Diskuze k článku

Vakcíně proti covid-19 bychom se měli za každou cenu vyhnout

Příspěvků 23

1.12.2020 3:02

Vnášanie codzorodých látok do tela na nosičoch z emulzií kovov = chemická lobotómia!

Lubosmat 193.?.?.?

Neviem síce aký nosič je použitý na vnesenie účinnej látky do tela vo vakcíne proti chrípke , aby dostatočne dlho pôsobila a priniesla "želaný" výsledok, no pri očkovaní malých detí sú to emulzie kovov.

Prečo sa vlastne používajú takéto "kovové" nosiče účinných látok? Lebo organizmus ich jednoducho z tela nevie vylúčiť a ukladá ich priamo do mozgu. Čo spôsobí takáto toxická emulzia v mozgu rozvíjajúceho sa dieťaťa si neviem ani predstaviť.

Už rozumiem odporcom očkovania malých detí!

Štát sa snaží ušetriť na zdravotníckej infraštruktúre a dopuje populáciu jedmi podobne, ako keď chcete sadiť cesnak a pred sadením ho ponoríte do moriaceho roztoku, ako profilaktika pred chorobami a škodcami.

Politické riadenie spoločnosti je jej choroba a škodca zároveň, doposiaľ na tento mor nebola vynájdená žiadna účinná liečba.

384398

1.12.2020 16:35

RE: Vnášanie codzorodých látok do tela na nosičoch z emulzií kovov = chemická lobotómia!

janmax 213.?.?.?

Reakce na 384398

A co kalašnikov ?

384419

1.12.2020 9:14

Naši skuteční

Erwin 194.?.?.?

protivníci nejsou žádní primitivní hlupáci. A proto si myslím, že první várka vakcín bude v podstatě placebo. Bez účinku, ani neublíží. Nikdo nezemře na vedlejší účinky (kromě těch, kteří jsou na tom tak špatně, že zemřou po čemkoliv). Na základě vypracovaných a samozřejmě zfalšovaných statistik bude vyhodnocena účinnost první vakcíny jako 91% (například). Rozjede se kampaň na vychvalování vysoké účinnosti a hlavně bezpečnosti vakcíny bez vedlejších účinků.
Druhá už bude opravdová a oběti nikdo nebude připisovat vakcíně. No a ty další vlny vakcín už budou dorážet ty nejodolnější.
Nemyslím si, že vakcína bude obsahovat nějaký vir, nemoc, genetickou mutaci či jed. Tak pitomí nejsou. Bude obsahovat něco, co bude například postupně snižovat a narušovat přirozenou imunitu. Nebo třeba úplně něco jiného, nejsem odborník, nedokážu byť jen tušit, na čem pracují nejlepší mozky ve farmaceutickém průmyslu, najaté na zabíjení lidí.
No a lidé pak budou kapat na cokoliv, na odřeninu a infekci, na rýmu, na cigáro, na vánek větérku. Bez souvislostí s vakcínou.

384402

1.12.2020 12:07

Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...

Joseph Chlor 89.?.?.?

... uvedený v textu, na který odkazuje článek https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vaccines_and_autism

Co právník, to názor na to, co je pravda.
RFK je právník.

384408

1.12.2020 15:23

RE: Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...

simonx 89.?.?.?

Reakce na 384408

Ne, podívejte, už jsem to zde jednou psal. mRNA vakcíny nejsou nebezpečné z pohledu ireverzibilní změny lidské DNA, to je samozřejmě nesmysl. To hlavní nebezpečí spočívá ve dvou aspektech této moderní technologie:

1. Exogenní mRNA, jako jakýkoliv proprietální genetický materiál, nepatří do mezibuněčného prostoru. Buňky využívají mRNA interně ke kódování biosyntézy proteinů - mRNA je kód, podle kterého ribozom složí protein přesné sekvence aminokyselin a kvarterní struktury (3D). Kupř. jen signálových proteinů a peptidů využívá organismus tisíce. Nevíme a nikdo to není schopen ani garantovat, ani změřit, ani důkladně dlouhodobě studovat, jaké sekundární střednědobé natož dlouhodobé efekty vypuštění mRNA cílené k tvorbě imunitně stimulačních proteinů vyvolá a nebo jen může přispět vyvolat. Buňky mezi sebou komunikují prostřednictvím nesmírně sofistikovaných messangerů od jednoduchých fragmentů až po složité exosomy. Tato technologie je typická ukázka arogance člověka.

2. Zatímco u standardních vakcín přeci jen jistý dohled nad účinnou složkou je možný - imunochemické metody jsou dobře propracované, u mRNA vakcín budete muset pouze věřit, že v sekvenci není ať již úmyslně nebo neúmyslně část, která bude kódovat biosyntézu proteinu, který s vámi nebude mít nejlepší plány. Jen upozorňuji, že zatímco nejsilnější chemické jedy účinkují v mikrogramech na kg (člověka), biologické jedy dokáží totéž v množství o tři až šest řádů nižším. Ale není třeba myslet až tak fatalisticky - proteiny mohou mít neurodegenerativní účinky, mohou způsobovat rozpad osobnosti, deprese, kontrolovat a vyvolat v podstatě všechny nežádoucí stavy vnitřní i vnější, co si dokážete představit. mRNA má samozřejmě omezenou životnost, ale nikde není psáno, že životnost určité části sekvence nemůže být uměle prodloužena, molekulární biologie to umí. U mRNA vakcíny budete již zcela v područí víry v to, že to s vámi systém, který vám ji nabízí, myslí dobře.

Až sem produkt Moderny a jiných firem doleze, je na každém, ať se na základě výše uvedeného sám rozhodne.

384417

1.12.2020 16:43

RE: Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...

janmax 213.?.?.?

Reakce na 384417

Možná to s námi nemyslí tak zle. Třeba nás nezabijí, jen biologicky vykastrují...

Vždyť už velký De Bill Gates prohlásil, že když uděláme dobrou práci v oblasti vakcín, tak se nám podaří snížit populaci žádaným způsobem. Tedy ne 7 miliard ale jen 500 miliónů...

384420

1.12.2020 14:57

Pouze související docela zajímavý odkaz

Velekněz Ratata 90.?.?.?

https://www.unz.com/mwhitney/heres-why-you-should-...

384416

1.12.2020 18:07

Vaxination

tora85 2003:x:x:x:x:x

https://youtu.be/iBWcPtPkmLA

384422

1.12.2020 18:14

Uvěřit zločincům a jejich poskokům ve funkcích, kteří zcela ovládají Západ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

je jistá cesta do pekla. Západ je v těžké krizi a přitom ještě chce ovládat celý svět. Může se mu to podařit jen tehdy, když otroci nebudou používat vlastní mozek a budou dál věřit médiím mainstreamu, která jsou pod totální kontrolou a ve vlastnictví většinou chazarských, neuvěřitelně prohnaných a současně silně psychopatických superzločinců. Stejně jako banky, nadnárodní korporace, investiční společnosti. Jinak ne.

384423

1.12.2020 20:34

Konspirace!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

...sakra práce!!!!
Až bude virológ, tak budú mať jeho rečičky zmysel...aj to si nie som istý!

384426

2.12.2020 4:00

Plán na Vyhubení

P.A.Semi 79.?.?.?

Nedávno jsem zjistil, že na zahájení Olympiády v Londýně 2012 hráli Epidemii Covid-19 ...
(Zahájení Olympiády je kulturní akce dekády, viděla to miliarda diváků.Proti tomu jsou akce jako Woodstock v podstatě drobnosti.)

Je to zajímavé zejména tím, že tam ukázali, jak to má (podle nich) pokračovat:

První část se jmenovala Pandemonium, v druhé části přišla Britská Corona s agentem 007, což znamená "License to Kill", a pak hráli Epidemii, jež přišla z Číny, sestřičky než "zemřely" tam ukazovaly na prstech 19 v Taiwanských číslovkách... Byl tam Boris Johnson a Hillary Clinton (tahle predikce jim nevyšla, i když se snažili), Voldemort jako Čína...
Ale za zvuků hudby, kterou hrál kytarista před Bell Gate, se snesly na scénu chůvy s černými deštníky se svítící špičkou, které pak zavřené vypadaly jako velké injekce, a ty viry vyhnaly a všichni se radovali...

A jako závěr scény: "Blanket Dead Embryo" - což lze přeložit jako "Celoplošně Mrtvé Embryo"..!

V další části zahráli Migrační Invazi pomocí matematicko-biblické zkratky jako rovnici "nekonečno x přijde černoch = potopa", následovaly "všechny hříchy světa" a scéna končila "všichni mrtví".

Následovala scéna, kde zatancovali buňku, DNA, a dva viry, jak si vymění spike-protein a tu buňku přemůžou.

A další...

http://pialpha.cz/Loh2012 (český výběr z fóra s popisem a s obrázky)
http://pialpha.cz/OckThread (celé dlouhé vlákno z fóra)
https://www.bitchute.com/video/t69PRzgz8Dzc/ (scéna s Covidem)
https://www.bitchute.com/video/c61cUbloPMHQ/ (scéna s 2 Viry)

Ve chvíli, když jsem o tom napsal do vlákna, tak v Londýně přesně v té čtvrti se stadionem praskla metrová vodovodní trubka a celá čtvrť byla bez vody. I to jsem pak napsal... A po odeslání třetí části se mi doma zřítila kuchyňská linka ze stěny, kuchyň plná střepů, a urazila mi páku na vodovodu... Nebyla to náhoda...

-----
Máte tu výborný článek od Roberta Kennedyho a excelentní "FAQ" s dotazy kolem Covid,
kterým se dá vytknout jen jeden detail - zmiňuje tam Bill Gates a Dr. Fauci, nebo někdo by to chtěl svalovat na Číňany, ale to jsou jenom Loutky...

Tohle plánoval někdo (((jiný)))..!

-----
A ještě k tomu dodám: jak o Covid píše i kniha Zjevení v kapitole 6, v kapitole 13 se píše o tom Očkování jako "znamení Šelmy", tak v 16:2 je k tomu varování:
"...i vyvrhly se vředy škodlivé a zlé na lidech, majících znamení šelmy, a na těch, kteří se klaněli obrazu jejímu."
http://bible.pialpha.cz/b?Zj16:2

Byli (jste) varováni...

Ale my to nemůžeme nechat, ať se důvěřivá půlka obyvatel nechá zničit, jako Karma za to, jak ignorovali utrpení dětí kvůli Alergiím a Autismu z Očkování a jak pomlouvali všechnu Pravdu jakožto prý "Konspirační Teorie"... Je nutné se snažit to nějak zastavit Včas, to jest Dříve než Pozdě...

384429

2.12.2020 12:19

Problém s mRNA očkováním

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 384429

Včera jsem psal komentář na https://www.unz.com/mwhitney/heres-why-you-should-... a myslím, že to stojí i za Český překlad:

Tedy v krátkodobé perspektivě, ta vakcína možná limituje infekci, jak je designována, že Tělo vytváří Anti-Bodies... (Prý...)

Ale v dlouhodobé perspektivě, když tam budou znovu a znovu buněčné výrobny produkovat ten spike-protein z mRNA, tak jsou jen tři možné výsledky:

– ta mRNA vyvadne a přestane fungovat, a získaná imunita bude za pár týdnů nebo měsíců ztracená…
– nebo z toho bude permanentní zánět...
– nebo nejspíš - Tělo (a imunitní systém) si na to zvyknou a budou ignorovat tenhle spike-protein z HIV, naučíce se, že to je něco normálně přítomného v těle...

Tohle (ChAdOx1 šimpanzí adenovirus) vlastně redukuje Příznaky Covid, způsobené přehnanou reakcí imunitního systému a cytokine storm… (jak přesně účinkuje vakcína Moderna-Pfizer mRNA ani nebylo dostatečně publikováno…) Což potom znamená, že si imunitní systém zvykne na tenhle spike-protein a nebude přehnaně reagovat, nebo spíš nebude reagovat skoro vůbec...

A pak pošlou další virus se stejným spike-protein, který imunitní systém těch očkovaných bude ignorovat, a smete je to všechny...
Ten mírný Covid byl ve skutečnosti jen předehra, vypuštěná, aby se všichni nechali naočkovat, to byl jeho hlavní důvod... (nebo spíš je tu víc hráčů s více zájmy... Někteří nás jen chtějí oloupit s jejich Great Reset, a (((někteří))) se nás chystají rovnou vyhubit podle jejich Talmudických příkazů...)

Už předvedli, že jsou schopní ten spike-protein pomocí genetického inženýrství přenést na jiný virus, když dělali tu ChAdOx1 vakcínu z Adenoviru, což jim zabralo tak dva až tři měsíce... Co když ten spike-protein naeditují na virus Ebola nebo Neštovic atd ?

Měli bychom myslet víc kroků dopředu... Není jenom Rýmička Covid...

"Když slepý vede slepé, všichni spadnou do jámy" - Mt15:14 ... "Slepý" je v tomto především ten, kdo nevidí dva kroky dopředu a reaguje jen na přítomnou situaci...

384441

2.12.2020 13:12

Jak Lock-down, Roušky a Cenzura zabíjejí...

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 384429

Leckdo tu bojuje proti "podvodu Covid", ale částečně nesprávně...

Zatímco v USA nebo v UK na jaře a v létě sice hlásili spoustu úmrtí na Covid, ale na celkové úmrtnosti se to nijak neprojevilo, protože čím víc lidí umíralo "s Covid", tím méně lidí umíralo na jiné příčiny,
https://notthebee.com/article/a-few-days-ago-johns...

a zatímco PCR testy jsou extrémně nespolehlivé a mají velkou míru false-positives,

tak ale u nás teď při druhé vlně skutečně umírá o něco víc lidí, než na předchozí chřipky...

A umírají především kvůli tomu, že nám sebrali Léky, především Hydroxychloroquine, který by měli předepisovat praktici hned při prvních příznacích, nebo ho dávat i preventivně, a že v nemocnicích používají Remdesivir a kyslíkové přístroje, ale měli by používat proti-zánětlivé léky a anti-biotika, ale lékaři to tu nevědí, protože to Cenzura zatajila, a místo toho tlačí zprávy, pomlouvající všechny skutečně fungující terapie... Protože někdo má zájem na co největším zmatku...

A tedy Cenzura někdy i Zabíjí... Především MasMédia a BigTech Korporace jsou zodpovědné za statisíce obětí, připsaných na Covid, které by bývalo možné léčit, kdyby si mohli lékaři a lidé svobodně vyměňovat informace...

(Na to by bývalo pomohlo, kdyby Lidé místo protestů proti Testům začali protestovat proti Zákazu Léků a Cenzuře a vrátili HCQ zpátky do diskurzu, jak ho Média úplně vygumovala... V tom je totiž ten největší problém...)

-----
A jak se ČSÚ se svým zpožděním statistik již dostal na začátek té druhé vlny, je na tom vidět, že cca 40% obětí mají na svědomí Roušky a Lock-down - nedostupnost jiné zdravotní péče, sebevraždy, zhoršená imunita z Roušek, a jen 60% připsali na účet Covid:

Vložený obrázek
(v tomto červená čára je statistika týdenní úmrtnosti na Covid z Min.Zdravotnictví, a ostatní série je týdenní úmrtnost ze Statistického Ústavu v jednotlivých letech, na horním grafu je odečtený dlouhodobý průměr, aby byly vidět rozdíly - vlevo tři předchozí Chřipky, uprostřed špičky letních vln veder, a nyní druhá vlna Covid... Na spodním grafu v celkové týdenní hodnotě, aby bylo vidět, že ten Covid nezvyšuje úmrtnost ani na dvojnásobek obvyklého...)

Tedy počet úmrtí začal letos stoupat výrazně nad průměr od začátku září, jak zavedli Lock-down, tedy ještě před tím, než začaly stoupat počty úmrtí, připsaných na účet Covid... A i nadále, celkový počet úmrtí nad obvyklým průměrem přesahuje srovnatelně (40:60) počet obětí "Covid"...

Tedy Lock-down a Roušky také skutečně zabíjejí a není to drobnost...

384445

4.12.2020 14:32

RE: Jak Lock-down, Roušky a Cenzura zabíjejí...

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 384445

No, když už jsme u toho kovidu, testů na něj a všelijaké způsoby jejich evidence a kontroly, tady předkládám ke shlédnutí krátké video s tím vším souvisejicí. Je to jakýsi návrh od lidí kololo dobráka deBilla Gatese na ten už dnes lidem do dutých hlav vtloukaný COVID PASS..:

https://www.youtube.com/watch?v=KV9BS1A3hVI


PS: všechny podobnosti s reálnými událostmi poslední doby vzniknuvších okolo covidu-19 jsou čistě náhodné a nemají s touto konspirační teorií nic společného, jak nás denně přesvědčují naši stát(d)níci a politi(ru)ci a vysocí státní úředníci...[chechtot]

384515

4.12.2020 12:48

RE: Plán na Vyhubení - sterilizace a neuro-degenerativní poruchy

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 384429

Inu, a už je to tady...

https://healthandmoneynews.wordpress.com/2020/12/0...

Ten spike-protein, proti kterému chtějí očkovat, je analogický s proteinem Syncytin-1, který je potřebný pro tvorby Placenty... Takže pokud se proti němu vytvoří imunita, pak bude imunitní systém také ničit protein, potřebný k vytváření Placenty...

Je to de-facto "virus", který je zabudován v lidské DNA v sedmém chromozomu, nějakou ironií se to jmenuje EVE (Eva? Endogenous Viral Element...)

Letmý fact-check do Wikipedie: Syncytin-1 je strukturálně příbuzný se spike-proteinem virů jako Ebola nebo HIV
https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Syncyti...
Pokud si k tomu dáme dohromady informaci, že spike-protein v Covid byl přenesen uměle z viru HIV, potvrzenou alespoň čtyřmi nezávislými vědeckými studiemi, je evidentní, že ta informace o imunizaci proti Syncytin-1 není nepravděpodobná...

Den poté, co byla zveřejněna tahle Petice, tak Evropská zdravotní agentura pozastavila registraci té vakcíny Pfizer-Moderna, i když jako důvod uvádějí něco jiného...
https://www.rt.com/news/508482-covid-vaccine-appro...

Také v Británii, kde to registrovali zbrkle hned, ale nedoporučují tu vakcinaci pro těhotné ženy, nebo které v nejbližší době očekávají těhotenství:
https://www.westerntelegraph.co.uk/news/18915579.p...
Jenže ti to dělají spíš proto, aby oddálili Oprávněnou Paniku, aby si toho lidé nevšimli včas...

Mimo jiné je ten Syncytin-1 také zodpovědný za předcházení neurologickým poruchám, včetně "multiple sclerosis" - takže ani muži by neměli být klidní...
A ovšem tohle se samozřejmě neprojeví hned během pár týdnů nebo měsíců, takže na to ani v tom jejich náznaku bezpečnostních studií nemohli zatím narazit...

Leckomu, kdo by se na tom chtěl podílet, bych doporučil přečíst si definici, co je to Genocida (zde zejména body 2b,2c,2d), a že je trestná i Konspirace a Pokus a i Spolupráce...
http://www.hrweb.org/legal/genocide.html

384514

3.12.2020 23:55

bude to huste

rosco 185.?.?.?

v Amrdolstanu uz se tisknou immunity card, registrace ockovanych ktera bude i v centralnim registru, Orwell by si z toho cakl do trenek, tupe ovce v UK uz se na to tez tesi.

[bliji]

384492

4.12.2020 11:14

Spekualce

Jan Jankulowski 37.?.?.?

To je teda pěkná snůška nepodložených keců, sugestivních vět a manipulací. Ne že bych chtěl obhajovat očkování na cov19( na rozdíl od mnoha "odborníků"si názor z dovolením udělám, až bude víc informací a ověřených statistických dat s očkováním v reálném nasazení), ale pokud bych si měl dělat názor podle takových článku, musel bych se za sebe stydět.
Tak si to aspoň prosím několikrát pořádně přečtěte a zkuste nad tím textem zauvažovat, pokud Vám přijde rozumný. Já bych třeba začal alespoň tím, že každá seriózní dedukce je nějak ozdrojována, a tady od otázky č. 11 bych hodně pochyboval o tom jestli je vůbec něco pravda. Pokud to má cílit na Američany s iq80 a jasným názorem na očkování, tak to ale asi beru, tam to padne na úrodnou půdu...

384508

4.12.2020 11:45

RE: Spekualce

Jan jankulowki 37.?.?.?

Reakce na 384508

Na tomto serveru diskutuji poprvé a oceňuji že můj negativní názor byl schválen, čekal jsem upřímně, že to bude horší. (tak nějak jsem předpokládal, že negativní příspěvky jsou silně moderovány, možná jsem se v zaměření toho serveru trochu spletl[mrknutí jedním okem]

No nicméně hlavní důvod dalšího příspěvků je tento: V originálním textu bylo doplněno info, že tento text nepochází z rukou Kennedyho a zmíněný člověk s tím nemá nic společného. Možná by stálo za to zmínit i zde.
Z původního webu:
PSI Editor update: We originally mistakenly attributed this article to Robert Kennedy Jr. but have since been advised by a reliable source he is not the author nor associated with it. We are sorry for the error]

384509

4.12.2020 12:00

RE: Spekualce

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 384509

>PSI Editor update: We originally mistakenly attributed this article to Robert
>Kennedy Jr. but have since been advised by a reliable source he is not the
>author nor associated with it. We are sorry for the error]

Díky za upozornění, provedl jsem stejnou opravu i zde.

384510

4.12.2020 14:55

RE: Spekualce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 384509

Cca před měsícem jsem koronavirové onemocnění (COVID-19) kdesi chytl. Jsem senior. Protože jsem neměl příznaky těžkého onemocnění, praktický lékař ani hygienici se se mnou nebavili. Deset dní jsem doma trpěl vysokými horečkami a silnou zimnicí. Rodina do mě vpravovala tekutiny a antipyretika. Acylpyrin, Brufen a Paralen. Naprosto bez účinku. O nějakých dalších možnostech domácí léčby moji synové nenašli nikde žádnou zmínku.

Za těch deset dní nemoci jsem ztratil 10 kg tělesné hmotnosti a část vitální kapacity plic. U úbytku hmotnosti neumím posoudit, zda šlo spíše o tělesný tuk či svalovou hmotu. Když jsem po vyléčení navštívil svou lékařku, velmi se ulekla mé ztráty váhy. Zeptal jsem se jí, jak jsem se tedy měl doma léčit, když žádná běžně dostupná antipyretika nefungovala. Odešla z ordinace, poradit se s kolegy. Po návratu mi sdělila, že jsem si měl vysokou horečku srážet studenými zábaly. Soudím, že při té příšerné zimnici by mě studený zábal definitivně zbavil všech starostí.

Po této zkušenosti ubezpečuji všechny odpůrce vakcinace, že kdybych se mohl předem rozhodnout, dal bych stokrát přednost očkování, před touto ohavnou nemocí.

Přeji všem krásné bezvirové dny.

384517

4.12.2020 19:31

RE: Spekualce

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 384517

Když už Vás neporazik ten syčák Kovid, tak si pište, že ta vakcína proti němu ze žumpy deBilla Gatese a ten cirkus okolo to zcela jistě dokáže...[velký smích]

384521

8.12.2020 0:14

Seznam.cz

Jarda z Brna 89.?.?.?

dnes napsal, že podle průzkumů by 40% převážně starší populace bylo ochotno se nechat očkovat. Je od vás hezké že chcete pomoci satanistům vás zlikvidovat. Oni totiž budou s touto likvidací souhlasit pouze ti, kteří nejsou informováni, kteří nehledají informace a tupě věří všemu co soudruzi vědci řekli a vynalezli. Jako jsem nedávno slyšel větičku, že američtí vědci zjistili že americký lid věří všemu, co američtí vědci zjistili. Jestliže se DEGE Bill Gates chvástal že po akci s vakcínami počítá s miliardou mrtvolek tupých ovcí, tak jen imbecil se nechá očkovat právě těmito vakcínami. Nechápu že do toho chcete jít. Ale ono tu blbost povolných lidí ze světa jinak vymýtit nelze. To ale neznamená že na zemi zůstanou jenom chytří lidé. Právě ti chytří kteří ,, svou moudrostí Boha nepoznali,, jak říká Bible, půjdou hned za nimi. Podobně jako vy já jsem Covid 19 prodělal v listopadu loni a byla to chřipka opravdu velmi silná. Kamarádka mi vnutila antibiotika penicilin, protože doktora jsem si nemohl dovolit neboť jsem utekl ze systému. Léčil jsem se jako bezdomovec v sychravých dnech v ledové místnosti nebudu říkat kde. Průběh této chřipky byl hodně těžký a protože od těch dob mám problémy se střevy a s ledvinou tak si myslím že mi to tyto orgány poškodilo a tak uvidím jestli zhasnu sám nebo mě násilím budou očkovat. V každém případě raději se nechám zabít v koncentráku než abych trpěl jak kůň až to do mně píchnou. Tak to zvažte tu svou bezmeznou důvěru tomuto systému.

384607

8.12.2020 12:53

RE: Seznam.cz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 384607

Ktokoľvek, kto by mohol mať záujem vyskúšať, toto síce nie je ľudová poradňa, ale: po prepuknutí Covidu, resp. tohto nového druhu chrípky, skúsiť dať do lavórika vody po chodidlá a priliať primerane ( - skôr viac) ocot a na cca 20 min. ponoriť chodidlá. Kamarátke po 4 dňoch vysokých teplôt a silných chrípkových príznakoch po tejto procedúre okamžite klesla teplota, cítila sa lepšie a do večera nezaznamenala ani teplotu, aj príznaky ustúpili. Na ďalší deň zrána sa príznaky prejavili opäť, aj teplota začala znova prudko stúpať, ale urobila to isté ešte raz a nadobro sa toho zbavila. Aj teplôt, aj ochorenia. Môže to byť dobrý návod aj na iné infekčné ochorenie. Poškodiť to nemá ako.

384615

Příspěvků: 23

01.12. 03:02 Lubosmat  Vnášanie codzorodých látok do tela na nosičoch z emulzií kovov = chemická lobotómia!
01.12. 16:35 janmax  RE: Vnášanie codzorodých látok do tela na nosičoch z emulzií kovov = chemická lobotómia!
01.12. 09:14 Erwin  Naši skuteční
01.12. 12:07 Joseph Chlor  Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...
01.12. 15:23 simonx  RE: Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...
01.12. 16:43 janmax  RE: Tak jsem si rozlikl jeden odkaz ...
01.12. 14:57 Velekněz Ratata  Pouze související docela zajímavý odkaz
01.12. 18:07 tora85  Vaxination
01.12. 18:14  Uvěřit zločincům a jejich poskokům ve funkcích, kteří zcela ovládají Západ
01.12. 20:34  Konspirace!
02.12. 04:00 P.A.Semi  Plán na Vyhubení
02.12. 12:19 P.A.Semi  Problém s mRNA očkováním
02.12. 13:12 P.A.Semi  Jak Lock-down, Roušky a Cenzura zabíjejí...
04.12. 14:32 R.E.  RE: Jak Lock-down, Roušky a Cenzura zabíjejí...
04.12. 12:48 P.A.Semi  RE: Plán na Vyhubení - sterilizace a neuro-degenerativní poruchy
03.12. 23:55 rosco  bude to huste
04.12. 11:14 Jan Jankulowski  Spekualce
04.12. 11:45 Jan jankulowki  RE: Spekualce
04.12. 12:00 Vladimír Stwora  RE: Spekualce
04.12. 14:55  RE: Spekualce
04.12. 19:31 R.E.  RE: Spekualce
08.12. 00:14 Jarda z Brna  Seznam.cz
08.12. 12:53  RE: Seznam.cz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 966