Diskuze k článku

Nový evropský pakt o migraci: Tentokrát k nám odsunou kriminálníky a teroristy

Příspěvků 26

25.9.2020 7:20

málo diskutujete

ping789 31.?.?.?

kdybyste diskutovali mnohem víc, je naděje, že se vám ta banda kriminálních lotrů bude smát více stejně jako jejich obdivovatelé, prostě diskuzi je třeba zkvalitnit a zefektivnit, posunout na novou úroveň, nenechat se vyprovokovat nějakou realitou a pevně věřit ANO bude líp, protože nejlepší ochrana kromě ústenky před inženýrem a doktorem v jednom je pokleknout a levou rukou otevřít plnou lednici a pravou nabídnout alespoň jednu domácí děvku ( stejně je sousedova) , nezapomeňte pak sepsat děkovný dopis voličům a pochlubit se na socanských sítích, komu není shůry dáno v apatyce nekoupí, budete si s profesory rozumět - budou to hodní šéfové , a do fronty k volební " urně" si vezměte svačinu a teplé prádlo

382357

25.9.2020 11:34

RE: málo diskutujete

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 382357

Souhlasím s Vámi, že jeden z efektů diskuse může být pouhé vypuštění páry. Uvolnění energie. Postěžuji si a on se ten chomout bude lépe snášet.

Na druhé straně to podle Vašeho příspěvku vypadá, že zapomínáte na další efekty diskuse. Rozšiřování obzorů. Šíření informací a nových úhlů pohledu. A tam už zdaleka nemusí jít jen o upouštění páry, jako když si jenom zanadávám a nic z toho.

A do třetice, připomeňte mi prosím, jaký že to máte návod či nástroj, který používáte, který je o tolik lepší než sdílení informací a názorů v diskusi? Poraďte mi ho, prosím, velmi rád se poučím a budu ho také používat. Protože i já mám zájem, aby budoucnost nebyla jen cesta k horšímu. Jen doufám, že Váš nástroj není nějaká utopistická představa. Jako třeba, že najednou (nikdo neví jak a proč) všichni lidé budou mít stejné cíle a zájmy a tak nějak společně svrhnou, současnou vládu. To už tu minimálně jednou bylo. A i to se pak nějak zvrtlo, pokud mě paměť neklame.

Nebo že by z Vás hovořilo zklamání či bezmoc jako jednotlivec něco změnit či alespoň někoho o svém pohledu na věc přesvědčit? A svou neschopnost něco reálně udělat ventilujete tím, že podsouváte svůj depresivní a nihilistický pohled na věc ostatním?

Mám pro Vás návrh. Pokud nevěříte v užitečnost diskuse a nemáte ani co lepšího nabídnout, nediskutujte. Mlčte.

Protože tady někteří stále věří, že atomizovanou společnost, která nesdílí informace, nápady a myšlenky je velmi snadné ovládat.

A podle mého názoru, je kultivovaná diskuse jedním z nejlepších nástrojů na sdílení informací a chápání souvislostí. A je jedno jestli probíhá na ulici, v hospodě nebo na internetu. Takže vlastně ano. Málo diskutujeme.

382369

26.9.2020 18:28

RE: málo diskutujete

ping789 31.?.?.?

Reakce na 382369

mlčte ? [velký smích] ále , ále to je ta vaše svoboda ? jste vy ti socánci z ostrova Utoya , co chtěli diskutovat s Breivikem ? kterému se ty jejich fašistické diskuze o tom, jak zotročit každého svobodného zajedly až nad míru diskuze, pak jim diskuze ani mobilování nepomohly, je mi jasné že vám andyho cirkumanálnímu akrobatovi to bzučení trubců kolem královny zní libě a je smyslem, nicméně mně přijde impotentní a hloupé stejně jako sepisování básniček v zákopech pěchoty před útokem protivníka na bodáky, ale klidně sem ty mnohastránkové eseje o přemlouvání blbů, aby se stali mysliteli lepte, můžete na to založit univerzitu v Jindřichově Hradci a rozšiřovat obzory kolik debilů se vejde na špičku respirátoru,
jen Jasánek neustále hlásá své bez ohledu na realitu a např. na zdejší příspěvky racionálně vidících pisatelů, mimochodem nástroj efektivnější diskuze je příkaz - andy přikáže a mrtví lezou z hrobů resp. z displejů [mrknutí jedním okem]
p.s. nepíšu sem nijak rád, a důvodem příspěvků bývají obvykle snahy o korekci příšerných fekálií carské policie , právě aby juniorští socánci museli požírat víc somy,, a ještě k libertariánovi: tento pisatel vám dokonale nastavuje zrcadlo, 30 let diskutujete a výsledek? = průměrný DQ přesáhl 1000 , komici, ve Spartě by vás vydiskutovali ze skály a v Tibetu v ledové vodě, komici - jen unavujete

382426

28.9.2020 9:24

RE: málo diskutujete

moucha 178.?.?.?

Reakce na 382426

Mlčte bylo pouze doporučení. Myslím, že Vy a pan Salimon jste dobří diskutéři. Něco k tématu by nebylo? Bylo, více černých hub, více jaderných inženýrů z Ugandy, nůž mám nabroušený.[smích]

382458

25.9.2020 8:31

Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

libertarian 31.?.?.?

Do žiadneho štátu nepôjdu muslimáci, pokiaľ si to bude väčšina ovčanov skutočne želať, a ak sa postavia proti tomu.

Problém je v niečom celkom inom :
Väčšina ovčanov bude šomrať v hospode, ale vo voľbách podporia grázlov politikov.
Takže sa dá predpokladať, že v hĺbke duše si ovčania tých muslimákov prajú mať doma.

Je smutné, že kritici migrácie sa absolutne vyhýbajú komentovať a riešiť toto absurdné správanie ovčanov. Bez vyriešenie tohto správania sa NEDÁ vyriešiť migračná katastrofa.

382361

25.9.2020 13:39

RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JanN 178.?.?.?

Reakce na 382361

Drahý libertariáne. Vaše příspěvky operují s mylnou premisou, že já jako občan řídím elity a ony mne na slovo poslouchají. Bohužel pro vás, na této planetě nikdy neexistoval společensko-politický útvar, v němž by vaše představa reálně fungovala. Ve skutečnosti vždy vládnou elity a plebs vždy poslouchá. Pouze čas od času jedni elitáři nahrazují druhé, v obvyklé touze po moci. Ať už se to nálepkuje monarchie, demokracie, anarchie, komunismus, národní socialismus atd., vždy je cílem vládnutí nadřazené elity podřízenému plebsu.

Vaší představu politiky evidentně ovlivnily lživé pamflety liberálů z 18. století o nadřazeném, všemocném svobodném lidu, který bude vládnout podřízeným, poslušným nevolnickým elitám. To je samozřejmě do očí bijící propagandistický nesmysl, který se zopakoval např. i v cestě za budováním komunismu ve 20. století. Elity se nikdy nebudou ptát vás nebo mne, co smí nebo nesmí dělat. Budou si dělat pouze to, co samy uznají za vhodné v rámci uzurpace a udržení moci. Nebo snad máte pocit, že za poslední dva tisíce let nastal někde na této planetě, po převratu a nahrazení jedné vlády druhou, rajský život pro celou společnost? Probuďte se do reality a přestaňte se tu zesměšňovat.

382374

26.9.2020 7:59

RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 382374

> Vaše příspěvky operují s mylnou premisou, že já
>jako občan řídím elity a ony mne na slovo poslouchají.

Máte problém pochopiť písaný text, a tak asi odpovedám zbytočne. Ale aj tak to skúsim.
Môj názor a moje tvrdenie je presne opačné :
Vy ovčania absolutne neriadite elity, a "elity" na vás kašlú a odrbávajú vás, pretože vám to zrejme nevadí, a naďalej im odovzdávate moc do rúk.

> Elity se nikdy nebudou ptát vás nebo mne, co smí nebo nesmí dělat. Budou si dělat pouze to, co samy uznají za vhodné v rámci uzurpace a udržení moci.

- toto je absolutne presný názor libertariansky, a z toho dôvodu libertariani absolutne odmietajú odovzdávanie vlády, moci, do rúk nejakých (j)elít. Takže vám ďakujem za (zrejme nevedomú) podporu libertarianstva.
To iba vy demokrati nedokážete žiť bez "elít" , ktoré na vás kašlú a odrbávajú vás. A preto si ich pravidelne volíte.
Toto je môj posledný pokus bojovať s vaším totálnym nechápaním textu.

382396

26.9.2020 13:14

RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JanN 178.?.?.?

Reakce na 382396

Libertariánství? A kde to vaše libertariánství funguje, drahý libertariáne? [smích]

Odpovím za vás. Nikde na světě nefunguje, nefungovalo a fungovat nebude. Proč? Protože elity vaše libertariánství nezajímá. Nepřináší jim žádné výhody. Stejně jako je nezajímá vaše naivní víra v demokracii. Elity se kvůli vaším smutným očím a naivním názorům nebudou dobrovolně připravovat o nadvládu, moc a majetek.

Psal jsem vám, že je úplně jedno, zda žijete v monarchii, komunismu, pod papeženskou církví nebo v demokracii. Elity vám ani v jednom systému nedají dobrovolně do rukou svou moc a svůj majetek. To je pouze vaše další naivní představa, se kterou tu neustále hloupě argumentujete. Nejprve se musíte stát elitářem vy sám. Pak můžete uplatňovat svůj vliv. Ale vy se elitářem nikdy nestanete, na to jste moc naivní. Každý s vámi rychle "vydrbe". I v tom lebertariánství by s vámi každý soused rychle "vydrbal" a zase byste si jen stěžoval a stěžoval. To je jediné, co umíte.

Radil jsem vám, ať se tady zbytečně nezesměšňujete. Vy v tom tvrdošíjně pokračujete. Dobrá, vaše rozhodnutí.

382422

25.9.2020 14:43

RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ 37.?.?.?

Reakce na 382361

Správně! A proto volím OKAMURU!!!

382377

25.9.2020 9:58

"Nelegální" imigrace

charon 212.?.?.?

Rád bych upozornil, že dosud lze mluvit o protiprávnosti imigrace v situaci, kdy příchozí nesplní podmínky určené zákonem cílového státu.

Toto by bylo přijetím paktu elegantně posláno do propadliště dějin, protože mezinárodní dohoda je nadřazena národnímu právu.

Nikoli nadarmo Rusko před několika měsící zakotvilo ve své ústavě, že národní právo je v případě rozdílného výkladu nadřazeno závazkům plynoucím z mezinárodních dohod. Všichni měli hlavu plnou jen "resetu" počítadla volebních období Vladimíra Vladimíroviče [velký smích]

382365

25.9.2020 22:49

RE:

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 382365

Ve změnách Konstituce RF je spousta perfektních změn k lepšímu, národním zájmům. Jenže o tom se liberálové v massmediích raději vůbec nezmiňovali, aby neinfikovali těmito idejemi i jiné národy, protože změny jsou směřovány k posílení národních zájmů včele s ruským národem a ne s nějakými národnosními a jinými minoritami...

382385

25.9.2020 10:30

KSČM nic nestaví

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Autor sám píše nepravdy a osočuje toho, kdo mu v jeho názorech nevoní.
KSČM není členem této vlády ! Podporuje Babišovu vládu jen ve svých programových cílech. A nemá v programu výstavbu žádných zařízení pro migranty.
Naopak zdůrazňuje, že migranti musí zůstat ve svých rodných zemí a problémy řešit tam.
Autor zde řeší své subjektivní neseriozní názory.

382367

25.9.2020 13:25

RE: KSČM nic nestaví

Gój 46.?.?.?

Reakce na 382367

KSČM není členem vlády, ale podporuje prolhaného šmejda Babiše a celou tu Aspen sebranku ve vládě, umožňuje jim vládnout!
Soudruzi Skála nebo Ondráček jsou upozaďováni a pomlouváni košer ničivou, pokrokovou sebrankou. Zato soudruh Dolejš je progresivní kádr! Soudružka Konečná má obdobné směřování a hlasování.
Komunismus je jedním z abrahamovských náboženství, nástroj k ztročování gojimů!
Výstavbu zařízení pro krimigranty, jejich výživu a finanční dávky, mají v programu banksteři. A Babiš je jejich poskok, i s tou svou zednářskou Aspen sebrankou ve vkádě!

382373

25.9.2020 10:42

rozměry plus optimismus

Salimon 194.?.?.?

Předně děkuji za zajímavý článek obsahující řadu podstatných informací.

Na druhou stranu mám tendenci nehledat senzace za každou cenu. Jako příklad uvedu projekt na vybudování 4 imigračních center za 95 miliónů korun. Asi bychom si museli nejprve zjistit, co to vlastně má být to imigrační centrum. Jestli jen kancelář, kde budou řešit žádosti, nebo něco jako Morie v Řecku. Tedy místo, kde budou imigranti ubytovaní. S ohledem na částku 95 milionů na 4 centra to pravděpodobně bude jen nějaká kancelář. Za necelých 24 miliónů na jedno centrum totiž moc velké ubytovací kapacity nevybudujete. (Pokud se nebudeme bavit třeba o kontejnerových bytech, ale do toho by přece průměrný imigrant bydlet nešel.)
A pokud si chcete udělat představu kolik by stála ubytovací kapacita třeba jen pro sto migrantů, otevřete si ceník nějaké realitky. A to jedno centrum má být v Praze, hmm, to bude hodně drahé.

Zároveň pokud vezmu, že argument, proč Hamáček nebo Babiš tady imigranty chtějí, má být investice 95 milionů do imigračních center, pak mi to připadá slabé. Proč? Protože téma imigrace a nátlak ze strany Bruselu, Německa, Itálie a dalších jen tak neustane. Tento nátlak je reálný. Téma imigrace je jedním z velkých témat Evropské unie. A my jsme do něj investovali 95 miliónů korun českých? Abychom se připravili? O jaká hrůza. Zkuste se podívat na částky, které jdou z rozpočtu na různá témata. 95 miliónů není nic. A i když nepochybuji, že to není jediná investice na téma migrace, tak tato investice je vážně malá. (V porovnání s tím, jak důrazně na to Brusel tlačí).
Naproti tomu se hodí na to, aby pan Okamura a jedna parlamentní strana vyskakovala a dělala kolem toho humbuk. A víte k čemu je takový humbuk za 95 milionů dobrý? Aby ukázal, že tady v ČR je politcký odpor k imigraci. Takže hurá na demonstraci proti imigračním centrům, hurá do ulic. Jen pochopte, že jde jen o kulisu.

Imigrace jako téma je však naprosto podstatná. Triky a techniky, jak dostat imigranty do jednotlivých členských zemí jsou velmi různorodé a mnohdy zákeřné.

Ale nabídnu Vám tu jeden námět k zamyšlení ohledně Babiše.
Předpokládejme, a mnozí se na tom shodnou, že pan Babiš se pokouší privatizovat si ČR. Pokud tomu tak je, pak by bylo v jeho nejlepším zájmu, udržet výrobní kapacity v ČR nedotčené. To znamená, zajistit, aby se nám tady nepotulovaly spousty neintegrovatelných imigrantů. Není tedy možné, že ze svých ryze sobeckých důvodů může mít Babiš shodný zájem s lidmi, kteří tady africké ekonomické imigranty nechtějí?
Samozřejmě pro lidi, kteří Babiše nenávidí bytostně, je taková úvaha neakceptovatelná. Už jen představa, že by mohli mít s tím gaunerem společný zájem, je jim protivná. Ale pro ostatní, pokud se nechtějí pořád jen něčeho bát, by to mohlo být zajímavé téma k zamyšlení. Řekněme, že je to alternativní možnost.

382368

25.9.2020 12:00

RE: rozměry plus optimismus

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 382368

Úplně mimo. Tak úvaha, že Okamura dělá kolem toho humbuk - dle Vás zbytečný. Asi jste nikdy neslyšel o pohádce o Smolíčkovi, nevím, co Vám v mládí pouštěli do hlavy, ale každé dítě ji znalo: "jen jeden prstíček strčíme, ohřejeme se...." Snad jste pochopil oč kráčí.

Úvaha, že by Babiš "měl zájem zajistit, aby se nám tady nepotulovaly spousty neintegrovatelných imigrantů...." Babiš udělá to, co mu přikáže EU. Tečka. A nejdřív bude předstírat, že je proti a pak to někdo "za jeho zády" odsouhlasí. Jinak by měl jeho Agrofert GmbH v Německu ÚPP. Nehledě k tomu, že on není Čech a snad ani Slovák, takže osud Čedhů mu může být, a věřím, že je, ukraden.

382370

25.9.2020 23:05

RE: rozměry plus optimismus

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 382370

Vidím to podobně. Za Babiše bych ruku do ohně nedala. Na prvním místě je u takového typu člověka zájem udržet si svůj byznys. A pak možná nějaká ta národní idea. Ale opět bude přemýšlet a všemožné lavírovat, aby za ní moc nezaplatil...Jenže i takovým chytrákům jejich plány často nevyjdou.

382386

5.10.2020 11:54

RE: rozměry plus optimismus

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 382370

Dobrý den,
vypadá to, že si nerozumíme. Nepsal jsem, že humbuk je zbytečný. Psal jsem, že jde o pouhou kulisu. Sám o sobě nemá na rozhodování vliv. Přesto může být, podle potřeby, někým využit.
Stejně tak demonstrace. Z pohledu toho, kdo rozhoduje o směřování země, jsou demonstranti na náměstí pouhá kulisa.
A přesto jsem rád za lidi, kteří jsou ochotni vzít do ruky prápor a bojovat za tu svou pravdu. Já to nebudu. Roli kulisáka na sebe beru pouze občas a to převážně na divadelní scéně.

A máte pravdu. Náš premiér má své obchodní zájmy v Německu. A tyto obchodní zájmy by neměl chtí ohrozit. Pokud bych měl souhlasit s Vámi, pak mě mate, proč Brusel omezuje jmenovitě Agrofertu dotace. Proč se dozvídáme o aktivitách, které EU proti Babišovým firmám podniká. Podle toho by bylo možno soudit, že v některých oblastech náš premiér klade odpor a bylo potřeba na něj tlak zvýšit. Osobně pochybuji, že by kdokoliv v EU najednou procitl z letargie a začal plošně postihovat ekonomické podvody. Takže jak zapadají do Vaší teorie probíhající útoky z Bruselu proti Agrofertu?
Osobně nemám žádné jiné indicie, které by naznačovaly, že náš premiér hájí zájmy ČR, nebo že je snad staví nad svoje osobní. Takže jediné co mohu je poukázat na tyto informace a nechat každého, ať si je zpracuje podle svého.

A vím, že pro určité procento populace ČR je představa, že Andrej Babiš udělal něco pozitivního podobná představě Lucifera, budujícího teplovod do sítě nemocnic. (Pokud by to dělal, tak by tam teplo určitě proudilo jenom v létě, že?)
Ale tak už to někdy je. Někteří lidé budí silné emoce ať udělají cokoliv.

Četl jste Hru o trůny? Nemluvím o seriálu, ten neznám, ale o knize. Jak byste hodnotil Tyrionovo působení v Králově přístavišti? A jak byl hodnocen obyvatelstvem? Já vím je to kniha. Ale také jde pouze o přirovnání. A Andrej Babiš se svou minulostí si s odpudivostí "skřeta" mnoho nezadá.

Salimon

382654

25.9.2020 12:24

RE: rozměry plus optimismus

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 382368

Ten Váš "námět k zamyšlení" o Bakšišových motivech je řádná pitomost a Bakšiš a jeho vládní i stranický abtajlung to denně dokazují a to na všech frontách a úrovních a debatovat tu o tom je naprosto zcestné odvádění pozornosti od toho prodejného gaunera a hledání něčeho, co neexistuje!!!

PS: Jinak, ta doporučení ohledně přijímání uprchlíků ze Sýrie, Jordánska a Libanonu potvrzují, že ten velkej vejbuch nebyl náhoda a že "Velký Izrael je úkolem dne a ueber alles must sein i kdyby čert/nebo kozomrd na koze jezdil...

382371

26.9.2020 4:19

RE: rozměry plus optimismus

Maximus1 89.?.?.?

Reakce na 382368

Koukám, že pán je "Budelípovec" s mozkem zarytým v StBakově řiti. Hezky jste se tady vybrečel!
P.S.
Pozdravujte soudružku budovatelku Ďourovou!

382394

5.10.2020 11:09

RE: rozměry plus optimismus

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 382394

Upřímně Vám závidím Váš jednoduchý svět. Přesně podle hesla, kdo nenadává s námi jde proti nám.

Přesněji, závidím Vám, jak snadno se díky tomuto přístupu vyznáte v tom, kdo je kdo a kdo kam patří.
Přesto si zkusím udržet svůj přístup, který je sice v provnání s tím Vaším plný neznámých proměnných. Jako třeba kdo co sleduje svým jednáním. Přesto mi dává pár výhod, mezi něž patří možnost vyslechnout si jakýkoliv názor a zvážit ho, aniž by se mi tím hroutil svět (nebo stoupal tlak). A za další výhodu považuji možnost považovat své názorové oponenty za lidská stvoření a v některých případech dokonce za přátele. A to se mi asi líbí víc.

Nicméně Vám děkuji za připsání členství v další organizaci. Asi si pomalu začnu dělat sbírku organizací a hnutí jimiž jsem podle některých přispěvatelů členem nebo se kterými bych měl sympatizovat.
Ne, nezačnu. Ve skutečnosti i já mám jednu kategorii, kam příspěvky podobné těm Vašim ukládám.

382651

25.9.2020 19:49

Jaké je a bude asi využití těchto zesláblých a podvýživaných jinochu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Vždy v historii využívaly intervenční armády oddílu u kterych se nepočítalo s návratem.měli jen snížit obsah adrenalinu u obráncu a otupit ostří jejich meču.

382381

26.9.2020 8:42

ochrana pre migrantov z Etiópie...

Bauer 2003:x:x:x:x:x

Pripomínam, že nositeľ Nobelovej ceny za mier za rok 2019 je Abiy Ahmed Ali. Toho času premiér Etiópskej federatívnej demokratickej republiky.

382400

26.9.2020 10:55

Konec dějin

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Po tzv."revoluci" a změně vlastnických poměrů počínaje rokem 1989 se v ČSFR dostali do řídících funkcí "osvoboditelé" a "osvobozené" entity a elity, kterých hlavní náplní bylo "osvobodit" lid v ČSFR od vlastnických práv a od vlastnictví území ČSFR. Celé "osvobození" po r.1989 byla privatizace "všeho". Teď to jejich "osvoboditelské" dílo dospělo pod diktátem darebácké entity s pracovním názvem "EU" do stavu, kdy centrum tzv.EU (jaký to výsměch obsahu slova "unie" a "spojenectví" ) plánuje dokončit narušení právního řádu podmaněných členů /spojenců tzv.EU pomocí násilného cizího řádu který generuje mohamedánská OSN s podporou USA a spol. a Sluhů Světa Kapitálu a Sluhů Mohameda a Sluhů Vatikánu. A vedoucí silou tohoto přetvoření Světa Lidí na svobodný Svět Otrokářů a Otroků (jak jinak než na svět woodoo démonkratický) je opět sparchantělá německá vláda a jejich hloupá zlá Merkel, která ve funkčním období USA-woodoo presidenta Obamy uzavřela hnusné nelidské dohody s tímto "demokratickým" ničitelem USA a jeho prostřednictvím dohody se Světem Mohameda o zotročení Východu Země a též o zotročení USA a Evropy a celého světa pod jho jejich NWO a Mohameda. Od toho času r.2010-2015 se tímto zlo činícím darebákům ve vrcholné politice proměnit téměř celý Západ na Svět Smradu. Největším generá-torem Smradu Západu je hnusná odporná mohamedánská OSN a hnusná odporná mohamedánská tzv.EU. Ti naši vládnoucí představitelé, kteří se snaží těmto globalistickým věčně nenažraným Smradům Západu zalíbit, jsou také naši smradi - sice malí, ale smradi. Po r.1989 a hlavně dnes již "lid" nemá žádnou rozhodovací sílu. Nemá ho kdo zastupovat. Proto ti naši malí političtí smradi mohli zavléct a zavlekli naše lidi a naše národy do objetí globálního Smradu Západu. Generátory politického Smradu Západu - plánovali a plánují světovládu. Namísto toho vygenerovali konec jejich dějin.

382411

26.9.2020 12:13

Nevymýšlejte si.

Petr Beránek 94.?.?.?

Proč myslíte, že tato vláda (ANO, KSČM, ČSSD) staví čtyři nová imigrační střediska za 95 milionů korun?
..........................
Řekněte nám kdo z této Babišovy vlády je za KSČM.
NIKDO!!!!!!!!!!!
Tak nelžete.

382415

27.9.2020 21:11

EU je jen hlásná trouba a děvka západních zločineckých "elit"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Co chtějí nosatí příslušníci západních "elit",to musí naivní gojímové v zemích EU splnit.Bez odmlouvání. Jinak nedostanou bakšiš, který je podmíněný naprostou poslušností a loajalitou a který již dávno v daních a poplatcích za všechno možné i nemožné hodně přeplatili. Proč neubytují a nefinancují imigranty z vykradených a z vybombardovaných zemí Afriky a z Asie ti, na jejichž rozkaz je jejich pohůnci z USA a z NATO vybombardovali a ti z WB a MFF vykradli do doby kamenné ? Rothschildové, Rockefellerové, britská královna a další "světovládci" mají přece mnoho luxusních sídel, kde by se imigrantům z Afriky a z Asie mohlo líbit.

382447

28.9.2020 22:58

Hrisni lide Cech a Moravy /a Slovanu/.

paw 14.?.?.?

Reakce na 382447

Prvni tezkej hrich nas , je ze existujeme. Uz davno jsme meli byt pouze soucast germanske rise a bez nas.
Zijeme a "okupujeme" germanske uzemi, ktere sice nikdy nevlastnili, ale privlastnuji si dodatecne . Udrzet se na zivote je kardinalni hrich /zlocin/,v ocich germanu..
Dalsi zlocin , ze se porad branime a nechceme pochopit nic z toho.
Velkej hrisnik byl Karel IV. volil misto valek a masakru ,beda, jednani a mir.
Hus a Cech,mluvil a chtel nejakou spravedlnost a tak dostal papir ,zaruku, ze prezije Koncil, jako jsme v Mnichove 38, dostali papir ,ze budeme mit samostatny stat ,bez Sudet. Takovy triky na hrisniky se porad opakujou jsou povoleny a navic dulezity ,aby s nama projednou a konecne skoncili..
EU je podobnej papir. Hodne papiru.
Tezkej hrich,svrhli jsme svevolne a zrusili vlastnorucne cely germansky Rakousko Uhersko, se kterym se pocitalo ve Vers.Dohode proti Rusku.
Prikazali nam zpatlanej stat, naplanovanej na zniceni do podruci germanu,coz se povedlo ,ale nam se hrisne povedlo zase prezit.
Zapad nam poridil okupaci a nas hrich zase byl, ze jsme byli prinuceni pracovat pro germanskyho Hitlera , kteryho nam dosadili.
Hresili jsme blitim nad zradou zapadu a zoufale hledali cast sveta kde tyhle zrady nepestujou.
Velka propaganda nasich kardinalnich hrichu probiha ,kdy se zamlcuje tvrde ,ze nekteri vzali spravedlnost do svych rukou za Lidice, Lezaky,za cely narod zniceny , za vyvrazdeni sve rodiny a rodin Cechu atd. za bestialni krutosti hitlerovcu a odvazili se a neudrzeli svuj hnev ,po strasne okupaci a odvazili se zradce a zradu naroda vlastnorucne potrestat.
Filmari ,nektery jsou z toho Berserk, jak se velmi cini a nepricetne zamlcuji kazdou pricinu ,aby mohli soudit a trestat Cechy za jejich nekonecne hrichy a ze vubec prezili a stale existuji,prekazeji...
Odmitli jsme radar,komunisty ,islamisty ,kulturisty-Euristy atd.
Zase jsou kolem nepricetny data jako predtim ,1618-21, 1938-45 a ted 2018-21.

382474

Příspěvků: 26

25.09. 07:20 ping789  málo diskutujete
25.09. 11:34 Salimon  RE: málo diskutujete
26.09. 18:28 ping789  RE: málo diskutujete
28.09. 09:24 moucha  RE: málo diskutujete
25.09. 08:31 libertarian  Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.09. 13:39 JanN  RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26.09. 07:59 libertarian  RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26.09. 13:14 JanN  RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.09. 14:43 @  RE: Mám dobrú správu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.09. 09:58 charon  "Nelegální" imigrace
25.09. 22:49 Miroslava  RE:
25.09. 10:30  KSČM nic nestaví
25.09. 13:25 Gój  RE: KSČM nic nestaví
25.09. 10:42 Salimon  rozměry plus optimismus
25.09. 12:00 Alfred  RE: rozměry plus optimismus
25.09. 23:05 Miroslava  RE: rozměry plus optimismus
05.10. 11:54 Salimon  RE: rozměry plus optimismus
25.09. 12:24 R.E.  RE: rozměry plus optimismus
26.09. 04:19 Maximus1  RE: rozměry plus optimismus
05.10. 11:09 Salimon  RE: rozměry plus optimismus
25.09. 19:49  Jaké je a bude asi využití těchto zesláblých a podvýživaných jinochu
26.09. 08:42 Bauer  ochrana pre migrantov z Etiópie...
26.09. 10:55 svatoslav.butora  Konec dějin
26.09. 12:13 Petr Beránek  Nevymýšlejte si.
27.09. 21:11  EU je jen hlásná trouba a děvka západních zločineckých "elit"
28.09. 22:58 paw  Hrisni lide Cech a Moravy /a Slovanu/.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 236 263,04 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 954