Diskuze k článku

Listopadové volby jsou o bělošství, o ničem jiném

Příspěvků 23

12.9.2020 6:25

Další články Robertse

Mika 46.?.?.?

Též velmi důležité články pana Robertse k objasnění toho co se v USA děje.
Trump si zahrává s ohněm, jako onehdy prezident Kennedy. Nemusím zde vysvětlovat jak dotyčný nakonec skončil.

http://www.nwoo.org/2020/09/11/p-c-roberts-spojeny...

V Den práce hodil korupčnickým militaristům USA rukavici. Trump prohlásil, že ho v Pentagonu nemají rádi, „protože nechtějí dělat nic jiného, než válčit, aby tak všechny ty skvělé společnosti, které vyrábějí bomby, letadla a ostatní neztratily náladu“. Prezident John.F. Kennedy byl vojenskobezpečnostním komplexem zavražděn právě proto, že ty skvělé společnosti náladu s ním ztratily.

Vojenskobezpečnostní komplex měl Trumpa na mušce už od jeho první prezidentské kampaně, v níž vyhlásil, že se chystá normalizovat vztahy s Ruskem. Nu a já si nejsem jistý, zda si v okamžiku, kdy toto vyslovil, uvědomomil, jak důrazné a masívní NE se proti jeho výroku zvedne. Trump tímto výrokem totiž vojenskobezpečnostnímu komplexu sdělil, že se chystá odejmout mu jeho vykonstruovaného nepřítele, ospravedlňující jeho bilionový rozpočet, zaplacený z kapes amerických daňových poplatníků.
http://www.nwoo.org/2020/09/10/p-c-roberts-dejme-t...

Obrovské požáry na západě USA - https://www.lidovky.cz/svet/pozary-na-zapade-usa-s...

381936

12.9.2020 7:37

RE: Další články Robertse

RomanTička 37.?.?.?

Reakce na 381936

Kennedy jistě zbrojařům a zeleným mozkům vadil, ale zabít ho nechali banksteři z FEDu, protože jich chtěl sebrat právo vydávat dolary a prodávat je USA za úrok. Pokud Trump nechá ty penězokazce na pokoji, bude žít. V USA umírají násilně jen prezidenti, kteří chtějí skoncovat s vydáváním dolarů soukromou bankou...

381938

12.9.2020 14:40

Trump nikdy neprofitoval ze zbrojní výroby ?

Joseph Chlor 78.?.?.?

Reakce na 381936

Co vím, tak se příslušných investic do zbrojní výroby zbavil jen proto, aby nebyl ve funkci prezidenta ve střetu zájmu.

Budete opět zklamáni, všichni vy , kteří si idealizujete Trumpa a jeho postavení a jeho výkony v místním establishmentu.

381945

16.9.2020 16:22

RE: Trump nikdy neprofitoval ze zbrojní výroby ?

coinageboy 212.?.?.?

Reakce na 381945

Pane Chlor,
Trump vetsinou "profitoval" z postaveni a zprovozneni spousty ohromnejch budov.
Taky napsal nekolik uspesnych knizek - urcite dostal honorar.
Udelal televizni show za ktery dostal hvezdu na chodniku v Hollywoodu - urcite za to dostal prachy.
Vlastnil "Miss Universe" (nez se tam pridaly buzny) - ale urcite vyvaril.

Zadnej z jeho Demokratskejch oponentu nikdy nemakal a presto ze platy politiku nejsou astronomicky, Obama, Hillary, Biden vlastni vily ze mnoho $Milionu.
Asi tak....

382040

12.9.2020 7:20

A kdo za to může, jak se onehdy v 89' povykovalo na Letné ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

JIM vadí i průkopník subverze starej Voltaire ...

381937

12.9.2020 10:10

křivé frňáky nejsou běloši

ping789 31.?.?.?

jen tak pro pořádek autore

381941

12.9.2020 11:37

RE: křivé frňáky nejsou běloši

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 381941

Pravdivé. Jen bych přidal, že je tu spousta dalších, kteří si podobný rypák pořídí, aby si taky lízli. Parchantů je všude pořád dost. I šmudla Vystrčil si určitě něco takového obstará.

381942

12.9.2020 14:09

Pouze maličká technická.

Joseph Chlor 78.?.?.?

V My Lai masakrovali domácí " žluté" obyvatelstvo převážně běloši.

Zatím, co se týče rozpoutání světových a dalších válek, včetně příčin které k nim vedly, vedou jednoznačně běloši, nad např. černochy. To vedení je velmi výrazné, takřka nesouměřitelné.

Nijak tím nehodnotím, pouze konstatuji - na základě nezpochybnitelných faktů.

381944

12.9.2020 17:36

RE: Pouze maličká technická.

ROMAN1 109.?.?.?

Reakce na 381944

To je velmi odvážné tvrzení a mělo by být podloženo nějakou věrohodnou statistikou. Jinak je to pouze sluníčkářsko-propagandistický blábol.
Pokud přijmeme fakt, že obě světové války ve XX. stol. byly vyvolány z bankovních mocenských kruhů (jak je dnes stále více zřejmé); a k tomu další fakt, že nosáči (kteří sami sebe považují za extra vyvolenou a nadřazenou rasu) bezvýhradně tento finanční sektor kontrolují, vyjde nám, že za světové války bílá rasa jako taková nemůže. Naopak - nejvíce na ně doplatila. Tohle byl skutečný holokaust, především pak holokaust křesťanů a Slovanů!! S tím rozdílem, že se za něj nikdo ze skutečných původců světových válek nikdy neomluvil.
Vedle toho v celé historii lidstva probíhaly všude neustále války, na všech kontinentech:
asiatů proti asiatům, černochů proti černochům, indiánů proti indiánům. A později, v počátku globalizování světa, i války mezirasové - samozřejmě. Že z tohoto boje - cca od XV. století - vycházela vítězně rasa bílá, bylo dáno vlastnictvím lepších high-tech technologií bělochů, nikoliv počtem jejich jedinců. Pouze kvalitativně vyšší technologie a lepší organizovanost zajistila bílým dočasné vítězství.
Bílá rasa je dnes smrtelně ohrožený druh na světě. V podstatě již 100 let zvolna vymírá. Je zachvácena a otrávena jedem liberalismu, multikulturalismu , homosexualismu a dalších *ismů. Kdo tyto jedy rozšířil a prostřednictvím čeho, tady doufám nemusím vysvětlovat. Z jaké důvodu, to je zasvěceným snad rovněž zřejmé.
Zbývá si jen položit otázku, co s tím každý jeden příslušník (křesťanské) bílé rasy hodlá dělat - jestli chce jen trpně přihlížet zániku svého jedinečného druhu, anebo prohlédne a postaví se na odpor. Pokud ano, tak vypořádání se s 5. kolonou zrádců ve vlastních řadách bude úkolem číslo 1.
Krokem č.2 pak bude zajistit, aby prohlédli i barevní. V tom, že jsou dnes pouze používáni jako mocenský nástroj oněch "vyvolených" k likvidaci nežádoucí konkurence - pro oněch "300 rodinných klanů", co ovládají svět. Poté mají být likvidováni i ti barevní, jež pro vládce světa nepředstavují vážnější konkurenci.

381950

12.9.2020 17:42

RE: Pouze maličká technická.

Joseph Chlor 78.?.?.?

Reakce na 381950

Mohl jste napsat že za všecko špatné můžou zase židi a bylo by vymalováno. Ajn cvaj.
Ovšem pak byste ještě musel umět dokázat, že nepatří takto kriminalizovaní k bílé rase....[velký smích]))))

No, a ještě jed stupidity, ten asi nosíte neustále při sobě, že ?

381951

13.9.2020 2:45

RE: Pouze maličká technická.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 381951

Iciku, jsi magor k pohledání.
Běloši rozpoutali světové války, běloši vydávají strachem krytou měnu v USA, ovládají Světovou banku, osmset válečných základen USA a obce jarmulkářů po celém světě.
Kteří běloši rozpoutali světové války? Ti vyškolení rabíny a někdy křížení s nejmenovatelnou sektou? Chazaři? Rockefeller, Mellon, Warburg, Dillon, Morgan...Provozují války za světový mír.
V nejsvobodnější zemi světa se svobodně šikanovalo a šikanuje, vraždilo a vraždí. Pro honbu za ziskem i ze šlendriánu dodávaly banksterské korporace vazalům selhávající pušky, pistole, torpéda, která plula nakřivo, zkrátka, dodávaly špatný, neupotřebitelný materiál, od zrezivělého lodního pancéřování po vadné letecké motory. Zahraniční nepřítel, i ten nejhorší, je v zásadě přítelem košer soudruhů, jakýmsi spojencem, z něhož se žije, bez něhož nelze žít, růst, bohatnout, jehož zbrojení a síla jsou potřebné k ospravedlnění vlastního zbrojení a síly, k ospravedlnění požadavku poslušnosti, přizpůsobení, podřízení, zodpovědnosti, i když se nikde nemyslí a nejedná tak nezodpovědně vůči celku, vůči státu a jeho obyvatelům, jako v tomto košer banksterském vojensko-průmyslovém komplexu. Kdo ruší jeho kruhy, je ničen, případně zrušen.
Tyto kruhy, tito globalističtí zločinci, lupiči a masoví vrazi, nyní svádí své zločiny na bělochy. Jako další nástroj své ničivosti, strategie rozeštvi a kořisti, si vyvolili černochy, multikulturu, gender zvrácenosti, zelený úděl a covid. Košer sebranka nižších úrovní v sektářské hierarchii, pátá kolona, rozesetá po celém světě pilně dbá o naplňování nařízení. Pepek Vyskoč na Tchaj-wan! Hulákání Zeman je fuj, protože trochu neposlouchá. Vytrubovat; změna pohlaví je in, běloši si zaslouží smrt - pokud by banksteři začali u sebe, brzy by bylo po světových válkách, liberalismu, barevných revolucích i černém rasismu!

381958

13.9.2020 9:25

RE: Pouze maličká technická.

Pacholík 80.?.?.?

Reakce na 381951

Chlor, voni se nám tady maličko vodkopali. Takovej chytrolín a nevidí tu nejzjevnější pravdu. Za kohopak kopou?

381959

13.9.2020 10:59

RE: Pouze maličká technická.

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 381951

Mohl jste napsat že za všecko špatné můžou zase židi a bylo by vymalováno. Ajn cvaj.
Ovšem pak byste ještě musel umět dokázat, že nepatří takto kriminalizovaní k bílé rase....[velký smích]))))
No, a ještě jed stupidity, ten asi nosíte neustále při sobě, že ?


Ono ani netřeba přímo jmenovat, kdo má přehled, ten ví. A právě tohle je jim největším trnem v oku, proto ovládli všechna mainstreamová média a snaží se cenzurovat ty ostatní.
Vždyť oni sami sebe označují jako zvláštní nadřazenou rasu! Vyvolenou nad všechny ostatní. Dokazování výše uvedeného přenechám těm nejpovolanějším, co své důkazy čerpají výhradně z židovských zdrojů. Právě kvůli takovým jako jste Vy. Z množství jiných doporučuji k přečtení např. tuhle knihu. Kdyby si v ní autor něco vymýšlel, nebo čerpal ze zdrojů (a zkušeností) nežidů, už by s ním "vyvolení" dávno zametli!
Když dojdou argumenty, nastupuje sarkasmus, urážky a emotikony, viďte!
Jak ubohé a staré. Jako lidstvo samo.

"Ničeho neobává se mezinárodní Žid více než pravdy, nebo i jen zmínky o pravdě o něm a o jeho plánech."
(Henry Ford)

381961

13.9.2020 11:35

RE: Pouze maličká technická.

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 381951

Elleonor Rothschild:" Kdyby moji synové chtěli, nebylo by žádných válek...." [mrknutí jedním okem]

381962

12.9.2020 14:44

My starší máme tú výhodu, že.....

libertarian 31.?.?.?

"Ľudia" , ktorí sú takí debilní, že sa vôbec nesnažia chrániť seba, svoje životy, sú na tomto svete zbytoční. Načo majú míňať kyslík zo vzduchu takí ľudia, ktorým nevadí, že budú zničení ???
Vo svetle týchto úvah je to zničenie bielej civilizácie celkom poriadku.
My starší máme tú výhodu, že toto zničenie bielej civilizácie budeme ešte pozorovať ako horor v kine, ale už nebudeme žiť v dobe po-hororovej. Každopádne tieto posledné roky bielej civilizácie poskytnú spústu hororovej zábavy - pre tých, ktorí sú schopní toto chápať.
A k voľbám v USA : Tieto voľby rozhodnú o vývoji v rokoch 2021 -2025 . Ale vývoj po roku 2030 je už absolutne jasný - USA civilizačne končia.

381946

12.9.2020 18:36

Kdo je výš, Goebbels nebo Sörös?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Vyvolená arijská rasa Goebbelse nebo preferovaní barevní se Sörösovými dotacemi?
Na univerzitách nadlidé spustili soutěž:
Kdo nejvíce nenávidí bělochy s největším ospravedlněním nenávisti?
Ve školách otiskují jediné povolené myšlení, nejužitečnější idioti jsou pak zaměstnáni v korporátních tlampačích, které Roberts zmiňuje.

Nejvyšší banksterská morálka v heslech Strany:
Bělošství musí být zlikvidováno.
Je rasistické nebýt proti bílým lidem.
Běloši jsou pro společnost rasistický mor.
Protiameričtí jsou všichni, kteří se staví proti vyvlastňování majetku bílých Američanů.
Běloši mají názorovou svobodu; odsuzovat a kritizovat bělochy.
Černochem znásilněná běloška, která si stěžuje na to obohacení, je vinna rasismem a nenávistí.
Běloši si zaslouží smrt a zabavení majetku ve prospěch barevných lidí.
Běloši nesou vinu za to, že byli oloupeni vyvolenou skupinou.
Kdo nejuchá s pokrokovým liberalismem, bude zrušen.

BLM/Antifa, Sörös, Gates, Rockefellerova nadace.
Banksterismus pořádá další revoluci; vzhůru k pokrokovému kalergismu s čipy a 5G!

381953

13.9.2020 0:20

A v reservacich je tak chladno.

paw 14.?.?.?

Reakce na 381953

Tu mas deku indiane, od starostlive Americke vlady. Dulezity byly ty infikovany deky, pred zhruba 160 roky..Chripka zase pred 100 lety. Nedavno pisou,ze v Africe museli znicit miliony vakcin,ktere nemoci jeste sirily a zhorsovaly.
Dodala je WHO Svetova zdravotnicka organizace a vecne starostlivy Gates pomahal, povykoval , jako Soros..Tez WHO i ted vladne starostlive svetu
a urcuje co corona virus udela..Deku na virus ma zrejme Putin.
Ale automaticky uplne spatnou...Pro mne je revolucionar Trump , /loose cannon/,kterej strili na vsecky strany a kdyz zacal vykrikovat o Fake Mediich,to se neda vratit zpet. Z mysli obcana to uz neodstranis..Potom ty povykujici soudruhujici ,stekajici pisalkove jako Wodward a Cohen,atd. z vezeni, ztraceji vliv....Nedavno zase pistel o Pentagonu a jejich valkach na podporu zbrojnich koncernu...A Tak si v USA nedavno naplanovali obcanskou valku. Pro nedostatek nepratel a problem s dalsima, ktery sou bud moc silny nebo nedobytny..
.Tak zbyl akorat ten legalne zvolenej Trump.
A zadna vdecnost pro nej. A jak vubec zacit valku bez dalsiho Ferdinanda??
Tak aspon doma, vybit tu nekonecnou zurivost domorodych kmenovych valek /nedostatek otroku/ s kombinovanou s barevnou revoluci.
Potrebnou ideologii dodavaji media.
Jak to se dela. Biden /a zarovky/,kterej se schovava doma ve sklepe to sichruje ponevadz jako ziva mrtvola je nezvolitelnej..Horsiho kandidata uz nenajdes.
Povyk je dnes vsecko. Kdyz schazi dukazy a fakta .
Stada feministek odjizdeji do Afriky a pronasleduji tam s velkym obdivem gorilly kam se pohnou.
Dalsi taky snaziva feministka zase soudi a pronasleduje Assange v Londyne.
V usili dopravit Assange nejak do uSA.Treti obzaloba prisla z USA , dve predchozi zklamaly....Obhajoba komplikuje a aby se zachovalo zdani zakonitosti,odchazi ta nestastnice casto do zakulisi ,kde dostava potrebne,nezbytne rady a rozumy od expertu.
Z Libanonu zase vyhnali dvakrat izraelskou okupaci,cetne utoky jejich odrazili,mnozstvi US a francouzskych vojaku vybouchli atd..To se neodpousti..

381956

14.9.2020 1:28

RE: Goebbels necpal prachy do katolíků, ba je během studií i pumpnul

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 381953

Ten vyvolený ďábel ovšem financuje jen ty "správné" jezovitské aktivity ...

381967

13.9.2020 18:53

Listopadové volby v USA jsou o budoucnosti celého světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Prezidentské volby v USA jsou vždy nechutné show a především demonstrace moci dlouhých peněz. Tentokrát je to ale vážnější než jindy a rozhodně tam nepůjde jen o bělošství, feminismus, podporu LGBT, genderovou rovnost ad.. Pokud volby vyhraje stařeckou demencí silně postižená loutka Deep State J Biden, bude svět na pokraji jaderné války dříve než mu to vůbec dojde a svět v totálním chaosu a rozvratu. Pokud vyhraje Trump, čeká Ameriku občanská válka, Trumpa osud JFK a celý svět ekonomická krize jako řemen. Ta by ale přišla tak jako tak. Proto raději ten Trump, i když Mirek Dušín to opravdu není.

381963

14.9.2020 1:16

Ziju v Ohnisku techto Situaci

coinageboy 185.?.?.?

Dneska jsem se doslechl ze kamarada potloukl negr pro nic za nic v obchode.
Ty manazeri v obchode se bali to nahlasit a dat zaznamy kamer -bali se BLM.
Vyraz "Obcanska Valka" ted denne slycham sklonovany ve vsech padech,
Asi tak.

381966

14.9.2020 3:09

RE: Ziju v Ohnisku techto Situaci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 381966

Viděl jste film 12. opic? Zdá se že vám to "falze flagisti rozkopulovávají. Prostě jsou škodiči tím hůř tím líp a ke všem čertům si tisknou peníze či jako soroš mají sázky na kapitálových trzích a proto dělají pro krize vše. Tuto hru musí poznat i začátečník v mariáši.
Taky tam máte ten bláznivý monument. A čemu lidé dávají energii se prostě projeví. Dávno to měli být srovnané buldozery a ti výtečníci vyválení v dehtu a peří.
https://www.extrastory.cz/georgijske-poradni-kamen...

Já tam vidím mizerný brzo se sypající šmuk, zezelenalý beton řasou a ne žulový monument a hnus i proto.

381970

16.9.2020 4:02

Bohuzel, ta Story ma Dohru

coinageboy 104.?.?.?

Reakce na 381970

Okamzite jsem tomu napadenemu doporucil udelat zaznam na policii, vyzadat si videozaznamy z obchodu a uderit (soudne) na obchod pro neochranu zakaznika.
Odhaduju ze by to rychle "usmirovali" za tak $20-$30K.
Bohuzel, on do toho nechce jit a dat nejakou lekci.
To jsme to dopracovali...

382025

16.9.2020 8:56

Malá technická nejen k Trumpově administrativě.

Joseph Chlor 78.?.?.?

Pan Václav Žák :

Dopis tří republikánských senátorů "spojenci"

382030

Příspěvků: 23

12.09. 06:25 Mika  Další články Robertse
12.09. 07:37 RomanTička  RE: Další články Robertse
12.09. 14:40 Joseph Chlor  Trump nikdy neprofitoval ze zbrojní výroby ?
16.09. 16:22 coinageboy  RE: Trump nikdy neprofitoval ze zbrojní výroby ?
12.09. 07:20  A kdo za to může, jak se onehdy v 89' povykovalo na Letné ?
12.09. 10:10 ping789  křivé frňáky nejsou běloši
12.09. 11:37 Jan Hanuš  RE: křivé frňáky nejsou běloši
12.09. 14:09 Joseph Chlor  Pouze maličká technická.
12.09. 17:36 ROMAN1  RE: Pouze maličká technická.
12.09. 17:42 Joseph Chlor  RE: Pouze maličká technická.
13.09. 02:45  RE: Pouze maličká technická.
13.09. 09:25 Pacholík  RE: Pouze maličká technická.
13.09. 10:59 ROMAN1  RE: Pouze maličká technická.
13.09. 11:35 R.E.  RE: Pouze maličká technická.
12.09. 14:44 libertarian  My starší máme tú výhodu, že.....
12.09. 18:36  Kdo je výš, Goebbels nebo Sörös?
13.09. 00:20 paw  A v reservacich je tak chladno.
14.09. 01:28  RE: Goebbels necpal prachy do katolíků, ba je během studií i pumpnul
13.09. 18:53  Listopadové volby v USA jsou o budoucnosti celého světa
14.09. 01:16 coinageboy  Ziju v Ohnisku techto Situaci
14.09. 03:09  RE: Ziju v Ohnisku techto Situaci
16.09. 04:02 coinageboy  Bohuzel, ta Story ma Dohru
16.09. 08:56 Joseph Chlor  Malá technická nejen k Trumpově administrativě.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 1

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 779