Diskuze k článku

Koronavirus - konspirační praxe!

Příspěvků 29

26.11.2020 7:04

Poznámka

Mika 87.?.?.?

Z určitého pohledu jsou ovšem naše vládnoucí elity ještě hloupější než obyvatelé zdevastovaných bytů v Chánově – protože ti dostanou přidělené nové, hezké byty, zatímco naše stupidní mocenské elity zůstanou ve zdevastovaných chánovských „great resetovaných“ státech. Nikdo jim žádné nové země nepřidělí – ani k devastování, ale ani k životu. I mocenské elity nakonec zůstanou ve zdevastovaných státech, kde život bude nakonec i pro ně post-apokalyptické peklo......píše pan Brand

A já dodávám, že elity pro sebe a možná i plebs, počítají v budoucností s Ruskem a jeho nekonečným prostorem a přírodním bohatstvím. K tomu jim má dopomoci buď vnitřní nepřítel - zrádce,nacházející se přímo v Rusku a nebo válka.
Proč myslíte, že se vše dělá pro to aby byl prezidentem Biden a to i za cenu super-mega podvodu o kterém si povídá už i samotná kavárna?

384295

26.11.2020 10:43

RE: Poznámka

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 384295

Samozřejmě, že ti hlupáci počítají s válkou s Ruskem a to v již blízké budoucnosti, jinak by na jeho hranice nestěhovali ten cirkus a nevytvářeli tu válečnou psychózu.
Všiměte si článků v mainstremu: před asi 10 dny vyšel článek o tom, že napětí a hrozba 3. sv.války nikdy, ani za vlády potrhlého Reagana nebyla tak vysoká, jako je dnes, no a před pár už dny vyšel blábol o tom, že "naše vojenské zpravodajství došlo k závěru, že 3.sv.válka je nevyhnmutelná..."
Takhle se vytváří informační pole, aby to to tupé stádo překouslo, až bude hnáno na jatka!!!
Se všemi těmi mobilími špitály okolo měst s letišti, které byly narychlo "kvůli koronáči" zřízeny se jím nezabývají, ale ani nejsou rušeny, proč asi, když to normální špitály zvládají...
Další věc, všimněte si o kolik vzrostl v posledních dnech počet provokací knechtů NATO okolo hranic Ruska buď ve vzduchu, nebo na moři, když např. náš známý torpedoborec McCain v pondělí narušil ruské výs. vody o 2 km a při tom se málem střetl s ruským plavidlem kdesi u Vladivostoku a jak stoupají aktivity u Kaliningradu, Ukrů na hranici s Donbasem a Krymem, kterým Turek dodal své drony, započtěte Bělorusko, Moldávii a taky dění v Chabarovsku...

Pošetilý Západ a "světový deep state" v čele s dementní marionetou Bidetem počítá jen s nějakou "omezenou válečnou lekcí s použitím jen konvenčních zbraní proti Rusku", ale pochybuji, že to si to nechá libit. I přes všechny jeho problémy by Putina zdejší váleční štváči neměli podceňovat i když i bez armády USA má zhruba jen poloviční stav oproti ostatním silám NATO, hlavně jeho jaderné taktické prostředky a také odhodlání Rusů nenechat se donekonečna okopávat od hňupů, kterým velí magoři a potrhlé feministické jalovice, typu Merkel...

Tu veskrze zhovadilou roli dnes při provokacím proti Rusku mají sehrát hlupáci ze slovanského disentu a dál z Polska a Pobaltí a hlavně ten trouba Erdogan, který to za podpory hlavně Německa a Izraele dělá všude, kde na Rusa narazí...

Ta veskrze zidiotštělá Evropa podle not Sorose a jeho lobystů si kope hrob seč jí síly stačí a to veškerou svojí podporou imigrace uvnitř same sebe a tou vnější politikou nakbysmet...a lidi to vůbec nevzrušuje, neb neví kde jim hlavy stojí z předvánoční motanice zapříčiněné protikoronavirovým opatřením klaunů, co si říkají vláda. Takže "si lehnou, jak si dneska stelou", Babiš jediné co zvedá je státní dluh a kupuje za něj vrtulníky a obrněné transportéry a na co asi tak???!!! ... a tupá hovádka, která ho volila, mu za to za pět tisíc důchodcům tleskají ve stoje a hovada z demoblok-opozice cudně mlčí, nebo to schvalují...[velký smích]

384301

26.11.2020 11:09

RE: Poznámka

Mika 46.?.?.?

Reakce na 384301

Nominace prvních členů kabinetu nově zvoleného prezidenta USA Joe Bidena zodpovědných za zahraniční a bezpečnostní politiku jsou špatným znamením pro celý svět, píše na facebooku Eduard Chmelár.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nova-bide...

384302

26.11.2020 9:24

hezky souhrn

rosco 185.?.?.?

ovsem jak uz nekdo rekl " svetu vladnou chytraci kteri si z nas delaji blazny, nebo blazni kteri to mysli vazne"
Rekl bych ze spise to druhe, jedno je ale jasne zadna diktatura se neda nastolit nebo udrzet bez funkcni ekonomicke zakladny, z toho pohledu je jasne, ze tito potentati jsou ekonomicti analfabeti kteri veri ze zeme je placata a staci na kraji postavit plot aby nikdo nespadl. Uz jsem to zde jednou psal, tyhle komedie Svedku Corony a Klima sekty a vsechny souvisejici magoriny nejsou rozhodne znamkou sily nybrz zoufalstvi, nejvyssi sovet Kosher Nostry se zoufale snazi zachranit slepici ktera 107 let snasela zlata vejce a ted beha po dvorku s useknutou hlavou, totiz legalizovane penezokazectvi. Budou mit smulu.
[chechtot]

384296

26.11.2020 9:51

Ak niečomu nerozumiem je to konšpirácia!

Lubosmat 212.?.?.?

Stretávam čoraz viac ľudí, ktorí sa snažia brániť pred nejakou snahou o logickú argumentáciu, jednoduchou protiotázkou: "Ty naozaj veríš konšpiračným teóriám?".

V celej svojej doterajšej praxi som sa nejakým spôsobom oboznamoval s riadením rizík a prípravou plánov pre prípad havárií, mimoriadnych situácií a možných pandémií konkrétne chrípky.

Havarijná pripravenosť sa precvičuje podľa tzv. havarijných scenárov, modelov teoretického ohrozenia, kedy poznajúc zdroj nebezpečenstva, potenciálne riziko zlyhania procesu zabezpečenia a okruh ohrozených osôb v rámci podniku alebo verejnosti, sa preveruje schopnosť realizovať opatrenia na zmiernenie dopadov havárie (mimoriadnej situácie, pandémie ...).

V Číne nám ukázali klasické riešenie, kde opatrením v mieste predpokladaného zdroja pandémie bolo posilnenie zdravotníckej infraštruktúry, keď vytvorili podľa platných plánov na zvládanie pandémie chrípky adekvátne množstvo akútnych lôžok, čiže 1ks na cca: 1000 obyvateľov. Zároveň prijali relatívne jednoduché pravidlá na spomalenie šírenia vírusu, aby nebola potreba akútnych lôžok nárazová.

Tá toľko západom kritizovaná kontajnerová nemocnica nebola nikdy naplnená ani na 50%.

Predstava mocipánov západu vytvárať zdravotnícku infraštruktúru na úrovni "socializmu", kedy počet lôžok na pľúcnych a infekčných oddeleniach zodpovedal pomeru 100 : 100 000 obyvateľov, sa vôbec nepáčila.

Stredoveký prístup na riešenie pandémie "ktorá pravdaže nebola" je oveľa lákavejšia možnosť manipulácie s ľuďmi, keďže v prvom rade ide o kšeft a zdravie to je predsa druhoradé.

384297

26.11.2020 10:03

Celé jsem přečetl - to je co říct

kolokol 217.?.?.?

Tedy skoro. Některé mělčí pasáže jen tak prolétl očima. Ale stálo to za to, udělat si komplexnější obrázek té covidové agendy. Jen si nemyslím, že se jedná o využití nečekané příležitosti, ale o její cílevědomé vytvoření. A muselo to trvat spoustu let, a proběhnout testy se sarsem, mersem a kdoví čím ještě. Zřízení té Gatesovy protipandemické nadace - to už byla nejspíš závěrečná příprava před spuštěním veselice.

384298

28.11.2020 23:03

RE: Celé jsem přečetl - to je co říct

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 384298

Mate zcela pravdu.Doporucuji si precist knihu od Paul Schreyer:"Chronik einer angekündigten Krise".Je tam vse podrobne popsano s nemeckou dukladnosti.Bylo by uzitecne tu knihu prelozit do Cestiny a tak umoznit ceskemu ctenari nahlednout do cele te agendy.

384347

26.11.2020 10:03

pěkné shrnutí, trochu repetitivní

Václav M 78.?.?.?

Záleží na tom, co si lidi nechaj líbit. Elity jsou nepočetné a ani silových složek není dost ke kontrole všeho a všech. Na jejich straně jsou jen výhrůžky a strach. Ale pokud se silové složky postaví na stranu lidí, protože ne všichni jejich členové zaprodali svou lidskost, bude po resetu a doufejme, že i po elitách.

384299

26.11.2020 10:08

Pod článek se podepíšu

zdezek 213.?.?.?

jen mne drobet irituje jméno Karl Čurdy v titulním seznamu zrádců.Nejsem si, oproti revolučnímu tribunálu, stoprocentně jist jeho vinou, v době kdy šel do Petschkova paláce, byl psychicky na dně, denně poslouchal v rádiu seznamy zastřelených v souvislosti s atentátem, neměl spojení s ostatními výsadkáři takže se nemohl s nikým poradit, s vysokou pravděpodobností šel udat hrstku svých spolubojovníků aby zachránil tisíce nevinných.Poválečné líčení Čurdy-Jerhota jako ziskuchtivého Jidáše, za 30 stříbrných by matku prodal, děvkař, psychicky labilní, zakomplexovaný...na rozdíl od těch, co jej soudili a odsoudili , před tím, než klesl ke kolaboraci , pokusil se za zájmy národa bojovat se zbraní v ruce, jen neunesl tíhu doby …
Hnusné doby.
I celý atentát je velmi ožehavým tématem,organizace i provedení natolik amatérské, že to vypadalo jako by někdo chtěl následné represe vyvolat aby se po válce mohlo tvrdit, ne ne ne, Češi nekolaborovali jako jeden muž jak nám Anglie, oprávněně, vytýkala, máme své mrtvé, své mučedníky...
Ale to už by byly otázky na prezidenta dr.Beneše a plk. Moravce...
To je asi tak vše, co jsem chtěl napsat k tématu koronavirus- konspirace
[smích]

384300

26.11.2020 12:24

Jen malá technická.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 384300

Odstraněním (viz docela podivné chování lékařů a obslužného personálu těsně před jeho smrtí) Heydricha si oddechli i někteří docela významným způsobem exponovaní nacisté, údajně včetně Himmlera.
Heydrich věděl moc o mocných. A ti zase nevěděli kdy a jak je schopen své informace využít.

Ano, Čurdův případ je příkladem morálního dilematu, neměl by se takto zjednodušovat, jak se to masově dělá.
Na druhé straně - takové typizace charakterů a zjednodušování činů...to je poměrně běžné už od starověku, viz i třeba taková kniha, jakou jsou Staré pověsti judejské.
A časem se stejně stávají z takřka všech příběhů jen legendy, které určitě nezaobírají se strukturou lidské osobnosti a škálou jejích motivací, ty jsou vpravdě takřka vždy jen o čistém dobru a čistém zlu.
Lidi mají rádi pohádky, i v dospělosti.
Uklidňuje to. I uspokojuje. A utužuje kolektiv.

384303

26.11.2020 13:33

RE: Jen malá technická.

zdezek 213.?.?.?

Reakce na 384303

tak...
Reinhardův Sicherheitsdienst měl v rukou informace, které mohly nejednomu kusu z naci věrchušky( moc hezký název, to se mi povedl[smích] ) natrhnout trencle.Alfred Naujocks snad i něco měl na samotného Reiniho, šlo mu o život, ...spoustě lidí se odchodem RH hodně ulevilo.
Nejen Čurda je viděn černobíle, Viliam Gerik je ukázková oběť, blbě ho shodili na slovenském pomezí, došel s mizerně padělanými doklady víceméně pěšky až do Prahy a tam mu na kontaktní adrese řekli, že už do odboje nedělají a ať se jde udat na Gestapo.Neměl potravinové lístky, kde spát, žádný kontakt...tak na to gestapo šel.
Po válce ho taky zhoupli...

384304

26.11.2020 14:45

Varování diskutujícím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 384304

Je to jistě zajímavé téma, ale jste silně off topic. Pokud to nepřestanete rozvíjet, zruším celou větev. Možná by některý zde diskutující mohl o tom napsat článek...

384305

26.11.2020 18:36

RE: Varování diskutujícím

coinageboy 82.?.?.?

Reakce na 384305

Sakra,
tenhle clanek pripomnel Čulíka.
Tak jsem se podival na jeho podlej xicht na jeho YouTube video.
A ted tu nemohu ani zanadavat na tuto lidskou hyenu [smích].

384308

28.11.2020 23:42

RE: Varování diskutujícím

frankie 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 384305

No a vazeny pane Stwora, o cem byste chtel aby tito pozustali po Velke Vlakove Loupezi meli zvanit?

Byl jste u toho tak jako ja kdyz jsme se divali jak se to tu v 89 mele, a taky (vim ze nejste hloupy) jste videl co se tady delo kolem 92

tak je nechte povykovat a zvanit, nic jineho nemohou (no a my dva taky ne)

zdravim

douska..prosim sdelte mi jestli to chodi

t

384349

26.11.2020 15:08

RE: Jen malá technická.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 384303

> Lidi mají rádi pohádky, i v dospělosti.

Velmi moudré zjištění, pane Chlore. Ovšem jen málo lidí si uvědomuje, že VĚTŠINA STÁVAJÍCÍ LITERATURY JSOU POHÁDKY. Že ne?

Například Bible. Dle ní Bůh stvořil nejprve světlo. A až poté Slunce, Měsíc a ostatní světla nebeská. Cha, cha. Co klasikové? Dumas, Cervantes, Tolstoj, Remarque, Jirásek, ...? Všechna jejich díla - pohádky. Co romanopisci? Dostojevskij, May, Waltari, Gogol, Simmel, ... Opět jen a výhradně samé pohádky. Autoři sci-fi? Už z podstaty věci - pohádky. Detektivky? Krom drobných výjimek, samé pohádky. Literatura faktu? I v této literární kategorii lze nalézt nemálo pohádek. Učebnice? Mně osobně nutili v mládí studovat učebnice s názvy Politická ekonomie socialismu, Vědecký komunismus a další podobné bláboly. Fuj.

Nalézt knihu, v níž si můžeme přečíst jen a výhradně FAKTA, je obtížné. I já patřím k lidem, kteří mají svou vlastní, poměrně rozsáhlou, knihovnu. Bohužel plnou pohádek.

Přeji pěkné dny. [smích]

384307

28.11.2020 21:02

RE: Pod článek se podepíšu

Mike7 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 384300

Máte pravdu. Ale - ať chceme nebo nechceme, ať to je podloženo skutečností nebo není - jméno Karla Čurdy je symbolem zrady v našich zeměpisných šířkách.
V tomto místě, kde uvádím Čurdu, mi nešlo o přesnost faktickou, ale o obraz, který je spojen s tímto jménem

Použil bych Quislinga, ale toho skoro nikdo u nás nezná

384343

26.11.2020 14:58

jakoby nic

wes 81.?.?.?

Pitva Covid pacienta pouze v rousku zverejnene slunickarskym denikem N. Zadny filtr. Spolupracovnici podobne. Pamatujete tu hysterii, jak bylo zakazano je pitvat, jak pry jsou vysoce infekcni? Doporucuju poslechnout. Spolubydlici duchodce-pacient bez rouska se ani nenakazil, i kdyz lezel s nebohym Covid pacientem nejspis hodne dni spolu.
https://youtu.be/vS0GD0uNAeU
Ti lidi se chovaji, jakoby pitvali nekoho s chripkou.

384306

26.11.2020 21:15

Nic se neděje v tomto světě náhodně....

Miroslava 46.?.?.?

Je zcela evidentní, že svět po covidu bude jiný, že je to jeden z instrumentů k chaotizaci společnosti a posléze zavedení tvrdé ruky.
Nic se neděje na tomto světě jen tak náhodně...

384311

30.11.2020 14:34

RE: Nic se neděje v tomto světě náhodně....

mujkontakt 194.?.?.?

Reakce na 384311

Nic se nezmění k lepšímu pokud v našich řadách a zaměstnání si lidi uvědomí, že oni jsou hlavní příčinou udávání, násilí, vnucování, arogance, že oni jsou ti nejlepší služebníci zla v dodržování nesmyslných nařízení a nemorálních a neetických předpisů. Co chcete od nedotknutelných, kteří ve vášni a zcela nevědomě podporují a šíří násilí, bez toho aby si uvědomili kdo jsou a co dělají. Co jsou, je zcela podle chování jasné. Řídit se smysly které nedokáží ovládat spekulativní mysl a šířit podvody které postihnou je a ostatní je cesta nenávisti v omezené nízké inteligenci. Když školy, firmy, nacionalismus, církve, dosazená čtvrtá a pátá kategorie převychovaných lidí v systému nechápou co dělají a ničí vše kolem pro pomíjivé štěstí které jim v budoucnu ukáže odvrácenou tvář pravdy příčiny a následku a odebere vše, co získali nečestně, je jasné, že každý dostane to, co mu patří. Aby si vědomá osoba uvědomila co se děje, musí se od společnosti odvrátit a v plné pozornosti jít svou cestou, po které se tělesně podmínění šílenci bojí jít, protože nedostali poznání v kterém mohou žít v míru a pokoře a nesměrovat tam, kde se tito šílenci napadají a vraždí navzájem http://www.zvedavec.org/images/smiles/puke.gif mentálně, citově, tělesně a materiálně.

384377

26.11.2020 22:13

Moc hezké shrnutí

pepina 84.?.?.?

Přesto, že je článek dlouhý, přečetl jsem ho celý, včetně rozkliknutí některých odkazů. Článek velmi hezky a podrobně shrnuje to, co jsem já publikoval ve čtyřech článcích týkajících se Great Resetu, na mém webu https://topcz.net. Tady v diskusi se objevily názory, že si to lidé nenechají líbit, mocenské síly nejsou až tak velké atd. Osobně si myslím, že z 80% lidí ani nepípnou. Ta připravována opatření nepříjdou najednou, ale systémem vařené žáby. Nevěřím, že se lidi nějak vzbouří. Za těch 7-8 měsíců již byla takřka celá populace, prostřednictvím strachu, zcela zdebilizována. Podívejte se okolo sebe, 99% lidí s rouškami i tam kde nemusí. Mně je 83 let a 6 let mám diagnostikovanou rozedmu plic. Není to na umření, ale špatně se mi dýchá, zejména teď v tomto počasí, i bez roušky. Takže jí nenosím. Nikde, ani v obchodech, prostě nikde. Když mě zastaví securiťák, řeknu mu - pane, mám rozedmu plic, když si nasadím roušku, za 15 minut budete volat pohotovost protože se začnu dusit. Risknete to? A mám klid. Ale 80% lidi na mě kouká jak na vraha, který je přišel zabít tím hnusným virem. Strach a zejména strach ze smrti z lidi doslova udělal ovce. Veškeré sociální vztahy naprosto rozbité. Přítel příteli se bojí podat ruku, aby se nenakazil. Pro tyto lidi je vše, co my píšeme a říkáme "konspirace". Jednou jsem si emailem dopisoval s jednou známou, mimochodem 40 let pracovala jako odborná sestra v krajské nemocnici. Dal jsem ji pár odkazů na některé články a videa z mého webu a poté se zeptal na její názor. Odpovědi bylo - jó máš to moc hezký, ale já přesto věřím panu Prymulovi, protože ten by nám přeci nelhal. Ne žádná vzpoura ani revoluce nebude. Lidi postupně přijmou vše, co autor ve svém článku predikoval. Já se mohu jen utěšovat, že já již budu u Manitua. Jen je mi líto mých vnuků a vnoučat, protože je nečeká nic dobrého.

384312

27.11.2020 7:27

RE: Moc hezké shrnutí

Zorro 85.?.?.?

Reakce na 384312

Naprostý souhlas.

384313

27.11.2020 8:26

RE: Moc hezké shrnutí

ping789 31.?.?.?

Reakce na 384312

děkuji za váš naprosto pravdivý a výstižný příspěvek, populace určená na jatka, a ještě se budou tlačit ve frontě, drzost xidů a jejich fízlů už utrhla měřák stejně jako idiocie gojů, Rubikon je daleko za námi a poušť před námi, xidy spletený systém iluzí je pro goje drogou z níž se už nevymaní - sami se požerou

384314

27.11.2020 12:28

RE: Moc hezké shrnutí

wes 81.?.?.?

Reakce na 384312

Neni to tak zle, nekteri odolavaji. Na mne se zde kolikrat take divaji jako na vraha, odkdy zde celim konspiracim, protoze do prirodnich ved vidim relativne daleko. Potiraji mne zde lide ze stejneho brehu aniz si uvedomuji, ze prave oni naleteli. Mnozi pak nevahali lhat jenom proto, aby se "neztrapnili". Dokonce i editor ujel a podrzel tech par zbabelcu, kteri spise mlzili, natahovali, nafukovali, a vyhybali se realne diskusi. Nesnese, kdyz ma v nekterych pripadech realnou oponenturu, a dvoji metr na slusnost byl zrejmy. Vyhodil me komplet z diskuse, a kdyz jsem se po roce vratil, tak s velkou pompou po mem navodu to panove objevili a zacali se mi z toho jeste vysmivat, ze menim nicky. Nedoslo jim, ze jsem byl k tomu prinuceny, ze se na tom podepsali sami, vubec je nesralo, ze mohli dalsi rok lhat bez toho, abych jim v tom prekazel.
Dodnes se nikdo z nich za tu podlost neomluvil. Delaji mrtve brouky, ale spina zustala.
Co panove udelaji, az zjisti, ze verejnosti proste lhali? Dali sem snad vysledky sve vlastni analyzy, jak jsem to udelal sam, nebo jen delaji papousky a zvykaji 1000x zvykane i s barevnym igelitem? Kde je jejich odpovednost, v tech posmescich?
Pritom jsem na rozdil od nich nekolikrat zverejnil na sebe kontakt a nechal moznost komunikace mnohem otevrenejsi.

Doplacime na nasi casto rozvirenou povahu a nepritel to vi. Tezi z toho, ze najednou se o sebe bojime vic, nez je zdrave. Proste se ukazuje nas charakter a nedostatek empatie. Ja a me soukromi, individualita je na prvnim miste. Mame problem videt v jinem cloveku jiste kvality. Ale jasnovidectvi, to jo, to je v mode, nebo kecat do vseho z pozice google analytika.

Vyse jsem zverejnil video pitvy ze slovenske nemocnice. I kdyz jde podle mne o perfektni sondu do reality, o cem jsou rouska, ktera mnohe osvetluje, reakce zadna.
Dam sem opet jeste odborny dokument, ktery je z 2018 a dokresluje, jak se z chripky udelal covid. Nad jeho verzi neni prilis nutne polemizovat. Ani se nepriklanim k tomu, ze je virus umely (mluvil o tom treba Michal Sebena slovensky mikrobiolog, podle nej muze jit o prirodni mutaci, ostatne ani Pekova to nerekla uplne natvrdo, Zelena uz vubec ne)
https://www.youtube.com/watch?v=zGONHlnUXfc&fe...
No a zde je ten dokument z 2018, podobnost s Covid zrejma:
http://www.vzbb.sk/sk/aktuality/spravy/2018/chripk...

384321

27.11.2020 9:51

Koronavirus-konspirační praxe

Vítězslav Kopečný kopecnyv (zavináč) seznam (tečka) cz 46.?.?.?

Viděno mimo-smyslovým vnímáním.Včera jsem otevřel myšlenku a zobrazily se mi hned obrazy,viděl jsem, jak se částice z testů na lidech , v nose přesouvají blíže k šišince,začínají se klonovat a řadit do přímky a vytváří bariéru a svou vibrací brání šišince v přenosu,přebírá to kontrolu a odesílá data na hlavní kvantový počítač a vytváří kopii všech dat z mozku,to byl před přípravný krok k ovládaní lidí,dalším krokem ,měl být vybudován jeden z největších kvantových PC,kde se měli shromažďovat všechny data ze všech lidí a skenu jejich mozku,i s pomocí Maskových satelitů na orbitě země.Jeden počítač byl zlikvidován panem g.SV.Mazurem,další se v tichu dokončuje na Norském území v podzemí,aspoň kam dohlídnu,dalším krokem měly být lidem v praveny vakcíny,ty by dílo dokončily,skoro u všech lidí pozoruji, v auře na břiše od žalůdku ,jakoby od středu hrudníku ze šikma dolů ke slepáku,takový barevný útvar, jak implantát,v podstatě tak deset cm dlouhý,jak pásek,celkem tmavý,ale toto se s implantací očkováním změní,celé se to natáhne, z červená a proroste to do tkáně, až k páteři,člověk se celý roztřepe a vypne,slouží to takový, jako vypínač člověka,kontrolu nad pohybem člověka a nad jeho myslí převezme právě vybudovaný počítač zapojen do sítě,v podstatě toto ze všech lidí udělá roboty,bez své vůle.Bohužel životnost takových zambí robotů je velmi nízká.2-5 let.Připomíná mě to umělou inteligenci založenou na mravenčím společném vědomí,kde vše má pod kontrolou mravenčí královna (PC)když královna zemře,zemře i zbytek celé kolonie,jejich vědomí je vypnuto.Orwell by z toho měl radost.Udělat z lidí mravence.Jaký chorý mozek toto dokáže vymyslet?A naše vláda toto podporuje.

Rychlá odpověď

384317

28.11.2020 16:01

RE: Koronavirus-konspirační praxe

Fal 62.?.?.?

Reakce na 384317

na info ohledně blokace šišinky jsem již narazil...sic materialisti nepochopí z principu své víry, šišinka totiž dokáže podstatně rozšířit vidění/chápání této reality - a to se pak blbě manipuluje.
Proto ta snaha zatmelit funkce šišinky.

384337

28.11.2020 20:27

RE: Koronavirus-konspirační praxe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 384317

Dobre že spomínate tú šišinku v spojení s testovaním.

Základným rozumom človek pochopí, že prítomnosť vírusu musí byť zistiteľná aj zo slín, teda úplne jednoduchým spôsobom. Prečo sa teda (dobrovoľne samozrejme!) netestuje zo slín, rýchlo a nekomplikovane, ale zložito a nepríjemne špajlou ku koreňu nosa - zrovna na hranici mozgu je ten správny bod pre určenie prítomnosti vírusu ?!

Kto chce si o šišinke môže prečítať zaujímavé info na webe - kde presne je umiestnená a aké funkcie v organizme plní.

384342

27.11.2020 10:05

Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Tento virus splácaný v laboratoři z virů SARS a HIV (příroda takové paskvily nedělá) je teprve v kombinaci se zářením sítí 5G velmi nebezpečný. Oba tyto faktory ve své kombinaci představují účinnou biologickou zbraň v nevyhlášené biologické válce proti lidstvu, kterou zahájily zločinecké "elity". Slibují si od ní redukci počtu otroků, vyvolání paniky, chaosu, konfliktů, krizí a válek. Z těchto hrůz uměly vždy těžit, hodně bohatnout a posílit svou již tak obrovskou moc. Koronavirový útok na lidstvo je součástí procesů, které mají vést k vytvoření globální fašistické diktatury těchto "elit" známé jako nový světový řád. Tyto procesy zahrnují např. bezhotovostní platby, ekologické šílenství pod záminkou ochrany klimatu, víceménně povinné vakcinace, totální kontrolu naivních otroků, masovou imigraci lidí z území vykradených, rozvrácených a vybombardovaných na rozkaz "elit" do zemí stále ještě relativně blahobytných, soustavnou mediální masáž v režii "elit" atd.

384319

28.11.2020 22:06

RE: Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu

wes 81.?.?.?

Reakce na 384319

Vzdyt vy mnozi ty elity primo zerete, hyckate si je.
Jinak jim nepripisujete nadprirozenou moc typu 5G, nebo vseumelou "laborator". Dal jsem sem link, ve kterem mluvi slovensky mikrobiolog Michal Sebena. A ten pripousti i prirodni verzi, rika, ze kdyby byl umely, nebude tam tolik balastu, o kterem nevime, nac slouzi.
Vzdyt nekteri by jste bez tech sarlatanu ani nedovedli zit. Spis mam hruzu z tohoto.

384345

30.11.2020 18:32

RE: Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 384345

Vámi zmíněný mikrobiolog zřejmě nepochopil, že příroda paskvily, v nichž je mnoho balastu a jsou v laboratořích splácané z virů SARS a HIV, prostě nedělá. Říkáte, že o balastu v jejich RNA ani nevíme, co udělá. S tím naprosto souhlasím. Lidé se totiž naučili s nukleovými kyselinami manipulovat pomocí restrikčních endonukleáz a ligáz dříve, než pochopili k čemu ta manipulace povede. Příroda vytváří jen to, co vyžaduje nezbytné minimum energie pro změnu a vývoj a to tento virus není ani náhodou. A zločinecké "elity" tohoto světa opravdu "nežeru", naopak, vidím v nich příčinu a neuvěřitelně prohnané iniciátory mnoha zel a hrůz současného světa. Něco jako rakovinu lidstva, kterou je třeba radikálně odstranit, aby se lidem žilo lépe.

384385

Příspěvků: 29

26.11. 07:04 Mika  Poznámka
26.11. 10:43 R.E.  RE: Poznámka
26.11. 11:09 Mika  RE: Poznámka
26.11. 09:24 rosco  hezky souhrn
26.11. 09:51 Lubosmat  Ak niečomu nerozumiem je to konšpirácia!
26.11. 10:03 kolokol  Celé jsem přečetl - to je co říct
28.11. 23:03  RE: Celé jsem přečetl - to je co říct
26.11. 10:03 Václav M  pěkné shrnutí, trochu repetitivní
26.11. 10:08 zdezek  Pod článek se podepíšu
26.11. 12:24 Joseph Chlor  Jen malá technická.
26.11. 13:33 zdezek  RE: Jen malá technická.
26.11. 14:45 Vladimír Stwora  Varování diskutujícím
26.11. 18:36 coinageboy  RE: Varování diskutujícím
28.11. 23:42 frankie  RE: Varování diskutujícím
26.11. 15:08  RE: Jen malá technická.
28.11. 21:02 Mike7  RE: Pod článek se podepíšu
26.11. 14:58 wes  jakoby nic
26.11. 21:15 Miroslava  Nic se neděje v tomto světě náhodně....
30.11. 14:34 mujkontakt  RE: Nic se neděje v tomto světě náhodně....
26.11. 22:13 pepina  Moc hezké shrnutí
27.11. 07:27 Zorro  RE: Moc hezké shrnutí
27.11. 08:26 ping789  RE: Moc hezké shrnutí
27.11. 12:28 wes  RE: Moc hezké shrnutí
27.11. 09:51 Vítězslav Kopečný  Koronavirus-konspirační praxe
28.11. 16:01 Fal  RE: Koronavirus-konspirační praxe
28.11. 20:27  RE: Koronavirus-konspirační praxe
27.11. 10:05  Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu
28.11. 22:06 wes  RE: Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu
30.11. 18:32  RE: Koronvirus je nevyhlášená biologická válka proti lidstvu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 177