Diskuze k článku

Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?

Příspěvků 45

29.8.2020 1:45

Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA

Challenger 68.?.?.?

dohnala Ameriku do šílenství při kterém si bílí lidé klekají před černými kriminálníky (viz. případ George Floyd). Je to vše řízeno demokratickou stranou a financováno nadnárodním kapitálem. Cílem je zničení bílé civilizace jako takové.
Ta samá scenérie je plánována pro celou Evropu - viz. ilegální masová migrace černochů a muslimů, kterou současní zaprodaní političtí vůdci Evropy legalizuji tzv. lidskými právy. Cílem je opět zničeni bílé civilizace. V Evropě ale před tímto zničením dojde k rasové válce.

381598

29.8.2020 12:06

RE: Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA

RomanTička 89.?.?.?

Reakce na 381598

Ve východní Evropě k ní možná dojde, ale ta západní už je tak duševně vykastrovaná a zamořená (Německo, Švédsko, Anglie, Francie...), že tam půjdou bílé ovce na porážku dobrovolně. A mnohé s jásotem...

381605

4.9.2020 17:06

RE: Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA

Adam.......... 79.?.?.?

Reakce na 381598

Proč čelendžr proč ?Proč by mělo docházek válce?Slovy jedné židovské slečny,která u mně pracovala.Války jsou dneska již zbytečné....v USA není válka ,nebude nikdy ani v Evropě.
NEBUDE ŽÁDNÁ VÁLKA.

NENÍ VŮDCE...A NIKDY NEBUDE.PROTOŽE HO VRAŽDÍ JIŽ PŘI NAROZENÍ.

381773

29.8.2020 4:07

Zda se ze Pan Vitek Situaci v USA Zna Velmi Dobre

coinageboy 23.?.?.?

Po zruseni otroctvi po Obcanske Valce, cernosi kteri si to prali, odcestovali na Haiti nebo Liberie v Africe - zeme vytvorena pro byvale otroky - zalozit pravni cernosky stat.
Obe zeme jsou mezi nejchudsimi na svete a zmitaji se v nasili a zlocinu.
V USA, cerna populace povetsine zije z podpor, deti vychovavane v neuplnych rodinach - tatik se k nim nehlasi, nebo bruci - vetsinou oboje.
Vypada to jako zly zamer - jako kdyby nekdo chtel tento linej, hloupej a agresivni nerad nastehovat do Ceske zeme.
Lide bdete!

381599

29.8.2020 9:00

Autor píše síce pravdu, ale......

libertarian 31.?.?.?

Autor píše síce pravdu, ale....... ale čo chce touto pravdou povedať ?????

V tej záplave slov zanikla podstata problému : Ľudstvo intenzívne DEBILNATIE. Je to globálny problém, nie je to iba problém "ameriky".
USA sú v čele tohto debilnatenia, a my ostatní ideme za nimi.

>Bílí Američané nemají vůdce a proto se mohou těžko bránit. .......
> Bílí ustupují na všech frontách.

- demagogia !!! Bieli majú zatiaľ väčšinu, ovládajú štátnu moc, ovládajú drvivú väčšinu financií. A títo vládnuci belosi ohrozujú belochov.

Ľudstvo zaplevelilo planétu Zem, a možno je toto debilnatenie iba prirodzenou ochranou prírody pred rakovinou zvanou "ľudstvo" . Príroda na Zemi funguje miliony rokov, a rakovina zvaná "ľudstvo" tu ničí planétu iba pár tisíc rokov. Ľudia určite prírode chýbať nebudú.

381600

29.8.2020 14:44

Na pitomce si hrajete, nebo jste ortodoxní ničivý šmejd?

Gój 46.?.?.?

Reakce na 381600

„Štátnu moc“mají v pazourech banksteři. Sörös věnoval na černošský rasismus, BLM několik set milionů dolarů, těší mě, že pan Vítek alespoň zmínil to gemlerské mafiánské doupě, Wall Street. „Debilnatenie“ tedy není ochranou přírody, ale způsobuje ho prostředí ovládané netrestanými zločinci.
Černoši nemůžou být spásou společnosti, protože se svým IQ by lehce prohráli i s cikány. Nejsou schopni přemýšlet ani nad příštím týdnem, natož vytvářet dlouhodobé srategie. Vítězí jedině v násilí, a to i mezi sebou. Oblastem, kde se vyskytuje více mladých černochů, je výhodné se vyhnout.
*
Ameriku, USA ovládali šmejdi od jejího „objevení“, dobytí, které se spíše projevovalo dobitím, pleněním.
Vymazávání historie, přesněji její přepisování a „kulturní revoluce“, provozuje lichvářská mafie dlouhodobě, snad od doby, kdy vytáhla šířit slávu milosrdného boha, lži a násilí za účelem ovládání jiných.
Příručka Antify psala o členech Antify a svých majitelích, banksterech („největším zlem, jaké kdy lidstvo znalo“)?

381606

31.8.2020 7:55

RE: Autor píše síce pravdu, ale......

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 381600

Tak takoví, jako jste vy, zcela určitě ne.

381636

29.8.2020 9:16

Komu ku prospěchu?

Jan Hanuš 193.?.?.?

Zase těm nejbohatším. Celé je to řízené a financované, samo se to neděje. V pozadí ale nejsou jenom Židi, jak si to někdo zjednodušuje. Jsou tam všichni bez rozdílu rasy, ale s tím nejtučnějším kontem. Bankéři, šéfové nadnárodních firem a obslužná pakáž politiků. Ani už nemá smysl je jmenovat, je jich hodně.
A jak dopadne bílá rasa? (Ale nakonec i ta černá.) Zkouknul bych pro inspiraci Elysium, Šílený Max, Hrozny hněvu.

381601

29.8.2020 21:29

RE: Komu ku prospěchu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 381601

... a kdo jsou ti bankéři, šéfové nadnárodních firem, obslužná pakáž politiků a média...???...tam nikdo jiný není...

381615

29.8.2020 10:05

KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...

Miroslava 46.?.?.?

V této souvislosti si vybavuji slova Dostojevského: svědomí bez Boha je hrůza. Může přivést k nejhrůznějšímu. Prorok!
Bezbožná sekulární politika, kterou Západ včele s USA vnucoval a dosud vnucuje celému světu pod maskou humanismu a tolerance musela nevyhnutelně udeřit po samých autorech a vykonavatelích této ďábelské ideologie.
Liberalismus zákonitě přerůstá ve fašismus, kdy jsou potlačováni všichni ti, kdo vystupují proti této rozvratné ve všech aspektech ideologii.
Když je politika směřována na to, aby byly otevřeny všechny dveře pro všemožný amorální hnus a těsně uzavřeny všechny možnosti k odporu, člověk se nevyhnutelně bude měnit ve zvířátko a společnost ve smečku zdivočelých zvířat. Člověk člověku vlkem. A černí, kterých žije v USA min. 50 milionů toho zneužili a běloši, kteří ztratili víru v Boha a tím i sílu ducha s tím nemohou nic dělat. Mlčeli, když jim vnucovali ideologii LGBT, hollywoodský hnus, legalizaci drog, vychvalovali neřesti... nyní musí přetrpět i chaos. A šancí na jeho překonání demokratickou cestou je málo. Chybí síla ducha a tělesné možnosti. A pitom bílí jsou už mezi dětmi a dospívajícími v menšině.

Nejpravděpodobnější scénář je ten, že USA čeká diktatura. Trump se k této roli nehodí. Určite se najednou objeví osobnost podobná na toho, kdo v tehdejším chaosu v Německu ve 30. letech přišel k moci.

381602

29.8.2020 15:40

RE: KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...

moucha 178.?.?.?

Reakce na 381602

Také jsem obdivoval Ameriku, teď je mi z ní na blití. Jo, určitě tam žije parta dobrých a slušných lidí sajících z FEDcíci. Tak ať jim chutná, účet pošlu poštou.[smích]

381608

29.8.2020 15:45

KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...kéž by

Gój 46.?.?.?

Reakce na 381602

Svědomí s Bohem umožňilo asi sedm křížáckých válek. Dovolilo zneužití dětí k vraždění. Schválilo plenění na územích obydlených pokojnými pracujícími lidmi. Bůh, přesněji jeho „zástupci“ podpořili i Hitlera.

Odporujete si, madam; „jsou potlačováni všichni“ x „měnit ...ve smečku zdivočelých zvířat“. Kdo potlačuje málo stádní jedince? Sluhové státní mašinérie, která je v zásadních otázkách ovádána zvůlí banksterů. Zdivočelost je ovládána a zneužívána!
Černoši něčeho zneužili? Opakuji to, co už jsem psal tomu pitomci libertarianovi, černošský rasismus, ničení a rozvrat podporují a organizují banksteři. Neobviňujte černochy a ještě v davu. Ti vůbec netuší, k čemu jsou zneužíváni. Bůh jim to nevysvětlí. Ten má asi takovou jsoucnost a moc jako Ferda Mravenec.

Ve třicátých letech v Německu byli u moci banksteři, ve Vatikánu také, to jsem tady nedávno psal v několika příspěvcích Hitlerovu fanatickému obdivovateli maršálovi, jestli vás to zajímá a strach vám to dovolí, tak si to jedním dotekem zobrazte.

381609

30.8.2020 20:57

RE: KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...kéž by

neřeknu 37.?.?.?

Reakce na 381609

Vyjadřujete se k věcem, kterým anachronicky evidentně hwno rozumíte.
Miroslava - to prostě popsala správně.

To, že se sám nazýváte Gójem neznačí, že musíte mít automaticky pravdu jakožto jakási figura v pomyslné roli oběti.

381634

29.8.2020 20:26

Milovaná Amerika byla jen jedna velká iluze parazitující na celém světě

F&T 45.?.?.?

USA byly vytvořeny uměle a vytváření začalo vyvražďováním původního obyvatelstva. Kde se indiáni nenechali snadno vyvraždit, tam pomohla ohnivá voda. Těla Indiánů se historicky přizpůsobila kouření a "ohnivá voda" byla pro ně zničující.

Největší rozmach USA učinily po 2. světová válce. To byl ale záměr GP udělat z USA světového četníka. V USA se žilo nad poměry, ale bylo to na účet zbytku světa. V té době také USA vojensky přepadaly velké množství zemí:
https://www.euserver.cz/articles/1099-200-let-tero...

No a poslední fáze vývoje USA je ta, že se GP chytil za nos a potřebuje omezit moc. GP pracuje nestrukturně a tak nejprve nasunul do USA LGBT a tím rozvrátil jakoukoliv morálku. Potom si GP vychoval skupinu "černých psů" (цепные собаки dle Pjakina), které bezpracně krmil. Teď je vypustil mezi lidi a ti už se nedokáží efektivně bránit z důvodu rozvratu morálky.

A samotné USA už čeká jen hluboký propad na úroveň regionálního státu, který už nepůsobí v celém světě.

Ani na jednu etapu nelze být hrdý!

381612

31.8.2020 14:16

RE: Milovaná Amerika byla jen jedna velká iluze parazitující na celém světě

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 381612

V Americe, především té severní, bylo místa dost pro všechny, i příchozí. Osídlení bylo velmi řídké. Vždycky si v souvislosti s nebohými Indiány, Hotentoty či australskými negry připomenu slova W.Churchilla, kdy prohlásil tuším v roce 1937 : "...neuznávám, že by se stala nějaká velká křivda rudým Indiánům v Americe nebo černochům v Austrálii. Neuznávám, že by se těmto národům stalo něco hrozného jen z toho důvodu, že silnější rasa, nadřazená rasa, mnohem vyspělejší rasa vykročivší svou cestou, přišla a zabrala jejich místo."
Jen dodnes nevím, zda se s takovým názorem zcela ztotožňuji. Beru to ale jako názor hrdého (a věčně ožralého) Angličana. Tehdy ještě mohl kdokoliv sdělovat jakýkoliv názor na cokoliv.

381642

31.8.2020 15:56

Střet různě vyspělých kultur

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 381642

Díky pane Erwine za připomenutí slov W. Churchilla. Byl to výjimečný muž.

Jen málo lidí dnes chápe, proč některá etnika ve světě vymírají. Důvod je prostý. Jde o přírodní zákon, zvaný EVOLUCE. V ní (s drobnými výjimkami) předává své geny dalším generacím úspěšněji ten lépe vyvinutý organismus.

V případě amerických indiánů i australských domorodců šlo v podstatě o střet moderního člověka s člověkem doby kamenné. A podobně, jako při střetnutí Kromaňonců s Neandertálci, přežil do dneška jen ten vyvinutější typ. I když určitý zlomek genomu Neandrtálce máme ve své DNA zřejmě všichni.

Osvícení lidé rovněž vědí, že i nás může potkat osud Neandertálců. A to v případě, že naši planetu navštíví vyspělejší mimozemská civilizace. Přírodním zákonům neporučíme. [smích]

381645

1.9.2020 4:37

RE: Střet různě vyspělých kultur

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 381645

Musi priletet rovnou mimozemstani? Na zapade dospeli k celym 40% VS kvalifikovane populace. pricemz rozlozeni IQ rika, ze 50 % populace ma kvokaci numero zhruba 100, ale to bude mozna stary udaj, asi evulucni zlepseni. Za poslednich 30 let v CR 25% populace deti - tlustosi, pri behu pozpatku si jsou schopni zlomit ruku, neudelaji 5 kliku.... Kdyz jsme zrusili maturitu z matiky, nemel by se zrusit i telocvik? Nevim cisla ohledne noseni bryli mezi detma tak 2 dioptrie, ale vidim jich dost i s "pivnimi skly". Nevedi jaky jsou gender? Viru a moralku odvozuje ten evolucni zazrak zrejme od spidermana nebo jineho druhu mikymauze, politicky system umoznuje uspesnou karieru "neschopnym", schopnym, schopnejsim a vsehoschopnym. Neni tam prilis mista pro osobni kvalitu, tak si voli sve nacelniky "primitovove" treba v kmenovem spolecenstvi na zaklade osobnich kvalit proverenych praxi. Cti otce matkou svou, to je o mezigeneracni pameti a o zivotnich zkusenostech, a dlouhodobe o historicke a kulturni pameti. Ekonomika na fiat money podporuje zlodejinu a tedka se ta hromadka karet hrouti. Inflace dolaru za covid 19 okolo 25 %, propad ekonomiky USA 36%. Tento nepomer je dan postavenim dolaru jako svetove obchodni meny a provazanosti na ten zbytek. Nejvice euro. Tedka se oficialni uvolnil dalsi bilion $ plus 750 miliard euro. O kolik bylo uvolneno vice nevi nikdo, vcetne sefu FED, ECB... Lze ocekavat dalsi inflancni vlnu do konce roku. Kolik? To zalezi na propadu ekonomickem vykonu. Ale pry je jedno co se vyrabi. Treba gumove zirafy a sloni mohou byt taky zadany sortiment.

P.S. Pokud bych mel vsadit na zapadni evolucni zazrak versus teenager treba Afgan, Afrika, Mahreb, favela v latinske Americe, ulice v Thajsku.... Co si tyce zivotnich zkusenosti, fyzickych schopnosti, vule prezit, i praxi proverene inteligence "na ulici..." Tak na ten vrchol evoluce bych nedal ani zlamanou gresli. Jestli by doslo na ty neschopne z ulice i na tom zapade, pak by to mohlo byt zajimave. ciste na okraj jaky geneticky material bych mel ocekavat u tech neschopnych? A jestli se mne nekdo chcete zeptat na pocty divizi, sto nebo zadna? Resi to neco?. Nestaral bych se o zbytek sveta, ale momentalne se hrouti pokus o evropske imperium, a otvira se sance prestat byt kolonii pro CR. Ale byt svobodnou zemi jako treba Svycarsko, vyzaduje jako prvni krok projit systemovou krizi, ktera probiha a dokazat stat na vlastnich nohou. A k svobode, i kdyz v neci sfere vlivu jako Svycari, pak tech evolucnich kroku je treba prezit vice. Kazdy castecny neuspech znamena potvrzeni kolonialniho statusu, a evoluce otroka.

381655

2.9.2020 15:22

RE: Střet různě vyspělých kultur

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 381655

Díky za reakci, pane "108". Z Vašich příspěvků zde plyne, že věříte v Boha, v Pjakina a v krytou měnu. Dokonce věříte tomu, že evoluce probíhá nějak samovolně, automaticky a vše (např. průměrné IQ člověka) se díky ní zlepšuje. Bohužel Vám musím sdělit krutou pravdu. Všechny Vaše víry jsou zcela "mimo mísu".

Nedovolím si Vám Vaše víry brát. Jen pro ostatní čtenáře opravím všeobecně vyznávaný omyl - automaticky probíhající evoluční vylepšování všeho. Nic takového neexistuje. Evoluční vývoj probíhá výhradně pod tlakem. Prostřednictvím přírodního výběru.

Všechny živé organismy mají ve své DNA zabudovaný silný mechanismus ochrany proti jakýmkoliv změnám. Ten je dokonale zřetelný například u latimerie podivné (jakási prastará ryba). Ta žije v takovém prostředí, které na ni nevytváří žádný evoluční tlak. A tak se tato ryba několik stovek milionů let nijak nemění. Vědci ji nazývají živoucí fosilií.

U lidského IQ je tomu podobně. V celé lidské historii podléhali vyšší úmrtnosti ti slabší, hloupější, neschopní. Více dětí přežívalo v rodinách těch chytřejších a schopnějších. A tak průměrné IQ utěšeně rostlo. Prostě fungující přírodní výběr.

Teprve v historicky nedávné době se dostala ke slovu tzv. "lidská práva". Ta ve svém důsledku znamenají, že i lidé, kteří nejsou schopni uživit ani sami sebe, mají neomezené právo plodit děti. Takoví jedinci by ještě před několika málo sty léty sami přežívali jen těžko. A žádné děti by většinou neodchovali. Dnes hodí své děti "na krk" laskavému sociálnímu státu a rodí a rodí. V ČSR čítalo v roce 1945 toto etnikum 5000 (slovy pět tisíc) lidí. Dnes jich s námi žije přes 300000 !?! Jejich IQ osciluje okolo 70. Oproti tomu průměrná porodnost jedinců s vyšším IQ je všude ve vyspělých zemích pod prostou reprodukcí.

Závěr? PRŮMĚRNÉ LIDSKÉ IQ V ROZVINUTÝCH ZEMÍCH KLESÁ. Je mi líto.

Přeji všem pěkné dny.
V.

381686

3.9.2020 5:42

RE: Střet různě vyspělých kultur

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 381686

V co verite vy je vas byznys. Jakemkoliv cloveku nemuzete jeho viru vzit, at uz veri v cokoliv. Co si budete dovolovat ci nedovolovat je naprosto nepodstatne. Mimochodem ten vas elitarsky zpusob slusnacky byt tak trochu hajzlik, neni zrovna nejlepsi evolucni strategie. Co se tyce selekcniho tlaku, tak ten muze kdyz se to pretapne organicky zivot i vygumovat. Holt se proste neprizpusobi ani ti vsehoschopni. Pokud jde o evolucni vznik zivota, prosil bych empiricke dukazy nejlepe z laboratore. Organickou polivku si muzete provetrat bleskama, radiaci, ozonem... usetrite par miliard let vyvoje. Az vam z toho vypadne ziva bunka dejte vedet, ale verit si muzete cemu uznate za vhodne. V ramci jednoho druhu nemam s tlakem, ktery se vynucuje geneticky fixovane zmeny nejmensi problem, jestlize tedy dochazi pri tech jednotlivych zmenach dochazi k vylepseni organismu proti konkurenci, jak si zada Darwin. Ale jak se prechazi na jine druhy s rozdilnym poctem chromozomu, to by chtelo dovysvetlit. Problem ma evolucni teorie, jak tvrdi Dr. Michael Behe treba uz pri vzniku biciku, kde je potreba 40 novych molekul, aby ten bicik byl funkcni, dokud jich 39 a mene, tak se jedna evolucne o nevyhodu, prevalcovanou konkurenci. Pravda pri vzniku neoevulicionistu, jeste biochemie a molekularni biologie byly v plenkach.

Pokud jde o preziti a uspech , tak i ten cikan z Chanova, z Privozu je praktik z ulice, a aby uspesne prezil tak slozil maturitu z fyzicke sily, IQ, instinktu i psychologie. A dovolim si verit, ze 90 % populace v CR narozene po roce 89 je pro nej tak dobra na vytreni zadku. Ale existuji i drsnejsi ulice, treba hned v Nemecku. Nejste schopni kontrolovat hranici CR, od 2014 migracni vlny by meli bezpecnostni slozky bombardovat bezpecnostni radu statu informacemi o riziku radikalizace milionu migrantu i islamistu narozenych v NSR v masovem meritku nejpravdepodbneji to spusti ekonomicka krize. Nevim zivotopis Pjakina, ale byl to nekdo v diplomacii, tajne sluzbe apod. v SSSR, beru od nej predevsim zajimava fakta a semtam je hodnotim podobne. Dobra je ted cena platiny, ciste teoreticky by mohl vyhrat Biden, pak dolar padne okamzite jako svetova obchodni mena, Jinak je v turbulentnim chaotickem systemu tezko odhadovat, co muze zpusobit pad. Jiste jste jako uspesny a schopny nakoupil strelivo, zbrane a potraviny aspon na rok. Nejsem si jisty, jestli pri stretu se vsehoschopnymi nebo zoufalymi v masovem meritku to bude stacit. I kdyz budete individualne ten silnejsi pes, ktery prca. Zoldaci jsou drazi a kdyz jde do tuheho maji silny pud sebezachovy a zmizi.

381701

29.8.2020 20:28

access forbidden

vvv 206.?.?.?

Pane Stwora, nejde pridat prispevek na clanek o Belorusku.

381613

29.8.2020 22:55

To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika

actis 185.?.?.?

Pár slov pro mladého, zatím nevědomého a naivního pisatele, který nikdy nečetl historii a nežil v USA.

USA stojí na GENECH zločinců, deviantů a psychopatů.
USA stojí na půdě a bohatství lidí, kteří byli vyvražděni nositeli zmiňovaných genů.
(Současné zastoupení původních obyvatel v USA je 0,8%)
Dějiny USA od roku 1493 postupně prošly STEJNÝM vývojem, jako ČSSR. Brutální ingerence, pokrytectví, rozvracení, propaganda, podvody a vraždy.
(NEPOTRESTANÍ zločinci USA, ale nejen ti, v průběhu let "vypilovali" technologii genocidy, vražd a krádeží, a jsou nyní mnohem efektivnější i díky zločinům a zločincům z II. světové války, "sviním, ale jejich sviním", vrahům a diktátorům jiných zemí.)
- Pokrytectví a rozvracení
(Původní obyvatelé přátelsky přijali své vrahy)
Charta77 (pátá kolona uvnitř ČSSR), placená kriminálními geny.
Prostřednictvím Charty77 a páté kolony podporovaná lůza (zloději, kriminálníci, feťáci, alkoholici, devianti, psychopati atd.). Podhoubí "barevných revolucí", "arabských jar", "Majdanů" apod.
- Rozvracení, propaganda, podvody
(Původní obyvatelé byli indoktrinováni například církvemi. Podvodné a nedodržované dohody a smlouvy.)
Mnoho lidí paradoxně uvěřila tzv. "demokracii", "svobodě" a prospěšnosti, systému založeného na asociálnosti, primitivnosti a pravidlech džungle a mafie.
- Podvody a vraždy
(Stejně jako genetická lůza nedodržela dohody na území USA vůči původním obyvatelům, NEBYLY dodrženy dohody, smlouvy a deklarace vůči občanům ČSSR. Stejně jako museli zemřít nepohodlní náčelníci, umírají v ČR lidé, ekonomickými i sociálními nástroji je zabíjena ekonomika.)

Pro náctileté:
Do Ameriky přicházeli:
- vykořenění lidé (z velké části lidé - kteří měli sklon k "vykořenění" - slabá nebo žádná vazba na vlastní sociální skupinu - deviace)

- kriminálníci nebo jedinci s kriminálními sklony (Obdoba "podnikatelské" kasty v ČSSR po roce 1989)

- a nepodstatná část slušných a poctivých lidí

- za tímto předvojem (vývoj / předvoj byl od počátku sledován) přišla dnešní oligarchická a "podnikatelsko-politická" mafie, která prostřednictvím justice, vydírání a vražd (stejné jako v ČSSR a ČR) uchvátila vše, co mělo hodnotu (půdu, výrobní prostředky, zmiňovanou justici, "právo" atd.). Malým zlodějíčkům, takzvaným "pionýrům západu", oligarchové ukradli to, co "pionýři" ukradli původním obyvatelům.

(Stejně jako v ČSSR a ČR.)

381616

30.8.2020 3:09

RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika

R.E. 89.?.?.?

Reakce na 381616

"Amerika, no to jsme přeci my židé a Američani to vědí..." Ariel Šaron....

381619

30.8.2020 13:17

RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika

moucha 178.?.?.?

Reakce na 381619

Pokud myslíte Indiány, tak ti to zatím nevědí. Ale až se to dozvědí, tak je to trochu nakrkne. Zatím ne moc, jen trošku, kdepak je pan A. Š.?

381623

30.8.2020 16:45

RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 381616

Máte úplně pravdu. Po určitou dobu se ale Amerika i celý západ chovali z donucení dobře pod tlakem východního bloku. Nic jiného nemohli dělat, neměli dost sil a báli se. A my je tehdy zrovna obdivovali, vypadalo to lákavě. Reklamu si dělat umí. I dnes reklamě podléháme. Pořád nás někdo klame. A pořád se mu to daří.
Ale ti, co chtějí USA a celý západ předělat, už všechno skrýt nedokážou. Nicméně se jim to pořád dost dobře daří. Těch zmanipulovaných je pořád víc.

381626

30.8.2020 0:15

Těžko odpovědět na otázku z nadpisu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Možná by se ukázalo, že ta země ani nikdy neexistovala.

Těžko dát odpovědět na titulní i závěrečnou otázku, když nebylo nedefinován ten minulý ideál. Nevíme a jak ta země nebo společnost kterou jste miloval ve vaší zkušenosti, nebo snad jen představě vlastně vypadala a kdy to tak bylo.

Lidi jsou mnohdy nespokojeni se svojí situací, ať osobní, nebo v zemi kde žijí a tato jejich osobní zkušenost, či dokonce trauma, se pak promítá do obrazů a iluzí které si projektují o jiné společnosti nebo zemi, a to začasté na základě fitivních obrazů šířených pop-kulturní propagandou typu Hollywood, Hudba, nebo promyšlená státní propaganda placená a šířená rozhlasem.

Možná šlo jen o projekci a při bližším pohledu by se ukázalo, jak již jsem uvedl nahoře, že taková země ani nikdy neexistovala.

381617

30.8.2020 11:55

RE: Těžko odpovědět na otázku z nadpisu

ping789 31.?.?.?

Reakce na 381617

napišu to pod váš text, protože zmiňujete velmi důležité faktory, podle mne nekritický obdiv k usa vytvořili resp. vychovali v čr komunisté, nevím jestli plánovitě hezky podle vyvoleného dnes už staletého planu ( neb komunismus je jen další abrahámovské náboženství zmaru) nebo jako vedlejší produkt své hlouposti v kombinaci s propagandou strýčka sama, anebo synergicky obojí,,
některý ze zdejších přispivatelů poukazoval na knihu "Moloch" od Karlheinze Deschnera, každému obdivovateli usa ji vřele doporučuji k prozření,
a jakože G.B.Shawa nemusim, tak ho cituji:" Jsem znám svou ironií, ale postavit v newyorském přístavu sochu Svobody, to by nenapadlo ani mne".

381621

30.8.2020 0:57

Kdo udělal z USA hnUSA ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Nejspíš někdo, o kom tento článek nepojednává ...

381618

30.8.2020 6:06

vůce a individualismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

"Bílí Američané nemají vůdce a proto se mohou těžko bránit. " A Černoši při rabování vůdce mají? Samozřjemě ne. Pokod někdo zabije černocha, jdou ho pomstít. Pokud někdo zabije bělocha, je to v pohodě, protože běloši jsou individualisté. Ze zbytků svých pudů si trochu zabrblou, a pak nic. Navíc nechtějí mít děti, protože je to namáhavé. Černoši se řídí pudově, bílý lidé se řídí pomýlenou individualistickou ideologií. A nejhorší je, že většina z nich si to ani neuvědomuje a myslí si, že se chovají logicky. Přitom pudové chování černochů je daleko logičtější - minimálně nevede k vymírání (i když netvrdím, že je správné, jen že je lepší než individualistická a kapitalistická ideologie). Mimochodem to, co je důležitější než černoši je to, že bílá rasa se kapitalismem a individualismem zničí sama i bez černochů. Bílí lidé vymírají i v ČR.

381620

30.8.2020 12:56

K zamyšlení z Ruska

Jan Hanuš 193.?.?.?

Koukal jsem na ruskou kriminálku. Mafiánský boss tam říká své přítulkynini, že jí odveze kamkoli, třeba do Miami. A ona na to: "Tam nechci, jsou tam černoši."
To multikulti se do Ruska prostě musí narvat, moc si dovolují.

381622

30.8.2020 16:42

Ameriku si prostě ukradli zločinci v drahých oblecích pro sebe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Pomocí monopolu na emitování dolarů (od roku 1913 FEDem ), nyní už opravdu jen ze začouzeného luftu,pomocí podvodů na burzách s hodnotami komodit,akcií a měn, intrikami (jakákoliv smlouva byla pro ně vždy jen cár papíru, který zahodili vždy, když z toho měli zisky ), lží ( postupně ovládli a vlastnili všechna významná média přímo i podprahově ovlivňující dost naivní občanstvo Ameriky ), korupcí (kdo se nedal koupit, byl rychle odejit ze scény nebo byl záhadně a nečekaně zasebevražděn ),pomocí úvěrů, hypoték a půjček atd. Postupně jim Amerika byla málo, tak začali loupit, podvádět a vraždit nevinné všude tam, kde bylo co ukrást, zařídili přes své poskoky v tajných službách a v armádě "humanitární" bombardování a státní převraty v neposlušných zemích nebo v zemích, kde cítili hodně tučnou kořist, zotročovali a vydírali celé státy pomocí nesplatitelných půjček na lichvářské úroky, zřizováním vojenských základen, pomocí jejich globálně působících organizací (OSN, NATO, WB, MMF ad.). Tito zločinci mají většinou anglosaský, aristokratický nebo chazarský původ a rádi se sdružují v elitářských organizacích (Římský klub, Bilderberk Group, Trilaterální komise, CFR, ilumináti, zednáři ad.).Obyčejnými lidmi opovrhují a cítí se být vyvolenými a předurčenými ke světovládě, o níž již dlouho usilují všemi myslitelnými způsoby a odpornými činy. A na to dojedou.

381624

1.9.2020 15:45

RE: Ameriku si prostě ukradli zločinci v drahých oblecích pro sebe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 381624

...tito zločinci jsou výhradně haličského původu...ostatní jsou jen poskoci...

381663

30.8.2020 16:44

asi jste miloval jen svoji iluzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Co k tomu dodat? Generace američanů uplacená blahobytem zdegenerovala natolik že se přestala zajímat o to, co se ve státě děje a jaká bude budoucnost jejich dětí.

381625

30.8.2020 20:38

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

ping789 31.?.?.?

Reakce na 381625

a zde je to stejné, 300 lidi dnes na demonstraci na Palachově náměstí v Praze a 2 000 000 slovy dva miliony v Berlině , k tomu neni co dodat, snad jen kdyby hloupost nadnášela , je Praha v oblacích jako Columbia

381633

31.8.2020 8:34

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

paw 202.?.?.?

Reakce na 381633

Pan autor si neupresnil co vlastne miloval. Nebyl to spise obdiv k nekterym jednotlivym informacim? Bylo co obdivovat. To je jiste.Amerika byla jina.
Vime ze to byly hlavne a predevsim prodejni techniky /seling technique,kdy inzerce a zdokonalovani propagandy prodeje vyrobku ,naslo uplatneni pro politicke aktivity a chimericke vsudypritomne a napadne svym omilanim svobody /a vykladni skrine ideologie s propagandou,kterou Goebbels napodobil a vylepsil pro zfanatizovani mas a nacismus ,
Ktere vzdy cihaly na nas za Elvisem a znacnou modernizaci,ale temer zadny pokrok ve vecech cloveka.. Komunisti pak kupodivu odfiltrovali vsechny spatnosti /zlociny,korupce ,udesny podvody atd./ opakovanym huronskym kricenim o Wall Str. a kapitalismu ,kdy se neobtezovali neco vysvetlit.
V male zemi,cetnych omezeni,ktere spolecnost vyzaduje, pak tak svoboda Londonu nasla odezvu. Co vsechno tam bylo a je mozne.Svoboda k bezohlednosti individualni a zbohatnout za kazdou cenu? Rust zlocinosti vseho druhu.
System dehumanizace honby za dolarem a za tim uz nic jen nektere skupiny ani neni mozne trochu zcivilizovat. System se octl v ostrem konfliktu s civilizaci.
To je jiste. Bitva rodin z kancelari a jejich parasitickych sluhu.
Jedno je jiste system dusi kazdeho a uz nedovoli vubec nic.
17 lety chlapec branil USA a bylo napsano o nem asi 150 clanku.To je vse.
Domnivam se ze USA je vecnej dorostenec ,kterej odmita vyrust a dozrat.
Velke mnozstvi vyrobku tez nahrazujici skutecny kulturni vyvoj spolecnosti a propagandy /vseho druhu/je zamereno prave na vekove rozmezi 15-25 roku,snadno ovlivnitelnych pod tlakem propagandy..
A kam nemuze cert nastrci babu. Nejlepe bull dyke.
Ale tez technika jim prerostla pres hlavy.
Giganticka zbrojeni za mir a nepricetna osvobozovani selhala na kolektivnim Putinovi a ted hledaji nahradu za valky a na periodicke zniceni velke casti populace evropske , protoze my jsme nebezpeci a jiz zitra muzeme zacit vladnout misto nich a zdaleka uspesneji. Nikdy nebojovali za narod ale za nejakou mrkev velmi vnucovane svobody. V jejich pojeti ,nahrada opozice komunismu.
Tedy,kdyz pracujes tezce za uskutecneni sveho cile budes Rockefeller, nebo president. A jako strujce sveho osudu pak je american zahnan do cetnych valek.Mezitim tvoje prace prinese dalsi miliony a vetsi moc pro parasitickou Elitu.
Divoky zapad nebyl nic jineho nez krvava a velmi brutalni kolektivizace .
Ktera zahnala miliony do mest. Zkaza velkych mest je zajistena kdyz presahnou nejakou hranici v poctu obyvatel..
Upadnes na chodniku a kazdej te prekroci, jinak by zaplatil vsechny vydaje.
Sahnes si do kapsy kdyz je kolem policajt a nakoupis to.
Dane na kazdym kroku.Kazdy sousto potravy je nekonecne zdanovane..
Domnivam se ze obrat k horsimu byl homo Lincoln ,milionari z Texasu za nim a zruseni otroctvi. Coz prieslo pohadkove bohatstvi a totalni upevneni moci.
Tedy : Kdyz se i pracovat tady nelibi,vypadni a na tvoje misto ceka 100 americanu a 300 emigrantu.
Nas Havlicek si odjel jednoduse do Ruska a zjistil ze tamni system je spatny /bez moznosti zl...Automaticky kráceno

381637

31.8.2020 9:10

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 381633

Starší generace se upínají k důchodu jako ke Svatému grálu, který jim konečně umožní utéct z tohoto děsného kapitalizmu, po nich potopa, ať se mladí sami o sebe postarají.
Jenže jim nedochází, že před zodpovědností utéct nelze. Že jim důchod sežere inflace a rozvrácené vykradené zdravotnictví jim život neprodlouží ale zkrátí.

V lepším případě. V tom horším si mladší generace řekne: proč bychom my měli platit jim na důchody, když sami žádné mít nebudeme? Když navíc tenhle marasmus způsobila jejich generace, tuto zemi nechala rozkrást a oni jen drželi hubu a krok?

381639

31.8.2020 15:09

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0f:x:x:x:x:x

Reakce na 381639

Kdyby jste plakal na špatném hrobě, budiž. Splést se může každý. Ale prvními postiženými a ne že to způsobili byli právě oni senioři vyhulením jim 330. miliard což tenkrát byl ekvivalent 1200. tun zlata. Víte co se za to dalo dovést zboží a materiálu? A je to kde si můžete odppvědět sám. Ve vývratově a rozvojovém exekutistanu systému dluhu ku potěše obyvatel tedy naprosto ne.

381643

31.8.2020 20:59

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 381643

Na to doplatili tehdejší senioři, jenže se díky správnému datu narození vyhnuli 40 letům dření v kapitalizmu a díky tomu se dožívají vysokého věku. Dnešní 45-50níci jsou přitom udření až ke kolapsu a kdo může ten utíká do důchodu předčasného.

Současní čerství senioři zažili relativní blahobyt 90. let, mají velmi slušné důchody a jako bonus často privatizovali státní byty za pusu.

Nic z toho mladá generace nemá. Jen kolabující hospodářství, narůstající nezaměstnanost, nedostanou žádný důchod (možná almužnu ze které zaplatí buď jen nájem nebo jídlo), o vlastním bydlení si můžou jen nechat zdát při cenách garsonky 2 mil. a slušného bytu pro rodinu 5mil. - oboje staré, žádná novostavba.

A ty nejmladší jejich rodiče nechali na pospas šmatlafounům a počítačovým hrám, takže ze škol vylézají naprosto nepoužitelní k ničemu kromě chatování na fejsu a paření akčních her.

381651

1.9.2020 15:18

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

ping789 31.?.?.?

Reakce na 381643

ale kolego, životní filozofie " ja nic, ja muzikant, to oni" není zrovna efektivní, když vám oni kradou židli pod vaším zadkem - podle toho je tato země prázdná a 10 milionů muzikantů tu vlastně ani není, to je pro zloděje výborné, protože tedy nikoho neokradli [mrknutí jedním okem]

381661

2.9.2020 2:22

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 381661

Buďto jste svérazný komik na prosťáčky či ty co nechápou podloudné v roli klauna a jistě víte který politik si tu přezdívku zde vysloužil od mnohých a nebo nechápete hru skořápkářů s obětni, což po hříchu mnozí. [překvapení]
Nebo jste jen zajímavý že jste se nedostal do terče postižených zájmovci. Další možnou variantu nedám aby jste nezrudl vzteky, protože většinou se lidé nejvíc zlobí pro pravdu co není servilní a nelichotí. [chechtot]

381674

2.9.2020 21:45

RE: asi jste miloval jen svoji iluzi

ping789 31.?.?.?

Reakce na 381674

nazdar , nemáte argument, tak prudite přechytralejma kecama a výhrůžkama, no jo no, nastavené zrcadlo hrdinům kapitalistické práce je přivádí do stresu, vždyť to všichni mysleli se svým bankovním účtem tak dobře - s tím sousedovým už méně dobře [mrknutí jedním okem] , a hle taková dřina a prd a co teď? ještě že pomáhá senilita a premiér, Máňo dají nám 5000,- ti sou hodní , my jsme tu 30 let nebyli my byli v práci , hmmm každému co jeho jest říkal nějaký světec ? otrokům hovno a pánům vše ostatní - ve věčných lovištích bude líp ANO
kámo, jste legrační, všechna moc patří lidu, když na to lid kálí tak si tu moc zvedne nelid, nestěžujte si, máte přesně to, co jste si vysloužili u pánů za robotu, pac a pusu na dobrou noc

381694

3.9.2020 10:45

Nové atrakce inkvizice konqisty pominutých, komplet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 381694

Za moc legrační nepovažuji nejhorší možnou vládu peněz.
Koulí to s individualisty a tam je chtěli dostat až to dokoulí. [chechtot]
https://pravyprostor.cz/gretomanie-blm-sadomaso-ro...

381706

31.8.2020 21:15

On někdo .....

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

On někdo tolik miluje Ameriku, po zkušenostech s ní? Mám dojem, že ze zdravotnického hlediska se to nazívá sebepoškozování.

381653

1.9.2020 15:58

RE: On někdo .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 381653

Být nepřítelem současné Ameriky je nebezpečné, ale být jejím přítelem či poskokem je přímo smrtící. Mnoho zdejších obdivovatelů a obhájců USA, beznadějně zamilovaných do amerického snu, který už definitivně skončil s nástupem neoliberalismu na konci 70. let, v němž vítěz bere vše, si to raději neuvědomuje. Ti, co mají nízkou inteligenci nebo výrazný deficit morálky, tuto pravdu striktně odmítají vzít na vědomí. Brzy se ale o pravdivosti první věty mého příspěvku přesvědčí na vlastní kůži. A bude je to hodně bolet. Nejen pocitově.

381664

1.9.2020 10:20

Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Správně položená otázka. A nepozoruji, že by zde na ni někdo správně odpověděl. Přitom odpověď je jednoduchá až primitivní: S Amerikou se nic nestalo. Jen my jsme pravdivě poznali, jaká je. Ale jak je to možné, že jsme to dřív nevěděli? Odpověď je zase jasná, až k neuvěření: Komunisti nám to po několik desetiletí zatajovali a nám po převratu zase desetiletí trvalo, než jsme to poznali. To vyžaduje objasnění: 1. Komunistická desetiletí: Musíme rozlišovat komunismus bolševický a trockistický. Po těch posledních komunistických desetiletí tu byl komunismus trockistický. Hlupáci dělali všechno možné, aby se národu komunismus zprotivil. A tak se národu zprotivila i ta jejich trockistická propaganda proti Západu a národ jí nevěřil. Věřil spíše západním rozhlasovým stanicím v češtině. 2. Popřevratová desetiletí: Národ byl tak zmámen, navíc i tím, že se splnily jeho tužby vypěstované trockistickým komunismem, že to trvalo tak dlouho, než narazil čelem do zdi a prohlédl. Tolik odpověď na otázku pana autora.
Poznamenejme, že to prohlédnutí není ještě úplné. K západní propagandě se přidává vnitřní propaganda demobloku, lavírování vládního bloku a ovšem i to, že KSČM jede dál v zajetých trockistických kolejích.

381657

4.9.2020 16:40

Celý západ jde do p*dele!

Havlíček 89.?.?.?

Nejen USA. A furt něco melou o jakýchsi právech. A přitom se vše děje pouze kvůli hlasům před volbami. Po volbách po demokratech potopa a furt dookola a tady jsou výsledky.

381770

Příspěvků: 45

29.08. 01:45 Challenger  Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA
29.08. 12:06 RomanTička  RE: Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA
04.09. 17:06 Adam..........  RE: Multikultura a politická korektnost demokratické strany USA
29.08. 04:07 coinageboy  Zda se ze Pan Vitek Situaci v USA Zna Velmi Dobre
29.08. 09:00 libertarian  Autor píše síce pravdu, ale......
29.08. 14:44 Gój  Na pitomce si hrajete, nebo jste ortodoxní ničivý šmejd?
31.08. 07:55 Frank51  RE: Autor píše síce pravdu, ale......
29.08. 09:16 Jan Hanuš  Komu ku prospěchu?
29.08. 21:29  RE: Komu ku prospěchu?
29.08. 10:05 Miroslava  KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...
29.08. 15:40 moucha  RE: KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...
29.08. 15:45 Gój  KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...kéž by
30.08. 20:57 neřeknu  RE: KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...kéž by
29.08. 20:26 F&T  Milovaná Amerika byla jen jedna velká iluze parazitující na celém světě
31.08. 14:16 Erwin  RE: Milovaná Amerika byla jen jedna velká iluze parazitující na celém světě
31.08. 15:56  Střet různě vyspělých kultur
01.09. 04:37  RE: Střet různě vyspělých kultur
02.09. 15:22  RE: Střet různě vyspělých kultur
03.09. 05:42  RE: Střet různě vyspělých kultur
29.08. 20:28 vvv  access forbidden
29.08. 22:55 actis  To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika
30.08. 03:09 R.E.  RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika
30.08. 13:17 moucha  RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika
30.08. 16:45 Jan Hanuš  RE: To: Jan Vítek (Odpověď náctiletému pisateli) - Je to STÁLE stejná Amerika
30.08. 00:15  Těžko odpovědět na otázku z nadpisu
30.08. 11:55 ping789  RE: Těžko odpovědět na otázku z nadpisu
30.08. 00:57  Kdo udělal z USA hnUSA ?
30.08. 06:06  vůce a individualismus
30.08. 12:56 Jan Hanuš  K zamyšlení z Ruska
30.08. 16:42  Ameriku si prostě ukradli zločinci v drahých oblecích pro sebe
01.09. 15:45  RE: Ameriku si prostě ukradli zločinci v drahých oblecích pro sebe
30.08. 16:44  asi jste miloval jen svoji iluzi
30.08. 20:38 ping789  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
31.08. 08:34 paw  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
31.08. 09:10  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
31.08. 15:09  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
31.08. 20:59  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
01.09. 15:18 ping789  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
02.09. 02:22  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
02.09. 21:45 ping789  RE: asi jste miloval jen svoji iluzi
03.09. 10:45  Nové atrakce inkvizice konqisty pominutých, komplet
31.08. 21:15 Popelka Josef  On někdo .....
01.09. 15:58  RE: On někdo .....
01.09. 10:20  Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?
04.09. 16:40 Havlíček  Celý západ jde do p*dele!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 861