Diskuze k článku

Naše děti

Příspěvků 54

5.11.2020 6:39

Vše je zřejmé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

"Když je již generaci dospělých zcela zřejmé... " - Lidem bylo kdysi zcela zřejmé, že nelze létat (dodnes přece všichni spadli), že musí uctívat bohy (věci se přece nemohou dít jen tak), že evoluční teorie nefunguje, v ekonomii jim bylo zcela zřejmé, že půjčovat na úrok je zločin (a dnes je to normální) nebo že jediné co přispívá ekonomice je zemědělství... Tím, co je "zcela zřejmé" bych se tak neoháněl, hlavně ne v době, kdy staré poučky viditelně selhávají. Pokud jde o to, že se nedožijeme výsledklů našeho snažení a nemůžeme ověřit výsledek, pak je lepší nedělat nic? Ano, v naprosté většině případů to nevíjde. Ale jednou za mnoho generací ano - jen tak se prosadila demokracie (i když zatím velmi nedokonalá, ale lepší než feudalismus, a kterou feudálové považovali za populismus a vysvětlovali, proč jen feudalismus může fungovat), jen tak byla rozdělena moc na výkonnou, zákonodárnou a soudní. Budu tedy klidně pracovat na věcech, které pravděpodobně nevíjdou a budu se snažit, aby vyšly - jinak totiž zůstaneme na místě, nebo se zničíme. Protože to jediné, co jinak můžeme dělat, je tupý konzum, a pokud se nebudeme snažit určit svůj osud, neurčí ho posvátná neviditelná ruka trhu, ale konkrétní lidé, kteří mají peníze a moc a ví, že se musí rozhodnout.

383817

5.11.2020 15:36

RE: Vše je zřejmé

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383817

Nebyl bych si tak úplně jist tím, co si tvrdíte. Například ti, co uletěli, nespadli. Pochybuji, že staré poučky selhávají, neboť čím starší, tím lepší. Selhávají nové poučky (páč jsou jen stupidní propagandou). Je moc hezké, jak přemýšlíte a jaké pochybné závěry vyvozujete a podsouváte druhým, viz "že se nedožijeme výsledklů našeho snažení a nemůžeme ověřit výsledek, pak je lepší nedělat nic?" Nejlepší je dělat něco, nevědět co a nevědět proč. Ti, co dokázali skutečně vůbec nic nedělat, uletěli.
Co si pamatuji, tak za feudalismu bylo mnohem lépe, než pak. U nás ve městě byli jenom 2 policajti. Propaganda nového věku obchodníků však ovšem musela faudalismus řádně očernit, zcela stejně jako dnes tři desítky let očerňuje reálný (ne)socialismus, takže naše děti, které jej nezažily, se při jeho zmínce v noci pomočují a pamětníky poučují.
Jelikož, čím dále se od socialismu vzdalujeme, tím je horší a obludnější, tak z toho vyvozuji, že to samé se děje feudalismem.

383835

5.11.2020 6:59

plán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Rozvrat rodiny ( zničení dětí ) je hlavní součást plánu likvidace bílé rasy. Feminizmus a dětsko právní agenda zamezí tomu, aby si otec mohl v rodině udělat pořádek.

Když není pořádek je bordel.
Hlavně je bordel v hlavách těch dětí. Vychcanost, lenost a sobectví a takoví jedinci už vůbec nejsou schopni založit svou funkční rodinu. a kruh se uzavře.

Mém čtyři mazlíky ( Dva menší u bývalé ženy a dva ,,dospělé,,) , dívám se jak se v tom ráchají a nemůžu nic dělat. Zfeminizované slepice a armáda úředních chytrolínů a drábů odstavila otce od výchovy svých dětí.

Na všech těch úřadech pro rodinu a děti sedí sedí zfeminizované tlustice které nenávidí chlapy a jsou vybaveny patřičnými zákony k likvidaci těch dětí.

Dívám se na to bizárium z první řady a nemůžu nic dělat.

383818

5.11.2020 21:25

RE: plán

Father 2 178.?.?.?

Reakce na 383818

Hlavní útok nepřítelem po dobytí území je veden na děti. Ty je nutné zavléci do závislostí a bytostně zničit (zdegenerovat). Ohýbej proutek, dokud je mladý. Emancipovat hloupé ženy na muže, to byl dobrý nápad, jak zbavit rodinu otcovské autority. A hned bylo 2x tolik pracovních sil a daňových poplatníků.Jedna polovina pracovních sil je tak blbá, že dře ve 3 směnách (v zaměstnání, nakupování, vaření, praní, žehlení, péče o děti, a noční pocení) a vůbec jí to nepříjde divné.
Jediné, co můžeme dělat, je něco se sebou, ale také to moc nejde... To místo v první řadě není vůbec špatné. Je tam dobrý výhled, i trochu za kulisy. Nezaclání pitomci v zadních řadách, kteří tu divadelní sračku žerou, prožívají a nevidí, a fandí hercům, kulisákům, dramatikům atd., kteří si mastí kapsy.
Je nás velmi mnoho, takových zhrzených rodinou, dětmi a režimem (chtělo by to ještě sebou). Jen je kolem sebe nevidíme, nechceme vidět, a také se nechceme s nimi vůbec přáteliti. Každý sám, proti takové mašinerii, je směšný. Kvůli jednomu takovému, není potřeba vůbec nic měnit. Divadlení fraška je v pořádku. Stačí jen sedět a čekat až spadne opona. Na WC sice nemůžeme, tak močit a kálet můžeme pod sebe, jako to dělají naše čtyřicetileté sjeté děti., které si užívají svobody, demokracie a lidských práv.

383847

5.11.2020 6:59

Naše děti vychovává nepřítel

Gój 46.?.?.?

Média, školství a diktát zákonů jsou v moci bytostí zhoubných.
I dětem vychovávaným v protektorátu s přemírou zvrhlostí lze stanovovat možnosti volby s podmínkami odměn. Ponížená služba bez podmínek může způsobovat pocit, že dítko má nárok a může si vynucovat uspokojování svých tužeb bezmezně.
Postavit dítěti dům a věnovat mu ho bez podmínek, přičemž sám stavebník do něho investoval tolik, že sám nemá vlastní příbytek, jeví se býti v prostředí lží, lstí a podvodů méně šťastným řešením. Výminek ve vlhkém sklepě je výhodnější než pod mostem nebo v křoví za popelnicemi, ale při relativní vlhkosti vzduchu nad 75% se daří plísním, které nemusí prospívat zdraví. Pokud dítko ponechalo méně šťastnému výminkáři elektřinu a část důchodu, nabízí se využít přeplněného trhu s všemožným zbožím a koupit si odvlhčovač (už od pěti tisíc korun lze pořídit použitelný přístroj pro menší prostor).
Podporovat domácí zloděje, trpět jim konzumaci omamných látek v míře větší než malé, jeví se býti méně šťastným, už proto, že pravděpodobně žijeme jen jednou. Místo protrpění bychom každý den měli spíše prožívat.[mrknutí jedním okem]

383819

5.11.2020 15:40

RE: Naše děti vychovává nepřítel

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383819

Váš příspěvek nemá chybu. Málem jsem si potrhal bránici. Blahopřeji ke svobodě, demokracii a lidským právům!

383837

5.11.2020 8:27

Zdraví dětí především

Yetty 94.?.?.?

Nyní, když máme toho nového prezidenta a svět je řádně vyždímaný pomocí lisu dobrého a zlého policajta (kandidáta), mohlo by zase chvíli jít o "zdraví", především našich dětí. Mohla by se trochu uvolnit ta karanténa s tím Covidem, který tomu všemu tak až příliš dobře posloužil - to aby svět nabyl opět nových sil před dalším ždímáním a podobnými či jinými horory. Po jednotlivé bitvě války také bývá nutné trochu poklidit pozůstalý odpad...

383821

5.11.2020 15:38

RE: Zdraví dětí především

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383821

Víte, kdo vyhrál v US volbách? Přece americký president!

383836

5.11.2020 9:31

Moje zkušenost.

Jan Hanuš 193.?.?.?

Nebyl jsem zrovna rodinný typ a tak mám teď 4 děti - moje i nemoje, nerozlišoval jsem to. Byl jsem na ně hodně přísný a výsledek je 3 ku 1.
Tři děti se nádherně povedly, byl jsem ve vztahu k práci a škole s matkami ve shodě. Všichni mají práci a celkem 5 vnoučat. Tady se daří.
Ten čtvrtý hošánek je naopak totálně v háji, nemá vztah ani děti.
Matka ho po rozvodu vychovávala penězi, žádná facka nikdy nepadla. Za dobrou známku ve škole - prachy. Za to, že udělá maturitu - prachy, a předem. Totéž na VŠ. A tak to šlo dál.
Dnes je mu 35 let, nikdy nepracoval, bere drogy, hraje karty v kasínu, obchoduje s bitcoinama, vyrobil si drogama schizofrenii a odmítá se léčit. Pořád prohrává, matka pořád dotuje. Když nedostane dotaci - nenávidí nás.
A najednou jsme v situaci, kdy stárne i matka a peněz je méně. Nezvládá to.
A i když se mnou a s nevlastní bratry 20 let nekomunikovala, a dokonce to synovi zakazovala, volá: "Přijďte všichni na pomoc, vždyť jsme vlastně pořád rodina, najděte mu lepší kamarády, mají na něj špatný vliv!"
Je pozdě. Nemám sílu ani možnosti, ostatní děti mají dost starostí taky. Vše je čím dál těžší. Bezmoc a zoufalství.
Matka podlehla dojmu, že takhle se teď má žít.Dostat se penězi mezi "lepší" lidi. Podlehnou takhle systému je katastrofa.

383822

5.11.2020 15:55

RE: Moje zkušenost.

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383822

To je divné. Jak to, že popisujete moje děti? Možná mám už také schízu a píši sám sobě? Važte si toho, že je to u vás v těch mezích, které popisujete. Může to být ještě 100x horší, a nikdo vám nepomůže, jenom se vám vysmějí, jenom se vám budou pošklebovat, jenom vám chytře budou radit, ačkoliv to sami nezažili a nepoznali, ačkoliv sami děti neměli nebo se jim jejich děti "vydařily" (viz níže).
Musíme to brát vědecky a logicky (jak někteří idioti doporučují). Jelikož naše děti nejsou naše děti, ale státní majetek, a stát je majetkem vládnoucí třídy, tak bychom měli mít vlastně radost, že se ten majetek poškodil.
Pořád je to lepší mít doma narkomana, než z něj mít nějakého odborníka jako např.: lékaře, psychiatra, televizní moderátorku, heterogeního impotenta, právníka, soudce, exekutora, bankéře, učitele, vetešníka, politika, bachaře, dalera, notáře a jiného člena veřejně organizovaného legálního zločinu.

383838

6.11.2020 12:38

RE: Moje zkušenost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 383838

Tak moment panáčku, co máš proti vetešníkům ?!!!

383874

7.11.2020 8:45

RE: Moje zkušenost.

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383874

Vůbec nic šéfe, bomba jako vždy přijde poštou. Být vámi sundám si před svým krámem ten rudý štít, než přitáhne banda naštvaných otců a matek, a nastane zmatek.

383908

5.11.2020 10:11

a kdo ty děti vychoval ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

A kdo ty děti takhle (ne)vychoval ? Celý živost jste svým dětem vštěpovali do hlavy hodnoty poslušného otroka který má dělat to co dělají ostatní a teď se divíte výsledku.
Nechali jste tu vybudovat zlodějskou společnost kde poctivec skončí na ulici, kde je všude plno drog a chlastu, pokleslé zábavy a teď se divíte jaké v tom vyrůstají děti?

Nechali jste tu vybudovat tvrdý kapitalizmus kde dítě bez prachatých rodičů co mu koupí aspoň byt za miliony nemá žádnou šanci na slušný život, a te%d sami chcete soucit a na stáří pohodlí? Když jste zařídili to, že vaše děti si o nějakém důchodu můžou jen nechat zdát. Co důchodu, jen o slušné práci kterou by se uživili si můžou nechat zdát už teď.

Jak jste si ustlali, tak si na stáří lehnete. Za výchovu vašich dětí jste zodpovědní vy sami, že jste je nechali na pospas marxistickým a deviantským ideologiím a světonázorovým proudům. Teď nesete zodpovědnost za vaše čini nebo uza to co jste naopak neudělali.

Když dnes vidím jak VŠ vzdělaní rodiče nechají svoje děti růst jak dříví v lese u debilních agresivních počítačových her a debilizujících smartfounů a sami akorát honí prachy a majetky, tak nechci vidět jaké peklo se jim na stáří vrátí.

383824

5.11.2020 13:27

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Yetty 94.?.?.?

Reakce na 383824

Pokud myslíte lidskou společnost, tak obecně máte pravdu, ale bohužel se to týká také vás. Jinak čtěte lépe. Asi jste dosud nezjistil, že děti nepatří rodičům a nemají nad nimi žádnou pravomoc. Například budou mít jisté potíže, když nepovedené dítě zabijí a udělají si nové. Patrně jsem dlouho žádné děti neměl, že nejste úplně v obraze.
Jinak nadáváte na marxistické ideologie, výplod to kapitalizmu a demokracie, ale bohužel za reálného socializmu bylo o rodinu a děti (tj. otroky) postrádáno lépe, než těch posledních 30 let. Jistě nestál za mnoho, protože v něm vládla stejná sorta vymočených chytráků a pitom-občanů jako dnes (a předtím za protektorátu a tak dále do nekonečna). Možná jste si také nevšiml, že napřed jsme měli 40 teorii z marxismu-leninismu a nyní máme již 30 let praxi, která s týká kapitalistického společenského zřízení. Můžeme se jenom těšit, že brzy bude feudalismus, i když podle obrácené teze I. V. Lenina, bychom jej mohli přeskočit a rovnou skočit do prvobytně pospolné společnosti. Pokud nebude ten skok dolů dost hluboký dopadneme jen do otrokářského řádu. I to bude stát za to....

383830

5.11.2020 19:38

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 383830

Lidi zdegenerovali za socializmu, kdy za ně zodpovědnost ve všem převzal stát, včetně výchovy dětí. A díky své lenosti a blbosti si nevšimli, že školy sice zůstaly stejné ale systém se změnil na programovou mentální genocidu dětí.
A i kdybychom vynechali školy, tak je tu naprosto šílený systém marxisticko-chazarských médií které to zvládnou i bez škol.

A tomuto všemu rodiče nechali své děti napospas. Každý se staral jen o to aby si co nejvíc užil výdobytků konzumu a aby mu v tom děti moc nepřekážely. A tady máte výsledek.

Svým dětem se zjevně dostatečně nevěnoval ani zdejší majitel, jehož pokrokově neomarxisticky smýšlející syn ho má za starého zpátečnického rasistu a xenofoba.
Tahle generace vážně hrubě podcenila výchovu svých dětí. A teď se diví.

Znám 2 případy dost prachatých rodin, kdy přesto rodiče z pohodlnosti či blbosti dali svoje děti na blízkou základku kam sami kdysi chodili a kde dodnes ještě neskončilo období stalinizmu. Sice tam fangličkaří s vlaječkami EU, ale vládne tam garda kterou si tam vychovali v 80. letech tamní komouši a když po převratu odstranili je, tak tam s čistým štítem začali úřadovat jejich chovanci s úplně stejnými móresy a mentalitou, jen o generaci mladší.

Já bych svoje děti dal výhradně do lesní školky a pak jim zajistil kvalitní alternativní vzdělání, pokud bych k tomu měl sebemenší možnost a prostředky. Tohle už vím jistě:

KDYŽ CHCETE MÍT PEKLO NA ZEMI, TAK NECHTE ABY VAŠE POTOMKY VYCHOVÁVAL NĚKDO JINÝ

Naivkové uvízli v přítomnosti, řešili politiku, konspirace a další hračky pro hloupé goje které jim obřezanci předhodili jako šidítko a chrastítko na zabavení se a zapomněli na to nejdůležitější:

NA SVOJI BUDOUCNOST - TEDY NA SVOJE DĚTI

383842

5.11.2020 21:06

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Márakenko 178.?.?.?

Reakce na 383842

Jo, tak nějak, za socialismu se měli občané velmi dobře, byla to v porovnání s dnešním marasmem šťastná doba. Většina kašlala na všechno kromě konzumu. Ostatně jako dnes. Genocida jejich dětí je nezvedne. Mají raději přilepených zadek celý den na židli.
Jedním z nedostatků marxismu-leninismu (myslím upřímně vzatého) byl předpoklad, že když se vytvoří dobré společenské podmínky (socializmus v první fázi), že se lidé stanou dobří. Selhalo to hned. Dáte-li dobytek do bytu I. kat. tak jej vybydlí a zničí. Tím samým přepokladem dnes krmí globálně celé lidstvo, totiž že když bude dosaženo ekonomického růstu, vznikne "blahobyt národů" a všichni budou šťastní.
Píšete, že byste "svoje děti dal výhradně do lesní školky". Takže jste žádné děti neměl či nemáte? V tom případě jsou vaše rady nepříliš kvalifikované. Nebo vás dopálili? Tak tomu rozumím. Četl jste Makarenka? Znáte jeho systém výchovy?
A nač tu nenávist? Proč být nasraatý Proč nejste rád a šťasten, že bude brzy konec? Někdo tu špinavou práci s námi musí přece udělat, zvláště,když my sami na to nemáme žaludek, když nám to dělá tak převelice dobře. Vy jste tady chtěl být šťastný a vyčítáte to samé druhým, kteří si to dovedli lépe zařídit? To není jejich blbost, ale naše.
Jinak to není vůbec špatný nápad, odvést děti do lesa. Znáte tu pohádku O Jeníčkovi a Mařence? Již tenkrát děti fetovali perník, a tak se jich moudrý otec zbavil, že je dal výhradně do lesní školky hned vedle krematoria. Později se to nějak popletlo, nebo raději změnilo, na pohádku O perníkové chaloupce, aby děti nezískaly odpor k fetování perníku.

383846

6.11.2020 9:36

výchova nevolníků za Marie Terezie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 383846

a) lesní školka je školka poblíž lesoparku nebo na kraji města u lesa, kde děti většinu dne pobíhájí po venku s občasnými pauzami na jídlo, případně se jdou ohřát dovnitř ke kamnům (nechají je takhle pobíhat až do listopadu).

To je naprostý kontrast s klasickým dětským koncentrákem, kterýá připomíná indiánskou rezervaci s distribucí nakažených dek. Děti jsou celý den koncentrované v jedné dvou přetopených místnostech, od podzimu na sebe chrchlou takže to připomíná středisko pro vývoj bakteriologických zbraní, kromě toho si vzájemně předávájí roupy, vši apod.
Na procházku je vyvedou 1xdenně, většinou jdou v houfu po smradlavé ulici a čuchají karcinogenní splodiny z aut.

Rozdíl v dopadu klasické školky na dětské zdraví, rozvoj motoriky, psychickou pohodu atd je oproti té lesná drastický.

b) "odbornícic co mají děti" když si Máňa s Pepou v totální opilosti na záchodech vesnické diskotéky našukají dvojčata, které pak nechají růst jak dříví v lese, nechané na pospas kulturně-marxistickému košer systému, tak to z nich pak automaticky udělá odborníky na dětskou výchovu?
Kupříkladu ve srovnání se člověkem který už pár let studuje na internetu alternativní způsoby vzdělávání, něco málo si přečetl o dětské psychologii a vidí zcela jasně nedostatky celého systému výchovy dětí?

Pane, tady lidi vychovávají děti zcela tupě a mechanicky, bez nadsázky dle systému výchovy nevolníků za Marie Terezie a nebýt socialistického školství importovaného z ruska tak tu máme ještě tu zaostalost jak za R-U.
Skoro nikdo není schopný reflektovat způsoby výchovy dětí zděděné po praprapředcích, viz nesmyslné fyzické tresty nebo naopak extrémní rozmazlování, pak citový chlad a neúměrná drezura v jedné oblasti a naopak benevolence v oblastech jiných, morálních a mezilidských.

383861

6.11.2020 10:27

RE: výchova nevolníků za Marie Terezie

Yetty 178.?.?.?

Reakce na 383861

To je jasné, zbytečně dlouhé. Jesli se vám lesní škola povedla, tak je to úžasné. Jenomže v ČR je 10 mil. občanů, nad kterými jste zlomil pyšně hůl, a v každém větším městě není žádný lesopark. U nás se v "lesoparku" povalují bezdomovci, feťáci, špekvajgly, úchyláci, injekční stříkačky, odpadky, AIDS, pedofilové, teploušové a hromady psích a jiných lejn.
Nemluvím nijak bez zkušeností. Snažil jsem se dávat dohromady "lesní školku" více jak 30 let, a i když za socializmu pro to byly lepší podmínky, tak i po něm, všichni koho jsem znal a kterým jsme psal, pro naprostý nezájem na to kašlali. Měli mne za úplného vola, jako zcela určitě i vy.
A teď, když už natahuju bačkory, tak už je pozdě a jde to mimo mne. Pouze tak ještě vyplivnu spolu se zkaženými zuby, na jejichž opravu nemám peníze, nějakou tu slinu, u které předpokládám, že se mi stejně vrátí.

383865

7.11.2020 16:32

RE: výchova nevolníků za Marie Terezie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 383865

Vtip je v tom, že vesmír nezajímá "já za to nemůžu", "já jsem to nevěděl" apod. A pokud rodiče vychovávají své děti jako nevolníky na statku za Marie Terezie, tak si to pak odeserou ti rodiče a budou na internetech skuhrat jak je ta generace nemožná.

Je spousta příběhů o tom jak už za 1. republiky prostě děti nechtěli dávat do škol protože vzdělání považovali za nesmysl, zatímco kydání hnoje ve chlévě za to podstatné, protože to dělal už jejich praprapraděda před 200 lety. Je o tom řada svědectví, jak úřady sváděly občas marný boj se zaostalými středověkými rodiči ohledně dětí.

Definitivně to vyřešili až bolševici, byť poněkud násilně, když je prostě rozkulačili a děcka nahnali povinně do škol s cílem 100% gramotnosti.
A tak se řada dětí co by do konce života kydali hnůj, dostala třeba na průmyslovku a prospěli tak naší zemi i sami sobě nesrovnatelně víc než s vidlemi v ruce. A ještě získali rozhled a nadprůměrné vzdělání.
Zvlášť z tohoto důvodu bylo vzdělávání dělnických potomků extra podporováno. Aby na školu šel ten kdo na to má předpoklady a ne jen rozmazlení a neschopní spratci z bohatých doktorských a právnických rodin (jak to tu dnes zase máme).

383927

6.11.2020 11:13

RE: výchova nevolníků za Marie Terezie

Satanlin 178.?.?.?

Reakce na 383861

Genocidu samozřejmě ovšem na svých dětech vykonávají také jenom děti (rodiče, prarodiče atd.), které již bytostnou deformaci dříve úspěšně podstoupily, ale pouze jsou již tzv. „dospělé“.
Ještě dnes je až příliš nadmíru idiotů a chytráků, kteří dosud nepochopili, že tradiční (tj. výrobní) výchova selhala, nebo se naopak dobře vydařila, a stále trvají na její intenzifikaci. No, prostě komedie k nezaplacení.
Škola by měla především naučit děti poslušnosti, pořádku, úklidu, zodpovědnosti, práci, spolupráci atd. a pak teprve číst, psát a počítat.
Připravujte se raději na posmrtný život.
Místo do lesních školek bychom měli raději naše děti vodit na jatka, do piteven a lednic krematorií, abychom si tam s nimi zvykali na to, co možná přijde, a co se všude možně děje. Krváky a smilstva v televizi a "nevinné" vraždící počítačové hry na to nestačí. Možná by si pak naše děti odpustily zapalovat bezdomovce.

383871

6.11.2020 10:16

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Yetty 178.?.?.?

Reakce na 383842

{Zrušeno. Urážíte diskutující. A dejte si pohov, máte už 18 příspěvků a je teprve 6. Nárok máte na 10 za měsíc. Editor

383863

6.11.2020 13:27

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Yetty 94.?.?.?

Reakce na 383863

Omlouvám se, jen jsem asi vracel něco nešikovně.

383880

6.11.2020 7:28

RE: a kdo ty děti vychoval ?

jurajj 91.?.?.?

Reakce na 383824

dnes môžem sebavedome povedať že štát. môžte mať akékoľvek dobré úmysly, ak je raz spratek grázel, nemôžte robiť nič. za facku vás vlastné dieťa udá za týranie. a neexistuje že spratek sa dá vychovať pekným slovom. sú ich plné polepšovne a veznice.
vy spratkovi nemôžte dať na riť, ale po 18 tich ho už môžu mlátiť policajti odušu.

383854

7.11.2020 15:31

RE: a kdo ty děti vychoval ?

Yeto 178.?.?.?

Reakce na 383854

Ano, stát může mít jakékoliv dobré úmysly, ale není to nic platné, neboť stát je nástrojem (majetkem) vládnoucí třídy (viz K. Marx). Z toho důvodu dostane za uši stát první, když nebude vychovávat spratky v souladu s přáním vládnoucí třídy. A nepíše tam někde autor článku něco o poškozování státního majetku, v tomto případě lidských zdrojů ekonomického růstu??

Nevěřili byste, jak na komunismus nadávají právě nejvíce ti, kteří mají komunistické myšlení, kteří přesně fungují podle pouček marxismu-leninismu. Aniž to tuší poznávají ve svém nepříteli. Já na to, že jsou sami svým nepřítelem, jejich já je nepřítelem jejich já.

383924

5.11.2020 13:52

SEBENIČÍME A PAK PLÁČEME. ..

Miroslava 46.?.?.?

Sami neseme vinu. Vyhnali jsme ze společenského života křesťanství a nyní pláčeme. Naše elita všemožně napomáhala a napomáhá morálnímu rozkladu našich potomků. Vždyť moudrým lidem bylo po věky jasné, že bez Boha je pedagogika mrtvá. Pokud toto společnost nepochopí, za nedlouhou dobu budeme mít tolik nevychovaných lidských zrůd, že sami zatoužíme po tvrdé ruce, jež navede pořádek a zajistí nám bezpečnost.

383831

5.11.2020 14:02

Nepodařený sex

Márakenko 94.?.?.?

Naše děti jsou zdrojem ekonomického růstu. Ekonomika má přece přednost před lidmi. Jde pochopitelně jen o ty naše děti, nikoliv o ty děti sousedovy. Těm prodáváme plyšáky, autíčka, barbíny, mobily, perníčky, koks, léčivé byliny a jiné laskominy. A soused to samé zase prodává našim dětem. Protěžování vlastních parchantů je tou nejúčinnější selekcí našich dětí, aby se dožily ještě většího pekla než my.
Nenarozené děti rozhodně netrpí. Podle tradiční čínské medicíny děti pocházejí z nepovedeného sexu a jsou nakaženy smrtelnou chorobou, která se přenáší pohlavním stykem. Ovšem jenom tím heterosexuálním.
Podívejte se, prosím, někdy na nějakou reklamu, na televizi, nebo si poslechněte nějakou rozhlasovou stanici. Třeba pochopíte, jaké tam z vás i z vašich dětí dělají nehorázné idioty a kretény. Možná jste to právě vy, kdo se tímto důležitým zaměstnáním dobře živí.
Ty sračky, které neustále média chrlí na veřejnost, tak ty na vaše děti jistě nepůsobí, neboť nepůsobí na vás jako na rodiče, ačkoliv podle jejich instrukcí myslíte, jednáte a nakupujete.
Není také převelice divné, že našim ženám vůbec nevadí, co se děje a dělá s jejich dětmi? Jsou opravdu tak praštěné?

383832

5.11.2020 15:05

Článek jsem pochopil

Altern 82.?.?.?

a souhlasím (i když myslím, že v jednom článku míchat ironii s přímou kritikou není právě přínosné srozumitelnosti). Jen dodávám, že když už stát znemožňuje rodičům řádnou výchovu, například paušálním zákazem fyzických trestů (rozhodně neupřednostňuji fyzické tresty, ale zcela se bez nich obejít v případě většiny dětí nelze), pak, logicky, musí i převzít odpovědnost za vše, co naši nevychovaní potomci spáchají.

383833

5.11.2020 15:23

RE: Článek jsem pochopil

Yetty 178.?.?.?

Reakce na 383833

Nenechte se vysmát s tím státem. Logicky přece stát právě chce, aby jeho králíci páchali všemožnou nevychovanost, a odpovědnost klasicky odmítá a hází na rodiče.
Rovněž chápu obvyklou autorovu formu vyjadřování, neboť říci nám všechno na rovinu, jistě nelze, vyskočili bychom asi z kůže.

383834

5.11.2020 17:21

Naše děti budou jen další oběti všežravého kapitalismu, který je v režii zločinců a psychopatů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

V konečném důsledku je jedno, jestli budou třít nouzi a bídu nebo totálně zblbnou z mediálních s.ačkometů či z nadbytku peněz a možností. Všechny výše uvedené životní cesty je totiž spolehlivě zničí. Materiálně nebo psychicky.

383839

5.11.2020 20:43

RE: Naše děti budou jen další oběti všežravého kapitalismu, který je v režii zločinců a psychopatů

Márakenko 178.?.?.?

Reakce na 383839

Neklesjte na mysli. Nejste sám. Asi jste také poznal, že děti jsou radost, ale vůbec žádná. To je jasné od Adama a Evy, a pozěji pro ty degenerované od Adama Smithe. Ony jsou už dávno zničené, jen se to zpočátku tak moc neprojevuje. Jakmile nastoupí rodiče, média, škola, vrstevníci atd., tak se to ukáže.
Chtělo by to tu "tradiční čínskou medicínu", a ale vypadá to spíše na úplný rozptyl. Což je optimistické, neboť konec je dobrý, dobrý konec, všechno dobré.

383845

5.11.2020 20:26

nejlepe vychovává příklad i a zejmena ten negativní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Velky spisovatel a dramatik píše ve svém nesmrtelném revizorovi NEHNEVEJ SE NA ZRCADLO KDYZ MAS USTA KRIVA KDYZ MAS KRIVOU HUBU Od malička jsou děti deformováni a soustavně ničeny jak je psáno v příspěvcích výše máme na to světové kapacity ... odborníky... nezpochybnitelné kapacity a děti rády poslouchají a rychle chápou pracovat se nesmí natož nutit do práce poslouchat otce hlavu rodiny aqutoritu která požaduje samé nepříjemné a protivné věci .Dábel přece nabízí jen všechno lákavé a příjemné posléze zvrhlé a destrukční a odborníci tleskají . Amen amen pravím Vám.

383843

5.11.2020 20:28

jo jo , už je to tak: děti mohou za své rodiče

ping789 31.?.?.?

nějak úplně nevím jestli autor tepe sebe nebo své potomky, tady to máte po lopatě:

https://m.youtube.com/watch?v=GvqK8fpfyh8

když hledáte viníky , podívejte se do zrcadla milí gojové toho času v řiti, doběhli jste sami sebe a netrvalo to ani dlouho, k a r m a

383844

6.11.2020 8:10

RE: jo jo , už je to tak: děti mohou za své rodiče

Satanlin 178.?.?.?

Reakce na 383844

Nejste vůbec tak chytrý milý rabi Pingu Nadgóji, jak se samolibě stavíte nad góje. Je to vaše špatná karma. Autor si z vás přece střílí. Nevyzrál jste náhodou nad góji tím, že máte rád jejich nezeletilá děvčátka?

383857

6.11.2020 6:30

chcem deti - príklad

jurajj 91.?.?.?

mladá baba, pôžička na doživotie, cez kokonu 19 odklad splátok, bez práce, chalan bez práce
ALE
oni túžia po dieťati a tvrdo na tom makajú
a mamička ocinko daj, požičaj, nemám na inkaso, nemám na vyšetrenie
decko si zamieňajú s domácim miláčikom, lebo chcem mať, čo mu dám, čo z neho vyrastie tých tlkov nezajíma
no ale čo už, rodičovská láska hory prekoná

padol výrok v článku, dieťa je vlastníctvom štátu
áno, rodič staraj sa, zabezpeč, ale neopováž sa spratkovi dať na riť

dnes by som dieťa nechcel, tých našich spratkov miláčikov - nie všetkých, správajú sa ako domáci miláčikovia. Daj pamlsok, ale ak nan vonku hulákate nerob to, majú na háku.

spratkovia chcú mobil, počítač, vreckové, chodiť kam sa im zachce - ale nosiť dobré známky nie. pritom škola je ich zamestnaním. trepú vám do hlavy že ale veď na to nemá, tak ho nenúť.
ak na to nemá, tak nech ide robiť po druhom ročníku zš
atakdále

383853

6.11.2020 8:03

Had svléká kůže

Satanlin 178.?.?.?

Jak známo od mýtického prvopočátku, s hadem první spolupracovala žena (Eva). Had (režim) svléká kůže, a když je jedna stará (např. socialismus), naroste mu kůže nová (např. demokracie). Názvy a kůže se mění, had zůstává stejný. Už v pradávnu se zjistilo, že žena spolupracuje s každým režimem, ačkoliv na něj nadává. Její zlost odnáší muž, jehož pokyny se rodina neřídí. Pokud máte doma závisláka, příživníka, problémové dítě nebo dospělého zmetka, bude obyčejně na jeho straně, proti muži. Ten buď vezme roha, nebo na sobě nechá štípat dříví.
Starý režim byl z tohoto hlediska neskonale lepší, neboť včas odebral ty rozmazlené zmetky z mateřské péče a snažil se z nich udělat muže. K tomuto účelu sloužila především základní vojenská služba, pracovní povinnost a zákony proti příživnictví.
Jakmile byly po roce 1989 tyto instituce, ještě z jiných závažných důvodů, zrušeny, nastala likvidace hlavní genderové společenské síly změn (revoluční), a to populační skupiny mladých mužů. Pokud je tato síla pacifikována, kanalizována a zlikvidována mateřskou výchovou, rozmazlením, vařením, alkoholismem, narkomanií, kariérnictvím, kadeřnictvím, genderismem, vzděláním, blbostí a jinými opatřeními, je vyloučena jakákoliv přirozená reakce a změna (revoluce) na společenský šlendrián (reži). Je to princip plošného vraždění neviňátek Herodem popsaný v Novém zákoně. Nemocní starci, mladé nebo staré ženy, nikdy žádnou revoluci nedělají. Aby had udržel své bezpečí, zisky a občanské a ekonomické procesy v pohybu, musí fingované revoluční chvilky vytvářet sám. Nakonec divadlo vyvrcholí v tzv. demokracii, která je permanentní revolucí milionem chvilek demokracie až do úplného vyčerpání spoleřnosti, vyhoření paliva a ztráty vědomí.

383855

6.11.2020 10:56

RE: Had svléká kůže

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 383855

Výstižnéééé, čeho jsou schopny se dopouštět a jak dovedou být ženy v politice loutkářům submisivní a plastické, jako ta jejich měká těla, dokazuje proč jsou na těch nejdůležitějších funkcích v EU a jejích členských státech, jen bych si dovolil přidat k ženským důležitostem drahé a až neskutečně krásné a k dokonalost završující zdobení tetováním zvlášťě, když dotyčná svými tvary a velikostí připomíná Bibendum, tu famózní reklamu na gumy Michelin a nalepovací nehty od vietnamců...na to nezapomínat, bez toho se žádná dnešní morka neobejde a nepřekoná pocit nenaplněnosti svého života...
Jinak ročně onemocní kvůli slušivému tetování 800-1200 osob vážnými a život značně komplikujícími onemocněními...

Těm zmrdům už se to podařilo. Ten svět je šílenej a není mu už pomoci...

383869

6.11.2020 11:21

RE: Had svléká kůže

Satanlin 178.?.?.?

Reakce na 383869

Děti, to je rvačka o rukojmí se státem, nadnárodními korporacemi, mafií, společností a se ženou.
Někdo si tady střílel z tradiční čínské medicíny. Jistě je to dobrá vě věc, když zabrání oplodnění při kopulaci přirozeným ovládáním plodivé síly, bez gum a všech těch hormonálních sraček co ty tlusté nány dnes baší.

383872

6.11.2020 12:49

RE: Had svléká kůže

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 383869

Ta veskrze idiotská a celévřitími bezmozkými a prostitujícími se osobami propagovaná a šířená mezi tupým stádem móda v tetování a předbíhání se v jeho individuálnosti není nic jiného, než trénik a postupné klidné přijetí označení jednotlivých kusů lidského dobytka čárovým/QR kódem a čipováním...

383877

6.11.2020 10:50

Něco úvah

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

- Homo sapiens, sapiens - dvojnásobné bláznovství. Spíš Homo rapiens.
- Základní lidskou svobodou je právo vlastnit cokoli
- Právo vlastnit je silnější než právo na život
- Velký majetek se množí, malého majetku ubývá
- Majetek bláznův bývá jařmem volským
- Čestně lze velký majetek získat zrozením z bohatého, avšak kolébku střeží závist a svár
- Chudák chudáka okrádá, boháč všechny
- Čestný chudák živí své tělo prací; duši pak nadějí výhry či posmrtné blaženosti
- Utiskovaní chtějí vyváznout z utištění, vyváznuvší z utištění chtějí majetek, majetní chtějí utiskovat
- Chudák ze svého lejna platí daň
- Hlupák ví všechno a je ochoten o tom hovořit nadarmo i zadarmo

383868

7.11.2020 9:14

RE: Něco úvah

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383868

- Dobrý nápad podsunout jeho ješitnosti takový dvakrát moudrý a sebe popírající název, co?
- Základním lidskou svobodou (pudem) je právo vlastnit cokoli, jenom nikoliv sebe. Marxismus-leninismus správně tvrdí, že člověk je pouhý odraz hmoty, jemu poroučí hmota (majetek).
- Právo vlastnit je silnější než právo na život, proto jej podporujeme, abychom umrtvili lidi, udělali z nich chodící mrtvoly, zombie, stroje a automaty, a tím pak především sebe.
- Velký majetek se množí, malého majetku ubývá, což je štěstím těch, kteří se chtějí z pekla osvobodit (vzdávejte se všeho majetku, dětí, sebe...)
- Majetek bláznův bývá jařmem volským, ovšem jenom pro tupohlavého tuplovaného vola na kozlíku, neboť majetkem bláznů je blaženost.
- Čestně lze velký majetek získat zrozením z bohatého, avšak kolébku střeží závist a svár, avšak ukradneš-li jednu ovci, zastřelí tě, ale ukradneš-li celé stádo, budou si tě vážit, budou s tebou vyjednávat a budou ti sloužit. Děti zlodějů jsou čestné a mravné. Mohou si to dovolit, kradli za ně jejich rodiče, které okradli dědictvím. Naše děti!
- Chudák chudáka okrádá, boháč všechny, a chytrý okrádá hloupého až úplně zblbne na chudáka - nejprve duševního, pak tělesného a pak sociálního.
- Čestný chudák živí své tělo prací; duši pak nadějí výhry či posmrtné blaženosti, pozná-li tělo, které se učí ovládat, a pak dokáže-li duševně ovládat i naději a sebe, pozná svět a to jej osvobodí (Ježíš). Nebo Arbeit macht frei (Hitler).
- Utiskovaní chtějí vyváznout z utištění, vyváznuvší z utištění chtějí majetek, majetní chtějí utiskovat, avšak utiskovaný je utiskující, utiskující je utiskovaným (dobře jim tak takovým dobře se léčí).
- Chudák ze svého lejna platí daň - a tak očišťuje svůj organizmus před léčením, zatímco boháč ta lejna požírá.
- Hlupák ví všechno a je ochoten o tom hovořit nadarmo i zadarmo, avšak když jednou zavře ústa, uklidní mysl, tak realizuje Všechno, a bude osvobozen, zatímco chytrák, který ví, že nic neví, bude v pekle věčně. Prázdný sud nejvíce duní, a když si uvědomí svoji prázdnotu, bude osvobozen. To jenom prádnota honí prázdnotu a vytváří iluzi plnosti.

383909

6.11.2020 11:52

Ukázka z SMS

MUDr. Nerat 178.?.?.?

Pro nezkušené, opravdu skutečně jen malá ukázka z SMS, jaké posílají naše děti svým rodičům, zatímco tyto nespí, spláci hypotéky, platí penále, exekuce a dluhy za svá dítka (Původní pravopis i úprava zachovány):

„A ty si stejná svině jako ten skurvenec co s ním žiješ mrdko zatluče ti hřebýky do rakve zasraranej křesťan řeš prachy kdyš de o můj život KURVO“

„Ty si stejná děvka jako všechny prachy prachy a mě de o život ty svině budu je mít a pak vám je nacpu do tech vašich špinavých kund a prdelí“

„Perverzní kundo nemám strach z žádnýho násilý z celího vašeho zasranýho světa mrdko už mě mlátily tvý otroci a je mi to egál já na životě nelpím“

„Horkej židáku pokoušíš se lhát skz mě a já sem jen prase co ti kope mělkej hrob“

„Vy dojebaný koně z továrny na lepidlo“

„Heč já sem taky tvrdej čurák“

Pod vlivem Pervitinu roste odvaha a hrdinství, podobně jako u stejně zfetovaných vojáků Wermachtu při útoku na SSSR. Subjekt začíná chrlit a plnit ty nejprimitivnější pouliční a mediální žvásty, příkazy a rozkazy, které pronikly do jeho podvědomí.
Pokud se v tom trochu vyznáte a sledujete dobře televizní odborníky, politiky a diskutéry, tak často poznáte v jejich projevu naprosto stejné kolektivní vědomí, psychopatické projevy paranoidní schizofrenie apod.

383873

6.11.2020 12:39

RE: Ukázka z SMS

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 383873

Myslel jsem si, že jsem podobnou sms dostal jen já. "Musel" jsem si to ale omluvit tím, že si ten můj hošánek v 35 letech vyvolal schizofrenii drogami, což ale doktor nepotvrdí. Teď je chudák nemocný a je nutné to chápat.
Reakce je pro mě nepochopitelná. Dal jsem mu 70 000, které utratil za dva měsíce a pak mě nazval zlodějem, protože jsem mu nechtěl dát další. Plus podobné výrazy. Zmrd je asi nejoblíbenější a - karma tě potrestá. Asi taky něco nového.

383875

6.11.2020 13:05

Deti su odrazom svojich rodicov.

AntePortas 188.?.?.?

Deti aa vo svojich rodicoch vidia. Opakuju po nich, kopiruju gestikulaciu, mimiku, chodzu, frazy, postoje. Jednoducho, snazia sa byt ako ich rodicia. Dokonca aj v dospelosti vyhladavaju podobnych partnerov. Cize nie kapitalizmus, socializmus ci ine systemy maju zasadny dopad na dieta, ale ich rodicia a prostredie, v ktorom vyrastaju.
Snad kazdy rodic si povie, ze vychoval svoje dieta najlepsie ako vedel. Povie, lebo si to mysli. No, je to len jeho pravda. Postarat sa o dieta, dat mu najest obliect ho
umoznit dobre vzdelanie, umoznit byvanie. Su to dolezite veci, no ani to nemusi stacit na dobru vychovu dietata.
Dieta v prvom rade potrebuje lasku. Laska pren znamena bezpecie. No to sa netyka len rodicovskej lasky k nemu, ale aj vzajomnej lasky medzi rodicmi. Preto sa netreba pred dietatom ostychat a ukazat, ze aj rodicia sa maju radi. Objat sa, pobozkat, nehadat sa a vzajomne si udrziavat dostojnost. Naucit ho, ze zakladom akejkolvek socialnej cinnosti su dobre vztahy. Naucit deti slusnosti a priucit ich pracovnym navykom. To v nich vybuduje poriadkumilovnost a zodpovednost. Zbytok im da skola, priatelia, partneri a neskor aj praca.
Netreba zvalovat vychovu deti na system. Deti lubia svojich rodicov nezistne a preto sa im chcu podobat. Ak daju a aj ukazu rodicia detom lasku, tazko ich niekto pretvori na zle bytosti.

383878

6.11.2020 13:51

RE: Deti su odrazom svojich rodicov.

Tschert 94.?.?.?

Reakce na 383878

Opravdu velice fundované. Pán tomu rozumí a má jistě i zkušenosti. Měl byste být rodičem všech dětí světa. Mimo mne, protože je již pozdě. Je to přesně a precizně podané jako od skutečného odborníka, jako od těch v televizi.
Máte naprosto pravdu, že ten "zbytok im da skola, priatelia, partneri a neskor aj praca". No, právě!
Souhlasím s Vámi, že systém je vskutku správný a vynikající. Také si každý pochvaluji. Jelikož je systém odrazem svých milujících rodičů, tedy lidí, tak je skvělý a nevím, na co si ti lidé pořád stěžují?

383882

6.11.2020 15:12

RE: Deti su odrazom svojich rodicov.

AntePortas 188.?.?.?

Reakce na 383882

Ktory system Vam brani dat druhym najavo, ze ich mate rad? Ktory system Vam brani spravat sa slusne?
Asi budete prekvapeny, ale nezijem v TV. Dokonca ani nie som rodicom vsetkych deti sveta a ani si to nenarokujem. Kazdy rodic je zodpovedny za svoje deti. Spolocenske systemy, o ktorych pisete, vytvaraju patologicke osobnosti. Ti ostatni ludia sa spajaju prirodzene za nejakym ucelom a casto len po dobu trvania cinnosti.
Dieta ovplyvnuju primarne rodicia az sekundarne vsetci ostatni. Skola da cloveku kolektiv, kamarati zabavu a pocit dovery, partner moznost prezit lasku a praca mu da hodnotu. A system? Ak ma dobre zazemie, tak mu moze byt vcelku ukradnuty. Ludia pred sto rokmi nemali ani to, co my a pred tristo rokmi nemali ani podu a predstavte si, prezili a urcite byvali aj stastni.

383884

6.11.2020 18:46

RE: Deti su odrazom svojich rodicov.

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383884

Díky za náramné poučení, ale jste podle mne, prosím, úplně mimo mísu, čili používáte nevhodnou argumentaci na špatně pochopená vyjádření (možná špatně vyjádřená). Omlouvám se, ale je mi trapné vás uvádět do obrazu, neboť jste jistě dobrým člověkem. A bylo by to na dlouhé diskutování, na které zde není prostor, a jistě zbytečné, neboť obě strany diskuse jsou již po svém přesvědčené. Docela vám závidím vaši blaženou nevědomost a hlavu v písku. Mnozí to štěstí však bohužel neměli, a tak jim naivním pedagogickým poučováním působíte jízlivou radost.
Jen k jednomu: Nevím, jak u vás na vsi, ale u nás ve městě ta škola, spolužáci a kamaráti dávají dobře vychovaným dětem tvrdé drogy. Každý nemá štěstí na indoletní poslušné opičky a dětičky.

383893

7.11.2020 0:24

RE: Deti su odrazom svojich rodicov.

AntePortas 188.?.?.?

Reakce na 383893

Ponukol som kladny pohlad na vec, jednu stranu mince. Nebolo to z naivity, ale zamerne. Druha strana minca v sebe totiz skryva az prilis vela nestravitelnej pravdy. Preto o nej nikto v diskusii velmi nevypisuje.
V podstate zivot cloveka ovplyvuju tri zasadne veci.
1. Ludia zvyknu robit fatalne chyby.
"Bije ma, ale inak je dobry" "Investujem aj ja,lebo to vraj sype" "Ukaz, aj ja si dam" "Nase dieta je genalne" Kazde taketo rozhodnutie moze mat fatalne nasledky. Ludia robia chyby, lebo je to prirodzene. No pokial ich nevedia napravit, mozu znicit zivot im, ale aj ich okoliu.
2. Ludia maju sklon nespravne sa zaradit.
"Ked ja som ju tak strasne miloval a o lasku predsa treba bojovat" "Mat take auto bol moj sen, ved magnet na baby..." "Saty robia cloveka, hlavne tie znackove" "Ved ja som s tymi ludmi vyrastal" Ludia sa casto zle zaradia a potom placu. Je to ich rozhodnutie.
3. Ludia sa nerodia len dobri.
Zial, nielenze clovek je zmesou dobreho a zleho, ale rodia sa aj zli ludia. Takych je treba identifikovat a potom obist. Ak ide o vlastne dieta, maloktory rodic si to prizna. Ved,kto by chcel mat zle dieta. Zlo je tazko vymietit, je ho mozne len drzat v medziach. Je to vsak tazke a malokedy sa to podari. No rodic to musi skusit.
4. Evoucne neprezivaju najviac ti najsilnejsi, ale najpocetnejsi su ti nenapadni.
Zivot ludom nemusia nicit systemy, vedia si ich znicit aj oni sami.

383898

7.11.2020 8:40

RE: Deti su odrazom svojich rodicov.

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383898

Toto je od vás mnohem lepší. A rozebírat a doplňovat by možná vydalo na celou knihu. V úvahu vždy bereme všechny strany, nebo se o to alespoň pokoušíme, jinak je úvaha úplně vadná.

Bod 4. Zatímco v přírodní říši porobíhá pozitivní výběr těch nejlepších jedinců, v této současné lidské říši (dekadentní) probíhá negativní výběr těch nejhorších jedinců. Avšak člověk, to z ní hrdě, začal již dávno seletovat (devastovat) přírodní říši po svém.
Bod 3. Netřeba uvádět, kde je zlo, je i dobro a naopak, jeden extrém předpokládá druhý. Co s tím, je jiná otázka. Činit dobro znamená vytvářet zlo a naopak. Kdo své děti miluje, ten je trestá, a naopak, kdo je trestá, ten je miluje. Atd. Peklo tě miluje.
Bod 2. Poznej sám sebe a nemusíš zařazovat nikoho, a již vůbec sebe, neboť jsi správně zařazen. Lidé jsou stále více nevědomí, sociálně, duševně, tělesně a mravně omezení, a to mnohem více než jakékoliv zvíře, Negativně se vyselektovali a nadále selektují sami (viz bod 4) a selektovat se sami jako každý jedinec sám (vlastním bytostným zušlechtováním) a jako společnost, pomocí zavedení vhodného zušlechťovacího režimu, naprosto odmítají (je to bolestivější, než propadat dekadenci). Tak se na to musí nepřímo, od toho je peklo na Zemi.
Bod 1. Člověk je chyba. Jak by tedy nečinil chyby? Ve vyšším smyslu chyby nečiní, jenom vytváří podmínky, aby v nedohledném horizontu nebyl chybou.

Opatrně, prosím, poučujte ty, kteří prošli peklem. Oni uvádějí jenom stín svých zkušeností, a již jenom tím se vystavují velikému nebezpečí, a již jenom kvůli tomu je umlčují ti, na které peklo teprve čeká. Přitom jejich zprávy jsou pro čekatele pekla právě nejdůležitější. Hlavu v písku, lesní školky, rodinné domky štěstí s třímetrovými zdmi odkolo, jako ochrana před sousedy a zlým světem, a priori úplné odmítání špinavé politiky (psychologie), to všechno a jiné vymezování sebe a svých zájmů peklo převelice vítá. Úroda se musí nechat uzrát...

383906

6.11.2020 13:15

Poučný a silný dokument...

Miroslava 46.?.?.?

https://youtu.be/_-98kUZm5rI

Velmi poučný a silný dokument. Jen škoda, že je v ruštině...

383879

6.11.2020 13:37

čo robia muži?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2003:x:x:x:x:x

Všetci tu lamentujete. V podstate máte pravdu. Neviem prečo tak obhajujete právo chodenia do školy, keď sami v zápätí konštatujete, že škola ako súčasť systému deti ničí.
Ako z toho von? Čo tak založiť Stranu mužov? Čo tak začať sa venovať svojim deťom? Naučiť ich všetkému sám? Veď aj v Česku aj na Slovensku je možná výuka doma. Čo tak vydediť nepodarené deti zriadením zvereneckého fondu? Počul som, že aj nejaký pán Babiš to tak urobil.

383881

6.11.2020 19:42

RE: čo robia muži?

Tschert 178.?.?.?

Reakce na 383881

1) Založit něco jako svaz mužů nelze, pokud jej někdo mimo jeho členy nebude financovat a oni ty peníze nebudou moci rozkrádat. Zkoušel jsem to bezvýsledně desítky let.
2) Mužská síla je (aspoň v ČR a EU) obecně vyčerpaná až psychopatogenní, a ženy jsou dosud "mrtvé" a umrtvené emancipací. Tyto muženy táhnou, rozdělují a stahují muže do nor a domácích kutlochů, z čehož pochází blbost, alkoholismus, fotbal a narkomanie, vaření a jiná hobby.
3) Jsem osamělým kritikem školství, zejména toho dosavadního typu. Je to marné bubnování do boje. Dnešní muži jsou bohužel úplně k ničemu (slušně řečeno).
4) Znám případy, rodičů co odloučili své děti od špatného vlivu systému a učili je sami. Procento "úmrtnosti" 100%, byly neschopné přežít v reálném marasmu demokracie...
Čo robia muži? Blbnou? Jako už delší dobu, jinak bycho neměli tu podivnou demokracii, jakou zaslouženě máme....

383894

7.11.2020 16:56

cílená degenerace mužů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 383894

Z mužů se stali převážně "pivaři".
Vřele doporučuju prostudovat si vliv fytohormonů obsažených v pivu na mužskou psychiku a osobnost. A dát si to do souvislosti s tím proč je u nás obrovský výběr piv a přitom je levnější než voda.
Naměklá hrouda rosolu která před užíváním pivních fytohormonů byla chlapem, se vládcům dozajista hodí mnohem víc než mužný muž co má koule a páteř.

A ještě se můžete zeptat zralejších žen, zda při sexu preferují pivaře a nebo vinaře. Dozvíte se, že po pivu muž "může" o dost hůře než po vínu.

A proč mezi slovany byl alkohol zakázán pro muže mladší 35 let kteří ještě nezplodili aspoň 5 potomků? Přičemž alkoholem se rozumí medovina a kvas, pálenku (co by etanolové "ředidlo"[mrknutí jedním okem] neznali.

Jak do sebe najednou vše zapadá...

383929

7.11.2020 15:42

Jsme to my

Yeto 178.?.?.?

Nikdo v diskusi dosud neuvedl, nebo jsem to neneašel, že v těch našich dětech budeme trpět my sami, jejich rodiče, jako v nás trpí naše rodiče a v nich zase jejich atd., až nakonec trpí rodič poslední, kterým je vševědoucí, všemocný a všudypřítomný bůh stvořitel, na kterého nenechá podstatná část lidstva vůbec nijak dopustit, že dopustil takové peklo na zemi, které tak milují, a je ochotna kvůli tomu druhou část lidstva vyvraždit do posledního kusu, jako se to například úspěšně daří u zvířat a rostlin...

383925

8.11.2020 11:40

Ženy naše děti nezajímají

Přítel člověka 178.?.?.?

Také jste si všimli, že do diskuse nezasáhla asi žádná žena, pokud nebyla převlečená za muže, ale že si v ní vylévají srdce pouze muži. Nevím, jak jinde, ale s ženami (matkami) se obyčejně o výchově dětí nedá rozumně mluvit, pokud ovšem nemáte za ženu ženu jak se patří, a nikoliv nějakou televizní Mařenu. (Mařena je výraz od slova mařit, a to zejména muže, děti a sebe).
Naše ženy naše děti nezajímají, naše muže již dávno.
Prý právě nějaký dozorce vystřílel rodinu. Mařeny a odborníci tvrdí, že prý se zbláznil. Co když svoji rodinu miloval, ale měl doma něco podobného jako v zaměstnání, nebo někteří přispívatelé.
Mily muži, milí přátelé, pokud chcete udržet rodinu, ačkoliv je zcela proti vám, respektive sama proti sobě, a seznáte, že spolupracuje s televizí, médii, mediálními odborníky, tvůrci veřejného mínění, sportujte s přáteli, choďte za jinými ženami, pěstujte chytře manželskou nevěru, při nejhorším choďte na pivo, na fotbal nebo na ryby, nebo jenom tak choďte bezcílně po ulicích, pořiďte si mne, přítele člověka (totiž psa). To všechno vám pán bůh rád odpustí, ale neopustí vám, že na sobě necháte štípat dříví, že budete žít pokorně skomírat pod pantoflem, a že přivedete sebe, svoji rodinu, ženy a děti, do ubožejšího stavu, než ten hrdina dozorce.

383942

Příspěvků: 54

05.11. 06:39  Vše je zřejmé
05.11. 15:36 Tschert  RE: Vše je zřejmé
05.11. 06:59  plán
05.11. 21:25 Father 2  RE: plán
05.11. 06:59 Gój  Naše děti vychovává nepřítel
05.11. 15:40 Tschert  RE: Naše děti vychovává nepřítel
05.11. 08:27 Yetty  Zdraví dětí především
05.11. 15:38 Tschert  RE: Zdraví dětí především
05.11. 09:31 Jan Hanuš  Moje zkušenost.
05.11. 15:55 Tschert  RE: Moje zkušenost.
06.11. 12:38  RE: Moje zkušenost.
07.11. 08:45 Tschert  RE: Moje zkušenost.
05.11. 10:11  a kdo ty děti vychoval ?
05.11. 13:27 Yetty  RE: a kdo ty děti vychoval ?
05.11. 19:38  RE: a kdo ty děti vychoval ?
05.11. 21:06 Márakenko  RE: a kdo ty děti vychoval ?
06.11. 09:36  výchova nevolníků za Marie Terezie
06.11. 10:27 Yetty  RE: výchova nevolníků za Marie Terezie
07.11. 16:32  RE: výchova nevolníků za Marie Terezie
06.11. 11:13 Satanlin  RE: výchova nevolníků za Marie Terezie
06.11. 10:16 Yetty  RE: a kdo ty děti vychoval ?
06.11. 13:27 Yetty  RE: a kdo ty děti vychoval ?
06.11. 07:28 jurajj  RE: a kdo ty děti vychoval ?
07.11. 15:31 Yeto  RE: a kdo ty děti vychoval ?
05.11. 13:52 Miroslava  SEBENIČÍME A PAK PLÁČEME. ..
05.11. 14:02 Márakenko  Nepodařený sex
05.11. 15:05 Altern  Článek jsem pochopil
05.11. 15:23 Yetty  RE: Článek jsem pochopil
05.11. 17:21  Naše děti budou jen další oběti všežravého kapitalismu, který je v režii zločinců a psychopatů
05.11. 20:43 Márakenko  RE: Naše děti budou jen další oběti všežravého kapitalismu, který je v režii zločinců a psychopatů
05.11. 20:26  nejlepe vychovává příklad i a zejmena ten negativní
05.11. 20:28 ping789  jo jo , už je to tak: děti mohou za své rodiče
06.11. 08:10 Satanlin  RE: jo jo , už je to tak: děti mohou za své rodiče
06.11. 06:30 jurajj  chcem deti - príklad
06.11. 08:03 Satanlin  Had svléká kůže
06.11. 10:56 R.E.  RE: Had svléká kůže
06.11. 11:21 Satanlin  RE: Had svléká kůže
06.11. 12:49 R.E.  RE: Had svléká kůže
06.11. 10:50  Něco úvah
07.11. 09:14 Tschert  RE: Něco úvah
06.11. 11:52 MUDr. Nerat  Ukázka z SMS
06.11. 12:39 Jan Hanuš  RE: Ukázka z SMS
06.11. 13:05 AntePortas  Deti su odrazom svojich rodicov.
06.11. 13:51 Tschert  RE: Deti su odrazom svojich rodicov.
06.11. 15:12 AntePortas  RE: Deti su odrazom svojich rodicov.
06.11. 18:46 Tschert  RE: Deti su odrazom svojich rodicov.
07.11. 00:24 AntePortas  RE: Deti su odrazom svojich rodicov.
07.11. 08:40 Tschert  RE: Deti su odrazom svojich rodicov.
06.11. 13:15 Miroslava  Poučný a silný dokument...
06.11. 13:37  čo robia muži?
06.11. 19:42 Tschert  RE: čo robia muži?
07.11. 16:56  cílená degenerace mužů
07.11. 15:42 Yeto  Jsme to my
08.11. 11:40 Přítel člověka  Ženy naše děti nezajímají

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 823