Diskuze k článku

Dvacet let po druhé intifádě je vítězství Izraele téměř úplné

Příspěvků 39

9.10.2020 8:36

čistá propaganda

čitateľ 84.?.?.?

Pred časom som Izrael navštívil, Keďže som bol nakŕmený mediálnou propagandou, aké napätie je v Izraeli a ako sa tam tie národy nemusia, zažil som poriadny šok. Chlapík čo nás vozil bol arab - starší pán, ktorý bol veterán niekoľkých izraelských konfliktov z 60. - 70-tych rokov. Pýtali sme sa ho na všeličo - vrátane situácie v súvislosti s napätím a príležitosťami pre ľudí ako on - keďže nebol žid. Na moje nemalé prekvapenie nebol vôbec v napätí, ani akokoľvek protižidovsky naladený - s ľahkosťou nám vysvetlil, že arabi a rovnako tak všetky národnosti žijúce v Izraeli nemajú problém s príležitosťami oproti židom, keď si chcú zarobiť, akurát musia splniť bezpečnostný štandard, čo plus mínus znamená, že nie sú známi v súvislosti s teroristickými skupinami, udalosťami a pod. Zároveň podotkol, že väčšina nežidovského obyvateľstva si v Izraeli zarába veľmi radi, čo je logické s ohľadom na obchodné talenty týchto národov. Ďalším prekvapením pre mňa bolo, že napätie ktoré som očakával na území Izraela som nenašiel - ľudia sa tam k sebe navzájom správali ohľaduplne a s úctou a to bez ohľadu na národnosť. Z bezpečnostných dôvodov tam majú na dôležitých bodoch kde sa vyskytuje veľa ľudí a zvlášť turistov, vojenské hliadky, ktoré patrolujú a dávajú pozor na bezpečnosť - väčšinou sú to mladučkí ľudia ovešaní zbraňami, za ktoré by sa nehanbil ani Chuck Norris, ale necítiť z nich žiadnu aroganciu - práve naopak sú maximálne slušní a disciplínovaní (v Izreali je povinná vojenská služba pre mužov aj ženy - muži 3 roky a ženy 2 roky - len potom môžu ísť na vysokú školu, takže počas vojenskej služby sú kontinuálne vzdelávaní, aby nevypadli z tempa) a do nikoho sa zbytočne nestarajú a to bez ohľadu na národnosť. Celý konflikt s palestíncami nemusel byť, keby nebolo šialenca Arafata - Ariel Šaron verejne priznal, ako ľutuje, že ho nezastrelil, keď ho dvakrát v živote mal na muške a rozhodol sa ušetriť jeho život, že keby ho vtedy zastrelil, ušetrilo by sa ohromné množstvo životov na všetkých zainteresovaných stranách. Prekvapení som zažil viac, ale to by som musel písať niekoľko strán. V izraeli som sa ocitol aj druhý krát a to som mal zase za sprievodcu rodeného Jeruzalemčana - tiež veterána Izraelských vojen a tak som mal vzácnu príležitosť nazrieť za oponu z druhej strany. Tento článok je značne mimo realitu. Každému čitateľovi odporúčam izrael navštíviť. Podobne aj Irán je mediálne démonizovaný, ale tí čo ho navštívili hovoria o ňom úplne inak.A pre editora malá poznámka - židia sú genetickým pôvodom plus mínus čistí Summeri. Arabi sú geneticky (pôvodne) z polovice Summeri a z polovice Egypťania. Samozrejme dnes je tam primiešaných nemálo iných národností. Palestínci ako národ neexistujú - názov je používaný na označovanie zmesky národností, ktoré sa v okolí regiónu vyskytovali plu...Automaticky kráceno

382812

9.10.2020 20:54

To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 382812

Kdo jsou oběti a kdo teroristé?
Nidal Saleh, Proč se vraždí v xzraeli?
„Někdy se nám dokonce zdá, že některé noviny a televizní stanice se staly oficiálními mluvčími xzraelské politiky u nás. Otázkou je, odkud pramení tato oddanost a houževnatost jistého kruhu našich novinářů a redaktorů k otevřené a jednostranné podpoře xzraelské politiky? Je to pouze z neznalosti skutečné podstaty zmíněného konfliktu…“
Po skončení první světové války (spáchané xidy, bankstery) a po pádu Osmanské říše vítězové - Velká Británie (ovládaná xido-bankstery) a Francie (ovládaná xido-bankstery) - arabský svět považovaly za dědictví po Osmanské říši. Na toto dědictví si vyhradily výlučné právo. V tajné dohodě mezi Velkou Británií a Francií z roku 1916, nazvané Sykesova-Picotova dohoda, se oba státy domluvily na rozdělení arabského světa. Velká Británie dostala Irák, Egypt, Arabský záliv a Palestinu, Francie Sýrii, Libanon, Tunis, Maroko a Alžírsko.
„Mírumilovní“ emigranti se měnili na ozbrojená komanda, jako jsou Štern, Irgun a Haganah. Ta terorizovala arabské obyvatelstvo, vraždila je, nebo je vyháněla z domovů. Všechno se dělo pod dozorem britských vojáků a s jejich pomocí. Araby probudil až fakt, že to všechno je dopředu připravený a dohodnutý scénář mezi Británií a sionistickými organizacemi.
Nikomu nevadilo, že xzraelská společnost se etablovala díky rasismu a nesnášenlivosti, prodchnutými militaristickou výchovou.
… nevadilo, že ti, kteří nedávno bojovali proti nacistickým nepravostem a národní výjimečnosti, to samé dělají Palestincům.
- Nový xzraelský stát, jako xidovský stát a stát všech xidů na světě, otevřel dokořán bránu pro migraci xidů z celého světa. Ve velkém začal konfiskovat arabskou půdu a násilně vystěhovávat Araby. Více než milion a půl palestinských Arabů bylo vyhnáno ze svých domovů. Stali se utečenci bez domova. Dodnes žijí v nelidských podmínkách v uprchlických táborech v Jordánsku, Sýrii a Libanonu.
V roce 1967 militantní a po zuby ozbrojený stát xzrael, podporovaný …(xido) USA, zaútočil na sousední arabské státy. Obsadil celé území západního břehu Jordánska (Palestiny), pásmo Gazy, Sinajský poloostrov a Golanské výšiny Sýrie. Od toho dne většina palestinského lidu žije pod xzraelskou vojenskou okupací.
=Pachatelé obou světových válek, klany; Warburg (s Rothschildy), Rockefeller, Morgan, DuPont, Melon... (viz, Karl Deschner, Moloch)

382825

10.10.2020 22:40

RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu

Milion chvilek moje59 (zavináč) yahoo (tečka) de 79.?.?.?

Reakce na 382825

OOO ty cubo muslimska!!

382883

11.10.2020 13:28

RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 382883

Je mi potěšením, že další agresivní psychopatický xidáček se přiznal k účasti ve fašistickém spolku Milion chvilek - pak je jasné, jaké "hodnoty" tahle banda s "křišťálově čistým" financováním prosazuje.

David Duke:...nová generace xidů, zaplavená příběhy křesťanské zrady.
Z holocaustu (obě světové války a komunistické revoluce byly spáchány xido-fašistickou SSektou, s jejich bankstery na vrcholu pyramidy zla, viz Karl Deschner - Moloch) jsou obviňováni nejen Němci a obyvatelé východní Evropy, ale existuje spousta knih od xidovských autorů, které tvrdí, že
svůj díl viny má celý západní svět,
katolická Církev (též xidovský podnik) a celý křesťanský svět (oběti debilizace v Ukřižovaného xida xidy).
Objevil jsem, že upozorňování na Talmud a citování slov moderních
xidovských vůdců a spisovatelů mi přineslo obvinění z antisemitismu.
Zdá se mi, že pokud je opakování slov xidovských vůdců antisemitismus,
pak musí být něco ohavného přímo v těchto slovech
.
Bernard Lazare, populární xidovský intelektuál, žijící ve Francii
v 19. století, zkoumal úlohu svého národa v odvěkém konfliktu s jinými
národy. V široce publikované knize L’Antisemitisme píše:
Pokud by se toto nepřátelství, tento odpor vyskytly v jedné době,
nebo jen v jedné zemi, bylo by lehké najít místní příčiny těchto
pocitů. Ale tato rasa byla terčem nenávisti všech národů, mezi
kterými se xidé usadili
. Jelikož nepřátelé xidů patří do různých
ras... všeobecná příčina antisemitismu musí ležet v samotném
Izraeli
a ne v těch, kdo jsou k němu nepřátelští.
... jádro xudaismu, ortodoxie, se vůči gojimům stává extrémnější, než tomu bylo v předchozích generacích. Encyclopedia xudaica toho na toto téma říká mnoho.
Pravděpodobně to lze vysvětlit příchodem moderního filmu. Kino
a televize mají obrovský vliv na lidské emoce.
V tisících výborně
natočených filmů, od Deset přikázání po Schindlerův seznam
xidé připomínají gojimům jejich zradu a gojimové jsou z toho dojatí.
Ustavičné omílání hrozných příběhů holocaustu slouží nejen ke
zvýšení podezření průměrného xida vůči gojimům, ale i ke zvýšení
naší solidarity vůči nim.
Moderní xidovský rasismus...protievropské invektivy, chlubení se xidovskou morálkou, duchovnem, genetickou převahou a dokonce přiznání, že kontrolují většinu klíčových pozic v médiích a vládě, jsou v jejich literatuře. Jakýkoliv
čtenář publikace zaměřené na xidovské publikum najde materiál, který
není o nic méně protikřesťanský, než 1 500 let staré talmudské spisy. Noviny The xewish Press udávají tón xidovských náboženských a kulturních názorů.
Talmud označuje Nežidy za „zvířata“ (jak je rozbíráno v talmudských spisech od Gemary Kiddushin 68a...Automaticky kráceno

382903

11.10.2020 1:44

RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 382825

Vitezstvi neni uplne,naopak,jeto teprve zacatek,najdete si israelskou znamku,kde je mapa Velkeho Istaelu,znazornujici veskera uzemi okolnich statu,kde se tezi olej,to je uzemi pristiho Israelu a ani se tim,jakoby zidovstvo nijak netaji. Samozrejme ,ze vsude ,kde citite zapach oleje potece krev,na tom stoji svetova politika.

382889

10.10.2020 17:20

RE: čistá propaganda

rosco 185.?.?.?

Reakce na 382812

tohle nema chybu, dostat do tak kratkeho textu tolik pitomosti, na to jsi musel vystudovat nejmene zidovskou VUML, doufam ze se ti pri tom z namahy nezaparil sabesdekl.
[chechtot][chechtot][velký smích][velký smích]

382871

9.10.2020 8:44

palestinci málo diskutovali

ping789 31.?.?.?

ONI když něco ( cokoliv ) chtějí, tak to prostě udělají, gojové když něco chtějí, tak o tom žvaní, blábolí, fantazírují, podávají žádosti a petice, sepisují prohlášení a diskutují ( každý na úrovni svého nechápání) - hledejte 3 rozdíly [mrknutí jedním okem]

382813

9.10.2020 9:56

Kokotiny na zvedavci

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 79.?.?.?

Kecy v kleci!! Zvedavec je muslimsky web a PR patri na cernou listinu a zakazat jeho stupidni komentare.[překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][zmaten][zmaten][zmaten][zmaten][zmaten]

382815

9.10.2020 21:44

křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 382815

Johannes Rothkranz, Kdo skutečně řídí islám?
: „V xzraeli, kde se vede ‚dialog‘ ‚tří abrahámských náboženství‘ (xidovství, křesťanství a islámu= všechny tyto otrokářské debilizace od stejné mocensky posedlé sekty farizejů), bylo napsáno:
‚V 78 lóžích země se zhruba 2 500 členy jsou xidé, muslimové [!!], drúzové a Čerkesové.‘

Paní Mertensackerová podnikla v červenci 1997 v listu „Kurier der Christlichen Mitte“ velice poučný experiment. Ocitovala tam několik protixidovských výroků z koránu podle oficiálního německého vydání, poukázala na naplnění skutkové podstaty trestného činu „podněcování k rasové nenávisti“ podle § 131 spolkového trestního zákoníku, a v souladu s tím požadovala u Úřadu pro mládež označení koránu za mládeži škodlivý! A aby zdůraznila nepochybnou oprávněnost těchto požadavků, zodpověděla si vlastní otázku
„co je popuzování proti některému národu?“ takto:
„Německá právní praxe považuje za trestné mj. i následující kritické výroky o xidech:

∗ nepočetná skupina převážně xidovských velkobankéřů se zmocnila peněžnictví
USA a vyvolává světové hospodářské krize a války k zotročení všech národů;

∗ ‚skrytá xidovská světová vláda’ rozpoutala dvě světové války a usiluje o třetí;

Naproti tomu doslovně uvedené protixidovské výroky koránu (xidy sepsaném) znějí takto:
∗ „A xidé říkají: ‚Alláh má spoutané ruce’.
Nechť jejich ruce jsou spoutány a jsou prokleti skrze to, co říkají:
‚My jsme mezi nimi zasévali nenávist a rozkol až do dne vzkříšení.’
Kdykoli podněcují oheň války, usilují jenom o neštěstí po světě;
Mezi xidy jsou tací, kdož slyší na každou lež. Jsou bytostně ochotnými naslouchači každé falše, pletichy a zapovězenosti (súra 5, 41)
Alláh nemiluje původce neštěstí a utrpení (súra 5, 64)“
(Johannes Rothkranz, Kdo skutečně řídí islám?)
Chudáčkům xidům pořád někdo ubližuje, že ano? A přitom v xidácké bibli, ve Starém zákoně, v Páté knize Mojžíšově je napsán úkol pro nadlidi: "vyhubíš pronárody jako klaté".
Akumové, gojimové, prostě nevyvolení, jsou drzí - dovolí si ještě žít, po všem tom tisíciletí trvajícím a se vším tím současným xidáckým/banksterským terorem - covid, multikulti, greténismus, genderismus, islamismus, humanitární bombardování a jaderné bomby, export démonkracie s lupičstvím, soustavná lstivá debilizace, komunismus, liberalismus, fašismus!.

382826

10.10.2020 0:18

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 79.?.?.?

Reakce na 382826

Zdar soudruhu!! vy musite byt pekna muslimska guma!!!
Rad pisete romany a hoaxy, ze jo!!![zmaten][zmaten][překvapení]

382828

10.10.2020 11:31

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 382828

Koukám, že Vy mladíku, jste ještě dokonalejší "umělá ynteligence", než ta předešlá, už podle svého názvu, který jste si dal...
Musím uznat, že jste si vybral dobře.
Jen nám prosím sdělte svůj model a rok uvedení do provozu, ať si uděláme obrázek o produktech naší zkošerizované neoliberální společnosti...

382847

10.10.2020 15:18

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 79.?.?.?

Reakce na 382847

Nazdar vy umela ynteligence!!!

V zivote jsem potkal hodne lidi z ruznych narodu, praticky od Evropy pres Blizky vychod, z Afriky, Ciny, Vietnamu, Indie. USA atd., ale nikdy se mne nestalo, ze bych narazil na tak velköu GUMU jako vy!!
A diky za lichotku, za toho mladika kteru bylo nedavno 75 Let!!

apropo: O Mulimech toho vim z osobniho kontaktu 100x vice nez vy, ziji mezi nema jiz pres 30 Let!!![bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

382864

11.10.2020 23:20

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

djobcek 62.?.?.?

Reakce na 382864

Človek, ktorý v 75 používa výraz "kokot", ako bežnú súčasť slovníku, je absolútny suterén. No matter what.

382917

12.10.2020 9:23

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

wes 81.?.?.?

Reakce na 382917

Podivejte se hlavne sam do zrcadla. Tohle jste napsal v rubrice "ve zkratce" :

wes ty chytrák, (djobcek | 09.10.20 01:06)
urážaš, ale debilom si ty. Pokiaľ viem (a mohol by si aj ty), tak dvojičky začali padať zvrchu dole, nie naopak, takže tvoje drísty o váhe budovy, sú dosť bezpredmetné. Nechápem, načo sem vôbec vy primitívni rypáci chodíte. Ventilujte si komplexy na weboch, kde si budete pritakávať, prípadne navštívte odborníka.


Jo, vyrazy jako "debil", "primitivny rypak" se od "kokota" neco malo lisi.
Opravdu suteren. Navic jsem osobni urazku nepouzil, takze jeste navic i lzete, zachovavam editorem nastavene konvence.

Kdyz vas vyzvu na odpovednost zopakovat sva slova na kameru, tak utecete, ze?
Ucebnicova sebereflexe. Delate Slovakum akorat hanbu.

382925

12.10.2020 9:44

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 382917

Jste vulgární a urážíte diskutující, aniž byste použil argumenty. Zrušeno. Editor

382929

10.10.2020 12:51

fašistický xidáček se zapomněl v Evropě

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 382828

Moses Hess, učitel Karla Marxe a duchovní otec SSionismu
a komunismu, napsal roku 1862 Řím a Jeruzalém. V této knize vyjadřuje
hodnoty podobné těm v Talmudu:
My xidé musíme stále zůstat cizinci mezi góji [Nežidy] ... Je fakt,
že xidovské náboženství je především xidovský nacionalismus ...

Každý a jakýkoliv xid, ať chce nebo ne, je svým narozením
automaticky připoután k solidaritě se svým národem... Musí být
nejprve xid, až potom člověk.

SSionistický spisovatel Jakob Klatzkin,
který dal roku 1921 světu knihu v němčině Krisis und Entscheidung
(Krize a rozhodnutí). Klatzkin píše:
Nejsme naturalizovaní xidé, jsme xidé bez podmínek a bez výhrad.
Jsme prostě cizinci, jsme cizí lidé ve vašem středu a zdůrazňujeme,
že takoví chceme zůstat
. Mezi námi a vámi existuje široká
mezera, tak široká, že ji nepřeklene žádný most. Vaše duše je nám
cizí, vaše mýty, legendy, tradice, národní dědictví, vaše národnostní
a náboženské svatyně, vaše neděle a svátky... to
všechno je nám cizí. Dějiny vašich vítězství a porážek, vaše vojenské
písně a bitvy, hymny, hrdinové a jejich činy, vaše národní ambice
a aspirace, to všechno je nám cizí. Hranice vašich států nemohou
naše hnutí zadržet a vaše války se nás netýkají. Daleko
za hranicemi a mezemi vašich zemí stojí naše xidovská jednota...
Kdokoliv nazývá cizí [nežidovskou] zemi vlastí, je pro xidy zrádce...
Loajální xid nemůže být ničím jiným než xidovským
vlastencem... Uznáváme národní jednotu xidů v diaspoře bez
ohledu na to, v jaké zemi se nachází. Proto nás ve sledování naší
xidovské politiky nemohou zastavit žádné hranice.
Nahum Goldman, prezident Světové sionistické organizace, před
druhou světovou válkou nabádal německé xidy k emigraci do Palestiny
těmito slovy:
Judaismus nemá s germanismem nic společného. .. xidé se dělí do dvou kategorií: na ty, kteří připouští, že patří do rozdílné rasy staré tisíce let a ty, kteří to nepřipouští. Ti druzí jsou otevření obviněním z nečestnosti.
Dokonce i soudce Louis Brandeis, SSionista, který byl v americkém
Nejvyšším soudu, řekl stručně: „xidé jsou odlišná národnost bez ohledu na zemi, v níž jsou, své postavení nebo víru.“
Theodor Herzl, otec moderního SSionismu, vyjádřil skutečné příčiny toho, co nazývá xidovská otázka:
xidovská otázka existuje všude tam, kde jsou xidé ve velkém počtu. ... příčinou je naše přehnaná produkce podprůměrných intelektuálů, kteří nemohou najít východisko ani směrem nahoru ani dolů – to znamená východisko ani v jednom směru. Když se ponoříme, staneme se revolučním proletariátem, podřízenými
funkcionáři všech revolučních stran, a když povstaneme, povstane
i strašná síla našich peněz. David Duke, Moje probuzení

382853

10.10.2020 13:19

RE: fašistický xidáček se zapomněl v Evropě

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 79.?.?.?

Reakce na 382853

S muslimsky dreck ukazuje co je za blba, ze takove lidi vubec
nechaji behat venku?? Takovi patrej na Psychyatrii nebo do do lochu ponevacz jsou pro sve okoli nebezpecni a muzou napachat hodne skod. Takove zavret na klecove oddeleni v Bohnicich, ze jo Joudo!![překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][překvapení][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

382857

10.10.2020 22:49

fašistický xidáček se zapomněl v Evropě

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 382857

Kdo jsou oběti a kdo teroristé?
Nidal Saleh, Proč se vraždí v xzraeli?
SSionistická ideologie se zakládá na nesmyslné domněnce, že xidé na celém světě tvoří jeden národ, pocházející z jednoho rodu. Z rodu xzraele, kterým je Jakub; syn Izáka, syn Abrahama. Chce totiž dokázat, že xidovství je národnost, jako jsou známé jiné národnosti na světě. To také znamená, že slovenský, ruský, čínský nebo jakýkoliv jiný xid na světě, i ten černý z Afriky, patří k jednomu národu a vyšel z jednoho rodu [zmaten]
Dnešní xidé nemají společný etnický původ a netvoří jeden etnický celek! Většina xidů na celém světě nemá s xzraelskými ani hebrejskými kmeny ve Svaté zemi žádné etnické a antropologické vazby.
Po staletí lidé různých etnik, ras a náboženství přestupovali na xidovskou víru. Někdy jako osoby, jindy jako etnické celky, jako například Chazaři, kteří se na xidovství obrátili v osmém století.
Proto sionistická ideologie, založená na tezi „světového exteritoriálního xidovského národa“ a nárok sionistů vznášený na historická práva xidů na Palestinu, nemají právní podklad. Jde o zneužívání mytologie a teologie ve prospěch koloniální politiky.
…byl jsem na návštěvě v Palestině. Z Náblusu jsem autem odcestoval do naší vesnice, která je od něj vzdálená asi osmdesát kilometrů. Po cestě jsem byl šestkrát zastaven xzraelskými vojenskými hlídkami. Jednou mne skoro zastřelili. Zachránil mne jedině můj slovenský pas. Od roku 1967 palestinský lid žije pod přímou xzraelskou vojenskou okupací. xzraelské úřady mají právo Palestincům konfiskovat půdu, přemistovat je, vyhostit z území, zdemolovat jim domy, na neurčitou dobu je bez soudu zavřít, střílet do nich a beztrestně vraždit muže, ženy a děti. Na jejich půdě usídlily emigranty (xidáky) z Ruska, nebo z jiného kouta světa. Noví emigranti jsou militantní, po zuby ozbrojení. Jsou to fanatici. Palestinskou zem považují za bohem darovanou. Proto jejich svatý (SS) úkol zní: Araby zcela vyhubit nebo vyhostit. Svět před touto hrozbou zavírá oči. Když se Palestinci proti okupantům právem vzbouří, ti hned znechuceně reagují, protestují a žádají, aby Palestinci zastavili násilí. Palestinské chlapce kritizují a chtějí, aby neházeli kameny na mírumilovné, po zuby ozbrojené izraelské vojáky. Ti jinak budou nuceni do nich střílet a zabíjet je. Je to neuvěřitelný příběh, ale bohužel je pravdivý. Pokud svět neotevře oči, nepřestane se chovat jako pštros a nepodívá se pravdě do očí, pokud agresorovi otevřeně a razantně neřekne, že nestojí nad zákonem, že je povinen aplikovat a realizovat rezoluce OSN, stáhnout svá vojska z okupovaných území, může se stát, že tento příběh skončí velmi dramaticky. Do hry stáhne všechny lhostejné diváky

382884

10.10.2020 17:24

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

rosco 185.?.?.?

Reakce na 382828

zda se ze jsi to s tim mlacenim tykvi o zed narku drobatko prehnal, jak dopadla obrizka, neujela rabinovi kudla?

[chechtot][chechtot]

382872

10.10.2020 22:29

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Kokotu 79.?.?.?

Reakce na 382872

Tepl#si ty to mas nejak poplete, ty jsi z toho Koranu uplne zpitomel!
Obrat se na Pschyatra pokud jeste neni pozde, ten ti predepise Bohnice se skotskymi striky, ktere ti vycisti tu teplo#skou zad#li od
houven! A co tvuj teplous se uz vratil a prinesl ti HVS??

382882

10.10.2020 23:29

křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 382882

Shahaka nikdo nemůže vinit, že je antisemita a proti xidům. Sám je totiž xid. Narodil se ve Varšavě v roce 1933 a dětství prožil v koncentračním táboře v Belsenu. V roce 1945 odešel do xzraele. Sloužil v jeho armádě, která bojovala proti Arabům, vyhnala je z jejich území a na něm vybudovala xidovský stát. Izrael Shahak, profesor organické chemie, dospěl k přesvědčení, jak píše ve své knize (xewiš History, Jewiš Relizion, vydané v angličtině v Londýně r. 1994, vyd. Pluto Press), že „xzrael jako xidovský stát je hrozbou nejen pro sebe a pro svůj lid, ale také pro všechny xidy a pro všechny národy a státy na Blízkém východě, ale i mimo něj“. Známý americký spisovatel Gore Vidal, který k anglickému vydání Shahakovy knihy napsal úvod říká, že „v historii Ameriky žádná menšina americké daňové poplatníky nestála tolik peněz jako xidovská. Tato náboženská menšina, která nepřesahuje 2 % amerického lidu, koupila nebo vydírala dvě třetiny (67 %) amerického kongresu a většinu amerických informačních prostředků".
Shahak uvádí, že chceme-li pochopit xzraelskou politiku, musíme důkladně studovat xidovskou ideologii, vliv talmudu a xidovské tradice na xidovskou ideologii a hlavně její postoj ke gojimům. xzraelské vládnoucí kruhy se na Shahaka zlobí a jeho aktivitou jsou znepokojeny
Shahak píše, že:
- xzraelský stát se zakládá na principu „xidovského státu“, což znamená, že je státem všech xidů celého světa.
- Každý xid (nebo každý, koho xidovský stát za xida uzná), ať je kdekoliv na světě, má právo být občanem xzraelského státu, usídlit se na jeho území nebo na jím okupovaném území.
- Každý nový emigrant, jakmile vstoupí na území státu, dostane xzraelské občanství a stane se řádným občanem s právem volit a být volen do knesetu (parlament).
- Kromě ubytování každá rodina dostane finanční pomoc přesahující 20 000 amerických dolarů.
- Kdyby nějaký kmen, například v Peru, konvertoval na xidovskou víru, automaticky získá právo na občanství ve státě xzrael. Tento případ se de facto stal. Peruánci, byli umístěni na okupovaném západním břehu Jordánu nedaleko palestinského města Nábulusu.
- Arabové, původní obyvatelé Palestiny, toto právo nemají.
- Ti, kteří jsou za hranicemi xzraelského státu nebo na okupovaných územích, nemají dokonce ani nárok na návrat.
- Lidé, kteří na území státu nebo na okupovaných územích zůstali, jsou jejich dočasnými obyvateli, nikoliv majiteli.
- Území, na kterém Arabové žijí, je v xzraelské terminologii „dočasně nevráceno“. Vrácení těchto území se realizuje dvěma způsoby - „násilnou konfiskací“ nebo „transferem arabských majitelů“

Fašismus SSamovyvolených - jeden exemplář se právě přiřítil sem, aby gojimům zvěstoval své pohrdání dle košer "vzdělání" rabínského a talmudistického.

382886

11.10.2020 8:03

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

rosco 185.?.?.?

Reakce na 382882

uklidni se Aron, prece ti v Bohnicich nebudu zabirat misto, zrovna ted kdyz radi ten zly corona. Jinak ten nick se k tobe vubec nehodi, Pahyl by se hodil lepe, bylo by to kompatibilni s tvoji nabozenskou prislusnosti. Pokud jde o teplouse a pedofily, obrat se s duverou na sveho rabina, staci zagooglovat "Long list of Jewish Child Molestor Rabbis " nebo "Jewish homosexual pedophiles "
[chechtot][chechtot][chechtot][bliji]

382891

11.10.2020 10:10

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 382891

Bacha na to, oni si blázni myslí, že po nich koronáč nejde, ale pravda je jiná, jako vždy, moji agenti v terénu mi hlásí, že to našimi spojenci načurděné kurestvo proniklo do brněnského blázince na Húskově ulici, kde vznikla panika a hrozí, že se cvoci vzbouří utečou ven, vmísí se do davu nespokojenců s nezvolením baby Šábesové za sernátorku a rozpoutají další kolo majdanu většího, než byla ta slavná "Velká listopadová homosexuálně-sionistická revoluce" v 89...

382894

11.10.2020 10:50

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Milion chvilek moje59 (zavináč) yahoo (tečka) de 80.?.?.?

Reakce na 382891

A copak cesky blb se predvadi ze svajcu, no potes koste! Velebnosti jdu se vyblit kvuli toho ceskomuslinskeho pahylu!!!
A jinak hod sem adresu ponavadz az pojedu do Schweiz za svoji rodinu tak se stavim u tebe a trochu ti popravim tvou blbou Fasadu.
Neboj bude to ganz kostenlos!!!

382895

11.10.2020 19:52

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

rosco 185.?.?.?

Reakce na 382895

uklidni se Aron, vis prece ze vzdycky kdyz se zasnis, stoupne ti spotreba plenek, myslim ze nehrozi ze by te prelozili z Bohnic do Burghölzli, pohraj si ve vane s tvoji gumovou kachnickou a budes se citit jako novy. Hlavne ale nezkousej premyslet, na to tvuj rozoumek o velikosti hrasku neni staveny, uz pri vylevani tveho nocniku jede na doraz.Pokud ale prece jen pojedes do Svajcu neprozrad na hranici kolik vazis, vse nad jak 1 kg hoveziho se musi proclit.
[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][velký smích][velký smích][velký smích]

382911

12.10.2020 9:37

RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 382911

Jste vulgární a urážíte diskutující, aniž byste použil argumenty. Zrušeno. Editor

382926

10.10.2020 18:20

RE: Kokotiny na zvedavci

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 382815

Copak to, zase se ti zanítila obřízka?

382874

10.10.2020 19:18

RE: Kokotiny na zvedavci

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 79.?.?.?

Reakce na 382874

Copak tvuj teplous ti utekl s kamosem, tak uz tady nebrec a bez
si najit druheho michace ho#en, vis gumo zivot je boj!![bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

382877

11.10.2020 0:10

fašistický košer SSoudruh Kokot pohrdá gojimy, už se vydal i k buzerantismu

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 382877

Co všechno voni už nezkusili - míchat hovna [zmaten] Už Klimov psal a říkal, že mnozí xidé jsou degeneráti. Až nevědí, kam s ním. Pak je hnedle jasnější, kde a proč vznikla debilizace s 69 pohlavími - místo přirozených dvou!

Shahak: Ben-Gurion, bývalý předseda xzraelské vlády, ve svém projevu v knesetu prohlásil, že cílem xzraelské vojenské invaze na Sinajský poloostrov bylo: „Navrácení království Davida a Šalamouna, jak ho určil Starý zákon.“ Tato slova byla přivítána velkým potleskem všemi členy knesetu, kteří nadšeně zpívali xzraelskou hymnu. Tento cíl byl a zůstal cílem všech xzraelských politiků. Nikdy - říká Shahak - jsem z úst žádného xzraelského politika neslyšel se od něj distancovat. Cílem xzraelské politiky v rámci pragmatických možností zůstává: „Navrácení biblického xzraelského státu až k biblickým hranicím.“ xidovská ideologie určuje, že každý kus území, ať byl xidy obýván nebo ovládnut, nebo jim Bohem slibován podle bible či talmudu, musí být xzraelskému státu, jako státu všech xidů vrácen. Podle xidovské terminologie území xzraelského státu zahrnuje: „Celý Sinajský poloostrov, oblast severního Egypta s Káhirou a okolí, celé Jordánsko, velkou část Saúdské Arábie a Iráku, celý Kuvajt, Libanon, Sýrii, velkou část Turecka až k jezeru Fan a celý kyperský ostrov.“
(V podstatě celý svět, když to shrnu, protože ta SSebranka je po celém světě rozlezlá - jako kupříkladu autor úvodního příspěvku, Čitatel nebo zmetek Kokot.)
...
Předsudky a kličkování
Už dlouhá léta nám do paměti vštěpovali, že xidé byli nuceni žít izolovaně v ghettech. Shahak ve své knize odkrývá některé skutečnosti, které nám byly utajeny. xidé podle něj v uzavřených ghettech, izolovaně od společnosti, žili dobrovolně. Kdybychom se vrátili do roku 1780, zjistíme, že jediným svazkem, který židy spojoval, byla xidovská víra. Ta ovlivnila a usměrňovala charakter a chování xidů k sobě i ke gójům. Od doby římského impéria měli xidovští rabíni nad osudem členů své xidovské komunity velkou moc. xidům nebylo rabíny dovoleno číst knihy v cizích jazycích, učit se novým vědeckým předmětům, poznávat kulturu a umění jiných národů. Rada rabínů ve východní Evropě xidům zakázala studovat jakékoliv předměty kromě talmudu.

382888

9.10.2020 10:08

Nemusíte se stydět...

R.E 37.?.?.?

....je to tak!
"Velký Izrael" musst zajn i kdyby čert na koze jezdil a ten bordel na Středním východě je jedna z etap jeho vytváření a to včetně té syrské "občanské války".

Od Nilu po Eufrat se to plánuje v té nejskromnější podobě a tak je potřeba, aby Arabové v Jordánsku, Libanonu, Sýrii, části Iráku a všichni Palestinci zvedli ty svý zadky a vyrazili do Evropy, která to vše na vlastní úkor podporuje...Někde se rozpoutají války a někde to jde i bez nich...

Proto zas nové prohlášení OSN o zjednodušení podmínek imigrace a vytvoření středisek příjmu imigrantů už na území např. Libanonu a taky Jordánska, kde podle mě žádné války není!!!

Je to součást komplexního plánu vzniku "Velkého Izraele", který zároveň vytváří předpoklady k nacpání milionů Arabů a dalších musulmanů do Evropy, kterou tím pádem dostane vlivem nich pod kontrolu ten turecký Hitler, tvrdící, že všude, kde jsou Turci i v menšině je turecké území", stejně, jako to tvrdil Hitler o sudetech atd.
A jisté síly ovládající Evropu přes členku B´nai B´rit Merklovou to všemi silami podporují, což není žádná konspirace, to je holý fakt !!!

Slovo Islám v arabštině znamená podvolení, podvolení Alláhovi a to se v EU už děje, stačí se podívat na pomalé podsouvání šarie a také fakt, že Merklová světovému vůdci sunnitských muslimů Erdoganovi platí tu povinnou daň káfirů mohamedánům, aby je nechal žít, ale říká, že je příspěvek určený pro 5 milionů uprchlíků ze Sýrie, aby je Erdogan nepouštěl dál do Evropy, což jak vidíme na řecké hranici i dělá, že?!!
A on tyto prostředky investuje zas jen do další expanze a podpory muslimské agrese.
Za 1400 let toho kolektivního šílenství zvaného islám se nic nezměnilo a všechny hranice dotyku islámu s čímkoliv jiným jsou ohniska střetů, ať je to Střední východ, odkud byli už prakticky všichni jinověrci vybiti, nebo vyhnáni, přes Kašmír, Balkán, Kavkaz a dnes aktuálně Arménii, Mali, Nigérie atd.,se to protivenství a agrese mohamedánů přenesla s imigranty i do ulic evropských metropolí i menších měst...
Za tento stav jsou jednoznačně vinni ti připitomělí sluníčkoví aktivisti a jejich zkorumpované sionistickými spolky ovládané vlády a zanedlouho za to ponesou odpovědnost. jejich vlastní děti je proklejí a jejich zohavené mrtvoly budou vláčet ulicemi ony samy, nebo jejich tak vřele vítaní muslimští hosté.
Už teď se to tak částečně děje...a to právě je další voda na mlýn "Velkého Izraele", neb to nutí, stejně, jako Hitlerovo běsnění vyhánět židy z Evropy, kteří nyní na rozdíl od předchozích úprků z Evropy, mají kam jít, na území vyprázdněné a etnicky vyčištěné od Palestinců.

To jen ta posraná Praha má zatím v tom všem poněkud zpoždění, neb je celá promaštěná a ovládaná soudruhy pod čepcem, nebo v zástěře a tak krapet odolává, ale jestli to tak zůstan...Automaticky kráceno

382816

10.10.2020 13:05

RE: Nemusíte se stydět...

Kokotu 79.?.?.?

Reakce na 382816

Muhel nauc se prvni poradne nemcinu a potom ji pouzivej, jinak
mi to pripomina blba, ktery se chce vytahovat, ze zna 5 nemeckych slov!![překvapení][překvapení][překvapení][překvapení]

382855

10.10.2020 15:46

RE: Nemusíte se stydět...

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 382855

Kokotu velikosti č.79, to bys měl vědět, jako zcela zjevný experte na židovstvo už na první pohled, že je to "jidiš" a foneticky, nikoli německy...[velký smích]

PS: prozraď nám, odkud a jaké větry tě sem na Zvědavce přinášejí, neb je zřejmé že z velké dálky, neumíš ani pořádně česky...

382865

9.10.2020 10:09

dokončení....:

R.E. 37.?.?.?

To jen ta posraná Praha má zatím v tom všem poněkud zpoždění, neb je celá promaštěná a ovládaná soudruhy pod čepcem, nebo v zástěře a tak krapet odolává, ale jestli to tak zůstane i v budoucnu je otázka i když jim židům na Praze, jako "Novém Jeruzalémě" obzvlášť záleží...[oči v sloup]

382817

9.10.2020 10:18

Záhada.

Jan Hanuš 193.?.?.?

O Židech se skutečně nemluví. Člověk neví, co se říct může a co ne. Nikdo se radši moc nevyjadřuje.
I v politice je to tak. Klidně můžou Putinovi něco sestřelit nebo vybombardovat, ale je to tak nějak mezi kámoši. Taková malá hospodská roztržka se stíhačkami. Ale věřím, že normální lidé, kteří musí pracovat a netisknou peníze, se chovají slušně a stejně jako všude.
V Moskvě jsem se taky cítil bezpečně, ale jen do okamžiku, než mi Moskvič řekl, že do ulice o pár metrů od centra nemám chodit sám ani přes den. Nic zvláštního tam přitom nebylo. Normální ulice. Ale přesto varování: "Neznáš to tu."

382818

9.10.2020 13:42

RE: Záhada.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 382818

Kdysi jsem se angazoval, ale s rostoucim casem, znalostma a zkusenostma... Jeden kamos se me zeptal, proc se nezajedu jako hluboce verici, podivat na pamatky do Izraele. V klidu jsem mu odpovedel, ze existuji lidi, kteri by ke mne byli velmi pratelsti a taky velmi nepratelsti. A toto rozdeleni plati i na vysoce profesionalni urovni. Pokud by se neco semlelo a ja bych cirou nahodou vyvazl, ponevadz na te profesionalni urovni jsou opravdu dobri a nekdo by pri tom dosel k ujme, tak bych byl sam jako ten kul v plote na cely tyhle planete. A kamarad pouze kyvl hlavou, ze chape. Pokud maji Zide mezi sebou nejake spinave pradlo, nikdy se do toho neplest!!!! At si to hezky vyridi sami. Kdyz nejaky namistrovany debil typu kokot, jak se projevil v diskuzi pod clankem? Dokud neprejde moji osobni lajnu ohledne ceskeho naroda, tak to ignoruju. Jak prekroci rudou linii, tak odpovedet umim. Vetsinou v diskuzi nastane hrobove ticho a ja mam dalsi bod na nastence antisemitismu, hrichu tohodle typu je pro kokota aspol. pozehnane. Maji totiz cernobile videni sveta, podobne jako umela neinteligence, a fucking nerds typu Gates, kteri pojem jako praktickou zkusenost musi hledat ve vykladovem slovniku a stejne jim nikdy nedocvakne, o co jde. Mysli si totiz, ze vsejde propocitat, naplanovat, namodelovat ... v pocitacich. Ale vesmir, priroda ma nehomogenni charakter a vsecky technicke a vedecke aplikace taky, z toho plyne nevrazivost praktika jako Musk k lidem jako Gates.

P.S. Pise se, ze Abraham odesel pred zhruba 4000 let zpet v case z Ur, coz melo byt v oblasti okolo dolniho toku Eufradu a Tigridu. Behem tisice let nez se tyto kocovne kmeny usadili v Izraeli, skoncili treba na nekoli stovek let v Egypte. Po rozpraseni Rimany zili 2000 let kosmopolitne rozptyleni v diaspore. Jestli se tedy nekdo poklada za Sumerany, ja mu to neberu, ale geneticke testy ... Rozlisuju mezi Izraelci, kteri jako narod ve svem state nesou kuzi otevrene na trh a jsou konfrontovani s tim, co delaji. A pak mezi Zidy v diaspore, kteri jsou Zidi pouze kdyz se jim to hodi do kramu. Treba s tim ruskym letadlem, si myslim, ze tak daleko, aby ho sestrelili nezasli, ale pouzili ho ke kryti a jiste diky vynikajicim informacim jako jedni z mala v modernich valkach netrefuji ruske pozice na uzemi Syrie. To je ta slavna chirurgicka presnost versus colateral damage u tech "super modernich zbrani". No, Rusko jim to vysvetlilo, dodalo S-300 Syrii a jsem si velmi jisty, ze rusti zidi kteri prali toto diplomaticke pradlo s Izraelem, se jich zeptali: Prejete si, aby jsme Asadovi dodali tohle nebo tamto? I Kreml, i Londyn na spinave pradlo maji domaci zidovskou komunitu, ktera nejlepe resi problemy. Ale to jsou velmoci, takze mistni Zide, kteri jsou soucasti mocenske struktury, velmi jasne chapou bez pochybnosti, ze byt Britem nebo Rusem je pro ne mocensky vyhodnejsi.

382823

9.10.2020 12:19

Kdo chce válku?

Boris marbesk (zavináč) gmail (tečka) cpom 95.?.?.?

Izraelci jsou ti poslední, vědí, že to stojí peníze, čas a hlavně životy! A fanatický muslimáci teď ohrozují celý svět!

382822

9.10.2020 16:50

RE: Kdo chce válku?

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 382822

Pokud si za tím svým výrokem opravdu stojíte, tak jste přesně to, co pan 108....nazývá tím velmi vtipným, novým a svěžím výrazem "umělá neinteligence"...[chechtot][chechtot]

382824

10.10.2020 17:27

neni divu

rosco 185.?.?.?

"že se z oficiálního mediálního prostoru úplně vypařil Izrael "

na tom neni nic divneho, vzhledem k tomu ze 90% relevantnich svetovych medii vlastni nekolik malo klanu Kosher Nostry.
[smích]

382873

11.10.2020 15:21

Kokotiny na zvedavci

Kokotu moje-1945 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Zdar muslimsti Ziegenficker!!

382907

Příspěvků: 39

09.10. 08:36 čitateľ  čistá propaganda
09.10. 20:54 Pátá Mojžíšova 7:24  To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu
10.10. 22:40 Milion chvilek  RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu
11.10. 13:28 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu
11.10. 01:44  RE: To by tak hrálo, aby chyběl prolhaný xidáček chválící svou zločineckou sektu
10.10. 17:20 rosco  RE: čistá propaganda
09.10. 08:44 ping789  palestinci málo diskutovali
09.10. 09:56 Kokotu  Kokotiny na zvedavci
09.10. 21:44 Pátá Mojžíšova 7:24  křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 00:18 Kokotu  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 11:31 R.E.  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 15:18 Kokotu  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
11.10. 23:20 djobcek  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
12.10. 09:23 wes  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
12.10. 09:44 Kokotu  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 12:51 Pátá Mojžíšova 7:24  fašistický xidáček se zapomněl v Evropě
10.10. 13:19 Kokotu  RE: fašistický xidáček se zapomněl v Evropě
10.10. 22:49 Pátá Mojžíšova 7:24  fašistický xidáček se zapomněl v Evropě
10.10. 17:24 rosco  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 22:29 Kokotu  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 23:29 Pátá Mojžíšova 7:24  křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
11.10. 08:03 rosco  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
11.10. 10:10 R.E.  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
11.10. 10:50 Milion chvilek  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
11.10. 19:52 rosco  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
12.10. 09:37 Kokotu  RE: křivě obvinit, na černou fašistickou listinu zařadit a terorizovat = košer SSoudruh
10.10. 18:20 Frank51  RE: Kokotiny na zvedavci
10.10. 19:18 Kokotu  RE: Kokotiny na zvedavci
11.10. 00:10 Pátá Mojžíšova 7:24  fašistický košer SSoudruh Kokot pohrdá gojimy, už se vydal i k buzerantismu
09.10. 10:08 R.E  Nemusíte se stydět...
10.10. 13:05 Kokotu  RE: Nemusíte se stydět...
10.10. 15:46 R.E.  RE: Nemusíte se stydět...
09.10. 10:09 R.E.  dokončení....:
09.10. 10:18 Jan Hanuš  Záhada.
09.10. 13:42  RE: Záhada.
09.10. 12:19 Boris  Kdo chce válku?
09.10. 16:50 R.E.  RE: Kdo chce válku?
10.10. 17:27 rosco  neni divu
11.10. 15:21 Kokotu  Kokotiny na zvedavci

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 150