američtí miliardáři pouze za rok 2020 !

Od vypuknutí viru se odhadem z 50 vedoucích pracovníků ve zdravotnictví stalo miliardáři, z toho 28 z Číny.
Patří mezi ně Uğur Şahin, lékař, který spoluzaložil společnost BioNTech, jež pomohla vyvinout vakcínu Pfizer, a Stéphane Bancel, generální ředitel společnosti Moderna se sídlem v Massachusetts.

Studie ukázaly, že koronavirus způsobil ve Velké Británii prudký n

385481

7.1.2021 22:20

dokončení kozel ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Mezitím co miliony lidí bojují s chudobou a se obracejí k potravinovým bankám pro příští jídlo, skupina amerických finančních elit zaznamenala jak jejich osobní bohatství dosáhlo nevídaných nových výšin.

Koronavirus zpustošil svět a rodiny po celém světě žijí na hraně přežívání.

Ale pro 614 miliardářů v Americe, od doby kdy byl virus poprvé zaznamenán, se jejich bankovní účty rozrostly o 931 miliard dolarů!

Ve Velké Británii jsou potravinářské banky používány více než kdy jindy – čísla ukazují nárůst distribuovaných balíčků potravin o 61%.

Pro srovnání, je to šest balíčků hladové rodině každou minutu.

Mezitím šéfové technologických společností, jako jsou Microsoft, Google a Zoom, zaznamenali, že jejich zisky během uzamčení vzrostly, uvedl UniLad.

USA Today identifikovala 30 miliardářů, kteří z „pandemie“ měli největší užitek, včetně Elona Muska, Marka Zuckerberga z Facebooku a Amazonu Jeffa Bezose.

Jejich společný růst bohatství ve výši 90,1 miliard USD představuje téměř 10% z celkového nárůstu, z něhož mají prospěch američtí miliardáři pouze za rok 2020 !

Od vypuknutí viru se odhadem z 50 vedoucích pracovníků ve zdravotnictví stalo miliardáři, z toho 28 z Číny.
Patří mezi ně Uğur Şahin, lékař, který spoluzaložil společnost BioNTech, jež pomohla vyvinout vakcínu Pfizer, a Stéphane Bancel, generální ředitel společnosti Moderna se sídlem v Massachusetts.

Studie ukázaly, že koronavirus způsobil ve Velké Británii prudký nárůst chudoby, přičemž zpráva naznačuje, že počet chudých domácností se kvůli pandemii zvýšil ze 700 000 na 15,2 milionu.

https://michelduchaine.com/2021/01/03/a-qui-profit...

2 OdpovězLed 4, 2021 11:05
Jo jo
Návštěvník
Jo jo
Teď jde jen o to že už předtím měli na 50. planet se vším všudy i s produkcí na milénium. Takže se prodáte na jejich na majetek na dluh který nejde zaplatit ani předtím. Hačačá, Ale nějak jim na holar svět už dlouhou dobu pr.. kromě primitivních kapsářů.
https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

385483

8.1.2021 4:18

Poučíme se?

Jan Hanuš 193.?.?.?

Pořád je mi jedno, co se bude dít v USA, ale není mi jedno, jak to bude u nás. USA byl vždy mafiánský a oligarchický stát, který rozséval zlo po celé planetě a který by neměl být nikomu vzorem. Nic se tam nezměnilo, jen je to teď víc vidět. Ale stačí to? Mám pocit, že ani to nás neprobudí. "Náš" prezident se už projevil a zradil. Vláda taky. Ale už na podzim si zvolíme ještě horší variantu. Mladého Bidena tu už máme v podobě Bartoše a Harrisová-Pekarová mu bude sekundovat. Je tu někdo, kdo by tomu mohl zabránit? Dokážeme udělat něco správně bez napodobování gangsterského státu jako je USA nebo EU? Moc tomu nevěřím.
Kdyby se ale ten americký lid probudil a ten náš si z toho vzal vzor, tak bych tý Americe snad i něco málo odpustil.

385493

Příspěvků: 19

07.01. 12:01 Wesley  Falšování voleb demokratickou stranou bude mít trvalé následky v rozvratu USA
09.01. 04:38  RE: Falšování voleb demokratickou stranou bude mít trvalé následky v rozvratu USA
07.01. 12:02 Šifrin  Normální situace
07.01. 14:39 kutra  RE: Normální situace
07.01. 12:57  US-gerontokracie
07.01. 17:04 janmax  RE: US-gerontokracie
07.01. 13:28  Demokracie a luza.
07.01. 15:25 frankie  RE: Demokracie a luza.
07.01. 21:51 R.E.  RE: Demokracie a luza.
07.01. 22:49  RE: Demokracie a luza.
07.01. 13:40 frankie  KOZEL ZAHRADNÍKEM V BÍLÉM DOMĚ
07.01. 14:14 Velekněz Ratata  Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý
07.01. 19:06 ping789  RE: Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý
07.01. 20:08 Šifrin  RE: Pouze tlumočím bonmot, snad není až tak fousatý
07.01. 17:07 Joseph Chlor  Nepotismus
07.01. 22:03 novak133  Harrisova,trojsky kun DEEP STATU.
07.01. 22:17  kozel zahradníkem je slabý škůdce
07.01. 22:20  dokončení kozel ...
08.01. 04:18 Jan Hanuš  Poučíme se?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 0

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 1

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 9

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 11

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 003 875,72 Kč

Poslední aktualizace: 16.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 190