Diskuze k článku

Čo je v skutočnosti v Pfizerovej vakcíne?

Příspěvků 62

15.12.2020 1:19

O čem ta vakcinace je?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

https://cos.tv/videos/play/23840390322623488
Kdyby se link na video ztratil, tady jsou náhradní.
https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-...

384771

16.12.2020 20:19

RE: O čem ta vakcinace je?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 384771

diky

384836

15.12.2020 1:44

Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...

simonx 89.?.?.?

Zatímco u vyvíjené mRNA vakcíny Moderna mRNA-1273 tu a tam zazní pochybnosti, potichu, bez velkých emocí k nám doputovala mRNA vakcína Pfizer označená jako BNT162b2.

Princip je ďábelsky prostý. Proč by se měla složitě rekombinantní cestou vyrábět prostřednictvím hybridomů (očkovací) protilátka, když je možné tuto protilátku vytvořit přímo v buňkách pacienta tak, že mu podáme kód, na základě kterého ribozomy tuto protilátku vyrobí. Tímto kódem je řetězec mRNA, kde každá trojice bází kóduje jednu aminokyselinu budoucího proteinu protilátky.

Bohužel, vše má svůj rub a líc. Zatímco u chemofarmak (to jsou běžné tablety či kapsle s paracetamolem atp.) je možné mít úplnou kontrolu na tím, co do sebe dávkujete, i biofarmak (kupř. rekombinantní inzulin) je to již spíše semikvantitativní informace a u produktů genetického inženýrství je taková kontrola de facto nemožná. Ano, budou vám tvrdit, že je vše ověřené, že je to pod kontrolou. Budou lhát. Není a nemůže být. Informace o tom, co je aktivní součástí biofarmaka se neděje tak, že se sleduje "co je vše přítomno", nýbrž "kolik je přítomno toho, co má účinkovat", tzv. aktivita. Zbytek se zahrne do paušalizujícího pozadí měření, kupř. jako "endotoxiny" (monoklonální protilátky).

Představme si situaci, že součástí řekněme čtvrté vakcinační kampaně bude vakcína, která obsahuje modifikovanou mRNA, aby kódovala produkci 5 % chronicky vysoce patologického proteinu. Nejen, že to nikdo nezjistí, nelze to totiž testy zjistit - obraz všech tisíců přirozených proteinů v buňce vs. všech tisíců proteinů obohacený o tento jeden šmejdský zkrátka nelze současnými klinickými metodami zjistit, ale především to nebude podezřelé - nebudou akutní symptomy.

mRNA vakcíny jsou další level. Test individuální víry v systém, vědu, která nás spasí a dobré úmysly těch, co na systému "léčit, ale nevyléčit" báječně vydělávají. Je to báječná synergie. Páni systému získají úplnou kontrolu nad populací, protože jsme jako bytosti kompletně řízeni signálovými peptidy, což jsou jakési intra a inter-buněčné informační bloky. Ano, příliš velká část populace buď čeká ve smyslu Huxleyho instantní nekonečné rozkoše na svoji další pilulku blaženosti, která za ně vyřeší "problém" a budou za ni bojovat - s námi, samozřejmě - do roztrhání těla. Další část rychle zjistí, že je lepší se mýlit se stranou, než mít pravdu proti straně. A tak se přizpůsobí.

Vakcína obsahuje látky udržující ionotovou sílu a iontové kanály v rovnováze (chlorid sodný, draselný), pufr pH (fosfát), antikoagulační látky (kalcium fosfát a sacharoza) a tři složky liposomu, což je nanočástice, která nese uvnitř mRNA a zajistí tak průchod mRNA buněčnou membránou (cholesterol tvoří lipofilní kostru liposomu a dva tenzidy ALC a LC zajišťují, že tento liposom drží pohromadě).

384773

15.12.2020 1:44

(dokončení) Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...

simonx 89.?.?.?

Reakce na 384773

mRNA vakcína neobsahuje thimerosal ("rtuť ve vakcíně"[mrknutí jedním okem] jako konzervant, nepotřebuje ani hlinité soli ke stimulaci imunitní reakce. Jde daleko dále...

384774

15.12.2020 6:00

RE: Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 384773

Řekl, bych, že jste zaměnil pojem protilátka a antigen. Protilátku vpravujeme do těla při tzv. pasivní imunizaci, kdy potřebujeme jednorázově posílit obranu organizmu. V tom případě se hovoří o podávání séra, resp. antiséra.
Při aktivní imunizaci, o ktere je řeč, se do těla vpravuje antigen příslušného konkrétního agens v různé formě a podobě a protilátky si samozřejmě musí organismus vytvořit sám, na základ reakce na ten který konkrétní antigen.
To je princip očkování a ochrany proti infekčním, chorobám vůbec. Mluvíme o vakcinaci.
U této vakciny ale základní problém, kvůli kterému, mimo jiných, se jí osobně očkovat nenechám je ten, že se do těla nevpravuje antigen, ale tzv. messengerRNA, která nese informaci indukující produkci virového antigenu až v těle očkovaného.
To je pochopitelně řečeno zjednodušeně, ale v principu to tak je.
Samozřejmě nabízí se otázka, zda odhlédnuto od reálně očekávaných negativních vedlejších účinků, je taková vakcína schopná skutečnou imunitu vůbec navodit. To ukáže až praxe.
Těch otázek je tam mnohem více, protože faktem zůstavá, že registraci obdržela tato vakcína ve zjednodušeném řízení, bez prodělání všechn procedur, které jsou jinak vyžadovány.

384777

15.12.2020 9:55

RE: Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...

simonx 89.?.?.?

Reakce na 384777

ano, omlouvám se, psal jsem hodně pozdě v noci, mělo to skutečně být "protilátka a antigen", to ale na věci nic nemění.

384780

15.12.2020 2:01

Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

lubosmat 195.?.?.?

1) Striedmo a vyvážene sa stravujte,
2) Pravidelne sa hýbte,
3) Otužujte sa,
4) Dodržiavajte hygienické zásady,
5) Nevysedávajte do tmy v práci,
6) Doprajte si dostatok spánku,
7) Myslite poziívne ---

je toho fakt veľa, čo treba pre seba urobiť aby sme zostali zdraví.

Jednoduchšie je všetko vyriešiť nejakou zázračnou pilulkou alebo vakcínou.

Necháme sa presviedčať, že keď budeme GMO choroby si na nás vylámu zuby.

Kde sa však tie choroby vlastne berú?

Nie je to náhodou dôsledkom nedodržiavania podobnývch zásad ako som napísal v úvode?

Vysaďte úplne zdravú populáciu na pustom ostrove a táto v nevhodných životných podmienkach začne určite na niečo chorieť, žiadna vakcinácia tu nepomôže.

384775

15.12.2020 22:00

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384775

Znám dva manžele, který z Vašich sedmi zásad jen jednu nedodržují. Matka se nevyspí dobře doma, otec má i noční služby. Co se týče sportu sportují tak asi 100x více nežli je běžné.

Myli Covid celá rodina a ten méně postižený se vrátil až po 4 týdnech a je pořád unavený jako kotě. Jinak je jim pod 40 let a na nic se jinak neléčí.

Asi ty Vaše rady sami nestačí. Holt jsme závislí na jehlách, no....

384799

16.12.2020 17:45

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 384799

Dobrý den,

sedm shora uvedených zásad je minimum.

Nadto spánek musí být vždy na prvním místě, protože je to čas, kdy nejen mozek, ale i imunitní systém fyzického těla (věříte-li na koncept fyzického těla v tomto 3D hologramu, který zde všichni hrajeme) společně s trávícím traktem (druhý mozek - gut brain - mikrobiom) čistí vnitřní prostředí od virů, bakterií, odumřelých tkání, toxických zbytků jídla a provádí mnohá další protiopatření (výstavba nových buněk sliznic, etc.), aby jste Vy (vědomí v těle - duch + duše v tělě) mohl fungovat i další den.

Tudíž nevyspí-li se někdo "dosyta" (tolik kolik tělo aktuálně potřebuje na provedení detoxikace) doma nebo pracuje-li někdo pravidelně v noci (rozladěný Cirkadiánní rytmus), tak se tělo vyčeprává, protože nemá čas tolik potřebný pro očistu, obranu a sebeuzdravení s regenerací.

Ve zkratce: Tělo trvale nemůže zároveň jíst, spát a ještě čistit tělo od zbytků jídla a vlivů okolního prostředí. [mrknutí jedním okem]

Když se k tomu přidá extenzivní sportování, nevyhovující pracovní podmínky (EM smog) je na malér zaděláno.

Proč jsou asi mnozí vrcholoví sportovci po 35 za zenitem?
Proč jsou mnozí sportovci po 60 chodící "mrzáci" s mnoha chronickými bolestmi pohybového aparátu? Protože všeho moc škodí.

8 h práce, 8 h zábava, 8 h spánek. Když pracujete fyzicky (manuální práce), odpočíváte psychicky (zahrádka, rybaření, TV, knihy), když pracujete psychicky ("hlavou" v kancelář), odpočíváte fyzicky (sportem, turistikou).

[mrknutí jedním okem]

P. S.: Před lety někdo moudrý přišel s epigenetikou a biologií víry.

Myšlení (50%), strava (25%), prostředí (25%).

Hezké dny. [smích]

384822

16.12.2020 19:28

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384822

Dobrý den,

sedm shora uvedených zásad je minimum ... No ale pak jsou Vaše zásady nesplnitelné. Člověk se také musí něčím živit aby si mohl dovolit vyváženou stravu, musí někde bydlet... atd.

To potom ty zásady, které nelze splnit, jsou víte na co. (není myšleno zle)

384828

16.12.2020 22:29

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

frankie 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 384828

jak jsem se chvilku dival na jednani padlamentu, tak jsem zjistil ze techto 7 zasad drzi vetsina poslancu, takze hura vsicki do parlamentu a bude hej

384842

16.12.2020 22:52

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 384828

Dobrý den,

nejsou moje. Psal je lubosmat, ale lze je s klidem paušalizovat jakožto pyramidu základních hodnot a potřeb vědomého Člověka.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Abraham_Maslow

Vložený obrázek

V čem konkrétně nejsou splnitelné? Střecha nad hlavou, strava, práce (= živo bytí) je základ a jestli někdo není schopen tohoto dosáhnout vlastními silami, tak by se měl nejprve obrátit na pomoc rodiny, případně následně na pomoc od společnosti (sociální služby).

Jsou to základy. Musíte si vybrat.

Zdraví, skromnost, pokora, vnitřní klid, pohoda a přiměřené živobytí nebo práce, stres, konzumní zábava všeho, dovolená v zahraničí, dvě auta, hypotéka, atd...

Vyšší level:

http://imagizer.imageshack.com/img923/2677/Fm9br9....

No a jak tak koukám do diskuse, tak to asi vše moc prožíváte (pomáhající profese).

Zkuste se zamyslet nad tím, kolik lidí s či bez kovídku byste musel přivést, abyste emočně otupěl? Jste toho schopen a v rámci vlastní sebezáchovy i ochoten?

Zůčastnit se, ale nenechat se semlít (vtáhnout do hry). To je oč tu běží. Jinak byste totiž musel empatizovat i se všemi maloobchodníky, řemeslníky, rerstauratéry, prostě všemi, kterých se to dotklo ekonomicky a možná skončí i lidsky. Ne jen těch, kteří Vám prošli "rukama". A co teprve hlady zemřelí třeba v Africe? Hm...

P. S.: Letadlo padá k zemi. Pokyn zní "Nasadit kyslíkové masky". Komu ji nasadíte prvně? Sobě nebo svým dětem?

[mrknutí jedním okem]

384846

18.12.2020 12:41

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

tora85 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 384828

LOL kolik vam ze? Co jste 250 kilovy obezni samec, co se nedokaze sam pohnout ze tady tvrdite ze ty zasady jsou nesplnitelne a pomuze nam jen jehla? BTW vite kolik vubec bakterii a viru existuje a na jaky zlomek z nich mame ockovani? Co myslite, jak se asi vyporadavame s tim nekolika tisicovym zbytkem, na ktere ockovani neni?
OMG jestli jste jehlofil tak si to nechte prdnout, ale necpete to ostatnim jen proto, aby jste trpel kolektivni iluzi v kolektivni imunitu.

384899

17.12.2020 21:04

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

lubosmat 89.?.?.?

Reakce na 384799

Dlhujem Vám odpoveď.

Začnem otázkou: V prípade manželov, ktorých spomínate, a u pár ďalších výnimiek, ktoré potvrdzujú pravidlo, došlo k prepuknutiu ochorenia bez zjavnej príčiny, a preto to máme vzdať?

Ja zakladám svoje tvrdenie na osobnej skúsenosti. Ako malý chlapec som mával problémy s pomerne častými prechladnutiami. Po tom, ako ma poslala moja triedna učiteľka zo školy domov, lebo som odpadával a teplotu som mal okolo 40, som si povedal dosť, s tým musím začať niečo robiť. Pravidelne si dávam už okolo 40 rokov studenú sprchu ráno a večer.

Nezbavilo ma to chorôb dýchacách ciest na 100%, ale mám s tým menej problémov než ľudia z môjho najbližšieho okolia.

Podobným spôsobom chorela na respiračné ochorenia v detstve aj moja dcéra, a keď sa už dala na otužovanie presvedčiť, výrazne to pomohlo.

Pravdaže dnes sme už o čosi múdrejší aj v oblasti výživy, kde napríklad vylúčenie mliečnych výrobkov zo stravy môjho staršieho vnuka zlepšilo jeho prospievanie a zvýšilo jeho celkovú odolnosť voči chorobám dychacích ciest. Možno tie mliečne výrobky bol problém aj v mojom prípade a aj mojej dcéry, no koho by napadlo, že to môže mať spojitosť, vtedy sme ešte o nejakej intolerancii na určité potraviny dokopy nič nevedeli.

Mnou uvedených pár zásad sa snažím dodržiavať, a pravdu povediac najväčší problém mám s dodržiavaním previdelného spánku.

Je naozaj veľa faktorov, ktoré môžu zohrať kľúčovú úlohu v tom, či po stretnutí s vírusom ochorieme alebo nie, štatistiky hovoria že pravdepodobnosť nakazenia sa je na úrovni 1%, potom každá vakcína pod 99% účinnosti imunitu znižuje, pričom vôbec nevieme aké dôsledky v budúcnosti vakcinácia môže mať.

384877

25.12.2020 1:39

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 384877

Ad mléko:

Tvaroh se běžne používá na popáleniny, protože ochlazuje.

Pokud cokoliv na, či v těle ochladíte (například i nadměrnou konzumací mléka či nefermentovaných mléčných výrobků), tak vznikají hleny. Kde jsou hleny je i živná půda.

Tlusté střevo, kde dochází k finální fází trávení je "antagonista" plic (TČM).

Výsledek => Mléko a mléčné výrobky nejen ochlazují, ale také významně zahleňují.

Před 40 lety se toto dalo dohledat jen s velkým úsilím, protože téměř neexistovaly herbáře a knihy od pana Hrabici či Janči (Zentricha) vycházely až po revoluci.

A TČM (tradiční čínská medicína) zde asi také byla (ne-li zcela) neznáma.

[mrknutí jedním okem]

385054

19.12.2020 13:22

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

Sen 62.?.?.?

Reakce na 384799

Uvedu příklad podobný jako vy:

Znám cca 15 lidí z práce a okolí, kteří údajně měli COVID.
Kromě dvou co dbají o své zdraví, ten zbytek sportuje nanejvýš u televize nebo při popíjení piva, hraní her. Tedy péče o imunitu téměř nulová.

Zajímavé, že nejtěžší průběh byl přirovnán silnému nachlazení, většina by si toho jaksi nevšimla kdyby jim to pseudo - doktoři neráčili říci že jsou smrtelně nemocní.


Podle vás by měli být všichni asi mrtvý.

Pochopil co jsem tím řekl? Tedy prosím méně demagogie ala Blesk, idnes, ČT atd z vaší strany.

384922

16.12.2020 15:36

RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...

JanDrda 85.?.?.?

Reakce na 384775

Ještě jste zapomněl na tužebník jilmový ve formě čaje.

384816

15.12.2020 2:54

Muj odveky sen!

Jochen 70.?.?.?

Od malicka jsem si pral vsechny tyhle chemikalie mit v krvi! Jiz se nemohu dockat az me soudruzky opichaji! Jezisek nam prinese vakcinu!

384776

15.12.2020 7:13

Vakcina Pfizer

lion22315 143.?.?.?

Aktivna substancia BNT162b2 messengerova (poslickova) RNA (ribonukleova kyselina).
Ulohou mRNA v ludskom organizme je prenos genetickej informacie z bunecneho jadra
ktorej hlavnou zlozkou je DNA (dvojvlaknova deoxyribonukleova kyselina) zaklad
genetickej informacie organizmu. Prepisuju a trojpismenove kody bielkovin zo
stvorpismenovej A,T,C,G genetickej informacie, ktoru mRNA prenasa na Ribozomy
kde sa syntetizuju bielkoviny. Aktivna BNT162b2 mRNA sa neprepisuje spat do
genetickej informacie cloveka !!! a nemeni geneticku informaciu. Jej ulohou je
dostat sa v neporusenom stave do bunky kde sa naviaze na Ribozomy a zacne produkovat
S bielkovinu Covid 19 ucinny receptor virusu cez ktory sa Covid 19 dostava do
buniek. Neobsahuje RNA virusu a nie je infekny. Cudzia bielkovina S sa zacne
vyrabat v bunkach a imunitny system organizmu zacina vytvarat protilatky, ktore
zabrania infekcii virusom Covid 19.

Anorganicke soli kalcium chlorid KCl, kalcium dihydrogen fosfát KH2PO4,
nátrium chlorid NaCl (kuchynska sol), dinatrium hydrogenfosfát dihydrát
Na2HPO4.2H2O Fosfaty posobia ako Pufor na udrzanie konstatnej pH
Tieto anorganicke soli nesposobuju alergicku reakciu !!!

Sacharoza (obycajny cukor)
Cholesterol (bezna latka v ludkom organizme)

Organicke latky 1,2 distearoil-sn-glycero-3-fosfokolin,
ALC 0315-(4-hydroxibutyl, azanediyl bis hexane-6,1-diyl bis 2-hexyldecanoate,
LC 0159-2polyethylene glycol-2000-N,N ditetradecylacetamide.
Tieto latky by mohli sposobit alergicku reakciu. Pri alergickej
reakcii organizmu sa tvoria Histaminy ako prudka reakcia proti zapalu
a zapricinuju opuchanie. Proti akejkolvej alergii sa pouzivaju antihistaminika
ktore sa navazuju na rovnake receptory ako histamin a znizuju alergiu.
Takze na pripadnu alergicku reakciu organizmu mozno pouzit tie iste
antihistaminuika ako proti postipnutie vcely.(napr Benadryl vo vaznejsom
pripade adrenalin).

Polyethylenglykol PEG makromolekula rozpustna vo vode a pravdepodobne
obal nanocastice.

Syncytin bezna bielkovina v primatoch syntetizuje sa z genu ERVW-1
ktory sa nachadza na chromome 7

PREPACTE ZA NEUPLNY A ZJEDNODUSENY VYKLAD A NEPRESNOSTI

384778

15.12.2020 10:08

RE: Vakcina Pfizer

simonx 89.?.?.?

Reakce na 384778

Zavedení (navázání, odborně konjugace) molekul PEG do struktury se používá pro zvýšení rozpustnosti složitých biomolekul s lipofilními řetězci ve vodě. Zjednodušeně řešeno, ke zvýšení afinity k vodě. U LC je smysl podobný, vytvořit amfifilní dipól. LC má vysoce lipofilní část a vysoce hydrofilní část tvořenou PEG a účinkuje tak jako tenzid - detergent. Pokud se přidá ke směsi cholesterol - voda způsobí podle poměru složek, že se mohou po roztřepání vytvořit liposomy, což jsou kulové částice tvořené membránou z cholesterolu, které uvnitř ve vodném prostředí nesou fragment mRNA. ALC a LC tyto částice stabilizují.

384781

19.12.2020 13:33

RE: Vakcina Pfizer

Sen 62.?.?.?

Reakce na 384781

Díky moc za info o přiznaných substancích. Asi bych neměl trpělivost to dohledávat. I tak mi to připadá dost šílený.

Ale osobně jsem nečekal, že bude uvedeno kompletní složení, třeba včetně zbytků cizích DNA.
Musím říci, že mě moc nezajímá "argumentace" subjektů zapojených do očkování. To je podobné jako by si někdo dělal posudek na vlastní podnikatelský záměr.

384924

15.12.2020 9:24

je smutné

Franta Jouda 88.?.?.?

když problémy způsobené podáním vakcíny jsou horší, než pro 80% bezpříznakových "nemocných" způsobí nemoc samotná.

384779

15.12.2020 21:34

RE: je smutné

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384779

No to je myšlenka dne, fakt jste nomen omen. JAKÝKOLIV, i ten nejmenší problém, třeba "že to štíplo" musí být z podstaty věci horší nežli bezpříznakový průběh. To je totiž... NIC. Nic špatného necítíte, vůbec o tom nevíte. Cokoliv nepříjemného je pak horší i kdyby to nebetyčná prkotina byla.

Z tohohle pohledu už jen ztráta času, nežli Vám to píchnou může být horší... BTW čtete si po sobě, co vlastně píšete? Přemýšlíte nežli to odklepnete? [chechtot]

384795

15.12.2020 12:57

....

Martinik 31.?.?.?

...aků rečů ste terazky hovorili...? [velký smích]

Nejsem lekar ani nemam vzdelani v medicine, ale jedno vam reknu jiste:

tyhle nove vakcíny budou modifikovat lidskou DNA...budou schopne udelat z cloveka necloveka....a tim prijdou o garantovana lidska prava, kdyz uz teda nejsi clovekem.

jsem skalopevne presvedcen, ze z toho lide hojne onemocni a miliony po ockovano do par let zemre...(eugenika, Gates, Rockefeller, Kissinger, Schwab aj.)

take jsem presvedcen, ze se prestanou rodit deti...ockovane zeny budou sterilni...

...z jednoho zdroje jsem vycetl, ze ve vakcine jsou stopy RNA od jednoho typu mury, kde jsou jeho housenky kanibalisticke (army worms) a take jisty druh tzv. modre krve od nespecifikovaneho druhu kraba, ktery se zivi pouze mrsinama.....mam za to, ze se lide timto premeni na zombie....pokud vezmeme v potaz prediktivni programovani, vzpomente na filmy o zombiech....treba resident evil....ve filmech vzdy spusti epidemii nejaky virus...

mozna vam to prijde pritazene za vlasy, ale pamatujte na to...

384783

15.12.2020 22:19

RE: ....

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384783

No, miliony z očkovaných zemřou. Asi to tak bude. To je na planetě, kde každý rok zemře cca 60 mega lidí docela pravděpodobné.

RNA se jen tak do DNA nepřepíše, To umí jen retroviry, které mají reverzní transkriptázu, tedy mechanizmus, který tohle zvládne. Zvláštní je, že tohle Vám nevadí. Viry(retroviry) do Vaší DNA zapisují, modifikují, Vy pak dostanete nějaký nádor... a nechává Vás to klidným. Proč?

Zatímco ve vakcíně tohle není a Vaše tělo tím taky nedisponuje. Tedy - abych byl přesný - disponuje telomerázou, což je určitým způsobem také reverzní transkriptáza. Ale ta má svou RNA v sobě a zapisuje stále to stejné a v dospělých buňkách už není funkční.

I kdyby tam byly stopy RNA můr - což je pitomost - no tak by jste měl mezi vlasy mikroskopické stopy tykadýlek. Alespoň by Vás to malinko lépe směřovalo na nejbližší samičku. [velký smích]

Ale teď vážně. Jste dítě nebo jste schopen věřit i té nejvědší pitomině? Nebo si z nás prostě děláte srandu?

384800

16.12.2020 6:29

RE: ....

eda521 193.?.?.?

Reakce na 384783

Trochu obecněji - komplexita nám nejen v tomto přerůstá přes hlavu. Jedna věc je co nám řeknou jako svůj záměr (naše zdraví - cháchá), jiná věc je jejich skutečný záměr (co všechno do toho dali) a třetí věc je to jak to celé dopadne (příp. by dopadlo, kdybychom všichni skočili na jejich návnady). Je to v rukou Božích, ale my všichni, každý z nás, je aktivním činitele v realizaci Jeho záměru. Mám za to, že takový vstup lidského "vědění" do imunitního systému, jako je vakcinace, není součástí Jeho záměru. Dnes se z toho, navíc, stala záminka k reálnému zotročení či depopulaci.

384805

15.12.2020 13:30

Testy na Coronu jsou jiz od vyrobce pozitivni, nebo negativni.

QAnon 80.?.?.?

Testy na Coronu jsou jiz od vyrobce pozitivni, nebo negativni. Video v nemcine: www.bitchute.com/video/WGkyGAUdwqlh/

384784

16.12.2020 11:44

RE: Testy na Coronu jsou jiz od vyrobce pozitivni, nebo negativni.

j.j. 46.?.?.?

Reakce na 384784

testovací tyčinka z blízka, s bonusem
https://postimg.cc/LJDYxdQR

384812

15.12.2020 13:53

není podstatné co je v TÉHLE vakcíně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 54.?.?.?

Podstatnější je to, jaké sračky, jedy a chemická sterilizace bude v těch vakcínách násedujících, až si ovčani bez remcání zvyknou na to, že se do nich povinně co půl roku píchá kdejaká vakcína !
A vo tom to je, soudruzi!

Výstižně to bylo popsané v seriálu rodiny Smolíkovi:
https://www.youtube.com/watch?v=RTyfZb8CQ9Q#t=6m25...

384785

15.12.2020 14:44

Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Kosk 62.?.?.?

Už jen závěrečná otázka - proč na trhu nejsou léky které MOHOU být účinné proti koronaviru? Prostá odpověď: Na rozdíl od pisatele na trhu mohou být jen léky které účinné JSOU. To je sakra rozdíl. A vyrábět léky znamená i nést následky, když něco nefunguje. Je to něco diametrálně jiného nežli jen psát články s otazníky... za to Vám nic nehrozí.

Další: "neexistencia dlhotrvajúcich neželaných efektov alebo sprievodných javov. (napr. alergia)" to je také dobrý kec. V principu NEEXISTUJE léčivý přípravek na který by alergie být nemohla. Proč by Sputnik V (proti kterému jinak nic nemám) měla být vyjímkou? Nesmysl.

Další hovadina: "na jej výrobu nie sú potrebné vírusové patogény alebo iné zložky, ktoré sú naviazané na infekčný patogén. (pozn. vakcína firmy Pfizer - BionTech patogény obsahuje)" Je to přesně naopak - Sputnik V totiž JE VIRUS, který je pro lidi neškodný a má oproti své původní formě geneticky přidanou tvorbu proteinu z Coronaviru. Není to škodlivé, cílem je vytvořit imunitu zaměřeném proti tomu proteinu.

Zatímco druhé dvě vakciny, od Pfizeru a Moderny obsahují jen mRNA, které po injekci způsobí, že okolní buňky budou ten protein vytvářet, tedy po několik dní, nežli tu mRNA samy zničí (přirozený proces - přečtěte si na netu co mesenger RNA je). Tedy: virus NEOBSAHUJÍ. Kecáte!

Vedlejší účinky jsou běžné při jakékoliv léčbě, stačí si přečíst příbalové letáky a u vakcin zvláště, koneckonců tím se snažíte v imunitním snystému nabudit zdání že bojuje proti infekci. Zvýšená teplota je častá. Auto má taky zvýšenou teplotu motoru, když jede, připadá Vám to divné? Píšete o tom taky po každé jízdě vyděšené články na web?

Lidé ve studiích nevědí, jeslti dostali účinnou látku nebo placebo a neví to ani lékař, který jim to podává. Je to princip "dvojitě zaslepené studie" který má za cíl vyloučit možné ovlivnění výsledků ze strany těchto osob. A divit se, že je doporučeno mít v očkovacích centrech potřeby na léčení možných vážných reakcí? Divite se také u každého hasicího přístroje, který někde vidíte? Je tam přeci pro případ nečekaného požáru. Proč Vás překvapuje, že očkovací centra mají mít potřeby pro léčení nečekané alergie?

Pokud se Vám podaří lidi dostatečně vyděsit a nechá se očkovat jen třeba 30% lidí, bude to k ničemu. A mrtvoly které budou v dalších letech jsou Vaše zásluha. Tak směle do toho a pěknou zábavu...

384787

16.12.2020 13:52

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Stubna 91.?.?.?

Reakce na 384787

Pre Koska. Priatelu zjavne ste nepochopili zaverecnu otazku. Lieky ucinne proti korone na trhu su. Su aj na trhu EU. Na Slovensku vsak nie a ani sa tzv. odborne konzilium s otazkou liecby liekmi nezaobera okrem testovania a pacientov leziacich v nemocniciach. Doteraz sa vycisluju naklady na kupu testov a priebeh testovania na 300 milionov eur. Keby sa pouzivali dostupne lieky, dovolim si tvrdit, ze priebeh choroby by bol iny. Slovenska vlada si z testovania urobila tazky biznis a z vakcinacie tiez. Nuti ludi do ockovania Pfizer-Biontechom. Nic ine nie je pripustne.
Ak sa ludia rozhodnu sa zaockovat, nech je to vakcina bezpecna. Bez ohladu na to, kto ju vyraba. Pfizer-BionTech taka urcite nie je. Ine veci vami popisovane nebudem komentovat lebo nie su odborne.

384815

16.12.2020 19:41

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384815

Pokud pro toto máte nějaké informace ve formě nějaké kvalitní studie, sem s nimi. Rád si to přečtu. (Ale prosím ne nějaký web, který je psán amatérskými pošuky někde v Patagonii. Ti by totiž nikdy nemohli provést žádné pořádné testy a bez toho je to jen "jedna paní povídala"[mrknutí jedním okem]

Pokud ne, tak jste si jen někde přečetl nějaké báchorky a věříte jim, protože chcete. Naproti tomu vakcínám nevěříte protože nechcete. Každý jsme jiný. Absolvoval jsem z titulu své práce několikero očkování které nebyla zběžná. Nemám zatím pocit, že jsem nějaký Gatesův čipovaný pejsek.

Mísíte dvě rozdílné věci. Velmi pravděpodobně se na výrobě vakcín chce přiživit kde kdo. Ať už na výrobě, nebo na prodeji etc. To je pravda. Ale ty další věci, jako sterilizace lidstva, čipování, zabíjení přebytečných "otroků" atd. jsou v zásadě nemožné.

Jak by jste pak vysvětlil, že v tom panuje takový chaos. Kdyby jste chtěl vyhubit lidstvo až na pár mega, hodně dobře by jste si zařídil aby přežili Ti správní, co je budete potřebovat... umíte si to v reálu v tom našem bordelu představit? Já tedy ne... [velký smích]

384830

17.12.2020 9:42

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

janaz 81.?.?.?

Reakce na 384830

Ty chudáčik, tu si prečítaj, čo o svojej vlastnej vakcíne píše firma vo svojej kvartálnej správe!
https://laufpass.com/pharmaindustrie/biontech-warnt-vor-eigenem-impfstoff/
Takže hor sa, daj si tú mňamku, hoci sami autori dávajú ruky preč od jej "bezpečnosti" a účinkov.

384855

21.12.2020 9:47

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Kosk 62.?.?.?

Reakce na 384855

https://laufpass.com nejsou stránky výrobce vakcíny, ale nějakého plátku. Něco jako idnes... nemohli by jste "chudáčikovi" napísať odkaz na ozajstnu zprávu, na regulernov webe výrobca?

A trochu více se snažit v argumentech a méně nálepkování "chudáčik" a tak podobně... no tohle ale asi na Vás žádám privela, nie?

384955

17.12.2020 15:00

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

tora85 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 384830

Uroven tve konverzace je docela tristni. Naco studie? Zajdi si do nekolika nemocnic v CR a zjistis, ze po spatnych zkusenostech s remdesivirem presli na isoprinosin a s vybornymi vysledky. Moje prima zkusenost, pac mam s rodiny cloveka primo na covid oddeleni v krajske nemocnici.
A co se tyce tech tvych cisel ze kdyz se zaockuje "jen" 30% lidi tak bude problem....to je takova demagogie. Mame posledni cisla? I kdyz i ta cisla jsou cinknuta, protoze rikam, mam poznatky primo z terenu. Ale budiz. Na co vakcina kdyz 99,8% lidi ani nevi ze neco do nich vlitlo?
Takze nezavadej a nemanipuluj. Bavime se o technikaliich vakciny. Az se budeme bavit o prinosech a rizikach, tak sorry, ale ta tvoje vakcina zpusobi mnohem vic komplikaci nez samotny virus.
A nakonec. Neni vubec pravda ze cokoliv zpusobi alergie. To je jen tvuj blabol. A zajimave je, ze kdyz jdes k lekari s anginou, tak se te pta, na jaka antibiotika jsi alergicky, a ty na ktere mas alergii ti nepredepise. A ty bys tady cpal do lidi vakciny i kdyz je riziko tezkeho anafylaktickeho soku? A to nepocitam vsechny dalsi sracky co z dlouhodobeho hlediska hrozi? Tvoje prohlaseni ze ty jsi absolvoval vic ockovani a nic je mega demence. A o imunite vis uplny kulovy. SIce jsis neco nastudoval z netu, ale uroven tveho mengeleovskeho mysleni je uboha.

384864

21.12.2020 9:53

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Kosk 62.?.?.?

Reakce na 384864

Ano, úroveň komunikace kje tristkní. Zvláště když ukazujete jak velký prd víte o alergii...

Díky za označení mengele, navíc ubohý. To je proto, že jsem pro očkování, nebo se tak projevují lidí kteří požadují evidence based medicine, medicínu založenou na důkazech, ke kterým patří dvojitě zaslepené studie?... Já jen abych věděl, jak se ubírá Vaše myšlení

Doufám že mi odepíšete - chápejte, dalo mi takovou práci studovat net... [velký smích]

384956

18.12.2020 9:27

RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 384787

V mnohych clancich na Webu se pise, ze Polyethylenglykol (PEG) je vhodny "material" na prenos ruznych nanocastic (Nano-Partikel)
Je vyloucene zneuziti nanotechnologiemi ve forme "vakciny" na "obohaceni" organismu cloveka ruznymi nanocasticemi, ktere nemusi byt vzdy cloveku prospesne ?

384892

15.12.2020 18:13

:D

simonx 89.?.?.?

Tento příspěvek mě ale opravdu pobavil.

Začíná obhajobou apatické symptomatické západní medicíny a končí demagogií jako prase, tj. strašení mrtvolami! Krásný, takřka učebnicový příklad, že zde jde o dobře dávkovanou kombinaci strachu a víry. Podělaní jste až tolik, že jste rezignovali na elementární pud sebezáchovy. A víru ve vědu spasitelku si nenecháte nikým vzít. Vždyť nás dostala až tam kde jsme! Ano, v tom se právě lišíme. My to, kam až jsme se dostali, vidíme, vy ne. Inu, namíchali vám dobrý koktejl...

384789

15.12.2020 18:14

RE: :D

simonx 89.?.?.?

Reakce na 384789

(patří k příspěvku pisatele Kosk)

384790

15.12.2020 19:17

RE: :D

ping789 31.?.?.?

Reakce na 384790

to bude Antonín Šlajch, známý retard fejsbuku a agent králičí nory

384793

15.12.2020 21:28

RE: :D

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384790

Stačí Vám k pobavení skutečně jen málo. Nějak jsem si nevšiml, že by jste si troufl vyvrátit moje argumenty. Jen prostě řeknete, že jsem idiot a že mi namíchali dobrý koktejl.

Strašení mrtvolami... takže podle Vás na to nikdo neumřel... to je všechno nějaká fikce... asi lysohlávky... to pak prej jeden vidí i lítací růžový slony...

Já Vás mrtvolami nestaším. Ale jako záchranka je, krom jiného, vozím na Covid oddělení a pak se zajímám o jejich další osudy - tedy o ty, které jsem přivezl. Mě totiž pacienti nejsou jedno. A když pak za pár dní skončí v pytli v márnici... v počítači je potom vidět umrtní list. Nemocniční informační systémy si pamatují kdo a kdy jakou změnu udělal, nikdo si netroufne tam napsat něco co není pravda. Možná pro Vás složitá představa?

No ale podle Vás jsem asi trvale v lihu a tohle je jen nějaký můj sen. Budu Vám přát aby jste si to mohl myslet i dále. Tedy, jinými slovy aby jste nepoznal realitu na sobě nebo svých příbuzných.

384794

16.12.2020 8:12

RE: :D

Stepe 85.?.?.?

Reakce na 384789

Také uvažují nad tím,zda Kosk je tak naivní,nenapravitelně "optimistický",nebo jen placený škůdce....

384806

16.12.2020 19:44

RE: :D

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384806

Kosk jen pracuje ve zdravotnictví, vidí na rozdíl od Vás lidi kteří umřeli na Covid zblízka a něco málo ví o tom jak funguje očkování. Placený.. jé, to by byla krása [mrknutí jedním okem]

384832

17.12.2020 15:56

RE: :D

X-X 46.?.?.?

Reakce na 384832

"Kosk jen pracuje ve zdravotnictví, vidí na rozdíl od Vás lidi kteří umřeli na Covid zblízka a něco málo ví o tom jak funguje očkování."Dobrý den,

to je neuralgický bod Vašeho vnímání. Prací ve zdravotnictví ergo na záchrance jste asi získal dojem, že očkování (rychlokvašenou a neschválenou vakcínou) je jediná správná cesta, ale jaksi jste opomenul samotný fakt, že část odborníků tvrdí, že je Covid uměle vyroben, část je díky absenci "hmatatelných" faktů (asi ty letité studie, klinické testy a články v odborných časopisech, které chybí) zmatena a část věří tomu, co je naučili na lékařských fakultách.

A pak, když se jich zeptáte kolik se toho na lekářských fakultách při studiu dozvěděli o očkování, tak Vám odpoví "něco málo" či pár přednášek.

Kruh se uzavřel, jedna ovce uvěřila, že je lékař (spíše však lekař, který lidí vyleká), druhá, že jest pacientem (trpícím) a BigPharma chrochtá blahem.

Kdyby lidé věděli, že jim zubař před aplikací bílé fotokompozitní výplně nejdříve zuby naleptá 38% kyselinou fosforečnou, nebo, že jim kanálky defacto vyplachuje "savem", či sem tam něco slepí kyanidovým vteřiňákem, tak by si asi řádně rozmysleli, zda si ty zuby budou čistit nebo ne.

"Věř a víra tvá Tě..." se dá moderním "njůspíkem" přeložit jako "moje sociální bublina, pane "něco málo".

Záverem jedna rada. Jděte se projít do přírody (5 - 10 km) nebo změntě povolání než Vás to dočista semele a budete muset navštěvovat odborníka specializujícího se na pomoc pomáhajícím profesím.

Čest práci, rukám klid a v příštím kvartále méně mrtvol, ať se kola konzumu mohou opět roztočit na 110%.

[mrknutí jedním okem]

384867

18.12.2020 12:50

RE: :D

tora85 2003:x:x:x:x:x

Reakce na 384867

Ja mam rdinu zamestnanou promo na covid oddeleni a poznatky jsou diametralne odlisne. BTW. Nikdo z toho covid oddeleni si nemini nechat slehnout vakcinu prave proto, ze vidi o kom a o cem ten sar cov 2 je. Taky je pravda, ze nikam ale nebehaji necpou lidem do hlavy ze se maji vykaslat na ochranu a podobne. Berou to strizlive. Proc jen vakci fanatici jsou tak vypatlani, ze si z hlediska sve minority ve spolecnosti osobuji pravo kvuli vlastnimu strachu dojebat zdravi skrz vakciny vsem?

384901

15.12.2020 18:46

Čo je v skutočnosti v Pfizerovej vakcíne?

Vítězslav Kopečný 94.?.?.?

Nejsem sice odborník na biologii,a reakcí těla,vidím jen energie,tzn.i lidskou auru těla a orgánů těla,proč do průskumu nezapojí i tyto lidi s těmito schopnostmi,Egoističtí vědci napojeni na parazitický systém,tohoto umírajícího devil světa,ztrácí čím dál více vliv na lidi,vibrace země se zvyšuje,tím i vibrace lidských buněk těla,lidé mající svědomí a empatii,s napojením na duchovnost a Boží energii,lásku, se nacházejí již v zoně ochranné membrány,Parazitičtí tvorové bez svědomí již nemají přístup do této vyšší vibrační zony,kterou již nemohou ovlivnit,o to je větší jejich vztek a chaotičnost v organizaci.Jejich parazitující svět umírá,jakákoliv energie ze strany pozoruzujícího člověka s rozšířeným vědomím,se dá v mysli zastavit a zvětšit,lze spustit i simulaci,proč vám nedají fotky zvětšenin stěrových tyčinek ,i uviděli byste věci,které tam nemají co dělat,i jak tyto věci potom působí v hlavě jak působí na šišinku,Vidím jak vakcína působí na sluneční pleteň,třetí energetické čakry,jak se otáčení energie hned po aplikaci spomalí a trhaně se otáčí,energie této čakry mění barvu do hněda a z rozlívajícím se černým inkoustem,Vědci v Jihoafrické republice a i v Rusku mají kamery na aury energii těla,proč neukáží, jak to všechno funguje při aplikaci vakcín,.byly byste hodně překvapeni a nejen tím,pokud by jste pozorovali i auru našich zvolených politiků,také by jste se zhrozily co všechno je nalepené na jejich auru a vše co je ovládá a našeptává jim co mají dělat,Každý politik by měl být před zvolením tímto skenováním kamery aur projít.Mnoho lidí z řad politiků,soudců,prezidentů,policie,doktorů mají sice fyzicky lidské tělo,ale auru již mají nelidskou,Reptiloidní,drakoniánskou,i jiných nelidských entit.VítězslaK.

384791

15.12.2020 19:00

Mnoho otázek, jedna jistota

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Podle popisu vakcíny jde o pasivní imunizaci s krátkodobým účinkem. Jinými slovy, vakcinaci je nutné pravidelně opakovat, aby působila jako prevence před Covid 19. Na laboratorně splácaný koronavirus z virů SARS a HIV je dlouhodobá účinnost opět laboratorně splácané vakcíny fy Pfizer velkým otazníkem. Ještě větším otazníkem jsou alergické reakce a vedlejší účinky vakcíny. Co je ale jistotou je fakt, že i koncern Pfizer patří do portfolia Rockefellery ovládaných či vlastněných firem. A věřit tomu, že nejvýznamnějším vládcům Ameriky, kterým šlo vždy především o vlastní zisky a moc, jde nyní o zdraví miliard jejich naivních otroků, to vyžaduje buď velkou dávku naivity nebo zaprodanosti. Mimochodem posílení imunity je možné i jinými, a to vcelku přirozenými cestami. Zdravou stravou, pohybem, dostatkem spánku, nesledováním vesměs katastrofických zpráv, pravidelným přísunem vitamínů C, D3, A, prací, která vás těší atd. A tolik jako vakcína fy Pfizer stát určitě nebudou.

384792

15.12.2020 21:55

RE: Mnoho otázek, jedna jistota

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384792

Jo a moje sousedka je lítací prase. Vy taky nevíte o čem píšete, hlavně to tam máznout, že [chechtot] Že to je blbost, kdo by se s tím zdržoval, detail ne ?...

Pasivní imunizace je hotový imunoglobulin, třeba TEGA u tetanu. Prostě hotové protilátky, které vznikly v jiném organizmu po jeho imunizaci (očkování). Třeba koně se používají.

Aktivní imunizace je tvorba protilátek - a schopnosti jejich tvorby, to je hlavní, v cílovém organizmu, tedy v nás. To je princip všech běžných vakcin.

Pasivní imunizace je skutečně krátkodobá, řádově dni a používá se jen ve skutečně případech kdy jde o život - třeba zmíněná TEGA u rozvinutého tetanu. Tam je riziko alergie vcelku málo důležité. Podobně je to u sér proti hadímu jedu. Jsou riziková a to dost, ale když Vás kousla mamba, tak to je přijatelná riziko. Opakem je smrt ve 100%. Já bych to klidně riskl, pokud by se to tedy vůbec stihlo.

Aktivní imunizace nemusí být trvalá. Tetanus se musí obnovovat po cca 15 ti letech, u jiných může být imunita i doživotní. U koronaviru bude kratší, možná rok. Ale i tohle by mohlo pomoci. Jinak si zvykněte na roušky trvale a pokles délky života o více nežli je statistická chyba.

Všechny vakciny proto COVID jsou aktivní imunizace, i když se zdá že to bude spíše krátkodobé, třeba ten rok. Tady asi máte pravdu. Ale nelze to ověřit takhle rychle, když tu vakcínu potřebujeme teď, nemůžeme třeba dalších pět let čekat až doběhnou dlouhodobé testy. Musíme si vybrat, obojí nejde.

Stejně tak já bych mohl o Vás tvrdit, že jste spiklý s těmi co chtějí důchodovou reformu. Ono by se to tím vlastně vyřešilo... černé leč skutečné. Tak co, jste spiklenec s Maláčovou nebo kdo tu reformu plánuje? [bliji]

384798

16.12.2020 18:36

RE: Mnoho otázek, jedna jistota

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 384798

Ano, jak laboratorně splácaný koronavirus, tak i podobně splácaná a hodně rychlokvašená vakcína fy Pfizer proti koronaviru jsou v řeči mocných psychopatů ideálním řešením důchodové reformy v tzv, rozvinutých státech Západu pro 21. století. I v jejich novodobých koloniích z bývalého východního a velmi naivního bloku. Kromě toho bude výroba vakcín obrovsky výnosný byznys pro vlastníky Pfizeru, tedy pro klan Rockefellerů a něco asi ukápne i pro jejich přisluhovače z kolonií. Aplikací koronaviru i vakcíny ubydou mnozí, někdy i myslící otroci, na jejichž důchody nejsou už ani ty virtuální peníze generované nyní už jen ze začouzeného luftu klávesnicí "vyvolených". Tedy většinou nosatých, nažehlených a stále ještě velmi vlivných superzločinců ovládajících bez výjimky "demokratický" Západ. Nejsem, naštěstí, spiklý vůbec s nikým, ale mám ještě trochu funkční mozek a to čemu se kdysi říkalo selský rozum. A slušné přírodovědné vzdělání k tomu. Ten selský rozum už "elity" zcela ztratily. Vy zřejmě také. A blít můžete podle libosti, mně z toho opravdu špatně nebude. Z vašeho blití opravdu ne.

384824

16.12.2020 22:18

RE: Mnoho otázek, jedna jistota

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 384824

Selský rozum a slušné přírodovědné vzdělání k tomu? Nevsadil bych si na Vás. Vyrobit koronavirus s plánovanými účinky je stále v dnešní době scifi.

Je pravda že už umíme vyrobit kopii viru, který za nás předtím vymyslela příroda. Umíme do něj i "vrazit" nějaký gen aby měl na povrchu jinou bílkovinu - to je třeba princip vakciny "Sputnik". Jsme schopni upravit i virus tak aby nezabíjel a dal se použít jako vakcina, Tohle umíme už hodně dlouho. Tohle všechno je už možné.

Co ale spolehlivě ještě neumíme, je výroba viru, navíc takhle složitého jako koronaviry jsou s přesně definovanými vlastnostmi. Můžeme jistě experimentovat s jeho genomem metodou pokus omyl ale bude se to podobat metodě, kdy v naprosté tmě máte z teček fixů, na které nevidíte, vytvořit dokonaný obraz Mony Lisy. Jo, teoreticky to je možné. Kolik pokusů by jste potřeboval na matnici 10000*10000? Asi tak jsme zatím schopní vytvářet viry s definovanou vlastností.

Koronaviry mají navíc z RNA virů nejdelší tu RNA. Jsme v situaci 15 ti letého kluka, kterýmu dáte do ruky šroubovák a kleště a pustíte ho opravovat B2-spirit. Prostě na tohle ještě nemáme.

Když to potom navíc chcete někde vypustit, musíte se trefit na poprvé. Jak by jste tak asi testoval třeba nakažlivost takovéhle potvory. A pustil by jste to potom klidně ven? Ven, kde jsou i Vaši rodiče, děti, sousedi?

384840

17.12.2020 17:28

RE: Mnoho otázek, jedna jistota

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 384840

Předpokládáte, že ti, co ovládají velkou část světa a nyní chtějí i ten zbytek, uvažují jako lidé, tedy např. jako Vy. Problém vidím v tom, že "světovládci" vlastnící banky, obrovské korporace, investiční fondy, média a jejich poskoci se považují za vyvolené a nedotknutelné bohy, kteří mohou vše a nemusí nic. Zejména když hrají vabank o vše. A proto nemusí ani nemohou uvažovat jako Vy.

384871

21.12.2020 9:57

RE: Mnoho otázek, jedna jistota

Kosk 62.?.?.?

Reakce na 384871

Bla bla bla... co kdyby jste se vrátil k meritu věco a vysvětlil, proč tvrdíte, že vakciny na COVID jsou pasivní imunizace, když tomu je přesně naopak?

Nerozumíte tomu, je Vám to fuk? Je hlavní napsat něco o nosatých a ostatní je nedůležité? Když napíšete zmínku o nosatých tak ostatní kraviny se tím automaticky omlouvají?

Dostanu skutečnou odpověď? NO?

384957

15.12.2020 21:44

ešte

Golem 178.?.?.?

existujú Isoprinosine a Neosine.
V Poľsku.

384796

16.12.2020 0:14

RE: ešte

jokr 78.?.?.?

Reakce na 384796

Jak je to s volným prodejem Isoprinosine v Polsku? Chtěl jsem ho přes internet objednat, ale všude je na recept.

384802

17.12.2020 16:46

RE: ešte

ls 86.?.?.?

Reakce na 384802

Isoprinosin je v Polsku volně na prodej, Stojí cca 42 zlotých.

Jinak pan slovenský premiér Matovič dělá čest svému jménu.
Takové splnění NOMEN - OMEN se hned tak nevidí!

384869

17.12.2020 17:27

RE: ešte

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 384869

Věru tak, to příjmení mu sluší, v italštině znamená "matto" blázen/šílenec, což mě napadlo už před lety, když jsem ho poprvé viděl v akci...
Jinak slovenština má více slov převzatých z italštiny a hojně používaných, další z nich je např. slovo "figa", což je něco, co se sem dá napsat až po dvaadvacáté hodině....[chechtot]

384870

15.12.2020 21:47

P.F.Yzer.Zdeněk 2021

prednohor 78.?.?.?

Mám rád čierny humor, aj humorné situácie, ale tu už sranda končí.

384797

15.12.2020 23:49

Modleme se.

zdeněk412 2a00:x:x:x:x:x

Modlete se prosím se mnou : Otče náš jež jsi na nebesích modlíme se k Tobě zoufale a pokorně, abys dal prohlédnout nám lidem hříšným a z vůle Tvé zdraví lidé nechodili na testy lidí nehodných a zlých zaslepených mamonem. Tak prosíme Bože . Jinak se to Bozi dopuštění nedá zastavit .

384801

16.12.2020 11:41

COVID-19 není koronavirus, ale bioinženýrská směs různých patogenů

j.j. 46.?.?.?

https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/covid-19-nen...

384810

16.12.2020 16:39

RE: COVID-19 není koronavirus, ale bioinženýrská směs různých patogenů

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 384810

V souvislosti s tím napančovaným svinstvem a jeho původem je zajímavý tento článek....:

https://www.czechfreepress.cz/zdravi/dr-pierre-kor...

...a také tento..:

http://stateofthenation.co/?p=40946

384818

16.12.2020 11:43

Co je chřipka?

jakobka 46.?.?.?

Chřipka je nakažlivé onemocnění dýchacích cest způsobené infekcí virem chřipky. V Evropě se chřipka objevuje pravidelně v podobě každoročních epidemií v zimním období. Tyto epidemie provází vysoká míra hospitalizace a úmrtnost.
Míra úmrtnosti v důsledku chřipky se v zemích EU/EHP zapojených do sítě EuroMOMO (1) při chřipkových sezónách 2016–2017 a 2017–2018 odhadovala až na 25 úmrtí na 100 000 osob (2).
https://vaccination-info.eu/cs/informacni-...pka
Statistiky na českém serveru Koronadata, který vznikl v rámci vládního projektu Digitální Česko, uvádějí mezinárodní srovnání jen celkového počtu úmrtí za dobu epidemie v přepočtu na obyvatele. Podle nich je Česko ze 27 zemí EU na 11. místě s 16 úmrtími na každých 100.000 obyvatel. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/babis-oz...322
Moje otazka by byla, kam se podela chřipka? Chřipka neni, jen covid 19. Zvitezil covid 19 nad chřipkou?

384811

16.12.2020 13:47

Z PP

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

eš, 16.12.2020 13:41:34
Napadá jen staré a oslabené, napadá i děti, napadá všechny. Postižení mají zasažené plíce, poté srdce a následně cokoliv. Dokud nebude vakcína neskončí, na nemoc je účinný lék. Není v lékárnách nebo jen někde na předpis. Virus bude mít vakcínu, opakovanou vakcínu, virus mutuje jako chřipka, mnohem víc než chřipka. Samé zprávy jak od starých blažkových. Na virus účinkuje rouška. Na virus je rouška na nic a výrobce uvádí že je na to zcela nefunkční. Respirátor FFFP3 zachytí 99,9 viru ale má tedy 5x větší sít než velikost patogenu a tedy jak dlouho. Na běžné použití by stály FFFP2 30. měsíčně jednotlivce a naprosto nechrání ty co jsou v jeho okolí již potencionálně nakaženého. Samý výmysl nebo realita? Nejsme v blázinci praktikujících pacientů? [chechtot]
https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/covid-19-nen...

384814

Příspěvků: 62

15.12. 01:19  O čem ta vakcinace je?
16.12. 20:19  RE: O čem ta vakcinace je?
15.12. 01:44 simonx  Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...
15.12. 01:44 simonx  (dokončení) Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...
15.12. 06:00 Heriot  RE: Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...
15.12. 09:55 simonx  RE: Jsem u samotného okraje propasti a máme nakročeno...
15.12. 02:01 lubosmat  Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
15.12. 22:00 Kosk  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
16.12. 17:45  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
16.12. 19:28 Kosk  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
16.12. 22:29 frankie  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
16.12. 22:52  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
18.12. 12:41 tora85  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
17.12. 21:04 lubosmat  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
25.12. 01:39  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
19.12. 13:22 Sen  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
16.12. 15:36 JanDrda  RE: Vakcinácia je blbosť, ale keďže mnohí frčia na ihlách ...
15.12. 02:54 Jochen  Muj odveky sen!
15.12. 07:13 lion22315  Vakcina Pfizer
15.12. 10:08 simonx  RE: Vakcina Pfizer
19.12. 13:33 Sen  RE: Vakcina Pfizer
15.12. 09:24 Franta Jouda  je smutné
15.12. 21:34 Kosk  RE: je smutné
15.12. 12:57 Martinik  ....
15.12. 22:19 Kosk  RE: ....
16.12. 06:29 eda521  RE: ....
15.12. 13:30 QAnon  Testy na Coronu jsou jiz od vyrobce pozitivni, nebo negativni.
16.12. 11:44 j.j.  RE: Testy na Coronu jsou jiz od vyrobce pozitivni, nebo negativni.
15.12. 13:53  není podstatné co je v TÉHLE vakcíně
15.12. 14:44 Kosk  Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
16.12. 13:52 Stubna  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
16.12. 19:41 Kosk  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
17.12. 09:42 janaz  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
21.12. 09:47 Kosk  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
17.12. 15:00 tora85  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
21.12. 09:53 Kosk  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
18.12. 09:27  RE: Autor se v tom moc neorientuje - nohoda či záměr?
15.12. 18:13 simonx  :D
15.12. 18:14 simonx  RE: :D
15.12. 19:17 ping789  RE: :D
15.12. 21:28 Kosk  RE: :D
16.12. 08:12 Stepe  RE: :D
16.12. 19:44 Kosk  RE: :D
17.12. 15:56 X-X  RE: :D
18.12. 12:50 tora85  RE: :D
15.12. 18:46 Vítězslav Kopečný  Čo je v skutočnosti v Pfizerovej vakcíne?
15.12. 19:00  Mnoho otázek, jedna jistota
15.12. 21:55 Kosk  RE: Mnoho otázek, jedna jistota
16.12. 18:36  RE: Mnoho otázek, jedna jistota
16.12. 22:18 Kosk  RE: Mnoho otázek, jedna jistota
17.12. 17:28  RE: Mnoho otázek, jedna jistota
21.12. 09:57 Kosk  RE: Mnoho otázek, jedna jistota
15.12. 21:44 Golem  ešte
16.12. 00:14 jokr  RE: ešte
17.12. 16:46 ls  RE: ešte
17.12. 17:27 R.E.  RE: ešte
15.12. 21:47 prednohor  P.F.Yzer.Zdeněk 2021
15.12. 23:49 zdeněk412  Modleme se.
16.12. 11:41 j.j.  COVID-19 není koronavirus, ale bioinženýrská směs různých patogenů
16.12. 16:39 R.E.  RE: COVID-19 není koronavirus, ale bioinženýrská směs různých patogenů
16.12. 11:43 jakobka  Co je chřipka?
16.12. 13:47  Z PP

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 833