Diskuze k článku

Neslušná část lidí zlikviduje slušného člověka, pokud mu někdo nepomůže

Příspěvků 23

5.9.2020 9:42

Pokrokáři „mluví hlavně o sobě“, nebo za peníze od banksterů?

Gój 46.?.?.?

>„propagují ‚rodič jedna a rodič dvě...pohlaví si můžeme vybrat‘, lidé, kteří propagují tyto hypotézy mluví hlavně o sobě.“
Nebo ti pokrokáři byli politicky vyškoleni ve vysokých štábních školách, na „svobodných univerzitách“ a v asociálních fakultách? Ohlupují za odměnu od Söröse a banksterů, kteří provozují Otevřenou společnost? Bezbřehost zvráceností a „obohacení“?

381784

5.9.2020 20:14

RE: Pokrokáři „mluví hlavně o sobě“, nebo za peníze od banksterů?

actis 212.?.?.?

Reakce na 381784

"Otevřenou společnost?"

Vytvářejí "boha", kterému se užiteční blbci, konformní a religiózní jedinci budou "zítra" fanaticky klanět.
Gauneři a povrchní, strojení tzv. "slušní" pokrytci převléknou kabát a nasadí "novou" masku "těch pravých" a oddaných věřících".
Demoška už je profláknutý "bůh", kterému již téměř nikdo NEVĚŘÍ.
Je potřeba za "odkloněné", "optimalizované" a nakradené miliardy oligarchů a korporací vytvořit "nového boha".

381790

5.9.2020 12:23

Mění se výrobní způsoby a výrobní vztahy.

Joseph Chlor 78.?.?.?

Také tradiční rodina, její okleštění v rodinu nukleární, proměnila se zejména v důsledku změn ve výrobě (a tak i ve výrobních vztazích).
Docela dobře to popisuje napr. Federici (Caliban and The Witch).

Asi ještě nemáme dostatečný odstup od událostí dnešních, tak, aby bylo možné popsat obdobně dnešní vývoj. Kdy zdaleka nejde jen o nějakou propagandu (ať už v mediích či ve školách ), to by bylo dosti plytké a poměrně neužitečné zjištění.

" Slušnost" - to je jen pojem.Kolik jen vzteklounů působí i zde, na tomto serveru. Kdy balí své odpudivé vášně do mastného papíru slušnosti a své mindráky do povýšeneckých postojů, kdy samozřejmě dnes - v hyperinformační realitě, lze podložit "svá" takřka jakákoliv tvrzení odkazy na " potvrzující" je zdroje, včetně těch biblických. Za slušného (a dokonce celému lidstvu enormně užitečného) se považoval třeba i Hitler.
Vždy jsem na pozoru, když o sobě někdo začne tvrdit, že právě on je tím slušným.

Podle mě je třeba tyto věci brát s humorem. Odlehčit ten propagandistický tlak, všude kde se dá. Což samozřejmě vůbec nemusí být jednoduché, hysterie jako by dnes nahradila to, co se kdysi nazývalo " revolučním nadšením" (tehdy víceméně oprávněným, ve většině případů - neb ten útlak byl skutečný, realný, mnohdy až moc realný). A s hysterkami a hysteriony je těžká jakákoliv debata, jim jde jen o to přehlušit vás, klid a rozvaha jsou jim směšnými.
Takže ano, může to být problémem. I uvnitř rodin (nuklearních). Za sebe doporučuji smích, ironii atd....ale ne ty zlé, trocha filosofie v ních musí být.

381785

5.9.2020 16:57

RE: Mění se výrobní způsoby a výrobní vztahy.

Gój 46.?.?.?

Reakce na 381785

Změny ve výrobě nespadly s nebe, podobně jako „revoluční“ roky 1848, 1914, 1917...s tím souvisí pohrdání nejen gojimy, ale i nyní tak často zmiňovaným životním prostředím.
Pohrdání důkazy ve společnosti ovládané bankstery zapáchá úmyslnou relativizací jejich zhoubnosti. Ve vztahu k ikonám pravdolásky jako je Sörös, senátor Pavel Fischer, řeporyjský soudruh Pavel Novotný, autor růžového tanku a Entropy David Černý nebo jako byl von Papenův sluha Hitler jsou emoce na místě, domnívám se.

Na humor si hrál Hašek ve Švejkovi. V „klidu a rozvaze“ záměrně vynechávat distributory „obohacení“ (rozvratu nejen států, národů, rodin, ale i vnímání pohlavní identity) je nejspíš cesta do ráje, pro někoho.

381787

6.9.2020 14:58

TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 381785

Podlehl jste iluminátské manipulaci. Nikoliv tradiční rodina ale TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ vzalo za své a pak jsme šli do háje. Tzv. "tradiční rodina" už je jen ubohý pahýl který tu zbyl po vatikánském masakru který zničil tradiční slovanské kmenové svazy.
Naše středověká pseudokřesťanská společnost byla stvořena vrahy. Stačí číst mezi řádky dějiny vzniku českého království na přelomu tisíciletí.
To je samá bratrovražda, otcovražda, případně vyvraždění celého rodu.
A to nejšťavnatější samozřejmě zamlčeli.

Středověká "opevněná domácnost" čítající 10-20 lidí je už jen pahýl. Když šamana v kmeni nahradil agent vatikánu v kazatelně situované na místě vykáceného posvátného háje nebo na jiném energeticky silném místě.
A kmenového náčelníka šlechtic poslouchající rozkazy od vrchnosti.

Teď zničili i nukleární rodinu pomocí rozvodových soudů a sociálních pracovnic. Žena se při svatbě VDÁVÁ ZA STÁT, nikoliv za toho tajtrlíka se kterým má dítě. (jak se přesvědčil každý rozvedený muž)

381802

7.9.2020 15:07

RE: TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 381802

Souhlasím a jsem příjemně překvapen každým, koho na své cestě potkávám. Už jsem málem zapomněl na lidi a hle, vidím živáčka, člověka s vlastním rozumem. Normálně jsem rád!!

381816

7.9.2020 22:42

RE: TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 381816

Ono to není o úrovni intelektu. Ale o tom jestli omezíme svůj pohled jen na to co nám vtlouklo do hlav tereziánsko-zednářské školství, nebo jestli usilovně bádáme sami dál.
Já potkal v životě už tolik otitulovaných blbců, kolikrát i s IQ kolem 130.
A průměrný žid má taky vysoké IQ i vzdělání, ale co pak produkuje, všichni víme.

Ve škole nás učili o primitivních kmenech, šarlatánství šamanů a hlouposti náčelníků. Přitom šlo o nejdemokratičtější uspořádání. Živil by snad kmen neschopného náčelníka a šamana? To byli naši prapředci idioti? Neměli spíš přirozený "selský rozum" na 10x vyšší úrovni než my?

381826

5.9.2020 19:23

Nepáči.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Osobne nemám dobrý dojem z tohto rozhovoru. Napr. téma rodič 1, rodič 2, je predsa téma, pri ktorej podľa mňa netreba širokosiahle vysvetľovania, zdôvodnenia a zbytočne to zamotávať. Človek sa v ňom (v rozhovore) stratí priam ako tie deti z informácií v školách. Pôsobí skôr dojmom, že to nahráva posunu v smere podpory tejto ideológie: miesto, aby sa to zastavilo v zárodku ( - napr. „ Môže muž/otec nahradiť ženu/ matku?“ Psychiater prvý by mal vyjadriť jasné „Nie“. ), sa z toho nakoniec aj takýmto spôsobom robí ďalšia veda. Toto nie je ono.

381789

5.9.2020 20:32

RE: Nepáči.

ping789 91.?.?.?

Reakce na 381789

tak nejsem sám se stejným dojmem, příliš mnoho trpného rodu, nejspíše "SE" bude brzy bohem tohoto oboru , ta rada být slušný ke svým vrahům je dojemná

381791

6.9.2020 1:38

Veci se opakujou a zalezitost

paw 14.?.?.?

Reakce na 381791

kde vzit hul ,najit a vymyslet dnes zase neco aby utok na Rusko zase se opakovali furt a do omrzeni....Navalny dnes v bezpeci Nemecka a tak muze bejt nacpanej treba otravenejma knedlikama a svede se to..
Hysterie je vzdycky nejdulezitejsi nez se prikroci do vyhlazovacich masakru.
Predtim to byli komunisti zaminka , predtim Hitler , kdyz rusove vyhravali, naslo se rychle plno jeho zlocinu , potapeni lodi jako Luisitania, predtim ta lod na Kube ,Pearl Harbour,taky lode , i teroristi potapeli lode, bezbranou valecnou od !!! Cole, a dalsi potopeni se nezdarilo ,protoze se teroristi potopili nez se mohli priblizit,/slo o hromadeni zlocinu za ucelem utoku na Saddama/ a rozsireni terorismu do celeho sveta na zachranu elit., Ted jde o to ocernovat Putina a Rusko a neni to snadne, az se opakovanim lzi potvrdi jednohlasne ,ze ruskej narod jsou zase a zase pouze zlocinci a neni jine moznosti nez se musi se na ne armadami zautocit . Taky.
Ublizuje teroristum celeho sveta.
Zatim se teda pracne hromadi lzi ,aby se aspon pozdeji mohla predstirat nejaka zaminka. Jestli tomu nekdo veri ,na tom vubec nezalezi..
Je mi lito tech , kteri se ty jednotlive lzi pracne snazi oddiskutovat ,ztraci cas akorat. Hitler ,USA vlada a dalsi taky porad tvrdiil ze jsou pro mir vsema deseti.
Vetsinou jde o to potopeni nejake lodi ,to muzeme cekat brzy vzhledem k zbesilemu ,hysterickemu stupnovani vsech moznych "zlocinu" vetsinou vymyslenych,tema sluhama s vibratorama, ty vynikaji Aby zautocili prvni..
O nic jineho nejde....Jinak s NATO nevyhrajou..
Cina zase ma ten virus a ostrovy misto Novicoku .....
A taky uz davno je zlocin ze vubec existuje..

381796

5.9.2020 22:29

RE: Nepáči.

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 381789

Naprostý souhlas. Slabý psychiatr, slabý rozhovor. Pan psychiatr Max Kašparů - to je jiná kapacita. Vše vysvětluje v duchovních souvislostech. Bez těch to ani nemá smysl. Lidskou duši totiž nelze objasñovat logikou.
V našich srdcích je skryt Bůh i ďábel, ráj i peklo, v závislosti, čemu člověk a společnost dává přednost, čemu se upisuje, v závislosti na stavu našich duší. Pokud společnost nevěří v nic, nehledá vyšší smysl bytí, kvůli čemu žije, tak ji to přivede k tragickým koncům. Kolikrát tak již bylo! Civilizace dosáhla vrcholu a pak zničehonic buch! a konec.
Není-li člověk vychováván v boji sám se sebou, má jen samá práva, žádné povinnosti, nelze očekávat blaho.
Mnohdy si ani dospělí neví rady sami se sebou, co potom mohou chtít od vlastních dětí, když je sami rozvracejí a infikují vlastními vášněmi. Chceme-li, aby byly naše děti anděly, i my se o to musíme snažit. Jenže v současné kanalizační kultuře to je skutečně tvrdý boj, zvláště pak, když naše děti vlastní debilizátory a pouští si každodenně do svých duší špínu, to je pak skutečně tvrdý boj sám se sebou...

381793

6.9.2020 12:09

RE: Nepáči.

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 381793

Ctnostná Miroslavo, hluboce se mýlíte, ty děti, co o nich píšete, ty co čumí furt do tabletů, nepovedou žádný "skutečný tvrdý boj sám se sebou", nýbrž s nenaplněností svých konzumistických tužeb o které je připraví to rozdělování se s agresivními musulmanskými invazory a jejich úchylnému pohledu na záležitost, které říkáte Pán Bůh, které si sem ve své hlouposti nechají vnutit...

381800

7.9.2020 22:40

Kandidat , kterej slibuje ze,

paw 14.?.?.?

Reakce na 381793

zarovka byla vynalezena v Africe, je prukopnik a pionyr v tom smeru a zda se ze nejsme stale / bohuzel/ na dne..To je predvolebni slib kandidata, ktery ma udajne vetsinu USA na sve strane..
Pokrok a moznosti Degenerace se dostavaji do drive netusenych koncin.
Media jsou na tom bidne a o to vice musi kulturisti rvat. Vzdelani a nashromazdene "moudrosti" jsou vysmech a jako napr.Soudy se vysmivaji spravedlnosti,a politicky korektni multikulturne ,lidskopravni brutalni zlocinci dostavaji podminecne tresty /informace z clanku/..
Aby se nereklo,ze soud je zbytecnej. Rozmnozene zakony rozsiruji chaos.
Neuveritelnosti se mnozi jako boj o existence police a prave vrcholi.
Zadnej zlocinec a kandidat na karieru zlocinu policii nema rad. Omezuje .
Dalsi jejich zamery,muzeme zaznamenat, kdy hysterie vrcholi ,starostmi o armadu . Tim,ze president pouze ztratil nelichotive slovo na adresu
Mc Bomb,Bomb,Bomb vsecko,senatora Caina. %^^$#@@%&*(
Vsem mimo sebevrahy se jiste ulevilo, kdyz zemrel..
Kazdy rano skoro mne neco napadne ,ale tentokrat mne predbehli na fakta&argumenty. Abych to strucne rozvedl .. Tedy ,ze takovyho vzacnyho a ojedinelyho kandidata jako je Navalny ,si Putin ani zadnej politik nemuze dovolit nechat v nepohodli nebo treba onemocnet ! Politikovi nic jineho ani nezbyva, Navalny s popularitou pod 1% je k proste nezaplaceni. Taky slouzi k potlaceni jinych /daleko schopnejsich/politickych souperu, kteri by mohli vylezt na scenu..
Ve 30 minutach ihned dostal letecky prevoz do nemocnice ,az mne ten spech tisice km daleko, az na Sibiri zarazil..
Narod je zdravej,instinkty ma neporuseny a dostava "vakcinu" CT, piratu a Vystrcilu,kteri se staraji aby neonemocnel. Snazim se najit vzycky neco ty stribrny obruby na cernym mraku. Polaci ve srovnani jsou zase mimo soutez.
Jsou rousky prvni krok k povinnym vakcinam,a jak to byva se zodpovednosti pouze na tech ockovanych. Protoze se nechali nezodpovedne nakazit.?
Chybi mi dneska zamysleni s minulosti okolo 1933 a predtim a mozna 1917 a nejakej sikovnej a dulezitej srovnavaci clanek.
Nakonec tyhle psychologove a psychiatri v bilych plastich s bilejma myskama v kleci skoncili pravem jako nesmysl..To vse zacalo v dobach obrovskeho zbohatnuti jednotlivci v USA po zavedeni moderniho otroctvi /1866/.Morgan,Carniege a hlavne Rockefeller a dalsi venovali miliardy na giganticke vyzkumy do universit /Harvard,Yale, Princenton,Stanford/. V letech 80. dalsi miliardy a propaganda na znovuzkriseni,zajmy jsou zde na ochoceni populace a samozrejme kazdeho i barevneho nepritele...

381825

8.9.2020 15:31

RE: Kandidat , kterej slibuje ze,

Salimon 194.?.?.?

Reakce na 381825

Pusobíte trochu jako pesimista. I když píšete, že hledáte stříbrnou obrubu na černým mraku. Přál bych Vám, abyste dokázal najít i kus čisté oblohy.

Ale důvod proč na Váš příspěvek reaguji je určitá, jistě neúmyslná, nepřesnost v úvodu Vašeho příspěvku. Joe Biden netvrdí, že žárovka byla vynalezena v Africe. Jen tvrdí, že ji nevynalezl běloch Edison, ale černoch (bez konkrétního upřesnění).
Věřím, že pan Biden se ztrapní během nastávajícího období ještě mnoha perlami. Není tedy třeba zveličovat a nějak přehánět, co řekl. Zbytečně tak diskreditujete svou pozici. Dost na tom, že tvrzení pan Bidena pro ty, kteří znají polský film Sexmise, je velmi úsměvné. Tam pro změnu tvrdili, že Edison byla žena. Přesně podle hesla, že historii píšou vítězové.

A malé dovysvětlení, jak to možná pan Biden s tím černochem myslel jsem nalezl v tomto článku.
https://www.hlavnespravy.sk/trumpov-protikandidat-...
Šlo pravděpodobně o Lewise Howarda Latimera. Údajně velmi schopného vynálezce a spolupracovníka T. A. Edisona.

Přeji Vám více výhledů na kousky modrého nebe,
Salimon

381853

6.9.2020 11:35

obětní beránci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Naprosto geniální video o funkci "obětních beránků" v současné talmudizované společnosti:

https://www.youtube.com/watch?v=mslv4Hs5n14

381799

6.9.2020 19:05

RE: obětní beránci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 381799

nemate něco v cestine ???? nerozumi co rika diky. slovacek

381805

11.9.2020 14:04

RE: obětní beránci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 381805

Dnes je znalost angličtiny základ gramotnosti. Podobně jako před 150 lety umět číst a psát. Dnes je to angličtina, znalost počítačů, znalost internetu. Bez toho jste na tom podobně jako tehdy negramotný pasáček koz.

Není ani v silách tohoto malého nárůdku aby si vše nechal přeložit do češtiny.

A v budoucnu bude ještě znalost ruštiny a čínštiny velkou výhodou.

381919

6.9.2020 12:13

Bohužel

Rohador 90.?.?.?

,ale "vyspělá" společnost degeneruje.

Nemám nic proti zdravé demokracii, svobodě, lásce, pravdě a porozumění, jenže to co se dnes rodí na polích Evropy a Ameriky se zvrhává v prostý a nezdravý fanatismus.
Zaráží mne, že se lidé čím dál víc bojí proti tomuto úpadku kdysi zdravého rozumu vystoupit.
Není přece možné, aby člověk podlehl nesmyslům, jako, že pohlaví si mohu vybírat a to hned z desítek možných, že v rodině není máma a táta, ale rodič-1 a rodič-2, že se mám stydět za barvu kůže, kterou nosím od narození, nebo, že se mám bát podržet ženě otevřené dveře, protože by to za dvacet let mohlo být vzpomenuto jako sexuální ponižování.
Ptám se tedy, to doopravdy chceme tolerovat tyto zvrácenosti? To lidstvo nemá na starosti nic důležitějšího a užitečnějšího?

Myslím, že na odpověď není potřeba nezdravých a nezdravě podporovaných, rozvracečských neziskovek, ani rad od "cizích" subjektů a ani výše dosaženého vzdělání, stačí jen prostý selský rozum.
[smích]

381801

6.9.2020 18:00

RE: Bohužel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 381801

Ano, bohužel máte pravdu, pane Rohadore. Vaše slova o úpadku vyspělé společnosti podpořím nezpochybnitelným argumentem.

Cca před sto lety nás žilo na území Čech a Moravy výrazně méně, než dnes. Žili mezi námi velikáni typu A. Dvořák, F. Křižík, J. Werich, B. Smetana, M. Aleš, T. Baťa, A. Slavíček, F. Janeček (JAWA), A. Mucha, E. Škoda, F. Kupka, E. Kolben, T. G. Masaryk, J. Čapek, K. Tomáš (konstruktér Delfína), J. Ježek, H. Ledwinka (šéfkonstruktér Tatry), ... a stovky dalších géniů v oblasti umění, techniky, sportu, politiky, ...

Kdo nesouhlasí s těžkým úpadkem české společnosti, nechť je tak laskav a sepíše zde seznam jmen našich současných velikánů. Že to nejde? Pak prosím alespoň o odpověď na jednoduchou otázku:

KAM ZMIZELY VŠECHNY GENIÁLNÍ ČESKÉ MOZKY?

Díky za odpověď. V.

381804

7.9.2020 10:13

RE: Bohužel

AntePortas 109.?.?.?

Reakce na 381804

To, ze ste o nich nepoculi, neznamena, ze vymreli. Stale su tu, len sa o nich nepise.Komu by ste Vy dnes prisudili status velikana? Ak nikomu, nebude problem u Vas? Lebo presne o tom pan psychiater pise "Ztratili jsme respekt k druhým lidem".
Problem je v ludoch, ktorti nedokazu prisudzovat ostatnym skutocne hodnoty. Tymto som sa Vas nechcel dotknut, ale povazujem za smutne, ked nevieme konkretizovat nasich uspesnych a uzitocnych ludi. Je to vysledkom toho, ze nase krajiny ovladli cudzinci, ktori potlacaju aj ten najmensi naznak narodneho citenia a spolupatricnosti.
Nie, spolocnost nedegradovala. Degradovali ti, ktori si myslia, ze ju riadia a vsemozne sa nas snazia presvedcit, ze je to pravda..

381812

8.9.2020 15:37

RE: Bohužel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 381812

Díky za reakci, pane AntePortasi. Možná, že máte pravdu a já dnes nějak nedokážu
> prisudzovat ostatnym skutocne hodnoty.

Se svou reakcí na Vaši odpověď jsem chvíli čekal. Zvědav, zda se za Váš názor někdo postaví. Nepostavil. Ovšem co je v naší debatě to nejdůležitější? Ani Vy jste nebyl schopen uvést jména našich (lhostejno zda českých či slovenských) současníků, kteří si získali světový věhlas svým dílem. Koho byste dnes navrhl za českého Edisona na místo genia jménem F. Křižík? A koho za českého Forda na místo světoznámého T. Bati, koho za českého Gershwina na místo jedinečného J. Ježka?

Tak schválně. [mrknutí jedním okem]

381854

9.9.2020 9:51

RE: Bohužel

AntePortas 109.?.?.?

Reakce na 381854

Napriklad Miroslav Trnka, ktory vytvoril prvy antivirusovy program, pravdepodobne prvy na svete.
Sused u nas vo vchode vyvinul novinky v platobnych kartach este v dobe, ked boli v plienkach. Sused z vedlajsieho vchodu zasa vymyslel novu efektivnejsu upravu spalovacieho motora. O dva vchody dalej byvala uspesna tenisova reprezentantka. Vo vedlajsom dome byvala niekolkonasobna majsterka sveta. V dalsom dome byval hokejovy reprezentant a trenerka jedneho z nasich najlepsich korculiarov. Oproti do domu chodil asi nas najlepsi reziser. A to som si len tak narychlo zalovil v pamati. Iste, nie su to velikani akych mate na mysli, ale zijeme v inej dobe, kde sa uz veci na kolene v garazi rodia len tazko.
A na Vasej ulici?

381864

9.9.2020 15:52

Kognitivni Disonance

coinageboy 185.?.?.?

Tedy rozpor mezi necim co vite je pravda a co vam nekdo tlaci do hlavy.
Jako Orwellovo 2+2=5
Ono uz to zaclo za komunismu, kdyz jsme jako deti vedeli ze to co nam kazou ve skole neni pravda, ale museli jsme to predstirat.
Ted to ovsem dostalo jinej fofr, deti z toho musi mit v hlave gulas.

381879

Příspěvků: 23

05.09. 09:42 Gój  Pokrokáři „mluví hlavně o sobě“, nebo za peníze od banksterů?
05.09. 20:14 actis  RE: Pokrokáři „mluví hlavně o sobě“, nebo za peníze od banksterů?
05.09. 12:23 Joseph Chlor  Mění se výrobní způsoby a výrobní vztahy.
05.09. 16:57 Gój  RE: Mění se výrobní způsoby a výrobní vztahy.
06.09. 14:58  TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ
07.09. 15:07  RE: TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ
07.09. 22:42  RE: TRADIČNÍ KMENOVÉ USPOŘÁDÁNÍ
05.09. 19:23  Nepáči.
05.09. 20:32 ping789  RE: Nepáči.
06.09. 01:38 paw  Veci se opakujou a zalezitost
05.09. 22:29 Miroslava  RE: Nepáči.
06.09. 12:09 R.E.  RE: Nepáči.
07.09. 22:40 paw  Kandidat , kterej slibuje ze,
08.09. 15:31 Salimon  RE: Kandidat , kterej slibuje ze,
06.09. 11:35  obětní beránci?
06.09. 19:05  RE: obětní beránci?
11.09. 14:04  RE: obětní beránci?
06.09. 12:13 Rohador  Bohužel
06.09. 18:00  RE: Bohužel
07.09. 10:13 AntePortas  RE: Bohužel
08.09. 15:37  RE: Bohužel
09.09. 09:51 AntePortas  RE: Bohužel
09.09. 15:52 coinageboy  Kognitivni Disonance

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 309